Rumia 5
maja
Rumia 5- 6 maja VI Mistrzostwa WybrzeżaGrand Prix 2007
Iława19
maja
Iława 19-20 maja III Mistrzostwa Iławy
Sulęcin26
maja
Sulęcin 26-27 maja I Turniej o Puchar Burmistrza Sulęcina
Miesiąc „odpoczynku” Mariusza Skrobosza19 - 20 maja 2007 — III Mistrzostwa IławyInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRanking
galeria

III Mistrzostwa IławyIława, 19 - 20 maja 2007

Konkurs Relacja z turnieju


Miesiąc „odpoczynku” Mariusza SkroboszaZaledwie miesiąc minął od poprzedniego tryumfu Mariusza Skrobosza. Tym razem nie dał szans rywalom podczas III Mistrzostw Iławy, zwyciężając już trzeci raz w tym roku. Mariusz dominował od początku turnieju, wystarczy powiedzieć, że w trakcie jego trwania najdalej spadł na 2 pozycję! Co prawda, w ostatnich dwóch rundach dostał zadyszki, ponosząc dwie porażki, w niczym jednak nie przeszkodziło mu to, aby odnieść kolejne turniejowe zwycięstwo.
Drugie miejsce wywalczył Kazimierz.J Merklejn, który pokonując Mariusza w ostatniej rundzie zapewnił sobie również awans na drugą lokatę w rankingu i traci do liderującego Mateusza Żbikowskiego zaledwie 0,16 punktu.
W bezpośredniej walce o trzecie miejsce grali Mariusz SylwestrzukDawid Pikul — losy tej partii ważyły się do samego końca. Ostatecznie wygrał Dawid i zajął trzecie miejsce. Szanse na podium mieli też Piotr PietuchowskiIrena Sołdan. Piotr pokonał Irenę, co dało mu jednak miejsce tuż za podium (zabrakło 82 małych punktów), a Sirenka straciła przez to także szansę na zwycięstwo w klasyfikacji "organizatorów turniejów" na rzecz córki, Katarzyny Sołdan. W turnieju brał udział jeden debiutant — Henryk Piotrowski, i jak na początek zaprezentował się z bardzo dobrej strony, odnosząc 6 zwycięstw.
Dzięki organizatorce, Małgorzacie Jóźwiak, gracze mieli zapewnione perfekcyjne warunki do gry, mnóstwo nagród, smaczny obiad, no i rewelacyjną pogodę. Korzystając właśnie z przepięknej pogody, w przerwach między rundami, większość graczy spacerowała wzdłuż brzegu jeziora Jeziorak, ale nikt, nawet tak wytrawny mors wśród scrabblistów jak Staszek Rydzik, nie zaczerpnął kąpieli w Jezioraku. Może za rok..., na co już teraz gorąco zapraszamy!
relacja: Karol Wyrębkiewicz
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
II Mistrzostwa Iławy
I Mistrzostwa Iławy




Wyniki turnieju III Mistrzostwa Iławy

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               145.81     10.0     5205     1906      776
  2 Kazimierz.J     Merklejn             Szczecin               145.36      9.0     5012     1866      750
  3 Dawid           Pikul                Poznań                 138.15      9.0     4957     1770      563
  4 Piotr           Pietuchowski         Białystok              134.22      9.0     4875     1740      721
  5 Stanisław       Rydzik               Warszawa               137.16      9.0     4787     1797      408
  6 Mariusz         Sylwestrzuk          Warszawa               122.20      8.0     4872     1686      524
  7 Katarzyna       Sołdan               Rumia                  121.10      8.0     4791     1580      358
  8 Stanisław       Gasik                Warszawa               113.39      8.0     4720     1677      309
  9 Irena           Sołdan               Rumia                  124.58      8.0     4714     1652      277
 10 Łukasz          Mycio                Górowo Iławeckie       100.00      8.0     4671     1531      587
 11 Mariusz         Kubicki              Inowrocław             115.12      8.0     4531     1656      351
 12 Rafał           Dąbrowski            Ostróda                120.41      8.0     4443     1613       -9
 13 Kamil           Nawrocki             Bydgoszcz              127.02      7.5     4794     1583      472
 14 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                134.95      7.0     4942     1533      640
 15 Mariusz         Margalski            Pieczyska              130.65      7.0     4731     1444      368
 16 Marta           Szeliga-Frynia       Warszawa               111.22      7.0     4615     1547      392
 17 Rafał           Wesołowski           Warszawa               120.04      7.0     4614     1533      333
 18 Andrzej         Oleksiak             Ostróda                140.79      7.0     4607     1491      103
 19 Dariusz         Maciejuk             Warszawa               113.30      7.0     4548     1552      369
 20 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              122.85      7.0     4521     1416      338
 21 Sławomir        Długosz              Ostróda                100.00      7.0     4373     1437      125
 22 Rafał           Skibicki             Lębork                 106.51      7.0     4309     1545       63
 23 Krzysztof       Langiewicz           Ostróda                115.92      7.0     4219     1574     -416
 24 Marek           Reda                 Wołomin                120.44      6.0     4711     1444      484
 25 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               119.57      6.0     4655     1464      277
 26 Małgorzata      Jóźwiak              Iława                  117.13      6.0     4628     1354      184
 27 Rafał           Lenartowski          Gdynia                 124.62      6.0     4627     1433      297
 28 Marek           Dudkiewicz           Milanówek              118.37      6.0     4570     1369      444
 29 Andrzej         Kowalski             Gdańsk                 139.18      6.0     4437     1380      -88
 30 Joanna          Ostrowska            Warszawa               114.34      6.0     4370     1436       85
 31 Andrzej         Tyczyno              Bydgoszcz              119.66      6.0     4368     1360       50
 32 Anna            Arana                Warszawa               102.08      6.0     4364     1304      322
 33 Michał          Kolaj                Ostróda                101.17      6.0     4341     1391       67
 34 Grzegorz        Kulgawczuk           Biała Podlaska         115.62      6.0     4292     1307       -1
 35 Henryk          Piotrowski           Lidzbark Warmiński     100.00      6.0     4220     1297      142
 36 Eugeniusz       Wróblewski           Inowrocław             114.15      6.0     4208     1388     -176
 37 Piotr           Adamczyk             Tarnów                 120.08      6.0     4192     1443     -212
 38 Marek           Kocikowski           Ostróda                102.48      6.0     4058     1327      -39
 39 Anna            Dłużniewska          Warszawa               101.16      5.5     4150     1249      147
 40 Wojciech        Gołęcki              Inowrocław             103.44      5.5     3820     1141       14
 41 Paweł           Frynia               Konstantynów Łódzki    124.15      5.0     4624     1216      418
 42 Weronika        Rudnicka             Ustka                  103.23      5.0     4375     1278      -31
 43 Grzegorz        Koczkodon            Ostróda                128.88      5.0     4282     1255     -125
 44 Jacek           Cichecki             Józefów                100.00      5.0     4251     1269      122
 45 Małgorzata      Sameryt              Warszawa               109.29      5.0     4224     1277      310
 46 Maria           Grzegorzewska        Nowe Miasto Lubawskie   100.00      5.0     4011     1263      -86
 47 Monika          Jackowska-Żuchowska  Iława                  100.00      5.0     3964     1212     -181
 48 Urszula         Behnke               Iława                  100.00      5.0     3946     1173     -374
 49 Katarzyna       Dębska               Ostróda                100.00      4.5     3866     1088     -199
 50 Dariusz         Nawrocki             Bydgoszcz              111.15      4.0     3859     1063      102
 51 Małgorzata      Puternicka           Gdańsk                 109.91      3.5     4125     1001       18
 52 Mariusz         Michalski            Inowrocław             103.05      3.5     4009      916      109
 53 Adam            Graczyk              Nowe Miasto Lubawskie   100.00      3.5     3094      948     -906
 54 Eugeniusz       Tuszyński            Nowe Miasto Lubawskie   100.00      3.5     2869      870    -1168
 55 Anna            Lenartowska          Gdynia                 100.00      2.5     3641      776      189
 56 Ewa             Jóźwiak              Iława                  100.00      2.5     3548      876     -294
 57 Krzysztof       Zawadzki             Sampława               100.00      2.5     2991      800    -1094
 58 Jacek           Jabłonowski          Iława                  100.00      2.5     2986      814     -754
 59 Mirosław        Dejna                Sampława               100.00      0.5     1776      594    -3155
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju III Mistrzostwa Iławy



	Mariusz Skrobosz 145.81 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Eugeniusz      Wróblewski            114.15 +  546: 323  164
    2     1 Marta          Szeliga-Frynia        111.22 +  425: 376  161
    3     2 Piotr          Adamczyk              120.08 +  415: 325  170
    4     2 Stanisław      Rydzik                137.16 +  364: 350  187
    5     2 Krzysztof      Langiewicz            115.92 +  402: 333  166
    6     1 Kazimierz.J    Merklejn              145.36 +  379: 377  195
    7     1 Dariusz        Maciejuk              113.30 +  450: 427  163
    8     1 Kazimierz.J    Merklejn              145.36 +  479: 372  195
    9     1 Stanisław      Gasik                 113.39 +  497: 326  163
   10     1 Mariusz        Sylwestrzuk           122.20 +  501: 378  172
   11     1 Irena          Sołdan                124.58 -  357: 451   75
   12     1 Kazimierz.J    Merklejn              145.36 -  390: 391   95
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1906  / 12 158.83




	Kazimierz.J Merklejn 145.36 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Stanisław      Gasik                 113.39 +  394: 354  163
    2     5 Rafał          Dąbrowski             120.41 +  384: 289  170
    3     4 Joanna         Ostrowska             114.34 +  355: 330  164
    4     3 Rafał          Lenartowski           124.62 +  439: 291  175
    5     1 Mariusz        Sylwestrzuk           122.20 +  445: 322  172
    6     1 Mariusz        Skrobosz              145.81 -  377: 379   96
    7     4 Dawid          Pikul                 138.15 +  609: 305  188
    8     1 Mariusz        Skrobosz              145.81 -  372: 479   96
    9     2 Piotr          Pietuchowski          134.22 +  408: 312  184
   10     2 Irena          Sołdan                124.58 +  421: 385  175
   11     2 Stanisław      Rydzik                137.16 -  417: 426   87
   12     1 Mariusz        Skrobosz              145.81 +  391: 390  196
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1866  / 12 155.50




	Andrzej Oleksiak 140.79 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Dariusz        Maciejuk              113.30 +  394: 321  163
    2     4 Mariusz        Kubicki               115.12 +  325: 308  165
    3     7 Rafał          Wesołowski            120.04 -  412: 491   70
    4     7 Marek          Reda                  120.44 -  358: 429   70
    5    15 Maria          Grzegorzewska         100.00 +  429: 273  150
    6    14 Eugeniusz      Wróblewski            114.15 -  341: 477   64
    7    18 Małgorzata     Sameryt               109.29 +  404: 349  159
    8    15 Jacek          Cichecki              100.00 +  374: 332  150
    9    12 Kamil          Nawrocki              127.02 -  375: 401   77
   10    10 Rafał          Dąbrowski             120.41 -  377: 386   70
   11     8 Tomasz         Zwoliński             134.95 +  383: 380  185
   12    12 Marek          Dudkiewicz            118.37 +  435: 357  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1491  / 12 124.25




	Andrzej Kowalski 139.18 Gdańsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Marta          Szeliga-Frynia        111.22 -  330: 403   61
    2    26 Adam           Graczyk               100.00 +  318: 302  150
    3    17 Kamil          Nawrocki              127.02 -  354: 399   77
    4    16 Małgorzata     Puternicka            109.91 +  478: 306  160
    5    17 Grzegorz       Koczkodon             128.88 -  355: 442   79
    6    19 Maria          Grzegorzewska         100.00 +  503: 322  150
    7    13 Małgorzata     Jóźwiak               117.13 -  392: 436   67
    8     9 Rafał          Wesołowski            120.04 +  320: 303  170
    9    16 Michał         Kolaj                 101.17 +  402: 327  151
   10     6 Piotr          Pietuchowski          134.22 -  295: 451   84
   11     9 Andrzej        Kwiatkowski           119.57 +  382: 347  170
   12    13 Marta          Szeliga-Frynia        111.22 -  308: 487   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1380  / 12 115.00




	Dawid Pikul 138.15 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Dariusz        Nawrocki              111.15 +  379: 347  161
    2     8 Rafał          Lenartowski           124.62 -  298: 429   75
    3    15 Katarzyna      Sołdan                121.10 +  531: 325  171
    4    10 Piotr          Adamczyk              120.08 +  462: 234  170
    5     6 Stanisław      Rydzik                137.16 +  444: 368  187
    6     6 Tomasz         Zwoliński             134.95 +  386: 317  185
    7     4 Kazimierz.J    Merklejn              145.36 -  305: 609   95
    8     5 Mariusz        Kubicki               115.12 -  373: 381   65
    9     8 Weronika       Rudnicka              103.23 +  485: 374  153
   10     4 Marek          Reda                  120.44 +  393: 374  170
   11     5 Krzysztof      Langiewicz            115.92 +  515: 267  166
   12     2 Mariusz        Sylwestrzuk           122.20 +  386: 369  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1770  / 12 147.50




	Stanisław Rydzik 137.16 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Małgorzata     Puternicka            109.91 +  398: 374  160
    2     3 Marek          Reda                  120.44 +  363: 334  170
    3     6 Andrzej        Kwiatkowski           119.57 +  454: 364  170
    4     2 Mariusz        Skrobosz              145.81 -  350: 364   96
    5     6 Dawid          Pikul                 138.15 -  368: 444   88
    6    13 Rafał          Skibicki              106.51 -  354: 391   57
    7    15 Krzysztof      Sporczyk              122.85 +  367: 259  173
    8    16 Małgorzata     Sameryt               109.29 +  360: 338  159
    9     5 Tomasz         Zwoliński             134.95 +  416: 358  185
   10     7 Mariusz        Margalski             130.65 +  542: 424  181
   11     2 Kazimierz.J    Merklejn              145.36 +  426: 417  195
   12     4 Stanisław      Gasik                 113.39 +  389: 312  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1797  / 12 149.75




	Tomasz Zwoliński 134.95 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Małgorzata     Sameryt               109.29 +  401: 281  159
    2     2 Mariusz        Sylwestrzuk           122.20 -  357: 519   72
    3    14 Rafał          Skibicki              106.51 -  347: 355   57
    4    19 Marek          Kocikowski            102.48 +  554: 261  152
    5    10 Andrzej        Tyczyno               119.66 +  477: 409  170
    6     6 Dawid          Pikul                 138.15 -  317: 386   88
    7    10 Joanna         Ostrowska             114.34 +  418: 337  164
    8     7 Andrzej        Kwiatkowski           119.57 +  432: 406  170
    9     5 Stanisław      Rydzik                137.16 -  358: 416   87
   10    13 Weronika       Rudnicka              103.23 +  489: 239  153
   11     8 Andrzej        Oleksiak              140.79 -  380: 383   91
   12     9 Andrzej        Kwiatkowski           119.57 +  412: 310  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1533  / 12 127.75




	Piotr Pietuchowski 134.22 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Rafał          Skibicki              106.51 +  407: 355  157
    2    12 Wojciech       Gołęcki               103.44 +  407: 355  153
    3     8 Małgorzata     Puternicka            109.91 +  420: 310  160
    4     1 Mariusz        Sylwestrzuk           122.20 -  337: 528   72
    5     5 Rafał          Wesołowski            120.04 +  394: 320  170
    6     3 Stanisław      Gasik                 113.39 -  405: 465   63
    7     9 Piotr          Adamczyk              120.08 +  424: 328  170
    8     6 Krzysztof      Langiewicz            115.92 +  449: 211  166
    9     2 Kazimierz.J    Merklejn              145.36 -  312: 408   95
   10     6 Andrzej        Kowalski              139.18 +  451: 295  189
   11     7 Rafał          Dąbrowski             120.41 +  455: 288  170
   12     3 Irena          Sołdan                124.58 +  414: 291  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1740  / 12 145.00




	Mariusz Margalski 130.65 Pieczyska              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Wojciech       Gołęcki               103.44 -  274: 349   53
    2    24 Łukasz         Mycio                 100.00 +  433: 304  150
    3    10 Mariusz        Kubicki               115.12 -  345: 370   65
    4    22 Anna           Dłużniewska           101.16 +  424: 305  151
    5    19 Piotr          Adamczyk              120.08 -  348: 370   70
    6    21 Michał         Kolaj                 101.17 +  419: 298  151
    7    20 Paweł          Frynia                124.15 +  459: 295  174
    8    13 Anna           Arana                 102.08 +  403: 382  152
    9    10 Rafał          Skibicki              106.51 -  340: 402   57
   10     7 Stanisław      Rydzik                137.16 -  424: 542   87
   11    16 Eugeniusz      Wróblewski            114.15 +  416: 341  164
   12    10 Marek          Reda                  120.44 +  446: 405  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1444  / 12 120.33




	Grzegorz Koczkodon 128.88 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Weronika       Rudnicka              103.23 +  406: 321  153
    2    14 Ewa            Jóźwiak               100.00 +  357: 290  150
    3     5 Rafał          Lenartowski           124.62 -  322: 495   75
    4    13 Mariusz        Kubicki               115.12 -  309: 394   65
    5    17 Andrzej        Kowalski              139.18 +  442: 355  189
    6    11 Andrzej        Kwiatkowski           119.57 -  383: 435   70
    7    14 Marta          Szeliga-Frynia        111.22 -  252: 391   61
    8    14 Joanna         Ostrowska             114.34 +  396: 317  164
    9    14 Rafał          Wesołowski            120.04 -  336: 340   70
   10    21 Katarzyna      Dębska                100.00 +  405: 306  150
   11    12 Rafał          Skibicki              106.51 -  342: 389   57
   12    18 Michał         Kolaj                 101.17 -  332: 374   51
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1255  / 12 104.58




	Kamil Nawrocki 127.02 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Mariusz        Michalski             103.05 +  346: 321  153
    2    13 Krzysztof      Langiewicz            115.92 -  386: 387   66
    3    17 Andrzej        Kowalski              139.18 +  399: 354  189
    4     6 Marta          Szeliga-Frynia        111.22 +  505: 293  161
    5     8 Irena          Sołdan                124.58 +  388: 368  175
    6     2 Mariusz        Sylwestrzuk           122.20 -  370: 372   72
    7     7 Mariusz        Kubicki               115.12 -  366: 376   65
    8    10 Rafał          Lenartowski           124.62 -  381: 425   75
    9    12 Andrzej        Oleksiak              140.79 +  401: 375  191
   10    16 Monika         Jackowska-Żuchowska   100.00 =  382: 382  100
   11    13 Andrzej        Tyczyno               119.66 +  464: 358  170
   12     8 Krzysztof      Langiewicz            115.92 +  406: 311  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1583  / 12 131.92




	Rafał Lenartowski 124.62 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Marek          Kocikowski            102.48 +  439: 285  152
    2     8 Dawid          Pikul                 138.15 +  429: 298  188
    3     5 Grzegorz       Koczkodon             128.88 +  495: 322  179
    4     3 Kazimierz.J    Merklejn              145.36 -  291: 439   95
    5     7 Rafał          Dąbrowski             120.41 -  363: 364   70
    6     8 Joanna         Ostrowska             114.34 -  351: 465   64
    7    12 Marek          Dudkiewicz            118.37 -  345: 486   68
    8    10 Kamil          Nawrocki              127.02 +  425: 381  177
    9    13 Henryk         Piotrowski            100.00 +  457: 299  150
   10    14 Sławomir       Długosz               100.00 -  314: 358   50
   11    14 Grzegorz       Kulgawczuk            115.62 -  327: 330   66
   12    16 Paweł          Frynia                124.15 +  391: 303  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1433  / 12 119.42




	Irena Sołdan 124.58 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Anna           Arana                 102.08 +  385: 365  152
    2     6 Andrzej        Kwiatkowski           119.57 -  259: 379   70
    3    18 Urszula        Behnke                100.00 +  515: 373  150
    4    14 Jacek          Cichecki              100.00 +  373: 341  150
    5     8 Kamil          Nawrocki              127.02 -  368: 388   77
    6    16 Paweł          Frynia                124.15 +  416: 340  174
    7     5 Rafał          Wesołowski            120.04 +  397: 359  170
    8     3 Dariusz        Maciejuk              113.30 +  375: 298  163
    9     3 Katarzyna      Sołdan                121.10 +  499: 402  171
   10     2 Kazimierz.J    Merklejn              145.36 -  385: 421   95
   11     1 Mariusz        Skrobosz              145.81 +  451: 357  196
   12     3 Piotr          Pietuchowski          134.22 -  291: 414   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1652  / 12 137.67




	Paweł Frynia 124.15 Konstantynów Łódzki      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Michał         Kolaj                 101.17 -  359: 371   51
    2    19 Katarzyna      Sołdan                121.10 -  376: 438   71
    3    24 Marek          Kocikowski            102.48 -  315: 318   52
    4    27 Dariusz        Nawrocki              111.15 +  374: 317  161
    5    22 Ewa            Jóźwiak               100.00 +  514: 241  150
    6    16 Irena          Sołdan                124.58 -  340: 416   75
    7    20 Mariusz        Margalski             130.65 -  295: 459   81
    8    26 Adam           Graczyk               100.00 +  421: 226  150
    9    20 Sławomir       Długosz               100.00 -  397: 417   50
   10    22 Jacek          Cichecki              100.00 +  379: 308  150
   11    20 Katarzyna      Dębska                100.00 +  551: 304  150
   12    16 Rafał          Lenartowski           124.62 -  303: 391   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1216  / 12 101.33




	Krzysztof Sporczyk 122.85 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Anna           Dłużniewska           101.16 +  370: 330  151
    2    10 Jacek          Cichecki              100.00 -  357: 388   50
    3    19 Ewa            Jóźwiak               100.00 +  412: 287  150
    4     5 Dariusz        Maciejuk              113.30 -  310: 408   63
    5    12 Katarzyna      Sołdan                121.10 -  350: 426   71
    6    23 Marek          Kocikowski            102.48 +  393: 370  152
    7    15 Stanisław      Rydzik                137.16 -  259: 367   87
    8    19 Małgorzata     Jóźwiak               117.13 +  451: 290  167
    9    19 Monika         Jackowska-Żuchowska   100.00 -  340: 409   50
   10    18 Dariusz        Nawrocki              111.15 +  442: 268  161
   11    11 Sławomir       Długosz               100.00 +  405: 316  150
   12    14 Joanna         Ostrowska             114.34 +  432: 324  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1416  / 12 118.00




	Mariusz Sylwestrzuk 122.20 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Urszula        Behnke                100.00 +  536: 324  150
    2     2 Tomasz         Zwoliński             134.95 +  519: 357  185
    3     1 Jacek          Cichecki              100.00 +  332: 278  150
    4     1 Piotr          Pietuchowski          134.22 +  528: 337  184
    5     1 Kazimierz.J    Merklejn              145.36 -  322: 445   95
    6     2 Kamil          Nawrocki              127.02 +  372: 370  177
    7     3 Marek          Reda                  120.44 +  336: 324  170
    8     2 Stanisław      Gasik                 113.39 -  328: 370   63
    9     4 Mariusz        Kubicki               115.12 +  438: 364  165
   10     1 Mariusz        Skrobosz              145.81 -  378: 501   96
   11     3 Dariusz        Maciejuk              113.30 +  414: 292  163
   12     2 Dawid          Pikul                 138.15 -  369: 386   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1686  / 12 140.50




	Katarzyna Sołdan 121.10 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Jacek          Cichecki              100.00 -  314: 412   50
    2    19 Paweł          Frynia                124.15 +  438: 376  174
    3    15 Dawid          Pikul                 138.15 -  325: 531   88
    4    21 Ewa            Jóźwiak               100.00 +  449: 216  150
    5    12 Krzysztof      Sporczyk              122.85 +  426: 350  173
    6    10 Małgorzata     Jóźwiak               117.13 +  464: 349  167
    7     6 Rafał          Dąbrowski             120.41 +  414: 255  170
    8     4 Andrzej        Tyczyno               119.66 +  451: 326  170
    9     3 Irena          Sołdan                124.58 -  402: 499   75
   10     3 Stanisław      Gasik                 113.39 +  405: 340  163
   11     4 Łukasz         Mycio                 100.00 -  354: 448   50
   12     5 Łukasz         Mycio                 100.00 +  349: 331  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1580  / 12 131.67




	Marek Reda 120.44 Wołomin                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Mirosław       Dejna                 100.00 +  522: 116  150
    2     3 Stanisław      Rydzik                137.16 -  334: 363   87
    3     9 Michał         Kolaj                 101.17 +  404: 274  151
    4     7 Andrzej        Oleksiak              140.79 +  429: 358  191
    5     3 Mariusz        Kubicki               115.12 +  429: 359  165
    6     5 Krzysztof      Langiewicz            115.92 -  348: 400   66
    7     3 Mariusz        Sylwestrzuk           122.20 -  324: 336   72
    8     8 Piotr          Adamczyk              120.08 +  367: 366  170
    9     9 Rafał          Dąbrowski             120.41 -  346: 388   70
   10     4 Dawid          Pikul                 138.15 -  374: 393   88
   11    15 Weronika       Rudnicka              103.23 +  429: 428  153
   12    10 Mariusz        Margalski             130.65 -  405: 446   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1444  / 12 120.33




	Rafał Dąbrowski 120.41 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Sławomir       Długosz               100.00 +  469: 311  150
    2     5 Kazimierz.J    Merklejn              145.36 -  289: 384   95
    3    13 Katarzyna      Dębska                100.00 +  383: 343  150
    4    15 Rafał          Skibicki              106.51 +  424: 400  157
    5     7 Rafał          Lenartowski           124.62 +  364: 363  175
    6     4 Dariusz        Maciejuk              113.30 -  362: 367   63
    7     6 Katarzyna      Sołdan                121.10 -  255: 414   71
    8    20 Maria          Grzegorzewska         100.00 +  416: 308  150
    9     9 Marek          Reda                  120.44 +  388: 346  170
   10    10 Andrzej        Oleksiak              140.79 +  386: 377  191
   11     7 Piotr          Pietuchowski          134.22 -  288: 455   84
   12     7 Rafał          Skibicki              106.51 +  419: 384  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1613  / 12 134.42




	Piotr Adamczyk 120.08 Tarnów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Katarzyna      Dębska                100.00 +  407: 342  150
    2    11 Grzegorz       Kulgawczuk            115.62 +  387: 374  166
    3     2 Mariusz        Skrobosz              145.81 -  325: 415   96
    4    10 Dawid          Pikul                 138.15 -  234: 462   88
    5    19 Mariusz        Margalski             130.65 +  370: 348  181
    6    15 Marek          Dudkiewicz            118.37 +  356: 322  168
    7     9 Piotr          Pietuchowski          134.22 -  328: 424   84
    8     8 Marek          Reda                  120.44 -  366: 367   70
    9    17 Joanna         Ostrowska             114.34 -  339: 346   64
   10    19 Małgorzata     Sameryt               109.29 +  364: 315  159
   11    18 Małgorzata     Jóźwiak               117.13 -  302: 431   67
   12    22 Maria          Grzegorzewska         100.00 +  414: 258  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1443  / 12 120.25




	Rafał Wesołowski 120.04 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Adam           Graczyk               100.00 +  432: 240  150
    2     9 Michał         Kolaj                 101.17 +  383: 345  151
    3     7 Andrzej        Oleksiak              140.79 +  491: 412  191
    4     4 Krzysztof      Langiewicz            115.92 -  368: 386   66
    5     5 Piotr          Pietuchowski          134.22 -  320: 394   84
    6     9 Grzegorz       Kulgawczuk            115.62 +  422: 379  166
    7     5 Irena          Sołdan                124.58 -  359: 397   75
    8     9 Andrzej        Kowalski              139.18 -  303: 320   89
    9    14 Grzegorz       Koczkodon             128.88 +  340: 336  179
   10     9 Mariusz        Kubicki               115.12 -  379: 401   65
   11    19 Monika         Jackowska-Żuchowska   100.00 +  418: 280  150
   12    11 Małgorzata     Jóźwiak               117.13 +  399: 391  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1533  / 12 127.75




	Andrzej Tyczyno 119.66 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Maria          Grzegorzewska         100.00 +  404: 312  150
    2    15 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  525: 162  150
    3     3 Krzysztof      Langiewicz            115.92 -  329: 339   66
    4     8 Marek          Dudkiewicz            118.37 +  353: 344  168
    5    10 Tomasz         Zwoliński             134.95 -  409: 477   85
    6     7 Urszula        Behnke                100.00 +  324: 296  150
    7    11 Rafał          Skibicki              106.51 +  332: 301  157
    8     4 Katarzyna      Sołdan                121.10 -  326: 451   71
    9     6 Dariusz        Maciejuk              113.30 -  306: 373   63
   10    15 Andrzej        Kwiatkowski           119.57 -  340: 439   70
   11    13 Kamil          Nawrocki              127.02 -  358: 464   77
   12    17 Weronika       Rudnicka              103.23 +  362: 360  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1360  / 12 113.33




	Andrzej Kwiatkowski 119.57 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Jacek          Jabłonowski           100.00 +  461: 174  150
    2     6 Irena          Sołdan                124.58 +  379: 259  175
    3     6 Stanisław      Rydzik                137.16 -  364: 454   87
    4    11 Małgorzata     Jóźwiak               117.13 +  372: 352  167
    5     4 Dariusz        Maciejuk              113.30 -  374: 444   63
    6    11 Grzegorz       Koczkodon             128.88 +  435: 383  179
    7     8 Eugeniusz      Wróblewski            114.15 +  397: 331  164
    8     7 Tomasz         Zwoliński             134.95 -  406: 432   85
    9     7 Łukasz         Mycio                 100.00 -  371: 415   50
   10    15 Andrzej        Tyczyno               119.66 +  439: 340  170
   11     9 Andrzej        Kowalski              139.18 -  347: 382   89
   12     9 Tomasz         Zwoliński             134.95 -  310: 412   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1464  / 12 122.00




	Marek Dudkiewicz 118.37 Milanówek               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Monika         Jackowska-Żuchowska   100.00 +  381: 244  150
    2     7 Joanna         Ostrowska             114.34 -  355: 416   64
    3    16 Weronika       Rudnicka              103.23 +  394: 391  153
    4     8 Andrzej        Tyczyno               119.66 -  344: 353   70
    5    20 Jacek          Jabłonowski           100.00 +  439: 214  150
    6    15 Piotr          Adamczyk              120.08 -  322: 356   70
    7    12 Rafał          Lenartowski           124.62 +  486: 345  175
    8    11 Grzegorz       Kulgawczuk            115.62 +  373: 259  166
    9    11 Krzysztof      Langiewicz            115.92 -  368: 417   66
   10     5 Dariusz        Maciejuk              113.30 -  348: 373   63
   11    17 Anna           Dłużniewska           101.16 +  403: 323  151
   12    12 Andrzej        Oleksiak              140.79 -  357: 435   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1369  / 12 114.08




	Małgorzata Jóźwiak 117.13 Iława                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Ewa            Jóźwiak               100.00 -  327: 332   50
    2    27 Henryk         Piotrowski            100.00 +  394: 335  150
    3    22 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  395: 265  150
    4    11 Andrzej        Kwiatkowski           119.57 -  352: 372   70
    5    11 Marta          Szeliga-Frynia        111.22 +  389: 355  161
    6    10 Katarzyna      Sołdan                121.10 -  349: 464   71
    7    13 Andrzej        Kowalski              139.18 +  436: 392  189
    8    19 Krzysztof      Sporczyk              122.85 -  290: 451   73
    9    18 Katarzyna      Dębska                100.00 +  488: 291  150
   10     8 Łukasz         Mycio                 100.00 -  386: 486   50
   11    18 Piotr          Adamczyk              120.08 +  431: 302  170
   12    11 Rafał          Wesołowski            120.04 -  391: 399   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1354  / 12 112.83




	Krzysztof Langiewicz 115.92 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Anna           Lenartowska           100.00 +  407: 362  150
    2    13 Kamil          Nawrocki              127.02 +  387: 386  177
    3     3 Andrzej        Tyczyno               119.66 +  339: 329  170
    4     4 Rafał          Wesołowski            120.04 +  386: 368  170
    5     2 Mariusz        Skrobosz              145.81 -  333: 402   96
    6     5 Marek          Reda                  120.44 +  400: 348  170
    7     2 Stanisław      Gasik                 113.39 -  375: 399   63
    8     6 Piotr          Pietuchowski          134.22 -  211: 449   84
    9    11 Marek          Dudkiewicz            118.37 +  417: 368  168
   10    11 Marta          Szeliga-Frynia        111.22 +  386: 303  161
   11     5 Dawid          Pikul                 138.15 -  267: 515   88
   12     8 Kamil          Nawrocki              127.02 -  311: 406   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1574  / 12 131.17




	Grzegorz Kulgawczuk 115.62 Biała Podlaska

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Łukasz         Mycio                 100.00 +  351: 334  150
    2    11 Piotr          Adamczyk              120.08 -  374: 387   70
    3    21 Monika         Jackowska-Żuchowska   100.00 +  395: 272  150
    4     9 Stanisław      Gasik                 113.39 -  349: 374   63
    5    21 Małgorzata     Puternicka            109.91 +  406: 333  160
    6     9 Rafał          Wesołowski            120.04 -  379: 422   70
    7    19 Henryk         Piotrowski            100.00 -  376: 437   50
    8    11 Marek          Dudkiewicz            118.37 -  259: 373   68
    9    21 Maria          Grzegorzewska         100.00 +  341: 304  150
   10    20 Michał         Kolaj                 101.17 +  376: 347  151
   11    14 Rafał          Lenartowski           124.62 +  330: 327  175
   12    15 Sławomir       Długosz               100.00 -  356: 383   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1307  / 12 108.92




	Mariusz Kubicki 115.12 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Henryk         Piotrowski            100.00 +  504: 234  150
    2     4 Andrzej        Oleksiak              140.79 -  308: 325   91
    3    10 Mariusz        Margalski             130.65 +  370: 345  181
    4    13 Grzegorz       Koczkodon             128.88 +  394: 309  179
    5     3 Marek          Reda                  120.44 -  359: 429   70
    6    12 Anna           Arana                 102.08 +  341: 338  152
    7     7 Kamil          Nawrocki              127.02 +  376: 366  177
    8     5 Dawid          Pikul                 138.15 +  381: 373  188
    9     4 Mariusz        Sylwestrzuk           122.20 -  364: 438   72
   10     9 Rafał          Wesołowski            120.04 +  401: 379  170
   11     6 Stanisław      Gasik                 113.39 -  308: 358   63
   12     6 Dariusz        Maciejuk              113.30 +  425: 286  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1656  / 12 138.00




	Joanna Ostrowska 114.34 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 +  458: 201  150
    2     7 Marek          Dudkiewicz            118.37 +  416: 355  168
    3     4 Kazimierz.J    Merklejn              145.36 -  330: 355   95
    4    12 Eugeniusz      Wróblewski            114.15 -  302: 385   64
    5    13 Małgorzata     Sameryt               109.29 +  385: 334  159
    6     8 Rafał          Lenartowski           124.62 +  465: 351  175
    7    10 Tomasz         Zwoliński             134.95 -  337: 418   85
    8    14 Grzegorz       Koczkodon             128.88 -  317: 396   79
    9    17 Piotr          Adamczyk              120.08 +  346: 339  170
   10    12 Rafał          Skibicki              106.51 +  350: 289  157
   11    10 Marta          Szeliga-Frynia        111.22 -  340: 430   61
   12    14 Krzysztof      Sporczyk              122.85 -  324: 432   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1436  / 12 119.67




	Eugeniusz Wróblewski 114.15 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Mariusz        Skrobosz              145.81 -  323: 546   96
    2    29 Jacek          Jabłonowski           100.00 +  403: 192  150
    3    20 Anna           Dłużniewska           101.16 +  373: 296  151
    4    12 Joanna         Ostrowska             114.34 +  385: 302  164
    5     9 Stanisław      Gasik                 113.39 -  252: 526   63
    6    14 Andrzej        Oleksiak              140.79 +  477: 341  191
    7     8 Andrzej        Kwiatkowski           119.57 -  331: 397   70
    8    21 Katarzyna      Dębska                100.00 -  287: 329   50
    9    15 Marta          Szeliga-Frynia        111.22 -  305: 326   61
   10    17 Anna           Arana                 102.08 +  351: 337  152
   11    16 Mariusz        Margalski             130.65 -  341: 416   81
   12    21 Małgorzata     Sameryt               109.29 +  380: 376  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1388  / 12 115.67




	Stanisław Gasik 113.39 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Kazimierz.J    Merklejn              145.36 -  354: 394   95
    2    21 Sławomir       Długosz               100.00 +  406: 404  150
    3    12 Dariusz        Nawrocki              111.15 +  490: 305  161
    4     9 Grzegorz       Kulgawczuk            115.62 +  374: 349  166
    5     9 Eugeniusz      Wróblewski            114.15 +  526: 252  164
    6     3 Piotr          Pietuchowski          134.22 +  465: 405  184
    7     2 Krzysztof      Langiewicz            115.92 +  399: 375  166
    8     2 Mariusz        Sylwestrzuk           122.20 +  370: 328  172
    9     1 Mariusz        Skrobosz              145.81 -  326: 497   96
   10     3 Katarzyna      Sołdan                121.10 -  340: 405   71
   11     6 Mariusz        Kubicki               115.12 +  358: 308  165
   12     4 Stanisław      Rydzik                137.16 -  312: 389   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1677  / 12 139.75




	Dariusz Maciejuk 113.30 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Andrzej        Oleksiak              140.79 -  321: 394   91
    2    17 Anna           Arana                 102.08 +  396: 294  152
    3    23 Mirosław       Dejna                 100.00 +  563: 127  150
    4     5 Krzysztof      Sporczyk              122.85 +  408: 310  173
    5     4 Andrzej        Kwiatkowski           119.57 +  444: 374  170
    6     4 Rafał          Dąbrowski             120.41 +  367: 362  170
    7     1 Mariusz        Skrobosz              145.81 -  427: 450   96
    8     3 Irena          Sołdan                124.58 -  298: 375   75
    9     6 Andrzej        Tyczyno               119.66 +  373: 306  170
   10     5 Marek          Dudkiewicz            118.37 +  373: 348  168
   11     3 Mariusz        Sylwestrzuk           122.20 -  292: 414   72
   12     6 Mariusz        Kubicki               115.12 -  286: 425   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1552  / 12 129.33




	Marta Szeliga-Frynia 111.22 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Andrzej        Kowalski              139.18 +  403: 330  189
    2     1 Mariusz        Skrobosz              145.81 -  376: 425   96
    3    11 Wojciech       Gołęcki               103.44 +  490: 312  153
    4     6 Kamil          Nawrocki              127.02 -  293: 505   77
    5    11 Małgorzata     Jóźwiak               117.13 -  355: 389   67
    6    17 Mariusz        Michalski             103.05 +  403: 293  153
    7    14 Grzegorz       Koczkodon             128.88 +  391: 252  179
    8    12 Sławomir       Długosz               100.00 -  358: 378   50
    9    15 Eugeniusz      Wróblewski            114.15 +  326: 305  164
   10    11 Krzysztof      Langiewicz            115.92 -  303: 386   66
   11    10 Joanna         Ostrowska             114.34 +  430: 340  164
   12    13 Andrzej        Kowalski              139.18 +  487: 308  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1547  / 12 128.92




	Dariusz Nawrocki 111.15 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Dawid          Pikul                 138.15 -  347: 379   88
    2    22 Marek          Kocikowski            102.48 +  357: 350  152
    3    12 Stanisław      Gasik                 113.39 -  305: 490   63
    4    27 Paweł          Frynia                124.15 -  317: 374   74
    5    26 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  499: 118  150
    6    20 Henryk         Piotrowski            100.00 -  290: 411   50
    8    17 Weronika       Rudnicka              103.23 -  301: 325   53
    9    26 Małgorzata     Puternicka            109.91 +  377: 254  160
   10    18 Krzysztof      Sporczyk              122.85 -  268: 442   73
   11    26 Adam           Graczyk               100.00 +  486: 271  150
   12    20 Henryk         Piotrowski            100.00 -  312: 343   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1063  / 11  96.64




	Małgorzata Puternicka 109.91 Gdańsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Stanisław      Rydzik                137.16 -  374: 398   87
    2    16 Mariusz        Michalski             103.05 +  541: 370  153
    3     8 Piotr          Pietuchowski          134.22 -  310: 420   84
    4    16 Andrzej        Kowalski              139.18 -  306: 478   89
    5    21 Grzegorz       Kulgawczuk            115.62 -  333: 406   66
    6    25 Jacek          Cichecki              100.00 +  378: 337  150
    7    21 Michał         Kolaj                 101.17 -  350: 379   51
    8    25 Anna           Dłużniewska           101.16 -  354: 368   51
    9    26 Dariusz        Nawrocki              111.15 -  254: 377   61
   10    30 PAUZA
   11    22 Małgorzata     Sameryt               109.29 -  287: 298   59
   12    26 Ewa            Jóźwiak               100.00 +  338: 276  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1001  / 11  91.00




	Małgorzata Sameryt 109.29 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Tomasz         Zwoliński             134.95 -  281: 401   85
    2    23 Katarzyna      Dębska                100.00 -  314: 357   50
    3    26 Mariusz        Michalski             103.05 +  420: 349  153
    4    26 Mirosław       Dejna                 100.00 +  431: 134  150
    5    13 Joanna         Ostrowska             114.34 -  334: 385   64
    6    24 Jacek          Jabłonowski           100.00 +  361: 197  150
    7    18 Andrzej        Oleksiak              140.79 -  349: 404   91
    8    16 Stanisław      Rydzik                137.16 -  338: 360   87
    9    23 Wojciech       Gołęcki               103.44 +  407: 296  153
   10    19 Piotr          Adamczyk              120.08 -  315: 364   70
   11    22 Małgorzata     Puternicka            109.91 +  298: 287  160
   12    21 Eugeniusz      Wróblewski            114.15 -  376: 380   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1277  / 12 106.42




	Rafał Skibicki 106.51 Lębork                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Piotr          Pietuchowski          134.22 -  355: 407   84
    2    20 Maria          Grzegorzewska         100.00 +  331: 287  150
    3    14 Tomasz         Zwoliński             134.95 +  355: 347  185
    4    15 Rafał          Dąbrowski             120.41 -  400: 424   70
    5    14 Weronika       Rudnicka              103.23 +  368: 346  153
    6    13 Stanisław      Rydzik                137.16 +  391: 354  187
    7    11 Andrzej        Tyczyno               119.66 -  301: 332   70
    8    23 Marek          Kocikowski            102.48 +  344: 298  152
    9    10 Mariusz        Margalski             130.65 +  402: 340  181
   10    12 Joanna         Ostrowska             114.34 -  289: 350   64
   11    12 Grzegorz       Koczkodon             128.88 +  389: 342  179
   12     7 Rafał          Dąbrowski             120.41 -  384: 419   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1545  / 12 128.75




	Wojciech Gołęcki 103.44 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Mariusz        Margalski             130.65 +  349: 274  181
    2    12 Piotr          Pietuchowski          134.22 -  355: 407   84
    3    11 Marta          Szeliga-Frynia        111.22 -  312: 490   61
    4    25 Jacek          Jabłonowski           100.00 -  295: 296   50
    5    27 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 +  335: 220  150
    6    22 Łukasz         Mycio                 100.00 -  280: 451   50
    7    22 Sławomir       Długosz               100.00 -  281: 389   50
    8    27 Mariusz        Michalski             103.05 +  370: 257  153
    9    23 Małgorzata     Sameryt               109.29 -  296: 407   59
   10    27 Anna           Lenartowska           100.00 +  325: 303  150
   11    30 PAUZA
   12    25 Mariusz        Michalski             103.05 +  322: 312  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1141  / 11 103.73




	Weronika Rudnicka 103.23 Ustka                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Grzegorz       Koczkodon             128.88 -  321: 406   79
    2    18 Anna           Lenartowska           100.00 +  333: 302  150
    3    16 Marek          Dudkiewicz            118.37 -  391: 394   68
    4    23 Monika         Jackowska-Żuchowska   100.00 +  460: 274  150
    5    14 Rafał          Skibicki              106.51 -  346: 368   57
    6    18 Katarzyna      Dębska                100.00 +  420: 317  150
    7    16 Urszula        Behnke                100.00 +  378: 279  150
    8    17 Dariusz        Nawrocki              111.15 +  325: 301  161
    9     8 Dawid          Pikul                 138.15 -  374: 485   88
   10    13 Tomasz         Zwoliński             134.95 -  239: 489   85
   11    15 Marek          Reda                  120.44 -  428: 429   70
   12    17 Andrzej        Tyczyno               119.66 -  360: 362   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1278  / 12 106.50




	Mariusz Michalski 103.05 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Kamil          Nawrocki              127.02 -  321: 346   77
    2    16 Małgorzata     Puternicka            109.91 -  370: 541   60
    3    26 Małgorzata     Sameryt               109.29 -  349: 420   59
    4    28 Anna           Lenartowska           100.00 +  370: 250  150
    5    24 Anna           Dłużniewska           101.16 +  352: 343  151
    6    17 Marta          Szeliga-Frynia        111.22 -  293: 403   61
    7    24 Monika         Jackowska-Żuchowska   100.00 -  294: 341   50
    8    27 Wojciech       Gołęcki               103.44 -  257: 370   53
    9    30 PAUZA
   10    28 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 +  474: 222  150
   11    21 Anna           Arana                 102.08 -  317: 342   52
   12    25 Wojciech       Gołęcki               103.44 -  312: 322   53
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     916  / 11  83.27




	Marek Kocikowski 102.48 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Rafał          Lenartowski           124.62 -  285: 439   75
    2    22 Dariusz        Nawrocki              111.15 -  350: 357   61
    3    24 Paweł          Frynia                124.15 +  318: 315  174
    4    19 Tomasz         Zwoliński             134.95 -  261: 554   85
    5    23 Sławomir       Długosz               100.00 +  390: 383  150
    6    23 Krzysztof      Sporczyk              122.85 -  370: 393   73
    7    27 Ewa            Jóźwiak               100.00 +  310: 298  150
    8    23 Rafał          Skibicki              106.51 -  298: 344   57
    9    22 Anna           Arana                 102.08 -  349: 377   52
   10    26 Adam           Graczyk               100.00 +  345: 213  150
   11    29 Mirosław       Dejna                 100.00 +  441: 155  150
   12    23 Urszula        Behnke                100.00 +  341: 269  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1327  / 12 110.58




	Anna Arana 102.08 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Irena          Sołdan                124.58 -  365: 385   75
    2    17 Dariusz        Maciejuk              113.30 -  294: 396   63
    3    28 Adam           Graczyk               100.00 +  450: 194  150
    4    17 Michał         Kolaj                 101.17 +  370: 284  151
    5    18 Katarzyna      Dębska                100.00 +  330: 326  150
    6    12 Mariusz        Kubicki               115.12 -  338: 341   65
    7    17 Łukasz         Mycio                 100.00 -  355: 385   50
    8    13 Mariusz        Margalski             130.65 -  382: 403   81
    9    22 Marek          Kocikowski            102.48 +  377: 349  152
   10    17 Eugeniusz      Wróblewski            114.15 -  337: 351   64
   11    21 Mariusz        Michalski             103.05 +  342: 317  153
   12    19 Jacek          Cichecki              100.00 +  424: 311  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1304  / 12 108.67




	Michał Kolaj 101.17 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Paweł          Frynia                124.15 +  371: 359  174
    2     9 Rafał          Wesołowski            120.04 -  345: 383   70
    3     9 Marek          Reda                  120.44 -  274: 404   70
    4    17 Anna           Arana                 102.08 -  284: 370   52
    5    28 Anna           Lenartowska           100.00 +  364: 318  150
    6    21 Mariusz        Margalski             130.65 -  298: 419   81
    7    21 Małgorzata     Puternicka            109.91 +  379: 350  160
    8    22 Henryk         Piotrowski            100.00 +  460: 318  150
    9    16 Andrzej        Kowalski              139.18 -  327: 402   89
   10    20 Grzegorz       Kulgawczuk            115.62 -  347: 376   66
   11    24 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  518: 243  150
   12    18 Grzegorz       Koczkodon             128.88 +  374: 332  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1391  / 12 115.92




	Anna Dłużniewska 101.16 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Krzysztof      Sporczyk              122.85 -  330: 370   73
    2    25 Monika         Jackowska-Żuchowska   100.00 =  315: 315  100
    3    20 Eugeniusz      Wróblewski            114.15 -  296: 373   64
    4    22 Mariusz        Margalski             130.65 -  305: 424   81
    5    24 Mariusz        Michalski             103.05 -  343: 352   53
    6    28 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  367: 192  150
    7    23 Jacek          Cichecki              100.00 -  321: 358   50
    8    25 Małgorzata     Puternicka            109.91 +  368: 354  160
    9    25 Urszula        Behnke                100.00 +  449: 249  150
   10    23 Henryk         Piotrowski            100.00 +  328: 285  150
   11    17 Marek          Dudkiewicz            118.37 -  323: 403   68
   12    24 Monika         Jackowska-Żuchowska   100.00 +  405: 328  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1249  / 12 104.08




	Urszula Behnke 100.00 Iława                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Mariusz        Sylwestrzuk           122.20 -  324: 536   72
    2    28 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 +  406: 217  150
    3    18 Irena          Sołdan                124.58 -  373: 515   75
    4    20 Henryk         Piotrowski            100.00 +  384: 324  150
    5    16 Jacek          Cichecki              100.00 +  405: 355  150
    6     7 Andrzej        Tyczyno               119.66 -  296: 324   70
    7    16 Weronika       Rudnicka              103.23 -  279: 378   53
    8    18 Łukasz         Mycio                 100.00 -  288: 346   50
    9    25 Anna           Dłużniewska           101.16 -  249: 449   51
   10    25 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  380: 274  150
   11    27 Anna           Lenartowska           100.00 +  293: 261  150
   12    23 Marek          Kocikowski            102.48 -  269: 341   52
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1173  / 12  97.75




	Jacek Cichecki 100.00 Józefów                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Katarzyna      Sołdan                121.10 +  412: 314  171
    2    10 Krzysztof      Sporczyk              122.85 +  388: 357  173
    3     1 Mariusz        Sylwestrzuk           122.20 -  278: 332   72
    4    14 Irena          Sołdan                124.58 -  341: 373   75
    5    16 Urszula        Behnke                100.00 -  355: 405   50
    6    25 Małgorzata     Puternicka            109.91 -  337: 378   60
    7    23 Anna           Dłużniewska           101.16 +  358: 321  151
    8    15 Andrzej        Oleksiak              140.79 -  332: 374   91
    9    24 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 +  398: 232  150
   10    22 Paweł          Frynia                124.15 -  308: 379   74
   11    23 Ewa            Jóźwiak               100.00 +  433: 240  150
   12    19 Anna           Arana                 102.08 -  311: 424   52
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1269  / 12 105.75




	Mirosław Dejna 100.00 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Marek          Reda                  120.44 -  116: 522   70
    2    30 PAUZA
    3    23 Dariusz        Maciejuk              113.30 -  127: 563   63
    4    26 Małgorzata     Sameryt               109.29 -  134: 431   59
    5    29 Henryk         Piotrowski            100.00 -  141: 413   50
    6    29 Monika         Jackowska-Żuchowska   100.00 -  119: 483   50
    7    29 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 -  253: 281   50
    8    29 Krzysztof      Zawadzki              100.00 -   99: 453   50
    9    28 Ewa            Jóźwiak               100.00 -   92: 519   50
   10    29 Jacek          Jabłonowski           100.00 -  109: 437   50
   11    29 Marek          Kocikowski            102.48 -  155: 441   52
   12    29 Anna           Lenartowska           100.00 -  131: 388   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     594  / 11  54.00




	Sławomir Długosz 100.00 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Rafał          Dąbrowski             120.41 -  311: 469   70
    2    21 Stanisław      Gasik                 113.39 -  404: 406   63
    3    25 Maria          Grzegorzewska         100.00 -  316: 373   50
    4    29 Adam           Graczyk               100.00 +  387: 230  150
    5    23 Marek          Kocikowski            102.48 -  383: 390   52
    6    26 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 +  331: 269  150
    7    22 Wojciech       Gołęcki               103.44 +  389: 281  153
    8    12 Marta          Szeliga-Frynia        111.22 +  378: 358  161
    9    20 Paweł          Frynia                124.15 +  417: 397  174
   10    14 Rafał          Lenartowski           124.62 +  358: 314  175
   11    11 Krzysztof      Sporczyk              122.85 -  316: 405   73
   12    15 Grzegorz       Kulgawczuk            115.62 +  383: 356  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1437  / 12 119.75




	Katarzyna Dębska 100.00 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Piotr          Adamczyk              120.08 -  342: 407   70
    2    23 Małgorzata     Sameryt               109.29 +  357: 314  159
    3    13 Rafał          Dąbrowski             120.41 -  343: 383   70
    4    24 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  334: 247  150
    5    18 Anna           Arana                 102.08 -  326: 330   52
    6    18 Weronika       Rudnicka              103.23 -  317: 420   53
    7    26 Jacek          Jabłonowski           100.00 +  317: 233  150
    8    21 Eugeniusz      Wróblewski            114.15 +  329: 287  164
    9    18 Małgorzata     Jóźwiak               117.13 -  291: 488   67
   10    21 Grzegorz       Koczkodon             128.88 -  306: 405   79
   11    20 Paweł          Frynia                124.15 -  304: 551   74
   12    30 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1088  / 11  98.91




	Adam Graczyk 100.00 Nowe Miasto Lubawskie   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Rafał          Wesołowski            120.04 -  240: 432   70
    2    26 Andrzej        Kowalski              139.18 -  302: 318   89
    3    28 Anna           Arana                 102.08 -  194: 450   52
    4    29 Sławomir       Długosz               100.00 -  230: 387   50
    5    30 PAUZA
    6    27 Ewa            Jóźwiak               100.00 +  282: 281  150
    7    25 Maria          Grzegorzewska         100.00 -  190: 387   50
    8    26 Paweł          Frynia                124.15 -  226: 421   74
    9    27 Anna           Lenartowska           100.00 +  300: 298  150
   10    26 Marek          Kocikowski            102.48 -  213: 345   52
   11    26 Dariusz        Nawrocki              111.15 -  271: 486   61
   12    27 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  346: 195  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     948  / 11  86.18




	Maria Grzegorzewska 100.00 Nowe Miasto Lubawskie          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Andrzej        Tyczyno               119.66 -  312: 404   70
    2    20 Rafał          Skibicki              106.51 -  287: 331   57
    3    25 Sławomir       Długosz               100.00 +  373: 316  150
    4    18 Łukasz         Mycio                 100.00 +  457: 303  150
    5    15 Andrzej        Oleksiak              140.79 -  273: 429   91
    6    19 Andrzej        Kowalski              139.18 -  322: 503   89
    7    25 Adam           Graczyk               100.00 +  387: 190  150
    8    20 Rafał          Dąbrowski             120.41 -  308: 416   70
    9    21 Grzegorz       Kulgawczuk            115.62 -  304: 341   66
   10    24 Ewa            Jóźwiak               100.00 +  328: 268  150
   11    28 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 +  402: 182  150
   12    22 Piotr          Adamczyk              120.08 -  258: 414   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1263  / 12 105.25




	Jacek Jabłonowski 100.00 Iława                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Andrzej        Kwiatkowski           119.57 -  174: 461   70
    2    29 Eugeniusz      Wróblewski            114.15 -  192: 403   64
    3    30 PAUZA
    4    25 Wojciech       Gołęcki               103.44 +  296: 295  153
    5    20 Marek          Dudkiewicz            118.37 -  214: 439   68
    6    24 Małgorzata     Sameryt               109.29 -  197: 361   59
    7    26 Katarzyna      Dębska                100.00 -  233: 317   50
    8    28 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 -  250: 273   50
    9    29 Krzysztof      Zawadzki              100.00 -  243: 311   50
   10    29 Mirosław       Dejna                 100.00 +  437: 109  150
   11    25 Henryk         Piotrowski            100.00 -  188: 456   50
   12    28 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 -  262: 315   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     814  / 11  74.00




	Monika Jackowska-Żuchowska 100.00 Iława                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Marek          Dudkiewicz            118.37 -  244: 381   68
    2    25 Anna           Dłużniewska           101.16 =  315: 315  101
    3    21 Grzegorz       Kulgawczuk            115.62 -  272: 395   66
    4    23 Weronika       Rudnicka              103.23 -  274: 460   53
    5    25 Łukasz         Mycio                 100.00 -  303: 400   50
    6    29 Mirosław       Dejna                 100.00 +  483: 119  150
    7    24 Mariusz        Michalski             103.05 +  341: 294  153
    8    24 Anna           Lenartowska           100.00 +  333: 236  150
    9    19 Krzysztof      Sporczyk              122.85 +  409: 340  173
   10    16 Kamil          Nawrocki              127.02 =  382: 382  127
   11    19 Rafał          Wesołowski            120.04 -  280: 418   70
   12    24 Anna           Dłużniewska           101.16 -  328: 405   51
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1212  / 12 101.00




	Ewa Jóźwiak 100.00 Iława                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Małgorzata     Jóźwiak               117.13 +  332: 327  167
    2    14 Grzegorz       Koczkodon             128.88 -  290: 357   79
    3    19 Krzysztof      Sporczyk              122.85 -  287: 412   73
    4    21 Katarzyna      Sołdan                121.10 -  216: 449   71
    5    22 Paweł          Frynia                124.15 -  241: 514   74
    6    27 Adam           Graczyk               100.00 -  281: 282   50
    7    27 Marek          Kocikowski            102.48 -  298: 310   52
    8    30 PAUZA
    9    28 Mirosław       Dejna                 100.00 +  519:  92  150
   10    24 Maria          Grzegorzewska         100.00 -  268: 328   50
   11    23 Jacek          Cichecki              100.00 -  240: 433   50
   12    26 Małgorzata     Puternicka            109.91 -  276: 338   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     876  / 11  79.64




	Anna Lenartowska 100.00 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Krzysztof      Langiewicz            115.92 -  362: 407   66
    2    18 Weronika       Rudnicka              103.23 -  302: 333   53
    3    27 Henryk         Piotrowski            100.00 -  244: 365   50
    4    28 Mariusz        Michalski             103.05 -  250: 370   53
    5    28 Michał         Kolaj                 101.17 -  318: 364   51
    6    30 PAUZA
    7    28 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  379: 231  150
    8    24 Monika         Jackowska-Żuchowska   100.00 -  236: 333   50
    9    27 Adam           Graczyk               100.00 -  298: 300   50
   10    27 Wojciech       Gołęcki               103.44 -  303: 325   53
   11    27 Urszula        Behnke                100.00 -  261: 293   50
   12    29 Mirosław       Dejna                 100.00 +  388: 131  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     776  / 11  70.55




	Łukasz Mycio 100.00 Górowo Iławeckie

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Grzegorz       Kulgawczuk            115.62 -  334: 351   66
    2    24 Mariusz        Margalski             130.65 -  304: 433   81
    3    29 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 +  468: 157  150
    4    18 Maria          Grzegorzewska         100.00 -  303: 457   50
    5    25 Monika         Jackowska-Żuchowska   100.00 +  400: 303  150
    6    22 Wojciech       Gołęcki               103.44 +  451: 280  153
    7    17 Anna           Arana                 102.08 +  385: 355  152
    8    18 Urszula        Behnke                100.00 +  346: 288  150
    9     7 Andrzej        Kwiatkowski           119.57 +  415: 371  170
   10     8 Małgorzata     Jóźwiak               117.13 +  486: 386  167
   11     4 Katarzyna      Sołdan                121.10 +  448: 354  171
   12     5 Katarzyna      Sołdan                121.10 -  331: 349   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1531  / 12 127.58




	Henryk Piotrowski 100.00 Lidzbark Warmiński

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Mariusz        Kubicki               115.12 -  234: 504   65
    2    27 Małgorzata     Jóźwiak               117.13 -  335: 394   67
    3    27 Anna           Lenartowska           100.00 +  365: 244  150
    4    20 Urszula        Behnke                100.00 -  324: 384   50
    5    29 Mirosław       Dejna                 100.00 +  413: 141  150
    6    20 Dariusz        Nawrocki              111.15 +  411: 290  161
    7    19 Grzegorz       Kulgawczuk            115.62 +  437: 376  166
    8    22 Michał         Kolaj                 101.17 -  318: 460   51
    9    13 Rafał          Lenartowski           124.62 -  299: 457   75
   10    23 Anna           Dłużniewska           101.16 -  285: 328   51
   11    25 Jacek          Jabłonowski           100.00 +  456: 188  150
   12    20 Dariusz        Nawrocki              111.15 +  343: 312  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1297  / 12 108.08




	Eugeniusz Tuszyński 100.00 Nowe Miasto Lubawskie

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Joanna         Ostrowska             114.34 -  201: 458   64
    2    28 Urszula        Behnke                100.00 -  217: 406   50
    3    29 Łukasz         Mycio                 100.00 -  157: 468   50
    4    30 PAUZA
    5    27 Wojciech       Gołęcki               103.44 -  220: 335   53
    6    26 Sławomir       Długosz               100.00 -  269: 331   50
    7    29 Mirosław       Dejna                 100.00 +  281: 253  150
    8    28 Jacek          Jabłonowski           100.00 +  273: 250  150
    9    24 Jacek          Cichecki              100.00 -  232: 398   50
   10    28 Mariusz        Michalski             103.05 -  222: 474   53
   11    28 Maria          Grzegorzewska         100.00 -  182: 402   50
   12    28 Jacek          Jabłonowski           100.00 +  315: 262  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     870  / 11  79.09




	Krzysztof Zawadzki 100.00 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 PAUZA
    2    15 Andrzej        Tyczyno               119.66 -  162: 525   70
    3    22 Małgorzata     Jóźwiak               117.13 -  265: 395   67
    4    24 Katarzyna      Dębska                100.00 -  247: 334   50
    5    26 Dariusz        Nawrocki              111.15 -  118: 499   61
    6    28 Anna           Dłużniewska           101.16 -  192: 367   51
    7    28 Anna           Lenartowska           100.00 -  231: 379   50
    8    29 Mirosław       Dejna                 100.00 +  453:  99  150
    9    29 Jacek          Jabłonowski           100.00 +  311: 243  150
   10    25 Urszula        Behnke                100.00 -  274: 380   50
   11    24 Michał         Kolaj                 101.17 -  243: 518   51
   12    27 Adam           Graczyk               100.00 -  195: 346   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     800  / 11  72.73


Wyniki poszczególnych rund turnieju III Mistrzostwa Iławy



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Eugeniusz      Wróblewski            546: 323
   2 Stanisław      Gasik                - Kazimierz.J    Merklejn              354: 394
   3 Andrzej        Oleksiak             - Dariusz        Maciejuk              394: 321
   4 Marta          Szeliga-Frynia       - Andrzej        Kowalski              403: 330
   5 Dawid          Pikul                - Dariusz        Nawrocki              379: 347
   6 Małgorzata     Puternicka           - Stanisław      Rydzik                374: 398
   7 Tomasz         Zwoliński            - Małgorzata     Sameryt               401: 281
   8 Rafał          Skibicki             - Piotr          Pietuchowski          355: 407
   9 Mariusz        Margalski            - Wojciech       Gołęcki               274: 349
  10 Weronika       Rudnicka             - Grzegorz       Koczkodon             321: 406
  11 Kamil          Nawrocki             - Mariusz        Michalski             346: 321
  12 Marek          Kocikowski           - Rafał          Lenartowski           285: 439
  13 Irena          Sołdan               - Anna           Arana                 385: 365
  14 Michał         Kolaj                - Paweł          Frynia                371: 359
  15 Krzysztof      Sporczyk             - Anna           Dłużniewska           370: 330
  16 Urszula        Behnke               - Mariusz        Sylwestrzuk           324: 536
  17 Katarzyna      Sołdan               - Jacek          Cichecki              314: 412
  18 Mirosław       Dejna                - Marek          Reda                  116: 522
  19 Rafał          Dąbrowski            - Sławomir       Długosz               469: 311
  20 Katarzyna      Dębska               - Piotr          Adamczyk              342: 407
  21 Rafał          Wesołowski           - Adam           Graczyk               432: 240
  22 Maria          Grzegorzewska        - Andrzej        Tyczyno               312: 404
  23 Andrzej        Kwiatkowski          - Jacek          Jabłonowski           461: 174
  24 Monika         Jackowska-Żuchowska  - Marek          Dudkiewicz            244: 381
  25 Małgorzata     Jóźwiak              - Ewa            Jóźwiak               327: 332
  26 Anna           Lenartowska          - Krzysztof      Langiewicz            362: 407
  27 Grzegorz       Kulgawczuk           - Łukasz         Mycio                 351: 334
  28 Henryk         Piotrowski           - Mariusz        Kubicki               234: 504
  29 Joanna         Ostrowska            - Eugeniusz      Tuszyński             458: 201
  30 Krzysztof      Zawadzki             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Marta          Szeliga-Frynia        425: 376
   2 Mariusz        Sylwestrzuk          - Tomasz         Zwoliński             519: 357
   3 Stanisław      Rydzik               - Marek          Reda                  363: 334
   4 Mariusz        Kubicki              - Andrzej        Oleksiak              308: 325
   5 Kazimierz.J    Merklejn             - Rafał          Dąbrowski             384: 289
   6 Irena          Sołdan               - Andrzej        Kwiatkowski           259: 379
   7 Marek          Dudkiewicz           - Joanna         Ostrowska             355: 416
   8 Rafał          Lenartowski          - Dawid          Pikul                 429: 298
   9 Michał         Kolaj                - Rafał          Wesołowski            345: 383
  10 Jacek          Cichecki             - Krzysztof      Sporczyk              388: 357
  11 Piotr          Adamczyk             - Grzegorz       Kulgawczuk            387: 374
  12 Wojciech       Gołęcki              - Piotr          Pietuchowski          355: 407
  13 Krzysztof      Langiewicz           - Kamil          Nawrocki              387: 386
  14 Grzegorz       Koczkodon            - Ewa            Jóźwiak               357: 290
  15 Andrzej        Tyczyno              - Krzysztof      Zawadzki              525: 162
  16 Mariusz        Michalski            - Małgorzata     Puternicka            370: 541
  17 Anna           Arana                - Dariusz        Maciejuk              294: 396
  18 Anna           Lenartowska          - Weronika       Rudnicka              302: 333
  19 Paweł          Frynia               - Katarzyna      Sołdan                376: 438
  20 Rafał          Skibicki             - Maria          Grzegorzewska         331: 287
  21 Sławomir       Długosz              - Stanisław      Gasik                 404: 406
  22 Dariusz        Nawrocki             - Marek          Kocikowski            357: 350
  23 Małgorzata     Sameryt              - Katarzyna      Dębska                314: 357
  24 Łukasz         Mycio                - Mariusz        Margalski             304: 433
  25 Anna           Dłużniewska          - Monika         Jackowska-Żuchowska   315: 315
  26 Adam           Graczyk              - Andrzej        Kowalski              302: 318
  27 Henryk         Piotrowski           - Małgorzata     Jóźwiak               335: 394
  28 Eugeniusz      Tuszyński            - Urszula        Behnke                217: 406
  29 Eugeniusz      Wróblewski           - Jacek          Jabłonowski           403: 192
  30 Mirosław       Dejna                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jacek          Cichecki             - Mariusz        Sylwestrzuk           278: 332
   2 Piotr          Adamczyk             - Mariusz        Skrobosz              325: 415
   3 Andrzej        Tyczyno              - Krzysztof      Langiewicz            329: 339
   4 Joanna         Ostrowska            - Kazimierz.J    Merklejn              330: 355
   5 Rafał          Lenartowski          - Grzegorz       Koczkodon             495: 322
   6 Andrzej        Kwiatkowski          - Stanisław      Rydzik                364: 454
   7 Rafał          Wesołowski           - Andrzej        Oleksiak              491: 412
   8 Piotr          Pietuchowski         - Małgorzata     Puternicka            420: 310
   9 Marek          Reda                 - Michał         Kolaj                 404: 274
  10 Mariusz        Kubicki              - Mariusz        Margalski             370: 345
  11 Marta          Szeliga-Frynia       - Wojciech       Gołęcki               490: 312
  12 Stanisław      Gasik                - Dariusz        Nawrocki              490: 305
  13 Katarzyna      Dębska               - Rafał          Dąbrowski             343: 383
  14 Tomasz         Zwoliński            - Rafał          Skibicki              347: 355
  15 Katarzyna      Sołdan               - Dawid          Pikul                 325: 531
  16 Marek          Dudkiewicz           - Weronika       Rudnicka              394: 391
  17 Andrzej        Kowalski             - Kamil          Nawrocki              354: 399
  18 Urszula        Behnke               - Irena          Sołdan                373: 515
  19 Ewa            Jóźwiak              - Krzysztof      Sporczyk              287: 412
  20 Anna           Dłużniewska          - Eugeniusz      Wróblewski            296: 373
  21 Grzegorz       Kulgawczuk           - Monika         Jackowska-Żuchowska   395: 272
  22 Krzysztof      Zawadzki             - Małgorzata     Jóźwiak               265: 395
  23 Dariusz        Maciejuk             - Mirosław       Dejna                 563: 127
  24 Paweł          Frynia               - Marek          Kocikowski            315: 318
  25 Sławomir       Długosz              - Maria          Grzegorzewska         316: 373
  26 Mariusz        Michalski            - Małgorzata     Sameryt               349: 420
  27 Henryk         Piotrowski           - Anna           Lenartowska           365: 244
  28 Anna           Arana                - Adam           Graczyk               450: 194
  29 Eugeniusz      Tuszyński            - Łukasz         Mycio                 157: 468
  30 Jacek          Jabłonowski          - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Piotr          Pietuchowski         - Mariusz        Sylwestrzuk           337: 528
   2 Stanisław      Rydzik               - Mariusz        Skrobosz              350: 364
   3 Kazimierz.J    Merklejn             - Rafał          Lenartowski           439: 291
   4 Krzysztof      Langiewicz           - Rafał          Wesołowski            386: 368
   5 Krzysztof      Sporczyk             - Dariusz        Maciejuk              310: 408
   6 Kamil          Nawrocki             - Marta          Szeliga-Frynia        505: 293
   7 Andrzej        Oleksiak             - Marek          Reda                  358: 429
   8 Andrzej        Tyczyno              - Marek          Dudkiewicz            353: 344
   9 Grzegorz       Kulgawczuk           - Stanisław      Gasik                 349: 374
  10 Dawid          Pikul                - Piotr          Adamczyk              462: 234
  11 Małgorzata     Jóźwiak              - Andrzej        Kwiatkowski           352: 372
  12 Eugeniusz      Wróblewski           - Joanna         Ostrowska             385: 302
  13 Grzegorz       Koczkodon            - Mariusz        Kubicki               309: 394
  14 Jacek          Cichecki             - Irena          Sołdan                341: 373
  15 Rafał          Dąbrowski            - Rafał          Skibicki              424: 400
  16 Małgorzata     Puternicka           - Andrzej        Kowalski              306: 478
  17 Anna           Arana                - Michał         Kolaj                 370: 284
  18 Maria          Grzegorzewska        - Łukasz         Mycio                 457: 303
  19 Marek          Kocikowski           - Tomasz         Zwoliński             261: 554
  20 Urszula        Behnke               - Henryk         Piotrowski            384: 324
  21 Ewa            Jóźwiak              - Katarzyna      Sołdan                216: 449
  22 Mariusz        Margalski            - Anna           Dłużniewska           424: 305
  23 Weronika       Rudnicka             - Monika         Jackowska-Żuchowska   460: 274
  24 Krzysztof      Zawadzki             - Katarzyna      Dębska                247: 334
  25 Jacek          Jabłonowski          - Wojciech       Gołęcki               296: 295
  26 Małgorzata     Sameryt              - Mirosław       Dejna                 431: 134
  27 Dariusz        Nawrocki             - Paweł          Frynia                317: 374
  28 Mariusz        Michalski            - Anna           Lenartowska           370: 250
  29 Adam           Graczyk              - Sławomir       Długosz               230: 387
  30 Eugeniusz      Tuszyński            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Sylwestrzuk          - Kazimierz.J    Merklejn              322: 445
   2 Mariusz        Skrobosz             - Krzysztof      Langiewicz            402: 333
   3 Marek          Reda                 - Mariusz        Kubicki               429: 359
   4 Dariusz        Maciejuk             - Andrzej        Kwiatkowski           444: 374
   5 Rafał          Wesołowski           - Piotr          Pietuchowski          320: 394
   6 Dawid          Pikul                - Stanisław      Rydzik                444: 368
   7 Rafał          Dąbrowski            - Rafał          Lenartowski           364: 363
   8 Irena          Sołdan               - Kamil          Nawrocki              368: 388
   9 Eugeniusz      Wróblewski           - Stanisław      Gasik                 252: 526
  10 Tomasz         Zwoliński            - Andrzej        Tyczyno               477: 409
  11 Małgorzata     Jóźwiak              - Marta          Szeliga-Frynia        389: 355
  12 Krzysztof      Sporczyk             - Katarzyna      Sołdan                350: 426
  13 Małgorzata     Sameryt              - Joanna         Ostrowska             334: 385
  14 Rafał          Skibicki             - Weronika       Rudnicka              368: 346
  15 Andrzej        Oleksiak             - Maria          Grzegorzewska         429: 273
  16 Urszula        Behnke               - Jacek          Cichecki              405: 355
  17 Andrzej        Kowalski             - Grzegorz       Koczkodon             355: 442
  18 Katarzyna      Dębska               - Anna           Arana                 326: 330
  19 Mariusz        Margalski            - Piotr          Adamczyk              348: 370
  20 Jacek          Jabłonowski          - Marek          Dudkiewicz            214: 439
  21 Małgorzata     Puternicka           - Grzegorz       Kulgawczuk            333: 406
  22 Paweł          Frynia               - Ewa            Jóźwiak               514: 241
  23 Marek          Kocikowski           - Sławomir       Długosz               390: 383
  24 Anna           Dłużniewska          - Mariusz        Michalski             343: 352
  25 Monika         Jackowska-Żuchowska  - Łukasz         Mycio                 303: 400
  26 Dariusz        Nawrocki             - Krzysztof      Zawadzki              499: 118
  27 Wojciech       Gołęcki              - Eugeniusz      Tuszyński             335: 220
  28 Michał         Kolaj                - Anna           Lenartowska           364: 318
  29 Mirosław       Dejna                - Henryk         Piotrowski            141: 413
  30 Adam           Graczyk              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz.J    Merklejn             - Mariusz        Skrobosz              377: 379
   2 Kamil          Nawrocki             - Mariusz        Sylwestrzuk           370: 372
   3 Stanisław      Gasik                - Piotr          Pietuchowski          465: 405
   4 Dariusz        Maciejuk             - Rafał          Dąbrowski             367: 362
   5 Marek          Reda                 - Krzysztof      Langiewicz            348: 400
   6 Dawid          Pikul                - Tomasz         Zwoliński             386: 317
   7 Andrzej        Tyczyno              - Urszula        Behnke                324: 296
   8 Rafał          Lenartowski          - Joanna         Ostrowska             351: 465
   9 Grzegorz       Kulgawczuk           - Rafał          Wesołowski            379: 422
  10 Katarzyna      Sołdan               - Małgorzata     Jóźwiak               464: 349
  11 Andrzej        Kwiatkowski          - Grzegorz       Koczkodon             435: 383
  12 Mariusz        Kubicki              - Anna           Arana                 341: 338
  13 Stanisław      Rydzik               - Rafał          Skibicki              354: 391
  14 Andrzej        Oleksiak             - Eugeniusz      Wróblewski            341: 477
  15 Marek          Dudkiewicz           - Piotr          Adamczyk              322: 356
  16 Paweł          Frynia               - Irena          Sołdan                340: 416
  17 Marta          Szeliga-Frynia       - Mariusz        Michalski             403: 293
  18 Weronika       Rudnicka             - Katarzyna      Dębska                420: 317
  19 Maria          Grzegorzewska        - Andrzej        Kowalski              322: 503
  20 Dariusz        Nawrocki             - Henryk         Piotrowski            290: 411
  21 Mariusz        Margalski            - Michał         Kolaj                 419: 298
  22 Łukasz         Mycio                - Wojciech       Gołęcki               451: 280
  23 Krzysztof      Sporczyk             - Marek          Kocikowski            393: 370
  24 Jacek          Jabłonowski          - Małgorzata     Sameryt               197: 361
  25 Małgorzata     Puternicka           - Jacek          Cichecki              378: 337
  26 Sławomir       Długosz              - Eugeniusz      Tuszyński             331: 269
  27 Ewa            Jóźwiak              - Adam           Graczyk               281: 282
  28 Krzysztof      Zawadzki             - Anna           Dłużniewska           192: 367
  29 Monika         Jackowska-Żuchowska  - Mirosław       Dejna                 483: 119
  30 Anna           Lenartowska          - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Dariusz        Maciejuk              450: 427
   2 Krzysztof      Langiewicz           - Stanisław      Gasik                 375: 399
   3 Mariusz        Sylwestrzuk          - Marek          Reda                  336: 324
   4 Kazimierz.J    Merklejn             - Dawid          Pikul                 609: 305
   5 Rafał          Wesołowski           - Irena          Sołdan                359: 397
   6 Rafał          Dąbrowski            - Katarzyna      Sołdan                255: 414
   7 Mariusz        Kubicki              - Kamil          Nawrocki              376: 366
   8 Eugeniusz      Wróblewski           - Andrzej        Kwiatkowski           331: 397
   9 Piotr          Pietuchowski         - Piotr          Adamczyk              424: 328
  10 Joanna         Ostrowska            - Tomasz         Zwoliński             337: 418
  11 Rafał          Skibicki             - Andrzej        Tyczyno               301: 332
  12 Marek          Dudkiewicz           - Rafał          Lenartowski           486: 345
  13 Andrzej        Kowalski             - Małgorzata     Jóźwiak               392: 436
  14 Grzegorz       Koczkodon            - Marta          Szeliga-Frynia        252: 391
  15 Stanisław      Rydzik               - Krzysztof      Sporczyk              367: 259
  16 Weronika       Rudnicka             - Urszula        Behnke                378: 279
  17 Łukasz         Mycio                - Anna           Arana                 385: 355
  18 Małgorzata     Sameryt              - Andrzej        Oleksiak              349: 404
  19 Henryk         Piotrowski           - Grzegorz       Kulgawczuk            437: 376
  20 Paweł          Frynia               - Mariusz        Margalski             295: 459
  21 Michał         Kolaj                - Małgorzata     Puternicka            379: 350
  22 Wojciech       Gołęcki              - Sławomir       Długosz               281: 389
  23 Jacek          Cichecki             - Anna           Dłużniewska           358: 321
  24 Mariusz        Michalski            - Monika         Jackowska-Żuchowska   294: 341
  25 Adam           Graczyk              - Maria          Grzegorzewska         190: 387
  26 Katarzyna      Dębska               - Jacek          Jabłonowski           317: 233
  27 Ewa            Jóźwiak              - Marek          Kocikowski            298: 310
  28 Anna           Lenartowska          - Krzysztof      Zawadzki              379: 231
  29 Mirosław       Dejna                - Eugeniusz      Tuszyński             253: 281


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz.J    Merklejn             - Mariusz        Skrobosz              372: 479
   2 Stanisław      Gasik                - Mariusz        Sylwestrzuk           370: 328
   3 Dariusz        Maciejuk             - Irena          Sołdan                298: 375
   4 Katarzyna      Sołdan               - Andrzej        Tyczyno               451: 326
   5 Dawid          Pikul                - Mariusz        Kubicki               373: 381
   6 Piotr          Pietuchowski         - Krzysztof      Langiewicz            449: 211
   7 Andrzej        Kwiatkowski          - Tomasz         Zwoliński             406: 432
   8 Piotr          Adamczyk             - Marek          Reda                  366: 367
   9 Andrzej        Kowalski             - Rafał          Wesołowski            320: 303
  10 Kamil          Nawrocki             - Rafał          Lenartowski           381: 425
  11 Marek          Dudkiewicz           - Grzegorz       Kulgawczuk            373: 259
  12 Marta          Szeliga-Frynia       - Sławomir       Długosz               358: 378
  13 Anna           Arana                - Mariusz        Margalski             382: 403
  14 Grzegorz       Koczkodon            - Joanna         Ostrowska             396: 317
  15 Andrzej        Oleksiak             - Jacek          Cichecki              374: 332
  16 Stanisław      Rydzik               - Małgorzata     Sameryt               360: 338
  17 Dariusz        Nawrocki             - Weronika       Rudnicka              301: 325
  18 Łukasz         Mycio                - Urszula        Behnke                346: 288
  19 Małgorzata     Jóźwiak              - Krzysztof      Sporczyk              290: 451
  20 Maria          Grzegorzewska        - Rafał          Dąbrowski             308: 416
  21 Eugeniusz      Wróblewski           - Katarzyna      Dębska                287: 329
  22 Michał         Kolaj                - Henryk         Piotrowski            460: 318
  23 Marek          Kocikowski           - Rafał          Skibicki              298: 344
  24 Monika         Jackowska-Żuchowska  - Anna           Lenartowska           333: 236
  25 Anna           Dłużniewska          - Małgorzata     Puternicka            368: 354
  26 Adam           Graczyk              - Paweł          Frynia                226: 421
  27 Wojciech       Gołęcki              - Mariusz        Michalski             370: 257
  28 Eugeniusz      Tuszyński            - Jacek          Jabłonowski           273: 250
  29 Krzysztof      Zawadzki             - Mirosław       Dejna                 453:  99
  30 Ewa            Jóźwiak              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Gasik                - Mariusz        Skrobosz              326: 497
   2 Piotr          Pietuchowski         - Kazimierz.J    Merklejn              312: 408
   3 Irena          Sołdan               - Katarzyna      Sołdan                499: 402
   4 Mariusz        Sylwestrzuk          - Mariusz        Kubicki               438: 364
   5 Tomasz         Zwoliński            - Stanisław      Rydzik                358: 416
   6 Dariusz        Maciejuk             - Andrzej        Tyczyno               373: 306
   7 Andrzej        Kwiatkowski          - Łukasz         Mycio                 371: 415
   8 Weronika       Rudnicka             - Dawid          Pikul                 374: 485
   9 Marek          Reda                 - Rafał          Dąbrowski             346: 388
  10 Mariusz        Margalski            - Rafał          Skibicki              340: 402
  11 Krzysztof      Langiewicz           - Marek          Dudkiewicz            417: 368
  12 Kamil          Nawrocki             - Andrzej        Oleksiak              401: 375
  13 Rafał          Lenartowski          - Henryk         Piotrowski            457: 299
  14 Rafał          Wesołowski           - Grzegorz       Koczkodon             340: 336
  15 Marta          Szeliga-Frynia       - Eugeniusz      Wróblewski            326: 305
  16 Andrzej        Kowalski             - Michał         Kolaj                 402: 327
  17 Piotr          Adamczyk             - Joanna         Ostrowska             339: 346
  18 Małgorzata     Jóźwiak              - Katarzyna      Dębska                488: 291
  19 Krzysztof      Sporczyk             - Monika         Jackowska-Żuchowska   340: 409
  20 Sławomir       Długosz              - Paweł          Frynia                417: 397
  21 Grzegorz       Kulgawczuk           - Maria          Grzegorzewska         341: 304
  22 Marek          Kocikowski           - Anna           Arana                 349: 377
  23 Wojciech       Gołęcki              - Małgorzata     Sameryt               296: 407
  24 Jacek          Cichecki             - Eugeniusz      Tuszyński             398: 232
  25 Urszula        Behnke               - Anna           Dłużniewska           249: 449
  26 Małgorzata     Puternicka           - Dariusz        Nawrocki              254: 377
  27 Anna           Lenartowska          - Adam           Graczyk               298: 300
  28 Mirosław       Dejna                - Ewa            Jóźwiak                92: 519
  29 Jacek          Jabłonowski          - Krzysztof      Zawadzki              243: 311
  30 Mariusz        Michalski            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Sylwestrzuk          - Mariusz        Skrobosz              378: 501
   2 Irena          Sołdan               - Kazimierz.J    Merklejn              385: 421
   3 Katarzyna      Sołdan               - Stanisław      Gasik                 405: 340
   4 Marek          Reda                 - Dawid          Pikul                 374: 393
   5 Dariusz        Maciejuk             - Marek          Dudkiewicz            373: 348
   6 Piotr          Pietuchowski         - Andrzej        Kowalski              451: 295
   7 Stanisław      Rydzik               - Mariusz        Margalski             542: 424
   8 Łukasz         Mycio                - Małgorzata     Jóźwiak               486: 386
   9 Mariusz        Kubicki              - Rafał          Wesołowski            401: 379
  10 Rafał          Dąbrowski            - Andrzej        Oleksiak              386: 377
  11 Krzysztof      Langiewicz           - Marta          Szeliga-Frynia        386: 303
  12 Joanna         Ostrowska            - Rafał          Skibicki              350: 289
  13 Tomasz         Zwoliński            - Weronika       Rudnicka              489: 239
  14 Rafał          Lenartowski          - Sławomir       Długosz               314: 358
  15 Andrzej        Tyczyno              - Andrzej        Kwiatkowski           340: 439
  16 Monika         Jackowska-Żuchowska  - Kamil          Nawrocki              382: 382
  17 Anna           Arana                - Eugeniusz      Wróblewski            337: 351
  18 Dariusz        Nawrocki             - Krzysztof      Sporczyk              268: 442
  19 Małgorzata     Sameryt              - Piotr          Adamczyk              315: 364
  20 Grzegorz       Kulgawczuk           - Michał         Kolaj                 376: 347
  21 Grzegorz       Koczkodon            - Katarzyna      Dębska                405: 306
  22 Paweł          Frynia               - Jacek          Cichecki              379: 308
  23 Anna           Dłużniewska          - Henryk         Piotrowski            328: 285
  24 Maria          Grzegorzewska        - Ewa            Jóźwiak               328: 268
  25 Urszula        Behnke               - Krzysztof      Zawadzki              380: 274
  26 Marek          Kocikowski           - Adam           Graczyk               345: 213
  27 Wojciech       Gołęcki              - Anna           Lenartowska           325: 303
  28 Eugeniusz      Tuszyński            - Mariusz        Michalski             222: 474
  29 Mirosław       Dejna                - Jacek          Jabłonowski           109: 437
  30 Małgorzata     Puternicka           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Irena          Sołdan                357: 451
   2 Kazimierz.J    Merklejn             - Stanisław      Rydzik                417: 426
   3 Mariusz        Sylwestrzuk          - Dariusz        Maciejuk              414: 292
   4 Łukasz         Mycio                - Katarzyna      Sołdan                448: 354
   5 Dawid          Pikul                - Krzysztof      Langiewicz            515: 267
   6 Stanisław      Gasik                - Mariusz        Kubicki               358: 308
   7 Rafał          Dąbrowski            - Piotr          Pietuchowski          288: 455
   8 Tomasz         Zwoliński            - Andrzej        Oleksiak              380: 383
   9 Andrzej        Kwiatkowski          - Andrzej        Kowalski              347: 382
  10 Joanna         Ostrowska            - Marta          Szeliga-Frynia        340: 430
  11 Sławomir       Długosz              - Krzysztof      Sporczyk              316: 405
  12 Rafał          Skibicki             - Grzegorz       Koczkodon             389: 342
  13 Andrzej        Tyczyno              - Kamil          Nawrocki              358: 464
  14 Rafał          Lenartowski          - Grzegorz       Kulgawczuk            327: 330
  15 Marek          Reda                 - Weronika       Rudnicka              429: 428
  16 Mariusz        Margalski            - Eugeniusz      Wróblewski            416: 341
  17 Marek          Dudkiewicz           - Anna           Dłużniewska           403: 323
  18 Piotr          Adamczyk             - Małgorzata     Jóźwiak               302: 431
  19 Monika         Jackowska-Żuchowska  - Rafał          Wesołowski            280: 418
  20 Katarzyna      Dębska               - Paweł          Frynia                304: 551
  21 Mariusz        Michalski            - Anna           Arana                 317: 342
  22 Małgorzata     Sameryt              - Małgorzata     Puternicka            298: 287
  23 Jacek          Cichecki             - Ewa            Jóźwiak               433: 240
  24 Michał         Kolaj                - Krzysztof      Zawadzki              518: 243
  25 Henryk         Piotrowski           - Jacek          Jabłonowski           456: 188
  26 Adam           Graczyk              - Dariusz        Nawrocki              271: 486
  27 Anna           Lenartowska          - Urszula        Behnke                261: 293
  28 Maria          Grzegorzewska        - Eugeniusz      Tuszyński             402: 182
  29 Mirosław       Dejna                - Marek          Kocikowski            155: 441
  30 Wojciech       Gołęcki              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Kazimierz.J    Merklejn              390: 391
   2 Mariusz        Sylwestrzuk          - Dawid          Pikul                 369: 386
   3 Irena          Sołdan               - Piotr          Pietuchowski          291: 414
   4 Stanisław      Rydzik               - Stanisław      Gasik                 389: 312
   5 Katarzyna      Sołdan               - Łukasz         Mycio                 349: 331
   6 Mariusz        Kubicki              - Dariusz        Maciejuk              425: 286
   7 Rafał          Skibicki             - Rafał          Dąbrowski             384: 419
   8 Krzysztof      Langiewicz           - Kamil          Nawrocki              311: 406
   9 Tomasz         Zwoliński            - Andrzej        Kwiatkowski           412: 310
  10 Mariusz        Margalski            - Marek          Reda                  446: 405
  11 Rafał          Wesołowski           - Małgorzata     Jóźwiak               399: 391
  12 Andrzej        Oleksiak             - Marek          Dudkiewicz            435: 357
  13 Marta          Szeliga-Frynia       - Andrzej        Kowalski              487: 308
  14 Krzysztof      Sporczyk             - Joanna         Ostrowska             432: 324
  15 Sławomir       Długosz              - Grzegorz       Kulgawczuk            383: 356
  16 Rafał          Lenartowski          - Paweł          Frynia                391: 303
  17 Weronika       Rudnicka             - Andrzej        Tyczyno               360: 362
  18 Grzegorz       Koczkodon            - Michał         Kolaj                 332: 374
  19 Anna           Arana                - Jacek          Cichecki              424: 311
  20 Henryk         Piotrowski           - Dariusz        Nawrocki              343: 312
  21 Eugeniusz      Wróblewski           - Małgorzata     Sameryt               380: 376
  22 Piotr          Adamczyk             - Maria          Grzegorzewska         414: 258
  23 Urszula        Behnke               - Marek          Kocikowski            269: 341
  24 Anna           Dłużniewska          - Monika         Jackowska-Żuchowska   405: 328
  25 Mariusz        Michalski            - Wojciech       Gołęcki               312: 322
  26 Ewa            Jóźwiak              - Małgorzata     Puternicka            276: 338
  27 Krzysztof      Zawadzki             - Adam           Graczyk               195: 346
  28 Jacek          Jabłonowski          - Eugeniusz      Tuszyński             262: 315
  29 Anna           Lenartowska          - Mirosław       Dejna                 388: 131
  30 Katarzyna      Dębska               - BYE            BYE                   300:   0
Lista rankingowa na dzień 26-05-2007

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Mateusz Żbikowski              Warszawa             146.26  29252  200
   2 Kazimierz.J Merklejn           Szczecin             146.10  28343  194
   3 Mariusz Skrobosz               Warszawa             145.06  27997  193
   4 Krzysztof Mówka                Warszawa             143.84  28049  195
   5 Marcin Mroziuk                 Warszawa             143.23  12461   87
   6 Kamil Górka                    Kraków               141.25  28108  199
   7 Marek Syczuk                   Warszawa             140.86  26764  190
   8 Andrzej Oleksiak               Ostróda              140.86  27890  198
   9 Dariusz Banaszek               Warszawa             140.49   6884   49
  10 Justyna Fugiel                 Kraków               140.38  27936  199
  11 Wojciech Zemło                 Łódź                 139.52  22603  162
  12 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  139.27  14623  105
  13 Paweł Jackowski                Warszawa             139.23  26453  190
  14 Mariusz Wrześniewski           Kraków               139.09  27817  200
  15 Sławomir Kucia                 Kraków               138.82   9162   66
  16 Radosław Konca                 Warszawa             138.61  17603  127
  17 Dawid Pikul                    Poznań               138.08  26649  193
  18 Grzegorz Święcki               Białystok            137.99  10349   75
  19 Sławomir Kordjalik             Warszawa             137.98  21663  157
  20 Stanisław Rydzik               Warszawa             137.51  26126  190
  21 Andrzej Kowalski               Gdańsk               137.18  26887  196
  22 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             136.82   5199   38
  23 Miłosz Wrzałek                 Reda                 136.33  26857  197
  24 Szymon Fidziński               Warszawa             136.14  11436   84
  25 Michał Trumpus                 Wrocław              136.10  27220  200
  26 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 135.56  26434  195
  27 Piotr Pietuchowski             Białystok            134.90  25900  192
  28 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          134.86  21173  157
  29 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             134.83   7820   58
  30 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      134.18  10198   76
  31 Tomasz Zwoliński               Skierdy              133.97  25723  192
  32 Filip Sosin                    Warszawa             133.62  26591  199
  33 Maciej Czupryniak              Milanówek            132.70   8360   63
  34 Dariusz Kosz                   Nysa                 132.17  12160   92
  35 Andrzej Szepczyński            Kraków               132.00   4620   35
  36 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             131.83  14238  108
  37 Aleksander Puchalski           Włocławek            131.57  19473  148
  38 Robert Kamiński                Warszawa             131.57  22236  169
  39 Bartosz Morawski               Gliwice              131.23  17191  131
  40 Filip Warzecha                 Gdynia               131.21  25192  192
  41 Michał Makowski                Warszawa             131.16   9050   69
  42 Dariusz Dzierża                Kraków               130.95   7202   55
  43 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     130.58  11622   89
  44 Łukasz Bryła                   Mielec               129.80  24922  192
  45 Lucyna Korga                   Zabrze               129.72   4670   36
  46 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             129.65  25930  200
  47 Piotr Szałkiewicz              Wrocław              129.57   6867   53
  48 Kuba Koisar                    Warszawa             129.43  24850  192
  49 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              129.39  24454  189
  50 Mariusz Margalski              Pieczyska            129.16  17049  132
  51 Leszek Stecuła                 Bytom                129.00   7224   56
  52 Michał Waszkiewicz             Warszawa             128.51  19276  150
  53 Przemysław Herdzina            Kraków               128.44  23120  180
  54 Artur Irzyk                    Strzyżów             127.64  25527  200
  55 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            127.52  21041  165
  56 Wojciech Sołdan                Rumia                127.39  25223  198
  57 Joanna Juszczak                Warszawa             127.34  12734  100
  58 Marek Roszak                   Poznań               127.31  24826  195
  59 Aleksandra Merklejn-Kaczanowska Szczecin             127.02  24260  191
  60 Artur Koszel                   Warszawa             126.91  24366  192
  61 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       126.90  14974  118
  62 Piotr Rosół                    Warszawa             126.84  22578  178
  63 Marcin Kozyra                  Warszawa             126.66  10513   83
  64 Maciej Michalak                Łódź                 126.57  20504  162
  65 Małgorzata Deszczyńska         Milanówek            126.37   4423   35
  66 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       126.23  20450  162
  67 Irena Sołdan                   Rumia                126.04  24956  198
  68 Maciej Perzyński               Piła                 125.59  15448  123
  69 Arkadiusz Biegun               Kraków               125.34  12534  100
  70 Łukasz Kozub                   Brzesko              125.33   8397   67
  71 Jarosław Puchalski             Łódź                 125.21  25042  200
  72 Paweł Janaś                    Głogów               124.93  21738  174
  73 Mateusz Zalega                 Łódź                 124.61   4486   36
  74 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             124.52  23534  189
  75 Jarosław Michalak              Łódź                 124.24  13418  108
  76 Rafał Lenartowski              Gdynia               124.22  19005  153
  77 Rafał Matczak                  Milanówek            123.84  17090  138
  78 Joanna Zadrożna                Szczecin             123.83   9535   77
  79 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  123.56   4448   36
  80 Krzysztof Obremski             Legnica              123.52  21986  178
  81 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            123.39  23568  191
  82 Kamil Klinkosz                 Rumia                123.32   9989   81
  83 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  123.14  22166  180
  84 Łukasz Miłosz                  Warszawa             123.10   5047   41
  85 Radosław Sowiński              Warszawa             123.08  15508  126
  86 Rafał Dąbrowski                Ostróda              122.91  15487  126
  87 Maciej Rzychoń                 Katowice             122.87  11058   90
  88 Katarzyna Sołdan               Rumia                122.84  23709  193
  89 Jakub Zaryński                 Świnoujście          122.84  18794  153
  90 Filip Klar                     Mielec               122.66   5397   44
  91 Walenty Siemaszko              Lipiany              122.52  10292   84
  92 Andrzej Grabiński              Suchedniów           122.36  12481  102
  93 Michał Musielak                Bydgoszcz            122.26   5624   46
  94 Marek Róziecki                 Rybnik               122.16   8307   68
  95 Marek Reda                     Wołomin              122.12  23936  196
  96 Grzegorz Wilk                  Kraków               122.12   5129   42
  97 Tomasz Suchanek                Wrocław              122.07  18555  152
  98 Paweł Frynia                   Konstantynów Łódzki  122.06  15990  131
  99 Jakub Szymczak                 Łódź                 122.03  14888  122
 100 Joanna Stępień                 Katowice             121.86   8774   72
 101 Łukasz Bobowski                Suchedniów           121.71  16187  133
 102 Ewa Ciszewska                  Katowice             121.67  21901  180
 103 Andrzej Rechowicz              Katowice             121.67  23847  196
 104 Iwona Kucia                    Kraków               121.61   6567   54
 105 Tomasz Ruta                    Warszawa             121.44  19674  162
 106 Bogusław Szyszka               Oława                121.18   4726   39
 107 Tomasz Ciejka                  Kraków               121.09  15499  128
 108 Ewa Strzelczyk                 Warszawa             120.96  10040   83
 109 Damian Krężel                  Mielec               120.90   5803   48
 110 Anna Kowalska-Demczyszyn       Bielsko Biała        120.87  24053  199
 111 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              120.38  14446  120
 112 Wojciech Morawski              Gliwice              120.17  10575   88
 113 Mariusz Skrzypczyński          Reda                 120.17   3605   30
 114 Rafał Wesołowski               Warszawa             120.16  23791  198
 115 Piotr Adamczyk                 Tarnów               120.09  22817  190
 116 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  120.06   4322   36
 117 Tomasz Lempart                 Kraków               119.97   4319   36
 118 Grzegorz Pukniel               Lublin               119.76  23712  198
 119 Michał Wolański                Białystok            119.56   4304   36
 120 Adam Szukalski                 Coventry [W. Bryt.]  119.53   3825   32
 121 Renata Kowalska                Bielsko Biała        119.43  23766  199
 122 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             119.36  23871  200
 123 Bartosz Orłowski               Bytom                119.34  13605  114
 124 Małgorzata Sulejewska          Kraków               119.01  12615  106
 125 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             118.95  22005  185
 126 Marta Dobrzańska               Kraków               118.68   8782   74
 127 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  118.59   9606   81
 128 Jakub Nalepa                   Gliwice              118.55  16123  136
 129 Zdzisław Szota                 Warszawa             118.30  21531  182
 130 Teresa Fortuna                 Lubin                118.29   6033   51
 131 Michał Szymkowski              Wrocław              118.27   6623   56
 132 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            118.20  22694  192
 133 Mariusz Grodek                 Olsztyn              118.19   6382   54
 134 Marcin Skowron                 Zabrze               118.17  17608  149
 135 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              118.17  22806  193
 136 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             118.10   5905   50
 137 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       118.01  18292  155
 138 Mariusz Kubicki                Inowrocław           117.78  15547  132
 139 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  117.72  18836  160
 140 Andrzej Rakoczy                Kraków               117.68   9885   84
 141 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            117.41  16437  140
 142 Małgorzata Jóźwiak             Iława                117.25  20754  177
 143 Daniel Janus                   Wąchock              117.24  16883  144
 144 Marek Dudkiewicz               Milanówek            117.22  22155  189
 145 Artur Tomczyk                  Piła                 117.17   5624   48
 146 Krzysztof Bukowski             Milanówek            117.14   6911   59
 147 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz            117.04   5267   45
 148 Anna Niedzielko                Szczecin             116.83  15422  132
 149 Dominik Piasecki               Słupsk               116.68   7001   60
 150 Stanisław Gasik                Warszawa             116.52  11769  101
 151 Mariusz Makuch                 Zator                116.49   7921   68
 152 Krystyna Augustyniak           Łódź                 116.30  14188  122
 153 Jacek Pietruszka               Kraków               116.20   8715   75
 154 Daniel Czernatowicz            Kraków               116.09   7546   65
 155 Andrzej Gostomski              Łódź                 116.09   5224   45
 156 Krzysztof Jaworski             Warszawa             115.98   5799   50
 157 Jolanta Kosmowska              Warszawa             115.93  20751  179
 158 Agnieszka Krupka               Krosno               115.85  21085  182
 159 Jarosław Sobczak               Warszawa             115.84  22125  191
 160 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  115.82   8339   72
 161 Michał Sosin                   Warszawa             115.69   4859   42
 162 Bogusław Puchalski             Włocławek            115.65  22436  194
 163 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             115.62  22778  197
 164 Andrzej Bryła                  Mielec               115.58   3583   31
 165 Jan Kozłowski                  Kraków               115.57  21033  182
 166 Marek Rogalski                 Warszawa             115.55  22763  197
 167 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         115.53  19640  170
 168 Kazimierz Merklejn             Szczecin             115.41   7271   63
 169 Katarzyna Kowalewska           Poznań               115.39   4154   36
 170 Beata Piotrowska               Łódź                 115.25  22358  194
 171 Robert Zabłocki                Łódź                 115.19   8524   74
 172 Janusz Krupiński               Sosnowiec            115.05   9549   83
 173 Magdalena Kublik               Warszawa             114.92  19076  166
 174 Paweł Jędryka                  Tarnów               114.82   6889   60
 175 Halina Roszak                  Poznań               114.73  22717  198
 176 Michał Szorc                   Białystok            114.68   6422   56
 177 Dariusz Maciejuk               Warszawa             114.67  16168  141
 178 Joanna Ostrowska               Warszawa             114.53  21989  192
 179 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           114.49  21983  192
 180 Łukasz Święcki                 Białystok            114.41  11670  102
 181 Piotr Szutenberg               Ustka                114.37   7777   68
 182 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             113.84   9221   81
 183 Adam Klimont                   Wałcz                113.77  16042  141
 184 Robert Soszka                  Warszawa             113.56  12719  112
 185 Paweł Opyc                     Warszawa             113.55   9652   85
 186 Bogusław Książek               Szczecin             113.03  14468  128
 187 Jerzy Luter                    Bytom                112.68  22310  198
 188 Andrzej Kroc                   Łódź                 112.48   5399   48
 189 Marcela Wołowiec               Gdynia               112.46   6073   54
 190 Sylwester Gryz                 Zabrze               112.33  14378  128
 191 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       112.27   5389   48
 192 Michał Lipka                   Mielec               112.11   8408   75
 193 Sławomir Buk                   Gliwice              112.10   8071   72
 194 Maciej Śliwa                   Zabrze               111.97   6830   61
 195 Bogdan Kozłowski               Białystok            111.95   9628   86
 196 Jolanta Chłopińska             Wałcz                111.80  18224  163
 197 Joanna Duda                    Zabrze               111.71   4692   42
 198 Jerzy Matyasik                 Kraków               111.60  21316  191
 199 Dorota Maciejuk                Warszawa             111.20  10675   96
 200 Lucyna Śniadach                Rumia                110.83  15627  141
 201 Radosław Jachna                Łódź                 110.74   5980   54
 202 Anita Bruska                   Gdynia               110.70   7306   66
 203 Katarzyna Żuławska             Katowice             110.69  14390  130
 204 Magdalena Merklejn             Szczecin             110.63   8629   78
 205 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             110.53  17242  156
 206 Wiesław Olewiński              Warszawa             110.34   9931   90
 207 Agnieszka Jaśkiewicz           Góra                 110.14  14208  129
 208 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             110.12  19822  180
 209 Krzysztof Leśniak              Kraków               110.08   6605   60
 210 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             109.97  13197  120
 211 Leszek Jóźwik                  Szczecin             109.95   4618   42
 212 Maciej Mizgier                 Gdańsk               109.91   5166   47
 213 Michał Ozimiński               Łódź                 109.82  21305  194
 214 Magdalena.Maja Rusak           Poznań               109.69   9872   90
 215 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            109.55  21582  197
 216 Robert Głowacki                Łódź                 109.40   6564   60
 217 Jarosław Żuliński              Szczecin             109.37   4703   43
 218 Teresa Zalewska                Racibórz             109.14  16589  152
 219 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              109.06  15269  140
 220 Dorota Zielińska               Piaseczno            108.89   7187   66
 221 Bartosz Pięta                  Swarzędz             108.83   5224   48
 222 Czesława Pawłowska             Wrocław              108.82   4788   44
 223 Alina Białobrzewska            Gdynia               108.61  14554  134
 224 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       108.59  12162  112
 225 Janina Jabłczyńska-Zając       Gdynia               108.37  10729   99
 226 Małgorzata Sameryt             Warszawa             108.31  18629  172
 227 Łukasz Mycio                   Górowo Iławeckie     108.26   3356   31
 228 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               107.94  11442  106
 229 Agnieszka Grzelak              Łódź                 107.90   4532   42
 230 Maciej Stolarczyk              Zator                107.78   5281   49
 231 Rafał Skibicki                 Lębork               107.67  21533  200
 232 Piotr Mańkowski                Warszawa             107.63   4090   38
 233 Katarzyna Klimała              Kraków               107.17  17362  162
 234 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             107.02  13698  128
 235 Alicja Kosińska                Szczecin             106.89   3741   35
 236 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            106.82  10362   97
 237 Marianna Kozłowska             Białystok            106.74   8326   78
 238 Anna Stefańska                 Łódź                 106.72  20918  196
 239 Grzegorz Kwiecień              Kraków               106.63   9597   90
 240 Iza Kraj                       Warszawa             106.61   8529   80
 241 Iwona Rutkowska                Warszawa             106.56   3836   36
 242 Tomasz Górka                   Łęczna               106.55   3303   31
 243 Aleksandra Krencjasz           Łódź                 106.52   5113   48
 244 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  106.44  17031  160
 245 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               106.37  14254  134
 246 Sławomir Zabawa                Jasło                106.36   7020   66
 247 Przemysław Rybicki             Otwock               106.21   4036   38
 248 Roman Figiel                   Zawichost            106.19   3398   32
 249 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             106.18   7645   72
 250 Rafał  Wagnerowski             Tarnów               105.87   6564   62
 251 Jan Lisiewski                  Piasutno             105.81   8147   77
 252 Michał Jaworek                 Zabrze               105.60   4752   45
 253 Monika Laskowska               Wrocław              105.43   4639   44
 254 Henryk Ryś                     Warszawa             105.41   4849   46
 255 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             104.86  20657  197
 256 Piotr Łasowski                 Gdańsk               104.64   7743   74
 257 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      104.13   3228   31
 258 Marek Kocikowski               Ostróda              104.10   6246   60
 259 Lech Szymczak                  Gorzów Wielkopolski  103.88  12362  119
 260 Paweł Morga                    Warszawa             103.85   5608   54
 261 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           103.66  20317  196
 262 Jan Ziółkowski                 Rumia                103.61   5595   54
 263 Michał Kolaj                   Ostróda              103.61  14505  140
 264 Tomasz Żbikowski               Warszawa             103.53   9628   93
 265 Weronika Rudnicka              Ustka                103.45  18104  175
 266 Patrycja Śliwińska             Szczecin             103.28  19520  189
 267 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            103.12   7012   68
 268 Angelika Zmitrowicz            Szczecin             103.02   4327   42
 269 Marta Kleinrok                 Lublin               102.86   4320   42
 270 Jacek Karwowski                Płock                102.74   4315   42
 271 Danuta Langiewicz              Ostróda              102.70  19718  192
 272 Tomasz Siwiński                Zawiercie            102.58  17234  168
 273 Anna Arana                     Warszawa             102.57  16616  162
 274 Maciej Pilc                    Poznań               102.40   4096   40
 275 Anna Lisiewska                 Piasutno             102.40   4915   48
 276 Mariusz Łasiewicki             Choszczno            102.37   5528   54
 277 Sylwester Wójcik               Lublin               102.13  15728  154
 278 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              102.05   6123   60
 279 Magdalena Ochot                Katowice             102.02   4285   42
 280 Grzegorz Bajer                 Łódź                 101.71   9561   94
 281 Anna Dłużniewska               Warszawa             101.47  11770  116
 282 Grażyna Wesołowska             Łódź                 101.18  18618  184
 283 Anna Gorszka-Bilska            Przecław             101.12   6067   60
 284 Jacek Nowak                    Szczecin             100.38   4517   45
 285 Jacek Gasik                    Warszawa             100.06   3302   33
 286 Paweł Michalski                Ksawerów              99.99   8399   84
 287 Maurycy Machnio                Lipiany               99.98   4799   48
 288 Mariusz Michalski              Inowrocław            99.94   6996   70
 289 Elżbieta Święcka               Białystok             99.76   5088   51
 290 Maciej Kuczyński               Gdynia                99.60   5279   53
 291 Ziemowit Pazda                 Wrocław               99.40   9741   98
 292 Maria Krzyżanowska             Władysławowo          99.31   4767   48
 293 Barbara Łukaszewicz            Wrocław               99.25   3176   32
 294 Adam Janicki                   Łódź                  99.20  18948  191
 295 Andrzej Puchalski              Łódź                  99.14   4957   50
 296 Paweł Jachowicz                Żyrardów              99.12   4262   43
 297 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław               98.88   3164   32
 298 Sławomir Długosz               Ostróda               98.43   7776   79
 299 Jarosław Karp                  Jędrzejów             98.43   8071   82
 300 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski      98.41   4330   44
 301 Wojciech Wróbel                Zator                 98.26   7075   72
 302 Tomasz  Jedynak                Majków                98.19   5793   59
 303 Piotr Domański                 Łódź                  97.89   4503   46
 304 Przemysław Pawlic              Wrocław               97.64  15427  158
 305 Dorota  Kwaśny                 Szczecin              97.36  10125  104
 306 Katarzyna Majewska             Lublin                97.20  12441  128
 307 Marek Sitkowski                Warszawa              97.18   4373   45
 308 Maciej Kutera                  Warszawa              97.13   3691   38
 309 Andrzej Bociąga                Chorzów               96.82   4260   44
 310 Mariusz Katzig                 Gdańsk                96.72   7834   81
 311 Waldemar Kaniewski             Sochaczew             96.53   3475   36
 312 Monika Rubinstein              Warszawa              96.51   8879   92
 313 Joanna Brychcy                 Katowice              96.47  19197  199
 314 Sławomir Rosochacz             Lublin                96.33   2890   30
 315 Rafał Stachowski               Police                96.29   4333   45
 316 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  96.04   9028   94
 317 Urszula Solarska               Łódź                  95.81  18779  196
 318 Tadeusz Wiśniewski             Piła                  95.66   3061   32
 319 Krzysztof Sojka                Łódź                  95.22   5713   60
 320 Katarzyna Dębska               Ostróda               95.05  15113  159
 321 Szymon Stolarczyk              Zator                 95.04   6653   70
 322 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński  94.99  12728  134
 323 Agnieszka Goniowska            Wrocław               94.98   4179   44
 324 Mikołaj Fidziński              Dębica                94.86   3415   36
 325 Zbigniew Stettner              Bielsko Biała         94.83   4457   47
 326 Anna  Bogucka                  Wrocław               94.75   3032   32
 327 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              94.72   8335   88
 328 Bartłomiej Dalecki             Rumia                 94.58   4729   50
 329 Kacper Jachowicz               Żyrardów              93.98   4323   46
 330 Anna Chybowska                 Sochaczew             93.83   5536   59
 331 Małgorzata Sikora              Kraków                93.22   4568   49
 332 Urszula Behnke                 Iława                 92.93   4275   46
 333 Jacek Cichecki                 Józefów               92.89   4923   53
 334 Krzysztof Kokot                Nowy Targ             92.27   7843   85
 335 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa              92.23   8301   90
 336 Renata Ziółkowska              Gdynia                92.19   3319   36
 337 Paweł Szczekutek               Warszawa              92.18   5254   57
 338 Radosław Pastusiak             Sulęcin               91.91   9834  107
 339 Anna Pawłowska                 Opacz Kol.            91.38   4295   47
 340 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.          91.37   4934   54
 341 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              91.37   2741   30
 342 Wojciech Obremski              Legnica               90.87   9632  106
 343 Dorota Kaniewska               Sochaczew             90.69   3265   36
 344 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp           90.51   4797   53
 345 Anna Czarnecka                 Zgierz                90.35   4427   49
 346 Bożena Guział                  Racibórz              89.37   3128   35
 347 Piotr Dudczyk                  Przeciszów            88.98   4182   47
 348 Radosław Więch                 Warszawa              88.26   4766   54
 349 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   87.85   4041   46
 350 Błażej Fidziński               Dębica                87.83   4128   47
 351 Błażej Fuczek                  Przeciszów            87.15   4096   47
 352 Krystyna Puchalska             Łódź                  86.89   4084   47
 353 Krzysztof Kruk                 Łódź                  86.44   6742   78
 354 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             86.01   5849   68
 355 Sylwia Pliszka                 Szczecin              85.77   6004   70
 356 Jerzy Ciesielski               Łódź                  85.71   2657   31
 357 Alicja Bielecka                Poznań                85.70   4799   56
 358 Adrian Szczepanik              Zator                 85.56   2738   32
 359 Adam Kędzior                   Lublin                84.70   2795   33
 360 Piotr Marusa                   Szczytno              84.53   2874   34
 361 Justyna Szymendera             Ostrów Wlkp           83.90   2517   30
 362 Sandra Sekuła                  Szczecin              83.28   3914   47
 363 Magdalena Łasiewicka           Warszawa              82.53   4209   51
 364 Aldona Głośnicka               Ostróda               82.17   2876   35
 365 Filip Dalecki                  Rumia                 81.62   4326   53
 366 Paweł Golubiński               Gdynia                81.09   5514   68
 367 Monika Ścisłowska              Chrzanów              80.92   2913   36
 368 Jan Pawłowski                  Warszawa              79.85   3673   46
 369 Halina Łubniewicz              Łódź                  79.80   3591   45
 370 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  79.07  11386  144
 371 Monika Wrzałek                 Rumia                 77.76   3188   41
 372 Anna Lenartowska               Gdynia                77.04   3467   45
 373 Rafał Horoszko                 Przeciszów            75.80   3487   46
 374 Ewa Jóźwiak                    Iława                 74.94  10042  134
 375 Monika Pieczora                Łódź                  74.80   3366   45
 376 Agata Pastusiak                Sulęcin               74.25   4826   65
 377 Paulina Naplocha               Racibórz              70.53   7406  105
 378 Jacek Jabłonowski              Iława                 69.22   3530   51




Poczekalnia na dzień 26-05-2007

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Anna Biegańska                 Białystok            108.86   3157   29
   2 Katarzyna Kochańska            Piastów               77.28   2241   29
   3 Andrzej Stańczyk               Kraków               104.71   2932   28
   4 Magdalena Mroziuk              Warszawa              97.07   2718   28
   5 Mateusz Stańczyk               Tarnów                86.18   2413   28
   6 Marcin Bożek                   Będzin               138.63   3743   27
   7 Daniel Tomczyk                 Piła                 105.44   2847   27
   8 Dominik Wester                 Warszawa             104.00   2808   27
   9 Renata Rosół                   Warszawa              98.26   2653   27
  10 Patrycja Kraus                 Wałcz                 81.15   2110   26
  11 Beata Sekuła                   Szczecin              79.62   2070   26
  12 Grzegorz Gardynik              Warszawa             126.32   3158   25
  13 Beata Lerska                   Warszawa              94.16   2354   25
  14 Jarosław Kamienik              Słupsk               132.17   3172   24
  15 Katarzyna Małek                Mielec               123.46   2963   24
  16 Jarosław Krzemiński            Tuchów               122.83   2948   24
  17 Tomasz Wiśniewski              Chełmża              121.83   2924   24
  18 Arkadiusz Ziemba               Szczecin             121.71   2921   24
  19 Michał Jaszczak                Gliwice              120.58   2894   24
  20 Przemysław Pok                 Szczecin             117.33   2816   24
  21 Ewa Majewska                   Nowa Sól             114.04   2737   24
  22 Oskar Lelek                    Barlinek             113.21   2717   24
  23 Paweł Florek                   Bydgoszcz            112.25   2694   24
  24 Grażyna Furman                 Sosnowiec            110.17   2644   24
  25 Maria Jarosz                   Lublin               107.79   2587   24
  26 Sławomir Szymański             Szczecin             106.79   2563   24
  27 Czesław Grajewski              Choroszcz            105.71   2537   24
  28 Anna Andrzejczuk               Milanówek            104.33   2504   24
  29 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             103.67   2488   24
  30 Roman Błoszyński               Niewodnica           102.83   2468   24
  31 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            102.33   2456   24
  32 Dorota Ziembowicz              Gliwice              101.46   2435   24
  33 Karol Sikora                   Trzyniec(Czechy)      98.96   2375   24
  34 Bartosz Kujawiński             Pleszew               98.71   2369   24
  35 Zdzisław Parnicki              Słupsk                97.50   2340   24
  36 Monika Jackowska-Żuchowska     Iława                 96.17   2308   24
  37 Grzegorz Lempkowski            Bielsko Biała         95.79   2299   24
  38 Martina Stefankowa             Hawierzów(Czechy)     95.46   2291   24
  39 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk   95.17   2284   24
  40 Łukasz Moskal                  Kurzętnik             94.46   2267   24
  41 Grzegorz Borowski              Piliki                93.71   2249   24
  42 Beata Kościańska               Lublin                93.62   2247   24
  43 Tomasz Lewiński                Wejherowo             92.71   2225   24
  44 Janusz Sojka                   Łódź                  91.83   2204   24
  45 Leszek Kilian                  Jaworzno              91.79   2203   24
  46 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski   91.00   2184   24
  47 Dorota Patera                  Legnica               89.83   2156   24
  48 Agnieszka Kozak                Gdynia                85.83   2060   24
  49 Marcin Wróblewski              Bielsk Podlaski       80.50   1932   24
  50 Marzena Kasner                 Janikowo             116.70   2684   23
  51 Jacek Dec                      Pszczew              100.13   2303   23
  52 Marcin Kamiński                Warszawa              94.74   2179   23
  53 Damian Chabrowski              Lublin                94.30   2169   23
  54 Mirosław Norwajszas            Szczecin              93.91   2160   23
  55 Agnieszka Kozub                Brzesko               91.00   2093   23
  56 Bartosz Milczarek              Łódź                  90.00   2070   23
  57 Joanna Żłobicka                Wrocław               88.26   2030   23
  58 Michał Sikora                  Trzyniec(Czechy)      86.09   1980   23
  59 Agnieszka Szczekutek           Warszawa              85.35   1963   23
  60 Waldemar Bulkowski             Chojnów               83.83   1928   23
  61 Michał Kowalski                Świętajno             83.57   1922   23
  62 Paulina Płatkiewicz            Zielona Góra          82.26   1892   23
  63 Piotr Ziółkowski               Piaseczno             81.96   1885   23
  64 Dawid Jabłuszewski             Bielsk Podlaski       79.26   1823   23
  65 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   77.96   1793   23
  66 Katarzyna Borowska             Piliki                76.00   1748   23
  67 Jakub Drzewoszewski            Iława                 67.96   1563   23
  68 Andrzej Słapiński              Warszawa             125.73   2766   22
  69 Sławomir Grudziński            Ostróda               87.32   1921   22
  70 Barbara Bujacz                 Szczecin              70.95   1561   22
  71 Wacław Sarek                   Jaworzno              66.55   1464   22
  72 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     107.48   2257   21
  73 Michał Puchowski               Izbicko              112.55   2251   20
  74 Mirosław Sztukiert             Gdańsk                95.15   1903   20
  75 Michał Pryzowicz               Bielsk Podlaski       93.30   1866   20
  76 Magdalena Szymala              Lublin                89.35   1787   20
  77 Mateusz Pawlaczyk              Ostróda               83.00   1660   20
  78 Paweł Czubla                   Kock                 131.05   2490   19
  79 Michał Gawroński               Częstochowa          107.26   2038   19
  80 Michał Alabrudziński           Włocławek            104.53   1986   19
  81 Władysław Zieliński            Lębork                99.84   1897   19
  82 Joanna Regdos                  Kraków                99.68   1894   19
  83 Krzysztof Zawadzki             Sampława              73.95   1405   19
  84 Tomasz Łapka                   Warszawa             113.33   2040   18
  85 Maksymilian Kardas             Warszawa             106.17   1911   18
  86 Monika Lewandowska             Warszawa              96.78   1742   18
  87 Aleksandra Chadryś             Wieluń                84.28   1517   18
  88 Marta Juszczyk                 Ścinawa               78.44   1412   18
  89 Przemysław Wójcik              Przeciszów            74.50   1341   18
  90 Edward Smołka                  Zabrze                74.17   1335   18
  91 Mirosław Dejna                 Sampława              52.44    944   18
  92 Agnieszka Biegańska            Białystok             96.29   1637   17
  93 Ryszard Korpalski              Wrocław               97.56   1561   16
  94 Renata Polończyk               Bielsko Biała         97.44   1559   16
  95 Stanisława Gawęda              Zator                 55.56    889   16
  96 Paweł Stefaniak                Biała Podlaska       132.27   1984   15
  97 Jacek Baltyn                   Suchedniów           117.87   1768   15
  98 Marcin Wiśniewski              Wolsztyn             115.13   1727   15
  99 Anna Jagielska                 Wejherowo             70.67   1060   15
 100 Jerzy Siadak                   Szczecin              59.86    838   14
 101 Jakub Mioduszewski             Żyrardów             137.46   1787   13
 102 Bogdan Pokojski                Brwinów              130.38   1695   13
 103 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            118.85   1545   13
 104 Andrzej Szymański              Łódź                  67.23    874   13
 105 Marek Salamon                  Bytom                138.00   1656   12
 106 Patryk Gadus                   Pszczew              126.58   1519   12
 107 Mirosław Konsik                Gdańsk               121.50   1458   12
 108 Paweł Kowalski                 Kutno                120.83   1450   12
 109 Marcin Figiel                  Zawichost            120.33   1444   12
 110 Mariusz Mastalerek             Piła                 119.25   1431   12
 111 Ryszard Żydaczewski            Lubin                117.92   1415   12
 112 Sławomir Nosek                 Mielec               116.92   1403   12
 113 Kamil Jagliński                Ostrowiec Świętokrz  116.67   1400   12
 114 Tomasz Olędzki                 Warszawa             114.50   1374   12
 115 Wojciech Zieliński             Szczecin             113.75   1365   12
 116 Tomasz Szymański               Gorzów Wielkopolski  113.67   1364   12
 117 Michał Garnowski               Pasłęk               112.83   1354   12
 118 Jacek Petrus                   Wrocław              112.58   1351   12
 119 Edyta Arent-Irzyk              Kraków               112.08   1345   12
 120 Piotr Chabowski                Piła                 111.67   1340   12
 121 Monika Siemaszko               Lipiany              111.00   1332   12
 122 Katarzyna Stępień              Katowice             109.08   1309   12
 123 Tomasz Wenda                   Warszawa             109.00   1308   12
 124 Robert Drózd                   Wesoła               108.25   1299   12
 125 Henryk Piotrowski              Lidzbark Warmiński   108.08   1297   12
 126 Zbyszek Donarski               Wejherowo            107.42   1289   12
 127 Beata Wolf                     Gdańsk               107.17   1286   12
 128 Roman Gierszewski              Jastrzębie Zdrój     106.92   1283   12
 129 Dominik Zyskowski              Poznań               106.75   1281   12
 130 Jacek Jerzyński                Toruń                106.58   1279   12
 131 Magdalena Preidl               Katowice             106.08   1273   12
 132 Paweł Łęcki                    Gorzów Wielkopolski  105.58   1267   12
 133 Janusz Domagała                Poznań               105.42   1265   12
 134 Maria Grzegorzewska            Nowe Miasto Lubawsk  105.25   1263   12
 135 Leszek Kacprzyk                Katowice             105.08   1261   12
 136 Michał  Borejko                Wrocław              105.00   1260   12
 137 Krzysztof Lichota              Piła                 105.00   1260   12
 138 Kamila Krzykawska              Gorzów Wielkopolski  104.58   1255   12
 139 Marek Kluczyński               Piła                 103.58   1243   12
 140 Jarosław Olek                  Warszawa             103.00   1236   12
 141 Łukasz Baranowski              Reda                 102.83   1234   12
 142 Damian Kaczmarczyk             Ruda Śląska          102.08   1225   12
 143 Andrzej Wróbel                 Zator                101.17   1214   12
 144 Piotr Mossakowski              Chorzów              100.50   1206   12
 145 Ewa Langiewicz-Ostojska        Zielona Góra         100.42   1205   12
 146 Jarosław Baranowski            Lublin                99.92   1199   12
 147 Krzysztof Żurawski             Nowe Miasto Lubawsk   99.75   1197   12
 148 Jerzy Misiak                   Gdańsk                99.25   1191   12
 149 Kazimierz Dziadkowiec          Kraków                99.00   1188   12
 150 Janusz Łabędzki                Wrocław               98.67   1184   12
 151 Marcin Resler                  Września              98.58   1183   12
 152 Mateusz Lipczyński             Sopot                 98.42   1181   12
 153 Paweł Szulc                    Szczecin              98.42   1181   12
 154 Michał Mamoń                   Zator                 98.17   1178   12
 155 Marek Gutjar                   Starogard Gdański     98.00   1176   12
 156 Maciej Lelowicz                Kraków                98.00   1176   12
 157 Szymon Jachimek                Gdynia                97.75   1173   12
 158 Łukasz Marks                   Warszawa              97.75   1173   12
 159 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś             96.92   1163   12
 160 Izabela Kargol                 Warszawa              96.33   1156   12
 161 Renata Andracka                Poznań                96.08   1153   12
 162 Jagoda Żbikowska               Warszawa              95.75   1149   12
 163 Adam Kaczmarczyk               Wrocław               95.50   1146   12
 164 Leszek Dobrowolski             Wrocław               95.00   1140   12
 165 Anna Gierej                    Hermanówka            94.92   1139   12
 166 Dorota Franków                 Witnica               94.50   1134   12
 167 Tadeusz Sokólski               Białystok             94.17   1130   12
 168 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                 93.67   1124   12
 169 Małgorzata Żmuda               Wrocław               93.25   1119   12
 170 Tomasz Cieśla                  Katowice              93.08   1117   12
 171 Wojciech  Pietrzak             Warszawa              92.92   1115   12
 172 Maciej Zięba                   Wrocław               92.83   1114   12
 173 Artur Tamioła                  Katowice              91.92   1103   12
 174 Arkadiusz Tomczak              Strykowo              91.50   1098   12
 175 Katarzyna Waliczek             Bielsko Biała         91.42   1097   12
 176 Arkadiusz Miedziński           Gdynia                91.33   1096   12
 177 Marian Dudycz                  Łódź                  90.25   1083   12
 178 Beata Żurawska                 Jastrzębie Zdrój      89.25   1071   12
 179 Krzysztof Szeruga              Wrocław               88.67   1064   12
 180 Wojciech Silnicki              Elbląg                88.58   1063   12
 181 Tomasz Żukowski                Olsztyn               87.75   1053   12
 182 Dorota Rogalska                Chełm                 87.67   1052   12
 183 Krzysztof Gulowaty             Bytom                 87.33   1048   12
 184 Mieczysław Pastuszak           Gdynia                87.33   1048   12
 185 Bogumiła Sokólska              Białystok             86.92   1043   12
 186 Krzysztof Ufir                 Nowy Targ             86.83   1042   12
 187 Rafał Świątek                  Wrocław               86.67   1040   12
 188 Tomasz Idczak                  Ruda Śląska           85.25   1023   12
 189 Robert Jóźwik                  Szczecin              85.17   1022   12
 190 Karol Marchewka                Wrocław               83.75   1005   12
 191 Mirosław Ring                  Mysłowice             82.83    994   12
 192 Janina Grajewska               Choroszcz             82.25    987   12
 193 Grzegorz Wołowiec              Gdynia                81.25    975   12
 194 Michał Korzeniowski            Kraków                80.08    961   12
 195 Przemysław Langiewicz          Ostróda               79.08    949   12
 196 Jolanta Skrobisz               Warszawa              79.00    948   12
 197 Marta Bołbot                   Bielsk Podlaski       78.50    942   12
 198 Małgorzata Stęplowska          Kielce                78.42    941   12
 199 Dorota Ryś                     Warszawa              78.33    940   12
 200 Mateusz Cygan                  Chorzów               78.25    939   12
 201 Katarzyna Żurawska             Nowe Miasto Lubawsk   78.00    936   12
 202 Grażyna Cieślikowska           Racibórz              77.50    930   12
 203 Bartosz Krzywda                Chojnów               77.08    925   12
 204 Sylwia Buks                    Warszawa              77.00    924   12
 205 Patryk Lewandowski             Iława                 76.83    922   12
 206 Joanna Julian                  Wrocław               76.75    921   12
 207 Czesław Konopko                Szczecin              76.25    915   12
 208 Wojciech Szkutnik              Kraków                70.50    846   12
 209 Marzena Żukowska               Olsztyn               70.17    842   12
 210 Kamil Stokłosa                 Skawina               69.25    831   12
 211 Danuta Głowacka                Nowa Sól              68.42    821   12
 212 Simona Pietrzak                Chojnów               67.83    814   12
 213 Zofia Czycza                   Wrocław               62.08    745   12
 214 Magda Dąbrowska                Bielsk Podlaski       60.92    731   12
 215 Aldona Saniewska               Warszawa              52.42    629   12
 216 Marcin Kasprzyk                Chojnów               50.00    600   12
 217 Jacek Szewczyk                 Lublin               120.36   1324   11
 218 Justyna Szymendera             Ostrów Wielkopolski  103.64   1140   11
 219 Adam Paszek                    Tarnowskie Góry      102.00   1122   11
 220 Dominika Gałdyńska             Poznań                96.55   1062   11
 221 Krzysztof Matuszewski          Lublin                94.55   1040   11
 222 Lucyna Sapis                   Słupsk                93.09   1024   11
 223 Tomasz Wieszczyk               Łódź                  90.91   1000   11
 224 Izabela  Potęga                Łódź                  89.18    981   11
 225 Katarzyna Niedźwiedź           Lublin                88.64    975   11
 226 Michał Popiel                  Głogoczów             87.09    958   11
 227 Żaneta Malińska                Ostrzeszów            85.55    941   11
 228 Krzysztof Ratajczyk            Poznań                83.55    919   11
 229 Justyna Palimąka               Piła                  82.27    905   11
 230 Grzegorz Kokot                 Ustka                 82.00    902   11
 231 Robert Golonka                 Bielsko-Biała         81.64    898   11
 232 Robert Lekston                 Mikołów               81.27    894   11
 233 Sylwia Kozłowska               Białystok             80.91    890   11
 234 Barbara Szymańska              Gdańsk                80.91    890   11
 235 Barbara Pastuszek              Lublin                80.55    886   11
 236 Hortensja Hola                 Bielsko Biała         79.82    878   11
 237 Jolanta Kruk                   Łódź                  79.73    877   11
 238 Małgorzata Kasprzyk            Kraków                79.36    873   11
 239 Kuba Żuliński                  Przecław              79.27    872   11
 240 Gniewomir Białek               Dębica                78.45    863   11
 241 Anna Czech                     Jaworzno              76.18    838   11
 242 Piotr Haraf                    Jaworzno              74.73    822   11
 243 Jolanta Bednarska              Łódź                  72.73    800   11
 244 Dominika Awieruszko            Racibórz              72.09    793   11
 245 Sławomira Zawistowska          Rumia                 71.91    791   11
 246 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                70.64    777   11
 247 Szymon Skwarczyński            Spytkowice            70.45    775   11
 248 Józef Łoziński                 Oleśnica              70.36    774   11
 249 Małgorzata Pawłowska           Opacz Kol.            65.73    723   11
 250 Anna Ciesielska                Gdynia                64.09    705   11
 251 Patrycja Kraus                 Wałcz                 63.36    697   11
 252 Maciej Donarski                Wejherowo             62.73    690   11
 253 Piotr Syta                     Lublin                61.45    676   11
 254 Filip Kowalczuk                Gdynia                61.18    673   11
 255 Sergiusz Kaźmierski            Rojewo                57.18    629   11
 256 Michał Klimont                 Wałcz                 57.00    627   11
 257 Agnieszka Pellowska            Słupsk                55.36    609   11
 258 Katarzyna Chomik               Bielsko-Biała         54.09    595   11
 259 Przemysław Mamoń               Spytkowice            51.64    568   11
 260 Krzysztof Marszałek            Kraków                51.36    565   11
 261 Barbara Belof                  Szwecja              108.30   1083   10
 262 Andrzej Lożyński               Piastów              101.30   1013   10
 263 Wojciech Popiel                Głogoczów             92.90    929   10
 264 Ewa Jaworska                   Iława                 80.00    800   10
 265 Witold Berus                   Zabrze                58.20    582   10
 266 Adam Słapiński                 Warszawa             129.22   1163    9
 267 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  121.44   1093    9
 268 Jerzy Augustyniak              Łódź                  78.00    702    9
 269 Paweł Subocz                   Szczecin             130.50   1044    8
 270 Łukasz Homa                    Wrocław              109.75    878    8
 271 Joanna Wons                    Jelenia Góra         104.00    832    8
 272 Paweł Bratuń                   Dąbrowa Górnicza      97.75    782    8
 273 Ewa Fiszer-Włodarczyk          Wrocław               95.38    763    8
 274 Justyna Przeniczna             Łamki                 95.12    761    8
 275 Jagoda Smektała                Łamki                 93.50    748    8
 276 Kinga Ibron                    Łąkociny              91.25    730    8
 277 Marta Piętak                   Łamki                 90.00    720    8
 278 Jarosław Wypart                Częstochowa           83.88    671    8
 279 Patrycja Jankowska             Daniszyn              81.88    655    8
 280 Marzena Berlik                 Łamki                 80.00    640    8
 281 Mateusz Sałata                 Łamki                 80.00    640    8
 282 Aneta Malińska                 Łąkociny              78.38    627    8
 283 Katarzyna Zemska               Daniszyn              77.88    623    8
 284 Anna Grabowska                 Gdynia                77.25    618    8
 285 Katarzyna Wojciechowska        Daniszyn              76.62    613    8
 286 Aleksandra Szypowska           Gliwice               66.75    534    8
 287 Marta Sobczak                  Łamki                 65.00    520    8
 288 Marta Biel                     Chruszczyny           55.38    443    8
 289 Mirosław Przepiórkowski        Inowrocław            54.88    439    8
 290 Olaf Czubla                    Łódź                 115.86    811    7
 291 Bożena Dragun                  Lublin               108.29    758    7
 292 Robert Kaciński                Kazimierza Wielka    106.43    745    7
 293 Michał Czyż                    Łódź                 105.29    737    7
 294 Magdalena Nyklewicz            Poznań                99.14    694    7
 295 Zygmunt Skwarek                Katowice              98.00    686    7
 296 Marcin Matujewicz              Warszawa              97.86    685    7
 297 Piotr Ziętal                   Legnica               94.57    662    7
 298 Zbigniew Lewandowski           Słupsk                85.86    601    7
 299 Wojciech Wiszniewski           Piła                  83.71    586    7
 300 Paweł Dąbrowski                Ostróda               83.29    583    7
 301 Ewa Jaworska                   Ostróda               82.86    580    7
 302 Jarosław Józik                 Brzeszcze             81.71    572    7
 303 Grzegorz Radziewicz            Juchnowiec            81.71    572    7
 304 Bartosz Białecki               Solec Kujawski        71.86    503    7
 305 Jakub Daroń                    Tychy                 58.14    407    7
 306 Nikodem Łągiewski              Żyrardów              57.57    403    7
 307 Wioletta Gadomska              Ostróda               53.29    373    7
 308 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              132.17    793    6
 309 Rafał Marks                    Warszawa             123.17    739    6
 310 Beata Wiączkowska              Wrocław              120.33    722    6
 311 Wojciech Kruczyński            Piastów              105.17    631    6
 312 Maciej Wałachowski             Milanówek             98.67    592    6
 313 Magdalena Podlaska             Warszawa              97.83    587    6
 314 Małgorzata Czart               Olsztyn               94.50    567    6
 315 Zygmunt Sołtysiak              Piastów               93.50    561    6
 316 Piotr Madej                    Wrocław               91.67    550    6
 317 Krystyna Borecka               Wałcz                 90.33    542    6
 318 Jacek Wszyndybył               Chojnów               87.50    525    6
 319 Joanna Kubińska                Warszawa              79.33    476    6
 320 Marcin Białkowski              Piła                  75.83    455    6
 321 Barbara Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk   73.83    443    6
 322 Ewa Bargłowska                 Szczecin              69.17    415    6
 323 Justyna Jaszke                 Kraków                68.17    409    6
 324 Michał Pleban                  Piastów               60.33    362    6
 325 Emilia Oliwkowska              Inowrocław            58.67    352    6
 326 Krystyna Stolarczyk            Zator                 58.50    351    6
 327 Wojciech Pinczewski            Poznań                57.17    343    6
 328 Wojciech Rudnicki              Ustka                 55.50    333    6
 329 Maciej Olejnik                 Warszawa              54.83    329    6
 330 Kamil Kiermaszek               Wodzisław Śląski      54.67    328    6
 331 Agnieszka Wilk                 Wrocław               53.50    321    6
 332 Michał Patera                  Legnica              150.00    750    5
 333 Przemysław Drochomirecki       Kraków               137.80    689    5
 334 Adam Rogoń                     Warszawa             103.40    517    5
 335 Zbigniew Jabłoński             Warszawa              78.80    394    5
 336 Paweł Puchalski                Piastów               77.20    386    5
 337 Anna Świerczek                 Nowy Targ             76.80    384    5
 338 Marcin Karpienia               Gorzów Wielkopolski   76.00    380    5
 339 Tomasz Maniecki                Gorzów Wielkopolski   75.20    376    5
 340 Anna Żyła                      Wrocław               74.80    374    5
 341 Justyna Dulat                  Kraków                54.20    271    5
 342 Michał Dulat                   Kraków                53.00    265    5
 343 Piotr Konopka                  Ostróda              108.50    434    4
 344 Krzysztof Witta                Iława                 87.00    348    4
 345 Barbara Żydaczewska            Lubin                 76.75    307    4
 346 Jarosław Kordalski             Lublin                76.00    304    4
 347 Dariusz Strawa                 Łódź                  65.75    263    4
 348 Radosław Zalewski              Milanówek             61.25    245    4
 349 Zbysław Witta                  Iława                 57.00    228    4
 350 Paweł Siemieniuk               Bielsk Podlaski       55.25    221    4
 351 Karolina Pawełek               Szczecin              55.00    220    4
 352 Grzegorz Mlak                  Kraków                53.75    215    4
 353 Maciej Chmielowski             Szczecin              53.00    212    4
 354 Piotr Witkowski                Graboszyce            50.00    200    4
 355 Grzegorz Wróblewski            Bielsk Podlaski       50.00    200    4
 356 Aleksander Kusiak              Myślenice             96.00    288    3
 357 Ryszard Kosmaczewski           Szczecin              95.67    287    3
 358 Szymon Lichawski               Tychy                 89.67    269    3
 359 Elżbieta Ostrowska             Nowy Dwór Mazowieck   89.67    269    3
 360 Karol Koronkiewicz             Piastów               68.67    206    3
 361 Edward Ostrowski               Nowy Dwór Mazowieck   66.33    199    3
 362 Wojciech Dzierżek              Ostróda               64.67    194    3
 363 Balbina Piotrowska             Szczecin              62.00    186    3
 364 Radosław Wodecki               Wrocław               62.00    186    3
 365 Małgorzata Marks               Warszawa              59.33    178    3
 366 Michał Pilc                    Poznań                58.33    175    3
 367 Katarzyna Karpińska            Piastów               57.67    173    3
 368 Katarzyna Tomasiak             Szczecin              55.67    167    3
 369 Edmund Dłuszczakowski          Iława                 55.00    165    3
 370 Patryk Godlewski               Milanówek             54.00    162    3
 371 Lidia Godlewska                Modlin Twierdza       51.67    155    3
 372 Łukasz Walijewski              Ostróda              117.50    235    2
 373 Adam Plebanik                  Częstochowa          106.50    213    2
 374 Elżbieta Bargłowska            Szczecin             100.00    200    2
 375 Andrzej Wilk                   Zabrze               100.00    200    2
 376 Alicja Wójcik                  Elbląg                71.50    143    2
 377 Łukasz Ordon                   Tarnowskie Góry       66.00    132    2
 378 Marcin Olender                 Tarnowskie Góry       64.00    128    2
 379 Gracjan Jackowski              Iława                 62.00    124    2
 380 Mateusz Milewski               Tarnowskie Góry       61.00    122    2
 381 Teresa Lachowicz               Kraków                59.50    119    2
 382 Bożena Opalińska               Kraków                59.50    119    2
 383 Stanisław Nowak                Pszczyna              57.00    114    2
 384 Zofia Żemła                    Pszczyna              57.00    114    2
 385 Adam Weremczuk                 Łódź                 189.00    189    1
 386 Iwona Soszka                   Warszawa             150.00    150    1
 387 Elżbieta Wodzińska             Warszawa              71.00     71    1
 388 Adrian Wołoszyn                Lubsko                62.00     62    1
 389 Kamil Tessmer                  Nowe Miasto Lubawsk   50.00     50    1
 390 Łukasz Wełnicki                Olsztyn               50.00     50    1
 391 Mateusz Zgliński               Nowe Miasto Lubawsk   50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie