Łódź 1
sierpnia
Łódź 1- 2 sierpnia Pierwszy Nocny Turniej Scrabble "Łódzka Nocka"
Wałcz14
sierpnia
Wałcz 14 sierpnia XI Mistrzostwa Polski Nauczycieli w Scrabble
Wałcz15
sierpnia
Wałcz 15-16 sierpnia XI Mistrzostwa Ziemi Wałeckiej w Scrabble "Wałeckie scrabblobranie"Grand Prix 2015
Piotr Broda Mistrzem Polski nauczycieli!14 sierpnia 2015 — XI Mistrzostwa Polski Nauczycieli w ScrabbleInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

XI Mistrzostwa Polski Nauczycieli w ScrabbleWałcz, 14 sierpnia 2015

Konkurs Relacja z turnieju


Piotr Broda Mistrzem Polski nauczycieli!Gimnazjum Nr 2 w Wałczu przywitało szesnastu nauczycieli, którzy w gorący sierpniowy dzień spotkali się, aby walczyć o tytuł Mistrza Polski Nauczycieli w scrabble. To już jedenaste spotkanie z tego cyklu. Do rozegrania mieli osiem rund w iście afrykańskich upałach.

W tym roku doskonałą formą błysnął Piotr Broda wygrywając spotkanie po spotkaniu. Zdobył siedem wygranych (na osiem możliwych) i jako jedyny w nauczycielskim gronie zakończył mistrzostwa z takim wynikiem, zdobywając upragniony tytuł.

Dalsze miejsca w klasyfikacji zmieniały się prawie z każdą rozegraną rundą za sprawą bardzo wyrównanego poziomu. Przez ostatnie pojedynki z najlepszym wynikiem przebrnęła Małgorzata Deszczyńska. Ona to właśnie zajęła drugie miejsce z wynikiem pięciu wygranych patrii. Trzecie miejsce w końcowej klasyfikacji przypadło Piotrowi Pietuchowskiemu – również pięć wygranych partii, lecz nieco mniej małych punktów.

Mistrzowie obdarowani zostali pamiątkowymi medalami i nagrodami, które wręczono podczas zakończenia zmagań scrabblowych w Wałczu.

Za doskonałą organizację mistrzostw należą się podziękowania dla Jolanty Chłopińskiej i sponsorów ZNP oddział w Wałczu i Gimnazjum nr 2 w Wałczu. Dziękujemy również wszystkim osobom zaangażowanym w tą imprezę.

Gratulujemy i serdecznie zachęcamy do uczestnictwa w przyszłorocznym turnieju.
relacja: Sławomir Zabawa
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
X Mistrzostwa Polski Nauczycieli w Scrabble
IX Mistrzostwa Polski Nauczycieli w Scrabble
VIII Mistrzostwa Polski Nauczycieli


Rodzaj turniejuZamknięty rankingowy. Uczestnikami mogą być nauczyciele czynni lub emerytowani wszystkich typów szkół i placówek oświatowych, nauczyciele delegowani do pracy w kuratoriach, OKE, CKE, MEN, wykładowcy wyższych uczelni, nauczyciele przeniesieni w stan nieczy
Sposób rozgrywanialiczba rund: 8
system: połówkowy (rundy 1-7), duńczyk (runda 8)
Miejsce rozgrywekHala widowiskowo-sportowa Gimnazjum nr 2 w Wałczu
Obrońca tytułuMichał Rogalewicz
SędziaSławomir Zabawa
Harmonogram14 sierpnia (8 rund)
od 10:30 — zapisy
11:00 — rozpoczęcie turnieju
ok. 14:30 — przerwa obiadowa
ok. 19:00 — zakończenie gier
Wpisowe20 zł (wysokość jednakowa dla wszystkich)
DojazdCentrum miasta, ul. M.Konopnickiej 2
WyżywienieNa miejscu, całodzienne za 35 zł
NoclegiNa miejscu (tel. 502563852) lub we własnym zakresie
NagrodyI miejsce puchar, II i III medale, I-III nagrody pieniężne
OrganizatorzyJolanta Chłopińska 502563852, Gimnazjum nr 2 w Wałczu 672584728
SponsorzyZNP oddział Wałcz, Gimnazjum nr 2


Wyniki turnieju XI Mistrzostwa Polski Nauczycieli

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Piotr           Broda                Sandomierz             128.42      7.0     3157     1316      622
  2 Małgorzata      Deszczyńska          Warszawa               135.02      5.0     3295     1074      447
  3 Piotr           Pietuchowski         Białystok              138.81      5.0     3245     1110      276
  4 Jolanta         Chłopińska           Wałcz                  132.08      5.0     3065     1092       36
  5 Dariusz         Maciejuk             Warszawa               129.00      5.0     2940     1015      107
  6 Sławomir        Wolski               Wrocław                112.69      5.0     2845     1029      178
  7 Magdalena       Kupczyńska           Szczecin               125.91      4.0     3109     1011       86
  8 Aleksandra      Kaczanowska          Szczecin               115.16      4.0     3067      947      148
  9 Kinga           Pruszak              Bydgoszcz              107.73      4.0     2918      960       -8
 10 Agnieszka       Matus                Milanówek              117.77      4.0     2897      930      120
 11 Michał          Rogalewicz           Poznań                 130.93      4.0     2867     1028     -188
 12 Lucyna          Śniadach             Rumia                  113.53      3.0     2852      818     -266
 13 Agnieszka       Kozak                Gdynia                 106.80      3.0     2525      834     -677
 14 Karolina        Urbańska             Poznań                 100.00      2.0     2803      725     -162
 15 Rafał           Stachowski           Police                 119.39      2.0     2677      679     -285
 16 Leszek          Kowalik              Bydgoszcz              100.00      2.0     2551      744     -434
Wyniki poszczeglnych graczy w turnieju XI Mistrzostwa Polski Nauczycieli



	Piotr Pietuchowski 138.81 Biaystok           

Runda St  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Agnieszka      Matus                 117.77 +  420: 300  168
    2     1 Piotr          Broda                 128.42 -  259: 481   78
    3     4 Kinga          Pruszak               107.73 +  407: 338  158
    4     2 Magdalena      Kupczyska            125.91 +  459: 395  176
    5     3 Micha         Rogalewicz            130.93 -  393: 402   81
    6     2 Jolanta        Chopiska            132.08 +  440: 330  182
    7     2 Magorzata     Deszczyska           135.02 -  417: 423   85
    8     2 Jolanta        Chopiska            132.08 +  450: 300  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1110  /  8 138.75




	Magorzata Deszczyska 135.02 Warszawa          

Runda St  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Aleksandra     Kaczanowska           115.16 +  449: 395  165
    2     2 Karolina       Urbaska              100.00 +  440: 322  150
    3     1 Piotr          Broda                 128.42 -  379: 391   78
    4     3 Agnieszka      Kozak                 106.80 +  464: 280  157
    5     2 Magdalena      Kupczyska            125.91 -  305: 327   76
    6     3 Micha         Rogalewicz            130.93 +  500: 365  181
    7     2 Piotr          Pietuchowski          138.81 +  423: 417  189
    8     1 Piotr          Broda                 128.42 -  335: 351   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1074  /  8 134.25




	Jolanta Chopiska 132.08 Wacz

Runda St  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Lucyna         niadach              113.53 +  441: 371  164
    2     3 Micha         Rogalewicz            130.93 -  264: 390   81
    3     3 Aleksandra     Kaczanowska           115.16 +  400: 356  165
    4     4 Leszek         Kowalik               100.00 +  381: 324  150
    5     1 Piotr          Broda                 128.42 +  447: 356  178
    6     2 Piotr          Pietuchowski          138.81 -  330: 440   89
    7     3 Magdalena      Kupczyska            125.91 +  502: 342  176
    8     2 Piotr          Pietuchowski          138.81 -  300: 450   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1092  /  8 136.50




	Micha Rogalewicz 130.93 Pozna

Runda St  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Sawomir       Wolski                112.69 +  351: 342  163
    2     3 Jolanta        Chopiska            132.08 +  390: 264  182
    3     2 Magdalena      Kupczyska            125.91 +  386: 381  176
    4     1 Piotr          Broda                 128.42 -  276: 385   78
    5     3 Piotr          Pietuchowski          138.81 +  402: 393  189
    6     3 Magorzata     Deszczyska           135.02 -  365: 500   85
    7     4 Dariusz        Maciejuk              129.00 -  322: 345   79
    8     5 Magdalena      Kupczyska            125.91 -  375: 445   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1028  /  8 128.50




	Dariusz Maciejuk 129.00 Warszawa                 

Runda St  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Agnieszka      Kozak                 106.80 -  312: 332   57
    2     5 Aleksandra     Kaczanowska           115.16 -  381: 454   65
    3     8 Sawomir       Wolski                112.69 -  293: 389   63
    4     8 Lucyna         niadach              113.53 +  429: 345  164
    5     7 Rafa          Stachowski            119.39 +  391: 344  169
    6     5 Kinga          Pruszak               107.73 +  413: 293  158
    7     4 Micha         Rogalewicz            130.93 +  345: 322  181
    8     3 Kinga          Pruszak               107.73 +  376: 354  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1015  /  8 126.88




	Piotr Broda 128.42 Sandomierz

Runda St  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Leszek         Kowalik               100.00 +  470: 225  150
    2     1 Piotr          Pietuchowski          138.81 +  481: 259  189
    3     1 Magorzata     Deszczyska           135.02 +  391: 379  185
    4     1 Micha         Rogalewicz            130.93 +  385: 276  181
    5     1 Jolanta        Chopiska            132.08 -  356: 447   82
    6     1 Magdalena      Kupczyska            125.91 +  356: 298  176
    7     1 Agnieszka      Matus                 117.77 +  367: 316  168
    8     1 Magorzata     Deszczyska           135.02 +  351: 335  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1316  /  8 164.50




	Magdalena Kupczyska 125.91 Szczecin               

Runda St  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Kinga          Pruszak               107.73 +  428: 354  158
    2     4 Agnieszka      Kozak                 106.80 +  493: 286  157
    3     2 Micha         Rogalewicz            130.93 -  381: 386   81
    4     2 Piotr          Pietuchowski          138.81 -  395: 459   89
    5     2 Magorzata     Deszczyska           135.02 +  327: 305  185
    6     1 Piotr          Broda                 128.42 -  298: 356   78
    7     3 Jolanta        Chopiska            132.08 -  342: 502   82
    8     5 Micha         Rogalewicz            130.93 +  445: 375  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1011  /  8 126.38




	Rafa Stachowski 119.39 Police

Runda St  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Karolina       Urbaska              100.00 -  300: 401   50
    2     6 Lucyna         niadach              113.53 +  421: 337  164
    3     6 Leszek         Kowalik               100.00 -  355: 365   50
    4     6 Kinga          Pruszak               107.73 -  322: 380   58
    5     7 Dariusz        Maciejuk              129.00 -  344: 391   79
    6     7 Sawomir       Wolski                112.69 -  278: 399   63
    7     8 Aleksandra     Kaczanowska           115.16 -  290: 356   65
    8     8 Leszek         Kowalik               100.00 +  367: 333  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     679  /  8  84.88




	Agnieszka Matus 117.77 Milanwek

Runda St  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Piotr          Pietuchowski          138.81 -  300: 420   89
    2     7 Kinga          Pruszak               107.73 -  380: 440   58
    3     7 Lucyna         niadach              113.53 +  437: 283  164
    4     7 Sawomir       Wolski                112.69 +  406: 303  163
    5     4 Leszek         Kowalik               100.00 +  373: 291  150
    6     4 Aleksandra     Kaczanowska           115.16 +  346: 326  165
    7     1 Piotr          Broda                 128.42 -  316: 367   78
    8     4 Sawomir       Wolski                112.69 -  339: 347   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     930  /  8 116.25




	Aleksandra Kaczanowska 115.16 Szczecin                 

Runda St  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Magorzata     Deszczyska           135.02 -  395: 449   85
    2     5 Dariusz        Maciejuk              129.00 +  454: 381  179
    3     3 Jolanta        Chopiska            132.08 -  356: 400   82
    4     5 Karolina       Urbaska              100.00 -  331: 400   50
    5     6 Agnieszka      Kozak                 106.80 +  444: 308  157
    6     4 Agnieszka      Matus                 117.77 -  326: 346   68
    7     8 Rafa          Stachowski            119.39 +  356: 290  169
    8     6 Agnieszka      Kozak                 106.80 +  405: 345  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     947  /  8 118.38




	Lucyna niadach 113.53 Rumia                

Runda St  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Jolanta        Chopiska            132.08 -  371: 441   82
    2     6 Rafa          Stachowski            119.39 -  337: 421   69
    3     7 Agnieszka      Matus                 117.77 -  283: 437   68
    4     8 Dariusz        Maciejuk              129.00 -  345: 429   79
    5     8 Sawomir       Wolski                112.69 -  322: 431   63
    6     6 Karolina       Urbaska              100.00 +  398: 324  150
    7     7 Agnieszka      Kozak                 106.80 +  378: 250  157
    8     7 Karolina       Urbaska              100.00 +  418: 385  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     818  /  8 102.25




	Sawomir Wolski 112.69 Wrocaw

Runda St  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Micha         Rogalewicz            130.93 -  342: 351   81
    2     8 Leszek         Kowalik               100.00 -  296: 376   50
    3     8 Dariusz        Maciejuk              129.00 +  389: 293  179
    4     7 Agnieszka      Matus                 117.77 -  303: 406   68
    5     8 Lucyna         niadach              113.53 +  431: 322  164
    6     7 Rafa          Stachowski            119.39 +  399: 278  169
    7     6 Karolina       Urbaska              100.00 +  338: 302  150
    8     4 Agnieszka      Matus                 117.77 +  347: 339  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1029  /  8 128.62




	Kinga Pruszak 107.73 Bydgoszcz

Runda St  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Magdalena      Kupczyska            125.91 -  354: 428   76
    2     7 Agnieszka      Matus                 117.77 +  440: 380  168
    3     4 Piotr          Pietuchowski          138.81 -  338: 407   89
    4     6 Rafa          Stachowski            119.39 +  380: 322  169
    5     5 Karolina       Urbaska              100.00 +  372: 310  150
    6     5 Dariusz        Maciejuk              129.00 -  293: 413   79
    7     5 Leszek         Kowalik               100.00 +  387: 290  150
    8     3 Dariusz        Maciejuk              129.00 -  354: 376   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     960  /  8 120.00




	Agnieszka Kozak 106.80 Gdynia                   

Runda St  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Dariusz        Maciejuk              129.00 +  332: 312  179
    2     4 Magdalena      Kupczyska            125.91 -  286: 493   76
    3     5 Karolina       Urbaska              100.00 +  368: 359  150
    4     3 Magorzata     Deszczyska           135.02 -  280: 464   85
    5     6 Aleksandra     Kaczanowska           115.16 -  308: 444   65
    6     8 Leszek         Kowalik               100.00 +  356: 347  150
    7     7 Lucyna         niadach              113.53 -  250: 378   64
    8     6 Aleksandra     Kaczanowska           115.16 -  345: 405   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     834  /  8 104.25




	Leszek Kowalik 100.00 Bydgoszcz

Runda St  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Piotr          Broda                 128.42 -  225: 470   78
    2     8 Sawomir       Wolski                112.69 +  376: 296  163
    3     6 Rafa          Stachowski            119.39 +  365: 355  169
    4     4 Jolanta        Chopiska            132.08 -  324: 381   82
    5     4 Agnieszka      Matus                 117.77 -  291: 373   68
    6     8 Agnieszka      Kozak                 106.80 -  347: 356   57
    7     5 Kinga          Pruszak               107.73 -  290: 387   58
    8     8 Rafa          Stachowski            119.39 -  333: 367   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     744  /  8  93.00




	Karolina Urbaska 100.00 Pozna

Runda St  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Rafa          Stachowski            119.39 +  401: 300  169
    2     2 Magorzata     Deszczyska           135.02 -  322: 440   85
    3     5 Agnieszka      Kozak                 106.80 -  359: 368   57
    4     5 Aleksandra     Kaczanowska           115.16 +  400: 331  165
    5     5 Kinga          Pruszak               107.73 -  310: 372   58
    6     6 Lucyna         niadach              113.53 -  324: 398   64
    7     6 Sawomir       Wolski                112.69 -  302: 338   63
    8     7 Lucyna         niadach              113.53 -  385: 418   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     725  /  8  90.63


Wyniki poszczeglnych rund turnieju XI Mistrzostwa Polski Nauczycieli



Runda nr  1
-----------
St Gospodarz                             Go                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Piotr          Pietuchowski         - Agnieszka      Matus                 420: 300
   2 Aleksandra     Kaczanowska          - Magorzata     Deszczyska           395: 449
   3 Jolanta        Chopiska           - Lucyna         niadach              441: 371
   4 Sawomir       Wolski               - Micha         Rogalewicz            342: 351
   5 Dariusz        Maciejuk             - Agnieszka      Kozak                 312: 332
   6 Leszek         Kowalik              - Piotr          Broda                 225: 470
   7 Magdalena      Kupczyska           - Kinga          Pruszak               428: 354
   8 Karolina       Urbaska             - Rafa          Stachowski            401: 300


Runda nr  2
-----------
St Gospodarz                             Go                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Piotr          Broda                - Piotr          Pietuchowski          481: 259
   2 Magorzata     Deszczyska          - Karolina       Urbaska              440: 322
   3 Micha         Rogalewicz           - Jolanta        Chopiska            390: 264
   4 Agnieszka      Kozak                - Magdalena      Kupczyska            286: 493
   5 Aleksandra     Kaczanowska          - Dariusz        Maciejuk              454: 381
   6 Rafa          Stachowski           - Lucyna         niadach              421: 337
   7 Agnieszka      Matus                - Kinga          Pruszak               380: 440
   8 Sawomir       Wolski               - Leszek         Kowalik               296: 376


Runda nr  3
-----------
St Gospodarz                             Go                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Magorzata     Deszczyska          - Piotr          Broda                 379: 391
   2 Magdalena      Kupczyska           - Micha         Rogalewicz            381: 386
   3 Jolanta        Chopiska           - Aleksandra     Kaczanowska           400: 356
   4 Kinga          Pruszak              - Piotr          Pietuchowski          338: 407
   5 Karolina       Urbaska             - Agnieszka      Kozak                 359: 368
   6 Rafa          Stachowski           - Leszek         Kowalik               355: 365
   7 Lucyna         niadach             - Agnieszka      Matus                 283: 437
   8 Dariusz        Maciejuk             - Sawomir       Wolski                293: 389


Runda nr  4
-----------
St Gospodarz                             Go                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Piotr          Broda                - Micha         Rogalewicz            385: 276
   2 Piotr          Pietuchowski         - Magdalena      Kupczyska            459: 395
   3 Agnieszka      Kozak                - Magorzata     Deszczyska           280: 464
   4 Leszek         Kowalik              - Jolanta        Chopiska            324: 381
   5 Karolina       Urbaska             - Aleksandra     Kaczanowska           400: 331
   6 Kinga          Pruszak              - Rafa          Stachowski            380: 322
   7 Agnieszka      Matus                - Sawomir       Wolski                406: 303
   8 Lucyna         niadach             - Dariusz        Maciejuk              345: 429


Runda nr  5
-----------
St Gospodarz                             Go                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Piotr          Broda                - Jolanta        Chopiska            356: 447
   2 Magorzata     Deszczyska          - Magdalena      Kupczyska            305: 327
   3 Micha         Rogalewicz           - Piotr          Pietuchowski          402: 393
   4 Agnieszka      Matus                - Leszek         Kowalik               373: 291
   5 Kinga          Pruszak              - Karolina       Urbaska              372: 310
   6 Aleksandra     Kaczanowska          - Agnieszka      Kozak                 444: 308
   7 Rafa          Stachowski           - Dariusz        Maciejuk              344: 391
   8 Sawomir       Wolski               - Lucyna         niadach              431: 322


Runda nr  6
-----------
St Gospodarz                             Go                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Magdalena      Kupczyska           - Piotr          Broda                 298: 356
   2 Jolanta        Chopiska           - Piotr          Pietuchowski          330: 440
   3 Micha         Rogalewicz           - Magorzata     Deszczyska           365: 500
   4 Aleksandra     Kaczanowska          - Agnieszka      Matus                 326: 346
   5 Dariusz        Maciejuk             - Kinga          Pruszak               413: 293
   6 Lucyna         niadach             - Karolina       Urbaska              398: 324
   7 Sawomir       Wolski               - Rafa          Stachowski            399: 278
   8 Agnieszka      Kozak                - Leszek         Kowalik               356: 347


Runda nr  7
-----------
St Gospodarz                             Go                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Piotr          Broda                - Agnieszka      Matus                 367: 316
   2 Piotr          Pietuchowski         - Magorzata     Deszczyska           417: 423
   3 Magdalena      Kupczyska           - Jolanta        Chopiska            342: 502
   4 Dariusz        Maciejuk             - Micha         Rogalewicz            345: 322
   5 Leszek         Kowalik              - Kinga          Pruszak               290: 387
   6 Karolina       Urbaska             - Sawomir       Wolski                302: 338
   7 Agnieszka      Kozak                - Lucyna         niadach              250: 378
   8 Rafa          Stachowski           - Aleksandra     Kaczanowska           290: 356


Runda nr  8
-----------
St Gospodarz                             Go                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Magorzata     Deszczyska          - Piotr          Broda                 335: 351
   2 Piotr          Pietuchowski         - Jolanta        Chopiska            450: 300
   3 Kinga          Pruszak              - Dariusz        Maciejuk              354: 376
   4 Agnieszka      Matus                - Sawomir       Wolski                339: 347
   5 Micha         Rogalewicz           - Magdalena      Kupczyska            375: 445
   6 Agnieszka      Kozak                - Aleksandra     Kaczanowska           345: 405
   7 Lucyna         niadach             - Karolina       Urbaska              418: 385
   8 Leszek         Kowalik              - Rafa          Stachowski            333: 367
Lista rankingowa na dzień 15-08-2015

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Michał Alabrudziński           Włocławek            161.56  31343  194
   2 Dariusz Kosz                   Nysa                 157.57  29150  185
   3 Jakub Zaryński                 Świnoujście          156.91   6747   43
   4 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     156.15  20299  130
   5 Mariusz Skrobosz               Warszawa             155.30  21897  141
   6 Bartosz Morawski               Gliwice              153.82  28611  186
   7 Kazimierz Merklejn             Szczecin             152.65  29003  190
   8 Rafał Lenartowski              Gdynia               152.12  29816  196
   9 Kamil Górka                    Kraków               151.16  29022  192
  10 Mateusz Borsuk                 Reda                 150.71  25772  171
  11 Dominik Urbacki                Pruszków             150.59  28612  190
  12 Krzysztof Mówka                Warszawa             150.47  28589  190
  13 Marek Reda                     Dębówka              150.45  29790  198
  14 Przemysław Herdzina            Kraków               149.77   8986   60
  15 Krzysztof Obremski             Legnica              149.30  29711  199
  16 Miłosz Wrzałek                 Warszawa             147.52  28323  192
  17 Maciej Rzychoń                 Katowice             147.39   5601   38
  18 Łukasz Bobowski                Suchedniów           147.35  28438  193
  19 Maciej Czupryniak              Milanówek            146.67  17894  122
  20 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          146.62  21407  146
  21 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             146.52  26227  179
  22 Paweł Zaręba                   Warszawa             146.50  18606  127
  23 Stanisław Rydzik               Warszawa             146.19  27922  191
  24 Dawid Pikul                    Poznań               145.77  27550  189
  25 Jakub Szymczak                 Łódź                 145.21  21926  151
  26 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  144.83   4345   30
  27 Jan Mrozowski                  Kraków               144.28  27413  190
  28 Andrzej Oleksiak               Ostróda              144.19  10382   72
  29 Tomasz Zwoliński               Skierdy              144.11  28389  197
  30 Justyna Górka                  Kraków               144.01  28514  198
  31 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  143.67  14367  100
  32 Mariusz Wrześniewski           Kraków               143.15  28487  199
  33 Wojciech Zemło                 Łódź                 142.55  22950  161
  34 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 141.94  27963  197
  35 Grzegorz Kurowski              Warszawa             141.72  17432  123
  36 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             141.11   5080   36
  37 Mirosław Uglik                 Warszawa             140.92  26775  190
  38 Grzegorz Łukasik               Konojady             140.89  27615  196
  39 Bogusław Szyszka               Oława                140.66  27288  194
  40 Sławomir Piotrowski            Deszczno             140.48  11519   82
  41 Robert Kamiński                Warszawa             140.00  19040  136
  42 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             139.95  10636   76
  43 Rafał Matczak                  Milanówek            139.57  17865  128
  44 Paweł Janaś                    Wałcz                138.92   6807   49
  45 Karol Waniek                   Wrocław              138.92  13614   98
  46 Adam Klimont                   Wałcz                138.91   4445   32
  47 Irena Sołdan                   Sopot                138.80  26928  194
  48 Marcin Rogala                  Warszawa             138.56   5681   41
  49 Piotr Domański                 Lublin               138.50   5540   40
  50 Maciej Grąbczewski             Szczecin             138.26  16453  119
  51 Paweł Jackowski                Warszawa             138.22  27091  196
  52 Piotr Pietuchowski             Białystok            137.91  26202  190
  53 Kacper Zegadło                 Warszawa             137.73  24653  179
  54 Adam Jurkowski                 Gliwice              137.71   8538   62
  55 Kamil Kister                   Puławy               137.43  25287  184
  56 Andrzej Grabiński              Suchedniów           137.22   6861   50
  57 Tomasz Ciejka                  Kraków               136.58  12292   90
  58 Marek Salamon                  Bytom                136.38   9410   69
  59 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  136.25  21527  158
  60 Małgorzata Sulejewska          Kraków               136.17  27098  199
  61 Aleksander Puchalski           Włocławek            136.06   4898   36
  62 Joanna Juszczak                Warszawa             135.95  26103  192
  63 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           135.86   7608   56
  64 Szymon Płachta                 Warszawa             135.80  26617  196
  65 Radosław Jachna                Łódź                 135.64  17633  130
  66 Dominik Piasecki               Słupsk               135.62   9222   68
  67 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              135.38  26669  197
  68 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       135.17  11625   86
  69 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             134.98  26727  198
  70 Marek Dudkiewicz               Milanówek            134.85  23598  175
  71 Marcin Mroziuk                 Warszawa             134.79   5796   43
  72 Rafał Wesołowski               Warszawa             134.34  26331  196
  73 Artur Irzyk                    Kraków               133.97  15005  112
  74 Artur Koszel                   Warszawa             133.49  14817  111
  75 Mateusz Królikowski            Wrocław              132.61   4774   36
  76 Juliusz Czupryniak             Warszawa             132.27  25264  191
  77 Jakub Błażejewski              Poznań               132.16  24713  187
  78 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             132.09  25890  196
  79 Tomasz Suchanek                Wrocław              131.92  15962  121
  80 Jolanta Chłopińska             Wałcz                131.88  25058  190
  81 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             131.49  21696  165
  82 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  131.47  24584  187
  83 Agnieszka Krupka               Krosno               131.25   6694   51
  84 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            131.14  26097  199
  85 Leszek Kacprzyk                Katowice             131.09  21367  163
  86 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            130.94  21474  164
  87 Michał Rogalewicz              Poznań               130.83  25512  195
  88 Przemysław Rybicki             Otwock               130.81   6933   53
  89 Michał Makowski                Marki                130.59   4832   37
  90 Wojciech Chodakiewicz          Białystok            130.40   6259   48
  91 Alicja Grąbczewska             Szczecin             130.29  15635  120
  92 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            130.12   9889   76
  93 Leszek Stecuła                 Bytom                130.05   7543   58
  94 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               129.94   9356   72
  95 Bartłomiej Pawlak              Stary Szwarocin      129.75   6228   48
  96 Maciej Perzyński               Piła                 129.64  25020  193
  97 Barbara Obremska               Wrocław              129.46  24467  189
  98 Łucja  Kodzis                  Bydgoszcz            129.35  14229  110
  99 Maciej Kuczyński               Gdynia               129.35  12676   98
 100 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             129.00  12771   99
 101 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       129.00  13158  102
 102 Dawid Buzowicz                 Rzeszów              128.92   6575   51
 103 Dariusz Maciejuk               Warszawa             128.86  15850  123
 104 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  128.51  21589  168
 105 Piotr Broda                    Sandomierz           128.40  24525  191
 106 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            128.38   9372   73
 107 Radosław Więch                 Warszawa             128.37   7317   57
 108 Natalia Woźniak                Dziwnówek            128.30  25403  198
 109 Arkadiusz Biegun               Kraków               128.23  11156   87
 110 Stanisław Gasik                Warszawa             128.10   4996   39
 111 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       128.10   7686   60
 112 Krzysztof Jaworski             Warszawa             128.06  12550   98
 113 Janusz Krupiński               Bytom                127.88  20844  163
 114 Grzegorz Święcki               Białystok            127.81   6646   52
 115 Łukasz Baranowski              Gdynia               127.77  25170  197
 116 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             127.64  24634  193
 117 Czesław Grajewski              Białystok            127.55  23597  185
 118 Michał, Piotr Waszkiewicz      Białystok            127.52  13900  109
 119 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               127.12   6102   48
 120 Konrad Sowula                  Kraków               126.91  13579  107
 121 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             126.89  23220  183
 122 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 126.77  24847  196
 123 Szymon Dąbrowski               Warszawa             126.69  25339  200
 124 Marcin Ceglarek                Kraków               126.53  22648  179
 125 Zdzisław Szota                 Warszawa             126.36  11120   88
 126 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             126.34  17435  138
 127 Grzegorz Kwiecień              Kraków               126.29   6441   51
 128 Michał Szymkowski              Wrocław              126.13   7946   63
 129 Michał Kolaj                   Ostróda              126.03   7436   59
 130 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             125.96  11336   90
 131 Łukasz Sornek                  Mikołów              125.90  17626  140
 132 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       125.72  14584  116
 133 Tomasz Lempart                 Kraków               125.58  18586  148
 134 Jerzy Matyasik                 Kraków               125.55  23729  189
 135 Dorota Maciejuk                Warszawa             125.34   8774   70
 136 Andrzej Rechowicz              Katowice             125.29  24682  197
 137 Krzysztof Gibas                Kraków               125.00  24625  197
 138 Dariusz Ulatowski              Tuchola              124.96  24117  193
 139 Natalia Ogierman               Katowice             124.92  20112  161
 140 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    124.91   8244   66
 141 Marta Bajorek                  Warszawa             124.88  24476  196
 142 Michał Szorc                   Białystok            124.85  10487   84
 143 Agnieszka Goniowska            Wrocław              124.82  10485   84
 144 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               124.73   5987   48
 145 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            124.60  16074  129
 146 Anita Bruska                   Gdynia               124.58  16320  131
 147 Krzysztof Bukowski             Milanówek            124.52   8592   69
 148 Grzegorz Pukniel               Łódź                 124.48  24274  195
 149 Marek Rogalski                 Warszawa             124.39  22017  177
 150 Paweł Maciejczuk               Białystok            124.19  14779  119
 151 Krzysztof Bonda                Białystok            124.10   5957   48
 152 Walenty Siemaszko              Lipiany              124.01  10913   88
 153 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              123.42   7405   60
 154 Ryszard Kaczmarek              Leszno               123.39   4442   36
 155 Adam Janicki                   Wrocław              123.10  15265  124
 156 Dorota Zielińska               Piaseczno            122.99   8978   73
 157 Michał Ozimiński               Łódź                 122.78   4420   36
 158 Jarosław Olek                  Warszawa             122.62  11036   90
 159 Dorota Rudzińska               Warszawa             122.61  23909  195
 160 Krzysztof Kodzis               Bydgoszcz            122.56  12011   98
 161 Andrzej Kroc                   Łódź                 122.52  23402  191
 162 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  122.42  19220  157
 163 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             122.40  16524  135
 164 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             122.08   5982   49
 165 Bogdan Kozłowski               Białystok            122.02  12202  100
 166 Andrzej Słapiński              Warszawa             121.61   6810   56
 167 Tomasz Górka                   Kraków               121.56   8631   71
 168 Dariusz Jarosławski            Ełk                  121.53  15920  131
 169 Ewa Radzikowska                Gliwice              121.52  12881  106
 170 Beata Piotrowska               Łódź                 121.24  12003   99
 171 Ryszard Żydaczewski            Lubin                121.14   9207   76
 172 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             120.91   4111   34
 173 Paweł Zbrowski                 Gdynia               120.49   4217   35
 174 Agnieszka Biegańska            Białystok            120.28   8179   68
 175 Maciej Bukowski                Szczecin             120.26   5532   46
 176 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         120.19  16106  134
 177 Anna Krynicka                  Warszawa             120.16  17183  143
 178 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    120.10   8647   72
 179 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             120.07  18251  152
 180 Zbigniew Rybak                 Warszawa             119.46  23295  195
 181 Dominika Worona                Police               119.18   8581   72
 182 Jerzy Luter                    Bytom                119.08  23459  197
 183 Grażyna Wesołowska             Łódź                 118.81  14138  119
 184 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       118.63   6999   59
 185 Teresa Zalewska                Racibórz             118.25  21166  179
 186 Patryk Gadus                   Pszczew              118.06   4014   34
 187 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       117.86   8368   71
 188 Joanna Ostrowska               Warszawa             117.78  23084  196
 189 Agnieszka Matus                Milanówek            117.71  23188  197
 190 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  117.67  19768  168
 191 Bożena Guział                  Racibórz             117.60  15406  131
 192 Rafał Stachowski               Police               117.49  17036  145
 193 Małgorzata Jóźwiak             Iława                117.44   5637   48
 194 Damian Łupiński                Konojady             117.32   3989   34
 195 Ewa Szałas                     Katowice             117.27   7857   67
 196 Ala Białobrzewska              Gdynia               117.25  13718  117
 197 Marta Świątkowska              Wrocław              117.24  23330  199
 198 Rafał Błaszkiewicz             Milanówek            117.17   5507   47
 199 Agnieszka Walas                Kraków               117.17   9842   84
 200 Jacek Pietruszka               Kraków               117.16   5858   50
 201 Jakub Onoszko                  Gdynia               117.06  23060  197
 202 Anna Biegańska                 Białystok            116.84   7828   67
 203 Monika Lewandowska             Warszawa             116.77   4087   35
 204 Ewelina Gruda                  Białystok            116.75   8756   75
 205 Dariusz Sowula                 Kraków               116.72  10155   87
 206 Ryszard Korpalski              Wójtowice            116.60  17140  147
 207 Zofia Górka                    Łęczna               116.47  11996  103
 208 Daniel Tomczyk                 Piła                 116.42   3609   31
 209 Krzysztof Zawadzki             Sampława             116.41  21186  182
 210 Dorota Stachowska              Wydartowo I          116.29  22444  193
 211 Joanna Brychcy                 Katowice             116.25   8951   77
 212 Marianna Kozłowska             Białystok            116.16  14404  124
 213 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             116.07  20660  178
 214 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        116.06   3714   32
 215 Krystyna Augustyniak           Łódź                 115.89   4172   36
 216 Monika Siemaszko               Lipiany              115.80  21308  184
 217 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            115.56   5547   48
 218 Mariusz Kubicki                Inowrocław           115.33   4152   36
 219 Aleksandra Brzeska             Piastów              115.09   3798   33
 220 Piotr Adamczyk                 Tarnów               115.09   5409   47
 221 Michał Jakubiec                Siemianowice Śląskie 114.86   4020   35
 222 Artur Wawrzynowski             Żukowo               114.85  14931  130
 223 Sławomir Długosz               Ostróda              114.79  14923  130
 224 Teresa Pawlik                  Lubin                114.53   3436   30
 225 Katarzyna Kowalska             Katowice             114.36   9606   84
 226 Urszula Solarska               Łódź                 114.32  21949  192
 227 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              114.31   6744   59
 228 Tomasz A. Praga                Białystok            114.14   7305   64
 229 Maria Pokorska                 Warszawa             114.11  22821  200
 230 Renata Andracka                Zwola                114.09  22476  197
 231 Marta Sztajnert                Wisła                113.98  10942   96
 232 Jarosław Karp                  Jędrzejów            113.85   9563   84
 233 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               113.75  15242  134
 234 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               113.66  21595  190
 235 Patrycja Kuszpit               Biała Podlaska       113.52   9422   83
 236 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          113.48   7376   65
 237 Sławomir Wolski                Wrocław              113.35  21989  194
 238 Bogusław Książek               Szczecin             113.22   4642   41
 239 Lucyna Śniadach                Rumia                113.07  22275  197
 240 Marta Ćwiek                    Radomsko             112.93   4743   42
 241 Marcin Stachowski              Wydartowo I          112.57  21501  191
 242 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              112.10   5605   50
 243 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               112.05  22074  197
 244 Ziemowit Pazda                 Wrocław              111.72  11619  104
 245 Tomasz Siwiński                Zawiercie            111.66   3908   35
 246 Dorota Ostrowska               Białystok            111.23  13348  120
 247 Sylwia Łada                    Inowrocław           110.85  21283  192
 248 Diana Pietrzykowska            Szczecin             110.60  11281  102
 249 Laura Pisula                   Wrocław              110.45   7621   69
 250 Czesława Pawłowska             Wrocław              110.29   7720   70
 251 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             110.25   3528   32
 252 Robert Wagner                  Wrocław              110.05  10455   95
 253 Dariusz Socha                  Warszawa             110.01   7371   67
 254 Miłosz Meller                  Poznań               109.94   5827   53
 255 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          109.57  11505  105
 256 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  109.46  14120  129
 257 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           109.38  21547  197
 258 Piotr Potoczek                 Nowy Sącz            109.32  17163  157
 259 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            109.03   3816   35
 260 Anna Niedzielko                Szczecin             108.67  12280  113
 261 Sławomir Zabawa                Wałcz                108.55   8141   75
 262 Beata Marynowicz               Racibórz             108.50   5208   48
 263 Iwona Duźniak                  Dębica               108.31   3791   35
 264 Paweł Morga                    Warszawa             108.28   5414   50
 265 Józef Burzyński                Ełk                  108.23  17967  166
 266 Bartłomiej Dalecki             Rumia                108.10   6486   60
 267 Katarzyna Dębska               Ostróda              107.95  17920  166
 268 Zbigniew Kniotek               Bytom                107.84   9490   88
 269 Beata Kiżewska                 Świnoujście          107.57   6454   60
 270 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz            107.57  19039  177
 271 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            107.42   3867   36
 272 Anna Arana                     Kołobrzeg            107.13  13820  129
 273 Maciej Śliwa                   Zabrze               106.80   3204   30
 274 Agnieszka Kozak                Gdynia               106.70  20913  196
 275 Paweł Brylski                  Kraków               106.70   6722   63
 276 Jacek Nowak                    Szczecin             106.63   6291   59
 277 Maciej Pietrasik               Nowogard             106.59  13324  125
 278 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn             106.51   4580   43
 279 Lidia Żywna                    Gdynia               106.17  12316  116
 280 Monika Krzysztofek             Wejherowo            105.74   4970   47
 281 Maciej Dąbrowski               Warszawa             105.73  20512  194
 282 Michał Landowski               Police               105.51  15721  149
 283 Joanna Nawrocka                Bydgoszcz            105.06   3572   34
 284 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 104.65  14233  136
 285 Tomasz Lewiński                Wejherowo            104.60   6276   60
 286 Katarzyna Bogusławska          Piastów              103.59  10877  105
 287 Agnieszka Dawid                Kraków               103.51   9316   90
 288 Maciej Sylwestrzuk             Ciechanowiec         103.41   8583   83
 289 Jadwiga Jakubiec               Siemianowice Śląskie 103.36   3721   36
 290 Andrzej Burczyk                Gdynia               103.06   3710   36
 291 Leszek Kilian                  Jaworzno             102.11  12560  123
 292 Przemysław Pawlic              Wrocław              102.10   3063   30
 293 Katarzyna  Szachowicz          Uniszewo             102.01   9691   95
 294 Janusz Pawłowski               Wrocław              101.55   3351   33
 295 Sylwia Buks                    Warszawa             101.52   6091   60
 296 Elżbieta Święcka               Białystok            101.03   3132   31
 297 Monika Szczyrzyca              Jaworzno             100.62   7245   72
 298 Piotr Latoszek                 Warszawa             100.19   4308   43
 299 Dariusz Zębek                  Olsztyn              100.09   4604   46
 300 Ryszard Pliszka                Szczecin             100.08   3603   36
 301 Iwona Wieluńska                Kołobrzeg             99.33   8642   87
 302 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                98.78  10273  104
 303 Agnieszka Antos                Racibórz              98.68   8684   88
 304 Michał Dreczka                 Poznań                98.48   4727   48
 305 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   98.06   3432   35
 306 Gabriela Jurgaś                Jaworzno              97.81   4695   48
 307 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            97.80  19267  197
 308 Karolina Urbańska              Poznań                97.54   4877   50
 309 Zygmunt Skwarek                Katowice              96.68   6574   68
 310 Konrad Pajączek                Milanówek             96.63   4445   46
 311 Anna Lenartowska               Gdynia                96.61  10047  104
 312 Maria Uryga                    Kraków                96.50   3088   32
 313 Dawid Rykaczewski              Jaworzno              96.19   6733   70
 314 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście           96.11   3364   35
 315 Mariusz Michalski              Inowrocław            95.67   4975   52
 316 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              94.60  10311  109
 317 Liliana Dąbrowska              Warszawa              94.60   3973   42
 318 Waldemar Dębski                Ostróda               94.34   6415   68
 319 Kinga Stecuła                  Bytom                 93.93   5448   58
 320 Bernadeta Kudlińska            Bydgoszcz             93.60  16660  178
 321 Krystyna Czajkowska            Kołobrzeg             93.35   6908   74
 322 Michał Dąbrowski               Warszawa              93.31   6345   68
 323 Jan Pawłowski                  Warszawa              92.48   7583   82
 324 Aleksandra Perzyna             Biała Podlaska        90.06   2972   33
 325 Marcin Kurowski                Racibórz              89.27  12766  143
 326 Artur Kwiatkowski              Radomsko              89.22   6067   68
 327 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               88.78   3995   45
 328 Andrzej Klich                  Jaworzno              87.29  13442  154
 329 Agnieszka Stefańska            Koźmice Wielkie       87.10   3484   40
 330 Paulina Naplocha               Racibórz              86.74   3990   46
 331 Adam Kędzior                   Lublin                86.62   5197   60
 332 Karolina Mak                   Żerniki Wrocławskie   86.33   3712   43
 333 Dominik Ulejczyk               Będzin                86.09   2927   34
 334 Katarzyna Rachaus              Łódź                  85.75   5745   67
 335 Radosław Słowicki              Warszawa              85.25   5200   61
 336 Magdalena Pokorska             Warszawa              83.51   3591   43
 337 Jacek Dec                      Pszczew               83.06   2741   33
 338 Krzysztof Murawski             Ciechanowiec          82.82   2816   34
 339 Iwona Skubis-Galus             Dąbrowa Górnicza      81.88   2702   33
 340 Teresa Balewska                Reda                  81.84   9166  112
 341 Marek Horyń                    Ełk                   81.51   2853   35
 342 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           76.76   2610   34
 343 Alicja Puchowska               Strzelce Opolskie     76.10   4718   62
 344 Teresa Jaśkiewicz              Kołobrzeg             75.65   3253   43
 345 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   70.45   2325   33
 346 Piotr Ozimek                   Sochaczew             67.30   2221   33
 347 Jacek Łukaszuk                 Biała Podlaska        66.88   2207   33
 348 Mirosław Dejna                 Sampława              66.24  11393  172
 349 Oliwier Antos                  Racibórz              58.76   1939   33




Poczekalnia na dzień 15-08-2015

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Julita Dygnas                  Jelenia Góra         107.07   3105   29
   2 Patrycja Matulewicz            Kołobrzeg             81.21   2355   29
   3 Maurycy Machnio                Lipiany              112.25   3143   28
   4 Joanna Wilk                    Racibórz             101.43   2840   28
   5 Andrzej Rakoczy                Kraków               134.56   3633   27
   6 Waldemar Wypchał               Kraków                99.59   2689   27
   7 Piotr Rosół                    Warszawa             126.44   3161   25
   8 Katarzyna Polak                Warszawa             112.88   2822   25
   9 Mariusz Rostkowski             Sochaczew            111.80   2795   25
  10 Witold Wojnowski               Warszawa             110.00   2750   25
  11 Łukasz Sobierajski             Warszawa             106.96   2674   25
  12 Tomasz Sehnal                  Warszawa             105.60   2640   25
  13 Sylwia Kozłowska               Białystok            104.80   2620   25
  14 Kuba Koisar                    Warszawa             135.12   3243   24
  15 Bogusław Puchalski             Włocławek            134.96   3239   24
  16 Filip Warzecha                 Gdynia               133.79   3211   24
  17 Ireneusz Kurzok                Mikołów              133.58   3206   24
  18 Mariusz Grodek                 Kraków               132.58   3182   24
  19 Krzysztof Nowak                Lublin               131.12   3147   24
  20 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            130.17   3124   24
  21 Jan Lisiewski                  Piasutno             127.88   3069   24
  22 Karol Rembiałkowski            Warszawa             127.17   3052   24
  23 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  125.00   3000   24
  24 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         124.17   2980   24
  25 Michał Burak                   Wrocław              123.46   2963   24
  26 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      122.29   2935   24
  27 Leszek Dobrowolski             Wrocław              122.25   2934   24
  28 Weronika Rudnicka              Szczecin             120.75   2898   24
  29 Marcela Wołowiec               Gdynia               119.25   2862   24
  30 Lidia Szpakowska               Jaworzno             117.83   2828   24
  31 Szymon Figurski                Gryfów Śląski        116.58   2798   24
  32 Wojciech Gonet                 Wrocław              115.58   2774   24
  33 Andrzej Kraska                 Wrocław              114.96   2759   24
  34 Dawid Podżerek                 Kraków               114.54   2749   24
  35 Maciej Labe                    Poznań               113.42   2722   24
  36 Mariusz Makuch                 Zator                111.67   2680   24
  37 Izabela Wyłoga                 Elbląg               111.08   2666   24
  38 Grzegorz Kulawiak              Warszawa             107.04   2569   24
  39 Justyna Nieznalska             Jejkowice            107.00   2568   24
  40 Rafał Świątek                  Wrocław              106.62   2559   24
  41 Donata Stuczyńska              Bydgoszcz            106.33   2552   24
  42 Halina Mrozek                  Warszawa             104.21   2501   24
  43 Magda Sarad                    Świnoujście          103.83   2492   24
  44 Adam Sternik                   Elbląg               100.62   2415   24
  45 Grażyna Smereka                Racibórz             100.42   2410   24
  46 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski  100.29   2407   24
  47 Hanna Mazowiecka               Świnoujście           97.88   2349   24
  48 Emilia Spanialska              Świętajno             89.50   2148   24
  49 Zuzanna Rokicka                Świętajno             71.67   1720   24
  50 Hanna Siemionow                Białystok            109.65   2522   23
  51 Olga Swarcewicz                Warszawa             105.09   2417   23
  52 Janina Grajewska               Choroszcz            104.83   2411   23
  53 Janina Dąbrowska               Rybnik                97.61   2245   23
  54 Jarosław Paprocki              Bydgoszcz             96.17   2212   23
  55 Michał Dulat                   Kraków                91.83   2112   23
  56 Karol Lenartowski              Gdynia                90.39   2079   23
  57 Adam Motyl                     Jaskółki              89.43   2057   23
  58 Paulina Ostrowska              Białystok             89.00   2047   23
  59 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   87.65   2016   23
  60 Anna Strugała                  Świnoujście           79.70   1833   23
  61 Jędrzej Zawojski               Modzurów              77.74   1788   23
  62 Maksymilian Piątek             Warszawa              70.91   1631   23
  63 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               85.18   1874   22
  64 Miłosz Śliwiński               Szczecin              82.91   1824   22
  65 Milena Kuźniewicz              Kołobrzeg             82.77   1821   22
  66 Aleksandra Celuch              Będzin                79.95   1759   22
  67 Michał Śliwiński               Szczecin              77.41   1703   22
  68 Magdalena Maternicka           Gdynia                76.82   1690   22
  69 Joanna Kulawiak                Warszawa              73.32   1613   22
  70 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  70.41   1549   22
  71 Aneta Maternicka               Gdynia                68.32   1503   22
  72 Radosław Smolik                Jaworzno              67.95   1495   22
  73 Elżbieta Fitał                 Kołobrzeg             65.64   1444   22
  74 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      116.81   2453   21
  75 Alicja Wałaszewska-Kempa       Gdynia               113.90   2392   21
  76 Julia Solarska                 Łódź                  76.48   1606   21
  77 Jarosław Michalak              Łódź                 122.60   2452   20
  78 Adam Słapiński                 Warszawa             113.10   2262   20
  79 Tomasz Polański                Ciechanów            110.55   2211   20
  80 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              97.95   1959   20
  81 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      150.53   2860   19
  82 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              124.37   2363   19
  83 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski      107.68   2046   19
  84 Grażyna Kula                   Gdańsk                95.89   1822   19
  85 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa          100.44   1808   18
  86 Danuta Langiewicz              Ostróda              108.76   1849   17
  87 Agnieszka Pachała              Poznań                95.82   1629   17
  88 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  81.00   1377   17
  89 Wiktoria Browarska             Wałcz                 57.71    981   17
  90 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  121.75   1948   16
  91 Jacek Gasik                    Warszawa             130.60   1959   15
  92 Jan Kozłowski                  Kraków               129.00   1935   15
  93 Michał Trumpus                 Wrocław              133.71   1872   14
  94 Iza Kraj                       Warszawa             111.79   1565   14
  95 Dominik Małocha                Demblin               91.93   1287   14
  96 Ewa Czerwoniec                 Warszawa             138.08   1795   13
  97 Jolanta Hoffmann-Derlacka      Warszawa             121.46   1579   13
  98 Maciej Kutera                  Warszawa             119.46   1553   13
  99 Dariusz Buławko                Warszawa             104.31   1356   13
 100 Grażyna Kaczyńska              Łódź                 103.62   1347   13
 101 Michał Derlacki                Warszawa             101.08   1314   13
 102 Dominik Peter                  Nowe Miasto Lubawsk   58.31    758   13
 103 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            160.92   1931   12
 104 Rafał Dąbrowski                Ostróda              146.42   1757   12
 105 Adam Weremczuk                 Łódź/Londyn          142.75   1713   12
 106 Daniel Mundyk                  Jelenia Góra         134.67   1616   12
 107 Maciej Nawrocki                Babimost             133.83   1606   12
 108 Marcin  Baniewski              Pełczyce             132.33   1588   12
 109 Maciej Michalski               Łódź                 130.67   1568   12
 110 Jacek Baltyn                   Suchedniów           128.58   1543   12
 111 Robert Głowacki                Łódź                 126.75   1521   12
 112 Patryk Wolniewicz              Szczecin             125.67   1508   12
 113 Dorota Patera                  Legnica              120.75   1449   12
 114 Beata Wiączkowska              Wrocław              120.00   1440   12
 115 Sławomir Kucia                 Krosno               119.92   1439   12
 116 Mikołaj Fidziński              Dębica               119.75   1437   12
 117 Wojciech Morawski              Gliwice              119.42   1433   12
 118 Adrian Ziemniewicz             Białystok            119.17   1430   12
 119 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  118.58   1423   12
 120 Jacek Jerzyński                Toruń                117.42   1409   12
 121 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             117.17   1406   12
 122 Łukasz Wojciechowski           Łomża                115.92   1391   12
 123 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  115.33   1384   12
 124 Dawid Brandys                  Chrzanów             115.00   1380   12
 125 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     113.33   1360   12
 126 Michał Musielak                Bydgoszcz            112.83   1354   12
 127 Wojciech Silnicki              Elbląg               112.42   1349   12
 128 Michał Garnowski               Pasłęk               112.25   1347   12
 129 Anna Lisiewska                 Dublin               111.92   1343   12
 130 Waldemar Denarczyk             Kielce               110.67   1328   12
 131 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                108.67   1304   12
 132 Wiesław Kożyczkowski           Miłobądz             108.42   1301   12
 133 Mateusz Machowski              Rzeszów              107.92   1295   12
 134 Dariusz Małysa                 Kraków               106.83   1282   12
 135 Tomasz  Niklewicz              Ełk                  106.33   1276   12
 136 Sławomir Nosek                 Mielec               105.92   1271   12
 137 Adrianna Marynowicz            Racibórz             105.67   1268   12
 138 Michał Grzymała                Łomża                104.83   1258   12
 139 Krystyna Perekitko             Ciechanowiec         104.25   1251   12
 140 Bartłomiej Najman              Białystok            104.00   1248   12
 141 Agata Pastusiak                Gorzów Wielkopolski  103.58   1243   12
 142 Michał Gigoń                   Kraków               103.25   1239   12
 143 Paulina Brzuchalska            Bydgoszcz            102.42   1229   12
 144 Piotr Kozak                    Racibórz             101.58   1219   12
 145 Alicja Bielecka                Poznań               100.58   1207   12
 146 Tadeusz Sokólski               Białystok             99.08   1189   12
 147 Daniel Brzozowski              Trzebiatów            99.00   1188   12
 148 Monika Krzyżewska              Piasutno              98.00   1176   12
 149 Joanna Pawlińska               Bielany Wrocławskie   97.67   1172   12
 150 Sebastian Imielski             Szczytno              96.83   1162   12
 151 Paulina Siedlarz               Nowy Sącz             96.83   1162   12
 152 Justyna  Molik                 Lublin                96.67   1160   12
 153 Grzegorz Bajer                 Łódź                  95.17   1142   12
 154 Waldemar Stankiewicz           Łomża                 94.83   1138   12
 155 Jolanta Raszewska-Marczak      Żagań                 93.25   1119   12
 156 Teresa Pietracha               Wejherowo             92.25   1107   12
 157 Krystyna Drynkowska            Świnoujście           92.17   1106   12
 158 Małgorzata Pochopień           Kraków                91.50   1098   12
 159 Radosław Pastusiak             Gorzów Wielkopolski   90.58   1087   12
 160 Katarzyna Matuszek             Bielsko-Biała         90.08   1081   12
 161 Michał Furman                  Kraków                89.83   1078   12
 162 Aleksandra Kurcman             Kołobrzeg             89.83   1078   12
 163 Zuzanna Dąbrowska              Świętajno             89.67   1076   12
 164 Jacek Barski                   Racibórz              89.42   1073   12
 165 Katarzyna Turbiarz             Rybnik                89.33   1072   12
 166 Jerzy Augustyniak              Łódź                  89.17   1070   12
 167 Teresa Prystupa                Zajączkowo            89.08   1069   12
 168 Joanna Jędraszczyk-Kałwak      Racibórz              88.50   1062   12
 169 Michał Toporek                 Jaworzno              88.50   1062   12
 170 Marcin Obuszyński              Warszawa              87.50   1050   12
 171 Agnieszka Lisiak- Świetlikowska Białystok             86.83   1042   12
 172 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   85.75   1029   12
 173 Michał Nowak                   Nakło nad Notecią     85.00   1020   12
 174 Monika Czekała                 Racibórz              79.08    949   12
 175 Magdalena Sulejewska           Kraków                72.33    868   12
 176 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   71.17    854   12
 177 Halina Kowalska                Kurzętnik             70.92    851   12
 178 Kamila Hoffmann-Derlacka       Warszawa              68.92    827   12
 179 Justyna Szymonik-Polak         Powałczyn             62.42    749   12
 180 Paweł Żak                      Polanica-Zdrój        60.83    730   12
 181 Seweryn Kaczmarczyk            Świętajno             56.00    672   12
 182 Lech Szymczak                  Mniszki              104.36   1148   11
 183 Natalia Sowała                 Łowicz               104.18   1146   11
 184 Zygmunt Sołtysiak              Piastów              103.27   1136   11
 185 Agata Stachowska               Wydartowo I           98.64   1085   11
 186 Michał Duraj                   Warszawa              98.36   1082   11
 187 Artur Sikorski                 Gdańsk                95.09   1046   11
 188 Łukasz Pawlak                  Sochaczew             94.18   1036   11
 189 Renata Wyłoga                  Elbląg                93.82   1032   11
 190 Małgorzata Nowicka             Biała Podlaska        92.36   1016   11
 191 Jan Jasiorkowski               Jasienna              91.36   1005   11
 192 Joanna Zborowska               Wrocław               90.82    999   11
 193 Hanna Dąbrowska                Zgierz                90.73    998   11
 194 Bożena Mileńko                 Świnoujście           90.64    997   11
 195 Zdzisław Parnicki              Słupsk                89.64    986   11
 196 Agnieszka Forysiak             Stargard Szczeciński  89.36    983   11
 197 Agnieszka Palczewska           Ostrów Wlkp.          87.64    964   11
 198 Bożena Ciborowska-Lipko        Stargard Szczeciński  87.45    962   11
 199 Marek Szczepanik               Reda                  87.00    957   11
 200 Martyna Szymańska              Ustka                 86.00    946   11
 201 Roksana Statkiewicz            Jaworzno              84.18    926   11
 202 Andrzej Pikul                  Poznań                83.73    921   11
 203 Piotr Sołowianiuk              Białystok             83.45    918   11
 204 Mateusz Zębek                  Olsztyn               83.27    916   11
 205 Danuta Jasiorkowska            Jasienna              80.82    889   11
 206 Monika Wrzałek                 Rumia                 79.55    875   11
 207 Monika Rogowska                Oława                 79.18    871   11
 208 Dawid Węgrzyński               Zabrze                78.73    866   11
 209 Kasper Kamiński                Gdańsk                78.18    860   11
 210 Maurycy Grzech                 Stargard Szczeciński  76.45    841   11
 211 Monika Kowalik                 Kraków                75.00    825   11
 212 Paweł Dzierżyński              Milanówek             73.82    812   11
 213 Michał Kurdelski               Bydgoszcz             73.45    808   11
 214 Tomasz Łukaszuk                Biała Podlaska        72.45    797   11
 215 Kinga Buczkowska               Gdynia                71.27    784   11
 216 Dawid Gackowski                Rumia                 71.00    781   11
 217 Przemysław Wądołowski          Białystok             70.82    779   11
 218 Ireneusz Jagiełło              Okuniew               70.18    772   11
 219 Dariusz Dackiewicz             Białowieża            66.82    735   11
 220 Tymoteusz Świerkowski          Będzin                66.00    726   11
 221 Justyna Kurowska               Inowrocław            65.91    725   11
 222 Marek Popczyk                  Tychy                 65.91    725   11
 223 Beata Kurowska                 Inowrocław            65.73    723   11
 224 Monika Wojtanek                Wadowice              65.55    721   11
 225 Małgorzata Studniarska         Bydgoszcz             65.45    720   11
 226 Wiktoria Koler                 Będzin                64.55    710   11
 227 Dariusz Bzdyra                 Polanica-Zdrój        64.36    708   11
 228 Teresa Dziemiańczuk            Białystok             63.55    699   11
 229 Jolanta Bednarska              Łódź                  61.91    681   11
 230 Grzegorz Lipko                 Stargard Szczeciński  58.55    644   11
 231 Patrycja Rutowska              Ełk                   56.00    616   11
 232 Kosma Woźniarski               Łódź                  55.27    608   11
 233 Andrzej Choiński               Gródek                54.82    603   11
 234 Szymon Malec                   Stargard Szczeciński  53.45    588   11
 235 Jan Sawoniuk                   Wrocław               52.36    576   11
 236 Marta Wawrzyn                  Pruszków              83.40    834   10
 237 Krystyna Kurowska              Inowrocław            77.00    770   10
 238 Tamara Szczepańska             Świnoujście           77.00    770   10
 239 Tomasz Kłosiński               Bydgoszcz            116.89   1052    9
 240 Tomasz M. Lempart              Bytom                 58.89    530    9
 241 Seweryn Lipski                 Ciechanowiec          55.56    500    9
 242 Kinga Pruszak                  Bydgoszcz            120.00    960    8
 243 Piotr Kabot                    Katowice              98.62    789    8
 244 Leszek Kowalik                 Bydgoszcz             93.00    744    8
 245 Zbigniew Radziszewski          Ciechanowiec          91.88    735    8
 246 Łukasz Pudło                   Łuków                 87.00    696    8
 247 Klaudia Budzyn                 Brzesko               84.12    673    8
 248 Adam Pietryga                  Racibórz              79.50    636    8
 249 Artur Pydych                   Gdańsk                78.88    631    8
 250 Dariusz Niedzielski            Warszawa              66.12    529    8
 251 Cezary Pawlonka                Wrocław               58.62    469    8
 252 Jędrzej Kuźniewicz             Kołobrzeg             52.75    422    8
 253 Anna Stefańska                 Łódź                 117.29    821    7
 254 Anna Stambulska                Kraków               112.14    785    7
 255 Andrzej Stańczyk               Tarnów               110.29    772    7
 256 Adam Paszek                    Tarnowskie Góry      107.14    750    7
 257 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            103.43    724    7
 258 Olga Posmyk                    Stargard Szczeciński  99.14    694    7
 259 Mirosława Jursza               Rybnik                97.29    681    7
 260 Mateusz Stańczyk               Tarnów                94.86    664    7
 261 Piotr Kasprów                  Jelenia Góra          92.86    650    7
 262 Katarzyna Odrzywołek           Kraków                92.86    650    7
 263 Marcin Białecki                Białystok             91.14    638    7
 264 Leszek Sosnowski               Lublin                79.29    555    7
 265 Grzegorz Sylwestrzuk           Gródek                70.00    490    7
 266 Dariusz Rokicki                Świętajno             66.86    468    7
 267 Zuzanna Wołowiec               Gdynia                66.00    462    7
 268 Bartek Chełstowski             Nowy Dwór Mazowiecki  64.00    448    7
 269 Marcin Szczyrzyca              Jaworzno              61.00    427    7
 270 Adam Wencel                    Bydgoszcz             56.43    395    7
 271 Zuzanna Basista                Świętajno             53.00    371    7
 272 Marek Białasik                 Międzychód            50.00    350    7
 273 Kamil Jagliński                Ostrowiec Świętokrz  113.83    683    6
 274 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa             113.33    680    6
 275 Bogdan Zawadzki                Białystok            108.83    653    6
 276 Jerzy Ciesielski               Łódź                  92.50    555    6
 277 Michał Lasecki                 Warszawa              91.67    550    6
 278 Wiesław Nieroda                Lublin                77.83    467    6
 279 Agnieszka Trumpus              Wrocław               75.67    454    6
 280 Agata Hozakowska               Warszawa              68.00    408    6
 281 Urszula Borowska               Kraków                66.83    401    6
 282 Wojciech Bartkowski            Łódź                  64.33    386    6
 283 Marta Bołbot                   Bielsk Podlaski       59.17    355    6
 284 Maciej Krzeptowski             Zakopane              56.33    338    6
 285 Piotr Szulc                    Bydgoszcz            135.60    678    5
 286 Przemysław Malinka             Ostrożnica           133.20    666    5
 287 Katarzyna Kasowska             Racibórz             130.00    650    5
 288 Maciej Michalak                Łódź                 105.20    526    5
 289 Szymon Madej                   Kraków               103.40    517    5
 290 Dorota Kudlińska               Bydgoszcz             84.40    422    5
 291 Jakub Madej                    Kraków                80.80    404    5
 292 Magdalena Nocoń                Katowice              55.20    276    5
 293 Tomasz Kaczmarczyk             Warszawa             108.50    434    4
 294 Leszek Katyński                Słupsk               103.25    413    4
 295 Iwona Burzyńska                Warszawa              62.00    248    4
 296 Agnieszka Jarek                Gowarczów             59.75    239    4
 297 Edyta Smolik                   Jaworzno              51.25    205    4
 298 Elżbieta Zyra                  Szczytno              84.33    253    3
 299 Kacper Rzepecki                Wrocław               75.67    227    3
 300 Laura Rekowska                 Stargard Szczeciński  72.00    216    3
 301 Arkadiusz Wąsiel               Wrocław               70.33    211    3
 302 Filip Nguyen Viet              Wrocław               67.33    202    3
 303 Anna Fatyga                    Szepietowo-Wawrzyńce  62.67    188    3
 304 Łukasz Kowalczyk               Stargard Szczeciński  61.67    185    3
 305 Łukasz Pawlas                  Racibórz              60.33    181    3
 306 Małgorzata Kosakowska          Szczytno              50.00    150    3
 307 Paweł Jędryka                  Chełmek              108.50    217    2
 308 Michał Czyż                    Łódź                  73.50    147    2
 309 Krzysztof Lelonek              Zabrze                72.50    145    2
 310 Joanna Czarkowska              Szepietowo-Wawrzyńce  70.50    141    2
 311 Joanna Strączek                Legnica               57.50    115    2
 312 Magdalena Kublik               Warszawa             164.00    164    1
 313 Marta Popławska                Warszawa              79.00     79    1
 314 Jacek Jabłoński                Katowice              78.00     78    1
 315 Monika Gorczyca                Kraków                72.00     72    1
 316 Daniel Janus                   Wąchock               50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie