Zabrze20
maja
Zabrze 20 maja III Mistrzostwa Polski Szkół
Iława21
maja
Iława 21-22 maja I Mistrzostwa Iławy
Bielsk Podlaski28
maja
Bielsk Podlaski 28-29 maja VII Mistrzostwa Podlasia
Cała Iława dla Rydzika Stanisława!21 - 22 maja 2005 — I Mistrzostwa IławyInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRanking
galeria

I Mistrzostwa IławyIława, 21 - 22 maja 2005

Konkurs Relacja z turnieju


Cała Iława dla Rydzika Stanisława!Na I Mistrzostwa Iławy przybyły 63 osoby. Dla debiutującej w roli organizatorki Małgorzaty Jóźwiak, wielu zaangażowanych osób i licznych sponsorów należą się wielkie brawa — za doskonałe warunki do gry, liczne upominki i piękną pogodę :-)
Turniej miał bardzo ciekawy przebieg. Po pierwszym dniu nie było samotnego lidera — z 6 zwycięstwami prowadzili Krzysztof Mówka, Mariusz Skrzypczyński i  Artur Koszel. Jednak w ósmej rundzie wszyscy trzej przegrali i oto czołówka liczyła aż 10 osób. Od tego momentu lider zmieniał się po każdej rundzie — gracz, który obejmował prowadzenie, siadał przy pierwszym stole i... przegrywał. Przed ostatnią rundą, jako jedyny z 9 punktami, prowadził Artur Koszel i miał szansę odnieść pierwsze turniejowe zwycięstwo. Niestety jego także dosięgło "fatum lidera" — pokonał go Stanisław Rydzik, który ostatecznie wygrał turniej z  przewagą prawie 300 pkt. nad Krzysztofem Mówką i Karolem Wyrębkiewiczem. Triumfator zgarnął puchar za I miejsce, nagrodę pieniężną, puchar "dla najlepszego mężczyzny", "puchar" za największą liczbę małych punktów (5152) i  nagrodę za najdroższy ruch — dziewiątkę ZAŻYDŹŻE za 239 pkt.




Wyniki turnieju I Mistrzostwa Iławy

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Stanisław       Rydzik               Warszawa               137.98      9.0     5152     1748      767
  2 Krzysztof       Mówka                Toruń                  141.82      9.0     4868     1784      559
  3 Karol           Wyrębkiewicz         Łódź                   138.18      9.0     4859     1750      435
  4 Artur           Koszel               Inowrocław             117.28      9.0     4733     1820      579
  5 Marek           Syczuk               Warszawa               126.56      9.0     4707     1791      561
  6 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               142.57      8.0     4807     1611      638
  7 Kazimierz.J     Merklejn             Szczecin               142.95      8.0     4806     1652      621
  8 Mariusz         Margalski            Warszawa               124.55      8.0     4722     1641      675
  9 Dawid           Pikul                Poznań                 141.28      8.0     4630     1671        3
 10 Andrzej         Tyczyno              Bydgoszcz              108.59      8.0     4554     1676       42
 11 Mariusz         Skrzypczyński        Reda                   115.71      8.0     4380     1564       70
 12 Mariusz         Wrześniewski         Warszawa               141.16      7.5     4828     1563      605
 13 Kamil           Nawrocki             Bydgoszcz              117.35      7.5     4744     1500      547
 14 Paweł           Jackowski            Warszawa               134.52      7.0     4747     1502      680
 15 Filip           Warzecha             Gdynia                 122.08      7.0     4690     1488      413
 16 Andrzej         Oleksiak             Ostróda                126.39      7.0     4593     1477      246
 17 Lucyna          Śniadach             Rumia                  106.16      7.0     4524     1445      118
 18 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               118.75      7.0     4495     1513      144
 19 Czesława        Pawłowska            Wrocław                100.00      7.0     4483     1435      348
 20 Katarzyna       Kowalewska           Poznań                 115.20      7.0     4376     1373      458
 21 Mirosław        Konsik               Gdańsk                 104.15      7.0     4356     1508       34
 22 Małgorzata      Sameryt              Warszawa               101.35      7.0     4300     1446      258
 23 Janina          Jabłczyńska-Zając    Gdynia                 103.74      7.0     4225     1428      246
 24 Grzegorz        Kulgawczuk           Biała Podlaska         109.90      7.0     4193     1468     -114
 25 Miłosz          Wrzałek              Reda                   121.12      6.0     4760     1376      630
 26 Rafał           Wesołowski           Warszawa               114.03      6.0     4573     1367       46
 27 Krystian        Wandzlewicz          Nowe Miasto Lub.       100.00      6.0     4545     1420      167
 28 Remigiusz       Skwarek              Bydgoszcz              100.00      6.0     4480     1317      682
 29 Danuta          Langiewicz           Ostróda                100.48      6.0     4448     1315      488
 30 Mariusz         Kubicki              Inowrocław             115.78      6.0     4415     1305      329
 31 Joanna          Kubińska             Warszawa               100.00      6.0     4301     1324       34
 32 Dariusz         Nawrocki             Bydgoszcz              110.93      6.0     4187     1293      375
 33 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              112.21      6.0     3993     1355     -289
 34 Adam            Graczyk              Nowe Miasto Lubawskie   100.00      6.0     3204     1221     -758
 35 Grzegorz        Koczkodon            Ostróda                122.52      5.5     4592     1291      292
 36 Katarzyna       Sołdan               Rumia                  105.35      5.5     4329     1327       99
 37 Małgorzata      Jóźwiak              Iława                  105.21      5.5     4063     1360     -358
 38 Rafał           Dąbrowski            Ostróda                109.59      5.0     4421     1298     -154
 39 Eugeniusz       Wróblewski           Inowrocław             113.35      5.0     4276     1185        5
 40 Stanisław       Olsztyn              Olsztyn                100.00      5.0     4181     1163      355
 41 Krzysztof       Langiewicz           Ostróda                120.44      5.0     4132     1236      127
 42 Anita           Bruska               Gdynia                 104.00      5.0     4043     1248     -271
 43 Małgorzata      Szmuksta             Szczecin               100.00      5.0     3836     1218     -176
 44 Urszula         Behnke               Iława                  100.00      5.0     3450     1178     -404
 45 Monika          Wrzałek              Rumia                  100.00      5.0     3335     1124     -247
 46 Filip           Dalecki              Rumia                  100.00      5.0     3261     1152     -457
 47 Bartłomiej      Dalecki              Rumia                  100.00      4.5     3816     1135     -527
 48 Wojciech        Gołęcki              Inowrocław             100.00      4.5     3631     1167     -584
 49 Joanna          Ostrowska            Warszawa               108.92      4.0     4434     1165      254
 50 Krzysztof       Noskowicz            Stary Toruń            100.00      4.0     3972     1146     -509
 51 Michał          Kolaj                Ostróda                100.00      4.0     3479     1050     -569
 52 Dariusz         Nieora               Iława                  100.00      4.0     3222     1022     -660
 53 Agata           Nawrocka             Bydgoszcz              100.00      4.0     3073     1017     -605
 54 Robert          Soszka               Warszawa               119.45      4.0     2484      821       87
 55 Jan             Lisiewski            Piasutno               100.60      4.0     1831      676      340
 56 Katarzyna       Dębska               Ostróda                100.00      3.5     3811      992     -146
 57 Ewa             Jóźwiak              Iława                  100.00      3.0     2758      934     -694
 58 Agnieszka       Neumann              Iława                  100.00      2.5     2383      866    -1475
 59 Jerzy           Krzyżewski           Świętajno              104.59      2.0     1799      495       58
 60 Piotr           Marusa               Szczytno               100.00      2.0     1697      470     -100
 61 Aleksandra      Witkowska            Iława                  100.00      2.0     1317      575    -1229
 62 Katarzyna       Witkowska            Iława                  100.00      1.0     1188      459    -1134
 63 Jacek           Jabłonowski          Iława                  100.00      0.5     1768      670    -1955
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju I Mistrzostwa Iławy



	Kazimierz.J Merklejn 142.95 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Lucyna         Śniadach              106.16 +  503: 377  156
    2     4 Andrzej        Oleksiak              126.39 +  426: 392  176
    3     2 Andrzej        Kwiatkowski           118.75 +  413: 320  169
    4     1 Krzysztof      Mówka                 141.82 -  344: 410   92
    5     6 Grzegorz       Koczkodon             122.52 +  421: 367  173
    6     4 Czesława       Pawłowska             100.00 +  411: 310  150
    7     2 Artur          Koszel                117.28 -  386: 400   67
    8     2 Mariusz        Skrzypczyński         115.71 +  441: 259  166
    9     2 Mariusz        Margalski             124.55 -  294: 367   75
   10     5 Mariusz        Skrobosz              142.57 -  331: 339   93
   11     7 Krystian       Wandzlewicz           100.00 +  478: 307  150
   12     5 Paweł          Jackowski             134.52 +  358: 337  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1652  / 12 137.67




	Mariusz Skrobosz 142.57 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Katarzyna      Sołdan                105.35 +  393: 327  155
    2     8 Andrzej        Tyczyno               108.59 -  393: 411   59
    3    18 Remigiusz      Skwarek               100.00 +  395: 368  150
    4    12 Marek          Syczuk                126.56 +  408: 268  177
    5     5 Rafał          Dąbrowski             109.59 -  370: 398   60
    6    10 Andrzej        Oleksiak              126.39 +  493: 332  176
    7     7 Grzegorz       Kulgawczuk            109.90 +  468: 368  160
    8     7 Mirosław       Konsik                104.15 +  511: 302  154
    9     1 Krystian       Wandzlewicz           100.00 -  296: 348   50
   10     5 Kazimierz.J    Merklejn              142.95 +  339: 331  193
   11     3 Paweł          Jackowski             134.52 +  445: 305  185
   12     2 Krzysztof      Mówka                 141.82 -  296: 411   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1611  / 12 134.25




	Krzysztof Mówka 141.82 Toruń                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Małgorzata     Jóźwiak               105.21 +  437: 354  155
    2    12 Krzysztof      Noskowicz             100.00 +  438: 356  150
    3     5 Filip          Warzecha              122.08 +  387: 377  172
    4     1 Kazimierz.J    Merklejn              142.95 +  410: 344  193
    5     2 Stanisław      Rydzik                137.98 +  378: 369  188
    6     1 Artur          Koszel                117.28 +  429: 392  167
    7     1 Mariusz        Skrzypczyński         115.71 -  356: 378   66
    8     1 Karol          Wyrębkiewicz          138.18 -  360: 402   88
    9     3 Mirosław       Konsik                104.15 +  437: 305  154
   10     2 Dawid          Pikul                 141.28 +  453: 327  191
   11     1 Artur          Koszel                117.28 -  372: 409   67
   12     2 Mariusz        Skrobosz              142.57 +  411: 296  193
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1784  / 12 148.67




	Dawid Pikul 141.28 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Mirosław       Konsik                104.15 +  375: 368  154
    2    11 Stanisław      Rydzik                137.98 +  432: 355  188
    3     1 Karol          Wyrębkiewicz          138.18 -  326: 371   88
    4     8 Paweł          Jackowski             134.52 -  324: 512   85
    5    21 Małgorzata     Szmuksta              100.00 +  417: 333  150
    6     9 Rafał          Wesołowski            114.03 +  366: 311  164
    7     6 Rafał          Dąbrowski             109.59 +  531: 369  160
    8     3 Artur          Koszel                117.28 +  367: 334  167
    9     7 Eugeniusz      Wróblewski            113.35 +  385: 347  163
   10     2 Krzysztof      Mówka                 141.82 -  327: 453   92
   11     6 Mariusz        Wrześniewski          141.16 -  308: 508   91
   12     7 Andrzej        Kwiatkowski           118.75 +  472: 366  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1671  / 12 139.25




	Mariusz Wrześniewski 141.16 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Anita          Bruska                104.00 -  284: 325   54
    2    16 Lucyna         Śniadach              106.16 +  425: 339  156
    3    14 Rafał          Wesołowski            114.03 +  433: 278  164
    4     6 Miłosz         Wrzałek               121.12 +  469: 348  171
    5     9 Małgorzata     Jóźwiak               105.21 =  369: 369  105
    6     5 Joanna         Ostrowska             108.92 +  413: 292  159
    7     3 Andrzej        Tyczyno               108.59 +  412: 372  159
    8     4 Filip          Warzecha              122.08 -  337: 383   72
    9    11 Kamil          Nawrocki              117.35 +  393: 306  167
   10     4 Stanisław      Rydzik                137.98 -  409: 450   88
   11     6 Dawid          Pikul                 141.28 +  508: 308  191
   12     4 Marek          Syczuk                126.56 -  376: 453   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1563  / 12 130.25




	Karol Wyrębkiewicz 138.18 Łódź              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Janina         Jabłczyńska-Zając     103.74 +  477: 308  154
    2     5 Rafał          Wesołowski            114.03 +  474: 406  164
    3     1 Dawid          Pikul                 141.28 +  371: 326  191
    4     3 Artur          Koszel                117.28 -  332: 395   67
    5     8 Krzysztof      Langiewicz            120.44 +  366: 276  170
    6     2 Krystian       Wandzlewicz           100.00 +  368: 344  150
    7     4 Stanisław      Rydzik                137.98 -  392: 417   88
    8     1 Krzysztof      Mówka                 141.82 +  402: 360  192
    9     4 Czesława       Pawłowska             100.00 +  458: 409  150
   10     1 Marek          Syczuk                126.56 -  326: 354   77
   11     4 Filip          Warzecha              122.08 +  463: 449  172
   12     3 Mariusz        Margalski             124.55 +  430: 380  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1750  / 12 145.83




	Stanisław Rydzik 137.98 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Małgorzata     Sameryt               101.35 +  446: 343  151
    2    11 Dawid          Pikul                 141.28 -  355: 432   91
    3    16 Joanna         Kubińska              100.00 +  577: 418  150
    4     4 Andrzej        Tyczyno               108.59 +  606: 316  159
    5     2 Krzysztof      Mówka                 141.82 -  369: 378   92
    6     7 Stanisław      Olsztyn               100.00 +  352: 343  150
    7     4 Karol          Wyrębkiewicz          138.18 +  417: 392  188
    8     5 Marek          Syczuk                126.56 -  360: 465   77
    9    12 Małgorzata     Jóźwiak               105.21 +  523: 261  155
   10     4 Mariusz        Wrześniewski          141.16 +  450: 409  191
   11     2 Marek          Syczuk                126.56 +  371: 343  177
   12     1 Artur          Koszel                117.28 +  326: 285  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1748  / 12 145.67




	Paweł Jackowski 134.52 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Danuta         Langiewicz            100.48 +  393: 364  150
    2     9 Mariusz        Margalski             124.55 -  372: 375   75
    3    21 Wojciech       Gołęcki               100.00 +  481: 267  150
    4     8 Dawid          Pikul                 141.28 +  512: 324  191
    5     4 Andrzej        Tyczyno               108.59 -  295: 420   59
    6     8 Grzegorz       Kulgawczuk            109.90 -  291: 334   60
    7    12 Krzysztof      Noskowicz             100.00 +  513: 233  150
    8     8 Miłosz         Wrzałek               121.12 +  393: 310  171
    9    13 Rafał          Dąbrowski             109.59 +  384: 290  160
   10     6 Krystian       Wandzlewicz           100.00 +  471: 347  150
   11     3 Mariusz        Skrobosz              142.57 -  305: 445   93
   12     5 Kazimierz.J    Merklejn              142.95 -  337: 358   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1502  / 12 125.17




	Marek Syczuk 126.56 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Urszula        Behnke                100.00 +  391: 249  150
    2    10 Grzegorz       Koczkodon             122.52 +  348: 302  173
    3     6 Andrzej        Tyczyno               108.59 -  336: 407   59
    4    12 Mariusz        Skrobosz              142.57 -  268: 408   93
    5    19 Katarzyna      Kowalewska            115.20 +  363: 340  165
    6    15 Mariusz        Margalski             124.55 +  421: 373  175
    7     9 Joanna         Ostrowska             108.92 +  416: 334  159
    8     5 Stanisław      Rydzik                137.98 +  465: 360  188
    9     8 Krzysztof      Sporczyk              112.21 +  549: 300  162
   10     1 Karol          Wyrębkiewicz          138.18 +  354: 326  188
   11     2 Stanisław      Rydzik                137.98 -  343: 371   88
   12     4 Mariusz        Wrześniewski          141.16 +  453: 376  191
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1791  / 12 149.25




	Andrzej Oleksiak 126.39 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Bartłomiej     Dalecki               100.00 +  410: 367  150
    2     4 Kazimierz.J    Merklejn              142.95 -  392: 426   93
    3    15 Katarzyna      Sołdan                105.35 +  316: 314  155
    4    10 Mirosław       Konsik                104.15 -  329: 374   54
    5    11 Miłosz         Wrzałek               121.12 +  395: 364  171
    6    10 Mariusz        Skrobosz              142.57 -  332: 493   93
    7    13 Mariusz        Kubicki               115.78 +  511: 300  166
    8    12 Danuta         Langiewicz            100.48 -  274: 396   50
    9    19 Anita          Bruska                104.00 +  475: 317  154
   10     9 Małgorzata     Sameryt               101.35 +  464: 347  151
   11     8 Andrzej        Kwiatkowski           118.75 -  352: 359   69
   12    10 Miłosz         Wrzałek               121.12 +  343: 290  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1477  / 12 123.08




	Mariusz Margalski 124.55 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Filip          Dalecki               100.00 +  450: 218  150
    2     9 Paweł          Jackowski             134.52 +  375: 372  185
    3     7 Artur          Koszel                117.28 -  353: 407   67
    4    13 Małgorzata     Jóźwiak               105.21 -  317: 341   55
    5    16 Krzysztof      Sporczyk              112.21 +  418: 312  162
    6    15 Marek          Syczuk                126.56 -  373: 421   77
    7    16 Krzysztof      Langiewicz            120.44 +  425: 340  170
    8    11 Mariusz        Kubicki               115.78 +  351: 304  166
    9     2 Kazimierz.J    Merklejn              142.95 +  367: 294  193
   10     7 Andrzej        Kwiatkowski           118.75 +  444: 305  169
   11     5 Andrzej        Tyczyno               108.59 +  469: 303  159
   12     3 Karol          Wyrębkiewicz          138.18 -  380: 430   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1641  / 12 136.75




	Grzegorz Koczkodon 122.52 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Katarzyna      Dębska                100.00 +  448: 262  150
    2    10 Marek          Syczuk                126.56 -  302: 348   77
    3     9 Mariusz        Kubicki               115.78 +  400: 371  166
    4    15 Anita          Bruska                104.00 +  424: 309  154
    5     6 Kazimierz.J    Merklejn              142.95 -  367: 421   93
    6    13 Robert         Soszka                119.45 -  365: 371   69
    7    15 Joanna         Kubińska              100.00 -  343: 377   50
    8    10 Kamil          Nawrocki              117.35 =  332: 332  117
    9    23 Michał         Kolaj                 100.00 +  487: 251  150
   10    15 Katarzyna      Sołdan                105.35 -  352: 516   55
   11    18 Grzegorz       Kulgawczuk            109.90 -  301: 423   60
   12    22 Bartłomiej     Dalecki               100.00 +  471: 319  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1291  / 12 107.58




	Filip Warzecha 122.08 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Wojciech       Gołęcki               100.00 +  426: 261  150
    2    15 Anita          Bruska                104.00 +  343: 293  154
    3     5 Krzysztof      Mówka                 141.82 -  377: 387   92
    4     5 Krystian       Wandzlewicz           100.00 -  372: 462   50
    5    14 Eugeniusz      Wróblewski            113.35 +  427: 283  163
    6    11 Małgorzata     Sameryt               101.35 +  474: 276  151
    7     8 Robert         Soszka                119.45 +  341: 334  169
    8     4 Mariusz        Wrześniewski          141.16 +  383: 337  191
    9     6 Janina         Jabłczyńska-Zając     103.74 +  359: 289  154
   10     3 Artur          Koszel                117.28 -  432: 534   67
   11     4 Karol          Wyrębkiewicz          138.18 -  449: 463   88
   12     6 Andrzej        Tyczyno               108.59 -  307: 358   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1488  / 12 124.00




	Miłosz Wrzałek 121.12 Reda                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Adam           Graczyk               100.00 +  468: 214  150
    2     7 Kamil          Nawrocki              117.35 -  370: 394   67
    3    11 Krzysztof      Noskowicz             100.00 +  469: 314  150
    4     6 Mariusz        Wrześniewski          141.16 -  348: 469   91
    5    11 Andrzej        Oleksiak              126.39 -  364: 395   76
    6    16 Krzysztof      Sporczyk              112.21 -  291: 407   62
    7    21 Wojciech       Gołęcki               100.00 +  470: 299  150
    8     8 Paweł          Jackowski             134.52 -  310: 393   85
    9    24 Urszula        Behnke                100.00 +  469: 244  150
   10    16 Małgorzata     Jóźwiak               105.21 +  476: 248  155
   11    13 Rafał          Wesołowski            114.03 +  435: 410  164
   12    10 Andrzej        Oleksiak              126.39 -  290: 343   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1376  / 12 114.67




	Krzysztof Langiewicz 120.44 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Jacek          Jabłonowski           100.00 +  469: 108  150
    2     6 Artur          Koszel                117.28 -  318: 329   67
    3    17 Janina         Jabłczyńska-Zając     103.74 +  373: 347  154
    4    14 Małgorzata     Szmuksta              100.00 +  384: 265  150
    5     8 Karol          Wyrębkiewicz          138.18 -  276: 366   88
    6    12 Andrzej        Kwiatkowski           118.75 -  311: 324   69
    7    16 Mariusz        Margalski             124.55 -  340: 425   75
    8    18 Krzysztof      Sporczyk              112.21 -  338: 341   62
    9    15 Joanna         Ostrowska             108.92 +  398: 348  159
   10    21 Dariusz        Nawrocki              110.93 -  295: 422   61
   11    22 Piotr          Marusa                100.00 +  331: 322  150
   12    19 Jan            Lisiewski             100.60 -  299: 408   51
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1236  / 12 103.00




	Robert Soszka 119.45 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Ewa            Jóźwiak               100.00 +  367: 225  150
    2    13 Mariusz        Skrzypczyński         115.71 -  348: 379   66
    3    13 Mirosław       Konsik                104.15 -  268: 397   54
    4    18 Danuta         Langiewicz            100.48 +  428: 344  150
    5    17 Lucyna         Śniadach              106.16 +  368: 346  156
    6    13 Grzegorz       Koczkodon             122.52 +  371: 365  173
    7     8 Filip          Warzecha              122.08 -  334: 341   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     821  /  7 117.29




	Andrzej Kwiatkowski 118.75 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Michał         Kolaj                 100.00 +  433: 278  150
    2    14 Dariusz        Nawrocki              110.93 +  373: 317  161
    3     2 Kazimierz.J    Merklejn              142.95 -  320: 413   93
    4     9 Mariusz        Skrzypczyński         115.71 -  358: 440   66
    5    18 Katarzyna      Sołdan                105.35 +  460: 296  155
    6    12 Krzysztof      Langiewicz            120.44 +  324: 311  170
    7    11 Kamil          Nawrocki              117.35 -  286: 481   67
    8    17 Krzysztof      Noskowicz             100.00 +  400: 295  150
    9     5 Andrzej        Tyczyno               108.59 +  511: 252  159
   10     7 Mariusz        Margalski             124.55 -  305: 444   75
   11     8 Andrzej        Oleksiak              126.39 +  359: 352  176
   12     7 Dawid          Pikul                 141.28 -  366: 472   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1513  / 12 126.08




	Kamil Nawrocki 117.35 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Joanna         Kubińska              100.00 +  402: 325  150
    2     7 Miłosz         Wrzałek               121.12 +  394: 370  171
    3     3 Joanna         Ostrowska             108.92 -  350: 413   59
    4     7 Rafał          Dąbrowski             109.59 -  465: 474   60
    5    12 Małgorzata     Sameryt               101.35 -  319: 375   51
    6    18 Katarzyna      Sołdan                105.35 +  424: 338  155
    7    11 Andrzej        Kwiatkowski           118.75 +  481: 286  169
    8    10 Grzegorz       Koczkodon             122.52 =  332: 332  123
    9    11 Mariusz        Wrześniewski          141.16 -  306: 393   91
   10    14 Krzysztof      Sporczyk              112.21 +  349: 259  162
   11    12 Katarzyna      Sołdan                105.35 +  395: 355  155
   12     9 Janina         Jabłczyńska-Zając     103.74 +  527: 277  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1500  / 12 125.00




	Artur Koszel 117.28 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Agata          Nawrocka              100.00 +  406: 191  150
    2     6 Krzysztof      Langiewicz            120.44 +  329: 318  170
    3     7 Mariusz        Margalski             124.55 +  407: 353  175
    4     3 Karol          Wyrębkiewicz          138.18 +  395: 332  188
    5     1 Joanna         Ostrowska             108.92 +  343: 323  159
    6     1 Krzysztof      Mówka                 141.82 -  392: 429   92
    7     2 Kazimierz.J    Merklejn              142.95 +  400: 386  193
    8     3 Dawid          Pikul                 141.28 -  334: 367   91
    9     9 Joanna         Kubińska              100.00 +  499: 325  150
   10     3 Filip          Warzecha              122.08 +  534: 432  172
   11     1 Krzysztof      Mówka                 141.82 +  409: 372  192
   12     1 Stanisław      Rydzik                137.98 -  285: 326   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1820  / 12 151.67




	Mariusz Kubicki 115.78 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Agnieszka      Neumann               100.00 +  513: 158  150
    2     3 Grzegorz       Kulgawczuk            109.90 -  352: 368   60
    3     9 Grzegorz       Koczkodon             122.52 -  371: 400   73
    4    17 Katarzyna      Sołdan                105.35 -  281: 399   55
    5    22 Urszula        Behnke                100.00 +  358: 292  150
    6    19 Bartłomiej     Dalecki               100.00 +  457: 296  150
    7    13 Andrzej        Oleksiak              126.39 -  300: 511   76
    8    11 Mariusz        Margalski             124.55 -  304: 351   75
    9    26 Filip          Dalecki               100.00 +  455: 251  150
   10    17 Rafał          Dąbrowski             109.59 +  354: 269  160
   11    14 Remigiusz      Skwarek               100.00 +  312: 307  150
   12    12 Lucyna         Śniadach              106.16 -  358: 484   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1305  / 12 108.75




	Mariusz Skrzypczyński 115.71 Reda                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Dariusz        Nieora                100.00 +  437: 224  150
    2    13 Robert         Soszka                119.45 +  379: 348  169
    3     8 Krystian       Wandzlewicz           100.00 -  414: 483   50
    4     9 Andrzej        Kwiatkowski           118.75 +  440: 358  169
    5     7 Grzegorz       Kulgawczuk            109.90 +  352: 334  160
    6     6 Małgorzata     Jóźwiak               105.21 +  331: 326  155
    7     1 Krzysztof      Mówka                 141.82 +  378: 356  192
    8     2 Kazimierz.J    Merklejn              142.95 -  259: 441   93
    9    10 Małgorzata     Sameryt               101.35 -  315: 360   51
   10     8 Andrzej        Tyczyno               108.59 -  301: 478   59
   11    11 Małgorzata     Sameryt               101.35 +  357: 346  151
   12     8 Katarzyna      Kowalewska            115.20 +  417: 256  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1564  / 12 130.33




	Katarzyna Kowalewska 115.20 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Krzysztof      Noskowicz             100.00 -  342: 372   50
    2    22 Ewa            Jóźwiak               100.00 +  415: 179  150
    3    22 Anita          Bruska                104.00 -  343: 365   54
    4    20 Dariusz        Nawrocki              110.93 +  367: 348  161
    5    19 Marek          Syczuk                126.56 -  340: 363   77
    6    23 Wojciech       Gołęcki               100.00 +  304: 259  150
    7    18 Lucyna         Śniadach              106.16 +  394: 341  156
    8    20 Katarzyna      Sołdan                105.35 -  359: 372   55
    9    21 Bartłomiej     Dalecki               100.00 +  451: 249  150
   10    11 Mirosław       Konsik                104.15 +  445: 306  154
   11     9 Czesława       Pawłowska             100.00 +  360: 347  150
   12     8 Mariusz        Skrzypczyński         115.71 -  256: 417   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1373  / 12 114.42




	Rafał Wesołowski 114.03 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Stanisław      Olsztyn               100.00 +  409: 304  150
    2     5 Karol          Wyrębkiewicz          138.18 -  406: 474   88
    3    14 Mariusz        Wrześniewski          141.16 -  278: 433   91
    4    21 Katarzyna      Dębska                100.00 +  489: 276  150
    5    13 Janina         Jabłczyńska-Zając     103.74 +  380: 357  154
    6     9 Dawid          Pikul                 141.28 -  311: 366   91
    7    17 Krzysztof      Sporczyk              112.21 -  312: 400   62
    8    16 Czesława       Pawłowska             100.00 -  374: 399   50
    9    25 Wojciech       Gołęcki               100.00 +  380: 354  150
   10    19 Jerzy          Krzyżewski            104.59 +  427: 348  155
   11    13 Miłosz         Wrzałek               121.12 -  410: 435   71
   12    16 Małgorzata     Jóźwiak               105.21 +  397: 381  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1367  / 12 113.92




	Eugeniusz Wróblewski 113.35 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Czesława       Pawłowska             100.00 +  421: 310  150
    2     2 Rafał          Dąbrowski             109.59 -  356: 371   60
    3    20 Małgorzata     Szmuksta              100.00 -  303: 357   50
    4    24 Urszula        Behnke                100.00 +  363: 262  150
    5    14 Filip          Warzecha              122.08 -  283: 427   72
    6    17 Remigiusz      Skwarek               100.00 +  434: 327  150
    7    14 Danuta         Langiewicz            100.48 +  336: 314  150
    8    21 Anita          Bruska                104.00 +  413: 324  154
    9     7 Dawid          Pikul                 141.28 -  347: 385   91
   10    12 Janina         Jabłczyńska-Zając     103.74 -  339: 391   54
   11    16 Mirosław       Konsik                104.15 -  349: 360   54
   12    18 Remigiusz      Skwarek               100.00 -  332: 443   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1185  / 12  98.75




	Krzysztof Sporczyk 112.21 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Remigiusz      Skwarek               100.00 +  425: 296  150
    2     1 Joanna         Ostrowska             108.92 -  355: 366   59
    3    19 Dariusz        Nawrocki              110.93 +  318: 298  161
    4    11 Czesława       Pawłowska             100.00 -  319: 416   50
    5    16 Mariusz        Margalski             124.55 -  312: 418   75
    6    16 Miłosz         Wrzałek               121.12 +  407: 291  171
    7    17 Rafał          Wesołowski            114.03 +  400: 312  164
    8    18 Krzysztof      Langiewicz            120.44 +  341: 338  170
    9     8 Marek          Syczuk                126.56 -  300: 549   77
   10    14 Kamil          Nawrocki              117.35 -  259: 349   67
   11    17 Dariusz        Nawrocki              110.93 -  240: 348   61
   12    20 Małgorzata     Szmuksta              100.00 +  317: 301  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1355  / 12 112.92




	Dariusz Nawrocki 110.93 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Małgorzata     Szmuksta              100.00 +  329: 311  150
    2    14 Andrzej        Kwiatkowski           118.75 -  317: 373   69
    3    19 Krzysztof      Sporczyk              112.21 -  298: 318   62
    4    20 Katarzyna      Kowalewska            115.20 -  348: 367   65
    5    24 Filip          Dalecki               100.00 +  317: 291  150
    6    20 Danuta         Langiewicz            100.48 -  286: 438   50
    7    26 Aleksandra     Witkowska             100.00 +  532: 139  150
    8    19 Joanna         Kubińska              100.00 -  331: 352   50
    9    17 Jerzy          Krzyżewski            104.59 +  343: 337  155
   10    21 Krzysztof      Langiewicz            120.44 +  422: 295  170
   11    17 Krzysztof      Sporczyk              112.21 +  348: 240  162
   12    14 Grzegorz       Kulgawczuk            109.90 -  316: 351   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1293  / 12 107.75




	Grzegorz Kulgawczuk 109.90 Biała Podlaska

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Krystian       Wandzlewicz           100.00 +  416: 316  150
    2     3 Mariusz        Kubicki               115.78 +  368: 352  166
    3     4 Rafał          Dąbrowski             109.59 +  436: 356  160
    4     2 Joanna         Ostrowska             108.92 -  331: 398   59
    5     7 Mariusz        Skrzypczyński         115.71 -  334: 352   66
    6     8 Paweł          Jackowski             134.52 +  334: 291  185
    7     7 Mariusz        Skrobosz              142.57 -  368: 468   93
    8    14 Jerzy          Krzyżewski            104.59 -  304: 417   55
    9    20 Małgorzata     Szmuksta              100.00 +  317: 268  150
   10    13 Joanna         Kubińska              100.00 -  211: 472   50
   11    18 Grzegorz       Koczkodon             122.52 +  423: 301  173
   12    14 Dariusz        Nawrocki              110.93 +  351: 316  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1468  / 12 122.33




	Rafał Dąbrowski 109.59 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Aleksandra     Witkowska             100.00 +  523: 140  150
    2     2 Eugeniusz      Wróblewski            113.35 +  371: 356  163
    3     4 Grzegorz       Kulgawczuk            109.90 -  356: 436   60
    4     7 Kamil          Nawrocki              117.35 +  474: 465  167
    5     5 Mariusz        Skrobosz              142.57 +  398: 370  193
    6     3 Andrzej        Tyczyno               108.59 -  345: 384   59
    7     6 Dawid          Pikul                 141.28 -  369: 531   91
    8     9 Remigiusz      Skwarek               100.00 -  308: 421   50
    9    13 Paweł          Jackowski             134.52 -  290: 384   85
   10    17 Mariusz        Kubicki               115.78 -  269: 354   66
   11    20 Jerzy          Krzyżewski            104.59 -  327: 361   55
   12    23 Joanna         Ostrowska             108.92 +  391: 373  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1298  / 12 108.17




	Joanna Ostrowska 108.92 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Katarzyna      Witkowska             100.00 +  559: 109  150
    2     1 Krzysztof      Sporczyk              112.21 +  366: 355  162
    3     3 Kamil          Nawrocki              117.35 +  413: 350  167
    4     2 Grzegorz       Kulgawczuk            109.90 +  398: 331  160
    5     1 Artur          Koszel                117.28 -  323: 343   67
    6     5 Mariusz        Wrześniewski          141.16 -  292: 413   91
    7     9 Marek          Syczuk                126.56 -  334: 416   77
    8    13 Lucyna         Śniadach              106.16 -  343: 367   56
    9    15 Krzysztof      Langiewicz            120.44 -  348: 398   70
   10    18 Remigiusz      Skwarek               100.00 -  344: 353   50
   11    19 Małgorzata     Jóźwiak               105.21 -  341: 354   55
   12    23 Rafał          Dąbrowski             109.59 -  373: 391   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1165  / 12  97.08




	Andrzej Tyczyno 108.59 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Monika         Wrzałek               100.00 +  461: 256  150
    2     8 Mariusz        Skrobosz              142.57 +  411: 393  193
    3     6 Marek          Syczuk                126.56 +  407: 336  177
    4     4 Stanisław      Rydzik                137.98 -  316: 606   88
    5     4 Paweł          Jackowski             134.52 +  420: 295  185
    6     3 Rafał          Dąbrowski             109.59 +  384: 345  160
    7     3 Mariusz        Wrześniewski          141.16 -  372: 412   91
    8     6 Krystian       Wandzlewicz           100.00 +  392: 281  150
    9     5 Andrzej        Kwiatkowski           118.75 -  252: 511   69
   10     8 Mariusz        Skrzypczyński         115.71 +  478: 301  166
   11     5 Mariusz        Margalski             124.55 -  303: 469   75
   12     6 Filip          Warzecha              122.08 +  358: 307  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1676  / 12 139.67




	Lucyna Śniadach 106.16 Rumia                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Kazimierz.J    Merklejn              142.95 -  377: 503   93
    2    16 Mariusz        Wrześniewski          141.16 -  339: 425   91
    3    23 Małgorzata     Sameryt               101.35 +  366: 324  151
    4    22 Wojciech       Gołęcki               100.00 +  413: 284  150
    5    17 Robert         Soszka                119.45 -  346: 368   69
    6    22 Małgorzata     Szmuksta              100.00 +  429: 390  150
    7    18 Katarzyna      Kowalewska            115.20 -  341: 394   65
    8    13 Joanna         Ostrowska             108.92 +  367: 343  159
    9    18 Krzysztof      Noskowicz             100.00 -  296: 343   50
   10    20 Jan            Lisiewski             100.60 +  356: 283  151
   11    15 Danuta         Langiewicz            100.48 +  410: 391  150
   12    12 Mariusz        Kubicki               115.78 +  484: 358  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1445  / 12 120.42




	Katarzyna Sołdan 105.35 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Mariusz        Skrobosz              142.57 -  327: 393   93
    2    23 Dariusz        Nieora                100.00 +  370: 239  150
    3    15 Andrzej        Oleksiak              126.39 -  314: 316   76
    4    17 Mariusz        Kubicki               115.78 +  399: 281  166
    5    18 Andrzej        Kwiatkowski           118.75 -  296: 460   69
    6    18 Kamil          Nawrocki              117.35 -  338: 424   67
    7    23 Monika         Wrzałek               100.00 +  376: 221  150
    8    20 Katarzyna      Kowalewska            115.20 +  372: 359  165
    9    22 Katarzyna      Dębska                100.00 =  332: 332  100
   10    15 Grzegorz       Koczkodon             122.52 +  516: 352  173
   11    12 Kamil          Nawrocki              117.35 -  355: 395   67
   12    15 Małgorzata     Sameryt               101.35 -  334: 458   51
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1327  / 12 110.58




	Małgorzata Jóźwiak 105.21 Iława                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Krzysztof      Mówka                 141.82 -  354: 437   92
    2    20 Monika         Wrzałek               100.00 +  363: 298  150
    3    12 Stanisław      Olsztyn               100.00 +  312: 235  150
    4    13 Mariusz        Margalski             124.55 +  341: 317  175
    5     9 Mariusz        Wrześniewski          141.16 =  369: 369  141
    6     6 Mariusz        Skrzypczyński         115.71 -  326: 331   66
    7    10 Mirosław       Konsik                104.15 -  347: 394   54
    8    23 Bartłomiej     Dalecki               100.00 +  407: 303  150
    9    12 Stanisław      Rydzik                137.98 -  261: 523   88
   10    16 Miłosz         Wrzałek               121.12 -  248: 476   71
   11    19 Joanna         Ostrowska             108.92 +  354: 341  159
   12    16 Rafał          Wesołowski            114.03 -  381: 397   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1360  / 12 113.33




	Jerzy Krzyżewski 104.59 Świętajno                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    14 Grzegorz       Kulgawczuk            109.90 +  417: 304  160
    9    17 Dariusz        Nawrocki              110.93 -  337: 343   61
   10    19 Rafał          Wesołowski            114.03 -  348: 427   64
   11    20 Rafał          Dąbrowski             109.59 +  361: 327  160
   12    17 Danuta         Langiewicz            100.48 -  336: 340   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     495  /  5  99.00




	Mirosław Konsik 104.15 Gdańsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Dawid          Pikul                 141.28 -  368: 375   91
    2    17 Michał         Kolaj                 100.00 +  457: 298  150
    3    13 Robert         Soszka                119.45 +  397: 268  169
    4    10 Andrzej        Oleksiak              126.39 +  374: 329  176
    5     3 Krystian       Wandzlewicz           100.00 -  327: 329   50
    6    14 Anita          Bruska                104.00 +  390: 283  154
    7    10 Małgorzata     Jóźwiak               105.21 +  394: 347  155
    8     7 Mariusz        Skrobosz              142.57 -  302: 511   93
    9     3 Krzysztof      Mówka                 141.82 -  305: 437   92
   10    11 Katarzyna      Kowalewska            115.20 -  306: 445   65
   11    16 Eugeniusz      Wróblewski            113.35 +  360: 349  163
   12    13 Joanna         Kubińska              100.00 +  376: 351  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1508  / 12 125.67




	Anita Bruska 104.00 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Mariusz        Wrześniewski          141.16 +  325: 284  191
    2    15 Filip          Warzecha              122.08 -  293: 343   72
    3    22 Katarzyna      Kowalewska            115.20 +  365: 343  165
    4    15 Grzegorz       Koczkodon             122.52 -  309: 424   73
    5    20 Krzysztof      Noskowicz             100.00 +  415: 379  150
    6    14 Mirosław       Konsik                104.15 -  283: 390   54
    7    20 Janina         Jabłczyńska-Zając     103.74 -  282: 387   54
    8    21 Eugeniusz      Wróblewski            113.35 -  324: 413   63
    9    19 Andrzej        Oleksiak              126.39 -  317: 475   76
   10    24 Małgorzata     Szmuksta              100.00 -  314: 321   50
   11    27 Wojciech       Gołęcki               100.00 +  426: 270  150
   12    25 Krzysztof      Noskowicz             100.00 +  390: 285  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1248  / 12 104.00




	Janina Jabłczyńska-Zając 103.74 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Karol          Wyrębkiewicz          138.18 -  308: 477   88
    2    28 Aleksandra     Witkowska             100.00 +  370: 175  150
    3    17 Krzysztof      Langiewicz            120.44 -  347: 373   70
    4    27 Monika         Wrzałek               100.00 +  419: 189  150
    5    13 Rafał          Wesołowski            114.03 -  357: 380   64
    6    24 Michał         Kolaj                 100.00 +  379: 268  150
    7    20 Anita          Bruska                104.00 +  387: 282  154
    8    15 Stanisław      Olsztyn               100.00 +  362: 333  150
    9     6 Filip          Warzecha              122.08 -  289: 359   72
   10    12 Eugeniusz      Wróblewski            113.35 +  391: 339  163
   11    10 Joanna         Kubińska              100.00 +  339: 277  150
   12     9 Kamil          Nawrocki              117.35 -  277: 527   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1428  / 12 119.00




	Małgorzata Sameryt 101.35 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Stanisław      Rydzik                137.98 -  343: 446   88
    2    21 Urszula        Behnke                100.00 +  414: 213  150
    3    23 Lucyna         Śniadach              106.16 -  324: 366   56
    4    23 Dariusz        Nieora                100.00 +  366: 224  150
    5    12 Kamil          Nawrocki              117.35 +  375: 319  167
    6    11 Filip          Warzecha              122.08 -  276: 474   72
    7    19 Stanisław      Olsztyn               100.00 +  366: 315  150
    8    22 Małgorzata     Szmuksta              100.00 +  325: 215  150
    9    10 Mariusz        Skrzypczyński         115.71 +  360: 315  166
   10     9 Andrzej        Oleksiak              126.39 -  347: 464   76
   11    11 Mariusz        Skrzypczyński         115.71 -  346: 357   66
   12    15 Katarzyna      Sołdan                105.35 +  458: 334  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1446  / 12 120.50




	Jan Lisiewski 100.60 Piasutno                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    24 Monika         Wrzałek               100.00 +  403: 265  150
    9    14 Remigiusz      Skwarek               100.00 +  348: 287  150
   10    20 Lucyna         Śniadach              106.16 -  283: 356   56
   11    21 Stanisław      Olsztyn               100.00 +  389: 284  150
   12    19 Krzysztof      Langiewicz            120.44 +  408: 299  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     676  /  5 135.20




	Danuta Langiewicz 100.48 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Paweł          Jackowski             134.52 -  364: 393   85
    2    19 Wojciech       Gołęcki               100.00 -  298: 364   50
    3    24 Filip          Dalecki               100.00 +  494: 234  150
    4    18 Robert         Soszka                119.45 -  344: 428   69
    5    23 Dariusz        Nieora                100.00 +  371: 221  150
    6    20 Dariusz        Nawrocki              110.93 +  438: 286  161
    7    14 Eugeniusz      Wróblewski            113.35 -  314: 336   63
    8    12 Andrzej        Oleksiak              126.39 +  396: 274  176
    9    16 Piotr          Marusa                100.00 +  412: 290  150
   10    10 Czesława       Pawłowska             100.00 -  286: 388   50
   11    15 Lucyna         Śniadach              106.16 -  391: 410   56
   12    17 Jerzy          Krzyżewski            104.59 +  340: 336  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1315  / 12 109.58




	Urszula Behnke 100.00 Iława

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Marek          Syczuk                126.56 -  249: 391   77
    2    21 Małgorzata     Sameryt               101.35 -  213: 414   51
    3    29 Aleksandra     Witkowska             100.00 +  370: 248  150
    4    24 Eugeniusz      Wróblewski            113.35 -  262: 363   63
    5    22 Mariusz        Kubicki               115.78 -  292: 358   66
    6    26 Agata          Nawrocka              100.00 +  359: 202  150
    7    22 Remigiusz      Skwarek               100.00 -  248: 381   50
    8    29 Ewa            Jóźwiak               100.00 +  310: 258  150
    9    24 Miłosz         Wrzałek               121.12 -  244: 469   71
   10    26 Michał         Kolaj                 100.00 +  302: 255  150
   11    24 Monika         Wrzałek               100.00 -  280: 325   50
   12    26 Michał         Kolaj                 100.00 +  321: 190  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1178  / 12  98.17




	Bartłomiej Dalecki 100.00 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Andrzej        Oleksiak              126.39 -  367: 410   76
    2    18 Katarzyna      Dębska                100.00 +  365: 279  150
    3    10 Czesława       Pawłowska             100.00 -  291: 338   50
    4    16 Remigiusz      Skwarek               100.00 -  222: 428   50
    5    25 Agata          Nawrocka              100.00 +  401: 211  150
    6    19 Mariusz        Kubicki               115.78 -  296: 457   66
    7    25 Adam           Graczyk               100.00 +  314: 268  150
    8    23 Małgorzata     Jóźwiak               105.21 -  303: 407   55
    9    21 Katarzyna      Kowalewska            115.20 -  249: 451   65
   10    25 Wojciech       Gołęcki               100.00 =  322: 322  100
   11    26 Katarzyna      Dębska                100.00 +  367: 301  150
   12    22 Grzegorz       Koczkodon             122.52 -  319: 471   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1135  / 12  94.58




	Filip Dalecki 100.00 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Mariusz        Margalski             124.55 -  218: 450   75
    2    24 Joanna         Kubińska              100.00 -  226: 370   50
    3    24 Danuta         Langiewicz            100.48 -  234: 494   50
    4    28 Agnieszka      Neumann               100.00 +  326: 202  150
    5    24 Dariusz        Nawrocki              110.93 -  291: 317   61
    6    28 Dariusz        Nieora                100.00 -  247: 288   50
    7    28 Katarzyna      Witkowska             100.00 +  289: 236  150
    8    30 Jacek          Jabłonowski           100.00 +  264: 141  150
    9    26 Mariusz        Kubicki               115.78 -  251: 455   66
   10    28 Agata          Nawrocka              100.00 -  236: 313   50
   11    29 Ewa            Jóźwiak               100.00 +  320: 230  150
   12    27 Agata          Nawrocka              100.00 +  359: 222  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1152  / 12  96.00




	Katarzyna Dębska 100.00 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Grzegorz       Koczkodon             122.52 -  262: 448   73
    2    18 Bartłomiej     Dalecki               100.00 -  279: 365   50
    3    27 Jacek          Jabłonowski           100.00 +  354: 143  150
    4    21 Rafał          Wesołowski            114.03 -  276: 489   64
    5    28 Aleksandra     Witkowska             100.00 +  422: 171  150
    6    21 Krzysztof      Noskowicz             100.00 -  277: 335   50
    7    27 Michał         Kolaj                 100.00 -  305: 341   50
    8    26 Adam           Graczyk               100.00 +  332: 280  150
    9    22 Katarzyna      Sołdan                105.35 =  332: 332  105
   10    23 Piotr          Marusa                100.00 -  379: 386   50
   11    26 Bartłomiej     Dalecki               100.00 -  301: 367   50
   12    28 Wojciech       Gołęcki               100.00 -  292: 300   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     992  / 12  82.67




	Wojciech Gołęcki 100.00 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Filip          Warzecha              122.08 -  261: 426   72
    2    19 Danuta         Langiewicz            100.48 +  364: 298  150
    3    21 Paweł          Jackowski             134.52 -  267: 481   85
    4    22 Lucyna         Śniadach              106.16 -  284: 413   56
    5    27 Ewa            Jóźwiak               100.00 +  319: 217  150
    6    23 Katarzyna      Kowalewska            115.20 -  259: 304   65
    7    21 Miłosz         Wrzałek               121.12 -  299: 470   71
    8    28 Agnieszka      Neumann               100.00 +  332: 186  150
    9    25 Rafał          Wesołowski            114.03 -  354: 380   64
   10    25 Bartłomiej     Dalecki               100.00 =  322: 322  100
   11    27 Anita          Bruska                104.00 -  270: 426   54
   12    28 Katarzyna      Dębska                100.00 +  300: 292  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1167  / 12  97.25




	Adam Graczyk 100.00 Nowe Miasto Lubawskie   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Miłosz         Wrzałek               121.12 -  214: 468   71
    2    25 Krystian       Wandzlewicz           100.00 -  157: 564   50
    3    26 Monika         Wrzałek               100.00 +  251: 236  150
    4    26 Krzysztof      Noskowicz             100.00 -  242: 422   50
    5    26 Michał         Kolaj                 100.00 +  314: 305  150
    6    25 Joanna         Kubińska              100.00 -  268: 358   50
    7    25 Bartłomiej     Dalecki               100.00 -  268: 314   50
    8    26 Katarzyna      Dębska                100.00 -  280: 332   50
    9    29 Ewa            Jóźwiak               100.00 +  293: 268  150
   10    29 Jacek          Jabłonowski           100.00 +  353: 205  150
   11    25 Agata          Nawrocka              100.00 +  300: 265  150
   12    21 Monika         Wrzałek               100.00 +  264: 225  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1221  / 12 101.75




	Jacek Jabłonowski 100.00 Iława

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Krzysztof      Langiewicz            120.44 -  108: 469   70
    2    30 Remigiusz      Skwarek               100.00 -   88: 584   50
    3    27 Katarzyna      Dębska                100.00 -  143: 354   50
    4    30 Aleksandra     Witkowska             100.00 -  113: 213   50
    5    30 Agnieszka      Neumann               100.00 -  115: 205   50
    6    30 Katarzyna      Witkowska             100.00 -  159: 208   50
    7    30 Ewa            Jóźwiak               100.00 -  140: 234   50
    8    30 Filip          Dalecki               100.00 -  141: 264   50
    9    30 Agata          Nawrocka              100.00 -  140: 329   50
   10    29 Adam           Graczyk               100.00 -  205: 353   50
   11    30 Agnieszka      Neumann               100.00 -  173: 267   50
   12    30 Agnieszka      Neumann               100.00 =  243: 243  100
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     670  / 12  55.83




	Ewa Jóźwiak 100.00 Iława                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Robert         Soszka                119.45 -  225: 367   69
    2    22 Katarzyna      Kowalewska            115.20 -  179: 415   65
    3    25 Michał         Kolaj                 100.00 -  238: 370   50
    4    29 Katarzyna      Witkowska             100.00 +  143: 118  150
    5    27 Wojciech       Gołęcki               100.00 -  217: 319   50
    6    27 Monika         Wrzałek               100.00 -  196: 270   50
    7    30 Jacek          Jabłonowski           100.00 +  234: 140  150
    8    29 Urszula        Behnke                100.00 -  258: 310   50
    9    29 Adam           Graczyk               100.00 -  268: 293   50
   10    30 Agnieszka      Neumann               100.00 +  310: 218  150
   11    29 Filip          Dalecki               100.00 -  230: 320   50
   12    29 Dariusz        Nieora                100.00 -  260: 312   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     934  / 12  77.83




	Michał Kolaj 100.00 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Andrzej        Kwiatkowski           118.75 -  278: 433   69
    2    17 Mirosław       Konsik                104.15 -  298: 457   54
    3    25 Ewa            Jóźwiak               100.00 +  370: 238  150
    4    19 Joanna         Kubińska              100.00 -  291: 326   50
    5    26 Adam           Graczyk               100.00 -  305: 314   50
    6    24 Janina         Jabłczyńska-Zając     103.74 -  268: 379   54
    7    27 Katarzyna      Dębska                100.00 +  341: 305  150
    8    27 Agata          Nawrocka              100.00 +  327: 254  150
    9    23 Grzegorz       Koczkodon             122.52 -  251: 487   73
   10    26 Urszula        Behnke                100.00 -  255: 302   50
   11    28 Dariusz        Nieora                100.00 +  305: 232  150
   12    26 Urszula        Behnke                100.00 -  190: 321   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1050  / 12  87.50




	Joanna Kubińska 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Kamil          Nawrocki              117.35 -  325: 402   67
    2    24 Filip          Dalecki               100.00 +  370: 226  150
    3    16 Stanisław      Rydzik                137.98 -  418: 577   88
    4    19 Michał         Kolaj                 100.00 +  326: 291  150
    5    15 Stanisław      Olsztyn               100.00 -  350: 404   50
    6    25 Adam           Graczyk               100.00 +  358: 268  150
    7    15 Grzegorz       Koczkodon             122.52 +  377: 343  173
    8    19 Dariusz        Nawrocki              110.93 +  352: 331  161
    9     9 Artur          Koszel                117.28 -  325: 499   67
   10    13 Grzegorz       Kulgawczuk            109.90 +  472: 211  160
   11    10 Janina         Jabłczyńska-Zając     103.74 -  277: 339   54
   12    13 Mirosław       Konsik                104.15 -  351: 376   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1324  / 12 110.33




	Piotr Marusa 100.00 Szczytno                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    25 Dariusz        Nieora                100.00 +  382: 313  150
    9    16 Danuta         Langiewicz            100.48 -  290: 412   50
   10    23 Katarzyna      Dębska                100.00 +  386: 379  150
   11    22 Krzysztof      Langiewicz            120.44 -  322: 331   70
   12    24 Stanisław      Olsztyn               100.00 -  317: 362   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     470  /  5  94.00




	Agata Nawrocka 100.00 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Artur          Koszel                117.28 -  191: 406   67
    2    26 Małgorzata     Szmuksta              100.00 -  256: 325   50
    3    30 Katarzyna      Witkowska             100.00 +  293: 208  150
    4    25 Stanisław      Olsztyn               100.00 -  185: 438   50
    5    25 Bartłomiej     Dalecki               100.00 -  211: 401   50
    6    26 Urszula        Behnke                100.00 -  202: 359   50
    7    29 Agnieszka      Neumann               100.00 +  352: 179  150
    8    27 Michał         Kolaj                 100.00 -  254: 327   50
    9    30 Jacek          Jabłonowski           100.00 +  329: 140  150
   10    28 Filip          Dalecki               100.00 +  313: 236  150
   11    25 Adam           Graczyk               100.00 -  265: 300   50
   12    27 Filip          Dalecki               100.00 -  222: 359   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1017  / 12  84.75




	Agnieszka Neumann 100.00 Iława

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Mariusz        Kubicki               115.78 -  158: 513   66
    2    27 Czesława       Pawłowska             100.00 -  166: 537   50
    3    28 Dariusz        Nieora                100.00 -  177: 308   50
    4    28 Filip          Dalecki               100.00 -  202: 326   50
    5    30 Jacek          Jabłonowski           100.00 +  205: 115  150
    6    29 Aleksandra     Witkowska             100.00 -  216: 231   50
    7    29 Agata          Nawrocka              100.00 -  179: 352   50
    8    28 Wojciech       Gołęcki               100.00 -  186: 332   50
    9    28 Monika         Wrzałek               100.00 -  166: 418   50
   10    30 Ewa            Jóźwiak               100.00 -  218: 310   50
   11    30 Jacek          Jabłonowski           100.00 +  267: 173  150
   12    30 Jacek          Jabłonowski           100.00 =  243: 243  100
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     866  / 12  72.17




	Dariusz Nieora 100.00 Iława

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Mariusz        Skrzypczyński         115.71 -  224: 437   66
    2    23 Katarzyna      Sołdan                105.35 -  239: 370   55
    3    28 Agnieszka      Neumann               100.00 +  308: 177  150
    4    23 Małgorzata     Sameryt               101.35 -  224: 366   51
    5    23 Danuta         Langiewicz            100.48 -  221: 371   50
    6    28 Filip          Dalecki               100.00 +  288: 247  150
    7    24 Małgorzata     Szmuksta              100.00 -  294: 381   50
    8    25 Piotr          Marusa                100.00 -  313: 382   50
    9    27 Stanisław      Olsztyn               100.00 +  337: 302  150
   10    27 Monika         Wrzałek               100.00 -  230: 284   50
   11    28 Michał         Kolaj                 100.00 -  232: 305   50
   12    29 Ewa            Jóźwiak               100.00 +  312: 260  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1022  / 12  85.17




	Krzysztof Noskowicz 100.00 Stary Toruń                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Katarzyna      Kowalewska            115.20 +  372: 342  165
    2    12 Krzysztof      Mówka                 141.82 -  356: 438   92
    3    11 Miłosz         Wrzałek               121.12 -  314: 469   71
    4    26 Adam           Graczyk               100.00 +  422: 242  150
    5    20 Anita          Bruska                104.00 -  379: 415   54
    6    21 Katarzyna      Dębska                100.00 +  335: 277  150
    7    12 Paweł          Jackowski             134.52 -  233: 513   85
    8    17 Andrzej        Kwiatkowski           118.75 -  295: 400   69
    9    18 Lucyna         Śniadach              106.16 +  343: 296  156
   10    22 Stanisław      Olsztyn               100.00 -  311: 330   50
   11    23 Małgorzata     Szmuksta              100.00 -  327: 369   50
   12    25 Anita          Bruska                104.00 -  285: 390   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1146  / 12  95.50




	Stanisław Olsztyn 100.00 Olsztyn                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Rafał          Wesołowski            114.03 -  304: 409   64
    2    29 Katarzyna      Witkowska             100.00 +  531: 136  150
    3    12 Małgorzata     Jóźwiak               105.21 -  235: 312   55
    4    25 Agata          Nawrocka              100.00 +  438: 185  150
    5    15 Joanna         Kubińska              100.00 +  404: 350  150
    6     7 Stanisław      Rydzik                137.98 -  343: 352   88
    7    19 Małgorzata     Sameryt               101.35 -  315: 366   51
    8    15 Janina         Jabłczyńska-Zając     103.74 -  333: 362   54
    9    27 Dariusz        Nieora                100.00 -  302: 337   50
   10    22 Krzysztof      Noskowicz             100.00 +  330: 311  150
   11    21 Jan            Lisiewski             100.60 -  284: 389   51
   12    24 Piotr          Marusa                100.00 +  362: 317  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1163  / 12  96.92




	Czesława Pawłowska 100.00 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Eugeniusz      Wróblewski            113.35 -  310: 421   63
    2    27 Agnieszka      Neumann               100.00 +  537: 166  150
    3    10 Bartłomiej     Dalecki               100.00 +  338: 291  150
    4    11 Krzysztof      Sporczyk              112.21 +  416: 319  162
    5    10 Remigiusz      Skwarek               100.00 +  342: 285  150
    6     4 Kazimierz.J    Merklejn              142.95 -  310: 411   93
    7     5 Krystian       Wandzlewicz           100.00 -  310: 454   50
    8    16 Rafał          Wesołowski            114.03 +  399: 374  164
    9     4 Karol          Wyrębkiewicz          138.18 -  409: 458   88
   10    10 Danuta         Langiewicz            100.48 +  388: 286  150
   11     9 Katarzyna      Kowalewska            115.20 -  347: 360   65
   12    11 Krystian       Wandzlewicz           100.00 +  377: 310  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1435  / 12 119.58




	Remigiusz Skwarek 100.00 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Krzysztof      Sporczyk              112.21 -  296: 425   62
    2    30 Jacek          Jabłonowski           100.00 +  584:  88  150
    3    18 Mariusz        Skrobosz              142.57 -  368: 395   93
    4    16 Bartłomiej     Dalecki               100.00 +  428: 222  150
    5    10 Czesława       Pawłowska             100.00 -  285: 342   50
    6    17 Eugeniusz      Wróblewski            113.35 -  327: 434   63
    7    22 Urszula        Behnke                100.00 +  381: 248  150
    8     9 Rafał          Dąbrowski             109.59 +  421: 308  160
    9    14 Jan            Lisiewski             100.60 -  287: 348   51
   10    18 Joanna         Ostrowska             108.92 +  353: 344  159
   11    14 Mariusz        Kubicki               115.78 -  307: 312   66
   12    18 Eugeniusz      Wróblewski            113.35 +  443: 332  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1317  / 12 109.75




	Małgorzata Szmuksta 100.00 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Dariusz        Nawrocki              110.93 -  311: 329   61
    2    26 Agata          Nawrocka              100.00 +  325: 256  150
    3    20 Eugeniusz      Wróblewski            113.35 +  357: 303  163
    4    14 Krzysztof      Langiewicz            120.44 -  265: 384   70
    5    21 Dawid          Pikul                 141.28 -  333: 417   91
    6    22 Lucyna         Śniadach              106.16 -  390: 429   56
    7    24 Dariusz        Nieora                100.00 +  381: 294  150
    8    22 Małgorzata     Sameryt               101.35 -  215: 325   51
    9    20 Grzegorz       Kulgawczuk            109.90 -  268: 317   60
   10    24 Anita          Bruska                104.00 +  321: 314  154
   11    23 Krzysztof      Noskowicz             100.00 +  369: 327  150
   12    20 Krzysztof      Sporczyk              112.21 -  301: 317   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1218  / 12 101.50




	Krystian Wandzlewicz 100.00 Nowe Miasto Lub.         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Grzegorz       Kulgawczuk            109.90 -  316: 416   60
    2    25 Adam           Graczyk               100.00 +  564: 157  150
    3     8 Mariusz        Skrzypczyński         115.71 +  483: 414  166
    4     5 Filip          Warzecha              122.08 +  462: 372  172
    5     3 Mirosław       Konsik                104.15 +  329: 327  154
    6     2 Karol          Wyrębkiewicz          138.18 -  344: 368   88
    7     5 Czesława       Pawłowska             100.00 +  454: 310  150
    8     6 Andrzej        Tyczyno               108.59 -  281: 392   59
    9     1 Mariusz        Skrobosz              142.57 +  348: 296  193
   10     6 Paweł          Jackowski             134.52 -  347: 471   85
   11     7 Kazimierz.J    Merklejn              142.95 -  307: 478   93
   12    11 Czesława       Pawłowska             100.00 -  310: 377   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1420  / 12 118.33




	Aleksandra Witkowska 100.00 Iława

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Rafał          Dąbrowski             109.59 -  140: 523   60
    2    28 Janina         Jabłczyńska-Zając     103.74 -  175: 370   54
    3    29 Urszula        Behnke                100.00 -  248: 370   50
    4    30 Jacek          Jabłonowski           100.00 +  213: 113  150
    5    28 Katarzyna      Dębska                100.00 -  171: 422   50
    6    29 Agnieszka      Neumann               100.00 +  231: 216  150
    7    26 Dariusz        Nawrocki              110.93 -  139: 532   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     575  /  7  82.14




	Katarzyna Witkowska 100.00 Iława

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Joanna         Ostrowska             108.92 -  109: 559   59
    2    29 Stanisław      Olsztyn               100.00 -  136: 531   50
    3    30 Agata          Nawrocka              100.00 -  208: 293   50
    4    29 Ewa            Jóźwiak               100.00 -  118: 143   50
    5    29 Monika         Wrzałek               100.00 -  173: 348   50
    6    30 Jacek          Jabłonowski           100.00 +  208: 159  150
    7    28 Filip          Dalecki               100.00 -  236: 289   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     459  /  7  65.57




	Monika Wrzałek 100.00 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Andrzej        Tyczyno               108.59 -  256: 461   59
    2    20 Małgorzata     Jóźwiak               105.21 -  298: 363   55
    3    26 Adam           Graczyk               100.00 -  236: 251   50
    4    27 Janina         Jabłczyńska-Zając     103.74 -  189: 419   54
    5    29 Katarzyna      Witkowska             100.00 +  348: 173  150
    6    27 Ewa            Jóźwiak               100.00 +  270: 196  150
    7    23 Katarzyna      Sołdan                105.35 -  221: 376   55
    8    24 Jan            Lisiewski             100.60 -  265: 403   51
    9    28 Agnieszka      Neumann               100.00 +  418: 166  150
   10    27 Dariusz        Nieora                100.00 +  284: 230  150
   11    24 Urszula        Behnke                100.00 +  325: 280  150
   12    21 Adam           Graczyk               100.00 -  225: 264   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1124  / 12  93.67


Wyniki poszczególnych rund turnieju I Mistrzostwa Iławy



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz.J    Merklejn             - Lucyna         Śniadach              503: 377
   2 Katarzyna      Sołdan               - Mariusz        Skrobosz              327: 393
   3 Krzysztof      Mówka                - Małgorzata     Jóźwiak               437: 354
   4 Mirosław       Konsik               - Dawid          Pikul                 368: 375
   5 Mariusz        Wrześniewski         - Anita          Bruska                284: 325
   6 Janina         Jabłczyńska-Zając    - Karol          Wyrębkiewicz          308: 477
   7 Stanisław      Rydzik               - Małgorzata     Sameryt               446: 343
   8 Danuta         Langiewicz           - Paweł          Jackowski             364: 393
   9 Marek          Syczuk               - Urszula        Behnke                391: 249
  10 Bartłomiej     Dalecki              - Andrzej        Oleksiak              367: 410
  11 Mariusz        Margalski            - Filip          Dalecki               450: 218
  12 Katarzyna      Dębska               - Grzegorz       Koczkodon             262: 448
  13 Filip          Warzecha             - Wojciech       Gołęcki               426: 261
  14 Adam           Graczyk              - Miłosz         Wrzałek               214: 468
  15 Krzysztof      Langiewicz           - Jacek          Jabłonowski           469: 108
  16 Ewa            Jóźwiak              - Robert         Soszka                225: 367
  17 Andrzej        Kwiatkowski          - Michał         Kolaj                 433: 278
  18 Joanna         Kubińska             - Kamil          Nawrocki              325: 402
  19 Artur          Koszel               - Agata          Nawrocka              406: 191
  20 Agnieszka      Neumann              - Mariusz        Kubicki               158: 513
  21 Mariusz        Skrzypczyński        - Dariusz        Nieora                437: 224
  22 Krzysztof      Noskowicz            - Katarzyna      Kowalewska            372: 342
  23 Rafał          Wesołowski           - Stanisław      Olsztyn               409: 304
  24 Czesława       Pawłowska            - Eugeniusz      Wróblewski            310: 421
  25 Krzysztof      Sporczyk             - Remigiusz      Skwarek               425: 296
  26 Małgorzata     Szmuksta             - Dariusz        Nawrocki              311: 329
  27 Grzegorz       Kulgawczuk           - Krystian       Wandzlewicz           416: 316
  28 Aleksandra     Witkowska            - Rafał          Dąbrowski             140: 523
  29 Joanna         Ostrowska            - Katarzyna      Witkowska             559: 109
  30 Monika         Wrzałek              - Andrzej        Tyczyno               256: 461


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Sporczyk             - Joanna         Ostrowska             355: 366
   2 Eugeniusz      Wróblewski           - Rafał          Dąbrowski             356: 371
   3 Mariusz        Kubicki              - Grzegorz       Kulgawczuk            352: 368
   4 Andrzej        Oleksiak             - Kazimierz.J    Merklejn              392: 426
   5 Karol          Wyrębkiewicz         - Rafał          Wesołowski            474: 406
   6 Artur          Koszel               - Krzysztof      Langiewicz            329: 318
   7 Kamil          Nawrocki             - Miłosz         Wrzałek               394: 370
   8 Mariusz        Skrobosz             - Andrzej        Tyczyno               393: 411
   9 Paweł          Jackowski            - Mariusz        Margalski             372: 375
  10 Grzegorz       Koczkodon            - Marek          Syczuk                302: 348
  11 Dawid          Pikul                - Stanisław      Rydzik                432: 355
  12 Krzysztof      Mówka                - Krzysztof      Noskowicz             438: 356
  13 Robert         Soszka               - Mariusz        Skrzypczyński         348: 379
  14 Dariusz        Nawrocki             - Andrzej        Kwiatkowski           317: 373
  15 Anita          Bruska               - Filip          Warzecha              293: 343
  16 Lucyna         Śniadach             - Mariusz        Wrześniewski          339: 425
  17 Michał         Kolaj                - Mirosław       Konsik                298: 457
  18 Bartłomiej     Dalecki              - Katarzyna      Dębska                365: 279
  19 Wojciech       Gołęcki              - Danuta         Langiewicz            364: 298
  20 Małgorzata     Jóźwiak              - Monika         Wrzałek               363: 298
  21 Małgorzata     Sameryt              - Urszula        Behnke                414: 213
  22 Katarzyna      Kowalewska           - Ewa            Jóźwiak               415: 179
  23 Dariusz        Nieora               - Katarzyna      Sołdan                239: 370
  24 Filip          Dalecki              - Joanna         Kubińska              226: 370
  25 Krystian       Wandzlewicz          - Adam           Graczyk               564: 157
  26 Agata          Nawrocka             - Małgorzata     Szmuksta              256: 325
  27 Agnieszka      Neumann              - Czesława       Pawłowska             166: 537
  28 Janina         Jabłczyńska-Zając    - Aleksandra     Witkowska             370: 175
  29 Katarzyna      Witkowska            - Stanisław      Olsztyn               136: 531
  30 Jacek          Jabłonowski          - Remigiusz      Skwarek                88: 584


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Karol          Wyrębkiewicz         - Dawid          Pikul                 371: 326
   2 Andrzej        Kwiatkowski          - Kazimierz.J    Merklejn              320: 413
   3 Joanna         Ostrowska            - Kamil          Nawrocki              413: 350
   4 Rafał          Dąbrowski            - Grzegorz       Kulgawczuk            356: 436
   5 Filip          Warzecha             - Krzysztof      Mówka                 377: 387
   6 Andrzej        Tyczyno              - Marek          Syczuk                407: 336
   7 Mariusz        Margalski            - Artur          Koszel                353: 407
   8 Mariusz        Skrzypczyński        - Krystian       Wandzlewicz           414: 483
   9 Grzegorz       Koczkodon            - Mariusz        Kubicki               400: 371
  10 Czesława       Pawłowska            - Bartłomiej     Dalecki               338: 291
  11 Miłosz         Wrzałek              - Krzysztof      Noskowicz             469: 314
  12 Stanisław      Olsztyn              - Małgorzata     Jóźwiak               235: 312
  13 Mirosław       Konsik               - Robert         Soszka                397: 268
  14 Rafał          Wesołowski           - Mariusz        Wrześniewski          278: 433
  15 Katarzyna      Sołdan               - Andrzej        Oleksiak              314: 316
  16 Stanisław      Rydzik               - Joanna         Kubińska              577: 418
  17 Krzysztof      Langiewicz           - Janina         Jabłczyńska-Zając     373: 347
  18 Remigiusz      Skwarek              - Mariusz        Skrobosz              368: 395
  19 Dariusz        Nawrocki             - Krzysztof      Sporczyk              298: 318
  20 Eugeniusz      Wróblewski           - Małgorzata     Szmuksta              303: 357
  21 Paweł          Jackowski            - Wojciech       Gołęcki               481: 267
  22 Katarzyna      Kowalewska           - Anita          Bruska                343: 365
  23 Lucyna         Śniadach             - Małgorzata     Sameryt               366: 324
  24 Danuta         Langiewicz           - Filip          Dalecki               494: 234
  25 Ewa            Jóźwiak              - Michał         Kolaj                 238: 370
  26 Adam           Graczyk              - Monika         Wrzałek               251: 236
  27 Katarzyna      Dębska               - Jacek          Jabłonowski           354: 143
  28 Dariusz        Nieora               - Agnieszka      Neumann               308: 177
  29 Urszula        Behnke               - Aleksandra     Witkowska             370: 248
  30 Agata          Nawrocka             - Katarzyna      Witkowska             293: 208


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz.J    Merklejn             - Krzysztof      Mówka                 344: 410
   2 Grzegorz       Kulgawczuk           - Joanna         Ostrowska             331: 398
   3 Karol          Wyrębkiewicz         - Artur          Koszel                332: 395
   4 Andrzej        Tyczyno              - Stanisław      Rydzik                316: 606
   5 Krystian       Wandzlewicz          - Filip          Warzecha              462: 372
   6 Miłosz         Wrzałek              - Mariusz        Wrześniewski          348: 469
   7 Rafał          Dąbrowski            - Kamil          Nawrocki              474: 465
   8 Dawid          Pikul                - Paweł          Jackowski             324: 512
   9 Andrzej        Kwiatkowski          - Mariusz        Skrzypczyński         358: 440
  10 Andrzej        Oleksiak             - Mirosław       Konsik                329: 374
  11 Krzysztof      Sporczyk             - Czesława       Pawłowska             319: 416
  12 Marek          Syczuk               - Mariusz        Skrobosz              268: 408
  13 Małgorzata     Jóźwiak              - Mariusz        Margalski             341: 317
  14 Małgorzata     Szmuksta             - Krzysztof      Langiewicz            265: 384
  15 Anita          Bruska               - Grzegorz       Koczkodon             309: 424
  16 Remigiusz      Skwarek              - Bartłomiej     Dalecki               428: 222
  17 Mariusz        Kubicki              - Katarzyna      Sołdan                281: 399
  18 Robert         Soszka               - Danuta         Langiewicz            428: 344
  19 Michał         Kolaj                - Joanna         Kubińska              291: 326
  20 Katarzyna      Kowalewska           - Dariusz        Nawrocki              367: 348
  21 Rafał          Wesołowski           - Katarzyna      Dębska                489: 276
  22 Wojciech       Gołęcki              - Lucyna         Śniadach              284: 413
  23 Małgorzata     Sameryt              - Dariusz        Nieora                366: 224
  24 Urszula        Behnke               - Eugeniusz      Wróblewski            262: 363
  25 Stanisław      Olsztyn              - Agata          Nawrocka              438: 185
  26 Krzysztof      Noskowicz            - Adam           Graczyk               422: 242
  27 Monika         Wrzałek              - Janina         Jabłczyńska-Zając     189: 419
  28 Filip          Dalecki              - Agnieszka      Neumann               326: 202
  29 Katarzyna      Witkowska            - Ewa            Jóźwiak               118: 143
  30 Aleksandra     Witkowska            - Jacek          Jabłonowski           213: 113


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Artur          Koszel               - Joanna         Ostrowska             343: 323
   2 Krzysztof      Mówka                - Stanisław      Rydzik                378: 369
   3 Mirosław       Konsik               - Krystian       Wandzlewicz           327: 329
   4 Paweł          Jackowski            - Andrzej        Tyczyno               295: 420
   5 Mariusz        Skrobosz             - Rafał          Dąbrowski             370: 398
   6 Grzegorz       Koczkodon            - Kazimierz.J    Merklejn              367: 421
   7 Mariusz        Skrzypczyński        - Grzegorz       Kulgawczuk            352: 334
   8 Krzysztof      Langiewicz           - Karol          Wyrębkiewicz          276: 366
   9 Mariusz        Wrześniewski         - Małgorzata     Jóźwiak               369: 369
  10 Remigiusz      Skwarek              - Czesława       Pawłowska             285: 342
  11 Miłosz         Wrzałek              - Andrzej        Oleksiak              364: 395
  12 Kamil          Nawrocki             - Małgorzata     Sameryt               319: 375
  13 Janina         Jabłczyńska-Zając    - Rafał          Wesołowski            357: 380
  14 Filip          Warzecha             - Eugeniusz      Wróblewski            427: 283
  15 Joanna         Kubińska             - Stanisław      Olsztyn               350: 404
  16 Mariusz        Margalski            - Krzysztof      Sporczyk              418: 312
  17 Robert         Soszka               - Lucyna         Śniadach              368: 346
  18 Katarzyna      Sołdan               - Andrzej        Kwiatkowski           296: 460
  19 Marek          Syczuk               - Katarzyna      Kowalewska            363: 340
  20 Krzysztof      Noskowicz            - Anita          Bruska                379: 415
  21 Dawid          Pikul                - Małgorzata     Szmuksta              417: 333
  22 Urszula        Behnke               - Mariusz        Kubicki               292: 358
  23 Dariusz        Nieora               - Danuta         Langiewicz            221: 371
  24 Filip          Dalecki              - Dariusz        Nawrocki              291: 317
  25 Bartłomiej     Dalecki              - Agata          Nawrocka              401: 211
  26 Adam           Graczyk              - Michał         Kolaj                 314: 305
  27 Ewa            Jóźwiak              - Wojciech       Gołęcki               217: 319
  28 Aleksandra     Witkowska            - Katarzyna      Dębska                171: 422
  29 Katarzyna      Witkowska            - Monika         Wrzałek               173: 348
  30 Jacek          Jabłonowski          - Agnieszka      Neumann               115: 205


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Mówka                - Artur          Koszel                429: 392
   2 Krystian       Wandzlewicz          - Karol          Wyrębkiewicz          344: 368
   3 Rafał          Dąbrowski            - Andrzej        Tyczyno               345: 384
   4 Kazimierz.J    Merklejn             - Czesława       Pawłowska             411: 310
   5 Mariusz        Wrześniewski         - Joanna         Ostrowska             413: 292
   6 Małgorzata     Jóźwiak              - Mariusz        Skrzypczyński         326: 331
   7 Stanisław      Olsztyn              - Stanisław      Rydzik                343: 352
   8 Grzegorz       Kulgawczuk           - Paweł          Jackowski             334: 291
   9 Rafał          Wesołowski           - Dawid          Pikul                 311: 366
  10 Mariusz        Skrobosz             - Andrzej        Oleksiak              493: 332
  11 Małgorzata     Sameryt              - Filip          Warzecha              276: 474
  12 Andrzej        Kwiatkowski          - Krzysztof      Langiewicz            324: 311
  13 Grzegorz       Koczkodon            - Robert         Soszka                365: 371
  14 Anita          Bruska               - Mirosław       Konsik                283: 390
  15 Marek          Syczuk               - Mariusz        Margalski             421: 373
  16 Krzysztof      Sporczyk             - Miłosz         Wrzałek               407: 291
  17 Eugeniusz      Wróblewski           - Remigiusz      Skwarek               434: 327
  18 Kamil          Nawrocki             - Katarzyna      Sołdan                424: 338
  19 Mariusz        Kubicki              - Bartłomiej     Dalecki               457: 296
  20 Danuta         Langiewicz           - Dariusz        Nawrocki              438: 286
  21 Katarzyna      Dębska               - Krzysztof      Noskowicz             277: 335
  22 Małgorzata     Szmuksta             - Lucyna         Śniadach              390: 429
  23 Wojciech       Gołęcki              - Katarzyna      Kowalewska            259: 304
  24 Michał         Kolaj                - Janina         Jabłczyńska-Zając     268: 379
  25 Joanna         Kubińska             - Adam           Graczyk               358: 268
  26 Agata          Nawrocka             - Urszula        Behnke                202: 359
  27 Monika         Wrzałek              - Ewa            Jóźwiak               270: 196
  28 Filip          Dalecki              - Dariusz        Nieora                247: 288
  29 Agnieszka      Neumann              - Aleksandra     Witkowska             216: 231
  30 Jacek          Jabłonowski          - Katarzyna      Witkowska             159: 208


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrzypczyński        - Krzysztof      Mówka                 378: 356
   2 Artur          Koszel               - Kazimierz.J    Merklejn              400: 386
   3 Andrzej        Tyczyno              - Mariusz        Wrześniewski          372: 412
   4 Stanisław      Rydzik               - Karol          Wyrębkiewicz          417: 392
   5 Czesława       Pawłowska            - Krystian       Wandzlewicz           310: 454
   6 Rafał          Dąbrowski            - Dawid          Pikul                 369: 531
   7 Mariusz        Skrobosz             - Grzegorz       Kulgawczuk            468: 368
   8 Filip          Warzecha             - Robert         Soszka                341: 334
   9 Joanna         Ostrowska            - Marek          Syczuk                334: 416
  10 Małgorzata     Jóźwiak              - Mirosław       Konsik                347: 394
  11 Kamil          Nawrocki             - Andrzej        Kwiatkowski           481: 286
  12 Paweł          Jackowski            - Krzysztof      Noskowicz             513: 233
  13 Andrzej        Oleksiak             - Mariusz        Kubicki               511: 300
  14 Eugeniusz      Wróblewski           - Danuta         Langiewicz            336: 314
  15 Joanna         Kubińska             - Grzegorz       Koczkodon             377: 343
  16 Krzysztof      Langiewicz           - Mariusz        Margalski             340: 425
  17 Rafał          Wesołowski           - Krzysztof      Sporczyk              312: 400
  18 Lucyna         Śniadach             - Katarzyna      Kowalewska            341: 394
  19 Stanisław      Olsztyn              - Małgorzata     Sameryt               315: 366
  20 Janina         Jabłczyńska-Zając    - Anita          Bruska                387: 282
  21 Miłosz         Wrzałek              - Wojciech       Gołęcki               470: 299
  22 Remigiusz      Skwarek              - Urszula        Behnke                381: 248
  23 Katarzyna      Sołdan               - Monika         Wrzałek               376: 221
  24 Dariusz        Nieora               - Małgorzata     Szmuksta              294: 381
  25 Adam           Graczyk              - Bartłomiej     Dalecki               268: 314
  26 Dariusz        Nawrocki             - Aleksandra     Witkowska             532: 139
  27 Katarzyna      Dębska               - Michał         Kolaj                 305: 341
  28 Katarzyna      Witkowska            - Filip          Dalecki               236: 289
  29 Agata          Nawrocka             - Agnieszka      Neumann               352: 179
  30 Ewa            Jóźwiak              - Jacek          Jabłonowski           234: 140


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Karol          Wyrębkiewicz         - Krzysztof      Mówka                 402: 360
   2 Kazimierz.J    Merklejn             - Mariusz        Skrzypczyński         441: 259
   3 Dawid          Pikul                - Artur          Koszel                367: 334
   4 Mariusz        Wrześniewski         - Filip          Warzecha              337: 383
   5 Stanisław      Rydzik               - Marek          Syczuk                360: 465
   6 Andrzej        Tyczyno              - Krystian       Wandzlewicz           392: 281
   7 Mirosław       Konsik               - Mariusz        Skrobosz              302: 511
   8 Paweł          Jackowski            - Miłosz         Wrzałek               393: 310
   9 Rafał          Dąbrowski            - Remigiusz      Skwarek               308: 421
  10 Grzegorz       Koczkodon            - Kamil          Nawrocki              332: 332
  11 Mariusz        Kubicki              - Mariusz        Margalski             304: 351
  12 Danuta         Langiewicz           - Andrzej        Oleksiak              396: 274
  13 Joanna         Ostrowska            - Lucyna         Śniadach              343: 367
  14 Jerzy          Krzyżewski           - Grzegorz       Kulgawczuk            417: 304
  15 Stanisław      Olsztyn              - Janina         Jabłczyńska-Zając     333: 362
  16 Czesława       Pawłowska            - Rafał          Wesołowski            399: 374
  17 Krzysztof      Noskowicz            - Andrzej        Kwiatkowski           295: 400
  18 Krzysztof      Langiewicz           - Krzysztof      Sporczyk              338: 341
  19 Dariusz        Nawrocki             - Joanna         Kubińska              331: 352
  20 Katarzyna      Kowalewska           - Katarzyna      Sołdan                359: 372
  21 Anita          Bruska               - Eugeniusz      Wróblewski            324: 413
  22 Małgorzata     Szmuksta             - Małgorzata     Sameryt               215: 325
  23 Bartłomiej     Dalecki              - Małgorzata     Jóźwiak               303: 407
  24 Jan            Lisiewski            - Monika         Wrzałek               403: 265
  25 Piotr          Marusa               - Dariusz        Nieora                382: 313
  26 Adam           Graczyk              - Katarzyna      Dębska                280: 332
  27 Michał         Kolaj                - Agata          Nawrocka              327: 254
  28 Agnieszka      Neumann              - Wojciech       Gołęcki               186: 332
  29 Urszula        Behnke               - Ewa            Jóźwiak               310: 258
  30 Jacek          Jabłonowski          - Filip          Dalecki               141: 264


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krystian       Wandzlewicz          - Mariusz        Skrobosz              348: 296
   2 Mariusz        Margalski            - Kazimierz.J    Merklejn              367: 294
   3 Krzysztof      Mówka                - Mirosław       Konsik                437: 305
   4 Karol          Wyrębkiewicz         - Czesława       Pawłowska             458: 409
   5 Andrzej        Kwiatkowski          - Andrzej        Tyczyno               511: 252
   6 Janina         Jabłczyńska-Zając    - Filip          Warzecha              289: 359
   7 Dawid          Pikul                - Eugeniusz      Wróblewski            385: 347
   8 Krzysztof      Sporczyk             - Marek          Syczuk                300: 549
   9 Artur          Koszel               - Joanna         Kubińska              499: 325
  10 Małgorzata     Sameryt              - Mariusz        Skrzypczyński         360: 315
  11 Mariusz        Wrześniewski         - Kamil          Nawrocki              393: 306
  12 Stanisław      Rydzik               - Małgorzata     Jóźwiak               523: 261
  13 Paweł          Jackowski            - Rafał          Dąbrowski             384: 290
  14 Jan            Lisiewski            - Remigiusz      Skwarek               348: 287
  15 Joanna         Ostrowska            - Krzysztof      Langiewicz            348: 398
  16 Piotr          Marusa               - Danuta         Langiewicz            290: 412
  17 Jerzy          Krzyżewski           - Dariusz        Nawrocki              337: 343
  18 Lucyna         Śniadach             - Krzysztof      Noskowicz             296: 343
  19 Andrzej        Oleksiak             - Anita          Bruska                475: 317
  20 Grzegorz       Kulgawczuk           - Małgorzata     Szmuksta              317: 268
  21 Katarzyna      Kowalewska           - Bartłomiej     Dalecki               451: 249
  22 Katarzyna      Sołdan               - Katarzyna      Dębska                332: 332
  23 Michał         Kolaj                - Grzegorz       Koczkodon             251: 487
  24 Miłosz         Wrzałek              - Urszula        Behnke                469: 244
  25 Wojciech       Gołęcki              - Rafał          Wesołowski            354: 380
  26 Mariusz        Kubicki              - Filip          Dalecki               455: 251
  27 Dariusz        Nieora               - Stanisław      Olsztyn               337: 302
  28 Monika         Wrzałek              - Agnieszka      Neumann               418: 166
  29 Ewa            Jóźwiak              - Adam           Graczyk               268: 293
  30 Jacek          Jabłonowski          - Agata          Nawrocka              140: 329


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marek          Syczuk               - Karol          Wyrębkiewicz          354: 326
   2 Dawid          Pikul                - Krzysztof      Mówka                 327: 453
   3 Filip          Warzecha             - Artur          Koszel                432: 534
   4 Mariusz        Wrześniewski         - Stanisław      Rydzik                409: 450
   5 Mariusz        Skrobosz             - Kazimierz.J    Merklejn              339: 331
   6 Krystian       Wandzlewicz          - Paweł          Jackowski             347: 471
   7 Mariusz        Margalski            - Andrzej        Kwiatkowski           444: 305
   8 Andrzej        Tyczyno              - Mariusz        Skrzypczyński         478: 301
   9 Małgorzata     Sameryt              - Andrzej        Oleksiak              347: 464
  10 Czesława       Pawłowska            - Danuta         Langiewicz            388: 286
  11 Mirosław       Konsik               - Katarzyna      Kowalewska            306: 445
  12 Eugeniusz      Wróblewski           - Janina         Jabłczyńska-Zając     339: 391
  13 Joanna         Kubińska             - Grzegorz       Kulgawczuk            472: 211
  14 Kamil          Nawrocki             - Krzysztof      Sporczyk              349: 259
  15 Katarzyna      Sołdan               - Grzegorz       Koczkodon             516: 352
  16 Małgorzata     Jóźwiak              - Miłosz         Wrzałek               248: 476
  17 Mariusz        Kubicki              - Rafał          Dąbrowski             354: 269
  18 Remigiusz      Skwarek              - Joanna         Ostrowska             353: 344
  19 Jerzy          Krzyżewski           - Rafał          Wesołowski            348: 427
  20 Jan            Lisiewski            - Lucyna         Śniadach              283: 356
  21 Dariusz        Nawrocki             - Krzysztof      Langiewicz            422: 295
  22 Krzysztof      Noskowicz            - Stanisław      Olsztyn               311: 330
  23 Piotr          Marusa               - Katarzyna      Dębska                386: 379
  24 Małgorzata     Szmuksta             - Anita          Bruska                321: 314
  25 Wojciech       Gołęcki              - Bartłomiej     Dalecki               322: 322
  26 Urszula        Behnke               - Michał         Kolaj                 302: 255
  27 Monika         Wrzałek              - Dariusz        Nieora                284: 230
  28 Agata          Nawrocka             - Filip          Dalecki               313: 236
  29 Adam           Graczyk              - Jacek          Jabłonowski           353: 205
  30 Agnieszka      Neumann              - Ewa            Jóźwiak               218: 310


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Mówka                - Artur          Koszel                372: 409
   2 Marek          Syczuk               - Stanisław      Rydzik                343: 371
   3 Mariusz        Skrobosz             - Paweł          Jackowski             445: 305
   4 Filip          Warzecha             - Karol          Wyrębkiewicz          449: 463
   5 Andrzej        Tyczyno              - Mariusz        Margalski             303: 469
   6 Mariusz        Wrześniewski         - Dawid          Pikul                 508: 308
   7 Kazimierz.J    Merklejn             - Krystian       Wandzlewicz           478: 307
   8 Andrzej        Oleksiak             - Andrzej        Kwiatkowski           352: 359
   9 Czesława       Pawłowska            - Katarzyna      Kowalewska            347: 360
  10 Joanna         Kubińska             - Janina         Jabłczyńska-Zając     277: 339
  11 Mariusz        Skrzypczyński        - Małgorzata     Sameryt               357: 346
  12 Kamil          Nawrocki             - Katarzyna      Sołdan                395: 355
  13 Rafał          Wesołowski           - Miłosz         Wrzałek               410: 435
  14 Remigiusz      Skwarek              - Mariusz        Kubicki               307: 312
  15 Danuta         Langiewicz           - Lucyna         Śniadach              391: 410
  16 Mirosław       Konsik               - Eugeniusz      Wróblewski            360: 349
  17 Krzysztof      Sporczyk             - Dariusz        Nawrocki              240: 348
  18 Grzegorz       Kulgawczuk           - Grzegorz       Koczkodon             423: 301
  19 Małgorzata     Jóźwiak              - Joanna         Ostrowska             354: 341
  20 Jerzy          Krzyżewski           - Rafał          Dąbrowski             361: 327
  21 Jan            Lisiewski            - Stanisław      Olsztyn               389: 284
  22 Piotr          Marusa               - Krzysztof      Langiewicz            322: 331
  23 Krzysztof      Noskowicz            - Małgorzata     Szmuksta              327: 369
  24 Monika         Wrzałek              - Urszula        Behnke                325: 280
  25 Agata          Nawrocka             - Adam           Graczyk               265: 300
  26 Katarzyna      Dębska               - Bartłomiej     Dalecki               301: 367
  27 Anita          Bruska               - Wojciech       Gołęcki               426: 270
  28 Michał         Kolaj                - Dariusz        Nieora                305: 232
  29 Filip          Dalecki              - Ewa            Jóźwiak               320: 230
  30 Agnieszka      Neumann              - Jacek          Jabłonowski           267: 173


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Artur          Koszel               - Stanisław      Rydzik                285: 326
   2 Krzysztof      Mówka                - Mariusz        Skrobosz              411: 296
   3 Karol          Wyrębkiewicz         - Mariusz        Margalski             430: 380
   4 Marek          Syczuk               - Mariusz        Wrześniewski          453: 376
   5 Kazimierz.J    Merklejn             - Paweł          Jackowski             358: 337
   6 Andrzej        Tyczyno              - Filip          Warzecha              358: 307
   7 Andrzej        Kwiatkowski          - Dawid          Pikul                 366: 472
   8 Mariusz        Skrzypczyński        - Katarzyna      Kowalewska            417: 256
   9 Janina         Jabłczyńska-Zając    - Kamil          Nawrocki              277: 527
  10 Miłosz         Wrzałek              - Andrzej        Oleksiak              290: 343
  11 Krystian       Wandzlewicz          - Czesława       Pawłowska             310: 377
  12 Lucyna         Śniadach             - Mariusz        Kubicki               484: 358
  13 Mirosław       Konsik               - Joanna         Kubińska              376: 351
  14 Dariusz        Nawrocki             - Grzegorz       Kulgawczuk            316: 351
  15 Małgorzata     Sameryt              - Katarzyna      Sołdan                458: 334
  16 Małgorzata     Jóźwiak              - Rafał          Wesołowski            381: 397
  17 Jerzy          Krzyżewski           - Danuta         Langiewicz            336: 340
  18 Eugeniusz      Wróblewski           - Remigiusz      Skwarek               332: 443
  19 Jan            Lisiewski            - Krzysztof      Langiewicz            408: 299
  20 Małgorzata     Szmuksta             - Krzysztof      Sporczyk              301: 317
  21 Monika         Wrzałek              - Adam           Graczyk               225: 264
  22 Bartłomiej     Dalecki              - Grzegorz       Koczkodon             319: 471
  23 Rafał          Dąbrowski            - Joanna         Ostrowska             391: 373
  24 Piotr          Marusa               - Stanisław      Olsztyn               317: 362
  25 Anita          Bruska               - Krzysztof      Noskowicz             390: 285
  26 Urszula        Behnke               - Michał         Kolaj                 321: 190
  27 Filip          Dalecki              - Agata          Nawrocka              359: 222
  28 Wojciech       Gołęcki              - Katarzyna      Dębska                300: 292
  29 Ewa            Jóźwiak              - Dariusz        Nieora                260: 312
  30 Jacek          Jabłonowski          - Agnieszka      Neumann               243: 243
Lista rankingowa na dzień 28-05-2005

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Szymon Fidziński               Warszawa             144.17  17877  124
   2 Kazimierz.J Merklejn           Szczecin             142.45  27777  195
   3 Dawid Pikul                    Poznań               142.13  27289  192
   4 Krzysztof Mówka                Toruń                141.97  27685  195
   5 Mariusz Skrobosz               Warszawa             141.46  26736  189
   6 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             141.39  27006  191
   7 Mateusz Żbikowski              Warszawa             141.27  27123  192
   8 Kamil Górka                    Łęczna               140.62  26717  190
   9 Marcin Mroziuk                 Warszawa             140.44   6741   48
  10 Mariusz Wrześniewski           Warszawa             140.02  27024  193
  11 Stanisław Rydzik               Warszawa             139.19  27143  195
  12 Sławomir Kordjalik             Warszawa             138.97  26822  193
  13 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 138.79  27480  198
  14 Szymon Zaleski                 Poznań               137.86   6755   49
  15 Tomasz Zwoliński               Warszawa             137.71  27543  200
  16 Adam Weremczuk                 Łódź                 135.82   8828   65
  17 Grzegorz Święcki               Białystok            135.38  15298  113
  18 Dariusz Banaszek               Warszawa             135.21  26637  197
  19 Lucyna Korga                   Zabrze               135.02   6481   48
  20 Paweł Jackowski                Warszawa             134.43  25541  190
  21 Radosław Konca                 Warszawa             132.98  25399  191
  22 Justyna Fugiel                 Sandomierz           132.81  26430  199
  23 Bartosz Morawski               Gliwice              132.52   9674   73
  24 Maciej Czupryniak              Milanówek            131.51  21173  161
  25 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  131.22   9448   72
  26 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             131.20  25977  198
  27 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      130.73  15687  120
  28 Marcin Kozyra                  Warszawa             130.56  25982  199
  29 Wojciech Zemło                 Łódź                 130.46  23222  178
  30 Sergiusz Puchalski             Włocławek            130.28  15764  121
  31 Sławomir Kucia                 Kraków               129.02  20385  158
  32 Maciej Perzyński               Piła                 128.08  24336  190
  33 Marek Syczuk                   Warszawa             127.59  23093  181
  34 Aleksander Puchalski           Włocławek            127.49  24351  191
  35 Małgorzata Kania               Milanówek            127.39  19364  152
  36 Michał Makowski                Warszawa             127.30  19350  152
  37 Andrzej Szepczyński            Kraków               127.29  24566  193
  38 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       126.68  17609  139
  39 Marcin Bożek                   Będzin               126.30   9978   79
  40 Filip Sosin                    Warszawa             126.03  23820  189
  41 Piotr Pietuchowski             Białystok            125.74  22634  180
  42 Mariusz Margalski              Warszawa             125.49  19576  156
  43 Andrzej Oleksiak               Ostróda              125.33  24691  197
  44 Andrzej Słapiński              Warszawa             125.30   5764   46
  45 Joanna Juszczak                Warszawa             124.83  23468  188
  46 Kuba Koisar                    Warszawa             124.78   9858   79
  47 Jarosław Puchalski             Łódź                 124.63  23555  189
  48 Arkadiusz Jaworski             Tychy                124.58   4734   38
  49 Łukasz  Bryła                  Mielec               124.51   8716   70
  50 Joanna Stępień                 Katowice             124.22  23104  186
  51 Sławomir Nosek                 Mielec               124.06  14391  116
  52 Jarosław Michalak              Łódź                 124.04   8807   71
  53 Andrzej Wróblewski             Warszawa             123.71   4701   38
  54 Andrzej Kowalski               Gdańsk               123.70  13607  110
  55 Robert Kamiński                Wysokie Mazowieckie  123.53  24089  195
  56 Iwona Kucia                    Kraków               123.32  19114  155
  57 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       122.48  22168  181
  58 Wojciech Morawski              Gliwice              122.39   6242   51
  59 Filip Warzecha                 Gdynia               122.32  11743   96
  60 Katarzyna Stępień              Katowice             122.18   5987   49
  61 Artur Irzyk                    Strzyżów             122.13  10992   90
  62 Marek Dudkiewicz               Milanówek            121.96  23782  195
  63 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     121.90  11702   96
  64 Irena Sołdan                   Rumia                121.51  24059  198
  65 Paweł Florek                   Bydgoszcz            121.40  10198   84
  66 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             121.28  17828  147
  67 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              121.24  23884  197
  68 Marek Roszak                   Poznań               121.16  23748  196
  69 Magdalena Merklejn             Szczecin             121.07  19734  163
  70 Marcin Kamiński                Warszawa             120.93  12939  107
  71 Anna Kowalska-Demczyszyn       Bielsko Biała        120.90  22488  186
  72 Miłosz Wrzałek                 Reda                 120.86  23567  195
  73 Renata Kowalska                Bielsko Biała        120.30  22857  190
  74 Bogusław Puchalski             Włocławek            120.24  24047  200
  75 Andrzej Rechowicz              Katowice             120.22  23203  193
  76 Tomasz Figiel                  Zawichost            120.19  10817   90
  77 Michał Waszkiewicz             Warszawa             120.01  24003  200
  78 Robert Soszka                  Warszawa             119.93  22786  190
  79 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              119.83   4314   36
  80 Stanisław Gasik                Warszawa             119.69  18552  155
  81 Artur Koszel                   Inowrocław           119.69  20467  171
  82 Przemysław Herdzina            Kraków               119.49   8603   72
  83 Jacek Pietruszka               Kraków               119.47   3823   32
  84 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             119.24  22537  189
  85 Małgorzata Szczygieł           Wrocław              119.22   4292   36
  86 Michał Trumpus                 Wrocław              119.09  11433   96
  87 Michał Musielak                Bydgoszcz            119.04   9880   83
  88 Ewa Strzelczyk                 Warszawa             118.99  22013  185
  89 Mariusz Skrzypczyński          Reda                 118.96   6424   54
  90 Łukasz Kozub                   Brzesko              118.92   5708   48
  91 Paweł Opyc                     Warszawa             118.83  22222  187
  92 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             118.54  23116  195
  93 Andrzej Rakoczy                Kraków               118.51  13155  111
  94 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            118.32  22717  192
  95 Rafał Matczak                  Pruszków             118.25  19630  166
  96 Andrzej Grabiński              Suchedniów           118.08   5668   48
  97 Stanisław Ochot                Katowice             118.07   8501   72
  98 Jerzy Matyasik                 Kraków               118.02  21244  180
  99 Maciej Michalak                Łódź                 117.55   7288   62
 100 Paweł Stefaniak                Biała Podlaska       117.48   6814   58
 101 Grzegorz Wilk                  Kraków               117.45   9044   77
 102 Zdzisław Szota                 Warszawa             117.43  17380  148
 103 Mateusz Zalega                 Łódź                 117.29   4809   41
 104 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              117.27   7740   66
 105 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             117.11  11360   97
 106 Piotr Rosół                    Warszawa             117.08  22245  190
 107 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  117.02  23169  198
 108 Paweł Frynia                   Konstantynów Łódzki  116.91  23031  197
 109 Katarzyna Klimała              Kraków               116.29  11396   98
 110 Marcin Figiel                  Zawichost            116.26   6627   57
 111 Radosław Sowiński              Warszawa             116.24  23016  198
 112 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             116.21   5578   48
 113 Ewa Ciszewska                  Katowice             116.05   6963   60
 114 Maciej Mizgier                 Gdańsk               115.98   5335   46
 115 Tomasz Wiśniewski              Chełmża              115.89   4172   36
 116 Krzysztof Bukowski             Milanówek            115.63  11563  100
 117 Maciej Lelowicz                Kraków               115.61   4162   36
 118 Krzysztof Obremski             Legnica              115.50   5544   48
 119 Joanna Zadrożna                Szczecin             115.44   4156   36
 120 Dorota Zielińska               Piaseczno            115.38  20884  181
 121 Mariusz Kubicki                Inowrocław           115.29  20061  174
 122 Łukasz Bobowski                Suchedniów           115.25   6915   60
 123 Katarzyna Kowalewska           Poznań               115.10  11050   96
 124 Rafał Wesołowski               Warszawa             114.90  21717  189
 125 Bogdan Wasilonek               Mińsk Mazowiecki     114.83   3445   30
 126 Aleksandra Merklejn-Kaczanowska Szczecin             114.82  22389  195
 127 Paweł Jędryka                  Tarnów               114.77  12510  109
 128 Daniel Czernatowicz            Kraków               114.69   5505   48
 129 Michał Sosin                   Warszawa             114.58   6760   59
 130 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            114.45   9957   87
 131 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         114.38   8235   72
 132 Halina Roszak                  Poznań               114.23  22160  194
 133 Kazimierz Merklejn             Szczecin             113.92   9683   85
 134 Małgorzata Sulejewska          Kraków               113.91  13669  120
 135 Teresa Fortuna                 Lubin                113.89   5125   45
 136 Maciej Śliwa                   Zabrze               113.83   8196   72
 137 Dariusz Maciejuk               Warszawa             113.67  10912   96
 138 Renata Andracka                Poznań               113.11   4072   36
 139 Beata Madej                    Lublin               113.02   6329   56
 140 Maciej Kutera                  Warszawa             112.72  14315  127
 141 Wojciech Jacyno                Warszawa             112.66   3943   35
 142 Jarosław Sobczak               Warszawa             112.54  21496  191
 143 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               112.42  21922  195
 144 Kamil Klinkosz                 Rumia                112.40   4721   42
 145 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       112.38   6743   60
 146 Walenty Siemaszko              Lipiany              112.37   9439   84
 147 Robert Zabłocki                Łódź                 112.36   4045   36
 148 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           112.33  21567  192
 149 Mariola Osajda-Matczak         Pruszków             112.21  21768  194
 150 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            112.03  21958  196
 151 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            111.96  21385  191
 152 Paweł Ochot                    Katowice             111.95   7165   64
 153 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       111.94   5597   50
 154 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            111.92  12535  112
 155 Jolanta Kosmowska              Warszawa             111.55  17848  160
 156 Krzysztof Szkudlarek           Pabianice            111.53   4015   36
 157 Filip Klar                     Mielec               111.52   9256   83
 158 Grzegorz Pukniel               Lublin               111.36  22160  199
 159 Tomasz Suchanek                Wrocław              111.31  11020   99
 160 Andrzej Gostomski              Łódź                 111.22  21688  195
 161 Arkadiusz Biegun               Kraków               111.20  20350  183
 162 Krzysztof Jaworski             Warszawa             111.18  19345  174
 163 Piotr Adamczyk                 Tarnów               111.06  14216  128
 164 Krzysztof Leśniak              Kraków               110.89  15636  141
 165 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       110.87  14081  127
 166 Weronika Rudnicka              Ustka                110.72   7418   67
 167 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  110.50   5304   48
 168 Bogdan Kozłowski               Białystok            110.35  10373   94
 169 Michał Szkudlarek              Pabianice            110.31   3971   36
 170 Krystyna Augustyniak           Łódź                 109.92   8134   74
 171 Stefan Dawidson                Częstochowa          109.84   5602   51
 172 Paweł Jachowicz                Żyrardów             109.68  13491  123
 173 Dominik Wester                 Warszawa             109.68   9871   90
 174 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              109.54   7668   70
 175 Rafał Dąbrowski                Ostróda              109.33   7216   66
 176 Marcela Wołowiec               Gdynia               109.26   4589   42
 177 Grzegorz Gardynik              Warszawa             108.74  10874  100
 178 Agnieszka Krupka               Krosno               108.59  12162  112
 179 Leszek Stecuła                 Bytom                108.45   9652   89
 180 Marek Rogalski                 Chełm                108.44   8133   75
 181 Agnieszka Jaśkiewicz           Jastrzębie Zdrój     108.43  10192   94
 182 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             108.06   3782   35
 183 Katarzyna Żuławska             Katowice             108.01  10693   99
 184 Mariusz Makuch                 Zator                107.94   6800   63
 185 Mirosław Konsik                Gdańsk               107.74   7757   72
 186 Marcin Skowron                 Zabrze               107.60  13127  122
 187 Joanna Ostrowska               Warszawa             107.56  20329  189
 188 Beata Piotrowska               Łódź                 107.44  21488  200
 189 Robert Drózd                   Wesoła               107.43   5049   47
 190 Marianna Kozłowska             Białystok            107.37   8053   75
 191 Tomasz Ciejka                  Kraków               106.79   6087   57
 192 Tomasz Lempart                 Kraków               106.71   5442   51
 193 Tomasz Żbikowski               Warszawa             106.69  16964  159
 194 Władysław Zieliński            Lębork               106.25   8606   81
 195 Lucyna Śniadach                Rumia                106.20  20071  189
 196 Bogdan Pokojski                Piastów              106.17   8918   84
 197 Paweł Kasprzak                 Warszawa             106.16   3397   32
 198 Alina Białobrzewska            Gdynia               106.01  20142  190
 199 Katarzyna Sołdan               Rumia                105.94  11441  108
 200 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             105.93  19809  187
 201 Piotr Chabowski                Piła                 105.89   3812   36
 202 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             105.87   9952   94
 203 Sylwester Wójcik               Lublin               105.72   9198   87
 204 Iwona Rutkowska                Warszawa             105.67  17542  166
 205 Sławomir Buk                   Gliwice              105.33   5056   48
 206 Małgorzata Jóźwiak             Iława                105.21  20200  192
 207 Jerzy Luter                    Bytom                105.10  16501  157
 208 Sylwia  Stuchlik               Gdańsk               105.00   3780   36
 209 Janina Jabłczyńska-Zając       Gdynia               104.72  19583  187
 210 Bartosz Orłowski               Bytom                104.62  11508  110
 211 Wojciech Sołdan                Rumia                104.55  14533  139
 212 Małgorzata Sameryt             Warszawa             104.54   7527   72
 213 Janusz Sojka                   Łódź                 104.49   8359   80
 214 Jerzy Krzyżewski               Świętajno            104.37  13673  131
 215 Dorota Maciejuk                Warszawa             104.33   8659   83
 216 Czesława Pawłowska             Wrocław              104.31   3755   36
 217 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               104.19   5001   48
 218 Robert Głowacki                Łódź                 104.12   4998   48
 219 Anita Bruska                   Gdynia               104.00   7384   71
 220 Dominik Piasecki               Słupsk               103.91   7274   70
 221 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             103.85   6127   59
 222 Krzysztof Sojka                Łódź                 103.81  11108  107
 223 Maurycy Machnio                Lipiany              103.71   3630   35
 224 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             103.62   4974   48
 225 Roman Figiel                   Zawichost            103.35  11678  113
 226 Marcin Królak                  Warszawa             103.07   4329   42
 227 Magdalena Ochot                Katowice             102.87  14711  143
 228 Jan Lisiewski                  Piasutno             102.69   8523   83
 229 Wiesław Olewiński              Warszawa             102.60  15082  147
 230 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn             102.56   4410   43
 231 Beata Łażewska                 Gdynia               102.50   4920   48
 232 Danuta Langiewicz              Ostróda              102.14   6741   66
 233 Anna Królak                    Warszawa             101.64   8843   87
 234 Andrzej Kroc                   Łódź                 100.94   4845   48
 235 Marta Kleinrok                 Lublin               100.62   4226   42
 236 Joanna Brychcy                 Katowice             100.59  19817  197
 237 Anna Arana                     Warszawa             100.57  15588  155
 238 Paweł Czubla                   Kock                 100.48   4220   42
 239 Sylwester Gryz                 Zabrze               100.44  19486  194
 240 Damian Krężel                  Mielec               100.38   4216   42
 241 Sławomir Zabawa                Jasło                100.22  19542  195
 242 Jacek Baltyn                   Suchedniów           100.19   6913   69
 243 Bożena Matysiak                Kraków               100.03   3601   36
 244 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           100.02  19803  198
 245 Arkadiusz Łydka                Jaworzno              99.65   4783   48
 246 Jakub Nalepa                   Gliwice               99.61   3088   31
 247 Maria Jarosz                   Lublin                99.56  10952  110
 248 Anna Niedzielko                Szczecin              99.24  12207  123
 249 Daniel Janus                   Wąchock               99.05   4160   42
 250 Monika Rubinstein              Warszawa              98.63  19430  197
 251 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa              98.35   6688   68
 252 Piotr Jańczyk                  Łódź                  98.28   3538   36
 253 Lech Szymczak                  Gorzów Wielkopolski   98.09   4610   47
 254 Renata Rosół                   Warszawa              98.07  18732  191
 255 Michał Korzeniowski            Kraków                98.03   3529   36
 256 Anna Biegańska                 Białystok             97.83   4011   41
 257 Henryk Ryś                     Warszawa              97.79   4107   42
 258 Łukasz Święcki                 Białystok             97.62   4881   50
 259 Bartosz Milczarek              Łódź                  97.56   3512   36
 260 Grażyna Wesołowska             Łódź                  97.55  13657  140
 261 Olaf Czubla                    Łódź                  97.50   3510   36
 262 Mariusz Michalski              Inowrocław            97.50   8580   88
 263 Łukasz Miłosz                  Warszawa              97.27   6906   71
 264 Andrzej Bociąga                Chorzów               96.74   6965   72
 265 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski       96.53   7047   73
 266 Piotr Jakubiak                 Żyrardów              96.28   4814   50
 267 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz             96.20   6830   71
 268 Marek Kocikowski               Ostróda               96.04  10661  111
 269 Elżbieta Święcka               Białystok             95.82   3737   39
 270 Patrycja Śliwińska             Szczecin              95.78   6896   72
 271 Iza Kraj                       Warszawa              95.67  12054  126
 272 Renata Polończyk               Bielsko Biała         95.64   3443   36
 273 Mariusz Katzig                 Gdańsk                95.57   3345   35
 274 Bogumiła Ilczuk                Warszawa              95.20   6188   65
 275 Małgorzata Szmuksta            Szczecin              95.19   3427   36
 276 Andrzej Puchalski              Łódź                  95.05   3992   42
 277 Maciej Chmielowski             Kraków                94.80   2844   30
 278 Joanna Kubińska                Warszawa              94.62  11071  117
 279 Marcin Tutka                   Wrocław               94.60   2838   30
 280 Tadeusz Wiśniewski             Piła                  94.55   4444   47
 281 Maciej Stolarczyk              Zator                 94.46   3684   39
 282 Przemysław Pawlic              Wrocław               94.18   5651   60
 283 Teresa Zalewska                Racibórz              94.17   6027   64
 284 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski   94.02   4419   47
 285 Jarosław Kordalski             Lublin                93.93   5260   56
 286 Beata Kościańska               Lublin                93.49   4394   47
 287 Krzysztof Noskowicz            Stary Toruń           93.21   4474   48
 288 Jolanta  Sylwestrzuk           Warszawa              93.21   3169   34
 289 Małgorzata Marks               Warszawa              93.18   3075   33
 290 Ziemowit Pazda                 Wrocław               93.04   7722   83
 291 Anna Pawłowska                 Opacz Kol.            93.00   6882   74
 292 Norbert Skrzyński              Warszawa              92.97   6601   71
 293 Katarzyna Niedźwiedź           Lublin                92.81   5012   54
 294 Jerzy Ciesielski               Łódź                  92.76   5473   59
 295 Krystyna Puchalska             Łódź                  92.67   3336   36
 296 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   92.63   3242   35
 297 Mikołaj Fidziński              Dębica                90.94   3183   35
 298 Tomasz Olędzki                 Warszawa              90.89   5544   61
 299 Rafał Marks                    Warszawa              90.82   4087   45
 300 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  89.66  11477  128
 301 Paulina Płatkiewicz            Zielona Góra          88.69   3459   39
 302 Ewa Jobs                       Ostróda               88.42   3183   36
 303 Krzysztof Kokot                Nowy Targ             88.40   5039   57
 304 Krzysztof Kruk                 Łódź                  88.13  17274  196
 305 Kacper Jachowicz               Żyrardów              87.92   8440   96
 306 Leszek Kilian                  Jaworzno              87.50   3150   36
 307 Wojciech Obremski              Legnica               87.23   4187   48
 308 Piotr Madej                    Lublin                87.14   5664   65
 309 Jolanta Bednarska              Łódź                  86.71   4422   51
 310 Piotr Marusa                   Szczytno              86.53   5192   60
 311 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa              86.23  12676  147
 312 Andrzej Bryła                  Mielec                86.13   2670   31
 313 Piotr Ziółkowski               Piaseczno             85.62   6678   78
 314 Anna Czarnecka                 Zgierz                85.15   4428   52
 315 Barbara Szymańska              Gdańsk                84.74   5847   69
 316 Beata Wolf                     Gdańsk                84.53   3381   40
 317 Jerzy Augustyniak              Łódź                  84.45   4138   49
 318 Filip Sitkowski                Warszawa              82.67   4299   52
 319 Marek Reda                     Wołomin               81.34   3335   41
 320 Halina Łubniewicz              Łódź                  81.00   3807   47
 321 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             80.42   6675   83
 322 Jan Pawłowski                  Warszawa              79.62  12023  151
 323 Adam Kędzior                   Lublin                79.08   6643   84
 324 Adam Zalewski                  Racibórz              78.44   5020   64
 325 Monika Wrzałek                 Rumia                 74.17   3857   52
 326 Jolanta Kruk                   Łódź                  72.20   8014  111
 327 Ewa Jóźwiak                    Iława                 71.81   2226   31
 328 Gniewomir Białek               Dębica                65.21   2217   34




Poczekalnia na dzień 28-05-2005

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Andrzej Lożyński               Piastów              113.24   3284   29
   2 Justyna Woszczyna              Kraków               105.45   3058   29
   3 Michał  Borejko                Wrocław              101.00   2929   29
   4 Tomasz Frynia                  Konstantynów Łódzki   89.90   2607   29
   5 Jan Kozłowski                  Kraków                87.38   2534   29
   6 Małgorzata Pawłowska           Opacz Kol.            67.07   1945   29
   7 Jacek Gasik                    Warszawa             113.46   3177   28
   8 Magdalena Podlaska             Warszawa             105.64   2958   28
   9 Aleksandra Krencjasz           Łódź                  98.71   2764   28
  10 Marta Deptuła                  Piaseczno            126.11   3405   27
  11 Tomasz Korpysz                 Warszawa             102.81   2776   27
  12 Szymon Stolarczyk              Zator                 89.44   2415   27
  13 Grażyna Furman                 Sosnowiec            109.77   2854   26
  14 Adam Kotwica                   Gdańsk                97.77   2542   26
  15 Łukasz Marks                   Warszawa              96.00   2496   26
  16 Joanna Rubaj                   Lublin                83.65   2175   26
  17 Roman Sulima                   Warszawa             111.96   2799   25
  18 Grzegorz Matysiak              Kraków               132.33   3176   24
  19 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  119.62   2871   24
  20 Michał Sak                     Lublin               118.79   2851   24
  21 Janusz Krupiński               Sosnowiec            118.75   2850   24
  22 Dariusz Ołdakowski             Toruń                118.25   2838   24
  23 Jakub Zaryński                 Świnoujście          117.33   2816   24
  24 Zbigniew Szepczyński           Kraków               113.75   2730   24
  25 Marzena Kasner                 Janikowo             113.71   2729   24
  26 Jan Ziółkowski                 Rumia                112.79   2707   24
  27 Ewa Piramowska                 Łódź                 110.42   2650   24
  28 Artur Tomczyk                  Piła                 110.00   2640   24
  29 Tomasz Ruta                    Warszawa             107.75   2586   24
  30 Piotr Wojciekiewicz            Katowice             107.04   2569   24
  31 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              106.75   2562   24
  32 Grzegorz Bryła                 Mielec               105.83   2540   24
  33 Michał Szorc                   Białystok            102.62   2463   24
  34 Dorota Ziembowicz              Gliwice              102.17   2452   24
  35 Michał Jaworek                 Zabrze               100.71   2417   24
  36 Magdalena.Maja Rusak           Poznań                99.25   2382   24
  37 Irena Ficak                    Mielec                98.29   2359   24
  38 Monika Siemaszko               Lipiany               98.29   2359   24
  39 Paweł Szczekutek               Warszawa              97.75   2346   24
  40 Joanna Duda                    Zabrze                97.29   2335   24
  41 Marek Róziecki                 Rybnik                95.42   2290   24
  42 Beata Lerska                   Warszawa              93.96   2255   24
  43 Michał Kołodziejczyk           Ostróda               93.38   2241   24
  44 Bartłomiej Dalecki             Rumia                 90.46   2171   24
  45 Anna Zachorowska-Mazurkiewicz  Zabrze                88.88   2133   24
  46 Adam Słapiński                 Warszawa              87.42   2098   24
  47 Tomasz Ulrych                  Tychy                 87.00   2088   24
  48 Katarzyna Majewska             Lublin                86.83   2084   24
  49 Edward Smołka                  Zabrze                84.58   2030   24
  50 Andrzej Buczkowski             Bydgoszcz             79.00   1896   24
  51 Monika Pieczora                Łódź                  77.71   1865   24
  52 Jakub Szymczak                 Łódź                 105.39   2424   23
  53 Ireneusz Kurzok                Mikołów              104.91   2413   23
  54 Michał Szymkowski              Wrocław              100.26   2306   23
  55 Jarosław Żuliński              Szczecin              97.22   2236   23
  56 Wojciech Zieliński             Szczecin              96.61   2222   23
  57 Ewa Majewska                   Nowa Sól              96.30   2215   23
  58 Adam Janicki                   Łódź                  94.35   2170   23
  59 Filip Dalecki                  Rumia                 90.35   2078   23
  60 Katarzyna Kicińska             Lublin                89.48   2058   23
  61 Paweł Subocz                   Szczecin              88.39   2033   23
  62 Kamil Stokłosa                 Skawina               64.87   1492   23
  63 Ryszard Niżewski               Warszawa             112.50   2475   22
  64 Michał Ozimiński               Łódź                 109.36   2406   22
  65 Adam Paszek                    Tarnowskie Góry      100.68   2215   22
  66 Jacek Stolarczyk               Zator                 79.64   1752   22
  67 Justyna Horbowska              Lublin                89.62   1882   21
  68 Urszula Solarska               Łódź                  55.48   1165   21
  69 Piotr Mossakowski              Chorzów               96.25   1925   20
  70 Zdzisław Parnicki              Słupsk                79.90   1598   20
  71 Agnieszka Kowalczuk            Lublin                61.05   1221   20
  72 Michał Gawroński               Częstochowa          130.47   2479   19
  73 Artur Owsiany                  Skierniewice         123.37   2344   19
  74 Agnieszka Stefaniuk            Warszawa             111.21   2113   19
  75 Jarosław Kamienik              Słupsk               109.00   2071   19
  76 Jakub Mioduszewski             Żyrardów             108.63   2064   19
  77 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa          100.32   1906   19
  78 Monika Dzik                    Poznań                96.58   1835   19
  79 Wojciech Bochra                Lublin                79.74   1515   19
  80 Andrzej Szymański              Łódź                  72.21   1372   19
  81 Janusz Czerwik                 Zator                 69.47   1320   19
  82 Krzysztof Kukier               Warszawa              98.44   1772   18
  83 Bartosz Muszyński              Słupsk                91.67   1650   18
  84 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk   81.33   1464   18
  85 Adrian Szczepanik              Zator                 74.17   1335   18
  86 Danuta Frynia                  Konstantynów Łódzki   68.44   1232   18
  87 Natalia Baranowska             Rumia                 65.33   1176   18
  88 Andrzej Stańczyk               Kraków               111.41   1894   17
  89 Przemysław Drochomirecki       Kraków               108.12   1838   17
  90 Agnieszka Biegańska            Białystok            105.59   1795   17
  91 Sebastian Joński-Jastrzębowski Gdańsk               102.88   1749   17
  92 Andrzej Burczyk                Gdynia               100.94   1716   17
  93 Mirosława Uryzaj               Mysłowice            115.06   1841   16
  94 Michał Jaszczak                Gliwice              108.50   1736   16
  95 Andrzej Nagwizda               Kraków                64.44   1031   16
  96 Wojciech Próchniewicz          Warszawa             115.67   1735   15
  97 Kinga Niżewska                 Warszawa             104.33   1565   15
  98 Waldemar Bulkowski             Chojnów               96.27   1444   15
  99 Michał Gołębiowski             Warszawa              92.33   1385   15
 100 Dariusz Kopera                 Mińsk Mazowiecki      88.40   1326   15
 101 Daniel Dymowski                Warszawa              57.13    857   15
 102 Przemysław Milewski            Warszawa              55.67    835   15
 103 Maciej Grabowski               Warszawa             120.00   1680   14
 104 Alicja Bielecka                Poznań                84.57   1184   14
 105 Wojciech Wróbel                Zator                 73.38    954   13
 106 Maciej Gałecki                 Łódź                 138.33   1660   12
 107 Maciej Rzychoń                 Katowice             136.58   1639   12
 108 Krzysztof Pypno                Gliwice              126.75   1521   12
 109 Adam Cieśla                    Częstochowa          126.50   1518   12
 110 Krzysztof Matuszewski          Lublin               126.50   1518   12
 111 Marcin Wiśniewski              Wolsztyn             123.92   1487   12
 112 Adam Szukalski                 Wałbrzych            121.75   1461   12
 113 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lub.     118.33   1420   12
 114 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  117.92   1415   12
 115 Joanna Górniaczyk              Poznań               117.42   1409   12
 116 Bogusław Książek               Szczecin             113.08   1357   12
 117 Jacek Szewczyk                 Lublin               112.75   1353   12
 118 Tomasz Szymański               Gorzów Wielkopolski  111.50   1338   12
 119 Adam Grzona                    Toruń                111.17   1334   12
 120 Paweł Kondratiuk               Bielsk Podlaski      110.17   1322   12
 121 Grzegorz Kulawiak              Warszawa             109.92   1319   12
 122 Paweł Szulc                    Szczecin             109.92   1319   12
 123 Mirosław Sztukiert             Gdańsk               109.08   1309   12
 124 Zygmunt Sołtysiak              Piastów              108.50   1302   12
 125 Łukasz Homa                    Wrocław              108.00   1296   12
 126 Jarosław Krzemiński            Tuchów               107.67   1292   12
 127 Piotr Domański                 Łódź                 107.33   1288   12
 128 Tomasz Skrzypczyński           Reda                 107.33   1288   12
 129 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     106.58   1279   12
 130 Andrzej Wilczyński             Gliwice              106.50   1278   12
 131 Konrad Patkowski               Gdańsk               105.75   1269   12
 132 Grzegorz Olędzki               Warszawa             105.58   1267   12
 133 Paweł Łęcki                    Gorzów Wielkopolski  104.75   1257   12
 134 Michał Wolański                Białystok            104.58   1255   12
 135 Sławomir Rosochacz             Lublin               104.08   1249   12
 136 Paweł Kokoszka                 Kłomnice             103.75   1245   12
 137 Szymon Płachta                 Warszawa             102.50   1230   12
 138 Grzegorz Sokołowski            Słupsk               100.92   1211   12
 139 Mirosław Grafiński             Brodnica             100.83   1210   12
 140 Beata Kowal                    Lublin               100.17   1202   12
 141 Karolina Drabik                Skarżysko             99.08   1189   12
 142 Adam Czyściak                  Legnica               98.75   1185   12
 143 Aleksandra Gibas               Bełchatów             98.42   1181   12
 144 Jacek Petrus                   Wrocław               98.25   1179   12
 145 Mariusz Łasiewicki             Choszczno             98.25   1179   12
 146 Urszula Behnke                 Iława                 98.17   1178   12
 147 Tomasz Kościuczuk              Ustka                 98.17   1178   12
 148 Wojciech Chodakiewicz          Białystok             97.83   1174   12
 149 Paweł Mojsik                   Bielsk Podlaski       97.42   1169   12
 150 Sławomir Czyżewski             Poznań                97.00   1164   12
 151 Renata Puchalska               Włocławek             96.83   1162   12
 152 Przemysław Rybicki             ?                     96.42   1157   12
 153 Mirosław Norwajszas            Szczecin              96.17   1154   12
 154 Tomasz Smulewicz               Łódź                  96.00   1152   12
 155 Dorota Ryś                     Warszawa              95.67   1148   12
 156 Grzegorz Borowski              Piliki                95.58   1147   12
 157 Beata Rudzka                   Racibórz              95.17   1142   12
 158 Tomasz Krym                    Łódź                  95.00   1140   12
 159 Dorota Kwaśny                  Szczecin              94.92   1139   12
 160 Stanisław Stanek               Olkusz                94.42   1133   12
 161 Agnieszka Kozub                Brzesko               94.25   1131   12
 162 Mariusz Rogalski               Iława                 94.17   1130   12
 163 Piotr Łasowski                 Gdańsk                93.25   1119   12
 164 Arkadiusz Pranga               Rumia                 92.92   1115   12
 165 Maria Grzegorzewska            Nowe Miasto Lubawsk   92.50   1110   12
 166 Paweł Gajda                    Ostrów Wielkopolski   91.83   1102   12
 167 Adam Worsztynowicz             Katowice              90.58   1087   12
 168 Małgorzata Sikora              Kraków                90.25   1083   12
 169 Izabela Kurszewska             Białystok             89.92   1079   12
 170 Marian Dudycz                  Łódź                  89.83   1078   12
 171 Małgorzata Szablowska          Wrocław               89.67   1076   12
 172 Mirosław Przepiórkowski        Inowrocław            89.25   1071   12
 173 Małgorzata Kulik               Lublin                88.92   1067   12
 174 Joanna Kochmańska              Lublin                88.83   1066   12
 175 Łukasz Wiechecki               Katowice              88.75   1065   12
 176 Elżbieta Dedek                 Warszawa              88.67   1064   12
 177 Maciej Kuczyński               Gdynia                88.50   1062   12
 178 Sonia Tarczałowicz             Zabrze                88.25   1059   12
 179 Daniel Tomczyk                 Piła                  88.25   1059   12
 180 Roman Błoszyński               Niewodnica            88.17   1058   12
 181 Stefania Dryżałowska           Olsztyn               88.08   1057   12
 182 Tomasz Szepczyński             Kraków                87.58   1051   12
 183 Michał Kolaj                   Ostróda               87.50   1050   12
 184 Maciej Szumieluk               Bielsk Podlaski       87.42   1049   12
 185 Tomasz Gapiński                Lorki                 86.83   1042   12
 186 Karol Sikora                   Trzyniec(Czechy)      86.67   1040   12
 187 Maciej Mraczek                 Katowice              86.58   1039   12
 188 Jacek Dec                      Pszczew               86.50   1038   12
 189 Krzysztof Zgodzaj              Strzelce Opolskie     86.17   1034   12
 190 Michał Niewiadomski            Gdynia                86.08   1033   12
 191 Kuba Żuliński                  Przecław              86.08   1033   12
 192 Łukasz Moskal                  Kurzętnik             85.83   1030   12
 193 Katarzyna Waliczek             Bielsko Biała         85.50   1026   12
 194 Dariusz Nieora                 Iława                 85.17   1022   12
 195 Piotr Matyasik                 Kraków                84.75   1017   12
 196 Magdalena Łasiewicka           Warszawa              84.75   1017   12
 197 Andrzej Matyasik               Kraków                84.67   1016   12
 198 Lucjan Kaczmarek               Bydgoszcz             84.17   1010   12
 199 Katarzyna Dębska               Ostróda               82.67    992   12
 200 Michał Sikora                  Trzyniec(Czechy)      81.67    980   12
 201 Robert Zabel                   Poznań                81.00    972   12
 202 Tomasz Wieszczyk               Łódź                  80.83    970   12
 203 Zbigniew Lewandowski           Słupsk                80.17    962   12
 204 Grzegorz Kaczmarek             Bydgoszcz             79.67    956   12
 205 Wojciech Wąs                   Warszawa              79.58    955   12
 206 Alicja Kladamicza              Chorzów               79.17    950   12
 207 Artur Bomba                    Bytom                 78.75    945   12
 208 Amelia Borysiuk                Strzegom              78.33    940   12
 209 Katarzyna Borowska             Piliki                78.25    939   12
 210 Piotr Błaszczyk                Łódź                  77.92    935   12
 211 Małgorzata Danielak            Lublin                77.75    933   12
 212 Jan Staniewicz                 ?                     77.67    932   12
 213 Klaudyna Hubeny                Łódź                  77.33    928   12
 214 Adrian Majewski                Nowa Sól              77.33    928   12
 215 Robert Kowalski                Ostrołęka             77.00    924   12
 216 Anna Lisiewska                 Piasutno              76.75    921   12
 217 Aleksandra Pelczarska          Warszawa              76.50    918   12
 218 Martina Stefankowa             Hawierzów(Czechy)     76.42    917   12
 219 Łukasz Walijewski              Ostróda               75.92    911   12
 220 Grzegorz Wełna                 Chorzów               74.50    894   12
 221 Agnieszka Neumann              Iława                 72.17    866   12
 222 Maciej Soska                   Lublin                72.17    866   12
 223 Przemysław Kurszewski          Białystok             72.00    864   12
 224 Kinga Woszuk                   Gliwice               70.50    846   12
 225 Wacław Sarek                   Jaworzno              69.92    839   12
 226 Agnieszka Kubicka              Rumia                 69.08    829   12
 227 Tomasz Sulejewski              Kraków                68.00    816   12
 228 Jacek Jabłonowski              Iława                 55.83    670   12
 229 Jolanta Obidzińska             Warszawa              52.33    628   12
 230 Bartosz Boniecki               Elbląg               113.64   1250   11
 231 Robert Kaciński                Kazimierza Wielka    103.82   1142   11
 232 Julita Spryszyńska             Łódź                  91.91   1011   11
 233 Ryszard Kosmaczewski           Szczecin              91.64   1008   11
 234 Anna Stefańska                 Łódź                  90.55    996   11
 235 Piotr Konopka                  Ostróda               90.27    993   11
 236 Krzysztof Zalewski             Kraków                84.91    934   11
 237 Piotr Syta                     Lublin                84.45    929   11
 238 Dariusz Powójski               Warszawa              83.55    919   11
 239 Władysław Babula               Inowrocław            82.45    907   11
 240 Małgorzata Skubel              Nowa Sól              81.73    899   11
 241 Adam Paczkowski                Bydgoszcz             80.82    889   11
 242 Adrian Skowroński              Bydgoszcz             80.27    883   11
 243 Katarzyna Konopka              Ostróda               79.91    879   11
 244 Agnieszka Szczekutek           Warszawa              79.64    876   11
 245 Grzegorz Parfieniuk-Kacejko    Bielsk Podlaski       79.45    874   11
 246 Mieczysław Pastuszak           Gdynia                79.27    872   11
 247 Wawrzyniec Andrzejewski        Bydgoszcz             79.00    869   11
 248 Sylwia Buks                    Warszawa              77.73    855   11
 249 Filip Kowalczuk                Gdynia                72.45    797   11
 250 Sergiusz Kaźmierski            Rojewo                72.36    796   11
 251 Marcin Szopowski               Chojnów               71.00    781   11
 252 Paulina Koczara                Elbląg                70.73    778   11
 253 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                69.64    766   11
 254 Radosław Przybycień            Zabrze                69.36    763   11
 255 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.          66.00    726   11
 256 Marta Giżewska                 Bielsk Podlaski       65.00    715   11
 257 Małgorzata Szmat               Koszalin              63.36    697   11
 258 Radosław Pastusiak             Sulęcin               62.00    682   11
 259 Mariusz Przekwas               Nowe Misto Lub        53.91    593   11
 260 Anna Bielaszka                 Nowe Miasto Lub.      52.91    582   11
 261 Jerzy Jabłoński                Lublin                52.45    577   11
 262 Patryk Stokłosa                Skawina               51.91    571   11
 263 Mateusz Skowroński             Bydgoszcz             51.82    570   11
 264 Daniel Pazdan                  Zabrze                51.18    563   11
 265 Jakub Witkowski                Warszawa             121.60   1216   10
 266 Michał Pryzowicz               Bielsk Podlaski      104.00   1040   10
 267 Stanisław Stolarczyk           Zator                 81.30    813   10
 268 Adam Babula                    Inowrocław            80.20    802   10
 269 Zbigniew Jabłoński             Warszawa              79.40    794   10
 270 Simona Pietrzak                Chojnów               72.70    727   10
 271 Aleksandra Sylwestrzuk         Gródek                65.30    653   10
 272 Martyna Kulczyńska             Ostróda               63.90    639   10
 273 Krzysztof Wójcicki             Inowrocław            55.80    558   10
 274 Marcin Pyzel                   Warszawa              53.90    539   10
 275 Daria Ślusarczyk               Chojnów               52.00    520   10
 276 Witold Gwóźdź                  Warszawa             105.44    949    9
 277 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck   98.56    887    9
 278 Jacek Wszyndybył               Chojnów               88.44    796    9
 279 Barbara Pastuszek              Lublin                86.00    774    9
 280 Maciej Paradowicz              Bielsk Podlaski       85.78    772    9
 281 Maciej Makselon                Knurów                74.00    666    9
 282 Grażyna Kędzierska             Lublin                68.44    616    9
 283 Urszula Makselon               Knurów                62.89    566    9
 284 Paweł Michalski                Ksawerów             106.12    849    8
 285 Kamil Jagliński                Ostrowiec Świętokrz   94.75    758    8
 286 Grzegorz Lempkowski            Bielsko Biała         92.25    738    8
 287 Michał Effler                  Pruszków              85.25    682    8
 288 Witold Berus                   Zabrze                79.25    634    8
 289 Krystyna Badełek               Ogrodzieniec          75.00    600    8
 290 Halina Mrozek                  Warszawa              73.25    586    8
 291 Wojciech Dzierżek              Ostróda               67.25    538    8
 292 Dominik Berliński              Warszawa              65.50    524    8
 293 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  136.14    953    7
 294 Marek Sitkowski                Warszawa             129.71    908    7
 295 Michał Krzemień                Kraków               120.43    843    7
 296 Jakub Klakla                   Bytom                113.57    795    7
 297 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              113.29    793    7
 298 Krzysztof Krzyszczyk           Siemianowice Śląskie 111.86    783    7
 299 Agata Wojciechowska            Poznań               108.71    761    7
 300 Grzegorz Owsiany               Skierniewice         106.71    747    7
 301 Leszek Matuszak                Poznań               102.86    720    7
 302 Tomasz Krzyszczyk              Siemianowice Śląski  102.14    715    7
 303 Adam Jurkowski                 Knurów                92.14    645    7
 304 Agata Witkowska                Katowice              91.86    643    7
 305 Tomasz Noske                   Poznań                85.86    601    7
 306 Marta Witała                   Zabrze                85.86    601    7
 307 Anna Kwaśniak                  Częstochowa           83.86    587    7
 308 Adam Strzelczyk                Częstochowa           83.71    586    7
 309 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk   83.29    583    7
 310 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk   82.43    577    7
 311 Aleksandra Witkowska           Iława                 82.14    575    7
 312 Jan Bielaszka                  Nowe Miasto Lub.      81.71    572    7
 313 Patrycja Kierno                Gdańsk                81.57    571    7
 314 Piotr Bogdanowicz              Gorzów Wiekopolski    71.86    503    7
 315 Agata Szeszycka                Poznań                71.14    498    7
 316 Zygmunt Skwarek                Katowice              70.29    492    7
 317 Anna Kania                     Lublin                68.00    476    7
 318 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lub       67.29    471    7
 319 Paweł Strelczuk                Bielsk PODLASKI       66.71    467    7
 320 Katarzyna Witkowska            Iława                 65.57    459    7
 321 Krzysztof Gruszka              Częstochowa           53.14    372    7
 322 Piotr Niegowski                Ostróda               52.43    367    7
 323 Szymon Jachimek                Gdynia               141.00    846    6
 324 Paweł Majewski                 Warszawa             114.67    688    6
 325 Agata Szkamruk                 Warszawa             106.67    640    6
 326 Piotr Krzemiński               Warszawa             100.00    600    6
 327 Andrzej Wróbel                 Zator                 97.67    586    6
 328 Hanna Lożyńska                 Piastów               93.00    558    6
 329 Dominika Śniadach              Rumia                 90.83    545    6
 330 Aneta Urbańska                 Lublin                89.83    539    6
 331 Teresa Ząbek                   Warszawa              89.00    534    6
 332 Jarosław Olek                  Warszawa              75.00    450    6
 333 Mariola Podwiązka              Nowy Dwór Mazowiecki  73.67    442    6
 334 Izabela Bronowicka             Łódź                  71.17    427    6
 335 Ewelina Stankiewicz            Elbląg                69.50    417    6
 336 Marek Urbańczyk                Bielsko Biała         58.83    353    6
 337 Wojciech Buńka                 Ostróda               58.33    350    6
 338 Bartosz Ryś                    Terespol              57.33    344    6
 339 Tomasz Cerk                    Rumia                 53.50    321    6
 340 Anna Ryźlak                    Warszawa              53.33    320    6
 341 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          132.00    660    5
 342 Barbara Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  101.20    506    5
 343 Andrzej Lis                    Mińsk Mazowiecki      97.40    487    5
 344 Agata Ślusarczyk               Łódź                  93.80    469    5
 345 Jadwiga Kędzierska             Łódź                  90.00    450    5
 346 Grzegorz Sylwestrzuk           Gródek                90.00    450    5
 347 Mateusz Konopiński             Lublin                74.60    373    5
 348 Jacek Szczap                   Warszawa              74.60    373    5
 349 Monika Kulawiak                Warszawa              72.80    364    5
 350 Andrzej Bobik                  Chojnów               60.40    302    5
 351 Karolina Białobrzewska         Gdynia                59.40    297    5
 352 Martyna Białobrzewska          Gdynia                56.60    283    5
 353 Grażyna Puton                  Ruda Śląska           55.80    279    5
 354 Marianna  Das                  Warszawa              54.20    271    5
 355 Rafał Kitowski                 Nowe Miasto Lubawsk   53.80    269    5
 356 Anna Mencina                   Warszawa              53.40    267    5
 357 Tomasz Górka                   Łęczna                51.40    257    5
 358 Wojciech Czeronko              Lublin               125.00    500    4
 359 Paweł Górny                    Lublin               125.00    500    4
 360 Magdalena Mroziuk              Warszawa             105.50    422    4
 361 Jarosław Soborak               Warszawa              99.25    397    4
 362 Paweł Kapela                   Kraków                81.50    326    4
 363 Jan Czeronko                   Lublin                75.75    303    4
 364 Dobrochna Poterańska           Warszawa              61.75    247    4
 365 Luiza Malisiewicz              Lublin                53.75    215    4
 366 Agnieszka Ćwiertnia            Brzeszcze             50.00    200    4
 367 Elżbieta Dziewulska            Warszawa              96.67    290    3
 368 Małgorzata Fugiel              Sandomierz            95.67    287    3
 369 Elżbieta Polińska              Łódź                  95.67    287    3
 370 Radosław Szymański             Łódź                  90.33    271    3
 371 Wojciech Zajączkowski          Kraków                88.00    264    3
 372 Erwin Sak                      Lublin                86.33    259    3
 373 Agnieszka Usakiewicz           Warszawa              83.33    250    3
 374 Alfred Anuszkiewicz            Warszawa              67.67    203    3
 375 Artur Białecki                 Warszawa              63.00    189    3
 376 Bożena Karczmarczuk            Łódź                  61.67    185    3
 377 Karolina Kowalska              Warszawa              60.00    180    3
 378 Maciej Frankowski              Warszawa              59.00    177    3
 379 Tomasz Krajewski               Łódź                  57.33    172    3
 380 Piotr Pyzel                    Warszawa              57.00    171    3
 381 Paweł Piotrowicz               Kurzętnik             55.67    167    3
 382 Bartosz Poliński               Łódź                  54.33    163    3
 383 Jacek Rondio                   Łódź                  54.33    163    3
 384 Edyta Arent-Irzyk              Kraków               150.00    300    2
 385 Agnieszka Tańska               Warszawa             107.00    214    2
 386 Arkadiusz Karasewicz           Wrocław              104.00    208    2
 387 Stefan Tomaszczyk              Dębno                102.50    205    2
 388 Barbara Belof                  Polkowice            100.00    200    2
 389 Bartłomiej Olek                Lublin               100.00    200    2
 390 Jolanta Bieczyńska             Poznań                82.50    165    2
 391 Sylwester Buczek               Tychy                 65.00    130    2
 392 Piotr Jach                     Łódź                  62.00    124    2
 393 Sławomir Kurkiewicz            Warszawa              57.50    115    2
 394 Sonia Stawujak                 Bydgoszcz             57.50    115    2
 395 Izabela Mych                   Tychy                 55.00    110    2
 396 Katarzyna Spryszyńska          Łódź                  54.50    109    2
 397 Ewa Zielonka                   Krzeszów              53.00    106    2
 398 Andrzej Żak                    Kraków                53.00    106    2
 399 Paweł Stelmach                 Warszawa              50.50    101    2
 400 Agnieszka Bujak                Lublin                50.00    100    2
 401 Michał Zakrzewski              Warszawa              50.00    100    2
 402 Bożena Dragun                  Lublin               150.00    150    1
 403 Agata Dzierko                  Zabrze               150.00    150    1
 404 Leszek Nowak                   Myślibórz            150.00    150    1
 405 Ewa Zychowicz                  Zabrze               150.00    150    1
 406 Monika Krusiewicz              Warszawa              69.00     69    1
 407 Alicja Nowak                   Bydgoszcz             66.00     66    1
 408 Maria Mirkowska                Bydgoszcz             65.00     65    1
 409 Katarzyna Świątkowska          Nowa Sól              59.00     59    1
 410 Agnieszka Zuziak               Kraków                56.00     56    1
 411 Beata Borowska                 Lublin                50.00     50    1
 412 Bożena Miklis                  Szczecin              50.00     50    1
 413 Iwona Pieczora                 Łódź                  50.00     50    1
 414 Łukasz Pilorz                  Lublin                50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie