Wilga30
stycznia
Wilga 30-31 stycznia I Mistrzostwa Wilgi w Scrabble o puchar Wójta Gminy Wilga
Warszawa 5
marca
Warszawa 5 marca VI Turniej Scrabble o Puchar Gimnazjum Niepublicznego nr 12 im. Lotników Amerykańskich
Stargard12
marca
Stargard 12-13 marca III Otwarte Mistrzostwa Stargardu w Scrabble pod patronatem Starosty Powiatu Stargardzkiego i Prezydenta Miasta Stargardu
Tytuł odzyskany po trzech latach05 marca 2016 — VI Turniej Scrabble o Puchar Gimnazjum Niepublicznego nr 12 im. Lotników AmerykańskichInformacjeRelacjaWynikiHHRundyPrzebieg
galeria

VI Turniej Scrabble o Puchar Gimnazjum Niepublicznego nr 12 im. Lotników AmerykańskichWarszawa, 05 marca 2016
turniej nierankingowy

Konkurs Relacja z turnieju


Tytuł odzyskany po trzech latachW zasadzie trudno byłoby się spodziewać innego wyniku. Przewaga rankingowa Juliusza Czupryniaka nad kolejnym startującym w turnieju zawodnikiem to, bagatelka, 32 punkty, co się przekłada na prawdopodobieństwo wygranej w bezpośredniej partii przekraczające 80%. Tym drugim był Konrad Pajączek, zawodnik najwyżej notowany wśród gimnazjalistów. Walki o czołowe lokaty można było też oczekiwać od Michała Dąbrowskiego, Łukasza PawlakaDominika Ulejczyka.
Jak miało być, tak też się stało. Wszyscy ci zawodnicy zajęli miejsca w pierwszej piątce, co wcale nie oznacza, że turniej był nudny. Wprawdzie po trzech rundach wszyscy z nich zachowali komplet punktów, ale nie każdemu z nich przyszło to równie łatwo. Po 3 punkty mieli również Mateusz MarciniewiczMaksymilian Piątek, w kolejnej rundzie przegrali jednak wysoko z Michałem i Julkiem. W najbardziej emocjonującej partii czwartej rundy Dominik pokonał nieznacznie Konrada. Do niepokonanej trójki dołączył jako czwarty Łukasz.
Długo można by dyskutować nad wyższością (w ostatniej rundzie turnieju) systemu szwajcarskiego nad połówkowym i odwrotnie, gdy wiadomo, że zawodników z kompletem punktów może być dwóch lub więcej. Idealnego rozwiązania nie ma, ale jeśli regulamin tego nie precyzuje, żelazną zasadą powinno być przekazanie informacji o systemie już na początku turnieju. Tym razem w piątej rundzie obowiązywał system szwajcarski tzw. "zwykły", kiedy to pierwszy zawodnik gra z drugim, trzeci z czwartym itd., z uwzględnieniem takich modyfikacji, aby żadne kojarzenie się nie powtórzyło.
Partie pomiędzy czołowymi zawodnikami były bardzo zacięte. Wielkie szanse na wygranie turnieju miał Michał Dąbrowski, w końcówce jednak to Julek Czupryniak wykazał się zimną krwią i większym doświadczeniem. Zwycięstwo Julka nie było łatwe, ale zasłużone. Michał musiał się zadowolić trzecim miejscem, natomiast drugie zdobył Łukasz Pawlak, który pokonał Dominika Ulejczyka. Julek, Łukasz i Michał zajęli też trzy czołowe miejsca w kategorii szkół ponadgimnazjalnych. Najlepsi wśród gimnazjalistów okazali się Konrad Pajączek, Dominik Ulejczyk i Krzysztof Tomczak, którzy zajęli kolejne trzy miejsca w klasyfikacji ogólnej.

Nie było niespodzianki również w kategorii szkół podstawowych. Zwyciężyli doświadczeni zawodnicy — Anna Jóźwiak (8. miejsce w klasyfikacji generalnej), Artur Jóźwiak (9.) i Joanna Kulawiak (13.).
Bez pucharu, ale za to z dobrymi perspektywami na przyszłość, został Franciszek Uliński, który zadebiutował w grupie gimnazjalistów, zajmując w niej czwarte miejsce i siódme w całym turnieju. Na wyróżnienie zasłużyła też Natalia Mówka (6. miejsce wśród uczniów szkół podstawowych i 20. miejsce w klasyfikacji ogólnej) oraz cała drużyna SP nr 6 w Kutnie, która już teraz prezentuje niezły, wyrównany poziom.

Turniej był, jak co roku, bardzo dobrze zorganizowany, co zawdzięczamy dyrekcji i pracownikom szkoły (www.pspo.edu.pl) oraz oczywiście fundatorom nagród.
relacja: Mariusz Sylwestrzuk
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
V Turniej Scrabble o Puchar Gimnazjum Niepublicznego nr 12 im. Lotników Amerykańskich z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Lotników Amerykańskich
IV Turniej Scrabble o Puchar Gimnazjum Niepublicznego nr 12 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Lotników Amerykańskich
III Turniej Scrabble o Puchar Gimnazjum Niepublicznego nr 12 im. Lotników Amerykańskich


Rodzaj turniejuturniej dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych
Sposób rozgrywaniaPołówkowy/szwajcarski (rundy 1-5)
Miejsce rozgrywekSpołeczna Szkoła Podstawowa nr 13 im. Lotników Amerykańskich ul. Wóycickiego 1/3 bud. 13 (teren UKSW)
Obrońca tytułuRafał Błaszkiewicz
SędziaMariusz Sylwestrzuk
Strona www turniejuhttp://pspo.edu.pl/aktualnosci/2016/02/02/vi-ogolnopolski-turniej-scrabble/
HarmonogramSobota, 5 marca (5 rund)
10:00 — rozpoczęcie turnieju
ok. 14:00 — przerwa obiadowa
ok. 16:00 — zakończenie turnieje, wręczenie nagród

Wpisoweudział bezpłatny
Dojazdautobusy linii 181 i 114; przystanek Młociny-UKSW
Wyżywieniezapewnione na miejscu dla osób, które zapiszą się poprzez mail do 2 marca 2016r.
w odległości ok. 5-10 minut pieszo McDonalds
możliwość zamówienia pizzy
Nagrodypuchary za miejsca I-III w każdej kategorii wiekowej, nagrody rzeczowe do momentu ich wyczerpania, pula nagród może ulec powiększeniu
OrganizatorzyGimnazjum Niepubliczne nr 12 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Lotników Amerykańskich
ul. Wóycickiego 1/3, bud. 18
01-938 Warszawa
tel. 22 835 43 30
fax. 22 835 49 25

osoba odpowiedzialna Piotr Pietuchowski


Wyniki turnieju VI Turniej o Puchar Gimnazjum im. Lotników Amerykańskich

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Juliusz         Czupryniak           Warszawa               136.91      5.0     2281      750     1105
  2 Łukasz          Pawlak               Sochaczew              100.00      5.0     1962      750      810
  3 Michał          Dąbrowski            Warszawa               100.00      4.0     2173      687      933
  4 Konrad          Pajączek             Milanówek              105.16      4.0     2054      650     1009
  5 Dominik         Ulejczyk             Będzin                 100.00      4.0     1734      655      523
  6 Krzysztof       Tomczak              Kutno                  100.00      4.0     1653      655      474
  7 Franciszek      Uliński              Warszawa               100.00      4.0     1519      650      187
  8 Anna            Jóźwiak              Radom                  100.00      4.0     1388      650      280
  9 Artur           Jóźwiak              Radom                  100.00      4.0     1351      650      173
 10 Mateusz         Marciniewicz         Warszawa               100.00      3.0     1702      555      356
 11 Mateusz         Jóźwiak              Kutno                  100.00      3.0     1639      587      409
 12 Maksymilian     Piątek               Warszawa               100.00      3.0     1567      587      179
 13 Joanna          Kulawiak             Warszawa               100.00      3.0     1481      550      161
 14 Błażej          Wilanowski           Kutno                  100.00      3.0     1454      550      460
 15 Marta           Wantoch-Rekowska     Warszawa               100.00      3.0     1401      555      156
 16 Piotr           Matczak              Kutno                  100.00      3.0     1397      587       58
 17 Piotr           Wykrętowicz          Kutno                  100.00      3.0     1320      550       20
 18 Małgorzata      Biernacka            Kutno                  100.00      3.0     1274      550      105
 19 Jakub           Rojewski             Kutno                  100.00      3.0     1261      550      144
 20 Natalia         Mówka                Warszawa               100.00      3.0     1232      550      181
 21 Marcelina       Czajkowska           Kutno                  100.00      3.0     1147      587     -107
 22 Marcin          Strzelec             Kutno                  100.00      3.0     1119      550       42
 23 Kacper          Dałek                Kutno                  100.00      3.0      979      550      -46
 24 Mateusz         Chruścicki           Warszawa               100.00      3.0      977      550      -53
 25 Jakub           Szara                Warszawa               100.00      2.5     1110      405      -73
 26 Norbert         Zieliński            Ustanów                100.00      2.0     1393      450     -134
 27 Krystyna        Kulpa                Kutno                  100.00      2.0     1263      450     -142
 28 Maciej          Skonieczny           Milanówek              100.00      2.0     1227      450      -76
 29 Bartosz         Marciniewicz         Warszawa               100.00      2.0     1156      450     -143
 30 Aleksandra      Wybrańska            Kutno                  100.00      2.0     1150      450      -81
 31 Barbara         Jaśkowiak            Kutno                  100.00      2.0     1078      450      -16
 32 Tomasz          Knap                 Warszawa               100.00      2.0      940      450     -170
 33 Wiktoria        Kapica               Kutno                  100.00      2.0      936      450     -147
 34 Antoni          Pękała               Warszawa               100.00      2.0      920      450     -397
 35 Izabela         Polak                Warszawa               100.00      2.0      883      450     -222
 36 Julia           Tulińska             Kutno                  100.00      2.0      838      450     -287
 37 Michał          Hreczuch             Warszawa               100.00      2.0      746      450     -387
 38 Filip           Buchan               Warszawa               100.00      2.0      736      450     -392
 39 Marek           Kuchta               Warszawa               100.00      2.0      630      450     -348
 40 Olga            Baranowska           Kutno                  100.00      1.5      878      300     -149
 41 Zuzanna         Szerszeniewska       Warszawa               100.00      1.0      916      350     -272
 42 Stanisław       Uliński              Warszawa               100.00      1.0      881      350     -627
 43 Wojciech        Kulawiak             Warszawa               100.00      1.0      787      350     -433
 44 Rafał           Grabski              Warszawa               100.00      1.0      754      350     -406
 45 Alicja          Rubińska             Kutno                  100.00      1.0      701      350     -369
 46 Maciej          Czerwiński           Warszawa               100.00      1.0      608      350     -576
 47 Anna            Michalak             Warszawa               100.00      0.5      866      200       56
 48 Julia           Paluszewska          Warszawa               100.00      0.5      781      200       -4
 49 Ksawery         Adamiak              Warszawa               100.00      0.5      649      200     -264
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju VI Turniej o Puchar Gimnazjum im. Lotników Amerykańskich



	Juliusz Czupryniak 136.91 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Marcelina      Czajkowska            100.00 +  545: 131  150
    2     2 Piotr          Matczak               100.00 +  489: 187  150
    3     1 Mateusz        Jóźwiak               100.00 +  344: 317  150
    4     2 Maksymilian    Piątek                100.00 +  516: 201  150
    5     1 Michał         Dąbrowski             100.00 +  387: 340  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     750  /  5 150.00




	Konrad Pajączek 105.16 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Jakub          Szara                 100.00 +  551:  77  150
    2     1 Marta          Wantoch-Rekowska      100.00 +  434: 191  150
    3     2 Krzysztof      Tomczak               100.00 +  367: 249  150
    4     3 Dominik        Ulejczyk              100.00 -  293: 319   50
    5     3 Mateusz        Marciniewicz          100.00 +  409: 209  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     650  /  5 130.00




	Ksawery Adamiak 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Michał         Dąbrowski             100.00 -   85: 514   50
    2    23 Marek          Kuchta                100.00 -   59:  73   50
    3    25 PAUZA
    4    22 Julia          Tulińska              100.00 -  117: 195   50
    5    24 Zuzanna        Szerszeniewska        100.00 -   88: 131   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     200  /  4  50.00




	Olga Baranowska 100.00 Kutno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 PAUZA
    2    12 Błażej         Wilanowski            100.00 -  159: 345   50
    3    17 Jakub          Rojewski              100.00 -  126: 272   50
    4    21 Tomasz         Knap                  100.00 -  161: 285   50
    5    23 Julia          Paluszewska           100.00 +  132: 125  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     300  /  4  75.00




	Małgorzata Biernacka 100.00 Kutno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Tomasz         Knap                  100.00 +  296: 196  150
    2     6 Mateusz        Marciniewicz          100.00 -  208: 369   50
    3    13 Wojciech       Kulawiak              100.00 +  335:  93  150
    4    11 Aleksandra     Wybrańska             100.00 +  262: 238  150
    5     7 Artur          Jóźwiak               100.00 -  173: 273   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     550  /  5 110.00




	Filip Buchan 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Mateusz        Marciniewicz          100.00 -  106: 420   50
    2    19 Barbara        Jaśkowiak             100.00 -  128: 265   50
    3    24 Izabela        Polak                 100.00 +  161: 135  150
    4    18 Kacper         Dałek                 100.00 -  154: 161   50
    5    21 Alicja         Rubińska              100.00 +  187: 147  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     450  /  5  90.00




	Mateusz Chruścicki 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Maciej         Skonieczny            100.00 -  209: 304   50
    2    15 Anna           Michalak              100.00 +  179: 170  150
    3    10 Piotr          Matczak               100.00 -  192: 287   50
    4    20 Marek          Kuchta                100.00 +  205: 169  150
    5    15 Tomasz         Knap                  100.00 +  192: 100  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     550  /  5 110.00




	Marcelina Czajkowska 100.00 Kutno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Juliusz        Czupryniak            136.91 -  131: 545   87
    2    14 Piotr          Wykrętowicz           100.00 -  240: 281   50
    3    21 Julia          Paluszewska           100.00 +  258:  91  150
    4    17 Maciej         Czerwiński            100.00 +  221: 104  150
    5    14 Barbara        Jaśkowiak             100.00 +  297: 233  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     587  /  5 117.40




	Maciej Czerwiński 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Maksymilian    Piątek                100.00 -   84: 414   50
    2    24 Julia          Paluszewska           100.00 +  130: 122  150
    3    16 Bartosz        Marciniewicz          100.00 -  199: 328   50
    4    17 Marcelina      Czajkowska            100.00 -  104: 221   50
    5    22 Marek          Kuchta                100.00 -   91:  99   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     350  /  5  70.00




	Kacper Dałek 100.00 Kutno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Barbara        Jaśkowiak             100.00 +  237: 167  150
    2    11 Artur          Jóźwiak               100.00 -  204: 270   50
    3    18 Jakub          Szara                 100.00 -  161: 295   50
    4    18 Filip          Buchan                100.00 +  161: 154  150
    5    16 Antoni         Pękała                100.00 +  216: 139  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     550  /  5 110.00




	Michał Dąbrowski 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Ksawery        Adamiak               100.00 +  514:  85  150
    2     3 Norbert        Zieliński             100.00 +  431: 254  150
    3     3 Franciszek     Uliński               100.00 +  481: 217  150
    4     1 Mateusz        Marciniewicz          100.00 +  407: 297  150
    5     1 Juliusz        Czupryniak            136.91 -  340: 387   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     687  /  5 137.40




	Rafał Grabski 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Anna           Jóźwiak               100.00 -  152: 290   50
    2    22 Michał         Hreczuch              100.00 +  183: 180  150
    3    14 Natalia        Mówka                 100.00 -  155: 232   50
    4    14 Maciej         Skonieczny            100.00 -  178: 247   50
    5    18 Wiktoria       Kapica                100.00 -   86: 211   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     350  /  5  70.00




	Michał Hreczuch 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Łukasz         Pawlak                100.00 -   86: 439   50
    2    22 Rafał          Grabski               100.00 -  180: 183   50
    3    20 Zuzanna        Szerszeniewska        100.00 +  174: 161  150
    4    15 Marcin         Strzelec              100.00 -  140: 194   50
    5    20 Wojciech       Kulawiak              100.00 +  166: 156  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     450  /  5  90.00




	Barbara Jaśkowiak 100.00 Kutno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Kacper         Dałek                 100.00 -  167: 237   50
    2    19 Filip          Buchan                100.00 +  265: 128  150
    3    19 Marcin         Strzelec              100.00 -  201: 233   50
    4    16 Wojciech       Kulawiak              100.00 +  212: 199  150
    5    14 Marcelina      Czajkowska            100.00 -  233: 297   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     450  /  5  90.00




	Anna Jóźwiak 100.00 Radom

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Rafał          Grabski               100.00 +  290: 152  150
    2     8 Krzysztof      Tomczak               100.00 -  225: 316   50
    3    12 Stanisław      Uliński               100.00 +  343: 157  150
    4     9 Jakub          Rojewski              100.00 +  246: 239  150
    5     6 Marta          Wantoch-Rekowska      100.00 +  284: 244  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     650  /  5 130.00




	Artur Jóźwiak 100.00 Radom

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Wiktoria       Kapica                100.00 +  360: 165  150
    2    11 Kacper         Dałek                 100.00 +  270: 204  150
    3     6 Mateusz        Marciniewicz          100.00 -  216: 407   50
    4    10 Natalia        Mówka                 100.00 +  232: 229  150
    5     7 Małgorzata     Biernacka             100.00 +  273: 173  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     650  /  5 130.00




	Mateusz Jóźwiak 100.00 Kutno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Julia          Tulińska              100.00 +  378: 103  150
    2    10 Aleksandra     Wybrańska             100.00 +  344: 150  150
    3     1 Juliusz        Czupryniak            136.91 -  317: 344   87
    4     4 Łukasz         Pawlak                100.00 -  268: 387   50
    5     8 Piotr          Wykrętowicz           100.00 +  332: 246  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     587  /  5 117.40




	Wiktoria Kapica 100.00 Kutno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Artur          Jóźwiak               100.00 -  165: 360   50
    2    20 Stanisław      Uliński               100.00 -  199: 237   50
    3    22 Julia          Tulińska              100.00 -  164: 243   50
    4    24 Anna           Michalak              100.00 +  197: 157  150
    5    18 Rafał          Grabski               100.00 +  211:  86  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     450  /  5  90.00




	Tomasz Knap 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Małgorzata     Biernacka             100.00 -  196: 296   50
    2    17 Izabela        Polak                 100.00 +  198: 174  150
    3     9 Marta          Wantoch-Rekowska      100.00 -  161: 287   50
    4    21 Olga           Baranowska            100.00 +  285: 161  150
    5    15 Mateusz        Chruścicki            100.00 -  100: 192   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     450  /  5  90.00




	Marek Kuchta 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Piotr          Matczak               100.00 -  151: 339   50
    2    23 Ksawery        Adamiak               100.00 +   73:  59  150
    3    15 Piotr          Wykrętowicz           100.00 -  138: 284   50
    4    20 Mateusz        Chruścicki            100.00 -  169: 205   50
    5    22 Maciej         Czerwiński            100.00 +   99:  91  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     450  /  5  90.00




	Joanna Kulawiak 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Jakub          Rojewski              100.00 +  386: 175  150
    2     9 Natalia        Mówka                 100.00 +  280: 231  150
    3     5 Łukasz         Pawlak                100.00 -  232: 416   50
    4     8 Piotr          Wykrętowicz           100.00 -  241: 293   50
    5     9 Norbert        Zieliński             100.00 +  342: 205  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     550  /  5 110.00




	Wojciech Kulawiak 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Franciszek     Uliński               100.00 -  161: 351   50
    2    21 Julia          Tulińska              100.00 +  178: 156  150
    3    13 Małgorzata     Biernacka             100.00 -   93: 335   50
    4    16 Barbara        Jaśkowiak             100.00 -  199: 212   50
    5    20 Michał         Hreczuch              100.00 -  156: 166   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     350  /  5  70.00




	Krystyna Kulpa 100.00 Kutno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Alicja         Rubińska              100.00 +  296: 115  150
    2     5 Dominik        Ulejczyk              100.00 -  229: 400   50
    3    11 Antoni         Pękała                100.00 +  292: 230  150
    4     5 Krzysztof      Tomczak               100.00 -  207: 380   50
    5    11 Jakub          Rojewski              100.00 -  239: 280   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     450  /  5  90.00




	Bartosz Marciniewicz 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Anna           Michalak              100.00 +  291: 129  150
    2     7 Maksymilian    Piątek                100.00 -  185: 369   50
    3    16 Maciej         Czerwiński            100.00 +  328: 199  150
    4     7 Błażej         Wilanowski            100.00 -  172: 329   50
    5    12 Natalia        Mówka                 100.00 -  180: 273   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     450  /  5  90.00




	Mateusz Marciniewicz 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Filip          Buchan                100.00 +  420: 106  150
    2     6 Małgorzata     Biernacka             100.00 +  369: 208  150
    3     6 Artur          Jóźwiak               100.00 +  407: 216  150
    4     1 Michał         Dąbrowski             100.00 -  297: 407   50
    5     3 Konrad         Pajączek              105.16 -  209: 409   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     555  /  5 111.00




	Piotr Matczak 100.00 Kutno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Marek          Kuchta                100.00 +  339: 151  150
    2     2 Juliusz        Czupryniak            136.91 -  187: 489   87
    3    10 Mateusz        Chruścicki            100.00 +  287: 192  150
    4     6 Franciszek     Uliński               100.00 -  296: 305   50
    5    10 Maciej         Skonieczny            100.00 +  288: 202  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     587  /  5 117.40




	Anna Michalak 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Bartosz        Marciniewicz          100.00 -  129: 291   50
    2    15 Mateusz        Chruścicki            100.00 -  170: 179   50
    3    23 Alicja         Rubińska              100.00 -  110: 143   50
    4    24 Wiktoria       Kapica                100.00 -  157: 197   50
    5    25 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     200  /  4  50.00




	Natalia Mówka 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Marcin         Strzelec              100.00 +  267: 204  150
    2     9 Joanna         Kulawiak              100.00 -  231: 280   50
    3    14 Rafał          Grabski               100.00 +  232: 155  150
    4    10 Artur          Jóźwiak               100.00 -  229: 232   50
    5    12 Bartosz        Marciniewicz          100.00 +  273: 180  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     550  /  5 110.00




	Julia Paluszewska 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Aleksandra     Wybrańska             100.00 -  143: 265   50
    2    24 Maciej         Czerwiński            100.00 -  122: 130   50
    3    21 Marcelina      Czajkowska            100.00 -   91: 258   50
    4    25 PAUZA
    5    23 Olga           Baranowska            100.00 -  125: 132   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     200  /  4  50.00




	Łukasz Pawlak 100.00 Sochaczew

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Michał         Hreczuch              100.00 +  439:  86  150
    2     4 Maciej         Skonieczny            100.00 +  353: 236  150
    3     5 Joanna         Kulawiak              100.00 +  416: 232  150
    4     4 Mateusz        Jóźwiak               100.00 +  387: 268  150
    5     2 Dominik        Ulejczyk              100.00 +  367: 330  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     750  /  5 150.00




	Maksymilian Piątek 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Maciej         Czerwiński            100.00 +  414:  84  150
    2     7 Bartosz        Marciniewicz          100.00 +  369: 185  150
    3     7 Norbert        Zieliński             100.00 +  325: 284  150
    4     2 Juliusz        Czupryniak            136.91 -  201: 516   87
    5     4 Krzysztof      Tomczak               100.00 -  258: 319   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     587  /  5 117.40




	Izabela Polak 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Błażej         Wilanowski            100.00 -  120: 354   50
    2    17 Tomasz         Knap                  100.00 -  174: 198   50
    3    24 Filip          Buchan                100.00 -  135: 161   50
    4    23 Zuzanna        Szerszeniewska        100.00 +  236: 200  150
    5    19 Stanisław      Uliński               100.00 +  218: 192  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     450  /  5  90.00




	Antoni Pękała 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Krzysztof      Tomczak               100.00 -  122: 389   50
    2    16 Marcin         Strzelec              100.00 +  247: 244  150
    3    11 Krystyna       Kulpa                 100.00 -  230: 292   50
    4    19 Alicja         Rubińska              100.00 +  182: 176  150
    5    16 Kacper         Dałek                 100.00 -  139: 216   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     450  /  5  90.00




	Jakub Rojewski 100.00 Kutno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Joanna         Kulawiak              100.00 -  175: 386   50
    2    18 Alicja         Rubińska              100.00 +  295: 120  150
    3    17 Olga           Baranowska            100.00 +  272: 126  150
    4     9 Anna           Jóźwiak               100.00 -  239: 246   50
    5    11 Krystyna       Kulpa                 100.00 +  280: 239  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     550  /  5 110.00




	Alicja Rubińska 100.00 Kutno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Krystyna       Kulpa                 100.00 -  115: 296   50
    2    18 Jakub          Rojewski              100.00 -  120: 295   50
    3    23 Anna           Michalak              100.00 +  143: 110  150
    4    19 Antoni         Pękała                100.00 -  176: 182   50
    5    21 Filip          Buchan                100.00 -  147: 187   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     350  /  5  70.00




	Maciej Skonieczny 100.00 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Mateusz        Chruścicki            100.00 +  304: 209  150
    2     4 Łukasz         Pawlak                100.00 -  236: 353   50
    3     8 Aleksandra     Wybrańska             100.00 -  238: 275   50
    4    14 Rafał          Grabski               100.00 +  247: 178  150
    5    10 Piotr          Matczak               100.00 -  202: 288   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     450  /  5  90.00




	Marcin Strzelec 100.00 Kutno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Natalia        Mówka                 100.00 -  204: 267   50
    2    16 Antoni         Pękała                100.00 -  244: 247   50
    3    19 Barbara        Jaśkowiak             100.00 +  233: 201  150
    4    15 Michał         Hreczuch              100.00 +  194: 140  150
    5    13 Aleksandra     Wybrańska             100.00 +  244: 222  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     550  /  5 110.00




	Jakub Szara 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Konrad         Pajączek              105.16 -   77: 551   55
    2    25 PAUZA
    3    18 Kacper         Dałek                 100.00 +  295: 161  150
    4    12 Marta          Wantoch-Rekowska      100.00 -  150: 330   50
    5    17 Julia          Tulińska              100.00 +  288: 141  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     405  /  4 101.25




	Zuzanna Szerszeniewska 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Norbert        Zieliński             100.00 -  239: 337   50
    2    13 Franciszek     Uliński               100.00 -  185: 353   50
    3    20 Michał         Hreczuch              100.00 -  161: 174   50
    4    23 Izabela        Polak                 100.00 -  200: 236   50
    5    24 Ksawery        Adamiak               100.00 +  131:  88  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     350  /  5  70.00




	Krzysztof Tomczak 100.00 Kutno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Antoni         Pękała                100.00 +  389: 122  150
    2     8 Anna           Jóźwiak               100.00 +  316: 225  150
    3     2 Konrad         Pajączek              105.16 -  249: 367   55
    4     5 Krystyna       Kulpa                 100.00 +  380: 207  150
    5     4 Maksymilian    Piątek                100.00 +  319: 258  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     655  /  5 131.00




	Julia Tulińska 100.00 Kutno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Mateusz        Jóźwiak               100.00 -  103: 378   50
    2    21 Wojciech       Kulawiak              100.00 -  156: 178   50
    3    22 Wiktoria       Kapica                100.00 +  243: 164  150
    4    22 Ksawery        Adamiak               100.00 +  195: 117  150
    5    17 Jakub          Szara                 100.00 -  141: 288   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     450  /  5  90.00




	Dominik Ulejczyk 100.00 Będzin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Stanisław      Uliński               100.00 +  435: 105  150
    2     5 Krystyna       Kulpa                 100.00 +  400: 229  150
    3     4 Błażej         Wilanowski            100.00 +  250: 217  150
    4     3 Konrad         Pajączek              105.16 +  319: 293  155
    5     2 Łukasz         Pawlak                100.00 -  330: 367   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     655  /  5 131.00




	Franciszek Uliński 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Wojciech       Kulawiak              100.00 +  351: 161  150
    2    13 Zuzanna        Szerszeniewska        100.00 +  353: 185  150
    3     3 Michał         Dąbrowski             100.00 -  217: 481   50
    4     6 Piotr          Matczak               100.00 +  305: 296  150
    5     5 Błażej         Wilanowski            100.00 +  293: 209  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     650  /  5 130.00




	Stanisław Uliński 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Dominik        Ulejczyk              100.00 -  105: 435   50
    2    20 Wiktoria       Kapica                100.00 +  237: 199  150
    3    12 Anna           Jóźwiak               100.00 -  157: 343   50
    4    13 Norbert        Zieliński             100.00 -  190: 313   50
    5    19 Izabela        Polak                 100.00 -  192: 218   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     350  /  5  70.00




	Marta Wantoch-Rekowska 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Piotr          Wykrętowicz           100.00 +  349: 216  150
    2     1 Konrad         Pajączek              105.16 -  191: 434   55
    3     9 Tomasz         Knap                  100.00 +  287: 161  150
    4    12 Jakub          Szara                 100.00 +  330: 150  150
    5     6 Anna           Jóźwiak               100.00 -  244: 284   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     555  /  5 111.00




	Błażej Wilanowski 100.00 Kutno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Izabela        Polak                 100.00 +  354: 120  150
    2    12 Olga           Baranowska            100.00 +  345: 159  150
    3     4 Dominik        Ulejczyk              100.00 -  217: 250   50
    4     7 Bartosz        Marciniewicz          100.00 +  329: 172  150
    5     5 Franciszek     Uliński               100.00 -  209: 293   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     550  /  5 110.00




	Aleksandra Wybrańska 100.00 Kutno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Julia          Paluszewska           100.00 +  265: 143  150
    2    10 Mateusz        Jóźwiak               100.00 -  150: 344   50
    3     8 Maciej         Skonieczny            100.00 +  275: 238  150
    4    11 Małgorzata     Biernacka             100.00 -  238: 262   50
    5    13 Marcin         Strzelec              100.00 -  222: 244   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     450  /  5  90.00




	Piotr Wykrętowicz 100.00 Kutno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Marta          Wantoch-Rekowska      100.00 -  216: 349   50
    2    14 Marcelina      Czajkowska            100.00 +  281: 240  150
    3    15 Marek          Kuchta                100.00 +  284: 138  150
    4     8 Joanna         Kulawiak              100.00 +  293: 241  150
    5     8 Mateusz        Jóźwiak               100.00 -  246: 332   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     550  /  5 110.00




	Norbert Zieliński 100.00 Ustanów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Zuzanna        Szerszeniewska        100.00 +  337: 239  150
    2     3 Michał         Dąbrowski             100.00 -  254: 431   50
    3     7 Maksymilian    Piątek                100.00 -  284: 325   50
    4    13 Stanisław      Uliński               100.00 +  313: 190  150
    5     9 Joanna         Kulawiak              100.00 -  205: 342   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     450  /  5  90.00


Wyniki poszczególnych rund turnieju VI Turniej o Puchar Gimnazjum im. Lotników Amerykańskich



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Juliusz        Czupryniak           - Marcelina      Czajkowska            545: 131
   2 Jakub          Szara                - Konrad         Pajączek               77: 551
   3 Krzysztof      Tomczak              - Antoni         Pękała                389: 122
   4 Zuzanna        Szerszeniewska       - Norbert        Zieliński             239: 337
   5 Błażej         Wilanowski           - Izabela        Polak                 354: 120
   6 Filip          Buchan               - Mateusz        Marciniewicz          106: 420
   7 Piotr          Matczak              - Marek          Kuchta                339: 151
   8 Rafał          Grabski              - Anna           Jóźwiak               152: 290
   9 Michał         Dąbrowski            - Ksawery        Adamiak               514:  85
  10 Stanisław      Uliński              - Dominik        Ulejczyk              105: 435
  11 Franciszek     Uliński              - Wojciech       Kulawiak              351: 161
  12 Michał         Hreczuch             - Łukasz         Pawlak                 86: 439
  13 Bartosz        Marciniewicz         - Anna           Michalak              291: 129
  14 Alicja         Rubińska             - Krystyna       Kulpa                 115: 296
  15 Maksymilian    Piątek               - Maciej         Czerwiński            414:  84
  16 Mateusz        Chruścicki           - Maciej         Skonieczny            209: 304
  17 Aleksandra     Wybrańska            - Julia          Paluszewska           265: 143
  18 Marta          Wantoch-Rekowska     - Piotr          Wykrętowicz           349: 216
  19 Artur          Jóźwiak              - Wiktoria       Kapica                360: 165
  20 Mateusz        Jóźwiak              - Julia          Tulińska              378: 103
  21 Joanna         Kulawiak             - Jakub          Rojewski              386: 175
  22 Marcin         Strzelec             - Natalia        Mówka                 204: 267
  23 Kacper         Dałek                - Barbara        Jaśkowiak             237: 167
  24 Małgorzata     Biernacka            - Tomasz         Knap                  296: 196
  25 Olga           Baranowska           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Konrad         Pajączek             - Marta          Wantoch-Rekowska      434: 191
   2 Piotr          Matczak              - Juliusz        Czupryniak            187: 489
   3 Norbert        Zieliński            - Michał         Dąbrowski             254: 431
   4 Łukasz         Pawlak               - Maciej         Skonieczny            353: 236
   5 Dominik        Ulejczyk             - Krystyna       Kulpa                 400: 229
   6 Mateusz        Marciniewicz         - Małgorzata     Biernacka             369: 208
   7 Bartosz        Marciniewicz         - Maksymilian    Piątek                185: 369
   8 Anna           Jóźwiak              - Krzysztof      Tomczak               225: 316
   9 Natalia        Mówka                - Joanna         Kulawiak              231: 280
  10 Aleksandra     Wybrańska            - Mateusz        Jóźwiak               150: 344
  11 Kacper         Dałek                - Artur          Jóźwiak               204: 270
  12 Błażej         Wilanowski           - Olga           Baranowska            345: 159
  13 Zuzanna        Szerszeniewska       - Franciszek     Uliński               185: 353
  14 Marcelina      Czajkowska           - Piotr          Wykrętowicz           240: 281
  15 Anna           Michalak             - Mateusz        Chruścicki            170: 179
  16 Antoni         Pękała               - Marcin         Strzelec              247: 244
  17 Izabela        Polak                - Tomasz         Knap                  174: 198
  18 Jakub          Rojewski             - Alicja         Rubińska              295: 120
  19 Barbara        Jaśkowiak            - Filip          Buchan                265: 128
  20 Wiktoria       Kapica               - Stanisław      Uliński               199: 237
  21 Julia          Tulińska             - Wojciech       Kulawiak              156: 178
  22 Michał         Hreczuch             - Rafał          Grabski               180: 183
  23 Marek          Kuchta               - Ksawery        Adamiak                73:  59
  24 Julia          Paluszewska          - Maciej         Czerwiński            122: 130
  25 Jakub          Szara                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mateusz        Jóźwiak              - Juliusz        Czupryniak            317: 344
   2 Konrad         Pajączek             - Krzysztof      Tomczak               367: 249
   3 Michał         Dąbrowski            - Franciszek     Uliński               481: 217
   4 Dominik        Ulejczyk             - Błażej         Wilanowski            250: 217
   5 Łukasz         Pawlak               - Joanna         Kulawiak              416: 232
   6 Mateusz        Marciniewicz         - Artur          Jóźwiak               407: 216
   7 Norbert        Zieliński            - Maksymilian    Piątek                284: 325
   8 Maciej         Skonieczny           - Aleksandra     Wybrańska             238: 275
   9 Tomasz         Knap                 - Marta          Wantoch-Rekowska      161: 287
  10 Mateusz        Chruścicki           - Piotr          Matczak               192: 287
  11 Krystyna       Kulpa                - Antoni         Pękała                292: 230
  12 Anna           Jóźwiak              - Stanisław      Uliński               343: 157
  13 Wojciech       Kulawiak             - Małgorzata     Biernacka              93: 335
  14 Natalia        Mówka                - Rafał          Grabski               232: 155
  15 Piotr          Wykrętowicz          - Marek          Kuchta                284: 138
  16 Maciej         Czerwiński           - Bartosz        Marciniewicz          199: 328
  17 Jakub          Rojewski             - Olga           Baranowska            272: 126
  18 Jakub          Szara                - Kacper         Dałek                 295: 161
  19 Marcin         Strzelec             - Barbara        Jaśkowiak             233: 201
  20 Zuzanna        Szerszeniewska       - Michał         Hreczuch              161: 174
  21 Marcelina      Czajkowska           - Julia          Paluszewska           258:  91
  22 Wiktoria       Kapica               - Julia          Tulińska              164: 243
  23 Alicja         Rubińska             - Anna           Michalak              143: 110
  24 Filip          Buchan               - Izabela        Polak                 161: 135
  25 Ksawery        Adamiak              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mateusz        Marciniewicz         - Michał         Dąbrowski             297: 407
   2 Juliusz        Czupryniak           - Maksymilian    Piątek                516: 201
   3 Konrad         Pajączek             - Dominik        Ulejczyk              293: 319
   4 Łukasz         Pawlak               - Mateusz        Jóźwiak               387: 268
   5 Krzysztof      Tomczak              - Krystyna       Kulpa                 380: 207
   6 Franciszek     Uliński              - Piotr          Matczak               305: 296
   7 Bartosz        Marciniewicz         - Błażej         Wilanowski            172: 329
   8 Joanna         Kulawiak             - Piotr          Wykrętowicz           241: 293
   9 Anna           Jóźwiak              - Jakub          Rojewski              246: 239
  10 Artur          Jóźwiak              - Natalia        Mówka                 232: 229
  11 Małgorzata     Biernacka            - Aleksandra     Wybrańska             262: 238
  12 Marta          Wantoch-Rekowska     - Jakub          Szara                 330: 150
  13 Stanisław      Uliński              - Norbert        Zieliński             190: 313
  14 Maciej         Skonieczny           - Rafał          Grabski               247: 178
  15 Michał         Hreczuch             - Marcin         Strzelec              140: 194
  16 Wojciech       Kulawiak             - Barbara        Jaśkowiak             199: 212
  17 Maciej         Czerwiński           - Marcelina      Czajkowska            104: 221
  18 Kacper         Dałek                - Filip          Buchan                161: 154
  19 Antoni         Pękała               - Alicja         Rubińska              182: 176
  20 Marek          Kuchta               - Mateusz        Chruścicki            169: 205
  21 Tomasz         Knap                 - Olga           Baranowska            285: 161
  22 Julia          Tulińska             - Ksawery        Adamiak               195: 117
  23 Izabela        Polak                - Zuzanna        Szerszeniewska        236: 200
  24 Anna           Michalak             - Wiktoria       Kapica                157: 197
  25 Julia          Paluszewska          - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Dąbrowski            - Juliusz        Czupryniak            340: 387
   2 Dominik        Ulejczyk             - Łukasz         Pawlak                330: 367
   3 Mateusz        Marciniewicz         - Konrad         Pajączek              209: 409
   4 Maksymilian    Piątek               - Krzysztof      Tomczak               258: 319
   5 Franciszek     Uliński              - Błażej         Wilanowski            293: 209
   6 Marta          Wantoch-Rekowska     - Anna           Jóźwiak               244: 284
   7 Małgorzata     Biernacka            - Artur          Jóźwiak               173: 273
   8 Piotr          Wykrętowicz          - Mateusz        Jóźwiak               246: 332
   9 Norbert        Zieliński            - Joanna         Kulawiak              205: 342
  10 Maciej         Skonieczny           - Piotr          Matczak               202: 288
  11 Krystyna       Kulpa                - Jakub          Rojewski              239: 280
  12 Natalia        Mówka                - Bartosz        Marciniewicz          273: 180
  13 Marcin         Strzelec             - Aleksandra     Wybrańska             244: 222
  14 Barbara        Jaśkowiak            - Marcelina      Czajkowska            233: 297
  15 Mateusz        Chruścicki           - Tomasz         Knap                  192: 100
  16 Antoni         Pękała               - Kacper         Dałek                 139: 216
  17 Julia          Tulińska             - Jakub          Szara                 141: 288
  18 Rafał          Grabski              - Wiktoria       Kapica                 86: 211
  19 Stanisław      Uliński              - Izabela        Polak                 192: 218
  20 Wojciech       Kulawiak             - Michał         Hreczuch              156: 166
  21 Filip          Buchan               - Alicja         Rubińska              187: 147
  22 Maciej         Czerwiński           - Marek          Kuchta                 91:  99
  23 Olga           Baranowska           - Julia          Paluszewska           132: 125
  24 Ksawery        Adamiak              - Zuzanna        Szerszeniewska         88: 131
  25 Anna           Michalak             - BYE            BYE                   300:   0
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie