Słupsk 3
sierpnia
Słupsk 3- 4 sierpnia XVII Mistrzostwa Ziemi SłupskiejGrand Prix 2013
Wałcz15
sierpnia
Wałcz 15 sierpnia IX Mistrzostwa Polski Nauczycieli w Scrabble
Wałcz16
sierpnia
Wałcz 16-18 sierpnia IX Mistrzostwa Ziemi Wałeckiej "Wałeckie Scrabblobranie"
Ola Kaczanowska nowym Mistrzem Polski Nauczycieli w Scrabble!15 sierpnia 2013 — IX Mistrzostwa Polski Nauczycieli w ScrabbleInformacjeRelacjaWynikiHHRundyPrzebieg
galeria

IX Mistrzostwa Polski Nauczycieli w ScrabbleWałcz, 15 sierpnia 2013
turniej nierankingowy

Konkurs Relacja z turnieju


Ola Kaczanowska nowym Mistrzem Polski Nauczycieli w Scrabble!Tradycją jest już, że w Wałczu spotykają się najlepsi nauczyciele grający w Scrabble. Spotkanie nie byle jakie, bo z okazji Mistrzostw Polski Nauczycieli w Scrabble. Co roku scrabblistów gości Gimnazjum Nr 2 w Wałczu, a wita ich z uśmiechem na twarzy pomysłodawczyni mistrzostw, Jolanta Chłopińska.

W tym roku o tytuł mistrza walczyło aż 20 nauczycieli z całej Polski. Każdy z nich miał osiem rund na to, aby udowodnić innym startującym swoje prawo do tego zaszczytnego tytułu. 15 sierpnia w towarzystwie pięknego letniego dnia toczyły się zmagania scrabblowej braci. Doskonałą formą w ten dzień popisała się Ola Kaczanowska, która już od trzeciej rundy nie pozwoliła sobie odebrać prowadzenia w turnieju i sięgnęła po tytuł mistrzowski. Przegrała tylko w ostatniej rundzie w pojedynku z Piotrem Pietuchowskim, który w ostatecznej klasyfikacji zajął drugie miejsce. Trzeci na podium stanął Dariusz Maciejuk. Mistrzowie obdarowani zostali pamiątkowymi medalami i nagrodami, które wręczono podczas zakończenia czterodniowych zmagań scrabblowych w Wałczu.

Bardzo wysoki poziom mistrzostw i z roku na rok liczniejsza grupa stałych pretendentów do tytułu pozwala snuć świetlaną przyszłość dla tej imprezy. Nauczyciele! Za rok X jubileuszowe mistrzostwa a z nimi nowa szansa na uzyskanie tytułu. Serdecznie zachęcamy do uczestnictwa w przyszłorocznym turnieju, a formę proponujemy szlifować praktycznie w każdy weekend na ogólnopolskich turniejach scrabble.

Dziękujemy organizatorom, sponsorom i wszystkim osobom zaangażowanym w powstanie tej imprezy.
relacja: Sławomir Zabawa
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
VIII Mistrzostwa Polski Nauczycieli
VII Mistrzostwa Polski Nauczycieli w Scrabble
VI Mistrzostwa Polski Nauczycieli


Rodzaj turniejuZamknięty. Uczestnikami mogą być nauczyciele czynni lub emerytowani wszystkich typów szkół i placówek oświatowych, nauczyciele delegowani do pracy w kuratoriach, OKE, CKE, MEN, wykładowcy wyższych uczelni, nauczyciele przeniesieni w stan nieczynny.
Sposób rozgrywanialiczba rund: 8
system: połówkowy (rundy 1-7), duńczyk (runda 8)
Miejsce rozgrywekHala widowiskowo-sportowa Gimnazjum nr 2 w Wałczu
Obrońca tytułuMagdalena Kupczyńska
SędziaSławomir Zabawa
Harmonogram15 lipca (8 rund)
od 10:30 — zapisy
11:00 — rozpoczęcie turnieju
ok. 14:30 — przerwa obiadowa
ok. 19:00 — zakończenie gier

Wpisowe20 zł (wysokość jednakowa dla wszystkich)
DojazdCentrum miasta, ul. M.Konopnickiej 2
WyżywienieNa miejscu, całodzienne za 30 zł
NoclegiNa miejscu 15 zł lub we własnym zakresie
NagrodyI miejsce puchar, II i III medale, I-III nagrody pieniężne.
Dodatkowe atrakcjeWieczorne spotkanie integracyjne
OrganizatorzyJolanta Chłopińska 502563852, Gimnazjum nr 2 w Wałczu 672584728
SponsorzyZNP oddział Wałcz, Gimnazjum nr 2


Wyniki turnieju IX Mistrzostwa Polski Nauczycieli w Scrabble

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Aleksandra      Kaczanowska          Szczecin               125.63      7.0     3302     1317      573
  2 Piotr           Pietuchowski         Białystok              143.43      7.0     3208     1261      426
  3 Dariusz         Maciejuk             Warszawa               119.91      6.0     3174     1198      381
  4 Małgorzata      Deszczyńska          Warszawa               136.12      5.0     3077     1065      110
  5 Magdalena       Kupczyńska           Szczecin               115.42      5.0     3060     1036      132
  6 Piotr           Broda                Sandomierz             130.19      5.0     2894      998     -121
  7 Maciej          Śliwa                Zabrze                 113.05      5.0     2861     1045     -117
  8 Jolanta         Chłopińska           Wałcz                  125.61      4.0     3194      943       32
  9 Walenty         Siemaszko            Lipiany                116.19      4.0     2989      868      122
 10 Zofia           Górka                Łęczna                 109.49      4.0     2968      968      133
 11 Lucyna          Śniadach             Rumia                  116.93      4.0     2958      967       31
 12 Anna            Niedzielko           Szczecin               112.87      4.0     2858      939     -105
 13 Michał          Rogalewicz           Poznań                 100.00      3.0     3133      843       49
 14 Karol           Waniek               Wrocław                134.29      3.0     3114      842      207
 15 Agnieszka       Kozak                Gdynia                 105.36      3.0     3081      848       33
 16 Agnieszka       Matus                Milanówek              100.00      3.0     2812      798     -237
 17 Rafał           Stachowski           Police                 115.87      3.0     2792      832     -276
 18 Dorota          Maciejuk             Warszawa               118.69      3.0     2609      830     -533
 19 Sławomir        Wolski               Wrocław                115.87      2.0     2736      754     -335
 20 Danuta          Połomska             Ostrów Wlkp.           101.68      0.0     2653      496     -505
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju IX Mistrzostwa Polski Nauczycieli w Scrabble



	Piotr Pietuchowski 143.43 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Rafał          Stachowski            115.87 +  375: 311  166
    2     3 Zofia          Górka                 109.49 +  406: 377  159
    3     1 Dariusz        Maciejuk              119.91 +  359: 307  170
    4     1 Aleksandra     Kaczanowska           125.63 -  322: 420   76
    5     3 Magdalena      Kupczyńska            115.42 +  473: 347  165
    6     2 Małgorzata     Deszczyńska           136.12 +  394: 365  186
    7     2 Maciej         Śliwa                 113.05 +  494: 278  163
    8     1 Aleksandra     Kaczanowska           125.63 +  385: 377  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1261  /  8 157.62




	Małgorzata Deszczyńska 136.12 Warszawa          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Sławomir       Wolski                115.87 +  405: 339  166
    2     5 Agnieszka      Matus                 100.00 +  371: 363  150
    3     2 Karol          Waniek                134.29 +  390: 332  184
    4     2 Zofia          Górka                 109.49 +  402: 327  159
    5     1 Aleksandra     Kaczanowska           125.63 -  343: 431   76
    6     2 Piotr          Pietuchowski          143.43 -  365: 394   93
    7     3 Dariusz        Maciejuk              119.91 -  324: 409   70
    8     4 Lucyna         Śniadach              116.93 +  477: 372  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1065  /  8 133.12




	Karol Waniek 134.29 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Magdalena      Kupczyńska            115.42 +  369: 286  165
    2     4 Michał         Rogalewicz            100.00 +  485: 321  150
    3     2 Małgorzata     Deszczyńska           136.12 -  332: 390   86
    4     5 Jolanta        Chłopińska            125.61 -  404: 452   76
    5     4 Lucyna         Śniadach              116.93 -  303: 348   67
    6     8 Dorota         Maciejuk              118.69 -  354: 401   69
    7     8 Anna           Niedzielko            112.87 -  377: 408   63
    8     9 Sławomir       Wolski                115.87 +  490: 301  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     842  /  8 105.25




	Piotr Broda 130.19 Sandomierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Maciej         Śliwa                 113.05 -  362: 396   63
    2     6 Lucyna         Śniadach              116.93 +  384: 330  167
    3     6 Agnieszka      Kozak                 105.36 -  313: 529   55
    4     6 Michał         Rogalewicz            100.00 +  398: 366  150
    5     5 Zofia          Górka                 109.49 +  332: 324  159
    6     5 Magdalena      Kupczyńska            115.42 +  388: 348  165
    7     4 Dorota         Maciejuk              118.69 +  362: 296  169
    8     2 Dariusz        Maciejuk              119.91 -  355: 426   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     998  /  8 124.75




	Aleksandra Kaczanowska 125.63 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Anna           Niedzielko            112.87 +  456: 362  163
    2     2 Dorota         Maciejuk              118.69 +  372: 286  169
    3     3 Jolanta        Chłopińska            125.61 +  435: 329  176
    4     1 Piotr          Pietuchowski          143.43 +  420: 322  193
    5     1 Małgorzata     Deszczyńska           136.12 +  431: 343  186
    6     1 Dariusz        Maciejuk              119.91 +  419: 356  170
    7     1 Lucyna         Śniadach              116.93 +  392: 346  167
    8     1 Piotr          Pietuchowski          143.43 -  377: 385   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1317  /  8 164.62




	Jolanta Chłopińska 125.61 Wałcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Zofia          Górka                 109.49 -  352: 438   59
    2     9 Rafał          Stachowski            115.87 +  537: 425  166
    3     3 Aleksandra     Kaczanowska           125.63 -  329: 435   76
    4     5 Karol          Waniek                134.29 +  452: 404  184
    5     2 Dariusz        Maciejuk              119.91 -  362: 363   70
    6     4 Lucyna         Śniadach              116.93 -  331: 371   67
    7     7 Sławomir       Wolski                115.87 +  359: 324  166
    8     6 Agnieszka      Kozak                 105.36 +  472: 402  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     943  /  8 117.88




	Dariusz Maciejuk 119.91 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Agnieszka      Kozak                 105.36 +  479: 332  155
    2     1 Maciej         Śliwa                 113.05 +  434: 359  163
    3     1 Piotr          Pietuchowski          143.43 -  307: 359   93
    4     4 Dorota         Maciejuk              118.69 +  400: 283  169
    5     2 Jolanta        Chłopińska            125.61 +  363: 362  176
    6     1 Aleksandra     Kaczanowska           125.63 -  356: 419   76
    7     3 Małgorzata     Deszczyńska           136.12 +  409: 324  186
    8     2 Piotr          Broda                 130.19 +  426: 355  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1198  /  8 149.75




	Dorota Maciejuk 118.69 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Danuta         Połomska              101.68 +  380: 344  152
    2     2 Aleksandra     Kaczanowska           125.63 -  286: 372   76
    3     7 Michał         Rogalewicz            100.00 +  407: 394  150
    4     4 Dariusz        Maciejuk              119.91 -  283: 400   70
    5     7 Agnieszka      Kozak                 105.36 -  296: 550   55
    6     8 Karol          Waniek                134.29 +  401: 354  184
    7     4 Piotr          Broda                 130.19 -  296: 362   80
    8     8 Anna           Niedzielko            112.87 -  260: 366   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     830  /  8 103.75




	Lucyna Śniadach 116.93 Rumia                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Agnieszka      Matus                 100.00 -  340: 360   50
    2     6 Piotr          Broda                 130.19 -  330: 384   80
    3    10 Danuta         Połomska              101.68 +  422: 327  152
    4     8 Anna           Niedzielko            112.87 +  429: 353  163
    5     4 Karol          Waniek                134.29 +  348: 303  184
    6     4 Jolanta        Chłopińska            125.61 +  371: 331  176
    7     1 Aleksandra     Kaczanowska           125.63 -  346: 392   76
    8     4 Małgorzata     Deszczyńska           136.12 -  372: 477   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     967  /  8 120.88




	Walenty Siemaszko 116.19 Lipiany                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Michał         Rogalewicz            100.00 -  359: 417   50
    2     8 Agnieszka      Kozak                 105.36 -  374: 377   55
    3     9 Anna           Niedzielko            112.87 -  338: 346   63
    4    10 Danuta         Połomska              101.68 +  392: 349  152
    5     9 Sławomir       Wolski                115.87 -  314: 482   66
    6     9 Rafał          Stachowski            115.87 +  412: 309  166
    7     9 Agnieszka      Matus                 100.00 +  398: 345  150
    8     7 Rafał          Stachowski            115.87 +  402: 242  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     868  /  8 108.50




	Rafał Stachowski 115.87 Police

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Piotr          Pietuchowski          143.43 -  311: 375   93
    2     9 Jolanta        Chłopińska            125.61 -  425: 537   76
    3     8 Sławomir       Wolski                115.87 +  352: 301  166
    4     9 Agnieszka      Matus                 100.00 +  451: 326  150
    5     6 Maciej         Śliwa                 113.05 -  320: 395   63
    6     9 Walenty        Siemaszko             116.19 -  309: 412   66
    7    10 Danuta         Połomska              101.68 +  382: 320  152
    8     7 Walenty        Siemaszko             116.19 -  242: 402   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     832  /  8 104.00




	Sławomir Wolski 115.87 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Małgorzata     Deszczyńska           136.12 -  339: 405   86
    2     7 Anna           Niedzielko            112.87 +  393: 315  163
    3     8 Rafał          Stachowski            115.87 -  301: 352   66
    4     7 Maciej         Śliwa                 113.05 -  292: 330   63
    5     9 Walenty        Siemaszko             116.19 +  482: 314  166
    6     6 Michał         Rogalewicz            100.00 -  304: 506   50
    7     7 Jolanta        Chłopińska            125.61 -  324: 359   76
    8     9 Karol          Waniek                134.29 -  301: 490   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     754  /  8  94.25




	Magdalena Kupczyńska 115.42 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Karol          Waniek                134.29 -  286: 369   84
    2    10 Danuta         Połomska              101.68 +  425: 345  152
    3     5 Maciej         Śliwa                 113.05 +  408: 349  163
    4     3 Agnieszka      Kozak                 105.36 +  393: 288  155
    5     3 Piotr          Pietuchowski          143.43 -  347: 473   93
    6     5 Piotr          Broda                 130.19 -  348: 388   80
    7     6 Michał         Rogalewicz            100.00 +  414: 389  150
    8     3 Zofia          Górka                 109.49 +  439: 327  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1036  /  8 129.50




	Maciej Śliwa 113.05 Zabrze                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Piotr          Broda                 130.19 +  396: 362  180
    2     1 Dariusz        Maciejuk              119.91 -  359: 434   70
    3     5 Magdalena      Kupczyńska            115.42 -  349: 408   65
    4     7 Sławomir       Wolski                115.87 +  330: 292  166
    5     6 Rafał          Stachowski            115.87 +  395: 320  166
    6     3 Agnieszka      Kozak                 105.36 +  374: 331  155
    7     2 Piotr          Pietuchowski          143.43 -  278: 494   93
    8     5 Michał         Rogalewicz            100.00 +  380: 337  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1045  /  8 130.62




	Anna Niedzielko 112.87 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Aleksandra     Kaczanowska           125.63 -  362: 456   76
    2     7 Sławomir       Wolski                115.87 -  315: 393   66
    3     9 Walenty        Siemaszko             116.19 +  346: 338  166
    4     8 Lucyna         Śniadach              116.93 -  353: 429   67
    5    10 Danuta         Połomska              101.68 +  380: 311  152
    6     7 Zofia          Górka                 109.49 -  328: 399   59
    7     8 Karol          Waniek                134.29 +  408: 377  184
    8     8 Dorota         Maciejuk              118.69 +  366: 260  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     939  /  8 117.38




	Zofia Górka 109.49 Łęczna

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Jolanta        Chłopińska            125.61 +  438: 352  176
    2     3 Piotr          Pietuchowski          143.43 -  377: 406   93
    3     4 Agnieszka      Matus                 100.00 +  429: 304  150
    4     2 Małgorzata     Deszczyńska           136.12 -  327: 402   86
    5     5 Piotr          Broda                 130.19 -  324: 332   80
    6     7 Anna           Niedzielko            112.87 +  399: 328  163
    7     5 Agnieszka      Kozak                 105.36 +  347: 272  155
    8     3 Magdalena      Kupczyńska            115.42 -  327: 439   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     968  /  8 121.00




	Agnieszka Kozak 105.36 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Dariusz        Maciejuk              119.91 -  332: 479   70
    2     8 Walenty        Siemaszko             116.19 +  377: 374  166
    3     6 Piotr          Broda                 130.19 +  529: 313  180
    4     3 Magdalena      Kupczyńska            115.42 -  288: 393   65
    5     7 Dorota         Maciejuk              118.69 +  550: 296  169
    6     3 Maciej         Śliwa                 113.05 -  331: 374   63
    7     5 Zofia          Górka                 109.49 -  272: 347   59
    8     6 Jolanta        Chłopińska            125.61 -  402: 472   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     848  /  8 106.00




	Danuta Połomska 101.68 Ostrów Wlkp.             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Dorota         Maciejuk              118.69 -  344: 380   69
    2    10 Magdalena      Kupczyńska            115.42 -  345: 425   65
    3    10 Lucyna         Śniadach              116.93 -  327: 422   67
    4    10 Walenty        Siemaszko             116.19 -  349: 392   66
    5    10 Anna           Niedzielko            112.87 -  311: 380   63
    6    10 Agnieszka      Matus                 100.00 -  305: 354   50
    7    10 Rafał          Stachowski            115.87 -  320: 382   66
    8    10 Agnieszka      Matus                 100.00 -  352: 423   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     496  /  8  62.00




	Agnieszka Matus 100.00 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Lucyna         Śniadach              116.93 +  360: 340  167
    2     5 Małgorzata     Deszczyńska           136.12 -  363: 371   86
    3     4 Zofia          Górka                 109.49 -  304: 429   59
    4     9 Rafał          Stachowski            115.87 -  326: 451   66
    5     8 Michał         Rogalewicz            100.00 -  337: 403   50
    6    10 Danuta         Połomska              101.68 +  354: 305  152
    7     9 Walenty        Siemaszko             116.19 -  345: 398   66
    8    10 Danuta         Połomska              101.68 +  423: 352  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     798  /  8  99.75




	Michał Rogalewicz 100.00 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Walenty        Siemaszko             116.19 +  417: 359  166
    2     4 Karol          Waniek                134.29 -  321: 485   84
    3     7 Dorota         Maciejuk              118.69 -  394: 407   69
    4     6 Piotr          Broda                 130.19 -  366: 398   80
    5     8 Agnieszka      Matus                 100.00 +  403: 337  150
    6     6 Sławomir       Wolski                115.87 +  506: 304  166
    7     6 Magdalena      Kupczyńska            115.42 -  389: 414   65
    8     5 Maciej         Śliwa                 113.05 -  337: 380   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     843  /  8 105.38


Wyniki poszczególnych rund turnieju IX Mistrzostwa Polski Nauczycieli w Scrabble



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Piotr          Pietuchowski         - Rafał          Stachowski            375: 311
   2 Sławomir       Wolski               - Małgorzata     Deszczyńska           339: 405
   3 Karol          Waniek               - Magdalena      Kupczyńska            369: 286
   4 Maciej         Śliwa                - Piotr          Broda                 396: 362
   5 Aleksandra     Kaczanowska          - Anna           Niedzielko            456: 362
   6 Zofia          Górka                - Jolanta        Chłopińska            438: 352
   7 Dariusz        Maciejuk             - Agnieszka      Kozak                 479: 332
   8 Danuta         Połomska             - Dorota         Maciejuk              344: 380
   9 Lucyna         Śniadach             - Agnieszka      Matus                 340: 360
  10 Michał         Rogalewicz           - Walenty        Siemaszko             417: 359


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Maciejuk             - Maciej         Śliwa                 434: 359
   2 Dorota         Maciejuk             - Aleksandra     Kaczanowska           286: 372
   3 Piotr          Pietuchowski         - Zofia          Górka                 406: 377
   4 Karol          Waniek               - Michał         Rogalewicz            485: 321
   5 Małgorzata     Deszczyńska          - Agnieszka      Matus                 371: 363
   6 Piotr          Broda                - Lucyna         Śniadach              384: 330
   7 Anna           Niedzielko           - Sławomir       Wolski                315: 393
   8 Walenty        Siemaszko            - Agnieszka      Kozak                 374: 377
   9 Jolanta        Chłopińska           - Rafał          Stachowski            537: 425
  10 Magdalena      Kupczyńska           - Danuta         Połomska              425: 345


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Piotr          Pietuchowski         - Dariusz        Maciejuk              359: 307
   2 Małgorzata     Deszczyńska          - Karol          Waniek                390: 332
   3 Jolanta        Chłopińska           - Aleksandra     Kaczanowska           329: 435
   4 Agnieszka      Matus                - Zofia          Górka                 304: 429
   5 Magdalena      Kupczyńska           - Maciej         Śliwa                 408: 349
   6 Agnieszka      Kozak                - Piotr          Broda                 529: 313
   7 Michał         Rogalewicz           - Dorota         Maciejuk              394: 407
   8 Rafał          Stachowski           - Sławomir       Wolski                352: 301
   9 Walenty        Siemaszko            - Anna           Niedzielko            338: 346
  10 Lucyna         Śniadach             - Danuta         Połomska              422: 327


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Aleksandra     Kaczanowska          - Piotr          Pietuchowski          420: 322
   2 Zofia          Górka                - Małgorzata     Deszczyńska           327: 402
   3 Agnieszka      Kozak                - Magdalena      Kupczyńska            288: 393
   4 Dorota         Maciejuk             - Dariusz        Maciejuk              283: 400
   5 Jolanta        Chłopińska           - Karol          Waniek                452: 404
   6 Piotr          Broda                - Michał         Rogalewicz            398: 366
   7 Sławomir       Wolski               - Maciej         Śliwa                 292: 330
   8 Anna           Niedzielko           - Lucyna         Śniadach              353: 429
   9 Rafał          Stachowski           - Agnieszka      Matus                 451: 326
  10 Danuta         Połomska             - Walenty        Siemaszko             349: 392


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Małgorzata     Deszczyńska          - Aleksandra     Kaczanowska           343: 431
   2 Dariusz        Maciejuk             - Jolanta        Chłopińska            363: 362
   3 Magdalena      Kupczyńska           - Piotr          Pietuchowski          347: 473
   4 Lucyna         Śniadach             - Karol          Waniek                348: 303
   5 Zofia          Górka                - Piotr          Broda                 324: 332
   6 Maciej         Śliwa                - Rafał          Stachowski            395: 320
   7 Agnieszka      Kozak                - Dorota         Maciejuk              550: 296
   8 Agnieszka      Matus                - Michał         Rogalewicz            337: 403
   9 Sławomir       Wolski               - Walenty        Siemaszko             482: 314
  10 Danuta         Połomska             - Anna           Niedzielko            311: 380


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Aleksandra     Kaczanowska          - Dariusz        Maciejuk              419: 356
   2 Małgorzata     Deszczyńska          - Piotr          Pietuchowski          365: 394
   3 Maciej         Śliwa                - Agnieszka      Kozak                 374: 331
   4 Lucyna         Śniadach             - Jolanta        Chłopińska            371: 331
   5 Piotr          Broda                - Magdalena      Kupczyńska            388: 348
   6 Michał         Rogalewicz           - Sławomir       Wolski                506: 304
   7 Anna           Niedzielko           - Zofia          Górka                 328: 399
   8 Dorota         Maciejuk             - Karol          Waniek                401: 354
   9 Walenty        Siemaszko            - Rafał          Stachowski            412: 309
  10 Agnieszka      Matus                - Danuta         Połomska              354: 305


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Aleksandra     Kaczanowska          - Lucyna         Śniadach              392: 346
   2 Piotr          Pietuchowski         - Maciej         Śliwa                 494: 278
   3 Dariusz        Maciejuk             - Małgorzata     Deszczyńska           409: 324
   4 Piotr          Broda                - Dorota         Maciejuk              362: 296
   5 Zofia          Górka                - Agnieszka      Kozak                 347: 272
   6 Magdalena      Kupczyńska           - Michał         Rogalewicz            414: 389
   7 Jolanta        Chłopińska           - Sławomir       Wolski                359: 324
   8 Karol          Waniek               - Anna           Niedzielko            377: 408
   9 Walenty        Siemaszko            - Agnieszka      Matus                 398: 345
  10 Rafał          Stachowski           - Danuta         Połomska              382: 320


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Aleksandra     Kaczanowska          - Piotr          Pietuchowski          377: 385
   2 Piotr          Broda                - Dariusz        Maciejuk              355: 426
   3 Magdalena      Kupczyńska           - Zofia          Górka                 439: 327
   4 Lucyna         Śniadach             - Małgorzata     Deszczyńska           372: 477
   5 Michał         Rogalewicz           - Maciej         Śliwa                 337: 380
   6 Agnieszka      Kozak                - Jolanta        Chłopińska            402: 472
   7 Rafał          Stachowski           - Walenty        Siemaszko             242: 402
   8 Anna           Niedzielko           - Dorota         Maciejuk              366: 260
   9 Sławomir       Wolski               - Karol          Waniek                301: 490
  10 Danuta         Połomska             - Agnieszka      Matus                 352: 423
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie