Bydgoszcz 7
sierpnia
Bydgoszcz 7- 8 sierpnia X Turniej 24h Non Stop „Le Mans”
Wałcz13
sierpnia
Wałcz 13 sierpnia VI Mistrzostwa Polski Nauczycieli
Wałcz14
sierpnia
Wałcz 14-15 sierpnia VI Mistrzostwa Wałcza „Wałeckie Scrabblobranie”Grand Prix 2010
Piotr Pietuchowski wraca na tron13 sierpnia 2010 — VI Mistrzostwa Polski NauczycieliInformacjeRelacjaWynikiHHRundyPrzebieg
galeria

VI Mistrzostwa Polski NauczycieliWałcz, 13 sierpnia 2010
turniej nierankingowy

Konkurs Relacja z turnieju


Piotr Pietuchowski wraca na tronPo raz 6 spotkali się nauczyciele z całej Polski w Gimnazjum Nr 2 w Wałczu. Spotkanie oczywiście nie byle jakie, bo toczył się zacięty bój o tytuł Mistrza Polski Nauczycieli w Scrabble.

Wałcz stanął na wysokości zadania i ugościł 25 nauczycieli z całej Polski. Jak co roku dzięki sponsorom (Związek Nauczycielstwa Polskiego i Gimnazjum Nr 2 w Wałczu) na turnieju można było zagrać w scrabble w komfortowych warunkach. W przerwach między kolejnymi rundami można było uzupełnić spalone kalorie, a dbała o to sławna już na całą Polskę kuchnia Gimnazjum Nr 2 w Wałczu serwując wyborne strawy i napoje. Nauczyciele z całej Polski — zregenerowani i pełni zapału do gry walczyli aż do końca ...

Jak pokazała 6 runda teoretyczne szanse na tytuł Mistrza Polski Nauczycieli w Scrabble miało 4 osoby, ze wskazaniem na Piotra Pietuchowskiego (który zdobył przez te 6 rund największą ilość małych punktów, co dało mu bardzo dobrą pozycję wyjściową do ostatniej rundy. Piotrek nie oddał już prowadzenia i zdobył tytuł Mistrza na rok 2010. Tuż za nim — druga pozycja — Dariusz Maciejuk z Warszawy, trzecie miejsce — zeszłoroczny mistrz — Krzysztof Langiewicz z Ostródy.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy osiągniętych wyników. Zapraszamy oczywiście za rok na VII już mistrzostwa.
relacja: Sławomir Zabawa
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
V Mistrzostwa Polski Nauczycieli
IV Mistrzostwa Polski Nauczycieli
III Mistrzostwa Polski Nauczycieli


Rodzaj turniejuZamknięty – nauczyciele wszystkich typów placówek oświatowych (czynni, emeryci, renciści, nauczyciele zawodu)
Sposób rozgrywania- liczba rund: 7
- system: połówkowy (rundy 1-6), duńczyk (runda 7)
Miejsce rozgrywekGimnazjum nr 2 w Wałczu
Obrońca tytułuKrzysztof Langiewicz
SędziaSławomir Zabawa
HarmonogramPiątek, 13 sierpnia (7 rund) 11:30 — zapisy 12:00 — rozpoczęcie turnieju 15:00-16:00 — przerwa obiadowa 20:00 — zakończenie turnieju
Wpisowe- 15 zł (14 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
- członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 10 zł za dzień
DojazdDla zainteresowanych pomoc z dojazdem uzyskać można pod nr telefonu 502 563 852
WyżywienieNa miejscu, 30 zł całodzienne
NoclegiKwatery prywatne, 25 zł/os., pokoje 1,2,3osobowe, ul. Bydgoska 19, Zygmunt Głębicki, tel. (67) 250 07 77
Nauczyciele mogą skorzystać z noclegu w szkole, 10zł od osoby
Inne propozycje noclegów na stronie
NagrodyMiejsca I-III puchary, nagrody pieniężne
OrganizatorzyJolanta Chłopińska — tel. 502 563 852
SponsorzyZwiązek Nauczycielstwa Polskiego
Gimnazjum nr 2 w Wałczu


Wyniki turnieju VI Mistrzostwa Polski Nauczycieli

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Piotr           Pietuchowski         Białystok              132.44      6.0     3352     1062     1170
  2 Dariusz         Maciejuk             Warszawa               127.91      6.0     2924     1024      417
  3 Krzysztof       Langiewicz           Ostróda                128.50      5.0     2836     1004      235
  4 Zofia           Gajewska             Jelenia Góra           122.91      5.0     2727      944      321
  5 Agnieszka       Kozak                Gdynia                 101.88      5.0     2651      971      140
  6 Sławomir        Wolski               Wrocław                100.00      4.5     2301      810      223
  7 Piotr           Broda                Sandomierz             116.60      4.0     2742      848      320
  8 Karol           Waniek               Wrocław                133.44      4.0     2724      827      191
  9 Jolanta         Chłopińska           Wałcz                  123.06      4.0     2642      831      229
 10 Walenty         Siemaszko            Lipiany                118.18      4.0     2532      898     -248
 11 Tadeusz         Guzman               Tczew                  100.00      4.0     2520      892      -38
 12 Danuta          Połomska             Ostrów Wlkp.           105.25      4.0     2247      866     -225
 13 Bartosz         Muszyński            Ustka                  106.36      3.0     2650      795      -57
 14 Magdalena       Kupczyńska           Szczecin               123.77      3.0     2594      805     -361
 15 Michał          Rogalewicz           Poznań                 100.00      3.0     2547      745       51
 16 Dorota          Maciejuk             Warszawa               118.76      3.0     2436      685     -117
 17 Aleksandra      Kaczanowska          Szczecin               121.43      3.0     2401      727     -260
 18 Maciej          Śliwa                Zabrze                 124.36      3.0     2374      743      -46
 19 Anna            Swoboda              Wałbrzych              103.32      3.0     2321      768     -145
 20 Jacek           Wandzel              Ząbkowice Śląskie      108.99      2.5     2488      642      245
 21 Joanna          Brychcy              Katowice               110.17      2.0     2268      629     -578
 22 Marcin          Resler               Września               104.64      1.5     2360      480      156
 23 Monika          Dymek                Ustka                  112.54      1.5     2286      460      -76
 24 Rafał           Stachowski           Police                 106.56      1.0     2229      528     -223
 25 Tomasz          Ciejka               Kraków                 133.33      1.0     1493      378     -124
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju VI Mistrzostwa Polski Nauczycieli



	Karol Waniek 133.44 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Piotr          Broda                 116.60 -  373: 385   67
    2     8 Anna           Swoboda               103.32 +  419: 347  153
    3     6 Maciej         Śliwa                 124.36 +  383: 346  174
    4     5 Jacek          Wandzel               108.99 -  315: 440   59
    5     6 Tadeusz        Guzman                100.00 +  452: 370  150
    6     5 Sławomir       Wolski                100.00 -  313: 325   50
    7     6 Magdalena      Kupczyńska            123.77 +  469: 320  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     827  /  7 118.14




	Tomasz Ciejka 133.33 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Monika         Dymek                 112.54 +  472: 293  163
    2     2 Zofia          Gajewska              122.91 -  342: 398   73
    3     4 Magdalena      Kupczyńska            123.77 -  284: 529   74
    4     7 Walenty        Siemaszko             118.18 -  395: 397   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     378  /  4  94.50




	Piotr Pietuchowski 132.44 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Joanna         Brychcy               110.17 +  450: 267  160
    2     3 Tadeusz        Guzman                100.00 +  418: 289  150
    3     2 Walenty        Siemaszko             118.18 +  515: 334  168
    4     1 Magdalena      Kupczyńska            123.77 +  674: 309  174
    5     1 Krzysztof      Langiewicz            128.50 +  397: 307  179
    6     1 Agnieszka      Kozak                 101.88 -  377: 401   52
    7     1 Krzysztof      Langiewicz            128.50 +  521: 275  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1062  /  7 151.71




	Krzysztof Langiewicz 128.50 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Jacek          Wandzel               108.99 +  516: 249  159
    2     1 Piotr          Broda                 116.60 +  436: 414  167
    3     1 Jolanta        Chłopińska            123.06 +  409: 357  173
    4     2 Zofia          Gajewska              122.91 +  446: 350  173
    5     1 Piotr          Pietuchowski          132.44 -  307: 397   82
    6     2 Walenty        Siemaszko             118.18 +  447: 313  168
    7     1 Piotr          Pietuchowski          132.44 -  275: 521   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1004  /  7 143.43




	Dariusz Maciejuk 127.91 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Rafał          Stachowski            106.56 -  296: 444   57
    2     9 Aleksandra     Kaczanowska           121.43 +  408: 320  171
    3    10 Bartosz        Muszyński             106.36 +  478: 327  156
    4     4 Danuta         Połomska              105.25 +  424: 263  155
    5     4 Jacek          Wandzel               108.99 +  429: 424  159
    6     3 Magdalena      Kupczyńska            123.77 +  431: 295  174
    7     2 Agnieszka      Kozak                 101.88 +  458: 434  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1024  /  7 146.29




	Maciej Śliwa 124.36 Zabrze                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Bartosz        Muszyński             106.36 +  392: 390  156
    2     5 Jolanta        Chłopińska            123.06 -  269: 368   73
    3     6 Karol          Waniek                133.44 -  346: 383   83
    4     8 Michał         Rogalewicz            100.00 +  332: 299  150
    5     8 Sławomir       Wolski                100.00 -  323: 379   50
    6     9 Aleksandra     Kaczanowska           121.43 -  316: 330   71
    7    10 Joanna         Brychcy               110.17 +  396: 271  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     743  /  7 106.14




	Magdalena Kupczyńska 123.77 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Danuta         Połomska              105.25 +  389: 285  155
    2     7 Bartosz        Muszyński             106.36 +  390: 374  156
    3     4 Tomasz         Ciejka                133.33 +  529: 284  183
    4     1 Piotr          Pietuchowski          132.44 -  309: 674   82
    5     2 Walenty        Siemaszko             118.18 -  362: 438   68
    6     3 Dariusz        Maciejuk              127.91 -  295: 431   78
    7     6 Karol          Waniek                133.44 -  320: 469   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     805  /  7 115.00




	Jolanta Chłopińska 123.06 Wałcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Marcin         Resler                104.64 +  363: 311  155
    2     5 Maciej         Śliwa                 124.36 +  368: 269  174
    3     1 Krzysztof      Langiewicz            128.50 -  357: 409   79
    4     6 Sławomir       Wolski                100.00 +  406: 275  150
    5     5 Piotr          Broda                 116.60 -  308: 418   67
    6     7 Bartosz        Muszyński             106.36 -  368: 386   56
    7     7 Michał         Rogalewicz            100.00 +  472: 345  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     831  /  7 118.71




	Zofia Gajewska 122.91 Jelenia Góra             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Anna           Swoboda               103.32 +  383: 303  153
    2     2 Tomasz         Ciejka                133.33 +  398: 342  183
    3     3 Sławomir       Wolski                100.00 +  484: 301  150
    4     2 Krzysztof      Langiewicz            128.50 -  350: 446   79
    5     3 Agnieszka      Kozak                 101.88 -  319: 379   52
    6     6 Jacek          Wandzel               108.99 +  398: 309  159
    7     3 Walenty        Siemaszko             118.18 +  395: 326  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     944  /  7 134.86




	Aleksandra Kaczanowska 121.43 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Agnieszka      Kozak                 101.88 -  348: 390   52
    2     9 Dariusz        Maciejuk              127.91 -  320: 408   78
    3    12 Marcin         Resler                104.64 +  343: 326  155
    4    11 Monika         Dymek                 112.54 +  453: 391  163
    5     7 Danuta         Połomska              105.25 -  284: 371   55
    6     9 Maciej         Śliwa                 124.36 +  330: 316  174
    7     8 Tadeusz        Guzman                100.00 -  323: 459   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     727  /  7 103.86




	Dorota Maciejuk 118.76 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Tadeusz        Guzman                100.00 -  334: 383   50
    2    11 Danuta         Połomska              105.25 -  371: 372   55
    3    11 Anna           Swoboda               103.32 -  347: 364   53
    4    12 Bartosz        Muszyński             106.36 -  311: 470   56
    5    12 Rafał          Stachowski            106.56 +  372: 312  157
    6    11 Marcin         Resler                104.64 +  371: 336  155
    7     9 Jacek          Wandzel               108.99 +  330: 316  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     685  /  7  97.86




	Walenty Siemaszko 118.18 Lipiany                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Michał         Rogalewicz            100.00 +  370: 346  150
    2     4 Rafał          Stachowski            106.56 +  354: 320  157
    3     2 Piotr          Pietuchowski          132.44 -  334: 515   82
    4     7 Tomasz         Ciejka                133.33 +  397: 395  183
    5     2 Magdalena      Kupczyńska            123.77 +  438: 362  174
    6     2 Krzysztof      Langiewicz            128.50 -  313: 447   79
    7     3 Zofia          Gajewska              122.91 -  326: 395   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     898  /  7 128.29




	Piotr Broda 116.60 Sandomierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Karol          Waniek                133.44 +  385: 373  183
    2     1 Krzysztof      Langiewicz            128.50 -  414: 436   79
    3     5 Tadeusz        Guzman                100.00 +  409: 291  150
    4     3 Agnieszka      Kozak                 101.88 -  335: 410   52
    5     5 Jolanta        Chłopińska            123.06 +  418: 308  173
    6     4 Danuta         Połomska              105.25 -  355: 359   55
    7     5 Bartosz        Muszyński             106.36 +  426: 245  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     848  /  7 121.14




	Monika Dymek 112.54 Ustka

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Tomasz         Ciejka                133.33 -  293: 472   83
    2    10 Michał         Rogalewicz            100.00 -  305: 391   50
    3    13 PAUZA
    4    11 Aleksandra     Kaczanowska           121.43 -  391: 453   71
    5    11 Anna           Swoboda               103.32 +  347: 311  153
    6    10 Tadeusz        Guzman                100.00 -  330: 389   50
    7    11 Anna           Swoboda               103.32 -  320: 346   53
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     460  /  6  76.67




	Joanna Brychcy 110.17 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Piotr          Pietuchowski          132.44 -  267: 450   82
    2    12 Marcin         Resler                104.64 +  440: 296  155
    3     9 Jacek          Wandzel               108.99 -  255: 450   59
    4    10 Anna           Swoboda               103.32 +  359: 349  153
    5     9 Bartosz        Muszyński             106.36 -  342: 458   56
    6     8 Michał         Rogalewicz            100.00 -  334: 447   50
    7    10 Maciej         Śliwa                 124.36 -  271: 396   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     629  /  7  89.86




	Jacek Wandzel 108.99 Ząbkowice Śląskie

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Krzysztof      Langiewicz            128.50 -  249: 516   79
    2    13 PAUZA
    3     9 Joanna         Brychcy               110.17 +  450: 255  160
    4     5 Karol          Waniek                133.44 +  440: 315  183
    5     4 Dariusz        Maciejuk              127.91 -  424: 429   78
    6     6 Zofia          Gajewska              122.91 -  309: 398   73
    7     9 Dorota         Maciejuk              118.76 -  316: 330   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     642  /  6 107.00




	Rafał Stachowski 106.56 Police

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Dariusz        Maciejuk              127.91 +  444: 296  178
    2     4 Walenty        Siemaszko             118.18 -  320: 354   68
    3     7 Danuta         Połomska              105.25 -  274: 297   55
    4     9 Tadeusz        Guzman                100.00 -  292: 339   50
    5    12 Dorota         Maciejuk              118.76 -  312: 372   69
    6    12 Anna           Swoboda               103.32 -  291: 301   53
    7    12 Marcin         Resler                104.64 -  296: 493   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     528  /  7  75.43




	Bartosz Muszyński 106.36 Ustka

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Maciej         Śliwa                 124.36 -  390: 392   74
    2     7 Magdalena      Kupczyńska            123.77 -  374: 390   74
    3    10 Dariusz        Maciejuk              127.91 -  327: 478   78
    4    12 Dorota         Maciejuk              118.76 +  470: 311  169
    5     9 Joanna         Brychcy               110.17 +  458: 342  160
    6     7 Jolanta        Chłopińska            123.06 +  386: 368  173
    7     5 Piotr          Broda                 116.60 -  245: 426   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     795  /  7 113.57




	Danuta Połomska 105.25 Ostrów Wlkp.             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Magdalena      Kupczyńska            123.77 -  285: 389   74
    2    11 Dorota         Maciejuk              118.76 +  372: 371  169
    3     7 Rafał          Stachowski            106.56 +  297: 274  157
    4     4 Dariusz        Maciejuk              127.91 -  263: 424   78
    5     7 Aleksandra     Kaczanowska           121.43 +  371: 284  171
    6     4 Piotr          Broda                 116.60 +  359: 355  167
    7     4 Sławomir       Wolski                100.00 -  300: 375   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     866  /  7 123.71




	Marcin Resler 104.64 Września                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Jolanta        Chłopińska            123.06 -  311: 363   73
    2    12 Joanna         Brychcy               110.17 -  296: 440   60
    3    12 Aleksandra     Kaczanowska           121.43 -  326: 343   71
    4    13 PAUZA
    5    10 Michał         Rogalewicz            100.00 -  298: 391   50
    6    11 Dorota         Maciejuk              118.76 -  336: 371   69
    7    12 Rafał          Stachowski            106.56 +  493: 296  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     480  /  6  80.00




	Anna Swoboda 103.32 Wałbrzych                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Zofia          Gajewska              122.91 -  303: 383   73
    2     8 Karol          Waniek                133.44 -  347: 419   83
    3    11 Dorota         Maciejuk              118.76 +  364: 347  169
    4    10 Joanna         Brychcy               110.17 -  349: 359   60
    5    11 Monika         Dymek                 112.54 -  311: 347   63
    6    12 Rafał          Stachowski            106.56 +  301: 291  157
    7    11 Monika         Dymek                 112.54 +  346: 320  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     768  /  7 109.71




	Agnieszka Kozak 101.88 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Aleksandra     Kaczanowska           121.43 +  390: 348  171
    2     6 Sławomir       Wolski                100.00 -  252: 346   50
    3     8 Michał         Rogalewicz            100.00 +  385: 328  150
    4     3 Piotr          Broda                 116.60 +  410: 335  167
    5     3 Zofia          Gajewska              122.91 +  379: 319  173
    6     1 Piotr          Pietuchowski          132.44 +  401: 377  182
    7     2 Dariusz        Maciejuk              127.91 -  434: 458   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     971  /  7 138.71




	Tadeusz Guzman 100.00 Tczew

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Dorota         Maciejuk              118.76 +  383: 334  169
    2     3 Piotr          Pietuchowski          132.44 -  289: 418   82
    3     5 Piotr          Broda                 116.60 -  291: 409   67
    4     9 Rafał          Stachowski            106.56 +  339: 292  157
    5     6 Karol          Waniek                133.44 -  370: 452   83
    6    10 Monika         Dymek                 112.54 +  389: 330  163
    7     8 Aleksandra     Kaczanowska           121.43 +  459: 323  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     892  /  7 127.43




	Michał Rogalewicz 100.00 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Walenty        Siemaszko             118.18 -  346: 370   68
    2    10 Monika         Dymek                 112.54 +  391: 305  163
    3     8 Agnieszka      Kozak                 101.88 -  328: 385   52
    4     8 Maciej         Śliwa                 124.36 -  299: 332   74
    5    10 Marcin         Resler                104.64 +  391: 298  155
    6     8 Joanna         Brychcy               110.17 +  447: 334  160
    7     7 Jolanta        Chłopińska            123.06 -  345: 472   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     745  /  7 106.43




	Sławomir Wolski 100.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 PAUZA
    2     6 Agnieszka      Kozak                 101.88 +  346: 252  152
    3     3 Zofia          Gajewska              122.91 -  301: 484   73
    4     6 Jolanta        Chłopińska            123.06 -  275: 406   73
    5     8 Maciej         Śliwa                 124.36 +  379: 323  174
    6     5 Karol          Waniek                133.44 +  325: 313  183
    7     4 Danuta         Połomska              105.25 +  375: 300  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     810  /  6 135.00


Wyniki poszczególnych rund turnieju VI Mistrzostwa Polski Nauczycieli



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Karol          Waniek               - Piotr          Broda                 373: 385
   2 Monika         Dymek                - Tomasz         Ciejka                293: 472
   3 Piotr          Pietuchowski         - Joanna         Brychcy               450: 267
   4 Jacek          Wandzel              - Krzysztof      Langiewicz            249: 516
   5 Dariusz        Maciejuk             - Rafał          Stachowski            296: 444
   6 Bartosz        Muszyński            - Maciej         |liwa                 390: 392
   7 Magdalena      Kupczyńska           - Danuta         Połomska              389: 285
   8 Marcin         Resler               - Jolanta        Chłopińska            311: 363
   9 Zofia          Gajewska             - Anna           Swoboda               383: 303
  10 Agnieszka      Kozak                - Aleksandra     Kaczanowska           390: 348
  11 Dorota         Maciejuk             - Tadeusz        Guzman                334: 383
  12 Michał         Rogalewicz           - Walenty        Siemaszko             346: 370
  13 Sławomir       Wolski               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Langiewicz           - Piotr          Broda                 436: 414
   2 Tomasz         Ciejka               - Zofia          Gajewska              342: 398
   3 Tadeusz        Guzman               - Piotr          Pietuchowski          289: 418
   4 Rafał          Stachowski           - Walenty        Siemaszko             320: 354
   5 Jolanta        Chłopińska           - Maciej         |liwa                 368: 269
   6 Sławomir       Wolski               - Agnieszka      Kozak                 346: 252
   7 Bartosz        Muszyński            - Magdalena      Kupczyńska            374: 390
   8 Anna           Swoboda              - Karol          Waniek                347: 419
   9 Aleksandra     Kaczanowska          - Dariusz        Maciejuk              320: 408
  10 Michał         Rogalewicz           - Monika         Dymek                 391: 305
  11 Danuta         Połomska             - Dorota         Maciejuk              372: 371
  12 Joanna         Brychcy              - Marcin         Resler                440: 296
  13 Jacek          Wandzel              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Langiewicz           - Jolanta        Chłopińska            409: 357
   2 Walenty        Siemaszko            - Piotr          Pietuchowski          334: 515
   3 Zofia          Gajewska             - Sławomir       Wolski                484: 301
   4 Tomasz         Ciejka               - Magdalena      Kupczyńska            284: 529
   5 Piotr          Broda                - Tadeusz        Guzman                409: 291
   6 Maciej         |liwa                - Karol          Waniek                346: 383
   7 Danuta         Połomska             - Rafał          Stachowski            297: 274
   8 Agnieszka      Kozak                - Michał         Rogalewicz            385: 328
   9 Joanna         Brychcy              - Jacek          Wandzel               255: 450
  10 Dariusz        Maciejuk             - Bartosz        Muszyński             478: 327
  11 Anna           Swoboda              - Dorota         Maciejuk              364: 347
  12 Aleksandra     Kaczanowska          - Marcin         Resler                343: 326
  13 Monika         Dymek                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Magdalena      Kupczyńska           - Piotr          Pietuchowski          309: 674
   2 Zofia          Gajewska             - Krzysztof      Langiewicz            350: 446
   3 Piotr          Broda                - Agnieszka      Kozak                 335: 410
   4 Dariusz        Maciejuk             - Danuta         Połomska              424: 263
   5 Karol          Waniek               - Jacek          Wandzel               315: 440
   6 Jolanta        Chłopińska           - Sławomir       Wolski                406: 275
   7 Walenty        Siemaszko            - Tomasz         Ciejka                397: 395
   8 Maciej         |liwa                - Michał         Rogalewicz            332: 299
   9 Rafał          Stachowski           - Tadeusz        Guzman                292: 339
  10 Joanna         Brychcy              - Anna           Swoboda               359: 349
  11 Monika         Dymek                - Aleksandra     Kaczanowska           391: 453
  12 Dorota         Maciejuk             - Bartosz        Muszyński             311: 470
  13 Marcin         Resler               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Piotr          Pietuchowski         - Krzysztof      Langiewicz            397: 307
   2 Walenty        Siemaszko            - Magdalena      Kupczyńska            438: 362
   3 Agnieszka      Kozak                - Zofia          Gajewska              379: 319
   4 Jacek          Wandzel              - Dariusz        Maciejuk              424: 429
   5 Jolanta        Chłopińska           - Piotr          Broda                 308: 418
   6 Tadeusz        Guzman               - Karol          Waniek                370: 452
   7 Danuta         Połomska             - Aleksandra     Kaczanowska           371: 284
   8 Sławomir       Wolski               - Maciej         |liwa                 379: 323
   9 Bartosz        Muszyński            - Joanna         Brychcy               458: 342
  10 Marcin         Resler               - Michał         Rogalewicz            298: 391
  11 Anna           Swoboda              - Monika         Dymek                 311: 347
  12 Dorota         Maciejuk             - Rafał          Stachowski            372: 312


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Piotr          Pietuchowski         - Agnieszka      Kozak                 377: 401
   2 Krzysztof      Langiewicz           - Walenty        Siemaszko             447: 313
   3 Magdalena      Kupczyńska           - Dariusz        Maciejuk              295: 431
   4 Piotr          Broda                - Danuta         Połomska              355: 359
   5 Karol          Waniek               - Sławomir       Wolski                313: 325
   6 Jacek          Wandzel              - Zofia          Gajewska              309: 398
   7 Jolanta        Chłopińska           - Bartosz        Muszyński             368: 386
   8 Michał         Rogalewicz           - Joanna         Brychcy               447: 334
   9 Aleksandra     Kaczanowska          - Maciej         |liwa                 330: 316
  10 Tadeusz        Guzman               - Monika         Dymek                 389: 330
  11 Marcin         Resler               - Dorota         Maciejuk              336: 371
  12 Rafał          Stachowski           - Anna           Swoboda               291: 301


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Piotr          Pietuchowski         - Krzysztof      Langiewicz            521: 275
   2 Agnieszka      Kozak                - Dariusz        Maciejuk              434: 458
   3 Walenty        Siemaszko            - Zofia          Gajewska              326: 395
   4 Sławomir       Wolski               - Danuta         Połomska              375: 300
   5 Piotr          Broda                - Bartosz        Muszyński             426: 245
   6 Magdalena      Kupczyńska           - Karol          Waniek                320: 469
   7 Michał         Rogalewicz           - Jolanta        Chłopińska            345: 472
   8 Tadeusz        Guzman               - Aleksandra     Kaczanowska           459: 323
   9 Dorota         Maciejuk             - Jacek          Wandzel               330: 316
  10 Maciej         |liwa                - Joanna         Brychcy               396: 271
  11 Monika         Dymek                - Anna           Swoboda               320: 346
  12 Rafał          Stachowski           - Marcin         Resler                296: 493
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie