Ostrowiec Świętokrzyski22
lutego
Ostrowiec Świętokrzyski 22-23 lutego II Mistrzostwa Gór Świętokrzyskich
Warszawa15
marca
Warszawa 15 marca IV Turniej Scrabble o Puchar Gimnazjum Niepublicznego nr 12 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Lotników Amerykańskich
Radomsko22
marca
Radomsko 22-23 marca II Pojedynek Scrabblowy o Puchar Prezydenta Miasta Radomsko
Rafał Błaszkiewicz zwycięża u "Lotników"15 marca 2014 — IV Turniej Scrabble o Puchar Gimnazjum Niepublicznego nr 12 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Lotników AmerykańskichInformacjeRelacjaWynikiHHRundy
galeria

IV Turniej Scrabble o Puchar Gimnazjum Niepublicznego nr 12 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Lotników AmerykańskichWarszawa, 15 marca 2014
turniej nierankingowy

Konkurs Relacja z turnieju


Rafał Błaszkiewicz zwycięża u "Lotników" Od dłuższego czasu daje się zauważyć deficyt juniorów w ogólnopolskich turniejach rankingowych. Jedną z przyczyn jest bez wątpienia brak silnej juniorskiej czołówki, która mogłaby nawiązać równorzędną walkę ze starszymi zawodnikami. Na palcach jednej ręki można policzyć silnych graczy (Dominik Urbacki, Michał Alabrudziński, Dariusz Kosz), którzy stosunkowo niedawno byli juniorami. Z przykrością można skonstatować, że w chwili obecnej nie ma ani jednego gracza w wieku szkolnym, który legitymowałby się rankingiem PFS powyżej 130, co odpowiada w przybliżeniu pierwszej setce listy rankingowej.

Na tym jednak koniec narzekań, bo prognozy na przyszłość są dobre — między innymi dzięki takim turniejom, jak rozegrany w ostatnią sobotę w Gimnazjum Niepublicznym nr 12 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Lotników Amerykańskich w Warszawie. W poprzednich edycjach turnieju u "Lotników" zwyciężali: aktualny mistrz Polski — Dominik Urbacki (dwukrotnie), ubiegłoroczny zwycięzca z Polanicy — Paweł Mazurek i Juliusz Czupryniak.

Według wszelkich danych, zarówno związanych z rankingiem, jak i doświadczeniem turniejowym, właśnie Juliusz Czupryniak oraz Szymon Dąbrowski nie powinni dać pozostałym graczom żadnych szans na zwycięstwo. Chociaż Rafał Błaszkiewicz, Maciej Sylwestrzuk, Wojciech StawickiMichał Dąbrowski regularnie plasowali się w czołówce turniejów młodzieżowych, to jednak mało kto upatrywałby wśród nich zwycięzców.

Pierwsza runda potwierdziła mistrzowskie aspiracje faworytów — padło aż pięć "pięćsetek", które zdobyli Rafał, Szymon, Wojtek, Weronika DziatkowskaKonrad Pajączek. Weronika, zawodniczka gospodarzy, w kolejnych rundach udowadniała, że jej wynik nie jest przypadkowy — po trzech rundach miała imponującą średnią 490 punktów. Żeby było ciekawiej, taki wynik wystarczał zaledwie do trzeciego miejsca. Czwarta runda przyniosła wreszcie starcia pomiędzy czołówką i pierwsze "blokerskie" partie. Na pierwszym stole Szymon Dąbrowski pokonał swojego brata Michała 353:333, na drugim Wojtek Stawicki wygrał po ładnej partii z Julkiem Czupryniakiem 400:386, a na trzecim Maciek Sylwestrzuk po dobrym początku prawie całkowicie zablokował planszę wygrywając z Weroniką Dziatkowską 339:247. Po 4 rundach pięciu zawodników miało komplet punktów — byli to wymienieni już wcześniej Szymon, Wojtek, Konrad, Rafał i Maciek. To oni i Weronika, mająca najwięcej małych punktów spośród pozostałych, zagrali na pierwszych trzech stołach o czołowe lokaty. Spośród całej szóstki jedynie Rafał Błaszkiewicz przekroczył 400 punktów pokonując Szymona Dąbrowskiego 417:329 i uzyskując tym samym w tabeli mikroskopijną przewagę 7 małych punktów nad Konradem Pajączkiem, który pokonał Weronikę Dziatkowską 335:324. Jak się okazało, wystarczyło to do zwycięstwa w turnieju, gdyż mający sporo małych punktów więcej Wojtek Stawicki przegrał z Maćkiem Sylwestrzukiem 302:333. Rafał i Konrad zdobyli nie tylko dwa pierwsze miejsca w turnieju, ale i w kategorii gimnazjów, Maciek natomiast — trzeci w klasyfikacji ogólnej — został jednocześnie zwycięzcą w kategorii szkół ponadgimnazjalnych. Drugie miejsce w kategorii szkół średnich (4. w klasyfikacji ogólnej) zajął Szymon, a trzecie (5.) Wojtek. Trzeci wśród gimnazjalistów (6. ogólnie) był Julek Czupryniak. Wśród uczniów szkół podstawowych zwyciężył ponownie Maksymilian Piątek (10. w kategorii open), przed Franciszkiem Ulińskim (18.) i Kamilą Majchrzak (19).

W porównaniu z poprzednim rokiem przewaga uczniów gimnazjów była jeszcze większa. Znacznie wyższy był też poziom gry, co bardzo cieszy, gdyż gołym okiem można zaobserwować bardzo duże postępy poczynione przez wielu zawodników. Na szczególne wyróżnienie zasługują zdobywcy dwóch czołowych lokat, Rafał Błaszkiewicz i Konrad Pajączek. Turniej był nieco mniej udany dla Julka Czupryniaka i Weroniki Dziatkowskiej, ale oboje mają bez wątpienia duży potencjał jeśli chodzi o scrabblowy rozwój. Progres widać też wśród graczy ze środka tabeli, którzy kiedyś okupowali końcowe miejsca, a teraz stawiają już opór "starym wyjadaczom". Jeśli młodym zawodnikom wystarczy zapału, to być może niedługo usłyszymy o mistrzach takich jak Joasia Kulawiak, Franek Uliński, czy Tomek Knap.

Jak co roku, turniej u "Lotników" był świetnie zorganizowany. Wielka w tym zasługa dyrekcji i pracowników szkoły (www.pspo.edu.pl). Wszyscy mieli zapewnione obiady i słodycze. Główny sponsor (bizlynq.com) ufundował wszystkim uczestnikom bony do Empiku — niezwykle cenny i miły prezent. Za rok mały jubileusz — piąta edycja turnieju. Szykuje się prawdziwe scrabblowe święto!
relacja: Mariusz Sylwestrzuk
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
III Turniej Scrabble o Puchar Gimnazjum Niepublicznego nr 12 im. Lotników Amerykańskich
II Turniej Scrabble o Puchar Gimnazjum Niepublicznego nr 12 im. Lotników Amerykańskich
Turniej Scrabble o Puchar Gimnazjum Niepublicznego nr 12 im. Lotników Amerykańskich


Rodzaj turniejuturniej dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych
Sposób rozgrywaniaPołówkowy/szwajcarski (rundy 1-6)
Miejsce rozgrywekSpołeczna Szkoła Podstawowa nr 13 im. Lotników Amerykańskich ul. Wóycickiego 1/3 bud. 13 (teren UKSW)
Obrońca tytułuJuliusz Czupryniak
SędziaMariusz Sylwestrzuk
Strona www turniejuhttp://www.pspo.edu.pl/2014-02-14/iv-ogolnopolski-turniej-scrabble-zapisy-ruszyly
Harmonogramgodz. 10:00 rozpoczęcie turnieju
ok. godz. 14:00 przerwa obiadowa
ok. godz. 17:00 zakończenie turnieju, rozdanie nagród
Wpisowebez wpisowego
Dojazdautobusy linii 181 i 114; przystanek Młociny-UKSW
Wyżywieniezapewnione na miejscu dla osób, które zapiszą się poprzez mail do 11 marca 2014r.
w odległości ok. 5-10 minut pieszo McDonalds
możliwość zamówienia pizzy
Nagrodypuchary za miejsca I-III w każdej z kategorii wiekowych, nagrody rzeczowe do momentu ich wyczerpania, nagroda niespodzianka


Wyniki turnieju o Puchar Gimnazjum Niepublicznego nr 12 im. Lotników Amerykańskich

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto             Duże pkt Małe pkt Różn. MP
--- --------------- -------------------- ------------------ -------- -------- --------
  1 Rafał           Błaszkiewicz         Milanówek            5.0     2141      1041
  2 Konrad          Pajączek             Milanówek            5.0     2134      1055
  3 Maciej          Sylwestrzuk          Ciechanowiec         5.0     1872       795
  4 Szymon          Dąbrowski            Warszawa             4.0     2270       894
  5 Wojciech        Stawicki             Kutno                4.0     2209       943
  6 Juliusz         Czupryniak           Warszawa             4.0     2151       944
  7 Michał          Dąbrowski            Warszawa             4.0     2132      1120
  8 Julia           Kowalska             Kutno                4.0     1818       689
  9 Paweł           Dzierżyński          Milanówek            4.0     1720       421
 10 Maksymilian     Piątek               Warszawa             4.0     1657       550
 11 Mateusz         Marciniewicz         Warszawa             4.0     1657       416
 12 Justyna         Mikołajczyk          Kutno                4.0     1651       398
 13 Paulina         Gerasik              Warszawa             4.0     1639       604
 14 Michał          Borowski             Warszawa             4.0     1512       184
 15 Weronika        Dziatkowska          Warszawa             3.0     2042       821
 16 Kamil           Olejniczak           Kutno                3.0     1460       -46
 17 Martyna         Bloch                Kutno                3.0     1418       111
 18 Franciszek      Uliński              Warszawa             3.0     1383        65
 19 Kamila          Majchrzak            Radom                3.0     1383         6
 20 Kacper          Sikora               Warszawa             3.0     1357      -165
 21 Mikołaj         Fiderkiewicz         Warszawa             3.0     1353        28
 22 Julia           Korowajska           Kutno                3.0     1282         2
 23 Norbert         Zieliński            Warszawa             3.0     1264        -1
 24 Jan             Żuk-Widmański        Warszawa             3.0     1225       225
 25 Bartosz         Kościk               Warszawa             3.0     1213      -175
 26 Maciej          Wojewódzki           Warszawa             3.0     1195       257
 27 Dominik         Bielecki             Warszawa             3.0     1178        77
 28 Piotr           Iwańczyk             Warszawa             3.0     1162       135
 29 Stanisław       Adamczyk             Warszawa             3.0     1159       -34
 30 Mateusz         Zdunowski            Warszawa             3.0     1157        90
 31 Jan             Pląsek               Warszawa             3.0     1152       253
 32 Justyna         Miłczak              Warszawa             3.0     1145      -171
 33 Marta           Pawlak               Kutno                3.0     1142        20
 34 Matylda         Berus                Warszawa             3.0     1138       -71
 35 Tomasz          Knap                 Warszawa             3.0     1110        37
 36 Lena            Wróbel               Warszawa             3.0     1014      -219
 37 Joanna          Kulawiak             Warszawa             2.5     1228      -196
 38 Karolina        Majchrzak            Radom                2.0     1320       137
 39 Patryk          Kosieradzki          Warszawa             2.0     1286       -83
 40 Patryk          Łachoda              Warszawa             2.0     1141        54
 41 Patryk          Rosiński             Warszawa             2.0     1082      -335
 42 Tomasz          Masiarz              Radom                2.0     1018      -222
 43 Martyna         Jaworska             Warszawa             2.0     1017       -31
 44 Antonina        Szara                Warszawa             2.0     1011      -270
 45 Karol           Szczap               Warszawa             2.0      996      -324
 46 Marta           Wantoch-Rekowska     Warszawa             2.0      987      -218
 47 Patryk          Grzelak              Warszawa             2.0      978      -204
 48 Mikołaj         Krzywański           Warszawa             2.0      959      -132
 49 Krzysztof       Dośla                Warszawa             2.0      943      -292
 50 Krystian        Hiszpański           Kutno                2.0      939      -200
 51 Jakub           Szara                Warszawa             2.0      939      -361
 52 Ada             Szara                Warszawa             2.0      923      -239
 53 Dominika        Gotowicz             Warszawa             2.0      909      -272
 54 Jakub           Błaszczyk            Warszawa             2.0      881      -224
 55 Ewelina         Linkiewicz           Warszawa             2.0      858      -341
 56 Jakub           Kowalczyk            Warszawa             2.0      795       -18
 57 Joanna          Korabik              Warszawa             2.0      779      -467
 58 Maciej          Mączewski            Warszawa             2.0      777      -282
 59 Natalia         Podleś               Warszawa             2.0      767      -365
 60 Cezary          Kłobuszewski         Warszawa             2.0      761      -238
 61 Olaf            Potowski             Warszawa             2.0      749      -112
 62 Weronika        Salmanowicz          Warszawa             1.5      897      -150
 63 Zofia           Kucharska            Warszawa             1.0      784      -365
 64 Dagmara         Nowicka              Warszawa             1.0      760      -486
 65 Martyna         Gawryś               Warszawa             1.0      730      -368
 66 Marek           Pałdyna              Warszawa             1.0      712      -426
 67 Paweł           Woźniak              Radom                1.0      681      -414
 68 Daniel          Skoroszewski         Warszawa             1.0      655      -243
 69 Piotr           Sobieski             Warszawa             1.0      626      -411
 70 Wiktoria        Baranowska           Warszawa             1.0      578      -164
 71 Antoni          Ryzak                Warszawa             1.0      163        56
 72 Julia           Gadzińska            Warszawa             0.5      727      -474
 73 Igor            Malarski             Warszawa             0.5      710      -394
 74 Adrianna        Borowska             Warszawa             0.5      635      -414
 75 Ida             Borucka              Warszawa             0.0      526      -366
 76 Anna            Knap                 Warszawa             0.0      499      -545
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju IV Turniej o Puchar GN nr 12 im. Lotników Amerykańskich



	Juliusz Czupryniak 155.54 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Joanna         Kulawiak              117.04 +  476: 211  167
    2     7 Matylda        Berus                 120.54 +  386: 143  171
    3     7 Martyna        Bloch                 131.58 +  414: 270  182
    4     2 Wojciech       Stawicki              143.55 -  386: 400   94
    5     5 Kacper         Sikora                133.72 +  489: 183  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     798  /  5 159.60




	Szymon Dąbrowski 153.93 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Antonina       Szara                 116.02 +  539: 187  166
    2     2 Kamil          Olejniczak            130.49 +  480: 233  180
    3     2 Justyna        Mikołajczyk           134.13 +  569: 206  184
    4     1 Michał         Dąbrowski             137.92 +  353: 333  188
    5     1 Rafał          Błaszkiewicz          140.08 -  329: 417   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     808  /  5 161.60




	Wojciech Stawicki 143.55 Kutno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Igor           Malarski              115.99 +  521:  91  166
    2     3 Paulina        Gerasik               136.75 +  499: 206  187
    3     1 Paweł          Dzierżyński           127.11 +  487: 250  177
    4     2 Juliusz        Czupryniak            155.54 +  400: 386  206
    5     2 Maciej         Sylwestrzuk           132.75 -  302: 333   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     819  /  5 163.80




	Rafał Błaszkiewicz 140.08 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Julia          Gadzińska             115.32 +  552: 138  165
    2     1 Julia          Korowajska            125.92 +  429: 189  176
    3     4 Mateusz        Marciniewicz          129.41 +  393: 248  179
    4     5 Maksymilian    Piątek                125.46 +  350: 196  175
    5     1 Szymon         Dąbrowski             153.93 +  417: 329  204
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     899  /  5 179.80




	Michał Dąbrowski 137.92 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Tomasz         Masiarz               115.21 +  450: 161  165
    2     8 Krystian       Hiszpański            126.35 +  433: 142  176
    3     6 Patryk         Grzelak               126.86 +  478: 142  177
    4     1 Szymon         Dąbrowski             153.93 -  333: 353  104
    5     4 Kamil          Olejniczak            130.49 +  438: 214  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     802  /  5 160.40




	Paulina Gerasik 136.75 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Zofia          Kucharska             113.18 +  338: 101  163
    2     3 Wojciech       Stawicki              143.55 -  206: 499   94
    3    12 Ewelina        Linkiewicz            107.98 +  358: 146  158
    4    11 Lena           Wróbel                118.06 +  405: 117  168
    5    10 Piotr          Iwańczyk              100.00 +  332: 172  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     733  /  5 146.60




	Justyna Mikołajczyk 134.13 Kutno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Natalia        Podleś                112.91 +  366:  89  163
    2    15 Mikołaj        Krzywański            125.80 +  369: 166  176
    3     2 Szymon         Dąbrowski             153.93 -  206: 569  104
    4     8 Matylda        Berus                 120.54 +  333: 163  171
    5    11 Joanna         Kulawiak              117.04 +  377: 266  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     781  /  5 156.20




	Kacper Sikora 133.72 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Tomasz         Knap                  112.25 +  300: 190  162
    2     4 Weronika       Dziatkowska           130.86 -  236: 481   81
    3    15 Dominika       Gotowicz              100.00 +  312: 165  150
    4    14 Marta          Wantoch-Rekowska      100.00 +  326: 197  150
    5     5 Juliusz        Czupryniak            155.54 -  183: 489  106
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     649  /  5 129.80




	Julia Kowalska 133.56 Kutno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Ada            Szara                 112.11 +  370: 177  162
    2    14 Norbert        Zieliński             100.00 +  405: 170  150
    3     9 Karol          Szczap                122.38 +  416: 166  172
    4     4 Konrad         Pajączek              132.28 -  236: 408   82
    5     6 Martyna        Bloch                 131.58 +  391: 208  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     748  /  5 149.60




	Maciej Sylwestrzuk 132.75 Ciechanowiec       

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Patryk         Rosiński              111.97 +  373: 169  162
    2    13 Stanisław      Adamczyk              100.00 +  400: 212  150
    3    10 Karolina       Majchrzak             118.57 +  427: 147  169
    4     3 Weronika       Dziatkowska           130.86 +  339: 247  181
    5     2 Wojciech       Stawicki              143.55 +  333: 302  194
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     856  /  5 171.20




	Konrad Pajączek 132.28 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Adrianna       Borowska              111.93 +  512: 104  162
    2     5 Mikołaj        Fiderkiewicz          100.00 +  450: 252  150
    3     5 Franciszek     Uliński               118.63 +  429: 163  169
    4     4 Julia          Kowalska              133.56 +  408: 236  184
    5     3 Weronika       Dziatkowska           130.86 +  335: 324  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     846  /  5 169.20




	Martyna Bloch 131.58 Kutno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Jakub          Szara                 111.34 +  352: 108  161
    2    17 Marta          Pawlak                120.96 +  276: 198  171
    3     7 Juliusz        Czupryniak            155.54 -  270: 414  106
    4    12 Karol          Szczap                122.38 +  312: 196  172
    5     6 Julia          Kowalska              133.56 -  208: 391   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     694  /  5 138.80




	Weronika Dziatkowska 130.86 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Joanna         Korabik               110.56 +  514: 104  161
    2     4 Kacper         Sikora                133.72 +  481: 236  184
    3     3 Michał         Borowski              130.03 +  476: 207  180
    4     3 Maciej         Sylwestrzuk           132.75 -  247: 339   83
    5     3 Konrad         Pajączek              132.28 -  324: 335   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     690  /  5 138.00




	Kamil Olejniczak 130.49 Kutno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Ewelina        Linkiewicz            107.98 +  339: 207  158
    2     2 Szymon         Dąbrowski             153.93 -  233: 480  104
    3    11 Tomasz         Masiarz               115.21 +  334: 191  165
    4    10 Dominik        Bielecki              121.92 +  340: 190  172
    5     4 Michał         Dąbrowski             137.92 -  214: 438   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     687  /  5 137.40




	Michał Borowski 130.03 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Dagmara        Nowicka               106.83 +  351: 145  157
    2    18 Bartosz        Kościk                122.99 +  366: 158  173
    3     3 Weronika       Dziatkowska           130.86 -  207: 476   81
    4     9 Patryk         Kosieradzki           122.49 +  332: 311  172
    5    12 Karolina       Majchrzak             118.57 +  256: 238  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     752  /  5 150.40




	Mateusz Marciniewicz 129.41 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Anna           Knap                  101.50 +  375: 172  152
    2    12 Jan            Żuk-Widmański         118.06 +  333: 204  168
    3     4 Rafał          Błaszkiewicz          140.08 -  248: 393   90
    4     7 Kamila         Majchrzak             121.38 +  378: 279  171
    5     9 Julia          Korowajska            125.92 +  323: 193  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     757  /  5 151.40




	Paweł Dzierżyński 127.11 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Krzysztof      Dośla                 100.00 +  410: 182  150
    2    10 Patryk         Kosieradzki           122.49 +  357: 195  172
    3     1 Wojciech       Stawicki              143.55 -  250: 487   94
    4     6 Justyna        Miłczak               125.20 +  367: 190  175
    5     7 Franciszek     Uliński               118.63 +  336: 245  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     760  /  5 152.00




	Patryk Grzelak 126.86 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    19 Paweł          Woźniak               118.98 +  281: 143  169
    3     6 Michał         Dąbrowski             137.92 -  142: 478   88
    4    17 Krystian       Hiszpański            126.35 +  194: 190  176
    5    26 Bartosz        Kościk                122.99 -  361: 371   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     506  /  4 126.50




	Krystian Hiszpański 126.35 Kutno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Martyna        Gawryś                100.00 +  284: 118  150
    2     8 Michał         Dąbrowski             137.92 -  142: 433   88
    3    29 Julia          Gadzińska             115.32 +  135:  95  165
    4    17 Patryk         Grzelak               126.86 -  190: 194   77
    5    22 Dominik        Bielecki              121.92 -  188: 299   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     552  /  5 110.40




	Julia Korowajska 125.92 Kutno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Marek          Pałdyna               100.00 +  348: 145  150
    2     1 Rafał          Błaszkiewicz          140.08 -  189: 429   90
    3    14 Tomasz         Knap                  112.25 +  322: 191  162
    4    13 Marta          Pawlak                120.96 +  230: 192  171
    5     9 Mateusz        Marciniewicz          129.41 -  193: 323   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     652  /  5 130.40




	Mikołaj Krzywański 125.80 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Ida            Borucka               100.00 +  212:  64  150
    2    15 Justyna        Mikołajczyk           134.13 -  166: 369   84
    3    19 Justyna        Miłczak               125.20 -  181: 269   75
    4    32 Adrianna       Borowska              111.93 +  211:  80  162
    5    20 Jan            Żuk-Widmański         118.06 -  189: 309   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     539  /  5 107.80




	Maksymilian Piątek 125.46 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Piotr          Sobieski              100.00 +  440: 104  150
    2     9 Justyna        Miłczak               125.20 +  367: 189  175
    3     8 Kamila         Majchrzak             121.38 +  357: 210  171
    4     5 Rafał          Błaszkiewicz          140.08 -  196: 350   90
    5     8 Mikołaj        Fiderkiewicz          100.00 +  297: 254  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     736  /  5 147.20




	Patryk Łachoda 125.45 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Stanisław      Adamczyk              100.00 -  214: 244   50
    2    22 Olaf           Potowski              100.00 +  299: 186  150
    3    16 Martyna        Jaworska              100.00 +  223: 185  150
    4    19 Joanna         Kulawiak              117.04 -  206: 254   67
    5    18 Lena           Wróbel                118.06 -  199: 218   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     485  /  5  97.00




	Justyna Miłczak 125.20 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Dominika       Gotowicz              100.00 +  274: 179  150
    2     9 Maksymilian    Piątek                125.46 -  189: 367   75
    3    19 Mikołaj        Krzywański            125.80 +  269: 181  176
    4     6 Paweł          Dzierżyński           127.11 -  190: 367   77
    5    19 Martyna        Jaworska              100.00 +  223: 222  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     628  /  5 125.60




	Bartosz Kościk 122.99 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Olaf           Potowski              100.00 +  170: 144  150
    2    18 Michał         Borowski              130.03 -  158: 366   80
    3    20 Mateusz        Zdunowski             100.00 +  263: 223  150
    4    15 Franciszek     Uliński               118.63 -  251: 294   69
    5    26 Patryk         Grzelak               126.86 +  371: 361  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     626  /  5 125.20




	Patryk Kosieradzki 122.49 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Martyna        Jaworska              100.00 +  262: 195  150
    2    10 Paweł          Dzierżyński           127.11 -  195: 357   77
    3    21 Krzysztof      Dośla                 100.00 +  239: 174  150
    4     9 Michał         Borowski              130.03 -  311: 332   80
    5    14 Marta          Pawlak                120.96 -  279: 311   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     528  /  5 105.60




	Karol Szczap 122.38 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Piotr          Iwańczyk              100.00 +  206: 168  150
    2    16 Karolina       Majchrzak             118.57 +  263: 253  169
    3     9 Julia          Kowalska              133.56 -  166: 416   84
    4    12 Martyna        Bloch                 131.58 -  196: 312   82
    5    13 Maciej         Wojewódzki            121.96 -  165: 171   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     557  /  5 111.40




	Maciej Wojewódzki 121.96 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Jakub          Kowalczyk             100.00 +  245: 114  150
    2    11 Franciszek     Uliński               118.63 -  249: 272   69
    3    17 Marta          Pawlak                120.96 -  221: 251   71
    4    21 Martyna        Gawryś                100.00 +  309: 136  150
    5    13 Karol          Szczap                122.38 +  171: 165  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     612  /  5 122.40




	Dominik Bielecki 121.92 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Norbert        Zieliński             100.00 -  232: 239   50
    2    21 Dagmara        Nowicka               106.83 +  212: 162  157
    3    24 Paweł          Woźniak               118.98 +  245: 172  169
    4    10 Kamil          Olejniczak            130.49 -  190: 340   80
    5    22 Krystian       Hiszpański            126.35 +  299: 188  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     632  /  5 126.40




	Kamila Majchrzak 121.38 Radom

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Mateusz        Zdunowski             100.00 +  286: 191  150
    2     6 Lena           Wróbel                118.06 +  223: 188  168
    3     8 Maksymilian    Piątek                125.46 -  210: 357   75
    4     7 Mateusz        Marciniewicz          129.41 -  279: 378   79
    5    15 Patryk         Rosiński              111.97 +  385: 263  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     634  /  5 126.80




	Marta Pawlak 120.96 Kutno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Jakub          Błaszczyk             100.00 +  190: 116  150
    2    17 Martyna        Bloch                 131.58 -  198: 276   82
    3    17 Maciej         Wojewódzki            121.96 +  251: 221  172
    4    13 Julia          Korowajska            125.92 -  192: 230   76
    5    14 Patryk         Kosieradzki           122.49 +  311: 279  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     652  /  5 130.40




	Matylda Berus 120.54 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Maciej         Mączewski             100.00 +  284: 100  150
    2     7 Juliusz        Czupryniak            155.54 -  143: 386  106
    3    28 Weronika       Salmanowicz           100.00 +  275: 179  150
    4     8 Justyna        Mikołajczyk           134.13 -  163: 333   84
    5    25 Jakub          Błaszczyk             100.00 +  273: 211  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     640  /  5 128.00




	Paweł Woźniak 118.98 Radom

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Wiktoria       Baranowska            100.00 +  131: 118  150
    2    19 Patryk         Grzelak               126.86 -  143: 281   77
    3    24 Dominik        Bielecki              121.92 -  172: 245   72
    4    24 Jan            Pląsek                118.14 -  140: 263   68
    5    27 Tomasz         Masiarz               115.21 -   95: 188   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     432  /  5  86.40




	Franciszek Uliński 118.63 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Weronika       Salmanowicz           100.00 +  409:  53  150
    2    11 Maciej         Wojewódzki            121.96 +  272: 249  172
    3     5 Konrad         Pajączek              132.28 -  163: 429   82
    4    15 Bartosz        Kościk                122.99 +  294: 251  173
    5     7 Paweł          Dzierżyński           127.11 -  245: 336   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     654  /  5 130.80




	Karolina Majchrzak 118.57 Radom

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Cezary         Kłobuszewski          100.00 +  362: 107  150
    2    16 Karol          Szczap                122.38 -  253: 263   72
    3    10 Maciej         Sylwestrzuk           132.75 -  147: 427   83
    4    20 Dagmara        Nowicka               106.83 +  320: 130  157
    5    12 Michał         Borowski              130.03 -  238: 256   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     542  /  5 108.40




	Jan Pląsek 118.14 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Mikołaj        Fiderkiewicz          100.00 -  156: 287   50
    2    36 Natalia        Podleś                112.91 +  311: 138  163
    3    18 Marta          Wantoch-Rekowska      100.00 -  213: 224   50
    4    24 Paweł          Woźniak               118.98 +  263: 140  169
    5    16 Dominika       Gotowicz              100.00 +  209: 110  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     582  /  5 116.40




	Lena Wróbel 118.06 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Daniel         Skoroszewski          100.00 +  256: 237  150
    2     6 Kamila         Majchrzak             121.38 -  188: 223   71
    3    25 Marek          Pałdyna               100.00 +  235: 169  150
    4    11 Paulina        Gerasik               136.75 -  117: 405   87
    5    18 Patryk         Łachoda               125.45 +  218: 199  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     633  /  5 126.60




	Jan Żuk-Widmański 118.06 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Marta          Wantoch-Rekowska      100.00 +  245: 154  150
    2    12 Mateusz        Marciniewicz          129.41 -  204: 333   79
    3    23 Jakub          Szara                 111.34 -  250: 272   61
    4    22 Daniel         Skoroszewski          100.00 +  217:  52  150
    5    20 Mikołaj        Krzywański            125.80 +  309: 189  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     616  /  5 123.20




	Joanna Kulawiak 117.04 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Juliusz        Czupryniak            155.54 -  211: 476  106
    2    23 Julia          Gadzińska             115.32 =  210: 210  115
    3    27 Patryk         Rosiński              111.97 +  287: 155  162
    4    19 Patryk         Łachoda               125.45 +  254: 206  175
    5    11 Justyna        Mikołajczyk           134.13 -  266: 377   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     642  /  5 128.40




	Antonina Szara 116.02 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Szymon         Dąbrowski             153.93 -  187: 539  104
    2    28 Jakub          Szara                 111.34 -  162: 188   61
    3    30 Martyna        Gawryś                100.00 -  180: 205   50
    4    34 Krzysztof      Dośla                 100.00 +  227: 207  150
    5    28 Marek          Pałdyna               100.00 +  255: 142  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     515  /  5 103.00




	Igor Malarski 115.99 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Wojciech       Stawicki              143.55 -   91: 521   94
    2    35 Tomasz         Masiarz               115.21 -  130: 252   65
    3    36 Maciej         Mączewski             100.00 -   67: 169   50
    4    38 PAUZA
    5    34 Natalia        Podleś                112.91 -  122: 162   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     272  /  4  68.00




	Julia Gadzińska 115.32 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Rafał          Błaszkiewicz          140.08 -  138: 552   90
    2    23 Joanna         Kulawiak              117.04 =  210: 210  117
    3    29 Krystian       Hiszpański            126.35 -   95: 135   76
    4    33 Ewelina        Linkiewicz            107.98 -  141: 145   58
    5    35 Cezary         Kłobuszewski          100.00 -  143: 159   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     391  /  5  78.20




	Tomasz Masiarz 115.21 Radom

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Michał         Dąbrowski             137.92 -  161: 450   88
    2    35 Igor           Malarski              115.99 +  252: 130  166
    3    11 Kamil          Olejniczak            130.49 -  191: 334   80
    4    27 Jakub          Błaszczyk             100.00 -  226: 231   50
    5    27 Paweł          Woźniak               118.98 +  188:  95  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     553  /  5 110.60




	Zofia Kucharska 113.18 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Paulina        Gerasik               136.75 -  101: 338   87
    2    33 Patryk         Rosiński              111.97 -  224: 260   62
    3    32 Cezary         Kłobuszewski          100.00 -  110: 198   50
    4    35 Piotr          Sobieski              100.00 +  127: 118  150
    5    29 Krzysztof      Dośla                 100.00 -  222: 235   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     399  /  5  79.80




	Natalia Podleś 112.91 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Justyna        Mikołajczyk           134.13 -   89: 366   84
    2    36 Jan            Pląsek                118.14 -  138: 311   68
    3    35 Anna           Knap                  101.50 +  203:  56  152
    4    28 Tomasz         Knap                  112.25 -  175: 277   62
    5    34 Igor           Malarski              115.99 +  162: 122  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     532  /  5 106.40




	Tomasz Knap 112.25 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Kacper         Sikora                133.72 -  190: 300   84
    2    27 Jakub          Kowalczyk             100.00 +  214: 120  150
    3    14 Julia          Korowajska            125.92 -  191: 322   76
    4    28 Natalia        Podleś                112.91 +  277: 175  163
    5    24 Ewelina        Linkiewicz            107.98 +  238: 156  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     631  /  5 126.20




	Ada Szara 112.11 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Julia          Kowalska              133.56 -  177: 370   84
    2    31 Adrianna       Borowska              111.93 +  140:  52  162
    3    22 Stanisław      Adamczyk              100.00 +  233: 211  150
    4    18 Piotr          Iwańczyk              100.00 -  166: 247   50
    5    23 Mateusz        Zdunowski             100.00 -  207: 282   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     496  /  5  99.20




	Patryk Rosiński 111.97 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Maciej         Sylwestrzuk           132.75 -  169: 373   83
    2    33 Zofia          Kucharska             113.18 +  260: 224  163
    3    27 Joanna         Kulawiak              117.04 -  155: 287   67
    4    29 Marek          Pałdyna               100.00 +  235: 148  150
    5    15 Kamila         Majchrzak             121.38 -  263: 385   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     534  /  5 106.80




	Adrianna Borowska 111.93 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Konrad         Pajączek              132.28 -  104: 512   82
    2    31 Ada            Szara                 112.11 -   52: 140   62
    3    38 PAUZA
    4    32 Mikołaj        Krzywański            125.80 -   80: 211   76
    5    36 Joanna         Korabik               110.56 -   99: 186   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     281  /  4  70.25




	Jakub Szara 111.34 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Martyna        Bloch                 131.58 -  108: 352   82
    2    28 Antonina       Szara                 116.02 +  188: 162  166
    3    23 Jan            Żuk-Widmański         118.06 +  272: 250  168
    4    16 Mikołaj        Fiderkiewicz          100.00 -  185: 283   50
    5    21 Stanisław      Adamczyk              100.00 -  186: 253   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     516  /  5 103.20




	Joanna Korabik 110.56 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Weronika       Dziatkowska           130.86 -  104: 514   81
    2    32 Anna           Knap                  101.50 +  144: 100  152
    3    26 Piotr          Iwańczyk              100.00 -  151: 313   50
    4    30 Martyna        Jaworska              100.00 -  194: 220   50
    5    36 Adrianna       Borowska              111.93 +  186:  99  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     495  /  5  99.00




	Ewelina Linkiewicz 107.98 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Kamil          Olejniczak            130.49 -  207: 339   80
    2    24 Wiktoria       Baranowska            100.00 +  204: 123  150
    3    12 Paulina        Gerasik               136.75 -  146: 358   87
    4    33 Julia          Gadzińska             115.32 +  145: 141  165
    5    24 Tomasz         Knap                  112.25 -  156: 238   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     544  /  5 108.80




	Dagmara Nowicka 106.83 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Michał         Borowski              130.03 -  145: 351   80
    2    21 Dominik        Bielecki              121.92 -  162: 212   72
    3    33 Wiktoria       Baranowska            100.00 +  185: 111  150
    4    20 Karolina       Majchrzak             118.57 -  130: 320   69
    5    30 Jakub          Kowalczyk             100.00 -  138: 252   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     421  /  5  84.20




	Anna Knap 101.50 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Mateusz        Marciniewicz          129.41 -  172: 375   79
    2    32 Joanna         Korabik               110.56 -  100: 144   61
    3    35 Natalia        Podleś                112.91 -   56: 203   63
    4    36 Jakub          Kowalczyk             100.00 -   64: 159   50
    5    38 Antoni         Ryzak                 100.00 -  107: 163   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     303  /  5  60.60




	Stanisław Adamczyk 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Patryk         Łachoda               125.45 +  244: 214  175
    2    13 Maciej         Sylwestrzuk           132.75 -  212: 400   83
    3    22 Ada            Szara                 112.11 -  211: 233   62
    4    25 Cezary         Kłobuszewski          100.00 +  239: 160  150
    5    21 Jakub          Szara                 111.34 +  253: 186  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     631  /  5 126.20




	Wiktoria Baranowska 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Paweł          Woźniak               118.98 -  118: 131   69
    2    24 Ewelina        Linkiewicz            107.98 -  123: 204   58
    3    33 Dagmara        Nowicka               106.83 -  111: 185   57
    4    37 Ida            Borucka               100.00 +  121:  80  150
    5    32 Olaf           Potowski              100.00 -  105: 142   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     384  /  5  76.80




	Ida Borucka 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Mikołaj        Krzywański            125.80 -   64: 212   76
    2    37 Marta          Wantoch-Rekowska      100.00 -  100: 230   50
    3    37 Jakub          Błaszczyk             100.00 -  147: 171   50
    4    37 Wiktoria       Baranowska            100.00 -   80: 121   50
    5    37 Piotr          Sobieski              100.00 -  135: 158   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     276  /  5  55.20




	Jakub Błaszczyk 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Marta          Pawlak                120.96 -  116: 190   71
    2    26 Mateusz        Zdunowski             100.00 -  152: 269   50
    3    37 Ida            Borucka               100.00 +  171: 147  150
    4    27 Tomasz         Masiarz               115.21 +  231: 226  165
    5    25 Matylda        Berus                 120.54 -  211: 273   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     507  /  5 101.40




	Krzysztof Dośla 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Paweł          Dzierżyński           127.11 -  182: 410   77
    2    29 Cezary         Kłobuszewski          100.00 +  145: 137  150
    3    21 Patryk         Kosieradzki           122.49 -  174: 239   72
    4    34 Antonina       Szara                 116.02 -  207: 227   66
    5    29 Zofia          Kucharska             113.18 +  235: 222  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     528  /  5 105.60




	Mikołaj Fiderkiewicz 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Jan            Pląsek                118.14 +  287: 156  168
    2     5 Konrad         Pajączek              132.28 -  252: 450   82
    3    13 Norbert        Zieliński             100.00 +  277: 237  150
    4    16 Jakub          Szara                 111.34 +  283: 185  161
    5     8 Maksymilian    Piątek                125.46 -  254: 297   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     636  /  5 127.20




	Martyna Gawryś 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Krystian       Hiszpański            126.35 -  118: 284   76
    2    25 Martyna        Jaworska              100.00 -  146: 195   50
    3    30 Antonina       Szara                 116.02 +  205: 180  166
    4    21 Maciej         Wojewódzki            121.96 -  136: 309   72
    5    33 Weronika       Salmanowicz           100.00 -  125: 130   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     414  /  5  82.80




	Dominika Gotowicz 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Justyna        Miłczak               125.20 -  179: 274   75
    2    30 Piotr          Sobieski              100.00 +  217: 151  150
    3    15 Kacper         Sikora                133.72 -  165: 312   84
    4    31 Weronika       Salmanowicz           100.00 +  238: 235  150
    5    16 Jan            Pląsek                118.14 -  110: 209   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     527  /  5 105.40




	Piotr Iwańczyk 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Karol          Szczap                122.38 -  168: 206   72
    2    34 Maciej         Mączewski             100.00 +  262: 172  150
    3    26 Joanna         Korabik               110.56 +  313: 151  161
    4    18 Ada            Szara                 112.11 +  247: 166  162
    5    10 Paulina        Gerasik               136.75 -  172: 332   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     632  /  5 126.40




	Martyna Jaworska 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Patryk         Kosieradzki           122.49 -  195: 262   72
    2    25 Martyna        Gawryś                100.00 +  195: 146  150
    3    16 Patryk         Łachoda               125.45 -  185: 223   75
    4    30 Joanna         Korabik               110.56 +  220: 194  161
    5    19 Justyna        Miłczak               125.20 -  222: 223   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     533  /  5 106.60




	Jakub Kowalczyk 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Maciej         Wojewódzki            121.96 -  114: 245   72
    2    27 Tomasz         Knap                  112.25 -  120: 214   62
    3    34 Daniel         Skoroszewski          100.00 -  150: 152   50
    4    36 Anna           Knap                  101.50 +  159:  64  152
    5    30 Dagmara        Nowicka               106.83 +  252: 138  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     493  /  5  98.60




	Cezary Kłobuszewski 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Karolina       Majchrzak             118.57 -  107: 362   69
    2    29 Krzysztof      Dośla                 100.00 -  137: 145   50
    3    32 Zofia          Kucharska             113.18 +  198: 110  163
    4    25 Stanisław      Adamczyk              100.00 -  160: 239   50
    5    35 Julia          Gadzińska             115.32 +  159: 143  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     497  /  5  99.40




	Maciej Mączewski 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Matylda        Berus                 120.54 -  100: 284   71
    2    34 Piotr          Iwańczyk              100.00 -  172: 262   50
    3    36 Igor           Malarski              115.99 +  169:  67  166
    4    26 Norbert        Zieliński             100.00 -  169: 297   50
    5    31 Daniel         Skoroszewski          100.00 +  167: 149  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     487  /  5  97.40




	Marek Pałdyna 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Julia          Korowajska            125.92 -  145: 348   76
    2    20 Daniel         Skoroszewski          100.00 +  108:  65  150
    3    25 Lena           Wróbel                118.06 -  169: 235   68
    4    29 Patryk         Rosiński              111.97 -  148: 235   62
    5    28 Antonina       Szara                 116.02 -  142: 255   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     422  /  5  84.40




	Olaf Potowski 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Bartosz        Kościk                122.99 -  144: 170   73
    2    22 Patryk         Łachoda               125.45 -  186: 299   75
    3    31 Piotr          Sobieski              100.00 +  118:  95  150
    4    23 Mateusz        Zdunowski             100.00 -  159: 192   50
    5    32 Wiktoria       Baranowska            100.00 +  142: 105  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     498  /  5  99.60




	Antoni Ryzak 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    5    38 Anna           Knap                  101.50 +  163: 107  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     152  /  1 152.00




	Weronika Salmanowicz 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Franciszek     Uliński               118.63 -   53: 409   69
    2    38 PAUZA
    3    28 Matylda        Berus                 120.54 -  179: 275   71
    4    31 Dominika       Gotowicz              100.00 -  235: 238   50
    5    33 Martyna        Gawryś                100.00 +  130: 125  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     340  /  4  85.00




	Daniel Skoroszewski 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Lena           Wróbel                118.06 -  237: 256   68
    2    20 Marek          Pałdyna               100.00 -   65: 108   50
    3    34 Jakub          Kowalczyk             100.00 +  152: 150  150
    4    22 Jan            Żuk-Widmański         118.06 -   52: 217   68
    5    31 Maciej         Mączewski             100.00 -  149: 167   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     386  /  5  77.20




	Piotr Sobieski 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Maksymilian    Piątek                125.46 -  104: 440   75
    2    30 Dominika       Gotowicz              100.00 -  151: 217   50
    3    31 Olaf           Potowski              100.00 -   95: 118   50
    4    35 Zofia          Kucharska             113.18 -  118: 127   63
    5    37 Ida            Borucka               100.00 +  158: 135  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     388  /  5  77.60




	Marta Wantoch-Rekowska 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Jan            Żuk-Widmański         118.06 -  154: 245   68
    2    37 Ida            Borucka               100.00 +  230: 100  150
    3    18 Jan            Pląsek                118.14 +  224: 213  168
    4    14 Kacper         Sikora                133.72 -  197: 326   84
    5    17 Norbert        Zieliński             100.00 -  182: 321   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     520  /  5 104.00




	Mateusz Zdunowski 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Kamila         Majchrzak             121.38 -  191: 286   71
    2    26 Jakub          Błaszczyk             100.00 +  269: 152  150
    3    20 Bartosz        Kościk                122.99 -  223: 263   73
    4    23 Olaf           Potowski              100.00 +  192: 159  150
    5    23 Ada            Szara                 112.11 +  282: 207  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     606  /  5 121.20




	Norbert Zieliński 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Dominik        Bielecki              121.92 +  239: 232  172
    2    14 Julia          Kowalska              133.56 -  170: 405   84
    3    13 Mikołaj        Fiderkiewicz          100.00 -  237: 277   50
    4    26 Maciej         Mączewski             100.00 +  297: 169  150
    5    17 Marta          Wantoch-Rekowska      100.00 +  321: 182  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     606  /  5 121.20


Wyniki poszczególnych rund turnieju IV Turniej o Puchar GN nr 12 im. Lotników Amerykańskich



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Juliusz        Czupryniak           - Joanna         Kulawiak              476: 211
   2 Antonina       Szara                - Szymon         Dąbrowski             187: 539
   3 Wojciech       Stawicki             - Igor           Malarski              521:  91
   4 Julia          Gadzińska            - Rafał          Błaszkiewicz          138: 552
   5 Michał         Dąbrowski            - Tomasz         Masiarz               450: 161
   6 Zofia          Kucharska            - Paulina        Gerasik               101: 338
   7 Justyna        Mikołajczyk          - Natalia        Podleś                366:  89
   8 Tomasz         Knap                 - Kacper         Sikora                190: 300
   9 Julia          Kowalska             - Ada            Szara                 370: 177
  10 Patryk         Rosiński             - Maciej         Sylwestrzuk           169: 373
  11 Konrad         Pajączek             - Adrianna       Borowska              512: 104
  12 Jakub          Szara                - Martyna        Bloch                 108: 352
  13 Weronika       Dziatkowska          - Joanna         Korabik               514: 104
  14 Ewelina        Linkiewicz           - Kamil          Olejniczak            207: 339
  15 Michał         Borowski             - Dagmara        Nowicka               351: 145
  16 Anna           Knap                 - Mateusz        Marciniewicz          172: 375
  17 Paweł          Dzierżyński          - Krzysztof      Dośla                 410: 182
  18 Martyna        Gawryś               - Krystian       Hiszpański            118: 284
  19 Julia          Korowajska           - Marek          Pałdyna               348: 145
  20 Ida            Borucka              - Mikołaj        Krzywański             64: 212
  21 Maksymilian    Piątek               - Piotr          Sobieski              440: 104
  22 Stanisław      Adamczyk             - Patryk         Łachoda               244: 214
  23 Justyna        Miłczak              - Dominika       Gotowicz              274: 179
  24 Olaf           Potowski             - Bartosz        Kościk                144: 170
  25 Patryk         Kosieradzki          - Martyna        Jaworska              262: 195
  26 Piotr          Iwańczyk             - Karol          Szczap                168: 206
  27 Maciej         Wojewódzki           - Jakub          Kowalczyk             245: 114
  28 Norbert        Zieliński            - Dominik        Bielecki              239: 232
  29 Kamila         Majchrzak            - Mateusz        Zdunowski             286: 191
  30 Jakub          Błaszczyk            - Marta          Pawlak                116: 190
  31 Matylda        Berus                - Maciej         Mączewski             284: 100
  32 Wiktoria       Baranowska           - Paweł          Woźniak               118: 131
  33 Franciszek     Uliński              - Weronika       Salmanowicz           409:  53
  34 Cezary         Kłobuszewski         - Karolina       Majchrzak             107: 362
  35 Jan            Pląsek               - Mikołaj        Fiderkiewicz          156: 287
  36 Daniel         Skoroszewski         - Lena           Wróbel                237: 256
  37 Jan            Żuk-Widmański        - Marta          Wantoch-Rekowska      245: 154


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Błaszkiewicz         - Julia          Korowajska            429: 189
   2 Kamil          Olejniczak           - Szymon         Dąbrowski             233: 480
   3 Paulina        Gerasik              - Wojciech       Stawicki              206: 499
   4 Kacper         Sikora               - Weronika       Dziatkowska           236: 481
   5 Mikołaj        Fiderkiewicz         - Konrad         Pajączek              252: 450
   6 Lena           Wróbel               - Kamila         Majchrzak             188: 223
   7 Matylda        Berus                - Juliusz        Czupryniak            143: 386
   8 Krystian       Hiszpański           - Michał         Dąbrowski             142: 433
   9 Justyna        Miłczak              - Maksymilian    Piątek                189: 367
  10 Patryk         Kosieradzki          - Paweł          Dzierżyński           195: 357
  11 Franciszek     Uliński              - Maciej         Wojewódzki            272: 249
  12 Mateusz        Marciniewicz         - Jan            Żuk-Widmański         333: 204
  13 Maciej         Sylwestrzuk          - Stanisław      Adamczyk              400: 212
  14 Norbert        Zieliński            - Julia          Kowalska              170: 405
  15 Mikołaj        Krzywański           - Justyna        Mikołajczyk           166: 369
  16 Karol          Szczap               - Karolina       Majchrzak             263: 253
  17 Martyna        Bloch                - Marta          Pawlak                276: 198
  18 Bartosz        Kościk               - Michał         Borowski              158: 366
  19 Patryk         Grzelak              - Paweł          Woźniak               281: 143
  20 Marek          Pałdyna              - Daniel         Skoroszewski          108:  65
  21 Dagmara        Nowicka              - Dominik        Bielecki              162: 212
  22 Patryk         Łachoda              - Olaf           Potowski              299: 186
  23 Joanna         Kulawiak             - Julia          Gadzińska             210: 210
  24 Ewelina        Linkiewicz           - Wiktoria       Baranowska            204: 123
  25 Martyna        Jaworska             - Martyna        Gawryś                195: 146
  26 Mateusz        Zdunowski            - Jakub          Błaszczyk             269: 152
  27 Jakub          Kowalczyk            - Tomasz         Knap                  120: 214
  28 Jakub          Szara                - Antonina       Szara                 188: 162
  29 Krzysztof      Dośla                - Cezary         Kłobuszewski          145: 137
  30 Piotr          Sobieski             - Dominika       Gotowicz              151: 217
  31 Ada            Szara                - Adrianna       Borowska              140:  52
  32 Joanna         Korabik              - Anna           Knap                  144: 100
  33 Patryk         Rosiński             - Zofia          Kucharska             260: 224
  34 Maciej         Mączewski            - Piotr          Iwańczyk              172: 262
  35 Tomasz         Masiarz              - Igor           Malarski              252: 130
  36 Natalia        Podleś               - Jan            Pląsek                138: 311
  37 Marta          Wantoch-Rekowska     - Ida            Borucka               230: 100
  38 Weronika       Salmanowicz          - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Wojciech       Stawicki             - Paweł          Dzierżyński           487: 250
   2 Szymon         Dąbrowski            - Justyna        Mikołajczyk           569: 206
   3 Michał         Borowski             - Weronika       Dziatkowska           207: 476
   4 Mateusz        Marciniewicz         - Rafał          Błaszkiewicz          248: 393
   5 Konrad         Pajączek             - Franciszek     Uliński               429: 163
   6 Patryk         Grzelak              - Michał         Dąbrowski             142: 478
   7 Martyna        Bloch                - Juliusz        Czupryniak            270: 414
   8 Kamila         Majchrzak            - Maksymilian    Piątek                210: 357
   9 Karol          Szczap               - Julia          Kowalska              166: 416
  10 Karolina       Majchrzak            - Maciej         Sylwestrzuk           147: 427
  11 Tomasz         Masiarz              - Kamil          Olejniczak            191: 334
  12 Paulina        Gerasik              - Ewelina        Linkiewicz            358: 146
  13 Mikołaj        Fiderkiewicz         - Norbert        Zieliński             277: 237
  14 Julia          Korowajska           - Tomasz         Knap                  322: 191
  15 Dominika       Gotowicz             - Kacper         Sikora                165: 312
  16 Patryk         Łachoda              - Martyna        Jaworska              223: 185
  17 Marta          Pawlak               - Maciej         Wojewódzki            251: 221
  18 Jan            Pląsek               - Marta          Wantoch-Rekowska      213: 224
  19 Mikołaj        Krzywański           - Justyna        Miłczak               181: 269
  20 Bartosz        Kościk               - Mateusz        Zdunowski             263: 223
  21 Krzysztof      Dośla                - Patryk         Kosieradzki           174: 239
  22 Stanisław      Adamczyk             - Ada            Szara                 211: 233
  23 Jan            Żuk-Widmański        - Jakub          Szara                 250: 272
  24 Paweł          Woźniak              - Dominik        Bielecki              172: 245
  25 Marek          Pałdyna              - Lena           Wróbel                169: 235
  26 Piotr          Iwańczyk             - Joanna         Korabik               313: 151
  27 Joanna         Kulawiak             - Patryk         Rosiński              287: 155
  28 Weronika       Salmanowicz          - Matylda        Berus                 179: 275
  29 Julia          Gadzińska            - Krystian       Hiszpański             95: 135
  30 Antonina       Szara                - Martyna        Gawryś                180: 205
  31 Olaf           Potowski             - Piotr          Sobieski              118:  95
  32 Cezary         Kłobuszewski         - Zofia          Kucharska             198: 110
  33 Dagmara        Nowicka              - Wiktoria       Baranowska            185: 111
  34 Daniel         Skoroszewski         - Jakub          Kowalczyk             152: 150
  35 Natalia        Podleś               - Anna           Knap                  203:  56
  36 Igor           Malarski             - Maciej         Mączewski              67: 169
  37 Jakub          Błaszczyk            - Ida            Borucka               171: 147
  38 Adrianna       Borowska             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Szymon         Dąbrowski            - Michał         Dąbrowski             353: 333
   2 Juliusz        Czupryniak           - Wojciech       Stawicki              386: 400
   3 Weronika       Dziatkowska          - Maciej         Sylwestrzuk           247: 339
   4 Julia          Kowalska             - Konrad         Pajączek              236: 408
   5 Rafał          Błaszkiewicz         - Maksymilian    Piątek                350: 196
   6 Paweł          Dzierżyński          - Justyna        Miłczak               367: 190
   7 Kamila         Majchrzak            - Mateusz        Marciniewicz          279: 378
   8 Justyna        Mikołajczyk          - Matylda        Berus                 333: 163
   9 Michał         Borowski             - Patryk         Kosieradzki           332: 311
  10 Dominik        Bielecki             - Kamil          Olejniczak            190: 340
  11 Lena           Wróbel               - Paulina        Gerasik               117: 405
  12 Karol          Szczap               - Martyna        Bloch                 196: 312
  13 Marta          Pawlak               - Julia          Korowajska            192: 230
  14 Marta          Wantoch-Rekowska     - Kacper         Sikora                197: 326
  15 Franciszek     Uliński              - Bartosz        Kościk                294: 251
  16 Mikołaj        Fiderkiewicz         - Jakub          Szara                 283: 185
  17 Krystian       Hiszpański           - Patryk         Grzelak               190: 194
  18 Ada            Szara                - Piotr          Iwańczyk              166: 247
  19 Patryk         Łachoda              - Joanna         Kulawiak              206: 254
  20 Karolina       Majchrzak            - Dagmara        Nowicka               320: 130
  21 Maciej         Wojewódzki           - Martyna        Gawryś                309: 136
  22 Jan            Żuk-Widmański        - Daniel         Skoroszewski          217:  52
  23 Mateusz        Zdunowski            - Olaf           Potowski              192: 159
  24 Paweł          Woźniak              - Jan            Pląsek                140: 263
  25 Cezary         Kłobuszewski         - Stanisław      Adamczyk              160: 239
  26 Maciej         Mączewski            - Norbert        Zieliński             169: 297
  27 Jakub          Błaszczyk            - Tomasz         Masiarz               231: 226
  28 Tomasz         Knap                 - Natalia        Podleś                277: 175
  29 Marek          Pałdyna              - Patryk         Rosiński              148: 235
  30 Joanna         Korabik              - Martyna        Jaworska              194: 220
  31 Dominika       Gotowicz             - Weronika       Salmanowicz           238: 235
  32 Adrianna       Borowska             - Mikołaj        Krzywański             80: 211
  33 Ewelina        Linkiewicz           - Julia          Gadzińska             145: 141
  34 Krzysztof      Dośla                - Antonina       Szara                 207: 227
  35 Zofia          Kucharska            - Piotr          Sobieski              127: 118
  36 Anna           Knap                 - Jakub          Kowalczyk              64: 159
  37 Wiktoria       Baranowska           - Ida            Borucka               121:  80
  38 Igor           Malarski             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Błaszkiewicz         - Szymon         Dąbrowski             417: 329
   2 Maciej         Sylwestrzuk          - Wojciech       Stawicki              333: 302
   3 Konrad         Pajączek             - Weronika       Dziatkowska           335: 324
   4 Michał         Dąbrowski            - Kamil          Olejniczak            438: 214
   5 Kacper         Sikora               - Juliusz        Czupryniak            183: 489
   6 Julia          Kowalska             - Martyna        Bloch                 391: 208
   7 Paweł          Dzierżyński          - Franciszek     Uliński               336: 245
   8 Maksymilian    Piątek               - Mikołaj        Fiderkiewicz          297: 254
   9 Mateusz        Marciniewicz         - Julia          Korowajska            323: 193
  10 Piotr          Iwańczyk             - Paulina        Gerasik               172: 332
  11 Justyna        Mikołajczyk          - Joanna         Kulawiak              377: 266
  12 Karolina       Majchrzak            - Michał         Borowski              238: 256
  13 Maciej         Wojewódzki           - Karol          Szczap                171: 165
  14 Patryk         Kosieradzki          - Marta          Pawlak                279: 311
  15 Patryk         Rosiński             - Kamila         Majchrzak             263: 385
  16 Jan            Pląsek               - Dominika       Gotowicz              209: 110
  17 Marta          Wantoch-Rekowska     - Norbert        Zieliński             182: 321
  18 Lena           Wróbel               - Patryk         Łachoda               218: 199
  19 Martyna        Jaworska             - Justyna        Miłczak               222: 223
  20 Mikołaj        Krzywański           - Jan            Żuk-Widmański         189: 309
  21 Jakub          Szara                - Stanisław      Adamczyk              186: 253
  22 Dominik        Bielecki             - Krystian       Hiszpański            299: 188
  23 Mateusz        Zdunowski            - Ada            Szara                 282: 207
  24 Tomasz         Knap                 - Ewelina        Linkiewicz            238: 156
  25 Matylda        Berus                - Jakub          Błaszczyk             273: 211
  26 Bartosz        Kościk               - Patryk         Grzelak               371: 361
  27 Tomasz         Masiarz              - Paweł          Woźniak               188:  95
  28 Antonina       Szara                - Marek          Pałdyna               255: 142
  29 Zofia          Kucharska            - Krzysztof      Dośla                 222: 235
  30 Jakub          Kowalczyk            - Dagmara        Nowicka               252: 138
  31 Daniel         Skoroszewski         - Maciej         Mączewski             149: 167
  32 Wiktoria       Baranowska           - Olaf           Potowski              105: 142
  33 Martyna        Gawryś               - Weronika       Salmanowicz           125: 130
  34 Igor           Malarski             - Natalia        Podleś                122: 162
  35 Julia          Gadzińska            - Cezary         Kłobuszewski          143: 159
  36 Joanna         Korabik              - Adrianna       Borowska              186:  99
  37 Piotr          Sobieski             - Ida            Borucka               158: 135
  38 Antoni         Ryzak                - Anna           Knap                  163: 107
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie