Kościelisko28
stycznia
Kościelisko 28 stycznia XII Mistrzostwa Podhala
Warszawa25
lutego
Warszawa 25 lutego II Turniej Scrabble o Puchar Gimnazjum Niepublicznego nr 12 im. Lotników Amerykańskich
Szczecin17
marca
Szczecin 17-18 marca XIV Mistrzostwa Szczecina "Zanim zakwitną magnolie"Grand Prix 2012
Udany eksperyment25 lutego 2012 — II Turniej Scrabble o Puchar Gimnazjum Niepublicznego nr 12 im. Lotników AmerykańskichInformacjeRelacjaWynikiHH
galeria

II Turniej Scrabble o Puchar Gimnazjum Niepublicznego nr 12 im. Lotników AmerykańskichWarszawa, 25 lutego 2012
turniej nierankingowy

Konkurs Relacja z turnieju


Udany eksperymentGdy na turniejowej mapie Polski pojawia się nowe miejsce, zawodnicy cieszą się, a organizator dokłada wszelkich starań, aby wypaść jak najlepiej. Gdy w następnym roku dochodzi do drugiej edycji, dla wszystkich jest to znak, że organizator był zadowolony z poprzedniej. Jeżeli do tego liczba uczestników turnieju wzrasta o 60 procent, możemy z pewnością stwierdzić, że usatysfakcjonowani byli też zawodnicy.

Na starcie stanęło 38 bardzo młodych ludzi uczących się w szkołach podstawowych, gimnazjach i szkołach ponadgimnazjalnych. Najliczniej byli reprezentowani gospodarze, którzy wystawili aż 11 graczy. Dla kilkunastu osób był to turniejowy debiut, dla czołówki zaś — walka o trofea i okazja do rewanżu po niedawnym Turnieju Mikołajkowym.

Turniej miał nieco eksperymentalną formułę — wszyscy zawodnicy grali w jednej grupie, ale nagrody rozdano oddzielnie dla trzech kategorii wiekowych. Najlepszych jednak najbardziej interesowało zwycięstwo w klasyfikacji generalnej. Bez wątpienia zdecydowanym faworytem był, liczący się również w "dorosłych" rozgrywkach, lider rankingu szkolnego Dominik Urbacki. Na jego ewentualne potknięcie mogli czyhać bracia Szymon i Michał Dąbrowscy, a także Bartłomiej PawlakPaweł Mazurek.

Dominik jednak nie zawiódł wygrywając wszystkie partie, cały turniej oraz klasyfikację szkół ponadgimnazjalnych, zaś jego wyżej wymienieni bezpośredni rywale musieli podzielić się czterema kolejnymi miejscami. Drugą lokatę w obu wymienionych klasyfikacjach zdobył Bartek Pawlak. Trzecie miejsce w turnieju zajął Michał Dąbrowski, co nie jest dużą niespodzianką, jeśli wziąć pod uwagę ostatnie postępy tego zawodnika. Michałowi przypadł też puchar za wygraną w kategorii gimnazjów. Zwycięstwa Pawła Mazurka w dwóch ostatnich partiach wystarczyły do prześcignięcia Szymona Dąbrowskiego, zajęcia czwartego miejsca w turnieju i trzeciego w kategorii szkół średnich. Drugie miejsce wśród gimnazjalistów zajęła Aleksandra Brzeska (6. miejsce w turnieju), a trzecie (ogólnie 7.) przypadło Hubertowi Smolińskiemu. Bez kompleksów w stosunku do starszych grał jak zwykle Łukasz Pawlak (zwycięstwo w kategorii szkół podstawowych i 14. miejsce w turnieju). Pierwszy duży sukces na swojej scrabblowej drodze odnieśli też Konrad PajączekJanek Domino, którzy zajęli w tejże grupie odpowiednio drugie i trzecie miejsce. Dzięki pomysłowi przyznania oddzielnych nagród w trzech kategoriach wiekowych najmłodsi mieli okazję zagrać z najlepszymi nie pozbawiając się przy tym szans na prawdziwy sportowy sukces.

Świetnie sobie radziła z turniejowym stresem najmłodsza uczestniczka rozgrywek, zaledwie ośmioletnia Joasia Kulawiak, która błyskawicznie nauczyła się obsługiwać zegar, a nawet zwracała niektórym przeciwnikom uwagę, że za wcześnie próbują włączać jej czas.

Turniej został przygotowany w pełni profesjonalnie, za co należy podziękować zarówno dyrekcji szkoły, jak i prowadzącemu miejscowe kółko scrabblowe. Za rok będzie trudniej — sala może okazać się za mała!


Ranking Scrabble w szkole
relacja: Mariusz Sylwestrzuk
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
Turniej Scrabble o Puchar Gimnazjum Niepublicznego nr 12 im. Lotników Amerykańskich


Rodzaj turniejuzamknięty
(dla uczniów gimnazjów, szkół podstawowych i ponadgimnazjalnych)
Sposób rozgrywaniasystem szwajcarski (rundy 1-6)
Miejsce rozgrywekSpołeczna Szkoła Podstawowa nr 13 im. Lotników Amerykańskich
ul. Wóycickiego 1/3 bud. 13 (teren UKSW)
Obrońca tytułuDominik Urbacki
SędziaMariusz Sylwestrzuk
Strona www turniejuhttp://www.pspo.edu.pl/2012-02-09-ii-turniej-scrabble-o-puchar-gimnazjum-niepublicznego-nr-12
HarmonogramSobota, 25 lutego (6 rund)
10:00 — rozpoczęcie turnieju
ok. godz. 14:00 — przerwa obiadowa
ok. godz. 17:00 — zakończenie turnieju, rozdanie nagród
Wpisowebez wpisowego
Dojazdautobusy linii 181 i 114; przystanek Żubrowa-UKSW lub Młociny-UKSW
Wyżywieniezapewnione na miejscu — dla osób, które zapiszą się poprzez mail lub formularz do 20 lutego
w odległości ok. 5-10 minut pieszo McDonalds
możliwość zamówienia pizzy
Nagrodypuchary dla najlepszych graczy w danej kategorii wiekowej
nagroda niespodzianka
nagrody rzeczowe
dyplomy
OrganizatorzyGimnazjum Niepubliczne nr 12 im. Lotników Amerykańskich
tel. 22 835 43-30
fax. 22 834-91-88
e-mail: sekretariat@pspo.edu.pl
Sponsorzy"Sto-ispo" Spółka z o.o.


2012-02-25Lotnicy - 25 lutego 2012 r. (6 rund)

MIEJSCE                                              p-ty RAZEM
---------------------------------------------------------------
  1.Dominik Urbacki         191 XIV_LO_WARSZAWA        2862  6.0
  2.Bartłomiej Pawlak       154 REKINY                 2271  5.0
  3.Michał Dąbrowski        119 KLUB_GIER_LOGICZNYCH   2261  5.0
  4.Paweł Mazurek           146 ZSA_KŁODZKO            2408  4.0
  5.Szymon Dąbrowski        142 KLUB_GIER_LOGICZNYCH   2387  4.0
  6.Aleksandra Brzeska      135 GRAJMY_W_SCRABBLE      2213  4.0
  7.Hubert Smoliński        139 LITERKA                2158  4.0
  8.Juliusz Czupryniak      138 GIM_112_WARSZAWA       2147  4.0
  9.Martyna Bloch           124 LITERKA                2037  4.0
 10.Maciej Sylwestrzuk      146 PUBL_GIM_KLUKOWO       1930  4.0
 11.Mariusz Rostkowski      168 REKINY                 1930  4.0
 12.Stanisław Więckowski    118 REKINY                 1857  4.0
 13.Maria Wasińska          132 LITERKA                1758  4.0
 14.Łukasz Pawlak           117 REKINY                 1690  4.0
 15.Marcin Pawlak           128 LITERKA                1771  3.0
 16.Olga Jóźwiak            131 LITERKA                1644  3.0
 17.Weronika Rozpiórska     137 LITERKA                1604  3.0
 18.Weronika Dziatkowska    136 SARDYNKI               1512  3.0
 19.Konrad Pajączek         100 MATRIKS                1408  3.0
 20.Sara Ewkowska           100 LITERKA                1372  3.0
 21.Janek Domino            100 SARDYNKI               1281  3.0
 22.Franciszek Uliński      100 SCRABBLE_Z_OCHOTĄ      1207  3.0
 23.Mikołaj Wus             100 GIM_76_WARSZAWA        1146  3.0
 24.Piotr Ozimek            111 REKINY                 1113  3.0
 25.Jan Żuk-Widmański       100 SARDYNKI               1107  3.0
 26.Piotr Kardaszewski      100 SARDYNKI               1438  2.0
 27.Lena Wróbel             100 SARDYNKI               1107  2.0
 28.Katarzyna Chojnowska    100 MATRIKS                 993  2.0
 29.Zuzanna Nowicka         100 SARDYNKI                901  2.0
 30.Patryk Rosiński         100 SARDYNKI                817  2.0
 31.Bartosz Art             100 SARDYNKI                799  2.0
 32.Małgorzata Wieczorek    100 SARDYNKI                771  2.0
 33.Jan Wieczorek           100 SARDYNKI               1025  1.5
 34.Wiktor Adamiak          100 SCRABBLE_Z_OCHOTĄ       902  1.0
 35.Konrad Krzykowski       100 SCRABBLE_Z_OCHOTĄ       719  0.5
 36.Przemysław Bielski      100 SCRABBLE_Z_OCHOTĄ       601  0.5
 37.Joanna Kulawiak         100 SP_25_WARSZAWA          374  0.0
 38.Igor Ungier             100 SARDYNKI                  1  0.0
2012-02-25Lotnicy

  1  Dominik Urbacki         191 XIV_LO_WARSZAWA   

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1   18  Piotr Ozimek           111   +  397:151   161
   2    7   38  Mikołaj Wus            100   +  455:117   150
   3    3    2  Mariusz Rostkowski     168   +  494:307   218
   4    1    8  Juliusz Czupryniak     138   +  536:305   188
   5    1    6  Szymon Dąbrowski       142   +  429:326   192
   6    1    7  Hubert Smoliński       139   +  551:240   189
                                                 --------------
                                                 RANKING: 183.00


  2  Mariusz Rostkowski      168 REKINY            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2   19  Piotr Kardaszewski     100   +  354:183   150
   2    8   17  Łukasz Pawlak          117   +  253:252   167
   3    3    1  Dominik Urbacki        191   -  307:494   141
   4    7    9  Weronika Rozpiórska    137   +  337:189   187
   5    6   29  Konrad Pajączek        100   +  365:227   150
   6    3   15  Michał Dąbrowski       119   -  314:388    69
                                                 --------------
                                                 RANKING: 144.00


  3  Bartłomiej Pawlak       154 REKINY            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3   20  Franciszek Uliński     100   +  403:190   150
   2    5   16  Stanisław Więckowski   118   +  399:208   168
   3    4    5  Maciej Sylwestrzuk     146   +  379:216   196
   4    3    4  Paweł Mazurek          146   +  427:375   196
   5    2   15  Michał Dąbrowski       119   -  335:336    69
   6    2    6  Szymon Dąbrowski       142   +  328:312   192
                                                 --------------
                                                 RANKING: 161.83


  4  Paweł Mazurek           146 ZSA_KŁODZKO       

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4   21  Wiktor Adamiak         100   +  535:122   150
   2    1   15  Michał Dąbrowski       119   -  324:365    69
   3    6   11  Maria Wasińska         132   +  382:242   182
   4    3    3  Bartłomiej Pawlak      154   -  375:427   104
   5    4   36  Aleksandra Brzeska     135   +  453:384   185
   6    4    5  Maciej Sylwestrzuk     146   +  339:279   196
                                                 --------------
                                                 RANKING: 147.67


  5  Maciej Sylwestrzuk      146 PUBL_GIM_KLUKOWO  

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5   22  Jan Żuk-Widmański      100   +  440:165   150
   2    4   14  Martyna Bloch          124   +  357:251   174
   3    4    3  Bartłomiej Pawlak      154   -  216:379   104
   4    6   12  Olga Jóźwiak           131   +  325:230   181
   5    5   17  Łukasz Pawlak          117   +  313:225   167
   6    4    4  Paweł Mazurek          146   -  279:339    96
                                                 --------------
                                                 RANKING: 145.33


  6  Szymon Dąbrowski        142 KLUB_GIER_LOGICZNYCH

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    6   23  Małgorzata Wieczorek   100   +  531:140   150
   2    2   13  Marcin Pawlak          128   +  389:252   178
   3    1    7  Hubert Smoliński       139   +  382:286   189
   4    2   15  Michał Dąbrowski       119   +  447:226   169
   5    1    1  Dominik Urbacki        191   -  326:429   141
   6    2    3  Bartłomiej Pawlak      154   -  312:328   104
                                                 --------------
                                                 RANKING: 155.17


  7  Hubert Smoliński        139 LITERKA           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    7   24  Jan Wieczorek          100   +  461: 91   150
   2    3   12  Olga Jóźwiak           131   +  360:258   181
   3    1    6  Szymon Dąbrowski       142   -  286:382    92
   4    4   14  Martyna Bloch          124   +  415:349   174
   5    3    8  Juliusz Czupryniak     138   +  396:285   188
   6    1    1  Dominik Urbacki        191   -  240:551   141
                                                 --------------
                                                 RANKING: 154.33


  8  Juliusz Czupryniak      138 GIM_112_WARSZAWA  

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    8   25  Igor Ungier            100   +  400:  1   150
   2    6   36  Aleksandra Brzeska     135   +  351:326   185
   3    5   29  Konrad Pajączek        100   +  406:178   150
   4    1    1  Dominik Urbacki        191   -  305:536   141
   5    3    7  Hubert Smoliński       139   -  285:396    89
   6    6   13  Marcin Pawlak          128   +  400:257   178
                                                 --------------
                                                 RANKING: 148.83


  9  Weronika Rozpiórska     137 LITERKA           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    9   26  Sara Ewkowska          100   +  297:272   150
   2    9   10  Weronika Dziatkowska   136   -  213:280    86
   3   12   30  Katarzyna Chojnowska   100   +  300:117   150
   4    7    2  Mariusz Rostkowski     168   -  189:337   118
   5   13   27  Lena Wróbel            100   +  310:139   150
   6    9   11  Maria Wasińska         132   -  295:303    82
                                                 --------------
                                                 RANKING: 122.67


 10  Weronika Dziatkowska    136 SARDYNKI    

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   10   27  Lena Wróbel            100   +  239:154   150
   2    9    9  Weronika Rozpiórska    137   +  280:213   187
   3    2   15  Michał Dąbrowski       119   -  231:440    69
   4    9   11  Maria Wasińska         132   -  253:293    82
   5   12   26  Sara Ewkowska          100   +  282:203   150
   6    7   14  Martyna Bloch          124   -  227:343    74
                                                 --------------
                                                 RANKING: 118.67


 11  Maria Wasińska          132 LITERKA           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   12   29  Konrad Pajączek        100   -  253:263    50
   2   11   37  Bartosz Art            100   +  336:120   150
   3    6    4  Paweł Mazurek          146   -  242:382    96
   4    9   10  Weronika Dziatkowska   136   +  293:253   186
   5   11   24  Jan Wieczorek          100   +  331:170   150
   6    9    9  Weronika Rozpiórska    137   +  303:295   187
                                                 --------------
                                                 RANKING: 136.50


 12  Olga Jóźwiak            131 LITERKA           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   13   30  Katarzyna Chojnowska   100   +  310:119   150
   2    3    7  Hubert Smoliński       139   -  258:360    89
   3   10   28  Janek Domino           100   +  337:192   150
   4    6    5  Maciej Sylwestrzuk     146   -  230:325    96
   5   10   20  Franciszek Uliński     100   +  281:177   150
   6    5   36  Aleksandra Brzeska     135   -  228:402    85
                                                 --------------
                                                 RANKING: 120.00


 13  Marcin Pawlak           128 LITERKA           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   14   31  Patryk Rosiński        100   +  275:121   150
   2    2    6  Szymon Dąbrowski       142   -  252:389    92
   3    7   36  Aleksandra Brzeska     135   -  272:295    85
   4   11   34  Zuzanna Nowicka        100   +  338:142   150
   5    9   30  Katarzyna Chojnowska   100   +  377:122   150
   6    6    8  Juliusz Czupryniak     138   -  257:400    88
                                                 --------------
                                                 RANKING: 119.17


 14  Martyna Bloch           124 LITERKA           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   15   32  Konrad Krzykowski      100   +  425:121   150
   2    4    5  Maciej Sylwestrzuk     146   -  251:357    96
   3    8   22  Jan Żuk-Widmański      100   +  338:180   150
   4    4    7  Hubert Smoliński       139   -  349:415    89
   5    7   19  Piotr Kardaszewski     100   +  331:232   150
   6    7   10  Weronika Dziatkowska   136   +  343:227   186
                                                 --------------
                                                 RANKING: 136.83


 15  Michał Dąbrowski        119 KLUB_GIER_LOGICZNYCH

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   16   33  Przemysław Bielski     100   +  506:102   150
   2    1    4  Paweł Mazurek          146   +  365:324   196
   3    2   10  Weronika Dziatkowska   136   +  440:231   186
   4    2    6  Szymon Dąbrowski       142   -  226:447    92
   5    2    3  Bartłomiej Pawlak      154   +  336:335   204
   6    3    2  Mariusz Rostkowski     168   +  388:314   218
                                                 --------------
                                                 RANKING: 174.33


 16  Stanisław Więckowski    118 REKINY            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   17   34  Zuzanna Nowicka        100   +  369:184   150
   2    5    3  Bartłomiej Pawlak      154   -  208:399   104
   3    9   21  Wiktor Adamiak         100   +  341:200   150
   4    5   36  Aleksandra Brzeska     135   -  244:407    85
   5    8   38  Mikołaj Wus            100   +  303:232   150
   6    8   29  Konrad Pajączek        100   +  392:171   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 131.50


 17  Łukasz Pawlak           117 REKINY            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   18   35  Joanna Kulawiak        100   +  312:121   150
   2    8    2  Mariusz Rostkowski     168   -  252:253   118
   3   11   20  Franciszek Uliński     100   +  346:158   150
   4    8   38  Mikołaj Wus            100   +  299:143   150
   5    5    5  Maciej Sylwestrzuk     146   -  225:313    96
   6   10   19  Piotr Kardaszewski     100   +  256:235   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 135.67


 18  Piotr Ozimek            111 REKINY            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    1  Dominik Urbacki        191   -  151:397   141
   2   16   35  Joanna Kulawiak        100   +  178: 76   150
   3   13   19  Piotr Kardaszewski     100   -  276:302    50
   4   13   31  Patryk Rosiński        100   -  148:155    50
   5   14   33  Przemysław Bielski     100   +  225: 27   150
   6   13   23  Małgorzata Wieczorek   100   +  135: 88   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 115.17


 19  Piotr Kardaszewski      100 SARDYNKI

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    2  Mariusz Rostkowski     168   -  183:354   118
   2   13   34  Zuzanna Nowicka        100   +  223:144   150
   3   13   18  Piotr Ozimek           111   +  302:276   161
   4   10   29  Konrad Pajączek        100   -  263:264    50
   5    7   14  Martyna Bloch          124   -  232:331    74
   6   10   17  Łukasz Pawlak          117   -  235:256    67
                                                 --------------
                                                 RANKING: 103.33


 20  Franciszek Uliński      100 SCRABBLE_Z_OCHOTĄ 

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    3  Bartłomiej Pawlak      154   -  190:403   104
   2   12   33  Przemysław Bielski     100   +  186: 68   150
   3   11   17  Łukasz Pawlak          117   -  158:346    67
   4   15   37  Bartosz Art            100   +  229:123   150
   5   10   12  Olga Jóźwiak           131   -  177:281    81
   6   14   21  Wiktor Adamiak         100   +  267: 98   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 117.00


 21  Wiktor Adamiak          100 SCRABBLE_Z_OCHOTĄ 

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    4  Paweł Mazurek          146   -  122:535    96
   2   18   31  Patryk Rosiński        100   +  189:171   150
   3    9   16  Stanisław Więckowski   118   -  200:341    68
   4   16   24  Jan Wieczorek          100   -  176:223    50
   5   17   23  Małgorzata Wieczorek   100   -  117:187    50
   6   14   20  Franciszek Uliński     100   -   98:267    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 77.33


 22  Jan Żuk-Widmański       100 SARDYNKI    

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5    5  Maciej Sylwestrzuk     146   -  165:440    96
   2   14   32  Konrad Krzykowski      100   +  183: 33   150
   3    8   14  Martyna Bloch          124   -  180:338    74
   4   14   27  Lena Wróbel            100   -  175:178    50
   5   16   37  Bartosz Art            100   +  187:174   150
   6   16   24  Jan Wieczorek          100   +  217:146   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 111.67


 23  Małgorzata Wieczorek    100 SARDYNKI   

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    6    6  Szymon Dąbrowski       142   -  140:531    92
   2   17   30  Katarzyna Chojnowska   100   -  100:235    50
   3   17   34  Zuzanna Nowicka        100   -  112:160    50
   4   18   35  Joanna Kulawiak        100   +  144: 65   150
   5   17   21  Wiktor Adamiak         100   +  187:117   150
   6   13   18  Piotr Ozimek           111   -   88:135    61
                                                 --------------
                                                 RANKING: 92.17


 24  Jan Wieczorek           100 SARDYNKI   

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    7    7  Hubert Smoliński       139   -   91:461    89
   2            PAUZA
   3   14   38  Mikołaj Wus            100   -  195:241    50
   4   16   21  Wiktor Adamiak         100   +  223:176   150
   5   11   11  Maria Wasińska         132   -  170:331    82
   6   16   22  Jan Żuk-Widmański      100   -  146:217    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 84.20


 25  Igor Ungier             100 SARDYNKI

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    8    8  Juliusz Czupryniak     138   -    1:400    88
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 88.00


 26  Sara Ewkowska           100 LITERKA           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    9    9  Weronika Rozpiórska    137   -  272:297    87
   2   10   29  Konrad Pajączek        100   -  143:305    50
   3   15   33  Przemysław Bielski     100   +  284:128   150
   4   12   28  Janek Domino           100   +  195:183   150
   5   12   10  Weronika Dziatkowska   136   -  203:282    86
   6   11   27  Lena Wróbel            100   +  275:216   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 112.17


 27  Lena Wróbel             100 SARDYNKI   

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   10   10  Weronika Dziatkowska   136   -  154:239    86
   2   15   28  Janek Domino           100   -  206:263    50
   3   16   31  Patryk Rosiński        100   +  214:173   150
   4   14   22  Jan Żuk-Widmański      100   +  178:175   150
   5   13    9  Weronika Rozpiórska    137   -  139:310    87
   6   11   26  Sara Ewkowska          100   -  216:275    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 95.50


 28  Janek Domino            100 SARDYNKI   

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   11   36  Aleksandra Brzeska     135   -   99:399    85
   2   15   27  Lena Wróbel            100   +  263:206   150
   3   10   12  Olga Jóźwiak           131   -  192:337    81
   4   12   26  Sara Ewkowska          100   -  183:195    50
   5   15   32  Konrad Krzykowski      100   +  293:122   150
   6   12   30  Katarzyna Chojnowska   100   +  251:202   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 111.00


 29  Konrad Pajączek         100 MATRIKS   

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   12   11  Maria Wasińska         132   +  263:253   182
   2   10   26  Sara Ewkowska          100   +  305:143   150
   3    5    8  Juliusz Czupryniak     138   -  178:406    88
   4   10   19  Piotr Kardaszewski     100   +  264:263   150
   5    6    2  Mariusz Rostkowski     168   -  227:365   118
   6    8   16  Stanisław Więckowski   118   -  171:392    68
                                                 --------------
                                                 RANKING: 126.00


 30  Katarzyna Chojnowska    100 MATRIKS   

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   13   12  Olga Jóźwiak           131   -  119:310    81
   2   17   23  Małgorzata Wieczorek   100   +  235:100   150
   3   12    9  Weronika Rozpiórska    137   -  117:300    87
   4   17   32  Konrad Krzykowski      100   +  198: 81   150
   5    9   13  Marcin Pawlak          128   -  122:377    78
   6   12   28  Janek Domino           100   -  202:251    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 99.33


 31  Patryk Rosiński         100 SARDYNKI

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   14   13  Marcin Pawlak          128   -  121:275    78
   2   18   21  Wiktor Adamiak         100   -  171:189    50
   3   16   27  Lena Wróbel            100   -  173:214    50
   4   13   18  Piotr Ozimek           111   +  155:148   161
   5   18   34  Zuzanna Nowicka        100   +  103: 86   150
   6   15   38  Mikołaj Wus            100   -   94:243    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 89.83


 32  Konrad Krzykowski       100 SCRABBLE_Z_OCHOTĄ 

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   15   14  Martyna Bloch          124   -  121:425    74
   2   14   22  Jan Żuk-Widmański      100   -   33:183    50
   3            PAUZA
   4   17   30  Katarzyna Chojnowska   100   -   81:198    50
   5   15   28  Janek Domino           100   -  122:293    50
   6   17   34  Zuzanna Nowicka        100   -  162:185    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 54.80


 33  Przemysław Bielski      100 SCRABBLE_Z_OCHOTĄ 

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   16   15  Michał Dąbrowski       119   -  102:506    69
   2   12   20  Franciszek Uliński     100   -   68:186    50
   3   15   26  Sara Ewkowska          100   -  128:284    50
   4            PAUZA
   5   14   18  Piotr Ozimek           111   -   27:225    61
   6   18   37  Bartosz Art            100   -   76:151    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 56.00


 34  Zuzanna Nowicka         100 SARDYNKI   

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   17   16  Stanisław Więckowski   118   -  184:369    68
   2   13   19  Piotr Kardaszewski     100   -  144:223    50
   3   17   23  Małgorzata Wieczorek   100   +  160:112   150
   4   11   13  Marcin Pawlak          128   -  142:338    78
   5   18   31  Patryk Rosiński        100   -   86:103    50
   6   17   32  Konrad Krzykowski      100   +  185:162   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 91.00


 35  Joanna Kulawiak         100 SP_25_WARSZAWA    

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   18   17  Łukasz Pawlak          117   -  121:312    67
   2   16   18  Piotr Ozimek           111   -   76:178    61
   3   18   37  Bartosz Art            100   -  112:134    50
   4   18   23  Małgorzata Wieczorek   100   -   65:144    50
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 57.00


 36  Aleksandra Brzeska      135 GRAJMY_W_SCRABBLE 

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   11   28  Janek Domino           100   +  399: 99   150
   2    6    8  Juliusz Czupryniak     138   -  326:351    88
   3    7   13  Marcin Pawlak          128   +  295:272   178
   4    5   16  Stanisław Więckowski   118   +  407:244   168
   5    4    4  Paweł Mazurek          146   -  384:453    96
   6    5   12  Olga Jóźwiak           131   +  402:228   181
                                                 --------------
                                                 RANKING: 143.50


 37  Bartosz Art             100 SARDYNKI

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   19   38  Mikołaj Wus            100   -   97:170    50
   2   11   11  Maria Wasińska         132   -  120:336    82
   3   18   35  Joanna Kulawiak        100   +  134:112   150
   4   15   20  Franciszek Uliński     100   -  123:229    50
   5   16   22  Jan Żuk-Widmański      100   -  174:187    50
   6   18   33  Przemysław Bielski     100   +  151: 76   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 88.67


 38  Mikołaj Wus             100 GIM_76_WARSZAWA   

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   19   37  Bartosz Art            100   +  170: 97   150
   2    7    1  Dominik Urbacki        191   -  117:455   141
   3   14   24  Jan Wieczorek          100   +  241:195   150
   4    8   17  Łukasz Pawlak          117   -  143:299    67
   5    8   16  Stanisław Więckowski   118   -  232:303    68
   6   15   31  Patryk Rosiński        100   +  243: 94   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 121.00


SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie