Zasady prowadzenia klasyfikacji medalowej reguluje uchwała 10/2016 z dnia 01.03.2016.
Wybierz rok:

Klasyfikacja medalowa 2006

  Imię i nazwisko 1 2 3
1Krzysztof Mówka421
2Dawid Pikul341
3Mateusz Żbikowski331
4Mariusz Skrobosz232
5Stanisław Rydzik224
6Miłosz Wrzałek210
7Kamil Górka202
8Marek Syczuk201
9Kazimierz Merklejn133
10Tomasz Zwoliński131
11Paweł Jackowski111
12Karol Wyrębkiewicz101
 Łukasz Tuszyński101
14Michał Trumpus100
 Jarosław Borowski100
 Andrzej Oleksiak100
 Jarosław Puchalski100
 Szymon Fidziński100
 Filip Sosin100
 Robert Kamiński100
21Marcin Mroziuk012
22Artur Koszel011
 Robert Duczemiński011
 Andrzej Kowalski011
 Robert Kuszpit011
26Grzegorz Koczkodon010
 Wojciech Usakiewicz010
 Radosław Konca010
 Irena Sołdan010
 Przemysław Herdzina010
31Arkadiusz Biegun001
 Artur Irzyk001
 Joanna Ostrowska001
 Filip Warzecha001
 Bartosz Orłowski001
 Bartosz Morawski001
 Andrzej Rechowicz001
 Justyna Górka001

Klasyfikacja medalowa wszech czasów (stan na rok 2006)

    1 2 3 suma
1Tomasz Zwoliński584032130
2Dariusz Banaszek27162063
3Mariusz Skrobosz21132155
4Paweł Stanosz1716841
5Mateusz Żbikowski1481537
6Stanisław Rydzik1291637
7Wojciech Usakiewicz10141034
8Kazimierz Merklejn1014731
9Paweł Dawidson1012729
10Marcin Mroziuk108927
11Szymon Fidziński73111
12Krzysztof Mówka69621
13Kamil Górka66416
14Karol Wyrębkiewicz65516
15Dawid Pikul47516
16Michał Derlacki44311
17Radosław Konca44210
18Marek Syczuk4419
19Justyna Górka4127
20Maciej Czupryniak38718
21Mariusz Wrześniewski35513
 Zdzisław Szota35513
23Robert Duczemiński34411
24Szymon Zaleski3306
25Andrzej Oleksiak3227
26Jarosław Borowski3216
 Miłosz Wrzałek3216
28Ryszard Dębski3159
29Wojciech Zemło3115
30Mariusz Orzeł24511
31Sławomir Kordjalik24410
32Paweł Stefaniak23611
33Marcin Skrzyniarz2349
34Waldemar Czerwoniec2259
35Robert Kaciński2204
36Michał Trumpus2103
 Grzegorz Koczkodon2103
38Jarosław Puchalski2013
 Jerzy Matyasik2013
40Małgorzata Deszczyńska141015
41Paweł Jackowski1337
42Krzysztof Usakiewicz1326
43Dariusz Putoń1269
44Jacek Pietruszka1225
45Grzegorz Święcki1146
46Maciej Gałecki1113
47Jolanta Hoffmann-Derlacka1102
 Marek Charytoniuk1102
 Robert Kamiński1102
 Sławomir Kucia1102
 Aleksander Puchalski1102
52Edward Stefaniak1034
 Leszek Nowak1034
54Łukasz Tuszyński1023
55Sławomir Nosek1012
 Krzysztof Bukowski1012
 Marcin Bożek1012
58Janusz Kaczor1001
 Renata Kowalska1001
 Grzegorz Wiączkowski1001
 Jacek Gigoła1001
 Filip Sosin1001
 Marcin Kozyra1001
 Aleksandra Kaczanowska1001
65Andrzej Rechowicz0459
66Andrzej Kwiatkowski0437
67Andrzej Kowalski0325
68Wiktor Stępień0303
69Halina Roszak0213
 Magdalena Kupczyńska0213
71Leszek Stecuła0202
72Anna Kowalska-Demczyszyn0123
 Katarzyna Stępień0123
 Artur Koszel0123
75Robert Kuszpit0112
 Marek Dudkiewicz0112
 Joanna Stępień0112
 Jarosław Michalak0112
79Zbigniew Wietecki0101
 Ireneusz Kurzok0101
 Marek Swoboda0101
 Lucyna Korga0101
 Tomasz Żbikowski0101
 Kamil Klinkosz0101
 Bogusław Puchalski0101
 Maciej Grabowski0101
 Irena Sołdan0101
 Zofia Gajewska0101
 Wojciech Gołęcki0101
 Andrzej Szmidtke0101
 Paweł Opyc0101
 Paweł Frynia0101
 Przemysław Herdzina0101
94Marek Roszak0044
95Mariola Osajda-Matczak0033
96Stefan Dawidson0022
 Damian Korsak0022
 Filip Warzecha0022
 Tomasz Szymański0022
100Joanna Ostrowska0011
 Łukasz Bryła0011
 Roman Sulima0011
 Andrzej Lożyński0011
 Mariusz Wójcik0011
 Bartosz Morawski0011
 Maciej Perzyński0011
 Katarzyna Kowalska0011
 Bogusław Koszarski0011
 Artur Irzyk0011
 Magdalena Podlaska0011
 Mariusz Kubicki0011
 Bartosz Orłowski0011
 Piotr Pietuchowski0011
 Maurycy Machnio0011
 Andrzej Słapiński0011
 Gabriela Hofman0011
 Arkadiusz Biegun0011
 Rafał Matczak0011
 Dariusz Dzierża0011

Medale wszystkie - Tomasz Żbikowski

1TurniejData
2TurniejData
1Turniej Frustratów 1 VIII Mistrzostw Polski2000-11-19
3TurniejData
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie