Wrocław29
września
Wrocław 29-30 września VIII Mistrzostwa Wrocławia w ScrabbleGrand Prix 2012
Białystok 6
października
Białystok 6- 7 października III Otwarte Mistrzostwa Białegostoku Grand Prix 2012
Nowy Dwór Mazowiecki20
października
Nowy Dwór Mazowiecki 20-21 października XV Otwarte Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego w Scrabble
Michał Alabrudziński zwycięzcą w Białymstoku06 - 07 października 2012 — III Otwarte Mistrzostwa Białegostoku InformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

III Otwarte Mistrzostwa Białegostoku Białystok, 06 - 07 października 2012
Grand Prix 2012

Konkurs Relacja z turnieju


Michał Alabrudziński zwycięzcą w BiałymstokuW III Otwartych Mistrzostwach Białegostoku swoich sił spróbowało 57 graczy. Frekwencja przeciętna (sezon dogasa, wielu graczy już myślami przy MP), natomiast siła samej czołówki niebagatelna, nie bez związku z faktem, że turniej był jednocześnie ostatnim z cyklu tegorocznego Grand Prix. Rozstrzygnięcia w tej klasyfikacji zapadały w niemiłosiernych bólach, ponieważ walczący o trofeum zdecydowali, by w turnieju plasować się odwrotnie do miejsc zajmowanych w GP. W efekcie zminimalizowało to różnice punktowe między nimi w stopniu dotąd niebywałym. Ostatecznie zawodników z pierwszej piątki dzieli 10 punkcików. Tym pierwszym został Dawid Pikul z Poznania.

Nie mniej zajadle walczono w samym turnieju. Na mecie o miejscach 1-5 decydowały tylko małe punkty. A kto ma je gromadzić skuteczniej od rekordzisty Polski w tej umiejętności — Michała Alabrudzińskiego, poprzedniego rekordzisty — Stanisława Rydzika i jeszcze poprzedniego — Mariusza Skrobosza. Tak przedstawiało się podium w Białymstoku.

Najlepszy debiut zanotowała Ewelina Gruda z Białegostoku. Nagrody ufundowali: Przewodniczący Rady Miejskiej w Białymstoku Włodzimierz Kusak, Kawiarnia Akcent, Księgarnia Przystań i Coca Cola HBC Polska, a turniej przyrządzili Krzyszto Bonda, Urząd Miejski w Białymstoku, Kawiarnia Akcent, Kawiarnia Labalbal.
relacja: Sylwia Buks
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
II Otwarte Mistrzostwa Białegostoku o Puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej
I Otwarte Mistrzostwa Białegostoku


Rodzaj turniejuotwarty
Sposób rozgrywanialiczba rund: 12
system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
Miejsce rozgrywekVI Liceum Ogólnokształcące, ul. Warszawska 8, 15-063 Białystok
Obrońca tytułuGrzegorz Święcki
SędziaSylwia Buks
HarmonogramSobota, 6 października (7 rund)
11:00 — rozpoczęcie zapisów
11:45 — uroczyste rozpoczęcie turnieju
14:00-15:00 — przerwa obiadowa
20:00 — zakończenie gier

Niedziela, 7 października (5 rund)
9:00 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
14:00 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe20 zł (19 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 12,5 zł za dzień
młodzież szkolna — 7,5 zł za dzień (do liceum włącznie)
debiutanci — bez opłat
WyżywienieMożliwość wykupienia obiadu wegetariańskiego lub posiłku mięsnego przy zapisach, cena 10,-/13,- pln. Menu wkrótce.
20% zniżki w Kawiarni Akcent na wszystkie posiłki.
NoclegiHotel "Turkus" Al. Jana Pawła II 54 15-703 Białystok tel. 85 662 81 00 lub tel. 85 662 88 73 (pokój 1-osobowy – 100 zł), cena 50 pln/os bez śniadania, 65 pln/os ze śniadaniem, pokoje 2 osobowe.

Hotel MOSiR ul. Wołodyjowskiego 5 15-272 Białystok tel. 085 749 62 00, 085 749 62 10
Pok. 1 os. /bez łazienki/ 51,00
Pok. 1 os. /z łazienką w segmencie/ 85,00
Pok. 2 os. /z łazienką/ 119,00
Pok. 2 os. /do pojedynczego wykorzystania/ 102,00
Pok. 3 os. /z łazienką w segmencie/ 128,00
Pok. 3 os. /z łazienką/ 140,00
NagrodyI miejsce – Puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej Białegostoku, 500,- pln + nagrody rzeczowe
II miejsce – 300,- pln + nagrody rzeczowe
III miejsce – 200,- pln + nagrody rzeczowe

Pozostałe miejsca nagradzane w miarę możliwości spnsorów
OrganizatorzyUrząd Miejski w Białymstoku
Kawiarnia Akcent w Białymstoku
Krzysztof Bonda — brukowiec.a.nie@gazeta.pl — 792-789-561
Kawiarnia Labalbal
SponsorzyPrzewodniczący Rady Miejskiej w Białymstoku
Kawiarnia Akcent
Przystań. Księgarnia taniej książki
Coca Cola HBC Polska


Wyniki turnieju III Otwarte Mistrzostwa Białegostoku 

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Michał          Alabrudziński        Włocławek              151.23      9.0     5177     1914      615
  2 Stanisław       Rydzik               Warszawa               141.23      9.0     5144     1919      808
  3 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               145.71      9.0     5022     1929      663
  4 Dominik         Urbacki              Pruszków               146.57      9.0     4952     1935      541
  5 Patrycja        Śliwińska            Szczecin               127.08      9.0     4576     1805      344
  6 Marek           Reda                 Wołomin                144.26      8.0     5125     1724      728
  7 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    122.02      8.0     4899     1824      723
  8 Dawid           Pikul                Poznań                 144.85      8.0     4853     1801      472
  9 Grzegorz        Święcki              Białystok              142.73      8.0     4822     1755      491
 10 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               124.55      8.0     4668     1691      362
 11 Mirosław        Uglik                Warszawa               143.71      7.5     4666     1621      270
 12 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                143.10      7.5     4602     1681       89
 13 Piotr           Broda                Sandomierz             126.98      7.5     4456     1673      -49
 14 Maciej          Sancewicz            Gorzów Wielkopolski    133.98      7.0     5039     1647      695
 15 Grzegorz        Kurowski             Warszawa               138.12      7.0     4897     1611      590
 16 Krzysztof       Mówka                Warszawa               150.76      7.0     4667     1718       41
 17 Mariusz         Sylwestrzuk          Warszawa               127.14      7.0     4655     1538      330
 18 Robert          Kuszpit              Biała Podlaska         131.55      7.0     4440     1659     -316
 19 Mariola         Osajda-Matczak       Milanówek              125.22      7.0     4258     1552      -37
 20 Waldemar        Czerwoniec           Warszawa               129.93      6.5     4811     1609      193
 21 Magdalena       Kublik               Warszawa               124.77      6.5     4705     1448      438
 22 Wojciech        Chodakiewicz         Białystok              100.00      6.5     4628     1487      227
 23 Michał, Piotr   Waszkiewicz          Białystok              100.00      6.0     4854     1438      554
 24 Irena           Sołdan               Sopot                  132.53      6.0     4622     1458      124
 25 Krzysztof       Bonda                Białystok              122.08      6.0     4544     1411      140
 26 Jarosław        Borowski             Bielsk Podlaski        136.35      6.0     4510     1405      347
 27 Marianna        Kozłowska            Białystok              113.67      6.0     4393     1344       13
 28 Czesław         Grajewski            Choroszcz              125.27      6.0     4352     1430     -119
 29 Jerzy           Krzyżewski           Piasutno               113.99      6.0     4344     1421       85
 30 Agnieszka       Biegańska            Białystok              105.83      6.0     4301     1285       47
 31 Anna            Biegańska            Białystok              119.43      6.0     4175     1318      -78
 32 Szymon          Dąbrowski            Warszawa               108.51      6.0     3994     1485     -610
 33 Ewelina         Gruda                Białystok              100.00      6.0     3784     1334     -543
 34 Maciej          Sylwestrzuk          Gródek                 100.00      5.5     4007     1272     -123
 35 Dariusz         Jarosławski          Ełk                    115.33      5.0     4615     1317      200
 36 Krzysztof       Zawadzki             Sampława               101.20      5.0     4292     1202     -103
 37 Dorota          Ostrowska            Białystok              106.75      5.0     4190     1242     -339
 38 Bogdan          Kozłowski            Białystok              118.57      5.0     4179     1212       43
 39 Anna            Krynicka             Warszawa               108.90      5.0     4108     1321     -482
 40 Paweł           Maciejczuk           Białystok              108.94      5.0     4103     1302     -282
 41 Maciej          Dąbrowski            Warszawa               100.00      5.0     4070     1248       38
 42 Aleksandra, Róża Rycharska            Białystok              100.00      5.0     3956     1200      -58
 43 Sylwia          Kozłowska            Białystok              100.71      5.0     3929     1199     -185
 44 Józef           Burzyński            Ełk                    110.40      5.0     3921     1277     -406
 45 Grażyna         Błaut                Białystok              100.00      4.5     3729     1037      -78
 46 Renata          Andracka             Zwola                  112.73      4.0     4184     1150       -9
 47 Łukasz          Wojciechowski        Łomża                  108.09      4.0     4122     1188     -298
 48 Elżbieta        Święcka              Białystok              112.00      4.0     4022     1192     -479
 49 Jan             Lisiewski            Piasutno               100.17      4.0     4014     1174     -167
 50 Janina          Grajewska            Choroszcz              100.00      3.5     3796      939      -18
 51 Tomasz A.       Praga                Białystok              100.00      3.5     3669     1003     -267
 52 Hanna           Siemionow            Białystok              100.00      3.0     3705      893     -509
 53 Paulina         Ostrowska            Białystok              100.00      3.0     3227      830     -590
 54 Piotr           Pietuchowski         Białystok              143.24      3.0     1962      722      172
 55 Sebastian       Orzelski             Bielsk Podlaski        106.97      3.0     1699      630       84
 56 Małgorzata      Karpacz              Białystok              100.00      2.0     2237      603       14
 57 Mirosław        Dejna                Sampława               100.00      0.5     2227      615    -2236
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju III Otwarte Mistrzostwa Białegostoku 



	Michał Alabrudziński 151.23 Włocławek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Dariusz        Jarosławski           115.33 +  431: 326  165
    2     9 Mariola        Osajda-Matczak        125.22 +  422: 345  175
    3     5 Robert         Kuszpit               131.55 +  509: 290  182
    4     1 Magdalena      Kublik                124.77 +  465: 404  175
    5     1 Dominik        Urbacki               146.57 -  367: 523   97
    6     2 Grzegorz       Święcki               142.73 +  475: 356  193
    7     2 Krzysztof      Mówka                 150.76 +  492: 343  201
    8     1 Zbigniew       Wietecki              122.02 +  388: 316  172
    9     1 Stanisław      Rydzik                141.23 +  401: 365  191
   10     1 Dawid          Pikul                 144.85 -  401: 497   95
   11     2 Mariusz        Skrobosz              145.71 -  384: 414   96
   12     2 Zbigniew       Wietecki              122.02 +  442: 383  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1914  / 12 159.50




	Krzysztof Mówka 150.76 Warszawa        

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Jerzy          Krzyżewski            113.99 +  383: 331  164
    2     4 Waldemar       Czerwoniec            129.93 +  416: 307  180
    3     1 Stanisław      Rydzik                141.23 +  395: 332  191
    4     3 Mariusz        Skrobosz              145.71 +  380: 339  196
    5     2 Dawid          Pikul                 144.85 -  339: 424   95
    6     5 Robert         Kuszpit               131.55 +  404: 400  182
    7     2 Michał         Alabrudziński         151.23 -  343: 492  101
    8     6 Piotr          Pietuchowski          143.24 -  362: 385   93
    9     7 Maciej         Sancewicz             133.98 +  432: 395  184
   10     6 Zbigniew       Wietecki              122.02 -  355: 424   72
   11     8 Grzegorz       Kurowski              138.12 -  399: 421   88
   12    11 Krzysztof      Bonda                 122.08 +  459: 376  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1718  / 12 143.17




	Dominik Urbacki 146.57 Pruszków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Marianna       Kozłowska             113.67 +  409: 376  164
    2     1 Maciej         Sancewicz             133.98 +  425: 329  184
    3     6 Mariusz        Sylwestrzuk           127.14 +  390: 292  177
    4     2 Zbigniew       Wietecki              122.02 +  386: 346  172
    5     1 Michał         Alabrudziński         151.23 +  523: 367  201
    6     1 Dawid          Pikul                 144.85 -  373: 436   95
    7     3 Stanisław      Rydzik                141.23 -  312: 469   91
    8     7 Waldemar       Czerwoniec            129.93 +  483: 283  180
    9     4 Tomasz         Zwoliński             143.10 +  404: 382  193
   10     3 Marek          Reda                  144.26 +  489: 380  194
   11     3 Grzegorz       Święcki               142.73 +  397: 345  193
   12     1 Stanisław      Rydzik                141.23 -  361: 406   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1935  / 12 161.25




	Mariusz Skrobosz 145.71 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Renata         Andracka              112.73 +  502: 357  163
    2     2 Jarosław       Borowski              136.35 +  374: 300  186
    3     4 Tomasz         Zwoliński             143.10 +  443: 410  193
    4     3 Krzysztof      Mówka                 150.76 -  339: 380  101
    5     8 Robert         Kuszpit               131.55 -  394: 403   82
    6    10 Irena          Sołdan                132.53 +  413: 412  183
    7    10 Dariusz        Jarosławski           115.33 +  453: 337  165
    8     3 Grzegorz       Kurowski              138.12 +  394: 297  188
    9     3 Dawid          Pikul                 144.85 -  297: 367   95
   10     8 Piotr          Broda                 126.98 +  485: 309  177
   11     2 Michał         Alabrudziński         151.23 +  414: 384  201
   12     3 Dawid          Pikul                 144.85 +  514: 403  195
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1929  / 12 160.75




	Dawid Pikul 144.85 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Elżbieta       Święcka               112.00 +  429: 291  162
    2    10 Piotr          Broda                 126.98 +  465: 272  177
    3     3 Irena          Sołdan                132.53 +  380: 369  183
    4     4 Michał, Piotr  Waszkiewicz           100.00 +  393: 361  150
    5     2 Krzysztof      Mówka                 150.76 +  424: 339  201
    6     1 Dominik        Urbacki               146.57 +  436: 373  197
    7     1 Zbigniew       Wietecki              122.02 -  318: 345   72
    8     2 Stanisław      Rydzik                141.23 -  402: 414   91
    9     3 Mariusz        Skrobosz              145.71 +  367: 297  196
   10     1 Michał         Alabrudziński         151.23 +  497: 401  201
   11     4 Andrzej        Kwiatkowski           124.55 -  339: 405   75
   12     3 Mariusz        Skrobosz              145.71 -  403: 514   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1801  / 12 150.08




	Marek Reda 144.26 Wołomin                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Józef          Burzyński             110.40 +  366: 253  160
    2     7 Stanisław      Rydzik                141.23 -  466: 492   91
    3    11 Mariola        Osajda-Matczak        125.22 +  415: 327  175
    4    11 Robert         Kuszpit               131.55 -  354: 458   82
    5    14 Szymon         Dąbrowski             108.51 +  449: 254  159
    6    11 Anna           Krynicka              108.90 +  544: 322  159
    7     5 Andrzej        Kwiatkowski           124.55 +  454: 307  175
    8     4 Grzegorz       Święcki               142.73 -  358: 387   93
    9     5 Zbigniew       Wietecki              122.02 +  484: 367  172
   10     3 Dominik        Urbacki               146.57 -  380: 489   97
   11     6 Mariusz        Sylwestrzuk           127.14 +  426: 402  177
   12     5 Maciej         Sancewicz             133.98 +  429: 339  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1724  / 12 143.67




	Mirosław Uglik 143.71 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Paweł          Maciejczuk            108.94 -  336: 361   59
    2    22 Jan            Lisiewski             100.17 +  379: 289  150
    3     9 Andrzej        Kwiatkowski           124.55 +  416: 401  175
    4     7 Grzegorz       Kurowski              138.12 +  454: 405  188
    5     4 Waldemar       Czerwoniec            129.93 -  437: 464   80
    6    12 Patrycja       Śliwińska             127.08 -  344: 384   77
    7    11 Łukasz         Wojciechowski         108.09 +  443: 320  158
    8     9 Czesław        Grajewski             125.27 +  391: 339  175
    9     9 Piotr          Broda                 126.98 -  352: 390   77
   10    11 Jerzy          Krzyżewski            113.99 +  386: 319  164
   11    11 Mariola        Osajda-Matczak        125.22 +  332: 328  175
   12     7 Tomasz         Zwoliński             143.10 =  396: 396  143
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1621  / 12 135.08




	Piotr Pietuchowski 143.24 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8     6 Krzysztof      Mówka                 150.76 +  385: 362  201
    9     2 Grzegorz       Święcki               142.73 -  380: 425   93
   10     5 Tomasz         Zwoliński             143.10 -  388: 406   93
   11     9 Czesław        Grajewski             125.27 +  417: 271  175
   12    20 Józef          Burzyński             110.40 +  392: 326  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     722  /  5 144.40




	Tomasz Zwoliński 143.10 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Anna           Krynicka              108.90 +  392: 348  159
    2     3 Andrzej        Kwiatkowski           124.55 +  385: 367  175
    3     4 Mariusz        Skrobosz              145.71 -  410: 443   96
    4    13 Paweł          Maciejczuk            108.94 +  373: 315  159
    5     7 Magdalena      Kublik                124.77 +  415: 347  175
    6     3 Zbigniew       Wietecki              122.02 -  349: 454   72
    7     6 Michał, Piotr  Waszkiewicz           100.00 +  379: 336  150
    8     5 Maciej         Sancewicz             133.98 +  409: 269  184
    9     4 Dominik        Urbacki               146.57 -  382: 404   97
   10     5 Piotr          Pietuchowski          143.24 +  406: 388  193
   11     5 Patrycja       Śliwińska             127.08 -  306: 446   77
   12     7 Mirosław       Uglik                 143.71 =  396: 396  144
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1681  / 12 140.08




	Grzegorz Święcki 142.73 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Szymon         Dąbrowski             108.51 -  337: 365   59
    2    21 Elżbieta       Święcka               112.00 +  451: 282  162
    3    15 Dorota         Ostrowska             106.75 +  530: 324  157
    4     6 Patrycja       Śliwińska             127.08 +  378: 356  177
    5     5 Anna           Krynicka              108.90 +  470: 293  159
    6     2 Michał         Alabrudziński         151.23 -  356: 475  101
    7     8 Piotr          Broda                 126.98 +  364: 359  177
    8     4 Marek          Reda                  144.26 +  387: 358  194
    9     2 Piotr          Pietuchowski          143.24 +  425: 380  193
   10     2 Stanisław      Rydzik                141.23 -  277: 458   91
   11     3 Dominik        Urbacki               146.57 -  345: 397   97
   12     6 Grzegorz       Kurowski              138.12 +  502: 284  188
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1755  / 12 146.25




	Stanisław Rydzik 141.23 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Łukasz         Wojciechowski         108.09 +  441: 294  158
    2     7 Marek          Reda                  144.26 +  492: 466  194
    3     1 Krzysztof      Mówka                 150.76 -  332: 395  101
    4     9 Szymon         Dąbrowski             108.51 +  502: 292  159
    5     3 Krzysztof      Bonda                 122.08 +  409: 348  172
    6     4 Waldemar       Czerwoniec            129.93 +  480: 356  180
    7     3 Dominik        Urbacki               146.57 +  469: 312  197
    8     2 Dawid          Pikul                 144.85 +  414: 402  195
    9     1 Michał         Alabrudziński         151.23 -  365: 401  101
   10     2 Grzegorz       Święcki               142.73 +  458: 277  193
   11     1 Zbigniew       Wietecki              122.02 -  376: 432   72
   12     1 Dominik        Urbacki               146.57 +  406: 361  197
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1919  / 12 159.92




	Grzegorz Kurowski 138.12 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Dorota         Ostrowska             106.75 -  385: 413   57
    2    15 Bogdan         Kozłowski             118.57 +  373: 330  169
    3    21 Maciej         Sylwestrzuk           100.00 +  547: 226  150
    4     7 Mirosław       Uglik                 143.71 -  405: 454   94
    5    10 Anna           Biegańska             119.43 +  418: 323  169
    6     8 Czesław        Grajewski             125.27 +  560: 290  175
    7     4 Wojciech       Chodakiewicz          100.00 +  402: 300  150
    8     3 Mariusz        Skrobosz              145.71 -  297: 394   96
    9     6 Robert         Kuszpit               131.55 +  431: 299  182
   10     4 Andrzej        Kwiatkowski           124.55 -  374: 377   75
   11     8 Krzysztof      Mówka                 150.76 +  421: 399  201
   12     6 Grzegorz       Święcki               142.73 -  284: 502   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1611  / 12 134.25




	Jarosław Borowski 136.35 Bielsk Podlaski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Jan            Lisiewski             100.17 +  405: 277  150
    2     2 Mariusz        Skrobosz              145.71 -  300: 374   96
    3    12 Dariusz        Jarosławski           115.33 +  380: 334  165
    4     8 Waldemar       Czerwoniec            129.93 -  342: 406   80
    5    19 Maciej         Sylwestrzuk           100.00 -  288: 321   50
    6    19 Szymon         Dąbrowski             108.51 +  392: 293  159
    7    13 Irena          Sołdan                132.53 +  442: 382  183
    8    11 Andrzej        Kwiatkowski           124.55 -  394: 401   75
    9    16 Ewelina        Gruda                 100.00 -  366: 388   50
   10    18 Maciej         Dąbrowski             100.00 +  350: 315  150
   11    16 Robert         Kuszpit               131.55 -  324: 370   82
   12    15 Dariusz        Jarosławski           115.33 +  527: 302  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1405  / 12 117.08




	Maciej Sancewicz 133.98 Gorzów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Agnieszka      Biegańska             105.83 +  508: 333  156
    2     1 Dominik        Urbacki               146.57 -  329: 425   97
    3    10 Sebastian      Orzelski              106.97 +  483: 274  157
    4     5 Irena          Sołdan                132.53 -  342: 416   83
    5    12 Mariusz        Sylwestrzuk           127.14 +  405: 328  177
    6     9 Łukasz         Wojciechowski         108.09 +  446: 287  158
    7     9 Patrycja       Śliwińska             127.08 +  475: 370  177
    8     5 Tomasz         Zwoliński             143.10 -  269: 409   93
    9     7 Krzysztof      Mówka                 150.76 -  395: 432  101
   10     9 Robert         Kuszpit               131.55 +  597: 306  182
   11     7 Krzysztof      Bonda                 122.08 +  451: 335  172
   12     5 Marek          Reda                  144.26 -  339: 429   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1647  / 12 137.25




	Irena Sołdan 132.53 Sopot                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Krzysztof      Zawadzki              101.20 +  377: 330  151
    2     5 Michał, Piotr  Waszkiewicz           100.00 +  403: 395  150
    3     3 Dawid          Pikul                 144.85 -  369: 380   95
    4     5 Maciej         Sancewicz             133.98 +  416: 342  184
    5     6 Zbigniew       Wietecki              122.02 -  323: 490   72
    6    10 Mariusz        Skrobosz              145.71 -  412: 413   96
    7    13 Jarosław       Borowski              136.35 -  382: 442   86
    8    17 Renata         Andracka              112.73 +  367: 355  163
    9    15 Mariola        Osajda-Matczak        125.22 -  343: 355   75
   10    17 Jan            Lisiewski             100.17 +  384: 246  150
   11    15 Szymon         Dąbrowski             108.51 +  490: 332  159
   12    10 Mariusz        Sylwestrzuk           127.14 -  356: 418   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1458  / 12 121.50




	Robert Kuszpit 131.55 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Sylwia         Kozłowska             100.71 +  377: 333  151
    2     6 Wojciech       Chodakiewicz          100.00 +  377: 367  150
    3     5 Michał         Alabrudziński         151.23 -  290: 509  101
    4    11 Marek          Reda                  144.26 +  458: 354  194
    5     8 Mariusz        Skrobosz              145.71 +  403: 394  196
    6     5 Krzysztof      Mówka                 150.76 -  400: 404  101
    7     7 Waldemar       Czerwoniec            129.93 -  366: 437   80
    8    12 Jerzy          Krzyżewski            113.99 +  381: 322  164
    9     6 Grzegorz       Kurowski              138.12 -  299: 431   88
   10     9 Maciej         Sancewicz             133.98 -  306: 597   84
   11    16 Jarosław       Borowski              136.35 +  370: 324  186
   12    12 Jerzy          Krzyżewski            113.99 +  413: 284  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1659  / 12 138.25




	Waldemar Czerwoniec 129.93 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Mirosław       Dejna                 100.00 +  464: 166  150
    2     4 Krzysztof      Mówka                 150.76 -  307: 416  101
    3    19 Hanna          Siemionow             100.00 +  528: 324  150
    4     8 Jarosław       Borowski              136.35 +  406: 342  186
    5     4 Mirosław       Uglik                 143.71 +  464: 437  194
    6     4 Stanisław      Rydzik                141.23 -  356: 480   91
    7     7 Robert         Kuszpit               131.55 +  437: 366  182
    8     7 Dominik        Urbacki               146.57 -  283: 483   97
    9     8 Mariusz        Sylwestrzuk           127.14 +  396: 379  177
   10     7 Patrycja       Śliwińska             127.08 -  362: 380   77
   11    10 Piotr          Broda                 126.98 -  390: 427   77
   12     8 Piotr          Broda                 126.98 =  418: 418  127
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1609  / 12 134.08




	Mariusz Sylwestrzuk 127.14 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Maciej         Dąbrowski             100.00 +  361: 360  150
    2    11 Patrycja       Śliwińska             127.08 +  359: 349  177
    3     6 Dominik        Urbacki               146.57 -  292: 390   97
    4    12 Krzysztof      Bonda                 122.08 -  348: 368   72
    5    12 Maciej         Sancewicz             133.98 -  328: 405   84
    6    22 Tomasz A.      Praga                 100.00 +  389: 340  150
    7    15 Krzysztof      Zawadzki              101.20 +  516: 327  151
    8    14 Maciej         Sylwestrzuk           100.00 +  427: 314  150
    9     8 Waldemar       Czerwoniec            129.93 -  379: 396   80
   10    14 Ewelina        Gruda                 100.00 +  436: 294  150
   11     6 Marek          Reda                  144.26 -  402: 426   94
   12    10 Irena          Sołdan                132.53 +  418: 356  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1538  / 12 128.17




	Patrycja Śliwińska 127.08 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Janina         Grajewska             100.00 +  425: 305  150
    2    11 Mariusz        Sylwestrzuk           127.14 -  349: 359   77
    3    17 Piotr          Broda                 126.98 +  368: 314  177
    4     6 Grzegorz       Święcki               142.73 -  356: 378   93
    5    17 Józef          Burzyński             110.40 +  333: 317  160
    6    12 Mirosław       Uglik                 143.71 +  384: 344  194
    7     9 Maciej         Sancewicz             133.98 -  370: 475   84
    8     8 Michał, Piotr  Waszkiewicz           100.00 +  405: 383  150
    9    11 Krzysztof      Bonda                 122.08 +  379: 366  172
   10     7 Waldemar       Czerwoniec            129.93 +  380: 362  180
   11     5 Tomasz         Zwoliński             143.10 +  446: 306  193
   12     4 Andrzej        Kwiatkowski           124.55 +  381: 323  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1805  / 12 150.42




	Piotr Broda 126.98 Sandomierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Ewelina        Gruda                 100.00 +  363: 340  150
    2    10 Dawid          Pikul                 144.85 -  272: 465   95
    3    17 Patrycja       Śliwińska             127.08 -  314: 368   77
    4    20 Bogdan         Kozłowski             118.57 +  351: 343  169
    5    16 Marianna       Kozłowska             113.67 +  467: 300  164
    6    14 Magdalena      Kublik                124.77 +  441: 337  175
    7     8 Grzegorz       Święcki               142.73 -  359: 364   93
    8    10 Wojciech       Chodakiewicz          100.00 +  345: 343  150
    9     9 Mirosław       Uglik                 143.71 +  390: 352  194
   10     8 Mariusz        Skrobosz              145.71 -  309: 485   96
   11    10 Waldemar       Czerwoniec            129.93 +  427: 390  180
   12     8 Waldemar       Czerwoniec            129.93 =  418: 418  130
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1673  / 12 139.42




	Czesław Grajewski 125.27 Choroszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Tomasz A.      Praga                 100.00 -  307: 316   50
    2    17 Maciej         Dąbrowski             100.00 +  396: 303  150
    3    13 Wojciech       Chodakiewicz          100.00 -  399: 441   50
    4    19 Elżbieta       Święcka               112.00 +  426: 289  162
    5    15 Paweł          Maciejczuk            108.94 +  402: 344  159
    6     8 Grzegorz       Kurowski              138.12 -  290: 560   88
    7    16 Mariola        Osajda-Matczak        125.22 +  356: 259  175
    8     9 Mirosław       Uglik                 143.71 -  339: 391   94
    9    17 Szymon         Dąbrowski             108.51 +  379: 350  159
   10    10 Magdalena      Kublik                124.77 +  448: 386  175
   11     9 Piotr          Pietuchowski          143.24 -  271: 417   93
   12    13 Mariola        Osajda-Matczak        125.22 -  339: 415   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1430  / 12 119.17




	Mariola Osajda-Matczak 125.22 Milanówek      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Grażyna        Błaut                 100.00 +  364: 277  150
    2     9 Michał         Alabrudziński         151.23 -  345: 422  101
    3    11 Marek          Reda                  144.26 -  327: 415   94
    4    24 Aleksandra, RóżaRycharska             100.00 +  314: 281  150
    5    13 Dariusz        Jarosławski           115.33 -  247: 520   65
    6    21 Dorota         Ostrowska             106.75 +  393: 340  157
    7    16 Czesław        Grajewski             125.27 -  259: 356   75
    8    20 Łukasz         Wojciechowski         108.09 +  510: 290  158
    9    15 Irena          Sołdan                132.53 +  355: 343  183
   10    12 Wojciech       Chodakiewicz          100.00 +  401: 380  150
   11    11 Mirosław       Uglik                 143.71 -  328: 332   94
   12    13 Czesław        Grajewski             125.27 +  415: 339  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1552  / 12 129.33




	Magdalena Kublik 124.77 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Małgorzata     Karpacz               100.00 +  411: 295  150
    2    14 Maciej         Sylwestrzuk           100.00 +  415: 273  150
    3     7 Tomasz A.      Praga                 100.00 +  436: 313  150
    4     1 Michał         Alabrudziński         151.23 -  404: 465  101
    5     7 Tomasz         Zwoliński             143.10 -  347: 415   93
    6    14 Piotr          Broda                 126.98 -  337: 441   77
    7    12 Jerzy          Krzyżewski            113.99 -  345: 397   64
    8    16 Anna           Biegańska             119.43 +  462: 265  169
    9    13 Anna           Krynicka              108.90 +  442: 300  159
   10    10 Czesław        Grajewski             125.27 -  386: 448   75
   11    13 Józef          Burzyński             110.40 +  360: 295  160
   12     9 Wojciech       Chodakiewicz          100.00 =  360: 360  100
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1448  / 12 120.67




	Andrzej Kwiatkowski 124.55 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Aleksandra, RóżaRycharska             100.00 +  476: 276  150
    2     3 Tomasz         Zwoliński             143.10 -  367: 385   93
    3     9 Mirosław       Uglik                 143.71 -  401: 416   94
    4    15 Sylwia         Kozłowska             100.71 +  433: 294  151
    5    11 Renata         Andracka              112.73 +  340: 317  163
    6    13 Maciej         Sylwestrzuk           100.00 +  361: 326  150
    7     5 Marek          Reda                  144.26 -  307: 454   94
    8    11 Jarosław       Borowski              136.35 +  401: 394  186
    9    10 Michał, Piotr  Waszkiewicz           100.00 +  477: 350  150
   10     4 Grzegorz       Kurowski              138.12 +  377: 374  188
   11     4 Dawid          Pikul                 144.85 +  405: 339  195
   12     4 Patrycja       Śliwińska             127.08 -  323: 381   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1691  / 12 140.92




	Krzysztof Bonda 122.08 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Hanna          Siemionow             100.00 +  422: 240  150
    2    12 Paweł          Maciejczuk            108.94 -  352: 431   59
    3    18 Aleksandra, RóżaRycharska             100.00 +  446: 314  150
    4    12 Mariusz        Sylwestrzuk           127.14 +  368: 348  177
    5     3 Stanisław      Rydzik                141.23 -  348: 409   91
    6     6 Michał, Piotr  Waszkiewicz           100.00 -  363: 397   50
    7    14 Renata         Andracka              112.73 +  372: 317  163
    8    13 Anna           Krynicka              108.90 +  395: 316  159
    9    11 Patrycja       Śliwińska             127.08 -  366: 379   77
   10    13 Maciej         Sylwestrzuk           100.00 +  401: 343  150
   11     7 Maciej         Sancewicz             133.98 -  335: 451   84
   12    11 Krzysztof      Mówka                 150.76 -  376: 459  101
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1411  / 12 117.58




	Zbigniew Wietecki 122.02 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Paulina        Ostrowska             100.00 +  436: 185  150
    2     8 Szymon         Dąbrowski             108.51 +  460: 338  159
    3     2 Paweł          Maciejczuk            108.94 +  446: 232  159
    4     2 Dominik        Urbacki               146.57 -  346: 386   97
    5     6 Irena          Sołdan                132.53 +  490: 323  183
    6     3 Tomasz         Zwoliński             143.10 +  454: 349  193
    7     1 Dawid          Pikul                 144.85 +  345: 318  195
    8     1 Michał         Alabrudziński         151.23 -  316: 388  101
    9     5 Marek          Reda                  144.26 -  367: 484   94
   10     6 Krzysztof      Mówka                 150.76 +  424: 355  201
   11     1 Stanisław      Rydzik                141.23 +  432: 376  191
   12     2 Michał         Alabrudziński         151.23 -  383: 442  101
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1824  / 12 152.00




	Anna Biegańska 119.43 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Michał, Piotr  Waszkiewicz           100.00 -  317: 455   50
    2    16 Marianna       Kozłowska             113.67 -  368: 405   64
    3    22 Małgorzata     Karpacz               100.00 +  365: 323  150
    4    22 Hanna          Siemionow             100.00 +  377: 299  150
    5    10 Grzegorz       Kurowski              138.12 -  323: 418   88
    6    16 Sebastian      Orzelski              106.97 -  258: 419   57
    7    23 Grażyna        Błaut                 100.00 +  378: 283  150
    8    16 Magdalena      Kublik                124.77 -  265: 462   75
    9    19 Agnieszka      Biegańska             105.83 -  372: 400   56
   10    26 Mirosław       Dejna                 100.00 +  420: 190  150
   11    20 Bogdan         Kozłowski             118.57 +  339: 287  169
   12    18 Anna           Krynicka              108.90 +  393: 312  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1318  / 12 109.83




	Bogdan Kozłowski 118.57 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Wojciech       Chodakiewicz          100.00 -  321: 454   50
    2    15 Grzegorz       Kurowski              138.12 -  330: 373   88
    3    25 Jan            Lisiewski             100.17 +  448: 298  150
    4    20 Piotr          Broda                 126.98 -  343: 351   77
    5    20 Sebastian      Orzelski              106.97 -  302: 340   57
    6    24 Janina         Grajewska             100.00 +  381: 346  150
    7    19 Tomasz A.      Praga                 100.00 -  248: 339   50
    8    24 Elżbieta       Święcka               112.00 -  302: 414   62
    9    25 Grażyna        Błaut                 100.00 +  453: 283  150
   10    22 Sylwia         Kozłowska             100.71 +  404: 249  151
   11    20 Anna           Biegańska             119.43 -  287: 339   69
   12    22 Łukasz         Wojciechowski         108.09 +  360: 350  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1212  / 12 101.00




	Dariusz Jarosławski 115.33 Ełk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Michał         Alabrudziński         151.23 -  326: 431  101
    2    28 Mirosław       Dejna                 100.00 +  504: 161  150
    3    12 Jarosław       Borowski              136.35 -  334: 380   86
    4    16 Janina         Grajewska             100.00 +  469: 314  150
    5    13 Mariola        Osajda-Matczak        125.22 +  520: 247  175
    6     7 Wojciech       Chodakiewicz          100.00 -  335: 469   50
    7    10 Mariusz        Skrobosz              145.71 -  337: 453   96
    8    15 Jan            Lisiewski             100.17 +  461: 329  150
    9    12 Jerzy          Krzyżewski            113.99 -  313: 441   64
   10    16 Anna           Krynicka              108.90 -  314: 325   59
   11    18 Maciej         Sylwestrzuk           100.00 +  400: 338  150
   12    15 Jarosław       Borowski              136.35 -  302: 527   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1317  / 12 109.75




	Jerzy Krzyżewski 113.99 Piasutno      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Krzysztof      Mówka                 150.76 -  331: 383  101
    2    26 Hanna          Siemionow             100.00 -  344: 378   50
    3    23 Ewelina        Gruda                 100.00 +  406: 311  150
    4    21 Józef          Burzyński             110.40 -  311: 350   60
    5    21 Jan            Lisiewski             100.17 +  356: 339  150
    6    17 Elżbieta       Święcka               112.00 +  398: 281  162
    7    12 Magdalena      Kublik                124.77 +  397: 345  175
    8    12 Robert         Kuszpit               131.55 -  322: 381   82
    9    12 Dariusz        Jarosławski           115.33 +  441: 313  165
   10    11 Mirosław       Uglik                 143.71 -  319: 386   94
   11    12 Michał, Piotr  Waszkiewicz           100.00 +  435: 379  150
   12    12 Robert         Kuszpit               131.55 -  284: 413   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1421  / 12 118.42




	Marianna Kozłowska 113.67 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Dominik        Urbacki               146.57 -  376: 409   97
    2    16 Anna           Biegańska             119.43 +  405: 368  169
    3    16 Renata         Andracka              112.73 -  340: 369   63
    4    18 Krzysztof      Zawadzki              101.20 +  397: 386  151
    5    16 Piotr          Broda                 126.98 -  300: 467   77
    6    15 Paweł          Maciejczuk            108.94 +  357: 354  159
    7    18 Maciej         Sylwestrzuk           100.00 -  289: 444   50
    8    21 Szymon         Dąbrowski             108.51 -  307: 346   59
    9    20 Elżbieta       Święcka               112.00 -  329: 377   62
   10    23 Tomasz A.      Praga                 100.00 +  399: 261  150
   11    22 Aleksandra, RóżaRycharska             100.00 +  358: 287  150
   12    17 Dorota         Ostrowska             106.75 +  536: 312  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1344  / 12 112.00




	Renata Andracka 112.73 Zwola               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Mariusz        Skrobosz              145.71 -  357: 502   96
    2    18 Janina         Grajewska             100.00 +  316: 310  150
    3    16 Marianna       Kozłowska             113.67 +  369: 340  164
    4    10 Wojciech       Chodakiewicz          100.00 -  342: 393   50
    5    11 Andrzej        Kwiatkowski           124.55 -  317: 340   75
    6    20 Ewelina        Gruda                 100.00 +  367: 243  150
    7    14 Krzysztof      Bonda                 122.08 -  317: 372   72
    8    17 Irena          Sołdan                132.53 -  355: 367   83
    9    22 Sylwia         Kozłowska             100.71 +  474: 288  151
   10    21 Szymon         Dąbrowski             108.51 -  307: 324   59
   11    21 Maciej         Dąbrowski             100.00 -  343: 381   50
   12    21 Maciej         Sylwestrzuk           100.00 -  320: 333   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1150  / 12  95.83




	Elżbieta Święcka 112.00 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Dawid          Pikul                 144.85 -  291: 429   95
    2    21 Grzegorz       Święcki               142.73 -  282: 451   93
    3    24 Maciej         Dąbrowski             100.00 +  384: 260  150
    4    19 Czesław        Grajewski             125.27 -  289: 426   75
    5    22 Agnieszka      Biegańska             105.83 +  364: 353  156
    6    17 Jerzy          Krzyżewski            113.99 -  281: 398   64
    7    21 Paweł          Maciejczuk            108.94 -  321: 445   59
    8    24 Bogdan         Kozłowski             118.57 +  414: 302  169
    9    20 Marianna       Kozłowska             113.67 +  377: 329  164
   10    20 Krzysztof      Zawadzki              101.20 -  328: 368   51
   11    23 Dorota         Ostrowska             106.75 -  379: 399   57
   12    23 Paweł          Maciejczuk            108.94 -  312: 341   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1192  / 12  99.33




	Józef Burzyński 110.40 Ełk                      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Marek          Reda                  144.26 -  253: 366   94
    2    25 Sylwia         Kozłowska             100.71 +  332: 302  151
    3    20 Anna           Krynicka              108.90 -  351: 417   59
    4    21 Jerzy          Krzyżewski            113.99 +  350: 311  164
    5    17 Patrycja       Śliwińska             127.08 -  317: 333   77
    6    18 Krzysztof      Zawadzki              101.20 -  285: 502   51
    7    22 Dorota         Ostrowska             106.75 -  356: 386   57
    8    26 Grażyna        Błaut                 100.00 +  308: 301  150
    9    24 Tomasz A.      Praga                 100.00 +  370: 326  150
   10    19 Agnieszka      Biegańska             105.83 +  378: 331  156
   11    13 Magdalena      Kublik                124.77 -  295: 360   75
   12    20 Piotr          Pietuchowski          143.24 -  326: 392   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1277  / 12 106.42




	Paweł Maciejczuk 108.94 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Mirosław       Uglik                 143.71 +  361: 336  194
    2    12 Krzysztof      Bonda                 122.08 +  431: 352  172
    3     2 Zbigniew       Wietecki              122.02 -  232: 446   72
    4    13 Tomasz         Zwoliński             143.10 -  315: 373   93
    5    15 Czesław        Grajewski             125.27 -  344: 402   75
    6    15 Marianna       Kozłowska             113.67 -  354: 357   64
    7    21 Elżbieta       Święcka               112.00 +  445: 321  162
    8    19 Tomasz A.      Praga                 100.00 +  337: 247  150
    9    14 Wojciech       Chodakiewicz          100.00 -  349: 437   50
   10    15 Michał, Piotr  Waszkiewicz           100.00 -  299: 375   50
   11    24 Łukasz         Wojciechowski         108.09 -  295: 427   58
   12    23 Elżbieta       Święcka               112.00 +  341: 312  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1302  / 12 108.50




	Anna Krynicka 108.90 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Tomasz         Zwoliński             143.10 -  348: 392   93
    2    19 Małgorzata     Karpacz               100.00 +  412: 295  150
    3    20 Józef          Burzyński             110.40 +  417: 351  160
    4    14 Tomasz A.      Praga                 100.00 +  392: 331  150
    5     5 Grzegorz       Święcki               142.73 -  293: 470   93
    6    11 Marek          Reda                  144.26 -  322: 544   94
    7    17 Maciej         Dąbrowski             100.00 +  347: 314  150
    8    13 Krzysztof      Bonda                 122.08 -  316: 395   72
    9    13 Magdalena      Kublik                124.77 -  300: 442   75
   10    16 Dariusz        Jarosławski           115.33 +  325: 314  165
   11    14 Wojciech       Chodakiewicz          100.00 -  324: 349   50
   12    18 Anna           Biegańska             119.43 -  312: 393   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1321  / 12 110.08




	Szymon Dąbrowski 108.51 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Grzegorz       Święcki               142.73 +  365: 337  193
    2     8 Zbigniew       Wietecki              122.02 -  338: 460   72
    3    14 Łukasz         Wojciechowski         108.09 +  351: 306  158
    4     9 Stanisław      Rydzik                141.23 -  292: 502   91
    5    14 Marek          Reda                  144.26 -  254: 449   94
    6    19 Jarosław       Borowski              136.35 -  293: 392   86
    7    20 Agnieszka      Biegańska             105.83 +  356: 324  156
    8    21 Marianna       Kozłowska             113.67 +  346: 307  164
    9    17 Czesław        Grajewski             125.27 -  350: 379   75
   10    21 Renata         Andracka              112.73 +  324: 307  163
   11    15 Irena          Sołdan                132.53 -  332: 490   83
   12    19 Maciej         Dąbrowski             100.00 +  393: 351  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1485  / 12 123.75




	Łukasz Wojciechowski 108.09 Łomża

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Stanisław      Rydzik                141.23 -  294: 441   91
    2    20 Ewelina        Gruda                 100.00 +  524: 238  150
    3    14 Szymon         Dąbrowski             108.51 -  306: 351   59
    4    17 Sebastian      Orzelski              106.97 +  324: 285  157
    5    18 Tomasz A.      Praga                 100.00 +  421: 315  150
    6     9 Maciej         Sancewicz             133.98 -  287: 446   84
    7    11 Mirosław       Uglik                 143.71 -  320: 443   94
    8    20 Mariola        Osajda-Matczak        125.22 -  290: 510   75
    9    21 Maciej         Dąbrowski             100.00 -  282: 402   50
   10    25 Janina         Grajewska             100.00 -  297: 334   50
   11    24 Paweł          Maciejczuk            108.94 +  427: 295  159
   12    22 Bogdan         Kozłowski             118.57 -  350: 360   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1188  / 12  99.00




	Sebastian Orzelski 106.97 Bielsk Podlaski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    23 Grażyna        Błaut                 100.00 +  381: 248  150
    3    10 Maciej         Sancewicz             133.98 -  274: 483   84
    4    17 Łukasz         Wojciechowski         108.09 -  285: 324   58
    5    20 Bogdan         Kozłowski             118.57 +  340: 302  169
    6    16 Anna           Biegańska             119.43 +  419: 258  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     630  /  5 126.00




	Dorota Ostrowska 106.75 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Grzegorz       Kurowski              138.12 +  413: 385  188
    2    13 Tomasz A.      Praga                 100.00 -  290: 312   50
    3    15 Grzegorz       Święcki               142.73 -  324: 530   93
    4    25 Maciej         Dąbrowski             100.00 -  293: 299   50
    5    24 Aleksandra, RóżaRycharska             100.00 +  377: 295  150
    6    21 Mariola        Osajda-Matczak        125.22 -  340: 393   75
    7    22 Józef          Burzyński             110.40 +  386: 356  160
    8    22 Ewelina        Gruda                 100.00 -  290: 333   50
    9    23 Jan            Lisiewski             100.17 -  339: 396   50
   10    24 Hanna          Siemionow             100.00 +  427: 315  150
   11    23 Elżbieta       Święcka               112.00 +  399: 379  162
   12    17 Marianna       Kozłowska             113.67 -  312: 536   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1242  / 12 103.50




	Agnieszka Biegańska 105.83 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Maciej         Sancewicz             133.98 -  333: 508   84
    2    24 Aleksandra, RóżaRycharska             100.00 -  317: 326   50
    3    26 Grażyna        Błaut                 100.00 +  389: 311  150
    4    23 Maciej         Sylwestrzuk           100.00 -  317: 398   50
    5    22 Elżbieta       Święcka               112.00 -  353: 364   62
    6    25 Paulina        Ostrowska             100.00 +  407: 288  150
    7    20 Szymon         Dąbrowski             108.51 -  324: 356   59
    8    23 Janina         Grajewska             100.00 +  428: 287  150
    9    19 Anna           Biegańska             119.43 +  400: 372  169
   10    19 Józef          Burzyński             110.40 -  331: 378   60
   11    19 Jan            Lisiewski             100.17 +  316: 305  150
   12    16 Krzysztof      Zawadzki              101.20 +  386: 361  151
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1285  / 12 107.08




	Krzysztof Zawadzki 101.20 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Irena          Sołdan                132.53 -  330: 377   83
    2    27 Paulina        Ostrowska             100.00 +  423: 191  150
    3     8 Michał, Piotr  Waszkiewicz           100.00 -  214: 534   50
    4    18 Marianna       Kozłowska             113.67 -  386: 397   64
    5    23 Hanna          Siemionow             100.00 +  369: 344  150
    6    18 Józef          Burzyński             110.40 +  502: 285  160
    7    15 Mariusz        Sylwestrzuk           127.14 -  327: 516   77
    8    18 Maciej         Dąbrowski             100.00 +  352: 348  150
    9    18 Maciej         Sylwestrzuk           100.00 -  365: 391   50
   10    20 Elżbieta       Święcka               112.00 +  368: 328  162
   11    17 Ewelina        Gruda                 100.00 -  295: 298   50
   12    16 Agnieszka      Biegańska             105.83 -  361: 386   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1202  / 12 100.17




	Sylwia Kozłowska 100.71 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Robert         Kuszpit               131.55 -  333: 377   82
    2    25 Józef          Burzyński             110.40 -  302: 332   60
    3    27 Paulina        Ostrowska             100.00 +  366: 310  150
    4    15 Andrzej        Kwiatkowski           124.55 -  294: 433   75
    5    26 Grażyna        Błaut                 100.00 +  389: 303  150
    6    23 Maciej         Dąbrowski             100.00 -  290: 398   50
    7    24 Ewelina        Gruda                 100.00 -  322: 349   50
    8    25 Aleksandra, RóżaRycharska             100.00 +  306: 272  150
    9    22 Renata         Andracka              112.73 -  288: 474   63
   10    22 Bogdan         Kozłowski             118.57 -  249: 404   69
   11    25 Mirosław       Dejna                 100.00 +  444: 168  150
   12    25 Janina         Grajewska             100.00 +  346: 294  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1199  / 12  99.92




	Jan Lisiewski 100.17 Piasutno                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Jarosław       Borowski              136.35 -  277: 405   86
    2    22 Mirosław       Uglik                 143.71 -  289: 379   94
    3    25 Bogdan         Kozłowski             118.57 -  298: 448   69
    4    28 Mirosław       Dejna                 100.00 +  398: 167  150
    5    21 Jerzy          Krzyżewski            113.99 -  339: 356   64
    6    26 Aleksandra, RóżaRycharska             100.00 +  360: 307  150
    7    26 Hanna          Siemionow             100.00 +  427: 254  150
    8    15 Dariusz        Jarosławski           115.33 -  329: 461   65
    9    23 Dorota         Ostrowska             106.75 +  396: 339  157
   10    17 Irena          Sołdan                132.53 -  246: 384   83
   11    19 Agnieszka      Biegańska             105.83 -  305: 316   56
   12    24 Aleksandra, RóżaRycharska             100.00 -  350: 365   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1174  / 12  97.83




	Grażyna Błaut 100.00 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Mariola        Osajda-Matczak        125.22 -  277: 364   75
    2    23 Sebastian      Orzelski              106.97 -  248: 381   57
    3    26 Agnieszka      Biegańska             105.83 -  311: 389   56
    4    26 Małgorzata     Karpacz               100.00 +  290: 275  150
    5    26 Sylwia         Kozłowska             100.71 -  303: 389   51
    6    27 Hanna          Siemionow             100.00 +  384: 280  150
    7    23 Anna           Biegańska             119.43 -  283: 378   69
    8    26 Józef          Burzyński             110.40 -  301: 308   60
    9    25 Bogdan         Kozłowski             118.57 -  283: 453   69
   10    28 PAUZA
   11    26 Tomasz A.      Praga                 100.00 +  347: 269  150
   12    26 Hanna          Siemionow             100.00 +  402: 321  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1037  / 11  94.27




	Wojciech Chodakiewicz 100.00 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Bogdan         Kozłowski             118.57 +  454: 321  169
    2     6 Robert         Kuszpit               131.55 -  367: 377   82
    3    13 Czesław        Grajewski             125.27 +  441: 399  175
    4    10 Renata         Andracka              112.73 +  393: 342  163
    5     9 Michał, Piotr  Waszkiewicz           100.00 -  335: 446   50
    6     7 Dariusz        Jarosławski           115.33 +  469: 335  165
    7     4 Grzegorz       Kurowski              138.12 -  300: 402   88
    8    10 Piotr          Broda                 126.98 -  343: 345   77
    9    14 Paweł          Maciejczuk            108.94 +  437: 349  159
   10    12 Mariola        Osajda-Matczak        125.22 -  380: 401   75
   11    14 Anna           Krynicka              108.90 +  349: 324  159
   12     9 Magdalena      Kublik                124.77 =  360: 360  125
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1487  / 12 123.92




	Mirosław Dejna 100.00 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Waldemar       Czerwoniec            129.93 -  166: 464   80
    2    28 Dariusz        Jarosławski           115.33 -  161: 504   65
    3    28 Janina         Grajewska             100.00 -  166: 386   50
    4    28 Jan            Lisiewski             100.17 -  167: 398   50
    5    28 Paulina        Ostrowska             100.00 -  170: 308   50
    6    28 Małgorzata     Karpacz               100.00 -  174: 373   50
    7    28 PAUZA
    8    27 Hanna          Siemionow             100.00 -  225: 341   50
    9    26 Aleksandra, RóżaRycharska             100.00 -  202: 475   50
   10    26 Anna           Biegańska             119.43 -  190: 420   69
   11    25 Sylwia         Kozłowska             100.71 -  168: 444   51
   12    27 Paulina        Ostrowska             100.00 -  138: 350   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     615  / 11  55.91




	Maciej Dąbrowski 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Mariusz        Sylwestrzuk           127.14 -  360: 361   77
    2    17 Czesław        Grajewski             125.27 -  303: 396   75
    3    24 Elżbieta       Święcka               112.00 -  260: 384   62
    4    25 Dorota         Ostrowska             106.75 +  299: 293  157
    5    25 Janina         Grajewska             100.00 +  339: 241  150
    6    23 Sylwia         Kozłowska             100.71 +  398: 290  151
    7    17 Anna           Krynicka              108.90 -  314: 347   59
    8    18 Krzysztof      Zawadzki              101.20 -  348: 352   51
    9    21 Łukasz         Wojciechowski         108.09 +  402: 282  158
   10    18 Jarosław       Borowski              136.35 -  315: 350   86
   11    21 Renata         Andracka              112.73 +  381: 343  163
   12    19 Szymon         Dąbrowski             108.51 -  351: 393   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1248  / 12 104.00




	Janina Grajewska 100.00 Choroszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Patrycja       Śliwińska             127.08 -  305: 425   77
    2    18 Renata         Andracka              112.73 -  310: 316   63
    3    28 Mirosław       Dejna                 100.00 +  386: 166  150
    4    16 Dariusz        Jarosławski           115.33 -  314: 469   65
    5    25 Maciej         Dąbrowski             100.00 -  241: 339   50
    6    24 Bogdan         Kozłowski             118.57 -  346: 381   69
    7    25 Aleksandra, RóżaRycharska             100.00 -  268: 395   50
    8    23 Agnieszka      Biegańska             105.83 -  287: 428   56
    9    28 PAUZA
   10    25 Łukasz         Wojciechowski         108.09 +  334: 297  158
   11    27 Paulina        Ostrowska             100.00 +  411: 252  150
   12    25 Sylwia         Kozłowska             100.71 -  294: 346   51
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     939  / 11  85.36




	Ewelina Gruda 100.00 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Piotr          Broda                 126.98 -  340: 363   77
    2    20 Łukasz         Wojciechowski         108.09 -  238: 524   58
    3    23 Jerzy          Krzyżewski            113.99 -  311: 406   64
    4    27 Paulina        Ostrowska             100.00 +  397: 236  150
    5    27 Małgorzata     Karpacz               100.00 +  313: 279  150
    6    20 Renata         Andracka              112.73 -  243: 367   63
    7    24 Sylwia         Kozłowska             100.71 +  349: 322  151
    8    22 Dorota         Ostrowska             106.75 +  333: 290  157
    9    16 Jarosław       Borowski              136.35 +  388: 366  186
   10    14 Mariusz        Sylwestrzuk           127.14 -  294: 436   77
   11    17 Krzysztof      Zawadzki              101.20 +  298: 295  151
   12    14 Michał, Piotr  Waszkiewicz           100.00 -  280: 443   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1334  / 12 111.17




	Małgorzata Karpacz 100.00 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Magdalena      Kublik                124.77 -  295: 411   75
    2    19 Anna           Krynicka              108.90 -  295: 412   59
    3    22 Anna           Biegańska             119.43 -  323: 365   69
    4    26 Grażyna        Błaut                 100.00 -  275: 290   50
    5    27 Ewelina        Gruda                 100.00 -  279: 313   50
    6    28 Mirosław       Dejna                 100.00 +  373: 174  150
    7    27 Paulina        Ostrowska             100.00 +  397: 258  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     603  /  7  86.14




	Paulina Ostrowska 100.00 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Zbigniew       Wietecki              122.02 -  185: 436   72
    2    27 Krzysztof      Zawadzki              101.20 -  191: 423   51
    3    27 Sylwia         Kozłowska             100.71 -  310: 366   51
    4    27 Ewelina        Gruda                 100.00 -  236: 397   50
    5    28 Mirosław       Dejna                 100.00 +  308: 170  150
    6    25 Agnieszka      Biegańska             105.83 -  288: 407   56
    7    27 Małgorzata     Karpacz               100.00 -  258: 397   50
    8    28 PAUZA
    9    27 Hanna          Siemionow             100.00 =  309: 309  100
   10    27 Aleksandra, RóżaRycharska             100.00 -  240: 363   50
   11    27 Janina         Grajewska             100.00 -  252: 411   50
   12    27 Mirosław       Dejna                 100.00 +  350: 138  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     830  / 11  75.45




	Tomasz A. Praga 100.00 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Czesław        Grajewski             125.27 +  316: 307  175
    2    13 Dorota         Ostrowska             106.75 +  312: 290  157
    3     7 Magdalena      Kublik                124.77 -  313: 436   75
    4    14 Anna           Krynicka              108.90 -  331: 392   59
    5    18 Łukasz         Wojciechowski         108.09 -  315: 421   58
    6    22 Mariusz        Sylwestrzuk           127.14 -  340: 389   77
    7    19 Bogdan         Kozłowski             118.57 +  339: 248  169
    8    19 Paweł          Maciejczuk            108.94 -  247: 337   59
    9    24 Józef          Burzyński             110.40 -  326: 370   60
   10    23 Marianna       Kozłowska             113.67 -  261: 399   64
   11    26 Grażyna        Błaut                 100.00 -  269: 347   50
   12    28 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1003  / 11  91.18




	Aleksandra, Róża Rycharska 100.00 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Andrzej        Kwiatkowski           124.55 -  276: 476   75
    2    24 Agnieszka      Biegańska             105.83 +  326: 317  156
    3    18 Krzysztof      Bonda                 122.08 -  314: 446   72
    4    24 Mariola        Osajda-Matczak        125.22 -  281: 314   75
    5    24 Dorota         Ostrowska             106.75 -  295: 377   57
    6    26 Jan            Lisiewski             100.17 -  307: 360   50
    7    25 Janina         Grajewska             100.00 +  395: 268  150
    8    25 Sylwia         Kozłowska             100.71 -  272: 306   51
    9    26 Mirosław       Dejna                 100.00 +  475: 202  150
   10    27 Paulina        Ostrowska             100.00 +  363: 240  150
   11    22 Marianna       Kozłowska             113.67 -  287: 358   64
   12    24 Jan            Lisiewski             100.17 +  365: 350  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1200  / 12 100.00




	Hanna Siemionow 100.00 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Krzysztof      Bonda                 122.08 -  240: 422   72
    2    26 Jerzy          Krzyżewski            113.99 +  378: 344  164
    3    19 Waldemar       Czerwoniec            129.93 -  324: 528   80
    4    22 Anna           Biegańska             119.43 -  299: 377   69
    5    23 Krzysztof      Zawadzki              101.20 -  344: 369   51
    6    27 Grażyna        Błaut                 100.00 -  280: 384   50
    7    26 Jan            Lisiewski             100.17 -  254: 427   50
    8    27 Mirosław       Dejna                 100.00 +  341: 225  150
    9    27 Paulina        Ostrowska             100.00 =  309: 309  100
   10    24 Dorota         Ostrowska             106.75 -  315: 427   57
   11    28 PAUZA
   12    26 Grażyna        Błaut                 100.00 -  321: 402   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     893  / 11  81.18




	Maciej Sylwestrzuk 100.00 Gródek                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 PAUZA
    2    14 Magdalena      Kublik                124.77 -  273: 415   75
    3    21 Grzegorz       Kurowski              138.12 -  226: 547   88
    4    23 Agnieszka      Biegańska             105.83 +  398: 317  156
    5    19 Jarosław       Borowski              136.35 +  321: 288  186
    6    13 Andrzej        Kwiatkowski           124.55 -  326: 361   75
    7    18 Marianna       Kozłowska             113.67 +  444: 289  164
    8    14 Mariusz        Sylwestrzuk           127.14 -  314: 427   77
    9    18 Krzysztof      Zawadzki              101.20 +  391: 365  151
   10    13 Krzysztof      Bonda                 122.08 -  343: 401   72
   11    18 Dariusz        Jarosławski           115.33 -  338: 400   65
   12    21 Renata         Andracka              112.73 +  333: 320  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1272  / 11 115.64




	Michał, Piotr Waszkiewicz 100.00 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Anna           Biegańska             119.43 +  455: 317  169
    2     5 Irena          Sołdan                132.53 -  395: 403   83
    3     8 Krzysztof      Zawadzki              101.20 +  534: 214  151
    4     4 Dawid          Pikul                 144.85 -  361: 393   95
    5     9 Wojciech       Chodakiewicz          100.00 +  446: 335  150
    6     6 Krzysztof      Bonda                 122.08 +  397: 363  172
    7     6 Tomasz         Zwoliński             143.10 -  336: 379   93
    8     8 Patrycja       Śliwińska             127.08 -  383: 405   77
    9    10 Andrzej        Kwiatkowski           124.55 -  350: 477   75
   10    15 Paweł          Maciejczuk            108.94 +  375: 299  159
   11    12 Jerzy          Krzyżewski            113.99 -  379: 435   64
   12    14 Ewelina        Gruda                 100.00 +  443: 280  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1438  / 12 119.83


Wyniki poszczególnych rund turnieju III Otwarte Mistrzostwa Białegostoku 



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Dariusz        Jarosławski           431: 326
   2 Jerzy          Krzyżewski           - Krzysztof      Mówka                 331: 383
   3 Dominik        Urbacki              - Marianna       Kozłowska             409: 376
   4 Renata         Andracka             - Mariusz        Skrobosz              357: 502
   5 Dawid          Pikul                - Elżbieta       Święcka               429: 291
   6 Józef          Burzyński            - Marek          Reda                  253: 366
   7 Mirosław       Uglik                - Paweł          Maciejczuk            336: 361
   8 Anna           Krynicka             - Tomasz         Zwoliński             348: 392
   9 Grzegorz       Święcki              - Szymon         Dąbrowski             337: 365
  10 Łukasz         Wojciechowski        - Stanisław      Rydzik                294: 441
  11 Grzegorz       Kurowski             - Dorota         Ostrowska             385: 413
  12 Agnieszka      Biegańska            - Maciej         Sancewicz             333: 508
  13 Irena          Sołdan               - Krzysztof      Zawadzki              377: 330
  14 Sylwia         Kozłowska            - Robert         Kuszpit               333: 377
  15 Jarosław       Borowski             - Jan            Lisiewski             405: 277
  16 Mirosław       Dejna                - Waldemar       Czerwoniec            166: 464
  17 Mariusz        Sylwestrzuk          - Maciej         Dąbrowski             361: 360
  18 Janina         Grajewska            - Patrycja       Śliwińska             305: 425
  19 Piotr          Broda                - Ewelina        Gruda                 363: 340
  20 Tomasz A.      Praga                - Czesław        Grajewski             316: 307
  21 Mariola        Osajda-Matczak       - Grażyna        Błaut                 364: 277
  22 Małgorzata     Karpacz              - Magdalena      Kublik                295: 411
  23 Andrzej        Kwiatkowski          - Aleksandra, RóżaRycharska             476: 276
  24 Hanna          Siemionow            - Krzysztof      Bonda                 240: 422
  25 Zbigniew       Wietecki             - Paulina        Ostrowska             436: 185
  26 Michał, Piotr  Waszkiewicz          - Anna           Biegańska             455: 317
  27 Bogdan         Kozłowski            - Wojciech       Chodakiewicz          321: 454
  28 Maciej         Sylwestrzuk          - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Maciej         Sancewicz            - Dominik        Urbacki               329: 425
   2 Mariusz        Skrobosz             - Jarosław       Borowski              374: 300
   3 Tomasz         Zwoliński            - Andrzej        Kwiatkowski           385: 367
   4 Krzysztof      Mówka                - Waldemar       Czerwoniec            416: 307
   5 Irena          Sołdan               - Michał, Piotr  Waszkiewicz           403: 395
   6 Wojciech       Chodakiewicz         - Robert         Kuszpit               367: 377
   7 Marek          Reda                 - Stanisław      Rydzik                466: 492
   8 Szymon         Dąbrowski            - Zbigniew       Wietecki              338: 460
   9 Michał         Alabrudziński        - Mariola        Osajda-Matczak        422: 345
  10 Dawid          Pikul                - Piotr          Broda                 465: 272
  11 Patrycja       Śliwińska            - Mariusz        Sylwestrzuk           349: 359
  12 Paweł          Maciejczuk           - Krzysztof      Bonda                 431: 352
  13 Dorota         Ostrowska            - Tomasz A.      Praga                 290: 312
  14 Magdalena      Kublik               - Maciej         Sylwestrzuk           415: 273
  15 Bogdan         Kozłowski            - Grzegorz       Kurowski              330: 373
  16 Anna           Biegańska            - Marianna       Kozłowska             368: 405
  17 Czesław        Grajewski            - Maciej         Dąbrowski             396: 303
  18 Renata         Andracka             - Janina         Grajewska             316: 310
  19 Anna           Krynicka             - Małgorzata     Karpacz               412: 295
  20 Ewelina        Gruda                - Łukasz         Wojciechowski         238: 524
  21 Elżbieta       Święcka              - Grzegorz       Święcki               282: 451
  22 Jan            Lisiewski            - Mirosław       Uglik                 289: 379
  23 Sebastian      Orzelski             - Grażyna        Błaut                 381: 248
  24 Aleksandra, RóżaRycharska            - Agnieszka      Biegańska             326: 317
  25 Sylwia         Kozłowska            - Józef          Burzyński             302: 332
  26 Hanna          Siemionow            - Jerzy          Krzyżewski            378: 344
  27 Paulina        Ostrowska            - Krzysztof      Zawadzki              191: 423
  28 Dariusz        Jarosławski          - Mirosław       Dejna                 504: 161


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Krzysztof      Mówka                 332: 395
   2 Zbigniew       Wietecki             - Paweł          Maciejczuk            446: 232
   3 Irena          Sołdan               - Dawid          Pikul                 369: 380
   4 Mariusz        Skrobosz             - Tomasz         Zwoliński             443: 410
   5 Robert         Kuszpit              - Michał         Alabrudziński         290: 509
   6 Dominik        Urbacki              - Mariusz        Sylwestrzuk           390: 292
   7 Magdalena      Kublik               - Tomasz A.      Praga                 436: 313
   8 Krzysztof      Zawadzki             - Michał, Piotr  Waszkiewicz           214: 534
   9 Andrzej        Kwiatkowski          - Mirosław       Uglik                 401: 416
  10 Maciej         Sancewicz            - Sebastian      Orzelski              483: 274
  11 Marek          Reda                 - Mariola        Osajda-Matczak        415: 327
  12 Dariusz        Jarosławski          - Jarosław       Borowski              334: 380
  13 Wojciech       Chodakiewicz         - Czesław        Grajewski             441: 399
  14 Szymon         Dąbrowski            - Łukasz         Wojciechowski         351: 306
  15 Grzegorz       Święcki              - Dorota         Ostrowska             530: 324
  16 Marianna       Kozłowska            - Renata         Andracka              340: 369
  17 Patrycja       Śliwińska            - Piotr          Broda                 368: 314
  18 Krzysztof      Bonda                - Aleksandra, RóżaRycharska             446: 314
  19 Waldemar       Czerwoniec           - Hanna          Siemionow             528: 324
  20 Józef          Burzyński            - Anna           Krynicka              351: 417
  21 Maciej         Sylwestrzuk          - Grzegorz       Kurowski              226: 547
  22 Anna           Biegańska            - Małgorzata     Karpacz               365: 323
  23 Ewelina        Gruda                - Jerzy          Krzyżewski            311: 406
  24 Maciej         Dąbrowski            - Elżbieta       Święcka               260: 384
  25 Jan            Lisiewski            - Bogdan         Kozłowski             298: 448
  26 Grażyna        Błaut                - Agnieszka      Biegańska             311: 389
  27 Paulina        Ostrowska            - Sylwia         Kozłowska             310: 366
  28 Janina         Grajewska            - Mirosław       Dejna                 386: 166


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Magdalena      Kublik                465: 404
   2 Zbigniew       Wietecki             - Dominik        Urbacki               346: 386
   3 Krzysztof      Mówka                - Mariusz        Skrobosz              380: 339
   4 Michał, Piotr  Waszkiewicz          - Dawid          Pikul                 361: 393
   5 Maciej         Sancewicz            - Irena          Sołdan                342: 416
   6 Patrycja       Śliwińska            - Grzegorz       Święcki               356: 378
   7 Grzegorz       Kurowski             - Mirosław       Uglik                 405: 454
   8 Jarosław       Borowski             - Waldemar       Czerwoniec            342: 406
   9 Stanisław      Rydzik               - Szymon         Dąbrowski             502: 292
  10 Renata         Andracka             - Wojciech       Chodakiewicz          342: 393
  11 Robert         Kuszpit              - Marek          Reda                  458: 354
  12 Mariusz        Sylwestrzuk          - Krzysztof      Bonda                 348: 368
  13 Paweł          Maciejczuk           - Tomasz         Zwoliński             315: 373
  14 Tomasz A.      Praga                - Anna           Krynicka              331: 392
  15 Andrzej        Kwiatkowski          - Sylwia         Kozłowska             433: 294
  16 Janina         Grajewska            - Dariusz        Jarosławski           314: 469
  17 Sebastian      Orzelski             - Łukasz         Wojciechowski         285: 324
  18 Marianna       Kozłowska            - Krzysztof      Zawadzki              397: 386
  19 Czesław        Grajewski            - Elżbieta       Święcka               426: 289
  20 Piotr          Broda                - Bogdan         Kozłowski             351: 343
  21 Jerzy          Krzyżewski           - Józef          Burzyński             311: 350
  22 Hanna          Siemionow            - Anna           Biegańska             299: 377
  23 Agnieszka      Biegańska            - Maciej         Sylwestrzuk           317: 398
  24 Mariola        Osajda-Matczak       - Aleksandra, RóżaRycharska             314: 281
  25 Maciej         Dąbrowski            - Dorota         Ostrowska             299: 293
  26 Grażyna        Błaut                - Małgorzata     Karpacz               290: 275
  27 Ewelina        Gruda                - Paulina        Ostrowska             397: 236
  28 Mirosław       Dejna                - Jan            Lisiewski             167: 398


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dominik        Urbacki              - Michał         Alabrudziński         523: 367
   2 Dawid          Pikul                - Krzysztof      Mówka                 424: 339
   3 Krzysztof      Bonda                - Stanisław      Rydzik                348: 409
   4 Waldemar       Czerwoniec           - Mirosław       Uglik                 464: 437
   5 Grzegorz       Święcki              - Anna           Krynicka              470: 293
   6 Irena          Sołdan               - Zbigniew       Wietecki              323: 490
   7 Tomasz         Zwoliński            - Magdalena      Kublik                415: 347
   8 Robert         Kuszpit              - Mariusz        Skrobosz              403: 394
   9 Michał, Piotr  Waszkiewicz          - Wojciech       Chodakiewicz          446: 335
  10 Anna           Biegańska            - Grzegorz       Kurowski              323: 418
  11 Renata         Andracka             - Andrzej        Kwiatkowski           317: 340
  12 Mariusz        Sylwestrzuk          - Maciej         Sancewicz             328: 405
  13 Mariola        Osajda-Matczak       - Dariusz        Jarosławski           247: 520
  14 Szymon         Dąbrowski            - Marek          Reda                  254: 449
  15 Czesław        Grajewski            - Paweł          Maciejczuk            402: 344
  16 Marianna       Kozłowska            - Piotr          Broda                 300: 467
  17 Józef          Burzyński            - Patrycja       Śliwińska             317: 333
  18 Łukasz         Wojciechowski        - Tomasz A.      Praga                 421: 315
  19 Jarosław       Borowski             - Maciej         Sylwestrzuk           288: 321
  20 Sebastian      Orzelski             - Bogdan         Kozłowski             340: 302
  21 Jerzy          Krzyżewski           - Jan            Lisiewski             356: 339
  22 Elżbieta       Święcka              - Agnieszka      Biegańska             364: 353
  23 Krzysztof      Zawadzki             - Hanna          Siemionow             369: 344
  24 Aleksandra, RóżaRycharska            - Dorota         Ostrowska             295: 377
  25 Maciej         Dąbrowski            - Janina         Grajewska             339: 241
  26 Grażyna        Błaut                - Sylwia         Kozłowska             303: 389
  27 Małgorzata     Karpacz              - Ewelina        Gruda                 279: 313
  28 Paulina        Ostrowska            - Mirosław       Dejna                 308: 170


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Pikul                - Dominik        Urbacki               436: 373
   2 Michał         Alabrudziński        - Grzegorz       Święcki               475: 356
   3 Tomasz         Zwoliński            - Zbigniew       Wietecki              349: 454
   4 Stanisław      Rydzik               - Waldemar       Czerwoniec            480: 356
   5 Krzysztof      Mówka                - Robert         Kuszpit               404: 400
   6 Krzysztof      Bonda                - Michał, Piotr  Waszkiewicz           363: 397
   7 Wojciech       Chodakiewicz         - Dariusz        Jarosławski           469: 335
   8 Grzegorz       Kurowski             - Czesław        Grajewski             560: 290
   9 Łukasz         Wojciechowski        - Maciej         Sancewicz             287: 446
  10 Mariusz        Skrobosz             - Irena          Sołdan                413: 412
  11 Marek          Reda                 - Anna           Krynicka              544: 322
  12 Mirosław       Uglik                - Patrycja       Śliwińska             344: 384
  13 Maciej         Sylwestrzuk          - Andrzej        Kwiatkowski           326: 361
  14 Magdalena      Kublik               - Piotr          Broda                 337: 441
  15 Paweł          Maciejczuk           - Marianna       Kozłowska             354: 357
  16 Sebastian      Orzelski             - Anna           Biegańska             419: 258
  17 Elżbieta       Święcka              - Jerzy          Krzyżewski            281: 398
  18 Krzysztof      Zawadzki             - Józef          Burzyński             502: 285
  19 Jarosław       Borowski             - Szymon         Dąbrowski             392: 293
  20 Ewelina        Gruda                - Renata         Andracka              243: 367
  21 Dorota         Ostrowska            - Mariola        Osajda-Matczak        340: 393
  22 Tomasz A.      Praga                - Mariusz        Sylwestrzuk           340: 389
  23 Sylwia         Kozłowska            - Maciej         Dąbrowski             290: 398
  24 Bogdan         Kozłowski            - Janina         Grajewska             381: 346
  25 Agnieszka      Biegańska            - Paulina        Ostrowska             407: 288
  26 Jan            Lisiewski            - Aleksandra, RóżaRycharska             360: 307
  27 Hanna          Siemionow            - Grażyna        Błaut                 280: 384
  28 Małgorzata     Karpacz              - Mirosław       Dejna                 373: 174


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Zbigniew       Wietecki             - Dawid          Pikul                 345: 318
   2 Krzysztof      Mówka                - Michał         Alabrudziński         343: 492
   3 Dominik        Urbacki              - Stanisław      Rydzik                312: 469
   4 Grzegorz       Kurowski             - Wojciech       Chodakiewicz          402: 300
   5 Marek          Reda                 - Andrzej        Kwiatkowski           454: 307
   6 Michał, Piotr  Waszkiewicz          - Tomasz         Zwoliński             336: 379
   7 Waldemar       Czerwoniec           - Robert         Kuszpit               437: 366
   8 Piotr          Broda                - Grzegorz       Święcki               359: 364
   9 Maciej         Sancewicz            - Patrycja       Śliwińska             475: 370
  10 Dariusz        Jarosławski          - Mariusz        Skrobosz              337: 453
  11 Mirosław       Uglik                - Łukasz         Wojciechowski         443: 320
  12 Jerzy          Krzyżewski           - Magdalena      Kublik                397: 345
  13 Irena          Sołdan               - Jarosław       Borowski              382: 442
  14 Krzysztof      Bonda                - Renata         Andracka              372: 317
  15 Krzysztof      Zawadzki             - Mariusz        Sylwestrzuk           327: 516
  16 Czesław        Grajewski            - Mariola        Osajda-Matczak        356: 259
  17 Anna           Krynicka             - Maciej         Dąbrowski             347: 314
  18 Maciej         Sylwestrzuk          - Marianna       Kozłowska             444: 289
  19 Tomasz A.      Praga                - Bogdan         Kozłowski             339: 248
  20 Agnieszka      Biegańska            - Szymon         Dąbrowski             324: 356
  21 Paweł          Maciejczuk           - Elżbieta       Święcka               445: 321
  22 Dorota         Ostrowska            - Józef          Burzyński             386: 356
  23 Anna           Biegańska            - Grażyna        Błaut                 378: 283
  24 Sylwia         Kozłowska            - Ewelina        Gruda                 322: 349
  25 Aleksandra, RóżaRycharska            - Janina         Grajewska             395: 268
  26 Jan            Lisiewski            - Hanna          Siemionow             427: 254
  27 Paulina        Ostrowska            - Małgorzata     Karpacz               258: 397
  28 Mirosław       Dejna                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Zbigniew       Wietecki             - Michał         Alabrudziński         316: 388
   2 Stanisław      Rydzik               - Dawid          Pikul                 414: 402
   3 Mariusz        Skrobosz             - Grzegorz       Kurowski              394: 297
   4 Grzegorz       Święcki              - Marek          Reda                  387: 358
   5 Tomasz         Zwoliński            - Maciej         Sancewicz             409: 269
   6 Piotr          Pietuchowski         - Krzysztof      Mówka                 385: 362
   7 Waldemar       Czerwoniec           - Dominik        Urbacki               283: 483
   8 Patrycja       Śliwińska            - Michał, Piotr  Waszkiewicz           405: 383
   9 Mirosław       Uglik                - Czesław        Grajewski             391: 339
  10 Wojciech       Chodakiewicz         - Piotr          Broda                 343: 345
  11 Andrzej        Kwiatkowski          - Jarosław       Borowski              401: 394
  12 Robert         Kuszpit              - Jerzy          Krzyżewski            381: 322
  13 Anna           Krynicka             - Krzysztof      Bonda                 316: 395
  14 Mariusz        Sylwestrzuk          - Maciej         Sylwestrzuk           427: 314
  15 Dariusz        Jarosławski          - Jan            Lisiewski             461: 329
  16 Magdalena      Kublik               - Anna           Biegańska             462: 265
  17 Renata         Andracka             - Irena          Sołdan                355: 367
  18 Maciej         Dąbrowski            - Krzysztof      Zawadzki              348: 352
  19 Paweł          Maciejczuk           - Tomasz A.      Praga                 337: 247
  20 Łukasz         Wojciechowski        - Mariola        Osajda-Matczak        290: 510
  21 Marianna       Kozłowska            - Szymon         Dąbrowski             307: 346
  22 Dorota         Ostrowska            - Ewelina        Gruda                 290: 333
  23 Janina         Grajewska            - Agnieszka      Biegańska             287: 428
  24 Elżbieta       Święcka              - Bogdan         Kozłowski             414: 302
  25 Aleksandra, RóżaRycharska            - Sylwia         Kozłowska             272: 306
  26 Józef          Burzyński            - Grażyna        Błaut                 308: 301
  27 Mirosław       Dejna                - Hanna          Siemionow             225: 341
  28 Paulina        Ostrowska            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Stanisław      Rydzik                401: 365
   2 Piotr          Pietuchowski         - Grzegorz       Święcki               380: 425
   3 Mariusz        Skrobosz             - Dawid          Pikul                 297: 367
   4 Tomasz         Zwoliński            - Dominik        Urbacki               382: 404
   5 Marek          Reda                 - Zbigniew       Wietecki              484: 367
   6 Robert         Kuszpit              - Grzegorz       Kurowski              299: 431
   7 Maciej         Sancewicz            - Krzysztof      Mówka                 395: 432
   8 Waldemar       Czerwoniec           - Mariusz        Sylwestrzuk           396: 379
   9 Piotr          Broda                - Mirosław       Uglik                 390: 352
  10 Andrzej        Kwiatkowski          - Michał, Piotr  Waszkiewicz           477: 350
  11 Patrycja       Śliwińska            - Krzysztof      Bonda                 379: 366
  12 Jerzy          Krzyżewski           - Dariusz        Jarosławski           441: 313
  13 Anna           Krynicka             - Magdalena      Kublik                300: 442
  14 Wojciech       Chodakiewicz         - Paweł          Maciejczuk            437: 349
  15 Mariola        Osajda-Matczak       - Irena          Sołdan                355: 343
  16 Jarosław       Borowski             - Ewelina        Gruda                 366: 388
  17 Szymon         Dąbrowski            - Czesław        Grajewski             350: 379
  18 Krzysztof      Zawadzki             - Maciej         Sylwestrzuk           365: 391
  19 Anna           Biegańska            - Agnieszka      Biegańska             372: 400
  20 Elżbieta       Święcka              - Marianna       Kozłowska             377: 329
  21 Maciej         Dąbrowski            - Łukasz         Wojciechowski         402: 282
  22 Sylwia         Kozłowska            - Renata         Andracka              288: 474
  23 Jan            Lisiewski            - Dorota         Ostrowska             396: 339
  24 Tomasz A.      Praga                - Józef          Burzyński             326: 370
  25 Grażyna        Błaut                - Bogdan         Kozłowski             283: 453
  26 Aleksandra, RóżaRycharska            - Mirosław       Dejna                 475: 202
  27 Hanna          Siemionow            - Paulina        Ostrowska             309: 309
  28 Janina         Grajewska            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Pikul                - Michał         Alabrudziński         497: 401
   2 Stanisław      Rydzik               - Grzegorz       Święcki               458: 277
   3 Dominik        Urbacki              - Marek          Reda                  489: 380
   4 Grzegorz       Kurowski             - Andrzej        Kwiatkowski           374: 377
   5 Tomasz         Zwoliński            - Piotr          Pietuchowski          406: 388
   6 Krzysztof      Mówka                - Zbigniew       Wietecki              355: 424
   7 Patrycja       Śliwińska            - Waldemar       Czerwoniec            380: 362
   8 Piotr          Broda                - Mariusz        Skrobosz              309: 485
   9 Maciej         Sancewicz            - Robert         Kuszpit               597: 306
  10 Czesław        Grajewski            - Magdalena      Kublik                448: 386
  11 Mirosław       Uglik                - Jerzy          Krzyżewski            386: 319
  12 Mariola        Osajda-Matczak       - Wojciech       Chodakiewicz          401: 380
  13 Maciej         Sylwestrzuk          - Krzysztof      Bonda                 343: 401
  14 Ewelina        Gruda                - Mariusz        Sylwestrzuk           294: 436
  15 Michał, Piotr  Waszkiewicz          - Paweł          Maciejczuk            375: 299
  16 Dariusz        Jarosławski          - Anna           Krynicka              314: 325
  17 Irena          Sołdan               - Jan            Lisiewski             384: 246
  18 Jarosław       Borowski             - Maciej         Dąbrowski             350: 315
  19 Agnieszka      Biegańska            - Józef          Burzyński             331: 378
  20 Krzysztof      Zawadzki             - Elżbieta       Święcka               368: 328
  21 Szymon         Dąbrowski            - Renata         Andracka              324: 307
  22 Bogdan         Kozłowski            - Sylwia         Kozłowska             404: 249
  23 Marianna       Kozłowska            - Tomasz A.      Praga                 399: 261
  24 Dorota         Ostrowska            - Hanna          Siemionow             427: 315
  25 Łukasz         Wojciechowski        - Janina         Grajewska             297: 334
  26 Mirosław       Dejna                - Anna           Biegańska             190: 420
  27 Paulina        Ostrowska            - Aleksandra, RóżaRycharska             240: 363
  28 Grażyna        Błaut                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Zbigniew       Wietecki             - Stanisław      Rydzik                432: 376
   2 Michał         Alabrudziński        - Mariusz        Skrobosz              384: 414
   3 Grzegorz       Święcki              - Dominik        Urbacki               345: 397
   4 Andrzej        Kwiatkowski          - Dawid          Pikul                 405: 339
   5 Patrycja       Śliwińska            - Tomasz         Zwoliński             446: 306
   6 Mariusz        Sylwestrzuk          - Marek          Reda                  402: 426
   7 Krzysztof      Bonda                - Maciej         Sancewicz             335: 451
   8 Grzegorz       Kurowski             - Krzysztof      Mówka                 421: 399
   9 Czesław        Grajewski            - Piotr          Pietuchowski          271: 417
  10 Waldemar       Czerwoniec           - Piotr          Broda                 390: 427
  11 Mirosław       Uglik                - Mariola        Osajda-Matczak        332: 328
  12 Jerzy          Krzyżewski           - Michał, Piotr  Waszkiewicz           435: 379
  13 Józef          Burzyński            - Magdalena      Kublik                295: 360
  14 Wojciech       Chodakiewicz         - Anna           Krynicka              349: 324
  15 Szymon         Dąbrowski            - Irena          Sołdan                332: 490
  16 Robert         Kuszpit              - Jarosław       Borowski              370: 324
  17 Ewelina        Gruda                - Krzysztof      Zawadzki              298: 295
  18 Maciej         Sylwestrzuk          - Dariusz        Jarosławski           338: 400
  19 Jan            Lisiewski            - Agnieszka      Biegańska             305: 316
  20 Bogdan         Kozłowski            - Anna           Biegańska             287: 339
  21 Renata         Andracka             - Maciej         Dąbrowski             343: 381
  22 Aleksandra, RóżaRycharska            - Marianna       Kozłowska             287: 358
  23 Elżbieta       Święcka              - Dorota         Ostrowska             379: 399
  24 Paweł          Maciejczuk           - Łukasz         Wojciechowski         295: 427
  25 Mirosław       Dejna                - Sylwia         Kozłowska             168: 444
  26 Grażyna        Błaut                - Tomasz A.      Praga                 347: 269
  27 Janina         Grajewska            - Paulina        Ostrowska             411: 252
  28 Hanna          Siemionow            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Dominik        Urbacki               406: 361
   2 Michał         Alabrudziński        - Zbigniew       Wietecki              442: 383
   3 Mariusz        Skrobosz             - Dawid          Pikul                 514: 403
   4 Andrzej        Kwiatkowski          - Patrycja       Śliwińska             323: 381
   5 Marek          Reda                 - Maciej         Sancewicz             429: 339
   6 Grzegorz       Święcki              - Grzegorz       Kurowski              502: 284
   7 Mirosław       Uglik                - Tomasz         Zwoliński             396: 396
   8 Piotr          Broda                - Waldemar       Czerwoniec            418: 418
   9 Magdalena      Kublik               - Wojciech       Chodakiewicz          360: 360
  10 Mariusz        Sylwestrzuk          - Irena          Sołdan                418: 356
  11 Krzysztof      Mówka                - Krzysztof      Bonda                 459: 376
  12 Robert         Kuszpit              - Jerzy          Krzyżewski            413: 284
  13 Mariola        Osajda-Matczak       - Czesław        Grajewski             415: 339
  14 Michał, Piotr  Waszkiewicz          - Ewelina        Gruda                 443: 280
  15 Dariusz        Jarosławski          - Jarosław       Borowski              302: 527
  16 Agnieszka      Biegańska            - Krzysztof      Zawadzki              386: 361
  17 Dorota         Ostrowska            - Marianna       Kozłowska             312: 536
  18 Anna           Krynicka             - Anna           Biegańska             312: 393
  19 Maciej         Dąbrowski            - Szymon         Dąbrowski             351: 393
  20 Piotr          Pietuchowski         - Józef          Burzyński             392: 326
  21 Maciej         Sylwestrzuk          - Renata         Andracka              333: 320
  22 Łukasz         Wojciechowski        - Bogdan         Kozłowski             350: 360
  23 Elżbieta       Święcka              - Paweł          Maciejczuk            312: 341
  24 Jan            Lisiewski            - Aleksandra, RóżaRycharska             350: 365
  25 Sylwia         Kozłowska            - Janina         Grajewska             346: 294
  26 Grażyna        Błaut                - Hanna          Siemionow             402: 321
  27 Paulina        Ostrowska            - Mirosław       Dejna                 350: 138
  28 Tomasz A.      Praga                - BYE            BYE                   300:   0
Lista rankingowa na dzień 20-10-2012

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 156.84   5803   37
   2 Bartosz Morawski               Gliwice              155.65  30196  194
   3 Dariusz Kosz                   Nysa                 152.70  29624  194
   4 Michał Alabrudziński           Włocławek            151.73  30043  198
   5 Krzysztof Mówka                Warszawa             151.04  23109  153
   6 Dominik Urbacki                Pruszków             148.89  28735  193
   7 Rafał Lenartowski              Gdynia               147.93  29587  200
   8 Mariusz Skrobosz               Warszawa             146.60  29026  198
   9 Dawid Pikul                    Poznań               146.57  28142  192
  10 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     146.26  29252  200
  11 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             146.21  28658  196
  12 Dariusz Dzierża                Kraków               144.35   4475   31
  13 Paweł Jackowski                Warszawa             144.21  27688  192
  14 Piotr Pietuchowski             Białystok            143.86  27909  194
  15 Mariusz Wrześniewski           Kraków               143.78  15528  108
  16 Stanisław Rydzik               Warszawa             143.63  27720  193
  17 Mirosław Uglik                 Warszawa             143.60  26710  186
  18 Grzegorz Święcki               Białystok            143.29  10747   75
  19 Kazimierz Merklejn             Szczecin             143.28  27509  192
  20 Kamil Górka                    Kraków               143.26  28509  199
  21 Miłosz Wrzałek                 Reda                 143.11  27190  190
  22 Tomasz Ciejka                  Kraków               142.84  14855  104
  23 Justyna Górka                  Kraków               142.78  27128  190
  24 Tomasz Zwoliński               Skierdy              142.39  28051  197
  25 Marek Reda                     Wołomin              142.32  27467  193
  26 Krzysztof Obremski             Legnica              141.38  27428  194
  27 Kamil Kister                   Puławy               141.26  27829  197
  28 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            141.00   8037   57
  29 Mateusz Borsuk                 Reda                 140.06  20589  147
  30 Jan Mrozowski                  Kraków               140.05  17927  128
  31 Bogusław Szyszka               Oława                139.12  23789  171
  32 Wojciech Zemło                 Łódź                 138.75  10684   77
  33 Radosław Jachna                Łódź                 137.58  26691  194
  34 Jakub Zaryński                 Świnoujście          137.32  27465  200
  35 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  137.31  24441  178
  36 Grzegorz Kurowski              Warszawa             137.28  26495  193
  37 Jakub Szymczak                 Łódź                 137.27  11668   85
  38 Dominik Piasecki               Słupsk               136.22   7492   55
  39 Łukasz Bobowski                Suchedniów           136.08  23133  170
  40 Wojciech Sołdan                Gdynia               136.07   8300   61
  41 Przemysław Rybicki             Otwock               135.89   9920   73
  42 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          135.71  27141  200
  43 Marek Syczuk                   Warszawa             135.70  27140  200
  44 Grzegorz Łukasik               Konojady             135.70  24154  178
  45 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              134.40  25805  192
  46 Szymon Płachta                 Warszawa             134.06  26544  198
  47 Mateusz Żbikowski              Warszawa             133.96   6966   52
  48 Przemysław Herdzina            Kraków               133.90  11114   83
  49 Michał Musielak                Bydgoszcz            133.79   6422   48
  50 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  133.66  25796  193
  51 Tomasz Suchanek                Wrocław              133.63  25389  190
  52 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             133.42   4136   31
  53 Karol Waniek                   Wrocław              133.30  15863  119
  54 Adam Szukalski                 Coventry             132.32  10056   76
  55 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       132.27  14814  112
  56 Irena Sołdan                   Sopot                132.07  26017  197
  57 Paweł Janaś                    Głogów               131.95  14646  111
  58 Mariusz Grodek                 Kraków               131.86   7516   57
  59 Weronika Rudnicka              Szczecin             131.86  25580  194
  60 Artur Koszel                   Warszawa             131.68   4872   37
  61 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  131.41  26019  198
  62 Robert Kamiński                Warszawa             131.16  24921  190
  63 Adam Klimont                   Wałcz                130.81   6933   53
  64 Janusz Krupiński               Bytom                130.65  14372  110
  65 Krzysztof Jaworski             Warszawa             130.57   9662   74
  66 Andrzej Rakoczy                Kraków               130.56   6267   48
  67 Marcin Mroziuk                 Warszawa             130.49  10700   82
  68 Marek Roszak                   Poznań               130.35   9646   74
  69 Sławomir Piotrowski            Biała Podlaska       130.33  25806  198
  70 Alicja Grąbczewska             Szczecin             130.22  18751  144
  71 Marek Salamon                  Bytom                130.02   5721   44
  72 Rafał Dąbrowski                Ostróda              129.96  13126  101
  73 Agnieszka Krupka               Krosno               129.85  12855   99
  74 Małgorzata Sulejewska          Kraków               129.79  25959  200
  75 Rafał Wesołowski               Warszawa             129.74  24650  190
  76 Patrycja Śliwińska             Szczecin             129.58  14513  112
  77 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             129.42  24460  189
  78 Tomasz Łapka                   Opole                129.28   6464   50
  79 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             129.27   4266   33
  80 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             129.25  22878  177
  81 Mikołaj Fidziński              Dębica               129.03  12774   99
  82 Grzegorz Kwiecień              Kraków               128.91  13536  105
  83 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              128.80  25502  198
  84 Piotr Broda                    Sandomierz           128.79  24212  188
  85 Katarzyna Małek                Mielec               128.64  25343  197
  86 Andrzej Kroc                   Łódź                 128.39  20799  162
  87 Maciej Grąbczewski             Piła                 128.16  25504  199
  88 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            127.96   8829   69
  89 Michał Trumpus                 Wrocław              127.92   4733   37
  90 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             127.22  24807  195
  91 Maciej Kuczyński               Gdynia               127.01  12193   96
  92 Aleksander Puchalski           Włocławek            127.00   8636   68
  93 Mateusz Królikowski            Wrocław              126.96  10157   80
  94 Wojciech Urbański              Warszawa             126.69   8488   67
  95 Andrzej Rechowicz              Katowice             126.25  24871  197
  96 Jolanta Chłopińska             Wałcz                126.19  24733  196
  97 Robert Głowacki                Łódź                 126.07  16137  128
  98 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              126.01   9955   79
  99 Michał Garnowski               Pasłęk               125.64   7664   61
 100 Marek Dudkiewicz               Milanówek            125.59  24238  193
 101 Agnieszka Goniowska            Wrocław              125.54  23853  190
 102 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            125.48  23591  188
 103 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             125.44  24336  194
 104 Barbara Łukaszewicz            Wrocław              125.43  24585  196
 105 Czesław Grajewski              Choroszcz            125.24  23921  191
 106 Michał Kolaj                   Ostróda              125.19  24412  195
 107 Magdalena Kublik               Warszawa             125.12  24274  194
 108 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       125.05  11380   91
 109 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            125.02   5751   46
 110 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            124.82  24216  194
 111 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       124.80  18345  147
 112 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            124.71  11972   96
 113 Arkadiusz Biegun               Kraków               124.69  15836  127
 114 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  124.57  24166  194
 115 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  124.44  24515  197
 116 Konrad Sowula                  Kraków               124.37   4726   38
 117 Rafał Matczak                  Milanówek            124.30  20758  167
 118 Jacek Pietruszka               Kraków               124.23   8075   65
 119 Anita Bruska                   Gdynia               124.06  16376  132
 120 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            123.88  24652  199
 121 Dorota Stachowska              Wydartowo I          123.61  24103  195
 122 Krzysztof Gibas                Kraków               123.59  19651  159
 123 Tomasz Górka                   Łęczna               123.56   7290   59
 124 Beata Wiączkowska              Wrocław              123.36  24673  200
 125 Dorota Maciejuk                Warszawa             122.80  11298   92
 126 Tomasz Siwiński                Zawiercie            122.73   6750   55
 127 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             122.57   8335   68
 128 Leszek Stecuła                 Bytom                122.30   8439   69
 129 Dariusz Maciejuk               Warszawa             122.20   7332   60
 130 Grzegorz Pukniel               Lublin               122.18  23948  196
 131 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     121.98   6343   52
 132 Natalia Ogierman               Katowice             121.88  20110  165
 133 Łukasz Baranowski              Gdynia               121.60  24198  199
 134 Krzysztof Bonda                Białystok            121.53  11910   98
 135 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              121.46   4980   41
 136 Krzysztof Bukowski             Milanówek            121.44   4736   39
 137 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  121.38  13595  112
 138 Stanisław Gasik                Warszawa             121.23   7274   60
 139 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              121.11   9931   82
 140 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             121.05   4479   37
 141 Piotr Adamczyk                 Tarnów               121.03   3752   31
 142 Ireneusz Kurzok                Mikołów              121.02  20089  166
 143 Joanna Ostrowska               Warszawa             120.98  16574  137
 144 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         120.55   5666   47
 145 Zdzisław Szota                 Warszawa             120.38   3852   32
 146 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            120.36   6981   58
 147 Adam Jurkowski                 Gliwice              120.31   7459   62
 148 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             120.11  15974  133
 149 Leszek Kacprzyk                Katowice             119.98  13198  110
 150 Halina Roszak                  Poznań               119.90   4916   41
 151 Bogusław Książek               Szczecin             119.77  12576  105
 152 Ryszard Żydaczewski            Lubin                119.53   8606   72
 153 Paweł Morga                    Warszawa             119.37   8953   75
 154 Michał  Borejko                Wrocław              119.25   4293   36
 155 Dorota Zielińska               Piaseczno            119.20   7629   64
 156 Mariusz Kubicki                Inowrocław           118.90   5707   48
 157 Łukasz Sornek                  Mikołów              118.31  22597  191
 158 Dorota Rudzińska               Warszawa             118.15  22921  194
 159 Marek Rogalski                 Warszawa             118.08   4369   37
 160 Anna Biegańska                 Białystok            117.94   9081   77
 161 Paulina Mech                   Kraków               117.89  23579  200
 162 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               117.81   5537   47
 163 Grażyna Wesołowska             Łódź                 117.68  10238   87
 164 Alina Białobrzewska            Gdynia               117.57   8465   72
 165 Rafał Stachowski               Police               117.47   9163   78
 166 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             117.44  14328  122
 167 Radosław Więch                 Warszawa             117.35  15960  136
 168 Lucyna Śniadach                Rumia                117.33   5984   51
 169 Maciej Perzyński               Piła                 117.32  11732  100
 170 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               117.25   4221   36
 171 Adam Janicki                   Łódź                 117.06  23177  198
 172 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  116.87  21738  186
 173 Tomasz Lempart                 Kraków               116.67  11434   98
 174 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         116.58  16554  142
 175 Monika Sadurska                Warszawa             116.46   6289   54
 176 Marta Ćwiek                    Radomsko             116.32  15471  133
 177 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 116.23  10577   91
 178 Bogdan Kozłowski               Białystok            116.15  10105   87
 179 Sławomir Wolski                Wrocław              115.78  23156  200
 180 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             115.66  12723  110
 181 Katarzyna Kowalska             Katowice             115.62  11100   96
 182 Walenty Siemaszko              Lipiany              115.58   8900   77
 183 Jerzy Matyasik                 Kraków               115.57  21843  189
 184 Beata Piotrowska               Łódź                 115.49   6583   57
 185 Dariusz Jarosławski            Ełk                  115.47  22517  195
 186 Karol Rembiałkowski            Warszawa             115.41   4270   37
 187 Ewa Szałas                     Katowice             115.36  11305   98
 188 Zbigniew Rybak                 Warszawa             115.12  22334  194
 189 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             115.10  14157  123
 190 Ewa Radzikowska                Gliwice              114.89  11489  100
 191 Monika Dymek                   Ustka                114.47   4121   36
 192 Jarosław Olek                  Warszawa             114.28   7428   65
 193 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             114.12  22825  200
 194 Maciej Bukowski                Szczecin             113.91   8429   74
 195 Marianna Kozłowska             Białystok            113.44   9869   87
 196 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               113.33   4080   36
 197 Mariusz Makuch                 Zator                113.32   3513   31
 198 Monika Krzysztofek             Wejherowo            112.85   6771   60
 199 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    112.73   6989   62
 200 Rafał Polak                    Wałcz                112.69   8001   71
 201 Marta Świątkowska              Wrocław              112.69   9691   86
 202 Marta Bajorek                  Warszawa             112.67  19943  177
 203 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            112.65   5182   46
 204 Jarosław Karp                  Jędrzejów            112.54  11029   98
 205 Jerzy Luter                    Bytom                112.16  20413  182
 206 Renata Andracka                Zwola                111.91  21711  194
 207 Joanna Suchanek                Wrocław              111.56  19076  171
 208 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 111.42  11253  101
 209 Ryszard Korpalski              Wójtowice            111.41  21279  191
 210 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    111.35   3786   34
 211 Maciej Śliwa                   Zabrze               111.06   5442   49
 212 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       111.00   7215   65
 213 Teresa Zalewska                Racibórz             110.73  14395  130
 214 Tomasz Lewiński                Wejherowo            110.69   7970   72
 215 Anna Niedzielko                Szczecin             110.61   9402   85
 216 Krzysztof Kodzis               Inowrocław           110.58   5308   48
 217 Jacek Nowak                    Szczecin             110.42   5521   50
 218 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  110.40   3312   30
 219 Szymon Dąbrowski               Warszawa             110.28  21504  195
 220 Urszula Solarska               Łódź                 109.84  21528  196
 221 Zofia Górka                    Łęczna               109.83   3954   36
 222 Józef Burzyński                Ełk                  109.82   9005   82
 223 Lidia Szpakowska               Jaworzno             109.71   7570   69
 224 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      109.69   3839   35
 225 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               109.66  21383  195
 226 Elżbieta Święcka               Białystok            109.51   6680   61
 227 Sławomir Zabawa                Wałcz                109.23  11251  103
 228 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             109.22   5570   51
 229 Anna Krynicka                  Warszawa             109.17   5895   54
 230 Dorota Patera                  Legnica              109.11   3928   36
 231 Paweł Maciejczuk               Białystok            108.88   9799   90
 232 Przemysław Pawlic              Wrocław              108.78   9029   83
 233 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            108.69   5217   48
 234 Małgorzata Jóźwiak             Iława                108.52   7488   69
 235 Maurycy Machnio                Lipiany              108.51   9549   88
 236 Adriana Gąbka                  Krasowiec            108.17   8437   78
 237 Marcin Ceglarek                Kraków               107.93  14678  136
 238 Grażyna Kula                   Sosnowiec            107.74   3340   31
 239 Katarzyna Bogusławska          Piastów              107.52  17525  163
 240 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               107.50  15480  144
 241 Sławomir Długosz               Ostróda              107.36  21257  198
 242 Agnieszka Kozak                Gdynia               107.03  20763  194
 243 Danuta Langiewicz              Ostróda              106.83  17307  162
 244 Lech Szymczak                  Mniszki              106.70   4588   43
 245 Marta Sztajnert                Wisła                106.69   6615   62
 246 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              106.45  11284  106
 247 Dorota Ostrowska               Białystok            106.25   8181   77
 248 Łukasz Wojciechowski           Łomża                106.07   6470   61
 249 Agnieszka Biegańska            Białystok            106.00   9540   90
 250 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk  105.96   5616   53
 251 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               105.95  17906  169
 252 Bożena Guział                  Racibórz             105.73   6661   63
 253 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           105.63  12464  118
 254 Jacek Nocoń                    Jaworzno             105.58   5279   50
 255 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            105.35   5057   48
 256 Katarzyna Dębska               Ostróda              105.17  20192  192
 257 Ziemowit Pazda                 Wrocław              105.08   9562   91
 258 Mariusz Michalski              Inowrocław           104.75   9323   89
 259 Sylwia Łada                    Inowrocław           104.47  17029  163
 260 Rafał Skibicki                 Lębork               103.47   3104   30
 261 Anna Stambulska                Kraków               103.35   5064   49
 262 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  103.22  13935  135
 263 Łucja  Rosołowska              Biłgoraj             102.39   3686   36
 264 Julita Dygnas                  Jelenia Góra         102.23  16152  158
 265 Maria Pokorska                 Warszawa             101.91   4688   46
 266 Anna Arana                     Warszawa             101.89  15997  157
 267 Krzysztof Zawadzki             Sampława             101.73  19736  194
 268 Grzegorz Miecugow              Warszawa             101.26   3139   31
 269 Jakub Błażejewski              Poznań               101.20   7084   70
 270 Lidia Żywna                    Gdynia               100.66  15904  158
 271 Sylwia Kozłowska               Białystok            100.55   6033   60
 272 Maciej Sylwestrzuk             Gródek               100.48  10349  103
 273 Juliusz Czupryniak             Warszawa             100.34   3512   35
 274 Jan Lisiewski                  Piasutno              99.39   3578   36
 275 Marek Szczepanik               Reda                  98.79   6125   62
 276 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              98.05   6471   66
 277 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz             97.93  11556  118
 278 Monika Siemaszko               Lipiany               97.50   3900   40
 279 Maciej Dąbrowski               Warszawa              97.10  19032  196
 280 Joanna Pawlińska               Bielany Wrocławskie   96.88   3875   40
 281 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              95.82   3737   39
 282 Halina Mrozek                  Warszawa              95.71   5647   59
 283 Sylwia Buks                    Warszawa              95.61  16923  177
 284 Anna Lenartowska               Gdynia                95.47   7256   76
 285 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               94.65   4354   46
 286 Leszek Kilian                  Jaworzno              94.47   6802   72
 287 Tomasz Szczodry                Łomża                 94.08   3387   36
 288 Aleksandra Brzeska             Piastów               93.65   7305   78
 289 Michał Dąbrowski               Warszawa              93.32  17170  184
 290 Beata Kowaluk-Jagielska        Police                93.08   4747   51
 291 Agata Pastusiak                Sulęcin               92.81   4919   53
 292 Joanna Wilk                    Racibórz              91.56   3113   34
 293 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              91.33   7489   82
 294 Zuzanna Molak                  Warszawa              90.09   2883   32
 295 Janina Grajewska               Choroszcz             89.85   8626   96
 296 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                88.53   7171   81
 297 Liliana Dąbrowska              Warszawa              87.53   4639   53
 298 Bernadetta Kudlińska           Bydgoszcz             85.00   9945  117
 299 Paulina Naplocha               Racibórz              84.99  16489  194
 300 Jarosław Wiśniewski            Gdańsk                84.62   3977   47
 301 Monika Szczyrzyca              Jaworzno              84.30   6997   83
 302 Andrzej Klich                  Jaworzno              84.19  10860  129
 303 Blanka Zwolińska               Skierdy               83.64   4182   50
 304 Artur Kwiatkowski              Radomsko              83.37   3835   46
 305 Paulina Ostrowska              Białystok             83.04   3820   46
 306 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   83.03   2740   33
 307 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   82.69   3721   45
 308 Kamila Zacharuk                Zabrze                82.39   3131   38
 309 Julia Solarska                 Łódź                  80.86   3396   42
 310 Radosław Pastusiak             Sulęcin               80.71   4197   52
 311 Andrzej Serafinowicz           Bydgoszcz             74.76   3364   45
 312 Mirosław Dejna                 Sampława              62.04  12097  195
 313 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   60.58   1999   33




Poczekalnia na dzień 20-10-2012

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Artur Irzyk                    Kraków               135.31   3924   29
   2 Filip Sosin                    Warszawa             123.93   3594   29
   3 Krzysztof Pypno                Gliwice              119.97   3479   29
   4 Agnieszka Antos                Racibórz              97.52   2828   29
   5 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            81.03   2350   29
   6 Jan Kozłowski                  Kraków               126.25   3535   28
   7 Jarosław Puchalski             Łódź                 119.29   3340   28
   8 Kazimierz.Senior Merklejn      Szczecin             103.57   2900   28
   9 Piotr Kozak                    Racibórz              93.71   2624   28
  10 Tomasz Drewnowski              Warszawa             110.63   2987   27
  11 Teresa Pawlik                  Lubin                107.93   2914   27
  12 Tomasz Kozak                   Poznań               105.52   2849   27
  13 Dariusz Zając                  Jaworzno              97.41   2630   27
  14 Jarosław Żuliński              Szczecin             122.88   3195   26
  15 Michał Jakubiec                Siemianowice Śląskie 112.35   2921   26
  16 Waldemar Dębski                Ostróda               84.31   2192   26
  17 Joanna Jewtuch                 Warszawa             133.88   3347   25
  18 Dawid Buzowicz                 Rzeszów              130.80   3270   25
  19 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      121.88   3047   25
  20 Patryk Wolniewicz              Szczecin             115.80   2895   25
  21 Robert Wagner                  Wrocław              106.76   2669   25
  22 Marcin Grześkiewicz            Szczecin             105.44   2636   25
  23 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          104.20   2605   25
  24 Michał Ozimiński               Łódź                 138.29   3319   24
  25 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            137.58   3302   24
  26 Marcela Wołowiec               Gdynia               136.67   3280   24
  27 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       133.83   3212   24
  28 Paweł Kowalski                 Kutno                132.92   3190   24
  29 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        130.58   3134   24
  30 Piotr Szulc                    Bydgoszcz            127.92   3070   24
  31 Szymon Jachimek                Gdynia               127.38   3057   24
  32 Leszek Dobrowolski             Wrocław              126.00   3024   24
  33 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      125.54   3013   24
  34 Michał Burak                   Wrocław              123.71   2969   24
  35 Piotr Mańkowski                Warszawa             122.88   2949   24
  36 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              121.04   2905   24
  37 Michał, Piotr Waszkiewicz      Białystok            120.21   2885   24
  38 Lidia Nowak                    Sosnowiec            117.62   2823   24
  39 Szymon Figurski                Gryfów Śląski        116.75   2802   24
  40 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                114.62   2751   24
  41 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       114.38   2745   24
  42 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           114.25   2742   24
  43 Grzegorz Krzyżowski            Sopot                112.83   2708   24
  44 Lech Boszko                    Gdańsk               111.17   2668   24
  45 Paweł Subocz                   Szczecin             108.62   2607   24
  46 Jakub Onoszko                  Gdynia               107.08   2570   24
  47 Wiesław Kożyczkowski           Miłobądz             106.54   2557   24
  48 Zuzanna Cichoń                 Korsze               106.33   2552   24
  49 Wojciech Gonet                 Wrocław              106.33   2552   24
  50 Damian Łupiński                Konojady             105.88   2541   24
  51 Paweł Brylski                  Kraków               105.75   2538   24
  52 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              104.46   2507   24
  53 Dariusz Sowula                 Kraków               103.46   2483   24
  54 Agnieszka Lutkiewicz           Gdynia               103.12   2475   24
  55 Adam Drzyzga                   Bytom                 99.08   2378   24
  56 Dariusz Zębek                  Olsztyn               99.08   2378   24
  57 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.          97.04   2329   24
  58 Teresa Prystupa                Zajączkowo            96.00   2304   24
  59 Stefan Koczarski               Szczecin              95.71   2297   24
  60 Barbara Żydaczewska            Lubin                 92.58   2222   24
  61 Łukasz Przyszlak               Świnoujście           91.92   2206   24
  62 Jędrzej Zawojski               Modzurów              88.08   2114   24
  63 Joanna Kozłowska               Gdańsk                86.17   2068   24
  64 Adam Kędzior                   Lublin                73.50   1764   24
  65 Joanna Szałkiewicz             Wrocław               59.12   1419   24
  66 Piotr Domański                 Ostrołęka            119.57   2750   23
  67 Anna Stefańska                 Łódź                 115.48   2656   23
  68 Zdzisław Parnicki              Słupsk               106.61   2452   23
  69 Grażyna Błaut                  Białystok             99.26   2283   23
  70 Barbara Boszko                 Gdańsk                97.61   2245   23
  71 Julia Lutkiewicz               Gdynia                91.43   2103   23
  72 Albert Połomski                Ostrów Wielkopolski   86.65   1993   23
  73 Piotr Sadzyński                Jaworzno              84.48   1943   23
  74 Anna  Bogucka                  Wrocław               81.39   1872   23
  75 Teresa Gruszczyńska            Gdańsk                78.04   1795   23
  76 Wioletta Kamińska              Gdańsk                77.39   1780   23
  77 Alicja Puchowska               Strzelce Opolskie     76.22   1753   23
  78 Michał Lasecki                 Warszawa              70.65   1625   23
  79 Monika Kowalik                 Kraków                69.26   1593   23
  80 Jadwiga Żelazny                Kraków                65.87   1515   23
  81 Dorota Modrzyńska              Gdańsk                98.73   2172   22
  82 Grażyna Smereka                Racibórz              88.05   1937   22
  83 Marcin Kołodziejski            Brodnica              79.55   1750   22
  84 Kasper Kamiński                Gdańsk                61.59   1355   22
  85 Aneta Grodek                   Zawiercie             86.67   1820   21
  86 Joanna Zacharewicz             Bydgoszcz             86.05   1807   21
  87 Bartek Ćmiel                   Wałcz                 63.24   1328   21
  88 Mirosława Rochowicz            Gdańsk                89.75   1795   20
  89 Małgorzata Jankowska           Warszawa              73.25   1465   20
  90 Michał Śliwiński               Szczecin              54.90   1098   20
  91 Dariusz Małysa                 Kraków               118.00   2242   19
  92 Andrzej Stańczyk               Tarnów               107.58   2044   19
  93 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             96.95   1842   19
  94 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  94.42   1794   19
  95 Karol Lenartowski              Gdynia                92.63   1760   19
  96 Małgorzata Karpacz             Białystok             91.21   1733   19
  97 Marek Horyń                    Ełk                   89.21   1695   19
  98 Agnieszka Dawid                Kraków                79.74   1515   19
  99 Adam Weremczuk                 Łódź/Londyn          128.56   2314   18
 100 Marta Dobrzańska               Kraków               118.11   2126   18
 101 Paweł Brzeziński               Warszawa              88.89   1600   18
 102 Katarzyna Poziomka             Inowrocław            87.00   1566   18
 103 Rafał Stachura                 Zator                 70.28   1265   18
 104 Marcin Resler                  Września             118.35   2012   17
 105 Anna Swoboda                   Wałbrzych            107.35   1825   17
 106 Kinga Stecuła                  Bytom                104.94   1784   17
 107 Kamila Antosz-Lasecka          Warszawa              66.88   1137   17
 108 Anatol Lyzohub                 Kijów                 66.12   1058   16
 109 Artur Tomczyk                  Piła                 120.73   1811   15
 110 Daniel Tomczyk                 Piła                 115.33   1730   15
 111 Andrzej Słapiński              Warszawa             116.43   1630   14
 112 Ewa Stypułkowska               Warszawa              73.50   1029   14
 113 Joanna Biernacka               Wałcz                 56.93    797   14
 114 Marcin Bertrand                Poznań               121.85   1584   13
 115 Wojciech Zieliński             Szczecin             121.23   1576   13
 116 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       120.00   1560   13
 117 Marcin  Baniewski              Pełczyce             110.46   1436   13
 118 Kamil Lesisz                   Warszawa             107.00   1391   13
 119 Marek Kocikowski               Ostróda              106.92   1390   13
 120 Marek Leda                     Koszalin             105.38   1370   13
 121 Arkadiusz Florczak             Szczecin             103.92   1351   13
 122 Marta Gibałka                  Sosnowiec            102.08   1327   13
 123 Beata Błaszczyk                Łowicz                94.15   1224   13
 124 Wojciech Stawicki              Kutno                 93.46   1215   13
 125 Małgorzata Sameryt             Warszawa              91.62   1191   13
 126 Artur Jakimczyk                Olsztyn               88.15   1146   13
 127 Arletta Reksulak               Łódź                  76.46    994   13
 128 Maciej Pierzchała              Jaworzno              73.77    959   13
 129 Sebastian Małdażys             Jaworzno              72.92    948   13
 130 Paulina  Pływaczewska          Ełk                   71.15    925   13
 131 Zuzanna Drażba                 Ełk                   61.31    797   13
 132 Jakub Ziomek                   Jaworzno              57.00    741   13
 133 Maciej Czupryniak              Milanówek            160.83   1930   12
 134 Jolanta Kosmowska              Warszawa             142.50   1710   12
 135 Maciej Michalak                Łódź                 142.25   1707   12
 136 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  136.67   1640   12
 137 Paweł Florek                   Bydgoszcz            136.50   1638   12
 138 Piotr Szałkiewicz              Wrocław              133.83   1606   12
 139 Monika Laskowska               Wrocław              132.67   1592   12
 140 Andrzej Kowalski               Gdańsk               132.50   1590   12
 141 Adam Ziemniewicz               Białystok            131.67   1580   12
 142 Michał Makowski                Warszawa             125.50   1506   12
 143 Jarosław Sobczak               Warszawa             124.58   1495   12
 144 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  124.50   1494   12
 145 Wojciech Chodakiewicz          Białystok            123.92   1487   12
 146 Filip Warzecha                 Gdynia               122.17   1466   12
 147 Krzysztof Wysoczański          Kraków               121.17   1454   12
 148 Ewelina Sadłowska              Bydgoszcz            120.92   1451   12
 149 Agnieszka Nowak-Baran          Kraków               117.33   1408   12
 150 Dariusz Socha                  Warszawa             117.00   1404   12
 151 Marek Gajdosz                  Nowy Sącz            116.50   1398   12
 152 Maciej Chmielowski             Kraków               115.33   1384   12
 153 Paweł Jędryka                  Chrzanów             112.58   1351   12
 154 Andrzej Burczyk                Gdynia               111.75   1341   12
 155 Bożena Górska                  Białystok            111.25   1335   12
 156 Tomasz Kłosiński               Bydgoszcz            111.25   1335   12
 157 Ewelina Gruda                  Białystok            111.17   1334   12
 158 Maciej Mizgier                 Gdańsk               110.92   1331   12
 159 Mateusz Stańczyk               Tarnów               110.75   1329   12
 160 Łukasz Ciunel                  Gdynia               109.92   1319   12
 161 Marta Kleinrok                 Lublin               109.92   1319   12
 162 Adrian Ziemniewicz             Białystok            109.17   1310   12
 163 Agnieszka Ciwoniuk             Białystok            107.75   1293   12
 164 Wojciech Silnicki              Elbląg               107.67   1292   12
 165 Katarzyna Sołdan-Polak         Rumia                107.58   1291   12
 166 Alicja Tarczewska              Łomża                107.33   1288   12
 167 Alicja Bielecka                Poznań               106.17   1274   12
 168 Jowita Janus                   Kraków               106.08   1273   12
 169 Jarosław Zieliński             Toruń                104.25   1251   12
 170 Paweł Zaręba                   Warszawa             104.17   1250   12
 171 Krzysztof Maleszewski          Białystok            103.75   1245   12
 172 Beata Wisz                     Gdańsk               103.67   1244   12
 173 Tomasz  Niklewicz              Ełk                  103.58   1243   12
 174 Michał Osobliwy                Ustka                103.58   1243   12
 175 Beata Marynowicz               Racibórz             103.42   1241   12
 176 Agnieszka Potocka              Warszawa             101.67   1220   12
 177 Dawid Brandys                  Chrzanów             101.42   1217   12
 178 Sławomir Matczak               Łomianki             100.58   1207   12
 179 Michał Garbowski               Kraków               100.00   1200   12
 180 Anna Mech                      Lututów              100.00   1200   12
 181 Aleksandra, Róża Rycharska     Białystok            100.00   1200   12
 182 Laura Pisula                   Wrocław               99.67   1196   12
 183 Małgorzata Puternicka          Gdańsk                99.58   1195   12
 184 Daria Pisula                   Wrocław               99.08   1189   12
 185 Łukasz Łysko                   Miastko               98.75   1185   12
 186 Anna Haraf                     Jaworzno              98.67   1184   12
 187 Iwona Müller                   Katowice              98.33   1180   12
 188 Zbigniew Donarski              Wejherowo             98.17   1178   12
 189 Jan  Olek                      Warszawa              98.08   1177   12
 190 Paweł Halicki                  Białystok             97.92   1175   12
 191 Jacek Barski                   Racibórz              97.33   1168   12
 192 Agata Brzezińska               Świebodzice           96.75   1161   12
 193 Piotr Konopka                  Ostróda               96.42   1157   12
 194 Anna Rymanowska-Osobliwy       Mielec                96.33   1156   12
 195 Maria Kożyczkowska             Miłobądz              95.58   1147   12
 196 Krzysztof Lelonek              Zabrze                95.58   1147   12
 197 Tomasz Klunder                 Chojnice              95.50   1146   12
 198 Danuta Wodecka                 Skrzyszów             95.08   1141   12
 199 Andrzej Kraska                 Wrocław               94.75   1137   12
 200 Henryk Piskorz                 Kraków                94.75   1137   12
 201 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp           94.08   1129   12
 202 Bożena Lisiewska               Piasutno              93.75   1125   12
 203 Agata Bojarska                 Gdańsk                93.33   1120   12
 204 Bożena Mileńko                 Świnoujście           93.25   1119   12
 205 Leszek Katyński                Słupsk                93.17   1118   12
 206 Radosław Studniarski           Bydgoszcz             92.83   1114   12
 207 Marcin Stachowski              Wydartowo I           92.67   1112   12
 208 Marek Wydrzyński               Katowice              92.25   1107   12
 209 Anna Gliniecka                 Grabiny - Zameczek    91.67   1100   12
 210 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               91.50   1098   12
 211 Aleksandra Grzeszczak          Grodzisk Mazowiecki   91.42   1097   12
 212 Urszula Gutowska               Pszczyna              91.00   1092   12
 213 Beata Zalewska                 Gdańsk                90.67   1088   12
 214 Grzegorz Cieplak               Warszawa              89.75   1077   12
 215 Arkadiusz Janota               Zabrze                89.75   1077   12
 216 Sławomir Koszelew              Ignatki               89.58   1075   12
 217 Katarzyna Grabka               Mysłowice             88.75   1065   12
 218 Teresa Jakimczyk               Ełk                   87.92   1055   12
 219 Michał Wawryn                  Gdańsk                87.08   1045   12
 220 Milena Stoch                   Kraków                86.92   1043   12
 221 Beata Bińkowska                Warszawa              86.75   1041   12
 222 Magdalena Boguszewicz          Kraków                85.25   1023   12
 223 Anna Fertig                    Wrocław               84.33   1012   12
 224 Anna Szkiruć                   Żyrardów              84.25   1011   12
 225 Krystyna Drynkowska            Świnoujście           82.75    993   12
 226 Beata Kiżewska                 Świnoujście           82.25    987   12
 227 Adam Motyl                     Jaskółki              80.75    969   12
 228 Piotr Ziętal                   Legnica               80.58    967   12
 229 Małgorzata Sieradzon           Kutno                 80.33    964   12
 230 Emilia Wylandowska             Gdańsk                80.33    964   12
 231 Piotr Morawski                 Gdańsk                79.50    954   12
 232 Hanna Dobrzycka                Wrocław               78.25    939   12
 233 Wojciech Dębski                Gdańsk                77.58    931   12
 234 Alicja  Reimus                 Zdrojewo              74.00    888   12
 235 Ewa Bryś                       Szczecin              71.75    861   12
 236 Michał Dobrzycki               Wrocław               70.00    840   12
 237 Patrycja Hanasiuk              Białystok             69.83    838   12
 238 Patryk Statkiewicz             Jaworzno              69.67    836   12
 239 Katarzyna Sawuła               Police                66.50    798   12
 240 Dominika Adeszko               Ełk                   64.92    779   12
 241 Leszek Żywna                   Gdynia                62.42    749   12
 242 Roksana Statkiewicz            Jaworzno              54.58    655   12
 243 Bartłomiej Dalecki             Rumia                121.73   1339   11
 244 Paulina Markowska              Białystok             96.91   1066   11
 245 Tomasz Dąbrowski               Ostróda               94.45   1039   11
 246 Krystyna Augustyniak           Łódź                  92.45   1017   11
 247 Tomasz A. Praga                Białystok             91.18   1003   11
 248 Bartosz Górski                 Białystok             90.55    996   11
 249 Joanna Jędraszczyk-Kalwak      Racibórz              90.27    993   11
 250 Michał Nowak                   Nakło nad Notecią     90.09    991   11
 251 Justyna Rzepakowska            Kozienice             89.55    985   11
 252 Marek Sitkowski                Warszawa              88.73    976   11
 253 Magdalena Sulejewska           Kraków                86.36    950   11
 254 Michał Dulat                   Kraków                84.91    934   11
 255 Ewa Kraśko                     Warszawa              83.09    914   11
 256 Emilia Więsław                 Białystok             82.18    904   11
 257 Maria Świstak                  Białystok             81.82    900   11
 258 Hanna Siemionow                Białystok             81.18    893   11
 259 Ewa Skwarek                    Wydminy               79.45    874   11
 260 Mateusz Pawlaczyk              Ostróda               79.00    869   11
 261 Tomasz Okłota                  Białystok             78.82    867   11
 262 Irena Szostak                  Piastów               78.09    859   11
 263 Juliusz Sieradzon              Kutno                 77.55    853   11
 264 Ariel Majcher                  Warszawa              77.00    847   11
 265 Marta Sicińska                 Wrocław               76.91    846   11
 266 Urszula Supłatowicz            Gdynia                74.18    816   11
 267 Urszula Kubicka                Inowrocław            73.73    811   11
 268 August Mrozowicz               Łomża                 73.45    808   11
 269 Zbigniew Kolka                 Rumia                 69.00    759   11
 270 Liliana Sicińska               Wrocław               64.91    714   11
 271 Jakub Osadkowski               Legnica               62.55    688   11
 272 Paulina Koszelew               Białystok             61.55    677   11
 273 Michał Kosmecki                Legnica               60.82    669   11
 274 Marcin Łydka                   Jaworzno              59.00    649   11
 275 Izabela Lawrenz                Władysławowo          57.64    634   11
 276 Julian Łuczyc-Wyhowski         Milanówek             54.73    602   11
 277 Piotr Pawłowski                Łomża                 53.00    583   11
 278 Iwona Skubis-Galus             Dąbrowa Górnicza      50.27    553   11
 279 Marta Skok                     Warszawa              85.10    851   10
 280 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   75.50    755   10
 281 Piotr Olejnik                  Białystok             71.50    715   10
 282 Andrzej Gostomski              Łódź                  93.11    838    9
 283 Katarzyna Kasowska             Racibórz              86.33    777    9
 284 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  132.12   1057    8
 285 Tadeusz Wiśniewski             Piła                 104.62    837    8
 286 Paweł Szulc                    Szczecin             100.75    806    8
 287 Milena Woźniak                 Wałcz                 96.00    768    8
 288 Barbara Turbo                  Szczecin              94.75    758    8
 289 Aleksandra Zedlewska           Gdańsk                91.75    734    8
 290 Waldemar Stankiewicz           Mieszkowice           90.12    721    8
 291 Mariusz Bogdański              Łomża                 83.00    664    8
 292 Emilia Zamelska                Gdynia                79.12    633    8
 293 Kinga Grabarczyk               Gdańsk                78.62    629    8
 294 Joanna Kacprzewska             Kraków                70.12    561    8
 295 Dagmara Orłowska               Toruń                 69.88    559    8
 296 Paweł Zadlewski                Malbork               68.38    547    8
 297 Kamil Świderski                Ełk                   57.12    457    8
 298 Karolina Michniewicz           Wrocław              102.71    719    7
 299 Katarzyna Kowalczyk            Zielona Góra          98.29    688    7
 300 Agnieszka Sorokowska           Wrocław               96.14    673    7
 301 Jarosław Józik                 Brzeszcze             95.86    671    7
 302 Magdalena Majos                Warszawa              94.57    662    7
 303 Danuta Zając                   Jaworzno              88.71    621    7
 304 Adam Obradović                 Czeladź               88.57    620    7
 305 Magdalena Karkoszka            Kraków                85.57    599    7
 306 Jarosław Janczak               Zbiczno               83.71    586    7
 307 Adam Słapiński                 Warszawa              81.86    573    7
 308 Sławomir Leszczyński           Puławy                77.57    543    7
 309 Krystian Józefik               Kraków                76.86    538    7
 310 Andrzej Ciesiński              Wałcz                 75.57    529    7
 311 Paweł Jarosławski              Ełk                   75.43    528    7
 312 Hanna Mazowiecka               Świnoujście           71.43    500    7
 313 Wojciech Kuć                   Stargard Szczecińsk   70.86    496    7
 314 Weronika Ciesińska             Wałcz                 70.71    495    7
 315 Joanna Rutkowska               Kraków                69.71    488    7
 316 Mateusz Nagły                  Wałcz                 62.43    437    7
 317 Dominika Stanek                Kraków                59.71    418    7
 318 Wiktoria Ciesińska             Wałcz                 57.71    404    7
 319 Anna Dutka                     Kraków                56.29    394    7
 320 Bartłomiej Pawlak              Sochaczew            149.00    894    6
 321 Grzegorz Sęk                   Wrocław               98.50    591    6
 322 Mariusz Rostkowski             Jasieniec             80.83    485    6
 323 Stanisław Więckowski           Rybno                 78.83    473    6
 324 Marek Niedzielin               Kraków                76.00    456    6
 325 Stanisław Hajduk               Milanówek             69.67    418    6
 326 Krzysztof Palusiński           Bydgoszcz             57.33    344    6
 327 Marcin Wójcicki                Piastów               57.17    343    6
 328 Karol Kołakowski               Warszawa              56.83    341    6
 329 Jadwiga Dziurdzia              Kraków                55.67    334    6
 330 Michał Czapski                 Warszawa              55.00    330    6
 331 Łukasz Święcki                 Białystok            122.80    614    5
 332 Monika Czekała                 Pietrowice            84.20    421    5
 333 Adriana Dutka                  Ustka                 77.20    386    5
 334 Paweł Węglarz                  Kraków                74.80    374    5
 335 Tomasz Dawidowski              Ełk                   60.80    304    5
 336 Agnieszka Zwolan               Słupsk                56.40    282    5
 337 Mirosław Norwajszas            Szczecin             105.50    422    4
 338 Kamila Biskupska               Mirosławiec           82.00    328    4
 339 Bogumiła Płocharska            Malbork               80.25    321    4
 340 Justyna Woszczyna              Kraków                78.50    314    4
 341 Zygmunt Skwarek                Katowice              77.75    311    4
 342 Joanna Schutz                  Wrocław               76.00    304    4
 343 Artur Dachowski                Zabrze                65.00    260    4
 344 Katarzyna Magierska-Felusiak   Szczecin              63.25    253    4
 345 Chrystian Schutz               Wrocław               51.00    204    4
 346 Justyna Czerniak               Wałcz                116.67    350    3
 347 Katarzyna Lepianka             Mirosławiec          116.67    350    3
 348 Karol Posielski                Warszawa             108.00    324    3
 349 Magda Janiczko                 Racibórz             104.67    314    3
 350 Roman Figiel                   Zawichost             86.00    258    3
 351 Magda Komar                    Miroslawiec           83.33    250    3
 352 Magdalena Berlińska            Warszawa              74.67    224    3
 353 Michał  Płocharski             Malbork               58.00    174    3
 354 Ewa Dembek                     Nowe Miasto Lubawsk  124.00    248    2
 355 Michał Smardz                  Wrocław               75.50    151    2
 356 Monika Hajduk                  Milanówek             66.50    133    2
 357 Łukasz Kowalski                Kraków                63.50    127    2
 358 Iwona Rafałowska               Łomża                 52.50    105    2
 359 Adam Ciwoniuk                  Białystok            150.00    150    1
 360 Ewa Jóźwiak                    Iława                150.00    150    1
 361 Paweł Florczak                 Szczecin              92.00     92    1
 362 Dawid Karpacz                  Białystok             81.00     81    1
 363 Marcin Kochanowski             Białystok             78.00     78    1
 364 Ariel Kowalski                 Ostróda               76.00     76    1
 365 Karol Zieliński                Świnoujście           75.00     75    1
 366 Jacek Szczygieł                Piastów               74.00     74    1
 367 Tadeusz Bach                   Wejherowo             73.00     73    1
 368 Dominika Brzezińska            Piła                  73.00     73    1
 369 Kamila Ziemba                  Warszawa              72.00     72    1
 370 Alina Rybińska                 Ostróda               69.00     69    1
 371 Anna Zając                     Warszawa              69.00     69    1
 372 Marcin Dyszkiewicz             Białystok             66.00     66    1
 373 Adam Samsonowicz               Białystok             63.00     63    1
 374 Piotr Dzierzgowski             Białystok             50.00     50    1
 375 Damian Leśniewski              Białystok             50.00     50    1
 376 Kinga Mocarska                 Białystok             50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie