Kraków25
lipca
Kraków 25-26 lipca XIX Otwarte Mistrzostwa Krakowa w ScrabbleGrand Prix 2015
Łódź 1
sierpnia
Łódź 1- 2 sierpnia Pierwszy Nocny Turniej Scrabble "Łódzka Nocka"
Wałcz14
sierpnia
Wałcz 14 sierpnia XI Mistrzostwa Polski Nauczycieli w Scrabble
Mariusz Skrobosz najlepszy w "Łódzkiej Nocce"01 - 02 sierpnia 2015 — Pierwszy Nocny Turniej Scrabble "Łódzka Nocka"InformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

Pierwszy Nocny Turniej Scrabble "Łódzka Nocka"Łódź, 01 - 02 sierpnia 2015

Konkurs Relacja z turnieju


Mariusz Skrobosz najlepszy w "Łódzkiej Nocce"Ze stojaka na Wojtusia
Siódemeczka mruga,
Lecz przeciwnik ma kolejkę
Trwa myślówa długa.

Były sobie dwa blanuszki,
Oba wziął oponent.
Myśli teraz razy dziewięć -
Bruździ mu ogonek

Wojtuś zlany zimnym potem
Ekscytację kiełzna.
Rywal zagrał pst za siedem -
Mina chłopcu zrzedła.

Przez stracony ruch za dwieście
Szklą się łzą oczęta:
Jak spotkamy się w duńczyku,
„To mnie popamiętasz!”

Ale groźby Wojtusiowe
Marną były próbą.
Bo to turniej był, gdzie sędzia
Wybrał system Dubov.

Pisząc w Krakowie te wersy Bogusław Szyszka nie przewidział, że w Pierwszym Nocnym Turnieju Scrabble „Łódzka Nocka” będzie aż czterech Wojciechów i odegrają całkiem niepoślednie role. A  zaczęło się od niespodzianki — do turnieju zapisało się 65 osób, a tuż przed zakończeniem zapisów liczba ta wzrosła do 74. Pojawił się nawet jeden odważny debiutant — Kosma Woźniarski. Organizatorzy nie przestraszyli się tak wysokiej frekwencji i już od pierwszej przerwy zaserwowali uczestnikom bogate menu, aby mieli siłę zmagać się nie tylko z przeciwnikami, ale też własną sennością. Była pyszna zupka pomidorowa, bułki, ciepłe i zimne napoje, ogórki w trzech smakach, smalec ze skwarkami, a na deser słodkości i arbuz. Po jedzeniu w przerwach można było delektować się urokami sierpniowej nocy na terenie POS-u.

Jeszcze w sobotę — po trzeciej rundzie — na czoło rywalizacji wysunął się jeden z WojciechówChodakiewicz, a na dwie kolejki przed końcem na fotel lidera wskoczył drugi z Wojtków — Zemło. Ale  gdzie dwóch Wojtków się bije tam korzysta MariuszSkrobosz. On to wygrywając swoje trzy ostatnie gry, zajął ostatecznie pierwsze miejsce i zgarnął puchar oraz 1000 zł nagrody. Drugie miejsce zajął Dariusz Kosz, a trzecie Dawid Adamczyk. Przy rozdawaniu nagród miała miejsce kolejna niespodzianka: dzięki hojności sponsorów nagrody pieniężne otrzymali również zawodnicy z miejsc 4- 15. Pozostali otrzymali nagrody rzeczowe. Tytuł najlepszego łodzianina zapewnił sobie Wojciech Zemło. Najlepsza zawodniczka — Irena Sołdan – obdarowana została ręcznie zdobioną szkatułką (autorstwa Kasi Bogusławskiej). Wśród uczestników turnieju rozlosowano też nagrodę specjalną: roczną składkę PFS – tu szczęście uśmiechnęło się znów do Mariusza :)

Wszystko to było możliwe dzięki licznemu gronu sponsorów: Magdzie Kublik, Cybercom Poland, Reklamowe24 Łódź, Maćkowi Gałeckiemu, Radkowi Jachnie. Współorganizatorami turnieju byli: Poleski Ośrodek Sztuki i Łódzki Klub Miłośników Scrabble. Podziękowania należą się także paniom, które pomagały w kuchni oraz Oli i Arturowi, czyli duetowi Parabelka, za świetne zdjęcia z  turnieju.

Największe jednak podziękowania należą się Beacie PiotrowskiejGrzegorzowi Puknielowi. To dzięki nim spędziliśmy mile tę sierpniową noc, grając w naszą ulubioną grę. Miejmy nadzieję, że turniej w  takiej formule na stałe zagości w scrabblowym kalendarzu i za rok (a może wcześniej?) spotkamy się na II Łódzkiej Nocce :)

P.S. Turniej był rozgrywany „Połówkovem”, a w ostatniej rundzie „Duńczykovem” :)
relacja: Adam Janicki


Rodzaj turniejuOtwarty
Sposób rozgrywania12 rund non stop
system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
Miejsce rozgrywekPoleski Ośrodek Sztuki, ul. Krzemieniecka 2a, Łódź
SędziaAdam Janicki
Strona www turniejuhttps://www.facebook.com/lodzkanocka
http://chlodnawasajra.pl/
HarmonogramSobota 01.08 — Niedziela 02.08
20:00-20:50 — przyjmowanie zapisów
21:00 — rozpoczęcie turnieju
09:00 — zakończenie gier, rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe25 zł członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami
15 zł osoby niepełnoletnie i uczące się w szkołach ponadgimnazjalnych
debiutanci — bez opłat
pozostali — 40 zł
Dojazd750 metrów od dworca PKP i PKS Łódź Kaliska
dla zmotoryzowanych wygodny parking
możliwość zaparkowania na dozorowanym terenie POS

mapka
WyżywienieBezpłatnie w trakcie trwania całego turnieju: kanapki, danie na ciepło, kawa, herbata, napoje zimne, przekąski, sala kawiarniana do dyspozycji uczestników
NoclegiMożliwość wynajęcia pokoju 2-osobowego w miejscu gry (wcześniejszy kontakt z organizatorami)
NagrodyPuchary, nagrody pieniężne, nagrody rzeczowe, nagroda dla najlepszej zawodniczki, upominki dla wszystkich uczestników, nagrody-niespodzianki
Dodatkowe atrakcjeRelaks między partiami w ciepłą sierpniową noc w parku POS
OrganizatorzyBeata Piotrowska 602278227, beata.piotrowska27@gmail.com
Grzegorz Pukniel 784469816 gregpuk@wp.pl
Łódzkie Stowarzyszenie Miłośników Scrabble
Poleski Osrodek Sztuki
SponsorzyMagda Kublik
Cybercom Poland
Reklamowe24 Łódź
Maciek Gałecki
Radek Jachna
Przyjaciele i Sympatycy ŁKMS


Wyniki turnieju Pierwszy nocny turniej Scrabble "Łódzka Nocka"

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               153.99     10.0     5117     2032      806
  2 Dariusz         Kosz                 Nysa                   157.70      9.0     5191     1852      941
  3 Dawid           Adamczyk             Wodzisław Śląski       153.52      9.0     5046     1903      860
  4 Wojciech        Zemło                Łódź                   140.82      9.0     4898     1968      428
  5 Dominik         Urbacki              Pruszków               151.02      9.0     4830     1799      612
  6 Michał          Alabrudziński        Włocławek              161.08      8.0     5206     1852      707
  7 Wojciech        Chodakiewicz         Białystok              120.19      8.0     5147     1932      948
  8 Stanisław       Rydzik               Warszawa               145.96      8.0     5068     1812      409
  9 Miłosz          Wrzałek              Warszawa               145.98      8.0     4890     1767      557
 10 Dawid           Pikul                Poznań                 145.14      8.0     4867     1828      277
 11 Krzysztof       Mówka                Warszawa               150.25      8.0     4862     1707      636
 12 Rafał           Lenartowski          Gdynia                 151.85      8.0     4832     1848      195
 13 Grzegorz        Łukasik              Konojady               138.60      8.0     4822     1786      356
 14 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    128.21      8.0     4814     1817      406
 15 Mateusz         Borsuk               Reda                   150.87      8.0     4675     1653      207
 16 Aleksander      Puchalski            Włocławek              131.85      8.0     4645     1840        9
 17 Wojciech        Usakiewicz           Warszawa               137.86      7.0     4929     1672      672
 18 Irena           Sołdan               Sopot                  138.11      7.0     4909     1739      278
 19 Paweł           Jackowski            Warszawa               139.15      7.0     4865     1559      461
 20 Juliusz         Czupryniak           Warszawa               132.50      7.0     4821     1689      136
 21 Jakub           Błażejewski          Poznań                 131.39      7.0     4761     1720      223
 22 Bogusław        Puchalski            Włocławek              123.29      7.0     4729     1566      532
 23 Ewa             Radzikowska          Gliwice                120.21      7.0     4708     1720      274
 24 Jakub           Szymczak             Łódź                   145.24      7.0     4652     1737      -33
 25 Kazimierz       Merklejn             Szczecin               152.40      7.0     4647     1646      194
 26 Marta           Świątkowska          Wrocław                117.28      7.0     4634     1601      412
 27 Bogusław        Szyszka              Oława                  140.04      7.0     4609     1674      218
 28 Renata          Andracka             Zwola                  113.35      7.0     4194     1577      -41
 29 Piotr           Pietuchowski         Białystok              139.82      6.0     5045     1531      495
 30 Marek           Reda                 Dębówka                152.08      6.0     4804     1504      287
 31 Radosław        Jachna               Łódź                   136.52      6.0     4777     1524      472
 32 Mirosław        Uglik                Warszawa               141.30      6.0     4716     1623      162
 33 Mikołaj         Przybyłowicz         Warszawa               126.73      6.0     4642     1550      110
 34 Marcin          Radwański            Nowa Wieś Wrocławska   103.60      6.0     4618     1454      265
 35 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              131.54      6.0     4603     1499       89
 36 Agnieszka       Goniowska            Wrocław                124.00      6.0     4586     1557      -55
 37 Czesław         Grajewski            Białystok              127.95      6.0     4468     1462      217
 38 Kamil           Kister               Puławy                 135.90      6.0     4377     1646     -310
 39 Teresa          Zalewska             Racibórz               117.87      6.0     4356     1482       23
 40 Dariusz         Ulatowski            Tuchola                124.64      6.0     4287     1514     -252
 41 Grażyna         Wesołowska           Łódź                   117.66      6.0     4228     1548     -170
 42 Robert          Wagner               Wrocław                107.18      6.0     4187     1559     -517
 43 Elżbieta        Zębek                Olsztyn                113.26      6.0     4162     1421     -189
 44 Dariusz         Jarosławski          Ełk                    121.81      6.0     4151     1425      -87
 45 Grzegorz        Pukniel              Łódź                   125.30      5.0     4691     1216      349
 46 Diana           Pietrzykowska        Szczecin               111.44      5.0     4474     1251      118
 47 Łukasz          Baranowski           Gdynia                 129.10      5.0     4425     1297      -93
 48 Andrzej         Kroc                 Łódź                   123.39      5.0     4406     1316     -282
 49 Marcin          Stachowski           Wydartowo I            111.69      5.0     4393     1403       97
 50 Robert          Głowacki             Łódź                   122.09      5.0     4314     1521     -353
 51 Ewelina         Gruda                Białystok              115.38      5.0     4261     1487     -480
 52 Mieczysław      Pastuszak            Gdynia                 114.53      5.0     4227     1249      167
 53 Marianna        Kozłowska            Białystok              116.37      5.0     4191     1371     -267
 54 Joanna          Ostrowska            Warszawa               118.80      5.0     4144     1327     -340
 55 Konrad          Pajączek             Milanówek              100.00      5.0     4097     1274      -59
 56 Agnieszka       Kozak                Gdynia                 105.84      5.0     3962     1310    -1010
 57 Wojciech        Gołęcki              Inowrocław             108.35      5.0     3838     1264     -467
 58 Andrzej         Bednaruk             Gdańsk                 112.26      4.5     4387     1159       96
 59 Adam            Sternik              Elbląg                 100.00      4.5     3756     1252     -759
 60 Witold          Wojnowski            Warszawa               100.00      4.0     4172     1298     -467
 61 Karolina        Urbańska             Poznań                 100.00      4.0     4168     1228     -422
 62 Dorota          Stachowska           Wydartowo I            118.90      4.0     4143     1290     -179
 63 Olga            Swarcewicz           Warszawa               100.00      4.0     4049     1308     -498
 64 Krystyna        Augustyniak          Łódź                   115.08      4.0     4002     1191     -793
 65 Agnieszka       Wiśniewska           Inowrocław             100.00      4.0     3812     1128     -242
 66 Grzegorz        Bajer                Łódź                   106.76      4.0     3763     1142    -1051
 67 Katarzyna       Rachaus              Łódź                   100.00      4.0     3637     1141     -671
 68 Marcin          Kurowski             Racibórz               100.00      3.5     3616      972     -203
 69 Janina          Dąbrowska            Rybnik                 100.00      3.0     4018     1135     -449
 70 Artur           Kwiatkowski          Radomsko               100.00      3.0     3744     1016       17
 71 Beata           Piotrowska           Łódź                   120.95      3.0     2195      755      -49
 72 Grażyna         Kaczyńska            Łódź                   104.78      3.0     2051      703     -180
 73 Dariusz         Zębek                Olsztyn                107.14      1.0     2830      747     -935
 74 Kosma           Woźniarski           Łódź                   100.00      0.5     2584      608    -2215
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju Pierwszy nocny turniej Scrabble "Łódzka Nocka"



	Michał Alabrudziński 161.08 Włocławek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Robert         Głowacki              122.09 -  384: 385   72
    2    21 Ewa            Radzikowska           120.21 +  399: 328  170
    3    22 Grażyna        Wesołowska            117.66 +  517: 388  168
    4     8 Agnieszka      Goniowska             124.00 +  466: 395  174
    5     4 Kamil          Kister                135.90 +  426: 354  186
    6     3 Irena          Sołdan                138.11 +  428: 396  188
    7     3 Dominik        Urbacki               151.02 +  422: 332  201
    8     3 Wojciech       Zemło                 140.82 -  386: 427   91
    9     3 Mateusz        Borsuk                150.87 -  361: 382  101
   10     7 Jakub          Szymczak              145.24 +  541: 316  195
   11     3 Mariusz        Skrobosz              153.99 -  405: 411  104
   12     5 Rafał          Lenartowski           151.85 +  471: 385  202
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1852  / 12 154.33




	Dariusz Kosz 157.70 Nysa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Dariusz        Jarosławski           121.81 +  433: 265  172
    2    16 Mirosław       Uglik                 141.30 -  351: 370   91
    3    21 Beata          Piotrowska            120.95 +  597: 310  171
    4     6 Ewelina        Gruda                 115.38 +  444: 344  165
    5     3 Zbigniew       Wietecki              128.21 -  370: 405   78
    6     8 Marta          Świątkowska           117.28 +  387: 338  167
    7     8 Grzegorz       Łukasik               138.60 -  388: 448   89
    8    12 Kazimierz      Merklejn              152.40 +  412: 377  202
    9     8 Krzysztof      Sporczyk              131.54 +  454: 355  182
   10     5 Agnieszka      Goniowska             124.00 +  560: 298  174
   11     1 Wojciech       Zemło                 140.82 +  395: 350  191
   12     2 Wojciech       Chodakiewicz          120.19 +  400: 390  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1852  / 12 154.33




	Mariusz Skrobosz 153.99 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Beata          Piotrowska            120.95 +  465: 298  171
    2    10 Karolina       Urbańska              100.00 +  416: 328  150
    3     1 Stanisław      Rydzik                145.96 +  439: 309  196
    4     3 Dawid          Pikul                 145.14 +  539: 340  195
    5     2 Mirosław       Uglik                 141.30 +  467: 381  191
    6     1 Wojciech       Zemło                 140.82 +  435: 365  191
    7     1 Rafał          Lenartowski           151.85 -  305: 372  102
    8     2 Zbigniew       Wietecki              128.21 +  422: 328  178
    9     1 Wojciech       Chodakiewicz          120.19 -  320: 493   70
   10     3 Aleksander     Puchalski             131.85 +  443: 362  182
   11     3 Michał         Alabrudziński         161.08 +  411: 405  211
   12     1 Wojciech       Zemło                 140.82 +  455: 330  191
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2028  / 12 169.00




	Dawid Adamczyk 153.52 Wodzisław Śląski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Ewa            Radzikowska           120.21 +  375: 317  170
    2    14 Marta          Świątkowska           117.28 +  509: 338  167
    3     9 Robert         Głowacki              122.09 +  413: 339  172
    4     5 Mirosław       Uglik                 141.30 -  341: 443   91
    5    11 Aleksander     Puchalski             131.85 -  283: 426   82
    6    13 Krzysztof      Mówka                 150.25 +  382: 272  200
    7     7 Stanisław      Rydzik                145.96 +  460: 346  196
    8     9 Juliusz        Czupryniak            132.50 -  369: 377   82
    9    11 Ewelina        Gruda                 115.38 +  520: 292  165
   10     9 Jakub          Błażejewski           131.39 +  513: 310  181
   11     4 Rafał          Lenartowski           151.85 +  420: 400  202
   12     3 Dawid          Pikul                 145.14 +  461: 326  195
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1903  / 12 158.58




	Kazimierz Merklejn 152.40 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Wojciech       Chodakiewicz          120.19 -  368: 483   70
    2    23 Witold         Wojnowski             100.00 +  355: 306  150
    3    12 Irena          Sołdan                138.11 -  314: 368   88
    4    20 Krzysztof      Mówka                 150.25 -  391: 431  100
    5    27 Janina         Dąbrowska             100.00 +  449: 401  150
    6    20 Elżbieta       Zębek                 113.26 +  423: 246  163
    7    23 Renata         Andracka              113.35 +  342: 318  163
    8    12 Dariusz        Kosz                  157.70 -  377: 412  108
    9    15 Piotr          Pietuchowski          139.82 +  457: 337  190
   10    11 Radosław       Jachna                136.52 +  469: 420  187
   11    10 Miłosz         Wrzałek               145.98 -  302: 394   96
   12    14 Mikołaj        Przybyłowicz          126.73 +  400: 337  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1642  / 12 136.83




	Marek Reda 152.08 Dębówka

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Dorota         Stachowska            118.90 -  309: 413   69
    2    22 Agnieszka      Kozak                 105.84 +  566: 225  156
    3    13 Łukasz         Baranowski            129.10 +  402: 349  179
    4     9 Marcin         Radwański             103.60 +  481: 285  154
    5     6 Bogusław       Szyszka               140.04 -  343: 438   90
    6    14 Ewa            Radzikowska           120.21 -  360: 378   70
    7    15 Miłosz         Wrzałek               145.98 -  372: 470   96
    8    21 Olga           Swarcewicz            100.00 +  442: 384  150
    9    17 Mirosław       Uglik                 141.30 +  388: 382  191
   10    13 Kamil          Kister                135.90 +  362: 287  186
   11    12 Bogusław       Puchalski             123.29 -  415: 431   73
   12    13 Irena          Sołdan                138.11 -  364: 475   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1502  / 12 125.17




	Rafał Lenartowski 151.85 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Joanna         Ostrowska             118.80 +  410: 390  169
    2     4 Kamil          Kister                135.90 -  339: 442   86
    3    26 Konrad         Pajączek              100.00 +  398: 371  150
    4    15 Krzysztof      Sporczyk              131.54 +  498: 325  182
    5     9 Grzegorz       Łukasik               138.60 +  417: 299  189
    6     5 Jakub          Szymczak              145.24 +  419: 409  195
    7     1 Mariusz        Skrobosz              153.99 +  372: 305  204
    8     1 Wojciech       Chodakiewicz          120.19 +  411: 348  170
    9     2 Wojciech       Zemło                 140.82 -  359: 456   91
   10     4 Dawid          Pikul                 145.14 +  424: 401  195
   11     4 Dawid          Adamczyk              153.52 -  400: 420  104
   12     5 Michał         Alabrudziński         161.08 -  385: 471  111
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1846  / 12 153.83




	Dominik Urbacki 151.02 Pruszków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Teresa         Zalewska              117.87 -  336: 340   68
    2    31 Dariusz        Jarosławski           121.81 +  443: 306  172
    3    24 Adam           Sternik               100.00 +  496: 299  150
    4    11 Robert         Wagner                107.18 +  361: 306  157
    5    12 Olga           Swarcewicz            100.00 +  392: 389  150
    6     4 Wojciech       Usakiewicz            137.86 +  371: 335  188
    7     3 Michał         Alabrudziński         161.08 -  332: 422  111
    8     6 Jakub          Błażejewski           131.39 -  383: 484   81
    9    13 Robert         Głowacki              122.09 +  434: 335  172
   10     8 Irena          Sołdan                138.11 +  428: 339  188
   11     6 Aleksander     Puchalski             131.85 +  474: 324  182
   12     4 Zbigniew       Wietecki              128.21 +  380: 339  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1797  / 12 149.75




	Mateusz Borsuk 150.87 Reda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Grażyna        Wesołowska            117.66 -  368: 382   68
    2    24 Janina         Dąbrowska             100.00 +  433: 313  150
    3    15 Dariusz        Ulatowski             124.64 -  414: 478   75
    4    21 Grzegorz       Pukniel               125.30 +  372: 346  175
    5    19 Marcin         Radwański             103.60 +  407: 369  154
    6    18 Olga           Swarcewicz            100.00 +  430: 337  150
    7    12 Mikołaj        Przybyłowicz          126.73 +  388: 334  177
    8     7 Ewa            Radzikowska           120.21 +  407: 397  170
    9     3 Michał         Alabrudziński         161.08 +  382: 361  211
   10     2 Wojciech       Chodakiewicz          120.19 -  313: 389   70
   11     5 Zbigniew       Wietecki              128.21 -  317: 366   78
   12    10 Bogusław       Puchalski             123.29 +  444: 396  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1651  / 12 137.58




	Krzysztof Mówka 150.25 Warszawa        

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Marta          Świątkowska           117.28 -  361: 445   67
    2    26 Adam           Sternik               100.00 -  301: 349   50
    3    32 Dariusz        Zębek                 107.14 +  554: 240  157
    4    20 Kazimierz      Merklejn              152.40 +  431: 391  202
    5    15 Marianna       Kozłowska             116.37 +  458: 319  166
    6    13 Dawid          Adamczyk              153.52 -  272: 382  104
    7    17 Robert         Głowacki              122.09 -  337: 409   72
    8    23 Dorota         Stachowska            118.90 +  476: 314  169
    9    18 Czesław        Grajewski             127.95 +  393: 379  178
   10    15 Ewelina        Gruda                 115.38 +  441: 290  165
   11    13 Jakub          Szymczak              145.24 +  421: 326  195
   12     7 Juliusz        Czupryniak            132.50 +  417: 382  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1707  / 12 142.25




	Miłosz Wrzałek 145.98 Warszawa                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Marianna       Kozłowska             116.37 +  476: 291  166
    2     7 Dawid          Pikul                 145.14 -  317: 415   95
    3    17 Marcin         Stachowski            111.69 +  405: 396  162
    4     7 Juliusz        Czupryniak            132.50 -  369: 385   82
    5    22 Grażyna        Wesołowska            117.66 +  331: 294  168
    6    15 Piotr          Pietuchowski          139.82 -  360: 573   90
    7    15 Marek          Reda                  152.08 +  470: 372  202
    8    15 Robert         Głowacki              122.09 -  360: 373   72
    9    21 Robert         Wagner                107.18 +  500: 237  157
   10    14 Bogusław       Szyszka               140.04 +  453: 326  190
   11    10 Kazimierz      Merklejn              152.40 +  394: 302  202
   12     8 Jakub          Błażejewski           131.39 +  455: 369  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1767  / 12 147.25




	Stanisław Rydzik 145.96 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Ewelina        Gruda                 115.38 +  474: 323  165
    2     8 Agnieszka      Goniowska             124.00 +  480: 348  174
    3     1 Mariusz        Skrobosz              153.99 -  309: 439  104
    4    12 Jakub          Błażejewski           131.39 -  409: 472   81
    5    14 Czesław        Grajewski             127.95 +  523: 325  178
    6     9 Kamil          Kister                135.90 +  431: 364  186
    7     7 Dawid          Adamczyk              153.52 -  346: 460  104
    8    11 Mirosław       Uglik                 141.30 +  488: 366  191
    9     6 Aleksander     Puchalski             131.85 -  371: 381   82
   10    10 Ewa            Radzikowska           120.21 +  412: 384  170
   11     7 Grzegorz       Łukasik               138.60 +  416: 393  189
   12     6 Wojciech       Usakiewicz            137.86 +  409: 404  188
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1812  / 12 151.00




	Jakub Szymczak 145.24 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Krystyna       Augustyniak           115.08 +  458: 409  165
    2    11 Grażyna        Wesołowska            117.66 +  475: 280  168
    3     5 Jakub          Błażejewski           131.39 +  325: 316  181
    4     2 Zbigniew       Wietecki              128.21 -  383: 472   78
    5    10 Dariusz        Ulatowski             124.64 +  347: 299  175
    6     5 Rafał          Lenartowski           151.85 -  409: 419  102
    7     6 Piotr          Pietuchowski          139.82 +  368: 345  190
    8     8 Bogusław       Szyszka               140.04 +  386: 375  190
    9     4 Dawid          Pikul                 145.14 -  375: 384   95
   10     7 Michał         Alabrudziński         161.08 -  316: 541  111
   11    13 Krzysztof      Mówka                 150.25 -  326: 421  100
   12    16 Krzysztof      Sporczyk              131.54 +  484: 424  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1737  / 12 144.75




	Dawid Pikul 145.14 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Mieczysław     Pastuszak             114.53 +  402: 346  165
    2     7 Miłosz         Wrzałek               145.98 +  415: 317  196
    3     6 Bogusław       Puchalski             123.29 +  416: 343  173
    4     3 Mariusz        Skrobosz              153.99 -  340: 539  104
    5     8 Wojciech       Usakiewicz            137.86 -  402: 440   88
    6    11 Mikołaj        Przybyłowicz          126.73 +  487: 347  177
    7     9 Ewelina        Gruda                 115.38 +  512: 326  165
    8     4 Grzegorz       Łukasik               138.60 +  438: 356  189
    9     4 Jakub          Szymczak              145.24 +  384: 375  195
   10     4 Rafał          Lenartowski           151.85 -  401: 424  102
   11     2 Wojciech       Chodakiewicz          120.19 +  344: 316  170
   12     3 Dawid          Adamczyk              153.52 -  326: 461  104
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1828  / 12 152.33




	Mirosław Uglik 141.30 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Renata         Andracka              113.35 +  357: 334  163
    2    16 Dariusz        Kosz                  157.70 +  370: 351  208
    3     8 Mikołaj        Przybyłowicz          126.73 +  364: 353  177
    4     5 Dawid          Adamczyk              153.52 +  443: 341  204
    5     2 Mariusz        Skrobosz              153.99 -  381: 467  104
    6     7 Bogusław       Szyszka               140.04 -  352: 394   90
    7    11 Irena          Sołdan                138.11 -  381: 454   88
    8    11 Stanisław      Rydzik                145.96 -  366: 488   96
    9    17 Marek          Reda                  152.08 -  382: 388  102
   10    22 Grażyna        Wesołowska            117.66 -  345: 431   68
   11    25 Karolina       Urbańska              100.00 +  478: 264  150
   12    20 Andrzej        Kroc                  123.39 +  497: 289  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1623  / 12 135.25




	Wojciech Zemło 140.82 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Elżbieta       Zębek                 113.26 +  419: 341  163
    2    18 Andrzej        Kroc                  123.39 +  465: 327  173
    3    10 Radosław       Jachna                136.52 +  323: 301  187
    4     4 Kamil          Kister                135.90 +  541: 325  186
    5     1 Wojciech       Chodakiewicz          120.19 +  421: 411  170
    6     1 Mariusz        Skrobosz              153.99 -  365: 435  104
    7     5 Juliusz        Czupryniak            132.50 +  427: 363  182
    8     3 Michał         Alabrudziński         161.08 +  427: 386  211
    9     2 Rafał          Lenartowski           151.85 +  456: 359  202
   10     1 Zbigniew       Wietecki              128.21 +  374: 372  178
   11     1 Dariusz        Kosz                  157.70 -  350: 395  108
   12     1 Mariusz        Skrobosz              153.99 -  330: 455  104
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1968  / 12 164.00




	Bogusław Szyszka 140.04 Oława                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Andrzej        Bednaruk              112.26 +  471: 288  162
    2     9 Robert         Głowacki              122.09 -  322: 325   72
    3    18 Teresa         Zalewska              117.87 +  424: 326  168
    4    18 Radosław       Jachna                136.52 +  391: 366  187
    5     6 Marek          Reda                  152.08 +  438: 343  202
    6     7 Mirosław       Uglik                 141.30 +  394: 352  191
    7     2 Wojciech       Chodakiewicz          120.19 -  221: 431   70
    8     8 Jakub          Szymczak              145.24 -  375: 386   95
    9     9 Wojciech       Usakiewicz            137.86 -  320: 456   88
   10    14 Miłosz         Wrzałek               145.98 -  326: 453   96
   11    20 Robert         Wagner                107.18 +  447: 331  157
   12    17 Kamil          Kister                135.90 +  480: 334  186
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1674  / 12 139.50




	Piotr Pietuchowski 139.82 Białystok           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Marcin         Stachowski            111.69 +  404: 320  162
    2     6 Wojciech       Chodakiewicz          120.19 -  391: 453   70
    3    16 Marianna       Kozłowska             116.37 +  458: 395  166
    4    14 Dorota         Stachowska            118.90 +  435: 356  169
    5     7 Irena          Sołdan                138.11 -  371: 422   88
    6    15 Miłosz         Wrzałek               145.98 +  573: 360  196
    7     6 Jakub          Szymczak              145.24 -  345: 368   95
    8    10 Kamil          Kister                135.90 -  312: 360   86
    9    15 Kazimierz      Merklejn              152.40 -  337: 457  102
   10    19 Karolina       Urbańska              100.00 +  450: 318  150
   11    16 Ewelina        Gruda                 115.38 +  549: 314  165
   12    11 Aleksander     Puchalski             131.85 -  420: 427   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1531  / 12 127.58




	Paweł Jackowski 139.15 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Diana          Pietrzykowska         111.44 +  458: 354  161
    2    12 Wojciech       Usakiewicz            137.86 -  287: 481   88
    3    11 Juliusz        Czupryniak            132.50 -  443: 452   82
    4    22 Andrzej        Kroc                  123.39 +  532: 278  173
    5    13 Łukasz         Baranowski            129.10 +  395: 309  179
    6    12 Ewelina        Gruda                 115.38 -  348: 390   65
    7    14 Marcin         Stachowski            111.69 -  397: 406   62
    8    18 Agnieszka      Goniowska             124.00 -  374: 399   74
    9    23 Renata         Andracka              113.35 +  390: 355  163
   10    20 Witold         Wojnowski             100.00 +  410: 354  150
   11    17 Dariusz        Ulatowski             124.64 +  436: 327  175
   12    12 Radosław       Jachna                136.52 +  395: 299  187
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1559  / 12 129.92




	Grzegorz Łukasik 138.60 Konojady

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Wojciech       Gołęcki               108.35 +  421: 365  158
    2    17 Teresa         Zalewska              117.87 +  489: 346  168
    3     7 Aleksander     Puchalski             131.85 +  374: 360  182
    4     1 Wojciech       Chodakiewicz          120.19 -  250: 475   70
    5     9 Rafał          Lenartowski           151.85 -  299: 417  102
    6    16 Agnieszka      Goniowska             124.00 +  469: 270  174
    7     8 Dariusz        Kosz                  157.70 +  448: 388  208
    8     4 Dawid          Pikul                 145.14 -  356: 438   95
    9    14 Dariusz        Ulatowski             124.64 +  444: 346  175
   10     6 Wojciech       Usakiewicz            137.86 +  396: 310  188
   11     7 Stanisław      Rydzik                145.96 -  393: 416   96
   12     9 Ewa            Radzikowska           120.21 +  483: 335  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1786  / 12 148.83




	Irena Sołdan 138.11 Sopot                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Robert         Wagner                107.18 +  566: 349  157
    2     2 Dorota         Stachowska            118.90 -  325: 449   69
    3    12 Kazimierz      Merklejn              152.40 +  368: 314  202
    4    13 Czesław        Grajewski             127.95 +  348: 328  178
    5     7 Piotr          Pietuchowski          139.82 +  422: 371  190
    6     3 Michał         Alabrudziński         161.08 -  396: 428  111
    7    11 Mirosław       Uglik                 141.30 +  454: 381  191
    8     5 Aleksander     Puchalski             131.85 -  417: 419   82
    9    10 Kamil          Kister                135.90 +  423: 356  186
   10     8 Dominik        Urbacki               151.02 -  339: 428  101
   11     9 Ewa            Radzikowska           120.21 -  376: 444   70
   12    13 Marek          Reda                  152.08 +  475: 364  202
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1739  / 12 144.92




	Wojciech Usakiewicz 137.86 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Dariusz        Zębek                 107.14 +  381: 260  157
    2    12 Paweł          Jackowski             139.15 +  481: 287  189
    3     2 Kamil          Kister                135.90 -  345: 357   86
    4    19 Robert         Głowacki              122.09 +  480: 351  172
    5     8 Dawid          Pikul                 145.14 +  440: 402  195
    6     4 Dominik        Urbacki               151.02 -  335: 371  101
    7    10 Ewa            Radzikowska           120.21 -  368: 435   70
    8    14 Witold         Wojnowski             100.00 +  527: 321  150
    9     9 Bogusław       Szyszka               140.04 +  456: 320  190
   10     6 Grzegorz       Łukasik               138.60 -  310: 396   89
   11     8 Mikołaj        Przybyłowicz          126.73 +  402: 348  177
   12     6 Stanisław      Rydzik                145.96 -  404: 409   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1672  / 12 139.33




	Radosław Jachna 136.52 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Grzegorz       Bajer                 106.76 +  635: 194  157
    2     1 Jakub          Błażejewski           131.39 -  326: 425   81
    3    10 Wojciech       Zemło                 140.82 -  301: 323   91
    4    18 Bogusław       Szyszka               140.04 -  366: 391   90
    5    26 Andrzej        Kroc                  123.39 +  409: 340  173
    6    19 Krystyna       Augustyniak           115.08 +  419: 279  165
    7    16 Czesław        Grajewski             127.95 -  380: 456   78
    8    20 Teresa         Zalewska              117.87 +  451: 316  168
    9    16 Marcin         Stachowski            111.69 +  405: 371  162
   10    11 Kazimierz      Merklejn              152.40 -  420: 469  102
   11    15 Grażyna        Wesołowska            117.66 +  366: 346  168
   12    12 Paweł          Jackowski             139.15 -  299: 395   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1524  / 12 127.00




	Kamil Kister 135.90 Puławy

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Agnieszka      Kozak                 105.84 +  504: 381  156
    2     4 Rafał          Lenartowski           151.85 +  442: 339  202
    3     2 Wojciech       Usakiewicz            137.86 +  357: 345  188
    4     4 Wojciech       Zemło                 140.82 -  325: 541   91
    5     4 Michał         Alabrudziński         161.08 -  354: 426  111
    6     9 Stanisław      Rydzik                145.96 -  364: 431   96
    7    18 Dorota         Stachowska            118.90 +  332: 286  169
    8    10 Piotr          Pietuchowski          139.82 +  360: 312  190
    9    10 Irena          Sołdan                138.11 -  356: 423   88
   10    13 Marek          Reda                  152.08 -  287: 362  102
   11    21 Elżbieta       Zębek                 113.26 +  362: 361  163
   12    17 Bogusław       Szyszka               140.04 -  334: 480   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1646  / 12 137.17




	Juliusz Czupryniak 132.50 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Grażyna        Kaczyńska             104.78 +  488: 332  155
    2     5 Mikołaj        Przybyłowicz          126.73 -  441: 479   77
    3    11 Paweł          Jackowski             139.15 +  452: 443  189
    4     7 Miłosz         Wrzałek               145.98 +  385: 369  196
    5     5 Jakub          Błażejewski           131.39 -  399: 432   81
    6    10 Bogusław       Puchalski             123.29 +  536: 328  173
    7     5 Wojciech       Zemło                 140.82 -  363: 427   91
    8     9 Dawid          Adamczyk              153.52 +  377: 369  204
    9     7 Agnieszka      Goniowska             124.00 -  237: 472   74
   10    12 Krzysztof      Sporczyk              131.54 +  350: 289  182
   11    11 Marta          Świątkowska           117.28 +  411: 328  167
   12     7 Krzysztof      Mówka                 150.25 -  382: 417  100
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1689  / 12 140.75




	Aleksander Puchalski 131.85 Włocławek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Marcin         Radwański             103.60 +  378: 325  154
    2    13 Czesław        Grajewski             127.95 +  352: 344  178
    3     7 Grzegorz       Łukasik               138.60 -  360: 374   89
    4    16 Mikołaj        Przybyłowicz          126.73 +  414: 401  177
    5    11 Dawid          Adamczyk              153.52 +  426: 283  204
    6     6 Jakub          Błażejewski           131.39 +  423: 354  181
    7     4 Zbigniew       Wietecki              128.21 -  379: 430   78
    8     5 Irena          Sołdan                138.11 +  419: 417  188
    9     6 Stanisław      Rydzik                145.96 +  381: 371  196
   10     3 Mariusz        Skrobosz              153.99 -  362: 443  104
   11     6 Dominik        Urbacki               151.02 -  324: 474  101
   12    11 Piotr          Pietuchowski          139.82 +  427: 420  190
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1840  / 12 153.33




	Krzysztof Sporczyk 131.54 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Janina         Dąbrowska             100.00 +  438: 307  150
    2    15 Łukasz         Baranowski            129.10 +  414: 350  179
    3     4 Wojciech       Chodakiewicz          120.19 -  392: 458   70
    4    15 Rafał          Lenartowski           151.85 -  325: 498  102
    5    21 Marcin         Stachowski            111.69 +  442: 301  162
    6    17 Dariusz        Ulatowski             124.64 -  326: 351   75
    7    19 Olga           Swarcewicz            100.00 +  387: 335  150
    8    16 Robert         Wagner                107.18 +  369: 314  157
    9     8 Dariusz        Kosz                  157.70 -  355: 454  108
   10    12 Juliusz        Czupryniak            132.50 -  289: 350   82
   11    19 Joanna         Ostrowska             118.80 +  442: 312  169
   12    16 Jakub          Szymczak              145.24 -  424: 484   95
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1499  / 12 124.92




	Jakub Błażejewski 131.39 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Marcin         Kurowski              100.00 +  415: 261  150
    2     1 Radosław       Jachna                136.52 +  425: 326  187
    3     5 Jakub          Szymczak              145.24 -  316: 325   95
    4    12 Stanisław      Rydzik                145.96 +  472: 409  196
    5     5 Juliusz        Czupryniak            132.50 +  432: 399  182
    6     6 Aleksander     Puchalski             131.85 -  354: 423   82
    7    13 Dariusz        Ulatowski             124.64 +  420: 297  175
    8     6 Dominik        Urbacki               151.02 +  484: 383  201
    9     5 Zbigniew       Wietecki              128.21 -  368: 395   78
   10     9 Dawid          Adamczyk              153.52 -  310: 513  104
   11    14 Agnieszka      Goniowska             124.00 +  396: 352  174
   12     8 Miłosz         Wrzałek               145.98 -  369: 455   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1720  / 12 143.33




	Łukasz Baranowski 129.10 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Artur          Kwiatkowski           100.00 +  370: 208  150
    2    15 Krzysztof      Sporczyk              131.54 -  350: 414   82
    3    13 Marek          Reda                  152.08 -  349: 402  102
    4    30 Renata         Andracka              113.35 +  426: 395  163
    5    13 Paweł          Jackowski             139.15 -  309: 395   89
    6    23 Agnieszka      Kozak                 105.84 +  502: 280  156
    7    22 Robert         Wagner                107.18 -  291: 408   57
    8    25 Janina         Dąbrowska             100.00 +  447: 440  150
    9    22 Bogusław       Puchalski             123.29 -  265: 414   73
   10    25 Elżbieta       Zębek                 113.26 -  375: 414   63
   11    29 Andrzej        Bednaruk              112.26 -  359: 477   62
   12    28 Witold         Wojnowski             100.00 +  382: 271  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1297  / 12 108.08




	Zbigniew Wietecki 128.21 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Konrad         Pajączek              100.00 +  416: 280  150
    2    19 Krystyna       Augustyniak           115.08 +  526: 341  165
    3     3 Dorota         Stachowska            118.90 +  397: 294  169
    4     2 Jakub          Szymczak              145.24 +  472: 383  195
    5     3 Dariusz        Kosz                  157.70 +  405: 370  208
    6     2 Wojciech       Chodakiewicz          120.19 -  368: 500   70
    7     4 Aleksander     Puchalski             131.85 +  430: 379  182
    8     2 Mariusz        Skrobosz              153.99 -  328: 422  104
    9     5 Jakub          Błażejewski           131.39 +  395: 368  181
   10     1 Wojciech       Zemło                 140.82 -  372: 374   91
   11     5 Mateusz        Borsuk                150.87 +  366: 317  201
   12     4 Dominik        Urbacki               151.02 -  339: 380  101
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1817  / 12 151.42




	Czesław Grajewski 127.95 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Katarzyna      Rachaus               100.00 +  445: 243  150
    2    13 Aleksander     Puchalski             131.85 -  344: 352   82
    3    20 Grażyna        Kaczyńska             104.78 +  361: 240  155
    4    13 Irena          Sołdan                138.11 -  328: 348   88
    5    14 Stanisław      Rydzik                145.96 -  325: 523   96
    6    24 Konrad         Pajączek              100.00 +  446: 335  150
    7    16 Radosław       Jachna                136.52 +  456: 380  187
    8    17 Joanna         Ostrowska             118.80 -  247: 366   69
    9    18 Krzysztof      Mówka                 150.25 -  379: 393  100
   10    24 Robert         Wagner                107.18 -  391: 395   57
   11    26 Marianna       Kozłowska             116.37 +  365: 361  166
   12    21 Marcin         Stachowski            111.69 +  381: 315  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1462  / 12 121.83




	Mikołaj Przybyłowicz 126.73 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Adam           Sternik               100.00 +  409: 293  150
    2     5 Juliusz        Czupryniak            132.50 +  479: 441  182
    3     8 Mirosław       Uglik                 141.30 -  353: 364   91
    4    16 Aleksander     Puchalski             131.85 -  401: 414   82
    5    16 Witold         Wojnowski             100.00 +  493: 315  150
    6    11 Dawid          Pikul                 145.14 -  347: 487   95
    7    12 Mateusz        Borsuk                150.87 -  334: 388  101
    8    22 Grażyna        Wesołowska            117.66 +  358: 338  168
    9    19 Marianna       Kozłowska             116.37 +  362: 315  166
   10    17 Dariusz        Ulatowski             124.64 +  421: 375  175
   11     8 Wojciech       Usakiewicz            137.86 -  348: 402   88
   12    14 Kazimierz      Merklejn              152.40 -  337: 400  102
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1550  / 12 129.17




	Grzegorz Pukniel 125.30 Łódź               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Olga           Swarcewicz            100.00 -  327: 413   50
    2    34 Katarzyna      Rachaus               100.00 -  324: 342   50
    3    33 Dariusz        Jarosławski           121.81 +  385: 370  172
    4    21 Mateusz        Borsuk                150.87 -  346: 372  101
    5    32 Grażyna        Kaczyńska             104.78 -  340: 467   55
    6    32 Marcin         Kurowski              100.00 +  396: 297  150
    7    29 Agnieszka      Kozak                 105.84 -  383: 387   56
    8    29 Elżbieta       Zębek                 113.26 -  371: 375   63
    9    31 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  448: 327  150
   10    28 Krystyna       Augustyniak           115.08 +  503: 284  165
   11    23 Witold         Wojnowski             100.00 +  567: 315  150
   12    19 Marcin         Radwański             103.60 -  301: 393   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1216  / 12 101.33




	Dariusz Ulatowski 124.64 Tuchola

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Karolina       Urbańska              100.00 -  326: 383   50
    2    35 Artur          Kwiatkowski           100.00 +  366: 285  150
    3    15 Mateusz        Borsuk                150.87 +  478: 414  201
    4    10 Bogusław       Puchalski             123.29 +  363: 361  173
    5    10 Jakub          Szymczak              145.24 -  299: 347   95
    6    17 Krzysztof      Sporczyk              131.54 +  351: 326  182
    7    13 Jakub          Błażejewski           131.39 -  297: 420   81
    8    19 Marcin         Stachowski            111.69 +  371: 331  162
    9    14 Grzegorz       Łukasik               138.60 -  346: 444   89
   10    17 Mikołaj        Przybyłowicz          126.73 -  375: 421   77
   11    17 Paweł          Jackowski             139.15 -  327: 436   89
   12    24 Ewelina        Gruda                 115.38 +  388: 371  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1514  / 12 126.17




	Agnieszka Goniowska 124.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  400: 279  150
    2     8 Stanisław      Rydzik                145.96 -  348: 480   96
    3    28 Joanna         Ostrowska             118.80 +  440: 302  169
    4     8 Michał         Alabrudziński         161.08 -  395: 466  111
    5    20 Diana          Pietrzykowska         111.44 +  440: 325  161
    6    16 Grzegorz       Łukasik               138.60 -  270: 469   89
    7    24 Marcin         Radwański             103.60 +  408: 349  154
    8    18 Paweł          Jackowski             139.15 +  399: 374  189
    9     7 Juliusz        Czupryniak            132.50 +  472: 237  182
   10     5 Dariusz        Kosz                  157.70 -  298: 560  108
   11    14 Jakub          Błażejewski           131.39 -  352: 396   81
   12    15 Marta          Świątkowska           117.28 -  364: 404   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1557  / 12 129.75




	Andrzej Kroc 123.39 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Witold         Wojnowski             100.00 +  313: 309  150
    2    18 Wojciech       Zemło                 140.82 -  327: 465   91
    3    25 Robert         Wagner                107.18 -  387: 402   57
    4    22 Paweł          Jackowski             139.15 -  278: 532   89
    5    26 Radosław       Jachna                136.52 -  340: 409   87
    6    36 Dariusz        Zębek                 107.14 +  389: 364  157
    7    26 Teresa         Zalewska              117.87 -  368: 383   68
    8    31 Grzegorz       Bajer                 106.76 +  458: 283  157
    9    27 Agnieszka      Kozak                 105.84 +  472: 315  156
   10    23 Renata         Andracka              113.35 -  366: 405   63
   11    28 Katarzyna      Rachaus               100.00 +  419: 324  150
   12    20 Mirosław       Uglik                 141.30 -  289: 497   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1316  / 12 109.67




	Bogusław Puchalski 123.29 Włocławek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Kosma          Woźniarski            100.00 +  565: 132  150
    2     3 Olga           Swarcewicz            100.00 +  368: 336  150
    3     6 Dawid          Pikul                 145.14 -  343: 416   95
    4    10 Dariusz        Ulatowski             124.64 -  361: 363   75
    5    17 Robert         Wagner                107.18 +  343: 270  157
    6    10 Juliusz        Czupryniak            132.50 -  328: 536   82
    7    21 Witold         Wojnowski             100.00 -  344: 405   50
    8    24 Agnieszka      Kozak                 105.84 +  428: 290  156
    9    22 Łukasz         Baranowski            129.10 +  414: 265  179
   10    18 Joanna         Ostrowska             118.80 +  408: 325  169
   11    12 Marek          Reda                  152.08 +  431: 415  202
   12    10 Mateusz        Borsuk                150.87 -  396: 444  101
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1566  / 12 130.50




	Robert Głowacki 122.09 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Michał         Alabrudziński         161.08 +  385: 384  211
    2     9 Bogusław       Szyszka               140.04 +  325: 322  190
    3     9 Dawid          Adamczyk              153.52 -  339: 413  104
    4    19 Wojciech       Usakiewicz            137.86 -  351: 480   88
    5    25 Ewa            Radzikowska           120.21 -  328: 418   70
    6    21 Marcin         Radwański             103.60 +  446: 374  154
    7    17 Krzysztof      Mówka                 150.25 +  409: 337  200
    8    15 Miłosz         Wrzałek               145.98 +  373: 360  196
    9    13 Dominik        Urbacki               151.02 -  335: 434  101
   10    16 Marta          Świątkowska           117.28 -  316: 357   67
   11    22 Dariusz        Jarosławski           121.81 -  366: 414   72
   12    22 Teresa         Zalewska              117.87 -  341: 374   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1521  / 12 126.75




	Dariusz Jarosławski 121.81 Ełk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Dariusz        Kosz                  157.70 -  265: 433  108
    2    31 Dominik        Urbacki               151.02 -  306: 443  101
    3    33 Grzegorz       Pukniel               125.30 -  370: 385   75
    4    35 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  344: 343  150
    5    28 Joanna         Ostrowska             118.80 -  334: 373   69
    6    27 Witold         Wojnowski             100.00 -  316: 343   50
    7    30 Mieczysław     Pastuszak             114.53 +  396: 288  165
    8    28 Marcin         Radwański             103.60 +  323: 312  154
    9    28 Teresa         Zalewska              117.87 +  331: 289  168
   10    27 Olga           Swarcewicz            100.00 +  394: 301  150
   11    22 Robert         Głowacki              122.09 +  414: 366  172
   12    18 Renata         Andracka              113.35 -  358: 362   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1425  / 12 118.75




	Beata Piotrowska 120.95 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Mariusz        Skrobosz              153.99 -  298: 465  104
    2    25 Wojciech       Gołęcki               108.35 +  366: 241  158
    3    21 Dariusz        Kosz                  157.70 -  310: 597  108
    4    27 Marianna       Kozłowska             116.37 -  379: 391   66
    5    33 Katarzyna      Rachaus               100.00 +  406: 268  150
    6    28 Dorota         Stachowska            118.90 +  436: 282  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     755  /  6 125.83




	Ewa Radzikowska 120.21 Gliwice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Dawid          Adamczyk              153.52 -  317: 375  104
    2    21 Michał         Alabrudziński         161.08 -  328: 399  111
    3    34 Marcin         Kurowski              100.00 +  456: 284  150
    4    23 Karolina       Urbańska              100.00 +  396: 369  150
    5    25 Robert         Głowacki              122.09 +  418: 328  172
    6    14 Marek          Reda                  152.08 +  378: 360  202
    7    10 Wojciech       Usakiewicz            137.86 +  435: 368  188
    8     7 Mateusz        Borsuk                150.87 -  397: 407  101
    9    12 Joanna         Ostrowska             118.80 +  420: 273  169
   10    10 Stanisław      Rydzik                145.96 -  384: 412   96
   11     9 Irena          Sołdan                138.11 +  444: 376  188
   12     9 Grzegorz       Łukasik               138.60 -  335: 483   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1720  / 12 143.33




	Wojciech Chodakiewicz 120.19 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Kazimierz      Merklejn              152.40 +  483: 368  202
    2     6 Piotr          Pietuchowski          139.82 +  453: 391  190
    3     4 Krzysztof      Sporczyk              131.54 +  458: 392  182
    4     1 Grzegorz       Łukasik               138.60 +  475: 250  189
    5     1 Wojciech       Zemło                 140.82 -  411: 421   91
    6     2 Zbigniew       Wietecki              128.21 +  500: 368  178
    7     2 Bogusław       Szyszka               140.04 +  431: 221  190
    8     1 Rafał          Lenartowski           151.85 -  348: 411  102
    9     1 Mariusz        Skrobosz              153.99 +  493: 320  204
   10     2 Mateusz        Borsuk                150.87 +  389: 313  201
   11     2 Dawid          Pikul                 145.14 -  316: 344   95
   12     2 Dariusz        Kosz                  157.70 -  390: 400  108
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1932  / 12 161.00




	Dorota Stachowska 118.90 Wydartowo I

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Marek          Reda                  152.08 +  413: 309  202
    2     2 Irena          Sołdan                138.11 +  449: 325  188
    3     3 Zbigniew       Wietecki              128.21 -  294: 397   78
    4    14 Piotr          Pietuchowski          139.82 -  356: 435   90
    5    24 Teresa         Zalewska              117.87 +  371: 356  168
    6    28 Beata          Piotrowska            120.95 -  282: 436   71
    7    18 Kamil          Kister                135.90 -  286: 332   86
    8    23 Krzysztof      Mówka                 150.25 -  314: 476  100
    9    25 Olga           Swarcewicz            100.00 -  357: 377   50
   10    33 Katarzyna      Rachaus               100.00 -  297: 302   50
   11    33 Grzegorz       Bajer                 106.76 -  304: 322   57
   12    33 Janina         Dąbrowska             100.00 +  420: 255  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1290  / 12 107.50




	Joanna Ostrowska 118.80 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Rafał          Lenartowski           151.85 -  390: 410  102
    2    20 Marcin         Stachowski            111.69 -  360: 370   62
    3    28 Agnieszka      Goniowska             124.00 -  302: 440   74
    4    33 Dariusz        Zębek                 107.14 +  376: 373  157
    5    28 Dariusz        Jarosławski           121.81 +  373: 334  172
    6    31 Adam           Sternik               100.00 +  395: 344  150
    7    25 Konrad         Pajączek              100.00 +  330: 316  150
    8    17 Czesław        Grajewski             127.95 +  366: 247  178
    9    12 Ewa            Radzikowska           120.21 -  273: 420   70
   10    18 Bogusław       Puchalski             123.29 -  325: 408   73
   11    19 Krzysztof      Sporczyk              131.54 -  312: 442   82
   12    25 Robert         Wagner                107.18 -  342: 380   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1327  / 12 110.58




	Teresa Zalewska 117.87 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Dominik        Urbacki               151.02 +  340: 336  201
    2    17 Grzegorz       Łukasik               138.60 -  346: 489   89
    3    18 Bogusław       Szyszka               140.04 -  326: 424   90
    4    24 Mieczysław     Pastuszak             114.53 +  392: 306  165
    5    24 Dorota         Stachowska            118.90 -  356: 371   69
    6    30 Robert         Wagner                107.18 -  380: 381   57
    7    26 Andrzej        Kroc                  123.39 +  383: 368  173
    8    20 Radosław       Jachna                136.52 -  316: 451   87
    9    28 Dariusz        Jarosławski           121.81 -  289: 331   72
   10    32 Grzegorz       Bajer                 106.76 +  495: 277  157
   11    30 Adam           Sternik               100.00 +  359: 258  150
   12    22 Robert         Głowacki              122.09 +  374: 341  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1482  / 12 123.50




	Grażyna Wesołowska 117.66 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Mateusz        Borsuk                150.87 +  382: 368  201
    2    11 Jakub          Szymczak              145.24 -  280: 475   95
    3    22 Michał         Alabrudziński         161.08 -  388: 517  111
    4    32 Artur          Kwiatkowski           100.00 +  383: 279  150
    5    22 Miłosz         Wrzałek               145.98 -  294: 331   96
    6    22 Karolina       Urbańska              100.00 +  425: 253  150
    7    20 Marta          Świątkowska           117.28 -  301: 534   67
    8    22 Mikołaj        Przybyłowicz          126.73 -  338: 358   77
    9    30 Wojciech       Gołęcki               108.35 +  357: 286  158
   10    22 Mirosław       Uglik                 141.30 +  431: 345  191
   11    15 Radosław       Jachna                136.52 -  346: 366   87
   12    23 Mieczysław     Pastuszak             114.53 +  303: 286  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1548  / 12 129.00




	Marta Świątkowska 117.28 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Krzysztof      Mówka                 150.25 +  445: 361  200
    2    14 Dawid          Adamczyk              153.52 -  338: 509  104
    3    23 Renata         Andracka              113.35 +  455: 219  163
    4    17 Olga           Swarcewicz            100.00 -  362: 372   50
    5    18 Krystyna       Augustyniak           115.08 +  383: 271  165
    6     8 Dariusz        Kosz                  157.70 -  338: 387  108
    7    20 Grażyna        Wesołowska            117.66 +  534: 301  168
    8    13 Ewelina        Gruda                 115.38 -  263: 336   65
    9    20 Witold         Wojnowski             100.00 +  427: 375  150
   10    16 Robert         Głowacki              122.09 +  357: 316  172
   11    11 Juliusz        Czupryniak            132.50 -  328: 411   82
   12    15 Agnieszka      Goniowska             124.00 +  404: 364  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1601  / 12 133.42




	Marianna Kozłowska 116.37 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Miłosz         Wrzałek               145.98 -  291: 476   96
    2    27 Diana          Pietrzykowska         111.44 +  396: 341  161
    3    16 Piotr          Pietuchowski          139.82 -  395: 458   90
    4    27 Beata          Piotrowska            120.95 +  391: 379  171
    5    15 Krzysztof      Mówka                 150.25 -  319: 458  100
    6    25 Renata         Andracka              113.35 -  343: 349   63
    7    27 Krystyna       Augustyniak           115.08 +  425: 337  165
    8    26 Wojciech       Gołęcki               108.35 +  344: 343  158
    9    19 Mikołaj        Przybyłowicz          126.73 -  315: 362   77
   10    21 Marcin         Stachowski            111.69 -  235: 371   62
   11    26 Czesław        Grajewski             127.95 -  361: 365   78
   12    29 Olga           Swarcewicz            100.00 +  376: 219  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1371  / 12 114.25




	Ewelina Gruda 115.38 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Stanisław      Rydzik                145.96 -  323: 474   96
    2    37 Kosma          Woźniarski            100.00 +  488: 179  150
    3    14 Karolina       Urbańska              100.00 +  395: 311  150
    4     6 Dariusz        Kosz                  157.70 -  344: 444  108
    5    23 Elżbieta       Zębek                 113.26 +  392: 312  163
    6    12 Paweł          Jackowski             139.15 +  390: 348  189
    7     9 Dawid          Pikul                 145.14 -  326: 512   95
    8    13 Marta          Świątkowska           117.28 +  336: 263  167
    9    11 Dawid          Adamczyk              153.52 -  292: 520  104
   10    15 Krzysztof      Mówka                 150.25 -  290: 441  100
   11    16 Piotr          Pietuchowski          139.82 -  314: 549   90
   12    24 Dariusz        Ulatowski             124.64 -  371: 388   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1487  / 12 123.92




	Krystyna Augustyniak 115.08 Łódź                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Jakub          Szymczak              145.24 -  409: 458   95
    2    19 Zbigniew       Wietecki              128.21 -  341: 526   78
    3    29 Wojciech       Gołęcki               108.35 +  338: 331  158
    4    25 Konrad         Pajączek              100.00 +  381: 346  150
    5    18 Marta          Świątkowska           117.28 -  271: 383   67
    6    19 Radosław       Jachna                136.52 -  279: 419   87
    7    27 Marianna       Kozłowska             116.37 -  337: 425   66
    8    33 Marcin         Kurowski              100.00 +  371: 234  150
    9    26 Mieczysław     Pastuszak             114.53 -  300: 445   65
   10    28 Grzegorz       Pukniel               125.30 -  284: 503   75
   11    34 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 -  327: 416   50
   12    34 Artur          Kwiatkowski           100.00 +  364: 309  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1191  / 12  99.25




	Mieczysław Pastuszak 114.53 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Dawid          Pikul                 145.14 -  346: 402   95
    2    29 Konrad         Pajączek              100.00 -  327: 346   50
    3    31 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  417: 177  150
    4    24 Teresa         Zalewska              117.87 -  306: 392   68
    5    29 Renata         Andracka              113.35 -  285: 410   63
    6    35 Grzegorz       Bajer                 106.76 +  435: 332  157
    7    30 Dariusz        Jarosławski           121.81 -  288: 396   72
    8    30 Adam           Sternik               100.00 +  460: 279  150
    9    26 Krystyna       Augustyniak           115.08 +  445: 300  165
   10    26 Diana          Pietrzykowska         111.44 -  294: 388   61
   11    31 Janina         Dąbrowska             100.00 +  338: 335  150
   12    23 Grażyna        Wesołowska            117.66 -  286: 303   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1249  / 12 104.08




	Renata Andracka 113.35 Zwola               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Mirosław       Uglik                 141.30 -  334: 357   91
    2    32 Marcin         Kurowski              100.00 +  323: 256  150
    3    23 Marta          Świątkowska           117.28 -  219: 455   67
    4    30 Łukasz         Baranowski            129.10 -  395: 426   79
    5    29 Mieczysław     Pastuszak             114.53 +  410: 285  165
    6    25 Marianna       Kozłowska             116.37 +  349: 343  166
    7    23 Kazimierz      Merklejn              152.40 -  318: 342  102
    8    27 Diana          Pietrzykowska         111.44 +  384: 347  161
    9    23 Paweł          Jackowski             139.15 -  355: 390   89
   10    23 Andrzej        Kroc                  123.39 +  405: 366  173
   11    18 Marcin         Stachowski            111.69 +  340: 310  162
   12    18 Dariusz        Jarosławski           121.81 +  362: 358  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1577  / 12 131.42




	Elżbieta Zębek 113.26 Olsztyn                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Wojciech       Zemło                 140.82 -  341: 419   91
    2    30 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  336: 295  150
    3    19 Marcin         Radwański             103.60 -  384: 389   54
    4    31 Katarzyna      Rachaus               100.00 +  366: 295  150
    5    23 Ewelina        Gruda                 115.38 -  312: 392   65
    6    20 Kazimierz      Merklejn              152.40 -  246: 423  102
    7    28 Diana          Pietrzykowska         111.44 -  279: 410   61
    8    29 Grzegorz       Pukniel               125.30 +  375: 371  175
    9    29 Janina         Dąbrowska             100.00 +  382: 338  150
   10    25 Łukasz         Baranowski            129.10 +  414: 375  179
   11    21 Kamil          Kister                135.90 -  361: 362   86
   12    26 Wojciech       Gołęcki               108.35 +  366: 282  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1421  / 12 118.42




	Andrzej Bednaruk 112.26 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Bogusław       Szyszka               140.04 -  288: 471   90
    2    28 Robert         Wagner                107.18 -  327: 414   57
    3    36 Artur          Kwiatkowski           100.00 -  339: 342   50
    4    34 Marcin         Kurowski              100.00 +  442: 277  150
    5    30 Wojciech       Gołęcki               108.35 -  326: 363   58
    6    33 Katarzyna      Rachaus               100.00 -  335: 360   50
    7    33 Grzegorz       Bajer                 106.76 -  342: 353   57
    8    34 Konrad         Pajączek              100.00 +  384: 281  150
    9    33 Dariusz        Zębek                 107.14 +  433: 258  157
   10    30 Adam           Sternik               100.00 =  396: 396  100
   11    29 Łukasz         Baranowski            129.10 +  477: 359  179
   12    27 Diana          Pietrzykowska         111.44 -  298: 417   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1159  / 12  96.58




	Marcin Stachowski 111.69 Wydartowo I

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Piotr          Pietuchowski          139.82 -  320: 404   90
    2    20 Joanna         Ostrowska             118.80 +  370: 360  169
    3    17 Miłosz         Wrzałek               145.98 -  396: 405   96
    4    26 Janina         Dąbrowska             100.00 +  372: 324  150
    5    21 Krzysztof      Sporczyk              131.54 -  301: 442   82
    6    29 Wojciech       Gołęcki               108.35 +  530: 232  158
    7    14 Paweł          Jackowski             139.15 +  406: 397  189
    8    19 Dariusz        Ulatowski             124.64 -  331: 371   75
    9    16 Radosław       Jachna                136.52 -  371: 405   87
   10    21 Marianna       Kozłowska             116.37 +  371: 235  166
   11    18 Renata         Andracka              113.35 -  310: 340   63
   12    21 Czesław        Grajewski             127.95 -  315: 381   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1403  / 12 116.92




	Diana Pietrzykowska 111.44 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Paweł          Jackowski             139.15 -  354: 458   89
    2    27 Marianna       Kozłowska             116.37 -  341: 396   66
    3    30 Agnieszka      Kozak                 105.84 +  384: 328  156
    4    28 Adam           Sternik               100.00 +  385: 274  150
    5    20 Agnieszka      Goniowska             124.00 -  325: 440   74
    6    26 Grażyna        Kaczyńska             104.78 -  333: 378   55
    7    28 Elżbieta       Zębek                 113.26 +  410: 279  163
    8    27 Renata         Andracka              113.35 -  347: 384   63
    9    24 Karolina       Urbańska              100.00 -  448: 463   50
   10    26 Mieczysław     Pastuszak             114.53 +  388: 294  165
   11    27 Wojciech       Gołęcki               108.35 -  342: 364   58
   12    27 Andrzej        Bednaruk              112.26 +  417: 298  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1251  / 12 104.25




	Wojciech Gołęcki 108.35 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Grzegorz       Łukasik               138.60 -  365: 421   89
    2    25 Beata          Piotrowska            120.95 -  241: 366   71
    3    29 Krystyna       Augustyniak           115.08 -  331: 338   65
    4    36 Grzegorz       Bajer                 106.76 +  320: 319  157
    5    30 Andrzej        Bednaruk              112.26 +  363: 326  162
    6    29 Marcin         Stachowski            111.69 -  232: 530   62
    7    31 Karolina       Urbańska              100.00 +  337: 322  150
    8    26 Marianna       Kozłowska             116.37 -  343: 344   66
    9    30 Grażyna        Wesołowska            117.66 -  286: 357   68
   10    31 Janina         Dąbrowska             100.00 +  374: 274  150
   11    27 Diana          Pietrzykowska         111.44 +  364: 342  161
   12    26 Elżbieta       Zębek                 113.26 -  282: 366   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1264  / 12 105.33




	Robert Wagner 107.18 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Irena          Sołdan                138.11 -  349: 566   88
    2    28 Andrzej        Bednaruk              112.26 +  414: 327  162
    3    25 Andrzej        Kroc                  123.39 +  402: 387  173
    4    11 Dominik        Urbacki               151.02 -  306: 361  101
    5    17 Bogusław       Puchalski             123.29 -  270: 343   73
    6    30 Teresa         Zalewska              117.87 +  381: 380  168
    7    22 Łukasz         Baranowski            129.10 +  408: 291  179
    8    16 Krzysztof      Sporczyk              131.54 -  314: 369   82
    9    21 Miłosz         Wrzałek               145.98 -  237: 500   96
   10    24 Czesław        Grajewski             127.95 +  395: 391  178
   11    20 Bogusław       Szyszka               140.04 -  331: 447   90
   12    25 Joanna         Ostrowska             118.80 +  380: 342  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1559  / 12 129.92




	Dariusz Zębek 107.14 Olsztyn                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Wojciech       Usakiewicz            137.86 -  260: 381   88
    2    33 Grażyna        Kaczyńska             104.78 -  312: 343   55
    3    32 Krzysztof      Mówka                 150.25 -  240: 554  100
    4    33 Joanna         Ostrowska             118.80 -  373: 376   69
    5    35 Konrad         Pajączek              100.00 -  230: 358   50
    6    36 Andrzej        Kroc                  123.39 -  364: 389   73
    7    36 Kosma          Woźniarski            100.00 +  506: 183  150
    8    35 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 -  286: 348   50
    9    33 Andrzej        Bednaruk              112.26 -  258: 433   62
   10    35 Artur          Kwiatkowski           100.00 -    1: 400   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     747  / 10  74.70




	Grzegorz Bajer 106.76 Łódź

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Radosław       Jachna                136.52 -  194: 635   87
    2    36 Marcin         Radwański             103.60 -  307: 468   54
    3    35 Janina         Dąbrowska             100.00 -  233: 359   50
    4    36 Wojciech       Gołęcki               108.35 -  319: 320   58
    5    36 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  371: 305  150
    6    35 Mieczysław     Pastuszak             114.53 -  332: 435   65
    7    33 Andrzej        Bednaruk              112.26 +  353: 342  162
    8    31 Andrzej        Kroc                  123.39 -  283: 458   73
    9    36 Kosma          Woźniarski            100.00 +  445: 319  150
   10    32 Teresa         Zalewska              117.87 -  277: 495   68
   11    33 Dorota         Stachowska            118.90 +  322: 304  169
   12    31 Agnieszka      Kozak                 105.84 -  327: 374   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1142  / 12  95.17




	Agnieszka Kozak 105.84 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Kamil          Kister                135.90 -  381: 504   86
    2    22 Marek          Reda                  152.08 -  225: 566  102
    3    30 Diana          Pietrzykowska         111.44 -  328: 384   61
    4    37 Kosma          Woźniarski            100.00 +  419: 235  150
    5    34 Artur          Kwiatkowski           100.00 +  365: 314  150
    6    23 Łukasz         Baranowski            129.10 -  280: 502   79
    7    29 Grzegorz       Pukniel               125.30 +  387: 383  175
    8    24 Bogusław       Puchalski             123.29 -  290: 428   73
    9    27 Andrzej        Kroc                  123.39 -  315: 472   73
   10    29 Marcin         Radwański             103.60 -  278: 551   54
   11    35 Marcin         Kurowski              100.00 +  320: 306  150
   12    31 Grzegorz       Bajer                 106.76 +  374: 327  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1310  / 12 109.17




	Grażyna Kaczyńska 104.78 Łódź

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Juliusz        Czupryniak            132.50 -  332: 488   82
    2    33 Dariusz        Zębek                 107.14 +  343: 312  157
    3    20 Czesław        Grajewski             127.95 -  240: 361   78
    4    29 Witold         Wojnowski             100.00 -  291: 397   50
    5    32 Grzegorz       Pukniel               125.30 +  467: 340  175
    6    26 Diana          Pietrzykowska         111.44 +  378: 333  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     703  /  6 117.17




	Marcin Radwański 103.60 Nowa Wieś Wrocławska

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Aleksander     Puchalski             131.85 -  325: 378   82
    2    36 Grzegorz       Bajer                 106.76 +  468: 307  157
    3    19 Elżbieta       Zębek                 113.26 +  389: 384  163
    4     9 Marek          Reda                  152.08 -  285: 481  102
    5    19 Mateusz        Borsuk                150.87 -  369: 407  101
    6    21 Robert         Głowacki              122.09 -  374: 446   72
    7    24 Agnieszka      Goniowska             124.00 -  349: 408   74
    8    28 Dariusz        Jarosławski           121.81 -  312: 323   72
    9    32 Artur          Kwiatkowski           100.00 +  370: 366  150
   10    29 Agnieszka      Kozak                 105.84 +  551: 278  156
   11    24 Olga           Swarcewicz            100.00 +  433: 274  150
   12    19 Grzegorz       Pukniel               125.30 +  393: 301  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1454  / 12 121.17




	Janina Dąbrowska 100.00 Rybnik

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Krzysztof      Sporczyk              131.54 -  307: 438   82
    2    24 Mateusz        Borsuk                150.87 -  313: 433  101
    3    35 Grzegorz       Bajer                 106.76 +  359: 233  157
    4    26 Marcin         Stachowski            111.69 -  324: 372   62
    5    27 Kazimierz      Merklejn              152.40 -  401: 449  102
    6    34 Artur          Kwiatkowski           100.00 +  343: 299  150
    7    32 Katarzyna      Rachaus               100.00 +  329: 282  150
    8    25 Łukasz         Baranowski            129.10 -  440: 447   79
    9    29 Elżbieta       Zębek                 113.26 -  338: 382   63
   10    31 Wojciech       Gołęcki               108.35 -  274: 374   58
   11    31 Mieczysław     Pastuszak             114.53 -  335: 338   65
   12    33 Dorota         Stachowska            118.90 -  255: 420   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1138  / 12  94.83




	Marcin Kurowski 100.00 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Jakub          Błażejewski           131.39 -  261: 415   81
    2    32 Renata         Andracka              113.35 -  256: 323   63
    3    34 Ewa            Radzikowska           120.21 -  284: 456   70
    4    34 Andrzej        Bednaruk              112.26 -  277: 442   62
    5    37 Kosma          Woźniarski            100.00 +  401: 176  150
    6    32 Grzegorz       Pukniel               125.30 -  297: 396   75
    7    35 Artur          Kwiatkowski           100.00 +  292: 273  150
    8    33 Krystyna       Augustyniak           115.08 -  234: 371   65
    9    35 Adam           Sternik               100.00 -  329: 338   50
   10    36 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  379: 309  150
   11    35 Agnieszka      Kozak                 105.84 -  306: 320   56
   12    36 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     972  / 11  88.36




	Artur Kwiatkowski 100.00 Radomsko

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Łukasz         Baranowski            129.10 -  208: 370   79
    2    35 Dariusz        Ulatowski             124.64 -  285: 366   75
    3    36 Andrzej        Bednaruk              112.26 +  342: 339  162
    4    32 Grażyna        Wesołowska            117.66 -  279: 383   68
    5    34 Agnieszka      Kozak                 105.84 -  314: 365   56
    6    34 Janina         Dąbrowska             100.00 -  299: 343   50
    7    35 Marcin         Kurowski              100.00 -  273: 292   50
    8    36 Kosma          Woźniarski            100.00 +  364: 219  150
    9    32 Marcin         Radwański             103.60 -  366: 370   54
   10    35 Dariusz        Zębek                 107.14 +  400:   1  157
   11    32 Konrad         Pajączek              100.00 -  305: 315   50
   12    34 Krystyna       Augustyniak           115.08 -  309: 364   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1016  / 12  84.67




	Konrad Pajączek 100.00 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Zbigniew       Wietecki              128.21 -  280: 416   78
    2    29 Mieczysław     Pastuszak             114.53 +  346: 327  165
    3    26 Rafał          Lenartowski           151.85 -  371: 398  102
    4    25 Krystyna       Augustyniak           115.08 -  346: 381   65
    5    35 Dariusz        Zębek                 107.14 +  358: 230  157
    6    24 Czesław        Grajewski             127.95 -  335: 446   78
    7    25 Joanna         Ostrowska             118.80 -  316: 330   69
    8    34 Andrzej        Bednaruk              112.26 -  281: 384   62
    9    34 Katarzyna      Rachaus               100.00 -  358: 382   50
   10    34 Kosma          Woźniarski            100.00 +  432: 204  150
   11    32 Artur          Kwiatkowski           100.00 +  315: 305  150
   12    30 Karolina       Urbańska              100.00 +  359: 353  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1276  / 12 106.33




	Katarzyna Rachaus 100.00 Łódź

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Czesław        Grajewski             127.95 -  243: 445   78
    2    34 Grzegorz       Pukniel               125.30 +  342: 324  175
    3    27 Olga           Swarcewicz            100.00 -  279: 312   50
    4    31 Elżbieta       Zębek                 113.26 -  295: 366   63
    5    33 Beata          Piotrowska            120.95 -  268: 406   71
    6    33 Andrzej        Bednaruk              112.26 +  360: 335  162
    7    32 Janina         Dąbrowska             100.00 -  282: 329   50
    8    32 Karolina       Urbańska              100.00 -  286: 388   50
    9    34 Konrad         Pajączek              100.00 +  382: 358  150
   10    33 Dorota         Stachowska            118.90 +  302: 297  169
   11    28 Andrzej        Kroc                  123.39 -  324: 419   73
   12    32 Adam           Sternik               100.00 -  274: 329   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1141  / 12  95.08




	Adam Sternik 100.00 Elbląg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Mikołaj        Przybyłowicz          126.73 -  293: 409   77
    2    26 Krzysztof      Mówka                 150.25 +  349: 301  200
    3    24 Dominik        Urbacki               151.02 -  299: 496  101
    4    28 Diana          Pietrzykowska         111.44 -  274: 385   61
    5    31 Karolina       Urbańska              100.00 -  274: 416   50
    6    31 Joanna         Ostrowska             118.80 -  344: 395   69
    7    34 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  323: 295  150
    8    30 Mieczysław     Pastuszak             114.53 -  279: 460   65
    9    35 Marcin         Kurowski              100.00 +  338: 329  150
   10    30 Andrzej        Bednaruk              112.26 =  396: 396  112
   11    30 Teresa         Zalewska              117.87 -  258: 359   68
   12    32 Katarzyna      Rachaus               100.00 +  329: 274  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1253  / 12 104.42




	Olga Swarcewicz 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Grzegorz       Pukniel               125.30 +  413: 327  175
    2     3 Bogusław       Puchalski             123.29 -  336: 368   73
    3    27 Katarzyna      Rachaus               100.00 +  312: 279  150
    4    17 Marta          Świątkowska           117.28 +  372: 362  167
    5    12 Dominik        Urbacki               151.02 -  389: 392  101
    6    18 Mateusz        Borsuk                150.87 -  337: 430  101
    7    19 Krzysztof      Sporczyk              131.54 -  335: 387   82
    8    21 Marek          Reda                  152.08 -  384: 442  102
    9    25 Dorota         Stachowska            118.90 +  377: 357  169
   10    27 Dariusz        Jarosławski           121.81 -  301: 394   72
   11    24 Marcin         Radwański             103.60 -  274: 433   54
   12    29 Marianna       Kozłowska             116.37 -  219: 376   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1312  / 12 109.33




	Karolina Urbańska 100.00 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Dariusz        Ulatowski             124.64 +  383: 326  175
    2    10 Mariusz        Skrobosz              153.99 -  328: 416  104
    3    14 Ewelina        Gruda                 115.38 -  311: 395   65
    4    23 Ewa            Radzikowska           120.21 -  369: 396   70
    5    31 Adam           Sternik               100.00 +  416: 274  150
    6    22 Grażyna        Wesołowska            117.66 -  253: 425   68
    7    31 Wojciech       Gołęcki               108.35 -  322: 337   58
    8    32 Katarzyna      Rachaus               100.00 +  388: 286  150
    9    24 Diana          Pietrzykowska         111.44 +  463: 448  161
   10    19 Piotr          Pietuchowski          139.82 -  318: 450   90
   11    25 Mirosław       Uglik                 141.30 -  264: 478   91
   12    30 Konrad         Pajączek              100.00 -  353: 359   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1232  / 12 102.67




	Agnieszka Wiśniewska 100.00 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Agnieszka      Goniowska             124.00 -  279: 400   74
    2    30 Elżbieta       Zębek                 113.26 -  295: 336   63
    3    31 Mieczysław     Pastuszak             114.53 -  177: 417   65
    4    35 Dariusz        Jarosławski           121.81 -  343: 344   72
    5    36 Grzegorz       Bajer                 106.76 -  305: 371   57
    6    37 Kosma          Woźniarski            100.00 +  332: 236  150
    7    34 Adam           Sternik               100.00 -  295: 323   50
    8    35 Dariusz        Zębek                 107.14 +  348: 286  157
    9    31 Grzegorz       Pukniel               125.30 -  327: 448   75
   10    36 Marcin         Kurowski              100.00 -  309: 379   50
   11    34 Krystyna       Augustyniak           115.08 +  416: 327  165
   12    35 Kosma          Woźniarski            100.00 +  386: 187  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1128  / 12  94.00




	Witold Wojnowski 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Andrzej        Kroc                  123.39 -  309: 313   73
    2    23 Kazimierz      Merklejn              152.40 -  306: 355  102
    3    37 Kosma          Woźniarski            100.00 +  461: 214  150
    4    29 Grażyna        Kaczyńska             104.78 +  397: 291  155
    5    16 Mikołaj        Przybyłowicz          126.73 -  315: 493   77
    6    27 Dariusz        Jarosławski           121.81 +  343: 316  172
    7    21 Bogusław       Puchalski             123.29 +  405: 344  173
    8    14 Wojciech       Usakiewicz            137.86 -  321: 527   88
    9    20 Marta          Świątkowska           117.28 -  375: 427   67
   10    20 Paweł          Jackowski             139.15 -  354: 410   89
   11    23 Grzegorz       Pukniel               125.30 -  315: 567   75
   12    28 Łukasz         Baranowski            129.10 -  271: 382   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1300  / 12 108.33




	Kosma Woźniarski 100.00 Łódź

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Bogusław       Puchalski             123.29 -  132: 565   73
    2    37 Ewelina        Gruda                 115.38 -  179: 488   65
    3    37 Witold         Wojnowski             100.00 -  214: 461   50
    4    37 Agnieszka      Kozak                 105.84 -  235: 419   56
    5    37 Marcin         Kurowski              100.00 -  176: 401   50
    6    37 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 -  236: 332   50
    7    36 Dariusz        Zębek                 107.14 -  183: 506   57
    8    36 Artur          Kwiatkowski           100.00 -  219: 364   50
    9    36 Grzegorz       Bajer                 106.76 -  319: 445   57
   10    34 Konrad         Pajączek              100.00 -  204: 432   50
   11    36 PAUZA
   12    35 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 -  187: 386   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     608  / 11  55.27


Wyniki poszczególnych rund turnieju Pierwszy nocny turniej Scrabble "Łódzka Nocka"



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Robert         Głowacki              384: 385
   2 Dariusz        Jarosławski          - Dariusz        Kosz                  265: 433
   3 Mariusz        Skrobosz             - Beata          Piotrowska            465: 298
   4 Ewa            Radzikowska          - Dawid          Adamczyk              317: 375
   5 Kazimierz      Merklejn             - Wojciech       Chodakiewicz          368: 483
   6 Dorota         Stachowska           - Marek          Reda                  413: 309
   7 Rafał          Lenartowski          - Joanna         Ostrowska             410: 390
   8 Teresa         Zalewska             - Dominik        Urbacki               340: 336
   9 Mateusz        Borsuk               - Grażyna        Wesołowska            368: 382
  10 Marta          Świątkowska          - Krzysztof      Mówka                 445: 361
  11 Miłosz         Wrzałek              - Marianna       Kozłowska             476: 291
  12 Ewelina        Gruda                - Stanisław      Rydzik                323: 474
  13 Jakub          Szymczak             - Krystyna       Augustyniak           458: 409
  14 Mieczysław     Pastuszak            - Dawid          Pikul                 346: 402
  15 Mirosław       Uglik                - Renata         Andracka              357: 334
  16 Elżbieta       Zębek                - Wojciech       Zemło                 341: 419
  17 Bogusław       Szyszka              - Andrzej        Bednaruk              471: 288
  18 Marcin         Stachowski           - Piotr          Pietuchowski          320: 404
  19 Paweł          Jackowski            - Diana          Pietrzykowska         458: 354
  20 Wojciech       Gołęcki              - Grzegorz       Łukasik               365: 421
  21 Irena          Sołdan               - Robert         Wagner                566: 349
  22 Dariusz        Zębek                - Wojciech       Usakiewicz            260: 381
  23 Radosław       Jachna               - Grzegorz       Bajer                 635: 194
  24 Agnieszka      Kozak                - Kamil          Kister                381: 504
  25 Juliusz        Czupryniak           - Grażyna        Kaczyńska             488: 332
  26 Marcin         Radwański            - Aleksander     Puchalski             325: 378
  27 Krzysztof      Sporczyk             - Janina         Dąbrowska             438: 307
  28 Marcin         Kurowski             - Jakub          Błażejewski           261: 415
  29 Łukasz         Baranowski           - Artur          Kwiatkowski           370: 208
  30 Konrad         Pajączek             - Zbigniew       Wietecki              280: 416
  31 Czesław        Grajewski            - Katarzyna      Rachaus               445: 243
  32 Adam           Sternik              - Mikołaj        Przybyłowicz          293: 409
  33 Grzegorz       Pukniel              - Olga           Swarcewicz            327: 413
  34 Karolina       Urbańska             - Dariusz        Ulatowski             383: 326
  35 Agnieszka      Goniowska            - Agnieszka      Wiśniewska            400: 279
  36 Witold         Wojnowski            - Andrzej        Kroc                  309: 313
  37 Bogusław       Puchalski            - Kosma          Woźniarski            565: 132


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jakub          Błażejewski          - Radosław       Jachna                425: 326
   2 Irena          Sołdan               - Dorota         Stachowska            325: 449
   3 Olga           Swarcewicz           - Bogusław       Puchalski             336: 368
   4 Kamil          Kister               - Rafał          Lenartowski           442: 339
   5 Mikołaj        Przybyłowicz         - Juliusz        Czupryniak            479: 441
   6 Piotr          Pietuchowski         - Wojciech       Chodakiewicz          391: 453
   7 Dawid          Pikul                - Miłosz         Wrzałek               415: 317
   8 Stanisław      Rydzik               - Agnieszka      Goniowska             480: 348
   9 Robert         Głowacki             - Bogusław       Szyszka               325: 322
  10 Mariusz        Skrobosz             - Karolina       Urbańska              416: 328
  11 Grażyna        Wesołowska           - Jakub          Szymczak              280: 475
  12 Wojciech       Usakiewicz           - Paweł          Jackowski             481: 287
  13 Aleksander     Puchalski            - Czesław        Grajewski             352: 344
  14 Dawid          Adamczyk             - Marta          Świątkowska           509: 338
  15 Łukasz         Baranowski           - Krzysztof      Sporczyk              350: 414
  16 Dariusz        Kosz                 - Mirosław       Uglik                 351: 370
  17 Grzegorz       Łukasik              - Teresa         Zalewska              489: 346
  18 Andrzej        Kroc                 - Wojciech       Zemło                 327: 465
  19 Krystyna       Augustyniak          - Zbigniew       Wietecki              341: 526
  20 Joanna         Ostrowska            - Marcin         Stachowski            360: 370
  21 Ewa            Radzikowska          - Michał         Alabrudziński         328: 399
  22 Marek          Reda                 - Agnieszka      Kozak                 566: 225
  23 Kazimierz      Merklejn             - Witold         Wojnowski             355: 306
  24 Janina         Dąbrowska            - Mateusz        Borsuk                313: 433
  25 Beata          Piotrowska           - Wojciech       Gołęcki               366: 241
  26 Krzysztof      Mówka                - Adam           Sternik               301: 349
  27 Marianna       Kozłowska            - Diana          Pietrzykowska         396: 341
  28 Andrzej        Bednaruk             - Robert         Wagner                327: 414
  29 Konrad         Pajączek             - Mieczysław     Pastuszak             346: 327
  30 Agnieszka      Wiśniewska           - Elżbieta       Zębek                 295: 336
  31 Dominik        Urbacki              - Dariusz        Jarosławski           443: 306
  32 Renata         Andracka             - Marcin         Kurowski              323: 256
  33 Grażyna        Kaczyńska            - Dariusz        Zębek                 343: 312
  34 Katarzyna      Rachaus              - Grzegorz       Pukniel               342: 324
  35 Dariusz        Ulatowski            - Artur          Kwiatkowski           366: 285
  36 Grzegorz       Bajer                - Marcin         Radwański             307: 468
  37 Kosma          Woźniarski           - Ewelina        Gruda                 179: 488


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Mariusz        Skrobosz              309: 439
   2 Kamil          Kister               - Wojciech       Usakiewicz            357: 345
   3 Zbigniew       Wietecki             - Dorota         Stachowska            397: 294
   4 Wojciech       Chodakiewicz         - Krzysztof      Sporczyk              458: 392
   5 Jakub          Szymczak             - Jakub          Błażejewski           325: 316
   6 Dawid          Pikul                - Bogusław       Puchalski             416: 343
   7 Grzegorz       Łukasik              - Aleksander     Puchalski             374: 360
   8 Mikołaj        Przybyłowicz         - Mirosław       Uglik                 353: 364
   9 Robert         Głowacki             - Dawid          Adamczyk              339: 413
  10 Wojciech       Zemło                - Radosław       Jachna                323: 301
  11 Paweł          Jackowski            - Juliusz        Czupryniak            443: 452
  12 Irena          Sołdan               - Kazimierz      Merklejn              368: 314
  13 Marek          Reda                 - Łukasz         Baranowski            402: 349
  14 Karolina       Urbańska             - Ewelina        Gruda                 311: 395
  15 Mateusz        Borsuk               - Dariusz        Ulatowski             414: 478
  16 Piotr          Pietuchowski         - Marianna       Kozłowska             458: 395
  17 Marcin         Stachowski           - Miłosz         Wrzałek               396: 405
  18 Teresa         Zalewska             - Bogusław       Szyszka               326: 424
  19 Elżbieta       Zębek                - Marcin         Radwański             384: 389
  20 Grażyna        Kaczyńska            - Czesław        Grajewski             240: 361
  21 Dariusz        Kosz                 - Beata          Piotrowska            597: 310
  22 Michał         Alabrudziński        - Grażyna        Wesołowska            517: 388
  23 Marta          Świątkowska          - Renata         Andracka              455: 219
  24 Dominik        Urbacki              - Adam           Sternik               496: 299
  25 Robert         Wagner               - Andrzej        Kroc                  402: 387
  26 Rafał          Lenartowski          - Konrad         Pajączek              398: 371
  27 Katarzyna      Rachaus              - Olga           Swarcewicz            279: 312
  28 Joanna         Ostrowska            - Agnieszka      Goniowska             302: 440
  29 Krystyna       Augustyniak          - Wojciech       Gołęcki               338: 331
  30 Diana          Pietrzykowska        - Agnieszka      Kozak                 384: 328
  31 Agnieszka      Wiśniewska           - Mieczysław     Pastuszak             177: 417
  32 Krzysztof      Mówka                - Dariusz        Zębek                 554: 240
  33 Grzegorz       Pukniel              - Dariusz        Jarosławski           385: 370
  34 Marcin         Kurowski             - Ewa            Radzikowska           284: 456
  35 Janina         Dąbrowska            - Grzegorz       Bajer                 359: 233
  36 Artur          Kwiatkowski          - Andrzej        Bednaruk              342: 339
  37 Witold         Wojnowski            - Kosma          Woźniarski            461: 214


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Wojciech       Chodakiewicz         - Grzegorz       Łukasik               475: 250
   2 Zbigniew       Wietecki             - Jakub          Szymczak              472: 383
   3 Mariusz        Skrobosz             - Dawid          Pikul                 539: 340
   4 Wojciech       Zemło                - Kamil          Kister                541: 325
   5 Dawid          Adamczyk             - Mirosław       Uglik                 341: 443
   6 Ewelina        Gruda                - Dariusz        Kosz                  344: 444
   7 Juliusz        Czupryniak           - Miłosz         Wrzałek               385: 369
   8 Agnieszka      Goniowska            - Michał         Alabrudziński         395: 466
   9 Marcin         Radwański            - Marek          Reda                  285: 481
  10 Bogusław       Puchalski            - Dariusz        Ulatowski             361: 363
  11 Robert         Wagner               - Dominik        Urbacki               306: 361
  12 Jakub          Błażejewski          - Stanisław      Rydzik                472: 409
  13 Czesław        Grajewski            - Irena          Sołdan                328: 348
  14 Dorota         Stachowska           - Piotr          Pietuchowski          356: 435
  15 Krzysztof      Sporczyk             - Rafał          Lenartowski           325: 498
  16 Aleksander     Puchalski            - Mikołaj        Przybyłowicz          414: 401
  17 Olga           Swarcewicz           - Marta          Świątkowska           372: 362
  18 Radosław       Jachna               - Bogusław       Szyszka               366: 391
  19 Wojciech       Usakiewicz           - Robert         Głowacki              480: 351
  20 Krzysztof      Mówka                - Kazimierz      Merklejn              431: 391
  21 Mateusz        Borsuk               - Grzegorz       Pukniel               372: 346
  22 Andrzej        Kroc                 - Paweł          Jackowski             278: 532
  23 Karolina       Urbańska             - Ewa            Radzikowska           369: 396
  24 Mieczysław     Pastuszak            - Teresa         Zalewska              306: 392
  25 Krystyna       Augustyniak          - Konrad         Pajączek              381: 346
  26 Janina         Dąbrowska            - Marcin         Stachowski            324: 372
  27 Marianna       Kozłowska            - Beata          Piotrowska            391: 379
  28 Diana          Pietrzykowska        - Adam           Sternik               385: 274
  29 Witold         Wojnowski            - Grażyna        Kaczyńska             397: 291
  30 Renata         Andracka             - Łukasz         Baranowski            395: 426
  31 Katarzyna      Rachaus              - Elżbieta       Zębek                 295: 366
  32 Grażyna        Wesołowska           - Artur          Kwiatkowski           383: 279
  33 Dariusz        Zębek                - Joanna         Ostrowska             373: 376
  34 Andrzej        Bednaruk             - Marcin         Kurowski              442: 277
  35 Dariusz        Jarosławski          - Agnieszka      Wiśniewska            344: 343
  36 Grzegorz       Bajer                - Wojciech       Gołęcki               319: 320
  37 Kosma          Woźniarski           - Agnieszka      Kozak                 235: 419


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Wojciech       Zemło                - Wojciech       Chodakiewicz          421: 411
   2 Mirosław       Uglik                - Mariusz        Skrobosz              381: 467
   3 Dariusz        Kosz                 - Zbigniew       Wietecki              370: 405
   4 Michał         Alabrudziński        - Kamil          Kister                426: 354
   5 Jakub          Błażejewski          - Juliusz        Czupryniak            432: 399
   6 Bogusław       Szyszka              - Marek          Reda                  438: 343
   7 Piotr          Pietuchowski         - Irena          Sołdan                371: 422
   8 Dawid          Pikul                - Wojciech       Usakiewicz            402: 440
   9 Rafał          Lenartowski          - Grzegorz       Łukasik               417: 299
  10 Dariusz        Ulatowski            - Jakub          Szymczak              299: 347
  11 Dawid          Adamczyk             - Aleksander     Puchalski             283: 426
  12 Olga           Swarcewicz           - Dominik        Urbacki               389: 392
  13 Paweł          Jackowski            - Łukasz         Baranowski            395: 309
  14 Czesław        Grajewski            - Stanisław      Rydzik                325: 523
  15 Marianna       Kozłowska            - Krzysztof      Mówka                 319: 458
  16 Mikołaj        Przybyłowicz         - Witold         Wojnowski             493: 315
  17 Robert         Wagner               - Bogusław       Puchalski             270: 343
  18 Marta          Świątkowska          - Krystyna       Augustyniak           383: 271
  19 Marcin         Radwański            - Mateusz        Borsuk                369: 407
  20 Agnieszka      Goniowska            - Diana          Pietrzykowska         440: 325
  21 Krzysztof      Sporczyk             - Marcin         Stachowski            442: 301
  22 Miłosz         Wrzałek              - Grażyna        Wesołowska            331: 294
  23 Ewelina        Gruda                - Elżbieta       Zębek                 392: 312
  24 Dorota         Stachowska           - Teresa         Zalewska              371: 356
  25 Robert         Głowacki             - Ewa            Radzikowska           328: 418
  26 Andrzej        Kroc                 - Radosław       Jachna                340: 409
  27 Kazimierz      Merklejn             - Janina         Dąbrowska             449: 401
  28 Dariusz        Jarosławski          - Joanna         Ostrowska             334: 373
  29 Renata         Andracka             - Mieczysław     Pastuszak             410: 285
  30 Wojciech       Gołęcki              - Andrzej        Bednaruk              363: 326
  31 Adam           Sternik              - Karolina       Urbańska              274: 416
  32 Grażyna        Kaczyńska            - Grzegorz       Pukniel               467: 340
  33 Beata          Piotrowska           - Katarzyna      Rachaus               406: 268
  34 Artur          Kwiatkowski          - Agnieszka      Kozak                 314: 365
  35 Dariusz        Zębek                - Konrad         Pajączek              230: 358
  36 Agnieszka      Wiśniewska           - Grzegorz       Bajer                 305: 371
  37 Marcin         Kurowski             - Kosma          Woźniarski            401: 176


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Wojciech       Zemło                 435: 365
   2 Wojciech       Chodakiewicz         - Zbigniew       Wietecki              500: 368
   3 Michał         Alabrudziński        - Irena          Sołdan                428: 396
   4 Dominik        Urbacki              - Wojciech       Usakiewicz            371: 335
   5 Jakub          Szymczak             - Rafał          Lenartowski           409: 419
   6 Aleksander     Puchalski            - Jakub          Błażejewski           423: 354
   7 Mirosław       Uglik                - Bogusław       Szyszka               352: 394
   8 Dariusz        Kosz                 - Marta          Świątkowska           387: 338
   9 Kamil          Kister               - Stanisław      Rydzik                364: 431
  10 Juliusz        Czupryniak           - Bogusław       Puchalski             536: 328
  11 Mikołaj        Przybyłowicz         - Dawid          Pikul                 347: 487
  12 Ewelina        Gruda                - Paweł          Jackowski             390: 348
  13 Krzysztof      Mówka                - Dawid          Adamczyk              272: 382
  14 Marek          Reda                 - Ewa            Radzikowska           360: 378
  15 Miłosz         Wrzałek              - Piotr          Pietuchowski          360: 573
  16 Grzegorz       Łukasik              - Agnieszka      Goniowska             469: 270
  17 Dariusz        Ulatowski            - Krzysztof      Sporczyk              351: 326
  18 Olga           Swarcewicz           - Mateusz        Borsuk                337: 430
  19 Radosław       Jachna               - Krystyna       Augustyniak           419: 279
  20 Elżbieta       Zębek                - Kazimierz      Merklejn              246: 423
  21 Marcin         Radwański            - Robert         Głowacki              374: 446
  22 Grażyna        Wesołowska           - Karolina       Urbańska              425: 253
  23 Agnieszka      Kozak                - Łukasz         Baranowski            280: 502
  24 Konrad         Pajączek             - Czesław        Grajewski             335: 446
  25 Marianna       Kozłowska            - Renata         Andracka              343: 349
  26 Diana          Pietrzykowska        - Grażyna        Kaczyńska             333: 378
  27 Witold         Wojnowski            - Dariusz        Jarosławski           343: 316
  28 Beata          Piotrowska           - Dorota         Stachowska            436: 282
  29 Marcin         Stachowski           - Wojciech       Gołęcki               530: 232
  30 Teresa         Zalewska             - Robert         Wagner                380: 381
  31 Adam           Sternik              - Joanna         Ostrowska             344: 395
  32 Grzegorz       Pukniel              - Marcin         Kurowski              396: 297
  33 Andrzej        Bednaruk             - Katarzyna      Rachaus               335: 360
  34 Artur          Kwiatkowski          - Janina         Dąbrowska             299: 343
  35 Mieczysław     Pastuszak            - Grzegorz       Bajer                 435: 332
  36 Dariusz        Zębek                - Andrzej        Kroc                  364: 389
  37 Kosma          Woźniarski           - Agnieszka      Wiśniewska            236: 332


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Lenartowski          - Mariusz        Skrobosz              372: 305
   2 Bogusław       Szyszka              - Wojciech       Chodakiewicz          221: 431
   3 Dominik        Urbacki              - Michał         Alabrudziński         332: 422
   4 Zbigniew       Wietecki             - Aleksander     Puchalski             430: 379
   5 Juliusz        Czupryniak           - Wojciech       Zemło                 363: 427
   6 Piotr          Pietuchowski         - Jakub          Szymczak              345: 368
   7 Stanisław      Rydzik               - Dawid          Adamczyk              346: 460
   8 Grzegorz       Łukasik              - Dariusz        Kosz                  448: 388
   9 Dawid          Pikul                - Ewelina        Gruda                 512: 326
  10 Wojciech       Usakiewicz           - Ewa            Radzikowska           368: 435
  11 Irena          Sołdan               - Mirosław       Uglik                 454: 381
  12 Mateusz        Borsuk               - Mikołaj        Przybyłowicz          388: 334
  13 Jakub          Błażejewski          - Dariusz        Ulatowski             420: 297
  14 Paweł          Jackowski            - Marcin         Stachowski            397: 406
  15 Miłosz         Wrzałek              - Marek          Reda                  470: 372
  16 Czesław        Grajewski            - Radosław       Jachna                456: 380
  17 Robert         Głowacki             - Krzysztof      Mówka                 409: 337
  18 Dorota         Stachowska           - Kamil          Kister                286: 332
  19 Krzysztof      Sporczyk             - Olga           Swarcewicz            387: 335
  20 Grażyna        Wesołowska           - Marta          Świątkowska           301: 534
  21 Bogusław       Puchalski            - Witold         Wojnowski             344: 405
  22 Łukasz         Baranowski           - Robert         Wagner                291: 408
  23 Kazimierz      Merklejn             - Renata         Andracka              342: 318
  24 Agnieszka      Goniowska            - Marcin         Radwański             408: 349
  25 Joanna         Ostrowska            - Konrad         Pajączek              330: 316
  26 Teresa         Zalewska             - Andrzej        Kroc                  383: 368
  27 Krystyna       Augustyniak          - Marianna       Kozłowska             337: 425
  28 Diana          Pietrzykowska        - Elżbieta       Zębek                 410: 279
  29 Agnieszka      Kozak                - Grzegorz       Pukniel               387: 383
  30 Dariusz        Jarosławski          - Mieczysław     Pastuszak             396: 288
  31 Wojciech       Gołęcki              - Karolina       Urbańska              337: 322
  32 Janina         Dąbrowska            - Katarzyna      Rachaus               329: 282
  33 Grzegorz       Bajer                - Andrzej        Bednaruk              353: 342
  34 Agnieszka      Wiśniewska           - Adam           Sternik               295: 323
  35 Marcin         Kurowski             - Artur          Kwiatkowski           292: 273
  36 Kosma          Woźniarski           - Dariusz        Zębek                 183: 506


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Wojciech       Chodakiewicz         - Rafał          Lenartowski           348: 411
   2 Zbigniew       Wietecki             - Mariusz        Skrobosz              328: 422
   3 Wojciech       Zemło                - Michał         Alabrudziński         427: 386
   4 Dawid          Pikul                - Grzegorz       Łukasik               438: 356
   5 Aleksander     Puchalski            - Irena          Sołdan                419: 417
   6 Jakub          Błażejewski          - Dominik        Urbacki               484: 383
   7 Ewa            Radzikowska          - Mateusz        Borsuk                397: 407
   8 Bogusław       Szyszka              - Jakub          Szymczak              375: 386
   9 Dawid          Adamczyk             - Juliusz        Czupryniak            369: 377
  10 Kamil          Kister               - Piotr          Pietuchowski          360: 312
  11 Mirosław       Uglik                - Stanisław      Rydzik                366: 488
  12 Dariusz        Kosz                 - Kazimierz      Merklejn              412: 377
  13 Marta          Świątkowska          - Ewelina        Gruda                 263: 336
  14 Wojciech       Usakiewicz           - Witold         Wojnowski             527: 321
  15 Miłosz         Wrzałek              - Robert         Głowacki              360: 373
  16 Robert         Wagner               - Krzysztof      Sporczyk              314: 369
  17 Joanna         Ostrowska            - Czesław        Grajewski             366: 247
  18 Agnieszka      Goniowska            - Paweł          Jackowski             399: 374
  19 Marcin         Stachowski           - Dariusz        Ulatowski             331: 371
  20 Radosław       Jachna               - Teresa         Zalewska              451: 316
  21 Marek          Reda                 - Olga           Swarcewicz            442: 384
  22 Grażyna        Wesołowska           - Mikołaj        Przybyłowicz          338: 358
  23 Dorota         Stachowska           - Krzysztof      Mówka                 314: 476
  24 Bogusław       Puchalski            - Agnieszka      Kozak                 428: 290
  25 Łukasz         Baranowski           - Janina         Dąbrowska             447: 440
  26 Wojciech       Gołęcki              - Marianna       Kozłowska             343: 344
  27 Renata         Andracka             - Diana          Pietrzykowska         384: 347
  28 Dariusz        Jarosławski          - Marcin         Radwański             323: 312
  29 Grzegorz       Pukniel              - Elżbieta       Zębek                 371: 375
  30 Adam           Sternik              - Mieczysław     Pastuszak             279: 460
  31 Andrzej        Kroc                 - Grzegorz       Bajer                 458: 283
  32 Karolina       Urbańska             - Katarzyna      Rachaus               388: 286
  33 Krystyna       Augustyniak          - Marcin         Kurowski              371: 234
  34 Andrzej        Bednaruk             - Konrad         Pajączek              384: 281
  35 Dariusz        Zębek                - Agnieszka      Wiśniewska            286: 348
  36 Artur          Kwiatkowski          - Kosma          Woźniarski            364: 219


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Wojciech       Chodakiewicz          320: 493
   2 Rafał          Lenartowski          - Wojciech       Zemło                 359: 456
   3 Michał         Alabrudziński        - Mateusz        Borsuk                361: 382
   4 Jakub          Szymczak             - Dawid          Pikul                 375: 384
   5 Zbigniew       Wietecki             - Jakub          Błażejewski           395: 368
   6 Stanisław      Rydzik               - Aleksander     Puchalski             371: 381
   7 Juliusz        Czupryniak           - Agnieszka      Goniowska             237: 472
   8 Krzysztof      Sporczyk             - Dariusz        Kosz                  355: 454
   9 Wojciech       Usakiewicz           - Bogusław       Szyszka               456: 320
  10 Irena          Sołdan               - Kamil          Kister                423: 356
  11 Ewelina        Gruda                - Dawid          Adamczyk              292: 520
  12 Ewa            Radzikowska          - Joanna         Ostrowska             420: 273
  13 Robert         Głowacki             - Dominik        Urbacki               335: 434
  14 Dariusz        Ulatowski            - Grzegorz       Łukasik               346: 444
  15 Piotr          Pietuchowski         - Kazimierz      Merklejn              337: 457
  16 Marcin         Stachowski           - Radosław       Jachna                371: 405
  17 Marek          Reda                 - Mirosław       Uglik                 388: 382
  18 Krzysztof      Mówka                - Czesław        Grajewski             393: 379
  19 Marianna       Kozłowska            - Mikołaj        Przybyłowicz          315: 362
  20 Witold         Wojnowski            - Marta          Świątkowska           375: 427
  21 Robert         Wagner               - Miłosz         Wrzałek               237: 500
  22 Bogusław       Puchalski            - Łukasz         Baranowski            414: 265
  23 Paweł          Jackowski            - Renata         Andracka              390: 355
  24 Diana          Pietrzykowska        - Karolina       Urbańska              448: 463
  25 Olga           Swarcewicz           - Dorota         Stachowska            377: 357
  26 Mieczysław     Pastuszak            - Krystyna       Augustyniak           445: 300
  27 Agnieszka      Kozak                - Andrzej        Kroc                  315: 472
  28 Teresa         Zalewska             - Dariusz        Jarosławski           289: 331
  29 Elżbieta       Zębek                - Janina         Dąbrowska             382: 338
  30 Wojciech       Gołęcki              - Grażyna        Wesołowska            286: 357
  31 Agnieszka      Wiśniewska           - Grzegorz       Pukniel               327: 448
  32 Marcin         Radwański            - Artur          Kwiatkowski           370: 366
  33 Andrzej        Bednaruk             - Dariusz        Zębek                 433: 258
  34 Katarzyna      Rachaus              - Konrad         Pajączek              382: 358
  35 Marcin         Kurowski             - Adam           Sternik               329: 338
  36 Grzegorz       Bajer                - Kosma          Woźniarski            445: 319


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Wojciech       Zemło                - Zbigniew       Wietecki              374: 372
   2 Mateusz        Borsuk               - Wojciech       Chodakiewicz          313: 389
   3 Aleksander     Puchalski            - Mariusz        Skrobosz              362: 443
   4 Dawid          Pikul                - Rafał          Lenartowski           401: 424
   5 Dariusz        Kosz                 - Agnieszka      Goniowska             560: 298
   6 Grzegorz       Łukasik              - Wojciech       Usakiewicz            396: 310
   7 Jakub          Szymczak             - Michał         Alabrudziński         316: 541
   8 Dominik        Urbacki              - Irena          Sołdan                428: 339
   9 Dawid          Adamczyk             - Jakub          Błażejewski           513: 310
  10 Stanisław      Rydzik               - Ewa            Radzikowska           412: 384
  11 Kazimierz      Merklejn             - Radosław       Jachna                469: 420
  12 Krzysztof      Sporczyk             - Juliusz        Czupryniak            289: 350
  13 Kamil          Kister               - Marek          Reda                  287: 362
  14 Bogusław       Szyszka              - Miłosz         Wrzałek               326: 453
  15 Krzysztof      Mówka                - Ewelina        Gruda                 441: 290
  16 Marta          Świątkowska          - Robert         Głowacki              357: 316
  17 Mikołaj        Przybyłowicz         - Dariusz        Ulatowski             421: 375
  18 Joanna         Ostrowska            - Bogusław       Puchalski             325: 408
  19 Karolina       Urbańska             - Piotr          Pietuchowski          318: 450
  20 Witold         Wojnowski            - Paweł          Jackowski             354: 410
  21 Marianna       Kozłowska            - Marcin         Stachowski            235: 371
  22 Mirosław       Uglik                - Grażyna        Wesołowska            345: 431
  23 Andrzej        Kroc                 - Renata         Andracka              366: 405
  24 Czesław        Grajewski            - Robert         Wagner                391: 395
  25 Łukasz         Baranowski           - Elżbieta       Zębek                 375: 414
  26 Mieczysław     Pastuszak            - Diana          Pietrzykowska         294: 388
  27 Dariusz        Jarosławski          - Olga           Swarcewicz            394: 301
  28 Grzegorz       Pukniel              - Krystyna       Augustyniak           503: 284
  29 Agnieszka      Kozak                - Marcin         Radwański             278: 551
  30 Adam           Sternik              - Andrzej        Bednaruk              396: 396
  31 Janina         Dąbrowska            - Wojciech       Gołęcki               274: 374
  32 Grzegorz       Bajer                - Teresa         Zalewska              277: 495
  33 Katarzyna      Rachaus              - Dorota         Stachowska            302: 297
  34 Konrad         Pajączek             - Kosma          Woźniarski            432: 204
  35 Artur          Kwiatkowski          - Dariusz        Zębek                 400:   1
  36 Marcin         Kurowski             - Agnieszka      Wiśniewska            379: 309


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Wojciech       Zemło                - Dariusz        Kosz                  350: 395
   2 Wojciech       Chodakiewicz         - Dawid          Pikul                 316: 344
   3 Mariusz        Skrobosz             - Michał         Alabrudziński         411: 405
   4 Rafał          Lenartowski          - Dawid          Adamczyk              400: 420
   5 Zbigniew       Wietecki             - Mateusz        Borsuk                366: 317
   6 Aleksander     Puchalski            - Dominik        Urbacki               324: 474
   7 Grzegorz       Łukasik              - Stanisław      Rydzik                393: 416
   8 Wojciech       Usakiewicz           - Mikołaj        Przybyłowicz          402: 348
   9 Ewa            Radzikowska          - Irena          Sołdan                444: 376
  10 Miłosz         Wrzałek              - Kazimierz      Merklejn              394: 302
  11 Juliusz        Czupryniak           - Marta          Świątkowska           411: 328
  12 Marek          Reda                 - Bogusław       Puchalski             415: 431
  13 Jakub          Szymczak             - Krzysztof      Mówka                 326: 421
  14 Agnieszka      Goniowska            - Jakub          Błażejewski           352: 396
  15 Radosław       Jachna               - Grażyna        Wesołowska            366: 346
  16 Piotr          Pietuchowski         - Ewelina        Gruda                 549: 314
  17 Dariusz        Ulatowski            - Paweł          Jackowski             327: 436
  18 Renata         Andracka             - Marcin         Stachowski            340: 310
  19 Joanna         Ostrowska            - Krzysztof      Sporczyk              312: 442
  20 Robert         Wagner               - Bogusław       Szyszka               331: 447
  21 Elżbieta       Zębek                - Kamil          Kister                361: 362
  22 Robert         Głowacki             - Dariusz        Jarosławski           366: 414
  23 Grzegorz       Pukniel              - Witold         Wojnowski             567: 315
  24 Olga           Swarcewicz           - Marcin         Radwański             274: 433
  25 Mirosław       Uglik                - Karolina       Urbańska              478: 264
  26 Czesław        Grajewski            - Marianna       Kozłowska             365: 361
  27 Wojciech       Gołęcki              - Diana          Pietrzykowska         364: 342
  28 Andrzej        Kroc                 - Katarzyna      Rachaus               419: 324
  29 Andrzej        Bednaruk             - Łukasz         Baranowski            477: 359
  30 Teresa         Zalewska             - Adam           Sternik               359: 258
  31 Janina         Dąbrowska            - Mieczysław     Pastuszak             335: 338
  32 Konrad         Pajączek             - Artur          Kwiatkowski           315: 305
  33 Dorota         Stachowska           - Grzegorz       Bajer                 304: 322
  34 Krystyna       Augustyniak          - Agnieszka      Wiśniewska            327: 416
  35 Agnieszka      Kozak                - Marcin         Kurowski              320: 306
  36 Kosma          Woźniarski           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Wojciech       Zemło                 455: 330
   2 Wojciech       Chodakiewicz         - Dariusz        Kosz                  390: 400
   3 Dawid          Adamczyk             - Dawid          Pikul                 461: 326
   4 Dominik        Urbacki              - Zbigniew       Wietecki              380: 339
   5 Michał         Alabrudziński        - Rafał          Lenartowski           471: 385
   6 Stanisław      Rydzik               - Wojciech       Usakiewicz            409: 404
   7 Krzysztof      Mówka                - Juliusz        Czupryniak            417: 382
   8 Jakub          Błażejewski          - Miłosz         Wrzałek               369: 455
   9 Ewa            Radzikowska          - Grzegorz       Łukasik               335: 483
  10 Bogusław       Puchalski            - Mateusz        Borsuk                396: 444
  11 Aleksander     Puchalski            - Piotr          Pietuchowski          427: 420
  12 Paweł          Jackowski            - Radosław       Jachna                395: 299
  13 Irena          Sołdan               - Marek          Reda                  475: 364
  14 Mikołaj        Przybyłowicz         - Kazimierz      Merklejn              337: 400
  15 Marta          Świątkowska          - Agnieszka      Goniowska             404: 364
  16 Krzysztof      Sporczyk             - Jakub          Szymczak              424: 484
  17 Kamil          Kister               - Bogusław       Szyszka               334: 480
  18 Renata         Andracka             - Dariusz        Jarosławski           362: 358
  19 Marcin         Radwański            - Grzegorz       Pukniel               393: 301
  20 Mirosław       Uglik                - Andrzej        Kroc                  497: 289
  21 Marcin         Stachowski           - Czesław        Grajewski             315: 381
  22 Robert         Głowacki             - Teresa         Zalewska              341: 374
  23 Mieczysław     Pastuszak            - Grażyna        Wesołowska            286: 303
  24 Ewelina        Gruda                - Dariusz        Ulatowski             371: 388
  25 Joanna         Ostrowska            - Robert         Wagner                342: 380
  26 Elżbieta       Zębek                - Wojciech       Gołęcki               366: 282
  27 Diana          Pietrzykowska        - Andrzej        Bednaruk              417: 298
  28 Łukasz         Baranowski           - Witold         Wojnowski             382: 271
  29 Marianna       Kozłowska            - Olga           Swarcewicz            376: 219
  30 Konrad         Pajączek             - Karolina       Urbańska              359: 353
  31 Grzegorz       Bajer                - Agnieszka      Kozak                 327: 374
  32 Adam           Sternik              - Katarzyna      Rachaus               329: 274
  33 Janina         Dąbrowska            - Dorota         Stachowska            255: 420
  34 Artur          Kwiatkowski          - Krystyna       Augustyniak           309: 364
  35 Agnieszka      Wiśniewska           - Kosma          Woźniarski            386: 187
  36 Marcin         Kurowski             - BYE            BYE                   300:   0
Lista rankingowa na dzień 03-08-2015

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Michał Alabrudziński           Włocławek            161.56  31343  194
   2 Dariusz Kosz                   Nysa                 157.57  29150  185
   3 Jakub Zaryński                 Świnoujście          156.91   6747   43
   4 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     156.15  20299  130
   5 Mariusz Skrobosz               Warszawa             155.30  21897  141
   6 Bartosz Morawski               Gliwice              153.82  28611  186
   7 Kazimierz Merklejn             Szczecin             152.65  29003  190
   8 Rafał Lenartowski              Gdynia               152.12  29816  196
   9 Kamil Górka                    Kraków               151.16  29022  192
  10 Dominik Urbacki                Pruszków             150.59  28612  190
  11 Krzysztof Mówka                Warszawa             150.47  28589  190
  12 Marek Reda                     Dębówka              150.45  29790  198
  13 Mateusz Borsuk                 Reda                 150.01  27452  183
  14 Przemysław Herdzina            Kraków               149.77   8986   60
  15 Krzysztof Obremski             Legnica              149.30  29711  199
  16 Miłosz Wrzałek                 Warszawa             147.52  28323  192
  17 Maciej Rzychoń                 Katowice             147.39   5601   38
  18 Łukasz Bobowski                Suchedniów           147.35  28438  193
  19 Maciej Czupryniak              Milanówek            146.67  17894  122
  20 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          146.62  21407  146
  21 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             146.52  26227  179
  22 Stanisław Rydzik               Warszawa             146.19  27922  191
  23 Paweł Zaręba                   Warszawa             145.77  20262  139
  24 Dawid Pikul                    Poznań               145.77  27550  189
  25 Jakub Szymczak                 Łódź                 145.21  21926  151
  26 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  144.83   4345   30
  27 Jan Mrozowski                  Kraków               144.28  27413  190
  28 Andrzej Oleksiak               Ostróda              144.19  10382   72
  29 Tomasz Zwoliński               Skierdy              144.11  28389  197
  30 Justyna Górka                  Kraków               144.01  28514  198
  31 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  143.67  14367  100
  32 Mariusz Wrześniewski           Kraków               143.15  28487  199
  33 Wojciech Zemło                 Łódź                 142.55  22950  161
  34 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 141.94  27963  197
  35 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             141.11   5080   36
  36 Mirosław Uglik                 Warszawa             140.92  26775  190
  37 Grzegorz Łukasik               Konojady             140.89  27615  196
  38 Grzegorz Kurowski              Warszawa             140.73  18998  135
  39 Bogusław Szyszka               Oława                140.66  27288  194
  40 Sławomir Piotrowski            Deszczno             140.48  11519   82
  41 Robert Kamiński                Warszawa             140.00  19040  136
  42 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             139.95  10636   76
  43 Rafał Matczak                  Milanówek            139.57  17865  128
  44 Paweł Janaś                    Wałcz                138.92   6807   49
  45 Karol Waniek                   Wrocław              138.92  13614   98
  46 Adam Klimont                   Wałcz                138.91   4445   32
  47 Piotr Pietuchowski             Białystok            138.81  26930  194
  48 Irena Sołdan                   Sopot                138.80  26928  194
  49 Marcin Rogala                  Warszawa             138.56   5681   41
  50 Piotr Domański                 Lublin               138.50   5540   40
  51 Maciej Grąbczewski             Szczecin             138.26  16453  119
  52 Paweł Jackowski                Warszawa             138.22  27091  196
  53 Kacper Zegadło                 Warszawa             137.73  24653  179
  54 Adam Jurkowski                 Gliwice              137.71   8538   62
  55 Kamil Kister                   Puławy               137.43  25287  184
  56 Andrzej Grabiński              Suchedniów           137.22   6861   50
  57 Tomasz Ciejka                  Kraków               136.58  12292   90
  58 Marek Salamon                  Bytom                136.38   9410   69
  59 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  136.25  21527  158
  60 Małgorzata Sulejewska          Kraków               136.17  27098  199
  61 Aleksander Puchalski           Włocławek            136.06   4898   36
  62 Joanna Juszczak                Warszawa             135.95  26103  192
  63 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           135.86   7608   56
  64 Szymon Płachta                 Warszawa             135.80  26617  196
  65 Radosław Jachna                Łódź                 135.64  17633  130
  66 Dominik Piasecki               Słupsk               135.62   9222   68
  67 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              135.38  26669  197
  68 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       135.17  11625   86
  69 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             135.02  25653  190
  70 Marek Dudkiewicz               Milanówek            134.85  23598  175
  71 Marcin Mroziuk                 Warszawa             134.79   5796   43
  72 Rafał Wesołowski               Warszawa             134.34  26331  196
  73 Artur Irzyk                    Kraków               133.97  15005  112
  74 Artur Koszel                   Warszawa             133.49  14817  111
  75 Mateusz Królikowski            Wrocław              132.61   4774   36
  76 Juliusz Czupryniak             Warszawa             132.27  25264  191
  77 Jakub Błażejewski              Poznań               132.16  24713  187
  78 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             132.09  25890  196
  79 Jolanta Chłopińska             Wałcz                132.08  25624  194
  80 Tomasz Suchanek                Wrocław              131.92  15962  121
  81 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             131.49  21696  165
  82 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  131.47  24584  187
  83 Leszek Kacprzyk                Katowice             131.44  23002  175
  84 Agnieszka Krupka               Krosno               131.25   6694   51
  85 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            131.14  26097  199
  86 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            130.94  21474  164
  87 Michał Rogalewicz              Poznań               130.93  24484  187
  88 Przemysław Rybicki             Otwock               130.81   6933   53
  89 Michał Makowski                Marki                130.59   4832   37
  90 Wojciech Chodakiewicz          Białystok            130.40   6259   48
  91 Alicja Grąbczewska             Szczecin             130.29  15635  120
  92 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            130.12   9889   76
  93 Leszek Stecuła                 Bytom                130.05   7543   58
  94 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               129.94   9356   72
  95 Bartłomiej Pawlak              Stary Szwarocin      129.75   6228   48
  96 Maciej Perzyński               Piła                 129.64  25020  193
  97 Barbara Obremska               Wrocław              129.46  24467  189
  98 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             129.37  14360  111
  99 Łucja  Kodzis                  Bydgoszcz            129.35  14229  110
 100 Maciej Kuczyński               Gdynia               129.35  12676   98
 101 Dariusz Maciejuk               Warszawa             129.00  14835  115
 102 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       129.00  13158  102
 103 Dawid Buzowicz                 Rzeszów              128.92   6575   51
 104 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  128.51  21589  168
 105 Piotr Broda                    Sandomierz           128.42  25170  196
 106 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            128.38   9372   73
 107 Radosław Więch                 Warszawa             128.37   7317   57
 108 Natalia Woźniak                Dziwnówek            128.30  25403  198
 109 Arkadiusz Biegun               Kraków               128.23  11156   87
 110 Stanisław Gasik                Warszawa             128.10   4996   39
 111 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       128.10   7686   60
 112 Krzysztof Jaworski             Warszawa             128.06  12550   98
 113 Janusz Krupiński               Bytom                127.88  20844  163
 114 Grzegorz Święcki               Białystok            127.81   6646   52
 115 Łukasz Baranowski              Gdynia               127.77  25170  197
 116 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             127.64  24634  193
 117 Czesław Grajewski              Białystok            127.55  23597  185
 118 Michał, Piotr Waszkiewicz      Białystok            127.52  13900  109
 119 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               127.12   6102   48
 120 Konrad Sowula                  Kraków               126.91  13579  107
 121 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             126.89  23220  183
 122 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 126.77  24847  196
 123 Szymon Dąbrowski               Warszawa             126.69  25339  200
 124 Marcin Ceglarek                Kraków               126.53  22648  179
 125 Zdzisław Szota                 Warszawa             126.36  11120   88
 126 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             126.34  17435  138
 127 Grzegorz Kwiecień              Kraków               126.29   6441   51
 128 Michał Szymkowski              Wrocław              126.13   7946   63
 129 Michał Kolaj                   Ostróda              126.03   7436   59
 130 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             125.91  10325   82
 131 Łukasz Sornek                  Mikołów              125.90  17626  140
 132 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       125.72  14584  116
 133 Tomasz Lempart                 Kraków               125.58  18586  148
 134 Jerzy Matyasik                 Kraków               125.55  23729  189
 135 Dorota Maciejuk                Warszawa             125.34   8774   70
 136 Andrzej Rechowicz              Katowice             125.29  24682  197
 137 Krzysztof Gibas                Kraków               125.00  24625  197
 138 Dariusz Ulatowski              Tuchola              124.96  24117  193
 139 Natalia Ogierman               Katowice             124.92  20112  161
 140 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    124.91   8244   66
 141 Marta Bajorek                  Warszawa             124.88  24476  196
 142 Michał Szorc                   Białystok            124.85  10487   84
 143 Agnieszka Goniowska            Wrocław              124.82  10485   84
 144 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               124.73   5987   48
 145 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            124.60  16074  129
 146 Anita Bruska                   Gdynia               124.58  16320  131
 147 Krzysztof Bukowski             Milanówek            124.52   8592   69
 148 Grzegorz Pukniel               Łódź                 124.48  24274  195
 149 Marek Rogalski                 Warszawa             124.39  22017  177
 150 Paweł Maciejczuk               Białystok            124.19  14779  119
 151 Krzysztof Bonda                Białystok            124.10   5957   48
 152 Walenty Siemaszko              Lipiany              124.01  10913   88
 153 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              123.42   7405   60
 154 Ryszard Kaczmarek              Leszno               123.39   4442   36
 155 Adam Janicki                   Wrocław              123.10  15265  124
 156 Dorota Zielińska               Piaseczno            122.99   8978   73
 157 Michał Ozimiński               Łódź                 122.78   4420   36
 158 Jarosław Olek                  Warszawa             122.62  11036   90
 159 Dorota Rudzińska               Warszawa             122.61  23909  195
 160 Krzysztof Kodzis               Bydgoszcz            122.56  12011   98
 161 Andrzej Kroc                   Łódź                 122.52  23402  191
 162 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  122.42  19220  157
 163 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             122.40  16524  135
 164 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             122.08   5982   49
 165 Bogdan Kozłowski               Białystok            122.02  12202  100
 166 Andrzej Słapiński              Warszawa             121.61   6810   56
 167 Tomasz Górka                   Kraków               121.56   8631   71
 168 Dariusz Jarosławski            Ełk                  121.53  15920  131
 169 Ewa Radzikowska                Gliwice              121.52  12881  106
 170 Beata Piotrowska               Łódź                 121.24  12003   99
 171 Ryszard Żydaczewski            Lubin                121.14   9207   76
 172 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             120.91   4111   34
 173 Agnieszka Biegańska            Białystok            120.28   8179   68
 174 Maciej Bukowski                Szczecin             120.26   5532   46
 175 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         120.19  16106  134
 176 Anna Krynicka                  Warszawa             120.16  17183  143
 177 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    120.10   8647   72
 178 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             120.07  18251  152
 179 Zbigniew Rybak                 Warszawa             119.46  23295  195
 180 Rafał Stachowski               Police               119.39  16357  137
 181 Jerzy Luter                    Bytom                119.08  23459  197
 182 Paweł Zbrowski                 Gdynia               118.93   5471   46
 183 Grażyna Wesołowska             Łódź                 118.81  14138  119
 184 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       118.63   6999   59
 185 Teresa Zalewska                Racibórz             118.25  21166  179
 186 Dominika Worona                Police               118.22   9812   83
 187 Patryk Gadus                   Pszczew              118.06   4014   34
 188 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       117.86   8368   71
 189 Joanna Ostrowska               Warszawa             117.78  23084  196
 190 Agnieszka Matus                Milanówek            117.77  22258  189
 191 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  117.67  19768  168
 192 Bożena Guział                  Racibórz             117.60  15406  131
 193 Małgorzata Jóźwiak             Iława                117.44   5637   48
 194 Damian Łupiński                Konojady             117.32   3989   34
 195 Ewa Szałas                     Katowice             117.27   7857   67
 196 Ala Białobrzewska              Gdynia               117.25  13718  117
 197 Marta Świątkowska              Wrocław              117.24  23330  199
 198 Rafał Błaszkiewicz             Milanówek            117.17   5507   47
 199 Agnieszka Walas                Kraków               117.17   9842   84
 200 Jacek Pietruszka               Kraków               117.16   5858   50
 201 Jakub Onoszko                  Gdynia               117.06  23060  197
 202 Anna Biegańska                 Białystok            116.84   7828   67
 203 Monika Lewandowska             Warszawa             116.77   4087   35
 204 Ewelina Gruda                  Białystok            116.75   8756   75
 205 Dariusz Sowula                 Kraków               116.72  10155   87
 206 Ryszard Korpalski              Wójtowice            116.60  17140  147
 207 Zofia Górka                    Łęczna               116.47  11996  103
 208 Daniel Tomczyk                 Piła                 116.42   3609   31
 209 Krzysztof Zawadzki             Sampława             116.41  21186  182
 210 Dorota Stachowska              Wydartowo I          116.29  22444  193
 211 Joanna Brychcy                 Katowice             116.25   8951   77
 212 Marianna Kozłowska             Białystok            116.16  14404  124
 213 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             116.07  20660  178
 214 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        116.06   3714   32
 215 Krystyna Augustyniak           Łódź                 115.89   4172   36
 216 Monika Siemaszko               Lipiany              115.80  21308  184
 217 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            115.56   5547   48
 218 Mariusz Kubicki                Inowrocław           115.33   4152   36
 219 Piotr Adamczyk                 Tarnów               115.09   5409   47
 220 Michał Jakubiec                Siemianowice Śląskie 114.86   4020   35
 221 Artur Wawrzynowski             Żukowo               114.85  14931  130
 222 Sławomir Długosz               Ostróda              114.79  14923  130
 223 Teresa Pawlik                  Lubin                114.53   3436   30
 224 Katarzyna Kowalska             Katowice             114.36   9606   84
 225 Urszula Solarska               Łódź                 114.32  21949  192
 226 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              114.31   6744   59
 227 Tomasz A. Praga                Białystok            114.14   7305   64
 228 Maria Pokorska                 Warszawa             114.11  22821  200
 229 Renata Andracka                Zwola                114.09  22476  197
 230 Marta Sztajnert                Wisła                113.98  10942   96
 231 Jarosław Karp                  Jędrzejów            113.85   9563   84
 232 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               113.75  15242  134
 233 Aleksandra Brzeska             Piastów              113.71   5117   45
 234 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               113.66  21595  190
 235 Lucyna Śniadach                Rumia                113.53  21457  189
 236 Patrycja Kuszpit               Biała Podlaska       113.52   9422   83
 237 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          113.27   8722   77
 238 Bogusław Książek               Szczecin             113.22   4642   41
 239 Marta Ćwiek                    Radomsko             112.93   4743   42
 240 Sławomir Wolski                Wrocław              112.69  20960  186
 241 Marcin Stachowski              Wydartowo I          112.57  21501  191
 242 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              112.10   5605   50
 243 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               112.05  22074  197
 244 Ziemowit Pazda                 Wrocław              111.72  11619  104
 245 Tomasz Siwiński                Zawiercie            111.66   3908   35
 246 Dorota Ostrowska               Białystok            111.23  13348  120
 247 Sylwia Łada                    Inowrocław           110.85  21283  192
 248 Diana Pietrzykowska            Szczecin             110.60  11281  102
 249 Laura Pisula                   Wrocław              110.45   7621   69
 250 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          110.31  12906  117
 251 Czesława Pawłowska             Wrocław              110.29   7720   70
 252 Robert Wagner                  Wrocław              110.05  10455   95
 253 Dariusz Socha                  Warszawa             110.01   7371   67
 254 Miłosz Meller                  Poznań               109.94   5827   53
 255 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  109.46  14120  129
 256 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           109.38  21547  197
 257 Piotr Potoczek                 Nowy Sącz            109.32  17163  157
 258 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            109.03   3816   35
 259 Anna Niedzielko                Szczecin             108.67  12280  113
 260 Sławomir Zabawa                Wałcz                108.55   8141   75
 261 Beata Marynowicz               Racibórz             108.50   5208   48
 262 Iwona Duźniak                  Dębica               108.31   3791   35
 263 Paweł Morga                    Warszawa             108.28   5414   50
 264 Józef Burzyński                Ełk                  108.23  17967  166
 265 Bartłomiej Dalecki             Rumia                108.10   6486   60
 266 Katarzyna Dębska               Ostróda              107.95  17920  166
 267 Zbigniew Kniotek               Bytom                107.84   9490   88
 268 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            107.42   3867   36
 269 Anna Arana                     Kołobrzeg            107.13  13820  129
 270 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz            107.00  20116  188
 271 Agnieszka Kozak                Gdynia               106.80  20079  188
 272 Maciej Śliwa                   Zabrze               106.80   3204   30
 273 Paweł Brylski                  Kraków               106.70   6722   63
 274 Jacek Nowak                    Szczecin             106.63   6291   59
 275 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn             106.51   4580   43
 276 Maciej Pietrasik               Nowogard             106.36  14572  137
 277 Monika Krzysztofek             Wejherowo            105.74   4970   47
 278 Maciej Dąbrowski               Warszawa             105.73  20512  194
 279 Michał Landowski               Police               105.17  16827  160
 280 Joanna Nawrocka                Bydgoszcz            105.06   3572   34
 281 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 104.65  14233  136
 282 Tomasz Lewiński                Wejherowo            104.60   6276   60
 283 Lidia Żywna                    Gdynia               104.35  13252  127
 284 Katarzyna Bogusławska          Piastów              103.59  10877  105
 285 Agnieszka Dawid                Kraków               103.51   9316   90
 286 Maciej Sylwestrzuk             Ciechanowiec         103.41   8583   83
 287 Jadwiga Jakubiec               Siemianowice Śląskie 103.36   3721   36
 288 Andrzej Burczyk                Gdynia               103.06   3710   36
 289 Beata Kiżewska                 Świnoujście          102.45   7274   71
 290 Leszek Kilian                  Jaworzno             102.11  12560  123
 291 Przemysław Pawlic              Wrocław              102.10   3063   30
 292 Katarzyna  Szachowicz          Uniszewo             102.01   9691   95
 293 Janusz Pawłowski               Wrocław              101.55   3351   33
 294 Sylwia Buks                    Warszawa             101.52   6091   60
 295 Elżbieta Święcka               Białystok            101.03   3132   31
 296 Monika Szczyrzyca              Jaworzno             100.62   7245   72
 297 Piotr Latoszek                 Warszawa             100.19   4308   43
 298 Dariusz Zębek                  Olsztyn              100.09   4604   46
 299 Ryszard Pliszka                Szczecin             100.08   3603   36
 300 Iwona Wieluńska                Kołobrzeg             99.33   8642   87
 301 Karolina Urbańska              Poznań                98.86   4152   42
 302 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                98.78  10273  104
 303 Agnieszka Antos                Racibórz              98.68   8684   88
 304 Michał Dreczka                 Poznań                98.48   4727   48
 305 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   98.06   3432   35
 306 Gabriela Jurgaś                Jaworzno              97.81   4695   48
 307 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            97.80  19267  197
 308 Zygmunt Skwarek                Katowice              96.68   6574   68
 309 Konrad Pajączek                Milanówek             96.63   4445   46
 310 Anna Lenartowska               Gdynia                96.61  10047  104
 311 Maria Uryga                    Kraków                96.50   3088   32
 312 Dawid Rykaczewski              Jaworzno              96.19   6733   70
 313 Mariusz Michalski              Inowrocław            95.67   4975   52
 314 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              94.60  10311  109
 315 Liliana Dąbrowska              Warszawa              94.60   3973   42
 316 Waldemar Dębski                Ostróda               94.34   6415   68
 317 Kinga Stecuła                  Bytom                 93.93   5448   58
 318 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście           93.72   4311   46
 319 Krystyna Czajkowska            Kołobrzeg             93.35   6908   74
 320 Michał Dąbrowski               Warszawa              93.31   6345   68
 321 Bernadeta Kudlińska            Bydgoszcz             92.52  17487  189
 322 Jan Pawłowski                  Warszawa              92.48   7583   82
 323 Aleksandra Perzyna             Biała Podlaska        90.06   2972   33
 324 Marcin Kurowski                Racibórz              89.27  12766  143
 325 Artur Kwiatkowski              Radomsko              89.22   6067   68
 326 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               88.78   3995   45
 327 Andrzej Klich                  Jaworzno              87.29  13442  154
 328 Agnieszka Stefańska            Koźmice Wielkie       87.10   3484   40
 329 Paulina Naplocha               Racibórz              86.74   3990   46
 330 Adam Kędzior                   Lublin                86.62   5197   60
 331 Karolina Mak                   Żerniki Wrocławskie   86.33   3712   43
 332 Dominik Ulejczyk               Będzin                86.09   2927   34
 333 Katarzyna Rachaus              Łódź                  85.75   5745   67
 334 Radosław Słowicki              Warszawa              85.25   5200   61
 335 Magdalena Pokorska             Warszawa              83.51   3591   43
 336 Jacek Dec                      Pszczew               83.06   2741   33
 337 Krzysztof Murawski             Ciechanowiec          82.82   2816   34
 338 Iwona Skubis-Galus             Dąbrowa Górnicza      81.88   2702   33
 339 Teresa Balewska                Reda                  81.84   9166  112
 340 Marek Horyń                    Ełk                   81.51   2853   35
 341 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           76.76   2610   34
 342 Alicja Puchowska               Strzelce Opolskie     76.10   4718   62
 343 Teresa Jaśkiewicz              Kołobrzeg             75.65   3253   43
 344 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   70.45   2325   33
 345 Piotr Ozimek                   Sochaczew             67.30   2221   33
 346 Jacek Łukaszuk                 Biała Podlaska        66.88   2207   33
 347 Mirosław Dejna                 Sampława              66.24  11393  172
 348 Oliwier Antos                  Racibórz              58.76   1939   33




Poczekalnia na dzień 03-08-2015

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Julita Dygnas                  Jelenia Góra         107.07   3105   29
   2 Patrycja Matulewicz            Kołobrzeg             81.21   2355   29
   3 Maurycy Machnio                Lipiany              112.25   3143   28
   4 Joanna Wilk                    Racibórz             101.43   2840   28
   5 Andrzej Rakoczy                Kraków               134.56   3633   27
   6 Waldemar Wypchał               Kraków                99.59   2689   27
   7 Piotr Rosół                    Warszawa             126.44   3161   25
   8 Katarzyna Polak                Warszawa             112.88   2822   25
   9 Mariusz Rostkowski             Sochaczew            111.80   2795   25
  10 Witold Wojnowski               Warszawa             110.00   2750   25
  11 Łukasz Sobierajski             Warszawa             106.96   2674   25
  12 Tomasz Sehnal                  Warszawa             105.60   2640   25
  13 Sylwia Kozłowska               Białystok            104.80   2620   25
  14 Kuba Koisar                    Warszawa             135.12   3243   24
  15 Bogusław Puchalski             Włocławek            134.96   3239   24
  16 Filip Warzecha                 Gdynia               133.79   3211   24
  17 Ireneusz Kurzok                Mikołów              133.58   3206   24
  18 Mariusz Grodek                 Kraków               132.58   3182   24
  19 Krzysztof Nowak                Lublin               131.12   3147   24
  20 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            130.17   3124   24
  21 Jan Lisiewski                  Piasutno             127.88   3069   24
  22 Karol Rembiałkowski            Warszawa             127.17   3052   24
  23 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  125.00   3000   24
  24 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         124.17   2980   24
  25 Michał Burak                   Wrocław              123.46   2963   24
  26 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      122.29   2935   24
  27 Leszek Dobrowolski             Wrocław              122.25   2934   24
  28 Weronika Rudnicka              Szczecin             120.75   2898   24
  29 Marcela Wołowiec               Gdynia               119.25   2862   24
  30 Lidia Szpakowska               Jaworzno             117.83   2828   24
  31 Szymon Figurski                Gryfów Śląski        116.58   2798   24
  32 Wojciech Gonet                 Wrocław              115.58   2774   24
  33 Andrzej Kraska                 Wrocław              114.96   2759   24
  34 Dawid Podżerek                 Kraków               114.54   2749   24
  35 Maciej Labe                    Poznań               113.42   2722   24
  36 Mariusz Makuch                 Zator                111.67   2680   24
  37 Izabela Wyłoga                 Elbląg               111.08   2666   24
  38 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             107.54   2581   24
  39 Grzegorz Kulawiak              Warszawa             107.04   2569   24
  40 Justyna Nieznalska             Jejkowice            107.00   2568   24
  41 Rafał Świątek                  Wrocław              106.62   2559   24
  42 Donata Stuczyńska              Bydgoszcz            106.33   2552   24
  43 Halina Mrozek                  Warszawa             104.21   2501   24
  44 Magda Sarad                    Świnoujście          103.83   2492   24
  45 Adam Sternik                   Elbląg               100.62   2415   24
  46 Grażyna Smereka                Racibórz             100.42   2410   24
  47 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski  100.29   2407   24
  48 Hanna Mazowiecka               Świnoujście           97.88   2349   24
  49 Emilia Spanialska              Świętajno             89.50   2148   24
  50 Zuzanna Rokicka                Świętajno             71.67   1720   24
  51 Hanna Siemionow                Białystok            109.65   2522   23
  52 Olga Swarcewicz                Warszawa             105.09   2417   23
  53 Janina Grajewska               Choroszcz            104.83   2411   23
  54 Janina Dąbrowska               Rybnik                97.61   2245   23
  55 Jarosław Paprocki              Bydgoszcz             96.17   2212   23
  56 Michał Dulat                   Kraków                91.83   2112   23
  57 Karol Lenartowski              Gdynia                90.39   2079   23
  58 Adam Motyl                     Jaskółki              89.43   2057   23
  59 Paulina Ostrowska              Białystok             89.00   2047   23
  60 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   87.65   2016   23
  61 Anna Strugała                  Świnoujście           79.70   1833   23
  62 Jędrzej Zawojski               Modzurów              77.74   1788   23
  63 Maksymilian Piątek             Warszawa              70.91   1631   23
  64 Zdzisław Parnicki              Słupsk                94.64   2082   22
  65 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               85.18   1874   22
  66 Miłosz Śliwiński               Szczecin              82.91   1824   22
  67 Milena Kuźniewicz              Kołobrzeg             82.77   1821   22
  68 Aleksandra Celuch              Będzin                79.95   1759   22
  69 Michał Śliwiński               Szczecin              77.41   1703   22
  70 Magdalena Maternicka           Gdynia                76.82   1690   22
  71 Joanna Kulawiak                Warszawa              73.32   1613   22
  72 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  70.41   1549   22
  73 Aneta Maternicka               Gdynia                68.32   1503   22
  74 Radosław Smolik                Jaworzno              67.95   1495   22
  75 Elżbieta Fitał                 Kołobrzeg             65.64   1444   22
  76 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      116.81   2453   21
  77 Alicja Wałaszewska-Kempa       Gdynia               113.90   2392   21
  78 Julia Solarska                 Łódź                  76.48   1606   21
  79 Jarosław Michalak              Łódź                 122.60   2452   20
  80 Adam Słapiński                 Warszawa             113.10   2262   20
  81 Tomasz Polański                Ciechanów            110.55   2211   20
  82 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              97.95   1959   20
  83 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      150.53   2860   19
  84 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              124.37   2363   19
  85 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski      107.68   2046   19
  86 Grażyna Kula                   Gdańsk                95.89   1822   19
  87 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa          100.44   1808   18
  88 Danuta Langiewicz              Ostróda              108.76   1849   17
  89 Agnieszka Pachała              Poznań                95.82   1629   17
  90 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  81.00   1377   17
  91 Wiktoria Browarska             Wałcz                 57.71    981   17
  92 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  121.75   1948   16
  93 Jacek Gasik                    Warszawa             130.60   1959   15
  94 Jan Kozłowski                  Kraków               129.00   1935   15
  95 Leszek Katyński                Słupsk                91.40   1371   15
  96 Michał Trumpus                 Wrocław              133.71   1872   14
  97 Iza Kraj                       Warszawa             111.79   1565   14
  98 Dominik Małocha                Demblin               91.93   1287   14
  99 Ewa Czerwoniec                 Warszawa             138.08   1795   13
 100 Jolanta Hoffmann-Derlacka      Warszawa             121.46   1579   13
 101 Maciej Kutera                  Warszawa             119.46   1553   13
 102 Dariusz Buławko                Warszawa             104.31   1356   13
 103 Grażyna Kaczyńska              Łódź                 103.62   1347   13
 104 Michał Derlacki                Warszawa             101.08   1314   13
 105 Dominik Peter                  Nowe Miasto Lubawsk   58.31    758   13
 106 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            160.92   1931   12
 107 Rafał Dąbrowski                Ostróda              146.42   1757   12
 108 Adam Weremczuk                 Łódź/Londyn          142.75   1713   12
 109 Daniel Mundyk                  Jelenia Góra         134.67   1616   12
 110 Maciej Nawrocki                Babimost             133.83   1606   12
 111 Marcin  Baniewski              Pełczyce             132.33   1588   12
 112 Maciej Michalski               Łódź                 130.67   1568   12
 113 Jacek Baltyn                   Suchedniów           128.58   1543   12
 114 Robert Głowacki                Łódź                 126.75   1521   12
 115 Patryk Wolniewicz              Szczecin             125.67   1508   12
 116 Dorota Patera                  Legnica              120.75   1449   12
 117 Beata Wiączkowska              Wrocław              120.00   1440   12
 118 Sławomir Kucia                 Krosno               119.92   1439   12
 119 Mikołaj Fidziński              Dębica               119.75   1437   12
 120 Wojciech Morawski              Gliwice              119.42   1433   12
 121 Adrian Ziemniewicz             Białystok            119.17   1430   12
 122 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  118.58   1423   12
 123 Zbigniew Lewandowski           Słupsk               118.08   1417   12
 124 Jacek Jerzyński                Toruń                117.42   1409   12
 125 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             117.17   1406   12
 126 Łukasz Wojciechowski           Łomża                115.92   1391   12
 127 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  115.33   1384   12
 128 Dawid Brandys                  Chrzanów             115.00   1380   12
 129 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     113.33   1360   12
 130 Michał Musielak                Bydgoszcz            112.83   1354   12
 131 Wojciech Silnicki              Elbląg               112.42   1349   12
 132 Michał Garnowski               Pasłęk               112.25   1347   12
 133 Anna Lisiewska                 Dublin               111.92   1343   12
 134 Waldemar Denarczyk             Kielce               110.67   1328   12
 135 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                108.67   1304   12
 136 Wiesław Kożyczkowski           Miłobądz             108.42   1301   12
 137 Mateusz Machowski              Rzeszów              107.92   1295   12
 138 Dariusz Małysa                 Kraków               106.83   1282   12
 139 Tomasz  Niklewicz              Ełk                  106.33   1276   12
 140 Sławomir Nosek                 Mielec               105.92   1271   12
 141 Adrianna Marynowicz            Racibórz             105.67   1268   12
 142 Michał Grzymała                Łomża                104.83   1258   12
 143 Krystyna Perekitko             Ciechanowiec         104.25   1251   12
 144 Bartłomiej Najman              Białystok            104.00   1248   12
 145 Agata Pastusiak                Gorzów Wielkopolski  103.58   1243   12
 146 Michał Gigoń                   Kraków               103.25   1239   12
 147 Paulina Brzuchalska            Bydgoszcz            102.42   1229   12
 148 Piotr Kozak                    Racibórz             101.58   1219   12
 149 Alicja Bielecka                Poznań               100.58   1207   12
 150 Tadeusz Sokólski               Białystok             99.08   1189   12
 151 Daniel Brzozowski              Trzebiatów            99.00   1188   12
 152 Monika Krzyżewska              Piasutno              98.00   1176   12
 153 Joanna Pawlińska               Bielany Wrocławskie   97.67   1172   12
 154 Sebastian Imielski             Szczytno              96.83   1162   12
 155 Paulina Siedlarz               Nowy Sącz             96.83   1162   12
 156 Justyna  Molik                 Lublin                96.67   1160   12
 157 Grzegorz Bajer                 Łódź                  95.17   1142   12
 158 Waldemar Stankiewicz           Łomża                 94.83   1138   12
 159 Jolanta Raszewska-Marczak      Żagań                 93.25   1119   12
 160 Teresa Pietracha               Wejherowo             92.25   1107   12
 161 Krystyna Drynkowska            Świnoujście           92.17   1106   12
 162 Małgorzata Pochopień           Kraków                91.50   1098   12
 163 Radosław Pastusiak             Gorzów Wielkopolski   90.58   1087   12
 164 Katarzyna Matuszek             Bielsko-Biała         90.08   1081   12
 165 Michał Furman                  Kraków                89.83   1078   12
 166 Aleksandra Kurcman             Kołobrzeg             89.83   1078   12
 167 Zuzanna Dąbrowska              Świętajno             89.67   1076   12
 168 Jacek Barski                   Racibórz              89.42   1073   12
 169 Katarzyna Turbiarz             Rybnik                89.33   1072   12
 170 Jerzy Augustyniak              Łódź                  89.17   1070   12
 171 Teresa Prystupa                Zajączkowo            89.08   1069   12
 172 Joanna Jędraszczyk-Kałwak      Racibórz              88.50   1062   12
 173 Michał Toporek                 Jaworzno              88.50   1062   12
 174 Marcin Obuszyński              Warszawa              87.50   1050   12
 175 Agnieszka Lisiak- Świetlikowska Białystok             86.83   1042   12
 176 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   85.75   1029   12
 177 Michał Nowak                   Nakło nad Notecią     85.00   1020   12
 178 Monika Czekała                 Racibórz              79.08    949   12
 179 Magdalena Sulejewska           Kraków                72.33    868   12
 180 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   71.17    854   12
 181 Halina Kowalska                Kurzętnik             70.92    851   12
 182 Kamila Hoffmann-Derlacka       Warszawa              68.92    827   12
 183 Justyna Szymonik-Polak         Powałczyn             62.42    749   12
 184 Paweł Żak                      Polanica-Zdrój        60.83    730   12
 185 Seweryn Kaczmarczyk            Świętajno             56.00    672   12
 186 Lech Szymczak                  Mniszki              104.36   1148   11
 187 Natalia Sowała                 Łowicz               104.18   1146   11
 188 Zygmunt Sołtysiak              Piastów              103.27   1136   11
 189 Agata Stachowska               Wydartowo I           98.64   1085   11
 190 Michał Duraj                   Warszawa              98.36   1082   11
 191 Artur Sikorski                 Gdańsk                95.09   1046   11
 192 Łukasz Pawlak                  Sochaczew             94.18   1036   11
 193 Renata Wyłoga                  Elbląg                93.82   1032   11
 194 Małgorzata Nowicka             Biała Podlaska        92.36   1016   11
 195 Jan Jasiorkowski               Jasienna              91.36   1005   11
 196 Joanna Zborowska               Wrocław               90.82    999   11
 197 Hanna Dąbrowska                Zgierz                90.73    998   11
 198 Bożena Mileńko                 Świnoujście           90.64    997   11
 199 Agnieszka Forysiak             Stargard Szczeciński  89.36    983   11
 200 Agnieszka Palczewska           Ostrów Wlkp.          87.64    964   11
 201 Bożena Ciborowska-Lipko        Stargard Szczeciński  87.45    962   11
 202 Marek Szczepanik               Reda                  87.00    957   11
 203 Martyna Szymańska              Ustka                 86.00    946   11
 204 Roksana Statkiewicz            Jaworzno              84.18    926   11
 205 Andrzej Pikul                  Poznań                83.73    921   11
 206 Piotr Sołowianiuk              Białystok             83.45    918   11
 207 Mateusz Zębek                  Olsztyn               83.27    916   11
 208 Danuta Jasiorkowska            Jasienna              80.82    889   11
 209 Monika Wrzałek                 Rumia                 79.55    875   11
 210 Monika Rogowska                Oława                 79.18    871   11
 211 Dawid Węgrzyński               Zabrze                78.73    866   11
 212 Kasper Kamiński                Gdańsk                78.18    860   11
 213 Maurycy Grzech                 Stargard Szczeciński  76.45    841   11
 214 Monika Kowalik                 Kraków                75.00    825   11
 215 Paweł Dzierżyński              Milanówek             73.82    812   11
 216 Michał Kurdelski               Bydgoszcz             73.45    808   11
 217 Tomasz Łukaszuk                Biała Podlaska        72.45    797   11
 218 Kinga Buczkowska               Gdynia                71.27    784   11
 219 Dawid Gackowski                Rumia                 71.00    781   11
 220 Przemysław Wądołowski          Białystok             70.82    779   11
 221 Ireneusz Jagiełło              Okuniew               70.18    772   11
 222 Dariusz Dackiewicz             Białowieża            66.82    735   11
 223 Tymoteusz Świerkowski          Będzin                66.00    726   11
 224 Justyna Kurowska               Inowrocław            65.91    725   11
 225 Marek Popczyk                  Tychy                 65.91    725   11
 226 Beata Kurowska                 Inowrocław            65.73    723   11
 227 Monika Wojtanek                Wadowice              65.55    721   11
 228 Małgorzata Studniarska         Bydgoszcz             65.45    720   11
 229 Wiktoria Koler                 Będzin                64.55    710   11
 230 Dariusz Bzdyra                 Polanica-Zdrój        64.36    708   11
 231 Teresa Dziemiańczuk            Białystok             63.55    699   11
 232 Jolanta Bednarska              Łódź                  61.91    681   11
 233 Grzegorz Lipko                 Stargard Szczeciński  58.55    644   11
 234 Patrycja Rutowska              Ełk                   56.00    616   11
 235 Kosma Woźniarski               Łódź                  55.27    608   11
 236 Andrzej Choiński               Gródek                54.82    603   11
 237 Szymon Malec                   Stargard Szczeciński  53.45    588   11
 238 Jan Sawoniuk                   Wrocław               52.36    576   11
 239 Marta Wawrzyn                  Pruszków              83.40    834   10
 240 Krystyna Kurowska              Inowrocław            77.00    770   10
 241 Tamara Szczepańska             Świnoujście           77.00    770   10
 242 Tomasz Kłosiński               Bydgoszcz            116.89   1052    9
 243 Tomasz M. Lempart              Bytom                 58.89    530    9
 244 Seweryn Lipski                 Ciechanowiec          55.56    500    9
 245 Piotr Kabot                    Katowice              98.62    789    8
 246 Zbigniew Radziszewski          Ciechanowiec          91.88    735    8
 247 Łukasz Pudło                   Łuków                 87.00    696    8
 248 Klaudia Budzyn                 Brzesko               84.12    673    8
 249 Adam Pietryga                  Racibórz              79.50    636    8
 250 Artur Pydych                   Gdańsk                78.88    631    8
 251 Dariusz Niedzielski            Warszawa              66.12    529    8
 252 Cezary Pawlonka                Wrocław               58.62    469    8
 253 Jędrzej Kuźniewicz             Kołobrzeg             52.75    422    8
 254 Anna Stefańska                 Łódź                 117.29    821    7
 255 Anna Stambulska                Kraków               112.14    785    7
 256 Andrzej Stańczyk               Tarnów               110.29    772    7
 257 Adam Paszek                    Tarnowskie Góry      107.14    750    7
 258 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            103.43    724    7
 259 Olga Posmyk                    Stargard Szczeciński  99.14    694    7
 260 Mirosława Jursza               Rybnik                97.29    681    7
 261 Mateusz Stańczyk               Tarnów                94.86    664    7
 262 Piotr Kasprów                  Jelenia Góra          92.86    650    7
 263 Katarzyna Odrzywołek           Kraków                92.86    650    7
 264 Marcin Białecki                Białystok             91.14    638    7
 265 Leszek Sosnowski               Lublin                79.29    555    7
 266 Grzegorz Sylwestrzuk           Gródek                70.00    490    7
 267 Dariusz Rokicki                Świętajno             66.86    468    7
 268 Zuzanna Wołowiec               Gdynia                66.00    462    7
 269 Bartek Chełstowski             Nowy Dwór Mazowiecki  64.00    448    7
 270 Marcin Szczyrzyca              Jaworzno              61.00    427    7
 271 Adam Wencel                    Bydgoszcz             56.43    395    7
 272 Zuzanna Basista                Świętajno             53.00    371    7
 273 Marek Białasik                 Międzychód            50.00    350    7
 274 Kamil Jagliński                Ostrowiec Świętokrz  113.83    683    6
 275 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa             113.33    680    6
 276 Bogdan Zawadzki                Białystok            108.83    653    6
 277 Jerzy Ciesielski               Łódź                  92.50    555    6
 278 Michał Lasecki                 Warszawa              91.67    550    6
 279 Wiesław Nieroda                Lublin                77.83    467    6
 280 Agnieszka Trumpus              Wrocław               75.67    454    6
 281 Agata Hozakowska               Warszawa              68.00    408    6
 282 Urszula Borowska               Kraków                66.83    401    6
 283 Wojciech Bartkowski            Łódź                  64.33    386    6
 284 Marta Bołbot                   Bielsk Podlaski       59.17    355    6
 285 Maciej Krzeptowski             Zakopane              56.33    338    6
 286 Piotr Szulc                    Bydgoszcz            135.60    678    5
 287 Przemysław Malinka             Ostrożnica           133.20    666    5
 288 Katarzyna Kasowska             Racibórz             130.00    650    5
 289 Maciej Michalak                Łódź                 105.20    526    5
 290 Szymon Madej                   Kraków               103.40    517    5
 291 Dorota Kudlińska               Bydgoszcz             84.40    422    5
 292 Jakub Madej                    Kraków                80.80    404    5
 293 Magdalena Nocoń                Katowice              55.20    276    5
 294 Tomasz Kaczmarczyk             Warszawa             108.50    434    4
 295 Iwona Burzyńska                Warszawa              62.00    248    4
 296 Agnieszka Jarek                Gowarczów             59.75    239    4
 297 Edyta Smolik                   Jaworzno              51.25    205    4
 298 Elżbieta Zyra                  Szczytno              84.33    253    3
 299 Kacper Rzepecki                Wrocław               75.67    227    3
 300 Laura Rekowska                 Stargard Szczeciński  72.00    216    3
 301 Arkadiusz Wąsiel               Wrocław               70.33    211    3
 302 Filip Nguyen Viet              Wrocław               67.33    202    3
 303 Anna Fatyga                    Szepietowo-Wawrzyńce  62.67    188    3
 304 Łukasz Kowalczyk               Stargard Szczeciński  61.67    185    3
 305 Łukasz Pawlas                  Racibórz              60.33    181    3
 306 Małgorzata Kosakowska          Szczytno              50.00    150    3
 307 Paweł Jędryka                  Chełmek              108.50    217    2
 308 Michał Czyż                    Łódź                  73.50    147    2
 309 Krzysztof Lelonek              Zabrze                72.50    145    2
 310 Joanna Czarkowska              Szepietowo-Wawrzyńce  70.50    141    2
 311 Joanna Strączek                Legnica               57.50    115    2
 312 Magdalena Kublik               Warszawa             164.00    164    1
 313 Marta Popławska                Warszawa              79.00     79    1
 314 Jacek Jabłoński                Katowice              78.00     78    1
 315 Monika Gorczyca                Kraków                72.00     72    1
 316 Daniel Janus                   Wąchock               50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie