Zasady prowadzenia klasyfikacji medalowej reguluje uchwała 10/2016 z dnia 01.03.2016.
Wybierz rok:

Klasyfikacja medalowa 2021

  Imię i nazwisko 1 2 3
1Kacper Zegadło300
2Mariusz Wrześniewski203
3Janusz Krupiński110
 Michał Alabrudziński110
5Kamil Górka102
6Kazimierz Merklejn101
 Dominik Urbacki101
8Michał Waszkiewicz100
 Jakub Błażejewski100
 Mikołaj Cieplik100
 Rafał Lenartowski100
 Tomasz Nasiłowski100
 Rafał Błaszkiewicz100
14Mariusz Skrobosz022
15Marek Dudkiewicz020
 Marcin Rogala020
 Alicja Grąbczewska020
18Franciszek Łysek011
19Łukasz Bobowski010
 Natalia Woźniak010
 Dariusz Kosz010
 Szymon Dąbrowski010
 Maciej Skrzypczak010
24Miłosz Wrzałek002
25Jan Mrozowski001
 Grzegorz Kurowski001
 Bartosz Bartczak001
 Krzysztof Mówka001

Klasyfikacja medalowa wszech czasów (stan na rok 2021)

    1 2 3 suma
1Tomasz Zwoliński765351180
2Mariusz Skrobosz483740125
3Stanisław Rydzik403934113
4Kamil Górka36212380
5Kazimierz Merklejn35382497
6Michał Alabrudziński33261372
7Dariusz Banaszek27162063
8Bartosz Morawski23181051
9Dariusz Kosz21141247
10Dawid Pikul19172056
11Paweł Stanosz1716841
12Miłosz Wrzałek17131949
13Mateusz Żbikowski17121645
14Karol Wyrębkiewicz147728
15Justyna Górka13111438
16Krzysztof Mówka12171544
17Krzysztof Obremski11101435
18Kacper Zegadło115420
19Wojciech Usakiewicz10151035
20Paweł Dawidson1012729
21Marcin Mroziuk1091130
22Rafał Lenartowski108927
23Mariusz Wrześniewski9141336
24Łukasz Tuszyński911929
25Dariusz Putoń95822
26Dominik Urbacki93214
27Paweł Jackowski8181541
28Maciej Czupryniak7121231
29Marek Syczuk710421
30Marek Reda751022
31Szymon Fidziński73111
32Piotr Pietuchowski72716
33Grzegorz Kurowski69621
34Mirosław Uglik67417
35Jakub Szymczak62412
36Robert Duczemiński55616
37Radosław Konca54211
38Jakub Zaryński48719
39Małgorzata Deszczyńska461323
40Dawid Adamczyk46313
41Irena Sołdan44917
42Andrzej Oleksiak44513
43Michał Derlacki44311
44Mateusz Borsuk4419
45Grzegorz Łukasik4329
46Robert Kamiński4239
47Łukasz Bobowski38819
48Marek Dudkiewicz36514
49Zdzisław Szota35513
50Jan Mrozowski34512
51Artur Irzyk34411
52Wojciech Zemło3418
53Szymon Zaleski3306
54Waldemar Czerwoniec32813
55Jarosław Borowski3216
56Ryszard Dębski3159
57Mikołaj Cieplik3137
58Janusz Krupiński3115
59Mariusz Orzeł24511
60Sławomir Kordjalik24410
61Paweł Stefaniak23611
62Marcin Skrzyniarz2349
63Michał Makowski2327
 Krzysztof Usakiewicz2327
65Natalia Woźniak2259
66Szymon Płachta2248
67Maciej Grąbczewski2237
68Piotr Broda2226
69Robert Kaciński2204
70Grzegorz Święcki2147
71Tomasz Ciejka2136
72Joanna Juszczak2125
 Grzegorz Koczkodon2125
74Jarosław Puchalski2114
75Michał Trumpus2103
76Jerzy Matyasik2013
 Krzysztof Kałuża2013
78Jakub Błażejewski2002
 Paweł Mazurek2002
80Andrzej Rechowicz16916
81Barbara Obremska1506
82Dariusz Dzierża1326
83Jacek Pietruszka1236
84Michał Waszkiewicz1214
85Sławomir Piotrowski1203
 Grzegorz Pukniel1203
 Szymon Dąbrowski1203
88Paweł Pogorzelski1146
89Filip Warzecha1124
90Katarzyna Polak1113
 Maciej Gałecki1113
 Rafał Błaszkiewicz1113
 Aleksander Puchalski1113
 Karol Waniek1113
 Przemysław Rybicki1113
 Paweł Zaręba1113
97Marek Charytoniuk1102
 Sławomir Kucia1102
 Piotr Domański1102
 Juliusz Czupryniak1102
 Jacek Mańko1102
 Maciej Rzychoń1102
 Jolanta Hoffmann-Derlacka1102
104Dariusz Ulatowski1045
105Edward Stefaniak1034
 Leszek Nowak1034
107Dariusz Kuć1023
 Tomasz Nasiłowski1023
109Sławomir Nosek1012
 Grzegorz Wiączkowski1012
 Krzysztof Bukowski1012
 Marek Rogalski1012
 Marcin Bożek1012
 Dorota Stachowska1012
 Andrzej Rakoczy1012
 Weronika Rudnicka1012
 Marek Herzig1012
 Wojciech Sołdan1012
119Anita Bruska1001
 Marek Salamon1001
 Teresa Zalewska1001
 Jacek Gigoła1001
 Patryk Gadus1001
 Filip Sosin1001
 Ewa Madejczyk1001
 Michał Ozimiński1001
 Marcin Kozyra1001
 Aleksandra Kaczanowska1001
 Jakub Hassa1001
 Janusz Kaczor1001
 Renata Kowalska1001
132Andrzej Kwiatkowski07815
133Kamil Kister0527
134Rafał Wesołowski0459
135Robert Kuszpit0437
136Andrzej Kowalski0325
 Mariusz Sylwestrzuk0325
138Przemysław Herdzina0314
 Marcin Rogala0314
140Jolanta Chłopińska0303
 Wiktor Stępień0303
 Adam Szukalski0303
143Rafał Dąbrowski0224
 Magdalena Kupczyńska0224
145Małgorzata Sulejewska0213
 Alicja Grąbczewska0213
 Halina Roszak0213
148Leszek Stecuła0202
 Andrzej Kroc0202
150Radosław Jachna0167
151Marek Roszak0156
152Bogusław Szyszka0145
153Anna Kowalska-Demczyszyn0123
 Arkadiusz Łydka0123
 Beata Wiączkowska0123
 Artur Koszel0123
 Katarzyna Stępień0123
 Rafał Matczak0123
 Natalia Ogierman0123
160Michał Rogalewicz0112
 Franciszek Łysek0112
 Ewa Ciszewska0112
 Joanna Stępień0112
 Zofia Gajewska0112
 Krzysztof Langiewicz0112
 Jarosław Michalak0112
167Zbigniew Wietecki0101
 Mateusz Królikowski0101
 Ireneusz Kurzok0101
 Marcin Stachowski0101
 Paweł Opyc0101
 Tomasz Górka0101
 Lucyna Korga0101
 Tomasz Żbikowski0101
 Krzysztof Jaworski0101
 Andrzej Szmidtke0101
 Bożena Guział0101
 Marta Sztajnert0101
 Bogusław Puchalski0101
 Ewa Czerwoniec0101
 Maciej Grabowski0101
 Ryszard Korpalski0101
 Michał Musielak0101
 Marcin Ceglarek0101
 Wojciech Gołęcki0101
 Katarzyna Ślusarska0101
 Piotr Jakubiak0101
 Marek Swoboda0101
 Dorota Kuć0101
 Kamil Klinkosz0101
 Sławomir Wolski0101
 Paweł Frynia0101
 Michał Kolaj0101
 Kuba Koisar0101
 Maciej Skrzypczak0101
196Mariola Osajda-Matczak0044
197Bronisław Parada0022
 Krzysztof Sporczyk0022
 Tomasz Szymański0022
 Jan Kozłowski0022
 Maciej Perzyński0022
 Stefan Dawidson0022
 Małgorzata Szczygieł0022
 Damian Korsak0022
 Tomasz Suchanek0022
 Ireneusz Moralewicz0022
207Bogdan Pokojski0011
 Bartosz Bartczak0011
 Łukasz Bryła0011
 Tomasz Sehnal0011
 Grzegorz Papciak0011
 Gabriela Hofman0011
 Alina Białobrzewska0011
 Maciej Michalak0011
 Arkadiusz Biegun0011
 Konrad Sowula0011
 Maurycy Machnio0011
 Ziemowit Pazda0011
 Andrzej Lożyński0011
 Sylwia Łada0011
 Marzena Zawierska0011
 Tomasz Lewiński0011
 Dominik Piasecki0011
 Bartosz Orłowski0011
 Ewa Dunikowska0011
 Magdalena Podlaska0011
 Maciej Śliwa0011
 Bogusław Koszarski0011
 Agnieszka Goniowska0011
 Mariusz Wójcik0011
 Marta Bajorek0011
 Joanna Suchanek0011
 Agnieszka Krupka0011
 Adrian Ziemniewicz0011
 Roman Sulima0011
 Tomasz Lempart0011
 Mikołaj Fidziński0011
 Łukasz Sornek0011
 Joanna Ostrowska0011
 Monika Gawron-Cieślik0011
 Katarzyna Kowalska0011
 Agnieszka Matus0011
 Andrzej Słapiński0011
 Lucyna Śniadach0011
 Mariusz Kubicki0011
 Monika Siemaszko0011
 Adam Janicki0011

Medale wszystkie - Kazimierz Merklejn

1TurniejData
1Turniej Książąt Świdnickich2003-09-07
2XI Mistrzostwa Polski2003-11-23
3III Mistrzostwa Bydgoszczy2004-07-25
4VII Mistrzostwa Podbeskidzia2004-10-03
5Wielka Łódka 2005 - Lato2005-07-31
6IX Mistrzostwa Ziemi Słupskiej2005-08-07
7IV Mistrzostwa Lublina2005-09-10
8VIII Mistrzostwa Podbeskidzia2005-09-25
9VIII Mistrzostwa Warmii i Mazur2005-10-17
10XI Turniej o Puchar Wójta, Szarlota2006-07-08
11IX Mistrzostwa Szczecina 'Zanim zakwitną magnolie'2007-03-11
12XI Mistrzostwa Warszawy2007-04-29
13VII Mistrzostwa Ziemi Ostródzkiej 'Blanki w Szranki'2007-07-08
14IV Mistrzostwa Bałtyku2007-09-16
15V Mistrzostwa Bałtyku2008-09-14
16VI Mistrzostwa Ziemi Gorzowskiej 'Szczęśliwa 13'2008-09-21
17XIV Mistrzostwa Łodzi - Wielka Łódka 2008, Jesień '10 lat minęło'2008-10-12
18IV Mistrzostwa Wrocławia2008-11-09
19I Mistrzostwa Ustki 'Bursztynowe Scrabble'2009-04-05
20Walentynki w Sulęcinie, III Turniej o Puchar Burmistrza2010-02-14
21IX Mistrzostwa Wybrzeża2010-05-16
22VI Mistrzostwa Wrocławia2010-09-26
23XVI Mistrzostwa Krakowa2012-07-29
24XV Mistrzostwa Szczecina 'Zanim zakwitną magnolie'2013-03-17
25Turniej Towarzyszący Mistrzostwom Świata w Scrabble2013-12-08
26IX Mistrzostwa Bydgoszczy2014-06-29
27II Mistrzostwa Stargardu Szczecińskiego2015-04-26
28VII Mistrzostwa Legnicy2016-05-15
29XVII Turniej 24h Non Stop "Le Mans"2017-11-26
30II Mistrzostwa Sandomierza2018-04-08
31XVIII Mistrzostwa Warszawy2018-04-29
32Festiwal dla myślących2018-12-01
33III Plenerowy Turniej Scrabble o Puchar Dyrektora Parku Kultury w Powsinie2020-08-09
34XI Ogólnopolskie Mistrzostwa Raciborza2020-08-23
35XV Mistrzostwa Milanówka „Truskawki w Milanówku”2021-06-27
2TurniejData
1IV Mistrzostwa Ziemi Słupskiej2000-08-06
2Turniej Rozgrzewkowy IX Mistrzostw Polski2001-11-17
3III Mistrzostwa Dolnego Śląska2003-06-01
4Turniej Otwarcia Sezonu2004-02-01
5III Mistrzostwa Wybrzeża2004-04-18
6IX Mistrzostwa Górnego Śląska2004-06-13
7VII Mistrzostwa Warmii i Mazur2004-09-12
8Wielka Łódka 2005 - Zima2005-02-06
9IV Mistrzostwa Wybrzeża2005-03-06
10X Mistrzostwa Górnego Śląska i Zagłębia, Zabrze2005-06-05
11Puchar Wójta Kościerzyny2005-06-26
12I Mistrzostwa Doliny Karpia2006-03-19
13II Turniej Powitanie Lata2006-06-24
14IX Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego2006-10-15
15III Mistrzostwa Iławy2007-05-20
16XII Turniej o Puchar Wójta2007-07-01
17XV Mistrzostwa Polski2007-11-25
18XIV Puchar Polski2008-06-22
19VIII Mistrzostwa Ziemi Ostródzkiej 'Blanki w Szranki'2008-07-06
20XII Mistrzostwa Ziemi Słupskiej2008-08-10
21IV Mistrzostwa Wałcza 'Wałeckie Scrabblobranie'2008-08-17
22VIII Turniej 24h Non Stop Le Mans2008-12-14
23XI Mistrzostwa Szczecina 'Zanim zakwitną magnolie'2009-03-08
24XIV Mistrzostwa Górnego Śląska i Zagłębia2009-06-07
25XIII Turniej o Puchar Wójta Gminy Kościerzyna2009-06-28
26XIV Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej 'O Kryształowe Jajo Świąteczne', Inowrocław2010-04-11
27V Mistrzostwa Milanówka 'Truskawki w Milanówku'2010-05-23
28XVIII Mistrzostwa Polski2010-11-14
29XVII Puchar Polski2011-09-11
30XX Mistrzostwa Polski2012-11-18
31XXI Mistrzostwa Polski2013-11-24
32XIV Mistrzostwa Wybrzeża2015-04-19
33XIX Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej w Scrabble 'O Kryształowe Jajo Świąteczne'2015-05-03
34Piąte scrabble nad jeziorem2017-06-04
35IV Mistrzostwa Ciechanowca2017-07-09
36XIII Mistrzostwa Wrocławia2017-08-27
37XVIII Otwarte Mistrzostwa Ziemi Ostródzkiej2018-02-18
38XXVI Mistrzostwa Polski2018-11-18
3TurniejData
1VI Mistrzostwa Ziemi Słupskiej2002-08-25
2Mistrzostwa Ziemi Gorzowskiej2004-09-26
3Turniej Otwarcia Sezonu2005-01-23
4Wielka Łódka 2005 - Wiosna2005-05-15
5II Mistrzostwa Iławy2006-05-28
6Dobijak2006-08-15
7IX Mistrzostwa Warmii i Mazur2006-10-08
8III Mistrzostwa Wrocławia - Budpol Open 20072007-09-23
9II Turniej o Puchar Burmistrza Sulęcina2009-02-15
10IX Turniej 24h Non Stop Le Mans2009-06-21
11II Mazurski Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Ełku2011-06-19
12VII Mistrzostwa Wrocławia2011-10-23
13XIX Puchar Polski2013-10-13
14XI Mistrzostwa Ziemi Wałeckiej 'Wałeckie Scrabblobranie'2015-08-16
15III Otwarte Mistrzostwa Stargardu w Scrabble2016-03-13
16XI Mistrzostwa Doliny Karpia w Scrabble2016-03-20
17XII Mistrzostwa Wrocławia w Scrabble2016-09-25
18IX Mistrzostwa Ziemi Legnickiej2017-04-23
19I Mistrzostwa Ursynowa w Scrabble2017-12-17
20XIII Mistrzostwa Milanówka2018-06-24
21XXIV Puchar Polski2018-07-22
22XXI Otwarte Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego 2018-10-28
23XXIV Otwarte Mistrzostwa Krakowa w Scrabble2020-09-06
24XXVIII Mistrzostwa Polski — turniej towarzyszący im. Stanisława Rydzika2021-11-14
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie