Piasutno23
maja
Piasutno 23-24 maja Trzecie Scrabble nad jeziorem
Kutno29
maja
Kutno 29 maja XIII Ogólnopolskie Mistrzostwa Szkół w Scrabble
Pruszków30
maja
Pruszków 30-31 maja III Mistrzostwa Pruszkowa
Po XIII Mistrzostwach Szkół w Scrabble29 maja 2015 — XIII Ogólnopolskie Mistrzostwa Szkół w ScrabbleInformacjeRelacjaWynikiRundyPrzebieg
galeria

XIII Ogólnopolskie Mistrzostwa Szkół w ScrabbleKutno, 29 maja 2015
turniej nierankingowy

Konkurs Relacja z turnieju


Po XIII Mistrzostwach Szkół w ScrabbleZa nami XIII Ogólnopolskie Mistrzostwa Szkół w Scrabble, które od lat odbywają się w gościnnym Kutnie. Praca Małgorzaty SieradzonRenaty Chodorowskiej oraz pozostałych pracowników Gimnazjum nr 2 w Kutnie, przyjazna atmosfera ze strony władz miasta, a także wsparcie ze strony programu Scrabble w Szkole i Polskiej Federacji Scrabble – to wszystko owocuje znakomitym turniejem. W tym roku Mistrzostwa zanotowały bodajże frekwencyjny rekord: zagrało 106 zawodników i zawodniczek, podzielonych na trzy kategorie szkół.

W grupie szkół podstawowych triumfowała para ze stolicy, Franciszek UlińskiJoanna Kulawik ze Szkoły Podstawowej nr 23. Za nimi uplasowała się para zawodniczek z Dąbrowy Górniczej: Aniela KulaPatrycja Więcławek, reprezentujące SP 2. Stawkę zamknęli Mikołaj CzajkowskiBartosz Bukalski z Publicznej szkoły Podstawowej z Mazowszan.

W najliczniej obsadzonej kategorii gimnazjów zaszczytny tytuł Mistrza Polski przypadł gospodarzom, Gimnazjum nr 2 z Kutna, w składzie Julia KowalskaKrzysztof Olejniczak. Drugie i trzecie miejsce zdobyło Gimnazjum z  Rybna, reprezentowane przez pary: Łukasz PawlakKlaudia Kantorska oraz Emilia PyrkowskaKamila Kania.

Młodzież ponadgimnazjalna rywalizowała w grupie 18 zespołów. Wyraźnie odskoczyły od stawki dwie szkoły: triumfujące IV Liceum Ogólnokształcące z Zabrza (w składzie Krzysztof LelonekArtur Dachowski) oraz wicemistrzowskie I Liceum Ogólnokształcące z Kutna (Martyna BlochHubert Smoliński). Obie te szkoły zgromadziły po 8 dużych punktów, zaś w pięciorundowych zawodach zwycięska para uzyskała średnią 392,8 pkt. na partię. Ostatnie miejsce na podium (6 dużych punktów) przypadło Piotrowi StudzyńskiemuRoksanie Statkiewicz z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 z Jaworzna.

Wszystkie grające osoby wyjeżdżały z Kutna z zestawem upominków ufundowanych przez program Scrabble w Szkole, zaś zwycięskim parom nagrody wręczał przedstawiciel fundujących je władz miasta – zastępca prezydenta Kutna, Pan Zbigniew Wdowiak.

Serdecznie dziękujemy organizatorom Mistrzostw, dzięki którym Kutno, zwane miastem róż, być może należy już nazywać miastem róż i scrabbli.
relacja: Maciej Śliwa
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
XII Ogólnopolskie Mistrzostwa Szkół w Scrabble Kutno '2014
XI Ogólnopolskie Mistrzostwa Szkół w Scrabble Kutno ‘2013
X Ogólnopolskie Mistrzostwa Szkół w Scrabble Kutno 2012


Rodzaj turniejuzamknięty, z ograniczoną liczbą drużyn reprezentujących trzy kategorie: szkoły podstawowe, gimnazja oraz szkoły ponadgimnazjalne, zarejestrowane w Programie Scrabble w Szkole
Miejsce rozgrywekGimnazjum nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Kutnie,
ul. Staszica 6, 99-300 Kutno; tel. 24 355 15 77;
e-mail: gim2kutno@tlen.pl
Obrońca tytułuPubliczna Szkoła Podstawowa im. M. Konopnickiej w Mazowszanach;
Gimnazjum nr 2 im. Króla J. III Sobieskiego w Warszawie;
I Liceum Ogólnokształcące im. B. Limanowskiego w Warszawie
Strona www turniejuwww.scrabblewszkole.pl; http://gim2kutno.szkoly.lodz.pl/scrabble/
Harmonogramna bieżąco na www Turnieju: http://gim2kutno.szkoly.lodz.pl/scrabble/
Dojazdna www Turnieju: http://gim2kutno.szkoly.lodz.pl/scrabble/
Wyżywienieśniadanie, obiad, napoje, herbata, kawa, słodycze
Noclegina www Turnieju: http://gim2kutno.szkoly.lodz.pl/scrabble/
Nagrodystatuetki za zajęcie I, II i III miejsca, dyplomy, upominki dla wszystkich zawodników i opiekunów
Organizatorzywww.scrabblewszkole.pl; www.gim2kutno.szkolnastrona.pl
e-mail do organizatora: literkagim2@interia.pl
Renata Chodorowska: renchod@interia.pl; 660 373 612
Małgorzata Sieradzon: malsier@interia.pl; 501 753 957


XIII ogólnopolskie Mistrzostwa Szkół w Scrabble

Wyniki końcowe turnieju SZKOŁY PODSTAWOWE

MIEJSCE                                             DP    MP   
---------------------------------------------------------------
  1.SP 23 Warszawa                 Warszawa        9.0  3104
  Franciszek Uliński i Joanna Kulawik
  2.SP 2 Dąbrowa Górn.             Dąbrowa Górn.   7.0  3033
  Aniela Kula i Patrycja Więcławek
  3.PSP Mazowszany                 Mazowszany      6.0  2828
  Mikołaj Czajkowski i Bartosz Bukalski

  4.(1) PSP 28 Radom               Radom           6.0  2736
  5.SP 2 Grodzisk Maz.             Grodzisk Maz.   6.0  2044
  6.(2) SP 6 Kutno                 Kutno           6.0  1989
  7.SP 7 Jaworzno                  Jaworzno        5.0  2331
  8.(1) SP 6 Kutno                 Kutno           5.0  2296
  9.SP 5 Ostrów Wlkpl.             Ostrów Wlkpl.   5.0  1565
 10.(2) PSP 28 Radom               Radom           3.0  2122
 11.SP Smólnik                     Smólnik         3.0  1605
 12.(1) SP 4 Kutno                 Kutno           2.0  1559
 13.(2) SP 4 Kutno                 Kutno           2.0  1474

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Gimnazja

MIEJSCE                                             DP    MP   
---------------------------------------------------------------
  1.(1) Gimnazjum nr 2 w Kutnie      Kutno           7.0  3275
  Julia Kowalska i Krzysztof Olejniczak
  2.(1) Gimnazjum w Rybnie           Rybno           7.0  3165
  Łukasz Pawlak i Klaudia Kantorska
  3.(2) Gimnazjum w Rybnie           Rybno           7.0  2869
  Emilia Pyrkowska i Kamila Kania

  4.Gimnazjum 1 w Będzinie            Będzin          7.0  2595
  5.Gimnazjum 5 w Jaworznie           Jaworzno        6.0  3013
  6.(2) Gimazjum 2 w Kutnie           Kutno           6.0  2969
  7.(1) Gimnazjum w Topoli Król.      Topola Król.    6.0  2960
  8.Gimnazjum 4 w Radomsku            Radomsko        6.0  2878
  9.(1) Gimnazjum 4 w Ostrowie Wlp.   Ostrów Wlp.     6.0  2801
 10.( 1) Gimmnazjum w Krośniewicach   Krośniewice     6.0  2573
 11.(2) Gimnazjum w Topoli Król.      Topola Król.    5.0  2595
 12.(1) Gimnazjum 4 w Zabrzu          Zabrze          5.0  2441
 13.(1) Gimnazjum 3 w Kutnie          Kutno           5.0  2360
 14.(2) Gimnazjum 4 w Ostrowiew Wlp.  Ostrów Wlkpl.   4.0  2430
 15.(2) Gim 3 Kutno                   Kutno           4.0  2274
 16.(2) Gimnazjum w Krośniewicach     Krośniewice     4.0  2115
 17.(2) Gimnazjum nr 4 w Zabrzu       Zabrze          4.0  2113
 18.(1) Gimnazjum w Smólniku          Smólnik         4.0  1519
 19.Gimnazjum w Byszewie              Byszew          3.5  1885
 20.(2) Gimnazjum 99 w Warszawie      Warszawa        3.5  1722
 21.Gimnazjum Akademickie weWłocławku Włocławek       2.0  1680
 22.(1) Gimnazjum 99 Warszawa         Warszawa        2.0  1428

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Wyniki końcowe turnieju SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE

MIEJSCE                                             DP    MP   
---------------------------------------------------------------
 1.(1) IV LO Zabrze               Zabrze           8.0  3928
  Krzysztof Lelonek i Artur Dachowski
  2.(1) I LO Kutno                Kutno            8.0  3643
  Martyna Bloch i Hubert Smoliński
  3.ZSP 3 Jaworzno                Jaworzno         6.0  2845
  Piotr Sadzyński i Roksana Statkiewicz

  4.(2) I LO Łódź                  Łódź            6.0  2822
  5.(2) IV LO Zabrze               Zabrze          6.0  2731
  6.II LO Kutno                    Kutno           6.0  2721
  7.LO Gostynin                    Gostynin        6.0  2654
  8.I LO Radomsko                  Radomsko        6.0  2637
  9.(1) I LO Łódź                  Łódź            6.0  2605
 10.(2) ZS 3 Kutno                 Kutno           6.0  2103
 11.ZSP 2 Garwolin                 Garwolin        5.0  2580
 12.(1) LA Włocławek               Włocławek       4.0  2239
 13.(2) I LO Kutno                 Kutno           4.0  2223
 14.ZS 2 Ostrzeszów                Ostrzeszów      4.0  2123
 15.LO Krośniewice                 Krośniewice     4.0  2099
 16.(1) ZS 3 Kutno                 Kutno           3.0  2428
 17.SMS Włocławek                  Włocławek       1.0  1320
 18.(2) LA Włocławek               Włocławek       1.0  1160

Wyniki poszczególnych rund 
XIII Ogólnopolskich Mistrzostw Szkół w Scrabble

SZKOŁY PODSTAWOWE

Wyniki rundy 1 turnieju SZKOŁY PODSTAWOWE
STÓŁ                                                   WYNIK   
---------------------------------------------------------------
 1.Kutno: (1) SP 6 Kutno   - Grodzisk Maz.: SP 2 Gro 2.0 0.0
 A.Piotr Wykrętowicz       - Krzysztof Rytel-Kuc     306 193
 B.Kacper Dałek            - Zuzanna Rytel-Kuc       175 168

 2.Kutno: (2) SP 6 Kutno   - Jaworzno: SP 7 Jaworzno 1.0 1.0
 A.Julia Tulińska          - Marcin Szczyrzyca       264 245
 B.Marcelina Czajkowska    - Jakub Więcek             97 282

 3.Smólnik: SP Smólnik     - Kutno: (1) SP 4 Kutno   1.0 1.0
 A.Natalia Kuźnicka        - Szymon Pietrzak         177  90
 B.Nikola Zielińska        - Milosz Pietrzak          63  81

 4.Mazowszany: PSP Mazowsz - Kutno: (2) SP 4 Kutno   2.0 0.0
 A.Mikołaj Czajkowski      - Zofia Bregier           517  96
 B.Bartosz Bukalski        - Justyna Pikuła          295 151

 5.Radom: (2) PSP 28 Radom - Ostrów Wlkpl.: SP 5 Ost 0.0 2.0
 A.Magdalena Mikołajczyk   - Jan Gawroński           117 123
 B.Julia Zegarek           - Mateusz Luciński         96 125

 6.Warszawa: SP 23 Warszaw - Dąbrowa Górn.: SP 2 Dąb 2.0 0.0
 A.Franciszek Uliński      - Aniela Kula             261 247
 B.Joanna Kulawiak         - Patrycja Więcławek      243 215

 7.Radom: (1) PSP 28 Radom - PAUZA
 A.Anna Jóźwiak            - PAUZA
 B.Artur Jóźwiak           - PAUZA

Wyniki rundy 2 turnieju SZKOŁY PODSTAWOWE

STÓŁ                                                   WYNIK   
---------------------------------------------------------------
 1.Mazowszany: PSP Mazowsz - Warszawa: SP 23 Warszaw 1.0 1.0
 A.Mikołaj Czajkowski      - Franciszek Uliński      341 323
 B.Bartosz Bukalski        - Joanna Kulawiak         161 366

 2.Kutno: (1) SP 6 Kutno   - Ostrów Wlkpl.: SP 5 Ost 1.0 1.0
 A.Piotr Wykrętowicz       - Jan Gawroński           352 197
 B.Kacper Dałek            - Mateusz Luciński        132 189

 3.Radom: (1) PSP 28 Radom - Jaworzno: SP 7 Jaworzno 1.0 1.0
 A.Anna Jóźwiak            - Marcin Szczyrzyca       240 226
 B.Artur Jóźwiak           - Jakub Więcek            165 201

 4.Kutno: (2) SP 6 Kutno   - Smólnik: SP Smólnik     2.0 0.0
 A.Julia Tulińska          - Natalia Kuźnicka        240 215
 B.Marcelina Czajkowska    - Nikola Zielińska        221  87

 5.Kutno: (1) SP 4 Kutno   - Dąbrowa Górn.: SP 2 Dąb 0.0 2.0
 A.Szymon Pietrzak         - Aniela Kula             131 435
 B.Milosz Pietrzak         - Patrycja Więcławek      140 253

 6.Grodzisk Maz.: SP 2 Gro - Kutno: (2) SP 4 Kutno   2.0 0.0
 A.Krzysztof Rytel-Kuc     - Zofia Bregier           285 123
 B.Zuzanna Rytel-Kuc       - Justyna Pikuła          197  83

 7.Radom: (2) PSP 28 Radom - PAUZA
 A.Magdalena Mikołajczyk   - PAUZA
 B.Julia Zegarek           - PAUZA


Wyniki rundy 3 turnieju SZKOŁY PODSTAWOWE
STÓŁ                                                   WYNIK   
---------------------------------------------------------------
 1.Mazowszany: PSP Mazowsz - Kutno: (1) SP 6 Kutno   1.0 1.0
 A.Mikołaj Czajkowski      - Piotr Wykrętowicz       354 216
 B.Bartosz Bukalski        - Kacper Dałek            207 250

 2.Warszawa: SP 23 Warszaw - Kutno: (2) SP 6 Kutno   2.0 0.0
 A.Franciszek Uliński      - Julia Tulińska          333 165
 B.Joanna Kulawiak         - Marcelina Czajkowska    313 165

 3.Ostrów Wlkpl.: SP 5 Ost - Dąbrowa Górn.: SP 2 Dąb 0.0 2.0
 A.Jan Gawroński           - Aniela Kula             175 290
 B.Mateusz Luciński        - Patrycja Więcławek      179 305

 4.Radom: (1) PSP 28 Radom - Grodzisk Maz.: SP 2 Gro 2.0 0.0
 A.Anna Jóźwiak            - Krzysztof Rytel-Kuc     311 204
 B.Artur Jóźwiak           - Zuzanna Rytel-Kuc       212 193

 5.Jaworzno: SP 7 Jaworzno - Smólnik: SP Smólnik     2.0 0.0
 A.Marcin Szczyrzyca       - Natalia Kuźnicka        361 188
 B.Jakub Więcek            - Nikola Zielińska        178  79

 6.Radom: (2) PSP 28 Radom - Kutno: (1) SP 4 Kutno   2.0 0.0
 A.Magdalena Mikołajczyk   - Szymon Pietrzak         213 179
 B.Julia Zegarek           - Milosz Pietrzak         118  99

 7.Kutno: (2) SP 4 Kutno   - PAUZA
 A.Zofia Bregier           - PAUZA
 B.Justyna Pikuła          - PAUZA

Wyniki rundy 4 turnieju SZKOŁY PODSTAWOWE

STÓŁ                                                   WYNIK   
---------------------------------------------------------------
 1.Warszawa: SP 23 Warszaw - Radom: (1) PSP 28 Radom 2.0 0.0
 A.Franciszek Uliński      - Anna Jóźwiak            361 241
 B.Joanna Kulawiak         - Artur Jóźwiak           277 201

 2.Mazowszany: PSP Mazowsz - Dąbrowa Górn.: SP 2 Dąb 1.0 1.0
 A.Mikołaj Czajkowski      - Aniela Kula             334 329
 B.Bartosz Bukalski        - Patrycja Więcławek      116 329

 3.Jaworzno: SP 7 Jaworzno - Kutno: (1) SP 6 Kutno   1.0 1.0
 A.Marcin Szczyrzyca       - Piotr Wykrętowicz       238 250
 B.Jakub Więcek            - Kacper Dałek            254 222

 4.Kutno: (2) SP 6 Kutno   - Radom: (2) PSP 28 Radom 2.0 0.0
 A.Julia Tulińska          - Magdalena Mikołajczyk   224 168
 B.Marcelina Czajkowska    - Julia Zegarek           230 205

 5.Ostrów Wlkpl.: SP 5 Ost - Grodzisk Maz.: SP 2 Gro 0.0 2.0
 A.Jan Gawroński           - Krzysztof Rytel-Kuc     180 222
 B.Mateusz Luciński        - Zuzanna Rytel-Kuc       112 136

 6.Kutno: (2) SP 4 Kutno   - Smólnik: SP Smólnik     1.0 1.0
 A.Zofia Bregier           - Natalia Kuźnicka         93 120
 B.Justyna Pikuła          - Nikola Zielińska        103  76

 7.Kutno: (1) SP 4 Kutno   - PAUZA
 A.Szymon Pietrzak         - PAUZA
 B.Milosz Pietrzak         - PAUZA


Wyniki rundy 5 turnieju SZKOŁY PODSTAWOWE

STÓŁ                                                   WYNIK   
---------------------------------------------------------------
 1.Warszawa: SP 23 Warszaw - Jaworzno: SP 7 Jaworzno 2.0 0.0
 A.Franciszek Uliński      - Marcin Szczyrzyca       303 247
 B.Joanna Kulawiak         - Jakub Więcek            324  99

 2.Dąbrowa Górn.: SP 2 Dąb - Kutno: (1) SP 6 Kutno   2.0 0.0
 A.Aniela Kula             - Piotr Wykrętowicz       338 183
 B.Patrycja Więcławek      - Kacper Dałek            292 210

 3.Mazowszany: PSP Mazowsz - Kutno: (2) SP 6 Kutno   1.0 1.0
 A.Mikołaj Czajkowski      - Julia Tulińska          349 139
 B.Bartosz Bukalski        - Marcelina Czajkowska    154 244

 4.Radom: (1) PSP 28 Radom - Radom: (2) PSP 28 Radom 2.0 0.0
 A.Anna Jóźwiak            - Magdalena Mikołajczyk   345 254
 B.Artur Jóźwiak           - Julia Zegarek           421 351

 5.Grodzisk Maz.: SP 2 Gro - Kutno: (1) SP 4 Kutno   2.0 0.0
 A.Krzysztof Rytel-Kuc     - Szymon Pietrzak         313 127
 B.Zuzanna Rytel-Kuc       - Milosz Pietrzak         133 112

 6.Ostrów Wlkpl.: SP 5 Ost - Kutno: (2) SP 4 Kutno   2.0 0.0
 A.Jan Gawroński           - Zofia Bregier           191 150
 B.Mateusz Luciński        - Justyna Pikuła           94  75

 7.Smólnik: SP Smólnik     - PAUZA
 A.Natalia Kuźnicka        - PAUZA
 B.Nikola Zielińska        - PAUZA


xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

GIMNAZJA
Wyniki rundy 1 turnieju GIMNAZJA

STÓŁ                                                   WYNIK   
---------------------------------------------------------------
 1.Smólnik: (1) Gim Smólni - Kutno: (1) Gim 2 Kutno  0.0 2.0
 A.Martyna Nowacka         - Julia Kowalska          223 374
 B.Kacper Zawadzki         - Kamil Olejniczak         48 404

 2.Krośniewice: ( 1) Gim K - Kutno: (2) Gim 2 Kutno  1.0 1.0
 A.Martyna Jędrzejczak     - Krystian Hiszpański     279 242
 B.Aneta Wacławska         - Krzysztof Tomczak       158 379

 3.Krośniewice: (2) Gim Kr - Warszawa: (1) Gim 99 Wa 1.0 1.0
 A.Jakub Paćkowski         - Anna Olborska           146 236
 B.Aleksander Kruszyński   - Dominika Dolna          256 100

 4.Rybno: (1) Gim Rybno    - Warszawa: (2) Gim 99 Wa 2.0 0.0
 A.Łukasz Pawlak           - Max Warych              430 120
 B.Klaudia Kantorska       - Dariusz Kazerooni       345 107

 5.Rybno: (2) Gim Rybno    - Będzin: Gim 1 Będzin    1.0 1.0
 A.Emilia Pyrkowska        - Dominik Ulejczyk        256 293
 B.Weronika Kania          - Wiktoria Koler          285 197

 6.Kutno: (1) Gim 3 Kutno  - Zabrze: (1) Gim 4 Zabrz 0.0 2.0
 A.Zuzanna Staniszewska    - Szymon Stępień          149 294
 B.Weronika Bronikowska    - Kamil Nadolski          235 245

 7.Kutno: (2) Gim 3 Kutno  - Zabrze: (2) Gim 4 Zabrz 2.0 0.0
 A.Michał Sęczkowski       - Julia Pustuł            221 189
 B.Kacper Stępień          - Maria Tomiczek          197 113

 8.Jaworzno: Gim 5 Jaworzn - Radomsko: Gim 4 Radomsk 1.0 1.0
 A.Monika Szczyrzyca       - Szymon Rudawski         419 196
 B.Lubomir Kuchta          - Dominik Iskrzyński      203 378

 9.Ostrów Wlkpl.: (1) Gim  - Włocławek: Gim Ak. Włoc 2.0 0.0
 A.Hanna Góźdź             - Julia Matusiak          385 140
 B.Kacper Majczak          - Paulina Reznerowicz     328 205

10.Ostrów Wlkpl.: (2) Gim  - Topola Król.: (1) Gim T 0.0 2.0
 A.Julia Wietrzyńska       - Konrad Bratosiewicz     220 322
 B.Natalia Wojtczak        - Monika Góra             246 306

11.Byszew: Gim Byszew      - Topola Król.: (2) Gim T 0.0 2.0
 A.Sandra Szymańska        - Dominika Marciniak      180 329
 B.Maria Szubska           - Damian Granosik         224 245


Wyniki rundy 2 turnieju GIMNAZJA

STÓŁ                                                   WYNIK   
---------------------------------------------------------------
 1.Kutno: (1) Gim 2 Kutno  - Rybno: (1) Gim Rybno    1.0 1.0
 A.Julia Kowalska          - Łukasz Pawlak           321 323
 B.Kamil Olejniczak        - Klaudia Kantorska       322 218

 2.Ostrów Wlkpl.: (1) Gim  - Topola Król.: (1) Gim T 2.0 0.0
 A.Hanna Góźdź             - Konrad Bratosiewicz     321 286
 B.Kacper Majczak          - Monika Góra             265 263

 3.Topola Król.: (2) Gim T - Zabrze: (1) Gim 4 Zabrz 2.0 0.0
 A.Dominika Marciniak      - Szymon Stępień          266 260
 B.Damian Granosik         - Kamil Nadolski          298 218

 4.Kutno: (2) Gim 3 Kutno  - Jaworzno: Gim 5 Jaworzn 0.0 2.0
 A.Michał Sęczkowski       - Monika Szczyrzyca       198 372
 B.Kacper Stępień          - Lubomir Kuchta          248 283

 5.Kutno: (2) Gim 2 Kutno  - Radomsko: Gim 4 Radomsk 1.0 1.0
 A.Krystian Hiszpański     - Szymon Rudawski         239 267
 B.Krzysztof Tomczak       - Dominik Iskrzyński      359 341

 6.Rybno: (2) Gim Rybno    - Krośniewice: ( 1) Gim K 2.0 0.0
 A.Emilia Pyrkowska        - Martyna Jędrzejczak     342 211
 B.Weronika Kania          - Aneta Wacławska         258 201

 7.Będzin: Gim 1 Będzin    - Krośniewice: (2) Gim Kr 2.0 0.0
 A.Dominik Ulejczyk        - Jakub Paćkowski         421 138
 B.Wiktoria Koler          - Aleksander Kruszyński   232 228

 8.Warszawa: (1) Gim 99 Wa - Ostrów Wlkpl.: (2) Gim  0.0 2.0
 A.Anna Olborska           - Julia Wietrzyńska       198 254
 B.Dominika Dolna          - Natalia Wojtczak        109 276

 9.Byszew: Gim Byszew      - Kutno: (1) Gim 3 Kutno  0.0 2.0
 A.Sandra Szymańska        - Zuzanna Staniszewska    154 165
 B.Maria Szubska           - Weronika Bronikowska    246 297

10.Włocławek: Gim Ak. Włoc - Zabrze: (2) Gim 4 Zabrz 0.0 2.0
 A.Julia Matusiak          - Julia Pustuł            163 245
 B.Paulina Reznerowicz     - Maria Tomiczek          131 234

11.Smólnik: (1) Gim Smólni - Warszawa: (2) Gim 99 Wa 0.0 2.0
 A.Martyna Nowacka         - Max Warych               80 237
 B.Kacper Zawadzki         - Dariusz Kazerooni        83 225

Wyniki rundy 3 turnieju GIMNAZJA

STÓŁ                                                   WYNIK   
---------------------------------------------------------------
 1.Ostrów Wlkpl.: (1) Gim  - Topola Król.: (2) Gim T 1.0 1.0
 A.Hanna Góźdź             - Dominika Marciniak      268 252
 B.Kacper Majczak          - Damian Granosik         279 280

 2.Kutno: (1) Gim 2 Kutno  - Jaworzno: Gim 5 Jaworzn 1.0 1.0
 A.Julia Kowalska          - Monika Szczyrzyca       256 327
 B.Kamil Olejniczak        - Lubomir Kuchta          314 209

 3.Rybno: (1) Gim Rybno    - Będzin: Gim 1 Będzin    1.0 1.0
 A.Łukasz Pawlak           - Dominik Ulejczyk        277 282
 B.Klaudia Kantorska       - Wiktoria Koler          376 153

 4.Rybno: (2) Gim Rybno    - Kutno: (2) Gim 2 Kutno  1.0 1.0
 A.Emilia Pyrkowska        - Krystian Hiszpański     323 200
 B.Weronika Kania          - Krzysztof Tomczak       241 319

 5.Radomsko: Gim 4 Radomsk - Topola Król.: (1) Gim T 1.0 1.0
 A.Szymon Rudawski         - Konrad Bratosiewicz     222 383
 B.Dominik Iskrzyński      - Monika Góra             408 210

 6.Zabrze: (1) Gim 4 Zabrz - Ostrów Wlkpl.: (2) Gim  0.0 2.0
 A.Szymon Stępień          - Julia Wietrzyńska       262 268
 B.Kamil Nadolski          - Natalia Wojtczak        140 259

 7.Kutno: (2) Gim 3 Kutno  - Kutno: (1) Gim 3 Kutno  0.0 2.0
 A.Michał Sęczkowski       - Zuzanna Staniszewska    216 227
 B.Kacper Stępień          - Weronika Bronikowska    211 254

 8.Zabrze: (2) Gim 4 Zabrz - Warszawa: (2) Gim 99 Wa 1.0 1.0
 A.Julia Pustuł            - Max Warych              178 245
 B.Maria Tomiczek          - Dariusz Kazerooni       283 175

 9.Krośniewice: ( 1) Gim K - Krośniewice: (2) Gim Kr 2.0 0.0
 A.Martyna Jędrzejczak     - Jakub Paćkowski         350 201
 B.Aneta Wacławska         - Aleksander Kruszyński   294 289

10.Warszawa: (1) Gim 99 Wa - Byszew: Gim Byszew      0.0 2.0
 A.Anna Olborska           - Sandra Szymańska        225 235
 B.Dominika Dolna          - Maria Szubska            81 206

11.Włocławek: Gim Ak. Włoc - Smólnik: (1) Gim Smólni 1.0 1.0
 A.Julia Matusiak          - Martyna Nowacka         156 170
 B.Paulina Reznerowicz     - Kacper Zawadzki         249 113

Wyniki rundy 4 GIMNAZJA

STÓŁ                                                   WYNIK   
---------------------------------------------------------------
 1.Ostrów Wlkpl.: (1) Gim  - Kutno: (1) Gim 2 Kutno  0.0 2.0
 A.Hanna Góźdź             - Julia Kowalska          274 310
 B.Kacper Majczak          - Kamil Olejniczak        184 355

 2.Topola Król.: (2) Gim T - Rybno: (1) Gim Rybno    0.0 2.0
 A.Dominika Marciniak      - Łukasz Pawlak           231 327
 B.Damian Granosik         - Klaudia Kantorska       220 326

 3.Jaworzno: Gim 5 Jaworzn - Rybno: (2) Gim Rybno    1.0 1.0
 A.Monika Szczyrzyca       - Emilia Pyrkowska        435 312
 B.Lubomir Kuchta          - Weronika Kania          228 254

 4.Będzin: Gim 1 Będzin    - Ostrów Wlkpl.: (2) Gim  2.0 0.0
 A.Dominik Ulejczyk        - Julia Wietrzyńska       291 268
 B.Wiktoria Koler          - Natalia Wojtczak        253 197

 5.Kutno: (1) Gim 3 Kutno  - Radomsko: Gim 4 Radomsk 0.0 2.0
 A.Zuzanna Staniszewska    - Szymon Rudawski         278 280
 B.Weronika Bronikowska    - Dominik Iskrzyński      230 264

 6.Topola Król.: (1) Gim T - Kutno: (2) Gim 2 Kutno  0.0 2.0
 A.Konrad Bratosiewicz     - Krystian Hiszpański     286 276
 B.Monika Góra             - Krzysztof Tomczak       252 299

 7.Krośniewice: ( 1) Gim K - Zabrze: (2) Gim 4 Zabrz 2.0 0.0
 A.Martyna Jędrzejczak     - Julia Pustuł            307 257
 B.Aneta Wacławska         - Maria Tomiczek          269 132

 8.Warszawa: (2) Gim 99 Wa - Zabrze: (1) Gim 4 Zabrz 0.0 2.0
 A.Max Warych              - Szymon Stępień          223 245
 B.Dariusz Kazerooni       - Kamil Nadolski          175 277

 9.Kutno: (2) Gim 3 Kutno  - Byszew: Gim Byszew      2.0 0.0
 A.Michał Sęczkowski       - Sandra Szymańska        336 196
 B.Kacper Stępień          - Maria Szubska           255 209

10.Krośniewice: (2) Gim Kr - Włocławek: Gim Ak. Włoc 2.0 0.0
 A.Jakub Paćkowski         - Julia Matusiak          220 107
 B.Aleksander Kruszyński   - Paulina Reznerowicz     208 107

11.Warszawa: (1) Gim 99 Wa - Smólnik: (1) Gim Smólni 0.0 2.0
 A.Anna Olborska           - Martyna Nowacka         174 214
 B.Dominika Dolna          - Kacper Zawadzki         169 179

Wyniki rundy 5 GIMNAZJA

STÓŁ                                                   WYNIK   
---------------------------------------------------------------
 1.Kutno: (1) Gim 2 Kutno  - Będzin: Gim 1 Będzin    1.0 1.0
 A.Julia Kowalska          - Dominik Ulejczyk        302 316
 B.Kamil Olejniczak        - Wiktoria Koler          317 157

 2.Rybno: (1) Gim Rybno    - Jaworzno: Gim 5 Jaworzn 1.0 1.0
 A.Łukasz Pawlak           - Monika Szczyrzyca       276 306
 B.Klaudia Kantorska       - Lubomir Kuchta          267 231

 3.Radomsko: Gim 4 Radomsk - Ostrów Wlkpl.: (1) Gim  1.0 1.0
 A.Szymon Rudawski         - Hanna Góźdź             246 274
 B.Dominik Iskrzyński      - Kacper Majczak          276 223

 4.Kutno: (2) Gim 2 Kutno  - Topola Król.: (2) Gim T 2.0 0.0
 A.Krystian Hiszpański     - Dominika Marciniak      261 252
 B.Krzysztof Tomczak       - Damian Granosik         395 222

 5.Rybno: (2) Gim Rybno    - Ostrów Wlkpl.: (2) Gim  2.0 0.0
 A.Emilia Pyrkowska        - Julia Wietrzyńska       269 219
 B.Weronika Kania          - Natalia Wojtczak        329 223

 6.Krośniewice: ( 1) Gim K - Zabrze: (1) Gim 4 Zabrz 1.0 1.0
 A.Martyna Jędrzejczak     - Szymon Stępień          219 320
 B.Aneta Wacławska         - Kamil Nadolski          285 180

 7.Kutno: (2) Gim 3 Kutno  - Topola Król.: (1) Gim T 0.0 2.0
 A.Michał Sęczkowski       - Konrad Bratosiewicz     147 394
 B.Kacper Stępień          - Monika Góra             245 258

 8.Kutno: (1) Gim 3 Kutno  - Krośniewice: (2) Gim Kr 1.0 1.0
 A.Zuzanna Staniszewska    - Jakub Paćkowski         293 193
 B.Weronika Bronikowska    - Aleksander Kruszyński   232 236

 9.Zabrze: (2) Gim 4 Zabrz - Smólnik: (1) Gim Smólni 1.0 1.0
 A.Julia Pustuł            - Martyna Nowacka         241 259
 B.Maria Tomiczek          - Kacper Zawadzki         241 150

10.Warszawa: (2) Gim 99 Wa - Byszew: Gim Byszew      0.5 1.5
 A.Max Warych              - Sandra Szymańska        215 235
 B.Dariusz Kazerooni       - Maria Szubska             0   0

11.Warszawa: (1) Gim 99 Wa - Włocławek: Gim Ak. Włoc 1.0 1.0
 A.Anna Olborska           - Julia Matusiak          135  72
 B.Dominika Dolna          - Paulina Reznerowicz       1 350

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE

Wyniki rundy 1 turnieju PONADGIMNAZJALNE

STÓŁ                                                   WYNIK   
---------------------------------------------------------------
 1.Radomsko: I LO Radomsko - Kutno: (1) I LO Kutno   0.0 2.0
 A.Bartosz Molka           - Martyna Bloch           203 382
 B.Maciej Krzyżowski       - Hubert Smoliński        274 376

 2.Krośniewice: LO Krośnie - Kutno: (2) I LO Kutno   0.0 2.0
 A.Adam Jaros              - Marta Pawlak            181 267
 B.Krzysztof Baranowski    - Jakub Żandarowski       186 254

 3.Garwolin: ZSP 2 Garwoli - Kutno: (1) ZS 3 Kutno   1.0 1.0
 A.Emil Zając              - Kamil Wojciechowski     341 216
 B.Łukasz Wrzesiński       - Adrian Piaszczyński     188 231

 4.Gostynin: LO Gostynin   - Włocławek: (1) LA Włocł 2.0 0.0
 A.Bartłomiej Stolarz      - Michalina Wnukowska     396 100
 B.Andrzej Macek           - Paulina Frej            343 110

 5.Zabrze: (1) IV LO Zabrz - Włocławek: (2) LA Włocł 2.0 0.0
 A.Krzysztof Lelonek       - Damian Niedziółka       596  52
 B.Artur Dachowski         - Filip Lipowski          498  57

 6.Zabrze: (2) IV LO Zabrz - Włocławek: SMS Włocławe 2.0 0.0
 A.Michał Głąb             - Dawid Świerkowski       393 103
 B.Dawid Węgrzyński        - Adam Grabowski          276  99

 7.Jaworzno: ZSP 3 Jaworzn - Łódź: (1) I LO Łódź     2.0 0.0
 A.Piotr Sadzyński         - Krzysztof Wierzbicki    322 246
 B.Roksana Statkiewicz     - Maciej Rzeszutek        248 222

 8.Kutno: II LO Kutno      - Łódź: (2) I LO Łódź     0.0 2.0
 A.Krzysztof Rosiak        - Hanna Dąbrowska         228 362
 B.Wojciech Stelmaszewski  - Szymon Stachlewski      200 259

 9.Ostrzeszów: ZS 2 Ostrze - Kutno: (2) ZS 3 Kutno   0.0 2.0
 A.Pamela Braun            - Sebastian Iwaniak       188 207
 B.Piotr Noculak           - Magdalena Kołodziejska  138 168

Wyniki rundy 2 turnieju PONADGIMNAZJLNE

STÓŁ                                                   WYNIK   
---------------------------------------------------------------
 1.Zabrze: (1) IV LO Zabrz - Kutno: (1) I LO Kutno   1.0 1.0
 A.Krzysztof Lelonek       - Martyna Bloch           405 232
 B.Artur Dachowski         - Hubert Smoliński        252 399

 2.Gostynin: LO Gostynin   - Zabrze: (2) IV LO Zabrz 0.0 2.0
 A.Bartłomiej Stolarz      - Michał Głąb             264 271
 B.Andrzej Macek           - Dawid Węgrzyński        213 226

 3.Łódź: (2) I LO Łódź     - Jaworzno: ZSP 3 Jaworzn 0.0 2.0
 A.Hanna Dąbrowska         - Piotr Sadzyński         289 304
 B.Szymon Stachlewski      - Roksana Statkiewicz     217 260

 4.Kutno: (2) I LO Kutno   - Kutno: (2) ZS 3 Kutno   0.0 2.0
 A.Marta Pawlak            - Sebastian Iwaniak       212 222
 B.Jakub Żandarowski       - Magdalena Kołodziejska  210 227

 5.Garwolin: ZSP 2 Garwoli - Radomsko: I LO Radomsko 0.0 2.0
 A.Emil Zając              - Bartosz Molka           244 253
 B.Łukasz Wrzesiński       - Maciej Krzyżowski       196 256

 6.Kutno: (1) ZS 3 Kutno   - Łódź: (1) I LO Łódź     0.0 2.0
 A.Kamil Wojciechowski     - Krzysztof Wierzbicki    205 259
 B.Adrian Piaszczyński     - Maciej Rzeszutek        215 302

 7.Kutno: II LO Kutno      - Krośniewice: LO Krośnie 2.0 0.0
 A.Krzysztof Rosiak        - Adam Jaros              304 189
 B.Wojciech Stelmaszewski  - Krzysztof Baranowski    272 134

 8.Ostrzeszów: ZS 2 Ostrze - Włocławek: (1) LA Włocł 2.0 0.0
 A.Pamela Braun            - Michalina Wnukowska     277 143
 B.Piotr Noculak           - Paulina Frej            308 212

 9.Włocławek: SMS Włocławe - Włocławek: (2) LA Włocł 1.0 1.0
 A.Dawid Świerkowski       - Damian Niedziółka       148 211
 B.Adam Grabowski          - Filip Lipowski           99  82

Wyniki rundy 3 turnieju PONADGIMNAZJALNE

STÓŁ                                                   WYNIK   
---------------------------------------------------------------
 1.Zabrze: (2) IV LO Zabrz - Jaworzno: ZSP 3 Jaworzn 0.0 2.0
 A.Michał Głąb             - Piotr Sadzyński         222 383
 B.Dawid Węgrzyński        - Roksana Statkiewicz     238 247

 2.Kutno: (2) ZS 3 Kutno   - Zabrze: (1) IV LO Zabrz 0.0 2.0
 A.Sebastian Iwaniak       - Krzysztof Lelonek       168 440
 B.Magdalena Kołodziejska  - Artur Dachowski         170 368

 3.Kutno: (1) I LO Kutno   - Gostynin: LO Gostynin   1.0 1.0
 A.Martyna Bloch           - Bartłomiej Stolarz      259 268
 B.Hubert Smoliński        - Andrzej Macek           383 187

 4.Łódź: (2) I LO Łódź     - Łódź: (1) I LO Łódź     1.0 1.0
 A.Hanna Dąbrowska         - Krzysztof Wierzbicki    388 185
 B.Szymon Stachlewski      - Maciej Rzeszutek        239 274

 5.Kutno: II LO Kutno      - Radomsko: I LO Radomsko 1.0 1.0
 A.Krzysztof Rosiak        - Bartosz Molka           307 220
 B.Wojciech Stelmaszewski  - Maciej Krzyżowski       170 288

 6.Kutno: (2) Kutno        - Ostrzeszów: ZS 2 Ostrze 2.0 0.0
 A.Marta Pawlak            - Pamela Braun            255 225
 B.Jakub Żandarowski       - Piotr Noculak           248 194

 7.Garwolin: ZSP 2 Garwoli - Włocławek: SMS Włocławe 2.0 0.0
 A.Emil Zając              - Dawid Świerkowski       387  85
 B.Łukasz Wrzesiński       - Adam Grabowski          296  94

 8.Kutno: (1) ZS 3 Kutno   - Włocławek: (2) LA Włocł 2.0 0.0
 A.Kamil Wojciechowski     - Damian Niedziółka       306 141
 B.Adrian Piaszczyński     - Filip Lipowski          339  26

 9.Krośniewice: LO Krośnie - Włocławek: (1) LA Włocł 2.0 0.0
 A.Adam Jaros              - Michalina Wnukowska     357 155
 B.Krzysztof Baranowski    - Paulina Frej            320 175

Wyniki rundy 4 turnieju PONADGIMNAZJALNE

STÓŁ                                                   WYNIK   
---------------------------------------------------------------
 1.Jaworzno: ZSP 3 Jaworzn - Zabrze: (1) IV LO Zabrz 0.0 2.0
 A.Piotr Sadzyński         - Krzysztof Lelonek       299 366
 B.Roksana Statkiewicz     - Artur Dachowski         249 409

 2.Kutno: (1) I LO Kutno   - Zabrze: (2) IV LO Zabrz 2.0 0.0
 A.Martyna Bloch           - Michał Głąb             370 219
 B.Hubert Smoliński        - Dawid Węgrzyński        430 140

 3.Kutno: (2) I LO Kutno   - Łódź: (2) I LO Łódź     0.0 2.0
 A.Marta Pawlak            - Hanna Dąbrowska         205 351
 B.Jakub Żandarowski       - Szymon Stachlewski      167 190

 4.Kutno: (2) ZS 3 Kutno   - Gostynin: LO Gostynin   0.0 2.0
 A.Sebastian Iwaniak       - Bartłomiej Stolarz      222 264
 B.Magdalena Kołodziejska  - Andrzej Macek           184 225

 5.Garwolin: ZSP 2 Garwoli - Łódź: (1) I LO Łódź     0.0 2.0
 A.Emil Zając              - Krzysztof Wierzbicki    190 308
 B.Łukasz Wrzesiński       - Maciej Rzeszutek        217 278

 6.Kutno: (1) ZS 3 Kutno   - Radomsko: I LO Radomsko 0.0 2.0
 A.Kamil Wojciechowski     - Bartosz Molka           218 352
 B.Adrian Piaszczyński     - Maciej Krzyżowski       203 323

 7.Kutno: II LO Kutno      - Ostrzeszów: ZS 2 Ostrze 2.0 0.0
 A.Krzysztof Rosiak        - Pamela Braun            300 186
 B.Wojciech Stelmaszewski  - Piotr Noculak           390 147

 8.Krośniewice: LO Krośnie - Włocławek: SMS Włocławe 2.0 0.0
 A.Adam Jaros              - Dawid Świerkowski       270 139
 B.Krzysztof Baranowski    - Adam Grabowski          213 141

 9.Włocławek: (2) LA Włocł - Włocławek: (1) LA Włocł 0.0 2.0
 A.Damian Niedziółka       - Michalina Wnukowska     222 254
 B.Filip Lipowski          - Paulina Frej            115 210

Wyniki rundy 5 turnieju PONADGIMNAZJALNE

STÓŁ                                                   WYNIK   
---------------------------------------------------------------
 1.Zabrze: (1) IV LO Zabrz - Łódź: (2) I LO Łódź     1.0 1.0
 A.Krzysztof Lelonek       - Hanna Dąbrowska         240 324
 B.Artur Dachowski         - Szymon Stachlewski      354 203

 2.Kutno: (1) I LO Kutno   - Jaworzno: ZSP 3 Jaworzn 2.0 0.0
 A.Martyna Bloch           - Piotr Sadzyński         301 279
 B.Hubert Smoliński        - Roksana Statkiewicz     511 254

 3.Kutno: II LO Kutno      - Gostynin: LO Gostynin   1.0 1.0
 A.Krzysztof Rosiak        - Bartłomiej Stolarz      320 239
 B.Wojciech Stelmaszewski  - Andrzej Macek           230 255

 4.Radomsko: I LO Radomsko - Łódź: (1) I LO Łódź     1.0 1.0
 A.Bartosz Molka           - Krzysztof Wierzbicki    276 199
 B.Maciej Krzyżowski       - Maciej Rzeszutek        192 332

 5.Zabrze: (2) IV LO Zabrz - Krośniewice: LO Krośnie 2.0 0.0
 A.Michał Głąb             - Adam Jaros              419 122
 B.Dawid Węgrzyński        - Krzysztof Baranowski    327 127

 6.Kutno: (2) I LO Kutno   - Garwolin: ZSP 2 Garwoli 0.0 2.0
 A.Marta Pawlak            - Emil Zając              226 250
 B.Jakub Żandarowski       - Łukasz Wrzesiński       179 271

 7.Kutno: (2) ZS 3 Kutno   - Kutno: (1) ZS 3 Kutno   2.0 0.0
 A.Sebastian Iwaniak       - Kamil Wojciechowski     271 248
 B.Magdalena Kołodziejska  - Adrian Piaszczyński     264 247

 8.Ostrzeszów: ZS 2 Ostrze - Włocławek: (2) LA Włocł 2.0 0.0
 A.Pamela Braun            - Damian Niedziółka       267 146
 B.Piotr Noculak           - Filip Lipowski          193 108

 9.Włocławek: (1) LA Włocł - Włocławek: SMS Włocławe 2.0 0.0
 A.Michalina Wnukowska     - Dawid Świerkowski       454 250
 B.Paulina Frej            - Adam Grabowski          426 162
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie