Zasady prowadzenia klasyfikacji medalowej reguluje uchwała 10/2016 z dnia 01.03.2016.
Wybierz rok:

Klasyfikacja medalowa 2021

  Imię i nazwisko 1 2 3
1Mariusz Wrześniewski201
2Kacper Zegadło200
3Janusz Krupiński110
 Michał Alabrudziński110
5Michał Waszkiewicz100
 Rafał Błaszkiewicz100
 Tomasz Nasiłowski100
 Kazimierz Merklejn100
9Mariusz Skrobosz022
10Marek Dudkiewicz020
11Marcin Rogala010
 Szymon Dąbrowski010
 Maciej Skrzypczak010
 Łukasz Bobowski010
15Miłosz Wrzałek002
16Dominik Urbacki001
 Kamil Górka001
 Franciszek Łysek001
 Jan Mrozowski001
 Grzegorz Kurowski001

Klasyfikacja medalowa wszech czasów (stan na rok 2021)

    1 2 3 suma
1Tomasz Zwoliński765351180
2Mariusz Skrobosz483740125
3Stanisław Rydzik403934113
4Kazimierz Merklejn35382396
5Kamil Górka35212278
6Michał Alabrudziński33261372
7Dariusz Banaszek27162063
8Bartosz Morawski23181051
9Dariusz Kosz21131246
10Dawid Pikul19172056
11Paweł Stanosz1716841
12Miłosz Wrzałek17131949
13Mateusz Żbikowski17121645
14Karol Wyrębkiewicz147728
15Justyna Górka13111438
16Krzysztof Mówka12171443
17Krzysztof Obremski11101435
18Wojciech Usakiewicz10151035
19Paweł Dawidson1012729
20Marcin Mroziuk1091130
21Kacper Zegadło105419
22Mariusz Wrześniewski9141134
23Łukasz Tuszyński911929
24Rafał Lenartowski98926
25Dariusz Putoń95822
26Paweł Jackowski8181541
27Dominik Urbacki83213
28Maciej Czupryniak7121231
29Marek Syczuk710421
30Marek Reda751022
31Szymon Fidziński73111
32Piotr Pietuchowski72716
33Grzegorz Kurowski69621
34Mirosław Uglik67417
35Jakub Szymczak62412
36Robert Duczemiński55616
37Radosław Konca54211
38Jakub Zaryński48719
39Małgorzata Deszczyńska461323
40Dawid Adamczyk46313
41Irena Sołdan44917
42Andrzej Oleksiak44513
43Michał Derlacki44311
44Mateusz Borsuk4419
45Grzegorz Łukasik4329
46Robert Kamiński4239
47Łukasz Bobowski38819
48Marek Dudkiewicz36514
49Zdzisław Szota35513
50Jan Mrozowski34512
51Artur Irzyk34411
52Wojciech Zemło3418
53Szymon Zaleski3306
54Waldemar Czerwoniec32813
55Jarosław Borowski3216
56Ryszard Dębski3159
57Janusz Krupiński3115
58Mariusz Orzeł24511
59Sławomir Kordjalik24410
60Paweł Stefaniak23611
61Marcin Skrzyniarz2349
62Michał Makowski2327
 Krzysztof Usakiewicz2327
64Szymon Płachta2248
65Maciej Grąbczewski2237
66Piotr Broda2226
67Robert Kaciński2204
68Natalia Woźniak2158
69Grzegorz Święcki2147
70Tomasz Ciejka2136
 Mikołaj Cieplik2136
72Joanna Juszczak2125
 Grzegorz Koczkodon2125
74Jarosław Puchalski2114
75Michał Trumpus2103
76Jerzy Matyasik2013
 Krzysztof Kałuża2013
78Paweł Mazurek2002
79Andrzej Rechowicz16916
80Barbara Obremska1506
81Dariusz Dzierża1326
82Jacek Pietruszka1236
83Michał Waszkiewicz1214
84Szymon Dąbrowski1203
 Sławomir Piotrowski1203
 Grzegorz Pukniel1203
87Paweł Pogorzelski1146
88Filip Warzecha1124
89Maciej Gałecki1113
 Rafał Błaszkiewicz1113
 Aleksander Puchalski1113
 Karol Waniek1113
 Przemysław Rybicki1113
 Paweł Zaręba1113
 Katarzyna Polak1113
96Sławomir Kucia1102
 Piotr Domański1102
 Juliusz Czupryniak1102
 Jacek Mańko1102
 Maciej Rzychoń1102
 Jolanta Hoffmann-Derlacka1102
 Marek Charytoniuk1102
103Dariusz Ulatowski1045
104Leszek Nowak1034
 Edward Stefaniak1034
106Dariusz Kuć1023
 Tomasz Nasiłowski1023
108Dorota Stachowska1012
 Andrzej Rakoczy1012
 Weronika Rudnicka1012
 Marek Herzig1012
 Wojciech Sołdan1012
 Sławomir Nosek1012
 Grzegorz Wiączkowski1012
 Krzysztof Bukowski1012
 Marek Rogalski1012
 Marcin Bożek1012
118Filip Sosin1001
 Ewa Madejczyk1001
 Michał Ozimiński1001
 Marcin Kozyra1001
 Aleksandra Kaczanowska1001
 Jakub Hassa1001
 Janusz Kaczor1001
 Renata Kowalska1001
 Anita Bruska1001
 Marek Salamon1001
 Teresa Zalewska1001
 Jakub Błażejewski1001
 Jacek Gigoła1001
 Patryk Gadus1001
132Andrzej Kwiatkowski07815
133Kamil Kister0527
134Rafał Wesołowski0459
135Robert Kuszpit0437
136Andrzej Kowalski0325
 Mariusz Sylwestrzuk0325
138Przemysław Herdzina0314
139Adam Szukalski0303
 Jolanta Chłopińska0303
 Wiktor Stępień0303
142Rafał Dąbrowski0224
 Magdalena Kupczyńska0224
144Marcin Rogala0213
 Halina Roszak0213
 Małgorzata Sulejewska0213
147Leszek Stecuła0202
 Andrzej Kroc0202
149Radosław Jachna0167
150Marek Roszak0156
151Bogusław Szyszka0145
152Beata Wiączkowska0123
 Artur Koszel0123
 Katarzyna Stępień0123
 Rafał Matczak0123
 Natalia Ogierman0123
 Anna Kowalska-Demczyszyn0123
 Arkadiusz Łydka0123
159Ewa Ciszewska0112
 Joanna Stępień0112
 Zofia Gajewska0112
 Krzysztof Langiewicz0112
 Jarosław Michalak0112
 Michał Rogalewicz0112
165Andrzej Szmidtke0101
 Bożena Guział0101
 Marta Sztajnert0101
 Bogusław Puchalski0101
 Ewa Czerwoniec0101
 Maciej Grabowski0101
 Ryszard Korpalski0101
 Michał Musielak0101
 Marcin Ceglarek0101
 Wojciech Gołęcki0101
 Katarzyna Ślusarska0101
 Piotr Jakubiak0101
 Marek Swoboda0101
 Dorota Kuć0101
 Kamil Klinkosz0101
 Sławomir Wolski0101
 Paweł Frynia0101
 Michał Kolaj0101
 Kuba Koisar0101
 Maciej Skrzypczak0101
 Zbigniew Wietecki0101
 Mateusz Królikowski0101
 Ireneusz Kurzok0101
 Marcin Stachowski0101
 Paweł Opyc0101
 Tomasz Górka0101
 Lucyna Korga0101
 Tomasz Żbikowski0101
 Krzysztof Jaworski0101
194Mariola Osajda-Matczak0044
195Jan Kozłowski0022
 Maciej Perzyński0022
 Stefan Dawidson0022
 Bronisław Parada0022
 Damian Korsak0022
 Tomasz Suchanek0022
 Ireneusz Moralewicz0022
 Krzysztof Sporczyk0022
 Małgorzata Szczygieł0022
 Tomasz Szymański0022
205Mariusz Wójcik0011
 Marta Bajorek0011
 Joanna Suchanek0011
 Agnieszka Krupka0011
 Franciszek Łysek0011
 Tomasz Sehnal0011
 Roman Sulima0011
 Grzegorz Papciak0011
 Mikołaj Fidziński0011
 Łukasz Sornek0011
 Joanna Ostrowska0011
 Konrad Sowula0011
 Katarzyna Kowalska0011
 Ziemowit Pazda0011
 Andrzej Słapiński0011
 Sylwia Łada0011
 Mariusz Kubicki0011
 Monika Siemaszko0011
 Adam Janicki0011
 Bogdan Pokojski0011
 Ewa Dunikowska0011
 Łukasz Bryła0011
 Maciej Śliwa0011
 Agnieszka Goniowska0011
 Gabriela Hofman0011
 Alicja Grąbczewska0011
 Alina Białobrzewska0011
 Maciej Michalak0011
 Arkadiusz Biegun0011
 Adrian Ziemniewicz0011
 Maurycy Machnio0011
 Tomasz Lempart0011
 Andrzej Lożyński0011
 Marzena Zawierska0011
 Tomasz Lewiński0011
 Dominik Piasecki0011
 Bartosz Orłowski0011
 Monika Gawron-Cieślik0011
 Magdalena Podlaska0011
 Agnieszka Matus0011
 Bogusław Koszarski0011
 Lucyna Śniadach0011

Medale wszystkie - Grzegorz Koczkodon

1TurniejData
1Turniej Frustratów IX Pucharu Polski2003-06-15
2VIII Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego2005-11-06
2TurniejData
1II Mistrzostwa Wałcza 'Wałeckie Scrabblobranie'2006-08-14
3TurniejData
1XIV Mistrzostwa Warmii i Mazur2011-09-25
2Siódme scrabble nad jeziorem2019-06-16
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie