Wrocław22
października
Wrocław 22-23 października VII Mistrzostwa Wrocławia w ScrabbleGrand Prix 2011
Białystok29
października
Białystok 29-30 października II Otwarte Mistrzostwa Białegostoku o Puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej
Wałcz 5
listopada
Wałcz 5- 6 listopada XIX Mistrzostwa Polski (faza eliminacyjna)
Grzegorz Święcki mistrzem Białegostoku29 - 30 października 2011 — II Otwarte Mistrzostwa Białegostoku o Puchar Przewodniczącego Rady MiejskiejInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

II Otwarte Mistrzostwa Białegostoku o Puchar Przewodniczącego Rady MiejskiejBiałystok, 29 - 30 października 2011

Konkurs Relacja z turnieju


Grzegorz Święcki mistrzem BiałegostokuDariusz Banaszek, jedna z legend rodzimego scrabble ubiegłego wieku, utracił tytuł aktualnego mistrza Białegostoku zdobyty przed blisko 15-stu laty. Po takiej przerwie bowiem, miasto to zdecydowało się na powrót na areny scrabblowych zmagań. Wyrażam nadzieję, że na stałe.

W turnieju sklasyfikowano 56 graczy, z czego dobrą połowę stanowili debiutanci. Tak obfitego napływu świeżej krwi scrabblowej nie notowano w ostatnich latach.

I właśnie miejscowi gracze od początku ruszyli do zdecydowanej ofensywy. Po pięciu rundach jedynie Czesław Grajewski i Grzegorz Świecki tytułowany powszechnie, zapewne ze względów prestiżowych, Panem Mecenasem, nie notowali porażek.

Grzegorz pojawia się na turniejach rzadko, za to „od zawsze”, praktycznie od początku zorganizowanego życia scrabblowego w Polsce. Do dziesiątej rundy, wciąż niepokonany, systematycznie powiększał przewagę nad rozciągniętym peletonem, jakby to zapewne ujął były zawodowy kolarz Tomasz Zwoliński. Jego to właśnie pokonał w finałowym starciu Pan Mecenas, pieczętując tym samym zwycięstwo w całym turnieju. Stanął na podium w otoczeniu swoich wieloletnich rywali, Mariusza Skrobosza, i wspomnianego już „Zwoli”.

Nie napiszę kto został najlepszym białostocczaninem. Nagrodę dla najlepszego debiutanta zgarnął dziewiąty w klasyfikacji generalnej Adam Ziemniewicz ze znakomitym bilansem 8:4 w partiach.

Za perfekcyjnie przygotowane zawody dziękuję serdecznie wszystkim wymienionym na stronie turnieju instytucjonalnym organizatorom, personalnie zaś Krzysztofowi Bondzie w szczególności.
relacja: Sylwia Buks
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
I Otwarte Mistrzostwa Białegostoku


Rodzaj turniejuotwarty (liczba miejsc ograniczona do 80)
Sposób rozgrywanialiczba rund: 12
system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
Miejsce rozgrywekWyższa Szkoła Finansów i Zarządzania,
ul.Ciepła 40,
15-001 Białystok
lokalizacja
Obrońca tytułuDariusz Banaszek
SędziaSylwia Buks
Strona www turniejuwww.genticus.pl
HarmonogramSobota, 29 października (7 rund)
10:30 — zapisy
11:00 — rozpoczęcie turnieju
14:00-15:00 — przerwa obiadowa
19:30 — zakończenie gier i obiadokolacja

Niedziela, 30 października (5 rund)
10:00 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
15:00 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe20 zł (19 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 12,5 zł za dzień
młodzież szkolna — 7,5 zł za dzień (do liceum włącznie)
debiutanci — bez opłat
Dojazdlokalizacja
Z przystanku przy dworcu PKP autobus linii 18, wysiadka na przystanku SIENKIEWICZA, Biuro Proj-Urz Pracy, z przystanku przy dworcu PKS autobus linii 100, wysiadka na tym samym przystanku. Stamtąd 6 minut piechotą do WSFiZ ulicą Sienkiewicza, a następnie na pierwszym skrzyżowaniu w lewo ulicą Jagienki.
WyżywienieW pierwszym dniu turnieju: obiad i obiadokolacja oraz przez cały dzień bufet z ciastem i napojami; w drugim dniu turnieju: bufet z kanapkami i napojami przez cały dzień
NoclegiHotel "Turkus" Al. Jana Pawła II 54 15-703 Białystok tel. 85 662 81 00 lub tel. 85 662 88 73 (pokój 1-osobowy – 100 zł)
rezerwacja na hasło scrabble, cena 50 pln/os bez śniadania, 65 pln/os ze śniadaniem, pokoje 2 osobowe.

Hotel MOSiR ul. Wołodyjowskiego 5 15-272 Białystok tel. 085 749 62 00, 085 749 62 10
Pok. 1 os. /bez łazienki/ 51,00
Pok. 1 os. /z łazienką w segmencie/ 85,00
Pok. 2 os. /z łazienką/ 119,00
Pok. 2 os. /do pojedynczego wykorzystania/ 102,00
Pok. 3 os. /z łazienką w segmencie/ 128,00
Pok. 3 os. /z łazienką/ 140,00
NagrodyI miejsce – Puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej Białegostoku, obraz, album, gadżety
II miejsce – Puchar Prezesa Genticusu, obraz, album, gadżety
III miejsce – Puchar Prezesa Genticusu, obraz, album, gadżety
IV-XX m. — album, gadżety
XXI-LXXX m. – gadżety
Najlepszy debiutant — Puchar Prezesa Genticusu, obraz, album, gadżety
Najlepszy białostoczanin – Puchar Prezesa Genticusu, obraz, album, gadżety
Ponadto możliwe są jeszcze i inne nagrody

Łączna pula nagród wynosi ok. 4000zł.
Dodatkowe atrakcjeW sobotę o godz. 21.00 – kręgle lub bilard – ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń nadesłanych na adres: wiceprezes@genticus.pl – w zgłoszeniu należy podać swoje imię i nazwisko oraz rodzaj gry (kręgle czy bilard)

Prosimy nie wpisywać rodzaju gry do uwag w formularzu zgłoszeniowym tylko przesłać mailem na podany powyżej adres (osoby które wpisały rodzaj gry w formularzu zgłoszeniowym prosimy o przesłanie maila do organizatora)
OrganizatorzyTSR Genticus w Białymstoku — Krzysztof Bonda — brukowiec.a.nie@gazeta.pl wiceprezes@genticus.pl — 792-789-561
Urząd Miejski w Białymstoku
Kawiarnia Akcent w Białymstoku
SponsorzyPrzewodniczący Rady Miejskiej w Białymstoku
Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania w Białymstoku — ul. Ciepła 40, 15-472 Białystok
Coca Cola
Instytut Wydawniczy Kreator
Klub Kula Hula w Białymstoku, ul. Jurowiecka 31
Benkowski Publishing & Ballons
ADAMPOL S.A. ul. Usługowa 3,15-521 Zaścianki k. Białegostoku


Wyniki turnieju II Otwarte Mistrzostwa Białegostoku

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Grzegorz        Święcki              Białystok              129.63     10.0     4945     1947      741
  2 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               150.21      9.0     5037     1754      885
  3 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                135.35      9.0     5015     1728      681
  4 Piotr           Broda                Sandomierz             123.87      9.0     4629     1796      271
  5 Piotr           Pietuchowski         Białystok              133.22      8.0     4948     1694      715
  6 Stanisław       Rydzik               Warszawa               150.94      8.0     4873     1642      596
  7 Jarosław        Borowski             Bielsk Podlaski        131.72      8.0     4839     1608      699
  8 Mariusz         Sylwestrzuk          Warszawa               128.26      8.0     4596     1599      611
  9 Adam            Ziemniewicz          Białystok              100.00      8.0     4434     1580      354
 10 Rafał           Wesołowski           Warszawa               135.72      7.5     4843     1509      731
 11 Czesław         Grajewski            Choroszcz              120.45      7.5     4595     1687      346
 12 Marek           Dudkiewicz           Milanówek              127.37      7.0     4861     1453     1019
 13 Marianna        Kozłowska            Białystok              111.62      7.0     4581     1391      431
 14 Dariusz         Jarosławski          Ełk                    114.17      7.0     4488     1521      356
 15 Bogdan          Kozłowski            Białystok              115.92      7.0     4348     1392      298
 16 Krzysztof       Bonda                Białystok              114.77      7.0     4312     1518      140
 17 Agnieszka       Biegańska            Białystok              102.09      7.0     4221     1467     -386
 18 Michał, Piotr   Waszkiewicz          Białystok              100.00      7.0     4202     1447      229
 19 Robert          Kamiński             Warszawa               131.04      6.0     4529     1460      252
 20 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              125.07      6.0     4373     1356      402
 21 Adrian          Ziemniewicz          Białystok              100.00      6.0     4332     1310       -5
 22 Anna            Biegańska            Białystok              115.10      6.0     4158     1380     -210
 23 Paweł           Maciejczuk           Białystok              101.85      6.0     4135     1340     -169
 24 Bożena          Górska               Białystok              100.00      6.0     4101     1335       36
 25 Sebastian       Orzelski             Bielsk Podlaski        113.21      6.0     4086     1308      147
 26 Elżbieta        Święcka              Białystok              108.42      6.0     4073     1375     -468
 27 Joanna          Ostrowska            Warszawa               114.22      6.0     4007     1262      235
 28 Jerzy           Krzyżewski           Piasutno               114.71      6.0     3922     1375     -240
 29 Agnieszka       Ciwoniuk             Białystok              100.00      6.0     3768     1293      -78
 30 Paulina         Markowska            Białystok              100.00      5.5     3593     1066       35
 31 Jan             Lisiewski            Piasutno               103.65      5.0     4195     1195      270
 32 Krzysztof       Maleszewski          Białystok              100.00      5.0     3987     1245     -437
 33 Maciej          Sylwestrzuk          Gródek                 100.00      5.0     3919     1170        0
 34 Grażyna         Błaut                Białystok              100.00      5.0     3908     1246     -155
 35 Dorota          Ostrowska            Białystok              100.00      5.0     3586     1132     -280
 36 Janina          Grajewska            Choroszcz              100.00      5.0     3547     1183     -433
 37 Małgorzata      Karpacz              Białystok              100.00      5.0     3544     1130      -73
 38 Paweł           Halicki              Białystok              100.00      5.0     3508     1175     -766
 39 Bartosz         Górski               Białystok              100.00      4.5     3882      996      263
 40 Sylwia          Kozłowska            Białystok              100.00      4.0     4071     1058      130
 41 Sławomir        Koszelew             Ignatki                100.00      4.0     3558     1075     -406
 42 Paulina         Ostrowska            Białystok              100.00      4.0     3088     1027     -546
 43 Emilia          Więsław              Białystok              100.00      3.5     3383      904     -203
 44 Maria           Świstak              Białystok              100.00      3.5     3049      900     -429
 45 Tomasz          Okłota               Białystok              100.00      3.5     2922      867     -353
 46 Łukasz          Święcki              Białystok              116.00      3.0     1806      614       18
 47 Piotr           Olejnik              Białystok              100.00      2.5     2755      715     -541
 48 Paulina         Koszelew             Białystok              100.00      1.5     2558      677    -1167
 49 Adam            Ciwoniuk             Białystok              100.00      1.0       25      150        6
 50 Kinga           Mocarska             Białystok              100.00      0.5      446       50      183
 51 Marcin          Dyszkiewicz          Białystok              100.00      0.0      216       66     -190
 52 Damian          Leśniewski           Białystok              100.00      0.0      193       50      -21
 53 Adam            Samsonowicz          Białystok              100.00      0.0      154       63     -320
 54 Piotr           Dzierzgowski         Białystok              100.00      0.0       19       50       -6
 55 Dawid           Karpacz              Białystok              100.00      0.0        1       81     -399
 56 Marcin          Kochanowski          Białystok              100.00      0.0        1       78     -399
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju II Otwarte Mistrzostwa Białegostoku



	Stanisław Rydzik 150.94 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Grażyna        Błaut                 100.00 +  409: 386  150
    2    12 Maria          Świstak               100.00 +  435: 269  150
    3     6 Elżbieta       Święcka               108.42 +  434: 298  158
    4     2 Grzegorz       Święcki               129.63 -  375: 431   80
    5     6 Anna           Biegańska             115.10 +  365: 332  165
    6     5 Jarosław       Borowski              131.72 +  380: 308  182
    7     2 Tomasz         Zwoliński             135.35 +  451: 384  185
    8     2 Czesław        Grajewski             120.45 -  408: 415   70
    9     4 Mariusz        Skrobosz              150.21 -  327: 360  100
   10     4 Dariusz        Jarosławski           114.17 +  443: 386  164
   11     4 Piotr          Broda                 123.87 -  328: 387   74
   12     5 Marianna       Kozłowska             111.62 +  518: 321  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1640  / 12 136.67




	Mariusz Skrobosz 150.21 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Agnieszka      Ciwoniuk              100.00 +  447: 335  150
    2     5 Piotr          Broda                 123.87 -  343: 419   74
    3    10 Krzysztof      Sporczyk              125.07 -  290: 399   75
    4    15 Emilia         Więsław               100.00 +  438: 268  150
    5    12 Krzysztof      Maleszewski           100.00 +  544: 303  150
    6     7 Anna           Biegańska             115.10 +  556: 329  165
    7     4 Mariusz        Sylwestrzuk           128.26 +  411: 296  178
    8     1 Grzegorz       Święcki               129.63 -  341: 402   80
    9     4 Stanisław      Rydzik                150.94 +  360: 327  201
   10     2 Piotr          Pietuchowski          133.22 +  472: 371  183
   11     3 Krzysztof      Bonda                 114.77 +  436: 344  165
   12     2 Piotr          Pietuchowski          133.22 +  399: 359  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1754  / 12 146.17




	Rafał Wesołowski 135.72 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Janina         Grajewska             100.00 +  382: 269  150
    2     6 Anna           Biegańska             115.10 -  394: 399   65
    3    14 Sławomir       Koszelew              100.00 +  416: 242  150
    4    11 Elżbieta       Święcka               108.42 +  499: 263  158
    5     5 Agnieszka      Biegańska             102.09 +  462: 313  152
    6     2 Krzysztof      Bonda                 114.77 -  348: 360   65
    7     6 Adam           Ziemniewicz           100.00 +  473: 329  150
    8     3 Dariusz        Jarosławski           114.17 +  411: 287  164
    9     1 Grzegorz       Święcki               129.63 -  324: 380   80
   10     3 Czesław        Grajewski             120.45 =  360: 360  120
   11     6 Robert         Kamiński              131.04 +  490: 419  181
   12     3 Piotr          Broda                 123.87 -  284: 491   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1509  / 12 125.75




	Tomasz Zwoliński 135.35 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Bożena         Górska                100.00 -  357: 418   50
    2    15 Krzysztof      Maleszewski           100.00 +  458: 293  150
    3     8 Adrian         Ziemniewicz           100.00 +  430: 393  150
    4     8 Krzysztof      Sporczyk              125.07 +  344: 333  175
    5     8 Paweł          Maciejczuk            101.85 +  492: 294  152
    6     4 Piotr          Broda                 123.87 +  475: 327  174
    7     2 Stanisław      Rydzik                150.94 -  384: 451  101
    8     4 Krzysztof      Bonda                 114.77 +  405: 341  165
    9     3 Robert         Kamiński              131.04 +  495: 389  181
   10     1 Grzegorz       Święcki               129.63 +  479: 326  180
   11     2 Czesław        Grajewski             120.45 +  342: 330  170
   12     1 Grzegorz       Święcki               129.63 -  354: 439   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1728  / 12 144.00




	Piotr Pietuchowski 133.22 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Bartosz        Górski                100.00 +  409: 318  150
    2    13 Joanna         Ostrowska             114.22 +  498: 320  164
    3     1 Piotr          Broda                 123.87 -  362: 378   74
    4     7 Grażyna        Błaut                 100.00 +  442: 299  150
    5     4 Mariusz        Sylwestrzuk           128.26 +  424: 359  178
    6     3 Robert         Kamiński              131.04 -  331: 413   81
    7     7 Jerzy          Krzyżewski            114.71 +  408: 283  165
    8     5 Jarosław       Borowski              131.72 +  497: 334  182
    9     2 Czesław        Grajewski             120.45 +  348: 312  170
   10     2 Mariusz        Skrobosz              150.21 -  371: 472  100
   11     1 Grzegorz       Święcki               129.63 +  499: 346  180
   12     2 Mariusz        Skrobosz              150.21 -  359: 399  100
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1694  / 12 141.17




	Jarosław Borowski 131.72 Bielsk Podlaski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Paweł          Halicki               100.00 +  504: 241  150
    2     1 Krzysztof      Sporczyk              125.07 +  399: 285  175
    3     2 Grzegorz       Święcki               129.63 -  395: 433   80
    4     5 Sebastian      Orzelski              113.21 +  466: 259  163
    5     1 Czesław        Grajewski             120.45 -  341: 360   70
    6     5 Stanisław      Rydzik                150.94 -  308: 380  101
    7     9 Sylwia         Kozłowska             100.00 +  471: 262  150
    8     5 Piotr          Pietuchowski          133.22 -  334: 497   83
    9    10 Grażyna        Błaut                 100.00 +  366: 292  150
   10     8 Bogdan         Kozłowski             115.92 +  384: 331  166
   11     5 Adam           Ziemniewicz           100.00 +  463: 447  150
   12     4 Czesław        Grajewski             120.45 +  408: 353  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1608  / 12 134.00




	Robert Kamiński 131.04 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Dawid          Karpacz               100.00 +  400:   1  150
    2     2 Sebastian      Orzelski              113.21 +  447: 312  163
    3     4 Jerzy          Krzyżewski            114.71 +  397: 253  165
    4     1 Czesław        Grajewski             120.45 -  330: 457   70
    5     3 Marek          Dudkiewicz            127.37 +  412: 333  177
    6     3 Piotr          Pietuchowski          133.22 +  413: 331  183
    7     1 Grzegorz       Święcki               129.63 -  265: 445   80
    8     6 Piotr          Broda                 123.87 +  419: 384  174
    9     3 Tomasz         Zwoliński             135.35 -  389: 495   85
   10     5 Adam           Ziemniewicz           100.00 -  339: 351   50
   11     6 Rafał          Wesołowski            135.72 -  419: 490   86
   12     8 Marek          Dudkiewicz            127.37 -  299: 425   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1460  / 12 121.67




	Grzegorz Święcki 129.63 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Małgorzata     Karpacz               100.00 +  355: 227  150
    2     9 Bożena         Górska                100.00 +  449: 278  150
    3     2 Jarosław       Borowski              131.72 +  433: 395  182
    4     2 Stanisław      Rydzik                150.94 +  431: 375  201
    5     2 Piotr          Broda                 123.87 +  512: 294  174
    6     1 Czesław        Grajewski             120.45 +  427: 373  170
    7     1 Robert         Kamiński              131.04 +  445: 265  181
    8     1 Mariusz        Skrobosz              150.21 +  402: 341  200
    9     1 Rafał          Wesołowski            135.72 +  380: 324  186
   10     1 Tomasz         Zwoliński             135.35 -  326: 479   85
   11     1 Piotr          Pietuchowski          133.22 -  346: 499   83
   12     1 Tomasz         Zwoliński             135.35 +  439: 354  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1947  / 12 162.25




	Mariusz Sylwestrzuk 128.26 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Marcin         Kochanowski           100.00 +  400:   1  150
    2     3 Marek          Dudkiewicz            127.37 +  388: 374  177
    3     3 Czesław        Grajewski             120.45 -  363: 415   70
    4    12 Jerzy          Krzyżewski            114.71 +  392: 329  165
    5     4 Piotr          Pietuchowski          133.22 -  359: 424   83
    6    10 Paweł          Maciejczuk            101.85 +  387: 311  152
    7     4 Mariusz        Skrobosz              150.21 -  296: 411  100
    8    11 Bogdan         Kozłowski             115.92 -  346: 401   66
    9    13 Agnieszka      Biegańska             102.09 +  449: 289  152
   10     9 Jan            Lisiewski             103.65 +  327: 326  154
   11     9 Dariusz        Jarosławski           114.17 +  415: 362  164
   12     6 Łukasz         Święcki               116.00 +  474: 342  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1599  / 12 133.25




	Marek Dudkiewicz 127.37 Milanówek               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Paulina        Koszelew              100.00 +  472: 161  150
    2     3 Mariusz        Sylwestrzuk           128.26 -  374: 388   78
    3     7 Anna           Biegańska             115.10 +  471: 294  165
    4     4 Jan            Lisiewski             103.65 +  423: 381  154
    5     3 Robert         Kamiński              131.04 -  333: 412   81
    6     6 Agnieszka      Biegańska             102.09 +  458: 278  152
    7     5 Dariusz        Jarosławski           114.17 -  323: 346   64
    8     7 Adam           Ziemniewicz           100.00 -  323: 367   50
    9    11 Sebastian      Orzelski              113.21 +  504: 253  163
   10     7 Krzysztof      Bonda                 114.77 -  310: 311   65
   11    10 Michał, Piotr  Waszkiewicz           100.00 +  445: 352  150
   12     8 Robert         Kamiński              131.04 +  425: 299  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1453  / 12 121.08




	Krzysztof Sporczyk 125.07 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Sławomir       Koszelew              100.00 +  405: 237  150
    2     1 Jarosław       Borowski              131.72 -  285: 399   82
    3    10 Mariusz        Skrobosz              150.21 +  399: 290  200
    4     8 Tomasz         Zwoliński             135.35 -  333: 344   85
    5    16 Elżbieta       Święcka               108.42 -  350: 379   58
    6    14 Maciej         Sylwestrzuk           100.00 +  438: 274  150
    7    11 Agnieszka      Biegańska             102.09 +  458: 251  152
    8     9 Michał, Piotr  Waszkiewicz           100.00 -  379: 446   50
    9    12 Bożena         Górska                100.00 -  274: 326   50
   10    13 Joanna         Ostrowska             114.22 -  289: 364   64
   11    16 Agnieszka      Ciwoniuk              100.00 +  361: 327  150
   12    13 Jerzy          Krzyżewski            114.71 +  402: 334  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1356  / 12 113.00




	Piotr Broda 123.87 Sandomierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Sylwia         Kozłowska             100.00 +  389: 337  150
    2     5 Mariusz        Skrobosz              150.21 +  419: 343  200
    3     1 Piotr          Pietuchowski          133.22 +  378: 362  183
    4     3 Krzysztof      Bonda                 114.77 +  379: 371  165
    5     2 Grzegorz       Święcki               129.63 -  294: 512   80
    6     4 Tomasz         Zwoliński             135.35 -  327: 475   85
    7     8 Adrian         Ziemniewicz           100.00 +  376: 329  150
    8     6 Robert         Kamiński              131.04 -  384: 419   81
    9     9 Jerzy          Krzyżewski            114.71 +  423: 279  165
   10     6 Michał, Piotr  Waszkiewicz           100.00 +  382: 319  150
   11     4 Stanisław      Rydzik                150.94 +  387: 328  201
   12     3 Rafał          Wesołowski            135.72 +  491: 284  186
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1796  / 12 149.67




	Czesław Grajewski 120.45 Choroszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Krzysztof      Maleszewski           100.00 +  472: 243  150
    2     4 Dariusz        Jarosławski           114.17 +  404: 382  164
    3     3 Mariusz        Sylwestrzuk           128.26 +  415: 363  178
    4     1 Robert         Kamiński              131.04 +  457: 330  181
    5     1 Jarosław       Borowski              131.72 +  360: 341  182
    6     1 Grzegorz       Święcki               129.63 -  373: 427   80
    7     3 Krzysztof      Bonda                 114.77 +  344: 297  165
    8     2 Stanisław      Rydzik                150.94 +  415: 408  201
    9     2 Piotr          Pietuchowski          133.22 -  312: 348   83
   10     3 Rafał          Wesołowski            135.72 =  360: 360  136
   11     2 Tomasz         Zwoliński             135.35 -  330: 342   85
   12     4 Jarosław       Borowski              131.72 -  353: 408   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1687  / 12 140.58




	Łukasz Święcki 116.00 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    25 Marcin         Dyszkiewicz           100.00 +  406: 216  150
    9     5 Dariusz        Jarosławski           114.17 -  272: 422   64
   10    11 Elżbieta       Święcka               108.42 +  413: 316  158
   11     8 Joanna         Ostrowska             114.22 +  373: 360  164
   12     6 Mariusz        Sylwestrzuk           128.26 -  342: 474   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     614  /  5 122.80




	Bogdan Kozłowski 115.92 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Paulina        Markowska             100.00 +  424: 262  150
    2     7 Paweł          Maciejczuk            101.85 -  354: 360   52
    3    13 Agnieszka      Biegańska             102.09 -  342: 401   52
    4    14 Janina         Grajewska             100.00 +  395: 274  150
    5    13 Bożena         Górska                100.00 +  387: 332  150
    6    11 Jerzy          Krzyżewski            114.71 -  283: 290   65
    7    12 Grażyna        Błaut                 100.00 +  412: 352  150
    8    11 Mariusz        Sylwestrzuk           128.26 +  401: 346  178
    9     7 Michał, Piotr  Waszkiewicz           100.00 -  233: 361   50
   10     8 Jarosław       Borowski              131.72 -  331: 384   82
   11    11 Sebastian      Orzelski              113.21 +  406: 338  163
   12    10 Adrian         Ziemniewicz           100.00 +  380: 350  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1392  / 12 116.00




	Anna Biegańska 115.10 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Tomasz         Okłota                100.00 +  427: 203  150
    2     6 Rafał          Wesołowski            135.72 +  399: 394  186
    3     7 Marek          Dudkiewicz            127.37 -  294: 471   77
    4     6 Dariusz        Jarosławski           114.17 +  374: 358  164
    5     6 Stanisław      Rydzik                150.94 -  332: 365  101
    6     7 Mariusz        Skrobosz              150.21 -  329: 556  100
    7    13 Bożena         Górska                100.00 -  345: 354   50
    8    13 Agnieszka      Biegańska             102.09 -  335: 396   52
    9    17 Dorota         Ostrowska             100.00 +  352: 314  150
   10    14 Maciej         Sylwestrzuk           100.00 +  356: 344  150
   11    12 Grażyna        Błaut                 100.00 +  289: 282  150
   12    11 Michał, Piotr  Waszkiewicz           100.00 -  326: 331   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1380  / 12 115.00




	Krzysztof Bonda 114.77 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Piotr          Olejnik               100.00 +  419: 200  150
    2     8 Jan            Lisiewski             103.65 +  426: 420  154
    3     5 Paweł          Maciejczuk            101.85 +  416: 298  152
    4     3 Piotr          Broda                 123.87 -  371: 379   74
    5     7 Marianna       Kozłowska             111.62 +  365: 357  162
    6     2 Rafał          Wesołowski            135.72 +  360: 348  186
    7     3 Czesław        Grajewski             120.45 -  297: 344   70
    8     4 Tomasz         Zwoliński             135.35 -  341: 405   85
    9     8 Elżbieta       Święcka               108.42 +  372: 318  158
   10     7 Marek          Dudkiewicz            127.37 +  311: 310  177
   11     3 Mariusz        Skrobosz              150.21 -  344: 436  100
   12     7 Adam           Ziemniewicz           100.00 -  290: 357   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1518  / 12 126.50




	Jerzy Krzyżewski 114.71 Piasutno      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Dorota         Ostrowska             100.00 +  341: 243  150
    2    10 Adam           Ziemniewicz           100.00 +  398: 314  150
    3     4 Robert         Kamiński              131.04 -  253: 397   81
    4    12 Mariusz        Sylwestrzuk           128.26 -  329: 392   78
    5    14 Jan            Lisiewski             103.65 +  368: 245  154
    6    11 Bogdan         Kozłowski             115.92 +  290: 283  166
    7     7 Piotr          Pietuchowski          133.22 -  283: 408   83
    8    12 Paweł          Maciejczuk            101.85 +  361: 354  152
    9     9 Piotr          Broda                 123.87 -  279: 423   74
   10    10 Marianna       Kozłowska             111.62 -  307: 411   62
   11    14 Krzysztof      Maleszewski           100.00 +  379: 290  150
   12    13 Krzysztof      Sporczyk              125.07 -  334: 402   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1375  / 12 114.58




	Joanna Ostrowska 114.22 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    13 Piotr          Pietuchowski          133.22 -  320: 498   83
    3    18 Michał, Piotr  Waszkiewicz           100.00 +  359: 235  150
    4    16 Paweł          Halicki               100.00 +  384: 279  150
    5    15 Maciej         Sylwestrzuk           100.00 +  336: 331  150
    6     8 Dariusz        Jarosławski           114.17 -  333: 339   64
    7    16 Elżbieta       Święcka               108.42 -  332: 334   58
    8    15 Sławomir       Koszelew              100.00 +  447: 305  150
    9    15 Paweł          Maciejczuk            101.85 +  418: 385  152
   10    13 Krzysztof      Sporczyk              125.07 +  364: 289  175
   11     8 Łukasz         Święcki               116.00 -  360: 373   66
   12     9 Dariusz        Jarosławski           114.17 -  354: 404   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1262  / 11 114.73




	Dariusz  Jarosławski 114.17 Ełk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Paulina        Ostrowska             100.00 +  392: 194  150
    2     4 Czesław        Grajewski             120.45 -  382: 404   70
    3    15 Janina         Grajewska             100.00 +  498: 307  150
    4     6 Anna           Biegańska             115.10 -  358: 374   65
    5     9 Michał, Piotr  Waszkiewicz           100.00 +  312: 302  150
    6     8 Joanna         Ostrowska             114.22 +  339: 333  164
    7     5 Marek          Dudkiewicz            127.37 +  346: 323  177
    8     3 Rafał          Wesołowski            135.72 -  287: 411   86
    9     5 Łukasz         Święcki               116.00 +  422: 272  166
   10     4 Stanisław      Rydzik                150.94 -  386: 443  101
   11     9 Mariusz        Sylwestrzuk           128.26 -  362: 415   78
   12     9 Joanna         Ostrowska             114.22 +  404: 354  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1521  / 12 126.75




	Sebastian Orzelski 113.21 Bielsk Podlaski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Adam           Samsonowicz           100.00 +  474: 154  150
    2     2 Robert         Kamiński              131.04 -  312: 447   81
    3    12 Bartosz        Górski                100.00 +  339: 273  150
    4     5 Jarosław       Borowski              131.72 -  259: 466   82
    5    10 Adrian         Ziemniewicz           100.00 -  344: 391   50
    6    17 Paweł          Halicki               100.00 +  400: 245  150
    7    15 Paweł          Maciejczuk            101.85 -  270: 377   52
    8    17 Janina         Grajewska             100.00 +  380: 206  150
    9    11 Marek          Dudkiewicz            127.37 -  253: 504   77
   10    17 Paulina        Ostrowska             100.00 +  349: 212  150
   11    11 Bogdan         Kozłowski             115.92 -  338: 406   66
   12    15 Krzysztof      Maleszewski           100.00 +  368: 258  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1308  / 12 109.00




	Marianna Kozłowska 111.62 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Maciej         Sylwestrzuk           100.00 +  417: 303  150
    2    11 Elżbieta       Święcka               108.42 -  353: 376   58
    3    16 Paweł          Halicki               100.00 +  452: 292  150
    4    10 Agnieszka      Biegańska             102.09 -  410: 437   52
    5     7 Krzysztof      Bonda                 114.77 -  357: 365   65
    6    13 Agnieszka      Ciwoniuk              100.00 +  372: 294  150
    7    10 Krzysztof      Maleszewski           100.00 +  319: 269  150
    8     8 Bożena         Górska                100.00 +  365: 324  150
    9     6 Adam           Ziemniewicz           100.00 -  332: 379   50
   10    10 Jerzy          Krzyżewski            114.71 +  411: 307  165
   11     7 Adrian         Ziemniewicz           100.00 +  472: 286  150
   12     5 Stanisław      Rydzik                150.94 -  321: 518  101
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1391  / 12 115.92




	Elżbieta Święcka 108.42 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Michał, Piotr  Waszkiewicz           100.00 +  339: 325  150
    2    11 Marianna       Kozłowska             111.62 +  376: 353  162
    3     6 Stanisław      Rydzik                150.94 -  298: 434  101
    4    11 Rafał          Wesołowski            135.72 -  263: 499   86
    5    16 Krzysztof      Sporczyk              125.07 +  379: 350  175
    6    12 Adam           Ziemniewicz           100.00 -  302: 323   50
    7    16 Joanna         Ostrowska             114.22 +  334: 332  164
    8    10 Adrian         Ziemniewicz           100.00 +  383: 304  150
    9     8 Krzysztof      Bonda                 114.77 -  318: 372   65
   10    11 Łukasz         Święcki               116.00 -  316: 413   66
   11    13 Jan            Lisiewski             103.65 +  428: 354  154
   12    12 Agnieszka      Biegańska             102.09 -  337: 482   52
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1375  / 12 114.58




	Jan Lisiewski 103.65 Piasutno                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Emilia         Więsław               100.00 +  368: 234  150
    2     8 Krzysztof      Bonda                 114.77 -  420: 426   65
    3    11 Maciej         Sylwestrzuk           100.00 +  341: 286  150
    4     4 Marek          Dudkiewicz            127.37 -  381: 423   77
    5    14 Jerzy          Krzyżewski            114.71 -  245: 368   65
    6    15 Janina         Grajewska             100.00 +  399: 235  150
    7    14 Michał, Piotr  Waszkiewicz           100.00 -  334: 349   50
    8    14 Agnieszka      Ciwoniuk              100.00 +  320: 253  150
    9    16 Paweł          Halicki               100.00 +  372: 220  150
   10     9 Mariusz        Sylwestrzuk           128.26 -  326: 327   78
   11    13 Elżbieta       Święcka               108.42 -  354: 428   58
   12    14 Paweł          Maciejczuk            101.85 -  335: 376   52
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1195  / 12  99.58




	Agnieszka Biegańska 102.09 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Adam           Ziemniewicz           100.00 -  306: 418   50
    2    21 Tomasz         Okłota                100.00 +  348: 324  150
    3    13 Bogdan         Kozłowski             115.92 +  401: 342  166
    4    10 Marianna       Kozłowska             111.62 +  437: 410  162
    5     5 Rafał          Wesołowski            135.72 -  313: 462   86
    6     6 Marek          Dudkiewicz            127.37 -  278: 458   77
    7    11 Krzysztof      Sporczyk              125.07 -  251: 458   75
    8    13 Anna           Biegańska             115.10 +  396: 335  165
    9    13 Mariusz        Sylwestrzuk           128.26 -  289: 449   78
   10    18 Sylwia         Kozłowska             100.00 +  364: 312  150
   11    15 Bożena         Górska                100.00 +  356: 302  150
   12    12 Elżbieta       Święcka               108.42 +  482: 337  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1467  / 12 122.25




	Paweł Maciejczuk 101.85 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Adrian         Ziemniewicz           100.00 +  370: 344  150
    2     7 Bogdan         Kozłowski             115.92 +  360: 354  166
    3     5 Krzysztof      Bonda                 114.77 -  298: 416   65
    4     9 Adam           Ziemniewicz           100.00 +  349: 300  150
    5     8 Tomasz         Zwoliński             135.35 -  294: 492   85
    6    10 Mariusz        Sylwestrzuk           128.26 -  311: 387   78
    7    15 Sebastian      Orzelski              113.21 +  377: 270  163
    8    12 Jerzy          Krzyżewski            114.71 -  354: 361   65
    9    15 Joanna         Ostrowska             114.22 -  385: 418   64
   10    15 Agnieszka      Ciwoniuk              100.00 -  294: 315   50
   11    17 Dorota         Ostrowska             100.00 +  367: 312  150
   12    14 Jan            Lisiewski             103.65 +  376: 335  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1340  / 12 111.67




	Grażyna Błaut 100.00 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Stanisław      Rydzik                150.94 -  386: 409  101
    2    14 Paulina        Markowska             100.00 +  426: 232  150
    3     9 Bożena         Górska                100.00 +  301: 289  150
    4     7 Piotr          Pietuchowski          133.22 -  299: 442   83
    5    17 Bartosz        Górski                100.00 +  315: 302  150
    6     9 Adrian         Ziemniewicz           100.00 -  322: 353   50
    7    12 Bogdan         Kozłowski             115.92 -  352: 412   66
    8    16 Maciej         Sylwestrzuk           100.00 +  364: 283  150
    9    10 Jarosław       Borowski              131.72 -  292: 366   82
   10    16 Janina         Grajewska             100.00 +  301: 298  150
   11    12 Anna           Biegańska             115.10 -  282: 289   65
   12    16 Bożena         Górska                100.00 -  268: 388   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1247  / 12 103.92




	Adam Ciwoniuk 100.00 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    26 Piotr          Dzierzgowski          100.00 +   25:  19  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     150  /  1 150.00




	Agnieszka Ciwoniuk 100.00 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Mariusz        Skrobosz              150.21 -  335: 447  100
    2    18 Sławomir       Koszelew              100.00 -  286: 383   50
    3    20 Dorota         Ostrowska             100.00 -  278: 329   50
    4    22 Paulina        Markowska             100.00 +  341: 241  150
    5    18 Małgorzata     Karpacz               100.00 +  305: 278  150
    6    13 Marianna       Kozłowska             111.62 -  294: 372   62
    7    18 Paulina        Ostrowska             100.00 +  333: 231  150
    8    14 Jan            Lisiewski             103.65 -  253: 320   54
    9    20 Bartosz        Górski                100.00 +  362: 359  150
   10    15 Paweł          Maciejczuk            101.85 +  315: 294  152
   11    16 Krzysztof      Sporczyk              125.07 -  327: 361   75
   12    17 Janina         Grajewska             100.00 +  339: 231  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1293  / 12 107.75




	Marcin Dyszkiewicz 100.00 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    25 Łukasz         Święcki               116.00 -  216: 406   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      66  /  1  66.00




	Piotr Dzierzgowski 100.00 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    26 Adam           Ciwoniuk              100.00 -   19:  25   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      50  /  1  50.00




	Janina Grajewska 100.00 Choroszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Rafał          Wesołowski            135.72 -  269: 382   86
    2    23 Paulina        Koszelew              100.00 +  351: 134  150
    3    15 Dariusz        Jarosławski           114.17 -  307: 498   64
    4    14 Bogdan         Kozłowski             115.92 -  274: 395   66
    5    19 Paulina        Ostrowska             100.00 +  324: 270  150
    6    15 Jan            Lisiewski             103.65 -  235: 399   54
    7    20 Małgorzata     Karpacz               100.00 +  320: 255  150
    8    17 Sebastian      Orzelski              113.21 -  206: 380   63
    9    18 Sylwia         Kozłowska             100.00 +  357: 331  150
   10    16 Grażyna        Błaut                 100.00 -  298: 301   50
   11    19 Paweł          Halicki               100.00 +  375: 296  150
   12    17 Agnieszka      Ciwoniuk              100.00 -  231: 339   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1183  / 12  98.58




	Bożena Górska 100.00 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Tomasz         Zwoliński             135.35 +  418: 357  185
    2     9 Grzegorz       Święcki               129.63 -  278: 449   80
    3     9 Grażyna        Błaut                 100.00 -  289: 301   50
    4    17 Sławomir       Koszelew              100.00 +  380: 334  150
    5    13 Bogdan         Kozłowski             115.92 -  332: 387   66
    6    18 Dorota         Ostrowska             100.00 +  370: 260  150
    7    13 Anna           Biegańska             115.10 +  354: 345  165
    8     8 Marianna       Kozłowska             111.62 -  324: 365   62
    9    12 Krzysztof      Sporczyk              125.07 +  326: 274  175
   10    12 Adrian         Ziemniewicz           100.00 -  340: 369   50
   11    15 Agnieszka      Biegańska             102.09 -  302: 356   52
   12    16 Grażyna        Błaut                 100.00 +  388: 268  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1335  / 12 111.25




	Bartosz Górski 100.00 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Piotr          Pietuchowski          133.22 -  318: 409   83
    2    20 Małgorzata     Karpacz               100.00 +  343: 284  150
    3    12 Sebastian      Orzelski              113.21 -  273: 339   63
    4    13 Adrian         Ziemniewicz           100.00 -  363: 426   50
    5    17 Grażyna        Błaut                 100.00 -  302: 315   50
    6    20 Krzysztof      Maleszewski           100.00 -  309: 415   50
    7    24 PAUZA
    8    23 Tomasz         Okłota                100.00 -  265: 319   50
    9    20 Agnieszka      Ciwoniuk              100.00 -  359: 362   50
   10    22 Sławomir       Koszelew              100.00 +  384: 246  150
   11    23 Maria          Świstak               100.00 +  301: 269  150
   12    22 Emilia         Więsław               100.00 +  365: 235  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     996  / 11  90.55




	Paweł Halicki 100.00 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Jarosław       Borowski              131.72 -  241: 504   82
    2    17 Sylwia         Kozłowska             100.00 +  337: 330  150
    3    16 Marianna       Kozłowska             111.62 -  292: 452   62
    4    16 Joanna         Ostrowska             114.22 -  279: 384   64
    5    21 Piotr          Olejnik               100.00 +  335: 245  150
    6    17 Sebastian      Orzelski              113.21 -  245: 400   63
    7    21 Maria          Świstak               100.00 +  273: 264  150
    8    19 Emilia         Więsław               100.00 +  285: 239  150
    9    16 Jan            Lisiewski             103.65 -  220: 372   54
   10    19 Krzysztof      Maleszewski           100.00 -  420: 432   50
   11    19 Janina         Grajewska             100.00 -  296: 375   50
   12    21 Paulina        Ostrowska             100.00 +  285: 277  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1175  / 12  97.92




	Dawid Karpacz 100.00 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Robert         Kamiński              131.04 -    1: 400   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      81  /  1  81.00




	Małgorzata Karpacz 100.00 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Grzegorz       Święcki               129.63 -  227: 355   80
    2    20 Bartosz        Górski                100.00 -  284: 343   50
    3    19 Sylwia         Kozłowska             100.00 -  269: 316   50
    4    23 Tomasz         Okłota                100.00 +  308: 198  150
    5    18 Agnieszka      Ciwoniuk              100.00 -  278: 305   50
    6    22 Piotr          Olejnik               100.00 +  324: 260  150
    7    20 Janina         Grajewska             100.00 -  255: 320   50
    8    21 Paulina        Markowska             100.00 +  360: 255  150
    9    19 Maciej         Sylwestrzuk           100.00 -  306: 371   50
   10    21 Maria          Świstak               100.00 +  292: 254  150
   11    20 Paulina        Ostrowska             100.00 +  357: 261  150
   12    18 Paulina        Markowska             100.00 -  284: 379   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1130  / 12  94.17




	Marcin Kochanowski 100.00 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Mariusz        Sylwestrzuk           128.26 -    1: 400   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      78  /  1  78.00




	Paulina Koszelew 100.00 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Marek          Dudkiewicz            127.37 -  161: 472   77
    2    23 Janina         Grajewska             100.00 -  134: 351   50
    3    24 PAUZA
    4    21 Krzysztof      Maleszewski           100.00 -  173: 440   50
    5    23 Emilia         Więsław               100.00 -  187: 398   50
    6    23 Paulina        Ostrowska             100.00 -  217: 306   50
    7    23 Piotr          Olejnik               100.00 -  237: 317   50
    8    24 Damian         Leśniewski            100.00 +  214: 193  150
    9    23 Maria          Świstak               100.00 -  199: 273   50
   10    24 Paulina        Markowska             100.00 -  242: 312   50
   11    22 Sławomir       Koszelew              100.00 -  265: 418   50
   12    24 Tomasz         Okłota                100.00 -  229: 245   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     677  / 11  61.55




	Sławomir Koszelew 100.00 Ignatki

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Krzysztof      Sporczyk              125.07 -  237: 405   75
    2    18 Agnieszka      Ciwoniuk              100.00 +  383: 286  150
    3    14 Rafał          Wesołowski            135.72 -  242: 416   86
    4    17 Bożena         Górska                100.00 -  334: 380   50
    5    20 Maria          Świstak               100.00 -  232: 256   50
    6    21 Tomasz         Okłota                100.00 +  291: 182  150
    7    19 Emilia         Więsław               100.00 +  384: 243  150
    8    15 Joanna         Ostrowska             114.22 -  305: 447   64
    9    21 Paulina        Ostrowska             100.00 -  192: 338   50
   10    22 Bartosz        Górski                100.00 -  246: 384   50
   11    22 Paulina        Koszelew              100.00 +  418: 265  150
   12    20 Dorota         Ostrowska             100.00 -  294: 362   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1075  / 12  89.58




	Sylwia Kozłowska 100.00 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Piotr          Broda                 123.87 -  337: 389   74
    2    17 Paweł          Halicki               100.00 -  330: 337   50
    3    19 Małgorzata     Karpacz               100.00 +  316: 269  150
    4    18 Dorota         Ostrowska             100.00 +  397: 315  150
    5    11 Adam           Ziemniewicz           100.00 -  356: 357   50
    6    16 Emilia         Więsław               100.00 +  384: 249  150
    7     9 Jarosław       Borowski              131.72 -  262: 471   82
    8    18 Krzysztof      Maleszewski           100.00 -  341: 342   50
    9    18 Janina         Grajewska             100.00 -  331: 357   50
   10    18 Agnieszka      Biegańska             102.09 -  312: 364   52
   11    21 Piotr          Olejnik               100.00 +  386: 159  150
   12    19 Maciej         Sylwestrzuk           100.00 -  319: 332   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1058  / 12  88.17




	Damian Leśniewski 100.00 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    24 Paulina        Koszelew              100.00 -  193: 214   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      50  /  1  50.00




	Krzysztof Maleszewski 100.00 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Czesław        Grajewski             120.45 -  243: 472   70
    2    15 Tomasz         Zwoliński             135.35 -  293: 458   85
    3    22 Piotr          Olejnik               100.00 +  402: 240  150
    4    21 Paulina        Koszelew              100.00 +  440: 173  150
    5    12 Mariusz        Skrobosz              150.21 -  303: 544  100
    6    20 Bartosz        Górski                100.00 +  415: 309  150
    7    10 Marianna       Kozłowska             111.62 -  269: 319   62
    8    18 Sylwia         Kozłowska             100.00 +  342: 341  150
    9    14 Adrian         Ziemniewicz           100.00 -  300: 401   50
   10    19 Paweł          Halicki               100.00 +  432: 420  150
   11    14 Jerzy          Krzyżewski            114.71 -  290: 379   65
   12    15 Sebastian      Orzelski              113.21 -  258: 368   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1245  / 12 103.75




	Paulina Markowska 100.00 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Bogdan         Kozłowski             115.92 -  262: 424   66
    2    14 Grażyna        Błaut                 100.00 -  232: 426   50
    3    21 Emilia         Więsław               100.00 -  253: 307   50
    4    22 Agnieszka      Ciwoniuk              100.00 -  241: 341   50
    5    22 Dorota         Ostrowska             100.00 -  273: 319   50
    6    24 PAUZA
    7    22 Tomasz         Okłota                100.00 +  345: 209  150
    8    21 Małgorzata     Karpacz               100.00 -  255: 360   50
    9    22 Piotr          Olejnik               100.00 +  402: 309  150
   10    24 Paulina        Koszelew              100.00 +  312: 242  150
   11    18 Maciej         Sylwestrzuk           100.00 +  339: 337  150
   12    18 Małgorzata     Karpacz               100.00 +  379: 284  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1066  / 11  96.91




	Kinga Mocarska 100.00 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    27 PAUZA
    9    24 Tomasz         Okłota                100.00 -  146: 263   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      50  /  1  50.00




	Tomasz Okłota 100.00 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Anna           Biegańska             115.10 -  203: 427   65
    2    21 Agnieszka      Biegańska             102.09 -  324: 348   52
    3    23 Paulina        Ostrowska             100.00 -  202: 305   50
    4    23 Małgorzata     Karpacz               100.00 -  198: 308   50
    5    24 PAUZA
    6    21 Sławomir       Koszelew              100.00 -  182: 291   50
    7    22 Paulina        Markowska             100.00 -  209: 345   50
    8    23 Bartosz        Górski                100.00 +  319: 265  150
    9    24 Kinga          Mocarska              100.00 +  263: 146  150
   10    20 Dorota         Ostrowska             100.00 -  257: 272   50
   11    24 Emilia         Więsław               100.00 -  220: 339   50
   12    24 Paulina        Koszelew              100.00 +  245: 229  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     867  / 11  78.82




	Piotr Olejnik 100.00 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Krzysztof      Bonda                 114.77 -  200: 419   65
    3    22 Krzysztof      Maleszewski           100.00 -  240: 402   50
    4    24 PAUZA
    5    21 Paweł          Halicki               100.00 -  245: 335   50
    6    22 Małgorzata     Karpacz               100.00 -  260: 324   50
    7    23 Paulina        Koszelew              100.00 +  317: 237  150
    8    22 Paulina        Ostrowska             100.00 -  188: 277   50
    9    22 Paulina        Markowska             100.00 -  309: 402   50
   10    23 Emilia         Więsław               100.00 +  297: 237  150
   11    21 Sylwia         Kozłowska             100.00 -  159: 386   50
   12    23 Maria          Świstak               100.00 -  240: 277   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     715  / 10  71.50




	Dorota Ostrowska 100.00 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Jerzy          Krzyżewski            114.71 -  243: 341   65
    2    16 Adrian         Ziemniewicz           100.00 -  257: 386   50
    3    20 Agnieszka      Ciwoniuk              100.00 +  329: 278  150
    4    18 Sylwia         Kozłowska             100.00 -  315: 397   50
    5    22 Paulina        Markowska             100.00 +  319: 273  150
    6    18 Bożena         Górska                100.00 -  260: 370   50
    7    17 Maciej         Sylwestrzuk           100.00 -  309: 320   50
    8    20 Maria          Świstak               100.00 +  294: 231  150
    9    17 Anna           Biegańska             115.10 -  314: 352   65
   10    20 Tomasz         Okłota                100.00 +  272: 257  150
   11    17 Paweł          Maciejczuk            101.85 -  312: 367   52
   12    20 Sławomir       Koszelew              100.00 +  362: 294  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1132  / 12  94.33




	Paulina Ostrowska 100.00 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Dariusz        Jarosławski           114.17 -  194: 392   64
    2    22 Maciej         Sylwestrzuk           100.00 -  185: 372   50
    3    23 Tomasz         Okłota                100.00 +  305: 202  150
    4    19 Michał, Piotr  Waszkiewicz           100.00 -  232: 423   50
    5    19 Janina         Grajewska             100.00 -  270: 324   50
    6    23 Paulina        Koszelew              100.00 +  306: 217  150
    7    18 Agnieszka      Ciwoniuk              100.00 -  231: 333   50
    8    22 Piotr          Olejnik               100.00 +  277: 188  150
    9    21 Sławomir       Koszelew              100.00 +  338: 192  150
   10    17 Sebastian      Orzelski              113.21 -  212: 349   63
   11    20 Małgorzata     Karpacz               100.00 -  261: 357   50
   12    21 Paweł          Halicki               100.00 -  277: 285   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1027  / 12  85.58




	Adam Samsonowicz 100.00 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Sebastian      Orzelski              113.21 -  154: 474   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      63  /  1  63.00




	Maciej Sylwestrzuk 100.00 Gródek                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Marianna       Kozłowska             111.62 -  303: 417   62
    2    22 Paulina        Ostrowska             100.00 +  372: 185  150
    3    11 Jan            Lisiewski             103.65 -  286: 341   54
    4    20 Maria          Świstak               100.00 +  366: 209  150
    5    15 Joanna         Ostrowska             114.22 -  331: 336   64
    6    14 Krzysztof      Sporczyk              125.07 -  274: 438   75
    7    17 Dorota         Ostrowska             100.00 +  320: 309  150
    8    16 Grażyna        Błaut                 100.00 -  283: 364   50
    9    19 Małgorzata     Karpacz               100.00 +  371: 306  150
   10    14 Anna           Biegańska             115.10 -  344: 356   65
   11    18 Paulina        Markowska             100.00 -  337: 339   50
   12    19 Sylwia         Kozłowska             100.00 +  332: 319  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1170  / 12  97.50




	Michał, Piotr Waszkiewicz 100.00 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Elżbieta       Święcka               108.42 -  325: 339   58
    2    19 Emilia         Więsław               100.00 +  405: 334  150
    3    18 Joanna         Ostrowska             114.22 -  235: 359   64
    4    19 Paulina        Ostrowska             100.00 +  423: 232  150
    5     9 Dariusz        Jarosławski           114.17 -  302: 312   64
    6    19 Maria          Świstak               100.00 +  354: 298  150
    7    14 Jan            Lisiewski             103.65 +  349: 334  154
    8     9 Krzysztof      Sporczyk              125.07 +  446: 379  175
    9     7 Bogdan         Kozłowski             115.92 +  361: 233  166
   10     6 Piotr          Broda                 123.87 -  319: 382   74
   11    10 Marek          Dudkiewicz            127.37 -  352: 445   77
   12    11 Anna           Biegańska             115.10 +  331: 326  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1447  / 12 120.58




	Emilia Więsław 100.00 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Jan            Lisiewski             103.65 -  234: 368   54
    2    19 Michał, Piotr  Waszkiewicz           100.00 -  334: 405   50
    3    21 Paulina        Markowska             100.00 +  307: 253  150
    4    15 Mariusz        Skrobosz              150.21 -  268: 438  100
    5    23 Paulina        Koszelew              100.00 +  398: 187  150
    6    16 Sylwia         Kozłowska             100.00 -  249: 384   50
    7    19 Sławomir       Koszelew              100.00 -  243: 384   50
    8    19 Paweł          Halicki               100.00 -  239: 285   50
    9    25 PAUZA
   10    23 Piotr          Olejnik               100.00 -  237: 297   50
   11    24 Tomasz         Okłota                100.00 +  339: 220  150
   12    22 Bartosz        Górski                100.00 -  235: 365   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     904  / 11  82.18




	Adam Ziemniewicz 100.00 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Agnieszka      Biegańska             102.09 +  418: 306  152
    2    10 Jerzy          Krzyżewski            114.71 -  314: 398   65
    3    17 Maria          Świstak               100.00 +  492: 149  150
    4     9 Paweł          Maciejczuk            101.85 -  300: 349   52
    5    11 Sylwia         Kozłowska             100.00 +  357: 356  150
    6    12 Elżbieta       Święcka               108.42 +  323: 302  158
    7     6 Rafał          Wesołowski            135.72 -  329: 473   86
    8     7 Marek          Dudkiewicz            127.37 +  367: 323  177
    9     6 Marianna       Kozłowska             111.62 +  379: 332  162
   10     5 Robert         Kamiński              131.04 +  351: 339  181
   11     5 Jarosław       Borowski              131.72 -  447: 463   82
   12     7 Krzysztof      Bonda                 114.77 +  357: 290  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1580  / 12 131.67




	Adrian Ziemniewicz 100.00 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Paweł          Maciejczuk            101.85 -  344: 370   52
    2    16 Dorota         Ostrowska             100.00 +  386: 257  150
    3     8 Tomasz         Zwoliński             135.35 -  393: 430   85
    4    13 Bartosz        Górski                100.00 +  426: 363  150
    5    10 Sebastian      Orzelski              113.21 +  391: 344  163
    6     9 Grażyna        Błaut                 100.00 +  353: 322  150
    7     8 Piotr          Broda                 123.87 -  329: 376   74
    8    10 Elżbieta       Święcka               108.42 -  304: 383   58
    9    14 Krzysztof      Maleszewski           100.00 +  401: 300  150
   10    12 Bożena         Górska                100.00 +  369: 340  150
   11     7 Marianna       Kozłowska             111.62 -  286: 472   62
   12    10 Bogdan         Kozłowski             115.92 -  350: 380   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1310  / 12 109.17




	Maria Świstak 100.00 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 PAUZA
    2    12 Stanisław      Rydzik                150.94 -  269: 435  101
    3    17 Adam           Ziemniewicz           100.00 -  149: 492   50
    4    20 Maciej         Sylwestrzuk           100.00 -  209: 366   50
    5    20 Sławomir       Koszelew              100.00 +  256: 232  150
    6    19 Michał, Piotr  Waszkiewicz           100.00 -  298: 354   50
    7    21 Paweł          Halicki               100.00 -  264: 273   50
    8    20 Dorota         Ostrowska             100.00 -  231: 294   50
    9    23 Paulina        Koszelew              100.00 +  273: 199  150
   10    21 Małgorzata     Karpacz               100.00 -  254: 292   50
   11    23 Bartosz        Górski                100.00 -  269: 301   50
   12    23 Piotr          Olejnik               100.00 +  277: 240  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     901  / 11  81.91


Wyniki poszczególnych rund turnieju II Otwarte Mistrzostwa Białegostoku


Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Grażyna        Błaut                 409: 386
   2 Agnieszka      Ciwoniuk             - Mariusz        Skrobosz              335: 447
   3 Rafał          Wesołowski           - Janina         Grajewska             382: 269
   4 Bożena         Górska               - Tomasz         Zwoliński             418: 357
   5 Piotr          Pietuchowski         - Bartosz        Górski                409: 318
   6 Paweł          Halicki              - Jarosław       Borowski              241: 504
   7 Robert         Kamiński             - Dawid          Karpacz               400:   1
   8 Małgorzata     Karpacz              - Grzegorz       Święcki               227: 355
   9 Mariusz        Sylwestrzuk          - Marcin         Kochanowski           400:   1
  10 Paulina        Koszelew             - Marek          Dudkiewicz            161: 472
  11 Krzysztof      Sporczyk             - Sławomir       Koszelew              405: 237
  12 Sylwia         Kozłowska            - Piotr          Broda                 337: 389
  13 Czesław        Grajewski            - Krzysztof      Maleszewski           472: 243
  14 Paulina        Markowska            - Bogdan         Kozłowski             262: 424
  15 Anna           Biegańska            - Tomasz         Okłota                427: 203
  16 Piotr          Olejnik              - Krzysztof      Bonda                 200: 419
  17 Jerzy          Krzyżewski           - Dorota         Ostrowska             341: 243
  18 Paulina        Ostrowska            - Dariusz        Jarosławski           194: 392
  19 Sebastian      Orzelski             - Adam           Samsonowicz           474: 154
  20 Maciej         Sylwestrzuk          - Marianna       Kozłowska             303: 417
  21 Elżbieta       Święcka              - Michał, Piotr  Waszkiewicz           339: 325
  22 Emilia         Więsław              - Jan            Lisiewski             234: 368
  23 Agnieszka      Biegańska            - Adam           Ziemniewicz           306: 418
  24 Adrian         Ziemniewicz          - Paweł          Maciejczuk            344: 370
  25 Maria          Świstak              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jarosław       Borowski             - Krzysztof      Sporczyk              399: 285
   2 Sebastian      Orzelski             - Robert         Kamiński              312: 447
   3 Marek          Dudkiewicz           - Mariusz        Sylwestrzuk           374: 388
   4 Dariusz        Jarosławski          - Czesław        Grajewski             382: 404
   5 Mariusz        Skrobosz             - Piotr          Broda                 343: 419
   6 Anna           Biegańska            - Rafał          Wesołowski            399: 394
   7 Paweł          Maciejczuk           - Bogdan         Kozłowski             360: 354
   8 Krzysztof      Bonda                - Jan            Lisiewski             426: 420
   9 Grzegorz       Święcki              - Bożena         Górska                449: 278
  10 Adam           Ziemniewicz          - Jerzy          Krzyżewski            314: 398
  11 Marianna       Kozłowska            - Elżbieta       Święcka               353: 376
  12 Stanisław      Rydzik               - Maria          Świstak               435: 269
  13 Joanna         Ostrowska            - Piotr          Pietuchowski          320: 498
  14 Grażyna        Błaut                - Paulina        Markowska             426: 232
  15 Krzysztof      Maleszewski          - Tomasz         Zwoliński             293: 458
  16 Dorota         Ostrowska            - Adrian         Ziemniewicz           257: 386
  17 Paweł          Halicki              - Sylwia         Kozłowska             337: 330
  18 Sławomir       Koszelew             - Agnieszka      Ciwoniuk              383: 286
  19 Michał, Piotr  Waszkiewicz          - Emilia         Więsław               405: 334
  20 Bartosz        Górski               - Małgorzata     Karpacz               343: 284
  21 Tomasz         Okłota               - Agnieszka      Biegańska             324: 348
  22 Maciej         Sylwestrzuk          - Paulina        Ostrowska             372: 185
  23 Janina         Grajewska            - Paulina        Koszelew              351: 134


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Piotr          Broda                - Piotr          Pietuchowski          378: 362
   2 Grzegorz       Święcki              - Jarosław       Borowski              433: 395
   3 Czesław        Grajewski            - Mariusz        Sylwestrzuk           415: 363
   4 Robert         Kamiński             - Jerzy          Krzyżewski            397: 253
   5 Paweł          Maciejczuk           - Krzysztof      Bonda                 298: 416
   6 Elżbieta       Święcka              - Stanisław      Rydzik                298: 434
   7 Marek          Dudkiewicz           - Anna           Biegańska             471: 294
   8 Tomasz         Zwoliński            - Adrian         Ziemniewicz           430: 393
   9 Bożena         Górska               - Grażyna        Błaut                 289: 301
  10 Krzysztof      Sporczyk             - Mariusz        Skrobosz              399: 290
  11 Jan            Lisiewski            - Maciej         Sylwestrzuk           341: 286
  12 Bartosz        Górski               - Sebastian      Orzelski              273: 339
  13 Bogdan         Kozłowski            - Agnieszka      Biegańska             342: 401
  14 Sławomir       Koszelew             - Rafał          Wesołowski            242: 416
  15 Dariusz        Jarosławski          - Janina         Grajewska             498: 307
  16 Marianna       Kozłowska            - Paweł          Halicki               452: 292
  17 Adam           Ziemniewicz          - Maria          Świstak               492: 149
  18 Michał, Piotr  Waszkiewicz          - Joanna         Ostrowska             235: 359
  19 Sylwia         Kozłowska            - Małgorzata     Karpacz               316: 269
  20 Dorota         Ostrowska            - Agnieszka      Ciwoniuk              329: 278
  21 Paulina        Markowska            - Emilia         Więsław               253: 307
  22 Krzysztof      Maleszewski          - Piotr          Olejnik               402: 240
  23 Paulina        Ostrowska            - Tomasz         Okłota                305: 202
  24 Paulina        Koszelew             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Czesław        Grajewski            - Robert         Kamiński              457: 330
   2 Stanisław      Rydzik               - Grzegorz       Święcki               375: 431
   3 Krzysztof      Bonda                - Piotr          Broda                 371: 379
   4 Jan            Lisiewski            - Marek          Dudkiewicz            381: 423
   5 Jarosław       Borowski             - Sebastian      Orzelski              466: 259
   6 Dariusz        Jarosławski          - Anna           Biegańska             358: 374
   7 Piotr          Pietuchowski         - Grażyna        Błaut                 442: 299
   8 Tomasz         Zwoliński            - Krzysztof      Sporczyk              344: 333
   9 Adam           Ziemniewicz          - Paweł          Maciejczuk            300: 349
  10 Agnieszka      Biegańska            - Marianna       Kozłowska             437: 410
  11 Rafał          Wesołowski           - Elżbieta       Święcka               499: 263
  12 Mariusz        Sylwestrzuk          - Jerzy          Krzyżewski            392: 329
  13 Adrian         Ziemniewicz          - Bartosz        Górski                426: 363
  14 Bogdan         Kozłowski            - Janina         Grajewska             395: 274
  15 Emilia         Więsław              - Mariusz        Skrobosz              268: 438
  16 Joanna         Ostrowska            - Paweł          Halicki               384: 279
  17 Bożena         Górska               - Sławomir       Koszelew              380: 334
  18 Sylwia         Kozłowska            - Dorota         Ostrowska             397: 315
  19 Paulina        Ostrowska            - Michał, Piotr  Waszkiewicz           232: 423
  20 Maria          Świstak              - Maciej         Sylwestrzuk           209: 366
  21 Krzysztof      Maleszewski          - Paulina        Koszelew              440: 173
  22 Agnieszka      Ciwoniuk             - Paulina        Markowska             341: 241
  23 Tomasz         Okłota               - Małgorzata     Karpacz               198: 308
  24 Piotr          Olejnik              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jarosław       Borowski             - Czesław        Grajewski             341: 360
   2 Piotr          Broda                - Grzegorz       Święcki               294: 512
   3 Marek          Dudkiewicz           - Robert         Kamiński              333: 412
   4 Piotr          Pietuchowski         - Mariusz        Sylwestrzuk           424: 359
   5 Rafał          Wesołowski           - Agnieszka      Biegańska             462: 313
   6 Anna           Biegańska            - Stanisław      Rydzik                332: 365
   7 Marianna       Kozłowska            - Krzysztof      Bonda                 357: 365
   8 Tomasz         Zwoliński            - Paweł          Maciejczuk            492: 294
   9 Michał, Piotr  Waszkiewicz          - Dariusz        Jarosławski           302: 312
  10 Sebastian      Orzelski             - Adrian         Ziemniewicz           344: 391
  11 Sylwia         Kozłowska            - Adam           Ziemniewicz           356: 357
  12 Mariusz        Skrobosz             - Krzysztof      Maleszewski           544: 303
  13 Bogdan         Kozłowski            - Bożena         Górska                387: 332
  14 Jerzy          Krzyżewski           - Jan            Lisiewski             368: 245
  15 Maciej         Sylwestrzuk          - Joanna         Ostrowska             331: 336
  16 Elżbieta       Święcka              - Krzysztof      Sporczyk              379: 350
  17 Grażyna        Błaut                - Bartosz        Górski                315: 302
  18 Małgorzata     Karpacz              - Agnieszka      Ciwoniuk              278: 305
  19 Janina         Grajewska            - Paulina        Ostrowska             324: 270
  20 Sławomir       Koszelew             - Maria          Świstak               232: 256
  21 Piotr          Olejnik              - Paweł          Halicki               245: 335
  22 Paulina        Markowska            - Dorota         Ostrowska             273: 319
  23 Emilia         Więsław              - Paulina        Koszelew              398: 187
  24 Tomasz         Okłota               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Grzegorz       Święcki              - Czesław        Grajewski             427: 373
   2 Krzysztof      Bonda                - Rafał          Wesołowski            360: 348
   3 Robert         Kamiński             - Piotr          Pietuchowski          413: 331
   4 Piotr          Broda                - Tomasz         Zwoliński             327: 475
   5 Stanisław      Rydzik               - Jarosław       Borowski              380: 308
   6 Agnieszka      Biegańska            - Marek          Dudkiewicz            278: 458
   7 Mariusz        Skrobosz             - Anna           Biegańska             556: 329
   8 Joanna         Ostrowska            - Dariusz        Jarosławski           333: 339
   9 Grażyna        Błaut                - Adrian         Ziemniewicz           322: 353
  10 Mariusz        Sylwestrzuk          - Paweł          Maciejczuk            387: 311
  11 Jerzy          Krzyżewski           - Bogdan         Kozłowski             290: 283
  12 Elżbieta       Święcka              - Adam           Ziemniewicz           302: 323
  13 Agnieszka      Ciwoniuk             - Marianna       Kozłowska             294: 372
  14 Krzysztof      Sporczyk             - Maciej         Sylwestrzuk           438: 274
  15 Janina         Grajewska            - Jan            Lisiewski             235: 399
  16 Emilia         Więsław              - Sylwia         Kozłowska             249: 384
  17 Paweł          Halicki              - Sebastian      Orzelski              245: 400
  18 Dorota         Ostrowska            - Bożena         Górska                260: 370
  19 Maria          Świstak              - Michał, Piotr  Waszkiewicz           298: 354
  20 Bartosz        Górski               - Krzysztof      Maleszewski           309: 415
  21 Sławomir       Koszelew             - Tomasz         Okłota                291: 182
  22 Małgorzata     Karpacz              - Piotr          Olejnik               324: 260
  23 Paulina        Koszelew             - Paulina        Ostrowska             217: 306
  24 Paulina        Markowska            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Grzegorz       Święcki              - Robert         Kamiński              445: 265
   2 Tomasz         Zwoliński            - Stanisław      Rydzik                384: 451
   3 Czesław        Grajewski            - Krzysztof      Bonda                 344: 297
   4 Mariusz        Skrobosz             - Mariusz        Sylwestrzuk           411: 296
   5 Dariusz        Jarosławski          - Marek          Dudkiewicz            346: 323
   6 Adam           Ziemniewicz          - Rafał          Wesołowski            329: 473
   7 Jerzy          Krzyżewski           - Piotr          Pietuchowski          283: 408
   8 Adrian         Ziemniewicz          - Piotr          Broda                 329: 376
   9 Jarosław       Borowski             - Sylwia         Kozłowska             471: 262
  10 Krzysztof      Maleszewski          - Marianna       Kozłowska             269: 319
  11 Agnieszka      Biegańska            - Krzysztof      Sporczyk              251: 458
  12 Grażyna        Błaut                - Bogdan         Kozłowski             352: 412
  13 Bożena         Górska               - Anna           Biegańska             354: 345
  14 Jan            Lisiewski            - Michał, Piotr  Waszkiewicz           334: 349
  15 Paweł          Maciejczuk           - Sebastian      Orzelski              377: 270
  16 Joanna         Ostrowska            - Elżbieta       Święcka               332: 334
  17 Maciej         Sylwestrzuk          - Dorota         Ostrowska             320: 309
  18 Agnieszka      Ciwoniuk             - Paulina        Ostrowska             333: 231
  19 Emilia         Więsław              - Sławomir       Koszelew              243: 384
  20 Małgorzata     Karpacz              - Janina         Grajewska             255: 320
  21 Paweł          Halicki              - Maria          Świstak               273: 264
  22 Tomasz         Okłota               - Paulina        Markowska             209: 345
  23 Paulina        Koszelew             - Piotr          Olejnik               237: 317
  24 Bartosz        Górski               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Grzegorz       Święcki               341: 402
   2 Stanisław      Rydzik               - Czesław        Grajewski             408: 415
   3 Rafał          Wesołowski           - Dariusz        Jarosławski           411: 287
   4 Krzysztof      Bonda                - Tomasz         Zwoliński             341: 405
   5 Piotr          Pietuchowski         - Jarosław       Borowski              497: 334
   6 Robert         Kamiński             - Piotr          Broda                 419: 384
   7 Marek          Dudkiewicz           - Adam           Ziemniewicz           323: 367
   8 Marianna       Kozłowska            - Bożena         Górska                365: 324
   9 Krzysztof      Sporczyk             - Michał, Piotr  Waszkiewicz           379: 446
  10 Adrian         Ziemniewicz          - Elżbieta       Święcka               304: 383
  11 Bogdan         Kozłowski            - Mariusz        Sylwestrzuk           401: 346
  12 Paweł          Maciejczuk           - Jerzy          Krzyżewski            354: 361
  13 Anna           Biegańska            - Agnieszka      Biegańska             335: 396
  14 Jan            Lisiewski            - Agnieszka      Ciwoniuk              320: 253
  15 Sławomir       Koszelew             - Joanna         Ostrowska             305: 447
  16 Grażyna        Błaut                - Maciej         Sylwestrzuk           364: 283
  17 Sebastian      Orzelski             - Janina         Grajewska             380: 206
  18 Sylwia         Kozłowska            - Krzysztof      Maleszewski           341: 342
  19 Paweł          Halicki              - Emilia         Więsław               285: 239
  20 Maria          Świstak              - Dorota         Ostrowska             231: 294
  21 Paulina        Markowska            - Małgorzata     Karpacz               255: 360
  22 Paulina        Ostrowska            - Piotr          Olejnik               277: 188
  23 Bartosz        Górski               - Tomasz         Okłota                265: 319
  24 Damian         Leśniewski           - Paulina        Koszelew              193: 214
  25 Łukasz         Święcki              - Marcin         Dyszkiewicz           406: 216
  26 Piotr          Dzierzgowski         - Adam           Ciwoniuk               19:  25
  27 Kinga          Mocarska             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Grzegorz       Święcki              - Rafał          Wesołowski            380: 324
   2 Czesław        Grajewski            - Piotr          Pietuchowski          312: 348
   3 Tomasz         Zwoliński            - Robert         Kamiński              495: 389
   4 Stanisław      Rydzik               - Mariusz        Skrobosz              327: 360
   5 Dariusz        Jarosławski          - Łukasz         Święcki               422: 272
   6 Adam           Ziemniewicz          - Marianna       Kozłowska             379: 332
   7 Michał, Piotr  Waszkiewicz          - Bogdan         Kozłowski             361: 233
   8 Elżbieta       Święcka              - Krzysztof      Bonda                 318: 372
   9 Piotr          Broda                - Jerzy          Krzyżewski            423: 279
  10 Jarosław       Borowski             - Grażyna        Błaut                 366: 292
  11 Marek          Dudkiewicz           - Sebastian      Orzelski              504: 253
  12 Bożena         Górska               - Krzysztof      Sporczyk              326: 274
  13 Mariusz        Sylwestrzuk          - Agnieszka      Biegańska             449: 289
  14 Krzysztof      Maleszewski          - Adrian         Ziemniewicz           300: 401
  15 Paweł          Maciejczuk           - Joanna         Ostrowska             385: 418
  16 Jan            Lisiewski            - Paweł          Halicki               372: 220
  17 Dorota         Ostrowska            - Anna           Biegańska             314: 352
  18 Janina         Grajewska            - Sylwia         Kozłowska             357: 331
  19 Małgorzata     Karpacz              - Maciej         Sylwestrzuk           306: 371
  20 Agnieszka      Ciwoniuk             - Bartosz        Górski                362: 359
  21 Paulina        Ostrowska            - Sławomir       Koszelew              338: 192
  22 Piotr          Olejnik              - Paulina        Markowska             309: 402
  23 Paulina        Koszelew             - Maria          Świstak               199: 273
  24 Tomasz         Okłota               - Kinga          Mocarska              263: 146
  25 Emilia         Więsław              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Grzegorz       Święcki              - Tomasz         Zwoliński             326: 479
   2 Piotr          Pietuchowski         - Mariusz        Skrobosz              371: 472
   3 Rafał          Wesołowski           - Czesław        Grajewski             360: 360
   4 Dariusz        Jarosławski          - Stanisław      Rydzik                386: 443
   5 Robert         Kamiński             - Adam           Ziemniewicz           339: 351
   6 Michał, Piotr  Waszkiewicz          - Piotr          Broda                 319: 382
   7 Krzysztof      Bonda                - Marek          Dudkiewicz            311: 310
   8 Bogdan         Kozłowski            - Jarosław       Borowski              331: 384
   9 Mariusz        Sylwestrzuk          - Jan            Lisiewski             327: 326
  10 Jerzy          Krzyżewski           - Marianna       Kozłowska             307: 411
  11 Łukasz         Święcki              - Elżbieta       Święcka               413: 316
  12 Adrian         Ziemniewicz          - Bożena         Górska                369: 340
  13 Krzysztof      Sporczyk             - Joanna         Ostrowska             289: 364
  14 Maciej         Sylwestrzuk          - Anna           Biegańska             344: 356
  15 Agnieszka      Ciwoniuk             - Paweł          Maciejczuk            315: 294
  16 Janina         Grajewska            - Grażyna        Błaut                 298: 301
  17 Sebastian      Orzelski             - Paulina        Ostrowska             349: 212
  18 Agnieszka      Biegańska            - Sylwia         Kozłowska             364: 312
  19 Paweł          Halicki              - Krzysztof      Maleszewski           420: 432
  20 Dorota         Ostrowska            - Tomasz         Okłota                272: 257
  21 Maria          Świstak              - Małgorzata     Karpacz               254: 292
  22 Bartosz        Górski               - Sławomir       Koszelew              384: 246
  23 Piotr          Olejnik              - Emilia         Więsław               297: 237
  24 Paulina        Markowska            - Paulina        Koszelew              312: 242


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Piotr          Pietuchowski         - Grzegorz       Święcki               499: 346
   2 Tomasz         Zwoliński            - Czesław        Grajewski             342: 330
   3 Mariusz        Skrobosz             - Krzysztof      Bonda                 436: 344
   4 Piotr          Broda                - Stanisław      Rydzik                387: 328
   5 Jarosław       Borowski             - Adam           Ziemniewicz           463: 447
   6 Rafał          Wesołowski           - Robert         Kamiński              490: 419
   7 Marianna       Kozłowska            - Adrian         Ziemniewicz           472: 286
   8 Joanna         Ostrowska            - Łukasz         Święcki               360: 373
   9 Mariusz        Sylwestrzuk          - Dariusz        Jarosławski           415: 362
  10 Marek          Dudkiewicz           - Michał, Piotr  Waszkiewicz           445: 352
  11 Sebastian      Orzelski             - Bogdan         Kozłowski             338: 406
  12 Anna           Biegańska            - Grażyna        Błaut                 289: 282
  13 Jan            Lisiewski            - Elżbieta       Święcka               354: 428
  14 Krzysztof      Maleszewski          - Jerzy          Krzyżewski            290: 379
  15 Bożena         Górska               - Agnieszka      Biegańska             302: 356
  16 Krzysztof      Sporczyk             - Agnieszka      Ciwoniuk              361: 327
  17 Paweł          Maciejczuk           - Dorota         Ostrowska             367: 312
  18 Maciej         Sylwestrzuk          - Paulina        Markowska             337: 339
  19 Janina         Grajewska            - Paweł          Halicki               375: 296
  20 Paulina        Ostrowska            - Małgorzata     Karpacz               261: 357
  21 Sylwia         Kozłowska            - Piotr          Olejnik               386: 159
  22 Paulina        Koszelew             - Sławomir       Koszelew              265: 418
  23 Maria          Świstak              - Bartosz        Górski                269: 301
  24 Tomasz         Okłota               - Emilia         Więsław               220: 339


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Grzegorz       Święcki              - Tomasz         Zwoliński             439: 354
   2 Mariusz        Skrobosz             - Piotr          Pietuchowski          399: 359
   3 Piotr          Broda                - Rafał          Wesołowski            491: 284
   4 Czesław        Grajewski            - Jarosław       Borowski              353: 408
   5 Marianna       Kozłowska            - Stanisław      Rydzik                321: 518
   6 Łukasz         Święcki              - Mariusz        Sylwestrzuk           342: 474
   7 Krzysztof      Bonda                - Adam           Ziemniewicz           290: 357
   8 Robert         Kamiński             - Marek          Dudkiewicz            299: 425
   9 Joanna         Ostrowska            - Dariusz        Jarosławski           354: 404
  10 Adrian         Ziemniewicz          - Bogdan         Kozłowski             350: 380
  11 Michał, Piotr  Waszkiewicz          - Anna           Biegańska             331: 326
  12 Elżbieta       Święcka              - Agnieszka      Biegańska             337: 482
  13 Jerzy          Krzyżewski           - Krzysztof      Sporczyk              334: 402
  14 Paweł          Maciejczuk           - Jan            Lisiewski             376: 335
  15 Sebastian      Orzelski             - Krzysztof      Maleszewski           368: 258
  16 Grażyna        Błaut                - Bożena         Górska                268: 388
  17 Janina         Grajewska            - Agnieszka      Ciwoniuk              231: 339
  18 Małgorzata     Karpacz              - Paulina        Markowska             284: 379
  19 Sylwia         Kozłowska            - Maciej         Sylwestrzuk           319: 332
  20 Sławomir       Koszelew             - Dorota         Ostrowska             294: 362
  21 Paweł          Halicki              - Paulina        Ostrowska             285: 277
  22 Bartosz        Górski               - Emilia         Więsław               365: 235
  23 Piotr          Olejnik              - Maria          Świstak               240: 277
  24 Paulina        Koszelew             - Tomasz         Okłota                229: 245
Lista rankingowa na dzień 31-10-2011
        
Lp.     Imię i nazwisko         Miasto            Rank.  Skalpy Gry
----    ----------------------- ----------------- ------ ------ ----  
  1.    Dariusz Kosz            Nysa              153.96 30792  / 200 
  2.    Stanisław Rydzik        Warszawa          149.96 29842  / 199 
  3.    Michał Alabrudziński    Włocławek         149.72 27848  / 186 
  4.    Kamil Górka             Kraków            149.45 28993  / 194 
  5.    Krzysztof Mówka         Warszawa          149.28 28513  / 191 
  6.    Mariusz Skrobosz        Warszawa          149.13 28633  / 192 
  7.    Miłosz Wrzałek          Reda              148.33 27738  / 187 
  8.    Bartosz Morawski        Gliwice           147.25 29450  / 200 
  9.    Rafał Lenartowski       Gdynia            146.92 28356  / 193 
  10.   Krzysztof Obremski      Legnica           146.37 28688  / 196 
  11.   Kazimierz Merklejn      Warszawa          146.06 28482  / 195 
  12.   Łukasz Tuszyński        Chłopowo          146.01 27888  / 191 
  13.   Michał Makowski         Warszawa          144.80 14190  / 98 
  14.   Dawid Adamczyk          Wodzisław Śląski  144.56 22118  / 153 
  15.   Tomasz Ciejka           Kraków            143.89 15684  / 109 
  16.   Mariusz Wrześniewski    Kraków            143.88 20862  / 145 
  17.   Marek Syczuk            Warszawa          143.30 28230  / 197 
  18.   Wojciech Zemło          Łódź              142.72 8563   / 60 
  19.   Dawid Pikul             Poznań            142.14 27006  / 190 
  20.   Paweł Jackowski         Warszawa          141.95 26829  / 189 
  21.   Justyna Górka           Kraków            141.70 27773  / 196 
  22.   Dariusz Puton           Ruda Śląska       141.61 26765  / 189 
  23.   Karol Wyrębkiewicz      Łódź              140.90 14935  / 106 
  24.   Bogusław Szyszka        Oława             140.69 24058  / 171 
  25.   Marek Reda              Wołomin           140.38 27935  / 199 
  26.   Mateusz Żbikowski       Warszawa          140.04 13164  / 94 
  27.   Mateusz Borsuk          Reda              140.02 14842  / 106 
  28.   Kamil Nawrocki          Bydgoszcz         139.69 16623  / 119 
  29.   Piotr Jakubiak          Żyrardów          138.75 5550   / 40 
  30.   Marek Herzig            Gorzów            138.70 16367  / 118 
  31.   Przemysław Herdzina     Kraków            138.20 27226  / 197 
  32.   Jan Mrozowski           Kraków            138.14 19478  / 141 
  33.   Łukasz Bobowski         Suchedniów        138.10 27206  / 197 
  34.   Mirosław Uglik          Warszawa          137.99 26494  / 192 
  35.   Michał Musielak         Bydgoszcz         137.76 18460  / 134 
  36.   Rafał Dąbrowski         Ostróda           137.63 15552  / 113 
  37.   Grzegorz Święcki        Białystok         137.46 6873   / 50 
  38.   Kamil Kister            Puławy            137.26 25942  / 189 
  39.   Marcin Mroziuk          Warszawa          137.13 14261  / 104 
  40.   Grzegorz Kurowski       Warszawa          136.14 26548  / 195 
  41.   Tomasz Zwoliński        Skierdy           135.82 27165  / 200 
  42.   Jarosław Sobczak        Warszawa          135.08 5268   / 39 
  43.   Paweł Janaś             Głogów            134.60 16152  / 120           
  44.   Rafał Wesołowski        Warszawa          134.45 25276  / 188 
  45.   Marek Salamon           Bytom             134.03 4423   / 33 
  46.   Jakub Szymczak          Łódź              133.99 22645  / 169 
  47.   Marek Roszak            Poznań            133.65 13365  / 100 
  48.   Piotr Pietuchowski      Białystok         133.62 25655  / 192 
  49.   Dominik Piasecki        Słupsk            133.42 4803   / 36 
  50.   Przemysław Rybicki      Otwock            133.30 21328  / 160 
  51.   Dominik Urbacki         Pruszków          133.22 13722  / 103 
  52.   Jan Kozłowski           Kraków            132.54 4639   / 35 
  53.   Filip Sosin             Warszawa          132.48 7154   / 54 
  54.   Jarosław Borowski       Bielsk Podlaski   132.34 5823   / 44 
  55.   Robert Duczemiński      Gorzów            132.30 25533  / 193 
  56.   Adam Szukalski          Coventry          132.28 15080  / 114 
  57.   Irena Sołdan            Rumia             132.07 23112  / 175 
  58.   Andrzej Kowalski        Gdańsk            131.94 4750   / 36 
  59.   Karol Waniek            Wrocław           131.67 20936  / 159 
  60.   Mariusz Grodek          Kraków            131.56 7499   / 57 
  61.   Waldemar Czerwoniec     Warszawa          131.56 25391  / 193 
  62.   Grzegorz Koczkodon      Ostróda           131.42 25889  / 197 
  63.   Radosław Jachna         Łódź              131.38 24568  / 187 
  64.   Szymon Płachta          Warszawa          131.16 25182  / 192 
  65.   Artur Irzyk             Kraków            131.11 5769   / 44 
  66.   Jakub Zaryński          Świnoujście       131.05 24899  / 190 
  67.   Łukasz Szałkiewicz      Wrocław           131.02 6420   / 49 
  68.   Ryszard Dębski          Biała Podlaska    130.98 8383   / 64 
  69.   Maciej Sancewicz        Gorzów            130.81 21845  / 167 
  70.   Tomasz Suchanek         Wrocław           130.69 25354  / 194 
  71.   Robert Kamiński         Warszawa          130.47 25833  / 198 
  72.   Andrzej Rakoczy         Kraków            129.68 12838  / 99 
  73.   Agnieszka Krupka        Krosno            129.38 15137  / 117 
  74.   Mariusz Sylwestrzuk     Warszawa          129.10 25433  / 197 
  75.   Tomasz Łapka            Opole             129.01 18062  / 140 
  76.   Wojciech Sołdan         Gdynia            128.82 9790   / 76 
  77.   Rafał Matczak           Milanówek         128.71 20465  / 159 
  78.   Dariusz Maciejuk        Warszawa          128.61 15690  / 122 
  79.   Weronika Rudnicka       Szczecin          128.25 24881  / 194 
  80.   Michał Ozimiński        Łódź              128.05 8195   / 64 
  81.   Robert Kuszpit          Biała Podlaska    128.00 15104  / 118 
  82.   Michał Trumpus          Wrocław           127.80 6262   / 49 
  83.   Andrzej Rechowicz       Katowice          127.78 25429  / 199 
  84.   Dariusz Białobrzewski   Gdynia            127.77 7155   / 56 
  85.   Adam Klimont            Wałcz             127.73 14817  / 116 
  86.   Mariola Osajda-Matczak  Milanówek         127.30 25205  / 198 
  87.   Janusz Krupiński        Bytom             127.08 14233  / 112 
  88.   Janusz Kaczor           Międzyrzec Podl.  127.03 11941  / 94 
  89.   Krzysztof Langiewicz    Ostróda           126.99 24256  / 191 
  90.   Marek Dudkiewicz        Milanówek         126.93 23989  / 189 
  91.   Alicja Kosińska         Szczecin          126.89 6979   / 55 
  92.   Michał Kolaj            Ostróda           126.60 23928  / 189 
  93.   Katarzyna Małek         Mielec            126.59 24559  / 194 
  94.   Magdalena Kupczyńska    Szczecin          126.57 15062  / 119 
  95.   Piotr Domański          Ostrołęka         126.52 8224   / 65 
  96.   Bronisław Parada        Polanica-Zdrój    126.24 4671   / 37 
  97.   Jędrzej Florek          Bydgoszcz         126.24 6438   / 51 
  98.   Beata Wiączkowska       Wrocław           126.22 24613  / 195 
  99.   Małgorzata Sulejewska   Kraków            126.22 22719  / 180 
  100.  Mariusz Orzeł           Nowe Miasto       126.07 7564   / 60 
  101.  Piotr Broda             Sandomierz        125.99 24695  / 196 
  102.  Aleksander Puchalski    Włocławek         125.98 13102  / 104 
  103.  Paweł Kowalski          Kutno             125.97 4409   / 35 
  104.  Ewa Ciszewska           Katowice          125.83 4404   / 35 
  105.  Adam Weremczuk          Łódź/Londyn       125.70 3771   / 30 
  106.  Agnieszka Goniowska     Wrocław           125.64 23746  / 189 
  107.  Ireneusz Moralewicz     Goleniów          125.64 17589  / 140 
  108.  Dariusz Kuć             Stargard          125.43 23580  / 188 
  109.  Arkadiusz Biegun        Kraków            125.37 13665  / 109 
  110.  Sławomir Piotrowski     Biała Podlaska    125.36 23317  / 186 
  111.  Andrzej Kwiatkowski     Warszawa          125.32 24563  / 196 
  112.  Maciej Michalak         Łódź              124.66 6233   / 50 
  113.  Małgorzata Szczygieł    Radwanice         124.62 20812  / 167 
  114.  Robert Głowacki         Łódź              124.43 21900  / 176 
  115.  Andrzej Tyczyno         Bydgoszcz         124.24 8945   / 72 
  116.  Krzysztof Jaworski      Warszawa          124.23 12920  / 104 
  117.  Maciej Grąbczewski      Piła              124.20 24095  / 194 
  118.  Marek Gajdosz           Nowy Sącz         123.84 9412   / 76 
  119.  Monika Dymek            Ustka             123.83 4458   / 36 
  120.  Leszek Stecuła          Bytom             123.83 12507  / 101 
  121.  Zbigniew Wietecki       Gorzów            123.81 24143  / 195 
  122.  Łukasz Baranowski       Reda              123.81 23647  / 191 
  123.  Wojciech Urbański       Warszawa          123.78 12873  / 104 
  124.  Mikołaj Fidziński       Dębica            123.72 16826  / 136 
  125.  Walenty Siemaszko       Lipiany           123.64 6553   / 53 
  126.  Jarosław Puchalski      Łódź              123.64 13724  / 111 
  127.  Krzysztof Sporczyk      Piaseczno         123.58 23850  / 193 
  128.  Daniel Janus            Wąchock           123.24 4190   / 34 
  129.  Zofia Gajewska          Jelenia Góra      122.95 10328  / 84 
  130.  Maciej Perzyński        Piła              122.93 6761   / 55 
  131.  Czesław Grajewski       Choroszcz         122.90 23596  / 192 
  132.  Dorota Maciejuk         Warszawa          122.62 19497  / 159 
  133.  Ryszard Żydaczewski     Lubin             122.42 7345   / 60 
  134.  Zdzisław Szota          Warszawa          122.11 6838   / 56 
  135.  Krzysztof Kałuża        Sosnowiec         122.10 6105   / 50 
  136.  Jerzy Matyasik          Kraków            121.91 23163  / 190 
  137.  Mariusz Kubicki         Inowrocław        121.91 5364   / 44 
  138.  Grażyna Wesołowska      Łódź              121.76 13028  / 107 
  139.  Dorota Kuć              Stargard          121.64 22868  / 188 
  140.  Mateusz Królikowski     Wrocław           121.63 16420  / 135 
  141.  Magdalena Kublik        Warszawa          121.60 23347  / 192 
  142.  Grzegorz Kulgawczuk     Biała Podlaska    121.49 4495   / 37 
  143.  Michał Garnowski        Pasłęk            121.41 4492   / 37 
  144.  Paweł Zaręba            Warszawa          120.76 4468   / 37 
  145.  Łukasz Sornek           Mikołów           120.63 18939  / 157 
  146.  Bogusław Książek        Szczecin          120.50 18436  / 153 
  147.  Marta Dobrzańska        Kraków            120.09 6605   / 55 
  148.  Andrzej Kroc            Łódź              119.97 23635  / 197 
  149.  Barbara Łukaszewicz     Wrocław           119.95 22671  / 189 
  150.  Adam Jurkowski          Knurów            119.73 10895  / 91 
  151.  Tomasz Górka            Łęczna            119.68 7061   / 59 
  152.  Paulina Mech            Kraków            119.18 19427  / 163 
  153.  Jolanta Chłopińska      Wałcz             119.10 22868  / 192 
  154.  Grzegorz Łukasik        Konojady          118.96 11896  / 100 
  155.  Ireneusz Kurzok         Mikołów           118.91 22474  / 189 
  156.  Jarosław Karp           Jędrzejów         118.82 7367   / 62 
  157.  Patrycja Śliwińska      Szczecin          118.58 15771  / 133 
  158.  Elżbieta Szuba          Bytom Odrzański   118.43 4382   / 37 
  159.  Maciej Kuczyński        Gdynia            118.42 10066  / 85 
  160.  Marcin Resler           Września          118.38 4972   / 42 
  161.  Grzegorz Kwiecień       Kraków            118.24 18800  / 159 
  162.  Grzegorz Pukniel        Lublin            118.24 23056  / 195 
  163.  Grzegorz Grzeszczuk     Racibórz          118.08 8620   / 73 
  164.  Dorota Stachowska       Wydartowo I       117.84 22625  / 192 
  165.  Anita Bruska            Gdynia            117.84 13669  / 116 
  166.  Maciej Śliwa            Zabrze            117.53 7757   / 66 
  167.  Stanisław Gasik         Warszawa          117.52 7639   / 65 
  168.  Leokadia Litwinowicz    Gliwice           117.29 9735   / 83 
  169.  Dariusz Nawrocki        Bydgoszcz         117.15 16401  / 140 
  170.  Piotr Adamczyk          Tarnów            116.85 3973   / 34 
  171.  Krzysztof Bonda         Białystok         116.81 8060   / 69 
  172.  Arkadiusz Łydka         Jaworzno          116.68 8634   / 74 
  173.  Krzysztof Gibas         Kraków            116.64 8631   / 74 
  174.  Grzegorz Wiączkowski    Wrocław           116.48 17356  / 149 
  175.  Aleksandra Kaczanowska  Szczecin          116.47 13627  / 117 
  176.  Leszek Kacprzyk         Katowice          116.41 16996  / 146 
  177.  Marek Charytoniuk       Biała Podlaska    116.34 12216  / 105 
  178.  Katarzyna Kowalska      Katowice          116.34 11285  / 97 
  179.  Krzysztof Kodzis        Inowrocław        116.29 12210  / 105 
  180.  Zbigniew Rybak          Warszawa          116.28 22210  / 191 
  181.  Krzysztof Pypno         Gliwice           116.24 5347   / 46 
  182.  Konrad Sowula           Kraków            116.21 4416   / 38 
  183.  Bogdan Kozłowski        Białystok         115.94 8927   / 77 
  184.  Agata Kuć               Stargard          115.88 9039   / 78 
  185.  Joanna Brychcy          Katowice          115.88 5678   / 49 
  186.  Monika Gawron-Cieślik   Szczecin          115.86 13671  / 118 
  187.  Jerzy Krzyżewski        Piasutno          115.58 22076  / 191 
  188.  Dorota Zielińska        Piaseczno         115.50 9702   / 84 
  189.  Natalia Ogierman        Katowice          115.45 17317  / 150 
  190.  Karol Rembiałkowski     Warszawa          115.41 4270   / 37 
  191.  Jarosław Olek           Warszawa          115.29 10376  / 90 
  192.  Alina Białobrzewska     Gdynia            115.27 12795  / 111 
  193.  Beata Piotrowska        Łódź              115.20 15207  / 132 
  194.  Anna Biegańska          Białystok         115.09 9092   / 79 
  195.  Edward Stefaniak        Biała Podlaska    114.97 4484   / 39 
  196.  Renata Andracka         Zwola             114.77 21692  / 189 
  197.  Marek Rogalski          Warszawa          114.70 5276   / 46 
  198.  Dariusz  Jarosławski    Ełk               114.63 22697  / 198 
  199.  Adam Janicki            Łódź              114.44 21972  / 192 
  200.  Mariusz Makuch          Zator             114.39 5033   / 44 
  201.  Joanna Ostrowska        Warszawa          114.25 21365  / 187 
  202.  Tomasz Lempart          Kraków            113.89 5011   / 44 
  203.  Agata Kopta             Wodzisław Śl.     113.83 4098   / 36 
  204.  Tomasz Siwiński         Zawiercie         113.68 17052  / 150 
  205.  Eugeniusz Wróblewski    Inowrocław        113.27 4644   / 41 
  206.  Dorota Rudzińska        Warszawa          113.13 21947  / 194 
  207.  Joanna Suchanek         Wrocław           113.08 21824  / 193 
  208.  Sławomir Zabawa         Wałcz             112.90 8129   / 72 
  209.  Małgorzata Szmuksta     Szczecin          112.83 9365   / 83 
  210.  Dariusz Małysa          Kraków            112.48 3487   / 31 
  211.  Marianna Kozłowska      Białystok         112.42 7195   / 64 
  212.  Małgorzata Jóźwiak      Iława             112.30 14037  / 125 
  213.  Marcin Ceglarek         Kraków            111.87 20696  / 185 
  214.  Maciej Bukowski         Szczecin          111.82 12077  / 108 
  215.  Sławomir Wolski         Wrocław           111.77 21012  / 188 
  216.  Tomasz Sienkiewicz      Białogard         111.68 6701   / 60 
  217.  Ewa Szałas              Katowice          111.58 6918   / 62 
  218.  Elżbieta Zębek          Olsztyn           111.53 4015   / 36 
  219.  Halina Roszak           Poznań            111.34 7794   / 70 
  220.  Jacek Pietruszka        Kraków            111.16 6781   / 61 
  221.  Jerzy Tatarczuk         Warszawa          111.12 6667   / 60 
  222.  Radosław Więch          Warszawa          110.49 19888  / 180 
  223.  Sławomir Długosz        Ostróda           110.42 21642  / 196 
  224.  Danuta Langiewicz       Ostróda           110.22 21272  / 193 
  225.  Ryszard Korpalski       Wójtowice         110.19 20937  / 190 
  226.  Rafał Stachowski        Police            110.15 7160   / 65 
  227.  Teresa Zalewska         Racibórz          109.91 16926  / 154 
  228.  Grażyna Kaczyńska       Łódź              109.86 4065   / 37 
  229.  Anna Stefańska          Łódź              109.82 9994   / 91 
  230.  Rafał Skibicki          Lębork            109.81 5930   / 54 
  231.  Jacek Wandzel           Ząbkowice Śl.     109.79 12077  / 110 
  232.  Maria Krzyżanowska      Władysławowo      109.58 10739  / 98 
  233.  Jerzy Luter             Bytom             109.46 20687  / 189 
  234.  Lucyna Śniadach         Rumia             109.06 3490   / 32 
  235.  Agnieszka Piotrowicz    Gdańsk            108.88 12303  / 113 
  236.  Monika Sadurska         Warszawa          108.58 4886   / 45 
  237.  Marta Bajorek           Warszawa          108.52 9984   / 92 
  238.  Stanisław Olsztyn       Olsztyn           108.03 13396  / 124 
  239.  Katarzyna Bogusławska   Piastów           107.59 20443  / 190 
  240.  Agnieszka Kozak         Gdynia            107.36 20398  / 190 
  241.  Marta Sztajnert         Wisła             107.33 11699  / 109 
  242.  Przemysław Pawlic       Wrocław           107.14 10928  / 102 
  243.  Anna Arana              Warszawa          107.08 17775  / 166 
  244.  Paweł Mazurek           Polanica-Zdrój    106.91 8553   / 80 
  245.  Marcin Radwański        Nowa Wieś         106.90 7269   / 68 
  246.  Jacek Nocoń             Jaworzno          106.71 4055   / 38 
  247.  Kazimierz Merklejn S.   Szczecin          106.68 7254   / 68 
  248.  Adriana Gąbka           Krasowiec         106.61 5757   / 54 
  249.  Anna Niedzielko         Szczecin          106.53 8629   / 81 
  250.  Lidia Szpakowska        Jaworzno          106.38 5851   / 55 
  251.  Rafał Polak             Wałcz             106.18 4778   / 45 
  252.  Kamil Piecewicz         Nowe Miasto       106.11 6579   / 62 
  253.  Anna Swoboda            Wałbrzych         106.00 3180   / 30 
  254.  Elżbieta Święcka        Białystok         105.84 3916   / 37 
  255.  Łukasz Wojciechowski    Łomża             105.83 5080   / 48 
  256.  Urszula Solarska        Łódź              105.73 20300  / 192 
  257.  Beata Marynowicz        Racibórz          105.69 3805   / 36 
  258.  Szymon Dąbrowski        Warszawa          105.10 20179  / 192 
  259.  Agnieszka Biegańska     Białystok         105.04 8613   / 82 
  260.  Marta Ćwiek             Radomsko          104.97 15115  / 144 
  261.  Zofia Górka             Łęczna            104.80 6183   / 59 
  262.  Jacek Nowak             Szczecin          104.31 5633   / 54  
  263.  Paweł Maciejczuk        Białystok         104.08 5516   / 53 
  264.  Maurycy Machnio         Lipiany           104.04 5410   / 52 
  265.  Bożena Guział           Racibórz          103.53 7765   / 75 
  266.  Mariusz Michalski       Inowrocław        103.35 11162  / 108 
  267.  Anna Stambulska         Kraków            103.14 7632   / 74 
  268.  Jan Lisiewski           Piasutno          102.94 7103   / 69 
  269.  Danuta Wodecka          Skrzyszów         102.88 6070   / 59 
  270.  Łucja  Rosołowska       Biłgoraj          102.39 3686   / 36 
  271.  Dorota Gwiazdoń         Nowa Wieś         102.00 3672   / 36 
  272.  Katarzyna Dębska        Ostróda           101.99 14381  / 141 
  273.  Wojciech Gołęcki        Inowrocław        101.93 20387  / 200 
  274.  Tomasz Lewiński         Wejherowo         101.68 4779   / 47 
  275.  Józef Burzyński         Ełk               101.62 5081   / 50 
  276.  Dariusz Zębek           Olsztyn           101.19 3643   / 36 
  277.  Mieczysław Pastuszak    Gdynia            101.19 9714   / 96 
  278.  Julita Dygnas           Jelenia Góra      100.95 17060  / 169 
  279.  Grzegorz Miecugow       Warszawa          100.86 4337   / 43 
  280.  Józef Wietecki          Gorzów            100.71 11985  / 119 
  281.  Jakub Błażejewski       Poznań            100.49 5728   / 57 
  282.  Łukasz Moskal           Kurzętnik         100.25 4812   / 48 
  283.  Robert Wagner           Wrocław            99.96 4798   / 48 
  284.  Agnieszka Lutkiewicz    Gdynia             99.92 3597   / 36 
  285.  Maria Pokorska          Warszawa           99.90 6993   / 70 
  286.  Lidia Żywna             Gdynia             99.46 8653   / 87 
  287.  Tomasz Drewnowski       Warszawa           98.75 3950   / 40 
  288.  Joanna Pawlińska        Bielany            98.08 6473   / 66 
  289.  Krzysztof Zawadzki      Sampława           98.00 18718  / 191 
  290.  Monika Siemaszko        Lipiany            97.50 3900   / 40 
  291.  Błażej Fidziński        Dębica             97.36 4868   / 50 
  292.  Leszek Kilian           Jaworzno           97.16 7093   / 73 
  293.  Sylwia Buks             Warszawa           96.75 18963  / 196 
  294.  Waldemar Kudliński      Bydgoszcz          96.65 6379   / 66 
  295.  Ziemowit Pazda          Wrocław            96.44 9162   / 95 
  296.  Sylwia Łada             Inowrocław         95.58 11470  / 120 
  297.  Andrzej Bednaruk        Gdańsk             95.26 7430   / 78 
  298.  Aneta Szczyrzyca        Jaworzno           94.72 5115   / 54 
  299.  Krystyna Augustyniak    Łódź               94.21 3203   / 34 
  300.  Anna Lenartowska        Gdynia             92.94 6692   / 72 
  301.  Janina Grajewska        Choroszcz          92.81 11416  / 123 
  302.  Krzysztof Borodziuk     Kostrzyn           92.24 3136   / 34 
  303.  Jolanta Sylwestrzuk     Warszawa           92.13 5804   / 63 
  304.  Kamila Zacharuk         Zabrze             91.38 4386   / 48 
  305.  Marta Łęgowska          Inowrocław         91.36 5025   / 55 
  306.  Aleksandra Brzeska      Warszawa           90.78 4993   / 55 
  307.  Zuzanna Molak           Warszawa           90.68 3718   / 41 
  308.  Maciej Dąbrowski        Warszawa           90.63 7885   / 87 
  309.  Michał Dąbrowski        Warszawa           90.36 12108  / 134 
  310.  Julia Lutkiewicz        Gdynia             90.12 3064   / 34 
  311.  Liliana Dąbrowska       Warszawa           89.91 5215   / 58 
  312.  Agata Pastusiak         Sulęcin            89.90 6922   / 77 
  313.  Radosław Pastusiak      Sulęcin            89.81 7005   / 78 
  314.  Leszek Katyński         Słupsk             89.25 5087   / 57 
  315.  Maciej Sylwestrzuk      Gródek             88.59 10099  / 114 
  316.  Eugeniusz Tuszyński     Nowe Miasto        86.54 3981   / 46 
  317.  Blanka Zwolińska        Skierdy            86.25 8797   / 102 
  318.  Paulina Naplocha        Racibórz           86.06 16523  / 192 
  319.  Andrzej Klich           Jaworzno           84.51 7859   / 93 
  320.  Piotr Morawski          Gdańsk             83.74 2596   / 31 
  321.  Krzysztof Lelonek       Zabrze             83.60 2926   / 35 
  322.  Monika Szczyrzyca       Jaworzno           82.32 6339   / 77 
  323.  Piotr Sadzyński         Jaworzno           80.73 3633   / 45 
  324.  Adam Kędzior            Lublin             79.89 4953   / 62 
  325.  Andrzej Serafinowicz    Bydgoszcz          79.31 3331   / 42 
  326.  Magdalena Sulejewska    Kraków             77.03 4468   / 58 
  327.  Bernadetta Kudlińska    Bydgoszcz          76.98 5081   / 66 
  328.  Mirosław Dejna          Sampława           60.27 11874  / 197 
  329.  Paweł Jankowski         Nowe Miasto        58.91 1944   / 33 


Poczekalnia na dzień 2011-10-31 
        
Lp.     Imię i nazwisko           Miasto            Rank.  Skalpy Gry
----    ------------------------- ----------------- ------ ------ ----  
  1.    Anna Krynicka             Warszawa           120.38 3491  / 29 
  2.    Rafał Stachura            Zator               71.79 2082  / 29 
  3.    Sebastian Orzelski        Bielsk Podlaski    107.18 3001  / 28 
  4.    Krzysztof Bukowski        Milanówek          111.07 2999  / 27 
  5.    Teresa Pawlik             Lubin              107.93 2914  / 27 
  6.    Dariusz Zając             Jaworzno            97.41 2630  / 27 
  7.    Jarosław Wiśniewski       Gdańsk              82.85 2237  / 27 
  8.    Katarzyna Sołdan-Polak    Rumia              127.85 3324  / 26 
  9.    Ewa Radzikowska           Gliwice            113.92 2962  / 26 
  10.   Wojciech Zieliński        Szczecin           127.00 3175  / 25 
  11.   Jarosław Żuliński         Szczecin           115.36 2884  / 25 
  12.   Paweł Morga               Warszawa           113.60 2840  / 25 
  13.   Marek Szczepanik          Reda               100.28 2507  / 25 
  14.   Daniel Tomczyk            Piła                98.60 2465  / 25 
  15.   Marcela Wołowiec          Gdynia             138.96 3335  / 24 
  16.   Jacek Karwowski           Płock              125.04 3001  / 24 
  17.   Artur Chrzczonowicz       Człuchów           124.71 2993  / 24 
  18.   Paweł Jędryka             Chrzanów           119.83 2876  / 24 
  19.   Michał  Borejko           Wrocław            117.92 2830  / 24 
  20.   Bogusław Puchalski        Włocławek          116.00 2784  / 24 
  21.   Maciej Chmielowski        Kraków             108.38 2601  / 24 
  22.   Wojciech Gonet            Wrocław            107.79 2587  / 24 
  23.   Dorota Patera             Legnica            107.29 2575  / 24 
  24.   Monika Krzysztofek        Wejherowo          105.17 2524  / 24 
  25.   Małgorzata Puternicka     Gdańsk             104.21 2501  / 24 
  26.   Adam Drzyzga              Bytom               99.08 2378  / 24 
  27.   Arkadiusz Florczak        Szczecin            96.46 2315  / 24 
  28.   Barbara Żydaczewska       Lubin               92.58 2222  / 24 
  29.   Beata Kowaluk-Jagielska   Police              84.38 2025  / 24 
  30.   Agnieszka Dymkowska       Bielsko-Biała      114.83 2641  / 23 
  31.   Zdzisław Parnicki         Słupsk             104.78 2410  / 23 
  32.   Piotr Madej               Wrocław            104.39 2401  / 23 
  33.   Anna Mech                 Lututów            101.70 2339  / 23 
  34.   Roman Figiel              Zawichost           99.52 2289  / 23 
  35.   Mateusz Cygan             Chorzów             96.22 2213  / 23 
  36.   Joanna Wilk               Racibórz            91.61 2107  / 23 
  37.   Grzegorz Kasprowicz       Grabowo             90.61 2084  / 23 
  38.   Michał Dulat              Kraków              90.26 2076  / 23 
  39.   Artur Jakimczyk           Olsztyn             87.61 2015  / 23 
  40.   Tomasz Szczodry           Łomża               85.57 1968  / 23 
  41.   Sławomir Rattay           Zgorzelec           83.74 1926  / 23 
  42.   Anna  Bogucka             Wrocław             81.39 1872  / 23 
  43.   Jędrzej Zawojski          Modzurów            77.91 1792  / 23             
  44.   Monika Kowalik            Kraków              77.87 1791  / 23 
  45.   Katarzyna Sawuła          Police              71.00 1633  / 23 
  46.   Michał Puchowski          Izbicko            116.91 2572  / 22 
  47.   Maciej Michalski          Łódź               102.09 2246  / 22 
  48.   Jacek Cichecki            Józefów             95.27 2096  / 22 
  49.   Marcin Kołodziejski       Brodnica            87.68 1929  / 22 
  50.   Grażyna Smereka           Racibórz            86.23 1897  / 22 
  51.   Andrzej Stolot            Zabrze              78.27 1722  / 22 
  52.   Patryk Statkiewicz        Jaworzno            63.91 1406  / 22 
  53.   Kasper Kamiński           Gdańsk              60.36 1328  / 22 
  54.   Joanna Jewtuch            Warszawa           118.62 2491  / 21 
  55.   Andrzej Słapiński         Warszawa           115.90 2434  / 21 
  56.   Aneta Grodek              Zawiercie           86.67 1820  / 21 
  57.   Joanna Zacharewicz        Bydgoszcz           86.05 1807  / 21 
  58.   Martyna  Zaforemska       Jaworzno            65.19 1369  / 21 
  59.   Dariusz Dzierża           Kraków             136.35 2727  / 20 
  60.   Artur Tomczyk             Piła               123.20 2464  / 20 
  61.   Andrzej Ciołek            Bielsk Podlaski    111.65 2233  / 20 
  62.   Mirosław Dymkowski        Bielsko-Biała      100.25 2005  / 20 
  63.   Waldemar Stankiewicz      Mieszkowice         87.20 1744  / 20 
  64.   Leszek Dobrowolski        Wrocław            124.95 2374  / 19 
  65.   Marcin Figiel             Kraków             122.37 2325  / 19 
  66.   Andrzej Stańczyk          Tarnów             110.37 2097  / 19 
  67.   Aleksandra Łukaszewicz    Wrocław            104.42 1984  / 19 
  68.   Grażyna Kula              Sosnowiec          104.05 1977  / 19 
  69.   Danuta Zając              Jaworzno            84.05 1597  / 19 
  70.   Zuzanna Drażba            Ełk                 59.63 1133  / 19 
  71.   Łukasz Święcki            Białystok          116.50 2097  / 18 
  72.   Lech Szymczak             Mniszki            110.89 1996  / 18 
  73.   Bartłomiej Pawlak         Sochaczew          110.67 1992  / 18 
  74.   Małgorzata Baśko          Andrespol           87.78 1580  / 18 
  75.   Jacek Gigoła              Gorzów             102.71 1746  / 17 
  76.   Piotr Konopka             Ostróda            101.24 1721  / 17 
  77.   Kinga Stecuła             Bytom              107.56 1721  / 16 
  78.   Andrzej Gostomski         Łódź                99.00 1584  / 16 
  79.   Jacek Starzonek           Szczecin            72.69 1163  / 16 
  80.   Anatol Lyzohub            Kijów               66.13 1058  / 16 
  81.   Agnieszka Antos           Racibórz            60.56 969   / 16 
  82.   Klaudia Zaforemska        Jaworzno            56.50 904   / 16 
  83.   Marek Antosik             Nowy Dwór          122.07 1831  / 15 
  84.   Krzysztof Usakiewicz      Warszawa           117.87 1768  / 15 
  85.   Jarosław Michalak         Łódź               112.53 1688  / 15 
  86.   Joanna Schutz             Wrocław             81.00 1215  / 15 
  87.   Michał Jakubiec           Siemianowice       120.00 1680  / 14 
  88.   Bartosz Pięta             Swarzędz           108.29 1516  / 14 
  89.   Adam Słapiński            Warszawa            91.14 1276  / 14 
  90.   Magda Janiczko            Racibórz            84.93 1189  / 14 
  91.   Michał Waszkiewicz        Warszawa           139.31 1811  / 13 
  92.   Łukasz Mycio              Górowo Iławeckie   128.00 1664  / 13 
  93.   Radosław Sowiński         Warszawa           123.77 1609  / 13 
  94.   Magdalena Ambroszczyk     Łódź               122.31 1590  / 13 
  95.   Bartłomiej Sylwestrzuk    Warszawa           113.08 1470  / 13 
  96.   Tomasz Kozak              Poznań             110.54 1437  / 13 
  97.   Krzysztof Chełstowski     Łomża              110.15 1432  / 13 
  98.   Alicja Tarczewska         Łomża              106.31 1382  / 13 
  99.   Anna Kuc                  Warszawa           106.15 1380  / 13 
  100.  Michał Rogalewicz         Poznań             105.92 1377  / 13 
  101.  Marek Leda                Koszalin           105.38 1370  / 13 
  102.  Artur Koszel              Warszawa           102.62 1334  / 13 
  103.  Marta Gibałka             Sosnowiec          102.08 1327  / 13 
  104.  Wojciech Stawicki         Kutno               93.46 1215  / 13 
  105.  Małgorzata Sameryt        Warszawa            91.62 1191  / 13 
  106.  Piotr Gruchacz            Warszawa            81.46 1059  / 13 
  107.  Małgorzata Jankowska      Warszawa            78.92 1026  / 13 
  108.  Arletta Reksulak          Łódź                76.46 994   / 13 
  109.  Maciej Pierzchała         Jaworzno            73.77 959   / 13 
  110.  Sebastian Małdażys        Jaworzno            72.92 948   / 13 
  111.  Paulina  Pływaczewska     Ełk                 71.15 925   / 13 
  112.  Marcin Wójcicki           Piastów             58.31 758   / 13 
  113.  Jakub Ziomek              Jaworzno            57.00 741   / 13 
  114.  Grzegorz Wilk             Kraków             142.75 1713  / 12 
  115.  Jolanta Kosmowska         Warszawa           142.50 1710  / 12 
  116.  Paweł Florek              Bydgoszcz          136.50 1638  / 12 
  117.  Piotr Szałkiewicz         Wrocław            133.83 1606  / 12 
  118.  Monika Laskowska          Wrocław            132.67 1592  / 12 
  119.  Adam Ziemniewicz          Białystok          131.67 1580  / 12 
  120.  Zdzisław Figurski         Gryfów Śląski      131.25 1575  / 12 
  121.  Michał Gawroński          Siemianowice       124.50 1494  / 12 
  122.  Filip Warzecha            Gdynia             123.83 1486  / 12 
  123.  Joanna Regdos             Kraków             122.50 1470  / 12 
  124.  Michał, P. Waszkiewicz    Białystok          120.58 1447  / 12 
  125.  Piotr Mańkowski           Warszawa           120.50 1446  / 12 
  126.  Piotr Szulc               Bydgoszcz          120.42 1445  / 12 
  127.  Michał Burak              Wrocław            117.83 1414  / 12 
  128.  Szymon Figurski           Gryfów Śląski      117.08 1405  / 12 
  129.  Kamil Wereszczyński       Jastrzębie         115.50 1386  / 12 
  130.  Zbigniew Skrzypczyk       Jawor              114.67 1376  / 12 
  131.  Natalia Połomska          Ostrów Wlkp.       113.33 1360  / 12 
  132.  Paweł Subocz              Szczecin           112.75 1353  / 12 
  133.  Piotr Wierzchowski        Widuchowa          112.17 1346  / 12 
  134.  Anna Bilska               Przecław           111.67 1340  / 12 
  135.  Bożena Górska             Białystok          111.25 1335  / 12 
  136.  Jakub Nalepa              Gliwice            111.08 1333  / 12 
  137.  Andrzej Zając             Jaworzno           111.08 1333  / 12 
  138.  Piotr Syta                Puławy             110.00 1320  / 12 
  139.  Marta Kleinrok            Lublin             109.92 1319  / 12 
  140.  Adrian Ziemniewicz        Białystok          109.17 1310  / 12 
  141.  Monika Lewandowska        Warszawa           108.42 1301  / 12 
  142.  Agnieszka Ciwoniuk        Białystok          107.75 1293  / 12 
  143.  Alicja Bielecka           Poznań             106.17 1274  / 12 
  144.  Marta Świątkowska         Wrocław            105.08 1261  / 12 
  145.  Mateusz Gołębiewski       Łódź               104.83 1258  / 12 
  146.  Grażyna Błaut             Białystok          103.83 1246  / 12 
  147.  Krzysztof Maleszewski     Białystok          103.75 1245  / 12 
  148.  Beata Wisz                Gdańsk             103.67 1244  / 12 
  149.  Michał Osobliwy           Ustka              103.58 1243  / 12 
  150.  Michał Szymkowski         Wrocław            103.58 1243  / 12 
  151.  Patryk Wolniewicz         Szczecin           103.42 1241  / 12 
  152.  Agnieszka Potocka         Warszawa           101.67 1220  / 12 
  153.  Wacław Sarek              Jaworzno           101.42 1217  / 12 
  154.  Grzegorz Dudziński        Gdańsk             100.92 1211  / 12 
  155.  Marcin Grześkiewicz       Szczecin           100.67 1208  / 12 
  156.  Mateusz Lipczyński        Sopot              100.42 1205  / 12 
  157.  Karolina Szubska          Bytom               99.83 1198  / 12 
  158.  Anna Haraf                Jaworzno            98.67 1184  / 12 
  159.  Magdalena Kitel-Frydel    Pszczyna            98.33 1180  / 12 
  160.  Iwona Müller              Katowice            98.33 1180  / 12 
  161.  Zbigniew Donarski         Wejherowo           98.17 1178  / 12 
  162.  Jan  Olek                 Warszawa            98.08 1177  / 12 
  163.  Paweł Halicki             Białystok           97.92 1175  / 12 
  164.  Urszula Gutowska          Pszczyna            97.42 1169  / 12 
  165.  Stefan Koczarski          Szczecin            97.33 1168  / 12 
  166.  Agata Brzezińska          Świebodzice         96.75 1161  / 12 
  167.  Anna Rymanowska           Mielec              96.33 1156  / 12 
  168.  Sławomir Grudziński       Ostróda             96.08 1153  / 12 
  169.  Małgorzata Supińska       Warszawa            95.42 1145  / 12 
  170.  Barbara Turbo             Szczecin            95.33 1144  / 12 
  171.  Michał Nowak              Nakło nad Notecią   95.17 1142  / 12 
  172.  Krystian Wandzlewicz      Nowe Miasto         95.08 1141  / 12 
  173.  Dorota Ostrowska          Białystok           94.33 1132  / 12 
  174.  Małgorzata Karpacz        Białystok           94.17 1130  / 12 
  175.  Bożena Lisiewska          Piasutno            93.75 1125  / 12 
  176.  Rafał Świątek             Wrocław             93.58 1123  / 12 
  177.  Ewa Fiszer-Włodarczyk     Wrocław             93.17 1118  / 12 
  178.  Danuta Połomska           Ostrów Wlkp.        93.17 1118  / 12 
  179.  Sandra Rykaczewska        Jaworzno            92.67 1112  / 12 
  180.  Jacek Jerzyński           Toruń               92.50 1110  / 12 
  181.  Marek Wydrzyński          Katowice            92.25 1107  / 12 
  182.  Konrad Łukaszewicz        Wrocław             91.50 1098  / 12 
  183.  Mariusz Bogdański         Łomża               91.42 1097  / 12 
  184.  Aleksandra Grzeszczak     Grodzisk            91.42 1097  / 12 
  185.  Jędrzej Krasnoborski      Węgorzewo           90.50 1086  / 12 
  186.  Marek Swoboda             Wałbrzych           89.83 1078  / 12 
  187.  Grzegorz Cieplak          Warszawa            89.75 1077  / 12 
  188.  Arkadiusz Janota          Zabrze              89.75 1077  / 12 
  189.  Stanisław Kapuśniak       Racibórz            89.75 1077  / 12 
  190.  Sławomir Koszelew         Ignatki             89.58 1075  / 12 
  191.  Łukasz Bereżnicki         Oława               88.50 1062  / 12 
  192.  Katarzyna Kumorek         Kraków              88.33 1060  / 12 
  193.  Sylwia Kozłowska          Białystok           88.17 1058  / 12 
  194.  Teresa Jakimczyk          Ełk                 87.92 1055  / 12 
  195.  Mateusz Stańczyk          Tarnów              87.67 1052  / 12 
  196.  Dawid Rykaczewski         Jaworzno            87.42 1049  / 12 
  197.  Beata Bińkowska           Warszawa            86.75 1041  / 12 
  198.  Paulina Patalon           Nowe Miasto         86.17 1034  / 12 
  199.  Paulina Ostrowska         Białystok           85.58 1027  / 12 
  200.  Anna Fertig               Wrocław             84.33 1012  / 12 
  201.  Anna Szkiruć              Żyrardów            84.25 1011  / 12 
  202.  Łukasz Przyszlak          Świnoujście         84.00 1008  / 12 
  203.  Wioletta Kamińska         Gdańsk              83.92 1007  / 12 
  204.  Magdalena Matyasik        Kraków              83.50 1002  / 12 
  205.  Alina Rybińska            Ostróda             82.42 989   / 12 
  206.  Piotr Ziętal              Legnica             80.58 967   / 12 
  207.  Małgorzata Sieradzon      Kutno               80.33 964   / 12 
  208.  Alicja  Reimus            Zdrojewo            74.00 888   / 12 
  209.  Patrycja Hanasiuk         Białystok           69.83 838   / 12 
  210.  Dominika Adeszko          Ełk                 64.92 779   / 12 
  211.  Leszek Żywna              Gdynia              62.42 749   / 12 
  212.  Michał Lasecki            Warszawa            60.50 726   / 12 
  213.  Roksana Statkiewicz       Jaworzno            54.58 655   / 12 
  214.  Mariusz  Chmiel           Puławy             100.91 1110  / 11 
  215.  Mariusz Buras             Prudnik             99.36 1093  / 11 
  216.  Waldemar Kaniewski        Sochaczew           97.18 1069  / 11 
  217.  Paulina Markowska         Białystok           96.91 1066  / 11 
  218.  Grzegorz Mazur            Gorzów              93.91 1033  / 11 
  219.  Michał Wodecki            Skrzyszów           93.45 1028  / 11 
  220.  Monika Czekała            Pietrowice          92.64 1019  / 11 
  221.  Anna Chybowska            Sochaczew           91.36 1005  / 11 
  222.  Bartosz Górski            Białystok           90.55 996   / 11 
  223.  Justyna Rzepakowska       Kozienice           89.55 985   / 11 
  224.  Hubert Wichrowski         Bytów               87.36 961   / 11 
  225.  Agata Szczygieł           Wrocław             86.18 948   / 11 
  226.  Paweł Brzeziński          Warszawa            85.82 944   / 11 
  227.  Ewa Kraśko                Warszawa            83.09 914   / 11 
  228.  Katarzyna Poziomka        Inowrocław          82.64 909   / 11 
  229.  Emilia Więsław            Białystok           82.18 904   / 11 
  230.  Maria Świstak             Białystok           81.82 900   / 11 
  231.  Marta Musiał              Zabrze              81.00 891   / 11 
  232.  Mateusz Pawlaczyk         Ostróda             79.00 869   / 11 
  233.  Tomasz Okłota             Białystok           78.82 867   / 11 
  234.  Irena Szostak             Piastów             78.09 859   / 11 
  235.  Juliusz Sieradzon         Kutno               77.55 853   / 11 
  236.  Ariel Majcher             Warszawa            77.00 847   / 11 
  237.  Janusz Kozieł             Lublin              75.64 832   / 11 
  238.  Marta Kruk                Olsztyn             75.27 828   / 11 
  239.  Adam Graczyk              Nowe Miasto         75.09 826   / 11 
  240.  Magda Wierzchowska        Widuchowa           74.45 819   / 11 
  241.  Urszula Kubicka           Inowrocław          73.73 811   / 11 
  242.  Ewelina Modzelewska       Łomża               72.45 797   / 11 
  243.  Daniel Stasik             Gdynia              66.00 726   / 11 
  244.  Marta Strzelczak          Nowe Miasto         65.64 722   / 11 
  245.  Kamil Barczyński          Pszczyna            65.45 720   / 11 
  246.  Adrian Świerczyński       Wrocław             65.45 720   / 11 
  247.  Marcela Hryniak           Wrocław             65.27 718   / 11 
  248.  Jakub Osadkowski          Legnica             62.55 688   / 11 
  249.  Jadwiga Żelazny           Kraków              62.55 688   / 11 
  250.  Paulina Koszelew          Białystok           61.55 677   / 11 
  251.  Alicja Ruczakowska        Środa Śląska        61.18 673   / 11 
  252.  Marcin Łydka              Jaworzno            59.00 649   / 11 
  253.  Włodzimierz Wapniarz      Milanówek           57.27 630   / 11 
  254.  Julian Łuczyc-Wyhowski    Milanówek           54.73 602   / 11 
  255.  Damian Motycki            Łomża               51.73 569   / 11 
  256.  Iwona Skubis-Galus        Dąbrowa Górnicza    50.27 553   / 11 
  257.  Jerzy Ciesielski          Łódź                91.90 919   / 10 
  258.  Marta Skok                Warszawa            85.10 851   / 10 
  259.  Krystian Bekała           Legnica             78.50 785   / 10 
  260.  Piotr Olejnik             Białystok           71.50 715   / 10 
  261.  Tomasz Drąszkowski        Pszczyna           107.44 967   / 9 
  262.  Robert Kurdziel           Katowice            93.89 845   / 9 
  263.  Piotr Sobociński          Inowrocław         126.38 1011  / 8 
  264.  Marta Abramczyk           Wyszków            114.50 916   / 8 
  265.  Piotr Jasiński            Szpetal Górny      101.38 811   / 8 
  266.  Andrzej Puchalski         Łódź               101.13 809   / 8 
  267.  Grzegorz Mroczek          Puławy              98.88 791   / 8 
  268.  Marta Bołbot              Bielsk Podlaski     96.63 773   / 8 
  269.  Marzena Kasner            Janikowo            94.63 757   / 8 
  270.  Magdalena Parnicka        Słupsk              85.25 682   / 8 
  271.  Agnieszka Pachała         Poznań              84.63 677   / 8 
  272.  Natalia Tokajuk           Bielsk Podlaski     78.38 627   / 8 
  273.  Joanna Kacprzewska        Kraków              70.13 561   / 8 
  274.  Artur Rutkowski           Włocławek           69.50 556   / 8 
  275.  Michał Śliwiński          Szczecin            53.63 429   / 8 
  276.  Oskar Glegoła             Warszawa            50.00 400   / 8 
  277.  Leszek Nowak              Myślibórz          128.86 902   / 7 
  278.  Bogdan Pokojski           Brwinów            128.29 898   / 7 
  279.  Andrzej Szmidtke          Bolszewo           125.71 880   / 7 
  280.  Edward Salamon            Bytom              107.00 749   / 7 
  281.  Zygmunt Skwarek           Katowice           105.29 737   / 7 
  282.  Wojciech Kwaśniak         Częstochowa        105.00 735   / 7 
  283.  Karolina Alferowicz       Wrocław            102.71 719   / 7 
  284.  Marta Szeliga-Frynia      Warszawa           102.57 718   / 7 
  285.  Jarosław Baranowski       Lublin              98.43 689   / 7 
  286.  Agnieszka Sorokowska      Wrocław             96.14 673   / 7 
  287.  Małgorzata Sikora         Kraków              91.29 639   / 7 
  288.  Aleksandra Orczyk         Kraków              90.43 633   / 7 
  289.  Agata Nawrocka            Bydgoszcz           88.43 619   / 7 
  290.  Grzegorz  Sarnacki        Piastów             85.86 601   / 7 
  291.  Robert Kaciński           Kraków              84.86 594   / 7 
  292.  Grzegorz Jagiełka         Studzienice         84.57 592   / 7 
  293.  Rafał Daniluk             Bielsk Podlaski     82.43 577   / 7 
  294.  Agnieszka Wiśniewska      Inowrocław          82.00 574   / 7 
  295.  Sławomir Leszczyński      Puławy              77.57 543   / 7 
  296.  Krystian Józefik          Kraków              76.86 538   / 7 
  297.  Andrzej Ciesiński         Wałcz               75.57 529   / 7 
  298.  Krystyna Puchalska        Łódź                72.86 510   / 7 
  299.  Łukasz Pałka              Puławy              71.86 503   / 7 
  300.  Weronika Ciesińska        Wałcz               70.71 495   / 7 
  301.  Mateusz Nagły             Wałcz               62.43 437   / 7 
  302.  Wiktoria Ciesińska        Wałcz               57.71 404   / 7 
  303.  Anna Soroczyńska          Marcinkowice        54.14 379   / 7 
  304.  Joanna Żądło              Wrocław             50.00 350   / 7 
  305.  Małgorzata Deszczyńska    Warszawa            112.17 673  / 6 
  306.  Marek Starostka           Olkusz              100.33 602  / 6 
  307.  Anna Czarnecka            Zgierz               83.33 500  / 6 
  308.  Mariusz Rostkowski        Jasieniec            80.83 485  / 6 
  309.  Stanisław Więckowski      Rybno                78.83 473  / 6 
  310.  Anna Kwaśniak             Częstochowa          77.50 465  / 6 
  311.  Dorota Pastuszak          Lublin               77.33 464  / 6 
  312.  Marek Niedzielin          Kraków               76.00 456  / 6 
  313.  Barbara Mrowiec           Wadowice             75.83 455  / 6 
  314.  Dawid Hudzik              Zabrze               71.83 431  / 6 
  315.  Barbara Pęska             Nowy Dwór            62.50 375  / 6 
  316.  Otylia Bernat             Nowy Dwór            57.83 347  / 6 
  317.  Krzysztof Palusiński      Bydgoszcz            57.33 344  / 6 
  318.  Karol Kołakowski          Warszawa             56.83 341  / 6 
  319.  Kamila Antosz-Lasecka     Warszawa             56.33 338  / 6 
  320.  Kamil Derkacz             Racibórz             55.83 335  / 6 
  321.  Jadwiga Dziurdzia         Kraków               55.67 334  / 6 
  322.  Kinga Drażba              Ełk                  55.50 333  / 6 
  323.  Andrzej Gałuszka          Wadowice             55.50 333  / 6 
  324.  Michał Czapski            Warszawa             55.00 330  / 6 
  325.  Szymon Jachimek           Gdynia              136.00 680  / 5 
  326.  Jan Ziółkowski            Rumia               110.80 554  / 5 
  327.  Przemysław Malinka        Ostrożnica          102.80 514  / 5 
  328.  Katarzyna  Konopka        Ostróda             101.00 505  / 5 
  329.  Piotr Kozak               Racibórz             85.20 426  / 5 
  330.  Adriana Dutka             Ustka                77.20 386  / 5 
  331.  Krzysztof Duda            Pszczyna             75.60 378  / 5 
  332.  Paweł Węglarz             Kraków               74.80 374  / 5 
  333.  Tomasz Dawidowski         Ełk                  60.80 304  / 5 
  334.  Agnieszka Zwolan          Słupsk               56.40 282  / 5 
  335.  Adam Sacharczuk           Łomża                55.20 276  / 5 
  336.  Kamil Reclik              Pszczyna             50.80 254  / 5 
  337.  Mirosław Norwajszas       Szczecin            105.50 422  / 4 
  338.  Milena Woźniak            Wałcz               100.00 400  / 4 
  339.  Iwona Bujak               Tarnów               97.00 388  / 4 
  340.  Justyna Woszczyna         Kraków               78.50 314  / 4 
  341.  Miłosz Borowski           Bielsko Biała        61.00 244  / 4 
  342.  Chrystian Schutz          Wrocław              51.00 204  / 4 
  343.  Kuba Koisar               Warszawa            134.67 404  / 3 
  344.  Justyna Czerniak          Wałcz               116.67 350  / 3 
  345.  Katarzyna Lepianka        Mirosławiec         116.67 350  / 3 
  346.  Wojciech Obremski         Legnica              95.33 286  / 3 
  347.  Magda Komar               Miroslawiec          83.33 250  / 3 
  348.  Magdalena Berlińska       Warszawa             74.67 224  / 3 
  349.  Cecylia Gruca-Woch        Kraków               63.67 191  / 3 
  350.  Władysław Zieliński       Białogard            62.33 187  / 3 
  351.  Olga Grabowska            Łomża                53.00 159  / 3 
  352.  Wojciech Wróbel           Zator               113.50 227  / 2 
  353.  Sylwia Chrobok            Warszawa             82.00 164  / 2 
  354.  Filip Bielawski           Ełk                  80.50 161  / 2 
  355.  Małgorzata Krakowiak      Bielsko-Biała        76.00 152  / 2 
  356.  Małgorzata Michaluk       Łomża                73.50 147  / 2 
  357.  Barbara Diakow            Zabrze               64.00 128  / 2 
  358.  Grzegorz Groszewski       Zławieś Mała         64.00 128  / 2 
  359.  Tomasz Szuchta            Wrocław              60.00 120  / 2 
  360.  Anna Krawiec              Zabrze               51.50 103  / 2 
  361.  Kamila Biskupska          Mirosławiec         150.00 150  / 1 
  362.  Adam Ciwoniuk             Białystok           150.00 150  / 1 
  363.  Ewa Jóźwiak               Iława               150.00 150  / 1 
  364.  Marcin Kozyra             Warszawa             93.00 93   / 1 
  365.  Paweł Florczak            Szczecin             92.00 92   / 1 
  366.  Dawid Karpacz             Białystok            81.00 81   / 1 
  367.  Marcin Kochanowski        Białystok            78.00 78   / 1 
  368.  Jacek Szczygieł           Piastów              74.00 74   / 1 
  369.  Tadeusz Bach              Wejherowo            73.00 73   / 1 
  370.  Dominika Brzezińska       Piła                 73.00 73   / 1 
  371.  Krzysztof Kuźma           Osiek                73.00 73   / 1 
  372.  Justyna Kuźma             Osiek                73.00 73   / 1 
  373.  Patrycja Luranc           Osiek                71.00 71   / 1 
  374.  Jakub Michalski           Piastów              71.00 71   / 1 
  375.  Marcin Nowak              Kraków               71.00 71   / 1 
  376.  Paweł Pierzchała          Kraków               70.00 70   / 1 
  377.  Jakub Tlałka              Osiek                69.00 69   / 1 
  378.  Anna Zając                Warszawa             69.00 69   / 1 
  379.  Marcin Dyszkiewicz        Białystok            66.00 66   / 1 
  380.  Adam Samsonowicz          Białystok            63.00 63   / 1 
  381.  Piotr Dzierzgowski        Białystok            50.00 50   / 1 
  382.  Damian Leśniewski         Białystok            50.00 50   / 1 
  383.  Kinga Mocarska            Białystok            50.00 50   / 1 
  384.  Bernadeta Zapała          Jaworzno             50.00 50   / 1 

SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie