Zasady prowadzenia klasyfikacji medalowej reguluje uchwała 10/2016 z dnia 01.03.2016.
Wybierz rok:

Klasyfikacja medalowa 2023

  Imię i nazwisko 1 2 3
1Dominik Urbacki332
2Grzegorz Kurowski220
3Paweł Mazurek110
4Michał Alabrudziński101
5Justyna Górka100
 Mariusz Skrobosz100
 Mariusz Wrześniewski100
 Mikołaj Cieplik100
 Adam Ziemniewicz100
 Krzysztof Mówka100
11Łukasz Tuszyński011
 Jakub Zaryński011
13Bartosz Bartczak010
 Agnieszka Matus010
 Franciszek Łysek010
 Agnieszka Walas010
 Łukasz Bobowski010
18Bartosz Morawski002
19Rafał Wesołowski001
 Szymon Dąbrowski001
 Tomasz Lempart001
 Teresa Zalewska001
 Jan Mrozowski001
 Maciej Czupryniak001
 Rafał Błaszkiewicz001

Klasyfikacja medalowa wszech czasów (stan na rok 2023)

    1 2 3 suma
1Tomasz Zwoliński765351180
2Mariusz Skrobosz494141131
3Stanisław Rydzik403934113
4Kamil Górka38222484
5Kazimierz Merklejn36382498
6Michał Alabrudziński35271476
7Dariusz Banaszek27162063
8Bartosz Morawski23191355
9Dariusz Kosz21141247
10Dawid Pikul19172056
11Miłosz Wrzałek19151953
12Dominik Urbacki1810634
13Paweł Stanosz1716841
14Mateusz Żbikowski17121645
15Karol Wyrębkiewicz179733
16Justyna Górka14111540
17Krzysztof Mówka13191648
18Krzysztof Obremski11101435
19Rafał Lenartowski118928
20Kacper Zegadło115521
21Wojciech Usakiewicz10151035
22Mariusz Wrześniewski10141438
23Łukasz Tuszyński10121032
24Paweł Dawidson1012729
25Marcin Mroziuk1091130
26Dariusz Putoń105823
27Paweł Jackowski8181541
28Maciej Czupryniak8141537
29Grzegorz Kurowski811625
30Marek Syczuk710421
31Marek Reda761023
32Szymon Fidziński73111
33Piotr Pietuchowski72716
34Mirosław Uglik67417
35Jakub Szymczak62513
36Łukasz Bobowski59923
37Jakub Zaryński59822
38Robert Duczemiński55616
39Irena Sołdan541019
40Radosław Konca54211
41Małgorzata Deszczyńska461323
42Dawid Adamczyk46414
43Jan Mrozowski44614
44Andrzej Oleksiak44513
45Michał Derlacki44311
46Mateusz Borsuk4419
47Grzegorz Łukasik4329
48Robert Kamiński4239
49Mikołaj Cieplik4138
50Marek Dudkiewicz37717
51Zdzisław Szota35513
52Artur Irzyk34512
53Wojciech Zemło3418
54Szymon Zaleski3306
55Waldemar Czerwoniec32813
56Jarosław Borowski3216
57Ryszard Dębski3159
58Janusz Krupiński3115
59Paweł Mazurek3104
60Mariusz Orzeł24511
61Sławomir Kordjalik24410
62Paweł Stefaniak23611
 Natalia Woźniak23611
64Marcin Skrzyniarz2349
65Michał Makowski2327
 Krzysztof Usakiewicz2327
67Szymon Płachta2248
 Maciej Grąbczewski2248
69Piotr Broda2237
70Robert Kaciński2204
71Grzegorz Święcki2147
72Tomasz Ciejka2136
73Joanna Juszczak2125
 Grzegorz Koczkodon2125
75Jarosław Puchalski2114
76Michał Trumpus2103
77Krzysztof Kałuża2024
78Jerzy Matyasik2013
79Jakub Błażejewski2002
80Andrzej Rechowicz16916
81Barbara Obremska1506
82Dariusz Dzierża1326
83Jacek Pietruszka1236
84Michał Waszkiewicz1225
85Szymon Dąbrowski1214
86Sławomir Piotrowski1203
 Grzegorz Pukniel1203
88Paweł Pogorzelski1146
89Filip Warzecha1124
 Rafał Błaszkiewicz1124
91Katarzyna Polak1113
 Maciej Gałecki1113
 Aleksander Puchalski1113
 Karol Waniek1113
 Przemysław Rybicki1113
 Paweł Zaręba1113
97Marek Charytoniuk1102
 Sławomir Kucia1102
 Piotr Domański1102
 Juliusz Czupryniak1102
 Jacek Mańko1102
 Maciej Rzychoń1102
 Jolanta Hoffmann-Derlacka1102
104Dariusz Ulatowski1045
105Tomasz Nasiłowski1034
 Edward Stefaniak1034
 Leszek Nowak1034
108Dariusz Kuć1023
 Tomasz Lempart1023
110Sławomir Nosek1012
 Grzegorz Wiączkowski1012
 Teresa Zalewska1012
 Krzysztof Bukowski1012
 Marek Rogalski1012
 Marcin Bożek1012
 Konrad Sowula1012
 Dorota Stachowska1012
 Andrzej Rakoczy1012
 Weronika Rudnicka1012
 Marek Herzig1012
 Wojciech Sołdan1012
122Anita Bruska1001
 Marek Salamon1001
 Jacek Gigoła1001
 Patryk Gadus1001
 Adam Ziemniewicz1001
 Filip Sosin1001
 Ewa Madejczyk1001
 Michał Ozimiński1001
 Marcin Kozyra1001
 Aleksandra Kaczanowska1001
 Jakub Hassa1001
 Janusz Kaczor1001
 Renata Kowalska1001
 Igor Kabalewski1001
136Andrzej Kwiatkowski07815
137Kamil Kister0527
138Rafał Wesołowski04610
139Robert Kuszpit0437
140Przemysław Herdzina0415
141Andrzej Kowalski0325
 Franciszek Łysek0325
 Mariusz Sylwestrzuk0325
144Marcin Rogala0314
145Jolanta Chłopińska0303
 Wiktor Stępień0303
 Adam Szukalski0303
148Magdalena Kupczyńska0224
 Rafał Dąbrowski0224
 Alicja Grąbczewska0224
151Halina Roszak0213
 Małgorzata Sulejewska0213
153Leszek Stecuła0202
 Andrzej Kroc0202
 Michał Kolaj0202
156Radosław Jachna0167
157Marek Roszak0156
158Bogusław Szyszka0145
159Katarzyna Stępień0123
 Rafał Matczak0123
 Natalia Ogierman0123
 Anna Kowalska-Demczyszyn0123
 Arkadiusz Łydka0123
 Beata Wiączkowska0123
 Artur Koszel0123
166Krzysztof Langiewicz0112
 Jarosław Michalak0112
 Michał Rogalewicz0112
 Zbigniew Wietecki0112
 Agnieszka Matus0112
 Ewa Ciszewska0112
 Joanna Stępień0112
 Bartosz Bartczak0112
 Zofia Gajewska0112
175Wojciech Gołęcki0101
 Katarzyna Ślusarska0101
 Piotr Jakubiak0101
 Magdalena Parowicz0101
 Marek Swoboda0101
 Dorota Kuć0101
 Sławomir Wolski0101
 Kamil Klinkosz0101
 Paweł Frynia0101
 Agnieszka Walas0101
 Maciej Skrzypczak0101
 Kuba Koisar0101
 Mateusz Królikowski0101
 Ireneusz Kurzok0101
 Marcin Stachowski0101
 Tomasz Górka0101
 Paweł Opyc0101
 Lucyna Korga0101
 Tomasz Żbikowski0101
 Krzysztof Jaworski0101
 Krzysztof Gibas0101
 Andrzej Szmidtke0101
 Bożena Guział0101
 Marta Sztajnert0101
 Bogusław Puchalski0101
 Ewa Czerwoniec0101
 Maciej Grabowski0101
 Ryszard Korpalski0101
 Michał Musielak0101
 Marcin Ceglarek0101
205Mariola Osajda-Matczak0044
206Stefan Dawidson0022
 Małgorzata Szczygieł0022
 Damian Korsak0022
 Tomasz Suchanek0022
 Ireneusz Moralewicz0022
 Bronisław Parada0022
 Krzysztof Sporczyk0022
 Tomasz Szymański0022
 Jan Kozłowski0022
 Maciej Perzyński0022
216Roman Sulima0011
 Ziemowit Pazda0011
 Mikołaj Fidziński0011
 Łukasz Sornek0011
 Joanna Ostrowska0011
 Katarzyna Kowalska0011
 Tomasz Sehnal0011
 Andrzej Słapiński0011
 Lucyna Śniadach0011
 Mariusz Kubicki0011
 Monika Siemaszko0011
 Adam Janicki0011
 Bogdan Pokojski0011
 Łukasz Bryła0011
 Monika Gawron-Cieślik0011
 Grzegorz Papciak0011
 Gabriela Hofman0011
 Alina Białobrzewska0011
 Maciej Michalak0011
 Arkadiusz Biegun0011
 Maurycy Machnio0011
 Maciej Śliwa0011
 Andrzej Lożyński0011
 Sylwia Łada0011
 Marzena Zawierska0011
 Tomasz Lewiński0011
 Dominik Piasecki0011
 Bartosz Orłowski0011
 Magdalena Podlaska0011
 Adrian Ziemniewicz0011
 Bogusław Koszarski0011
 Agnieszka Goniowska0011
 Mariusz Wójcik0011
 Marta Bajorek0011
 Joanna Suchanek0011
 Agnieszka Krupka0011
 Ewa Dunikowska0011

Medale 2023 - Mariusz Skrobosz

1TurniejData
1Ogólnopolski Turniej Scrabble Pojezierza Gostynińskiego2023-03-12
2TurniejData
3TurniejData
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie