Kołobrzeg29
września
Kołobrzeg 29-30 września IV Otwarte Mistrzostwa KołobrzeguMistrzostwa Regionów 2018
Nowe Miasto Lubawskie 6
października
Nowe Miasto Lubawskie 6- 7 października XXI Mistrzostwa Warmii i MazurMistrzostwa Regionów 2018
Katowice13
października
Katowice 13-14 października V Turniej Tysiąclecia
Jak blankiem zasiał...06 - 07 października 2018 — XXI Mistrzostwa Warmii i MazurInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

XXI Mistrzostwa Warmii i MazurNowe Miasto Lubawskie, 06 - 07 października 2018
Mistrzostwa Regionów 2018

Konkurs Relacja z turnieju


Jak blankiem zasiał...Pogodny weekend 6-7 października 2018 r. 49 scrabblistów z całej Polski na miejsce swoich turniejowych zmagań wybrało Nowe Miasto Lubawskie. To urokliwe miejsce na Mazurach gościło uczestników XXI Mistrzostw Warmii i Mazur.

Po roku przerwy, spowodowanej remontem, turniej został rozegrany w sali Miejskiego Centrum Kultury. Budynek poddany rewitalizacji jest w tej chwili nowoczesny, funkcjonalny, dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych i zwyczajnie – bardzo ładny.

Uczestników zawodów powitali: burmistrz miasta Józef Blank, dyrektor MCK Katarzyna Olęcka oraz organizator Mariusz Orzeł.

O prawidłowy przebieg turnieju dbał sędzia Sławomir Zabawa. Sławek pełnił równocześnie rolę egzaminatora dla starającego się o licencję sędziego Juliusza Czupryniaka.

W sobotę scrabbliści rozegrali 7 rund. Liderem był Maciej Czupryniak z sześcioma zwycięstwami. Podobnie 6 dużych punktów, ale mniejszą liczbę małych, mieli również: Mariusz Skrobosz, Kuba Zaryński, Robert Kamiński. Niedzielne pojedynki zapowiadały duże emocje.

Wieczorem odbyły się dwie imprezy towarzyszące: XVI Turniej Futsalu oraz "Nocny Turniej Siódemek".

W futsalu wynikiem 14:9 zwyciężyła drużyna w składzie: Stanisław Rydzik, Julek Czupryniak, Igor Orzeł, Jakub Zaryński, Adrian Ziemniewicz, Jacek Baltyn. Mistrzowie otrzymali puchar i złote medale. Najlepszym zawodnikiem został okrzyknięty Juliusz Czupryniak. Staszek Rydzik otrzymał statuetkę najlepszego bramkarza.

"Nocny Turniej Siódemek" rozegrały 22 osoby. Układanie siódemek w środku nocy to zajęcie dla prawdziwych pasjonatów. Albo szaleńców. W każdym razie dla wszystkich tych odpornych na sen. Nocnym mistrzem scrabble został Juliusz Czupryniak. W pięciu rundach zwyciężył 4 razy kładąc 22 siódemki.

W sobotę było z pewnością jeszcze więcej imprez towarzyszących, całkowicie nieoficjalnych, nieklasyfikowanych i nienagradzanych, ale zapewne ich uczestnicy świetnie się bawili i miło spędzili czas.

W niedzielę po 8 rundzie na pierwszym miejscu nadal był MaCzu (okupował to miejsce od rundy II). 9 pojedynek zmienił klasyfikację – Mariusz Skrobosz pokonał Maćka 431: 316 i mając 8 zwycięstw został liderem tabeli. Na jedną rundę. Mariusz przegrał następny pojedynek z Jakubem Zaryńskim, a Czupryniak pokonał Tomka Zwolińskiego. Po 10 rundzie wszystko się mogło zdarzyć. 8 zwycięstw na swoim koncie miało trzech scrabblistów: Maciej, Mariusz oraz Robert Kamiński. Dwaj pierwsi w kolejnym pojedynku pokonali swoich przeciwników w pięknym stylu. Robert zaliczył porażkę i o miejscu pierwszym mógł już zapomnieć. Pojedynek gigantów w 12 rundzie zakończony wynikiem 427 : 418 dał tytuł XXI Mistrza Warmii i Mazur Maciejowi Czupryniakowi z Milanówka. Tytuł wicemistrza wywalczył Mariusz Skrobosz z Warszawy. Trzecim zawodnikiem turnieju został Robert Kamiński z Warszawy. Cała trójka obdarowana została pucharami i cennymi nagrodami rzeczowymi.

Obok tytułu mistrzowskiego stawką turnieju były również cenne punkty do klasyfikacji Mistrzostw Regionu Północny Wschód. Po  NML, a przed ostatnią rozgrywką w turnieju w Nowym Dworze Mazowieckim, szanse na zwycięstwo ma piątka scrabblistów:
  1. Maciej Czupryniak 81 pkt.
  2. Paweł Jackowski 80 pkt.
  3. Mariusz Skrobosz 68 pkt.
  4. Kazimierz Merklejn 67 pkt.
  5. Małgorzata Deszczyńska 65 pkt.

Podczas turnieju prowadzona była klasyfikacja w pięciu konkursach.

Pierwszy z nich to walka o „Złotego Blanka”- nagrodę sponsorowaną i wręczaną corocznie przez Burmistrza Nowego Miasta Lubawskiego pana Józefa Blanka. W tym roku najdroższe słowo z blankiem ułożył Robert Kamiński. Jego POMIJAŃ miało wartość 116 pkt.

Drugi konkurs polegał na  ułożeniu najdroższego słowa na określoną literę wchodzącą w skład nazwy WARMIA MAZURY.
Nagrody w tej rywalizacji otrzymali:
Wypisom Maciej Czupryniak
Apteczek Tomasz Zwoliński
Ruszeni Jakub Zaryński
Miriadów Krzysztof Zawadzki
Izoopakę Maciej Czupryniak
Adresach Katarzyna Dębska
Manilki Krzysztof Zawadzki
Agamiach Stanisław Rydzik
Zatorom Jacek Baltyn
Uroniłaś Paweł Jackowski
Rozwianą Katarzyna Ślusarska
Yhm Mariusz Orzeł

Trzy kolejne konkursy to poszukiwanie najciekawszego słowa związanego z branżą sponsorów turnieju.
1. Branża metalowa firma EXPOM S.A.
Nagroda za słowo ZESPAWAŁ dla Krzysztofa Zawadzkiego.
2. Branża budowlana firma MazurM
Nagroda za WACIAKI dla Pawła Jackowskiego
3. Branża rolnicza nasiennictwo firma SAATEN UNION
Nagrodzono trzy słowa: ŚLAZOWI – Mieczysław Pastuszak, AZOTOWYM – Rafał Matczak, SPERMY – Waldemar Kudliński.

W imieniu firm EXPOM S.A. oraz MazurM nagrody wręczał burmistrz miasta. Firmę SAATEN UNION reprezentowała pani Anna Patalon.

Wyróżnienie dla najlepszej scrabblistki otrzymała Marta Bajorek z Warszawy.

Wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni drobnymi upominkami od sponsorów turnieju.

Wysoki poziom organizacyjny turnieju to zasługa Mariusza Orła i członków Nowomiejskiego Klubu Scrabble „Niedoczas’. Tanie noclegi, pyszny obiad, napoje i poczęstunek podczas turnieju, upominki, nagrody i wszystko to, co nam towarzyszyło to zasługa ich starań i ciężkiej pracy.

Mariusza wspierała cała jego rodzina. Syn Igor uczestniczył w futsalu. Mała Gabrysia testowała nowe podłogi i akustykę Centrum Kultury. Małżonka Krystyna częstowała gości wyśmienitą szarlotką domowej roboty. A jeśli nawet ktoś uzna, że rodzina Orłów czegoś nie dopracowała, to Krysia Orłowa ‘”dowyglądała”. I to jak!

Turniej w Nowym Mieście Lubawskim finansowo i logistycznie wspierali:
Urząd Miasta i Burmistrz Józef Blank
Miejskie Centrum Kultury dyrektor Katarzyna Olęcka
Firmy: EXPOM S.A., MazurM, SAATEN UNION
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II
Media: TV ELTRONIK„Gazeta Nowomiejska”
Członkowie klubu scrabblowego „NIEDOCZAS”

Zdaniem sędziego Sławomira Zabawy turniej przebiegał bez żadnych problemów i komplikacji. To pewnie oznacza również, że Julek Czupryniak sprawdził się w nowej roli podczas egzaminu praktycznego i zdobędzie licencję sędziego. Gratulacje!

A burmistrzowi miasta, w związku ze zbliżającymi się wyborami życzymy, żeby mieszkańcy oddając swój głos pożądali Blanka tak jak scrabbliści pożądają… blanka :)
relacja: Jolanta Chłopińska
XXI Mistrzostwa Warmii i Mazur – po prostu bajka!Konkurs 'Relacja z turnieju'
Zazwyczaj akcja w bajkach toczy się za siedmioma górami, rzekami i czymś tam jeszcze. Generalnie – koszmarnie daleko. Ale ta bajka jest niezwykła. Dlatego wszystko dzieje się nie na końcu świata, ale między swojskim Garbem Lubawskim a magicznym Pojezierzem Iławskim. To właśnie tam, ukryte w liściastych borach, ulokowało się Nowe Miasto Lubawskie, którym zarządza gościnny Blank, a Orzeł zorganizował XXI Mistrzostwa Warmii i Mazur w Scrabble. W ciepły październikowy weekend spokojne miasteczko nawiedziła zgraja podejrzanych postaci – niby każda z innej bajki, ale ostatecznie okazało się, że z tej samej. I się zaczęło.

Bajka o kolarzach i tajemnicy sukcesu
Na starcie pojawiło się blisko 50 osób. Przed wyścigiem organizatorzy zapewnili odpowiednią rozgrzewkę – quiz wiedzy dotyczący poprzednich edycji Mistrzostw Warmii i Mazur. Konkurs, stworzony przez Orła dla orłów, wygrał Paweł Jackowski. A potem… ruszyli! Po pierwszym okrążeniu okazało się, że najbardziej utytułowany kolarz w peletonie ma już na liczniku 6000 rozegranych partii. Wynik imponujący, ale Tomek Zwoliński nie mógł być zadowolony, ponieważ w jubileuszowej rundzie wyprzedziła go… Łada (Sylwia).
Po czwartej rundzie komplet zwycięstw miało trzech zawodników. Wśród nich Kacper Zegadło. W tym miejscu musimy zjechać na chwilę na pobocze i zdradzić pewien sekret. Dla triumfatora turnieju był to debiut w NML. Zdecydował się na niego, żeby powalczyć w klasyfikacji Mistrzostw Regionów. Team MATRIKS Milanówek, którego członkowie licznie się stawili, postanowił „rozprowadzić” swojego zawodnika i oczyścić mu drogę do mety kosztem konkurencji. I właśnie Kacper boleśnie się o tym przekonał. Przegrał cztery partie z rzędu. Wszystkie z reprezentantami klubu z Milanówka. Zresztą zwycięzca do końca był asekurowany przez swoją ekipę. W 12. rundzie, na drugim stole, o trzecie miejsce na podium rywalizowało dwóch zawodników MATRIKSA – Robert Kamiński i Rafał Matczak. Ostatecznie XXI Mistrzostwa Warmii i Mazur w Scrabble wygrał Maciej Czupryniak, druga pozycja przypadła Mariuszowi Skroboszowi, a najniższy stopień na podium zajął Robert Kamiński, który zgarnął również nagrodę za najdroższe słowo ułożone z blankiem (POMIJAŃ za 116 punktów). Poza tym przy planszach obyło się bez kontuzji, więc wyścig można uznać za niezwykle udany. Happy end jak się patrzy.

Bajka o gwałtownych zwrotach akcji
Były momenty, oj były! Po pierwszym dniu wydawało się, że turniej w NML to nie jest bajka Adriana Ziemniewicza. Wystarczy napisać, że po 6. rundach miał bilans 1-5. I zajmował 45. miejsce. W strefie marzeń znajdowała się bajka o „na-pięciu”. Tymczasem brawurowa szarża i sześć kolejnych wygranych sprawiły, że skończył na siedmiu wygranych i zameldował się w TOP20. Szacunek! Z kolei Jola Chłopińska odwróciła losy partii z Markiem Dudkiewiczem w dwóch ostatnich ruchach. Marek prowadził różnicą ponad 100 punktów, ale Jola zafundowała mu KIPISZE za 80, po czym dobrała blanka i ostatecznie utopiła go słowem NAMOCZEń. Morał z tej bajki jest taki – warto walczyć do końca.

Bajka o organizacji turnieju
Nie ma co ściemniać – turniej najwyższych lotów. Ogromne podziękowania dla Mariusza Orła i całej nowomiejskiej ekipy. Świetna organizacja i całe mnóstwo dodatkowych atrakcji, m.in. Nocny Turniej Siódemek, XIV Mistrzostwa w Futsalu, liczne konkursy w dodatkowych kategoriach (gratulacje dla Waldka Kudlińskiego, który powiązał branżę nasienną ze słowem SPERMY – jesteś księciem w tej bajce).

Bajka o Zabawie i Juliuszu
Sławek Zabawa sędziował turniej w NML. Fajna historia, prawda? Ale to nie koniec. XXI Mistrzostwa Warmii i Mazur były jednocześnie egzaminem na sędziego Polskiej Federacji Scrabble dla Julka Czupryniaka. Chłopak nieźle się wyłożył… Ale tylko w turnieju Nocnych Siódemek, który wygrał. Operacja „kurde, jeśli niczego nie schrzanię będę sedzią PFS” zakończyła się sukcesem. Gratulacje i fanfary na cześć nowego sędziego!

Bajka o sponsorach i osobach wspierających
Wielkie podziękowania za wsparcie finansowe, rzeczowe, organizacyjne i moralne dla:
Burmistrza Nowego Miasta Lubawskiego – p. Józefa Blanka
Urzędu Miejskiego w Nowym Mieście Lubawskim
Dyrektor Miejskiego Centrum Kultury – p. Katarzyny Olęckiej oraz wszystkich pracowników MCK-u
Dyrektora Miejskiego Ośrodku Sportu i Rekreacji — p. Marka Borowskiego
Dyrekcji i pracownic/pracowników Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Szkole Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II (genialny obiad!)
Firmy EXPOM S.A.
Firmy FUJI FOTO Radosław Rzemiński
Firmy SAATEN UNION
Firmy MAZUR Natalia i Marcin Mazur Sp. J.
relacja: Rafał Matczak
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
XX Mistrzostwa Warmii i Mazur
XIX Mistrzostwa Warmii i Mazur
XVIII Mistrzostwa Warmii i Mazur


Rodzaj turniejuotwarty
Sposób rozgrywanialiczba rund: 12
system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
20 minut dla gracza na partię
Miejsce rozgrywekMiejskie Centrum Kultury w Nowym Mieście Lubawskim, ul. 19 Stycznia 17a
Obrońca tytułuMiłosz Wrzałek
SędziaSławomir Zabawa
Strona www turniejufacebook.com/niedoczas
HarmonogramSobota, 6 października (7 rund)
11:00 — rozpoczęcie turnieju
14:30-15:30 — przerwa obiadowa
19:30 — zakończenie gier
ok. 20:15 — Futsal
ok. 22:15 — Nocny Turniej Siódemek

Niedziela, 7 października (5 rund)
10:00 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
15:00 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe25 zł za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 15 zł za dzień
młodzież szkolna — 10 zł za dzień (do szkoły średniej włącznie)
debiutanci — bez opłat
Dojazdmapka
WyżywienieKawa, herbata, napoje, ciastka, obiad w szkole podstawowej nr 1 w Nowym Mieście Lubawskim, ul. Jagiellońska 3 zamówienie poprzez formularz. Zapisy na obiady tylko do środy 3.10
NoclegiHotel MOSiR, ul. Jagiellońska 20, tel. 56-474-20-13
Bursa Zespołu Szkół im. C. K. Norwida, ul. 3 Maja 24 (zgłoszenia poprzez formularz – 30 miejsc noclegowych)
„Hotelik” Hanna Herbert, ul. Kościuszki 7, tel. 662-234-625
Hotel „Finisz”, ul. Grunwaldzka 67, tel. 56-472-59-27
NagrodyI-III puchary, nagrody rzeczowe,
Puchar dla Najlepszej Uczestniczki Turnieju,
Statuetka Złoty Blank za najdroższe słowo turnieju ułożone z blankiem lub blankami
Po każdej rundzie upominek za najdroższe słowo na daną literę w rundzie:
hasło 12 literowe na 12 rund: WARMIA MAZURY
Dodatkowe atrakcjeXIV Mistrzostwa w Futsalu, Nocny Turniej Siódemek
Zgłoszenia uczestnikówpokaż listę uczestników
Lp.Imię i nazwiskoMiastoUwagiInne
1 Bartosz Bartczak Poznań zwykły uczestnik,
Nocleg w bursie,
Nocny Turniej Siódemek
2 Jolanta Chłopińska Wałcz PFS,
Obiad,
Nocny Turniej Siódemek
3 Piotr Broda Sandomierz zwykły uczestnik,
Obiad,
Nocleg w bursie
4 Lucyna Śniadach Rumia PFS,
Obiad,
Nocleg w bursie
5 Sylwia Łada Inowrocław PFS,
Obiad,
Nocleg w bursie
6 Katarzyna Dębska Ostróda PFS,
Obiad
7 Jan Pawłowski Warszawa z osobą towarzyszącą PFS,
Obiad
8 Krzysztof Zawadzki Sampława PFS,
Obiad,
Nocleg w bursie,
Futsal,
Nocny Turniej Siódemek
9 Adam Graczyk Nowe Miasto Lubawskie zwykły uczestnik,
Obiad
10 Małgorzata Jóźwiak Iława zwykły uczestnik,
Obiad,
Nocleg w bursie
11 Grzegorz Koczkodon Ostróda przywiozę 10 zestawów (bez zagarów) PFS
12 Mariusz Skrobosz  Warszawa PFS,
Obiad,
Nocny Turniej Siódemek
13 Marek Dudkiewicz Milanówek zwykły uczestnik,
Obiad
14 Maciek Czupryniak Milanówek Debiutant... w NML zwykły uczestnik,
Nocny Turniej Siódemek
15 Kacper Zegadło Warszawa PFS,
Obiad,
Nocny Turniej Siódemek
16 Agnieszka Matus Milanówek zwykły uczestnik,
Obiad
17 Bernadeta Kudlińska Bydgoszcz PFS,
Obiad
18 Waldemar Kudliński Bydgoszcz PFS,
Obiad
19 Zbigniew Rybak Warszawa PFS,
Obiad
20 Rafał Matczak Milanówek PFS,
pomidorowa, schabowy,
Nocny Turniej Siódemek
21 Katarzyna Ślusarska Milanówek PFS,
rosół, schabowy,
Nocny Turniej Siódemek
22 Andrzej Kwiatkowski Warszawa Prośba o obiad X2. Ten sam zestaw. PFS,
rosół, schabowy,
Nocny Turniej Siódemek
23 Michał Nowak Lubaszcz :) zwykły uczestnik,
Futsal
24 Szymon Dąbrowski Warszawa PFS,
rosół, schabowy,
Nocleg w bursie,
Nocny Turniej Siódemek
25 Sławek długosz Ostróda zwykły uczestnik
26 Mieczysław Pastuszak Gdynia PFS,
pomidorowa, schabowy,
Nocleg w bursie
27 Teresa Balewska Reda PFS,
pomidorowa, kotlet drobiowy,
Nocleg w bursie
28 Małgorzata Deszczyńska Warszawa PFS,
rosół, kotlet drobiowy
29 Maciej Dąbrowski WARSZAWA PFS,
pomidorowa, schabowy,
Nocleg w bursie
30 Jacek Baltyn Suchedniów Szukam transportu z Warszawy jacek.baltyn@gmail.com zwykły uczestnik,
rosół, schabowy,
Nocleg w bursie,
Nocny Turniej Siódemek
31 Mariusz Orzeł Nowe Miasto Lubawskie Zestaw obiadowy w cenie 11 złotych zwykły uczestnik,
rosół, kotlet drobiowy,
Futsal
32 Łukasz Moskal Kurzętnik zwykły uczestnik,
Futsal
33 Eugeniusz Tuszyński Nowe Miasto Lubawskie zwykły uczestnik,
pomidorowa, schabowy
34 Olga Swarcewicz Warszawa zwykły uczestnik,
rosół, schabowy
35 Jakub Zaryński Świnoujście PFS,
rosół, kotlet drobiowy,
Nocleg w bursie,
Futsal,
Nocny Turniej Siódemek
36 wojciech gołęcki inowrocław PFS,
pomidorowa, schabowy,
Nocleg w bursie
37 Robert Kamiński Warszawa zwykły uczestnik,
rosół, schabowy,
Nocny Turniej Siódemek
38 Justyna Sławińska Kolnik zwykły uczestnik,
rosół, kotlet drobiowy,
Nocleg w bursie
39 Paweł Pogorzelski Olsztyn zwykły uczestnik,
rosół, schabowy
40 Jerzy Luter Bytom PFS,
rosół, kotlet drobiowy,
Nocleg w bursie,
Nocny Turniej Siódemek
41 Stanisław Rydzik warszawa PFS,
Nocleg w bursie,
Futsal,
Nocny Turniej Siódemek
42 Paweł Jackowski   Warszawa PFS
43 Joanna Ostrowska Warszawa PFS,
pomidorowa, kotlet drobiowy
44 Zuzanna Cichoń Gdańsk zwykły uczestnik,
rosół, schabowy,
Nocleg w bursie,
Nocny Turniej Siódemek
45 Barbara Wiśniewska Gdańsk zwykły uczestnik,
Nocleg w bursie,
Nocny Turniej Siódemek
46 Michał Mikołajczyk Gdańsk zwykły uczestnik,
Nocleg w bursie,
Futsal,
Nocny Turniej Siódemek
47 Adrian Ziemniewicz Bialystok zwykły uczestnik,
Nocleg w bursie,
Futsal
OrganizatorzyMariusz Orzeł, 603-598-173, roadie73@gmail.com
SponsorzyUrząd Miejski, Miejskie Centrum Kultury, firma EXPOM S.A., Fuji Foto Radosław Rzemiński, firma Saaten Union


Wyniki turnieju XXI Mistrzostwa Warmii i Mazur

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Maciej          Czupryniak           Milanówek              148.84     10.0     5325     2084      858
  2 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               151.38      9.0     5114     1917      815
  3 Robert          Kamiński             Warszawa               131.84      9.0     4933     2004      266
  4 Paweł           Jackowski            Warszawa               152.17      8.0     5059     1795      366
  5 Jakub           Zaryński             Świnoujście            148.46      8.0     4822     1826      524
  6 Rafał           Matczak              Milanówek              136.49      8.0     4700     1740      362
  7 Marta           Bajorek              Warszawa               128.46      8.0     4660     1672      116
  8 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                148.90      8.0     4639     1762      199
  9 Jerzy           Luter                Bytom                  122.07      8.0     4620     1704      291
 10 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               130.55      8.0     4565     1728       27
 11 Kacper          Zegadło              Warszawa               152.14      7.0     4925     1675      493
 12 Stanisław       Rydzik               Warszawa               148.79      7.0     4788     1724      194
 13 Joanna          Ostrowska            Warszawa               124.83      7.0     4774     1474      372
 14 Agnieszka       Matus                Milanówek              121.96      7.0     4698     1578      274
 15 Jacek           Baltyn               Suchedniów             127.91      7.0     4577     1660      205
 16 Szymon          Dąbrowski            Warszawa               137.10      7.0     4500     1519      -64
 17 Jolanta         Chłopińska           Wałcz                  129.77      7.0     4497     1599      147
 18 Adrian          Ziemniewicz          Białystok              128.18      7.0     4459     1416       37
 19 Sylwia          Łada                 Inowrocław             119.34      7.0     4241     1597      -25
 20 Marek           Dudkiewicz           Milanówek              139.96      6.0     4642     1484      126
 21 Małgorzata      Deszczyńska          Warszawa               142.41      6.0     4615     1577      213
 22 Katarzyna       Ślusarska            Milanówek              121.24      6.0     4445     1479      -58
 23 Krzysztof       Zawadzki             Sampława               109.91      6.0     4412     1503     -447
 24 Piotr           Broda                Sandomierz             136.84      6.0     4344     1519       10
 25 Sławomir        Długosz              Ostróda                108.34      6.0     4330     1342      263
 26 Małgorzata      Jóźwiak              Iława                  113.21      6.0     4252     1511     -393
 27 Zbigniew        Rybak                Warszawa               119.79      6.0     4238     1547     -201
 28 Michał          Mikołajczyk          Gdańsk                 130.20      6.0     4212     1471     -221
 29 Katarzyna       Dębska               Ostróda                101.86      6.0     4175     1456     -276
 30 Waldemar        Kudliński            Bydgoszcz              107.18      6.0     4122     1393      -44
 31 Bartosz         Bartczak             Poznań                 111.88      5.0     4594     1351      384
 32 Grzegorz        Koczkodon            Ostróda                125.53      5.0     4592     1426      435
 33 Mieczysław      Pastuszak            Gdynia                 123.12      5.0     4460     1324      175
 34 Łukasz          Moskal               Kurzętnik              108.48      5.0     4271     1284     -205
 35 Maciej          Dąbrowski            Warszawa               114.92      5.0     4242     1387     -227
 36 Lucyna          Śniadach             Rumia                  118.73      5.0     4240     1342     -310
 37 Zuzanna         Cichoń               Gdańsk                 109.43      5.0     4218     1326     -189
 38 Wojciech        Gołęcki              Inowrocław             102.93      5.0     4124     1311     -125
 39 Olga            Swarcewicz           Warszawa               117.43      5.0     4063     1289     -154
 40 Mariusz         Orzeł                Nowe Miasto Lubawskie   129.16      4.0     4499     1232      -44
 41 Justyna         Sławińska            Gdańsk                 109.65      4.0     4217     1237     -539
 42 Adam            Graczyk              Nowe Miasto Lubawskie   100.00      4.0     3855     1204     -446
 43 Teresa          Balewska             Reda                   100.00      4.0     3807     1145     -539
 44 Barbara         Wiśniewska           Gdańsk                 100.00      4.0     3786     1125     -249
 45 Jan             Pawłowski            Warszawa               100.00      3.0     3783     1071     -403
 46 Michał          Nowak                Nakło nad Notecią      100.00      3.0     3645     1065     -803
 47 Bernadeta       Kudlińska            Bydgoszcz              100.00      2.5     4019      840      123
 48 Eugeniusz       Tuszyński            Nowe Miasto Lubawskie   100.00      1.5     3458      734     -644
 49 Grzegorz        Kasprowicz           Grabowo                104.85      1.0      646      229      -69
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju XXI Mistrzostwa Warmii i Mazur



	Paweł Jackowski 152.17 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Agnieszka      Matus                 121.96 +  424: 346  172
    2    10 Adam           Graczyk               100.00 +  438: 390  150
    3     4 Grzegorz       Koczkodon             125.53 +  355: 339  176
    4     1 Maciej         Czupryniak            148.84 -  380: 524   99
    5     6 Andrzej        Kwiatkowski           130.55 +  471: 365  181
    6     2 Jakub          Zaryński              148.46 -  382: 442   98
    7     5 Piotr          Broda                 136.84 +  415: 354  187
    8     4 Zbigniew       Rybak                 119.79 +  420: 328  170
    9     3 Marta          Bajorek               128.46 +  443: 357  178
   10     3 Robert         Kamiński              131.84 -  346: 379   82
   11     2 Mariusz        Skrobosz              151.38 -  450: 523  101
   12     3 Tomasz         Zwoliński             148.90 +  535: 346  199
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1793  / 12 149.42




	Kacper Zegadło 152.14 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Katarzyna      Ślusarska             121.24 +  383: 349  171
    2     4 Mieczysław     Pastuszak             123.12 +  499: 350  173
    3     3 Piotr          Broda                 136.84 +  385: 277  187
    4     3 Stanisław      Rydzik                148.79 +  438: 363  199
    5     1 Maciej         Czupryniak            148.84 -  392: 486   99
    6     4 Robert         Kamiński              131.84 -  376: 430   82
    7     4 Rafał          Matczak               136.49 -  336: 441   86
    8     7 Jacek          Baltyn                127.91 -  357: 487   78
    9    11 Maciej         Dąbrowski             114.92 +  396: 298  165
   10     7 Jolanta        Chłopińska            129.77 -  377: 393   80
   11    10 Małgorzata     Jóźwiak               113.21 +  574: 248  163
   12     8 Małgorzata     Deszczyńska           142.41 +  412: 310  192
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1675  / 12 139.58




	Mariusz Skrobosz 151.38 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Zbigniew       Rybak                 119.79 -  358: 373   70
    2    17 Michał         Nowak                 100.00 +  463: 251  150
    3     9 Sylwia         Łada                  119.34 +  434: 361  169
    4     9 Jolanta        Chłopińska            129.77 +  418: 284  180
    5     3 Grzegorz       Koczkodon             125.53 +  422: 353  176
    6     5 Tomasz         Zwoliński             148.90 +  493: 327  199
    7     2 Małgorzata     Deszczyńska           142.41 +  440: 353  192
    8     2 Robert         Kamiński              131.84 +  444: 403  182
    9     1 Maciej         Czupryniak            148.84 +  431: 316  199
   10     1 Jakub          Zaryński              148.46 -  270: 401   98
   11     2 Paweł          Jackowski             152.17 +  523: 450  202
   12     1 Maciej         Czupryniak            148.84 -  418: 427   99
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1916  / 12 159.67




	Tomasz Zwoliński 148.90 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Sylwia         Łada                  119.34 -  365: 374   69
    2    15 Olga           Swarcewicz            117.43 +  386: 342  167
    3    17 Wojciech       Gołęcki               102.93 +  353: 352  153
    4     8 Mariusz        Orzeł                 129.16 +  364: 324  179
    5     8 Bartosz        Bartczak              111.88 +  369: 311  162
    6     5 Mariusz        Skrobosz              151.38 -  327: 493  101
    7     8 Jerzy          Luter                 122.07 +  352: 261  172
    8     5 Marta          Bajorek               128.46 +  560: 301  178
    9     2 Jakub          Zaryński              148.46 +  455: 340  198
   10     2 Maciej         Czupryniak            148.84 -  336: 412   99
   11     3 Robert         Kamiński              131.84 +  426: 395  182
   12     3 Paweł          Jackowski             152.17 -  346: 535  102
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1762  / 12 146.83




	Maciej Czupryniak 148.84 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Lucyna         Śniadach              118.73 +  538: 298  169
    2     1 Jacek          Baltyn                127.91 +  401: 372  178
    3     1 Andrzej        Kwiatkowski           130.55 +  468: 331  181
    4     1 Paweł          Jackowski             152.17 +  524: 380  202
    5     1 Kacper         Zegadło               152.14 +  486: 392  202
    6     1 Jerzy          Luter                 122.07 +  547: 320  172
    7     1 Robert         Kamiński              131.84 -  358: 422   82
    8     1 Jakub          Zaryński              148.46 +  386: 368  198
    9     1 Mariusz        Skrobosz              151.38 -  316: 431  101
   10     2 Tomasz         Zwoliński             148.90 +  412: 336  199
   11     1 Stanisław      Rydzik                148.79 +  462: 399  199
   12     1 Mariusz        Skrobosz              151.38 +  427: 418  201
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2084  / 12 173.67




	Stanisław Rydzik 148.79 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Olga           Swarcewicz            117.43 +  337: 329  167
    2    11 Marek          Dudkiewicz            139.96 +  396: 354  190
    3     6 Jerzy          Luter                 122.07 +  431: 331  172
    4     3 Kacper         Zegadło               152.14 -  363: 438  102
    5     4 Krzysztof      Zawadzki              109.91 +  479: 322  160
    6     3 Małgorzata     Deszczyńska           142.41 +  464: 416  192
    7     3 Jakub          Zaryński              148.46 -  395: 403   98
    8     3 Rafał          Matczak               136.49 +  381: 355  186
    9     4 Robert         Kamiński              131.84 -  420: 435   82
   10     4 Jacek          Baltyn                127.91 +  388: 355  178
   11     1 Maciej         Czupryniak            148.84 -  399: 462   99
   12     4 Jakub          Zaryński              148.46 -  335: 394   98
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1724  / 12 143.67




	Jakub Zaryński 148.46 Świnoujście              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Maciej         Dąbrowski             114.92 +  435: 269  165
    2     9 Jan            Pawłowski             100.00 +  406: 241  150
    3     5 Katarzyna      Dębska                101.86 +  479: 378  152
    4     2 Robert         Kamiński              131.84 +  448: 380  182
    5     2 Małgorzata     Deszczyńska           142.41 -  358: 438   92
    6     2 Paweł          Jackowski             152.17 +  442: 382  202
    7     3 Stanisław      Rydzik                148.79 +  403: 395  199
    8     1 Maciej         Czupryniak            148.84 -  368: 386   99
    9     2 Tomasz         Zwoliński             148.90 -  340: 455   99
   10     1 Mariusz        Skrobosz              151.38 +  401: 270  201
   11     4 Rafał          Matczak               136.49 -  348: 369   86
   12     4 Stanisław      Rydzik                148.79 +  394: 335  199
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1826  / 12 152.17




	Małgorzata Deszczyńska 142.41 Warszawa          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Małgorzata     Jóźwiak               113.21 +  441: 240  163
    2     8 Michał         Mikołajczyk           130.20 +  483: 259  180
    3     2 Robert         Kamiński              131.84 -  379: 412   82
    4     4 Mieczysław     Pastuszak             123.12 +  375: 343  173
    5     2 Jakub          Zaryński              148.46 +  438: 358  198
    6     3 Stanisław      Rydzik                148.79 -  416: 464   99
    7     2 Mariusz        Skrobosz              151.38 -  353: 440  101
    8     6 Szymon         Dąbrowski             137.10 -  342: 357   87
    9    10 Lucyna         Śniadach              118.73 -  264: 363   69
   10    14 Łukasz         Moskal                108.48 +  385: 360  158
   11    12 Maciej         Dąbrowski             114.92 +  429: 394  165
   12     8 Kacper         Zegadło               152.14 -  310: 412  102
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1577  / 12 131.42




	Marek Dudkiewicz 139.96 Milanówek               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Bartosz        Bartczak              111.88 +  422: 362  162
    2    11 Stanisław      Rydzik                148.79 -  354: 396   99
    3    15 Adrian         Ziemniewicz           128.18 +  491: 421  178
    4     7 Grzegorz       Koczkodon             125.53 -  354: 437   76
    5     7 Robert         Kamiński              131.84 -  377: 403   82
    6    12 Katarzyna      Dębska                101.86 +  403: 307  152
    7     9 Lucyna         Śniadach              118.73 +  366: 300  169
    8     8 Katarzyna      Ślusarska             121.24 -  338: 350   71
    9    12 Jolanta        Chłopińska            129.77 -  420: 474   80
   10    12 Zbigniew       Rybak                 119.79 +  400: 329  170
   11    11 Sylwia         Łada                  119.34 -  346: 385   69
   12    13 Grzegorz       Koczkodon             125.53 +  371: 352  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1484  / 12 123.67




	Szymon Dąbrowski 137.10 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Krzysztof      Zawadzki              109.91 -  446: 460   60
    2    13 Bernadeta      Kudlińska             100.00 +  415: 408  150
    3     7 Adam           Graczyk               100.00 +  406: 299  150
    4     6 Bartosz        Bartczak              111.88 -  345: 431   62
    5     9 Jacek          Baltyn                127.91 -  353: 401   78
    6    13 Sławomir       Długosz               108.34 +  408: 394  158
    7    10 Katarzyna      Dębska                101.86 +  302: 287  152
    8     6 Małgorzata     Deszczyńska           142.41 +  357: 342  192
    9     9 Piotr          Broda                 136.84 -  344: 402   87
   10    11 Sylwia         Łada                  119.34 +  369: 359  169
   11     9 Michał         Mikołajczyk           130.20 +  362: 349  180
   12     7 Andrzej        Kwiatkowski           130.55 -  393: 432   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1519  / 12 126.58




	Piotr Broda 136.84 Sandomierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Justyna        Sławińska             109.65 +  459: 300  160
    2     7 Zbigniew       Rybak                 119.79 +  313: 303  170
    3     3 Kacper         Zegadło               152.14 -  277: 385  102
    4    11 Katarzyna      Dębska                101.86 -  366: 398   52
    5    10 Mariusz        Orzeł                 129.16 +  436: 315  179
    6     6 Krzysztof      Zawadzki              109.91 +  448: 343  160
    7     5 Paweł          Jackowski             152.17 -  354: 415  102
    8     9 Bartosz        Bartczak              111.88 +  341: 338  162
    9     9 Szymon         Dąbrowski             137.10 +  402: 344  187
   10     6 Rafał          Matczak               136.49 -  322: 388   86
   11     8 Andrzej        Kwiatkowski           130.55 -  332: 362   81
   12    10 Jacek          Baltyn                127.91 -  294: 443   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1519  / 12 126.58




	Rafał Matczak 136.49 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Zuzanna        Cichoń                109.43 -  331: 523   59
    2    14 Łukasz         Moskal                108.48 +  373: 258  158
    3    12 Katarzyna      Ślusarska             121.24 +  420: 359  171
    4     5 Krzysztof      Zawadzki              109.91 -  376: 388   60
    5    14 Jolanta        Chłopińska            129.77 +  367: 283  180
    6     9 Małgorzata     Jóźwiak               113.21 +  455: 352  163
    7     4 Kacper         Zegadło               152.14 +  441: 336  202
    8     3 Stanisław      Rydzik                148.79 -  355: 381   99
    9     7 Andrzej        Kwiatkowski           130.55 +  436: 312  181
   10     6 Piotr          Broda                 136.84 +  388: 322  187
   11     4 Jakub          Zaryński              148.46 +  369: 348  198
   12     2 Robert         Kamiński              131.84 -  389: 476   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1740  / 12 145.00




	Robert Kamiński 131.84 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Łukasz         Moskal                108.48 +  398: 391  158
    2     3 Marta          Bajorek               128.46 +  400: 313  178
    3     2 Małgorzata     Deszczyńska           142.41 +  412: 379  192
    4     2 Jakub          Zaryński              148.46 -  380: 448   98
    5     7 Marek          Dudkiewicz            139.96 +  403: 377  190
    6     4 Kacper         Zegadło               152.14 +  430: 376  202
    7     1 Maciej         Czupryniak            148.84 +  422: 358  199
    8     2 Mariusz        Skrobosz              151.38 -  403: 444  101
    9     4 Stanisław      Rydzik                148.79 +  435: 420  199
   10     3 Paweł          Jackowski             152.17 +  379: 346  202
   11     3 Tomasz         Zwoliński             148.90 -  395: 426   99
   12     2 Rafał          Matczak               136.49 +  476: 389  186
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2004  / 12 167.00




	Andrzej Kwiatkowski 130.55 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Sławomir       Długosz               108.34 +  401: 326  158
    2     2 Zuzanna        Cichoń                109.43 +  400: 288  159
    3     1 Maciej         Czupryniak            148.84 -  331: 468   99
    4    12 Justyna        Sławińska             109.65 +  353: 287  160
    5     6 Paweł          Jackowski             152.17 -  365: 471  102
    6     7 Marta          Bajorek               128.46 -  323: 466   78
    7    16 Michał         Mikołajczyk           130.20 +  395: 381  180
    8    11 Joanna         Ostrowska             124.83 +  433: 331  175
    9     7 Rafał          Matczak               136.49 -  312: 436   86
   10    13 Waldemar       Kudliński             107.18 +  458: 359  157
   11     8 Piotr          Broda                 136.84 +  362: 332  187
   12     7 Szymon         Dąbrowski             137.10 +  432: 393  187
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1728  / 12 144.00




	Michał Mikołajczyk 130.20 Gdańsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Waldemar       Kudliński             107.18 +  369: 353  157
    2     8 Małgorzata     Deszczyńska           142.41 -  259: 483   92
    3    16 Mariusz        Orzeł                 129.16 -  330: 507   79
    4    19 Jacek          Baltyn                127.91 -  298: 371   78
    5    19 Adam           Graczyk               100.00 +  421: 252  150
    6    18 Mieczysław     Pastuszak             123.12 +  312: 297  173
    7    16 Andrzej        Kwiatkowski           130.55 -  381: 395   81
    8    14 Sławomir       Długosz               108.34 +  393: 369  158
    9    13 Grzegorz       Koczkodon             125.53 +  359: 320  176
   10    10 Katarzyna      Ślusarska             121.24 +  389: 328  171
   11     9 Szymon         Dąbrowski             137.10 -  349: 362   87
   12    12 Sylwia         Łada                  119.34 -  352: 396   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1471  / 12 122.58




	Jolanta Chłopińska 129.77 Wałcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Wojciech       Gołęcki               102.93 +  414: 292  153
    2    12 Grzegorz       Koczkodon             125.53 -  277: 452   76
    3    11 Zuzanna        Cichoń                109.43 +  382: 306  159
    4     9 Mariusz        Skrobosz              151.38 -  284: 418  101
    5    14 Rafał          Matczak               136.49 -  283: 367   86
    6    21 Adrian         Ziemniewicz           128.18 +  415: 378  178
    7    12 Agnieszka      Matus                 121.96 -  351: 381   72
    8    18 Jan            Pawłowski             100.00 +  390: 352  150
    9    12 Marek          Dudkiewicz            139.96 +  474: 420  190
   10     7 Kacper         Zegadło               152.14 +  393: 377  202
   11     7 Krzysztof      Zawadzki              109.91 +  481: 212  160
   12     6 Jerzy          Luter                 122.07 -  353: 395   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1599  / 12 133.25




	Mariusz Orzeł 129.16 Nowe Miasto Lubawskie       

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Katarzyna      Dębska                101.86 -  343: 373   52
    2    22 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 +  409: 351  150
    3    16 Michał         Mikołajczyk           130.20 +  507: 330  180
    4     8 Tomasz         Zwoliński             148.90 -  324: 364   99
    5    10 Piotr          Broda                 136.84 -  315: 436   87
    6    16 Maciej         Dąbrowski             114.92 -  406: 407   65
    7    17 Małgorzata     Jóźwiak               113.21 -  338: 347   63
    8    19 Sylwia         Łada                  119.34 -  312: 332   69
    9    21 Justyna        Sławińska             109.65 +  442: 425  160
   10    17 Joanna         Ostrowska             124.83 -  416: 452   75
   11    21 Zuzanna        Cichoń                109.43 +  349: 307  159
   12    19 Mieczysław     Pastuszak             123.12 -  338: 419   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1232  / 12 102.67




	Marta Bajorek 128.46 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Teresa         Balewska              100.00 +  495: 348  150
    2     3 Robert         Kamiński              131.84 -  313: 400   82
    3    13 Zbigniew       Rybak                 119.79 -  392: 405   70
    4    13 Adam           Graczyk               100.00 +  375: 320  150
    5    11 Wojciech       Gołęcki               102.93 +  407: 371  153
    6     7 Andrzej        Kwiatkowski           130.55 +  466: 323  181
    7     6 Jacek          Baltyn                127.91 +  404: 396  178
    8     5 Tomasz         Zwoliński             148.90 -  301: 560   99
    9     3 Paweł          Jackowski             152.17 -  357: 443  102
   10     8 Małgorzata     Jóźwiak               113.21 +  377: 314  163
   11     5 Jerzy          Luter                 122.07 +  399: 359  172
   12     5 Agnieszka      Matus                 121.96 +  374: 305  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1672  / 12 139.33




	Adrian Ziemniewicz 128.18 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Adam           Graczyk               100.00 -  342: 343   50
    2    23 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  323: 309  150
    3    15 Marek          Dudkiewicz            139.96 -  421: 491   90
    4    18 Wojciech       Gołęcki               102.93 -  279: 410   53
    5    18 Olga           Swarcewicz            117.43 -  350: 373   67
    6    21 Jolanta        Chłopińska            129.77 -  378: 415   80
    7    23 Michał         Nowak                 100.00 +  391: 286  150
    8    20 Zuzanna        Cichoń                109.43 +  374: 365  159
    9    18 Jan            Pawłowski             100.00 +  348: 344  150
   10    18 Teresa         Balewska              100.00 +  397: 318  150
   11    16 Waldemar       Kudliński             107.18 +  412: 378  157
   12    11 Krzysztof      Zawadzki              109.91 +  444: 390  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1416  / 12 118.00




	Jacek Baltyn 127.91 Suchedniów               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Bernadeta      Kudlińska             100.00 +  410: 333  150
    2     1 Maciej         Czupryniak            148.84 -  372: 401   99
    3    14 Justyna        Sławińska             109.65 -  294: 370   60
    4    19 Michał         Mikołajczyk           130.20 +  371: 298  180
    5     9 Szymon         Dąbrowski             137.10 +  401: 353  187
    6     8 Grzegorz       Koczkodon             125.53 +  391: 363  176
    7     6 Marta          Bajorek               128.46 -  396: 404   78
    8     7 Kacper         Zegadło               152.14 +  487: 357  202
    9     6 Zbigniew       Rybak                 119.79 +  378: 357  170
   10     4 Stanisław      Rydzik                148.79 -  355: 388   99
   11     6 Agnieszka      Matus                 121.96 -  279: 454   72
   12    10 Piotr          Broda                 136.84 +  443: 294  187
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1660  / 12 138.33




	Grzegorz Koczkodon 125.53 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Michał         Nowak                 100.00 +  318: 313  150
    2    12 Jolanta        Chłopińska            129.77 +  452: 277  180
    3     4 Paweł          Jackowski             152.17 -  339: 355  102
    4     7 Marek          Dudkiewicz            139.96 +  437: 354  190
    5     3 Mariusz        Skrobosz              151.38 -  353: 422  101
    6     8 Jacek          Baltyn                127.91 -  363: 391   78
    7    15 Justyna        Sławińska             109.65 +  465: 334  160
    8    10 Jerzy          Luter                 122.07 -  372: 377   72
    9    13 Michał         Mikołajczyk           130.20 -  320: 359   80
   10    16 Wojciech       Gołęcki               102.93 -  394: 405   53
   11    15 Zbigniew       Rybak                 119.79 +  427: 199  170
   12    13 Marek          Dudkiewicz            139.96 -  352: 371   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1426  / 12 118.83




	Joanna Ostrowska 124.83 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Jan            Pawłowski             100.00 -  341: 349   50
    2    24 Małgorzata     Jóźwiak               113.21 +  385: 316  163
    3     8 Krzysztof      Zawadzki              109.91 -  437: 448   60
    4    15 Teresa         Balewska              100.00 +  404: 263  150
    5    13 Zbigniew       Rybak                 119.79 -  367: 494   70
    6    14 Zuzanna        Cichoń                109.43 +  413: 321  159
    7    11 Maciej         Dąbrowski             114.92 +  364: 332  165
    8    11 Andrzej        Kwiatkowski           130.55 -  331: 433   81
    9    15 Waldemar       Kudliński             107.18 -  348: 373   57
   10    17 Mariusz        Orzeł                 129.16 +  452: 416  179
   11    13 Lucyna         Śniadach              118.73 +  440: 375  169
   12     9 Katarzyna      Ślusarska             121.24 +  492: 282  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1474  / 12 122.83




	Mieczysław Pastuszak 123.12 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 +  471: 269  150
    2     4 Kacper         Zegadło               152.14 -  350: 499  102
    3    10 Maciej         Dąbrowski             114.92 +  308: 296  165
    4     4 Małgorzata     Deszczyńska           142.41 -  343: 375   92
    5    16 Justyna        Sławińska             109.65 -  411: 430   60
    6    18 Michał         Mikołajczyk           130.20 -  297: 312   80
    7    18 Zuzanna        Cichoń                109.43 +  493: 312  159
    8    12 Agnieszka      Matus                 121.96 -  334: 442   72
    9    16 Małgorzata     Jóźwiak               113.21 -  340: 371   63
   10    19 Adam           Graczyk               100.00 +  350: 278  150
   11    18 Katarzyna      Dębska                101.86 -  344: 363   52
   12    19 Mariusz        Orzeł                 129.16 +  419: 338  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1324  / 12 110.33




	Jerzy Luter 122.07 Bytom                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  464: 266  150
    2     5 Sylwia         Łada                  119.34 +  370: 337  169
    3     6 Stanisław      Rydzik                148.79 -  331: 431   99
    4    10 Zbigniew       Rybak                 119.79 +  438: 282  170
    5     5 Katarzyna      Dębska                101.86 +  425: 314  152
    6     1 Maciej         Czupryniak            148.84 -  320: 547   99
    7     8 Tomasz         Zwoliński             148.90 -  261: 352   99
    8    10 Grzegorz       Koczkodon             125.53 +  377: 372  176
    9     8 Krzysztof      Zawadzki              109.91 +  417: 320  160
   10     5 Agnieszka      Matus                 121.96 +  463: 356  172
   11     5 Marta          Bajorek               128.46 -  359: 399   78
   12     6 Jolanta        Chłopińska            129.77 +  395: 353  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1704  / 12 142.00




	Agnieszka Matus 121.96 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Paweł          Jackowski             152.17 -  346: 424  102
    2    21 Maciej         Dąbrowski             114.92 -  399: 441   65
    3    19 Lucyna         Śniadach              118.73 +  416: 313  169
    4    16 Małgorzata     Jóźwiak               113.21 -  309: 394   63
    5    17 Sylwia         Łada                  119.34 +  437: 304  169
    6    15 Łukasz         Moskal                108.48 +  422: 365  158
    7    12 Jolanta        Chłopińska            129.77 +  381: 351  180
    8    12 Mieczysław     Pastuszak             123.12 +  442: 334  173
    9     5 Katarzyna      Ślusarska             121.24 +  431: 382  171
   10     5 Jerzy          Luter                 122.07 -  356: 463   72
   11     6 Jacek          Baltyn                127.91 +  454: 279  178
   12     5 Marta          Bajorek               128.46 -  305: 374   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1578  / 12 131.50




	Katarzyna Ślusarska 121.24 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Kacper         Zegadło               152.14 -  349: 383  102
    2    19 Lucyna         Śniadach              118.73 +  459: 348  169
    3    12 Rafał          Matczak               136.49 -  359: 420   86
    4    14 Maciej         Dąbrowski             114.92 +  404: 330  165
    5    12 Małgorzata     Jóźwiak               113.21 -  318: 449   63
    6    17 Olga           Swarcewicz            117.43 +  384: 304  167
    7    14 Waldemar       Kudliński             107.18 +  401: 264  157
    8     8 Marek          Dudkiewicz            139.96 +  350: 338  190
    9     5 Agnieszka      Matus                 121.96 -  382: 431   72
   10    10 Michał         Mikołajczyk           130.20 -  328: 389   80
   11    14 Wojciech       Gołęcki               102.93 +  429: 355  153
   12     9 Joanna         Ostrowska             124.83 -  282: 492   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1479  / 12 123.25




	Zbigniew Rybak 119.79 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Mariusz        Skrobosz              151.38 +  373: 358  201
    2     7 Piotr          Broda                 136.84 -  303: 313   87
    3    13 Marta          Bajorek               128.46 +  405: 392  178
    4    10 Jerzy          Luter                 122.07 -  282: 438   72
    5    13 Joanna         Ostrowska             124.83 +  494: 367  175
    6    11 Waldemar       Kudliński             107.18 +  377: 282  157
    7     7 Bartosz        Bartczak              111.88 +  441: 363  162
    8     4 Paweł          Jackowski             152.17 -  328: 420  102
    9     6 Jacek          Baltyn                127.91 -  357: 378   78
   10    12 Marek          Dudkiewicz            139.96 -  329: 400   90
   11    15 Grzegorz       Koczkodon             125.53 -  199: 427   76
   12    15 Lucyna         Śniadach              118.73 +  350: 301  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1547  / 12 128.92




	Sylwia Łada 119.34 Inowrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Tomasz         Zwoliński             148.90 +  374: 365  199
    2     5 Jerzy          Luter                 122.07 -  337: 370   72
    3     9 Mariusz        Skrobosz              151.38 -  361: 434  101
    4    20 Michał         Nowak                 100.00 +  382: 277  150
    5    17 Agnieszka      Matus                 121.96 -  304: 437   72
    6    19 Grzegorz       Kasprowicz            104.85 -  346: 402   55
    7    20 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  280: 247  150
    8    19 Mariusz        Orzeł                 129.16 +  332: 312  179
    9    14 Bartosz        Bartczak              111.88 +  385: 355  162
   10    11 Szymon         Dąbrowski             137.10 -  359: 369   87
   11    11 Marek          Dudkiewicz            139.96 +  385: 346  190
   12    12 Michał         Mikołajczyk           130.20 +  396: 352  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1597  / 12 133.08




	Lucyna Śniadach 118.73 Rumia                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Maciej         Czupryniak            148.84 -  298: 538   99
    2    19 Katarzyna      Ślusarska             121.24 -  348: 459   71
    3    19 Agnieszka      Matus                 121.96 -  313: 416   72
    4    24 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  388: 310  150
    5    20 Teresa         Balewska              100.00 +  411: 300  150
    6    20 Wojciech       Gołęcki               102.93 +  392: 344  153
    7     9 Marek          Dudkiewicz            139.96 -  300: 366   90
    8    15 Justyna        Sławińska             109.65 +  423: 380  160
    9    10 Małgorzata     Deszczyńska           142.41 +  363: 264  192
   10     9 Krzysztof      Zawadzki              109.91 -  328: 383   60
   11    13 Joanna         Ostrowska             124.83 -  375: 440   75
   12    15 Zbigniew       Rybak                 119.79 -  301: 350   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1342  / 12 111.83




	Olga Swarcewicz 117.43 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Stanisław      Rydzik                148.79 -  329: 337   99
    2    15 Tomasz         Zwoliński             148.90 -  342: 386   99
    3    22 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  297: 281  150
    4    17 Zuzanna        Cichoń                109.43 -  347: 372   59
    5    18 Adrian         Ziemniewicz           128.18 +  373: 350  178
    6    17 Katarzyna      Ślusarska             121.24 -  304: 384   71
    7    19 Sławomir       Długosz               108.34 -  301: 445   58
    8    23 Michał         Nowak                 100.00 +  389: 290  150
    9    19 Łukasz         Moskal                108.48 -  350: 361   58
   10    24 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 +  356: 293  150
   11    20 Justyna        Sławińska             109.65 +  341: 307  160
   12    18 Waldemar       Kudliński             107.18 -  334: 411   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1289  / 12 107.42




	Maciej Dąbrowski 114.92 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Jakub          Zaryński              148.46 -  269: 435   98
    2    21 Agnieszka      Matus                 121.96 +  441: 399  172
    3    10 Mieczysław     Pastuszak             123.12 -  296: 308   73
    4    14 Katarzyna      Ślusarska             121.24 -  330: 404   71
    5    22 Bernadeta      Kudlińska             100.00 +  359: 279  150
    6    16 Mariusz        Orzeł                 129.16 +  407: 406  179
    7    11 Joanna         Ostrowska             124.83 -  332: 364   75
    8    17 Teresa         Balewska              100.00 +  376: 279  150
    9    11 Kacper         Zegadło               152.14 -  298: 396  102
   10    15 Bartosz        Bartczak              111.88 +  344: 335  162
   11    12 Małgorzata     Deszczyńska           142.41 -  394: 429   92
   12    16 Małgorzata     Jóźwiak               113.21 -  396: 435   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1387  / 12 115.58




	Małgorzata Jóźwiak 113.21 Iława                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Małgorzata     Deszczyńska           142.41 -  240: 441   92
    2    24 Joanna         Ostrowska             124.83 -  316: 385   75
    3    24 Łukasz         Moskal                108.48 +  416: 300  158
    4    16 Agnieszka      Matus                 121.96 +  394: 309  172
    5    12 Katarzyna      Ślusarska             121.24 +  449: 318  171
    6     9 Rafał          Matczak               136.49 -  352: 455   86
    7    17 Mariusz        Orzeł                 129.16 +  347: 338  179
    8    13 Krzysztof      Zawadzki              109.91 -  370: 412   60
    9    16 Mieczysław     Pastuszak             123.12 +  371: 340  173
   10     8 Marta          Bajorek               128.46 -  314: 377   78
   11    10 Kacper         Zegadło               152.14 -  248: 574  102
   12    16 Maciej         Dąbrowski             114.92 +  435: 396  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1511  / 12 125.92




	Bartosz Bartczak 111.88 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Marek          Dudkiewicz            139.96 -  362: 422   90
    2    16 Sławomir       Długosz               108.34 +  376: 332  158
    3    18 Jan            Pawłowski             100.00 +  381: 268  150
    4     6 Szymon         Dąbrowski             137.10 +  431: 345  187
    5     8 Tomasz         Zwoliński             148.90 -  311: 369   99
    6    10 Justyna        Sławińska             109.65 +  536: 240  160
    7     7 Zbigniew       Rybak                 119.79 -  363: 441   70
    8     9 Piotr          Broda                 136.84 -  338: 341   87
    9    14 Sylwia         Łada                  119.34 -  355: 385   69
   10    15 Maciej         Dąbrowski             114.92 -  335: 344   65
   11    17 Łukasz         Moskal                108.48 +  447: 350  158
   12    14 Sławomir       Długosz               108.34 -  359: 373   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1351  / 12 112.58




	Krzysztof Zawadzki 109.91 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Szymon         Dąbrowski             137.10 +  460: 446  187
    2     6 Katarzyna      Dębska                101.86 -  365: 389   52
    3     8 Joanna         Ostrowska             124.83 +  448: 437  175
    4     5 Rafał          Matczak               136.49 +  388: 376  186
    5     4 Stanisław      Rydzik                148.79 -  322: 479   99
    6     6 Piotr          Broda                 136.84 -  343: 448   87
    7    13 Grzegorz       Kasprowicz            104.85 +  369: 244  155
    8    13 Małgorzata     Jóźwiak               113.21 +  412: 370  163
    9     8 Jerzy          Luter                 122.07 -  320: 417   72
   10     9 Lucyna         Śniadach              118.73 +  383: 328  169
   11     7 Jolanta        Chłopińska            129.77 -  212: 481   80
   12    11 Adrian         Ziemniewicz           128.18 -  390: 444   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1503  / 12 125.25




	Justyna Sławińska 109.65 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Piotr          Broda                 136.84 -  300: 459   87
    2    18 Waldemar       Kudliński             107.18 +  370: 320  157
    3    14 Jacek          Baltyn                127.91 +  370: 294  178
    4    12 Andrzej        Kwiatkowski           130.55 -  287: 353   81
    5    16 Mieczysław     Pastuszak             123.12 +  430: 411  173
    6    10 Bartosz        Bartczak              111.88 -  240: 536   62
    7    15 Grzegorz       Koczkodon             125.53 -  334: 465   76
    8    15 Lucyna         Śniadach              118.73 -  380: 423   69
    9    21 Mariusz        Orzeł                 129.16 -  425: 442   79
   10    21 Jan            Pawłowski             100.00 +  415: 316  150
   11    20 Olga           Swarcewicz            117.43 -  307: 341   67
   12    20 Łukasz         Moskal                108.48 -  359: 396   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1237  / 12 103.08




	Zuzanna Cichoń 109.43 Gdańsk         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Rafał          Matczak               136.49 +  523: 331  186
    2     2 Andrzej        Kwiatkowski           130.55 -  288: 400   81
    3    11 Jolanta        Chłopińska            129.77 -  306: 382   80
    4    17 Olga           Swarcewicz            117.43 +  372: 347  167
    5    15 Waldemar       Kudliński             107.18 -  224: 383   57
    6    14 Joanna         Ostrowska             124.83 -  321: 413   75
    7    18 Mieczysław     Pastuszak             123.12 -  312: 493   73
    8    20 Adrian         Ziemniewicz           128.18 -  365: 374   78
    9    22 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  371: 319  150
   10    22 Michał         Nowak                 100.00 +  454: 347  150
   11    21 Mariusz        Orzeł                 129.16 -  307: 349   79
   12    21 Teresa         Balewska              100.00 +  375: 269  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1326  / 12 110.50




	Łukasz Moskal 108.48 Kurzętnik                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Robert         Kamiński              131.84 -  391: 398   82
    2    14 Rafał          Matczak               136.49 -  258: 373   86
    3    24 Małgorzata     Jóźwiak               113.21 -  300: 416   63
    4    22 Bernadeta      Kudlińska             100.00 +  378: 349  150
    5    23 Michał         Nowak                 100.00 +  373: 320  150
    6    15 Agnieszka      Matus                 121.96 -  365: 422   72
    7    22 Teresa         Balewska              100.00 -  334: 375   50
    8    21 Adam           Graczyk               100.00 +  405: 282  150
    9    19 Olga           Swarcewicz            117.43 +  361: 350  167
   10    14 Małgorzata     Deszczyńska           142.41 -  360: 385   92
   11    17 Bartosz        Bartczak              111.88 -  350: 447   62
   12    20 Justyna        Sławińska             109.65 +  396: 359  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1284  / 12 107.00




	Sławomir Długosz 108.34 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Andrzej        Kwiatkowski           130.55 -  326: 401   81
    2    16 Bartosz        Bartczak              111.88 -  332: 376   62
    3    23 Michał         Nowak                 100.00 -  326: 332   50
    4    23 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 +  358: 203  150
    5    21 Jan            Pawłowski             100.00 +  377: 330  150
    6    13 Szymon         Dąbrowski             137.10 -  394: 408   87
    7    19 Olga           Swarcewicz            117.43 +  445: 301  167
    8    14 Michał         Mikołajczyk           130.20 -  369: 393   80
    9    17 Wojciech       Gołęcki               102.93 -  293: 338   53
   10    20 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  406: 315  150
   11    19 Teresa         Balewska              100.00 +  331: 311  150
   12    14 Bartosz        Bartczak              111.88 +  373: 359  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1342  / 12 111.83




	Waldemar Kudliński 107.18 Bydgoszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Michał         Mikołajczyk           130.20 -  353: 369   80
    2    18 Justyna        Sławińska             109.65 -  320: 370   60
    3    21 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 +  359: 239  150
    4    21 Jan            Pawłowski             100.00 +  314: 310  150
    5    15 Zuzanna        Cichoń                109.43 +  383: 224  159
    6    11 Zbigniew       Rybak                 119.79 -  282: 377   70
    7    14 Katarzyna      Ślusarska             121.24 -  264: 401   71
    8    16 Katarzyna      Dębska                101.86 +  326: 324  152
    9    15 Joanna         Ostrowska             124.83 +  373: 348  175
   10    13 Andrzej        Kwiatkowski           130.55 -  359: 458   81
   11    16 Adrian         Ziemniewicz           128.18 -  378: 412   78
   12    18 Olga           Swarcewicz            117.43 +  411: 334  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1393  / 12 116.08




	Grzegorz Kasprowicz 104.85 Grabowo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    6    19 Sylwia         Łada                  119.34 +  402: 346  169
    7    13 Krzysztof      Zawadzki              109.91 -  244: 369   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     229  /  2 114.50




	Wojciech Gołęcki 102.93 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Jolanta        Chłopińska            129.77 -  292: 414   80
    2    20 Teresa         Balewska              100.00 +  324: 280  150
    3    17 Tomasz         Zwoliński             148.90 -  352: 353   99
    4    18 Adrian         Ziemniewicz           128.18 +  410: 279  178
    5    11 Marta          Bajorek               128.46 -  371: 407   78
    6    20 Lucyna         Śniadach              118.73 -  344: 392   69
    7    21 Jan            Pawłowski             100.00 -  292: 345   50
    8    22 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  308: 300  150
    9    17 Sławomir       Długosz               108.34 +  338: 293  158
   10    16 Grzegorz       Koczkodon             125.53 +  405: 394  176
   11    14 Katarzyna      Ślusarska             121.24 -  355: 429   71
   12    17 Katarzyna      Dębska                101.86 -  333: 363   52
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1311  / 12 109.25




	Katarzyna Dębska 101.86 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Mariusz        Orzeł                 129.16 +  373: 343  179
    2     6 Krzysztof      Zawadzki              109.91 +  389: 365  160
    3     5 Jakub          Zaryński              148.46 -  378: 479   98
    4    11 Piotr          Broda                 136.84 +  398: 366  187
    5     5 Jerzy          Luter                 122.07 -  314: 425   72
    6    12 Marek          Dudkiewicz            139.96 -  307: 403   90
    7    10 Szymon         Dąbrowski             137.10 -  287: 302   87
    8    16 Waldemar       Kudliński             107.18 -  324: 326   57
    9    20 Teresa         Balewska              100.00 -  297: 400   50
   10    23 Bernadeta      Kudlińska             100.00 +  382: 365  150
   11    18 Mieczysław     Pastuszak             123.12 +  363: 344  173
   12    17 Wojciech       Gołęcki               102.93 +  363: 333  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1456  / 12 121.33




	Teresa Balewska 100.00 Reda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Marta          Bajorek               128.46 -  348: 495   78
    2    20 Wojciech       Gołęcki               102.93 -  280: 324   53
    3    20 Bernadeta      Kudlińska             100.00 +  354: 294  150
    4    15 Joanna         Ostrowska             124.83 -  263: 404   75
    5    20 Lucyna         Śniadach              118.73 -  300: 411   69
    6    24 Michał         Nowak                 100.00 +  310: 308  150
    7    22 Łukasz         Moskal                108.48 +  375: 334  158
    8    17 Maciej         Dąbrowski             114.92 -  279: 376   65
    9    20 Katarzyna      Dębska                101.86 +  400: 297  152
   10    18 Adrian         Ziemniewicz           128.18 -  318: 397   78
   11    19 Sławomir       Długosz               108.34 -  311: 331   58
   12    21 Zuzanna        Cichoń                109.43 -  269: 375   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1145  / 12  95.42




	Adam Graczyk 100.00 Nowe Miasto Lubawskie   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Adrian         Ziemniewicz           128.18 +  343: 342  178
    2    10 Paweł          Jackowski             152.17 -  390: 438  102
    3     7 Szymon         Dąbrowski             137.10 -  299: 406   87
    4    13 Marta          Bajorek               128.46 -  320: 375   78
    5    19 Michał         Mikołajczyk           130.20 -  252: 421   80
    6    22 Jan            Pawłowski             100.00 -  271: 343   50
    7    24 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 +  395: 281  150
    8    21 Łukasz         Moskal                108.48 -  282: 405   58
    9    23 Bernadeta      Kudlińska             100.00 +  352: 309  150
   10    19 Mieczysław     Pastuszak             123.12 -  278: 350   73
   11    23 Barbara        Wiśniewska            100.00 -  313: 322   50
   12    22 Jan            Pawłowski             100.00 +  360: 309  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1206  / 12 100.50




	Bernadeta Kudlińska 100.00 Bydgoszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Jacek          Baltyn                127.91 -  333: 410   78
    2    13 Szymon         Dąbrowski             137.10 -  408: 415   87
    3    20 Teresa         Balewska              100.00 -  294: 354   50
    4    22 Łukasz         Moskal                108.48 -  349: 378   58
    5    22 Maciej         Dąbrowski             114.92 -  279: 359   65
    6    23 Barbara        Wiśniewska            100.00 -  297: 308   50
    7    25 PAUZA
    8    24 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 +  352: 269  150
    9    23 Adam           Graczyk               100.00 -  309: 352   50
   10    23 Katarzyna      Dębska                101.86 -  365: 382   52
   11    24 Michał         Nowak                 100.00 -  322: 329   50
   12    24 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 +  411: 340  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     840  / 11  76.36




	Michał Nowak 100.00 Nakło nad Notecią

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Grzegorz       Koczkodon             125.53 -  313: 318   76
    2    17 Mariusz        Skrobosz              151.38 -  251: 463  101
    3    23 Sławomir       Długosz               108.34 +  332: 326  158
    4    20 Sylwia         Łada                  119.34 -  277: 382   69
    5    23 Łukasz         Moskal                108.48 -  320: 373   58
    6    24 Teresa         Balewska              100.00 -  308: 310   50
    7    23 Adrian         Ziemniewicz           128.18 -  286: 391   78
    8    23 Olga           Swarcewicz            117.43 -  290: 389   67
    9    24 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 +  329: 297  150
   10    22 Zuzanna        Cichoń                109.43 -  347: 454   59
   11    24 Bernadeta      Kudlińska             100.00 +  329: 322  150
   12    23 Barbara        Wiśniewska            100.00 -  263: 423   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1066  / 12  88.83




	Jan Pawłowski 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Joanna         Ostrowska             124.83 +  349: 341  175
    2     9 Jakub          Zaryński              148.46 -  241: 406   98
    3    18 Bartosz        Bartczak              111.88 -  268: 381   62
    4    21 Waldemar       Kudliński             107.18 -  310: 314   57
    5    21 Sławomir       Długosz               108.34 -  330: 377   58
    6    22 Adam           Graczyk               100.00 +  343: 271  150
    7    21 Wojciech       Gołęcki               102.93 +  345: 292  153
    8    18 Jolanta        Chłopińska            129.77 -  352: 390   80
    9    18 Adrian         Ziemniewicz           128.18 -  344: 348   78
   10    21 Justyna        Sławińska             109.65 -  316: 415   60
   11    22 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 -  276: 291   50
   12    22 Adam           Graczyk               100.00 -  309: 360   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1071  / 12  89.25




	Eugeniusz Tuszyński 100.00 Nowe Miasto Lubawskie

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Mieczysław     Pastuszak             123.12 -  269: 471   73
    2    22 Mariusz        Orzeł                 129.16 -  351: 409   79
    3    21 Waldemar       Kudliński             107.18 -  239: 359   57
    4    23 Sławomir       Długosz               108.34 -  203: 358   58
    5    24 Barbara        Wiśniewska            100.00 -  325: 386   50
    6    25 PAUZA
    7    24 Adam           Graczyk               100.00 -  281: 395   50
    8    24 Bernadeta      Kudlińska             100.00 -  269: 352   50
    9    24 Michał         Nowak                 100.00 -  297: 329   50
   10    24 Olga           Swarcewicz            117.43 -  293: 356   67
   11    22 Jan            Pawłowski             100.00 +  291: 276  150
   12    24 Bernadeta      Kudlińska             100.00 -  340: 411   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     734  / 11  66.73




	Barbara Wiśniewska 100.00 Gdańsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Jerzy          Luter                 122.07 -  266: 464   72
    2    23 Adrian         Ziemniewicz           128.18 -  309: 323   78
    3    22 Olga           Swarcewicz            117.43 -  281: 297   67
    4    24 Lucyna         Śniadach              118.73 -  310: 388   69
    5    24 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 +  386: 325  150
    6    23 Bernadeta      Kudlińska             100.00 +  308: 297  150
    7    20 Sylwia         Łada                  119.34 -  247: 280   69
    8    22 Wojciech       Gołęcki               102.93 -  300: 308   53
    9    22 Zuzanna        Cichoń                109.43 -  319: 371   59
   10    20 Sławomir       Długosz               108.34 -  315: 406   58
   11    23 Adam           Graczyk               100.00 +  322: 313  150
   12    23 Michał         Nowak                 100.00 +  423: 263  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1125  / 12  93.75


Wyniki poszczególnych rund turnieju XXI Mistrzostwa Warmii i Mazur



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Paweł          Jackowski            - Agnieszka      Matus                 424: 346
   2 Katarzyna      Ślusarska            - Kacper         Zegadło               349: 383
   3 Mariusz        Skrobosz             - Zbigniew       Rybak                 358: 373
   4 Sylwia         Łada                 - Tomasz         Zwoliński             374: 365
   5 Maciej         Czupryniak           - Lucyna         Śniadach              538: 298
   6 Olga           Swarcewicz           - Stanisław      Rydzik                329: 337
   7 Jakub          Zaryński             - Maciej         Dąbrowski             435: 269
   8 Małgorzata     Jóźwiak              - Małgorzata     Deszczyńska           240: 441
   9 Marek          Dudkiewicz           - Bartosz        Bartczak              422: 362
  10 Krzysztof      Zawadzki             - Szymon         Dąbrowski             460: 446
  11 Piotr          Broda                - Justyna        Sławińska             459: 300
  12 Zuzanna        Cichoń               - Rafał          Matczak               523: 331
  13 Robert         Kamiński             - Łukasz         Moskal                398: 391
  14 Sławomir       Długosz              - Andrzej        Kwiatkowski           326: 401
  15 Michał         Mikołajczyk          - Waldemar       Kudliński             369: 353
  16 Wojciech       Gołęcki              - Jolanta        Chłopińska            292: 414
  17 Mariusz        Orzeł                - Katarzyna      Dębska                343: 373
  18 Teresa         Balewska             - Marta          Bajorek               348: 495
  19 Adrian         Ziemniewicz          - Adam           Graczyk               342: 343
  20 Bernadeta      Kudlińska            - Jacek          Baltyn                333: 410
  21 Grzegorz       Koczkodon            - Michał         Nowak                 318: 313
  22 Jan            Pawłowski            - Joanna         Ostrowska             349: 341
  23 Mieczysław     Pastuszak            - Eugeniusz      Tuszyński             471: 269
  24 Barbara        Wiśniewska           - Jerzy          Luter                 266: 464


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jacek          Baltyn               - Maciej         Czupryniak            372: 401
   2 Andrzej        Kwiatkowski          - Zuzanna        Cichoń                400: 288
   3 Marta          Bajorek              - Robert         Kamiński              313: 400
   4 Kacper         Zegadło              - Mieczysław     Pastuszak             499: 350
   5 Jerzy          Luter                - Sylwia         Łada                  370: 337
   6 Katarzyna      Dębska               - Krzysztof      Zawadzki              389: 365
   7 Zbigniew       Rybak                - Piotr          Broda                 303: 313
   8 Małgorzata     Deszczyńska          - Michał         Mikołajczyk           483: 259
   9 Jan            Pawłowski            - Jakub          Zaryński              241: 406
  10 Adam           Graczyk              - Paweł          Jackowski             390: 438
  11 Stanisław      Rydzik               - Marek          Dudkiewicz            396: 354
  12 Jolanta        Chłopińska           - Grzegorz       Koczkodon             277: 452
  13 Szymon         Dąbrowski            - Bernadeta      Kudlińska             415: 408
  14 Łukasz         Moskal               - Rafał          Matczak               258: 373
  15 Tomasz         Zwoliński            - Olga           Swarcewicz            386: 342
  16 Bartosz        Bartczak             - Sławomir       Długosz               376: 332
  17 Michał         Nowak                - Mariusz        Skrobosz              251: 463
  18 Waldemar       Kudliński            - Justyna        Sławińska             320: 370
  19 Lucyna         Śniadach             - Katarzyna      Ślusarska             348: 459
  20 Wojciech       Gołęcki              - Teresa         Balewska              324: 280
  21 Maciej         Dąbrowski            - Agnieszka      Matus                 441: 399
  22 Eugeniusz      Tuszyński            - Mariusz        Orzeł                 351: 409
  23 Barbara        Wiśniewska           - Adrian         Ziemniewicz           309: 323
  24 Joanna         Ostrowska            - Małgorzata     Jóźwiak               385: 316


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Maciej         Czupryniak           - Andrzej        Kwiatkowski           468: 331
   2 Robert         Kamiński             - Małgorzata     Deszczyńska           412: 379
   3 Piotr          Broda                - Kacper         Zegadło               277: 385
   4 Grzegorz       Koczkodon            - Paweł          Jackowski             339: 355
   5 Katarzyna      Dębska               - Jakub          Zaryński              378: 479
   6 Stanisław      Rydzik               - Jerzy          Luter                 431: 331
   7 Szymon         Dąbrowski            - Adam           Graczyk               406: 299
   8 Krzysztof      Zawadzki             - Joanna         Ostrowska             448: 437
   9 Sylwia         Łada                 - Mariusz        Skrobosz              361: 434
  10 Mieczysław     Pastuszak            - Maciej         Dąbrowski             308: 296
  11 Jolanta        Chłopińska           - Zuzanna        Cichoń                382: 306
  12 Rafał          Matczak              - Katarzyna      Ślusarska             420: 359
  13 Zbigniew       Rybak                - Marta          Bajorek               405: 392
  14 Justyna        Sławińska            - Jacek          Baltyn                370: 294
  15 Adrian         Ziemniewicz          - Marek          Dudkiewicz            421: 491
  16 Michał         Mikołajczyk          - Mariusz        Orzeł                 330: 507
  17 Tomasz         Zwoliński            - Wojciech       Gołęcki               353: 352
  18 Bartosz        Bartczak             - Jan            Pawłowski             381: 268
  19 Agnieszka      Matus                - Lucyna         Śniadach              416: 313
  20 Bernadeta      Kudlińska            - Teresa         Balewska              294: 354
  21 Eugeniusz      Tuszyński            - Waldemar       Kudliński             239: 359
  22 Olga           Swarcewicz           - Barbara        Wiśniewska            297: 281
  23 Michał         Nowak                - Sławomir       Długosz               332: 326
  24 Małgorzata     Jóźwiak              - Łukasz         Moskal                416: 300


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Paweł          Jackowski            - Maciej         Czupryniak            380: 524
   2 Jakub          Zaryński             - Robert         Kamiński              448: 380
   3 Kacper         Zegadło              - Stanisław      Rydzik                438: 363
   4 Małgorzata     Deszczyńska          - Mieczysław     Pastuszak             375: 343
   5 Rafał          Matczak              - Krzysztof      Zawadzki              376: 388
   6 Szymon         Dąbrowski            - Bartosz        Bartczak              345: 431
   7 Marek          Dudkiewicz           - Grzegorz       Koczkodon             354: 437
   8 Mariusz        Orzeł                - Tomasz         Zwoliński             324: 364
   9 Mariusz        Skrobosz             - Jolanta        Chłopińska            418: 284
  10 Jerzy          Luter                - Zbigniew       Rybak                 438: 282
  11 Katarzyna      Dębska               - Piotr          Broda                 398: 366
  12 Andrzej        Kwiatkowski          - Justyna        Sławińska             353: 287
  13 Adam           Graczyk              - Marta          Bajorek               320: 375
  14 Katarzyna      Ślusarska            - Maciej         Dąbrowski             404: 330
  15 Joanna         Ostrowska            - Teresa         Balewska              404: 263
  16 Agnieszka      Matus                - Małgorzata     Jóźwiak               309: 394
  17 Zuzanna        Cichoń               - Olga           Swarcewicz            372: 347
  18 Wojciech       Gołęcki              - Adrian         Ziemniewicz           410: 279
  19 Jacek          Baltyn               - Michał         Mikołajczyk           371: 298
  20 Michał         Nowak                - Sylwia         Łada                  277: 382
  21 Waldemar       Kudliński            - Jan            Pawłowski             314: 310
  22 Łukasz         Moskal               - Bernadeta      Kudlińska             378: 349
  23 Sławomir       Długosz              - Eugeniusz      Tuszyński             358: 203
  24 Lucyna         Śniadach             - Barbara        Wiśniewska            388: 310


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Maciej         Czupryniak           - Kacper         Zegadło               486: 392
   2 Małgorzata     Deszczyńska          - Jakub          Zaryński              438: 358
   3 Mariusz        Skrobosz             - Grzegorz       Koczkodon             422: 353
   4 Krzysztof      Zawadzki             - Stanisław      Rydzik                322: 479
   5 Jerzy          Luter                - Katarzyna      Dębska                425: 314
   6 Andrzej        Kwiatkowski          - Paweł          Jackowski             365: 471
   7 Marek          Dudkiewicz           - Robert         Kamiński              377: 403
   8 Tomasz         Zwoliński            - Bartosz        Bartczak              369: 311
   9 Jacek          Baltyn               - Szymon         Dąbrowski             401: 353
  10 Piotr          Broda                - Mariusz        Orzeł                 436: 315
  11 Marta          Bajorek              - Wojciech       Gołęcki               407: 371
  12 Katarzyna      Ślusarska            - Małgorzata     Jóźwiak               318: 449
  13 Joanna         Ostrowska            - Zbigniew       Rybak                 367: 494
  14 Rafał          Matczak              - Jolanta        Chłopińska            367: 283
  15 Zuzanna        Cichoń               - Waldemar       Kudliński             224: 383
  16 Justyna        Sławińska            - Mieczysław     Pastuszak             430: 411
  17 Agnieszka      Matus                - Sylwia         Łada                  437: 304
  18 Olga           Swarcewicz           - Adrian         Ziemniewicz           373: 350
  19 Adam           Graczyk              - Michał         Mikołajczyk           252: 421
  20 Teresa         Balewska             - Lucyna         Śniadach              300: 411
  21 Jan            Pawłowski            - Sławomir       Długosz               330: 377
  22 Maciej         Dąbrowski            - Bernadeta      Kudlińska             359: 279
  23 Łukasz         Moskal               - Michał         Nowak                 373: 320
  24 Barbara        Wiśniewska           - Eugeniusz      Tuszyński             386: 325


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Maciej         Czupryniak           - Jerzy          Luter                 547: 320
   2 Jakub          Zaryński             - Paweł          Jackowski             442: 382
   3 Stanisław      Rydzik               - Małgorzata     Deszczyńska           464: 416
   4 Kacper         Zegadło              - Robert         Kamiński              376: 430
   5 Mariusz        Skrobosz             - Tomasz         Zwoliński             493: 327
   6 Krzysztof      Zawadzki             - Piotr          Broda                 343: 448
   7 Marta          Bajorek              - Andrzej        Kwiatkowski           466: 323
   8 Grzegorz       Koczkodon            - Jacek          Baltyn                363: 391
   9 Małgorzata     Jóźwiak              - Rafał          Matczak               352: 455
  10 Bartosz        Bartczak             - Justyna        Sławińska             536: 240
  11 Zbigniew       Rybak                - Waldemar       Kudliński             377: 282
  12 Marek          Dudkiewicz           - Katarzyna      Dębska                403: 307
  13 Sławomir       Długosz              - Szymon         Dąbrowski             394: 408
  14 Joanna         Ostrowska            - Zuzanna        Cichoń                413: 321
  15 Agnieszka      Matus                - Łukasz         Moskal                422: 365
  16 Maciej         Dąbrowski            - Mariusz        Orzeł                 407: 406
  17 Katarzyna      Ślusarska            - Olga           Swarcewicz            384: 304
  18 Michał         Mikołajczyk          - Mieczysław     Pastuszak             312: 297
  19 Grzegorz       Kasprowicz           - Sylwia         Łada                  402: 346
  20 Lucyna         Śniadach             - Wojciech       Gołęcki               392: 344
  21 Jolanta        Chłopińska           - Adrian         Ziemniewicz           415: 378
  22 Adam           Graczyk              - Jan            Pawłowski             271: 343
  23 Bernadeta      Kudlińska            - Barbara        Wiśniewska            297: 308
  24 Teresa         Balewska             - Michał         Nowak                 310: 308
  25 Eugeniusz      Tuszyński            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Robert         Kamiński             - Maciej         Czupryniak            422: 358
   2 Małgorzata     Deszczyńska          - Mariusz        Skrobosz              353: 440
   3 Jakub          Zaryński             - Stanisław      Rydzik                403: 395
   4 Rafał          Matczak              - Kacper         Zegadło               441: 336
   5 Paweł          Jackowski            - Piotr          Broda                 415: 354
   6 Marta          Bajorek              - Jacek          Baltyn                404: 396
   7 Zbigniew       Rybak                - Bartosz        Bartczak              441: 363
   8 Tomasz         Zwoliński            - Jerzy          Luter                 352: 261
   9 Lucyna         Śniadach             - Marek          Dudkiewicz            300: 366
  10 Katarzyna      Dębska               - Szymon         Dąbrowski             287: 302
  11 Maciej         Dąbrowski            - Joanna         Ostrowska             332: 364
  12 Jolanta        Chłopińska           - Agnieszka      Matus                 351: 381
  13 Grzegorz       Kasprowicz           - Krzysztof      Zawadzki              244: 369
  14 Waldemar       Kudliński            - Katarzyna      Ślusarska             264: 401
  15 Justyna        Sławińska            - Grzegorz       Koczkodon             334: 465
  16 Michał         Mikołajczyk          - Andrzej        Kwiatkowski           381: 395
  17 Mariusz        Orzeł                - Małgorzata     Jóźwiak               338: 347
  18 Mieczysław     Pastuszak            - Zuzanna        Cichoń                493: 312
  19 Sławomir       Długosz              - Olga           Swarcewicz            445: 301
  20 Sylwia         Łada                 - Barbara        Wiśniewska            280: 247
  21 Jan            Pawłowski            - Wojciech       Gołęcki               345: 292
  22 Teresa         Balewska             - Łukasz         Moskal                375: 334
  23 Adrian         Ziemniewicz          - Michał         Nowak                 391: 286
  24 Eugeniusz      Tuszyński            - Adam           Graczyk               281: 395
  25 Bernadeta      Kudlińska            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jakub          Zaryński             - Maciej         Czupryniak            368: 386
   2 Robert         Kamiński             - Mariusz        Skrobosz              403: 444
   3 Stanisław      Rydzik               - Rafał          Matczak               381: 355
   4 Paweł          Jackowski            - Zbigniew       Rybak                 420: 328
   5 Marta          Bajorek              - Tomasz         Zwoliński             301: 560
   6 Szymon         Dąbrowski            - Małgorzata     Deszczyńska           357: 342
   7 Kacper         Zegadło              - Jacek          Baltyn                357: 487
   8 Marek          Dudkiewicz           - Katarzyna      Ślusarska             338: 350
   9 Bartosz        Bartczak             - Piotr          Broda                 338: 341
  10 Jerzy          Luter                - Grzegorz       Koczkodon             377: 372
  11 Andrzej        Kwiatkowski          - Joanna         Ostrowska             433: 331
  12 Mieczysław     Pastuszak            - Agnieszka      Matus                 334: 442
  13 Małgorzata     Jóźwiak              - Krzysztof      Zawadzki              370: 412
  14 Sławomir       Długosz              - Michał         Mikołajczyk           369: 393
  15 Justyna        Sławińska            - Lucyna         Śniadach              380: 423
  16 Waldemar       Kudliński            - Katarzyna      Dębska                326: 324
  17 Maciej         Dąbrowski            - Teresa         Balewska              376: 279
  18 Jolanta        Chłopińska           - Jan            Pawłowski             390: 352
  19 Mariusz        Orzeł                - Sylwia         Łada                  312: 332
  20 Zuzanna        Cichoń               - Adrian         Ziemniewicz           365: 374
  21 Łukasz         Moskal               - Adam           Graczyk               405: 282
  22 Wojciech       Gołęcki              - Barbara        Wiśniewska            308: 300
  23 Olga           Swarcewicz           - Michał         Nowak                 389: 290
  24 Bernadeta      Kudlińska            - Eugeniusz      Tuszyński             352: 269


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Maciej         Czupryniak            431: 316
   2 Tomasz         Zwoliński            - Jakub          Zaryński              455: 340
   3 Paweł          Jackowski            - Marta          Bajorek               443: 357
   4 Stanisław      Rydzik               - Robert         Kamiński              420: 435
   5 Katarzyna      Ślusarska            - Agnieszka      Matus                 382: 431
   6 Jacek          Baltyn               - Zbigniew       Rybak                 378: 357
   7 Rafał          Matczak              - Andrzej        Kwiatkowski           436: 312
   8 Krzysztof      Zawadzki             - Jerzy          Luter                 320: 417
   9 Piotr          Broda                - Szymon         Dąbrowski             402: 344
  10 Lucyna         Śniadach             - Małgorzata     Deszczyńska           363: 264
  11 Kacper         Zegadło              - Maciej         Dąbrowski             396: 298
  12 Jolanta        Chłopińska           - Marek          Dudkiewicz            474: 420
  13 Grzegorz       Koczkodon            - Michał         Mikołajczyk           320: 359
  14 Sylwia         Łada                 - Bartosz        Bartczak              385: 355
  15 Waldemar       Kudliński            - Joanna         Ostrowska             373: 348
  16 Małgorzata     Jóźwiak              - Mieczysław     Pastuszak             371: 340
  17 Wojciech       Gołęcki              - Sławomir       Długosz               338: 293
  18 Adrian         Ziemniewicz          - Jan            Pawłowski             348: 344
  19 Olga           Swarcewicz           - Łukasz         Moskal                350: 361
  20 Teresa         Balewska             - Katarzyna      Dębska                400: 297
  21 Justyna        Sławińska            - Mariusz        Orzeł                 425: 442
  22 Barbara        Wiśniewska           - Zuzanna        Cichoń                319: 371
  23 Adam           Graczyk              - Bernadeta      Kudlińska             352: 309
  24 Michał         Nowak                - Eugeniusz      Tuszyński             329: 297


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jakub          Zaryński             - Mariusz        Skrobosz              401: 270
   2 Maciej         Czupryniak           - Tomasz         Zwoliński             412: 336
   3 Robert         Kamiński             - Paweł          Jackowski             379: 346
   4 Jacek          Baltyn               - Stanisław      Rydzik                355: 388
   5 Agnieszka      Matus                - Jerzy          Luter                 356: 463
   6 Piotr          Broda                - Rafał          Matczak               322: 388
   7 Kacper         Zegadło              - Jolanta        Chłopińska            377: 393
   8 Marta          Bajorek              - Małgorzata     Jóźwiak               377: 314
   9 Krzysztof      Zawadzki             - Lucyna         Śniadach              383: 328
  10 Michał         Mikołajczyk          - Katarzyna      Ślusarska             389: 328
  11 Szymon         Dąbrowski            - Sylwia         Łada                  369: 359
  12 Zbigniew       Rybak                - Marek          Dudkiewicz            329: 400
  13 Andrzej        Kwiatkowski          - Waldemar       Kudliński             458: 359
  14 Małgorzata     Deszczyńska          - Łukasz         Moskal                385: 360
  15 Bartosz        Bartczak             - Maciej         Dąbrowski             335: 344
  16 Grzegorz       Koczkodon            - Wojciech       Gołęcki               394: 405
  17 Joanna         Ostrowska            - Mariusz        Orzeł                 452: 416
  18 Adrian         Ziemniewicz          - Teresa         Balewska              397: 318
  19 Mieczysław     Pastuszak            - Adam           Graczyk               350: 278
  20 Barbara        Wiśniewska           - Sławomir       Długosz               315: 406
  21 Jan            Pawłowski            - Justyna        Sławińska             316: 415
  22 Zuzanna        Cichoń               - Michał         Nowak                 454: 347
  23 Katarzyna      Dębska               - Bernadeta      Kudlińska             382: 365
  24 Eugeniusz      Tuszyński            - Olga           Swarcewicz            293: 356


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Maciej         Czupryniak            399: 462
   2 Mariusz        Skrobosz             - Paweł          Jackowski             523: 450
   3 Tomasz         Zwoliński            - Robert         Kamiński              426: 395
   4 Rafał          Matczak              - Jakub          Zaryński              369: 348
   5 Jerzy          Luter                - Marta          Bajorek               359: 399
   6 Agnieszka      Matus                - Jacek          Baltyn                454: 279
   7 Jolanta        Chłopińska           - Krzysztof      Zawadzki              481: 212
   8 Andrzej        Kwiatkowski          - Piotr          Broda                 362: 332
   9 Michał         Mikołajczyk          - Szymon         Dąbrowski             349: 362
  10 Małgorzata     Jóźwiak              - Kacper         Zegadło               248: 574
  11 Sylwia         Łada                 - Marek          Dudkiewicz            385: 346
  12 Maciej         Dąbrowski            - Małgorzata     Deszczyńska           394: 429
  13 Lucyna         Śniadach             - Joanna         Ostrowska             375: 440
  14 Katarzyna      Ślusarska            - Wojciech       Gołęcki               429: 355
  15 Zbigniew       Rybak                - Grzegorz       Koczkodon             199: 427
  16 Waldemar       Kudliński            - Adrian         Ziemniewicz           378: 412
  17 Łukasz         Moskal               - Bartosz        Bartczak              350: 447
  18 Katarzyna      Dębska               - Mieczysław     Pastuszak             363: 344
  19 Sławomir       Długosz              - Teresa         Balewska              331: 311
  20 Justyna        Sławińska            - Olga           Swarcewicz            307: 341
  21 Mariusz        Orzeł                - Zuzanna        Cichoń                349: 307
  22 Eugeniusz      Tuszyński            - Jan            Pawłowski             291: 276
  23 Adam           Graczyk              - Barbara        Wiśniewska            313: 322
  24 Michał         Nowak                - Bernadeta      Kudlińska             329: 322


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Maciej         Czupryniak           - Mariusz        Skrobosz              427: 418
   2 Robert         Kamiński             - Rafał          Matczak               476: 389
   3 Paweł          Jackowski            - Tomasz         Zwoliński             535: 346
   4 Stanisław      Rydzik               - Jakub          Zaryński              335: 394
   5 Agnieszka      Matus                - Marta          Bajorek               305: 374
   6 Jerzy          Luter                - Jolanta        Chłopińska            395: 353
   7 Szymon         Dąbrowski            - Andrzej        Kwiatkowski           393: 432
   8 Małgorzata     Deszczyńska          - Kacper         Zegadło               310: 412
   9 Joanna         Ostrowska            - Katarzyna      Ślusarska             492: 282
  10 Piotr          Broda                - Jacek          Baltyn                294: 443
  11 Adrian         Ziemniewicz          - Krzysztof      Zawadzki              444: 390
  12 Sylwia         Łada                 - Michał         Mikołajczyk           396: 352
  13 Grzegorz       Koczkodon            - Marek          Dudkiewicz            352: 371
  14 Bartosz        Bartczak             - Sławomir       Długosz               359: 373
  15 Lucyna         Śniadach             - Zbigniew       Rybak                 301: 350
  16 Małgorzata     Jóźwiak              - Maciej         Dąbrowski             435: 396
  17 Wojciech       Gołęcki              - Katarzyna      Dębska                333: 363
  18 Olga           Swarcewicz           - Waldemar       Kudliński             334: 411
  19 Mariusz        Orzeł                - Mieczysław     Pastuszak             338: 419
  20 Łukasz         Moskal               - Justyna        Sławińska             396: 359
  21 Zuzanna        Cichoń               - Teresa         Balewska              375: 269
  22 Jan            Pawłowski            - Adam           Graczyk               309: 360
  23 Barbara        Wiśniewska           - Michał         Nowak                 423: 263
  24 Bernadeta      Kudlińska            - Eugeniusz      Tuszyński             411: 340
Lista rankingowa na dzień 07-10-2018

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Bartosz Morawski               Wrocław              165.08  32850  199
   2 Kazimierz Merklejn             Warszawa             160.04  28807  180
   3 Michał Alabrudziński           Włocławek            158.21  28952  183
   4 Krzysztof Obremski             Legnica              156.88  30434  194
   5 Dominik Urbacki                Pruszków             155.62  30813  198
   6 Piotr Pietuchowski             Białystok            154.96  24329  157
   7 Dariusz Kosz                   Nysa                 154.77  29561  191
   8 Kacper Zegadło                 Warszawa             153.40  29913  195
   9 Dawid Pikul                    Poznań               153.39  30065  196
  10 Kamil Górka                    Kraków               153.11  29091  190
  11 Marek Reda                     Dębówka              152.76  12832   84
  12 Jan Mrozowski                  Kraków               152.57  28530  187
  13 Miłosz Wrzałek                 Warszawa             152.37  26969  177
  14 Paweł Jackowski                Warszawa             152.06  29499  194
  15 Mariusz Skrobosz               Warszawa             152.00  28728  189
  16 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             151.61  30322  200
  17 Dawid Adamczyk                 Inowrocław           151.35  15286  101
  18 Dariusz Ulatowski              Tuchola              150.84  30017  199
  19 Maciej Czupryniak              Milanówek            150.59  25601  170
  20 Rafał Lenartowski              Gdynia               150.45   5717   38
  21 Jakub Zaryński                 Świnoujście          149.34  28523  191
  22 Grzegorz Kurowski              Warszawa             149.16  26551  178
  23 Tomasz Zwoliński               Skierdy              149.01  28460  191
  24 Stanisław Rydzik               Warszawa             148.75  28857  194
  25 Łukasz Bobowski                Suchedniów           148.34  28778  194
  26 Mariusz Wrześniewski           Kraków               148.14  29628  200
  27 Krzysztof Mówka                Warszawa             148.07  21618  146
  28 Grzegorz Łukasik               Konojady             147.92  25295  171
  29 Mirosław Uglik                 Warszawa             147.39  27857  189
  30 Maciej Grąbczewski             Szczecin             147.19  20018  136
  31 Aleksander Puchalski           Włocławek            146.64  10558   72
  32 Michał Makowski                Warszawa             146.37   7172   49
  33 Andrzej Oleksiak               Ostróda              145.42  14978  103
  34 Kamil Kister                   Warszawa             145.14  28882  199
  35 Maciej Rzychoń                 Katowice             145.11  12770   88
  36 Artur Irzyk                    Strzyżów             144.47  28461  197
  37 Rafał Dąbrowski                Ostróda              144.42  17041  118
  38 Jakub Błażejewski              Poznań               144.41  22673  157
  39 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           144.36  28006  194
  40 Justyna Górka                  Kraków               144.32  25833  179
  41 Patryk Wolniewicz              Szczecin             144.28   5194   36
  42 Karol Waniek                   Wrocław              144.13   4468   31
  43 Przemysław Rybicki             Otwock               144.10  12537   87
  44 Jakub Szymczak                 Łódź                 142.66  27390  192
  45 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       142.36  26337  185
  46 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             142.25  27454  193
  47 Dariusz Putoń                  Ruda Śląska          142.24  27311  192
  48 Wojciech Zemło                 Łódź                 142.23  19912  140
  49 Michał Waszkiewicz             Białystok            142.19  28295  199
  50 Bogusław Szyszka               Oława                141.45  11599   82
  51 Andrzej Kowalski               Gdańsk               141.04   6770   48
  52 Tomasz Lempart                 Wadowice             140.91  22827  162
  53 Juliusz Czupryniak             Warszawa             140.86  23806  169
  54 Szymon Płachta                 Warszawa             140.83  27602  196
  55 Leszek Kacprzyk                Katowice             140.56   6044   43
  56 Natalia Woźniak                Dziwnówek            140.34  27927  199
  57 Małgorzata Sulejewska          Kraków               140.26  27210  194
  58 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             139.97  26734  191
  59 Irena Sołdan                   Warszawa             139.66  27513  197
  60 Dariusz Kuć                    Stargard             139.47  19387  139
  61 Joanna Juszczak                Warszawa             139.24  27012  194
  62 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  138.95  21398  154
  63 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            138.74  23863  172
  64 Radosław Jachna                Łódź                 138.72  26219  189
  65 Marek Syczuk                   Warszawa             138.23  13823  100
  66 Marek Dudkiewicz               Milanówek            138.06  26369  191
  67 Paweł Pogorzelski              Warszawa             137.62  23671  172
  68 Katarzyna Polak                Warszawa             137.60  27382  199
  69 Piotr Broda                    Sandomierz           137.40  26656  194
  70 Szymon Dąbrowski               Warszawa             137.29  26497  193
  71 Tomasz Górka                   Kraków               137.12   6582   48
  72 Wojciech Chodakiewicz          Białystok            137.08   5072   37
  73 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       136.90  19987  146
  74 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  136.33  11588   85
  75 Krzysztof Gibas                Kraków               136.15  11573   85
  76 Michał Rogalewicz              Poznań               136.10  21095  155
  77 Rafał Matczak                  Milanówek            136.03  25981  191
  78 Marcin Rogala                  Warszawa             135.19  26363  195
  79 Piotr Domański                 Lublin               134.85  16991  126
  80 Wojciech Sołdan                Gdynia               134.74   4177   31
  81 Janusz Krupiński               Bytom                134.16  26028  194
  82 Robert Kamiński                Warszawa             133.93  25983  194
  83 Alicja Grąbczewska             Szczecin             133.87  21018  157
  84 Konrad Sowula                  Kraków               133.63  19377  145
  85 Sławomir Piotrowski            Deszczno             133.60  15765  118
  86 Andrzej Kroc                   Łódź                 133.34  25467  191
  87 Jacek Mańko                    Poznań               133.21  26109  196
  88 Krzysztof Kodzis               Bydgoszcz            133.13  11316   85
  89 Weronika Rudnicka              Szczecin             132.46   6093   46
  90 Arkadiusz Biegun               Kraków               132.45   7947   60
  91 Łukasz Sornek                  Mikołów              132.43  25824  195
  92 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             132.04  25483  193
  93 Jakub Hassa                    Lutol Suchy          131.70  15145  115
  94 Maciej Kuczyński               Gdynia               131.66  11586   88
  95 Ewa Radzikowska                Gliwice              131.20   9053   69
  96 Andrzej Rechowicz              Katowice             131.08  25692  196
  97 Marek Rogalski                 Warszawa             131.07  24904  190
  98 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       130.78   6408   49
  99 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  130.74  24187  185
 100 Daniel Janus                   Wąchock              130.68   7841   60
 101 Dominik Piasecki               Słupsk               130.57   5223   40
 102 Marta Bajorek                  Warszawa             130.57  24938  191
 103 Jolanta Chłopińska             Wałcz                130.49  24923  191
 104 Jakub Nalepa                   Gliwice              130.44   7174   55
 105 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             130.39  25818  198
 106 Grzegorz Pukniel               Łódź                 130.24  15499  119
 107 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            129.91  24812  191
 108 Maciej Nawrocki                Babimost             129.55  20340  157
 109 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            129.42  25626  198
 110 Jacek Baltyn                   Suchedniów           129.30  11637   90
 111 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               129.06   6195   48
 112 Andrzej Rakoczy                Kraków               129.06   6195   48
 113 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             128.95  12250   95
 114 Rafał Wesołowski               Warszawa             128.94  25401  197
 115 Adam Grzelec                   Poznań               128.87  25258  196
 116 Rafał Błaszkiewicz             Milanówek            128.73  22270  173
 117 Tomasz Nasiłowski              Siedlce              128.70  18146  141
 118 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             128.65  24830  193
 119 Maciej Perzyński               Piła                 128.59   7844   61
 120 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            128.34  16556  129
 121 Agnieszka Walas                Kraków               128.10  12426   97
 122 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               128.02   5377   42
 123 Andrzej Kraska                 Wrocław              127.81   4601   36
 124 Tomasz Łapka                   Opole                127.75   4088   32
 125 Bartłomiej Pawlak              Stary Szwarocin      127.74  15712  123
 126 Diana Pietrzykowska            Szczecin             127.66  21574  169
 127 Walenty Siemaszko              Lipiany              127.55  16326  128
 128 Ewa Madejczyk                  Katowice             127.52  14537  114
 129 Szymon Stępień                 Bytom                127.04  24138  190
 130 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             127.04  20961  165
 131 Dorota Kuć                     Stargard             127.03  19308  152
 132 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  127.01  18798  148
 133 Marcin Stachowski              Wydartowo I          127.01  24640  194
 134 Adrian Ziemniewicz             Białystok            127.01  13209  104
 135 Paweł Maciejczuk               Białystok            126.73  24712  195
 136 Agata Kuć                      Stargard             126.39  21360  169
 137 Dariusz Sowula                 Kraków               126.30  18187  144
 138 Czesław Grajewski              Białystok            126.30  15282  121
 139 Dorota Rudzińska               Warszawa             126.24  12245   97
 140 Leszek Stecuła                 Bytom                125.82   9940   79
 141 Grzegorz Papciak               Jodłowa              125.79  23146  184
 142 Tomasz Sehnal                  Warszawa             125.25  24423  195
 143 Jerzy Matyasik                 Kraków               125.04  24633  197
 144 Ewelina Kister                 Warszawa             125.01  18752  150
 145 Joanna Ostrowska               Warszawa             124.60  24172  194
 146 Grażyna Wesołowska             Łódź                 124.50   9711   78
 147 Rafał Stachowski               Police               124.39  15176  122
 148 Ryszard Żydaczewski            Lubin                124.36   9078   73
 149 Adam Jurkowski                 Gliwice              124.10  10176   82
 150 Jerzy Luter                    Bytom                124.00  23932  193
 151 Maciej Kuć                     Stargard             123.93  18590  150
 152 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              123.90  23418  189
 153 Agnieszka Dawid                Kraków               123.73   9032   73
 154 Mariusz Makuch                 Zator                123.69   4453   36
 155 Jakub Onoszko                  Gdynia               123.69  19791  160
 156 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         123.40  22336  181
 157 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               123.38  23319  189
 158 Zdzisław Szota                 Warszawa             123.34   5427   44
 159 Bartosz Aleksandrowicz         Poznań               123.12   8249   67
 160 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          123.06   8860   72
 161 Łucja  Kodzis                  Bydgoszcz            123.04   6890   56
 162 Renata Andracka                Zwola                122.85  24447  199
 163 Ziemowit Pazda                 Wrocław              122.81  13632  111
 164 Ireneusz Kurzok                Mikołów              122.67  12880  105
 165 Łukasz Baranowski              Gdynia               122.66  22446  183
 166 Ala Białobrzewska              Gdynia               122.62  14715  120
 167 Monika Siemaszko               Lipiany              122.45  13102  107
 168 Natalia Ogierman               Katowice             122.39  17135  140
 169 Tomasz Siwiński                Zawiercie            122.17   5742   47
 170 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              121.93   7438   61
 171 Marcin Ceglarek                Kraków               121.70  19228  158
 172 Agnieszka Matus                Milanówek            121.66  22993  189
 173 Jarosław Michalak              Łódź                 121.65   9489   78
 174 Stanisław Gasik                Warszawa             121.56   8023   66
 175 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            121.56  24190  199
 176 Tomasz A. Praga                Białystok            121.44  13237  109
 177 Ryszard Korpalski              Wójtowice            121.37  18206  150
 178 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    121.36   4369   36
 179 Beata Piotrowska               Łódź                 121.33  10313   85
 180 Alicja Wałaszewska-Kempa       Gdynia               121.14   4361   36
 181 Dorota Stachowska              Wydartowo I          121.04  23239  192
 182 Sylwia Łada                    Inowrocław           120.78  23553  195
 183 Jarosław Olek                  Warszawa             120.49   9760   81
 184 Samir Chakrar                  Poznań               120.48   7952   66
 185 Sławomir Wolski                Wrocław              120.35  22144  184
 186 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          120.29   9503   79
 187 Maria Skutela                  Warszawa             119.95  23870  199
 188 Katarzyna Kowalska             Katowice             119.93  19788  165
 189 Anita Bruska                   Gdynia               119.93  16430  137
 190 Dominik Ulejczyk               Będzin               119.50  23781  199
 191 Maciej Skrzypczak              Kędzierzyn-Koźle     119.49  23182  194
 192 Artur Wawrzynowski             Żukowo               119.40  19462  163
 193 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            119.14   5242   44
 194 Zbigniew Rybak                 Warszawa             119.07  22862  192
 195 Lucyna Śniadach                Rumia                119.02  23565  198
 196 Bogdan Kozłowski               Białystok            118.59  12808  108
 197 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  118.46   6397   54
 198 Marta Świątkowska              Wrocław              118.46  22744  192
 199 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         118.28  11473   97
 200 Adam Janicki                   Wrocław              118.02  21361  181
 201 Urszula Rechowicz              Katowice             117.51  22562  192
 202 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             117.43   5519   47
 203 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            117.07   6439   55
 204 Karolina Urbańska              Poznań               117.01  22582  193
 205 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              116.91   5378   46
 206 Bożena Guział                  Racibórz             116.90  22562  193
 207 Maciej Śliwa                   Zabrze               116.81   4205   36
 208 Paweł Brylski                  Kraków               116.74   7121   61
 209 Dorota Ostrowska               Białystok            116.53  12702  109
 210 Waldemar Wypchał               Kraków               116.48  21200  182
 211 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               116.40  22349  192
 212 Teresa Zalewska                Racibórz             116.36  22573  194
 213 Olga Swarcewicz                Warszawa             116.33  12680  109
 214 Małgorzata Jóźwiak             Iława                116.26   5813   50
 215 Sławomir Wiśniowski            Jaworzno             115.70  15273  132
 216 Ewa Dunikowska                 Kraków               115.52  15826  137
 217 Iwona Wieluńska                Kołobrzeg            115.26  18326  159
 218 Marta Sztajnert                Wisła                115.12  17383  151
 219 Józef Burzyński                Ełk                  114.74  13769  120
 220 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 114.73  15489  135
 221 Mateusz Stańczyk               Tarnów               114.71   3556   31
 222 Dominika Worona                Police               114.64   4127   36
 223 Konrad Mikusek                 Milanówek            114.57  14207  124
 224 Maciej Dąbrowski               Warszawa             114.56  21766  190
 225 Marianna Kozłowska             Białystok            114.44  13733  120
 226 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             114.29   6629   58
 227 Beata Kiżewska                 Świnoujście          113.85  12296  108
 228 Marcin Kurowski                Racibórz             113.61  21245  187
 229 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     113.53   8628   76
 230 Anna Demczyszyn                Bystra               113.23   7020   62
 231 Adam Sternik                   Kętrzyn              113.20   9056   80
 232 Anna Arana                     Kołobrzeg            113.20  21960  194
 233 Joanna Nawrocka                Bydgoszcz            113.12   5430   48
 234 Bartosz Bartczak               Poznań               112.55  21384  190
 235 Dariusz Jarosławski            Ełk                  112.38  12249  109
 236 Sławomir Zabawa                Wałcz                112.31   4043   36
 237 Agnieszka Kozak                Gdynia               112.14   7850   70
 238 Joanna Brychcy                 Katowice             112.01  21057  188
 239 Piotr Potoczek                 Nowy Sącz            111.41  13258  119
 240 Beata Jagielska                Police               111.33   9129   82
 241 Krzysztof Zawadzki             Sampława             110.92  22184  200
 242 Krystyna Augustyniak           Łódź                 110.47   3977   36
 243 Maciej Labe                    Poznań               110.29   3860   35
 244 Patrycja Skibska               Warszawa             110.15  15421  140
 245 Małgorzata Pochopień           Kraków               110.10   3413   31
 246 Robert Wagner                  Wrocław              109.93   5057   46
 247 Zuzanna Cichoń                 Gdańsk               109.56  10518   96
 248 Agnieszka Antos                Racibórz             108.70  10000   92
 249 Tomasz Duda                    Tychy                108.58   3909   36
 250 Katarzyna Okoniewska           Poznań               108.56   6405   59
 251 Sławomir Długosz               Ostróda              108.46  20932  193
 252 Justyna Sławińska              Gdańsk               108.33   6500   60
 253 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            108.28   9420   87
 254 Tomasz Lewiński                Wejherowo            108.23   7684   71
 255 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz            107.96  14791  137
 256 Klara Wigier                   Milanówek            107.70   3985   37
 257 Jacek Nowak                    Szczecin             107.63   6350   59
 258 Wanda Grabiec                  Tarnów               107.63  19588  182
 259 Katarzyna Bogusławska          Piastów              106.83   3846   36
 260 Zofia Górka                    Łęczna               106.78   6407   60
 261 Leszek Kilian                  Jaworzno             106.17  19005  179
 262 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo              105.68   3276   31
 263 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście          105.39  10117   96
 264 Grażyna Chłopek                Jaworzno             105.28   8317   79
 265 Grzegorz Bajer                 Łódź                 105.23   5472   52
 266 Maciej Pietrasik               Nowogard             105.00   4830   46
 267 Dariusz Socha                  Warszawa             104.97   3569   34
 268 Franciszek Łysek               Warszawa             104.80   6183   59
 269 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  104.61   8683   83
 270 Marta Jamrozy                  Dąbrowa Górnicza     103.84   5815   56
 271 Maciej Sylwestrzuk             Ząbki                103.72   7053   68
 272 Katarzyna Dębska               Ostróda              103.64  20625  199
 273 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           103.07  20099  195
 274 Lidia Żywna                    Gdynia               102.68  12321  120
 275 Piotr Kozak                    Racibórz             102.02   6733   66
 276 Marta Majewska                 Wadowice             100.61  10564  105
 277 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno             100.07  16512  165
 278 Alicja Tuz                     Kielce                99.60   6474   65
 279 Karolina Szubska               Jaworzno              99.57  11450  115
 280 Katarzyna  Szachowicz          Unieszewo             99.56   7268   73
 281 Marcin Gauer                   Kołobrzeg             98.75   7110   72
 282 Karolina Mak                   Wrocław               98.55   3745   38
 283 Jan Pawłowski                  Warszawa              98.14  19040  194
 284 Bernadeta Kudlińska            Bydgoszcz             98.01  13428  137
 285 Teresa Balewska                Reda                  97.39  18601  191
 286 Krystyna Czajkowska            Kołobrzeg             97.32  15280  157
 287 Zygmunt Skwarek                Katowice              96.51   6852   71
 288 Sylwia Bagińska-Worwa          Dąbrowa Górnicza      95.85   5176   54
 289 Sylwia Buks                    Warszawa              95.80   3928   41
 290 Ryszard Pliszka                Szczecin              95.47   3246   34
 291 Marta Wawrzyn                  Pruszków              95.38   3243   34
 292 Kamil Olejniczak               Kutno                 94.97   2944   31
 293 Jolanta Olczak                 Kołobrzeg             93.96   8926   95
 294 Krzysztof Nasiłowski           Siedlce               93.76   3844   41
 295 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            92.60   6945   75
 296 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                92.58  10554  114
 297 Andrzej Klich                  Jaworzno              92.04  17580  191
 298 Michał Głąb                    Zabrze                91.83   4316   47
 299 Maria Tomiczek                 Zabrze                90.73   3720   41
 300 Wojciech Łysek                 Warszawa              89.67   5111   57
 301 Stanisław Świgost              Gdańsk                88.83   6218   70
 302 Ewa Tymińska                   Gdańsk                88.40   6011   68
 303 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           88.24   9177  104
 304 Piotr Duda                     Tychy                 87.94   3078   35
 305 Przemysław Woiński             Łódź                  87.41   5594   64
 306 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   86.62   2945   34
 307 Bernadeta Zapała               Jaworzno              85.57   2567   30
 308 Waldemar Dębski                Ostróda               85.16   4258   50
 309 Marcin Szczyrzyca              Jaworzno              84.35   2615   31
 310 Wojciech Wojtysiak             Warszawa              83.03   5314   64
 311 Patrycja Matulewicz            Kołobrzeg             81.77   4661   57
 312 Roman Chomicz                  Kołobrzeg             81.23   4630   57
 313 Dawid Węgrzyński               Zabrze                79.34   5316   67
 314 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   77.89   4284   55
 315 Szymon Sztajnert               Wisła                 76.24   3507   46
 316 Marcel Smolarek                Nowa Wieś             75.74   2575   34
 317 Michał Sztajnert               Wisła                 75.15   3457   46
 318 Jacek Remizowicz               Gdańsk                74.50   3427   46
 319 Elżbieta Fitał                 Kołobrzeg             72.38   2461   34
 320 Piotr Ozimek                   Sochaczew             68.82   2340   34
 321 Jakub Dworczyk                 Będzin                67.61   2569   38
 322 Beata Pasternak                Kraków                66.03   2179   33




Poczekalnia na dzień 07-10-2018

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Michał Kolaj                   Ostróda              124.25   3479   28
   2 Patrycja Kuśnierczyk           Jaworzno              88.50   2478   28
   3 Grażyna Smereka                Racibórz             107.48   2902   27
   4 Magdalena Maternicka           Gdynia                84.78   2289   27
   5 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             120.08   3122   26
   6 Daniel Mundyk                  Jelenia Góra         149.76   3744   25
   7 Tomasz Suchanek                Wrocław              144.60   3615   25
   8 Filip Klar                     Mielec               136.20   3405   25
   9 Artur Koszel                   Warszawa             130.76   3269   25
  10 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       124.40   3110   25
  11 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             123.08   3077   25
  12 Marzena Zawierska              Warszawa             111.32   2783   25
  13 Iwona Skubis                   Dąbrowa Górnicza      73.48   1837   25
  14 Michał Gawroński               Katowice             150.46   3611   24
  15 Michał Garnowski               Pasłęk               133.96   3215   24
  16 Mariusz Grodek                 Kraków               133.12   3195   24
  17 Marta Ćwiek                    Krzyków              130.83   3140   24
  18 Krzysztof Jaworski             Warszawa             129.38   3105   24
  19 Lech Boszko                    Gdańsk               129.12   3099   24
  20 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        126.17   3028   24
  21 Mariusz Kubicki                Inowrocław           120.58   2894   24
  22 Wojciech Gonet                 Wrocław              120.46   2891   24
  23 Zbigniew Skrzypczyk            Kłonice              117.21   2813   24
  24 Aleksandra Brzeska             Piastów              117.00   2808   24
  25 Adam Skowroński                Jarocin              115.04   2761   24
  26 Leszek Dobrowolski             Wrocław              114.62   2751   24
  27 Iwona Duźniak                  Dębica               113.17   2716   24
  28 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               112.79   2707   24
  29 Monika Szczyrzyca              Jaworzno             111.04   2665   24
  30 Lidia Szpakowska               Jaworzno             107.83   2588   24
  31 Przemysław Pawlic              Wrocław              103.67   2488   24
  32 Beata Jacyniuk                 Grodzisk Mazowiecki  102.58   2462   24
  33 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               102.50   2460   24
  34 Alicja Bielecka-Żabierek       Poznań               102.25   2454   24
  35 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski  101.92   2446   24
  36 Jarosław Karp                  Jędrzejów            100.54   2413   24
  37 Łukasz Pawlak                  Sochaczew            100.04   2401   24
  38 Krzysztof Murawski             Ciechanowiec          99.79   2395   24
  39 Remigiusz Belesa               Zabrze                97.29   2335   24
  40 Alina Kąpa                     Kołobrzeg             72.04   1729   24
  41 Anna Krynicka                  Warszawa             115.17   2649   23
  42 Bogdan Pokojski                Brwinów              112.61   2590   23
  43 Paweł Kustroń                  Kraków               109.78   2525   23
  44 Maria Uryga                    Kraków               102.52   2358   23
  45 Grzegorz Piotrkiewicz          Warszawa              95.65   2200   23
  46 Zbigniew Siwoń                 Elbląg                90.04   2071   23
  47 Agnieszka Palczewska           Ostrów Wielkopolski   88.65   2039   23
  48 Barbara Boszko                 Gdańsk                87.91   2022   23
  49 Miłka Janaszewska              Kołobrzeg             86.17   1982   23
  50 Paulina Ostrowska              Białystok             83.74   1926   23
  51 Teresa Jaśkiewicz              Kołobrzeg             63.30   1456   23
  52 Jarosław Paprocki              Bydgoszcz             93.36   2054   22
  53 Krystyna Perekitko             Ciechanowiec          89.59   1971   22
  54 Grzegorz Włodarczyk            Pabianice             85.73   1886   22
  55 Adam Kaczyński                 Świnoujście           83.68   1841   22
  56 Maria Wieczorek                Kołobrzeg             80.86   1779   22
  57 Anna Strugała                  Świnoujście           77.05   1695   22
  58 Elżbieta Salamon               Wrocław               74.76   1570   21
  59 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 147.55   2951   20
  60 Iza Kraj                       Warszawa             112.45   2249   20
  61 Andrzej Stańczyk               Tarnów               127.11   2415   19
  62 Justyna Nieznalska             Jejkowice            116.95   2222   19
  63 Laura Pisula                   Wrocław              112.00   2016   18
  64 Andrzej Burczyk                Gdynia                97.11   1748   18
  65 Maria Kubacka-                 Warszawa              79.78   1436   18
  66 Michał Tarnogórski             Legnica               74.00   1332   18
  67 Barbara Obremska               Wrocław              127.24   2163   17
  68 Krzysztof Tomczak              Kutno                 86.94   1478   17
  69 Jędrzej Pogorzelski            Słupsk                76.06   1293   17
  70 Tomasz Pogorzelski             Słupsk                56.41    959   17
  71 Adam Wencel                    Bydgoszcz             98.81   1581   16
  72 Łukasz Łyskawy                 Ciechanowiec          71.50   1144   16
  73 Julia Sylwestrzuk              Gródek                60.94    975   16
  74 Sławomir Kumor                 Tychy                 78.07   1171   15
  75 Jolanta Bednarska              Łódź                  76.53   1148   15
  76 Hanna Siemionow                Białystok            116.43   1630   14
  77 Agnieszka Stefańska            Koźmice Wielkie      100.00   1400   14
  78 Adam Klimont                   Wałcz                132.46   1722   13
  79 Jacek Gasik                    Warszawa             124.08   1613   13
  80 Anna Chybowska                 Sochaczew            119.92   1559   13
  81 Celina Korniej                 Poznań               110.23   1433   13
  82 Wiesław Szczygielski           Racibórz             102.31   1330   13
  83 Joanna Śledź                   Świnoujście           91.15   1185   13
  84 Magdalena Ziółko               Legionowo             80.23   1043   13
  85 Agnieszka Goniowska            Wrocław              158.33   1900   12
  86 Adam Szukalski                 Leicester            153.42   1841   12
  87 Tomasz Ciejka                  Kraków               148.25   1779   12
  88 Piotr Rosół                    Warszawa             139.92   1679   12
  89 Marcin Bertrand                Poznań               131.83   1582   12
  90 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       131.58   1579   12
  91 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           128.92   1547   12
  92 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             126.25   1515   12
  93 Maria Magdalena Kupczyńska     Szczecin             125.92   1511   12
  94 Agnieszka Krupka               Krosno               122.50   1470   12
  95 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    122.42   1469   12
  96 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  119.25   1431   12
  97 Grzegorz Kulawiak              Warszawa             119.17   1430   12
  98 Jolanta Zięba                  Zabrze               119.00   1428   12
  99 Anna Kowalik                   Szczecin             117.92   1415   12
 100 Andrzej Słapiński              Warszawa             116.92   1403   12
 101 Donata Stuczyńska              Bydgoszcz            116.25   1395   12
 102 Agnieszka Tepli-Skoczylas      Piaseczno            115.75   1389   12
 103 Paweł Morga                    Warszawa             115.67   1388   12
 104 Lidia Gałek                    Wałbrzych            115.50   1386   12
 105 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  115.33   1384   12
 106 Zbigniew Radziszewski          Ciechanowiec         114.17   1370   12
 107 Michał Burak                   Wrocław              113.67   1364   12
 108 Michał Butkiewicz              Poznań               113.42   1361   12
 109 Kayetan Cygański- Bolski       Warszawa             113.33   1360   12
 110 Łukasz Tazbir                  Warszawa             113.00   1356   12
 111 Barbara Turbo                  Szczecin             109.92   1319   12
 112 Aleksandra Makowska            Warszawa             109.33   1312   12
 113 Michał Kulpiński               Grójec               109.17   1310   12
 114 Patryk Bezkosty                Tarnów               106.42   1277   12
 115 Janina Dąbrowska               Rybnik               105.42   1265   12
 116 Dorota Patera                  Legnica              103.92   1247   12
 117 Joanna Regdos                  Kraków               101.67   1220   12
 118 Paweł Zbrowski                 Gdynia               101.33   1216   12
 119 Justyna Mądrzak                Stargard             100.92   1211   12
 120 Halina Cecot                   Kołobrzeg            100.75   1209   12
 121 Wiesław Pastuła                Mielec                99.83   1198   12
 122 Katarzyna Zając                Legnica               99.58   1195   12
 123 Marek Wodnicki                 Łódź                  98.75   1185   12
 124 Artur Sikorski                 Gdańsk                98.33   1180   12
 125 Jan M. Kowalik                 Zabrze                98.08   1177   12
 126 Mariusz Michalski              Inowrocław            97.83   1174   12
 127 Tomasz Szymański               Gorzów Wielkopolski   97.83   1174   12
 128 Barbara Kurkowska              Gdańsk                97.58   1171   12
 129 Marek Cecot                    Kołobrzeg             97.17   1166   12
 130 Zofia Knapik                   Chrzanów              95.75   1149   12
 131 Mariusz Michalski              Inowrocław            95.75   1149   12
 132 Małgorzata Wesołowska          Kołobrzeg             95.75   1149   12
 133 Amelia Makowska                Sandomierz            95.25   1143   12
 134 Kinga Stecuła                  Bytom                 93.50   1122   12
 135 Małgorzata Sameryt             Warszawa              92.83   1114   12
 136 Piotr Haraf                    Jaworzno              91.33   1096   12
 137 Michał Nowak                   Nakło nad Notecią     88.75   1065   12
 138 Patrycja Kuszpit               Biała Podlaska        87.58   1051   12
 139 Kamil Kaczmarek                Zabrze                87.42   1049   12
 140 Milena Kuźniewicz              Kołobrzeg             86.50   1038   12
 141 Piotr Zwoliński                Skierdy               86.42   1037   12
 142 Maria Zmyj                     Sandomierz            85.58   1027   12
 143 Grażyna Wleklińska             Gdańsk                78.00    936   12
 144 Jadwiga Marzec                 Nowy Dwór Mazowiecki  77.08    925   12
 145 Robert Siata                   Jaworzno              67.08    805   12
 146 Artur Żarnotal                 Łańcut                66.58    799   12
 147 Wojciech Silnicki              Elbląg               110.45   1215   11
 148 Grażyna Kaczyńska              Łódź                 104.82   1153   11
 149 Bożena Mileńko                 Warszawa             102.82   1131   11
 150 Tomasz Szczodry                Łomża                102.36   1126   11
 151 Anna Piasek                    Radom                 97.73   1075   11
 152 Anna Niewiadomska              Kołobrzeg             97.64   1074   11
 153 Krystyna Drynkowska            Świnoujście           97.45   1072   11
 154 Marek Popczyk                  Tychy                 96.18   1058   11
 155 Adam Kanciała                  Police                95.64   1052   11
 156 Jacek Sapała                   Kościan               93.64   1030   11
 157 Beata Błaszczyk                Poznań                91.27   1004   11
 158 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   89.09    980   11
 159 Krzysztof Jurkowski            Gdynia                88.91    978   11
 160 Andrzej Kozikowski             Łódź                  88.91    978   11
 161 Jakub Czepulonis               Kołobrzeg             88.00    968   11
 162 Marek Minor                    Wałbrzych             87.55    963   11
 163 Krystian Matykiewicz           Zabrze                87.27    960   11
 164 Michał Dudko                   Tarnogród             85.91    945   11
 165 Liliana Dąbrowska              Warszawa              85.91    945   11
 166 Marta Zwolińska                Grodzisk Mazowiecki   85.36    939   11
 167 Jan Salamon                    Wrocław               84.18    926   11
 168 Natalia Mówka                  Warszawa              82.27    905   11
 169 Adam Motyl                     Jaskółki              81.73    899   11
 170 Agnieszka Roszczak             Kraków                81.09    892   11
 171 Maria Kistowska                Poznań                79.64    876   11
 172 Adrianna Gałka                 Wrocław               79.09    870   11
 173 Izabela Zubiel                 Łódź                  79.09    870   11
 174 Monika Mocarska                Warszawa              78.91    868   11
 175 Jakub Kalbarczyk               Police                76.09    837   11
 176 Alina Lewandowska              Gdańsk                75.64    832   11
 177 Bożena Chowaniak               Jaworzno              75.36    829   11
 178 Łukasz Żmijejko                Koszalin              75.00    825   11
 179 Tomasz Rekus                   Gliwice               74.00    814   11
 180 Adam Maciągowski               Police                73.00    803   11
 181 Angelika Sztajnke              Warszawa              72.91    802   11
 182 Robert Wojtysiak               Warszawa              72.73    800   11
 183 Igor Kociełkiewicz             Łódź                  70.27    773   11
 184 Wiktoria Koler                 Będzin                68.18    750   11
 185 Kewin Szyller                  Ciechanowiec          67.91    747   11
 186 Zuzanna Rytel- Kuc             Grodzisk Mazowiecki   67.09    738   11
 187 Maciej Kurcewicz               Białystok             66.73    734   11
 188 Krystian Witański              Tychy                 66.18    728   11
 189 Adam Fałek                     Mikołów               64.64    711   11
 190 Sławomir Kamecki               Konstancin            63.64    700   11
 191 Kamil Omidi                    Zbrosławice           63.64    700   11
 192 Joanna Kulawiak                Warszawa              62.73    690   11
 193 Włodzimierz Ferdek             Tychy                 59.73    657   11
 194 Agnieszka Mocarska             Warszawa              59.36    653   11
 195 Bogdan Siwoń                   Elbląg                58.09    639   11
 196 Tomasz Wiśniewski              Inowrocław            56.73    624   11
 197 Krzysztof Michalski            Łódź                  56.45    621   11
 198 Jakub Dołęga                   Police                56.36    620   11
 199 Kacper Wieczorek               Wrocław               55.36    609   11
 200 Piotr Gajewski                 Warszawa              94.40    944   10
 201 Bernard Swoczyna               Warszawa              80.30    803   10
 202 Piotr Sławiński                Wrocław              109.89    989    9
 203 Rafał Świątek                  Wrocław               93.56    842    9
 204 Adrianna Piskorska             Sandomierz            70.78    637    9
 205 Julia Szyszkowska              Sandomierz            65.44    589    9
 206 Mateusz Erfort                 Karpacz               61.33    552    9
 207 Maciej  Ciuba                  Warszawa              96.50    772    8
 208 Anna Seweryn                   Słupsk                91.88    735    8
 209 Paweł Miczko                   Sandomierz            89.00    712    8
 210 Magda Sarad Pedersen           Świnoujście           87.38    699    8
 211 Agnieszka Madej                Warszawa              84.50    676    8
 212 Aleksandra Ciżyńska            Sandomierz            72.12    577    8
 213 Marcin Mikołajczyk             Września              70.50    564    8
 214 Dorota Zielińska               Piaseczno            140.57    984    7
 215 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      127.43    892    7
 216 Weronika Szałas                Katowice             112.86    790    7
 217 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski      110.43    773    7
 218 Tomasz M. Lempart              Bytom                109.57    767    7
 219 Grzegorz Sęk                   Wrocław              102.86    720    7
 220 Dawid Rykaczewski              Jaworzno             100.71    705    7
 221 Alina Borowska                 Ruda Śląska           98.29    688    7
 222 Arkadiusz Florczak             Szczecin              89.14    624    7
 223 Arkadiusz Kleniewski           Dzierżążnia           82.57    578    7
 224 Barbara  Sadurska              Warszawa              78.00    546    7
 225 Jan Lisiewski                  Piasutno              75.43    528    7
 226 Andrzej Czabański              Kołobrzeg             69.86    489    7
 227 Małgorzata Wawro               Katowice              69.57    487    7
 228 Anna Mach                      Zabrze                67.29    471    7
 229 Ewelina Sołtysiak              Zabrze                66.43    465    7
 230 Janusz Szewerniak              Tarnobrzeg            64.86    454    7
 231 Michał Kosmecki                Legnica               62.14    435    7
 232 Wojciech Mijas                 Legnicka              61.86    433    7
 233 Szymon Ozimek                  Zabrze                59.14    414    7
 234 Fabian Feldfeber               Poznań               108.00    648    6
 235 Jerzy Ciesielski               Łódź                 101.00    606    6
 236 Radosław Dziurawiec            Grodzisk Mazowiecki  100.33    602    6
 237 Andrzej Choiński               Gródek                84.67    508    6
 238 Magdalena Głowacka             Police                75.00    450    6
 239 Maria Para                     Elbląg                66.50    399    6
 240 Mieczysława Głowacz            Jaworzno              63.00    378    6
 241 Jan Bielaszka                  Nowe Miasto Lubawsk   58.33    350    6
 242 Ryszard Kosmaczewski           Szczecin             128.80    644    5
 243 Karol Puto                     Będzin                76.00    380    5
 244 Natalia Lenartowicz            Otwock                69.40    347    5
 245 Piotr Skutela                  Warszawa              67.60    338    5
 246 Grzegorz J. Sokołowski         Opole                 62.00    310    5
 247 Małgorzata Pikusa              Tarnów                55.40    277    5
 248 Mateusz Furman                 Racibórz              82.00    328    4
 249 Sebastian Richter              Zabrze                74.75    299    4
 250 Małgorzata Szczygielska        Racibórz              66.50    266    4
 251 Marek Krzysztof Łatkowski      Sandomierz            76.00    228    3
 252 Piotr Smela                    Łódź                  74.00    222    3
 253 Danuta Olszewska               Poznań                68.33    205    3
 254 Agnieszka Jońca                Sandomierz            61.67    185    3
 255 Zuzanna Rutkowska              Choszczno             56.33    169    3
 256 Elżbieta Witkowska             Warszawa             119.00    238    2
 257 Bartosz Ozon                   Choszczno             80.50    161    2
 258 Teresa Swoczyna                Warszawa              78.50    157    2
 259 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski       77.50    155    2
 260 Wiesława Jasiak                Warszawa              76.50    153    2
 261 Joanna Kolska                  Pruszków              75.50    151    2
 262 Tomasz Chybowski               Kamień Pomorski       73.00    146    2
 263 Elżbieta Jacheć                Wrocław               71.00    142    2
 264 Anna Szymczyk                  Ząbki                 64.50    129    2
 265 Aleksandra Szałek              Łódź                  63.50    127    2
 266 Violeta Kurkowska              Gdańsk                61.50    123    2
 267 Sylwia Dziewic                 Kraków                57.00    114    2
 268 Zdzisław Czypionka             Wrocław               86.00     86    1
 269 Julia Chybowska                Kamień Pomorski       83.00     83    1
 270 Hanna Dąbrowska                Zgierz                82.00     82    1
 271 Seweryn Kaczmarczyk            Świętajno             74.00     74    1
 272 Marzena Rogowska               Gliwice               50.00     50    1
 273 Zbigniew Smereka               Racibórz              50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie