Zasady prowadzenia klasyfikacji medalowej reguluje uchwała 10/2016 z dnia 01.03.2016.
Wybierz rok:

Klasyfikacja medalowa 2005

  Imię i nazwisko 1 2 3
1Kazimierz Merklejn542
2Tomasz Zwoliński432
3Mariusz Skrobosz315
4Stanisław Rydzik314
5Justyna Górka210
6Mateusz Żbikowski203
7Mariusz Wrześniewski200
 Radosław Konca200
 Szymon Fidziński200
10Dawid Pikul112
11Andrzej Oleksiak111
12Miłosz Wrzałek110
 Michał Trumpus110
 Sławomir Kordjalik110
15Grzegorz Święcki100
 Aleksander Puchalski100
 Grzegorz Koczkodon100
 Wojciech Zemło100
19Krzysztof Mówka042
20Paweł Jackowski022
21Karol Wyrębkiewicz021
22Kamil Górka020
 Marek Syczuk020
24Andrzej Kowalski011
 Waldemar Czerwoniec011
26Zofia Gajewska010
 Marek Dudkiewicz010
 Paweł Opyc010
 Krzysztof Usakiewicz010
 Kamil Klinkosz010
31Dariusz Banaszek001
 Maciej Perzyński001
 Andrzej Kwiatkowski001
 Piotr Pietuchowski001
 Łukasz Tuszyński001
 Artur Koszel001
 Halina Roszak001
 Robert Duczemiński001
 Łukasz Bryła001

Klasyfikacja medalowa wszech czasów (stan na rok 2005)

    1 2 3 suma
1Tomasz Zwoliński573731125
2Dariusz Banaszek27162063
3Mariusz Skrobosz19101948
4Paweł Stanosz1716841
5Mateusz Żbikowski1151430
6Wojciech Usakiewicz10131033
7Paweł Dawidson1012729
8Stanisław Rydzik1071229
9Marcin Mroziuk107724
10Kazimierz Merklejn911424
11Szymon Fidziński63110
12Karol Wyrębkiewicz55414
13Kamil Górka46212
14Michał Derlacki44311
15Radosław Konca4329
16Justyna Górka4116
17Maciej Czupryniak38718
18Mariusz Wrześniewski35513
 Zdzisław Szota35513
20Robert Duczemiński3339
21Szymon Zaleski3306
22Ryszard Dębski3159
23Wojciech Zemło3115
24Krzysztof Mówka27514
25Mariusz Orzeł24511
26Sławomir Kordjalik24410
27Marek Syczuk2406
28Paweł Stefaniak23611
29Marcin Skrzyniarz2349
30Waldemar Czerwoniec2259
31Andrzej Oleksiak2226
32Jarosław Borowski2215
33Robert Kaciński2204
34Jerzy Matyasik2013
35Grzegorz Koczkodon2002
36Małgorzata Deszczyńska141015
37Dawid Pikul1348
38Krzysztof Usakiewicz1326
39Dariusz Putoń1269
40Jacek Pietruszka1225
41Grzegorz Święcki1146
42Miłosz Wrzałek1113
 Maciej Gałecki1113
44Jolanta Hoffmann-Derlacka1102
 Marek Charytoniuk1102
 Michał Trumpus1102
 Sławomir Kucia1102
 Aleksander Puchalski1102
49Leszek Nowak1034
 Edward Stefaniak1034
51Sławomir Nosek1012
 Krzysztof Bukowski1012
 Marcin Bożek1012
 Jarosław Puchalski1012
55Marcin Kozyra1001
 Aleksandra Kaczanowska1001
 Janusz Kaczor1001
 Renata Kowalska1001
 Grzegorz Wiączkowski1001
 Jacek Gigoła1001
61Andrzej Rechowicz0448
62Andrzej Kwiatkowski0437
63Wiktor Stępień0303
64Paweł Jackowski0224
65Halina Roszak0213
 Andrzej Kowalski0213
 Magdalena Kupczyńska0213
68Leszek Stecuła0202
69Katarzyna Stępień0123
 Anna Kowalska-Demczyszyn0123
71Marek Dudkiewicz0112
 Joanna Stępień0112
 Jarosław Michalak0112
74Tomasz Żbikowski0101
 Paweł Frynia0101
 Maciej Grabowski0101
 Kamil Klinkosz0101
 Wojciech Gołęcki0101
 Andrzej Szmidtke0101
 Zofia Gajewska0101
 Lucyna Korga0101
 Paweł Opyc0101
 Bogusław Puchalski0101
 Zbigniew Wietecki0101
 Ireneusz Kurzok0101
 Marek Swoboda0101
 Robert Kamiński0101
88Marek Roszak0044
89Mariola Osajda-Matczak0033
90Tomasz Szymański0022
 Stefan Dawidson0022
 Damian Korsak0022
93Magdalena Podlaska0011
 Mariusz Kubicki0011
 Artur Koszel0011
 Maurycy Machnio0011
 Andrzej Słapiński0011
 Gabriela Hofman0011
 Piotr Pietuchowski0011
 Filip Warzecha0011
 Rafał Matczak0011
 Dariusz Dzierża0011
 Łukasz Bryła0011
 Roman Sulima0011
 Andrzej Lożyński0011
 Mariusz Wójcik0011
 Łukasz Tuszyński0011
 Katarzyna Kowalska0011
 Bogusław Koszarski0011
 Maciej Perzyński0011

Medale wszystkie - Ireneusz Kurzok

1TurniejData
2TurniejData
1I Otwarte Mistrzostwa Tych1998-09-05
3TurniejData
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie