Zakopane 7
marca
Zakopane 7- 8 marca I Otwarty Turniej o Puchar Giewontu Zakopane 2015
Warszawa14
marca
Warszawa 14 marca V Turniej Scrabble o Puchar Gimnazjum Niepublicznego nr 12 im. Lotników Amerykańskich z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Lotników Amerykańskich
Radomsko21
marca
Radomsko 21-22 marca III Pojedynek Scrabblowy o Puchar Prezydenta Miasta Radomsko
Kolejne zwycięstwo Rafała Błaszkiewicza!14 marca 2015 — V Turniej Scrabble o Puchar Gimnazjum Niepublicznego nr 12 im. Lotników Amerykańskich z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Lotników AmerykańskichInformacjeRelacjaWynikiHHRundy
galeria

V Turniej Scrabble o Puchar Gimnazjum Niepublicznego nr 12 im. Lotników Amerykańskich z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Lotników AmerykańskichWarszawa, 14 marca 2015
turniej nierankingowy

Konkurs Relacja z turnieju


Kolejne zwycięstwo Rafała Błaszkiewicza!Ostatnio w turniejach młodzieżowych trudno przebić się do czołówki. Doświadczeni zawodnicy startują w ogólnopolskich "dorosłych" rozgrywkach i różnica poziomu pomiędzy nimi, a resztą graczy stale rośnie.

Dominacja uczniów gimnazjów na razie skończyła się, czego przyczyną było przejście większości silnych graczy do starszej kategorii wiekowej. Do Michała DąbrowskiegoMacieja Sylwestrzuka dołączyli zeszłoroczni gimnazjaliści — Juliusz Czupryniak, Rafał BłaszkiewiczWeronika Dziatkowska, a w gimnazjalnej czołówce pozostał jedynie Konrad Pajączek. Dobrego miejsca można się też było spodziewać po Łukaszu Pawlaku, który w ubiegłym roku zadebiutował z powodzeniem w turnieju rankingowym.

Po pierwszej rundzie prowadzili Julek, Rafał, Konrad i Łukasz, z wynikami w granicach 546-591 punktów. Po dwóch kolejnych partiach wydawać się mogło, że spore szanse na podium mają też Weronika, Maciek i Julia Kowalska. Szanse te nie zostały jednak wykorzystane — Maciek przegrał w czwartej rundzie z Rafałem, a Julka z Konradem, dołączając do Michała, który poniósł porażkę w partii z Julkiem jedną rundę wcześniej.

Po 4 rundach pozostało więc tylko czworo zawodników z kompletem punktów — Julek, Rafał, Konrad i Weronika. W ostatniej rundzie, na drugim stole, Rafał Błaszkiewicz wygrał bardzo wysoko z Weroniką Dziatkowską, co dało mu w rezultacie zwycięstwo w turnieju i w kategorii szkół ponadgimnazjalnych.

Na pierwszym stole Juliusz Czupryniak pokonał Konrada Pajączka, niezbyt wysoki wynik dał jednak zwycięzcy dopiero drugie miejsce w turnieju i w grupie najstarszych zawodników. Konrad okazał się najlepszy wśród uczniów gimnazjów i trzeci w klasyfikacji ogólnej.

Drugi wśród gimnazjalistów (4. ogólnie) był Łukasz Pawlak, a trzecia Julia Kowalska (7.) Trzecie miejsce w kategorii szkół średnich (5. w klasyfikacji generalnej) zdobył Michał Dąbrowski, który wyprzedził Weronikę Dziatkowską o 1 mały punkt!

Wśród uczniów szkół podstawowych wygrał Franciszek Uliński (17. w kategorii otwartej) przed Joanną Kulawiak (19.) iAnną Jóźwiak (20.) Trójka ta odbiegała znacznie poziomem gry od swoich konkurentów. Poza wyżej wymienionymi zawodnikami wyróżnili się jeszcze Maksymilian PiątekKlaudia Kantorska, którzy wygrali po 4 partie, a jako uczniowie gimnazjów mają dużo czasu na rozwinięcie swoich scrabblowych umiejętności jeszcze w wieku juniorskim.

Dyrekcja i pracownicy szkoły (www.pspo.edu.pl) postarali się o zorganizowanie turnieju na bardzo wysokim poziomie. Cenne nagrody ufundowali sponsorzy turnieju - Instytut Colina Rose Sp. z o.o. , TIM-EX sp. z o.o.sp.j. Piotr Pietuchowski.
relacja: Mariusz Sylwestrzuk
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
IV Turniej Scrabble o Puchar Gimnazjum Niepublicznego nr 12 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Lotników Amerykańskich
III Turniej Scrabble o Puchar Gimnazjum Niepublicznego nr 12 im. Lotników Amerykańskich
II Turniej Scrabble o Puchar Gimnazjum Niepublicznego nr 12 im. Lotników Amerykańskich


Rodzaj turniejuturniej dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych
Sposób rozgrywaniaPołówkowy/szwajcarski (rundy 1-5)
Miejsce rozgrywekSpołeczna Szkoła Podstawowa nr 13 im. Lotników Amerykańskich ul. Wóycickiego 1/3 bud. 13 (teren UKSW)
Obrońca tytułuJuliusz Czupryniak
SędziaMariusz Sylwestrzuk
Strona www turniejuhttp://www.pspo.edu.pl/2015-02-11/v-ogolnopolski-turniej-scrabble-zapisy-ruszyly
Harmonogramgodz. 10:00 rozpoczęcie turnieju
ok. godz. 14:00 przerwa obiadowa
ok. godz. 16:00 zakończenie turnieju, rozdanie nagród
Wpisowebez wpisowego
Dojazdautobusy linii 181 i 114; przystanek Młociny-UKSW
Wyżywieniezapewnione na miejscu dla osób, które zapiszą się poprzez mail do 11 marca 2015 r.
w odległości ok. 5-10 minut pieszo McDonalds
możliwość zamówienia pizzy
Nagrodypuchary za miejsca I-III, nagrody rzeczowe do momentu ich wyczerpania, nagroda niespodzianka, pula nagród może ulec powiększeniu
OrganizatorzyGimnazjum Niepubliczne nr 12 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Lotników Amerykańskich
ul. Wóycickiego 1/3, bud. 18
01-938 Warszawa
tel. 22 835 43 30
fax. 22 835 49 25


Wyniki turnieju V Turniej o Puchar Gimnazjum im. Lotników Amerykańskich

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto                 Duże pkt Małe pkt Różn. MP
--- --------------- -------------------- --------------------   -------- -------- -------- 
  1 Rafał           Błaszkiewicz         Milanówek                 5.0     2473     1390
  2 Juliusz         Czupryniak           Warszawa                  5.0     2324     1128
  3 Konrad          Pajączek             Milanówek                 4.0     1937      692
  4 Łukasz          Pawlak               Sochaczew                 4.0     1863      582
  5 Michał          Dąbrowski            Warszawa                  4.0     1816      602
  6 Weronika        Dziatkowska          Warszawa                  4.0     1815      349
  7 Julia           Kowalska             Kutno                     4.0     1775      586
  8 Maciej          Sylwestrzuk          Ciechanowiec              4.0     1771      579
  9 Maksymilian     Piątek               Warszawa                  4.0     1648      421
 10 Klaudia         Kantorska            Rybno                     4.0     1550      543
 11 Mateusz         Marciniewicz         Warszawa                  3.0     1744      715
 12 Krzysztof       Tomczak              Kutno                     3.0     1672      445
 13 Mateusz         Jóźwiak              Kutno                     3.0     1616      675
 14 Emilia          Pyrkowska            Rybno                     3.0     1580      173
 15 Norbert         Zieliński            Warszawa                  3.0     1495      101
 16 Piotr           Florczak             Kutno                     3.0     1361      188
 17 Franciszek      Uliński              Warszawa                  3.0     1334      -66
 18 Krystian        Hiszpański           Kutno                     3.0     1322      -74
 19 Joanna          Kulawiak             Warszawa                  3.0     1310       63
 20 Anna            Jóźwiak              Radom                     3.0     1279      175
 21 Piotr           Matczak              Kutno                     3.0     1238     -219
 22 Marta           Wantoch-Rekowska     Warszawa                  3.0     1221       48
 23 Artur           Jóźwiak              Radom                     3.0      907     -351
 24 Kamil           Olejniczak           Kutno                     2.0     1701      305
 25 Bartek          Marciniewicz         Warszawa                  2.0     1134     -137
 26 Jakub           Szara                Warszawa                  2.0     1075     -562
 27 Krystyna        Kulpa                Kutno                     2.0     1051        7
 28 Maciej          Skonieczny           Milanówek                 2.0     1039     -119
 29 Ewelina         Linkiewicz           Warszawa                  2.0     1038     -266
 30 Antonina        Szara                Warszawa                  2.0     1022     -211
 31 Julia           Zawal                Warszawa                  2.0     1010     -243
 32 Jakub           Gawryś               Warszawa                  2.0      998     -403
 33 Aleksandra      Wybrańska            Kutno                     2.0      983     -142
 34 Weronika        Skarżyńska           Warszawa                  2.0      940     -424
 35 Mikołaj         Krzywański           Warszawa                  2.0      921     -248
 36 Maurycy         Pawliński            Warszawa                  2.0      905     -398
 37 Eryk            Liebchen             Warszawa                  2.0      832     -171
 38 Paweł           Woźniak              Radom                     2.0      805     -150
 39 Julia           Glegoła              Warszawa                  2.0      766     -601
 40 Antoni          Brożyna              Warszawa                  2.0      516      -69
 41 Dagmara         Nowicka              Warszawa                  1.0     1211     -529
 42 Martyna         Gawryś               Warszawa                  1.0     1082     -406
 43 Joanna          Korabik              Warszawa                  1.0      978     -766
 44 Natalia         Mówka                Warszawa                  1.0      745     -487
 45 Magdalena       Mikołajczyk          Radom                     1.0      704     -224
 46 Antoni          Ryzak                Warszawa                  1.0      603     -252
 47 Antoni          Pękała               Warszawa                  1.0      540     -376
 48 Natalia         Mielcuch             Warszawa                  1.0      514     -217
 49 Zuzanna         Szerszeniewska       Warszawa                  1.0      356     -561
 50 Bartek          Mielcuch             Warszawa                  0.0      243     -295
 51 Kacper          Bilski               Warszawa                  0.0        0     -400
 52 Rafał           Grabski              Warszawa                  0.0        0     -400
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju V Turniej o Puchar Gimnazjum im. Lotników Amerykańskich



	Juliusz Czupryniak 128.58 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Joanna         Korabik               100.00 +  591: 137  150
    2     1 Emilia         Pyrkowska             100.00 +  497: 168  150
    3     1 Michał         Dąbrowski             100.00 +  420: 256  150
    4     1 Łukasz         Pawlak                100.00 +  449: 317  150
    5     1 Konrad         Pajączek              100.00 +  367: 318  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     750  /  5 150.00




	Maciej Sylwestrzuk 101.41 Ciechanowiec       

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Ewelina        Linkiewicz            100.00 +  406: 136  150
    2     8 Joanna         Kulawiak              100.00 +  418: 215  150
    3     7 Mateusz        Jóźwiak               100.00 +  287: 259  150
    4     2 Rafał          Błaszkiewicz          100.00 -  246: 408   50
    5     7 Piotr          Matczak               100.00 +  414: 174  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     650  /  5 130.00




	Rafał Błaszkiewicz 100.00 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Artur          Jóźwiak               100.00 +  589: 105  150
    2     2 Piotr          Florczak              100.00 +  372: 236  150
    3     2 Krzysztof      Tomczak               100.00 +  515: 271  150
    4     2 Maciej         Sylwestrzuk           101.41 +  408: 246  151
    5     2 Weronika       Dziatkowska           100.00 +  589: 225  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     751  /  5 150.20




	Julia Kowalska 100.00 Kutno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Julia          Zawal                 100.00 +  419: 156  150
    2     7 Piotr          Matczak               100.00 +  351: 189  150
    3     3 Kamil          Olejniczak            100.00 +  325: 281  150
    4     3 Konrad         Pajączek              100.00 -  293: 375   50
    5     6 Franciszek     Uliński               100.00 +  387: 188  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     650  /  5 130.00




	Konrad Pajączek 100.00 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Jakub          Szara                 100.00 +  550: 138  150
    2     3 Klaudia        Kantorska             100.00 +  292: 236  150
    3     6 Franciszek     Uliński               100.00 +  402: 211  150
    4     3 Julia          Kowalska              100.00 +  375: 293  150
    5     1 Juliusz        Czupryniak            128.58 -  318: 367   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     679  /  5 135.80




	Weronika Dziatkowska 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Dagmara        Nowicka               100.00 +  524:  90  150
    2     5 Norbert        Zieliński             100.00 +  360: 252  150
    3     4 Mateusz        Marciniewicz          100.00 +  339: 287  150
    4     4 Kamil          Olejniczak            100.00 +  367: 248  150
    5     2 Rafał          Błaszkiewicz          100.00 -  225: 589   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     650  /  5 130.00




	Piotr Florczak 100.00 Kutno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Natalia        Mówka                 100.00 +  371: 136  150
    2     2 Rafał          Błaszkiewicz          100.00 -  236: 372   50
    3     9 Krystyna       Kulpa                 100.00 +  250: 181  150
    4     5 Krzysztof      Tomczak               100.00 -  263: 325   50
    5    11 Antonina       Szara                 100.00 +  241: 159  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     550  /  5 110.00




	Mateusz Marciniewicz 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Weronika       Skarżyńska            100.00 +  387:  82  150
    2    12 Mikołaj        Krzywański            100.00 +  374: 135  150
    3     4 Weronika       Dziatkowska           100.00 -  287: 339   50
    4     7 Piotr          Matczak               100.00 -  280: 291   50
    5     9 Jakub          Szara                 100.00 +  416: 182  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     550  /  5 110.00




	Kamil Olejniczak 100.00 Kutno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Antoni         Pękała                100.00 +  472: 202  150
    2     6 Krystian       Hiszpański            100.00 +  426: 151  150
    3     3 Julia          Kowalska              100.00 -  281: 325   50
    4     4 Weronika       Dziatkowska           100.00 -  248: 367   50
    5     8 Maksymilian    Piątek                100.00 -  274: 351   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     450  /  5  90.00




	Norbert Zieliński 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Jakub          Gawryś                100.00 +  357: 199  150
    2     5 Weronika       Dziatkowska           100.00 -  252: 360   50
    3     8 Aleksandra     Wybrańska             100.00 +  296: 265  150
    4    10 Marta          Wantoch-Rekowska      100.00 +  378: 226  150
    5     3 Łukasz         Pawlak                100.00 -  212: 344   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     550  /  5 110.00




	Michał Dąbrowski 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Kacper         Bilski                100.00 +  400:   0    0
    2     9 Antonina       Szara                 100.00 +  414: 200  150
    3     1 Juliusz        Czupryniak            128.58 -  256: 420   79
    4     6 Krystian       Hiszpański            100.00 +  428: 285  150
    5     4 Emilia         Pyrkowska             100.00 +  318: 309  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     529  /  4 132.25




	Krzysztof Tomczak 100.00 Kutno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Rafał          Grabski               100.00 +  400:   0    0
    2    10 Maciej         Skonieczny            100.00 +  400: 150  150
    3     2 Rafał          Błaszkiewicz          100.00 -  271: 515   50
    4     5 Piotr          Florczak              100.00 +  325: 263  150
    5     5 Klaudia        Kantorska             100.00 -  276: 299   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     400  /  4 100.00




	Krystian Hiszpański 100.00 Kutno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Eryk           Liebchen              100.00 +  302: 144  150
    2     6 Kamil          Olejniczak            100.00 -  151: 426   50
    3    16 Mikołaj        Krzywański            100.00 +  340: 169  150
    4     6 Michał         Dąbrowski             100.00 -  285: 428   50
    5    12 Krystyna       Kulpa                 100.00 +  244: 229  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     550  /  5 110.00




	Łukasz Pawlak 100.00 Sochaczew

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Julia          Glegoła               100.00 +  546: 145  150
    2     4 Mateusz        Jóźwiak               100.00 +  323: 268  150
    3     5 Maksymilian    Piątek                100.00 +  333: 207  150
    4     1 Juliusz        Czupryniak            128.58 -  317: 449   79
    5     3 Norbert        Zieliński             100.00 +  344: 212  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     679  /  5 135.80




	Mikołaj Krzywański 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Bartek         Mielcuch              100.00 +  152:  15  150
    2    12 Mateusz        Marciniewicz          100.00 -  135: 374   50
    3    16 Krystian       Hiszpański            100.00 -  169: 340   50
    4    16 Jakub          Gawryś                100.00 +  303: 126  150
    5    14 Joanna         Kulawiak              100.00 -  162: 314   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     450  /  5  90.00




	Maksymilian Piątek 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Maurycy        Pawliński             100.00 +  388: 178  150
    2    11 Marta          Wantoch-Rekowska      100.00 +  304: 254  150
    3     5 Łukasz         Pawlak                100.00 -  207: 333   50
    4    11 Julia          Zawal                 100.00 +  398: 188  150
    5     8 Kamil          Olejniczak            100.00 +  351: 274  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     650  /  5 130.00




	Marta Wantoch-Rekowska 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Natalia        Mielcuch              100.00 +  203:  72  150
    2    11 Maksymilian    Piątek                100.00 -  254: 304   50
    3    15 Artur          Jóźwiak               100.00 +  255: 216  150
    4    10 Norbert        Zieliński             100.00 -  226: 378   50
    5    15 Eryk           Liebchen              100.00 +  283: 203  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     550  /  5 110.00




	Mateusz Jóźwiak 100.00 Kutno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Zuzanna        Szerszeniewska        100.00 +  364:  80  150
    2     4 Łukasz         Pawlak                100.00 -  268: 323   50
    3     7 Maciej         Sylwestrzuk           101.41 -  259: 287   51
    4    13 Julia          Glegoła               100.00 +  426: 131  150
    5    10 Aleksandra     Wybrańska             100.00 +  299: 120  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     551  /  5 110.20




	Franciszek Uliński 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Bartek         Marciniewicz          100.00 +  383: 184  150
    2    13 Anna           Jóźwiak               100.00 +  287: 262  150
    3     6 Konrad         Pajączek              100.00 -  211: 402   50
    4    12 Antoni         Brożyna               100.00 +  265: 165  150
    5     6 Julia          Kowalska              100.00 -  188: 387   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     550  /  5 110.00




	Joanna Kulawiak 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Krystyna       Kulpa                 100.00 +  252: 195  150
    2     8 Maciej         Sylwestrzuk           101.41 -  215: 418   51
    3    14 Magdalena      Mikołajczyk           100.00 +  292: 136  150
    4     8 Emilia         Pyrkowska             100.00 -  237: 336   50
    5    14 Mikołaj        Krzywański            100.00 +  314: 162  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     551  /  5 110.20




	Magdalena Mikołajczyk 100.00 Radom

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Maciej         Skonieczny            100.00 -  144: 235   50
    2    23 Bartek         Mielcuch              100.00 +  171:  74  150
    3    14 Joanna         Kulawiak              100.00 -  136: 292   50
    4    17 Aleksandra     Wybrańska             100.00 -  132: 169   50
    5    18 Jakub          Gawryś                100.00 -  121: 158   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     350  /  5  70.00




	Anna Jóźwiak 100.00 Radom

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Piotr          Matczak               100.00 -  257: 264   50
    2    13 Franciszek     Uliński               100.00 -  262: 287   50
    3    19 Bartek         Marciniewicz          100.00 +  265: 165  150
    4    14 Maurycy        Pawliński             100.00 +  257: 187  150
    5    13 Julia          Zawal                 100.00 +  238: 201  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     550  /  5 110.00




	Antonina Szara 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Aleksandra     Wybrańska             100.00 +  238: 151  150
    2     9 Michał         Dąbrowski             100.00 -  200: 414   50
    3    18 Antoni         Brożyna               100.00 -  177: 200   50
    4    18 Paweł          Woźniak               100.00 +  248: 227  150
    5    11 Piotr          Florczak              100.00 -  159: 241   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     450  /  5  90.00




	Martyna Gawryś 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Klaudia        Kantorska             100.00 -   75: 367   50
    2    21 Aleksandra     Wybrańska             100.00 -  160: 278   50
    3    20 Ewelina        Linkiewicz            100.00 -  251: 252   50
    4    24 Natalia        Mielcuch              100.00 +  230: 222  150
    5    19 Weronika       Skarżyńska            100.00 -  366: 369   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     350  /  5  70.00




	Paweł Woźniak 100.00 Radom

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Emilia         Pyrkowska             100.00 -  189: 374   50
    2    17 Artur          Jóźwiak               100.00 -  100: 201   50
    3    23 Weronika       Skarżyńska            100.00 +  160:  80  150
    4    18 Antonina       Szara                 100.00 -  227: 248   50
    5    21 Antoni         Pękała                100.00 +  129:  52  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     450  /  5  90.00




	Joanna Korabik 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Juliusz        Czupryniak            128.58 -  137: 591   79
    2    14 Antoni         Pękała                100.00 +  150: 120  150
    3    17 Piotr          Matczak               100.00 -  155: 320   50
    4    20 Maciej         Skonieczny            100.00 -  165: 327   50
    5    23 Dagmara        Nowicka               100.00 -  371: 386   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     379  /  5  75.80




	Ewelina Linkiewicz 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Maciej         Sylwestrzuk           101.41 -  136: 406   51
    2    15 Jakub          Gawryś                100.00 -  353: 376   50
    3    20 Martyna        Gawryś                100.00 +  252: 251  150
    4    15 Eryk           Liebchen              100.00 -  154: 157   50
    5    17 Maciej         Skonieczny            100.00 +  143: 114  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     451  /  5  90.20




	Artur Jóźwiak 100.00 Radom

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Rafał          Błaszkiewicz          100.00 -  105: 589   50
    2    17 Paweł          Woźniak               100.00 +  201: 100  150
    3    15 Marta          Wantoch-Rekowska      100.00 -  216: 255   50
    4    22 Antoni         Pękała                100.00 +  139: 106  150
    5    16 Bartek         Marciniewicz          100.00 +  246: 208  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     550  /  5 110.00




	Dagmara Nowicka 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Weronika       Dziatkowska           100.00 -   90: 524   50
    2    18 Bartek         Marciniewicz          100.00 -  209: 249   50
    3    22 Antoni         Ryzak                 100.00 -  227: 268   50
    4    23 Weronika       Skarżyńska            100.00 -  299: 328   50
    5    23 Joanna         Korabik               100.00 +  386: 371  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     350  /  5  70.00




	Jakub Szara 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Konrad         Pajączek              100.00 -  138: 550   50
    2    25 Antoni         Ryzak                 100.00 +  410: 176  150
    3    12 Julia          Glegoła               100.00 +  194: 153  150
    4     9 Klaudia        Kantorska             100.00 -  151: 342   50
    5     9 Mateusz        Marciniewicz          100.00 -  182: 416   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     450  /  5  90.00




	Julia Zawal 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Julia          Kowalska              100.00 -  156: 419   50
    2    20 Zuzanna        Szerszeniewska        100.00 +  198:  59  150
    3    11 Jakub          Gawryś                100.00 +  267: 139  150
    4    11 Maksymilian    Piątek                100.00 -  188: 398   50
    5    13 Anna           Jóźwiak               100.00 -  201: 238   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     450  /  5  90.00




	Weronika Skarżyńska 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Mateusz        Marciniewicz          100.00 -   82: 387   50
    2    19 Maurycy        Pawliński             100.00 -   81: 152   50
    3    23 Paweł          Woźniak               100.00 -   80: 160   50
    4    23 Dagmara        Nowicka               100.00 +  328: 299  150
    5    19 Martyna        Gawryś                100.00 +  369: 366  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     450  /  5  90.00




	Kacper Bilski 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Michał         Dąbrowski             100.00 -    0: 400    0


	Antoni Brożyna 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    24 Eryk           Liebchen              100.00 +  151: 143  150
    3    18 Antonina       Szara                 100.00 +  200: 177  150
    4    12 Franciszek     Uliński               100.00 -  165: 265   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     350  /  3 116.67




	Jakub Gawryś 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Norbert        Zieliński             100.00 -  199: 357   50
    2    15 Ewelina        Linkiewicz            100.00 +  376: 353  150
    3    11 Julia          Zawal                 100.00 -  139: 267   50
    4    16 Mikołaj        Krzywański            100.00 -  126: 303   50
    5    18 Magdalena      Mikołajczyk           100.00 +  158: 121  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     450  /  5  90.00




	Julia Glegoła 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Łukasz         Pawlak                100.00 -  145: 546   50
    2    22 Natalia        Mielcuch              100.00 +  200: 143  150
    3    12 Jakub          Szara                 100.00 -  153: 194   50
    4    13 Mateusz        Jóźwiak               100.00 -  131: 426   50
    5    22 Zuzanna        Szerszeniewska        100.00 +  137:  58  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     450  /  5  90.00




	Rafał Grabski 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Krzysztof      Tomczak               100.00 -    0: 400    0


	Klaudia Kantorska 100.00 Rybno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Martyna        Gawryś                100.00 +  367:  75  150
    2     3 Konrad         Pajączek              100.00 -  236: 292   50
    3    10 Maciej         Skonieczny            100.00 +  306: 213  150
    4     9 Jakub          Szara                 100.00 +  342: 151  150
    5     5 Krzysztof      Tomczak               100.00 +  299: 276  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     650  /  5 130.00




	Krystyna Kulpa 100.00 Kutno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Joanna         Kulawiak              100.00 -  195: 252   50
    2    16 Natalia        Mówka                 100.00 +  228: 139  150
    3     9 Piotr          Florczak              100.00 -  181: 250   50
    4    19 Antoni         Ryzak                 100.00 +  218: 159  150
    5    12 Krystian       Hiszpański            100.00 -  229: 244   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     450  /  5  90.00




	Eryk Liebchen 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Krystian       Hiszpański            100.00 -  144: 302   50
    2    24 Antoni         Brożyna               100.00 -  143: 151   50
    3    24 Zuzanna        Szerszeniewska        100.00 +  185: 113  150
    4    15 Ewelina        Linkiewicz            100.00 +  157: 154  150
    5    15 Marta          Wantoch-Rekowska      100.00 -  203: 283   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     450  /  5  90.00




	Bartek Marciniewicz 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Franciszek     Uliński               100.00 -  184: 383   50
    2    18 Dagmara        Nowicka               100.00 +  249: 209  150
    3    19 Anna           Jóźwiak               100.00 -  165: 265   50
    4    21 Natalia        Mówka                 100.00 +  328: 168  150
    5    16 Artur          Jóźwiak               100.00 -  208: 246   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     450  /  5  90.00




	Piotr Matczak 100.00 Kutno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Anna           Jóźwiak               100.00 +  264: 257  150
    2     7 Julia          Kowalska              100.00 -  189: 351   50
    3    17 Joanna         Korabik               100.00 +  320: 155  150
    4     7 Mateusz        Marciniewicz          100.00 +  291: 280  150
    5     7 Maciej         Sylwestrzuk           101.41 -  174: 414   51
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     551  /  5 110.20




	Bartek Mielcuch 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Mikołaj        Krzywański            100.00 -   15: 152   50
    2    23 Magdalena      Mikołajczyk           100.00 -   74: 171   50
    3    25 Natalia        Mówka                 100.00 -   83: 118   50
    4    25 Zuzanna        Szerszeniewska        100.00 -   33:  46   50
    5    24 Natalia        Mielcuch              100.00 -   38:  51   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     250  /  5  50.00




	Natalia Mielcuch 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Marta          Wantoch-Rekowska      100.00 -   72: 203   50
    2    22 Julia          Glegoła               100.00 -  143: 200   50
    3    21 Antoni         Pękała                100.00 -   26:  60   50
    4    24 Martyna        Gawryś                100.00 -  222: 230   50
    5    24 Bartek         Mielcuch              100.00 +   51:  38  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     350  /  5  70.00




	Natalia Mówka 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Piotr          Florczak              100.00 -  136: 371   50
    2    16 Krystyna       Kulpa                 100.00 -  139: 228   50
    3    25 Bartek         Mielcuch              100.00 +  118:  83  150
    4    21 Bartek         Marciniewicz          100.00 -  168: 328   50
    5    20 Maurycy        Pawliński             100.00 -  184: 222   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     350  /  5  70.00




	Maurycy Pawliński 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Maksymilian    Piątek                100.00 -  178: 388   50
    2    19 Weronika       Skarżyńska            100.00 +  152:  81  150
    3    13 Emilia         Pyrkowska             100.00 -  166: 393   50
    4    14 Anna           Jóźwiak               100.00 -  187: 257   50
    5    20 Natalia        Mówka                 100.00 +  222: 184  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     450  /  5  90.00




	Emilia Pyrkowska 100.00 Rybno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Paweł          Woźniak               100.00 +  374: 189  150
    2     1 Juliusz        Czupryniak            128.58 -  168: 497   79
    3    13 Maurycy        Pawliński             100.00 +  393: 166  150
    4     8 Joanna         Kulawiak              100.00 +  336: 237  150
    5     4 Michał         Dąbrowski             100.00 -  309: 318   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     579  /  5 115.80




	Antoni Pękała 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Kamil          Olejniczak            100.00 -  202: 472   50
    2    14 Joanna         Korabik               100.00 -  120: 150   50
    3    21 Natalia        Mielcuch              100.00 +   60:  26  150
    4    22 Artur          Jóźwiak               100.00 -  106: 139   50
    5    21 Paweł          Woźniak               100.00 -   52: 129   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     350  /  5  70.00




	Antoni Ryzak 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    25 Jakub          Szara                 100.00 -  176: 410   50
    3    22 Dagmara        Nowicka               100.00 +  268: 227  150
    4    19 Krystyna       Kulpa                 100.00 -  159: 218   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     250  /  3  83.33




	Maciej Skonieczny 100.00 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Magdalena      Mikołajczyk           100.00 +  235: 144  150
    2    10 Krzysztof      Tomczak               100.00 -  150: 400   50
    3    10 Klaudia        Kantorska             100.00 -  213: 306   50
    4    20 Joanna         Korabik               100.00 +  327: 165  150
    5    17 Ewelina        Linkiewicz            100.00 -  114: 143   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     450  /  5  90.00




	Zuzanna Szerszeniewska 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Mateusz        Jóźwiak               100.00 -   80: 364   50
    2    20 Julia          Zawal                 100.00 -   59: 198   50
    3    24 Eryk           Liebchen              100.00 -  113: 185   50
    4    25 Bartek         Mielcuch              100.00 +   46:  33  150
    5    22 Julia          Glegoła               100.00 -   58: 137   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     350  /  5  70.00




	Aleksandra Wybrańska 100.00 Kutno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Antonina       Szara                 100.00 -  151: 238   50
    2    21 Martyna        Gawryś                100.00 +  278: 160  150
    3     8 Norbert        Zieliński             100.00 -  265: 296   50
    4    17 Magdalena      Mikołajczyk           100.00 +  169: 132  150
    5    10 Mateusz        Jóźwiak               100.00 -  120: 299   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     450  /  5  90.00


Wyniki poszczególnych rund turnieju V Turniej o Puchar Gimnazjum im. Lotników Amerykańskich



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Juliusz        Czupryniak           - Joanna         Korabik               591: 137
   2 Ewelina        Linkiewicz           - Maciej         Sylwestrzuk           136: 406
   3 Rafał          Błaszkiewicz         - Artur          Jóźwiak               589: 105
   4 Julia          Zawal                - Julia          Kowalska              156: 419
   5 Konrad         Pajączek             - Jakub          Szara                 550: 138
   6 Dagmara        Nowicka              - Weronika       Dziatkowska            90: 524
   7 Mateusz        Marciniewicz         - Weronika       Skarżyńska            387:  82
   8 Natalia        Mówka                - Piotr          Florczak              136: 371
   9 Kamil          Olejniczak           - Antoni         Pękała                472: 202
  10 Jakub          Gawryś               - Norbert        Zieliński             199: 357
  11 Michał         Dąbrowski            - Kacper         Bilski                400:   0
  12 Rafał          Grabski              - Krzysztof      Tomczak                 0: 400
  13 Łukasz         Pawlak               - Julia          Glegoła               546: 145
  14 Eryk           Liebchen             - Krystian       Hiszpański            144: 302
  15 Mikołaj        Krzywański           - Bartek         Mielcuch              152:  15
  16 Natalia        Mielcuch             - Marta          Wantoch-Rekowska       72: 203
  17 Maksymilian    Piątek               - Maurycy        Pawliński             388: 178
  18 Bartek         Marciniewicz         - Franciszek     Uliński               184: 383
  19 Mateusz        Jóźwiak              - Zuzanna        Szerszeniewska        364:  80
  20 Maciej         Skonieczny           - Magdalena      Mikołajczyk           235: 144
  21 Joanna         Kulawiak             - Krystyna       Kulpa                 252: 195
  22 Piotr          Matczak              - Anna           Jóźwiak               264: 257
  23 Antonina       Szara                - Aleksandra     Wybrańska             238: 151
  24 Emilia         Pyrkowska            - Paweł          Woźniak               374: 189
  25 Martyna        Gawryś               - Klaudia        Kantorska              75: 367


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Juliusz        Czupryniak           - Emilia         Pyrkowska             497: 168
   2 Piotr          Florczak             - Rafał          Błaszkiewicz          236: 372
   3 Klaudia        Kantorska            - Konrad         Pajączek              236: 292
   4 Łukasz         Pawlak               - Mateusz        Jóźwiak               323: 268
   5 Norbert        Zieliński            - Weronika       Dziatkowska           252: 360
   6 Krystian       Hiszpański           - Kamil          Olejniczak            151: 426
   7 Julia          Kowalska             - Piotr          Matczak               351: 189
   8 Maciej         Sylwestrzuk          - Joanna         Kulawiak              418: 215
   9 Antonina       Szara                - Michał         Dąbrowski             200: 414
  10 Krzysztof      Tomczak              - Maciej         Skonieczny            400: 150
  11 Marta          Wantoch-Rekowska     - Maksymilian    Piątek                254: 304
  12 Mikołaj        Krzywański           - Mateusz        Marciniewicz          135: 374
  13 Franciszek     Uliński              - Anna           Jóźwiak               287: 262
  14 Joanna         Korabik              - Antoni         Pękała                150: 120
  15 Ewelina        Linkiewicz           - Jakub          Gawryś                353: 376
  16 Krystyna       Kulpa                - Natalia        Mówka                 228: 139
  17 Artur          Jóźwiak              - Paweł          Woźniak               201: 100
  18 Dagmara        Nowicka              - Bartek         Marciniewicz          209: 249
  19 Weronika       Skarżyńska           - Maurycy        Pawliński              81: 152
  20 Zuzanna        Szerszeniewska       - Julia          Zawal                  59: 198
  21 Aleksandra     Wybrańska            - Martyna        Gawryś                278: 160
  22 Julia          Glegoła              - Natalia        Mielcuch              200: 143
  23 Magdalena      Mikołajczyk          - Bartek         Mielcuch              171:  74
  24 Antoni         Brożyna              - Eryk           Liebchen              151: 143
  25 Jakub          Szara                - Antoni         Ryzak                 410: 176


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Dąbrowski            - Juliusz        Czupryniak            256: 420
   2 Krzysztof      Tomczak              - Rafał          Błaszkiewicz          271: 515
   3 Kamil          Olejniczak           - Julia          Kowalska              281: 325
   4 Weronika       Dziatkowska          - Mateusz        Marciniewicz          339: 287
   5 Maksymilian    Piątek               - Łukasz         Pawlak                207: 333
   6 Franciszek     Uliński              - Konrad         Pajączek              211: 402
   7 Mateusz        Jóźwiak              - Maciej         Sylwestrzuk           259: 287
   8 Aleksandra     Wybrańska            - Norbert        Zieliński             265: 296
   9 Krystyna       Kulpa                - Piotr          Florczak              181: 250
  10 Klaudia        Kantorska            - Maciej         Skonieczny            306: 213
  11 Julia          Zawal                - Jakub          Gawryś                267: 139
  12 Julia          Glegoła              - Jakub          Szara                 153: 194
  13 Maurycy        Pawliński            - Emilia         Pyrkowska             166: 393
  14 Magdalena      Mikołajczyk          - Joanna         Kulawiak              136: 292
  15 Marta          Wantoch-Rekowska     - Artur          Jóźwiak               255: 216
  16 Krystian       Hiszpański           - Mikołaj        Krzywański            340: 169
  17 Piotr          Matczak              - Joanna         Korabik               320: 155
  18 Antoni         Brożyna              - Antonina       Szara                 200: 177
  19 Anna           Jóźwiak              - Bartek         Marciniewicz          265: 165
  20 Martyna        Gawryś               - Ewelina        Linkiewicz            251: 252
  21 Antoni         Pękała               - Natalia        Mielcuch               60:  26
  22 Antoni         Ryzak                - Dagmara        Nowicka               268: 227
  23 Paweł          Woźniak              - Weronika       Skarżyńska            160:  80
  24 Eryk           Liebchen             - Zuzanna        Szerszeniewska        185: 113
  25 Bartek         Mielcuch             - Natalia        Mówka                  83: 118


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Łukasz         Pawlak               - Juliusz        Czupryniak            317: 449
   2 Rafał          Błaszkiewicz         - Maciej         Sylwestrzuk           408: 246
   3 Konrad         Pajączek             - Julia          Kowalska              375: 293
   4 Weronika       Dziatkowska          - Kamil          Olejniczak            367: 248
   5 Piotr          Florczak             - Krzysztof      Tomczak               263: 325
   6 Krystian       Hiszpański           - Michał         Dąbrowski             285: 428
   7 Mateusz        Marciniewicz         - Piotr          Matczak               280: 291
   8 Joanna         Kulawiak             - Emilia         Pyrkowska             237: 336
   9 Jakub          Szara                - Klaudia        Kantorska             151: 342
  10 Norbert        Zieliński            - Marta          Wantoch-Rekowska      378: 226
  11 Maksymilian    Piątek               - Julia          Zawal                 398: 188
  12 Antoni         Brożyna              - Franciszek     Uliński               165: 265
  13 Mateusz        Jóźwiak              - Julia          Glegoła               426: 131
  14 Anna           Jóźwiak              - Maurycy        Pawliński             257: 187
  15 Eryk           Liebchen             - Ewelina        Linkiewicz            157: 154
  16 Jakub          Gawryś               - Mikołaj        Krzywański            126: 303
  17 Magdalena      Mikołajczyk          - Aleksandra     Wybrańska             132: 169
  18 Paweł          Woźniak              - Antonina       Szara                 227: 248
  19 Antoni         Ryzak                - Krystyna       Kulpa                 159: 218
  20 Joanna         Korabik              - Maciej         Skonieczny            165: 327
  21 Natalia        Mówka                - Bartek         Marciniewicz          168: 328
  22 Artur          Jóźwiak              - Antoni         Pękała                139: 106
  23 Weronika       Skarżyńska           - Dagmara        Nowicka               328: 299
  24 Natalia        Mielcuch             - Martyna        Gawryś                222: 230
  25 Zuzanna        Szerszeniewska       - Bartek         Mielcuch               46:  33


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Juliusz        Czupryniak           - Konrad         Pajączek              367: 318
   2 Rafał          Błaszkiewicz         - Weronika       Dziatkowska           589: 225
   3 Norbert        Zieliński            - Łukasz         Pawlak                212: 344
   4 Emilia         Pyrkowska            - Michał         Dąbrowski             309: 318
   5 Krzysztof      Tomczak              - Klaudia        Kantorska             276: 299
   6 Julia          Kowalska             - Franciszek     Uliński               387: 188
   7 Maciej         Sylwestrzuk          - Piotr          Matczak               414: 174
   8 Kamil          Olejniczak           - Maksymilian    Piątek                274: 351
   9 Jakub          Szara                - Mateusz        Marciniewicz          182: 416
  10 Aleksandra     Wybrańska            - Mateusz        Jóźwiak               120: 299
  11 Antonina       Szara                - Piotr          Florczak              159: 241
  12 Krystyna       Kulpa                - Krystian       Hiszpański            229: 244
  13 Julia          Zawal                - Anna           Jóźwiak               201: 238
  14 Joanna         Kulawiak             - Mikołaj        Krzywański            314: 162
  15 Marta          Wantoch-Rekowska     - Eryk           Liebchen              283: 203
  16 Bartek         Marciniewicz         - Artur          Jóźwiak               208: 246
  17 Maciej         Skonieczny           - Ewelina        Linkiewicz            114: 143
  18 Jakub          Gawryś               - Magdalena      Mikołajczyk           158: 121
  19 Martyna        Gawryś               - Weronika       Skarżyńska            366: 369
  20 Maurycy        Pawliński            - Natalia        Mówka                 222: 184
  21 Antoni         Pękała               - Paweł          Woźniak                52: 129
  22 Zuzanna        Szerszeniewska       - Julia          Glegoła                58: 137
  23 Dagmara        Nowicka              - Joanna         Korabik               386: 371
  24 Bartek         Mielcuch             - Natalia        Mielcuch               38:  51
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie