Zasady prowadzenia klasyfikacji medalowej reguluje uchwała 10/2016 z dnia 01.03.2016.
Wybierz rok:

Klasyfikacja medalowa 2006

  Imię i nazwisko 1 2 3
1Krzysztof Mówka421
2Dawid Pikul341
3Mateusz Żbikowski331
4Mariusz Skrobosz232
5Stanisław Rydzik224
6Miłosz Wrzałek210
7Kamil Górka202
8Marek Syczuk201
9Kazimierz Merklejn133
10Tomasz Zwoliński131
11Paweł Jackowski111
12Karol Wyrębkiewicz101
 Łukasz Tuszyński101
14Michał Trumpus100
 Jarosław Borowski100
 Andrzej Oleksiak100
 Jarosław Puchalski100
 Szymon Fidziński100
 Filip Sosin100
 Robert Kamiński100
21Marcin Mroziuk012
22Artur Koszel011
 Robert Duczemiński011
 Andrzej Kowalski011
 Robert Kuszpit011
26Grzegorz Koczkodon010
 Wojciech Usakiewicz010
 Radosław Konca010
 Irena Sołdan010
 Przemysław Herdzina010
31Arkadiusz Biegun001
 Artur Irzyk001
 Joanna Ostrowska001
 Filip Warzecha001
 Bartosz Orłowski001
 Bartosz Morawski001
 Andrzej Rechowicz001
 Justyna Górka001

Klasyfikacja medalowa wszech czasów (stan na rok 2006)

    1 2 3 suma
1Tomasz Zwoliński584032130
2Dariusz Banaszek27162063
3Mariusz Skrobosz21132155
4Paweł Stanosz1716841
5Mateusz Żbikowski1481537
6Stanisław Rydzik1291637
7Wojciech Usakiewicz10141034
8Kazimierz Merklejn1014731
9Paweł Dawidson1012729
10Marcin Mroziuk108927
11Szymon Fidziński73111
12Krzysztof Mówka69621
13Kamil Górka66416
14Karol Wyrębkiewicz65516
15Dawid Pikul47516
16Michał Derlacki44311
17Radosław Konca44210
18Marek Syczuk4419
19Justyna Górka4127
20Maciej Czupryniak38718
21Mariusz Wrześniewski35513
 Zdzisław Szota35513
23Robert Duczemiński34411
24Szymon Zaleski3306
25Andrzej Oleksiak3227
26Jarosław Borowski3216
 Miłosz Wrzałek3216
28Ryszard Dębski3159
29Wojciech Zemło3115
30Mariusz Orzeł24511
31Sławomir Kordjalik24410
32Paweł Stefaniak23611
33Marcin Skrzyniarz2349
34Waldemar Czerwoniec2259
35Robert Kaciński2204
36Michał Trumpus2103
 Grzegorz Koczkodon2103
38Jarosław Puchalski2013
 Jerzy Matyasik2013
40Małgorzata Deszczyńska141015
41Paweł Jackowski1337
42Krzysztof Usakiewicz1326
43Dariusz Putoń1269
44Jacek Pietruszka1225
45Grzegorz Święcki1146
46Maciej Gałecki1113
47Marek Charytoniuk1102
 Robert Kamiński1102
 Sławomir Kucia1102
 Aleksander Puchalski1102
 Jolanta Hoffmann-Derlacka1102
52Edward Stefaniak1034
 Leszek Nowak1034
54Łukasz Tuszyński1023
55Sławomir Nosek1012
 Krzysztof Bukowski1012
 Marcin Bożek1012
58Renata Kowalska1001
 Grzegorz Wiączkowski1001
 Jacek Gigoła1001
 Filip Sosin1001
 Marcin Kozyra1001
 Aleksandra Kaczanowska1001
 Janusz Kaczor1001
65Andrzej Rechowicz0459
66Andrzej Kwiatkowski0437
67Andrzej Kowalski0325
68Wiktor Stępień0303
69Halina Roszak0213
 Magdalena Kupczyńska0213
71Leszek Stecuła0202
72Anna Kowalska-Demczyszyn0123
 Katarzyna Stępień0123
 Artur Koszel0123
75Robert Kuszpit0112
 Marek Dudkiewicz0112
 Joanna Stępień0112
 Jarosław Michalak0112
79Ireneusz Kurzok0101
 Marek Swoboda0101
 Lucyna Korga0101
 Tomasz Żbikowski0101
 Kamil Klinkosz0101
 Bogusław Puchalski0101
 Maciej Grabowski0101
 Irena Sołdan0101
 Zofia Gajewska0101
 Wojciech Gołęcki0101
 Andrzej Szmidtke0101
 Paweł Opyc0101
 Paweł Frynia0101
 Przemysław Herdzina0101
 Zbigniew Wietecki0101
94Marek Roszak0044
95Mariola Osajda-Matczak0033
96Stefan Dawidson0022
 Damian Korsak0022
 Filip Warzecha0022
 Tomasz Szymański0022
100Roman Sulima0011
 Andrzej Lożyński0011
 Mariusz Wójcik0011
 Bartosz Morawski0011
 Maciej Perzyński0011
 Katarzyna Kowalska0011
 Bogusław Koszarski0011
 Artur Irzyk0011
 Magdalena Podlaska0011
 Mariusz Kubicki0011
 Bartosz Orłowski0011
 Piotr Pietuchowski0011
 Maurycy Machnio0011
 Andrzej Słapiński0011
 Gabriela Hofman0011
 Arkadiusz Biegun0011
 Rafał Matczak0011
 Dariusz Dzierża0011
 Joanna Ostrowska0011
 Łukasz Bryła0011

Medale wszystkie - Stanisław Rydzik

1TurniejData
1Turniej Milenijny2001-01-21
2II Mistrzostwa Wybrzeża2003-04-27
3VI Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego2003-10-12
4Turniej Otwarcia Sezonu2004-02-01
5Puchar Wójta Kościerzyny2004-07-03
6II Mistrzostwa Bałtyku2004-08-28
7III Mistrzostwa Lublina2004-09-19
8V Mistrzostwa Podhala2005-02-20
9I Mistrzostwa Iławy2005-05-22
10III Mistrzostwa Bałtyku2005-09-17
11III Mistrzostwa Katowic o Puchar Prezydenta Miasta2006-04-09
12Wielka Łódka 2006 - Lato2006-08-20
13XII Turniej o Puchar Wójta2007-07-01
14Wielka Łódka 2007 - Lato2007-08-05
15X Mistrzostwa Podbeskidzia, Bielsko-Biała2007-10-28
16XV Mistrzostwa Polski2007-11-25
17IX Turniej Otwarcia Sezonu - VI Urodziny Siódemki2008-01-26
18VIII Mistrzostwa Podhala2008-02-16
19VIII Turniej 24h Non Stop Le Mans2008-12-14
20Wielka Łódka 2009 - Zima2009-03-01
21IV Mistrzostwa Doliny Karpia2009-04-05
22Wielka Łódka 2009 - Wiosna2009-05-31
23IX Turniej 24h Non Stop Le Mans2009-06-21
24Wielka Łódka 2009 - Lato2009-07-19
25V Mistrzostwa Doliny Karpia, Graboszyce2010-03-28
26Mazurski Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Ełku2010-06-27
27VI Mistrzostwa Ziemi Wałeckiej 'Wałeckie Scrabblobranie'2010-08-15
28XI Mistrzostwa Podhala2011-02-26
29Mistrzostwa Puszczy Piskiej — V Maraton Scrabblowy2011-06-26
30II Otwarte Mistrzostwa Raciborza w Scrabble2011-08-07
31VI Mistrzostwa Jaworzna, XVI Mistrzostwami Górnego Śląska i Zagłębia2011-09-18
32VIII Mistrzostwa Doliny Karpia2013-03-24
33II Turniej Książąt Świdnickich2013-08-31
34II Pojedynek Scrabblowy o Puchar Prezydenta Miasta Radomsko2014-03-23
35ECO SCRABBLE CUP o puchar Prezydenta miasta Ełku2014-06-22
36I Mistrzostwa Ciechanowca2014-07-13
37XX Mistrzostwa Łodzi2014-10-26
38Turniej Towarzyszący MP 20162016-11-13
39Szóste scrabble nad jeziorem2018-06-10
40V Mistrzostwa Ciechanowca2018-07-15
2TurniejData
1III Mistrzostwa Karpacza2000-03-26
2IV Mistrzostwa Warmii i Mazur2001-09-16
3II Turniej 'Blanki w szranki'2002-05-26
4VII Mistrzostwa Piastowa2003-05-11
5Turniej Książąt Świdnickich2003-09-07
6VIII Mistrzostwa Ziemi Słupskiej2004-08-08
7IV Mistrzostwa Lublina2005-09-10
8VIII Mistrzostwa Szczecina 'Zanim Zakwitną Magnolie'2006-03-26
9IX Mistrzostwa Podbeskidzia2006-09-24
10II Mistrzostwa Milanówka 'Truskawki w Milanówku'2007-09-30
11III Mistrzostwa Doliny Karpia2008-03-16
12XII Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej 'O Kryształowe Jajo Świąteczne'2008-03-30
13XII Mistrzostwa Krakowa o Puchar Prezydenta Miasta2008-07-27
14Wielka Łódka 2008 - Lato '10 Lat Minęło'2008-08-03
15XI Mistrzostwa Warmii i Mazur2008-10-05
16XIV Mistrzostwa Łodzi - Wielka Łódka 2008, Jesień '10 lat minęło'2008-10-12
17IX Mistrzostwa Podhala2009-01-24
18XIII Mistrzostwa Krakowa o Puchar Prezydenta Miasta2009-07-26
19Walentynki w Sulęcinie, III Turniej o Puchar Burmistrza2010-02-14
20XIV Mistrzostwa Ziemi Słupskiej2010-08-01
21VII Mistrzostwa Bałtyku2010-09-05
22XV Mistrzostwa Ziemi Słupskiej2011-07-31
23Turniej Mistrzów 'Primus Inter Pares 2011'2011-08-12
24XIX Mistrzostwa Polski2011-11-20
25III Mazurski Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Ełku2012-06-24
26IX Mistrzostwa Bałtyku2012-09-09
27VII Mistrzostwa Jaworzna, XVII Mistrzostwami Górnego Śląska i Zagłębia2012-09-16
28III Otwarte Mistrzostwa Białegostoku2012-10-07
29XVIII Mistrzostwa Łodzi2012-10-28
30IV Otwarte Mistrzostwa Białej Podlaskiej o Puchar Prezydenta Miasta2014-06-01
31Drugi Turniej Scrabble nad Jeziorem2014-06-08
32XVIII Otwarte Mistrzostwa Krakowa2014-07-27
33IV Otwarte Mistrzostwa Białegostoku o Puchar Przewodniczącego Rady Miasta2014-08-24
34IX Mistrzostwa Jaworzna, XIX Mistrzostwami Górnego Śląska i Zagłębia2014-09-14
35Urodziny Alfreda2016-04-10
36XX Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej "O Kryształowe Jajo Świąteczne"2016-04-17
37XX Otwarte Mistrzostwa NDM2017-10-29
38II Mistrzostwa Sandomierza2018-04-08
39I Plenerowy Turniej Scrabble w Powsinie2018-08-05
3TurniejData
1Turniej Towarzyszący VI Mistrzostw Polski1998-11-14
2I Turniej o Puchar Wójta Kościerzyny2000-09-17
3VII Puchar Polski2001-06-17
4IX Puchar Polski2003-06-15
5II Mistrzostwa Lublina2003-09-28
6IX Mistrzostwa Warszawy2004-02-15
7VII Mistrzostwa Podbeskidzia2004-10-03
8X Mistrzostwa Łodzi2004-11-14
9IV Mistrzostwa Wybrzeża2005-03-06
10Puchar Wójta Kościerzyny2005-06-26
11IX Mistrzostwa Krakowa2005-08-21
12XIII Mistrzostwa Polski2005-11-27
13X Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej 'O Kryształowe Jajo Świąteczne'2006-04-23
14II Mistrzostwa Wałcza 'Wałeckie Scrabblobranie'2006-08-14
15IX Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego2006-10-15
16XIV Mistrostwa Polski2006-11-26
17VII Mistrzostwa Podhala2007-02-03
18XIII Mistrzostwa Łodzi - 'Wielka Łódka - Jesień'2007-11-04
19XIII Mistrzostwa Górnego Śląska i Zagłębia2008-06-01
20V Mistrzostwa Bałtyku2008-09-14
21V Mistrzostwa Ziemi Wałeckiej 'Wałeckie Scrabblobranie'2009-08-16
22XVIII Mistrzostwa Polski2010-11-14
23VIII Mistrzostwa Bałtyku2011-09-04
24XVII Puchar Polski2011-09-11
25XV Otwarte Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego2012-10-21
26Masters 2012, Turniej o Puchar Polskiej Federacji Scrabble2012-12-09
27XII Mistrzostwa Wybrzeża2013-05-19
28I Otwarte Mistrzostwa Wysokiego Mazowieckiego2014-01-19
29I Mistrzostwa Stargardu Szczecińskiego2014-04-06
30X Mistrzostwa Bałtyku2014-08-31
31Turniej Towarzyszący XXII MP2014-11-11
32XIV Turniej 24h Non Stop Le Mans2014-11-30
33XII Mistrzostwa Doliny Karpia2017-04-09
34Turniej Towarzyszący MP 20172017-11-19
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie