Racibórz21
kwietnia
Racibórz 21-22 kwietnia IX Ogólnopolskie Mistrzostwa Raciborza w ScrabbleGrand Prix 2018
Warszawa28
kwietnia
Warszawa 28-29 kwietnia XVIII Mistrzostwa WarszawyGrand Prix 2018
Sosnowiec12
maja
Sosnowiec 12-13 maja II Mistrzostwa Polski w Scrabble Belgijkę pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Sosnowca Arkadiusza Chęcińskiego
Kazik Merklejn mistrzem Warszawy28 - 29 kwietnia 2018 — XVIII Mistrzostwa WarszawyInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

XVIII Mistrzostwa Warszawy Warszawa, 28 - 29 kwietnia 2018
Grand Prix 2018
Mistrzostwa Regionów 2018

Konkurs Relacja z turnieju


Kazik Merklejn mistrzem WarszawyW XVIII Mistrzostwach Warszawy wzięło udział prawie stu zawodników. W tym roku po raz kolejny mogliśmy grać w przestronnej klimatyzowanej sali im. Juliana Ursyna Niemcewicza w Urzędzie Dzielnicy na warszawskim Ursynowie. Po weryfikacji zapisanych osób i dokonaniu drobnych korekt z lekkim poślizgiem zaczęliśmy „osiemnastkę”. W trakcie było sporo konkursów z nagrodami. SCRABBLEBINGO wygrali Monika Gawron-CieślikRafał Wesołowski — mieli po 13 trafień. Kolejną konkurencją była MATURA SCRABBLOWA. Zwyciężyli dwaj panowie: Marek RedaDominik Urbacki zdobywając po 14 punktów na 16 możliwych. Nagrody dostali również Karol WyrębkiewiczJakub Zaryński. Panowie zadebiutowali w turniejach PFS w 2000 roku. Za osiągnięcie dojrzałości scrabblowej otrzymali po butelce trunku. Nagrodę dla najlepszego mieszkańca Warszawy zdobył Paweł Jackowski. Był również konkurs HUUUGE GAME, HUUUGE SCORE (za największą liczbę małych punktów w pojedynczej partii — kategoria kobieca i męska). Wygrali Ewelina Kister (zdobyła 578 punktów) i Bogdan Kozłowski (637). Po każdej rundzie przegrany uczestnik z 18 stołu dostawał nagrodę pocieszenia. Dodatkowo każdy z uczestników otrzymał upominek w postaci lnianej torby z logo osiemnastych Mistrzostw Warszawy. W sobotni wieczór po Walnym Zgromadzeniu Członków PFS odbyła się impreza integracyjna i I Nieoficjalne Mistrzostwa Polski Scrabblistów w Pool Bilard (w ósemkę). Zwycięzcami w tej konkurencji zostali kolejno: Krzysztof Mówka, Kacper ZegadłoBartosz Morawskipełne wyniki turnieju.

Po pierwszym dniu grania na czoło tabeli wysunął się Paweł Jackowski. W niedzielę ostro ruszył z kopyta i pierwszego miejsca nie opuszczał do jedenastej rundy. Wydawało się, że ostatnia partia będzie formalnością. Niestety przegrał i zabrakło trochę małych punktów…

Ostatecznie pierwsze miejsce zdobył Kazimierz Merklejn, na drugim stopniu stanął Paweł Jackowski a trzeci był Marek Reda. Wszyscy Panowie mieli po 10 wygranych partii.

Najlepszą kobietą została Małgorzata Deszczyńska. Specjalną nagrodę dla najwyżej sklasyfikowanej zawodniczki niebędącej członkinią klubu organizującego turniej otrzymała Monika Gawron — Cieślik, najlepszym pełnoletnim debiutantem okazał się Kayetan Cygański — Bolski a najlepszą niepełnoletnią debiutantką została Natalia Mówka.

Organizatorami XVIII Mistrzostw Warszawy byli: KBKS Paranoja oraz Macaki Warszawa. Dzięki pracy wielu osób turniej był bardzo dobrze przygotowany i niczego nam nie zabrakło.

Podziękowania dla sponsorów:
anonimowi darczyńcy
członkowie KBKS Paranoja
Studio 72
Huuuge Games
147 Break
Manufaktura skórzana DRAGON
Lemonade Stand
relacja: Sylwia Buks
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
XVII Mistrzostwa Warszawy
XVI Mistrzostwa Warszawy
XV Mistrzostwa Warszawy


patronat honorowy:
Burmistrz Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy



Rodzaj turniejuotwarty
Sposób rozgrywanialiczba rund: 12
system: połówkowy (runda 1), dubov (rundy 2-11), szwajcar (runda 12)
20 minut dla gracza na partię
Miejsce rozgrywekUrząd Dzielnicy Ursynów m. st. Warszawy
Sala im. Juliana Ursyna Niemcewicza
aleja Komisji Edukacji Narodowej 61
Obrońca tytułuPiotr Pietuchowski
SędziaSylwia Buks
HarmonogramSobota, 28 kwietnia (6 rund)
od 10:30 — zapisy uczestników / potwierdzanie obecności
11:30 — rozpoczęcie rozgrywek
14:30-15:30 — przerwa obiadowa
ok. 18:30 — zakończenie gier
18:30 — Walne Zgromadzenie Członków PFS
ok. 21:30 — "spotkanie integracyjne" i I Nieoficjalne Mistrzostwa Polski Scrabblistów w Pool Bilard (w ósemkę) — 147 Break Zamieniecka (ul. Zamieniecka 80)

Niedziela, 29 kwietnia (6 rund)
9:00 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
ok. 15:00 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe25 zł za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 15 zł za dzień
młodzież szkolna — 10 zł za dzień (do szkoły średniej włącznie)
debiutanci — bez opłat
DojazdMetrem (linia M1) do stacji Imielin

wyszukiwarka połączeń komunikacji miejskiej
WyżywienieKawa, herbata, zimne napoje, ciastka, przekąski przez cały turniej
Hummus Agnieszki :)

obiad w sobotę — wybór zestawu w formularzu zgłoszeniowym — zapisy na obiady do środy (25.04.) do godz. 10:00
zupa:
- pomidorowa
- ogórkowa
drugie danie:
- pierś panierowana, ziemniaki, surówka z białej kapusty — (16,00 zł / w zestawie z zupą — 18,00 zł)
- gulasz wieprzowy, ziemniaki, sałatka z buraczków — (16,00 zł / w zestawie z zupą — 18,00 zł)
- pierogi ruskie (7 szt.) — (16,00 zł / w zestawie z zupą — 18,00 zł)
- pierś z kurczaka zapiekana ze szpinakiem i suszonym pomidorem w sosie marchewkowym, makaron pełnoziarnisty — (18,00 zł / w zestawie z zupą — 20,00 zł)

w najbliższej okolicy wiele barów i restauracji
NoclegiNoclegi w Warszawie
Nagrody- puchary i nagrody finansowe (min. 1500-1000-500-300-100) dla najlepszych

- nagrody w dodatkowych konkursach i zabawach (scrabblebingo, matura scrabblowa)

- konkurs HUUUGE GAME, HUUUGE SCORE (za największą liczbę małych punktów w pojedynczej partii; kategoria kobieca i męska)

- nagrody rzeczowe za dalsze miejsca

- pamiątkowy upominek dla każdego uczestnika

- okolicznościowe upominki dla osób startujących w XVIII Mistrzostwach Warszawy, które debiutowały w turniejach PFS w 2000 roku, czyli właśnie osiągnęły dojrzałość scrabblową
- nagroda dla najlepszego mieszkańca Warszawy
- nagroda dla najlepszej kobiety
- nagroda pocieszenia za porażkę na 18 stole (w każdej rundzie)

liczba i wysokość nagród może wzrosnąć
Dodatkowe atrakcjew sobotę po turnieju Walne Zgromadzenie Członków PFS

w sobotę po Walnym (od ok. 21:30) impreza integracyjna i I Nieoficjalne Mistrzostwa Polski Scrabblistów w Pool Bilard (w ósemkę) — oficjalne zasady gry
Zgłoszenia uczestnikówpokaż listę uczestników
Lp.Imię i nazwiskoMiastoUwagiInne
1 Rafał Wesołowski Warszawa PFS,
ogórkowa,
gulasz,
bilard
2 Joanna Juszczak Warszawa PFS,
pierogi,
bilard
3 Szymon Dąbrowski Warszawa PFS,
pomidorowa,
pierś ze szpinakiem
4 Bartosz Bartczak Poznań zwykły uczestnik,
ogórkowa,
pierogi,
impreza
5 Maciej Sylwestrzuk Ząbki zwykły uczestnik,
pomidorowa,
pierś,
bilard
6 Jarosław Olek Warszawa zwykły uczestnik,
pomidorowa,
pierś
7 Bartosz Morawski Wrocław + pomidorowa + gulasz + impreza dla OT PFS,
pomidorowa,
pierś ze szpinakiem,
bilard
8 Krzysztof Sporczyk Piaseczno PFS,
pomidorowa,
pierś ze szpinakiem,
impreza
9 Karol Wyrębkiewicz Kraków PFS,
pomidorowa,
pierś
10 Zbigniew Wietecki Gorzów Wlkp. PFS,
pierogi
11 Joanna Ostrowska Warszawa PFS,
pierś
12 Marek Reda Dębówka PFS,
pomidorowa,
pierś
13 Grzegorz Piotrkiewicz Warszawa zwykły uczestnik
14 Kasia Polak Warszawa PFS,
pierś ze szpinakiem,
impreza
15 Wojciech Stawicki Kutno zwykły uczestnik
16 Mariusz Skrobosz   Warszawa PFS,
pomidorowa,
gulasz,
bilard
17 Kamil Górka Kraków PFS,
pomidorowa,
pierogi
18 Irena Sołdan Warszawa PFS,
ogórkowa
19 Michał Waszkiewicz Białystok PFS,
ogórkowa,
gulasz
20 Weronika Klecel Warszawa debiut
21 Jolanta Chłopińska Wałcz PFS,
ogórkowa,
pierogi
22 Wojtek Wojtysiak Legionowo zwykły uczestnik
23 Paweł Maciejczuk Ignatki Osiedle PFS,
ogórkowa,
pierś ze szpinakiem
24 Stanisław Rydzik warszawa PFS
25 Piotr Pietuchowski  Białystok PFS
26 Michał Alabrudziński  Włocławek PFS,
bilard
27 Marek Rogalski Warszawa PFS,
pomidorowa,
pierś
28 Marek Dudkiewicz Milanówek zwykły uczestnik,
pomidorowa,
pierś
29 Zbigniew Rybak Warszawa PFS
30 Maciej Dąbrowski Warszawa PFS,
pomidorowa,
pierś ze szpinakiem
31 Grzegorz Kurowski Warszawa PFS,
bilard
32 Miłosz Wrzałek Warszawa PFS,
pomidorowa,
pierś,
bilard
33 Bogdan Kozłowski Białystok zwykły uczestnik,
ogórkowa,
pierś ze szpinakiem
34 Marianna Kozłowska Białystok zwykły uczestnik,
ogórkowa,
gulasz
35 Angelika Sztajnke Warszawa w kwestii imprezy - deklaracja na 70% debiut,
pomidorowa,
pierś ze szpinakiem,
impreza
36 Czesław Grajewski b zwykły uczestnik,
ogórkowa,
pierogi
37 Paweł Morga Warszawa zwykły uczestnik
38 Kacper Zegadło Warszawa PFS,
pomidorowa,
pierogi,
bilard
39 Agnieszka Matus Milanówek zwykły uczestnik,
pomidorowa
40 Łukasz Tuszyński Chłopowo PFS,
pomidorowa,
pierś,
bilard
41 Szymon Płachta Warszawa PFS,
pomidorowa,
pierś,
impreza
42 Andrzej Kwiatkowski Warszawa PFS,
pomidorowa,
gulasz
43 Maciej Skrzypczak Kędzierzyn-Koźle PFS
44 Małgorzata Deszczyńska Warszawa PFS
45 Robert Kamiński Warszawa zwykły uczestnik,
pomidorowa,
gulasz
46 Rafał Błaszkiewicz Milanówek zwykły uczestnik,
pomidorowa,
pierś ze szpinakiem
47 Konrad Pajączek Milanówek młodzież,
pierogi
48 Aleksandra Brzeska Piastów PFS
49 Maciek Czupryniak  Milanówek tylko po to się zapisałem, żeby gwiazdkę zobaczyć :P zwykły uczestnik
50 Daniel Janus Warszawa PFS
51 Dominik Urbacki Pruszków zwykły uczestnik,
pierś
52 Tomasz Nasiłowski Siedlce zwykły uczestnik
53 Krzysztof Nasilowski Siedlce zwykły uczestnik
54 Monika Gawron-Cieślik Szczecin PFS,
ogórkowa,
pierś ze szpinakiem,
impreza
55 Tomasz Lempart Kraków zwykły uczestnik,
ogórkowa,
pierś
56 Paweł Jackowski Warszawa PFS,
ogórkowa,
pierś ze szpinakiem
57 Marek Charytoniuk Biała Podlaska PFS,
pomidorowa,
pierś
58 Adrian Ziemniewicz Białystok zwykły uczestnik
59 Krzysztof Obremski Wrocław PFS,
bilard
60 Dawid Pikul  Poznań PFS,
pomidorowa,
pierś,
bilard
61 Jakub Zaryński Świnoujście PFS
62 Andrzej Klich Jaworzno PFS,
pomidorowa,
gulasz
63 Stanisław Gasik Warszawa Od drugiej partii zwykły uczestnik,
pomidorowa,
pierś
64 Natalia Woźniak Dziwnówek PFS,
gulasz,
impreza
65 Piotr Broda Sandomierz PFS,
ogórkowa,
gulasz
66 Renata Andracka Zwola PFS
67 Bożenna Rodziewicz Warszawa debiut
68 Wojciech Łysek Warszawa zwykły uczestnik
69 Franciszek Łysek Warszawa młodzież
70 Mirosław Uglik Warszawa PFS
71 Rafał Matczak Milanówek PFS
72 Katarzyna Ślusarska Milanówek PFS
73 Agnieszka Kozak Gdynia PFS
74 Łukasz Baranowski Gdynia PFS
75 Kamil Kister Warszawa PFS
76 Jerzy Luter Bytom PFS,
impreza
77 Juliusz Czupryniak Warszawa PFS,
bilard
78 JACEK GASIK WARSZAWA TYLKO PIERWSZY DZIEŃ :-( zwykły uczestnik
79 Natalia Lenartowicz Otwock debiut
80 Jacek Mańko Poznań PFS,
impreza
81 Kayetan Cygański-Bolski Warszawa debiut
82 Ewelina Kister Warszawa zwykły uczestnik
83 Paweł Pogorzelski Olsztyn zwykły uczestnik
84 Olga Swarcewicz Warszawa zwykły uczestnik
85 Karolina Mak Wrocław zwykły uczestnik
OrganizatorzyKBKS Paranoja
Macaki Warszawa

kontakt: Rafał Wesołowski – 604 684 084 – rwesolowski@gmail.com
Sponsorzyanonimowi darczyńcy
członkowie KBKS Paranoja











Wyniki turnieju XVIII Mistrzostwa Warszawy

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Kazimierz       Merklejn             Szczecin               155.05     10.0     5199     2139      848
  2 Paweł           Jackowski            Warszawa               150.85     10.0     5081     2136      689
  3 Marek           Reda                 Dębówka                145.75     10.0     5053     2129      618
  4 Maciej          Czupryniak           Milanówek              141.34      9.0     5284     1951      851
  5 Krzysztof       Obremski             Legnica                152.88      9.0     5193     2014      736
  6 Bartosz         Morawski             Wrocław                162.73      9.0     5175     2004      694
  7 Paweł           Pogorzelski          Warszawa               120.43      9.0     4939     2002      338
  8 Michał          Alabrudziński        Włocławek              160.36      8.0     5296     1891      643
  9 Małgorzata      Deszczyńska          Warszawa               141.62      8.0     5028     1833      592
 10 Grzegorz        Kurowski             Warszawa               146.53      8.0     4967     1852      575
 11 Dominik         Urbacki              Pruszków               152.48      8.0     4951     1882      532
 12 Miłosz          Wrzałek              Warszawa               151.50      8.0     4890     1782      568
 13 Mirosław        Uglik                Warszawa               145.97      8.0     4777     1788      333
 14 Kamil           Kister               Warszawa               148.16      8.0     4759     1784      386
 15 Joanna          Juszczak             Warszawa               139.62      8.0     4751     1828      247
 16 Kacper          Zegadło              Warszawa               154.78      8.0     4687     1853      126
 17 Monika          Gawron-Cieślik       Szczecin               128.94      8.0     4413     1835      -42
 18 Dawid           Pikul                Poznań                 154.88      7.0     5309     1830      876
 19 Łukasz          Tuszyński            Chłopowo               147.70      7.0     4969     1707      577
 20 Stanisław       Rydzik               Warszawa               149.55      7.0     4942     1774     1080
 21 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               156.65      7.0     4941     1725      330
 22 Natalia         Woźniak              Dziwnówek              138.31      7.0     4891     1712      465
 23 Jacek           Mańko                Poznań                 136.20      7.0     4804     1663      221
 24 Tomasz          Nasiłowski           Siedlce                125.57      7.0     4772     1710      561
 25 Michał          Waszkiewicz          Białystok              141.30      7.0     4752     1607      553
 26 Katarzyna       Polak                Warszawa               136.02      7.0     4706     1746      -17
 27 Jolanta         Chłopińska           Wałcz                  128.62      7.0     4679     1671      340
 28 Jerzy           Luter                Bytom                  119.39      7.0     4653     1586       53
 29 Krzysztof       Mówka                Warszawa               152.37      7.0     4612     1750       82
 30 Piotr           Broda                Sandomierz             141.62      7.0     4607     1752       16
 31 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                147.63      7.0     4606     1633      133
 32 Szymon          Płachta              Warszawa               142.62      7.0     4477     1732     -101
 33 Jakub           Zaryński             Świnoujście            145.18      7.0     4434     1720     -319
 34 Olga            Swarcewicz           Warszawa               110.55      7.0     4417     1708      -73
 35 Joanna          Ostrowska            Warszawa               119.73      7.0     4344     1601      109
 36 Czesław         Grajewski            Białystok              125.99      7.0     4341     1629     -102
 37 Robert          Kamiński             Warszawa               132.05      6.0     4963     1594      452
 38 Marcin          Rogala               Warszawa               130.31      6.0     4791     1521      313
 39 Kamil           Górka                Kraków                 153.89      6.0     4777     1640      581
 40 Rafał           Wesołowski           Warszawa               133.76      6.0     4662     1529      726
 41 Katarzyna       Ślusarska            Milanówek              122.08      6.0     4630     1501       22
 42 Rafał           Matczak              Milanówek              138.12      6.0     4605     1564       96
 43 Tomasz          Lempart              Wadowice               141.52      6.0     4591     1651     -183
 44 Ewelina         Kister               Warszawa               124.32      6.0     4587     1596      202
 45 Maciej          Skrzypczak           Kędzierzyn-Koźle       112.80      6.0     4575     1520     -118
 46 Tomasz          Łapka                Opole                  124.73      6.0     4553     1536       91
 47 Tomasz A.       Praga                Białystok              119.04      6.0     4553     1480       80
 48 Bogdan          Kozłowski            Białystok              118.68      6.0     4528     1540      -48
 49 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               129.64      6.0     4498     1407      309
 50 Aleksandra      Brzeska              Piastów                100.00      6.0     4409     1531      -76
 51 Marianna        Kozłowska            Białystok              111.53      6.0     4403     1457      143
 52 Jarosław        Olek                 Warszawa               114.03      6.0     4382     1503     -118
 53 Renata          Andracka             Zwola                  117.99      6.0     4299     1574     -204
 54 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    130.83      6.0     4296     1534     -185
 55 Marek           Charytoniuk          Biała Podlaska         130.24      6.0     4153     1596      -75
 56 Daniel          Janus                Wąchock                128.85      5.0     4908     1410       85
 57 Marek           Dudkiewicz           Milanówek              140.52      5.0     4802     1436      186
 58 Irena           Sołdan               Warszawa               135.57      5.0     4697     1529      246
 59 Grzegorz        Pukniel              Łódź                   129.02      5.0     4610     1443      -23
 60 Łukasz          Baranowski           Gdynia                 125.22      5.0     4570     1411     -365
 61 Konrad          Pajączek             Milanówek              112.28      5.0     4525     1308      227
 62 Rafał           Błaszkiewicz         Milanówek              133.27      5.0     4489     1402     -246
 63 Paweł           Morga                Warszawa               112.05      5.0     4481     1388     -128
 64 Agnieszka       Matus                Milanówek              120.55      5.0     4438     1399     -192
 65 Adrian          Ziemniewicz          Białystok              128.18      5.0     4437     1448     -221
 66 Szymon          Dąbrowski            Warszawa               132.66      5.0     4253     1357     -132
 67 Paweł           Maciejczuk           Białystok              126.82      5.0     4156     1338     -109
 68 Kayetan         Cygański- Bolski     Warszawa               100.00      5.0     4107     1360     -591
 69 Stanisław       Gasik                Warszawa               122.68      5.0     4024     1284      132
 70 Karolina        Mak                  Wrocław                102.78      5.0     3948     1305     -432
 71 Wojciech        Łysek                Warszawa               100.00      5.0     3875     1284     -412
 72 Bożena          Mileńko              Warszawa               100.00      4.5     3819     1131      -17
 73 Franciszek      Łysek                Warszawa               100.00      4.5     3467     1133     -829
 74 Marek           Rogalski             Warszawa               130.44      4.0     4415     1234       90
 75 Maciej          Sylwestrzuk          Warszawa               103.01      4.0     4208     1217      275
 76 Maciej          Dąbrowski            Warszawa               114.99      4.0     4121     1301     -599
 77 Agnieszka       Kozak                Gdynia                 110.73      4.0     4084     1222     -477
 78 Bartosz         Bartczak             Poznań                 103.90      4.0     4070     1276     -617
 79 Andrzej         Klich                Jaworzno               100.00      4.0     3895     1203     -472
 80 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              131.20      4.0     3526     1130      -21
 81 Piotr           Domański             Lublin                 134.45      4.0     2424      977     -216
 82 Karol           Wyrębkiewicz         Łódź                   157.83      3.0     3248      972      -42
 83 Krzysztof       Nasiłowski           Siedlce                100.00      3.0     3237      965     -617
 84 Juliusz         Czupryniak           Warszawa               144.76      3.0     2424      741      449
 85 Piotr           Pietuchowski         Białystok              152.59      3.0     2197      927       35
 86 Natalia         Mówka                Warszawa               100.00      2.5     3836      905     -272
 87 Bernard         Swoczyna             Warszawa               100.00      2.5     2802      803     -959
 88 Jacek           Gasik                Warszawa               124.70      2.0     2152      675      -12
 89 Zbigniew        Rybak                Warszawa               119.77      2.0     2078      690     -587
 90 Wojciech        Wojtysiak            Warszawa               100.00      1.5     3420      796     -579
 91 Angelika        Sztajnke             Warszawa               100.00      1.5     2680      802    -2064
 92 Grzegorz        Piotrkiewicz         Warszawa               100.00      1.0     1847      516     -767
 93 Sławomir        Kamecki              Konstancin             100.00      0.5     2617      700    -1536
 94 Natalia         Lenartowicz          Otwock                 100.00      0.5     1346      347     -786
 95 Teresa          Swoczyna             Warszawa               100.00      0.0      407      157     -531
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju XVIII Mistrzostwa Warszawy



	Bartosz Morawski 162.73 Wrocław                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Grzegorz       Pukniel               129.02 -  304: 382   79
    2    45 Marek          Rogalski              130.44 +  565: 288  180
    3    16 Stanisław      Gasik                 122.68 +  381: 303  173
    4    17 Andrzej        Kwiatkowski           129.64 +  507: 320  180
    5     7 Tomasz A.      Praga                 119.04 +  474: 336  169
    6     4 Michał         Alabrudziński         160.36 +  453: 436  210
    7     3 Kazimierz      Merklejn              155.05 +  496: 380  205
    8     3 Piotr          Pietuchowski          152.59 +  441: 341  203
    9     2 Krzysztof      Obremski              152.88 +  468: 435  203
   10     1 Paweł          Jackowski             150.85 -  337: 444  101
   11     2 Dawid          Pikul                 154.88 +  393: 308  205
   12     2 Marek          Reda                  145.75 -  356: 508   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2004  / 12 167.00




	Michał Alabrudziński 160.36 Włocławek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Monika         Gawron-Cieślik        128.94 +  492: 349  179
    2    10 Andrzej        Kwiatkowski           129.64 +  462: 323  180
    3     7 Bożena         Mileńko               100.00 +  527: 325  150
    4     2 Mirosław       Uglik                 145.97 +  391: 384  196
    5     2 Krzysztof      Obremski              152.88 -  469: 489  103
    6     4 Bartosz        Morawski              162.73 -  436: 453  113
    7     7 Czesław        Grajewski             125.99 +  432: 387  176
    8     4 Maciej         Czupryniak            141.34 -  406: 484   91
    9     8 Marek          Charytoniuk           130.24 +  506: 317  180
   10     6 Piotr          Pietuchowski          152.59 +  376: 315  203
   11     4 Kazimierz      Merklejn              155.05 -  397: 483  105
   12     6 Dawid          Pikul                 154.88 +  402: 344  205
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1881  / 12 156.75




	Karol Wyrębkiewicz 157.83 Łódź              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Daniel         Janus                 128.85 -  415: 607   79
    2    25 Joanna         Juszczak              139.62 +  446: 382  190
    3    18 Marianna       Kozłowska             111.53 +  465: 312  162
    4    12 Bogdan         Kozłowski             118.68 -  357: 373   69
    5    18 Kamil          Kister                148.16 -  391: 428   98
    6    26 Krzysztof      Sporczyk              131.20 -  350: 371   81
   11    19 Mariusz        Skrobosz              156.65 -  352: 424  107
   12    26 Irena          Sołdan                135.57 +  472: 393  186
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     972  /  8 121.50




	Mariusz Skrobosz 156.65 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Jolanta        Chłopińska            128.62 +  433: 336  179
    2     5 Marcin         Rogala                130.31 +  398: 302  180
    3     2 Małgorzata     Deszczyńska           141.62 -  427: 474   92
    4    15 Bartosz        Bartczak              103.90 +  492: 285  154
    5     8 Kazimierz      Merklejn              155.05 -  364: 433  105
    6    12 Marek          Dudkiewicz            140.52 +  524: 466  191
    7     9 Rafał          Matczak               138.12 -  332: 431   88
    8    13 Miłosz         Wrzałek               151.50 -  399: 410  102
    9    18 Monika         Gawron-Cieślik        128.94 -  356: 361   79
   10    24 Szymon         Dąbrowski             132.66 +  394: 379  183
   11    19 Karol          Wyrębkiewicz          157.83 +  424: 352  208
   12    14 Olga           Swarcewicz            110.55 +  398: 382  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1722  / 12 143.50




	Kazimierz Merklejn 155.05 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Adrian         Ziemniewicz           128.18 +  504: 313  178
    2     8 Zbigniew       Wietecki              130.83 +  475: 319  181
    3     5 Jacek          Mańko                 136.20 +  427: 331  186
    4     5 Krzysztof      Obremski              152.88 -  332: 446  103
    5     8 Mariusz        Skrobosz              156.65 +  433: 364  207
    6     5 Bogdan         Kozłowski             118.68 +  565: 355  169
    7     3 Bartosz        Morawski              162.73 -  380: 496  113
    8     6 Rafał          Matczak               138.12 +  423: 352  188
    9     3 Piotr          Pietuchowski          152.59 +  372: 360  203
   10     2 Stanisław      Rydzik                149.55 +  386: 324  200
   11     4 Michał         Alabrudziński         160.36 +  483: 397  210
   12     1 Paweł          Jackowski             150.85 +  419: 294  201
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2139  / 12 178.25




	Dawid Pikul 154.88 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Paweł          Maciejczuk            126.82 +  619: 260  177
    2     1 Krzysztof      Sporczyk              131.20 +  557: 237  181
    3     1 Natalia        Woźniak               138.31 -  357: 469   88
    4     7 Monika         Gawron-Cieślik        128.94 +  451: 338  179
    5     4 Daniel         Janus                 128.85 +  561: 330  179
    6     2 Dominik        Urbacki               152.48 +  461: 346  202
    7     2 Kamil          Górka                 153.89 +  409: 362  204
    8     2 Krzysztof      Obremski              152.88 -  337: 394  103
    9     1 Paweł          Jackowski             150.85 -  428: 581  101
   10     5 Szymon         Płachta               142.62 +  477: 321  193
   11     2 Bartosz        Morawski              162.73 -  308: 393  113
   12     6 Michał         Alabrudziński         160.36 -  344: 402  110
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1830  / 12 152.50




	Kacper Zegadło 154.78 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Czesław        Grajewski             125.99 +  455: 316  176
    2    14 Marek          Charytoniuk           130.24 +  408: 313  180
    3    10 Rafał          Matczak               138.12 +  371: 296  188
    4     3 Dominik        Urbacki               152.48 -  349: 462  102
    5    15 Renata         Andracka              117.99 +  461: 376  168
    6     9 Tomasz         Lempart               141.52 -  316: 416   92
    7    17 Marek          Dudkiewicz            140.52 +  364: 337  191
    8     9 Joanna         Juszczak              139.62 +  390: 352  190
    9     5 Stanisław      Rydzik                149.55 -  335: 468  100
   10    13 Robert         Kamiński              132.05 +  443: 388  182
   11     9 Małgorzata     Deszczyńska           141.62 -  392: 479   92
   12    11 Piotr          Broda                 141.62 +  403: 358  192
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1853  / 12 154.42




	Kamil Górka 153.89 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Tomasz         Nasiłowski            125.57 +  387: 355  176
    2    11 Robert         Kamiński              132.05 +  333: 321  182
    3     6 Paweł          Pogorzelski           120.43 -  358: 372   70
    4    24 Tomasz         Zwoliński             147.63 +  432: 289  198
    5    12 Jakub          Zaryński              145.18 +  502: 251  195
    6     8 Katarzyna      Polak                 136.02 +  460: 336  186
    7     2 Dawid          Pikul                 154.88 -  362: 409  105
    8    10 Piotr          Broda                 141.62 -  410: 423   92
    9    15 Renata         Andracka              117.99 +  474: 245  168
   10     9 Monika         Gawron-Cieślik        128.94 -  414: 422   79
   11    10 Piotr          Pietuchowski          152.59 -  351: 372  103
   12    15 Jacek          Mańko                 136.20 -  294: 401   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1640  / 12 136.67




	Krzysztof Obremski 152.88 Legnica                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Łukasz         Baranowski            125.22 +  428: 353  175
    2    20 Szymon         Dąbrowski             132.66 +  587: 325  183
    3     3 Renata         Andracka              117.99 +  391: 317  168
    4     5 Kazimierz      Merklejn              155.05 +  446: 332  205
    5     2 Michał         Alabrudziński         160.36 +  489: 469  210
    6     1 Paweł          Jackowski             150.85 -  383: 472  101
    7     4 Marek          Reda                  145.75 +  339: 306  196
    8     2 Dawid          Pikul                 154.88 +  394: 337  205
    9     2 Bartosz        Morawski              162.73 -  435: 468  113
   10     3 Paweł          Pogorzelski           120.43 +  495: 347  170
   11     3 Maciej         Czupryniak            141.34 -  400: 418   91
   12     4 Grzegorz       Kurowski              146.53 +  406: 313  197
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2014  / 12 167.83




	Piotr Pietuchowski 152.59 Białystok           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    7     6 Krzysztof      Mówka                 152.37 +  387: 302  202
    8     3 Bartosz        Morawski              162.73 -  341: 441  113
    9     3 Kazimierz      Merklejn              155.05 -  360: 372  105
   10     6 Michał         Alabrudziński         160.36 -  315: 376  110
   11    10 Kamil          Górka                 153.89 +  372: 351  204
   12    12 Szymon         Płachta               142.62 +  422: 320  193
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     927  /  6 154.50




	Dominik Urbacki 152.48 Pruszków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Tomasz         Łapka                 124.73 +  446: 404  175
    2    16 Rafał          Błaszkiewicz          133.27 +  504: 417  183
    3     8 Szymon         Płachta               142.62 +  495: 307  193
    4     3 Kacper         Zegadło               154.78 +  462: 349  205
    5     1 Paweł          Pogorzelski           120.43 +  433: 329  170
    6     2 Dawid          Pikul                 154.88 -  346: 461  105
    7     5 Tomasz         Lempart               141.52 +  451: 374  192
    8     1 Paweł          Jackowski             150.85 -  350: 361  101
    9     4 Piotr          Broda                 141.62 +  368: 311  192
   10     4 Marek          Reda                  145.75 -  367: 406   96
   11     6 Monika         Gawron-Cieślik        128.94 +  442: 280  179
   12     3 Maciej         Czupryniak            141.34 -  287: 420   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1882  / 12 156.83




	Krzysztof Mówka 152.37 Warszawa        

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Jacek          Gasik                 124.70 +  440: 346  175
    2     4 Rafał          Wesołowski            133.76 +  390: 306  184
    3    11 Piotr          Domański              134.45 -  327: 510   84
    4    18 Rafał          Błaszkiewicz          133.27 +  415: 386  183
    5     9 Grzegorz       Kurowski              146.53 +  418: 325  197
    6     7 Irena          Sołdan                135.57 +  368: 349  186
    7     6 Piotr          Pietuchowski          152.59 -  302: 387  103
    8    12 Jakub          Zaryński              145.18 -  326: 350   95
    9    11 Jolanta        Chłopińska            128.62 +  412: 327  179
   10     7 Maciej         Czupryniak            141.34 -  382: 521   91
   11    14 Kamil          Kister                148.16 -  353: 359   98
   12    20 Tomasz         Łapka                 124.73 +  479: 364  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1750  / 12 145.83




	Miłosz Wrzałek 151.50 Warszawa                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Ewelina        Kister                124.32 +  435: 318  174
    2    18 Piotr          Domański              134.45 -  338: 359   84
    3    29 Tomasz A.      Praga                 119.04 -  367: 426   69
    4    34 Maciej         Dąbrowski             114.99 +  479: 331  165
    5    17 Robert         Kamiński              132.05 -  345: 381   82
    6    31 Marek          Rogalski              130.44 +  399: 340  180
    7    22 Krzysztof      Sporczyk              131.20 +  422: 291  181
    8    13 Mariusz        Skrobosz              156.65 +  410: 399  207
    9    17 Szymon         Płachta               142.62 -  392: 404   93
   10    18 Zbigniew       Wietecki              130.83 +  432: 318  181
   11    12 Renata         Andracka              117.99 +  407: 355  168
   12     8 Łukasz         Tuszyński             147.70 +  464: 400  198
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1782  / 12 148.50




	Paweł Jackowski 150.85 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Katarzyna      Ślusarska             122.08 +  383: 283  172
    2    21 Irena          Sołdan                135.57 +  417: 392  186
    3    12 Tomasz         Lempart               141.52 +  482: 314  192
    4     1 Małgorzata     Deszczyńska           141.62 +  459: 398  192
    5     3 Stanisław      Rydzik                149.55 +  467: 400  200
    6     1 Krzysztof      Obremski              152.88 +  472: 383  203
    7     1 Paweł          Pogorzelski           120.43 +  357: 321  170
    8     1 Dominik        Urbacki               152.48 +  361: 350  202
    9     1 Dawid          Pikul                 154.88 +  581: 428  205
   10     1 Bartosz        Morawski              162.73 +  444: 337  213
   11     1 Marek          Reda                  145.75 -  364: 367   96
   12     1 Kazimierz      Merklejn              155.05 -  294: 419  105
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2136  / 12 178.00




	Stanisław Rydzik 149.55 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Agnieszka      Matus                 120.55 +  512: 297  171
    2     7 Katarzyna      Polak                 136.02 +  473: 318  186
    3     4 Marek          Reda                  145.75 +  429: 351  196
    4     4 Natalia        Woźniak               138.31 +  366: 312  188
    5     3 Paweł          Jackowski             150.85 -  400: 467  101
    6     6 Paweł          Pogorzelski           120.43 -  393: 394   70
    7    11 Piotr          Domański              134.45 +  414:   1  184
    8     7 Irena          Sołdan                135.57 +  469: 270  186
    9     5 Kacper         Zegadło               154.78 +  468: 335  205
   10     2 Kazimierz      Merklejn              155.05 -  324: 386  105
   11     5 Joanna         Juszczak              139.62 -  339: 344   90
   12     7 Małgorzata     Deszczyńska           141.62 -  355: 387   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1774  / 12 147.83




	Kamil Kister 148.16 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Paweł          Pogorzelski           120.43 -  317: 450   70
    2    29 Marek          Dudkiewicz            140.52 -  364: 408   91
    3    43 Andrzej        Klich                 100.00 +  402: 262  150
    4    40 Maciej         Sylwestrzuk           103.01 +  351: 349  153
    5    18 Karol          Wyrębkiewicz          157.83 +  428: 391  208
    6    24 Maciej         Czupryniak            141.34 -  379: 394   91
    7    24 Jacek          Mańko                 136.20 +  422: 321  186
    8    15 Łukasz         Tuszyński             147.70 -  326: 370   98
    9    27 Maciej         Dąbrowski             114.99 +  583: 287  165
   10    19 Rafał          Wesołowski            133.76 +  379: 374  184
   11    14 Krzysztof      Mówka                 152.37 +  359: 353  202
   12    10 Katarzyna      Polak                 136.02 +  449: 414  186
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1784  / 12 148.67




	Łukasz Tuszyński 147.70 Chłopowo                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Zbigniew       Rybak                 119.77 +  367: 349  170
    2    13 Natalia        Woźniak               138.31 -  350: 421   88
    3    28 Jakub          Zaryński              145.18 -  460: 482   95
    4    30 Angelika       Sztajnke              100.00 +  489: 170  150
    5    20 Agnieszka      Matus                 120.55 +  430: 329  171
    6    13 Tomasz         Zwoliński             147.63 -  322: 524   98
    7    21 Katarzyna      Ślusarska             122.08 +  504: 279  172
    8    15 Kamil          Kister                148.16 +  370: 326  198
    9    12 Grzegorz       Kurowski              146.53 -  369: 415   97
   10    16 Jacek          Mańko                 136.20 +  469: 378  186
   11    11 Marek          Charytoniuk           130.24 +  439: 255  180
   12     8 Miłosz         Wrzałek               151.50 -  400: 464  102
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1707  / 12 142.25




	Tomasz Zwoliński 147.63 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Joanna         Ostrowska             119.73 +  361: 310  170
    2    19 Jacek          Mańko                 136.20 -  385: 494   86
    3    34 Jerzy          Luter                 119.39 +  378: 370  169
    4    24 Kamil          Górka                 153.89 -  289: 432  104
    5    19 Juliusz        Czupryniak            144.76 +  373: 329  195
    6    13 Łukasz         Tuszyński             147.70 +  524: 322  198
    7    15 Piotr          Broda                 141.62 -  279: 384   92
    8    23 Bartosz        Bartczak              103.90 +  429: 313  154
    9    10 Maciej         Czupryniak            141.34 -  344: 429   91
   10    23 Aleksandra     Brzeska               100.00 +  489: 325  150
   11    18 Olga           Swarcewicz            110.55 -  366: 386   61
   12    19 Maciej         Skrzypczak            112.80 +  389: 379  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1633  / 12 136.08




	Grzegorz Kurowski 146.53 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Jerzy          Luter                 119.39 +  494: 304  169
    2     9 Rafał          Matczak               138.12 -  372: 453   88
    3    17 Agnieszka      Matus                 120.55 +  485: 365  171
    4     9 Michał         Waszkiewicz           141.30 +  389: 360  191
    5     9 Krzysztof      Mówka                 152.37 -  325: 418  102
    6    17 Monika         Gawron-Cieślik        128.94 +  419: 343  179
    7    13 Szymon         Płachta               142.62 +  454: 378  193
    8     8 Marek          Reda                  145.75 -  405: 422   96
    9    12 Łukasz         Tuszyński             147.70 +  415: 369  198
   10     8 Tomasz         Nasiłowski            125.57 +  418: 326  176
   11     7 Katarzyna      Polak                 136.02 +  478: 248  186
   12     4 Krzysztof      Obremski              152.88 -  313: 406  103
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1852  / 12 154.33




	Mirosław Uglik 145.97 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Tomasz A.      Praga                 119.04 +  451: 291  169
    2    12 Piotr          Broda                 141.62 +  441: 427  192
    3     9 Aleksandra     Brzeska               100.00 +  427: 299  150
    4     2 Michał         Alabrudziński         160.36 -  384: 391  110
    5    11 Irena          Sołdan                135.57 -  350: 489   86
    6    18 Joanna         Juszczak              139.62 -  359: 436   90
    7    19 Jolanta        Chłopińska            128.62 -  305: 436   79
    8    28 Szymon         Dąbrowski             132.66 +  344: 333  183
    9    22 Marcin         Rogala                130.31 +  493: 286  180
   10    20 Grzegorz       Pukniel               129.02 +  430: 368  179
   11    13 Robert         Kamiński              132.05 +  398: 296  182
   12     9 Natalia        Woźniak               138.31 +  395: 392  188
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1788  / 12 149.00




	Marek Reda 145.75 Dębówka

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Bogdan         Kozłowski             118.68 +  392: 342  169
    2    24 Michał         Waszkiewicz           141.30 +  494: 421  191
    3     4 Stanisław      Rydzik                149.55 -  351: 429  100
    4    11 Piotr          Broda                 141.62 +  489: 345  192
    5     6 Ewelina        Kister                124.32 +  484: 377  174
    6     3 Małgorzata     Deszczyńska           141.62 +  383: 361  192
    7     4 Krzysztof      Obremski              152.88 -  306: 339  103
    8     8 Grzegorz       Kurowski              146.53 +  422: 405  197
    9     6 Jakub          Zaryński              145.18 +  451: 329  195
   10     4 Dominik        Urbacki               152.48 +  406: 367  202
   11     1 Paweł          Jackowski             150.85 +  367: 364  201
   12     2 Bartosz        Morawski              162.73 +  508: 356  213
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2129  / 12 177.42




	Jakub Zaryński 145.18 Świnoujście              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Renata         Andracka              117.99 -  369: 398   68
    2    30 Adrian         Ziemniewicz           128.18 +  419: 402  178
    3    28 Łukasz         Tuszyński             147.70 +  482: 460  198
    4    14 Jacek          Gasik                 124.70 +  409: 363  175
    5    12 Kamil          Górka                 153.89 -  251: 502  104
    6    16 Robert         Kamiński              132.05 +  380: 354  182
    7    16 Tomasz         Nasiłowski            125.57 +  356: 342  176
    8    12 Krzysztof      Mówka                 152.37 +  350: 326  202
    9     6 Marek          Reda                  145.75 -  329: 451   96
   10    10 Natalia        Woźniak               138.31 -  363: 427   88
   11    15 Ewelina        Kister                124.32 +  392: 355  174
   12    13 Monika         Gawron-Cieślik        128.94 -  334: 373   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1720  / 12 143.33




	Juliusz Czupryniak 144.76 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Maciej         Dąbrowski             114.99 +  524: 327  165
    2     6 Tomasz         Lempart               141.52 -  334: 361   92
    3    20 Katarzyna      Polak                 136.02 -  369: 384   86
    4    26 Franciszek     Łysek                 100.00 +  455: 284  150
    5    19 Tomasz         Zwoliński             147.63 -  329: 373   98
    6    28 Wojciech       Łysek                 100.00 +  413: 246  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     741  /  6 123.50




	Szymon Płachta 142.62 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Jarosław       Olek                  114.03 +  424: 352  164
    2    23 Maciej         Czupryniak            141.34 +  392: 363  191
    3     8 Dominik        Urbacki               152.48 -  307: 495  102
    4     8 Łukasz         Baranowski            125.22 -  342: 355   75
    5    31 Stanisław      Gasik                 122.68 +  336: 313  173
    6    22 Adrian         Ziemniewicz           128.18 +  430: 294  178
    7    13 Grzegorz       Kurowski              146.53 -  378: 454   97
    8    22 Aleksandra     Brzeska               100.00 +  413: 326  150
    9    17 Miłosz         Wrzałek               151.50 +  404: 392  202
   10     5 Dawid          Pikul                 154.88 -  321: 477  105
   11    17 Tomasz         Lempart               141.52 +  410: 335  192
   12    12 Piotr          Pietuchowski          152.59 -  320: 422  103
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1732  / 12 144.33




	Małgorzata Deszczyńska 141.62 Warszawa          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Maciej         Skrzypczak            112.80 +  569: 397  163
    2     3 Grzegorz       Pukniel               129.02 +  476: 329  179
    3     2 Mariusz        Skrobosz              156.65 +  474: 427  207
    4     1 Paweł          Jackowski             150.85 -  398: 459  101
    5     5 Piotr          Domański              134.45 +  477: 300  184
    6     3 Marek          Reda                  145.75 -  361: 383   96
    7     8 Ewelina        Kister                124.32 +  388: 271  174
    8     5 Paweł          Pogorzelski           120.43 -  373: 379   70
    9     9 Tomasz         Nasiłowski            125.57 -  272: 432   76
   10    14 Adrian         Ziemniewicz           128.18 +  374: 312  178
   11     9 Kacper         Zegadło               154.78 +  479: 392  205
   12     7 Stanisław      Rydzik                149.55 +  387: 355  200
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1833  / 12 152.75




	Piotr Broda 141.62 Sandomierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Konrad         Pajączek              112.28 +  467: 326  162
    2    12 Mirosław       Uglik                 145.97 -  427: 441   96
    3    15 Katarzyna      Ślusarska             122.08 +  441: 432  172
    4    11 Marek          Reda                  145.75 -  345: 489   96
    5    16 Tomasz         Łapka                 124.73 +  391: 346  175
    6    14 Marek          Charytoniuk           130.24 +  334: 297  180
    7    15 Tomasz         Zwoliński             147.63 +  384: 279  198
    8    10 Kamil          Górka                 153.89 +  423: 410  204
    9     4 Dominik        Urbacki               152.48 -  311: 368  102
   10    12 Katarzyna      Polak                 136.02 -  303: 460   86
   11    16 Tomasz         Nasiłowski            125.57 +  423: 340  176
   12    11 Kacper         Zegadło               154.78 -  358: 403  105
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1752  / 12 146.00




	Tomasz Lempart 141.52 Wadowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Paweł          Morga                 112.05 +  415: 368  162
    2     6 Juliusz        Czupryniak            144.76 +  361: 334  195
    3    12 Paweł          Jackowski             150.85 -  314: 482  101
    4    20 Czesław        Grajewski             125.99 +  447: 315  176
    5    14 Tomasz         Nasiłowski            125.57 +  393: 373  176
    6     9 Kacper         Zegadło               154.78 +  416: 316  205
    7     5 Dominik        Urbacki               152.48 -  374: 451  102
    8    11 Katarzyna      Polak                 136.02 -  371: 408   86
    9    16 Ewelina        Kister                124.32 +  395: 339  174
   10    11 Joanna         Juszczak              139.62 -  436: 458   90
   11    17 Szymon         Płachta               142.62 -  335: 410   93
   12    18 Michał         Waszkiewicz           141.30 -  334: 520   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1651  / 12 137.58




	Maciej Czupryniak 141.34 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Marianna       Kozłowska             111.53 -  436: 439   62
    2    23 Szymon         Płachta               142.62 -  363: 392   93
    3    36 Jarosław       Olek                  114.03 -  376: 421   64
    4    39 Marek          Rogalski              130.44 +  440: 339  180
    5    33 Zbigniew       Rybak                 119.77 +  500: 322  170
    6    24 Kamil          Kister                148.16 +  394: 379  198
    7    18 Jerzy          Luter                 119.39 +  503: 322  169
    8     4 Michał         Alabrudziński         160.36 +  484: 406  210
    9    10 Tomasz         Zwoliński             147.63 +  429: 344  198
   10     7 Krzysztof      Mówka                 152.37 +  521: 382  202
   11     3 Krzysztof      Obremski              152.88 +  418: 400  203
   12     3 Dominik        Urbacki               152.48 +  420: 287  202
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1951  / 12 162.58




	Michał Waszkiewicz 141.30 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Agnieszka      Kozak                 110.73 +  389: 340  161
    2    24 Marek          Reda                  145.75 -  421: 494   96
    3    24 Joanna         Ostrowska             119.73 +  369: 300  170
    4     9 Grzegorz       Kurowski              146.53 -  360: 389   97
    5    22 Joanna         Juszczak              139.62 -  301: 392   90
    6    36 Kayetan        Cygański- Bolski      100.00 +  394: 311  150
    7    30 Bartosz        Bartczak              103.90 -  294: 374   54
    8    25 Marcin         Rogala                130.31 -  341: 445   80
    9    36 Karolina       Mak                   102.78 +  480: 259  153
   10    27 Stanisław      Gasik                 122.68 +  427: 270  173
   11    20 Marek          Dudkiewicz            140.52 +  456: 291  191
   12    18 Tomasz         Lempart               141.52 +  520: 334  192
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1607  / 12 133.92




	Marek Dudkiewicz 140.52 Milanówek               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Olga           Swarcewicz            110.55 -  396: 425   61
    2    29 Kamil          Kister                148.16 +  408: 364  198
    3    23 Irena          Sołdan                135.57 -  356: 459   86
    4    32 Maciej         Skrzypczak            112.80 +  490: 347  163
    5    21 Bożena         Mileńko               100.00 +  439: 240  150
    6    12 Mariusz        Skrobosz              156.65 -  466: 524  107
    7    17 Kacper         Zegadło               154.78 -  337: 364  105
    8    24 Agnieszka      Kozak                 110.73 +  459: 259  161
    9    19 Rafał          Wesołowski            133.76 -  301: 437   84
   10    25 Kayetan        Cygański- Bolski      100.00 +  459: 300  150
   11    20 Michał         Waszkiewicz           141.30 -  291: 456   91
   12    25 Marcin         Rogala                130.31 -  400: 441   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1436  / 12 119.67




	Joanna Juszczak 139.62 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Bartosz        Bartczak              103.90 -  344: 388   54
    2    25 Karol          Wyrębkiewicz          157.83 -  382: 446  108
    3    39 Paweł          Maciejczuk            126.82 +  390: 285  177
    4    36 Agnieszka      Kozak                 110.73 +  499: 308  161
    5    22 Michał         Waszkiewicz           141.30 +  392: 301  191
    6    18 Mirosław       Uglik                 145.97 +  436: 359  196
    7    14 Natalia        Woźniak               138.31 +  464: 405  188
    8     9 Kacper         Zegadło               154.78 -  352: 390  105
    9    13 Irena          Sołdan                135.57 +  364: 341  186
   10    11 Tomasz         Lempart               141.52 +  458: 436  192
   11     5 Stanisław      Rydzik                149.55 +  344: 339  200
   12     5 Paweł          Pogorzelski           120.43 -  326: 506   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1828  / 12 152.33




	Natalia Woźniak 138.31 Dziwnówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Maciej         Sylwestrzuk           103.01 +  463: 336  153
    2    13 Łukasz         Tuszyński             147.70 +  421: 350  198
    3     1 Dawid          Pikul                 154.88 +  469: 357  205
    4     4 Stanisław      Rydzik                149.55 -  312: 366  100
    5    13 Katarzyna      Polak                 136.02 -  405: 472   86
    6    15 Joanna         Ostrowska             119.73 +  350: 304  170
    7    14 Joanna         Juszczak              139.62 -  405: 464   90
    8    18 Olga           Swarcewicz            110.55 +  427: 300  161
    9    14 Rafał          Matczak               138.12 +  450: 316  188
   10    10 Jakub          Zaryński              145.18 +  427: 363  195
   11     8 Paweł          Pogorzelski           120.43 -  370: 403   70
   12     9 Mirosław       Uglik                 145.97 -  392: 395   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1712  / 12 142.67




	Rafał Matczak 138.12 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Karolina       Mak                   102.78 +  427: 310  153
    2     9 Grzegorz       Kurowski              146.53 +  453: 372  197
    3    10 Kacper         Zegadło               154.78 -  296: 371  105
    4    19 Tomasz         Nasiłowski            125.57 -  312: 484   76
    5    27 Jarosław       Olek                  114.03 +  429: 355  164
    6    19 Paweł          Morga                 112.05 +  425: 272  162
    7     9 Mariusz        Skrobosz              156.65 +  431: 332  207
    8     6 Kazimierz      Merklejn              155.05 -  352: 423  105
    9    14 Natalia        Woźniak               138.31 -  316: 450   88
   10    22 Olga           Swarcewicz            110.55 -  320: 327   61
   11    29 Maciej         Skrzypczak            112.80 -  369: 448   63
   12    30 Rafał          Błaszkiewicz          133.27 +  475: 365  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1564  / 12 130.33




	Jacek Mańko 136.20 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Andrzej        Klich                 100.00 +  433: 271  150
    2    19 Tomasz         Zwoliński             147.63 +  494: 385  198
    3     5 Kazimierz      Merklejn              155.05 -  331: 427  105
    4    16 Ewelina        Kister                124.32 -  331: 578   74
    5    25 Olga           Swarcewicz            110.55 -  349: 371   61
    6    32 Marianna       Kozłowska             111.53 +  393: 331  162
    7    24 Kamil          Kister                148.16 -  321: 422   98
    8    31 Bożena         Mileńko               100.00 +  425: 279  150
    9    25 Rafał          Błaszkiewicz          133.27 +  498: 312  183
   10    16 Łukasz         Tuszyński             147.70 -  378: 469   98
   11    21 Marcin         Rogala                130.31 +  450: 444  180
   12    15 Kamil          Górka                 153.89 +  401: 294  204
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1663  / 12 138.58




	Katarzyna Polak 136.02 Warszawa          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Wojciech       Łysek                 100.00 +  445: 281  150
    2     7 Stanisław      Rydzik                149.55 -  318: 473  100
    3    20 Juliusz        Czupryniak            144.76 +  384: 369  195
    4    21 Zbigniew       Wietecki              130.83 +  451: 282  181
    5    13 Natalia        Woźniak               138.31 +  472: 405  188
    6     8 Kamil          Górka                 153.89 -  336: 460  104
    7    10 Daniel         Janus                 128.85 +  352: 351  179
    8    11 Tomasz         Lempart               141.52 +  408: 371  192
    9     7 Paweł          Pogorzelski           120.43 -  418: 501   70
   10    12 Piotr          Broda                 141.62 +  460: 303  192
   11     7 Grzegorz       Kurowski              146.53 -  248: 478   97
   12    10 Kamil          Kister                148.16 -  414: 449   98
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1746  / 12 145.50




	Irena Sołdan 135.57 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Franciszek     Łysek                 100.00 +  428: 256  150
    2    21 Paweł          Jackowski             150.85 -  392: 417  101
    3    23 Marek          Dudkiewicz            140.52 +  459: 356  191
    4    13 Jolanta        Chłopińska            128.62 +  377: 361  179
    5    11 Mirosław       Uglik                 145.97 +  489: 350  196
    6     7 Krzysztof      Mówka                 152.37 -  349: 368  102
    7    12 Bogdan         Kozłowski             118.68 +  542: 266  169
    8     7 Stanisław      Rydzik                149.55 -  270: 469  100
    9    13 Joanna         Juszczak              139.62 -  341: 364   90
   10    17 Ewelina        Kister                124.32 -  300: 372   74
   11    22 Jerzy          Luter                 119.39 -  357: 400   69
   12    26 Karol          Wyrębkiewicz          157.83 -  393: 472  108
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1529  / 12 127.42




	Piotr Domański 134.45 Lublin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Natalia        Mówka                 100.00 +  427: 336  150
    2    18 Miłosz         Wrzałek               151.50 +  359: 338  202
    3    11 Krzysztof      Mówka                 152.37 +  510: 327  202
    4     6 Paweł          Pogorzelski           120.43 -  419: 426   70
    5     5 Małgorzata     Deszczyńska           141.62 -  300: 477   92
    6    20 Olga           Swarcewicz            110.55 +  408: 322  161
    7    11 Stanisław      Rydzik                149.55 -    1: 414  100
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     977  /  7 139.57




	Rafał Wesołowski 133.76 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Angelika       Sztajnke              100.00 +  555: 186  150
    2     4 Krzysztof      Mówka                 152.37 -  306: 390  102
    3    19 Ewelina        Kister                124.32 -  328: 404   74
    4    29 Szymon         Dąbrowski             132.66 +  358: 345  183
    5    24 Paweł          Morga                 112.05 -  440: 452   62
    6    29 Katarzyna      Ślusarska             122.08 -  379: 421   72
    7    32 Zbigniew       Rybak                 119.77 +  400:   1  170
    8    26 Paweł          Maciejczuk            126.82 +  319: 317  177
    9    19 Marek          Dudkiewicz            140.52 +  437: 301  191
   10    19 Kamil          Kister                148.16 -  374: 379   98
   11    24 Agnieszka      Matus                 120.55 +  428: 378  171
   12    16 Jolanta        Chłopińska            128.62 -  338: 362   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1529  / 12 127.42




	Rafał Błaszkiewicz 133.27 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Bernard        Swoczyna              100.00 +  340: 245  150
    2    16 Dominik        Urbacki               152.48 -  417: 504  102
    3    21 Tomasz         Łapka                 124.73 +  468: 371  175
    4    18 Krzysztof      Mówka                 152.37 -  386: 415  102
    5    23 Joanna         Ostrowska             119.73 -  366: 378   70
    6    30 Konrad         Pajączek              112.28 +  378: 350  162
    7    20 Robert         Kamiński              132.05 -  319: 479   82
    8    30 Maciej         Skrzypczak            112.80 +  429: 314  163
    9    25 Jacek          Mańko                 136.20 -  312: 498   86
   10    31 Jerzy          Luter                 119.39 -  383: 397   69
   11    32 Maciej         Sylwestrzuk           103.01 +  326: 309  153
   12    30 Rafał          Matczak               138.12 -  365: 475   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1402  / 12 116.83




	Szymon Dąbrowski 132.66 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    39 Teresa         Swoczyna              100.00 +  431: 254  150
    2    20 Krzysztof      Obremski              152.88 -  325: 587  103
    3    32 Jacek          Gasik                 124.70 -  285: 385   75
    4    29 Rafał          Wesołowski            133.76 -  345: 358   84
    5    43 Wojciech       Łysek                 100.00 -  330: 362   50
    6    41 Wojciech       Wojtysiak             100.00 +  399: 249  150
    7    39 Krzysztof      Nasiłowski            100.00 +  416: 371  150
    8    28 Mirosław       Uglik                 145.97 -  333: 344   96
    9    37 Marek          Rogalski              130.44 +  335: 314  180
   10    24 Mariusz        Skrobosz              156.65 -  379: 394  107
   11    38 Andrzej        Klich                 100.00 +  391: 342  150
   12    33 Marianna       Kozłowska             111.53 -  284: 425   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1357  / 12 113.08




	Robert Kamiński 132.05 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    40 Wojciech       Wojtysiak             100.00 +  469: 398  150
    2    11 Kamil          Górka                 153.89 -  321: 333  104
    3    14 Łukasz         Baranowski            125.22 -  451: 454   75
    4    25 Kayetan        Cygański- Bolski      100.00 +  447: 357  150
    5    17 Miłosz         Wrzałek               151.50 +  381: 345  202
    6    16 Jakub          Zaryński              145.18 -  354: 380   95
    7    20 Rafał          Błaszkiewicz          133.27 +  479: 319  183
    8    16 Jolanta        Chłopińska            128.62 -  441: 442   79
    9    20 Tomasz         Łapka                 124.73 +  465: 319  175
   10    13 Kacper         Zegadło               154.78 -  388: 443  105
   11    13 Mirosław       Uglik                 145.97 -  296: 398   96
   12    24 Marek          Charytoniuk           130.24 +  471: 323  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1594  / 12 132.83




	Krzysztof Sporczyk 131.20 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    41 Grzegorz       Piotrkiewicz          100.00 +  348: 305  150
    2     1 Dawid          Pikul                 154.88 -  237: 557  105
    3    35 Tomasz         Nasiłowski            125.57 -  415: 425   76
    4    41 Olga           Swarcewicz            110.55 -  328: 386   61
    5    44 Sławomir       Kamecki               100.00 +  489: 144  150
    6    26 Karol          Wyrębkiewicz          157.83 +  371: 350  208
    7    22 Miłosz         Wrzałek               151.50 -  291: 422  102
    8    34 Maciej         Dąbrowski             114.99 -  303: 351   65
    9    39 Wojciech       Łysek                 100.00 +  447: 214  150
   10    32 Maciej         Skrzypczak            112.80 -  297: 393   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1130  / 10 113.00




	Zbigniew Wietecki 130.83 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    42 Kayetan        Cygański- Bolski      100.00 +  401: 357  150
    2     8 Kazimierz      Merklejn              155.05 -  319: 475  105
    3    22 Marcin         Rogala                130.31 +  331: 325  180
    4    21 Katarzyna      Polak                 136.02 -  282: 451   86
    5    30 Marek          Charytoniuk           130.24 -  341: 353   80
    6    33 Maciej         Skrzypczak            112.80 +  319: 296  163
    7    26 Grzegorz       Pukniel               129.02 -  347: 399   79
    8    35 Joanna         Ostrowska             119.73 +  468: 366  170
    9    28 Jarosław       Olek                  114.03 +  383: 339  164
   10    18 Miłosz         Wrzałek               151.50 -  318: 432  102
   11    27 Tomasz         Łapka                 124.73 -  368: 392   75
   12    34 Marek          Rogalski              130.44 +  419: 296  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1534  / 12 127.83




	Marek Rogalski 130.44 Warszawa                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    43 Aleksandra     Brzeska               100.00 -  269: 395   50
    2    45 Bartosz        Morawski              162.73 -  288: 565  113
    3    42 Grzegorz       Piotrkiewicz          100.00 +  531: 230  150
    4    39 Maciej         Czupryniak            141.34 -  339: 440   91
    5    38 Natalia        Mówka                 100.00 +  359: 299  150
    6    31 Miłosz         Wrzałek               151.50 -  340: 399  102
    7    38 Agnieszka      Kozak                 110.73 -  364: 377   61
    8    38 Karolina       Mak                   102.78 -  320: 360   53
    9    37 Szymon         Dąbrowski             132.66 -  314: 335   83
   10    43 Bernard        Swoczyna              100.00 +  470: 254  150
   11    40 Sławomir       Kamecki               100.00 +  525: 252  150
   12    34 Zbigniew       Wietecki              130.83 -  296: 419   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1234  / 12 102.83




	Marcin Rogala 130.31 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    44 Krzysztof      Nasiłowski            100.00 +  536: 315  150
    2     5 Mariusz        Skrobosz              156.65 -  302: 398  107
    3    22 Zbigniew       Wietecki              130.83 -  325: 331   81
    4    31 Marek          Charytoniuk           130.24 -  306: 481   80
    5    37 Paweł          Maciejczuk            126.82 -  318: 365   77
    6    39 Grzegorz       Piotrkiewicz          100.00 +  522: 282  150
    7    34 Natalia        Mówka                 100.00 +  473: 287  150
    8    25 Michał         Waszkiewicz           141.30 +  445: 341  191
    9    22 Mirosław       Uglik                 145.97 -  286: 493   96
   10    29 Paweł          Morga                 112.05 +  393: 335  162
   11    21 Jacek          Mańko                 136.20 -  444: 450   86
   12    25 Marek          Dudkiewicz            140.52 +  441: 400  191
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1521  / 12 126.75




	Marek Charytoniuk 130.24 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    45 Sławomir       Kamecki               100.00 +  340: 162  150
    2    14 Kacper         Zegadło               154.78 -  313: 408  105
    3    31 Czesław        Grajewski             125.99 -  351: 406   76
    4    31 Marcin         Rogala                130.31 +  481: 306  180
    5    30 Zbigniew       Wietecki              130.83 +  353: 341  181
    6    14 Piotr          Broda                 141.62 -  297: 334   92
    7    28 Jarosław       Olek                  114.03 +  345: 268  164
    8    20 Grzegorz       Pukniel               129.02 +  398: 357  179
    9     8 Michał         Alabrudziński         160.36 -  317: 506  110
   10    15 Jolanta        Chłopińska            128.62 +  380: 230  179
   11    11 Łukasz         Tuszyński             147.70 -  255: 439   98
   12    24 Robert         Kamiński              132.05 -  323: 471   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1596  / 12 133.00




	Andrzej Kwiatkowski 129.64 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    46 Natalia        Lenartowicz           100.00 +  467: 168  150
    2    10 Michał         Alabrudziński         160.36 -  323: 462  110
    3    27 Krzysztof      Nasiłowski            100.00 +  341: 310  150
    4    17 Bartosz        Morawski              162.73 -  320: 507  113
    5    26 Adrian         Ziemniewicz           128.18 -  336: 436   78
    6    25 Jolanta        Chłopińska            128.62 -  359: 373   79
    7    37 Maciej         Dąbrowski             114.99 -  270: 363   65
    8    40 Wojciech       Wojtysiak             100.00 +  443: 345  150
    9    38 Kayetan        Cygański- Bolski      100.00 -  354: 395   50
   10    38 Sławomir       Kamecki               100.00 +  420: 187  150
   11    35 Franciszek     Łysek                 100.00 +  495: 295  150
   12    29 Paweł          Morga                 112.05 +  370: 348  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1407  / 12 117.25




	Grzegorz Pukniel 129.02 Łódź               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Bartosz        Morawski              162.73 +  382: 304  213
    2     3 Małgorzata     Deszczyńska           141.62 -  329: 476   92
    3    33 Konrad         Pajączek              112.28 +  408: 350  162
    4    10 Daniel         Janus                 128.85 -  382: 501   79
    5    29 Aleksandra     Brzeska               100.00 -  394: 407   50
    6    34 Paweł          Maciejczuk            126.82 +  426: 346  177
    7    26 Zbigniew       Wietecki              130.83 +  399: 347  181
    8    20 Marek          Charytoniuk           130.24 -  357: 398   80
    9    26 Agnieszka      Matus                 120.55 +  440: 308  171
   10    20 Mirosław       Uglik                 145.97 -  368: 430   96
   11    25 Joanna         Ostrowska             119.73 -  329: 363   70
   12    27 Katarzyna      Ślusarska             122.08 -  396: 403   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1443  / 12 120.25




	Monika Gawron-Cieślik 128.94 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Michał         Alabrudziński         160.36 -  349: 492  110
    2    36 Sławomir       Kamecki               100.00 +  391: 204  150
    3    26 Paweł          Morga                 112.05 +  324: 322  162
    4     7 Dawid          Pikul                 154.88 -  338: 451  105
    5    32 Bartosz        Bartczak              103.90 +  364: 343  154
    6    17 Grzegorz       Kurowski              146.53 -  343: 419   97
    7    29 Agnieszka      Matus                 120.55 +  433: 323  171
    8    21 Adrian         Ziemniewicz           128.18 +  435: 355  178
    9    18 Mariusz        Skrobosz              156.65 +  361: 356  207
   10     9 Kamil          Górka                 153.89 +  422: 414  204
   11     6 Dominik        Urbacki               152.48 -  280: 442  102
   12    13 Jakub          Zaryński              145.18 +  373: 334  195
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1835  / 12 152.92




	Daniel Janus 128.85 Wąchock                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Karol          Wyrębkiewicz          157.83 +  607: 415  208
    2     2 Aleksandra     Brzeska               100.00 -  302: 396   50
    3    13 Jolanta        Chłopińska            128.62 +  432: 357  179
    4    10 Grzegorz       Pukniel               129.02 +  501: 382  179
    5     4 Dawid          Pikul                 154.88 -  330: 561  105
    6    11 Łukasz         Baranowski            125.22 +  419: 351  175
    7    10 Katarzyna      Polak                 136.02 -  351: 352   86
    8    14 Renata         Andracka              117.99 -  312: 343   68
    9    21 Olga           Swarcewicz            110.55 -  387: 440   61
   10    26 Joanna         Ostrowska             119.73 -  398: 425   70
   11    30 Karolina       Mak                   102.78 +  469: 361  153
   12    23 Czesław        Grajewski             125.99 -  400: 440   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1410  / 12 117.50




	Jolanta Chłopińska 128.62 Wałcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Mariusz        Skrobosz              156.65 -  336: 433  107
    2    39 Natalia        Lenartowicz           100.00 +  557: 223  150
    3    13 Daniel         Janus                 128.85 -  357: 432   79
    4    13 Irena          Sołdan                135.57 -  361: 377   86
    5    34 Andrzej        Klich                 100.00 +  484: 321  150
    6    25 Andrzej        Kwiatkowski           129.64 +  373: 359  180
    7    19 Mirosław       Uglik                 145.97 +  436: 305  196
    8    16 Robert         Kamiński              132.05 +  442: 441  182
    9    11 Krzysztof      Mówka                 152.37 -  327: 412  102
   10    15 Marek          Charytoniuk           130.24 -  230: 380   80
   11    23 Łukasz         Baranowski            125.22 +  414: 318  175
   12    16 Rafał          Wesołowski            133.76 +  362: 338  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1671  / 12 139.25




	Adrian Ziemniewicz 128.18 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Kazimierz      Merklejn              155.05 -  313: 504  105
    2    30 Jakub          Zaryński              145.18 -  402: 419   95
    3    40 Natalia        Mówka                 100.00 +  397: 305  150
    4    37 Konrad         Pajączek              112.28 +  400: 373  162
    5    26 Andrzej        Kwiatkowski           129.64 +  436: 336  180
    6    22 Szymon         Płachta               142.62 -  294: 430   93
    7    23 Łukasz         Baranowski            125.22 +  383: 377  175
    8    21 Monika         Gawron-Cieślik        128.94 -  355: 435   79
    9    23 Katarzyna      Ślusarska             122.08 +  498: 332  172
   10    14 Małgorzata     Deszczyńska           141.62 -  312: 374   92
   11    28 Czesław        Grajewski             125.99 -  333: 337   76
   12    31 Bogdan         Kozłowski             118.68 -  314: 436   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1448  / 12 120.67




	Paweł Maciejczuk 126.82 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Dawid          Pikul                 154.88 -  260: 619  105
    2    43 Krzysztof      Nasiłowski            100.00 -  349: 430   50
    3    39 Joanna         Juszczak              139.62 -  285: 390   90
    4    46 Natalia        Lenartowicz           100.00 +  359: 225  150
    5    37 Marcin         Rogala                130.31 +  365: 318  180
    6    34 Grzegorz       Pukniel               129.02 -  346: 426   79
    7    40 Franciszek     Łysek                 100.00 +  483: 260  150
    8    26 Rafał          Wesołowski            133.76 -  317: 319   84
    9    30 Stanisław      Gasik                 122.68 -  291: 368   73
   10    40 Angelika       Sztajnke              100.00 +  452: 195  150
   11    37 Marianna       Kozłowska             111.53 -  299: 393   62
   12    37 Maciej         Dąbrowski             114.99 +  350: 322  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1338  / 12 111.50




	Czesław Grajewski 125.99 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Kacper         Zegadło               154.78 -  316: 455  105
    2    32 Kayetan        Cygański- Bolski      100.00 +  452: 222  150
    3    31 Marek          Charytoniuk           130.24 +  406: 351  180
    4    20 Tomasz         Lempart               141.52 -  315: 447   92
    5    28 Jacek          Gasik                 124.70 +  378: 322  175
    6    23 Aleksandra     Brzeska               100.00 +  341: 336  150
    7     7 Michał         Alabrudziński         160.36 -  387: 432  110
    8    19 Tomasz         Nasiłowski            125.57 -  287: 466   76
    9    24 Bogdan         Kozłowski             118.68 -  319: 325   69
   10    34 Maciej         Dąbrowski             114.99 +  363: 354  165
   11    28 Adrian         Ziemniewicz           128.18 +  337: 333  178
   12    23 Daniel         Janus                 128.85 +  440: 400  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1629  / 12 135.75




	Tomasz Nasiłowski 125.57 Siedlce

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Kamil          Górka                 153.89 -  355: 387  104
    2    27 Wojciech       Wojtysiak             100.00 +  375: 303  150
    3    35 Krzysztof      Sporczyk              131.20 +  425: 415  181
    4    19 Rafał          Matczak               138.12 +  484: 312  188
    5    14 Tomasz         Lempart               141.52 -  373: 393   92
    6    21 Tomasz A.      Praga                 119.04 +  369: 364  169
    7    16 Jakub          Zaryński              145.18 -  342: 356   95
    8    19 Czesław        Grajewski             125.99 +  466: 287  176
    9     9 Małgorzata     Deszczyńska           141.62 +  432: 272  192
   10     8 Grzegorz       Kurowski              146.53 -  326: 418   97
   11    16 Piotr          Broda                 141.62 -  340: 423   92
   12    17 Ewelina        Kister                124.32 +  485: 281  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1710  / 12 142.50




	Łukasz Baranowski 125.22 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Krzysztof      Obremski              152.88 -  353: 428  103
    2    34 Grzegorz       Piotrkiewicz          100.00 +  550: 389  150
    3    14 Robert         Kamiński              132.05 +  454: 451  182
    4     8 Szymon         Płachta               142.62 +  355: 342  193
    5    10 Bogdan         Kozłowski             118.68 -  288: 637   69
    6    11 Daniel         Janus                 128.85 -  351: 419   79
    7    23 Adrian         Ziemniewicz           128.18 -  377: 383   78
    8    27 Tomasz         Łapka                 124.73 -  365: 397   75
    9    31 Konrad         Pajączek              112.28 +  423: 339  162
   10    28 Katarzyna      Ślusarska             122.08 +  384: 353  172
   11    23 Jolanta        Chłopińska            128.62 -  318: 414   79
   12    28 Tomasz A.      Praga                 119.04 -  352: 383   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1411  / 12 117.58




	Tomasz Łapka 124.73 Opole

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Dominik        Urbacki               152.48 -  404: 446  102
    2    26 Angelika       Sztajnke              100.00 +  450: 205  150
    3    21 Rafał          Błaszkiewicz          133.27 -  371: 468   83
    4    27 Katarzyna      Ślusarska             122.08 +  465: 231  172
    5    16 Piotr          Broda                 141.62 -  346: 391   92
    6    27 Agnieszka      Matus                 120.55 -  284: 414   71
    7    33 Marianna       Kozłowska             111.53 +  393: 322  162
    8    27 Łukasz         Baranowski            125.22 +  397: 365  175
    9    20 Robert         Kamiński              132.05 -  319: 465   82
   10    30 Jarosław       Olek                  114.03 +  368: 308  164
   11    27 Zbigniew       Wietecki              130.83 +  392: 368  181
   12    20 Krzysztof      Mówka                 152.37 -  364: 479  102
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1536  / 12 128.00




	Jacek Gasik 124.70 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Krzysztof      Mówka                 152.37 -  346: 440  102
    2    38 Bernard        Swoczyna              100.00 +  408: 221  150
    3    32 Szymon         Dąbrowski             132.66 +  385: 285  183
    4    14 Jakub          Zaryński              145.18 -  363: 409   95
    5    28 Czesław        Grajewski             125.99 -  322: 378   76
    6    37 Jerzy          Luter                 119.39 -  328: 431   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     675  /  6 112.50




	Ewelina Kister 124.32 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Miłosz         Wrzałek               151.50 -  318: 435  102
    2    42 Teresa         Swoczyna              100.00 +  507: 153  150
    3    19 Rafał          Wesołowski            133.76 +  404: 328  184
    4    16 Jacek          Mańko                 136.20 +  578: 331  186
    5     6 Marek          Reda                  145.75 -  377: 484   96
    6    10 Renata         Andracka              117.99 +  425: 393  168
    7     8 Małgorzata     Deszczyńska           141.62 -  271: 388   92
    8    17 Bogdan         Kozłowski             118.68 +  360: 301  169
    9    16 Tomasz         Lempart               141.52 -  339: 395   92
   10    17 Irena          Sołdan                135.57 +  372: 300  186
   11    15 Jakub          Zaryński              145.18 -  355: 392   95
   12    17 Tomasz         Nasiłowski            125.57 -  281: 485   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1596  / 12 133.00




	Stanisław Gasik 122.68 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    33 Franciszek     Łysek                 100.00 +  538: 216  150
    3    16 Bartosz        Morawski              162.73 -  303: 381  113
    4    28 Paweł          Morga                 112.05 -  457: 486   62
    5    31 Szymon         Płachta               142.62 -  313: 336   93
    6    35 Jarosław       Olek                  114.03 -  324: 401   64
    7    36 Konrad         Pajączek              112.28 +  436: 289  162
    8    36 Andrzej        Klich                 100.00 +  430: 303  150
    9    30 Paweł          Maciejczuk            126.82 +  368: 291  177
   10    27 Michał         Waszkiewicz           141.30 -  270: 427   91
   11    33 Tomasz A.      Praga                 119.04 -  267: 462   69
   12    36 Maciej         Sylwestrzuk           103.01 +  318: 300  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1284  / 11 116.73




	Katarzyna Ślusarska 122.08 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Paweł          Jackowski             150.85 -  283: 383  101
    2    41 Natalia        Mówka                 100.00 +  459: 231  150
    3    15 Piotr          Broda                 141.62 -  432: 441   92
    4    27 Tomasz         Łapka                 124.73 -  231: 465   75
    5    41 Franciszek     Łysek                 100.00 +  524: 244  150
    6    29 Rafał          Wesołowski            133.76 +  421: 379  184
    7    21 Łukasz         Tuszyński             147.70 -  279: 504   98
    8    32 Jerzy          Luter                 119.39 +  505: 361  169
    9    23 Adrian         Ziemniewicz           128.18 -  332: 498   78
   10    28 Łukasz         Baranowski            125.22 -  353: 384   75
   11    31 Kayetan        Cygański- Bolski      100.00 +  408: 322  150
   12    27 Grzegorz       Pukniel               129.02 +  403: 396  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1501  / 12 125.08




	Agnieszka Matus 120.55 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Stanisław      Rydzik                149.55 -  297: 512  100
    2    46 Wojciech       Łysek                 100.00 +  483: 281  150
    3    17 Grzegorz       Kurowski              146.53 -  365: 485   97
    4    33 Krzysztof      Nasiłowski            100.00 +  356: 337  150
    5    20 Łukasz         Tuszyński             147.70 -  329: 430   98
    6    27 Tomasz         Łapka                 124.73 +  414: 284  175
    7    29 Monika         Gawron-Cieślik        128.94 -  323: 433   79
    8    33 Tomasz A.      Praga                 119.04 +  422: 335  169
    9    26 Grzegorz       Pukniel               129.02 -  308: 440   79
   10    33 Bartosz        Bartczak              103.90 +  373: 268  154
   11    24 Rafał          Wesołowski            133.76 -  378: 428   84
   12    32 Jarosław       Olek                  114.03 -  390: 397   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1399  / 12 116.58




	Paweł Pogorzelski 120.43 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Kamil          Kister                148.16 +  450: 317  198
    2    15 Bartosz        Bartczak              103.90 +  511: 342  154
    3     6 Kamil          Górka                 153.89 +  372: 358  204
    4     6 Piotr          Domański              134.45 +  426: 419  184
    5     1 Dominik        Urbacki               152.48 -  329: 433  102
    6     6 Stanisław      Rydzik                149.55 +  394: 393  200
    7     1 Paweł          Jackowski             150.85 -  321: 357  101
    8     5 Małgorzata     Deszczyńska           141.62 +  379: 373  192
    9     7 Katarzyna      Polak                 136.02 +  501: 418  186
   10     3 Krzysztof      Obremski              152.88 -  347: 495  103
   11     8 Natalia        Woźniak               138.31 +  403: 370  188
   12     5 Joanna         Juszczak              139.62 +  506: 326  190
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2002  / 12 166.83




	Zbigniew Rybak 119.77 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Łukasz         Tuszyński             147.70 -  349: 367   98
    2    37 Agnieszka      Kozak                 110.73 -  380: 429   61
    3    38 Kayetan        Cygański- Bolski      100.00 -  319: 387   50
    4    42 Karolina       Mak                   102.78 +  301: 271  153
    5    33 Maciej         Czupryniak            141.34 -  322: 500   91
    6    44 Maciej         Sylwestrzuk           103.01 +  406: 311  153
    7    32 Rafał          Wesołowski            133.76 -    1: 400   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     690  /  7  98.57




	Joanna Ostrowska 119.73 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Tomasz         Zwoliński             147.63 -  310: 361   98
    2    40 Maciej         Sylwestrzuk           103.01 +  359: 322  153
    3    24 Michał         Waszkiewicz           141.30 -  300: 369   91
    4    38 Jerzy          Luter                 119.39 +  379: 290  169
    5    23 Rafał          Błaszkiewicz          133.27 +  378: 366  183
    6    15 Natalia        Woźniak               138.31 -  304: 350   88
    7    31 Aleksandra     Brzeska               100.00 -  350: 431   50
    8    35 Zbigniew       Wietecki              130.83 -  366: 468   81
    9    34 Marianna       Kozłowska             111.53 +  456: 239  162
   10    26 Daniel         Janus                 128.85 +  425: 398  179
   11    25 Grzegorz       Pukniel               129.02 +  363: 329  179
   12    22 Renata         Andracka              117.99 +  354: 312  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1601  / 12 133.42




	Jerzy Luter 119.39 Bytom                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Grzegorz       Kurowski              146.53 -  304: 494   97
    2    44 Karolina       Mak                   102.78 +  430: 305  153
    3    34 Tomasz         Zwoliński             147.63 -  370: 378   98
    4    38 Joanna         Ostrowska             119.73 -  290: 379   70
    5    39 Agnieszka      Kozak                 110.73 +  424: 326  161
    6    37 Jacek          Gasik                 124.70 +  431: 328  175
    7    18 Maciej         Czupryniak            141.34 -  322: 503   91
    8    32 Katarzyna      Ślusarska             122.08 -  361: 505   72
    9    35 Bożena         Mileńko               100.00 +  350: 319  150
   10    31 Rafał          Błaszkiewicz          133.27 +  397: 383  183
   11    22 Irena          Sołdan                135.57 +  400: 357  186
   12    21 Aleksandra     Brzeska               100.00 +  574: 323  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1586  / 12 132.17




	Tomasz A. Praga 119.04 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Mirosław       Uglik                 145.97 -  291: 451   96
    2    47 Andrzej        Klich                 100.00 +  408: 303  150
    3    29 Miłosz         Wrzałek               151.50 +  426: 367  202
    4    23 Bożena         Mileńko               100.00 +  466: 262  150
    5     7 Bartosz        Morawski              162.73 -  336: 474  113
    6    21 Tomasz         Nasiłowski            125.57 -  364: 369   76
    7    27 Olga           Swarcewicz            110.55 -  288: 529   61
    8    33 Agnieszka      Matus                 120.55 -  335: 422   71
    9    33 Maciej         Skrzypczak            112.80 -  351: 393   63
   10    36 Wojciech       Wojtysiak             100.00 +  443: 284  150
   11    33 Stanisław      Gasik                 122.68 +  462: 267  173
   12    28 Łukasz         Baranowski            125.22 +  383: 352  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1480  / 12 123.33




	Bogdan Kozłowski 118.68 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Marek          Reda                  145.75 -  342: 392   96
    2    28 Maciej         Skrzypczak            112.80 +  453: 336  163
    3    25 Olga           Swarcewicz            110.55 +  405: 263  161
    4    12 Karol          Wyrębkiewicz          157.83 +  373: 357  208
    5    10 Łukasz         Baranowski            125.22 +  637: 288  175
    6     5 Kazimierz      Merklejn              155.05 -  355: 565  105
    7    12 Irena          Sołdan                135.57 -  266: 542   86
    8    17 Ewelina        Kister                124.32 -  301: 360   74
    9    24 Czesław        Grajewski             125.99 +  325: 319  176
   10    21 Renata         Andracka              117.99 -  362: 386   68
   11    26 Aleksandra     Brzeska               100.00 -  273: 454   50
   12    31 Adrian         Ziemniewicz           128.18 +  436: 314  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1540  / 12 128.33




	Renata Andracka 117.99 Zwola               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Jakub          Zaryński              145.18 +  398: 369  195
    2    22 Olga           Swarcewicz            110.55 +  418: 286  161
    3     3 Krzysztof      Obremski              152.88 -  317: 391  103
    4    22 Aleksandra     Brzeska               100.00 +  364: 286  150
    5    15 Kacper         Zegadło               154.78 -  376: 461  105
    6    10 Ewelina        Kister                124.32 -  393: 425   74
    7    25 Paweł          Morga                 112.05 +  392: 376  162
    8    14 Daniel         Janus                 128.85 +  343: 312  179
    9    15 Kamil          Górka                 153.89 -  245: 474  104
   10    21 Bogdan         Kozłowski             118.68 +  386: 362  169
   11    12 Miłosz         Wrzałek               151.50 -  355: 407  102
   12    22 Joanna         Ostrowska             119.73 -  312: 354   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1574  / 12 131.17




	Maciej Dąbrowski 114.99 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Juliusz        Czupryniak            144.76 -  327: 524   95
    2    31 Paweł          Morga                 112.05 -  301: 425   62
    3    44 Wojciech       Łysek                 100.00 +  367: 314  150
    4    34 Miłosz         Wrzałek               151.50 -  331: 479  102
    5    35 Maciej         Skrzypczak            112.80 -  372: 429   63
    6    43 Karolina       Mak                   102.78 +  413: 302  153
    7    37 Andrzej        Kwiatkowski           129.64 +  363: 270  180
    8    34 Krzysztof      Sporczyk              131.20 +  351: 303  181
    9    27 Kamil          Kister                148.16 -  287: 583   98
   10    34 Czesław        Grajewski             125.99 -  354: 363   76
   11    36 Jarosław       Olek                  114.03 -  333: 378   64
   12    37 Paweł          Maciejczuk            126.82 -  322: 350   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1301  / 12 108.42




	Jarosław Olek 114.03 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Szymon         Płachta               142.62 -  352: 424   93
    2    35 Konrad         Pajączek              112.28 -  353: 422   62
    3    36 Maciej         Czupryniak            141.34 +  421: 376  191
    4    35 Marianna       Kozłowska             111.53 +  383: 338  162
    5    27 Rafał          Matczak               138.12 -  355: 429   88
    6    35 Stanisław      Gasik                 122.68 +  401: 324  173
    7    28 Marek          Charytoniuk           130.24 -  268: 345   80
    8    29 Paweł          Morga                 112.05 +  427: 368  162
    9    28 Zbigniew       Wietecki              130.83 -  339: 383   81
   10    30 Tomasz         Łapka                 124.73 -  308: 368   75
   11    36 Maciej         Dąbrowski             114.99 +  378: 333  165
   12    32 Agnieszka      Matus                 120.55 +  397: 390  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1503  / 12 125.25




	Maciej Skrzypczak 112.80 Kędzierzyn-Koźle

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Małgorzata     Deszczyńska           141.62 -  397: 569   92
    2    28 Bogdan         Kozłowski             118.68 -  336: 453   69
    3    37 Karolina       Mak                   102.78 +  419: 309  153
    4    32 Marek          Dudkiewicz            140.52 -  347: 490   91
    5    35 Maciej         Dąbrowski             114.99 +  429: 372  165
    6    33 Zbigniew       Wietecki              130.83 -  296: 319   81
    7    35 Kayetan        Cygański- Bolski      100.00 +  424: 346  150
    8    30 Rafał          Błaszkiewicz          133.27 -  314: 429   83
    9    33 Tomasz A.      Praga                 119.04 +  393: 351  169
   10    32 Krzysztof      Sporczyk              131.20 +  393: 297  181
   11    29 Rafał          Matczak               138.12 +  448: 369  188
   12    19 Tomasz         Zwoliński             147.63 -  379: 389   98
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1520  / 12 126.67




	Konrad Pajączek 112.28 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Piotr          Broda                 141.62 -  326: 467   92
    2    35 Jarosław       Olek                  114.03 +  422: 353  164
    3    33 Grzegorz       Pukniel               129.02 -  350: 408   79
    4    37 Adrian         Ziemniewicz           128.18 -  373: 400   78
    5    36 Maciej         Sylwestrzuk           103.01 +  377: 314  153
    6    30 Rafał          Błaszkiewicz          133.27 -  350: 378   83
    7    36 Stanisław      Gasik                 122.68 -  289: 436   73
    8    39 Krzysztof      Nasiłowski            100.00 +  474: 227  150
    9    31 Łukasz         Baranowski            125.22 -  339: 423   75
   10    35 Andrzej        Klich                 100.00 -  356: 370   50
   11    39 Bernard        Swoczyna              100.00 +  419: 245  150
   12    35 Agnieszka      Kozak                 110.73 +  450: 277  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1308  / 12 109.00




	Paweł Morga 112.05 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Tomasz         Lempart               141.52 -  368: 415   92
    2    31 Maciej         Dąbrowski             114.99 +  425: 301  165
    3    26 Monika         Gawron-Cieślik        128.94 -  322: 324   79
    4    28 Stanisław      Gasik                 122.68 +  486: 457  173
    5    24 Rafał          Wesołowski            133.76 +  452: 440  184
    6    19 Rafał          Matczak               138.12 -  272: 425   88
    7    25 Renata         Andracka              117.99 -  376: 392   68
    8    29 Jarosław       Olek                  114.03 -  368: 427   64
    9    32 Agnieszka      Kozak                 110.73 +  347: 308  161
   10    29 Marcin         Rogala                130.31 -  335: 393   80
   11    34 Bartosz        Bartczak              103.90 +  382: 357  154
   12    29 Andrzej        Kwiatkowski           129.64 -  348: 370   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1388  / 12 115.67




	Marianna Kozłowska 111.53 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Maciej         Czupryniak            141.34 +  439: 436  191
    2    17 Bożena         Mileńko               100.00 -  320: 362   50
    3    18 Karol          Wyrębkiewicz          157.83 -  312: 465  108
    4    35 Jarosław       Olek                  114.03 -  338: 383   64
    5    40 Angelika       Sztajnke              100.00 +  523: 206  150
    6    32 Jacek          Mańko                 136.20 -  331: 393   86
    7    33 Tomasz         Łapka                 124.73 -  322: 393   75
    8    37 Maciej         Sylwestrzuk           103.01 +  374: 310  153
    9    34 Joanna         Ostrowska             119.73 -  239: 456   70
   10    39 Krzysztof      Nasiłowski            100.00 +  387: 273  150
   11    37 Paweł          Maciejczuk            126.82 +  393: 299  177
   12    33 Szymon         Dąbrowski             132.66 +  425: 284  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1457  / 12 121.42




	Agnieszka Kozak 110.73 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Michał         Waszkiewicz           141.30 -  340: 389   91
    2    37 Zbigniew       Rybak                 119.77 +  429: 380  170
    3    30 Bartosz        Bartczak              103.90 -  343: 359   54
    4    36 Joanna         Juszczak              139.62 -  308: 499   90
    5    39 Jerzy          Luter                 119.39 -  326: 424   69
    6    40 Natalia        Lenartowicz           100.00 +  379: 223  150
    7    38 Marek          Rogalski              130.44 +  377: 364  180
    8    24 Marek          Dudkiewicz            140.52 -  259: 459   91
    9    32 Paweł          Morga                 112.05 -  308: 347   62
   10    37 Maciej         Sylwestrzuk           103.01 -  299: 340   53
   11    41 Natalia        Mówka                 100.00 +  439: 327  150
   12    35 Konrad         Pajączek              112.28 -  277: 450   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1222  / 12 101.83




	Olga Swarcewicz 110.55 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Marek          Dudkiewicz            140.52 +  425: 396  191
    2    22 Renata         Andracka              117.99 -  286: 418   68
    3    25 Bogdan         Kozłowski             118.68 -  263: 405   69
    4    41 Krzysztof      Sporczyk              131.20 +  386: 328  181
    5    25 Jacek          Mańko                 136.20 +  371: 349  186
    6    20 Piotr          Domański              134.45 -  322: 408   84
    7    27 Tomasz A.      Praga                 119.04 +  529: 288  169
    8    18 Natalia        Woźniak               138.31 -  300: 427   88
    9    21 Daniel         Janus                 128.85 +  440: 387  179
   10    22 Rafał          Matczak               138.12 +  327: 320  188
   11    18 Tomasz         Zwoliński             147.63 +  386: 366  198
   12    14 Mariusz        Skrobosz              156.65 -  382: 398  107
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1708  / 12 142.33




	Bartosz Bartczak 103.90 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Joanna         Juszczak              139.62 +  388: 344  190
    2    15 Paweł          Pogorzelski           120.43 -  342: 511   70
    3    30 Agnieszka      Kozak                 110.73 +  359: 343  161
    4    15 Mariusz        Skrobosz              156.65 -  285: 492  107
    5    32 Monika         Gawron-Cieślik        128.94 -  343: 364   79
    6    38 Bożena         Mileńko               100.00 +  381: 340  150
    7    30 Michał         Waszkiewicz           141.30 +  374: 294  191
    8    23 Tomasz         Zwoliński             147.63 -  313: 429   98
    9    29 Aleksandra     Brzeska               100.00 -  289: 431   50
   10    33 Agnieszka      Matus                 120.55 -  268: 373   71
   11    34 Paweł          Morga                 112.05 -  357: 382   62
   12    38 Kayetan        Cygański- Bolski      100.00 -  371: 384   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1279  / 12 106.58




	Maciej Sylwestrzuk 103.01 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Natalia        Woźniak               138.31 -  336: 463   88
    2    40 Joanna         Ostrowska             119.73 -  322: 359   70
    3    41 Wojciech       Wojtysiak             100.00 +  335: 224  150
    4    40 Kamil          Kister                148.16 -  349: 351   98
    5    36 Konrad         Pajączek              112.28 -  314: 377   62
    6    44 Zbigniew       Rybak                 119.77 -  311: 406   70
    7    42 Bernard        Swoczyna              100.00 +  513: 207  150
    8    37 Marianna       Kozłowska             111.53 -  310: 374   62
    9    40 Angelika       Sztajnke              100.00 +  469: 229  150
   10    37 Agnieszka      Kozak                 110.73 +  340: 299  161
   11    32 Rafał          Błaszkiewicz          133.27 -  309: 326   83
   12    36 Stanisław      Gasik                 122.68 -  300: 318   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1217  / 12 101.42




	Karolina Mak 102.78 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Rafał          Matczak               138.12 -  310: 427   88
    2    44 Jerzy          Luter                 119.39 -  305: 430   69
    3    37 Maciej         Skrzypczak            112.80 -  309: 419   63
    4    42 Zbigniew       Rybak                 119.77 -  271: 301   70
    5    45 Wojciech       Wojtysiak             100.00 +  291: 285  150
    6    43 Maciej         Dąbrowski             114.99 -  302: 413   65
    7    44 Angelika       Sztajnke              100.00 +  461: 176  150
    8    38 Marek          Rogalski              130.44 +  360: 320  180
    9    36 Michał         Waszkiewicz           141.30 -  259: 480   91
   10    41 Wojciech       Łysek                 100.00 +  383: 362  150
   11    30 Daniel         Janus                 128.85 -  361: 469   79
   12    39 Andrzej        Klich                 100.00 +  336: 298  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1305  / 12 108.75




	Aleksandra Brzeska 100.00 Piastów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    43 Marek          Rogalski              130.44 +  395: 269  180
    2     2 Daniel         Janus                 128.85 +  396: 302  179
    3     9 Mirosław       Uglik                 145.97 -  299: 427   96
    4    22 Renata         Andracka              117.99 -  286: 364   68
    5    29 Grzegorz       Pukniel               129.02 +  407: 394  179
    6    23 Czesław        Grajewski             125.99 -  336: 341   76
    7    31 Joanna         Ostrowska             119.73 +  431: 350  170
    8    22 Szymon         Płachta               142.62 -  326: 413   93
    9    29 Bartosz        Bartczak              103.90 +  431: 289  154
   10    23 Tomasz         Zwoliński             147.63 -  325: 489   98
   11    26 Bogdan         Kozłowski             118.68 +  454: 273  169
   12    21 Jerzy          Luter                 119.39 -  323: 574   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1531  / 12 127.58




	Kayetan Cygański- Bolski 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    42 Zbigniew       Wietecki              130.83 -  357: 401   81
    2    32 Czesław        Grajewski             125.99 -  222: 452   76
    3    38 Zbigniew       Rybak                 119.77 +  387: 319  170
    4    25 Robert         Kamiński              132.05 -  357: 447   82
    5    42 Krzysztof      Nasiłowski            100.00 +  348: 311  150
    6    36 Michał         Waszkiewicz           141.30 -  311: 394   91
    7    35 Maciej         Skrzypczak            112.80 -  346: 424   63
    8    41 Natalia        Mówka                 100.00 +  378: 358  150
    9    38 Andrzej        Kwiatkowski           129.64 +  395: 354  180
   10    25 Marek          Dudkiewicz            140.52 -  300: 459   91
   11    31 Katarzyna      Ślusarska             122.08 -  322: 408   72
   12    38 Bartosz        Bartczak              103.90 +  384: 371  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1360  / 12 113.33




	Sławomir Kamecki 100.00 Konstancin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    45 Marek          Charytoniuk           130.24 -  162: 340   80
    2    36 Monika         Gawron-Cieślik        128.94 -  204: 391   79
    3    46 Angelika       Sztajnke              100.00 -  189: 242   50
    4    47 PAUZA
    5    44 Krzysztof      Sporczyk              131.20 -  144: 489   81
    6    46 Franciszek     Łysek                 100.00 -  298: 329   50
    7    43 Andrzej        Klich                 100.00 -  250: 417   50
    8    43 Bernard        Swoczyna              100.00 -  244: 302   50
    9    43 Wojciech       Wojtysiak             100.00 -  231: 308   50
   10    38 Andrzej        Kwiatkowski           129.64 -  187: 420   80
   11    40 Marek          Rogalski              130.44 -  252: 525   80
   12    41 Bożena         Mileńko               100.00 -  156: 390   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     700  / 11  63.64




	Andrzej Klich 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Jacek          Mańko                 136.20 -  271: 433   86
    2    47 Tomasz A.      Praga                 119.04 -  303: 408   69
    3    43 Kamil          Kister                148.16 -  262: 402   98
    4    44 Wojciech       Wojtysiak             100.00 +  315: 283  150
    5    34 Jolanta        Chłopińska            128.62 -  321: 484   79
    6    42 Krzysztof      Nasiłowski            100.00 -  346: 347   50
    7    43 Sławomir       Kamecki               100.00 +  417: 250  150
    8    36 Stanisław      Gasik                 122.68 -  303: 430   73
    9    42 Bernard        Swoczyna              100.00 +  347: 247  150
   10    35 Konrad         Pajączek              112.28 +  370: 356  162
   11    38 Szymon         Dąbrowski             132.66 -  342: 391   83
   12    39 Karolina       Mak                   102.78 -  298: 336   53
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1203  / 12 100.25




	Natalia Lenartowicz 100.00 Otwock

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    46 Andrzej        Kwiatkowski           129.64 -  168: 467   80
    2    39 Jolanta        Chłopińska            128.62 -  223: 557   79
    3    45 Franciszek     Łysek                 100.00 -  207: 370   50
    4    46 Paweł          Maciejczuk            126.82 -  225: 359   77
    5    47 PAUZA
    6    40 Agnieszka      Kozak                 110.73 -  223: 379   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     347  /  5  69.40




	Bożena Mileńko 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    47 PAUZA
    2    17 Marianna       Kozłowska             111.53 +  362: 320  162
    3     7 Michał         Alabrudziński         160.36 -  325: 527  110
    4    23 Tomasz A.      Praga                 119.04 -  262: 466   69
    5    21 Marek          Dudkiewicz            140.52 -  240: 439   91
    6    38 Bartosz        Bartczak              103.90 -  340: 381   54
    7    41 Wojciech       Łysek                 100.00 +  352: 248  150
    8    31 Jacek          Mańko                 136.20 -  279: 425   86
    9    35 Jerzy          Luter                 119.39 -  319: 350   69
   10    42 Franciszek     Łysek                 100.00 -  292: 312   50
   11    43 Wojciech       Wojtysiak             100.00 +  358: 212  150
   12    41 Sławomir       Kamecki               100.00 +  390: 156  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1141  / 11 103.73




	Natalia Mówka 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Piotr          Domański              134.45 -  336: 427   84
    2    41 Katarzyna      Ślusarska             122.08 -  231: 459   72
    3    40 Adrian         Ziemniewicz           128.18 -  305: 397   78
    4    45 Grzegorz       Piotrkiewicz          100.00 +  426: 275  150
    5    38 Marek          Rogalski              130.44 -  299: 359   80
    6    45 Angelika       Sztajnke              100.00 +  363: 241  150
    7    34 Marcin         Rogala                130.31 -  287: 473   80
    8    41 Kayetan        Cygański- Bolski      100.00 -  358: 378   50
    9    41 Krzysztof      Nasiłowski            100.00 -  301: 316   50
   10    44 PAUZA
   11    41 Agnieszka      Kozak                 110.73 -  327: 439   61
   12    40 Wojciech       Łysek                 100.00 -  303: 344   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     905  / 11  82.27




	Krzysztof Nasiłowski 100.00 Siedlce

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    44 Marcin         Rogala                130.31 -  315: 536   80
    2    43 Paweł          Maciejczuk            126.82 +  430: 349  177
    3    27 Andrzej        Kwiatkowski           129.64 -  310: 341   80
    4    33 Agnieszka      Matus                 120.55 -  337: 356   71
    5    42 Kayetan        Cygański- Bolski      100.00 -  311: 348   50
    6    42 Andrzej        Klich                 100.00 +  347: 346  150
    7    39 Szymon         Dąbrowski             132.66 -  371: 416   83
    8    39 Konrad         Pajączek              112.28 -  227: 474   62
    9    41 Natalia        Mówka                 100.00 +  316: 301  150
   10    39 Marianna       Kozłowska             111.53 -  273: 387   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     965  / 10  96.50




	Grzegorz Piotrkiewicz 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    41 Krzysztof      Sporczyk              131.20 -  305: 348   81
    2    34 Łukasz         Baranowski            125.22 -  389: 550   75
    3    42 Marek          Rogalski              130.44 -  230: 531   80
    4    45 Natalia        Mówka                 100.00 -  275: 426   50
    5    46 Bernard        Swoczyna              100.00 +  366: 237  150
    6    39 Marcin         Rogala                130.31 -  282: 522   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     516  /  6  86.00




	Bernard Swoczyna 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Rafał          Błaszkiewicz          133.27 -  245: 340   83
    2    38 Jacek          Gasik                 124.70 -  221: 408   75
    4    43 Wojciech       Łysek                 100.00 -  255: 372   50
    5    46 Grzegorz       Piotrkiewicz          100.00 -  237: 366   50
    6    47 PAUZA
    7    42 Maciej         Sylwestrzuk           103.01 -  207: 513   53
    8    43 Sławomir       Kamecki               100.00 +  302: 244  150
    9    42 Andrzej        Klich                 100.00 -  247: 347   50
   10    43 Marek          Rogalski              130.44 -  254: 470   80
   11    39 Konrad         Pajączek              112.28 -  245: 419   62
   12    43 Angelika       Sztajnke              100.00 +  289: 282  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     803  / 10  80.30




	Teresa Swoczyna 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    39 Szymon         Dąbrowski             132.66 -  254: 431   83
    2    42 Ewelina        Kister                124.32 -  153: 507   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     157  /  2  78.50




	Angelika Sztajnke 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Rafał          Wesołowski            133.76 -  186: 555   84
    2    26 Tomasz         Łapka                 124.73 -  205: 450   75
    3    46 Sławomir       Kamecki               100.00 +  242: 189  150
    4    30 Łukasz         Tuszyński             147.70 -  170: 489   98
    5    40 Marianna       Kozłowska             111.53 -  206: 523   62
    6    45 Natalia        Mówka                 100.00 -  241: 363   50
    7    44 Karolina       Mak                   102.78 -  176: 461   53
    8    44 PAUZA
    9    40 Maciej         Sylwestrzuk           103.01 -  229: 469   53
   10    40 Paweł          Maciejczuk            126.82 -  195: 452   77
   11    42 Wojciech       Łysek                 100.00 -  248: 504   50
   12    43 Bernard        Swoczyna              100.00 -  282: 289   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     802  / 11  72.91




	Wojciech Wojtysiak 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    40 Robert         Kamiński              132.05 -  398: 469   82
    2    27 Tomasz         Nasiłowski            125.57 -  303: 375   76
    3    41 Maciej         Sylwestrzuk           103.01 -  224: 335   53
    4    44 Andrzej        Klich                 100.00 -  283: 315   50
    5    45 Karolina       Mak                   102.78 -  285: 291   53
    6    41 Szymon         Dąbrowski             132.66 -  249: 399   83
    7    45 PAUZA
    8    40 Andrzej        Kwiatkowski           129.64 -  345: 443   80
    9    43 Sławomir       Kamecki               100.00 +  308: 231  150
   10    36 Tomasz A.      Praga                 119.04 -  284: 443   69
   11    43 Bożena         Mileńko               100.00 -  212: 358   50
   12    42 Franciszek     Łysek                 100.00 -  229: 340   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     796  / 11  72.36




	Franciszek Łysek 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Irena          Sołdan                135.57 -  256: 428   86
    2    33 Stanisław      Gasik                 122.68 -  216: 538   73
    3    45 Natalia        Lenartowicz           100.00 +  370: 207  150
    4    26 Juliusz        Czupryniak            144.76 -  284: 455   95
    5    41 Katarzyna      Ślusarska             122.08 -  244: 524   72
    6    46 Sławomir       Kamecki               100.00 +  329: 298  150
    7    40 Paweł          Maciejczuk            126.82 -  260: 483   77
    8    42 Wojciech       Łysek                 100.00 -  261: 347   50
    9    44 PAUZA
   10    42 Bożena         Mileńko               100.00 +  312: 292  150
   11    35 Andrzej        Kwiatkowski           129.64 -  295: 495   80
   12    42 Wojciech       Wojtysiak             100.00 +  340: 229  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1133  / 11 103.00




	Wojciech Łysek 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Katarzyna      Polak                 136.02 -  281: 445   86
    2    46 Agnieszka      Matus                 120.55 -  281: 483   71
    3    44 Maciej         Dąbrowski             114.99 -  314: 367   65
    4    43 Bernard        Swoczyna              100.00 +  372: 255  150
    5    43 Szymon         Dąbrowski             132.66 +  362: 330  183
    6    28 Juliusz        Czupryniak            144.76 -  246: 413   95
    7    41 Bożena         Mileńko               100.00 -  248: 352   50
    8    42 Franciszek     Łysek                 100.00 +  347: 261  150
    9    39 Krzysztof      Sporczyk              131.20 -  214: 447   81
   10    41 Karolina       Mak                   102.78 -  362: 383   53
   11    42 Angelika       Sztajnke              100.00 +  504: 248  150
   12    40 Natalia        Mówka                 100.00 +  344: 303  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1284  / 12 107.00


Wyniki poszczególnych rund turnieju XVIII Mistrzostwa Warszawy



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Bartosz        Morawski             - Grzegorz       Pukniel               304: 382
   2 Monika         Gawron-Cieślik       - Michał         Alabrudziński         349: 492
   3 Karol          Wyrębkiewicz         - Daniel         Janus                 415: 607
   4 Jolanta        Chłopińska           - Mariusz        Skrobosz              336: 433
   5 Kazimierz      Merklejn             - Adrian         Ziemniewicz           504: 313
   6 Paweł          Maciejczuk           - Dawid          Pikul                 260: 619
   7 Kacper         Zegadło              - Czesław        Grajewski             455: 316
   8 Tomasz         Nasiłowski           - Kamil          Górka                 355: 387
   9 Krzysztof      Obremski             - Łukasz         Baranowski            428: 353
  10 Tomasz         Łapka                - Dominik        Urbacki               404: 446
  11 Krzysztof      Mówka                - Jacek          Gasik                 440: 346
  12 Ewelina        Kister               - Miłosz         Wrzałek               318: 435
  13 Paweł          Jackowski            - Katarzyna      Ślusarska             383: 283
  14 Agnieszka      Matus                - Stanisław      Rydzik                297: 512
  15 Kamil          Kister               - Paweł          Pogorzelski           317: 450
  16 Zbigniew       Rybak                - Łukasz         Tuszyński             349: 367
  17 Tomasz         Zwoliński            - Joanna         Ostrowska             361: 310
  18 Jerzy          Luter                - Grzegorz       Kurowski              304: 494
  19 Mirosław       Uglik                - Tomasz A.      Praga                 451: 291
  20 Bogdan         Kozłowski            - Marek          Reda                  342: 392
  21 Jakub          Zaryński             - Renata         Andracka              369: 398
  22 Maciej         Dąbrowski            - Juliusz        Czupryniak            327: 524
  23 Szymon         Płachta              - Jarosław       Olek                  424: 352
  24 Maciej         Skrzypczak           - Małgorzata     Deszczyńska           397: 569
  25 Piotr          Broda                - Konrad         Pajączek              467: 326
  26 Paweł          Morga                - Tomasz         Lempart               368: 415
  27 Maciej         Czupryniak           - Marianna       Kozłowska             436: 439
  28 Agnieszka      Kozak                - Michał         Waszkiewicz           340: 389
  29 Marek          Dudkiewicz           - Olga           Swarcewicz            396: 425
  30 Bartosz        Bartczak             - Joanna         Juszczak              388: 344
  31 Natalia        Woźniak              - Maciej         Sylwestrzuk           463: 336
  32 Karolina       Mak                  - Rafał          Matczak               310: 427
  33 Jacek          Mańko                - Andrzej        Klich                 433: 271
  34 Wojciech       Łysek                - Katarzyna      Polak                 281: 445
  35 Irena          Sołdan               - Franciszek     Łysek                 428: 256
  36 Natalia        Mówka                - Piotr          Domański              336: 427
  37 Rafał          Wesołowski           - Angelika       Sztajnke              555: 186
  38 Bernard        Swoczyna             - Rafał          Błaszkiewicz          245: 340
  39 Szymon         Dąbrowski            - Teresa         Swoczyna              431: 254
  40 Wojciech       Wojtysiak            - Robert         Kamiński              398: 469
  41 Krzysztof      Sporczyk             - Grzegorz       Piotrkiewicz          348: 305
  42 Kayetan        Cygański- Bolski     - Zbigniew       Wietecki              357: 401
  43 Marek          Rogalski             - Aleksandra     Brzeska               269: 395
  44 Krzysztof      Nasiłowski           - Marcin         Rogala                315: 536
  45 Marek          Charytoniuk          - Sławomir       Kamecki               340: 162
  46 Natalia        Lenartowicz          - Andrzej        Kwiatkowski           168: 467
  47 Bożena         Mileńko              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Pikul                - Krzysztof      Sporczyk              557: 237
   2 Aleksandra     Brzeska              - Daniel         Janus                 396: 302
   3 Grzegorz       Pukniel              - Małgorzata     Deszczyńska           329: 476
   4 Rafał          Wesołowski           - Krzysztof      Mówka                 306: 390
   5 Mariusz        Skrobosz             - Marcin         Rogala                398: 302
   6 Tomasz         Lempart              - Juliusz        Czupryniak            361: 334
   7 Stanisław      Rydzik               - Katarzyna      Polak                 473: 318
   8 Zbigniew       Wietecki             - Kazimierz      Merklejn              319: 475
   9 Rafał          Matczak              - Grzegorz       Kurowski              453: 372
  10 Michał         Alabrudziński        - Andrzej        Kwiatkowski           462: 323
  11 Robert         Kamiński             - Kamil          Górka                 321: 333
  12 Mirosław       Uglik                - Piotr          Broda                 441: 427
  13 Łukasz         Tuszyński            - Natalia        Woźniak               350: 421
  14 Marek          Charytoniuk          - Kacper         Zegadło               313: 408
  15 Paweł          Pogorzelski          - Bartosz        Bartczak              511: 342
  16 Dominik        Urbacki              - Rafał          Błaszkiewicz          504: 417
  17 Marianna       Kozłowska            - Bożena         Mileńko               320: 362
  18 Piotr          Domański             - Miłosz         Wrzałek               359: 338
  19 Tomasz         Zwoliński            - Jacek          Mańko                 385: 494
  20 Szymon         Dąbrowski            - Krzysztof      Obremski              325: 587
  21 Paweł          Jackowski            - Irena          Sołdan                417: 392
  22 Olga           Swarcewicz           - Renata         Andracka              286: 418
  23 Szymon         Płachta              - Maciej         Czupryniak            392: 363
  24 Michał         Waszkiewicz          - Marek          Reda                  421: 494
  25 Joanna         Juszczak             - Karol          Wyrębkiewicz          382: 446
  26 Angelika       Sztajnke             - Tomasz         Łapka                 205: 450
  27 Tomasz         Nasiłowski           - Wojciech       Wojtysiak             375: 303
  28 Maciej         Skrzypczak           - Bogdan         Kozłowski             336: 453
  29 Kamil          Kister               - Marek          Dudkiewicz            364: 408
  30 Adrian         Ziemniewicz          - Jakub          Zaryński              402: 419
  31 Paweł          Morga                - Maciej         Dąbrowski             425: 301
  32 Czesław        Grajewski            - Kayetan        Cygański- Bolski      452: 222
  33 Franciszek     Łysek                - Stanisław      Gasik                 216: 538
  34 Łukasz         Baranowski           - Grzegorz       Piotrkiewicz          550: 389
  35 Konrad         Pajączek             - Jarosław       Olek                  422: 353
  36 Sławomir       Kamecki              - Monika         Gawron-Cieślik        204: 391
  37 Zbigniew       Rybak                - Agnieszka      Kozak                 380: 429
  38 Jacek          Gasik                - Bernard        Swoczyna              408: 221
  39 Natalia        Lenartowicz          - Jolanta        Chłopińska            223: 557
  40 Joanna         Ostrowska            - Maciej         Sylwestrzuk           359: 322
  41 Katarzyna      Ślusarska            - Natalia        Mówka                 459: 231
  42 Teresa         Swoczyna             - Ewelina        Kister                153: 507
  43 Krzysztof      Nasiłowski           - Paweł          Maciejczuk            430: 349
  44 Jerzy          Luter                - Karolina       Mak                   430: 305
  45 Marek          Rogalski             - Bartosz        Morawski              288: 565
  46 Agnieszka      Matus                - Wojciech       Łysek                 483: 281
  47 Andrzej        Klich                - Tomasz A.      Praga                 303: 408


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Natalia        Woźniak              - Dawid          Pikul                 469: 357
   2 Małgorzata     Deszczyńska          - Mariusz        Skrobosz              474: 427
   3 Renata         Andracka             - Krzysztof      Obremski              317: 391
   4 Marek          Reda                 - Stanisław      Rydzik                351: 429
   5 Jacek          Mańko                - Kazimierz      Merklejn              331: 427
   6 Kamil          Górka                - Paweł          Pogorzelski           358: 372
   7 Bożena         Mileńko              - Michał         Alabrudziński         325: 527
   8 Dominik        Urbacki              - Szymon         Płachta               495: 307
   9 Aleksandra     Brzeska              - Mirosław       Uglik                 299: 427
  10 Kacper         Zegadło              - Rafał          Matczak               371: 296
  11 Krzysztof      Mówka                - Piotr          Domański              327: 510
  12 Tomasz         Lempart              - Paweł          Jackowski             314: 482
  13 Daniel         Janus                - Jolanta        Chłopińska            432: 357
  14 Robert         Kamiński             - Łukasz         Baranowski            451: 454
  15 Piotr          Broda                - Katarzyna      Ślusarska             441: 432
  16 Stanisław      Gasik                - Bartosz        Morawski              303: 381
  17 Grzegorz       Kurowski             - Agnieszka      Matus                 485: 365
  18 Karol          Wyrębkiewicz         - Marianna       Kozłowska             465: 312
  19 Ewelina        Kister               - Rafał          Wesołowski            404: 328
  20 Katarzyna      Polak                - Juliusz        Czupryniak            384: 369
  21 Rafał          Błaszkiewicz         - Tomasz         Łapka                 468: 371
  22 Marcin         Rogala               - Zbigniew       Wietecki              325: 331
  23 Marek          Dudkiewicz           - Irena          Sołdan                356: 459
  24 Joanna         Ostrowska            - Michał         Waszkiewicz           300: 369
  25 Bogdan         Kozłowski            - Olga           Swarcewicz            405: 263
  26 Monika         Gawron-Cieślik       - Paweł          Morga                 324: 322
  27 Andrzej        Kwiatkowski          - Krzysztof      Nasiłowski            341: 310
  28 Jakub          Zaryński             - Łukasz         Tuszyński             482: 460
  29 Miłosz         Wrzałek              - Tomasz A.      Praga                 367: 426
  30 Bartosz        Bartczak             - Agnieszka      Kozak                 359: 343
  31 Czesław        Grajewski            - Marek          Charytoniuk           406: 351
  32 Jacek          Gasik                - Szymon         Dąbrowski             385: 285
  33 Grzegorz       Pukniel              - Konrad         Pajączek              408: 350
  34 Jerzy          Luter                - Tomasz         Zwoliński             370: 378
  35 Krzysztof      Sporczyk             - Tomasz         Nasiłowski            415: 425
  36 Jarosław       Olek                 - Maciej         Czupryniak            421: 376
  37 Karolina       Mak                  - Maciej         Skrzypczak            309: 419
  38 Kayetan        Cygański- Bolski     - Zbigniew       Rybak                 387: 319
  39 Paweł          Maciejczuk           - Joanna         Juszczak              285: 390
  40 Natalia        Mówka                - Adrian         Ziemniewicz           305: 397
  41 Maciej         Sylwestrzuk          - Wojciech       Wojtysiak             335: 224
  42 Grzegorz       Piotrkiewicz         - Marek          Rogalski              230: 531
  43 Andrzej        Klich                - Kamil          Kister                262: 402
  44 Maciej         Dąbrowski            - Wojciech       Łysek                 367: 314
  45 Franciszek     Łysek                - Natalia        Lenartowicz           370: 207
  46 Sławomir       Kamecki              - Angelika       Sztajnke              189: 242


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Małgorzata     Deszczyńska          - Paweł          Jackowski             398: 459
   2 Michał         Alabrudziński        - Mirosław       Uglik                 391: 384
   3 Kacper         Zegadło              - Dominik        Urbacki               349: 462
   4 Stanisław      Rydzik               - Natalia        Woźniak               366: 312
   5 Krzysztof      Obremski             - Kazimierz      Merklejn              446: 332
   6 Paweł          Pogorzelski          - Piotr          Domański              426: 419
   7 Dawid          Pikul                - Monika         Gawron-Cieślik        451: 338
   8 Łukasz         Baranowski           - Szymon         Płachta               355: 342
   9 Michał         Waszkiewicz          - Grzegorz       Kurowski              360: 389
  10 Daniel         Janus                - Grzegorz       Pukniel               501: 382
  11 Marek          Reda                 - Piotr          Broda                 489: 345
  12 Bogdan         Kozłowski            - Karol          Wyrębkiewicz          373: 357
  13 Irena          Sołdan               - Jolanta        Chłopińska            377: 361
  14 Jakub          Zaryński             - Jacek          Gasik                 409: 363
  15 Mariusz        Skrobosz             - Bartosz        Bartczak              492: 285
  16 Ewelina        Kister               - Jacek          Mańko                 578: 331
  17 Bartosz        Morawski             - Andrzej        Kwiatkowski           507: 320
  18 Rafał          Błaszkiewicz         - Krzysztof      Mówka                 386: 415
  19 Rafał          Matczak              - Tomasz         Nasiłowski            312: 484
  20 Tomasz         Lempart              - Czesław        Grajewski             447: 315
  21 Zbigniew       Wietecki             - Katarzyna      Polak                 282: 451
  22 Renata         Andracka             - Aleksandra     Brzeska               364: 286
  23 Tomasz A.      Praga                - Bożena         Mileńko               466: 262
  24 Kamil          Górka                - Tomasz         Zwoliński             432: 289
  25 Kayetan        Cygański- Bolski     - Robert         Kamiński              357: 447
  26 Juliusz        Czupryniak           - Franciszek     Łysek                 455: 284
  27 Tomasz         Łapka                - Katarzyna      Ślusarska             465: 231
  28 Stanisław      Gasik                - Paweł          Morga                 457: 486
  29 Rafał          Wesołowski           - Szymon         Dąbrowski             358: 345
  30 Łukasz         Tuszyński            - Angelika       Sztajnke              489: 170
  31 Marcin         Rogala               - Marek          Charytoniuk           306: 481
  32 Maciej         Skrzypczak           - Marek          Dudkiewicz            347: 490
  33 Krzysztof      Nasiłowski           - Agnieszka      Matus                 337: 356
  34 Miłosz         Wrzałek              - Maciej         Dąbrowski             479: 331
  35 Marianna       Kozłowska            - Jarosław       Olek                  338: 383
  36 Agnieszka      Kozak                - Joanna         Juszczak              308: 499
  37 Adrian         Ziemniewicz          - Konrad         Pajączek              400: 373
  38 Joanna         Ostrowska            - Jerzy          Luter                 379: 290
  39 Maciej         Czupryniak           - Marek          Rogalski              440: 339
  40 Maciej         Sylwestrzuk          - Kamil          Kister                349: 351
  41 Olga           Swarcewicz           - Krzysztof      Sporczyk              386: 328
  42 Zbigniew       Rybak                - Karolina       Mak                   301: 271
  43 Wojciech       Łysek                - Bernard        Swoczyna              372: 255
  44 Wojciech       Wojtysiak            - Andrzej        Klich                 283: 315
  45 Grzegorz       Piotrkiewicz         - Natalia        Mówka                 275: 426
  46 Natalia        Lenartowicz          - Paweł          Maciejczuk            225: 359
  47 Sławomir       Kamecki              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dominik        Urbacki              - Paweł          Pogorzelski           433: 329
   2 Michał         Alabrudziński        - Krzysztof      Obremski              469: 489
   3 Paweł          Jackowski            - Stanisław      Rydzik                467: 400
   4 Dawid          Pikul                - Daniel         Janus                 561: 330
   5 Piotr          Domański             - Małgorzata     Deszczyńska           300: 477
   6 Marek          Reda                 - Ewelina        Kister                484: 377
   7 Tomasz A.      Praga                - Bartosz        Morawski              336: 474
   8 Kazimierz      Merklejn             - Mariusz        Skrobosz              433: 364
   9 Grzegorz       Kurowski             - Krzysztof      Mówka                 325: 418
  10 Łukasz         Baranowski           - Bogdan         Kozłowski             288: 637
  11 Mirosław       Uglik                - Irena          Sołdan                350: 489
  12 Kamil          Górka                - Jakub          Zaryński              502: 251
  13 Katarzyna      Polak                - Natalia        Woźniak               472: 405
  14 Tomasz         Nasiłowski           - Tomasz         Lempart               373: 393
  15 Renata         Andracka             - Kacper         Zegadło               376: 461
  16 Piotr          Broda                - Tomasz         Łapka                 391: 346
  17 Robert         Kamiński             - Miłosz         Wrzałek               381: 345
  18 Kamil          Kister               - Karol          Wyrębkiewicz          428: 391
  19 Juliusz        Czupryniak           - Tomasz         Zwoliński             329: 373
  20 Agnieszka      Matus                - Łukasz         Tuszyński             329: 430
  21 Bożena         Mileńko              - Marek          Dudkiewicz            240: 439
  22 Joanna         Juszczak             - Michał         Waszkiewicz           392: 301
  23 Rafał          Błaszkiewicz         - Joanna         Ostrowska             366: 378
  24 Paweł          Morga                - Rafał          Wesołowski            452: 440
  25 Jacek          Mańko                - Olga           Swarcewicz            349: 371
  26 Andrzej        Kwiatkowski          - Adrian         Ziemniewicz           336: 436
  27 Jarosław       Olek                 - Rafał          Matczak               355: 429
  28 Jacek          Gasik                - Czesław        Grajewski             322: 378
  29 Aleksandra     Brzeska              - Grzegorz       Pukniel               407: 394
  30 Marek          Charytoniuk          - Zbigniew       Wietecki              353: 341
  31 Szymon         Płachta              - Stanisław      Gasik                 336: 313
  32 Monika         Gawron-Cieślik       - Bartosz        Bartczak              364: 343
  33 Maciej         Czupryniak           - Zbigniew       Rybak                 500: 322
  34 Jolanta        Chłopińska           - Andrzej        Klich                 484: 321
  35 Maciej         Dąbrowski            - Maciej         Skrzypczak            372: 429
  36 Konrad         Pajączek             - Maciej         Sylwestrzuk           377: 314
  37 Paweł          Maciejczuk           - Marcin         Rogala                365: 318
  38 Marek          Rogalski             - Natalia        Mówka                 359: 299
  39 Agnieszka      Kozak                - Jerzy          Luter                 326: 424
  40 Angelika       Sztajnke             - Marianna       Kozłowska             206: 523
  41 Katarzyna      Ślusarska            - Franciszek     Łysek                 524: 244
  42 Krzysztof      Nasiłowski           - Kayetan        Cygański- Bolski      311: 348
  43 Szymon         Dąbrowski            - Wojciech       Łysek                 330: 362
  44 Krzysztof      Sporczyk             - Sławomir       Kamecki               489: 144
  45 Karolina       Mak                  - Wojciech       Wojtysiak             291: 285
  46 Bernard        Swoczyna             - Grzegorz       Piotrkiewicz          237: 366
  47 Natalia        Lenartowicz          - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Obremski             - Paweł          Jackowski             383: 472
   2 Dominik        Urbacki              - Dawid          Pikul                 346: 461
   3 Małgorzata     Deszczyńska          - Marek          Reda                  361: 383
   4 Bartosz        Morawski             - Michał         Alabrudziński         453: 436
   5 Kazimierz      Merklejn             - Bogdan         Kozłowski             565: 355
   6 Paweł          Pogorzelski          - Stanisław      Rydzik                394: 393
   7 Krzysztof      Mówka                - Irena          Sołdan                368: 349
   8 Katarzyna      Polak                - Kamil          Górka                 336: 460
   9 Kacper         Zegadło              - Tomasz         Lempart               316: 416
  10 Ewelina        Kister               - Renata         Andracka              425: 393
  11 Daniel         Janus                - Łukasz         Baranowski            419: 351
  12 Marek          Dudkiewicz           - Mariusz        Skrobosz              466: 524
  13 Tomasz         Zwoliński            - Łukasz         Tuszyński             524: 322
  14 Marek          Charytoniuk          - Piotr          Broda                 297: 334
  15 Natalia        Woźniak              - Joanna         Ostrowska             350: 304
  16 Jakub          Zaryński             - Robert         Kamiński              380: 354
  17 Grzegorz       Kurowski             - Monika         Gawron-Cieślik        419: 343
  18 Joanna         Juszczak             - Mirosław       Uglik                 436: 359
  19 Rafał          Matczak              - Paweł          Morga                 425: 272
  20 Olga           Swarcewicz           - Piotr          Domański              322: 408
  21 Tomasz A.      Praga                - Tomasz         Nasiłowski            364: 369
  22 Adrian         Ziemniewicz          - Szymon         Płachta               294: 430
  23 Czesław        Grajewski            - Aleksandra     Brzeska               341: 336
  24 Kamil          Kister               - Maciej         Czupryniak            379: 394
  25 Andrzej        Kwiatkowski          - Jolanta        Chłopińska            359: 373
  26 Karol          Wyrębkiewicz         - Krzysztof      Sporczyk              350: 371
  27 Tomasz         Łapka                - Agnieszka      Matus                 284: 414
  28 Wojciech       Łysek                - Juliusz        Czupryniak            246: 413
  29 Katarzyna      Ślusarska            - Rafał          Wesołowski            421: 379
  30 Konrad         Pajączek             - Rafał          Błaszkiewicz          350: 378
  31 Miłosz         Wrzałek              - Marek          Rogalski              399: 340
  32 Marianna       Kozłowska            - Jacek          Mańko                 331: 393
  33 Zbigniew       Wietecki             - Maciej         Skrzypczak            319: 296
  34 Grzegorz       Pukniel              - Paweł          Maciejczuk            426: 346
  35 Jarosław       Olek                 - Stanisław      Gasik                 401: 324
  36 Michał         Waszkiewicz          - Kayetan        Cygański- Bolski      394: 311
  37 Jerzy          Luter                - Jacek          Gasik                 431: 328
  38 Bartosz        Bartczak             - Bożena         Mileńko               381: 340
  39 Grzegorz       Piotrkiewicz         - Marcin         Rogala                282: 522
  40 Agnieszka      Kozak                - Natalia        Lenartowicz           379: 223
  41 Wojciech       Wojtysiak            - Szymon         Dąbrowski             249: 399
  42 Andrzej        Klich                - Krzysztof      Nasiłowski            346: 347
  43 Maciej         Dąbrowski            - Karolina       Mak                   413: 302
  44 Maciej         Sylwestrzuk          - Zbigniew       Rybak                 311: 406
  45 Natalia        Mówka                - Angelika       Sztajnke              363: 241
  46 Franciszek     Łysek                - Sławomir       Kamecki               329: 298
  47 Bernard        Swoczyna             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Paweł          Jackowski            - Paweł          Pogorzelski           357: 321
   2 Dawid          Pikul                - Kamil          Górka                 409: 362
   3 Bartosz        Morawski             - Kazimierz      Merklejn              496: 380
   4 Marek          Reda                 - Krzysztof      Obremski              306: 339
   5 Tomasz         Lempart              - Dominik        Urbacki               374: 451
   6 Piotr          Pietuchowski         - Krzysztof      Mówka                 387: 302
   7 Michał         Alabrudziński        - Czesław        Grajewski             432: 387
   8 Małgorzata     Deszczyńska          - Ewelina        Kister                388: 271
   9 Mariusz        Skrobosz             - Rafał          Matczak               332: 431
  10 Daniel         Janus                - Katarzyna      Polak                 351: 352
  11 Stanisław      Rydzik               - Piotr          Domański              414:   1
  12 Irena          Sołdan               - Bogdan         Kozłowski             542: 266
  13 Szymon         Płachta              - Grzegorz       Kurowski              378: 454
  14 Natalia        Woźniak              - Joanna         Juszczak              405: 464
  15 Piotr          Broda                - Tomasz         Zwoliński             384: 279
  16 Tomasz         Nasiłowski           - Jakub          Zaryński              342: 356
  17 Marek          Dudkiewicz           - Kacper         Zegadło               337: 364
  18 Maciej         Czupryniak           - Jerzy          Luter                 503: 322
  19 Jolanta        Chłopińska           - Mirosław       Uglik                 436: 305
  20 Robert         Kamiński             - Rafał          Błaszkiewicz          479: 319
  21 Łukasz         Tuszyński            - Katarzyna      Ślusarska             504: 279
  22 Krzysztof      Sporczyk             - Miłosz         Wrzałek               291: 422
  23 Łukasz         Baranowski           - Adrian         Ziemniewicz           377: 383
  24 Jacek          Mańko                - Kamil          Kister                321: 422
  25 Paweł          Morga                - Renata         Andracka              376: 392
  26 Grzegorz       Pukniel              - Zbigniew       Wietecki              399: 347
  27 Olga           Swarcewicz           - Tomasz A.      Praga                 529: 288
  28 Jarosław       Olek                 - Marek          Charytoniuk           268: 345
  29 Agnieszka      Matus                - Monika         Gawron-Cieślik        323: 433
  30 Michał         Waszkiewicz          - Bartosz        Bartczak              294: 374
  31 Joanna         Ostrowska            - Aleksandra     Brzeska               350: 431
  32 Zbigniew       Rybak                - Rafał          Wesołowski              1: 400
  33 Tomasz         Łapka                - Marianna       Kozłowska             393: 322
  34 Marcin         Rogala               - Natalia        Mówka                 473: 287
  35 Kayetan        Cygański- Bolski     - Maciej         Skrzypczak            346: 424
  36 Stanisław      Gasik                - Konrad         Pajączek              436: 289
  37 Andrzej        Kwiatkowski          - Maciej         Dąbrowski             270: 363
  38 Marek          Rogalski             - Agnieszka      Kozak                 364: 377
  39 Szymon         Dąbrowski            - Krzysztof      Nasiłowski            416: 371
  40 Paweł          Maciejczuk           - Franciszek     Łysek                 483: 260
  41 Bożena         Mileńko              - Wojciech       Łysek                 352: 248
  42 Maciej         Sylwestrzuk          - Bernard        Swoczyna              513: 207
  43 Sławomir       Kamecki              - Andrzej        Klich                 250: 417
  44 Angelika       Sztajnke             - Karolina       Mak                   176: 461
  45 Wojciech       Wojtysiak            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dominik        Urbacki              - Paweł          Jackowski             350: 361
   2 Krzysztof      Obremski             - Dawid          Pikul                 394: 337
   3 Piotr          Pietuchowski         - Bartosz        Morawski              341: 441
   4 Maciej         Czupryniak           - Michał         Alabrudziński         484: 406
   5 Paweł          Pogorzelski          - Małgorzata     Deszczyńska           379: 373
   6 Kazimierz      Merklejn             - Rafał          Matczak               423: 352
   7 Irena          Sołdan               - Stanisław      Rydzik                270: 469
   8 Grzegorz       Kurowski             - Marek          Reda                  405: 422
   9 Joanna         Juszczak             - Kacper         Zegadło               352: 390
  10 Kamil          Górka                - Piotr          Broda                 410: 423
  11 Katarzyna      Polak                - Tomasz         Lempart               408: 371
  12 Krzysztof      Mówka                - Jakub          Zaryński              326: 350
  13 Miłosz         Wrzałek              - Mariusz        Skrobosz              410: 399
  14 Renata         Andracka             - Daniel         Janus                 343: 312
  15 Łukasz         Tuszyński            - Kamil          Kister                370: 326
  16 Jolanta        Chłopińska           - Robert         Kamiński              442: 441
  17 Bogdan         Kozłowski            - Ewelina        Kister                301: 360
  18 Natalia        Woźniak              - Olga           Swarcewicz            427: 300
  19 Czesław        Grajewski            - Tomasz         Nasiłowski            287: 466
  20 Marek          Charytoniuk          - Grzegorz       Pukniel               398: 357
  21 Monika         Gawron-Cieślik       - Adrian         Ziemniewicz           435: 355
  22 Aleksandra     Brzeska              - Szymon         Płachta               326: 413
  23 Bartosz        Bartczak             - Tomasz         Zwoliński             313: 429
  24 Agnieszka      Kozak                - Marek          Dudkiewicz            259: 459
  25 Marcin         Rogala               - Michał         Waszkiewicz           445: 341
  26 Rafał          Wesołowski           - Paweł          Maciejczuk            319: 317
  27 Łukasz         Baranowski           - Tomasz         Łapka                 365: 397
  28 Mirosław       Uglik                - Szymon         Dąbrowski             344: 333
  29 Paweł          Morga                - Jarosław       Olek                  368: 427
  30 Maciej         Skrzypczak           - Rafał          Błaszkiewicz          314: 429
  31 Bożena         Mileńko              - Jacek          Mańko                 279: 425
  32 Katarzyna      Ślusarska            - Jerzy          Luter                 505: 361
  33 Tomasz A.      Praga                - Agnieszka      Matus                 335: 422
  34 Maciej         Dąbrowski            - Krzysztof      Sporczyk              351: 303
  35 Zbigniew       Wietecki             - Joanna         Ostrowska             468: 366
  36 Andrzej        Klich                - Stanisław      Gasik                 303: 430
  37 Marianna       Kozłowska            - Maciej         Sylwestrzuk           374: 310
  38 Karolina       Mak                  - Marek          Rogalski              360: 320
  39 Konrad         Pajączek             - Krzysztof      Nasiłowski            474: 227
  40 Wojciech       Wojtysiak            - Andrzej        Kwiatkowski           345: 443
  41 Natalia        Mówka                - Kayetan        Cygański- Bolski      358: 378
  42 Franciszek     Łysek                - Wojciech       Łysek                 261: 347
  43 Bernard        Swoczyna             - Sławomir       Kamecki               302: 244
  44 Angelika       Sztajnke             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Pikul                - Paweł          Jackowski             428: 581
   2 Bartosz        Morawski             - Krzysztof      Obremski              468: 435
   3 Kazimierz      Merklejn             - Piotr          Pietuchowski          372: 360
   4 Piotr          Broda                - Dominik        Urbacki               311: 368
   5 Stanisław      Rydzik               - Kacper         Zegadło               468: 335
   6 Jakub          Zaryński             - Marek          Reda                  329: 451
   7 Paweł          Pogorzelski          - Katarzyna      Polak                 501: 418
   8 Michał         Alabrudziński        - Marek          Charytoniuk           506: 317
   9 Tomasz         Nasiłowski           - Małgorzata     Deszczyńska           432: 272
  10 Tomasz         Zwoliński            - Maciej         Czupryniak            344: 429
  11 Krzysztof      Mówka                - Jolanta        Chłopińska            412: 327
  12 Grzegorz       Kurowski             - Łukasz         Tuszyński             415: 369
  13 Joanna         Juszczak             - Irena          Sołdan                364: 341
  14 Rafał          Matczak              - Natalia        Woźniak               316: 450
  15 Kamil          Górka                - Renata         Andracka              474: 245
  16 Ewelina        Kister               - Tomasz         Lempart               339: 395
  17 Szymon         Płachta              - Miłosz         Wrzałek               404: 392
  18 Mariusz        Skrobosz             - Monika         Gawron-Cieślik        356: 361
  19 Marek          Dudkiewicz           - Rafał          Wesołowski            301: 437
  20 Tomasz         Łapka                - Robert         Kamiński              319: 465
  21 Daniel         Janus                - Olga           Swarcewicz            387: 440
  22 Mirosław       Uglik                - Marcin         Rogala                493: 286
  23 Adrian         Ziemniewicz          - Katarzyna      Ślusarska             498: 332
  24 Czesław        Grajewski            - Bogdan         Kozłowski             319: 325
  25 Rafał          Błaszkiewicz         - Jacek          Mańko                 312: 498
  26 Grzegorz       Pukniel              - Agnieszka      Matus                 440: 308
  27 Kamil          Kister               - Maciej         Dąbrowski             583: 287
  28 Jarosław       Olek                 - Zbigniew       Wietecki              339: 383
  29 Aleksandra     Brzeska              - Bartosz        Bartczak              431: 289
  30 Stanisław      Gasik                - Paweł          Maciejczuk            368: 291
  31 Konrad         Pajączek             - Łukasz         Baranowski            339: 423
  32 Agnieszka      Kozak                - Paweł          Morga                 308: 347
  33 Tomasz A.      Praga                - Maciej         Skrzypczak            351: 393
  34 Joanna         Ostrowska            - Marianna       Kozłowska             456: 239
  35 Jerzy          Luter                - Bożena         Mileńko               350: 319
  36 Michał         Waszkiewicz          - Karolina       Mak                   480: 259
  37 Szymon         Dąbrowski            - Marek          Rogalski              335: 314
  38 Andrzej        Kwiatkowski          - Kayetan        Cygański- Bolski      354: 395
  39 Wojciech       Łysek                - Krzysztof      Sporczyk              214: 447
  40 Angelika       Sztajnke             - Maciej         Sylwestrzuk           229: 469
  41 Krzysztof      Nasiłowski           - Natalia        Mówka                 316: 301
  42 Bernard        Swoczyna             - Andrzej        Klich                 247: 347
  43 Sławomir       Kamecki              - Wojciech       Wojtysiak             231: 308
  44 Franciszek     Łysek                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Paweł          Jackowski            - Bartosz        Morawski              444: 337
   2 Stanisław      Rydzik               - Kazimierz      Merklejn              324: 386
   3 Krzysztof      Obremski             - Paweł          Pogorzelski           495: 347
   4 Marek          Reda                 - Dominik        Urbacki               406: 367
   5 Szymon         Płachta              - Dawid          Pikul                 321: 477
   6 Piotr          Pietuchowski         - Michał         Alabrudziński         315: 376
   7 Maciej         Czupryniak           - Krzysztof      Mówka                 521: 382
   8 Tomasz         Nasiłowski           - Grzegorz       Kurowski              326: 418
   9 Monika         Gawron-Cieślik       - Kamil          Górka                 422: 414
  10 Natalia        Woźniak              - Jakub          Zaryński              427: 363
  11 Tomasz         Lempart              - Joanna         Juszczak              436: 458
  12 Katarzyna      Polak                - Piotr          Broda                 460: 303
  13 Kacper         Zegadło              - Robert         Kamiński              443: 388
  14 Małgorzata     Deszczyńska          - Adrian         Ziemniewicz           374: 312
  15 Jolanta        Chłopińska           - Marek          Charytoniuk           230: 380
  16 Jacek          Mańko                - Łukasz         Tuszyński             378: 469
  17 Irena          Sołdan               - Ewelina        Kister                300: 372
  18 Miłosz         Wrzałek              - Zbigniew       Wietecki              432: 318
  19 Rafał          Wesołowski           - Kamil          Kister                374: 379
  20 Grzegorz       Pukniel              - Mirosław       Uglik                 368: 430
  21 Renata         Andracka             - Bogdan         Kozłowski             386: 362
  22 Olga           Swarcewicz           - Rafał          Matczak               327: 320
  23 Tomasz         Zwoliński            - Aleksandra     Brzeska               489: 325
  24 Mariusz        Skrobosz             - Szymon         Dąbrowski             394: 379
  25 Kayetan        Cygański- Bolski     - Marek          Dudkiewicz            300: 459
  26 Daniel         Janus                - Joanna         Ostrowska             398: 425
  27 Stanisław      Gasik                - Michał         Waszkiewicz           270: 427
  28 Katarzyna      Ślusarska            - Łukasz         Baranowski            353: 384
  29 Marcin         Rogala               - Paweł          Morga                 393: 335
  30 Tomasz         Łapka                - Jarosław       Olek                  368: 308
  31 Rafał          Błaszkiewicz         - Jerzy          Luter                 383: 397
  32 Krzysztof      Sporczyk             - Maciej         Skrzypczak            297: 393
  33 Agnieszka      Matus                - Bartosz        Bartczak              373: 268
  34 Maciej         Dąbrowski            - Czesław        Grajewski             354: 363
  35 Andrzej        Klich                - Konrad         Pajączek              370: 356
  36 Wojciech       Wojtysiak            - Tomasz A.      Praga                 284: 443
  37 Maciej         Sylwestrzuk          - Agnieszka      Kozak                 340: 299
  38 Sławomir       Kamecki              - Andrzej        Kwiatkowski           187: 420
  39 Marianna       Kozłowska            - Krzysztof      Nasiłowski            387: 273
  40 Paweł          Maciejczuk           - Angelika       Sztajnke              452: 195
  41 Karolina       Mak                  - Wojciech       Łysek                 383: 362
  42 Bożena         Mileńko              - Franciszek     Łysek                 292: 312
  43 Marek          Rogalski             - Bernard        Swoczyna              470: 254
  44 Natalia        Mówka                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marek          Reda                 - Paweł          Jackowski             367: 364
   2 Dawid          Pikul                - Bartosz        Morawski              308: 393
   3 Krzysztof      Obremski             - Maciej         Czupryniak            400: 418
   4 Michał         Alabrudziński        - Kazimierz      Merklejn              397: 483
   5 Joanna         Juszczak             - Stanisław      Rydzik                344: 339
   6 Dominik        Urbacki              - Monika         Gawron-Cieślik        442: 280
   7 Grzegorz       Kurowski             - Katarzyna      Polak                 478: 248
   8 Paweł          Pogorzelski          - Natalia        Woźniak               403: 370
   9 Kacper         Zegadło              - Małgorzata     Deszczyńska           392: 479
  10 Kamil          Górka                - Piotr          Pietuchowski          351: 372
  11 Łukasz         Tuszyński            - Marek          Charytoniuk           439: 255
  12 Renata         Andracka             - Miłosz         Wrzałek               355: 407
  13 Robert         Kamiński             - Mirosław       Uglik                 296: 398
  14 Krzysztof      Mówka                - Kamil          Kister                353: 359
  15 Ewelina        Kister               - Jakub          Zaryński              355: 392
  16 Piotr          Broda                - Tomasz         Nasiłowski            423: 340
  17 Tomasz         Lempart              - Szymon         Płachta               335: 410
  18 Olga           Swarcewicz           - Tomasz         Zwoliński             386: 366
  19 Karol          Wyrębkiewicz         - Mariusz        Skrobosz              352: 424
  20 Marek          Dudkiewicz           - Michał         Waszkiewicz           291: 456
  21 Marcin         Rogala               - Jacek          Mańko                 444: 450
  22 Jerzy          Luter                - Irena          Sołdan                400: 357
  23 Łukasz         Baranowski           - Jolanta        Chłopińska            318: 414
  24 Rafał          Wesołowski           - Agnieszka      Matus                 428: 378
  25 Joanna         Ostrowska            - Grzegorz       Pukniel               363: 329
  26 Bogdan         Kozłowski            - Aleksandra     Brzeska               273: 454
  27 Zbigniew       Wietecki             - Tomasz         Łapka                 368: 392
  28 Adrian         Ziemniewicz          - Czesław        Grajewski             333: 337
  29 Maciej         Skrzypczak           - Rafał          Matczak               448: 369
  30 Karolina       Mak                  - Daniel         Janus                 361: 469
  31 Kayetan        Cygański- Bolski     - Katarzyna      Ślusarska             322: 408
  32 Maciej         Sylwestrzuk          - Rafał          Błaszkiewicz          309: 326
  33 Tomasz A.      Praga                - Stanisław      Gasik                 462: 267
  34 Bartosz        Bartczak             - Paweł          Morga                 357: 382
  35 Franciszek     Łysek                - Andrzej        Kwiatkowski           295: 495
  36 Jarosław       Olek                 - Maciej         Dąbrowski             378: 333
  37 Paweł          Maciejczuk           - Marianna       Kozłowska             299: 393
  38 Szymon         Dąbrowski            - Andrzej        Klich                 391: 342
  39 Bernard        Swoczyna             - Konrad         Pajączek              245: 419
  40 Marek          Rogalski             - Sławomir       Kamecki               525: 252
  41 Natalia        Mówka                - Agnieszka      Kozak                 327: 439
  42 Wojciech       Łysek                - Angelika       Sztajnke              504: 248
  43 Bożena         Mileńko              - Wojciech       Wojtysiak             358: 212


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz      Merklejn             - Paweł          Jackowski             419: 294
   2 Bartosz        Morawski             - Marek          Reda                  356: 508
   3 Maciej         Czupryniak           - Dominik        Urbacki               420: 287
   4 Krzysztof      Obremski             - Grzegorz       Kurowski              406: 313
   5 Paweł          Pogorzelski          - Joanna         Juszczak              506: 326
   6 Dawid          Pikul                - Michał         Alabrudziński         344: 402
   7 Stanisław      Rydzik               - Małgorzata     Deszczyńska           355: 387
   8 Łukasz         Tuszyński            - Miłosz         Wrzałek               400: 464
   9 Mirosław       Uglik                - Natalia        Woźniak               395: 392
  10 Kamil          Kister               - Katarzyna      Polak                 449: 414
  11 Kacper         Zegadło              - Piotr          Broda                 403: 358
  12 Piotr          Pietuchowski         - Szymon         Płachta               422: 320
  13 Monika         Gawron-Cieślik       - Jakub          Zaryński              373: 334
  14 Mariusz        Skrobosz             - Olga           Swarcewicz            398: 382
  15 Jacek          Mańko                - Kamil          Górka                 401: 294
  16 Jolanta        Chłopińska           - Rafał          Wesołowski            362: 338
  17 Tomasz         Nasiłowski           - Ewelina        Kister                485: 281
  18 Michał         Waszkiewicz          - Tomasz         Lempart               520: 334
  19 Tomasz         Zwoliński            - Maciej         Skrzypczak            389: 379
  20 Tomasz         Łapka                - Krzysztof      Mówka                 364: 479
  21 Aleksandra     Brzeska              - Jerzy          Luter                 323: 574
  22 Joanna         Ostrowska            - Renata         Andracka              354: 312
  23 Czesław        Grajewski            - Daniel         Janus                 440: 400
  24 Robert         Kamiński             - Marek          Charytoniuk           471: 323
  25 Marcin         Rogala               - Marek          Dudkiewicz            441: 400
  26 Karol          Wyrębkiewicz         - Irena          Sołdan                472: 393
  27 Katarzyna      Ślusarska            - Grzegorz       Pukniel               403: 396
  28 Tomasz A.      Praga                - Łukasz         Baranowski            383: 352
  29 Paweł          Morga                - Andrzej        Kwiatkowski           348: 370
  30 Rafał          Matczak              - Rafał          Błaszkiewicz          475: 365
  31 Adrian         Ziemniewicz          - Bogdan         Kozłowski             314: 436
  32 Agnieszka      Matus                - Jarosław       Olek                  390: 397
  33 Marianna       Kozłowska            - Szymon         Dąbrowski             425: 284
  34 Zbigniew       Wietecki             - Marek          Rogalski              419: 296
  35 Konrad         Pajączek             - Agnieszka      Kozak                 450: 277
  36 Stanisław      Gasik                - Maciej         Sylwestrzuk           318: 300
  37 Maciej         Dąbrowski            - Paweł          Maciejczuk            322: 350
  38 Bartosz        Bartczak             - Kayetan        Cygański- Bolski      371: 384
  39 Andrzej        Klich                - Karolina       Mak                   298: 336
  40 Wojciech       Łysek                - Natalia        Mówka                 344: 303
  41 Sławomir       Kamecki              - Bożena         Mileńko               156: 390
  42 Wojciech       Wojtysiak            - Franciszek     Łysek                 229: 340
  43 Angelika       Sztajnke             - Bernard        Swoczyna              282: 289
Lista rankingowa na dzień 30-04-2018

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Bartosz Morawski               Wrocław              163.00  31296  192
   2 Michał Alabrudziński           Włocławek            159.60  30644  192
   3 Kazimierz Merklejn             Szczecin             156.35  30488  195
   4 Mariusz Skrobosz               Warszawa             155.82  29139  187
   5 Dariusz Kosz                   Nysa                 155.29  29815  192
   6 Dawid Pikul                    Poznań               155.09  30863  199
   7 Kacper Zegadło                 Warszawa             154.76  30179  195
   8 Krzysztof Obremski             Legnica              153.23  29726  194
   9 Paweł Jackowski                Warszawa             153.21  29722  194
  10 Daniel Mundyk                  Jelenia Góra         153.15   5207   34
  11 Rafał Lenartowski              Gdynia               153.05  11326   74
  12 Michał Makowski                Warszawa             152.88  11007   72
  13 Kamil Górka                    Kraków               152.68  26261  172
  14 Piotr Pietuchowski             Białystok            152.66  25799  169
  15 Dominik Urbacki                Pruszków             152.40  29566  194
  16 Krzysztof Mówka                Warszawa             151.83  22015  145
  17 Łukasz Bobowski                Suchedniów           151.81  27629  182
  18 Jan Mrozowski                  Kraków               151.49  28328  187
  19 Miłosz Wrzałek                 Warszawa             151.32  29204  193
  20 Dawid Adamczyk                 Inowrocław           151.25  24049  159
  21 Mariusz Wrześniewski           Kraków               151.24  28886  191
  22 Marek Reda                     Dębówka              149.75  14226   95
  23 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             149.29  26125  175
  24 Stanisław Rydzik               Warszawa             149.28  28960  194
  25 Justyna Górka                  Kraków               148.55  28522  192
  26 Dariusz Ulatowski              Tuchola              148.23  25051  169
  27 Grzegorz Kurowski              Warszawa             147.87  28687  194
  28 Tomasz Zwoliński               Skierdy              147.67  28352  192
  29 Kamil Kister                   Warszawa             147.51  29355  199
  30 Grzegorz Łukasik               Konojady             147.16  25165  171
  31 Mirosław Uglik                 Warszawa             146.36  27662  189
  32 Tomasz Ciejka                  Kraków               145.68   4953   34
  33 Andrzej Oleksiak               Ostróda              145.63  16748  115
  34 Tomasz Suchanek                Wrocław              145.32   5522   38
  35 Maciej Rzychoń                 Katowice             145.27   9007   62
  36 Artur Irzyk                    Strzyżów             144.96  28703  198
  37 Jakub Zaryński                 Świnoujście          144.46  27591  191
  38 Rafał Dąbrowski                Ostróda              144.40  21082  146
  39 Patryk Wolniewicz              Szczecin             144.28   5194   36
  40 Jakub Błażejewski              Poznań               144.11  21329  148
  41 Juliusz Czupryniak             Warszawa             144.11  28534  198
  42 Przemysław Rybicki             Otwock               144.10  12537   87
  43 Bogusław Szyszka               Oława                143.84  25603  178
  44 Aleksander Puchalski           Włocławek            143.69  12070   84
  45 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             143.27  27221  190
  46 Szymon Płachta                 Warszawa             143.19  27922  195
  47 Maciej Czupryniak              Milanówek            143.10  20749  145
  48 Piotr Broda                    Sandomierz           142.97  27879  195
  49 Maciej Grąbczewski             Szczecin             142.35  18933  133
  50 Wojciech Zemło                 Łódź                 142.13  20183  142
  51 Jakub Szymczak                 Łódź                 142.00  26412  186
  52 Dariusz Putoń                  Ruda Śląska          141.81  27652  195
  53 Joanna Juszczak                Warszawa             141.35  27421  194
  54 Tomasz Lempart                 Wadowice             141.22  22171  157
  55 Radosław Jachna                Łódź                 140.70  26593  189
  56 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             140.64  24331  173
  57 Michał Waszkiewicz             Białystok            140.32  27924  199
  58 Marek Dudkiewicz               Milanówek            140.19  26917  192
  59 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            140.10  26478  189
  60 Dariusz Kuć                    Stargard             139.92  20988  150
  61 Barbara Obremska               Wrocław              138.88  10833   78
  62 Natalia Woźniak                Dziwnówek            138.59  25778  186
  63 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       138.34  27668  200
  64 Marek Syczuk                   Warszawa             138.32  15492  112
  65 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  138.31  26279  190
  66 Rafał Matczak                  Milanówek            138.25  25023  181
  67 Leszek Kacprzyk                Katowice             137.74   9366   68
  68 Janusz Krupiński               Bytom                137.25  26764  195
  69 Wojciech Chodakiewicz          Białystok            137.08   5072   37
  70 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  136.83  14778  108
  71 Małgorzata Sulejewska          Kraków               136.81  26952  197
  72 Irena Sołdan                   Warszawa             136.79  23802  174
  73 Sławomir Piotrowski            Deszczno             136.40  16368  120
  74 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           136.35  24271  178
  75 Katarzyna Polak                Warszawa             136.30  27124  199
  76 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             136.18  14980  110
  77 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             136.03   5305   39
  78 Jacek Mańko                    Poznań               135.94  23245  171
  79 Łukasz Sornek                  Mikołów              135.63  26176  193
  80 Andrzej Rechowicz              Katowice             134.85  26431  196
  81 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       134.85  19688  146
  82 Piotr Domański                 Lublin               134.78  14691  109
  83 Michał Szymkowski              Wrocław              134.74   6198   46
  84 Alicja Grąbczewska             Szczecin             134.68  19125  142
  85 Konrad Sowula                  Kraków               134.57  15341  114
  86 Michał Kolaj                   Ostróda              134.10   5364   40
  87 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            133.65  25661  192
  88 Michał Rogalewicz              Poznań               133.29  23992  180
  89 Maciej Kuczyński               Gdynia               132.68  11676   88
  90 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       132.49   4902   37
  91 Rafał Błaszkiewicz             Milanówek            132.13  22726  172
  92 Robert Kamiński                Warszawa             132.11  23383  177
  93 Jakub Hassa                    Lutol Suchy          131.90   6331   48
  94 Arkadiusz Biegun               Kraków               131.77   6325   48
  95 Rafał Wesołowski               Warszawa             131.75  24242  184
  96 Tomasz Górka                   Kraków               131.46   6310   48
  97 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               131.28   4726   36
  98 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             131.15  25312  193
  99 Szymon Dąbrowski               Warszawa             131.08  25299  193
 100 Andrzej Kroc                   Łódź                 131.07  25821  197
 101 Krzysztof Kodzis               Bydgoszcz            131.05  12712   97
 102 Agnieszka Walas                Kraków               131.01  18997  145
 103 Krzysztof Gibas                Kraków               130.65  18944  145
 104 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  130.65  25607  196
 105 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             130.58  22852  175
 106 Dominik Piasecki               Słupsk               130.57   5223   40
 107 Dorota Kuć                     Stargard             130.28  16415  126
 108 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            130.21  25001  192
 109 Marcin Rogala                  Warszawa             130.21  25000  192
 110 Ewa Radzikowska                Gliwice              129.46   9062   70
 111 Jolanta Chłopińska             Wałcz                128.92  24623  191
 112 Marek Rogalski                 Warszawa             128.73  24974  194
 113 Weronika Rudnicka              Szczecin             128.51   5783   45
 114 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  128.51  21846  170
 115 Jacek Baltyn                   Suchedniów           128.48   7195   56
 116 Grzegorz Pukniel               Łódź                 128.42  22474  175
 117 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             128.29  25401  198
 118 Dorota Rudzińska               Warszawa             128.22  16541  129
 119 Maciej Nawrocki                Babimost             127.95  12411   97
 120 Grzegorz Święcki               Białystok            127.73   4215   33
 121 Tomasz Nasiłowski              Siedlce              127.50  13388  105
 122 Andrzej Kraska                 Wrocław              127.32   9294   73
 123 Ryszard Żydaczewski            Lubin                127.19   9539   75
 124 Adam Grzelec                   Poznań               127.13  24028  189
 125 Walenty Siemaszko              Lipiany              127.02  13718  108
 126 Adrian Ziemniewicz             Białystok            126.85   8626   68
 127 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            126.76  18127  143
 128 Adam Jurkowski                 Gliwice              126.76  13563  107
 129 Czesław Grajewski              Białystok            126.74  19645  155
 130 Daniel Janus                   Wąchock              126.58   7595   60
 131 Grzegorz Papciak               Jodłowa              126.44  24023  190
 132 Leszek Stecuła                 Bytom                126.21  10854   86
 133 Andrzej Rakoczy                Kraków               125.87   5916   47
 134 Jerzy Matyasik                 Kraków               125.59  24867  198
 135 Łucja  Kodzis                  Bydgoszcz            125.47   8532   68
 136 Bartłomiej Pawlak              Stary Szwarocin      125.45  19696  157
 137 Jakub Onoszko                  Gdynia               125.15  16270  130
 138 Ewelina Kister                 Warszawa             125.01  18752  150
 139 Paweł Pogorzelski              Warszawa             124.64  16453  132
 140 Marcin Stachowski              Wydartowo I          124.60  22678  182
 141 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  124.55   5854   47
 142 Szymon Stępień                 Bytom                124.41  19159  154
 143 Agata Kuć                      Stargard             124.39  21271  171
 144 Ala Białobrzewska              Gdynia               124.28  14913  120
 145 Rafał Stachowski               Police               124.27  14291  115
 146 Marta Bajorek                  Warszawa             124.26  24479  197
 147 Marcin Ceglarek                Kraków               123.93  24042  194
 148 Zdzisław Szota                 Warszawa             123.84   6811   55
 149 Mariusz Makuch                 Zator                123.69   4453   36
 150 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         123.63  23984  194
 151 Łukasz Baranowski              Gdynia               123.62  24106  195
 152 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              123.51   6052   49
 153 Ewa Madejczyk                  Katowice             123.48  14077  114
 154 Grażyna Wesołowska             Łódź                 123.27   8752   71
 155 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              123.12  23147  188
 156 Diana Pietrzykowska            Szczecin             123.12  23762  193
 157 Teresa Zalewska                Racibórz             123.06  22273  181
 158 Natalia Ogierman               Katowice             122.89  17204  140
 159 Paweł Maciejczuk               Białystok            122.84  20760  169
 160 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            122.79  22594  184
 161 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               122.77   3683   30
 162 Dariusz Sowula                 Kraków               122.77  14732  120
 163 Maciej Kuć                     Stargard             122.68  15581  127
 164 Tomasz Sehnal                  Warszawa             121.79  23750  195
 165 Stanisław Gasik                Warszawa             121.61   7418   61
 166 Dorota Stachowska              Wydartowo I          121.54  21877  180
 167 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             121.54  16286  134
 168 Tomasz Siwiński                Zawiercie            121.40   4249   35
 169 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             121.28   4730   39
 170 Mariusz Kubicki                Inowrocław           121.00   4356   36
 171 Sławomir Wolski                Wrocław              120.75  23667  196
 172 Jerzy Luter                    Bytom                120.74  23545  195
 173 Joanna Ostrowska               Warszawa             120.68  23654  196
 174 Monika Siemaszko               Lipiany              120.63  16767  139
 175 Maciej Śliwa                   Zabrze               120.58   4341   36
 176 Samir Chakrar                  Poznań               120.48   7952   66
 177 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          120.46  12407  103
 178 Beata Piotrowska               Łódź                 120.28  12028  100
 179 Ireneusz Kurzok                Mikołów              120.13   8289   69
 180 Katarzyna Kowalska             Katowice             119.94  19910  166
 181 Agnieszka Matus                Milanówek            119.90  23140  193
 182 Bogdan Kozłowski               Białystok            119.75  12933  108
 183 Lucyna Śniadach                Rumia                119.70  22862  191
 184 Dominik Ulejczyk               Będzin               119.66  23812  199
 185 Tomasz A. Praga                Białystok            119.57  11598   97
 186 Maria Skutela                  Warszawa             119.46  23534  197
 187 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          119.44   8600   72
 188 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            119.14   5242   44
 189 Zbigniew Rybak                 Warszawa             119.09  22865  192
 190 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               118.94  23313  196
 191 Renata Andracka                Zwola                118.92  23308  196
 192 Urszula Solarska               Katowice             118.84  23173  195
 193 Alicja Wałaszewska-Kempa       Gdynia               118.83   4278   36
 194 Ziemowit Pazda                 Wrocław              118.83  11645   98
 195 Bożena Guział                  Racibórz             118.47  20851  176
 196 Adam Janicki                   Wrocław              118.47  17889  151
 197 Agnieszka Dawid                Kraków               118.30   7216   61
 198 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             117.66   6942   59
 199 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         117.62  12821  109
 200 Maciej Perzyński               Piła                 117.59   7173   61
 201 Artur Wawrzynowski             Żukowo               116.95  19063  163
 202 Marta Świątkowska              Wrocław              116.71  20891  179
 203 Anita Bruska                   Gdynia               116.67  11900  102
 204 Maria Magdalena Kupczyńska     Szczecin             116.26   4883   42
 205 Małgorzata Jóźwiak             Iława                116.16   3601   31
 206 Anna Demczyszyn                Bystra               115.90   7186   62
 207 Olga Swarcewicz                Warszawa             115.85   8341   72
 208 Beata Kiżewska                 Świnoujście          115.54   9590   83
 209 Ryszard Korpalski              Wójtowice            115.54  17562  152
 210 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 115.42  21929  190
 211 Waldemar Wypchał               Kraków               115.34  22260  193
 212 Robert Wagner                  Wrocław              115.26   8068   70
 213 Sławomir Wiśniowski            Jaworzno             115.25  12447  108
 214 Jarosław Olek                  Warszawa             115.24  12792  111
 215 Ewa Dunikowska                 Kraków               115.24  13022  113
 216 Maciej Dąbrowski               Warszawa             115.09  22673  197
 217 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               114.99  20123  175
 218 Anna Krynicka                  Warszawa             114.83   4019   35
 219 Dominika Worona                Police               114.64   4127   36
 220 Iwona Wieluńska                Kołobrzeg            114.54  19013  166
 221 Maciej Skrzypczak              Kędzierzyn-Koźle     114.52  22103  193
 222 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     114.37   5261   46
 223 Marta Sztajnert                Wisła                114.31  17261  151
 224 Adam Sternik                   Kętrzyn              114.21  11878  104
 225 Anna Arana                     Kołobrzeg            114.06  21558  189
 226 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            113.99   7637   67
 227 Sylwia Łada                    Inowrocław           113.96  22222  195
 228 Marcin Kurowski                Racibórz             113.89  19247  169
 229 Dariusz Jarosławski            Ełk                  113.69  15121  133
 230 Karolina Urbańska              Poznań               113.46  22693  200
 231 Piotr Potoczek                 Nowy Sącz            113.38  17574  155
 232 Adam Skowroński                Jarocin              113.33   4080   36
 233 Józef Burzyński                Ełk                  113.32  14958  132
 234 Paweł Brylski                  Kraków               113.14   5544   49
 235 Joanna Nawrocka                Bydgoszcz            113.12   5430   48
 236 Marianna Kozłowska             Białystok            112.64  12052  107
 237 Krzysztof Zawadzki             Sampława             112.60  21731  193
 238 Dorota Ostrowska               Białystok            112.50  16763  149
 239 Patrycja Skibska               Warszawa             112.41  10791   96
 240 Konrad Pajączek                Milanówek            111.98  14557  130
 241 Krystyna Augustyniak           Łódź                 111.97   4031   36
 242 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             111.87   8502   76
 243 Beata Jagielska                Police               110.93   9873   89
 244 Sławomir Zabawa                Wałcz                110.33   5296   48
 245 Maciej Labe                    Poznań               110.29   3860   35
 246 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              110.28   4742   43
 247 Sławomir Długosz               Ostróda              109.79  21409  195
 248 Joanna Brychcy                 Katowice             109.44  21779  199
 249 Agnieszka Kozak                Gdynia               109.43  10177   93
 250 Grzegorz Bajer                 Łódź                 109.00   5777   53
 251 Katarzyna Bogusławska          Piastów              108.95   6428   59
 252 Jacek Nowak                    Szczecin             108.92   6426   59
 253 Małgorzata Pochopień           Kraków               108.79   4134   38
 254 Maria Uryga                    Kraków               108.49   3797   35
 255 Zofia Górka                    Łęczna               108.02   5185   48
 256 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            107.38   9986   93
 257 Tomasz Lewiński                Wejherowo            107.34   7621   71
 258 Zuzanna Cichoń                 Gdańsk               106.96   5134   48
 259 Grażyna Chłopek                Jaworzno             106.53   3409   32
 260 Agnieszka Antos                Racibórz             106.46   6707   63
 261 Jarosław Karp                  Jędrzejów            106.31   3827   36
 262 Leszek Kilian                  Jaworzno             106.10  20371  192
 263 Maciej Pietrasik               Nowogard             106.00   3710   35
 264 Wanda Grabiec                  Tarnów               105.10  20914  199
 265 Dariusz Socha                  Warszawa             104.97   3569   34
 266 Alicja Bielecka-Żabierek       Poznań               104.69   5130   49
 267 Katarzyna Okoniewska           Poznań               104.35   4800   46
 268 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście          104.16   8645   83
 269 Tomasz Duda                    Tychy                103.92   3741   36
 270 Klara Wigier                   Milanówek            103.67   3110   30
 271 Bartosz Bartczak               Poznań               103.60  20616  199
 272 Grażyna Smereka                Racibórz             103.45   3207   31
 273 Karolina Mak                   Wrocław              103.44  11275  109
 274 Marta Jamrozy                  Dąbrowa Górnicza     103.41   3309   32
 275 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           103.19  20534  199
 276 Maciej Sylwestrzuk             Warszawa             102.82  10179   99
 277 Katarzyna Dębska               Ostróda              102.47  20186  197
 278 Lidia Żywna                    Gdynia               102.16   8479   83
 279 Alicja Tuz                     Kielce               100.59   3420   34
 280 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno             100.29  16548  165
 281 Marta Wawrzyn                  Pruszków              99.81   6987   70
 282 Marta Majewska                 Wadowice              99.08   9710   98
 283 Piotr Kozak                    Racibórz              99.08   7629   77
 284 Jan Pawłowski                  Warszawa              98.80  17388  176
 285 Zygmunt Skwarek                Katowice              98.16   8147   83
 286 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz             98.00   5096   52
 287 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski   97.86   7927   81
 288 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                97.38   8959   92
 289 Krystyna Czajkowska            Kołobrzeg             97.23  17113  176
 290 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            96.53   9460   98
 291 Andrzej Burczyk                Gdynia                96.28   3466   36
 292 Sylwia Buks                    Warszawa              95.80   3928   41
 293 Karolina Szubska               Jaworzno              95.11   7609   80
 294 Teresa Balewska                Reda                  94.80  18866  199
 295 Michał Głąb                    Zabrze                94.67   6816   72
 296 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               94.55   7091   75
 297 Ryszard Pliszka                Szczecin              94.31   3301   35
 298 Jolanta Olczak                 Kołobrzeg             94.09  11949  127
 299 Kamil Olejniczak               Kutno                 93.49   4581   49
 300 Krzysztof Nasiłowski           Siedlce               92.70   2781   30
 301 Sylwia Bagińska-Worwa          Dąbrowa Górnicza      91.84   2847   31
 302 Bernadeta Kudlińska            Bydgoszcz             91.77   4864   53
 303 Katarzyna  Szachowicz          Unieszewo             91.58   4121   45
 304 Zbigniew Siwoń                 Elbląg                90.51   4254   47
 305 Waldemar Dębski                Ostróda               90.05   5493   61
 306 Maria Tomiczek                 Zabrze                89.73   4935   55
 307 Piotr Duda                     Tychy                 89.40   3129   35
 308 Andrzej Klich                  Jaworzno              89.30  17057  191
 309 Stanisław Świgost              Gdańsk                88.13   4054   46
 310 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           87.59   8058   92
 311 Patrycja Matulewicz            Kołobrzeg             84.91   3991   47
 312 Ewa Tymińska                   Gdańsk                83.56   2841   34
 313 Dawid Węgrzyński               Zabrze                82.62   5701   69
 314 Michał Sztajnert               Wisła                 79.89   3675   46
 315 Wiktoria Koler                 Będzin                77.57   2715   35
 316 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   77.14   3394   44
 317 Marcel Smolarek                Nowa Wieś             75.74   2575   34
 318 Iwona Skubis                   Dąbrowa Górnicza      75.24   3837   51
 319 Wojciech Wojtysiak             Warszawa              74.56   3057   41
 320 Jacek Remizowicz               Gdańsk                74.50   3427   46
 321 Szymon Sztajnert               Wisła                 72.51   3408   47
 322 Jakub Dworczyk                 Będzin                71.23   2778   39
 323 Mirosław Dejna                 Sampława              70.55   2681   38
 324 Roman Chomicz                  Kołobrzeg             67.84   3053   45
 325 Piotr Ozimek                   Sochaczew             67.31   2827   42




Poczekalnia na dzień 30-04-2018

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Maria Kubacka-                 Warszawa              83.79   2430   29
   2 Paulina Ostrowska              Białystok             83.66   2426   29
   3 Anna Strugała                  Świnoujście           79.24   2298   29
   4 Krzysztof Tomczak              Kutno                 90.79   2542   28
   5 Monika Szczyrzyca              Jaworzno             107.73   2801   26
   6 Filip Klar                     Mielec               136.20   3405   25
   7 Artur Koszel                   Warszawa             130.76   3269   25
   8 Marek Salamon                  Bytom                130.40   3260   25
   9 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       124.40   3110   25
  10 Danuta Langiewicz              Ostróda              120.92   3023   25
  11 Marzena Zawierska              Warszawa             112.84   2821   25
  12 Janina Dąbrowska               Rybnik               107.24   2681   25
  13 Michał Gawroński               Katowice             150.46   3611   24
  14 Mateusz Borsuk                 Reda                 150.25   3606   24
  15 Agnieszka Goniowska            Wrocław              147.46   3539   24
  16 Andrzej Kowalski               Gdańsk               139.21   3341   24
  17 Jakub Nalepa                   Gliwice              134.88   3237   24
  18 Mateusz Królikowski            Wrocław              133.17   3196   24
  19 Mariusz Grodek                 Kraków               133.12   3195   24
  20 Marcin Bertrand                Poznań               129.67   3112   24
  21 Grzegorz Kulawiak              Warszawa             129.33   3104   24
  22 Krzysztof Jaworski             Warszawa             128.12   3075   24
  23 Marta Ćwiek                    Radomsko             126.17   3028   24
  24 Jarosław Michalak              Łódź                 125.71   3017   24
  25 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               124.08   2978   24
  26 Agnieszka Krupka               Krosno               121.50   2916   24
  27 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             120.96   2903   24
  28 Lidia Szpakowska               Jaworzno             120.04   2881   24
  29 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    118.96   2855   24
  30 Wojciech Gonet                 Wrocław              118.42   2842   24
  31 Michał Burak                   Wrocław              118.33   2840   24
  32 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    117.58   2822   24
  33 Aleksandra Brzeska             Piastów              117.00   2808   24
  34 Adam Klimont                   Wałcz                116.21   2789   24
  35 Iwona Duźniak                  Dębica               113.17   2716   24
  36 Dariusz Zębek                  Olsztyn              112.75   2706   24
  37 Leszek Dobrowolski             Wrocław              110.04   2641   24
  38 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              107.79   2587   24
  39 Dawid Podżerek                 Kraków               107.33   2576   24
  40 Justyna Sławińska              Gdańsk               105.58   2534   24
  41 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               102.50   2460   24
  42 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski  101.62   2439   24
  43 Łukasz Pawlak                  Sochaczew            100.04   2401   24
  44 Michał Dreczka                 Poznań                98.04   2353   24
  45 Zofia Knapik                   Chrzanów              95.46   2291   24
  46 Marcin Gauer                   Kołobrzeg             89.75   2154   24
  47 Krystyna Drynkowska            Świnoujście          101.09   2325   23
  48 Grzegorz Piotrkiewicz          Warszawa              95.65   2200   23
  49 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               93.43   2149   23
  50 Anna Lenartowska               Gdynia                93.13   2142   23
  51 Beata Błaszczyk                Poznań                92.96   2138   23
  52 Liliana Dąbrowska              Warszawa              92.00   2116   23
  53 Krzysztof Murawski             Ciechanowiec          86.70   1994   23
  54 Magdalena Maternicka           Gdynia                78.74   1811   23
  55 Anna Stambulska                Kraków               123.27   2712   22
  56 Agnieszka Tepli-Skoczylas      Piaseczno            100.05   2201   22
  57 Jarosław Paprocki              Bydgoszcz             93.36   2054   22
  58 Przemysław Woiński             Łódź                  92.95   2045   22
  59 Grzegorz Włodarczyk            Pabianice             85.73   1886   22
  60 Adam Motyl                     Jaskółki              84.23   1853   22
  61 Bernadeta Zapała               Jaworzno              84.09   1850   22
  62 Adam Kaczyński                 Świnoujście           83.68   1841   22
  63 Agnieszka Palczewska           Ostrów Wielkopolski   83.32   1833   22
  64 Krystyna Perekitko             Ciechanowiec          80.09   1762   22
  65 Beata Pasternak                Kraków                70.00   1540   22
  66 Joanna Kulawiak                Warszawa              66.00   1452   22
  67 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 147.55   2951   20
  68 Tomasz Łapka                   Opole                126.65   2533   20
  69 Anna Kowalik                   Szczecin             114.30   2286   20
  70 Iza Kraj                       Warszawa             112.45   2249   20
  71 Dawid Rykaczewski              Jaworzno              98.30   1966   20
  72 Michał Dąbrowski               Warszawa              89.10   1782   20
  73 Dorota Patera                  Legnica               88.00   1760   20
  74 Andrzej Stańczyk               Tarnów               109.74   2085   19
  75 Szymon Ozimek                  Zabrze                73.00   1387   19
  76 Dorota Zielińska               Piaseczno            127.72   2299   18
  77 Laura Pisula                   Wrocław              112.00   2016   18
  78 Karol Puto                     Będzin                79.12   1345   17
  79 Adam Wencel                    Bydgoszcz             98.81   1581   16
  80 Patrycja Kuśnierczyk           Jaworzno              88.25   1412   16
  81 Jolanta Bednarska              Łódź                  76.53   1148   15
  82 Agnieszka Stefańska            Koźmice Wielkie      100.00   1400   14
  83 Jacek Gasik                    Warszawa             124.08   1613   13
  84 Anna Chybowska                 Sochaczew            119.92   1559   13
  85 Wiesław Szczygielski           Racibórz             102.31   1330   13
  86 Danuta Wodecka                 Skrzyszów             89.46   1163   13
  87 Monika Blokesz                 Racibórz              76.54    995   13
  88 Adam Szukalski                 Leicester            153.42   1841   12
  89 Lech Boszko                    Gdańsk               142.42   1709   12
  90 Piotr Rosół                    Warszawa             139.92   1679   12
  91 Wojciech Sołdan                Gdynia               135.17   1622   12
  92 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       131.58   1579   12
  93 Bogusław Puchalski             Włocławek            129.33   1552   12
  94 Bogdan Pokojski                Brwinów              129.00   1548   12
  95 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           128.92   1547   12
  96 Andrzej Gostomski              Starowa Góra         128.83   1546   12
  97 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      128.58   1543   12
  98 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             124.00   1488   12
  99 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        123.42   1481   12
 100 Paweł Kustroń                  Kraków               122.58   1471   12
 101 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  119.25   1431   12
 102 Andrzej Słapiński              Warszawa             116.92   1403   12
 103 Jacek Jerzyński                Toruń                116.42   1397   12
 104 Donata Stuczyńska              Bydgoszcz            116.25   1395   12
 105 Paweł Morga                    Warszawa             115.67   1388   12
 106 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  115.33   1384   12
 107 Zbigniew Radziszewski          Ciechanowiec         114.17   1370   12
 108 Michał Landowski               Police               113.50   1362   12
 109 Michał Butkiewicz              Poznań               113.42   1361   12
 110 Kayetan Cygański- Bolski       Warszawa             113.33   1360   12
 111 Łukasz Tazbir                  Warszawa             113.00   1356   12
 112 Beata Marynowicz               Racibórz             112.25   1347   12
 113 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              112.00   1344   12
 114 Barbara Turbo                  Szczecin             109.92   1319   12
 115 Aleksandra Makowska            Warszawa             109.33   1312   12
 116 Michał Kulpiński               Grójec               109.17   1310   12
 117 Agnieszka Rachtan              Świnoujście          108.17   1298   12
 118 Karolina Bąkowska              Poznań               108.08   1297   12
 119 Wojciech Łysek                 Warszawa             107.00   1284   12
 120 Patryk Bezkosty                Tarnów               106.42   1277   12
 121 Bartosz Aleksandrowicz         Poznań               106.00   1272   12
 122 Grażyna Kula                   Gdańsk               104.92   1259   12
 123 Jan Lisiewski                  Piasutno             102.92   1235   12
 124 Grzegorz Dudziński             Gdańsk               102.17   1226   12
 125 Paweł Zbrowski                 Gdynia               101.33   1216   12
 126 Justyna Mądrzak                Stargard             100.92   1211   12
 127 Wiesław Pastuła                Mielec                99.83   1198   12
 128 Katarzyna Zając                Legnica               99.58   1195   12
 129 Justyna Bryk-Duda              Tychy                 99.42   1193   12
 130 Mariusz Michalski              Inowrocław            97.83   1174   12
 131 Tomasz Szymański               Gorzów Wielkopolski   97.83   1174   12
 132 Anna Niewiadomska              Kołobrzeg             97.58   1171   12
 133 Maria Kistowska                Poznań                97.50   1170   12
 134 Beata Jacyniuk                 Grodzisk Mazowiecki   96.67   1160   12
 135 Mariusz Michalski              Inowrocław            95.75   1149   12
 136 Małgorzata Wesołowska          Kołobrzeg             95.75   1149   12
 137 Amelia Makowska                Sandomierz            95.25   1143   12
 138 Kinga Stecuła                  Bytom                 93.50   1122   12
 139 Małgorzata Sameryt             Warszawa              92.83   1114   12
 140 Miłka Janaszewska              Kołobrzeg             89.08   1069   12
 141 Hanna Dąbrowska                Zgierz                88.42   1061   12
 142 Patrycja Kuszpit               Biała Podlaska        87.58   1051   12
 143 Milena Kuźniewicz              Kołobrzeg             86.50   1038   12
 144 Piotr Zwoliński                Skierdy               86.42   1037   12
 145 Michał Dulat                   Kraków                85.92   1031   12
 146 Maria Zmyj                     Sandomierz            85.58   1027   12
 147 Anna Przymęska                 Poznań                84.50   1014   12
 148 Anna Lisiewska                 Dublin                83.42   1001   12
 149 Joanna Śledź                   Świnoujście           81.08    973   12
 150 Jadwiga Marzec                 Nowy Dwór Mazowiecki  77.08    925   12
 151 Łukasz Przymęski               Poznań                74.50    894   12
 152 Teresa Jaśkiewicz              Kołobrzeg             73.75    885   12
 153 Tomasz Karol                   Gdynia                69.92    839   12
 154 Radosław Karol                 Gdynia                68.92    827   12
 155 Maciej Wala                    Racibórz              68.75    825   12
 156 Robert Siata                   Jaworzno              67.08    805   12
 157 Artur Żarnotal                 Łańcut                66.58    799   12
 158 Alina Kąpa                     Kołobrzeg             61.92    743   12
 159 Witold Wojnowski               Warszawa             124.64   1371   11
 160 Piotr Madej                    Wrocław              120.64   1327   11
 161 Ewa Czerwoniec                 Warszawa             113.45   1248   11
 162 Łukasz Wojciechowski           Łomża                112.09   1233   11
 163 Wojciech Silnicki              Elbląg               110.45   1215   11
 164 Grażyna Kaczyńska              Łódź                 104.82   1153   11
 165 Franciszek Łysek               Warszawa             103.00   1133   11
 166 Bożena Mileńko                 Warszawa             102.82   1131   11
 167 Tomasz Szczodry                Łomża                102.36   1126   11
 168 Adam Kanciała                  Police                95.64   1052   11
 169 Jacek Sapała                   Kościan               93.64   1030   11
 170 Katarzyna Rachaus              Łódź                  92.36   1016   11
 171 Krzysztof Jurkowski            Gdynia                88.91    978   11
 172 Andrzej Kozikowski             Łódź                  88.91    978   11
 173 Jakub Czepulonis               Kołobrzeg             88.00    968   11
 174 Michał Dudko                   Tarnogród             85.91    945   11
 175 Marta Zwolińska                Grodzisk Mazowiecki   85.36    939   11
 176 Sławomir Kumor                 Tychy                 85.27    938   11
 177 Sławomir Stańczak              Łódź                  84.00    924   11
 178 Barbara Boszko                 Gdańsk                83.55    919   11
 179 Natalia Mówka                  Warszawa              82.27    905   11
 180 Agnieszka Roszczak             Kraków                81.09    892   11
 181 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   80.82    889   11
 182 Izabela Zubiel                 Łódź                  79.09    870   11
 183 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   78.91    868   11
 184 Joanna Korus                   Kraków                76.82    845   11
 185 Jakub Kalbarczyk               Police                76.09    837   11
 186 Alina Lewandowska              Gdańsk                75.64    832   11
 187 Bożena Chowaniak               Jaworzno              75.36    829   11
 188 Łukasz Żmijejko                Koszalin              75.00    825   11
 189 Adam Maciągowski               Police                73.00    803   11
 190 Angelika Sztajnke              Warszawa              72.91    802   11
 191 Robert Wojtysiak               Warszawa              72.73    800   11
 192 Michał Tarnogórski             Legnica               70.18    772   11
 193 Aleksandra Maliszewska         Będzin                67.27    740   11
 194 Zuzanna Rytel- Kuc             Grodzisk Mazowiecki   67.09    738   11
 195 Monika Kowalik                 Kraków                66.82    735   11
 196 Krystian Witański              Tychy                 66.18    728   11
 197 Sławomir Kamecki               Konstancin            63.64    700   11
 198 Włodzimierz Ferdek             Tychy                 59.73    657   11
 199 Bogdan Siwoń                   Elbląg                58.09    639   11
 200 Tomasz Wiśniewski              Inowrocław            56.73    624   11
 201 Krzysztof Michalski            Łódź                  56.45    621   11
 202 Jakub Dołęga                   Police                56.36    620   11
 203 Maciej Karol                   Gdynia                54.82    603   11
 204 Kevin Gorzelany                Wisła                 51.45    566   11
 205 Mateusz Stańczyk               Tarnów               110.00   1100   10
 206 Piotr Gajewski                 Warszawa              94.40    944   10
 207 Marcin Szczyrzyca              Jaworzno              86.20    862   10
 208 Bernard Swoczyna               Warszawa              80.30    803   10
 209 Adrianna Piskorska             Sandomierz            70.78    637    9
 210 Julia Szyszkowska              Sandomierz            65.44    589    9
 211 Mateusz Erfort                 Karpacz               61.33    552    9
 212 Maciej  Ciuba                  Warszawa              96.50    772    8
 213 Anna Seweryn                   Słupsk                91.88    735    8
 214 Paweł Miczko                   Sandomierz            89.00    712    8
 215 Magda Sarad Pedersen           Świnoujście           87.38    699    8
 216 Agnieszka Madej                Warszawa              84.50    676    8
 217 Aleksandra Ciżyńska            Sandomierz            72.12    577    8
 218 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      127.43    892    7
 219 Justyna Nieznalska             Jejkowice            116.71    817    7
 220 Hanna Siemionow                Białystok            116.29    814    7
 221 Weronika Szałas                Katowice             112.86    790    7
 222 Piotr Adamczyk                 Tarnów               110.14    771    7
 223 Tomasz M. Lempart              Bytom                109.57    767    7
 224 Grzegorz Sęk                   Wrocław              102.86    720    7
 225 Mateusz Gołębiewski            Łódź                 101.43    710    7
 226 Alina Borowska                 Ruda Śląska           98.29    688    7
 227 Maciej Grzywaczewski           Ustrzyki Dolne        97.29    681    7
 228 Arkadiusz Florczak             Szczecin              89.14    624    7
 229 Arkadiusz Kleniewski           Dzierżążnia           82.57    578    7
 230 Barbara  Sadurska              Warszawa              78.00    546    7
 231 Magdalena Zielińska            Bydgoszcz             77.43    542    7
 232 Wojciech Kuć                   Stargard              76.14    533    7
 233 Karolina Kocel                 Sosnowiec             70.57    494    7
 234 Małgorzata Wawro               Katowice              69.57    487    7
 235 Anna Mach                      Zabrze                67.29    471    7
 236 Ewelina Sołtysiak              Zabrze                66.43    465    7
 237 Janusz Szewerniak              Tarnobrzeg            64.86    454    7
 238 Mateusz Sztuba                 Zabrze                56.43    395    7
 239 Paulina Tomaszycka             Białystok            101.67    610    6
 240 Jerzy Ciesielski               Łódź                 101.00    606    6
 241 Andrzej Choiński               Gródek                84.67    508    6
 242 Magdalena Głowacka             Police                75.00    450    6
 243 Maria Para                     Elbląg                66.50    399    6
 244 Magdalena Możdżeń              Łódź                  64.67    388    6
 245 Mieczysława Głowacz            Jaworzno              63.00    378    6
 246 Jan Bielaszka                  Nowe Miasto Lubawsk   58.33    350    6
 247 Łukasz Łyskawy                 Ciechanowiec          58.33    350    6
 248 Ryszard Kosmaczewski           Szczecin             128.80    644    5
 249 Monika Krzyżewska              Piasutno              95.40    477    5
 250 Kamila Antosz-Lasecka          Warszawa              94.60    473    5
 251 Michał Lasecki                 Warszawa              78.40    392    5
 252 Natalia Lenartowicz            Otwock                69.40    347    5
 253 Piotr Skutela                  Warszawa              67.60    338    5
 254 Julia Sylwestrzuk              Gródek                62.20    311    5
 255 Grzegorz J. Sokołowski         Opole                 62.00    310    5
 256 Małgorzata Pikusa              Tarnów                55.40    277    5
 257 Jerzy Niewiadomski             Wrocław              100.75    403    4
 258 Mateusz Furman                 Racibórz              82.00    328    4
 259 Małgorzata Szczygielska        Racibórz              66.50    266    4
 260 Łukasz Pawlas                  Racibórz              54.50    218    4
 261 Marek Krzysztof Łatkowski      Sandomierz            76.00    228    3
 262 Piotr Smela                    Łódź                  74.00    222    3
 263 Danuta Olszewska               Poznań                68.33    205    3
 264 Agnieszka Jońca                Sandomierz            61.67    185    3
 265 Zuzanna Rutkowska              Choszczno             56.33    169    3
 266 Elżbieta Witkowska             Warszawa             119.00    238    2
 267 Bartosz Ozon                   Choszczno             80.50    161    2
 268 Teresa Swoczyna                Warszawa              78.50    157    2
 269 Wiesława Jasiak                Warszawa              76.50    153    2
 270 Joanna Kolska                  Pruszków              75.50    151    2
 271 Tomasz Chybowski               Kamień Pomorski       73.00    146    2
 272 Marek Cieślik                  Łódź                  71.50    143    2
 273 Anna Szymczyk                  Ząbki                 64.50    129    2
 274 Aleksandra Szałek              Łódź                  63.50    127    2
 275 Marek Zdaniukiewicz            Jaworzno              62.00    124    2
 276 Sylwia Dziewic                 Kraków                57.00    114    2
 277 Julia Chybowska                Kamień Pomorski       83.00     83    1
 278 Seweryn Kaczmarczyk            Świętajno             74.00     74    1
 279 Zbigniew Smereka               Racibórz              50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie