Zasady prowadzenia klasyfikacji medalowej reguluje uchwała 10/2016 z dnia 01.03.2016.
Wybierz rok:

Klasyfikacja medalowa 2005

  Imię i nazwisko 1 2 3
1Kazimierz Merklejn542
2Tomasz Zwoliński432
3Mariusz Skrobosz315
4Stanisław Rydzik314
5Justyna Górka210
6Mateusz Żbikowski203
7Mariusz Wrześniewski200
 Radosław Konca200
 Szymon Fidziński200
10Dawid Pikul112
11Andrzej Oleksiak111
12Miłosz Wrzałek110
 Michał Trumpus110
 Sławomir Kordjalik110
15Grzegorz Święcki100
 Aleksander Puchalski100
 Grzegorz Koczkodon100
 Wojciech Zemło100
19Krzysztof Mówka042
20Paweł Jackowski022
21Karol Wyrębkiewicz021
22Kamil Górka020
 Marek Syczuk020
24Andrzej Kowalski011
 Waldemar Czerwoniec011
26Zofia Gajewska010
 Marek Dudkiewicz010
 Paweł Opyc010
 Krzysztof Usakiewicz010
 Kamil Klinkosz010
31Dariusz Banaszek001
 Maciej Perzyński001
 Andrzej Kwiatkowski001
 Piotr Pietuchowski001
 Łukasz Tuszyński001
 Artur Koszel001
 Halina Roszak001
 Robert Duczemiński001
 Łukasz Bryła001

Klasyfikacja medalowa wszech czasów (stan na rok 2005)

    1 2 3 suma
1Tomasz Zwoliński573731125
2Dariusz Banaszek27162063
3Mariusz Skrobosz19101948
4Paweł Stanosz1716841
5Mateusz Żbikowski1151430
6Wojciech Usakiewicz10131033
7Paweł Dawidson1012729
8Stanisław Rydzik1071229
9Marcin Mroziuk107724
10Kazimierz Merklejn911424
11Szymon Fidziński63110
12Karol Wyrębkiewicz55414
13Kamil Górka46212
14Michał Derlacki44311
15Radosław Konca4329
16Justyna Górka4116
17Maciej Czupryniak38718
18Mariusz Wrześniewski35513
 Zdzisław Szota35513
20Robert Duczemiński3339
21Szymon Zaleski3306
22Ryszard Dębski3159
23Wojciech Zemło3115
24Krzysztof Mówka27514
25Mariusz Orzeł24511
26Sławomir Kordjalik24410
27Marek Syczuk2406
28Paweł Stefaniak23611
29Marcin Skrzyniarz2349
30Waldemar Czerwoniec2259
31Andrzej Oleksiak2226
32Jarosław Borowski2215
33Robert Kaciński2204
34Jerzy Matyasik2013
35Grzegorz Koczkodon2002
36Małgorzata Deszczyńska141015
37Dawid Pikul1348
38Krzysztof Usakiewicz1326
39Dariusz Putoń1269
40Jacek Pietruszka1225
41Grzegorz Święcki1146
42Miłosz Wrzałek1113
 Maciej Gałecki1113
44Jolanta Hoffmann-Derlacka1102
 Marek Charytoniuk1102
 Michał Trumpus1102
 Sławomir Kucia1102
 Aleksander Puchalski1102
49Edward Stefaniak1034
 Leszek Nowak1034
51Sławomir Nosek1012
 Krzysztof Bukowski1012
 Marcin Bożek1012
 Jarosław Puchalski1012
55Aleksandra Kaczanowska1001
 Janusz Kaczor1001
 Renata Kowalska1001
 Grzegorz Wiączkowski1001
 Jacek Gigoła1001
 Marcin Kozyra1001
61Andrzej Rechowicz0448
62Andrzej Kwiatkowski0437
63Wiktor Stępień0303
64Paweł Jackowski0224
65Halina Roszak0213
 Andrzej Kowalski0213
 Magdalena Kupczyńska0213
68Leszek Stecuła0202
69Katarzyna Stępień0123
 Anna Kowalska-Demczyszyn0123
71Marek Dudkiewicz0112
 Joanna Stępień0112
 Jarosław Michalak0112
74Paweł Frynia0101
 Maciej Grabowski0101
 Kamil Klinkosz0101
 Wojciech Gołęcki0101
 Andrzej Szmidtke0101
 Zofia Gajewska0101
 Lucyna Korga0101
 Paweł Opyc0101
 Bogusław Puchalski0101
 Zbigniew Wietecki0101
 Ireneusz Kurzok0101
 Marek Swoboda0101
 Robert Kamiński0101
 Tomasz Żbikowski0101
88Marek Roszak0044
89Mariola Osajda-Matczak0033
90Tomasz Szymański0022
 Stefan Dawidson0022
 Damian Korsak0022
93Mariusz Kubicki0011
 Artur Koszel0011
 Maurycy Machnio0011
 Andrzej Słapiński0011
 Gabriela Hofman0011
 Piotr Pietuchowski0011
 Filip Warzecha0011
 Rafał Matczak0011
 Dariusz Dzierża0011
 Łukasz Bryła0011
 Roman Sulima0011
 Andrzej Lożyński0011
 Mariusz Wójcik0011
 Łukasz Tuszyński0011
 Katarzyna Kowalska0011
 Bogusław Koszarski0011
 Maciej Perzyński0011
 Magdalena Podlaska0011

Medale wszystkie - Kamil Górka

1TurniejData
1X Mistrzostwa Polski2002-11-24
2III Mistrzostwa Podhala2003-01-26
3VII Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej2003-04-13
4IV Turniej 24h Non Stop Le Mans2004-12-12
5Wielka Łódka 2006 - Wiosna2006-05-21
6VI Turniej 24h Non Stop Le Mans2006-12-10
7Turniej 5-lecia WKS Siódemka - Budpol Series 20072007-01-27
8II Mistrzostwa Doliny Karpia2007-04-01
9XII Otwarte Mistrzostwa Piastowa2008-05-18
10XIII Mistrzostwa Górnego Śląska i Zagłębia2008-06-01
11VII Urodziny Siódemki - I Mistrzostwa Gór Bystrzyckich, Wójtowice2009-01-11
12IX Mistrzostwa Podhala2009-01-24
13II Mistrzostwa Puław2010-02-28
14XV Mistrzostwa Górnego Śląska i Zagłębia2010-06-13
15XIV Mistrzostwa Ziemi Słupskiej2010-08-01
16XVI Puchar Polski, Legnica2010-10-24
17VI Mistrzostwa Doliny Karpia2011-04-10
18XVII Puchar Polski2011-09-11
19XI Turniej 24h Non Stop Le Mans2011-11-12
20X Urodziny Siódemki - IV Mistrzostwa Gór Bystrzyckich2012-01-08
21IV Mistrzostwa Ziemi Legnickiej2012-08-12
22XI Urodziny Siódemki - V Mistrzostwa Gór Bystrzyckich2013-01-13
23XIII Turniej 24h Non Stop Le Mans2013-07-14
24IX Mistrzostwa Ziemi Wałeckiej 'Wałeckie Scrabblobranie'2013-08-18
25I Otwarte Mistrzostwa Wysokiego Mazowieckiego2014-01-19
26IV Otwarte Mistrzostwa Białej Podlaskiej o Puchar Prezydenta Miasta2014-06-01
27I Otwarty Turniej o Puchar Giewontu2015-03-08
28XXIII Mistrzostwa Polski2015-11-15
29XV Turniej 24h Non Stop Le Mans2015-12-06
30II Otwarty Turniej o Puchar Giewontu2016-04-03
31XI Mistrzostwa Jaworzna w Scrabble2016-09-18
32I Mistrzostwa Sandomierza2017-03-25
33III Otwarte Mistrzostwa Kołobrzegu2017-10-01
34V Otwarte Mistrzostwa Świnoujścia w Scrabble2017-10-22
2TurniejData
1V Mistrzostwa Podbeskidzia2002-10-20
2XI Mistrzostwa Polski2003-11-23
3IX Mistrzostwa Warszawy2004-02-15
4VIII Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej2004-04-04
5X Mistrzostwa Warszawy2005-02-13
6IX Mistrzostwa Krakowa2005-08-21
7XII Mistrzostwa Górnego Śląska i Zagłębia2007-06-03
8IV Mistrzostwa Doliny Karpia2009-04-05
9I Mistrzostwa Ziemi Legnickiej2009-10-25
10IV Otwarte Mistrzostwa Jaworzna2009-11-29
11V Mistrzostwa Jaworzna2010-11-07
12IX Urodziny Siódemki - III Mistrzostwa Gór Bystrzyckich, Wójtowice2011-01-23
13IX Mistrzostwa Wrocławia2013-09-15
14Turniej Tysiąclecia2013-10-27
15XII Urodziny Siódemki - VI Mistrzostwa Gór Bystrzyckich2014-01-06
16IX Mistrzostwa Doliny Karpia, Graboszyce2014-03-30
17V Otwarte Mistrzostwa Raciborza w Scrabble2014-10-19
18XI Mistrzostwa Milanówka „Truskawki w Milanówku”2016-06-19
19XII Mistrzostwa Jaworzna w Scrabble2017-09-10
20IV Ogólnopolskie Mistrzostwa Stargardu2018-03-11
21XXIII Otwarte Mistrzostwa Krakowa w Scrabble2019-07-28
3TurniejData
1VII Mistrzostwa Górnego Śląska i Zagłębia2002-08-16
2IX Mistrzostwa Górnego Śląska2004-06-13
3III Mistrzostwa Katowic o Puchar Prezydenta Miasta2006-04-09
4X Mistrzostwa Krakowa2006-07-30
5VI Mistrzostwa Wybrzeża2007-05-06
6XIII Puchar Polski2007-06-24
7VII Mistrzostwa Ziemi Ostródzkiej 'Blanki w Szranki'2007-07-08
8XII Mistrzostwa Ziemi Słupskiej2008-08-10
9XV Mistrzostwa Łodzi - Wielka Łódka 2009 - Jesień2009-11-08
10XVII Mistrzostwa Polski2009-12-06
11I Turniej Scrabble o Puchar Burmistrza Pszczyny2010-10-03
12X Mistrzostwa Wybrzeża2011-05-15
13VI Mistrzostwa Milanówka 'Truskawki w Milanówku'2011-06-05
14XII Turniej 24h Non Stop Le Mans2012-12-02
15IV Otwarte Mistrzostwa Raciborza w Scrabble2013-09-01
16X Mistrzostwa Ziemi Wałeckiej 'Wałeckie Scrabblobranie'2014-08-17
17I Mistrzostwa Wilgi w Scrabble 2016-01-31
18XVI Otwarte Mistrzostwa Ziemi Ostródzkiej w Scrabble „Blanki w Szranki”2016-07-03
19XVI Turniej Le Mans2016-12-04
20VI Mistrzostwa Poznania2017-08-20
21IV Otwarte Mistrzostwa Tychów w Scrabble w ramach V Tyskiego Festiwalu Słowa LOGOS FEST2019-05-19
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie