Kutno29
maja
Kutno 29 maja XIII Ogólnopolskie Mistrzostwa Szkół w Scrabble
Pruszków30
maja
Pruszków 30-31 maja III Mistrzostwa Pruszkowa
Wałcz 4
czerwca
Wałcz 4- 7 czerwca X Klubowe Mistrzostwa Polski
Pruszków po latach, w nowej formule30 - 31 maja 2015 — III Mistrzostwa PruszkowaInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

III Mistrzostwa PruszkowaPruszków, 30 - 31 maja 2015

Konkurs Relacja z turnieju


Pruszków po latach, w nowej formuleChyba coś podkusiło scrabblistę-weterana, aby wznowić rozgrywanie turniejów w Pruszkowie. Coś mu podszepnęło, by porwać się na przeprowadzenie rozgrywek w czterech grupach rankingowych, ogłosić mocno niestandardowy regulamin i do tego zakończyć imprezę belgijką.

Chyba to jednak nie do końca prawda. Wszyscy choć trochę znający Waldemara Czerwońca wiedzą, że sypie on pomysłami jak z rękawa i nie musi słuchać niczyich podszeptów. Można było czekać na ten turniej z utęsknieniem i niecierpliwością, a nawet nie wierzyć, że dojdzie do urzeczywistnienia jego idei. Z chwilą ogłoszenia na stronie PFS stało się jednak jasne, że będą to rozgrywki wyjątkowe.

Imponująca była liczba pucharów — po trzy w każdej lidze, w klasyfikacji generalnej oraz za belgijkę, nie zabrakło też innych nagród. Bardzo emocjonująca walka toczyła się w najwyższej grupie A, gdzie do ostatniej rundy szanse na zwycięstwo zachowało aż 5 osób, sporód których 4 grały pomiędzy sobą. Mariusz Skrobosz pokonał Stanisława Rydzika, a Dominik UrbackiMichała Alabrudzińskiego. Prowadząca małymi punktami Justyna Górka nie dała rady Mariuszowi Wrześniewskiemu. Grupę wygrał Mariusz Skrobosz przed Dominikiem i Justyną.

Pomimo sporego tłoku w czołówce sytuacja w grupie B była trochę bardziej klarowna. Największe szanse mieli Irena SołdanKamil Kister, przy czym wygrana w partii z Szymonem Płachtą dawała Irenie zwycięstwo w dywizji, bez względu na wynik pozostałych partii. Tak też się stało, natomiast Kamil przegrał z Joanną Juszczak, która dzięki temu zwycięstwu zajęła drugie miejsce w grupie. Trzecie przypadło Szymonowi Dąbrowskiemu, który zdążył się już otrząsnąć po nieudanym występie w Piasutnie.

Grupę C wygrała bezapelacyjnie Dorota Rudzińska, kolejne miejsca zajęli Zbigniew WieteckiMarek Rogalski.

Więcej emocji przyniosły rozgrywki w grupie D, gdzie aż 5 osób zmieniało się ciągle na prowadzeniu. Największe szanse miały Ewa CzerwoniecMaria Pokorska. W "duńczyku" zwyciężyła Ewa i to ona wygrała grupę pozostawiając swojej rywalce drugie miejsce. Trzeci był Marcin Stachowski.

W półfinałach zmierzyli się Dorota Rudzińska z Mariuszem Skroboszem i Ewa Czerwoniec z Ireną Sołdan. Zwyciężyli Ewa i Mariusz, oni też zawalczyli w ostatniej rundzie o zwycięstwo. Partię wygrał zdecydowanie Mariusz Skrobosz i to on został trzecim mistrzem Pruszkowa. Trzecie miejsce zajęła Irena Sołdan.

Paradoksalnie, pojedynki półfinałowe i finałowe nie były obserwowane przez większość zawodników, gdyż ci skupili się na dodatkowej konkurencji, jaką była rozgrywana w tym czasie belgijka. Ze względu na brak tradycji belgijkowej w naszym kraju, jak również na prośbę samych zawodników, niektóre zasady dotyczące zapisu ruchów zostały złagodzone w stosunku do tych znanych z rozgrywek francusko- czy hiszpańskojęzycznych. Partia była bardzo emocjonująca — co pewien czas po udanym, czy też nieudanym zagraniu dały się słyszeć okrzyki radości lub rozczarowania. Zwyciężył Michał Alabrudziński (94,18%) przed Miłoszem Wrzałkiem (92,37%) i Justyną Górką (90,56%). Spośród 20 najmocniejszych kontynuacji tylko jedna nie została znaleziona przez żadnego z zawodników. Było to słowo HEPTOZ za 21 punktów wskazane przez komputer w 12 ruchu.

Żaden turniej nie może się obejść bez sponsorów. Tym razem ich grono było nie tyle liczne, co silne — i co należy podkreślić — bardzo hojne. Bogactwo nagród zapewnili: PrezydentUrząd Miasta Pruszkowa, EBB Nieruchomości Sp. z o.o., Astrum Bramy, Drzwi i Ogrodzenia, Granna, Wydawnictwo Świat KsiążkiCentrum Medyczne Eureka. Za całość odpowiadał wiecznie zapracowany Waldemar Czerwoniec, który świetnie sobie poradził z tym organizacyjnym wyzwaniem.
relacja: Mariusz Sylwestrzuk
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
II Mistrzostwa Pruszkowa
I Otwarte Mistrzostwa Pruszkowa


Rodzaj turniejuOtwarty
Sposób rozgrywaniaTurniej dywizyjny - w założeniu 4 dywizje (przy minimum 48 uczestnikach); liczba graczy w dywizji od 12 do 24 zawodników, w IV. dywizji - bez ograniczeń;

Liczba rund - 11 - do rozstrzygnięcia w każdej dywizji; system rozgrywek w dywizji - w zależności od liczby graczy: "każdy z każdym" przy 12 zawodnikach, połówkowy lub Dubov przy większej liczbie;
Uwaga! wycofanie się z grupy 12-osobowej skutkuje rankingowymi walkowerami w pozostałych partiach; do turnieju można się dopisać tylko w ostatniej dywizji.

O tytuł mistrza grają zwycięzcy dywizji pucharowo - półfinał (rozstawienie losowane) i finał; w przypadku remisu - o zwycięstwie decyduje wyższa wartość najlepszego ruchu.

W trakcie partii 12. (półfinał) i 13. (finał) pozostali uczestnicy mogą wziąć udział w Turnieju Belgijki (2. rundy).
Miejsce rozgrywekPruszków, Spółdzielczy Dom Kultury, ul. Hubala 5.
Obrońca tytułuTomasz Zwoliński
SędziaMariusz Sylwestrzuk
HarmonogramSobota, 30 maja (7 rund)
11:45 — zakończenie zapisów, rozstawienie 1 rund
12:00 — rozpoczęcie turnieju
14:00-15:00 — przerwa obiadowa
ok. 19:15-19:30 — zakończenie gier i rozpoczęcie Walnego Zgromadzenia PFS



Niedziela, 31 maja (4 rundy)
09:00 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek, rundy 8-11 w dywizjach
13.00-15.00 — półfinał mistrzostw i finałowe partie o miejsca 1.-4.
W tym czasie pozostali gracze mogą wziąć udział w turnieju belgijki (liczba uczestników ograniczona do 51 osób, może ulec zmianie).

Wpisowe20 zł (19 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 12,5 zł za dzień
młodzież szkolna — 7,5 zł za dzień (do liceum włącznie)
debiutanci — bez opłat

20 zł za turniej belgijki, bez zniżek
Dojazdz W-wy kolejką WKD lub SKM; samochodem — Alejami Jerozolimskimi na Żyrardów przez Ursus i Piastów = w Pruszkowie Al. Wojska Polskiego, na skrzyżowaniu za McDonald's skręcić w lewo, na drugim skrzyżowaniu skręt w lewo w ul. Hubala.
Uwaga: parkowanie może być trudne, w tych dniach odbywają się liczne imprezy związane z Dniami Pruszkowa.
Wyżywieniewe własnym zakresie; organizator dostarczy ulotki lokali, gdzie można zjeść lub zamówić posiłek
NagrodyPuchary i nagrody rzeczowe oraz pieniężne dla zwycięzców dywizji, medalistów finałów Mistrzostw Pruszkowa i Mistrzostw w Belgijce
OrganizatorzyFundacja "Umysł" im. Alfreda Butts'a


Wyniki turnieju III Mistrzostwa Pruszkowa, Grupa A

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               150.00      8.0     4789     1860      944
  2 Dominik         Urbacki              Pruszków               151.61      8.0     4508     1858      226
  3 Justyna         Górka                Kraków                 143.45      7.0     4787     1767      713
  4 Michał          Alabrudziński        Włocławek              157.34      7.0     4654     1753      405
  5 Stanisław       Rydzik               Warszawa               147.64      7.0     4300     1762      -23
  6 Mirosław        Uglik                Warszawa               143.06      7.0     4289     1767      102
  7 Mariusz         Wrześniewski         Kraków                 144.32      5.0     4375     1566       70
  8 Miłosz          Wrzałek              Warszawa               145.13      4.0     4172     1465     -381
  9 Marek           Reda                 Dębówka                147.27      4.0     4064     1463     -373
 10 Karol           Wyrębkiewicz         Łódź                   143.71      4.0     3874     1466     -744
 11 Kacper          Zegadło              Warszawa               140.90      3.0     4075     1369     -338
 12 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                146.42      2.0     3946     1264     -601


Wyniki turnieju III Mistrzostwa Pruszkowa, Grupa B

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Irena           Sołdan               Sopot                  134.22      8.0     4599     1699      431
  2 Joanna          Juszczak             Warszawa               135.53      7.0     4148     1597      180
  3 Szymon          Dąbrowski            Warszawa               130.17      7.0     4125     1603     -274
  4 Kamil           Kister               Puławy                 136.06      6.5     4160     1547     -115
  5 Szymon          Płachta              Warszawa               135.79      6.0     4297     1497      137
  6 Juliusz         Czupryniak           Warszawa               130.92      6.0     4236     1502      238
  7 Natalia         Woźniak              Dziwnówek              128.24      5.5     4658     1455      263
  8 Waldemar        Czerwoniec           Warszawa               127.78      5.0     4456     1405      -16
  9 Bartłomiej      Pawlak               Stary Szwarocin        130.73      5.0     4148     1402      -59
 10 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               132.44      4.5     4054     1351     -168
 11 Piotr           Broda                Sandomierz             132.22      4.0     4273     1301       32
 12 Marta           Bajorek              Warszawa               129.16      1.5     3784     1054     -649


Wyniki turnieju III Mistrzostwa Pruszkowa, Grupa C

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Dorota          Rudzińska            Warszawa               119.97      9.0     4237     1696      604
  2 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    125.12      7.0     4080     1491      139
  3 Marek           Rogalski             Warszawa               124.08      6.0     4340     1392      275
  4 Renata          Andracka             Zwola                  112.85      6.0     4046     1403      196
  5 Zdzisław        Szota                Warszawa               122.74      6.0     3976     1393       22
  6 Teresa          Zalewska             Racibórz               117.54      6.0     3840     1398     -189
  7 Andrzej         Słapiński            Warszawa               122.60      5.0     3961     1293      -64
  8 Mikołaj         Przybyłowicz         Warszawa               127.22      5.0     3946     1289      -75
  9 Dariusz         Ulatowski            Tuchola                126.82      4.0     3945     1189     -202
 10 Piotr           Rosół                Warszawa               126.24      4.0     3914     1190     -102
 11 Monika          Lewandowska          Warszawa               119.38      4.0     3897     1197      -60
 12 Dorota          Stachowska           Wydartowo I            121.49      4.0     3527     1195     -544


Wyniki turnieju III Mistrzostwa Pruszkowa, Grupa D

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Ewa             Czerwoniec           Warszawa               103.65      9.0     4255     1511      659
  2 Maria           Pokorska             Warszawa               111.10      8.0     4292     1397      738
  3 Marcin          Stachowski           Wydartowo I            109.01      8.0     4133     1402      361
  4 Krzysztof       Zawadzki             Sampława               111.51      8.0     4114     1401      439
  5 Sylwia          Łada                 Inowrocław             108.29      8.0     4045     1401      397
  6 Maciej          Dąbrowski            Warszawa               105.31      6.0     4046     1202      142
  7 Maciej          Sylwestrzuk          Ciechanowiec           104.52      6.0     3811     1185       55
  8 Marcin          Kurowski             Racibórz               100.00      5.0     3759     1100       74
  9 Agnieszka       Antos                Racibórz               100.00      4.0     3798      990       38
 10 Karolina        Mak                  Żerniki Wrocławskie    100.00      3.5     3560      826      507
 11 Marta           Wawrzyn              Pruszków               100.00      3.5     3347      834     -101
 12 Konrad          Pajączek             Milanówek              100.00      3.0     3903      904      166
 13 Tomasz          Polański             Ciechanów              100.00      3.0     2436      719     -410
 14 Piotr           Ozimek               Sochaczew              100.00      0.5     2261      522    -2165


Kolejność po grach finałowych:

1. Mariusz Skrobosz
2. Ewa Czerwoniec
3. Irena Sołdan
4. Dorota Rudzińska
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju III Mistrzostwa Pruszkowa, Grupa A



	Michał Alabrudziński 157.34 Włocławek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Kacper         Zegadło               140.90 -  412: 475   91
    2     1 Mirosław       Uglik                 143.06 +  433: 342  193
    3     1 Justyna        Górka                 143.45 -  397: 509   93
    4     1 Karol          Wyrębkiewicz          143.71 +  630: 282  194
    5     1 Mariusz        Wrześniewski          144.32 +  440: 359  194
    6     1 Miłosz         Wrzałek               145.13 +  427: 380  195
    7     3 Marek          Reda                  147.27 +  343: 334  197
    8     3 Tomasz         Zwoliński             146.42 +  412: 325  196
    9     1 Stanisław      Rydzik                147.64 +  443: 357  198
   10     1 Mariusz        Skrobosz              150.00 -  336: 439  100
   11     2 Dominik        Urbacki               151.61 -  381: 447  102
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1753  / 11 159.36




	Dominik Urbacki 151.61 Pruszków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Mirosław       Uglik                 143.06 -  329: 483   93
    2     2 Kacper         Zegadło               140.90 +  362: 326  191
    3     2 Karol          Wyrębkiewicz          143.71 +  412: 366  194
    4     2 Justyna        Górka                 143.45 -  347: 584   93
    5     2 Miłosz         Wrzałek               145.13 +  451: 312  195
    6     2 Mariusz        Wrześniewski          144.32 -  364: 431   94
    7     2 Stanisław      Rydzik                147.64 +  506: 284  198
    8     1 Mariusz        Skrobosz              150.00 +  388: 342  200
    9     3 Tomasz         Zwoliński             146.42 +  461: 424  196
   10     3 Marek          Reda                  147.27 +  441: 349  197
   11     2 Michał         Alabrudziński         157.34 +  447: 381  207
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1858  / 11 168.91




	Mariusz Skrobosz 150.00 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Justyna        Górka                 143.45 +  389: 343  193
    2     3 Karol          Wyrębkiewicz          143.71 +  484: 291  194
    3     3 Mariusz        Wrześniewski          144.32 +  447: 366  194
    4     3 Miłosz         Wrzałek               145.13 +  541: 328  195
    5     3 Kacper         Zegadło               140.90 +  489: 304  191
    6     3 Mirosław       Uglik                 143.06 -  369: 390   93
    7     1 Tomasz         Zwoliński             146.42 +  444: 260  196
    8     1 Dominik        Urbacki               151.61 -  342: 388  102
    9     2 Marek          Reda                  147.27 -  392: 406   97
   10     1 Michał         Alabrudziński         157.34 +  439: 336  207
   11     1 Stanisław      Rydzik                147.64 +  453: 433  198
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1860  / 11 169.09




	Stanisław Rydzik 147.64 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Karol          Wyrębkiewicz          143.71 +  522: 274  194
    2     4 Justyna        Górka                 143.45 +  415: 370  193
    3     4 Miłosz         Wrzałek               145.13 +  381: 348  195
    4     4 Mariusz        Wrześniewski          144.32 -  343: 447   94
    5     4 Mirosław       Uglik                 143.06 +  391: 367  193
    6     4 Kacper         Zegadło               140.90 +  396: 344  191
    7     2 Dominik        Urbacki               151.61 -  284: 506  102
    8     2 Marek          Reda                  147.27 +  412: 411  197
    9     1 Michał         Alabrudziński         157.34 -  357: 443  107
   10     2 Tomasz         Zwoliński             146.42 +  366: 360  196
   11     1 Mariusz        Skrobosz              150.00 -  433: 453  100
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1762  / 11 160.18




	Marek Reda 147.27 Dębówka

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Mariusz        Wrześniewski          144.32 -  324: 437   94
    2     5 Miłosz         Wrzałek               145.13 +  415: 352  195
    3     5 Kacper         Zegadło               140.90 -  374: 438   91
    4     5 Mirosław       Uglik                 143.06 +  477: 346  193
    5     5 Justyna        Górka                 143.45 -  269: 543   93
    6     5 Karol          Wyrębkiewicz          143.71 -  322: 437   94
    7     3 Michał         Alabrudziński         157.34 -  334: 343  107
    8     2 Stanisław      Rydzik                147.64 -  411: 412   98
    9     2 Mariusz        Skrobosz              150.00 +  406: 392  200
   10     3 Dominik        Urbacki               151.61 -  349: 441  102
   11     3 Tomasz         Zwoliński             146.42 +  383: 296  196
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1463  / 11 133.00




	Tomasz Zwoliński 146.42 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Miłosz         Wrzałek               145.13 -  362: 500   95
    2     6 Mariusz        Wrześniewski          144.32 +  445: 379  194
    3     6 Mirosław       Uglik                 143.06 -  352: 423   93
    4     6 Kacper         Zegadło               140.90 +  391: 343  191
    5     6 Karol          Wyrębkiewicz          143.71 -  353: 452   94
    6     6 Justyna        Górka                 143.45 -  378: 384   93
    7     1 Mariusz        Skrobosz              150.00 -  260: 444  100
    8     3 Michał         Alabrudziński         157.34 -  325: 412  107
    9     3 Dominik        Urbacki               151.61 -  424: 461  102
   10     2 Stanisław      Rydzik                147.64 -  360: 366   98
   11     3 Marek          Reda                  147.27 -  296: 383   97
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1264  / 11 114.91




	Miłosz Wrzałek 145.13 Warszawa                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Tomasz         Zwoliński             146.42 +  500: 362  196
    2     5 Marek          Reda                  147.27 -  352: 415   97
    3     4 Stanisław      Rydzik                147.64 -  348: 381   98
    4     3 Mariusz        Skrobosz              150.00 -  328: 541  100
    5     2 Dominik        Urbacki               151.61 -  312: 451  102
    6     1 Michał         Alabrudziński         157.34 -  380: 427  107
    7     6 Mirosław       Uglik                 143.06 -  362: 505   93
    8     5 Mariusz        Wrześniewski          144.32 +  357: 346  194
    9     5 Justyna        Górka                 143.45 +  388: 385  193
   10     6 Kacper         Zegadło               140.90 +  477: 326  191
   11     6 Karol          Wyrębkiewicz          143.71 -  368: 414   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1465  / 11 133.18




	Mariusz Wrześniewski 144.32 Kraków   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Marek          Reda                  147.27 +  437: 324  197
    2     6 Tomasz         Zwoliński             146.42 -  379: 445   96
    3     3 Mariusz        Skrobosz              150.00 -  366: 447  100
    4     4 Stanisław      Rydzik                147.64 +  447: 343  198
    5     1 Michał         Alabrudziński         157.34 -  359: 440  107
    6     2 Dominik        Urbacki               151.61 +  431: 364  202
    7     5 Kacper         Zegadło               140.90 -  313: 435   91
    8     5 Miłosz         Wrzałek               145.13 -  346: 357   95
    9     4 Mirosław       Uglik                 143.06 -  356: 385   93
   10     5 Karol          Wyrębkiewicz          143.71 +  414: 409  194
   11     4 Justyna        Górka                 143.45 +  527: 356  193
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1566  / 11 142.36




	Karol Wyrębkiewicz 143.71 Łódź              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Stanisław      Rydzik                147.64 -  274: 522   98
    2     3 Mariusz        Skrobosz              150.00 -  291: 484  100
    3     2 Dominik        Urbacki               151.61 -  366: 412  102
    4     1 Michał         Alabrudziński         157.34 -  282: 630  107
    5     6 Tomasz         Zwoliński             146.42 +  452: 353  196
    6     5 Marek          Reda                  147.27 +  437: 322  197
    7     4 Justyna        Górka                 143.45 -  240: 421   93
    8     6 Mirosław       Uglik                 143.06 -  292: 346   93
    9     6 Kacper         Zegadło               140.90 +  417: 346  191
   10     5 Mariusz        Wrześniewski          144.32 -  409: 414   94
   11     6 Miłosz         Wrzałek               145.13 +  414: 368  195
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1466  / 11 133.27




	Justyna Górka 143.45 Kraków  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Mariusz        Skrobosz              150.00 -  343: 389  100
    2     4 Stanisław      Rydzik                147.64 -  370: 415   98
    3     1 Michał         Alabrudziński         157.34 +  509: 397  207
    4     2 Dominik        Urbacki               151.61 +  584: 347  202
    5     5 Marek          Reda                  147.27 +  543: 269  197
    6     6 Tomasz         Zwoliński             146.42 +  384: 378  196
    7     4 Karol          Wyrębkiewicz          143.71 +  421: 240  194
    8     4 Kacper         Zegadło               140.90 +  422: 382  191
    9     5 Miłosz         Wrzałek               145.13 -  385: 388   95
   10     4 Mirosław       Uglik                 143.06 +  470: 342  193
   11     4 Mariusz        Wrześniewski          144.32 -  356: 527   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1767  / 11 160.64




	Mirosław Uglik 143.06 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Dominik        Urbacki               151.61 +  483: 329  202
    2     1 Michał         Alabrudziński         157.34 -  342: 433  107
    3     6 Tomasz         Zwoliński             146.42 +  423: 352  196
    4     5 Marek          Reda                  147.27 -  346: 477   97
    5     4 Stanisław      Rydzik                147.64 -  367: 391   98
    6     3 Mariusz        Skrobosz              150.00 +  390: 369  200
    7     6 Miłosz         Wrzałek               145.13 +  505: 362  195
    8     6 Karol          Wyrębkiewicz          143.71 +  346: 292  194
    9     4 Mariusz        Wrześniewski          144.32 +  385: 356  194
   10     4 Justyna        Górka                 143.45 -  342: 470   93
   11     5 Kacper         Zegadło               140.90 +  360: 356  191
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1767  / 11 160.64




	Kacper Zegadło 140.90 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Michał         Alabrudziński         157.34 +  475: 412  207
    2     2 Dominik        Urbacki               151.61 -  326: 362  102
    3     5 Marek          Reda                  147.27 +  438: 374  197
    4     6 Tomasz         Zwoliński             146.42 -  343: 391   96
    5     3 Mariusz        Skrobosz              150.00 -  304: 489  100
    6     4 Stanisław      Rydzik                147.64 -  344: 396   98
    7     5 Mariusz        Wrześniewski          144.32 +  435: 313  194
    8     4 Justyna        Górka                 143.45 -  382: 422   93
    9     6 Karol          Wyrębkiewicz          143.71 -  346: 417   94
   10     6 Miłosz         Wrzałek               145.13 -  326: 477   95
   11     5 Mirosław       Uglik                 143.06 -  356: 360   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1369  / 11 124.45





Wyniki poszczególnych graczy w turnieju III Mistrzostwa Pruszkowa, Grupa B



	Kamil Kister 136.06 Puławy

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Waldemar       Czerwoniec            127.78 -  305: 450   78
    2     1 Natalia        Woźniak               128.24 =  397: 397  128
    3     1 Marta          Bajorek               129.16 +  377: 319  179
    4     1 Szymon         Dąbrowski             130.17 +  378: 362  180
    5     1 Bartłomiej     Pawlak                130.73 +  460: 312  181
    6     1 Juliusz        Czupryniak            130.92 -  342: 358   81
    7     2 Szymon         Płachta               135.79 +  381: 375  186
    8     1 Irena          Sołdan                134.22 -  377: 513   84
    9     3 Piotr          Broda                 132.22 +  376: 370  182
   10     3 Andrzej        Kwiatkowski           132.44 +  378: 351  182
   11     2 Joanna         Juszczak              135.53 -  389: 468   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1547  / 11 140.64




	Szymon Płachta 135.79 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Natalia        Woźniak               128.24 -  303: 449   78
    2     2 Waldemar       Czerwoniec            127.78 +  407: 392  178
    3     2 Szymon         Dąbrowski             130.17 +  428: 400  180
    4     2 Marta          Bajorek               129.16 +  369: 332  179
    5     2 Juliusz        Czupryniak            130.92 -  363: 430   81
    6     2 Bartłomiej     Pawlak                130.73 +  409: 288  181
    7     2 Kamil          Kister                136.06 -  375: 381   86
    8     2 Andrzej        Kwiatkowski           132.44 -  349: 432   82
    9     1 Joanna         Juszczak              135.53 +  466: 316  186
   10     2 Piotr          Broda                 132.22 +  480: 306  182
   11     1 Irena          Sołdan                134.22 -  348: 434   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1497  / 11 136.09




	Joanna Juszczak 135.53 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Marta          Bajorek               129.16 +  388: 322  179
    2     3 Szymon         Dąbrowski             130.17 -  312: 321   80
    3     3 Bartłomiej     Pawlak                130.73 +  346: 336  181
    4     3 Juliusz        Czupryniak            130.92 +  408: 279  181
    5     3 Waldemar       Czerwoniec            127.78 -  374: 419   78
    6     3 Natalia        Woźniak               128.24 +  371: 338  178
    7     3 Andrzej        Kwiatkowski           132.44 +  397: 264  182
    8     3 Piotr          Broda                 132.22 -  359: 462   82
    9     1 Szymon         Płachta               135.79 -  316: 466   86
   10     1 Irena          Sołdan                134.22 +  409: 372  184
   11     2 Kamil          Kister                136.06 +  468: 389  186
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1597  / 11 145.18




	Irena Sołdan 134.22 Sopot                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Szymon         Dąbrowski             130.17 +  504: 325  180
    2     4 Marta          Bajorek               129.16 +  501: 358  179
    3     4 Juliusz        Czupryniak            130.92 +  390: 355  181
    4     4 Bartłomiej     Pawlak                130.73 +  414: 399  181
    5     4 Natalia        Woźniak               128.24 -  346: 507   78
    6     4 Waldemar       Czerwoniec            127.78 +  387: 344  178
    7     1 Piotr          Broda                 132.22 +  345: 336  182
    8     1 Kamil          Kister                136.06 +  513: 377  186
    9     2 Andrzej        Kwiatkowski           132.44 -  393: 410   82
   10     1 Joanna         Juszczak              135.53 -  372: 409   86
   11     1 Szymon         Płachta               135.79 +  434: 348  186
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1699  / 11 154.45




	Andrzej Kwiatkowski 132.44 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Bartłomiej     Pawlak                130.73 +  362: 326  181
    2     5 Juliusz        Czupryniak            130.92 -  303: 378   81
    3     5 Waldemar       Czerwoniec            127.78 -  391: 464   78
    4     5 Natalia        Woźniak               128.24 -  407: 415   78
    5     5 Marta          Bajorek               129.16 =  371: 371  129
    6     5 Szymon         Dąbrowski             130.17 -  363: 381   80
    7     3 Joanna         Juszczak              135.53 -  264: 397   86
    8     2 Szymon         Płachta               135.79 +  432: 349  186
    9     2 Irena          Sołdan                134.22 +  410: 393  184
   10     3 Kamil          Kister                136.06 -  351: 378   86
   11     3 Piotr          Broda                 132.22 +  400: 370  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1351  / 11 122.82




	Piotr Broda 132.22 Sandomierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Juliusz        Czupryniak            130.92 +  493: 381  181
    2     6 Bartłomiej     Pawlak                130.73 +  418: 252  181
    3     6 Natalia        Woźniak               128.24 -  395: 474   78
    4     6 Waldemar       Czerwoniec            127.78 -  383: 464   78
    5     6 Szymon         Dąbrowski             130.17 -  361: 414   80
    6     6 Marta          Bajorek               129.16 +  379: 296  179
    7     1 Irena          Sołdan                134.22 -  336: 345   84
    8     3 Joanna         Juszczak              135.53 +  462: 359  186
    9     3 Kamil          Kister                136.06 -  370: 376   86
   10     2 Szymon         Płachta               135.79 -  306: 480   86
   11     3 Andrzej        Kwiatkowski           132.44 -  370: 400   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1301  / 11 118.27




	Juliusz Czupryniak 130.92 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Piotr          Broda                 132.22 -  381: 493   82
    2     5 Andrzej        Kwiatkowski           132.44 +  378: 303  182
    3     4 Irena          Sołdan                134.22 -  355: 390   84
    4     3 Joanna         Juszczak              135.53 -  279: 408   86
    5     2 Szymon         Płachta               135.79 +  430: 363  186
    6     1 Kamil          Kister                136.06 +  358: 342  186
    7     5 Waldemar       Czerwoniec            127.78 +  532: 350  178
    8     4 Natalia        Woźniak               128.24 +  395: 339  178
    9     6 Marta          Bajorek               129.16 +  437: 256  179
   10     6 Bartłomiej     Pawlak                130.73 -  356: 402   81
   11     5 Szymon         Dąbrowski             130.17 -  335: 352   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1502  / 11 136.55




	Bartłomiej Pawlak 130.73 Stary Szwarocin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Andrzej        Kwiatkowski           132.44 -  326: 362   82
    2     6 Piotr          Broda                 132.22 -  252: 418   82
    3     3 Joanna         Juszczak              135.53 -  336: 346   86
    4     4 Irena          Sołdan                134.22 -  399: 414   84
    5     1 Kamil          Kister                136.06 -  312: 460   86
    6     2 Szymon         Płachta               135.79 -  288: 409   86
    7     6 Szymon         Dąbrowski             130.17 +  519: 309  180
    8     5 Waldemar       Czerwoniec            127.78 +  486: 366  178
    9     5 Natalia        Woźniak               128.24 +  450: 390  178
   10     6 Juliusz        Czupryniak            130.92 +  402: 356  181
   11     6 Marta          Bajorek               129.16 +  378: 377  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1402  / 11 127.45




	Szymon Dąbrowski 130.17 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Irena          Sołdan                134.22 -  325: 504   84
    2     3 Joanna         Juszczak              135.53 +  321: 312  186
    3     2 Szymon         Płachta               135.79 -  400: 428   86
    4     1 Kamil          Kister                136.06 -  362: 378   86
    5     6 Piotr          Broda                 132.22 +  414: 361  182
    6     5 Andrzej        Kwiatkowski           132.44 +  381: 363  182
    7     6 Bartłomiej     Pawlak                130.73 -  309: 519   81
    8     6 Marta          Bajorek               129.16 +  357: 348  179
    9     4 Waldemar       Czerwoniec            127.78 +  433: 393  178
   10     4 Natalia        Woźniak               128.24 +  471: 458  178
   11     5 Juliusz        Czupryniak            130.92 +  352: 335  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1603  / 11 145.73




	Marta Bajorek 129.16 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Joanna         Juszczak              135.53 -  322: 388   86
    2     4 Irena          Sołdan                134.22 -  358: 501   84
    3     1 Kamil          Kister                136.06 -  319: 377   86
    4     2 Szymon         Płachta               135.79 -  332: 369   86
    5     5 Andrzej        Kwiatkowski           132.44 =  371: 371  132
    6     6 Piotr          Broda                 132.22 -  296: 379   82
    7     4 Natalia        Woźniak               128.24 -  414: 508   78
    8     6 Szymon         Dąbrowski             130.17 -  348: 357   80
    9     6 Juliusz        Czupryniak            130.92 -  256: 437   81
   10     5 Waldemar       Czerwoniec            127.78 +  391: 368  178
   11     6 Bartłomiej     Pawlak                130.73 -  377: 378   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1054  / 11  95.82




	Natalia Woźniak 128.24 Dziwnówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Szymon         Płachta               135.79 +  449: 303  186
    2     1 Kamil          Kister                136.06 =  397: 397  136
    3     6 Piotr          Broda                 132.22 +  474: 395  182
    4     5 Andrzej        Kwiatkowski           132.44 +  415: 407  182
    5     4 Irena          Sołdan                134.22 +  507: 346  184
    6     3 Joanna         Juszczak              135.53 -  338: 371   86
    7     4 Marta          Bajorek               129.16 +  508: 414  179
    8     4 Juliusz        Czupryniak            130.92 -  339: 395   81
    9     5 Bartłomiej     Pawlak                130.73 -  390: 450   81
   10     4 Szymon         Dąbrowski             130.17 -  458: 471   80
   11     4 Waldemar       Czerwoniec            127.78 -  383: 446   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1455  / 11 132.27




	Waldemar Czerwoniec 127.78 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Kamil          Kister                136.06 +  450: 305  186
    2     2 Szymon         Płachta               135.79 -  392: 407   86
    3     5 Andrzej        Kwiatkowski           132.44 +  464: 391  182
    4     6 Piotr          Broda                 132.22 +  464: 383  182
    5     3 Joanna         Juszczak              135.53 +  419: 374  186
    6     4 Irena          Sołdan                134.22 -  344: 387   84
    7     5 Juliusz        Czupryniak            130.92 -  350: 532   81
    8     5 Bartłomiej     Pawlak                130.73 -  366: 486   81
    9     4 Szymon         Dąbrowski             130.17 -  393: 433   80
   10     5 Marta          Bajorek               129.16 -  368: 391   79
   11     4 Natalia        Woźniak               128.24 +  446: 383  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1405  / 11 127.73





Wyniki poszczególnych graczy w turnieju III Mistrzostwa Pruszkowa, Grupa C



	Mikołaj Przybyłowicz 127.22 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Renata         Andracka              112.85 -  334: 393   63
    2     1 Teresa         Zalewska              117.54 -  342: 376   68
    3     1 Monika         Lewandowska           119.38 -  282: 424   69
    4     1 Dorota         Rudzińska             119.97 -  308: 333   70
    5     1 Dorota         Stachowska            121.49 +  425: 242  171
    6     1 Andrzej        Słapiński             122.60 +  436: 393  173
    7     1 Zbigniew       Wietecki              125.12 +  373: 339  175
    8     3 Dariusz        Ulatowski             126.82 -  347: 378   77
    9     3 Zdzisław       Szota                 122.74 +  349: 344  173
   10     2 Marek          Rogalski              124.08 -  349: 460   74
   11     3 Piotr          Rosół                 126.24 +  401: 339  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1289  / 11 117.18




	Dariusz Ulatowski 126.82 Tuchola

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Teresa         Zalewska              117.54 +  474: 263  168
    2     2 Renata         Andracka              112.85 -  295: 381   63
    3     2 Dorota         Rudzińska             119.97 -  302: 370   70
    4     2 Monika         Lewandowska           119.38 +  386: 319  169
    5     2 Andrzej        Słapiński             122.60 -  377: 401   73
    6     2 Dorota         Stachowska            121.49 +  404: 350  171
    7     3 Piotr          Rosół                 126.24 -  307: 404   76
    8     3 Mikołaj        Przybyłowicz          127.22 +  378: 347  177
    9     1 Marek          Rogalski              124.08 -  348: 442   74
   10     1 Zbigniew       Wietecki              125.12 -  369: 452   75
   11     2 Zdzisław       Szota                 122.74 -  305: 418   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1189  / 11 108.09




	Piotr Rosół 126.24 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Monika         Lewandowska           119.38 -  376: 397   69
    2     3 Dorota         Rudzińska             119.97 -  355: 450   70
    3     3 Dorota         Stachowska            121.49 +  391: 341  171
    4     3 Andrzej        Słapiński             122.60 -  301: 370   73
    5     3 Renata         Andracka              112.85 +  331: 310  163
    6     3 Teresa         Zalewska              117.54 -  301: 333   68
    7     3 Dariusz        Ulatowski             126.82 +  404: 307  177
    8     2 Marek          Rogalski              124.08 +  474: 352  174
    9     2 Zbigniew       Wietecki              125.12 -  319: 389   75
   10     3 Zdzisław       Szota                 122.74 -  323: 366   73
   11     3 Mikołaj        Przybyłowicz          127.22 -  339: 401   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1190  / 11 108.18




	Zbigniew Wietecki 125.12 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Dorota         Rudzińska             119.97 +  380: 331  170
    2     4 Monika         Lewandowska           119.38 +  327: 311  169
    3     4 Andrzej        Słapiński             122.60 +  360: 313  173
    4     4 Dorota         Stachowska            121.49 +  360: 280  171
    5     4 Teresa         Zalewska              117.54 -  376: 403   68
    6     4 Renata         Andracka              112.85 -  404: 468   63
    7     1 Mikołaj        Przybyłowicz          127.22 -  339: 373   77
    8     1 Zdzisław       Szota                 122.74 +  380: 365  173
    9     2 Piotr          Rosół                 126.24 +  389: 319  176
   10     1 Dariusz        Ulatowski             126.82 +  452: 369  177
   11     1 Marek          Rogalski              124.08 -  313: 409   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1491  / 11 135.55




	Marek Rogalski 124.08 Warszawa                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Dorota         Stachowska            121.49 -  337: 394   71
    2     5 Andrzej        Słapiński             122.60 +  412: 282  173
    3     5 Renata         Andracka              112.85 +  381: 348  163
    4     5 Teresa         Zalewska              117.54 +  408: 327  168
    5     5 Monika         Lewandowska           119.38 -  405: 446   69
    6     5 Dorota         Rudzińska             119.97 -  351: 360   70
    7     2 Zdzisław       Szota                 122.74 -  383: 424   73
    8     2 Piotr          Rosół                 126.24 -  352: 474   76
    9     1 Dariusz        Ulatowski             126.82 +  442: 348  177
   10     2 Mikołaj        Przybyłowicz          127.22 +  460: 349  177
   11     1 Zbigniew       Wietecki              125.12 +  409: 313  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1392  / 11 126.55




	Zdzisław Szota 122.74 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Andrzej        Słapiński             122.60 -  313: 406   73
    2     6 Dorota         Stachowska            121.49 +  353: 327  171
    3     6 Teresa         Zalewska              117.54 -  322: 455   68
    4     6 Renata         Andracka              112.85 -  305: 354   63
    5     6 Dorota         Rudzińska             119.97 +  386: 349  170
    6     6 Monika         Lewandowska           119.38 +  380: 323  169
    7     2 Marek          Rogalski              124.08 +  424: 383  174
    8     1 Zbigniew       Wietecki              125.12 -  365: 380   75
    9     3 Mikołaj        Przybyłowicz          127.22 -  344: 349   77
   10     3 Piotr          Rosół                 126.24 +  366: 323  176
   11     2 Dariusz        Ulatowski             126.82 +  418: 305  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1393  / 11 126.64




	Andrzej Słapiński 122.60 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Zdzisław       Szota                 122.74 +  406: 313  173
    2     5 Marek          Rogalski              124.08 -  282: 412   74
    3     4 Zbigniew       Wietecki              125.12 -  313: 360   75
    4     3 Piotr          Rosół                 126.24 +  370: 301  176
    5     2 Dariusz        Ulatowski             126.82 +  401: 377  177
    6     1 Mikołaj        Przybyłowicz          127.22 -  393: 436   77
    7     4 Renata         Andracka              112.85 -  370: 440   63
    8     6 Teresa         Zalewska              117.54 +  396: 295  168
    9     6 Monika         Lewandowska           119.38 +  331: 308  169
   10     5 Dorota         Rudzińska             119.97 -  333: 416   70
   11     6 Dorota         Stachowska            121.49 -  366: 367   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1293  / 11 117.55




	Dorota Stachowska 121.49 Wydartowo I

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Marek          Rogalski              124.08 +  394: 337  174
    2     6 Zdzisław       Szota                 122.74 -  327: 353   73
    3     3 Piotr          Rosół                 126.24 -  341: 391   76
    4     4 Zbigniew       Wietecki              125.12 -  280: 360   75
    5     1 Mikołaj        Przybyłowicz          127.22 -  242: 425   77
    6     2 Dariusz        Ulatowski             126.82 -  350: 404   77
    7     6 Teresa         Zalewska              117.54 +  350: 260  168
    8     5 Dorota         Rudzińska             119.97 -  234: 483   70
    9     5 Renata         Andracka              112.85 +  352: 302  163
   10     6 Monika         Lewandowska           119.38 -  290: 390   69
   11     6 Andrzej        Słapiński             122.60 +  367: 366  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1195  / 11 108.64




	Dorota Rudzińska 119.97 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Zbigniew       Wietecki              125.12 -  331: 380   75
    2     3 Piotr          Rosół                 126.24 +  450: 355  176
    3     2 Dariusz        Ulatowski             126.82 +  370: 302  177
    4     1 Mikołaj        Przybyłowicz          127.22 +  333: 308  177
    5     6 Zdzisław       Szota                 122.74 -  349: 386   73
    6     5 Marek          Rogalski              124.08 +  360: 351  174
    7     5 Monika         Lewandowska           119.38 +  381: 315  169
    8     5 Dorota         Stachowska            121.49 +  483: 234  171
    9     4 Teresa         Zalewska              117.54 +  387: 332  168
   10     5 Andrzej        Słapiński             122.60 +  416: 333  173
   11     4 Renata         Andracka              112.85 +  377: 337  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1696  / 11 154.18




	Monika Lewandowska 119.38 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Piotr          Rosół                 126.24 +  397: 376  176
    2     4 Zbigniew       Wietecki              125.12 -  311: 327   75
    3     1 Mikołaj        Przybyłowicz          127.22 +  424: 282  177
    4     2 Dariusz        Ulatowski             126.82 -  319: 386   77
    5     5 Marek          Rogalski              124.08 +  446: 405  174
    6     6 Zdzisław       Szota                 122.74 -  323: 380   73
    7     5 Dorota         Rudzińska             119.97 -  315: 381   70
    8     4 Renata         Andracka              112.85 -  345: 359   63
    9     6 Andrzej        Słapiński             122.60 -  308: 331   73
   10     6 Dorota         Stachowska            121.49 +  390: 290  171
   11     5 Teresa         Zalewska              117.54 -  319: 440   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1197  / 11 108.82




	Teresa Zalewska 117.54 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Dariusz        Ulatowski             126.82 -  263: 474   77
    2     1 Mikołaj        Przybyłowicz          127.22 +  376: 342  177
    3     6 Zdzisław       Szota                 122.74 +  455: 322  173
    4     5 Marek          Rogalski              124.08 -  327: 408   74
    5     4 Zbigniew       Wietecki              125.12 +  403: 376  175
    6     3 Piotr          Rosół                 126.24 +  333: 301  176
    7     6 Dorota         Stachowska            121.49 -  260: 350   71
    8     6 Andrzej        Słapiński             122.60 -  295: 396   73
    9     4 Dorota         Rudzińska             119.97 -  332: 387   70
   10     4 Renata         Andracka              112.85 +  356: 354  163
   11     5 Monika         Lewandowska           119.38 +  440: 319  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1398  / 11 127.09




	Renata Andracka 112.85 Zwola               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Mikołaj        Przybyłowicz          127.22 +  393: 334  177
    2     2 Dariusz        Ulatowski             126.82 +  381: 295  177
    3     5 Marek          Rogalski              124.08 -  348: 381   74
    4     6 Zdzisław       Szota                 122.74 +  354: 305  173
    5     3 Piotr          Rosół                 126.24 -  310: 331   76
    6     4 Zbigniew       Wietecki              125.12 +  468: 404  175
    7     4 Andrzej        Słapiński             122.60 +  440: 370  173
    8     4 Monika         Lewandowska           119.38 +  359: 345  169
    9     5 Dorota         Stachowska            121.49 -  302: 352   71
   10     4 Teresa         Zalewska              117.54 -  354: 356   68
   11     4 Dorota         Rudzińska             119.97 -  337: 377   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1403  / 11 127.55





Wyniki poszczególnych graczy w turnieju III Mistrzostwa Pruszkowa, Grupa D



	Krzysztof Zawadzki 111.51 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Agnieszka      Antos                 100.00 +  362: 337  150
    2     2 Sylwia         Łada                  108.29 -  344: 347   58
    3     5 Maciej         Sylwestrzuk           104.52 +  430: 325  155
    4     2 Ewa            Czerwoniec            103.65 +  362: 338  154
    5     2 Maria          Pokorska              111.10 -  313: 399   61
    6     3 Maciej         Dąbrowski             105.31 +  379: 361  155
    7     3 Marcin         Kurowski              100.00 +  402: 250  150
    8     2 Marcin         Stachowski            109.01 +  378: 290  159
    9     4 Karolina       Mak                   100.00 +  443: 332  150
   10     3 Konrad         Pajączek              100.00 +  367: 316  150
   11     2 Marcin         Stachowski            109.01 -  334: 380   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1401  / 11 127.36




	Maria Pokorska 111.10 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Marcin         Kurowski              100.00 +  359: 336  150
    2     3 Marcin         Stachowski            109.01 +  463: 269  159
    3     1 Sylwia         Łada                  108.29 -  320: 328   58
    4     4 Konrad         Pajączek              100.00 +  412: 280  150
    5     2 Krzysztof      Zawadzki              111.51 +  399: 313  162
    6     2 Ewa            Czerwoniec            103.65 -  337: 406   54
    7     2 Maciej         Sylwestrzuk           104.52 +  337: 318  155
    8     3 Agnieszka      Antos                 100.00 +  481: 217  150
    9     2 Maciej         Dąbrowski             105.31 +  437: 381  155
   10     1 Marta          Wawrzyn               100.00 +  370: 320  150
   11     1 Ewa            Czerwoniec            103.65 -  377: 386   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1397  / 11 127.00




	Marcin Stachowski 109.01 Wydartowo I

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Karolina       Mak                   100.00 +  424: 291  150
    2     3 Maria          Pokorska              111.10 -  269: 463   61
    3     3 Konrad         Pajączek              100.00 +  378: 357  150
    4     3 Tomasz         Polański              100.00 +  483: 345  150
    5     3 Maciej         Dąbrowski             105.31 +  431: 284  155
    6     1 Sylwia         Łada                  108.29 +  373: 308  158
    7     1 Ewa            Czerwoniec            103.65 -  319: 471   54
    8     2 Krzysztof      Zawadzki              111.51 -  290: 378   62
    9     5 Marta          Wawrzyn               100.00 +  352: 318  150
   10     5 Piotr          Ozimek                100.00 +  434: 223  150
   11     2 Krzysztof      Zawadzki              111.51 +  380: 334  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1402  / 11 127.45




	Sylwia Łada 108.29 Inowrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Piotr          Ozimek                100.00 +  429: 203  150
    2     2 Krzysztof      Zawadzki              111.51 +  347: 344  162
    3     1 Maria          Pokorska              111.10 +  328: 320  161
    4     1 Maciej         Dąbrowski             105.31 +  441: 303  155
    5     1 Ewa            Czerwoniec            103.65 -  310: 403   54
    6     1 Marcin         Stachowski            109.01 -  308: 373   59
    7     4 Agnieszka      Antos                 100.00 +  432: 262  150
    8     4 Konrad         Pajączek              100.00 +  398: 351  150
    9     3 Marcin         Kurowski              100.00 -  338: 385   50
   10     4 Maciej         Sylwestrzuk           104.52 +  359: 354  155
   11     3 Maciej         Dąbrowski             105.31 +  355: 350  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1401  / 11 127.36




	Maciej Dąbrowski 105.31 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Konrad         Pajączek              100.00 +  363: 311  150
    2     1 Ewa            Czerwoniec            103.65 +  372: 308  154
    3     2 Tomasz         Polański              100.00 +  386: 354  150
    4     1 Sylwia         Łada                  108.29 -  303: 441   58
    5     3 Marcin         Stachowski            109.01 -  284: 431   59
    6     3 Krzysztof      Zawadzki              111.51 -  361: 379   62
    7     5 Marta          Wawrzyn               100.00 +  332: 330  150
    8     5 Piotr          Ozimek                100.00 +  552: 206  150
    9     2 Maria          Pokorska              111.10 -  381: 437   61
   10     6 Marcin         Kurowski              100.00 +  362: 352  150
   11     3 Sylwia         Łada                  108.29 -  350: 355   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1202  / 11 109.27




	Maciej Sylwestrzuk 104.52 Ciechanowiec       

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Tomasz         Polański              100.00 -  328: 413   50
    2     6 Marta          Wawrzyn               100.00 +  360: 344  150
    3     5 Krzysztof      Zawadzki              111.51 -  325: 430   62
    4     6 Karolina       Mak                   100.00 +  290: 264  150
    5     5 Marcin         Kurowski              100.00 +  353: 313  150
    6     4 Konrad         Pajączek              100.00 +  350: 308  150
    7     2 Maria          Pokorska              111.10 -  318: 337   61
    8     1 Ewa            Czerwoniec            103.65 -  330: 385   54
    9     6 Agnieszka      Antos                 100.00 +  365: 270  150
   10     4 Sylwia         Łada                  108.29 -  354: 359   58
   11     4 Marcin         Kurowski              100.00 +  438: 333  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1185  / 11 107.73




	Ewa Czerwoniec 103.65 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Marta          Wawrzyn               100.00 +  435: 234  150
    2     1 Maciej         Dąbrowski             105.31 -  308: 372   55
    3     4 Marcin         Kurowski              100.00 +  421: 302  150
    4     2 Krzysztof      Zawadzki              111.51 -  338: 362   62
    5     1 Sylwia         Łada                  108.29 +  403: 310  158
    6     2 Maria          Pokorska              111.10 +  406: 337  161
    7     1 Marcin         Stachowski            109.01 +  471: 319  159
    8     1 Maciej         Sylwestrzuk           104.52 +  385: 330  155
    9     1 Konrad         Pajączek              100.00 +  338: 304  150
   10     2 Agnieszka      Antos                 100.00 +  364: 349  150
   11     1 Maria          Pokorska              111.10 +  386: 377  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1511  / 11 137.36




	Agnieszka Antos 100.00 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Krzysztof      Zawadzki              111.51 -  337: 362   62
    2     4 Tomasz         Polański              100.00 -  326: 383   50
    3     6 Marta          Wawrzyn               100.00 +  428: 237  150
    4     5 Marcin         Kurowski              100.00 -  275: 392   50
    5     6 Piotr          Ozimek                100.00 +  481: 194  150
    6     5 Karolina       Mak                   100.00 +  468: 272  150
    7     4 Sylwia         Łada                  108.29 -  262: 432   58
    8     3 Maria          Pokorska              111.10 -  217: 481   61
    9     6 Maciej         Sylwestrzuk           104.52 -  270: 365   55
   10     2 Ewa            Czerwoniec            103.65 -  349: 364   54
   11     5 Konrad         Pajączek              100.00 +  385: 278  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     990  / 11  90.00




	Marcin Kurowski 100.00 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Maria          Pokorska              111.10 -  336: 359   61
    2     5 Karolina       Mak                   100.00 +  354: 294  150
    3     4 Ewa            Czerwoniec            103.65 -  302: 421   54
    4     5 Agnieszka      Antos                 100.00 +  392: 275  150
    5     5 Maciej         Sylwestrzuk           104.52 -  313: 353   55
    6     7 Piotr          Ozimek                100.00 +  414: 151  150
    7     3 Krzysztof      Zawadzki              111.51 -  250: 402   62
    8     7 Marta          Wawrzyn               100.00 +  328: 292  150
    9     3 Sylwia         Łada                  108.29 +  385: 338  158
   10     6 Maciej         Dąbrowski             105.31 -  352: 362   55
   11     4 Maciej         Sylwestrzuk           104.52 -  333: 438   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1100  / 11 100.00




	Karolina Mak 100.00 Żerniki Wrocławskie

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Marcin         Stachowski            109.01 -  291: 424   59
    2     5 Marcin         Kurowski              100.00 -  294: 354   50
    3     7 Piotr          Ozimek                100.00 +  453: 216  150
    4     6 Maciej         Sylwestrzuk           104.52 -  264: 290   55
    5     7 Marta          Wawrzyn               100.00 -  320: 336   50
    6     5 Agnieszka      Antos                 100.00 -  272: 468   50
    7     6 Konrad         Pajączek              100.00 -  294: 311   50
    8     6 Tomasz         Polański              100.00 +  400:   1  150
    9     4 Krzysztof      Zawadzki              111.51 -  332: 443   62
   10     7 PAUZA
   11     6 Piotr          Ozimek                100.00 +  340: 210  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     826  / 10  82.60




	Piotr Ozimek 100.00 Sochaczew

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Sylwia         Łada                  108.29 -  203: 429   58
    2     7 Konrad         Pajączek              100.00 -  146: 656   50
    3     7 Karolina       Mak                   100.00 -  216: 453   50
    4     7 Marta          Wawrzyn               100.00 -  226: 330   50
    5     6 Agnieszka      Antos                 100.00 -  194: 481   50
    6     7 Marcin         Kurowski              100.00 -  151: 414   50
    7     7 Tomasz         Polański              100.00 -  186: 337   50
    8     5 Maciej         Dąbrowski             105.31 -  206: 552   55
    9     7 PAUZA
   10     5 Marcin         Stachowski            109.01 -  223: 434   59
   11     6 Karolina       Mak                   100.00 -  210: 340   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     522  / 10  52.20




	Konrad Pajączek 100.00 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Maciej         Dąbrowski             105.31 -  311: 363   55
    2     7 Piotr          Ozimek                100.00 +  656: 146  150
    3     3 Marcin         Stachowski            109.01 -  357: 378   59
    4     4 Maria          Pokorska              111.10 -  280: 412   61
    5     4 Tomasz         Polański              100.00 +  431: 306  150
    6     4 Maciej         Sylwestrzuk           104.52 -  308: 350   55
    7     6 Karolina       Mak                   100.00 +  311: 294  150
    8     4 Sylwia         Łada                  108.29 -  351: 398   58
    9     1 Ewa            Czerwoniec            103.65 -  304: 338   54
   10     3 Krzysztof      Zawadzki              111.51 -  316: 367   62
   11     5 Agnieszka      Antos                 100.00 -  278: 385   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     904  / 11  82.18




	Tomasz Polański 100.00 Ciechanów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Maciej         Sylwestrzuk           104.52 +  413: 328  155
    2     4 Agnieszka      Antos                 100.00 +  383: 326  150
    3     2 Maciej         Dąbrowski             105.31 -  354: 386   55
    4     3 Marcin         Stachowski            109.01 -  345: 483   59
    5     4 Konrad         Pajączek              100.00 -  306: 431   50
    6     6 Marta          Wawrzyn               100.00 -  297: 306   50
    7     7 Piotr          Ozimek                100.00 +  337: 186  150
    8     6 Karolina       Mak                   100.00 -    1: 400   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     719  /  8  89.88




	Marta Wawrzyn 100.00 Pruszków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Ewa            Czerwoniec            103.65 -  234: 435   54
    2     6 Maciej         Sylwestrzuk           104.52 -  344: 360   55
    3     6 Agnieszka      Antos                 100.00 -  237: 428   50
    4     7 Piotr          Ozimek                100.00 +  330: 226  150
    5     7 Karolina       Mak                   100.00 +  336: 320  150
    6     6 Tomasz         Polański              100.00 +  306: 297  150
    7     5 Maciej         Dąbrowski             105.31 -  330: 332   55
    8     7 Marcin         Kurowski              100.00 -  292: 328   50
    9     5 Marcin         Stachowski            109.01 -  318: 352   59
   10     1 Maria          Pokorska              111.10 -  320: 370   61
   11     7 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     834  / 10  83.40






Wyniki poszczególnych graczy w turnieju III Mistrzostwa Pruszkowa - faza finałowa



	Mariusz Skrobosz 150.00 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Dorota         Rudzińska             119.97 +  419: 362  170
    2     1 Ewa            Czerwoniec            103.65 +  525: 256  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     324  /  2 162.00




	Irena Sołdan 134.22 Sopot                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Ewa            Czerwoniec            103.65 -  411: 430   54
    2     2 Dorota         Rudzińska             119.97 +  395: 369  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     224  /  2 112.00




	Dorota Rudzińska 119.97 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Mariusz        Skrobosz              150.00 -  362: 419  100
    2     2 Irena          Sołdan                134.22 -  369: 395   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     184  /  2  92.00




	Ewa Czerwoniec 103.65 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Irena          Sołdan                134.22 +  430: 411  184
    2     1 Mariusz        Skrobosz              150.00 -  256: 525  100
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     284  /  2 142.00


Wyniki poszczególnych rund turnieju III Mistrzostwa Pruszkowa, Grupa A



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Kacper         Zegadło               412: 475
   2 Mirosław       Uglik                - Dominik        Urbacki               483: 329
   3 Mariusz        Skrobosz             - Justyna        Górka                 389: 343
   4 Karol          Wyrębkiewicz         - Stanisław      Rydzik                274: 522
   5 Marek          Reda                 - Mariusz        Wrześniewski          324: 437
   6 Miłosz         Wrzałek              - Tomasz         Zwoliński             500: 362


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Mirosław       Uglik                 433: 342
   2 Dominik        Urbacki              - Kacper         Zegadło               362: 326
   3 Mariusz        Skrobosz             - Karol          Wyrębkiewicz          484: 291
   4 Stanisław      Rydzik               - Justyna        Górka                 415: 370
   5 Marek          Reda                 - Miłosz         Wrzałek               415: 352
   6 Tomasz         Zwoliński            - Mariusz        Wrześniewski          445: 379


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Justyna        Górka                - Michał         Alabrudziński         509: 397
   2 Karol          Wyrębkiewicz         - Dominik        Urbacki               366: 412
   3 Mariusz        Wrześniewski         - Mariusz        Skrobosz              366: 447
   4 Miłosz         Wrzałek              - Stanisław      Rydzik                348: 381
   5 Kacper         Zegadło              - Marek          Reda                  438: 374
   6 Mirosław       Uglik                - Tomasz         Zwoliński             423: 352


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Karol          Wyrębkiewicz          630: 282
   2 Dominik        Urbacki              - Justyna        Górka                 347: 584
   3 Mariusz        Skrobosz             - Miłosz         Wrzałek               541: 328
   4 Stanisław      Rydzik               - Mariusz        Wrześniewski          343: 447
   5 Marek          Reda                 - Mirosław       Uglik                 477: 346
   6 Tomasz         Zwoliński            - Kacper         Zegadło               391: 343


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Wrześniewski         - Michał         Alabrudziński         359: 440
   2 Miłosz         Wrzałek              - Dominik        Urbacki               312: 451
   3 Kacper         Zegadło              - Mariusz        Skrobosz              304: 489
   4 Mirosław       Uglik                - Stanisław      Rydzik                367: 391
   5 Justyna        Górka                - Marek          Reda                  543: 269
   6 Karol          Wyrębkiewicz         - Tomasz         Zwoliński             452: 353


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Miłosz         Wrzałek               427: 380
   2 Dominik        Urbacki              - Mariusz        Wrześniewski          364: 431
   3 Mariusz        Skrobosz             - Mirosław       Uglik                 369: 390
   4 Stanisław      Rydzik               - Kacper         Zegadło               396: 344
   5 Marek          Reda                 - Karol          Wyrębkiewicz          322: 437
   6 Tomasz         Zwoliński            - Justyna        Górka                 378: 384


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Mariusz        Skrobosz              260: 444
   2 Dominik        Urbacki              - Stanisław      Rydzik                506: 284
   3 Marek          Reda                 - Michał         Alabrudziński         334: 343
   4 Karol          Wyrębkiewicz         - Justyna        Górka                 240: 421
   5 Kacper         Zegadło              - Mariusz        Wrześniewski          435: 313
   6 Miłosz         Wrzałek              - Mirosław       Uglik                 362: 505


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Dominik        Urbacki               342: 388
   2 Stanisław      Rydzik               - Marek          Reda                  412: 411
   3 Tomasz         Zwoliński            - Michał         Alabrudziński         325: 412
   4 Justyna        Górka                - Kacper         Zegadło               422: 382
   5 Mariusz        Wrześniewski         - Miłosz         Wrzałek               346: 357
   6 Mirosław       Uglik                - Karol          Wyrębkiewicz          346: 292


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Stanisław      Rydzik                443: 357
   2 Marek          Reda                 - Mariusz        Skrobosz              406: 392
   3 Dominik        Urbacki              - Tomasz         Zwoliński             461: 424
   4 Mirosław       Uglik                - Mariusz        Wrześniewski          385: 356
   5 Justyna        Górka                - Miłosz         Wrzałek               385: 388
   6 Kacper         Zegadło              - Karol          Wyrębkiewicz          346: 417


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Michał         Alabrudziński         439: 336
   2 Stanisław      Rydzik               - Tomasz         Zwoliński             366: 360
   3 Dominik        Urbacki              - Marek          Reda                  441: 349
   4 Justyna        Górka                - Mirosław       Uglik                 470: 342
   5 Mariusz        Wrześniewski         - Karol          Wyrębkiewicz          414: 409
   6 Miłosz         Wrzałek              - Kacper         Zegadło               477: 326


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Mariusz        Skrobosz              433: 453
   2 Michał         Alabrudziński        - Dominik        Urbacki               381: 447
   3 Tomasz         Zwoliński            - Marek          Reda                  296: 383
   4 Mariusz        Wrześniewski         - Justyna        Górka                 527: 356
   5 Kacper         Zegadło              - Mirosław       Uglik                 356: 360
   6 Karol          Wyrębkiewicz         - Miłosz         Wrzałek               414: 368





Wyniki poszczególnych rund turnieju III Mistrzostwa Pruszkowa, Grupa B



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Kister               - Waldemar       Czerwoniec            305: 450
   2 Natalia        Woźniak              - Szymon         Płachta               449: 303
   3 Joanna         Juszczak             - Marta          Bajorek               388: 322
   4 Szymon         Dąbrowski            - Irena          Sołdan                325: 504
   5 Andrzej        Kwiatkowski          - Bartłomiej     Pawlak                362: 326
   6 Juliusz        Czupryniak           - Piotr          Broda                 381: 493


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Kister               - Natalia        Woźniak               397: 397
   2 Szymon         Płachta              - Waldemar       Czerwoniec            407: 392
   3 Joanna         Juszczak             - Szymon         Dąbrowski             312: 321
   4 Irena          Sołdan               - Marta          Bajorek               501: 358
   5 Andrzej        Kwiatkowski          - Juliusz        Czupryniak            303: 378
   6 Piotr          Broda                - Bartłomiej     Pawlak                418: 252


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marta          Bajorek              - Kamil          Kister                319: 377
   2 Szymon         Dąbrowski            - Szymon         Płachta               400: 428
   3 Bartłomiej     Pawlak               - Joanna         Juszczak              336: 346
   4 Juliusz        Czupryniak           - Irena          Sołdan                355: 390
   5 Waldemar       Czerwoniec           - Andrzej        Kwiatkowski           464: 391
   6 Natalia        Woźniak              - Piotr          Broda                 474: 395


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Kister               - Szymon         Dąbrowski             378: 362
   2 Szymon         Płachta              - Marta          Bajorek               369: 332
   3 Joanna         Juszczak             - Juliusz        Czupryniak            408: 279
   4 Irena          Sołdan               - Bartłomiej     Pawlak                414: 399
   5 Andrzej        Kwiatkowski          - Natalia        Woźniak               407: 415
   6 Piotr          Broda                - Waldemar       Czerwoniec            383: 464


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Bartłomiej     Pawlak               - Kamil          Kister                312: 460
   2 Juliusz        Czupryniak           - Szymon         Płachta               430: 363
   3 Waldemar       Czerwoniec           - Joanna         Juszczak              419: 374
   4 Natalia        Woźniak              - Irena          Sołdan                507: 346
   5 Marta          Bajorek              - Andrzej        Kwiatkowski           371: 371
   6 Szymon         Dąbrowski            - Piotr          Broda                 414: 361


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Kister               - Juliusz        Czupryniak            342: 358
   2 Szymon         Płachta              - Bartłomiej     Pawlak                409: 288
   3 Joanna         Juszczak             - Natalia        Woźniak               371: 338
   4 Irena          Sołdan               - Waldemar       Czerwoniec            387: 344
   5 Andrzej        Kwiatkowski          - Szymon         Dąbrowski             363: 381
   6 Piotr          Broda                - Marta          Bajorek               379: 296


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Piotr          Broda                - Irena          Sołdan                336: 345
   2 Kamil          Kister               - Szymon         Płachta               381: 375
   3 Andrzej        Kwiatkowski          - Joanna         Juszczak              264: 397
   4 Marta          Bajorek              - Natalia        Woźniak               414: 508
   5 Juliusz        Czupryniak           - Waldemar       Czerwoniec            532: 350
   6 Bartłomiej     Pawlak               - Szymon         Dąbrowski             519: 309


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Irena          Sołdan               - Kamil          Kister                513: 377
   2 Szymon         Płachta              - Andrzej        Kwiatkowski           349: 432
   3 Piotr          Broda                - Joanna         Juszczak              462: 359
   4 Natalia        Woźniak              - Juliusz        Czupryniak            339: 395
   5 Waldemar       Czerwoniec           - Bartłomiej     Pawlak                366: 486
   6 Marta          Bajorek              - Szymon         Dąbrowski             348: 357


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Joanna         Juszczak             - Szymon         Płachta               316: 466
   2 Irena          Sołdan               - Andrzej        Kwiatkowski           393: 410
   3 Kamil          Kister               - Piotr          Broda                 376: 370
   4 Szymon         Dąbrowski            - Waldemar       Czerwoniec            433: 393
   5 Bartłomiej     Pawlak               - Natalia        Woźniak               450: 390
   6 Juliusz        Czupryniak           - Marta          Bajorek               437: 256


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Irena          Sołdan               - Joanna         Juszczak              372: 409
   2 Szymon         Płachta              - Piotr          Broda                 480: 306
   3 Andrzej        Kwiatkowski          - Kamil          Kister                351: 378
   4 Natalia        Woźniak              - Szymon         Dąbrowski             458: 471
   5 Waldemar       Czerwoniec           - Marta          Bajorek               368: 391
   6 Bartłomiej     Pawlak               - Juliusz        Czupryniak            402: 356


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Szymon         Płachta              - Irena          Sołdan                348: 434
   2 Joanna         Juszczak             - Kamil          Kister                468: 389
   3 Piotr          Broda                - Andrzej        Kwiatkowski           370: 400
   4 Waldemar       Czerwoniec           - Natalia        Woźniak               446: 383
   5 Szymon         Dąbrowski            - Juliusz        Czupryniak            352: 335
   6 Marta          Bajorek              - Bartłomiej     Pawlak                377: 378





Wyniki poszczególnych rund turnieju III Mistrzostwa Pruszkowa, Grupa C



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mikołaj        Przybyłowicz         - Renata         Andracka              334: 393
   2 Teresa         Zalewska             - Dariusz        Ulatowski             263: 474
   3 Piotr          Rosół                - Monika         Lewandowska           376: 397
   4 Dorota         Rudzińska            - Zbigniew       Wietecki              331: 380
   5 Marek          Rogalski             - Dorota         Stachowska            337: 394
   6 Andrzej        Słapiński            - Zdzisław       Szota                 406: 313


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mikołaj        Przybyłowicz         - Teresa         Zalewska              342: 376
   2 Dariusz        Ulatowski            - Renata         Andracka              295: 381
   3 Piotr          Rosół                - Dorota         Rudzińska             355: 450
   4 Zbigniew       Wietecki             - Monika         Lewandowska           327: 311
   5 Marek          Rogalski             - Andrzej        Słapiński             412: 282
   6 Zdzisław       Szota                - Dorota         Stachowska            353: 327


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Monika         Lewandowska          - Mikołaj        Przybyłowicz          424: 282
   2 Dorota         Rudzińska            - Dariusz        Ulatowski             370: 302
   3 Dorota         Stachowska           - Piotr          Rosół                 341: 391
   4 Andrzej        Słapiński            - Zbigniew       Wietecki              313: 360
   5 Renata         Andracka             - Marek          Rogalski              348: 381
   6 Teresa         Zalewska             - Zdzisław       Szota                 455: 322


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mikołaj        Przybyłowicz         - Dorota         Rudzińska             308: 333
   2 Dariusz        Ulatowski            - Monika         Lewandowska           386: 319
   3 Piotr          Rosół                - Andrzej        Słapiński             301: 370
   4 Zbigniew       Wietecki             - Dorota         Stachowska            360: 280
   5 Marek          Rogalski             - Teresa         Zalewska              408: 327
   6 Zdzisław       Szota                - Renata         Andracka              305: 354


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dorota         Stachowska           - Mikołaj        Przybyłowicz          242: 425
   2 Andrzej        Słapiński            - Dariusz        Ulatowski             401: 377
   3 Renata         Andracka             - Piotr          Rosół                 310: 331
   4 Teresa         Zalewska             - Zbigniew       Wietecki              403: 376
   5 Monika         Lewandowska          - Marek          Rogalski              446: 405
   6 Dorota         Rudzińska            - Zdzisław       Szota                 349: 386


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mikołaj        Przybyłowicz         - Andrzej        Słapiński             436: 393
   2 Dariusz        Ulatowski            - Dorota         Stachowska            404: 350
   3 Piotr          Rosół                - Teresa         Zalewska              301: 333
   4 Zbigniew       Wietecki             - Renata         Andracka              404: 468
   5 Marek          Rogalski             - Dorota         Rudzińska             351: 360
   6 Zdzisław       Szota                - Monika         Lewandowska           380: 323


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mikołaj        Przybyłowicz         - Zbigniew       Wietecki              373: 339
   2 Zdzisław       Szota                - Marek          Rogalski              424: 383
   3 Piotr          Rosół                - Dariusz        Ulatowski             404: 307
   4 Andrzej        Słapiński            - Renata         Andracka              370: 440
   5 Monika         Lewandowska          - Dorota         Rudzińska             315: 381
   6 Dorota         Stachowska           - Teresa         Zalewska              350: 260


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Zbigniew       Wietecki             - Zdzisław       Szota                 380: 365
   2 Marek          Rogalski             - Piotr          Rosół                 352: 474
   3 Dariusz        Ulatowski            - Mikołaj        Przybyłowicz          378: 347
   4 Renata         Andracka             - Monika         Lewandowska           359: 345
   5 Dorota         Rudzińska            - Dorota         Stachowska            483: 234
   6 Teresa         Zalewska             - Andrzej        Słapiński             295: 396


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Ulatowski            - Marek          Rogalski              348: 442
   2 Piotr          Rosół                - Zbigniew       Wietecki              319: 389
   3 Zdzisław       Szota                - Mikołaj        Przybyłowicz          344: 349
   4 Teresa         Zalewska             - Dorota         Rudzińska             332: 387
   5 Dorota         Stachowska           - Renata         Andracka              352: 302
   6 Monika         Lewandowska          - Andrzej        Słapiński             308: 331


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Zbigniew       Wietecki             - Dariusz        Ulatowski             452: 369
   2 Marek          Rogalski             - Mikołaj        Przybyłowicz          460: 349
   3 Zdzisław       Szota                - Piotr          Rosół                 366: 323
   4 Renata         Andracka             - Teresa         Zalewska              354: 356
   5 Dorota         Rudzińska            - Andrzej        Słapiński             416: 333
   6 Dorota         Stachowska           - Monika         Lewandowska           290: 390


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Zbigniew       Wietecki             - Marek          Rogalski              313: 409
   2 Dariusz        Ulatowski            - Zdzisław       Szota                 305: 418
   3 Mikołaj        Przybyłowicz         - Piotr          Rosół                 401: 339
   4 Renata         Andracka             - Dorota         Rudzińska             337: 377
   5 Monika         Lewandowska          - Teresa         Zalewska              319: 440
   6 Andrzej        Słapiński            - Dorota         Stachowska            366: 367




Wyniki poszczególnych rund turnieju III Mistrzostwa Pruszkowa, Grupa D



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Zawadzki             - Agnieszka      Antos                 362: 337
   2 Marcin         Kurowski             - Maria          Pokorska              336: 359
   3 Marcin         Stachowski           - Karolina       Mak                   424: 291
   4 Piotr          Ozimek               - Sylwia         Łada                  203: 429
   5 Maciej         Dąbrowski            - Konrad         Pajączek              363: 311
   6 Tomasz         Polański             - Maciej         Sylwestrzuk           413: 328
   7 Ewa            Czerwoniec           - Marta          Wawrzyn               435: 234


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Maciej         Dąbrowski            - Ewa            Czerwoniec            372: 308
   2 Sylwia         Łada                 - Krzysztof      Zawadzki              347: 344
   3 Maria          Pokorska             - Marcin         Stachowski            463: 269
   4 Agnieszka      Antos                - Tomasz         Polański              326: 383
   5 Karolina       Mak                  - Marcin         Kurowski              294: 354
   6 Maciej         Sylwestrzuk          - Marta          Wawrzyn               360: 344
   7 Konrad         Pajączek             - Piotr          Ozimek                656: 146


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Sylwia         Łada                 - Maria          Pokorska              328: 320
   2 Tomasz         Polański             - Maciej         Dąbrowski             354: 386
   3 Konrad         Pajączek             - Marcin         Stachowski            357: 378
   4 Ewa            Czerwoniec           - Marcin         Kurowski              421: 302
   5 Krzysztof      Zawadzki             - Maciej         Sylwestrzuk           430: 325
   6 Marta          Wawrzyn              - Agnieszka      Antos                 237: 428
   7 Karolina       Mak                  - Piotr          Ozimek                453: 216


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Sylwia         Łada                 - Maciej         Dąbrowski             441: 303
   2 Ewa            Czerwoniec           - Krzysztof      Zawadzki              338: 362
   3 Marcin         Stachowski           - Tomasz         Polański              483: 345
   4 Maria          Pokorska             - Konrad         Pajączek              412: 280
   5 Agnieszka      Antos                - Marcin         Kurowski              275: 392
   6 Maciej         Sylwestrzuk          - Karolina       Mak                   290: 264
   7 Marta          Wawrzyn              - Piotr          Ozimek                330: 226


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Ewa            Czerwoniec           - Sylwia         Łada                  403: 310
   2 Krzysztof      Zawadzki             - Maria          Pokorska              313: 399
   3 Marcin         Stachowski           - Maciej         Dąbrowski             431: 284
   4 Tomasz         Polański             - Konrad         Pajączek              306: 431
   5 Marcin         Kurowski             - Maciej         Sylwestrzuk           313: 353
   6 Piotr          Ozimek               - Agnieszka      Antos                 194: 481
   7 Karolina       Mak                  - Marta          Wawrzyn               320: 336


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marcin         Stachowski           - Sylwia         Łada                  373: 308
   2 Maria          Pokorska             - Ewa            Czerwoniec            337: 406
   3 Maciej         Dąbrowski            - Krzysztof      Zawadzki              361: 379
   4 Maciej         Sylwestrzuk          - Konrad         Pajączek              350: 308
   5 Agnieszka      Antos                - Karolina       Mak                   468: 272
   6 Marta          Wawrzyn              - Tomasz         Polański              306: 297
   7 Piotr          Ozimek               - Marcin         Kurowski              151: 414


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Ewa            Czerwoniec           - Marcin         Stachowski            471: 319
   2 Maciej         Sylwestrzuk          - Maria          Pokorska              318: 337
   3 Marcin         Kurowski             - Krzysztof      Zawadzki              250: 402
   4 Sylwia         Łada                 - Agnieszka      Antos                 432: 262
   5 Maciej         Dąbrowski            - Marta          Wawrzyn               332: 330
   6 Konrad         Pajączek             - Karolina       Mak                   311: 294
   7 Piotr          Ozimek               - Tomasz         Polański              186: 337


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Maciej         Sylwestrzuk          - Ewa            Czerwoniec            330: 385
   2 Krzysztof      Zawadzki             - Marcin         Stachowski            378: 290
   3 Maria          Pokorska             - Agnieszka      Antos                 481: 217
   4 Konrad         Pajączek             - Sylwia         Łada                  351: 398
   5 Maciej         Dąbrowski            - Piotr          Ozimek                552: 206
   6 Tomasz         Polański             - Karolina       Mak                     1: 400
   7 Marta          Wawrzyn              - Marcin         Kurowski              292: 328


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Konrad         Pajączek             - Ewa            Czerwoniec            304: 338
   2 Maria          Pokorska             - Maciej         Dąbrowski             437: 381
   3 Marcin         Kurowski             - Sylwia         Łada                  385: 338
   4 Karolina       Mak                  - Krzysztof      Zawadzki              332: 443
   5 Marcin         Stachowski           - Marta          Wawrzyn               352: 318
   6 Agnieszka      Antos                - Maciej         Sylwestrzuk           270: 365
   7 Piotr          Ozimek               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marta          Wawrzyn              - Maria          Pokorska              320: 370
   2 Agnieszka      Antos                - Ewa            Czerwoniec            349: 364
   3 Krzysztof      Zawadzki             - Konrad         Pajączek              367: 316
   4 Sylwia         Łada                 - Maciej         Sylwestrzuk           359: 354
   5 Piotr          Ozimek               - Marcin         Stachowski            223: 434
   6 Marcin         Kurowski             - Maciej         Dąbrowski             352: 362
   7 Karolina       Mak                  - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Maria          Pokorska             - Ewa            Czerwoniec            377: 386
   2 Krzysztof      Zawadzki             - Marcin         Stachowski            334: 380
   3 Sylwia         Łada                 - Maciej         Dąbrowski             355: 350
   4 Maciej         Sylwestrzuk          - Marcin         Kurowski              438: 333
   5 Agnieszka      Antos                - Konrad         Pajączek              385: 278
   6 Karolina       Mak                  - Piotr          Ozimek                340: 210
   7 Marta          Wawrzyn              - BYE            BYE                   300:   0





Wyniki poszczególnych rund turnieju III Mistrzostwa Pruszkowa - faza finałowa



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Irena          Sołdan               - Ewa            Czerwoniec            411: 430
   2 Mariusz        Skrobosz             - Dorota         Rudzińska             419: 362


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Ewa            Czerwoniec           - Mariusz        Skrobosz              256: 525
   2 Dorota         Rudzińska            - Irena          Sołdan                369: 395
Lista rankingowa na dzień 01-06-2015

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Dariusz Kosz                   Nysa                 161.80  32036  198
   2 Michał Alabrudziński           Włocławek            157.41  30223  192
   3 Bartosz Morawski               Gliwice              156.66  30862  197
   4 Jakub Zaryński                 Świnoujście          156.15   8588   55
   5 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     153.94  18165  118
   6 Dominik Urbacki                Pruszków             153.86  29234  190
   7 Rafał Lenartowski              Gdynia               153.65  30270  197
   8 Mariusz Skrobosz               Warszawa             151.53  23184  153
   9 Kazimierz Merklejn             Szczecin             151.03  29149  193
  10 Krzysztof Mówka                Warszawa             150.10  26717  178
  11 Przemysław Herdzina            Kraków               149.77   8986   60
  12 Marek Reda                     Dębówka              148.11  27992  189
  13 Stanisław Rydzik               Warszawa             147.90  28989  196
  14 Paweł Zaręba                   Warszawa             147.87  22329  151
  15 Krzysztof Obremski             Legnica              147.79  28523  193
  16 Mateusz Borsuk                 Reda                 147.64  25246  171
  17 Maciej Rzychoń                 Katowice             147.39   5601   38
  18 Kamil Górka                    Kraków               146.61  25363  173
  19 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          145.65  18497  127
  20 Tomasz Zwoliński               Skierdy              145.32  28628  197
  21 Jakub Szymczak                 Łódź                 144.97  21020  145
  22 Miłosz Wrzałek                 Warszawa             144.88  27528  190
  23 Łukasz Bobowski                Suchedniów           144.78  28376  196
  24 Mariusz Wrześniewski           Kraków               144.55  25296  175
  25 Justyna Górka                  Kraków               144.40  28592  198
  26 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  143.62  12639   88
  27 Dawid Pikul                    Poznań               143.53  27127  189
  28 Jan Mrozowski                  Kraków               143.23  28360  198
  29 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 143.00  23023  161
  30 Mirosław Uglik                 Warszawa             142.31  27466  193
  31 Maciej Czupryniak              Milanówek            141.94  17317  122
  32 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             141.73  27213  192
  33 Andrzej Oleksiak               Ostróda              141.60   8496   60
  34 Kacper Zegadło                 Warszawa             140.18  27335  195
  35 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             139.95  10636   76
  36 Robert Kamiński                Warszawa             139.86  20700  148
  37 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  139.64   5865   42
  38 Piotr Pietuchowski             Białystok            139.58  27218  195
  39 Paweł Jackowski                Warszawa             139.41  27324  196
  40 Grzegorz Kurowski              Warszawa             139.36  27176  195
  41 Sławomir Piotrowski            Deszczno             139.27   9749   70
  42 Paweł Janaś                    Wałcz                138.92   6807   49
  43 Agnieszka Krupka               Krosno               138.67   7072   51
  44 Szymon Płachta                 Warszawa             138.10  26515  192
  45 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       138.09  11876   86
  46 Adam Jurkowski                 Gliwice              137.72   6886   50
  47 Grzegorz Łukasik               Konojady             137.50  27363  199
  48 Karol Waniek                   Wrocław              137.24  15096  110
  49 Andrzej Grabiński              Suchedniów           137.22   6861   50
  50 Wojciech Zemło                 Łódź                 137.15  16321  119
  51 Małgorzata Sulejewska          Kraków               136.72  27208  199
  52 Bogusław Szyszka               Oława                136.61  26502  194
  53 Irena Sołdan                   Sopot                136.41  26463  194
  54 Tomasz Ciejka                  Kraków               136.38  13911  102
  55 Marek Salamon                  Bytom                136.38   9410   69
  56 Joanna Juszczak                Warszawa             136.06  27212  200
  57 Maciej Grąbczewski             Szczecin             136.03  11971   88
  58 Kamil Kister                   Puławy               135.90  26364  194
  59 Adam Klimont                   Wałcz                135.68   5970   44
  60 Dominik Piasecki               Słupsk               135.62   9222   68
  61 Rafał Matczak                  Milanówek            135.47  13141   97
  62 Radosław Jachna                Łódź                 135.04  17555  130
  63 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             134.84  24811  184
  64 Marcin Mroziuk                 Warszawa             134.79   5796   43
  65 Alicja Grąbczewska             Szczecin             134.32  12089   90
  66 Piotr Domański                 Lublin               134.05   8445   63
  67 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  133.85  21014  157
  68 Leszek Stecuła                 Bytom                133.60   8684   65
  69 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            133.49  26297  197
  70 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           133.19   9057   68
  71 Artur Irzyk                    Kraków               132.65  14194  107
  72 Rafał Wesołowski               Warszawa             132.37  23429  177
  73 Łukasz Baranowski              Gdynia               132.24  26184  198
  74 Marek Dudkiewicz               Milanówek            132.08  24963  189
  75 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             132.06  25884  196
  76 Maciej Perzyński               Piła                 131.98  25341  192
  77 Aleksander Puchalski           Włocławek            131.85   6329   48
  78 Grzegorz Koczkodon             Wałcz                131.80  25964  197
  79 Dawid Buzowicz                 Rzeszów              131.32   8273   63
  80 Juliusz Czupryniak             Warszawa             131.24  25067  191
  81 Jolanta Chłopińska             Wałcz                130.99  24888  190
  82 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            130.72  23007  176
  83 Michał Makowski                Marki                130.59   4832   37
  84 Michał Rogalewicz              Poznań               130.37  18773  144
  85 Michał, Piotr Waszkiewicz      Białystok            130.36  14209  109
  86 Piotr Broda                    Sandomierz           130.35  25287  194
  87 Dariusz Maciejuk               Warszawa             130.34  13425  103
  88 Tomasz Suchanek                Wrocław              130.31  12901   99
  89 Krzysztof Jaworski             Warszawa             130.25  14327  110
  90 Leszek Kacprzyk                Katowice             130.23  21878  168
  91 Artur Koszel                   Warszawa             130.15  19002  146
  92 Bartłomiej Pawlak              Stary Szwarocin      130.13   7808   60
  93 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             130.12  19909  153
  94 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               129.94   9356   72
  95 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               129.83   4674   36
  96 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       129.66  16337  126
  97 Dorota Maciejuk                Warszawa             129.57   7515   58
  98 Przemysław Rybicki             Otwock               129.55   8421   65
  99 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            129.54   8809   68
 100 Łucja  Kodzis                  Bydgoszcz            129.35  14229  110
 101 Maciej Kuczyński               Gdynia               129.35  12676   98
 102 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               129.33   6208   48
 103 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  129.14  24795  192
 104 Szymon Dąbrowski               Warszawa             129.14  25053  194
 105 Radosław Więch                 Warszawa             129.09   8907   69
 106 Grzegorz Święcki               Białystok            128.93   5157   40
 107 Natalia Woźniak                Dziwnówek            128.47  24794  193
 108 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             128.43  12329   96
 109 Ireneusz Kurzok                Mikołów              128.19   4615   36
 110 Barbara Obremska               Wrocław              128.05  24586  192
 111 Grzegorz Pukniel               Łódź                 127.79  24535  192
 112 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             127.77  15077  118
 113 Arkadiusz Biegun               Kraków               127.53   9565   75
 114 Marta Bajorek                  Warszawa             127.27  24690  194
 115 Jakub Błażejewski              Poznań               127.21  18318  144
 116 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             127.21  24169  190
 117 Czesław Grajewski              Białystok            127.14  25047  197
 118 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             127.13   8899   70
 119 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       127.07   9149   72
 120 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             126.65  24570  194
 121 Bogdan Kozłowski               Białystok            126.63  15702  124
 122 Janusz Krupiński               Bytom                126.62  19753  156
 123 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       126.60  17724  140
 124 Jerzy Matyasik                 Kraków               126.57  23922  189
 125 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  126.32  24758  196
 126 Michał Szymkowski              Wrocław              126.13   7946   63
 127 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 126.02  24700  196
 128 Dariusz Ulatowski              Tuchola              125.79  25158  200
 129 Krzysztof Gibas                Kraków               125.43  23832  190
 130 Tomasz Lempart                 Kraków               125.42  18562  148
 131 Łukasz Sornek                  Mikołów              125.39  15423  123
 132 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    125.22   6762   54
 133 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             125.15  15393  123
 134 Grzegorz Kwiecień              Kraków               125.12   6381   51
 135 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              124.94   5997   48
 136 Michał Szorc                   Białystok            124.61   8972   72
 137 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            124.61   9470   76
 138 Andrzej Rechowicz              Katowice             124.53  24533  197
 139 Marcin Ceglarek                Kraków               124.27  22245  179
 140 Marek Rogalski                 Warszawa             124.25  20501  165
 141 Agnieszka Goniowska            Wrocław              124.00   8928   72
 142 Michał Kolaj                   Ostróda              123.82   7429   60
 143 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    123.64   8902   72
 144 Natalia Ogierman               Katowice             123.62  21386  173
 145 Ryszard Kaczmarek              Leszno               123.39   4442   36
 146 Walenty Siemaszko              Lipiany              123.29  13685  111
 147 Bogusław Puchalski             Włocławek            123.29   4315   35
 148 Krzysztof Bonda                Białystok            123.27   7396   60
 149 Zdzisław Szota                 Warszawa             123.23  10844   88
 150 Dorota Zielińska               Piaseczno            122.99   8978   73
 151 Konrad Sowula                  Kraków               122.98  11683   95
 152 Michał Ozimiński               Łódź                 122.78   4420   36
 153 Anita Bruska                   Gdynia               122.71  17548  143
 154 Krzysztof Kodzis               Bydgoszcz            122.56  12011   98
 155 Wojciech Chodakiewicz          Białystok            122.45   6000   49
 156 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            122.22  15767  129
 157 Tomasz Górka                   Kraków               122.14   8672   71
 158 Paweł Maciejczuk               Białystok            122.13  13068  107
 159 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             122.08   5982   49
 160 Dorota Rudzińska               Warszawa             122.07  23804  195
 161 Zbigniew Rybak                 Warszawa             121.81  23632  194
 162 Krzysztof Bukowski             Milanówek            121.73   9860   81
 163 Andrzej Kroc                   Łódź                 121.71  23977  197
 164 Andrzej Słapiński              Warszawa             121.61   6810   56
 165 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       121.57  10090   83
 166 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  121.45  19067  157
 167 Ryszard Żydaczewski            Lubin                121.14   9207   76
 168 Dorota Stachowska              Wydartowo I          121.01  23355  193
 169 Beata Piotrowska               Łódź                 120.95  11248   93
 170 Adam Janicki                   Wrocław              120.40  13485  112
 171 Stanisław Gasik                Warszawa             120.28   6976   58
 172 Maciej Bukowski                Szczecin             120.26   5532   46
 173 Ewa Radzikowska                Gliwice              120.21  12742  106
 174 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         120.19  16106  134
 175 Ewa Szałas                     Katowice             120.10   7446   62
 176 Patrycja Kuszpit               Biała Podlaska       119.91  10192   85
 177 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  119.65  20101  168
 178 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             119.55  13150  110
 179 Anna Krynicka                  Warszawa             119.46  18517  155
 180 Dariusz Jarosławski            Ełk                  119.40  14209  119
 181 Agnieszka Biegańska            Białystok            119.40  10985   92
 182 Rafał Stachowski               Police               119.39  16357  137
 183 Agnieszka Walas                Kraków               119.33   7160   60
 184 Jerzy Luter                    Bytom                119.08  23459  197
 185 Paweł Zbrowski                 Gdynia               118.93   5471   46
 186 Joanna Ostrowska               Warszawa             118.93  23192  195
 187 Damian Łupiński                Konojady             118.69   5697   48
 188 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       118.63   6999   59
 189 Jarosław Olek                  Warszawa             118.51   9244   78
 190 Teresa Zalewska                Racibórz             118.27  16913  143
 191 Bożena Guział                  Racibórz             118.25  14072  119
 192 Dominika Worona                Police               118.22   9812   83
 193 Marta Świątkowska              Wrocław              118.18  20681  175
 194 Patryk Gadus                   Pszczew              118.06   4014   34
 195 Zofia Górka                    Łęczna               118.05  10743   91
 196 Małgorzata Jóźwiak             Iława                117.44   5637   48
 197 Jacek Pietruszka               Kraków               117.16   5858   50
 198 Grażyna Wesołowska             Łódź                 117.13  13938  119
 199 Agnieszka Matus                Milanówek            117.02  20712  177
 200 Ryszard Korpalski              Wójtowice            116.93  17189  147
 201 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             116.91   5378   46
 202 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               116.36  15592  134
 203 Rafał Błaszkiewicz             Milanówek            116.31   4071   35
 204 Ala Białobrzewska              Gdynia               116.29  12210  105
 205 Anna Biegańska                 Białystok            116.22  10576   91
 206 Katarzyna Kowalska             Katowice             116.10   6966   60
 207 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        116.06   3714   32
 208 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             116.00  22040  190
 209 Dariusz Sowula                 Kraków               115.64  11448   99
 210 Monika Siemaszko               Lipiany              115.62  22777  197
 211 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            115.58   6935   60
 212 Jakub Onoszko                  Gdynia               115.56  22303  193
 213 Mariusz Kubicki                Inowrocław           115.33   4152   36
 214 Urszula Solarska               Łódź                 115.25  22128  192
 215 Michał Jakubiec                Siemianowice Śląskie 114.86   4020   35
 216 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               114.67  21787  190
 217 Teresa Pawlik                  Lubin                114.53   3436   30
 218 Jarosław Karp                  Jędrzejów            114.42  10984   96
 219 Sławomir Długosz               Ostróda              114.21  15990  140
 220 Marta Sztajnert                Wisła                113.98  10942   96
 221 Piotr Adamczyk                 Tarnów               113.89   6036   53
 222 Marianna Kozłowska             Białystok            113.87  15372  135
 223 Renata Andracka                Zwola                113.35  22329  197
 224 Lucyna Śniadach                Rumia                113.33  22440  198
 225 Ziemowit Pazda                 Wrocław              113.32  14391  127
 226 Maria Pokorska                 Warszawa             113.30  20734  183
 227 Tomasz A. Praga                Białystok            113.24   8606   76
 228 Bogusław Książek               Szczecin             113.22   4642   41
 229 Sławomir Wolski                Wrocław              113.17  21729  192
 230 Marta Ćwiek                    Radomsko             112.93   4743   42
 231 Krzysztof Zawadzki             Sampława             112.36  21574  192
 232 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          112.34   9998   89
 233 Artur Wawrzynowski             Żukowo               112.17  14694  131
 234 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          111.68  14407  129
 235 Tomasz Siwiński                Zawiercie            111.66   3908   35
 236 Paweł Morga                    Warszawa             111.61   6920   62
 237 Ewelina Gruda                  Białystok            111.57   5690   51
 238 Aleksandra Brzeska             Piastów              111.54   5800   52
 239 Maciej Śliwa                   Zabrze               110.98   5882   53
 240 Diana Pietrzykowska            Szczecin             110.56   5307   48
 241 Czesława Pawłowska             Wrocław              110.29   7720   70
 242 Marcin Stachowski              Wydartowo I          110.13  20815  189
 243 Dariusz Socha                  Warszawa             110.01   7371   67
 244 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               110.00  18480  168
 245 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              109.86   3845   35
 246 Piotr Potoczek                 Nowy Sącz            109.73  13277  121
 247 Sylwia Łada                    Inowrocław           109.56  19830  181
 248 Joanna Brychcy                 Katowice             108.72   5762   53
 249 Anna Niedzielko                Szczecin             108.67  12280  113
 250 Sławomir Zabawa                Wałcz                108.55   8141   75
 251 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           108.52  21162  195
 252 Beata Marynowicz               Racibórz             108.50   5208   48
 253 Dariusz Zębek                  Olsztyn              108.50   3906   36
 254 Przemysław Pawlic              Wrocław              108.48   4556   42
 255 Laura Pisula                   Wrocław              108.43   8783   81
 256 Dorota Ostrowska               Białystok            108.23  16776  155
 257 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  108.19  16445  152
 258 Anna Arana                     Kołobrzeg            108.18  10926  101
 259 Bartłomiej Dalecki             Rumia                108.10   6486   60
 260 Zbigniew Kniotek               Bytom                107.84   9490   88
 261 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            107.79   5066   47
 262 Józef Burzyński                Ełk                  107.70  16694  155
 263 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz            107.61  21521  200
 264 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              107.43   5049   47
 265 Robert Wagner                  Wrocław              107.18   8896   83
 266 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn             106.87   5878   55
 267 Jacek Nowak                    Szczecin             106.63   6291   59
 268 Iza Kraj                       Warszawa             106.47   3833   36
 269 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 106.43  13304  125
 270 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            106.12   5094   48
 271 Katarzyna Dębska               Ostróda              105.84  17570  166
 272 Monika Krzysztofek             Wejherowo            105.74   4970   47
 273 Paweł Brylski                  Kraków               105.71   5391   51
 274 Maciej Dąbrowski               Warszawa             105.54  20263  192
 275 Maciej Pietrasik               Nowogard             105.45  18138  172
 276 Michał Landowski               Police               105.17  16827  160
 277 Maciej Sylwestrzuk             Ciechanowiec         105.12   6202   59
 278 Agnieszka Kozak                Gdynia               105.11  19865  189
 279 Katarzyna Bogusławska          Piastów              105.01  12391  118
 280 Leszek Kilian                  Jaworzno             105.01  12916  123
 281 Lidia Żywna                    Gdynia               104.82  12054  115
 282 Tomasz Lewiński                Wejherowo            104.60   6276   60
 283 Halina Mrozek                  Warszawa             104.30   4902   47
 284 Joanna Nawrocka                Bydgoszcz            104.24   4795   46
 285 Katarzyna  Szachowicz          Uniszewo             103.75  11101  107
 286 Jadwiga Jakubiec               Siemianowice Śląskie 103.36   3721   36
 287 Andrzej Burczyk                Gdynia               103.06   3710   36
 288 Agnieszka Dawid                Kraków               102.54   8511   83
 289 Beata Kiżewska                 Świnoujście          102.45   7274   71
 290 Jarosław Paprocki              Bydgoszcz            101.77   4783   47
 291 Janusz Pawłowski               Wrocław              101.55   3351   33
 292 Sylwia Buks                    Warszawa             101.52   6091   60
 293 Hanna Siemionow                Białystok            100.71   3525   35
 294 Piotr Latoszek                 Warszawa             100.19   4308   43
 295 Ryszard Pliszka                Szczecin             100.08   3603   36
 296 Monika Szczyrzyca              Jaworzno             100.05   5903   59
 297 Iwona Wieluńska                Kołobrzeg             99.42   5866   59
 298 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                98.78  10273  104
 299 Agnieszka Antos                Racibórz              98.68   8684   88
 300 Michał Dreczka                 Poznań                98.08   3629   37
 301 Gabriela Jurgaś                Jaworzno              97.81   4695   48
 302 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   97.81   4108   42
 303 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            97.14  17971  185
 304 Zygmunt Skwarek                Katowice              96.93   5913   61
 305 Anna Lenartowska               Gdynia                96.61  10047  104
 306 Kinga Stecuła                  Bytom                 96.40   6266   65
 307 Dawid Rykaczewski              Jaworzno              96.19   6733   70
 308 Waldemar Dębski                Ostróda               95.80   6610   69
 309 Mariusz Michalski              Inowrocław            95.67   4975   52
 310 Jan Pawłowski                  Warszawa              94.42   6704   71
 311 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              94.11   9129   97
 312 Krystyna Czajkowska            Kołobrzeg             93.93   4321   46
 313 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście           93.72   4311   46
 314 Marek Horyń                    Ełk                   93.11   3352   36
 315 Sylwia Kozłowska               Białystok             92.86   5479   59
 316 Bernadeta Kudlińska            Bydgoszcz             92.11  18422  200
 317 Michał Dąbrowski               Warszawa              90.94   6184   68
 318 Aleksandra Perzyna             Biała Podlaska        90.06   2972   33
 319 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   89.60   3136   35
 320 Konrad Pajączek                Milanówek             88.56   3011   34
 321 Andrzej Klich                  Jaworzno              87.69  12365  141
 322 Agnieszka Stefańska            Koźmice Wielkie       87.10   3484   40
 323 Artur Kwiatkowski              Radomsko              86.81   6858   79
 324 Paulina Naplocha               Racibórz              86.74   3990   46
 325 Adam Kędzior                   Lublin                86.62   5197   60
 326 Karolina Mak                   Żerniki Wrocławskie   86.33   3712   43
 327 Radosław Słowicki              Warszawa              85.25   5200   61
 328 Katarzyna Rachaus              Łódź                  83.71   4604   55
 329 Magdalena Pokorska             Warszawa              83.51   3591   43
 330 Jacek Dec                      Pszczew               83.06   2741   33
 331 Marcin Kurowski                Racibórz              82.95   8959  108
 332 Teresa Balewska                Reda                  81.33   8133  100
 333 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           76.76   2610   34
 334 Alicja Puchowska               Strzelce Opolskie     74.98   3824   51
 335 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   72.82   4078   56
 336 Piotr Ozimek                   Sochaczew             67.30   2221   33
 337 Jacek Łukaszuk                 Biała Podlaska        66.88   2207   33
 338 Mirosław Dejna                 Sampława              65.25  12333  189
 339 Oliwier Antos                  Racibórz              58.76   1939   33




Poczekalnia na dzień 01-06-2015

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Mikołaj Fidziński              Dębica               142.10   4121   29
   2 Danuta Langiewicz              Ostróda              111.17   3224   29
   3 Julita Dygnas                  Jelenia Góra         107.07   3105   29
   4 Maurycy Machnio                Lipiany              112.25   3143   28
   5 Joanna Wilk                    Racibórz             101.43   2840   28
   6 Andrzej Rakoczy                Kraków               134.56   3633   27
   7 Piotr Rosół                    Warszawa             126.44   3161   25
   8 Katarzyna Polak                Warszawa             112.88   2822   25
   9 Mariusz Rostkowski             Sochaczew            111.80   2795   25
  10 Łukasz Sobierajski             Warszawa             106.96   2674   25
  11 Tomasz Sehnal                  Warszawa             105.60   2640   25
  12 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      148.17   3556   24
  13 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             142.00   3408   24
  14 Mateusz Królikowski            Wrocław              139.00   3336   24
  15 Filip Warzecha                 Gdynia               133.79   3211   24
  16 Mariusz Grodek                 Kraków               130.38   3129   24
  17 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            130.17   3124   24
  18 Daniel Mundyk                  Jelenia Góra         130.00   3120   24
  19 Jan Lisiewski                  Piasutno             127.88   3069   24
  20 Marcin Rogala                  Warszawa             127.25   3054   24
  21 Karol Rembiałkowski            Warszawa             127.17   3052   24
  22 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      124.62   2991   24
  23 Krystyna Augustyniak           Łódź                 124.21   2981   24
  24 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             124.12   2979   24
  25 Michał Burak                   Wrocław              123.46   2963   24
  26 Dawid Brandys                  Chrzanów             122.71   2945   24
  27 Leszek Dobrowolski             Wrocław              122.25   2934   24
  28 Weronika Rudnicka              Szczecin             120.75   2898   24
  29 Sławomir Nosek                 Mielec               119.38   2865   24
  30 Marcela Wołowiec               Gdynia               119.25   2862   24
  31 Lidia Szpakowska               Jaworzno             117.83   2828   24
  32 Szymon Figurski                Gryfów Śląski        116.58   2798   24
  33 Wojciech Gonet                 Wrocław              115.58   2774   24
  34 Andrzej Kraska                 Wrocław              114.96   2759   24
  35 Dawid Podżerek                 Kraków               114.54   2749   24
  36 Maciej Labe                    Poznań               113.42   2722   24
  37 Mariusz Makuch                 Zator                111.67   2680   24
  38 Izabela Wyłoga                 Elbląg               111.08   2666   24
  39 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             107.54   2581   24
  40 Grzegorz Kulawiak              Warszawa             107.04   2569   24
  41 Justyna Nieznalska             Jejkowice            107.00   2568   24
  42 Rafał Świątek                  Wrocław              106.62   2559   24
  43 Donata Stuczyńska              Bydgoszcz            106.33   2552   24
  44 Magda Sarad                    Świnoujście          103.83   2492   24
  45 Paulina Brzuchalska            Bydgoszcz            102.62   2463   24
  46 Michał Garnowski               Pasłęk               102.21   2453   24
  47 Grażyna Smereka                Racibórz             100.42   2410   24
  48 Hanna Mazowiecka               Świnoujście           97.88   2349   24
  49 Emilia Spanialska              Świętajno             89.50   2148   24
  50 Zuzanna Rokicka                Świętajno             71.67   1720   24
  51 Monika Lewandowska             Warszawa             120.74   2777   23
  52 Miłosz Meller                  Poznań               115.35   2653   23
  53 Janina Grajewska               Choroszcz            104.83   2411   23
  54 Marek Szczepanik               Reda                 101.13   2326   23
  55 Karol Lenartowski              Gdynia                90.39   2079   23
  56 Paulina Ostrowska              Białystok             89.00   2047   23
  57 Krzysztof Murawski             Ciechanowiec          83.74   1926   23
  58 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               81.43   1873   23
  59 Anna Strugała                  Świnoujście           79.70   1833   23
  60 Jędrzej Zawojski               Modzurów              77.74   1788   23
  61 Maksymilian Piątek             Warszawa              70.91   1631   23
  62 Zdzisław Parnicki              Słupsk                94.64   2082   22
  63 Michał Śliwiński               Szczecin              90.18   1984   22
  64 Patrycja Matulewicz            Kołobrzeg             85.91   1890   22
  65 Michał Dulat                   Kraków                85.41   1879   22
  66 Milena Kuźniewicz              Kołobrzeg             82.77   1821   22
  67 Magdalena Maternicka           Gdynia                76.82   1690   22
  68 Miłosz Śliwiński               Szczecin              73.68   1621   22
  69 Joanna Kulawiak                Warszawa              73.32   1613   22
  70 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  70.41   1549   22
  71 Aneta Maternicka               Gdynia                68.32   1503   22
  72 Radosław Smolik                Jaworzno              67.95   1495   22
  73 Teresa Jaśkiewicz              Kołobrzeg             67.18   1478   22
  74 Elżbieta Fitał                 Kołobrzeg             65.64   1444   22
  75 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      116.81   2453   21
  76 Alicja Wałaszewska-Kempa       Gdynia               113.90   2392   21
  77 Julia Solarska                 Łódź                  76.48   1606   21
  78 Jarosław Michalak              Łódź                 122.60   2452   20
  79 Adam Słapiński                 Warszawa             113.10   2262   20
  80 Tomasz Polański                Ciechanów            110.55   2211   20
  81 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              97.95   1959   20
  82 Maria Uryga                    Kraków                83.10   1662   20
  83 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              124.37   2363   19
  84 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski      107.68   2046   19
  85 Grażyna Kula                   Gdańsk                95.89   1822   19
  86 Elżbieta Święcka               Białystok             94.11   1788   19
  87 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa          100.44   1808   18
  88 Agnieszka Pachała              Poznań                95.82   1629   17
  89 Michał Lasecki                 Warszawa              87.65   1490   17
  90 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  81.00   1377   17
  91 Wiktoria Browarska             Wałcz                 57.71    981   17
  92 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  121.75   1948   16
  93 Jacek Gasik                    Warszawa             130.60   1959   15
  94 Jan Kozłowski                  Kraków               129.00   1935   15
  95 Waldemar Wypchał               Kraków               100.13   1502   15
  96 Leszek Katyński                Słupsk                91.40   1371   15
  97 Michał Trumpus                 Wrocław              133.71   1872   14
  98 Dominik Małocha                Demblin               91.93   1287   14
  99 Ewa Czerwoniec                 Warszawa             138.08   1795   13
 100 Jolanta Hoffmann-Derlacka      Warszawa             121.46   1579   13
 101 Maciej Kutera                  Warszawa             119.46   1553   13
 102 Witold Wojnowski               Warszawa             111.69   1452   13
 103 Dariusz Buławko                Warszawa             104.31   1356   13
 104 Michał Derlacki                Warszawa             101.08   1314   13
 105 Dominik Peter                  Nowe Miasto Lubawsk   58.31    758   13
 106 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            160.92   1931   12
 107 Marzena Zawierska              Warszawa             148.25   1779   12
 108 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            146.50   1758   12
 109 Adam Weremczuk                 Łódź/Londyn          142.75   1713   12
 110 Adam Szukalski                 Coventry             141.58   1699   12
 111 Rafał Dąbrowski                Ostróda              136.50   1638   12
 112 Maciej Nawrocki                Babimost             133.83   1606   12
 113 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  132.50   1590   12
 114 Marcin  Baniewski              Pełczyce             132.33   1588   12
 115 Maciej Michalski               Łódź                 130.67   1568   12
 116 Jacek Baltyn                   Suchedniów           128.58   1543   12
 117 Patryk Wolniewicz              Szczecin             125.67   1508   12
 118 Tomasz Łapka                   Opole                124.42   1493   12
 119 Dorota Patera                  Legnica              120.75   1449   12
 120 Beata Wiączkowska              Wrocław              120.00   1440   12
 121 Sławomir Kucia                 Krosno               119.92   1439   12
 122 Wojciech Morawski              Gliwice              119.42   1433   12
 123 Adrian Ziemniewicz             Białystok            119.17   1430   12
 124 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  118.58   1423   12
 125 Zbigniew Lewandowski           Słupsk               118.08   1417   12
 126 Jacek Jerzyński                Toruń                117.42   1409   12
 127 Łukasz Wojciechowski           Łomża                115.92   1391   12
 128 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  115.33   1384   12
 129 Sławomir Radzymiński           Kraków               114.92   1379   12
 130 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     113.33   1360   12
 131 Michał Musielak                Bydgoszcz            112.83   1354   12
 132 Wojciech Silnicki              Elbląg               112.42   1349   12
 133 Anna Lisiewska                 Dublin               111.92   1343   12
 134 Waldemar Denarczyk             Kielce               110.67   1328   12
 135 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                108.67   1304   12
 136 Wiesław Kożyczkowski           Miłobądz             108.42   1301   12
 137 Joanna Regdos                  Kraków               108.42   1301   12
 138 Mateusz Machowski              Rzeszów              107.92   1295   12
 139 Tomasz  Niklewicz              Ełk                  106.33   1276   12
 140 Adrianna Marynowicz            Racibórz             105.67   1268   12
 141 Michał Grzymała                Łomża                104.83   1258   12
 142 Bartłomiej Najman              Białystok            104.00   1248   12
 143 Agata Pastusiak                Gorzów Wielkopolski  103.58   1243   12
 144 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski  102.42   1229   12
 145 Piotr Kozak                    Racibórz             101.58   1219   12
 146 Alicja Bielecka                Poznań               100.58   1207   12
 147 Liliana Dąbrowska              Warszawa              99.08   1189   12
 148 Tadeusz Sokólski               Białystok             99.08   1189   12
 149 Daniel Brzozowski              Trzebiatów            99.00   1188   12
 150 Monika Krzyżewska              Piasutno              98.00   1176   12
 151 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               97.83   1174   12
 152 Joanna Pawlińska               Bielany Wrocławskie   97.67   1172   12
 153 Sebastian Imielski             Szczytno              96.83   1162   12
 154 Paulina Siedlarz               Nowy Sącz             96.83   1162   12
 155 Justyna  Molik                 Lublin                96.67   1160   12
 156 Waldemar Stankiewicz           Łomża                 94.83   1138   12
 157 Jolanta Raszewska-Marczak      Żagań                 93.25   1119   12
 158 Teresa Pietracha               Wejherowo             92.25   1107   12
 159 Krystyna Drynkowska            Świnoujście           92.17   1106   12
 160 Radosław Pastusiak             Gorzów Wielkopolski   90.58   1087   12
 161 Katarzyna Matuszek             Bielsko-Biała         90.08   1081   12
 162 Michał Furman                  Kraków                89.83   1078   12
 163 Aleksandra Kurcman             Kołobrzeg             89.83   1078   12
 164 Zuzanna Dąbrowska              Świętajno             89.67   1076   12
 165 Jacek Barski                   Racibórz              89.42   1073   12
 166 Katarzyna Turbiarz             Rybnik                89.33   1072   12
 167 Jerzy Augustyniak              Łódź                  89.17   1070   12
 168 Teresa Prystupa                Zajączkowo            89.08   1069   12
 169 Joanna Jędraszczyk-Kałwak      Racibórz              88.50   1062   12
 170 Michał Toporek                 Jaworzno              88.50   1062   12
 171 Marcin Obuszyński              Warszawa              87.50   1050   12
 172 Tomasz Majewski                Ząbki                 87.33   1048   12
 173 Agnieszka Lisiak- Świetlikowska Białystok             86.83   1042   12
 174 Brygida Pindelska              Świnoujście           86.67   1040   12
 175 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   85.75   1029   12
 176 Michał Nowak                   Nakło nad Notecią     85.00   1020   12
 177 Monika Czekała                 Racibórz              79.08    949   12
 178 Magdalena Sulejewska           Kraków                72.33    868   12
 179 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   71.17    854   12
 180 Halina Kowalska                Kurzętnik             70.92    851   12
 181 Kamila Hoffmann-Derlacka       Warszawa              68.92    827   12
 182 Justyna Szymonik-Polak         Powałczyn             62.42    749   12
 183 Paweł Żak                      Polanica-Zdrój        60.83    730   12
 184 Jadwiga Kapłan-Majtka          Kłodzko               60.17    722   12
 185 Seweryn Kaczmarczyk            Świętajno             56.00    672   12
 186 Iwona Duźniak                  Dębica               111.55   1227   11
 187 Lech Szymczak                  Mniszki              104.36   1148   11
 188 Natalia Sowała                 Łowicz               104.18   1146   11
 189 Zygmunt Sołtysiak              Piastów              103.27   1136   11
 190 Janina Dąbrowska               Rybnik               100.91   1110   11
 191 Agata Stachowska               Wydartowo I           98.64   1085   11
 192 Michał Duraj                   Warszawa              98.36   1082   11
 193 Artur Sikorski                 Gdańsk                95.09   1046   11
 194 Łukasz Pawlak                  Sochaczew             94.18   1036   11
 195 Renata Wyłoga                  Elbląg                93.82   1032   11
 196 Iwona Skubis-Galus             Dąbrowa Górnicza      93.09   1024   11
 197 Małgorzata Nowicka             Biała Podlaska        92.36   1016   11
 198 Joanna Zborowska               Wrocław               90.82    999   11
 199 Hanna Dąbrowska                Zgierz                90.73    998   11
 200 Bożena Mileńko                 Świnoujście           90.64    997   11
 201 Agnieszka Forysiak             Stargard Szczeciński  89.36    983   11
 202 Bożena Ciborowska-Lipko        Stargard Szczeciński  87.45    962   11
 203 Martyna Szymańska              Ustka                 86.00    946   11
 204 Roksana Statkiewicz            Jaworzno              84.18    926   11
 205 Dominik Ulejczyk               Będzin                83.91    923   11
 206 Andrzej Pikul                  Poznań                83.73    921   11
 207 Piotr Sołowianiuk              Białystok             83.45    918   11
 208 Aleksandra Celuch              Będzin                81.18    893   11
 209 Monika Wrzałek                 Rumia                 79.55    875   11
 210 Monika Rogowska                Oława                 79.18    871   11
 211 Kasper Kamiński                Gdańsk                78.18    860   11
 212 Zofia  Michałowska             Ełk                   77.27    850   11
 213 Maurycy Grzech                 Stargard Szczeciński  76.45    841   11
 214 Kamila Antosz-Lasecka          Warszawa              75.00    825   11
 215 Jadwiga Dziurdzia              Kraków                74.27    817   11
 216 Paweł Dzierżyński              Milanówek             73.82    812   11
 217 Tomasz Kniaziuk                Kraków                73.45    808   11
 218 Michał Kurdelski               Bydgoszcz             73.45    808   11
 219 Monika Kowalik                 Kraków                72.91    802   11
 220 Tomasz Łukaszuk                Biała Podlaska        72.45    797   11
 221 Kinga Buczkowska               Gdynia                71.27    784   11
 222 Dawid Gackowski                Rumia                 71.00    781   11
 223 Przemysław Wądołowski          Białystok             70.82    779   11
 224 Adam Motyl                     Jaskółki              70.36    774   11
 225 Dariusz Dackiewicz             Białowieża            66.82    735   11
 226 Justyna Kurowska               Inowrocław            65.91    725   11
 227 Marek Popczyk                  Tychy                 65.91    725   11
 228 Beata Kurowska                 Inowrocław            65.73    723   11
 229 Monika Wojtanek                Wadowice              65.55    721   11
 230 Małgorzata Studniarska         Bydgoszcz             65.45    720   11
 231 Jadwiga Żelazny                Kraków                64.82    713   11
 232 Dariusz Bzdyra                 Polanica-Zdrój        64.36    708   11
 233 Teresa Dziemiańczuk            Białystok             63.55    699   11
 234 Jolanta Bednarska              Łódź                  61.91    681   11
 235 Grzegorz Lipko                 Stargard Szczeciński  58.55    644   11
 236 Patrycja Rutowska              Ełk                   56.00    616   11
 237 Andrzej Choiński               Gródek                54.82    603   11
 238 Szymon Malec                   Stargard Szczeciński  53.45    588   11
 239 Jan Sawoniuk                   Wrocław               52.36    576   11
 240 Marta Wawrzyn                  Pruszków              83.40    834   10
 241 Krystyna Kurowska              Inowrocław            77.00    770   10
 242 Tamara Szczepańska             Świnoujście           77.00    770   10
 243 Teresa Kulesza                 Ełk                   56.70    567   10
 244 Tomasz Kłosiński               Bydgoszcz            116.89   1052    9
 245 Tomasz M. Lempart              Bytom                 58.89    530    9
 246 Seweryn Lipski                 Ciechanowiec          55.56    500    9
 247 Piotr Kabot                    Katowice              98.62    789    8
 248 Łukasz Pudło                   Łuków                 87.00    696    8
 249 Adam Pietryga                  Racibórz              79.50    636    8
 250 Artur Pydych                   Gdańsk                78.88    631    8
 251 Dariusz Niedzielski            Warszawa              66.12    529    8
 252 Cezary Pawlonka                Wrocław               58.62    469    8
 253 Jędrzej Kuźniewicz             Kołobrzeg             52.75    422    8
 254 Anna Stefańska                 Łódź                 117.29    821    7
 255 Adam Paszek                    Tarnowskie Góry      107.14    750    7
 256 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            103.43    724    7
 257 Olga Posmyk                    Stargard Szczeciński  99.14    694    7
 258 Mirosława Jursza               Rybnik                97.29    681    7
 259 Piotr Kasprów                  Jelenia Góra          92.86    650    7
 260 Katarzyna Odrzywołek           Kraków                92.86    650    7
 261 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  92.00    644    7
 262 Marcin Białecki                Białystok             91.14    638    7
 263 Mateusz Zawada                 Kraków                83.86    587    7
 264 Danuta Jasiorkowska            Jasienna              78.00    546    7
 265 Kacper Szuba                   Duszniki Zdrój        74.00    518    7
 266 Chrystian Janik                Wrocław               72.43    507    7
 267 Grzegorz Sylwestrzuk           Gródek                70.00    490    7
 268 Dariusz Rokicki                Świętajno             66.86    468    7
 269 Zuzanna Wołowiec               Gdynia                66.00    462    7
 270 Bartek Chełstowski             Nowy Dwór Mazowiecki  64.00    448    7
 271 Izabela Zawada                 Kraków                63.71    446    7
 272 Marcin Szczyrzyca              Jaworzno              61.00    427    7
 273 Adam Wencel                    Bydgoszcz             56.43    395    7
 274 Zuzanna Basista                Świętajno             53.00    371    7
 275 Marek Białasik                 Międzychód            50.00    350    7
 276 Kamil Jagliński                Ostrowiec Świętokrz  113.83    683    6
 277 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa             113.33    680    6
 278 Bogdan Zawadzki                Białystok            108.83    653    6
 279 Jerzy Ciesielski               Łódź                  92.50    555    6
 280 Agnieszka Trumpus              Wrocław               75.67    454    6
 281 Agata Hozakowska               Warszawa              68.00    408    6
 282 Urszula Borowska               Kraków                66.83    401    6
 283 Wojciech Bartkowski            Łódź                  64.33    386    6
 284 Dorota Buśko                   Naterki               62.33    374    6
 285 Marta Bołbot                   Bielsk Podlaski       59.17    355    6
 286 Maciej Krzeptowski             Zakopane              56.33    338    6
 287 Weronika Wasiak                Kraków                54.17    325    6
 288 Piotr Szulc                    Bydgoszcz            135.60    678    5
 289 Przemysław Malinka             Ostrożnica           133.20    666    5
 290 Katarzyna Kasowska             Racibórz             130.00    650    5
 291 Maciej Michalak                Łódź                 105.20    526    5
 292 Szymon Madej                   Kraków               103.40    517    5
 293 Dorota Kudlińska               Bydgoszcz             84.40    422    5
 294 Jakub Madej                    Kraków                80.80    404    5
 295 Magdalena Nocoń                Katowice              55.20    276    5
 296 Tomasz Kaczmarczyk             Warszawa             108.50    434    4
 297 Iwona Burzyńska                Warszawa              62.00    248    4
 298 Edyta Smolik                   Jaworzno              51.25    205    4
 299 Elżbieta Zyra                  Szczytno              84.33    253    3
 300 Kacper Rzepecki                Wrocław               75.67    227    3
 301 Łukasz Majksner                Żyrardów              74.33    223    3
 302 Laura Rekowska                 Stargard Szczeciński  72.00    216    3
 303 Arkadiusz Wąsiel               Wrocław               70.33    211    3
 304 Filip Nguyen Viet              Wrocław               67.33    202    3
 305 Anna Fatyga                    Szepietowo-Wawrzyńce  62.67    188    3
 306 Łukasz Kowalczyk               Stargard Szczeciński  61.67    185    3
 307 Łukasz Pawlas                  Racibórz              60.33    181    3
 308 Małgorzata Kosakowska          Szczytno              50.00    150    3
 309 Paweł Jędryka                  Chełmek              108.50    217    2
 310 Michał Czyż                    Łódź                  73.50    147    2
 311 Joanna Czarkowska              Szepietowo-Wawrzyńce  70.50    141    2
 312 Mirosław Sójka                 Ełk                   64.00    128    2
 313 Joanna Strączek                Legnica               57.50    115    2
 314 Magdalena Kublik               Warszawa             164.00    164    1
 315 Marta Popławska                Warszawa              79.00     79    1
 316 Jacek Jabłoński                Katowice              78.00     78    1
 317 Monika Gorczyca                Kraków                72.00     72    1
 318 Daniel Janus                   Wąchock               50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie