Zasady prowadzenia klasyfikacji medalowej reguluje uchwała 10/2016 z dnia 01.03.2016.
Wybierz rok:

Klasyfikacja medalowa 2006

  Imię i nazwisko 1 2 3
1Krzysztof Mówka421
2Dawid Pikul341
3Mateusz Żbikowski331
4Mariusz Skrobosz232
5Stanisław Rydzik224
6Miłosz Wrzałek210
7Kamil Górka202
8Marek Syczuk201
9Kazimierz Merklejn133
10Tomasz Zwoliński131
11Paweł Jackowski111
12Karol Wyrębkiewicz101
 Łukasz Tuszyński101
14Michał Trumpus100
 Jarosław Borowski100
 Andrzej Oleksiak100
 Jarosław Puchalski100
 Szymon Fidziński100
 Filip Sosin100
 Robert Kamiński100
21Marcin Mroziuk012
22Artur Koszel011
 Robert Duczemiński011
 Andrzej Kowalski011
 Robert Kuszpit011
26Grzegorz Koczkodon010
 Wojciech Usakiewicz010
 Radosław Konca010
 Irena Sołdan010
 Przemysław Herdzina010
31Arkadiusz Biegun001
 Artur Irzyk001
 Joanna Ostrowska001
 Filip Warzecha001
 Bartosz Orłowski001
 Bartosz Morawski001
 Andrzej Rechowicz001
 Justyna Górka001

Klasyfikacja medalowa wszech czasów (stan na rok 2006)

    1 2 3 suma
1Tomasz Zwoliński584032130
2Dariusz Banaszek27162063
3Mariusz Skrobosz21132155
4Paweł Stanosz1716841
5Mateusz Żbikowski1481537
6Stanisław Rydzik1291637
7Wojciech Usakiewicz10141034
8Kazimierz Merklejn1014731
9Paweł Dawidson1012729
10Marcin Mroziuk108927
11Szymon Fidziński73111
12Krzysztof Mówka69621
13Kamil Górka66416
14Karol Wyrębkiewicz65516
15Dawid Pikul47516
16Michał Derlacki44311
17Radosław Konca44210
18Marek Syczuk4419
19Justyna Górka4127
20Maciej Czupryniak38718
21Mariusz Wrześniewski35513
 Zdzisław Szota35513
23Robert Duczemiński34411
24Szymon Zaleski3306
25Andrzej Oleksiak3227
26Jarosław Borowski3216
 Miłosz Wrzałek3216
28Ryszard Dębski3159
29Wojciech Zemło3115
30Mariusz Orzeł24511
31Sławomir Kordjalik24410
32Paweł Stefaniak23611
33Marcin Skrzyniarz2349
34Waldemar Czerwoniec2259
35Robert Kaciński2204
36Michał Trumpus2103
 Grzegorz Koczkodon2103
38Jarosław Puchalski2013
 Jerzy Matyasik2013
40Małgorzata Deszczyńska141015
41Paweł Jackowski1337
42Krzysztof Usakiewicz1326
43Dariusz Putoń1269
44Jacek Pietruszka1225
45Grzegorz Święcki1146
46Maciej Gałecki1113
47Marek Charytoniuk1102
 Robert Kamiński1102
 Sławomir Kucia1102
 Aleksander Puchalski1102
 Jolanta Hoffmann-Derlacka1102
52Edward Stefaniak1034
 Leszek Nowak1034
54Łukasz Tuszyński1023
55Sławomir Nosek1012
 Krzysztof Bukowski1012
 Marcin Bożek1012
58Grzegorz Wiączkowski1001
 Jacek Gigoła1001
 Filip Sosin1001
 Marcin Kozyra1001
 Aleksandra Kaczanowska1001
 Janusz Kaczor1001
 Renata Kowalska1001
65Andrzej Rechowicz0459
66Andrzej Kwiatkowski0437
67Andrzej Kowalski0325
68Wiktor Stępień0303
69Halina Roszak0213
 Magdalena Kupczyńska0213
71Leszek Stecuła0202
72Katarzyna Stępień0123
 Artur Koszel0123
 Anna Kowalska-Demczyszyn0123
75Robert Kuszpit0112
 Marek Dudkiewicz0112
 Joanna Stępień0112
 Jarosław Michalak0112
79Marek Swoboda0101
 Lucyna Korga0101
 Tomasz Żbikowski0101
 Kamil Klinkosz0101
 Bogusław Puchalski0101
 Maciej Grabowski0101
 Irena Sołdan0101
 Zofia Gajewska0101
 Wojciech Gołęcki0101
 Andrzej Szmidtke0101
 Paweł Opyc0101
 Paweł Frynia0101
 Przemysław Herdzina0101
 Zbigniew Wietecki0101
 Ireneusz Kurzok0101
94Marek Roszak0044
95Mariola Osajda-Matczak0033
96Stefan Dawidson0022
 Damian Korsak0022
 Filip Warzecha0022
 Tomasz Szymański0022
100Mariusz Wójcik0011
 Bartosz Morawski0011
 Maciej Perzyński0011
 Katarzyna Kowalska0011
 Bogusław Koszarski0011
 Artur Irzyk0011
 Magdalena Podlaska0011
 Mariusz Kubicki0011
 Bartosz Orłowski0011
 Piotr Pietuchowski0011
 Maurycy Machnio0011
 Andrzej Słapiński0011
 Gabriela Hofman0011
 Arkadiusz Biegun0011
 Rafał Matczak0011
 Dariusz Dzierża0011
 Joanna Ostrowska0011
 Łukasz Bryła0011
 Roman Sulima0011
 Andrzej Lożyński0011

Medale wszystkie - Kamil Górka

1TurniejData
1X Mistrzostwa Polski2002-11-24
2III Mistrzostwa Podhala2003-01-26
3VII Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej2003-04-13
4IV Turniej 24h Non Stop Le Mans2004-12-12
5Wielka Łódka 2006 - Wiosna2006-05-21
6VI Turniej 24h Non Stop Le Mans2006-12-10
7Turniej 5-lecia WKS Siódemka - Budpol Series 20072007-01-27
8II Mistrzostwa Doliny Karpia2007-04-01
9XII Otwarte Mistrzostwa Piastowa2008-05-18
10XIII Mistrzostwa Górnego Śląska i Zagłębia2008-06-01
11VII Urodziny Siódemki - I Mistrzostwa Gór Bystrzyckich, Wójtowice2009-01-11
12IX Mistrzostwa Podhala2009-01-24
13II Mistrzostwa Puław2010-02-28
14XV Mistrzostwa Górnego Śląska i Zagłębia2010-06-13
15XIV Mistrzostwa Ziemi Słupskiej2010-08-01
16XVI Puchar Polski, Legnica2010-10-24
17VI Mistrzostwa Doliny Karpia2011-04-10
18XVII Puchar Polski2011-09-11
19XI Turniej 24h Non Stop Le Mans2011-11-12
20X Urodziny Siódemki - IV Mistrzostwa Gór Bystrzyckich2012-01-08
21IV Mistrzostwa Ziemi Legnickiej2012-08-12
22XI Urodziny Siódemki - V Mistrzostwa Gór Bystrzyckich2013-01-13
23XIII Turniej 24h Non Stop Le Mans2013-07-14
24IX Mistrzostwa Ziemi Wałeckiej 'Wałeckie Scrabblobranie'2013-08-18
25I Otwarte Mistrzostwa Wysokiego Mazowieckiego2014-01-19
26IV Otwarte Mistrzostwa Białej Podlaskiej o Puchar Prezydenta Miasta2014-06-01
27I Otwarty Turniej o Puchar Giewontu2015-03-08
28XXIII Mistrzostwa Polski2015-11-15
29XV Turniej 24h Non Stop Le Mans2015-12-06
30II Otwarty Turniej o Puchar Giewontu2016-04-03
31XI Mistrzostwa Jaworzna w Scrabble2016-09-18
32I Mistrzostwa Sandomierza2017-03-25
33III Otwarte Mistrzostwa Kołobrzegu2017-10-01
34V Otwarte Mistrzostwa Świnoujścia w Scrabble2017-10-22
2TurniejData
1V Mistrzostwa Podbeskidzia2002-10-20
2XI Mistrzostwa Polski2003-11-23
3IX Mistrzostwa Warszawy2004-02-15
4VIII Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej2004-04-04
5X Mistrzostwa Warszawy2005-02-13
6IX Mistrzostwa Krakowa2005-08-21
7XII Mistrzostwa Górnego Śląska i Zagłębia2007-06-03
8IV Mistrzostwa Doliny Karpia2009-04-05
9I Mistrzostwa Ziemi Legnickiej2009-10-25
10IV Otwarte Mistrzostwa Jaworzna2009-11-29
11V Mistrzostwa Jaworzna2010-11-07
12IX Urodziny Siódemki - III Mistrzostwa Gór Bystrzyckich, Wójtowice2011-01-23
13IX Mistrzostwa Wrocławia2013-09-15
14Turniej Tysiąclecia2013-10-27
15XII Urodziny Siódemki - VI Mistrzostwa Gór Bystrzyckich2014-01-06
16IX Mistrzostwa Doliny Karpia, Graboszyce2014-03-30
17V Otwarte Mistrzostwa Raciborza w Scrabble2014-10-19
18XI Mistrzostwa Milanówka „Truskawki w Milanówku”2016-06-19
19XII Mistrzostwa Jaworzna w Scrabble2017-09-10
20IV Ogólnopolskie Mistrzostwa Stargardu2018-03-11
3TurniejData
1VII Mistrzostwa Górnego Śląska i Zagłębia2002-08-16
2IX Mistrzostwa Górnego Śląska2004-06-13
3III Mistrzostwa Katowic o Puchar Prezydenta Miasta2006-04-09
4X Mistrzostwa Krakowa2006-07-30
5VI Mistrzostwa Wybrzeża2007-05-06
6XIII Puchar Polski2007-06-24
7VII Mistrzostwa Ziemi Ostródzkiej 'Blanki w Szranki'2007-07-08
8XII Mistrzostwa Ziemi Słupskiej2008-08-10
9XV Mistrzostwa Łodzi - Wielka Łódka 2009 - Jesień2009-11-08
10XVII Mistrzostwa Polski2009-12-06
11I Turniej Scrabble o Puchar Burmistrza Pszczyny2010-10-03
12X Mistrzostwa Wybrzeża2011-05-15
13VI Mistrzostwa Milanówka 'Truskawki w Milanówku'2011-06-05
14XII Turniej 24h Non Stop Le Mans2012-12-02
15IV Otwarte Mistrzostwa Raciborza w Scrabble2013-09-01
16X Mistrzostwa Ziemi Wałeckiej 'Wałeckie Scrabblobranie'2014-08-17
17I Mistrzostwa Wilgi w Scrabble 2016-01-31
18XVI Otwarte Mistrzostwa Ziemi Ostródzkiej w Scrabble „Blanki w Szranki”2016-07-03
19XVI Turniej Le Mans2016-12-04
20VI Mistrzostwa Poznania2017-08-20
21IV Otwarte Mistrzostwa Tychów w Scrabble w ramach V Tyskiego Festiwalu Słowa LOGOS FEST2019-05-19
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie