Konojady20
maja
Konojady 20-21 maja VI Otwarte Mistrzostwa Konojad „Oby rżało”
Kutno26
maja
Kutno 26 maja XV Ogólnopolskie Mistrzostwa Szkół w Scrabble Kutno 2017
Pruszków27
maja
Pruszków 27-28 maja V Mistrzostwa Pruszkowa
6 godzin gry, 270 partii, 126 113 małych punktów z gry —
i znamy Mistrzów Polski Szkół!26 maja 2017 — XV Ogólnopolskie Mistrzostwa Szkół w Scrabble Kutno 2017
InformacjeRelacjaWynikiRundyPrzebieg
galeria

XV Ogólnopolskie Mistrzostwa Szkół w Scrabble Kutno 2017Kutno, 26 maja 2017
turniej nierankingowy

Konkurs Relacja z turnieju


6 godzin gry, 270 partii, 126 113 małych punktów z gry — <br>i znamy Mistrzów Polski Szkół!Śmigamy właśnie autostradą, ekipy z Dąbrowy Górniczej, Jaworzna i Zabrza, zostawiając za sobą Kutno, a w nim przesympatyczne grono organizatorek i organizatorów, wolontariuszek i wolontariuszy oraz wiele innych osób wspierających grę w  scrabble. Wielkie podziękowania, na ręce Renaty Chodorowskiej i Małgorzaty Sieradzon, dla całej społeczności Gimnazjum nr 2, ukłony dla ekipy z programu „Scrabble w szkole”, uśmiechy dla władz samorządowych. Było, jak zwykle, wszystko przygotowane profesjonalnie i zarazem z wielkim sercem.

112 grających graczek i graczy na XV Ogólnopolskich Mistrzostwach Szkół być może uczyni z tych zawodów największy turniej w obecnym roku kalendarzowym. Szczególnie licznie reprezentowane były szkoły podstawowe (29 drużyn), co budzi refleksję, że w najbliższych latach sporo młodych ludzi może pojawić się na seniorskich turniejach PFS.

W zasadzie w Kutnie odbywały się trzy mistrzostwa, w kategoriach ponadgimnazjalnej, gimnazjalnej i podstawowej. W tej pierwszej absolutnym dominatorem była ekipa Rafał Błaszkiewicz i Juliusz Czupryniak. Obrońcy tytułu sprzed roku, reprezentacja XIV Liceum Ogólnokształcącego z Warszawy, zmiatali kolejne zespoły, kończąc rywalizację z kompletem 10 zwycięstw oraz różnicą 4 dużych punktów nad kolejnymi drużynami (ho, ho – i prawie tysiąca /sic!/ małych). Na podium sąsiadowali z Izabelą Ożdżeńską i Konradem Pajączkiem z tej samej szkoły . Wiwat więc popularny warszawski „Staszic”. Na trzecie miejsce zasłużyli swą grą Szymon Stępień i Michał Głąb z IV Liceum Ogólnokształcącego z Zabrza.

Komplet zwycięstw zanotowali także triumfatorzy rywalizacji gimnazjalnej, a zostali nimi gospodarze, Gimnazjum nr 2 z Kutna (gratulacje dla Jakuba Rojewskiego i Marcina Strzelca). Ponownie Kutno (choć tym razem Gimnazjum nr 3) zajęło drugie miejsce: Michał Sęczkowski i Kacper Stępień. W naszym busie (rzut oka za okno, 327 kilometr A1) podróżują zaś jaworznianie, Marcin Szczyrzyca i Jakub Więcek, którzy mogą w poniedziałek pochwalić się zajęciem trzeciego miejsca w swoim Gimnazjum nr 4.

Zróżnicowana i zaskakująca do ostatniej chwili była walka wśród najmłodszych grających. Przed ostatnią rundą przewagę dużego punktu nad resztą stawki miała SP 6 z Kutna. Ale nie pozwoliło to stanąć Kacprowi Dałkowi i Oldze Baranowskiej pośród trójki zwycięzców. Wyprzedzili ich kolejno uczniowie i uczennice ze szkół podstawowych: nr 4 w Grodzisku Mazowieckim (brawo Marta Zwolińska i  Zuzanna Rytel-Kuc), nr 98 z Warszawy (Zuzanna Szarszeniewska i – skądś znam takie nazwisko – Natalia Mówka) oraz nr 4 z Radomska (Igor Mossur, Aleksander Bartoszak).

Bardzo dziękuję Dariuszowi Maciejukowi oraz Krzysztofowi Mówce, którzy wsparli mnie, wchodząc w rolę sędziów pomocniczych. Dzięki temu mogłem znaleźć czas, by spokojnie tłumaczyć niektórym przedstawicielom ery smartfonów, że są takie zegary, które nie dlatego nie chodzą, że nie mają baterii, tylko trzeba je nakręcić, a tego małego pokrętła używamy, gdy chcemy przestawić wskazówki. Że protokoły to warto przynieść sędziemu, zaś cztery pasy lub straty kończą grę, gdy padną kolejno, a nie podczas całej gry. I – proszę – nie myślcie, że piszę z jakąkolwiek złośliwością te słowa – co to myśmy nie wyczyniali, mając niecałe dziesięć lat… Bardzo lubię tę atmosferę odbywanych w Kutnie zawodów…

Kończy się autostrada, zaczyna „gierkówka”. Kończę więc relację i spokojnie przyglądam się zaczynającemu się na drodze korkowi.
relacja: Maciej Śliwa
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
XIV Ogólnopolskie Mistrzostwa Szkół w Scrabble
XIII Ogólnopolskie Mistrzostwa Szkół w Scrabble
XII Ogólnopolskie Mistrzostwa Szkół w Scrabble Kutno '2014


Rodzaj turniejuzamknięty (młodzież ze szkół i placówek zarejestrowanych w programie Scrabble w szkole)
Miejsce rozgrywekGimnazjum nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Kutnie
Obrońca tytułuPubliczna Szkoła Podstawowa nr 28 im. A. Mickiewicza w Radomiu
Publiczne Gimnazjum nr 4 w Radomsku
XIV Liceum Ogólnokształcące im. S. Staszica w Warszawie
SędziaMaciej Śliwa
Strona www turniejuwww.scrabblewszkole.pl
www.gim2kutno.szkolnastrona.pl;
HarmonogramSzczegóły na gim2kutno.szkoly.lodz.pl/scrabble/
WpisoweBrak wpisowego
DojazdInformacja na gim2kutno.szkoly.lodz.pl/scrabble/
WyżywienieNa miejscu — śniadanie, obiad, napoje, herbata, kawa
NoclegiInformacja na gim2kutno.szkoly.lodz.pl/scrabble/
NagrodyStatuetki za I, II III miejsce, dyplomy, upominki
Dodatkowe atrakcjePlanowane zajęcia integracyjne dla opiekunów
Organizatorzywww.scrabblewszkole.pl; www.gim2kutno.szkolnastrona.pl
e-mail do organizatora: literkagim2@interia.pl
Renata Chodorowska: renchod@interia.pl; 660 373 612
Małgorzata Sieradzon: malsier@interia.pl; 501 753 957


Wyniki turnieju XV Ogólnopolskie Mistrzostwa Szkół w Scrabble 


SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE


MIEJSCE                                             DP    MP   
---------------------------------------------------------------
  1.(1) XIV Liceum Okólnokształcące  Warszawa       10.0  4667
  Rafał Błaszkiewicz, Julisz Czupryniak

  2.(2) XIV Liceum Okólnokształcące  Warszawa        6.0  3675
  Izabela Ożdżeńska, Konrad Pajączek

  3.IV Liceum Ogólnokształcące       Zabrze          6.0  3620
  Szymon Stępień, Michał Głąb

  4.(1) Liceum Ogólnokształcące      Radomsko        6.0  3597
  5.(1) Zespół Szkół nr 3            Kutno           6.0  3427
  6.II Liceum Ogólnokształcące       Kutno           6.0  2872
  7.(2) Zespół szkół Ponadgim. nr 10 Łódź            5.0  2350
  8.(2) II Liceum Ogólnokształcące   Radomsko        4.0  2764
  9.I Liceum Ogólnokształcące        Radomsko        4.0  2508
 10.(1) Zespół szkół Ponadgim. nr 10 Łódź            3.0  2151
 11.(2) Zespół Szkół nr 3            Kutno           2.0  2258
 12.LO w Zespół Szkół nr 1           Krośniewice     2.0  1991




GIMNAZJA


MIEJSCE                                             DP    MP   
---------------------------------------------------------------
  1.(1) Gimmazjum nr 2              Kutno          10.0  3266
  Jakub Rojewski, Marcin Strzelec

  2.(2) Gimmazjum nr 3              Kutno           7.0  2654
  Michał Sęczkowski, Kacper Stępień

  3.    Gimmazjum nr 4              Jaworzno        6.0  2958
  Marcin Szczyrzyca, Jakub Więcek

  4.(1) Gimmazjum nr 112            Warszawa        6.0  2937
  5.    Gimmazjum nr 6              Radomsko        6.0  2535
  6.    Gimmazjum nr 3              Radomsko        5.5  2771
  7.    Gimmazjum nr 5              Radomsko        5.0  3147
  8.(2) Gimmazjum nr 112            Warszawa        5.0  2653
  9.    Gimmazjum nr 4              Zabrze          5.0  2617
 10.(2) Gimmazjum                   Sieciechów      5.0  2567
 11.    Gimmazjum nr 2              Radomsko        5.0  2417
 12.(1) Gimmazjum                   Krośniewice     4.5  2245
 13.(2) Gimmazjum nr 2              Kutno           4.0  2700
 14.(1) Gimmazjum nr 3              Kutno           4.0  2490
 15.(1) Gimmazjum nr                Sieciechów      4.0  2269
 16.(1) Gimmazjum nr 99             Warszawa        3.0  1975
 17.(2) Gimmazjum nr 99             Warszawa        1.0  2084




SZKOŁY PODSTAWOWE


MIEJSCE                                             DP    MP   
---------------------------------------------------------------
  1.(2) Szkoła Podstawowa nr 2     Grodzisk Maz.   9.0  2906
  Marta Zwolińska, Zuzanna Rytel-kuc

  2.Szkoła Podstawowa nr 98        Warszawa        7.0  3162
  Zuzanna Szarszeniewska, Natalia Mówka

  3.Szkoła Podstawowa nr 4         Radomsko        7.0  2395
  Igor Mossur, Aleksander Bartoszak

  4.Szkoła Podstawowa nr 6         Kutno           7.0  2050
  5.Szkoła Podstawowa nr 3         Warszawa        7.0  2041
  6.(1) Szkoła Podstawowa          Czułów          7.0  1988
  7.Szkoła Podstawowa nr 11        Dąbrowa Górn.   6.0  2842
  8.Szkoła Podstawowa nr 28        Radom           6.0  2367
  9.Szkoła Podstawowa nr 7         Jaworzno        6.0  2123
 10.(2) Szkoła Podstawowa          Czułów          5.0  1962
 11.(2) Szkoła Podstawowa nr 246   Warszawa        5.0  1916
 12.(1) Szkoła Podstawowa nr 2     Grodzisk Maz.   5.0  1893
 13.Szkoła Podstawowa              Kietlin         5.0  1720
 14.Szkoła Podstawowa nr 5         Ostrów Wlkp.    5.0  1701
 15.(1) Szkoła Podstawowa nr 2     Ciechanów       5.0  1683
 16.(2) Szkoła Podstawowa nr 4     Kutno           5.0  1587
 17.(1) Szkoła Podstawowa          Prusinowice     4.5  1570
 18.(1) Szkoła Podstawowa nr 8     Toruń           4.0  1947
 19.(1) Szkoła Podstawowa nr 4     Kutno           4.0  1897
 20.(1) Szkoła Podstawowa nr 246   Warszawa        4.0  1862
 21.(2) Szkoła Podstawowa          Otrębusy        4.0  1335
 22.(1) Szkoła Podstawowa          Otrębusy        3.5   714
 23.(1) Szkoła Podstawowa nr 6     Otwock          3.0  2004
 24.(2) Szkoła Podstawowa          Prusinowice     3.0  1786
 25.(2) Szkoła Podstawowa nr 2     Ciechanów       3.0  1621
 26.(2) Szkoła Podstawowa nr 8     Toruń           3.0  1511
 27.(2) Szkoła Podstawowa nr 6     Otwock          2.0  1365
SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE

Wyniki rundy 1 turnieju XV Ogólnopolskie Mistrzostwa Szkół w Scrabble

STÓŁ                                                   WYNIK   
---------------------------------------------------------------
 1.Radomsko: (1) II LO Rad - Warszawa: (1) XIV LO Wa 0.0 2.0
 A.Szymon Rudawski         - Rafał Błaszkiewicz      279 528
 B.Dominik Iskrzyński      - Juliusz Czupryniak      376 496

 2.Kutno: II LO Kutno      - Łódź: (1) ZSP 10 Łódź   2.0 0.0
 A.Kamil Olejniczak        - Robert Knera            340 180
 B.Zuzanna Staniszewska    - Filip Erchard           273 188

 3.Radomsko: I LO Radomsko - Warszawa: (2) XIV LO W- 1.0 1.0
 A.Martyna Borowiec        - Izabela Ożdżeńska       352 328
 B.Adrianna Franczyk       - Konrad Pajączek         171 534

 4.Zabrze: IV LO Zabrze    - Krośniewice: LO w ZS 1  2.0 0.0
 A.Szymon Stępień          - Martyna Jędrzejczak     502 179
 B.Michał Głąb             - Kacper Banasiak         433 162

 5.Kutno: (1) ZS nr 3 Kutn - Radomsko: (2) II LO Rad 2.0 0.0
 A.Mateusz Joźwiak         - Karolina Sobańska       296 277
 B.Krzysztof Tomczak       - Ewelina Łoś             343 230

 6.Kutno: (2) ZS nr 3 Kutn - Łódź: (2) ZSP 10 Łódź   0.0 2.0
 A.Sebastian Iwaniak       - Jonasz Kądziela         214 273
 B.Mateusz Skowron         - Wojciech Buczak         191 259

Wyniki rundy 2 turnieju XV Ogólnopolskie Mistrzostwa Szkół w Scrabble

STÓŁ                                                   WYNIK   
---------------------------------------------------------------
 1.Warszawa: (1) XIV LO Wa - Zabrze: IV LO Zabrze    2.0 0.0
 A.Rafał Błaszkiewicz      - Szymon Stępień          373 301
 B.Juliusz Czupryniak      - Michał Głąb             523 288

 2.Kutno: (1) ZS nr 3 Kutn - Kutno: II LO Kutno      1.0 1.0
 A.Mateusz Joźwiak         - Kamil Olejniczak        290 342
 B.Krzysztof Tomczak       - Zuzanna Staniszewska    407 179

 3.Łódź: (2) ZSP 10 Łódź   - Warszawa: (2) XIV LO W- 1.0 1.0
 A.Jonasz Kądziela         - Izabela Ożdżeńska       304 284
 B.Wojciech Buczak         - Konrad Pajączek         163 447

 4.Radomsko: I LO Radomsko - Radomsko: (1) II LO Rad 0.0 2.0
 A.Martyna Borowiec        - Szymon Rudawski         253 356
 B.Adrianna Franczyk       - Dominik Iskrzyński      167 428

 5.Radomsko: (2) II LO Rad - Kutno: (2) ZS nr 3 Kutn 2.0 0.0
 A.Karolina Sobańska       - Sebastian Iwaniak       258 204
 B.Ewelina Łoś             - Mateusz Skowron         432 309

 6.Łódź: (1) ZSP 10 Łódź   - Krośniewice: LO w ZS 1  1.0 1.0
 A.Robert Knera            - Martyna Jędrzejczak     223 251
 B.Filip Erchard           - Kacper Banasiak         220 129

Wyniki rundy 3 turnieju XV Ogólnopolskie Mistrzostwa Szkół w Scrabble

STÓŁ                                                   WYNIK   
---------------------------------------------------------------
 1.Warszawa: (1) XIV LO Wa - Kutno: (1) ZS nr 3 Kutn 2.0 0.0
 A.Rafał Błaszkiewicz      - Mateusz Joźwiak         463 270
 B.Juliusz Czupryniak      - Krzysztof Tomczak       468 344

 2.Kutno: II LO Kutno      - Łódź: (2) ZSP 10 Łódź   2.0 0.0
 A.Kamil Olejniczak        - Jonasz Kądziela         335 241
 B.Zuzanna Staniszewska    - Wojciech Buczak         242 168

 3.Warszawa: (2) XIV LO W- - Zabrze: IV LO Zabrze    1.0 1.0
 A.Izabela Ożdżeńska       - Szymon Stępień          212 373
 B.Konrad Pajączek         - Michał Głąb             418 255

 4.Radomsko: (1) II LO Rad - Radomsko: (2) II LO Rad 2.0 0.0
 A.Szymon Rudawski         - Karolina Sobańska       326 242
 B.Dominik Iskrzyński      - Ewelina Łoś             401 273

 5.Radomsko: I LO Radomsko - Łódź: (1) ZSP 10 Łódź   2.0 0.0
 A.Martyna Borowiec        - Robert Knera            328 259
 B.Adrianna Franczyk       - Filip Erchard           267 261

 6.Krośniewice: LO w ZS 1  - Kutno: (2) ZS nr 3 Kutn 1.0 1.0
 A.Martyna Jędrzejczak     - Sebastian Iwaniak       311 181
 B.Kacper Banasiak         - Mateusz Skowron         199 243

Wyniki rundy 4 turnieju XV Ogólnopolskie Mistrzostwa Szkół w Scrabble

STÓŁ                                                   WYNIK   
---------------------------------------------------------------
 1.Warszawa: (1) XIV LO Wa - Kutno: II LO Kutno      2.0 0.0
 A.Rafał Błaszkiewicz      - Kamil Olejniczak        422 288
 B.Juliusz Czupryniak      - Zuzanna Staniszewska    516 223

 2.Radomsko: (1) II LO Rad - Warszawa: (2) XIV LO W- 1.0 1.0
 A.Szymon Rudawski         - Izabela Ożdżeńska       499 268
 B.Dominik Iskrzyński      - Konrad Pajączek         283 341

 3.Zabrze: IV LO Zabrze    - Kutno: (1) ZS nr 3 Kutn 1.0 1.0
 A.Szymon Stępień          - Mateusz Joźwiak         373 294
 B.Michał Głąb             - Krzysztof Tomczak       313 381

 4.Radomsko: I LO Radomsko - Łódź: (2) ZSP 10 Łódź   0.0 2.0
 A.Martyna Borowiec        - Jonasz Kądziela         229 263
 B.Adrianna Franczyk       - Wojciech Buczak         238 264

 5.Radomsko: (2) II LO Rad - Krośniewice: LO w ZS 1  2.0 0.0
 A.Karolina Sobańska       - Martyna Jędrzejczak     284 268
 B.Ewelina Łoś             - Kacper Banasiak         365 136

 6.Kutno: (2) ZS nr 3 Kutn - Łódź: (1) ZSP 10 Łódź   0.0 2.0
 A.Sebastian Iwaniak       - Robert Knera            206 287
 B.Mateusz Skowron         - Filip Erchard           178 194

Wyniki rundy 5 turnieju XV Ogólnopolskie Mistrzostwa Szkół w Scrabble

STÓŁ                                                   WYNIK   
---------------------------------------------------------------
 1.Warszawa: (1) XIV LO Wa - Łódź: (2) ZSP 10 Łódź   2.0 0.0
 A.Rafał Błaszkiewicz      - Jonasz Kądziela         380 257
 B.Juliusz Czupryniak      - Wojciech Buczak         498 158

 2.Radomsko: (1) II LO Rad - Kutno: II LO Kutno      1.0 1.0
 A.Szymon Rudawski         - Kamil Olejniczak        333 411
 B.Dominik Iskrzyński      - Zuzanna Staniszewska    316 239

 3.Zabrze: IV LO Zabrze    - Radomsko: (2) II LO Rad 2.0 0.0
 A.Szymon Stępień          - Karolina Sobańska       408 201
 B.Michał Głąb             - Ewelina Łoś             374 202

 4.Warszawa: (2) XIV LO W- - Łódź: (1) ZSP 10 Łódź   2.0 0.0
 A.Izabela Ożdżeńska       - Robert Knera            298 201
 B.Konrad Pajączek         - Filip Erchard           545 138

 5.Kutno: (1) ZS nr 3 Kutn - Krośniewice: LO w ZS 1  2.0 0.0
 A.Mateusz Joźwiak         - Martyna Jędrzejczak     301 239
 B.Krzysztof Tomczak       - Kacper Banasiak         501 117

 6.Radomsko: I LO Radomsko - Kutno: (2) ZS nr 3 Kutn 1.0 1.0
 A.Martyna Borowiec        - Sebastian Iwaniak       261 252
 B.Adrianna Franczyk       - Mateusz Skowron         242 280






Wyniki rundy 1 turnieju GIM XV Ogólnopolskie Mistrzostwa Szkól w Scrabble

STÓŁ                                                   WYNIK   
---------------------------------------------------------------
 1.Krośniewice: (1) Gim Kr - Sieciechów: (2) Gim Sie 1.0 1.0
 A.Bożena Drążkiewicz      - Andżelika Grzebalska    293 224
 B.Adam Wyrzykowski        - Weronika Gozdera        117 284

 2.Kutno: (1) Gim 3 Kutno  - Sieciechów: (1) Gim Sie 1.0 1.0
 A.Marcelina Czajkowska    - Gabriela Roczkowska     299 231
 B.Justyna Bryszewska      - Kacper Pułka            197 241

 3.Jaworzno: Gim 4 Jaworzn - Warszawa: (1) Gim 99 W- 2.0 0.0
 A.Marcin Szczyrzyca       - Bartosz Sotomski        351 180
 B.Jakub Więcek            - Michał Makurat          390 134

 4.Zabrze: Gim 4 Zabrze    - Warszawa: (2) Gim 99 Wa 2.0 0.0
 A.Maria Tomiczek          - Maciej Saluda           309 149
 B.Robert Serzysko         - Szymon Raczkowski       228 119

 5.Radomsko: Gim 3 Radomsk - Kutno: (1) Gim 2 Kutno  0.0 2.0
 A.Natalia Musioł          - Jakub Rojewski          317 321
 B.Weronika Wolska         - Marcin Strzelec         180 357

 6.Radomsko: Gim 6 Radomsk - Kutno: (2) Gim 2 Kutno  2.0 0.0
 A.Julia Kilian            - Ewa Matczak             272 211
 B.Paulina Ślęzak          - Martyna Michalska       299 210

 7.Radomsko: Gim 5 Radomsk - Warszawa: (1) Gim 112 W 1.0 1.0
 A.Erwin Borowiec          - Karolina Zawiślak       288 226
 B.Bartosz Stępień         - Aleksandra Wołek        245 288

 8.Radomsko: Gim 2 Radomsk - Warszawa: (2) Gim 112 W 1.0 1.0
 A.Martyna Dawidzik        - Maria Sobol             305 232
 B.Mateusz Wiśniewski      - Natalia Szulc           148 286

 9.Kutno: (2) Gim 3 Kutno  - PAUZA
 A.Michał Sęczkowski       - PAUZA
 B.Kacper Stępień          - PAUZA

Wyniki rundy 2 turnieju XV Ogólnopolskie Mistrzostwa Szkól w Scrabble

STÓŁ                                                   WYNIK   
---------------------------------------------------------------
 1.Jaworzno: Gim 4 Jaworzn - Kutno: (1) Gim 2 Kutno  0.0 2.0
 A.Marcin Szczyrzyca       - Jakub Rojewski          228 358
 B.Jakub Więcek            - Marcin Strzelec         273 284

 2.Radomsko: Gim 6 Radomsk - Zabrze: Gim 4 Zabrze    1.0 1.0
 A.Julia Kilian            - Maria Tomiczek          239 328
 B.Paulina Ślęzak          - Robert Serzysko         224 182

 3.Kutno: (2) Gim 3 Kutno  - Radomsko: Gim 5 Radomsk 1.0 1.0
 A.Michał Sęczkowski       - Erwin Borowiec          267 292
 B.Kacper Stępień          - Bartosz Stępień         253 196

 4.Warszawa: (2) Gim 112 W - Warszawa: (1) Gim 112 W 0.0 2.0
 A.Maria Sobol             - Karolina Zawiślak       276 316
 B.Natalia Szulc           - Aleksandra Wołek        267 367

 5.Sieciechów: (2) Gim Sie - Kutno: (1) Gim 3 Kutno  2.0 0.0
 A.Andżelika Grzebalska    - Marcelina Czajkowska    299 203
 B.Weronika Gozdera        - Justyna Bryszewska      257 227

 6.Sieciechów: (1) Gim Sie - Radomsko: Gim 2 Radomsk 0.0 2.0
 A.Gabriela Roczkowska     - Martyna Dawidzik        182 260
 B.Kacper Pułka            - Mateusz Wiśniewski      238 265

 7.Krośniewice: (1) Gim Kr - Radomsko: Gim 3 Radomsk 0.5 1.5
 A.Bożena Drążkiewicz      - Natalia Musioł          281 281
 B.Adam Wyrzykowski        - Weronika Wolska         196 270

 8.Kutno: (2) Gim 2 Kutno  - Warszawa: (1) Gim 99 W- 2.0 0.0
 A.Ewa Matczak             - Bartosz Sotomski        324 163
 B.Martyna Michalska       - Michał Makurat          377  69

 9.Warszawa: (2) Gim 99 Wa - PAUZA
 A.Maciej Saluda           - PAUZA
 B.Szymon Raczkowski       - PAUZA

Wyniki rundy 3 turnieju XV Ogólnopolskie Mistrzostwa Szkól w Scrabble

STÓŁ                                                   WYNIK   
---------------------------------------------------------------
 1.Kutno: (1) Gim 2 Kutno  - Warszawa: (1) Gim 112 W 2.0 0.0
 A.Jakub Rojewski          - Karolina Zawiślak       322 295
 B.Marcin Strzelec         - Aleksandra Wołek        322 223

 2.Sieciechów: (2) Gim Sie - Zabrze: Gim 4 Zabrze    1.0 1.0
 A.Andżelika Grzebalska    - Maria Tomiczek          218 403
 B.Weronika Gozdera        - Robert Serzysko         303 176

 3.Radomsko: Gim 6 Radomsk - Radomsko: Gim 2 Radomsk 1.0 1.0
 A.Julia Kilian            - Martyna Dawidzik        266 291
 B.Paulina Ślęzak          - Mateusz Wiśniewski      260 187

 4.Jaworzno: Gim 4 Jaworzn - Kutno: (2) Gim 2 Kutno  2.0 0.0
 A.Marcin Szczyrzyca       - Ewa Matczak             313 238
 B.Jakub Więcek            - Martyna Michalska       311 268

 5.Kutno: (2) Gim 3 Kutno  - Radomsko: Gim 3 Radomsk 1.0 1.0
 A.Michał Sęczkowski       - Natalia Musioł          222 315
 B.Kacper Stępień          - Weronika Wolska         288 228

 6.Radomsko: Gim 5 Radomsk - Krośniewice: (1) Gim Kr 1.0 1.0
 A.Erwin Borowiec          - Bożena Drążkiewicz      260 266
 B.Bartosz Stępień         - Adam Wyrzykowski        290 159

 7.Warszawa: (2) Gim 112 W - Kutno: (1) Gim 3 Kutno  2.0 0.0
 A.Maria Sobol             - Marcelina Czajkowska    257 251
 B.Natalia Szulc           - Justyna Bryszewska      278 165

 8.Sieciechów: (1) Gim Sie - Warszawa: (2) Gim 99 Wa 2.0 0.0
 A.Gabriela Roczkowska     - Maciej Saluda           274 189
 B.Kacper Pułka            - Szymon Raczkowski       208 199

 9.Warszawa: (1) Gim 99 W- - PAUZA
 A.Bartosz Sotomski        - PAUZA
 B.Michał Makurat          - PAUZA

Wyniki rundy 4 turnieju XV Ogólnopolskie Mistrzostwa Szkól w Scrabble

STÓŁ                                                   WYNIK   
---------------------------------------------------------------
 1.Kutno: (1) Gim 2 Kutno  - Zabrze: Gim 4 Zabrze    2.0 0.0
 A.Jakub Rojewski          - Maria Tomiczek          397 267
 B.Marcin Strzelec         - Robert Serzysko         289 178

 2.Jaworzno: Gim 4 Jaworzn - Sieciechów: (2) Gim Sie 2.0 0.0
 A.Marcin Szczyrzyca       - Andżelika Grzebalska    381 211
 B.Jakub Więcek            - Weronika Gozdera        291 270

 3.Radomsko: Gim 6 Radomsk - Warszawa: (1) Gim 112 W 0.0 2.0
 A.Julia Kilian            - Karolina Zawiślak       214 338
 B.Paulina Ślęzak          - Aleksandra Wołek        212 305

 4.Radomsko: Gim 2 Radomsk - Kutno: (2) Gim 3 Kutno  0.0 2.0
 A.Martyna Dawidzik        - Michał Sęczkowski       275 287
 B.Mateusz Wiśniewski      - Kacper Stępień          220 240

 5.Warszawa: (2) Gim 112 W - Radomsko: Gim 5 Radomsk 2.0 0.0
 A.Maria Sobol             - Erwin Borowiec          263 258
 B.Natalia Szulc           - Bartosz Stępień         295 223

 6.Sieciechów: (1) Gim Sie - Radomsko: Gim 3 Radomsk 1.0 1.0
 A.Gabriela Roczkowska     - Natalia Musioł          203 304
 B.Kacper Pułka            - Weronika Wolska         228 214

 7.Krośniewice: (1) Gim Kr - Kutno: (2) Gim 2 Kutno  1.0 1.0
 A.Bożena Drążkiewicz      - Ewa Matczak             255 249
 B.Adam Wyrzykowski        - Martyna Michalska       193 223

 8.Warszawa: (2) Gim 99 Wa - Warszawa: (1) Gim 99 W- 0.0 2.0
 A.Maciej Saluda           - Bartosz Sotomski        229 247
 B.Szymon Raczkowski       - Michał Makurat          167 251

 9.Kutno: (1) Gim 3 Kutno  - PAUZA
 A.Marcelina Czajkowska    - PAUZA
 B.Justyna Bryszewska      - PAUZA

Wyniki rundy 5 turnieju XV Ogólnopolskie Mistrzostwa Szkól w Scrabble

STÓŁ                                                   WYNIK   
---------------------------------------------------------------
 1.Kutno: (1) Gim 2 Kutno  - Warszawa: (2) Gim 112 W 2.0 0.0
 A.Jakub Rojewski          - Maria Sobol             332 273
 B.Marcin Strzelec         - Natalia Szulc           284 226

 2.Jaworzno: Gim 4 Jaworzn - Kutno: (2) Gim 3 Kutno  0.0 2.0
 A.Marcin Szczyrzyca       - Michał Sęczkowski       177 247
 B.Jakub Więcek            - Kacper Stępień          243 250

 3.Warszawa: (1) Gim 112 W - Zabrze: Gim 4 Zabrze    1.0 1.0
 A.Karolina Zawiślak       - Maria Tomiczek          263 360
 B.Aleksandra Wołek        - Robert Serzysko         316 186

 4.Radomsko: Gim 5 Radomsk - Sieciechów: (2) Gim Sie 1.0 1.0
 A.Erwin Borowiec          - Andżelika Grzebalska    272 269
 B.Bartosz Stępień         - Weronika Gozdera        223 232

 5.Radomsko: Gim 6 Radomsk - Sieciechów: (1) Gim Sie 2.0 0.0
 A.Julia Kilian            - Gabriela Roczkowska     295 244
 B.Paulina Ślęzak          - Kacper Pułka            254 220

 6.Radomsko: Gim 2 Radomsk - Krośniewice: (1) Gim Kr 1.0 1.0
 A.Martyna Dawidzik        - Bożena Drążkiewicz      282 311
 B.Mateusz Wiśniewski      - Adam Wyrzykowski        184 174

 7.Radomsko: Gim 3 Radomsk - Warszawa: (1) Gim 99 W- 2.0 0.0
 A.Natalia Musioł          - Bartosz Sotomski        334 135
 B.Weronika Wolska         - Michał Makurat          328 196

 8.Kutno: (1) Gim 3 Kutno  - Warszawa: (2) Gim 99 Wa 2.0 0.0
 A.Marcelina Czajkowska    - Maciej Saluda           299 221
 B.Justyna Bryszewska      - Szymon Raczkowski       249 211

 9.Kutno: (2) Gim 2 Kutno  - PAUZA
 A.Ewa Matczak             - PAUZA
 B.Martyna Michalska       - PAUZA






SZKOŁY PODSTAWOWE

Wyniki rundy 1 turnieju XV Ogólnopolskie Mistrzostwa Szkół w Scrabble

STÓŁ                                                   WYNIK   
---------------------------------------------------------------
 1.Radomsko: SP 4 Radomsko - Warszawa: (1) SP 246 W- 2.0 0.0
 A.Igor Mossur             - Kamil Czapski           324 135
 B.Aleksander Bartoszak    - Albert Kurnicki         216 174

 2.Jaworzno: SP 7 Jaworzno - Warszawa: (2) SP 246 W- 1.0 1.0
 A.Tomasz Hucherko         - Kacper Towani           193 196
 B.Filip Szaleniec         - Filip Balcerzak         215 212

 3.Ostrów Wlkp.: SP 5 Ostr - Prusinowice: (1) SP Pru 2.0 0.0
 A.Nikodem Ibron           - Julia Szwajkowska       166 150
 B.Mateusz Luciński        - Otylia Szkup            208 130

 4.Grodzisk Maz.: (1) SP 2 - Prusinowice (Szadek): ( 1.0 1.0
 A.Maciej Zwoliński        - Julia Pawelec           220 127
 B.Lena Rytelewska         - Amelia Kluszczyńska      89 168

 5.Kutno: (1) SP 4 Kutno   - Warszawa: SP 23 W-wa    1.0 1.0
 A.Wiktoria Rosiak         - Wojciech Kulawiak       219 196
 B.Szymon Jabłonowski      - Mateusz Chruścicki      153 177

 6.Kutno: (2) SP 4 Kutno   - Toruń: (1) SP 8 Toruń   1.0 1.0
 A.Kacper Miszalski        - Jan Kalinowski          277 264
 B.Aleksandra Marciniak    - Stanisław Serocki        70 144

 7.Otrębusy: (1) SP Otrębu - Toruń: (2) SP 8 Toruń   1.0 1.0
 A.Zofia Ślagórska         - Anna Wiśniewska          79 130
 B.Bartosz Łojko           - Wiktoria Kaczor          80  41

 8.Radom: SP 28 Radom      - Dąbrowa Górn.: SP 11 Dą 1.0 1.0
 A.Jakub Wawrzak           - Michalina Czekiel       290 185
 B.Łucja Gutkowska         - Natalia Łochocka        160 330

 9.Kutno: SP 6 Kutno       - Ciechanów: (1) SP 2 Cie 2.0 0.0
 A.Kacper Dałek            - Mateusz Susek           173 143
 B.Olga Baranowska         - Paweł Lewandrowski      189 162

10.Grodzisk Maz.: (2) SP 2 - Kietlin: SP Kietlin     2.0 0.0
 A.Marta Zwolińska         - Joanna Hebda            372 127
 B.Zuzanna Rytel-Kuc       - Szymon Wiktorski        278 140

11.Otwock: (1) SP 6 Otwock - Czułów: (1) SP Czułów   1.0 1.0
 A.Maja Bońkowska          - Kacper Fiutowski        248 210
 B.Gabriela Bednarczyk     - Wojciech Zatorski       172 254

12.Otwock: (2) SP 6 Otwock - Czułów: (2) SP Czułów   0.0 2.0
 A.Maia Fleiszfreser       - Maja Dymek              125 136
 B.Zofia Bucka             - Grzegorz Suski           70 264

13.Otrębusy: (2) SP Otrębu - Warszawa: SP 98 Warszaw 0.0 2.0
 A.Miłosz Matyśniak        - Zuzanna Szerszeniewska  105 365
 B.Damian Woźniak          - Natalia Mówka            66 521

14.Ciechanów: (2) SP 2 Cie - PAUZA
 A.Karol Maliszewski       - PAUZA
 B.Krzysztof Goliasz       - PAUZA

Wyniki rundy 2 turnieju XV Ogólnopolskie Mistrzostwa Szkół w Scrabble

STÓŁ                                                   WYNIK   
---------------------------------------------------------------
 1.Warszawa: SP 98 Warszaw - Grodzisk Maz.: (2) SP 2 1.0 1.0
 A.Zuzanna Szerszeniewska  - Marta Zwolińska         198 291
 B.Natalia Mówka           - Zuzanna Rytel-Kuc       407 171

 2.Radomsko: SP 4 Radomsko - Czułów: (2) SP Czułów   2.0 0.0
 A.Igor Mossur             - Maja Dymek              272 175
 B.Aleksander Bartoszak    - Grzegorz Suski          221 206

 3.Ostrów Wlkp.: SP 5 Ostr - Kutno: SP 6 Kutno       0.0 2.0
 A.Nikodem Ibron           - Kacper Dałek            198 253
 B.Mateusz Luciński        - Olga Baranowska         212 221

 4.Ciechanów: (2) SP 2 Cie - Dąbrowa Górn.: SP 11 Dą 0.0 2.0
 A.Karol Maliszewski       - Michalina Czekiel       117 271
 B.Krzysztof Goliasz       - Natalia Łochocka        134 431

 5.Czułów: (1) SP Czułów   - Radom: SP 28 Radom      1.0 1.0
 A.Kacper Fiutowski        - Jakub Wawrzak           120 283
 B.Wojciech Zatorski       - Łucja Gutkowska         189 174

 6.Otwock: (1) SP 6 Otwock - Jaworzno: SP 7 Jaworzno 0.0 2.0
 A.Maja Bońkowska          - Tomasz Hucherko         151 228
 B.Gabriela Bednarczyk     - Filip Szaleniec         152 225

 7.Warszawa: (2) SP 246 W- - Toruń: (1) SP 8 Toruń   1.0 1.0
 A.Kacper Towani           - Jan Kalinowski          228 181
 B.Filip Balcerzak         - Stanisław Serocki       151 163

 8.Warszawa: SP 23 W-wa    - Kutno: (2) SP 4 Kutno   1.0 1.0
 A.Wojciech Kulawiak       - Kacper Miszalski        235 125
 B.Mateusz Chruścicki      - Aleksandra Marciniak    146 192

 9.Kutno: (1) SP 4 Kutno   - Grodzisk Maz.: (1) SP 2 1.0 1.0
 A.Wiktoria Rosiak         - Maciej Zwoliński        165 248
 B.Szymon Jabłonowski      - Lena Rytelewska         195 118

10.Prusinowice (Szadek): ( - Toruń: (2) SP 8 Toruń   2.0 0.0
 A.Julia Pawelec           - Anna Wiśniewska         242 150
 B.Amelia Kluszczyńska     - Wiktoria Kaczor         222  72

11.Otrębusy: (1) SP Otrębu - Warszawa: (1) SP 246 W- 0.0 2.0
 A.Zofia Ślagórska         - Kamil Czapski            40 264
 B.Bartosz Łojko           - Albert Kurnicki          82 176

12.Ciechanów: (1) SP 2 Cie - Prusinowice: (1) SP Pru 1.0 1.0
 A.Mateusz Susek           - Julia Szwajkowska       142 182
 B.Paweł Lewandrowski      - Otylia Szkup            210 113

13.Kietlin: SP Kietlin     - Otwock: (2) SP 6 Otwock 2.0 0.0
 A.Joanna Hebda            - Maia Fleiszfreser       197 133
 B.Szymon Wiktorski        - Zofia Bucka             190  73

14.Otrębusy: (2) SP Otrębu - PAUZA
 A.Miłosz Matyśniak        - PAUZA
 B.Damian Woźniak          - PAUZA

Wyniki rundy 3 turnieju XV Ogólnopolskie Mistrzostwa Szkół w Scrabble

STÓŁ                                                   WYNIK   
---------------------------------------------------------------
 1.Radomsko: SP 4 Radomsko - Kutno: SP 6 Kutno       0.0 2.0
 A.Igor Mossur             - Kacper Dałek            230 251
 B.Aleksander Bartoszak    - Olga Baranowska         158 242

 2.Warszawa: SP 98 Warszaw - Dąbrowa Górn.: SP 11 Dą 2.0 0.0
 A.Zuzanna Szerszeniewska  - Michalina Czekiel       230 214
 B.Natalia Mówka           - Natalia Łochocka        349 303

 3.Grodzisk Maz.: (2) SP 2 - Jaworzno: SP 7 Jaworzno 2.0 0.0
 A.Marta Zwolińska         - Tomasz Hucherko         320 214
 B.Zuzanna Rytel-Kuc       - Filip Szaleniec         235 129

 4.Prusinowice (Szadek): ( - Radom: SP 28 Radom      0.0 2.0
 A.Julia Pawelec           - Jakub Wawrzak           140 324
 B.Amelia Kluszczyńska     - Łucja Gutkowska         179 193

 5.Warszawa: (2) SP 246 W- - Ostrów Wlkp.: SP 5 Ostr 1.0 1.0
 A.Kacper Towani           - Nikodem Ibron           176 122
 B.Filip Balcerzak         - Mateusz Luciński        219 230

 6.Czułów: (2) SP Czułów   - Czułów: (1) SP Czułów   1.0 1.0
 A.Maja Dymek              - Kacper Fiutowski        177 157
 B.Grzegorz Suski          - Wojciech Zatorski       160 182

 7.Warszawa: SP 23 W-wa    - Toruń: (1) SP 8 Toruń   1.0 1.0
 A.Wojciech Kulawiak       - Jan Kalinowski          152 171
 B.Mateusz Chruścicki      - Stanisław Serocki       227 161

 8.Warszawa: (1) SP 246 W- - Kutno: (1) SP 4 Kutno   2.0 0.0
 A.Kamil Czapski           - Wiktoria Rosiak         283 209
 B.Albert Kurnicki         - Szymon Jabłonowski      238 180

 9.Grodzisk Maz.: (1) SP 2 - Kutno: (2) SP 4 Kutno   1.0 1.0
 A.Maciej Zwoliński        - Kacper Miszalski        265 101
 B.Lena Rytelewska         - Aleksandra Marciniak    124 156

10.Kietlin: SP Kietlin     - Ciechanów: (2) SP 2 Cie 2.0 0.0
 A.Joanna Hebda            - Karol Maliszewski       185 101
 B.Szymon Wiktorski        - Krzysztof Goliasz       144 104

11.Otrębusy: (2) SP Otrębu - Otwock: (1) SP 6 Otwock 1.0 1.0
 A.Miłosz Matyśniak        - Maja Bońkowska           76 194
 B.Damian Woźniak          - Gabriela Bednarczyk     144 106

12.Ciechanów: (1) SP 2 Cie - Toruń: (2) SP 8 Toruń   2.0 0.0
 A.Mateusz Susek           - Anna Wiśniewska         158 157
 B.Paweł Lewandrowski      - Wiktoria Kaczor         235  73

13.Prusinowice: (1) SP Pru - Otrębusy: (1) SP Otrębu 1.5 0.5
 A.Julia Szwajkowska       - Zofia Ślagórska         163  64
 B.Otylia Szkup            - Bartosz Łojko            88  88

14.Otwock: (2) SP 6 Otwock - PAUZA
 A.Maia Fleiszfreser       - PAUZA
 B.Zofia Bucka             - PAUZA

Wyniki rundy 4 turnieju XV Ogólnopolskie Mistrzostwa Szkół w Scrabble

STÓŁ                                                   WYNIK   
---------------------------------------------------------------
 1.Kutno: SP 6 Kutno       - Warszawa: SP 98 Warszaw 1.0 1.0
 A.Kacper Dałek            - Zuzanna Szerszeniewska  224 218
 B.Olga Baranowska         - Natalia Mówka           160 334

 2.Grodzisk Maz.: (2) SP 2 - Radom: SP 28 Radom      2.0 0.0
 A.Marta Zwolińska         - Jakub Wawrzak           309 220
 B.Zuzanna Rytel-Kuc       - Łucja Gutkowska         338 157

 3.Radomsko: SP 4 Radomsko - Kietlin: SP Kietlin     2.0 0.0
 A.Igor Mossur             - Joanna Hebda            240 222
 B.Aleksander Bartoszak    - Szymon Wiktorski        321 174

 4.Warszawa: (1) SP 246 W- - Dąbrowa Górn.: SP 11 Dą 0.0 2.0
 A.Kamil Czapski           - Michalina Czekiel       108 210
 B.Albert Kurnicki         - Natalia Łochocka        171 372

 5.Jaworzno: SP 7 Jaworzno - Ostrów Wlkp.: SP 5 Ostr 2.0 0.0
 A.Tomasz Hucherko         - Nikodem Ibron           344  58
 B.Filip Szaleniec         - Mateusz Luciński        236 164

 6.Warszawa: (2) SP 246 W- - Warszawa: SP 23 W-wa    0.0 2.0
 A.Kacper Towani           - Wojciech Kulawiak       135 164
 B.Filip Balcerzak         - Mateusz Chruścicki      189 279

 7.Czułów: (2) SP Czułów   - Toruń: (1) SP 8 Toruń   2.0 0.0
 A.Maja Dymek              - Jan Kalinowski          242 213
 B.Grzegorz Suski          - Stanisław Serocki       241 236

 8.Czułów: (1) SP Czułów   - Prusinowice (Szadek): ( 2.0 0.0
 A.Kacper Fiutowski        - Julia Pawelec           179 165
 B.Wojciech Zatorski       - Amelia Kluszczyńska     221 174

 9.Grodzisk Maz.: (1) SP 2 - Ciechanów: (1) SP 2 Cie 1.0 1.0
 A.Maciej Zwoliński        - Mateusz Susek           318 136
 B.Lena Rytelewska         - Paweł Lewandrowski      106 151

10.Kutno: (2) SP 4 Kutno   - Prusinowice: (1) SP Pru 1.0 1.0
 A.Kacper Miszalski        - Julia Szwajkowska       168 237
 B.Aleksandra Marciniak    - Otylia Szkup            162 115

11.Kutno: (1) SP 4 Kutno   - Otwock: (1) SP 6 Otwock 2.0 0.0
 A.Wiktoria Rosiak         - Maja Bońkowska          227 182
 B.Szymon Jabłonowski      - Gabriela Bednarczyk     228 199

12.Otrębusy: (2) SP Otrębu - Otrębusy: (1) SP Otrębu 1.0 1.0
 A.Miłosz Matyśniak        - Zofia Ślagórska          74  87
 B.Damian Woźniak          - Bartosz Łojko            71  33

13.Ciechanów: (2) SP 2 Cie - Otwock: (2) SP 6 Otwock 2.0 0.0
 A.Karol Maliszewski       - Maia Fleiszfreser       154 130
 B.Krzysztof Goliasz       - Zofia Bucka             162  69

14.Toruń: (2) SP 8 Toruń   - PAUZA
 A.Anna Wiśniewska         - PAUZA
 B.Wiktoria Kaczor         - PAUZA

Wyniki rundy 5 turnieju XV Ogólnopolskie Mistrzostwa Szkół w Scrabble

STÓŁ                                                   WYNIK   
---------------------------------------------------------------
 1.Grodzisk Maz.: (2) SP 2 - Kutno: SP 6 Kutno       2.0 0.0
 A.Marta Zwolińska         - Kacper Dałek            334 160
 B.Zuzanna Rytel-Kuc       - Olga Baranowska         258 177

 2.Warszawa: SP 98 Warszaw - Radomsko: SP 4 Radomsko 1.0 1.0
 A.Zuzanna Szerszeniewska  - Igor Mossur             227 262
 B.Natalia Mówka           - Aleksander Bartoszak    313 151

 3.Dąbrowa Górn.: SP 11 Dą - Jaworzno: SP 7 Jaworzno 1.0 1.0
 A.Michalina Czekiel       - Tomasz Hucherko         120 173
 B.Natalia Łochocka        - Filip Szaleniec         406 166

 4.Czułów: (2) SP Czułów   - Warszawa: SP 23 W-wa    0.0 2.0
 A.Maja Dymek              - Wojciech Kulawiak       148 217
 B.Grzegorz Suski          - Mateusz Chruścicki      213 248

 5.Czułów: (1) SP Czułów   - Kutno: (1) SP 4 Kutno   2.0 0.0
 A.Kacper Fiutowski        - Wiktoria Rosiak         269 172
 B.Wojciech Zatorski       - Szymon Jabłonowski      207 149

 6.Radom: SP 28 Radom      - Warszawa: (1) SP 246 W- 2.0 0.0
 A.Jakub Wawrzak           - Kamil Czapski           314 135
 B.Łucja Gutkowska         - Albert Kurnicki         252 178

 7.Grodzisk Maz.: (1) SP 2 - Kietlin: SP Kietlin     1.0 1.0
 A.Maciej Zwoliński        - Joanna Hebda            260 172
 B.Lena Rytelewska         - Szymon Wiktorski        145 169

 8.Ciechanów: (1) SP 2 Cie - Kutno: (2) SP 4 Kutno   1.0 1.0
 A.Mateusz Susek           - Kacper Miszalski        140 172
 B.Paweł Lewandrowski      - Aleksandra Marciniak    206 164

 9.Prusinowice: (1) SP Pru - Toruń: (1) SP 8 Toruń   1.0 1.0
 A.Julia Szwajkowska       - Jan Kalinowski          236 202
 B.Otylia Szkup            - Stanisław Serocki       156 212

10.Warszawa: (2) SP 246 W- - Prusinowice (Szadek): ( 2.0 0.0
 A.Kacper Towani           - Julia Pawelec           201 167
 B.Filip Balcerzak         - Amelia Kluszczyńska     209 202

11.Ciechanów: (2) SP 2 Cie - Ostrów Wlkp.: SP 5 Ostr 0.0 2.0
 A.Karol Maliszewski       - Nikodem Ibron           160 171
 B.Krzysztof Goliasz       - Mateusz Luciński         89 172

12.Otrębusy: (2) SP Otrębu - Toruń: (2) SP 8 Toruń   1.0 1.0
 A.Miłosz Matyśniak        - Anna Wiśniewska          55 150
 B.Damian Woźniak          - Wiktoria Kaczor         144 138

13.Otrębusy: (1) SP Otrębu - Otwock: (2) SP 6 Otwock 1.0 1.0
 A.Zofia Ślagórska         - Maia Fleiszfreser        85 122
 B.Bartosz Łojko           - Zofia Bucka              76  43

14.Otwock: (1) SP 6 Otwock - PAUZA
 A.Maja Bońkowska          - PAUZA
 B.Gabriela Bednarczyk     - PAUZA











SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie