Wałcz15
sierpnia
Wałcz 15-17 sierpnia X Mistrzostwa Ziemi Wałeckiej "Wałeckie Scrabblobranie"Grand Prix 2014
Białystok23
sierpnia
Białystok 23-24 sierpnia IV Otwarte Mistrzostwa Białegostoku o Puchar Przewodniczącego Rady MiastaMistrzostwa Regionów 2014
Władysławowo30
sierpnia
Władysławowo 30-31 sierpnia X Mistrzostwa Bałtyku
Marek Reda tryumfuje w Białymstoku23 - 24 sierpnia 2014 — IV Otwarte Mistrzostwa Białegostoku o Puchar Przewodniczącego Rady MiastaInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

IV Otwarte Mistrzostwa Białegostoku o Puchar Przewodniczącego Rady MiastaBiałystok, 23 - 24 sierpnia 2014
Mistrzostwa Regionów 2014

Konkurs Relacja z turnieju


Marek Reda tryumfuje w BiałymstokuNa IV Otwarte Mistrzostwa Białegostoku o Puchar Przewodniczącego Rady Miasta przybyło ponad sześćdziesiąt osób. Pierwszego dnia rozegraliśmy 6 partii, po których czarnym koniem była Marta Bajorek.

Późnym popołudniem można było wysłuchać prelekcji sokolników w pobliskim Wasilkowie, a wieczorem omówić partie przy grillu i „napojach chłodzących”. Drugiego dnia dopiero ostatnia partia wyłoniła zwycięzcę. Na stopniach podium stanęli kolejno: Marek Reda, Stanisław RydzikMariusz Skrobosz. „Wyścig” debiutantów wygrał Michał Grzymała z Łomży. Najlepszym Białostoczaninem został Piotr Pietuchowski, a nagrodę dla najlepszej kobiety otrzymała Irena Sołdan. Po zakończeniu turnieju jedliśmy pyszny scrabblowy tort, a czas przeznaczony na konsumpcję pozwolił firmie Ramko oraz organizatorom odtworzyć i pięknie oprawić zwycięską partię Marka. Brawo za pomysł bardzo oryginalnej pamiątki!!!
,br> Podziękowania dla fundatora nagród Pana Włodzimierz Kusaka- Przewodniczącego Rady Miasta, który objął turniej patronatem honorowym. Firmie ADAMPOL zawdzięczmy puchary, słodki poczęstunek oraz tort, który wyszedł spod rąk Marty Mężyńskiej. Zmiana Klimatu nieodpłatnie udostępniła nam salę i przygotowała pyszny catering. Wieczorne spotkanie integracyjne przy grillu odbyło się dzięki pubowi BRAMA. Specjalne podziękowania składamy Annie Biegańskiej za ufundowanie haftowanej nagrody dla najlepszej scrabblistki i firmie Ramko za jej oprawienie oraz przygotowanie zwycięskiej planszy Marka Redy. Zielone koszulki ufundowała drukarnia CJPrint. Bardzo dziękujemy sokolnikom z Białostockiego Muzeum Wsi za przygotowanie prelekcji. Nad całością dzielnie czuwali Panowie Krzysiek Bonda, Michał Szorc, Michał WaszkiewiczWojtek Chodakiewicz. Bardzo dziękujemy za udany turniej.

Do zobaczenia za rok!!!
relacja: Sylwia Buks
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
III Otwarte Mistrzostwa Białegostoku
II Otwarte Mistrzostwa Białegostoku o Puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej
I Otwarte Mistrzostwa Białegostoku


Rodzaj turniejuOtwarty – liczba miejsc ograniczona do 80
Sposób rozgrywanialiczba rund: 12
system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
Miejsce rozgrywekZmiana Klimatu, ul. Warszawska 6, Białystok
Obrońca tytułuMichał Alabrudziński
SędziaSylwia Buks
HarmonogramSobota, 23 sierpnia (7 rund)
09:00 — zapisy
10:00 — rozpoczęcie turnieju
13:00-14:00 — przerwa obiadowa
18:00 — zakończenie gier

Niedziela, 24 sierpnia (5 rund)
10:00 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
15:00 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju

Wpisowe20 zł (19 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 12,5 zł za dzień
młodzież szkolna — 7,5 zł za dzień (do liceum włącznie)
debiutanci — bez opłat
DojazdZ dworca PKP autobusy linii 1, 4, 103 [przystanek Piłsudskiego/Sienkiewicza] lub 18 [przystanek Piłsudskiego/Rzeka Biała], z obu 4 minuty piechotą od miejsca rozgrywek. Z dworca PKS [osoby jadące Polskim Busem] autobus linii 100 [przystanek Piłsudskiego/Rzeka Biała]. Taksówki z dworców – koszt mniej niż 10 zł.
WyżywienieNa miejscu nieodpłatnie kanapki, kawa/herbata, słodycze.
NoclegiWe własnym zakresie – w razie potrzeby kontakt z organizatorami.
NagrodyMiejsca I-III puchary, nagrody pieniężne oraz rzeczowe, pozostałe miejsca – nagrody rzeczowe. Łączna pula nagród min. 3000 zł.
Dodatkowe atrakcjePo zakończeniu pierwszego dnia rozgrywek możliwość wzięcia udziału w  prelekcji i pokazie na temat sokolnictwa w Białostockim Muzeum Wsi [ul. Nadawki 21C, 16–010 Wasilków przy szosie w kierunku Augustowa] — dojazd we własnym zakresie. planowana godzina rozpoczęcia pokazu 18:30.

W sobotni wieczór spotkanie integracyjne w pubie Brama [Rynek Kościuszki 4/1, przy kościele farnym]. Grillowanie na świeżym powietrzu plus promocyjne ceny na barze.

Każdy uczestnik, który chciałby otrzymać turniejową koszulkę, proszony jest o podanie rozmiaru w uwagach w trakcie zapisu lub na mail wochoda@gmail.com, zgłoszenia na koszulki przyjmujemy do 15 sierpnia [piątek].
OrganizatorzyKrzysztof Bonda, tel. 792 789 561, e-mail: scrabbleakcent@gmail.com
SponsorzyUrząd Miasta Białystok – Patronat Przewodniczącego Rady Miasta
Zmiana Klimatu — http://klimatuzmiana.pl/
Pub Brama — http://pl-pl.facebook.com/pages/Pub-Brama/365165910223290
ADAMPOL — http://www.adampolsa.com.pl
Wurstownia — https://pl-pl.facebook.com/Wurstownia
Sokolnictwo na Kresach — http://sokolnictwonakresach.pl/


Wyniki turnieju IV Otwarte Mistrzostwa Białegostoku

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Marek           Reda                 Dębówka                146.51     10.0     5171     1974     1003
  2 Stanisław       Rydzik               Warszawa               146.64      9.0     5000     1801      746
  3 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               153.71      9.0     4855     1860      485
  4 Jarosław        Borowski             Bielsk Podlaski        130.26      9.0     4585     1893      634
  5 Dominik         Urbacki              Pruszków               149.12      8.0     5073     1791      499
  6 Irena           Sołdan               Sopot                  141.29      8.0     4918     1709      601
  7 Ryszard         Dębski               Biała Podlaska         125.31      8.0     4695     1662      800
  8 Piotr           Pietuchowski         Białystok              141.27      8.0     4637     1621      670
  9 Patrycja        Kuszpit              Biała Podlaska         120.40      8.0     4604     1648      436
 10 Dorota          Zielińska            Piaseczno              118.00      8.0     4583     1685      367
 11 Marek           Charytoniuk          Biała Podlaska         120.32      8.0     4231     1805       88
 12 Mirosław        Uglik                Warszawa               147.08      7.0     4854     1605      298
 13 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                146.48      7.0     4724     1516      419
 14 Krzysztof       Bonda                Białystok              119.68      7.0     4716     1543      419
 15 Szymon          Dąbrowski            Warszawa               128.08      7.0     4571     1632      319
 16 Piotr           Domański             Lublin                 134.88      7.0     4568     1666      214
 17 Mikołaj         Przybyłowicz         Warszawa               131.16      7.0     4537     1552      350
 18 Michał          Szorc                Białystok              130.47      7.0     4530     1582      310
 19 Marta           Bajorek              Warszawa               121.15      7.0     4452     1693       99
 20 Kamil           Kister               Puławy                 139.52      7.0     4411     1557      -99
 21 Czesław         Grajewski            Białystok              127.24      7.0     4373     1568      257
 22 Jerzy           Krzyżewski           Piasutno               114.63      7.0     4326     1490       29
 23 Dariusz         Jarosławski          Ełk                    116.26      7.0     4313     1473      398
 24 Grzegorz        Święcki              Białystok              134.62      6.0     4779     1527      512
 25 Robert          Kuszpit              Biała Podlaska         140.92      6.0     4685     1402      502
 26 Michał, Piotr   Waszkiewicz          Białystok              130.66      6.0     4668     1481      273
 27 Bogdan          Kozłowski            Białystok              122.51      6.0     4526     1499      161
 28 Marek           Dudkiewicz           Milanówek              131.41      6.0     4511     1544     -149
 29 Joanna          Ostrowska            Warszawa               115.18      6.0     4452     1395     -102
 30 Dariusz         Maciejuk             Warszawa               132.27      6.0     4405     1421     -194
 31 Edward          Stefaniak            Biała Podlaska         119.31      6.0     4378     1462      271
 32 Maciej          Dąbrowski            Warszawa               105.12      6.0     4239     1508       -4
 33 Józef           Burzyński            Ełk                    105.46      6.0     4227     1310      307
 34 Maria           Pokorska             Warszawa               107.25      6.0     4207     1409      152
 35 Tomasz A.       Praga                Białystok              106.06      6.0     4069     1429      -73
 36 Dorota          Ostrowska            Białystok              111.68      6.0     4018     1369      139
 37 Hanna           Siemionow            Białystok              100.00      6.0     3921     1414     -160
 38 Janina          Grajewska            Choroszcz              100.00      6.0     3848     1388     -479
 39 Anna            Arana                Warszawa               105.92      5.5     4220     1281      291
 40 Paweł           Maciejczuk           Białystok              117.86      5.0     4283     1384      -43
 41 Michał          Grzymała             Łomża                  100.00      5.0     4158     1258       60
 42 Anna            Biegańska            Białystok              115.20      5.0     4118     1322     -251
 43 Ewelina         Gruda                Białystok              107.92      5.0     4096     1364     -190
 44 Agnieszka       Biegańska            Białystok              118.68      5.0     4029     1318     -204
 45 Bartłomiej      Najman               Białystok              100.00      5.0     3862     1248     -444
 46 Tadeusz         Sokólski             Białystok              100.00      5.0     3662     1189      122
 47 Paulina         Ostrowska            Białystok              100.00      5.0     3390     1185     -126
 48 Marianna        Kozłowska            Białystok              112.88      4.0     4122     1261     -365
 49 Andrzej         Ciołek               Bielsk Podlaski        106.02      4.0     3883     1209     -713
 50 Krzysztof       Murawski             Ciechanowiec           100.00      4.0     3446     1086     -689
 51 Sebastian       Orzelski             Bielsk Podlaski        115.00      4.0     2256      777      200
 52 Aleksandra      Perzyna              Biała Podlaska         100.00      3.5     3381      906      -58
 53 Agnieszka       Lisiak- Świetlikowska Białystok              100.00      3.5     3285     1042     -733
 54 Piotr           Sołowianiuk          Białystok              100.00      3.5     2897      918    -1037
 55 Bogdan          Zawadzki             Białystok              100.00      3.0     1907      653     -190
 56 Przemysław      Wądołowski           Białystok              100.00      2.5     3458      779     -434
 57 Elżbieta        Święcka              Białystok              104.78      2.0     1868      577     -328
 58 Marcin          Białecki             Białystok              100.00      2.0     1847      638     -707
 59 Teresa          Dziemiańczuk         Białystok              100.00      1.5     3217      699     -501
 60 Jacek           Łukaszuk             Biała Podlaska         100.00      1.5     2779      727    -1436
 61 Marta           Bołbot               Bielsk Podlaski        100.00      0.5     1395      355     -922
 62 Wojciech        Chodakiewicz         Białystok              127.19      0.0        0        0        0
 63 Łukasz          Kamiński             Białystok              100.00      0.0        0        0        0
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju IV Otwarte Mistrzostwa Białegostoku



	Mariusz Skrobosz 153.71 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Dariusz        Jarosławski           116.26 +  475: 319  166
    2     2 Ewelina        Gruda                 107.92 +  410: 303  158
    3     4 Jarosław       Borowski              130.26 -  314: 437   80
    4    11 Edward         Stefaniak             119.31 +  472: 401  169
    5     7 Marianna       Kozłowska             112.88 +  417: 301  163
    6     4 Marek          Charytoniuk           120.32 +  415: 258  170
    7     2 Dominik        Urbacki               149.12 +  369: 342  199
    8     2 Marta          Bajorek               121.15 +  518: 347  171
    9     1 Marek          Reda                  146.51 -  299: 494   97
   10     3 Irena          Sołdan                141.29 +  394: 342  191
   11     2 Stanisław      Rydzik                146.64 -  389: 467   97
   12     2 Dominik        Urbacki               149.12 +  383: 359  199
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1860  / 12 155.00




	Dominik Urbacki 149.12 Pruszków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Anna           Biegańska             115.20 -  360: 439   65
    2    18 Józef          Burzyński             105.46 +  508: 283  155
    3     8 Michał         Szorc                 130.47 +  478: 398  180
    4     5 Irena          Sołdan                141.29 +  470: 397  191
    5     3 Grzegorz       Święcki               134.62 +  412: 394  185
    6     2 Patrycja       Kuszpit               120.40 +  435: 336  170
    7     2 Mariusz        Skrobosz              153.71 -  342: 369  104
    8     3 Jarosław       Borowski              130.26 +  459: 420  180
    9     2 Piotr          Domański              134.88 +  417: 406  185
   10     2 Ryszard        Dębski                125.31 +  444: 335  175
   11     1 Marek          Reda                  146.51 -  389: 414   97
   12     2 Mariusz        Skrobosz              153.71 -  359: 383  104
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1791  / 12 149.25




	Mirosław Uglik 147.08 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Joanna         Ostrowska             115.18 +  429: 356  165
    2    12 Edward         Stefaniak             119.31 +  438: 355  169
    3     6 Agnieszka      Biegańska             118.68 +  485: 218  169
    4     2 Piotr          Domański              134.88 +  471: 461  185
    5     1 Paweł          Maciejczuk            117.86 +  479: 278  168
    6     1 Marta          Bajorek               121.15 -  296: 466   71
    7     3 Jarosław       Borowski              130.26 -  381: 384   80
    8     1 Marek          Reda                  146.51 -  346: 478   97
    9     6 Marek          Dudkiewicz            131.41 -  350: 481   81
   10     8 Bogdan         Kozłowski             122.51 +  424: 356  173
   11     5 Marek          Charytoniuk           120.32 -  369: 377   70
   12     8 Czesław        Grajewski             127.24 +  386: 346  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1605  / 12 133.75




	Stanisław Rydzik 146.64 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Andrzej        Ciołek                106.02 +  405: 299  156
    2     4 Mikołaj        Przybyłowicz          131.16 +  427: 373  181
    3     7 Marek          Charytoniuk           120.32 -  345: 383   70
    4    13 Janina         Grajewska             100.00 +  478: 267  150
    5     8 Szymon         Dąbrowski             128.08 -  340: 393   78
    6    10 Maria          Pokorska              107.25 +  361: 287  157
    7     9 Maciej         Dąbrowski             105.12 +  431: 307  155
    8     6 Grzegorz       Święcki               134.62 +  426: 397  185
    9     4 Marta          Bajorek               121.15 +  438: 339  171
   10     1 Marek          Reda                  146.51 +  475: 410  197
   11     2 Mariusz        Skrobosz              153.71 +  467: 389  204
   12     1 Marek          Reda                  146.51 -  407: 410   97
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1801  / 12 150.08




	Marek Reda 146.51 Dębówka

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Jerzy          Krzyżewski            114.63 +  418: 320  165
    2    15 Jacek          Łukaszuk              100.00 +  590: 195  150
    3     1 Maciej         Dąbrowski             105.12 +  373: 342  155
    4     1 Jarosław       Borowski              130.26 -  340: 361   80
    5     4 Marek          Dudkiewicz            131.41 +  471: 312  181
    6     3 Szymon         Dąbrowski             128.08 +  405: 381  178
    7     1 Marta          Bajorek               121.15 +  368: 341  171
    8     1 Mirosław       Uglik                 147.08 +  478: 346  197
    9     1 Mariusz        Skrobosz              153.71 +  494: 299  204
   10     1 Stanisław      Rydzik                146.64 -  410: 475   97
   11     1 Dominik        Urbacki               149.12 +  414: 389  199
   12     1 Stanisław      Rydzik                146.64 +  410: 407  197
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1974  / 12 164.50




	Tomasz Zwoliński 146.48 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Sebastian      Orzelski              115.00 +  439: 317  165
    2     7 Maciej         Dąbrowski             105.12 -  407: 415   55
    3     9 Dariusz        Maciejuk              132.27 +  516: 250  182
    4     4 Paweł          Maciejczuk            117.86 -  293: 432   68
    5    10 Anna           Biegańska             115.20 +  390: 335  165
    6     7 Marianna       Kozłowska             112.88 +  386: 270  163
    7     6 Robert         Kuszpit               140.92 -  371: 442   91
    8     9 Edward         Stefaniak             119.31 -  295: 427   69
    9    13 Ewelina        Gruda                 107.92 -  338: 359   58
   10    16 Agnieszka      Biegańska             118.68 +  409: 295  169
   11    14 Michał         Grzymała              100.00 +  478: 388  150
   12    10 Michał, Piotr  Waszkiewicz           130.66 +  402: 375  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1516  / 12 126.33




	Irena Sołdan 141.29 Sopot                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Marianna       Kozłowska             112.88 -  336: 406   63
    2    22 Tadeusz        Sokólski              100.00 +  412: 214  150
    3    16 Czesław        Grajewski             127.24 +  397: 357  177
    4     5 Dominik        Urbacki               149.12 -  397: 470   99
    5    14 Maria          Pokorska              107.25 -  389: 404   57
    6    16 Marek          Dudkiewicz            131.41 +  497: 374  181
    7    11 Kamil          Kister                139.52 +  415: 404  190
    8     8 Dorota         Zielińska             118.00 +  545: 341  168
    9     5 Marek          Charytoniuk           120.32 +  364: 337  170
   10     3 Mariusz        Skrobosz              153.71 -  342: 394  104
   11     6 Michał         Szorc                 130.47 +  394: 319  180
   12     4 Marek          Charytoniuk           120.32 +  430: 297  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1709  / 12 142.42




	Piotr Pietuchowski 141.27 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Dorota         Ostrowska             111.68 -  391: 410   62
    2    16 Patrycja       Kuszpit               120.40 +  422: 321  170
    3    11 Andrzej        Ciołek                106.02 +  403: 273  156
    4     9 Marek          Dudkiewicz            131.41 -  389: 441   81
    5    12 Ewelina        Gruda                 107.92 +  412: 299  158
    6     9 Maciej         Dąbrowski             105.12 -  300: 360   55
    7    13 Marianna       Kozłowska             112.88 +  338: 331  163
    8    13 Anna           Biegańska             115.20 +  535: 291  165
    9     7 Paweł          Maciejczuk            117.86 +  370: 267  168
   10     5 Jarosław       Borowski              130.26 -  270: 356   80
   11    10 Szymon         Dąbrowski             128.08 +  412: 361  178
   12     5 Piotr          Domański              134.88 +  395: 257  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1621  / 12 135.08




	Robert Kuszpit 140.92 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Ewelina        Gruda                 107.92 -  300: 407   58
    2    29 Piotr          Sołowianiuk           100.00 +  487: 212  150
    3    13 Dorota         Ostrowska             111.68 +  362: 283  162
    4    16 Dorota         Zielińska             118.00 -  347: 457   68
    5    18 Bartłomiej     Najman                100.00 +  391: 330  150
    6    15 Tomasz A.      Praga                 106.06 +  380: 262  156
    7     6 Tomasz         Zwoliński             146.48 +  442: 371  196
    8     5 Piotr          Domański              134.88 -  365: 372   85
    9    11 Grzegorz       Święcki               134.62 -  370: 373   85
   10    12 Czesław        Grajewski             127.24 -  380: 382   77
   11    15 Jerzy          Krzyżewski            114.63 -  359: 481   65
   12    16 Hanna          Siemionow             100.00 +  502: 253  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1402  / 12 116.83




	Kamil Kister 139.52 Puławy

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Maria          Pokorska              107.25 +  351: 341  157
    2    13 Marta          Bajorek               121.15 -  322: 510   71
    3    17 Michał, Piotr  Waszkiewicz           130.66 -  363: 489   81
    4    17 Dorota         Ostrowska             111.68 +  347: 250  162
    5    13 Mikołaj        Przybyłowicz          131.16 +  391: 331  181
    6    11 Michał         Szorc                 130.47 -  338: 367   80
    7    11 Irena          Sołdan                141.29 -  404: 415   91
    8    17 Michał         Grzymała              100.00 +  414: 331  150
    9    15 Hanna          Siemionow             100.00 +  397: 309  150
   10     9 Grzegorz       Święcki               134.62 +  411: 373  185
   11    11 Marek          Dudkiewicz            131.41 +  417: 357  181
   12     7 Dorota         Zielińska             118.00 -  256: 437   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1557  / 12 129.75




	Piotr Domański 134.88 Lublin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Tomasz A.      Praga                 106.06 +  385: 268  156
    2     9 Michał, Piotr  Waszkiewicz           130.66 +  427: 309  181
    3     2 Krzysztof      Bonda                 119.68 +  311: 271  170
    4     2 Mirosław       Uglik                 147.08 -  461: 471   97
    5     9 Marek          Charytoniuk           120.32 -  363: 423   70
    6    13 Dariusz        Maciejuk              132.27 +  442: 316  182
    7     7 Paweł          Maciejczuk            117.86 +  441: 332  168
    8     5 Robert         Kuszpit               140.92 +  372: 365  191
    9     2 Dominik        Urbacki               149.12 -  406: 417   99
   10     4 Marek          Dudkiewicz            131.41 +  416: 330  181
   11     3 Jarosław       Borowski              130.26 -  287: 457   80
   12     5 Piotr          Pietuchowski          141.27 -  257: 395   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1666  / 12 138.83




	Grzegorz Święcki 134.62 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Anna           Arana                 105.92 +  434: 338  156
    2    11 Ryszard        Dębski                125.31 +  361: 351  175
    3     3 Marta          Bajorek               121.15 -  320: 415   71
    4     8 Michał         Szorc                 130.47 +  459: 264  180
    5     3 Dominik        Urbacki               149.12 -  394: 412   99
    6    12 Andrzej        Ciołek                106.02 +  574: 217  156
    7     4 Bogdan         Kozłowski             122.51 -  355: 390   73
    8     6 Stanisław      Rydzik                146.64 -  397: 426   97
    9    11 Robert         Kuszpit               140.92 +  373: 370  191
   10     9 Kamil          Kister                139.52 -  373: 411   90
   11    12 Edward         Stefaniak             119.31 +  357: 286  169
   12     9 Krzysztof      Bonda                 119.68 -  382: 387   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1527  / 12 127.25




	Dariusz Maciejuk 132.27 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Józef          Burzyński             105.46 +  382: 288  155
    2    10 Michał         Szorc                 130.47 -  326: 388   80
    3     9 Tomasz         Zwoliński             146.48 -  250: 516   96
    4    18 Dariusz        Jarosławski           116.26 +  351: 329  166
    5    17 Anna           Arana                 105.92 +  357: 346  156
    6    13 Piotr          Domański              134.88 -  316: 442   85
    7    17 Dorota         Zielińska             118.00 -  342: 403   68
    8    23 Paulina        Ostrowska             100.00 +  347: 264  150
    9    18 Czesław        Grajewski             127.24 -  394: 410   77
   10    23 Janina         Grajewska             100.00 +  458: 355  150
   11    13 Krzysztof      Bonda                 119.68 -  394: 464   70
   12    17 Paweł          Maciejczuk            117.86 +  488: 394  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1421  / 12 118.42




	Marek Dudkiewicz 131.41 Milanówek               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Maciej         Dąbrowski             105.12 -  303: 400   55
    2    27 Hanna          Siemionow             100.00 +  375: 342  150
    3    15 Dorota         Zielińska             118.00 +  424: 293  168
    4     9 Piotr          Pietuchowski          141.27 +  441: 389  191
    5     4 Marek          Reda                  146.51 -  312: 471   97
    6    16 Irena          Sołdan                141.29 -  374: 497   91
    7    16 Jerzy          Krzyżewski            114.63 +  433: 296  165
    8    12 Czesław        Grajewski             127.24 +  351: 341  177
    9     6 Mirosław       Uglik                 147.08 +  481: 350  197
   10     4 Piotr          Domański              134.88 -  330: 416   85
   11    11 Kamil          Kister                139.52 -  357: 417   90
   12    12 Szymon         Dąbrowski             128.08 -  330: 448   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1544  / 12 128.67




	Mikołaj Przybyłowicz 131.16 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Elżbieta       Święcka               104.78 +  458: 289  155
    2     4 Stanisław      Rydzik                146.64 -  373: 427   97
    3    10 Jerzy          Krzyżewski            114.63 +  476: 318  165
    4     6 Szymon         Dąbrowski             128.08 -  279: 355   78
    5    13 Kamil          Kister                139.52 -  331: 391   90
    6    17 Hanna          Siemionow             100.00 +  347: 281  150
    7    15 Ewelina        Gruda                 107.92 +  493: 346  158
    8    11 Patrycja       Kuszpit               120.40 +  383: 324  170
    9     8 Edward         Stefaniak             119.31 +  417: 398  169
   10     6 Marek          Charytoniuk           120.32 -  346: 433   70
   11     8 Czesław        Grajewski             127.24 -  334: 335   77
   12    11 Bogdan         Kozłowski             122.51 +  300: 290  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1552  / 12 129.33




	Michał, Piotr Waszkiewicz 130.66 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Marcin         Białecki              100.00 +  435: 239  150
    2     9 Piotr          Domański              134.88 -  309: 427   85
    3    17 Kamil          Kister                139.52 +  489: 363  190
    4     7 Bogdan         Kozłowski             122.51 +  440: 375  173
    5     6 Maciej         Dąbrowski             105.12 +  369: 314  155
    6     5 Jarosław       Borowski              130.26 -  342: 424   80
    7     8 Patrycja       Kuszpit               120.40 +  381: 321  170
    8     7 Marek          Charytoniuk           120.32 -  349: 391   70
    9     9 Szymon         Dąbrowski             128.08 -  338: 426   78
   10    11 Dariusz        Jarosławski           116.26 +  468: 315  166
   11     7 Dorota         Zielińska             118.00 -  373: 398   68
   12    10 Tomasz         Zwoliński             146.48 -  375: 402   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1481  / 12 123.42




	Michał Szorc 130.47 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Marta          Bołbot                100.00 +  435: 185  150
    2    10 Dariusz        Maciejuk              132.27 +  388: 326  182
    3     8 Dominik        Urbacki               149.12 -  398: 478   99
    4     8 Grzegorz       Święcki               134.62 -  264: 459   85
    5    19 Janina         Grajewska             100.00 +  497: 263  150
    6    11 Kamil          Kister                139.52 +  367: 338  190
    7    10 Marek          Charytoniuk           120.32 -  291: 389   70
    8    15 Maria          Pokorska              107.25 +  355: 338  157
    9    10 Bogdan         Kozłowski             122.51 -  351: 392   73
   10    10 Krzysztof      Bonda                 119.68 +  425: 328  170
   11     6 Irena          Sołdan                141.29 -  319: 394   91
   12    13 Joanna         Ostrowska             115.18 +  440: 330  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1582  / 12 131.83




	Jarosław Borowski 130.26 Bielsk Podlaski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Teresa         Dziemiańczuk          100.00 +  402: 276  150
    2     6 Dorota         Zielińska             118.00 +  388: 315  168
    3     4 Mariusz        Skrobosz              153.71 +  437: 314  204
    4     1 Marek          Reda                  146.51 +  361: 340  197
    5     2 Marta          Bajorek               121.15 -  308: 332   71
    6     5 Michał, Piotr  Waszkiewicz           130.66 +  424: 342  181
    7     3 Mirosław       Uglik                 147.08 +  384: 381  197
    8     3 Dominik        Urbacki               149.12 -  420: 459   99
    9     3 Ryszard        Dębski                125.31 -  321: 327   75
   10     5 Piotr          Pietuchowski          141.27 +  356: 270  191
   11     3 Piotr          Domański              134.88 +  457: 287  185
   12     3 Ryszard        Dębski                125.31 +  327: 308  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1893  / 12 157.75




	Szymon Dąbrowski 128.08 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Janina         Grajewska             100.00 +  443: 336  150
    2     5 Bogdan         Kozłowski             122.51 -  348: 384   73
    3    12 Joanna         Ostrowska             115.18 +  352: 333  165
    4     6 Mikołaj        Przybyłowicz          131.16 +  355: 279  181
    5     8 Stanisław      Rydzik                146.64 +  393: 340  197
    6     3 Marek          Reda                  146.51 -  381: 405   97
    7     5 Ryszard        Dębski                125.31 -  303: 402   75
    8    10 Krzysztof      Bonda                 119.68 +  434: 318  170
    9     9 Michał, Piotr  Waszkiewicz           130.66 +  426: 338  181
   10     7 Marta          Bajorek               121.15 -  327: 375   71
   11    10 Piotr          Pietuchowski          141.27 -  361: 412   91
   12    12 Marek          Dudkiewicz            131.41 +  448: 330  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1632  / 12 136.00




	Czesław Grajewski 127.24 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Michał         Grzymała              100.00 +  421: 364  150
    2    14 Marek          Charytoniuk           120.32 -  254: 319   70
    3    16 Irena          Sołdan                141.29 -  357: 397   91
    4    20 Marcin         Białecki              100.00 +  404: 260  150
    5    22 Tomasz A.      Praga                 106.06 -  288: 321   56
    6    25 Janina         Grajewska             100.00 +  424: 302  150
    7    20 Agnieszka      Biegańska             118.68 +  411: 308  169
    8    12 Marek          Dudkiewicz            131.41 -  341: 351   81
    9    18 Dariusz        Maciejuk              132.27 +  410: 394  182
   10    12 Robert         Kuszpit               140.92 +  382: 380  191
   11     8 Mikołaj        Przybyłowicz          131.16 +  335: 334  181
   12     8 Mirosław       Uglik                 147.08 -  346: 386   97
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1568  / 12 130.67




	Wojciech Chodakiewicz 127.19 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----


	Ryszard Dębski 125.31 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Agnieszka      Lisiak- Świetlikowska  100.00 +  370: 238  150
    2    11 Grzegorz       Święcki               134.62 -  351: 361   85
    3    23 Marta          Bołbot                100.00 +  461: 168  150
    4    12 Marianna       Kozłowska             112.88 -  425: 446   63
    5    11 Joanna         Ostrowska             115.18 +  457: 323  165
    6     6 Paweł          Maciejczuk            117.86 +  372: 345  168
    7     5 Szymon         Dąbrowski             128.08 +  402: 303  178
    8     4 Bogdan         Kozłowski             122.51 +  441: 369  173
    9     3 Jarosław       Borowski              130.26 +  327: 321  180
   10     2 Dominik        Urbacki               149.12 -  335: 444   99
   11     4 Marta          Bajorek               121.15 +  446: 250  171
   12     3 Jarosław       Borowski              130.26 -  308: 327   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1662  / 12 138.50




	Bogdan Kozłowski 122.51 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Krzysztof      Murawski              100.00 +  404: 226  150
    2     5 Szymon         Dąbrowski             128.08 +  384: 348  178
    3     5 Paweł          Maciejczuk            117.86 -  353: 389   68
    4     7 Michał, Piotr  Waszkiewicz           130.66 -  375: 440   81
    5    15 Jerzy          Krzyżewski            114.63 +  385: 341  165
    6    14 Agnieszka      Biegańska             118.68 +  444: 322  169
    7     4 Grzegorz       Święcki               134.62 +  390: 355  185
    8     4 Ryszard        Dębski                125.31 -  369: 441   75
    9    10 Michał         Szorc                 130.47 +  392: 351  180
   10     8 Mirosław       Uglik                 147.08 -  356: 424   97
   11     9 Patrycja       Kuszpit               120.40 -  384: 428   70
   12    11 Mikołaj        Przybyłowicz          131.16 -  290: 300   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1499  / 12 124.92




	Marta Bajorek 121.15 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Bartłomiej     Najman                100.00 +  423: 301  150
    2    13 Kamil          Kister                139.52 +  510: 322  190
    3     3 Grzegorz       Święcki               134.62 +  415: 320  185
    4     3 Marek          Charytoniuk           120.32 +  370: 295  170
    5     2 Jarosław       Borowski              130.26 +  332: 308  180
    6     1 Mirosław       Uglik                 147.08 +  466: 296  197
    7     1 Marek          Reda                  146.51 -  341: 368   97
    8     2 Mariusz        Skrobosz              153.71 -  347: 518  104
    9     4 Stanisław      Rydzik                146.64 -  339: 438   97
   10     7 Szymon         Dąbrowski             128.08 +  375: 327  178
   11     4 Ryszard        Dębski                125.31 -  250: 446   75
   12     6 Patrycja       Kuszpit               120.40 -  284: 414   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1693  / 12 141.08




	Patrycja Kuszpit 120.40 Biała Podlaska

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Paulina        Ostrowska             100.00 +  414: 216  150
    2    16 Piotr          Pietuchowski          141.27 -  321: 422   91
    3    20 Bartłomiej     Najman                100.00 +  419: 365  150
    4    15 Agnieszka      Biegańska             118.68 +  381: 300  169
    5     5 Krzysztof      Bonda                 119.68 +  389: 336  170
    6     2 Dominik        Urbacki               149.12 -  336: 435   99
    7     8 Michał, Piotr  Waszkiewicz           130.66 -  321: 381   81
    8    11 Mikołaj        Przybyłowicz          131.16 -  324: 383   81
    9    17 Maria          Pokorska              107.25 +  467: 276  157
   10    15 Tomasz A.      Praga                 106.06 +  390: 386  156
   11     9 Bogdan         Kozłowski             122.51 +  428: 384  173
   12     6 Marta          Bajorek               121.15 +  414: 284  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1648  / 12 137.33




	Marek Charytoniuk 120.32 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Aleksandra     Perzyna               100.00 +  329: 247  150
    2    14 Czesław        Grajewski             127.24 +  319: 254  177
    3     7 Stanisław      Rydzik                146.64 +  383: 345  197
    4     3 Marta          Bajorek               121.15 -  295: 370   71
    5     9 Piotr          Domański              134.88 +  423: 363  185
    6     4 Mariusz        Skrobosz              153.71 -  258: 415  104
    7    10 Michał         Szorc                 130.47 +  389: 291  180
    8     7 Michał, Piotr  Waszkiewicz           130.66 +  391: 349  181
    9     5 Irena          Sołdan                141.29 -  337: 364   91
   10     6 Mikołaj        Przybyłowicz          131.16 +  433: 346  181
   11     5 Mirosław       Uglik                 147.08 +  377: 369  197
   12     4 Irena          Sołdan                141.29 -  297: 430   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1805  / 12 150.42




	Krzysztof Bonda 119.68 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Hanna          Siemionow             100.00 +  468: 226  150
    2     3 Marianna       Kozłowska             112.88 +  470: 259  163
    3     2 Piotr          Domański              134.88 -  271: 311   85
    4    10 Anna           Biegańska             115.20 +  473: 357  165
    5     5 Patrycja       Kuszpit               120.40 -  336: 389   70
    6     8 Sebastian      Orzelski              115.00 -  391: 406   65
    7    12 Joanna         Ostrowska             115.18 +  379: 366  165
    8    10 Szymon         Dąbrowski             128.08 -  318: 434   78
    9    12 Maciej         Dąbrowski             105.12 +  431: 348  155
   10    10 Michał         Szorc                 130.47 -  328: 425   80
   11    13 Dariusz        Maciejuk              132.27 +  464: 394  182
   12     9 Grzegorz       Święcki               134.62 +  387: 382  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1543  / 12 128.58




	Edward Stefaniak 119.31 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Tadeusz        Sokólski              100.00 +  370: 262  150
    2    12 Mirosław       Uglik                 147.08 -  355: 438   97
    3    22 Jacek          Łukaszuk              100.00 +  350: 201  150
    4    11 Mariusz        Skrobosz              153.71 -  401: 472  104
    5    20 Agnieszka      Biegańska             118.68 -  314: 362   69
    6    21 Michał         Grzymała              100.00 +  378: 293  150
    7    18 Andrzej        Ciołek                106.02 +  416: 313  156
    8     9 Tomasz         Zwoliński             146.48 +  427: 295  196
    9     8 Mikołaj        Przybyłowicz          131.16 -  398: 417   81
   10    14 Ewelina        Gruda                 107.92 +  390: 351  158
   11    12 Grzegorz       Święcki               134.62 -  286: 357   85
   12    14 Dariusz        Jarosławski           116.26 -  293: 346   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1462  / 12 121.83




	Agnieszka Biegańska 118.68 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Piotr          Sołowianiuk           100.00 +  389: 212  150
    2     8 Anna           Biegańska             115.20 +  352: 288  165
    3     6 Mirosław       Uglik                 147.08 -  218: 485   97
    4    15 Patrycja       Kuszpit               120.40 -  300: 381   70
    5    20 Edward         Stefaniak             119.31 +  362: 314  169
    6    14 Bogdan         Kozłowski             122.51 -  322: 444   73
    7    20 Czesław        Grajewski             127.24 -  308: 411   77
    8    19 Joanna         Ostrowska             115.18 -  403: 422   65
    9    23 Krzysztof      Murawski              100.00 +  400: 236  150
   10    16 Tomasz         Zwoliński             146.48 -  295: 409   96
   11    24 Aleksandra     Perzyna               100.00 +  383: 268  150
   12    20 Tomasz A.      Praga                 106.06 -  297: 363   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1318  / 12 109.83




	Dorota Zielińska 118.00 Piaseczno               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Przemysław     Wądołowski            100.00 +  441: 206  150
    2     6 Jarosław       Borowski              130.26 -  315: 388   80
    3    15 Marek          Dudkiewicz            131.41 -  293: 424   81
    4    16 Robert         Kuszpit               140.92 +  457: 347  191
    5    16 Andrzej        Ciołek                106.02 -  297: 341   56
    6    20 Bartłomiej     Najman                100.00 +  418: 386  150
    7    17 Dariusz        Maciejuk              132.27 +  403: 342  182
    8     8 Irena          Sołdan                141.29 -  341: 545   91
    9    14 Anna           Biegańska             115.20 +  451: 304  165
   10    13 Paweł          Maciejczuk            117.86 +  332: 304  168
   11     7 Michał, Piotr  Waszkiewicz           130.66 +  398: 373  181
   12     7 Kamil          Kister                139.52 +  437: 256  190
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1685  / 12 140.42




	Paweł Maciejczuk 117.86 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Bogdan         Zawadzki              100.00 +  555: 278  150
    2     1 Dorota         Ostrowska             111.68 +  316: 283  162
    3     5 Bogdan         Kozłowski             122.51 +  389: 353  173
    4     4 Tomasz         Zwoliński             146.48 +  432: 293  196
    5     1 Mirosław       Uglik                 147.08 -  278: 479   97
    6     6 Ryszard        Dębski                125.31 -  345: 372   75
    7     7 Piotr          Domański              134.88 -  332: 441   85
    8    14 Maciej         Dąbrowski             105.12 +  372: 330  155
    9     7 Piotr          Pietuchowski          141.27 -  267: 370   91
   10    13 Dorota         Zielińska             118.00 -  304: 332   68
   11    18 Hanna          Siemionow             100.00 -  299: 307   50
   12    17 Dariusz        Maciejuk              132.27 -  394: 488   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1384  / 12 115.33




	Dariusz Jarosławski 116.26 Ełk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Mariusz        Skrobosz              153.71 -  319: 475  104
    2    25 Agnieszka      Lisiak- Świetlikowska  100.00 +  424: 210  150
    3    18 Marianna       Kozłowska             112.88 -  293: 394   63
    4    18 Dariusz        Maciejuk              132.27 -  329: 351   82
    5    23 Krzysztof      Murawski              100.00 +  474: 182  150
    6    19 Elżbieta       Święcka               104.78 +  438: 266  155
    7    14 Maria          Pokorska              107.25 -  286: 354   57
    8    16 Bartłomiej     Najman                100.00 +  361: 288  150
    9    16 Andrzej        Ciołek                106.02 +  397: 321  156
   10    11 Michał, Piotr  Waszkiewicz           130.66 -  315: 468   81
   11    17 Tomasz A.      Praga                 106.06 +  331: 313  156
   12    14 Edward         Stefaniak             119.31 +  346: 293  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1473  / 12 122.75




	Anna Biegańska 115.20 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Dominik        Urbacki               149.12 +  439: 360  199
    2     8 Agnieszka      Biegańska             118.68 -  288: 352   69
    3    21 Elżbieta       Święcka               104.78 +  350: 288  155
    4    10 Krzysztof      Bonda                 119.68 -  357: 473   70
    5    10 Tomasz         Zwoliński             146.48 -  335: 390   96
    6    23 Dorota         Ostrowska             111.68 +  391: 286  162
    7    19 Tomasz A.      Praga                 106.06 +  376: 302  156
    8    13 Piotr          Pietuchowski          141.27 -  291: 535   91
    9    14 Dorota         Zielińska             118.00 -  304: 451   68
   10    20 Bartłomiej     Najman                100.00 -  340: 349   50
   11    21 Paulina        Ostrowska             100.00 -  284: 307   50
   12    24 Andrzej        Ciołek                106.02 +  363: 276  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1322  / 12 110.17




	Joanna Ostrowska 115.18 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Mirosław       Uglik                 147.08 -  356: 429   97
    2    19 Bogdan         Zawadzki              100.00 +  347: 278  150
    3    12 Szymon         Dąbrowski             128.08 -  333: 352   78
    4    19 Józef          Burzyński             105.46 +  373: 371  155
    5    11 Ryszard        Dębski                125.31 -  323: 457   75
    6    24 Marcin         Białecki              100.00 +  348: 311  150
    7    12 Krzysztof      Bonda                 119.68 -  366: 379   70
    8    19 Agnieszka      Biegańska             118.68 +  422: 403  169
    9    19 Tomasz A.      Praga                 106.06 -  411: 428   56
   10    17 Maria          Pokorska              107.25 +  420: 407  157
   11    16 Ewelina        Gruda                 107.92 +  423: 299  158
   12    13 Michał         Szorc                 130.47 -  330: 440   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1395  / 12 116.25




	Sebastian Orzelski 115.00 Bielsk Podlaski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Tomasz         Zwoliński             146.48 -  317: 439   96
    2    26 Krzysztof      Murawski              100.00 +  419: 276  150
    3    19 Tomasz A.      Praga                 106.06 -  295: 325   56
    4    21 Elżbieta       Święcka               104.78 +  413: 282  155
    5    21 Bogdan         Zawadzki              100.00 +  406: 343  150
    6     8 Krzysztof      Bonda                 119.68 +  406: 391  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     777  /  6 129.50




	Jerzy Krzyżewski 114.63 Piasutno      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Marek          Reda                  146.51 -  320: 418   97
    2    24 Marcin         Białecki              100.00 +  387: 318  150
    3    10 Mikołaj        Przybyłowicz          131.16 -  318: 476   81
    4    22 Hanna          Siemionow             100.00 +  329: 322  150
    5    15 Bogdan         Kozłowski             122.51 -  341: 385   73
    6    18 Anna           Arana                 105.92 +  358: 313  156
    7    16 Marek          Dudkiewicz            131.41 -  296: 433   81
    8    22 Tomasz A.      Praga                 106.06 -  369: 443   56
    9    22 Agnieszka      Lisiak- Świetlikowska  100.00 +  367: 287  150
   10    21 Tadeusz        Sokólski              100.00 +  356: 269  150
   11    15 Robert         Kuszpit               140.92 +  481: 359  191
   12    15 Maciej         Dąbrowski             105.12 +  404: 274  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1490  / 12 124.17




	Marianna Kozłowska 112.88 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Irena          Sołdan                141.29 +  406: 336  191
    2     3 Krzysztof      Bonda                 119.68 -  259: 470   70
    3    18 Dariusz        Jarosławski           116.26 +  394: 293  166
    4    12 Ryszard        Dębski                125.31 +  446: 425  175
    5     7 Mariusz        Skrobosz              153.71 -  301: 417  104
    6     7 Tomasz         Zwoliński             146.48 -  270: 386   96
    7    13 Piotr          Pietuchowski          141.27 -  331: 338   91
    8    20 Andrzej        Ciołek                106.02 -  422: 478   56
    9    20 Paulina        Ostrowska             100.00 +  363: 224  150
   10    18 Hanna          Siemionow             100.00 -  309: 358   50
   11    20 Anna           Arana                 105.92 -  337: 375   56
   12    23 Anna           Arana                 105.92 -  284: 387   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1261  / 12 105.08




	Dorota Ostrowska 111.68 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Piotr          Pietuchowski          141.27 +  410: 391  191
    2     1 Paweł          Maciejczuk            117.86 -  283: 316   68
    3    13 Robert         Kuszpit               140.92 -  283: 362   91
    4    17 Kamil          Kister                139.52 -  250: 347   90
    5    26 Aleksandra     Perzyna               100.00 +  318: 253  150
    6    23 Anna           Biegańska             115.20 -  286: 391   65
    7    21 Anna           Arana                 105.92 +  340: 320  156
    8    21 Ewelina        Gruda                 107.92 -  295: 411   58
    9    27 Janina         Grajewska             100.00 -  299: 344   50
   10    25 Agnieszka      Lisiak- Świetlikowska  100.00 +  394: 238  150
   11    26 Teresa         Dziemiańczuk          100.00 +  412: 243  150
   12    21 Bartłomiej     Najman                100.00 +  448: 263  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1369  / 12 114.08




	Ewelina Gruda 107.92 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Robert         Kuszpit               140.92 +  407: 300  191
    2     2 Mariusz        Skrobosz              153.71 -  303: 410  104
    3    24 Michał         Grzymała              100.00 -  310: 341   50
    4    25 Piotr          Sołowianiuk           100.00 +  386: 233  150
    5    12 Piotr          Pietuchowski          141.27 -  299: 412   91
    6    26 Tadeusz        Sokólski              100.00 +  351: 247  150
    7    15 Mikołaj        Przybyłowicz          131.16 -  346: 493   81
    8    21 Dorota         Ostrowska             111.68 +  411: 295  162
    9    13 Tomasz         Zwoliński             146.48 +  359: 338  196
   10    14 Edward         Stefaniak             119.31 -  351: 390   69
   11    16 Joanna         Ostrowska             115.18 -  299: 423   65
   12    19 Józef          Burzyński             105.46 -  274: 404   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1364  / 12 113.67




	Maria Pokorska 107.25 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Kamil          Kister                139.52 -  341: 351   90
    2    20 Teresa         Dziemiańczuk          100.00 +  425: 247  150
    3    14 Janina         Grajewska             100.00 -  257: 311   50
    4    24 Agnieszka      Lisiak- Świetlikowska  100.00 +  358: 277  150
    5    14 Irena          Sołdan                141.29 +  404: 389  191
    6    10 Stanisław      Rydzik                146.64 -  287: 361   97
    7    14 Dariusz        Jarosławski           116.26 +  354: 286  166
    8    15 Michał         Szorc                 130.47 -  338: 355   80
    9    17 Patrycja       Kuszpit               120.40 -  276: 467   70
   10    17 Joanna         Ostrowska             115.18 -  407: 420   65
   11    22 Krzysztof      Murawski              100.00 +  380: 279  150
   12    18 Michał         Grzymała              100.00 +  380: 312  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1409  / 12 117.42




	Tomasz A. Praga 106.06 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Piotr          Domański              134.88 -  268: 385   85
    2    21 Anna           Arana                 105.92 +  384: 257  156
    3    19 Sebastian      Orzelski              115.00 +  325: 295  165
    4    14 Maciej         Dąbrowski             105.12 -  274: 363   55
    5    22 Czesław        Grajewski             127.24 +  321: 288  177
    6    15 Robert         Kuszpit               140.92 -  262: 380   91
    7    19 Anna           Biegańska             115.20 -  302: 376   65
    8    22 Jerzy          Krzyżewski            114.63 +  443: 369  165
    9    19 Joanna         Ostrowska             115.18 +  428: 411  165
   10    15 Patrycja       Kuszpit               120.40 -  386: 390   70
   11    17 Dariusz        Jarosławski           116.26 -  313: 331   66
   12    20 Agnieszka      Biegańska             118.68 +  363: 297  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1429  / 12 119.08




	Andrzej Ciołek 106.02 Bielsk Podlaski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Stanisław      Rydzik                146.64 -  299: 405   97
    2    30 Przemysław     Wądołowski            100.00 +  406: 282  150
    3    11 Piotr          Pietuchowski          141.27 -  273: 403   91
    4    28 Tadeusz        Sokólski              100.00 +  363: 327  150
    5    16 Dorota         Zielińska             118.00 +  341: 297  168
    6    12 Grzegorz       Święcki               134.62 -  217: 574   85
    7    18 Edward         Stefaniak             119.31 -  313: 416   69
    8    20 Marianna       Kozłowska             112.88 +  478: 422  163
    9    16 Dariusz        Jarosławski           116.26 -  321: 397   66
   10    19 Maciej         Dąbrowski             105.12 -  301: 388   55
   11    25 Agnieszka      Lisiak- Świetlikowska  100.00 -  295: 322   50
   12    24 Anna           Biegańska             115.20 -  276: 363   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1209  / 12 100.75




	Anna Arana 105.92 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Grzegorz       Święcki               134.62 -  338: 434   85
    2    21 Tomasz A.      Praga                 106.06 -  257: 384   56
    3    25 Krzysztof      Murawski              100.00 +  419: 269  150
    4    26 Jacek          Łukaszuk              100.00 +  491: 226  150
    5    17 Dariusz        Maciejuk              132.27 -  346: 357   82
    6    18 Jerzy          Krzyżewski            114.63 -  313: 358   65
    7    21 Dorota         Ostrowska             111.68 -  320: 340   62
    8    24 Agnieszka      Lisiak- Świetlikowska  100.00 =  305: 305  100
    9    21 Józef          Burzyński             105.46 +  331: 258  155
   10    22 Michał         Grzymała              100.00 -  338: 377   50
   11    20 Marianna       Kozłowska             112.88 +  375: 337  163
   12    23 Marianna       Kozłowska             112.88 +  387: 284  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1281  / 12 106.75




	Józef Burzyński 105.46 Ełk                      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Dariusz        Maciejuk              132.27 -  288: 382   82
    2    18 Dominik        Urbacki               149.12 -  283: 508   99
    3    26 Paulina        Ostrowska             100.00 +  382: 243  150
    4    19 Joanna         Ostrowska             115.18 -  371: 373   65
    5    24 Agnieszka      Lisiak- Świetlikowska  100.00 +  448: 176  150
    6    22 Bogdan         Zawadzki              100.00 -  276: 349   50
    7    22 Janina         Grajewska             100.00 +  443: 252  150
    8    18 Hanna          Siemionow             100.00 -  331: 441   50
    9    21 Anna           Arana                 105.92 -  258: 331   56
   10    24 Aleksandra     Perzyna               100.00 +  357: 245  150
   11    23 Przemysław     Wądołowski            100.00 +  386: 346  150
   12    19 Ewelina        Gruda                 107.92 +  404: 274  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1310  / 12 109.17




	Maciej Dąbrowski 105.12 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Marek          Dudkiewicz            131.41 +  400: 303  181
    2     7 Tomasz         Zwoliński             146.48 +  415: 407  196
    3     1 Marek          Reda                  146.51 -  342: 373   97
    4    14 Tomasz A.      Praga                 106.06 +  363: 274  156
    5     6 Michał, Piotr  Waszkiewicz           130.66 -  314: 369   81
    6     9 Piotr          Pietuchowski          141.27 +  360: 300  191
    7     9 Stanisław      Rydzik                146.64 -  307: 431   97
    8    14 Paweł          Maciejczuk            117.86 -  330: 372   68
    9    12 Krzysztof      Bonda                 119.68 -  348: 431   70
   10    19 Andrzej        Ciołek                106.02 +  388: 301  156
   11    19 Bartłomiej     Najman                100.00 +  398: 278  150
   12    15 Jerzy          Krzyżewski            114.63 -  274: 404   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1508  / 12 125.67




	Elżbieta Święcka 104.78 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Mikołaj        Przybyłowicz          131.16 -  289: 458   81
    2    17 Michał         Grzymała              100.00 +  321: 320  150
    3    21 Anna           Biegańska             115.20 -  288: 350   65
    4    21 Sebastian      Orzelski              115.00 -  282: 413   65
    5    28 Jacek          Łukaszuk              100.00 +  422: 217  150
    6    19 Dariusz        Jarosławski           116.26 -  266: 438   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     577  /  6  96.17




	Marcin Białecki 100.00 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Michał, Piotr  Waszkiewicz           130.66 -  239: 435   81
    2    24 Jerzy          Krzyżewski            114.63 -  318: 387   65
    3    28 Tadeusz        Sokólski              100.00 +  344: 302  150
    4    20 Czesław        Grajewski             127.24 -  260: 404   77
    5    29 Marta          Bołbot                100.00 +  374: 278  150
    6    24 Joanna         Ostrowska             115.18 -  311: 348   65
    7    26 Paulina        Ostrowska             100.00 -    1: 400   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     638  /  7  91.14




	Marta Bołbot 100.00 Bielsk Podlaski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Michał         Szorc                 130.47 -  185: 435   80
    2    31 PAUZA
    3    23 Ryszard        Dębski                125.31 -  168: 461   75
    4    27 Bartłomiej     Najman                100.00 -  241: 270   50
    5    29 Marcin         Białecki              100.00 -  278: 374   50
    6    28 Krzysztof      Murawski              100.00 -  222: 377   50
    7    27 Tadeusz        Sokólski              100.00 -    1: 400   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     355  /  6  59.17




	Teresa Dziemiańczuk 100.00 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Jarosław       Borowski              130.26 -  276: 402   80
    2    20 Maria          Pokorska              107.25 -  247: 425   57
    3    30 Agnieszka      Lisiak- Świetlikowska  100.00 -  233: 356   50
    4    30 Paulina        Ostrowska             100.00 -  274: 278   50
    5    30 Tadeusz        Sokólski              100.00 -  287: 324   50
    6    31 PAUZA
    7    28 Piotr          Sołowianiuk           100.00 -  231: 292   50
    8    28 Jacek          Łukaszuk              100.00 +  284: 222  150
    9    28 Aleksandra     Perzyna               100.00 -  242: 394   50
   10    28 Przemysław     Wądołowski            100.00 -  335: 347   50
   11    26 Dorota         Ostrowska             111.68 -  243: 412   62
   12    28 Jacek          Łukaszuk              100.00 -  265: 266   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     699  / 11  63.55




	Janina Grajewska 100.00 Choroszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Szymon         Dąbrowski             128.08 -  336: 443   78
    2    23 Aleksandra     Perzyna               100.00 +  349: 227  150
    3    14 Maria          Pokorska              107.25 +  311: 257  157
    4    13 Stanisław      Rydzik                146.64 -  267: 478   97
    5    19 Michał         Szorc                 130.47 -  263: 497   80
    6    25 Czesław        Grajewski             127.24 -  302: 424   77
    7    22 Józef          Burzyński             105.46 -  252: 443   55
    8    25 Przemysław     Wądołowski            100.00 +  365: 287  150
    9    27 Dorota         Ostrowska             111.68 +  344: 299  162
   10    23 Dariusz        Maciejuk              132.27 -  355: 458   82
   11    27 Jacek          Łukaszuk              100.00 +  329: 211  150
   12    22 Paulina        Ostrowska             100.00 +  375: 303  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1388  / 12 115.67




	Michał Grzymała 100.00 Łomża

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Czesław        Grajewski             127.24 -  364: 421   77
    2    17 Elżbieta       Święcka               104.78 -  320: 321   55
    3    24 Ewelina        Gruda                 107.92 +  341: 310  158
    4    23 Bogdan         Zawadzki              100.00 -  254: 391   50
    5    25 Paulina        Ostrowska             100.00 +  311: 274  150
    6    21 Edward         Stefaniak             119.31 -  293: 378   69
    7    25 Przemysław     Wądołowski            100.00 +  411: 224  150
    8    17 Kamil          Kister                139.52 -  331: 414   90
    9    24 Piotr          Sołowianiuk           100.00 +  456: 169  150
   10    22 Anna           Arana                 105.92 +  377: 338  156
   11    14 Tomasz         Zwoliński             146.48 -  388: 478   96
   12    18 Maria          Pokorska              107.25 -  312: 380   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1258  / 12 104.83




	Łukasz Kamiński 100.00 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----


	Agnieszka Lisiak- Świetlikowska 100.00 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Ryszard        Dębski                125.31 -  238: 370   75
    2    25 Dariusz        Jarosławski           116.26 -  210: 424   66
    3    30 Teresa         Dziemiańczuk          100.00 +  356: 233  150
    4    24 Maria          Pokorska              107.25 -  277: 358   57
    5    24 Józef          Burzyński             105.46 -  176: 448   55
    6    29 Piotr          Sołowianiuk           100.00 +  333: 211  150
    7    24 Hanna          Siemionow             100.00 -  264: 319   50
    8    24 Anna           Arana                 105.92 =  305: 305  106
    9    22 Jerzy          Krzyżewski            114.63 -  287: 367   65
   10    25 Dorota         Ostrowska             111.68 -  238: 394   62
   11    25 Andrzej        Ciołek                106.02 +  322: 295  156
   12    25 Tadeusz        Sokólski              100.00 -  279: 294   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1042  / 12  86.83




	Krzysztof Murawski 100.00 Ciechanowiec

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Bogdan         Kozłowski             122.51 -  226: 404   73
    2    26 Sebastian      Orzelski              115.00 -  276: 419   65
    3    25 Anna           Arana                 105.92 -  269: 419   56
    4    29 Przemysław     Wądołowski            100.00 +  324: 265  150
    5    23 Dariusz        Jarosławski           116.26 -  182: 474   66
    6    28 Marta          Bołbot                100.00 +  377: 222  150
    7    23 Bartłomiej     Najman                100.00 -  300: 335   50
    8    27 Piotr          Sołowianiuk           100.00 -  284: 314   50
    9    23 Agnieszka      Biegańska             118.68 -  236: 400   69
   10    27 Jacek          Łukaszuk              100.00 +  362: 263  150
   11    22 Maria          Pokorska              107.25 -  279: 380   57
   12    26 Piotr          Sołowianiuk           100.00 +  331: 240  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1086  / 12  90.50




	Bartłomiej Najman 100.00 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Marta          Bajorek               121.15 -  301: 423   71
    2    28 Paulina        Ostrowska             100.00 +  332: 280  150
    3    20 Patrycja       Kuszpit               120.40 -  365: 419   70
    4    27 Marta          Bołbot                100.00 +  270: 241  150
    5    18 Robert         Kuszpit               140.92 -  330: 391   91
    6    20 Dorota         Zielińska             118.00 -  386: 418   68
    7    23 Krzysztof      Murawski              100.00 +  335: 300  150
    8    16 Dariusz        Jarosławski           116.26 -  288: 361   66
    9    25 Przemysław     Wądołowski            100.00 +  365: 287  150
   10    20 Anna           Biegańska             115.20 +  349: 340  165
   11    19 Maciej         Dąbrowski             105.12 -  278: 398   55
   12    21 Dorota         Ostrowska             111.68 -  263: 448   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1248  / 12 104.00




	Paulina Ostrowska 100.00 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Patrycja       Kuszpit               120.40 -  216: 414   70
    2    28 Bartłomiej     Najman                100.00 -  280: 332   50
    3    26 Józef          Burzyński             105.46 -  243: 382   55
    4    30 Teresa         Dziemiańczuk          100.00 +  278: 274  150
    5    25 Michał         Grzymała              100.00 -  274: 311   50
    6    27 Aleksandra     Perzyna               100.00 +  264: 193  150
    7    26 Marcin         Białecki              100.00 +  400:   1  150
    8    23 Dariusz        Maciejuk              132.27 -  264: 347   82
    9    20 Marianna       Kozłowska             112.88 -  224: 363   63
   10    26 Piotr          Sołowianiuk           100.00 +  337: 240  150
   11    21 Anna           Biegańska             115.20 +  307: 284  165
   12    22 Janina         Grajewska             100.00 -  303: 375   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1185  / 12  98.75




	Aleksandra Perzyna 100.00 Biała Podlaska

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Marek          Charytoniuk           120.32 -  247: 329   70
    2    23 Janina         Grajewska             100.00 -  227: 349   50
    3    29 Bogdan         Zawadzki              100.00 -  259: 268   50
    4    31 PAUZA
    5    26 Dorota         Ostrowska             111.68 -  253: 318   62
    6    27 Paulina        Ostrowska             100.00 -  193: 264   50
    7    29 Jacek          Łukaszuk              100.00 +  400: 244  150
    8    26 Tadeusz        Sokólski              100.00 -  289: 397   50
    9    28 Teresa         Dziemiańczuk          100.00 +  394: 242  150
   10    24 Józef          Burzyński             105.46 -  245: 357   55
   11    24 Agnieszka      Biegańska             118.68 -  268: 383   69
   12    27 Przemysław     Wądołowski            100.00 +  306: 288  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     906  / 11  82.36




	Hanna Siemionow 100.00 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Krzysztof      Bonda                 119.68 -  226: 468   70
    2    27 Marek          Dudkiewicz            131.41 -  342: 375   81
    3    27 Przemysław     Wądołowski            100.00 +  330: 263  150
    4    22 Jerzy          Krzyżewski            114.63 -  322: 329   65
    5    27 Piotr          Sołowianiuk           100.00 +  433: 197  150
    6    17 Mikołaj        Przybyłowicz          131.16 -  281: 347   81
    7    24 Agnieszka      Lisiak- Świetlikowska  100.00 +  319: 264  150
    8    18 Józef          Burzyński             105.46 +  441: 331  155
    9    15 Kamil          Kister                139.52 -  309: 397   90
   10    18 Marianna       Kozłowska             112.88 +  358: 309  163
   11    18 Paweł          Maciejczuk            117.86 +  307: 299  168
   12    16 Robert         Kuszpit               140.92 -  253: 502   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1414  / 12 117.83




	Tadeusz Sokólski 100.00 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Edward         Stefaniak             119.31 -  262: 370   69
    2    22 Irena          Sołdan                141.29 -  214: 412   91
    3    28 Marcin         Białecki              100.00 -  302: 344   50
    4    28 Andrzej        Ciołek                106.02 -  327: 363   56
    5    30 Teresa         Dziemiańczuk          100.00 +  324: 287  150
    6    26 Ewelina        Gruda                 107.92 -  247: 351   58
    7    27 Marta          Bołbot                100.00 +  400:   1  150
    8    26 Aleksandra     Perzyna               100.00 +  397: 289  150
    9    26 Jacek          Łukaszuk              100.00 +  359: 211  150
   10    21 Jerzy          Krzyżewski            114.63 -  269: 356   65
   11    28 Piotr          Sołowianiuk           100.00 -  267: 277   50
   12    25 Agnieszka      Lisiak- Świetlikowska  100.00 +  294: 279  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1189  / 12  99.08




	Piotr Sołowianiuk 100.00 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Agnieszka      Biegańska             118.68 -  212: 389   69
    2    29 Robert         Kuszpit               140.92 -  212: 487   91
    3    31 PAUZA
    4    25 Ewelina        Gruda                 107.92 -  233: 386   58
    5    27 Hanna          Siemionow             100.00 -  197: 433   50
    6    29 Agnieszka      Lisiak- Świetlikowska  100.00 -  211: 333   50
    7    28 Teresa         Dziemiańczuk          100.00 +  292: 231  150
    8    27 Krzysztof      Murawski              100.00 +  314: 284  150
    9    24 Michał         Grzymała              100.00 -  169: 456   50
   10    26 Paulina        Ostrowska             100.00 -  240: 337   50
   11    28 Tadeusz        Sokólski              100.00 +  277: 267  150
   12    26 Krzysztof      Murawski              100.00 -  240: 331   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     918  / 11  83.45




	Przemysław Wądołowski 100.00 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Dorota         Zielińska             118.00 -  206: 441   68
    2    30 Andrzej        Ciołek                106.02 -  282: 406   56
    3    27 Hanna          Siemionow             100.00 -  263: 330   50
    4    29 Krzysztof      Murawski              100.00 -  265: 324   50
    5    31 PAUZA
    6    30 Jacek          Łukaszuk              100.00 +  363: 223  150
    7    25 Michał         Grzymała              100.00 -  224: 411   50
    8    25 Janina         Grajewska             100.00 -  287: 365   50
    9    25 Bartłomiej     Najman                100.00 -  287: 365   50
   10    28 Teresa         Dziemiańczuk          100.00 +  347: 335  150
   11    23 Józef          Burzyński             105.46 -  346: 386   55
   12    27 Aleksandra     Perzyna               100.00 -  288: 306   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     779  / 11  70.82




	Bogdan Zawadzki 100.00 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Paweł          Maciejczuk            117.86 -  278: 555   68
    2    19 Joanna         Ostrowska             115.18 -  278: 347   65
    3    29 Aleksandra     Perzyna               100.00 +  268: 259  150
    4    23 Michał         Grzymała              100.00 +  391: 254  150
    5    21 Sebastian      Orzelski              115.00 -  343: 406   65
    6    22 Józef          Burzyński             105.46 +  349: 276  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     653  /  6 108.83




	Jacek Łukaszuk 100.00 Biała Podlaska

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 PAUZA
    2    15 Marek          Reda                  146.51 -  195: 590   97
    3    22 Edward         Stefaniak             119.31 -  201: 350   69
    4    26 Anna           Arana                 105.92 -  226: 491   56
    5    28 Elżbieta       Święcka               104.78 -  217: 422   55
    6    30 Przemysław     Wądołowski            100.00 -  223: 363   50
    7    29 Aleksandra     Perzyna               100.00 -  244: 400   50
    8    28 Teresa         Dziemiańczuk          100.00 -  222: 284   50
    9    26 Tadeusz        Sokólski              100.00 -  211: 359   50
   10    27 Krzysztof      Murawski              100.00 -  263: 362   50
   11    27 Janina         Grajewska             100.00 -  211: 329   50
   12    28 Teresa         Dziemiańczuk          100.00 +  266: 265  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     727  / 11  66.09


Wyniki poszczeglnych rund turnieju IV Otwarte Mistrzostwa BiaBegostoku







Runda nr  1

-----------

StB Gospodarz                             Go[                                Wynik

---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------

   1 Mariusz        Skrobosz             - Dariusz        JarosBawski           475: 319

   2 Anna           BiegaDska            - Dominik        Urbacki               439: 360

   3 MirosBaw       Uglik                - Joanna         Ostrowska             429: 356

   4 Andrzej        CioBek               - StanisBaw      Rydzik                299: 405

   5 Marek          Reda                 - Jerzy          Krzy|ewski            418: 320

   6 Sebastian      Orzelski             - Tomasz         ZwoliDski             317: 439

   7 Irena          SoBdan               - Marianna       KozBowska             336: 406

   8 Dorota         Ostrowska            - Piotr          Pietuchowski          410: 391

   9 Robert         Kuszpit              - Ewelina        Gruda                 300: 407

  10 Maria          Pokorska             - Kamil          Kister                341: 351

  11 Piotr          DomaDski             - Tomasz A.      Praga                 385: 268

  12 Anna           Arana                - Grzegorz       Zwicki               338: 434

  13 Dariusz        Maciejuk             - Jzef          BurzyDski             382: 288

  14 Maciej         Dbrowski            - Marek          Dudkiewicz            400: 303

  15 MikoBaj        PrzybyBowicz         - El|bieta       Zwicka               458: 289

  16 Marcin         BiaBecki             - MichaB, Piotr  Waszkiewicz           239: 435

  17 MichaB         Szorc                - Marta          BoBbot                435: 185

  18 Teresa         DziemiaDczuk         - JarosBaw       Borowski              276: 402

  19 Szymon         Dbrowski            - Janina         Grajewska             443: 336

  20 MichaB         GrzymaBa             - CzesBaw        Grajewski             364: 421

  21 Agnieszka      Lisiak- Zwietlikowska - Ryszard        Dbski                238: 370

  22 Bogdan         KozBowski            - Krzysztof      Murawski              404: 226

  23 BartBomiej     Najman               - Marta          Bajorek               301: 423

  24 Patrycja       Kuszpit              - Paulina        Ostrowska             414: 216

  25 Aleksandra     Perzyna              - Marek          Charytoniuk           247: 329

  26 Krzysztof      Bonda                - Hanna          Siemionow             468: 226

  27 Tadeusz        Soklski             - Edward         Stefaniak             262: 370

  28 Agnieszka      BiegaDska            - Piotr          SoBowianiuk           389: 212

  29 PrzemysBaw     WdoBowski           - Dorota         ZieliDska             206: 441

  30 PaweB          Maciejczuk           - Bogdan         Zawadzki              555: 278

  31 Jacek          Aukaszuk             - BYE            BYE                   300:   0





Runda nr  2

-----------

StB Gospodarz                             Go[                                Wynik

---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------

   1 Dorota         Ostrowska            - PaweB          Maciejczuk            283: 316

   2 Ewelina        Gruda                - Mariusz        Skrobosz              303: 410

   3 Marianna       KozBowska            - Krzysztof      Bonda                 259: 470

   4 StanisBaw      Rydzik               - MikoBaj        PrzybyBowicz          427: 373

   5 Szymon         Dbrowski            - Bogdan         KozBowski             348: 384

   6 Dorota         ZieliDska            - JarosBaw       Borowski              315: 388

   7 Tomasz         ZwoliDski            - Maciej         Dbrowski             407: 415

   8 Anna           BiegaDska            - Agnieszka      BiegaDska             288: 352

   9 MichaB, Piotr  Waszkiewicz          - Piotr          DomaDski              309: 427

  10 MichaB         Szorc                - Dariusz        Maciejuk              388: 326

  11 Ryszard        Dbski               - Grzegorz       Zwicki               351: 361

  12 Edward         Stefaniak            - MirosBaw       Uglik                 355: 438

  13 Marta          Bajorek              - Kamil          Kister                510: 322

  14 CzesBaw        Grajewski            - Marek          Charytoniuk           254: 319

  15 Marek          Reda                 - Jacek          Aukaszuk              590: 195

  16 Piotr          Pietuchowski         - Patrycja       Kuszpit               422: 321

  17 El|bieta       Zwicka              - MichaB         GrzymaBa              321: 320

  18 Jzef          BurzyDski            - Dominik        Urbacki               283: 508

  19 Bogdan         Zawadzki             - Joanna         Ostrowska             278: 347

  20 Maria          Pokorska             - Teresa         DziemiaDczuk          425: 247

  21 Tomasz A.      Praga                - Anna           Arana                 384: 257

  22 Irena          SoBdan               - Tadeusz        Soklski              412: 214

  23 Janina         Grajewska            - Aleksandra     Perzyna               349: 227

  24 Jerzy          Krzy|ewski           - Marcin         BiaBecki              387: 318

  25 Dariusz        JarosBawski          - Agnieszka      Lisiak- Zwietlikowska  424: 210

  26 Krzysztof      Murawski             - Sebastian      Orzelski              276: 419

  27 Marek          Dudkiewicz           - Hanna          Siemionow             375: 342

  28 Paulina        Ostrowska            - BartBomiej     Najman                280: 332

  29 Piotr          SoBowianiuk          - Robert         Kuszpit               212: 487

  30 PrzemysBaw     WdoBowski           - Andrzej        CioBek                282: 406

  31 Marta          BoBbot               - BYE            BYE                   300:   0





Runda nr  3

-----------

StB Gospodarz                             Go[                                Wynik

---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------

   1 Maciej         Dbrowski            - Marek          Reda                  342: 373

   2 Piotr          DomaDski             - Krzysztof      Bonda                 311: 271

   3 Grzegorz       Zwicki              - Marta          Bajorek               320: 415

   4 JarosBaw       Borowski             - Mariusz        Skrobosz              437: 314

   5 Bogdan         KozBowski            - PaweB          Maciejczuk            353: 389

   6 MirosBaw       Uglik                - Agnieszka      BiegaDska             485: 218

   7 Marek          Charytoniuk          - StanisBaw      Rydzik                383: 345

   8 Dominik        Urbacki              - MichaB         Szorc                 478: 398

   9 Tomasz         ZwoliDski            - Dariusz        Maciejuk              516: 250

  10 Jerzy          Krzy|ewski           - MikoBaj        PrzybyBowicz          318: 476

  11 Andrzej        CioBek               - Piotr          Pietuchowski          273: 403

  12 Joanna         Ostrowska            - Szymon         Dbrowski             333: 352

  13 Robert         Kuszpit              - Dorota         Ostrowska             362: 283

  14 Janina         Grajewska            - Maria          Pokorska              311: 257

  15 Marek          Dudkiewicz           - Dorota         ZieliDska             424: 293

  16 CzesBaw        Grajewski            - Irena          SoBdan                357: 397

  17 Kamil          Kister               - MichaB, Piotr  Waszkiewicz           363: 489

  18 Dariusz        JarosBawski          - Marianna       KozBowska             293: 394

  19 Tomasz A.      Praga                - Sebastian      Orzelski              325: 295

  20 BartBomiej     Najman               - Patrycja       Kuszpit               365: 419

  21 El|bieta       Zwicka              - Anna           BiegaDska             288: 350

  22 Edward         Stefaniak            - Jacek          Aukaszuk              350: 201

  23 Ryszard        Dbski               - Marta          BoBbot                461: 168

  24 MichaB         GrzymaBa             - Ewelina        Gruda                 341: 310

  25 Krzysztof      Murawski             - Anna           Arana                 269: 419

  26 Paulina        Ostrowska            - Jzef          BurzyDski             243: 382

  27 Hanna          Siemionow            - PrzemysBaw     WdoBowski            330: 263

  28 Marcin         BiaBecki             - Tadeusz        Soklski              344: 302

  29 Aleksandra     Perzyna              - Bogdan         Zawadzki              259: 268

  30 Agnieszka      Lisiak- Zwietlikowska - Teresa         DziemiaDczuk          356: 233

  31 Piotr          SoBowianiuk          - BYE            BYE                   300:   0





Runda nr  4

-----------

StB Gospodarz                             Go[                                Wynik

---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------

   1 JarosBaw       Borowski             - Marek          Reda                  361: 340

   2 Piotr          DomaDski             - MirosBaw       Uglik                 461: 471

   3 Marta          Bajorek              - Marek          Charytoniuk           370: 295

   4 PaweB          Maciejczuk           - Tomasz         ZwoliDski             432: 293

   5 Dominik        Urbacki              - Irena          SoBdan                470: 397

   6 MikoBaj        PrzybyBowicz         - Szymon         Dbrowski             279: 355

   7 MichaB, Piotr  Waszkiewicz          - Bogdan         KozBowski             440: 375

   8 Grzegorz       Zwicki              - MichaB         Szorc                 459: 264

   9 Piotr          Pietuchowski         - Marek          Dudkiewicz            389: 441

  10 Krzysztof      Bonda                - Anna           BiegaDska             473: 357

  11 Mariusz        Skrobosz             - Edward         Stefaniak             472: 401

  12 Marianna       KozBowska            - Ryszard        Dbski                446: 425

  13 StanisBaw      Rydzik               - Janina         Grajewska             478: 267

  14 Maciej         Dbrowski            - Tomasz A.      Praga                 363: 274

  15 Patrycja       Kuszpit              - Agnieszka      BiegaDska             381: 300

  16 Dorota         ZieliDska            - Robert         Kuszpit               457: 347

  17 Kamil          Kister               - Dorota         Ostrowska             347: 250

  18 Dariusz        Maciejuk             - Dariusz        JarosBawski           351: 329

  19 Joanna         Ostrowska            - Jzef          BurzyDski             373: 371

  20 Marcin         BiaBecki             - CzesBaw        Grajewski             260: 404

  21 Sebastian      Orzelski             - El|bieta       Zwicka               413: 282

  22 Hanna          Siemionow            - Jerzy          Krzy|ewski            322: 329

  23 Bogdan         Zawadzki             - MichaB         GrzymaBa              391: 254

  24 Maria          Pokorska             - Agnieszka      Lisiak- Zwietlikowska  358: 277

  25 Ewelina        Gruda                - Piotr          SoBowianiuk           386: 233

  26 Anna           Arana                - Jacek          Aukaszuk              491: 226

  27 Marta          BoBbot               - BartBomiej     Najman                241: 270

  28 Tadeusz        Soklski             - Andrzej        CioBek                327: 363

  29 Krzysztof      Murawski             - PrzemysBaw     WdoBowski            324: 265

  30 Teresa         DziemiaDczuk         - Paulina        Ostrowska             274: 278

  31 Aleksandra     Perzyna              - BYE            BYE                   300:   0





Runda nr  5

-----------

StB Gospodarz                             Go[                                Wynik

---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------

   1 PaweB          Maciejczuk           - MirosBaw       Uglik                 278: 479

   2 JarosBaw       Borowski             - Marta          Bajorek               308: 332

   3 Dominik        Urbacki              - Grzegorz       Zwicki               412: 394

   4 Marek          Reda                 - Marek          Dudkiewicz            471: 312

   5 Krzysztof      Bonda                - Patrycja       Kuszpit               336: 389

   6 MichaB, Piotr  Waszkiewicz          - Maciej         Dbrowski             369: 314

   7 Marianna       KozBowska            - Mariusz        Skrobosz              301: 417

   8 Szymon         Dbrowski            - StanisBaw      Rydzik                393: 340

   9 Marek          Charytoniuk          - Piotr          DomaDski              423: 363

  10 Anna           BiegaDska            - Tomasz         ZwoliDski             335: 390

  11 Ryszard        Dbski               - Joanna         Ostrowska             457: 323

  12 Piotr          Pietuchowski         - Ewelina        Gruda                 412: 299

  13 Kamil          Kister               - MikoBaj        PrzybyBowicz          391: 331

  14 Irena          SoBdan               - Maria          Pokorska              389: 404

  15 Jerzy          Krzy|ewski           - Bogdan         KozBowski             341: 385

  16 Andrzej        CioBek               - Dorota         ZieliDska             341: 297

  17 Anna           Arana                - Dariusz        Maciejuk              346: 357

  18 BartBomiej     Najman               - Robert         Kuszpit               330: 391

  19 Janina         Grajewska            - MichaB         Szorc                 263: 497

  20 Agnieszka      BiegaDska            - Edward         Stefaniak             362: 314

  21 Sebastian      Orzelski             - Bogdan         Zawadzki              406: 343

  22 CzesBaw        Grajewski            - Tomasz A.      Praga                 288: 321

  23 Dariusz        JarosBawski          - Krzysztof      Murawski              474: 182

  24 Jzef          BurzyDski            - Agnieszka      Lisiak- Zwietlikowska  448: 176

  25 Paulina        Ostrowska            - MichaB         GrzymaBa              274: 311

  26 Dorota         Ostrowska            - Aleksandra     Perzyna               318: 253

  27 Piotr          SoBowianiuk          - Hanna          Siemionow             197: 433

  28 Jacek          Aukaszuk             - El|bieta       Zwicka               217: 422

  29 Marta          BoBbot               - Marcin         BiaBecki              278: 374

  30 Teresa         DziemiaDczuk         - Tadeusz        Soklski              287: 324

  31 PrzemysBaw     WdoBowski           - BYE            BYE                   300:   0





Runda nr  6

-----------

StB Gospodarz                             Go[                                Wynik

---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------

   1 Marta          Bajorek              - MirosBaw       Uglik                 466: 296

   2 Patrycja       Kuszpit              - Dominik        Urbacki               336: 435

   3 Marek          Reda                 - Szymon         Dbrowski             405: 381

   4 Mariusz        Skrobosz             - Marek          Charytoniuk           415: 258

   5 MichaB, Piotr  Waszkiewicz          - JarosBaw       Borowski              342: 424

   6 PaweB          Maciejczuk           - Ryszard        Dbski                345: 372

   7 Tomasz         ZwoliDski            - Marianna       KozBowska             386: 270

   8 Sebastian      Orzelski             - Krzysztof      Bonda                 406: 391

   9 Piotr          Pietuchowski         - Maciej         Dbrowski             300: 360

  10 StanisBaw      Rydzik               - Maria          Pokorska              361: 287

  11 MichaB         Szorc                - Kamil          Kister                367: 338

  12 Grzegorz       Zwicki              - Andrzej        CioBek                574: 217

  13 Dariusz        Maciejuk             - Piotr          DomaDski              316: 442

  14 Bogdan         KozBowski            - Agnieszka      BiegaDska             444: 322

  15 Robert         Kuszpit              - Tomasz A.      Praga                 380: 262

  16 Marek          Dudkiewicz           - Irena          SoBdan                374: 497

  17 Hanna          Siemionow            - MikoBaj        PrzybyBowicz          281: 347

  18 Jerzy          Krzy|ewski           - Anna           Arana                 358: 313

  19 El|bieta       Zwicka              - Dariusz        JarosBawski           266: 438

  20 Dorota         ZieliDska            - BartBomiej     Najman                418: 386

  21 Edward         Stefaniak            - MichaB         GrzymaBa              378: 293

  22 Jzef          BurzyDski            - Bogdan         Zawadzki              276: 349

  23 Anna           BiegaDska            - Dorota         Ostrowska             391: 286

  24 Joanna         Ostrowska            - Marcin         BiaBecki              348: 311

  25 Janina         Grajewska            - CzesBaw        Grajewski             302: 424

  26 Tadeusz        Soklski             - Ewelina        Gruda                 247: 351

  27 Aleksandra     Perzyna              - Paulina        Ostrowska             193: 264

  28 Krzysztof      Murawski             - Marta          BoBbot                377: 222

  29 Agnieszka      Lisiak- Zwietlikowska - Piotr          SoBowianiuk           333: 211

  30 Jacek          Aukaszuk             - PrzemysBaw     WdoBowski            223: 363

  31 Teresa         DziemiaDczuk         - BYE            BYE                   300:   0





Runda nr  7

-----------

StB Gospodarz                             Go[                                Wynik

---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------

   1 Marta          Bajorek              - Marek          Reda                  341: 368

   2 Mariusz        Skrobosz             - Dominik        Urbacki               369: 342

   3 MirosBaw       Uglik                - JarosBaw       Borowski              381: 384

   4 Grzegorz       Zwicki              - Bogdan         KozBowski             355: 390

   5 Ryszard        Dbski               - Szymon         Dbrowski             402: 303

   6 Tomasz         ZwoliDski            - Robert         Kuszpit               371: 442

   7 Piotr          DomaDski             - PaweB          Maciejczuk            441: 332

   8 Patrycja       Kuszpit              - MichaB, Piotr  Waszkiewicz           321: 381

   9 StanisBaw      Rydzik               - Maciej         Dbrowski             431: 307

  10 Marek          Charytoniuk          - MichaB         Szorc                 389: 291

  11 Kamil          Kister               - Irena          SoBdan                404: 415

  12 Krzysztof      Bonda                - Joanna         Ostrowska             379: 366

  13 Marianna       KozBowska            - Piotr          Pietuchowski          331: 338

  14 Dariusz        JarosBawski          - Maria          Pokorska              286: 354

  15 MikoBaj        PrzybyBowicz         - Ewelina        Gruda                 493: 346

  16 Marek          Dudkiewicz           - Jerzy          Krzy|ewski            433: 296

  17 Dariusz        Maciejuk             - Dorota         ZieliDska             342: 403

  18 Andrzej        CioBek               - Edward         Stefaniak             313: 416

  19 Tomasz A.      Praga                - Anna           BiegaDska             302: 376

  20 Agnieszka      BiegaDska            - CzesBaw        Grajewski             308: 411

  21 Anna           Arana                - Dorota         Ostrowska             320: 340

  22 Jzef          BurzyDski            - Janina         Grajewska             443: 252

  23 BartBomiej     Najman               - Krzysztof      Murawski              335: 300

  24 Hanna          Siemionow            - Agnieszka      Lisiak- Zwietlikowska  319: 264

  25 MichaB         GrzymaBa             - PrzemysBaw     WdoBowski            411: 224

  26 Marcin         BiaBecki             - Paulina        Ostrowska               1: 400

  27 Marta          BoBbot               - Tadeusz        Soklski                1: 400

  28 Piotr          SoBowianiuk          - Teresa         DziemiaDczuk          292: 231

  29 Jacek          Aukaszuk             - Aleksandra     Perzyna               244: 400





Runda nr  8

-----------

StB Gospodarz                             Go[                                Wynik

---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------

   1 MirosBaw       Uglik                - Marek          Reda                  346: 478

   2 Mariusz        Skrobosz             - Marta          Bajorek               518: 347

   3 Dominik        Urbacki              - JarosBaw       Borowski              459: 420

   4 Bogdan         KozBowski            - Ryszard        Dbski                369: 441

   5 Robert         Kuszpit              - Piotr          DomaDski              365: 372

   6 StanisBaw      Rydzik               - Grzegorz       Zwicki               426: 397

   7 Marek          Charytoniuk          - MichaB, Piotr  Waszkiewicz           391: 349

   8 Irena          SoBdan               - Dorota         ZieliDska             545: 341

   9 Edward         Stefaniak            - Tomasz         ZwoliDski             427: 295

  10 Szymon         Dbrowski            - Krzysztof      Bonda                 434: 318

  11 MikoBaj        PrzybyBowicz         - Patrycja       Kuszpit               383: 324

  12 CzesBaw        Grajewski            - Marek          Dudkiewicz            341: 351

  13 Anna           BiegaDska            - Piotr          Pietuchowski          291: 535

  14 Maciej         Dbrowski            - PaweB          Maciejczuk            330: 372

  15 Maria          Pokorska             - MichaB         Szorc                 338: 355

  16 Dariusz        JarosBawski          - BartBomiej     Najman                361: 288

  17 MichaB         GrzymaBa             - Kamil          Kister                331: 414

  18 Hanna          Siemionow            - Jzef          BurzyDski             441: 331

  19 Joanna         Ostrowska            - Agnieszka      BiegaDska             422: 403

  20 Andrzej        CioBek               - Marianna       KozBowska             478: 422

  21 Ewelina        Gruda                - Dorota         Ostrowska             411: 295

  22 Tomasz A.      Praga                - Jerzy          Krzy|ewski            443: 369

  23 Paulina        Ostrowska            - Dariusz        Maciejuk              264: 347

  24 Agnieszka      Lisiak- Zwietlikowska - Anna           Arana                 305: 305

  25 PrzemysBaw     WdoBowski           - Janina         Grajewska             287: 365

  26 Tadeusz        Soklski             - Aleksandra     Perzyna               397: 289

  27 Piotr          SoBowianiuk          - Krzysztof      Murawski              314: 284

  28 Teresa         DziemiaDczuk         - Jacek          Aukaszuk              284: 222





Runda nr  9

-----------

StB Gospodarz                             Go[                                Wynik

---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------

   1 Marek          Reda                 - Mariusz        Skrobosz              494: 299

   2 Piotr          DomaDski             - Dominik        Urbacki               406: 417

   3 JarosBaw       Borowski             - Ryszard        Dbski                321: 327

   4 Marta          Bajorek              - StanisBaw      Rydzik                339: 438

   5 Irena          SoBdan               - Marek          Charytoniuk           364: 337

   6 Marek          Dudkiewicz           - MirosBaw       Uglik                 481: 350

   7 Piotr          Pietuchowski         - PaweB          Maciejczuk            370: 267

   8 Edward         Stefaniak            - MikoBaj        PrzybyBowicz          398: 417

   9 MichaB, Piotr  Waszkiewicz          - Szymon         Dbrowski             338: 426

  10 MichaB         Szorc                - Bogdan         KozBowski             351: 392

  11 Grzegorz       Zwicki              - Robert         Kuszpit               373: 370

  12 Krzysztof      Bonda                - Maciej         Dbrowski             431: 348

  13 Ewelina        Gruda                - Tomasz         ZwoliDski             359: 338

  14 Dorota         ZieliDska            - Anna           BiegaDska             451: 304

  15 Kamil          Kister               - Hanna          Siemionow             397: 309

  16 Andrzej        CioBek               - Dariusz        JarosBawski           321: 397

  17 Patrycja       Kuszpit              - Maria          Pokorska              467: 276

  18 Dariusz        Maciejuk             - CzesBaw        Grajewski             394: 410

  19 Joanna         Ostrowska            - Tomasz A.      Praga                 411: 428

  20 Marianna       KozBowska            - Paulina        Ostrowska             363: 224

  21 Jzef          BurzyDski            - Anna           Arana                 258: 331

  22 Jerzy          Krzy|ewski           - Agnieszka      Lisiak- Zwietlikowska  367: 287

  23 Agnieszka      BiegaDska            - Krzysztof      Murawski              400: 236

  24 MichaB         GrzymaBa             - Piotr          SoBowianiuk           456: 169

  25 PrzemysBaw     WdoBowski           - BartBomiej     Najman                287: 365

  26 Jacek          Aukaszuk             - Tadeusz        Soklski              211: 359

  27 Dorota         Ostrowska            - Janina         Grajewska             299: 344

  28 Aleksandra     Perzyna              - Teresa         DziemiaDczuk          394: 242





Runda nr 10

-----------

StB Gospodarz                             Go[                                Wynik

---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------

   1 StanisBaw      Rydzik               - Marek          Reda                  475: 410

   2 Dominik        Urbacki              - Ryszard        Dbski                444: 335

   3 Mariusz        Skrobosz             - Irena          SoBdan                394: 342

   4 Piotr          DomaDski             - Marek          Dudkiewicz            416: 330

   5 JarosBaw       Borowski             - Piotr          Pietuchowski          356: 270

   6 MikoBaj        PrzybyBowicz         - Marek          Charytoniuk           346: 433

   7 Szymon         Dbrowski            - Marta          Bajorek               327: 375

   8 MirosBaw       Uglik                - Bogdan         KozBowski             424: 356

   9 Grzegorz       Zwicki              - Kamil          Kister                373: 411

  10 MichaB         Szorc                - Krzysztof      Bonda                 425: 328

  11 MichaB, Piotr  Waszkiewicz          - Dariusz        JarosBawski           468: 315

  12 Robert         Kuszpit              - CzesBaw        Grajewski             380: 382

  13 PaweB          Maciejczuk           - Dorota         ZieliDska             304: 332

  14 Ewelina        Gruda                - Edward         Stefaniak             351: 390

  15 Tomasz A.      Praga                - Patrycja       Kuszpit               386: 390

  16 Agnieszka      BiegaDska            - Tomasz         ZwoliDski             295: 409

  17 Maria          Pokorska             - Joanna         Ostrowska             407: 420

  18 Marianna       KozBowska            - Hanna          Siemionow             309: 358

  19 Maciej         Dbrowski            - Andrzej        CioBek                388: 301

  20 BartBomiej     Najman               - Anna           BiegaDska             349: 340

  21 Tadeusz        Soklski             - Jerzy          Krzy|ewski            269: 356

  22 Anna           Arana                - MichaB         GrzymaBa              338: 377

  23 Janina         Grajewska            - Dariusz        Maciejuk              355: 458

  24 Jzef          BurzyDski            - Aleksandra     Perzyna               357: 245

  25 Dorota         Ostrowska            - Agnieszka      Lisiak- Zwietlikowska  394: 238

  26 Paulina        Ostrowska            - Piotr          SoBowianiuk           337: 240

  27 Krzysztof      Murawski             - Jacek          Aukaszuk              362: 263

  28 Teresa         DziemiaDczuk         - PrzemysBaw     WdoBowski            335: 347





Runda nr 11

-----------

StB Gospodarz                             Go[                                Wynik

---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------

   1 Marek          Reda                 - Dominik        Urbacki               414: 389

   2 StanisBaw      Rydzik               - Mariusz        Skrobosz              467: 389

   3 JarosBaw       Borowski             - Piotr          DomaDski              457: 287

   4 Ryszard        Dbski               - Marta          Bajorek               446: 250

   5 Marek          Charytoniuk          - MirosBaw       Uglik                 377: 369

   6 Irena          SoBdan               - MichaB         Szorc                 394: 319

   7 Dorota         ZieliDska            - MichaB, Piotr  Waszkiewicz           398: 373

   8 CzesBaw        Grajewski            - MikoBaj        PrzybyBowicz          335: 334

   9 Bogdan         KozBowski            - Patrycja       Kuszpit               384: 428

  10 Piotr          Pietuchowski         - Szymon         Dbrowski             412: 361

  11 Kamil          Kister               - Marek          Dudkiewicz            417: 357

  12 Edward         Stefaniak            - Grzegorz       Zwicki               286: 357

  13 Krzysztof      Bonda                - Dariusz        Maciejuk              464: 394

  14 Tomasz         ZwoliDski            - MichaB         GrzymaBa              478: 388

  15 Jerzy          Krzy|ewski           - Robert         Kuszpit               481: 359

  16 Joanna         Ostrowska            - Ewelina        Gruda                 423: 299

  17 Dariusz        JarosBawski          - Tomasz A.      Praga                 331: 313

  18 Hanna          Siemionow            - PaweB          Maciejczuk            307: 299

  19 BartBomiej     Najman               - Maciej         Dbrowski             278: 398

  20 Anna           Arana                - Marianna       KozBowska             375: 337

  21 Anna           BiegaDska            - Paulina        Ostrowska             284: 307

  22 Maria          Pokorska             - Krzysztof      Murawski              380: 279

  23 PrzemysBaw     WdoBowski           - Jzef          BurzyDski             346: 386

  24 Aleksandra     Perzyna              - Agnieszka      BiegaDska             268: 383

  25 Agnieszka      Lisiak- Zwietlikowska - Andrzej        CioBek                322: 295

  26 Dorota         Ostrowska            - Teresa         DziemiaDczuk          412: 243

  27 Jacek          Aukaszuk             - Janina         Grajewska             211: 329

  28 Piotr          SoBowianiuk          - Tadeusz        Soklski              277: 267





Runda nr 12

-----------

StB Gospodarz                             Go[                                Wynik

---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------

   1 Marek          Reda                 - StanisBaw      Rydzik                410: 407

   2 Dominik        Urbacki              - Mariusz        Skrobosz              359: 383

   3 Ryszard        Dbski               - JarosBaw       Borowski              308: 327

   4 Marek          Charytoniuk          - Irena          SoBdan                297: 430

   5 Piotr          Pietuchowski         - Piotr          DomaDski              395: 257

   6 Patrycja       Kuszpit              - Marta          Bajorek               414: 284

   7 Dorota         ZieliDska            - Kamil          Kister                437: 256

   8 CzesBaw        Grajewski            - MirosBaw       Uglik                 346: 386

   9 Grzegorz       Zwicki              - Krzysztof      Bonda                 382: 387

  10 Tomasz         ZwoliDski            - MichaB, Piotr  Waszkiewicz           402: 375

  11 MikoBaj        PrzybyBowicz         - Bogdan         KozBowski             300: 290

  12 Szymon         Dbrowski            - Marek          Dudkiewicz            448: 330

  13 MichaB         Szorc                - Joanna         Ostrowska             440: 330

  14 Edward         Stefaniak            - Dariusz        JarosBawski           293: 346

  15 Maciej         Dbrowski            - Jerzy          Krzy|ewski            274: 404

  16 Robert         Kuszpit              - Hanna          Siemionow             502: 253

  17 Dariusz        Maciejuk             - PaweB          Maciejczuk            488: 394

  18 MichaB         GrzymaBa             - Maria          Pokorska              312: 380

  19 Ewelina        Gruda                - Jzef          BurzyDski             274: 404

  20 Agnieszka      BiegaDska            - Tomasz A.      Praga                 297: 363

  21 Dorota         Ostrowska            - BartBomiej     Najman                448: 263

  22 Paulina        Ostrowska            - Janina         Grajewska             303: 375

  23 Anna           Arana                - Marianna       KozBowska             387: 284

  24 Anna           BiegaDska            - Andrzej        CioBek                363: 276

  25 Tadeusz        Soklski             - Agnieszka      Lisiak- Zwietlikowska  294: 279

  26 Krzysztof      Murawski             - Piotr          SoBowianiuk           331: 240

  27 Aleksandra     Perzyna              - PrzemysBaw     WdoBowski            306: 288

  28 Jacek          Aukaszuk             - Teresa         DziemiaDczuk          266: 265

Lista rankingowa na dzień 25-08-2014

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Bartosz Morawski               Gliwice              157.86  31257  198
   2 Dariusz Kosz                   Nysa                 156.39  29871  191
   3 Mariusz Skrobosz               Warszawa             153.31  29283  191
   4 Michał Alabrudziński           Włocławek            152.80  29032  190
   5 Przemysław Herdzina            Kraków               152.75   7332   48
   6 Kamil Górka                    Kraków               149.53  29756  199
   7 Krzysztof Mówka                Warszawa             148.87  23372  157
   8 Dominik Urbacki                Pruszków             148.78  29458  198
   9 Kazimierz Merklejn             Szczecin             148.74  28855  194
  10 Rafał Lenartowski              Gdynia               148.12  29624  200
  11 Marek Reda                     Dębówka              147.83  28087  190
  12 Paweł Zaręba                   Warszawa             147.54  20656  140
  13 Mirosław Uglik                 Warszawa             146.29  27648  189
  14 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          146.25  15064  103
  15 Stanisław Rydzik               Warszawa             146.24  28078  192
  16 Paweł Jackowski                Warszawa             145.92  27142  186
  17 Łukasz Bobowski                Suchedniów           145.89  25823  177
  18 Tomasz Zwoliński               Skierdy              145.38  26314  181
  19 Jan Mrozowski                  Kraków               145.07  25822  178
  20 Dawid Pikul                    Poznań               145.00  29000  200
  21 Jakub Szymczak                 Łódź                 144.98  24791  171
  22 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     144.81  18681  129
  23 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             144.54  28618  198
  24 Krzysztof Obremski             Legnica              143.68  28161  196
  25 Aleksander Puchalski           Włocławek            143.25   6876   48
  26 Jakub Zaryński                 Świnoujście          142.77  11279   79
  27 Justyna Górka                  Kraków               142.54  28223  198
  28 Mariusz Wrześniewski           Kraków               142.53  28364  199
  29 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  142.07   5683   40
  30 Miłosz Wrzałek                 Reda                 141.94  28247  199
  31 Irena Sołdan                   Sopot                141.85  28228  199
  32 Paweł Janaś                    Wałcz                141.65  11190   79
  33 Mateusz Borsuk                 Reda                 141.41  22909  162
  34 Piotr Pietuchowski             Białystok            140.44  26544  189
  35 Bogusław Szyszka               Oława                140.31  24555  175
  36 Kamil Kister                   Puławy               140.05  24788  177
  37 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             139.95  10636   76
  38 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 139.79  18871  135
  39 Maciej Rzychoń                 Katowice             139.76   7128   51
  40 Maciej Czupryniak              Milanówek            139.37  24668  177
  41 Grzegorz Łukasik               Konojady             139.16  27692  199
  42 Grzegorz Kurowski              Warszawa             138.49  27005  195
  43 Tomasz Ciejka                  Kraków               138.49  20496  148
  44 Wojciech Zemło                 Łódź                 138.42  17856  129
  45 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       138.29  15212  110
  46 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            138.11   5248   38
  47 Robert Kamiński                Warszawa             137.99  25805  187
  48 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             137.86   4963   36
  49 Karol Waniek                   Wrocław              137.53  15266  111
  50 Andrzej Oleksiak               Ostróda              137.14   4937   36
  51 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      136.86   6843   50
  52 Kacper Zegadło                 Warszawa             136.54  26899  197
  53 Małgorzata Sulejewska          Kraków               136.42  26330  193
  54 Szymon Płachta                 Warszawa             135.98  26789  197
  55 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             135.94  26101  192
  56 Adam Klimont                   Wałcz                135.68   5970   44
  57 Piotr Domański                 Lublin               135.48  10838   80
  58 Marek Syczuk                   Warszawa             135.29   5682   42
  59 Maciej Grąbczewski             Szczecin             135.11  15267  113
  60 Przemysław Rybicki             Otwock               134.89  12005   89
  61 Daniel Mundyk                  Jelenia Góra         134.86   4855   36
  62 Tomasz Suchanek                Wrocław              134.25  20138  150
  63 Alicja Grąbczewska             Szczecin             134.03  10588   79
  64 Dominik Piasecki               Słupsk               133.99   9245   69
  65 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  133.88  10978   82
  66 Maciej Kuczyński               Gdynia               133.87   8300   62
  67 Mateusz Królikowski            Wrocław              133.58   7614   57
  68 Marcin Mroziuk                 Warszawa             133.54   9348   70
  69 Artur Irzyk                    Kraków               133.53   5742   43
  70 Grzegorz Koczkodon             Wałcz                133.49  25897  194
  71 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       133.34  14801  111
  72 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             133.30  24660  185
  73 Grzegorz Święcki               Białystok            132.92   6912   52
  74 Leszek Kacprzyk                Katowice             132.74  15000  113
  75 Weronika Rudnicka              Szczecin             132.33   8072   61
  76 Rafał Dąbrowski                Ostróda              132.20   6742   51
  77 Adam Jurkowski                 Gliwice              132.03   8846   67
  78 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  131.79  20691  157
  79 Rafał Wesołowski               Warszawa             131.69  25680  195
  80 Marek Dudkiewicz               Milanówek            131.69  26206  199
  81 Dawid Buzowicz                 Rzeszów              131.32   8273   63
  82 Radosław Jachna                Łódź                 131.09  14289  109
  83 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             131.03  20833  159
  84 Dariusz Maciejuk               Warszawa             130.86  15442  118
  85 Michał Szorc                   Białystok            130.81   6279   48
  86 Jolanta Chłopińska             Wałcz                130.72  24052  184
  87 Krzysztof Jaworski             Warszawa             130.72  15163  116
  88 Maciej Perzyński               Piła                 130.56  18800  144
  89 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             130.56   4700   36
  90 Sławomir Piotrowski            Deszczno             130.27   9249   71
  91 Natalia Woźniak                Dziwnówek            130.23  25394  195
  92 Agnieszka Krupka               Krosno               130.22  16538  127
  93 Marek Salamon                  Bytom                130.02   8451   65
  94 Michał, Piotr Waszkiewicz      Białystok            130.00  17160  132
  95 Szymon Dąbrowski               Warszawa             129.63  25926  200
  96 Dorota Maciejuk                Warszawa             129.57   7515   58
  97 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  129.42  25367  196
  98 Piotr Broda                    Sandomierz           129.33  24055  186
  99 Janusz Krupiński               Bytom                129.30  20171  156
 100 Mariusz Grodek                 Kraków               129.08   4647   36
 101 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             128.69  22778  177
 102 Natalia Ogierman               Katowice             128.64  18653  145
 103 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             128.64  12349   96
 104 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              128.58   4629   36
 105 Łukasz Baranowski              Gdynia               128.39  25165  196
 106 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             128.36  14761  115
 107 Joanna Jewtuch                 Warszawa             128.35  24515  191
 108 Ireneusz Kurzok                Mikołów              128.19   4615   36
 109 Michał Rogalewicz              Poznań               128.15  12302   96
 110 Leszek Stecuła                 Bytom                128.00  11136   87
 111 Artur Koszel                   Warszawa             127.71  25158  197
 112 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             127.56  25257  198
 113 Łucja  Kodzis                  Bydgoszcz            127.54   8928   70
 114 Tomasz Łapka                   Opole                127.27   6491   51
 115 Wojciech Chodakiewicz          Białystok            127.19   9285   73
 116 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       127.13  11060   87
 117 Jakub Błażejewski              Poznań               127.08  13725  108
 118 Czesław Grajewski              Białystok            127.08  25035  197
 119 Arkadiusz Biegun               Kraków               126.97   4571   36
 120 Juliusz Czupryniak             Warszawa             126.66  24952  197
 121 Michał Makowski                Marki                126.59   4684   37
 122 Marcin Ceglarek                Kraków               126.25  13888  110
 123 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       126.12  17279  137
 124 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            126.12  23584  187
 125 Krzysztof Gibas                Kraków               126.01  24823  197
 126 Rafał Matczak                  Milanówek            125.75  15216  121
 127 Krzysztof Bukowski             Milanówek            125.32   8271   66
 128 Jerzy Matyasik                 Kraków               125.06  24386  195
 129 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    124.94   4498   36
 130 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            124.81  22840  183
 131 Patryk Wolniewicz              Szczecin             124.69   4489   36
 132 Grzegorz Pukniel               Łódź                 124.64  24804  199
 133 Andrzej Rechowicz              Katowice             124.62  24300  195
 134 Tomasz Lempart                 Kraków               124.42  16921  136
 135 Agnieszka Goniowska            Wrocław              124.12   5958   48
 136 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       124.04  12032   97
 137 Marek Rogalski                 Warszawa             124.03  18976  153
 138 Jacek Pietruszka               Kraków               123.98  10786   87
 139 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            123.80  24018  194
 140 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             123.76  13490  109
 141 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  123.63  24478  198
 142 Łukasz Sornek                  Mikołów              123.32  18868  153
 143 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               122.95   7377   60
 144 Paweł Zbrowski                 Gdynia               122.74   5646   46
 145 Bogdan Kozłowski               Białystok            122.71  18161  148
 146 Jacek Gasik                    Warszawa             122.53   3676   30
 147 Marta Bajorek                  Warszawa             122.32  23853  195
 148 Patrycja Kuszpit               Biała Podlaska       122.28  13206  108
 149 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  122.25  17726  145
 150 Dorota Zielińska               Piaseczno            121.79   8647   71
 151 Walenty Siemaszko              Lipiany              121.72  10590   87
 152 Anita Bruska                   Gdynia               121.72  17527  144
 153 Barbara Obremska               Wrocław              121.47  17613  145
 154 Grzegorz Kwiecień              Kraków               121.40   7527   62
 155 Bartłomiej Pawlak              Sochaczew            121.34   7766   64
 156 Ewa Szałas                     Katowice             121.30   6065   50
 157 Michał Szymkowski              Wrocław              121.25   6184   51
 158 Tomasz Górka                   Kraków               121.19   6423   53
 159 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 121.16  21566  178
 160 Dorota Rudzińska               Warszawa             120.87  21757  180
 161 Michał Kolaj                   Ostróda              120.82   9303   77
 162 Krzysztof Bonda                Białystok            120.79  11596   96
 163 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             120.70   4466   37
 164 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              120.61   3739   31
 165 Marta Ćwiek                    Radomsko             120.60  14351  119
 166 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    120.58   8079   67
 167 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             120.55  10367   86
 168 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  120.51  20245  168
 169 Teresa Zalewska                Racibórz             120.50  15906  132
 170 Radosław Więch                 Warszawa             120.45  15779  131
 171 Zbigniew Rybak                 Warszawa             120.40  23238  193
 172 Andrzej Słapiński              Warszawa             120.32   4091   34
 173 Krzysztof Kodzis               Bydgoszcz            120.31   6978   58
 174 Dorota Stachowska              Wydartowo I          120.29  24057  200
 175 Andrzej Kroc                   Łódź                 120.05  23169  193
 176 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       119.72   8859   74
 177 Michał Ozimiński               Łódź                 119.65   3709   31
 178 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             119.53   7052   59
 179 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               119.25   4293   36
 180 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            119.24  18243  153
 181 Jerzy Luter                    Bytom                119.17  12990  109
 182 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        119.17   4290   36
 183 Marta Sztajnert                Wisła                118.72   4274   36
 184 Damian Łupiński                Konojady             118.69   5697   48
 185 Marta Świątkowska              Wrocław              118.55  19680  166
 186 Stanisław Gasik                Warszawa             118.37   9706   82
 187 Dariusz Ulatowski              Tuchola              118.19  17729  150
 188 Dariusz Socha                  Warszawa             118.09   9683   82
 189 Patryk Gadus                   Pszczew              118.06   4014   34
 190 Anna Krynicka                  Warszawa             118.01  19236  163
 191 Katarzyna Kowalska             Katowice             118.00   3658   31
 192 Agnieszka Biegańska            Białystok            117.91  16390  139
 193 Beata Piotrowska               Łódź                 117.91   7782   66
 194 Paweł Maciejczuk               Białystok            117.65  17059  145
 195 Renata Andracka                Zwola                117.63  23173  197
 196 Rafał Stachowski               Police               117.58  17520  149
 197 Ryszard Żydaczewski            Lubin                117.33   5632   48
 198 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            117.30   7038   60
 199 Alina Białobrzewska            Gdynia               117.09   8079   69
 200 Bogusław Książek               Szczecin             116.84   6543   56
 201 Zofia Górka                    Łęczna               116.74  10156   87
 202 Dariusz Jarosławski            Ełk                  116.69  21237  182
 203 Piotr Adamczyk                 Tarnów               116.67   3500   30
 204 Grażyna Wesołowska             Łódź                 116.64  16796  144
 205 Ewa Radzikowska                Gliwice              116.59  17955  154
 206 Szymon Figurski                Gryfów Śląski        116.53   4195   36
 207 Adam Janicki                   Wrocław              116.23  16621  143
 208 Maurycy Machnio                Lipiany              116.08  13465  116
 209 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             116.06  22051  190
 210 Bożena Guział                  Racibórz             116.05   9748   84
 211 Ryszard Korpalski              Wójtowice            115.73  18285  158
 212 Dawid Brandys                  Chrzanów             115.61   4162   36
 213 Jarosław Olek                  Warszawa             115.53   7625   66
 214 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         115.35  13611  118
 215 Joanna Ostrowska               Warszawa             115.25  20169  175
 216 Agnieszka Matus                Milanówek            115.12  14850  129
 217 Paweł Morga                    Warszawa             114.83  11827  103
 218 Konrad Sowula                  Kraków               114.80   6199   54
 219 Anna Biegańska                 Białystok            114.72  14455  126
 220 Urszula Solarska               Łódź                 114.67  22360  195
 221 Magdalena Kublik               Warszawa             114.64   6076   53
 222 Teresa Pawlik                  Lubin                114.53   3436   30
 223 Ziemowit Pazda                 Wrocław              114.49  14769  129
 224 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               114.39  14871  130
 225 Dariusz Sowula                 Kraków               113.84   7855   69
 226 Sławomir Wolski                Wrocław              113.72  22061  194
 227 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             113.69   6594   58
 228 Zdzisław Szota                 Warszawa             113.57   7382   65
 229 Przemysław Pawlic              Wrocław              113.45   6580   58
 230 Sylwia Łada                    Inowrocław           113.30  21866  193
 231 Jan Lisiewski                  Piasutno             113.25   4077   36
 232 Lucyna Śniadach                Rumia                113.22  21738  192
 233 Anna Niedzielko                Szczecin             113.06  12097  107
 234 Jakub Onoszko                  Gdynia               112.66  17688  157
 235 Joanna Suchanek                Wrocław              112.37   7304   65
 236 Artur Wawrzynowski             Żukowo               112.33   6740   60
 237 Jarosław Karp                  Jędrzejów            112.32   8087   72
 238 Marianna Kozłowska             Białystok            112.29  17854  159
 239 Michał Jakubiec                Siemianowice Śląskie 111.94   5261   47
 240 Dorota Ostrowska               Białystok            111.86  18680  167
 241 Monika Siemaszko               Lipiany              111.81  17442  156
 242 Sławomir Długosz               Ostróda              111.76  16093  144
 243 Mariusz Rostkowski             Sochaczew            111.31   5788   52
 244 Iza Kraj                       Warszawa             111.19   8006   72
 245 Maciej Bukowski                Szczecin             111.07   4554   41
 246 Maciej Śliwa                   Zabrze               110.98   5882   53
 247 Dominika Worona                Police               110.97  13095  118
 248 Aleksandra Brzeska             Piastów              110.89   9980   90
 249 Czesława Pawłowska             Wrocław              110.84   6429   58
 250 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               110.55  15919  144
 251 Bartłomiej Dalecki             Rumia                110.31   3971   36
 252 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              109.86   3845   35
 253 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               109.64  21160  193
 254 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          109.52   8433   77
 255 Łukasz Wojciechowski           Łomża                109.44   3940   36
 256 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          109.32  12791  117
 257 Ewelina Gruda                  Białystok            109.27   5573   51
 258 Sławomir Zabawa                Wałcz                108.94   8824   81
 259 Paulina Brzuchalska            Bydgoszcz            108.84   3374   31
 260 Mariusz Kubicki                Inowrocław           108.78   3916   36
 261 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            108.66   5107   47
 262 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 108.44  20496  189
 263 Laura Pisula                   Wrocław              107.95  11443  106
 264 Maria Pokorska                 Warszawa             107.94  18890  175
 265 Jacek Nowak                    Szczecin             107.72   7433   69
 266 Tomasz A. Praga                Białystok            107.55  11293  105
 267 Marek Szczepanik               Reda                 107.30   5043   47
 268 Robert Wagner                  Wrocław              106.84   9081   85
 269 Lidia Szpakowska               Jaworzno             106.67   3840   36
 270 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            106.54   5114   48
 271 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn             106.39   5213   49
 272 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz            106.37  16062  151
 273 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  106.19  13699  129
 274 Julita Dygnas                  Jelenia Góra         106.09   5623   53
 275 Tomasz Lewiński                Wejherowo            106.02   6361   60
 276 Anna Arana                     Warszawa             106.01  11767  111
 277 Katarzyna Bogusławska          Piastów              105.81  15236  144
 278 Leszek Kilian                  Jaworzno             105.75   5076   48
 279 Józef Burzyński                Ełk                  105.74  16496  156
 280 Marcin Stachowski              Wydartowo I          105.73  19032  180
 281 Maciej Dąbrowski               Warszawa             105.52  20259  192
 282 Agnieszka Kozak                Gdynia               105.08  20071  191
 283 Mariusz Michalski              Inowrocław           104.92   8079   77
 284 Monika Krzysztofek             Wejherowo            104.87   4929   47
 285 Joanna Nawrocka                Bydgoszcz            104.54   5959   57
 286 Halina Mrozek                  Warszawa             104.27   7403   71
 287 Krzysztof Zawadzki             Sampława             104.20  20007  192
 288 Katarzyna Dębska               Ostróda              104.10  17280  166
 289 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           103.81  19931  192
 290 Maciej Pietrasik               Nowogard             103.71  20223  195
 291 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp          103.53   3727   36
 292 Jadwiga Jakubiec               Siemianowice Śląskie 103.36   3721   36
 293 Maciej Sylwestrzuk             Ciechanowiec         103.25   7331   71
 294 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.         102.63   3592   35
 295 Jarosław Paprocki              Bydgoszcz            102.58   3693   36
 296 Katarzyna  Szachowicz          Uniszewo             101.88   6113   60
 297 Krystyna Drynkowska            Świnoujście          101.78   3664   36
 298 Paweł Brylski                  Kraków               101.65   4879   48
 299 Piotr Potoczek                 Nowy Sącz            101.56   4875   48
 300 Janusz Pawłowski               Wrocław              101.55   3351   33
 301 Michał Landowski               Police               101.42  18560  183
 302 Lidia Żywna                    Gdynia                99.67  11462  115
 303 Janina Grajewska               Choroszcz             98.53   3350   34
 304 Joanna Wilk                    Racibórz              98.03   3921   40
 305 Monika Szczyrzyca              Jaworzno              98.00   6860   70
 306 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              97.94   6954   71
 307 Piotr Kozak                    Racibórz              97.63   3417   35
 308 Agnieszka Antos                Racibórz              97.55   5170   53
 309 Anna Lenartowska               Gdynia                97.06   7668   79
 310 Sylwia Kozłowska               Białystok             96.91  11435  118
 311 Sylwia Buks                    Warszawa              96.73  14897  154
 312 Marek Horyń                    Ełk                   96.38   4530   47
 313 Agnieszka Dawid                Kraków                96.15   6346   66
 314 Elżbieta Święcka               Białystok             96.13   2980   31
 315 Hanna Siemionow                Białystok             96.04   4418   46
 316 Kinga Stecuła                  Bytom                 95.92   6043   63
 317 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            95.01   8741   92
 318 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                94.67   9751  103
 319 Dawid Rykaczewski              Jaworzno              94.54   4349   46
 320 Waldemar Dębski                Ostróda               94.49   5386   57
 321 Jan Pawłowski                  Warszawa              94.17   5650   60
 322 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   94.05   3856   41
 323 Bernadeta Kudlińska            Bydgoszcz             93.34  14467  155
 324 Michał Dąbrowski               Warszawa              92.72   5285   57
 325 Zygmunt Skwarek                Katowice              92.14   5160   56
 326 Paulina Naplocha               Racibórz              90.73   9527  105
 327 Beata Kiżewska                 Świnoujście           90.54   5342   59
 328 Andrzej Klich                  Jaworzno              90.30  10294  114
 329 Aleksandra Perzyna             Biała Podlaska        90.06   2972   33
 330 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   88.15   4055   46
 331 Adam Kędzior                   Lublin                87.59   4292   49
 332 Katarzyna Rachaus              Łódź                  85.45   2820   33
 333 Paulina Ostrowska              Białystok             84.62   2877   34
 334 Magdalena Pokorska             Warszawa              83.51   3591   43
 335 Artur Kwiatkowski              Radomsko              83.39   5837   70
 336 Jacek Dec                      Pszczew               83.06   2741   33
 337 Teresa Balewska                Reda                  80.93   3561   44
 338 Radosław Słowicki              Warszawa              80.47   3943   49
 339 Albert Połomski                Ostrów Wielkopolski   79.64   3584   45
 340 Łukasz Pawlak                  Sochaczew             77.92   2883   37
 341 Alicja Puchowska               Strzelce Opolskie     77.20   5018   65
 342 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   70.42   4014   57
 343 Marcin Kurowski                Racibórz              69.00   2691   39
 344 Piotr Ozimek                   Sochaczew             67.35   3300   49
 345 Mirosław Dejna                 Sampława              63.57  12205  192




Poczekalnia na dzień 25-08-2014

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Mikołaj Fidziński              Dębica               142.10   4121   29
   2 Danuta Langiewicz              Ostróda              111.17   3224   29
   3 Andrzej Kraska                 Wrocław              111.04   2998   27
   4 Justyna Czupryńska             Świnoujście           75.85   2048   27
   5 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      118.58   3083   26
   6 Katarzyna Polak                Warszawa             112.88   2822   25
   7 Łukasz Sobierajski             Warszawa             106.96   2674   25
   8 Tomasz Sehnal                  Warszawa             105.60   2640   25
   9 Radosław Studniarski           Bydgoszcz             96.44   2411   25
  10 Marcin  Baniewski              Pełczyce             142.25   3414   24
  11 Andrzej Grabiński              Suchedniów           139.08   3338   24
  12 Michał Burak                   Wrocław              131.50   3156   24
  13 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               129.88   3117   24
  14 Adam Weremczuk                 Łódź/Londyn          129.88   3117   24
  15 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      124.62   2991   24
  16 Leszek Dobrowolski             Wrocław              124.12   2979   24
  17 Wojciech Gonet                 Wrocław              119.46   2867   24
  18 Sławomir Nosek                 Mielec               119.38   2865   24
  19 Marcela Wołowiec               Gdynia               119.25   2862   24
  20 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             117.88   2829   24
  21 Krystyna Augustyniak           Łódź                 116.25   2790   24
  22 Mariusz Makuch                 Zator                115.92   2782   24
  23 Wiesław Kożyczkowski           Miłobądz             109.04   2617   24
  24 Andrzej Burczyk                Gdynia               108.88   2613   24
  25 Michał Garnowski               Pasłęk               102.21   2453   24
  26 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo              100.08   2402   24
  27 Jacek Barski                   Racibórz              93.38   2241   24
  28 Teresa Prystupa                Zajączkowo            89.71   2153   24
  29 Maksymilian Piątek             Warszawa              67.96   1631   24
  30 Bogusław Puchalski             Włocławek            114.87   2642   23
  31 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              105.26   2421   23
  32 Liliana Dąbrowska              Warszawa              93.43   2149   23
  33 Grażyna Smereka                Racibórz              92.70   2132   23
  34 Konrad Pajączek                Milanówek             91.61   2107   23
  35 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście           91.52   2105   23
  36 Joanna Jędraszczyk-Kałwak      Racibórz              89.35   2055   23
  37 Jędrzej Zawojski               Modzurów              89.26   2053   23
  38 Michał Nowak                   Nakło nad Notecią     87.43   2011   23
  39 Zuzanna Dąbrowska              Świętajno             85.00   1955   23
  40 Krzysztof Murawski             Ciechanowiec          83.74   1926   23
  41 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               81.43   1873   23
  42 Emilia Spanialska              Świętajno             80.35   1848   23
  43 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  73.65   1694   23
  44 Zuzanna Rokicka                Świętajno             69.57   1600   23
  45 Michał Śliwiński               Szczecin              90.18   1984   22
  46 Michał Dulat                   Kraków                85.41   1879   22
  47 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   81.09   1784   22
  48 Agnieszka Stefańska            Koźmice Wielkie       81.05   1783   22
  49 Maciej Rosiński                Ostrów Wielkopolski   80.77   1777   22
  50 Miłosz Śliwiński               Szczecin              73.68   1621   22
  51 Agata Jagodzińska              Warszawa              72.05   1585   22
  52 Jacek Łukaszuk                 Biała Podlaska        67.27   1480   22
  53 Jarosław Michalak              Łódź                 125.29   2631   21
  54 Julia Solarska                 Łódź                  76.48   1606   21
  55 Andrzej Rakoczy                Kraków               140.30   2806   20
  56 Adam Słapiński                 Warszawa             113.10   2262   20
  57 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            136.42   2592   19
  58 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski      107.68   2046   19
  59 Karol Lenartowski              Gdynia                92.83   1671   18
  60 Agnieszka Pachała              Poznań                95.82   1629   17
  61 Michał Lasecki                 Warszawa              87.65   1490   17
  62 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  81.00   1377   17
  63 Dorota Buśko                   Naterki               80.65   1371   17
  64 Monika Czekała                 Racibórz              80.59   1370   17
  65 Wiktoria Browarska             Wałcz                 57.71    981   17
  66 Marek Roszak                   Poznań               119.00   1785   15
  67 Ewa Kondracka                  Warszawa             106.33   1595   15
  68 Halina Roszak                  Poznań               105.20   1578   15
  69 Jerzy Ciesielski               Łódź                  99.27   1489   15
  70 Michał Trumpus                 Wrocław              133.71   1872   14
  71 Katarzyna Kasowska             Racibórz             101.93   1427   14
  72 Jarosław Józik                 Brzeszcze             92.50   1295   14
  73 Ryszard Pliszka                Szczecin              84.36   1181   14
  74 Jolanta Hoffmann-Derlacka      Warszawa             121.46   1579   13
  75 Maciej Kutera                  Warszawa             119.46   1553   13
  76 Witold Wojnowski               Warszawa             111.69   1452   13
  77 Kamil Jagliński                Ostrowiec Świętokrz  106.62   1386   13
  78 Dariusz Buławko                Warszawa             104.31   1356   13
  79 Michał Derlacki                Warszawa             101.08   1314   13
  80 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              99.23   1290   13
  81 Michał Dreczka                 Poznań                93.46   1215   13
  82 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            160.92   1931   12
  83 Marzena Zawierska              Warszawa             148.25   1779   12
  84 Adam Szukalski                 Coventry             141.58   1699   12
  85 Krzysztof Pypno                Gliwice              137.17   1646   12
  86 Karol Rembiałkowski            Warszawa             136.17   1634   12
  87 Filip Warzecha                 Gdynia               133.83   1606   12
  88 Lidia Nowak                    Sosnowiec            133.33   1600   12
  89 Robert Głowacki                Łódź                 130.67   1568   12
  90 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            129.58   1555   12
  91 Jacek Baltyn                   Suchedniów           128.58   1543   12
  92 Jarosław Żuliński              Szczecin             123.25   1479   12
  93 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       122.42   1469   12
  94 Michał  Borejko                Wrocław              121.92   1463   12
  95 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           120.75   1449   12
  96 Beata Marynowicz               Racibórz             120.25   1443   12
  97 Beata Wiączkowska              Wrocław              120.00   1440   12
  98 Sławomir Kucia                 Krosno               119.92   1439   12
  99 Wojciech Morawski              Gliwice              119.42   1433   12
 100 Zbigniew Lewandowski           Słupsk               118.08   1417   12
 101 Jacek Jerzyński                Toruń                117.42   1409   12
 102 Agnieszka Nowak-Baran          Kraków               117.33   1408   12
 103 Kamil Lesisz                   Warszawa             117.25   1407   12
 104 Izabela Wyłoga                 Elbląg               117.17   1406   12
 105 Donata Stuczyńska              Bydgoszcz            115.42   1385   12
 106 Sławomir Radzymiński           Kraków               114.92   1379   12
 107 Grzegorz Miecugow              Warszawa             114.75   1377   12
 108 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk  114.75   1377   12
 109 Dawid Podżerek                 Kraków               114.75   1377   12
 110 Agnieszka Koralewska           Ostrów Wielkopolski  114.25   1371   12
 111 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     113.33   1360   12
 112 Michał Musielak                Bydgoszcz            112.83   1354   12
 113 Jolanta Kosmowska              Warszawa             112.67   1352   12
 114 Dariusz Zębek                  Olsztyn              111.83   1342   12
 115 Waldemar Denarczyk             Kielce               110.67   1328   12
 116 Agnieszka Walas                Kraków               110.58   1327   12
 117 Piotr Mańkowski                Warszawa             109.08   1309   12
 118 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                108.67   1304   12
 119 Joanna Regdos                  Kraków               108.42   1301   12
 120 Mateusz Machowski              Rzeszów              107.92   1295   12
 121 Tomasz  Niklewicz              Ełk                  106.33   1276   12
 122 Zbigniew Kniotek               Kraków               106.25   1275   12
 123 Adrianna Marynowicz            Racibórz             105.67   1268   12
 124 Michał Grzymała                Łomża                104.83   1258   12
 125 Mariola Andrusikiewicz         Zator                104.67   1256   12
 126 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  104.50   1254   12
 127 Bartłomiej Najman              Białystok            104.00   1248   12
 128 Agata Pastusiak                Gorzów Wielkopolski  103.58   1243   12
 129 Bożena Mileńko                 Świnoujście          102.50   1230   12
 130 Jacek Nocoń                    Jaworzno             102.00   1224   12
 131 Rafał Świątek                  Wrocław              101.00   1212   12
 132 Alicja Bielecka                Poznań               100.58   1207   12
 133 Aleksandra, Róża Rycharska     Białystok            100.00   1200   12
 134 Alicja Cuellar-Tarczewska      Łomża                 99.50   1194   12
 135 Beata Kowaluk-Jagielska        Police                99.33   1192   12
 136 Bożena Lisiewska               Piasutno              99.17   1190   12
 137 Daria Pisula                   Wrocław               99.08   1189   12
 138 Tadeusz Sokólski               Białystok             99.08   1189   12
 139 Daniel Brzozowski              Trzebiatów            99.00   1188   12
 140 Joanna Pawlińska               Bielany Wrocławskie   97.67   1172   12
 141 Honorata Rutkowska             Świętajno             97.67   1172   12
 142 Stefan Kurszel                 Białystok             97.33   1168   12
 143 Tomasz Szczodry                Łomża                 97.25   1167   12
 144 Sebastian Imielski             Szczytno              96.83   1162   12
 145 Paulina Siedlarz               Nowy Sącz             96.83   1162   12
 146 Justyna  Molik                 Lublin                96.67   1160   12
 147 Zuzanna Kulesza                Ostrów Wielkopolski   96.17   1154   12
 148 Magda Sarad                    Świnoujście           95.58   1147   12
 149 Waldemar Stankiewicz           Łomża                 94.83   1138   12
 150 Maria Kożyczkowska             Miłobądz              93.67   1124   12
 151 Jolanta Raszewska-Marczak      Żagań                 93.25   1119   12
 152 Teresa Pietracha               Wejherowo             92.25   1107   12
 153 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski   91.92   1103   12
 154 Justyna Nieznalska             Jejkowice             91.50   1098   12
 155 Urszula Gutowska               Pszczyna              91.00   1092   12
 156 Joanna Brychcy                 Katowice              90.92   1091   12
 157 Joanna Kozłowska               Gdańsk                90.58   1087   12
 158 Michał Majszyk                 Warszawa              90.58   1087   12
 159 Radosław Pastusiak             Gorzów Wielkopolski   90.58   1087   12
 160 Przemysław Anielski            Świętajno             90.50   1086   12
 161 Katarzyna Matuszek             Bielsko-Biała         90.08   1081   12
 162 Michał Furman                  Kraków                89.83   1078   12
 163 Tomasz Mandes                  Warszawa              89.83   1078   12
 164 Tomasz Banasiak                Ostrów Wielkopolski   89.75   1077   12
 165 Paula Szałata                  Ostrów Wielkopolski   89.50   1074   12
 166 Jerzy Augustyniak              Łódź                  89.17   1070   12
 167 Katarzyna Grabka               Mysłowice             88.75   1065   12
 168 Michał Toporek                 Jaworzno              88.50   1062   12
 169 Marcin Obuszyński              Warszawa              87.50   1050   12
 170 Tomasz Majewski                Ząbki                 87.33   1048   12
 171 Agnieszka Lisiak- Świetlikowska Białystok             86.83   1042   12
 172 Brygida Pindelska              Świnoujście           86.67   1040   12
 173 Adam Motyl                     Jaskółki              80.75    969   12
 174 Łukasz Rotowski                Szczęsne              79.58    955   12
 175 Maria Uryga                    Kraków                79.42    953   12
 176 Hanna Dobrzycka                Wrocław               78.25    939   12
 177 Magdalena Mitrofaniuk          Warszawa              74.83    898   12
 178 Magdalena Sulejewska           Kraków                72.33    868   12
 179 Halina Kowalska                Kurzętnik             70.92    851   12
 180 Michał Dobrzycki               Wrocław               70.00    840   12
 181 Kamila Hoffmann-Derlacka       Warszawa              68.92    827   12
 182 Paweł Żak                      Polanica-Zdrój        60.83    730   12
 183 Jadwiga Kapłan-Majtka          Kłodzko               60.17    722   12
 184 Marek Sitkowski                Warszawa             132.64   1459   11
 185 Rafał Błaszkiewicz             Milanówek            113.64   1250   11
 186 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa             113.18   1245   11
 187 Lech Szymczak                  Mniszki              104.36   1148   11
 188 Zygmunt Sołtysiak              Piastów              103.27   1136   11
 189 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa          102.82   1131   11
 190 Zdzisław Parnicki              Słupsk                99.64   1096   11
 191 Agata Stachowska               Wydartowo I           98.64   1085   11
 192 Adriana Gąbka                  Deszczno              97.27   1070   11
 193 Marcin Grześkiewicz            Szczecin              94.45   1039   11
 194 Grażyna Błaut                  Białystok             94.27   1037   11
 195 Małgorzata Nowicka             Biała Podlaska        92.36   1016   11
 196 Małgorzata Lipiec              Świnoujście           91.36   1005   11
 197 Łukasz Łysko                   Miastko               91.00   1001   11
 198 Katarzyna Pawłowska            Płoty                 90.91   1000   11
 199 Joanna Zborowska               Wrocław               90.82    999   11
 200 Agnieszka Forysiak             Stargard Szczeciński  89.36    983   11
 201 Iwona Wieluńska                Kołobrzeg             88.27    971   11
 202 Leszek Katyński                Słupsk                87.09    958   11
 203 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   85.27    938   11
 204 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           85.00    935   11
 205 Andrzej Pikul                  Poznań                83.73    921   11
 206 Piotr Sołowianiuk              Białystok             83.45    918   11
 207 Karolina Kurkowska             Opole                 82.55    908   11
 208 Kinga Szydłowska               Świętajno             79.91    879   11
 209 Monika Rogowska                Oława                 79.18    871   11
 210 Rafał Stachura                 Zator                 78.09    859   11
 211 Zofia  Michałowska             Ełk                   77.27    850   11
 212 Marta Sicińska                 Wrocław               76.91    846   11
 213 Zuzanna Molak                  Warszawa              76.73    844   11
 214 Maurycy Grzech                 Stargard Szczeciński  76.45    841   11
 215 Kamila Antosz-Lasecka          Warszawa              75.00    825   11
 216 Jadwiga Dziurdzia              Kraków                74.27    817   11
 217 Paweł Dzierżyński              Milanówek             73.82    812   11
 218 Krystyna Michałowska           Odolanów              73.55    809   11
 219 Tomasz Kniaziuk                Kraków                73.45    808   11
 220 Michał Kurdelski               Bydgoszcz             73.45    808   11
 221 Monika Kowalik                 Kraków                72.91    802   11
 222 Tomasz Łukaszuk                Biała Podlaska        72.45    797   11
 223 Justyna Drop                   Koszalin              72.18    794   11
 224 Kinga Buczkowska               Gdynia                71.27    784   11
 225 Dawid Gackowski                Rumia                 71.00    781   11
 226 Przemysław Wądołowski          Białystok             70.82    779   11
 227 Jacek Łukaszuk                 Biała Podlaska        66.09    727   11
 228 Justyna Kurowska               Inowrocław            65.91    725   11
 229 Marek Popczyk                  Tychy                 65.91    725   11
 230 Beata Kurowska                 Inowrocław            65.73    723   11
 231 Małgorzata Studniarska         Bydgoszcz             65.45    720   11
 232 Lech Lenckowski                Dębień                65.00    715   11
 233 Liliana Sicińska               Wrocław               64.91    714   11
 234 Jadwiga Żelazny                Kraków                64.82    713   11
 235 Iwona Mackiewicz               Kodeń                 64.45    709   11
 236 Dariusz Bzdyra                 Polanica-Zdrój        64.36    708   11
 237 Witold Podwysocki              Zgierz                64.00    704   11
 238 Teresa Dziemiańczuk            Białystok             63.55    699   11
 239 Radosław Smolik                Jaworzno              63.18    695   11
 240 Marek Wilczek                  Świnoujście           60.64    667   11
 241 Izabela Lawrenz                Władysławowo          57.64    634   11
 242 Joanna Szałkiewicz             Wrocław               57.55    633   11
 243 Patrycja Rutowska              Ełk                   56.00    616   11
 244 Andrzej Choiński               Gródek                54.82    603   11
 245 Julia Kujawa                   Ostrów Wielkopolski   54.18    596   11
 246 Szymon Malec                   Stargard Szczeciński  53.45    588   11
 247 Jan Sawoniuk                   Wrocław               52.36    576   11
 248 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           139.90   1399   10
 249 Dorota Modrzyńska              Gdańsk                90.80    908   10
 250 Krystyna Kurowska              Inowrocław            77.00    770   10
 251 Teresa Kulesza                 Ełk                   56.70    567   10
 252 Oliwier Antos                  Racibórz              55.80    558   10
 253 Tomasz Kłosiński               Bydgoszcz            116.89   1052    9
 254 Izabela Korzińska              Warszawa              98.89    890    9
 255 Tomasz M. Lempart              Bytom                 58.89    530    9
 256 Seweryn Lipski                 Ciechanowiec          55.56    500    9
 257 Maciej Michalak                Łódź                 127.62   1021    8
 258 Michał Wykrętowicz             Warszawa             114.12    913    8
 259 Piotr Kabot                    Katowice              98.62    789    8
 260 Łukasz Pudło                   Łuków                 87.00    696    8
 261 Marzena Psik                   Murowana Goślina      80.12    641    8
 262 Arkadiusz Florczak             Szczecin              79.50    636    8
 263 Artur Pydych                   Gdańsk                78.88    631    8
 264 Kamila Zacharuk                Zabrze                72.25    578    8
 265 Dariusz Niedzielski            Warszawa              66.12    529    8
 266 Anna Stefańska                 Łódź                 117.29    821    7
 267 Magdalena Podlaska             Warszawa             116.43    815    7
 268 Adam Paszek                    Tarnowskie Góry      107.14    750    7
 269 Grażyna Kula                   Gdańsk               103.71    726    7
 270 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            103.43    724    7
 271 Maciej Mizgier                 Gdańsk               102.00    714    7
 272 Olga Posmyk                    Stargard Szczeciński  99.14    694    7
 273 Małgorzata Baśko               Andrespol             96.43    675    7
 274 Paweł Brzeziński               Warszawa              93.71    656    7
 275 Piotr Kasprów                  Jelenia Góra          92.86    650    7
 276 Katarzyna Odrzywołek           Kraków                92.86    650    7
 277 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  92.00    644    7
 278 Marcin Białecki                Białystok             91.14    638    7
 279 Adam Obradović                 Czeladź               88.57    620    7
 280 Małgorzata Stefańczyk          Świnoujście           86.71    607    7
 281 Małgorzata Karpacz             Białystok             86.14    603    7
 282 Mateusz Zawada                 Kraków                83.86    587    7
 283 Danuta Jasiorkowska            Jasienna              78.00    546    7
 284 Kacper Szuba                   Duszniki Zdrój        74.00    518    7
 285 Anna Kiżewska                  Świnoujście           72.86    510    7
 286 Chrystian Janik                Wrocław               72.43    507    7
 287 Jarosław Wiśniewski            Gdańsk                70.14    491    7
 288 Grzegorz Sylwestrzuk           Gródek                70.00    490    7
 289 Dariusz Rokicki                Świętajno             66.86    468    7
 290 Zuzanna Wołowiec               Gdynia                66.00    462    7
 291 Izabela Zawada                 Kraków                63.71    446    7
 292 Adam Wencel                    Bydgoszcz             56.43    395    7
 293 Zuzanna Basista                Świętajno             53.00    371    7
 294 Marek Białasik                 Międzychód            50.00    350    7
 295 Bogdan Zawadzki                Białystok            108.83    653    6
 296 Grzegorz Sęk                   Wrocław               98.50    591    6
 297 Agnieszka Trumpus              Wrocław               75.67    454    6
 298 Agata Hozakowska               Warszawa              68.00    408    6
 299 Urszula Borowska               Kraków                66.83    401    6
 300 Wojciech Bartkowski            Łódź                  64.33    386    6
 301 Marta Bołbot                   Bielsk Podlaski       59.17    355    6
 302 Dominik Peter                  Nowe Miasto Lubawsk   57.83    347    6
 303 Weronika Wasiak                Kraków                54.17    325    6
 304 Martyna Pawlak                 Ostrów Wielkopolski   53.67    322    6
 305 Piotr Szulc                    Bydgoszcz            135.60    678    5
 306 Przemysław Malinka             Ostrożnica           133.20    666    5
 307 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  120.80    604    5
 308 Szymon Madej                   Kraków               103.40    517    5
 309 Bogna Berestecka               Szczecin              97.40    487    5
 310 Dorota Kudlińska               Bydgoszcz             84.40    422    5
 311 Jakub Madej                    Kraków                80.80    404    5
 312 Barbara Pawelczyk              Szczecin              73.20    366    5
 313 Magdalena Nocoń                Katowice              55.20    276    5
 314 Tomasz Kaczmarczyk             Warszawa             108.50    434    4
 315 Bogumiła Płocharska            Malbork               80.25    321    4
 316 Artur Dachowski                Zabrze                65.00    260    4
 317 Iwona Burzyńska                Warszawa              62.00    248    4
 318 Adam Starachowski              Międzyzdroje          55.75    223    4
 319 Edyta Smolik                   Jaworzno              51.25    205    4
 320 Elżbieta Zyra                  Szczytno              84.33    253    3
 321 Łukasz Majksner                Żyrardów              74.33    223    3
 322 Laura Rekowska                 Stargard Szczeciński  72.00    216    3
 323 Anna Fatyga                    Szepietowo-Wawrzyńce  62.67    188    3
 324 Łukasz Kowalczyk               Stargard Szczeciński  61.67    185    3
 325 Michał  Płocharski             Malbork               58.00    174    3
 326 Małgorzata Kosakowska          Szczytno              50.00    150    3
 327 Ewa Dembek                     Nowe Miasto Lubawsk  124.00    248    2
 328 Piotr Rosół                    Warszawa             116.00    232    2
 329 Michał Smardz                  Wrocław               75.50    151    2
 330 Joanna Czarkowska              Szepietowo-Wawrzyńce  70.50    141    2
 331 Mirosław Sójka                 Ełk                   64.00    128    2
 332 Marek Kujawa                   Ostrów Wielkopolski   63.00    126    2
 333 Łukasz Pawlas                  Racibórz              61.50    123    2
 334 Monika Gorczyca                Kraków                72.00     72    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie