Łódź20
maja
Łódź 20-21 maja Wielka Łódka 2006 — Wiosna
Iława27
maja
Iława 27-28 maja II Mistrzostwa Iławy
Rumia 3
czerwca
Rumia 3- 4 czerwca V Mistrzostwa Wybrzeża
Marek Syczuk najlepszym mężczyzną w Iławie!27 - 28 maja 2006 — II Mistrzostwa IławyInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRanking
galeria

II Mistrzostwa IławyIława, 27 - 28 maja 2006

Konkurs Relacja z turnieju


Marek Syczuk najlepszym mężczyzną w Iławie!Po pierwszym dniu turnieju na prowadzeniu był Marek Syczuk (z kompletem zwycięstw) przed Kazimierzem Merklejnem. Świetną formę potwierdził w drugim dniu, kiedy nie oddał prowadzenia i dwie rundy przed końcem miał dwa punkty przewagi nad Merklejnem. Ponieważ Kazimierz miał dużo większą ilość małych punktów, Marek, aby wygrać turniej musiał w jednej partii co najmniej zremisować. Ale w ostatniej partii Marek wygrał zdecydowanie i oprócz nagrody i pucharu za zwycięstwo otrzymał również puchar dla najlepszego mężczyzny. Organizatorka, Małgorzata Jóźwiak, przygotowała mnóstwo nagród i upominków, a przestronna hala w której odbywał się turniej i znakomita organizacja gwarantują, jak sądzę, jeszcze większą frekwencję w przyszłym roku.
relacja: Andrzej Lożyński
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
I Mistrzostwa Iławy




Wyniki turnieju II Mistrzostwa Iławy

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Marek           Syczuk               Warszawa               134.11     11.0     4785     2023      759
  2 Krzysztof       Mówka                Warszawa               142.07      9.0     5338     1776     1044
  3 Kazimierz.J     Merklejn             Szczecin               141.58      9.0     5082     1815      874
  4 Stanisław       Rydzik               Warszawa               138.60      9.0     4988     1764      667
  5 Dawid           Pikul                Poznań                 142.36      9.0     4504     1814      293
  6 Miłosz          Wrzałek              Reda                   124.52      8.0     5183     1657      868
  7 Andrzej         Oleksiak             Hel                    134.15      8.0     4901     1677      562
  8 Tomasz          Zwoliński            Warszawa               139.88      8.0     4742     1619      533
  9 Kamil           Nawrocki             Bydgoszcz              126.12      8.0     4604     1594      278
 10 Irena           Sołdan               Rumia                  124.74      8.0     4576     1598      367
 11 Danuta          Langiewicz           Ostróda                101.90      8.0     4340     1636      138
 12 Piotr           Pietuchowski         Białystok              133.68      7.0     4807     1461      614
 13 Andrzej         Rechowicz            Katowice               126.79      7.0     4669     1513      339
 14 Mariusz         Margalski            Warszawa               128.48      7.0     4630     1425      485
 15 Rafał           Dąbrowski            Ostróda                115.58      7.0     4573     1441       43
 16 Paweł           Frynia               Konstantynów Łódzki    123.64      7.0     4562     1526      236
 17 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    119.56      7.0     4528     1626      -75
 18 Piotr           Rosół                Warszawa               117.61      7.0     4523     1412      310
 19 Mikołaj         Przybyłowicz         Warszawa               104.60      7.0     4438     1448      271
 20 Andrzej         Przybyłowicz         Warszawa               107.43      7.0     4405     1516      187
 21 Piotr           Adamczyk             Tarnów                 115.23      7.0     4387     1556      153
 22 Rafał           Wesołowski           Warszawa               115.12      7.0     4368     1532      158
 23 Mirosław        Konsik               Gdańsk                 105.56      7.0     4350     1458      211
 24 Joanna          Ostrowska            Warszawa               107.68      7.0     4257     1542      -38
 25 Robert          Kamiński             Wysokie Mazowieckie    127.28      6.0     4588     1445      339
 26 Bogusław        Puchalski            Włocławek              117.64      6.0     4478     1459      155
 27 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               123.78      6.0     4471     1382      355
 28 Lucyna          Śniadach             Rumia                  115.40      6.0     4457     1298      301
 29 Rafał           Skibicki             Lębork                 104.43      6.0     4412     1424       41
 30 Małgorzata      Jóźwiak              Iława                  110.37      6.0     4387     1354      227
 31 Marta           Szeliga-Frynia       Warszawa               111.29      6.0     4353     1333      462
 32 Jerzy           Tatarczuk            Warszawa               110.30      6.0     4340     1370      307
 33 Andrzej         Tyczyno              Bydgoszcz              116.03      6.0     4336     1400       72
 34 Eugeniusz       Wróblewski           Inowrocław             110.09      6.0     4293     1469     -284
 35 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              111.54      6.0     4251     1277      475
 36 Grzegorz        Kulgawczuk           Biała Podlaska         114.03      6.0     4230     1433     -187
 37 Małgorzata      Sameryt              Warszawa               107.48      6.0     4120     1326      206
 38 Dariusz         Nawrocki             Bydgoszcz              114.57      6.0     4119     1340     -287
 39 Marek           Dudkiewicz           Milanówek              121.12      5.0     4789     1173      811
 40 Katarzyna       Sołdan               Rumia                  117.46      5.0     4554     1350      125
 41 Stanisław       Olsztyn              Olsztyn                106.42      5.0     4247     1261     -315
 42 Grzegorz        Koczkodon            Ostróda                123.89      5.0     4221     1302     -182
 43 Marek           Kocikowski           Ostróda                100.00      5.0     4199     1203      186
 44 Krzysztof       Langiewicz           Ostróda                115.88      5.0     4176     1259      -59
 45 Anna            Dłużniewska          Warszawa               100.00      5.0     4064     1252     -175
 46 Michał          Kolaj                Ostróda                100.00      5.0     4057     1257      -17
 47 Wojciech        Gołęcki              Inowrocław             102.19      5.0     3963     1255     -364
 48 Anita           Bruska               Gdynia                 105.53      5.0     3961     1214       80
 49 Sławomir        Długosz              Ostróda                100.00      5.0     3807     1178     -124
 50 Urszula         Behnke               Iława                  100.00      4.0     3934     1135     -454
 51 Monika          Jackowska-Żuchowska  Iława                  100.00      4.0     3757     1096      -53
 52 Katarzyna       Dębska               Ostróda                100.00      4.0     3682     1077     -477
 53 Adam            Graczyk              Nowe Miasto Lubawskie   100.00      4.0     3443     1066     -435
 54 Monika          Wrzałek              Rumia                  100.00      4.0     3371     1058     -784
 55 Ewa             Jóźwiak              Iława                  100.00      4.0     3163     1032     -491
 56 Patryk          Lewandowski          Iława                  100.00      3.0     2678      922    -1354
 57 Jan             Lisiewski            Piasutno               100.00      3.0     1755      584      114
 58 Jacek           Jabłonowski          Iława                  100.00      2.0     2236      719    -1380
 59 Piotr           Marusa               Szczytno               100.00      2.0     1489      507     -417
 60 Piotr           Łasowski             Gdańsk                 100.00      2.0     1350      493     -556
 61 Jakub           Drzewoszewski        Iława                  100.00      1.5     1844      785    -2255
 62 Jerzy           Krzyżewski           Świętajno              110.91      1.0     1700      381      -30
 63 Krzysztof       Witta                Iława                  100.00      1.0     1100      348     -348
 64 ?               ?                    Iława                  100.00      0.0      688      228    -1009
 65 Edmund          Dłuszczakowski       Iława                  100.00      0.0      486      165     -844
 66 Gracjan         Jackowski            Iława                  100.00      0.0      372      124     -352
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju II Mistrzostwa Iławy



    Dawid Pikul 142.36 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Marta          Szeliga-Frynia        111.29 +  378: 308  161
    2     9 Krzysztof      Mówka                 142.07 +  457: 332  192
    3     7 Grzegorz       Kulgawczuk            114.03 +  350: 326  164
    4     2 Miłosz         Wrzałek               124.52 +  419: 380  175
    5     2 Kazimierz.J    Merklejn              141.58 -  228: 483   92
    6     5 Andrzej        Oleksiak              134.15 +  437: 291  184
    7     3 Katarzyna      Sołdan                117.46 +  336: 282  167
    8     1 Marek          Syczuk                134.11 -  329: 407   84
    9     4 Danuta         Langiewicz            101.90 +  449: 255  152
   10     5 Zbigniew       Wietecki              119.56 +  434: 344  170
   11     3 Stanisław      Rydzik                138.60 -  330: 454   89
   12     3 Andrzej        Oleksiak              134.15 +  357: 349  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1814  / 12 151.17




    Krzysztof Mówka 142.07 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Małgorzata     Jóźwiak               110.37 +  473: 372  160
    2     9 Dawid          Pikul                 142.36 -  332: 457   92
    3    15 Andrzej        Kwiatkowski           123.78 +  446: 301  174
    4     7 Eugeniusz      Wróblewski            110.09 -  408: 476   60
    5    11 Jerzy          Tatarczuk             110.30 +  470: 294  160
    6     7 Kamil          Nawrocki              126.12 +  448: 385  176
    7     4 Piotr          Adamczyk              115.23 +  465: 281  165
    8     2 Kazimierz.J    Merklejn              141.58 -  414: 480   92
    9     5 Andrzej        Tyczyno               116.03 +  406: 361  166
   10     6 Joanna         Ostrowska             107.68 +  504: 221  158
   11     2 Andrzej        Oleksiak              134.15 +  509: 308  184
   12     2 Stanisław      Rydzik                138.60 +  463: 358  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1776  / 12 148.00




    Kazimierz.J Merklejn 141.58 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Jerzy          Tatarczuk             110.30 +  514: 349  160
    2     3 Irena          Sołdan                124.74 -  387: 464   75
    3     9 Monika         Jackowska-Żuchowska   100.00 +  571: 248  150
    4     4 Bogusław       Puchalski             117.64 +  430: 285  168
    5     2 Dawid          Pikul                 142.36 +  483: 228  192
    6     2 Robert         Kamiński              127.28 +  379: 353  177
    7     2 Miłosz         Wrzałek               124.52 +  366: 360  175
    8     2 Krzysztof      Mówka                 142.07 +  480: 414  192
    9     1 Marek          Syczuk                134.11 -  330: 423   84
   10     2 Paweł          Frynia                123.64 +  409: 324  174
   11     1 Marek          Syczuk                134.11 +  402: 313  184
   12     1 Marek          Syczuk                134.11 -  331: 447   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1815  / 12 151.25




    Tomasz Zwoliński 139.88 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Eugeniusz      Wróblewski            110.09 +  453: 331  160
    2    12 Zbigniew       Wietecki              119.56 -  427: 433   70
    3    10 Grzegorz       Koczkodon             123.89 +  519: 246  174
    4     6 Andrzej        Rechowicz             126.79 +  352: 335  177
    5     5 Rafał          Wesołowski            115.12 -  377: 386   65
    6     8 Andrzej        Przybyłowicz          107.43 -  290: 399   57
    7    12 Jerzy          Tatarczuk             110.30 +  375: 366  160
    8     8 Mikołaj        Przybyłowicz          104.60 +  390: 319  155
    9     7 Andrzej        Kwiatkowski           123.78 +  416: 351  174
   10     1 Marek          Syczuk                134.11 -  339: 444   84
   11     8 Andrzej        Tyczyno               116.03 +  350: 272  166
   12     5 Andrzej        Rechowicz             126.79 +  454: 327  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1619  / 12 134.92




    Stanisław Rydzik 138.60 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Joanna         Ostrowska             107.68 +  418: 338  158
    2     2 Rafał          Dąbrowski             115.58 +  707: 256  166
    3     1 Andrzej        Rechowicz             126.79 +  360: 294  177
    4     1 Piotr          Adamczyk              115.23 -  312: 414   65
    5     4 Bogusław       Puchalski             117.64 +  369: 364  168
    6     4 Rafał          Wesołowski            115.12 -  393: 418   65
    7     5 Paweł          Frynia                123.64 +  454: 420  174
    8     3 Eugeniusz      Wróblewski            110.09 +  403: 309  160
    9     2 Zbigniew       Wietecki              119.56 +  407: 372  170
   10     3 Robert         Kamiński              127.28 +  353: 343  177
   11     3 Dawid          Pikul                 142.36 +  454: 330  192
   12     2 Krzysztof      Mówka                 142.07 -  358: 463   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1764  / 12 147.00




    Andrzej Oleksiak 134.15 Hel     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Małgorzata     Sameryt               107.48 +  512: 397  157
    2     4 Bogusław       Puchalski             117.64 -  345: 417   68
    3    11 Krzysztof      Langiewicz            115.88 +  369: 326  166
    4    12 Grzegorz       Kulgawczuk            114.03 +  440: 282  164
    5     6 Zbigniew       Wietecki              119.56 +  405: 355  170
    6     5 Dawid          Pikul                 142.36 -  291: 437   92
    7    10 Grzegorz       Koczkodon             123.89 +  477: 319  174
    8     7 Katarzyna      Sołdan                117.46 +  423: 293  167
    9     3 Miłosz         Wrzałek               124.52 +  525: 317  175
   10     4 Eugeniusz      Wróblewski            110.09 +  457: 330  160
   11     2 Krzysztof      Mówka                 142.07 -  308: 509   92
   12     3 Dawid          Pikul                 142.36 -  349: 357   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1677  / 12 139.75




    Marek Syczuk 134.11 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Andrzej        Przybyłowicz          107.43 +  388: 339  157
    2     7 Andrzej        Tyczyno               116.03 +  413: 343  166
    3     4 Irena          Sołdan                124.74 +  375: 366  175
    4     3 Robert         Kamiński              127.28 +  376: 305  177
    5     1 Piotr          Adamczyk              115.23 +  407: 321  165
    6     1 Eugeniusz      Wróblewski            110.09 +  473: 304  160
    7     1 Rafał          Wesołowski            115.12 +  319: 317  165
    8     1 Dawid          Pikul                 142.36 +  407: 329  192
    9     1 Kazimierz.J    Merklejn              141.58 +  423: 330  192
   10     1 Tomasz         Zwoliński             139.88 +  444: 339  190
   11     1 Kazimierz.J    Merklejn              141.58 -  313: 402   92
   12     1 Kazimierz.J    Merklejn              141.58 +  447: 331  192
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2023  / 12 168.58




    Piotr Pietuchowski 133.68 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Stanisław      Olsztyn               106.42 +  492: 279  156
    2     6 Rafał          Skibicki              104.43 +  334: 232  154
    3     2 Robert         Kamiński              127.28 -  392: 400   77
    4    13 Anna           Dłużniewska           100.00 +  362: 338  150
    5     9 Kamil          Nawrocki              126.12 +  491: 287  176
    6     6 Katarzyna      Sołdan                117.46 -  336: 348   67
    7     7 Bogusław       Puchalski             117.64 +  467: 334  168
    8     6 Danuta         Langiewicz            101.90 -  304: 346   52
    9     8 Eugeniusz      Wróblewski            110.09 -  367: 414   60
   10     7 Miłosz         Wrzałek               124.52 +  468: 444  175
   11     6 Zbigniew       Wietecki              119.56 -  399: 456   70
   12     8 Mirosław       Konsik                105.56 +  395: 315  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1461  / 12 121.75




    Mariusz Margalski 128.48 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Mirosław       Konsik                105.56 +  442: 321  156
    2    15 Grzegorz       Kulgawczuk            114.03 -  283: 383   64
    3    24 Mikołaj        Przybyłowicz          104.60 -  280: 389   55
    4    19 Stanisław      Olsztyn               106.42 -  338: 365   56
    5    25 Monika         Wrzałek               100.00 +  460: 264  150
    6    25 Monika         Jackowska-Żuchowska   100.00 +  450: 242  150
    7    16 Dariusz        Nawrocki              114.57 -  365: 421   65
    8    17 Rafał          Skibicki              104.43 +  461: 277  154
    9    14 Andrzej        Przybyłowicz          107.43 -  367: 421   57
   10     9 Katarzyna      Sołdan                117.46 +  438: 386  167
   11    14 Grzegorz       Koczkodon             123.89 +  371: 317  174
   12     9 Robert         Kamiński              127.28 +  375: 359  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1425  / 12 118.75




    Robert Kamiński 127.28 Wysokie Mazowieckie           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Anita          Bruska                105.53 +  470: 235  156
    2    10 Krzysztof      Langiewicz            115.88 +  442: 348  166
    3     2 Piotr          Pietuchowski          133.68 +  400: 392  184
    4     3 Marek          Syczuk                134.11 -  305: 376   84
    5     7 Joanna         Ostrowska             107.68 +  428: 426  158
    6     2 Kazimierz.J    Merklejn              141.58 -  353: 379   92
    7     8 Danuta         Langiewicz            101.90 -  338: 377   52
    8    10 Piotr          Adamczyk              115.23 +  393: 325  165
    9    10 Rafał          Wesołowski            115.12 +  354: 232  165
   10     3 Stanisław      Rydzik                138.60 -  343: 353   89
   11    12 Mirosław       Konsik                105.56 -  403: 431   56
   12     9 Mariusz        Margalski             128.48 -  359: 375   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1445  / 12 120.42




    Andrzej Rechowicz 126.79 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Mikołaj        Przybyłowicz          104.60 +  463: 370  155
    2    11 Michał         Kolaj                 100.00 +  364: 344  150
    3     1 Stanisław      Rydzik                138.60 -  294: 360   89
    4     6 Tomasz         Zwoliński             139.88 -  335: 352   90
    5    12 Andrzej        Tyczyno               116.03 +  408: 286  166
    6    16 Wojciech       Gołęcki               102.19 +  549: 311  152
    7     6 Joanna         Ostrowska             107.68 +  469: 294  158
    8     5 Zbigniew       Wietecki              119.56 -  310: 401   70
    9     6 Kamil          Nawrocki              126.12 +  421: 358  176
   10     8 Danuta         Langiewicz            101.90 -  329: 447   52
   11     7 Piotr          Adamczyk              115.23 +  400: 353  165
   12     5 Tomasz         Zwoliński             139.88 -  327: 454   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1513  / 12 126.08




    Kamil Nawrocki 126.12 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Rafał          Skibicki              104.43 -  368: 391   54
    2    19 Stanisław      Olsztyn               106.42 +  415: 363  156
    3    17 Dariusz        Nawrocki              114.57 +  432: 370  165
    4    14 Wojciech       Gołęcki               102.19 +  360: 331  152
    5     9 Piotr          Pietuchowski          133.68 -  287: 491   84
    6     7 Krzysztof      Mówka                 142.07 -  385: 448   92
    7    17 Mirosław       Konsik                105.56 +  386: 328  156
    8    14 Grzegorz       Kulgawczuk            114.03 +  409: 294  164
    9     6 Andrzej        Rechowicz             126.79 -  358: 421   77
   10    13 Krzysztof      Langiewicz            115.88 +  461: 271  166
   11    11 Joanna         Ostrowska             107.68 +  391: 297  158
   12     7 Zbigniew       Wietecki              119.56 +  352: 321  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1594  / 12 132.83




    Irena Sołdan 124.74 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Wojciech       Gołęcki               102.19 +  407: 253  152
    2     3 Kazimierz.J    Merklejn              141.58 +  464: 387  192
    3     4 Marek          Syczuk                134.11 -  366: 375   84
    4     9 Zbigniew       Wietecki              119.56 -  380: 383   70
    5    13 Marek          Kocikowski            100.00 +  489: 374  150
    6     9 Grzegorz       Koczkodon             123.89 -  309: 330   74
    7    13 Anna           Dłużniewska           100.00 +  329: 286  150
    8     9 Bogusław       Puchalski             117.64 -  343: 494   68
    9    13 Krzysztof      Langiewicz            115.88 +  394: 358  166
   10    10 Jerzy          Krzyżewski            110.91 +  387: 299  161
   11    10 Andrzej        Przybyłowicz          107.43 +  395: 378  157
   12     6 Paweł          Frynia                123.64 +  313: 292  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1598  / 12 133.17




    Miłosz Wrzałek 124.52 Reda                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Danuta         Langiewicz            101.90 +  430: 356  152
    2     1 Katarzyna      Sołdan                117.46 +  440: 373  167
    3     5 Zbigniew       Wietecki              119.56 +  587: 290  170
    4     2 Dawid          Pikul                 142.36 -  380: 419   92
    5     3 Paweł          Frynia                123.64 +  362: 310  174
    6     3 Piotr          Adamczyk              115.23 +  398: 318  165
    7     2 Kazimierz.J    Merklejn              141.58 -  360: 366   92
    8     4 Rafał          Wesołowski            115.12 +  436: 298  165
    9     3 Andrzej        Oleksiak              134.15 -  317: 525   84
   10     7 Piotr          Pietuchowski          133.68 -  444: 468   84
   11     5 Eugeniusz      Wróblewski            110.09 +  524: 284  160
   12     4 Danuta         Langiewicz            101.90 +  505: 308  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1657  / 12 138.08




    Grzegorz Koczkodon 123.89 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Anna           Dłużniewska           100.00 -  293: 325   50
    2    17 Małgorzata     Jóźwiak               110.37 +  427: 202  160
    3    10 Tomasz         Zwoliński             139.88 -  246: 519   90
    4    22 Michał         Kolaj                 100.00 +  404: 232  150
    5    19 Lucyna         Śniadach              115.40 +  492: 324  165
    6     9 Irena          Sołdan                124.74 +  330: 309  175
    7    10 Andrzej        Oleksiak              134.15 -  319: 477   84
    8    11 Piotr          Rosół                 117.61 +  432: 314  168
    9     9 Paweł          Frynia                123.64 -  368: 429   74
   10    19 Rafał          Skibicki              104.43 -  290: 415   54
   11    14 Mariusz        Margalski             128.48 -  317: 371   78
   12    19 Rafał          Skibicki              104.43 -  303: 486   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1302  / 12 108.50




    Andrzej Kwiatkowski 123.78 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Adam           Graczyk               100.00 +  381: 232  150
    2     8 Paweł          Frynia                123.64 -  329: 409   74
    3    15 Krzysztof      Mówka                 142.07 -  301: 446   92
    4    18 Krzysztof      Sporczyk              111.54 -  358: 421   62
    5    24 Katarzyna      Dębska                100.00 +  361: 189  150
    6    21 Małgorzata     Jóźwiak               110.37 +  484: 280  160
    7    20 Wojciech       Gołęcki               102.19 +  412: 341  152
    8    15 Dariusz        Nawrocki              114.57 +  363: 249  165
    9     7 Tomasz         Zwoliński             139.88 -  351: 416   90
   10    16 Małgorzata     Sameryt               107.48 -  355: 418   57
   11    17 Grzegorz       Kulgawczuk            114.03 +  455: 311  164
   12    10 Rafał          Dąbrowski             115.58 -  321: 404   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1382  / 12 115.17




    Paweł Frynia 123.64 Konstantynów Łódzki      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Sławomir       Długosz               100.00 +  486: 340  150
    2     8 Andrzej        Kwiatkowski           123.78 +  409: 329  174
    3     3 Bogusław       Puchalski             117.64 -  271: 410   68
    4     5 Katarzyna      Sołdan                117.46 +  391: 361  167
    5     3 Miłosz         Wrzałek               124.52 -  310: 362   75
    6    15 Urszula        Behnke                100.00 +  402: 318  150
    7     5 Stanisław      Rydzik                138.60 -  420: 454   89
    8    13 Andrzej        Przybyłowicz          107.43 +  473: 321  157
    9     9 Grzegorz       Koczkodon             123.89 +  429: 368  174
   10     2 Kazimierz.J    Merklejn              141.58 -  324: 409   92
   11     9 Mikołaj        Przybyłowicz          104.60 +  355: 341  155
   12     6 Irena          Sołdan                124.74 -  292: 313   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1526  / 12 127.17




    Marek Dudkiewicz 121.12 Milanówek               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Michał         Kolaj                 100.00 -  338: 367   50
    2    25 Krzysztof      Witta                 100.00 +  398: 256  150
    3    23 Anita          Bruska                105.53 +  441: 321  156
    4    15 Rafał          Skibicki              104.43 -  384: 393   54
    5    16 Andrzej        Przybyłowicz          107.43 -  361: 376   57
    6    17 Marta          Szeliga-Frynia        111.29 +  421: 264  161
    7    14 Grzegorz       Kulgawczuk            114.03 -  371: 381   64
    8    16 Andrzej        Tyczyno               116.03 -  368: 370   66
    9    21 Piotr          Adamczyk              115.23 -  406: 410   65
   10    25 Piotr          Łasowski              100.00 +  501: 237  150
   11    21 Jan            Lisiewski             100.00 -  297: 359   50
   12    24 Piotr          Marusa                100.00 +  503: 244  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1173  / 12  97.75




    Zbigniew Wietecki 119.56 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Katarzyna      Dębska                100.00 +  355: 284  150
    2    12 Tomasz         Zwoliński             139.88 +  433: 427  190
    3     5 Miłosz         Wrzałek               124.52 -  290: 587   75
    4     9 Irena          Sołdan                124.74 +  383: 380  175
    5     6 Andrzej        Oleksiak              134.15 -  355: 405   84
    6    10 Rafał          Dąbrowski             115.58 +  386: 273  166
    7     9 Piotr          Rosół                 117.61 +  432: 345  168
    8     5 Andrzej        Rechowicz             126.79 +  401: 310  177
    9     2 Stanisław      Rydzik                138.60 -  372: 407   89
   10     5 Dawid          Pikul                 142.36 -  344: 434   92
   11     6 Piotr          Pietuchowski          133.68 +  456: 399  184
   12     7 Kamil          Nawrocki              126.12 -  321: 352   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1626  / 12 135.50




    Bogusław Puchalski 117.64 Włocławek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Marek          Kocikowski            100.00 +  407: 315  150
    2     4 Andrzej        Oleksiak              134.15 +  417: 345  184
    3     3 Paweł          Frynia                123.64 +  410: 271  174
    4     4 Kazimierz.J    Merklejn              141.58 -  285: 430   92
    5     4 Stanisław      Rydzik                138.60 -  364: 369   89
    6    13 Rafał          Skibicki              104.43 +  350: 312  154
    7     7 Piotr          Pietuchowski          133.68 -  334: 467   84
    8     9 Irena          Sołdan                124.74 +  494: 343  175
    9    11 Joanna         Ostrowska             107.68 -  264: 392   58
   10    18 Grzegorz       Kulgawczuk            114.03 -  302: 389   64
   11    13 Katarzyna      Sołdan                117.46 +  480: 283  167
   12    11 Piotr          Rosół                 117.61 -  371: 407   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1459  / 12 121.58




    Piotr Rosół 117.61 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Monika         Wrzałek               100.00 +  434: 258  150
    2    16 Małgorzata     Sameryt               107.48 -  280: 310   57
    3    12 Andrzej        Przybyłowicz          107.43 +  514: 251  157
    4    11 Joanna         Ostrowska             107.68 -  339: 421   58
    5    14 Marta          Szeliga-Frynia        111.29 +  373: 352  161
    6    11 Anna           Dłużniewska           100.00 +  443: 317  150
    7     9 Zbigniew       Wietecki              119.56 -  345: 432   70
    8    11 Grzegorz       Koczkodon             123.89 -  314: 432   74
    9    15 Marek          Kocikowski            100.00 +  396: 353  150
   10    11 Lucyna         Śniadach              115.40 +  346: 336  165
   11     4 Danuta         Langiewicz            101.90 -  332: 380   52
   12    11 Bogusław       Puchalski             117.64 +  407: 371  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1412  / 12 117.67




    Katarzyna Sołdan 117.46 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 ?              ?                     100.00 +  600:  75  150
    2     1 Miłosz         Wrzałek               124.52 -  373: 440   75
    3     8 Lucyna         Śniadach              115.40 +  494: 416  165
    4     5 Paweł          Frynia                123.64 -  361: 391   74
    5    10 Rafał          Skibicki              104.43 +  412: 316  154
    6     6 Piotr          Pietuchowski          133.68 +  348: 336  184
    7     3 Dawid          Pikul                 142.36 -  282: 336   92
    8     7 Andrzej        Oleksiak              134.15 -  293: 423   84
    9    12 Marta          Szeliga-Frynia        111.29 +  370: 337  161
   10     9 Mariusz        Margalski             128.48 -  386: 438   78
   11    13 Bogusław       Puchalski             117.64 -  283: 480   68
   12    17 Lucyna         Śniadach              115.40 -  352: 441   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1350  / 12 112.50




    Andrzej Tyczyno 116.03 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Krzysztof      Witta                 100.00 +  491: 198  150
    2     7 Marek          Syczuk                134.11 -  343: 413   84
    3    14 Urszula        Behnke                100.00 -  350: 409   50
    4    16 Danuta         Langiewicz            101.90 +  436: 385  152
    5    12 Andrzej        Rechowicz             126.79 -  286: 408   77
    6    18 Małgorzata     Sameryt               107.48 +  351: 235  157
    7    15 Michał         Kolaj                 100.00 +  351: 292  150
    8    16 Marek          Dudkiewicz            121.12 +  370: 368  171
    9     5 Krzysztof      Mówka                 142.07 -  361: 406   92
   10    17 Krzysztof      Sporczyk              111.54 +  371: 367  162
   11     8 Tomasz         Zwoliński             139.88 -  272: 350   90
   12    15 Rafał          Wesołowski            115.12 -  354: 433   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1400  / 12 116.67




    Krzysztof Langiewicz 115.88 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Gracjan        Jackowski             100.00 +  368: 198  150
    2    10 Robert         Kamiński              127.28 -  348: 442   77
    3    11 Andrzej        Oleksiak              134.15 -  326: 369   84
    4    17 Małgorzata     Jóźwiak               110.37 +  371: 307  160
    5    15 Danuta         Langiewicz            101.90 -  319: 348   52
    6    20 Lucyna         Śniadach              115.40 +  415: 285  165
    7    21 Stanisław      Olsztyn               106.42 -  368: 414   56
    8    22 Piotr          Łasowski              100.00 +  355: 340  150
    9    13 Irena          Sołdan                124.74 -  358: 394   75
   10    13 Kamil          Nawrocki              126.12 -  271: 461   76
   11    26 Sławomir       Długosz               100.00 +  348: 286  150
   12    21 Grzegorz       Kulgawczuk            114.03 -  329: 391   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1259  / 12 104.92




    Rafał Dąbrowski 115.58 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Patryk         Lewandowski           100.00 +  579: 142  150
    2     2 Stanisław      Rydzik                138.60 -  256: 707   89
    3    13 Michał         Kolaj                 100.00 +  395: 391  150
    4    10 Rafał          Wesołowski            115.12 -  314: 462   65
    5    17 Dariusz        Nawrocki              114.57 +  420: 283  165
    6    10 Zbigniew       Wietecki              119.56 -  273: 386   70
    7    18 Urszula        Behnke                100.00 +  453: 330  150
    8    12 Joanna         Ostrowska             107.68 -  285: 373   58
    9    17 Mirosław       Konsik                105.56 -  355: 422   56
   10    12 Małgorzata     Jóźwiak               110.37 +  398: 317  160
   11    16 Rafał          Skibicki              104.43 +  441: 396  154
   12    10 Andrzej        Kwiatkowski           123.78 +  404: 321  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1441  / 12 120.08




    Lucyna Śniadach 115.40 Rumia                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Jakub          Drzewoszewski         100.00 +  445: 180  150
    2    14 Anna           Dłużniewska           100.00 +  387: 318  150
    3     8 Katarzyna      Sołdan                117.46 -  416: 494   67
    4     8 Urszula        Behnke                100.00 -  291: 311   50
    5    19 Grzegorz       Koczkodon             123.89 -  324: 492   74
    6    20 Krzysztof      Langiewicz            115.88 -  285: 415   66
    7    22 Sławomir       Długosz               100.00 +  427: 301  150
    8    20 Michał         Kolaj                 100.00 -  342: 357   50
    9    23 Piotr          Marusa                100.00 +  433: 283  150
   10    11 Piotr          Rosół                 117.61 -  336: 346   68
   11    23 Anita          Bruska                105.53 +  330: 307  156
   12    17 Katarzyna      Sołdan                117.46 +  441: 352  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1298  / 12 108.17




    Piotr Adamczyk 115.23 Tarnów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Edmund         Dłuszczakowski        100.00 +  502: 136  150
    2     5 Dariusz        Nawrocki              114.57 +  346: 304  165
    3     6 Rafał          Wesołowski            115.12 +  371: 303  165
    4     1 Stanisław      Rydzik                138.60 +  414: 312  189
    5     1 Marek          Syczuk                134.11 -  321: 407   84
    6     3 Miłosz         Wrzałek               124.52 -  318: 398   75
    7     4 Krzysztof      Mówka                 142.07 -  281: 465   92
    8    10 Robert         Kamiński              127.28 -  325: 393   77
    9    21 Marek          Dudkiewicz            121.12 +  410: 406  171
   10    21 Michał         Kolaj                 100.00 +  364: 360  150
   11     7 Andrzej        Rechowicz             126.79 -  353: 400   77
   12    14 Marta          Szeliga-Frynia        111.29 +  382: 350  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1556  / 12 129.67




    Rafał Wesołowski 115.12 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Monika         Jackowska-Żuchowska   100.00 +  355: 316  150
    2    13 Krzysztof      Sporczyk              111.54 +  381: 303  162
    3     6 Piotr          Adamczyk              115.23 -  303: 371   65
    4    10 Rafał          Dąbrowski             115.58 +  462: 314  166
    5     5 Tomasz         Zwoliński             139.88 +  386: 377  190
    6     4 Stanisław      Rydzik                138.60 +  418: 393  189
    7     1 Marek          Syczuk                134.11 -  317: 319   84
    8     4 Miłosz         Wrzałek               124.52 -  298: 436   75
    9    10 Robert         Kamiński              127.28 -  232: 354   77
   10    24 Wojciech       Gołęcki               102.19 -  319: 405   52
   11    18 Stanisław      Olsztyn               106.42 +  464: 268  156
   12    15 Andrzej        Tyczyno               116.03 +  433: 354  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1532  / 12 127.67




    Dariusz Nawrocki 114.57 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Urszula        Behnke                100.00 +  395: 354  150
    2     5 Piotr          Adamczyk              115.23 -  304: 346   65
    3    17 Kamil          Nawrocki              126.12 -  370: 432   76
    4    24 Anita          Bruska                105.53 +  336: 309  156
    5    17 Rafał          Dąbrowski             115.58 -  283: 420   66
    6    23 Marek          Kocikowski            100.00 +  348: 311  150
    7    16 Mariusz        Margalski             128.48 +  421: 365  178
    8    15 Andrzej        Kwiatkowski           123.78 -  249: 363   74
    9    20 Mikołaj        Przybyłowicz          104.60 -  369: 448   55
   10    20 Jerzy          Tatarczuk             110.30 +  361: 337  160
   11    20 Wojciech       Gołęcki               102.19 +  359: 306  152
   12    16 Joanna         Ostrowska             107.68 -  324: 415   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1340  / 12 111.67




    Grzegorz Kulgawczuk 114.03 Biała Podlaska

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Ewa            Jóźwiak               100.00 +  320: 276  150
    2    15 Mariusz        Margalski             128.48 +  383: 283  178
    3     7 Dawid          Pikul                 142.36 -  326: 350   92
    4    12 Andrzej        Oleksiak              134.15 -  282: 440   84
    5    21 Stanisław      Olsztyn               106.42 +  407: 357  156
    6    14 Joanna         Ostrowska             107.68 -  366: 387   58
    7    14 Marek          Dudkiewicz            121.12 +  381: 371  171
    8    14 Kamil          Nawrocki              126.12 -  294: 409   76
    9    18 Małgorzata     Jóźwiak               110.37 -  380: 458   60
   10    18 Bogusław       Puchalski             117.64 +  389: 302  168
   11    17 Andrzej        Kwiatkowski           123.78 -  311: 455   74
   12    21 Krzysztof      Langiewicz            115.88 +  391: 329  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1433  / 12 119.42




    Krzysztof Sporczyk 111.54 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Jacek          Jabłonowski           100.00 +  453:  87  150
    2    13 Rafał          Wesołowski            115.12 -  303: 381   65
    3    19 Anna           Dłużniewska           100.00 -  367: 369   50
    4    18 Andrzej        Kwiatkowski           123.78 +  421: 358  174
    5    18 Mirosław       Konsik                105.56 -  348: 378   56
    6    19 Jerzy          Tatarczuk             110.30 -  248: 356   60
    7    23 Anita          Bruska                105.53 -  314: 321   56
    8    27 Adam           Graczyk               100.00 +  336: 261  150
    9    24 Sławomir       Długosz               100.00 +  374: 266  150
   10    17 Andrzej        Tyczyno               116.03 -  367: 371   66
   11    24 Urszula        Behnke                100.00 +  341: 284  150
   12    20 Marek          Kocikowski            100.00 +  379: 344  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1277  / 12 106.42




    Marta Szeliga-Frynia 111.29 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Dawid          Pikul                 142.36 -  308: 378   92
    2    31 ?              ?                     100.00 +  443: 171  150
    3    20 Rafał          Skibicki              104.43 -  315: 387   54
    4    25 Krzysztof      Witta                 100.00 +  358: 278  150
    5    14 Piotr          Rosół                 117.61 -  352: 373   68
    6    17 Marek          Dudkiewicz            121.12 -  264: 421   71
    7    26 Adam           Graczyk               100.00 +  441: 223  150
    8    23 Jan            Lisiewski             100.00 +  390: 334  150
    9    12 Katarzyna      Sołdan                117.46 -  337: 370   67
   10    14 Stanisław      Olsztyn               106.42 +  425: 262  156
   11    19 Jerzy          Tatarczuk             110.30 +  370: 312  160
   12    14 Piotr          Adamczyk              115.23 -  350: 382   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1333  / 12 111.08




    Jerzy Krzyżewski 110.91 Świętajno                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    18 Mirosław       Konsik                105.56 -  372: 392   56
    9    22 Urszula        Behnke                100.00 +  424: 239  150
   10    10 Irena          Sołdan                124.74 -  299: 387   75
   11    22 Piotr          Marusa                100.00 -  320: 330   50
   12    25 Anna           Dłużniewska           100.00 -  285: 382   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     381  /  5  76.20




    Małgorzata Jóźwiak 110.37 Iława                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Krzysztof      Mówka                 142.07 -  372: 473   92
    2    17 Grzegorz       Koczkodon             123.89 -  202: 427   74
    3    28 Jakub          Drzewoszewski         100.00 +  558: 106  150
    4    17 Krzysztof      Langiewicz            115.88 -  307: 371   66
    5    23 Anita          Bruska                105.53 +  410: 344  156
    6    21 Andrzej        Kwiatkowski           123.78 -  280: 484   74
    7    25 Katarzyna      Dębska                100.00 +  431: 295  150
    8    21 Urszula        Behnke                100.00 +  406: 298  150
    9    18 Grzegorz       Kulgawczuk            114.03 +  458: 380  164
   10    12 Rafał          Dąbrowski             115.58 -  317: 398   66
   11    15 Małgorzata     Sameryt               107.48 +  327: 206  157
   12    12 Mikołaj        Przybyłowicz          104.60 -  319: 378   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1354  / 12 112.83




    Jerzy Tatarczuk 110.30 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Kazimierz.J    Merklejn              141.58 -  349: 514   92
    2    22 Wojciech       Gołęcki               102.19 -  275: 353   52
    3    26 Ewa            Jóźwiak               100.00 +  456: 192  150
    4    23 Katarzyna      Dębska                100.00 +  379: 288  150
    5    11 Krzysztof      Mówka                 142.07 -  294: 470   92
    6    19 Krzysztof      Sporczyk              111.54 +  356: 248  162
    7    12 Tomasz         Zwoliński             139.88 -  366: 375   90
    8    24 Piotr          Marusa                100.00 +  444: 246  150
    9    19 Michał         Kolaj                 100.00 +  389: 295  150
   10    20 Dariusz        Nawrocki              114.57 -  337: 361   65
   11    19 Marta          Szeliga-Frynia        111.29 -  312: 370   61
   12    18 Stanisław      Olsztyn               106.42 +  383: 321  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1370  / 12 114.17




    Eugeniusz Wróblewski 110.09 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Tomasz         Zwoliński             139.88 -  331: 453   90
    2    27 Jakub          Drzewoszewski         100.00 +  458: 135  150
    3    16 Małgorzata     Sameryt               107.48 +  351: 345  157
    4     7 Krzysztof      Mówka                 142.07 +  476: 408  192
    5     8 Urszula        Behnke                100.00 +  387: 287  150
    6     1 Marek          Syczuk                134.11 -  304: 473   84
    7    11 Andrzej        Przybyłowicz          107.43 +  378: 345  157
    8     3 Stanisław      Rydzik                138.60 -  309: 403   89
    9     8 Piotr          Pietuchowski          133.68 +  414: 367  184
   10     4 Andrzej        Oleksiak              134.15 -  330: 457   84
   11     5 Miłosz         Wrzałek               124.52 -  284: 524   75
   12    13 Andrzej        Przybyłowicz          107.43 -  271: 380   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1469  / 12 122.42




    Joanna Ostrowska 107.68 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Stanisław      Rydzik                138.60 -  338: 418   89
    2    26 Gracjan        Jackowski             100.00 +  356: 174  150
    3    18 Marek          Kocikowski            100.00 +  337: 333  150
    4    11 Piotr          Rosół                 117.61 +  421: 339  168
    5     7 Robert         Kamiński              127.28 -  426: 428   77
    6    14 Grzegorz       Kulgawczuk            114.03 +  387: 366  164
    7     6 Andrzej        Rechowicz             126.79 -  294: 469   77
    8    12 Rafał          Dąbrowski             115.58 +  373: 285  166
    9    11 Bogusław       Puchalski             117.64 +  392: 264  168
   10     6 Krzysztof      Mówka                 142.07 -  221: 504   92
   11    11 Kamil          Nawrocki              126.12 -  297: 391   76
   12    16 Dariusz        Nawrocki              114.57 +  415: 324  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1542  / 12 128.50




    Małgorzata Sameryt 107.48 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Andrzej        Oleksiak              134.15 -  397: 512   84
    2    16 Piotr          Rosół                 117.61 +  310: 280  168
    3    16 Eugeniusz      Wróblewski            110.09 -  345: 351   60
    4    27 Jacek          Jabłonowski           100.00 +  431: 169  150
    5    22 Wojciech       Gołęcki               102.19 -  271: 293   52
    6    18 Andrzej        Tyczyno               116.03 -  235: 351   66
    7    27 Monika         Wrzałek               100.00 +  464: 258  150
    8    26 Anita          Bruska                105.53 +  365: 312  156
    9    16 Stanisław      Olsztyn               106.42 -  337: 369   56
   10    16 Andrzej        Kwiatkowski           123.78 +  418: 355  174
   11    15 Małgorzata     Jóźwiak               110.37 -  206: 327   60
   12    22 Michał         Kolaj                 100.00 +  341: 337  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1326  / 12 110.50




    Andrzej Przybyłowicz 107.43 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Marek          Syczuk                134.11 -  339: 388   84
    2    24 Adam           Graczyk               100.00 +  512: 211  150
    3    12 Piotr          Rosół                 117.61 -  251: 514   68
    4    21 Monika         Jackowska-Żuchowska   100.00 +  308: 278  150
    5    16 Marek          Dudkiewicz            121.12 +  376: 361  171
    6     8 Tomasz         Zwoliński             139.88 +  399: 290  190
    7    11 Eugeniusz      Wróblewski            110.09 -  345: 378   60
    8    13 Paweł          Frynia                123.64 -  321: 473   74
    9    14 Mariusz        Margalski             128.48 +  421: 367  178
   10    22 Anita          Bruska                105.53 +  375: 292  156
   11    10 Irena          Sołdan                124.74 -  378: 395   75
   12    13 Eugeniusz      Wróblewski            110.09 +  380: 271  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1516  / 12 126.33




    Stanisław Olsztyn 106.42 Olsztyn                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Piotr          Pietuchowski          133.68 -  279: 492   84
    2    19 Kamil          Nawrocki              126.12 -  363: 415   76
    3    25 Adam           Graczyk               100.00 +  478: 263  150
    4    19 Mariusz        Margalski             128.48 +  365: 338  178
    5    21 Grzegorz       Kulgawczuk            114.03 -  357: 407   64
    6    22 Michał         Kolaj                 100.00 -  339: 354   50
    7    21 Krzysztof      Langiewicz            115.88 +  414: 368  166
    8    19 Anna           Dłużniewska           100.00 +  432: 316  150
    9    16 Małgorzata     Sameryt               107.48 +  369: 337  157
   10    14 Marta          Szeliga-Frynia        111.29 -  262: 425   61
   11    18 Rafał          Wesołowski            115.12 -  268: 464   65
   12    18 Jerzy          Tatarczuk             110.30 -  321: 383   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1261  / 12 105.08




    Mirosław Konsik 105.56 Gdańsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Mariusz        Margalski             128.48 -  321: 442   78
    2    28 Patryk         Lewandowski           100.00 +  416: 140  150
    3    22 Wojciech       Gołęcki               102.19 -  314: 352   52
    4    28 Adam           Graczyk               100.00 +  328: 274  150
    5    18 Krzysztof      Sporczyk              111.54 +  378: 348  162
    6    12 Danuta         Langiewicz            101.90 -  302: 317   52
    7    17 Kamil          Nawrocki              126.12 -  328: 386   76
    8    18 Jerzy          Krzyżewski            110.91 +  392: 372  161
    9    17 Rafał          Dąbrowski             115.58 +  422: 355  166
   10    23 Katarzyna      Dębska                100.00 +  403: 355  150
   11    12 Robert         Kamiński              127.28 +  431: 403  177
   12     8 Piotr          Pietuchowski          133.68 -  315: 395   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1458  / 12 121.50




    Anita Bruska 105.53 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Robert         Kamiński              127.28 -  235: 470   77
    2    23 Sławomir       Długosz               100.00 +  351: 243  150
    3    23 Marek          Dudkiewicz            121.12 -  321: 441   71
    4    24 Dariusz        Nawrocki              114.57 -  309: 336   65
    5    23 Małgorzata     Jóźwiak               110.37 -  344: 410   60
    6    26 Ewa            Jóźwiak               100.00 +  317: 230  150
    7    23 Krzysztof      Sporczyk              111.54 +  321: 314  162
    8    26 Małgorzata     Sameryt               107.48 -  312: 365   57
    9    26 Piotr          Łasowski              100.00 +  423:  38  150
   10    22 Andrzej        Przybyłowicz          107.43 -  292: 375   57
   11    23 Lucyna         Śniadach              115.40 -  307: 330   65
   12    26 Urszula        Behnke                100.00 +  429: 329  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1214  / 12 101.17




    Mikołaj Przybyłowicz 104.60 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Andrzej        Rechowicz             126.79 -  370: 463   77
    2    18 Katarzyna      Dębska                100.00 -  300: 330   50
    3    24 Mariusz        Margalski             128.48 +  389: 280  178
    4    26 Monika         Wrzałek               100.00 +  437: 235  150
    5    20 Anna           Dłużniewska           100.00 -  320: 430   50
    6    24 Sławomir       Długosz               100.00 +  409: 293  150
    7    19 Rafał          Skibicki              104.43 +  371: 368  154
    8     8 Tomasz         Zwoliński             139.88 -  319: 390   90
    9    20 Dariusz        Nawrocki              114.57 +  448: 369  165
   10    15 Marek          Kocikowski            100.00 +  356: 335  150
   11     9 Paweł          Frynia                123.64 -  341: 355   74
   12    12 Małgorzata     Jóźwiak               110.37 +  378: 319  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1448  / 12 120.67




    Rafał Skibicki 104.43 Lębork                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Kamil          Nawrocki              126.12 +  391: 368  176
    2     6 Piotr          Pietuchowski          133.68 -  232: 334   84
    3    20 Marta          Szeliga-Frynia        111.29 +  387: 315  161
    4    15 Marek          Dudkiewicz            121.12 +  393: 384  171
    5    10 Katarzyna      Sołdan                117.46 -  316: 412   67
    6    13 Bogusław       Puchalski             117.64 -  312: 350   68
    7    19 Mikołaj        Przybyłowicz          104.60 -  368: 371   55
    8    17 Mariusz        Margalski             128.48 -  277: 461   78
    9    27 Monika         Jackowska-Żuchowska   100.00 +  439: 342  150
   10    19 Grzegorz       Koczkodon             123.89 +  415: 290  174
   11    16 Rafał          Dąbrowski             115.58 -  396: 441   66
   12    19 Grzegorz       Koczkodon             123.89 +  486: 303  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1424  / 12 118.67




    Wojciech Gołęcki 102.19 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Irena          Sołdan                124.74 -  253: 407   75
    2    22 Jerzy          Tatarczuk             110.30 +  353: 275  160
    3    22 Mirosław       Konsik                105.56 +  352: 314  156
    4    14 Kamil          Nawrocki              126.12 -  331: 360   76
    5    22 Małgorzata     Sameryt               107.48 +  293: 271  157
    6    16 Andrzej        Rechowicz             126.79 -  311: 549   77
    7    20 Andrzej        Kwiatkowski           123.78 -  341: 412   74
    8    25 Marek          Kocikowski            100.00 -  304: 360   50
    9    25 Anna           Dłużniewska           100.00 +  379: 318  150
   10    24 Rafał          Wesołowski            115.12 +  405: 319  165
   11    20 Dariusz        Nawrocki              114.57 -  306: 359   65
   12    23 Jan            Lisiewski             100.00 -  335: 383   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1255  / 12 104.58




    Danuta Langiewicz 101.90 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Miłosz         Wrzałek               124.52 -  356: 430   75
    2    20 Ewa            Jóźwiak               100.00 +  392: 148  150
    3    21 Katarzyna      Dębska                100.00 +  429: 310  150
    4    16 Andrzej        Tyczyno               116.03 -  385: 436   66
    5    15 Krzysztof      Langiewicz            115.88 +  348: 319  166
    6    12 Mirosław       Konsik                105.56 +  317: 302  156
    7     8 Robert         Kamiński              127.28 +  377: 338  177
    8     6 Piotr          Pietuchowski          133.68 +  346: 304  184
    9     4 Dawid          Pikul                 142.36 -  255: 449   92
   10     8 Andrzej        Rechowicz             126.79 +  447: 329  177
   11     4 Piotr          Rosół                 117.61 +  380: 332  168
   12     4 Miłosz         Wrzałek               124.52 -  308: 505   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1636  / 12 136.33




    Urszula Behnke 100.00 Iława                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Dariusz        Nawrocki              114.57 -  354: 395   65
    2    21 Monika         Wrzałek               100.00 +  357: 269  150
    3    14 Andrzej        Tyczyno               116.03 +  409: 350  166
    4     8 Lucyna         Śniadach              115.40 +  311: 291  165
    5     8 Eugeniusz      Wróblewski            110.09 -  287: 387   60
    6    15 Paweł          Frynia                123.64 -  318: 402   74
    7    18 Rafał          Dąbrowski             115.58 -  330: 453   66
    8    21 Małgorzata     Jóźwiak               110.37 -  298: 406   60
    9    22 Jerzy          Krzyżewski            110.91 -  239: 424   61
   10    28 Ewa            Jóźwiak               100.00 +  418: 241  150
   11    24 Krzysztof      Sporczyk              111.54 -  284: 341   62
   12    26 Anita          Bruska                105.53 -  329: 429   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1135  / 12  94.58




    Jakub Drzewoszewski 100.00 Iława

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Lucyna         Śniadach              115.40 -  180: 445   65
    2    27 Eugeniusz      Wróblewski            110.09 -  135: 458   60
    3    28 Małgorzata     Jóźwiak               110.37 -  106: 558   60
    4    30 Patryk         Lewandowski           100.00 -  113: 269   50
    5    29 Adam           Graczyk               100.00 -  147: 289   50
    6    28 Monika         Wrzałek               100.00 -  159: 342   50
    7    28 Ewa            Jóźwiak               100.00 -  106: 326   50
    8    31 Jacek          Jabłonowski           100.00 +  221: 201  150
    9    31 Jacek          Jabłonowski           100.00 -  104: 219   50
   10    31 Monika         Jackowska-Żuchowska   100.00 -  107: 405   50
   11    31 Patryk         Lewandowski           100.00 -  206: 327   50
   12    31 Jacek          Jabłonowski           100.00 =  260: 260  100
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     785  / 12  65.42




    Sławomir Długosz 100.00 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Paweł          Frynia                123.64 -  340: 486   74
    2    23 Anita          Bruska                105.53 -  243: 351   56
    3    27 Edmund         Dłuszczakowski        100.00 +  420: 150  150
    4    20 Marek          Kocikowski            100.00 -  338: 344   50
    5    26 Ewa            Jóźwiak               100.00 +  290: 240  150
    6    24 Mikołaj        Przybyłowicz          104.60 -  293: 409   55
    7    22 Lucyna         Śniadach              115.40 -  301: 427   65
    8    28 Monika         Wrzałek               100.00 +  373: 294  150
    9    24 Krzysztof      Sporczyk              111.54 -  266: 374   62
   10    30 Jacek          Jabłonowski           100.00 +  323: 200  150
   11    26 Krzysztof      Langiewicz            115.88 -  286: 348   66
   12    27 Monika         Jackowska-Żuchowska   100.00 +  334: 308  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1178  / 12  98.17




    Edmund Dłuszczakowski 100.00 Iława

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Piotr          Adamczyk              115.23 -  136: 502   65
    2    29 Monika         Jackowska-Żuchowska   100.00 -  200: 408   50
    3    27 Sławomir       Długosz               100.00 -  150: 420   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     165  /  3  55.00




    Anna Dłużniewska 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Grzegorz       Koczkodon             123.89 +  325: 293  174
    2    14 Lucyna         Śniadach              115.40 -  318: 387   65
    3    19 Krzysztof      Sporczyk              111.54 +  369: 367  162
    4    13 Piotr          Pietuchowski          133.68 -  338: 362   84
    5    20 Mikołaj        Przybyłowicz          104.60 +  430: 320  155
    6    11 Piotr          Rosół                 117.61 -  317: 443   68
    7    13 Irena          Sołdan                124.74 -  286: 329   75
    8    19 Stanisław      Olsztyn               106.42 -  316: 432   56
    9    25 Wojciech       Gołęcki               102.19 -  318: 379   52
   10    26 Adam           Graczyk               100.00 +  346: 274  150
   11    28 Piotr          Łasowski              100.00 -  319: 368   50
   12    25 Jerzy          Krzyżewski            110.91 +  382: 285  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1252  / 12 104.33




    Katarzyna Dębska 100.00 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Zbigniew       Wietecki              119.56 -  284: 355   70
    2    18 Mikołaj        Przybyłowicz          104.60 +  330: 300  155
    3    21 Danuta         Langiewicz            101.90 -  310: 429   52
    4    23 Jerzy          Tatarczuk             110.30 -  288: 379   60
    5    24 Andrzej        Kwiatkowski           123.78 -  189: 361   74
    6    27 Patryk         Lewandowski           100.00 +  313: 251  150
    7    25 Małgorzata     Jóźwiak               110.37 -  295: 431   60
    8    30 Ewa            Jóźwiak               100.00 +  386: 195  150
    9    28 Jan            Lisiewski             100.00 +  375: 340  150
   10    23 Mirosław       Konsik                105.56 -  355: 403   56
   11    25 Marek          Kocikowski            100.00 -  249: 348   50
   12    28 Piotr          Łasowski              100.00 -  308: 367   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1077  / 12  89.75




    Adam Graczyk 100.00 Nowe Miasto Lubawskie   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Andrzej        Kwiatkowski           123.78 -  232: 381   74
    2    24 Andrzej        Przybyłowicz          107.43 -  211: 512   57
    3    25 Stanisław      Olsztyn               106.42 -  263: 478   56
    4    28 Mirosław       Konsik                105.56 -  274: 328   56
    5    29 Jakub          Drzewoszewski         100.00 +  289: 147  150
    6    29 Jacek          Jabłonowski           100.00 +  428: 108  150
    7    26 Marta          Szeliga-Frynia        111.29 -  223: 441   61
    8    27 Krzysztof      Sporczyk              111.54 -  261: 336   62
    9    30 Patryk         Lewandowski           100.00 +  401: 222  150
   10    26 Anna           Dłużniewska           100.00 -  274: 346   50
   11    29 Monika         Wrzałek               100.00 -  254: 339   50
   12    29 Monika         Wrzałek               100.00 +  333: 240  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1066  / 12  88.83




    Jacek Jabłonowski 100.00 Iława                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Krzysztof      Sporczyk              111.54 -   87: 453   62
    2    30 Marek          Kocikowski            100.00 -  124: 459   50
    3    31 PAUZA
    4    27 Małgorzata     Sameryt               107.48 -  169: 431   57
    5    28 Monika         Jackowska-Żuchowska   100.00 -  162: 324   50
    6    29 Adam           Graczyk               100.00 -  108: 428   50
    7    29 Patryk         Lewandowski           100.00 -  216: 271   50
    8    31 Jakub          Drzewoszewski         100.00 -  201: 221   50
    9    31 Jakub          Drzewoszewski         100.00 +  219: 104  150
   10    30 Sławomir       Długosz               100.00 -  200: 323   50
   11    30 Ewa            Jóźwiak               100.00 -  190: 342   50
   12    31 Jakub          Drzewoszewski         100.00 =  260: 260  100
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     719  / 11  65.36




    Monika Jackowska-Żuchowska 100.00 Iława

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Rafał          Wesołowski            115.12 -  316: 355   65
    2    29 Edmund         Dłuszczakowski        100.00 +  408: 200  150
    3     9 Kazimierz.J    Merklejn              141.58 -  248: 571   92
    4    21 Andrzej        Przybyłowicz          107.43 -  278: 308   57
    5    28 Jacek          Jabłonowski           100.00 +  324: 162  150
    6    25 Mariusz        Margalski             128.48 -  242: 450   78
    7    24 Marek          Kocikowski            100.00 -  286: 323   50
    8    29 Patryk         Lewandowski           100.00 +  327: 206  150
    9    27 Rafał          Skibicki              104.43 -  342: 439   54
   10    31 Jakub          Drzewoszewski         100.00 +  405: 107  150
   11    27 Michał         Kolaj                 100.00 -  273: 355   50
   12    27 Sławomir       Długosz               100.00 -  308: 334   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1096  / 12  91.33




    Gracjan Jackowski 100.00 Iława

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Krzysztof      Langiewicz            115.88 -  198: 368   66
    2    26 Joanna         Ostrowska             107.68 -  174: 356   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     124  /  2  62.00




    Ewa Jóźwiak 100.00 Iława                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Grzegorz       Kulgawczuk            114.03 -  276: 320   64
    2    20 Danuta         Langiewicz            101.90 -  148: 392   52
    3    26 Jerzy          Tatarczuk             110.30 -  192: 456   60
    4    29 ?              ?                     100.00 +  286: 241  150
    5    26 Sławomir       Długosz               100.00 -  240: 290   50
    6    26 Anita          Bruska                105.53 -  230: 317   56
    7    28 Jakub          Drzewoszewski         100.00 +  326: 106  150
    8    30 Katarzyna      Dębska                100.00 -  195: 386   50
    9    29 Monika         Wrzałek               100.00 -  278: 335   50
   10    28 Urszula        Behnke                100.00 -  241: 418   50
   11    30 Jacek          Jabłonowski           100.00 +  342: 190  150
   12    30 Patryk         Lewandowski           100.00 +  409: 203  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1032  / 12  86.00




    Marek Kocikowski 100.00 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Bogusław       Puchalski             117.64 -  315: 407   68
    2    30 Jacek          Jabłonowski           100.00 +  459: 124  150
    3    18 Joanna         Ostrowska             107.68 -  333: 337   58
    4    20 Sławomir       Długosz               100.00 +  344: 338  150
    5    13 Irena          Sołdan                124.74 -  374: 489   75
    6    23 Dariusz        Nawrocki              114.57 -  311: 348   65
    7    24 Monika         Jackowska-Żuchowska   100.00 +  323: 286  150
    8    25 Wojciech       Gołęcki               102.19 +  360: 304  152
    9    15 Piotr          Rosół                 117.61 -  353: 396   68
   10    15 Mikołaj        Przybyłowicz          104.60 -  335: 356   55
   11    25 Katarzyna      Dębska                100.00 +  348: 249  150
   12    20 Krzysztof      Sporczyk              111.54 -  344: 379   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1203  / 12 100.25




    Michał Kolaj 100.00 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Marek          Dudkiewicz            121.12 +  367: 338  171
    2    11 Andrzej        Rechowicz             126.79 -  344: 364   77
    3    13 Rafał          Dąbrowski             115.58 -  391: 395   66
    4    22 Grzegorz       Koczkodon             123.89 -  232: 404   74
    5    27 Patryk         Lewandowski           100.00 +  373: 174  150
    6    22 Stanisław      Olsztyn               106.42 +  354: 339  156
    7    15 Andrzej        Tyczyno               116.03 -  292: 351   66
    8    20 Lucyna         Śniadach              115.40 +  357: 342  165
    9    19 Jerzy          Tatarczuk             110.30 -  295: 389   60
   10    21 Piotr          Adamczyk              115.23 -  360: 364   65
   11    27 Monika         Jackowska-Żuchowska   100.00 +  355: 273  150
   12    22 Małgorzata     Sameryt               107.48 -  337: 341   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1257  / 12 104.75




    Patryk Lewandowski 100.00 Iława

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Rafał          Dąbrowski             115.58 -  142: 579   66
    2    28 Mirosław       Konsik                105.56 -  140: 416   56
    3    29 Monika         Wrzałek               100.00 -  267: 293   50
    4    30 Jakub          Drzewoszewski         100.00 +  269: 113  150
    5    27 Michał         Kolaj                 100.00 -  174: 373   50
    6    27 Katarzyna      Dębska                100.00 -  251: 313   50
    7    29 Jacek          Jabłonowski           100.00 +  271: 216  150
    8    29 Monika         Jackowska-Żuchowska   100.00 -  206: 327   50
    9    30 Adam           Graczyk               100.00 -  222: 401   50
   10    29 Piotr          Marusa                100.00 -  206: 386   50
   11    31 Jakub          Drzewoszewski         100.00 +  327: 206  150
   12    30 Ewa            Jóźwiak               100.00 -  203: 409   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     922  / 12  76.83




    Jan Lisiewski 100.00 Piasutno                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    23 Marta          Szeliga-Frynia        111.29 -  334: 390   61
    9    28 Katarzyna      Dębska                100.00 -  340: 375   50
   10    27 Monika         Wrzałek               100.00 +  339: 244  150
   11    21 Marek          Dudkiewicz            121.12 +  359: 297  171
   12    23 Wojciech       Gołęcki               102.19 +  383: 335  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     584  /  5 116.80




    Piotr Marusa 100.00 Szczytno                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    24 Jerzy          Tatarczuk             110.30 -  246: 444   60
    9    23 Lucyna         Śniadach              115.40 -  283: 433   65
   10    29 Patryk         Lewandowski           100.00 +  386: 206  150
   11    22 Jerzy          Krzyżewski            110.91 +  330: 320  161
   12    24 Marek          Dudkiewicz            121.12 -  244: 503   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     507  /  5 101.40




    Krzysztof Witta 100.00 Iława

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Andrzej        Tyczyno               116.03 -  198: 491   66
    2    25 Marek          Dudkiewicz            121.12 -  256: 398   71
    3    30 ?              ?                     100.00 +  368: 201  150
    4    25 Marta          Szeliga-Frynia        111.29 -  278: 358   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     348  /  4  87.00




    ?? 100.00 ?

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Katarzyna      Sołdan                117.46 -   75: 600   67
    2    31 Marta          Szeliga-Frynia        111.29 -  171: 443   61
    3    30 Krzysztof      Witta                 100.00 -  201: 368   50
    4    29 Ewa            Jóźwiak               100.00 -  241: 286   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     228  /  4  57.00




    Monika Wrzałek 100.00 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Piotr          Rosół                 117.61 -  258: 434   68
    2    21 Urszula        Behnke                100.00 -  269: 357   50
    3    29 Patryk         Lewandowski           100.00 +  293: 267  150
    4    26 Mikołaj        Przybyłowicz          104.60 -  235: 437   55
    5    25 Mariusz        Margalski             128.48 -  264: 460   78
    6    28 Jakub          Drzewoszewski         100.00 +  342: 159  150
    7    27 Małgorzata     Sameryt               107.48 -  258: 464   57
    8    28 Sławomir       Długosz               100.00 -  294: 373   50
    9    29 Ewa            Jóźwiak               100.00 +  335: 278  150
   10    27 Jan            Lisiewski             100.00 -  244: 339   50
   11    29 Adam           Graczyk               100.00 +  339: 254  150
   12    29 Adam           Graczyk               100.00 -  240: 333   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1058  / 12  88.17




    Piotr Łasowski 100.00 Gdańsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    22 Krzysztof      Langiewicz            115.88 -  340: 355   66
    9    26 Anita          Bruska                105.53 -   38: 423   56
   10    25 Marek          Dudkiewicz            121.12 -  237: 501   71
   11    28 Anna           Dłużniewska           100.00 +  368: 319  150
   12    28 Katarzyna      Dębska                100.00 +  367: 308  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     493  /  5  98.60


Wyniki poszczególnych rund turnieju II Mistrzostwa Iławy



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Pikul                - Marta          Szeliga-Frynia        378: 308
   2 Małgorzata     Jóźwiak              - Krzysztof      Mówka                 372: 473
   3 Kazimierz.J    Merklejn             - Jerzy          Tatarczuk             514: 349
   4 Eugeniusz      Wróblewski           - Tomasz         Zwoliński             331: 453
   5 Stanisław      Rydzik               - Joanna         Ostrowska             418: 338
   6 Małgorzata     Sameryt              - Andrzej        Oleksiak              397: 512
   7 Marek          Syczuk               - Andrzej        Przybyłowicz          388: 339
   8 Stanisław      Olsztyn              - Piotr          Pietuchowski          279: 492
   9 Mariusz        Margalski            - Mirosław       Konsik                442: 321
  10 Anita          Bruska               - Robert         Kamiński              235: 470
  11 Andrzej        Rechowicz            - Mikołaj        Przybyłowicz          463: 370
  12 Rafał          Skibicki             - Kamil          Nawrocki              391: 368
  13 Irena          Sołdan               - Wojciech       Gołęcki               407: 253
  14 Danuta         Langiewicz           - Miłosz         Wrzałek               356: 430
  15 Grzegorz       Koczkodon            - Anna           Dłużniewska           293: 325
  16 Adam           Graczyk              - Andrzej        Kwiatkowski           232: 381
  17 Paweł          Frynia               - Sławomir       Długosz               486: 340
  18 Michał         Kolaj                - Marek          Dudkiewicz            367: 338
  19 Zbigniew       Wietecki             - Katarzyna      Dębska                355: 284
  20 Marek          Kocikowski           - Bogusław       Puchalski             315: 407
  21 Piotr          Rosół                - Monika         Wrzałek               434: 258
  22 ?              ?                    - Katarzyna      Sołdan                 75: 600
  23 Andrzej        Tyczyno              - Krzysztof      Witta                 491: 198
  24 Gracjan        Jackowski            - Krzysztof      Langiewicz            198: 368
  25 Rafał          Dąbrowski            - Patryk         Lewandowski           579: 142
  26 Jakub          Drzewoszewski        - Lucyna         Śniadach              180: 445
  27 Piotr          Adamczyk             - Edmund         Dłuszczakowski        502: 136
  28 Monika         Jackowska-Żuchowska  - Rafał          Wesołowski            316: 355
  29 Dariusz        Nawrocki             - Urszula        Behnke                395: 354
  30 Ewa            Jóźwiak              - Grzegorz       Kulgawczuk            276: 320
  31 Krzysztof      Sporczyk             - Jacek          Jabłonowski           453:  87


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Miłosz         Wrzałek              - Katarzyna      Sołdan                440: 373
   2 Stanisław      Rydzik               - Rafał          Dąbrowski             707: 256
   3 Irena          Sołdan               - Kazimierz.J    Merklejn              464: 387
   4 Bogusław       Puchalski            - Andrzej        Oleksiak              417: 345
   5 Dariusz        Nawrocki             - Piotr          Adamczyk              304: 346
   6 Piotr          Pietuchowski         - Rafał          Skibicki              334: 232
   7 Andrzej        Tyczyno              - Marek          Syczuk                343: 413
   8 Andrzej        Kwiatkowski          - Paweł          Frynia                329: 409
   9 Krzysztof      Mówka                - Dawid          Pikul                 332: 457
  10 Robert         Kamiński             - Krzysztof      Langiewicz            442: 348
  11 Michał         Kolaj                - Andrzej        Rechowicz             344: 364
  12 Tomasz         Zwoliński            - Zbigniew       Wietecki              427: 433
  13 Rafał          Wesołowski           - Krzysztof      Sporczyk              381: 303
  14 Lucyna         Śniadach             - Anna           Dłużniewska           387: 318
  15 Grzegorz       Kulgawczuk           - Mariusz        Margalski             383: 283
  16 Małgorzata     Sameryt              - Piotr          Rosół                 310: 280
  17 Grzegorz       Koczkodon            - Małgorzata     Jóźwiak               427: 202
  18 Katarzyna      Dębska               - Mikołaj        Przybyłowicz          330: 300
  19 Kamil          Nawrocki             - Stanisław      Olsztyn               415: 363
  20 Ewa            Jóźwiak              - Danuta         Langiewicz            148: 392
  21 Urszula        Behnke               - Monika         Wrzałek               357: 269
  22 Wojciech       Gołęcki              - Jerzy          Tatarczuk             353: 275
  23 Sławomir       Długosz              - Anita          Bruska                243: 351
  24 Andrzej        Przybyłowicz         - Adam           Graczyk               512: 211
  25 Krzysztof      Witta                - Marek          Dudkiewicz            256: 398
  26 Joanna         Ostrowska            - Gracjan        Jackowski             356: 174
  27 Jakub          Drzewoszewski        - Eugeniusz      Wróblewski            135: 458
  28 Mirosław       Konsik               - Patryk         Lewandowski           416: 140
  29 Edmund         Dłuszczakowski       - Monika         Jackowska-Żuchowska   200: 408
  30 Jacek          Jabłonowski          - Marek          Kocikowski            124: 459
  31 Marta          Szeliga-Frynia       - ?              ?                     443: 171


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Andrzej        Rechowicz            - Stanisław      Rydzik                294: 360
   2 Robert         Kamiński             - Piotr          Pietuchowski          400: 392
   3 Paweł          Frynia               - Bogusław       Puchalski             271: 410
   4 Marek          Syczuk               - Irena          Sołdan                375: 366
   5 Zbigniew       Wietecki             - Miłosz         Wrzałek               290: 587
   6 Piotr          Adamczyk             - Rafał          Wesołowski            371: 303
   7 Dawid          Pikul                - Grzegorz       Kulgawczuk            350: 326
   8 Katarzyna      Sołdan               - Lucyna         Śniadach              494: 416
   9 Monika         Jackowska-Żuchowska  - Kazimierz.J    Merklejn              248: 571
  10 Tomasz         Zwoliński            - Grzegorz       Koczkodon             519: 246
  11 Krzysztof      Langiewicz           - Andrzej        Oleksiak              326: 369
  12 Andrzej        Przybyłowicz         - Piotr          Rosół                 251: 514
  13 Rafał          Dąbrowski            - Michał         Kolaj                 395: 391
  14 Urszula        Behnke               - Andrzej        Tyczyno               409: 350
  15 Andrzej        Kwiatkowski          - Krzysztof      Mówka                 301: 446
  16 Eugeniusz      Wróblewski           - Małgorzata     Sameryt               351: 345
  17 Kamil          Nawrocki             - Dariusz        Nawrocki              432: 370
  18 Marek          Kocikowski           - Joanna         Ostrowska             333: 337
  19 Anna           Dłużniewska          - Krzysztof      Sporczyk              369: 367
  20 Marta          Szeliga-Frynia       - Rafał          Skibicki              315: 387
  21 Katarzyna      Dębska               - Danuta         Langiewicz            310: 429
  22 Wojciech       Gołęcki              - Mirosław       Konsik                352: 314
  23 Marek          Dudkiewicz           - Anita          Bruska                441: 321
  24 Mikołaj        Przybyłowicz         - Mariusz        Margalski             389: 280
  25 Adam           Graczyk              - Stanisław      Olsztyn               263: 478
  26 Jerzy          Tatarczuk            - Ewa            Jóźwiak               456: 192
  27 Edmund         Dłuszczakowski       - Sławomir       Długosz               150: 420
  28 Małgorzata     Jóźwiak              - Jakub          Drzewoszewski         558: 106
  29 Monika         Wrzałek              - Patryk         Lewandowski           293: 267
  30 Krzysztof      Witta                - ?              ?                     368: 201
  31 Jacek          Jabłonowski          - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Piotr          Adamczyk             - Stanisław      Rydzik                414: 312
   2 Miłosz         Wrzałek              - Dawid          Pikul                 380: 419
   3 Marek          Syczuk               - Robert         Kamiński              376: 305
   4 Kazimierz.J    Merklejn             - Bogusław       Puchalski             430: 285
   5 Katarzyna      Sołdan               - Paweł          Frynia                361: 391
   6 Tomasz         Zwoliński            - Andrzej        Rechowicz             352: 335
   7 Krzysztof      Mówka                - Eugeniusz      Wróblewski            408: 476
   8 Lucyna         Śniadach             - Urszula        Behnke                291: 311
   9 Irena          Sołdan               - Zbigniew       Wietecki              380: 383
  10 Rafał          Wesołowski           - Rafał          Dąbrowski             462: 314
  11 Joanna         Ostrowska            - Piotr          Rosół                 421: 339
  12 Andrzej        Oleksiak             - Grzegorz       Kulgawczuk            440: 282
  13 Anna           Dłużniewska          - Piotr          Pietuchowski          338: 362
  14 Wojciech       Gołęcki              - Kamil          Nawrocki              331: 360
  15 Marek          Dudkiewicz           - Rafał          Skibicki              384: 393
  16 Danuta         Langiewicz           - Andrzej        Tyczyno               385: 436
  17 Krzysztof      Langiewicz           - Małgorzata     Jóźwiak               371: 307
  18 Krzysztof      Sporczyk             - Andrzej        Kwiatkowski           421: 358
  19 Mariusz        Margalski            - Stanisław      Olsztyn               338: 365
  20 Sławomir       Długosz              - Marek          Kocikowski            338: 344
  21 Monika         Jackowska-Żuchowska  - Andrzej        Przybyłowicz          278: 308
  22 Michał         Kolaj                - Grzegorz       Koczkodon             232: 404
  23 Jerzy          Tatarczuk            - Katarzyna      Dębska                379: 288
  24 Anita          Bruska               - Dariusz        Nawrocki              309: 336
  25 Marta          Szeliga-Frynia       - Krzysztof      Witta                 358: 278
  26 Monika         Wrzałek              - Mikołaj        Przybyłowicz          235: 437
  27 Jacek          Jabłonowski          - Małgorzata     Sameryt               169: 431
  28 Mirosław       Konsik               - Adam           Graczyk               328: 274
  29 ?              ?                    - Ewa            Jóźwiak               241: 286
  30 Patryk         Lewandowski          - Jakub          Drzewoszewski         269: 113


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marek          Syczuk               - Piotr          Adamczyk              407: 321
   2 Dawid          Pikul                - Kazimierz.J    Merklejn              228: 483
   3 Paweł          Frynia               - Miłosz         Wrzałek               310: 362
   4 Bogusław       Puchalski            - Stanisław      Rydzik                364: 369
   5 Rafał          Wesołowski           - Tomasz         Zwoliński             386: 377
   6 Andrzej        Oleksiak             - Zbigniew       Wietecki              405: 355
   7 Joanna         Ostrowska            - Robert         Kamiński              426: 428
   8 Urszula        Behnke               - Eugeniusz      Wróblewski            287: 387
   9 Piotr          Pietuchowski         - Kamil          Nawrocki              491: 287
  10 Rafał          Skibicki             - Katarzyna      Sołdan                316: 412
  11 Jerzy          Tatarczuk            - Krzysztof      Mówka                 294: 470
  12 Andrzej        Rechowicz            - Andrzej        Tyczyno               408: 286
  13 Marek          Kocikowski           - Irena          Sołdan                374: 489
  14 Piotr          Rosół                - Marta          Szeliga-Frynia        373: 352
  15 Danuta         Langiewicz           - Krzysztof      Langiewicz            348: 319
  16 Marek          Dudkiewicz           - Andrzej        Przybyłowicz          361: 376
  17 Dariusz        Nawrocki             - Rafał          Dąbrowski             283: 420
  18 Krzysztof      Sporczyk             - Mirosław       Konsik                348: 378
  19 Grzegorz       Koczkodon            - Lucyna         Śniadach              492: 324
  20 Mikołaj        Przybyłowicz         - Anna           Dłużniewska           320: 430
  21 Grzegorz       Kulgawczuk           - Stanisław      Olsztyn               407: 357
  22 Małgorzata     Sameryt              - Wojciech       Gołęcki               271: 293
  23 Anita          Bruska               - Małgorzata     Jóźwiak               344: 410
  24 Katarzyna      Dębska               - Andrzej        Kwiatkowski           189: 361
  25 Mariusz        Margalski            - Monika         Wrzałek               460: 264
  26 Ewa            Jóźwiak              - Sławomir       Długosz               240: 290
  27 Patryk         Lewandowski          - Michał         Kolaj                 174: 373
  28 Jacek          Jabłonowski          - Monika         Jackowska-Żuchowska   162: 324
  29 Jakub          Drzewoszewski        - Adam           Graczyk               147: 289


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Eugeniusz      Wróblewski           - Marek          Syczuk                304: 473
   2 Kazimierz.J    Merklejn             - Robert         Kamiński              379: 353
   3 Miłosz         Wrzałek              - Piotr          Adamczyk              398: 318
   4 Stanisław      Rydzik               - Rafał          Wesołowski            393: 418
   5 Andrzej        Oleksiak             - Dawid          Pikul                 291: 437
   6 Piotr          Pietuchowski         - Katarzyna      Sołdan                336: 348
   7 Krzysztof      Mówka                - Kamil          Nawrocki              448: 385
   8 Andrzej        Przybyłowicz         - Tomasz         Zwoliński             399: 290
   9 Grzegorz       Koczkodon            - Irena          Sołdan                330: 309
  10 Rafał          Dąbrowski            - Zbigniew       Wietecki              273: 386
  11 Piotr          Rosół                - Anna           Dłużniewska           443: 317
  12 Mirosław       Konsik               - Danuta         Langiewicz            302: 317
  13 Rafał          Skibicki             - Bogusław       Puchalski             312: 350
  14 Grzegorz       Kulgawczuk           - Joanna         Ostrowska             366: 387
  15 Urszula        Behnke               - Paweł          Frynia                318: 402
  16 Andrzej        Rechowicz            - Wojciech       Gołęcki               549: 311
  17 Marta          Szeliga-Frynia       - Marek          Dudkiewicz            264: 421
  18 Andrzej        Tyczyno              - Małgorzata     Sameryt               351: 235
  19 Krzysztof      Sporczyk             - Jerzy          Tatarczuk             248: 356
  20 Lucyna         Śniadach             - Krzysztof      Langiewicz            285: 415
  21 Andrzej        Kwiatkowski          - Małgorzata     Jóźwiak               484: 280
  22 Stanisław      Olsztyn              - Michał         Kolaj                 339: 354
  23 Dariusz        Nawrocki             - Marek          Kocikowski            348: 311
  24 Sławomir       Długosz              - Mikołaj        Przybyłowicz          293: 409
  25 Monika         Jackowska-Żuchowska  - Mariusz        Margalski             242: 450
  26 Anita          Bruska               - Ewa            Jóźwiak               317: 230
  27 Patryk         Lewandowski          - Katarzyna      Dębska                251: 313
  28 Monika         Wrzałek              - Jakub          Drzewoszewski         342: 159
  29 Adam           Graczyk              - Jacek          Jabłonowski           428: 108


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Wesołowski           - Marek          Syczuk                317: 319
   2 Miłosz         Wrzałek              - Kazimierz.J    Merklejn              360: 366
   3 Katarzyna      Sołdan               - Dawid          Pikul                 282: 336
   4 Krzysztof      Mówka                - Piotr          Adamczyk              465: 281
   5 Stanisław      Rydzik               - Paweł          Frynia                454: 420
   6 Joanna         Ostrowska            - Andrzej        Rechowicz             294: 469
   7 Bogusław       Puchalski            - Piotr          Pietuchowski          334: 467
   8 Robert         Kamiński             - Danuta         Langiewicz            338: 377
   9 Zbigniew       Wietecki             - Piotr          Rosół                 432: 345
  10 Andrzej        Oleksiak             - Grzegorz       Koczkodon             477: 319
  11 Eugeniusz      Wróblewski           - Andrzej        Przybyłowicz          378: 345
  12 Tomasz         Zwoliński            - Jerzy          Tatarczuk             375: 366
  13 Anna           Dłużniewska          - Irena          Sołdan                286: 329
  14 Grzegorz       Kulgawczuk           - Marek          Dudkiewicz            381: 371
  15 Andrzej        Tyczyno              - Michał         Kolaj                 351: 292
  16 Mariusz        Margalski            - Dariusz        Nawrocki              365: 421
  17 Kamil          Nawrocki             - Mirosław       Konsik                386: 328
  18 Rafał          Dąbrowski            - Urszula        Behnke                453: 330
  19 Mikołaj        Przybyłowicz         - Rafał          Skibicki              371: 368
  20 Andrzej        Kwiatkowski          - Wojciech       Gołęcki               412: 341
  21 Krzysztof      Langiewicz           - Stanisław      Olsztyn               368: 414
  22 Sławomir       Długosz              - Lucyna         Śniadach              301: 427
  23 Anita          Bruska               - Krzysztof      Sporczyk              321: 314
  24 Marek          Kocikowski           - Monika         Jackowska-Żuchowska   323: 286
  25 Małgorzata     Jóźwiak              - Katarzyna      Dębska                431: 295
  26 Adam           Graczyk              - Marta          Szeliga-Frynia        223: 441
  27 Małgorzata     Sameryt              - Monika         Wrzałek               464: 258
  28 Ewa            Jóźwiak              - Jakub          Drzewoszewski         326: 106
  29 Patryk         Lewandowski          - Jacek          Jabłonowski           271: 216


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Pikul                - Marek          Syczuk                329: 407
   2 Kazimierz.J    Merklejn             - Krzysztof      Mówka                 480: 414
   3 Eugeniusz      Wróblewski           - Stanisław      Rydzik                309: 403
   4 Miłosz         Wrzałek              - Rafał          Wesołowski            436: 298
   5 Zbigniew       Wietecki             - Andrzej        Rechowicz             401: 310
   6 Piotr          Pietuchowski         - Danuta         Langiewicz            304: 346
   7 Katarzyna      Sołdan               - Andrzej        Oleksiak              293: 423
   8 Mikołaj        Przybyłowicz         - Tomasz         Zwoliński             319: 390
   9 Irena          Sołdan               - Bogusław       Puchalski             343: 494
  10 Robert         Kamiński             - Piotr          Adamczyk              393: 325
  11 Piotr          Rosół                - Grzegorz       Koczkodon             314: 432
  12 Joanna         Ostrowska            - Rafał          Dąbrowski             373: 285
  13 Paweł          Frynia               - Andrzej        Przybyłowicz          473: 321
  14 Kamil          Nawrocki             - Grzegorz       Kulgawczuk            409: 294
  15 Andrzej        Kwiatkowski          - Dariusz        Nawrocki              363: 249
  16 Marek          Dudkiewicz           - Andrzej        Tyczyno               368: 370
  17 Rafał          Skibicki             - Mariusz        Margalski             277: 461
  18 Jerzy          Krzyżewski           - Mirosław       Konsik                372: 392
  19 Stanisław      Olsztyn              - Anna           Dłużniewska           432: 316
  20 Lucyna         Śniadach             - Michał         Kolaj                 342: 357
  21 Małgorzata     Jóźwiak              - Urszula        Behnke                406: 298
  22 Piotr          Łasowski             - Krzysztof      Langiewicz            340: 355
  23 Jan            Lisiewski            - Marta          Szeliga-Frynia        334: 390
  24 Piotr          Marusa               - Jerzy          Tatarczuk             246: 444
  25 Wojciech       Gołęcki              - Marek          Kocikowski            304: 360
  26 Małgorzata     Sameryt              - Anita          Bruska                365: 312
  27 Adam           Graczyk              - Krzysztof      Sporczyk              261: 336
  28 Monika         Wrzałek              - Sławomir       Długosz               294: 373
  29 Patryk         Lewandowski          - Monika         Jackowska-Żuchowska   206: 327
  30 Katarzyna      Dębska               - Ewa            Jóźwiak               386: 195
  31 Jakub          Drzewoszewski        - Jacek          Jabłonowski           221: 201


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marek          Syczuk               - Kazimierz.J    Merklejn              423: 330
   2 Zbigniew       Wietecki             - Stanisław      Rydzik                372: 407
   3 Andrzej        Oleksiak             - Miłosz         Wrzałek               525: 317
   4 Danuta         Langiewicz           - Dawid          Pikul                 255: 449
   5 Andrzej        Tyczyno              - Krzysztof      Mówka                 361: 406
   6 Kamil          Nawrocki             - Andrzej        Rechowicz             358: 421
   7 Tomasz         Zwoliński            - Andrzej        Kwiatkowski           416: 351
   8 Piotr          Pietuchowski         - Eugeniusz      Wróblewski            367: 414
   9 Paweł          Frynia               - Grzegorz       Koczkodon             429: 368
  10 Robert         Kamiński             - Rafał          Wesołowski            354: 232
  11 Bogusław       Puchalski            - Joanna         Ostrowska             264: 392
  12 Katarzyna      Sołdan               - Marta          Szeliga-Frynia        370: 337
  13 Krzysztof      Langiewicz           - Irena          Sołdan                358: 394
  14 Andrzej        Przybyłowicz         - Mariusz        Margalski             421: 367
  15 Marek          Kocikowski           - Piotr          Rosół                 353: 396
  16 Stanisław      Olsztyn              - Małgorzata     Sameryt               369: 337
  17 Mirosław       Konsik               - Rafał          Dąbrowski             422: 355
  18 Małgorzata     Jóźwiak              - Grzegorz       Kulgawczuk            458: 380
  19 Jerzy          Tatarczuk            - Michał         Kolaj                 389: 295
  20 Dariusz        Nawrocki             - Mikołaj        Przybyłowicz          369: 448
  21 Piotr          Adamczyk             - Marek          Dudkiewicz            410: 406
  22 Jerzy          Krzyżewski           - Urszula        Behnke                424: 239
  23 Piotr          Marusa               - Lucyna         Śniadach              283: 433
  24 Sławomir       Długosz              - Krzysztof      Sporczyk              266: 374
  25 Anna           Dłużniewska          - Wojciech       Gołęcki               318: 379
  26 Piotr          Łasowski             - Anita          Bruska                 38: 423
  27 Rafał          Skibicki             - Monika         Jackowska-Żuchowska   439: 342
  28 Jan            Lisiewski            - Katarzyna      Dębska                340: 375
  29 Ewa            Jóźwiak              - Monika         Wrzałek               278: 335
  30 Adam           Graczyk              - Patryk         Lewandowski           401: 222
  31 Jakub          Drzewoszewski        - Jacek          Jabłonowski           104: 219


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marek          Syczuk               - Tomasz         Zwoliński             444: 339
   2 Kazimierz.J    Merklejn             - Paweł          Frynia                409: 324
   3 Stanisław      Rydzik               - Robert         Kamiński              353: 343
   4 Andrzej        Oleksiak             - Eugeniusz      Wróblewski            457: 330
   5 Dawid          Pikul                - Zbigniew       Wietecki              434: 344
   6 Krzysztof      Mówka                - Joanna         Ostrowska             504: 221
   7 Piotr          Pietuchowski         - Miłosz         Wrzałek               468: 444
   8 Andrzej        Rechowicz            - Danuta         Langiewicz            329: 447
   9 Mariusz        Margalski            - Katarzyna      Sołdan                438: 386
  10 Jerzy          Krzyżewski           - Irena          Sołdan                299: 387
  11 Lucyna         Śniadach             - Piotr          Rosół                 336: 346
  12 Rafał          Dąbrowski            - Małgorzata     Jóźwiak               398: 317
  13 Krzysztof      Langiewicz           - Kamil          Nawrocki              271: 461
  14 Marta          Szeliga-Frynia       - Stanisław      Olsztyn               425: 262
  15 Mikołaj        Przybyłowicz         - Marek          Kocikowski            356: 335
  16 Małgorzata     Sameryt              - Andrzej        Kwiatkowski           418: 355
  17 Krzysztof      Sporczyk             - Andrzej        Tyczyno               367: 371
  18 Grzegorz       Kulgawczuk           - Bogusław       Puchalski             389: 302
  19 Grzegorz       Koczkodon            - Rafał          Skibicki              290: 415
  20 Jerzy          Tatarczuk            - Dariusz        Nawrocki              337: 361
  21 Michał         Kolaj                - Piotr          Adamczyk              360: 364
  22 Andrzej        Przybyłowicz         - Anita          Bruska                375: 292
  23 Mirosław       Konsik               - Katarzyna      Dębska                403: 355
  24 Wojciech       Gołęcki              - Rafał          Wesołowski            405: 319
  25 Piotr          Łasowski             - Marek          Dudkiewicz            237: 501
  26 Anna           Dłużniewska          - Adam           Graczyk               346: 274
  27 Jan            Lisiewski            - Monika         Wrzałek               339: 244
  28 Urszula        Behnke               - Ewa            Jóźwiak               418: 241
  29 Piotr          Marusa               - Patryk         Lewandowski           386: 206
  30 Jacek          Jabłonowski          - Sławomir       Długosz               200: 323
  31 Monika         Jackowska-Żuchowska  - Jakub          Drzewoszewski         405: 107


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz.J    Merklejn             - Marek          Syczuk                402: 313
   2 Krzysztof      Mówka                - Andrzej        Oleksiak              509: 308
   3 Stanisław      Rydzik               - Dawid          Pikul                 454: 330
   4 Piotr          Rosół                - Danuta         Langiewicz            332: 380
   5 Miłosz         Wrzałek              - Eugeniusz      Wróblewski            524: 284
   6 Zbigniew       Wietecki             - Piotr          Pietuchowski          456: 399
   7 Piotr          Adamczyk             - Andrzej        Rechowicz             353: 400
   8 Tomasz         Zwoliński            - Andrzej        Tyczyno               350: 272
   9 Mikołaj        Przybyłowicz         - Paweł          Frynia                341: 355
  10 Irena          Sołdan               - Andrzej        Przybyłowicz          395: 378
  11 Joanna         Ostrowska            - Kamil          Nawrocki              297: 391
  12 Mirosław       Konsik               - Robert         Kamiński              431: 403
  13 Bogusław       Puchalski            - Katarzyna      Sołdan                480: 283
  14 Grzegorz       Koczkodon            - Mariusz        Margalski             317: 371
  15 Małgorzata     Jóźwiak              - Małgorzata     Sameryt               327: 206
  16 Rafał          Dąbrowski            - Rafał          Skibicki              441: 396
  17 Andrzej        Kwiatkowski          - Grzegorz       Kulgawczuk            455: 311
  18 Stanisław      Olsztyn              - Rafał          Wesołowski            268: 464
  19 Jerzy          Tatarczuk            - Marta          Szeliga-Frynia        312: 370
  20 Wojciech       Gołęcki              - Dariusz        Nawrocki              306: 359
  21 Jan            Lisiewski            - Marek          Dudkiewicz            359: 297
  22 Piotr          Marusa               - Jerzy          Krzyżewski            330: 320
  23 Lucyna         Śniadach             - Anita          Bruska                330: 307
  24 Urszula        Behnke               - Krzysztof      Sporczyk              284: 341
  25 Katarzyna      Dębska               - Marek          Kocikowski            249: 348
  26 Krzysztof      Langiewicz           - Sławomir       Długosz               348: 286
  27 Michał         Kolaj                - Monika         Jackowska-Żuchowska   355: 273
  28 Piotr          Łasowski             - Anna           Dłużniewska           368: 319
  29 Monika         Wrzałek              - Adam           Graczyk               339: 254
  30 Ewa            Jóźwiak              - Jacek          Jabłonowski           342: 190
  31 Patryk         Lewandowski          - Jakub          Drzewoszewski         327: 206


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marek          Syczuk               - Kazimierz.J    Merklejn              447: 331
   2 Stanisław      Rydzik               - Krzysztof      Mówka                 358: 463
   3 Dawid          Pikul                - Andrzej        Oleksiak              357: 349
   4 Danuta         Langiewicz           - Miłosz         Wrzałek               308: 505
   5 Andrzej        Rechowicz            - Tomasz         Zwoliński             327: 454
   6 Paweł          Frynia               - Irena          Sołdan                292: 313
   7 Kamil          Nawrocki             - Zbigniew       Wietecki              352: 321
   8 Mirosław       Konsik               - Piotr          Pietuchowski          315: 395
   9 Mariusz        Margalski            - Robert         Kamiński              375: 359
  10 Andrzej        Kwiatkowski          - Rafał          Dąbrowski             321: 404
  11 Piotr          Rosół                - Bogusław       Puchalski             407: 371
  12 Małgorzata     Jóźwiak              - Mikołaj        Przybyłowicz          319: 378
  13 Eugeniusz      Wróblewski           - Andrzej        Przybyłowicz          271: 380
  14 Piotr          Adamczyk             - Marta          Szeliga-Frynia        382: 350
  15 Rafał          Wesołowski           - Andrzej        Tyczyno               433: 354
  16 Dariusz        Nawrocki             - Joanna         Ostrowska             324: 415
  17 Katarzyna      Sołdan               - Lucyna         Śniadach              352: 441
  18 Stanisław      Olsztyn              - Jerzy          Tatarczuk             321: 383
  19 Rafał          Skibicki             - Grzegorz       Koczkodon             486: 303
  20 Marek          Kocikowski           - Krzysztof      Sporczyk              344: 379
  21 Grzegorz       Kulgawczuk           - Krzysztof      Langiewicz            391: 329
  22 Michał         Kolaj                - Małgorzata     Sameryt               337: 341
  23 Jan            Lisiewski            - Wojciech       Gołęcki               383: 335
  24 Piotr          Marusa               - Marek          Dudkiewicz            244: 503
  25 Jerzy          Krzyżewski           - Anna           Dłużniewska           285: 382
  26 Anita          Bruska               - Urszula        Behnke                429: 329
  27 Sławomir       Długosz              - Monika         Jackowska-Żuchowska   334: 308
  28 Piotr          Łasowski             - Katarzyna      Dębska                367: 308
  29 Monika         Wrzałek              - Adam           Graczyk               240: 333
  30 Ewa            Jóźwiak              - Patryk         Lewandowski           409: 203
  31 Jakub          Drzewoszewski        - Jacek          Jabłonowski           260: 260
Lista rankingowa na dzień 03-06-2006

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Mateusz Żbikowski              Warszawa             146.01  29203  200
   2 Mariusz Skrobosz               Warszawa             144.26  27265  189
   3 Szymon Fidziński               Warszawa             143.88  16546  115
   4 Krzysztof Mówka                Warszawa             142.03  26844  189
   5 Kamil Górka                    Łęczna               141.95  26970  190
   6 Dawid Pikul                    Poznań               141.29  26704  189
   7 Kazimierz.J Merklejn           Szczecin             141.12  27660  196
   8 Dariusz Banaszek               Warszawa             139.69   9499   68
   9 Tomasz Zwoliński               Warszawa             139.67  27235  195
  10 Sławomir Kordjalik             Warszawa             139.24  27709  199
  11 Marcin Mroziuk                 Warszawa             138.95   5836   42
  12 Stanisław Rydzik               Warszawa             138.92  27506  198
  13 Sławomir Kucia                 Kraków               138.33  10790   78
  14 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  138.02  13250   96
  15 Justyna Fugiel                 Sandomierz           137.94  27175  197
  16 Marek Syczuk                   Warszawa             137.79  27421  199
  17 Marcin Bożek                   Będzin               137.78   7578   55
  18 Andrzej Oleksiak               Hel                  135.59  24542  181
  19 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 135.56  26027  192
  20 Radosław Konca                 Warszawa             135.26  26916  199
  21 Mariusz Wrześniewski           Warszawa             134.62  26520  197
  22 Maciej Czupryniak              Milanówek            134.50  16006  119
  23 Bartosz Morawski               Gliwice              134.35  17063  127
  24 Paweł Jackowski                Warszawa             133.90  26378  197
  25 Grzegorz Święcki               Białystok            133.76  11370   85
  26 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             133.47   7741   58
  27 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          133.39  10004   75
  28 Wojciech Zemło                 Łódź                 133.33  22266  167
  29 Piotr Pietuchowski             Białystok            132.94  26190  197
  30 Lucyna Korga                   Zabrze               132.80  11155   84
  31 Maciej Perzyński               Piła                 130.49  21140  162
  32 Filip Sosin                    Warszawa             130.17  24992  192
  33 Marcin Kozyra                  Warszawa             130.07  20812  160
  34 Michał Trumpus                 Wrocław              129.72  25036  193
  35 Aleksander Puchalski           Włocławek            129.65  24634  190
  36 Łukasz Bryła                   Mielec               129.45  17088  132
  37 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       129.01  13804  107
  38 Sergiusz Puchalski             Włocławek            128.89   9667   75
  39 Michał Makowski                Warszawa             128.86  14304  111
  40 Andrzej Szepczyński            Kraków               128.66  17240  134
  41 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      128.65  10549   82
  42 Artur Irzyk                    Strzyżów             127.79  24280  190
  43 Mariusz Margalski              Warszawa             127.71  19284  151
  44 Robert Kamiński                Wysokie Mazowieckie  127.64  25145  197
  45 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     127.40  11466   90
  46 Małgorzata Kania               Milanówek            127.28   9037   71
  47 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             127.07  18934  149
  48 Andrzej Rechowicz              Katowice             126.93  24624  194
  49 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            126.64  19756  156
  50 Joanna Juszczak                Warszawa             126.39  25279  200
  51 Marek Roszak                   Poznań               126.30  24881  197
  52 Jarosław Michalak              Łódź                 126.27  11617   92
  53 Jarosław Puchalski             Łódź                 126.10  24589  195
  54 Miłosz Wrzałek                 Reda                 125.44  24461  195
  55 Andrzej Kowalski               Gdańsk               125.04  24758  198
  56 Irena Sołdan                   Rumia                124.72  24945  200
  57 Maciej Michalak                Łódź                 124.68  13715  110
  58 Filip Warzecha                 Gdynia               124.60  13457  108
  59 Joanna Stępień                 Katowice             124.49  24276  195
  60 Aleksandra Merklejn-Kaczanowska Szczecin             124.44  24514  197
  61 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             124.25   9319   75
  62 Michał Waszkiewicz             Warszawa             124.02  24804  200
  63 Przemysław Herdzina            Kraków               123.98  21944  177
  64 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             123.92  23917  193
  65 Kamil Klinkosz                 Rumia                123.41   8515   69
  66 Artur Koszel                   Legionowo            123.29  24164  196
  67 Ewa Strzelczyk                 Warszawa             123.26  17749  144
  68 Paweł Frynia                   Konstantynów Łódzki  123.10  24005  195
  69 Wojciech Morawski              Gliwice              123.06   6522   53
  70 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             122.68  23432  191
  71 Walenty Siemaszko              Lipiany              122.59   8091   66
  72 Michał Musielak                Bydgoszcz            122.48   8696   71
  73 Paweł Stefaniak                Biała Podlaska       122.31   6727   55
  74 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              122.03  23430  192
  75 Renata Kowalska                Bielsko Biała        122.00  23790  195
  76 Kuba Koisar                    Warszawa             121.80  18148  149
  77 Maciej Rzychoń                 Katowice             121.69   5841   48
  78 Joanna Zadrożna                Szczecin             121.52  10208   84
  79 Andrzej Grabiński              Suchedniów           121.51  12029   99
  80 Jakub Zaryński                 Świnoujście          121.14  11629   96
  81 Paweł Florek                   Bydgoszcz            120.90   5078   42
  82 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  120.90  22729  188
  83 Grzegorz Pukniel               Lublin               120.58  22790  189
  84 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       120.43  17944  149
  85 Tomasz Lempart                 Kraków               120.17   4326   36
  86 Radosław Sowiński              Warszawa             120.08  21495  179
  87 Iwona Kucia                    Kraków               120.07   9846   82
  88 Kazimierz Merklejn             Szczecin             119.95   9356   78
  89 Mateusz Zalega                 Łódź                 119.86   8630   72
  90 Grzegorz Wilk                  Kraków               119.81   9345   78
  91 Robert Soszka                  Warszawa             119.73  23587  197
  92 Marek Dudkiewicz               Milanówek            119.72  23944  200
  93 Anna Kowalska-Demczyszyn       Bielsko Biała        119.28  21232  178
  94 Paweł Opyc                     Warszawa             119.00  23801  200
  95 Michał Gawroński               Częstochowa          118.87   4517   38
  96 Łukasz Kozub                   Brzesko              118.83   8556   72
  97 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              118.76  12826  108
  98 Mariusz Skrzypczyński          Reda                 118.69   5697   48
  99 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  118.56   4268   36
 100 Tomasz Ciejka                  Kraków               118.55  16242  137
 101 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  118.28   4258   36
 102 Sławomir Nosek                 Mielec               118.03   7318   62
 103 Piotr Rosół                    Warszawa             117.86  22982  195
 104 Arkadiusz Biegun               Kraków               117.80  20498  174
 105 Michał Sosin                   Warszawa             117.62   9880   84
 106 Zdzisław Szota                 Warszawa             117.51  23503  200
 107 Jolanta Kosmowska              Warszawa             117.40  18902  161
 108 Tomasz Suchanek                Wrocław              117.32  14782  126
 109 Bogusław Puchalski             Włocławek            117.19  22734  194
 110 Katarzyna Sołdan               Rumia                117.14  22140  189
 111 Magdalena Merklejn             Szczecin             117.13  14641  125
 112 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             117.11   5270   45
 113 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             116.99  22112  189
 114 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         116.99  16028  137
 115 Filip Klar                     Mielec               116.93  11108   95
 116 Paweł Jędryka                  Tarnów               116.92  11575   99
 117 Rafał Matczak                  Milanówek            116.85  13672  117
 118 Katarzyna Stępień              Katowice             116.82   3972   34
 119 Leszek Stecuła                 Bytom                116.65  12248  105
 120 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            116.51   5476   47
 121 Krzysztof Bukowski             Milanówek            116.41   7450   64
 122 Tomasz Ruta                    Warszawa             116.34  13146  113
 123 Piotr Adamczyk                 Tarnów               116.21  22544  194
 124 Rafał Dąbrowski                Ostróda              116.15  11150   96
 125 Anna Niedzielko                Szczecin             116.08  12537  108
 126 Małgorzata Szczygieł           Wrocław              116.08   4179   36
 127 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            116.08  17412  150
 128 Stanisław Gasik                Warszawa             116.06   9633   83
 129 Jacek Pietruszka               Kraków               116.04   5686   49
 130 Katarzyna Kowalewska           Poznań               115.95  13914  120
 131 Janusz Krupiński               Sosnowiec            115.85   6835   59
 132 Michał Jaszczak                Gliwice              115.75   4630   40
 133 Łukasz Bobowski                Suchedniów           115.67  17004  147
 134 Daniel Czernatowicz            Kraków               115.50  13051  113
 135 Bogusław Książek               Szczecin             115.48   7275   63
 136 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       115.38   5538   48
 137 Rafał Wesołowski               Warszawa             115.02  19669  171
 138 Halina Roszak                  Poznań               114.99  21733  189
 139 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              114.93  15860  138
 140 Wojciech Sołdan                Rumia                114.89  22634  197
 141 Lucyna Śniadach                Rumia                114.84  17915  156
 142 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            114.80  21698  189
 143 Michał Wolański                Białystok            114.75   4131   36
 144 Robert Zabłocki                Łódź                 114.72  11816  103
 145 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       114.65  12841  112
 146 Stanisław Ochot                Katowice             114.63   6190   54
 147 Ewa Ciszewska                  Katowice             114.61  15473  135
 148 Jerzy Matyasik                 Kraków               114.60  22232  194
 149 Jakub Szymczak                 Łódź                 114.49   9732   85
 150 Krzysztof Obremski             Legnica              114.43  13961  122
 151 Łukasz Miłosz                  Warszawa             114.34  10291   90
 152 Beata Piotrowska               Łódź                 114.18  21580  189
 153 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            114.01  21776  191
 154 Teresa Fortuna                 Lubin                113.92   5468   48
 155 Marek Róziecki                 Rybnik               113.82   9106   80
 156 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  113.81  12292  108
 157 Mariusz Kubicki                Inowrocław           113.70  15009  132
 158 Jarosław Sobczak               Warszawa             113.64  22728  200
 159 Andrzej Słapiński              Warszawa             113.56   3861   34
 160 Tomasz Wiśniewski              Chełmża              113.42   4083   36
 161 Małgorzata Sulejewska          Kraków               113.34  13601  120
 162 Marek Rogalski                 Chełm                113.16  22292  197
 163 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  113.07   9724   86
 164 Katarzyna Klimała              Kraków               113.04  21591  191
 165 Adam Klimont                   Wałcz                112.93   6776   60
 166 Bartosz Orłowski               Bytom                112.81  10491   93
 167 Mariusz Makuch                 Zator                112.81   8686   77
 168 Łukasz Święcki                 Białystok            112.58   7993   71
 169 Krystyna Augustyniak           Łódź                 112.55  15757  140
 170 Dorota Zielińska               Piaseczno            112.30  14150  126
 171 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz            112.04   5378   48
 172 Katarzyna Żuławska             Katowice             111.92  16005  143
 173 Agnieszka Krupka               Krosno               111.86  22261  199
 174 Andrzej Gostomski              Łódź                 111.71  15192  136
 175 Maciej Śliwa                   Zabrze               111.38  12140  109
 176 Marcin Skowron                 Zabrze               111.30  19255  173
 177 Maciej Lelowicz                Kraków               111.29   5342   48
 178 Dariusz Maciejuk               Warszawa             111.27  17581  158
 179 Paweł Ochot                    Katowice             111.24   4561   41
 180 Krzysztof Jaworski             Warszawa             111.24  14572  131
 181 Rafał  Wagnerowski             Tarnów               111.11   4000   36
 182 Michał Szorc                   Białystok            111.06   8885   80
 183 Paweł Janaś                    Głogów               111.03   3997   36
 184 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           110.87  21065  190
 185 Krzysztof Leśniak              Kraków               110.85  18291  165
 186 Radosław Jachna                Łódź                 110.74   5980   54
 187 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             110.62  15929  144
 188 Andrzej Rakoczy                Kraków               110.61   9291   84
 189 Agnieszka Jaśkiewicz           Jastrzębie Zdrój     110.59  17362  157
 190 Andrzej Kroc                   Łódź                 110.47   7954   72
 191 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            110.46  21098  191
 192 Damian Krężel                  Mielec               110.23   7275   66
 193 Grażyna Furman                 Sosnowiec            109.96   5498   50
 194 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       109.91  11760  107
 195 Jerzy Krzyżewski               Świętajno            109.84  15707  143
 196 Marcela Wołowiec               Gdynia               109.83   6590   60
 197 Małgorzata Jóźwiak             Iława                109.76  21073  192
 198 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             109.74  14376  131
 199 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               109.66  15462  141
 200 Iza Kraj                       Warszawa             109.59   8548   78
 201 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             109.54  12488  114
 202 Jolanta Chłopińska             Wałcz                109.54   9530   87
 203 Jerzy Luter                    Bytom                109.53  21139  193
 204 Paweł Jachowicz                Żyrardów             109.09   6218   57
 205 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             108.81  17953  165
 206 Mirosław Konsik                Gdańsk               108.75   6525   60
 207 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              108.71  16958  156
 208 Jakub Nalepa                   Gliwice              108.58  10749   99
 209 Joanna Ostrowska               Warszawa             108.54  20623  190
 210 Maciej Kutera                  Warszawa             107.84   8088   75
 211 Marcin Kamiński                Warszawa             107.82   7332   68
 212 Daniel Janus                   Wąchock              107.79  10671   99
 213 Małgorzata Sameryt             Warszawa             107.75  14546  135
 214 Piotr Chabowski                Piła                 107.50   5160   48
 215 Bogdan Kozłowski               Białystok            107.31   8907   83
 216 Paweł Morga                    Warszawa             107.30   3541   33
 217 Andrzej Puchalski              Łódź                 107.29   5579   52
 218 Rafał Skibicki                 Lębork               107.02   7063   66
 219 Janina Jabłczyńska-Zając       Gdynia               106.56  20567  193
 220 Joanna Duda                    Zabrze               106.47   7027   66
 221 Jan Kozłowski                  Kraków               106.43  20009  188
 222 Marianna Kozłowska             Białystok            106.37   8829   83
 223 Robert Głowacki                Łódź                 106.23   6374   60
 224 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              106.15   6369   60
 225 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             106.00   7526   71
 226 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             105.87  15987  151
 227 Olaf Czubla                    Łódź                 105.71   3277   31
 228 Andrzej Stańczyk               Kraków               105.66   3381   32
 229 Sylwester Gryz                 Zabrze               105.49  20992  199
 230 Paweł Michalski                Ksawerów             105.30   5897   56
 231 Sławomir Buk                   Gliwice              105.25   8841   84
 232 Sylwia Stuchlik                Gdańsk               105.17   3786   36
 233 Jacek Baltyn                   Suchedniów           105.08   4098   39
 234 Czesława Pawłowska             Wrocław              104.95   6927   66
 235 Danuta Langiewicz              Ostróda              104.92  14374  137
 236 Dorota Maciejuk                Warszawa             104.91  11225  107
 237 Anita Bruska                   Gdynia               104.81   7546   72
 238 Sławomir Zabawa                Jasło                104.74  20110  192
 239 Dominik Wester                 Warszawa             104.64   8685   83
 240 Alina Białobrzewska            Gdynia               104.60  13702  131
 241 Przemysław Rybicki             Otwock               104.47   3761   36
 242 Iwona Rutkowska                Warszawa             104.28  10011   96
 243 Michał Ozimiński               Łódź                 104.23  19908  191
 244 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               104.04   4994   48
 245 Michał Jaworek                 Zabrze               103.90   7169   69
 246 Tomasz Żbikowski               Warszawa             103.87  13192  127
 247 Marek Reda                     Wołomin              103.60  13779  133
 248 Lech Szymczak                  Gorzów Wielkopolski  103.60  16058  155
 249 Teresa Zalewska                Racibórz             103.54  11079  107
 250 Wiesław Olewiński              Warszawa             103.53  12320  119
 251 Jarosław Żuliński              Szczecin             103.43   4861   47
 252 Aleksandra Krencjasz           Łódź                 103.36   6615   64
 253 Maciej Stolarczyk              Zator                103.30   4132   40
 254 Weronika Rudnicka              Ustka                103.22  13419  130
 255 Maria Jarosz                   Lublin               102.82   6683   65
 256 Jacek Karwowski                Płock                102.74   4315   42
 257 Roman Figiel                   Zawichost            102.68   7496   73
 258 Janusz Sojka                   Łódź                 102.68   8625   84
 259 Beata Łażewska                 Gdynia               102.50   4920   48
 260 Wojciech Zieliński             Szczecin             102.49   3587   35
 261 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           102.34  19650  192
 262 Anna Biegańska                 Białystok            102.29   4194   41
 263 Władysław Zieliński            Lębork               102.28   4398   43
 264 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             102.22   4191   41
 265 Jan Ziółkowski                 Rumia                102.00   4284   42
 266 Bogdan Pokojski                Brwinów              101.89   4483   44
 267 Dorota Ziembowicz              Gliwice              101.81   4887   48
 268 Anna Dłużniewska               Warszawa             101.81   3665   36
 269 Marta Kleinrok                 Lublin               101.74   8546   84
 270 Mariusz Łasiewicki             Choszczno            101.71   6713   66
 271 Sylwester Wójcik               Lublin               101.59  13714  135
 272 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             100.88   7263   72
 273 Tomasz  Jedynak                Skarżysko            100.78   3628   36
 274 Magdalena.Maja Rusak           Poznań               100.76   7255   72
 275 Grażyna Wesołowska             Łódź                 100.30  18355  183
 276 Anna Arana                     Warszawa             100.26  12833  128
 277 Małgorzata Szmuksta            Szczecin              99.70  18943  190
 278 Krzysztof Sojka                Łódź                  99.53  10749  108
 279 Jan Lisiewski                  Piasutno              99.47   9350   94
 280 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk   99.41   8549   86
 281 Magdalena Ochot                Katowice              99.34  11225  113
 282 Renata Rosół                   Warszawa              99.20  18252  184
 283 Joanna Kubińska                Warszawa              98.93  10684  108
 284 Mikołaj Fidziński              Dębica                98.61   3550   36
 285 Monika Rubinstein              Warszawa              98.49  15758  160
 286 Anna Stefańska                 Łódź                  97.86  13798  141
 287 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              97.69   6057   62
 288 Piotr Domański                 Łódź                  97.60   3904   40
 289 Mariusz Michalski              Inowrocław            97.30   4476   46
 290 Adam Janicki                   Łódź                  97.22   7097   73
 291 Dorota  Kwaśny                 Szczecin              97.10  11264  116
 292 Andrzej Bociąga                Chorzów               96.77  11225  116
 293 Marek Kocikowski               Ostróda               96.69   9862  102
 294 Renata Polończyk               Bielsko Biała         96.19   5002   52
 295 Patrycja Śliwińska             Szczecin              96.06  14025  146
 296 Anna Lisiewska                 Piasutno              95.97   3455   36
 297 Henryk Ryś                     Warszawa              95.97   2879   30
 298 Szymon Stolarczyk              Zator                 95.88   6136   64
 299 Przemysław Pawlic              Wrocław               95.76  12736  133
 300 Michał Kolaj                   Ostróda               95.74   4500   47
 301 Barbara Szymańska              Gdańsk                95.51   4489   47
 302 Jacek Dec                      Pszczew               95.46   3341   35
 303 Tadeusz Wiśniewski             Piła                  95.42   6775   71
 304 Katarzyna Majewska             Lublin                95.05   9410   99
 305 Mariusz Katzig                 Gdańsk                94.83   3414   36
 306 Bartosz Milczarek              Łódź                  94.61   5582   59
 307 Joanna Brychcy                 Katowice              94.58  17687  187
 308 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  94.34  10000  106
 309 Beata Kościańska               Lublin                94.28   4431   47
 310 Paweł Szczekutek               Warszawa              94.28   5468   58
 311 Wojciech Wróbel                Zator                 94.25   5184   55
 312 Beata Lerska                   Warszawa              94.06   4609   49
 313 Anna Chybowska                 Sochaczew             93.86   3285   35
 314 Michał Korzeniowski            Kraków                93.62   4494   48
 315 Andrzej Bryła                  Mielec                93.12   4004   43
 316 Urszula Behnke                 Iława                 93.11   3259   35
 317 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              93.11   9125   98
 318 Ziemowit Pazda                 Wrocław               92.37   7205   78
 319 Kacper Jachowicz               Żyrardów              92.05   5523   60
 320 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski   91.98   5427   59
 321 Katarzyna Dębska               Ostróda               91.69   8160   89
 322 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski       91.58   3297   36
 323 Piotr Łasowski                 Gdańsk                91.54   3204   35
 324 Krystyna Puchalska             Łódź                  90.96   4457   49
 325 Krzysztof Noskowicz            Toruń                 90.64   3263   36
 326 Katarzyna Niedźwiedź           Lublin                90.63   3172   35
 327 Jarosław Karp                  Jędrzejów             90.53   3078   34
 328 Małgorzata Sikora              Kraków                90.46   4885   54
 329 Beata Wolf                     Gdańsk                90.13   4687   52
 330 Jerzy Ciesielski               Łódź                  90.11   4866   54
 331 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa              89.94  14031  156
 332 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński  89.78   5836   65
 333 Anna Czarnecka                 Zgierz                89.56   4299   48
 334 Urszula Solarska               Łódź                  89.49  17450  195
 335 Krzysztof Kokot                Nowy Targ             89.28   7321   82
 336 Leszek Kilian                  Jaworzno              89.15   5349   60
 337 Radosław Pastusiak             Sulęcin               89.13   7309   82
 338 Błażej Fidziński               Dębica                89.11   3208   36
 339 Jerzy Augustyniak              Łódź                  88.89   4089   46
 340 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   88.04   4050   46
 341 Krzysztof Kruk                 Łódź                  87.67  14641  167
 342 Bartłomiej Dalecki             Rumia                 87.43   3672   42
 343 Wojciech Obremski              Legnica               87.40   8915  102
 344 Jolanta Bednarska              Łódź                  86.34   3022   35
 345 Piotr Marusa                   Szczytno              86.22   5087   59
 346 Filip Dalecki                  Rumia                 85.88   3521   41
 347 Sylwia Pliszka                 Szczecin              84.31   4974   59
 348 Alicja Bielecka                Poznań                83.21   5159   62
 349 Magdalena Łasiewicka           Warszawa              82.95   5226   63
 350 Halina Łubniewicz              Łódź                  81.07   6486   80
 351 Adam Zalewski                  Racibórz              81.06   2918   36
 352 Monika Ścisłowska              Chrzanów              80.92   2913   36
 353 Adam Kędzior                   Lublin                80.74   3714   46
 354 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             80.72   5731   71
 355 Edward Smołka                  Zabrze                80.12   3365   42
 356 Jan Pawłowski                  Warszawa              77.69   5283   68
 357 Adrian Szczepanik              Zator                 77.50   2790   36
 358 Ewa Jóźwiak                    Iława                 75.39   6710   89
 359 Monika Wrzałek                 Rumia                 75.22   4814   64
 360 Monika Pieczora                Łódź                  74.67   4331   58
 361 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  73.27   4616   63
 362 Jolanta Kruk                   Łódź                  69.98   3919   56
 363 Wacław Sarek                   Jaworzno              67.74   2303   34
 364 Kamil Stokłosa                 Skawina               66.37   2323   35
 365 Paulina Naplocha               Racibórz              65.21   2217   34
 366 Jacek Jabłonowski              Iława                 58.03   1741   30




Poczekalnia na dzień 03-06-2006

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Agnieszka Biegańska            Białystok            105.59   3062   29
   2 Tomasz Frynia                  Konstantynów Łódzki   89.90   2607   29
   3 Agata Pastusiak                Sulęcin               69.76   2023   29
   4 Adam Słapiński                 Warszawa              93.29   2612   28
   5 Marcin Wiśniewski              Wolsztyn             119.19   3218   27
   6 Michał Szymkowski              Wrocław              117.67   3177   27
   7 Grzegorz Gardynik              Warszawa             110.11   2973   27
   8 Jacek Gasik                    Warszawa              90.85   2453   27
   9 Arkadiusz Jaworski             Tychy                123.38   3208   26
  10 Jakub Mioduszewski             Żyrardów             112.28   2807   25
  11 Roman Sulima                   Warszawa             111.96   2799   25
  12 Artur Tomczyk                  Piła                 121.46   2915   24
  13 Marzena Kasner                 Janikowo             119.12   2859   24
  14 Dariusz Ołdakowski             Toruń                118.25   2838   24
  15 Jarosław Kamienik              Słupsk               116.25   2790   24
  16 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  116.17   2788   24
  17 Adam Szukalski                 Wałbrzych            114.17   2740   24
  18 Zbigniew Szepczyński           Kraków               113.42   2722   24
  19 Oskar Lelek                    Barlinek             113.21   2717   24
  20 Michał Szkudlarek              Pabianice            113.08   2714   24
  21 Tomasz Szymański               Gorzów Wielkopolski  112.62   2703   24
  22 Piotr Mańkowski                Warszawa             111.75   2682   24
  23 Jarosław Krzemiński            Tuchów               110.83   2660   24
  24 Ewa Piramowska                 Łódź                 110.42   2650   24
  25 Monika Laskowska               Wrocław              108.96   2615   24
  26 Bartosz Pięta                  Swarzędz             106.96   2567   24
  27 Justyna Woszczyna              Kraków               106.75   2562   24
  28 Grzegorz Bryła                 Mielec               105.83   2540   24
  29 Paweł Łęcki                    Gorzów Wielkopolski  105.21   2525   24
  30 Krzysztof Szkudlarek           Pabianice            104.62   2511   24
  31 Elżbieta Święcka               Białystok            104.54   2509   24
  32 Paweł Szulc                    Szczecin             104.17   2500   24
  33 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     103.62   2487   24
  34 Piotr Mossakowski              Chorzów              103.29   2479   24
  35 Maurycy Machnio                Lipiany              101.25   2430   24
  36 Bożena Matysiak                Kraków               100.62   2415   24
  37 Maciej Chmielowski             Kraków               100.17   2404   24
  38 Bartosz Kujawiński             Pleszew               98.71   2369   24
  39 Norbert Skrzyński              Warszawa              96.71   2321   24
  40 Mirosław Norwajszas            Szczecin              96.42   2314   24
  41 Tomasz Górka                   Łęczna                92.71   2225   24
  42 Daniel Tomczyk                 Piła                  91.50   2196   24
  43 Sławomir Długosz               Ostróda               91.46   2195   24
  44 Anna Zachorowska-Mazurkiewicz  Zabrze                88.88   2133   24
  45 Katarzyna Waliczek             Bielsko Biała         88.46   2123   24
  46 Renata Ziółkowska              Gdynia                88.00   2112   24
  47 Łukasz Moskal                  Kurzętnik             87.79   2107   24
  48 Andrzej Buczkowski             Bydgoszcz             79.42   1906   24
  49 Jacek Szewczyk                 Lublin               116.39   2677   23
  50 Krzysztof Matuszewski          Lublin               111.22   2558   23
  51 Ireneusz Kurzok                Mikołów              104.91   2413   23
  52 Dominik Piasecki               Słupsk               102.70   2362   23
  53 Maciej Mizgier                 Gdańsk               101.39   2332   23
  54 Ewa Majewska                   Nowa Sól             101.17   2327   23
  55 Grzegorz Bajer                 Łódź                  94.35   2170   23
  56 Marek Sitkowski                Warszawa              93.91   2160   23
  57 Agnieszka Kozub                Brzesko               93.43   2149   23
  58 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk   88.09   2026   23
  59 Tomasz Wieszczyk               Łódź                  85.65   1970   23
  60 Zdzisław Parnicki              Słupsk                84.39   1941   23
  61 Aldona Głośnicka               Ostróda               84.09   1934   23
  62 Waldemar Bulkowski             Chojnów               83.83   1928   23
  63 Kuba Żuliński                  Przecław              82.83   1905   23
  64 Paulina Płatkiewicz            Zielona Góra          82.26   1892   23
  65 Filip Sitkowski                Warszawa              77.96   1793   23
  66 Sylwia Buks                    Warszawa              77.35   1779   23
  67 Andrzej Szymański              Łódź                  64.61   1486   23
  68 Tomasz Figiel                  Zawichost            115.73   2546   22
  69 Przemysław Drochomirecki       Kraków               114.86   2527   22
  70 Piotr Syta                     Lublin                72.95   1605   22
  71 Patrycja Kraus                 Wałcz                 70.27   1546   22
  72 Adam Paszek                    Tarnowskie Góry      103.52   2174   21
  73 Maciej Pilc                    Poznań                99.48   2089   21
  74 Kamil Jagliński                Ostrowiec Świętokrz  107.90   2158   20
  75 Grzegorz Lempkowski            Bielsko Biała         88.90   1778   20
  76 Mateusz Stańczyk               Tarnów                86.45   1729   20
  77 Barbara Pastuszek              Lublin                83.00   1660   20
  78 Paweł Czubla                   Kock                 131.05   2490   19
  79 Marcin Figiel                  Zawichost            114.95   2184   19
  80 Agnieszka Grzelak              Łódź                 106.89   2031   19
  81 Andrzej Lożyński               Piastów              106.47   2023   19
  82 Sławomir Rosochacz             Lublin               102.37   1945   19
  83 Adam Kotwica                   Gdańsk               101.32   1925   19
  84 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa          100.63   1912   19
  85 Mariusz Grodek                 Olsztyn              119.33   2148   18
  86 Bogdan Wasilonek               Mińsk Mazowiecki     114.83   2067   18
  87 Monika Siemaszko               Lipiany              100.78   1814   18
  88 Andrzej Wróbel                 Zator                100.00   1800   18
  89 Piotr Dudczyk                  Przeciszów            92.67   1668   18
  90 Maciej Kuczyński               Gdynia                89.17   1605   18
  91 Błażej Fuczek                  Przeciszów            86.67   1560   18
  92 Przemysław  Wójcik             Przeciszów            74.50   1341   18
  93 Danuta Frynia                  Konstantynów Łódzki   68.44   1232   18
  94 Witold Berus                   Zabrze                67.56   1216   18
  95 Piotr Madej                    Wrocław               93.59   1591   17
  96 Rafał Horoszko                 Przeciszów            71.12   1209   17
  97 Mirosława Uryzaj               Mysłowice            115.06   1841   16
  98 Jarosław Kordalski             Lublin                88.62   1418   16
  99 Stanisława Gawęda              Zator                 55.56    889   16
 100 Zbigniew Jabłoński             Warszawa              79.20   1188   15
 101 Edyta Arent-Irzyk              Kraków               117.50   1645   14
 102 Wojciech Jacyno                Warszawa             115.38   1500   13
 103 Grzegorz Matysiak              Kraków               127.33   1528   12
 104 Arkadiusz Ziemba               Deszczno             127.00   1524   12
 105 Patryk Gadus                   Pszczew              126.58   1519   12
 106 Adam Cieśla                    Częstochowa          126.50   1518   12
 107 Leszek Jóźwik                  Szczecin             123.75   1485   12
 108 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             120.50   1446   12
 109 Mariusz Mastalerek             Piła                 119.25   1431   12
 110 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  118.42   1421   12
 111 Joanna Górniaczyk              Poznań               117.42   1409   12
 112 Dariusz Dzierża                Kraków               116.33   1396   12
 113 Marcin Królak                  Warszawa             114.17   1370   12
 114 Anna Królak                    Warszawa             113.42   1361   12
 115 Sławomir Szymański             Szczecin             110.42   1325   12
 116 Tomasz Wenda                   Warszawa             109.00   1308   12
 117 Łukasz Homa                    Wrocław              108.00   1296   12
 118 Justyna Horbowska              Lublin               107.67   1292   12
 119 Tomasz Skrzypczyński           Reda                 107.33   1288   12
 120 Roman Gierszewski              Jastrzębie Zdrój     106.92   1283   12
 121 Magdalena Kubik                Warszawa             106.83   1282   12
 122 Dominik Zyskowski              Poznań               106.75   1281   12
 123 Andrzej Wilczyński             Gliwice              106.50   1278   12
 124 Michał  Borejko                Wrocław              106.42   1277   12
 125 Magdalena Preidl               Katowice             106.08   1273   12
 126 Grzegorz Olędzki               Warszawa             105.58   1267   12
 127 Janusz Domagała                Poznań               105.42   1265   12
 128 Krzysztof Lichota              Piła                 105.00   1260   12
 129 Kamila Krzykawska              Gorzów Wielkopolski  104.58   1255   12
 130 Paweł Kokoszka                 Kłomnice             103.75   1245   12
 131 Marek Kluczyński               Piła                 103.58   1243   12
 132 Roman Błoszyński               Niewodnica           103.50   1242   12
 133 Zbigniew Stettner              Bielsko Biała        102.17   1226   12
 134 Damian Kaczmarczyk             Ruda Śląska          102.08   1225   12
 135 Mirosław Grafiński             Brodnica             100.83   1210   12
 136 Rafał Marks                    Warszawa             100.58   1207   12
 137 Ewa Langiewicz-Ostojska        Zielona Góra         100.42   1205   12
 138 Jarosław Baranowski            Lublin                99.92   1199   12
 139 Michał Lipka                   Mielec                99.83   1198   12
 140 Łukasz Mycio                   Górowo Iławeckie      99.75   1197   12
 141 Jacek Nowak                    Szczecin              99.25   1191   12
 142 Karolina Drabik                Skarżysko             99.08   1189   12
 143 Kazimierz Dziadkowiec          Kraków                99.00   1188   12
 144 Anna Gorszka-Bilska            Przecław              98.75   1185   12
 145 Sebastian Joński-Jastrzębowski Gdańsk                98.58   1183   12
 146 Marcin Resler                  Września              98.58   1183   12
 147 Aleksandra Gibas               Bełchatów             98.42   1181   12
 148 Tomasz Kościuczuk              Ustka                 98.08   1177   12
 149 Wojciech Chodakiewicz          Białystok             97.83   1174   12
 150 Łukasz Marks                   Warszawa              97.75   1173   12
 151 Grzegorz Borowski              Piliki                97.25   1167   12
 152 Grzegorz Kwiecień              Kraków                96.42   1157   12
 153 Izabela Kargol                 Warszawa              96.33   1156   12
 154 Angelika Zmitrowicz            Szczecin              96.25   1155   12
 155 Renata Andracka                Poznań                96.08   1153   12
 156 Tomasz Ulrych                  Tychy                 96.08   1153   12
 157 Tomasz Smulewicz               Łódź                  96.00   1152   12
 158 Jagoda Żbikowska               Warszawa              95.75   1149   12
 159 Adam Kaczmarczyk               Wrocław               95.50   1146   12
 160 Michał Kołodziejczyk           Ostróda               95.25   1143   12
 161 Beata Rudzka                   Racibórz              95.17   1142   12
 162 Tomasz Krym                    Łódź                  95.00   1140   12
 163 Anna Gierej                    Hermanówka            94.92   1139   12
 164 Dorota Franków                 Witnica               94.50   1134   12
 165 Stanisław Stanek               Olkusz                94.42   1133   12
 166 Mariusz Rogalski               Iława                 94.17   1130   12
 167 Tadeusz Sokólski               Białystok             94.17   1130   12
 168 Dorota Kaniewska               Sochaczew             93.75   1125   12
 169 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                 93.67   1124   12
 170 Waldemar Kaniewski             Sochaczew             93.25   1119   12
 171 Wojciech  Pietrzak             Warszawa              92.92   1115   12
 172 Arkadiusz Pranga               Rumia                 92.92   1115   12
 173 Monika Jackowska-Żuchowska     Iława                 91.33   1096   12
 174 Adam Worsztynowicz             Katowice              90.58   1087   12
 175 Marian Dudycz                  Łódź                  90.25   1083   12
 176 Anna  Bogucka                  Wrocław               89.67   1076   12
 177 Beata Żurawska                 Jastrzębie Zdrój      89.25   1071   12
 178 Irena Ficak                    Mielec                88.92   1067   12
 179 Małgorzata Kulik               Lublin                88.92   1067   12
 180 Tomasz Olędzki                 Warszawa              88.92   1067   12
 181 Joanna Kochmańska              Lublin                88.83   1066   12
 182 Łukasz Wiechecki               Katowice              88.75   1065   12
 183 Elżbieta Dedek                 Warszawa              88.67   1064   12
 184 Sonia Tarczałowicz             Zabrze                88.25   1059   12
 185 Stefania Dryżałowska           Olsztyn               88.08   1057   12
 186 Tomasz Żukowski                Olsztyn               87.75   1053   12
 187 Dorota Rogalska                Chełm                 87.67   1052   12
 188 Tomasz Szepczyński             Kraków                87.58   1051   12
 189 Krzysztof Gulowaty             Bytom                 87.33   1048   12
 190 Bogumiła Sokólska              Białystok             86.92   1043   12
 191 Krzysztof Ufir                 Nowy Targ             86.83   1042   12
 192 Karol Sikora                   Trzyniec(Czechy)      86.67   1040   12
 193 Maciej Mraczek                 Katowice              86.58   1039   12
 194 Krzysztof Zgodzaj              Strzelce Opolskie     86.17   1034   12
 195 Joanna Rubaj                   Lublin                86.08   1033   12
 196 Tomasz Idczak                  Ruda Śląska           85.25   1023   12
 197 Robert Jóźwik                  Szczecin              85.17   1022   12
 198 Dariusz Nieora                 Iława                 85.17   1022   12
 199 Andrzej Matyasik               Kraków                85.08   1021   12
 200 Dorota Patera                  Legnica               85.00   1020   12
 201 Piotr Matyasik                 Kraków                84.75   1017   12
 202 Marcin Wróblewski              Bielsk Podlaski       84.75   1017   12
 203 Lucjan Kaczmarek               Bydgoszcz             84.17   1010   12
 204 Karol Marchewka                Wrocław               83.75   1005   12
 205 Mirosław Ring                  Mysłowice             82.83    994   12
 206 Michał Sikora                  Trzyniec(Czechy)      81.67    980   12
 207 Grzegorz Wołowiec              Gdynia                81.25    975   12
 208 Robert Zabel                   Poznań                81.00    972   12
 209 Zbigniew Lewandowski           Słupsk                80.17    962   12
 210 Grzegorz Kaczmarek             Bydgoszcz             79.67    956   12
 211 Alicja Kladamicza              Chorzów               79.17    950   12
 212 Jolanta Skrobisz               Warszawa              79.00    948   12
 213 Katarzyna Borowska             Piliki                78.83    946   12
 214 Artur Bomba                    Bytom                 78.75    945   12
 215 Marta Bołbot                   Bielsk Podlaski       78.50    942   12
 216 Małgorzata Stęplowska          Kielce                78.42    941   12
 217 Amelia Borysiuk                Strzegom              78.33    940   12
 218 Dorota Ryś                     Warszawa              78.33    940   12
 219 Mateusz Cygan                  Chorzów               78.25    939   12
 220 Jan Staniewicz                 Lublin                78.08    937   12
 221 Piotr Błaszczyk                Łódź                  77.92    935   12
 222 Klaudyna Hubeny                Łódź                  77.33    928   12
 223 Dawid Jabłuszewski             Bielsk Podlaski       77.25    927   12
 224 Bartosz Krzywda                Chojnów               77.08    925   12
 225 Robert Kowalski                Ostrołęka             77.00    924   12
 226 Patryk Lewandowski             Iława                 76.83    922   12
 227 Paweł Golubiński               Gdynia                76.75    921   12
 228 Aleksandra Pelczarska          Warszawa              76.50    918   12
 229 Martina Stefankowa             Hawierzów(Czechy)     76.42    917   12
 230 Czesław Konopko                Szczecin              76.25    915   12
 231 Łukasz Walijewski              Ostróda               75.92    911   12
 232 Gniewomir Białek               Dębica                75.67    908   12
 233 Grzegorz Wełna                 Chorzów               74.50    894   12
 234 Agnieszka Neumann              Iława                 72.17    866   12
 235 Wojciech Szkutnik              Kraków                70.50    846   12
 236 Marzena Żukowska               Olsztyn               70.17    842   12
 237 Danuta Głowacka                Nowa Sól              68.42    821   12
 238 Tomasz Sulejewski              Kraków                68.00    816   12
 239 Simona Pietrzak                Chojnów               67.83    814   12
 240 Jakub Drzewoszewski            Iława                 65.42    785   12
 241 Magda Dąbrowska                Bielsk Podlaski       60.92    731   12
 242 Aldona Saniewska               Warszawa              52.42    629   12
 243 Jolanta Obidzińska             Warszawa              52.33    628   12
 244 Marcin Kasprzyk                Chojnów               50.00    600   12
 245 Robert Kaciński                Kazimierza Wielka    103.82   1142   11
 246 Tomasz Siwiński                Zawiercie            100.00   1100   11
 247 Dominika Gałdyńska             Poznań                96.55   1062   11
 248 Andrzej Burczyk                Gdynia                92.82   1021   11
 249 Anna Pawłowska                 Opacz Kol.            92.45   1017   11
 250 Ryszard Kosmaczewski           Szczecin              92.00   1012   11
 251 Piotr Ziółkowski               Piaseczno             91.18   1003   11
 252 Robert Drózd                   Wesoła                91.00   1001   11
 253 Barbara Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk   86.27    949   11
 254 Żaneta Malińska                Ostrzeszów            85.55    941   11
 255 Krzysztof Zalewski             Kraków                84.91    934   11
 256 Katarzyna Kicińska             Lublin                83.91    923   11
 257 Dariusz Powójski               Warszawa              83.55    919   11
 258 Krzysztof Ratajczyk            Poznań                83.55    919   11
 259 Aleksandra Chadryś             Wieluń                83.09    914   11
 260 Justyna Palimąka               Piła                  82.27    905   11
 261 Małgorzata Skubel              Nowa Sól              81.55    897   11
 262 Robert Lekston                 Mikołów               81.27    894   11
 263 Adam Paczkowski                Bydgoszcz             80.82    889   11
 264 Adrian Skowroński              Bydgoszcz             80.27    883   11
 265 Hortensja Hola                 Bielsko Biała         79.82    878   11
 266 Agnieszka Szczekutek           Warszawa              79.64    876   11
 267 Mieczysław Pastuszak           Gdynia                79.27    872   11
 268 Wawrzyniec Andrzejewski        Bydgoszcz             79.00    869   11
 269 Filip Kowalczuk                Gdynia                72.45    797   11
 270 Sergiusz Kaźmierski            Rojewo                72.36    796   11
 271 Andrzej Nagwizda               Kraków                69.36    763   11
 272 Radosław Przybycień            Zabrze                69.36    763   11
 273 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.          66.45    731   11
 274 Małgorzata Szmat               Koszalin              63.27    696   11
 275 Michał Klimont                 Wałcz                 57.00    627   11
 276 Mariusz Przekwas               Nowe Misto Lub        53.91    593   11
 277 Jerzy Jabłoński                Lublin                52.45    577   11
 278 Patryk Stokłosa                Skawina               51.91    571   11
 279 Mateusz Skowroński             Bydgoszcz             51.82    570   11
 280 Daniel Pazdan                  Zabrze                51.18    563   11
 281 Jakub Witkowski                Warszawa             121.60   1216   10
 282 Barbara Belof                  Szwecja              108.30   1083   10
 283 Stanisław Stolarczyk           Zator                 81.30    813   10
 284 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  113.11   1018    9
 285 Małgorzata Marks               Warszawa             100.44    904    9
 286 Barbara Bujacz                 Szczecin              74.11    667    9
 287 Maciej Makselon                Knurów                74.00    666    9
 288 Urszula Makselon               Knurów                62.89    566    9
 289 Bożena Dragun                  Lublin               113.50    908    8
 290 Paweł Kasprzak                 Warszawa             102.88    823    8
 291 Michał Pryzowicz               Bielsk Podlaski      102.75    822    8
 292 Jarosław Wypart                Częstochowa           83.88    671    8
 293 Anna Grabowska                 Gdynia                77.25    618    8
 294 Wojciech Dzierżek              Ostróda               67.25    538    8
 295 Dominik Berliński              Warszawa              65.50    524    8
 296 Mirosław Przepiórkowski        Inowrocław            54.88    439    8
 297 Bogusław Szyszka               Oława                114.14    799    7
 298 Jakub Klakla                   Bytom                113.57    795    7
 299 Magdalena Nyklewicz            Poznań                99.14    694    7
 300 Piotr Konopka                  Ostróda               95.86    671    7
 301 Piotr Ziętal                   Legnica               94.57    662    7
 302 Agata Witkowska                Katowice              91.86    643    7
 303 Marta Witała                   Zabrze                85.86    601    7
 304 Anna Kwaśniak                  Częstochowa           83.86    587    7
 305 Wojciech Wiszniewski           Piła                  83.71    586    7
 306 Paweł Dąbrowski                Ostróda               83.29    583    7
 307 Aleksandra Witkowska           Iława                 82.14    575    7
 308 Wojciech Bochra                Lublin                81.71    572    7
 309 Grzegorz Radziewicz            Juchnowiec            81.71    572    7
 310 Patrycja Kierno                Gdańsk                81.57    571    7
 311 Zygmunt Skwarek                Katowice              70.29    492    7
 312 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lub       67.29    471    7
 313 Jerzy Siadak                   Szczecin              66.29    464    7
 314 Katarzyna Witkowska            Iława                 65.57    459    7
 315 Jakub Daroń                    Tychy                 58.14    407    7
 316 Krzysztof Gruszka              Częstochowa           53.14    372    7
 317 Szymon Jachimek                Gdynia               141.00    846    6
 318 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              132.17    793    6
 319 Beata Wiączkowska              Wrocław              120.33    722    6
 320 Marta Deptuła                  Piaseczno            112.67    676    6
 321 Wojciech Kruczyński            Piastów              105.17    631    6
 322 Magdalena Podlaska             Warszawa              97.83    587    6
 323 Katarzyna Kochańska            Piastów               95.33    572    6
 324 Małgorzata Czart               Olsztyn               94.50    567    6
 325 Witold Gwóźdź                  Warszawa              94.17    565    6
 326 Zygmunt Sołtysiak              Piastów               93.50    561    6
 327 Aneta Urbańska                 Lublin                89.83    539    6
 328 Bartosz Muszyński              Słupsk                87.67    526    6
 329 Jacek Wszyndybył               Chojnów               87.50    525    6
 330 Jarosław Olek                  Warszawa              75.00    450    6
 331 Mariola Podwiązka              Nowy Dwór Mazowieck   73.67    442    6
 332 Izabela Bronowicka             Łódź                  71.17    427    6
 333 Ewa Bargłowska                 Szczecin              69.17    415    6
 334 Michał Pleban                  Piastów               60.33    362    6
 335 Emilia Oliwkowska              Inowrocław            58.67    352    6
 336 Wojciech Buńka                 Ostróda               58.33    350    6
 337 Wojciech Pinczewski            Poznań                57.17    343    6
 338 Kamil Kiermaszek               Wodzisław Śląski      54.67    328    6
 339 Natalia Baranowska             Rumia                 54.50    327    6
 340 Tomasz Cerk                    Rumia                 53.50    321    6
 341 Agnieszka Wilk                 Wrocław               53.50    321    6
 342 Anna Ryźlak                    Warszawa              53.33    320    6
 343 Michał Patera                  Legnica              150.00    750    5
 344 Michał Sak                     Lublin               119.80    599    5
 345 Adam Rogoń                     Warszawa             103.40    517    5
 346 Agata Ślusarczyk               Łódź                  93.80    469    5
 347 Jacek Stolarczyk               Zator                 90.00    450    5
 348 Magdalena Mroziuk              Warszawa              87.20    436    5
 349 Anna Świerczek                 Nowy Targ             76.80    384    5
 350 Marcin Karpienia               Gorzów Wielkopolski   76.00    380    5
 351 Tomasz Maniecki                Gorzów Wielkopolski   75.20    376    5
 352 Mateusz Konopiński             Lublin                74.60    373    5
 353 Marianna Das                   Warszawa              54.20    271    5
 354 Wojciech Czeronko              Lublin               125.00    500    4
 355 Janusz Czerwik                 Zator                100.00    400    4
 356 Krzysztof Witta                Iława                 87.00    348    4
 357 Jan Czeronko                   Lublin                75.75    303    4
 358 Dariusz Strawa                 Łódź                  65.75    263    4
 359 ??                             Iława                 57.00    228    4
 360 Paweł Siemieniuk               Bielsk Podlaski       55.25    221    4
 361 Karolina Pawełek               Szczecin              55.00    220    4
 362 Luiza Malisiewicz              Lublin                53.75    215    4
 363 Maciej Chmielowski             Szczecin              53.00    212    4
 364 Piotr Witkowski                Graboszyce            50.00    200    4
 365 Agnieszka Ćwiertnia            Brzeszcze             50.00    200    4
 366 Małgorzata Fugiel              Sandomierz            95.67    287    3
 367 Elżbieta Ostrowska             Nowy Dwór Mazowieck   89.67    269    3
 368 Wojciech Zajączkowski          Kraków                88.00    264    3
 369 Karol Koronkiewicz             Piastów               68.67    206    3
 370 Edward Ostrowski               Nowy Dwór Mazowieck   66.33    199    3
 371 Bogumiła Ilczuk                Warszawa              64.00    192    3
 372 Balbina Piotrowska             Szczecin              62.00    186    3
 373 Bożena Karczmarczuk            Łódź                  61.67    185    3
 374 Karolina Kowalska              Warszawa              60.00    180    3
 375 Michał Pilc                    Poznań                58.33    175    3
 376 Edmund Dłuszczakowski          Iława                 55.00    165    3
 377 Lidia Godlewska                Modlin Twierdza       51.67    155    3
 378 Paweł Subocz                   Szczecin             152.00    304    2
 379 Adam Plebanik                  Częstochowa          106.50    213    2
 380 Elżbieta Bargłowska            Szczecin             100.00    200    2
 381 Andrzej Wilk                   Zabrze               100.00    200    2
 382 Alicja Wójcik                  Elbląg                71.50    143    2
 383 Łukasz Ordon                   Tarnowskie Góry       66.00    132    2
 384 Sylwester Buczek               Tychy                 65.00    130    2
 385 Marcin Olender                 Tarnowskie Góry       64.00    128    2
 386 Gracjan Jackowski              Iława                 62.00    124    2
 387 Mateusz Milewski               Tarnowskie Góry       61.00    122    2
 388 Teresa Lachowicz               Kraków                59.50    119    2
 389 Bożena Opalińska               Kraków                59.50    119    2
 390 Sonia Stawujak                 Bydgoszcz             57.50    115    2
 391 Stanisław Nowak                Pszczyna              57.00    114    2
 392 Zofia Żemła                    Pszczyna              57.00    114    2
 393 Izabela Mych                   Tychy                 55.00    110    2
 394 Agnieszka Bujak                Lublin                50.00    100    2
 395 Adam Weremczuk                 Łódź                 189.00    189    1
 396 Agata Dzierko                  Zabrze               150.00    150    1
 397 Iwona Soszka                   Warszawa             150.00    150    1
 398 Ewa Zychowicz                  Zabrze               150.00    150    1
 399 Elżbieta Wodzińska             Warszawa              71.00     71    1
 400 Monika Krusiewicz              Warszawa              69.00     69    1
 401 Alicja Nowak                   Bydgoszcz             66.00     66    1
 402 Maria Mirkowska                Bydgoszcz             65.00     65    1
 403 Adrian Wołoszyn                Lubsko                62.00     62    1
 404 Katarzyna Świątkowska          Nowa Sól              59.00     59    1
 405 Bożena Miklis                  Szczecin              50.00     50    1
 406 Iwona Pieczora                 Łódź                  50.00     50    1
 407 Łukasz Pilorz                  Lublin                50.00     50    1
 408 Kamil Tessmer                  Nowe Miasto Lubawsk   50.00     50    1
 409 Łukasz Wełnicki                Olsztyn               50.00     50    1
 410 Mateusz Zgliński               Nowe Miasto Lubawsk   50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie