Jaworzno 1
września
Jaworzno 1- 2 września XIII Ogólnopolskie Mistrzostwa Jaworzna w ScrabbleMistrzostwa Regionów 2018
Konojady 8
września
Konojady 8- 9 września VII Otwarte Mistrzostwa Konojad „Oby rżało”Mistrzostwa Regionów 2018
Wrocław22
września
Wrocław 22-23 września Gumowiec. Memoriał Grzegorza Miecugowa w Scrabble
Dawid Pikul wygrywa w Konojadach08 - 09 września 2018 — VII Otwarte Mistrzostwa Konojad „Oby rżało”InformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

VII Otwarte Mistrzostwa Konojad „Oby rżało”Konojady, 08 - 09 września 2018
Mistrzostwa Regionów 2018

Konkurs Relacja z turnieju


Dawid Pikul wygrywa w KonojadachWyjątkowa atmosfera ważnego dla lokalnej społeczności wydarzenia i niezwykła gościnność niewielkiej wsi to rzeczy, którymi Konojady na stałe wpisały się w świat Scrabbli. Nie ma wątpliwości, że to właśnie specyfika rozgrywek, które zorganizowano już po raz siódmy, jest tym, co przyciąga na pogranicze województw kujawsko-pomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego. Tym razem na słowne batalie w Konojadach zdecydowało się 53 graczy, z których znakomita większość w swoim kalendarzu turniejów wpisała ten jako pozycję obowiązkową. Kto zaś zjawił się w Wiejskim Domu Kultury po raz pierwszy, mógł na własnej skórze doświadczyć, że w tym miejscu uczestnikom nie brakuje niczego i jeśli już się tam trafi to co roku chce się wracać.

Stoły uginały się od jedzenia tak dobrego, że dla niektórych kolejna kanapka czy kawałek ciasta stały się pomiędzy partiami rytuałem niczym sprawdzenie rozstawienia przed kolejną rundą. Oprócz przekąsek graczy uraczono gorącą zupą oraz daniem głównym — wędzonym prosiakiem przy ognisku. Organizatorzy zadbali też rzecz jasna o napoje i byli do dyspozycji, gdy tylko pojawiała się jakaś potrzeba — czy to zorganizowanie dodatkowego stołu, by każdemu grało się wygodnie czy choćby pomoc przy niespodziewanych problemach technicznych z pojazdami.

Chyba jedynie na niezbyt łaskawego dla niektórych "workowego" gospodarze nie mieli recepty. Ogromne podziękowania należą się Sławomirowi i Grzegorzowi Łukasikom, Kołu Gospodyń Wiejskich, lokalnym władzom oraz wszystkim mieszkańcom Konojad, którzy dołożyli swoją "cegiełkę" do organizacji bardzo udanego turnieju.

Najlepiej tegoroczne granie pod hasłem "Oby rżało" wspominać będzie Dawid Pikul. Poznaniak, po zwycięstwie we własnym mieście przed dwoma tygodniami, wygrał drugi swój turniej z rzędu. Zdecydowała o tym wygrana w ostatniej rozgrywce z Mariuszem Skroboszem. Co ciekawe, zwycięzca przez cały turniej ani przez chwilę nie był na prowadzeniu. Gonić stawkę musiał od 3. rundy, gdy niespodziewanie uległ koledze z klubu Blubry, Adamowi Grzelcowi. Kolejne zwycięstwa przesuwały Dawida w górę, lecz pierwszy dzień zakończył porażką z Mariuszem Skroboszem.

Dwukrotny mistrz Polski sobotę kończył z mianem niepokonanego. Niedzielę zaczął jednak od dwóch przegranych partii z paniami — Ireną Sołdan oraz Natalią Woźniak. W efekcie po dziewięciu rundach mieliśmy rzadko spotykaną sytuację, gdy na czele było 7 osób z 7 punktami na koncie! W gronie tym były trzy panie, oprócz wyżej wymienionych także Marta Bajorek. Nic dziwnego, że w kuluarach zaczęto zastanawiać się, czy przypadkiem kolejny turniej w ostatnim czasie nie padnie łupem kobiet. Panowie jednak nie dali za wygraną i przed ostatnią rundą było jasne, że o zwycięstwo powalczą Mariusz Skrobosz z Dawidem Pikulem. Tym razem "żarło" poznaniakowi, który wygrał zdecydowanie 472:363 rewanżując się za wysoką porażkę z poprzedniego dnia (354:491). Z pucharem za trzecie miejsce turniej zakończyła Natalia Woźniak pokonując w partii o brąz Pawła Pogorzelskiego.

Dla Dawida Pikula to drugi tytuł w Konojadach. Zwycięstwem przerwał niesamowitą serię Michała Alabrudzińskiego, który wygrał cztery poprzednie odsłony turnieju. Obrońcy tytułu tym razem poszło słabiej, przegrał sześć partii, czyli dokładnie tyle, ile łącznie w wygranych przez siebie edycjach! Powody do zadowolenia mieli natomiast zwycięzcy klasyfikacji indywidualnych. Rywalizację o najdroższy ruch już w 3. rundzie zamknął Łukasz Tuszyński zgarniając aż 194 punkty za słowo KWITŁYBY. Najdroższy ruch związany z końmi wykonał Wojciech Sołdan, zaś za "Skok tygrysa" nagrodzona została Justyna Sławińska, która względem rozstawienia przesunęła się o 24 pozycje. Tradycyjnie drobne upominki, z pięknymi lokalnymi rękodziełami na czele, trafiły do wszystkich uczestników opuszczających Konojady z lekkim smutkiem, że miły turniej tak szybko dobiegł końca. Kolejna okazja do spotkania scrabblistów za dwa tygodnie we Wrocławiu, na memoriale Grzegorza Miecugowa.
relacja: Bartosz Aleksandrowicz
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
VI Otwarte Mistrzostwa Konojad „Oby rżało”
V Otwarte Mistrzostwa Konojad „Oby rżało”
IV Otwarte Mistrzostwa Konojad "Oby rżało"


Rodzaj turniejuotwarty
Sposób rozgrywanialiczba rund: 12
system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
20 minut dla gracza na partię
Miejsce rozgrywekWiejski Dom Kultury w Konojadach
Obrońca tytułuMichał Alabrudziński
SędziaAndrzej Gostomski
HarmonogramSobota, 8 września (7 rund)
11:30 — rozpoczęcie turnieju
ok. 14:30 — przerwa obiadowa
ok. 19:00 — zakończenie gier

Niedziela, 9 września (5 rund)
9:00 — śniadanie
9:30 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
14:30 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe25 zł za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 15 zł za dzień
młodzież szkolna — 10 zł za dzień (do szkoły średniej włącznie)
debiutanci — bez opłat
DojazdSamochodem bądź pociągiem. Ze stacji PKP Konojady ok. 500 m pieszo
Wyżywienie20zł za cały turniej, w cenie: obiad, wiejski stół (znajdzie się coś dla jaroszy), ciasta, ciepłe i zimne napoje,
wieczorem uwędzony prosiak, surówki
NoclegiUwaga! Zmiana miejsca noclegu w stosunku do lat ubiegłych.
Ośrodek wczasowy "Ryte błota"
(nocleg zgłoszony w formularzy zostanie zarezerwowany przez organizatora)
Do dyspozycji uczestników dwuosobowe pokoje w cenie 45zł/os.

inne noclegi:
Hotel Magnat
Nagrodyfinansowe i rzeczowe
nagrody za najdroższy ruch, najdroższy ruch związany z „końmi”, „skok tygrysa” i inne
Dodatkowe atrakcjewieczorna impreza plenerowa
koszulki dla wszystkich uczestników turnieju
Zgłoszenia uczestnikówpokaż listę uczestników
Lp.Imię i nazwiskoMiastoUwagiInne
1 Grzegorz Łukasik Konojady PFS,
bez noclegu
2 Anita Bruska Gdynia PFS,
pokój
3 Bartosz Bartczak Poznań PFS,
pokój
4 Andrzej Bednaruk Gdańsk zwykły uczestnik,
pokój
5 Sylwia Łada Inowrocław PFS,
pokój
6 Zuzanna Cichoń Gdańsk zwykły uczestnik,
pokój
7 Krzysztof Zawadzki Sampława PFS,
pokój
8 Mariusz Skrobosz Warszawa PFS,
pokój
9 Jan Pawłowski Warszawa z osobą towarzyszącą PFS,
pokój
10 Mieczysław Pastuszak Gdynia PFS,
pokój
11 Adam Grzelec Poznań zwykły uczestnik,
domek
12 Grzegorz Kockodon Ostróda PFS,
pokój
13 Irena Sołdan  Warszawa PFS,
domek
14 Michał Rogalewicz Poznań PFS,
domek
15 Teresa Balewska Reda PFS,
pokój
16 Ewa Tymińska Gdańsk zwykły uczestnik,
pokój
17 Bernadeta Kudlińska Bydgoszcz PFS,
pokój
18 Waldemar Kudliński Bydgoszcz PFS,
pokój
19 Sławek długosz Ostróda zwykły uczestnik,
pokój
20 Katarzyna Dębska Ostróda PFS,
pokój
21 Waldemar Dębski Ostróda zwykły uczestnik,
pokój
22 Czesław Grajewski Białystok zwykły uczestnik,
pokój
23 Katarzyna Polak Warszawa PFS,
domek
24 Ala Białobrzewska GDYNIA z wyżywieniem, nocleg z soboty na niedzielę PFS,
pokój
25 Darek Białobrzewski GDYNIA z wyżywieniem, nocleg z soboty na niedzielę PFS,
pokój
26 Michał Waszkiewicz Białystok PFS,
pokój
27 Joanna Juszczak Warszawa PFS,
pokój
28 Małgorzata Deszczyńska Warszawa PFS,
bez noclegu
29 Dawid Pikul  Poznań PFS,
bez noclegu
30 Bartosz Aleksandrowicz Poznań zwykły uczestnik,
pokój
31 Michał Alabrudziński     Włocławek PFS,
pokój
32 Łukasz Tuszyński Chłopwo PFS,
pokój
33 Jacek Mańko Poznań Gdzie domki?! PFS,
pokój
34 Eugeniusz Tuszyński Nowe Miasto Lubawskie zwykły uczestnik,
bez noclegu
35 Artur Wawrzynowski Żukowo pokój z Kasią Szachowicz zwykły uczestnik,
pokój
36 Katarzyna Szachowicz Unieszewo pokój z Arturem Wawrzynowskim zwykły uczestnik,
pokój
37 wojciech gołęcki inowrocław PFS,
pokój
38 Wojciech Sołdan Gdynia zwykły uczestnik,
pokój
39 Maria Skutela Warszawa Nocleg w \"dwójce\" mam zarezerwowany. PFS,
pokój
40 Paweł Pogorzelski Olsztyn zwykły uczestnik,
pokój
41 Justyna Sławińska Kolnik zwykły uczestnik,
pokój
42 Olga Swarcewicz Warszawa zwykły uczestnik,
bez noclegu
43 Radosław Jachna Łódź zwykły uczestnik,
pokój
44 Renata Andracka Zwola PFS,
pokój
45 Natalia Woźniak Dziwnówek PFS,
pokój
46 Krzysztof Sporczyk Piaseczno PFS,
pokój
47 Marta Bajorek Warszawa PFS,
pokój
48 Stanisław Rydzik Warszawa jestem pokojowo nastawiony. mogę z kimś albo sam. PFS,
pokój
49 Lidia Żywna Gdynia PFS,
pokój
50 Stanisław Olsztyn Olsztyn Rezerwuję uszy prosiaka ;) zwykły uczestnik,
pokój
51 Barbara Wiśniewska Gdańsk zwykły uczestnik,
pokój
OrganizatorzySławomir Łukasik – tel. 604 525 723
Grzegorz Łukasik – tel. 667 369 708 – gslukasik@wp.pl
SponsorzySamorząd wsi Konojady
Koło Gospodyń Wiejskich Konojady
Łupiński Józef
Łukasik Kazimierz
Kamiński Krzysztof — przewodniczący Rady Miejskiej Jabłonowa Pom.
Jarzębska Marzena — radna powiatu brodnickiego
Buchalski Marek — sekretarz Miasta i Gminy Jabłonowo Pom.
Górski Przemysław — Burmistrz Miasta i Gminy Jabłonowo Pom.
Warachowski Waldemar
Trejchel Andrzej — sklep RTV AGD
Wasilewski Wiesław
Przychodnia Weterynaryjna „ALTA-VET” lek. wet. Bojdo Tadeusz
Centrum Kultury i Sportu w Jabłonowie Pomorskim


Wyniki turnieju VII Otwarte Mistrzostwa Konojad „Oby rżało”

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Dawid           Pikul                Poznań                 151.61     10.0     5117     2077      643
  2 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               153.82      9.0     5148     1961      548
  3 Natalia         Woźniak              Dziwnówek              138.46      9.0     5028     1821      715
  4 Michał          Waszkiewicz          Białystok              140.02      9.0     4877     1861      382
  5 Łukasz          Tuszyński            Chłopowo               151.96      8.0     5165     1888      497
  6 Joanna          Juszczak             Warszawa               137.73      8.0     4965     1738      377
  7 Paweł           Pogorzelski          Warszawa               136.33      8.0     4877     1769      283
  8 Irena           Sołdan               Warszawa               137.98      8.0     4740     1804      535
  9 Małgorzata      Deszczyńska          Warszawa               144.01      8.0     4724     1720      350
 10 Marta           Bajorek              Warszawa               127.64      8.0     4717     1851      354
 11 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              128.62      8.0     4691     1698      565
 12 Radosław        Jachna               Łódź                   138.40      7.5     4898     1777      575
 13 Stanisław       Rydzik               Warszawa               149.54      7.0     4889     1661      447
 14 Grzegorz        Łukasik              Konojady               147.50      7.0     4734     1626       22
 15 Michał          Rogalewicz           Poznań                 137.05      7.0     4677     1528      433
 16 Mieczysław      Pastuszak            Gdynia                 121.69      7.0     4534     1547      187
 17 Katarzyna       Polak                Warszawa               138.19      7.0     4510     1604      696
 18 Renata          Andracka             Zwola                  121.69      7.0     4487     1718      -13
 19 Justyna         Sławińska            Gdańsk                 102.75      7.0     4420     1564      -89
 20 Bartosz         Aleksandrowicz       Poznań                 119.05      7.0     4389     1701     -195
 21 Michał          Alabrudziński        Włocławek              160.25      6.0     4841     1563      154
 22 Adam            Grzelec              Poznań                 127.75      6.0     4649     1557      196
 23 Sylwia          Łada                 Inowrocław             118.07      6.0     4622     1479      473
 24 Grzegorz        Koczkodon            Ostróda                125.43      6.0     4620     1447      267
 25 Bartosz         Bartczak             Poznań                 111.57      6.0     4534     1458      389
 26 Marcin          Rogala               Warszawa               135.17      6.0     4491     1351      259
 27 Mariusz         Orzeł                Nowe Miasto Lubawskie   130.87      6.0     4376     1495     -367
 28 Andrzej         Bednaruk             Gdańsk                 113.60      6.0     4364     1436      235
 29 Olga            Swarcewicz           Warszawa               117.74      6.0     4145     1383     -150
 30 Stanisław       Olsztyn              Olsztyn                110.28      6.0     4092     1498      -92
 31 Artur           Wawrzynowski         Żukowo                 118.81      6.0     4046     1451     -289
 32 Jacek           Mańko                Poznań                 134.57      5.5     4329     1424     -218
 33 Anita           Bruska               Gdynia                 119.66      5.0     4419     1413      166
 34 Maria           Skutela              Warszawa               119.95      5.0     4390     1297       23
 35 Waldemar        Kudliński            Bydgoszcz              106.42      5.0     4298     1360     -305
 36 Lidia           Żywna                Gdynia                 103.69      5.0     4290     1208     -127
 37 Zuzanna         Cichoń               Gdańsk                 105.53      5.0     4121     1469     -658
 38 Sławomir        Długosz              Ostróda                109.42      5.0     4071     1312     -582
 39 Krzysztof       Zawadzki             Sampława               110.33      5.0     3934     1326     -450
 40 Jan             Pawłowski            Warszawa               100.00      5.0     3718     1292     -498
 41 Ala             Białobrzewska        Gdynia                 126.35      4.5     4487     1283     -188
 42 Teresa          Balewska             Reda                   100.00      4.5     3969     1104     -294
 43 Katarzyna       Szachowicz           Unieszewo              100.00      4.5     3883     1123       80
 44 Czesław         Grajewski            Białystok              129.36      4.0     4273     1182      -53
 45 Katarzyna       Dębska               Ostróda                102.32      4.0     4077     1230     -494
 46 Bernadeta       Kudlińska            Bydgoszcz              100.13      4.0     3969     1134     -269
 47 Wojciech        Gołęcki              Inowrocław             103.45      4.0     3830     1097     -434
 48 Waldemar        Dębski               Ostróda                100.00      3.5     3732      969     -586
 49 Eugeniusz       Tuszyński            Nowe Miasto Lubawskie   100.00      3.5     3677      910      226
 50 Wojciech        Sołdan               Gdynia                 133.88      3.5     2667      934      -17
 51 Barbara         Wiśniewska           Gdańsk                 100.00      2.5     3874      840     -220
 52 Ewa             Tymińska             Gdańsk                 100.00      2.5     3488      839     -476
 53 Adam            Graczyk              Nowe Miasto Lubawskie   100.00      2.5     3366      852     -913
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju VII Otwarte Mistrzostwa Konojad „Oby rżało”



	Michał Alabrudziński 160.25 Włocławek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Mieczysław     Pastuszak             121.69 +  458: 308  172
    2     7 Dawid          Pikul                 151.61 -  344: 408  102
    3    12 Jacek          Mańko                 134.57 +  563: 325  185
    4     4 Łukasz         Tuszyński             151.96 -  346: 433  102
    5     9 Adam           Grzelec               127.75 +  473: 448  178
    6     6 Anita          Bruska                119.66 +  350: 324  170
    7     6 Michał         Waszkiewicz           140.02 -  351: 405   90
    8     8 Sylwia         Łada                  118.07 +  489: 406  168
    9     5 Paweł          Pogorzelski           136.33 -  422: 501   86
   10     8 Bartosz        Bartczak              111.57 -  320: 463   62
   11    11 Zuzanna        Cichoń                105.53 +  457: 291  156
   12     8 Radosław       Jachna                138.40 -  268: 375   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1559  / 12 129.92




	Mariusz Skrobosz 153.82 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Maria          Skutela               119.95 +  423: 412  170
    2    12 Marcin         Rogala                135.17 +  424: 344  185
    3     7 Wojciech       Sołdan                133.88 +  490: 395  184
    4     3 Radosław       Jachna                138.40 +  442: 387  188
    5     2 Marta          Bajorek               127.64 +  408: 367  178
    6     1 Łukasz         Tuszyński             151.96 +  398: 376  202
    7     1 Dawid          Pikul                 151.61 +  491: 354  202
    8     1 Irena          Sołdan                137.98 -  343: 389   88
    9     1 Natalia        Woźniak               138.46 -  362: 377   88
   10     4 Joanna         Juszczak              137.73 +  564: 375  188
   11     1 Paweł          Pogorzelski           136.33 +  440: 352  186
   12     1 Dawid          Pikul                 151.61 -  363: 472  102
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1961  / 12 163.42




	Łukasz Tuszyński 151.96 Chłopowo                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Anita          Bruska                119.66 +  455: 320  170
    2     8 Renata         Andracka              121.69 +  401: 389  172
    3     5 Grzegorz       Łukasik               147.50 +  467: 425  198
    4     4 Michał         Alabrudziński         160.25 +  433: 346  210
    5     1 Stanisław      Rydzik                149.54 +  445: 397  200
    6     1 Mariusz        Skrobosz              153.82 -  376: 398  104
    7     2 Małgorzata     Deszczyńska           144.01 +  491: 412  194
    8     2 Natalia        Woźniak               138.46 -  365: 419   88
    9     2 Irena          Sołdan                137.98 +  467: 384  188
   10     1 Paweł          Pogorzelski           136.33 -  383: 411   86
   11     3 Michał         Waszkiewicz           140.02 -  413: 432   90
   12     4 Irena          Sołdan                137.98 +  469: 335  188
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1888  / 12 157.33




	Dawid Pikul 151.61 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Bartosz        Aleksandrowicz        119.05 +  382: 336  169
    2     7 Michał         Alabrudziński         160.25 +  408: 344  210
    3     4 Adam           Grzelec               127.75 -  309: 443   78
    4    13 Natalia        Woźniak               138.46 +  481: 467  188
    5     4 Grzegorz       Łukasik               147.50 +  490: 392  198
    6     2 Stanisław      Rydzik                149.54 +  437: 320  200
    7     1 Mariusz        Skrobosz              153.82 -  354: 491  104
    8     6 Radosław       Jachna                138.40 +  490: 419  188
    9     4 Renata         Andracka              121.69 +  485: 281  172
   10     2 Irena          Sołdan                137.98 +  423: 283  188
   11     2 Marta          Bajorek               127.64 +  386: 335  178
   12     1 Mariusz        Skrobosz              153.82 +  472: 363  204
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2077  / 12 173.08




	Stanisław Rydzik 149.54 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Artur          Wawrzynowski          118.81 +  461: 398  169
    2     6 Mariusz        Orzeł                 130.87 +  528: 358  181
    3     1 Zuzanna        Cichoń                105.53 +  452: 293  156
    4     1 Adam           Grzelec               127.75 +  453: 303  178
    5     1 Łukasz         Tuszyński             151.96 -  397: 445  102
    6     2 Dawid          Pikul                 151.61 -  320: 437  102
    7     4 Katarzyna      Polak                 138.19 +  333: 332  188
    8     4 Małgorzata     Deszczyńska           144.01 +  440: 282  194
    9     3 Marta          Bajorek               127.64 -  318: 381   78
   10     5 Renata         Andracka              121.69 -  345: 451   72
   11     7 Justyna        Sławińska             102.75 +  444: 304  153
   12     5 Joanna         Juszczak              137.73 -  398: 458   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1661  / 12 138.42




	Grzegorz Łukasik 147.50 Konojady

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Sylwia         Łada                  118.07 +  387: 370  168
    2     5 Krzysztof      Sporczyk              128.62 +  390: 344  179
    3     5 Łukasz         Tuszyński             151.96 -  425: 467  102
    4    10 Zuzanna        Cichoń                105.53 +  527: 349  156
    5     4 Dawid          Pikul                 151.61 -  392: 490  102
    6     7 Katarzyna      Polak                 138.19 -  312: 562   88
    7    11 Czesław        Grajewski             129.36 +  372: 348  179
    8     9 Mariusz        Orzeł                 130.87 +  464: 312  181
    9     7 Bartosz        Aleksandrowicz        119.05 -  352: 446   69
   10     9 Andrzej        Bednaruk              113.60 -  335: 432   64
   11    12 Stanisław      Olsztyn               110.28 +  375: 235  160
   12     9 Adam           Grzelec               127.75 +  403: 357  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1626  / 12 135.50




	Małgorzata Deszczyńska 144.01 Warszawa          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Olga           Swarcewicz            117.74 +  409: 345  168
    2    14 Andrzej        Bednaruk              113.60 +  404: 378  164
    3     2 Marta          Bajorek               127.64 -  366: 370   78
    4    14 Wojciech       Sołdan                133.88 +  445: 317  184
    5     7 Anita          Bruska                119.66 +  320: 304  170
    6     5 Renata         Andracka              121.69 +  425: 373  172
    7     2 Łukasz         Tuszyński             151.96 -  412: 491  102
    8     4 Stanisław      Rydzik                149.54 -  282: 440  100
    9     6 Joanna         Juszczak              137.73 -  350: 356   88
   10    13 Stanisław      Olsztyn               110.28 +  402: 323  160
   11     8 Bartosz        Bartczak              111.57 +  407: 373  162
   12     7 Renata         Andracka              121.69 +  502: 304  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1720  / 12 143.33




	Michał Waszkiewicz 140.02 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Andrzej        Bednaruk              113.60 +  449: 414  164
    2     9 Katarzyna      Szachowicz            100.00 +  406: 292  150
    3     6 Radosław       Jachna                138.40 -  400: 423   88
    4     5 Grzegorz       Koczkodon             125.43 +  398: 361  175
    5     6 Michał         Rogalewicz            137.05 +  412: 394  187
    6     3 Irena          Sołdan                137.98 -  273: 465   88
    7     6 Michał         Alabrudziński         160.25 +  405: 351  210
    8     5 Marta          Bajorek               127.64 -  342: 357   78
    9     9 Mieczysław     Pastuszak             121.69 +  441: 306  172
   10     7 Bartosz        Aleksandrowicz        119.05 +  449: 418  169
   11     3 Łukasz         Tuszyński             151.96 +  432: 413  202
   12     3 Marta          Bajorek               127.64 +  470: 301  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1861  / 12 155.08




	Natalia Woźniak 138.46 Dziwnówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Bartosz        Bartczak              111.57 +  480: 263  162
    2     4 Grzegorz       Koczkodon             125.43 -  331: 454   75
    3    11 Katarzyna      Dębska                102.32 +  386: 270  152
    4    13 Dawid          Pikul                 151.61 -  467: 481  102
    5    10 Justyna        Sławińska             102.75 +  436: 416  153
    6     8 Sławomir       Długosz               109.42 +  424: 329  159
    7     7 Bartosz        Aleksandrowicz        119.05 +  481: 264  169
    8     2 Łukasz         Tuszyński             151.96 +  419: 365  202
    9     1 Mariusz        Skrobosz              153.82 +  377: 362  204
   10     3 Marta          Bajorek               127.64 -  359: 454   78
   11     4 Krzysztof      Sporczyk              128.62 +  390: 310  179
   12     2 Paweł          Pogorzelski           136.33 +  478: 345  186
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1821  / 12 151.75




	Radosław Jachna 138.40 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Krzysztof      Zawadzki              110.33 +  482: 327  160
    2     3 Wojciech       Sołdan                133.88 =  373: 373  134
    3     6 Michał         Waszkiewicz           140.02 +  423: 400  190
    4     3 Mariusz        Skrobosz              153.82 -  387: 442  104
    5     8 Mariusz        Orzeł                 130.87 +  507: 286  181
    6     4 Marta          Bajorek               127.64 +  438: 373  178
    7     3 Irena          Sołdan                137.98 -  347: 390   88
    8     6 Dawid          Pikul                 151.61 -  419: 490  102
    9    10 Michał         Rogalewicz            137.05 +  329: 321  187
   10     6 Krzysztof      Sporczyk              128.62 -  403: 404   79
   11    10 Andrzej        Bednaruk              113.60 +  415: 249  164
   12     8 Michał         Alabrudziński         160.25 +  375: 268  210
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1777  / 12 148.08




	Katarzyna Polak 138.19 Warszawa          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Stanisław      Olsztyn               110.28 -  288: 346   60
    2    23 Olga           Swarcewicz            117.74 +  393: 237  168
    3    14 Lidia          Żywna                 103.69 +  449: 190  154
    4    11 Krzysztof      Sporczyk              128.62 -  272: 376   79
    5    14 Grzegorz       Koczkodon             125.43 +  431: 341  175
    6     7 Grzegorz       Łukasik               147.50 +  562: 312  198
    7     4 Stanisław      Rydzik                149.54 -  332: 333  100
    8    11 Zuzanna        Cichoń                105.53 -  329: 351   56
    9    12 Mariusz        Orzeł                 130.87 +  399: 327  181
   10    11 Jacek          Mańko                 134.57 +  387: 314  185
   11     9 Bartosz        Aleksandrowicz        119.05 +  387: 274  169
   12     6 Krzysztof      Sporczyk              128.62 -  281: 413   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1604  / 12 133.67




	Irena Sołdan 137.98 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Sławomir       Długosz               109.42 +  393: 392  159
    2     2 Marta          Bajorek               127.64 -  370: 434   78
    3    17 Jan            Pawłowski             100.00 +  408: 210  150
    4     7 Bartosz        Aleksandrowicz        119.05 +  430: 297  169
    5     3 Joanna         Juszczak              137.73 +  503: 309  188
    6     3 Michał         Waszkiewicz           140.02 +  465: 273  190
    7     3 Radosław       Jachna                138.40 +  390: 347  188
    8     1 Mariusz        Skrobosz              153.82 +  389: 343  204
    9     2 Łukasz         Tuszyński             151.96 -  384: 467  102
   10     2 Dawid          Pikul                 151.61 -  283: 423  102
   11     5 Renata         Andracka              121.69 +  390: 241  172
   12     4 Łukasz         Tuszyński             151.96 -  335: 469  102
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1804  / 12 150.33




	Joanna Juszczak 137.73 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Waldemar       Kudliński             106.42 +  495: 288  156
    2     1 Paweł          Pogorzelski           136.33 +  414: 367  186
    3     3 Justyna        Sławińska             102.75 +  474: 326  153
    4     2 Marta          Bajorek               127.64 -  374: 437   78
    5     3 Irena          Sołdan                137.98 -  309: 503   88
    6     9 Zuzanna        Cichoń                105.53 +  501: 324  156
    7     5 Krzysztof      Sporczyk              128.62 +  426: 311  179
    8     3 Renata         Andracka              121.69 -  355: 415   72
    9     6 Małgorzata     Deszczyńska           144.01 +  356: 350  194
   10     4 Mariusz        Skrobosz              153.82 -  375: 564  104
   11     6 Mieczysław     Pastuszak             121.69 +  428: 305  172
   12     5 Stanisław      Rydzik                149.54 +  458: 398  200
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1738  / 12 144.83




	Michał Rogalewicz 137.05 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Zuzanna        Cichoń                105.53 -  330: 448   56
    2    25 Adam           Graczyk               100.00 +  497: 276  150
    3     8 Grzegorz       Koczkodon             125.43 +  422: 333  175
    4     6 Sylwia         Łada                  118.07 +  325: 304  168
    5     6 Michał         Waszkiewicz           140.02 -  394: 412   90
    6    11 Stanisław      Olsztyn               110.28 -  333: 335   60
    7    13 Sławomir       Długosz               109.42 +  587: 301  159
    8     7 Paweł          Pogorzelski           136.33 -  295: 453   86
    9    10 Radosław       Jachna                138.40 -  321: 329   88
   10    14 Katarzyna      Dębska                102.32 +  355: 274  152
   11    15 Ala            Białobrzewska         126.35 +  429: 403  176
   12    10 Sylwia         Łada                  118.07 +  389: 376  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1528  / 12 127.33




	Paweł Pogorzelski 136.33 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Lidia          Żywna                 103.69 +  397: 362  154
    2     1 Joanna         Juszczak              137.73 -  367: 414   88
    3    16 Katarzyna      Szachowicz            100.00 +  446: 381  150
    4     9 Anita          Bruska                119.66 -  340: 399   70
    5    12 Waldemar       Kudliński             106.42 +  413: 394  156
    6    12 Ala            Białobrzewska         126.35 +  438: 315  176
    7    10 Wojciech       Sołdan                133.88 +  414: 311  184
    8     7 Michał         Rogalewicz            137.05 +  453: 295  187
    9     5 Michał         Alabrudziński         160.25 +  501: 422  210
   10     1 Łukasz         Tuszyński             151.96 +  411: 383  202
   11     1 Mariusz        Skrobosz              153.82 -  352: 440  104
   12     2 Natalia        Woźniak               138.46 -  345: 478   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1769  / 12 147.42




	Marcin Rogala 135.17 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Wojciech       Gołęcki               103.45 +  325: 304  153
    2    12 Mariusz        Skrobosz              153.82 -  344: 424  104
    3    15 Renata         Andracka              121.69 -  314: 451   72
    4    16 Waldemar       Kudliński             106.42 -  367: 393   56
    5    21 Waldemar       Dębski                100.00 +  440: 306  150
    6    22 Jan            Pawłowski             100.00 -  327: 365   50
    7    23 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  364: 337  150
    8    20 Jacek          Mańko                 134.57 -  307: 379   85
    9    21 Katarzyna      Szachowicz            100.00 +  416: 258  150
   10    15 Grzegorz       Koczkodon             125.43 -  408: 432   75
   11    20 Teresa         Balewska              100.00 +  449: 288  150
   12    15 Waldemar       Kudliński             106.42 +  430: 295  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1351  / 12 112.58




	Jacek Mańko 134.57 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Justyna        Sławińska             102.75 -  328: 420   53
    2    26 Bartosz        Bartczak              111.57 +  359: 324  162
    3    12 Michał         Alabrudziński         160.25 -  325: 563  110
    4    23 Ewa            Tymińska              100.00 +  364: 284  150
    5    15 Ala            Białobrzewska         126.35 =  380: 380  126
    6    14 Bartosz        Aleksandrowicz        119.05 -  352: 401   69
    7    18 Mariusz        Orzeł                 130.87 -  346: 369   81
    8    20 Marcin         Rogala                135.17 +  379: 307  185
    9    16 Waldemar       Kudliński             106.42 +  405: 313  156
   10    11 Katarzyna      Polak                 138.19 -  314: 387   88
   11    16 Sylwia         Łada                  118.07 -  359: 406   68
   12    18 Ala            Białobrzewska         126.35 +  418: 393  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1424  / 12 118.67




	Wojciech Sołdan 133.88 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Katarzyna      Dębska                102.32 +  393: 328  152
    2     3 Radosław       Jachna                138.40 =  373: 373  138
    3     7 Mariusz        Skrobosz              153.82 -  395: 490  104
    4    14 Małgorzata     Deszczyńska           144.01 -  317: 445   94
    5    17 Czesław        Grajewski             129.36 +  404: 310  179
    6    13 Mariusz        Orzeł                 130.87 +  474: 324  181
    7    10 Paweł          Pogorzelski           136.33 -  311: 414   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     934  /  7 133.43




	Mariusz Orzeł 130.87 Nowe Miasto Lubawskie       

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Bernadeta      Kudlińska             100.13 +  387: 311  150
    2     6 Stanisław      Rydzik                149.54 -  358: 528  100
    3    18 Waldemar       Dębski                100.00 +  453: 314  150
    4    12 Justyna        Sławińska             102.75 +  415: 372  153
    5     8 Radosław       Jachna                138.40 -  286: 507   88
    6    13 Wojciech       Sołdan                133.88 -  324: 474   84
    7    18 Jacek          Mańko                 134.57 +  369: 346  185
    8     9 Grzegorz       Łukasik               147.50 -  312: 464   98
    9    12 Katarzyna      Polak                 138.19 -  327: 399   88
   10    20 Krzysztof      Zawadzki              110.33 +  412: 298  160
   11    17 Maria          Skutela               119.95 +  398: 390  170
   12    13 Bartosz        Aleksandrowicz        119.05 -  335: 340   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1495  / 12 124.58




	Czesław Grajewski 129.36 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Jan            Pawłowski             100.00 +  334: 291  150
    2    11 Adam           Grzelec               127.75 -  353: 437   78
    3    13 Bartosz        Aleksandrowicz        119.05 -  363: 444   69
    4    20 Waldemar       Dębski                100.00 +  470: 288  150
    5    17 Wojciech       Sołdan                133.88 -  310: 404   84
    6    20 Wojciech       Gołęcki               103.45 +  383: 343  153
    7    11 Grzegorz       Łukasik               147.50 -  348: 372   98
    8    18 Olga           Swarcewicz            117.74 -  333: 340   68
    9    19 Krzysztof      Zawadzki              110.33 -  311: 336   60
   10    21 Teresa         Balewska              100.00 -  361: 371   50
   11    22 Katarzyna      Dębska                102.32 +  348: 273  152
   12    20 Anita          Bruska                119.66 -  359: 427   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1182  / 12  98.50




	Krzysztof Sporczyk 128.62 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Ewa            Tymińska              100.00 +  469: 239  150
    2     5 Grzegorz       Łukasik               147.50 -  344: 390   98
    3     9 Artur          Wawrzynowski          118.81 +  386: 328  169
    4    11 Katarzyna      Polak                 138.19 +  376: 272  188
    5     5 Renata         Andracka              121.69 -  305: 394   72
    6    15 Justyna        Sławińska             102.75 +  481: 340  153
    7     5 Joanna         Juszczak              137.73 -  311: 426   88
    8    12 Stanisław      Olsztyn               110.28 +  471: 304  160
    9     8 Zuzanna        Cichoń                105.53 +  421: 359  156
   10     6 Radosław       Jachna                138.40 +  404: 403  188
   11     4 Natalia        Woźniak               138.46 -  310: 390   88
   12     6 Katarzyna      Polak                 138.19 +  413: 281  188
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1698  / 12 141.50




	Adam Grzelec 127.75 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  428: 347  150
    2    11 Czesław        Grajewski             129.36 +  437: 353  179
    3     4 Dawid          Pikul                 151.61 +  443: 309  202
    4     1 Stanisław      Rydzik                149.54 -  303: 453  100
    5     9 Michał         Alabrudziński         160.25 -  448: 473  110
    6    10 Artur          Wawrzynowski          118.81 -  335: 372   69
    7    12 Anita          Bruska                119.66 +  397: 293  170
    8    10 Bartosz        Aleksandrowicz        119.05 -  312: 355   69
    9    11 Maria          Skutela               119.95 +  408: 359  170
   10    10 Mieczysław     Pastuszak             121.69 -  371: 408   72
   11    13 Olga           Swarcewicz            117.74 +  410: 328  168
   12     9 Grzegorz       Łukasik               147.50 -  357: 403   98
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1557  / 12 129.75




	Marta Bajorek 127.64 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Teresa         Balewska              100.00 +  488: 293  150
    2     2 Irena          Sołdan                137.98 +  434: 370  188
    3     2 Małgorzata     Deszczyńska           144.01 +  370: 366  194
    4     2 Joanna         Juszczak              137.73 +  437: 374  188
    5     2 Mariusz        Skrobosz              153.82 -  367: 408  104
    6     4 Radosław       Jachna                138.40 -  373: 438   88
    7     8 Artur          Wawrzynowski          118.81 +  420: 239  169
    8     5 Michał         Waszkiewicz           140.02 +  357: 342  190
    9     3 Stanisław      Rydzik                149.54 +  381: 318  200
   10     3 Natalia        Woźniak               138.46 +  454: 359  188
   11     2 Dawid          Pikul                 151.61 -  335: 386  102
   12     3 Michał         Waszkiewicz           140.02 -  301: 470   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1851  / 12 154.25




	Ala Białobrzewska 126.35 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Katarzyna      Szachowicz            100.00 -  361: 376   50
    2    21 Teresa         Balewska              100.00 +  451: 336  150
    3    10 Stanisław      Olsztyn               110.28 +  355: 307  160
    4     8 Renata         Andracka              121.69 -  366: 465   72
    5    15 Jacek          Mańko                 134.57 =  380: 380  135
    6    12 Paweł          Pogorzelski           136.33 -  315: 438   86
    7    17 Waldemar       Kudliński             106.42 -  326: 443   56
    8    19 Anita          Bruska                119.66 +  437: 322  170
    9    17 Bartosz        Bartczak              111.57 -  285: 396   62
   10    18 Maria          Skutela               119.95 +  415: 365  170
   11    15 Michał         Rogalewicz            137.05 -  403: 429   87
   12    18 Jacek          Mańko                 134.57 -  393: 418   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1283  / 12 106.92




	Grzegorz Koczkodon 125.43 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 +  388: 382  150
    2     4 Natalia        Woźniak               138.46 +  454: 331  188
    3     8 Michał         Rogalewicz            137.05 -  333: 422   87
    4     5 Michał         Waszkiewicz           140.02 -  361: 398   90
    5    14 Katarzyna      Polak                 138.19 -  341: 431   88
    6    17 Katarzyna      Dębska                102.32 -  350: 362   52
    7    21 Krzysztof      Zawadzki              110.33 -  350: 363   60
    8    21 Sławomir       Długosz               109.42 +  486: 326  159
    9    18 Bernadeta      Kudlińska             100.13 +  380: 290  150
   10    15 Marcin         Rogala                135.17 +  432: 408  185
   11    14 Artur          Wawrzynowski          118.81 -  299: 335   69
   12    14 Artur          Wawrzynowski          118.81 +  446: 305  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1447  / 12 120.58




	Renata Andracka 121.69 Zwola               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Adam           Graczyk               100.00 +  379: 283  150
    2     8 Łukasz         Tuszyński             151.96 -  389: 401  102
    3    15 Marcin         Rogala                135.17 +  451: 314  185
    4     8 Ala            Białobrzewska         126.35 +  465: 366  176
    5     5 Krzysztof      Sporczyk              128.62 +  394: 305  179
    6     5 Małgorzata     Deszczyńska           144.01 -  373: 425   94
    7     9 Stanisław      Olsztyn               110.28 +  344: 329  160
    8     3 Joanna         Juszczak              137.73 +  415: 355  188
    9     4 Dawid          Pikul                 151.61 -  281: 485  102
   10     5 Stanisław      Rydzik                149.54 +  451: 345  200
   11     5 Irena          Sołdan                137.98 -  241: 390   88
   12     7 Małgorzata     Deszczyńska           144.01 -  304: 502   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1718  / 12 143.17




	Mieczysław Pastuszak 121.69 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Michał         Alabrudziński         160.25 -  308: 458  110
    2    19 Sylwia         Łada                  118.07 -  340: 371   68
    3    21 Andrzej        Bednaruk              113.60 +  420: 356  164
    4    17 Katarzyna      Dębska                102.32 +  505: 349  152
    5    11 Zuzanna        Cichoń                105.53 -  326: 331   56
    6    16 Krzysztof      Zawadzki              110.33 +  365: 301  160
    7    15 Jan            Pawłowski             100.00 +  401: 279  150
    8    14 Artur          Wawrzynowski          118.81 +  405: 353  169
    9     9 Michał         Waszkiewicz           140.02 -  306: 441   90
   10    10 Adam           Grzelec               127.75 +  408: 371  178
   11     6 Joanna         Juszczak              137.73 -  305: 428   88
   12    11 Bartosz        Bartczak              111.57 +  445: 309  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1547  / 12 128.92




	Maria Skutela 119.95 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Mariusz        Skrobosz              153.82 -  412: 423  104
    2    15 Katarzyna      Dębska                102.32 -  339: 372   52
    3    22 Krzysztof      Zawadzki              110.33 +  382: 314  160
    4    15 Bartosz        Bartczak              111.57 +  388: 362  162
    5    16 Stanisław      Olsztyn               110.28 -  321: 380   60
    6    19 Olga           Swarcewicz            117.74 +  435: 341  168
    7    14 Zuzanna        Cichoń                105.53 -  298: 322   56
    8    17 Jan            Pawłowski             100.00 +  399: 353  150
    9    11 Adam           Grzelec               127.75 -  359: 408   78
   10    18 Ala            Białobrzewska         126.35 -  365: 415   76
   11    17 Mariusz        Orzeł                 130.87 -  390: 398   81
   12    19 Katarzyna      Szachowicz            100.00 +  302: 279  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1297  / 12 108.08




	Anita Bruska 119.66 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Łukasz         Tuszyński             151.96 -  320: 455  102
    2    17 Sławomir       Długosz               109.42 +  425: 295  159
    3    19 Bernadeta      Kudlińska             100.13 +  418: 318  150
    4     9 Paweł          Pogorzelski           136.33 +  399: 340  186
    5     7 Małgorzata     Deszczyńska           144.01 -  304: 320   94
    6     6 Michał         Alabrudziński         160.25 -  324: 350  110
    7    12 Adam           Grzelec               127.75 -  293: 397   78
    8    19 Ala            Białobrzewska         126.35 -  322: 437   76
    9    20 Jan            Pawłowski             100.00 +  540: 236  150
   10    17 Artur          Wawrzynowski          118.81 -  336: 362   69
   11    18 Krzysztof      Zawadzki              110.33 -  311: 384   60
   12    20 Czesław        Grajewski             129.36 +  427: 359  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1413  / 12 117.75




	Bartosz Aleksandrowicz 119.05 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Dawid          Pikul                 151.61 -  336: 382  102
    2    24 Waldemar       Kudliński             106.42 +  464: 416  156
    3    13 Czesław        Grajewski             129.36 +  444: 363  179
    4     7 Irena          Sołdan                137.98 -  297: 430   88
    5    13 Sylwia         Łada                  118.07 +  350: 325  168
    6    14 Jacek          Mańko                 134.57 +  401: 352  185
    7     7 Natalia        Woźniak               138.46 -  264: 481   88
    8    10 Adam           Grzelec               127.75 +  355: 312  178
    9     7 Grzegorz       Łukasik               147.50 +  446: 352  198
   10     7 Michał         Waszkiewicz           140.02 -  418: 449   90
   11     9 Katarzyna      Polak                 138.19 -  274: 387   88
   12    13 Mariusz        Orzeł                 130.87 +  340: 335  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1701  / 12 141.75




	Artur Wawrzynowski 118.81 Żukowo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Stanisław      Rydzik                149.54 -  398: 461  100
    2    16 Krzysztof      Zawadzki              110.33 +  339: 306  160
    3     9 Krzysztof      Sporczyk              128.62 -  328: 386   79
    4    18 Bernadeta      Kudlińska             100.13 +  445: 297  150
    5    18 Jan            Pawłowski             100.00 +  301: 293  150
    6    10 Adam           Grzelec               127.75 +  372: 335  178
    7     8 Marta          Bajorek               127.64 -  239: 420   78
    8    14 Mieczysław     Pastuszak             121.69 -  353: 405   72
    9    13 Andrzej        Bednaruk              113.60 -  269: 351   64
   10    17 Anita          Bruska                119.66 +  362: 336  170
   11    14 Grzegorz       Koczkodon             125.43 +  335: 299  175
   12    14 Grzegorz       Koczkodon             125.43 -  305: 446   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1451  / 12 120.92




	Sylwia Łada 118.07 Inowrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Grzegorz       Łukasik               147.50 -  370: 387   98
    2    19 Mieczysław     Pastuszak             121.69 +  371: 340  172
    3    20 Ewa            Tymińska              100.00 +  431: 172  150
    4     6 Michał         Rogalewicz            137.05 -  304: 325   87
    5    13 Bartosz        Aleksandrowicz        119.05 -  325: 350   69
    6    21 Bernadeta      Kudlińska             100.13 +  433: 343  150
    7    16 Katarzyna      Dębska                102.32 +  390: 342  152
    8     8 Michał         Alabrudziński         160.25 -  406: 489  110
    9    14 Stanisław      Olsztyn               110.28 -  352: 377   60
   10    16 Sławomir       Długosz               109.42 +  458: 276  159
   11    16 Jacek          Mańko                 134.57 +  406: 359  185
   12    10 Michał         Rogalewicz            137.05 -  376: 389   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1479  / 12 123.25




	Olga Swarcewicz 117.74 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Małgorzata     Deszczyńska           144.01 -  345: 409   94
    2    23 Katarzyna      Polak                 138.19 -  237: 393   88
    3    26 Sławomir       Długosz               109.42 -  289: 371   59
    4    26 Teresa         Balewska              100.00 +  417: 341  150
    5    24 Adam           Graczyk               100.00 +  374: 259  150
    6    19 Maria          Skutela               119.95 -  341: 435   70
    7    24 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 +  297: 286  150
    8    18 Czesław        Grajewski             129.36 +  340: 333  179
    9    15 Justyna        Sławińska             102.75 -  375: 392   53
   10    19 Waldemar       Kudliński             106.42 +  387: 342  156
   11    13 Adam           Grzelec               127.75 -  328: 410   78
   12    16 Zuzanna        Cichoń                105.53 +  415: 324  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1383  / 12 115.25




	Andrzej Bednaruk 113.60 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Michał         Waszkiewicz           140.02 -  414: 449   90
    2    14 Małgorzata     Deszczyńska           144.01 -  378: 404   94
    3    21 Mieczysław     Pastuszak             121.69 -  356: 420   72
    4    24 Wojciech       Gołęcki               103.45 +  447: 244  153
    5    19 Sławomir       Długosz               109.42 -  308: 311   59
    6    23 Waldemar       Dębski                100.00 +  381: 267  150
    7    19 Lidia          Żywna                 103.69 +  375: 335  154
    8    13 Waldemar       Kudliński             106.42 +  375: 344  156
    9    13 Artur          Wawrzynowski          118.81 +  351: 269  169
   10     9 Grzegorz       Łukasik               147.50 +  432: 335  198
   11    10 Radosław       Jachna                138.40 -  249: 415   88
   12    12 Justyna        Sławińska             102.75 -  298: 336   53
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1436  / 12 119.67




	Bartosz Bartczak 111.57 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Natalia        Woźniak               138.46 -  263: 480   88
    2    26 Jacek          Mańko                 134.57 -  324: 359   85
    3    25 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  400: 177  150
    4    15 Maria          Skutela               119.95 -  362: 388   70
    5    22 Wojciech       Gołęcki               103.45 -  327: 384   53
    6    24 Adam           Graczyk               100.00 +  536: 230  150
    7    22 Bernadeta      Kudlińska             100.13 +  372: 343  150
    8    16 Krzysztof      Zawadzki              110.33 +  409: 327  160
    9    17 Ala            Białobrzewska         126.35 +  396: 285  176
   10     8 Michał         Alabrudziński         160.25 +  463: 320  210
   11     8 Małgorzata     Deszczyńska           144.01 -  373: 407   94
   12    11 Mieczysław     Pastuszak             121.69 -  309: 445   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1458  / 12 121.50




	Krzysztof Zawadzki 110.33 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Radosław       Jachna                138.40 -  327: 482   88
    2    16 Artur          Wawrzynowski          118.81 -  306: 339   69
    3    22 Maria          Skutela               119.95 -  314: 382   70
    4    25 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 +  324: 295  150
    5    26 Teresa         Balewska              100.00 +  395: 292  150
    6    16 Mieczysław     Pastuszak             121.69 -  301: 365   72
    7    21 Grzegorz       Koczkodon             125.43 +  363: 350  175
    8    16 Bartosz        Bartczak              111.57 -  327: 409   62
    9    19 Czesław        Grajewski             129.36 +  336: 311  179
   10    20 Mariusz        Orzeł                 130.87 -  298: 412   81
   11    18 Anita          Bruska                119.66 +  384: 311  170
   12    17 Stanisław      Olsztyn               110.28 -  259: 436   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1326  / 12 110.50




	Stanisław Olsztyn 110.28 Olsztyn                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Katarzyna      Polak                 138.19 +  346: 288  188
    2    10 Zuzanna        Cichoń                105.53 -  362: 393   56
    3    10 Ala            Białobrzewska         126.35 -  307: 355   76
    4    22 Adam           Graczyk               100.00 +  358: 291  150
    5    16 Maria          Skutela               119.95 +  380: 321  170
    6    11 Michał         Rogalewicz            137.05 +  335: 333  187
    7     9 Renata         Andracka              121.69 -  329: 344   72
    8    12 Krzysztof      Sporczyk              128.62 -  304: 471   79
    9    14 Sylwia         Łada                  118.07 +  377: 352  168
   10    13 Małgorzata     Deszczyńska           144.01 -  323: 402   94
   11    12 Grzegorz       Łukasik               147.50 -  235: 375   98
   12    17 Krzysztof      Zawadzki              110.33 +  436: 259  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1498  / 12 124.83




	Sławomir Długosz 109.42 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Irena          Sołdan                137.98 -  392: 393   88
    2    17 Anita          Bruska                119.66 -  295: 425   70
    3    26 Olga           Swarcewicz            117.74 +  371: 289  168
    4    19 Lidia          Żywna                 103.69 +  452: 316  154
    5    19 Andrzej        Bednaruk              113.60 +  311: 308  164
    6     8 Natalia        Woźniak               138.46 -  329: 424   88
    7    13 Michał         Rogalewicz            137.05 -  301: 587   87
    8    21 Grzegorz       Koczkodon             125.43 -  326: 486   75
    9    22 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  447: 297  150
   10    16 Sylwia         Łada                  118.07 -  276: 458   68
   11    21 Katarzyna      Szachowicz            100.00 -  231: 361   50
   12    22 Bernadeta      Kudlińska             100.13 +  340: 309  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1312  / 12 109.33




	Waldemar Kudliński 106.42 Bydgoszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Joanna         Juszczak              137.73 -  288: 495   88
    2    24 Bartosz        Aleksandrowicz        119.05 -  416: 464   69
    3    23 Teresa         Balewska              100.00 +  385: 307  150
    4    16 Marcin         Rogala                135.17 +  393: 367  185
    5    12 Paweł          Pogorzelski           136.33 -  394: 413   86
    6    18 Lidia          Żywna                 103.69 +  353: 333  154
    7    17 Ala            Białobrzewska         126.35 +  443: 326  176
    8    13 Andrzej        Bednaruk              113.60 -  344: 375   64
    9    16 Jacek          Mańko                 134.57 -  313: 405   85
   10    19 Olga           Swarcewicz            117.74 -  342: 387   68
   11    19 Jan            Pawłowski             100.00 +  332: 301  150
   12    15 Marcin         Rogala                135.17 -  295: 430   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1360  / 12 113.33




	Zuzanna Cichoń 105.53 Gdańsk         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Michał         Rogalewicz            137.05 +  448: 330  187
    2    10 Stanisław      Olsztyn               110.28 +  393: 362  160
    3     1 Stanisław      Rydzik                149.54 -  293: 452  100
    4    10 Grzegorz       Łukasik               147.50 -  349: 527   98
    5    11 Mieczysław     Pastuszak             121.69 +  331: 326  172
    6     9 Joanna         Juszczak              137.73 -  324: 501   88
    7    14 Maria          Skutela               119.95 +  322: 298  170
    8    11 Katarzyna      Polak                 138.19 +  351: 329  188
    9     8 Krzysztof      Sporczyk              128.62 -  359: 421   79
   10    12 Justyna        Sławińska             102.75 -  336: 361   53
   11    11 Michał         Alabrudziński         160.25 -  291: 457  110
   12    16 Olga           Swarcewicz            117.74 -  324: 415   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1473  / 12 122.75




	Lidia Żywna 103.69 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Paweł          Pogorzelski           136.33 -  362: 397   86
    2    20 Wojciech       Gołęcki               103.45 +  413: 389  153
    3    14 Katarzyna      Polak                 138.19 -  190: 449   88
    4    19 Sławomir       Długosz               109.42 -  316: 452   59
    5    25 Ewa            Tymińska              100.00 +  383: 305  150
    6    18 Waldemar       Kudliński             106.42 -  333: 353   56
    7    19 Andrzej        Bednaruk              113.60 -  335: 375   64
    8    22 Barbara        Wiśniewska            100.00 -  355: 388   50
    9    24 Waldemar       Dębski                100.00 +  413: 289  150
   10    22 Katarzyna      Szachowicz            100.00 -  322: 369   50
   11    23 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 +  421: 343  150
   12    21 Katarzyna      Dębska                102.32 +  447: 308  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1208  / 12 100.67




	Wojciech Gołęcki 103.45 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Marcin         Rogala                135.17 -  304: 325   85
    2    20 Lidia          Żywna                 103.69 -  389: 413   54
    3    24 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 +  308: 290  150
    4    24 Andrzej        Bednaruk              113.60 -  244: 447   64
    5    22 Bartosz        Bartczak              111.57 +  384: 327  162
    6    20 Czesław        Grajewski             129.36 -  343: 383   79
    7    20 Justyna        Sławińska             102.75 -  290: 367   53
    8    24 Katarzyna      Szachowicz            100.00 -  224: 383   50
    9    25 Ewa            Tymińska              100.00 +  380: 331  150
   10    24 Waldemar       Dębski                100.00 -  317: 381   50
   11    25 Adam           Graczyk               100.00 +  328: 233  150
   12    23 Jan            Pawłowski             100.00 -  319: 384   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1097  / 12  91.42




	Justyna Sławińska 102.75 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Jacek          Mańko                 134.57 +  420: 328  185
    2    13 Waldemar       Dębski                100.00 +  380: 299  150
    3     3 Joanna         Juszczak              137.73 -  326: 474   88
    4    12 Mariusz        Orzeł                 130.87 -  372: 415   81
    5    10 Natalia        Woźniak               138.46 -  416: 436   88
    6    15 Krzysztof      Sporczyk              128.62 -  340: 481   79
    7    20 Wojciech       Gołęcki               103.45 +  367: 290  153
    8    15 Katarzyna      Dębska                102.32 +  406: 333  152
    9    15 Olga           Swarcewicz            117.74 +  392: 375  168
   10    12 Zuzanna        Cichoń                105.53 +  361: 336  156
   11     7 Stanisław      Rydzik                149.54 -  304: 444  100
   12    12 Andrzej        Bednaruk              113.60 +  336: 298  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1564  / 12 130.33




	Katarzyna Dębska 102.32 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Wojciech       Sołdan                133.88 -  328: 393   84
    2    15 Maria          Skutela               119.95 +  372: 339  170
    3    11 Natalia        Woźniak               138.46 -  270: 386   88
    4    17 Mieczysław     Pastuszak             121.69 -  349: 505   72
    5    23 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  392: 325  150
    6    17 Grzegorz       Koczkodon             125.43 +  362: 350  175
    7    16 Sylwia         Łada                  118.07 -  342: 390   68
    8    15 Justyna        Sławińska             102.75 -  333: 406   53
    9    23 Teresa         Balewska              100.00 +  474: 327  150
   10    14 Michał         Rogalewicz            137.05 -  274: 355   87
   11    22 Czesław        Grajewski             129.36 -  273: 348   79
   12    21 Lidia          Żywna                 103.69 -  308: 447   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1230  / 12 102.50




	Bernadeta Kudlińska 100.13 Bydgoszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Mariusz        Orzeł                 130.87 -  311: 387   81
    2    18 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 +  339: 241  150
    3    19 Anita          Bruska                119.66 -  318: 418   70
    4    18 Artur          Wawrzynowski          118.81 -  297: 445   69
    5    20 Katarzyna      Szachowicz            100.00 +  349: 309  150
    6    21 Sylwia         Łada                  118.07 -  343: 433   68
    7    22 Bartosz        Bartczak              111.57 -  343: 372   62
    8    23 Waldemar       Dębski                100.00 +  412: 250  150
    9    18 Grzegorz       Koczkodon             125.43 -  290: 380   75
   10    23 Adam           Graczyk               100.00 -  318: 330   50
   11    24 Ewa            Tymińska              100.00 +  340: 333  150
   12    22 Sławomir       Długosz               109.42 -  309: 340   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1134  / 12  94.50




	Teresa Balewska 100.00 Reda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Marta          Bajorek               127.64 -  293: 488   78
    2    21 Ala            Białobrzewska         126.35 -  336: 451   76
    3    23 Waldemar       Kudliński             106.42 -  307: 385   56
    4    26 Olga           Swarcewicz            117.74 -  341: 417   68
    5    26 Krzysztof      Zawadzki              110.33 -  292: 395   60
    6    27 PAUZA
    7    25 Adam           Graczyk               100.00 +  405: 257  150
    8    25 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 +  305: 273  150
    9    23 Katarzyna      Dębska                102.32 -  327: 474   52
   10    21 Czesław        Grajewski             129.36 +  371: 361  179
   11    20 Marcin         Rogala                135.17 -  288: 449   85
   12    24 Waldemar       Dębski                100.00 +  404: 313  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1104  / 11 100.36




	Waldemar Dębski 100.00 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 PAUZA
    2    13 Justyna        Sławińska             102.75 -  299: 380   53
    3    18 Mariusz        Orzeł                 130.87 -  314: 453   81
    4    20 Czesław        Grajewski             129.36 -  288: 470   79
    5    21 Marcin         Rogala                135.17 -  306: 440   85
    6    23 Andrzej        Bednaruk              113.60 -  267: 381   64
    7    26 Ewa            Tymińska              100.00 +  335: 299  150
    8    23 Bernadeta      Kudlińska             100.13 -  250: 412   50
    9    24 Lidia          Żywna                 103.69 -  289: 413   54
   10    24 Wojciech       Gołęcki               103.45 +  381: 317  153
   11    26 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  390: 349  150
   12    24 Teresa         Balewska              100.00 -  313: 404   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     969  / 11  88.09




	Adam Graczyk 100.00 Nowe Miasto Lubawskie   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Renata         Andracka              121.69 -  283: 379   72
    2    25 Michał         Rogalewicz            137.05 -  276: 497   87
    3    27 PAUZA
    4    22 Stanisław      Olsztyn               110.28 -  291: 358   60
    5    24 Olga           Swarcewicz            117.74 -  259: 374   68
    6    24 Bartosz        Bartczak              111.57 -  230: 536   62
    7    25 Teresa         Balewska              100.00 -  257: 405   50
    8    26 Ewa            Tymińska              100.00 +  321: 308  150
    9    26 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 -  335: 409   50
   10    23 Bernadeta      Kudlińska             100.13 +  330: 318  150
   11    25 Wojciech       Gołęcki               103.45 -  233: 328   53
   12    26 Ewa            Tymińska              100.00 -  251: 367   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     852  / 11  77.45




	Jan Pawłowski 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Czesław        Grajewski             129.36 -  291: 334   79
    2    22 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  365: 343  150
    3    17 Irena          Sołdan                137.98 -  210: 408   88
    4    21 Katarzyna      Szachowicz            100.00 +  335: 315  150
    5    18 Artur          Wawrzynowski          118.81 -  293: 301   69
    6    22 Marcin         Rogala                135.17 +  365: 327  185
    7    15 Mieczysław     Pastuszak             121.69 -  279: 401   72
    8    17 Maria          Skutela               119.95 -  353: 399   70
    9    20 Anita          Bruska                119.66 -  236: 540   70
   10    25 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 +  306: 197  150
   11    19 Waldemar       Kudliński             106.42 -  301: 332   56
   12    23 Wojciech       Gołęcki               103.45 +  384: 319  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1292  / 12 107.67




	Katarzyna  Szachowicz 100.00 Unieszewo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Ala            Białobrzewska         126.35 +  376: 361  176
    2     9 Michał         Waszkiewicz           140.02 -  292: 406   90
    3    16 Paweł          Pogorzelski           136.33 -  381: 446   86
    4    21 Jan            Pawłowski             100.00 -  315: 335   50
    5    20 Bernadeta      Kudlińska             100.13 -  309: 349   50
    6    25 Barbara        Wiśniewska            100.00 -  260: 411   50
    7    27 PAUZA
    8    24 Wojciech       Gołęcki               103.45 +  383: 224  153
    9    21 Marcin         Rogala                135.17 -  258: 416   85
   10    22 Lidia          Żywna                 103.69 +  369: 322  154
   11    21 Sławomir       Długosz               109.42 +  361: 231  159
   12    19 Maria          Skutela               119.95 -  279: 302   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1123  / 11 102.09




	Eugeniusz Tuszyński 100.00 Nowe Miasto Lubawskie

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Grzegorz       Koczkodon             125.43 -  382: 388   75
    2    18 Bernadeta      Kudlińska             100.13 -  241: 339   50
    3    24 Wojciech       Gołęcki               103.45 -  290: 308   53
    4    25 Krzysztof      Zawadzki              110.33 -  295: 324   60
    5    27 PAUZA
    6    26 Ewa            Tymińska              100.00 +  332: 186  150
    7    24 Olga           Swarcewicz            117.74 -  286: 297   68
    8    25 Teresa         Balewska              100.00 -  273: 305   50
    9    26 Adam           Graczyk               100.00 +  409: 335  150
   10    25 Jan            Pawłowski             100.00 -  197: 306   50
   11    23 Lidia          Żywna                 103.69 -  343: 421   54
   12    25 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  329: 242  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     910  / 11  82.73




	Ewa Tymińska 100.00 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Krzysztof      Sporczyk              128.62 -  239: 469   79
    2    27 PAUZA
    3    20 Sylwia         Łada                  118.07 -  172: 431   68
    4    23 Jacek          Mańko                 134.57 -  284: 364   85
    5    25 Lidia          Żywna                 103.69 -  305: 383   54
    6    26 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 -  186: 332   50
    7    26 Waldemar       Dębski                100.00 -  299: 335   50
    8    26 Adam           Graczyk               100.00 -  308: 321   50
    9    25 Wojciech       Gołęcki               103.45 -  331: 380   53
   10    26 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  364: 358  150
   11    24 Bernadeta      Kudlińska             100.13 -  333: 340   50
   12    26 Adam           Graczyk               100.00 +  367: 251  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     839  / 11  76.27




	Barbara Wiśniewska 100.00 Gdańsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Adam           Grzelec               127.75 -  347: 428   78
    2    22 Jan            Pawłowski             100.00 -  343: 365   50
    3    25 Bartosz        Bartczak              111.57 -  177: 400   62
    4    27 PAUZA
    5    23 Katarzyna      Dębska                102.32 -  325: 392   52
    6    25 Katarzyna      Szachowicz            100.00 +  411: 260  150
    7    23 Marcin         Rogala                135.17 -  337: 364   85
    8    22 Lidia          Żywna                 103.69 +  388: 355  154
    9    22 Sławomir       Długosz               109.42 -  297: 447   59
   10    26 Ewa            Tymińska              100.00 -  358: 364   50
   11    26 Waldemar       Dębski                100.00 -  349: 390   50
   12    25 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 -  242: 329   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     840  / 11  76.36


Wyniki poszczególnych rund turnieju VII Otwarte Mistrzostwa Konojad „Oby rżało”



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Mieczysław     Pastuszak             458: 308
   2 Maria          Skutela              - Mariusz        Skrobosz              412: 423
   3 Łukasz         Tuszyński            - Anita          Bruska                455: 320
   4 Bartosz        Aleksandrowicz       - Dawid          Pikul                 336: 382
   5 Stanisław      Rydzik               - Artur          Wawrzynowski          461: 398
   6 Sylwia         Łada                 - Grzegorz       Łukasik               370: 387
   7 Małgorzata     Deszczyńska          - Olga           Swarcewicz            409: 345
   8 Andrzej        Bednaruk             - Michał         Waszkiewicz           414: 449
   9 Natalia        Woźniak              - Bartosz        Bartczak              480: 263
  10 Krzysztof      Zawadzki             - Radosław       Jachna                327: 482
  11 Katarzyna      Polak                - Stanisław      Olsztyn               288: 346
  12 Sławomir       Długosz              - Irena          Sołdan                392: 393
  13 Joanna         Juszczak             - Waldemar       Kudliński             495: 288
  14 Zuzanna        Cichoń               - Michał         Rogalewicz            448: 330
  15 Paweł          Pogorzelski          - Lidia          Żywna                 397: 362
  16 Wojciech       Gołęcki              - Marcin         Rogala                304: 325
  17 Jacek          Mańko                - Justyna        Sławińska             328: 420
  18 Katarzyna      Dębska               - Wojciech       Sołdan                328: 393
  19 Mariusz        Orzeł                - Bernadeta      Kudlińska             387: 311
  20 Jan            Pawłowski            - Czesław        Grajewski             291: 334
  21 Krzysztof      Sporczyk             - Ewa            Tymińska              469: 239
  22 Barbara        Wiśniewska           - Adam           Grzelec               347: 428
  23 Marta          Bajorek              - Teresa         Balewska              488: 293
  24 Katarzyna      Szachowicz           - Ala            Białobrzewska         376: 361
  25 Grzegorz       Koczkodon            - Eugeniusz      Tuszyński             388: 382
  26 Adam           Graczyk              - Renata         Andracka              283: 379
  27 Waldemar       Dębski               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Paweł          Pogorzelski          - Joanna         Juszczak              367: 414
   2 Irena          Sołdan               - Marta          Bajorek               370: 434
   3 Radosław       Jachna               - Wojciech       Sołdan                373: 373
   4 Natalia        Woźniak              - Grzegorz       Koczkodon             331: 454
   5 Grzegorz       Łukasik              - Krzysztof      Sporczyk              390: 344
   6 Stanisław      Rydzik               - Mariusz        Orzeł                 528: 358
   7 Dawid          Pikul                - Michał         Alabrudziński         408: 344
   8 Renata         Andracka             - Łukasz         Tuszyński             389: 401
   9 Michał         Waszkiewicz          - Katarzyna      Szachowicz            406: 292
  10 Stanisław      Olsztyn              - Zuzanna        Cichoń                362: 393
  11 Adam           Grzelec              - Czesław        Grajewski             437: 353
  12 Marcin         Rogala               - Mariusz        Skrobosz              344: 424
  13 Justyna        Sławińska            - Waldemar       Dębski                380: 299
  14 Małgorzata     Deszczyńska          - Andrzej        Bednaruk              404: 378
  15 Maria          Skutela              - Katarzyna      Dębska                339: 372
  16 Artur          Wawrzynowski         - Krzysztof      Zawadzki              339: 306
  17 Anita          Bruska               - Sławomir       Długosz               425: 295
  18 Eugeniusz      Tuszyński            - Bernadeta      Kudlińska             241: 339
  19 Mieczysław     Pastuszak            - Sylwia         Łada                  340: 371
  20 Lidia          Żywna                - Wojciech       Gołęcki               413: 389
  21 Teresa         Balewska             - Ala            Białobrzewska         336: 451
  22 Jan            Pawłowski            - Barbara        Wiśniewska            365: 343
  23 Olga           Swarcewicz           - Katarzyna      Polak                 237: 393
  24 Waldemar       Kudliński            - Bartosz        Aleksandrowicz        416: 464
  25 Michał         Rogalewicz           - Adam           Graczyk               497: 276
  26 Bartosz        Bartczak             - Jacek          Mańko                 324: 359
  27 Ewa            Tymińska             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Zuzanna        Cichoń               - Stanisław      Rydzik                293: 452
   2 Marta          Bajorek              - Małgorzata     Deszczyńska           370: 366
   3 Joanna         Juszczak             - Justyna        Sławińska             474: 326
   4 Adam           Grzelec              - Dawid          Pikul                 443: 309
   5 Łukasz         Tuszyński            - Grzegorz       Łukasik               467: 425
   6 Radosław       Jachna               - Michał         Waszkiewicz           423: 400
   7 Wojciech       Sołdan               - Mariusz        Skrobosz              395: 490
   8 Michał         Rogalewicz           - Grzegorz       Koczkodon             422: 333
   9 Krzysztof      Sporczyk             - Artur          Wawrzynowski          386: 328
  10 Ala            Białobrzewska        - Stanisław      Olsztyn               355: 307
  11 Katarzyna      Dębska               - Natalia        Woźniak               270: 386
  12 Michał         Alabrudziński        - Jacek          Mańko                 563: 325
  13 Czesław        Grajewski            - Bartosz        Aleksandrowicz        363: 444
  14 Katarzyna      Polak                - Lidia          Żywna                 449: 190
  15 Marcin         Rogala               - Renata         Andracka              314: 451
  16 Katarzyna      Szachowicz           - Paweł          Pogorzelski           381: 446
  17 Irena          Sołdan               - Jan            Pawłowski             408: 210
  18 Waldemar       Dębski               - Mariusz        Orzeł                 314: 453
  19 Bernadeta      Kudlińska            - Anita          Bruska                318: 418
  20 Sylwia         Łada                 - Ewa            Tymińska              431: 172
  21 Mieczysław     Pastuszak            - Andrzej        Bednaruk              420: 356
  22 Krzysztof      Zawadzki             - Maria          Skutela               314: 382
  23 Teresa         Balewska             - Waldemar       Kudliński             307: 385
  24 Wojciech       Gołęcki              - Eugeniusz      Tuszyński             308: 290
  25 Barbara        Wiśniewska           - Bartosz        Bartczak              177: 400
  26 Olga           Swarcewicz           - Sławomir       Długosz               289: 371
  27 Adam           Graczyk              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Adam           Grzelec              - Stanisław      Rydzik                303: 453
   2 Marta          Bajorek              - Joanna         Juszczak              437: 374
   3 Mariusz        Skrobosz             - Radosław       Jachna                442: 387
   4 Łukasz         Tuszyński            - Michał         Alabrudziński         433: 346
   5 Grzegorz       Koczkodon            - Michał         Waszkiewicz           361: 398
   6 Sylwia         Łada                 - Michał         Rogalewicz            304: 325
   7 Bartosz        Aleksandrowicz       - Irena          Sołdan                297: 430
   8 Ala            Białobrzewska        - Renata         Andracka              366: 465
   9 Anita          Bruska               - Paweł          Pogorzelski           399: 340
  10 Grzegorz       Łukasik              - Zuzanna        Cichoń                527: 349
  11 Katarzyna      Polak                - Krzysztof      Sporczyk              272: 376
  12 Justyna        Sławińska            - Mariusz        Orzeł                 372: 415
  13 Dawid          Pikul                - Natalia        Woźniak               481: 467
  14 Wojciech       Sołdan               - Małgorzata     Deszczyńska           317: 445
  15 Bartosz        Bartczak             - Maria          Skutela               362: 388
  16 Waldemar       Kudliński            - Marcin         Rogala                393: 367
  17 Mieczysław     Pastuszak            - Katarzyna      Dębska                505: 349
  18 Artur          Wawrzynowski         - Bernadeta      Kudlińska             445: 297
  19 Lidia          Żywna                - Sławomir       Długosz               316: 452
  20 Czesław        Grajewski            - Waldemar       Dębski                470: 288
  21 Katarzyna      Szachowicz           - Jan            Pawłowski             315: 335
  22 Stanisław      Olsztyn              - Adam           Graczyk               358: 291
  23 Ewa            Tymińska             - Jacek          Mańko                 284: 364
  24 Andrzej        Bednaruk             - Wojciech       Gołęcki               447: 244
  25 Eugeniusz      Tuszyński            - Krzysztof      Zawadzki              295: 324
  26 Olga           Swarcewicz           - Teresa         Balewska              417: 341
  27 Barbara        Wiśniewska           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Łukasz         Tuszyński             397: 445
   2 Mariusz        Skrobosz             - Marta          Bajorek               408: 367
   3 Irena          Sołdan               - Joanna         Juszczak              503: 309
   4 Dawid          Pikul                - Grzegorz       Łukasik               490: 392
   5 Renata         Andracka             - Krzysztof      Sporczyk              394: 305
   6 Michał         Waszkiewicz          - Michał         Rogalewicz            412: 394
   7 Małgorzata     Deszczyńska          - Anita          Bruska                320: 304
   8 Mariusz        Orzeł                - Radosław       Jachna                286: 507
   9 Michał         Alabrudziński        - Adam           Grzelec               473: 448
  10 Justyna        Sławińska            - Natalia        Woźniak               416: 436
  11 Zuzanna        Cichoń               - Mieczysław     Pastuszak             331: 326
  12 Waldemar       Kudliński            - Paweł          Pogorzelski           394: 413
  13 Bartosz        Aleksandrowicz       - Sylwia         Łada                  350: 325
  14 Grzegorz       Koczkodon            - Katarzyna      Polak                 341: 431
  15 Jacek          Mańko                - Ala            Białobrzewska         380: 380
  16 Stanisław      Olsztyn              - Maria          Skutela               380: 321
  17 Czesław        Grajewski            - Wojciech       Sołdan                310: 404
  18 Artur          Wawrzynowski         - Jan            Pawłowski             301: 293
  19 Sławomir       Długosz              - Andrzej        Bednaruk              311: 308
  20 Bernadeta      Kudlińska            - Katarzyna      Szachowicz            349: 309
  21 Marcin         Rogala               - Waldemar       Dębski                440: 306
  22 Wojciech       Gołęcki              - Bartosz        Bartczak              384: 327
  23 Katarzyna      Dębska               - Barbara        Wiśniewska            392: 325
  24 Adam           Graczyk              - Olga           Swarcewicz            259: 374
  25 Lidia          Żywna                - Ewa            Tymińska              383: 305
  26 Krzysztof      Zawadzki             - Teresa         Balewska              395: 292
  27 Eugeniusz      Tuszyński            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Łukasz         Tuszyński             398: 376
   2 Dawid          Pikul                - Stanisław      Rydzik                437: 320
   3 Michał         Waszkiewicz          - Irena          Sołdan                273: 465
   4 Radosław       Jachna               - Marta          Bajorek               438: 373
   5 Renata         Andracka             - Małgorzata     Deszczyńska           373: 425
   6 Anita          Bruska               - Michał         Alabrudziński         324: 350
   7 Grzegorz       Łukasik              - Katarzyna      Polak                 312: 562
   8 Sławomir       Długosz              - Natalia        Woźniak               329: 424
   9 Joanna         Juszczak             - Zuzanna        Cichoń                501: 324
  10 Adam           Grzelec              - Artur          Wawrzynowski          335: 372
  11 Michał         Rogalewicz           - Stanisław      Olsztyn               333: 335
  12 Ala            Białobrzewska        - Paweł          Pogorzelski           315: 438
  13 Mariusz        Orzeł                - Wojciech       Sołdan                324: 474
  14 Jacek          Mańko                - Bartosz        Aleksandrowicz        352: 401
  15 Krzysztof      Sporczyk             - Justyna        Sławińska             481: 340
  16 Mieczysław     Pastuszak            - Krzysztof      Zawadzki              365: 301
  17 Katarzyna      Dębska               - Grzegorz       Koczkodon             362: 350
  18 Lidia          Żywna                - Waldemar       Kudliński             333: 353
  19 Maria          Skutela              - Olga           Swarcewicz            435: 341
  20 Wojciech       Gołęcki              - Czesław        Grajewski             343: 383
  21 Bernadeta      Kudlińska            - Sylwia         Łada                  343: 433
  22 Jan            Pawłowski            - Marcin         Rogala                365: 327
  23 Waldemar       Dębski               - Andrzej        Bednaruk              267: 381
  24 Bartosz        Bartczak             - Adam           Graczyk               536: 230
  25 Katarzyna      Szachowicz           - Barbara        Wiśniewska            260: 411
  26 Ewa            Tymińska             - Eugeniusz      Tuszyński             186: 332
  27 Teresa         Balewska             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Dawid          Pikul                 491: 354
   2 Łukasz         Tuszyński            - Małgorzata     Deszczyńska           491: 412
   3 Irena          Sołdan               - Radosław       Jachna                390: 347
   4 Stanisław      Rydzik               - Katarzyna      Polak                 333: 332
   5 Krzysztof      Sporczyk             - Joanna         Juszczak              311: 426
   6 Michał         Waszkiewicz          - Michał         Alabrudziński         405: 351
   7 Natalia        Woźniak              - Bartosz        Aleksandrowicz        481: 264
   8 Marta          Bajorek              - Artur          Wawrzynowski          420: 239
   9 Stanisław      Olsztyn              - Renata         Andracka              329: 344
  10 Paweł          Pogorzelski          - Wojciech       Sołdan                414: 311
  11 Grzegorz       Łukasik              - Czesław        Grajewski             372: 348
  12 Anita          Bruska               - Adam           Grzelec               293: 397
  13 Michał         Rogalewicz           - Sławomir       Długosz               587: 301
  14 Maria          Skutela              - Zuzanna        Cichoń                298: 322
  15 Jan            Pawłowski            - Mieczysław     Pastuszak             279: 401
  16 Sylwia         Łada                 - Katarzyna      Dębska                390: 342
  17 Waldemar       Kudliński            - Ala            Białobrzewska         443: 326
  18 Mariusz        Orzeł                - Jacek          Mańko                 369: 346
  19 Andrzej        Bednaruk             - Lidia          Żywna                 375: 335
  20 Justyna        Sławińska            - Wojciech       Gołęcki               367: 290
  21 Grzegorz       Koczkodon            - Krzysztof      Zawadzki              350: 363
  22 Bartosz        Bartczak             - Bernadeta      Kudlińska             372: 343
  23 Barbara        Wiśniewska           - Marcin         Rogala                337: 364
  24 Olga           Swarcewicz           - Eugeniusz      Tuszyński             297: 286
  25 Teresa         Balewska             - Adam           Graczyk               405: 257
  26 Ewa            Tymińska             - Waldemar       Dębski                299: 335
  27 Katarzyna      Szachowicz           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Irena          Sołdan               - Mariusz        Skrobosz              389: 343
   2 Natalia        Woźniak              - Łukasz         Tuszyński             419: 365
   3 Joanna         Juszczak             - Renata         Andracka              355: 415
   4 Małgorzata     Deszczyńska          - Stanisław      Rydzik                282: 440
   5 Marta          Bajorek              - Michał         Waszkiewicz           357: 342
   6 Radosław       Jachna               - Dawid          Pikul                 419: 490
   7 Paweł          Pogorzelski          - Michał         Rogalewicz            453: 295
   8 Michał         Alabrudziński        - Sylwia         Łada                  489: 406
   9 Grzegorz       Łukasik              - Mariusz        Orzeł                 464: 312
  10 Bartosz        Aleksandrowicz       - Adam           Grzelec               355: 312
  11 Katarzyna      Polak                - Zuzanna        Cichoń                329: 351
  12 Stanisław      Olsztyn              - Krzysztof      Sporczyk              304: 471
  13 Andrzej        Bednaruk             - Waldemar       Kudliński             375: 344
  14 Artur          Wawrzynowski         - Mieczysław     Pastuszak             353: 405
  15 Justyna        Sławińska            - Katarzyna      Dębska                406: 333
  16 Krzysztof      Zawadzki             - Bartosz        Bartczak              327: 409
  17 Maria          Skutela              - Jan            Pawłowski             399: 353
  18 Czesław        Grajewski            - Olga           Swarcewicz            333: 340
  19 Ala            Białobrzewska        - Anita          Bruska                437: 322
  20 Marcin         Rogala               - Jacek          Mańko                 307: 379
  21 Sławomir       Długosz              - Grzegorz       Koczkodon             326: 486
  22 Barbara        Wiśniewska           - Lidia          Żywna                 388: 355
  23 Waldemar       Dębski               - Bernadeta      Kudlińska             250: 412
  24 Wojciech       Gołęcki              - Katarzyna      Szachowicz            224: 383
  25 Eugeniusz      Tuszyński            - Teresa         Balewska              273: 305
  26 Adam           Graczyk              - Ewa            Tymińska              321: 308


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Natalia        Woźniak               362: 377
   2 Łukasz         Tuszyński            - Irena          Sołdan                467: 384
   3 Stanisław      Rydzik               - Marta          Bajorek               318: 381
   4 Renata         Andracka             - Dawid          Pikul                 281: 485
   5 Michał         Alabrudziński        - Paweł          Pogorzelski           422: 501
   6 Joanna         Juszczak             - Małgorzata     Deszczyńska           356: 350
   7 Bartosz        Aleksandrowicz       - Grzegorz       Łukasik               446: 352
   8 Zuzanna        Cichoń               - Krzysztof      Sporczyk              359: 421
   9 Mieczysław     Pastuszak            - Michał         Waszkiewicz           306: 441
  10 Michał         Rogalewicz           - Radosław       Jachna                321: 329
  11 Adam           Grzelec              - Maria          Skutela               408: 359
  12 Mariusz        Orzeł                - Katarzyna      Polak                 327: 399
  13 Artur          Wawrzynowski         - Andrzej        Bednaruk              269: 351
  14 Sylwia         Łada                 - Stanisław      Olsztyn               352: 377
  15 Olga           Swarcewicz           - Justyna        Sławińska             375: 392
  16 Jacek          Mańko                - Waldemar       Kudliński             405: 313
  17 Bartosz        Bartczak             - Ala            Białobrzewska         396: 285
  18 Bernadeta      Kudlińska            - Grzegorz       Koczkodon             290: 380
  19 Krzysztof      Zawadzki             - Czesław        Grajewski             336: 311
  20 Anita          Bruska               - Jan            Pawłowski             540: 236
  21 Marcin         Rogala               - Katarzyna      Szachowicz            416: 258
  22 Sławomir       Długosz              - Barbara        Wiśniewska            447: 297
  23 Teresa         Balewska             - Katarzyna      Dębska                327: 474
  24 Waldemar       Dębski               - Lidia          Żywna                 289: 413
  25 Ewa            Tymińska             - Wojciech       Gołęcki               331: 380
  26 Adam           Graczyk              - Eugeniusz      Tuszyński             335: 409


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Paweł          Pogorzelski          - Łukasz         Tuszyński             411: 383
   2 Dawid          Pikul                - Irena          Sołdan                423: 283
   3 Natalia        Woźniak              - Marta          Bajorek               359: 454
   4 Mariusz        Skrobosz             - Joanna         Juszczak              564: 375
   5 Renata         Andracka             - Stanisław      Rydzik                451: 345
   6 Krzysztof      Sporczyk             - Radosław       Jachna                404: 403
   7 Michał         Waszkiewicz          - Bartosz        Aleksandrowicz        449: 418
   8 Bartosz        Bartczak             - Michał         Alabrudziński         463: 320
   9 Andrzej        Bednaruk             - Grzegorz       Łukasik               432: 335
  10 Adam           Grzelec              - Mieczysław     Pastuszak             371: 408
  11 Katarzyna      Polak                - Jacek          Mańko                 387: 314
  12 Zuzanna        Cichoń               - Justyna        Sławińska             336: 361
  13 Małgorzata     Deszczyńska          - Stanisław      Olsztyn               402: 323
  14 Katarzyna      Dębska               - Michał         Rogalewicz            274: 355
  15 Grzegorz       Koczkodon            - Marcin         Rogala                432: 408
  16 Sylwia         Łada                 - Sławomir       Długosz               458: 276
  17 Anita          Bruska               - Artur          Wawrzynowski          336: 362
  18 Ala            Białobrzewska        - Maria          Skutela               415: 365
  19 Waldemar       Kudliński            - Olga           Swarcewicz            342: 387
  20 Mariusz        Orzeł                - Krzysztof      Zawadzki              412: 298
  21 Czesław        Grajewski            - Teresa         Balewska              361: 371
  22 Lidia          Żywna                - Katarzyna      Szachowicz            322: 369
  23 Bernadeta      Kudlińska            - Adam           Graczyk               318: 330
  24 Waldemar       Dębski               - Wojciech       Gołęcki               381: 317
  25 Eugeniusz      Tuszyński            - Jan            Pawłowski             197: 306
  26 Barbara        Wiśniewska           - Ewa            Tymińska              358: 364


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Paweł          Pogorzelski          - Mariusz        Skrobosz              352: 440
   2 Marta          Bajorek              - Dawid          Pikul                 335: 386
   3 Łukasz         Tuszyński            - Michał         Waszkiewicz           413: 432
   4 Natalia        Woźniak              - Krzysztof      Sporczyk              390: 310
   5 Irena          Sołdan               - Renata         Andracka              390: 241
   6 Joanna         Juszczak             - Mieczysław     Pastuszak             428: 305
   7 Justyna        Sławińska            - Stanisław      Rydzik                304: 444
   8 Małgorzata     Deszczyńska          - Bartosz        Bartczak              407: 373
   9 Katarzyna      Polak                - Bartosz        Aleksandrowicz        387: 274
  10 Radosław       Jachna               - Andrzej        Bednaruk              415: 249
  11 Michał         Alabrudziński        - Zuzanna        Cichoń                457: 291
  12 Grzegorz       Łukasik              - Stanisław      Olsztyn               375: 235
  13 Olga           Swarcewicz           - Adam           Grzelec               328: 410
  14 Artur          Wawrzynowski         - Grzegorz       Koczkodon             335: 299
  15 Ala            Białobrzewska        - Michał         Rogalewicz            403: 429
  16 Jacek          Mańko                - Sylwia         Łada                  359: 406
  17 Maria          Skutela              - Mariusz        Orzeł                 390: 398
  18 Krzysztof      Zawadzki             - Anita          Bruska                384: 311
  19 Jan            Pawłowski            - Waldemar       Kudliński             301: 332
  20 Marcin         Rogala               - Teresa         Balewska              449: 288
  21 Sławomir       Długosz              - Katarzyna      Szachowicz            231: 361
  22 Katarzyna      Dębska               - Czesław        Grajewski             273: 348
  23 Eugeniusz      Tuszyński            - Lidia          Żywna                 343: 421
  24 Ewa            Tymińska             - Bernadeta      Kudlińska             333: 340
  25 Adam           Graczyk              - Wojciech       Gołęcki               233: 328
  26 Barbara        Wiśniewska           - Waldemar       Dębski                349: 390


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Pikul                - Mariusz        Skrobosz              472: 363
   2 Natalia        Woźniak              - Paweł          Pogorzelski           478: 345
   3 Michał         Waszkiewicz          - Marta          Bajorek               470: 301
   4 Łukasz         Tuszyński            - Irena          Sołdan                469: 335
   5 Stanisław      Rydzik               - Joanna         Juszczak              398: 458
   6 Krzysztof      Sporczyk             - Katarzyna      Polak                 413: 281
   7 Renata         Andracka             - Małgorzata     Deszczyńska           304: 502
   8 Radosław       Jachna               - Michał         Alabrudziński         375: 268
   9 Adam           Grzelec              - Grzegorz       Łukasik               357: 403
  10 Michał         Rogalewicz           - Sylwia         Łada                  389: 376
  11 Mieczysław     Pastuszak            - Bartosz        Bartczak              445: 309
  12 Andrzej        Bednaruk             - Justyna        Sławińska             298: 336
  13 Bartosz        Aleksandrowicz       - Mariusz        Orzeł                 340: 335
  14 Grzegorz       Koczkodon            - Artur          Wawrzynowski          446: 305
  15 Waldemar       Kudliński            - Marcin         Rogala                295: 430
  16 Zuzanna        Cichoń               - Olga           Swarcewicz            324: 415
  17 Stanisław      Olsztyn              - Krzysztof      Zawadzki              436: 259
  18 Jacek          Mańko                - Ala            Białobrzewska         418: 393
  19 Katarzyna      Szachowicz           - Maria          Skutela               279: 302
  20 Czesław        Grajewski            - Anita          Bruska                359: 427
  21 Lidia          Żywna                - Katarzyna      Dębska                447: 308
  22 Bernadeta      Kudlińska            - Sławomir       Długosz               309: 340
  23 Jan            Pawłowski            - Wojciech       Gołęcki               384: 319
  24 Teresa         Balewska             - Waldemar       Dębski                404: 313
  25 Eugeniusz      Tuszyński            - Barbara        Wiśniewska            329: 242
  26 Adam           Graczyk              - Ewa            Tymińska              251: 367
Lista rankingowa na dzień 10-09-2018

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Bartosz Morawski               Wrocław              165.08  32850  199
   2 Kazimierz Merklejn             Warszawa             160.04  28807  180
   3 Michał Alabrudziński           Włocławek            158.21  28952  183
   4 Krzysztof Obremski             Legnica              156.88  30434  194
   5 Dominik Urbacki                Pruszków             155.62  30813  198
   6 Piotr Pietuchowski             Białystok            154.96  24329  157
   7 Dariusz Kosz                   Nysa                 154.77  29561  191
   8 Kamil Górka                    Kraków               153.11  29091  190
   9 Marek Reda                     Dębówka              152.76  12832   84
  10 Jan Mrozowski                  Kraków               152.57  28530  187
  11 Dawid Pikul                    Poznań               152.29  29849  196
  12 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             152.28  30456  200
  13 Mariusz Skrobosz               Warszawa             152.17  28761  189
  14 Paweł Jackowski                Warszawa             152.17  29521  194
  15 Kacper Zegadło                 Warszawa             152.14  29820  196
  16 Dawid Adamczyk                 Inowrocław           151.77  17150  113
  17 Miłosz Wrzałek                 Warszawa             150.94  28528  189
  18 Dariusz Ulatowski              Tuchola              150.90  30029  199
  19 Rafał Lenartowski              Gdynia               150.88   7544   50
  20 Grzegorz Kurowski              Warszawa             149.16  26551  178
  21 Tomasz Zwoliński               Skierdy              148.90  28439  191
  22 Mariusz Wrześniewski           Kraków               148.88  27990  188
  23 Maciej Czupryniak              Milanówek            148.84  23517  158
  24 Stanisław Rydzik               Warszawa             148.79  29015  195
  25 Łukasz Bobowski                Suchedniów           148.34  28778  194
  26 Krzysztof Mówka                Warszawa             148.07  21618  146
  27 Mirosław Uglik                 Warszawa             147.39  27857  189
  28 Jakub Zaryński                 Świnoujście          147.25  28124  191
  29 Grzegorz Łukasik               Konojady             146.72  26849  183
  30 Aleksander Puchalski           Włocławek            146.64  10558   72
  31 Michał Makowski                Warszawa             146.37   7172   49
  32 Maciej Grąbczewski             Szczecin             146.28  19894  136
  33 Andrzej Oleksiak               Ostróda              146.24  16818  115
  34 Kamil Kister                   Warszawa             145.14  28882  199
  35 Artur Irzyk                    Strzyżów             144.47  28461  197
  36 Rafał Dąbrowski                Ostróda              144.42  17041  118
  37 Jakub Błażejewski              Poznań               144.41  22673  157
  38 Justyna Górka                  Kraków               144.32  25833  179
  39 Patryk Wolniewicz              Szczecin             144.28   5194   36
  40 Maciej Rzychoń                 Katowice             144.25  14425  100
  41 Przemysław Rybicki             Otwock               144.10  12537   87
  42 Jakub Szymczak                 Łódź                 142.66  27390  192
  43 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             142.41  27485  193
  44 Dariusz Putoń                  Ruda Śląska          142.24  27311  192
  45 Wojciech Zemło                 Łódź                 142.23  19912  140
  46 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           142.22  27732  195
  47 Michał Waszkiewicz             Białystok            142.19  28295  199
  48 Juliusz Czupryniak             Warszawa             142.08  25716  181
  49 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       142.08  27989  197
  50 Tomasz Lempart                 Wadowice             140.91  22827  162
  51 Szymon Płachta                 Warszawa             140.83  27602  196
  52 Bogusław Szyszka               Oława                140.62  14906  106
  53 Leszek Kacprzyk                Katowice             140.56   6044   43
  54 Tomasz Suchanek                Wrocław              140.41   5195   37
  55 Małgorzata Sulejewska          Kraków               140.26  27210  194
  56 Natalia Woźniak                Dziwnówek            140.04  26328  188
  57 Andrzej Kowalski               Gdańsk               140.03   5041   36
  58 Marek Dudkiewicz               Milanówek            139.96  26732  191
  59 Dariusz Kuć                    Stargard             139.78  19429  139
  60 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             139.41  24955  179
  61 Joanna Juszczak                Warszawa             139.24  27012  194
  62 Radosław Jachna                Łódź                 138.59  26193  189
  63 Irena Sołdan                   Warszawa             138.42  27268  197
  64 Marek Syczuk                   Warszawa             138.32  15492  112
  65 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  138.26  24611  178
  66 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            138.14  25418  184
  67 Katarzyna Polak                Warszawa             137.60  27382  199
  68 Paweł Pogorzelski              Warszawa             137.16  21946  160
  69 Tomasz Górka                   Kraków               137.12   6582   48
  70 Szymon Dąbrowski               Warszawa             137.10  26460  193
  71 Wojciech Chodakiewicz          Białystok            137.08   5072   37
  72 Piotr Broda                    Sandomierz           136.84  26546  194
  73 Sławomir Piotrowski            Deszczno             136.50  17745  130
  74 Rafał Matczak                  Milanówek            136.49  26070  191
  75 Michał Rogalewicz              Poznań               136.30  21126  155
  76 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  135.72  13165   97
  77 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       135.66  19806  146
  78 Marcin Rogala                  Warszawa             135.19  26363  195
  79 Piotr Domański                 Lublin               134.85  16991  126
  80 Wojciech Sołdan                Gdynia               134.74   4177   31
  81 Krzysztof Gibas                Kraków               134.55  14666  109
  82 Alicja Grąbczewska             Szczecin             134.30  21085  157
  83 Janusz Krupiński               Bytom                134.16  26028  194
  84 Jakub Hassa                    Lutol Suchy          133.53  13754  103
  85 Andrzej Rechowicz              Katowice             133.35  26137  196
  86 Andrzej Kroc                   Łódź                 133.34  25467  191
  87 Krzysztof Kodzis               Bydgoszcz            133.13  11316   85
  88 Jacek Mańko                    Poznań               133.02  26071  196
  89 Konrad Sowula                  Kraków               133.01  21547  162
  90 Weronika Rudnicka              Szczecin             132.46   6093   46
  91 Arkadiusz Biegun               Kraków               132.45   7947   60
  92 Łukasz Sornek                  Mikołów              132.43  25824  195
  93 Maciej Kuczyński               Gdynia               132.39  10062   76
  94 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             132.04  25483  193
  95 Robert Kamiński                Warszawa             131.84  25577  194
  96 Ewa Radzikowska                Gliwice              131.20   9053   69
  97 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  131.11  24256  185
  98 Marek Rogalski                 Warszawa             131.07  24904  190
  99 Agnieszka Walas                Kraków               130.88  15836  121
 100 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       130.78   6408   49
 101 Daniel Janus                   Wąchock              130.68   7841   60
 102 Dominik Piasecki               Słupsk               130.57   5223   40
 103 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             130.55  25849  198
 104 Jakub Nalepa                   Gliwice              130.44   7174   55
 105 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  130.36  19293  148
 106 Grzegorz Pukniel               Łódź                 130.24  15499  119
 107 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               130.20   3906   30
 108 Rafał Wesołowski               Warszawa             129.94  25599  197
 109 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            129.64  23205  179
 110 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            129.42  25626  198
 111 Maciej Nawrocki                Babimost             129.26  20294  157
 112 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               129.06   6195   48
 113 Andrzej Rakoczy                Kraków               129.06   6195   48
 114 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             128.98  24893  193
 115 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             128.95  12250   95
 116 Jolanta Chłopińska             Wałcz                128.92  24623  191
 117 Adam Grzelec                   Poznań               128.87  25258  196
 118 Rafał Błaszkiewicz             Milanówek            128.73  22270  173
 119 Tomasz Nasiłowski              Siedlce              128.70  18146  141
 120 Marta Bajorek                  Warszawa             128.46  24536  191
 121 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            128.34  16556  129
 122 Diana Pietrzykowska            Szczecin             128.23  23210  181
 123 Andrzej Kraska                 Wrocław              128.22   7693   60
 124 Adrian Ziemniewicz             Białystok            128.18  11793   92
 125 Jacek Baltyn                   Suchedniów           127.91   9977   78
 126 Tomasz Łapka                   Opole                127.75   4088   32
 127 Bartłomiej Pawlak              Stary Szwarocin      127.74  15712  123
 128 Walenty Siemaszko              Lipiany              127.55  16326  128
 129 Szymon Stępień                 Bytom                127.04  24138  190
 130 Marcin Stachowski              Wydartowo I          127.01  24640  194
 131 Dorota Kuć                     Stargard             126.82  19277  152
 132 Paweł Maciejczuk               Białystok            126.73  24712  195
 133 Agata Kuć                      Stargard             126.64  21402  169
 134 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             126.47  20867  165
 135 Czesław Grajewski              Białystok            126.30  15282  121
 136 Dorota Rudzińska               Warszawa             126.24  12245   97
 137 Grzegorz Papciak               Jodłowa              126.19  24734  196
 138 Dariusz Sowula                 Kraków               126.16  19681  156
 139 Leszek Stecuła                 Bytom                125.82   9940   79
 140 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              125.53  23726  189
 141 Tomasz Sehnal                  Warszawa             125.25  24423  195
 142 Ewa Madejczyk                  Katowice             125.07  15759  126
 143 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  125.07   7379   59
 144 Jerzy Matyasik                 Kraków               125.04  24633  197
 145 Ewelina Kister                 Warszawa             125.01  18752  150
 146 Rafał Stachowski               Police               124.87  16732  134
 147 Grażyna Wesołowska             Łódź                 124.50   9711   78
 148 Ala Białobrzewska              Gdynia               124.41  14929  120
 149 Monika Siemaszko               Lipiany              124.08  11788   95
 150 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         124.08  22458  181
 151 Jakub Onoszko                  Gdynia               123.76  21287  172
 152 Maciej Kuć                     Stargard             123.75  18562  150
 153 Agnieszka Dawid                Kraków               123.73   9032   73
 154 Mariusz Makuch                 Zator                123.69   4453   36
 155 Łukasz Baranowski              Gdynia               123.62  24106  195
 156 Adam Jurkowski                 Gliwice              123.54  11613   94
 157 Zdzisław Szota                 Warszawa             123.34   5427   44
 158 Natalia Ogierman               Katowice             123.32  18745  152
 159 Joanna Ostrowska               Warszawa             123.29  24042  195
 160 Jerzy Luter                    Bytom                123.21  24150  196
 161 Renata Andracka                Zwola                123.21  24518  199
 162 Bartosz Aleksandrowicz         Poznań               123.12   8249   67
 163 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               123.09  23264  189
 164 Łucja  Kodzis                  Bydgoszcz            123.04   6890   56
 165 Ireneusz Kurzok                Mikołów              122.67  12880  105
 166 Ziemowit Pazda                 Wrocław              122.41  12119   99
 167 Tomasz Siwiński                Zawiercie            122.17   5742   47
 168 Agnieszka Matus                Milanówek            121.96  23417  192
 169 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              121.93   7438   61
 170 Ryszard Korpalski              Wójtowice            121.91  19749  162
 171 Ryszard Żydaczewski            Lubin                121.91  10362   85
 172 Marcin Ceglarek                Kraków               121.90  22185  182
 173 Jarosław Michalak              Łódź                 121.65   9489   78
 174 Dorota Stachowska              Wydartowo I          121.57  23342  192
 175 Stanisław Gasik                Warszawa             121.56   8023   66
 176 Maciej Perzyński               Piła                 121.47   5952   49
 177 Tomasz A. Praga                Białystok            121.44  13237  109
 178 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    121.36   4369   36
 179 Beata Piotrowska               Łódź                 121.33  10313   85
 180 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            121.24  24126  199
 181 Alicja Wałaszewska-Kempa       Gdynia               121.14   4361   36
 182 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          120.73  10141   84
 183 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          120.71  10985   91
 184 Sławomir Wolski                Wrocław              120.59  22189  184
 185 Jarosław Olek                  Warszawa             120.49   9760   81
 186 Samir Chakrar                  Poznań               120.48   7952   66
 187 Katarzyna Kowalska             Katowice             119.96  21233  177
 188 Maria Skutela                  Warszawa             119.95  23870  199
 189 Zbigniew Rybak                 Warszawa             119.79  22999  192
 190 Anita Bruska                   Gdynia               119.50  17806  149
 191 Dominik Ulejczyk               Będzin               119.50  23781  199
 192 Maciej Skrzypczak              Kędzierzyn-Koźle     119.49  23182  194
 193 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            119.14   5242   44
 194 Artur Wawrzynowski             Żukowo               118.97  19392  163
 195 Bogdan Kozłowski               Białystok            118.59  12808  108
 196 Marta Świątkowska              Wrocław              118.46  22744  192
 197 Sylwia Łada                    Inowrocław           118.31  23189  196
 198 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         118.28  11473   97
 199 Adam Janicki                   Wrocław              118.02  21361  181
 200 Lucyna Śniadach                Rumia                117.76  23317  198
 201 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             117.66   6942   59
 202 Urszula Solarska               Katowice             117.51  22562  192
 203 Olga Swarcewicz                Warszawa             117.43  11391   97
 204 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            117.07   6439   55
 205 Teresa Zalewska                Racibórz             117.01  22699  194
 206 Bożena Guział                  Racibórz             116.90  22562  193
 207 Maciej Śliwa                   Zabrze               116.81   4205   36
 208 Paweł Brylski                  Kraków               116.74   7121   61
 209 Karolina Urbańska              Poznań               116.72  21127  181
 210 Waldemar Wypchał               Kraków               116.48  21200  182
 211 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 115.87  17033  147
 212 Robert Wagner                  Wrocław              115.59   8091   70
 213 Ewa Dunikowska                 Kraków               115.52  15826  137
 214 Wojciech Gonet                 Wrocław              115.50   4158   36
 215 Sławomir Wiśniowski            Jaworzno             115.13  16579  144
 216 Iwona Wieluńska                Kołobrzeg            115.01  16906  147
 217 Maciej Dąbrowski               Warszawa             114.92  21834  190
 218 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               114.88  22057  192
 219 Anna Arana                     Kołobrzeg            114.77  22265  194
 220 Józef Burzyński                Ełk                  114.74  13769  120
 221 Mateusz Stańczyk               Tarnów               114.71   3556   31
 222 Dominika Worona                Police               114.64   4127   36
 223 Konrad Mikusek                 Milanówek            114.57  14207  124
 224 Marianna Kozłowska             Białystok            114.44  13733  120
 225 Marta Sztajnert                Wisła                114.37  18643  163
 226 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             114.29   6629   58
 227 Beata Kiżewska                 Świnoujście          114.01  12313  108
 228 Lidia Szpakowska               Jaworzno             114.00   4104   36
 229 Anna Demczyszyn                Bystra               113.72   7847   69
 230 Dorota Ostrowska               Białystok            113.69  13757  121
 231 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     113.53   8628   76
 232 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              113.45   6240   55
 233 Małgorzata Jóźwiak             Iława                113.21   4302   38
 234 Adam Sternik                   Kętrzyn              113.20   9056   80
 235 Bartosz Bartczak               Poznań               113.15  21612  191
 236 Joanna Nawrocka                Bydgoszcz            113.12   5430   48
 237 Dariusz Jarosławski            Ełk                  112.38  12249  109
 238 Marcin Kurowski                Racibórz             112.03  22182  198
 239 Joanna Brychcy                 Katowice             112.01  21057  188
 240 Piotr Potoczek                 Nowy Sącz            111.57  15955  143
 241 Beata Jagielska                Police               110.93   9873   89
 242 Krystyna Augustyniak           Łódź                 110.47   3977   36
 243 Agnieszka Kozak                Gdynia               110.42   8944   81
 244 Sławomir Zabawa                Wałcz                110.33   5296   48
 245 Maciej Labe                    Poznań               110.29   3860   35
 246 Patrycja Skibska               Warszawa             110.15  15421  140
 247 Krzysztof Zawadzki             Sampława             109.91  21873  199
 248 Justyna Sławińska              Gdańsk               109.65   5263   48
 249 Jacek Nowak                    Szczecin             108.92   6426   59
 250 Małgorzata Pochopień           Kraków               108.79   4134   38
 251 Agnieszka Antos                Racibórz             108.70  10000   92
 252 Katarzyna Okoniewska           Poznań               108.56   6405   59
 253 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            108.48   8136   75
 254 Tomasz Duda                    Tychy                108.42   5204   48
 255 Zuzanna Cichoń                 Gdańsk               108.35   7801   72
 256 Sławomir Długosz               Ostróda              108.34  20910  193
 257 Klara Wigier                   Milanówek            107.70   3985   37
 258 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz            107.15  12108  113
 259 Katarzyna Bogusławska          Piastów              106.83   3846   36
 260 Zofia Górka                    Łęczna               106.78   6407   60
 261 Wanda Grabiec                  Tarnów               106.48  20658  194
 262 Leszek Kilian                  Jaworzno             106.17  19005  179
 263 Maciej Pietrasik               Nowogard             106.00   3710   35
 264 Grażyna Chłopek                Jaworzno             105.28   8317   79
 265 Grzegorz Bajer                 Łódź                 105.23   5472   52
 266 Dariusz Socha                  Warszawa             104.97   3569   34
 267 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo              104.85   4194   40
 268 Franciszek Łysek               Warszawa             104.80   6183   59
 269 Tomasz Lewiński                Wejherowo            104.22   8546   82
 270 Marta Jamrozy                  Dąbrowa Górnicza     103.84   5815   56
 271 Maciej Sylwestrzuk             Ząbki                103.72   7053   68
 272 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           103.39  19954  193
 273 Lidia Żywna                    Gdynia               103.35  11162  108
 274 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście          102.97   9885   96
 275 Piotr Kozak                    Racibórz             102.02   6733   66
 276 Katarzyna Dębska               Ostróda              101.86  20169  198
 277 Karolina Mak                   Wrocław              101.03   7476   74
 278 Marta Majewska                 Wadowice             100.91  11806  117
 279 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno             100.40  17771  177
 280 Maria Uryga                    Kraków               100.14   3505   35
 281 Alicja Tuz                     Kielce                99.60   6474   65
 282 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski   99.58   7070   71
 283 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski   99.56   3584   36
 284 Bernadeta Kudlińska            Bydgoszcz             99.54  11347  114
 285 Karolina Szubska               Jaworzno              99.39  12622  127
 286 Jan Pawłowski                  Warszawa              98.10  19619  200
 287 Krystyna Czajkowska            Kołobrzeg             98.06  15395  157
 288 Zygmunt Skwarek                Katowice              96.72   8028   83
 289 Teresa Balewska                Reda                  96.62  19325  200
 290 Katarzyna  Szachowicz          Unieszewo             96.48   5885   61
 291 Sylwia Bagińska-Worwa          Dąbrowa Górnicza      95.85   5176   54
 292 Marcin Gauer                   Kołobrzeg             95.83   5750   60
 293 Sylwia Buks                    Warszawa              95.80   3928   41
 294 Marta Wawrzyn                  Pruszków              95.38   3243   34
 295 Kamil Olejniczak               Kutno                 94.97   2944   31
 296 Ryszard Pliszka                Szczecin              94.31   3301   35
 297 Krzysztof Nasiłowski           Siedlce               93.76   3844   41
 298 Jolanta Olczak                 Kołobrzeg             93.10   7727   83
 299 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            92.19   5808   63
 300 Andrzej Klich                  Jaworzno              92.04  17580  191
 301 Michał Głąb                    Zabrze                91.83   4316   47
 302 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                90.67   8160   90
 303 Maria Tomiczek                 Zabrze                90.36   4789   53
 304 Wojciech Łysek                 Warszawa              89.67   5111   57
 305 Stanisław Świgost              Gdańsk                88.83   6218   70
 306 Bernadeta Zapała               Jaworzno              88.42   2918   33
 307 Ewa Tymińska                   Gdańsk                88.40   6011   68
 308 Piotr Duda                     Tychy                 87.89   4131   47
 309 Przemysław Woiński             Łódź                  87.41   5594   64
 310 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           86.65   9012  104
 311 Waldemar Dębski                Ostróda               86.48   5275   61
 312 Agnieszka Palczewska           Ostrów Wielkopolski   84.47   2872   34
 313 Marcin Szczyrzyca              Jaworzno              84.35   2615   31
 314 Wojciech Wojtysiak             Warszawa              83.03   5314   64
 315 Patrycja Matulewicz            Kołobrzeg             80.17   4650   58
 316 Dawid Węgrzyński               Zabrze                79.34   5316   67
 317 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   78.25   4304   55
 318 Marcel Smolarek                Nowa Wieś             75.74   2575   34
 319 Michał Sztajnert               Wisła                 75.15   3457   46
 320 Jacek Remizowicz               Gdańsk                74.50   3427   46
 321 Roman Chomicz                  Kołobrzeg             72.35   4124   57
 322 Szymon Sztajnert               Wisła                 71.48   4146   58
 323 Piotr Ozimek                   Sochaczew             68.82   2340   34
 324 Jakub Dworczyk                 Będzin                68.20   3410   50
 325 Beata Pasternak                Kraków                66.03   2179   33




Poczekalnia na dzień 10-09-2018

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Barbara Obremska               Wrocław              125.34   3635   29
   2 Andrzej Burczyk                Gdynia                94.72   2747   29
   3 Anna Strugała                  Świnoujście           79.24   2298   29
   4 Michał Kolaj                   Ostróda              124.25   3479   28
   5 Patrycja Kuśnierczyk           Jaworzno              88.50   2478   28
   6 Grażyna Smereka                Racibórz             107.48   2902   27
   7 Magdalena Maternicka           Gdynia                84.78   2289   27
   8 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             120.08   3122   26
   9 Daniel Mundyk                  Jelenia Góra         149.76   3744   25
  10 Filip Klar                     Mielec               136.20   3405   25
  11 Artur Koszel                   Warszawa             130.76   3269   25
  12 Adam Klimont                   Wałcz                125.44   3136   25
  13 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       124.40   3110   25
  14 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             123.08   3077   25
  15 Marzena Zawierska              Warszawa             111.32   2783   25
  16 Joanna Śledź                   Świnoujście           86.32   2158   25
  17 Iwona Skubis                   Dąbrowa Górnicza      73.48   1837   25
  18 Tomasz Ciejka                  Kraków               152.12   3651   24
  19 Michał Gawroński               Katowice             150.46   3611   24
  20 Karol Waniek                   Wrocław              148.00   3552   24
  21 Agnieszka Goniowska            Wrocław              147.46   3539   24
  22 Michał Garnowski               Pasłęk               133.96   3215   24
  23 Mariusz Grodek                 Kraków               133.12   3195   24
  24 Krzysztof Jaworski             Warszawa             129.38   3105   24
  25 Lech Boszko                    Gdańsk               129.12   3099   24
  26 Maria Magdalena Kupczyńska     Szczecin             126.71   3041   24
  27 Mariusz Kubicki                Inowrocław           120.58   2894   24
  28 Michał Burak                   Wrocław              118.33   2840   24
  29 Zbigniew Skrzypczyk            Kłonice              117.21   2813   24
  30 Aleksandra Brzeska             Piastów              117.00   2808   24
  31 Adam Skowroński                Jarocin              115.04   2761   24
  32 Iwona Duźniak                  Dębica               113.17   2716   24
  33 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               112.79   2707   24
  34 Monika Szczyrzyca              Jaworzno             111.04   2665   24
  35 Leszek Dobrowolski             Wrocław              110.04   2641   24
  36 Beata Jacyniuk                 Grodzisk Mazowiecki  102.58   2462   24
  37 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               102.50   2460   24
  38 Alicja Bielecka-Żabierek       Poznań               102.25   2454   24
  39 Jarosław Karp                  Jędrzejów            100.54   2413   24
  40 Łukasz Pawlak                  Sochaczew            100.04   2401   24
  41 Krzysztof Murawski             Ciechanowiec          99.79   2395   24
  42 Remigiusz Belesa               Zabrze                97.29   2335   24
  43 Anna Krynicka                  Warszawa             115.17   2649   23
  44 Bogdan Pokojski                Brwinów              112.61   2590   23
  45 Paweł Kustroń                  Kraków               109.78   2525   23
  46 Krystyna Drynkowska            Świnoujście          101.09   2325   23
  47 Grzegorz Piotrkiewicz          Warszawa              95.65   2200   23
  48 Zbigniew Siwoń                 Elbląg                90.04   2071   23
  49 Barbara Boszko                 Gdańsk                87.91   2022   23
  50 Paulina Ostrowska              Białystok             83.74   1926   23
  51 Wiktoria Koler                 Będzin                70.96   1632   23
  52 Elżbieta Fitał                 Kołobrzeg             68.48   1575   23
  53 Jarosław Paprocki              Bydgoszcz             93.36   2054   22
  54 Krystyna Perekitko             Ciechanowiec          89.59   1971   22
  55 Grzegorz Włodarczyk            Pabianice             85.73   1886   22
  56 Adam Motyl                     Jaskółki              84.23   1853   22
  57 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   84.00   1848   22
  58 Adam Kaczyński                 Świnoujście           83.68   1841   22
  59 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   79.14   1741   22
  60 Elżbieta Salamon               Wrocław               74.76   1570   21
  61 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 147.55   2951   20
  62 Iza Kraj                       Warszawa             112.45   2249   20
  63 Andrzej Stańczyk               Tarnów               127.11   2415   19
  64 Justyna Nieznalska             Jejkowice            116.95   2222   19
  65 Laura Pisula                   Wrocław              112.00   2016   18
  66 Maria Kubacka-                 Warszawa              79.78   1436   18
  67 Michał Tarnogórski             Legnica               74.00   1332   18
  68 Krzysztof Tomczak              Kutno                 86.94   1478   17
  69 Karol Puto                     Będzin                79.12   1345   17
  70 Jędrzej Pogorzelski            Słupsk                76.06   1293   17
  71 Tomasz Pogorzelski             Słupsk                56.41    959   17
  72 Adam Wencel                    Bydgoszcz             98.81   1581   16
  73 Łukasz Łyskawy                 Ciechanowiec          71.50   1144   16
  74 Julia Sylwestrzuk              Gródek                60.94    975   16
  75 Sławomir Kumor                 Tychy                 78.07   1171   15
  76 Jolanta Bednarska              Łódź                  76.53   1148   15
  77 Hanna Siemionow                Białystok            116.43   1630   14
  78 Agnieszka Stefańska            Koźmice Wielkie      100.00   1400   14
  79 Jacek Gasik                    Warszawa             124.08   1613   13
  80 Anna Chybowska                 Sochaczew            119.92   1559   13
  81 Celina Korniej                 Poznań               110.23   1433   13
  82 Wiesław Szczygielski           Racibórz             102.31   1330   13
  83 Magdalena Ziółko               Legionowo             80.23   1043   13
  84 Adam Szukalski                 Leicester            153.42   1841   12
  85 Mateusz Borsuk                 Reda                 151.75   1821   12
  86 Michał Szymkowski              Wrocław              147.25   1767   12
  87 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             142.25   1707   12
  88 Piotr Rosół                    Warszawa             139.92   1679   12
  89 Marcin Bertrand                Poznań               131.83   1582   12
  90 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       131.58   1579   12
  91 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           128.92   1547   12
  92 Marek Salamon                  Bytom                128.50   1542   12
  93 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             126.25   1515   12
  94 Mateusz Królikowski            Wrocław              125.25   1503   12
  95 Agnieszka Krupka               Krosno               122.50   1470   12
  96 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    122.42   1469   12
  97 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        122.25   1467   12
  98 Marta Ćwiek                    Krzyków              121.00   1452   12
  99 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  119.25   1431   12
 100 Grzegorz Kulawiak              Warszawa             119.17   1430   12
 101 Jolanta Zięba                  Zabrze               119.00   1428   12
 102 Anna Kowalik                   Szczecin             117.92   1415   12
 103 Andrzej Słapiński              Warszawa             116.92   1403   12
 104 Donata Stuczyńska              Bydgoszcz            116.25   1395   12
 105 Agnieszka Tepli-Skoczylas      Piaseczno            115.75   1389   12
 106 Paweł Morga                    Warszawa             115.67   1388   12
 107 Lidia Gałek                    Wałbrzych            115.50   1386   12
 108 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  115.33   1384   12
 109 Zbigniew Radziszewski          Ciechanowiec         114.17   1370   12
 110 Michał Landowski               Police               113.50   1362   12
 111 Michał Butkiewicz              Poznań               113.42   1361   12
 112 Kayetan Cygański- Bolski       Warszawa             113.33   1360   12
 113 Łukasz Tazbir                  Warszawa             113.00   1356   12
 114 Barbara Turbo                  Szczecin             109.92   1319   12
 115 Aleksandra Makowska            Warszawa             109.33   1312   12
 116 Michał Kulpiński               Grójec               109.17   1310   12
 117 Przemysław Pawlic              Wrocław              108.33   1300   12
 118 Agnieszka Rachtan              Świnoujście          108.17   1298   12
 119 Patryk Bezkosty                Tarnów               106.42   1277   12
 120 Janina Dąbrowska               Rybnik               105.42   1265   12
 121 Konrad Łukaszewicz             Wrocław              104.75   1257   12
 122 Dorota Patera                  Legnica              103.92   1247   12
 123 Joanna Regdos                  Kraków               101.67   1220   12
 124 Paweł Zbrowski                 Gdynia               101.33   1216   12
 125 Justyna Mądrzak                Stargard             100.92   1211   12
 126 Wiesław Pastuła                Mielec                99.83   1198   12
 127 Katarzyna Zając                Legnica               99.58   1195   12
 128 Justyna Bryk-Duda              Tychy                 99.42   1193   12
 129 Marek Wodnicki                 Łódź                  98.75   1185   12
 130 Artur Sikorski                 Gdańsk                98.33   1180   12
 131 Jan M. Kowalik                 Zabrze                98.08   1177   12
 132 Mariusz Michalski              Inowrocław            97.83   1174   12
 133 Tomasz Szymański               Gorzów Wielkopolski   97.83   1174   12
 134 Barbara Kurkowska              Gdańsk                97.58   1171   12
 135 Michał Dreczka                 Poznań                96.75   1161   12
 136 Zofia Knapik                   Chrzanów              95.75   1149   12
 137 Mariusz Michalski              Inowrocław            95.75   1149   12
 138 Małgorzata Wesołowska          Kołobrzeg             95.75   1149   12
 139 Amelia Makowska                Sandomierz            95.25   1143   12
 140 Kinga Stecuła                  Bytom                 93.50   1122   12
 141 Małgorzata Sameryt             Warszawa              92.83   1114   12
 142 Piotr Haraf                    Jaworzno              91.33   1096   12
 143 Miłka Janaszewska              Kołobrzeg             89.08   1069   12
 144 Patrycja Kuszpit               Biała Podlaska        87.58   1051   12
 145 Kamil Kaczmarek                Zabrze                87.42   1049   12
 146 Milena Kuźniewicz              Kołobrzeg             86.50   1038   12
 147 Piotr Zwoliński                Skierdy               86.42   1037   12
 148 Maria Zmyj                     Sandomierz            85.58   1027   12
 149 Grażyna Wleklińska             Gdańsk                78.00    936   12
 150 Jadwiga Marzec                 Nowy Dwór Mazowiecki  77.08    925   12
 151 Teresa Jaśkiewicz              Kołobrzeg             73.75    885   12
 152 Robert Siata                   Jaworzno              67.08    805   12
 153 Artur Żarnotal                 Łańcut                66.58    799   12
 154 Alina Kąpa                     Kołobrzeg             61.92    743   12
 155 Wojciech Silnicki              Elbląg               110.45   1215   11
 156 Grażyna Kaczyńska              Łódź                 104.82   1153   11
 157 Bożena Mileńko                 Warszawa             102.82   1131   11
 158 Tomasz Szczodry                Łomża                102.36   1126   11
 159 Marek Popczyk                  Tychy                 96.18   1058   11
 160 Adam Kanciała                  Police                95.64   1052   11
 161 Jacek Sapała                   Kościan               93.64   1030   11
 162 Beata Błaszczyk                Poznań                91.27   1004   11
 163 Krzysztof Jurkowski            Gdynia                88.91    978   11
 164 Andrzej Kozikowski             Łódź                  88.91    978   11
 165 Jakub Czepulonis               Kołobrzeg             88.00    968   11
 166 Krystian Matykiewicz           Zabrze                87.27    960   11
 167 Michał Dudko                   Tarnogród             85.91    945   11
 168 Liliana Dąbrowska              Warszawa              85.91    945   11
 169 Marta Zwolińska                Grodzisk Mazowiecki   85.36    939   11
 170 Jan Salamon                    Wrocław               84.18    926   11
 171 Natalia Mówka                  Warszawa              82.27    905   11
 172 Agnieszka Roszczak             Kraków                81.09    892   11
 173 Maria Kistowska                Poznań                79.64    876   11
 174 Maria Wieczorek                Kołobrzeg             79.45    874   11
 175 Adrianna Gałka                 Wrocław               79.09    870   11
 176 Izabela Zubiel                 Łódź                  79.09    870   11
 177 Monika Mocarska                Warszawa              78.91    868   11
 178 Jakub Kalbarczyk               Police                76.09    837   11
 179 Alina Lewandowska              Gdańsk                75.64    832   11
 180 Bożena Chowaniak               Jaworzno              75.36    829   11
 181 Łukasz Żmijejko                Koszalin              75.00    825   11
 182 Tomasz Rekus                   Gliwice               74.00    814   11
 183 Adam Maciągowski               Police                73.00    803   11
 184 Angelika Sztajnke              Warszawa              72.91    802   11
 185 Robert Wojtysiak               Warszawa              72.73    800   11
 186 Igor Kociełkiewicz             Łódź                  70.27    773   11
 187 Kewin Szyller                  Ciechanowiec          67.91    747   11
 188 Zuzanna Rytel- Kuc             Grodzisk Mazowiecki   67.09    738   11
 189 Maciej Kurcewicz               Białystok             66.73    734   11
 190 Krystian Witański              Tychy                 66.18    728   11
 191 Adam Fałek                     Mikołów               64.64    711   11
 192 Sławomir Kamecki               Konstancin            63.64    700   11
 193 Kamil Omidi                    Zbrosławice           63.64    700   11
 194 Joanna Kulawiak                Warszawa              62.73    690   11
 195 Włodzimierz Ferdek             Tychy                 59.73    657   11
 196 Agnieszka Mocarska             Warszawa              59.36    653   11
 197 Bogdan Siwoń                   Elbląg                58.09    639   11
 198 Tomasz Wiśniewski              Inowrocław            56.73    624   11
 199 Krzysztof Michalski            Łódź                  56.45    621   11
 200 Jakub Dołęga                   Police                56.36    620   11
 201 Kacper Wieczorek               Wrocław               55.36    609   11
 202 Piotr Gajewski                 Warszawa              94.40    944   10
 203 Bernard Swoczyna               Warszawa              80.30    803   10
 204 Piotr Sławiński                Wrocław              109.89    989    9
 205 Adrianna Piskorska             Sandomierz            70.78    637    9
 206 Julia Szyszkowska              Sandomierz            65.44    589    9
 207 Mateusz Erfort                 Karpacz               61.33    552    9
 208 Maciej  Ciuba                  Warszawa              96.50    772    8
 209 Anna Seweryn                   Słupsk                91.88    735    8
 210 Paweł Miczko                   Sandomierz            89.00    712    8
 211 Magda Sarad Pedersen           Świnoujście           87.38    699    8
 212 Agnieszka Madej                Warszawa              84.50    676    8
 213 Aleksandra Ciżyńska            Sandomierz            72.12    577    8
 214 Marcin Mikołajczyk             Września              70.50    564    8
 215 Dorota Zielińska               Piaseczno            140.57    984    7
 216 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      127.43    892    7
 217 Weronika Szałas                Katowice             112.86    790    7
 218 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski      110.43    773    7
 219 Tomasz M. Lempart              Bytom                109.57    767    7
 220 Grzegorz Sęk                   Wrocław              102.86    720    7
 221 Dawid Rykaczewski              Jaworzno             100.71    705    7
 222 Alina Borowska                 Ruda Śląska           98.29    688    7
 223 Rafał Świątek                  Wrocław               97.43    682    7
 224 Arkadiusz Florczak             Szczecin              89.14    624    7
 225 Arkadiusz Kleniewski           Dzierżążnia           82.57    578    7
 226 Barbara  Sadurska              Warszawa              78.00    546    7
 227 Jan Lisiewski                  Piasutno              75.43    528    7
 228 Karolina Kocel                 Sosnowiec             70.57    494    7
 229 Małgorzata Wawro               Katowice              69.57    487    7
 230 Anna Mach                      Zabrze                67.29    471    7
 231 Ewelina Sołtysiak              Zabrze                66.43    465    7
 232 Janusz Szewerniak              Tarnobrzeg            64.86    454    7
 233 Wojciech Mijas                 Legnicka              61.86    433    7
 234 Szymon Ozimek                  Zabrze                59.14    414    7
 235 Fabian Feldfeber               Poznań               108.00    648    6
 236 Jerzy Ciesielski               Łódź                 101.00    606    6
 237 Radosław Dziurawiec            Grodzisk Mazowiecki  100.33    602    6
 238 Andrzej Choiński               Gródek                84.67    508    6
 239 Magdalena Głowacka             Police                75.00    450    6
 240 Maria Para                     Elbląg                66.50    399    6
 241 Mieczysława Głowacz            Jaworzno              63.00    378    6
 242 Jan Bielaszka                  Nowe Miasto Lubawsk   58.33    350    6
 243 Ryszard Kosmaczewski           Szczecin             128.80    644    5
 244 Natalia Lenartowicz            Otwock                69.40    347    5
 245 Piotr Skutela                  Warszawa              67.60    338    5
 246 Grzegorz J. Sokołowski         Opole                 62.00    310    5
 247 Małgorzata Pikusa              Tarnów                55.40    277    5
 248 Jerzy Niewiadomski             Wrocław              100.75    403    4
 249 Mateusz Furman                 Racibórz              82.00    328    4
 250 Sebastian Richter              Zabrze                74.75    299    4
 251 Małgorzata Szczygielska        Racibórz              66.50    266    4
 252 Marek Krzysztof Łatkowski      Sandomierz            76.00    228    3
 253 Piotr Smela                    Łódź                  74.00    222    3
 254 Danuta Olszewska               Poznań                68.33    205    3
 255 Agnieszka Jońca                Sandomierz            61.67    185    3
 256 Zuzanna Rutkowska              Choszczno             56.33    169    3
 257 Elżbieta Witkowska             Warszawa             119.00    238    2
 258 Bartosz Ozon                   Choszczno             80.50    161    2
 259 Teresa Swoczyna                Warszawa              78.50    157    2
 260 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski       77.50    155    2
 261 Wiesława Jasiak                Warszawa              76.50    153    2
 262 Joanna Kolska                  Pruszków              75.50    151    2
 263 Tomasz Chybowski               Kamień Pomorski       73.00    146    2
 264 Anna Szymczyk                  Ząbki                 64.50    129    2
 265 Aleksandra Szałek              Łódź                  63.50    127    2
 266 Marek Zdaniukiewicz            Jaworzno              62.00    124    2
 267 Violeta Kurkowska              Gdańsk                61.50    123    2
 268 Sylwia Dziewic                 Kraków                57.00    114    2
 269 Julia Chybowska                Kamień Pomorski       83.00     83    1
 270 Hanna Dąbrowska                Zgierz                82.00     82    1
 271 Seweryn Kaczmarczyk            Świętajno             74.00     74    1
 272 Marzena Rogowska               Gliwice               50.00     50    1
 273 Zbigniew Smereka               Racibórz              50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie