Zasady prowadzenia klasyfikacji medalowej reguluje uchwała 10/2016 z dnia 01.03.2016.
Wybierz rok:

Klasyfikacja medalowa 2023

  Imię i nazwisko 1 2 3
1Dominik Urbacki662
2Michał Alabrudziński231
3Grzegorz Kurowski220
4Mariusz Skrobosz211
5Kamil Górka210
6Krzysztof Mówka200
7Jakub Zaryński131
8Miłosz Wrzałek121
9Franciszek Łysek120
 Justyna Górka120
11Paweł Mazurek110
12Bartosz Morawski103
13Mariusz Wrześniewski101
 Jacek Mańko101
 Karol Wyrębkiewicz101
 Rafał Wesołowski101
17Mikołaj Cieplik100
 Tomasz Nasiłowski100
 Karolina Urbańska100
 Piotr Broda100
 Adam Ziemniewicz100
22Łukasz Tuszyński012
 Maciej Czupryniak012
24Paweł Maciejczuk011
25Agnieszka Walas010
 Agnieszka Matus010
 Łukasz Bobowski010
 Natalia Woźniak010
 Bartosz Bartczak010
30Jan Mrozowski002
 Tomasz Lempart002
32Teresa Zalewska001
 Szymon Dąbrowski001
 Rafał Błaszkiewicz001
 Marek Reda001
 Szymon Płachta001
 Jakub Onoszko001
 Andrzej Kowalski001
 Dariusz Putoń001
 Jakub Hassa001
 Michał Waszkiewicz001

Klasyfikacja medalowa wszech czasów (stan na rok 2023)

    1 2 3 suma
1Tomasz Zwoliński765351180
2Mariusz Skrobosz504242134
3Stanisław Rydzik403934113
4Kamil Górka40232487
5Kazimierz Merklejn36382498
6Michał Alabrudziński36301480
7Dariusz Banaszek27162063
8Bartosz Morawski24191457
9Dariusz Kosz21141247
10Dominik Urbacki2113640
11Miłosz Wrzałek20172057
12Dawid Pikul19172056
13Karol Wyrębkiewicz189835
14Paweł Stanosz1716841
15Mateusz Żbikowski17121645
16Krzysztof Mówka14191649
17Justyna Górka14131542
18Krzysztof Obremski11101435
19Rafał Lenartowski118928
20Kacper Zegadło115521
21Wojciech Usakiewicz10151035
22Mariusz Wrześniewski10141539
23Łukasz Tuszyński10121133
24Paweł Dawidson1012729
25Marcin Mroziuk1091130
26Dariusz Putoń105924
27Paweł Jackowski8181541
28Maciej Czupryniak8151639
29Grzegorz Kurowski811625
30Marek Syczuk710421
31Marek Reda761124
32Szymon Fidziński73111
33Piotr Pietuchowski72716
34Jakub Zaryński611825
35Mirosław Uglik67417
36Jakub Szymczak62513
37Łukasz Bobowski59923
38Robert Duczemiński55616
39Irena Sołdan541019
40Radosław Konca54211
41Małgorzata Deszczyńska461323
42Dawid Adamczyk46414
43Jan Mrozowski44715
44Andrzej Oleksiak44513
45Michał Derlacki44311
46Mateusz Borsuk4419
47Grzegorz Łukasik4329
48Robert Kamiński4239
49Mikołaj Cieplik4138
50Marek Dudkiewicz37717
51Zdzisław Szota35513
52Artur Irzyk34512
53Wojciech Zemło3418
54Szymon Zaleski3306
55Waldemar Czerwoniec32813
56Piotr Broda3238
57Jarosław Borowski3216
58Ryszard Dębski3159
59Janusz Krupiński3115
60Paweł Mazurek3104
61Natalia Woźniak24612
62Mariusz Orzeł24511
63Sławomir Kordjalik24410
64Paweł Stefaniak23611
65Marcin Skrzyniarz2349
66Michał Makowski2327
 Krzysztof Usakiewicz2327
68Szymon Płachta2259
69Maciej Grąbczewski2248
70Robert Kaciński2204
71Grzegorz Święcki2147
72Tomasz Ciejka2136
73Joanna Juszczak2125
 Grzegorz Koczkodon2125
75Jacek Mańko2114
 Jarosław Puchalski2114
77Michał Trumpus2103
78Tomasz Nasiłowski2035
79Krzysztof Kałuża2024
80Jerzy Matyasik2013
81Jakub Błażejewski2002
82Andrzej Rechowicz16916
83Barbara Obremska1506
84Rafał Wesołowski14611
85Franciszek Łysek1427
86Dariusz Dzierża1326
87Michał Waszkiewicz1236
 Jacek Pietruszka1236
89Szymon Dąbrowski1214
90Sławomir Piotrowski1203
 Grzegorz Pukniel1203
92Paweł Pogorzelski1146
93Filip Warzecha1124
 Rafał Błaszkiewicz1124
95Maciej Gałecki1113
 Aleksander Puchalski1113
 Karol Waniek1113
 Przemysław Rybicki1113
 Paweł Zaręba1113
 Katarzyna Polak1113
101Sławomir Kucia1102
 Piotr Domański1102
 Juliusz Czupryniak1102
 Maciej Rzychoń1102
 Jolanta Hoffmann-Derlacka1102
 Marek Charytoniuk1102
107Dariusz Ulatowski1045
108Leszek Nowak1034
 Tomasz Lempart1034
 Edward Stefaniak1034
111Dariusz Kuć1023
112Dorota Stachowska1012
 Andrzej Rakoczy1012
 Weronika Rudnicka1012
 Jakub Hassa1012
 Marek Herzig1012
 Wojciech Sołdan1012
 Sławomir Nosek1012
 Grzegorz Wiączkowski1012
 Teresa Zalewska1012
 Marek Rogalski1012
 Krzysztof Bukowski1012
 Marcin Bożek1012
 Konrad Sowula1012
125Adam Ziemniewicz1001
 Filip Sosin1001
 Ewa Madejczyk1001
 Michał Ozimiński1001
 Marcin Kozyra1001
 Aleksandra Kaczanowska1001
 Janusz Kaczor1001
 Renata Kowalska1001
 Igor Kabalewski1001
 Anita Bruska1001
 Karolina Urbańska1001
 Marek Salamon1001
 Patryk Gadus1001
 Jacek Gigoła1001
139Andrzej Kwiatkowski07815
140Kamil Kister0527
141Robert Kuszpit0437
142Przemysław Herdzina0415
143Andrzej Kowalski0336
144Mariusz Sylwestrzuk0325
145Marcin Rogala0314
146Wiktor Stępień0303
 Adam Szukalski0303
 Jolanta Chłopińska0303
149Rafał Dąbrowski0224
 Magdalena Kupczyńska0224
 Alicja Grąbczewska0224
152Małgorzata Sulejewska0213
 Halina Roszak0213
154Andrzej Kroc0202
 Leszek Stecuła0202
 Michał Kolaj0202
157Radosław Jachna0167
158Marek Roszak0156
159Bogusław Szyszka0145
160Rafał Matczak0123
 Natalia Ogierman0123
 Beata Wiączkowska0123
 Artur Koszel0123
 Katarzyna Stępień0123
 Anna Kowalska-Demczyszyn0123
 Arkadiusz Łydka0123
167Bartosz Bartczak0112
 Ewa Ciszewska0112
 Michał Rogalewicz0112
 Joanna Stępień0112
 Paweł Maciejczuk0112
 Zofia Gajewska0112
 Krzysztof Langiewicz0112
 Jarosław Michalak0112
 Agnieszka Matus0112
 Zbigniew Wietecki0112
177Lucyna Korga0101
 Tomasz Żbikowski0101
 Andrzej Szmidtke0101
 Maciej Skrzypczak0101
 Bogusław Puchalski0101
 Maciej Grabowski0101
 Mateusz Królikowski0101
 Michał Musielak0101
 Magdalena Parowicz0101
 Marcin Stachowski0101
 Tomasz Górka0101
 Wojciech Gołęcki0101
 Krzysztof Jaworski0101
 Piotr Jakubiak0101
 Marek Swoboda0101
 Agnieszka Walas0101
 Bożena Guział0101
 Kamil Klinkosz0101
 Marta Sztajnert0101
 Paweł Frynia0101
 Ewa Czerwoniec0101
 Ryszard Korpalski0101
 Kuba Koisar0101
 Marcin Ceglarek0101
 Katarzyna Ślusarska0101
 Ireneusz Kurzok0101
 Krzysztof Gibas0101
 Dorota Kuć0101
 Paweł Opyc0101
 Sławomir Wolski0101
207Mariola Osajda-Matczak0044
208Ireneusz Moralewicz0022
 Bronisław Parada0022
 Krzysztof Sporczyk0022
 Tomasz Szymański0022
 Jan Kozłowski0022
 Maciej Perzyński0022
 Stefan Dawidson0022
 Małgorzata Szczygieł0022
 Damian Korsak0022
 Tomasz Suchanek0022
218Katarzyna Kowalska0011
 Tomasz Sehnal0011
 Andrzej Słapiński0011
 Lucyna Śniadach0011
 Mariusz Kubicki0011
 Monika Siemaszko0011
 Adam Janicki0011
 Bogdan Pokojski0011
 Łukasz Bryła0011
 Monika Gawron-Cieślik0011
 Grzegorz Papciak0011
 Gabriela Hofman0011
 Alina Białobrzewska0011
 Maciej Michalak0011
 Arkadiusz Biegun0011
 Jakub Onoszko0011
 Maurycy Machnio0011
 Maciej Śliwa0011
 Andrzej Lożyński0011
 Sylwia Łada0011
 Marzena Zawierska0011
 Tomasz Lewiński0011
 Dominik Piasecki0011
 Bartosz Orłowski0011
 Magdalena Podlaska0011
 Adrian Ziemniewicz0011
 Bogusław Koszarski0011
 Agnieszka Goniowska0011
 Mariusz Wójcik0011
 Marta Bajorek0011
 Joanna Suchanek0011
 Agnieszka Krupka0011
 Ewa Dunikowska0011
 Roman Sulima0011
 Ziemowit Pazda0011
 Mikołaj Fidziński0011
 Łukasz Sornek0011
 Joanna Ostrowska0011

Medale wszystkie - Karol Waniek

1TurniejData
1I Mistrzostwa Ziemi Legnickiej2009-10-25
2TurniejData
1Uzdrowiskowe słów gięcie-cięcie2014-06-08
3TurniejData
1VI Mistrzostwa Wrocławia2010-09-26
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie