Zasady prowadzenia klasyfikacji medalowej reguluje uchwała 10/2016 z dnia 01.03.2016.
Wybierz rok:

Klasyfikacja medalowa 2005

  Imię i nazwisko 1 2 3
1Kazimierz Merklejn542
2Tomasz Zwoliński432
3Mariusz Skrobosz315
4Stanisław Rydzik314
5Justyna Górka210
6Mateusz Żbikowski203
7Mariusz Wrześniewski200
 Radosław Konca200
 Szymon Fidziński200
10Dawid Pikul112
11Andrzej Oleksiak111
12Miłosz Wrzałek110
 Michał Trumpus110
 Sławomir Kordjalik110
15Grzegorz Święcki100
 Aleksander Puchalski100
 Grzegorz Koczkodon100
 Wojciech Zemło100
19Krzysztof Mówka042
20Paweł Jackowski022
21Karol Wyrębkiewicz021
22Kamil Górka020
 Marek Syczuk020
24Andrzej Kowalski011
 Waldemar Czerwoniec011
26Zofia Gajewska010
 Marek Dudkiewicz010
 Paweł Opyc010
 Krzysztof Usakiewicz010
 Kamil Klinkosz010
31Dariusz Banaszek001
 Maciej Perzyński001
 Andrzej Kwiatkowski001
 Piotr Pietuchowski001
 Łukasz Tuszyński001
 Artur Koszel001
 Halina Roszak001
 Robert Duczemiński001
 Łukasz Bryła001

Klasyfikacja medalowa wszech czasów (stan na rok 2005)

    1 2 3 suma
1Tomasz Zwoliński573731125
2Dariusz Banaszek27162063
3Mariusz Skrobosz19101948
4Paweł Stanosz1716841
5Mateusz Żbikowski1151430
6Wojciech Usakiewicz10131033
7Paweł Dawidson1012729
8Stanisław Rydzik1071229
9Marcin Mroziuk107724
10Kazimierz Merklejn911424
11Szymon Fidziński63110
12Karol Wyrębkiewicz55414
13Kamil Górka46212
14Michał Derlacki44311
15Radosław Konca4329
16Justyna Górka4116
17Maciej Czupryniak38718
18Zdzisław Szota35513
 Mariusz Wrześniewski35513
20Robert Duczemiński3339
21Szymon Zaleski3306
22Ryszard Dębski3159
23Wojciech Zemło3115
24Krzysztof Mówka27514
25Mariusz Orzeł24511
26Sławomir Kordjalik24410
27Marek Syczuk2406
28Paweł Stefaniak23611
29Marcin Skrzyniarz2349
30Waldemar Czerwoniec2259
31Andrzej Oleksiak2226
32Jarosław Borowski2215
33Robert Kaciński2204
34Jerzy Matyasik2013
35Grzegorz Koczkodon2002
36Małgorzata Deszczyńska141015
37Dawid Pikul1348
38Krzysztof Usakiewicz1326
39Dariusz Putoń1269
40Jacek Pietruszka1225
41Grzegorz Święcki1146
42Miłosz Wrzałek1113
 Maciej Gałecki1113
44Aleksander Puchalski1102
 Jolanta Hoffmann-Derlacka1102
 Marek Charytoniuk1102
 Michał Trumpus1102
 Sławomir Kucia1102
49Leszek Nowak1034
 Edward Stefaniak1034
51Jarosław Puchalski1012
 Sławomir Nosek1012
 Krzysztof Bukowski1012
 Marcin Bożek1012
55Marcin Kozyra1001
 Aleksandra Kaczanowska1001
 Janusz Kaczor1001
 Renata Kowalska1001
 Grzegorz Wiączkowski1001
 Jacek Gigoła1001
61Andrzej Rechowicz0448
62Andrzej Kwiatkowski0437
63Wiktor Stępień0303
64Paweł Jackowski0224
65Halina Roszak0213
 Andrzej Kowalski0213
 Magdalena Kupczyńska0213
68Leszek Stecuła0202
69Anna Kowalska-Demczyszyn0123
 Katarzyna Stępień0123
71Marek Dudkiewicz0112
 Joanna Stępień0112
 Jarosław Michalak0112
74Ireneusz Kurzok0101
 Marek Swoboda0101
 Robert Kamiński0101
 Tomasz Żbikowski0101
 Paweł Frynia0101
 Maciej Grabowski0101
 Kamil Klinkosz0101
 Wojciech Gołęcki0101
 Andrzej Szmidtke0101
 Zofia Gajewska0101
 Lucyna Korga0101
 Paweł Opyc0101
 Bogusław Puchalski0101
 Zbigniew Wietecki0101
88Marek Roszak0044
89Mariola Osajda-Matczak0033
90Stefan Dawidson0022
 Damian Korsak0022
 Tomasz Szymański0022
93Katarzyna Kowalska0011
 Bogusław Koszarski0011
 Maciej Perzyński0011
 Magdalena Podlaska0011
 Mariusz Kubicki0011
 Artur Koszel0011
 Maurycy Machnio0011
 Andrzej Słapiński0011
 Gabriela Hofman0011
 Piotr Pietuchowski0011
 Filip Warzecha0011
 Rafał Matczak0011
 Dariusz Dzierża0011
 Łukasz Bryła0011
 Roman Sulima0011
 Andrzej Lożyński0011
 Mariusz Wójcik0011
 Łukasz Tuszyński0011

Medale wszystkie - Mateusz Żbikowski

1TurniejData
1Turniej Frustratów VI Pucharu Polski2000-05-28
2VI Mistrzostwa Krakowa2002-04-14
3II 24-godzinny Turniej Non Stop2002-12-08
4Turniej Otwarcia Sezonu2003-01-19
5III Turniej O Puchar Radia Plus2003-05-18
6VII Mistrzostwa Ziemi Słupskiej2003-08-24
7VI Mistrzostwa Podlasia2004-05-30
8Mistrzostwa Ziemi Ostródzkiej 'Blanki w Szranki'2004-07-18
9VIII Mistrzostwa Ziemi Słupskiej2004-08-08
10V Mistrzostwa Ziemi Ostródzkiej 'Blanki w szranki'2005-07-10
11V Turniej 24h Non Stop Le Mans2005-12-11
12VIII Mistrzostwa Szczecina 'Zanim Zakwitną Magnolie'2006-03-26
13X Mistrzostwa Ziemi Słupskiej2006-08-06
14II Mistrzostwa Wałcza 'Wałeckie Scrabblobranie'2006-08-14
15Turniej o Puchar Kanclerza WSHE 'Wielka Łódka 2007' - Zima2007-02-18
16VII Turniej 24h Non Stop Le Mans2007-12-09
17VIII Mistrzostwa Ziemi Ostródzkiej 'Blanki w Szranki'2008-07-06
2TurniejData
1II Otwarte Mistrzostwa Trójmiasta1999-10-09
2II Mistrzostwa Dolnego Śląska2002-09-22
3III Maraton Scrabble'owy2003-05-04
4VII Mistrzostwa Krakowa2003-08-10
5III Mistrzostwa Lublina2004-09-19
6Wielka Łódka 2006 - Zima2006-02-26
7VI Mistrzostwa Ziemi Ostródzkiej 'Blanki w szranki'2006-07-02
8X Mistrzostwa Krakowa2006-07-30
9XIII Puchar Polski2007-06-24
10XIII Mistrzostwa Łodzi - 'Wielka Łódka - Jesień'2007-11-04
11X Mistrzostwa Szczecina 'Zanim zakwitną magnolie'2008-03-09
12Turniej Towarzyszący XVIII MP w Scrabble - 2010-11-14
3TurniejData
1Turniej Gwiazdkowy1998-12-19
2IV Mistrzostwa Ziemi Słupskiej2000-08-06
3I Maraton Scrabble2000-08-15
4I Otwarte Mistrzostwa Podhala2001-02-25
5VII Mistrzostwa Łodzi2001-11-11
6VII Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej2003-04-13
7VII Mistrzostwa Piastowa2003-05-11
8V Mistrzostwa Podlasia2003-07-13
9X Puchar Polski2004-06-06
10VIII Otwarte Mistrzostwa Krakowa2004-08-15
11II Mistrzostwa Krakowskiego Klubu Scrabble Ghost2004-10-24
12VII Mistrzostwa Podlasia2005-05-29
13X Mistrzostwa Górnego Śląska i Zagłębia, Zabrze2005-06-05
14VIII Mistrzostwa Podbeskidzia2005-09-25
15II Turniej Powitanie Lata2006-06-24
16XIV Puchar Polski2008-06-22
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie