Kutno26
maja
Kutno 26 maja XV Ogólnopolskie Mistrzostwa Szkół w Scrabble Kutno 2017
Pruszków27
maja
Pruszków 27-28 maja V Mistrzostwa Pruszkowa
Zabrze 3
czerwca
Zabrze 3- 4 czerwca XXII Mistrzostwa Górnego Śląska i ZagłębiaMistrzostwa Regionów 2017
Powrót Mistrza27 - 28 maja 2017 — V Mistrzostwa PruszkowaInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

V Mistrzostwa PruszkowaPruszków, 27 - 28 maja 2017

Konkurs Relacja z turnieju


Powrót MistrzaW tym roku w V mistrzostwach Pruszkowa wystartowały dwie dywizje. Przyjechało trzydziestu uczestników. Po naradach z organizatorem uzgodniliśmy, że w pierwszej dywizji będzie 12 osób a w drugiej 18. W grupie A zastosowałam rozgrywki grupowe do końca jedenastej rundy, natomiast w grupie B obowiązywał system połówkowy do rundy szóstej, a od siódmej do jedenastej „szwajcar”. Jednak najbardziej skomplikowane były dwie ostatnie rundy- dwunasta i trzynasta. W nich zostali wymieszani gracze. Do półfinału kwalifikowały się dwie pierwsze osoby z każdej dywizji. Oczywiście rozpoczęła się walka o ostateczne miejsca w dywizjach i klasyfikacji łącznej z turnieju. Taki system pozwolił wszystkim grać do końca.

W zasadzie (z drobnymi potknięciami) przez jedenaście rund na pierwszych miejscach w swoich grupach byli: Tomasz ZwolińskiWaldemar Czerwoniec. I tak w dywizjach zostało do końca. Poniżej prezentuję podiumowe stopnie w grupach A i B:
I LIGA (A):
1. Tomasz Zwoliński
2. Kacper Zegadło
3. Mirosław Uglik

II LIGA (B):
1. Waldemar Czerwoniec
2. Marek Rogalski
3. Dorota Rudzińska

Nieco inaczej wyglądała klasyfikacja całego turnieju V Mistrzostw Pruszkowa. Pierwsze miejsce zajął Tomasz Zwoliński, drugie Kacper Zegadło a trzecie Marek Rogalski. BRAWO TOMEK!!! Wszyscy dostali puchary, niektórzy po dwa- za zwycięstwo w dywizji i ostatecznie zajęte miejsce w całym turnieju.
Oprócz pucharów dla najlepszych, wszyscy uczestnicy dostali upominki- było mnóstwo książek i gier planszowych. W tym roku graliśmy w nowym Liceum Ogólnokształcącym im. T. Zana. Do dyspozycji mieliśmy przestronną salę, do której nie wdzierał się okrutny upał. Był też otwarty bufet, więc nikomu nic nie zabrakło.
Za przygotowanie turnieju składam na ręce organizatorów podziękowania za włożony trud i zaangażowanie. Fundacja Umysł im. A. ButtsaWaldemar Czerwoniec, jak zwykle stanęli na wysokości zadania.

Puchary i nagrody rzeczowe ufundowali:
Centrum Medyczne Eureka;
Granna;
Świat Książki;
Woyda i synowie

Do zobaczenia za rok…
relacja: Sylwia Buks
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
IV Mistrzostwa Pruszkowa
III Mistrzostwa Pruszkowa
II Mistrzostwa Pruszkowa


Rodzaj turniejudywizyjny
Sposób rozgrywaniaTurniej dywizyjny - w założeniu 4 dywizje (przy minimum 48 uczestnikach); liczba graczy w dywizji od 12 do 24 zawodników, w IV. dywizji - bez ograniczeń;

Liczba rund - 11 - do rozstrzygnięcia w każdej dywizji; system rozgrywek w dywizji - w zależności od liczby graczy: "każdy z każdym" przy 12 zawodnikach, połówkowy lub Dubov przy większej liczbie;

Uwaga! wycofanie się z grupy 12-osobowej skutkuje walkowerami w pozostałych partiach (pierwszy rankingowy, pozostałe nierankingowe); do turnieju można się dopisać tylko w ostatniej dywizji.

O tytuł mistrza grają zwycięzcy dywizji pucharowo - półfinał (rozstawienie losowane) i finał; w przypadku remisu - o zwycięstwie decyduje wyższa wartość najlepszego ruchu.

W przypadku mniejszej liczby graczy (36-47 osób) rozgrywki będą toczone w trzech dywizjach, a do półfinału dodatkowo awansuje najlepszy spośród graczy, którzy zajęli drugie miejsca w dywizjach (biorąc pod uwagę kolejno duże i małe punkty). W przypadku, gdy liczba graczy będzie mniejsza niż 36 zostaną utworzone dwie dywizje, zaś do półfinałów awansują osoby, które zajmą w nich pierwsze dwa miejsca.

20 minut dla gracza na partię.
Miejsce rozgrywekLiceum Ogólnokształcące im. T. Zana, ul. Daszyńskiego 1 (róg Kościuszki)
Obrońca tytułuWaldemar Czerwoniec
SędziaSylwia Buks
HarmonogramSobota, 27 maja (7 rund)
10.00 Początek zapisów
10.50 Zakończenie zapisów
11.00 — 19.30 7 rund w dywizjach (przerwa obiadowa ok. 14.30)

Niedziela, 28 maja (6 rund)
9.00 -13.00 4 rundy w dywizjach
13.00 -15.00 półfinał (zwycięzca I. dywizji – zwycięzca 3. dywizji) i finał
Ok. 15.30 Dekoracja zwycięzców i wręczenie nagród
Wpisowe25 zł za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 15 zł za dzień
młodzież szkolna — 10 zł za dzień (do szkoły średniej włącznie)
debiutanci — bez opłat
DojazdZ W-wy PKP, SKM; WKD do stacji Pruszków; samochodem — nie polecam dojazdu z W-wy Alejami Jerozolimskimi. Tuż przed Pruszkowem jest remont drogi, może być gigantyczny korek. Lepiej autostradą od strony Żbikowa, zjazd na Pruszków, cały czas prosto do ul. Prusa — w prawo, na drugim skrzyżowaniu ponownie w prawo w ul. Kościuszki. Liceum Zana znajduje się po lewej stronie kilkadziesiąt metrów za parkiem z Pałacykiem, w którym były ostatnie Mistrzostwa Mazowsza i kilkadziesiąt metrów przed stacją PKP. Parkingu można poszukać na chodniku na Kościuszki lub w okolicy stacji PKP.
WyżywienieLiczne lokaliki w okolicy rozgrywek + zamówienia pizzy i innego menu — na telefon
NagrodyPuchary dla zwycięzców lig i trójki medalistów; nagrody książkowe, ewentualnie rzeczowe i pieniężne
Dodatkowe atrakcjeDni Pruszkowa
OrganizatorzyFundacja Umysł im. A. Buttsa, Waldemar Czerwoniec 601-204-177
SponsorzyCentrum Medyczne Eureka, Granna, Świat Książki, Woyda i synowie …


Wyniki turnieju Mistrzostwa Pruszkowa

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto              
--- --------------- -------------------- --------------------
  1 Tomasz          Zwoliński            Skierdy             
  2 Kacper          Zegadło              Warszawa            
  3 Marek           Rogalski             Warszawa            
  4 Waldemar        Czerwoniec           Warszawa            
  5 Dominik         Urbacki              Pruszków            
  6 Marek           Charytoniuk          Biała Podlaska      
  7 Mirosław        Uglik                Warszawa            
  8 Dorota          Rudzińska            Warszawa            
  9 Jakub           Zaryński             Świnoujście         
 10 Szymon          Dąbrowski            Warszawa            
 11 Michał          Makowski             Warszawa            
 12 Małgorzata      Deszczyńska          Warszawa            
 13 Jarosław        Olek                 Warszawa            
 14 Konrad          Pajączek             Milanówek           
 15 Miłosz          Wrzałek              Warszawa            
 16 Robert          Kamiński             Warszawa            
 17 Szymon          Płachta              Warszawa            
 18 Paweł           Jackowski            Warszawa            
 19 Patrycja        Skibska              Warszawa            
 20 Marzena         Zawierska            Warszawa            
 21 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno           
 22 Natalia         Woźniak              Dziwnówek           
 23 Adam            Sternik              Kętrzyn             
 24 Maciej          Dąbrowski            Warszawa            
 25 Mikołaj         Przybyłowicz         Warszawa            
 26 Anna            Arana                Kołobrzeg           
 27 Maria           Skutela              Warszawa            
 28 Edward          Stefaniak            Biała Podlaska      
 29 Katarzyna       Bogusławska          Piastów             
 30 Kamil           Olejniczak           Kutno               


Wyniki turnieju V. Mistrzostwa Pruszkowa Dywizja A

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                147.20     10.0     5553     2217      971
  2 Kacper          Zegadło              Warszawa               151.13      8.0     5189     2015      141
  3 Mirosław        Uglik                Warszawa               150.15      8.0     5004     1984       92
  4 Dominik         Urbacki              Pruszków               150.30      8.0     5318     1984      570
  5 Michał          Makowski             Warszawa               151.63      7.0     5252     1895      137
  6 Jakub           Zaryński             Świnoujście            143.77      8.0     5257     2003      304
  7 Robert          Kamiński             Warszawa               140.57      5.0     4998     1717     -302
  8 Miłosz          Wrzałek              Warszawa               150.01      6.0     5116     1780       30
  9 Szymon          Płachta              Warszawa               137.46      7.0     5078     1908     -158
 10 Paweł           Jackowski            Warszawa               145.41      6.0     4878     1802     -302
 11 Natalia         Woźniak              Dziwnówek              135.09      4.0     4624     1597     -582
 12 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              134.22      5.0     4675     1698     -454

Wyniki turnieju V. Mistrzostwa Pruszkowa Dywizja B

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Waldemar        Czerwoniec           Warszawa               133.06     10.0     5262     1984      797
  2 Marek           Rogalski             Warszawa               127.16     10.0     5359     1960      820
  3 Dorota          Rudzińska            Warszawa               126.48      8.0     4672     1772      230
  4 Marek           Charytoniuk          Biała Podlaska         122.47      8.0     4463     1768      164
  5 Małgorzata      Deszczyńska          Warszawa               132.46      6.0     5098     1554      206
  6 Szymon          Dąbrowski            Warszawa               128.84      7.0     4713     1661      -56
  7 Konrad          Pajączek             Milanówek              103.46      7.0     4412     1658      -93
  8 Jarosław        Olek                 Warszawa               121.68      7.0     4790     1595      214
  9 Marzena         Zawierska            Warszawa               124.00      5.0     4616     1436     -146
 10 Patrycja        Skibska              Warszawa               113.80      6.0     4431     1576      -74
 11 Adam            Sternik              Kętrzyn                110.85      6.0     4393     1494     -429
 12 Maciej          Dąbrowski            Warszawa               112.11      5.0     4402     1396     -262
 13 Katarzyna       Bogusławska          Piastów                109.33      5.5     4238     1274       56
 14 Maria           Skutela              Warszawa               117.87      5.0     4772     1417     -278
 15 Mikołaj         Przybyłowicz         Warszawa               128.94      6.0     4944     1493      336
 16 Edward          Stefaniak            Biała Podlaska         130.94      5.0     4324     1386     -496
 17 Anna            Arana                Kołobrzeg              110.91      4.0     4533     1298     -357
 18 Kamil           Olejniczak           Kutno                  100.00      2.0     4220     1026     -779
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju V. Mistrzostwa Pruszkowa 



	Michał Makowski 151.63 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Krzysztof      Sporczyk              134.22 +  468: 300  184
    2     1 Natalia        Woźniak               135.09 +  362: 357  185
    3     1 Szymon         Płachta               137.46 +  456: 337  187
    4     1 Robert         Kamiński              140.57 +  462: 440  191
    5     1 Jakub          Zaryński              143.77 -  434: 456   94
    6     1 Paweł          Jackowski             145.41 +  448: 339  195
    7     1 Tomasz         Zwoliński             147.20 -  280: 476   97
    8     1 Miłosz         Wrzałek               150.01 +  480: 393  200
    9     1 Mirosław       Uglik                 150.15 -  366: 413  100
   10     1 Dominik        Urbacki               150.30 -  379: 416  100
   11     1 Kacper         Zegadło               151.13 -  336: 461  101
   12     1 Szymon         Dąbrowski             128.84 -  356: 404   79
   13     2 Małgorzata     Deszczyńska           132.46 +  425: 323  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1895  / 13 145.77




	Kacper Zegadło 151.13 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Natalia        Woźniak               135.09 +  393: 369  185
    2     2 Krzysztof      Sporczyk              134.22 +  391: 326  184
    3     2 Robert         Kamiński              140.57 +  469: 336  191
    4     2 Szymon         Płachta               137.46 +  514: 428  187
    5     2 Paweł          Jackowski             145.41 -  317: 374   95
    6     2 Jakub          Zaryński              143.77 -  366: 371   94
    7     2 Miłosz         Wrzałek               150.01 -  358: 477  100
    8     2 Tomasz         Zwoliński             147.20 +  435: 396  197
    9     2 Dominik        Urbacki               150.30 +  386: 376  200
   10     2 Mirosław       Uglik                 150.15 -  382: 388  100
   11     1 Michał         Makowski              151.63 +  461: 336  202
   12     2 Waldemar       Czerwoniec            133.06 +  409: 392  183
   13     1 Tomasz         Zwoliński             147.20 -  308: 479   97
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2015  / 13 155.00




	Dominik Urbacki 150.30 Pruszków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Tomasz         Zwoliński             147.20 -  345: 452   97
    2     3 Miłosz         Wrzałek               150.01 +  400: 384  200
    3     3 Jakub          Zaryński              143.77 -  406: 417   94
    4     3 Paweł          Jackowski             145.41 +  541: 263  195
    5     3 Krzysztof      Sporczyk              134.22 +  518: 363  184
    6     3 Natalia        Woźniak               135.09 +  428: 254  185
    7     3 Szymon         Płachta               137.46 -  264: 491   87
    8     3 Robert         Kamiński              140.57 +  468: 306  191
    9     2 Kacper         Zegadło               151.13 -  376: 386  101
   10     1 Michał         Makowski              151.63 +  416: 379  202
   11     2 Mirosław       Uglik                 150.15 -  381: 387  100
   12     2 Dorota         Rudzińska             126.48 +  392: 386  176
   13     1 Marek          Charytoniuk           122.47 +  383: 280  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1984  / 13 152.62




	Mirosław Uglik 150.15 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Miłosz         Wrzałek               150.01 +  400: 322  200
    2     4 Tomasz         Zwoliński             147.20 -  343: 445   97
    3     4 Paweł          Jackowski             145.41 +  380: 368  195
    4     4 Jakub          Zaryński              143.77 -  294: 364   94
    5     4 Natalia        Woźniak               135.09 +  610: 315  185
    6     4 Krzysztof      Sporczyk              134.22 -  327: 434   84
    7     4 Robert         Kamiński              140.57 -  365: 456   91
    8     4 Szymon         Płachta               137.46 +  409: 353  187
    9     1 Michał         Makowski              151.63 +  413: 366  202
   10     2 Kacper         Zegadło               151.13 +  388: 382  201
   11     2 Dominik        Urbacki               150.30 +  387: 381  200
   12     1 Marek          Charytoniuk           122.47 -  335: 386   72
   13     2 Dorota         Rudzińska             126.48 +  353: 340  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1984  / 13 152.62




	Miłosz Wrzałek 150.01 Warszawa                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Mirosław       Uglik                 150.15 -  322: 400  100
    2     3 Dominik        Urbacki               150.30 -  384: 400  100
    3     5 Krzysztof      Sporczyk              134.22 +  416: 343  184
    4     5 Natalia        Woźniak               135.09 +  412: 397  185
    5     5 Szymon         Płachta               137.46 -  366: 384   87
    6     5 Robert         Kamiński              140.57 -  343: 453   91
    7     2 Kacper         Zegadło               151.13 +  477: 358  201
    8     1 Michał         Makowski              151.63 -  393: 480  102
    9     3 Jakub          Zaryński              143.77 +  368: 321  194
   10     3 Paweł          Jackowski             145.41 -  376: 459   95
   11     3 Tomasz         Zwoliński             147.20 +  420: 292  197
   12     2 Konrad         Pajączek              103.46 -  403: 456   53
   13     2 Robert         Kamiński              140.57 +  436: 343  191
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1780  / 13 136.93




	Tomasz Zwoliński 147.20 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Dominik        Urbacki               150.30 +  452: 345  200
    2     4 Mirosław       Uglik                 150.15 +  445: 343  200
    3     6 Natalia        Woźniak               135.09 +  419: 303  185
    4     6 Krzysztof      Sporczyk              134.22 +  393: 369  184
    5     6 Robert         Kamiński              140.57 +  475: 377  191
    6     6 Szymon         Płachta               137.46 +  513: 274  187
    7     1 Michał         Makowski              151.63 +  476: 280  202
    8     2 Kacper         Zegadło               151.13 -  396: 435  101
    9     4 Paweł          Jackowski             145.41 -  321: 368   95
   10     4 Jakub          Zaryński              143.77 +  476: 380  194
   11     3 Miłosz         Wrzałek               150.01 -  292: 420  100
   12     1 Marek          Rogalski              127.16 +  416: 380  177
   13     1 Kacper         Zegadło               151.13 +  479: 308  201
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2217  / 13 170.54




	Paweł Jackowski 145.41 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Szymon         Płachta               137.46 +  490: 359  187
    2     5 Robert         Kamiński              140.57 -  323: 398   91
    3     4 Mirosław       Uglik                 150.15 -  368: 380  100
    4     3 Dominik        Urbacki               150.30 -  263: 541  100
    5     2 Kacper         Zegadło               151.13 +  374: 317  201
    6     1 Michał         Makowski              151.63 -  339: 448  102
    7     5 Krzysztof      Sporczyk              134.22 -  319: 387   84
    8     5 Natalia        Woźniak               135.09 +  430: 348  185
    9     4 Tomasz         Zwoliński             147.20 +  368: 321  197
   10     3 Miłosz         Wrzałek               150.01 +  459: 376  200
   11     4 Jakub          Zaryński              143.77 -  365: 517   94
   12     2 Marzena        Zawierska             124.00 +  421: 397  174
   13     2 Szymon         Płachta               137.46 -  359: 391   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1802  / 13 138.62




	Jakub Zaryński 143.77 Świnoujście              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Robert         Kamiński              140.57 +  427: 300  191
    2     6 Szymon         Płachta               137.46 -  357: 423   87
    3     3 Dominik        Urbacki               150.30 +  417: 406  200
    4     4 Mirosław       Uglik                 150.15 +  364: 294  200
    5     1 Michał         Makowski              151.63 +  456: 434  202
    6     2 Kacper         Zegadło               151.13 +  371: 366  201
    7     6 Natalia        Woźniak               135.09 -  326: 358   85
    8     6 Krzysztof      Sporczyk              134.22 -  355: 356   84
    9     3 Miłosz         Wrzałek               150.01 -  321: 368  100
   10     4 Tomasz         Zwoliński             147.20 -  380: 476   97
   11     4 Paweł          Jackowski             145.41 +  517: 365  195
   12     2 Małgorzata     Deszczyńska           132.46 +  428: 406  182
   13     1 Szymon         Dąbrowski             128.84 +  538: 401  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2003  / 13 154.08




	Robert Kamiński 140.57 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Jakub          Zaryński              143.77 -  300: 427   94
    2     5 Paweł          Jackowski             145.41 +  398: 323  195
    3     2 Kacper         Zegadło               151.13 -  336: 469  101
    4     1 Michał         Makowski              151.63 -  440: 462  102
    5     6 Tomasz         Zwoliński             147.20 -  377: 475   97
    6     5 Miłosz         Wrzałek               150.01 +  453: 343  200
    7     4 Mirosław       Uglik                 150.15 +  456: 365  200
    8     3 Dominik        Urbacki               150.30 -  306: 468  100
    9     5 Krzysztof      Sporczyk              134.22 +  420: 279  184
   10     5 Natalia        Woźniak               135.09 +  405: 359  185
   11     5 Szymon         Płachta               137.46 -  393: 462   87
   12     1 Jarosław       Olek                  121.68 -  371: 432   72
   13     2 Miłosz         Wrzałek               150.01 -  343: 436  100
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1717  / 13 132.08




	Szymon Płachta 137.46 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Paweł          Jackowski             145.41 -  359: 490   95
    2     6 Jakub          Zaryński              143.77 +  423: 357  194
    3     1 Michał         Makowski              151.63 -  337: 456  102
    4     2 Kacper         Zegadło               151.13 -  428: 514  101
    5     5 Miłosz         Wrzałek               150.01 +  384: 366  200
    6     6 Tomasz         Zwoliński             147.20 -  274: 513   97
    7     3 Dominik        Urbacki               150.30 +  491: 264  200
    8     4 Mirosław       Uglik                 150.15 -  353: 409  100
    9     6 Natalia        Woźniak               135.09 -  343: 405   85
   10     6 Krzysztof      Sporczyk              134.22 +  420: 403  184
   11     5 Robert         Kamiński              140.57 +  462: 393  191
   12     1 Patrycja       Skibska               113.80 +  413: 307  164
   13     2 Paweł          Jackowski             145.41 +  391: 359  195
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1908  / 13 146.77




	Natalia Woźniak 135.09 Dziwnówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Kacper         Zegadło               151.13 -  369: 393  101
    2     1 Michał         Makowski              151.63 -  357: 362  102
    3     6 Tomasz         Zwoliński             147.20 -  303: 419   97
    4     5 Miłosz         Wrzałek               150.01 -  397: 412  100
    5     4 Mirosław       Uglik                 150.15 -  315: 610  100
    6     3 Dominik        Urbacki               150.30 -  254: 428  100
    7     6 Jakub          Zaryński              143.77 +  358: 326  194
    8     5 Paweł          Jackowski             145.41 -  348: 430   95
    9     6 Szymon         Płachta               137.46 +  405: 343  187
   10     5 Robert         Kamiński              140.57 -  359: 405   91
   11     6 Krzysztof      Sporczyk              134.22 +  408: 276  184
   12     1 Maciej         Dąbrowski             112.11 +  429: 403  162
   13     1 Krzysztof      Sporczyk              134.22 -  322: 399   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1615  / 13 124.23




	Krzysztof Sporczyk 134.22 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Michał         Makowski              151.63 -  300: 468  102
    2     2 Kacper         Zegadło               151.13 -  326: 391  101
    3     5 Miłosz         Wrzałek               150.01 -  343: 416  100
    4     6 Tomasz         Zwoliński             147.20 -  369: 393   97
    5     3 Dominik        Urbacki               150.30 -  363: 518  100
    6     4 Mirosław       Uglik                 150.15 +  434: 327  200
    7     5 Paweł          Jackowski             145.41 +  387: 319  195
    8     6 Jakub          Zaryński              143.77 +  356: 355  194
    9     5 Robert         Kamiński              140.57 -  279: 420   91
   10     6 Szymon         Płachta               137.46 -  403: 420   87
   11     6 Natalia        Woźniak               135.09 -  276: 408   85
   12     2 Adam           Sternik               110.85 +  440: 372  161
   13     1 Natalia        Woźniak               135.09 +  399: 322  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1698  / 13 130.62




	Waldemar Czerwoniec 133.06 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Jarosław       Olek                  121.68 +  423: 330  172
    2     4 Edward         Stefaniak             130.94 +  404: 273  181
    3     3 Anna           Arana                 110.91 +  504: 291  161
    4     1 Dorota         Rudzińska             126.48 +  439: 323  176
    5     1 Marek          Rogalski              127.16 +  389: 363  177
    6     1 Małgorzata     Deszczyńska           132.46 +  418: 317  182
    7     1 Szymon         Dąbrowski             128.84 +  390: 337  179
    8     1 Maria          Skutela               117.87 +  439: 308  168
    9     1 Patrycja       Skibska               113.80 +  346: 332  164
   10     1 Marek          Charytoniuk           122.47 -  340: 398   72
   11     1 Marzena        Zawierska             124.00 +  490: 376  174
   12     2 Kacper         Zegadło               151.13 -  392: 409  101
   13     2 Marek          Rogalski              127.16 -  288: 408   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1984  / 13 152.62




	Małgorzata Deszczyńska 132.46 Warszawa          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Maria          Skutela               117.87 +  428: 298  168
    2     3 Kamil          Olejniczak            100.00 +  425: 386  150
    3     2 Dorota         Rudzińska             126.48 -  377: 426   76
    4     2 Marek          Rogalski              127.16 -  355: 444   77
    5     3 Maciej         Dąbrowski             112.11 +  645: 290  162
    6     1 Waldemar       Czerwoniec            133.06 -  317: 418   83
    7     4 Marzena        Zawierska             124.00 +  419: 313  174
    8     3 Szymon         Dąbrowski             128.84 +  425: 351  179
    9     3 Marek          Charytoniuk           122.47 -  336: 393   72
   10     4 Patrycja       Skibska               113.80 +  377: 363  164
   11     4 Konrad         Pajączek              103.46 -  265: 357   53
   12     2 Jakub          Zaryński              143.77 -  406: 428   94
   13     2 Michał         Makowski              151.63 -  323: 425  102
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1554  / 13 119.54




	Edward Stefaniak 130.94 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Patrycja       Skibska               113.80 +  306: 259  164
    2     4 Waldemar       Czerwoniec            133.06 -  273: 404   83
    3     7 Marek          Charytoniuk           122.47 -  338: 364   72
    4     8 Anna           Arana                 110.91 +  389: 284  161
    5     4 Marzena        Zawierska             124.00 +  406: 338  174
    6     4 Szymon         Dąbrowski             128.84 -  259: 406   79
    7     6 Konrad         Pajączek              103.46 -  306: 365   53
    8     7 Adam           Sternik               110.85 -  300: 409   61
    9     7 Mikołaj        Przybyłowicz          128.94 -  378: 415   79
   10     6 Jarosław       Olek                  121.68 -  298: 390   72
   11     6 Katarzyna      Bogusławska           109.33 +  384: 334  159
   12     1 Mikołaj        Przybyłowicz          128.94 -  317: 510   79
   13     3 Kamil          Olejniczak            100.00 +  370: 342  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1386  / 13 106.62




	Mikołaj Przybyłowicz 128.94 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Maciej         Dąbrowski             112.11 -  287: 386   62
    2     9 Konrad         Pajączek              103.46 -  371: 376   53
    3     8 Maria          Skutela               117.87 +  456: 395  168
    4     5 Marzena        Zawierska             124.00 -  372: 412   74
    5     8 Adam           Sternik               110.85 +  385: 304  161
    6     6 Marek          Charytoniuk           122.47 -  345: 357   72
    7     7 Jarosław       Olek                  121.68 +  355: 332  172
    8     5 Patrycja       Skibska               113.80 -  307: 408   64
    9     7 Edward         Stefaniak             130.94 +  415: 378  181
   10     3 Dorota         Rudzińska             126.48 -  316: 340   76
   11     8 Anna           Arana                 110.91 -  338: 340   61
   12     1 Edward         Stefaniak             130.94 +  510: 317  181
   13     1 Maria          Skutela               117.87 +  487: 263  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1493  / 13 114.85




	Szymon Dąbrowski 128.84 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Anna           Arana                 110.91 -  345: 374   61
    2     5 Maciej         Dąbrowski             112.11 -  239: 438   62
    3     9 Jarosław       Olek                  121.68 +  346: 334  172
    4     7 Katarzyna      Bogusławska           109.33 +  317: 281  159
    5     6 Kamil          Olejniczak            100.00 +  333: 320  150
    6     4 Edward         Stefaniak             130.94 +  406: 259  181
    7     1 Waldemar       Czerwoniec            133.06 -  337: 390   83
    8     3 Małgorzata     Deszczyńska           132.46 -  351: 425   82
    9     5 Marzena        Zawierska             124.00 +  402: 346  174
   10     2 Marek          Rogalski              127.16 -  398: 431   77
   11     5 Patrycja       Skibska               113.80 +  434: 277  164
   12     1 Michał         Makowski              151.63 +  404: 356  202
   13     1 Jakub          Zaryński              143.77 -  401: 538   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1661  / 13 127.77




	Marek Rogalski 127.16 Warszawa                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Adam           Sternik               110.85 +  514: 278  161
    2     1 Anna           Arana                 110.91 +  404: 359  161
    3     1 Maciej         Dąbrowski             112.11 +  387: 311  162
    4     2 Małgorzata     Deszczyńska           132.46 +  444: 355  182
    5     1 Waldemar       Czerwoniec            133.06 -  363: 389   83
    6     2 Dorota         Rudzińska             126.48 +  418: 260  176
    7     2 Patrycja       Skibska               113.80 +  404: 319  164
    8     2 Marek          Charytoniuk           122.47 -  277: 378   72
    9     2 Maria          Skutela               117.87 +  458: 380  168
   10     2 Szymon         Dąbrowski             128.84 +  431: 398  179
   11     2 Jarosław       Olek                  121.68 +  471: 408  172
   12     1 Tomasz         Zwoliński             147.20 -  380: 416   97
   13     2 Waldemar       Czerwoniec            133.06 +  408: 288  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1960  / 13 150.77




	Dorota Rudzińska 126.48 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Katarzyna      Bogusławska           109.33 +  478: 252  159
    2     2 Marzena        Zawierska             124.00 +  321: 319  174
    3     2 Małgorzata     Deszczyńska           132.46 +  426: 377  182
    4     1 Waldemar       Czerwoniec            133.06 -  323: 439   83
    5     2 Patrycja       Skibska               113.80 +  374: 299  164
    6     2 Marek          Rogalski              127.16 -  260: 418   77
    7     3 Maria          Skutela               117.87 -  303: 410   68
    8     4 Konrad         Pajączek              103.46 +  361: 286  153
    9     4 Adam           Sternik               110.85 +  407: 277  161
   10     3 Mikołaj        Przybyłowicz          128.94 +  340: 316  179
   11     3 Marek          Charytoniuk           122.47 +  353: 304  172
   12     2 Dominik        Urbacki               150.30 -  386: 392  100
   13     2 Mirosław       Uglik                 150.15 -  340: 353  100
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1772  / 13 136.31




	Marzena Zawierska 124.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Konrad         Pajączek              103.46 +  336: 242  153
    2     2 Dorota         Rudzińska             126.48 -  319: 321   76
    3     6 Patrycja       Skibska               113.80 -  324: 341   64
    4     5 Mikołaj        Przybyłowicz          128.94 +  412: 372  179
    5     4 Edward         Stefaniak             130.94 -  338: 406   81
    6     7 Kamil          Olejniczak            100.00 +  392: 300  150
    7     4 Małgorzata     Deszczyńska           132.46 -  313: 419   82
    8     6 Maciej         Dąbrowski             112.11 +  401: 305  162
    9     5 Szymon         Dąbrowski             128.84 -  346: 402   79
   10     5 Maria          Skutela               117.87 +  371: 299  168
   11     1 Waldemar       Czerwoniec            133.06 -  376: 490   83
   12     2 Paweł          Jackowski             145.41 -  397: 421   95
   13     1 Patrycja       Skibska               113.80 -  291: 444   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1436  / 13 110.47




	Marek Charytoniuk 122.47 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Kamil          Olejniczak            100.00 -  316: 328   50
    2     7 Patrycja       Skibska               113.80 -  364: 367   64
    3     7 Edward         Stefaniak             130.94 +  364: 338  181
    4     6 Adam           Sternik               110.85 +  326: 296  161
    5     5 Konrad         Pajączek              103.46 -  289: 356   53
    6     6 Mikołaj        Przybyłowicz          128.94 +  357: 345  179
    7     5 Maciej         Dąbrowski             112.11 +  308: 245  162
    8     2 Marek          Rogalski              127.16 +  378: 277  177
    9     3 Małgorzata     Deszczyńska           132.46 +  393: 336  182
   10     1 Waldemar       Czerwoniec            133.06 +  398: 340  183
   11     3 Dorota         Rudzińska             126.48 -  304: 353   76
   12     1 Mirosław       Uglik                 150.15 +  386: 335  200
   13     1 Dominik        Urbacki               150.30 -  280: 383  100
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1768  / 13 136.00




	Jarosław Olek 121.68 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Waldemar       Czerwoniec            133.06 -  330: 423   83
    2     6 Adam           Sternik               110.85 -  331: 347   61
    3     9 Szymon         Dąbrowski             128.84 -  334: 346   79
    4     9 Maria          Skutela               117.87 -  311: 429   68
    5     9 Katarzyna      Bogusławska           109.33 +  320: 282  159
    6     8 Anna           Arana                 110.91 +  405: 304  161
    7     7 Mikołaj        Przybyłowicz          128.94 -  332: 355   79
    8     8 Kamil          Olejniczak            100.00 +  489: 365  150
    9     6 Konrad         Pajączek              103.46 +  317: 311  153
   10     6 Edward         Stefaniak             130.94 +  390: 298  181
   11     2 Marek          Rogalski              127.16 -  408: 471   77
   12     1 Robert         Kamiński              140.57 +  432: 371  191
   13     1 Konrad         Pajączek              103.46 +  391: 274  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1595  / 13 122.70




	Maria Skutela 117.87 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Małgorzata     Deszczyńska           132.46 -  298: 428   82
    2     8 Katarzyna      Bogusławska           109.33 -  382: 406   59
    3     8 Mikołaj        Przybyłowicz          128.94 -  395: 456   79
    4     9 Jarosław       Olek                  121.68 +  429: 311  172
    5     7 Anna           Arana                 110.91 +  423: 325  161
    6     5 Konrad         Pajączek              103.46 +  432: 290  153
    7     3 Dorota         Rudzińska             126.48 +  410: 303  176
    8     1 Waldemar       Czerwoniec            133.06 -  308: 439   83
    9     2 Marek          Rogalski              127.16 -  380: 458   77
   10     5 Marzena        Zawierska             124.00 -  299: 371   74
   11     7 Adam           Sternik               110.85 -  328: 389   61
   12     2 Anna           Arana                 110.91 +  425: 387  161
   13     1 Mikołaj        Przybyłowicz          128.94 -  263: 487   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1417  / 13 109.00




	Patrycja Skibska 113.80 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Edward         Stefaniak             130.94 -  259: 306   81
    2     7 Marek          Charytoniuk           122.47 +  367: 364  172
    3     6 Marzena        Zawierska             124.00 +  341: 324  174
    4     4 Kamil          Olejniczak            100.00 +  333: 244  150
    5     2 Dorota         Rudzińska             126.48 -  299: 374   76
    6     3 Maciej         Dąbrowski             112.11 +  382: 321  162
    7     2 Marek          Rogalski              127.16 -  319: 404   77
    8     5 Mikołaj        Przybyłowicz          128.94 +  408: 307  179
    9     1 Waldemar       Czerwoniec            133.06 -  332: 346   83
   10     4 Małgorzata     Deszczyńska           132.46 -  363: 377   82
   11     5 Szymon         Dąbrowski             128.84 -  277: 434   79
   12     1 Szymon         Płachta               137.46 -  307: 413   87
   13     1 Marzena        Zawierska             124.00 +  444: 291  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1576  / 13 121.23




	Maciej Dąbrowski 112.11 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Mikołaj        Przybyłowicz          128.94 +  386: 287  179
    2     5 Szymon         Dąbrowski             128.84 +  438: 239  179
    3     1 Marek          Rogalski              127.16 -  311: 387   77
    4     3 Konrad         Pajączek              103.46 +  376: 271  153
    5     3 Małgorzata     Deszczyńska           132.46 -  290: 645   82
    6     3 Patrycja       Skibska               113.80 -  321: 382   64
    7     5 Marek          Charytoniuk           122.47 -  245: 308   72
    8     6 Marzena        Zawierska             124.00 -  305: 401   74
    9     8 Katarzyna      Bogusławska           109.33 -  280: 308   59
   10     9 Anna           Arana                 110.91 +  366: 361  161
   11     9 Kamil          Olejniczak            100.00 +  326: 286  150
   12     1 Natalia        Woźniak               135.09 -  403: 429   85
   13     2 Adam           Sternik               110.85 -  355: 360   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1396  / 13 107.39




	Anna Arana 110.91 Kołobrzeg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Szymon         Dąbrowski             128.84 +  374: 345  179
    2     1 Marek          Rogalski              127.16 -  359: 404   77
    3     3 Waldemar       Czerwoniec            133.06 -  291: 504   83
    4     8 Edward         Stefaniak             130.94 -  284: 389   81
    5     7 Maria          Skutela               117.87 -  325: 423   68
    6     8 Jarosław       Olek                  121.68 -  304: 405   72
    7     8 Adam           Sternik               110.85 -  321: 381   61
    8     9 Katarzyna      Bogusławska           109.33 -  309: 354   59
    9     9 Kamil          Olejniczak            100.00 +  462: 323  150
   10     9 Maciej         Dąbrowski             112.11 -  361: 366   62
   11     8 Mikołaj        Przybyłowicz          128.94 +  340: 338  179
   12     2 Maria          Skutela               117.87 -  387: 425   68
   13     2 Katarzyna      Bogusławska           109.33 +  416: 233  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1298  / 13  99.85




	Adam Sternik 110.85 Kętrzyn

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Marek          Rogalski              127.16 -  278: 514   77
    2     6 Jarosław       Olek                  121.68 +  347: 331  172
    3     4 Kamil          Olejniczak            100.00 -  346: 359   50
    4     6 Marek          Charytoniuk           122.47 -  296: 326   72
    5     8 Mikołaj        Przybyłowicz          128.94 -  304: 385   79
    6     9 Katarzyna      Bogusławska           109.33 +  350: 334  159
    7     8 Anna           Arana                 110.91 +  381: 321  161
    8     7 Edward         Stefaniak             130.94 +  409: 300  181
    9     4 Dorota         Rudzińska             126.48 -  277: 407   76
   10     7 Konrad         Pajączek              103.46 -  284: 422   53
   11     7 Maria          Skutela               117.87 +  389: 328  168
   12     2 Krzysztof      Sporczyk              134.22 -  372: 440   84
   13     2 Maciej         Dąbrowski             112.11 +  360: 355  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1494  / 13 114.93




	Katarzyna Bogusławska 109.33 Piastów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Dorota         Rudzińska             126.48 -  252: 478   76
    2     8 Maria          Skutela               117.87 +  406: 382  168
    3     5 Konrad         Pajączek              103.46 -  374: 406   53
    4     7 Szymon         Dąbrowski             128.84 -  281: 317   79
    5     9 Jarosław       Olek                  121.68 -  282: 320   72
    6     9 Adam           Sternik               110.85 -  334: 350   61
    7     9 PAUZA
    8     9 Anna           Arana                 110.91 +  354: 309  161
    9     8 Maciej         Dąbrowski             112.11 +  308: 280  162
   10     8 Kamil          Olejniczak            100.00 +  395: 248  150
   11     6 Edward         Stefaniak             130.94 -  334: 384   81
   12     3 Kamil          Olejniczak            100.00 +  385: 292  150
   13     2 Anna           Arana                 110.91 -  233: 416   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1274  / 12 106.17




	Konrad Pajączek 103.46 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Marzena        Zawierska             124.00 -  242: 336   74
    2     9 Mikołaj        Przybyłowicz          128.94 +  376: 371  179
    3     5 Katarzyna      Bogusławska           109.33 +  406: 374  159
    4     3 Maciej         Dąbrowski             112.11 -  271: 376   62
    5     5 Marek          Charytoniuk           122.47 +  356: 289  172
    6     5 Maria          Skutela               117.87 -  290: 432   68
    7     6 Edward         Stefaniak             130.94 +  365: 306  181
    8     4 Dorota         Rudzińska             126.48 -  286: 361   76
    9     6 Jarosław       Olek                  121.68 -  311: 317   72
   10     7 Adam           Sternik               110.85 +  422: 284  161
   11     4 Małgorzata     Deszczyńska           132.46 +  357: 265  182
   12     2 Miłosz         Wrzałek               150.01 +  456: 403  200
   13     1 Jarosław       Olek                  121.68 -  274: 391   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1658  / 13 127.54




	Kamil Olejniczak 100.00 Kutno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Marek          Charytoniuk           122.47 +  328: 316  172
    2     3 Małgorzata     Deszczyńska           132.46 -  386: 425   82
    3     4 Adam           Sternik               110.85 +  359: 346  161
    4     4 Patrycja       Skibska               113.80 -  244: 333   64
    5     6 Szymon         Dąbrowski             128.84 -  320: 333   79
    6     7 Marzena        Zawierska             124.00 -  300: 392   74
    8     8 Jarosław       Olek                  121.68 -  365: 489   72
    9     9 Anna           Arana                 110.91 -  323: 462   61
   10     8 Katarzyna      Bogusławska           109.33 -  248: 395   59
   11     9 Maciej         Dąbrowski             112.11 -  286: 326   62
   12     3 Katarzyna      Bogusławska           109.33 -  292: 385   59
   13     3 Edward         Stefaniak             130.94 -  342: 370   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     1026  / 12  85.50


Wyniki poszczególnych rund turnieju V. Mistrzostwa Pruszkowa Dywizja A


Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Makowski             - Krzysztof      Sporczyk              468: 300
   2 Natalia        Woźniak              - Kacper         Zegadło               369: 393
   3 Dominik        Urbacki              - Tomasz         Zwoliński             345: 452
   4 Miłosz         Wrzałek              - Mirosław       Uglik                 322: 400
   5 Paweł          Jackowski            - Szymon         Płachta               490: 359
   6 Robert         Kamiński             - Jakub          Zaryński              300: 427


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Natalia        Woźniak              - Michał         Makowski              357: 362
   2 Kacper         Zegadło              - Krzysztof      Sporczyk              391: 326
   3 Miłosz         Wrzałek              - Dominik        Urbacki               384: 400
   4 Mirosław       Uglik                - Tomasz         Zwoliński             343: 445
   5 Robert         Kamiński             - Paweł          Jackowski             398: 323
   6 Szymon         Płachta              - Jakub          Zaryński              423: 357


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Makowski             - Szymon         Płachta               456: 337
   2 Kacper         Zegadło              - Robert         Kamiński              469: 336
   3 Dominik        Urbacki              - Jakub          Zaryński              406: 417
   4 Paweł          Jackowski            - Mirosław       Uglik                 368: 380
   5 Miłosz         Wrzałek              - Krzysztof      Sporczyk              416: 343
   6 Tomasz         Zwoliński            - Natalia        Woźniak               419: 303


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Makowski             - Robert         Kamiński              462: 440
   2 Szymon         Płachta              - Kacper         Zegadło               428: 514
   3 Dominik        Urbacki              - Paweł          Jackowski             541: 263
   4 Mirosław       Uglik                - Jakub          Zaryński              294: 364
   5 Miłosz         Wrzałek              - Natalia        Woźniak               412: 397
   6 Krzysztof      Sporczyk             - Tomasz         Zwoliński             369: 393


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jakub          Zaryński             - Michał         Makowski              456: 434
   2 Paweł          Jackowski            - Kacper         Zegadło               374: 317
   3 Dominik        Urbacki              - Krzysztof      Sporczyk              518: 363
   4 Natalia        Woźniak              - Mirosław       Uglik                 315: 610
   5 Miłosz         Wrzałek              - Szymon         Płachta               366: 384
   6 Robert         Kamiński             - Tomasz         Zwoliński             377: 475


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Makowski             - Paweł          Jackowski             448: 339
   2 Kacper         Zegadło              - Jakub          Zaryński              366: 371
   3 Natalia        Woźniak              - Dominik        Urbacki               254: 428
   4 Krzysztof      Sporczyk             - Mirosław       Uglik                 434: 327
   5 Robert         Kamiński             - Miłosz         Wrzałek               453: 343
   6 Tomasz         Zwoliński            - Szymon         Płachta               513: 274


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Michał         Makowski              476: 280
   2 Kacper         Zegadło              - Miłosz         Wrzałek               358: 477
   3 Szymon         Płachta              - Dominik        Urbacki               491: 264
   4 Mirosław       Uglik                - Robert         Kamiński              365: 456
   5 Krzysztof      Sporczyk             - Paweł          Jackowski             387: 319
   6 Jakub          Zaryński             - Natalia        Woźniak               326: 358


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Miłosz         Wrzałek              - Michał         Makowski              393: 480
   2 Tomasz         Zwoliński            - Kacper         Zegadło               396: 435
   3 Dominik        Urbacki              - Robert         Kamiński              468: 306
   4 Szymon         Płachta              - Mirosław       Uglik                 353: 409
   5 Paweł          Jackowski            - Natalia        Woźniak               430: 348
   6 Krzysztof      Sporczyk             - Jakub          Zaryński              356: 355


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mirosław       Uglik                - Michał         Makowski              413: 366
   2 Kacper         Zegadło              - Dominik        Urbacki               386: 376
   3 Miłosz         Wrzałek              - Jakub          Zaryński              368: 321
   4 Paweł          Jackowski            - Tomasz         Zwoliński             368: 321
   5 Krzysztof      Sporczyk             - Robert         Kamiński              279: 420
   6 Natalia        Woźniak              - Szymon         Płachta               405: 343


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Makowski             - Dominik        Urbacki               379: 416
   2 Mirosław       Uglik                - Kacper         Zegadło               388: 382
   3 Paweł          Jackowski            - Miłosz         Wrzałek               459: 376
   4 Jakub          Zaryński             - Tomasz         Zwoliński             380: 476
   5 Robert         Kamiński             - Natalia        Woźniak               405: 359
   6 Szymon         Płachta              - Krzysztof      Sporczyk              420: 403


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Makowski             - Kacper         Zegadło               336: 461
   2 Dominik        Urbacki              - Mirosław       Uglik                 381: 387
   3 Tomasz         Zwoliński            - Miłosz         Wrzałek               292: 420
   4 Jakub          Zaryński             - Paweł          Jackowski             517: 365
   5 Robert         Kamiński             - Szymon         Płachta               393: 462
   6 Natalia        Woźniak              - Krzysztof      Sporczyk              408: 276


Wyniki poszczególnych rund turnieju V. Mistrzostwa Pruszkowa Dywizja B



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Waldemar       Czerwoniec           - Jarosław       Olek                  423: 330
   2 Maria          Skutela              - Małgorzata     Deszczyńska           298: 428
   3 Edward         Stefaniak            - Patrycja       Skibska               306: 259
   4 Maciej         Dąbrowski            - Mikołaj        Przybyłowicz          386: 287
   5 Szymon         Dąbrowski            - Anna           Arana                 345: 374
   6 Adam           Sternik              - Marek          Rogalski              278: 514
   7 Dorota         Rudzińska            - Katarzyna      Bogusławska           478: 252
   8 Konrad         Pajączek             - Marzena        Zawierska             242: 336
   9 Marek          Charytoniuk          - Kamil          Olejniczak            316: 328


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Anna           Arana                - Marek          Rogalski              359: 404
   2 Marzena        Zawierska            - Dorota         Rudzińska             319: 321
   3 Małgorzata     Deszczyńska          - Kamil          Olejniczak            425: 386
   4 Edward         Stefaniak            - Waldemar       Czerwoniec            273: 404
   5 Maciej         Dąbrowski            - Szymon         Dąbrowski             438: 239
   6 Jarosław       Olek                 - Adam           Sternik               331: 347
   7 Patrycja       Skibska              - Marek          Charytoniuk           367: 364
   8 Katarzyna      Bogusławska          - Maria          Skutela               406: 382
   9 Mikołaj        Przybyłowicz         - Konrad         Pajączek              371: 376


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marek          Rogalski             - Maciej         Dąbrowski             387: 311
   2 Małgorzata     Deszczyńska          - Dorota         Rudzińska             377: 426
   3 Anna           Arana                - Waldemar       Czerwoniec            291: 504
   4 Kamil          Olejniczak           - Adam           Sternik               359: 346
   5 Konrad         Pajączek             - Katarzyna      Bogusławska           406: 374
   6 Patrycja       Skibska              - Marzena        Zawierska             341: 324
   7 Marek          Charytoniuk          - Edward         Stefaniak             364: 338
   8 Mikołaj        Przybyłowicz         - Maria          Skutela               456: 395
   9 Jarosław       Olek                 - Szymon         Dąbrowski             334: 346


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Waldemar       Czerwoniec           - Dorota         Rudzińska             439: 323
   2 Marek          Rogalski             - Małgorzata     Deszczyńska           444: 355
   3 Maciej         Dąbrowski            - Konrad         Pajączek              376: 271
   4 Kamil          Olejniczak           - Patrycja       Skibska               244: 333
   5 Marzena        Zawierska            - Mikołaj        Przybyłowicz          412: 372
   6 Adam           Sternik              - Marek          Charytoniuk           296: 326
   7 Katarzyna      Bogusławska          - Szymon         Dąbrowski             281: 317
   8 Edward         Stefaniak            - Anna           Arana                 389: 284
   9 Maria          Skutela              - Jarosław       Olek                  429: 311


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marek          Rogalski             - Waldemar       Czerwoniec            363: 389
   2 Dorota         Rudzińska            - Patrycja       Skibska               374: 299
   3 Małgorzata     Deszczyńska          - Maciej         Dąbrowski             645: 290
   4 Marzena        Zawierska            - Edward         Stefaniak             338: 406
   5 Marek          Charytoniuk          - Konrad         Pajączek              289: 356
   6 Szymon         Dąbrowski            - Kamil          Olejniczak            333: 320
   7 Anna           Arana                - Maria          Skutela               325: 423
   8 Mikołaj        Przybyłowicz         - Adam           Sternik               385: 304
   9 Katarzyna      Bogusławska          - Jarosław       Olek                  282: 320


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Waldemar       Czerwoniec           - Małgorzata     Deszczyńska           418: 317
   2 Dorota         Rudzińska            - Marek          Rogalski              260: 418
   3 Patrycja       Skibska              - Maciej         Dąbrowski             382: 321
   4 Szymon         Dąbrowski            - Edward         Stefaniak             406: 259
   5 Konrad         Pajączek             - Maria          Skutela               290: 432
   6 Mikołaj        Przybyłowicz         - Marek          Charytoniuk           345: 357
   7 Kamil          Olejniczak           - Marzena        Zawierska             300: 392
   8 Jarosław       Olek                 - Anna           Arana                 405: 304
   9 Adam           Sternik              - Katarzyna      Bogusławska           350: 334


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Szymon         Dąbrowski            - Waldemar       Czerwoniec            337: 390
   2 Marek          Rogalski             - Patrycja       Skibska               404: 319
   3 Maria          Skutela              - Dorota         Rudzińska             410: 303
   4 Małgorzata     Deszczyńska          - Marzena        Zawierska             419: 313
   5 Maciej         Dąbrowski            - Marek          Charytoniuk           245: 308
   6 Edward         Stefaniak            - Konrad         Pajączek              306: 365
   7 Jarosław       Olek                 - Mikołaj        Przybyłowicz          332: 355
   8 Anna           Arana                - Adam           Sternik               321: 381
   9 Katarzyna      Bogusławska          - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Maria          Skutela              - Waldemar       Czerwoniec            308: 439
   2 Marek          Charytoniuk          - Marek          Rogalski              378: 277
   3 Małgorzata     Deszczyńska          - Szymon         Dąbrowski             425: 351
   4 Dorota         Rudzińska            - Konrad         Pajączek              361: 286
   5 Patrycja       Skibska              - Mikołaj        Przybyłowicz          408: 307
   6 Marzena        Zawierska            - Maciej         Dąbrowski             401: 305
   7 Adam           Sternik              - Edward         Stefaniak             409: 300
   8 Kamil          Olejniczak           - Jarosław       Olek                  365: 489
   9 Katarzyna      Bogusławska          - Anna           Arana                 354: 309


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Waldemar       Czerwoniec           - Patrycja       Skibska               346: 332
   2 Marek          Rogalski             - Maria          Skutela               458: 380
   3 Marek          Charytoniuk          - Małgorzata     Deszczyńska           393: 336
   4 Adam           Sternik              - Dorota         Rudzińska             277: 407
   5 Marzena        Zawierska            - Szymon         Dąbrowski             346: 402
   6 Konrad         Pajączek             - Jarosław       Olek                  311: 317
   7 Mikołaj        Przybyłowicz         - Edward         Stefaniak             415: 378
   8 Maciej         Dąbrowski            - Katarzyna      Bogusławska           280: 308
   9 Kamil          Olejniczak           - Anna           Arana                 323: 462


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Waldemar       Czerwoniec           - Marek          Charytoniuk           340: 398
   2 Szymon         Dąbrowski            - Marek          Rogalski              398: 431
   3 Dorota         Rudzińska            - Mikołaj        Przybyłowicz          340: 316
   4 Patrycja       Skibska              - Małgorzata     Deszczyńska           363: 377
   5 Maria          Skutela              - Marzena        Zawierska             299: 371
   6 Edward         Stefaniak            - Jarosław       Olek                  298: 390
   7 Konrad         Pajączek             - Adam           Sternik               422: 284
   8 Kamil          Olejniczak           - Katarzyna      Bogusławska           248: 395
   9 Anna           Arana                - Maciej         Dąbrowski             361: 366


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Waldemar       Czerwoniec           - Marzena        Zawierska             490: 376
   2 Jarosław       Olek                 - Marek          Rogalski              408: 471
   3 Dorota         Rudzińska            - Marek          Charytoniuk           353: 304
   4 Małgorzata     Deszczyńska          - Konrad         Pajączek              265: 357
   5 Patrycja       Skibska              - Szymon         Dąbrowski             277: 434
   6 Edward         Stefaniak            - Katarzyna      Bogusławska           384: 334
   7 Adam           Sternik              - Maria          Skutela               389: 328
   8 Mikołaj        Przybyłowicz         - Anna           Arana                 338: 340
   9 Maciej         Dąbrowski            - Kamil          Olejniczak            326: 286

Wyniki poszczególnych rund turnieju Mistrzostwa Pruszkowa (faza finałowa)

Runda nr  12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Marek          Rogalski              416: 380
   2 Waldemar       Czerwoniec           - Kacper         Zegadło               392: 409
   3 Mirosław       Uglik                - Marek          Charytoniuk           335: 386
   4 Dominik        Urbacki              - Dorota         Rudzińska             392: 386
   5 Michał         Makowski             - Szymon         Dąbrowski             356: 404
   6 Małgorzata     Deszczyńska          - Jakub          Zaryński              406: 428
   7 Robert         Kamiński             - Jarosław       Olek                  371: 432
   8 Miłosz         Wrzałek              - Konrad         Pajączek              403: 456
   9 Szymon         Płachta              - Patrycja       Skibska               413: 307
  10 Paweł          Jackowski            - Marzena        Zawierska             421: 397
  11 Natalia        Woźniak              - Maciej         Dąbrowski             429: 403
  12 Krzysztof      Sporczyk             - Adam           Sternik               440: 372
  13 Edward         Stefaniak            - Mikołaj        Przybyłowicz          317: 510
  14 Anna           Arana                - Maria          Skutela               387: 425
  15 Katarzyna      Bogusławska          - Kamil          Olejniczak            385: 292


Runda nr  13
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kacper         Zegadło              - Tomasz         Zwoliński             308: 479
   2 Waldemar       Czerwoniec           - Marek          Rogalski              288: 408
   3 Dominik        Urbacki              - Marek          Charytoniuk           383: 280
   4 Mirosław       Uglik                - Dorota         Rudzińska             353: 340
   5 Szymon         Dąbrowski            - Jakub          Zaryński              401: 538
   6 Małgorzata     Deszczyńska          - Michał         Makowski              323: 425
   7 Jarosław       Olek                 - Konrad         Pajączek              391: 274
   8 Miłosz         Wrzałek              - Robert         Kamiński              436: 343
   9 Szymon         Płachta              - Paweł          Jackowski             391: 359
  10 Patrycja       Skibska              - Marzena        Zawierska             444: 291
  11 Natalia        Woźniak              - Krzysztof      Sporczyk              322: 399
  12 Adam           Sternik              - Maciej         Dąbrowski             360: 355
  13 Maria          Skutela              - Mikołaj        Przybyłowicz          263: 487
  14 Katarzyna      Bogusławska          - Anna           Arana                 233: 416
  15 Kamil          Olejniczak           - Edward         Stefaniak             342: 370

Lista rankingowa na dzień 29-05-2017

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Michał Alabrudziński           Włocławek            160.29  31256  195
   2 Bartosz Morawski               Gliwice              160.01  29761  186
   3 Dawid Pikul                    Poznań               159.65  27300  171
   4 Dariusz Kosz                   Nysa                 159.53  31746  199
   5 Kamil Górka                    Kraków               157.52  30874  196
   6 Mariusz Skrobosz               Warszawa             157.44  31488  200
   7 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     155.10  27763  179
   8 Krzysztof Mówka                Warszawa             154.40  23006  149
   9 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             153.87  30621  199
  10 Jakub Szymczak                 Łódź                 153.64  27502  179
  11 Daniel Mundyk                  Jelenia Góra         153.15   5207   34
  12 Krzysztof Obremski             Legnica              152.70  30081  197
  13 Rafał Lenartowski              Gdynia               152.16  30433  200
  14 Mirosław Uglik                 Warszawa             151.41  26799  177
  15 Michał Makowski                Warszawa             150.76  13267   88
  16 Dominik Urbacki                Pruszków             150.50  28896  192
  17 Kacper Zegadło                 Warszawa             150.15  28979  193
  18 Mariusz Wrześniewski           Kraków               149.98  29247  195
  19 Mateusz Borsuk                 Reda                 149.58  16603  111
  20 Justyna Górka                  Kraków               149.10  27285  183
  21 Tomasz Ciejka                  Kraków               149.10  10884   73
  22 Kazimierz Merklejn             Szczecin             149.03  28912  194
  23 Tomasz Zwoliński               Skierdy              148.88  28733  193
  24 Miłosz Wrzałek                 Warszawa             148.61  29128  196
  25 Wojciech Zemło                 Łódź                 146.55  17293  118
  26 Stanisław Rydzik               Warszawa             146.46  29291  200
  27 Grzegorz Kurowski              Warszawa             146.29  19603  134
  28 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 146.24  11407   78
  29 Piotr Pietuchowski             Białystok            145.97  27734  190
  30 Grzegorz Łukasik               Konojady             145.36  28782  198
  31 Kamil Kister                   Puławy               145.24  27740  191
  32 Maciej Czupryniak              Milanówek            144.78  21283  147
  33 Juliusz Czupryniak             Warszawa             144.68  27344  189
  34 Jakub Zaryński                 Świnoujście          144.60  23281  161
  35 Paweł Jackowski                Warszawa             144.21  27545  191
  36 Przemysław Rybicki             Otwock               143.92   9211   64
  37 Dariusz Putoń                  Ruda Śląska          143.84  27761  193
  38 Aleksander Puchalski           Włocławek            143.78  13803   96
  39 Maciej Grąbczewski             Szczecin             143.66  25285  176
  40 Andrzej Oleksiak               Ostróda              143.19  10453   73
  41 Maciej Rzychoń                 Katowice             142.31   5123   36
  42 Sławomir Piotrowski            Deszczno             142.17  14075   99
  43 Jakub Błażejewski              Poznań               141.78  22826  161
  44 Artur Irzyk                    Strzyżów             141.14  27382  194
  45 Rafał Dąbrowski                Ostróda              141.13  12561   89
  46 Łukasz Bobowski                Suchedniów           141.06  27366  194
  47 Janusz Krupiński               Bytom                141.03  23270  165
  48 Bogusław Szyszka               Oława                140.66  26303  187
  49 Rafał Matczak                  Milanówek            140.43  23171  165
  50 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           140.02  16943  121
  51 Jan Mrozowski                  Kraków               139.95  27430  196
  52 Marek Reda                     Dębówka              139.70  22073  158
  53 Wojciech Chodakiewicz          Białystok            139.46   8507   61
  54 Rafał Wesołowski               Warszawa             139.43  27885  200
  55 Michał Gawroński               Katowice             139.31   4876   35
  56 Michał Waszkiewicz             Białystok            138.83  18187  131
  57 Tomasz Lempart                 Wadowice             138.82  22212  160
  58 Robert Kamiński                Warszawa             138.73   8324   60
  59 Marek Dudkiewicz               Milanówek            138.13  26797  194
  60 Szymon Płachta                 Warszawa             137.47  26806  195
  61 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  137.25  15235  111
  62 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             136.68  17768  130
  63 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             136.14  26955  198
  64 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  136.13  27089  199
  65 Jakub Nalepa                   Gliwice              136.12   6670   49
  66 Dariusz Kuć                    Stargard             135.89  19160  141
  67 Artur Koszel                   Warszawa             135.03   8642   64
  68 Irena Sołdan                   Sopot                134.74  26139  194
  69 Natalia Woźniak                Dziwnówek            134.65  26122  194
  70 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             134.53  23274  173
  71 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       134.51  19100  142
  72 Barbara Obremska               Wrocław              134.31  26324  196
  73 Konrad Sowula                  Kraków               134.23  15571  116
  74 Michał Szymkowski              Wrocław              134.00   8710   65
  75 Piotr Domański                 Lublin               133.90   6695   50
  76 Michał Kolaj                   Ostróda              133.86   7764   58
  77 Kuba Koisar                    Warszawa             133.55   5342   40
  78 Andrzej Rechowicz              Katowice             133.50  25098  188
  79 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            132.86  25774  194
  80 Leszek Kacprzyk                Katowice             132.81  16734  126
  81 Tomasz Suchanek                Wrocław              132.79  13146   99
  82 Małgorzata Sulejewska          Kraków               132.71  24020  181
  83 Dariusz Ulatowski              Tuchola              132.63  23609  178
  84 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            132.54  24918  188
  85 Radosław Jachna                Łódź                 132.52  17493  132
  86 Michał Rogalewicz              Poznań               132.51  25839  195
  87 Joanna Juszczak                Warszawa             132.38  25947  196
  88 Andrzej Kroc                   Łódź                 132.22  26179  198
  89 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       132.09  18229  138
  90 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             132.00  25344  192
  91 Krzysztof Nowak                Lublin               131.92   4749   36
  92 Piotr Broda                    Sandomierz           131.66  25543  194
  93 Łukasz Sornek                  Mikołów              131.66  25937  197
  94 Krzysztof Gibas                Kraków               131.65  25804  196
  95 Alicja Grąbczewska             Szczecin             131.39  21416  163
  96 Agnieszka Goniowska            Wrocław              131.34   9325   71
  97 Arkadiusz Biegun               Kraków               131.29   8271   63
  98 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             131.19  26106  199
  99 Mateusz Królikowski            Wrocław              131.07  11534   88
 100 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            130.74  18827  144
 101 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              130.66  22081  169
 102 Jacek Baltyn                   Suchedniów           130.44   4696   36
 103 Dariusz Maciejuk               Warszawa             130.44   4174   32
 104 Marcin Ceglarek                Kraków               130.39  19297  148
 105 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       130.24   4819   37
 106 Szymon Dąbrowski               Warszawa             130.04  24967  192
 107 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       129.89   8183   63
 108 Maciej Kuczyński               Gdynia               129.75   9472   73
 109 Jolanta Chłopińska             Wałcz                129.64  23335  180
 110 Marek Rogalski                 Warszawa             128.84  23578  183
 111 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             128.67  24834  193
 112 Jacek Jerzyński                Toruń                128.64   4631   36
 113 Tomasz Górka                   Kraków               128.52   8097   63
 114 Tomasz Nasiłowski              Siedlce              128.52   9382   73
 115 Grzegorz Pukniel               Łódź                 128.42  25298  197
 116 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            128.36  18612  145
 117 Paweł Maciejczuk               Białystok            128.29  14882  116
 118 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  127.99  25597  200
 119 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             127.84  18537  145
 120 Ewa Radzikowska                Gliwice              127.55  11735   92
 121 Rafał Błaszkiewicz             Milanówek            127.38  17578  138
 122 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             127.27   4200   33
 123 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  127.24  22649  178
 124 Walenty Siemaszko              Lipiany              127.20   6487   51
 125 Dorota Rudzińska               Warszawa             127.15  24539  193
 126 Weronika Rudnicka              Szczecin             127.13   5975   47
 127 Adam Jurkowski                 Gliwice              127.02  17021  134
 128 Łucja  Kodzis                  Bydgoszcz            126.76   9127   72
 129 Grzegorz Święcki               Białystok            126.76   5704   45
 130 Dorota Stachowska              Wydartowo I          126.66  23179  183
 131 Grażyna Wesołowska             Łódź                 126.61   8989   71
 132 Agnieszka Walas                Kraków               126.59  24811  196
 133 Marcin Rogala                  Warszawa             126.52  19737  156
 134 Marta Bajorek                  Warszawa             126.51  24543  194
 135 Zdzisław Szota                 Warszawa             126.18  10347   82
 136 Andrzej Kraska                 Wrocław              125.98   7685   61
 137 Leszek Stecuła                 Bytom                125.96   9825   78
 138 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             125.88   7553   60
 139 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       125.81   4655   37
 140 Ziemowit Pazda                 Wrocław              125.65   9047   72
 141 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         125.64  22867  182
 142 Agata Kuć                      Stargard             125.57  24862  198
 143 Anita Bruska                   Gdynia               125.53  17449  139
 144 Czesław Grajewski              Białystok            125.47  13300  106
 145 Bartłomiej Pawlak              Stary Szwarocin      124.86  16607  133
 146 Jerzy Matyasik                 Kraków               124.79  24210  194
 147 Katarzyna Polak                Warszawa             124.72   4490   36
 148 Ewa Szałas                     Katowice             124.55  18931  152
 149 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            124.42   4479   36
 150 Natalia Ogierman               Katowice             123.90  16603  134
 151 Dorota Zielińska               Piaseczno            123.89   5451   44
 152 Łukasz Baranowski              Gdynia               123.76  23639  191
 153 Krzysztof Kodzis               Bydgoszcz            123.61  10507   85
 154 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            123.56  16186  131
 155 Samir Chakrar                  Poznań               123.26   5300   43
 156 Dorota Kuć                     Stargard             123.24  14296  116
 157 Dariusz Sowula                 Kraków               123.24  13556  110
 158 Anna Demczyszyn                Bystra               123.03   8612   70
 159 Grzegorz Papciak               Jodłowa              123.00  15498  126
 160 Mariusz Grodek                 Kraków               122.98   5903   48
 161 Tomasz A. Praga                Białystok            122.86   4423   36
 162 Grzegorz Kulawiak              Warszawa             122.75   5892   48
 163 Agnieszka Krupka               Krosno               122.08   4761   39
 164 Marcin Stachowski              Wydartowo I          122.04  22334  183
 165 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    121.98   5367   44
 166 Bogdan Kozłowski               Białystok            121.86   8774   72
 167 Jarosław Olek                  Warszawa             121.79  14615  120
 168 Teresa Zalewska                Racibórz             121.59  23345  192
 169 Bogusław Puchalski             Włocławek            121.44   5829   48
 170 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             121.33  24144  199
 171 Beata Piotrowska               Łódź                 121.03  13676  113
 172 Maciej Perzyński               Piła                 120.76  12559  104
 173 Diana Pietrzykowska            Szczecin             120.65  21475  178
 174 Jakub Onoszko                  Gdynia               120.57  12419  103
 175 Maciej Nawrocki                Babimost             120.47   4337   36
 176 Zbigniew Rybak                 Warszawa             120.29  22856  190
 177 Katarzyna Kowalska             Katowice             120.17  21150  176
 178 Maria Magdalena Kupczyńska     Szczecin             120.13  13575  113
 179 Agnieszka Matus                Milanówek            119.95  23270  194
 180 Bożena Guział                  Racibórz             119.82  18213  152
 181 Ryszard Żydaczewski            Lubin                119.28   9065   76
 182 Krzysztof Zawadzki             Sampława             119.11  22035  185
 183 Daniel Janus                   Wąchock              119.05   4643   39
 184 Ewelina Gruda                  Białystok            119.03   8689   73
 185 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          119.00   7497   63
 186 Ala Białobrzewska              Gdynia               118.88  18783  158
 187 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          118.45   8884   75
 188 Sylwia Łada                    Inowrocław           118.31  22479  190
 189 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              118.30   5087   43
 190 Ryszard Korpalski              Wójtowice            118.14  23274  197
 191 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             118.08   6967   59
 192 Jerzy Luter                    Bytom                117.81  22620  192
 193 Anna Krynicka                  Warszawa             117.75   7418   63
 194 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               117.69   4590   39
 195 Robert Wagner                  Wrocław              117.62  18348  156
 196 Sławomir Wolski                Wrocław              117.44  22901  195
 197 Leszek Dobrowolski             Wrocław              117.44   3758   32
 198 Joanna Ostrowska               Warszawa             117.37  16784  143
 199 Lucyna Śniadach                Rumia                117.33  21119  180
 200 Dariusz Jarosławski            Ełk                  117.20  14181  121
 201 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               117.17   5624   48
 202 Urszula Solarska               Łódź                 117.13  23426  200
 203 Andrzej Słapiński              Warszawa             116.91   4092   35
 204 Renata Andracka                Zwola                116.78  22189  190
 205 Daniel Tomczyk                 Piła                 116.42   3609   31
 206 Maria Skutela                  Warszawa             116.38  23043  198
 207 Tomasz Siwiński                Zawiercie            116.20   6275   54
 208 Maria Uryga                    Kraków               115.92   5912   51
 209 Adam Janicki                   Wrocław              115.90  17848  154
 210 Marianna Kozłowska             Białystok            115.87   9617   83
 211 Jacek Nowak                    Szczecin             115.84   8572   74
 212 Patrycja Skibska               Warszawa             115.81   5559   48
 213 Donata Stuczyńska              Bydgoszcz            115.67   4164   36
 214 Sławomir Długosz               Ostróda              115.60  15837  137
 215 Marta Świątkowska              Wrocław              115.48  22981  199
 216 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              115.39   4154   36
 217 Artur Wawrzynowski             Żukowo               115.24  16940  147
 218 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         115.21  16936  147
 219 Paweł Pogorzelski              Warszawa             115.16  10595   92
 220 Tomasz Sehnal                  Warszawa             115.03   6902   60
 221 Rafał Stachowski               Police               114.92  11722  102
 222 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             114.77   9296   81
 223 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              114.62   6877   60
 224 Mateusz Gołębiewski            Łódź                 114.60   5959   52
 225 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               114.33  21609  189
 226 Mariusz Kubicki                Inowrocław           113.93   6836   60
 227 Iwona Wieluńska                Kołobrzeg            113.62  17952  158
 228 Maciej Kuć                     Stargard             113.58   4884   43
 229 Monika Siemaszko               Lipiany              113.57  19648  173
 230 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 113.53  22366  197
 231 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               113.38   6009   53
 232 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    113.17   4074   36
 233 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               112.87  20993  186
 234 Adam Grzelec                   Poznań               112.83  15909  141
 235 Beata Kiżewska                 Świnoujście          112.78   7105   63
 236 Józef Burzyński                Ełk                  112.59  13736  122
 237 Andrzej Rakoczy                Kraków               112.55   5290   47
 238 Sławomir Zabawa                Wałcz                112.33   9773   87
 239 Marta Sztajnert                Wisła                112.17  13460  120
 240 Maciej Dąbrowski               Warszawa             112.08  20286  181
 241 Beata Kowaluk-Jagielska        Police               111.97   6494   58
 242 Piotr Potoczek                 Nowy Sącz            111.79  21687  194
 243 Marzena Zawierska              Warszawa             111.38   4121   37
 244 Adam Sternik                   Kętrzyn              111.34  12136  109
 245 Joanna Brychcy                 Katowice             111.07  21991  198
 246 Anna Kowalik                   Szczecin             110.95   4549   41
 247 Agnieszka Dawid                Kraków               110.71   8303   75
 248 Anna Arana                     Kołobrzeg            110.59  21013  190
 249 Dorota Ostrowska               Białystok            110.30  17758  161
 250 Waldemar Wypchał               Kraków               110.25  21168  192
 251 Marcin Kurowski                Racibórz             110.15  19056  173
 252 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              110.00   3960   36
 253 Iza Kraj                       Warszawa             109.76   4061   37
 254 Jarosław Karp                  Jędrzejów            109.31   5247   48
 255 Maciej Skrzypczak              Kędzierzyn-Koźle     109.22  13107  120
 256 Tomasz Lewiński                Wejherowo            109.06   7743   71
 257 Agnieszka Kozak                Gdynia               108.86  17308  159
 258 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście          108.81   6855   63
 259 Katarzyna Bogusławska          Piastów              108.67   6303   58
 260 Sławomir Wiśniowski            Jaworzno             108.54   5210   48
 261 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           108.37  19398  179
 262 Dominik Ulejczyk               Będzin               107.71  21435  199
 263 Szymon Stępień                 Bytom                107.66  12273  114
 264 Dawid Rykaczewski              Jaworzno             107.08   6960   65
 265 Grzegorz Bajer                 Łódź                 107.02   5565   52
 266 Dariusz Zębek                  Olsztyn              106.81   6195   58
 267 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            106.77   3310   31
 268 Zofia Górka                    Łęczna               106.71   6723   63
 269 Iwona Duźniak                  Dębica               106.64   4159   39
 270 Maciej Sylwestrzuk             Warszawa             106.49  13737  129
 271 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               106.37   5212   49
 272 Katarzyna Dębska               Ostróda              106.28  16048  151
 273 Konrad Pajączek                Milanówek            106.09  12625  119
 274 Miłosz Meller                  Poznań               105.80   3174   30
 275 Karolina Urbańska              Poznań               105.46  18033  171
 276 Michał Dreczka                 Poznań               105.19   8520   81
 277 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  105.13   4941   47
 278 Patrycja Kuszpit               Biała Podlaska       105.11   6412   61
 279 Dariusz Socha                  Warszawa             104.97   3569   34
 280 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            104.41   6891   66
 281 Janina Dąbrowska               Rybnik               104.37   7619   73
 282 Leszek Kilian                  Jaworzno             104.09  18840  181
 283 Krystyna Augustyniak           Łódź                 104.02   4993   48
 284 Lidia Żywna                    Gdynia               102.43  11062  108
 285 Monika Szczyrzyca              Jaworzno             102.05   5715   56
 286 Agnieszka Antos                Racibórz             101.90   4280   42
 287 Zygmunt Skwarek                Katowice             101.67  11590  114
 288 Karolina Mak                   Wrocław              100.78  15218  151
 289 Olga Swarcewicz                Warszawa             100.61   6942   69
 290 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław           100.60  17806  177
 291 Piotr Kozak                    Racibórz             100.47   3617   36
 292 Mariusz Michalski              Inowrocław           100.03   3601   36
 293 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                99.79   5788   58
 294 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              99.65  16342  164
 295 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz             99.16   4264   43
 296 Agnieszka Tepli-Skoczylas      Piaseczno             98.55   3252   33
 297 Marta Wawrzyn                  Pruszków              97.84  12621  129
 298 Wanda Grabiec                  Tarnów                97.83   9881  101
 299 Ryszard Pliszka                Szczecin              97.20   4957   51
 300 Karolina Szubska               Jaworzno              96.87   4359   45
 301 Krystyna Czajkowska            Kołobrzeg             96.40  18413  191
 302 Jolanta Olczak                 Kołobrzeg             95.93   6427   67
 303 Andrzej Burczyk                Gdynia                95.44   3245   34
 304 Jan Pawłowski                  Warszawa              95.38  12781  134
 305 Jan Lisiewski                  Piasutno              95.17   3331   35
 306 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               95.11   9796  103
 307 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               95.11   5421   57
 308 Michał Dąbrowski               Warszawa              93.31   4479   48
 309 Katarzyna  Szachowicz          Unieszewo             92.94   6134   66
 310 Michał Głąb                    Zabrze                92.58   6666   72
 311 Bernadeta Kudlińska            Bydgoszcz             92.50   3885   42
 312 Marta Majewska                 Wadowice              92.14   5252   57
 313 Liliana Dąbrowska              Warszawa              91.21   8209   90
 314 Katarzyna Rachaus              Łódź                  90.90   3727   41
 315 Zbigniew Siwoń                 Elbląg                90.51   4254   47
 316 Andrzej Klich                  Jaworzno              89.74  17858  199
 317 Teresa Balewska                Reda                  89.61  17743  198
 318 Kamil Olejniczak               Kutno                 88.77   2663   30
 319 Waldemar Dębski                Ostróda               88.43   4952   56
 320 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           88.40   5481   62
 321 Małgorzata Pochopień           Kraków                87.85   2899   33
 322 Anna Strugała                  Świnoujście           85.17   2555   30
 323 Maria Tomiczek                 Zabrze                84.83   5514   65
 324 Aleksandra Celuch              Będzin                84.33   2783   33
 325 Patrycja Matulewicz            Kołobrzeg             83.75   5611   67
 326 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   82.84   3645   44
 327 Dorota Patera                  Legnica               82.65   2562   31
 328 Iwona Skubis                   Dąbrowa Górnicza      80.04  10886  136
 329 Dawid Węgrzyński               Zabrze                79.41   7385   93
 330 Michał Sztajnert               Wisła                 78.00   2652   34
 331 Teresa Jaśkiewicz              Kołobrzeg             77.55   2404   31
 332 Wiktoria Koler                 Będzin                76.43   2675   35
 333 Jakub Dworczyk                 Będzin                76.09   2663   35
 334 Aleksandra Maliszewska         Będzin                68.70   3435   50
 335 Joanna Kulawiak                Warszawa              66.33   2985   45
 336 Piotr Ozimek                   Sochaczew             64.40   3349   52
 337 Mirosław Dejna                 Sampława              64.20   7640  119




Poczekalnia na dzień 29-05-2017

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Anna Stambulska                Kraków               120.59   3497   29
   2 Joanna Nawrocka                Bydgoszcz            111.62   3237   29
   3 Paweł Brylski                  Kraków               105.72   3066   29
   4 Jarosław Paprocki              Bydgoszcz             97.21   2819   29
   5 Anna Niewiadomska              Kołobrzeg             94.03   2727   29
   6 Karol Puto                     Będzin                71.86   2084   29
   7 Sylwia Buks                    Warszawa              99.11   2775   28
   8 Szymon Sztajnert               Wisła                 66.11   1851   28
   9 Marek Salamon                  Bytom                130.40   3260   25
  10 Danuta Langiewicz              Ostróda              120.92   3023   25
  11 Alicja Bielecka                Poznań               107.04   2676   25
  12 Monika Blokesz                 Racibórz              69.64   1741   25
  13 Przemysław Herdzina            Kraków               148.38   3561   24
  14 Jacek Mańko                    Poznań               141.71   3401   24
  15 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  133.58   3206   24
  16 Krzysztof Jaworski             Warszawa             133.54   3205   24
  17 Michał Szorc                   Białystok            132.46   3179   24
  18 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             131.67   3160   24
  19 Robert Głowacki                Łódź                 130.96   3143   24
  20 Ewa Czerwoniec                 Warszawa             126.79   3043   24
  21 Marta Ćwiek                    Radomsko             126.17   3028   24
  22 Lidia Szpakowska               Jaworzno             120.62   2895   24
  23 Beata Wiączkowska              Wrocław              119.21   2861   24
  24 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      119.08   2858   24
  25 Małgorzata Jóźwiak             Iława                119.04   2857   24
  26 Mariusz Makuch                 Zator                116.67   2800   24
  27 Adam Klimont                   Wałcz                116.21   2789   24
  28 Ewa Dunikowska                 Kraków               113.67   2728   24
  29 Wojciech Gonet                 Wrocław              109.42   2626   24
  30 Tomasz Duda                    Tychy                108.12   2595   24
  31 Dawid Podżerek                 Kraków               107.33   2576   24
  32 Agnieszka Rachtan              Świnoujście          101.21   2429   24
  33 Łukasz Pawlak                  Sochaczew            100.04   2401   24
  34 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski   96.50   2316   24
  35 Michał Dulat                   Kraków                90.67   2176   24
  36 Piotr Rosół                    Warszawa             124.74   2869   23
  37 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        116.26   2674   23
  38 Witold Wojnowski               Warszawa             116.04   2669   23
  39 Monika Lewandowska             Warszawa             109.00   2507   23
  40 Bartłomiej Dalecki             Rumia                106.83   2457   23
  41 Jędrzej Zawojski               Modzurów             101.83   2342   23
  42 Adam Motyl                     Jaskółki              97.26   2237   23
  43 Anna Lenartowska               Gdynia                93.13   2142   23
  44 Krystyna Perekitko             Ciechanowiec          92.17   2120   23
  45 Stanisław Świgost              Gdańsk                88.87   2044   23
  46 Tomasz Szczodry                Łomża                 88.57   2037   23
  47 Bożena Lisiewska               Piasutno              87.65   2016   23
  48 Piotr Duda                     Tychy                 86.96   2000   23
  49 Milena Kuźniewicz              Kołobrzeg             85.43   1965   23
  50 Alicja Puchowska               Strzelce Opolskie     85.13   1958   23
  51 Jacek Remizowicz               Gdańsk                79.78   1835   23
  52 Roman Chomicz                  Kołobrzeg             66.17   1522   23
  53 Marcin Szczyrzyca              Jaworzno              92.00   2024   22
  54 Maria Kubacka-                 Warszawa              90.86   1999   22
  55 Agnieszka Palczewska           Ostrów Wlkp.          81.68   1797   22
  56 Krzysztof Murawski             Ciechanowiec          75.32   1657   22
  57 Monika Kowalik                 Kraków                70.91   1560   22
  58 Krystyna Drynkowska            Świnoujście          101.25   2025   20
  59 Magdalena Głowacka             Police                74.00   1480   20
  60 Maciej Śliwa                   Zabrze               127.16   2416   19
  61 Andrzej Stańczyk               Tarnów               116.00   2204   19
  62 Kinga Stecuła                  Bytom                112.63   2140   19
  63 Szymon Ozimek                  Zabrze                73.00   1387   19
  64 Elżbieta Fitał                 Kołobrzeg             58.89   1060   18
  65 Alicja Wałaszewska-Kempa       Gdynia               115.76   1968   17
  66 Grażyna Smereka                Racibórz              96.94   1648   17
  67 Adam Wencel                    Bydgoszcz             94.06   1599   17
  68 Bernadeta Zapała               Jaworzno              96.69   1547   16
  69 Andrzej Kowalski               Gdańsk               156.53   2348   15
  70 Adrian Ziemniewicz             Białystok            120.87   1813   15
  71 Piotr Latoszek                 Warszawa             111.13   1667   15
  72 Paweł Morga                    Warszawa             110.60   1659   15
  73 Stanisław Gasik                Warszawa             136.07   1905   14
  74 Agnieszka Stefańska            Koźmice Wielkie       85.07   1191   14
  75 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     118.31   1538   13
  76 Przemysław Malinka             Ostrożnica           106.77   1388   13
  77 Piotr Adamczyk                 Tarnów                97.77   1271   13
  78 Danuta Wodecka                 Skrzyszów             89.46   1163   13
  79 Patryk Wolniewicz              Szczecin             160.58   1927   12
  80 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  160.42   1925   12
  81 Adam Szukalski                 Leicester            149.50   1794   12
  82 Maciej Bukowski                Szczecin             143.58   1723   12
  83 Marek Syczuk                   Warszawa             139.08   1669   12
  84 Andrzej Gostomski              Starowa Góra         128.83   1546   12
  85 Grzegorz Kwiecień              Kraków               128.58   1543   12
  86 Marcin Bertrand                Poznań               127.50   1530   12
  87 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           125.33   1504   12
  88 Michał Burak                   Wrocław              123.00   1476   12
  89 Maciej Pietrasik               Nowogard             121.42   1457   12
  90 Tomasz Kłosiński               Bydgoszcz            119.33   1432   12
  91 Radosław Słowicki              Warszawa             118.08   1417   12
  92 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  115.33   1384   12
  93 Michał Landowski               Police               113.50   1362   12
  94 Łukasz Tazbir                  Warszawa             113.00   1356   12
  95 Beata Marynowicz               Racibórz             112.25   1347   12
  96 Magda Sarad Pedersen           Świnoujście          112.25   1347   12
  97 Elżbieta Święcka               Białystok            112.00   1344   12
  98 Szymon Figurski                Gryfów Śląski        111.75   1341   12
  99 Maciej Labe                    Poznań               110.33   1324   12
 100 Dominika Worona                Police               110.25   1323   12
 101 Adam Skowroński                Jarocin              109.92   1319   12
 102 Barbara Turbo                  Szczecin             109.92   1319   12
 103 Aleksandra Makowska            Warszawa             109.33   1312   12
 104 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     108.33   1300   12
 105 Karolina Bąkowska              Poznań               108.08   1297   12
 106 Marta Jamrozy                  Dąbrowa Górnicza     108.00   1296   12
 107 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       107.25   1287   12
 108 Dariusz Małysa                 Kraków               106.83   1282   12
 109 Andrzej Buczkowski             Bydgoszcz            106.00   1272   12
 110 Tadeusz Olewicz                Strzelce Opolskie    105.42   1265   12
 111 Grażyna Kula                   Gdańsk               104.92   1259   12
 112 Dorota Maciejuk                Warszawa             104.92   1259   12
 113 Halina Mrozek                  Warszawa             104.67   1256   12
 114 Laura Pisula                   Wrocław              104.50   1254   12
 115 Michał Gigoń                   Kraków               103.25   1239   12
 116 Grzegorz Dudziński             Gdańsk               102.17   1226   12
 117 Małgorzata Studniarska         Bydgoszcz            101.00   1212   12
 118 Wiesław Pastuła                Mielec                99.83   1198   12
 119 Justyna Przystawska            Jaworzno              99.83   1198   12
 120 Katarzyna Zając                Legnica               99.58   1195   12
 121 Justyna Bryk-Duda              Tychy                 99.42   1193   12
 122 Grzegorz Piotrkiewicz          Warszawa              99.08   1189   12
 123 Bożena Mileńko                 Świnoujście           98.17   1178   12
 124 Tomasz Szymański               Gorzów Wielkopolski   97.83   1174   12
 125 Maria Kistowska                Poznań                97.50   1170   12
 126 Zofia Knapik                   Chrzanów              95.17   1142   12
 127 Beata Błaszczyk                Poznań                94.50   1134   12
 128 Hanna Mazowiecka               Świnoujście           93.67   1124   12
 129 Krzysztof Nasiłowski           Siedlce               92.08   1105   12
 130 Jakub Czepulonis               Kołobrzeg             88.50   1062   12
 131 Maria Zmyj                     Sandomierz            85.58   1027   12
 132 Artur Kwiatkowski              Radomsko              84.67   1016   12
 133 Anna Przymęska                 Poznań                84.50   1014   12
 134 Anna Lisiewska                 Dublin                83.42   1001   12
 135 Magdalena Maternicka           Gdynia                81.92    983   12
 136 Joanna Śledź                   Świnoujście           81.08    973   12
 137 Aleksandra Kurcman             Kołobrzeg             80.75    969   12
 138 Sandra Malinowska              Kuźnia Raciborska     79.92    959   12
 139 Lubomir Kuchta                 Jaworzno              77.25    927   12
 140 Łukasz Przymęski               Poznań                74.50    894   12
 141 Tomasz Karol                   Gdynia                69.92    839   12
 142 Radosław Karol                 Gdynia                68.92    827   12
 143 Maciej Wala                    Racibórz              68.75    825   12
 144 Piotr Madej                    Wrocław              120.64   1327   11
 145 Przemysław Pawlic              Wrocław              120.00   1320   11
 146 Łukasz Wojciechowski           Łomża                112.09   1233   11
 147 Klara Wigier                   Milanówek            100.36   1104   11
 148 Krzysztof Tomczak              Kutno                 96.73   1064   11
 149 Adam Kanciała                  Police                95.64   1052   11
 150 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   91.73   1009   11
 151 Jan Jasiorkowski               Jasienna              91.36   1005   11
 152 Hanna Dąbrowska                Zgierz                89.00    979   11
 153 Aleksandra Brzeska             Piastów               86.45    951   11
 154 Marzena Czemplik               Wrocław               86.27    949   11
 155 Michał Dudko                   Tarnogród             85.91    945   11
 156 Sławomir Kumor                 Tychy                 85.27    938   11
 157 Renata Figurska                Gryfów Śląski         84.18    926   11
 158 Sławomir Stańczak              Łódź                  84.00    924   11
 159 Adam Żychowski                 Warszawa              83.82    922   11
 160 Wojciech Wojtysiak             Warszawa              83.73    921   11
 161 Mateusz Zębek                  Olsztyn               83.27    916   11
 162 Kamil Nadolski                 Zabrze                81.00    891   11
 163 Danuta Jasiorkowska            Jasienna              80.82    889   11
 164 Miłosz Śliwiński               Szczecin              80.73    888   11
 165 Beata Kurowska                 Inowrocław            80.64    887   11
 166 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   78.91    868   11
 167 Anna Gucz                      Bydgoszcz             78.82    867   11
 168 Joanna Korus                   Kraków                76.82    845   11
 169 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   76.27    839   11
 170 Jakub Kalbarczyk               Police                76.09    837   11
 171 Aneta Młodzianowska            Warszawa              76.00    836   11
 172 Bożena Chowaniak               Jaworzno              75.36    829   11
 173 Kinga Bereta                   Nowa Wieś             74.73    822   11
 174 Sylwia Bagińska-Worwa          Dąbrowa Górnicza      73.82    812   11
 175 Adam Kędzior                   Lublin                73.73    811   11
 176 Marcel Smolarek                Nowa Wieś             73.45    808   11
 177 Adam Maciągowski               Police                73.00    803   11
 178 Robert Wojtysiak               Warszawa              72.73    800   11
 179 Julia Pustuł                   Zabrze                70.91    780   11
 180 Ireneusz Jagiełło              Okuniew               70.18    772   11
 181 Michał Tarnogórski             Legnica               70.18    772   11
 182 Michał Śliwiński               Szczecin              69.64    766   11
 183 Dominik Peter                  Nowe Miasto Lubawsk   67.36    741   11
 184 Tymoteusz Świerkowski          Będzin                66.00    726   11
 185 Anna  Jankowska                Bydgoszcz             63.27    696   11
 186 Włodzimierz Ferdek             Tychy                 59.73    657   11
 187 Marek Horyń                    Ełk                   58.91    648   11
 188 Bogdan Siwoń                   Elbląg                58.09    639   11
 189 Jakub Dołęga                   Police                56.36    620   11
 190 Kosma Woźniarski               Łódź                  55.27    608   11
 191 Maciej Karol                   Gdynia                54.82    603   11
 192 Kevin Gorzelany                Wisła                 51.45    566   11
 193 Mateusz Stańczyk               Tarnów               100.60   1006   10
 194 Damian Łupiński                Konojady              99.60    996   10
 195 Martyna Śmiechura              Nowa Wieś             79.50    795   10
 196 Bartłomiej Kowalczuk           Brwinów               62.90    629   10
 197 Kinga Pruszak                  Bydgoszcz            120.00    960    8
 198 Leszek Kowalik                 Bydgoszcz             93.00    744    8
 199 Zbigniew Radziszewski          Ciechanowiec          91.88    735    8
 200 Tomasz Polański                Ciechanów             89.88    719    8
 201 Paweł Miczko                   Sandomierz            89.00    712    8
 202 Klaudia Budzyn                 Brzesko               84.12    673    8
 203 Wojciech Czepulonis            Kołobrzeg             76.75    614    8
 204 Wiktor Zduńczyk                Warszawa              75.62    605    8
 205 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      138.14    967    7
 206 Jacek Gasik                    Warszawa             134.00    938    7
 207 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            125.29    877    7
 208 Tomasz M. Lempart              Bytom                109.57    767    7
 209 Sylwester Gryz                 Zabrze               107.86    755    7
 210 Jan  Olek                      Warszawa             102.14    715    7
 211 Maciej Grzywaczewski           Ustrzyki Dolne        97.29    681    7
 212 Arkadiusz Kleniewski           Dzierżążnia           82.57    578    7
 213 Leszek Sosnowski               Lublin                79.29    555    7
 214 Magdalena Zielińska            Bydgoszcz             77.43    542    7
 215 Wojciech Kuć                   Stargard              76.14    533    7
 216 Karolina Kocel                 Sosnowiec             70.57    494    7
 217 Łukasz Korycki                 Garwolin              69.00    483    7
 218 Janusz Szewerniak              Tarnobrzeg            64.86    454    7
 219 Mateusz Sztuba                 Zabrze                56.43    395    7
 220 Grażyna Kaczyńska              Łódź                 117.17    703    6
 221 Paulina Tomaszycka             Białystok            101.67    610    6
 222 Krystyna Zabawa                Dąbrowa              100.83    605    6
 223 Paulina Ostrowska              Białystok             83.33    500    6
 224 Jarosław Błażków               Wrocław               80.67    484    6
 225 Wiesław Nieroda                Lublin                77.83    467    6
 226 Małgorzata Świętosławska       Jaworzno              77.50    465    6
 227 Franciszek Augustyniak         Kołobrzeg             75.33    452    6
 228 Aleksandra Ciżyńska            Sandomierz            70.33    422    6
 229 Łukasz Pawlas                  Racibórz              69.67    418    6
 230 Julia Szyszkowska              Sandomierz            65.33    392    6
 231 Magdalena Możdżeń              Łódź                  64.67    388    6
 232 Oliwier Antos                  Racibórz              64.33    386    6
 233 Mieczysława Głowacz            Jaworzno              63.00    378    6
 234 Dominik Piasecki               Słupsk               121.00    605    5
 235 Anna Stefańska                 Łódź                 109.00    545    5
 236 Monika Krzyżewska              Piasutno              95.40    477    5
 237 Kamila Antosz-Lasecka          Warszawa              94.60    473    5
 238 Małgorzata Całka               Świnoujście           86.20    431    5
 239 Michał Lasecki                 Warszawa              78.40    392    5
 240 Jerzy Niewiadomski             Wrocław              100.75    403    4
 241 Justyna Kurowska               Inowrocław            78.25    313    4
 242 Agnieszka Jarek                Gowarczów             59.75    239    4
 243 Jerzy Ciesielski               Łódź                 124.67    374    3
 244 Marek Krzysztof Łatkowski      Sandomierz            76.00    228    3
 245 Jolanta Bednarska              Łódź                  66.00    198    3
 246 Zuzanna Rutkowska              Choszczno             56.33    169    3
 247 Bartosz Ozon                   Choszczno             80.50    161    2
 248 Wiesława Jasiak                Warszawa              76.50    153    2
 249 Joanna Kolska                  Pruszków              75.50    151    2
 250 Krzysztof Lelonek              Zabrze                72.50    145    2
 251 Marek Cieślik                  Łódź                  71.50    143    2
 252 Marek Zdaniukiewicz            Jaworzno              62.00    124    2
 253 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck   59.50    119    2
 254 Mateusz Klinowski              Wadowice              77.00     77    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie