Rumia21
maja
Rumia 21-22 maja XV Mistrzostwa Wybrzeża
Pruszków28
maja
Pruszków 28-29 maja IV Mistrzostwa Pruszkowa
Kutno 3
czerwca
Kutno 3 czerwca XIV Ogólnopolskie Mistrzostwa Szkół w Scrabble
Waldemar Czerwoniec mistrzem Pruszkowa28 - 29 maja 2016 — IV Mistrzostwa PruszkowaInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

IV Mistrzostwa PruszkowaPruszków, 28 - 29 maja 2016

Konkurs Relacja z turnieju


Waldemar Czerwoniec mistrzem PruszkowaOstatni weekend maja bardzo upalnie przywitał trzydziestu ośmiu uczestników. Tegoroczne mistrzostwa Pruszkowa odbyły się w Spółdzielczym Domu Kultury. W tym roku zawodnicy nie stawili się licznie, ale były to dwa dni pełne emocji, wrażeń i ciągłych analiz rozegranych partii. Uczestnicy zostali podzieleni na odpowiednie, kategorie zależne od aktualnego rankingu. Powstały cztery dywizje, w których niejednokrotnie obserwowaliśmy ekscytującą walkę do samego końca. W ramach grup obowiązywał system „każdy z każdym”.

Organizator postarał się o hurtową wręcz ilość pucharów, co spowodowało, że nagrodzone zostały trzy pierwsze miejsca w każdej dywizji.

GRUPA A:
1. Miłosz Wrzałek
2. Tomasz Zwoliński
3. Michał Makowski

GRUPA B:
1. Waldemar Czerwoniec
2. Szymon Płachta
3. Piotr Broda

GRUPA C:
1. Dorota Rudzińska
2. Rafał Błaszkiewicz
3. Marta Bajorek

GRUPA D:
1. Sylwia Łada
2. Krzysztof Zawadzki
3. Maciej Dąbrowski

Do rund półfinałowej i finału awansowały cztery najlepsze osoby z każdej grupy. Drugiego dnia do walki stanął parytet idealny. Pierwsze miejsce- nie pozostawiając żadnych złudzeń zajął Waldemar Czerwoniec. Na stopniach drugiego i trzeciego miejsca stanęli kolejno: Miłosz WrzałekSylwia Łada. Puchary wręczył Prezydent Pruszkowa Jan Starzyński.

Na ręce organizatorów Fundacji Umysł im. Alfreda Buttsa reprezentowanej przez Waldemara Czerwońca i Dorotę Zielińską składam serdeczne podziękowania za organizację i atmosferę.

W tym roku IV Mistrzostwa Pruszkowa sponsorowali:
Świat Książki, Granna, Woyda i synowie, Centrum Medyczne Eureka.
relacja: Sylwia Buks
Finał Mistrzostw Pruszkowa - Waldemar Czerwoniec : Miłosz Wrzałek
Półfinał Mistrzostw Pruszkowa - Miłosz Wrzałek : Dorota Rudzińska
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
III Mistrzostwa Pruszkowa
II Mistrzostwa Pruszkowa
I Otwarte Mistrzostwa Pruszkowa


Rodzaj turniejuotwarty
Sposób rozgrywaniaTurniej dywizyjny - w założeniu 4 dywizje (przy minimum 48 uczestnikach); liczba graczy w dywizji od 12 do 24 zawodników, w IV. dywizji - bez ograniczeń;

Liczba rund - 11 - do rozstrzygnięcia w każdej dywizji; system rozgrywek w dywizji - w zależności od liczby graczy: "każdy z każdym" przy 12 zawodnikach, połówkowy lub Dubov przy większej liczbie;
Uwaga! wycofanie się z grupy 12-osobowej skutkuje rankingowymi walkowerami w pozostałych partiach; do turnieju można się dopisać tylko w ostatniej dywizji.

O tytuł mistrza grają zwycięzcy dywizji pucharowo - półfinał (rozstawienie losowane) i finał; w przypadku remisu - o zwycięstwie decyduje wyższa wartość najlepszego ruchu.

W trakcie partii 12. (półfinał) i 13. (finał) pozostali uczestnicy mogą wziąć udział w Turnieju Belgijki (internetowo, trzeba mieć własny laptop).
Miejsce rozgrywekSpółdzielczy Dom Kultury, Pruszków, Hubala 5
Obrońca tytułuMariusz Skrobosz
SędziaSylwia Buks
Harmonogram28.maja:
10.00. Początek zapisów;
10.50. Zakończenie zapisów
11.00.- 19.30. 7 rund w dywizjach (przerwa obiadowa ok. 14.30.)

29.maja:
9.00.-13.00. 4 rundy w dywizjach;
13.00.-15.00 półfinał (zwycięzca I. dywizji – zwycięzca 3. dywizji) i finał; belgijka internetowa dla posiadaczy laptopów
Ok. 15.30 dekoracja zwycięzców i wręczenie nagród
Wpisowe20 zł (19 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 12,5 zł za dzień
młodzież szkolna — 7,5 zł za dzień (do liceum włącznie)
debiutanci — bez opłat
20 zł za turniej belgijki, bez zniżek
Dojazdz W-wy kolejką WKD lub SKM; samochodem — Alejami Jerozolimskimi na Żyrardów przez Ursus i Piastów = w Pruszkowie Al. Wojska Polskiego, na skrzyżowaniu za McDonald's skręcić w lewo, na drugim skrzyżowaniu skręt w lewo w ul. Hubala.
Uwaga: parkowanie może być trudne, w tych dniach odbywają się liczne imprezy związane z Dniami Pruszkowa.
WyżywienieNa miejscu skromne słodycze, napoje, kawa, herbata. Blisko pizzerie, bary itp. Możliwe zamówienia z dowozem.
NoclegiHotel ComfortBiznes ***; Hotel Victor Pruszków by DeSilva *** — oba stosunkowo blisko SDK;
Hotel Tadros *** bardzo blisko;
HOTELik — coś nowego, dobre opinie, ale w dalszej odległości, raczej dla zmotoryzowanych;
Tanie noclegi: hotel Capital i Pokoje Gościnne
NagrodyPuchary (i medale) dla pierwszych trzech miejsc oraz medalistów dywizji;
Puchary dla pierwszych trzech miejsc w turnieju belgijki (internetowym);
Nagrody książkowe i gry planszowe
Dodatkowe atrakcjeImprezy plenerowe związane z Dniami Pruszkowa
OrganizatorzyFundacja Umysł im. Alfreda Buttsa;
Waldemar Czerwoniec 601-204-177
SponsorzyŚwiat Książki, Granna, Woyda i synowie, Centrum Medyczne Eureka


Wyniki turnieju IV Mistrzostwa Pruszkowa FINAŁ

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Waldemar        Czerwoniec           Warszawa               130.56      2.0      934      368      324
  2 Miłosz          Wrzałek              Warszawa               150.63      1.0      728      252      -85
  3 Sylwia          Łada                 Inowrocław             116.77      1.0      668      252     -155
  4 Dorota          Rudzińska            Warszawa               121.29      0.0      702      168      -84


Wyniki turnieju IV Mistrzostwa Pruszkowa GRUPA A

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Miłosz          Wrzałek              Warszawa               150.63      7.0     4669     1754      835
  2 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                144.54      7.0     4398     1779      104
  3 Michał          Makowski             Warszawa               141.50      7.0     4256     1768      341
  4 Dominik         Urbacki              Pruszków               153.12      6.0     4524     1657      112
  5 Kacper          Zegadło              Warszawa               144.39      6.0     4240     1680     -193
  6 Marek           Reda                 Dębówka                146.61      4.0     3938     1470     -556
  7 Maciej          Czupryniak           Milanówek              149.18      2.0     2889      778      -37
  8 Kazimierz       Merklejn             Szczecin               146.40      2.0     2659      881     -606


Wyniki turnieju IV Mistrzostwa Pruszkowa GRUPA B

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Waldemar        Czerwoniec           Warszawa               130.56      9.0     4646     1839      962
  2 Szymon          Płachta              Warszawa               134.67      8.0     4184     1736      214
  3 Piotr           Broda                Sandomierz             135.17      7.0     4181     1619      419
  4 Juliusz         Czupryniak           Warszawa               140.92      6.0     4404     1519      343
  5 Robert          Kamiński             Warszawa               136.96      5.0     4017     1419     -414
  6 Paweł           Maciejczuk           Białystok              128.88      5.0     3876     1439     -577
  7 Andrzej         Kroc                 Łódź                   129.38      4.0     4162     1337       39
  8 Małgorzata      Deszczyńska          Warszawa               133.21      4.0     3962     1336     -407
  9 Zdzisław        Szota                Warszawa               135.71      4.0     3838     1322     -153
 10 Marek           Dudkiewicz           Milanówek              138.47      3.0     4030     1218     -426


Wyniki turnieju IV Mistrzostwa Pruszkowa GRUPA C

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Dorota          Rudzińska            Warszawa               121.29      8.0     4457     1629      516
  2 Rafał           Błaszkiewicz         Milanówek              120.15      8.0     4343     1630      -97
  3 Marta           Bajorek              Warszawa               127.01      7.0     4447     1340      926
  4 Ewa             Radzikowska          Gliwice                125.71      6.0     4357     1244      626
  5 Mikołaj         Przybyłowicz         Warszawa               126.72      6.0     4356     1410      341
  6 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              125.63      6.0     4044     1418      -40
  7 Dorota          Zielińska            Piaseczno              127.30      5.0     4311     1315      285
  8 Szymon          Dąbrowski            Warszawa               127.36      4.0     3829     1045      -93
  9 Grażyna         Wesołowska           Łódź                   121.07      4.0     3752     1227     -427
 10 Bartłomiej      Pawlak               Stary Szwarocin        124.37      1.0     2389      696    -2037


Wyniki turnieju IV Mistrzostwa Pruszkowa GRUPA D

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Sylwia          Łada                 Inowrocław             116.77      8.0     4114     1451      549
  2 Krzysztof       Zawadzki             Sampława               112.47      8.0     3966     1305      708
  3 Maciej          Dąbrowski            Warszawa               106.93      7.0     4114     1383      542
  4 Witold          Wojnowski            Warszawa               108.33      7.0     3900     1371      148
  5 Joanna          Ostrowska            Warszawa               118.40      7.0     3764     1357      106
  6 Ewa             Czerwoniec           Warszawa               119.06      6.0     3895     1248      323
  7 Jerzy           Krzyżewski           Piasutno               117.89      5.0     3950     1146       -7
  8 Michał          Dąbrowski            Warszawa               100.00      4.0     3646      917      -20
  9 Agnieszka       Tepli-Skoczylas      Piaseczno              100.00      3.0     3678      812      612
 10 Piotr           Ozimek               Sochaczew              100.00      0.0     1450      487    -2961
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju IV Mistrzostwa Pruszkowa FINAŁ



	Miłosz Wrzałek 150.63 Warszawa                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Dorota         Rudzińska             121.29 +  418: 384  171
    2     1 Waldemar       Czerwoniec            130.56 -  310: 429   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     252  /  2 126.00




	Waldemar Czerwoniec 130.56 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Sylwia         Łada                  116.77 +  505: 300  167
    2     1 Miłosz         Wrzałek               150.63 +  429: 310  201
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     368  /  2 184.00




	Dorota Rudzińska 121.29 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Miłosz         Wrzałek               150.63 -  384: 418  101
    2     2 Sylwia         Łada                  116.77 -  318: 368   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     168  /  2  84.00




	Sylwia Łada 116.77 Inowrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Waldemar       Czerwoniec            130.56 -  300: 505   81
    2     2 Dorota         Rudzińska             121.29 +  368: 318  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     252  /  2 126.00



Wyniki poszczególnych graczy w turnieju IV Mistrzostwa Pruszkowa GRUPA A



	Dominik Urbacki 153.12 Pruszków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Michał         Makowski              141.50 +  348: 303  192
    2     4 Miłosz         Wrzałek               150.63 -  415: 571  101
    3     2 Maciej         Czupryniak            149.18 +  491: 402  199
    4     3 Marek          Reda                  146.61 +  466: 338  197
    5     3 Kazimierz      Merklejn              146.40 -  330: 507   96
    6     2 Tomasz         Zwoliński             144.54 +  412: 381  195
    7     4 Kacper         Zegadło               144.39 -  352: 377   94
    8     2 Kacper         Zegadło               144.39 -  433: 499   94
    9     2 Tomasz         Zwoliński             144.54 -  411: 414   95
   10     3 Marek          Reda                  146.61 +  437: 361  197
   11     3 Marek          Reda                  146.61 +  429: 259  197
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1657  / 11 150.64




	Miłosz Wrzałek 150.63 Warszawa                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Kacper         Zegadło               144.39 +  432: 300  194
    2     4 Dominik        Urbacki               153.12 +  571: 415  203
    3     1 Michał         Makowski              141.50 +  441: 298  192
    4     4 Maciej         Czupryniak            149.18 +  527: 277  199
    5     2 Marek          Reda                  146.61 -  327: 336   97
    6     3 Kazimierz      Merklejn              146.40 +  507: 262  196
    7     3 Tomasz         Zwoliński             144.54 +  346: 292  195
    8     1 Tomasz         Zwoliński             144.54 -  365: 448   95
    9     1 Kacper         Zegadło               144.39 -  353: 355   94
   10     1 Kacper         Zegadło               144.39 +  483: 420  194
   11     1 Tomasz         Zwoliński             144.54 -  317: 431   95
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1754  / 11 159.45




	Maciej Czupryniak 149.18 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Tomasz         Zwoliński             144.54 -  304: 384   95
    2     3 Kacper         Zegadło               144.39 -  358: 367   94
    3     2 Dominik        Urbacki               153.12 -  402: 491  103
    4     4 Miłosz         Wrzałek               150.63 -  277: 527  101
    5     1 Michał         Makowski              141.50 -  342: 366   92
    6     4 Marek          Reda                  146.61 -  373: 426   97
    7     2 Kazimierz      Merklejn              146.40 +  433: 365  196
    8     4 Kazimierz      Merklejn              146.40 +  400:   0    0
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     778  /  7 111.14




	Marek Reda 146.61 Dębówka

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Kazimierz      Merklejn              146.40 -  429: 478   96
    2     2 Tomasz         Zwoliński             144.54 +  465: 396  195
    3     3 Kacper         Zegadło               144.39 -  349: 416   94
    4     3 Dominik        Urbacki               153.12 -  338: 466  103
    5     2 Miłosz         Wrzałek               150.63 +  336: 327  201
    6     4 Maciej         Czupryniak            149.18 +  426: 373  199
    7     1 Michał         Makowski              141.50 +  366: 346  192
    8     3 Michał         Makowski              141.50 -  248: 437   92
    9     3 Michał         Makowski              141.50 -  361: 389   92
   10     3 Dominik        Urbacki               153.12 -  361: 437  103
   11     3 Dominik        Urbacki               153.12 -  259: 429  103
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1470  / 11 133.64




	Kazimierz Merklejn 146.40 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Marek          Reda                  146.61 +  478: 429  197
    2     1 Michał         Makowski              141.50 -  378: 392   92
    3     4 Tomasz         Zwoliński             144.54 -  372: 392   95
    4     2 Kacper         Zegadło               144.39 -  297: 382   94
    5     3 Dominik        Urbacki               153.12 +  507: 330  203
    6     3 Miłosz         Wrzałek               150.63 -  262: 507  101
    7     2 Maciej         Czupryniak            149.18 -  365: 433   99
    8     4 Maciej         Czupryniak            149.18 -    0: 400    0
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     881  /  7 125.86




	Tomasz Zwoliński 144.54 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Maciej         Czupryniak            149.18 +  384: 304  199
    2     2 Marek          Reda                  146.61 -  396: 465   97
    3     4 Kazimierz      Merklejn              146.40 +  392: 372  196
    4     1 Michał         Makowski              141.50 +  452: 421  192
    5     4 Kacper         Zegadło               144.39 +  532: 421  194
    6     2 Dominik        Urbacki               153.12 -  381: 412  103
    7     3 Miłosz         Wrzałek               150.63 -  292: 346  101
    8     1 Miłosz         Wrzałek               150.63 +  448: 365  201
    9     2 Dominik        Urbacki               153.12 +  414: 411  203
   10     2 Michał         Makowski              141.50 -  276: 460   92
   11     1 Miłosz         Wrzałek               150.63 +  431: 317  201
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1779  / 11 161.73




	Kacper Zegadło 144.39 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Miłosz         Wrzałek               150.63 -  300: 432  101
    2     3 Maciej         Czupryniak            149.18 +  367: 358  199
    3     3 Marek          Reda                  146.61 +  416: 349  197
    4     2 Kazimierz      Merklejn              146.40 +  382: 297  196
    5     4 Tomasz         Zwoliński             144.54 -  421: 532   95
    6     1 Michał         Makowski              141.50 -  376: 439   92
    7     4 Dominik        Urbacki               153.12 +  377: 352  203
    8     2 Dominik        Urbacki               153.12 +  499: 433  203
    9     1 Miłosz         Wrzałek               150.63 +  355: 353  201
   10     1 Miłosz         Wrzałek               150.63 -  420: 483  101
   11     2 Michał         Makowski              141.50 -  327: 405   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1680  / 11 152.73




	Michał Makowski 141.50 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Dominik        Urbacki               153.12 -  303: 348  103
    2     1 Kazimierz      Merklejn              146.40 +  392: 378  196
    3     1 Miłosz         Wrzałek               150.63 -  298: 441  101
    4     1 Tomasz         Zwoliński             144.54 -  421: 452   95
    5     1 Maciej         Czupryniak            149.18 +  366: 342  199
    6     1 Kacper         Zegadło               144.39 +  439: 376  194
    7     1 Marek          Reda                  146.61 -  346: 366   97
    8     3 Marek          Reda                  146.61 +  437: 248  197
    9     3 Marek          Reda                  146.61 +  389: 361  197
   10     2 Tomasz         Zwoliński             144.54 +  460: 276  195
   11     2 Kacper         Zegadło               144.39 +  405: 327  194
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1768  / 11 160.73


Wyniki poszczególnych graczy w turnieju IV Mistrzostwa Pruszkowa GRUPA B



	Juliusz Czupryniak 140.92 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Paweł          Maciejczuk            128.88 +  396: 323  179
    2     5 Marek          Dudkiewicz            138.47 -  314: 399   88
    3     2 Robert         Kamiński              136.96 -  358: 435   87
    4     4 Zdzisław       Szota                 135.71 +  593: 302  186
    5     3 Piotr          Broda                 135.17 +  480: 320  185
    6     3 Szymon         Płachta               134.67 +  386: 323  185
    7     4 Małgorzata     Deszczyńska           133.21 +  461: 315  183
    8     2 Waldemar       Czerwoniec            130.56 -  382: 426   81
    9     5 Andrzej        Kroc                  129.38 +  410: 402  179
   10     1 Waldemar       Czerwoniec            130.56 -  302: 424   81
   11     2 Szymon         Płachta               134.67 -  322: 392   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1519  / 11 138.09




	Marek Dudkiewicz 138.47 Milanówek               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Andrzej        Kroc                  129.38 +  447: 301  179
    2     5 Juliusz        Czupryniak            140.92 +  399: 314  191
    3     1 Paweł          Maciejczuk            128.88 -  328: 394   79
    4     5 Robert         Kamiński              136.96 +  434: 357  187
    5     2 Zdzisław       Szota                 135.71 -  217: 425   86
    6     4 Piotr          Broda                 135.17 -  353: 384   85
    7     3 Szymon         Płachta               134.67 -  339: 445   85
    8     3 Małgorzata     Deszczyńska           133.21 -  321: 489   83
    9     4 Waldemar       Czerwoniec            130.56 -  357: 491   81
   10     5 Paweł          Maciejczuk            128.88 -  376: 396   79
   11     5 Małgorzata     Deszczyńska           133.21 -  459: 460   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1218  / 11 110.73




	Robert Kamiński 136.96 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Waldemar       Czerwoniec            130.56 -  305: 366   81
    2     4 Małgorzata     Deszczyńska           133.21 -  341: 386   83
    3     2 Juliusz        Czupryniak            140.92 +  435: 358  191
    4     5 Marek          Dudkiewicz            138.47 -  357: 434   88
    5     1 Paweł          Maciejczuk            128.88 +  443: 323  179
    6     5 Zdzisław       Szota                 135.71 +  341: 336  186
    7     2 Piotr          Broda                 135.17 -  272: 455   85
    8     4 Szymon         Płachta               134.67 -  370: 471   85
    9     3 Małgorzata     Deszczyńska           133.21 +  407: 381  183
   10     3 Andrzej        Kroc                  129.38 -  337: 571   79
   11     3 Andrzej        Kroc                  129.38 +  409: 350  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1419  / 11 129.00




	Zdzisław Szota 135.71 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Małgorzata     Deszczyńska           133.21 +  318: 289  183
    2     2 Waldemar       Czerwoniec            130.56 +  338: 313  181
    3     3 Andrzej        Kroc                  129.38 +  418: 381  179
    4     4 Juliusz        Czupryniak            140.92 -  302: 593   91
    5     2 Marek          Dudkiewicz            138.47 +  425: 217  188
    6     5 Robert         Kamiński              136.96 -  336: 341   87
    7     1 Paweł          Maciejczuk            128.88 -  369: 399   79
    8     5 Piotr          Broda                 135.17 -  362: 374   85
    9     2 Szymon         Płachta               134.67 -  310: 335   85
   10     4 Szymon         Płachta               134.67 -  337: 407   85
   11     4 Paweł          Maciejczuk            128.88 -  323: 342   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1322  / 11 120.18




	Piotr Broda 135.17 Sandomierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Szymon         Płachta               134.67 +  449: 260  185
    2     3 Andrzej        Kroc                  129.38 -  285: 345   79
    3     4 Waldemar       Czerwoniec            130.56 +  390: 303  181
    4     3 Andrzej        Kroc                  129.38 -  312: 379   79
    5     3 Juliusz        Czupryniak            140.92 -  320: 480   91
    6     4 Marek          Dudkiewicz            138.47 +  384: 353  188
    7     2 Robert         Kamiński              136.96 +  455: 272  187
    8     5 Zdzisław       Szota                 135.71 +  374: 362  186
    9     1 Paweł          Maciejczuk            128.88 +  492: 233  179
   10     2 Małgorzata     Deszczyńska           133.21 +  406: 361  183
   11     1 Waldemar       Czerwoniec            130.56 -  314: 414   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1619  / 11 147.18




	Szymon Płachta 134.67 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Piotr          Broda                 135.17 -  260: 449   85
    2     1 Paweł          Maciejczuk            128.88 +  444: 374  179
    3     5 Małgorzata     Deszczyńska           133.21 +  416: 315  183
    4     2 Waldemar       Czerwoniec            130.56 -  325: 422   81
    5     4 Andrzej        Kroc                  129.38 +  366: 346  179
    6     3 Juliusz        Czupryniak            140.92 -  323: 386   91
    7     3 Marek          Dudkiewicz            138.47 +  445: 339  188
    8     4 Robert         Kamiński              136.96 +  471: 370  187
    9     2 Zdzisław       Szota                 135.71 +  335: 310  186
   10     4 Zdzisław       Szota                 135.71 +  407: 337  186
   11     2 Juliusz        Czupryniak            140.92 +  392: 322  191
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1736  / 11 157.82




	Małgorzata Deszczyńska 133.21 Warszawa          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Zdzisław       Szota                 135.71 -  289: 318   86
    2     4 Robert         Kamiński              136.96 +  386: 341  187
    3     5 Szymon         Płachta               134.67 -  315: 416   85
    4     1 Paweł          Maciejczuk            128.88 +  396: 362  179
    5     5 Waldemar       Czerwoniec            130.56 -  276: 508   81
    6     2 Andrzej        Kroc                  129.38 -  294: 370   79
    7     4 Juliusz        Czupryniak            140.92 -  315: 461   91
    8     3 Marek          Dudkiewicz            138.47 +  489: 321  188
    9     3 Robert         Kamiński              136.96 -  381: 407   87
   10     2 Piotr          Broda                 135.17 -  361: 406   85
   11     5 Marek          Dudkiewicz            138.47 +  460: 459  188
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1336  / 11 121.45




	Waldemar Czerwoniec 130.56 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Robert         Kamiński              136.96 +  366: 305  187
    2     2 Zdzisław       Szota                 135.71 -  313: 338   86
    3     4 Piotr          Broda                 135.17 -  303: 390   85
    4     2 Szymon         Płachta               134.67 +  422: 325  185
    5     5 Małgorzata     Deszczyńska           133.21 +  508: 276  183
    6     1 Paweł          Maciejczuk            128.88 +  516: 348  179
    7     5 Andrzej        Kroc                  129.38 +  463: 347  179
    8     2 Juliusz        Czupryniak            140.92 +  426: 382  191
    9     4 Marek          Dudkiewicz            138.47 +  491: 357  188
   10     1 Juliusz        Czupryniak            140.92 +  424: 302  191
   11     1 Piotr          Broda                 135.17 +  414: 314  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1839  / 11 167.18




	Andrzej Kroc 129.38 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Marek          Dudkiewicz            138.47 -  301: 447   88
    2     3 Piotr          Broda                 135.17 +  345: 285  185
    3     3 Zdzisław       Szota                 135.71 -  381: 418   86
    4     3 Piotr          Broda                 135.17 +  379: 312  185
    5     4 Szymon         Płachta               134.67 -  346: 366   85
    6     2 Małgorzata     Deszczyńska           133.21 +  370: 294  183
    7     5 Waldemar       Czerwoniec            130.56 -  347: 463   81
    8     1 Paweł          Maciejczuk            128.88 -  370: 382   79
    9     5 Juliusz        Czupryniak            140.92 -  402: 410   91
   10     3 Robert         Kamiński              136.96 +  571: 337  187
   11     3 Robert         Kamiński              136.96 -  350: 409   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1337  / 11 121.55




	Paweł Maciejczuk 128.88 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Juliusz        Czupryniak            140.92 -  323: 396   91
    2     1 Szymon         Płachta               134.67 -  374: 444   85
    3     1 Marek          Dudkiewicz            138.47 +  394: 328  188
    4     1 Małgorzata     Deszczyńska           133.21 -  362: 396   83
    5     1 Robert         Kamiński              136.96 -  323: 443   87
    6     1 Waldemar       Czerwoniec            130.56 -  348: 516   81
    7     1 Zdzisław       Szota                 135.71 +  399: 369  186
    8     1 Andrzej        Kroc                  129.38 +  382: 370  179
    9     1 Piotr          Broda                 135.17 -  233: 492   85
   10     5 Marek          Dudkiewicz            138.47 +  396: 376  188
   11     4 Zdzisław       Szota                 135.71 +  342: 323  186
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1439  / 11 130.82


Wyniki poszczególnych graczy w turnieju IV Mistrzostwa Pruszkowa GRUPA C



	Szymon Dąbrowski 127.36 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Rafał          Błaszkiewicz          120.15 -  417: 445   70
    2     5 Dorota         Zielińska             127.30 +  462: 344  177
    3     2 Marta          Bajorek               127.01 -  305: 447   77
    4     4 Mikołaj        Przybyłowicz          126.72 +  361: 347  177
    5     3 Ewa            Radzikowska           125.71 -  278: 487   76
    6     3 Krzysztof      Sporczyk              125.63 -  344: 427   76
    7     4 Bartłomiej     Pawlak                124.37 +  339: 334  174
    8     2 Dorota         Rudzińska             121.29 -  311: 385   71
    9     5 Grażyna        Wesołowska            121.07 -  281: 365   71
   10     5 Krzysztof      Sporczyk              125.63 -  331: 341   76
   11     5 Bartłomiej     Pawlak                124.37 +  400:   0    0
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1045  / 10 104.50




	Dorota Zielińska 127.30 Piaseczno               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Grażyna        Wesołowska            121.07 +  461: 332  171
    2     5 Szymon         Dąbrowski             127.36 -  344: 462   77
    3     1 Rafał          Błaszkiewicz          120.15 +  471: 309  170
    4     5 Marta          Bajorek               127.01 -  339: 527   77
    5     2 Mikołaj        Przybyłowicz          126.72 -  364: 456   77
    6     4 Ewa            Radzikowska           125.71 +  413: 334  176
    7     3 Krzysztof      Sporczyk              125.63 +  498: 359  176
    8     3 Bartłomiej     Pawlak                124.37 +  400:   1  174
    9     4 Dorota         Rudzińska             121.29 -  310: 435   71
   10     3 Rafał          Błaszkiewicz          120.15 -  411: 413   70
   11     3 Ewa            Radzikowska           125.71 -  300: 398   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1315  / 11 119.55




	Marta Bajorek 127.01 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Dorota         Rudzińska             121.29 -  243: 402   71
    2     4 Bartłomiej     Pawlak                124.37 +  507: 233  174
    3     2 Szymon         Dąbrowski             127.36 +  447: 305  177
    4     5 Dorota         Zielińska             127.30 +  527: 339  177
    5     1 Rafał          Błaszkiewicz          120.15 -  331: 386   70
    6     5 Mikołaj        Przybyłowicz          126.72 +  426: 353  177
    7     2 Ewa            Radzikowska           125.71 +  466: 391  176
    8     4 Krzysztof      Sporczyk              125.63 +  393: 302  176
    9     3 Bartłomiej     Pawlak                124.37 +  400:   0    0
   10     1 Grażyna        Wesołowska            121.07 -  321: 356   71
   11     1 Dorota         Rudzińska             121.29 -  386: 454   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1340  / 10 134.00




	Mikołaj Przybyłowicz 126.72 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Bartłomiej     Pawlak                124.37 +  450: 292  174
    2     3 Dorota         Rudzińska             121.29 +  494: 422  171
    3     3 Grażyna        Wesołowska            121.07 +  393: 257  171
    4     4 Szymon         Dąbrowski             127.36 -  347: 361   77
    5     2 Dorota         Zielińska             127.30 +  456: 364  177
    6     5 Marta          Bajorek               127.01 -  353: 426   77
    7     1 Rafał          Błaszkiewicz          120.15 -  368: 422   70
    8     5 Ewa            Radzikowska           125.71 +  395: 393  176
    9     2 Krzysztof      Sporczyk              125.63 +  395: 292  176
   10     2 Dorota         Rudzińska             121.29 -  298: 371   71
   11     2 Rafał          Błaszkiewicz          120.15 -  407: 415   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1410  / 11 128.18




	Ewa Radzikowska 125.71 Gliwice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Krzysztof      Sporczyk              125.63 -  340: 388   76
    2     2 Grażyna        Wesołowska            121.07 +  444: 308  171
    3     4 Dorota         Rudzińska             121.29 +  422: 373  171
    4     3 Grażyna        Wesołowska            121.07 +  362: 350  171
    5     3 Szymon         Dąbrowski             127.36 +  487: 278  177
    6     4 Dorota         Zielińska             127.30 -  334: 413   77
    7     2 Marta          Bajorek               127.01 -  391: 466   77
    8     5 Mikołaj        Przybyłowicz          126.72 -  393: 395   77
    9     1 Rafał          Błaszkiewicz          120.15 -  386: 460   70
   10     4 Bartłomiej     Pawlak                124.37 +  400:   0    0
   11     3 Dorota         Zielińska             127.30 +  398: 300  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1244  / 10 124.40




	Krzysztof Sporczyk 125.63 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Ewa            Radzikowska           125.71 +  388: 340  176
    2     1 Rafał          Błaszkiewicz          120.15 +  436: 341  170
    3     5 Bartłomiej     Pawlak                124.37 -  352: 436   74
    4     2 Dorota         Rudzińska             121.29 +  426: 327  171
    5     4 Grażyna        Wesołowska            121.07 -  292: 326   71
    6     3 Szymon         Dąbrowski             127.36 +  427: 344  177
    7     3 Dorota         Zielińska             127.30 -  359: 498   77
    8     4 Marta          Bajorek               127.01 -  302: 393   77
    9     2 Mikołaj        Przybyłowicz          126.72 -  292: 395   77
   10     5 Szymon         Dąbrowski             127.36 +  341: 331  177
   11     4 Grażyna        Wesołowska            121.07 +  429: 353  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1418  / 11 128.91




	Bartłomiej Pawlak 124.37 Stary Szwarocin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Mikołaj        Przybyłowicz          126.72 -  292: 450   77
    2     4 Marta          Bajorek               127.01 -  233: 507   77
    3     5 Krzysztof      Sporczyk              125.63 +  436: 352  176
    4     1 Rafał          Błaszkiewicz          120.15 -  384: 410   70
    5     5 Dorota         Rudzińska             121.29 -  348: 388   71
    6     2 Grażyna        Wesołowska            121.07 -  361: 380   71
    7     4 Szymon         Dąbrowski             127.36 -  334: 339   77
    8     3 Dorota         Zielińska             127.30 -    1: 400   77
    9     3 Marta          Bajorek               127.01 -    0: 400    0
   10     4 Ewa            Radzikowska           125.71 -    0: 400    0
   11     5 Szymon         Dąbrowski             127.36 -    0: 400    0
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     696  /  8  87.00




	Dorota Rudzińska 121.29 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Marta          Bajorek               127.01 +  402: 243  177
    2     3 Mikołaj        Przybyłowicz          126.72 -  422: 494   77
    3     4 Ewa            Radzikowska           125.71 -  373: 422   76
    4     2 Krzysztof      Sporczyk              125.63 -  327: 426   76
    5     5 Bartłomiej     Pawlak                124.37 +  388: 348  174
    6     1 Rafał          Błaszkiewicz          120.15 +  465: 342  170
    7     5 Grażyna        Wesołowska            121.07 +  435: 361  171
    8     2 Szymon         Dąbrowski             127.36 +  385: 311  177
    9     4 Dorota         Zielińska             127.30 +  435: 310  177
   10     2 Mikołaj        Przybyłowicz          126.72 +  371: 298  177
   11     1 Marta          Bajorek               127.01 +  454: 386  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1629  / 11 148.09




	Grażyna Wesołowska 121.07 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Dorota         Zielińska             127.30 -  332: 461   77
    2     2 Ewa            Radzikowska           125.71 -  308: 444   76
    3     3 Mikołaj        Przybyłowicz          126.72 -  257: 393   77
    4     3 Ewa            Radzikowska           125.71 -  350: 362   76
    5     4 Krzysztof      Sporczyk              125.63 +  326: 292  176
    6     2 Bartłomiej     Pawlak                124.37 +  380: 361  174
    7     5 Dorota         Rudzińska             121.29 -  361: 435   71
    8     1 Rafał          Błaszkiewicz          120.15 -  364: 400   70
    9     5 Szymon         Dąbrowski             127.36 +  365: 281  177
   10     1 Marta          Bajorek               127.01 +  356: 321  177
   11     4 Krzysztof      Sporczyk              125.63 -  353: 429   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1227  / 11 111.55




	Rafał Błaszkiewicz 120.15 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Szymon         Dąbrowski             127.36 +  445: 417  177
    2     1 Krzysztof      Sporczyk              125.63 -  341: 436   76
    3     1 Dorota         Zielińska             127.30 -  309: 471   77
    4     1 Bartłomiej     Pawlak                124.37 +  410: 384  174
    5     1 Marta          Bajorek               127.01 +  386: 331  177
    6     1 Dorota         Rudzińska             121.29 -  342: 465   71
    7     1 Mikołaj        Przybyłowicz          126.72 +  422: 368  177
    8     1 Grażyna        Wesołowska            121.07 +  400: 364  171
    9     1 Ewa            Radzikowska           125.71 +  460: 386  176
   10     3 Dorota         Zielińska             127.30 +  413: 411  177
   11     2 Mikołaj        Przybyłowicz          126.72 +  415: 407  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1630  / 11 148.18


Wyniki poszczególnych graczy w turnieju IV Mistrzostwa Pruszkowa GRUPA D



	Ewa Czerwoniec 119.06 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Piotr          Ozimek                100.00 +  368: 176  150
    2     5 Joanna         Ostrowska             118.40 +  416: 272  168
    3     2 Jerzy          Krzyżewski            117.89 +  392: 353  168
    4     4 Sylwia         Łada                  116.77 +  376: 331  167
    5     3 Krzysztof      Zawadzki              112.47 -  307: 381   62
    6     3 Witold         Wojnowski             108.33 -  334: 343   58
    7     4 Maciej         Dąbrowski             106.93 -  321: 341   57
    8     2 Michał         Dąbrowski             100.00 +  368: 316  150
    9     5 Agnieszka      Tepli-Skoczylas       100.00 -  354: 394   50
   10     3 Joanna         Ostrowska             118.40 -  311: 343   68
   11     4 Agnieszka      Tepli-Skoczylas       100.00 +  348: 322  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1248  / 11 113.45




	Joanna Ostrowska 118.40 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Agnieszka      Tepli-Skoczylas       100.00 +  323: 284  150
    2     5 Ewa            Czerwoniec            119.06 -  272: 416   69
    3     1 Piotr          Ozimek                100.00 +  366: 196  150
    4     5 Jerzy          Krzyżewski            117.89 +  524: 299  168
    5     2 Sylwia         Łada                  116.77 -  225: 453   67
    6     4 Krzysztof      Zawadzki              112.47 +  330: 314  162
    7     3 Witold         Wojnowski             108.33 +  394: 295  158
    8     3 Maciej         Dąbrowski             106.93 -  323: 354   57
    9     4 Michał         Dąbrowski             100.00 +  439: 293  150
   10     3 Ewa            Czerwoniec            119.06 +  343: 311  169
   11     2 Maciej         Dąbrowski             106.93 -  225: 443   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1357  / 11 123.36




	Jerzy Krzyżewski 117.89 Piasutno      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Michał         Dąbrowski             100.00 -  335: 358   50
    2     4 Maciej         Dąbrowski             106.93 +  320: 262  157
    3     2 Ewa            Czerwoniec            119.06 -  353: 392   69
    4     5 Joanna         Ostrowska             118.40 -  299: 524   68
    5     1 Piotr          Ozimek                100.00 +  403: 227  150
    6     5 Sylwia         Łada                  116.77 +  439: 289  167
    7     2 Krzysztof      Zawadzki              112.47 -  277: 411   62
    8     4 Witold         Wojnowski             108.33 -  389: 400   58
    9     3 Maciej         Dąbrowski             106.93 +  348: 322  157
   10     4 Michał         Dąbrowski             100.00 +  460: 360  150
   11     3 Witold         Wojnowski             108.33 -  327: 412   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1146  / 11 104.18




	Sylwia Łada 116.77 Inowrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Maciej         Dąbrowski             106.93 +  383: 296  157
    2     3 Michał         Dąbrowski             100.00 +  300: 297  150
    3     3 Agnieszka      Tepli-Skoczylas       100.00 +  346: 319  150
    4     4 Ewa            Czerwoniec            119.06 -  331: 376   69
    5     2 Joanna         Ostrowska             118.40 +  453: 225  168
    6     5 Jerzy          Krzyżewski            117.89 -  289: 439   68
    7     1 Piotr          Ozimek                100.00 +  455: 175  150
    8     5 Krzysztof      Zawadzki              112.47 +  346: 321  162
    9     2 Witold         Wojnowski             108.33 -  359: 398   58
   10     2 Maciej         Dąbrowski             106.93 +  442: 392  157
   11     1 Krzysztof      Zawadzki              112.47 +  410: 327  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1451  / 11 131.91




	Krzysztof Zawadzki 112.47 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Witold         Wojnowski             108.33 +  422: 314  158
    2     2 Agnieszka      Tepli-Skoczylas       100.00 +  318: 308  150
    3     4 Michał         Dąbrowski             100.00 +  361: 358  150
    4     3 Agnieszka      Tepli-Skoczylas       100.00 +  319: 314  150
    5     3 Ewa            Czerwoniec            119.06 +  381: 307  169
    6     4 Joanna         Ostrowska             118.40 -  314: 330   68
    7     2 Jerzy          Krzyżewski            117.89 +  411: 277  168
    8     5 Sylwia         Łada                  116.77 -  321: 346   67
    9     1 Piotr          Ozimek                100.00 +  400:   0    0
   10     1 Witold         Wojnowski             108.33 +  392: 294  158
   11     1 Sylwia         Łada                  116.77 -  327: 410   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1305  / 10 130.50




	Witold Wojnowski 108.33 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Krzysztof      Zawadzki              112.47 -  314: 422   62
    2     1 Piotr          Ozimek                100.00 +  374: 188  150
    3     5 Maciej         Dąbrowski             106.93 -  388: 400   57
    4     2 Michał         Dąbrowski             100.00 +  333: 255  150
    5     4 Agnieszka      Tepli-Skoczylas       100.00 +  349: 292  150
    6     3 Ewa            Czerwoniec            119.06 +  343: 334  169
    7     3 Joanna         Ostrowska             118.40 -  295: 394   68
    8     4 Jerzy          Krzyżewski            117.89 +  400: 389  168
    9     2 Sylwia         Łada                  116.77 +  398: 359  167
   10     1 Krzysztof      Zawadzki              112.47 -  294: 392   62
   11     3 Jerzy          Krzyżewski            117.89 +  412: 327  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1371  / 11 124.64




	Maciej Dąbrowski 106.93 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Sylwia         Łada                  116.77 -  296: 383   67
    2     4 Jerzy          Krzyżewski            117.89 -  262: 320   68
    3     5 Witold         Wojnowski             108.33 +  400: 388  158
    4     1 Piotr          Ozimek                100.00 +  466: 168  150
    5     5 Michał         Dąbrowski             100.00 +  441: 319  150
    6     2 Agnieszka      Tepli-Skoczylas       100.00 +  397: 335  150
    7     4 Ewa            Czerwoniec            119.06 +  341: 321  169
    8     3 Joanna         Ostrowska             118.40 +  354: 323  168
    9     3 Jerzy          Krzyżewski            117.89 -  322: 348   68
   10     2 Sylwia         Łada                  116.77 -  392: 442   67
   11     2 Joanna         Ostrowska             118.40 +  443: 225  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1383  / 11 125.73




	Michał Dąbrowski 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Jerzy          Krzyżewski            117.89 +  358: 335  168
    2     3 Sylwia         Łada                  116.77 -  297: 300   67
    3     4 Krzysztof      Zawadzki              112.47 -  358: 361   62
    4     2 Witold         Wojnowski             108.33 -  255: 333   58
    5     5 Maciej         Dąbrowski             106.93 -  319: 441   57
    6     1 Piotr          Ozimek                100.00 +  379: 319  150
    7     5 Agnieszka      Tepli-Skoczylas       100.00 +  311: 310  150
    8     2 Ewa            Czerwoniec            119.06 -  316: 368   69
    9     4 Joanna         Ostrowska             118.40 -  293: 439   68
   10     4 Jerzy          Krzyżewski            117.89 -  360: 460   68
   11     5 Piotr          Ozimek                100.00 +  400:   0    0
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     917  / 10  91.70




	Piotr Ozimek 100.00 Sochaczew

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Ewa            Czerwoniec            119.06 -  176: 368   69
    2     1 Witold         Wojnowski             108.33 -  188: 374   58
    3     1 Joanna         Ostrowska             118.40 -  196: 366   68
    4     1 Maciej         Dąbrowski             106.93 -  168: 466   57
    5     1 Jerzy          Krzyżewski            117.89 -  227: 403   68
    6     1 Michał         Dąbrowski             100.00 -  319: 379   50
    7     1 Sylwia         Łada                  116.77 -  175: 455   67
    8     1 Agnieszka      Tepli-Skoczylas       100.00 -    1: 400   50
    9     1 Krzysztof      Zawadzki              112.47 -    0: 400    0
   10     5 Agnieszka      Tepli-Skoczylas       100.00 -    0: 400    0
   11     5 Michał         Dąbrowski             100.00 -    0: 400    0
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     487  /  8  60.88




	Agnieszka Tepli-Skoczylas 100.00 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Joanna         Ostrowska             118.40 -  284: 323   68
    2     2 Krzysztof      Zawadzki              112.47 -  308: 318   62
    3     3 Sylwia         Łada                  116.77 -  319: 346   67
    4     3 Krzysztof      Zawadzki              112.47 -  314: 319   62
    5     4 Witold         Wojnowski             108.33 -  292: 349   58
    6     2 Maciej         Dąbrowski             106.93 -  335: 397   57
    7     5 Michał         Dąbrowski             100.00 -  310: 311   50
    8     1 Piotr          Ozimek                100.00 +  400:   1  150
    9     5 Ewa            Czerwoniec            119.06 +  394: 354  169
   10     5 Piotr          Ozimek                100.00 +  400:   0    0
   11     4 Ewa            Czerwoniec            119.06 -  322: 348   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     812  / 10  81.20


Wyniki poszczególnych rund turnieju IV Mistrzostwa Pruszkowa FINAŁ



Runda nr  12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Miłosz         Wrzałek              - Dorota         Rudzińska             418: 384
   2 Sylwia         Łada                 - Waldemar       Czerwoniec            300: 505


Runda nr  13
-----------
Wyniki poszczególnych rund turnieju IV Mistrzostwa Pruszkowa FINAŁ
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Waldemar       Czerwoniec           - Miłosz         Wrzałek               429: 310
   2 Dorota         Rudzińska            - Sylwia         Łada                  318: 368


Wyniki poszczególnych rund turnieju IV Mistrzostwa Pruszkowa GRUPA A



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dominik        Urbacki              - Michał         Makowski              348: 303
   2 Miłosz         Wrzałek              - Kacper         Zegadło               432: 300
   3 Maciej         Czupryniak           - Tomasz         Zwoliński             304: 384
   4 Marek          Reda                 - Kazimierz      Merklejn              429: 478


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Makowski             - Kazimierz      Merklejn              392: 378
   2 Tomasz         Zwoliński            - Marek          Reda                  396: 465
   3 Kacper         Zegadło              - Maciej         Czupryniak            367: 358
   4 Dominik        Urbacki              - Miłosz         Wrzałek               415: 571


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Miłosz         Wrzałek              - Michał         Makowski              441: 298
   2 Maciej         Czupryniak           - Dominik        Urbacki               402: 491
   3 Marek          Reda                 - Kacper         Zegadło               349: 416
   4 Kazimierz      Merklejn             - Tomasz         Zwoliński             372: 392


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Makowski             - Tomasz         Zwoliński             421: 452
   2 Kacper         Zegadło              - Kazimierz      Merklejn              382: 297
   3 Dominik        Urbacki              - Marek          Reda                  466: 338
   4 Miłosz         Wrzałek              - Maciej         Czupryniak            527: 277


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Maciej         Czupryniak           - Michał         Makowski              342: 366
   2 Marek          Reda                 - Miłosz         Wrzałek               336: 327
   3 Kazimierz      Merklejn             - Dominik        Urbacki               507: 330
   4 Tomasz         Zwoliński            - Kacper         Zegadło               532: 421


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Makowski             - Kacper         Zegadło               439: 376
   2 Dominik        Urbacki              - Tomasz         Zwoliński             412: 381
   3 Miłosz         Wrzałek              - Kazimierz      Merklejn              507: 262
   4 Maciej         Czupryniak           - Marek          Reda                  373: 426


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marek          Reda                 - Michał         Makowski              366: 346
   2 Kazimierz      Merklejn             - Maciej         Czupryniak            365: 433
   3 Tomasz         Zwoliński            - Miłosz         Wrzałek               292: 346
   4 Kacper         Zegadło              - Dominik        Urbacki               377: 352


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Miłosz         Wrzałek               448: 365
   2 Kacper         Zegadło              - Dominik        Urbacki               499: 433
   3 Michał         Makowski             - Marek          Reda                  437: 248
   4 Kazimierz      Merklejn             - Maciej         Czupryniak              0: 400


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Miłosz         Wrzałek              - Kacper         Zegadło               353: 355
   2 Dominik        Urbacki              - Tomasz         Zwoliński             411: 414
   3 Michał         Makowski             - Marek          Reda                  389: 361


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kacper         Zegadło              - Miłosz         Wrzałek               420: 483
   2 Tomasz         Zwoliński            - Michał         Makowski              276: 460
   3 Marek          Reda                 - Dominik        Urbacki               361: 437


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Miłosz         Wrzałek               431: 317
   2 Kacper         Zegadło              - Michał         Makowski              327: 405
   3 Dominik        Urbacki              - Marek          Reda                  429: 259


Wyniki poszczególnych rund turnieju IV Mistrzostwa Pruszkowa GRUPA B



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Juliusz        Czupryniak           - Paweł          Maciejczuk            396: 323
   2 Marek          Dudkiewicz           - Andrzej        Kroc                  447: 301
   3 Robert         Kamiński             - Waldemar       Czerwoniec            305: 366
   4 Zdzisław       Szota                - Małgorzata     Deszczyńska           318: 289
   5 Piotr          Broda                - Szymon         Płachta               449: 260


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Paweł          Maciejczuk           - Szymon         Płachta               374: 444
   2 Waldemar       Czerwoniec           - Zdzisław       Szota                 313: 338
   3 Andrzej        Kroc                 - Piotr          Broda                 345: 285
   4 Małgorzata     Deszczyńska          - Robert         Kamiński              386: 341
   5 Juliusz        Czupryniak           - Marek          Dudkiewicz            314: 399


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marek          Dudkiewicz           - Paweł          Maciejczuk            328: 394
   2 Robert         Kamiński             - Juliusz        Czupryniak            435: 358
   3 Zdzisław       Szota                - Andrzej        Kroc                  418: 381
   4 Piotr          Broda                - Waldemar       Czerwoniec            390: 303
   5 Szymon         Płachta              - Małgorzata     Deszczyńska           416: 315


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Paweł          Maciejczuk           - Małgorzata     Deszczyńska           362: 396
   2 Waldemar       Czerwoniec           - Szymon         Płachta               422: 325
   3 Andrzej        Kroc                 - Piotr          Broda                 379: 312
   4 Juliusz        Czupryniak           - Zdzisław       Szota                 593: 302
   5 Marek          Dudkiewicz           - Robert         Kamiński              434: 357


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Robert         Kamiński             - Paweł          Maciejczuk            443: 323
   2 Zdzisław       Szota                - Marek          Dudkiewicz            425: 217
   3 Piotr          Broda                - Juliusz        Czupryniak            320: 480
   4 Szymon         Płachta              - Andrzej        Kroc                  366: 346
   5 Małgorzata     Deszczyńska          - Waldemar       Czerwoniec            276: 508


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Paweł          Maciejczuk           - Waldemar       Czerwoniec            348: 516
   2 Andrzej        Kroc                 - Małgorzata     Deszczyńska           370: 294
   3 Juliusz        Czupryniak           - Szymon         Płachta               386: 323
   4 Marek          Dudkiewicz           - Piotr          Broda                 353: 384
   5 Robert         Kamiński             - Zdzisław       Szota                 341: 336


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Zdzisław       Szota                - Paweł          Maciejczuk            369: 399
   2 Piotr          Broda                - Robert         Kamiński              455: 272
   3 Szymon         Płachta              - Marek          Dudkiewicz            445: 339
   4 Małgorzata     Deszczyńska          - Juliusz        Czupryniak            315: 461
   5 Waldemar       Czerwoniec           - Andrzej        Kroc                  463: 347


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Paweł          Maciejczuk           - Andrzej        Kroc                  382: 370
   2 Juliusz        Czupryniak           - Waldemar       Czerwoniec            382: 426
   3 Marek          Dudkiewicz           - Małgorzata     Deszczyńska           321: 489
   4 Robert         Kamiński             - Szymon         Płachta               370: 471
   5 Zdzisław       Szota                - Piotr          Broda                 362: 374


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Piotr          Broda                - Paweł          Maciejczuk            492: 233
   2 Szymon         Płachta              - Zdzisław       Szota                 335: 310
   3 Małgorzata     Deszczyńska          - Robert         Kamiński              381: 407
   4 Waldemar       Czerwoniec           - Marek          Dudkiewicz            491: 357
   5 Andrzej        Kroc                 - Juliusz        Czupryniak            402: 410


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Waldemar       Czerwoniec           - Juliusz        Czupryniak            424: 302
   2 Małgorzata     Deszczyńska          - Piotr          Broda                 361: 406
   3 Robert         Kamiński             - Andrzej        Kroc                  337: 571
   4 Szymon         Płachta              - Zdzisław       Szota                 407: 337
   5 Marek          Dudkiewicz           - Paweł          Maciejczuk            376: 396


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Waldemar       Czerwoniec           - Piotr          Broda                 414: 314
   2 Szymon         Płachta              - Juliusz        Czupryniak            392: 322
   3 Andrzej        Kroc                 - Robert         Kamiński              350: 409
   4 Paweł          Maciejczuk           - Zdzisław       Szota                 342: 323
   5 Małgorzata     Deszczyńska          - Marek          Dudkiewicz            460: 459


Wyniki poszczególnych rund turnieju IV Mistrzostwa Pruszkowa GRUPA C



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Szymon         Dąbrowski            - Rafał          Błaszkiewicz          417: 445
   2 Dorota         Zielińska            - Grażyna        Wesołowska            461: 332
   3 Marta          Bajorek              - Dorota         Rudzińska             243: 402
   4 Mikołaj        Przybyłowicz         - Bartłomiej     Pawlak                450: 292
   5 Ewa            Radzikowska          - Krzysztof      Sporczyk              340: 388


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Błaszkiewicz         - Krzysztof      Sporczyk              341: 436
   2 Grażyna        Wesołowska           - Ewa            Radzikowska           308: 444
   3 Dorota         Rudzińska            - Mikołaj        Przybyłowicz          422: 494
   4 Bartłomiej     Pawlak               - Marta          Bajorek               233: 507
   5 Szymon         Dąbrowski            - Dorota         Zielińska             462: 344


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dorota         Zielińska            - Rafał          Błaszkiewicz          471: 309
   2 Marta          Bajorek              - Szymon         Dąbrowski             447: 305
   3 Mikołaj        Przybyłowicz         - Grażyna        Wesołowska            393: 257
   4 Ewa            Radzikowska          - Dorota         Rudzińska             422: 373
   5 Krzysztof      Sporczyk             - Bartłomiej     Pawlak                352: 436


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Błaszkiewicz         - Bartłomiej     Pawlak                410: 384
   2 Dorota         Rudzińska            - Krzysztof      Sporczyk              327: 426
   3 Grażyna        Wesołowska           - Ewa            Radzikowska           350: 362
   4 Szymon         Dąbrowski            - Mikołaj        Przybyłowicz          361: 347
   5 Dorota         Zielińska            - Marta          Bajorek               339: 527


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marta          Bajorek              - Rafał          Błaszkiewicz          331: 386
   2 Mikołaj        Przybyłowicz         - Dorota         Zielińska             456: 364
   3 Ewa            Radzikowska          - Szymon         Dąbrowski             487: 278
   4 Krzysztof      Sporczyk             - Grażyna        Wesołowska            292: 326
   5 Bartłomiej     Pawlak               - Dorota         Rudzińska             348: 388


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Błaszkiewicz         - Dorota         Rudzińska             342: 465
   2 Grażyna        Wesołowska           - Bartłomiej     Pawlak                380: 361
   3 Szymon         Dąbrowski            - Krzysztof      Sporczyk              344: 427
   4 Dorota         Zielińska            - Ewa            Radzikowska           413: 334
   5 Marta          Bajorek              - Mikołaj        Przybyłowicz          426: 353


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mikołaj        Przybyłowicz         - Rafał          Błaszkiewicz          368: 422
   2 Ewa            Radzikowska          - Marta          Bajorek               391: 466
   3 Krzysztof      Sporczyk             - Dorota         Zielińska             359: 498
   4 Bartłomiej     Pawlak               - Szymon         Dąbrowski             334: 339
   5 Dorota         Rudzińska            - Grażyna        Wesołowska            435: 361


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Błaszkiewicz         - Grażyna        Wesołowska            400: 364
   2 Szymon         Dąbrowski            - Dorota         Rudzińska             311: 385
   3 Dorota         Zielińska            - Bartłomiej     Pawlak                400:   1
   4 Marta          Bajorek              - Krzysztof      Sporczyk              393: 302
   5 Mikołaj        Przybyłowicz         - Ewa            Radzikowska           395: 393


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Ewa            Radzikowska          - Rafał          Błaszkiewicz          386: 460
   2 Krzysztof      Sporczyk             - Mikołaj        Przybyłowicz          292: 395
   3 Bartłomiej     Pawlak               - Marta          Bajorek                 0: 400
   4 Dorota         Rudzińska            - Dorota         Zielińska             435: 310
   5 Grażyna        Wesołowska           - Szymon         Dąbrowski             365: 281


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marta          Bajorek              - Grażyna        Wesołowska            321: 356
   2 Mikołaj        Przybyłowicz         - Dorota         Rudzińska             298: 371
   3 Rafał          Błaszkiewicz         - Dorota         Zielińska             413: 411
   4 Bartłomiej     Pawlak               - Ewa            Radzikowska             0: 400
   5 Krzysztof      Sporczyk             - Szymon         Dąbrowski             341: 331


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dorota         Rudzińska            - Marta          Bajorek               454: 386
   2 Rafał          Błaszkiewicz         - Mikołaj        Przybyłowicz          415: 407
   3 Dorota         Zielińska            - Ewa            Radzikowska           300: 398
   4 Grażyna        Wesołowska           - Krzysztof      Sporczyk              353: 429
   5 Bartłomiej     Pawlak               - Szymon         Dąbrowski               0: 400


Wyniki poszczególnych rund turnieju IV Mistrzostwa Pruszkowa GRUPA D



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Ewa            Czerwoniec           - Piotr          Ozimek                368: 176
   2 Joanna         Ostrowska            - Agnieszka      Tepli-Skoczylas       323: 284
   3 Jerzy          Krzyżewski           - Michał         Dąbrowski             335: 358
   4 Sylwia         Łada                 - Maciej         Dąbrowski             383: 296
   5 Krzysztof      Zawadzki             - Witold         Wojnowski             422: 314


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Piotr          Ozimek               - Witold         Wojnowski             188: 374
   2 Agnieszka      Tepli-Skoczylas      - Krzysztof      Zawadzki              308: 318
   3 Michał         Dąbrowski            - Sylwia         Łada                  297: 300
   4 Maciej         Dąbrowski            - Jerzy          Krzyżewski            262: 320
   5 Ewa            Czerwoniec           - Joanna         Ostrowska             416: 272


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Joanna         Ostrowska            - Piotr          Ozimek                366: 196
   2 Jerzy          Krzyżewski           - Ewa            Czerwoniec            353: 392
   3 Sylwia         Łada                 - Agnieszka      Tepli-Skoczylas       346: 319
   4 Krzysztof      Zawadzki             - Michał         Dąbrowski             361: 358
   5 Witold         Wojnowski            - Maciej         Dąbrowski             388: 400


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Piotr          Ozimek               - Maciej         Dąbrowski             168: 466
   2 Michał         Dąbrowski            - Witold         Wojnowski             255: 333
   3 Agnieszka      Tepli-Skoczylas      - Krzysztof      Zawadzki              314: 319
   4 Ewa            Czerwoniec           - Sylwia         Łada                  376: 331
   5 Joanna         Ostrowska            - Jerzy          Krzyżewski            524: 299


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jerzy          Krzyżewski           - Piotr          Ozimek                403: 227
   2 Sylwia         Łada                 - Joanna         Ostrowska             453: 225
   3 Krzysztof      Zawadzki             - Ewa            Czerwoniec            381: 307
   4 Witold         Wojnowski            - Agnieszka      Tepli-Skoczylas       349: 292
   5 Maciej         Dąbrowski            - Michał         Dąbrowski             441: 319


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Piotr          Ozimek               - Michał         Dąbrowski             319: 379
   2 Agnieszka      Tepli-Skoczylas      - Maciej         Dąbrowski             335: 397
   3 Ewa            Czerwoniec           - Witold         Wojnowski             334: 343
   4 Joanna         Ostrowska            - Krzysztof      Zawadzki              330: 314
   5 Jerzy          Krzyżewski           - Sylwia         Łada                  439: 289


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Sylwia         Łada                 - Piotr          Ozimek                455: 175
   2 Krzysztof      Zawadzki             - Jerzy          Krzyżewski            411: 277
   3 Witold         Wojnowski            - Joanna         Ostrowska             295: 394
   4 Maciej         Dąbrowski            - Ewa            Czerwoniec            341: 321
   5 Michał         Dąbrowski            - Agnieszka      Tepli-Skoczylas       311: 310


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Piotr          Ozimek               - Agnieszka      Tepli-Skoczylas         1: 400
   2 Ewa            Czerwoniec           - Michał         Dąbrowski             368: 316
   3 Joanna         Ostrowska            - Maciej         Dąbrowski             323: 354
   4 Jerzy          Krzyżewski           - Witold         Wojnowski             389: 400
   5 Sylwia         Łada                 - Krzysztof      Zawadzki              346: 321


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Zawadzki             - Piotr          Ozimek                400:   0
   2 Witold         Wojnowski            - Sylwia         Łada                  398: 359
   3 Maciej         Dąbrowski            - Jerzy          Krzyżewski            322: 348
   4 Michał         Dąbrowski            - Joanna         Ostrowska             293: 439
   5 Agnieszka      Tepli-Skoczylas      - Ewa            Czerwoniec            394: 354


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Witold         Wojnowski            - Krzysztof      Zawadzki              294: 392
   2 Maciej         Dąbrowski            - Sylwia         Łada                  392: 442
   3 Joanna         Ostrowska            - Ewa            Czerwoniec            343: 311
   4 Jerzy          Krzyżewski           - Michał         Dąbrowski             460: 360
   5 Agnieszka      Tepli-Skoczylas      - Piotr          Ozimek                400:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Sylwia         Łada                 - Krzysztof      Zawadzki              410: 327
   2 Maciej         Dąbrowski            - Joanna         Ostrowska             443: 225
   3 Witold         Wojnowski            - Jerzy          Krzyżewski            412: 327
   4 Ewa            Czerwoniec           - Agnieszka      Tepli-Skoczylas       348: 322
   5 Michał         Dąbrowski            - Piotr          Ozimek                400:   0
Lista rankingowa na dzień 30-05-2016

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     161.32  23876  148
   2 Dariusz Kosz                   Nysa                 160.73  31020  193
   3 Michał Alabrudziński           Włocławek            159.78  31157  195
   4 Kamil Górka                    Kraków               155.93  30718  197
   5 Bartosz Morawski               Gliwice              154.84  29730  192
   6 Krzysztof Mówka                Warszawa             152.44  24847  163
   7 Mariusz Skrobosz               Warszawa             152.36  28035  184
   8 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             152.23  30446  200
   9 Jakub Zaryński                 Świnoujście          151.84   9566   63
  10 Dominik Urbacki                Pruszków             151.71  30039  198
  11 Mateusz Borsuk                 Reda                 150.99  26574  176
  12 Miłosz Wrzałek                 Warszawa             150.89  28670  190
  13 Przemysław Herdzina            Kraków               149.38   7170   48
  14 Mirosław Uglik                 Warszawa             149.38  28680  192
  15 Krzysztof Obremski             Legnica              148.98  26369  177
  16 Rafał Lenartowski              Gdynia               148.51  28663  193
  17 Stanisław Rydzik               Warszawa             147.32  28580  194
  18 Łukasz Bobowski                Suchedniów           147.10  29125  198
  19 Tomasz Zwoliński               Skierdy              146.78  28768  196
  20 Wojciech Zemło                 Łódź                 146.35  22245  152
  21 Jakub Szymczak                 Łódź                 146.00  24382  167
  22 Marek Reda                     Dębówka              145.90  29180  200
  23 Dawid Pikul                    Poznań               145.88  28593  196
  24 Maciej Czupryniak              Milanówek            145.72  17923  123
  25 Kazimierz Merklejn             Szczecin             145.67  28697  197
  26 Michał Makowski                Warszawa             145.65   7428   51
  27 Dariusz Putoń                  Ruda Śląska          145.59  28682  197
  28 Kacper Zegadło                 Warszawa             145.58  27952  192
  29 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 145.18  20615  142
  30 Tomasz Ciejka                  Kraków               144.96  14786  102
  31 Rafał Dąbrowski                Ostróda              144.95   5798   40
  32 Karol Waniek                   Wrocław              144.69   5209   36
  33 Paweł Zaręba                   Warszawa             144.53   5203   36
  34 Mariusz Wrześniewski           Kraków               144.29  27560  191
  35 Maciej Grąbczewski             Szczecin             143.58  26705  186
  36 Kamil Kister                   Puławy               143.32  27088  189
  37 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  142.69  20690  145
  38 Marek Salamon                  Bytom                141.65   6091   43
  39 Bogusław Szyszka               Oława                141.45  28148  199
  40 Paweł Jackowski                Warszawa             141.34  27561  195
  41 Juliusz Czupryniak             Warszawa             141.01  27074  192
  42 Justyna Górka                  Kraków               140.98  27209  193
  43 Andrzej Oleksiak               Ostróda              140.78  10136   72
  44 Piotr Pietuchowski             Białystok            140.68  27292  194
  45 Jan Mrozowski                  Kraków               140.65  27004  192
  46 Irena Sołdan                   Sopot                140.61  26575  189
  47 Sławomir Piotrowski            Deszczno             140.02  13582   97
  48 Rafał Matczak                  Milanówek            139.87  19721  141
  49 Aleksander Puchalski           Włocławek            139.75  10062   72
  50 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           138.69  13453   97
  51 Grzegorz Łukasik               Konojady             138.66  27455  198
  52 Artur Irzyk                    Kraków               138.65  27452  198
  53 Radosław Jachna                Łódź                 137.98  17523  127
  54 Dariusz Kuć                    Stargard             137.09  23990  175
  55 Marek Dudkiewicz               Milanówek            136.92  27111  198
  56 Janusz Krupiński               Bytom                136.47  22654  166
  57 Szymon Płachta                 Warszawa             135.57  26978  199
  58 Andrzej Rechowicz              Katowice             135.27  25836  191
  59 Jakub Błażejewski              Poznań               135.14  26353  195
  60 Piotr Broda                    Sandomierz           135.13  25674  190
  61 Rafał Wesołowski               Warszawa             135.11  26481  196
  62 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  135.08  17561  130
  63 Małgorzata Sulejewska          Kraków               134.88  26706  198
  64 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              134.34  26733  199
  65 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             134.16  26564  198
  66 Grzegorz Kurowski              Warszawa             134.14   4695   35
  67 Joanna Juszczak                Warszawa             134.10  26015  194
  68 Robert Kamiński                Warszawa             134.04   9517   71
  69 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             133.81  21008  157
  70 Barbara Obremska               Wrocław              133.65  25928  194
  71 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       133.56  11620   87
  72 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             133.55  23372  175
  73 Kuba Koisar                    Warszawa             133.55   5342   40
  74 Zdzisław Szota                 Warszawa             133.27   9329   70
  75 Michał Szymkowski              Wrocław              132.95   7312   55
  76 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       132.88  16876  127
  77 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             132.56  26247  198
  78 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             132.55  25583  193
  79 Mateusz Królikowski            Wrocław              131.99  10031   76
  80 Krzysztof Nowak                Lublin               131.92   4749   36
  81 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            131.67  25018  190
  82 Artur Koszel                   Warszawa             131.63  13031   99
  83 Krzysztof Gibas                Kraków               131.60  25268  192
  84 Marcin Rogala                  Warszawa             131.14  11409   87
  85 Maciej Perzyński               Piła                 131.02  21095  161
  86 Natalia Woźniak                Dziwnówek            130.81  23939  183
  87 Leszek Stecuła                 Bytom                130.68  10193   78
  88 Alicja Grąbczewska             Szczecin             130.58  24157  185
  89 Dariusz Maciejuk               Warszawa             130.46  10176   78
  90 Michał Rogalewicz              Poznań               130.43  23869  183
  91 Wojciech Chodakiewicz          Białystok            130.40   6259   48
  92 Michał Kolaj                   Ostróda              130.38   5867   45
  93 Jolanta Chłopińska             Wałcz                130.10  25760  198
  94 Agnieszka Krupka               Krosno               129.96   7018   54
  95 Łucja  Kodzis                  Bydgoszcz            129.94  15203  117
  96 Konrad Sowula                  Kraków               129.70  16472  127
  97 Dariusz Ulatowski              Tuchola              129.64  25021  193
  98 Arkadiusz Biegun               Kraków               129.52  11657   90
  99 Tomasz Suchanek                Wrocław              129.29  14222  110
 100 Paweł Maciejczuk               Białystok            129.05  16389  127
 101 Leszek Kacprzyk                Katowice             129.00  23220  180
 102 Andrzej Kroc                   Łódź                 128.80  24859  193
 103 Agata Kuć                      Stargard             128.67  25477  198
 104 Michał, Piotr Waszkiewicz      Białystok            128.57  16714  130
 105 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            128.52  12466   97
 106 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  128.50  24801  193
 107 Walenty Siemaszko              Lipiany              128.49   9380   73
 108 Tomasz Lempart                 Kraków               128.38  22338  174
 109 Maciej Kuczyński               Gdynia               128.21  10770   84
 110 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         128.20  10897   85
 111 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            128.12   9993   78
 112 Adam Jurkowski                 Gliwice              128.00  10240   80
 113 Marta Bajorek                  Warszawa             127.91  24687  193
 114 Grzegorz Pukniel               Łódź                 127.82  24924  195
 115 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               127.62  11103   87
 116 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             127.38  25348  199
 117 Łukasz Sornek                  Mikołów              127.22  23918  188
 118 Szymon Dąbrowski               Warszawa             127.07  25159  198
 119 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             127.04  18166  143
 120 Krzysztof Bukowski             Milanówek            126.97   4952   39
 121 Marcin Ceglarek                Kraków               126.89  19287  152
 122 Grzegorz Święcki               Białystok            126.86   7231   57
 123 Jerzy Matyasik                 Kraków               126.68  23942  189
 124 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       126.55  14806  117
 125 Łukasz Baranowski              Gdynia               126.36  25146  199
 126 Krzysztof Jaworski             Warszawa             126.30   7199   57
 127 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       126.24   7448   59
 128 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            126.21  13505  107
 129 Dorota Zielińska               Piaseczno            126.16   9462   75
 130 Anita Bruska                   Gdynia               126.00  20412  162
 131 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             126.00  14994  119
 132 Jarosław Olek                  Warszawa             125.91  11458   91
 133 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             125.89   7176   57
 134 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            125.87  24292  193
 135 Marek Rogalski                 Warszawa             125.77  15595  124
 136 Ewa Radzikowska                Gliwice              125.61  17586  140
 137 Ewa Szałas                     Katowice             125.59  13061  104
 138 Czesław Grajewski              Białystok            125.37  19307  154
 139 Maciej Bukowski                Szczecin             125.09   7255   58
 140 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       125.05   7378   59
 141 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             124.64  16078  129
 142 Agnieszka Goniowska            Wrocław              124.63  11840   95
 143 Natalia Ogierman               Katowice             124.57  20430  164
 144 Weronika Rudnicka              Szczecin             124.57   4360   35
 145 Michał Szorc                   Białystok            124.00  10416   84
 146 Bogusław Puchalski             Włocławek            123.96   5950   48
 147 Mariusz Grodek                 Kraków               123.89   4460   36
 148 Andrzej Rakoczy                Kraków               123.53   6300   51
 149 Ryszard Kaczmarek              Leszno               123.39   4442   36
 150 Rafał Błaszkiewicz             Milanówek            123.17  15519  126
 151 Tomasz Górka                   Kraków               123.00  12054   98
 152 Beata Piotrowska               Łódź                 123.00  12300  100
 153 Dorota Rudzińska               Warszawa             122.60  23784  194
 154 Ewelina Gruda                  Białystok            122.52   5881   48
 155 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               121.79   8769   72
 156 Krzysztof Kodzis               Bydgoszcz            121.70  13387  110
 157 Bartłomiej Pawlak              Stary Szwarocin      121.60  13133  108
 158 Anna Krynicka                  Warszawa             121.40  13233  109
 159 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  121.29  21468  177
 160 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       121.27   7155   59
 161 Zbigniew Rybak                 Warszawa             121.12  23498  194
 162 Marcin Stachowski              Wydartowo I          120.98  22139  183
 163 Dorota Kuć                     Stargard             120.73  18109  150
 164 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    120.60   8201   68
 165 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         120.57  20376  169
 166 Dariusz Jarosławski            Ełk                  120.25  15753  131
 167 Agnieszka Matus                Milanówek            120.07  23894  199
 168 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              120.03   8042   67
 169 Agnieszka Walas                Kraków               119.98  19197  160
 170 Dorota Stachowska              Wydartowo I          119.96  21712  181
 171 Grażyna Wesołowska             Łódź                 119.75   9460   79
 172 Adam Janicki                   Wrocław              119.71  20350  170
 173 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          119.68   8976   75
 174 Bogdan Kozłowski               Białystok            119.62   8613   72
 175 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             119.36  20888  175
 176 Ryszard Żydaczewski            Lubin                119.11   9410   79
 177 Dariusz Sowula                 Kraków               119.10  13697  115
 178 Małgorzata Jóźwiak             Iława                119.10   7146   60
 179 Teresa Zalewska                Racibórz             119.07  23694  199
 180 Danuta Langiewicz              Ostróda              118.77   3563   30
 181 Tomasz A. Praga                Białystok            118.75   4750   40
 182 Sławomir Długosz               Ostróda              118.71  14601  123
 183 Agnieszka Biegańska            Białystok            118.64   6644   56
 184 Joanna Ostrowska               Warszawa             118.57  21106  178
 185 Jerzy Luter                    Bytom                118.55  22643  191
 186 Bożena Guział                  Racibórz             118.21  17850  151
 187 Patryk Gadus                   Pszczew              118.06   4014   34
 188 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            118.02   5665   48
 189 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        117.97   3657   31
 190 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    117.92   8490   72
 191 Joanna Brychcy                 Katowice             117.60  19051  162
 192 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            117.52   3643   31
 193 Maria Pokorska                 Warszawa             117.41  22308  190
 194 Ala Białobrzewska              Gdynia               117.40  19605  167
 195 Damian Łupiński                Konojady             117.32   3989   34
 196 Ryszard Korpalski              Wójtowice            117.17  22145  189
 197 Sylwia Łada                    Inowrocław           117.13  22372  191
 198 Jakub Onoszko                  Gdynia               117.12  21668  185
 199 Marta Świątkowska              Wrocław              117.12  22955  196
 200 Andrzej Słapiński              Warszawa             117.05   4799   41
 201 Monika Lewandowska             Warszawa             116.77   4087   35
 202 Leszek Dobrowolski             Wrocław              116.72   3735   32
 203 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             116.67  14350  123
 204 Mateusz Gołębiewski            Łódź                 116.64   5249   45
 205 Renata Andracka                Zwola                116.55  22843  196
 206 Marianna Kozłowska             Białystok            116.52   9788   84
 207 Daniel Tomczyk                 Piła                 116.42   3609   31
 208 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          116.27  14069  121
 209 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               115.86   6836   59
 210 Anna Biegańska                 Białystok            115.62   6359   55
 211 Urszula Solarska               Łódź                 115.60  22657  196
 212 Zofia Górka                    Łęczna               115.48  11548  100
 213 Katarzyna Kowalska             Katowice             115.46  17435  151
 214 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              115.39   4154   36
 215 Artur Wawrzynowski             Żukowo               115.37  16728  145
 216 Monika Siemaszko               Lipiany              115.36  22726  197
 217 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 115.34  22375  194
 218 Rafał Stachowski               Police               115.24  14174  123
 219 Diana Pietrzykowska            Szczecin             115.12  21067  183
 220 Lucyna Śniadach                Rumia                115.06  22436  195
 221 Alicja Wałaszewska-Kempa       Gdynia               114.74   4360   38
 222 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               114.71  21795  190
 223 Mariusz Kubicki                Inowrocław           114.42   6865   60
 224 Sławomir Wolski                Wrocław              114.17  21122  185
 225 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               114.06  22812  200
 226 Ziemowit Pazda                 Wrocław              113.90   9340   82
 227 Robert Wagner                  Wrocław              113.63  17840  157
 228 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               113.48  16682  147
 229 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              113.33   4420   39
 230 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              113.24   8040   71
 231 Patrycja Kuszpit               Biała Podlaska       113.21   9510   84
 232 Jarosław Karp                  Jędrzejów            113.00   9492   84
 233 Jacek Nowak                    Szczecin             112.50   9450   84
 234 Krzysztof Zawadzki             Sampława             112.49  21260  189
 235 Grzegorz Kulawiak              Warszawa             111.60   5357   48
 236 Iwona Wieluńska                Kołobrzeg            111.54  20301  182
 237 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             111.38   5235   47
 238 Czesława Pawłowska             Wrocław              111.28   6454   58
 239 Donata Stuczyńska              Bydgoszcz            110.85   5321   48
 240 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           110.21  22043  200
 241 Piotr Potoczek                 Nowy Sącz            110.05  21460  195
 242 Dariusz Socha                  Warszawa             110.01   7371   67
 243 Miłosz Meller                  Poznań               109.94   5827   53
 244 Jan Lisiewski                  Piasutno             109.89   5165   47
 245 Tomasz Siwiński                Zawiercie            109.89   5934   54
 246 Tomasz Lewiński                Wejherowo            109.81   7906   72
 247 Anna Niedzielko                Szczecin             109.47  11932  109
 248 Marta Sztajnert                Wisła                109.37  10609   97
 249 Anna Arana                     Kołobrzeg            109.29  19890  182
 250 Dorota Ostrowska               Białystok            109.17  15720  144
 251 Beata Kowaluk-Jagielska        Police               109.00   4251   39
 252 Agnieszka Kozak                Gdynia               108.99  19945  183
 253 Beata Kiżewska                 Świnoujście          108.93   9477   87
 254 Paweł Brylski                  Kraków               108.91   6099   56
 255 Agnieszka Dawid                Kraków               108.66  10649   98
 256 Piotr Adamczyk                 Tarnów               108.59   4452   41
 257 Józef Burzyński                Ełk                  108.14  16870  156
 258 Maciej Dąbrowski               Warszawa             108.11  20540  190
 259 Sławomir Zabawa                Wałcz                107.97  10689   99
 260 Zbigniew Kniotek               Bytom                107.84   9490   88
 261 Iwona Duźniak                  Dębica               107.72   5386   50
 262 Katarzyna Bogusławska          Piastów              107.17   5787   54
 263 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz            106.88  12825  120
 264 Bartłomiej Dalecki             Rumia                106.73   6297   59
 265 Katarzyna Dębska               Ostróda              106.71  18568  174
 266 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            106.64   5652   53
 267 Grzegorz Papciak               Jodłowa              106.47   3620   34
 268 Konrad Pajączek                Milanówek            106.44   6493   61
 269 Dawid Rykaczewski              Jaworzno             106.36   8083   76
 270 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  106.32  11057  104
 271 Lidia Żywna                    Gdynia               106.29  16263  153
 272 Waldemar Wypchał               Kraków               106.02  12086  114
 273 Michał Dreczka                 Poznań               105.94   8581   81
 274 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn             105.81   3280   31
 275 Monika Szczyrzyca              Jaworzno             105.06   6934   66
 276 Maciej Sylwestrzuk             Warszawa             105.00  14910  142
 277 Beata Marynowicz               Racibórz             104.58   3765   36
 278 Dariusz Zębek                  Olsztyn              104.36   6053   58
 279 Krystyna Augustyniak           Łódź                 103.75   3735   36
 280 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście          103.58   7665   74
 281 Leszek Kilian                  Jaworzno             103.09  17731  172
 282 Piotr Latoszek                 Warszawa             103.02   5975   58
 283 Kinga Stecuła                  Bytom                102.84   3908   38
 284 Maria Uryga                    Kraków               102.83   4833   47
 285 Karolina Urbańska              Poznań               102.82  15731  153
 286 Katarzyna  Szachowicz          Uniszewo             102.81   8225   80
 287 Janina Dąbrowska               Rybnik               102.51   6048   59
 288 Andrzej Burczyk                Gdynia               101.94   3160   31
 289 Janusz Pawłowski               Wrocław              101.55   3351   33
 290 Zygmunt Skwarek                Katowice             100.94  10397  103
 291 Paweł Pogorzelski              Warszawa             100.91   3229   32
 292 Barbara Wiśniewska             Gdańsk               100.86   9279   92
 293 Olga Swarcewicz                Warszawa             100.46   4621   46
 294 Ryszard Pliszka                Szczecin             100.06   6304   63
 295 Marcin Kurowski                Racibórz              99.97  15896  159
 296 Agnieszka Antos                Racibórz              99.38   8845   89
 297 Mariusz Michalski              Inowrocław            99.36   4670   47
 298 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            99.27  19754  199
 299 Jarosław Paprocki              Bydgoszcz             99.23   2977   30
 300 Szymon Stępień                 Bytom                 99.17   4562   46
 301 Gabriela Jurgaś                Jaworzno              97.81   4695   48
 302 Dominik Ulejczyk               Będzin                97.23  12057  124
 303 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              96.74  12673  131
 304 Marta Wawrzyn                  Pruszków              96.51   8010   83
 305 Hanna Mazowiecka               Świnoujście           96.47   3473   36
 306 Krystyna Czajkowska            Kołobrzeg             96.44  18323  190
 307 Anna Lenartowska               Gdynia                95.96   6621   69
 308 Jolanta Olczak                 Kołobrzeg             95.70   4211   44
 309 Karolina Mak                   Żerniki Wrocławskie   95.61   9752  102
 310 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   95.09   3233   34
 311 Jan Pawłowski                  Warszawa              94.10  10916  116
 312 Waldemar Dębski                Ostróda               94.04   7429   79
 313 Jędrzej Zawojski               Modzurów              93.77   3282   35
 314 Michał Dąbrowski               Warszawa              93.38   7844   84
 315 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               92.53   4164   45
 316 Bernadeta Kudlińska            Bydgoszcz             92.51  10639  115
 317 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               90.25   5144   57
 318 Liliana Dąbrowska              Warszawa              90.23   7038   78
 319 Aleksandra Perzyna             Biała Podlaska        90.06   2972   33
 320 Andrzej Klich                  Jaworzno              90.05  17290  192
 321 Dorota Patera                  Legnica               89.16   2764   31
 322 Artur Kwiatkowski              Radomsko              88.18   5026   57
 323 Michał Głąb                    Zabrze                88.14   3173   36
 324 Agnieszka Stefańska            Koźmice Wielkie       87.92   3165   36
 325 Katarzyna Rachaus              Łódź                  87.40   5506   63
 326 Patrycja Matulewicz            Kołobrzeg             86.04   6625   77
 327 Teresa Balewska                Reda                  85.79  16986  198
 328 Milena Kuźniewicz              Kołobrzeg             84.13   3786   45
 329 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           83.64   6022   72
 330 Aleksandra Celuch              Będzin                83.55   3676   44
 331 Jacek Dec                      Pszczew               83.06   2741   33
 332 Krzysztof Murawski             Ciechanowiec          82.82   2816   34
 333 Iwona Skubis-Galus             Dąbrowa Górnicza      82.24   9046  110
 334 Anna Strugała                  Świnoujście           81.97   2869   35
 335 Marek Horyń                    Ełk                   81.51   2853   35
 336 Alicja Puchowska               Strzelce Opolskie     80.44   3620   45
 337 Magdalena Maternicka           Gdynia                78.62   2673   34
 338 Dawid Węgrzyński               Zabrze                73.29   4251   58
 339 Teresa Jaśkiewicz              Kołobrzeg             73.25   3882   53
 340 Joanna Kulawiak                Warszawa              69.91   3146   45
 341 Aleksandra Maliszewska         Będzin                69.10   2695   39
 342 Jacek Łukaszuk                 Biała Podlaska        66.88   2207   33
 343 Mirosław Dejna                 Sampława              65.14  12833  197
 344 Elżbieta Fitał                 Kołobrzeg             62.60   2504   40
 345 Oliwier Antos                  Racibórz              59.62   2325   39




Poczekalnia na dzień 30-05-2016

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Anna Niewiadomska              Kołobrzeg             94.03   2727   29
   2 Maria Tomiczek                 Zabrze                82.90   2404   29
   3 Piotr Ozimek                   Sochaczew             62.97   1826   29
   4 Przemysław Rybicki             Otwock               135.25   3787   28
   5 Piotr Domański                 Lublin               132.93   3722   28
   6 Grzegorz Kwiecień              Kraków               129.89   3507   27
   7 Anna Demczyszyn                Bielsko Biała        127.22   3435   27
   8 Adrian Ziemniewicz             Białystok            120.11   3243   27
   9 Joanna Nawrocka                Bydgoszcz            102.52   2768   27
  10 Andrzej Grabiński              Suchedniów           135.50   3523   26
  11 Adam Klimont                   Wałcz                129.35   3363   26
  12 Małgorzata Pochopień           Kraków                83.77   2178   26
  13 Jakub Nalepa                   Gliwice              137.32   3433   25
  14 Iza Kraj                       Warszawa             113.68   2842   25
  15 Laura Pisula                   Wrocław              100.72   2518   25
  16 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  152.75   3666   24
  17 Jacek Jerzyński                Toruń                134.75   3234   24
  18 Robert Głowacki                Łódź                 130.96   3143   24
  19 Krzysztof Bonda                Białystok            130.42   3130   24
  20 Karol Rembiałkowski            Warszawa             127.17   3052   24
  21 Ewa Czerwoniec                 Warszawa             126.79   3043   24
  22 Maciej Nawrocki                Babimost             125.50   3012   24
  23 Jacek Baltyn                   Suchedniów           125.25   3006   24
  24 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  125.00   3000   24
  25 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      122.29   2935   24
  26 Beata Wiączkowska              Wrocław              119.21   2861   24
  27 Lidia Szpakowska               Jaworzno             118.92   2854   24
  28 Andrzej Kraska                 Wrocław              114.96   2759   24
  29 Dawid Podżerek                 Kraków               114.54   2749   24
  30 Mariusz Makuch                 Zator                113.58   2726   24
  31 Maciej Labe                    Poznań               113.42   2722   24
  32 Magda Sarad Pedersen           Świnoujście          112.17   2692   24
  33 Wojciech Gonet                 Wrocław              111.54   2677   24
  34 Radosław Słowicki              Warszawa             111.42   2674   24
  35 Marta Ćwiek                    Radomsko             108.50   2604   24
  36 Monika Krzysztofek             Wejherowo            104.83   2516   24
  37 Adam Sternik                   Elbląg               100.62   2415   24
  38 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski  100.29   2407   24
  39 Grażyna Kula                   Gdańsk                98.12   2355   24
  40 Emilia Spanialska              Świętajno             89.50   2148   24
  41 Aleksandra Kurcman             Kołobrzeg             85.29   2047   24
  42 Zuzanna Rokicka                Świętajno             71.67   1720   24
  43 Dominik Peter                  Nowe Miasto Lubawsk   62.46   1499   24
  44 Piotr Rosół                    Warszawa             127.35   2929   23
  45 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  116.87   2688   23
  46 Witold Wojnowski               Warszawa             116.04   2669   23
  47 Hanna Siemionow                Białystok            109.65   2522   23
  48 Bożena Mileńko                 Świnoujście           94.57   2175   23
  49 Michał Dulat                   Kraków                91.83   2112   23
  50 Adam Motyl                     Jaskółki              89.43   2057   23
  51 Paulina Ostrowska              Białystok             89.00   2047   23
  52 Tomasz Szczodry                Łomża                 88.57   2037   23
  53 Bożena Lisiewska               Piasutno              87.65   2016   23
  54 Małgorzata Studniarska         Bydgoszcz             84.00   1932   23
  55 Paweł Morga                    Warszawa             111.64   2456   22
  56 Aleksandra Brzeska             Piastów               89.55   1970   22
  57 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   88.18   1940   22
  58 Marta Majewska                 Wadowice              86.27   1898   22
  59 Miłosz Śliwiński               Szczecin              82.91   1824   22
  60 Adam Kędzior                   Lublin                78.00   1716   22
  61 Michał Śliwiński               Szczecin              77.41   1703   22
  62 Aneta Maternicka               Gdynia                68.32   1503   22
  63 Tomasz Kłosiński               Bydgoszcz            118.29   2484   21
  64 Agnieszka Tepli-Skoczylas      Piaseczno             88.71   1863   21
  65 Julia Solarska                 Łódź                  76.48   1606   21
  66 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   71.00   1491   21
  67 Tomasz Polański                Ciechanów            110.55   2211   20
  68 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              97.95   1959   20
  69 Grażyna Smereka                Racibórz              96.50   1930   20
  70 Krystyna Drynkowska            Świnoujście           93.90   1878   20
  71 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      150.53   2860   19
  72 Jacek Pietruszka               Kraków               109.63   2083   19
  73 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski      107.68   2046   19
  74 Marcin Szczyrzyca              Jaworzno              83.63   1589   19
  75 Adam Wencel                    Bydgoszcz             83.05   1578   19
  76 Elżbieta Święcka               Białystok            106.72   1921   18
  77 Dominik Piasecki               Słupsk               124.06   2109   17
  78 Karol Puto                     Będzin                65.82   1119   17
  79 Daniel Janus                   Wąchock              117.00   1872   16
  80 Bogusław Książek               Szczecin             102.25   1636   16
  81 Andrzej Kowalski               Gdańsk               156.53   2348   15
  82 Jan Kozłowski                  Kraków               129.00   1935   15
  83 Maciej Rzychoń                 Katowice             137.79   1929   14
  84 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            114.36   1601   14
  85 Dominik Małocha                Demblin               91.93   1287   14
  86 Magdalena Głowacka             Police                73.57   1030   14
  87 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  112.54   1463   13
  88 Piotr Kozak                    Racibórz             110.46   1436   13
  89 Przemysław Malinka             Ostrożnica           106.77   1388   13
  90 Bernadeta Zapała               Jaworzno              92.00   1196   13
  91 Adam Szukalski                 Leicester            149.50   1794   12
  92 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             139.33   1672   12
  93 Filip Warzecha                 Gdynia               133.75   1605   12
  94 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            130.75   1569   12
  95 Maciej Michalski               Łódź                 130.67   1568   12
  96 Stanisław Gasik                Warszawa             129.50   1554   12
  97 Michał Ozimiński               Łódź                 125.42   1505   12
  98 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           125.33   1504   12
  99 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             122.92   1475   12
 100 Justyna Nieznalska             Jejkowice            122.50   1470   12
 101 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      122.17   1466   12
 102 Mariusz Rostkowski             Sochaczew            120.50   1446   12
 103 Sławomir Kucia                 Krosno               119.92   1439   12
 104 Michał Landowski               Police               117.33   1408   12
 105 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             117.17   1406   12
 106 Janina Grajewska               Choroszcz            115.67   1388   12
 107 Paweł Zbrowski                 Gdynia               115.50   1386   12
 108 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  115.33   1384   12
 109 Sylwia Buks                    Warszawa             114.67   1376   12
 110 Dawid Buzowicz                 Rzeszów              114.08   1369   12
 111 Michał Burak                   Wrocław              113.50   1362   12
 112 Michał Musielak                Bydgoszcz            112.83   1354   12
 113 Wojciech Silnicki              Elbląg               112.42   1349   12
 114 Rafał Świątek                  Wrocław              112.25   1347   12
 115 Anna Lisiewska                 Dublin               111.92   1343   12
 116 Szymon Figurski                Gryfów Śląski        111.75   1341   12
 117 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     108.33   1300   12
 118 Marzena Zawierska              Warszawa             108.33   1300   12
 119 Dariusz Małysa                 Kraków               106.83   1282   12
 120 Tomasz  Niklewicz              Ełk                  106.33   1276   12
 121 Andrzej Buczkowski             Bydgoszcz            106.00   1272   12
 122 Sławomir Nosek                 Mielec               105.92   1271   12
 123 Tadeusz Olewicz                Strzelce Opolskie    105.42   1265   12
 124 Maciej Pietrasik               Nowogard             105.42   1265   12
 125 Izabela Wyłoga                 Elbląg               105.00   1260   12
 126 Dorota Maciejuk                Warszawa             104.92   1259   12
 127 Michał Grzymała                Łomża                104.83   1258   12
 128 Halina Mrozek                  Warszawa             104.67   1256   12
 129 Krystyna Perekitko             Ciechanowiec         104.25   1251   12
 130 Bartłomiej Najman              Białystok            104.00   1248   12
 131 Michał Gigoń                   Kraków               103.25   1239   12
 132 Paulina Brzuchalska            Bydgoszcz            102.42   1229   12
 133 Grzegorz Dudziński             Gdańsk               102.17   1226   12
 134 Justyna Przystawska            Jaworzno              99.83   1198   12
 135 Tadeusz Sokólski               Białystok             99.08   1189   12
 136 Monika Krzyżewska              Piasutno              98.00   1176   12
 137 Karol Lenartowski              Gdynia                97.83   1174   12
 138 Zbigniew Siwoń                 Elbląg                97.83   1174   12
 139 Sebastian Imielski             Szczytno              96.83   1162   12
 140 Paulina Siedlarz               Nowy Sącz             96.83   1162   12
 141 Grzegorz Bajer                 Łódź                  95.17   1142   12
 142 Agnieszka Rachtan              Świnoujście           94.25   1131   12
 143 Dominika Worona                Police                93.17   1118   12
 144 Michał Furman                  Kraków                89.83   1078   12
 145 Zuzanna Dąbrowska              Świętajno             89.67   1076   12
 146 Katarzyna Turbiarz             Rybnik                89.33   1072   12
 147 Jakub Dworczyk                 Będzin                88.67   1064   12
 148 Jakub Czepulonis               Kołobrzeg             88.50   1062   12
 149 Agnieszka Lisiak- Świetlikowska Białystok             86.83   1042   12
 150 Michał Sztajnert               Wisła                 82.25    987   12
 151 Sandra Malinowska              Kuźnia Raciborska     79.92    959   12
 152 Lubomir Kuchta                 Jaworzno              77.25    927   12
 153 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   71.17    854   12
 154 Tomasz Karol                   Gdynia                69.92    839   12
 155 Radosław Karol                 Gdynia                68.92    827   12
 156 Justyna Szymonik-Polak         Powałczyn             62.42    749   12
 157 Monika Blokesz                 Racibórz              62.17    746   12
 158 Seweryn Kaczmarczyk            Świętajno             56.00    672   12
 159 Piotr Madej                    Wrocław              120.64   1327   11
 160 Przemysław Pawlic              Wrocław              120.00   1320   11
 161 Natalia Sowała                 Łowicz               104.18   1146   11
 162 Joanna Wilk                    Racibórz              99.27   1092   11
 163 Michał Duraj                   Warszawa              98.36   1082   11
 164 Artur Sikorski                 Gdańsk                95.09   1046   11
 165 Łukasz Pawlak                  Sochaczew             94.18   1036   11
 166 Renata Wyłoga                  Elbląg                93.82   1032   11
 167 Małgorzata Nowicka             Biała Podlaska        92.36   1016   11
 168 Jan Jasiorkowski               Jasienna              91.36   1005   11
 169 Hanna Dąbrowska                Zgierz                90.73    998   11
 170 Zdzisław Parnicki              Słupsk                89.64    986   11
 171 Agnieszka Palczewska           Ostrów Wlkp.          87.64    964   11
 172 Bożena Ciborowska-Lipko        Stargard              87.45    962   11
 173 Marzena Czemplik               Wrocław               86.27    949   11
 174 Martyna Szymańska              Ustka                 86.00    946   11
 175 Renata Figurska                Gryfów Śląski         84.18    926   11
 176 Roksana Statkiewicz            Jaworzno              84.18    926   11
 177 Adam Żychowski                 Warszawa              83.82    922   11
 178 Andrzej Pikul                  Poznań                83.73    921   11
 179 Piotr Sołowianiuk              Białystok             83.45    918   11
 180 Mateusz Zębek                  Olsztyn               83.27    916   11
 181 Wanda Wach                     Tarnów                82.55    908   11
 182 Kamil Nadolski                 Zabrze                81.00    891   11
 183 Danuta Jasiorkowska            Jasienna              80.82    889   11
 184 Beata Kurowska                 Inowrocław            80.64    887   11
 185 Monika Wrzałek                 Rumia                 79.55    875   11
 186 Anna Gucz                      Bydgoszcz             78.82    867   11
 187 Kasper Kamiński                Gdańsk                78.18    860   11
 188 Maksymilian Piątek             Warszawa              76.82    845   11
 189 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   76.27    839   11
 190 Aneta Młodzianowska            Warszawa              76.00    836   11
 191 Monika Kowalik                 Kraków                75.00    825   11
 192 Kinga Bereta                   Nowa Wieś             74.73    822   11
 193 Michał Kurdelski               Bydgoszcz             73.45    808   11
 194 Radosław Smolik                Jaworzno              72.73    800   11
 195 Tomasz Łukaszuk                Biała Podlaska        72.45    797   11
 196 Julia Pustuł                   Zabrze                70.91    780   11
 197 Przemysław Wądołowski          Białystok             70.82    779   11
 198 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  70.64    777   11
 199 Ireneusz Jagiełło              Okuniew               70.18    772   11
 200 Dariusz Dackiewicz             Białowieża            66.82    735   11
 201 Tymoteusz Świerkowski          Będzin                66.00    726   11
 202 Marek Popczyk                  Tychy                 65.91    725   11
 203 Monika Wojtanek                Wadowice              65.55    721   11
 204 Wiktoria Koler                 Będzin                64.55    710   11
 205 Dariusz Bzdyra                 Polanica-Zdrój        64.36    708   11
 206 Teresa Dziemiańczuk            Białystok             63.55    699   11
 207 Anna  Jankowska                Bydgoszcz             63.27    696   11
 208 Jolanta Bednarska              Łódź                  61.91    681   11
 209 Grzegorz Lipko                 Stargard              58.55    644   11
 210 Patrycja Rutowska              Ełk                   56.00    616   11
 211 Kosma Woźniarski               Łódź                  55.27    608   11
 212 Maciej Karol                   Gdynia                54.82    603   11
 213 Martyna Śmiechura              Nowa Wieś             79.50    795   10
 214 Tamara Szczepańska             Świnoujście           77.00    770   10
 215 Bartłomiej Kowalczuk           Brwinów               62.90    629   10
 216 Daniel Mundyk                  Jelenia Góra         162.56   1463    9
 217 Seweryn Lipski                 Ciechanowiec          55.56    500    9
 218 Jarosław Michalak              Łódź                 124.62    997    8
 219 Kinga Pruszak                  Bydgoszcz            120.00    960    8
 220 Leszek Kowalik                 Bydgoszcz             93.00    744    8
 221 Zbigniew Radziszewski          Ciechanowiec          91.88    735    8
 222 Klaudia Budzyn                 Brzesko               84.12    673    8
 223 Adam Pietryga                  Racibórz              79.50    636    8
 224 Wojciech Czepulonis            Kołobrzeg             76.75    614    8
 225 Wiktor Zduńczyk                Warszawa              75.62    605    8
 226 Cezary Pawlonka                Wrocław               58.62    469    8
 227 Jędrzej Kuźniewicz             Kołobrzeg             52.75    422    8
 228 Michał Trumpus                 Wrocław              152.00   1064    7
 229 Maciej Śliwa                   Zabrze               132.00    924    7
 230 Anna Stambulska                Kraków               112.14    785    7
 231 Andrzej Stańczyk               Tarnów               110.29    772    7
 232 Sylwester Gryz                 Zabrze               107.86    755    7
 233 Jan  Olek                      Warszawa             102.14    715    7
 234 Mirosława Jursza               Rybnik                97.29    681    7
 235 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa           96.71    677    7
 236 Mateusz Stańczyk               Tarnów                94.86    664    7
 237 Marcin Białecki                Białystok             91.14    638    7
 238 Leszek Sosnowski               Lublin                79.29    555    7
 239 Łukasz Korycki                 Garwolin              69.00    483    7
 240 Dariusz Rokicki                Świętajno             66.86    468    7
 241 Bartek Chełstowski             Nowy Dwór Mazowiecki  64.00    448    7
 242 Zuzanna Basista                Świętajno             53.00    371    7
 243 Grażyna Kaczyńska              Łódź                 117.17    703    6
 244 Bogdan Zawadzki                Białystok            108.83    653    6
 245 Krystyna Zabawa                Dąbrowa              100.83    605    6
 246 Michał Lasecki                 Warszawa              91.67    550    6
 247 Jarosław Błażków               Wrocław               80.67    484    6
 248 Wiesław Nieroda                Lublin                77.83    467    6
 249 Małgorzata Świętosławska       Jaworzno              77.50    465    6
 250 Franciszek Augustyniak         Kołobrzeg             75.33    452    6
 251 Tomasz M. Lempart              Bytom                 61.67    370    6
 252 Marta Bołbot                   Bielsk Podlaski       59.17    355    6
 253 Maciej Krzeptowski             Zakopane              56.33    338    6
 254 Piotr Szulc                    Bydgoszcz            135.60    678    5
 255 Anna Stefańska                 Łódź                 109.00    545    5
 256 Maciej Michalak                Łódź                 105.20    526    5
 257 Szymon Madej                   Kraków               103.40    517    5
 258 Małgorzata Całka               Świnoujście           86.20    431    5
 259 Dorota Kudlińska               Bydgoszcz             84.40    422    5
 260 Jakub Madej                    Kraków                80.80    404    5
 261 Szymon Sztajnert               Wisła                 53.60    268    5
 262 Leszek Katyński                Słupsk               103.25    413    4
 263 Justyna Kurowska               Inowrocław            78.25    313    4
 264 Agnieszka Jarek                Gowarczów             59.75    239    4
 265 Jerzy Ciesielski               Łódź                 104.33    313    3
 266 Łukasz Pawlas                  Racibórz              86.00    258    3
 267 Elżbieta Zyra                  Szczytno              84.33    253    3
 268 Kacper Rzepecki                Wrocław               75.67    227    3
 269 Arkadiusz Wąsiel               Wrocław               70.33    211    3
 270 Filip Nguyen Viet              Wrocław               67.33    202    3
 271 Małgorzata Kosakowska          Szczytno              50.00    150    3
 272 Paweł Jędryka                  Chełmek              108.50    217    2
 273 Michał Czyż                    Łódź                  73.50    147    2
 274 Krzysztof Lelonek              Zabrze                72.50    145    2
 275 Joanna Strączek                Legnica               57.50    115    2
 276 Marta Popławska                Warszawa              79.00     79    1
 277 Jacek Jabłoński                Katowice              78.00     78    1
 278 Mateusz Klinowski              wadowice              77.00     77    1
 279 Monika Gorczyca                Kraków                72.00     72    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie