Milanówek18
czerwca
Milanówek 18-19 czerwca XI Mistrzostwa Milanówka „Truskawki w Milanówku”Grand Prix 2016
Łódź25
czerwca
Łódź 25-26 czerwca Drugi Nocny Turniej Scrabble "Łódzka Nocka"
Ostróda 1
lipca
Ostróda 1 lipca XII Mistrzostwa Polski Nauczycieli w Scrabble
Michał Makowski zwycięzcą "Łódzkiej Nocki"25 - 26 czerwca 2016 — Drugi Nocny Turniej Scrabble "Łódzka Nocka"InformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

Drugi Nocny Turniej Scrabble "Łódzka Nocka"Łódź, 25 - 26 czerwca 2016

Konkurs Relacja z turnieju


Michał Makowski zwycięzcą "Łódzkiej Nocki"Ja jestem noc czerwcowa, królowa jaśminowa,
Zapatrzcie się w moje ręce, wsłuchajcie się w śpiewny chód...
K.I. Gałczyński


W jedną z najkrótszych nocy roku 2016 tj. z 25 na 26 czerwca, aż 77 scrabblistów zdecydowało się nie spać tylko wziąć udział w Drugiej „Łódzkiej Nocce”. Turniej rozpoczął się z lekkim opóźnieniem, ale w bardzo dobrych humorach, ponieważ polscy piłkarze awansowali tego dnia do 1/8 Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej. Atmosfera była gorąca od pierwszej rundy i to dosłownie, bo równolegle rozgrywane było spotkanie naszego przyszłego rywala w walce o półfinał ME. Co ciekawe po dwóch rundach w meczu Portugalii był jeszcze remis, a i u nas padły dwa wyniki remisowe (w całym turnieju w sumie zanotowano aż 6 remisów!). Później temperatura nieco spadła a gorące głowy uczestników chłodziły serwowane świeże warzywa, owoce i napoje. Otwarte na oścież drzwi i okna również pomagały. Emocje rozgorzały na nowo z powodu konkursu ogłoszonego przez Miłosza Wrzałka na najdroższe ułożone słowo będące wulgaryzmem. Zgłaszane co rusz kolejne słowa były w większości co najmniej dwuznaczne i przez to kwestionowane przez innych graczy. Wszystkich pogodził jednak Wojtek Gołęcki, który przedłużając leżący już na planszy „brzydki” wyraz na literę H, położył jednocześnie scrabbla – w sumie ruch za 86 pkt. dał mu zwycięstwo w tej kategorii. Największa rywalizacja miała jednak miejsce na pierwszych stołach. Już po sześciu rundach nie było ani jednego gracza z kompletem zwycięstw. Mimo iż kuchnia serwowała przez całą noc kanapki (w tym wegetariańskie) i pyszny żurek zmęczenie dawało się wszystkim we znaki. Kolejni wytrawni gracze tracili punkty i szanse na dobre lokaty. Trudy bezsennej nocy najlepiej zniósł Michał Makowski, który wygrywając ostatnią partię z Krzysztofem Obremskim zepchnął go na czwarte miejsce. Drugie miejsce zajął Michał Alabrudziński, a trzecie rzutem na taśmę – Dawid Pikul. Dzięki licznemu gronu sponsorów pierwsza dziesiątka otrzymała nagrody pieniężne, dodatkowo pierwsza trójka puchary. Pozostali zawodnicy zostali obdarowani drobnymi upominkami. Ci co zapisali się odpowiednio wcześniej przez stronę PFS otrzymali pamiątkowe „nockowe” koszulki. Irena Sołdan (najlepsza zawodniczka) i Grażyna Wesołowska (najlepsza łodzianka) otrzymały oryginalne scrabblowe majtki – fundatorem tej nagrody była Iwona Skubis-Galus. Spośród trzech debiutantów najlepszym okazał się Sławomir Stańczak z Łodzi.
Na koniec relacji podziękowania dla organizatorów: Beaty PotrowskiejGrzegorza Pukniela, którzy od kilku miesięcy przygotowywali ten turniej, włożyli w niego mnóstwo pracy i zdrowia. Dzięki nim przeżyliśmy wspaniałą czerwcową noc, świt i piękny poranek grając w ulubioną grę i ciesząc się swoim towarzystwem. Z utęsknieniem będziemy czekać na Trzecią Łódzką Nockę.

Sponsorami turnieju byli:
Poleski Ośrodek Sztuki
Cybercom Poland
Reklamowe24 Łódź
Magda Kublik
Maciek Gałecki
Radek Jachna
Miłosz Wrzałek


P.S. Specjalne podziękowania ode mnie za kiszone ogórki
relacja: Adam Janicki
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
Pierwszy Nocny Turniej Scrabble "Łódzka Nocka"


Rodzaj turniejuotwarty (ograniczenie liczby miejsc do 100 osób)
Sposób rozgrywanialiczba rund: 12
system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
20 minut dla gracza na partię
Miejsce rozgrywekPoleski Ośrodek Sztuki
ul. Krzemieniecka 2a, Łódź
Obrońca tytułuMariusz Skrobosz
SędziaAdam Janicki
Strona www turniejuwww.facebook.com/lodzkanocka
HarmonogramSobota, 25 czerwca
20:00-20:50 — przyjmowanie zapisów
21:00 — rozpoczęcie turnieju

Niedziela, 26 czerwca
9:00 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe25 zł — członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami
15 zł — osoby niepełnoletnie i uczące się w szkołach ponadgimnazjalnych
debiutanci — udział w turnieju bez opłat
pozostali — 40 zł
Dla chętnych debiutantów koszulka i dostęp do bufetu za dodatkową opłatą (20 zł), dla pozostałych uczestników w ramach wpisowego.
Dojazd750 metrów od dworca PKP i PKS Łódź Kaliska
dla zmotoryzowanych wygodny parking
możliwość zaparkowania na dozorowanym terenie POS
WyżywienieW trakcie trwania całego turnieju poczęstunek, obejmujący m.in. specjalność łódzkiej kuchni — zalewajka, kanapki – tradycyjne i w wersji wegetariańskiej, kawa, herbata, napoje zimne, przekąski, słodycze, owoce itd.
Sala kawiarniano-wystawowa do dyspozycji uczestników.
NoclegiMożliwość wynajęcia pokoju 1- lub 2-osobowego w miejscu gry (wymagany wcześniejszy kontakt z organizatorami)
NagrodyPuchary, nagrody pieniężne, nagrody rzeczowe.
I miejsce — 700 zł
II miejsce — 500 zł
III miejsce — 300 zł
Przewidywane są nagrody za zajęcie miejsc 4-10 po 100 zł
Konkurs na najdroższe słowo — specjalna kategoria związana z porą turnieju (szczegóły podczas turnieju) – nagroda niespodzianka.
Dla wszystkich zapisanych przez internet przewidziane są okolicznościowe koszulki, dla pozostałych — do wyczerpania zapasów
Dodatkowe atrakcjeRelaks między partiami w ciepłą noc w parku POS
Jeżeli Polacy awansują do 1/8 ME w piłce nożnej, to będzie możliwość obejrzenia meczu.
OrganizatorzyBeata Piotrowska — 602 278 227 — beata.piotrowska27@gmail.com
Grzegorz Pukniel — gregpuk@wp.pl
Łódzkie Stowarzyszenie Miłośników Scrabble
Poleski Osrodek Sztuki
Fundacja "Umysł" im. Alfreda Buttsa
SponsorzyCybercom Poland
Reklamowe24 Łódź
Magda Kublik
Maciek Gałecki
Radek Jachna
Miłosz Wrzałek


Wyniki turnieju Drugi Nocny Turniej Scrabble "Łódzka Nocka"

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Michał          Makowski             Warszawa               145.65     10.0     5054     2067      876
  2 Michał          Alabrudziński        Włocławek              159.67      9.5     5059     2005      810
  3 Dawid           Pikul                Poznań                 145.88      9.0     5024     1940      547
  4 Krzysztof       Obremski             Legnica                148.59      9.0     4974     2041      665
  5 Miłosz          Wrzałek              Warszawa               152.51      9.0     4824     1939      530
  6 Krzysztof       Mówka                Warszawa               152.44      9.0     4774     1982      490
  7 Rafał           Wesołowski           Warszawa               135.04      9.0     4504     2035       80
  8 Stanisław       Rydzik               Warszawa               146.54      8.0     5111     1832      784
  9 Bogusław        Szyszka              Oława                  141.34      8.0     5013     1855      892
 10 Łukasz          Tuszyński            Chłopowo               151.71      8.0     4895     1814      417
 11 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    128.50      8.0     4804     1851      433
 12 Dariusz         Kosz                 Nysa                   160.73      8.0     4784     1786      285
 13 Paweł           Jackowski            Warszawa               142.63      8.0     4697     1899      326
 14 Dariusz         Putoń                Ruda Śląska            145.03      8.0     4575     1800      421
 15 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               152.38      7.5     4567     1873       90
 16 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                146.95      7.0     5010     1789      252
 17 Dominik         Urbacki              Pruszków               151.71      7.0     4896     1797      165
 18 Kazimierz       Merklejn             Szczecin               146.21      7.0     4773     1748      480
 19 Michał          Szymkowski           Wrocław                132.88      7.0     4767     1599      488
 20 Irena           Sołdan               Sopot                  140.45      7.0     4763     1690      297
 21 Joanna          Juszczak             Warszawa               134.10      7.0     4701     1555      436
 22 Piotr           Broda                Sandomierz             136.52      7.0     4654     1662      425
 23 Bartosz         Morawski             Gliwice                154.84      7.0     4586     1582      316
 24 Szymon          Płachta              Warszawa               134.45      7.0     4578     1705      177
 25 Czesław         Grajewski            Białystok              125.90      7.0     4501     1658      288
 26 Krzysztof       Zawadzki             Sampława               111.54      7.0     4490     1674      -34
 27 Dariusz         Ulatowski            Tuchola                129.64      7.0     4467     1665     -112
 28 Grażyna         Wesołowska           Łódź                   121.43      7.0     4442     1635      189
 29 Maciej          Czupryniak           Milanówek              145.12      6.5     5218     1749      442
 30 Andrzej         Gostomski            Starowa Góra           109.35      6.5     4318     1546      -31
 31 Paweł           Mazurek              Polanica-Zdrój         132.98      6.0     4721     1638      397
 32 Daniel          Janus                Wąchock                123.71      6.0     4671     1521      324
 33 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              126.15      6.0     4639     1492      124
 34 Piotr           Domański             Lublin                 135.46      6.0     4601     1469      337
 35 Jakub           Szymczak             Łódź                   146.56      6.0     4525     1628       -5
 36 Szymon          Dąbrowski            Warszawa               127.97      6.0     4518     1615     -157
 37 Mikołaj         Cieplik              Ostrzeszów             138.69      6.0     4505     1655      165
 38 Bogusław        Puchalski            Włocławek              123.96      6.0     4465     1552      -67
 39 Renata          Andracka             Zwola                  114.62      6.0     4446     1644     -285
 40 Radosław        Jachna               Łódź                   135.94      6.0     4405     1596       27
 41 Maciej          Śliwa                Zabrze                 111.57      6.0     4266     1492       -8
 42 Marcin          Stachowski           Wydartowo I            121.22      6.0     4233     1495     -145
 43 Wojciech        Gołęcki              Inowrocław             110.57      6.0     4194     1530     -329
 44 Robert          Wagner               Wrocław                113.63      6.0     4188     1411        4
 45 Dominik         Ulejczyk             Będzin                 100.00      6.0     4161     1430     -193
 46 Wojciech        Zemło                Łódź                   146.35      5.5     4575     1579      186
 47 Grzegorz        Pukniel              Łódź                   127.12      5.5     4279     1532     -407
 48 Dawid           Adamczyk             Wodzisław Śląski       161.32      5.0     4762     1409      494
 49 Małgorzata      Szczygieł            Radwanice              130.94      5.0     4488     1424     -240
 50 Joanna          Brychcy              Katowice               117.35      5.0     4472     1258      210
 51 Aleksander      Puchalski            Włocławek              139.75      5.0     4445     1512     -124
 52 Wojciech        Usakiewicz           Warszawa               141.11      5.0     4433     1488      -70
 53 Maciej          Sancewicz            Gorzów Wielkopolski    135.56      5.0     4400     1468       50
 54 Marianna        Kozłowska            Białystok              119.07      5.0     4336     1225      192
 55 Krzysztof       Kałuża               Sosnowiec              129.50      5.0     4325     1430     -282
 56 Bogdan          Kozłowski            Białystok              121.60      5.0     4282     1241      -23
 57 Dorota          Stachowska           Wydartowo I            122.05      5.0     4210     1396     -207
 58 Marcin          Radwański            Nowa Wieś Wrocławska   115.34      5.0     4179     1373     -474
 59 Grzegorz        Bajer                Łódź                   101.81      5.0     4126     1327     -879
 60 Józef           Wietecki             Gorzów Wielkopolski    106.32      5.0     4052     1257     -351
 61 Agnieszka       Wiśniewska           Inowrocław             100.00      5.0     3663     1301     -669
 62 Jerzy           Luter                Bytom                  117.94      4.5     4179     1339     -446
 63 Joanna          Ostrowska            Warszawa               118.83      4.5     3963     1404     -610
 64 Krystyna        Augustyniak          Łódź                   103.75      4.0     4465     1163     -128
 65 Beata           Piotrowska           Łódź                   121.02      4.0     4392     1260     -309
 66 Tomasz A.       Praga                Białystok              118.75      4.0     4291     1369     -629
 67 Mieczysław      Pastuszak            Gdynia                 114.00      4.0     4115     1362     -683
 68 Lidia           Żywna                Gdynia                 108.14      4.0     4062     1178     -363
 69 Barbara         Wiśniewska           Gdańsk                 101.66      4.0     3803     1127     -292
 70 Anna            Stambulska           Kraków                 109.00      4.0     3483     1132      110
 71 Hanna           Dąbrowska            Zgierz                 100.00      3.5     3816      979       21
 72 Katarzyna       Rachaus              Łódź                   100.00      3.5     3798     1016     -116
 73 Sławomir        Stańczak             Łódź                   100.00      2.5     3751      924     -354
 74 Michał          Dąbrowski            Warszawa               100.00      2.5     3618      865     -238
 75 Mirosław        Dejna                Sampława               100.00      0.5     2364      684    -2186
 76 Marek           Cieślik              Łódź                   100.00      0.5      706      143     -136
 77 Magdalena       Możdżeń              Łódź                   100.00      0.0     1474      388     -860
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju Drugi Nocny Turniej Scrabble "Łódzka Nocka"



	Dawid Adamczyk 161.32 Wodzisław Śląski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Szymon         Dąbrowski             127.97 -  316: 481   78
    2    36 Józef          Wietecki              106.32 +  421: 350  156
    3    27 Wojciech       Zemło                 146.35 -  324: 362   96
    4    31 Grzegorz       Bajer                 101.81 +  569: 237  152
    5    15 Anna           Stambulska            109.00 +  456: 251  159
    6    10 Dawid          Pikul                 145.88 -  350: 403   96
    7    16 Jakub          Szymczak              146.56 -  453: 461   97
    8    21 Dariusz        Ulatowski             129.64 -  372: 430   80
    9    26 Dorota         Stachowska            122.05 +  403: 280  172
   10    20 Bogusław       Puchalski             123.96 -  362: 373   74
   11    25 Robert         Wagner                113.63 -  343: 355   64
   12    28 Joanna         Ostrowska             118.83 +  393: 285  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1393  / 12 116.08




	Dariusz Kosz 160.73 Nysa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Grzegorz       Pukniel               127.12 +  460: 313  177
    2    14 Mariusz        Skrobosz              152.38 -  358: 440  102
    3    16 Beata          Piotrowska            121.02 +  449: 397  171
    4    13 Wojciech       Gołęcki               110.57 +  516: 322  161
    5     6 Szymon         Dąbrowski             127.97 -  390: 419   78
    6     9 Michał         Szymkowski            132.88 +  374: 370  183
    7     7 Paweł          Mazurek               132.98 +  390: 386  183
    8     4 Tomasz         Zwoliński             146.95 -  342: 401   97
    9     8 Krzysztof      Zawadzki              111.54 -  313: 382   62
   10    12 Aleksander     Puchalski             139.75 +  388: 371  190
   11    12 Radosław       Jachna                135.94 +  419: 338  186
   12     7 Kazimierz      Merklejn              146.21 +  385: 360  196
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1786  / 12 148.83




	Michał Alabrudziński 159.67 Włocławek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Krzysztof      Sporczyk              126.15 +  504: 386  176
    2     3 Dominik        Urbacki               151.71 +  494: 435  202
    3     3 Mikołaj        Cieplik               138.69 +  354: 351  189
    4     2 Szymon         Płachta               134.45 =  393: 393  134
    5     1 Krzysztof      Obremski              148.59 -  328: 342   99
    6     8 Zbigniew       Wietecki              128.50 +  401: 368  179
    7     5 Renata         Andracka              114.62 +  375: 334  165
    8     3 Mariusz        Skrobosz              152.38 +  418: 299  202
    9     2 Rafał          Wesołowski            135.04 +  496: 243  185
   10     2 Paweł          Jackowski             142.63 +  441: 391  193
   11     2 Michał         Makowski              145.65 -  378: 403   96
   12     2 Rafał          Wesołowski            135.04 +  477: 304  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2005  / 12 167.08




	Bartosz Morawski 154.84 Gliwice                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Czesław        Grajewski             125.90 +  385: 335  176
    2     9 Renata         Andracka              114.62 -  315: 396   65
    3    13 Paweł          Mazurek               132.98 +  519: 303  183
    4    18 Maciej         Czupryniak            145.12 -  291: 387   95
    5    23 Marcin         Stachowski            121.22 +  461: 338  171
    6    18 Paweł          Jackowski             142.63 -  291: 449   93
    7    21 Wojciech       Gołęcki               110.57 -  341: 370   61
    8    26 Mieczysław     Pastuszak             114.00 -  396: 419   64
    9    29 Dominik        Ulejczyk              100.00 +  384: 273  150
   10    24 Maciej         Śliwa                 111.57 +  378: 354  162
   11    23 Jerzy          Luter                 117.94 +  466: 333  168
   12    14 Mikołaj        Cieplik               138.69 +  359: 313  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1577  / 12 131.42




	Miłosz Wrzałek 152.51 Warszawa                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Bogusław       Puchalski             123.96 +  407: 339  174
    2     5 Irena          Sołdan                140.45 +  515: 298  190
    3     5 Tomasz A.      Praga                 118.75 -  422: 459   69
    4     7 Maciej         Sancewicz             135.56 +  404: 299  186
    5     8 Mikołaj        Cieplik               138.69 +  345: 340  189
    6     7 Maciej         Czupryniak            145.12 -  366: 447   95
    7    12 Aleksander     Puchalski             139.75 +  399: 334  190
    8     7 Bogusław       Szyszka               141.34 -  337: 410   91
    9    11 Wojciech       Usakiewicz            141.11 +  405: 401  191
   10    11 Paweł          Mazurek               132.98 +  350: 306  183
   11     7 Mariusz        Skrobosz              152.38 +  488: 325  202
   12     4 Zbigniew       Wietecki              128.50 +  386: 336  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1939  / 12 161.58




	Krzysztof Mówka 152.44 Warszawa        

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Daniel         Janus                 123.71 +  460: 344  174
    2    15 Krzysztof      Kałuża                129.50 +  417: 316  180
    3    10 Zbigniew       Wietecki              128.50 -  396: 403   79
    4    11 Piotr          Broda                 136.52 +  349: 313  187
    5     5 Bogusław       Szyszka               141.34 +  394: 267  191
    6     5 Irena          Sołdan                140.45 +  346: 330  190
    7     1 Mariusz        Skrobosz              152.38 +  469: 307  202
    8     2 Rafał          Wesołowski            135.04 -  387: 403   85
    9     3 Dominik        Urbacki               151.71 +  428: 334  202
   10     1 Krzysztof      Obremski              148.59 -  304: 502   99
   11     4 Kazimierz      Merklejn              146.21 +  367: 330  196
   12     5 Tomasz         Zwoliński             146.95 +  457: 435  197
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1982  / 12 165.17




	Mariusz Skrobosz 152.38 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Dorota         Stachowska            122.05 +  379: 307  172
    2    14 Dariusz        Kosz                  160.73 +  440: 358  211
    3     4 Tomasz         Zwoliński             146.95 =  384: 384  147
    4     5 Tomasz A.      Praga                 118.75 +  451: 338  169
    5     2 Rafał          Wesołowski            135.04 +  406: 293  185
    6     1 Krzysztof      Obremski              148.59 +  434: 337  199
    7     1 Krzysztof      Mówka                 152.44 -  307: 469  102
    8     3 Michał         Alabrudziński         159.67 -  299: 418  110
    9     6 Michał         Makowski              145.65 -  379: 455   96
   10    10 Szymon         Płachta               134.45 +  364: 325  184
   11     7 Miłosz         Wrzałek               152.51 -  325: 488  103
   12    11 Maciej         Czupryniak            145.12 +  399: 305  195
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1873  / 12 156.08




	Dominik Urbacki 151.71 Pruszków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Bogdan         Kozłowski             121.60 +  410: 322  172
    2     3 Michał         Alabrudziński         159.67 -  435: 494  110
    3    15 Jakub          Szymczak              146.56 +  407: 344  197
    4    15 Paweł          Jackowski             142.63 +  499: 320  193
    5     7 Tomasz A.      Praga                 118.75 +  537: 271  169
    6     2 Kazimierz      Merklejn              146.21 +  421: 319  196
    7     2 Krzysztof      Obremski              148.59 -  261: 426   99
    8     8 Dawid          Pikul                 145.88 +  462: 447  196
    9     3 Krzysztof      Mówka                 152.44 -  334: 428  102
   10     5 Zbigniew       Wietecki              128.50 -  353: 413   79
   11     9 Piotr          Broda                 136.52 +  412: 401  187
   12     6 Stanisław      Rydzik                146.54 -  365: 546   97
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1797  / 12 149.75




	Łukasz Tuszyński 151.71 Chłopowo                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Grażyna        Wesołowska            121.43 +  410: 230  171
    2     4 Zbigniew       Wietecki              128.50 +  475: 399  179
    3     8 Stanisław      Rydzik                146.54 +  400: 388  197
    4     4 Tomasz         Zwoliński             146.95 -  372: 404   97
    5    13 Piotr          Domański              135.46 +  448: 390  185
    6     6 Rafał          Wesołowski            135.04 -  386: 441   85
    7     9 Dawid          Pikul                 145.88 -  366: 406   96
    8    10 Maciej         Sancewicz             135.56 +  414: 343  186
    9     9 Radosław       Jachna                135.94 +  370: 310  186
   10     8 Krzysztof      Zawadzki              111.54 -  362: 364   62
   11    11 Dariusz        Ulatowski             129.64 +  394: 388  180
   12     8 Irena          Sołdan                140.45 +  498: 415  190
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1814  / 12 151.17




	Krzysztof Obremski 148.59 Legnica                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Marcin         Stachowski            121.22 +  386: 369  171
    2     8 Dariusz        Putoń                 145.03 +  459: 284  195
    3     1 Michał         Makowski              145.65 +  446: 371  196
    4     3 Aleksander     Puchalski             139.75 +  554: 405  190
    5     1 Michał         Alabrudziński         159.67 +  342: 328  210
    6     1 Mariusz        Skrobosz              152.38 -  337: 434  102
    7     2 Dominik        Urbacki               151.71 +  426: 261  202
    8     1 Maciej         Czupryniak            145.12 +  434: 358  195
    9     1 Stanisław      Rydzik                146.54 +  379: 339  197
   10     1 Krzysztof      Mówka                 152.44 +  502: 304  202
   11     1 Rafał          Wesołowski            135.04 -  343: 383   85
   12     1 Michał         Makowski              145.65 -  366: 473   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2041  / 12 170.08




	Tomasz Zwoliński 146.95 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Beata          Piotrowska            121.02 +  536: 325  171
    2     2 Małgorzata     Szczygieł             130.94 +  452: 289  181
    3     4 Mariusz        Skrobosz              152.38 =  384: 384  152
    4     4 Łukasz         Tuszyński             151.71 +  404: 372  202
    5     3 Szymon         Płachta               134.45 =  414: 414  134
    6     3 Szymon         Dąbrowski             127.97 +  437: 299  178
    7     4 Maciej         Czupryniak            145.12 -  379: 584   95
    8     4 Dariusz        Kosz                  160.73 +  401: 342  211
    9     4 Paweł          Jackowski             142.63 -  290: 429   93
   10     6 Dawid          Pikul                 145.88 -  379: 495   96
   11    10 Bogusław       Puchalski             123.96 +  499: 368  174
   12     5 Krzysztof      Mówka                 152.44 -  435: 457  102
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1789  / 12 149.08




	Jakub Szymczak 146.56 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Marianna       Kozłowska             119.07 +  322: 312  169
    2    18 Mikołaj        Cieplik               138.69 -  367: 380   89
    3    15 Dominik        Urbacki               151.71 -  344: 407  102
    4    22 Paweł          Mazurek               132.98 -  309: 407   83
    5    35 Jerzy          Luter                 117.94 +  428: 260  168
    6    29 Mieczysław     Pastuszak             114.00 +  398: 373  164
    7    16 Dawid          Adamczyk              161.32 +  461: 453  211
    8    11 Daniel         Janus                 123.71 +  341: 335  174
    9    13 Dariusz        Putoń                 145.03 -  327: 346   95
   10    16 Wojciech       Usakiewicz            141.11 +  502: 374  191
   11    15 Maciej         Czupryniak            145.12 -  378: 401   95
   12    15 Piotr          Broda                 136.52 -  348: 482   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1628  / 12 135.67




	Stanisław Rydzik 146.54 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Joanna         Ostrowska             118.83 +  380: 307  169
    2    13 Joanna         Juszczak              134.10 +  416: 385  184
    3     8 Łukasz         Tuszyński             151.71 -  388: 400  102
    4     6 Michał         Makowski              145.65 -  312: 421   96
    5    26 Mieczysław     Pastuszak             114.00 +  524: 320  164
    6    14 Tomasz A.      Praga                 118.75 +  464: 329  169
    7    10 Szymon         Dąbrowski             127.97 +  494: 376  178
    8     5 Dariusz        Putoń                 145.03 +  505: 314  195
    9     1 Krzysztof      Obremski              148.59 -  339: 379   99
   10     4 Rafał          Wesołowski            135.04 -  323: 324   85
   11     8 Mikołaj        Cieplik               138.69 +  420: 407  189
   12     6 Dominik        Urbacki               151.71 +  546: 365  202
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1832  / 12 152.67




	Wojciech Zemło 146.35 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Tomasz A.      Praga                 118.75 -  308: 402   69
    2    20 Maciej         Czupryniak            145.12 =  453: 453  145
    3    27 Dawid          Adamczyk              161.32 +  362: 324  211
    4    19 Wojciech       Usakiewicz            141.11 +  410: 311  191
    5    12 Kazimierz      Merklejn              146.21 -  376: 378   96
    6    19 Joanna         Juszczak              134.10 +  473: 305  184
    7    14 Dariusz        Putoń                 145.03 -  337: 476   95
    8    18 Czesław        Grajewski             125.90 -  351: 384   76
    9    22 Maciej         Sancewicz             135.56 +  368: 341  186
   10    19 Radosław       Jachna                135.94 -  334: 344   86
   11    21 Małgorzata     Szczygieł             130.94 +  472: 333  181
   12    19 Andrzej        Gostomski             109.35 -  331: 338   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1579  / 12 131.58




	Kazimierz Merklejn 146.21 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Jerzy          Luter                 117.94 +  487: 215  168
    2     7 Rafał          Wesołowski            135.04 -  328: 417   85
    3    17 Grażyna        Wesołowska            121.43 +  384: 299  171
    4    20 Grzegorz       Pukniel               127.12 +  475: 273  177
    5    12 Wojciech       Zemło                 146.35 +  378: 376  196
    6     2 Dominik        Urbacki               151.71 -  319: 421  102
    7     6 Bogusław       Szyszka               141.34 -  375: 398   91
    8    15 Bogusław       Puchalski             123.96 +  480: 366  174
    9    10 Czesław        Grajewski             125.90 +  379: 356  176
   10     9 Maciej         Czupryniak            145.12 +  478: 420  195
   11     4 Krzysztof      Mówka                 152.44 -  330: 367  102
   12     7 Dariusz        Kosz                  160.73 -  360: 385  111
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1748  / 12 145.67




	Dawid Pikul 145.88 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Joanna         Brychcy               117.35 +  382: 365  167
    2    10 Szymon         Dąbrowski             127.97 -  349: 435   78
    3    28 Grzegorz       Pukniel               127.12 -  314: 348   77
    4    33 Jerzy          Luter                 117.94 +  464: 333  168
    5    24 Marcin         Radwański             115.34 +  425: 338  165
    6    10 Dawid          Adamczyk              161.32 +  403: 350  211
    7     9 Łukasz         Tuszyński             151.71 +  406: 366  202
    8     8 Dominik        Urbacki               151.71 -  447: 462  102
    9    12 Mikołaj        Cieplik               138.69 +  384: 291  189
   10     6 Tomasz         Zwoliński             146.95 +  495: 379  197
   11     5 Paweł          Jackowski             142.63 +  535: 436  193
   12     3 Bogusław       Szyszka               141.34 +  420: 374  191
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1940  / 12 161.67




	Michał Makowski 145.65 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Marcin         Radwański             115.34 +  577: 192  165
    2     1 Wojciech       Usakiewicz            141.11 +  458: 397  191
    3     1 Krzysztof      Obremski              148.59 -  371: 446   99
    4     6 Stanisław      Rydzik                146.54 +  421: 312  197
    5     4 Renata         Andracka              114.62 +  359: 347  165
    6     4 Szymon         Płachta               134.45 +  460: 316  184
    7     3 Rafał          Wesołowski            135.04 -  327: 390   85
    8     6 Zbigniew       Wietecki              128.50 +  396: 323  179
    9     6 Mariusz        Skrobosz              152.38 +  455: 379  202
   10     3 Bogusław       Szyszka               141.34 +  354: 332  191
   11     2 Michał         Alabrudziński         159.67 +  403: 378  210
   12     1 Krzysztof      Obremski              148.59 +  473: 366  199
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2067  / 12 172.25




	Maciej Czupryniak 145.12 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Renata         Andracka              114.62 -  448: 483   65
    2    20 Wojciech       Zemło                 146.35 =  453: 453  146
    3    26 Krzysztof      Zawadzki              111.54 +  559: 297  162
    4    18 Bartosz        Morawski              154.84 +  387: 291  205
    5    11 Radosław       Jachna                135.94 +  513: 300  186
    6     7 Miłosz         Wrzałek               152.51 +  447: 366  203
    7     4 Tomasz         Zwoliński             146.95 +  584: 379  197
    8     1 Krzysztof      Obremski              148.59 -  358: 434   99
    9     5 Bogusław       Szyszka               141.34 -  343: 518   91
   10     9 Kazimierz      Merklejn              146.21 -  420: 478   96
   11    15 Jakub          Szymczak              146.56 +  401: 378  197
   12    11 Mariusz        Skrobosz              152.38 -  305: 399  102
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1749  / 12 145.75




	Dariusz Putoń 145.03 Ruda Śląska            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Mieczysław     Pastuszak             114.00 +  486: 224  164
    2     8 Krzysztof      Obremski              148.59 -  284: 459   99
    3    22 Piotr          Broda                 136.52 -  361: 460   87
    4    25 Maciej         Śliwa                 111.57 +  502: 205  162
    5    14 Joanna         Ostrowska             118.83 +  388: 278  169
    6    13 Maciej         Sancewicz             135.56 +  378: 326  186
    7    14 Wojciech       Zemło                 146.35 +  476: 337  196
    8     5 Stanisław      Rydzik                146.54 -  314: 505   97
    9    13 Jakub          Szymczak              146.56 +  346: 327  197
   10     7 Irena          Sołdan                140.45 +  362: 302  190
   11     3 Bogusław       Szyszka               141.34 -  350: 406   91
   12    10 Krzysztof      Zawadzki              111.54 +  328: 325  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1800  / 12 150.00




	Paweł Jackowski 142.63 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Robert         Wagner                113.63 +  381: 321  164
    2    12 Paweł          Mazurek               132.98 +  444: 387  183
    3     2 Bogusław       Szyszka               141.34 -  230: 402   91
    4    15 Dominik        Urbacki               151.71 -  320: 499  102
    5    22 Wojciech       Usakiewicz            141.11 +  340: 260  191
    6    18 Bartosz        Morawski              154.84 +  449: 291  205
    7    13 Radosław       Jachna                135.94 +  374: 343  186
    8     9 Irena          Sołdan                140.45 +  506: 328  190
    9     4 Tomasz         Zwoliński             146.95 +  429: 290  197
   10     2 Michał         Alabrudziński         159.67 -  391: 441  110
   11     5 Dawid          Pikul                 145.88 -  436: 535   96
   12     9 Szymon         Płachta               134.45 +  397: 274  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1899  / 12 158.25




	Bogusław Szyszka 141.34 Oława                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Maciej         Śliwa                 111.57 +  459: 328  162
    2    16 Grzegorz       Bajer                 101.81 +  563: 260  152
    3     2 Paweł          Jackowski             142.63 +  402: 230  193
    4     1 Rafał          Wesołowski            135.04 -  367: 476   85
    5     5 Krzysztof      Mówka                 152.44 -  267: 394  102
    6    12 Dariusz        Ulatowski             129.64 +  517: 254  180
    7     6 Kazimierz      Merklejn              146.21 +  398: 375  196
    8     7 Miłosz         Wrzałek               152.51 +  410: 337  203
    9     5 Maciej         Czupryniak            145.12 +  518: 343  195
   10     3 Michał         Makowski              145.65 -  332: 354   96
   11     3 Dariusz        Putoń                 145.03 +  406: 350  195
   12     3 Dawid          Pikul                 145.88 -  374: 420   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1855  / 12 154.58




	Wojciech Usakiewicz 141.11 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Krzysztof      Zawadzki              111.54 +  417: 334  162
    2     1 Michał         Makowski              145.65 -  397: 458   96
    3    18 Dariusz        Ulatowski             129.64 +  390: 373  180
    4    19 Wojciech       Zemło                 146.35 -  311: 410   96
    5    22 Paweł          Jackowski             142.63 -  260: 340   93
    6    28 Anna           Stambulska            109.00 +  395: 383  159
    7    15 Krzysztof      Sporczyk              126.15 +  419: 287  176
    8    14 Joanna         Juszczak              134.10 +  446: 297  184
    9    11 Miłosz         Wrzałek               152.51 -  401: 405  103
   10    16 Jakub          Szymczak              146.56 -  374: 502   97
   11    20 Grzegorz       Pukniel               127.12 -  264: 313   77
   12    23 Renata         Andracka              114.62 -  359: 401   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1488  / 12 124.00




	Irena Sołdan 140.45 Sopot                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Wojciech       Gołęcki               110.57 +  493: 331  161
    2     5 Miłosz         Wrzałek               152.51 -  298: 515  103
    3    20 Lidia          Żywna                 108.14 +  482: 301  158
    4    12 Krzysztof      Kałuża                129.50 +  420: 305  180
    5    10 Czesław        Grajewski             125.90 +  470: 301  176
    6     5 Krzysztof      Mówka                 152.44 -  330: 346  102
    7     8 Szymon         Płachta               134.45 +  475: 341  184
    8     9 Paweł          Jackowski             142.63 -  328: 506   93
    9     7 Renata         Andracka              114.62 +  380: 343  165
   10     7 Dariusz        Putoń                 145.03 -  302: 362   95
   11    13 Grażyna        Wesołowska            121.43 +  370: 317  171
   12     8 Łukasz         Tuszyński             151.71 -  415: 498  102
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1690  / 12 140.83




	Aleksander Puchalski 139.75 Włocławek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Andrzej        Gostomski             109.35 +  382: 288  159
    2    11 Michał         Szymkowski            132.88 +  415: 393  183
    3     7 Maciej         Sancewicz             135.56 +  336: 292  186
    4     3 Krzysztof      Obremski              148.59 -  405: 554   99
    5     9 Zbigniew       Wietecki              128.50 -  338: 374   79
    6    15 Daniel         Janus                 123.71 +  388: 366  174
    7    12 Miłosz         Wrzałek               152.51 -  334: 399  103
    8    13 Radosław       Jachna                135.94 -  335: 337   86
    9    25 Joanna         Ostrowska             118.83 +  429: 335  169
   10    12 Dariusz        Kosz                  160.73 -  371: 388  111
   11    18 Piotr          Domański              135.46 -  350: 403   85
   12    22 Szymon         Dąbrowski             127.97 -  362: 440   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1512  / 12 126.00




	Mikołaj Cieplik 138.69 Ostrzeszów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Anna           Stambulska            109.00 +  443: 331  159
    2    18 Jakub          Szymczak              146.56 +  380: 367  197
    3     3 Michał         Alabrudziński         159.67 -  351: 354  110
    4     8 Piotr          Domański              135.46 +  415: 388  185
    5     8 Miłosz         Wrzałek               152.51 -  340: 345  103
    6    11 Krzysztof      Sporczyk              126.15 +  395: 386  176
    7    11 Zbigniew       Wietecki              128.50 -  277: 399   79
    8    12 Paweł          Mazurek               132.98 +  421: 312  183
    9    12 Dawid          Pikul                 145.88 -  291: 384   96
   10    15 Renata         Andracka              114.62 +  472: 295  165
   11     8 Stanisław      Rydzik                146.54 -  407: 420   97
   12    14 Bartosz        Morawski              154.84 -  313: 359  105
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1655  / 12 137.92




	Piotr Broda 136.52 Sandomierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Lidia          Żywna                 108.14 +  342: 307  158
    2    17 Szymon         Płachta               134.45 -  312: 334   84
    3    22 Dariusz        Putoń                 145.03 +  460: 361  195
    4    11 Krzysztof      Mówka                 152.44 -  313: 349  102
    5    18 Paweł          Mazurek               132.98 -  303: 394   83
    6    21 Małgorzata     Szczygieł             130.94 -  401: 494   81
    7    30 Michał         Dąbrowski             100.00 +  383: 263  150
    8    29 Grzegorz       Pukniel               127.12 +  454: 307  177
    9    23 Andrzej        Gostomski             109.35 +  371: 314  159
   10    13 Daniel         Janus                 123.71 +  432: 346  174
   11     9 Dominik        Urbacki               151.71 -  401: 412  102
   12    15 Jakub          Szymczak              146.56 +  482: 348  197
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1662  / 12 138.50




	Radosław Jachna 135.94 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Józef          Wietecki              106.32 +  492: 217  156
    2     6 Tomasz A.      Praga                 118.75 -  390: 413   69
    3    11 Anna           Stambulska            109.00 +  380: 322  159
    4    14 Joanna         Ostrowska             118.83 +  421: 362  169
    5    11 Maciej         Czupryniak            145.12 -  300: 513   95
    6    16 Krzysztof      Kałuża                129.50 +  426: 335  180
    7    13 Paweł          Jackowski             142.63 -  343: 374   93
    8    13 Aleksander     Puchalski             139.75 +  337: 335  190
    9     9 Łukasz         Tuszyński             151.71 -  310: 370  102
   10    19 Wojciech       Zemło                 146.35 +  344: 334  196
   11    12 Dariusz        Kosz                  160.73 -  338: 419  111
   12    17 Czesław        Grajewski             125.90 -  324: 384   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1596  / 12 133.00




	Maciej Sancewicz 135.56 Gorzów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Krystyna       Augustyniak           103.75 +  429: 351  154
    2    19 Dariusz        Ulatowski             129.64 +  461: 358  180
    3     7 Aleksander     Puchalski             139.75 -  292: 336   90
    4     7 Miłosz         Wrzałek               152.51 -  299: 404  103
    5    27 Grzegorz       Pukniel               127.12 +  415: 336  177
    6    13 Dariusz        Putoń                 145.03 -  326: 378   95
    7    22 Krzysztof      Kałuża                129.50 +  424: 305  180
    8    10 Łukasz         Tuszyński             151.71 -  343: 414  102
    9    22 Wojciech       Zemło                 146.35 -  341: 368   96
   10    26 Andrzej        Gostomski             109.35 -  339: 355   59
   11    28 Wojciech       Gołęcki               110.57 -  339: 362   61
   12    30 Beata          Piotrowska            121.02 +  392: 383  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1468  / 12 122.33




	Piotr Domański 135.46 Lublin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Grzegorz       Bajer                 101.81 -  339: 345   52
    2    26 Sławomir       Stańczak              100.00 +  382: 338  150
    3    30 Mirosław       Dejna                 100.00 +  577: 173  150
    4     8 Mikołaj        Cieplik               138.69 -  388: 415   89
    5    13 Łukasz         Tuszyński             151.71 -  390: 448  102
    6    20 Paweł          Mazurek               132.98 -  267: 410   83
    7    26 Dominik        Ulejczyk              100.00 +  420: 305  150
    8    22 Dorota         Stachowska            122.05 +  407: 374  172
    9    15 Szymon         Płachta               134.45 -  289: 420   84
   10    22 Mieczysław     Pastuszak             114.00 +  429: 323  164
   11    18 Aleksander     Puchalski             139.75 +  403: 350  190
   12    12 Michał         Szymkowski            132.88 -  310: 363   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1469  / 12 122.42




	Rafał Wesołowski 135.04 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Barbara        Wiśniewska            101.66 +  390: 270  152
    2     7 Kazimierz      Merklejn              146.21 +  417: 328  196
    3     6 Szymon         Dąbrowski             127.97 +  440: 314  178
    4     1 Bogusław       Szyszka               141.34 +  476: 367  191
    5     2 Mariusz        Skrobosz              152.38 -  293: 406  102
    6     6 Łukasz         Tuszyński             151.71 +  441: 386  202
    7     3 Michał         Makowski              145.65 +  390: 327  196
    8     2 Krzysztof      Mówka                 152.44 +  403: 387  202
    9     2 Michał         Alabrudziński         159.67 -  243: 496  110
   10     4 Stanisław      Rydzik                146.54 +  324: 323  197
   11     1 Krzysztof      Obremski              148.59 +  383: 343  199
   12     2 Michał         Alabrudziński         159.67 -  304: 477  110
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2035  / 12 169.58




	Szymon Płachta 134.45 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Marek          Cieślik               100.00 +  454: 264  150
    2    17 Piotr          Broda                 136.52 +  334: 312  187
    3     9 Renata         Andracka              114.62 +  427: 348  165
    4     2 Michał         Alabrudziński         159.67 =  393: 393  160
    5     3 Tomasz         Zwoliński             146.95 =  414: 414  147
    6     4 Michał         Makowski              145.65 -  316: 460   96
    7     8 Irena          Sołdan                140.45 -  341: 475   90
    8    19 Andrzej        Gostomski             109.35 +  502: 320  159
    9    15 Piotr          Domański              135.46 +  420: 289  185
   10    10 Mariusz        Skrobosz              152.38 -  325: 364  102
   11    14 Marcin         Stachowski            121.22 +  378: 365  171
   12     9 Paweł          Jackowski             142.63 -  274: 397   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1705  / 12 142.08




	Joanna Juszczak 134.10 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Mirosław       Dejna                 100.00 +  467: 142  150
    2    13 Stanisław      Rydzik                146.54 -  385: 416   97
    3    14 Wojciech       Gołęcki               110.57 -  282: 414   61
    4    24 Dominik        Ulejczyk              100.00 +  423: 339  150
    5    20 Bogusław       Puchalski             123.96 +  412: 350  174
    6    19 Wojciech       Zemło                 146.35 -  305: 473   96
    7    20 Dorota         Stachowska            122.05 +  477: 345  172
    8    14 Wojciech       Usakiewicz            141.11 -  297: 446   91
    9    21 Marcin         Stachowski            121.22 -  333: 417   71
   10    25 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  371: 269  150
   11    24 Joanna         Ostrowska             118.83 +  494: 265  169
   12    13 Daniel         Janus                 123.71 +  455: 389  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1555  / 12 129.58




	Paweł Mazurek 132.98 Polanica-Zdrój

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Hanna          Dąbrowska             100.00 +  470: 290  150
    2    12 Paweł          Jackowski             142.63 -  387: 444   93
    3    13 Bartosz        Morawski              154.84 -  303: 519  105
    4    22 Jakub          Szymczak              146.56 +  407: 309  197
    5    18 Piotr          Broda                 136.52 +  394: 303  187
    6    20 Piotr          Domański              135.46 +  410: 267  185
    7     7 Dariusz        Kosz                  160.73 -  386: 390  111
    8    12 Mikołaj        Cieplik               138.69 -  312: 421   89
    9    19 Marcin         Radwański             115.34 +  529: 318  165
   10    11 Miłosz         Wrzałek               152.51 -  306: 350  103
   11    16 Czesław        Grajewski             125.90 -  338: 371   76
   12    20 Grzegorz       Pukniel               127.12 +  479: 342  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1638  / 12 136.50




	Michał Szymkowski 132.88 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Magdalena      Możdżeń               100.00 +  474: 264  150
    2    11 Aleksander     Puchalski             139.75 -  393: 415   90
    3    12 Małgorzata     Szczygieł             130.94 +  424: 418  181
    4    10 Czesław        Grajewski             125.90 -  254: 332   76
    5    21 Lidia          Żywna                 108.14 +  394: 382  158
    6     9 Dariusz        Kosz                  160.73 -  370: 374  111
    7    19 Krzysztof      Zawadzki              111.54 -  388: 501   62
    8    24 Krzysztof      Kałuża                129.50 +  427: 317  180
    9    17 Dariusz        Ulatowski             129.64 -  380: 429   80
   10    21 Wojciech       Gołęcki               110.57 +  395: 232  161
   11    17 Renata         Andracka              114.62 +  505: 305  165
   12    12 Piotr          Domański              135.46 +  363: 310  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1599  / 12 133.25




	Małgorzata Szczygieł 130.94 Radwanice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Katarzyna      Rachaus               100.00 +  415: 234  150
    2     2 Tomasz         Zwoliński             146.95 -  289: 452   97
    3    12 Michał         Szymkowski            132.88 -  418: 424   83
    4    26 Grażyna        Wesołowska            121.43 +  449: 330  171
    5    17 Krzysztof      Kałuża                129.50 -  343: 344   80
    6    21 Piotr          Broda                 136.52 +  494: 401  187
    7    17 Czesław        Grajewski             125.90 -  278: 529   76
    8    25 Robert         Wagner                113.63 +  384: 374  164
    9    18 Mieczysław     Pastuszak             114.00 +  383: 307  164
   10    14 Dariusz        Ulatowski             129.64 -  349: 406   80
   11    21 Wojciech       Zemło                 146.35 -  333: 472   96
   12    21 Krzysztof      Sporczyk              126.15 -  353: 455   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1424  / 12 118.67




	Dariusz Ulatowski 129.64 Tuchola

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Sławomir       Stańczak              100.00 +  321: 290  150
    2    19 Maciej         Sancewicz             135.56 -  358: 461   86
    3    18 Wojciech       Usakiewicz            141.11 -  373: 390   91
    4    32 Katarzyna      Rachaus               100.00 +  446: 288  150
    5    25 Dorota         Stachowska            122.05 +  403: 351  172
    6    12 Bogusław       Szyszka               141.34 -  254: 517   91
    7    18 Daniel         Janus                 123.71 -  311: 443   74
    8    21 Dawid          Adamczyk              161.32 +  430: 372  211
    9    17 Michał         Szymkowski            132.88 +  429: 380  183
   10    14 Małgorzata     Szczygieł             130.94 +  406: 349  181
   11    11 Łukasz         Tuszyński             151.71 -  388: 394  102
   12    16 Bogusław       Puchalski             123.96 +  348: 344  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1665  / 12 138.75




	Krzysztof Kałuża 129.50 Sosnowiec

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Dominik        Ulejczyk              100.00 +  347: 296  150
    2    15 Krzysztof      Mówka                 152.44 -  316: 417  102
    3    21 Krzysztof      Sporczyk              126.15 +  461: 399  176
    4    12 Irena          Sołdan                140.45 -  305: 420   90
    5    17 Małgorzata     Szczygieł             130.94 +  344: 343  181
    6    16 Radosław       Jachna                135.94 -  335: 426   86
    7    22 Maciej         Sancewicz             135.56 -  305: 424   86
    8    24 Michał         Szymkowski            132.88 -  317: 427   83
    9    30 Beata          Piotrowska            121.02 -  303: 366   71
   10    31 Marianna       Kozłowska             119.07 +  446: 258  169
   11    32 Joanna         Brychcy               117.35 -  349: 504   67
   12    31 Tomasz A.      Praga                 118.75 +  497: 327  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1430  / 12 119.17




	Zbigniew Wietecki 128.50 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  494: 279  150
    2     4 Łukasz         Tuszyński             151.71 -  399: 475  102
    3    10 Krzysztof      Mówka                 152.44 +  403: 396  202
    4     9 Daniel         Janus                 123.71 +  423: 399  174
    5     9 Aleksander     Puchalski             139.75 +  374: 338  190
    6     8 Michał         Alabrudziński         159.67 -  368: 401  110
    7    11 Mikołaj        Cieplik               138.69 +  399: 277  189
    8     6 Michał         Makowski              145.65 -  323: 396   96
    9    14 Grażyna        Wesołowska            121.43 +  405: 349  171
   10     5 Dominik        Urbacki               151.71 +  413: 353  202
   11     6 Krzysztof      Zawadzki              111.54 +  467: 322  162
   12     4 Miłosz         Wrzałek               152.51 -  336: 386  103
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1851  / 12 154.25




	Szymon Dąbrowski 127.97 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Dawid          Adamczyk              161.32 +  481: 316  211
    2    10 Dawid          Pikul                 145.88 +  435: 349  196
    3     6 Rafał          Wesołowski            135.04 -  314: 440   85
    4    16 Marcin         Radwański             115.34 +  384: 381  165
    5     6 Dariusz        Kosz                  160.73 +  419: 390  211
    6     3 Tomasz         Zwoliński             146.95 -  299: 437   97
    7    10 Stanisław      Rydzik                146.54 -  376: 494   97
    8    17 Grażyna        Wesołowska            121.43 -  358: 363   71
    9    20 Maciej         Śliwa                 111.57 +  355: 323  162
   10    18 Marcin         Stachowski            121.22 -  361: 382   71
   11    22 Andrzej        Gostomski             109.35 -  296: 438   59
   12    22 Aleksander     Puchalski             139.75 +  440: 362  190
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1615  / 12 134.58




	Grzegorz Pukniel 127.12 Łódź               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Dariusz        Kosz                  160.73 -  313: 460  111
    2    37 Jerzy          Luter                 117.94 =  349: 349  118
    3    28 Dawid          Pikul                 145.88 +  348: 314  196
    4    20 Kazimierz      Merklejn              146.21 -  273: 475   96
    5    27 Maciej         Sancewicz             135.56 -  336: 415   86
    6    31 Bogusław       Puchalski             123.96 -  343: 442   74
    7    35 Sławomir       Stańczak              100.00 +  441: 334  150
    8    29 Piotr          Broda                 136.52 -  307: 454   87
    9    33 Marianna       Kozłowska             119.07 +  451: 401  169
   10    27 Beata          Piotrowska            121.02 +  463: 299  171
   11    20 Wojciech       Usakiewicz            141.11 +  313: 264  191
   12    20 Paweł          Mazurek               132.98 -  342: 479   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1532  / 12 127.67




	Krzysztof Sporczyk 126.15 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Michał         Alabrudziński         159.67 -  386: 504  110
    2    21 Dorota         Stachowska            122.05 +  391: 313  172
    3    21 Krzysztof      Kałuża                129.50 -  399: 461   80
    4    21 Krzysztof      Zawadzki              111.54 +  403: 338  162
    5    16 Wojciech       Gołęcki               110.57 +  499: 294  161
    6    11 Mikołaj        Cieplik               138.69 -  386: 395   89
    7    15 Wojciech       Usakiewicz            141.11 -  287: 419   91
    8    23 Marcin         Radwański             115.34 -  328: 376   65
    9    27 Anna           Stambulska            109.00 -  299: 408   59
   10    30 Lidia          Żywna                 108.14 +  419: 289  158
   11    26 Mieczysław     Pastuszak             114.00 +  387: 365  164
   12    21 Małgorzata     Szczygieł             130.94 +  455: 353  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1492  / 12 124.33




	Czesław Grajewski 125.90 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Bartosz        Morawski              154.84 -  335: 385  105
    2    28 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  420: 265  150
    3    24 Grzegorz       Bajer                 101.81 +  382: 296  152
    4    10 Michał         Szymkowski            132.88 +  332: 254  183
    5    10 Irena          Sołdan                140.45 -  301: 470   90
    6    17 Renata         Andracka              114.62 -  390: 405   65
    7    17 Małgorzata     Szczygieł             130.94 +  529: 278  181
    8    18 Wojciech       Zemło                 146.35 +  384: 351  196
    9    10 Kazimierz      Merklejn              146.21 -  356: 379   96
   10    17 Grażyna        Wesołowska            121.43 -  317: 468   71
   11    16 Paweł          Mazurek               132.98 +  371: 338  183
   12    17 Radosław       Jachna                135.94 +  384: 324  186
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1658  / 12 138.17




	Bogusław Puchalski 123.96 Włocławek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Miłosz         Wrzałek               152.51 -  339: 407  103
    2    27 Andrzej        Gostomski             109.35 +  423: 331  159
    3    23 Marcin         Radwański             115.34 -  315: 343   65
    4    30 Hanna          Dąbrowska             100.00 +  334: 322  150
    5    20 Joanna         Juszczak              134.10 -  350: 412   84
    6    31 Grzegorz       Pukniel               127.12 +  442: 343  177
    7    25 Maciej         Śliwa                 111.57 +  392: 329  162
    8    15 Kazimierz      Merklejn              146.21 -  366: 480   96
    9    24 Jerzy          Luter                 117.94 +  419: 356  168
   10    20 Dawid          Adamczyk              161.32 +  373: 362  211
   11    10 Tomasz         Zwoliński             146.95 -  368: 499   97
   12    16 Dariusz        Ulatowski             129.64 -  344: 348   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1552  / 12 129.33




	Daniel Janus 123.71 Wąchock                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Krzysztof      Mówka                 152.44 -  344: 460  102
    2    25 Hanna          Dąbrowska             100.00 +  453: 247  150
    3    19 Maciej         Śliwa                 111.57 +  371: 317  162
    4     9 Zbigniew       Wietecki              128.50 -  399: 423   79
    5    19 Robert         Wagner                113.63 +  425: 271  164
    6    15 Aleksander     Puchalski             139.75 -  366: 388   90
    7    18 Dariusz        Ulatowski             129.64 +  443: 311  180
    8    11 Jakub          Szymczak              146.56 -  335: 341   97
    9    16 Wojciech       Gołęcki               110.57 +  376: 360  161
   10    13 Piotr          Broda                 136.52 -  346: 432   87
   11    19 Marcin         Radwański             115.34 +  424: 342  165
   12    13 Joanna         Juszczak              134.10 -  389: 455   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1521  / 12 126.75




	Dorota Stachowska 122.05 Wydartowo I

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Mariusz        Skrobosz              152.38 -  307: 379  102
    2    21 Krzysztof      Sporczyk              126.15 -  313: 391   76
    3    38 Magdalena      Możdżeń               100.00 +  292: 266  150
    4    29 Beata          Piotrowska            121.02 +  440: 326  171
    5    25 Dariusz        Ulatowski             129.64 -  351: 403   80
    6    24 Joanna         Brychcy               117.35 +  417: 326  167
    7    20 Joanna         Juszczak              134.10 -  345: 477   84
    8    22 Piotr          Domański              135.46 -  374: 407   85
    9    26 Dawid          Adamczyk              161.32 -  280: 403  111
   10    35 Józef          Wietecki              106.32 -  308: 348   56
   11    34 Michał         Dąbrowski             100.00 +  395: 390  150
   12    32 Mieczysław     Pastuszak             114.00 +  388: 301  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1396  / 12 116.33




	Bogdan Kozłowski 121.60 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Dominik        Urbacki               151.71 -  322: 410  102
    2    34 Grażyna        Wesołowska            121.43 -  353: 451   71
    3    32 Barbara        Wiśniewska            101.66 +  417: 298  152
    4    28 Marcin         Stachowski            121.22 -  327: 393   71
    5    31 Maciej         Śliwa                 111.57 -  337: 361   62
    6    32 Joanna         Ostrowska             118.83 -  339: 349   69
    7    36 Grzegorz       Bajer                 101.81 -  378: 393   52
    8    36 Katarzyna      Rachaus               100.00 +  361: 330  150
    9    34 Michał         Dąbrowski             100.00 +  367: 349  150
   10    32 Sławomir       Stańczak              100.00 +  347: 329  150
   11    31 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  455: 253  150
   12    24 Maciej         Śliwa                 111.57 -  279: 389   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1241  / 12 103.42




	Grażyna Wesołowska 121.43 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Łukasz         Tuszyński             151.71 -  230: 410  102
    2    34 Bogdan         Kozłowski             121.60 +  451: 353  172
    3    17 Kazimierz      Merklejn              146.21 -  299: 384   96
    4    26 Małgorzata     Szczygieł             130.94 -  330: 449   81
    5    36 Mirosław       Dejna                 100.00 +  412: 193  150
    6    23 Beata          Piotrowska            121.02 +  377: 324  171
    7    23 Tomasz A.      Praga                 118.75 +  365: 342  169
    8    17 Szymon         Dąbrowski             127.97 +  363: 358  178
    9    14 Zbigniew       Wietecki              128.50 -  349: 405   79
   10    17 Czesław        Grajewski             125.90 +  468: 317  176
   11    13 Irena          Sołdan                140.45 -  317: 370   90
   12    18 Marcin         Stachowski            121.22 +  481: 348  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1635  / 12 136.25




	Marcin Stachowski 121.22 Wydartowo I

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Krzysztof      Obremski              148.59 -  369: 386   99
    2    22 Joanna         Ostrowska             118.83 -  278: 420   69
    3    35 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  322: 263  150
    4    28 Bogdan         Kozłowski             121.60 +  393: 327  172
    5    23 Bartosz        Morawski              154.84 -  338: 461  105
    6    25 Krzysztof      Zawadzki              111.54 -  294: 317   62
    7    27 Krystyna       Augustyniak           103.75 +  386: 327  154
    8    27 Joanna         Brychcy               117.35 +  341: 324  167
    9    21 Joanna         Juszczak              134.10 +  417: 333  184
   10    18 Szymon         Dąbrowski             127.97 +  382: 361  178
   11    14 Szymon         Płachta               134.45 -  365: 378   84
   12    18 Grażyna        Wesołowska            121.43 -  348: 481   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1495  / 12 124.58




	Beata Piotrowska 121.02 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Tomasz         Zwoliński             146.95 -  325: 536   97
    2    33 Katarzyna      Rachaus               100.00 +  360: 310  150
    3    16 Dariusz        Kosz                  160.73 -  397: 449  111
    4    29 Dorota         Stachowska            122.05 -  326: 440   72
    5    32 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  465: 323  150
    6    23 Grażyna        Wesołowska            121.43 -  324: 377   71
    7    28 Mieczysław     Pastuszak             114.00 -  337: 391   64
    8    32 Michał         Dąbrowski             100.00 +  398: 297  150
    9    30 Krzysztof      Kałuża                129.50 +  366: 303  180
   10    27 Grzegorz       Pukniel               127.12 -  299: 463   77
   11    30 Grzegorz       Bajer                 101.81 -  412: 420   52
   12    30 Maciej         Sancewicz             135.56 -  383: 392   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1260  / 12 105.00




	Marianna Kozłowska 119.07 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Jakub          Szymczak              146.56 -  312: 322   97
    2    38 Marcin         Radwański             115.34 -  337: 438   65
    3    34 Katarzyna      Rachaus               100.00 -  310: 338   50
    4    36 Józef          Wietecki              106.32 -  360: 427   56
    5    37 Michał         Dąbrowski             100.00 -  318: 400   50
    6    38 Magdalena      Możdżeń               100.00 +  428: 297  150
    7    37 Mirosław       Dejna                 100.00 +  386: 160  150
    8    33 Hanna          Dąbrowska             100.00 +  400: 280  150
    9    33 Grzegorz       Pukniel               127.12 -  401: 451   77
   10    31 Krzysztof      Kałuża                129.50 -  258: 446   80
   11    33 Sławomir       Stańczak              100.00 +  478: 276  150
   12    35 Katarzyna      Rachaus               100.00 +  348: 309  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1225  / 12 102.08




	Joanna Ostrowska 118.83 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Stanisław      Rydzik                146.54 -  307: 380   97
    2    22 Marcin         Stachowski            121.22 +  420: 278  171
    3    29 Jerzy          Luter                 117.94 +  379: 375  168
    4    14 Radosław       Jachna                135.94 -  362: 421   86
    5    14 Dariusz        Putoń                 145.03 -  278: 388   95
    6    32 Bogdan         Kozłowski             121.60 +  349: 339  172
    7    24 Andrzej        Gostomski             109.35 =  342: 342  109
    8    20 Krzysztof      Zawadzki              111.54 -  328: 444   62
    9    25 Aleksander     Puchalski             139.75 -  335: 429   90
   10    29 Anna           Stambulska            109.00 +  313: 290  159
   11    24 Joanna         Juszczak              134.10 -  265: 494   84
   12    28 Dawid          Adamczyk              161.32 -  285: 393  111
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1404  / 12 117.00




	Tomasz A. Praga 118.75 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Wojciech       Zemło                 146.35 +  402: 308  196
    2     6 Radosław       Jachna                135.94 +  413: 390  186
    3     5 Miłosz         Wrzałek               152.51 +  459: 422  203
    4     5 Mariusz        Skrobosz              152.38 -  338: 451  102
    5     7 Dominik        Urbacki               151.71 -  271: 537  102
    6    14 Stanisław      Rydzik                146.54 -  329: 464   97
    7    23 Grażyna        Wesołowska            121.43 -  342: 365   71
    8    28 Maciej         Śliwa                 111.57 -  323: 460   62
    9    32 Barbara        Wiśniewska            101.66 +  358: 260  152
   10    28 Jerzy          Luter                 117.94 -  363: 385   68
   11    29 Dominik        Ulejczyk              100.00 -  366: 381   50
   12    31 Krzysztof      Kałuża                129.50 -  327: 497   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1369  / 12 114.08




	Jerzy Luter 117.94 Bytom                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Kazimierz      Merklejn              146.21 -  215: 487   96
    2    37 Grzegorz       Pukniel               127.12 =  349: 349  127
    3    29 Joanna         Ostrowska             118.83 -  375: 379   69
    4    33 Dawid          Pikul                 145.88 -  333: 464   96
    5    35 Jakub          Szymczak              146.56 -  260: 428   97
    6    36 Sławomir       Stańczak              100.00 +  458: 333  150
    7    34 Józef          Wietecki              106.32 +  396: 288  156
    8    30 Dominik        Ulejczyk              100.00 +  403: 264  150
    9    24 Bogusław       Puchalski             123.96 -  356: 419   74
   10    28 Tomasz A.      Praga                 118.75 +  385: 363  169
   11    23 Bartosz        Morawski              154.84 -  333: 466  105
   12    27 Dominik        Ulejczyk              100.00 -  316: 385   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1339  / 12 111.58




	Joanna Brychcy 117.35 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Dawid          Pikul                 145.88 -  365: 382   96
    2    23 Lidia          Żywna                 108.14 -  367: 370   58
    3    31 Andrzej        Gostomski             109.35 +  417: 352  159
    4    23 Robert         Wagner                113.63 -  309: 396   64
    5    29 Sławomir       Stańczak              100.00 +  385: 338  150
    6    24 Dorota         Stachowska            122.05 -  326: 417   72
    7    29 Barbara        Wiśniewska            101.66 +  399: 265  152
    8    27 Marcin         Stachowski            121.22 -  324: 341   71
    9    31 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 -  244: 327   50
   10    33 Grzegorz       Bajer                 101.81 -  412: 417   52
   11    32 Krzysztof      Kałuża                129.50 +  504: 349  180
   12    29 Krystyna       Augustyniak           103.75 +  420: 308  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1258  / 12 104.83




	Marcin Radwański 115.34 Nowa Wieś Wrocławska

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Michał         Makowski              145.65 -  192: 577   96
    2    38 Marianna       Kozłowska             119.07 +  438: 337  169
    3    23 Bogusław       Puchalski             123.96 +  343: 315  174
    4    16 Szymon         Dąbrowski             127.97 -  381: 384   78
    5    24 Dawid          Pikul                 145.88 -  338: 425   96
    6    26 Andrzej        Gostomski             109.35 -  347: 390   59
    7    33 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  385: 263  150
    8    23 Krzysztof      Sporczyk              126.15 +  376: 328  176
    9    19 Paweł          Mazurek               132.98 -  318: 529   83
   10    23 Krystyna       Augustyniak           103.75 +  410: 305  154
   11    19 Daniel         Janus                 123.71 -  342: 424   74
   12    25 Robert         Wagner                113.63 -  309: 376   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1373  / 12 114.42




	Renata Andracka 114.62 Zwola               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Maciej         Czupryniak            145.12 +  483: 448  195
    2     9 Bartosz        Morawski              154.84 +  396: 315  205
    3     9 Szymon         Płachta               134.45 -  348: 427   84
    4    17 Mieczysław     Pastuszak             114.00 +  409: 372  164
    5     4 Michał         Makowski              145.65 -  347: 359   96
    6    17 Czesław        Grajewski             125.90 +  405: 390  176
    7     5 Michał         Alabrudziński         159.67 -  334: 375  110
    8    16 Wojciech       Gołęcki               110.57 +  380: 329  161
    9     7 Irena          Sołdan                140.45 -  343: 380   90
   10    15 Mikołaj        Cieplik               138.69 -  295: 472   89
   11    17 Michał         Szymkowski            132.88 -  305: 505   83
   12    23 Wojciech       Usakiewicz            141.11 +  401: 359  191
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1644  / 12 137.00




	Mieczysław Pastuszak 114.00 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Dariusz        Putoń                 145.03 -  224: 486   95
    2    35 Robert         Wagner                113.63 +  338: 302  164
    3    25 Krystyna       Augustyniak           103.75 +  382: 359  154
    4    17 Renata         Andracka              114.62 -  372: 409   65
    5    26 Stanisław      Rydzik                146.54 -  320: 524   97
    6    29 Jakub          Szymczak              146.56 -  373: 398   97
    7    28 Beata          Piotrowska            121.02 +  391: 337  171
    8    26 Bartosz        Morawski              154.84 +  419: 396  205
    9    18 Małgorzata     Szczygieł             130.94 -  307: 383   81
   10    22 Piotr          Domański              135.46 -  323: 429   85
   11    26 Krzysztof      Sporczyk              126.15 -  365: 387   76
   12    32 Dorota         Stachowska            122.05 -  301: 388   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1362  / 12 113.50




	Robert Wagner 113.63 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Paweł          Jackowski             142.63 -  321: 381   93
    2    35 Mieczysław     Pastuszak             114.00 -  302: 338   64
    3    37 Michał         Dąbrowski             100.00 +  400: 355  150
    4    23 Joanna         Brychcy               117.35 +  396: 309  167
    5    19 Daniel         Janus                 123.71 -  271: 425   74
    6    27 Dominik        Ulejczyk              100.00 -  364: 390   50
    7    32 Hanna          Dąbrowska             100.00 +  350: 296  150
    8    25 Małgorzata     Szczygieł             130.94 -  374: 384   81
    9    28 Krystyna       Augustyniak           103.75 -  345: 430   54
   10    34 Barbara        Wiśniewska            101.66 +  334: 224  152
   11    25 Dawid          Adamczyk              161.32 +  355: 343  211
   12    25 Marcin         Radwański             115.34 +  376: 309  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1411  / 12 117.58




	Maciej Śliwa 111.57 Zabrze                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Bogusław       Szyszka               141.34 -  328: 459   91
    2    32 Magdalena      Możdżeń               100.00 +  351: 229  150
    3    19 Daniel         Janus                 123.71 -  317: 371   74
    4    25 Dariusz        Putoń                 145.03 -  205: 502   95
    5    31 Bogdan         Kozłowski             121.60 +  361: 337  172
    6    30 Lidia          Żywna                 108.14 +  414: 236  158
    7    25 Bogusław       Puchalski             123.96 -  329: 392   74
    8    28 Tomasz A.      Praga                 118.75 +  460: 323  169
    9    20 Szymon         Dąbrowski             127.97 -  323: 355   78
   10    24 Bartosz        Morawski              154.84 -  354: 378  105
   11    27 Krystyna       Augustyniak           103.75 +  435: 413  154
   12    24 Bogdan         Kozłowski             121.60 +  389: 279  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1492  / 12 124.33




	Krzysztof Zawadzki 111.54 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Wojciech       Usakiewicz            141.11 -  334: 417   91
    2    29 Barbara        Wiśniewska            101.66 +  405: 336  152
    3    26 Maciej         Czupryniak            145.12 -  297: 559   95
    4    21 Krzysztof      Sporczyk              126.15 -  338: 403   76
    5    33 Katarzyna      Rachaus               100.00 +  461: 329  150
    6    25 Marcin         Stachowski            121.22 +  317: 294  171
    7    19 Michał         Szymkowski            132.88 +  501: 388  183
    8    20 Joanna         Ostrowska             118.83 +  444: 328  169
    9     8 Dariusz        Kosz                  160.73 +  382: 313  211
   10     8 Łukasz         Tuszyński             151.71 +  364: 362  202
   11     6 Zbigniew       Wietecki              128.50 -  322: 467   79
   12    10 Dariusz        Putoń                 145.03 -  325: 328   95
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1674  / 12 139.50




	Wojciech Gołęcki 110.57 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Irena          Sołdan                140.45 -  331: 493   90
    2    30 Michał         Dąbrowski             100.00 +  363: 257  150
    3    14 Joanna         Juszczak              134.10 +  414: 282  184
    4    13 Dariusz        Kosz                  160.73 -  322: 516  111
    5    16 Krzysztof      Sporczyk              126.15 -  294: 499   76
    6    22 Krystyna       Augustyniak           103.75 +  408: 306  154
    7    21 Bartosz        Morawski              154.84 +  370: 341  205
    8    16 Renata         Andracka              114.62 -  329: 380   65
    9    16 Daniel         Janus                 123.71 -  360: 376   74
   10    21 Michał         Szymkowski            132.88 -  232: 395   83
   11    28 Maciej         Sancewicz             135.56 +  362: 339  186
   12    26 Grzegorz       Bajer                 101.81 +  409: 339  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1530  / 12 127.50




	Andrzej Gostomski 109.35 Starowa Góra             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Aleksander     Puchalski             139.75 -  288: 382   90
    2    27 Bogusław       Puchalski             123.96 -  331: 423   74
    3    31 Joanna         Brychcy               117.35 -  352: 417   67
    4    35 Michał         Dąbrowski             100.00 +  459: 305  150
    5    30 Hanna          Dąbrowska             100.00 +  391: 294  150
    6    26 Marcin         Radwański             115.34 +  390: 347  165
    7    24 Joanna         Ostrowska             118.83 =  342: 342  119
    8    19 Szymon         Płachta               134.45 -  320: 502   84
    9    23 Piotr          Broda                 136.52 -  314: 371   87
   10    26 Maciej         Sancewicz             135.56 +  355: 339  186
   11    22 Szymon         Dąbrowski             127.97 +  438: 296  178
   12    19 Wojciech       Zemło                 146.35 +  338: 331  196
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1546  / 12 128.83




	Anna Stambulska 109.00 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Mikołaj        Cieplik               138.69 -  331: 443   89
    2    31 Marek          Cieślik               100.00 +  388: 142  150
    3    11 Radosław       Jachna                135.94 -  322: 380   86
    4    34 Mirosław       Dejna                 100.00 +  392: 180  150
    5    15 Dawid          Adamczyk              161.32 -  251: 456  111
    6    28 Wojciech       Usakiewicz            141.11 -  383: 395   91
    7    31 Lidia          Żywna                 108.14 +  414: 297  158
    8    31 Krystyna       Augustyniak           103.75 -  304: 468   54
    9    27 Krzysztof      Sporczyk              126.15 +  408: 299  176
   10    29 Joanna         Ostrowska             118.83 -  290: 313   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1134  / 10 113.40




	Lidia Żywna 108.14 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Piotr          Broda                 136.52 -  307: 342   87
    2    23 Joanna         Brychcy               117.35 +  370: 367  167
    3    20 Irena          Sołdan                140.45 -  301: 482   90
    4    27 Krystyna       Augustyniak           103.75 +  402: 353  154
    5    21 Michał         Szymkowski            132.88 -  382: 394   83
    6    30 Maciej         Śliwa                 111.57 -  236: 414   62
    7    31 Anna           Stambulska            109.00 -  297: 414   59
    8    34 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 -  288: 321   50
    9    37 Mirosław       Dejna                 100.00 +  444: 209  150
   10    30 Krzysztof      Sporczyk              126.15 -  289: 419   76
   11    35 Katarzyna      Rachaus               100.00 -  346: 382   50
   12    36 Michał         Dąbrowski             100.00 +  400: 328  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1178  / 12  98.17




	Józef Wietecki 106.32 Gorzów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Radosław       Jachna                135.94 -  217: 492   86
    2    36 Dawid          Adamczyk              161.32 -  350: 421  111
    3    33 Dominik        Ulejczyk              100.00 -  304: 350   50
    4    36 Marianna       Kozłowska             119.07 +  427: 360  169
    5    28 Krystyna       Augustyniak           103.75 -  314: 442   54
    6    34 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 -  341: 426   50
    7    34 Jerzy          Luter                 117.94 -  288: 396   68
    8    37 Mirosław       Dejna                 100.00 +  360: 203  150
    9    35 Sławomir       Stańczak              100.00 -  329: 343   50
   10    35 Dorota         Stachowska            122.05 +  348: 308  172
   11    36 Hanna          Dąbrowska             100.00 +  387: 318  150
   12    33 Barbara        Wiśniewska            101.66 +  387: 344  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1262  / 12 105.17




	Krystyna Augustyniak 103.75 Łódź                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Maciej         Sancewicz             135.56 -  351: 429   86
    2    24 Dominik        Ulejczyk              100.00 +  403: 358  150
    3    25 Mieczysław     Pastuszak             114.00 -  359: 382   64
    4    27 Lidia          Żywna                 108.14 -  353: 402   58
    5    28 Józef          Wietecki              106.32 +  442: 314  156
    6    22 Wojciech       Gołęcki               110.57 -  306: 408   61
    7    27 Marcin         Stachowski            121.22 -  327: 386   71
    8    31 Anna           Stambulska            109.00 +  468: 304  159
    9    28 Robert         Wagner                113.63 +  430: 345  164
   10    23 Marcin         Radwański             115.34 -  305: 410   65
   11    27 Maciej         Śliwa                 111.57 -  413: 435   62
   12    29 Joanna         Brychcy               117.35 -  308: 420   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1163  / 12  96.92




	Grzegorz Bajer 101.81 Łódź

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Piotr          Domański              135.46 +  345: 339  185
    2    16 Bogusław       Szyszka               141.34 -  260: 563   91
    3    24 Czesław        Grajewski             125.90 -  296: 382   76
    4    31 Dawid          Adamczyk              161.32 -  237: 569  111
    5    34 Dominik        Ulejczyk              100.00 -  317: 470   50
    6    35 Michał         Dąbrowski             100.00 -  373: 374   50
    7    36 Bogdan         Kozłowski             121.60 +  393: 378  172
    8    35 Barbara        Wiśniewska            101.66 -  374: 384   52
    9    36 Katarzyna      Rachaus               100.00 +  355: 313  150
   10    33 Joanna         Brychcy               117.35 +  417: 412  167
   11    30 Beata          Piotrowska            121.02 +  420: 412  171
   12    26 Wojciech       Gołęcki               110.57 -  339: 409   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1336  / 12 111.33




	Barbara Wiśniewska 101.66 Gdańsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Rafał          Wesołowski            135.04 -  270: 390   85
    2    29 Krzysztof      Zawadzki              111.54 -  336: 405   62
    3    32 Bogdan         Kozłowski             121.60 -  298: 417   72
    4    37 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 -  282: 356   50
    5    38 Magdalena      Możdżeń               100.00 +  452: 143  150
    6    33 Katarzyna      Rachaus               100.00 +  328: 304  150
    7    29 Joanna         Brychcy               117.35 -  265: 399   67
    8    35 Grzegorz       Bajer                 101.81 +  384: 374  152
    9    32 Tomasz A.      Praga                 118.75 -  260: 358   69
   10    34 Robert         Wagner                113.63 -  224: 334   64
   11    37 Mirosław       Dejna                 100.00 +  360: 228  150
   12    33 Józef          Wietecki              106.32 -  344: 387   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1127  / 12  93.92




	Marek Cieślik 100.00 Łódź

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Szymon         Płachta               134.45 -  264: 454   84
    2    31 Anna           Stambulska            109.00 -  142: 388   59
    3    39 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     143  /  2  71.50




	Mirosław Dejna 100.00 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Joanna         Juszczak              134.10 -  142: 467   84
    2    39 PAUZA
    3    30 Piotr          Domański              135.46 -  173: 577   85
    4    34 Anna           Stambulska            109.00 -  180: 392   59
    5    36 Grażyna        Wesołowska            121.43 -  193: 412   71
    6    37 Hanna          Dąbrowska             100.00 -  187: 391   50
    7    37 Marianna       Kozłowska             119.07 -  160: 386   69
    8    37 Józef          Wietecki              106.32 -  203: 360   56
    9    37 Lidia          Żywna                 108.14 -  209: 444   58
   10    37 Katarzyna      Rachaus               100.00 -  184: 361   50
   11    37 Barbara        Wiśniewska            101.66 -  228: 360   52
   12    37 Hanna          Dąbrowska             100.00 -  205: 400   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     684  / 11  62.18




	Hanna Dąbrowska 100.00 Zgierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Paweł          Mazurek               132.98 -  290: 470   83
    2    25 Daniel         Janus                 123.71 -  247: 453   74
    3    36 Sławomir       Stańczak              100.00 +  371: 268  150
    4    30 Bogusław       Puchalski             123.96 -  322: 334   74
    5    30 Andrzej        Gostomski             109.35 -  294: 391   59
    6    37 Mirosław       Dejna                 100.00 +  391: 187  150
    7    32 Robert         Wagner                113.63 -  296: 350   64
    8    33 Marianna       Kozłowska             119.07 -  280: 400   69
    9    38 PAUZA
   10    36 Dominik        Ulejczyk              100.00 -  307: 350   50
   11    36 Józef          Wietecki              106.32 -  318: 387   56
   12    37 Mirosław       Dejna                 100.00 +  400: 205  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     979  / 11  89.00




	Michał Dąbrowski 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    30 Wojciech       Gołęcki               110.57 -  257: 363   61
    3    37 Robert         Wagner                113.63 -  355: 400   64
    4    35 Andrzej        Gostomski             109.35 -  305: 459   59
    5    37 Marianna       Kozłowska             119.07 +  400: 318  169
    6    35 Grzegorz       Bajer                 101.81 +  374: 373  152
    7    30 Piotr          Broda                 136.52 -  263: 383   87
    8    32 Beata          Piotrowska            121.02 -  297: 398   71
    9    34 Bogdan         Kozłowski             121.60 -  349: 367   72
   10    38 PAUZA
   11    34 Dorota         Stachowska            122.05 -  390: 395   72
   12    36 Lidia          Żywna                 108.14 -  328: 400   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     865  / 10  86.50




	Magdalena Możdżeń 100.00 Łódź

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Michał         Szymkowski            132.88 -  264: 474   83
    2    32 Maciej         Śliwa                 111.57 -  229: 351   62
    3    38 Dorota         Stachowska            122.05 -  266: 292   72
    4    38 Sławomir       Stańczak              100.00 -  275: 337   50
    5    38 Barbara        Wiśniewska            101.66 -  143: 452   52
    6    38 Marianna       Kozłowska             119.07 -  297: 428   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     388  /  6  64.67




	Katarzyna Rachaus 100.00 Łódź

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Małgorzata     Szczygieł             130.94 -  234: 415   81
    2    33 Beata          Piotrowska            121.02 -  310: 360   71
    3    34 Marianna       Kozłowska             119.07 +  338: 310  169
    4    32 Dariusz        Ulatowski             129.64 -  288: 446   80
    5    33 Krzysztof      Zawadzki              111.54 -  329: 461   62
    6    33 Barbara        Wiśniewska            101.66 -  304: 328   52
    7    38 PAUZA
    8    36 Bogdan         Kozłowski             121.60 -  330: 361   72
    9    36 Grzegorz       Bajer                 101.81 -  313: 355   52
   10    37 Mirosław       Dejna                 100.00 +  361: 184  150
   11    35 Lidia          Żywna                 108.14 +  382: 346  158
   12    35 Marianna       Kozłowska             119.07 -  309: 348   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1016  / 11  92.36




	Sławomir Stańczak 100.00 Łódź

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Dariusz        Ulatowski             129.64 -  290: 321   80
    2    26 Piotr          Domański              135.46 -  338: 382   85
    3    36 Hanna          Dąbrowska             100.00 -  268: 371   50
    4    38 Magdalena      Możdżeń               100.00 +  337: 275  150
    5    29 Joanna         Brychcy               117.35 -  338: 385   67
    6    36 Jerzy          Luter                 117.94 -  333: 458   68
    7    35 Grzegorz       Pukniel               127.12 -  334: 441   77
    8    38 PAUZA
    9    35 Józef          Wietecki              106.32 +  343: 329  156
   10    32 Bogdan         Kozłowski             121.60 -  329: 347   72
   11    33 Marianna       Kozłowska             119.07 -  276: 478   69
   12    34 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 -  265: 318   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     924  / 11  84.00




	Dominik Ulejczyk 100.00 Będzin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Krzysztof      Kałuża                129.50 -  296: 347   80
    2    24 Krystyna       Augustyniak           103.75 -  358: 403   54
    3    33 Józef          Wietecki              106.32 +  350: 304  156
    4    24 Joanna         Juszczak              134.10 -  339: 423   84
    5    34 Grzegorz       Bajer                 101.81 +  470: 317  152
    6    27 Robert         Wagner                113.63 +  390: 364  164
    7    26 Piotr          Domański              135.46 -  305: 420   85
    8    30 Jerzy          Luter                 117.94 -  264: 403   68
    9    29 Bartosz        Morawski              154.84 -  273: 384  105
   10    36 Hanna          Dąbrowska             100.00 +  350: 307  150
   11    29 Tomasz A.      Praga                 118.75 +  381: 366  169
   12    27 Jerzy          Luter                 117.94 +  385: 316  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1435  / 12 119.58




	Agnieszka Wiśniewska 100.00 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Zbigniew       Wietecki              128.50 -  279: 494   79
    2    28 Czesław        Grajewski             125.90 -  265: 420   76
    3    35 Marcin         Stachowski            121.22 -  263: 322   71
    4    37 Barbara        Wiśniewska            101.66 +  356: 282  152
    5    32 Beata          Piotrowska            121.02 -  323: 465   71
    6    34 Józef          Wietecki              106.32 +  426: 341  156
    7    33 Marcin         Radwański             115.34 -  263: 385   65
    8    34 Lidia          Żywna                 108.14 +  321: 288  158
    9    31 Joanna         Brychcy               117.35 +  327: 244  167
   10    25 Joanna         Juszczak              134.10 -  269: 371   84
   11    31 Bogdan         Kozłowski             121.60 -  253: 455   72
   12    34 Sławomir       Stańczak              100.00 +  318: 265  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1301  / 12 108.42


Wyniki poszczególnych rund turnieju Drugi Nocny Turniej Scrabble "Łódzka Nocka"



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Adamczyk             - Szymon         Dąbrowski             316: 481
   2 Grzegorz       Pukniel              - Dariusz        Kosz                  313: 460
   3 Michał         Alabrudziński        - Krzysztof      Sporczyk              504: 386
   4 Czesław        Grajewski            - Bartosz        Morawski              335: 385
   5 Miłosz         Wrzałek              - Bogusław       Puchalski             407: 339
   6 Daniel         Janus                - Krzysztof      Mówka                 344: 460
   7 Mariusz        Skrobosz             - Dorota         Stachowska            379: 307
   8 Bogdan         Kozłowski            - Dominik        Urbacki               322: 410
   9 Łukasz         Tuszyński            - Grażyna        Wesołowska            410: 230
  10 Marcin         Stachowski           - Krzysztof      Obremski              369: 386
  11 Tomasz         Zwoliński            - Beata          Piotrowska            536: 325
  12 Marianna       Kozłowska            - Jakub          Szymczak              312: 322
  13 Stanisław      Rydzik               - Joanna         Ostrowska             380: 307
  14 Tomasz A.      Praga                - Wojciech       Zemło                 402: 308
  15 Kazimierz      Merklejn             - Jerzy          Luter                 487: 215
  16 Joanna         Brychcy              - Dawid          Pikul                 365: 382
  17 Michał         Makowski             - Marcin         Radwański             577: 192
  18 Renata         Andracka             - Maciej         Czupryniak            483: 448
  19 Dariusz        Putoń                - Mieczysław     Pastuszak             486: 224
  20 Robert         Wagner               - Paweł          Jackowski             321: 381
  21 Bogusław       Szyszka              - Maciej         Śliwa                 459: 328
  22 Krzysztof      Zawadzki             - Wojciech       Usakiewicz            334: 417
  23 Irena          Sołdan               - Wojciech       Gołęcki               493: 331
  24 Andrzej        Gostomski            - Aleksander     Puchalski             288: 382
  25 Mikołaj        Cieplik              - Anna           Stambulska            443: 331
  26 Lidia          Żywna                - Piotr          Broda                 307: 342
  27 Radosław       Jachna               - Józef          Wietecki              492: 217
  28 Krystyna       Augustyniak          - Maciej         Sancewicz             351: 429
  29 Piotr          Domański             - Grzegorz       Bajer                 339: 345
  30 Barbara        Wiśniewska           - Rafał          Wesołowski            270: 390
  31 Szymon         Płachta              - Marek          Cieślik               454: 264
  32 Mirosław       Dejna                - Joanna         Juszczak              142: 467
  33 Paweł          Mazurek              - Hanna          Dąbrowska             470: 290
  34 Magdalena      Możdżeń              - Michał         Szymkowski            264: 474
  35 Małgorzata     Szczygieł            - Katarzyna      Rachaus               415: 234
  36 Sławomir       Stańczak             - Dariusz        Ulatowski             290: 321
  37 Krzysztof      Kałuża               - Dominik        Ulejczyk              347: 296
  38 Agnieszka      Wiśniewska           - Zbigniew       Wietecki              279: 494


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Wojciech       Usakiewicz           - Michał         Makowski              397: 458
   2 Małgorzata     Szczygieł            - Tomasz         Zwoliński             289: 452
   3 Dominik        Urbacki              - Michał         Alabrudziński         435: 494
   4 Zbigniew       Wietecki             - Łukasz         Tuszyński             399: 475
   5 Irena          Sołdan               - Miłosz         Wrzałek               298: 515
   6 Tomasz A.      Praga                - Radosław       Jachna                413: 390
   7 Rafał          Wesołowski           - Kazimierz      Merklejn              417: 328
   8 Krzysztof      Obremski             - Dariusz        Putoń                 459: 284
   9 Bartosz        Morawski             - Renata         Andracka              315: 396
  10 Dawid          Pikul                - Szymon         Dąbrowski             349: 435
  11 Aleksander     Puchalski            - Michał         Szymkowski            415: 393
  12 Paweł          Jackowski            - Paweł          Mazurek               444: 387
  13 Joanna         Juszczak             - Stanisław      Rydzik                385: 416
  14 Dariusz        Kosz                 - Mariusz        Skrobosz              358: 440
  15 Krzysztof      Mówka                - Krzysztof      Kałuża                417: 316
  16 Grzegorz       Bajer                - Bogusław       Szyszka               260: 563
  17 Piotr          Broda                - Szymon         Płachta               312: 334
  18 Jakub          Szymczak             - Mikołaj        Cieplik               367: 380
  19 Dariusz        Ulatowski            - Maciej         Sancewicz             358: 461
  20 Maciej         Czupryniak           - Wojciech       Zemło                 453: 453
  21 Dorota         Stachowska           - Krzysztof      Sporczyk              313: 391
  22 Joanna         Ostrowska            - Marcin         Stachowski            420: 278
  23 Lidia          Żywna                - Joanna         Brychcy               370: 367
  24 Dominik        Ulejczyk             - Krystyna       Augustyniak           358: 403
  25 Hanna          Dąbrowska            - Daniel         Janus                 247: 453
  26 Sławomir       Stańczak             - Piotr          Domański              338: 382
  27 Bogusław       Puchalski            - Andrzej        Gostomski             423: 331
  28 Czesław        Grajewski            - Agnieszka      Wiśniewska            420: 265
  29 Krzysztof      Zawadzki             - Barbara        Wiśniewska            405: 336
  30 Wojciech       Gołęcki              - Michał         Dąbrowski             363: 257
  31 Marek          Cieślik              - Anna           Stambulska            142: 388
  32 Maciej         Śliwa                - Magdalena      Możdżeń               351: 229
  33 Beata          Piotrowska           - Katarzyna      Rachaus               360: 310
  34 Grażyna        Wesołowska           - Bogdan         Kozłowski             451: 353
  35 Mieczysław     Pastuszak            - Robert         Wagner                338: 302
  36 Józef          Wietecki             - Dawid          Adamczyk              350: 421
  37 Jerzy          Luter                - Grzegorz       Pukniel               349: 349
  38 Marcin         Radwański            - Marianna       Kozłowska             438: 337
  39 Mirosław       Dejna                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Makowski             - Krzysztof      Obremski              371: 446
   2 Paweł          Jackowski            - Bogusław       Szyszka               230: 402
   3 Mikołaj        Cieplik              - Michał         Alabrudziński         351: 354
   4 Tomasz         Zwoliński            - Mariusz        Skrobosz              384: 384
   5 Miłosz         Wrzałek              - Tomasz A.      Praga                 422: 459
   6 Szymon         Dąbrowski            - Rafał          Wesołowski            314: 440
   7 Maciej         Sancewicz            - Aleksander     Puchalski             292: 336
   8 Stanisław      Rydzik               - Łukasz         Tuszyński             388: 400
   9 Renata         Andracka             - Szymon         Płachta               348: 427
  10 Krzysztof      Mówka                - Zbigniew       Wietecki              396: 403
  11 Anna           Stambulska           - Radosław       Jachna                322: 380
  12 Michał         Szymkowski           - Małgorzata     Szczygieł             424: 418
  13 Bartosz        Morawski             - Paweł          Mazurek               519: 303
  14 Wojciech       Gołęcki              - Joanna         Juszczak              414: 282
  15 Jakub          Szymczak             - Dominik        Urbacki               344: 407
  16 Beata          Piotrowska           - Dariusz        Kosz                  397: 449
  17 Kazimierz      Merklejn             - Grażyna        Wesołowska            384: 299
  18 Wojciech       Usakiewicz           - Dariusz        Ulatowski             390: 373
  19 Daniel         Janus                - Maciej         Śliwa                 371: 317
  20 Irena          Sołdan               - Lidia          Żywna                 482: 301
  21 Krzysztof      Sporczyk             - Krzysztof      Kałuża                399: 461
  22 Piotr          Broda                - Dariusz        Putoń                 460: 361
  23 Marcin         Radwański            - Bogusław       Puchalski             343: 315
  24 Grzegorz       Bajer                - Czesław        Grajewski             296: 382
  25 Krystyna       Augustyniak          - Mieczysław     Pastuszak             359: 382
  26 Maciej         Czupryniak           - Krzysztof      Zawadzki              559: 297
  27 Wojciech       Zemło                - Dawid          Adamczyk              362: 324
  28 Grzegorz       Pukniel              - Dawid          Pikul                 348: 314
  29 Joanna         Ostrowska            - Jerzy          Luter                 379: 375
  30 Piotr          Domański             - Mirosław       Dejna                 577: 173
  31 Joanna         Brychcy              - Andrzej        Gostomski             417: 352
  32 Bogdan         Kozłowski            - Barbara        Wiśniewska            417: 298
  33 Dominik        Ulejczyk             - Józef          Wietecki              350: 304
  34 Katarzyna      Rachaus              - Marianna       Kozłowska             338: 310
  35 Marcin         Stachowski           - Agnieszka      Wiśniewska            322: 263
  36 Hanna          Dąbrowska            - Sławomir       Stańczak              371: 268
  37 Michał         Dąbrowski            - Robert         Wagner                355: 400
  38 Dorota         Stachowska           - Magdalena      Możdżeń               292: 266
  39 Marek          Cieślik              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Wesołowski           - Bogusław       Szyszka               476: 367
   2 Michał         Alabrudziński        - Szymon         Płachta               393: 393
   3 Krzysztof      Obremski             - Aleksander     Puchalski             554: 405
   4 Łukasz         Tuszyński            - Tomasz         Zwoliński             372: 404
   5 Mariusz        Skrobosz             - Tomasz A.      Praga                 451: 338
   6 Michał         Makowski             - Stanisław      Rydzik                421: 312
   7 Maciej         Sancewicz            - Miłosz         Wrzałek               299: 404
   8 Piotr          Domański             - Mikołaj        Cieplik               388: 415
   9 Zbigniew       Wietecki             - Daniel         Janus                 423: 399
  10 Michał         Szymkowski           - Czesław        Grajewski             254: 332
  11 Piotr          Broda                - Krzysztof      Mówka                 313: 349
  12 Krzysztof      Kałuża               - Irena          Sołdan                305: 420
  13 Dariusz        Kosz                 - Wojciech       Gołęcki               516: 322
  14 Radosław       Jachna               - Joanna         Ostrowska             421: 362
  15 Dominik        Urbacki              - Paweł          Jackowski             499: 320
  16 Szymon         Dąbrowski            - Marcin         Radwański             384: 381
  17 Mieczysław     Pastuszak            - Renata         Andracka              372: 409
  18 Bartosz        Morawski             - Maciej         Czupryniak            291: 387
  19 Wojciech       Zemło                - Wojciech       Usakiewicz            410: 311
  20 Kazimierz      Merklejn             - Grzegorz       Pukniel               475: 273
  21 Krzysztof      Sporczyk             - Krzysztof      Zawadzki              403: 338
  22 Paweł          Mazurek              - Jakub          Szymczak              407: 309
  23 Robert         Wagner               - Joanna         Brychcy               396: 309
  24 Joanna         Juszczak             - Dominik        Ulejczyk              423: 339
  25 Dariusz        Putoń                - Maciej         Śliwa                 502: 205
  26 Grażyna        Wesołowska           - Małgorzata     Szczygieł             330: 449
  27 Lidia          Żywna                - Krystyna       Augustyniak           402: 353
  28 Marcin         Stachowski           - Bogdan         Kozłowski             393: 327
  29 Beata          Piotrowska           - Dorota         Stachowska            326: 440
  30 Bogusław       Puchalski            - Hanna          Dąbrowska             334: 322
  31 Dawid          Adamczyk             - Grzegorz       Bajer                 569: 237
  32 Dariusz        Ulatowski            - Katarzyna      Rachaus               446: 288
  33 Dawid          Pikul                - Jerzy          Luter                 464: 333
  34 Anna           Stambulska           - Mirosław       Dejna                 392: 180
  35 Michał         Dąbrowski            - Andrzej        Gostomski             305: 459
  36 Józef          Wietecki             - Marianna       Kozłowska             427: 360
  37 Agnieszka      Wiśniewska           - Barbara        Wiśniewska            356: 282
  38 Magdalena      Możdżeń              - Sławomir       Stańczak              275: 337


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Krzysztof      Obremski              328: 342
   2 Rafał          Wesołowski           - Mariusz        Skrobosz              293: 406
   3 Szymon         Płachta              - Tomasz         Zwoliński             414: 414
   4 Renata         Andracka             - Michał         Makowski              347: 359
   5 Bogusław       Szyszka              - Krzysztof      Mówka                 267: 394
   6 Dariusz        Kosz                 - Szymon         Dąbrowski             390: 419
   7 Dominik        Urbacki              - Tomasz A.      Praga                 537: 271
   8 Miłosz         Wrzałek              - Mikołaj        Cieplik               345: 340
   9 Aleksander     Puchalski            - Zbigniew       Wietecki              338: 374
  10 Czesław        Grajewski            - Irena          Sołdan                301: 470
  11 Maciej         Czupryniak           - Radosław       Jachna                513: 300
  12 Wojciech       Zemło                - Kazimierz      Merklejn              376: 378
  13 Łukasz         Tuszyński            - Piotr          Domański              448: 390
  14 Dariusz        Putoń                - Joanna         Ostrowska             388: 278
  15 Dawid          Adamczyk             - Anna           Stambulska            456: 251
  16 Krzysztof      Sporczyk             - Wojciech       Gołęcki               499: 294
  17 Krzysztof      Kałuża               - Małgorzata     Szczygieł             344: 343
  18 Paweł          Mazurek              - Piotr          Broda                 394: 303
  19 Robert         Wagner               - Daniel         Janus                 271: 425
  20 Joanna         Juszczak             - Bogusław       Puchalski             412: 350
  21 Michał         Szymkowski           - Lidia          Żywna                 394: 382
  22 Wojciech       Usakiewicz           - Paweł          Jackowski             260: 340
  23 Bartosz        Morawski             - Marcin         Stachowski            461: 338
  24 Marcin         Radwański            - Dawid          Pikul                 338: 425
  25 Dorota         Stachowska           - Dariusz        Ulatowski             351: 403
  26 Mieczysław     Pastuszak            - Stanisław      Rydzik                320: 524
  27 Maciej         Sancewicz            - Grzegorz       Pukniel               415: 336
  28 Krystyna       Augustyniak          - Józef          Wietecki              442: 314
  29 Sławomir       Stańczak             - Joanna         Brychcy               338: 385
  30 Andrzej        Gostomski            - Hanna          Dąbrowska             391: 294
  31 Maciej         Śliwa                - Bogdan         Kozłowski             361: 337
  32 Agnieszka      Wiśniewska           - Beata          Piotrowska            323: 465
  33 Katarzyna      Rachaus              - Krzysztof      Zawadzki              329: 461
  34 Grzegorz       Bajer                - Dominik        Ulejczyk              317: 470
  35 Jerzy          Luter                - Jakub          Szymczak              260: 428
  36 Mirosław       Dejna                - Grażyna        Wesołowska            193: 412
  37 Marianna       Kozłowska            - Michał         Dąbrowski             318: 400
  38 Barbara        Wiśniewska           - Magdalena      Możdżeń               452: 143


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Obremski             - Mariusz        Skrobosz              337: 434
   2 Kazimierz      Merklejn             - Dominik        Urbacki               319: 421
   3 Szymon         Dąbrowski            - Tomasz         Zwoliński             299: 437
   4 Szymon         Płachta              - Michał         Makowski              316: 460
   5 Krzysztof      Mówka                - Irena          Sołdan                346: 330
   6 Łukasz         Tuszyński            - Rafał          Wesołowski            386: 441
   7 Miłosz         Wrzałek              - Maciej         Czupryniak            366: 447
   8 Zbigniew       Wietecki             - Michał         Alabrudziński         368: 401
   9 Michał         Szymkowski           - Dariusz        Kosz                  370: 374
  10 Dawid          Pikul                - Dawid          Adamczyk              403: 350
  11 Mikołaj        Cieplik              - Krzysztof      Sporczyk              395: 386
  12 Dariusz        Ulatowski            - Bogusław       Szyszka               254: 517
  13 Maciej         Sancewicz            - Dariusz        Putoń                 326: 378
  14 Stanisław      Rydzik               - Tomasz A.      Praga                 464: 329
  15 Aleksander     Puchalski            - Daniel         Janus                 388: 366
  16 Radosław       Jachna               - Krzysztof      Kałuża                426: 335
  17 Czesław        Grajewski            - Renata         Andracka              390: 405
  18 Paweł          Jackowski            - Bartosz        Morawski              449: 291
  19 Wojciech       Zemło                - Joanna         Juszczak              473: 305
  20 Piotr          Domański             - Paweł          Mazurek               267: 410
  21 Małgorzata     Szczygieł            - Piotr          Broda                 494: 401
  22 Wojciech       Gołęcki              - Krystyna       Augustyniak           408: 306
  23 Grażyna        Wesołowska           - Beata          Piotrowska            377: 324
  24 Joanna         Brychcy              - Dorota         Stachowska            326: 417
  25 Krzysztof      Zawadzki             - Marcin         Stachowski            317: 294
  26 Andrzej        Gostomski            - Marcin         Radwański             390: 347
  27 Dominik        Ulejczyk             - Robert         Wagner                390: 364
  28 Anna           Stambulska           - Wojciech       Usakiewicz            383: 395
  29 Jakub          Szymczak             - Mieczysław     Pastuszak             398: 373
  30 Maciej         Śliwa                - Lidia          Żywna                 414: 236
  31 Grzegorz       Pukniel              - Bogusław       Puchalski             343: 442
  32 Joanna         Ostrowska            - Bogdan         Kozłowski             349: 339
  33 Barbara        Wiśniewska           - Katarzyna      Rachaus               328: 304
  34 Józef          Wietecki             - Agnieszka      Wiśniewska            341: 426
  35 Michał         Dąbrowski            - Grzegorz       Bajer                 374: 373
  36 Jerzy          Luter                - Sławomir       Stańczak              458: 333
  37 Hanna          Dąbrowska            - Mirosław       Dejna                 391: 187
  38 Magdalena      Możdżeń              - Marianna       Kozłowska             297: 428


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Krzysztof      Mówka                 307: 469
   2 Krzysztof      Obremski             - Dominik        Urbacki               426: 261
   3 Michał         Makowski             - Rafał          Wesołowski            327: 390
   4 Tomasz         Zwoliński            - Maciej         Czupryniak            379: 584
   5 Michał         Alabrudziński        - Renata         Andracka              375: 334
   6 Bogusław       Szyszka              - Kazimierz      Merklejn              398: 375
   7 Dariusz        Kosz                 - Paweł          Mazurek               390: 386
   8 Irena          Sołdan               - Szymon         Płachta               475: 341
   9 Dawid          Pikul                - Łukasz         Tuszyński             406: 366
  10 Szymon         Dąbrowski            - Stanisław      Rydzik                376: 494
  11 Zbigniew       Wietecki             - Mikołaj        Cieplik               399: 277
  12 Aleksander     Puchalski            - Miłosz         Wrzałek               334: 399
  13 Radosław       Jachna               - Paweł          Jackowski             343: 374
  14 Dariusz        Putoń                - Wojciech       Zemło                 476: 337
  15 Krzysztof      Sporczyk             - Wojciech       Usakiewicz            287: 419
  16 Jakub          Szymczak             - Dawid          Adamczyk              461: 453
  17 Małgorzata     Szczygieł            - Czesław        Grajewski             278: 529
  18 Daniel         Janus                - Dariusz        Ulatowski             443: 311
  19 Krzysztof      Zawadzki             - Michał         Szymkowski            501: 388
  20 Dorota         Stachowska           - Joanna         Juszczak              345: 477
  21 Wojciech       Gołęcki              - Bartosz        Morawski              370: 341
  22 Krzysztof      Kałuża               - Maciej         Sancewicz             305: 424
  23 Tomasz A.      Praga                - Grażyna        Wesołowska            342: 365
  24 Andrzej        Gostomski            - Joanna         Ostrowska             342: 342
  25 Bogusław       Puchalski            - Maciej         Śliwa                 392: 329
  26 Dominik        Ulejczyk             - Piotr          Domański              305: 420
  27 Krystyna       Augustyniak          - Marcin         Stachowski            327: 386
  28 Beata          Piotrowska           - Mieczysław     Pastuszak             337: 391
  29 Barbara        Wiśniewska           - Joanna         Brychcy               265: 399
  30 Michał         Dąbrowski            - Piotr          Broda                 263: 383
  31 Lidia          Żywna                - Anna           Stambulska            297: 414
  32 Robert         Wagner               - Hanna          Dąbrowska             350: 296
  33 Marcin         Radwański            - Agnieszka      Wiśniewska            385: 263
  34 Józef          Wietecki             - Jerzy          Luter                 288: 396
  35 Sławomir       Stańczak             - Grzegorz       Pukniel               334: 441
  36 Bogdan         Kozłowski            - Grzegorz       Bajer                 378: 393
  37 Marianna       Kozłowska            - Mirosław       Dejna                 386: 160
  38 Katarzyna      Rachaus              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Maciej         Czupryniak           - Krzysztof      Obremski              358: 434
   2 Krzysztof      Mówka                - Rafał          Wesołowski            387: 403
   3 Mariusz        Skrobosz             - Michał         Alabrudziński         299: 418
   4 Tomasz         Zwoliński            - Dariusz        Kosz                  401: 342
   5 Stanisław      Rydzik               - Dariusz        Putoń                 505: 314
   6 Michał         Makowski             - Zbigniew       Wietecki              396: 323
   7 Bogusław       Szyszka              - Miłosz         Wrzałek               410: 337
   8 Dominik        Urbacki              - Dawid          Pikul                 462: 447
   9 Paweł          Jackowski            - Irena          Sołdan                506: 328
  10 Maciej         Sancewicz            - Łukasz         Tuszyński             343: 414
  11 Daniel         Janus                - Jakub          Szymczak              335: 341
  12 Mikołaj        Cieplik              - Paweł          Mazurek               421: 312
  13 Radosław       Jachna               - Aleksander     Puchalski             337: 335
  14 Joanna         Juszczak             - Wojciech       Usakiewicz            297: 446
  15 Bogusław       Puchalski            - Kazimierz      Merklejn              366: 480
  16 Renata         Andracka             - Wojciech       Gołęcki               380: 329
  17 Grażyna        Wesołowska           - Szymon         Dąbrowski             363: 358
  18 Wojciech       Zemło                - Czesław        Grajewski             351: 384
  19 Szymon         Płachta              - Andrzej        Gostomski             502: 320
  20 Joanna         Ostrowska            - Krzysztof      Zawadzki              328: 444
  21 Dariusz        Ulatowski            - Dawid          Adamczyk              430: 372
  22 Dorota         Stachowska           - Piotr          Domański              374: 407
  23 Krzysztof      Sporczyk             - Marcin         Radwański             328: 376
  24 Krzysztof      Kałuża               - Michał         Szymkowski            317: 427
  25 Robert         Wagner               - Małgorzata     Szczygieł             374: 384
  26 Mieczysław     Pastuszak            - Bartosz        Morawski              419: 396
  27 Marcin         Stachowski           - Joanna         Brychcy               341: 324
  28 Maciej         Śliwa                - Tomasz A.      Praga                 460: 323
  29 Grzegorz       Pukniel              - Piotr          Broda                 307: 454
  30 Jerzy          Luter                - Dominik        Ulejczyk              403: 264
  31 Anna           Stambulska           - Krystyna       Augustyniak           304: 468
  32 Beata          Piotrowska           - Michał         Dąbrowski             398: 297
  33 Marianna       Kozłowska            - Hanna          Dąbrowska             400: 280
  34 Agnieszka      Wiśniewska           - Lidia          Żywna                 321: 288
  35 Grzegorz       Bajer                - Barbara        Wiśniewska            374: 384
  36 Bogdan         Kozłowski            - Katarzyna      Rachaus               361: 330
  37 Mirosław       Dejna                - Józef          Wietecki              203: 360
  38 Sławomir       Stańczak             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Obremski             - Stanisław      Rydzik                379: 339
   2 Rafał          Wesołowski           - Michał         Alabrudziński         243: 496
   3 Krzysztof      Mówka                - Dominik        Urbacki               428: 334
   4 Paweł          Jackowski            - Tomasz         Zwoliński             429: 290
   5 Maciej         Czupryniak           - Bogusław       Szyszka               343: 518
   6 Mariusz        Skrobosz             - Michał         Makowski              379: 455
   7 Renata         Andracka             - Irena          Sołdan                343: 380
   8 Dariusz        Kosz                 - Krzysztof      Zawadzki              313: 382
   9 Łukasz         Tuszyński            - Radosław       Jachna                370: 310
  10 Czesław        Grajewski            - Kazimierz      Merklejn              356: 379
  11 Wojciech       Usakiewicz           - Miłosz         Wrzałek               401: 405
  12 Mikołaj        Cieplik              - Dawid          Pikul                 291: 384
  13 Jakub          Szymczak             - Dariusz        Putoń                 327: 346
  14 Zbigniew       Wietecki             - Grażyna        Wesołowska            405: 349
  15 Szymon         Płachta              - Piotr          Domański              420: 289
  16 Daniel         Janus                - Wojciech       Gołęcki               376: 360
  17 Dariusz        Ulatowski            - Michał         Szymkowski            429: 380
  18 Małgorzata     Szczygieł            - Mieczysław     Pastuszak             383: 307
  19 Paweł          Mazurek              - Marcin         Radwański             529: 318
  20 Szymon         Dąbrowski            - Maciej         Śliwa                 355: 323
  21 Marcin         Stachowski           - Joanna         Juszczak              417: 333
  22 Wojciech       Zemło                - Maciej         Sancewicz             368: 341
  23 Piotr          Broda                - Andrzej        Gostomski             371: 314
  24 Bogusław       Puchalski            - Jerzy          Luter                 419: 356
  25 Joanna         Ostrowska            - Aleksander     Puchalski             335: 429
  26 Dawid          Adamczyk             - Dorota         Stachowska            403: 280
  27 Anna           Stambulska           - Krzysztof      Sporczyk              408: 299
  28 Krystyna       Augustyniak          - Robert         Wagner                430: 345
  29 Bartosz        Morawski             - Dominik        Ulejczyk              384: 273
  30 Beata          Piotrowska           - Krzysztof      Kałuża                366: 303
  31 Joanna         Brychcy              - Agnieszka      Wiśniewska            244: 327
  32 Tomasz A.      Praga                - Barbara        Wiśniewska            358: 260
  33 Grzegorz       Pukniel              - Marianna       Kozłowska             451: 401
  34 Michał         Dąbrowski            - Bogdan         Kozłowski             349: 367
  35 Józef          Wietecki             - Sławomir       Stańczak              329: 343
  36 Katarzyna      Rachaus              - Grzegorz       Bajer                 313: 355
  37 Mirosław       Dejna                - Lidia          Żywna                 209: 444
  38 Hanna          Dąbrowska            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Obremski             - Krzysztof      Mówka                 502: 304
   2 Michał         Alabrudziński        - Paweł          Jackowski             441: 391
   3 Bogusław       Szyszka              - Michał         Makowski              332: 354
   4 Stanisław      Rydzik               - Rafał          Wesołowski            323: 324
   5 Dominik        Urbacki              - Zbigniew       Wietecki              353: 413
   6 Dawid          Pikul                - Tomasz         Zwoliński             495: 379
   7 Irena          Sołdan               - Dariusz        Putoń                 302: 362
   8 Krzysztof      Zawadzki             - Łukasz         Tuszyński             364: 362
   9 Kazimierz      Merklejn             - Maciej         Czupryniak            478: 420
  10 Szymon         Płachta              - Mariusz        Skrobosz              325: 364
  11 Miłosz         Wrzałek              - Paweł          Mazurek               350: 306
  12 Aleksander     Puchalski            - Dariusz        Kosz                  371: 388
  13 Piotr          Broda                - Daniel         Janus                 432: 346
  14 Małgorzata     Szczygieł            - Dariusz        Ulatowski             349: 406
  15 Mikołaj        Cieplik              - Renata         Andracka              472: 295
  16 Wojciech       Usakiewicz           - Jakub          Szymczak              374: 502
  17 Grażyna        Wesołowska           - Czesław        Grajewski             468: 317
  18 Szymon         Dąbrowski            - Marcin         Stachowski            361: 382
  19 Radosław       Jachna               - Wojciech       Zemło                 344: 334
  20 Dawid          Adamczyk             - Bogusław       Puchalski             362: 373
  21 Michał         Szymkowski           - Wojciech       Gołęcki               395: 232
  22 Piotr          Domański             - Mieczysław     Pastuszak             429: 323
  23 Marcin         Radwański            - Krystyna       Augustyniak           410: 305
  24 Maciej         Śliwa                - Bartosz        Morawski              354: 378
  25 Joanna         Juszczak             - Agnieszka      Wiśniewska            371: 269
  26 Andrzej        Gostomski            - Maciej         Sancewicz             355: 339
  27 Grzegorz       Pukniel              - Beata          Piotrowska            463: 299
  28 Jerzy          Luter                - Tomasz A.      Praga                 385: 363
  29 Joanna         Ostrowska            - Anna           Stambulska            313: 290
  30 Lidia          Żywna                - Krzysztof      Sporczyk              289: 419
  31 Marianna       Kozłowska            - Krzysztof      Kałuża                258: 446
  32 Bogdan         Kozłowski            - Sławomir       Stańczak              347: 329
  33 Grzegorz       Bajer                - Joanna         Brychcy               417: 412
  34 Barbara        Wiśniewska           - Robert         Wagner                224: 334
  35 Dorota         Stachowska           - Józef          Wietecki              308: 348
  36 Hanna          Dąbrowska            - Dominik        Ulejczyk              307: 350
  37 Katarzyna      Rachaus              - Mirosław       Dejna                 361: 184
  38 Michał         Dąbrowski            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Wesołowski           - Krzysztof      Obremski              383: 343
   2 Michał         Makowski             - Michał         Alabrudziński         403: 378
   3 Dariusz        Putoń                - Bogusław       Szyszka               350: 406
   4 Krzysztof      Mówka                - Kazimierz      Merklejn              367: 330
   5 Paweł          Jackowski            - Dawid          Pikul                 436: 535
   6 Zbigniew       Wietecki             - Krzysztof      Zawadzki              467: 322
   7 Mariusz        Skrobosz             - Miłosz         Wrzałek               325: 488
   8 Stanisław      Rydzik               - Mikołaj        Cieplik               420: 407
   9 Dominik        Urbacki              - Piotr          Broda                 412: 401
  10 Tomasz         Zwoliński            - Bogusław       Puchalski             499: 368
  11 Łukasz         Tuszyński            - Dariusz        Ulatowski             394: 388
  12 Dariusz        Kosz                 - Radosław       Jachna                419: 338
  13 Grażyna        Wesołowska           - Irena          Sołdan                317: 370
  14 Marcin         Stachowski           - Szymon         Płachta               365: 378
  15 Jakub          Szymczak             - Maciej         Czupryniak            378: 401
  16 Paweł          Mazurek              - Czesław        Grajewski             338: 371
  17 Renata         Andracka             - Michał         Szymkowski            305: 505
  18 Aleksander     Puchalski            - Piotr          Domański              350: 403
  19 Daniel         Janus                - Marcin         Radwański             424: 342
  20 Wojciech       Usakiewicz           - Grzegorz       Pukniel               264: 313
  21 Wojciech       Zemło                - Małgorzata     Szczygieł             472: 333
  22 Andrzej        Gostomski            - Szymon         Dąbrowski             438: 296
  23 Bartosz        Morawski             - Jerzy          Luter                 466: 333
  24 Joanna         Juszczak             - Joanna         Ostrowska             494: 265
  25 Robert         Wagner               - Dawid          Adamczyk              355: 343
  26 Mieczysław     Pastuszak            - Krzysztof      Sporczyk              365: 387
  27 Krystyna       Augustyniak          - Maciej         Śliwa                 413: 435
  28 Wojciech       Gołęcki              - Maciej         Sancewicz             362: 339
  29 Dominik        Ulejczyk             - Tomasz A.      Praga                 381: 366
  30 Grzegorz       Bajer                - Beata          Piotrowska            420: 412
  31 Agnieszka      Wiśniewska           - Bogdan         Kozłowski             253: 455
  32 Joanna         Brychcy              - Krzysztof      Kałuża                504: 349
  33 Sławomir       Stańczak             - Marianna       Kozłowska             276: 478
  34 Dorota         Stachowska           - Michał         Dąbrowski             395: 390
  35 Katarzyna      Rachaus              - Lidia          Żywna                 382: 346
  36 Hanna          Dąbrowska            - Józef          Wietecki              318: 387
  37 Mirosław       Dejna                - Barbara        Wiśniewska            228: 360


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Obremski             - Michał         Makowski              366: 473
   2 Michał         Alabrudziński        - Rafał          Wesołowski            477: 304
   3 Dawid          Pikul                - Bogusław       Szyszka               420: 374
   4 Miłosz         Wrzałek              - Zbigniew       Wietecki              386: 336
   5 Tomasz         Zwoliński            - Krzysztof      Mówka                 435: 457
   6 Stanisław      Rydzik               - Dominik        Urbacki               546: 365
   7 Kazimierz      Merklejn             - Dariusz        Kosz                  360: 385
   8 Irena          Sołdan               - Łukasz         Tuszyński             415: 498
   9 Szymon         Płachta              - Paweł          Jackowski             274: 397
  10 Dariusz        Putoń                - Krzysztof      Zawadzki              328: 325
  11 Maciej         Czupryniak           - Mariusz        Skrobosz              305: 399
  12 Michał         Szymkowski           - Piotr          Domański              363: 310
  13 Joanna         Juszczak             - Daniel         Janus                 455: 389
  14 Mikołaj        Cieplik              - Bartosz        Morawski              313: 359
  15 Piotr          Broda                - Jakub          Szymczak              482: 348
  16 Dariusz        Ulatowski            - Bogusław       Puchalski             348: 344
  17 Czesław        Grajewski            - Radosław       Jachna                384: 324
  18 Marcin         Stachowski           - Grażyna        Wesołowska            348: 481
  19 Andrzej        Gostomski            - Wojciech       Zemło                 338: 331
  20 Paweł          Mazurek              - Grzegorz       Pukniel               479: 342
  21 Krzysztof      Sporczyk             - Małgorzata     Szczygieł             455: 353
  22 Szymon         Dąbrowski            - Aleksander     Puchalski             440: 362
  23 Renata         Andracka             - Wojciech       Usakiewicz            401: 359
  24 Maciej         Śliwa                - Bogdan         Kozłowski             389: 279
  25 Marcin         Radwański            - Robert         Wagner                309: 376
  26 Wojciech       Gołęcki              - Grzegorz       Bajer                 409: 339
  27 Dominik        Ulejczyk             - Jerzy          Luter                 385: 316
  28 Dawid          Adamczyk             - Joanna         Ostrowska             393: 285
  29 Joanna         Brychcy              - Krystyna       Augustyniak           420: 308
  30 Maciej         Sancewicz            - Beata          Piotrowska            392: 383
  31 Tomasz A.      Praga                - Krzysztof      Kałuża                327: 497
  32 Mieczysław     Pastuszak            - Dorota         Stachowska            301: 388
  33 Józef          Wietecki             - Barbara        Wiśniewska            387: 344
  34 Agnieszka      Wiśniewska           - Sławomir       Stańczak              318: 265
  35 Marianna       Kozłowska            - Katarzyna      Rachaus               348: 309
  36 Lidia          Żywna                - Michał         Dąbrowski             400: 328
  37 Hanna          Dąbrowska            - Mirosław       Dejna                 400: 205
Lista rankingowa na dzień 27-06-2016

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Michał Alabrudziński           Włocławek            160.82  31520  196
   2 Dariusz Kosz                   Nysa                 160.77  31028  193
   3 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     158.03  25285  160
   4 Kamil Górka                    Kraków               157.71  29177  185
   5 Bartosz Morawski               Gliwice              153.46  29311  191
   6 Krzysztof Mówka                Warszawa             153.31  26829  175
   7 Miłosz Wrzałek                 Warszawa             152.87  29045  190
   8 Mateusz Borsuk                 Reda                 152.54  25016  164
   9 Mariusz Skrobosz               Warszawa             152.44  29879  196
  10 Dominik Urbacki                Pruszków             152.24  30143  198
  11 Jakub Zaryński                 Świnoujście          151.84   9566   63
  12 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             151.84  30368  200
  13 Michał Makowski                Warszawa             150.71   9495   63
  14 Przemysław Herdzina            Kraków               149.38   7170   48
  15 Mirosław Uglik                 Warszawa             149.38  28680  192
  16 Krzysztof Obremski             Legnica              149.35  28228  189
  17 Rafał Lenartowski              Gdynia               148.51  28663  193
  18 Stanisław Rydzik               Warszawa             148.22  28607  193
  19 Tomasz Zwoliński               Skierdy              147.65  28939  196
  20 Kacper Zegadło                 Warszawa             147.59  28338  192
  21 Dawid Pikul                    Poznań               147.39  28888  196
  22 Kazimierz Merklejn             Szczecin             147.13  29132  198
  23 Łukasz Bobowski                Suchedniów           146.60  28881  197
  24 Andrzej Oleksiak               Ostróda              146.05   8763   60
  25 Marek Reda                     Dębówka              145.90  29180  200
  26 Jakub Szymczak                 Łódź                 145.87  27862  191
  27 Dariusz Putoń                  Ruda Śląska          145.66  28550  196
  28 Wojciech Zemło                 Łódź                 145.27  23824  164
  29 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 145.18  20615  142
  30 Maciej Czupryniak              Milanówek            145.17  21340  147
  31 Tomasz Ciejka                  Kraków               144.96  14786  102
  32 Rafał Dąbrowski                Ostróda              144.95   5798   40
  33 Paweł Zaręba                   Warszawa             144.53   5203   36
  34 Bogusław Szyszka               Oława                144.37  28729  199
  35 Mariusz Wrześniewski           Kraków               144.29  27560  191
  36 Kamil Kister                   Puławy               144.19  27396  190
  37 Paweł Jackowski                Warszawa             143.80  28041  195
  38 Maciej Grąbczewski             Szczecin             143.58  26705  186
  39 Justyna Górka                  Kraków               143.19  25918  181
  40 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  142.69  20690  145
  41 Irena Sołdan                   Sopot                141.81  27795  196
  42 Marek Salamon                  Bytom                141.65   6091   43
  43 Juliusz Czupryniak             Warszawa             140.95  27063  192
  44 Sławomir Piotrowski            Deszczno             140.02  13582   97
  45 Robert Kamiński                Warszawa             139.73   9921   71
  46 Piotr Pietuchowski             Białystok            139.65  26674  191
  47 Artur Irzyk                    Kraków               139.63  27227  195
  48 Rafał Matczak                  Milanówek            139.10  21283  153
  49 Jan Mrozowski                  Kraków               138.93  26536  191
  50 Grzegorz Łukasik               Konojady             138.66  27455  198
  51 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           138.61  15108  109
  52 Marek Dudkiewicz               Milanówek            138.16  26250  190
  53 Aleksander Puchalski           Włocławek            137.79  11574   84
  54 Piotr Broda                    Sandomierz           137.56  26686  194
  55 Rafał Wesołowski               Warszawa             137.48  25984  189
  56 Dariusz Kuć                    Stargard             137.44  22403  163
  57 Janusz Krupiński               Bytom                137.04  22748  166
  58 Radosław Jachna                Łódź                 135.66  17229  127
  59 Jakub Błażejewski              Poznań               135.14  26353  195
  60 Andrzej Rechowicz              Katowice             134.92  25770  191
  61 Małgorzata Sulejewska          Kraków               134.88  26706  198
  62 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              134.86  26838  199
  63 Szymon Płachta                 Warszawa             134.82  26963  200
  64 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  134.53  20717  154
  65 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             134.16  26564  198
  66 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             134.10  22260  166
  67 Barbara Obremska               Wrocław              134.09  26014  194
  68 Kuba Koisar                    Warszawa             133.55   5342   40
  69 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             133.48  25761  193
  70 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       133.28  18526  139
  71 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             133.16  26366  198
  72 Michał Szymkowski              Wrocław              132.94  10236   77
  73 Joanna Juszczak                Warszawa             132.60  25725  194
  74 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             132.22  21552  163
  75 Mateusz Królikowski            Wrocław              131.99  10031   76
  76 Krzysztof Nowak                Lublin               131.92   4749   36
  77 Zdzisław Szota                 Warszawa             131.88  10814   82
  78 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       131.43   9857   75
  79 Krzysztof Jaworski             Warszawa             131.07   7471   57
  80 Maciej Perzyński               Piła                 131.02  21095  161
  81 Paweł Maciejczuk               Białystok            130.90  13614  104
  82 Natalia Woźniak                Dziwnówek            130.81  23939  183
  83 Leszek Stecuła                 Bytom                130.68  10193   78
  84 Alicja Grąbczewska             Szczecin             130.58  24157  185
  85 Dariusz Maciejuk               Warszawa             130.46  10176   78
  86 Michał Rogalewicz              Poznań               130.43  23869  183
  87 Krzysztof Gibas                Kraków               130.41  24908  191
  88 Wojciech Chodakiewicz          Białystok            130.40   6259   48
  89 Michał Kolaj                   Ostróda              130.38   5867   45
  90 Jolanta Chłopińska             Wałcz                130.10  25760  198
  91 Agnieszka Krupka               Krosno               129.96   7018   54
  92 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  129.96  25082  193
  93 Łucja  Kodzis                  Bydgoszcz            129.94  15203  117
  94 Piotr Domański                 Lublin               129.77   5191   40
  95 Konrad Sowula                  Kraków               129.70  16472  127
  96 Dariusz Ulatowski              Tuchola              129.69  24642  190
  97 Artur Koszel                   Warszawa             129.65   9724   75
  98 Arkadiusz Biegun               Kraków               129.52  11657   90
  99 Andrzej Kroc                   Łódź                 129.33  25090  194
 100 Tomasz Suchanek                Wrocław              129.29  14222  110
 101 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            129.24  22876  177
 102 Leszek Kacprzyk                Katowice             129.07  24781  192
 103 Marcin Rogala                  Warszawa             128.92  14310  111
 104 Michał, Piotr Waszkiewicz      Białystok            128.78  15196  118
 105 Agata Kuć                      Stargard             128.67  25477  198
 106 Walenty Siemaszko              Lipiany              128.49   9380   73
 107 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            128.48  15546  121
 108 Szymon Dąbrowski               Warszawa             128.39  24650  192
 109 Tomasz Lempart                 Kraków               128.38  22338  174
 110 Maciej Kuczyński               Gdynia               128.21  10770   84
 111 Jerzy Matyasik                 Kraków               127.95  24054  188
 112 Adam Jurkowski                 Gliwice              127.92  11769   92
 113 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       127.89  14963  117
 114 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               127.62  11103   87
 115 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             127.36  25345  199
 116 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             127.04  18166  143
 117 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       126.88   6090   48
 118 Grzegorz Święcki               Białystok            126.86   7231   57
 119 Anita Bruska                   Gdynia               126.83  19025  150
 120 Łukasz Baranowski              Gdynia               126.60  25194  199
 121 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            126.56  11390   90
 122 Rafał Błaszkiewicz             Milanówek            126.47  17453  138
 123 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         126.36  12257   97
 124 Grzegorz Pukniel               Łódź                 126.29  24626  195
 125 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            126.17  15014  119
 126 Dorota Zielińska               Piaseczno            126.16   9462   75
 127 Marcin Ceglarek                Kraków               126.15  20689  164
 128 Łukasz Sornek                  Mikołów              126.03  24828  197
 129 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             126.00  14994  119
 130 Marek Rogalski                 Warszawa             125.97  17132  136
 131 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             125.89   7176   57
 132 Czesław Grajewski              Białystok            125.89  19387  154
 133 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            125.82  24283  193
 134 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       125.52   6025   48
 135 Marta Bajorek                  Warszawa             125.49  24094  192
 136 Ewa Radzikowska                Gliwice              125.43  19065  152
 137 Maciej Bukowski                Szczecin             125.09   7255   58
 138 Bogusław Puchalski             Włocławek            125.03   7502   60
 139 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             124.64  16078  129
 140 Agnieszka Goniowska            Wrocław              124.63  11840   95
 141 Natalia Ogierman               Katowice             124.57  20430  164
 142 Weronika Rudnicka              Szczecin             124.57   4360   35
 143 Mariusz Grodek                 Kraków               123.89   4460   36
 144 Jarosław Olek                  Warszawa             123.86  12634  102
 145 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       123.81   5943   48
 146 Andrzej Rakoczy                Kraków               123.53   6300   51
 147 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  123.45  18888  153
 148 Ewa Szałas                     Katowice             123.42  14317  116
 149 Ryszard Kaczmarek              Leszno               123.39   4442   36
 150 Grażyna Wesołowska             Łódź                 123.16  12685  103
 151 Tomasz Górka                   Kraków               123.00  12054   98
 152 Dorota Rudzińska               Warszawa             122.96  23486  191
 153 Michał Szorc                   Białystok            122.93   8851   72
 154 Ewelina Gruda                  Białystok            122.52   5881   48
 155 Marcin Stachowski              Wydartowo I          122.45  23877  195
 156 Dorota Stachowska              Wydartowo I          122.24  23592  193
 157 Zbigniew Rybak                 Warszawa             121.89  23647  194
 158 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               121.79   8769   72
 159 Krzysztof Kodzis               Bydgoszcz            121.70  13387  110
 160 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    121.62   6811   56
 161 Bartłomiej Pawlak              Stary Szwarocin      121.60  13133  108
 162 Dorota Kuć                     Stargard             121.60  16781  138
 163 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          121.40   7648   63
 164 Agnieszka Walas                Kraków               121.34  20870  172
 165 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         120.57  20376  169
 166 Bogdan Kozłowski               Białystok            120.37  10111   84
 167 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              120.03   8042   67
 168 Anna Krynicka                  Warszawa             119.72  13050  109
 169 Bożena Guział                  Racibórz             119.69  19509  163
 170 Beata Piotrowska               Łódź                 119.46  14693  123
 171 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             119.36  20888  175
 172 Adam Janicki                   Wrocław              119.13  18822  158
 173 Ryszard Żydaczewski            Lubin                119.11   9410   79
 174 Dariusz Sowula                 Kraków               119.10  13697  115
 175 Małgorzata Jóźwiak             Iława                119.10   7146   60
 176 Joanna Ostrowska               Warszawa             118.88  22587  190
 177 Danuta Langiewicz              Ostróda              118.77   3563   30
 178 Agnieszka Matus                Milanówek            118.48  23460  198
 179 Teresa Zalewska                Racibórz             118.46  23574  199
 180 Maria Skutela                  Warszawa             118.35  22487  190
 181 Sławomir Długosz               Ostróda              118.26  14546  123
 182 Sylwia Łada                    Inowrocław           118.22  22580  191
 183 Marianna Kozłowska             Białystok            118.07  11335   96
 184 Patryk Gadus                   Pszczew              118.06   4014   34
 185 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            118.02   5665   48
 186 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        117.97   3657   31
 187 Dariusz Jarosławski            Ełk                  117.96  12622  107
 188 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    117.92   8490   72
 189 Jerzy Luter                    Bytom                117.54  22451  191
 190 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            117.52   3643   31
 191 Ala Białobrzewska              Gdynia               117.40  19605  167
 192 Grzegorz Kulawiak              Warszawa             117.18   7031   60
 193 Marta Świątkowska              Wrocław              117.12  22955  196
 194 Andrzej Słapiński              Warszawa             117.05   4799   41
 195 Marta Ćwiek                    Radomsko             116.83   4206   36
 196 Monika Lewandowska             Warszawa             116.77   4087   35
 197 Leszek Dobrowolski             Wrocław              116.72   3735   32
 198 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 116.59  22618  194
 199 Joanna Brychcy                 Katowice             116.51  20856  179
 200 Tomasz A. Praga                Białystok            116.51   4777   41
 201 Daniel Tomczyk                 Piła                 116.42   3609   31
 202 Lucyna Śniadach                Rumia                116.26  21508  185
 203 Ryszard Korpalski              Wójtowice            116.03  21929  189
 204 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               115.86   6836   59
 205 Jakub Onoszko                  Gdynia               115.77  20029  173
 206 Katarzyna Kowalska             Katowice             115.70  18859  163
 207 Urszula Solarska               Łódź                 115.60  22657  196
 208 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          115.58  12598  109
 209 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              115.39   4154   36
 210 Monika Siemaszko               Lipiany              115.36  22726  197
 211 Renata Andracka                Zwola                115.26  22706  197
 212 Sławomir Wolski                Wrocław              115.25  21321  185
 213 Rafał Stachowski               Police               115.24  14174  123
 214 Diana Pietrzykowska            Szczecin             115.12  21067  183
 215 Alicja Wałaszewska-Kempa       Gdynia               114.74   4360   38
 216 Mateusz Gołębiewski            Łódź                 114.60   5959   52
 217 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             114.53  14087  123
 218 Mariusz Kubicki                Inowrocław           114.42   6865   60
 219 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               114.37  15440  135
 220 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               114.34  21724  190
 221 Artur Wawrzynowski             Żukowo               114.09  19281  169
 222 Robert Wagner                  Wrocław              113.91  19251  169
 223 Ziemowit Pazda                 Wrocław              113.90   9340   82
 224 Tomasz Lewiński                Wejherowo            113.70   6822   60
 225 Patrycja Kuszpit               Biała Podlaska       113.70   8300   73
 226 Krzysztof Zawadzki             Sampława             113.42  22230  196
 227 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               113.39  22679  200
 228 Jarosław Karp                  Jędrzejów            113.00   9492   84
 229 Zofia Górka                    Łęczna               112.83   9929   88
 230 Jacek Nowak                    Szczecin             112.50   9450   84
 231 Iwona Wieluńska                Kołobrzeg            111.54  20301  182
 232 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             111.38   5235   47
 233 Piotr Potoczek                 Nowy Sącz            111.16  21788  196
 234 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           111.12  21224  191
 235 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              110.89   9204   83
 236 Donata Stuczyńska              Bydgoszcz            110.85   5321   48
 237 Józef Burzyński                Ełk                  110.84  14631  132
 238 Miłosz Meller                  Poznań               109.94   5827   53
 239 Maciej Dąbrowski               Warszawa             109.94  19019  173
 240 Tomasz Siwiński                Zawiercie            109.89   5934   54
 241 Anna Niedzielko                Szczecin             109.47  11932  109
 242 Marta Sztajnert                Wisła                109.37  10609   97
 243 Beata Kiżewska                 Świnoujście          109.29   8197   75
 244 Anna Arana                     Kołobrzeg            109.03  21151  194
 245 Beata Kowaluk-Jagielska        Police               109.00   4251   39
 246 Adam Sternik                   Elbląg               108.90   5227   48
 247 Katarzyna Bogusławska          Piastów              108.69   8369   77
 248 Agnieszka Dawid                Kraków               108.66  10649   98
 249 Agnieszka Kozak                Gdynia               108.61  21178  195
 250 Piotr Adamczyk                 Tarnów               108.59   4452   41
 251 Katarzyna Dębska               Ostróda              108.02  17500  162
 252 Dorota Ostrowska               Białystok            108.02  14258  132
 253 Sławomir Zabawa                Wałcz                107.97  10689   99
 254 Zbigniew Kniotek               Bytom                107.84   9490   88
 255 Iwona Duźniak                  Dębica               107.72   5386   50
 256 Dariusz Socha                  Warszawa             107.67   4630   43
 257 Waldemar Wypchał               Kraków               107.49  13544  126
 258 Lidia Żywna                    Gdynia               107.36  16534  154
 259 Czesława Pawłowska             Wrocław              107.00   4922   46
 260 Paweł Brylski                  Kraków               106.80   4699   44
 261 Bartłomiej Dalecki             Rumia                106.73   6297   59
 262 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            106.64   5652   53
 263 Beata Marynowicz               Racibórz             106.50   5112   48
 264 Grzegorz Papciak               Jodłowa              106.47   3620   34
 265 Dawid Rykaczewski              Jaworzno             106.36   8083   76
 266 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  106.16  12314  116
 267 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz            105.95  11443  108
 268 Konrad Pajączek                Milanówek            105.94   7628   72
 269 Michał Dreczka                 Poznań               105.94   8581   81
 270 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn             105.81   3280   31
 271 Dariusz Zębek                  Olsztyn              105.09   7356   70
 272 Monika Szczyrzyca              Jaworzno             105.06   6934   66
 273 Jan Lisiewski                  Piasutno             104.91   4931   47
 274 Maciej Sylwestrzuk             Warszawa             104.65  14756  141
 275 Leszek Kilian                  Jaworzno             103.71  19082  184
 276 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście          103.58   7665   74
 277 Piotr Latoszek                 Warszawa             103.02   5975   58
 278 Kinga Stecuła                  Bytom                102.84   3908   38
 279 Maria Uryga                    Kraków               102.83   4833   47
 280 Karolina Urbańska              Poznań               102.82  15731  153
 281 Janina Dąbrowska               Rybnik               102.51   6048   59
 282 Krystyna Augustyniak           Łódź                 102.04   4898   48
 283 Katarzyna  Szachowicz          Uniszewo             101.72   8850   87
 284 Janusz Pawłowski               Wrocław              101.55   3351   33
 285 Szymon Stępień                 Bytom                101.52   5888   58
 286 Paweł Pogorzelski              Warszawa             100.91   3229   32
 287 Marcin Kurowski                Racibórz             100.77  17232  171
 288 Barbara Wiśniewska             Gdańsk               100.65   9260   92
 289 Dominik Ulejczyk               Będzin               100.54  14880  148
 290 Zygmunt Skwarek                Katowice             100.52  11459  114
 291 Olga Swarcewicz                Warszawa             100.46   4621   46
 292 Ryszard Pliszka                Szczecin             100.06   6304   63
 293 Agnieszka Antos                Racibórz              99.38   8845   89
 294 Mariusz Michalski              Inowrocław            99.36   4670   47
 295 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            99.30  19761  199
 296 Jarosław Paprocki              Bydgoszcz             99.23   2977   30
 297 Marta Wawrzyn                  Pruszków              98.72   9378   95
 298 Gabriela Jurgaś                Jaworzno              97.81   4695   48
 299 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              97.00  13095  135
 300 Hanna Mazowiecka               Świnoujście           96.47   3473   36
 301 Krystyna Czajkowska            Kołobrzeg             96.44  18323  190
 302 Anna Lenartowska               Gdynia                95.96   6621   69
 303 Jolanta Olczak                 Kołobrzeg             95.70   4211   44
 304 Karolina Mak                   Żerniki Wrocławskie   95.61   9752  102
 305 Jan Pawłowski                  Warszawa              94.10  10916  116
 306 Jędrzej Zawojski               Modzurów              93.77   3282   35
 307 Michał Dąbrowski               Warszawa              92.65   8709   94
 308 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               92.53   4164   45
 309 Bernadeta Kudlińska            Bydgoszcz             92.30   9507  103
 310 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               90.25   5144   57
 311 Liliana Dąbrowska              Warszawa              90.23   7038   78
 312 Waldemar Dębski                Ostróda               89.66   6007   67
 313 Michał Głąb                    Zabrze                89.35   4289   48
 314 Andrzej Klich                  Jaworzno              89.26  17137  192
 315 Dorota Patera                  Legnica               89.16   2764   31
 316 Artur Kwiatkowski              Radomsko              88.18   5026   57
 317 Agnieszka Stefańska            Koźmice Wielkie       87.92   3165   36
 318 Katarzyna Rachaus              Łódź                  87.48   5511   63
 319 Patrycja Matulewicz            Kołobrzeg             86.04   6625   77
 320 Teresa Balewska                Reda                  85.76  16980  198
 321 Milena Kuźniewicz              Kołobrzeg             84.13   3786   45
 322 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           83.64   6022   72
 323 Aleksandra Celuch              Będzin                83.55   3676   44
 324 Jacek Dec                      Pszczew               83.06   2741   33
 325 Krzysztof Murawski             Ciechanowiec          82.82   2816   34
 326 Iwona Skubis-Galus             Dąbrowa Górnicza      82.13   9445  115
 327 Anna Strugała                  Świnoujście           81.97   2869   35
 328 Alicja Puchowska               Strzelce Opolskie     80.59   2740   34
 329 Magdalena Maternicka           Gdynia                78.62   2673   34
 330 Dawid Węgrzyński               Zabrze                76.49   5354   70
 331 Teresa Jaśkiewicz              Kołobrzeg             73.25   3882   53
 332 Joanna Kulawiak                Warszawa              69.79   3908   56
 333 Aleksandra Maliszewska         Będzin                68.70   3435   50
 334 Mirosław Dejna                 Sampława              64.35  11904  185
 335 Elżbieta Fitał                 Kołobrzeg             62.60   2504   40
 336 Oliwier Antos                  Racibórz              59.62   2325   39




Poczekalnia na dzień 27-06-2016

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Anna Niewiadomska              Kołobrzeg             94.03   2727   29
   2 Maria Tomiczek                 Zabrze                82.90   2404   29
   3 Piotr Ozimek                   Sochaczew             62.97   1826   29
   4 Przemysław Rybicki             Otwock               135.25   3787   28
   5 Daniel Janus                   Wąchock              121.18   3393   28
   6 Grzegorz Kwiecień              Kraków               129.89   3507   27
   7 Anna Demczyszyn                Bielsko Biała        127.22   3435   27
   8 Krzysztof Bukowski             Milanówek            121.33   3276   27
   9 Adrian Ziemniewicz             Białystok            120.11   3243   27
  10 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              114.37   3088   27
  11 Joanna Nawrocka                Bydgoszcz            102.52   2768   27
  12 Andrzej Grabiński              Suchedniów           135.50   3523   26
  13 Adam Klimont                   Wałcz                129.35   3363   26
  14 Małgorzata Pochopień           Kraków                83.77   2178   26
  15 Jakub Nalepa                   Gliwice              137.32   3433   25
  16 Iza Kraj                       Warszawa             113.68   2842   25
  17 Piotr Kozak                    Racibórz             105.40   2635   25
  18 Laura Pisula                   Wrocław              100.72   2518   25
  19 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  152.75   3666   24
  20 Karol Waniek                   Wrocław              140.79   3379   24
  21 Grzegorz Kurowski              Warszawa             139.17   3340   24
  22 Jacek Jerzyński                Toruń                134.75   3234   24
  23 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             131.67   3160   24
  24 Robert Głowacki                Łódź                 130.96   3143   24
  25 Ewa Czerwoniec                 Warszawa             126.79   3043   24
  26 Maciej Nawrocki                Babimost             125.50   3012   24
  27 Jacek Baltyn                   Suchedniów           125.25   3006   24
  28 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  125.00   3000   24
  29 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      122.29   2935   24
  30 Beata Wiączkowska              Wrocław              119.21   2861   24
  31 Lidia Szpakowska               Jaworzno             118.92   2854   24
  32 Andrzej Kraska                 Wrocław              114.96   2759   24
  33 Dawid Podżerek                 Kraków               114.54   2749   24
  34 Mariusz Makuch                 Zator                113.58   2726   24
  35 Maciej Labe                    Poznań               113.42   2722   24
  36 Magda Sarad Pedersen           Świnoujście          112.17   2692   24
  37 Marzena Zawierska              Warszawa             111.88   2685   24
  38 Wojciech Gonet                 Wrocław              111.54   2677   24
  39 Radosław Słowicki              Warszawa             111.42   2674   24
  40 Monika Krzysztofek             Wejherowo            104.83   2516   24
  41 Grzegorz Bajer                 Łódź                 102.88   2469   24
  42 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski  100.29   2407   24
  43 Grażyna Kula                   Gdańsk                98.12   2355   24
  44 Anna Lisiewska                 Dublin                97.67   2344   24
  45 Aleksandra Kurcman             Kołobrzeg             85.29   2047   24
  46 Piotr Rosół                    Warszawa             127.35   2929   23
  47 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  116.87   2688   23
  48 Witold Wojnowski               Warszawa             116.04   2669   23
  49 Bożena Mileńko                 Świnoujście           94.57   2175   23
  50 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   92.78   2134   23
  51 Michał Dulat                   Kraków                91.83   2112   23
  52 Adam Motyl                     Jaskółki              89.43   2057   23
  53 Paulina Ostrowska              Białystok             89.00   2047   23
  54 Tomasz Szczodry                Łomża                 88.57   2037   23
  55 Bożena Lisiewska               Piasutno              87.65   2016   23
  56 Marcin Szczyrzyca              Jaworzno              87.39   2010   23
  57 Małgorzata Studniarska         Bydgoszcz             84.00   1932   23
  58 Wiktoria Koler                 Będzin                77.96   1793   23
  59 Damian Łupiński                Konojady             115.32   2537   22
  60 Paweł Morga                    Warszawa             111.64   2456   22
  61 Aleksandra Perzyna             Biała Podlaska        91.32   2009   22
  62 Hanna Dąbrowska                Zgierz                89.86   1977   22
  63 Aleksandra Brzeska             Piastów               89.55   1970   22
  64 Marta Majewska                 Wadowice              86.27   1898   22
  65 Miłosz Śliwiński               Szczecin              82.91   1824   22
  66 Adam Kędzior                   Lublin                78.00   1716   22
  67 Michał Śliwiński               Szczecin              77.41   1703   22
  68 Aneta Maternicka               Gdynia                68.32   1503   22
  69 Jacek Łukaszuk                 Biała Podlaska        65.14   1433   22
  70 Tomasz Kłosiński               Bydgoszcz            118.29   2484   21
  71 Agnieszka Tepli-Skoczylas      Piaseczno             88.71   1863   21
  72 Julia Solarska                 Łódź                  76.48   1606   21
  73 Tomasz Polański                Ciechanów            110.55   2211   20
  74 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              97.95   1959   20
  75 Grażyna Smereka                Racibórz              96.50   1930   20
  76 Krystyna Drynkowska            Świnoujście           93.90   1878   20
  77 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      150.53   2860   19
  78 Maciej Śliwa                   Zabrze               127.16   2416   19
  79 Jacek Pietruszka               Kraków               109.63   2083   19
  80 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski      107.68   2046   19
  81 Andrzej Burczyk                Gdynia                95.58   1816   19
  82 Adam Wencel                    Bydgoszcz             83.05   1578   19
  83 Elżbieta Święcka               Białystok            106.72   1921   18
  84 Dominik Peter                  Nowe Miasto Lubawsk   64.00   1152   18
  85 Dominik Piasecki               Słupsk               124.06   2109   17
  86 Anna Stambulska                Kraków               112.76   1917   17
  87 Monika Krzyżewska              Piasutno              97.24   1653   17
  88 Karol Puto                     Będzin                65.82   1119   17
  89 Bogusław Książek               Szczecin             102.25   1636   16
  90 Andrzej Kowalski               Gdańsk               156.53   2348   15
  91 Jan Kozłowski                  Kraków               129.00   1935   15
  92 Maciej Rzychoń                 Katowice             137.79   1929   14
  93 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            114.36   1601   14
  94 Dominik Małocha                Demblin               91.93   1287   14
  95 Magdalena Głowacka             Police                73.57   1030   14
  96 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  112.54   1463   13
  97 Przemysław Malinka             Ostrożnica           106.77   1388   13
  98 Bernadeta Zapała               Jaworzno              92.00   1196   13
  99 Adam Szukalski                 Leicester            149.50   1794   12
 100 Filip Warzecha                 Gdynia               133.75   1605   12
 101 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            130.75   1569   12
 102 Maciej Michalski               Łódź                 130.67   1568   12
 103 Stanisław Gasik                Warszawa             129.50   1554   12
 104 Andrzej Gostomski              Starowa Góra         128.83   1546   12
 105 Krzysztof Bonda                Białystok            128.58   1543   12
 106 Michał Ozimiński               Łódź                 125.42   1505   12
 107 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           125.33   1504   12
 108 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             122.92   1475   12
 109 Justyna Nieznalska             Jejkowice            122.50   1470   12
 110 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      122.17   1466   12
 111 Mariusz Rostkowski             Sochaczew            120.50   1446   12
 112 Sławomir Kucia                 Krosno               119.92   1439   12
 113 Karol Rembiałkowski            Warszawa             118.17   1418   12
 114 Hanna Siemionow                Białystok            117.83   1414   12
 115 Michał Landowski               Police               117.33   1408   12
 116 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             117.17   1406   12
 117 Janina Grajewska               Choroszcz            115.67   1388   12
 118 Paweł Zbrowski                 Gdynia               115.50   1386   12
 119 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  115.33   1384   12
 120 Sylwia Buks                    Warszawa             114.67   1376   12
 121 Dawid Buzowicz                 Rzeszów              114.08   1369   12
 122 Michał Burak                   Wrocław              113.50   1362   12
 123 Michał Musielak                Bydgoszcz            112.83   1354   12
 124 Wojciech Silnicki              Elbląg               112.42   1349   12
 125 Rafał Świątek                  Wrocław              112.25   1347   12
 126 Szymon Figurski                Gryfów Śląski        111.75   1341   12
 127 Anna Biegańska                 Białystok            110.17   1322   12
 128 Agnieszka Biegańska            Białystok            109.83   1318   12
 129 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     108.33   1300   12
 130 Dariusz Małysa                 Kraków               106.83   1282   12
 131 Andrzej Buczkowski             Bydgoszcz            106.00   1272   12
 132 Sławomir Nosek                 Mielec               105.92   1271   12
 133 Tadeusz Olewicz                Strzelce Opolskie    105.42   1265   12
 134 Maciej Pietrasik               Nowogard             105.42   1265   12
 135 Izabela Wyłoga                 Elbląg               105.00   1260   12
 136 Dorota Maciejuk                Warszawa             104.92   1259   12
 137 Michał Grzymała                Łomża                104.83   1258   12
 138 Halina Mrozek                  Warszawa             104.67   1256   12
 139 Krystyna Perekitko             Ciechanowiec         104.25   1251   12
 140 Bartłomiej Najman              Białystok            104.00   1248   12
 141 Michał Gigoń                   Kraków               103.25   1239   12
 142 Paulina Brzuchalska            Bydgoszcz            102.42   1229   12
 143 Grzegorz Dudziński             Gdańsk               102.17   1226   12
 144 Justyna Przystawska            Jaworzno              99.83   1198   12
 145 Tadeusz Sokólski               Białystok             99.08   1189   12
 146 Karol Lenartowski              Gdynia                97.83   1174   12
 147 Zbigniew Siwoń                 Elbląg                97.83   1174   12
 148 Paulina Siedlarz               Nowy Sącz             96.83   1162   12
 149 Agnieszka Rachtan              Świnoujście           94.25   1131   12
 150 Dominika Worona                Police                93.17   1118   12
 151 Michał Furman                  Kraków                89.83   1078   12
 152 Katarzyna Turbiarz             Rybnik                89.33   1072   12
 153 Jakub Dworczyk                 Będzin                88.67   1064   12
 154 Jakub Czepulonis               Kołobrzeg             88.50   1062   12
 155 Agnieszka Lisiak- Świetlikowska Białystok             86.83   1042   12
 156 Michał Sztajnert               Wisła                 82.25    987   12
 157 Emilia Spanialska              Świętajno             81.25    975   12
 158 Szymon Ozimek                  Zabrze                81.08    973   12
 159 Sandra Malinowska              Kuźnia Raciborska     79.92    959   12
 160 Lubomir Kuchta                 Jaworzno              77.25    927   12
 161 Zuzanna Rokicka                Świętajno             74.50    894   12
 162 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   71.17    854   12
 163 Tomasz Karol                   Gdynia                69.92    839   12
 164 Radosław Karol                 Gdynia                68.92    827   12
 165 Justyna Szymonik-Polak         Powałczyn             62.42    749   12
 166 Monika Blokesz                 Racibórz              62.17    746   12
 167 Seweryn Kaczmarczyk            Świętajno             56.00    672   12
 168 Piotr Madej                    Wrocław              120.64   1327   11
 169 Przemysław Pawlic              Wrocław              120.00   1320   11
 170 Natalia Sowała                 Łowicz               104.18   1146   11
 171 Klara Wigier                   Milanówek            100.36   1104   11
 172 Joanna Wilk                    Racibórz              99.27   1092   11
 173 Michał Duraj                   Warszawa              98.36   1082   11
 174 Artur Sikorski                 Gdańsk                95.09   1046   11
 175 Łukasz Pawlak                  Sochaczew             94.18   1036   11
 176 Renata Wyłoga                  Elbląg                93.82   1032   11
 177 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   91.73   1009   11
 178 Jan Jasiorkowski               Jasienna              91.36   1005   11
 179 Maria Kubacka-                 Warszawa              90.36    994   11
 180 Zdzisław Parnicki              Słupsk                89.64    986   11
 181 Agnieszka Palczewska           Ostrów Wlkp.          87.64    964   11
 182 Bożena Ciborowska-Lipko        Stargard              87.45    962   11
 183 Marzena Czemplik               Wrocław               86.27    949   11
 184 Martyna Szymańska              Ustka                 86.00    946   11
 185 Renata Figurska                Gryfów Śląski         84.18    926   11
 186 Roksana Statkiewicz            Jaworzno              84.18    926   11
 187 Sławomir Stańczak              Łódź                  84.00    924   11
 188 Adam Żychowski                 Warszawa              83.82    922   11
 189 Piotr Sołowianiuk              Białystok             83.45    918   11
 190 Mateusz Zębek                  Olsztyn               83.27    916   11
 191 Wanda Wach                     Tarnów                82.55    908   11
 192 Kamil Nadolski                 Zabrze                81.00    891   11
 193 Danuta Jasiorkowska            Jasienna              80.82    889   11
 194 Beata Kurowska                 Inowrocław            80.64    887   11
 195 Monika Wrzałek                 Rumia                 79.55    875   11
 196 Anna Gucz                      Bydgoszcz             78.82    867   11
 197 Kasper Kamiński                Gdańsk                78.18    860   11
 198 Maksymilian Piątek             Warszawa              76.82    845   11
 199 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   76.27    839   11
 200 Aneta Młodzianowska            Warszawa              76.00    836   11
 201 Monika Kowalik                 Kraków                75.00    825   11
 202 Kinga Bereta                   Nowa Wieś             74.73    822   11
 203 Michał Kurdelski               Bydgoszcz             73.45    808   11
 204 Radosław Smolik                Jaworzno              72.73    800   11
 205 Julia Pustuł                   Zabrze                70.91    780   11
 206 Przemysław Wądołowski          Białystok             70.82    779   11
 207 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  70.64    777   11
 208 Ireneusz Jagiełło              Okuniew               70.18    772   11
 209 Dariusz Dackiewicz             Białowieża            66.82    735   11
 210 Tymoteusz Świerkowski          Będzin                66.00    726   11
 211 Marek Popczyk                  Tychy                 65.91    725   11
 212 Monika Wojtanek                Wadowice              65.55    721   11
 213 Teresa Dziemiańczuk            Białystok             63.55    699   11
 214 Anna  Jankowska                Bydgoszcz             63.27    696   11
 215 Jolanta Bednarska              Łódź                  61.91    681   11
 216 Marek Horyń                    Ełk                   58.91    648   11
 217 Grzegorz Lipko                 Stargard              58.55    644   11
 218 Kosma Woźniarski               Łódź                  55.27    608   11
 219 Maciej Karol                   Gdynia                54.82    603   11
 220 Martyna Śmiechura              Nowa Wieś             79.50    795   10
 221 Tamara Szczepańska             Świnoujście           77.00    770   10
 222 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   74.90    749   10
 223 Bartłomiej Kowalczuk           Brwinów               62.90    629   10
 224 Daniel Mundyk                  Jelenia Góra         162.56   1463    9
 225 Seweryn Lipski                 Ciechanowiec          55.56    500    9
 226 Jarosław Michalak              Łódź                 124.62    997    8
 227 Kinga Pruszak                  Bydgoszcz            120.00    960    8
 228 Leszek Kowalik                 Bydgoszcz             93.00    744    8
 229 Zbigniew Radziszewski          Ciechanowiec          91.88    735    8
 230 Klaudia Budzyn                 Brzesko               84.12    673    8
 231 Adam Pietryga                  Racibórz              79.50    636    8
 232 Wojciech Czepulonis            Kołobrzeg             76.75    614    8
 233 Wiktor Zduńczyk                Warszawa              75.62    605    8
 234 Cezary Pawlonka                Wrocław               58.62    469    8
 235 Jędrzej Kuźniewicz             Kołobrzeg             52.75    422    8
 236 Andrzej Stańczyk               Tarnów               110.29    772    7
 237 Sylwester Gryz                 Zabrze               107.86    755    7
 238 Jan  Olek                      Warszawa             102.14    715    7
 239 Mirosława Jursza               Rybnik                97.29    681    7
 240 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa           96.71    677    7
 241 Mateusz Stańczyk               Tarnów                94.86    664    7
 242 Marcin Białecki                Białystok             91.14    638    7
 243 Leszek Sosnowski               Lublin                79.29    555    7
 244 Łukasz Korycki                 Garwolin              69.00    483    7
 245 Bartek Chełstowski             Nowy Dwór Mazowiecki  64.00    448    7
 246 Mateusz Sztuba                 Zabrze                56.43    395    7
 247 Grażyna Kaczyńska              Łódź                 117.17    703    6
 248 Bogdan Zawadzki                Białystok            108.83    653    6
 249 Krystyna Zabawa                Dąbrowa              100.83    605    6
 250 Michał Lasecki                 Warszawa              91.67    550    6
 251 Kamil Olejniczak               Kutno                 89.67    538    6
 252 Jarosław Błażków               Wrocław               80.67    484    6
 253 Wiesław Nieroda                Lublin                77.83    467    6
 254 Małgorzata Świętosławska       Jaworzno              77.50    465    6
 255 Franciszek Augustyniak         Kołobrzeg             75.33    452    6
 256 Magdalena Możdżeń              Łódź                  64.67    388    6
 257 Tomasz M. Lempart              Bytom                 61.67    370    6
 258 Marta Bołbot                   Bielsk Podlaski       59.17    355    6
 259 Maciej Krzeptowski             Zakopane              56.33    338    6
 260 Anna Stefańska                 Łódź                 109.00    545    5
 261 Maciej Michalak                Łódź                 105.20    526    5
 262 Szymon Madej                   Kraków               103.40    517    5
 263 Małgorzata Całka               Świnoujście           86.20    431    5
 264 Jakub Madej                    Kraków                80.80    404    5
 265 Szymon Sztajnert               Wisła                 53.60    268    5
 266 Leszek Katyński                Słupsk               103.25    413    4
 267 Justyna Kurowska               Inowrocław            78.25    313    4
 268 Agnieszka Jarek                Gowarczów             59.75    239    4
 269 Jerzy Ciesielski               Łódź                 104.33    313    3
 270 Łukasz Pawlas                  Racibórz              86.00    258    3
 271 Kacper Rzepecki                Wrocław               75.67    227    3
 272 Arkadiusz Wąsiel               Wrocław               70.33    211    3
 273 Filip Nguyen Viet              Wrocław               67.33    202    3
 274 Paweł Jędryka                  Chełmek              108.50    217    2
 275 Michał Czyż                    Łódź                  73.50    147    2
 276 Krzysztof Lelonek              Zabrze                72.50    145    2
 277 Marek Cieślik                  Łódź                  71.50    143    2
 278 Joanna Strączek                Legnica               57.50    115    2
 279 Marta Popławska                Warszawa              79.00     79    1
 280 Jacek Jabłoński                Katowice              78.00     78    1
 281 Mateusz Klinowski              wadowice              77.00     77    1
 282 Monika Gorczyca                Kraków                72.00     72    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie