Zasady prowadzenia klasyfikacji medalowej reguluje uchwała 10/2016 z dnia 01.03.2016.
Wybierz rok:

Klasyfikacja medalowa 2023

  Imię i nazwisko 1 2 3
1Dominik Urbacki772
2Michał Alabrudziński231
3Grzegorz Kurowski220
4Mariusz Skrobosz211
5Kamil Górka210
6Bartosz Morawski203
7Krzysztof Mówka200
8Jakub Zaryński141
9Miłosz Wrzałek121
10Justyna Górka120
 Franciszek Łysek120
12Paweł Mazurek110
13Mariusz Wrześniewski101
 Rafał Wesołowski101
 Karol Wyrębkiewicz101
 Jacek Mańko101
17Karolina Urbańska100
 Piotr Broda100
 Tomasz Nasiłowski100
 Adam Ziemniewicz100
 Mikołaj Cieplik100
22Łukasz Tuszyński012
 Maciej Czupryniak012
24Paweł Maciejczuk011
25Łukasz Bobowski010
 Natalia Woźniak010
 Agnieszka Matus010
 Bartosz Bartczak010
 Agnieszka Walas010
30Jan Mrozowski003
31Tomasz Lempart002
32Szymon Dąbrowski001
 Teresa Zalewska001
 Rafał Błaszkiewicz001
 Marek Reda001
 Szymon Płachta001
 Jakub Onoszko001
 Andrzej Kowalski001
 Dariusz Putoń001
 Jakub Hassa001
 Michał Waszkiewicz001
 Maciej Perzyński001

Klasyfikacja medalowa wszech czasów (stan na rok 2023)

    1 2 3 suma
1Tomasz Zwoliński765351180
2Mariusz Skrobosz504242134
3Stanisław Rydzik403934113
4Kamil Górka40232487
5Kazimierz Merklejn36382498
6Michał Alabrudziński36301480
7Dariusz Banaszek27162063
8Bartosz Morawski25191458
9Dominik Urbacki2214642
10Dariusz Kosz21141247
11Miłosz Wrzałek20172057
12Dawid Pikul19172056
13Karol Wyrębkiewicz189835
14Paweł Stanosz1716841
15Mateusz Żbikowski17121645
16Krzysztof Mówka14191649
17Justyna Górka14131542
18Krzysztof Obremski11101435
19Rafał Lenartowski118928
20Kacper Zegadło115521
21Wojciech Usakiewicz10151035
22Mariusz Wrześniewski10141539
23Łukasz Tuszyński10121133
24Paweł Dawidson1012729
25Marcin Mroziuk1091130
26Dariusz Putoń105924
27Paweł Jackowski8181541
28Maciej Czupryniak8151639
29Grzegorz Kurowski811625
30Marek Syczuk710421
31Marek Reda761124
32Szymon Fidziński73111
33Piotr Pietuchowski72716
34Jakub Zaryński612826
35Mirosław Uglik67417
36Jakub Szymczak62513
37Łukasz Bobowski59923
38Robert Duczemiński55616
39Irena Sołdan541019
40Radosław Konca54211
41Małgorzata Deszczyńska461323
42Dawid Adamczyk46414
43Jan Mrozowski44816
44Andrzej Oleksiak44513
45Michał Derlacki44311
46Mateusz Borsuk4419
47Grzegorz Łukasik4329
48Robert Kamiński4239
49Mikołaj Cieplik4138
50Marek Dudkiewicz37717
51Zdzisław Szota35513
52Artur Irzyk34512
53Wojciech Zemło3418
54Szymon Zaleski3306
55Waldemar Czerwoniec32813
56Piotr Broda3238
57Jarosław Borowski3216
58Ryszard Dębski3159
59Janusz Krupiński3115
60Paweł Mazurek3104
61Natalia Woźniak24612
62Mariusz Orzeł24511
63Sławomir Kordjalik24410
64Paweł Stefaniak23611
65Marcin Skrzyniarz2349
66Michał Makowski2327
 Krzysztof Usakiewicz2327
68Szymon Płachta2259
69Maciej Grąbczewski2248
70Robert Kaciński2204
71Grzegorz Święcki2147
72Tomasz Ciejka2136
73Joanna Juszczak2125
 Grzegorz Koczkodon2125
75Jacek Mańko2114
 Jarosław Puchalski2114
77Michał Trumpus2103
78Tomasz Nasiłowski2035
79Krzysztof Kałuża2024
80Jerzy Matyasik2013
81Jakub Błażejewski2002
82Andrzej Rechowicz16916
83Barbara Obremska1506
84Rafał Wesołowski14611
85Franciszek Łysek1427
86Dariusz Dzierża1326
87Michał Waszkiewicz1236
 Jacek Pietruszka1236
89Szymon Dąbrowski1214
90Sławomir Piotrowski1203
 Grzegorz Pukniel1203
92Paweł Pogorzelski1146
93Filip Warzecha1124
 Rafał Błaszkiewicz1124
95Przemysław Rybicki1113
 Paweł Zaręba1113
 Katarzyna Polak1113
 Maciej Gałecki1113
 Aleksander Puchalski1113
 Karol Waniek1113
101Jolanta Hoffmann-Derlacka1102
 Marek Charytoniuk1102
 Sławomir Kucia1102
 Piotr Domański1102
 Juliusz Czupryniak1102
 Maciej Rzychoń1102
107Dariusz Ulatowski1045
108Leszek Nowak1034
 Tomasz Lempart1034
 Edward Stefaniak1034
111Dariusz Kuć1023
112Weronika Rudnicka1012
 Jakub Hassa1012
 Marek Herzig1012
 Wojciech Sołdan1012
 Sławomir Nosek1012
 Grzegorz Wiączkowski1012
 Teresa Zalewska1012
 Krzysztof Bukowski1012
 Marek Rogalski1012
 Marcin Bożek1012
 Konrad Sowula1012
 Dorota Stachowska1012
 Andrzej Rakoczy1012
125Marcin Kozyra1001
 Aleksandra Kaczanowska1001
 Janusz Kaczor1001
 Renata Kowalska1001
 Igor Kabalewski1001
 Anita Bruska1001
 Karolina Urbańska1001
 Marek Salamon1001
 Jacek Gigoła1001
 Patryk Gadus1001
 Adam Ziemniewicz1001
 Filip Sosin1001
 Ewa Madejczyk1001
 Michał Ozimiński1001
139Andrzej Kwiatkowski07815
140Kamil Kister0527
141Robert Kuszpit0437
142Przemysław Herdzina0415
143Andrzej Kowalski0336
144Mariusz Sylwestrzuk0325
145Marcin Rogala0314
146Jolanta Chłopińska0303
 Wiktor Stępień0303
 Adam Szukalski0303
149Magdalena Kupczyńska0224
 Alicja Grąbczewska0224
 Rafał Dąbrowski0224
152Małgorzata Sulejewska0213
 Halina Roszak0213
154Leszek Stecuła0202
 Michał Kolaj0202
 Andrzej Kroc0202
157Radosław Jachna0167
158Marek Roszak0156
159Bogusław Szyszka0145
160Beata Wiączkowska0123
 Artur Koszel0123
 Katarzyna Stępień0123
 Anna Kowalska-Demczyszyn0123
 Arkadiusz Łydka0123
 Rafał Matczak0123
 Natalia Ogierman0123
167Zofia Gajewska0112
 Krzysztof Langiewicz0112
 Jarosław Michalak0112
 Agnieszka Matus0112
 Zbigniew Wietecki0112
 Bartosz Bartczak0112
 Ewa Ciszewska0112
 Michał Rogalewicz0112
 Joanna Stępień0112
 Paweł Maciejczuk0112
177Magdalena Parowicz0101
 Marcin Stachowski0101
 Tomasz Górka0101
 Wojciech Gołęcki0101
 Krzysztof Jaworski0101
 Piotr Jakubiak0101
 Agnieszka Walas0101
 Marek Swoboda0101
 Bożena Guział0101
 Kamil Klinkosz0101
 Marta Sztajnert0101
 Paweł Frynia0101
 Ewa Czerwoniec0101
 Ryszard Korpalski0101
 Kuba Koisar0101
 Marcin Ceglarek0101
 Katarzyna Ślusarska0101
 Ireneusz Kurzok0101
 Krzysztof Gibas0101
 Dorota Kuć0101
 Paweł Opyc0101
 Sławomir Wolski0101
 Lucyna Korga0101
 Tomasz Żbikowski0101
 Andrzej Szmidtke0101
 Maciej Skrzypczak0101
 Bogusław Puchalski0101
 Maciej Grabowski0101
 Mateusz Królikowski0101
 Michał Musielak0101
207Mariola Osajda-Matczak0044
208Maciej Perzyński0033
209Tomasz Szymański0022
 Jan Kozłowski0022
 Stefan Dawidson0022
 Małgorzata Szczygieł0022
 Damian Korsak0022
 Tomasz Suchanek0022
 Ireneusz Moralewicz0022
 Bronisław Parada0022
 Krzysztof Sporczyk0022
218Alina Białobrzewska0011
 Maciej Michalak0011
 Arkadiusz Biegun0011
 Jakub Onoszko0011
 Maurycy Machnio0011
 Maciej Śliwa0011
 Andrzej Lożyński0011
 Sylwia Łada0011
 Marzena Zawierska0011
 Tomasz Lewiński0011
 Dominik Piasecki0011
 Bartosz Orłowski0011
 Magdalena Podlaska0011
 Adrian Ziemniewicz0011
 Bogusław Koszarski0011
 Agnieszka Goniowska0011
 Mariusz Wójcik0011
 Marta Bajorek0011
 Joanna Suchanek0011
 Agnieszka Krupka0011
 Ewa Dunikowska0011
 Roman Sulima0011
 Ziemowit Pazda0011
 Mikołaj Fidziński0011
 Łukasz Sornek0011
 Joanna Ostrowska0011
 Katarzyna Kowalska0011
 Tomasz Sehnal0011
 Andrzej Słapiński0011
 Lucyna Śniadach0011
 Mariusz Kubicki0011
 Monika Siemaszko0011
 Adam Janicki0011
 Bogdan Pokojski0011
 Łukasz Bryła0011
 Monika Gawron-Cieślik0011
 Grzegorz Papciak0011
 Gabriela Hofman0011

Medale wszystkie - Mariusz Skrobosz

1TurniejData
1Turniej Otwarcia Sezonu1999-02-07
2Turniej Frustratów V Pucharu Polski1999-05-23
3III Mistrzostwa Podbeskidzia2000-10-01
4VIII Mistrzostwa Polski2000-11-26
5VII Mistrzostwa Warszawy2002-03-03
6VI Mistrzostwa Piastowa2002-05-05
7V Mistrzostwa Warmii i Mazur2002-09-29
8V Mistrzostwa Podbeskidzia2002-10-20
9Turniej Rozgrzewkowy X Mistrzostw Polski2002-11-16
10VII Mistrzostwa Częstochowy2003-03-02
11II Mistrzostwa Torunia2003-09-21
12II Mistrzostwa Lublina2003-09-28
13III Mistrzostwa Poznania2003-10-05
14III 24-godzinny Turniej Non Stop2003-12-14
15III Mistrzostwa Wybrzeża2004-04-18
16IX Mistrzostwa Górnego Śląska2004-06-13
17Wielka Łódka 2005 - Zima2005-02-06
18Turniej Kwitnącej Magnolii (VII Mistrzostwa Szczecina)2005-04-24
19XIII Mistrzostwa Polski2005-11-27
20II Turniej Powitanie Lata2006-06-24
21VIII Mistrzostwa Podlasia2006-09-17
22IV Mistrzostwa Katowic o puchar Prezydenta Miasta2007-04-15
23XI Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej 'O Kryształowe Jajo Świąteczne'2007-04-22
24III Mistrzostwa Iławy2007-05-20
25Turniej Towarzyszący XIII Pucharu Polski2007-06-24
26XI Mistrzostwa Ziemi Słupskiej2007-08-12
27V Mistrzostwa Katowic o Puchar Prezydenta Miasta2008-04-27
28XII Mistrzostwa Ziemi Słupskiej2008-08-10
29XIII Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej 'O Kryształowe Jajo Świąteczne', Inowrocław2009-04-19
30XIII Mistrzostwa Ziemi Słupskiej2009-08-02
31XII Otwarte Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego2009-10-25
32X Otwarte Mistrzostwa Ziemi Ostródzkiej 'Blanki w Szranki'2010-07-04
33XIII Mistrzostwa Szczecina 'Zanim zakwitną magnolie'2011-03-13
34XV Mistrzostwa Piastowa2011-06-05
35XVII Mistrzostwa Łodzi2011-10-02
36XIV Otwarte Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego2011-10-09
37Urodziny Alfreda, Warszawa2013-04-14
38XVI Mistrzostwa Warszawy2014-04-27
39III Mistrzostwa Pruszkowa2015-05-31
40XX Mistrzostwa Górnego Śląska i Zagłębia2015-07-19
41Pierwszy Nocny Turniej Scrabble "Łódzka Nocka"2015-08-02
42XXII Mistrzostwa Łodzi2016-10-16
43XVI Turniej Le Mans2016-12-04
44XXIII Mistrzostwa Łodzi2017-10-15
45I Mistrzostwa Ursynowa w Scrabble2017-12-17
46Festiwal dla myślących — wiosna 2019-03-10
47XXV Mistrzostwa Łodzi2019-10-27
48XXVII Mistrzostwa Polski2019-11-11
49Ogólnopolski Turniej Scrabble Pojezierza Gostynińskiego2023-03-12
50XVII Mistrzostwa Milanówka „Truskawki w Milanówku”2023-06-25
2TurniejData
1II Otwarte Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego1999-10-24
2IV Mistrzostwa Piastowa2000-05-01
3IV Mistrzostwa Podlasia2000-06-24
4Turniej Rozgrzewkowy VII Pucharu Polski2001-06-16
5II Mistrzostwa Podhala2002-02-03
6VIII Puchar Polski2002-06-09
7I Mistrzostwa Lublina2002-09-15
8II Mistrzostwa Wybrzeża2003-04-27
9VII Mistrzostwa Podbeskidzia2004-10-03
10IV Maraton Scrabblowy - Katowice2005-08-15
11Wielka Łódka 2006 - Lato2006-08-20
12XII Mistrzostwa Łodzi, Wielka Łódka 2006 - Jesień2006-11-12
13XIV Mistrostwa Polski2006-11-26
14Turniej o Puchar Kanclerza WSHE 'Wielka Łódka 2007' - Zima2007-02-18
15III Mistrzostwa Milanówka 'Truskawki w Milanówku'2008-10-26
16Wielka Łódka 2009 - Zima2009-03-01
17Wielka Łódka 2009 - Wiosna2009-05-31
18IX Turniej 24h Non Stop Le Mans2009-06-21
19IX Mistrzostwa Wybrzeża2010-05-16
20XIII Otwarte Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego2010-10-17
21II Mazurski Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Ełku2011-06-19
22II Otwarte Mistrzostwa Białegostoku o Puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej2011-10-30
23XVI Mistrzostwa Ziemi Słupskiej2012-08-05
24Turniej dla Ambitnych - Oczko2013-11-24
25XIX Otwarte Mistrzostwa Nowego Dworu w Scrabble2016-10-23
26XXIV Mistrzostwa Polski w Scrabble2016-11-13
27III Łódzka Nocka2017-06-11
28IV Nocny Turniej Scrabble "Łódzka Nocka"2018-06-17
29VII Otwarte Mistrzostwa Konojad „Oby rżało”2018-09-09
30XXI Mistrzostwa Warmii i Mazur2018-10-07
31Turniej towarzyszący XXVI Mistrzostw Polski2018-11-18
32Walentynki w Gorzowie2019-02-17
33XIV Mistrzostwa Milanówka „Truskawki w Milanówku”2019-06-02
34III Plenerowy Turniej Scrabble o Puchar Dyrektora Parku Kultury w Powsinie2020-08-09
35XI Ogólnopolskie Mistrzostwa Raciborza2020-08-23
36I Otwarte Mistrzostwa Sosnowca w Scrabble2021-10-03
37XXIII Mistrzostwa Warmii i Mazur w Scrabble2021-10-10
38Turniej Scrabble o Puchar Dyrektora MDK w Mławie2022-04-03
39V Plenerowy Turniej Scrabble o Puchar Dyrektora Parku Kultury w Powsinie2022-07-31
40XXIX Mistrzostwa Polski — turniej towarzyszący im. Stanisława Rydzika2022-11-13
41III Bielański Turniej Gier Stolikowych2022-11-27
42XVII Ogólnopolskie Mistrzostwa Jaworzna w Scrabble2023-10-22
3TurniejData
1II Otwarte Mistrzostwa Tczewa1999-08-08
2II Otwarte Mistrzostwa Podbeskidzia1999-09-26
3Turniej Rozgrzewkowy VIII Mistrzostw Polski2000-11-18
4II Turniej O Puchar Wójta Kościerzyny2001-06-24
5IV Mistrzostwa Warmii i Mazur2001-09-16
6V Mistrzostwa Szczecina2001-10-14
7IX Mistrzostwa Polski2001-11-25
8VI Mistrzostwa Częstochowy2002-03-10
9VI Mistrzostwa Krakowa2002-04-14
10VIII Mistrzostwa Łodzi2002-11-10
11III Maraton Scrabble'owy2003-05-04
12VII Mistrzostwa Ziemi Słupskiej2003-08-24
13Turniej Otwarcia Sezonu2004-02-01
14VII Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego2004-10-17
15X Mistrzostwa Warszawy2005-02-13
16IV Mistrzostwa Bydgoszczy2005-05-08
17Wielka Łódka 2005 - Lato2005-07-31
18IV Mistrzostwa Lublina2005-09-10
19XI Mistrzostwa Łodzi2005-11-13
20Wielka Łódka 2006 - Zima2006-02-26
21XI Mistrzostwa Górnego Śląska i Zagłębia2006-05-14
22Turniej 5-lecia WKS Siódemka - Budpol Series 20072007-01-27
23IV Mistrzostwa Bałtyku2007-09-16
24XV Mistrzostwa Polski2007-11-25
25XII Mistrzostwa Warszawy2008-04-13
26XIII Otwarte Mistrzostwa Piastowa2009-05-03
27XV Puchar Polski2009-09-27
28XIV Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej 'O Kryształowe Jajo Świąteczne', Inowrocław2010-04-11
29III Otwarte Mistrzostwa Białegostoku2012-10-07
30XIII Turniej 24h Non Stop Le Mans2013-07-14
31XVI Otwarte Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego2013-10-20
32IV Otwarte Mistrzostwa Białegostoku o Puchar Przewodniczącego Rady Miasta2014-08-24
33III Mistrzostwa Ciechanowca2016-07-24
34XX Otwarte Mistrzostwa NDM2017-10-29
35II Mistrzostwa Sandomierza2018-04-08
36XXIII Mistrzostwa Górnego Śląska i Zagłębia, I Otwarte Mistrzostwa Gliwic w Scrabble2018-07-01
37III Otwarte Mistrzostwa Gdańska2018-07-08
38VII Mistrzostwa Ciechanowca2020-09-27
39VIII Mistrzostwa Ciechanowca2021-07-11
40Ósme scrabble nad jeziorem2021-09-05
41Mistrzostwa Sochaczewa w Scrabble pod Patronatem Burmistrza Miasta Sochaczew2022-03-27
42XXV Mistrzostwa Warmii i Mazur w Scrabble2023-10-08
43XXVIII Otwarte Mistrzostwa Krakowa w Scrabble2024-07-14
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie