Zasady prowadzenia klasyfikacji medalowej reguluje uchwała 10/2016 z dnia 01.03.2016.
Wybierz rok:

Klasyfikacja medalowa 2021

  Imię i nazwisko 1 2 3
1Mariusz Wrześniewski201
2Kacper Zegadło200
3Janusz Krupiński110
 Michał Alabrudziński110
5Michał Waszkiewicz100
 Rafał Błaszkiewicz100
 Tomasz Nasiłowski100
 Kazimierz Merklejn100
9Mariusz Skrobosz022
10Marek Dudkiewicz020
11Marcin Rogala010
 Szymon Dąbrowski010
 Maciej Skrzypczak010
 Łukasz Bobowski010
15Miłosz Wrzałek002
16Dominik Urbacki001
 Kamil Górka001
 Franciszek Łysek001
 Jan Mrozowski001
 Grzegorz Kurowski001

Klasyfikacja medalowa wszech czasów (stan na rok 2021)

    1 2 3 suma
1Tomasz Zwoliński765351180
2Mariusz Skrobosz483740125
3Stanisław Rydzik403934113
4Kazimierz Merklejn35382396
5Kamil Górka35212278
6Michał Alabrudziński33261372
7Dariusz Banaszek27162063
8Bartosz Morawski23181051
9Dariusz Kosz21131246
10Dawid Pikul19172056
11Paweł Stanosz1716841
12Miłosz Wrzałek17131949
13Mateusz Żbikowski17121645
14Karol Wyrębkiewicz147728
15Justyna Górka13111438
16Krzysztof Mówka12171443
17Krzysztof Obremski11101435
18Wojciech Usakiewicz10151035
19Paweł Dawidson1012729
20Marcin Mroziuk1091130
21Kacper Zegadło105419
22Mariusz Wrześniewski9141134
23Łukasz Tuszyński911929
24Rafał Lenartowski98926
25Dariusz Putoń95822
26Paweł Jackowski8181541
27Dominik Urbacki83213
28Maciej Czupryniak7121231
29Marek Syczuk710421
30Marek Reda751022
31Szymon Fidziński73111
32Piotr Pietuchowski72716
33Grzegorz Kurowski69621
34Mirosław Uglik67417
35Jakub Szymczak62412
36Robert Duczemiński55616
37Radosław Konca54211
38Jakub Zaryński48719
39Małgorzata Deszczyńska461323
40Dawid Adamczyk46313
41Irena Sołdan44917
42Andrzej Oleksiak44513
43Michał Derlacki44311
44Mateusz Borsuk4419
45Grzegorz Łukasik4329
46Robert Kamiński4239
47Łukasz Bobowski38819
48Marek Dudkiewicz36514
49Zdzisław Szota35513
50Jan Mrozowski34512
51Artur Irzyk34411
52Wojciech Zemło3418
53Szymon Zaleski3306
54Waldemar Czerwoniec32813
55Jarosław Borowski3216
56Ryszard Dębski3159
57Janusz Krupiński3115
58Mariusz Orzeł24511
59Sławomir Kordjalik24410
60Paweł Stefaniak23611
61Marcin Skrzyniarz2349
62Michał Makowski2327
 Krzysztof Usakiewicz2327
64Szymon Płachta2248
65Maciej Grąbczewski2237
66Piotr Broda2226
67Robert Kaciński2204
68Natalia Woźniak2158
69Grzegorz Święcki2147
70Tomasz Ciejka2136
 Mikołaj Cieplik2136
72Joanna Juszczak2125
 Grzegorz Koczkodon2125
74Jarosław Puchalski2114
75Michał Trumpus2103
76Krzysztof Kałuża2013
 Jerzy Matyasik2013
78Paweł Mazurek2002
79Andrzej Rechowicz16916
80Barbara Obremska1506
81Dariusz Dzierża1326
82Jacek Pietruszka1236
83Michał Waszkiewicz1214
84Sławomir Piotrowski1203
 Grzegorz Pukniel1203
 Szymon Dąbrowski1203
87Paweł Pogorzelski1146
88Filip Warzecha1124
89Przemysław Rybicki1113
 Paweł Zaręba1113
 Katarzyna Polak1113
 Maciej Gałecki1113
 Rafał Błaszkiewicz1113
 Aleksander Puchalski1113
 Karol Waniek1113
96Jolanta Hoffmann-Derlacka1102
 Marek Charytoniuk1102
 Sławomir Kucia1102
 Piotr Domański1102
 Juliusz Czupryniak1102
 Jacek Mańko1102
 Maciej Rzychoń1102
103Dariusz Ulatowski1045
104Leszek Nowak1034
 Edward Stefaniak1034
106Dariusz Kuć1023
 Tomasz Nasiłowski1023
108Weronika Rudnicka1012
 Marek Herzig1012
 Wojciech Sołdan1012
 Sławomir Nosek1012
 Grzegorz Wiączkowski1012
 Krzysztof Bukowski1012
 Marek Rogalski1012
 Marcin Bożek1012
 Dorota Stachowska1012
 Andrzej Rakoczy1012
118Marcin Kozyra1001
 Aleksandra Kaczanowska1001
 Jakub Hassa1001
 Janusz Kaczor1001
 Renata Kowalska1001
 Anita Bruska1001
 Marek Salamon1001
 Teresa Zalewska1001
 Jakub Błażejewski1001
 Jacek Gigoła1001
 Patryk Gadus1001
 Filip Sosin1001
 Ewa Madejczyk1001
 Michał Ozimiński1001
132Andrzej Kwiatkowski07815
133Kamil Kister0527
134Rafał Wesołowski0459
135Robert Kuszpit0437
136Andrzej Kowalski0325
 Mariusz Sylwestrzuk0325
138Przemysław Herdzina0314
139Jolanta Chłopińska0303
 Wiktor Stępień0303
 Adam Szukalski0303
142Magdalena Kupczyńska0224
 Rafał Dąbrowski0224
144Halina Roszak0213
 Małgorzata Sulejewska0213
 Marcin Rogala0213
147Leszek Stecuła0202
 Andrzej Kroc0202
149Radosław Jachna0167
150Marek Roszak0156
151Bogusław Szyszka0145
152Rafał Matczak0123
 Natalia Ogierman0123
 Anna Kowalska-Demczyszyn0123
 Arkadiusz Łydka0123
 Beata Wiączkowska0123
 Artur Koszel0123
 Katarzyna Stępień0123
159Krzysztof Langiewicz0112
 Jarosław Michalak0112
 Michał Rogalewicz0112
 Ewa Ciszewska0112
 Joanna Stępień0112
 Zofia Gajewska0112
165Piotr Jakubiak0101
 Marek Swoboda0101
 Dorota Kuć0101
 Kamil Klinkosz0101
 Sławomir Wolski0101
 Paweł Frynia0101
 Michał Kolaj0101
 Kuba Koisar0101
 Maciej Skrzypczak0101
 Zbigniew Wietecki0101
 Mateusz Królikowski0101
 Ireneusz Kurzok0101
 Marcin Stachowski0101
 Paweł Opyc0101
 Tomasz Górka0101
 Lucyna Korga0101
 Tomasz Żbikowski0101
 Krzysztof Jaworski0101
 Andrzej Szmidtke0101
 Bożena Guział0101
 Marta Sztajnert0101
 Bogusław Puchalski0101
 Ewa Czerwoniec0101
 Maciej Grabowski0101
 Ryszard Korpalski0101
 Michał Musielak0101
 Marcin Ceglarek0101
 Wojciech Gołęcki0101
 Katarzyna Ślusarska0101
194Mariola Osajda-Matczak0044
195Ireneusz Moralewicz0022
 Krzysztof Sporczyk0022
 Małgorzata Szczygieł0022
 Tomasz Szymański0022
 Jan Kozłowski0022
 Maciej Perzyński0022
 Stefan Dawidson0022
 Bronisław Parada0022
 Damian Korsak0022
 Tomasz Suchanek0022
205Andrzej Słapiński0011
 Sylwia Łada0011
 Mariusz Kubicki0011
 Monika Siemaszko0011
 Adam Janicki0011
 Bogdan Pokojski0011
 Ewa Dunikowska0011
 Łukasz Bryła0011
 Maciej Śliwa0011
 Agnieszka Goniowska0011
 Gabriela Hofman0011
 Alicja Grąbczewska0011
 Alina Białobrzewska0011
 Maciej Michalak0011
 Arkadiusz Biegun0011
 Adrian Ziemniewicz0011
 Maurycy Machnio0011
 Tomasz Lempart0011
 Andrzej Lożyński0011
 Marzena Zawierska0011
 Tomasz Lewiński0011
 Dominik Piasecki0011
 Bartosz Orłowski0011
 Monika Gawron-Cieślik0011
 Magdalena Podlaska0011
 Agnieszka Matus0011
 Bogusław Koszarski0011
 Lucyna Śniadach0011
 Mariusz Wójcik0011
 Marta Bajorek0011
 Joanna Suchanek0011
 Agnieszka Krupka0011
 Franciszek Łysek0011
 Tomasz Sehnal0011
 Roman Sulima0011
 Grzegorz Papciak0011
 Mikołaj Fidziński0011
 Łukasz Sornek0011
 Joanna Ostrowska0011
 Konrad Sowula0011
 Katarzyna Kowalska0011
 Ziemowit Pazda0011

Medale wszystkie - Mariusz Skrobosz

1TurniejData
1Turniej Otwarcia Sezonu1999-02-07
2Turniej Frustratów V Pucharu Polski1999-05-23
3III Mistrzostwa Podbeskidzia2000-10-01
4VIII Mistrzostwa Polski2000-11-26
5VII Mistrzostwa Warszawy2002-03-03
6VI Mistrzostwa Piastowa2002-05-05
7V Mistrzostwa Warmii i Mazur2002-09-29
8V Mistrzostwa Podbeskidzia2002-10-20
9Turniej Rozgrzewkowy X Mistrzostw Polski2002-11-16
10VII Mistrzostwa Częstochowy2003-03-02
11II Mistrzostwa Torunia2003-09-21
12II Mistrzostwa Lublina2003-09-28
13III Mistrzostwa Poznania2003-10-05
14III 24-godzinny Turniej Non Stop2003-12-14
15III Mistrzostwa Wybrzeża2004-04-18
16IX Mistrzostwa Górnego Śląska2004-06-13
17Wielka Łódka 2005 - Zima2005-02-06
18Turniej Kwitnącej Magnolii (VII Mistrzostwa Szczecina)2005-04-24
19XIII Mistrzostwa Polski2005-11-27
20II Turniej Powitanie Lata2006-06-24
21VIII Mistrzostwa Podlasia2006-09-17
22IV Mistrzostwa Katowic o puchar Prezydenta Miasta2007-04-15
23XI Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej 'O Kryształowe Jajo Świąteczne'2007-04-22
24III Mistrzostwa Iławy2007-05-20
25Turniej Towarzyszący XIII Pucharu Polski2007-06-24
26XI Mistrzostwa Ziemi Słupskiej2007-08-12
27V Mistrzostwa Katowic o Puchar Prezydenta Miasta2008-04-27
28XII Mistrzostwa Ziemi Słupskiej2008-08-10
29XIII Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej 'O Kryształowe Jajo Świąteczne', Inowrocław2009-04-19
30XIII Mistrzostwa Ziemi Słupskiej2009-08-02
31XII Otwarte Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego2009-10-25
32X Otwarte Mistrzostwa Ziemi Ostródzkiej 'Blanki w Szranki'2010-07-04
33XIII Mistrzostwa Szczecina 'Zanim zakwitną magnolie'2011-03-13
34XV Mistrzostwa Piastowa2011-06-05
35XVII Mistrzostwa Łodzi2011-10-02
36XIV Otwarte Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego2011-10-09
37Urodziny Alfreda, Warszawa2013-04-14
38XVI Mistrzostwa Warszawy2014-04-27
39III Mistrzostwa Pruszkowa2015-05-31
40XX Mistrzostwa Górnego Śląska i Zagłębia2015-07-19
41Pierwszy Nocny Turniej Scrabble "Łódzka Nocka"2015-08-02
42XXII Mistrzostwa Łodzi2016-10-16
43XVI Turniej Le Mans2016-12-04
44XXIII Mistrzostwa Łodzi2017-10-15
45I Mistrzostwa Ursynowa w Scrabble2017-12-17
46Festiwal dla myślących — wiosna 2019-03-10
47XXV Mistrzostwa Łodzi2019-10-27
48XXVII Mistrzostwa Polski2019-11-11
2TurniejData
1II Otwarte Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego1999-10-24
2IV Mistrzostwa Piastowa2000-05-01
3IV Mistrzostwa Podlasia2000-06-24
4Turniej Rozgrzewkowy VII Pucharu Polski2001-06-16
5II Mistrzostwa Podhala2002-02-03
6VIII Puchar Polski2002-06-09
7I Mistrzostwa Lublina2002-09-15
8II Mistrzostwa Wybrzeża2003-04-27
9VII Mistrzostwa Podbeskidzia2004-10-03
10IV Maraton Scrabblowy - Katowice2005-08-15
11Wielka Łódka 2006 - Lato2006-08-20
12XII Mistrzostwa Łodzi, Wielka Łódka 2006 - Jesień2006-11-12
13XIV Mistrostwa Polski2006-11-26
14Turniej o Puchar Kanclerza WSHE 'Wielka Łódka 2007' - Zima2007-02-18
15III Mistrzostwa Milanówka 'Truskawki w Milanówku'2008-10-26
16Wielka Łódka 2009 - Zima2009-03-01
17Wielka Łódka 2009 - Wiosna2009-05-31
18IX Turniej 24h Non Stop Le Mans2009-06-21
19IX Mistrzostwa Wybrzeża2010-05-16
20XIII Otwarte Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego2010-10-17
21II Mazurski Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Ełku2011-06-19
22II Otwarte Mistrzostwa Białegostoku o Puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej2011-10-30
23XVI Mistrzostwa Ziemi Słupskiej2012-08-05
24Turniej dla Ambitnych - Oczko2013-11-24
25XIX Otwarte Mistrzostwa Nowego Dworu w Scrabble2016-10-23
26XXIV Mistrzostwa Polski w Scrabble2016-11-13
27III Łódzka Nocka2017-06-11
28IV Nocny Turniej Scrabble "Łódzka Nocka"2018-06-17
29VII Otwarte Mistrzostwa Konojad „Oby rżało”2018-09-09
30XXI Mistrzostwa Warmii i Mazur2018-10-07
31Turniej towarzyszący XXVI Mistrzostw Polski2018-11-18
32Walentynki w Gorzowie2019-02-17
33XIV Mistrzostwa Milanówka „Truskawki w Milanówku”2019-06-02
34III Plenerowy Turniej Scrabble o Puchar Dyrektora Parku Kultury w Powsinie2020-08-09
35XI Ogólnopolskie Mistrzostwa Raciborza2020-08-23
36I Otwarte Mistrzostwa Sosnowca w Scrabble2021-10-03
37XXIII Mistrzostwa Warmii i Mazur w Scrabble2021-10-10
3TurniejData
1II Otwarte Mistrzostwa Tczewa1999-08-08
2II Otwarte Mistrzostwa Podbeskidzia1999-09-26
3Turniej Rozgrzewkowy VIII Mistrzostw Polski2000-11-18
4II Turniej O Puchar Wójta Kościerzyny2001-06-24
5IV Mistrzostwa Warmii i Mazur2001-09-16
6V Mistrzostwa Szczecina2001-10-14
7IX Mistrzostwa Polski2001-11-25
8VI Mistrzostwa Częstochowy2002-03-10
9VI Mistrzostwa Krakowa2002-04-14
10VIII Mistrzostwa Łodzi2002-11-10
11III Maraton Scrabble'owy2003-05-04
12VII Mistrzostwa Ziemi Słupskiej2003-08-24
13Turniej Otwarcia Sezonu2004-02-01
14VII Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego2004-10-17
15X Mistrzostwa Warszawy2005-02-13
16IV Mistrzostwa Bydgoszczy2005-05-08
17Wielka Łódka 2005 - Lato2005-07-31
18IV Mistrzostwa Lublina2005-09-10
19XI Mistrzostwa Łodzi2005-11-13
20Wielka Łódka 2006 - Zima2006-02-26
21XI Mistrzostwa Górnego Śląska i Zagłębia2006-05-14
22Turniej 5-lecia WKS Siódemka - Budpol Series 20072007-01-27
23IV Mistrzostwa Bałtyku2007-09-16
24XV Mistrzostwa Polski2007-11-25
25XII Mistrzostwa Warszawy2008-04-13
26XIII Otwarte Mistrzostwa Piastowa2009-05-03
27XV Puchar Polski2009-09-27
28XIV Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej 'O Kryształowe Jajo Świąteczne', Inowrocław2010-04-11
29III Otwarte Mistrzostwa Białegostoku2012-10-07
30XIII Turniej 24h Non Stop Le Mans2013-07-14
31XVI Otwarte Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego2013-10-20
32IV Otwarte Mistrzostwa Białegostoku o Puchar Przewodniczącego Rady Miasta2014-08-24
33III Mistrzostwa Ciechanowca2016-07-24
34XX Otwarte Mistrzostwa NDM2017-10-29
35II Mistrzostwa Sandomierza2018-04-08
36XXIII Mistrzostwa Górnego Śląska i Zagłębia, I Otwarte Mistrzostwa Gliwic w Scrabble2018-07-01
37III Otwarte Mistrzostwa Gdańska2018-07-08
38VII Mistrzostwa Ciechanowca2020-09-27
39VIII Mistrzostwa Ciechanowca2021-07-11
40Ósme scrabble nad jeziorem2021-09-05
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie