Piasutno 3
czerwca
Piasutno 3- 4 czerwca Piąte scrabble nad jeziorem
Łódź10
czerwca
Łódź 10-11 czerwca III Nocny Turniej Scrabble "Łódzka Nocka"
Ostróda15
czerwca
Ostróda 15-18 czerwca XII Klubowe Mistrzostwa Polski
Paweł Jackowski kapitanem "Nocnej Łódki"10 - 11 czerwca 2017 — III Nocny Turniej Scrabble "Łódzka Nocka"InformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

III Nocny Turniej Scrabble "Łódzka Nocka"Łódź, 10 - 11 czerwca 2017

Konkurs Relacja z turnieju


Paweł Jackowski kapitanem "Nocnej Łódki"Ach śpij, bo właśnie
Księżyc ziewa i za chwilę zaśnie
A gdy rano przyjdzie świt
Księżycowi będzie wstyd
Że on zasnął a nie Ty...


Słów piosenki napisanej przez Ludwika Starskiego nie posłuchało co najmniej 61 osób, które w piękną czerwcową noc wzięło udział w  III Nocnym Turnieju Scrabble – „Łódzka Nocka”. Turniej rozgrywany był jak zwykle w Poleskim Ośrodku Sztuki, a organizatorami był Łódzki Klub Miłośników Scrabble na czele z Beatą PiotrowskąGrzegorzem Puknielem oraz Fundacja Umysł im. Alfreda Buttsa i wspomniany już wcześniej Poleski Ośrodek Sztuki.

Podobnie jak rok temu nastąpiło małe opóźnienie rozpoczęcia turnieju związane z rozgrywkami rodzimych kopaczy, którzy zapewnili sobie praktycznie w sobotę awans do przyszłorocznych Mistrzostw Świata. Nie mniej zażarte pojedynki miały miejsce przy scrabblowych planszach, a grzechot literek niósł się daleko w nocną ciszę. W przerwach gracze raczyli się przysmakami przygotowanymi przez organizatorów: były dania gorące, zimne przekąski, owoce, słodkości i nieśmiertelny smalec ze skwarkami.

Na półmetku zmagań na czele znalazł się z kompletem zwycięstw Staszek Rydzik (któremu w Łodzi zawsze dobrze szło), ale później nie było już tak różowo. Może dlatego, że świt miał tego ranka inny kolor. Zmęczenie dawało się we znaki nawet doświadczonym graczom i popełniali oni kuriozalne błędy. Ze zmęczeniem najlepiej poradził sobie Paweł Jackowski, który na finiszu pokonał Mariusza Skrobosza o jeden mały punkt. Na trzecim miejscu znalazł się Michał Alabrudziński. Czołowa trójka otrzymała pamiątkowe puchary i nagrody pieniężne. Najlepszym z pięcioosobowego grona debiutantów został Grzegorz Włodarczyk. Pozostali uczestnicy zostali obdarowani nagrodami rzeczowymi.

Na koniec tradycyjnie dziękujemy sponsorom bez których nie byłoby to wszystko możliwe, a którymi byli:
Księgarnia Internetowa Gandalf: www.gandalf.com.pl — oprócz nagród rzeczowych co rundę fundowała kupon rabatowy za najdroższy ułożony wyraz z użyciem liter: G A N D A L F
Scrabble: www.facebook.com/ScrabblePolska
Reklamowe24 Łódź gadzety-reklamowe.com
Maciek Gałecki
Andrzej Kroc
Miłosz Wrzałek
Przyjaciele i Sympatycy ŁKMS

P.S. Tegoroczne ogórki kiszone były pyszne, ale furorę zrobiły pieczone ziemniaczki — mniam.

relacja: Adam Janicki
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
Drugi Nocny Turniej Scrabble "Łódzka Nocka"
Pierwszy Nocny Turniej Scrabble "Łódzka Nocka"


Rodzaj turniejuotwarty
Sposób rozgrywania12 rund non stop
system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
20 minut dla gracza na partię
Miejsce rozgrywekPoleski Ośrodek Sztuki
ul. Krzemieniecka 2a, Łódź
www.pos.lodz.pl
Obrońca tytułuMichał Makowski
SędziaAdam Janicki
Strona www turniejuwww.facebook.com/lodzkanocka
HarmonogramSobota, 10 czerwca
20:30-21:30 — przyjmowanie zapisów
21:30 — rozpoczęcie turnieju

Niedziela, 11 czerwca
ok. 9:15 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe30 zł członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami
20 zł osoby niepełnoletnie i uczące się w szkołach ponadgimnazjalnych
debiutanci — bez opłat
pozostali — 50 zł
DojazdPoleski Ośrodek Sztuki znajduje się 10 minut spacerem od dworca PKP i PKS Łódź Kaliska i jest doskonale skomunikowany liniami tramwajowymi i autobusowymi z pozostałymi dworcami: Łódź Fabryczna i Łódź Widzew.
Dla zmotoryzowanych sugerowany zjazd z autostrady A1 (wschodnia obwodnica Łodzi) to węzeł Łódź Wschód. Po zjechaniu z autostrady kierować się na lotnisko Lublinek cały czas jadąc prosto ulicami Rokicińską i Piłsudskiego. Na miejscu będziemy zostawiając z prawej strony Dworzec Łódź Kaliska i halę Atlas Arena. Wykonujemy nawrót na rondzie i po stu metrach zjazd w prawo na wygodny parking (pałacyk naprzeciwko Atlas Areny)
Możliwość zaparkowania na dozorowanym terenie POS.
WyżywienieW ramach wpisowego w trakcie trwania całego turnieju poczęstunek, obejmujący m.in. dania na ciepło, kanapki – tradycyjne i w wersji wegetariańskiej, kawa, herbata, napoje zimne, przekąski, słodycze, owoce itd.
Sala kawiarniano-wystawowa do dyspozycji uczestników.
Pieczywo dostarcza Piekarnia — Cukiernia Kuczka
www.piekarniacukierniakuczka.pl
NoclegiMożliwość wynajęcia pokoju 1- lub 2-osobowego w miejscu gry (wymagany wcześniejszy kontakt z organizatorami)
NagrodyPuchary, nagrody pieniężne, nagrody rzeczowe.
Upominki dla wszystkich uczestników turnieju.
Dodatkowe atrakcjeBezpośrednio przed turniejem w miejscu gry, od godz. 20:45 zapraszamy na wspólne oglądanie meczu Polska — Rumunia w piłkę nożną, duży telewizor w sali kawiarnianej POS.
Relaks w parku pałacowym w piękną czerwcową noc.
OrganizatorzyBeata Piotrowska — 602 278 227 — beata.piotrowska27@gmail.com
Grzegorz Pukniel — gregpuk@wp.pl

Łódzki Klub Miłośników Scrabble
www.facebook.com/scrabblelodz

Poleski Osrodek Sztuki
www.pos.lodz.pl

Fundacja "Umysł" im. Alfreda Buttsa
www.umysl.org
SponsorzyKsięgarnia Internetowa Gandalf
www.gandalf.com.pl

Scrabble
www.facebook.com/ScrabblePolska

Reklamowe24 Łódź
gadzety-reklamowe.com

Maciek Gałecki
Andrzej Kroc
Miłosz Wrzałek
Przyjaciele i Sympatycy ŁKMS


Wyniki turnieju III Nocny Turniej Scrabble "Łódzka Nocka"

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Paweł           Jackowski            Warszawa               144.21      9.0     5091     1907      698
  2 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               157.44      9.0     5090     1925      818
  3 Michał          Alabrudziński        Włocławek              160.29      9.0     4954     2041      649
  4 Miłosz          Wrzałek              Warszawa               146.78      9.0     4878     1913      579
  5 Radosław        Jachna               Łódź                   132.52      8.0     4941     1856      717
  6 Dominik         Urbacki              Pruszków               150.50      8.0     4919     1935      330
  7 Grzegorz        Kurowski             Warszawa               146.29      8.0     4904     1856      561
  8 Dawid           Adamczyk             Wodzisław Śląski       155.10      8.0     4878     1903      273
  9 Stanisław       Rydzik               Warszawa               146.10      8.0     4831     1897      193
 10 Daniel          Janus                Wąchock                119.05      8.0     4737     1816      164
 11 Rafał           Błaszkiewicz         Milanówek              127.38      8.0     4717     1877      369
 12 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              133.63      8.0     4660     1907      203
 13 Szymon          Płachta              Warszawa               140.20      7.0     4977     1677      564
 14 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                149.88      7.0     4845     1647      310
 15 Jakub           Zaryński             Świnoujście            144.60      7.0     4815     1749      342
 16 Kazimierz       Merklejn             Szczecin               150.31      7.0     4770     1785       89
 17 Waldemar        Czerwoniec           Warszawa               134.99      7.0     4741     1729      267
 18 Grzegorz        Pukniel              Łódź                   128.42      7.0     4699     1726      160
 19 Michał          Makowski             Warszawa               150.76      7.0     4620     1704       47
 20 Adam            Grzelec              Poznań                 112.83      7.0     4464     1571      249
 21 Karolina        Urbańska             Poznań                 105.46      7.0     4292     1679     -351
 22 Szymon          Dąbrowski            Warszawa               130.95      7.0     4278     1662      -47
 23 Mirosław        Uglik                Warszawa               151.41      6.0     5212     1469      652
 24 Maciej          Czupryniak           Milanówek              144.78      6.0     4984     1678      383
 25 Juliusz         Czupryniak           Warszawa               145.99      6.0     4735     1616     -137
 26 Marcin          Stachowski           Wydartowo I            122.04      6.0     4727     1553       72
 27 Grażyna         Wesołowska           Łódź                   126.61      6.0     4627     1444      528
 28 Krzysztof       Mówka                Warszawa               154.40      6.0     4617     1659       86
 29 Wojciech        Zemło                Łódź                   146.55      6.0     4604     1512      202
 30 Aleksander      Puchalski            Włocławek              143.78      6.0     4603     1665      -55
 31 Piotr           Broda                Sandomierz             132.34      6.0     4590     1489      329
 32 Jarosław        Michalak             Łódź                   121.70      6.0     4555     1549      156
 33 Jacek           Baltyn               Suchedniów             130.44      6.0     4435     1558      -99
 34 Bronisław       Parada               Polanica-Zdrój         132.09      6.0     4411     1584     -119
 35 Ewa             Radzikowska          Gliwice                127.55      6.0     4399     1590     -232
 36 Dominik         Ulejczyk             Będzin                 108.03      6.0     4361     1543     -243
 37 Marcin          Radwański            Nowa Wieś Wrocławska   114.49      6.0     3730     1376      354
 38 Natalia         Woźniak              Dziwnówek              134.65      5.0     4689     1372      393
 39 Dorota          Stachowska           Wydartowo I            126.66      5.0     4606     1423     -364
 40 Tomasz          Nasiłowski           Siedlce                128.52      5.0     4582     1396       81
 41 Jakub           Szymczak             Łódź                   153.19      5.0     4551     1492      -31
 42 Jerzy           Luter                Bytom                  117.60      5.0     4551     1512     -294
 43 Andrzej         Kroc                 Łódź                   132.22      5.0     4425     1464     -345
 44 Joanna          Ostrowska            Warszawa               117.37      5.0     4336     1415       36
 45 Adam            Skowroński           Jarocin                103.97      5.0     4283     1339       11
 46 Piotr           Domański             Lublin                 133.90      5.0     4176     1472     -359
 47 Marta           Świątkowska          Wrocław                115.48      5.0     4123     1372      139
 48 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    127.99      5.0     4088     1331       59
 49 Renata          Andracka             Zwola                  117.23      4.0     4469     1293      -90
 50 Katarzyna       Bogusławska          Piastów                108.67      4.0     4022     1261     -613
 51 Kamil           Olejniczak           Kutno                  100.00      4.0     4009     1172     -329
 52 Wojciech        Gołęcki              Inowrocław             108.37      4.0     3502     1233     -584
 53 Marcin          Rogala               Warszawa               126.52      4.0     3497     1102       26
 54 Piotr           Potoczek             Nowy Sącz              111.79      3.0     4304     1172       -9
 55 Grzegorz        Włodarczyk           Pabianice              100.00      3.0     3540      938     -340
 56 Piotr           Gajewski             Warszawa               100.00      3.0     3099      944     -469
 57 Przemysław      Woiński              Łódź                   100.00      3.0     2902      918     -335
 58 Krzysztof       Tomczak              Kutno                  100.00      2.5     3639      920     -480
 59 Beata           Piotrowska           Łódź                   121.03      2.0     2120      653     -372
 60 Krzysztof       Michalski            Łódź                   100.00      0.0     1212      621    -3876
 61 Aleksandra      Szałek               Łódź                   100.00      0.0      278      127     -616
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju III Nocny Turniej Scrabble "Łódzka Nocka"



	Michał Alabrudziński 160.29 Włocławek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Szymon         Dąbrowski             130.95 +  378: 270  181
    2    10 Jakub          Zaryński              144.60 +  441: 379  195
    3     2 Radosław       Jachna                132.52 +  394: 309  183
    4     4 Grzegorz       Kurowski              146.29 +  484: 382  196
    5     2 Dominik        Urbacki               150.50 -  396: 446  101
    6     5 Aleksander     Puchalski             143.78 +  423: 370  194
    7     1 Stanisław      Rydzik                146.10 +  448: 344  196
    8     2 Dawid          Adamczyk              155.10 +  495: 284  205
    9     1 Krzysztof      Sporczyk              133.63 +  363: 304  184
   10     1 Mariusz        Skrobosz              157.44 -  292: 442  107
   11     2 Paweł          Jackowski             144.21 -  397: 406   94
   12     2 Dawid          Adamczyk              155.10 +  443: 369  205
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2041  / 12 170.08




	Mariusz Skrobosz 157.44 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Jacek          Baltyn                130.44 -  327: 376   80
    2    16 Marcin         Rogala                126.52 -  384: 454   77
    3    26 Adam           Grzelec               112.83 +  502: 345  163
    4    17 Jakub          Szymczak              153.19 +  419: 379  203
    5    13 Daniel         Janus                 119.05 +  375: 340  169
    6    14 Joanna         Ostrowska             117.37 +  396: 341  167
    7     4 Maciej         Czupryniak            144.78 +  414: 365  195
    8     5 Radosław       Jachna                132.52 +  412: 291  183
    9     4 Kazimierz      Merklejn              150.31 +  472: 345  200
   10     1 Michał         Alabrudziński         160.29 +  442: 292  210
   11     1 Krzysztof      Sporczyk              133.63 +  556: 336  184
   12     1 Paweł          Jackowski             144.21 -  391: 408   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1925  / 12 160.42




	Dawid Adamczyk 155.10 Wodzisław Śląski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Tomasz         Nasiłowski            128.52 +  503: 362  179
    2     6 Krzysztof      Mówka                 154.40 -  313: 433  104
    3    17 Piotr          Domański              133.90 +  448: 351  184
    4    10 Jerzy          Luter                 117.60 +  454: 344  168
    5     6 Rafał          Błaszkiewicz          127.38 +  436: 331  177
    6     3 Juliusz        Czupryniak            145.99 +  415: 374  196
    7     2 Dominik        Urbacki               150.50 +  412: 381  201
    8     2 Michał         Alabrudziński         160.29 -  284: 495  110
    9     3 Stanisław      Rydzik                146.10 -  399: 429   96
   10     7 Grzegorz       Pukniel               128.42 +  404: 355  178
   11     3 Kazimierz      Merklejn              150.31 +  441: 307  200
   12     2 Michał         Alabrudziński         160.29 -  369: 443  110
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1903  / 12 158.58




	Krzysztof Mówka 154.40 Warszawa        

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Grzegorz       Pukniel               128.42 +  390: 361  178
    2     6 Dawid          Adamczyk              155.10 +  433: 313  205
    3     1 Grzegorz       Kurowski              146.29 +  370: 322  196
    4     1 Dominik        Urbacki               150.50 -  326: 380  101
    5     8 Juliusz        Czupryniak            145.99 -  397: 406   96
    6     8 Szymon         Płachta               140.20 +  505: 352  190
    7     9 Waldemar       Czerwoniec            134.99 +  411: 337  185
    8     3 Kazimierz      Merklejn              150.31 -  329: 358  100
    9    11 Dominik        Ulejczyk              108.03 -  292: 388   58
   10    14 Szymon         Dąbrowski             130.95 -  338: 469   81
   11    17 Piotr          Domański              133.90 +  380: 347  184
   12    12 Waldemar       Czerwoniec            134.99 -  446: 498   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1659  / 12 138.25




	Jakub Szymczak 153.19 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Zbigniew       Wietecki              127.99 +  393: 284  178
    2     4 Dominik        Urbacki               150.50 -  358: 411  101
    3    10 Rafał          Błaszkiewicz          127.38 -  349: 354   77
    4    17 Mariusz        Skrobosz              157.44 -  379: 419  107
    5    24 Adam           Skowroński            103.97 +  374: 373  154
    6    17 Tomasz         Zwoliński             149.88 +  444: 400  200
    7    11 Paweł          Jackowski             144.21 -  333: 449   94
    8    17 Beata          Piotrowska            121.03 +  421: 301  171
    9    18 Szymon         Dąbrowski             130.95 -  388: 437   81
   10    19 Andrzej        Kroc                  132.22 -  372: 429   82
   11    20 Marta          Świątkowska           115.48 +  360: 332  165
   12    18 Piotr          Broda                 132.34 -  380: 393   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1492  / 12 124.33




	Mirosław Uglik 151.41 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Ewa            Radzikowska           127.55 -  385: 540   78
    2    15 Krzysztof      Sporczyk              133.63 -  419: 461   84
    3    23 Kamil          Olejniczak            100.00 +  503: 278  150
    4    16 Renata         Andracka              117.23 -  390: 444   67
    5    22 Karolina       Urbańska              105.46 -  412: 455   55
    6    24 Piotr          Potoczek              111.79 +  414: 309  162
    7    20 Michał         Makowski              150.76 +  396: 360  201
    8    15 Daniel         Janus                 119.05 -  388: 426   69
    9    19 Jarosław       Michalak              121.70 +  578: 251  172
   10    15 Waldemar       Czerwoniec            134.99 -  372: 406   85
   11    18 Jerzy          Luter                 117.60 +  436: 405  168
   12    15 Dorota         Stachowska            126.66 +  519: 225  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1468  / 12 122.33




	Michał Makowski 150.76 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Rafał          Błaszkiewicz          127.38 +  382: 339  177
    2     8 Maciej         Czupryniak            144.78 +  364: 312  195
    3     7 Szymon         Płachta               140.20 +  415: 360  190
    4     3 Stanisław      Rydzik                146.10 -  385: 451   96
    5     9 Grzegorz       Pukniel               128.42 -  402: 549   78
    6     7 Grzegorz       Kurowski              146.29 -  358: 383   96
    7    20 Mirosław       Uglik                 151.41 -  360: 396  101
    8    24 Wojciech       Gołęcki               108.37 +  418: 256  158
    9    16 Andrzej        Kroc                  132.22 +  399: 362  182
   10    13 Karolina       Urbańska              105.46 -  363: 421   55
   11    16 Bronisław      Parada                132.09 +  403: 385  182
   12    11 Aleksander     Puchalski             143.78 +  371: 359  194
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1704  / 12 142.00




	Dominik Urbacki 150.50 Pruszków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Dorota         Stachowska            126.66 +  520: 361  177
    2     4 Jakub          Szymczak              153.19 +  411: 358  203
    3     3 Kazimierz      Merklejn              150.31 +  439: 411  200
    4     1 Krzysztof      Mówka                 154.40 +  380: 326  204
    5     2 Michał         Alabrudziński         160.29 +  446: 396  210
    6     1 Stanisław      Rydzik                146.10 -  331: 478   96
    7     2 Dawid          Adamczyk              155.10 -  381: 412  105
    8     6 Rafał          Błaszkiewicz          127.38 +  419: 400  177
    9     2 Grzegorz       Kurowski              146.29 +  398: 303  196
   10     3 Krzysztof      Sporczyk              133.63 -  361: 420   84
   11     6 Radosław       Jachna                132.52 -  375: 383   83
   12     6 Kazimierz      Merklejn              150.31 +  458: 341  200
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1935  / 12 161.25




	Kazimierz Merklejn 150.31 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Grażyna        Wesołowska            126.61 +  411: 340  177
    2     1 Ewa            Radzikowska           127.55 +  407: 343  178
    3     3 Dominik        Urbacki               150.50 -  411: 439  101
    4    14 Wojciech       Zemło                 146.55 +  369: 362  197
    5     3 Maciej         Czupryniak            144.78 +  472: 295  195
    6     2 Grzegorz       Pukniel               128.42 +  486: 270  178
    7     3 Krzysztof      Sporczyk              133.63 -  429: 503   84
    8     3 Krzysztof      Mówka                 154.40 +  358: 329  204
    9     4 Mariusz        Skrobosz              157.44 -  345: 472  107
   10     6 Dominik        Ulejczyk              108.03 +  434: 429  158
   11     3 Dawid          Adamczyk              155.10 -  307: 441  105
   12     6 Dominik        Urbacki               150.50 -  341: 458  101
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1785  / 12 148.75




	Tomasz Zwoliński 149.88 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Marcin         Rogala                126.52 +  423: 375  177
    2    13 Szymon         Płachta               140.20 -  312: 514   90
    3    13 Jakub          Zaryński              144.60 -  289: 328   95
    4    21 Tomasz         Nasiłowski            128.52 -  436: 487   79
    5    26 Piotr          Gajewski              100.00 +  522: 258  150
    6    17 Jakub          Szymczak              153.19 -  400: 444  103
    7    21 Jerzy          Luter                 117.60 +  458: 267  168
    8    16 Jarosław       Michalak              121.70 -  323: 397   72
    9    20 Piotr          Potoczek              111.79 +  422: 374  162
   10    17 Wojciech       Zemło                 146.55 +  424: 370  197
   11    13 Andrzej        Kroc                  132.22 +  423: 364  182
   12    10 Marcin         Stachowski            122.04 +  413: 357  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1647  / 12 137.25




	Miłosz Wrzałek 146.78 Warszawa                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Marcin         Stachowski            122.04 +  494: 354  172
    2     7 Wojciech       Gołęcki               108.37 +  423: 315  158
    3     4 Wojciech       Zemło                 146.55 +  419: 310  197
    4     2 Aleksander     Puchalski             143.78 +  389: 382  194
    5     1 Stanisław      Rydzik                146.10 -  402: 414   96
    6     4 Krzysztof      Sporczyk              133.63 -  296: 351   84
    7     8 Rafał          Błaszkiewicz          127.38 -  352: 373   77
    8    10 Natalia        Woźniak               134.65 +  474: 368  185
    9     9 Marcin         Radwański             114.49 +  414: 316  164
   10     8 Maciej         Czupryniak            144.78 +  378: 359  195
   11     4 Jakub          Zaryński              144.60 +  407: 371  195
   12     3 Stanisław      Rydzik                146.10 +  430: 386  196
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1913  / 12 159.42




	Wojciech Zemło 146.55 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Jarosław       Michalak              121.70 +  375: 317  172
    2    12 Piotr          Broda                 132.34 +  427: 382  182
    3     4 Miłosz         Wrzałek               146.78 -  310: 419   97
    4    14 Kazimierz      Merklejn              150.31 -  362: 369  100
    5    15 Marcin         Radwański             114.49 -  359: 381   64
    6    19 Ewa            Radzikowska           127.55 -  380: 410   78
    7    26 Katarzyna      Bogusławska           108.67 +  413: 379  159
    8    18 Marcin         Rogala                126.52 -  372: 390   77
    9    25 Marta          Świątkowska           115.48 +  294: 291  165
   10    17 Tomasz         Zwoliński             149.88 -  370: 424  100
   11    26 Przemysław     Woiński               100.00 +  455: 247  150
   12    19 Jerzy          Luter                 117.60 +  487: 393  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1512  / 12 126.00




	Grzegorz Kurowski 146.29 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Beata          Piotrowska            121.03 +  535: 338  171
    2     2 Katarzyna      Bogusławska           108.67 +  500: 190  159
    3     1 Krzysztof      Mówka                 154.40 -  322: 370  104
    4     4 Michał         Alabrudziński         160.29 -  382: 484  110
    5    10 Jacek          Baltyn                130.44 +  391: 383  180
    6     7 Michał         Makowski              150.76 +  383: 358  201
    7     5 Jakub          Zaryński              144.60 +  465: 394  195
    8     4 Grzegorz       Pukniel               128.42 +  451: 296  178
    9     2 Dominik        Urbacki               150.50 -  303: 398  101
   10     5 Rafał          Błaszkiewicz          127.38 -  341: 403   77
   11     7 Waldemar       Czerwoniec            134.99 +  394: 390  185
   12     5 Jakub          Zaryński              144.60 +  437: 339  195
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1856  / 12 154.67




	Stanisław Rydzik 146.10 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Daniel         Janus                 119.05 +  442: 369  169
    2    11 Jacek          Baltyn                130.44 +  440: 387  180
    3     5 Bronisław      Parada                132.09 +  430: 315  182
    4     3 Michał         Makowski              150.76 +  451: 385  201
    5     1 Miłosz         Wrzałek               146.78 +  414: 402  197
    6     1 Dominik        Urbacki               150.50 +  478: 331  201
    7     1 Michał         Alabrudziński         160.29 -  344: 448  110
    8     1 Krzysztof      Sporczyk              133.63 -  345: 388   84
    9     3 Dawid          Adamczyk              155.10 +  429: 399  205
   10     2 Paweł          Jackowski             144.21 -  315: 457   94
   11     5 Rafał          Błaszkiewicz          127.38 +  357: 327  177
   12     3 Miłosz         Wrzałek               146.78 -  386: 430   97
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1897  / 12 158.08




	Juliusz Czupryniak 145.99 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Jerzy          Luter                 117.60 +  510: 310  168
    2     5 Bronisław      Parada                132.09 -  370: 390   82
    3     9 Jacek          Baltyn                130.44 +  400: 389  180
    4     7 Waldemar       Czerwoniec            134.99 +  382: 301  185
    5     8 Krzysztof      Mówka                 154.40 +  406: 397  204
    6     3 Dawid          Adamczyk              155.10 -  374: 415  105
    7     6 Zbigniew       Wietecki              127.99 +  409: 400  178
    8     7 Maciej         Czupryniak            144.78 -  410: 592   95
    9     7 Rafał          Błaszkiewicz          127.38 -  278: 420   77
   10    10 Aleksander     Puchalski             143.78 -  419: 469   94
   11    14 Adam           Grzelec               112.83 -  332: 372   63
   12    16 Natalia        Woźniak               134.65 +  445: 417  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1616  / 12 134.67




	Maciej Czupryniak 144.78 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Joanna         Ostrowska             117.37 +  461: 374  167
    2     8 Michał         Makowski              150.76 -  312: 364  101
    3    20 Szymon         Dąbrowski             130.95 +  554: 310  181
    4     5 Marcin         Stachowski            122.04 +  534: 352  172
    5     3 Kazimierz      Merklejn              150.31 -  295: 472  100
    6     6 Jakub          Zaryński              144.60 +  494: 289  195
    7     4 Mariusz        Skrobosz              157.44 -  365: 414  107
    8     7 Juliusz        Czupryniak            145.99 +  592: 410  196
    9     5 Grzegorz       Pukniel               128.42 -  337: 420   78
   10     8 Miłosz         Wrzałek               146.78 -  359: 378   97
   11    11 Aleksander     Puchalski             143.78 +  398: 365  194
   12     9 Szymon         Płachta               140.20 -  283: 453   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1678  / 12 139.83




	Jakub Zaryński 144.60 Świnoujście              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Renata         Andracka              117.23 +  450: 340  167
    2    10 Michał         Alabrudziński         160.29 -  379: 441  110
    3    13 Tomasz         Zwoliński             149.88 +  328: 289  200
    4    11 Ewa            Radzikowska           127.55 +  432: 349  178
    5     5 Szymon         Płachta               140.20 +  500: 401  190
    6     6 Maciej         Czupryniak            144.78 -  289: 494   95
    7     5 Grzegorz       Kurowski              146.29 -  394: 465   96
    8    11 Bronisław      Parada                132.09 +  465: 293  182
    9    10 Karolina       Urbańska              105.46 +  425: 225  155
   10     4 Radosław       Jachna                132.52 +  443: 332  183
   11     4 Miłosz         Wrzałek               146.78 -  371: 407   97
   12     5 Grzegorz       Kurowski              146.29 -  339: 437   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1749  / 12 145.75




	Paweł Jackowski 144.21 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Marta          Świątkowska           115.48 +  452: 327  165
    2     9 Aleksander     Puchalski             143.78 -  392: 396   94
    3    11 Karolina       Urbańska              105.46 +  435: 301  155
    4     8 Piotr          Potoczek              111.79 +  466: 375  162
    5     4 Krzysztof      Sporczyk              133.63 -  339: 389   84
    6    10 Rafał          Błaszkiewicz          127.38 -  426: 437   77
    7    11 Jakub          Szymczak              153.19 +  449: 333  203
    8     9 Waldemar       Czerwoniec            134.99 +  465: 361  185
    9     6 Daniel         Janus                 119.05 +  396: 371  169
   10     2 Stanisław      Rydzik                146.10 +  457: 315  196
   11     2 Michał         Alabrudziński         160.29 +  406: 397  210
   12     1 Mariusz        Skrobosz              157.44 +  408: 391  207
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1907  / 12 158.92




	Aleksander Puchalski 143.78 Włocławek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Marcin         Radwański             114.49 +  382: 339  164
    2     9 Paweł          Jackowski             144.21 +  396: 392  194
    3     6 Waldemar       Czerwoniec            134.99 +  415: 325  185
    4     2 Miłosz         Wrzałek               146.78 -  382: 389   97
    5     7 Zbigniew       Wietecki              127.99 +  409: 322  178
    6     5 Michał         Alabrudziński         160.29 -  370: 423  110
    7     7 Grzegorz       Pukniel               128.42 -  378: 409   78
    8    13 Piotr          Domański              133.90 +  368: 352  184
    9     8 Radosław       Jachna                132.52 -  310: 519   83
   10    10 Juliusz        Czupryniak            145.99 +  469: 419  196
   11    11 Maciej         Czupryniak            144.78 -  365: 398   95
   12    11 Michał         Makowski              150.76 -  359: 371  101
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1665  / 12 138.75




	Szymon Płachta 140.20 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Adam           Grzelec               112.83 +  362: 304  163
    2    13 Tomasz         Zwoliński             149.88 +  514: 312  200
    3     7 Michał         Makowski              150.76 -  360: 415  101
    4    12 Daniel         Janus                 119.05 +  484: 333  169
    5     5 Jakub          Zaryński              144.60 -  401: 500   95
    6     8 Krzysztof      Mówka                 154.40 -  352: 505  104
    7    12 Andrzej        Kroc                  132.22 +  502: 364  182
    8     8 Marcin         Radwański             114.49 -  293: 343   64
    9    12 Ewa            Radzikowska           127.55 -  367: 392   78
   10    16 Adam           Skowroński            103.97 +  442: 303  154
   11    12 Jarosław       Michalak              121.70 +  447: 359  172
   12     9 Maciej         Czupryniak            144.78 +  453: 283  195
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1677  / 12 139.75




	Waldemar Czerwoniec 134.99 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Piotr          Potoczek              111.79 +  420: 342  162
    2    14 Krzysztof      Tomczak               100.00 +  458: 280  150
    3     6 Aleksander     Puchalski             143.78 -  325: 415   94
    4     7 Juliusz        Czupryniak            145.99 -  301: 382   96
    5    12 Tomasz         Nasiłowski            128.52 +  409: 331  179
    6     9 Marcin         Stachowski            122.04 +  391: 310  172
    7     9 Krzysztof      Mówka                 154.40 -  337: 411  104
    8     9 Paweł          Jackowski             144.21 -  361: 465   94
    9    14 Marcin         Rogala                126.52 +  445: 326  177
   10    15 Mirosław       Uglik                 151.41 +  406: 372  201
   11     7 Grzegorz       Kurowski              146.29 -  390: 394   96
   12    12 Krzysztof      Mówka                 154.40 +  498: 446  204
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1729  / 12 144.08




	Natalia Woźniak 134.65 Dziwnówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Katarzyna      Bogusławska           108.67 -  364: 406   59
    2    19 Jerzy          Luter                 117.60 -  394: 411   68
    3    25 Adam           Skowroński            103.97 +  365: 299  154
    4    25 Krzysztof      Tomczak               100.00 +  315: 294  150
    5    17 Piotr          Broda                 132.34 +  377: 332  182
    6    12 Radosław       Jachna                132.52 -  339: 370   83
    7    16 Dorota         Stachowska            126.66 +  463: 289  177
    8    10 Miłosz         Wrzałek               146.78 -  368: 474   97
    9    13 Marcin         Stachowski            122.04 -  377: 385   72
   10    21 Piotr          Domański              133.90 -  324: 353   84
   11    25 Grzegorz       Włodarczyk            100.00 +  586: 238  150
   12    16 Juliusz        Czupryniak            145.99 -  417: 445   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1372  / 12 114.33




	Piotr Domański 133.90 Lublin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Wojciech       Gołęcki               108.37 -  346: 386   58
    2    24 Przemysław     Woiński               100.00 +  354: 254  150
    3    17 Dawid          Adamczyk              155.10 -  351: 448  105
    4    20 Grażyna        Wesołowska            126.61 +  415: 283  177
    5    16 Ewa            Radzikowska           127.55 +  433: 356  178
    6    11 Dorota         Stachowska            126.66 +  400: 349  177
    7    10 Radosław       Jachna                132.52 -  278: 547   83
    8    13 Aleksander     Puchalski             143.78 -  352: 368   94
    9    15 Tomasz         Nasiłowski            128.52 -  239: 427   79
   10    21 Natalia        Woźniak               134.65 +  353: 324  185
   11    17 Krzysztof      Mówka                 154.40 -  347: 380  104
   12    22 Bronisław      Parada                132.09 -  308: 413   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1472  / 12 122.67




	Krzysztof Sporczyk 133.63 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Dominik        Ulejczyk              108.03 +  411: 240  158
    2    15 Mirosław       Uglik                 151.41 +  461: 419  201
    3     8 Ewa            Radzikowska           127.55 -  306: 357   78
    4     9 Piotr          Broda                 132.34 +  418: 302  182
    5     4 Paweł          Jackowski             144.21 +  389: 339  194
    6     4 Miłosz         Wrzałek               146.78 +  351: 296  197
    7     3 Kazimierz      Merklejn              150.31 +  503: 429  200
    8     1 Stanisław      Rydzik                146.10 +  388: 345  196
    9     1 Michał         Alabrudziński         160.29 -  304: 363  110
   10     3 Dominik        Urbacki               150.50 +  420: 361  201
   11     1 Mariusz        Skrobosz              157.44 -  336: 556  107
   12     4 Radosław       Jachna                132.52 -  373: 450   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1907  / 12 158.92




	Radosław Jachna 132.52 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Karolina       Urbańska              105.46 +  532: 345  155
    2     3 Andrzej        Kroc                  132.22 +  449: 283  182
    3     2 Michał         Alabrudziński         160.29 -  309: 394  110
    4     6 Rafał          Błaszkiewicz          127.38 -  338: 371   77
    5    14 Bronisław      Parada                132.09 +  421: 301  182
    6    12 Natalia        Woźniak               134.65 +  370: 339  185
    7    10 Piotr          Domański              133.90 +  547: 278  184
    8     5 Mariusz        Skrobosz              157.44 -  291: 412  107
    9     8 Aleksander     Puchalski             143.78 +  519: 310  194
   10     4 Jakub          Zaryński              144.60 -  332: 443   95
   11     6 Dominik        Urbacki               150.50 +  383: 375  201
   12     4 Krzysztof      Sporczyk              133.63 +  450: 373  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1856  / 12 154.67




	Piotr Broda 132.34 Sandomierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Adam           Skowroński            103.97 +  440: 282  154
    2    12 Wojciech       Zemło                 146.55 -  382: 427   97
    3    16 Wojciech       Gołęcki               108.37 +  455: 302  158
    4     9 Krzysztof      Sporczyk              133.63 -  302: 418   84
    5    17 Natalia        Woźniak               134.65 -  332: 377   85
    6    23 Bronisław      Parada                132.09 -  347: 399   82
    7    25 Marta          Świątkowska           115.48 +  347: 331  165
    8    19 Marcin         Stachowski            122.04 -  347: 414   72
    9    26 Jacek          Baltyn                130.44 -  363: 379   80
   10    25 Katarzyna      Bogusławska           108.67 +  377: 285  159
   11    24 Krzysztof      Tomczak               100.00 +  505: 267  150
   12    18 Jakub          Szymczak              153.19 +  393: 380  203
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1489  / 12 124.08




	Andrzej Kroc 132.22 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Piotr          Gajewski              100.00 +  396: 308  150
    2     3 Radosław       Jachna                132.52 -  283: 449   83
    3    18 Marcin         Stachowski            122.04 -  389: 429   72
    4    18 Dorota         Stachowska            126.66 -  367: 458   77
    5    27 Katarzyna      Bogusławska           108.67 +  373: 365  159
    6    21 Grażyna        Wesołowska            126.61 +  384: 345  177
    7    12 Szymon         Płachta               140.20 -  364: 502   90
    8    20 Jacek          Baltyn                130.44 +  354: 235  180
    9    16 Michał         Makowski              150.76 -  362: 399  101
   10    19 Jakub          Szymczak              153.19 +  429: 372  203
   11    13 Tomasz         Zwoliński             149.88 -  364: 423  100
   12    20 Jarosław       Michalak              121.70 -  360: 485   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1464  / 12 122.00




	Bronisław Parada 132.09 Polanica-Zdrój

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Kamil          Olejniczak            100.00 +  391: 266  150
    2     5 Juliusz        Czupryniak            145.99 +  390: 370  196
    3     5 Stanisław      Rydzik                146.10 -  315: 430   96
    4    15 Grzegorz       Pukniel               128.42 -  382: 396   78
    5    14 Radosław       Jachna                132.52 -  301: 421   83
    6    23 Piotr          Broda                 132.34 +  399: 347  182
    7    14 Marcin         Stachowski            122.04 +  429: 365  172
    8    11 Jakub          Zaryński              144.60 -  293: 465   95
    9    17 Zbigniew       Wietecki              127.99 +  375: 354  178
   10    12 Daniel         Janus                 119.05 -  338: 405   69
   11    16 Michał         Makowski              150.76 -  385: 403  101
   12    22 Piotr          Domański              133.90 +  413: 308  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1584  / 12 132.00




	Szymon Dąbrowski 130.95 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Michał         Alabrudziński         160.29 -  270: 378  110
    2    28 Renata         Andracka              117.23 +  337: 334  167
    3    20 Maciej         Czupryniak            144.78 -  310: 554   95
    4    24 Marta          Świątkowska           115.48 +  329: 237  165
    5    20 Jarosław       Michalak              121.70 +  286: 277  172
    6    13 Zbigniew       Wietecki              127.99 -  347: 348   78
    7    18 Marcin         Radwański             114.49 -  328: 352   64
    8    22 Dorota         Stachowska            126.66 +  382: 355  177
    9    18 Jakub          Szymczak              153.19 +  437: 388  203
   10    14 Krzysztof      Mówka                 154.40 +  469: 338  204
   11    10 Daniel         Janus                 119.05 -  416: 428   69
   12    14 Dominik        Ulejczyk              108.03 +  367: 336  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1662  / 12 138.50




	Jacek Baltyn 130.44 Suchedniów               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Mariusz        Skrobosz              157.44 +  376: 327  207
    2    11 Stanisław      Rydzik                146.10 -  387: 440   96
    3     9 Juliusz        Czupryniak            145.99 -  389: 400   96
    4    22 Wojciech       Gołęcki               108.37 +  385: 330  158
    5    10 Grzegorz       Kurowski              146.29 -  383: 391   96
    6    20 Jarosław       Michalak              121.70 +  415: 324  172
    7    19 Dominik        Ulejczyk              108.03 -  372: 425   58
    8    20 Andrzej        Kroc                  132.22 -  235: 354   82
    9    26 Piotr          Broda                 132.34 +  379: 363  182
   10    23 Dorota         Stachowska            126.66 -  372: 535   77
   11    23 Renata         Andracka              117.23 +  354: 324  167
   12    21 Joanna         Ostrowska             117.37 +  388: 321  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1558  / 12 129.83




	Tomasz Nasiłowski 128.52 Siedlce

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Dawid          Adamczyk              155.10 -  362: 503  105
    2    20 Piotr          Gajewski              100.00 +  466: 283  150
    3    15 Jerzy          Luter                 117.60 -  333: 442   68
    4    21 Tomasz         Zwoliński             149.88 +  487: 436  200
    5    12 Waldemar       Czerwoniec            134.99 -  331: 409   85
    6    18 Karolina       Urbańska              105.46 -  306: 329   55
    7    23 Adam           Grzelec               112.83 +  416: 328  163
    8    21 Joanna         Ostrowska             117.37 +  404: 336  167
    9    15 Piotr          Domański              133.90 +  427: 239  184
   10    11 Marcin         Radwański             114.49 -  358: 374   64
   11    15 Ewa            Radzikowska           127.55 -  355: 403   78
   12    17 Grażyna        Wesołowska            126.61 -  337: 419   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1396  / 12 116.33




	Grzegorz Pukniel 128.42 Łódź               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Krzysztof      Mówka                 154.40 -  361: 390  104
    2    21 Adam           Grzelec               112.83 +  407: 292  163
    3    21 Katarzyna      Bogusławska           108.67 +  448: 306  159
    4    15 Bronisław      Parada                132.09 +  396: 382  182
    5     9 Michał         Makowski              150.76 +  549: 402  201
    6     2 Kazimierz      Merklejn              150.31 -  270: 486  100
    7     7 Aleksander     Puchalski             143.78 +  409: 378  194
    8     4 Grzegorz       Kurowski              146.29 -  296: 451   96
    9     5 Maciej         Czupryniak            144.78 +  420: 337  195
   10     7 Dawid          Adamczyk              155.10 -  355: 404  105
   11     9 Dominik        Ulejczyk              108.03 +  482: 307  158
   12     7 Daniel         Janus                 119.05 -  306: 404   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1726  / 12 143.83




	Zbigniew Wietecki 127.99 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Jakub          Szymczak              153.19 -  284: 393  103
    2    22 Dorota         Stachowska            126.66 +  481: 440  177
    3    22 Krzysztof      Tomczak               100.00 +  467: 219  150
    4    13 Joanna         Ostrowska             117.37 +  461: 296  167
    5     7 Aleksander     Puchalski             143.78 -  322: 409   94
    6    13 Szymon         Dąbrowski             130.95 +  348: 347  181
    7     6 Juliusz        Czupryniak            145.99 -  400: 409   96
    8    12 Karolina       Urbańska              105.46 -  308: 354   55
    9    17 Bronisław      Parada                132.09 -  354: 375   82
   10    20 Jerzy          Luter                 117.60 -  325: 485   68
   11    22 Wojciech       Gołęcki               108.37 +  338: 302  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1331  / 11 121.00




	Ewa Radzikowska 127.55 Gliwice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Mirosław       Uglik                 151.41 +  540: 385  201
    2     1 Kazimierz      Merklejn              150.31 -  343: 407  100
    3     8 Krzysztof      Sporczyk              133.63 +  357: 306  184
    4    11 Jakub          Zaryński              144.60 -  349: 432   95
    5    16 Piotr          Domański              133.90 -  356: 433   84
    6    19 Wojciech       Zemło                 146.55 +  410: 380  197
    7    17 Joanna         Ostrowska             117.37 +  353: 341  167
    8    14 Dominik        Ulejczyk              108.03 -  315: 362   58
    9    12 Szymon         Płachta               140.20 +  392: 367  190
   10     9 Marcin         Stachowski            122.04 -  262: 460   72
   11    15 Tomasz         Nasiłowski            128.52 +  403: 355  179
   12    13 Adam           Grzelec               112.83 -  319: 403   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1590  / 12 132.50




	Rafał Błaszkiewicz 127.38 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Michał         Makowski              150.76 -  339: 382  101
    2    29 Kamil          Olejniczak            100.00 +  512: 337  150
    3    10 Jakub          Szymczak              153.19 +  354: 349  203
    4     6 Radosław       Jachna                132.52 +  371: 338  183
    5     6 Dawid          Adamczyk              155.10 -  331: 436  105
    6    10 Paweł          Jackowski             144.21 +  437: 426  194
    7     8 Miłosz         Wrzałek               146.78 +  373: 352  197
    8     6 Dominik        Urbacki               150.50 -  400: 419  101
    9     7 Juliusz        Czupryniak            145.99 +  420: 278  196
   10     5 Grzegorz       Kurowski              146.29 +  403: 341  196
   11     5 Stanisław      Rydzik                146.10 -  327: 357   96
   12     8 Karolina       Urbańska              105.46 +  450: 333  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1877  / 12 156.42




	Dorota Stachowska 126.66 Wydartowo I

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Dominik        Urbacki               150.50 -  361: 520  101
    2    22 Zbigniew       Wietecki              127.99 -  440: 481   78
    3    24 Grzegorz       Włodarczyk            100.00 +  394: 314  150
    4    18 Andrzej        Kroc                  132.22 +  458: 367  182
    5    11 Jerzy          Luter                 117.60 +  398: 363  168
    6    11 Piotr          Domański              133.90 -  349: 400   84
    7    16 Natalia        Woźniak               134.65 -  289: 463   85
    8    22 Szymon         Dąbrowski             130.95 -  355: 382   81
    9    22 Adam           Grzelec               112.83 -  431: 503   63
   10    23 Jacek          Baltyn                130.44 +  535: 372  180
   11    19 Kamil          Olejniczak            100.00 +  371: 286  150
   12    15 Mirosław       Uglik                 151.41 -  225: 519  101
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1423  / 12 118.58




	Grażyna Wesołowska 126.61 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Kazimierz      Merklejn              150.31 -  340: 411  100
    2    27 Krzysztof      Michalski             100.00 +  495: 107  150
    3    12 Daniel         Janus                 119.05 -  342: 404   69
    4    20 Piotr          Domański              133.90 -  283: 415   84
    5    25 Wojciech       Gołęcki               108.37 +  457: 209  158
    6    21 Andrzej        Kroc                  132.22 -  345: 384   82
    7    24 Adam           Skowroński            103.97 +  422: 315  154
    8    23 Renata         Andracka              117.23 -  322: 396   67
    9    24 Joanna         Ostrowska             117.37 +  434: 298  167
   10    18 Jarosław       Michalak              121.70 -  354: 435   72
   11    21 Piotr          Potoczek              111.79 +  414: 388  162
   12    17 Tomasz         Nasiłowski            128.52 +  419: 337  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1444  / 12 120.33




	Marcin Rogala 126.52 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Tomasz         Zwoliński             149.88 -  375: 423  100
    2    16 Mariusz        Skrobosz              157.44 +  454: 384  207
    3    14 Joanna         Ostrowska             117.37 -  315: 397   67
    4    23 Dominik        Ulejczyk              108.03 -  372: 467   58
    5    23 Marta          Świątkowska           115.48 +  470: 291  165
    6    16 Jerzy          Luter                 117.60 +  417: 288  168
    7    15 Karolina       Urbańska              105.46 -  378: 404   55
    8    18 Wojciech       Zemło                 146.55 +  390: 372  197
    9    14 Waldemar       Czerwoniec            134.99 -  326: 445   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1102  /  9 122.44




	Marcin Stachowski 122.04 Wydartowo I

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Miłosz         Wrzałek               146.78 -  354: 494   97
    2    23 Adam           Skowroński            103.97 +  429: 317  154
    3    18 Andrzej        Kroc                  132.22 +  429: 389  182
    4     5 Maciej         Czupryniak            144.78 -  352: 534   95
    5    19 Dominik        Ulejczyk              108.03 +  540: 322  158
    6     9 Waldemar       Czerwoniec            134.99 -  310: 391   85
    7    14 Bronisław      Parada                132.09 -  365: 429   82
    8    19 Piotr          Broda                 132.34 +  414: 347  182
    9    13 Natalia        Woźniak               134.65 +  385: 377  185
   10     9 Ewa            Radzikowska           127.55 +  460: 262  178
   11     8 Karolina       Urbańska              105.46 -  332: 380   55
   12    10 Tomasz         Zwoliński             149.88 -  357: 413  100
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1553  / 12 129.42




	Jarosław Michalak 121.70 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Wojciech       Zemło                 146.55 -  317: 375   97
    2    18 Daniel         Janus                 119.05 -  352: 376   69
    3    28 Przemysław     Woiński               100.00 +  511: 200  150
    4    19 Karolina       Urbańska              105.46 +  372: 339  155
    5    20 Szymon         Dąbrowski             130.95 -  277: 286   81
    6    20 Jacek          Baltyn                130.44 -  324: 415   80
    7    22 Renata         Andracka              117.23 +  475: 346  167
    8    16 Tomasz         Zwoliński             149.88 +  397: 323  200
    9    19 Mirosław       Uglik                 151.41 -  251: 578  101
   10    18 Grażyna        Wesołowska            126.61 +  435: 354  177
   11    12 Szymon         Płachta               140.20 -  359: 447   90
   12    20 Andrzej        Kroc                  132.22 +  485: 360  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1549  / 12 129.08




	Beata Piotrowska 121.03 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Grzegorz       Kurowski              146.29 -  338: 535   96
    5    21 Renata         Andracka              117.23 +  387: 365  167
    6    15 Marcin         Radwański             114.49 +  367: 347  164
    7    13 Daniel         Janus                 119.05 -  345: 419   69
    8    17 Jakub          Szymczak              153.19 -  301: 421  103
    9    21 Adam           Skowroński            103.97 -  382: 405   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     653  /  6 108.83




	Daniel Janus 119.05 Wąchock                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Stanisław      Rydzik                146.10 -  369: 442   96
    2    18 Jarosław       Michalak              121.70 +  376: 352  172
    3    12 Grażyna        Wesołowska            126.61 +  404: 342  177
    4    12 Szymon         Płachta               140.20 -  333: 484   90
    5    13 Mariusz        Skrobosz              157.44 -  340: 375  107
    6    22 Renata         Andracka              117.23 +  462: 389  167
    7    13 Beata          Piotrowska            121.03 +  419: 345  171
    8    15 Mirosław       Uglik                 151.41 +  426: 388  201
    9     6 Paweł          Jackowski             144.21 -  371: 396   94
   10    12 Bronisław      Parada                132.09 +  405: 338  182
   11    10 Szymon         Dąbrowski             130.95 +  428: 416  181
   12     7 Grzegorz       Pukniel               128.42 +  404: 306  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1816  / 12 151.33




	Jerzy Luter 117.60 Bytom                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Juliusz        Czupryniak            145.99 -  310: 510   96
    2    19 Natalia        Woźniak               134.65 +  411: 394  185
    3    15 Tomasz         Nasiłowski            128.52 +  442: 333  179
    4    10 Dawid          Adamczyk              155.10 -  344: 454  105
    5    11 Dorota         Stachowska            126.66 -  363: 398   77
    6    16 Marcin         Rogala                126.52 -  288: 417   77
    7    21 Tomasz         Zwoliński             149.88 -  267: 458  100
    8    28 Krzysztof      Tomczak               100.00 +  428: 269  150
    9    23 Renata         Andracka              117.23 +  415: 364  167
   10    20 Zbigniew       Wietecki              127.99 +  485: 325  178
   11    18 Mirosław       Uglik                 151.41 -  405: 436  101
   12    19 Wojciech       Zemło                 146.55 -  393: 487   97
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1512  / 12 126.00




	Joanna Ostrowska 117.37 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Maciej         Czupryniak            144.78 -  374: 461   95
    2    17 Marta          Świątkowska           115.48 +  356: 338  165
    3    14 Marcin         Rogala                126.52 +  397: 315  177
    4    13 Zbigniew       Wietecki              127.99 -  296: 461   78
    5    18 Piotr          Potoczek              111.79 +  373: 322  162
    6    14 Mariusz        Skrobosz              157.44 -  341: 396  107
    7    17 Ewa            Radzikowska           127.55 -  341: 353   78
    8    21 Tomasz         Nasiłowski            128.52 -  336: 404   79
    9    24 Grażyna        Wesołowska            126.61 -  298: 434   77
   10    24 Renata         Andracka              117.23 +  346: 321  167
   11    28 Krzysztof      Michalski             100.00 +  557: 107  150
   12    21 Jacek          Baltyn                130.44 -  321: 388   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1415  / 12 117.92




	Renata Andracka 117.23 Zwola               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Jakub          Zaryński              144.60 -  340: 450   95
    2    28 Szymon         Dąbrowski             130.95 -  334: 337   81
    3    27 Piotr          Gajewski              100.00 +  429: 282  150
    4    16 Mirosław       Uglik                 151.41 +  444: 390  201
    5    21 Beata          Piotrowska            121.03 -  365: 387   71
    6    22 Daniel         Janus                 119.05 -  389: 462   69
    7    22 Jarosław       Michalak              121.70 -  346: 475   72
    8    23 Grażyna        Wesołowska            126.61 +  396: 322  177
    9    23 Jerzy          Luter                 117.60 -  364: 415   68
   10    24 Joanna         Ostrowska             117.37 -  321: 346   67
   11    23 Jacek          Baltyn                130.44 -  324: 354   80
   12    25 Piotr          Potoczek              111.79 +  417: 339  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1293  / 12 107.75




	Marta Świątkowska 115.48 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Paweł          Jackowski             144.21 -  327: 452   94
    2    17 Joanna         Ostrowska             117.37 -  338: 356   67
    3    29 Aleksandra     Szałek                100.00 +  460: 129  150
    4    24 Szymon         Dąbrowski             130.95 -  237: 329   81
    5    23 Marcin         Rogala                126.52 -  291: 470   77
    6    28 Kamil          Olejniczak            100.00 +  397: 320  150
    7    25 Piotr          Broda                 132.34 -  331: 347   82
    8    29 Przemysław     Woiński               100.00 +  344: 279  150
    9    25 Wojciech       Zemło                 146.55 -  291: 294   97
   10    26 Piotr          Potoczek              111.79 +  328: 297  162
   11    20 Jakub          Szymczak              153.19 -  332: 360  103
   12    24 Katarzyna      Bogusławska           108.67 +  447: 351  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1372  / 12 114.33




	Marcin Radwański 114.49 Nowa Wieś Wrocławska

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Aleksander     Puchalski             143.78 -  339: 382   94
    2    30 Dominik        Ulejczyk              108.03 -  318: 428   58
    3    30 Krzysztof      Michalski             100.00 +  461: 112  150
    4    26 Katarzyna      Bogusławska           108.67 +  499: 335  159
    5    15 Wojciech       Zemło                 146.55 +  381: 359  197
    6    15 Beata          Piotrowska            121.03 -  347: 367   71
    7    18 Szymon         Dąbrowski             130.95 +  352: 328  181
    8     8 Szymon         Płachta               140.20 +  343: 293  190
    9     9 Miłosz         Wrzałek               146.78 -  316: 414   97
   10    11 Tomasz         Nasiłowski            128.52 +  374: 358  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1376  / 10 137.60




	Adam Grzelec 112.83 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Szymon         Płachta               140.20 -  304: 362   90
    2    21 Grzegorz       Pukniel               128.42 -  292: 407   78
    3    26 Mariusz        Skrobosz              157.44 -  345: 502  107
    4    27 Kamil          Olejniczak            100.00 +  477: 265  150
    5    28 Krzysztof      Tomczak               100.00 +  453: 247  150
    6    25 Dominik        Ulejczyk              108.03 -  275: 387   58
    7    23 Tomasz         Nasiłowski            128.52 -  328: 416   79
    8    26 Grzegorz       Włodarczyk            100.00 +  361: 286  150
    9    22 Dorota         Stachowska            126.66 +  503: 431  177
   10    22 Wojciech       Gołęcki               108.37 +  351: 261  158
   11    14 Juliusz        Czupryniak            145.99 +  372: 332  196
   12    13 Ewa            Radzikowska           127.55 +  403: 319  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1571  / 12 130.92




	Piotr Potoczek 111.79 Nowy Sącz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Waldemar       Czerwoniec            134.99 -  342: 420   85
    2    26 Aleksandra     Szałek                100.00 +  434: 149  150
    3    19 Dominik        Ulejczyk              108.03 +  426: 270  158
    4     8 Paweł          Jackowski             144.21 -  375: 466   94
    5    18 Joanna         Ostrowska             117.37 -  322: 373   67
    6    24 Mirosław       Uglik                 151.41 -  309: 414  101
    7    27 Wojciech       Gołęcki               108.37 -  290: 321   58
    8    25 Piotr          Gajewski              100.00 +  408: 319  150
    9    20 Tomasz         Zwoliński             149.88 -  374: 422  100
   10    26 Marta          Świątkowska           115.48 -  297: 328   65
   11    21 Grażyna        Wesołowska            126.61 -  388: 414   77
   12    25 Renata         Andracka              117.23 -  339: 417   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1172  / 12  97.67




	Katarzyna Bogusławska 108.67 Piastów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Natalia        Woźniak               134.65 +  406: 364  185
    2     2 Grzegorz       Kurowski              146.29 -  190: 500   96
    3    21 Grzegorz       Pukniel               128.42 -  306: 448   78
    4    26 Marcin         Radwański             114.49 -  335: 499   64
    5    27 Andrzej        Kroc                  132.22 -  365: 373   82
    6    29 Krzysztof      Tomczak               100.00 +  337: 307  150
    7    26 Wojciech       Zemło                 146.55 -  379: 413   97
    8    30 Krzysztof      Michalski             100.00 +  395: 134  150
    9    27 Wojciech       Gołęcki               108.37 -  307: 477   58
   10    25 Piotr          Broda                 132.34 -  285: 377   82
   11    27 Adam           Skowroński            103.97 +  366: 296  154
   12    24 Marta          Świątkowska           115.48 -  351: 447   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1261  / 12 105.08




	Wojciech Gołęcki 108.37 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Piotr          Domański              133.90 +  386: 346  184
    2     7 Miłosz         Wrzałek               146.78 -  315: 423   97
    3    16 Piotr          Broda                 132.34 -  302: 455   82
    4    22 Jacek          Baltyn                130.44 -  330: 385   80
    5    25 Grażyna        Wesołowska            126.61 -  209: 457   77
    6    26 Grzegorz       Włodarczyk            100.00 +  343: 316  150
    7    27 Piotr          Potoczek              111.79 +  321: 290  162
    8    24 Michał         Makowski              150.76 -  256: 418  101
    9    27 Katarzyna      Bogusławska           108.67 +  477: 307  159
   10    22 Adam           Grzelec               112.83 -  261: 351   63
   11    22 Zbigniew       Wietecki              127.99 -  302: 338   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1233  / 11 112.09




	Dominik Ulejczyk 108.03 Będzin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Krzysztof      Sporczyk              133.63 -  240: 411   84
    2    30 Marcin         Radwański             114.49 +  428: 318  164
    3    19 Piotr          Potoczek              111.79 -  270: 426   62
    4    23 Marcin         Rogala                126.52 +  467: 372  177
    5    19 Marcin         Stachowski            122.04 -  322: 540   72
    6    25 Adam           Grzelec               112.83 +  387: 275  163
    7    19 Jacek          Baltyn                130.44 +  425: 372  180
    8    14 Ewa            Radzikowska           127.55 +  362: 315  178
    9    11 Krzysztof      Mówka                 154.40 +  388: 292  204
   10     6 Kazimierz      Merklejn              150.31 -  429: 434  100
   11     9 Grzegorz       Pukniel               128.42 -  307: 482   78
   12    14 Szymon         Dąbrowski             130.95 -  336: 367   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1543  / 12 128.58




	Karolina Urbańska 105.46 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Radosław       Jachna                132.52 -  345: 532   83
    2    25 Grzegorz       Włodarczyk            100.00 +  406: 330  150
    3    11 Paweł          Jackowski             144.21 -  301: 435   94
    4    19 Jarosław       Michalak              121.70 -  339: 372   72
    5    22 Mirosław       Uglik                 151.41 +  455: 412  201
    6    18 Tomasz         Nasiłowski            128.52 +  329: 306  179
    7    15 Marcin         Rogala                126.52 +  404: 378  177
    8    12 Zbigniew       Wietecki              127.99 +  354: 308  178
    9    10 Jakub          Zaryński              144.60 -  225: 425   95
   10    13 Michał         Makowski              150.76 +  421: 363  201
   11     8 Marcin         Stachowski            122.04 +  380: 332  172
   12     8 Rafał          Błaszkiewicz          127.38 -  333: 450   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1679  / 12 139.92




	Adam Skowroński 103.97 Jarocin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Piotr          Broda                 132.34 -  282: 440   82
    2    23 Marcin         Stachowski            122.04 -  317: 429   72
    3    25 Natalia        Woźniak               134.65 -  299: 365   85
    4    29 Krzysztof      Michalski             100.00 +  454:  78  150
    5    24 Jakub          Szymczak              153.19 -  373: 374  103
    6    27 Piotr          Gajewski              100.00 +  407: 333  150
    7    24 Grażyna        Wesołowska            126.61 -  315: 422   77
    8    27 Kamil          Olejniczak            100.00 +  453: 370  150
    9    21 Beata          Piotrowska            121.03 +  405: 382  171
   10    16 Szymon         Płachta               140.20 -  303: 442   90
   11    27 Katarzyna      Bogusławska           108.67 -  296: 366   59
   12    23 Kamil          Olejniczak            100.00 +  379: 271  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1339  / 12 111.58




	Piotr Gajewski 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Andrzej        Kroc                  132.22 -  308: 396   82
    2    20 Tomasz         Nasiłowski            128.52 -  283: 466   79
    3    27 Renata         Andracka              117.23 -  282: 429   67
    4    28 Grzegorz       Włodarczyk            100.00 +  380: 236  150
    5    26 Tomasz         Zwoliński             149.88 -  258: 522  100
    6    27 Adam           Skowroński            103.97 -  333: 407   54
    7    30 Krzysztof      Michalski             100.00 +  411: 150  150
    8    25 Piotr          Potoczek              111.79 -  319: 408   62
    9    28 Przemysław     Woiński               100.00 +  333: 282  150
   10    27 Kamil          Olejniczak            100.00 -  192: 272   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     944  / 10  94.40




	Krzysztof Michalski 100.00 Łódź

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    27 Grażyna        Wesołowska            126.61 -  107: 495   77
    3    30 Marcin         Radwański             114.49 -  112: 461   64
    4    29 Adam           Skowroński            103.97 -   78: 454   54
    5    30 Grzegorz       Włodarczyk            100.00 -   53: 470   50
    6    30 Przemysław     Woiński               100.00 -  126: 315   50
    7    30 Piotr          Gajewski              100.00 -  150: 411   50
    8    30 Katarzyna      Bogusławska           108.67 -  134: 395   59
    9    29 Kamil          Olejniczak            100.00 -   93: 626   50
   10    29 Krzysztof      Tomczak               100.00 -  126: 540   50
   11    28 Joanna         Ostrowska             117.37 -  107: 557   67
   12    27 Przemysław     Woiński               100.00 -  126: 364   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     621  / 11  56.45




	Kamil Olejniczak 100.00 Kutno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Bronisław      Parada                132.09 -  266: 391   82
    2    29 Rafał          Błaszkiewicz          127.38 -  337: 512   77
    3    23 Mirosław       Uglik                 151.41 -  278: 503  101
    4    27 Adam           Grzelec               112.83 -  265: 477   63
    5    29 Przemysław     Woiński               100.00 +  329: 273  150
    6    28 Marta          Świątkowska           115.48 -  320: 397   65
    7    28 Grzegorz       Włodarczyk            100.00 +  389: 297  150
    8    27 Adam           Skowroński            103.97 -  370: 453   54
    9    29 Krzysztof      Michalski             100.00 +  626:  93  150
   10    27 Piotr          Gajewski              100.00 +  272: 192  150
   11    19 Dorota         Stachowska            126.66 -  286: 371   77
   12    23 Adam           Skowroński            103.97 -  271: 379   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1173  / 12  97.75




	Aleksandra Szałek 100.00 Łódź

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    26 Piotr          Potoczek              111.79 -  149: 434   62
    3    29 Marta          Świątkowska           115.48 -  129: 460   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     127  /  2  63.50




	Krzysztof Tomczak 100.00 Kutno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 PAUZA
    2    14 Waldemar       Czerwoniec            134.99 -  280: 458   85
    3    22 Zbigniew       Wietecki              127.99 -  219: 467   78
    4    25 Natalia        Woźniak               134.65 -  294: 315   85
    5    28 Adam           Grzelec               112.83 -  247: 453   63
    6    29 Katarzyna      Bogusławska           108.67 -  307: 337   59
    7    29 Przemysław     Woiński               100.00 +  329: 307  150
    8    28 Jerzy          Luter                 117.60 -  269: 428   68
    9    30 Grzegorz       Włodarczyk            100.00 -  311: 359   50
   10    29 Krzysztof      Michalski             100.00 +  540: 126  150
   11    24 Piotr          Broda                 132.34 -  267: 505   82
   12    26 Grzegorz       Włodarczyk            100.00 -  276: 364   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     920  / 11  83.64




	Przemysław Woiński 100.00 Łódź

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    24 Piotr          Domański              133.90 -  254: 354   84
    3    28 Jarosław       Michalak              121.70 -  200: 511   72
    5    29 Kamil          Olejniczak            100.00 -  273: 329   50
    6    30 Krzysztof      Michalski             100.00 +  315: 126  150
    7    29 Krzysztof      Tomczak               100.00 -  307: 329   50
    8    29 Marta          Świątkowska           115.48 -  279: 344   65
    9    28 Piotr          Gajewski              100.00 -  282: 333   50
   10    28 Grzegorz       Włodarczyk            100.00 +  381: 330  150
   11    26 Wojciech       Zemło                 146.55 -  247: 455   97
   12    27 Krzysztof      Michalski             100.00 +  364: 126  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     918  / 10  91.80




	Grzegorz Włodarczyk 100.00 Pabianice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    25 Karolina       Urbańska              105.46 -  330: 406   55
    3    24 Dorota         Stachowska            126.66 -  314: 394   77
    4    28 Piotr          Gajewski              100.00 -  236: 380   50
    5    30 Krzysztof      Michalski             100.00 +  470:  53  150
    6    26 Wojciech       Gołęcki               108.37 -  316: 343   58
    7    28 Kamil          Olejniczak            100.00 -  297: 389   50
    8    26 Adam           Grzelec               112.83 -  286: 361   63
    9    30 Krzysztof      Tomczak               100.00 +  359: 311  150
   10    28 Przemysław     Woiński               100.00 -  330: 381   50
   11    25 Natalia        Woźniak               134.65 -  238: 586   85
   12    26 Krzysztof      Tomczak               100.00 +  364: 276  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     938  / 11  85.27


Wyniki poszczególnych rund turnieju III Nocny Turniej Scrabble "Łódzka Nocka"



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Szymon         Dąbrowski             378: 270
   2 Jacek          Baltyn               - Mariusz        Skrobosz              376: 327
   3 Dawid          Adamczyk             - Tomasz         Nasiłowski            503: 362
   4 Grzegorz       Pukniel              - Krzysztof      Mówka                 361: 390
   5 Jakub          Szymczak             - Zbigniew       Wietecki              393: 284
   6 Ewa            Radzikowska          - Mirosław       Uglik                 540: 385
   7 Michał         Makowski             - Rafał          Błaszkiewicz          382: 339
   8 Dorota         Stachowska           - Dominik        Urbacki               361: 520
   9 Kazimierz      Merklejn             - Grażyna        Wesołowska            411: 340
  10 Marcin         Rogala               - Tomasz         Zwoliński             375: 423
  11 Miłosz         Wrzałek              - Marcin         Stachowski            494: 354
  12 Jarosław       Michalak             - Wojciech       Zemło                 317: 375
  13 Grzegorz       Kurowski             - Beata          Piotrowska            535: 338
  14 Daniel         Janus                - Stanisław      Rydzik                369: 442
  15 Juliusz        Czupryniak           - Jerzy          Luter                 510: 310
  16 Joanna         Ostrowska            - Maciej         Czupryniak            374: 461
  17 Jakub          Zaryński             - Renata         Andracka              450: 340
  18 Marta          Świątkowska          - Paweł          Jackowski             327: 452
  19 Aleksander     Puchalski            - Marcin         Radwański             382: 339
  20 Adam           Grzelec              - Szymon         Płachta               304: 362
  21 Waldemar       Czerwoniec           - Piotr          Potoczek              420: 342
  22 Katarzyna      Bogusławska          - Natalia        Woźniak               406: 364
  23 Piotr          Domański             - Wojciech       Gołęcki               346: 386
  24 Dominik        Ulejczyk             - Krzysztof      Sporczyk              240: 411
  25 Radosław       Jachna               - Karolina       Urbańska              532: 345
  26 Adam           Skowroński           - Piotr          Broda                 282: 440
  27 Andrzej        Kroc                 - Piotr          Gajewski              396: 308
  28 Kamil          Olejniczak           - Bronisław      Parada                266: 391
  29 Krzysztof      Tomczak              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz      Merklejn             - Ewa            Radzikowska           407: 343
   2 Grzegorz       Kurowski             - Katarzyna      Bogusławska           500: 190
   3 Radosław       Jachna               - Andrzej        Kroc                  449: 283
   4 Dominik        Urbacki              - Jakub          Szymczak              411: 358
   5 Bronisław      Parada               - Juliusz        Czupryniak            390: 370
   6 Krzysztof      Mówka                - Dawid          Adamczyk              433: 313
   7 Wojciech       Gołęcki              - Miłosz         Wrzałek               315: 423
   8 Maciej         Czupryniak           - Michał         Makowski              312: 364
   9 Paweł          Jackowski            - Aleksander     Puchalski             392: 396
  10 Jakub          Zaryński             - Michał         Alabrudziński         379: 441
  11 Stanisław      Rydzik               - Jacek          Baltyn                440: 387
  12 Piotr          Broda                - Wojciech       Zemło                 382: 427
  13 Szymon         Płachta              - Tomasz         Zwoliński             514: 312
  14 Waldemar       Czerwoniec           - Krzysztof      Tomczak               458: 280
  15 Krzysztof      Sporczyk             - Mirosław       Uglik                 461: 419
  16 Mariusz        Skrobosz             - Marcin         Rogala                384: 454
  17 Joanna         Ostrowska            - Marta          Świątkowska           356: 338
  18 Jarosław       Michalak             - Daniel         Janus                 352: 376
  19 Jerzy          Luter                - Natalia        Woźniak               411: 394
  20 Tomasz         Nasiłowski           - Piotr          Gajewski              466: 283
  21 Grzegorz       Pukniel              - Adam           Grzelec               407: 292
  22 Zbigniew       Wietecki             - Dorota         Stachowska            481: 440
  23 Marcin         Stachowski           - Adam           Skowroński            429: 317
  24 Przemysław     Woiński              - Piotr          Domański              254: 354
  25 Karolina       Urbańska             - Grzegorz       Włodarczyk            406: 330
  26 Aleksandra     Szałek               - Piotr          Potoczek              149: 434
  27 Krzysztof      Michalski            - Grażyna        Wesołowska            107: 495
  28 Szymon         Dąbrowski            - Renata         Andracka              337: 334
  29 Rafał          Błaszkiewicz         - Kamil          Olejniczak            512: 337
  30 Marcin         Radwański            - Dominik        Ulejczyk              318: 428


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Mówka                - Grzegorz       Kurowski              370: 322
   2 Michał         Alabrudziński        - Radosław       Jachna                394: 309
   3 Dominik        Urbacki              - Kazimierz      Merklejn              439: 411
   4 Wojciech       Zemło                - Miłosz         Wrzałek               310: 419
   5 Bronisław      Parada               - Stanisław      Rydzik                315: 430
   6 Aleksander     Puchalski            - Waldemar       Czerwoniec            415: 325
   7 Szymon         Płachta              - Michał         Makowski              360: 415
   8 Krzysztof      Sporczyk             - Ewa            Radzikowska           306: 357
   9 Juliusz        Czupryniak           - Jacek          Baltyn                400: 389
  10 Rafał          Błaszkiewicz         - Jakub          Szymczak              354: 349
  11 Karolina       Urbańska             - Paweł          Jackowski             301: 435
  12 Grażyna        Wesołowska           - Daniel         Janus                 342: 404
  13 Tomasz         Zwoliński            - Jakub          Zaryński              289: 328
  14 Marcin         Rogala               - Joanna         Ostrowska             315: 397
  15 Tomasz         Nasiłowski           - Jerzy          Luter                 333: 442
  16 Piotr          Broda                - Wojciech       Gołęcki               455: 302
  17 Dawid          Adamczyk             - Piotr          Domański              448: 351
  18 Andrzej        Kroc                 - Marcin         Stachowski            389: 429
  19 Piotr          Potoczek             - Dominik        Ulejczyk              426: 270
  20 Szymon         Dąbrowski            - Maciej         Czupryniak            310: 554
  21 Katarzyna      Bogusławska          - Grzegorz       Pukniel               306: 448
  22 Zbigniew       Wietecki             - Krzysztof      Tomczak               467: 219
  23 Mirosław       Uglik                - Kamil          Olejniczak            503: 278
  24 Grzegorz       Włodarczyk           - Dorota         Stachowska            314: 394
  25 Natalia        Woźniak              - Adam           Skowroński            365: 299
  26 Mariusz        Skrobosz             - Adam           Grzelec               502: 345
  27 Renata         Andracka             - Piotr          Gajewski              429: 282
  28 Przemysław     Woiński              - Jarosław       Michalak              200: 511
  29 Aleksandra     Szałek               - Marta          Świątkowska           129: 460
  30 Krzysztof      Michalski            - Marcin         Radwański             112: 461


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Mówka                - Dominik        Urbacki               326: 380
   2 Miłosz         Wrzałek              - Aleksander     Puchalski             389: 382
   3 Michał         Makowski             - Stanisław      Rydzik                385: 451
   4 Grzegorz       Kurowski             - Michał         Alabrudziński         382: 484
   5 Marcin         Stachowski           - Maciej         Czupryniak            352: 534
   6 Rafał          Błaszkiewicz         - Radosław       Jachna                371: 338
   7 Juliusz        Czupryniak           - Waldemar       Czerwoniec            382: 301
   8 Paweł          Jackowski            - Piotr          Potoczek              466: 375
   9 Krzysztof      Sporczyk             - Piotr          Broda                 418: 302
  10 Jerzy          Luter                - Dawid          Adamczyk              344: 454
  11 Ewa            Radzikowska          - Jakub          Zaryński              349: 432
  12 Daniel         Janus                - Szymon         Płachta               333: 484
  13 Zbigniew       Wietecki             - Joanna         Ostrowska             461: 296
  14 Wojciech       Zemło                - Kazimierz      Merklejn              362: 369
  15 Bronisław      Parada               - Grzegorz       Pukniel               382: 396
  16 Renata         Andracka             - Mirosław       Uglik                 444: 390
  17 Jakub          Szymczak             - Mariusz        Skrobosz              379: 419
  18 Dorota         Stachowska           - Andrzej        Kroc                  458: 367
  19 Karolina       Urbańska             - Jarosław       Michalak              339: 372
  20 Piotr          Domański             - Grażyna        Wesołowska            415: 283
  21 Tomasz         Zwoliński            - Tomasz         Nasiłowski            436: 487
  22 Jacek          Baltyn               - Wojciech       Gołęcki               385: 330
  23 Dominik        Ulejczyk             - Marcin         Rogala                467: 372
  24 Marta          Świątkowska          - Szymon         Dąbrowski             237: 329
  25 Krzysztof      Tomczak              - Natalia        Woźniak               294: 315
  26 Marcin         Radwański            - Katarzyna      Bogusławska           499: 335
  27 Kamil          Olejniczak           - Adam           Grzelec               265: 477
  28 Piotr          Gajewski             - Grzegorz       Włodarczyk            380: 236
  29 Adam           Skowroński           - Krzysztof      Michalski             454:  78


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Miłosz         Wrzałek               414: 402
   2 Michał         Alabrudziński        - Dominik        Urbacki               396: 446
   3 Maciej         Czupryniak           - Kazimierz      Merklejn              295: 472
   4 Paweł          Jackowski            - Krzysztof      Sporczyk              339: 389
   5 Szymon         Płachta              - Jakub          Zaryński              401: 500
   6 Dawid          Adamczyk             - Rafał          Błaszkiewicz          436: 331
   7 Aleksander     Puchalski            - Zbigniew       Wietecki              409: 322
   8 Juliusz        Czupryniak           - Krzysztof      Mówka                 406: 397
   9 Grzegorz       Pukniel              - Michał         Makowski              549: 402
  10 Jacek          Baltyn               - Grzegorz       Kurowski              383: 391
  11 Dorota         Stachowska           - Jerzy          Luter                 398: 363
  12 Waldemar       Czerwoniec           - Tomasz         Nasiłowski            409: 331
  13 Daniel         Janus                - Mariusz        Skrobosz              340: 375
  14 Radosław       Jachna               - Bronisław      Parada                421: 301
  15 Marcin         Radwański            - Wojciech       Zemło                 381: 359
  16 Piotr          Domański             - Ewa            Radzikowska           433: 356
  17 Natalia        Woźniak              - Piotr          Broda                 377: 332
  18 Piotr          Potoczek             - Joanna         Ostrowska             322: 373
  19 Marcin         Stachowski           - Dominik        Ulejczyk              540: 322
  20 Jarosław       Michalak             - Szymon         Dąbrowski             277: 286
  21 Beata          Piotrowska           - Renata         Andracka              387: 365
  22 Mirosław       Uglik                - Karolina       Urbańska              412: 455
  23 Marcin         Rogala               - Marta          Świątkowska           470: 291
  24 Jakub          Szymczak             - Adam           Skowroński            374: 373
  25 Grażyna        Wesołowska           - Wojciech       Gołęcki               457: 209
  26 Piotr          Gajewski             - Tomasz         Zwoliński             258: 522
  27 Andrzej        Kroc                 - Katarzyna      Bogusławska           373: 365
  28 Adam           Grzelec              - Krzysztof      Tomczak               453: 247
  29 Przemysław     Woiński              - Kamil          Olejniczak            273: 329
  30 Grzegorz       Włodarczyk           - Krzysztof      Michalski             470:  53


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dominik        Urbacki              - Stanisław      Rydzik                331: 478
   2 Kazimierz      Merklejn             - Grzegorz       Pukniel               486: 270
   3 Dawid          Adamczyk             - Juliusz        Czupryniak            415: 374
   4 Miłosz         Wrzałek              - Krzysztof      Sporczyk              296: 351
   5 Aleksander     Puchalski            - Michał         Alabrudziński         370: 423
   6 Jakub          Zaryński             - Maciej         Czupryniak            289: 494
   7 Michał         Makowski             - Grzegorz       Kurowski              358: 383
   8 Szymon         Płachta              - Krzysztof      Mówka                 352: 505
   9 Waldemar       Czerwoniec           - Marcin         Stachowski            391: 310
  10 Paweł          Jackowski            - Rafał          Błaszkiewicz          426: 437
  11 Piotr          Domański             - Dorota         Stachowska            400: 349
  12 Natalia        Woźniak              - Radosław       Jachna                339: 370
  13 Szymon         Dąbrowski            - Zbigniew       Wietecki              347: 348
  14 Mariusz        Skrobosz             - Joanna         Ostrowska             396: 341
  15 Beata          Piotrowska           - Marcin         Radwański             367: 347
  16 Jerzy          Luter                - Marcin         Rogala                288: 417
  17 Tomasz         Zwoliński            - Jakub          Szymczak              400: 444
  18 Tomasz         Nasiłowski           - Karolina       Urbańska              306: 329
  19 Ewa            Radzikowska          - Wojciech       Zemło                 410: 380
  20 Jacek          Baltyn               - Jarosław       Michalak              415: 324
  21 Grażyna        Wesołowska           - Andrzej        Kroc                  345: 384
  22 Renata         Andracka             - Daniel         Janus                 389: 462
  23 Piotr          Broda                - Bronisław      Parada                347: 399
  24 Mirosław       Uglik                - Piotr          Potoczek              414: 309
  25 Adam           Grzelec              - Dominik        Ulejczyk              275: 387
  26 Wojciech       Gołęcki              - Grzegorz       Włodarczyk            343: 316
  27 Piotr          Gajewski             - Adam           Skowroński            333: 407
  28 Kamil          Olejniczak           - Marta          Świątkowska           320: 397
  29 Krzysztof      Tomczak              - Katarzyna      Bogusławska           307: 337
  30 Krzysztof      Michalski            - Przemysław     Woiński               126: 315


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Michał         Alabrudziński         344: 448
   2 Dominik        Urbacki              - Dawid          Adamczyk              381: 412
   3 Krzysztof      Sporczyk             - Kazimierz      Merklejn              503: 429
   4 Maciej         Czupryniak           - Mariusz        Skrobosz              365: 414
   5 Grzegorz       Kurowski             - Jakub          Zaryński              465: 394
   6 Zbigniew       Wietecki             - Juliusz        Czupryniak            400: 409
   7 Grzegorz       Pukniel              - Aleksander     Puchalski             409: 378
   8 Miłosz         Wrzałek              - Rafał          Błaszkiewicz          352: 373
   9 Krzysztof      Mówka                - Waldemar       Czerwoniec            411: 337
  10 Radosław       Jachna               - Piotr          Domański              547: 278
  11 Jakub          Szymczak             - Paweł          Jackowski             333: 449
  12 Andrzej        Kroc                 - Szymon         Płachta               364: 502
  13 Beata          Piotrowska           - Daniel         Janus                 345: 419
  14 Marcin         Stachowski           - Bronisław      Parada                365: 429
  15 Marcin         Rogala               - Karolina       Urbańska              378: 404
  16 Natalia        Woźniak              - Dorota         Stachowska            463: 289
  17 Joanna         Ostrowska            - Ewa            Radzikowska           341: 353
  18 Marcin         Radwański            - Szymon         Dąbrowski             352: 328
  19 Dominik        Ulejczyk             - Jacek          Baltyn                425: 372
  20 Michał         Makowski             - Mirosław       Uglik                 360: 396
  21 Tomasz         Zwoliński            - Jerzy          Luter                 458: 267
  22 Jarosław       Michalak             - Renata         Andracka              475: 346
  23 Adam           Grzelec              - Tomasz         Nasiłowski            328: 416
  24 Adam           Skowroński           - Grażyna        Wesołowska            315: 422
  25 Marta          Świątkowska          - Piotr          Broda                 331: 347
  26 Wojciech       Zemło                - Katarzyna      Bogusławska           413: 379
  27 Piotr          Potoczek             - Wojciech       Gołęcki               290: 321
  28 Grzegorz       Włodarczyk           - Kamil          Olejniczak            297: 389
  29 Przemysław     Woiński              - Krzysztof      Tomczak               307: 329
  30 Krzysztof      Michalski            - Piotr          Gajewski              150: 411


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Krzysztof      Sporczyk              345: 388
   2 Michał         Alabrudziński        - Dawid          Adamczyk              495: 284
   3 Kazimierz      Merklejn             - Krzysztof      Mówka                 358: 329
   4 Grzegorz       Kurowski             - Grzegorz       Pukniel               451: 296
   5 Mariusz        Skrobosz             - Radosław       Jachna                412: 291
   6 Rafał          Błaszkiewicz         - Dominik        Urbacki               400: 419
   7 Maciej         Czupryniak           - Juliusz        Czupryniak            592: 410
   8 Szymon         Płachta              - Marcin         Radwański             293: 343
   9 Waldemar       Czerwoniec           - Paweł          Jackowski             361: 465
  10 Miłosz         Wrzałek              - Natalia        Woźniak               474: 368
  11 Bronisław      Parada               - Jakub          Zaryński              293: 465
  12 Karolina       Urbańska             - Zbigniew       Wietecki              354: 308
  13 Aleksander     Puchalski            - Piotr          Domański              368: 352
  14 Ewa            Radzikowska          - Dominik        Ulejczyk              315: 362
  15 Daniel         Janus                - Mirosław       Uglik                 426: 388
  16 Jarosław       Michalak             - Tomasz         Zwoliński             397: 323
  17 Jakub          Szymczak             - Beata          Piotrowska            421: 301
  18 Wojciech       Zemło                - Marcin         Rogala                372: 390
  19 Piotr          Broda                - Marcin         Stachowski            347: 414
  20 Jacek          Baltyn               - Andrzej        Kroc                  235: 354
  21 Tomasz         Nasiłowski           - Joanna         Ostrowska             404: 336
  22 Dorota         Stachowska           - Szymon         Dąbrowski             355: 382
  23 Renata         Andracka             - Grażyna        Wesołowska            396: 322
  24 Wojciech       Gołęcki              - Michał         Makowski              256: 418
  25 Piotr          Gajewski             - Piotr          Potoczek              319: 408
  26 Grzegorz       Włodarczyk           - Adam           Grzelec               286: 361
  27 Kamil          Olejniczak           - Adam           Skowroński            370: 453
  28 Krzysztof      Tomczak              - Jerzy          Luter                 269: 428
  29 Marta          Świątkowska          - Przemysław     Woiński               344: 279
  30 Katarzyna      Bogusławska          - Krzysztof      Michalski             395: 134


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Sporczyk             - Michał         Alabrudziński         304: 363
   2 Dominik        Urbacki              - Grzegorz       Kurowski              398: 303
   3 Dawid          Adamczyk             - Stanisław      Rydzik                399: 429
   4 Kazimierz      Merklejn             - Mariusz        Skrobosz              345: 472
   5 Grzegorz       Pukniel              - Maciej         Czupryniak            420: 337
   6 Paweł          Jackowski            - Daniel         Janus                 396: 371
   7 Juliusz        Czupryniak           - Rafał          Błaszkiewicz          278: 420
   8 Radosław       Jachna               - Aleksander     Puchalski             519: 310
   9 Marcin         Radwański            - Miłosz         Wrzałek               316: 414
  10 Jakub          Zaryński             - Karolina       Urbańska              425: 225
  11 Dominik        Ulejczyk             - Krzysztof      Mówka                 388: 292
  12 Ewa            Radzikowska          - Szymon         Płachta               392: 367
  13 Natalia        Woźniak              - Marcin         Stachowski            377: 385
  14 Marcin         Rogala               - Waldemar       Czerwoniec            326: 445
  15 Piotr          Domański             - Tomasz         Nasiłowski            239: 427
  16 Michał         Makowski             - Andrzej        Kroc                  399: 362
  17 Zbigniew       Wietecki             - Bronisław      Parada                354: 375
  18 Szymon         Dąbrowski            - Jakub          Szymczak              437: 388
  19 Mirosław       Uglik                - Jarosław       Michalak              578: 251
  20 Piotr          Potoczek             - Tomasz         Zwoliński             374: 422
  21 Adam           Skowroński           - Beata          Piotrowska            405: 382
  22 Adam           Grzelec              - Dorota         Stachowska            503: 431
  23 Jerzy          Luter                - Renata         Andracka              415: 364
  24 Grażyna        Wesołowska           - Joanna         Ostrowska             434: 298
  25 Marta          Świątkowska          - Wojciech       Zemło                 291: 294
  26 Piotr          Broda                - Jacek          Baltyn                363: 379
  27 Katarzyna      Bogusławska          - Wojciech       Gołęcki               307: 477
  28 Piotr          Gajewski             - Przemysław     Woiński               333: 282
  29 Kamil          Olejniczak           - Krzysztof      Michalski             626:  93
  30 Krzysztof      Tomczak              - Grzegorz       Włodarczyk            311: 359


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Mariusz        Skrobosz              292: 442
   2 Stanisław      Rydzik               - Paweł          Jackowski             315: 457
   3 Krzysztof      Sporczyk             - Dominik        Urbacki               420: 361
   4 Jakub          Zaryński             - Radosław       Jachna                443: 332
   5 Rafał          Błaszkiewicz         - Grzegorz       Kurowski              403: 341
   6 Dominik        Ulejczyk             - Kazimierz      Merklejn              429: 434
   7 Dawid          Adamczyk             - Grzegorz       Pukniel               404: 355
   8 Maciej         Czupryniak           - Miłosz         Wrzałek               359: 378
   9 Marcin         Stachowski           - Ewa            Radzikowska           460: 262
  10 Aleksander     Puchalski            - Juliusz        Czupryniak            469: 419
  11 Tomasz         Nasiłowski           - Marcin         Radwański             358: 374
  12 Bronisław      Parada               - Daniel         Janus                 338: 405
  13 Karolina       Urbańska             - Michał         Makowski              421: 363
  14 Krzysztof      Mówka                - Szymon         Dąbrowski             338: 469
  15 Mirosław       Uglik                - Waldemar       Czerwoniec            372: 406
  16 Adam           Skowroński           - Szymon         Płachta               303: 442
  17 Tomasz         Zwoliński            - Wojciech       Zemło                 424: 370
  18 Grażyna        Wesołowska           - Jarosław       Michalak              354: 435
  19 Andrzej        Kroc                 - Jakub          Szymczak              429: 372
  20 Jerzy          Luter                - Zbigniew       Wietecki              485: 325
  21 Natalia        Woźniak              - Piotr          Domański              324: 353
  22 Wojciech       Gołęcki              - Adam           Grzelec               261: 351
  23 Dorota         Stachowska           - Jacek          Baltyn                535: 372
  24 Joanna         Ostrowska            - Renata         Andracka              346: 321
  25 Katarzyna      Bogusławska          - Piotr          Broda                 285: 377
  26 Piotr          Potoczek             - Marta          Świątkowska           297: 328
  27 Piotr          Gajewski             - Kamil          Olejniczak            192: 272
  28 Grzegorz       Włodarczyk           - Przemysław     Woiński               330: 381
  29 Krzysztof      Michalski            - Krzysztof      Tomczak               126: 540


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Krzysztof      Sporczyk              556: 336
   2 Paweł          Jackowski            - Michał         Alabrudziński         406: 397
   3 Kazimierz      Merklejn             - Dawid          Adamczyk              307: 441
   4 Miłosz         Wrzałek              - Jakub          Zaryński              407: 371
   5 Stanisław      Rydzik               - Rafał          Błaszkiewicz          357: 327
   6 Radosław       Jachna               - Dominik        Urbacki               383: 375
   7 Grzegorz       Kurowski             - Waldemar       Czerwoniec            394: 390
   8 Karolina       Urbańska             - Marcin         Stachowski            380: 332
   9 Grzegorz       Pukniel              - Dominik        Ulejczyk              482: 307
  10 Daniel         Janus                - Szymon         Dąbrowski             428: 416
  11 Maciej         Czupryniak           - Aleksander     Puchalski             398: 365
  12 Szymon         Płachta              - Jarosław       Michalak              447: 359
  13 Andrzej        Kroc                 - Tomasz         Zwoliński             364: 423
  14 Juliusz        Czupryniak           - Adam           Grzelec               332: 372
  15 Ewa            Radzikowska          - Tomasz         Nasiłowski            403: 355
  16 Michał         Makowski             - Bronisław      Parada                403: 385
  17 Piotr          Domański             - Krzysztof      Mówka                 347: 380
  18 Mirosław       Uglik                - Jerzy          Luter                 436: 405
  19 Kamil          Olejniczak           - Dorota         Stachowska            286: 371
  20 Jakub          Szymczak             - Marta          Świątkowska           360: 332
  21 Grażyna        Wesołowska           - Piotr          Potoczek              414: 388
  22 Wojciech       Gołęcki              - Zbigniew       Wietecki              302: 338
  23 Renata         Andracka             - Jacek          Baltyn                324: 354
  24 Krzysztof      Tomczak              - Piotr          Broda                 267: 505
  25 Grzegorz       Włodarczyk           - Natalia        Woźniak               238: 586
  26 Wojciech       Zemło                - Przemysław     Woiński               455: 247
  27 Adam           Skowroński           - Katarzyna      Bogusławska           296: 366
  28 Joanna         Ostrowska            - Krzysztof      Michalski             557: 107


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Paweł          Jackowski             391: 408
   2 Michał         Alabrudziński        - Dawid          Adamczyk              443: 369
   3 Stanisław      Rydzik               - Miłosz         Wrzałek               386: 430
   4 Krzysztof      Sporczyk             - Radosław       Jachna                373: 450
   5 Jakub          Zaryński             - Grzegorz       Kurowski              339: 437
   6 Dominik        Urbacki              - Kazimierz      Merklejn              458: 341
   7 Daniel         Janus                - Grzegorz       Pukniel               404: 306
   8 Rafał          Błaszkiewicz         - Karolina       Urbańska              450: 333
   9 Maciej         Czupryniak           - Szymon         Płachta               283: 453
  10 Marcin         Stachowski           - Tomasz         Zwoliński             357: 413
  11 Michał         Makowski             - Aleksander     Puchalski             371: 359
  12 Krzysztof      Mówka                - Waldemar       Czerwoniec            446: 498
  13 Adam           Grzelec              - Ewa            Radzikowska           403: 319
  14 Szymon         Dąbrowski            - Dominik        Ulejczyk              367: 336
  15 Dorota         Stachowska           - Mirosław       Uglik                 225: 519
  16 Juliusz        Czupryniak           - Natalia        Woźniak               445: 417
  17 Tomasz         Nasiłowski           - Grażyna        Wesołowska            337: 419
  18 Piotr          Broda                - Jakub          Szymczak              393: 380
  19 Jerzy          Luter                - Wojciech       Zemło                 393: 487
  20 Jarosław       Michalak             - Andrzej        Kroc                  485: 360
  21 Jacek          Baltyn               - Joanna         Ostrowska             388: 321
  22 Bronisław      Parada               - Piotr          Domański              413: 308
  23 Kamil          Olejniczak           - Adam           Skowroński            271: 379
  24 Marta          Świątkowska          - Katarzyna      Bogusławska           447: 351
  25 Piotr          Potoczek             - Renata         Andracka              339: 417
  26 Grzegorz       Włodarczyk           - Krzysztof      Tomczak               364: 276
  27 Przemysław     Woiński              - Krzysztof      Michalski             364: 126
Lista rankingowa na dzień 12-06-2017

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Michał Alabrudziński           Włocławek            160.47  31292  195
   2 Dawid Pikul                    Poznań               159.65  27300  171
   3 Bartosz Morawski               Gliwice              159.14  31509  198
   4 Mariusz Skrobosz               Warszawa             158.60  31086  196
   5 Dariusz Kosz                   Nysa                 158.21  31484  199
   6 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 157.83   5682   36
   7 Kamil Górka                    Kraków               157.52  30874  196
   8 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     155.32  29666  191
   9 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             153.87  30621  199
  10 Krzysztof Mówka                Warszawa             153.20  24665  161
  11 Daniel Mundyk                  Jelenia Góra         153.15   5207   34
  12 Jakub Szymczak                 Łódź                 152.81  29187  191
  13 Krzysztof Obremski             Legnica              152.70  30081  197
  14 Rafał Lenartowski              Gdynia               152.16  30433  200
  15 Dominik Urbacki                Pruszków             151.85  29155  192
  16 Kazimierz Merklejn             Szczecin             150.39  29175  194
  17 Mariusz Wrześniewski           Kraków               150.31  29460  196
  18 Kacper Zegadło                 Warszawa             150.26  29001  193
  19 Michał Makowski                Warszawa             149.71  14971  100
  20 Tomasz Zwoliński               Skierdy              149.64  28881  193
  21 Mateusz Borsuk                 Reda                 149.58  16603  111
  22 Mirosław Uglik                 Warszawa             149.57  28268  189
  23 Tomasz Ciejka                  Kraków               149.10  10884   73
  24 Justyna Górka                  Kraków               148.41  27308  184
  25 Piotr Pietuchowski             Białystok            148.31  25361  171
  26 Stanisław Rydzik               Warszawa             147.01  29401  200
  27 Grzegorz Kurowski              Warszawa             146.98  21459  146
  28 Kamil Kister                   Puławy               146.92  28062  191
  29 Miłosz Wrzałek                 Warszawa             146.65  28450  194
  30 Juliusz Czupryniak             Warszawa             145.53  27651  190
  31 Grzegorz Łukasik               Konojady             145.36  28782  198
  32 Paweł Jackowski                Warszawa             145.24  27741  191
  33 Jakub Zaryński                 Świnoujście          144.68  25030  173
  34 Maciej Czupryniak              Milanówek            144.41  22961  159
  35 Przemysław Rybicki             Otwock               143.92   9211   64
  36 Maciej Grąbczewski             Szczecin             143.47  20803  145
  37 Aleksander Puchalski           Włocławek            143.22  15468  108
  38 Andrzej Oleksiak               Ostróda              143.19  10453   73
  39 Jan Mrozowski                  Kraków               143.02  28031  196
  40 Łukasz Bobowski                Suchedniów           142.51  27219  191
  41 Maciej Rzychoń                 Katowice             142.31   5123   36
  42 Sławomir Piotrowski            Deszczno             142.17  14075   99
  43 Wojciech Zemło                 Łódź                 141.44  14144  100
  44 Dariusz Putoń                  Ruda Śląska          141.22  26831  190
  45 Artur Irzyk                    Strzyżów             141.14  27382  194
  46 Rafał Dąbrowski                Ostróda              141.13  12561   89
  47 Bogusław Szyszka               Oława                140.66  26303  187
  48 Marek Reda                     Dębówka              140.20  20610  147
  49 Janusz Krupiński               Bytom                140.20  24114  172
  50 Szymon Płachta                 Warszawa             140.17  25370  181
  51 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           140.02  16943  121
  52 Jakub Błażejewski              Poznań               139.62  18151  130
  53 Michał Waszkiewicz             Białystok            139.57  19959  143
  54 Wojciech Chodakiewicz          Białystok            139.46   8507   61
  55 Rafał Wesołowski               Warszawa             139.43  27885  200
  56 Michał Gawroński               Katowice             139.31   4876   35
  57 Rafał Matczak                  Milanówek            139.17  18649  134
  58 Robert Kamiński                Warszawa             138.73   8324   60
  59 Tomasz Lempart                 Wadowice             138.22  23774  172
  60 Marek Dudkiewicz               Milanówek            138.13  26797  194
  61 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  137.25  15235  111
  62 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             136.87  22994  168
  63 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             136.68  17768  130
  64 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  136.13  27089  199
  65 Jakub Nalepa                   Gliwice              136.12   6670   49
  66 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            135.97  26379  194
  67 Dariusz Kuć                    Stargard             135.69  18997  140
  68 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             135.62  23598  174
  69 Artur Koszel                   Warszawa             135.03   8642   64
  70 Irena Sołdan                   Sopot                134.96  26183  194
  71 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            134.59  20996  156
  72 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       134.53  20717  154
  73 Radosław Jachna                Łódź                 134.37  19349  144
  74 Barbara Obremska               Wrocław              134.37  23514  175
  75 Alicja Grąbczewska             Szczecin             134.36  17870  133
  76 Dariusz Ulatowski              Tuchola              134.25  22420  167
  77 Konrad Sowula                  Kraków               134.23  15571  116
  78 Andrzej Rechowicz              Katowice             134.06  26812  200
  79 Michał Szymkowski              Wrocław              134.00   8710   65
  80 Łukasz Sornek                  Mikołów              133.88  25572  191
  81 Michał Kolaj                   Ostróda              133.86   7764   58
  82 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             133.70  25670  192
  83 Kuba Koisar                    Warszawa             133.55   5342   40
  84 Leszek Kacprzyk                Katowice             133.19  17714  133
  85 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  133.06   4790   36
  86 Andrzej Kroc                   Łódź                 132.96  26327  198
  87 Natalia Woźniak                Dziwnówek            132.77  25758  194
  88 Małgorzata Sulejewska          Kraków               132.71  24020  181
  89 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            132.54  24918  188
  90 Michał Rogalewicz              Poznań               132.51  25839  195
  91 Tomasz Suchanek                Wrocław              132.44  10198   77
  92 Joanna Juszczak                Warszawa             132.38  25947  196
  93 Szymon Dąbrowski               Warszawa             132.33  25540  193
  94 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       132.09  19813  150
  95 Krzysztof Nowak                Lublin               131.92   4749   36
  96 Piotr Domański                 Lublin               131.73   8167   62
  97 Piotr Broda                    Sandomierz           131.68  25414  193
  98 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             131.49  25378  193
  99 Krzysztof Gibas                Kraków               131.44  25762  196
 100 Agnieszka Goniowska            Wrocław              131.34   9325   71
 101 Arkadiusz Biegun               Kraków               131.29   8271   63
 102 Mateusz Królikowski            Wrocław              131.07  11534   88
 103 Krzysztof Jaworski             Warszawa             130.92   4713   36
 104 Dariusz Maciejuk               Warszawa             130.44   4174   32
 105 Jacek Baltyn                   Suchedniów           130.29   6254   48
 106 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       130.24   4819   37
 107 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             130.20  25258  194
 108 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       129.89   8183   63
 109 Maciej Kuczyński               Gdynia               129.75   9472   73
 110 Rafał Błaszkiewicz             Milanówek            129.70  19455  150
 111 Jolanta Chłopińska             Wałcz                129.64  23335  180
 112 Marcin Ceglarek                Kraków               129.18  20669  160
 113 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             129.10  14846  115
 114 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              129.06  23359  181
 115 Marek Rogalski                 Warszawa             128.99  22186  172
 116 Jacek Jerzyński                Toruń                128.64   4631   36
 117 Grzegorz Pukniel               Łódź                 128.56  22883  178
 118 Tomasz Górka                   Kraków               128.52   8097   63
 119 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            128.36  18612  145
 120 Paweł Maciejczuk               Białystok            128.29  14882  116
 121 Ewa Radzikowska                Gliwice              128.12  13325  104
 122 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             127.84   6264   49
 123 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  127.61  25394  199
 124 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             127.27   4200   33
 125 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  127.24  22649  178
 126 Walenty Siemaszko              Lipiany              127.20   6487   51
 127 Weronika Rudnicka              Szczecin             127.13   5975   47
 128 Adam Jurkowski                 Gliwice              127.02  17021  134
 129 Agnieszka Walas                Kraków               127.02  24895  196
 130 Tomasz Nasiłowski              Siedlce              126.80  10778   85
 131 Łucja  Kodzis                  Bydgoszcz            126.76   9127   72
 132 Grzegorz Święcki               Białystok            126.76   5704   45
 133 Daniel Janus                   Wąchock              126.65   6459   51
 134 Marta Bajorek                  Warszawa             126.57  24554  194
 135 Marcin Rogala                  Warszawa             126.30  20839  165
 136 Dorota Stachowska              Wydartowo I          126.16  24602  195
 137 Zdzisław Szota                 Warszawa             126.11   8954   71
 138 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         126.05  24453  194
 139 Andrzej Kraska                 Wrocław              125.98   7685   61
 140 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       125.81   4655   37
 141 Grażyna Wesołowska             Łódź                 125.70  10433   83
 142 Dorota Rudzińska               Warszawa             125.70  24134  192
 143 Ziemowit Pazda                 Wrocław              125.65   9047   72
 144 Anita Bruska                   Gdynia               125.53  17449  139
 145 Agata Kuć                      Stargard             125.26  20918  167
 146 Jerzy Matyasik                 Kraków               125.20  24289  194
 147 Leszek Stecuła                 Bytom                124.95  10371   83
 148 Czesław Grajewski              Białystok            124.83  14730  118
 149 Łukasz Baranowski              Gdynia               124.71  23820  191
 150 Bartłomiej Pawlak              Stary Szwarocin      124.63  15205  122
 151 Ewa Szałas                     Katowice             124.57  20430  164
 152 Katarzyna Polak                Warszawa             124.56   5979   48
 153 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            124.42   4479   36
 154 Natalia Ogierman               Katowice             123.90  16603  134
 155 Dorota Zielińska               Piaseczno            123.89   5451   44
 156 Krzysztof Kodzis               Bydgoszcz            123.61  10507   85
 157 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            123.56  16186  131
 158 Samir Chakrar                  Poznań               123.26   5300   43
 159 Dorota Kuć                     Stargard             123.24  14296  116
 160 Dariusz Sowula                 Kraków               123.24  13556  110
 161 Anna Demczyszyn                Bystra               123.03   8612   70
 162 Mariusz Grodek                 Kraków               122.98   5903   48
 163 Tomasz A. Praga                Białystok            122.86   4423   36
 164 Grzegorz Kulawiak              Warszawa             122.75   5892   48
 165 Marcin Stachowski              Wydartowo I          122.50  23887  195
 166 Agnieszka Krupka               Krosno               122.08   4761   39
 167 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    121.98   5367   44
 168 Jarosław Olek                  Warszawa             121.79  14615  120
 169 Ewelina Gruda                  Białystok            121.73  10347   85
 170 Grzegorz Papciak               Jodłowa              121.59  16779  138
 171 Bogusław Puchalski             Włocławek            121.44   5829   48
 172 Jakub Onoszko                  Gdynia               121.12   8842   73
 173 Bogdan Kozłowski               Białystok            121.11  10173   84
 174 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             120.95  20441  169
 175 Diana Pietrzykowska            Szczecin             120.65  21475  178
 176 Teresa Zalewska                Racibórz             120.62  23160  192
 177 Maciej Perzyński               Piła                 120.58   8802   73
 178 Maciej Nawrocki                Babimost             120.47   4337   36
 179 Beata Piotrowska               Łódź                 120.41  14329  119
 180 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              120.22   6612   55
 181 Katarzyna Kowalska             Katowice             120.17  21150  176
 182 Maria Magdalena Kupczyńska     Szczecin             120.13  13575  113
 183 Agnieszka Matus                Milanówek            119.95  23270  194
 184 Zbigniew Rybak                 Warszawa             119.92  22665  189
 185 Bożena Guział                  Racibórz             119.55  19607  164
 186 Ryszard Żydaczewski            Lubin                119.28   9065   76
 187 Krzysztof Zawadzki             Sampława             119.11  22035  185
 188 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          119.00   7497   63
 189 Ala Białobrzewska              Gdynia               118.88  18783  158
 190 Jerzy Luter                    Bytom                118.51  22753  192
 191 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          118.45   8884   75
 192 Sylwia Łada                    Inowrocław           118.31  22479  190
 193 Ryszard Korpalski              Wójtowice            118.14  23274  197
 194 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             118.08   6967   59
 195 Anna Krynicka                  Warszawa             117.75   7418   63
 196 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               117.69   4590   39
 197 Robert Wagner                  Wrocław              117.62  18348  156
 198 Sławomir Wolski                Wrocław              117.44  22901  195
 199 Leszek Dobrowolski             Wrocław              117.44   3758   32
 200 Joanna Ostrowska               Warszawa             117.41  18199  155
 201 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               117.17   5624   48
 202 Lucyna Śniadach                Rumia                117.11  22134  189
 203 Iwona Wieluńska                Kołobrzeg            116.74  15176  130
 204 Renata Andracka                Zwola                116.49  22134  190
 205 Urszula Solarska               Łódź                 116.38  23276  200
 206 Maria Skutela                  Warszawa             116.38  23043  198
 207 Dariusz Jarosławski            Ełk                  116.23  15458  133
 208 Tomasz Siwiński                Zawiercie            116.20   6275   54
 209 Artur Wawrzynowski             Żukowo               116.18  18472  159
 210 Maria Uryga                    Kraków               115.92   5912   51
 211 Adam Janicki                   Wrocław              115.90  17848  154
 212 Jacek Nowak                    Szczecin             115.84   8572   74
 213 Patrycja Skibska               Warszawa             115.81   5559   48
 214 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 115.71  21869  189
 215 Donata Stuczyńska              Bydgoszcz            115.67   4164   36
 216 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              115.39   4154   36
 217 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             115.27  10720   93
 218 Sławomir Długosz               Ostróda              115.21  17167  149
 219 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         115.21  16936  147
 220 Paweł Pogorzelski              Warszawa             115.16  10595   92
 221 Tomasz Sehnal                  Warszawa             115.03   6902   60
 222 Rafał Stachowski               Police               114.92  11722  102
 223 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              114.62   6877   60
 224 Mateusz Gołębiewski            Łódź                 114.60   5959   52
 225 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               114.33  21609  189
 226 Marta Świątkowska              Wrocław              114.33  22752  199
 227 Adam Grzelec                   Poznań               114.25  17480  153
 228 Mariusz Kubicki                Inowrocław           113.93   6836   60
 229 Marianna Kozłowska             Białystok            113.93  10823   95
 230 Monika Siemaszko               Lipiany              113.66  16254  143
 231 Ewa Dunikowska                 Kraków               113.61   4090   36
 232 Maciej Kuć                     Stargard             113.58   4884   43
 233 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               113.38   6009   53
 234 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    113.17   4074   36
 235 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               112.87  20993  186
 236 Beata Kiżewska                 Świnoujście          112.78   7105   63
 237 Maciej Dąbrowski               Warszawa             112.74  21758  193
 238 Andrzej Rakoczy                Kraków               112.55   5290   47
 239 Sławomir Zabawa                Wałcz                112.33   9773   87
 240 Joanna Brychcy                 Katowice             112.32  22127  197
 241 Józef Burzyński                Ełk                  112.23  15039  134
 242 Marta Sztajnert                Wisła                112.17  13460  120
 243 Beata Kowaluk-Jagielska        Police               111.97   6494   58
 244 Waldemar Wypchał               Kraków               111.84  21474  192
 245 Marzena Zawierska              Warszawa             111.38   4121   37
 246 Adam Sternik                   Kętrzyn              111.34  12136  109
 247 Anna Arana                     Kołobrzeg            111.06  21212  191
 248 Anna Kowalik                   Szczecin             110.95   4549   41
 249 Piotr Potoczek                 Nowy Sącz            110.81  21498  194
 250 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              110.77   5317   48
 251 Agnieszka Dawid                Kraków               110.71   8303   75
 252 Agnieszka Kozak                Gdynia               110.39  18877  171
 253 Dorota Ostrowska               Białystok            110.30  17758  161
 254 Marcin Kurowski                Racibórz             110.23  19070  173
 255 Sławomir Wiśniowski            Jaworzno             110.15   6609   60
 256 Szymon Stępień                 Bytom                109.90  13847  126
 257 Iza Kraj                       Warszawa             109.76   4061   37
 258 Jarosław Karp                  Jędrzejów            109.31   5247   48
 259 Maciej Skrzypczak              Kędzierzyn-Koźle     109.22  13107  120
 260 Dominik Ulejczyk               Będzin               109.21  21624  198
 261 Tomasz Lewiński                Wejherowo            109.06   7743   71
 262 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście          108.81   6855   63
 263 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           108.58  20631  190
 264 Konrad Pajączek                Milanówek            108.53  11721  108
 265 Katarzyna Bogusławska          Piastów              108.06   7564   70
 266 Agnieszka Antos                Racibórz             107.88   4639   43
 267 Karolina Urbańska              Poznań               107.72  19712  183
 268 Grzegorz Bajer                 Łódź                 107.02   5565   52
 269 Dariusz Zębek                  Olsztyn              106.81   6195   58
 270 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            106.77   3310   31
 271 Zofia Górka                    Łęczna               106.71   6723   63
 272 Iwona Duźniak                  Dębica               106.64   4159   39
 273 Dawid Rykaczewski              Jaworzno             106.46   7665   72
 274 Maciej Sylwestrzuk             Warszawa             106.37  12552  118
 275 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               106.37   5212   49
 276 Michał Dreczka                 Poznań               105.19   8520   81
 277 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  105.13   4941   47
 278 Patrycja Kuszpit               Biała Podlaska       105.11   6412   61
 279 Dariusz Socha                  Warszawa             104.97   3569   34
 280 Leszek Kilian                  Jaworzno             104.62  20192  193
 281 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            104.41   6891   66
 282 Janina Dąbrowska               Rybnik               104.37   7619   73
 283 Katarzyna Dębska               Ostróda              104.34  16903  162
 284 Krystyna Augustyniak           Łódź                 104.02   4993   48
 285 Lidia Żywna                    Gdynia               102.43  11062  108
 286 Karolina Mak                   Wrocław              102.07  14392  141
 287 Monika Szczyrzyca              Jaworzno             102.05   5715   56
 288 Zygmunt Skwarek                Katowice             101.67  11590  114
 289 Olga Swarcewicz                Warszawa             100.61   6942   69
 290 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław           100.60  17806  177
 291 Piotr Kozak                    Racibórz             100.47   3617   36
 292 Mariusz Michalski              Inowrocław           100.03   3601   36
 293 Wanda Grabiec                  Tarnów                99.86  11284  113
 294 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                99.79   5788   58
 295 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              99.69  16847  169
 296 Marta Wawrzyn                  Pruszków              99.05  11787  119
 297 Agnieszka Tepli-Skoczylas      Piaseczno             98.55   3252   33
 298 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz             98.30   5308   54
 299 Ryszard Pliszka                Szczecin              97.20   4957   51
 300 Krystyna Czajkowska            Kołobrzeg             97.09  15826  163
 301 Karolina Szubska               Jaworzno              96.68   5414   56
 302 Jan Pawłowski                  Warszawa              96.53  14094  146
 303 Jolanta Olczak                 Kołobrzeg             95.93   6427   67
 304 Andrzej Burczyk                Gdynia                95.44   3245   34
 305 Jan Lisiewski                  Piasutno              95.17   3331   35
 306 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               95.11   9796  103
 307 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               95.11   5421   57
 308 Bernadeta Kudlińska            Bydgoszcz             93.66   4964   53
 309 Michał Dąbrowski               Warszawa              93.31   4479   48
 310 Katarzyna  Szachowicz          Unieszewo             92.94   6134   66
 311 Michał Głąb                    Zabrze                92.58   7777   84
 312 Liliana Dąbrowska              Warszawa              92.24   6549   71
 313 Marta Majewska                 Wadowice              92.14   5252   57
 314 Kamil Olejniczak               Kutno                 91.31   3835   42
 315 Katarzyna Rachaus              Łódź                  90.90   3727   41
 316 Zbigniew Siwoń                 Elbląg                90.51   4254   47
 317 Teresa Balewska                Reda                  90.49  17826  197
 318 Andrzej Klich                  Jaworzno              90.13  17846  198
 319 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           88.40   5481   62
 320 Waldemar Dębski                Ostróda               88.24   5912   67
 321 Małgorzata Pochopień           Kraków                87.85   2899   33
 322 Maria Tomiczek                 Zabrze                86.27   6643   77
 323 Patrycja Matulewicz            Kołobrzeg             85.77   5146   60
 324 Anna Strugała                  Świnoujście           85.17   2555   30
 325 Aleksandra Celuch              Będzin                84.33   2783   33
 326 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   82.84   3645   44
 327 Dorota Patera                  Legnica               82.65   2562   31
 328 Iwona Skubis                   Dąbrowa Górnicza      80.00  11280  141
 329 Dawid Węgrzyński               Zabrze                79.29   8246  104
 330 Michał Sztajnert               Wisła                 78.00   2652   34
 331 Jakub Dworczyk                 Będzin                76.09   2663   35
 332 Wiktoria Koler                 Będzin                74.46   3425   46
 333 Karol Puto                     Będzin                72.47   2464   34
 334 Aleksandra Maliszewska         Będzin                68.70   3435   50
 335 Piotr Ozimek                   Sochaczew             67.31   2827   42
 336 Joanna Kulawiak                Warszawa              66.33   2985   45
 337 Mirosław Dejna                 Sampława              64.20   7640  119




Poczekalnia na dzień 12-06-2017

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Anna Stambulska                Kraków               120.59   3497   29
   2 Joanna Nawrocka                Bydgoszcz            111.62   3237   29
   3 Paweł Brylski                  Kraków               105.72   3066   29
   4 Jarosław Paprocki              Bydgoszcz             97.21   2819   29
   5 Anna Niewiadomska              Kołobrzeg             94.03   2727   29
   6 Maria Kubacka-                 Warszawa              83.79   2430   29
   7 Sylwia Buks                    Warszawa              99.11   2775   28
   8 Szymon Sztajnert               Wisła                 66.11   1851   28
   9 Marek Salamon                  Bytom                130.40   3260   25
  10 Danuta Langiewicz              Ostróda              120.92   3023   25
  11 Alicja Bielecka                Poznań               107.04   2676   25
  12 Monika Blokesz                 Racibórz              69.64   1741   25
  13 Przemysław Herdzina            Kraków               148.38   3561   24
  14 Jacek Mańko                    Poznań               141.71   3401   24
  15 Michał Szorc                   Białystok            132.46   3179   24
  16 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             131.67   3160   24
  17 Robert Głowacki                Łódź                 130.96   3143   24
  18 Marta Ćwiek                    Radomsko             126.17   3028   24
  19 Lidia Szpakowska               Jaworzno             120.62   2895   24
  20 Beata Wiączkowska              Wrocław              119.21   2861   24
  21 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      119.08   2858   24
  22 Małgorzata Jóźwiak             Iława                119.04   2857   24
  23 Mariusz Makuch                 Zator                116.67   2800   24
  24 Andrzej Słapiński              Warszawa             116.62   2799   24
  25 Adam Klimont                   Wałcz                116.21   2789   24
  26 Adam Skowroński                Jarocin              110.75   2658   24
  27 Wojciech Gonet                 Wrocław              109.42   2626   24
  28 Tomasz Duda                    Tychy                108.12   2595   24
  29 Dawid Podżerek                 Kraków               107.33   2576   24
  30 Agnieszka Rachtan              Świnoujście          101.21   2429   24
  31 Łukasz Pawlak                  Sochaczew            100.04   2401   24
  32 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski   96.50   2316   24
  33 Michał Dulat                   Kraków                90.67   2176   24
  34 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        116.26   2674   23
  35 Witold Wojnowski               Warszawa             116.04   2669   23
  36 Bartłomiej Dalecki             Rumia                106.83   2457   23
  37 Jędrzej Zawojski               Modzurów             101.83   2342   23
  38 Adam Motyl                     Jaskółki              97.26   2237   23
  39 Anna Lenartowska               Gdynia                93.13   2142   23
  40 Krystyna Perekitko             Ciechanowiec          92.17   2120   23
  41 Stanisław Świgost              Gdańsk                88.87   2044   23
  42 Tomasz Szczodry                Łomża                 88.57   2037   23
  43 Bożena Lisiewska               Piasutno              87.65   2016   23
  44 Piotr Duda                     Tychy                 86.96   2000   23
  45 Milena Kuźniewicz              Kołobrzeg             85.43   1965   23
  46 Alicja Puchowska               Strzelce Opolskie     85.13   1958   23
  47 Jacek Remizowicz               Gdańsk                79.78   1835   23
  48 Roman Chomicz                  Kołobrzeg             66.17   1522   23
  49 Marcin Szczyrzyca              Jaworzno              92.00   2024   22
  50 Krzysztof Tomczak              Kutno                 90.18   1984   22
  51 Agnieszka Palczewska           Ostrów Wlkp.          81.68   1797   22
  52 Krzysztof Murawski             Ciechanowiec          75.32   1657   22
  53 Monika Kowalik                 Kraków                70.91   1560   22
  54 Krystyna Drynkowska            Świnoujście          101.25   2025   20
  55 Magdalena Głowacka             Police                74.00   1480   20
  56 Maciej Śliwa                   Zabrze               127.16   2416   19
  57 Andrzej Stańczyk               Tarnów               116.00   2204   19
  58 Kinga Stecuła                  Bytom                112.63   2140   19
  59 Szymon Ozimek                  Zabrze                73.00   1387   19
  60 Elżbieta Fitał                 Kołobrzeg             58.89   1060   18
  61 Alicja Wałaszewska-Kempa       Gdynia               115.76   1968   17
  62 Grażyna Smereka                Racibórz              96.94   1648   17
  63 Adam Wencel                    Bydgoszcz             94.06   1599   17
  64 Bernadeta Zapała               Jaworzno              96.69   1547   16
  65 Andrzej Kowalski               Gdańsk               156.53   2348   15
  66 Adrian Ziemniewicz             Białystok            120.87   1813   15
  67 Piotr Latoszek                 Warszawa             111.13   1667   15
  68 Paweł Morga                    Warszawa             110.60   1659   15
  69 Stanisław Gasik                Warszawa             136.07   1905   14
  70 Agnieszka Stefańska            Koźmice Wielkie       85.07   1191   14
  71 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     118.31   1538   13
  72 Przemysław Malinka             Ostrożnica           106.77   1388   13
  73 Piotr Adamczyk                 Tarnów                97.77   1271   13
  74 Danuta Wodecka                 Skrzyszów             89.46   1163   13
  75 Patryk Wolniewicz              Szczecin             160.58   1927   12
  76 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  160.42   1925   12
  77 Adam Szukalski                 Leicester            149.50   1794   12
  78 Maciej Bukowski                Szczecin             143.58   1723   12
  79 Piotr Rosół                    Warszawa             139.92   1679   12
  80 Marek Syczuk                   Warszawa             139.08   1669   12
  81 Jarosław Michalak              Łódź                 129.08   1549   12
  82 Andrzej Gostomski              Starowa Góra         128.83   1546   12
  83 Grzegorz Kwiecień              Kraków               128.58   1543   12
  84 Marcin Bertrand                Poznań               127.50   1530   12
  85 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           125.33   1504   12
  86 Michał Burak                   Wrocław              123.00   1476   12
  87 Maciej Pietrasik               Nowogard             121.42   1457   12
  88 Tomasz Kłosiński               Bydgoszcz            119.33   1432   12
  89 Radosław Słowicki              Warszawa             118.08   1417   12
  90 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  115.33   1384   12
  91 Michał Landowski               Police               113.50   1362   12
  92 Łukasz Tazbir                  Warszawa             113.00   1356   12
  93 Beata Marynowicz               Racibórz             112.25   1347   12
  94 Magda Sarad Pedersen           Świnoujście          112.25   1347   12
  95 Elżbieta Święcka               Białystok            112.00   1344   12
  96 Szymon Figurski                Gryfów Śląski        111.75   1341   12
  97 Maciej Labe                    Poznań               110.33   1324   12
  98 Dominika Worona                Police               110.25   1323   12
  99 Barbara Turbo                  Szczecin             109.92   1319   12
 100 Aleksandra Makowska            Warszawa             109.33   1312   12
 101 Monika Lewandowska             Warszawa             109.17   1310   12
 102 Tomasz A.                      Białystok            108.42   1301   12
 103 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     108.33   1300   12
 104 Karolina Bąkowska              Poznań               108.08   1297   12
 105 Marta Jamrozy                  Dąbrowa Górnicza     108.00   1296   12
 106 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       107.25   1287   12
 107 Dariusz Małysa                 Kraków               106.83   1282   12
 108 Andrzej Buczkowski             Bydgoszcz            106.00   1272   12
 109 Tadeusz Olewicz                Strzelce Opolskie    105.42   1265   12
 110 Grażyna Kula                   Gdańsk               104.92   1259   12
 111 Dorota Maciejuk                Warszawa             104.92   1259   12
 112 Halina Mrozek                  Warszawa             104.67   1256   12
 113 Laura Pisula                   Wrocław              104.50   1254   12
 114 Michał Gigoń                   Kraków               103.25   1239   12
 115 Grzegorz Dudziński             Gdańsk               102.17   1226   12
 116 Małgorzata Studniarska         Bydgoszcz            101.00   1212   12
 117 Wiesław Pastuła                Mielec                99.83   1198   12
 118 Justyna Przystawska            Jaworzno              99.83   1198   12
 119 Katarzyna Zając                Legnica               99.58   1195   12
 120 Justyna Bryk-Duda              Tychy                 99.42   1193   12
 121 Grzegorz Piotrkiewicz          Warszawa              99.08   1189   12
 122 Bożena Mileńko                 Świnoujście           98.17   1178   12
 123 Tomasz Szymański               Gorzów Wielkopolski   97.83   1174   12
 124 Maria Kistowska                Poznań                97.50   1170   12
 125 Zofia Knapik                   Chrzanów              95.17   1142   12
 126 Beata Błaszczyk                Poznań                94.50   1134   12
 127 Hanna Mazowiecka               Świnoujście           93.67   1124   12
 128 Krzysztof Nasiłowski           Siedlce               92.08   1105   12
 129 Jakub Czepulonis               Kołobrzeg             88.50   1062   12
 130 Maria Zmyj                     Sandomierz            85.58   1027   12
 131 Artur Kwiatkowski              Radomsko              84.67   1016   12
 132 Anna Przymęska                 Poznań                84.50   1014   12
 133 Anna Lisiewska                 Dublin                83.42   1001   12
 134 Magdalena Maternicka           Gdynia                81.92    983   12
 135 Joanna Śledź                   Świnoujście           81.08    973   12
 136 Aleksandra Kurcman             Kołobrzeg             80.75    969   12
 137 Sandra Malinowska              Kuźnia Raciborska     79.92    959   12
 138 Lubomir Kuchta                 Jaworzno              77.25    927   12
 139 Łukasz Przymęski               Poznań                74.50    894   12
 140 Tomasz Karol                   Gdynia                69.92    839   12
 141 Radosław Karol                 Gdynia                68.92    827   12
 142 Maciej Wala                    Racibórz              68.75    825   12
 143 Piotr Madej                    Wrocław              120.64   1327   11
 144 Przemysław Pawlic              Wrocław              120.00   1320   11
 145 Ewa Czerwoniec                 Warszawa             113.45   1248   11
 146 Łukasz Wojciechowski           Łomża                112.09   1233   11
 147 Klara Wigier                   Milanówek            100.36   1104   11
 148 Adam Kanciała                  Police                95.64   1052   11
 149 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   91.73   1009   11
 150 Jan Jasiorkowski               Jasienna              91.36   1005   11
 151 Hanna Dąbrowska                Zgierz                89.00    979   11
 152 Aleksandra Brzeska             Piastów               86.45    951   11
 153 Marzena Czemplik               Wrocław               86.27    949   11
 154 Michał Dudko                   Tarnogród             85.91    945   11
 155 Sławomir Kumor                 Tychy                 85.27    938   11
 156 Grzegorz Włodarczyk            Pabianice             85.27    938   11
 157 Renata Figurska                Gryfów Śląski         84.18    926   11
 158 Sławomir Stańczak              Łódź                  84.00    924   11
 159 Adam Żychowski                 Warszawa              83.82    922   11
 160 Wojciech Wojtysiak             Warszawa              83.73    921   11
 161 Mateusz Zębek                  Olsztyn               83.27    916   11
 162 Kamil Nadolski                 Zabrze                81.00    891   11
 163 Danuta Jasiorkowska            Jasienna              80.82    889   11
 164 Miłosz Śliwiński               Szczecin              80.73    888   11
 165 Beata Kurowska                 Inowrocław            80.64    887   11
 166 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   78.91    868   11
 167 Anna Gucz                      Bydgoszcz             78.82    867   11
 168 Joanna Korus                   Kraków                76.82    845   11
 169 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   76.27    839   11
 170 Jakub Kalbarczyk               Police                76.09    837   11
 171 Aneta Młodzianowska            Warszawa              76.00    836   11
 172 Bożena Chowaniak               Jaworzno              75.36    829   11
 173 Kinga Bereta                   Nowa Wieś             74.73    822   11
 174 Sylwia Bagińska-Worwa          Dąbrowa Górnicza      73.82    812   11
 175 Adam Kędzior                   Lublin                73.73    811   11
 176 Marcel Smolarek                Nowa Wieś             73.45    808   11
 177 Adam Maciągowski               Police                73.00    803   11
 178 Robert Wojtysiak               Warszawa              72.73    800   11
 179 Julia Pustuł                   Zabrze                70.91    780   11
 180 Ireneusz Jagiełło              Okuniew               70.18    772   11
 181 Michał Tarnogórski             Legnica               70.18    772   11
 182 Michał Śliwiński               Szczecin              69.64    766   11
 183 Dominik Peter                  Nowe Miasto Lubawsk   67.36    741   11
 184 Krystian Witański              Tychy                 66.18    728   11
 185 Tymoteusz Świerkowski          Będzin                66.00    726   11
 186 Anna  Jankowska                Bydgoszcz             63.27    696   11
 187 Włodzimierz Ferdek             Tychy                 59.73    657   11
 188 Marek Horyń                    Ełk                   58.91    648   11
 189 Bogdan Siwoń                   Elbląg                58.09    639   11
 190 Krzysztof Michalski            Łódź                  56.45    621   11
 191 Jakub Dołęga                   Police                56.36    620   11
 192 Kosma Woźniarski               Łódź                  55.27    608   11
 193 Maciej Karol                   Gdynia                54.82    603   11
 194 Kevin Gorzelany                Wisła                 51.45    566   11
 195 Mateusz Stańczyk               Tarnów               100.60   1006   10
 196 Damian Łupiński                Konojady              99.60    996   10
 197 Piotr Gajewski                 Warszawa              94.40    944   10
 198 Przemysław Woiński             Łódź                  91.80    918   10
 199 Martyna Śmiechura              Nowa Wieś             79.50    795   10
 200 Teresa Jaśkiewicz              Kołobrzeg             62.90    629   10
 201 Bartłomiej Kowalczuk           Brwinów               62.90    629   10
 202 Kinga Pruszak                  Bydgoszcz            120.00    960    8
 203 Leszek Kowalik                 Bydgoszcz             93.00    744    8
 204 Zbigniew Radziszewski          Ciechanowiec          91.88    735    8
 205 Paweł Miczko                   Sandomierz            89.00    712    8
 206 Klaudia Budzyn                 Brzesko               84.12    673    8
 207 Wojciech Czepulonis            Kołobrzeg             76.75    614    8
 208 Wiktor Zduńczyk                Warszawa              75.62    605    8
 209 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      138.14    967    7
 210 Jacek Gasik                    Warszawa             134.00    938    7
 211 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            125.29    877    7
 212 Tomasz M. Lempart              Bytom                109.57    767    7
 213 Sylwester Gryz                 Zabrze               107.86    755    7
 214 Jan  Olek                      Warszawa             102.14    715    7
 215 Maciej Grzywaczewski           Ustrzyki Dolne        97.29    681    7
 216 Arkadiusz Kleniewski           Dzierżążnia           82.57    578    7
 217 Leszek Sosnowski               Lublin                79.29    555    7
 218 Magdalena Zielińska            Bydgoszcz             77.43    542    7
 219 Wojciech Kuć                   Stargard              76.14    533    7
 220 Karolina Kocel                 Sosnowiec             70.57    494    7
 221 Łukasz Korycki                 Garwolin              69.00    483    7
 222 Janusz Szewerniak              Tarnobrzeg            64.86    454    7
 223 Mateusz Sztuba                 Zabrze                56.43    395    7
 224 Grażyna Kaczyńska              Łódź                 117.17    703    6
 225 Paulina Tomaszycka             Białystok            101.67    610    6
 226 Krystyna Zabawa                Dąbrowa              100.83    605    6
 227 Paulina Ostrowska              Białystok             83.33    500    6
 228 Jarosław Błażków               Wrocław               80.67    484    6
 229 Wiesław Nieroda                Lublin                77.83    467    6
 230 Małgorzata Świętosławska       Jaworzno              77.50    465    6
 231 Franciszek Augustyniak         Kołobrzeg             75.33    452    6
 232 Aleksandra Ciżyńska            Sandomierz            70.33    422    6
 233 Łukasz Pawlas                  Racibórz              69.67    418    6
 234 Julia Szyszkowska              Sandomierz            65.33    392    6
 235 Magdalena Możdżeń              Łódź                  64.67    388    6
 236 Oliwier Antos                  Racibórz              64.33    386    6
 237 Mieczysława Głowacz            Jaworzno              63.00    378    6
 238 Dominik Piasecki               Słupsk               121.00    605    5
 239 Anna Stefańska                 Łódź                 109.00    545    5
 240 Monika Krzyżewska              Piasutno              95.40    477    5
 241 Kamila Antosz-Lasecka          Warszawa              94.60    473    5
 242 Małgorzata Całka               Świnoujście           86.20    431    5
 243 Michał Lasecki                 Warszawa              78.40    392    5
 244 Jerzy Niewiadomski             Wrocław              100.75    403    4
 245 Justyna Kurowska               Inowrocław            78.25    313    4
 246 Agnieszka Jarek                Gowarczów             59.75    239    4
 247 Jerzy Ciesielski               Łódź                 124.67    374    3
 248 Marek Krzysztof Łatkowski      Sandomierz            76.00    228    3
 249 Jolanta Bednarska              Łódź                  66.00    198    3
 250 Zuzanna Rutkowska              Choszczno             56.33    169    3
 251 Bartosz Ozon                   Choszczno             80.50    161    2
 252 Wiesława Jasiak                Warszawa              76.50    153    2
 253 Joanna Kolska                  Pruszków              75.50    151    2
 254 Krzysztof Lelonek              Zabrze                72.50    145    2
 255 Marek Cieślik                  Łódź                  71.50    143    2
 256 Aleksandra Szałek              Łódź                  63.50    127    2
 257 Marek Zdaniukiewicz            Jaworzno              62.00    124    2
 258 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck   59.50    119    2
 259 Mateusz Klinowski              Wadowice              77.00     77    1
 260 Seweryn Kaczmarczyk            Świętajno             74.00     74    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie