Łódź25
czerwca
Łódź 25-26 czerwca Drugi Nocny Turniej Scrabble "Łódzka Nocka"
Ostróda 1
lipca
Ostróda 1 lipca XII Mistrzostwa Polski Nauczycieli w Scrabble
Ostróda 2
lipca
Ostróda 2- 3 lipca XVI Otwarte Mistrzostwa Ziemi Ostródzkiej w Scrabble „Blanki w Szranki”Grand Prix 2016
Małgorzata Deszczyńska nowym Mistrzem Polski Nauczycieli w Scrabble01 lipca 2016 — XII Mistrzostwa Polski Nauczycieli w ScrabbleInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

XII Mistrzostwa Polski Nauczycieli w ScrabbleOstróda, 01 lipca 2016

Konkurs Relacja z turnieju


Małgorzata Deszczyńska nowym Mistrzem Polski Nauczycieli w ScrabbleW pierwszy dzień lipca odbyły się w Ostródzie Mistrzostwa nauczycieli w Scrabble. Zapewne początek wakacji sprawił, że frekwencja była bardzo skromna. Zaledwie sześć osób stanęło do boju o miano najlepszego nauczyciela w Scrabble. Ze względu na małą liczbę uczestników, zawodnicy rozegrali zawody metodą "każdy z każdym", a w szóstej rundzie tzw. "szwajcarem" został wyłoniony nowy Mistrz. Od pierwszej rundy dominowała Małgorzata Deszczyńska i mimo porażki w piątej rundzie z Dorotą Ostrowską, nie dość że nie oddała zwycięstwa to jeszcze w rundzie finałowej odegrała się z dużą nawiązką Dorocie pokonując ją 508:265. Porażkę Doroty wykorzystał Michał Rogalewicz z Poznania oraz Lucyna Śniadach z Rumi, którzy zajęli odpowiednio drugie i trzecie miejsce. Cała trójka otrzymała okolicznościowe puchary oraz nagrody rzeczowe.

Podziękowania dla sponsorów:
Spółdzielnia Mieszkaniowa "Jedność" w Ostródzie
Związek Nauczycielstwa Polskiego Okręg Warmińsko-Mazurski Oddział Gmina Ostróda
oraz dla organizatora Grzegorza Koczkodona
relacja: Andrzej Gostomski
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
XI Mistrzostwa Polski Nauczycieli w Scrabble
X Mistrzostwa Polski Nauczycieli w Scrabble
IX Mistrzostwa Polski Nauczycieli w Scrabble


Rodzaj turniejuZamknięty rankingowy.Uczestnikami mogą być nauczyciele czynni lub emerytowani wszystkich typów szkół i placówek oświatowych, nauczyciele delegowani do pracy w kuratoriach, OKE, CKE, MEN, wykładowcy wyższych uczelni, nauczyciele przeniesieni w stan niecz.
Sposób rozgrywaniasystem: połówkowy (rundy 1-7), duńczyk (runda 8)
Miejsce rozgrywekOsiedlowy Dom Kultury Spółdzielni Mieszkaniowej "Jedność" ul. Chrobrego 4
Obrońca tytułuPiotr Broda
SędziaAndrzej Gostomski
HarmonogramPiątek, 1 lipca (8 rund)
10:30 — rejestracja uczestników
11:00 — rozpoczęcie turnieju
14:30-15:30 — przerwa obiadowa
ok. 19:00 — zakończenie turnieju
Wpisowe20 zł (wysokość jednakowa dla wszystkich)
WyżywienieObiady — Bar Maciek przy zamku.
cena 15 złotych
Obiady zostaną dowiezione na miejsce gry.
Noclegiwe własnym zakresie
NagrodyI miejsce puchar
II i III medale
I-III nagrody pieniężne
OrganizatorzyGrzegorz Koczkodon 502581516
SponsorzySpółdzielnia Mieszkaniowa "Jedność" w Ostródzie,
Związek Nauczycielstwa Polskiego Okręg Warmińsko-Mazurski Oddział Gmina Ostróda


Wyniki turnieju XII Mistrzostwa Nauczycieli

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Małgorzata      Deszczyńska          Warszawa               133.16      5.0     2245      902      415
  2 Michał          Rogalewicz           Poznań                 130.43      3.0     2276      722       82
  3 Lucyna          Śniadach             Rumia                  116.26      3.0     2228      726      140
  4 Dorota          Ostrowska            Białystok              108.02      3.0     2075      752     -153
  5 Sławomir        Wolski               Wrocław                115.25      3.0     1952      728      -49
  6 Maria Magdalena Kupczyńska           Szczecin               124.64      1.0     1878      532     -435
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju XII Mistrzostwa Nauczycieli



	Małgorzata Deszczyńska 133.16 Warszawa          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Lucyna         Śniadach              116.26 +  357: 343  166
    2     1 Sławomir       Wolski                115.25 +  344: 292  165
    3     1 Maria MagdalenaKupczyńska            124.64 +  335: 271  175
    4     1 Michał         Rogalewicz            130.43 +  439: 296  180
    5     1 Dorota         Ostrowska             108.02 -  262: 363   58
    6     1 Dorota         Ostrowska             108.02 +  508: 265  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     902  /  6 150.33




	Michał Rogalewicz 130.43 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Sławomir       Wolski                115.25 -  257: 299   65
    2     3 Maria MagdalenaKupczyńska            124.64 +  416: 314  175
    3     2 Dorota         Ostrowska             108.02 -  394: 476   58
    4     1 Małgorzata     Deszczyńska           133.16 -  296: 439   83
    5     3 Lucyna         Śniadach              116.26 +  398: 372  166
    6     3 Maria MagdalenaKupczyńska            124.64 +  515: 294  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     722  /  6 120.33




	Maria Magdalena Kupczyńska 124.64 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Dorota         Ostrowska             108.02 -  336: 340   58
    2     3 Michał         Rogalewicz            130.43 -  314: 416   80
    3     1 Małgorzata     Deszczyńska           133.16 -  271: 335   83
    4     2 Lucyna         Śniadach              116.26 +  377: 347  166
    5     2 Sławomir       Wolski                115.25 -  286: 360   65
    6     3 Michał         Rogalewicz            130.43 -  294: 515   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     532  /  6  88.67




	Lucyna Śniadach 116.26 Rumia                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Małgorzata     Deszczyńska           133.16 -  343: 357   83
    2     2 Dorota         Ostrowska             108.02 +  357: 326  158
    3     3 Sławomir       Wolski                115.25 +  410: 369  165
    4     2 Maria MagdalenaKupczyńska            124.64 -  347: 377   75
    5     3 Michał         Rogalewicz            130.43 -  372: 398   80
    6     2 Sławomir       Wolski                115.25 +  399: 261  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     726  /  6 121.00




	Sławomir Wolski 115.25 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Michał         Rogalewicz            130.43 +  299: 257  180
    2     1 Małgorzata     Deszczyńska           133.16 -  292: 344   83
    3     3 Lucyna         Śniadach              116.26 -  369: 410   66
    4     3 Dorota         Ostrowska             108.02 +  371: 305  158
    5     2 Maria MagdalenaKupczyńska            124.64 +  360: 286  175
    6     2 Lucyna         Śniadach              116.26 -  261: 399   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     728  /  6 121.33




	Dorota Ostrowska 108.02 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Maria MagdalenaKupczyńska            124.64 +  340: 336  175
    2     2 Lucyna         Śniadach              116.26 -  326: 357   66
    3     2 Michał         Rogalewicz            130.43 +  476: 394  180
    4     3 Sławomir       Wolski                115.25 -  305: 371   65
    5     1 Małgorzata     Deszczyńska           133.16 +  363: 262  183
    6     1 Małgorzata     Deszczyńska           133.16 -  265: 508   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     752  /  6 125.33


Wyniki poszczególnych rund turnieju XII Mistrzostwa Nauczycieli



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Małgorzata     Deszczyńska          - Lucyna         Śniadach              357: 343
   2 Sławomir       Wolski               - Michał         Rogalewicz            299: 257
   3 Maria MagdalenaKupczyńska           - Dorota         Ostrowska             336: 340


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Sławomir       Wolski               - Małgorzata     Deszczyńska           292: 344
   2 Lucyna         Śniadach             - Dorota         Ostrowska             357: 326
   3 Michał         Rogalewicz           - Maria MagdalenaKupczyńska            416: 314


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Małgorzata     Deszczyńska          - Maria MagdalenaKupczyńska            335: 271
   2 Dorota         Ostrowska            - Michał         Rogalewicz            476: 394
   3 Sławomir       Wolski               - Lucyna         Śniadach              369: 410


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Rogalewicz           - Małgorzata     Deszczyńska           296: 439
   2 Maria MagdalenaKupczyńska           - Lucyna         Śniadach              377: 347
   3 Dorota         Ostrowska            - Sławomir       Wolski                305: 371


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Małgorzata     Deszczyńska          - Dorota         Ostrowska             262: 363
   2 Sławomir       Wolski               - Maria MagdalenaKupczyńska            360: 286
   3 Lucyna         Śniadach             - Michał         Rogalewicz            372: 398


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dorota         Ostrowska            - Małgorzata     Deszczyńska           265: 508
   2 Lucyna         Śniadach             - Sławomir       Wolski                399: 261
   3 Maria MagdalenaKupczyńska           - Michał         Rogalewicz            294: 515
Lista rankingowa na dzień 02-07-2016

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Michał Alabrudziński           Włocławek            160.82  31520  196
   2 Dariusz Kosz                   Nysa                 160.77  31028  193
   3 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     158.03  25285  160
   4 Kamil Górka                    Kraków               157.71  29177  185
   5 Bartosz Morawski               Gliwice              153.46  29311  191
   6 Krzysztof Mówka                Warszawa             153.12  24959  163
   7 Miłosz Wrzałek                 Warszawa             152.87  29045  190
   8 Mateusz Borsuk                 Reda                 152.54  25016  164
   9 Mariusz Skrobosz               Warszawa             152.44  29879  196
  10 Dominik Urbacki                Pruszków             152.24  30143  198
  11 Jakub Zaryński                 Świnoujście          151.84   9566   63
  12 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             151.84  30368  200
  13 Michał Makowski                Warszawa             150.71   9495   63
  14 Przemysław Herdzina            Kraków               149.38   7170   48
  15 Mirosław Uglik                 Warszawa             149.38  28680  192
  16 Krzysztof Obremski             Legnica              149.35  28228  189
  17 Rafał Lenartowski              Gdynia               148.51  28663  193
  18 Stanisław Rydzik               Warszawa             148.22  28607  193
  19 Tomasz Zwoliński               Skierdy              147.65  28939  196
  20 Kacper Zegadło                 Warszawa             147.59  28338  192
  21 Dawid Pikul                    Poznań               147.39  28888  196
  22 Kazimierz Merklejn             Szczecin             147.13  29132  198
  23 Łukasz Bobowski                Suchedniów           146.60  28881  197
  24 Andrzej Oleksiak               Ostróda              146.05   8763   60
  25 Marek Reda                     Dębówka              145.90  29180  200
  26 Jakub Szymczak                 Łódź                 145.87  27862  191
  27 Dariusz Putoń                  Ruda Śląska          145.66  28550  196
  28 Wojciech Zemło                 Łódź                 145.27  23824  164
  29 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 145.18  20615  142
  30 Maciej Czupryniak              Milanówek            145.17  21340  147
  31 Tomasz Ciejka                  Kraków               144.96  14786  102
  32 Rafał Dąbrowski                Ostróda              144.95   5798   40
  33 Paweł Zaręba                   Warszawa             144.53   5203   36
  34 Bogusław Szyszka               Oława                144.37  28729  199
  35 Mariusz Wrześniewski           Kraków               144.29  27560  191
  36 Kamil Kister                   Puławy               144.19  27396  190
  37 Paweł Jackowski                Warszawa             143.80  28041  195
  38 Maciej Grąbczewski             Szczecin             143.59  24985  174
  39 Justyna Górka                  Kraków               143.19  25918  181
  40 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  142.69  20690  145
  41 Irena Sołdan                   Sopot                141.81  27795  196
  42 Marek Salamon                  Bytom                141.65   6091   43
  43 Juliusz Czupryniak             Warszawa             140.95  27063  192
  44 Sławomir Piotrowski            Deszczno             140.02  13582   97
  45 Robert Kamiński                Warszawa             139.73   9921   71
  46 Piotr Pietuchowski             Białystok            139.65  26674  191
  47 Artur Irzyk                    Kraków               139.63  27227  195
  48 Rafał Matczak                  Milanówek            139.10  21283  153
  49 Jan Mrozowski                  Kraków               138.93  26536  191
  50 Grzegorz Łukasik               Konojady             138.66  27455  198
  51 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           138.61  15108  109
  52 Marek Dudkiewicz               Milanówek            138.16  26250  190
  53 Aleksander Puchalski           Włocławek            137.79  11574   84
  54 Piotr Broda                    Sandomierz           137.56  26686  194
  55 Rafał Wesołowski               Warszawa             137.48  25984  189
  56 Dariusz Kuć                    Stargard             137.44  22403  163
  57 Janusz Krupiński               Bytom                137.04  22748  166
  58 Radosław Jachna                Łódź                 135.66  17229  127
  59 Jakub Błażejewski              Poznań               135.14  26353  195
  60 Andrzej Rechowicz              Katowice             134.92  25770  191
  61 Małgorzata Sulejewska          Kraków               134.88  26706  198
  62 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              134.86  26838  199
  63 Szymon Płachta                 Warszawa             134.82  26963  200
  64 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  134.53  20717  154
  65 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             134.16  26564  198
  66 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             134.10  22260  166
  67 Barbara Obremska               Wrocław              134.09  26014  194
  68 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             133.80  24351  182
  69 Kuba Koisar                    Warszawa             133.55   5342   40
  70 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             133.48  25761  193
  71 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       133.28  18526  139
  72 Michał Szymkowski              Wrocław              132.94  10236   77
  73 Joanna Juszczak                Warszawa             132.60  25725  194
  74 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             132.22  21552  163
  75 Artur Koszel                   Warszawa             132.19   8328   63
  76 Mateusz Królikowski            Wrocław              131.99  10031   76
  77 Krzysztof Nowak                Lublin               131.92   4749   36
  78 Zdzisław Szota                 Warszawa             131.88  10814   82
  79 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       131.43   9857   75
  80 Krzysztof Jaworski             Warszawa             131.07   7471   57
  81 Maciej Perzyński               Piła                 131.02  21095  161
  82 Paweł Maciejczuk               Białystok            130.90  13614  104
  83 Natalia Woźniak                Dziwnówek            130.81  23939  183
  84 Leszek Stecuła                 Bytom                130.68  10193   78
  85 Alicja Grąbczewska             Szczecin             130.58  24157  185
  86 Dariusz Maciejuk               Warszawa             130.46  10176   78
  87 Krzysztof Gibas                Kraków               130.41  24908  191
  88 Wojciech Chodakiewicz          Białystok            130.40   6259   48
  89 Michał Kolaj                   Ostróda              130.38   5867   45
  90 Michał Rogalewicz              Poznań               130.11  24591  189
  91 Jolanta Chłopińska             Wałcz                130.10  25760  198
  92 Łucja  Kodzis                  Bydgoszcz            130.01  13651  105
  93 Agnieszka Krupka               Krosno               129.96   7018   54
  94 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  129.96  25082  193
  95 Piotr Domański                 Lublin               129.77   5191   40
  96 Konrad Sowula                  Kraków               129.70  16472  127
  97 Dariusz Ulatowski              Tuchola              129.69  24642  190
  98 Arkadiusz Biegun               Kraków               129.52  11657   90
  99 Andrzej Kroc                   Łódź                 129.33  25090  194
 100 Tomasz Suchanek                Wrocław              129.29  14222  110
 101 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            129.24  22876  177
 102 Leszek Kacprzyk                Katowice             129.07  24781  192
 103 Marcin Rogala                  Warszawa             128.92  14310  111
 104 Michał, Piotr Waszkiewicz      Białystok            128.78  15196  118
 105 Agata Kuć                      Stargard             128.67  25477  198
 106 Walenty Siemaszko              Lipiany              128.49   9380   73
 107 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            128.48  15546  121
 108 Szymon Dąbrowski               Warszawa             128.39  24650  192
 109 Tomasz Lempart                 Kraków               128.38  22338  174
 110 Maciej Kuczyński               Gdynia               128.21  10770   84
 111 Jerzy Matyasik                 Kraków               127.95  24054  188
 112 Adam Jurkowski                 Gliwice              127.92  11769   92
 113 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       127.89  14963  117
 114 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               127.62  11103   87
 115 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             127.36  25345  199
 116 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             127.04  18166  143
 117 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       126.88   6090   48
 118 Grzegorz Święcki               Białystok            126.86   7231   57
 119 Anita Bruska                   Gdynia               126.83  19025  150
 120 Łukasz Baranowski              Gdynia               126.60  25194  199
 121 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            126.56  11390   90
 122 Rafał Błaszkiewicz             Milanówek            126.47  17453  138
 123 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         126.36  12257   97
 124 Grzegorz Pukniel               Łódź                 126.29  24626  195
 125 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            126.17  15014  119
 126 Dorota Zielińska               Piaseczno            126.16   9462   75
 127 Marcin Ceglarek                Kraków               126.15  20689  164
 128 Łukasz Sornek                  Mikołów              126.03  24828  197
 129 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             126.00  14994  119
 130 Marek Rogalski                 Warszawa             125.97  17132  136
 131 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             125.89   7176   57
 132 Czesław Grajewski              Białystok            125.89  19387  154
 133 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            125.82  24283  193
 134 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       125.52   6025   48
 135 Marta Bajorek                  Warszawa             125.49  24094  192
 136 Ewa Radzikowska                Gliwice              125.43  19065  152
 137 Maciej Bukowski                Szczecin             125.09   7255   58
 138 Bogusław Puchalski             Włocławek            125.03   7502   60
 139 Agnieszka Goniowska            Wrocław              124.63  11840   95
 140 Natalia Ogierman               Katowice             124.57  20430  164
 141 Weronika Rudnicka              Szczecin             124.57   4360   35
 142 Mariusz Grodek                 Kraków               123.89   4460   36
 143 Jarosław Olek                  Warszawa             123.86  12634  102
 144 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       123.81   5943   48
 145 Andrzej Rakoczy                Kraków               123.53   6300   51
 146 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  123.45  18888  153
 147 Ewa Szałas                     Katowice             123.42  14317  116
 148 Ryszard Kaczmarek              Leszno               123.39   4442   36
 149 Grażyna Wesołowska             Łódź                 123.16  12685  103
 150 Maria Magdalena Kupczyńska     Szczecin             123.04  16610  135
 151 Tomasz Górka                   Kraków               123.00  12054   98
 152 Dorota Rudzińska               Warszawa             122.96  23486  191
 153 Michał Szorc                   Białystok            122.93   8851   72
 154 Ewelina Gruda                  Białystok            122.52   5881   48
 155 Marcin Stachowski              Wydartowo I          122.45  23877  195
 156 Dorota Stachowska              Wydartowo I          122.24  23592  193
 157 Zbigniew Rybak                 Warszawa             121.89  23647  194
 158 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               121.79   8769   72
 159 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    121.62   6811   56
 160 Bartłomiej Pawlak              Stary Szwarocin      121.60  13133  108
 161 Dorota Kuć                     Stargard             121.60  16781  138
 162 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          121.40   7648   63
 163 Agnieszka Walas                Kraków               121.34  20870  172
 164 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         120.57  20376  169
 165 Bogdan Kozłowski               Białystok            120.37  10111   84
 166 Krzysztof Kodzis               Bydgoszcz            120.27  11786   98
 167 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              120.03   8042   67
 168 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            119.81   4313   36
 169 Anna Krynicka                  Warszawa             119.72  13050  109
 170 Bożena Guział                  Racibórz             119.69  19509  163
 171 Beata Piotrowska               Łódź                 119.46  14693  123
 172 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             119.36  20888  175
 173 Adam Janicki                   Wrocław              119.13  18822  158
 174 Ryszard Żydaczewski            Lubin                119.11   9410   79
 175 Dariusz Sowula                 Kraków               119.10  13697  115
 176 Małgorzata Jóźwiak             Iława                119.10   7146   60
 177 Joanna Ostrowska               Warszawa             118.88  22587  190
 178 Danuta Langiewicz              Ostróda              118.77   3563   30
 179 Agnieszka Matus                Milanówek            118.48  23460  198
 180 Teresa Zalewska                Racibórz             118.46  23574  199
 181 Sławomir Długosz               Ostróda              118.36  13375  113
 182 Maria Skutela                  Warszawa             118.35  22487  190
 183 Sylwia Łada                    Inowrocław           118.22  22580  191
 184 Marianna Kozłowska             Białystok            118.07  11335   96
 185 Patryk Gadus                   Pszczew              118.06   4014   34
 186 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        117.97   3657   31
 187 Dariusz Jarosławski            Ełk                  117.96  12622  107
 188 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    117.92   8490   72
 189 Jerzy Luter                    Bytom                117.54  22451  191
 190 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            117.52   3643   31
 191 Grzegorz Kulawiak              Warszawa             117.18   7031   60
 192 Marta Świątkowska              Wrocław              117.12  22955  196
 193 Andrzej Słapiński              Warszawa             117.05   4799   41
 194 Marta Ćwiek                    Radomsko             116.83   4206   36
 195 Monika Lewandowska             Warszawa             116.77   4087   35
 196 Leszek Dobrowolski             Wrocław              116.72   3735   32
 197 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 116.59  22618  194
 198 Ala Białobrzewska              Gdynia               116.58  18186  156
 199 Joanna Brychcy                 Katowice             116.51  20856  179
 200 Tomasz A. Praga                Białystok            116.51   4777   41
 201 Daniel Tomczyk                 Piła                 116.42   3609   31
 202 Lucyna Śniadach                Rumia                116.41  22234  191
 203 Ryszard Korpalski              Wójtowice            116.03  21929  189
 204 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               115.86   6836   59
 205 Jakub Onoszko                  Gdynia               115.77  20029  173
 206 Katarzyna Kowalska             Katowice             115.70  18859  163
 207 Urszula Solarska               Łódź                 115.60  22657  196
 208 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          115.58  12598  109
 209 Sławomir Wolski                Wrocław              115.44  22049  191
 210 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              115.39   4154   36
 211 Monika Siemaszko               Lipiany              115.36  22726  197
 212 Mariusz Kubicki                Inowrocław           115.27   5533   48
 213 Renata Andracka                Zwola                115.26  22706  197
 214 Rafał Stachowski               Police               115.24  14174  123
 215 Diana Pietrzykowska            Szczecin             115.12  21067  183
 216 Alicja Wałaszewska-Kempa       Gdynia               114.74   4360   38
 217 Mateusz Gołębiewski            Łódź                 114.60   5959   52
 218 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             114.53  14087  123
 219 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               114.37  15440  135
 220 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               114.34  21724  190
 221 Artur Wawrzynowski             Żukowo               114.09  19281  169
 222 Robert Wagner                  Wrocław              113.91  19251  169
 223 Ziemowit Pazda                 Wrocław              113.90   9340   82
 224 Tomasz Lewiński                Wejherowo            113.70   6822   60
 225 Patrycja Kuszpit               Biała Podlaska       113.70   8300   73
 226 Krzysztof Zawadzki             Sampława             113.42  22230  196
 227 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               113.39  22679  200
 228 Jarosław Karp                  Jędrzejów            113.00   9492   84
 229 Zofia Górka                    Łęczna               112.83   9929   88
 230 Jacek Nowak                    Szczecin             112.50   9450   84
 231 Iwona Wieluńska                Kołobrzeg            111.54  20301  182
 232 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             111.38   5235   47
 233 Piotr Potoczek                 Nowy Sącz            111.16  21788  196
 234 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           111.12  21224  191
 235 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              110.89   9204   83
 236 Józef Burzyński                Ełk                  110.84  14631  132
 237 Miłosz Meller                  Poznań               109.94   5827   53
 238 Maciej Dąbrowski               Warszawa             109.94  19019  173
 239 Tomasz Siwiński                Zawiercie            109.89   5934   54
 240 Marta Sztajnert                Wisła                109.37  10609   97
 241 Donata Stuczyńska              Bydgoszcz            109.33   3936   36
 242 Beata Kiżewska                 Świnoujście          109.29   8197   75
 243 Anna Arana                     Kołobrzeg            109.03  21151  194
 244 Beata Kowaluk-Jagielska        Police               109.00   4251   39
 245 Adam Sternik                   Elbląg               108.90   5227   48
 246 Dorota Ostrowska               Białystok            108.77  15010  138
 247 Katarzyna Bogusławska          Piastów              108.69   8369   77
 248 Agnieszka Dawid                Kraków               108.66  10649   98
 249 Agnieszka Kozak                Gdynia               108.61  21178  195
 250 Piotr Adamczyk                 Tarnów               108.59   4452   41
 251 Katarzyna Dębska               Ostróda              108.02  17500  162
 252 Sławomir Zabawa                Wałcz                107.97  10689   99
 253 Zbigniew Kniotek               Bytom                107.84   9490   88
 254 Iwona Duźniak                  Dębica               107.72   5386   50
 255 Dariusz Socha                  Warszawa             107.67   4630   43
 256 Waldemar Wypchał               Kraków               107.49  13544  126
 257 Czesława Pawłowska             Wrocław              107.00   4922   46
 258 Lidia Żywna                    Gdynia               106.89  15178  142
 259 Paweł Brylski                  Kraków               106.80   4699   44
 260 Bartłomiej Dalecki             Rumia                106.73   6297   59
 261 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            106.64   5652   53
 262 Beata Marynowicz               Racibórz             106.50   5112   48
 263 Anna Niedzielko                Szczecin             106.47  10328   97
 264 Grzegorz Papciak               Jodłowa              106.47   3620   34
 265 Dawid Rykaczewski              Jaworzno             106.36   8083   76
 266 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  106.16  12314  116
 267 Konrad Pajączek                Milanówek            105.94   7628   72
 268 Michał Dreczka                 Poznań               105.94   8581   81
 269 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn             105.81   3280   31
 270 Dariusz Zębek                  Olsztyn              105.09   7356   70
 271 Monika Szczyrzyca              Jaworzno             105.06   6934   66
 272 Jan Lisiewski                  Piasutno             104.91   4931   47
 273 Maciej Sylwestrzuk             Warszawa             104.65  14756  141
 274 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz            104.41  10023   96
 275 Leszek Kilian                  Jaworzno             103.71  19082  184
 276 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście          103.58   7665   74
 277 Piotr Latoszek                 Warszawa             103.02   5975   58
 278 Kinga Stecuła                  Bytom                102.84   3908   38
 279 Maria Uryga                    Kraków               102.83   4833   47
 280 Karolina Urbańska              Poznań               102.82  15731  153
 281 Janina Dąbrowska               Rybnik               102.51   6048   59
 282 Krystyna Augustyniak           Łódź                 102.04   4898   48
 283 Katarzyna  Szachowicz          Uniszewo             101.72   8850   87
 284 Janusz Pawłowski               Wrocław              101.55   3351   33
 285 Szymon Stępień                 Bytom                101.52   5888   58
 286 Paweł Pogorzelski              Warszawa             100.91   3229   32
 287 Marcin Kurowski                Racibórz             100.77  17232  171
 288 Barbara Wiśniewska             Gdańsk               100.65   9260   92
 289 Dominik Ulejczyk               Będzin               100.54  14880  148
 290 Zygmunt Skwarek                Katowice             100.52  11459  114
 291 Olga Swarcewicz                Warszawa             100.46   4621   46
 292 Ryszard Pliszka                Szczecin             100.06   6304   63
 293 Agnieszka Antos                Racibórz              99.38   8845   89
 294 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            99.30  19761  199
 295 Marta Wawrzyn                  Pruszków              98.72   9378   95
 296 Mariusz Michalski              Inowrocław            97.86   3425   35
 297 Gabriela Jurgaś                Jaworzno              97.81   4695   48
 298 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              97.00  13095  135
 299 Hanna Mazowiecka               Świnoujście           96.47   3473   36
 300 Krystyna Czajkowska            Kołobrzeg             96.44  18323  190
 301 Anna Lenartowska               Gdynia                95.96   6621   69
 302 Jolanta Olczak                 Kołobrzeg             95.70   4211   44
 303 Karolina Mak                   Żerniki Wrocławskie   95.61   9752  102
 304 Jan Pawłowski                  Warszawa              94.10  10916  116
 305 Jędrzej Zawojski               Modzurów              93.77   3282   35
 306 Bernadeta Kudlińska            Bydgoszcz             93.45   8597   92
 307 Michał Dąbrowski               Warszawa              92.65   8709   94
 308 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               92.53   4164   45
 309 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               90.25   5144   57
 310 Liliana Dąbrowska              Warszawa              90.23   7038   78
 311 Waldemar Dębski                Ostróda               89.66   6007   67
 312 Michał Głąb                    Zabrze                89.35   4289   48
 313 Andrzej Klich                  Jaworzno              89.26  17137  192
 314 Dorota Patera                  Legnica               89.16   2764   31
 315 Artur Kwiatkowski              Radomsko              88.18   5026   57
 316 Agnieszka Stefańska            Koźmice Wielkie       87.92   3165   36
 317 Katarzyna Rachaus              Łódź                  87.48   5511   63
 318 Patrycja Matulewicz            Kołobrzeg             86.04   6625   77
 319 Teresa Balewska                Reda                  85.76  16980  198
 320 Milena Kuźniewicz              Kołobrzeg             84.13   3786   45
 321 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           83.64   6022   72
 322 Aleksandra Celuch              Będzin                83.55   3676   44
 323 Jacek Dec                      Pszczew               83.06   2741   33
 324 Krzysztof Murawski             Ciechanowiec          82.82   2816   34
 325 Iwona Skubis-Galus             Dąbrowa Górnicza      82.13   9445  115
 326 Anna Strugała                  Świnoujście           81.97   2869   35
 327 Alicja Puchowska               Strzelce Opolskie     80.59   2740   34
 328 Magdalena Maternicka           Gdynia                78.62   2673   34
 329 Dawid Węgrzyński               Zabrze                76.49   5354   70
 330 Teresa Jaśkiewicz              Kołobrzeg             73.25   3882   53
 331 Joanna Kulawiak                Warszawa              69.79   3908   56
 332 Aleksandra Maliszewska         Będzin                68.70   3435   50
 333 Mirosław Dejna                 Sampława              64.35  11904  185
 334 Elżbieta Fitał                 Kołobrzeg             62.60   2504   40
 335 Oliwier Antos                  Racibórz              59.62   2325   39




Poczekalnia na dzień 02-07-2016

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Anna Niewiadomska              Kołobrzeg             94.03   2727   29
   2 Maria Tomiczek                 Zabrze                82.90   2404   29
   3 Piotr Ozimek                   Sochaczew             62.97   1826   29
   4 Przemysław Rybicki             Otwock               135.25   3787   28
   5 Daniel Janus                   Wąchock              121.18   3393   28
   6 Grzegorz Kwiecień              Kraków               129.89   3507   27
   7 Anna Demczyszyn                Bielsko Biała        127.22   3435   27
   8 Krzysztof Bukowski             Milanówek            121.33   3276   27
   9 Adrian Ziemniewicz             Białystok            120.11   3243   27
  10 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              114.37   3088   27
  11 Andrzej Grabiński              Suchedniów           135.50   3523   26
  12 Adam Klimont                   Wałcz                129.35   3363   26
  13 Małgorzata Pochopień           Kraków                83.77   2178   26
  14 Jakub Nalepa                   Gliwice              137.32   3433   25
  15 Iza Kraj                       Warszawa             113.68   2842   25
  16 Piotr Kozak                    Racibórz             105.40   2635   25
  17 Laura Pisula                   Wrocław              100.72   2518   25
  18 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  152.75   3666   24
  19 Karol Waniek                   Wrocław              140.79   3379   24
  20 Grzegorz Kurowski              Warszawa             139.17   3340   24
  21 Jacek Jerzyński                Toruń                134.75   3234   24
  22 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             131.67   3160   24
  23 Robert Głowacki                Łódź                 130.96   3143   24
  24 Ewa Czerwoniec                 Warszawa             126.79   3043   24
  25 Maciej Nawrocki                Babimost             125.50   3012   24
  26 Jacek Baltyn                   Suchedniów           125.25   3006   24
  27 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  125.00   3000   24
  28 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      122.29   2935   24
  29 Beata Wiączkowska              Wrocław              119.21   2861   24
  30 Lidia Szpakowska               Jaworzno             118.92   2854   24
  31 Andrzej Kraska                 Wrocław              114.96   2759   24
  32 Dawid Podżerek                 Kraków               114.54   2749   24
  33 Mariusz Makuch                 Zator                113.58   2726   24
  34 Maciej Labe                    Poznań               113.42   2722   24
  35 Magda Sarad Pedersen           Świnoujście          112.17   2692   24
  36 Marzena Zawierska              Warszawa             111.88   2685   24
  37 Wojciech Gonet                 Wrocław              111.54   2677   24
  38 Radosław Słowicki              Warszawa             111.42   2674   24
  39 Monika Krzysztofek             Wejherowo            104.83   2516   24
  40 Grzegorz Bajer                 Łódź                 102.88   2469   24
  41 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski  100.29   2407   24
  42 Grażyna Kula                   Gdańsk                98.12   2355   24
  43 Anna Lisiewska                 Dublin                97.67   2344   24
  44 Aleksandra Kurcman             Kołobrzeg             85.29   2047   24
  45 Piotr Rosół                    Warszawa             127.35   2929   23
  46 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  116.87   2688   23
  47 Witold Wojnowski               Warszawa             116.04   2669   23
  48 Bożena Mileńko                 Świnoujście           94.57   2175   23
  49 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   92.78   2134   23
  50 Michał Dulat                   Kraków                91.83   2112   23
  51 Adam Motyl                     Jaskółki              89.43   2057   23
  52 Paulina Ostrowska              Białystok             89.00   2047   23
  53 Tomasz Szczodry                Łomża                 88.57   2037   23
  54 Bożena Lisiewska               Piasutno              87.65   2016   23
  55 Marcin Szczyrzyca              Jaworzno              87.39   2010   23
  56 Wiktoria Koler                 Będzin                77.96   1793   23
  57 Damian Łupiński                Konojady             115.32   2537   22
  58 Paweł Morga                    Warszawa             111.64   2456   22
  59 Aleksandra Perzyna             Biała Podlaska        91.32   2009   22
  60 Hanna Dąbrowska                Zgierz                89.86   1977   22
  61 Aleksandra Brzeska             Piastów               89.55   1970   22
  62 Marta Majewska                 Wadowice              86.27   1898   22
  63 Miłosz Śliwiński               Szczecin              82.91   1824   22
  64 Adam Kędzior                   Lublin                78.00   1716   22
  65 Michał Śliwiński               Szczecin              77.41   1703   22
  66 Aneta Maternicka               Gdynia                68.32   1503   22
  67 Jacek Łukaszuk                 Biała Podlaska        65.14   1433   22
  68 Agnieszka Tepli-Skoczylas      Piaseczno             88.71   1863   21
  69 Julia Solarska                 Łódź                  76.48   1606   21
  70 Tomasz Polański                Ciechanów            110.55   2211   20
  71 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              97.95   1959   20
  72 Grażyna Smereka                Racibórz              96.50   1930   20
  73 Krystyna Drynkowska            Świnoujście           93.90   1878   20
  74 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      150.53   2860   19
  75 Maciej Śliwa                   Zabrze               127.16   2416   19
  76 Jacek Pietruszka               Kraków               109.63   2083   19
  77 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski      107.68   2046   19
  78 Jarosław Paprocki              Bydgoszcz            101.58   1930   19
  79 Andrzej Burczyk                Gdynia                95.58   1816   19
  80 Elżbieta Święcka               Białystok            106.72   1921   18
  81 Dominik Peter                  Nowe Miasto Lubawsk   64.00   1152   18
  82 Dominik Piasecki               Słupsk               124.06   2109   17
  83 Anna Stambulska                Kraków               112.76   1917   17
  84 Joanna Nawrocka                Bydgoszcz            109.71   1865   17
  85 Monika Krzyżewska              Piasutno              97.24   1653   17
  86 Karol Puto                     Będzin                65.82   1119   17
  87 Bogusław Książek               Szczecin             102.25   1636   16
  88 Andrzej Kowalski               Gdańsk               156.53   2348   15
  89 Jan Kozłowski                  Kraków               129.00   1935   15
  90 Maciej Rzychoń                 Katowice             137.79   1929   14
  91 Dominik Małocha                Demblin               91.93   1287   14
  92 Magdalena Głowacka             Police                73.57   1030   14
  93 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  112.54   1463   13
  94 Przemysław Malinka             Ostrożnica           106.77   1388   13
  95 Bernadeta Zapała               Jaworzno              92.00   1196   13
  96 Adam Szukalski                 Leicester            149.50   1794   12
  97 Filip Warzecha                 Gdynia               133.75   1605   12
  98 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            130.75   1569   12
  99 Maciej Michalski               Łódź                 130.67   1568   12
 100 Stanisław Gasik                Warszawa             129.50   1554   12
 101 Andrzej Gostomski              Starowa Góra         128.83   1546   12
 102 Krzysztof Bonda                Białystok            128.58   1543   12
 103 Michał Ozimiński               Łódź                 125.42   1505   12
 104 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           125.33   1504   12
 105 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             122.92   1475   12
 106 Justyna Nieznalska             Jejkowice            122.50   1470   12
 107 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      122.17   1466   12
 108 Mariusz Rostkowski             Sochaczew            120.50   1446   12
 109 Sławomir Kucia                 Krosno               119.92   1439   12
 110 Tomasz Kłosiński               Bydgoszcz            119.33   1432   12
 111 Karol Rembiałkowski            Warszawa             118.17   1418   12
 112 Hanna Siemionow                Białystok            117.83   1414   12
 113 Michał Landowski               Police               117.33   1408   12
 114 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             117.17   1406   12
 115 Janina Grajewska               Choroszcz            115.67   1388   12
 116 Paweł Zbrowski                 Gdynia               115.50   1386   12
 117 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  115.33   1384   12
 118 Sylwia Buks                    Warszawa             114.67   1376   12
 119 Dawid Buzowicz                 Rzeszów              114.08   1369   12
 120 Michał Burak                   Wrocław              113.50   1362   12
 121 Wojciech Silnicki              Elbląg               112.42   1349   12
 122 Rafał Świątek                  Wrocław              112.25   1347   12
 123 Szymon Figurski                Gryfów Śląski        111.75   1341   12
 124 Anna Biegańska                 Białystok            110.17   1322   12
 125 Agnieszka Biegańska            Białystok            109.83   1318   12
 126 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     108.33   1300   12
 127 Dariusz Małysa                 Kraków               106.83   1282   12
 128 Andrzej Buczkowski             Bydgoszcz            106.00   1272   12
 129 Sławomir Nosek                 Mielec               105.92   1271   12
 130 Tadeusz Olewicz                Strzelce Opolskie    105.42   1265   12
 131 Maciej Pietrasik               Nowogard             105.42   1265   12
 132 Izabela Wyłoga                 Elbląg               105.00   1260   12
 133 Dorota Maciejuk                Warszawa             104.92   1259   12
 134 Michał Grzymała                Łomża                104.83   1258   12
 135 Halina Mrozek                  Warszawa             104.67   1256   12
 136 Krystyna Perekitko             Ciechanowiec         104.25   1251   12
 137 Bartłomiej Najman              Białystok            104.00   1248   12
 138 Michał Gigoń                   Kraków               103.25   1239   12
 139 Grzegorz Dudziński             Gdańsk               102.17   1226   12
 140 Małgorzata Studniarska         Bydgoszcz            101.00   1212   12
 141 Justyna Przystawska            Jaworzno              99.83   1198   12
 142 Tadeusz Sokólski               Białystok             99.08   1189   12
 143 Adam Wencel                    Bydgoszcz             98.58   1183   12
 144 Karol Lenartowski              Gdynia                97.83   1174   12
 145 Zbigniew Siwoń                 Elbląg                97.83   1174   12
 146 Paulina Siedlarz               Nowy Sącz             96.83   1162   12
 147 Agnieszka Rachtan              Świnoujście           94.25   1131   12
 148 Dominika Worona                Police                93.17   1118   12
 149 Michał Furman                  Kraków                89.83   1078   12
 150 Katarzyna Turbiarz             Rybnik                89.33   1072   12
 151 Jakub Dworczyk                 Będzin                88.67   1064   12
 152 Jakub Czepulonis               Kołobrzeg             88.50   1062   12
 153 Agnieszka Lisiak- Świetlikowska Białystok             86.83   1042   12
 154 Michał Sztajnert               Wisła                 82.25    987   12
 155 Emilia Spanialska              Świętajno             81.25    975   12
 156 Szymon Ozimek                  Zabrze                81.08    973   12
 157 Sandra Malinowska              Kuźnia Raciborska     79.92    959   12
 158 Lubomir Kuchta                 Jaworzno              77.25    927   12
 159 Zuzanna Rokicka                Świętajno             74.50    894   12
 160 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   71.17    854   12
 161 Tomasz Karol                   Gdynia                69.92    839   12
 162 Radosław Karol                 Gdynia                68.92    827   12
 163 Justyna Szymonik-Polak         Powałczyn             62.42    749   12
 164 Monika Blokesz                 Racibórz              62.17    746   12
 165 Seweryn Kaczmarczyk            Świętajno             56.00    672   12
 166 Piotr Madej                    Wrocław              120.64   1327   11
 167 Przemysław Pawlic              Wrocław              120.00   1320   11
 168 Natalia Sowała                 Łowicz               104.18   1146   11
 169 Klara Wigier                   Milanówek            100.36   1104   11
 170 Joanna Wilk                    Racibórz              99.27   1092   11
 171 Michał Duraj                   Warszawa              98.36   1082   11
 172 Artur Sikorski                 Gdańsk                95.09   1046   11
 173 Łukasz Pawlak                  Sochaczew             94.18   1036   11
 174 Renata Wyłoga                  Elbląg                93.82   1032   11
 175 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   91.73   1009   11
 176 Jan Jasiorkowski               Jasienna              91.36   1005   11
 177 Maria Kubacka-                 Warszawa              90.36    994   11
 178 Zdzisław Parnicki              Słupsk                89.64    986   11
 179 Agnieszka Palczewska           Ostrów Wlkp.          87.64    964   11
 180 Bożena Ciborowska-Lipko        Stargard              87.45    962   11
 181 Marzena Czemplik               Wrocław               86.27    949   11
 182 Martyna Szymańska              Ustka                 86.00    946   11
 183 Renata Figurska                Gryfów Śląski         84.18    926   11
 184 Roksana Statkiewicz            Jaworzno              84.18    926   11
 185 Sławomir Stańczak              Łódź                  84.00    924   11
 186 Adam Żychowski                 Warszawa              83.82    922   11
 187 Piotr Sołowianiuk              Białystok             83.45    918   11
 188 Mateusz Zębek                  Olsztyn               83.27    916   11
 189 Wanda Wach                     Tarnów                82.55    908   11
 190 Kamil Nadolski                 Zabrze                81.00    891   11
 191 Danuta Jasiorkowska            Jasienna              80.82    889   11
 192 Beata Kurowska                 Inowrocław            80.64    887   11
 193 Monika Wrzałek                 Rumia                 79.55    875   11
 194 Anna Gucz                      Bydgoszcz             78.82    867   11
 195 Kasper Kamiński                Gdańsk                78.18    860   11
 196 Maksymilian Piątek             Warszawa              76.82    845   11
 197 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   76.27    839   11
 198 Aneta Młodzianowska            Warszawa              76.00    836   11
 199 Monika Kowalik                 Kraków                75.00    825   11
 200 Kinga Bereta                   Nowa Wieś             74.73    822   11
 201 Radosław Smolik                Jaworzno              72.73    800   11
 202 Julia Pustuł                   Zabrze                70.91    780   11
 203 Przemysław Wądołowski          Białystok             70.82    779   11
 204 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  70.64    777   11
 205 Ireneusz Jagiełło              Okuniew               70.18    772   11
 206 Dariusz Dackiewicz             Białowieża            66.82    735   11
 207 Tymoteusz Świerkowski          Będzin                66.00    726   11
 208 Marek Popczyk                  Tychy                 65.91    725   11
 209 Monika Wojtanek                Wadowice              65.55    721   11
 210 Teresa Dziemiańczuk            Białystok             63.55    699   11
 211 Anna  Jankowska                Bydgoszcz             63.27    696   11
 212 Jolanta Bednarska              Łódź                  61.91    681   11
 213 Marek Horyń                    Ełk                   58.91    648   11
 214 Grzegorz Lipko                 Stargard              58.55    644   11
 215 Kosma Woźniarski               Łódź                  55.27    608   11
 216 Maciej Karol                   Gdynia                54.82    603   11
 217 Martyna Śmiechura              Nowa Wieś             79.50    795   10
 218 Tamara Szczepańska             Świnoujście           77.00    770   10
 219 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   74.90    749   10
 220 Bartłomiej Kowalczuk           Brwinów               62.90    629   10
 221 Daniel Mundyk                  Jelenia Góra         162.56   1463    9
 222 Seweryn Lipski                 Ciechanowiec          55.56    500    9
 223 Jarosław Michalak              Łódź                 124.62    997    8
 224 Kinga Pruszak                  Bydgoszcz            120.00    960    8
 225 Leszek Kowalik                 Bydgoszcz             93.00    744    8
 226 Zbigniew Radziszewski          Ciechanowiec          91.88    735    8
 227 Klaudia Budzyn                 Brzesko               84.12    673    8
 228 Adam Pietryga                  Racibórz              79.50    636    8
 229 Wojciech Czepulonis            Kołobrzeg             76.75    614    8
 230 Wiktor Zduńczyk                Warszawa              75.62    605    8
 231 Cezary Pawlonka                Wrocław               58.62    469    8
 232 Jędrzej Kuźniewicz             Kołobrzeg             52.75    422    8
 233 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            125.29    877    7
 234 Andrzej Stańczyk               Tarnów               110.29    772    7
 235 Sylwester Gryz                 Zabrze               107.86    755    7
 236 Jan  Olek                      Warszawa             102.14    715    7
 237 Mirosława Jursza               Rybnik                97.29    681    7
 238 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa           96.71    677    7
 239 Mateusz Stańczyk               Tarnów                94.86    664    7
 240 Marcin Białecki                Białystok             91.14    638    7
 241 Leszek Sosnowski               Lublin                79.29    555    7
 242 Łukasz Korycki                 Garwolin              69.00    483    7
 243 Bartek Chełstowski             Nowy Dwór Mazowiecki  64.00    448    7
 244 Mateusz Sztuba                 Zabrze                56.43    395    7
 245 Grażyna Kaczyńska              Łódź                 117.17    703    6
 246 Bogdan Zawadzki                Białystok            108.83    653    6
 247 Krystyna Zabawa                Dąbrowa              100.83    605    6
 248 Michał Lasecki                 Warszawa              91.67    550    6
 249 Kamil Olejniczak               Kutno                 89.67    538    6
 250 Jarosław Błażków               Wrocław               80.67    484    6
 251 Wiesław Nieroda                Lublin                77.83    467    6
 252 Małgorzata Świętosławska       Jaworzno              77.50    465    6
 253 Franciszek Augustyniak         Kołobrzeg             75.33    452    6
 254 Magdalena Możdżeń              Łódź                  64.67    388    6
 255 Tomasz M. Lempart              Bytom                 61.67    370    6
 256 Marta Bołbot                   Bielsk Podlaski       59.17    355    6
 257 Maciej Krzeptowski             Zakopane              56.33    338    6
 258 Anna Stefańska                 Łódź                 109.00    545    5
 259 Maciej Michalak                Łódź                 105.20    526    5
 260 Szymon Madej                   Kraków               103.40    517    5
 261 Małgorzata Całka               Świnoujście           86.20    431    5
 262 Jakub Madej                    Kraków                80.80    404    5
 263 Szymon Sztajnert               Wisła                 53.60    268    5
 264 Leszek Katyński                Słupsk               103.25    413    4
 265 Justyna Kurowska               Inowrocław            78.25    313    4
 266 Agnieszka Jarek                Gowarczów             59.75    239    4
 267 Jerzy Ciesielski               Łódź                 104.33    313    3
 268 Łukasz Pawlas                  Racibórz              86.00    258    3
 269 Kacper Rzepecki                Wrocław               75.67    227    3
 270 Arkadiusz Wąsiel               Wrocław               70.33    211    3
 271 Filip Nguyen Viet              Wrocław               67.33    202    3
 272 Paweł Jędryka                  Chełmek              108.50    217    2
 273 Michał Czyż                    Łódź                  73.50    147    2
 274 Krzysztof Lelonek              Zabrze                72.50    145    2
 275 Marek Cieślik                  Łódź                  71.50    143    2
 276 Joanna Strączek                Legnica               57.50    115    2
 277 Marta Popławska                Warszawa              79.00     79    1
 278 Jacek Jabłoński                Katowice              78.00     78    1
 279 Mateusz Klinowski              wadowice              77.00     77    1
 280 Monika Gorczyca                Kraków                72.00     72    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie