Sosnowiec19
października
Sosnowiec 19 października I Mistrzostwa Polski Szkół Podstawowych w Scrabble Belgijkę
Świnoujście20
października
Świnoujście 20-21 października VI Otwarte Mistrzostwa Świnoujścia w ScrabbleMistrzostwa Regionów 2018
Nowy Dwór Mazowiecki27
października
Nowy Dwór Mazowiecki 27-28 października XXI Otwarte Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego w ScrabbleMistrzostwa Regionów 2018
Robert Duczemiński mistrzem Świnoujścia20 - 21 października 2018 — VI Otwarte Mistrzostwa Świnoujścia w ScrabbleInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

VI Otwarte Mistrzostwa Świnoujścia w ScrabbleŚwinoujście, 20 - 21 października 2018
Mistrzostwa Regionów 2018

Konkurs Relacja z turnieju


Robert Duczemiński mistrzem ŚwinoujściaJak co roku, rzesza skrablistów ruszyła na północno-zachodnie rubieże Polski, by już po raz szósty, jeden z weekendów złotej polskiej jesieni spędzić w Świnoujściu. Celem podróży były potyczki skrablowe, ale jak się później okazało, również i wieczorne pląsy oraz nocne spacery po plaży.

Grających, tańczących i spacerujących w tym roku było prawie tylu samo co w ostatnich 5 latach (zadziwiająca regularność: 2014 — 46, 2015 — 45, 2016 — 46, 2017 — 47 oraz 2018 — 47 !). W sobotę zostali oni wszyscy przywitani przez Wiceprezydenta Pawła Sujkę, który wraz z Prezydentem Januszem Żmurkiewiczem w niedzielę zakończył turniej wręczając puchary i nagrody najlepszym.

Turniej rozpoczął się zaskakującymi porażkami Łukasza Tuszyńskiego oraz Jakuba Zaryńskiego (odpowiednio turniejowej "czwórki" i "piątki"). A niespodziewanie już w drugiej serii gier zagrali ze sobą najsilniejsi rankingowo, czyli Dawid Pikul oraz Miłosz Wrzałek. Miłosz tę partię wygrał, podobnie jak i kilka kolejnych. Jego passę zakończył w szóstej rundzie Paweł Pogorzelski z Warszawy, który samodzielnie objął przodownictwo w turnieju. Niestety przegrana z Dawidem Pikulem spowodowała, że nie udało mu się zakończyć soboty z kompletem wygranych. Jednakże nie strąciło go to z fotela lidera.
Za nim, również z 6 pkt byli Dawid Pikul oraz Łukasz Tuszyński, a dalej podążała ośmioosobowa ekipa pościgowa — każdy po 5 pkt.

W niedzielę Paweł grał w kratkę, ale ostatecznie wylądował na dobrej, piątej pozycji. Jego słabszą formę wykorzystał Dawid, by przodować stawce przez dwie rundy (do momentu porażki z Bartoszem Bartczakiem). To potknięcie z kolei wykorzystał Łukasz Tuszyński, który od tego momentu prowadził do samej finałowej rozgrywki. Jednak doskonała pogoń Roberta Duczemińskiego, który w niedzielę wygrał wszystkie partie (włączając finałową z Łukaszem), dała mu tryumf w turnieju z 10 dużymi pkt. Za jego plecami z 9 pkt znaleźli się Łukasz Tuszyński, Dawid Pikul oraz Dariusz Białobrzewski. A punkt mniej zdobyli Paweł Pogorzelski, Maciej Grąbczewski, Mariusz Skrobosz oraz Miłosz Wrzałek. Dawid Pikul dzięki trzeciej lokacie, wygrał Mistrzostwa Regionu Północny Zachód i automatycznie awansował do fazy finałowej Mistrzostw Polski 2018.

Wspomniany na początku Jakub Zaryński był daleko w generalce, ale zgarnął nagrodę za wyraz ze ŚCIE (KOPIŚCIE) oraz podzielił się premią z Robertem Duczemińskim w konkursie na najdroższy ruch (obydwaj ustrzelili 149 pkt.).

Pozostali wyróżnieni to:
- Natalia Woźniak — najlepsza kobieta (10 miejsce),
- Dariusz Białobrzewski — skok na fali,
- Robert Duczemiński — najwyższe przewyższenie rankingu.

Na koniec wylosowano nagrody rzeczowe, które otrzymali:
- Maciej Kuć — weekend dla dwóch osób w Słonecznych Pokojach w Dziwnówku,
- Tadeusz Kondej — rejs do Kopenhagi ufundowany przez Biuro Turystyki Skandynawskiej FREGATA,
- Krystyna Czajkowska – rejs dla 2 osób po 44 świnoujskich wyspach, ufundowane również przez BTS FREGATA,
- Krystyna Drynkowska oraz Łukasz Przyszlak – voucher na masaże w Hotelu Trzy Wyspy.

Tak bogaty wachlarz nagród, to zasługa Beaty Kiżewskiej, Jadwigi Szczurowskiej oraz Tadeusza Kondeja, którzy z ramienia klubu Sonata Scrabble znakomicie zorganizowali (jak co roku) turniej. Niebagatelną pomoc przekazał Urząd Miasta Świnoujście oraz Miejski Dom Kultury, a Cafe Sonata zapewniała pyszne ciasta i pączki (i nie tylko) przez cały weekend.
Specjalne podziękowania należą się Marcinowi GauerowiElżbiecie Fitał z siostrzanego klubu z Kołobrzegu: Marcin przywiózł dla wszystkich uczestników pamiątkowe karty ze zdjęciami Świnoujścia, a Ela stanowiła podporę podczas bankietu, za co cały Klub Sonata Scrabble serdecznie dziękuje.

Kończąc relację mam nadzieję, na spotkanie w przyszłym roku. I chciałbym, by te wspaniałe warunki przyciągnęły minimum 50 osób.
Challenge accepted?
relacja: Grzegorz Wiączkowski
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
V Otwarte Mistrzostwa Świnoujścia w Scrabble
IV Mistrzostwa Świnoujścia
III Mistrzostwa Świnoujścia o Puchar Prezydenta Miasta


Rodzaj turniejuotwarty
Sposób rozgrywanialiczba rund: 12
system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
20 minut dla gracza na partię
Miejsce rozgrywekOśrodek Szkoleniowo – Wypoczynkowy Centrum Usług Logistycznych RYBITWA
ul. Słowackiego 4/6, 72-600 Świnoujście
Obrońca tytułuKamil Górka
SędziaGrzegorz Wiączkowski
HarmonogramSobota, 20 października (7 rund)
11:00 — 11:30 — zapisy do turnieju
12:00 — 15:00 — rozpoczęcie turnieju i rundy I-III
15:00-16:00 — przerwa obiadowa
16:00 — 20:00 — rundy IV-VII
21:00 — kolacja i bankiet dla sponsorów i uczestników

Niedziela, 21 października (5 rund)
9:00 — 14:00 — rundy VIII-XII
14:30 — rozdanie nagród, uroczyste zakończenie turnieju
15:00 — obiad
Wpisowe25 zł za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 15 zł za dzień
młodzież szkolna — 10 zł za dzień (do szkoły średniej włącznie)
debiutanci — bez opłat
Dojazdhttp://swinoujscie.cul.com.pl
WyżywienieCiepłe i zimne napoje oraz pyszne ciasto (Kawiarnia SONATA) serwowane w trakcie turnieju.
Dla osób przyjezdnych, korzystających z noclegu na hasło „turniej” pakiet:
nocleg, obiad w sobotę, śniadanie i obiad w niedzielę w cenie promocyjnej 110 zł.
Nocleg ze śniadaniem: 70 zł
2 x obiad (sobota, niedziela): 40 zł
Organizator zaprasza uczestników turnieju na bankiet, na którym serwowane będą dania ciepłe i zimne przekąski. Opłata za ww. kolację dla osób towarzyszącym uczestnikom turnieju w symbolicznej wysokości: 10 zł.
NoclegiOśrodek Szkoleniowo – Wypoczynkowy Centrum Usług Logistycznych RYBITWA
ul. Słowackiego 4/6, 72-600 Świnoujście
http://swinoujscie.cul.com.pl
NagrodyPuchary Prezydenta Miasta Świnoujście dla najlepszej trójki
Uwaga! Pula nagród została powiększona!
Nagrody finansowe:
I miejsce — 750 zł
II miejsce — 600 zł
III miejsce — 400 zł
IV miejsce — 300 zł
V miejsce — 250 zł
najlepszy debiut — 160 zł
za „skok na fali” — 200 zł
za słowo z „ście” — 200 zł
dla najlepszej kobiety — 200 zł
za największe przewyższenie rankingu — 200 zł

Weekend dla dwóch osób w Słonecznych Pokojach w Dziwnówku
Nagrody w wybranych kategoriach i tradycyjnie nagrody rzeczowe od sponsorów za konkursy dodatkowe, nagrody rzeczowe dla wszystkich: ładne, miłe i praktyczne — do wyboru
Nagrody losowane — każdego może spotkać miła niespodzianka.
Dodatkowe atrakcjeTradycyjnie: bankiet, kolacja, a także tańce i swawole oraz niespodzianki — oprawę muzyczną przygotuje DJ Marcin.
Zgłoszenia uczestnikówpokaż listę uczestników
Lp.Imię i nazwiskoMiastoInne
1 Dariusz Kuć Stargardczłonek PFS
2 Bartosz Bartczak Poznańczłonek PFS
3 Dorota Kuć Stargardczłonek PFS
4 Beata Kiżewska Świnoujściezwykły uczestnik
5 Łukasz Tuszyński  Chłopowoczłonek PFS
6 Anna Arana Kołobrzeg członek PFS
7 Jadwiga Szczurowska Świnoujście zwykły uczestnik
8 Iwona Wieluńska Kołobrzeg członek PFS
9 Maciej Kuć Stargardczłonek PFS
10 Elżbieta Fitał Kołobrzegzwykły uczestnik
11 Tadeusz Kondej Śeinoujściezwykły uczestnik
12 Małgorzata Szmuksta Szczecinczłonek PFS
13 Sławomir Piotrowski  Deszcznoczłonek PFS
14 Artur Wawrzynowski Żukowozwykły uczestnik
15 Jakub Zaryński Świnoujścieczłonek PFS
16 Mariusz Skrobosz Warszawaczłonek PFS
17 Miłosz Wrzałek Warszawaczłonek PFS
18 Monika Gawron-Cieślik Szczecinczłonek PFS
19 Karolina Urbańska Poznańczłonek PFS
20 Marcin Gauer😎 Kołobrzegmłodzież
21 Ryszard Pliszka Szczecinzwykły uczestnik
22 Natalia Woźniak Dziwnówekczłonek PFS
23 Agata Kuć Poznańczłonek PFS
24 Łukasz Przyszlak Świnoujściezwykły uczestnik
25 Ala Bialobrzewska Gdyniaczłonek PFS
26 Anna Strugała Świnoujścieczłonek PFS
27 Krystyna Czajkowska Kołobrzegczłonek PFS
28 Maria Wieczorek Kołobrzegzwykły uczestnik
29 Mieczysław Pastuszak Gdyniaczłonek PFS
30 Teresa Balewska Redaczłonek PFS
31 Robert Duczemiński Gorzów Wlkp.zwykły uczestnik
32 Lidia Żywna Gdyniaczłonek PFS
33 Jolanta Olczak Kołobrzegzwykły uczestnik
34 Paweł Wdziękonski Świnoujściezwykły uczestnik
35 Dawid Pikul Poznańczłonek PFS
36 Jacek Mańko Poznańczłonek PFS
37 Barbara Wiśniewska Gdańskczłonek PFS
38 Alicja Grąbczewska Szczecinzwykły uczestnik
39 Maciej Grąbczewski Szczecinzwykły uczestnik
40 Adam Kaczyński Świnoujściezwykły uczestnik
41 Paweł Pogorzelski Olsztynzwykły uczestnik
42 Darek Białobrzewski Gdyniaczłonek PFS
43 Irek Moralewicz Goleniówzwykły uczestnik
44 Dominika Worona Policezwykły uczestnik
Organizatorzy Paweł Wdziękoński, tel. 603-094-433, Beata Kiżewska tel. 609-143-413, Jadwiga Szczurowska tel. 503-653-435
Sponsorzy  

Perkun S.C.
Emilia i Łukasz Przyszlak
Jubiler MALWA Janusz Sójka
MAJSTEREK Dorota I Jeremi Waroch
DJ Marcin
Oprawa graficzna: hugmun.studio@gmail.com


Wyniki turnieju VI Otwarte Mistrzostwa Świnoujścia w Scrabble

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Robert          Duczemiński          Gorzów Wielkopolski    136.33     10.0     4917     2014      768
  2 Łukasz          Tuszyński            Chłopowo               151.61      9.0     4945     1853      993
  3 Dawid           Pikul                Poznań                 153.39      9.0     4844     1886      281
  4 Dariusz         Białobrzewski        Gdynia                 129.06      9.0     4602     1752      490
  5 Paweł           Pogorzelski          Warszawa               139.72      8.0     5014     1801      754
  6 Maciej          Grąbczewski          Szczecin               147.19      8.0     4917     1627      713
  7 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               152.00      8.0     4752     1858      414
  8 Miłosz          Wrzałek              Warszawa               152.37      8.0     4708     1813      341
  9 Dariusz         Kuć                  Stargard               139.47      7.0     5022     1678      460
 10 Natalia         Woźniak              Dziwnówek              140.34      7.0     4991     1546      706
 11 Alicja          Grąbczewska          Szczecin               133.87      7.0     4885     1635      406
 12 Sławomir        Piotrowski           Deszczno               133.60      7.0     4812     1595      295
 13 Jacek           Mańko                Poznań                 133.21      7.0     4782     1619      431
 14 Bartosz         Bartczak             Poznań                 111.31      7.0     4676     1658      461
 15 Karolina        Urbańska             Poznań                 117.01      7.0     4543     1542       24
 16 Ireneusz        Moralewicz           Goleniów               139.97      7.0     4523     1623       67
 17 Dominika        Worona               Police                 114.64      7.0     4434     1559       19
 18 Maciej          Kuć                  Stargard               123.93      7.0     4410     1625       89
 19 Małgorzata      Szmuksta             Szczecin               127.04      7.0     4249     1642      154
 20 Jakub           Zaryński             Świnoujście            149.34      6.0     4581     1443      257
 21 Mieczysław      Pastuszak            Gdynia                 123.38      6.0     4514     1509      169
 22 Beata           Kiżewska             Świnoujście            113.85      6.0     4497     1369      338
 23 Dorota          Kuć                  Stargard               127.03      6.0     4466     1490      -71
 24 Łukasz          Przyszlak            Świnoujście            120.29      6.0     4452     1349       81
 25 Paweł           Wdziękoński          Świnoujście            123.06      6.0     4334     1515     -144
 26 Anna            Arana                Kołobrzeg              113.20      6.0     4281     1527     -282
 27 Patrycja        Skibska              Warszawa               110.15      6.0     4227     1456     -409
 28 Monika          Gawron-Cieślik       Szczecin               128.65      6.0     4204     1457     -194
 29 Jadwiga         Szczurowska          Świnoujście            105.39      6.0     4204     1419     -373
 30 Barbara         Wiśniewska           Gdańsk                 100.00      5.5     4038     1211      131
 31 Jolanta         Olczak               Kołobrzeg              100.00      5.5     3990     1182      149
 32 Agata           Kuć                  Stargard               126.39      5.0     4522     1313       47
 33 Iwona           Wieluńska            Kołobrzeg              115.26      5.0     4375     1345      104
 34 Ala             Białobrzewska        Gdynia                 120.37      5.0     4281     1294      189
 35 Marcin          Gauer                Kołobrzeg              100.00      5.0     4114     1357     -354
 36 Krystyna        Drynkowska           Świnoujście            100.00      5.0     4030     1186       33
 37 Artur           Wawrzynowski         Żukowo                 119.03      4.5     4082     1110      -58
 38 Krystyna        Czajkowska           Kołobrzeg              100.00      4.5     3896     1058       57
 39 Teresa          Balewska             Reda                   100.00      4.5     3893     1114       37
 40 Małgorzata      Wesołowska           Kołobrzeg              100.00      4.5     3816     1071      104
 41 Adam            Kaczyński            Świnoujście            100.00      4.0     3980     1155       -7
 42 Lidia           Żywna                Gdynia                 105.32      3.5     3946     1074     -137
 43 Ryszard         Pliszka              Szczecin               100.00      3.5     3855      961       57
 44 Anna            Strugała             Świnoujście            100.00      3.5     3378      963    -1095
 45 Tadeusz         Kondej               Świnoujście            100.00      2.5     3717      802     -339
 46 Maria           Wieczorek            Kołobrzeg              100.00      2.5     3273      851    -1191
 47 Elżbieta        Fitał                Kołobrzeg              100.00      2.5     3144      945    -1365
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju VI Otwarte Mistrzostwa Świnoujścia w Scrabble



	Dawid Pikul 153.39 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Łukasz         Przyszlak             120.29 +  416: 289  170
    2     1 Miłosz         Wrzałek               152.37 -  406: 427  102
    3    10 Teresa         Balewska              100.00 +  402: 314  150
    4    10 Marcin         Gauer                 100.00 +  533: 279  150
    5     5 Agata          Kuć                   126.39 +  426: 382  176
    6     2 Robert         Duczemiński           136.33 +  383: 367  186
    7     1 Paweł          Pogorzelski           139.72 +  463: 364  190
    8     2 Dariusz        Kuć                   139.47 +  418: 411  189
    9     1 Łukasz         Tuszyński             151.61 +  411: 289  202
   10     1 Bartosz        Bartczak              111.31 -  272: 491   61
   11     2 Mariusz        Skrobosz              152.00 -  331: 587  102
   12     2 Mariusz        Skrobosz              152.00 +  383: 363  202
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1880  / 12 156.67




	Miłosz Wrzałek 152.37 Warszawa                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Artur          Wawrzynowski          119.03 +  514: 287  169
    2     1 Dawid          Pikul                 153.39 +  427: 406  203
    3     3 Iwona          Wieluńska             115.26 +  375: 320  165
    4     1 Jacek          Mańko                 133.21 +  454: 288  183
    5     2 Natalia        Woźniak               140.34 +  484: 325  190
    6     1 Paweł          Pogorzelski           139.72 -  345: 449   90
    7     3 Dariusz        Kuć                   139.47 -  345: 378   89
    8     3 Paweł          Wdziękoński           123.06 +  370: 334  173
    9     3 Mariusz        Skrobosz              152.00 +  381: 345  202
   10     3 Łukasz         Tuszyński             151.61 -  302: 432  102
   11     3 Robert         Duczemiński           136.33 -  276: 443   86
   12     6 Bartosz        Bartczak              111.31 +  435: 360  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1813  / 12 151.08




	Mariusz Skrobosz 152.00 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Karolina       Urbańska              117.01 +  435: 282  167
    2    11 Małgorzata     Szmuksta              127.04 +  422: 346  177
    3     6 Sławomir       Piotrowski            133.60 +  419: 394  184
    4     2 Paweł          Pogorzelski           139.72 -  390: 433   90
    5     8 Ireneusz       Moralewicz            139.97 +  372: 349  190
    6     3 Jacek          Mańko                 133.21 +  384: 350  183
    7     2 Łukasz         Tuszyński             151.61 -  298: 369  102
    8     5 Alicja         Grąbczewska           133.87 +  355: 351  184
    9     3 Miłosz         Wrzałek               152.37 -  345: 381  102
   10     5 Mieczysław     Pastuszak             123.38 +  382: 369  173
   11     2 Dawid          Pikul                 153.39 +  587: 331  203
   12     2 Dawid          Pikul                 153.39 -  363: 383  103
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1858  / 12 154.83




	Łukasz Tuszyński 151.61 Chłopowo                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Iwona          Wieluńska             115.26 -  341: 402   65
    2    16 Anna           Strugała              100.00 +  457: 278  150
    3    13 Elżbieta       Fitał                 100.00 +  495: 188  150
    4     5 Małgorzata     Szmuksta              127.04 +  347: 319  177
    5     3 Dariusz        Kuć                   139.47 +  502: 408  189
    6     4 Maciej         Kuć                   123.93 +  479: 307  174
    7     2 Mariusz        Skrobosz              152.00 +  369: 298  202
    8     1 Paweł          Pogorzelski           139.72 +  429: 344  190
    9     1 Dawid          Pikul                 153.39 -  289: 411  103
   10     3 Miłosz         Wrzałek               152.37 +  432: 302  202
   11     1 Bartosz        Bartczak              111.31 +  450: 298  161
   12     1 Robert         Duczemiński           136.33 -  355: 397   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1849  / 12 154.08




	Jakub Zaryński 149.34 Świnoujście              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Dominika       Worona                114.64 -  295: 355   65
    2    19 Małgorzata     Wesołowska            100.00 +  372: 305  150
    3     8 Ala            Białobrzewska         120.37 +  409: 357  170
    4     9 Dorota         Kuć                   127.03 +  421: 290  177
    5     6 Jacek          Mańko                 133.21 -  396: 422   83
    6     7 Alicja         Grąbczewska           133.87 +  452: 333  184
    7     7 Małgorzata     Szmuksta              127.04 -  284: 312   77
    8     8 Maciej         Grąbczewski           147.19 -  363: 412   97
    9    15 Karolina       Urbańska              117.01 -  300: 502   67
   10    15 Teresa         Balewska              100.00 +  414: 276  150
   11    13 Patrycja       Skibska               110.15 -  424: 426   60
   12    13 Anna           Arana                 113.20 +  451: 334  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1443  / 12 120.25




	Maciej Grąbczewski 147.19 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Beata          Kiżewska              113.85 +  417: 373  164
    2    12 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  353: 328  150
    3     4 Maciej         Kuć                   123.93 -  347: 441   74
    4     7 Robert         Duczemiński           136.33 -  306: 506   86
    5    17 Jadwiga        Szczurowska           105.39 -  416: 435   55
    6    15 Elżbieta       Fitał                 100.00 +  519: 192  150
    7    12 Marcin         Gauer                 100.00 +  440: 289  150
    8     8 Jakub          Zaryński              149.34 +  412: 363  199
    9     5 Dariusz        Białobrzewski         129.06 -  341: 448   79
   10     9 Paweł          Wdziękoński           123.06 +  432: 301  173
   11     7 Anna           Arana                 113.20 +  489: 212  163
   12     5 Sławomir       Piotrowski            133.60 +  445: 316  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1627  / 12 135.58




	Natalia Woźniak 140.34 Dziwnówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Anna           Arana                 113.20 +  509: 298  163
    2     2 Iwona          Wieluńska             115.26 -  337: 374   65
    3     9 Jolanta        Olczak                100.00 +  588: 249  150
    4     4 Sławomir       Piotrowski            133.60 +  437: 427  184
    5     2 Miłosz         Wrzałek               152.37 -  325: 484  102
    6     6 Paweł          Wdziękoński           123.06 -  359: 424   73
    7     9 Bartosz        Bartczak              111.31 -  351: 379   61
    8    13 Marcin         Gauer                 100.00 +  397: 299  150
    9    10 Jadwiga        Szczurowska           105.39 +  405: 295  155
   10     8 Maciej         Kuć                   123.93 +  386: 353  174
   11     6 Ireneusz       Moralewicz            139.97 +  571: 296  190
   12     3 Dariusz        Białobrzewski         129.06 -  326: 407   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1546  / 12 128.83




	Ireneusz Moralewicz 139.97 Goleniów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Bartosz        Bartczak              111.31 +  354: 350  161
    2    10 Robert         Duczemiński           136.33 +  402: 374  186
    3     5 Alicja         Grąbczewska           133.87 +  401: 348  184
    4     3 Maciej         Kuć                   123.93 -  310: 401   74
    5     8 Mariusz        Skrobosz              152.00 -  349: 372  102
    6    11 Anna           Arana                 113.20 -  333: 368   63
    7    11 Jadwiga        Szczurowska           105.39 +  501: 259  155
    8     7 Jacek          Mańko                 133.21 +  379: 363  183
    9     7 Paweł          Wdziękoński           123.06 +  343: 330  173
   10     4 Dariusz        Białobrzewski         129.06 -  382: 423   79
   11     6 Natalia        Woźniak               140.34 -  296: 571   90
   12    11 Paweł          Wdziękoński           123.06 +  473: 297  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1623  / 12 135.25




	Paweł Pogorzelski 139.72 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Patrycja       Skibska               110.15 +  480: 325  160
    2     5 Elżbieta       Fitał                 100.00 +  526: 255  150
    3     1 Dorota         Kuć                   127.03 +  413: 395  177
    4     2 Mariusz        Skrobosz              152.00 +  433: 390  202
    5     1 Maciej         Kuć                   123.93 +  413: 290  174
    6     1 Miłosz         Wrzałek               152.37 +  449: 345  202
    7     1 Dawid          Pikul                 153.39 -  364: 463  103
    8     1 Łukasz         Tuszyński             151.61 -  344: 429  102
    9     2 Małgorzata     Szmuksta              127.04 +  525: 307  177
   10     2 Robert         Duczemiński           136.33 -  317: 364   86
   11     4 Dariusz        Białobrzewski         129.06 -  333: 340   79
   12     4 Dariusz        Kuć                   139.47 +  417: 357  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1801  / 12 150.08




	Dariusz Kuć 139.47 Stargard

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Jadwiga        Szczurowska           105.39 +  483: 340  155
    2     4 Alicja         Grąbczewska           133.87 -  416: 498   84
    3     7 Adam           Kaczyński             100.00 +  391: 308  150
    4     6 Monika         Gawron-Cieślik        128.65 +  541: 270  179
    5     3 Łukasz         Tuszyński             151.61 -  408: 502  102
    6     5 Dorota         Kuć                   127.03 +  469: 314  177
    7     3 Miłosz         Wrzałek               152.37 +  378: 345  202
    8     2 Dawid          Pikul                 153.39 -  411: 418  103
    9     4 Robert         Duczemiński           136.33 -  388: 459   86
   10     6 Małgorzata     Szmuksta              127.04 +  375: 305  177
   11     5 Mieczysław     Pastuszak             123.38 +  405: 386  173
   12     4 Paweł          Pogorzelski           139.72 -  357: 417   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1678  / 12 139.83




	Robert Duczemiński 136.33 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Lidia          Żywna                 105.32 +  439: 320  155
    2    10 Ireneusz       Moralewicz            139.97 -  374: 402   90
    3    11 Patrycja       Skibska               110.15 +  452: 350  160
    4     7 Maciej         Grąbczewski           147.19 +  506: 306  197
    5     4 Mieczysław     Pastuszak             123.38 +  362: 354  173
    6     2 Dawid          Pikul                 153.39 -  367: 383  103
    7     4 Maciej         Kuć                   123.93 +  357: 303  174
    8     4 Monika         Gawron-Cieślik        128.65 +  397: 395  179
    9     4 Dariusz        Kuć                   139.47 +  459: 388  189
   10     2 Paweł          Pogorzelski           139.72 +  364: 317  190
   11     3 Miłosz         Wrzałek               152.37 +  443: 276  202
   12     1 Łukasz         Tuszyński             151.61 +  397: 355  202
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2014  / 12 167.83




	Alicja Grąbczewska 133.87 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Teresa         Balewska              100.00 +  391: 310  150
    2     4 Dariusz        Kuć                   139.47 +  498: 416  189
    3     5 Ireneusz       Moralewicz            139.97 -  348: 401   90
    4     8 Iwona          Wieluńska             115.26 +  442: 367  165
    5     7 Sławomir       Piotrowski            133.60 -  419: 432   84
    6     7 Jakub          Zaryński              149.34 -  333: 452   99
    7    10 Patrycja       Skibska               110.15 +  525: 317  160
    8     5 Mariusz        Skrobosz              152.00 -  351: 355  102
    9     9 Dorota         Kuć                   127.03 +  402: 352  177
   10     7 Anna           Arana                 113.20 -  369: 417   63
   11    10 Monika         Gawron-Cieślik        128.65 +  401: 265  179
   12     7 Małgorzata     Szmuksta              127.04 +  406: 395  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1635  / 12 136.25




	Sławomir Piotrowski 133.60 Deszczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  355: 273  150
    2     8 Mieczysław     Pastuszak             123.38 +  397: 361  173
    3     6 Mariusz        Skrobosz              152.00 -  394: 419  102
    4     4 Natalia        Woźniak               140.34 -  427: 437   90
    5     7 Alicja         Grąbczewska           133.87 +  432: 419  184
    6     8 Dariusz        Białobrzewski         129.06 -  306: 408   79
    7    13 Lidia          Żywna                 105.32 +  368: 338  155
    8    10 Bartosz        Bartczak              111.31 -  357: 463   61
    9    13 Patrycja       Skibska               110.15 +  445: 302  160
   10    10 Monika         Gawron-Cieślik        128.65 +  440: 314  179
   11     8 Dominika       Worona                114.64 +  575: 338  165
   12     5 Maciej         Grąbczewski           147.19 -  316: 445   97
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1595  / 12 132.92




	Jacek Mańko 133.21 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Krystyna       Drynkowska            100.00 +  442: 309  150
    2     9 Dominika       Worona                114.64 +  506: 281  165
    3     2 Agata          Kuć                   126.39 +  488: 362  176
    4     1 Miłosz         Wrzałek               152.37 -  288: 454  102
    5     6 Jakub          Zaryński              149.34 +  422: 396  199
    6     3 Mariusz        Skrobosz              152.00 -  350: 384  102
    7     5 Paweł          Wdziękoński           123.06 -  315: 327   73
    8     7 Ireneusz       Moralewicz            139.97 -  363: 379   90
    9    11 Łukasz         Przyszlak             120.29 -  365: 452   70
   10    11 Beata          Kiżewska              113.85 +  393: 336  164
   11    11 Jadwiga        Szczurowska           105.39 +  450: 301  155
   12     8 Mieczysław     Pastuszak             123.38 +  400: 370  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1619  / 12 134.92




	Dariusz Białobrzewski 129.06 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Elżbieta       Fitał                 100.00 -  330: 388   50
    2    18 Anna           Arana                 113.20 +  401: 384  163
    3    15 Dominika       Worona                114.64 -  343: 396   65
    4    16 Jolanta        Olczak                100.00 +  351: 314  150
    5    16 Maria          Wieczorek             100.00 +  459: 274  150
    6     8 Sławomir       Piotrowski            133.60 +  408: 306  184
    7     6 Mieczysław     Pastuszak             123.38 -  318: 369   73
    8    12 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  374: 299  150
    9     5 Maciej         Grąbczewski           147.19 +  448: 341  197
   10     4 Ireneusz       Moralewicz            139.97 +  423: 382  190
   11     4 Paweł          Pogorzelski           139.72 +  340: 333  190
   12     3 Natalia        Woźniak               140.34 +  407: 326  190
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1752  / 12 146.00




	Monika Gawron-Cieślik 128.65 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Marcin         Gauer                 100.00 +  369: 323  150
    2     6 Dorota         Kuć                   127.03 -  336: 377   77
    3    16 Ryszard        Pliszka               100.00 +  430: 288  150
    4     6 Dariusz        Kuć                   139.47 -  270: 541   89
    5     9 Ala            Białobrzewska         120.37 +  393: 348  170
    6    12 Bartosz        Bartczak              111.31 +  365: 301  161
    7     8 Anna           Arana                 113.20 +  370: 311  163
    8     4 Robert         Duczemiński           136.33 -  395: 397   86
    9     8 Mieczysław     Pastuszak             123.38 -  370: 378   73
   10    10 Sławomir       Piotrowski            133.60 -  314: 440   84
   11    10 Alicja         Grąbczewska           133.87 -  265: 401   84
   12    15 Ala            Białobrzewska         120.37 +  327: 293  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1457  / 12 121.42




	Małgorzata Szmuksta 127.04 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Adam           Kaczyński             100.00 +  353: 312  150
    2    11 Mariusz        Skrobosz              152.00 -  346: 422  102
    3    18 Maria          Wieczorek             100.00 +  438: 250  150
    4     5 Łukasz         Tuszyński             151.61 -  319: 347  102
    5    15 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  385: 307  150
    6    10 Agata          Kuć                   126.39 +  341: 305  176
    7     7 Jakub          Zaryński              149.34 +  312: 284  199
    8     6 Mieczysław     Pastuszak             123.38 +  386: 296  173
    9     2 Paweł          Pogorzelski           139.72 -  307: 525   90
   10     6 Dariusz        Kuć                   139.47 -  305: 375   89
   11     9 Dorota         Kuć                   127.03 +  362: 266  177
   12     7 Alicja         Grąbczewska           133.87 -  395: 406   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1642  / 12 136.83




	Dorota Kuć 127.03 Stargard 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Tadeusz        Kondej                100.00 +  465: 365  150
    2     6 Monika         Gawron-Cieślik        128.65 +  377: 336  179
    3     1 Paweł          Pogorzelski           139.72 -  395: 413   90
    4     9 Jakub          Zaryński              149.34 -  290: 421   99
    5    11 Lidia          Żywna                 105.32 +  372: 300  155
    6     5 Dariusz        Kuć                   139.47 -  314: 469   89
    7    16 Ala            Białobrzewska         120.37 +  444: 297  170
    8    11 Anna           Arana                 113.20 +  352: 332  163
    9     9 Alicja         Grąbczewska           133.87 -  352: 402   84
   10    13 Karolina       Urbańska              117.01 +  478: 399  167
   11     9 Małgorzata     Szmuksta              127.04 -  266: 362   77
   12     9 Karolina       Urbańska              117.01 -  361: 441   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1490  / 12 124.17




	Agata Kuć 126.39 Stargard

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Jolanta        Olczak                100.00 +  395: 326  150
    2     3 Ala            Białobrzewska         120.37 +  394: 370  170
    3     2 Jacek          Mańko                 133.21 -  362: 488   83
    4    12 Lidia          Żywna                 105.32 +  446: 334  155
    5     5 Dawid          Pikul                 153.39 -  382: 426  103
    6    10 Małgorzata     Szmuksta              127.04 -  305: 341   77
    7    14 Artur          Wawrzynowski          119.03 +  446: 343  169
    8     9 Maciej         Kuć                   123.93 -  326: 357   74
    9    12 Dominika       Worona                114.64 -  372: 378   65
   10    14 Marcin         Gauer                 100.00 -  350: 386   50
   11    15 Karolina       Urbańska              117.01 -  337: 436   67
   12    19 Adam           Kaczyński             100.00 +  407: 290  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1313  / 12 109.42




	Maciej Kuć 123.93 Stargard

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Ryszard        Pliszka               100.00 +  459: 298  150
    2     7 Paweł          Wdziękoński           123.06 +  436: 390  173
    3     4 Maciej         Grąbczewski           147.19 +  441: 347  197
    4     3 Ireneusz       Moralewicz            139.97 +  401: 310  190
    5     1 Paweł          Pogorzelski           139.72 -  290: 413   90
    6     4 Łukasz         Tuszyński             151.61 -  307: 479  102
    7     4 Robert         Duczemiński           136.33 -  303: 357   86
    8     9 Agata          Kuć                   126.39 +  357: 326  176
    9     6 Bartosz        Bartczak              111.31 -  311: 474   61
   10     8 Natalia        Woźniak               140.34 -  353: 386   90
   11    16 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  368: 270  150
   12    12 Patrycja       Skibska               110.15 +  384: 271  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1625  / 12 135.42




	Mieczysław Pastuszak 123.38 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Anna           Strugała              100.00 +  451: 307  150
    2     8 Sławomir       Piotrowski            133.60 -  361: 397   84
    3    12 Krystyna       Drynkowska            100.00 +  373: 355  150
    4    11 Dominika       Worona                114.64 +  453: 311  165
    5     4 Robert         Duczemiński           136.33 -  354: 362   86
    6     9 Iwona          Wieluńska             115.26 +  354: 352  165
    7     6 Dariusz        Białobrzewski         129.06 +  369: 318  179
    8     6 Małgorzata     Szmuksta              127.04 -  296: 386   77
    9     8 Monika         Gawron-Cieślik        128.65 +  378: 370  179
   10     5 Mariusz        Skrobosz              152.00 -  369: 382  102
   11     5 Dariusz        Kuć                   139.47 -  386: 405   89
   12     8 Jacek          Mańko                 133.21 -  370: 400   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1509  / 12 125.75




	Paweł Wdziękoński 123.06 Świnoujście

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Małgorzata     Wesołowska            100.00 +  364: 329  150
    2     7 Maciej         Kuć                   123.93 -  390: 436   74
    3    14 Lidia          Żywna                 105.32 -  336: 365   55
    4    15 Łukasz         Przyszlak             120.29 +  413: 345  170
    5    12 Marcin         Gauer                 100.00 +  392: 391  150
    6     6 Natalia        Woźniak               140.34 +  424: 359  190
    7     5 Jacek          Mańko                 133.21 +  327: 315  183
    8     3 Miłosz         Wrzałek               152.37 -  334: 370  102
    9     7 Ireneusz       Moralewicz            139.97 -  330: 343   90
   10     9 Maciej         Grąbczewski           147.19 -  301: 432   97
   11    12 Beata          Kiżewska              113.85 +  426: 320  164
   12    11 Ireneusz       Moralewicz            139.97 -  297: 473   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1515  / 12 126.25




	Ala Białobrzewska 120.37 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Maria          Wieczorek             100.00 +  504: 215  150
    2     3 Agata          Kuć                   126.39 -  370: 394   76
    3     8 Jakub          Zaryński              149.34 -  357: 409   99
    4    13 Adam           Kaczyński             100.00 +  327: 295  150
    5     9 Monika         Gawron-Cieślik        128.65 -  348: 393   79
    6    14 Lidia          Żywna                 105.32 -  350: 387   55
    7    16 Dorota         Kuć                   127.03 -  297: 444   77
    8    18 Patrycja       Skibska               110.15 -  304: 359   60
    9    22 Anna           Strugała              100.00 +  386: 255  150
   10    19 Ryszard        Pliszka               100.00 +  376: 282  150
   11    18 Artur          Wawrzynowski          119.03 +  369: 332  169
   12    15 Monika         Gawron-Cieślik        128.65 -  293: 327   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1294  / 12 107.83




	Łukasz Przyszlak 120.29 Świnoujście

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Dawid          Pikul                 153.39 -  289: 416  103
    2    20 Jolanta        Olczak                100.00 -  294: 335   50
    3    23 Tadeusz        Kondej                100.00 +  370: 330  150
    4    15 Paweł          Wdziękoński           123.06 -  345: 413   73
    5    21 Ryszard        Pliszka               100.00 +  359: 304  150
    6    13 Jadwiga        Szczurowska           105.39 -  411: 444   55
    7    18 Małgorzata     Wesołowska            100.00 +  505: 231  150
    8    16 Lidia          Żywna                 105.32 +  368: 364  155
    9    11 Jacek          Mańko                 133.21 +  452: 365  183
   10    12 Dominika       Worona                114.64 -  309: 434   65
   11    14 Marcin         Gauer                 100.00 +  395: 366  150
   12    10 Dominika       Worona                114.64 -  355: 369   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1349  / 12 112.42




	Artur Wawrzynowski 119.03 Żukowo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Miłosz         Wrzałek               152.37 -  287: 514  102
    2    21 Patrycja       Skibska               110.15 -  298: 322   60
    3    21 Bartosz        Bartczak              111.31 -  314: 425   61
    4    24 PAUZA
    5    23 Adam           Kaczyński             100.00 +  377: 289  150
    6    18 Karolina       Urbańska              117.01 +  471: 301  167
    7    14 Agata          Kuć                   126.39 -  343: 446   76
    8    17 Beata          Kiżewska              113.85 -  265: 505   64
    9    18 Lidia          Żywna                 105.32 +  391: 276  155
   10    18 Barbara        Wiśniewska            100.00 -  294: 343   50
   11    18 Ala            Białobrzewska         120.37 -  332: 369   70
   12    20 Lidia          Żywna                 105.32 +  410: 350  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1110  / 11 100.91




	Karolina Urbańska 117.01 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Mariusz        Skrobosz              152.00 -  282: 435  102
    2    22 Marcin         Gauer                 100.00 -  315: 380   50
    3    20 Anna           Arana                 113.20 -  319: 389   63
    4    23 Beata          Kiżewska              113.85 +  387: 333  164
    5    20 Jolanta        Olczak                100.00 +  416: 389  150
    6    18 Artur          Wawrzynowski          119.03 -  301: 471   69
    7    20 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  352: 350  150
    8    15 Iwona          Wieluńska             115.26 +  393: 296  165
    9    15 Jakub          Zaryński              149.34 +  502: 300  199
   10    13 Dorota         Kuć                   127.03 -  399: 478   77
   11    15 Agata          Kuć                   126.39 +  436: 337  176
   12     9 Dorota         Kuć                   127.03 +  441: 361  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1542  / 12 128.50




	Iwona Wieluńska 115.26 Kołobrzeg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Łukasz         Tuszyński             151.61 +  402: 341  202
    2     2 Natalia        Woźniak               140.34 +  374: 337  190
    3     3 Miłosz         Wrzałek               152.37 -  320: 375  102
    4     8 Alicja         Grąbczewska           133.87 -  367: 442   84
    5    13 Elżbieta       Fitał                 100.00 +  407: 190  150
    6     9 Mieczysław     Pastuszak             123.38 -  352: 354   73
    7    15 Barbara        Wiśniewska            100.00 -  374: 438   50
    8    15 Karolina       Urbańska              117.01 -  296: 393   67
    9    16 Anna           Arana                 113.20 -  308: 332   63
   10    20 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  479: 354  150
   11    17 Teresa         Balewska              100.00 +  422: 282  150
   12    14 Beata          Kiżewska              113.85 -  274: 433   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1345  / 12 112.08




	Dominika Worona 114.64 Police

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Jakub          Zaryński              149.34 +  355: 295  199
    2     9 Jacek          Mańko                 133.21 -  281: 506   83
    3    15 Dariusz        Białobrzewski         129.06 +  396: 343  179
    4    11 Mieczysław     Pastuszak             123.38 -  311: 453   73
    5    10 Bartosz        Bartczak              111.31 -  315: 380   61
    6    20 Beata          Kiżewska              113.85 -  349: 397   64
    7    21 Anna           Strugała              100.00 +  451: 194  150
    8    19 Maria          Wieczorek             100.00 +  457: 236  150
    9    12 Agata          Kuć                   126.39 +  378: 372  176
   10    12 Łukasz         Przyszlak             120.29 +  434: 309  170
   11     8 Sławomir       Piotrowski            133.60 -  338: 575   84
   12    10 Łukasz         Przyszlak             120.29 +  369: 355  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1559  / 12 129.92




	Beata Kiżewska 113.85 Świnoujście

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Maciej         Grąbczewski           147.19 -  373: 417   97
    2    13 Adam           Kaczyński             100.00 -  323: 368   50
    3    19 Małgorzata     Wesołowska            100.00 -  281: 363   50
    4    23 Karolina       Urbańska              117.01 -  333: 387   67
    5    22 Krystyna       Drynkowska            100.00 +  372: 356  150
    6    20 Dominika       Worona                114.64 +  397: 349  165
    7    17 Elżbieta       Fitał                 100.00 +  415: 241  150
    8    17 Artur          Wawrzynowski          119.03 +  505: 265  169
    9    14 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  409: 320  150
   10    11 Jacek          Mańko                 133.21 -  336: 393   83
   11    12 Paweł          Wdziękoński           123.06 -  320: 426   73
   12    14 Iwona          Wieluńska             115.26 +  433: 274  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1369  / 12 114.08




	Anna Arana 113.20 Kołobrzeg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Natalia        Woźniak               140.34 -  298: 509   90
    2    18 Dariusz        Białobrzewski         129.06 -  384: 401   79
    3    20 Karolina       Urbańska              117.01 +  389: 319  167
    4    17 Ryszard        Pliszka               100.00 +  389: 313  150
    5    14 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  515: 349  150
    6    11 Ireneusz       Moralewicz            139.97 +  368: 333  190
    7     8 Monika         Gawron-Cieślik        128.65 -  311: 370   79
    8    11 Dorota         Kuć                   127.03 -  332: 352   77
    9    16 Iwona          Wieluńska             115.26 +  332: 308  165
   10     7 Alicja         Grąbczewska           133.87 +  417: 369  184
   11     7 Maciej         Grąbczewski           147.19 -  212: 489   97
   12    13 Jakub          Zaryński              149.34 -  334: 451   99
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1527  / 12 127.25




	Bartosz Bartczak 111.31 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Ireneusz       Moralewicz            139.97 -  350: 354   90
    2    15 Krystyna       Drynkowska            100.00 -  322: 335   50
    3    21 Artur          Wawrzynowski          119.03 +  425: 314  169
    4    14 Teresa         Balewska              100.00 +  433: 356  150
    5    10 Dominika       Worona                114.64 +  380: 315  165
    6    12 Monika         Gawron-Cieślik        128.65 -  301: 365   79
    7     9 Natalia        Woźniak               140.34 +  379: 351  190
    8    10 Sławomir       Piotrowski            133.60 +  463: 357  184
    9     6 Maciej         Kuć                   123.93 +  474: 311  174
   10     1 Dawid          Pikul                 153.39 +  491: 272  203
   11     1 Łukasz         Tuszyński             151.61 -  298: 450  102
   12     6 Miłosz         Wrzałek               152.37 -  360: 435  102
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1658  / 12 138.17




	Patrycja Skibska 110.15 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Paweł          Pogorzelski           139.72 -  325: 480   90
    2    21 Artur          Wawrzynowski          119.03 +  322: 298  169
    3    11 Robert         Duczemiński           136.33 -  350: 452   86
    4    20 Krystyna       Czajkowska            100.00 -  345: 377   50
    5    18 Małgorzata     Wesołowska            100.00 +  379: 371  150
    6    17 Maria          Wieczorek             100.00 +  455: 294  150
    7    10 Alicja         Grąbczewska           133.87 -  317: 525   84
    8    18 Ala            Białobrzewska         120.37 +  359: 304  170
    9    13 Sławomir       Piotrowski            133.60 -  302: 445   84
   10    17 Adam           Kaczyński             100.00 +  376: 282  150
   11    13 Jakub          Zaryński              149.34 +  426: 424  199
   12    12 Maciej         Kuć                   123.93 -  271: 384   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1456  / 12 121.33




	Jadwiga Szczurowska 105.39 Świnoujście

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Dariusz        Kuć                   139.47 -  340: 483   89
    2    17 Ryszard        Pliszka               100.00 -  303: 315   50
    3    22 Anna           Strugała              100.00 -  399: 416   50
    4    22 Tadeusz        Kondej                100.00 +  455: 297  150
    5    17 Maciej         Grąbczewski           147.19 +  435: 416  197
    6    13 Łukasz         Przyszlak             120.29 +  444: 411  170
    7    11 Ireneusz       Moralewicz            139.97 -  259: 501   90
    8    14 Teresa         Balewska              100.00 +  315: 297  150
    9    10 Natalia        Woźniak               140.34 -  295: 405   90
   10    16 Małgorzata     Wesołowska            100.00 +  324: 284  150
   11    11 Jacek          Mańko                 133.21 -  301: 450   83
   12    16 Marcin         Gauer                 100.00 +  334: 302  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1419  / 12 118.25




	Lidia Żywna 105.32 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Robert         Duczemiński           136.33 -  320: 439   86
    2    23 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  321: 294  150
    3    14 Paweł          Wdziękoński           123.06 +  365: 336  173
    4    12 Agata          Kuć                   126.39 -  334: 446   76
    5    11 Dorota         Kuć                   127.03 -  300: 372   77
    6    14 Ala            Białobrzewska         120.37 +  387: 350  170
    7    13 Sławomir       Piotrowski            133.60 -  338: 368   84
    8    16 Łukasz         Przyszlak             120.29 -  364: 368   70
    9    18 Artur          Wawrzynowski          119.03 -  276: 391   69
   10    24 PAUZA
   11    19 Krystyna       Drynkowska            100.00 -  291: 309   50
   12    20 Artur          Wawrzynowski          119.03 -  350: 410   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1074  / 11  97.64




	Teresa Balewska 100.00 Reda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Alicja         Grąbczewska           133.87 -  310: 391   84
    2    14 Tadeusz        Kondej                100.00 +  347: 269  150
    3    10 Dawid          Pikul                 153.39 -  314: 402  103
    4    14 Bartosz        Bartczak              111.31 -  356: 433   61
    5    19 Anna           Strugała              100.00 +  411: 266  150
    6    16 Barbara        Wiśniewska            100.00 -  303: 418   50
    7    19 Adam           Kaczyński             100.00 +  332: 309  150
    8    14 Jadwiga        Szczurowska           105.39 -  297: 315   55
    9    21 Elżbieta       Fitał                 100.00 +  365: 217  150
   10    15 Jakub          Zaryński              149.34 -  276: 414   99
   11    17 Iwona          Wieluńska             115.26 -  282: 422   65
   12    24 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1117  / 11 101.55




	Krystyna Czajkowska 100.00 Kołobrzeg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Sławomir       Piotrowski            133.60 -  273: 355   84
    2    23 Lidia          Żywna                 105.32 -  294: 321   55
    3    24 PAUZA
    4    20 Patrycja       Skibska               110.15 +  377: 345  160
    5    15 Małgorzata     Szmuksta              127.04 -  307: 385   77
    6    19 Marcin         Gauer                 100.00 -  284: 420   50
    7    20 Karolina       Urbańska              117.01 -  350: 352   67
    8    20 Krystyna       Drynkowska            100.00 -  273: 370   50
    9    23 Tadeusz        Kondej                100.00 +  350: 202  150
   10    20 Iwona          Wieluńska             115.26 -  354: 479   65
   11    21 Maria          Wieczorek             100.00 +  403: 289  150
   12    21 Ryszard        Pliszka               100.00 +  331: 321  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1058  / 11  96.18




	Krystyna Drynkowska 100.00 Świnoujście

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Jacek          Mańko                 133.21 -  309: 442   83
    2    15 Bartosz        Bartczak              111.31 +  335: 322  161
    3    12 Mieczysław     Pastuszak             123.38 -  355: 373   73
    4    19 Barbara        Wiśniewska            100.00 -  296: 308   50
    5    22 Beata          Kiżewska              113.85 -  356: 372   64
    6    21 Adam           Kaczyński             100.00 -  343: 348   50
    7    23 Tadeusz        Kondej                100.00 +  420: 294  150
    8    20 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  370: 273  150
    9    17 Małgorzata     Wesołowska            100.00 -  287: 368   50
   10    21 Maria          Wieczorek             100.00 +  371: 282  150
   11    19 Lidia          Żywna                 105.32 +  309: 291  155
   12    17 Barbara        Wiśniewska            100.00 -  279: 324   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1186  / 12  98.83




	Elżbieta Fitał 100.00 Kołobrzeg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Dariusz        Białobrzewski         129.06 +  388: 330  179
    2     5 Paweł          Pogorzelski           139.72 -  255: 526   90
    3    13 Łukasz         Tuszyński             151.61 -  188: 495  102
    4    18 Anna           Strugała              100.00 +  417: 228  150
    5    13 Iwona          Wieluńska             115.26 -  190: 407   65
    6    15 Maciej         Grąbczewski           147.19 -  192: 519   97
    7    17 Beata          Kiżewska              113.85 -  241: 415   64
    8    24 PAUZA
    9    21 Teresa         Balewska              100.00 -  217: 365   50
   10    22 Jolanta        Olczak                100.00 -  230: 372   50
   11    23 Tadeusz        Kondej                100.00 -  237: 471   50
   12    23 Tadeusz        Kondej                100.00 -  289: 381   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     947  / 11  86.09




	Marcin Gauer 100.00 Kołobrzeg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Monika         Gawron-Cieślik        128.65 -  323: 369   79
    2    22 Karolina       Urbańska              117.01 +  380: 315  167
    3    17 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  342: 341  150
    4    10 Dawid          Pikul                 153.39 -  279: 533  103
    5    12 Paweł          Wdziękoński           123.06 -  391: 392   73
    6    19 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  420: 284  150
    7    12 Maciej         Grąbczewski           147.19 -  289: 440   97
    8    13 Natalia        Woźniak               140.34 -  299: 397   90
    9    19 Ryszard        Pliszka               100.00 +  337: 318  150
   10    14 Agata          Kuć                   126.39 +  386: 350  176
   11    14 Łukasz         Przyszlak             120.29 -  366: 395   70
   12    16 Jadwiga        Szczurowska           105.39 -  302: 334   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1360  / 12 113.33




	Adam Kaczyński 100.00 Świnoujście

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Małgorzata     Szmuksta              127.04 -  312: 353   77
    2    13 Beata          Kiżewska              113.85 +  368: 323  164
    3     7 Dariusz        Kuć                   139.47 -  308: 391   89
    4    13 Ala            Białobrzewska         120.37 -  295: 327   70
    5    23 Artur          Wawrzynowski          119.03 -  289: 377   69
    6    21 Krystyna       Drynkowska            100.00 +  348: 343  150
    7    19 Teresa         Balewska              100.00 -  309: 332   50
    8    22 Anna           Strugała              100.00 +  451: 210  150
    9    20 Maria          Wieczorek             100.00 +  417: 217  150
   10    17 Patrycja       Skibska               110.15 -  282: 376   60
   11    20 Jolanta        Olczak                100.00 -  311: 331   50
   12    19 Agata          Kuć                   126.39 -  290: 407   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1155  / 12  96.25




	Tadeusz Kondej 100.00 Świnoujście

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Dorota         Kuć                   127.03 -  365: 465   77
    2    14 Teresa         Balewska              100.00 -  269: 347   50
    3    23 Łukasz         Przyszlak             120.29 -  330: 370   70
    4    22 Jadwiga        Szczurowska           105.39 -  297: 455   55
    5    24 PAUZA
    6    23 Jolanta        Olczak                100.00 -  270: 368   50
    7    23 Krystyna       Drynkowska            100.00 -  294: 420   50
    8    23 Małgorzata     Wesołowska            100.00 -  203: 415   50
    9    23 Krystyna       Czajkowska            100.00 -  202: 350   50
   10    23 Anna           Strugała              100.00 -  335: 340   50
   11    23 Elżbieta       Fitał                 100.00 +  471: 237  150
   12    23 Elżbieta       Fitał                 100.00 +  381: 289  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     802  / 11  72.91




	Jolanta Olczak 100.00 Kołobrzeg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Agata          Kuć                   126.39 -  326: 395   76
    2    20 Łukasz         Przyszlak             120.29 +  335: 294  170
    3     9 Natalia        Woźniak               140.34 -  249: 588   90
    4    16 Dariusz        Białobrzewski         129.06 -  314: 351   79
    5    20 Karolina       Urbańska              117.01 -  389: 416   67
    6    23 Tadeusz        Kondej                100.00 +  368: 270  150
    7    22 Maria          Wieczorek             100.00 -  301: 304   50
    8    21 Ryszard        Pliszka               100.00 -  293: 428   50
    9    24 PAUZA
   10    22 Elżbieta       Fitał                 100.00 +  372: 230  150
   11    20 Adam           Kaczyński             100.00 +  331: 311  150
   12    18 Małgorzata     Wesołowska            100.00 +  412: 254  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1182  / 11 107.45




	Ryszard Pliszka 100.00 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Maciej         Kuć                   123.93 -  298: 459   74
    2    17 Jadwiga        Szczurowska           105.39 +  315: 303  155
    3    16 Monika         Gawron-Cieślik        128.65 -  288: 430   79
    4    17 Anna           Arana                 113.20 -  313: 389   63
    5    21 Łukasz         Przyszlak             120.29 -  304: 359   70
    6    22 Małgorzata     Wesołowska            100.00 -  282: 324   50
    7    24 PAUZA
    8    21 Jolanta        Olczak                100.00 +  428: 293  150
    9    19 Marcin         Gauer                 100.00 -  318: 337   50
   10    19 Ala            Białobrzewska         120.37 -  282: 376   70
   11    22 Anna           Strugała              100.00 +  406: 197  150
   12    21 Krystyna       Czajkowska            100.00 -  321: 331   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     961  / 11  87.36




	Anna Strugała 100.00 Świnoujście

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Mieczysław     Pastuszak             123.38 -  307: 451   73
    2    16 Łukasz         Tuszyński             151.61 -  278: 457  102
    3    22 Jadwiga        Szczurowska           105.39 +  416: 399  155
    4    18 Elżbieta       Fitał                 100.00 -  228: 417   50
    5    19 Teresa         Balewska              100.00 -  266: 411   50
    6    24 PAUZA
    7    21 Dominika       Worona                114.64 -  194: 451   65
    8    22 Adam           Kaczyński             100.00 -  210: 451   50
    9    22 Ala            Białobrzewska         120.37 -  255: 386   70
   10    23 Tadeusz        Kondej                100.00 +  340: 335  150
   11    22 Ryszard        Pliszka               100.00 -  197: 406   50
   12    22 Maria          Wieczorek             100.00 +  387: 309  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     965  / 11  87.73




	Małgorzata Wesołowska 100.00 Kołobrzeg                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Paweł          Wdziękoński           123.06 -  329: 364   73
    2    19 Jakub          Zaryński              149.34 -  305: 372   99
    3    19 Beata          Kiżewska              113.85 +  363: 281  164
    4    21 Maria          Wieczorek             100.00 -  272: 303   50
    5    18 Patrycja       Skibska               110.15 -  371: 379   60
    6    22 Ryszard        Pliszka               100.00 +  324: 282  150
    7    18 Łukasz         Przyszlak             120.29 -  231: 505   70
    8    23 Tadeusz        Kondej                100.00 +  415: 203  150
    9    17 Krystyna       Drynkowska            100.00 +  368: 287  150
   10    16 Jadwiga        Szczurowska           105.39 -  284: 324   55
   11    24 PAUZA
   12    18 Jolanta        Olczak                100.00 -  254: 412   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1071  / 11  97.36




	Maria Wieczorek 100.00 Kołobrzeg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Ala            Białobrzewska         120.37 -  215: 504   70
    2    24 PAUZA
    3    18 Małgorzata     Szmuksta              127.04 -  250: 438   77
    4    21 Małgorzata     Wesołowska            100.00 +  303: 272  150
    5    16 Dariusz        Białobrzewski         129.06 -  274: 459   79
    6    17 Patrycja       Skibska               110.15 -  294: 455   60
    7    22 Jolanta        Olczak                100.00 +  304: 301  150
    8    19 Dominika       Worona                114.64 -  236: 457   65
    9    20 Adam           Kaczyński             100.00 -  217: 417   50
   10    21 Krystyna       Drynkowska            100.00 -  282: 371   50
   11    21 Krystyna       Czajkowska            100.00 -  289: 403   50
   12    22 Anna           Strugała              100.00 -  309: 387   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     851  / 11  77.36




	Barbara Wiśniewska 100.00 Gdańsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 PAUZA
    2    12 Maciej         Grąbczewski           147.19 -  328: 353   97
    3    17 Marcin         Gauer                 100.00 -  341: 342   50
    4    19 Krystyna       Drynkowska            100.00 +  308: 296  150
    5    14 Anna           Arana                 113.20 -  349: 515   63
    6    16 Teresa         Balewska              100.00 +  418: 303  150
    7    15 Iwona          Wieluńska             115.26 +  438: 374  165
    8    12 Dariusz        Białobrzewski         129.06 -  299: 374   79
    9    14 Beata          Kiżewska              113.85 -  320: 409   64
   10    18 Artur          Wawrzynowski          119.03 +  343: 294  169
   11    16 Maciej         Kuć                   123.93 -  270: 368   74
   12    17 Krystyna       Drynkowska            100.00 +  324: 279  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1211  / 11 110.09


Wyniki poszczególnych rund turnieju VI Otwarte Mistrzostwa Świnoujścia w Scrabble



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Pikul                - Łukasz         Przyszlak             416: 289
   2 Artur          Wawrzynowski         - Miłosz         Wrzałek               287: 514
   3 Mariusz        Skrobosz             - Karolina       Urbańska              435: 282
   4 Iwona          Wieluńska            - Łukasz         Tuszyński             402: 341
   5 Jakub          Zaryński             - Dominika       Worona                295: 355
   6 Beata          Kiżewska             - Maciej         Grąbczewski           373: 417
   7 Natalia        Woźniak              - Anna           Arana                 509: 298
   8 Bartosz        Bartczak             - Ireneusz       Moralewicz            350: 354
   9 Paweł          Pogorzelski          - Patrycja       Skibska               480: 325
  10 Jadwiga        Szczurowska          - Dariusz        Kuć                   340: 483
  11 Robert         Duczemiński          - Lidia          Żywna                 439: 320
  12 Teresa         Balewska             - Alicja         Grąbczewska           310: 391
  13 Sławomir       Piotrowski           - Krystyna       Czajkowska            355: 273
  14 Krystyna       Drynkowska           - Jacek          Mańko                 309: 442
  15 Dariusz        Białobrzewski        - Elżbieta       Fitał                 330: 388
  16 Marcin         Gauer                - Monika         Gawron-Cieślik        323: 369
  17 Małgorzata     Szmuksta             - Adam           Kaczyński             353: 312
  18 Tadeusz        Kondej               - Dorota         Kuć                   365: 465
  19 Agata          Kuć                  - Jolanta        Olczak                395: 326
  20 Ryszard        Pliszka              - Maciej         Kuć                   298: 459
  21 Mieczysław     Pastuszak            - Anna           Strugała              451: 307
  22 Małgorzata     Wesołowska           - Paweł          Wdziękoński           329: 364
  23 Ala            Białobrzewska        - Maria          Wieczorek             504: 215
  24 Barbara        Wiśniewska           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Miłosz         Wrzałek              - Dawid          Pikul                 427: 406
   2 Iwona          Wieluńska            - Natalia        Woźniak               374: 337
   3 Agata          Kuć                  - Ala            Białobrzewska         394: 370
   4 Dariusz        Kuć                  - Alicja         Grąbczewska           416: 498
   5 Elżbieta       Fitał                - Paweł          Pogorzelski           255: 526
   6 Dorota         Kuć                  - Monika         Gawron-Cieślik        377: 336
   7 Paweł          Wdziękoński          - Maciej         Kuć                   390: 436
   8 Sławomir       Piotrowski           - Mieczysław     Pastuszak             397: 361
   9 Dominika       Worona               - Jacek          Mańko                 281: 506
  10 Ireneusz       Moralewicz           - Robert         Duczemiński           402: 374
  11 Mariusz        Skrobosz             - Małgorzata     Szmuksta              422: 346
  12 Maciej         Grąbczewski          - Barbara        Wiśniewska            353: 328
  13 Adam           Kaczyński            - Beata          Kiżewska              368: 323
  14 Teresa         Balewska             - Tadeusz        Kondej                347: 269
  15 Krystyna       Drynkowska           - Bartosz        Bartczak              335: 322
  16 Anna           Strugała             - Łukasz         Tuszyński             278: 457
  17 Ryszard        Pliszka              - Jadwiga        Szczurowska           315: 303
  18 Anna           Arana                - Dariusz        Białobrzewski         384: 401
  19 Jakub          Zaryński             - Małgorzata     Wesołowska            372: 305
  20 Jolanta        Olczak               - Łukasz         Przyszlak             335: 294
  21 Patrycja       Skibska              - Artur          Wawrzynowski          322: 298
  22 Karolina       Urbańska             - Marcin         Gauer                 315: 380
  23 Lidia          Żywna                - Krystyna       Czajkowska            321: 294
  24 Maria          Wieczorek            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Paweł          Pogorzelski          - Dorota         Kuć                   413: 395
   2 Jacek          Mańko                - Agata          Kuć                   488: 362
   3 Miłosz         Wrzałek              - Iwona          Wieluńska             375: 320
   4 Maciej         Kuć                  - Maciej         Grąbczewski           441: 347
   5 Alicja         Grąbczewska          - Ireneusz       Moralewicz            348: 401
   6 Mariusz        Skrobosz             - Sławomir       Piotrowski            419: 394
   7 Adam           Kaczyński            - Dariusz        Kuć                   308: 391
   8 Ala            Białobrzewska        - Jakub          Zaryński              357: 409
   9 Natalia        Woźniak              - Jolanta        Olczak                588: 249
  10 Dawid          Pikul                - Teresa         Balewska              402: 314
  11 Robert         Duczemiński          - Patrycja       Skibska               452: 350
  12 Mieczysław     Pastuszak            - Krystyna       Drynkowska            373: 355
  13 Łukasz         Tuszyński            - Elżbieta       Fitał                 495: 188
  14 Paweł          Wdziękoński          - Lidia          Żywna                 336: 365
  15 Dariusz        Białobrzewski        - Dominika       Worona                343: 396
  16 Monika         Gawron-Cieślik       - Ryszard        Pliszka               430: 288
  17 Barbara        Wiśniewska           - Marcin         Gauer                 341: 342
  18 Maria          Wieczorek            - Małgorzata     Szmuksta              250: 438
  19 Małgorzata     Wesołowska           - Beata          Kiżewska              363: 281
  20 Anna           Arana                - Karolina       Urbańska              389: 319
  21 Artur          Wawrzynowski         - Bartosz        Bartczak              314: 425
  22 Jadwiga        Szczurowska          - Anna           Strugała              399: 416
  23 Łukasz         Przyszlak            - Tadeusz        Kondej                370: 330
  24 Krystyna       Czajkowska           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jacek          Mańko                - Miłosz         Wrzałek               288: 454
   2 Paweł          Pogorzelski          - Mariusz        Skrobosz              433: 390
   3 Ireneusz       Moralewicz           - Maciej         Kuć                   310: 401
   4 Sławomir       Piotrowski           - Natalia        Woźniak               427: 437
   5 Małgorzata     Szmuksta             - Łukasz         Tuszyński             319: 347
   6 Dariusz        Kuć                  - Monika         Gawron-Cieślik        541: 270
   7 Maciej         Grąbczewski          - Robert         Duczemiński           306: 506
   8 Alicja         Grąbczewska          - Iwona          Wieluńska             442: 367
   9 Dorota         Kuć                  - Jakub          Zaryński              290: 421
  10 Marcin         Gauer                - Dawid          Pikul                 279: 533
  11 Dominika       Worona               - Mieczysław     Pastuszak             311: 453
  12 Lidia          Żywna                - Agata          Kuć                   334: 446
  13 Ala            Białobrzewska        - Adam           Kaczyński             327: 295
  14 Bartosz        Bartczak             - Teresa         Balewska              433: 356
  15 Łukasz         Przyszlak            - Paweł          Wdziękoński           345: 413
  16 Jolanta        Olczak               - Dariusz        Białobrzewski         314: 351
  17 Ryszard        Pliszka              - Anna           Arana                 313: 389
  18 Anna           Strugała             - Elżbieta       Fitał                 228: 417
  19 Barbara        Wiśniewska           - Krystyna       Drynkowska            308: 296
  20 Krystyna       Czajkowska           - Patrycja       Skibska               377: 345
  21 Maria          Wieczorek            - Małgorzata     Wesołowska            303: 272
  22 Tadeusz        Kondej               - Jadwiga        Szczurowska           297: 455
  23 Beata          Kiżewska             - Karolina       Urbańska              333: 387
  24 Artur          Wawrzynowski         - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Maciej         Kuć                  - Paweł          Pogorzelski           290: 413
   2 Miłosz         Wrzałek              - Natalia        Woźniak               484: 325
   3 Łukasz         Tuszyński            - Dariusz        Kuć                   502: 408
   4 Mieczysław     Pastuszak            - Robert         Duczemiński           354: 362
   5 Agata          Kuć                  - Dawid          Pikul                 382: 426
   6 Jakub          Zaryński             - Jacek          Mańko                 396: 422
   7 Alicja         Grąbczewska          - Sławomir       Piotrowski            419: 432
   8 Ireneusz       Moralewicz           - Mariusz        Skrobosz              349: 372
   9 Monika         Gawron-Cieślik       - Ala            Białobrzewska         393: 348
  10 Bartosz        Bartczak             - Dominika       Worona                380: 315
  11 Lidia          Żywna                - Dorota         Kuć                   300: 372
  12 Paweł          Wdziękoński          - Marcin         Gauer                 392: 391
  13 Elżbieta       Fitał                - Iwona          Wieluńska             190: 407
  14 Anna           Arana                - Barbara        Wiśniewska            515: 349
  15 Krystyna       Czajkowska           - Małgorzata     Szmuksta              307: 385
  16 Dariusz        Białobrzewski        - Maria          Wieczorek             459: 274
  17 Jadwiga        Szczurowska          - Maciej         Grąbczewski           435: 416
  18 Patrycja       Skibska              - Małgorzata     Wesołowska            379: 371
  19 Teresa         Balewska             - Anna           Strugała              411: 266
  20 Karolina       Urbańska             - Jolanta        Olczak                416: 389
  21 Łukasz         Przyszlak            - Ryszard        Pliszka               359: 304
  22 Krystyna       Drynkowska           - Beata          Kiżewska              356: 372
  23 Adam           Kaczyński            - Artur          Wawrzynowski          289: 377
  24 Tadeusz        Kondej               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Paweł          Pogorzelski          - Miłosz         Wrzałek               449: 345
   2 Dawid          Pikul                - Robert         Duczemiński           383: 367
   3 Jacek          Mańko                - Mariusz        Skrobosz              350: 384
   4 Maciej         Kuć                  - Łukasz         Tuszyński             307: 479
   5 Dariusz        Kuć                  - Dorota         Kuć                   469: 314
   6 Natalia        Woźniak              - Paweł          Wdziękoński           359: 424
   7 Jakub          Zaryński             - Alicja         Grąbczewska           452: 333
   8 Sławomir       Piotrowski           - Dariusz        Białobrzewski         306: 408
   9 Iwona          Wieluńska            - Mieczysław     Pastuszak             352: 354
  10 Małgorzata     Szmuksta             - Agata          Kuć                   341: 305
  11 Anna           Arana                - Ireneusz       Moralewicz            368: 333
  12 Monika         Gawron-Cieślik       - Bartosz        Bartczak              365: 301
  13 Jadwiga        Szczurowska          - Łukasz         Przyszlak             444: 411
  14 Ala            Białobrzewska        - Lidia          Żywna                 350: 387
  15 Maciej         Grąbczewski          - Elżbieta       Fitał                 519: 192
  16 Barbara        Wiśniewska           - Teresa         Balewska              418: 303
  17 Patrycja       Skibska              - Maria          Wieczorek             455: 294
  18 Karolina       Urbańska             - Artur          Wawrzynowski          301: 471
  19 Marcin         Gauer                - Krystyna       Czajkowska            420: 284
  20 Beata          Kiżewska             - Dominika       Worona                397: 349
  21 Krystyna       Drynkowska           - Adam           Kaczyński             343: 348
  22 Małgorzata     Wesołowska           - Ryszard        Pliszka               324: 282
  23 Jolanta        Olczak               - Tadeusz        Kondej                368: 270
  24 Anna           Strugała             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Pikul                - Paweł          Pogorzelski           463: 364
   2 Łukasz         Tuszyński            - Mariusz        Skrobosz              369: 298
   3 Miłosz         Wrzałek              - Dariusz        Kuć                   345: 378
   4 Robert         Duczemiński          - Maciej         Kuć                   357: 303
   5 Paweł          Wdziękoński          - Jacek          Mańko                 327: 315
   6 Mieczysław     Pastuszak            - Dariusz        Białobrzewski         369: 318
   7 Małgorzata     Szmuksta             - Jakub          Zaryński              312: 284
   8 Monika         Gawron-Cieślik       - Anna           Arana                 370: 311
   9 Bartosz        Bartczak             - Natalia        Woźniak               379: 351
  10 Alicja         Grąbczewska          - Patrycja       Skibska               525: 317
  11 Ireneusz       Moralewicz           - Jadwiga        Szczurowska           501: 259
  12 Marcin         Gauer                - Maciej         Grąbczewski           289: 440
  13 Lidia          Żywna                - Sławomir       Piotrowski            338: 368
  14 Artur          Wawrzynowski         - Agata          Kuć                   343: 446
  15 Iwona          Wieluńska            - Barbara        Wiśniewska            374: 438
  16 Dorota         Kuć                  - Ala            Białobrzewska         444: 297
  17 Elżbieta       Fitał                - Beata          Kiżewska              241: 415
  18 Łukasz         Przyszlak            - Małgorzata     Wesołowska            505: 231
  19 Teresa         Balewska             - Adam           Kaczyński             332: 309
  20 Krystyna       Czajkowska           - Karolina       Urbańska              350: 352
  21 Dominika       Worona               - Anna           Strugała              451: 194
  22 Maria          Wieczorek            - Jolanta        Olczak                304: 301
  23 Tadeusz        Kondej               - Krystyna       Drynkowska            294: 420
  24 Ryszard        Pliszka              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Łukasz         Tuszyński            - Paweł          Pogorzelski           429: 344
   2 Dariusz        Kuć                  - Dawid          Pikul                 411: 418
   3 Miłosz         Wrzałek              - Paweł          Wdziękoński           370: 334
   4 Robert         Duczemiński          - Monika         Gawron-Cieślik        397: 395
   5 Mariusz        Skrobosz             - Alicja         Grąbczewska           355: 351
   6 Mieczysław     Pastuszak            - Małgorzata     Szmuksta              296: 386
   7 Jacek          Mańko                - Ireneusz       Moralewicz            363: 379
   8 Maciej         Grąbczewski          - Jakub          Zaryński              412: 363
   9 Agata          Kuć                  - Maciej         Kuć                   326: 357
  10 Sławomir       Piotrowski           - Bartosz        Bartczak              357: 463
  11 Dorota         Kuć                  - Anna           Arana                 352: 332
  12 Dariusz        Białobrzewski        - Barbara        Wiśniewska            374: 299
  13 Natalia        Woźniak              - Marcin         Gauer                 397: 299
  14 Jadwiga        Szczurowska          - Teresa         Balewska              315: 297
  15 Karolina       Urbańska             - Iwona          Wieluńska             393: 296
  16 Lidia          Żywna                - Łukasz         Przyszlak             364: 368
  17 Beata          Kiżewska             - Artur          Wawrzynowski          505: 265
  18 Patrycja       Skibska              - Ala            Białobrzewska         359: 304
  19 Dominika       Worona               - Maria          Wieczorek             457: 236
  20 Krystyna       Czajkowska           - Krystyna       Drynkowska            273: 370
  21 Jolanta        Olczak               - Ryszard        Pliszka               293: 428
  22 Anna           Strugała             - Adam           Kaczyński             210: 451
  23 Małgorzata     Wesołowska           - Tadeusz        Kondej                415: 203
  24 Elżbieta       Fitał                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Pikul                - Łukasz         Tuszyński             411: 289
   2 Paweł          Pogorzelski          - Małgorzata     Szmuksta              525: 307
   3 Mariusz        Skrobosz             - Miłosz         Wrzałek               345: 381
   4 Dariusz        Kuć                  - Robert         Duczemiński           388: 459
   5 Maciej         Grąbczewski          - Dariusz        Białobrzewski         341: 448
   6 Maciej         Kuć                  - Bartosz        Bartczak              311: 474
   7 Paweł          Wdziękoński          - Ireneusz       Moralewicz            330: 343
   8 Monika         Gawron-Cieślik       - Mieczysław     Pastuszak             370: 378
   9 Alicja         Grąbczewska          - Dorota         Kuć                   402: 352
  10 Natalia        Woźniak              - Jadwiga        Szczurowska           405: 295
  11 Łukasz         Przyszlak            - Jacek          Mańko                 452: 365
  12 Agata          Kuć                  - Dominika       Worona                372: 378
  13 Patrycja       Skibska              - Sławomir       Piotrowski            302: 445
  14 Barbara        Wiśniewska           - Beata          Kiżewska              320: 409
  15 Jakub          Zaryński             - Karolina       Urbańska              300: 502
  16 Anna           Arana                - Iwona          Wieluńska             332: 308
  17 Krystyna       Drynkowska           - Małgorzata     Wesołowska            287: 368
  18 Artur          Wawrzynowski         - Lidia          Żywna                 391: 276
  19 Ryszard        Pliszka              - Marcin         Gauer                 318: 337
  20 Adam           Kaczyński            - Maria          Wieczorek             417: 217
  21 Elżbieta       Fitał                - Teresa         Balewska              217: 365
  22 Anna           Strugała             - Ala            Białobrzewska         255: 386
  23 Tadeusz        Kondej               - Krystyna       Czajkowska            202: 350
  24 Jolanta        Olczak               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Bartosz        Bartczak             - Dawid          Pikul                 491: 272
   2 Robert         Duczemiński          - Paweł          Pogorzelski           364: 317
   3 Łukasz         Tuszyński            - Miłosz         Wrzałek               432: 302
   4 Ireneusz       Moralewicz           - Dariusz        Białobrzewski         382: 423
   5 Mieczysław     Pastuszak            - Mariusz        Skrobosz              369: 382
   6 Małgorzata     Szmuksta             - Dariusz        Kuć                   305: 375
   7 Alicja         Grąbczewska          - Anna           Arana                 369: 417
   8 Maciej         Kuć                  - Natalia        Woźniak               353: 386
   9 Paweł          Wdziękoński          - Maciej         Grąbczewski           301: 432
  10 Sławomir       Piotrowski           - Monika         Gawron-Cieślik        440: 314
  11 Jacek          Mańko                - Beata          Kiżewska              393: 336
  12 Dominika       Worona               - Łukasz         Przyszlak             434: 309
  13 Dorota         Kuć                  - Karolina       Urbańska              478: 399
  14 Marcin         Gauer                - Agata          Kuć                   386: 350
  15 Teresa         Balewska             - Jakub          Zaryński              276: 414
  16 Małgorzata     Wesołowska           - Jadwiga        Szczurowska           284: 324
  17 Adam           Kaczyński            - Patrycja       Skibska               282: 376
  18 Artur          Wawrzynowski         - Barbara        Wiśniewska            294: 343
  19 Ala            Białobrzewska        - Ryszard        Pliszka               376: 282
  20 Iwona          Wieluńska            - Krystyna       Czajkowska            479: 354
  21 Maria          Wieczorek            - Krystyna       Drynkowska            282: 371
  22 Jolanta        Olczak               - Elżbieta       Fitał                 372: 230
  23 Tadeusz        Kondej               - Anna           Strugała              335: 340
  24 Lidia          Żywna                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Łukasz         Tuszyński            - Bartosz        Bartczak              450: 298
   2 Mariusz        Skrobosz             - Dawid          Pikul                 587: 331
   3 Miłosz         Wrzałek              - Robert         Duczemiński           276: 443
   4 Dariusz        Białobrzewski        - Paweł          Pogorzelski           340: 333
   5 Dariusz        Kuć                  - Mieczysław     Pastuszak             405: 386
   6 Natalia        Woźniak              - Ireneusz       Moralewicz            571: 296
   7 Maciej         Grąbczewski          - Anna           Arana                 489: 212
   8 Dominika       Worona               - Sławomir       Piotrowski            338: 575
   9 Małgorzata     Szmuksta             - Dorota         Kuć                   362: 266
  10 Monika         Gawron-Cieślik       - Alicja         Grąbczewska           265: 401
  11 Jadwiga        Szczurowska          - Jacek          Mańko                 301: 450
  12 Beata          Kiżewska             - Paweł          Wdziękoński           320: 426
  13 Jakub          Zaryński             - Patrycja       Skibska               424: 426
  14 Łukasz         Przyszlak            - Marcin         Gauer                 395: 366
  15 Karolina       Urbańska             - Agata          Kuć                   436: 337
  16 Barbara        Wiśniewska           - Maciej         Kuć                   270: 368
  17 Teresa         Balewska             - Iwona          Wieluńska             282: 422
  18 Ala            Białobrzewska        - Artur          Wawrzynowski          369: 332
  19 Krystyna       Drynkowska           - Lidia          Żywna                 309: 291
  20 Adam           Kaczyński            - Jolanta        Olczak                311: 331
  21 Krystyna       Czajkowska           - Maria          Wieczorek             403: 289
  22 Ryszard        Pliszka              - Anna           Strugała              406: 197
  23 Elżbieta       Fitał                - Tadeusz        Kondej                237: 471
  24 Małgorzata     Wesołowska           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Robert         Duczemiński          - Łukasz         Tuszyński             397: 355
   2 Dawid          Pikul                - Mariusz        Skrobosz              383: 363
   3 Dariusz        Białobrzewski        - Natalia        Woźniak               407: 326
   4 Paweł          Pogorzelski          - Dariusz        Kuć                   417: 357
   5 Maciej         Grąbczewski          - Sławomir       Piotrowski            445: 316
   6 Bartosz        Bartczak             - Miłosz         Wrzałek               360: 435
   7 Małgorzata     Szmuksta             - Alicja         Grąbczewska           395: 406
   8 Jacek          Mańko                - Mieczysław     Pastuszak             400: 370
   9 Dorota         Kuć                  - Karolina       Urbańska              361: 441
  10 Łukasz         Przyszlak            - Dominika       Worona                355: 369
  11 Ireneusz       Moralewicz           - Paweł          Wdziękoński           473: 297
  12 Maciej         Kuć                  - Patrycja       Skibska               384: 271
  13 Anna           Arana                - Jakub          Zaryński              334: 451
  14 Beata          Kiżewska             - Iwona          Wieluńska             433: 274
  15 Ala            Białobrzewska        - Monika         Gawron-Cieślik        293: 327
  16 Marcin         Gauer                - Jadwiga        Szczurowska           302: 334
  17 Krystyna       Drynkowska           - Barbara        Wiśniewska            279: 324
  18 Jolanta        Olczak               - Małgorzata     Wesołowska            412: 254
  19 Agata          Kuć                  - Adam           Kaczyński             407: 290
  20 Lidia          Żywna                - Artur          Wawrzynowski          350: 410
  21 Ryszard        Pliszka              - Krystyna       Czajkowska            321: 331
  22 Anna           Strugała             - Maria          Wieczorek             387: 309
  23 Elżbieta       Fitał                - Tadeusz        Kondej                289: 381
  24 Teresa         Balewska             - BYE            BYE                   300:   0
Lista rankingowa na dzień 22-10-2018

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Bartosz Morawski               Wrocław              165.08  32850  199
   2 Kazimierz Merklejn             Warszawa             160.04  28807  180
   3 Michał Alabrudziński           Włocławek            158.21  28952  183
   4 Krzysztof Obremski             Legnica              156.88  30434  194
   5 Piotr Pietuchowski             Białystok            156.11  22636  145
   6 Dominik Urbacki                Pruszków             155.62  30813  198
   7 Dawid Pikul                    Poznań               155.12  27612  178
   8 Dariusz Kosz                   Nysa                 154.77  29561  191
   9 Kacper Zegadło                 Warszawa             153.40  29913  195
  10 Marek Reda                     Dębówka              152.76  12832   84
  11 Jan Mrozowski                  Kraków               152.57  28530  187
  12 Miłosz Wrzałek                 Warszawa             152.29  28782  189
  13 Paweł Jackowski                Warszawa             152.06  29499  194
  14 Kamil Górka                    Kraków               151.40  29221  193
  15 Dawid Adamczyk                 Inowrocław           151.35  15286  101
  16 Mariusz Skrobosz               Warszawa             151.10  28558  189
  17 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             150.86  30022  199
  18 Dariusz Ulatowski              Tuchola              150.84  30017  199
  19 Maciej Czupryniak              Milanówek            150.59  25601  170
  20 Grzegorz Kurowski              Warszawa             149.16  26551  178
  21 Tomasz Zwoliński               Skierdy              149.01  28460  191
  22 Stanisław Rydzik               Warszawa             148.75  28857  194
  23 Łukasz Bobowski                Suchedniów           148.34  28778  194
  24 Mariusz Wrześniewski           Kraków               148.14  29628  200
  25 Grzegorz Łukasik               Konojady             148.13  23553  159
  26 Krzysztof Mówka                Warszawa             148.07  21618  146
  27 Jakub Zaryński                 Świnoujście          147.87  28983  196
  28 Andrzej Oleksiak               Ostróda              147.48  13421   91
  29 Mirosław Uglik                 Warszawa             147.39  27857  189
  30 Aleksander Puchalski           Włocławek            146.64  10558   72
  31 Maciej Grąbczewski             Szczecin             146.25  21645  148
  32 Michał Makowski                Warszawa             145.84   5396   37
  33 Kamil Kister                   Warszawa             145.25  25418  175
  34 Maciej Rzychoń                 Katowice             145.11  12770   88
  35 Justyna Górka                  Kraków               145.04  24221  167
  36 Rafał Dąbrowski                Ostróda              144.42  17041  118
  37 Jakub Błażejewski              Poznań               144.41  22673  157
  38 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           144.36  28006  194
  39 Patryk Wolniewicz              Szczecin             144.28   5194   36
  40 Karol Waniek                   Wrocław              144.13   4468   31
  41 Przemysław Rybicki             Otwock               144.10  12537   87
  42 Artur Irzyk                    Strzyżów             143.55  27706  193
  43 Dariusz Putoń                  Ruda Śląska          143.20  28639  200
  44 Bogusław Szyszka               Oława                143.16  10021   70
  45 Jakub Szymczak                 Łódź                 142.66  27390  192
  46 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       142.36  26337  185
  47 Wojciech Zemło                 Łódź                 142.25  19204  135
  48 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             142.25  27454  193
  49 Michał Waszkiewicz             Białystok            142.19  28295  199
  50 Andrzej Kowalski               Gdańsk               141.04   6770   48
  51 Tomasz Lempart                 Wadowice             140.91  22827  162
  52 Juliusz Czupryniak             Warszawa             140.86  20425  145
  53 Paweł Pogorzelski              Warszawa             140.86  22537  160
  54 Szymon Płachta                 Warszawa             140.83  27602  196
  55 Małgorzata Sulejewska          Kraków               140.58  27694  197
  56 Leszek Kacprzyk                Katowice             140.56   6044   43
  57 Natalia Woźniak                Dziwnówek            140.29  27918  199
  58 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  140.23  13602   97
  59 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             139.63  26669  191
  60 Dariusz Kuć                    Stargard             139.50  21065  151
  61 Joanna Juszczak                Warszawa             139.24  27012  194
  62 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  138.95  21398  154
  63 Radosław Jachna                Łódź                 138.72  26219  189
  64 Andrzej Rakoczy                Kraków               138.37   8717   63
  65 Marek Syczuk                   Warszawa             138.23  13823  100
  66 Marek Dudkiewicz               Milanówek            138.06  26369  191
  67 Irena Sołdan                   Warszawa             137.96  27592  200
  68 Katarzyna Polak                Warszawa             137.60  27382  199
  69 Piotr Broda                    Sandomierz           137.43  27073  197
  70 Szymon Dąbrowski               Warszawa             137.29  26497  193
  71 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            137.17  25650  187
  72 Tomasz Górka                   Kraków               137.12   6582   48
  73 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       136.90  19987  146
  74 Krzysztof Gibas                Kraków               136.15  11573   85
  75 Rafał Matczak                  Milanówek            136.03  25981  191
  76 Robert Kamiński                Warszawa             135.47  26688  197
  77 Marcin Rogala                  Warszawa             135.19  26363  195
  78 Michał Rogalewicz              Poznań               135.09  19318  143
  79 Piotr Domański                 Lublin               134.85  16991  126
  80 Wojciech Sołdan                Gdynia               134.74   4177   31
  81 Janusz Krupiński               Bytom                134.16  26028  194
  82 Alicja Grąbczewska             Szczecin             134.04  22653  169
  83 Konrad Sowula                  Kraków               133.63  19377  145
  84 Sławomir Piotrowski            Deszczno             133.54  17360  130
  85 Andrzej Kroc                   Łódź                 133.34  25467  191
  86 Krzysztof Kodzis               Bydgoszcz            133.13  11316   85
  87 Jacek Mańko                    Poznań               133.07  26081  196
  88 Weronika Rudnicka              Szczecin             132.46   6093   46
  89 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               132.45   7947   60
  90 Arkadiusz Biegun               Kraków               132.45   7947   60
  91 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             132.34  25938  196
  92 Andrzej Rechowicz              Katowice             132.06  26147  198
  93 Jakub Hassa                    Lutol Suchy          131.70  15145  115
  94 Maciej Kuczyński               Gdynia               131.66  11586   88
  95 Ewa Radzikowska                Gliwice              131.20   9053   69
  96 Marek Rogalski                 Warszawa             131.07  24904  190
  97 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       130.78   6408   49
  98 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  130.74  24187  185
  99 Daniel Janus                   Wąchock              130.68   7841   60
 100 Dominik Piasecki               Słupsk               130.57   5223   40
 101 Marta Bajorek                  Warszawa             130.57  24938  191
 102 Grzegorz Pukniel               Łódź                 130.54  13968  107
 103 Jolanta Chłopińska             Wałcz                130.49  24923  191
 104 Jakub Nalepa                   Gliwice              130.44   7174   55
 105 Maciej Nawrocki                Babimost             130.40  22428  172
 106 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             130.39  25818  198
 107 Łukasz Sornek                  Mikołów              129.95  25470  196
 108 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            129.91  24812  191
 109 Tomasz Nasiłowski              Siedlce              129.57  16715  129
 110 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            129.42  25626  198
 111 Jacek Baltyn                   Suchedniów           129.30  11637   90
 112 Rafał Wesołowski               Warszawa             128.94  25401  197
 113 Adam Grzelec                   Poznań               128.87  25258  196
 114 Rafał Błaszkiewicz             Milanówek            128.73  22270  173
 115 Szymon Stępień                 Bytom                128.60  24819  193
 116 Maciej Perzyński               Piła                 128.59   7844   61
 117 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             128.55  24811  193
 118 Leszek Stecuła                 Bytom                128.18  10895   85
 119 Agnieszka Walas                Kraków               128.10  12426   97
 120 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             128.06  10629   83
 121 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               128.02   5377   42
 122 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            127.91  14966  117
 123 Marcin Stachowski              Wydartowo I          127.78  25172  197
 124 Tomasz Łapka                   Opole                127.75   4088   32
 125 Bartłomiej Pawlak              Stary Szwarocin      127.74  15712  123
 126 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             127.70  22603  177
 127 Diana Pietrzykowska            Szczecin             127.66  21574  169
 128 Walenty Siemaszko              Lipiany              127.55  16326  128
 129 Jerzy Matyasik                 Kraków               127.52  25504  200
 130 Adrian Ziemniewicz             Białystok            127.01  13209  104
 131 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  126.88  17255  136
 132 Dorota Kuć                     Stargard             126.82  20798  164
 133 Paweł Maciejczuk               Białystok            126.73  24712  195
 134 Ewa Madejczyk                  Katowice             126.67  16341  129
 135 Ewelina Kister                 Warszawa             126.36  17438  138
 136 Dariusz Sowula                 Kraków               126.30  18187  144
 137 Czesław Grajewski              Białystok            126.30  15282  121
 138 Dorota Rudzińska               Warszawa             126.24  12245   97
 139 Grzegorz Papciak               Jodłowa              125.79  23146  184
 140 Agata Kuć                      Stargard             125.27  22673  181
 141 Tomasz Sehnal                  Warszawa             125.25  24423  195
 142 Łukasz Baranowski              Gdynia               125.07  20012  160
 143 Maciej Kuć                     Stargard             124.78  20215  162
 144 Joanna Ostrowska               Warszawa             124.60  24172  194
 145 Renata Andracka                Zwola                124.45  21405  172
 146 Rafał Stachowski               Police               124.39  15176  122
 147 Ryszard Żydaczewski            Lubin                124.36   9078   73
 148 Adam Jurkowski                 Gliwice              124.10  10176   82
 149 Jerzy Luter                    Bytom                124.04  22948  185
 150 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              123.90  23418  189
 151 Agnieszka Dawid                Kraków               123.73   9032   73
 152 Mariusz Makuch                 Zator                123.69   4453   36
 153 Jakub Onoszko                  Gdynia               123.69  19791  160
 154 Ireneusz Kurzok                Mikołów              123.64  14837  120
 155 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          123.51  10375   84
 156 Grażyna Wesołowska             Łódź                 123.48   8150   66
 157 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               123.36  23315  189
 158 Zdzisław Szota                 Warszawa             123.34   5427   44
 159 Bartosz Aleksandrowicz         Poznań               123.12   8249   67
 160 Łucja  Kodzis                  Bydgoszcz            123.04   6890   56
 161 Ziemowit Pazda                 Wrocław              122.81  13632  111
 162 Monika Siemaszko               Lipiany              122.45  13102  107
 163 Natalia Ogierman               Katowice             122.39  17135  140
 164 Tomasz Siwiński                Zawiercie            122.17   5742   47
 165 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              121.93   7438   61
 166 Agnieszka Matus                Milanówek            121.66  22993  189
 167 Jarosław Michalak              Łódź                 121.65   9489   78
 168 Stanisław Gasik                Warszawa             121.56   8023   66
 169 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            121.56  24190  199
 170 Tomasz A. Praga                Białystok            121.44  13237  109
 171 Ryszard Korpalski              Wójtowice            121.37  18206  150
 172 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    121.36   4369   36
 173 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         121.22  22305  184
 174 Marcin Ceglarek                Kraków               121.16  20961  173
 175 Alicja Wałaszewska-Kempa       Gdynia               121.14   4361   36
 176 Sylwia Łada                    Inowrocław           120.78  23553  195
 177 Jarosław Olek                  Warszawa             120.49   9760   81
 178 Samir Chakrar                  Poznań               120.48   7952   66
 179 Sławomir Wolski                Wrocław              120.35  22144  184
 180 Maciej Skrzypczak              Kędzierzyn-Koźle     120.33  23705  197
 181 Dorota Stachowska              Wydartowo I          120.10  23420  195
 182 Maria Skutela                  Warszawa             119.95  23870  199
 183 Katarzyna Kowalska             Katowice             119.93  19788  165
 184 Ala Białobrzewska              Gdynia               119.83  13061  109
 185 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          119.25  10852   91
 186 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            119.14   5242   44
 187 Zbigniew Rybak                 Warszawa             119.07  22862  192
 188 Beata Piotrowska               Łódź                 119.07   8692   73
 189 Lucyna Śniadach                Rumia                119.02  23565  198
 190 Marta Świątkowska              Wrocław              118.92  23308  196
 191 Anita Bruska                   Gdynia               118.90  14862  125
 192 Urszula Rechowicz              Katowice             118.78  23163  195
 193 Bogdan Kozłowski               Białystok            118.59  12808  108
 194 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  118.46   6397   54
 195 Dominika Worona                Police               118.46   5686   48
 196 Justyna Nieznalska             Jejkowice            118.41   4026   34
 197 Dominik Ulejczyk               Będzin               118.31  23307  197
 198 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         118.28  11473   97
 199 Karolina Urbańska              Poznań               118.06  22785  193
 200 Adam Janicki                   Wrocław              118.02  21361  181
 201 Artur Wawrzynowski             Żukowo               117.80  19084  162
 202 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             117.43   5519   47
 203 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            117.07   6439   55
 204 Teresa Zalewska                Racibórz             116.97  23160  198
 205 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              116.91   5378   46
 206 Bożena Guział                  Racibórz             116.90  22562  193
 207 Maciej Śliwa                   Zabrze               116.81   4205   36
 208 Paweł Brylski                  Kraków               116.74   7121   61
 209 Dorota Ostrowska               Białystok            116.53  12702  109
 210 Waldemar Wypchał               Kraków               116.48  21200  182
 211 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               116.40  22349  192
 212 Olga Swarcewicz                Warszawa             116.33  12680  109
 213 Małgorzata Jóźwiak             Iława                116.26   5813   50
 214 Ewa Dunikowska                 Kraków               116.24  17668  152
 215 Sławomir Wiśniowski            Jaworzno             115.52  16982  147
 216 Anna Arana                     Kołobrzeg            115.22  21546  187
 217 Marta Sztajnert                Wisła                115.12  17383  151
 218 Iwona Wieluńska                Kołobrzeg            115.04  19671  171
 219 Marcin Kurowski                Racibórz             114.75  21687  189
 220 Józef Burzyński                Ełk                  114.74  13769  120
 221 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 114.73  15489  135
 222 Mateusz Stańczyk               Tarnów               114.71   3556   31
 223 Konrad Mikusek                 Milanówek            114.57  14207  124
 224 Maciej Dąbrowski               Warszawa             114.56  21766  190
 225 Marianna Kozłowska             Białystok            114.44  13733  120
 226 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             114.29   6629   58
 227 Beata Kiżewska                 Świnoujście          113.88  13665  120
 228 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     113.53   8628   76
 229 Anna Demczyszyn                Bystra               113.23   7020   62
 230 Joanna Nawrocka                Bydgoszcz            113.12   5430   48
 231 Piotr Potoczek                 Nowy Sącz            112.99  15141  134
 232 Adam Sternik                   Kętrzyn              112.46   7647   68
 233 Dariusz Jarosławski            Ełk                  112.38  12249  109
 234 Sławomir Zabawa                Wałcz                112.31   4043   36
 235 Joanna Brychcy                 Katowice             112.12  21415  191
 236 Agnieszka Kozak                Gdynia               111.97   6942   62
 237 Bartosz Bartczak               Poznań               111.47  21514  193
 238 Beata Jagielska                Police               111.33   9129   82
 239 Patrycja Skibska               Warszawa             111.03  16877  152
 240 Tomasz Lewiński                Wejherowo            110.71   6532   59
 241 Krzysztof Zawadzki             Sampława             110.67  21028  190
 242 Tomasz Duda                    Tychy                110.64   4868   44
 243 Robert Wagner                  Wrocław              110.37   3863   35
 244 Maciej Labe                    Poznań               110.29   3860   35
 245 Małgorzata Pochopień           Kraków               110.10   3413   31
 246 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            110.01   8251   75
 247 Zuzanna Cichoń                 Gdańsk               109.56  10518   96
 248 Grzegorz Bajer                 Łódź                 108.71   4457   41
 249 Agnieszka Antos                Racibórz             108.70  10000   92
 250 Katarzyna Okoniewska           Poznań               108.56   6405   59
 251 Sławomir Długosz               Ostróda              108.46  20932  193
 252 Justyna Sławińska              Gdańsk               108.33   6500   60
 253 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz            107.96  14791  137
 254 Klara Wigier                   Milanówek            107.70   3985   37
 255 Jacek Nowak                    Szczecin             107.63   6350   59
 256 Wanda Grabiec                  Tarnów               107.63  19588  182
 257 Katarzyna Bogusławska          Piastów              106.83   3846   36
 258 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście          106.81  11536  108
 259 Leszek Kilian                  Jaworzno             106.37  20636  194
 260 Grażyna Chłopek                Jaworzno             105.28   8317   79
 261 Maciej Pietrasik               Nowogard             105.00   4830   46
 262 Franciszek Łysek               Warszawa             104.80   6183   59
 263 Lidia Żywna                    Gdynia               104.62  12554  120
 264 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  104.61   8683   83
 265 Marta Jamrozy                  Dąbrowa Górnicza     103.84   5815   56
 266 Maciej Sylwestrzuk             Ząbki                103.72   7053   68
 267 Katarzyna Dębska               Ostróda              103.64  20625  199
 268 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           103.07  20099  195
 269 Piotr Kozak                    Racibórz             102.02   6733   66
 270 Katarzyna  Szachowicz          Unieszewo            102.00   6732   66
 271 Zofia Górka                    Łęczna               101.57   7516   74
 272 Marcin Gauer                   Kołobrzeg            100.80   8467   84
 273 Marta Majewska                 Wadowice             100.61  10564  105
 274 Alicja Tuz                     Kielce                99.60   6474   65
 275 Karolina Szubska               Jaworzno              99.57  11450  115
 276 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              99.17  17851  180
 277 Karolina Mak                   Wrocław               98.55   3745   38
 278 Jan Pawłowski                  Warszawa              98.14  19040  194
 279 Bernadeta Kudlińska            Bydgoszcz             98.01  13428  137
 280 Krystyna Czajkowska            Kołobrzeg             97.25  16338  168
 281 Teresa Balewska                Reda                  97.14  18457  190
 282 Sylwia Buks                    Warszawa              96.57   2897   30
 283 Zygmunt Skwarek                Katowice              96.51   6852   71
 284 Sylwia Bagińska-Worwa          Dąbrowa Górnicza      95.85   5176   54
 285 Marta Wawrzyn                  Pruszków              95.38   3243   34
 286 Jolanta Olczak                 Kołobrzeg             95.36  10108  106
 287 Kamil Olejniczak               Kutno                 94.97   2944   31
 288 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                94.12  11765  125
 289 Krzysztof Nasiłowski           Siedlce               93.76   3844   41
 290 Ryszard Pliszka                Szczecin              93.49   4207   45
 291 Michał Głąb                    Zabrze                91.83   4316   47
 292 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            91.77   5873   64
 293 Andrzej Klich                  Jaworzno              91.57  17857  195
 294 Maria Tomiczek                 Zabrze                90.73   3720   41
 295 Wojciech Łysek                 Warszawa              89.67   5111   57
 296 Stanisław Świgost              Gdańsk                88.83   6218   70
 297 Piotr Duda                     Tychy                 88.58   3809   43
 298 Ewa Tymińska                   Gdańsk                88.40   6011   68
 299 Adam Kaczyński                 Świnoujście           88.12   2996   34
 300 Przemysław Woiński             Łódź                  87.41   5594   64
 301 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           86.77   9979  115
 302 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   86.62   2945   34
 303 Waldemar Dębski                Ostróda               85.16   4258   50
 304 Marcin Szczyrzyca              Jaworzno              84.35   2615   31
 305 Wojciech Wojtysiak             Warszawa              83.03   5314   64
 306 Bernadeta Zapała               Jaworzno              82.20   3617   44
 307 Patrycja Matulewicz            Kołobrzeg             81.77   4661   57
 308 Roman Chomicz                  Kołobrzeg             81.23   4630   57
 309 Anna Strugała                  Świnoujście           80.55   2658   33
 310 Maria Wieczorek                Kołobrzeg             79.70   2630   33
 311 Dawid Węgrzyński               Zabrze                79.34   5316   67
 312 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   76.80   3379   44
 313 Szymon Sztajnert               Wisła                 76.24   3507   46
 314 Marcel Smolarek                Nowa Wieś             75.74   2575   34
 315 Elżbieta Fitał                 Kołobrzeg             75.69   3406   45
 316 Michał Sztajnert               Wisła                 75.15   3457   46
 317 Jacek Remizowicz               Gdańsk                74.50   3427   46
 318 Piotr Ozimek                   Sochaczew             68.82   2340   34
 319 Jakub Dworczyk                 Będzin                67.61   2569   38
 320 Beata Pasternak                Kraków                66.03   2179   33




Poczekalnia na dzień 22-10-2018

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Michał Kolaj                   Ostróda              124.25   3479   28
   2 Patrycja Kuśnierczyk           Jaworzno              88.50   2478   28
   3 Jolanta Zięba                  Zabrze               110.30   2978   27
   4 Grażyna Smereka                Racibórz             107.48   2902   27
   5 Magdalena Maternicka           Gdynia                84.78   2289   27
   6 Rafał Lenartowski              Gdynia               156.15   4060   26
   7 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             120.08   3122   26
   8 Daniel Mundyk                  Jelenia Góra         149.76   3744   25
   9 Tomasz Suchanek                Wrocław              144.60   3615   25
  10 Filip Klar                     Mielec               136.20   3405   25
  11 Wojciech Chodakiewicz          Białystok            134.56   3364   25
  12 Artur Koszel                   Warszawa             130.76   3269   25
  13 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       124.40   3110   25
  14 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             123.08   3077   25
  15 Marzena Zawierska              Warszawa             111.32   2783   25
  16 Iwona Skubis                   Dąbrowa Górnicza      73.48   1837   25
  17 Michał Gawroński               Katowice             150.46   3611   24
  18 Andrzej Kraska                 Wrocław              134.88   3237   24
  19 Michał Garnowski               Pasłęk               133.96   3215   24
  20 Mariusz Grodek                 Kraków               133.12   3195   24
  21 Marta Ćwiek                    Krzyków              130.83   3140   24
  22 Krzysztof Jaworski             Warszawa             129.38   3105   24
  23 Lech Boszko                    Gdańsk               129.12   3099   24
  24 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        126.17   3028   24
  25 Mariusz Kubicki                Inowrocław           120.58   2894   24
  26 Wojciech Gonet                 Wrocław              120.46   2891   24
  27 Zbigniew Skrzypczyk            Kłonice              117.21   2813   24
  28 Aleksandra Brzeska             Piastów              117.00   2808   24
  29 Adam Skowroński                Jarocin              115.04   2761   24
  30 Leszek Dobrowolski             Wrocław              114.62   2751   24
  31 Iwona Duźniak                  Dębica               113.17   2716   24
  32 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               112.79   2707   24
  33 Monika Szczyrzyca              Jaworzno             111.04   2665   24
  34 Lidia Szpakowska               Jaworzno             107.83   2588   24
  35 Krystyna Augustyniak           Łódź                 105.38   2529   24
  36 Przemysław Pawlic              Wrocław              103.67   2488   24
  37 Beata Jacyniuk                 Grodzisk Mazowiecki  102.58   2462   24
  38 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               102.50   2460   24
  39 Alicja Bielecka-Żabierek       Poznań               102.25   2454   24
  40 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski  101.92   2446   24
  41 Jarosław Karp                  Jędrzejów            100.54   2413   24
  42 Łukasz Pawlak                  Sochaczew            100.04   2401   24
  43 Krzysztof Murawski             Ciechanowiec          99.79   2395   24
  44 Remigiusz Belesa               Zabrze                97.29   2335   24
  45 Alina Kąpa                     Kołobrzeg             72.04   1729   24
  46 Bogdan Pokojski                Brwinów              112.61   2590   23
  47 Dariusz Socha                  Warszawa             111.09   2555   23
  48 Paweł Kustroń                  Kraków               109.78   2525   23
  49 Maria Uryga                    Kraków               102.52   2358   23
  50 Krystyna Drynkowska            Świnoujście           98.17   2258   23
  51 Małgorzata Wesołowska          Kołobrzeg             96.52   2220   23
  52 Grzegorz Piotrkiewicz          Warszawa              95.65   2200   23
  53 Zbigniew Siwoń                 Elbląg                90.04   2071   23
  54 Agnieszka Palczewska           Ostrów Wielkopolski   88.65   2039   23
  55 Barbara Boszko                 Gdańsk                87.91   2022   23
  56 Miłka Janaszewska              Kołobrzeg             86.17   1982   23
  57 Paulina Ostrowska              Białystok             83.74   1926   23
  58 Teresa Jaśkiewicz              Kołobrzeg             63.30   1456   23
  59 Krystyna Perekitko             Ciechanowiec          89.59   1971   22
  60 Grzegorz Włodarczyk            Pabianice             85.73   1886   22
  61 Elżbieta Salamon               Wrocław               74.76   1570   21
  62 Iza Kraj                       Warszawa             112.45   2249   20
  63 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo              107.20   2144   20
  64 Andrzej Stańczyk               Tarnów               127.11   2415   19
  65 Laura Pisula                   Wrocław              112.00   2016   18
  66 Maria Kubacka-                 Warszawa              79.78   1436   18
  67 Michał Tarnogórski             Legnica               74.00   1332   18
  68 Barbara Obremska               Wrocław              127.24   2163   17
  69 Krzysztof Tomczak              Kutno                 86.94   1478   17
  70 Jędrzej Pogorzelski            Słupsk                76.06   1293   17
  71 Tomasz Pogorzelski             Słupsk                56.41    959   17
  72 Adam Wencel                    Bydgoszcz             98.81   1581   16
  73 Łukasz Łyskawy                 Ciechanowiec          71.50   1144   16
  74 Julia Sylwestrzuk              Gródek                60.94    975   16
  75 Andrzej Grabiński              Suchedniów           129.93   1949   15
  76 Sławomir Kumor                 Tychy                 78.07   1171   15
  77 Hanna Siemionow                Białystok            116.43   1630   14
  78 Agnieszka Stefańska            Koźmice Wielkie      100.00   1400   14
  79 Adam Klimont                   Wałcz                132.46   1722   13
  80 Jacek Gasik                    Warszawa             124.08   1613   13
  81 Anna Chybowska                 Sochaczew            119.92   1559   13
  82 Celina Korniej                 Poznań               110.23   1433   13
  83 Wiesław Szczygielski           Racibórz             102.31   1330   13
  84 Joanna Śledź                   Świnoujście           91.15   1185   13
  85 Magdalena Ziółko               Legionowo             80.23   1043   13
  86 Adam Szukalski                 Leicester            153.42   1841   12
  87 Tomasz Ciejka                  Kraków               148.25   1779   12
  88 Piotr Rosół                    Warszawa             139.92   1679   12
  89 Marcin Bertrand                Poznań               131.83   1582   12
  90 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       131.58   1579   12
  91 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           128.92   1547   12
  92 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             126.25   1515   12
  93 Maria Magdalena Kupczyńska     Szczecin             125.92   1511   12
  94 Anna Krynicka                  Warszawa             122.58   1471   12
  95 Agnieszka Krupka               Krosno               122.50   1470   12
  96 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    122.42   1469   12
  97 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  119.25   1431   12
  98 Grzegorz Kulawiak              Warszawa             119.17   1430   12
  99 Anna Kowalik                   Szczecin             117.92   1415   12
 100 Andrzej Słapiński              Warszawa             116.92   1403   12
 101 Donata Stuczyńska              Bydgoszcz            116.25   1395   12
 102 Agnieszka Tepli-Skoczylas      Piaseczno            115.75   1389   12
 103 Paweł Morga                    Warszawa             115.67   1388   12
 104 Lidia Gałek                    Wałbrzych            115.50   1386   12
 105 Zbigniew Radziszewski          Ciechanowiec         114.17   1370   12
 106 Michał Burak                   Wrocław              113.67   1364   12
 107 Michał Butkiewicz              Poznań               113.42   1361   12
 108 Kayetan Cygański- Bolski       Warszawa             113.33   1360   12
 109 Łukasz Tazbir                  Warszawa             113.00   1356   12
 110 Barbara Turbo                  Szczecin             109.92   1319   12
 111 Michał Kulpiński               Grójec               109.17   1310   12
 112 Patryk Bezkosty                Tarnów               106.42   1277   12
 113 Janina Dąbrowska               Rybnik               105.42   1265   12
 114 Dorota Patera                  Legnica              103.92   1247   12
 115 Joanna Regdos                  Kraków               101.67   1220   12
 116 Paweł Zbrowski                 Gdynia               101.33   1216   12
 117 Justyna Mądrzak                Stargard             100.92   1211   12
 118 Halina Cecot                   Kołobrzeg            100.75   1209   12
 119 Wiesław Pastuła                Mielec                99.83   1198   12
 120 Katarzyna Zając                Legnica               99.58   1195   12
 121 Marek Wodnicki                 Łódź                  98.75   1185   12
 122 Artur Sikorski                 Gdańsk                98.33   1180   12
 123 Jan M. Kowalik                 Zabrze                98.08   1177   12
 124 Mariusz Michalski              Inowrocław            97.83   1174   12
 125 Tomasz Szymański               Gorzów Wielkopolski   97.83   1174   12
 126 Barbara Kurkowska              Gdańsk                97.58   1171   12
 127 Marek Cecot                    Kołobrzeg             97.17   1166   12
 128 Zofia Knapik                   Chrzanów              95.75   1149   12
 129 Mariusz Michalski              Inowrocław            95.75   1149   12
 130 Amelia Makowska                Sandomierz            95.25   1143   12
 131 Kinga Stecuła                  Bytom                 93.50   1122   12
 132 Małgorzata Sameryt             Warszawa              92.83   1114   12
 133 Piotr Haraf                    Jaworzno              91.33   1096   12
 134 Michał Nowak                   Nakło nad Notecią     88.75   1065   12
 135 Patrycja Kuszpit               Biała Podlaska        87.58   1051   12
 136 Kamil Kaczmarek                Zabrze                87.42   1049   12
 137 Milena Kuźniewicz              Kołobrzeg             86.50   1038   12
 138 Piotr Zwoliński                Skierdy               86.42   1037   12
 139 Maria Zmyj                     Sandomierz            85.58   1027   12
 140 Jolanta Bednarska              Łódź                  79.17    950   12
 141 Grażyna Wleklińska             Gdańsk                78.00    936   12
 142 Jadwiga Marzec                 Nowy Dwór Mazowiecki  77.08    925   12
 143 Robert Siata                   Jaworzno              67.08    805   12
 144 Artur Żarnotal                 Łańcut                66.58    799   12
 145 Wojciech Silnicki              Elbląg               110.45   1215   11
 146 Grażyna Kaczyńska              Łódź                 104.82   1153   11
 147 Bożena Mileńko                 Warszawa             102.82   1131   11
 148 Tomasz Szczodry                Łomża                102.36   1126   11
 149 Anna Piasek                    Radom                 97.73   1075   11
 150 Anna Niewiadomska              Kołobrzeg             97.64   1074   11
 151 Marek Popczyk                  Tychy                 96.18   1058   11
 152 Adam Kanciała                  Police                95.64   1052   11
 153 Jacek Sapała                   Kościan               93.64   1030   11
 154 Beata Błaszczyk                Poznań                91.27   1004   11
 155 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   89.09    980   11
 156 Krzysztof Jurkowski            Gdynia                88.91    978   11
 157 Andrzej Kozikowski             Łódź                  88.91    978   11
 158 Jakub Czepulonis               Kołobrzeg             88.00    968   11
 159 Marek Minor                    Wałbrzych             87.55    963   11
 160 Krystian Matykiewicz           Zabrze                87.27    960   11
 161 Liliana Dąbrowska              Warszawa              85.91    945   11
 162 Marta Zwolińska                Grodzisk Mazowiecki   85.36    939   11
 163 Jan Salamon                    Wrocław               84.18    926   11
 164 Jarosław Paprocki              Bydgoszcz             82.55    908   11
 165 Natalia Mówka                  Warszawa              82.27    905   11
 166 Adam Motyl                     Jaskółki              81.73    899   11
 167 Agnieszka Roszczak             Kraków                81.09    892   11
 168 Maria Kistowska                Poznań                79.64    876   11
 169 Adrianna Gałka                 Wrocław               79.09    870   11
 170 Izabela Zubiel                 Łódź                  79.09    870   11
 171 Monika Mocarska                Warszawa              78.91    868   11
 172 Jakub Kalbarczyk               Police                76.09    837   11
 173 Alina Lewandowska              Gdańsk                75.64    832   11
 174 Bożena Chowaniak               Jaworzno              75.36    829   11
 175 Łukasz Żmijejko                Koszalin              75.00    825   11
 176 Tomasz Rekus                   Gliwice               74.00    814   11
 177 Adam Maciągowski               Police                73.00    803   11
 178 Angelika Sztajnke              Warszawa              72.91    802   11
 179 Robert Wojtysiak               Warszawa              72.73    800   11
 180 Igor Kociełkiewicz             Łódź                  70.27    773   11
 181 Wiktoria Koler                 Będzin                68.18    750   11
 182 Kewin Szyller                  Ciechanowiec          67.91    747   11
 183 Zuzanna Rytel- Kuc             Grodzisk Mazowiecki   67.09    738   11
 184 Maciej Kurcewicz               Białystok             66.73    734   11
 185 Krystian Witański              Tychy                 66.18    728   11
 186 Adam Fałek                     Mikołów               64.64    711   11
 187 Sławomir Kamecki               Konstancin            63.64    700   11
 188 Kamil Omidi                    Zbrosławice           63.64    700   11
 189 Joanna Kulawiak                Warszawa              62.73    690   11
 190 Włodzimierz Ferdek             Tychy                 59.73    657   11
 191 Agnieszka Mocarska             Warszawa              59.36    653   11
 192 Bogdan Siwoń                   Elbląg                58.09    639   11
 193 Tomasz Wiśniewski              Inowrocław            56.73    624   11
 194 Krzysztof Michalski            Łódź                  56.45    621   11
 195 Jakub Dołęga                   Police                56.36    620   11
 196 Kacper Wieczorek               Wrocław               55.36    609   11
 197 Piotr Gajewski                 Warszawa              94.40    944   10
 198 Bernard Swoczyna               Warszawa              80.30    803   10
 199 Piotr Sławiński                Wrocław              109.89    989    9
 200 Rafał Świątek                  Wrocław               93.56    842    9
 201 Adrianna Piskorska             Sandomierz            70.78    637    9
 202 Julia Szyszkowska              Sandomierz            65.44    589    9
 203 Mateusz Erfort                 Karpacz               61.33    552    9
 204 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 121.50    972    8
 205 Maciej  Ciuba                  Warszawa              96.50    772    8
 206 Anna Seweryn                   Słupsk                91.88    735    8
 207 Paweł Miczko                   Sandomierz            89.00    712    8
 208 Magda Sarad Pedersen           Świnoujście           87.38    699    8
 209 Agnieszka Madej                Warszawa              84.50    676    8
 210 Aleksandra Ciżyńska            Sandomierz            72.12    577    8
 211 Marcin Mikołajczyk             Września              70.50    564    8
 212 Dorota Zielińska               Piaseczno            140.57    984    7
 213 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      127.43    892    7
 214 Weronika Szałas                Katowice             112.86    790    7
 215 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski      110.43    773    7
 216 Andrzej Burczyk                Gdynia               110.14    771    7
 217 Tomasz M. Lempart              Bytom                109.57    767    7
 218 Grzegorz Sęk                   Wrocław              102.86    720    7
 219 Dawid Rykaczewski              Jaworzno             100.71    705    7
 220 Alina Borowska                 Ruda Śląska           98.29    688    7
 221 Arkadiusz Florczak             Szczecin              89.14    624    7
 222 Arkadiusz Kleniewski           Dzierżążnia           82.57    578    7
 223 Barbara  Sadurska              Warszawa              78.00    546    7
 224 Jan Lisiewski                  Piasutno              75.43    528    7
 225 Andrzej Czabański              Kołobrzeg             69.86    489    7
 226 Małgorzata Wawro               Katowice              69.57    487    7
 227 Anna Mach                      Zabrze                67.29    471    7
 228 Ewelina Sołtysiak              Zabrze                66.43    465    7
 229 Janusz Szewerniak              Tarnobrzeg            64.86    454    7
 230 Michał Kosmecki                Legnica               62.14    435    7
 231 Wojciech Mijas                 Legnicka              61.86    433    7
 232 Szymon Ozimek                  Zabrze                59.14    414    7
 233 Fabian Feldfeber               Poznań               108.00    648    6
 234 Radosław Dziurawiec            Grodzisk Mazowiecki  100.33    602    6
 235 Andrzej Choiński               Gródek                84.67    508    6
 236 Magdalena Głowacka             Police                75.00    450    6
 237 Maria Para                     Elbląg                66.50    399    6
 238 Mieczysława Głowacz            Jaworzno              63.00    378    6
 239 Jan Bielaszka                  Nowe Miasto Lubawsk   58.33    350    6
 240 Ryszard Kosmaczewski           Szczecin             128.80    644    5
 241 Karol Puto                     Będzin                76.00    380    5
 242 Natalia Lenartowicz            Otwock                69.40    347    5
 243 Piotr Skutela                  Warszawa              67.60    338    5
 244 Grzegorz J. Sokołowski         Opole                 62.00    310    5
 245 Małgorzata Pikusa              Tarnów                55.40    277    5
 246 Mateusz Furman                 Racibórz              82.00    328    4
 247 Sebastian Richter              Zabrze                74.75    299    4
 248 Małgorzata Szczygielska        Racibórz              66.50    266    4
 249 Jerzy Ciesielski               Łódź                  77.33    232    3
 250 Marek Krzysztof Łatkowski      Sandomierz            76.00    228    3
 251 Piotr Smela                    Łódź                  74.00    222    3
 252 Danuta Olszewska               Poznań                68.33    205    3
 253 Agnieszka Jońca                Sandomierz            61.67    185    3
 254 Zuzanna Rutkowska              Choszczno             56.33    169    3
 255 Elżbieta Witkowska             Warszawa             119.00    238    2
 256 Bartosz Ozon                   Choszczno             80.50    161    2
 257 Teresa Swoczyna                Warszawa              78.50    157    2
 258 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski       77.50    155    2
 259 Wiesława Jasiak                Warszawa              76.50    153    2
 260 Joanna Kolska                  Pruszków              75.50    151    2
 261 Tomasz Chybowski               Kamień Pomorski       73.00    146    2
 262 Elżbieta Jacheć                Wrocław               71.00    142    2
 263 Anna Szymczyk                  Ząbki                 64.50    129    2
 264 Aleksandra Szałek              Łódź                  63.50    127    2
 265 Violeta Kurkowska              Gdańsk                61.50    123    2
 266 Sylwia Dziewic                 Kraków                57.00    114    2
 267 Zdzisław Czypionka             Wrocław               86.00     86    1
 268 Julia Chybowska                Kamień Pomorski       83.00     83    1
 269 Hanna Dąbrowska                Zgierz                82.00     82    1
 270 Seweryn Kaczmarczyk            Świętajno             74.00     74    1
 271 Marzena Rogowska               Gliwice               50.00     50    1
 272 Zbigniew Smereka               Racibórz              50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie