Aktualności
Jestem tu nowy
Słownik online
Siódemka tygodnia
Forum PFS
Dla sponsorów
Kontakt
Kalendarz
Regulaminy
Sędziowie
Grand Prix
Historia
Zdjęcia
Rekordy
O PFS
Jak przystąpić
Dla członków
Władze
Komisje
Statut
Uchwały
Honorowi członkowie
Finanse
Forum
Słownik online
ZDS
OSPS
Aktualizacje
2-literówki
3-literówki
Siódemka tygodnia
Słowne różności
Aktualny ranking
Klasyfikacja medalowa
Statystyki
Mistrzowie Polski
Zdobywcy Pucharu Polski
Zwycięzcy Grand Prix
Liderzy rankingu
Zwycięzcy 24h Le Mans
KMP
MP w Belgijkę
Rejestr klubów
KMP
Wieści z klubów
Statystyki klubowe
Historia
Odmiany
Anegdoty
Scrabblealia
Scrabble w internecie
Programy
Do pobrania
Książki
Słowniczek
About Polish Scrabble
News
Bartek w Johor Bahru
Scrabble frankofońskie
Mistrzostwa Polski
Puchary Polski
Inne ciekawe partie
2004
XII MP - 1. finał: M.Wrześniewski - K.Mówka 340:269
XII MP - 2. finał: K.Mówka - M.Wrześniewski 274:443
XII MP - 3. finał: M.Wrześniewski - K.Mówka 419:318
XII MP - 4. finał: K.Mówka - M.Wrześniewski 459:354
XII MP - 5. finał: M.Wrześniewski - K.Mówka 400:316
XII MP - 1. partia meczu o 3 miejsce: M.Żbikowski - D.Pikul 352:404
XII MP - 2. partia meczu o 3 miejsce: D.Pikul - M.Żbikowski 380:344
2005
XIII MP - 1. finał: Mariusz Skrobosz - Marek Syczuk 455:400
XIII MP - 2. finał: Mariusz Skrobosz - Marek Syczuk 418:389
XIII MP - 3. finał: Mariusz Skrobosz - Marek Syczuk 427:337
XIII MP - 4. finał: Mariusz Skrobosz - Marek Syczuk 380:350
2006
XVI MP - 1. finał: Krzysztof Mówka - Mariusz Skrobosz 515:422
XVI MP - 2. finał: Mariusz Skrobosz - Krzysztof Mówka 347:426
XVI MP - 3. finał: Mariusz Skrobosz - Krzysztof Mówka 345:422
XVI MP - 4. finał: Mariusz Skrobosz - Krzysztof Mówka 434:349
XVI MP - 5. finał: Krzysztof Mówka - Mariusz Skrobosz 528:346
2023
XXX Mistrzostwa Polski - 15 runda
: Dominik Urbacki - Jakub Zaryński
XXX Mistrzostwa Polski - 14 runda
: Mariusz Skrobosz - Dominik Urbacki
XXX Mistrzostwa Polski - 13 runda
: Kazmierz Merklejn - Jakub Zaryński
XXX Mistrzostwa Polski - 12 runda
: Mariusz Skrobosz - Miłosz Wrzałek
XXX Mistrzostwa Polski - 11 runda
: Jakub Hassa - Jakub Zaryński
XXX Mistrzostwa Polski - 10 runda
: Dominik Urbacki - Miłosz Wrzałek
XXX Mistrzostwa Polski - 9 runda
: Bartosz Morawski - Kamil Górka
XXX Mistrzostwa Polski - 8 runda
: Paweł Mazurek - Dominik Urbacki
XXX Mistrzostwa Polski - 7 runda
: Kazimierz Merklejn - Michał Alabrudziński
XXX Mistrzostwa Polski - 6 runda
: Mariusz Skrobosz - Krzysztof Mówka
XXX Mistrzostwa Polski - 5 runda
: Dominik Urbacki - Maciej Czupryniak
XXX Mistrzostwa Polski - 4 runda
: Krzysztof Kałuża - Kazimierz Merklejn
XXX Mistrzostwa Polski - 3 runda
: Kamil Górka - Łukasz Barbuziński
XXX Mistrzostwa Polski - 2 runda
: Karol Wyrębkiewicz - Jakub Zaryński
XXX Mistrzostwa Polski - 1 runda
: Jakub Hassa - Andrzej Kowalski
2022
Envelo XXIX Mistrzostwa Polski (runda 13)
: Krysztof Mówka - Błażej Ochocki
Envelo XXIX Mistrzostwa Polski (runda 12)
: Michał Alabrudziński - Jan Mrozowski
Envelo XXIX Mistrzostwa Polski (runda 11)
: Błażej Ochocki - Mariusz Wrześniewski
2019
XXVII Mistrzostwa Polski - 15 runda
: Michał Alabrudziński - Mariusz Skrobosz
XXVII Mistrzostwa Polski - 14 runda
: Michał Alabrudziński - Wojciech Zemło
XXVII Mistrzostwa Polski - 13 runda
: Mariusz Skrobosz - Paweł Pogorzelski
XXVII Mistrzostwa Polski - 12 runda
: Michał Alabrudziński - Paweł Pogorzelski
XXVII Mistrzostwa Polski - 11 tunda
: Michał Alabrudziński - Łukasz Bobowski
XXVII Mistrzostwa Polski - 10 runda
: Kacper Zegadło - Paweł Pogorzelski
XXVII Mistrzostwa Polski - 9 runda
: Bartosz Morawski - Mariusz Skrobosz
XXVII Mistrzostwa Polski - 8 runda
: Grzegorz Kurowski - Łukasz Bobowski
XXVII Mistrzostwa Polski - 7 runda
: Kacper Zegadło - Michał Alabrudziński
XXVII Mistrzostwa Polski - 6 runda
: Jakub Hassa - Paweł Pogorzelski
XXVII Mistrzostwa Polski - 5 runda
: Bartosz Morawski - Wojciech Zemło
XXVII Mistrzostwa Polski - 4 runda
: Grażyna Wesołowska - Łukasz Tuszyński
XXVII Mistrzostwa Polski - 3 runda
: Marek Dudkiewicz - Mirosław Uglik
XXVII Mistrzostwa Polski - 2 runda
: Dawid Adamczyk - Kazimierz Merklejn
XXVII Mistrzostwa Polski - 1 runda
: Mariusz Skrobosz - Krzysztof Mówka
2017
XXV Mistrzostwa Polski - 15 runda
: Łukasz Bobowski - Bartosz Morawski
XXV Mistrzostwa Polski - 14 runda
: Dariusz Ulatowski - Łukasz Bobowski
XXV Mistrzostwa Polski - 13 runda
: Bartosz Morawski - Mariusz Wrześniewski
XXV Mistrzostwa Polski - 12 runda
: Łukasz Tuszyński - Mariusz Wrześniewski
XXV Mistrzostwa Polski - 11 runda
: Bartosz Morawski - Szymon Płachta
XXV Mistrzostwa Polski - 10 runda
: Kacper Zegadło - Łukasz Tuszyński
XXV Mistrzostwa Polski - 9 runda
: Mariusz Wrześniewski - Kacper Zegadło
XXV Mistrzostwa Polski - 8 runda
: Łukasz Bobowski - Justyna Górka
XXV Mistrzostwa Polski - 7 runda
: Łukasz Tuszyński - Kazimierz Merklejn
XXV Mistrzostwa Polski - 6 runda
: Kamil Górka - Mariusz Wrześniewski
XXV Mistrzostwa Polski - 5 runda
: Marek Dudkiewicz - Dariusz Ulatowski
XXV Mistrzostwa Polski - 4 runda
: Kamil Kister - Michał Alabrudziński
XXV Mistrzostwa Polski - 3 runda
: Szymon Płachta - Andrzej Oleksiak
XXV Mistrzostwa Polski - 2 runda
: Kacper Zegadło - Dominik Urbacki
XXV Mistrzostwa Polski - 1 runda
: Bartosz Morawski - Mariusz Skrobosz
2016
13 runda fazy finałowej XXIV MP
: Mariusz Skrobosz - Jakub Szymczak
13 runda fazy finałowej XXIV MP
: Mirosław Uglik - Bartosz Morawski
12 runda fazy finałowej XXIV MP
: Bartosz Morawski - Mariusz Skrobosz
11 runda fazy finałowej XXIV MP
: Jakub Szymczak - Kazimierz Merklejn
10 runda fazy finałowej XXIV MP
: Mariusz Skrobosz - Dawid Pikul
9 runda fazy finałowej XXIV MP
: Michał Alabrudziński - Bartosz Morawski
8 runda fazy finałowej XXIV MP
: Jakub Szymczak - Dawid Pikul
7 runda fazy finałowej XXIV MP
: Krzysztof Mówka - Krzysztof Obremski
6 runda fazy finałowej XXIV MP
: Michał Alabrudziński - Mariusz Skrobosz
5 runda fazy finałowej XXIV MP
: Krzysztof Obremski - Jakub Szymczak
4 runda fazy finałowej XXIV MP
: Michał Alabrudziński - Mariusz Wrześniewski
3 runda fazy finałowej XXIV MP
: Dawid Pikul - Grzegorz Kurowski
2 runda fazy finałowej XXIV MP
: Dawid Adamczyk - Rafał Lenartowski
1 runda fazy finałowej XXIV MP
: Andrzej Kroc - Mirosław Uglik
2015
15 runda fazy finałowej XXIII Mistrzostw Polski
: Jakub Szymczak - Michał Alabrudziński
15 runda fazy finałowej XXIII Mistrzostw Polski
: Mirosław Uglik - Kamil Górka
15 runda fazy finałowej XXIII Mistrzostw Polski
: Rafał Lenartowski - Krzysztof Mówka
14 runda fazy finałowej XXIII Mistrzostw Polski
: Mirosław Uglik - Jakub Szymczak
14 runda fazy finałowej XXIII Mistrzostw Polski
: Krzysztof Obremski - Kazimierz Merklejn
14 runda fazy finałowej XXIII Mistrzostw Polski
: Kamil Górka - Michał Alabrudziński
14 runda fazy finałowej XXIII Mistrzostw Polski
: Łukasz Tuszyński - Rafał Lenartowski
13 runda fazy finałowej XXIII Mistrzostw Polski
: Kamil Górka - Jakub Szymczak
13 runda fazy finałowej XXIII Mistrzostw Polski
: Michał Alabrudziński - Mirosław Uglik
13 runda fazy finałowej XXIII Mistrzostw Polski
: Stanisław Rydzik - Rafał Lenartowski
13 runda fazy finałowej XXIII Mistrzostw Polski
: Krzysztof Mówka - Łukasz Tuszyński
12 runda fazy finałowej XXIII Mistrzostw Polski
: Stanisław Rydzik - Kamil Górka
12 runda fazy finałowej XXIII Mistrzostw Polski
: Łukasz Tuszyński - Mirosław Uglik
12 runda fazy finałowej XXIII Mistrzostw Polski
: Rafał Lenartowski - Jakub Szymczak
12 runda fazy finałowej XXIII Mistrzostw Polski
: Krzysztof Mówka - Michał Alabrudziński
11 runda fazy finałowej XXIII Mistrzostw Polski
: Jakub Szymczak - Łukasz Tuszyński
11 runda fazy finałowej XXIII Mistrzostw Polski
: Mirosław Uglik - Rafał Lenartowski
11 runda fazy finałowej XXIII Mistrzostw Polski
: Kamil Górka - Krzysztof Mówka
10 runda fazy finałowej XXIII Mistrzostw Polski
: Jakub Szymczak - Irena Sołdan
10 runda fazy finałowej XXIII Mistrzostw Polski
: Michał Alabrudziński - Dariusz Kosz
10 runda fazy finałowej XXIII Mistrzostw Polski
: Mirosław Uglik - Jan Mrozowski
9 runda fazy finałowej XXIII Mistrzostw Polski
: Jan Mrozowski - Jakub Szymczak
9 runda fazy finałowej XXIII Mistrzostw Polski
: Mariusz Skrobosz - Michał Alabrudziński
9 runda fazy finałowej XXIII Mistrzostw Polski
: Rafał Lenartowski - Bartosz Morawski
8 runda fazy finałowej XXIII Mistrzostw Polski
: Mariusz Skrobosz - Łukasz Tuszyński
8 runda fazy finałowej XXIII Mistrzostw Polski
: Krzysztof Mówka - Irena Sołdan
7 runda fazy finałowej XXIII Mistrzostw Polski
: Kamil Górka - Krzysztof Obremski
7 runda fazy finałowej XXIII Mistrzostw Polski
: Kazimierz Merklejn - Michał Alabrudziński
7 runda fazy finałowej XXIII Mistrzostw Polski
: Jakub Szymczak - Łukasz Bobowski
6 runda fazy finałowej XXIII Mistrzostw Polski
: Michał Alabrudziński - Krzysztof Obremski
6 runda fazy finałowej XXIII Mistrzostw Polski
: Dariusz Kosz - Stanisław Rydzik
6 runda fazy finałowej XXIII Mistrzostw Polski
: Kazimierz Merklejn - Kamil Górka
5 runda fazy finałowej XXIII Mistrzostw Polski
: Rafał Lenartowski - Mariusz Skrobosz
5 runda fazy finałowej XXIII Mistrzostw Polski
: Łukasz Tuszyński - Dariusz Kosz
4 runda fazy finałowej XXIII Mistrzostw Polski
: Stanisław Rydzik - Bartosz Morawski
4 runda fazy finałowej XXIII Mistrzostw Polski
: Kamil Górka - Jan Mrozowski
3 runda fazy finałowej XXIII Mistrzostw Polski
: Irena Sołdan - Kazimierz Merklejn
3 runda fazy finałowej XXIII Mistrzostw Polski
: Łukasz Bobowski - Dariusz Kosz
2 runda fazy finałowej XXIII Mistrzostw Polski
: Krzysztof Mówka - Mirosław Uglik
2 runda fazy finałowej XXIII Mistrzostw Polski
: Stanisław Rydzik - Jakub Szymczak
1 runda fazy finałowej XXIII Mistrzostw Polski
: Krzysztof Obremski - Rafał Lenartowski
2014
15 runda fazy finałowej XXII Mistrzostw Polski
: Krzysztof Obremski - Dariusz Kosz
2013
15 runda fazy finałowej XXI Mistrzostw Polski
: Kazimierz Merklejn - Dominik Urbacki
14 runda fazy finałowej XXI Mistrzostw Polski
: Szymon Płachta - Dominik Urbacki
14 runda fazy finałowej XXI Mistrzostw Polski
: Paweł Zaręba - Kazimierz Merklejn
13 runda fazy finałowej XXI Mistrzostw Polski
: Bartosz Morawski - Kazimierz Merklejn
13 runda fazy finałowej XXI Mistrzostw Polski
: Marcin Mroziuk - Dominik Urbacki
12 runda fazy finałowej XXI Mistrzostw Polski
: Szymon Płachta - Krzysztof Mówka
12 runda fazy finałowej XXI Mistrzostw Polski
: Dominik Urbacki - Bartosz Morawski
11 runda fazy finałowej XXI Mistrzostw Polski
: Dominik Urbacki - Tomasz Zwoliński
11 runda fazy finałowej XXI Mistrzostw Polski
: Kazimierz Merklejn - Krzysztof Mówka
10 runda fazy finałowej XXI Mistrzostw Polski
: Bartosz Morawski - Michał Alabrudziński
10 runda fazy finałowej XXI Mistrzostw Polski
: Dominik Urbacki - Mirosław Uglik
9 runda fazy finałowej XXI Mistrzostw Polski
: Mariusz Wrześniewski - Bartosz Morawski
8 runda fazy finałowej XXI Mistrzostw Polski
: Tomasz Zwoliński - Mirosław Uglik
7 runda fazy finałowej XXI Mistrzostw Polski
: Kamil Górka - Marcin Mroziuk
6 runda fazy finałowej XXI Mistrzostw Polski
: Michał Alabrudziński - Kazimierz Merklejn
5 runda fazy finałowej XXI Mistrzostw Polski
: Rafał Lenartowski - Kazimierz Merklejn
4 runda fazy finałowej XXI Mistrzostw Polski
: Bartosz Morawski - Tomasz Zwoliński
3 runda fazy finałowej XXI Mistrzostw Polski
: Dominik Urbacki - Krzysztof Mówka
2 runda fazy finałowej XXI Mistrzostw Polski
: Mariusz Wrześniewski - Szymon Płachta
1 runda fazy finałowej XXI Mistrzostw Polski
: Michał Alabrudziński - Marcin Mroziuk
2012
15 runda fazy finałowej XX Mistrzostw Polski
: Kazimierz Merklejn - Michał Alabrudziński
14 runda fazy finałowej XX Mistrzostw Polski
: Michał Alabrudziński - Mariusz Skrobosz
13 runda fazy finałowej XX Mistrzostw Polski
: Mariusz Wrześniewski - Mirosław Uglik
12 runda fazy finałowej XX Mistrzostw Polski
: Tomasz Zwoliński - Michał Alabrudziński
11 runda fazy finałowej XX Mistrzostw Polski
: Kazimierz Merklejn - Dariusz Kosz
10 runda fazy finałowej XX Mistrzostw Polski
: Kazimierz Merklejn - Tomasz Suchanek
9 runda fazy finałowej XX Mistrzostw Polski
: Dariusz Kosz - Mariusz Skrobosz
8 runda fazy finałowej XX Mistrzostw Polski
: Michał Alabrudziński - Jan Mrozowski
7 runda fazy finałowej XX Mistrzostw Polski
: Jan Mrozowski - Miłosz Wrzałek
6 runda fazy finałowej XX Mistrzostw Polski
: Stanisław Rydzik - Maciej Czupryniak
5 runda fazy finałowej XX Mistrzostw Polski
: Mariusz Wrześniewski - Kazimierz Merklejn
4 runda fazy finałowej XX Mistrzostw Polski
: Michał Alabrudziński - Mirosław Uglik
3 runda fazy finałowej XX Mistrzostw Polski
: Tomasz Suchanek - Dariusz Kosz
2 runda fazy finałowej XX Mistrzostw Polski
: Dariusz Kosz - Mirosław Uglik
2011
4 partia finałowa XIX MP
: Mirosław Uglik - Stanisław Rydzik
3 partia finałowa XIX MP
: Stanisław Rydzik - Mirosław Uglik
2 partia finałowa XIX MP
: Mirosław Uglik - Stanisław Rydzik
1 partia finałowa XIX MP
: Stanisław Rydzik - Mirosław Uglik
11 runda fazy finałowej XIX MP
: Grzegorz Kurowski - Marek Herzig
10 runda fazy finałowej XIX MP
: Mirosław Uglik - Michał Alabrudziński
9 runda fazy finałowej XIX MP
: Kamil Górka - Dawid Adamczyk
8 runda fazy finałowej XIX MP
: Mirosław Uglik - Stanisław Rydzik
7 runda fazy finałowej XIX MP
: Dawid Adamczyk - Radosław Jachna
6 runda fazy finałowej XIX MP
: Kamil Górka - Miłosz Wrzałek
5 runda fazy finałowej XIX MP
: Mirosław Uglik - Rafał Lenartowski
4 runda fazy finałowej XIX MP
: Grzegorz Kurowski - Tomasz Zwoliński
3 runda fazy finałowej XIX MP
: Rafał Lenartowski - Szymon Płachta
2 runda fazy finałowej XIX MP
: Marek Herzig - Michał Alabrudziński
1 runda fazy finałowej XIX MP
: Stanisław Rydzik - Kamil Górka
2010
5 partia finałowa XVIII Mistrzostw Polski
: Bartosz Morawski - Kazimierz Merklejn
4 partia finałowa XVIII Mistrzostw Polski
: Kazimierz Merklejn - Bartosz Morawski
3 partia finałowa XVIII Mistrzostw Polski
: Bartosz Morawski - Kazimierz Merklejn
2 partia finałowa XVIII Mistrzostw Polski
: Kazimierz Merklejn - Bartosz Morawski
1 partia finałowa XVIII Mistrzostw Polski
: Bartosz Morawski - Kazimierz Merklejn
2009
15 runda fazy finałowej XVII Mistrzostw Polski
: Kamil Górka - Łukasz Bobowski
15 runda fazy finałowej XVII Mistrzostw Polski
: Dariusz Kosz - Mateusz Żbikowski
15 runda fazy finałowej XVII Mistrzostw Polski
: Michał Makowski - Marcin Mroziuk
14 runda fazy finałowej XVII Mistrzostw Polski
: Kamil Górka - Janusz Kaczor
13 runda fazy finałowej XVII Mistrzostw Polski
: Rafał Lenartowski - Rafał Dąbrowski
12 runda fazy finałowej XVII Mistrzostw Polski
: Michał Makowski - Dariusz Kosz
11 runda fazy finałowej XVII Mistrzostw Polski
: Mateusz Żbikowski - Michał Makowski
10 runda fazy finałowej XVII Mistrzostw Polski
: Łukasz Tuszyński - Dariusz Kosz
9 runda fazy finałowej XVII Mistrzostw Polski
: Dariusz Kosz - Bartosz Morawski
8 runda fazy finałowej XVII Mistrzostw Polski
: Marek Reda - Kamil Górka
7 runda fazy finałowej XVII Mistrzostw Polski
: Rafał Lenartowski - Michał Makowski
6 runda fazy finałowej XVII Mistrzostw Polski
: Dariusz Kosz - Kamil Górka
5 runda fazy finałowej XVII Mistrzostw Polski
: Dariusz Puton - Michał Makowski
4 runda fazy finałowej XVII Mistrzostw Polski
: Mateusz Żbikowski - Rafał Lenartowski
3 runda fazy finałowej XVII Mistrzostw Polski
: Rafał Lenartowski - Dariusz Kosz
2 runda fazy finałowej XVII Mistrzostw Polski
: Michał Makowski - Kamil Górka
1 runda fazy finałowej XVII Mistrzostw Polski
: Marcin Mroziuk - Kamil Górka
2008
5 partia finałowa XVI Mistrzostw Polski
: Dariusz Dzierża - Paweł Jackowski
4 partia finałowa XVI Mistrzostw Polski
: Paweł Jackowski - Dariusz Dzierża
3 partia finałowa XVI Mistrzostw Polski
: Dariusz Dzierża - Paweł Jackowski
2 partia finałowa XVI Mistrzostw Polski
: Paweł Jackowski - Dariusz Dzierża
1 partia finałowa XVI Mistrzostw Polski
: Dariusz Dzierża - Paweł Jackowski
2 partia meczu o 3 miejsce XVI Mistrzostw Polski
: Dariusz Puton - Karol Wyrębkiewicz
1 partia meczu o 3 miejsce XVI Mistrzostw Polski
: Karol Wyrębkiewicz - Dariusz Puton
2007
5 partia finałowa XV Mistrzostw Polski
: Kazimierz Merklejn - Stanisław Rydzik
4 partia finałowa XV Mistrzostw Polski
: Stanisław Rydzik - Kazimierz Merklejn
3 partia finałowa XV Mistrzostw Polski
: Kazimierz Merklejn - Stanisław Rydzik
2 partia finałowa XV Mistrzostw Polski
: Stanisław Rydzik - Kazimierz Merklejn
1 partia finałowa XV Mistrzostw Polski
: Kazimierz Merklejn - Stanisław Rydzik
2006
5 partia finałowa XIV MP
: Krzysztof Mówka - Mariusz Skrobosz
4 partia finałowa XIV MP
: Mariusz Skrobosz - Krzysztof Mówka
3 partia finałowa XIV MP
: Krzysztof Mówka - Mariusz Skrobosz
2 partia finałowa XIV MP
: Mariusz Skrobosz - Krzysztof Mówka
1 partia finałowa XIV MP
: Krzysztof Mówka - Mariusz Skrobosz
2005
4 partia finałowa XIII MP
: Mariusz Skrobosz - Marek Syczuk
3 partia finałowa XIII MP
: Marek Syczuk - Mariusz Skrobosz
2 partia finałowa XIII MP
: Mariusz Skrobosz - Marek Syczuk
1 partia finałowa XIII MP
: Marek Syczuk - Mariusz Skrobosz
2004
2 partia meczu o 3. miejsce XII MP
: Dawid Pikul - Mateusz Żbikowski
1 partia meczu o 3. miejsce XII MP
: Mateusz Żbikowski - Dawid Pikul
5 partia finałowa XII MP
: Mariusz Wrześniewski - Krzysztof Mówka
4 partia finałowa XII MP
: Krzysztof Mówka - Mariusz Wrześniewski
3 partia finałowa XII MP
: Mariusz Wrześniewski - Krzysztof Mówka
2 partia finałowa XII MP
: Krzysztof Mówka - Mariusz Wrześniewski
1 partia finałowa XII MP
: Mariusz Wrześniewski - Krzysztof Mówka
2003
2 partia meczu o 3 miejsce. XI MP
: Karol Wyrębkiewicz - Mariusz Skrobosz
1 partia meczu o 3 miejsce. XI MP
: Mariusz Skrobosz - Karol Wyrębkiewicz
5 partia finałowa XI MP
: Kamil Górka - Kazimierz Merklejn
4 partia finałowa XI MP
: Kamil Górka - Kazimierz Merklejn
3 partia finałowa XI MP
: Kazimierz Merklejn - Kamil Górka
2 partia finałowa XI MP
: Kamil Górka - Kazimierz Merklejn
1 partia finałowa XI MP
: Kamil Górka - Kazimierz Merklejn
2002
5 partia finałowa X MP
: Kamil Górka - Szymon Fidziński
4 partia finałowa X MP
: Szymon Fidziński - Kamil Górka
3 partia finałowa X MP
: Szymon Fidziński - Kamil Górka
2 partia finałowa X MP
: Szymon Fidziński - Kamil Górka
1 partia finałowa X MP
: Szymon Fidziński - Kamil Górka
2001
4 partia finałowa IX MP
: Tomasz Zwoliński - Marcin Mroziuk
2 partia finałowa IX MP
: Tomasz Zwoliński - Marcin Mroziuk
5 partia finałowa IX MP
: Marcin Mroziuk - Tomasz Zwoliński
3 partia finałowa IX MP
: Marcin Mroziuk - Tomasz Zwoliński
1 partia finałowa IX MP
: Marcin Mroziuk - Tomasz Zwoliński
2000
5 partia finałowa VIII Pucharu Polski
: Mariusz Skrobosz - Jacek Pietruszka
4 partia finałowa VIII Pucharu Polski
: Jacek Pietruszka - Mariusz Skrobosz
3 partia finałowa VIII Pucharu Polski
: Mariusz Skrobosz - Jacek Pietruszka
2 partia finałowa VIII Pucharu Polski
: Jacek Pietruszka - Mariusz Skrobosz
1 partia finałowa VIII Pucharu Polski
: Mariusz Skrobosz - Jacek Pietruszka
1999
5 partia finałowa VII Mistrzostw Polski
: Marcin Mroziuk - Tomasz Zwoliński
4 partia finałowa VII Mistrzostw Polski
: Tomasz Zwoliński - Marcin Mroziuk
3 partia finałowa VII Mistrzostw Polski
: Marcin Mroziuk - Tomasz Zwoliński
2 partia finałowa VII Mistrzostw Polski
: Marcin Mroziuk - Tomasz Zwoliński
1 partia finałowa VII Mistrzostw Polski
: Tomasz Zwoliński - Marcin Mroziuk
1998
5 partia finałowa VI Mistrzostw Polski
: Jarosław Borowski - Paweł Stanosz
4 partia finałowa VI Mistrzostw Polski
: Jarosław Borowski - Paweł Stanosz
3 partia finałowa VI Mistrzostw Polski
: Paweł Stanosz - Jarosław Borowski
2 partia finałowa VI Mistrzostw Polski
: Paweł Stanosz - Jarosław Borowski
1 partia finałowa VI Mistrzostw Polski
: Jarosław Borowski - Paweł Stanosz
1997
5 partia finałowa V Mistrzostw Polski
: Dariusz Banaszek - Tomasz Zwoliński
4 partia finałowa V Mistrzostw Polski
: Tomasz Zwoliński - Dariusz Banaszek
3 partia finałowa V Mistrzostw Polski
: Tomasz Zwoliński - Dariusz Banaszek
2 partia finałowa V Mistrzostw Polski
: Tomasz Zwoliński - Dariusz Banaszek
1 partia finałowa V Mistrzostw Polski
: Dariusz Banaszek - Tomasz Zwoliński
1996
Partia finałowa IV Mistrzostw Polski
: Dariusz Puton - Tomasz Zwoliński
1995
Partia finałowa III Mistrzostw Polski
: Paweł Stefaniak - Marcin Skrzyniarz
1994
Partia finałowa II Mistrzostw Polski
: Paweł Stanosz - Tomasz Zwoliński
1993
Partia finałowa I Mistrzostw Polski
: Michał Derlacki - Tomasz Zwoliński
2023
Finał Pucharu Polski 2023 - Legnica gra 2
: Mikołaj Cieplik - Grzegorz Kurowski
Finał Pucharu Polski 2023 - Legnica gra 1
: Grzegorz Kurowski - Mikołaj Cieplik
XXVII Puchar Polski i XIII Mistrzostwa Ziemi Legnickiej
: Mikołaj Cieplik - Dominik Urbacki
XXVII Puchar Polski i XIII Mistrzostwa Ziemi Legnickiej
: Dominik Urbacki - Mikołaj Cieplik
XXVII Puchar Polski i XIII Mistrzostwa Ziemi Legnickiej
: Karol Wyrębkiewicz - Grzegorz Kurowski
XXVII Puchar Polski i XIII Mistrzostwa Ziemi Legnickiej
: Bartosz Morawski - Łukasz Tuszyński
2022
XXVI Puchar Polski - finał (3 gra)
: Jakub Zaryński - Marek Dudkiewicz
XXVI Puchar Polski - finał (2 gra)
: Marek Dudkiewicz - Jakub Zaryński
XXVI Puchar Polski - finał (1 gra)
: Jakub Zaryński - Marek Dudkiewicz
XXVI Puchar Polski - 1/2 finału
: Marek Dudkiewicz - Mikołaj Cieplik
XXVI Puchar Polski - 1/4 finału
: Jakub Szymczak - Tomasz Lempart
XXVI Puchar Polski - 1/8 finału
: Magdalena Parowicz - Jakub Hassa
2019
XXV Puchar Polski - Legnica 2019
: Krzysztof Obremski - Dawid Pikul
XXV Puchar Polski - Legnica 2019
: Dawid Pikul - Krzysztof Obremski
XXV Puchar Polski - Legnica 2019
: Łukasz Bobowski - Dawid Pikul
XXV Puchar Polski - Legnica 2019
: Krzysztof Obremski - Kazimierz Merklejn
XXV Puchar Polski - Legnica 2019
: Miłosz Wrzałek - Mikołaj Cieplik
2018
XXIV Puchar Polski w scrabble - finał (3)
: Bartosz Morawski - Michał Alabrudziński
XXIV Puchar Polski w scrabble - finał (2)
: Michał Alabrudziński - Bartosz Morawski
XXIV Puchar Polski w scrabble - finał (1)
: Bartosz Morawski - Michał Alabrudziński
XXIV Puchar Polski w scrabble - 1/2
: Kazimierz Merklejn - Bartosz Morawski
XXIV Puchar Polski w scrabble - 1/4
: Małgorzata Deszczyńska - Sławomir Piotrowski
XXIV Puchar Polski w scrabble - 1/8
: Bartosz Morawski - Dariusz Kosz
2017
XXIII Puchar Polski w scrabble finał - I partia
: Michał Alabrudziński - Dawid Pikul
XXIII Puchar Polski w scrabble finał - II partia
: Dawid Pikul - Michał Alabrudziński
XXIII Puchar Polski w scrabble finał - III partia
: Michał Alabrudziński - Dawid Pikul
XXIII Puchar Polski w scrabble 1/2 finału
: Kacper Zegadło - Dawid Pikul
XXIII Puchar Polski w scrabble 1/4 finału
: Ireneusz Moralewicz - Łukasz Tuszyński
XXIII Puchar Polski w scrabble 1/8 finału
: Jakub Szymczak - Jan Mrozowski
2016
2. partia finału Pucharu Polski 2016
: Paweł Jackowski - Kacper Zegadło
1. partia finału Pucharu Polski 2016
: Kacper Zegadło - Paweł Jackowski
Puchar Polski 2016 - 1/2 finału
: Paweł Jackowski - Miłosz Wrzałek
Puchar Polski 2016 - 1/4 finału
: Kacper Zegadło - Daniel Mundyk
Puchar Polski 2016 - 1/8 finału
: Miłosz Wrzałek - Krzysztof Obremski
2015
Finał XXI Pucharu Polski 2. gra
: Dariusz Kosz - Bartosz Morawski
Finał XXI Pucharu Polski 1. gra
: Bartosz Morawski - Dariusz Kosz
XXI Puchar Polski - półfinał
: Dariusz Kosz - Natalia Woźniak
XXI Puchar Polski
: Natalia Woźniak - Mariusz Wrześniewski
XXI Puchar Polski
: Dariusz Kosz - Krzysztof Obremski
XXI Puchar Polski
: Bogusław Szyszka - Adam Szukalski
XXI Puchar Polski
: Kazimierz Merklejn - Irena Sołdan
XXI Puchar Polski
: Dawid Pikul - Agnieszka Goniowska
2013
XIX Puchar Polski - druga partia finałowa
: Łukasz Bobowski - Krzysztof Obremski
XIX Puchar Polski - pierwsza partia finałowa
: Krzysztof Obremski - Łukasz Bobowski
2012
Finał Pucharu Polski 2. partia
: Dariusz Kosz - Michał Alabrudziński
Finał Pucharu Polski 1. partia
: Michał Alabrudziński - Dariusz Kosz
2011
2 partia finałowa XVII Pucharu Polski
: Kamil Górka - Kazimierz Merklejn
1 partia finałowa XVII Pucharu Polski
: Kazimierz Merklejn - Kamil Górka
2010
2 partia finałowa XVI Pucharu Polski
: Krzysztof Obremski - Kamil Górka
1 partia finałowa XVI Pucharu Polski
: Kamil Górka - Krzysztof Obremski
2006
Partia finałowa XII Pucharu Polski
: Wojciech Usakiewicz - Szymon Fidziński
2005
Partia finałowa XI Pucharu Polski
: Justyna Górka - Tomasz Zwoliński
2004
Partia finałowa X Pucharu Polski
: Bogusław Puchalski - Szymon Fidziński
2003
Partia finałowa IX Pucharu Polski
: Grzegorz Święcki - Marek Charytoniuk
2002
Partia finałowa VIII Pucharu Polski
: Szymon Fidziński - Mariusz Skrobosz
2001
Partia finałowa VII Pucharu Polski
: Tomasz Zwoliński - Dariusz Banaszek
2000
Partia finałowa VI Pucharu Polski
: Anna Kowalska - Ryszard Dębski
1999
Partia finałowa V Pucharu Polski
: Dariusz Banaszek - Paweł Stefaniak
Inne ciekawe partie
Suma wyników - 965 punktów: E.Stefaniak - J.Hoffmann 529:436
Suma wyników - 966 punktów: M.Kania - Z.Szota 545:421
Suma wyników - 977 punktów: G.Święcki - Z.Szota 570:407
Suma wyników - 982 punkty: M.Kania - M.Kamiński 514:468
Suma wyników - 1031 pkt: M. Żbikowski - K. Górka 577:454
Suma wyników - 1050 pkt: J.Puchalski - T.Zwoliński 590:460
Cztery skrable na otwarciu: D.Banaszek - W.Czerwoniec 479:300
Sześć skrabli jednego gracza: M.Skrobosz - M.Żbikowski 629:218
Sześć skrabli jednego gracza: M.Skrobosz - B.Madej 590:248
Sześć skrabli jednego gracza: T.Zwoliński - A.Gostomski 645:278
Najwyżej punktowany ruch - 249 pkt: J.Puchalski - T.Zwoliński 590:460
Najwyżej punktowany ruch - 257 pkt: A.Szmidtke - M.Wołowiec 648:347
Najwyżej punktowany ruch - 257 pkt: J.Borowski - M.Łasiewicki 691:207
Najwyższy remis: D.Białobrzewski - T.Wiśniewski 474:474
Najwyższy wynik pokonanego - 515 pkt: K.Mówka - M.Skrobosz 515:518
Analiza końcówki partii: M.Sylwestrzuk - M.Żbikowski 501:502
Pięć skrabli na otwarciu: B.Książek - M.Żbikowski 292:620
III Mistrzostwa Sochaczewa - 13 runda
: Bartosz Bartczak - Marcin Rogala
VIII Otwarte Mistrzostwa Konojad w Scrabble (finał)
: Grzegorz Łukasik - Paweł Pogorzelski
VIII Otwarte Mistrzostwa Konojad w Scrabble
: Dawid Pikul - Grzegorz Łukasik
VIII Otwarte Mistrzostwa Konojad w Scrabble
: Grzegorz Łukasik - Natalia Woźniak
VIII Otwarte Mistrzostwa Konojad w Scrabble
: Irena Sołdan - Grzegorz Łukasik
VIII Otwarte Mistrzostwa Konojad w Scrabble
: Grzegorz Łukasik - Paweł Pogorzelski
VIII Otwarte Mistrzostwa Konojad w Scrabble
: Irena Sołdan - Paweł Pogorzelski
VIII Otwarte Mistrzostwa Konojad w Scrabble
: Paweł Pogorzelski - Krzysztof Sporczyk
VIII Otwarte Mistrzostwa Konojad w Scrabble
: Krzysztof Sporczyk - Marta Bajorek
VIII Otwarte Mistrzostwa Konojad w Scrabble
: Krzysztof Sporczyk - Irena Sołdan
VIII Otwarte Mistrzostwa Konojad w Scrabble
: Mariusz Orzeł - Irena Sołdan
VIII Otwarte Mistrzostwa Konojad w Scrabble
: Dawid Pikul - Stanisław Olsztyn
I Plenerowy Turniej Scrabble o Puchar Dyrektora Parku Kultury w Powsinie (12)
: Grzegorz Pukniel - Łukasz Tuszyński
I Plenerowy Turniej Scrabble o Puchar Dyrektora Parku Kultury w Powsinie (11)
: Grzegorz Pukniel - Stanisław Rydzik
I Plenerowy Turniej Scrabble o Puchar Dyrektora Parku Kultury w Powsinie (10)
: Mirosław Uglik - Stanisław Rydzik
I Plenerowy Turniej Scrabble o Puchar Dyrektora Parku Kultury w Powsinie (9)
: Szymon Płachta - Stanisław Rydzik
II Mistrzostwa Polski w Scrabble Belgijkę - VI runda
: -
II Mistrzostwa Polski w Scrabble Belgijkę - V runda
: -
II Mistrzostwa Polski w Scrabble Belgijkę - IV runda
: -
II Mistrzostwa Polski w Scrabble Belgijkę - III runda
: -
II Mistrzostwa Polski w Scrabble Belgijkę - II runda
: -
II Mistrzostwa Polski w Scrabble Belgijkę - I runda
: ruchy - max
III runda MP w belgijkę
: -
II runda MP w belgijkę
: -
I runda MP w belgijkę
: -
Półfinał Mistrzostw Pruszkowa
: Miłosz Wrzałek - Dorota Rudzińska
Finał Mistrzostw Pruszkowa
: Waldemar Czerwoniec - Miłosz Wrzałek
Finał XX Pucharu Polski 3. gra
: Michał Alabrudziński - Bartosz Morawski
Finał XX Pucharu Polski 2. gra
: Bartosz Morawski - Michał Alabrudziński
Finał XX Pucharu Polski 1. gra
: Michał Alabrudziński - Bartosz Morawski
721 punktów
: Piotr Broda - Michał Alabrudziński
sześć scrabbli na otwarciu, siedem scrabbli w partii
: Irena Sołdan - Agnieszka Goniowska
Suma 1009
: Zbigniew Wietecki - Krzysztof Mówka
Rekordowy wynik sumaryczny
: Tomasz Zwoliński - Magdalena Kupczyńska
Najwyżej punktowany ruch - SPÓŹNIŁY za 347 pkt.
: Krzysztof Sporczyk - Sebastian Orzelski
645 punktów w 11 ruchach
: Stanisław Rydzik - Mariusz Skrobosz
Osób on-line: 25
Kalendarz
Aktualny ranking
Słownik online
Statystyki
Forum PFS
Kontakt
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons |
© Prawa autorskie