Wałcz28
kwietnia
Wałcz 28- 1 maja I Turniej Dzikich Drużyn (turniej towarzyszący KMP)
Łomża 5
maja
Łomża 5- 6 maja III Turniej Scrabble o Puchar Prezydenta Miasta ŁomżyGrand Prix 2012
Rumia12
maja
Rumia 12-13 maja XI Mistrzostwa WybrzeżaGrand Prix 2012
Dawid Pikul zwyciężył w III Mistrzostwach Łomży w Scrabble05 - 06 maja 2012 — III Turniej Scrabble o Puchar Prezydenta Miasta ŁomżyInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

III Turniej Scrabble o Puchar Prezydenta Miasta Łomży Łomża, 05 - 06 maja 2012
Grand Prix 2012

Konkurs Relacja z turnieju


Dawid Pikul zwyciężył w III Mistrzostwach Łomży w ScrabblePo rocznej przerwie, do Łomży przyjechało 54 scrabblistów by stanąć do walki o puchar Prezydenta Miasta Łomży. W roli gospodarza wystąpił dyrektor Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli Pan Zbigniew Kossakowski. Wśród stałych bywalców turniejów scrabblowych pojawiło się pięcioro debiutantów.

Walka o tryumf w turnieju była zacięta. Od mocnego uderzenia rozpoczął Krzysztof Bonda z Białegostoku. W pierwszej rundzie uzyskał 740 punktów z miejscowym debiutantem Piotrem Pawłowskim. Jednak z upływem czasu na czoło stawki wysuwali sie kolejno Marek Syczuk z Warszawy, Mariusz Skrobosz z Warszawy, Dominik Urbacki z Pruszkowa i Dawid Pikul z Poznania. Dominik jako jedyny gracz zakończył sobotnie zmagania z kompletem zwycięstw. Jednak w niedzielę szczęście bardziej sprzyjało Dawidowi Pikulowi i to on zatryumfował w całym turnieju osiągając 10 zwycięstw. Dziewięć zwycięstw uzyskało czterech graczy a wśród nich najlepszym był Tomasz Zwoliński ze Skierd. Na najniższym stopniu podium stanął Marek Reda z Wołomina.

Nagrody pieniężne dla zwycięskiego trio ufundowali Zakład Usług Informatycznych NOVUM oraz Przewodniczący Rady Miasta Łomża Maciej Borysewicz.

Najlepszą zawodniczką turnieju została Dorota Zielińska z Piaseczna. Nagrodę komplet srebrnej biżuterii ufundowali Krzysztof i Bogumiła Mróz.

Dla całej czwórki sękacze podarował Jarosław Kalinowski z Piątnicy. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe "JANTARY" oraz drobne upominki.

Najlepszym debiutantem został Sławomir Matczak z Łomianek.

Aby uczcić III Mistrzostwa Łomży po każdej rundzie nagradzana była osoba zajmujące 3 miejsce lub gdy dany gracz otrzymał już nagrodę to nagradzano 33 miejsce.

Organizator Łukasz Wojciechowski wraz z małżonką przygotowali uczestnikom poczęstunek pomiędzy rundami. Po sobotnich rozgrywkach uczestnicy turnieju spotkali się w restauracji na Farnej a w niedzielny poranek chętni wzięli udział w zawodach paintballu.

Po zakończeniu turnieju wszyscy mogli podziwiać występ C.T.Group – znanej m.in. z programów Tylko taniec i Mam talent.

Podziękowania dla sponsorów turnieju:
URZĄD MIASTA ŁOMŻA, DEMART, LIBRA PRINT, EUFORIA, FARMAL, ŁKS 1926, ŚWIAT DRUKU ŚWIĘCICKA, RESTAURACJA AMNESIA, PIWIARNIA WARKA, XEROMAX, HURTOWNIA WITAMINA, KB MRÓZ, HURTOWNIA ASTRA, MALGWA.

Na czwartych mistrzostwach Łomży w scrabble, organizator zapowiedział szereg atrakcji i już na te zawody wszystkich chętnych zaprasza.
relacja: Andrzej Gostomski
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
II Otwarte Mistrzostwa Łomży
I Otwarte Mistrzostwa Łomży


Rodzaj turniejuotwarty
Sposób rozgrywanialiczba rund: 12
system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
Miejsce rozgrywekOśrodek Doskonalenia Nauczycieli w Łomży
pl. Kościuszki 2

mapa
Obrońca tytułuPiotr Domański
SędziaAndrzej Gostomski
HarmonogramSobota, 5 maja (7 rund)
10:30 — rozpoczęcie turnieju
14:30-15:30 — przerwa obiadowa (obiad tradycyjnie w restauracji Amnesia)
18:30 — zakończenie gier

Niedziela, 6 maja (5 rund)
10:00 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
15:00 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe20 zł (19 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 12,5 zł za dzień
młodzież szkolna — 7,5 zł za dzień (do liceum włącznie)
debiutanci — bez opłat
Wyżywieniekawa, herbata, napoje, przekąski w trakcie turnieju
możliwość zakupienia obiadu w cenie 12 zł/osoba
NoclegiHotel Gromada Łomża*** — ul.Rządowa 1A — tel. +48 86 216 54 51; 0 502 456 019 — fax. +48 (86) 216 31 96 — lomzahotel@gromada.pl — 60 zł/os (rezerwacja na hasło "Scrabble")
Motel ZACISZE — ul. Stawiskowska 51, Piątnica — http://www.motel-zacisze.com/ — 50zł/osoba (rezerwacja na hasło "Scrabble")
NagrodyI miejsce – 700 zł + sękacz regionalny+ puchar
II miejsce — 500 zł + sękacz regionalny+ dyplom
III miejsce – 300 zł + sękacz regionalny+ dyplom

Najlepsza kobieta – komplet biżuterii + sękacz regionalny+ dyplom
Najlepszy debiutant, najmłodszy zawodnik – nagrody rzeczowe

Najlepsza zawodniczka z Łomży – zaproszenie do Restauracji Amnesia o wartości 150 zł + kupon usługowy na kwotę 100 zł do salonu fryzjerskiego Euforia
Najlepszy zawodnik z Łomży – zaproszenie do  Piwiarni Warka w Łomży o wartości 150 zł

Po każdej rundzie upominek dla zawodnika, który będzie zajmował 3 miejsce
Tradycyjnie upominki dla wszystkich uczestników
Dodatkowe atrakcjeSobota: 20:00 – 22:00 – spotkanie przy piwku (od sponsora) w „Restauracji na Farnej” (starówka łomżyńska)
Niedziela: 07:30 – 09:45 — paintball dla 24 uczestników (17zł/osoba), którzy jako pierwsi wyślą do organizatora maila ze zgłoszeniem (kolorowy-f16@wp.pl)
Na zakończenie turnieju występ C.T.Group – znanej m.in. z programów Tylko taniec i Mam talent
OrganizatorzyŁukasz Wojciechowski — tel. 669 82 14 14 — e-mail: kolorowy-f16@wp.pl


Wyniki turnieju III Turniej Scrabble o Puchar Prezydenta Miasta Łomży

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Dawid           Pikul                Poznań                 143.43     10.0     4998     1978      330
  2 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                141.38      9.0     5037     1838      607
  3 Marek           Reda                 Wołomin                145.09      9.0     4986     1854      483
  4 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               146.61      9.0     4921     1840      781
  5 Dominik         Urbacki              Pruszków               138.18      9.0     4666     1886      255
  6 Marek           Syczuk               Warszawa               137.86      8.0     5017     1848      570
  7 Grzegorz        Święcki              Białystok              137.49      8.0     4831     1770      628
  8 Ryszard         Dębski               Biała Podlaska         129.63      8.0     4499     1751      268
  9 Dorota          Zielińska            Piaseczno              113.98      8.0     4398     1651      201
 10 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              125.48      7.5     4658     1555      401
 11 Stanisław       Rydzik               Warszawa               145.02      7.0     4829     1599      414
 12 Robert          Kamiński             Warszawa               132.68      7.0     4808     1633      338
 13 Bogdan          Kozłowski            Białystok              115.05      7.0     4626     1486      361
 14 Edward          Stefaniak            Biała Podlaska         110.83      7.0     4614     1478      405
 15 Magdalena       Kublik               Warszawa               121.35      7.0     4574     1614      -23
 16 Dariusz         Jarosławski          Ełk                    113.14      7.0     4394     1500      109
 17 Marek           Charytoniuk          Biała Podlaska         113.71      7.0     4358     1452       50
 18 Anna            Biegańska            Białystok              118.64      7.0     4208     1550      130
 19 Zbigniew        Rybak                Warszawa               113.98      7.0     4205     1508      -37
 20 Paweł           Maciejczuk           Białystok              104.08      7.0     4093     1493      -62
 21 Grzegorz        Kurowski             Warszawa               137.85      6.0     4866     1506      177
 22 Michał          Makowski             Warszawa               141.19      6.0     4775     1506      353
 23 Krzysztof       Bonda                Białystok              116.81      6.0     4631     1437      281
 24 Agnieszka       Biegańska            Białystok              104.73      6.0     4547     1331      532
 25 Łukasz          Wojciechowski        Łomża                  105.86      6.0     4409     1303       68
 26 Piotr           Broda                Sandomierz             128.66      6.0     4395     1422      100
 27 Marek           Dudkiewicz           Milanówek              125.97      6.0     4324     1503      -33
 28 Józef           Burzyński            Ełk                    104.02      6.0     4293     1400     -140
 29 Elżbieta        Święcka              Białystok              105.84      6.0     4291     1331      127
 30 Dorota          Rudzińska            Warszawa               115.12      6.0     4219     1382     -138
 31 Maciej          Dąbrowski            Warszawa               100.00      6.0     4196     1280      464
 32 Alicja          Tarczewska           Łomża                  100.00      6.0     4158     1288      558
 33 Anna            Arana                Warszawa               103.19      6.0     4045     1387     -153
 34 Maciej          Sylwestrzuk          Gródek                 100.00      5.5     3935     1410     -260
 35 Krzysztof       Zawadzki             Sampława               101.26      5.0     4523     1185      612
 36 Katarzyna       Bogusławska          Piastów                108.08      5.0     4270     1225      368
 37 Rafał           Wesołowski           Warszawa               130.49      5.0     4268     1293        9
 38 Czesław         Grajewski            Choroszcz              125.28      5.0     4251     1255        8
 39 Szymon          Dąbrowski            Warszawa               106.00      5.0     4147     1297      -77
 40 Jerzy           Krzyżewski           Piasutno               115.41      5.0     4144     1254      323
 41 Sławomir        Matczak              Łomianki               100.00      5.0     4113     1207     -311
 42 Tomasz          Szczodry             Łomża                  100.00      5.0     3912     1175     -233
 43 Mariusz         Sylwestrzuk          Warszawa               128.73      4.0     4398     1131      477
 44 Marianna        Kozłowska            Białystok              115.25      4.0     4363     1081      273
 45 Halina          Mrozek               Warszawa               100.00      4.0     4000     1105      -46
 46 Sylwia          Kozłowska            Białystok              100.00      4.0     3853     1162     -406
 47 Ewa             Skwarek              Wydminy                100.00      3.5     3094      874     -345
 48 Sebastian       Orzelski             Bielsk Podlaski        104.13      3.0     1782      636      273
 49 August          Mrozowicz            Łomża                  100.00      2.5     2565      808    -1292
 50 Mirosław        Dejna                Sampława               100.00      2.5     2513      815    -1483
 51 Mariusz         Bogdański            Łomża                  100.00      2.0     2150      664     -403
 52 Ewa             Stypułkowska         Warszawa               100.00      2.0     1982      587     -450
 53 Piotr           Pawłowski            Łomża                  100.00      0.5     1086      583    -3748
 54 Iwona           Rafałowska           Łomża                  100.00      0.0      357      105     -494
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju III Turniej Scrabble o Puchar Prezydenta Miasta Łomży



	Mariusz Skrobosz 146.61 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Dorota         Zielińska             113.98 +  492: 284  164
    2     3 Maciej         Sylwestrzuk           100.00 +  332: 324  150
    3     5 Magdalena      Kublik                121.35 +  502: 351  171
    4     2 Ryszard        Dębski                129.63 +  485: 386  180
    5     1 Dominik        Urbacki               138.18 -  388: 399   88
    6     3 Dawid          Pikul                 143.43 -  299: 342   93
    7     6 Czesław        Grajewski             125.28 +  464: 362  175
    8     3 Michał         Makowski              141.19 +  325: 320  191
    9     4 Grzegorz       Kurowski              137.85 +  502: 410  188
   10     3 Marek          Syczuk                137.86 +  408: 349  188
   11     2 Grzegorz       Święcki               137.49 -  304: 315   87
   12     4 Bogdan         Kozłowski             115.05 +  420: 298  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1840  / 12 153.33




	Marek Reda 145.09 Wołomin                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Marek          Charytoniuk           113.71 +  417: 410  164
    2     2 Marek          Syczuk                137.86 -  335: 459   88
    3    17 Anna           Arana                 103.19 +  478: 307  153
    4     6 Michał         Makowski              141.19 +  410: 382  191
    5     6 Ryszard        Dębski                129.63 +  390: 332  180
    6     4 Grzegorz       Kurowski              137.85 +  446: 349  188
    7     3 Grzegorz       Święcki               137.49 -  352: 407   87
    8     6 Robert         Kamiński              132.68 -  308: 446   83
    9     9 Maciej         Sylwestrzuk           100.00 +  398: 364  150
   10     6 Stanisław      Rydzik                145.02 +  560: 425  195
   11     1 Dominik        Urbacki               138.18 +  488: 296  188
   12     3 Grzegorz       Święcki               137.49 +  404: 326  187
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1854  / 12 154.50




	Stanisław Rydzik 145.02 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Dariusz        Jarosławski           113.14 +  360: 345  163
    2    12 Anna           Biegańska             118.64 +  339: 316  169
    3     6 Krzysztof      Sporczyk              125.48 +  419: 386  175
    4     3 Zbigniew       Rybak                 113.98 +  414: 291  164
    5     2 Marek          Syczuk                137.86 -  388: 392   88
    6     5 Tomasz         Zwoliński             141.38 -  377: 438   91
    7     4 Grzegorz       Kurowski              137.85 -  362: 412   88
    8     9 Dorota         Rudzińska             115.12 +  497: 288  165
    9     6 Józef          Burzyński             104.02 +  480: 293  154
   10     6 Marek          Reda                  145.09 -  425: 560   95
   11     6 Ryszard        Dębski                129.63 -  310: 396   80
   12     9 Krzysztof      Bonda                 116.81 +  458: 298  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1599  / 12 133.25




	Dawid Pikul 143.43 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Edward         Stefaniak             110.83 +  490: 366  161
    2     4 Grzegorz       Święcki               137.49 -  324: 527   87
    3    11 Mariusz        Sylwestrzuk           128.73 +  394: 344  179
    4    10 Anna           Biegańska             118.64 +  416: 340  169
    5     8 Marek          Dudkiewicz            125.97 +  424: 384  176
    6     3 Mariusz        Skrobosz              146.61 +  342: 299  197
    7     2 Marek          Syczuk                137.86 +  466: 436  188
    8     1 Dominik        Urbacki               138.18 +  409: 381  188
    9     1 Robert         Kamiński              132.68 +  457: 438  183
   10     1 Tomasz         Zwoliński             141.38 -  462: 482   91
   11     3 Magdalena      Kublik                121.35 +  418: 342  171
   12     1 Dominik        Urbacki               138.18 +  396: 329  188
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1978  / 12 164.83




	Tomasz Zwoliński 141.38 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Katarzyna      Bogusławska           108.08 +  383: 347  158
    2     5 Bogdan         Kozłowski             115.05 +  444: 313  165
    3     4 Ryszard        Dębski                129.63 -  354: 358   80
    4    13 Dorota         Zielińska             113.98 +  478: 361  164
    5     5 Dorota         Rudzińska             115.12 +  472: 342  165
    6     5 Stanisław      Rydzik                145.02 +  438: 377  195
    7     1 Dominik        Urbacki               138.18 -  382: 398   88
    8     4 Magdalena      Kublik                121.35 +  493: 412  171
    9     3 Marek          Syczuk                137.86 -  318: 434   88
   10     1 Dawid          Pikul                 143.43 +  482: 462  193
   11     4 Robert         Kamiński              132.68 +  368: 331  183
   12     2 Marek          Syczuk                137.86 +  425: 295  188
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1838  / 12 153.17




	Michał Makowski 141.19 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Szymon         Dąbrowski             106.00 +  377: 342  156
    2     7 Piotr          Broda                 128.66 +  423: 361  179
    3     2 Marek          Syczuk                137.86 -  356: 411   88
    4     6 Marek          Reda                  145.09 -  382: 410   95
    5    13 Anna           Biegańska             118.64 +  457: 304  169
    6     7 Dariusz        Jarosławski           113.14 +  454: 355  163
    7     7 Marek          Dudkiewicz            125.97 +  380: 345  176
    8     3 Mariusz        Skrobosz              146.61 -  320: 325   97
    9     7 Ryszard        Dębski                129.63 -  399: 432   80
   10     8 Elżbieta       Święcka               105.84 +  496: 318  156
   11     7 Dorota         Zielińska             113.98 -  369: 437   64
   12     8 Robert         Kamiński              132.68 -  362: 382   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1506  / 12 125.50




	Dominik Urbacki 138.18 Pruszków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Łukasz         Wojciechowski         105.86 +  382: 330  156
    2     6 Czesław        Grajewski             125.28 +  426: 325  175
    3     7 Edward         Stefaniak             110.83 +  381: 296  161
    4     4 Krzysztof      Bonda                 116.81 +  404: 308  167
    5     1 Mariusz        Skrobosz              146.61 +  399: 388  197
    6     1 Marek          Syczuk                137.86 +  424: 415  188
    7     1 Tomasz         Zwoliński             141.38 +  398: 382  191
    8     1 Dawid          Pikul                 143.43 -  381: 409   93
    9     2 Grzegorz       Święcki               137.49 +  398: 381  187
   10     2 Robert         Kamiński              132.68 +  448: 293  183
   11     1 Marek          Reda                  145.09 -  296: 488   95
   12     1 Dawid          Pikul                 143.43 -  329: 396   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1886  / 12 157.17




	Marek Syczuk 137.86 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Elżbieta       Święcka               105.84 +  503: 272  156
    2     2 Marek          Reda                  145.09 +  459: 335  195
    3     2 Michał         Makowski              141.19 +  411: 356  191
    4     1 Marek          Dudkiewicz            125.97 +  433: 303  176
    5     2 Stanisław      Rydzik                145.02 +  392: 388  195
    6     1 Dominik        Urbacki               138.18 -  415: 424   88
    7     2 Dawid          Pikul                 143.43 -  436: 466   93
    8     2 Grzegorz       Święcki               137.49 +  368: 362  187
    9     3 Tomasz         Zwoliński             141.38 +  434: 318  191
   10     3 Mariusz        Skrobosz              146.61 -  349: 408   97
   11     5 Grzegorz       Kurowski              137.85 +  522: 390  188
   12     2 Tomasz         Zwoliński             141.38 -  295: 425   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1848  / 12 154.00




	Grzegorz Kurowski 137.85 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Agnieszka      Biegańska             104.73 -  360: 367   55
    2    16 Sławomir       Matczak               100.00 +  378: 353  150
    3     9 Piotr          Broda                 128.66 +  481: 321  179
    4     8 Rafał          Wesołowski            130.49 +  460: 320  180
    5     4 Magdalena      Kublik                121.35 +  488: 381  171
    6     4 Marek          Reda                  145.09 -  349: 446   95
    7     4 Stanisław      Rydzik                145.02 +  412: 362  195
    8     5 Paweł          Maciejczuk            104.08 +  396: 307  154
    9     4 Mariusz        Skrobosz              146.61 -  410: 502   97
   10     5 Krzysztof      Bonda                 116.81 -  343: 373   67
   11     5 Marek          Syczuk                137.86 -  390: 522   88
   12     7 Krzysztof      Sporczyk              125.48 -  399: 435   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1506  / 12 125.50




	Grzegorz Święcki 137.49 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Paweł          Maciejczuk            104.08 +  390: 330  154
    2     4 Dawid          Pikul                 143.43 +  527: 324  193
    3     3 Marek          Dudkiewicz            125.97 -  369: 380   76
    4     5 Jerzy          Krzyżewski            115.41 +  437: 299  165
    5     3 Łukasz         Wojciechowski         105.86 +  477: 283  156
    6     2 Robert         Kamiński              132.68 +  401: 397  183
    7     3 Marek          Reda                  145.09 +  407: 352  195
    8     2 Marek          Syczuk                137.86 -  362: 368   88
    9     2 Dominik        Urbacki               138.18 -  381: 398   88
   10     4 Ryszard        Dębski                129.63 +  439: 364  180
   11     2 Mariusz        Skrobosz              146.61 +  315: 304  197
   12     3 Marek          Reda                  145.09 -  326: 404   95
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1770  / 12 147.50




	Robert Kamiński 132.68 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Józef          Burzyński             104.02 +  429: 345  154
    2    11 Magdalena      Kublik                121.35 -  362: 386   71
    3    14 Szymon         Dąbrowski             106.00 +  435: 426  156
    4     7 Dariusz        Jarosławski           113.14 +  413: 318  163
    5     7 Zbigniew       Rybak                 113.98 +  470: 319  164
    6     2 Grzegorz       Święcki               137.49 -  397: 401   87
    7     5 Rafał          Wesołowski            130.49 +  412: 332  180
    8     6 Marek          Reda                  145.09 +  446: 308  195
    9     1 Dawid          Pikul                 143.43 -  438: 457   93
   10     2 Dominik        Urbacki               138.18 -  293: 448   88
   11     4 Tomasz         Zwoliński             141.38 -  331: 368   91
   12     8 Michał         Makowski              141.19 +  382: 362  191
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1633  / 12 136.08




	Rafał Wesołowski 130.49 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Anna           Arana                 103.19 +  420: 313  153
    2    13 Zbigniew       Rybak                 113.98 -  324: 463   64
    3    19 Sylwia         Kozłowska             100.00 +  379: 243  150
    4     8 Grzegorz       Kurowski              137.85 -  320: 460   88
    5    15 Szymon         Dąbrowski             106.00 +  428: 345  156
    6     6 Krzysztof      Bonda                 116.81 +  447: 371  167
    7     5 Robert         Kamiński              132.68 -  332: 412   83
    8    10 Józef          Burzyński             104.02 -  298: 367   54
    9    15 Anna           Biegańska             118.64 -  310: 323   69
   10    15 Sebastian      Orzelski              104.13 -  280: 380   54
   11    21 Mariusz        Sylwestrzuk           128.73 +  416: 239  179
   12    16 Marek          Dudkiewicz            125.97 -  314: 343   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1293  / 12 107.75




	Ryszard Dębski 129.63 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Krzysztof      Zawadzki              101.26 +  374: 332  151
    2     8 Marianna       Kozłowska             115.25 +  395: 254  165
    3     4 Tomasz         Zwoliński             141.38 +  358: 354  191
    4     2 Mariusz        Skrobosz              146.61 -  386: 485   97
    5     6 Marek          Reda                  145.09 -  332: 390   95
    6    10 Magdalena      Kublik                121.35 -  362: 465   71
    7    18 Katarzyna      Bogusławska           108.08 +  350: 269  158
    8    11 Piotr          Broda                 128.66 +  343: 241  179
    9     7 Michał         Makowski              141.19 +  432: 399  191
   10     4 Grzegorz       Święcki               137.49 -  364: 439   87
   11     6 Stanisław      Rydzik                145.02 +  396: 310  195
   12     5 Magdalena      Kublik                121.35 +  407: 293  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1751  / 12 145.92




	Mariusz Sylwestrzuk 128.73 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Mariusz        Bogdański             100.00 +  445: 220  150
    2     9 Marek          Dudkiewicz            125.97 -  287: 413   76
    3    11 Dawid          Pikul                 143.43 -  344: 394   93
    4    23 Marek          Charytoniuk           113.71 -  259: 323   64
    5    22 Sylwia         Kozłowska             100.00 +  506: 256  150
    6    16 Maciej         Sylwestrzuk           100.00 -  316: 319   50
    7    19 Halina         Mrozek                100.00 -  387: 389   50
    8    22 Anna           Arana                 103.19 -  318: 382   53
    9    24 Mirosław       Dejna                 100.00 +  525: 200  150
   10    21 Jerzy          Krzyżewski            115.41 -  336: 361   65
   11    21 Rafał          Wesołowski            130.49 -  239: 416   80
   12    23 Sylwia         Kozłowska             100.00 +  436: 248  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1131  / 12  94.25




	Piotr Broda 128.66 Sandomierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Mirosław       Dejna                 100.00 +  464: 220  150
    2     7 Michał         Makowski              141.19 -  361: 423   91
    3     9 Grzegorz       Kurowski              137.85 -  321: 481   88
    4    15 Alicja         Tarczewska            100.00 +  377: 372  150
    5    14 Józef          Burzyński             104.02 +  440: 247  154
    6     9 Marek          Dudkiewicz            125.97 -  324: 390   76
    7    13 Jerzy          Krzyżewski            115.41 +  361: 331  165
    8    11 Ryszard        Dębski                129.63 -  241: 343   80
    9    11 Edward         Stefaniak             110.83 +  430: 318  161
   10    14 Anna           Biegańska             118.64 +  423: 309  169
   11    11 Krzysztof      Sporczyk              125.48 -  324: 516   75
   12    11 Dariusz        Jarosławski           113.14 -  329: 345   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1422  / 12 118.50




	Marek Dudkiewicz 125.97 Milanówek               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Maciej         Dąbrowski             100.00 +  368: 325  150
    2     9 Mariusz        Sylwestrzuk           128.73 +  413: 287  179
    3     3 Grzegorz       Święcki               137.49 +  380: 369  187
    4     1 Marek          Syczuk                137.86 -  303: 433   88
    5     8 Dawid          Pikul                 143.43 -  384: 424   93
    6     9 Piotr          Broda                 128.66 +  390: 324  179
    7     7 Michał         Makowski              141.19 -  345: 380   91
    8     8 Edward         Stefaniak             110.83 +  399: 376  161
    9    10 Krzysztof      Bonda                 116.81 -  366: 399   67
   10    13 Dorota         Zielińska             113.98 -  320: 401   64
   11    13 Zbigniew       Rybak                 113.98 -  313: 325   64
   12    16 Rafał          Wesołowski            130.49 +  343: 314  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1503  / 12 125.25




	Krzysztof Sporczyk 125.48 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Sylwia         Kozłowska             100.00 +  440: 270  150
    2    10 Agnieszka      Biegańska             104.73 +  381: 379  155
    3     6 Stanisław      Rydzik                145.02 -  386: 419   95
    4    11 Magdalena      Kublik                121.35 -  281: 447   71
    5    18 Dorota         Zielińska             113.98 +  398: 327  164
    6    13 Paweł          Maciejczuk            104.08 -  347: 374   54
    7    15 Anna           Biegańska             118.64 +  377: 322  169
    8     7 Bogdan         Kozłowski             115.05 -  357: 393   65
    9    13 Dorota         Rudzińska             115.12 +  407: 270  165
   10    11 Maciej         Sylwestrzuk           100.00 =  333: 333  100
   11    11 Piotr          Broda                 128.66 +  516: 324  179
   12     7 Grzegorz       Kurowski              137.85 +  435: 399  188
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1555  / 12 129.58




	Czesław Grajewski 125.28 Choroszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Sławomir       Matczak               100.00 +  469: 290  150
    2     6 Dominik        Urbacki               138.18 -  325: 426   88
    3    13 Dorota         Rudzińska             115.12 -  321: 369   65
    4    18 Krzysztof      Zawadzki              101.26 +  455: 262  151
    5    11 Jerzy          Krzyżewski            115.41 +  334: 319  165
    6    11 Zbigniew       Rybak                 113.98 +  372: 328  164
    7     6 Mariusz        Skrobosz              146.61 -  362: 464   97
    8    13 Maciej         Sylwestrzuk           100.00 -  265: 339   50
    9    16 Dorota         Zielińska             113.98 -  306: 419   64
   10    16 Anna           Arana                 103.19 +  392: 267  153
   11    14 Sebastian      Orzelski              104.13 -  313: 365   54
   12    17 Józef          Burzyński             104.02 -  337: 395   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1255  / 12 104.58




	Magdalena Kublik 121.35 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Halina         Mrozek                100.00 +  366: 333  150
    2    11 Robert         Kamiński              132.68 +  386: 362  183
    3     5 Mariusz        Skrobosz              146.61 -  351: 502   97
    4    11 Krzysztof      Sporczyk              125.48 +  447: 281  175
    5     4 Grzegorz       Kurowski              137.85 -  381: 488   88
    6    10 Ryszard        Dębski                129.63 +  465: 362  180
    7     9 Krzysztof      Bonda                 116.81 +  471: 316  167
    8     4 Tomasz         Zwoliński             141.38 -  412: 493   91
    9     5 Szymon         Dąbrowski             106.00 +  357: 339  156
   10     7 Paweł          Maciejczuk            104.08 +  303: 296  154
   11     3 Dawid          Pikul                 143.43 -  342: 418   93
   12     5 Ryszard        Dębski                129.63 -  293: 407   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1614  / 12 134.50




	Anna Biegańska 118.64 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 August         Mrozowicz             100.00 +  425: 149  150
    2    12 Stanisław      Rydzik                145.02 -  316: 339   95
    3    20 Marek          Charytoniuk           113.71 +  367: 347  164
    4    10 Dawid          Pikul                 143.43 -  340: 416   93
    5    13 Michał         Makowski              141.19 -  304: 457   91
    6    22 Alicja         Tarczewska            100.00 +  325: 285  150
    7    15 Krzysztof      Sporczyk              125.48 -  322: 377   75
    8    17 Marianna       Kozłowska             115.25 +  379: 368  165
    9    15 Rafał          Wesołowski            130.49 +  323: 310  180
   10    14 Piotr          Broda                 128.66 -  309: 423   79
   11    17 Józef          Burzyński             104.02 +  471: 307  154
   12    13 Sebastian      Orzelski              104.13 +  327: 300  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1550  / 12 129.17




	Krzysztof Bonda 116.81 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Piotr          Pawłowski             100.00 +  740:  42  150
    2     1 Jerzy          Krzyżewski            115.41 +  367: 358  165
    3     1 Zbigniew       Rybak                 113.98 -  383: 399   64
    4     4 Dominik        Urbacki               138.18 -  308: 404   88
    5     9 Elżbieta       Święcka               105.84 +  390: 341  156
    6     6 Rafał          Wesołowski            130.49 -  371: 447   80
    7     9 Magdalena      Kublik                121.35 -  316: 471   71
    8    14 Maciej         Dąbrowski             100.00 +  359: 340  150
    9    10 Marek          Dudkiewicz            125.97 +  399: 366  176
   10     5 Grzegorz       Kurowski              137.85 +  373: 343  188
   11     8 Paweł          Maciejczuk            104.08 -  327: 381   54
   12     9 Stanisław      Rydzik                145.02 -  298: 458   95
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1437  / 12 119.75




	Jerzy Krzyżewski 115.41 Piasutno      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Ewa            Skwarek               100.00 +  419: 222  150
    2     1 Krzysztof      Bonda                 116.81 -  358: 367   67
    3    15 Halina         Mrozek                100.00 +  385: 278  150
    4     5 Grzegorz       Święcki               137.49 -  299: 437   87
    5    11 Czesław        Grajewski             125.28 -  319: 334   75
    6    20 Mariusz        Bogdański             100.00 +  304: 224  150
    7    13 Piotr          Broda                 128.66 -  331: 361   79
    8    21 Dorota         Zielińska             113.98 -  305: 433   64
    9    22 Anna           Arana                 103.19 -  275: 370   53
   10    21 Mariusz        Sylwestrzuk           128.73 +  361: 336  179
   11    25 Piotr          Pawłowski             100.00 +  439:  69  150
   12    20 Alicja         Tarczewska            100.00 -  349: 390   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1254  / 12 104.50




	Marianna Kozłowska 115.25 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Ewa            Stypułkowska          100.00 +  445: 197  150
    2     8 Ryszard        Dębski                129.63 -  254: 395   80
    3    12 Bogdan         Kozłowski             115.05 -  280: 396   65
    4    19 Maciej         Sylwestrzuk           100.00 -  357: 362   50
    5    21 Halina         Mrozek                100.00 +  409: 344  150
    6    14 Szymon         Dąbrowski             106.00 -  332: 401   56
    7    21 Anna           Arana                 103.19 +  468: 320  153
    8    17 Anna           Biegańska             118.64 -  368: 379   69
    9    19 Sylwia         Kozłowska             100.00 -  310: 353   50
   10    23 August         Mrozowicz             100.00 +  457: 168  150
   11    18 Tomasz         Szczodry              100.00 -  324: 350   50
   12    22 Katarzyna      Bogusławska           108.08 -  359: 425   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1081  / 12  90.08




	Dorota Rudzińska 115.12 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Maciej         Sylwestrzuk           100.00 -  327: 411   50
    2    25 August         Mrozowicz             100.00 +  365: 192  150
    3    13 Czesław        Grajewski             125.28 +  369: 321  175
    4    12 Bogdan         Kozłowski             115.05 +  461: 343  165
    5     5 Tomasz         Zwoliński             141.38 -  342: 472   91
    6     8 Edward         Stefaniak             110.83 -  359: 451   61
    7    16 Tomasz         Szczodry              100.00 +  376: 293  150
    8     9 Stanisław      Rydzik                145.02 -  288: 497   95
    9    13 Krzysztof      Sporczyk              125.48 -  270: 407   75
   10    20 Sylwia         Kozłowska             100.00 +  334: 306  150
   11    16 Marek          Charytoniuk           113.71 -  359: 377   64
   12    18 Szymon         Dąbrowski             106.00 +  369: 287  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1382  / 12 115.17




	Bogdan Kozłowski 115.05 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Tomasz         Szczodry              100.00 +  487: 240  150
    2     5 Tomasz         Zwoliński             141.38 -  313: 444   91
    3    12 Marianna       Kozłowska             115.25 +  396: 280  165
    4    12 Dorota         Rudzińska             115.12 -  343: 461   65
    5    12 Dariusz        Jarosławski           113.14 -  375: 412   63
    6    12 Łukasz         Wojciechowski         105.86 +  413: 403  156
    7    10 Marek          Charytoniuk           113.71 +  428: 275  164
    8     7 Krzysztof      Sporczyk              125.48 +  393: 357  175
    9     8 Paweł          Maciejczuk            104.08 -  368: 371   54
   10     9 Szymon         Dąbrowski             106.00 +  375: 259  156
   11     9 Maciej         Sylwestrzuk           100.00 +  437: 343  150
   12     4 Mariusz        Skrobosz              146.61 -  298: 420   97
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1486  / 12 123.83




	Zbigniew Rybak 113.98 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Alicja         Tarczewska            100.00 +  340: 303  150
    2    13 Rafał          Wesołowski            130.49 +  463: 324  180
    3     1 Krzysztof      Bonda                 116.81 +  399: 383  167
    4     3 Stanisław      Rydzik                145.02 -  291: 414   95
    5     7 Robert         Kamiński              132.68 -  319: 470   83
    6    11 Czesław        Grajewski             125.28 -  328: 372   75
    7    12 Agnieszka      Biegańska             104.73 +  370: 313  155
    8    12 Szymon         Dąbrowski             106.00 -  284: 329   56
    9    17 Dariusz        Jarosławski           113.14 -  353: 449   63
   10    17 Katarzyna      Bogusławska           108.08 +  375: 341  158
   11    13 Marek          Dudkiewicz            125.97 +  325: 313  176
   12    14 Maciej         Sylwestrzuk           100.00 +  358: 231  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1508  / 12 125.67




	Dorota Zielińska 113.98 Piaseczno               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Mariusz        Skrobosz              146.61 -  284: 492   97
    2    17 Katarzyna      Bogusławska           108.08 +  323: 291  158
    3    18 Agnieszka      Biegańska             104.73 +  354: 339  155
    4    13 Tomasz         Zwoliński             141.38 -  361: 478   91
    5    18 Krzysztof      Sporczyk              125.48 -  327: 398   75
    6    18 Marek          Charytoniuk           113.71 -  370: 377   64
    7    22 Ewa            Stypułkowska          100.00 +  302: 266  150
    8    21 Jerzy          Krzyżewski            115.41 +  433: 305  165
    9    16 Czesław        Grajewski             125.28 +  419: 306  175
   10    13 Marek          Dudkiewicz            125.97 +  401: 320  176
   11     7 Michał         Makowski              141.19 +  437: 369  191
   12     6 Paweł          Maciejczuk            104.08 +  387: 256  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1651  / 12 137.58




	Marek Charytoniuk 113.71 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Marek          Reda                  145.09 -  410: 417   95
    2    14 Anna           Arana                 103.19 -  295: 314   53
    3    20 Anna           Biegańska             118.64 -  347: 367   69
    4    23 Mariusz        Sylwestrzuk           128.73 +  323: 259  179
    5    20 Krzysztof      Zawadzki              101.26 +  443: 356  151
    6    18 Dorota         Zielińska             113.98 +  377: 370  164
    7    10 Bogdan         Kozłowski             115.05 -  275: 428   65
    8    20 Tomasz         Szczodry              100.00 +  418: 351  150
    9    12 Agnieszka      Biegańska             104.73 -  313: 397   55
   10    18 Sławomir       Matczak               100.00 +  393: 334  150
   11    16 Dorota         Rudzińska             115.12 +  377: 359  165
   12    12 Elżbieta       Święcka               105.84 +  387: 356  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1452  / 12 121.00




	Dariusz  Jarosławski 113.14 Ełk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Stanisław      Rydzik                145.02 -  345: 360   95
    2    18 Elżbieta       Święcka               105.84 +  395: 304  156
    3     8 Maciej         Dąbrowski             100.00 +  397: 283  150
    4     7 Robert         Kamiński              132.68 -  318: 413   83
    5    12 Bogdan         Kozłowski             115.05 +  412: 375  165
    6     7 Michał         Makowski              141.19 -  355: 454   91
    7    17 Maciej         Sylwestrzuk           100.00 -  293: 314   50
    8    19 Sławomir       Matczak               100.00 +  386: 332  150
    9    17 Zbigniew       Rybak                 113.98 +  449: 353  164
   10    12 Edward         Stefaniak             110.83 -  320: 476   61
   11    12 Szymon         Dąbrowski             106.00 +  379: 292  156
   12    11 Piotr          Broda                 128.66 +  345: 329  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1500  / 12 125.00




	Edward Stefaniak 110.83 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Dawid          Pikul                 143.43 -  366: 490   93
    2    15 Alicja         Tarczewska            100.00 +  493: 303  150
    3     7 Dominik        Urbacki               138.18 -  296: 381   88
    4    14 Mariusz        Bogdański             100.00 +  436: 253  150
    5    10 Maciej         Sylwestrzuk           100.00 +  383: 227  150
    6     8 Dorota         Rudzińska             115.12 +  451: 359  165
    7     8 Paweł          Maciejczuk            104.08 -  289: 342   54
    8     8 Marek          Dudkiewicz            125.97 -  376: 399   76
    9    11 Piotr          Broda                 128.66 -  318: 430   79
   10    12 Dariusz        Jarosławski           113.14 +  476: 320  163
   11    10 Agnieszka      Biegańska             104.73 +  413: 391  155
   12    10 Agnieszka      Biegańska             104.73 +  317: 314  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1478  / 12 123.17




	Katarzyna Bogusławska 108.08 Piastów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Tomasz         Zwoliński             141.38 -  347: 383   91
    2    17 Dorota         Zielińska             113.98 -  291: 323   64
    3    23 Ewa            Skwarek               100.00 +  442: 216  150
    4    22 Sylwia         Kozłowska             100.00 +  433: 276  150
    5    16 Paweł          Maciejczuk            104.08 -  343: 381   54
    6    15 Józef          Burzyński             104.02 -  304: 453   54
    7    18 Ryszard        Dębski                129.63 -  269: 350   80
    8    23 Mariusz        Bogdański             100.00 +  400:   1  150
    9    20 Halina         Mrozek                100.00 +  380: 372  150
   10    17 Zbigniew       Rybak                 113.98 -  341: 375   64
   11    20 Anna           Arana                 103.19 -  295: 413   53
   12    22 Marianna       Kozłowska             115.25 +  425: 359  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1225  / 12 102.08




	Szymon Dąbrowski 106.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Michał         Makowski              141.19 -  342: 377   91
    2    20 Tomasz         Szczodry              100.00 +  349: 299  150
    3    14 Robert         Kamiński              132.68 -  426: 435   83
    4    17 Sławomir       Matczak               100.00 +  399: 262  150
    5    15 Rafał          Wesołowski            130.49 -  345: 428   80
    6    14 Marianna       Kozłowska             115.25 +  401: 332  165
    7    14 Maciej         Dąbrowski             100.00 +  379: 327  150
    8    12 Zbigniew       Rybak                 113.98 +  329: 284  164
    9     5 Magdalena      Kublik                121.35 -  339: 357   71
   10     9 Bogdan         Kozłowski             115.05 -  259: 375   65
   11    12 Dariusz        Jarosławski           113.14 -  292: 379   63
   12    18 Dorota         Rudzińska             115.12 -  287: 369   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1297  / 12 108.08




	Łukasz Wojciechowski 105.86 Łomża

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Dominik        Urbacki               138.18 -  330: 382   88
    2    23 Mirosław       Dejna                 100.00 +  490: 184  150
    3    10 Maciej         Sylwestrzuk           100.00 +  396: 368  150
    4     9 Paweł          Maciejczuk            104.08 +  403: 273  154
    5     3 Grzegorz       Święcki               137.49 -  283: 477   87
    6    12 Bogdan         Kozłowski             115.05 -  403: 413   65
    7    11 Józef          Burzyński             104.02 -  383: 414   54
    8    15 Sebastian      Orzelski              104.13 -  261: 416   54
    9    18 Sławomir       Matczak               100.00 -  353: 381   50
   10    22 Halina         Mrozek                100.00 +  325: 317  150
   11    19 Sylwia         Kozłowska             100.00 +  413: 361  150
   12    15 Krzysztof      Zawadzki              101.26 +  369: 355  151
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1303  / 12 108.58




	Elżbieta Święcka 105.84 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Marek          Syczuk                137.86 -  272: 503   88
    2    18 Dariusz        Jarosławski           113.14 -  304: 395   63
    3    25 August         Mrozowicz             100.00 +  508: 159  150
    4    21 Anna           Arana                 103.19 +  388: 327  153
    5     9 Krzysztof      Bonda                 116.81 -  341: 390   67
    6    19 Tomasz         Szczodry              100.00 -  286: 322   50
    7    20 Krzysztof      Zawadzki              101.26 +  427: 286  151
    8    18 Halina         Mrozek                100.00 +  426: 276  150
    9    14 Sebastian      Orzelski              104.13 +  328: 321  154
   10     8 Michał         Makowski              141.19 -  318: 496   91
   11    15 Maciej         Dąbrowski             100.00 +  337: 302  150
   12    12 Marek          Charytoniuk           113.71 -  356: 387   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1331  / 12 110.92




	Agnieszka Biegańska 104.73 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Grzegorz       Kurowski              137.85 +  367: 360  188
    2    10 Krzysztof      Sporczyk              125.48 -  379: 381   75
    3    18 Dorota         Zielińska             113.98 -  339: 354   64
    4    20 Halina         Mrozek                100.00 +  421: 297  150
    5    17 Maciej         Dąbrowski             100.00 -  331: 358   50
    6    17 Sławomir       Matczak               100.00 +  450: 312  150
    7    12 Zbigniew       Rybak                 113.98 -  313: 370   64
    8    16 Iwona          Rafałowska            100.00 +  440: 170  150
    9    12 Marek          Charytoniuk           113.71 +  397: 313  164
   10    10 Józef          Burzyński             104.02 +  405: 370  154
   11    10 Edward         Stefaniak             110.83 -  391: 413   61
   12    10 Edward         Stefaniak             110.83 -  314: 317   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1331  / 12 110.92




	Sebastian Orzelski 104.13 Bielsk Podlaski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    15 Łukasz         Wojciechowski         105.86 +  416: 261  156
    9    14 Elżbieta       Święcka               105.84 -  321: 328   56
   10    15 Rafał          Wesołowski            130.49 +  380: 280  180
   11    14 Czesław        Grajewski             125.28 +  365: 313  175
   12    13 Anna           Biegańska             118.64 -  300: 327   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     636  /  5 127.20




	Paweł Maciejczuk 104.08 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Grzegorz       Święcki               137.49 -  330: 390   87
    2    24 Ewa            Stypułkowska          100.00 +  423: 278  150
    3    16 Krzysztof      Zawadzki              101.26 +  359: 324  151
    4     9 Łukasz         Wojciechowski         105.86 -  273: 403   56
    5    16 Katarzyna      Bogusławska           108.08 +  381: 343  158
    6    13 Krzysztof      Sporczyk              125.48 +  374: 347  175
    7     8 Edward         Stefaniak             110.83 +  342: 289  161
    8     5 Grzegorz       Kurowski              137.85 -  307: 396   88
    9     8 Bogdan         Kozłowski             115.05 +  371: 368  165
   10     7 Magdalena      Kublik                121.35 -  296: 303   71
   11     8 Krzysztof      Bonda                 116.81 +  381: 327  167
   12     6 Dorota         Zielińska             113.98 -  256: 387   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1493  / 12 124.42




	Józef Burzyński 104.02 Ełk                      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Robert         Kamiński              132.68 -  345: 429   83
    2    19 Sylwia         Kozłowska             100.00 -  295: 331   50
    3    22 Ewa            Stypułkowska          100.00 +  373: 270  150
    4    16 Maciej         Dąbrowski             100.00 +  434: 285  150
    5    14 Piotr          Broda                 128.66 -  247: 440   79
    6    15 Katarzyna      Bogusławska           108.08 +  453: 304  158
    7    11 Łukasz         Wojciechowski         105.86 +  414: 383  156
    8    10 Rafał          Wesołowski            130.49 +  367: 298  180
    9     6 Stanisław      Rydzik                145.02 -  293: 480   95
   10    10 Agnieszka      Biegańska             104.73 -  370: 405   55
   11    17 Anna           Biegańska             118.64 -  307: 471   69
   12    17 Czesław        Grajewski             125.28 +  395: 337  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1400  / 12 116.67




	Anna Arana 103.19 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Rafał          Wesołowski            130.49 -  313: 420   80
    2    14 Marek          Charytoniuk           113.71 +  314: 295  164
    3    17 Marek          Reda                  145.09 -  307: 478   95
    4    21 Elżbieta       Święcka               105.84 -  327: 388   56
    5    25 August         Mrozowicz             100.00 +  308: 184  150
    6    21 Maciej         Dąbrowski             100.00 -  303: 311   50
    7    21 Marianna       Kozłowska             115.25 -  320: 468   65
    8    22 Mariusz        Sylwestrzuk           128.73 +  382: 318  179
    9    22 Jerzy          Krzyżewski            115.41 +  370: 275  165
   10    16 Czesław        Grajewski             125.28 -  267: 392   75
   11    20 Katarzyna      Bogusławska           108.08 +  413: 295  158
   12    21 Tomasz         Szczodry              100.00 +  421: 374  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1387  / 12 115.58




	Krzysztof Zawadzki 101.26 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Ryszard        Dębski                129.63 -  332: 374   80
    2    22 Mariusz        Bogdański             100.00 +  338: 329  150
    3    16 Paweł          Maciejczuk            104.08 -  324: 359   54
    4    18 Czesław        Grajewski             125.28 -  262: 455   75
    5    20 Marek          Charytoniuk           113.71 -  356: 443   64
    6    23 Sylwia         Kozłowska             100.00 +  355: 279  150
    7    20 Elżbieta       Święcka               105.84 -  286: 427   56
    8    25 Ewa            Skwarek               100.00 +  432: 249  150
    9    23 Tomasz         Szczodry              100.00 -  337: 354   50
   10    25 Piotr          Pawłowski             100.00 +  480: 107  150
   11    22 Mirosław       Dejna                 100.00 +  666: 166  150
   12    15 Łukasz         Wojciechowski         105.86 -  355: 369   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1185  / 12  98.75




	Mariusz Bogdański 100.00 Łomża

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Mariusz        Sylwestrzuk           128.73 -  220: 445   79
    2    22 Krzysztof      Zawadzki              101.26 -  329: 338   51
    3    26 Piotr          Pawłowski             100.00 +  464: 107  150
    4    14 Edward         Stefaniak             110.83 -  253: 436   61
    5    24 Ewa            Skwarek               100.00 +  324: 183  150
    6    20 Jerzy          Krzyżewski            115.41 -  224: 304   65
    7    23 Sławomir       Matczak               100.00 -  335: 340   50
    8    23 Katarzyna      Bogusławska           108.08 -    1: 400   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     664  /  8  83.00




	Mirosław Dejna 100.00 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Piotr          Broda                 128.66 -  220: 464   79
    2    23 Łukasz         Wojciechowski         105.86 -  184: 490   56
    3    24 Alicja         Tarczewska            100.00 -  122: 430   50
    4    24 Tomasz         Szczodry              100.00 -  146: 391   50
    5    26 Piotr          Pawłowski             100.00 +  295:  55  150
    6    24 Halina         Mrozek                100.00 -  192: 378   50
    7    26 Ewa            Skwarek               100.00 -  210: 331   50
    8    26 August         Mrozowicz             100.00 -  226: 234   50
    9    24 Mariusz        Sylwestrzuk           128.73 -  200: 525   79
   10    26 PAUZA
   11    22 Krzysztof      Zawadzki              101.26 -  166: 666   51
   12    25 Piotr          Pawłowski             100.00 +  252:  32  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     815  / 11  74.09




	Maciej Dąbrowski 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Marek          Dudkiewicz            125.97 -  325: 368   76
    2    26 Piotr          Pawłowski             100.00 +  522:  75  150
    3     8 Dariusz        Jarosławski           113.14 -  283: 397   63
    4    16 Józef          Burzyński             104.02 -  285: 434   54
    5    17 Agnieszka      Biegańska             104.73 +  358: 331  155
    6    21 Anna           Arana                 103.19 +  311: 303  153
    7    14 Szymon         Dąbrowski             106.00 -  327: 379   56
    8    14 Krzysztof      Bonda                 116.81 -  340: 359   67
    9    21 Iwona          Rafałowska            100.00 +  411: 187  150
   10    19 Tomasz         Szczodry              100.00 +  338: 266  150
   11    15 Elżbieta       Święcka               105.84 -  302: 337   56
   12    19 Sławomir       Matczak               100.00 +  394: 296  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1280  / 12 106.67




	Sylwia Kozłowska 100.00 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Krzysztof      Sporczyk              125.48 -  270: 440   75
    2    19 Józef          Burzyński             104.02 +  331: 295  154
    3    19 Rafał          Wesołowski            130.49 -  243: 379   80
    4    22 Katarzyna      Bogusławska           108.08 -  276: 433   58
    5    22 Mariusz        Sylwestrzuk           128.73 -  256: 506   79
    6    23 Krzysztof      Zawadzki              101.26 -  279: 355   51
    7    25 Piotr          Pawłowski             100.00 +  563:  76  150
    8    24 Alicja         Tarczewska            100.00 +  367: 282  150
    9    19 Marianna       Kozłowska             115.25 +  353: 310  165
   10    20 Dorota         Rudzińska             115.12 -  306: 334   65
   11    19 Łukasz         Wojciechowski         105.86 -  361: 413   56
   12    23 Mariusz        Sylwestrzuk           128.73 -  248: 436   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1162  / 12  96.83




	Sławomir Matczak 100.00 Łomianki

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Czesław        Grajewski             125.28 -  290: 469   75
    2    16 Grzegorz       Kurowski              137.85 -  353: 378   88
    3    21 Tomasz         Szczodry              100.00 +  363: 328  150
    4    17 Szymon         Dąbrowski             106.00 -  262: 399   56
    5    23 Ewa            Stypułkowska          100.00 +  405: 297  150
    6    17 Agnieszka      Biegańska             104.73 -  312: 450   55
    7    23 Mariusz        Bogdański             100.00 +  340: 335  150
    8    19 Dariusz        Jarosławski           113.14 -  332: 386   63
    9    18 Łukasz         Wojciechowski         105.86 +  381: 353  156
   10    18 Marek          Charytoniuk           113.71 -  334: 393   64
   11    24 Ewa            Skwarek               100.00 +  445: 242  150
   12    19 Maciej         Dąbrowski             100.00 -  296: 394   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1207  / 12 100.58




	Halina Mrozek 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Magdalena      Kublik                121.35 -  333: 366   71
    2    21 Ewa            Skwarek               100.00 +  345: 196  150
    3    15 Jerzy          Krzyżewski            115.41 -  278: 385   65
    4    20 Agnieszka      Biegańska             104.73 -  297: 421   55
    5    21 Marianna       Kozłowska             115.25 -  344: 409   65
    6    24 Mirosław       Dejna                 100.00 +  378: 192  150
    7    19 Mariusz        Sylwestrzuk           128.73 +  389: 387  179
    8    18 Elżbieta       Święcka               105.84 -  276: 426   56
    9    20 Katarzyna      Bogusławska           108.08 -  372: 380   58
   10    22 Łukasz         Wojciechowski         105.86 -  317: 325   56
   11    23 Alicja         Tarczewska            100.00 -  319: 342   50
   12    24 August         Mrozowicz             100.00 +  352: 217  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1105  / 12  92.08




	August Mrozowicz 100.00 Łomża

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Anna           Biegańska             118.64 -  149: 425   69
    2    25 Dorota         Rudzińska             115.12 -  192: 365   65
    3    25 Elżbieta       Święcka               105.84 -  159: 508   56
    4    25 Ewa            Stypułkowska          100.00 -  217: 373   50
    5    25 Anna           Arana                 103.19 -  184: 308   53
    6    26 Piotr          Pawłowski             100.00 +  373: 102  150
    7    24 Alicja         Tarczewska            100.00 -  206: 414   50
    8    26 Mirosław       Dejna                 100.00 +  234: 226  150
    9    26 Ewa            Skwarek               100.00 -  166: 327   50
   10    23 Marianna       Kozłowska             115.25 -  168: 457   65
   11    26 PAUZA
   12    24 Halina         Mrozek                100.00 -  217: 352   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     808  / 11  73.45




	Piotr Pawłowski 100.00 Łomża

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Krzysztof      Bonda                 116.81 -   42: 740   67
    2    26 Maciej         Dąbrowski             100.00 -   75: 522   50
    3    26 Mariusz        Bogdański             100.00 -  107: 464   50
    4    26 Ewa            Skwarek               100.00 -   48: 276   50
    5    26 Mirosław       Dejna                 100.00 -   55: 295   50
    6    26 August         Mrozowicz             100.00 -  102: 373   50
    7    25 Sylwia         Kozłowska             100.00 -   76: 563   50
    8    27 PAUZA
    9    25 Alicja         Tarczewska            100.00 -   73: 430   50
   10    25 Krzysztof      Zawadzki              101.26 -  107: 480   51
   11    25 Jerzy          Krzyżewski            115.41 -   69: 439   65
   12    25 Mirosław       Dejna                 100.00 -   32: 252   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     583  / 11  53.00




	Iwona Rafałowska 100.00 Łomża

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    16 Agnieszka      Biegańska             104.73 -  170: 440   55
    9    21 Maciej         Dąbrowski             100.00 -  187: 411   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     105  /  2  52.50




	Ewa Skwarek 100.00 Wydminy

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Jerzy          Krzyżewski            115.41 -  222: 419   65
    2    21 Halina         Mrozek                100.00 -  196: 345   50
    3    23 Katarzyna      Bogusławska           108.08 -  216: 442   58
    4    26 Piotr          Pawłowski             100.00 +  276:  48  150
    5    24 Mariusz        Bogdański             100.00 -  183: 324   50
    6    25 Ewa            Stypułkowska          100.00 -  267: 301   50
    7    26 Mirosław       Dejna                 100.00 +  331: 210  150
    8    25 Krzysztof      Zawadzki              101.26 -  249: 432   51
    9    26 August         Mrozowicz             100.00 +  327: 166  150
   10    24 Alicja         Tarczewska            100.00 -  285: 307   50
   11    24 Sławomir       Matczak               100.00 -  242: 445   50
   12    26 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     874  / 11  79.45




	Ewa Stypułkowska 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Marianna       Kozłowska             115.25 -  197: 445   65
    2    24 Paweł          Maciejczuk            104.08 -  278: 423   54
    3    22 Józef          Burzyński             104.02 -  270: 373   54
    4    25 August         Mrozowicz             100.00 +  373: 217  150
    5    23 Sławomir       Matczak               100.00 -  297: 405   50
    6    25 Ewa            Skwarek               100.00 +  301: 267  150
    7    22 Dorota         Zielińska             113.98 -  266: 302   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     587  /  7  83.86




	Maciej Sylwestrzuk 100.00 Gródek                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Dorota         Rudzińska             115.12 +  411: 327  165
    2     3 Mariusz        Skrobosz              146.61 -  324: 332   97
    3    10 Łukasz         Wojciechowski         105.86 -  368: 396   56
    4    19 Marianna       Kozłowska             115.25 +  362: 357  165
    5    10 Edward         Stefaniak             110.83 -  227: 383   61
    6    16 Mariusz        Sylwestrzuk           128.73 +  319: 316  179
    7    17 Dariusz        Jarosławski           113.14 +  314: 293  163
    8    13 Czesław        Grajewski             125.28 +  339: 265  175
    9     9 Marek          Reda                  145.09 -  364: 398   95
   10    11 Krzysztof      Sporczyk              125.48 =  333: 333  125
   11     9 Bogdan         Kozłowski             115.05 -  343: 437   65
   12    14 Zbigniew       Rybak                 113.98 -  231: 358   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1410  / 12 117.50




	Tomasz Szczodry 100.00 Łomża

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Bogdan         Kozłowski             115.05 -  240: 487   65
    2    20 Szymon         Dąbrowski             106.00 -  299: 349   56
    3    21 Sławomir       Matczak               100.00 -  328: 363   50
    4    24 Mirosław       Dejna                 100.00 +  391: 146  150
    5    19 Alicja         Tarczewska            100.00 +  344: 300  150
    6    19 Elżbieta       Święcka               105.84 +  322: 286  156
    7    16 Dorota         Rudzińska             115.12 -  293: 376   65
    8    20 Marek          Charytoniuk           113.71 -  351: 418   64
    9    23 Krzysztof      Zawadzki              101.26 +  354: 337  151
   10    19 Maciej         Dąbrowski             100.00 -  266: 338   50
   11    18 Marianna       Kozłowska             115.25 +  350: 324  165
   12    21 Anna           Arana                 103.19 -  374: 421   53
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1175  / 12  97.92




	Alicja Tarczewska 100.00 Łomża

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Zbigniew       Rybak                 113.98 -  303: 340   64
    2    15 Edward         Stefaniak             110.83 -  303: 493   61
    3    24 Mirosław       Dejna                 100.00 +  430: 122  150
    4    15 Piotr          Broda                 128.66 -  372: 377   79
    5    19 Tomasz         Szczodry              100.00 -  300: 344   50
    6    22 Anna           Biegańska             118.64 -  285: 325   69
    7    24 August         Mrozowicz             100.00 +  414: 206  150
    8    24 Sylwia         Kozłowska             100.00 -  282: 367   50
    9    25 Piotr          Pawłowski             100.00 +  430:  73  150
   10    24 Ewa            Skwarek               100.00 +  307: 285  150
   11    23 Halina         Mrozek                100.00 +  342: 319  150
   12    20 Jerzy          Krzyżewski            115.41 +  390: 349  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1288  / 12 107.33


Wyniki poszczególnych rund turnieju III Turniej Scrabble o Puchar Prezydenta Miasta Łomży



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Dorota         Zielińska             492: 284
   2 Marek          Charytoniuk          - Marek          Reda                  410: 417
   3 Stanisław      Rydzik               - Dariusz        Jarosławski           360: 345
   4 Edward         Stefaniak            - Dawid          Pikul                 366: 490
   5 Tomasz         Zwoliński            - Katarzyna      Bogusławska           383: 347
   6 Szymon         Dąbrowski            - Michał         Makowski              342: 377
   7 Dominik        Urbacki              - Łukasz         Wojciechowski         382: 330
   8 Elżbieta       Święcka              - Marek          Syczuk                272: 503
   9 Grzegorz       Kurowski             - Agnieszka      Biegańska             360: 367
  10 Paweł          Maciejczuk           - Grzegorz       Święcki               330: 390
  11 Robert         Kamiński             - Józef          Burzyński             429: 345
  12 Anna           Arana                - Rafał          Wesołowski            313: 420
  13 Ryszard        Dębski               - Krzysztof      Zawadzki              374: 332
  14 Mariusz        Bogdański            - Mariusz        Sylwestrzuk           220: 445
  15 Piotr          Broda                - Mirosław       Dejna                 464: 220
  16 Maciej         Dąbrowski            - Marek          Dudkiewicz            325: 368
  17 Krzysztof      Sporczyk             - Sylwia         Kozłowska             440: 270
  18 Sławomir       Matczak              - Czesław        Grajewski             290: 469
  19 Magdalena      Kublik               - Halina         Mrozek                366: 333
  20 August         Mrozowicz            - Anna           Biegańska             149: 425
  21 Krzysztof      Bonda                - Piotr          Pawłowski             740:  42
  22 Ewa            Skwarek              - Jerzy          Krzyżewski            222: 419
  23 Marianna       Kozłowska            - Ewa            Stypułkowska          445: 197
  24 Maciej         Sylwestrzuk          - Dorota         Rudzińska             411: 327
  25 Bogdan         Kozłowski            - Tomasz         Szczodry              487: 240
  26 Alicja         Tarczewska           - Zbigniew       Rybak                 303: 340


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jerzy          Krzyżewski           - Krzysztof      Bonda                 358: 367
   2 Marek          Syczuk               - Marek          Reda                  459: 335
   3 Maciej         Sylwestrzuk          - Mariusz        Skrobosz              324: 332
   4 Grzegorz       Święcki              - Dawid          Pikul                 527: 324
   5 Tomasz         Zwoliński            - Bogdan         Kozłowski             444: 313
   6 Czesław        Grajewski            - Dominik        Urbacki               325: 426
   7 Michał         Makowski             - Piotr          Broda                 423: 361
   8 Marianna       Kozłowska            - Ryszard        Dębski                254: 395
   9 Marek          Dudkiewicz           - Mariusz        Sylwestrzuk           413: 287
  10 Agnieszka      Biegańska            - Krzysztof      Sporczyk              379: 381
  11 Magdalena      Kublik               - Robert         Kamiński              386: 362
  12 Anna           Biegańska            - Stanisław      Rydzik                316: 339
  13 Zbigniew       Rybak                - Rafał          Wesołowski            463: 324
  14 Anna           Arana                - Marek          Charytoniuk           314: 295
  15 Alicja         Tarczewska           - Edward         Stefaniak             303: 493
  16 Grzegorz       Kurowski             - Sławomir       Matczak               378: 353
  17 Katarzyna      Bogusławska          - Dorota         Zielińska             291: 323
  18 Dariusz        Jarosławski          - Elżbieta       Święcka               395: 304
  19 Sylwia         Kozłowska            - Józef          Burzyński             331: 295
  20 Tomasz         Szczodry             - Szymon         Dąbrowski             299: 349
  21 Halina         Mrozek               - Ewa            Skwarek               345: 196
  22 Krzysztof      Zawadzki             - Mariusz        Bogdański             338: 329
  23 Łukasz         Wojciechowski        - Mirosław       Dejna                 490: 184
  24 Ewa            Stypułkowska         - Paweł          Maciejczuk            278: 423
  25 Dorota         Rudzińska            - August         Mrozowicz             365: 192
  26 Piotr          Pawłowski            - Maciej         Dąbrowski              75: 522


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Zbigniew       Rybak                - Krzysztof      Bonda                 399: 383
   2 Michał         Makowski             - Marek          Syczuk                356: 411
   3 Marek          Dudkiewicz           - Grzegorz       Święcki               380: 369
   4 Ryszard        Dębski               - Tomasz         Zwoliński             358: 354
   5 Mariusz        Skrobosz             - Magdalena      Kublik                502: 351
   6 Stanisław      Rydzik               - Krzysztof      Sporczyk              419: 386
   7 Dominik        Urbacki              - Edward         Stefaniak             381: 296
   8 Dariusz        Jarosławski          - Maciej         Dąbrowski             397: 283
   9 Piotr          Broda                - Grzegorz       Kurowski              321: 481
  10 Łukasz         Wojciechowski        - Maciej         Sylwestrzuk           396: 368
  11 Mariusz        Sylwestrzuk          - Dawid          Pikul                 344: 394
  12 Bogdan         Kozłowski            - Marianna       Kozłowska             396: 280
  13 Dorota         Rudzińska            - Czesław        Grajewski             369: 321
  14 Robert         Kamiński             - Szymon         Dąbrowski             435: 426
  15 Jerzy          Krzyżewski           - Halina         Mrozek                385: 278
  16 Paweł          Maciejczuk           - Krzysztof      Zawadzki              359: 324
  17 Marek          Reda                 - Anna           Arana                 478: 307
  18 Dorota         Zielińska            - Agnieszka      Biegańska             354: 339
  19 Rafał          Wesołowski           - Sylwia         Kozłowska             379: 243
  20 Marek          Charytoniuk          - Anna           Biegańska             347: 367
  21 Sławomir       Matczak              - Tomasz         Szczodry              363: 328
  22 Józef          Burzyński            - Ewa            Stypułkowska          373: 270
  23 Katarzyna      Bogusławska          - Ewa            Skwarek               442: 216
  24 Mirosław       Dejna                - Alicja         Tarczewska            122: 430
  25 August         Mrozowicz            - Elżbieta       Święcka               159: 508
  26 Piotr          Pawłowski            - Mariusz        Bogdański             107: 464


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marek          Syczuk               - Marek          Dudkiewicz            433: 303
   2 Mariusz        Skrobosz             - Ryszard        Dębski                485: 386
   3 Stanisław      Rydzik               - Zbigniew       Rybak                 414: 291
   4 Krzysztof      Bonda                - Dominik        Urbacki               308: 404
   5 Grzegorz       Święcki              - Jerzy          Krzyżewski            437: 299
   6 Marek          Reda                 - Michał         Makowski              410: 382
   7 Robert         Kamiński             - Dariusz        Jarosławski           413: 318
   8 Rafał          Wesołowski           - Grzegorz       Kurowski              320: 460
   9 Łukasz         Wojciechowski        - Paweł          Maciejczuk            403: 273
  10 Dawid          Pikul                - Anna           Biegańska             416: 340
  11 Krzysztof      Sporczyk             - Magdalena      Kublik                281: 447
  12 Dorota         Rudzińska            - Bogdan         Kozłowski             461: 343
  13 Dorota         Zielińska            - Tomasz         Zwoliński             361: 478
  14 Mariusz        Bogdański            - Edward         Stefaniak             253: 436
  15 Alicja         Tarczewska           - Piotr          Broda                 372: 377
  16 Józef          Burzyński            - Maciej         Dąbrowski             434: 285
  17 Szymon         Dąbrowski            - Sławomir       Matczak               399: 262
  18 Czesław        Grajewski            - Krzysztof      Zawadzki              455: 262
  19 Maciej         Sylwestrzuk          - Marianna       Kozłowska             362: 357
  20 Agnieszka      Biegańska            - Halina         Mrozek                421: 297
  21 Elżbieta       Święcka              - Anna           Arana                 388: 327
  22 Sylwia         Kozłowska            - Katarzyna      Bogusławska           276: 433
  23 Mariusz        Sylwestrzuk          - Marek          Charytoniuk           259: 323
  24 Tomasz         Szczodry             - Mirosław       Dejna                 391: 146
  25 Ewa            Stypułkowska         - August         Mrozowicz             373: 217
  26 Ewa            Skwarek              - Piotr          Pawłowski             276:  48


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dominik        Urbacki              - Mariusz        Skrobosz              399: 388
   2 Marek          Syczuk               - Stanisław      Rydzik                392: 388
   3 Grzegorz       Święcki              - Łukasz         Wojciechowski         477: 283
   4 Magdalena      Kublik               - Grzegorz       Kurowski              381: 488
   5 Tomasz         Zwoliński            - Dorota         Rudzińska             472: 342
   6 Ryszard        Dębski               - Marek          Reda                  332: 390
   7 Zbigniew       Rybak                - Robert         Kamiński              319: 470
   8 Dawid          Pikul                - Marek          Dudkiewicz            424: 384
   9 Krzysztof      Bonda                - Elżbieta       Święcka               390: 341
  10 Edward         Stefaniak            - Maciej         Sylwestrzuk           383: 227
  11 Jerzy          Krzyżewski           - Czesław        Grajewski             319: 334
  12 Bogdan         Kozłowski            - Dariusz        Jarosławski           375: 412
  13 Anna           Biegańska            - Michał         Makowski              304: 457
  14 Piotr          Broda                - Józef          Burzyński             440: 247
  15 Szymon         Dąbrowski            - Rafał          Wesołowski            345: 428
  16 Katarzyna      Bogusławska          - Paweł          Maciejczuk            343: 381
  17 Maciej         Dąbrowski            - Agnieszka      Biegańska             358: 331
  18 Krzysztof      Sporczyk             - Dorota         Zielińska             398: 327
  19 Tomasz         Szczodry             - Alicja         Tarczewska            344: 300
  20 Krzysztof      Zawadzki             - Marek          Charytoniuk           356: 443
  21 Halina         Mrozek               - Marianna       Kozłowska             344: 409
  22 Mariusz        Sylwestrzuk          - Sylwia         Kozłowska             506: 256
  23 Sławomir       Matczak              - Ewa            Stypułkowska          405: 297
  24 Mariusz        Bogdański            - Ewa            Skwarek               324: 183
  25 August         Mrozowicz            - Anna           Arana                 184: 308
  26 Mirosław       Dejna                - Piotr          Pawłowski             295:  55


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marek          Syczuk               - Dominik        Urbacki               415: 424
   2 Grzegorz       Święcki              - Robert         Kamiński              401: 397
   3 Dawid          Pikul                - Mariusz        Skrobosz              342: 299
   4 Marek          Reda                 - Grzegorz       Kurowski              446: 349
   5 Tomasz         Zwoliński            - Stanisław      Rydzik                438: 377
   6 Rafał          Wesołowski           - Krzysztof      Bonda                 447: 371
   7 Dariusz        Jarosławski          - Michał         Makowski              355: 454
   8 Edward         Stefaniak            - Dorota         Rudzińska             451: 359
   9 Marek          Dudkiewicz           - Piotr          Broda                 390: 324
  10 Magdalena      Kublik               - Ryszard        Dębski                465: 362
  11 Czesław        Grajewski            - Zbigniew       Rybak                 372: 328
  12 Łukasz         Wojciechowski        - Bogdan         Kozłowski             403: 413
  13 Paweł          Maciejczuk           - Krzysztof      Sporczyk              374: 347
  14 Marianna       Kozłowska            - Szymon         Dąbrowski             332: 401
  15 Józef          Burzyński            - Katarzyna      Bogusławska           453: 304
  16 Mariusz        Sylwestrzuk          - Maciej         Sylwestrzuk           316: 319
  17 Agnieszka      Biegańska            - Sławomir       Matczak               450: 312
  18 Dorota         Zielińska            - Marek          Charytoniuk           370: 377
  19 Elżbieta       Święcka              - Tomasz         Szczodry              286: 322
  20 Jerzy          Krzyżewski           - Mariusz        Bogdański             304: 224
  21 Anna           Arana                - Maciej         Dąbrowski             303: 311
  22 Anna           Biegańska            - Alicja         Tarczewska            325: 285
  23 Sylwia         Kozłowska            - Krzysztof      Zawadzki              279: 355
  24 Mirosław       Dejna                - Halina         Mrozek                192: 378
  25 Ewa            Skwarek              - Ewa            Stypułkowska          267: 301
  26 Piotr          Pawłowski            - August         Mrozowicz             102: 373


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dominik        Urbacki              - Tomasz         Zwoliński             398: 382
   2 Dawid          Pikul                - Marek          Syczuk                466: 436
   3 Marek          Reda                 - Grzegorz       Święcki               352: 407
   4 Grzegorz       Kurowski             - Stanisław      Rydzik                412: 362
   5 Rafał          Wesołowski           - Robert         Kamiński              332: 412
   6 Mariusz        Skrobosz             - Czesław        Grajewski             464: 362
   7 Michał         Makowski             - Marek          Dudkiewicz            380: 345
   8 Edward         Stefaniak            - Paweł          Maciejczuk            289: 342
   9 Krzysztof      Bonda                - Magdalena      Kublik                316: 471
  10 Marek          Charytoniuk          - Bogdan         Kozłowski             275: 428
  11 Józef          Burzyński            - Łukasz         Wojciechowski         414: 383
  12 Agnieszka      Biegańska            - Zbigniew       Rybak                 313: 370
  13 Piotr          Broda                - Jerzy          Krzyżewski            361: 331
  14 Maciej         Dąbrowski            - Szymon         Dąbrowski             327: 379
  15 Krzysztof      Sporczyk             - Anna           Biegańska             377: 322
  16 Tomasz         Szczodry             - Dorota         Rudzińska             293: 376
  17 Dariusz        Jarosławski          - Maciej         Sylwestrzuk           293: 314
  18 Ryszard        Dębski               - Katarzyna      Bogusławska           350: 269
  19 Halina         Mrozek               - Mariusz        Sylwestrzuk           389: 387
  20 Krzysztof      Zawadzki             - Elżbieta       Święcka               286: 427
  21 Marianna       Kozłowska            - Anna           Arana                 468: 320
  22 Ewa            Stypułkowska         - Dorota         Zielińska             266: 302
  23 Mariusz        Bogdański            - Sławomir       Matczak               335: 340
  24 August         Mrozowicz            - Alicja         Tarczewska            206: 414
  25 Sylwia         Kozłowska            - Piotr          Pawłowski             563:  76
  26 Ewa            Skwarek              - Mirosław       Dejna                 331: 210


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Pikul                - Dominik        Urbacki               409: 381
   2 Grzegorz       Święcki              - Marek          Syczuk                362: 368
   3 Michał         Makowski             - Mariusz        Skrobosz              320: 325
   4 Tomasz         Zwoliński            - Magdalena      Kublik                493: 412
   5 Grzegorz       Kurowski             - Paweł          Maciejczuk            396: 307
   6 Robert         Kamiński             - Marek          Reda                  446: 308
   7 Bogdan         Kozłowski            - Krzysztof      Sporczyk              393: 357
   8 Marek          Dudkiewicz           - Edward         Stefaniak             399: 376
   9 Stanisław      Rydzik               - Dorota         Rudzińska             497: 288
  10 Józef          Burzyński            - Rafał          Wesołowski            367: 298
  11 Piotr          Broda                - Ryszard        Dębski                241: 343
  12 Szymon         Dąbrowski            - Zbigniew       Rybak                 329: 284
  13 Czesław        Grajewski            - Maciej         Sylwestrzuk           265: 339
  14 Maciej         Dąbrowski            - Krzysztof      Bonda                 340: 359
  15 Sebastian      Orzelski             - Łukasz         Wojciechowski         416: 261
  16 Iwona          Rafałowska           - Agnieszka      Biegańska             170: 440
  17 Anna           Biegańska            - Marianna       Kozłowska             379: 368
  18 Halina         Mrozek               - Elżbieta       Święcka               276: 426
  19 Sławomir       Matczak              - Dariusz        Jarosławski           332: 386
  20 Marek          Charytoniuk          - Tomasz         Szczodry              418: 351
  21 Dorota         Zielińska            - Jerzy          Krzyżewski            433: 305
  22 Anna           Arana                - Mariusz        Sylwestrzuk           382: 318
  23 Katarzyna      Bogusławska          - Mariusz        Bogdański             400:   1
  24 Alicja         Tarczewska           - Sylwia         Kozłowska             282: 367
  25 Krzysztof      Zawadzki             - Ewa            Skwarek               432: 249
  26 Mirosław       Dejna                - August         Mrozowicz             226: 234
  27 Piotr          Pawłowski            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Robert         Kamiński             - Dawid          Pikul                 438: 457
   2 Dominik        Urbacki              - Grzegorz       Święcki               398: 381
   3 Marek          Syczuk               - Tomasz         Zwoliński             434: 318
   4 Mariusz        Skrobosz             - Grzegorz       Kurowski              502: 410
   5 Magdalena      Kublik               - Szymon         Dąbrowski             357: 339
   6 Stanisław      Rydzik               - Józef          Burzyński             480: 293
   7 Ryszard        Dębski               - Michał         Makowski              432: 399
   8 Paweł          Maciejczuk           - Bogdan         Kozłowski             371: 368
   9 Maciej         Sylwestrzuk          - Marek          Reda                  364: 398
  10 Krzysztof      Bonda                - Marek          Dudkiewicz            399: 366
  11 Edward         Stefaniak            - Piotr          Broda                 318: 430
  12 Agnieszka      Biegańska            - Marek          Charytoniuk           397: 313
  13 Dorota         Rudzińska            - Krzysztof      Sporczyk              270: 407
  14 Elżbieta       Święcka              - Sebastian      Orzelski              328: 321
  15 Rafał          Wesołowski           - Anna           Biegańska             310: 323
  16 Czesław        Grajewski            - Dorota         Zielińska             306: 419
  17 Zbigniew       Rybak                - Dariusz        Jarosławski           353: 449
  18 Łukasz         Wojciechowski        - Sławomir       Matczak               353: 381
  19 Sylwia         Kozłowska            - Marianna       Kozłowska             353: 310
  20 Katarzyna      Bogusławska          - Halina         Mrozek                380: 372
  21 Maciej         Dąbrowski            - Iwona          Rafałowska            411: 187
  22 Jerzy          Krzyżewski           - Anna           Arana                 275: 370
  23 Tomasz         Szczodry             - Krzysztof      Zawadzki              354: 337
  24 Mariusz        Sylwestrzuk          - Mirosław       Dejna                 525: 200
  25 Piotr          Pawłowski            - Alicja         Tarczewska             73: 430
  26 Ewa            Skwarek              - August         Mrozowicz             327: 166


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Pikul                - Tomasz         Zwoliński             462: 482
   2 Dominik        Urbacki              - Robert         Kamiński              448: 293
   3 Mariusz        Skrobosz             - Marek          Syczuk                408: 349
   4 Grzegorz       Święcki              - Ryszard        Dębski                439: 364
   5 Grzegorz       Kurowski             - Krzysztof      Bonda                 343: 373
   6 Marek          Reda                 - Stanisław      Rydzik                560: 425
   7 Paweł          Maciejczuk           - Magdalena      Kublik                296: 303
   8 Michał         Makowski             - Elżbieta       Święcka               496: 318
   9 Bogdan         Kozłowski            - Szymon         Dąbrowski             375: 259
  10 Józef          Burzyński            - Agnieszka      Biegańska             370: 405
  11 Krzysztof      Sporczyk             - Maciej         Sylwestrzuk           333: 333
  12 Dariusz        Jarosławski          - Edward         Stefaniak             320: 476
  13 Dorota         Zielińska            - Marek          Dudkiewicz            401: 320
  14 Anna           Biegańska            - Piotr          Broda                 309: 423
  15 Sebastian      Orzelski             - Rafał          Wesołowski            380: 280
  16 Anna           Arana                - Czesław        Grajewski             267: 392
  17 Zbigniew       Rybak                - Katarzyna      Bogusławska           375: 341
  18 Marek          Charytoniuk          - Sławomir       Matczak               393: 334
  19 Tomasz         Szczodry             - Maciej         Dąbrowski             266: 338
  20 Dorota         Rudzińska            - Sylwia         Kozłowska             334: 306
  21 Jerzy          Krzyżewski           - Mariusz        Sylwestrzuk           361: 336
  22 Halina         Mrozek               - Łukasz         Wojciechowski         317: 325
  23 Marianna       Kozłowska            - August         Mrozowicz             457: 168
  24 Alicja         Tarczewska           - Ewa            Skwarek               307: 285
  25 Krzysztof      Zawadzki             - Piotr          Pawłowski             480: 107
  26 Mirosław       Dejna                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marek          Reda                 - Dominik        Urbacki               488: 296
   2 Grzegorz       Święcki              - Mariusz        Skrobosz              315: 304
   3 Magdalena      Kublik               - Dawid          Pikul                 342: 418
   4 Tomasz         Zwoliński            - Robert         Kamiński              368: 331
   5 Marek          Syczuk               - Grzegorz       Kurowski              522: 390
   6 Stanisław      Rydzik               - Ryszard        Dębski                310: 396
   7 Dorota         Zielińska            - Michał         Makowski              437: 369
   8 Krzysztof      Bonda                - Paweł          Maciejczuk            327: 381
   9 Maciej         Sylwestrzuk          - Bogdan         Kozłowski             343: 437
  10 Agnieszka      Biegańska            - Edward         Stefaniak             391: 413
  11 Piotr          Broda                - Krzysztof      Sporczyk              324: 516
  12 Szymon         Dąbrowski            - Dariusz        Jarosławski           292: 379
  13 Marek          Dudkiewicz           - Zbigniew       Rybak                 313: 325
  14 Czesław        Grajewski            - Sebastian      Orzelski              313: 365
  15 Elżbieta       Święcka              - Maciej         Dąbrowski             337: 302
  16 Marek          Charytoniuk          - Dorota         Rudzińska             377: 359
  17 Anna           Biegańska            - Józef          Burzyński             471: 307
  18 Marianna       Kozłowska            - Tomasz         Szczodry              324: 350
  19 Sylwia         Kozłowska            - Łukasz         Wojciechowski         361: 413
  20 Katarzyna      Bogusławska          - Anna           Arana                 295: 413
  21 Rafał          Wesołowski           - Mariusz        Sylwestrzuk           416: 239
  22 Mirosław       Dejna                - Krzysztof      Zawadzki              166: 666
  23 Halina         Mrozek               - Alicja         Tarczewska            319: 342
  24 Sławomir       Matczak              - Ewa            Skwarek               445: 242
  25 Piotr          Pawłowski            - Jerzy          Krzyżewski             69: 439
  26 August         Mrozowicz            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Pikul                - Dominik        Urbacki               396: 329
   2 Tomasz         Zwoliński            - Marek          Syczuk                425: 295
   3 Marek          Reda                 - Grzegorz       Święcki               404: 326
   4 Bogdan         Kozłowski            - Mariusz        Skrobosz              298: 420
   5 Ryszard        Dębski               - Magdalena      Kublik                407: 293
   6 Paweł          Maciejczuk           - Dorota         Zielińska             256: 387
   7 Krzysztof      Sporczyk             - Grzegorz       Kurowski              435: 399
   8 Robert         Kamiński             - Michał         Makowski              382: 362
   9 Krzysztof      Bonda                - Stanisław      Rydzik                298: 458
  10 Edward         Stefaniak            - Agnieszka      Biegańska             317: 314
  11 Dariusz        Jarosławski          - Piotr          Broda                 345: 329
  12 Elżbieta       Święcka              - Marek          Charytoniuk           356: 387
  13 Sebastian      Orzelski             - Anna           Biegańska             300: 327
  14 Maciej         Sylwestrzuk          - Zbigniew       Rybak                 231: 358
  15 Krzysztof      Zawadzki             - Łukasz         Wojciechowski         355: 369
  16 Marek          Dudkiewicz           - Rafał          Wesołowski            343: 314
  17 Józef          Burzyński            - Czesław        Grajewski             395: 337
  18 Szymon         Dąbrowski            - Dorota         Rudzińska             287: 369
  19 Sławomir       Matczak              - Maciej         Dąbrowski             296: 394
  20 Alicja         Tarczewska           - Jerzy          Krzyżewski            390: 349
  21 Anna           Arana                - Tomasz         Szczodry              421: 374
  22 Katarzyna      Bogusławska          - Marianna       Kozłowska             425: 359
  23 Mariusz        Sylwestrzuk          - Sylwia         Kozłowska             436: 248
  24 August         Mrozowicz            - Halina         Mrozek                217: 352
  25 Piotr          Pawłowski            - Mirosław       Dejna                  32: 252
  26 Ewa            Skwarek              - BYE            BYE                   300:   0
Lista rankingowa na dzień 12-05-2012

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Bartosz Morawski               Gliwice              152.53  29285  192
   2 Dariusz Kosz                   Nysa                 152.10  28747  189
   3 Michał Alabrudziński           Włocławek            150.99  30048  199
   4 Kamil Górka                    Kraków               149.91  29532  197
   5 Krzysztof Mówka                Warszawa             148.26  29207  197
   6 Rafał Lenartowski              Gdynia               147.55  29362  199
   7 Mariusz Skrobosz               Warszawa             147.01  29402  200
   8 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     146.92  29384  200
   9 Marek Reda                     Wołomin              146.05  29210  200
  10 Tomasz Ciejka                  Kraków               145.97  15911  109
  11 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             145.60  28829  198
  12 Krzysztof Obremski             Legnica              145.54  28526  196
  13 Dawid Pikul                    Poznań               145.12  28589  197
  14 Miłosz Wrzałek                 Reda                 145.05  29010  200
  15 Justyna Górka                  Kraków               145.03  28280  195
  16 Mariusz Wrześniewski           Kraków               144.95  22757  157
  17 Stanisław Rydzik               Warszawa             144.31  28717  199
  18 Paweł Jackowski                Warszawa             143.76  28608  199
  19 Tomasz Zwoliński               Skierdy              142.54  28509  200
  20 Mirosław Uglik                 Warszawa             141.83  28083  198
  21 Kazimierz Merklejn             Warszawa             141.46  25322  179
  22 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 141.00  10434   74
  23 Kamil Kister                   Puławy               140.91  27054  192
  24 Artur Irzyk                    Kraków               140.85   4789   34
  25 Michał Musielak                Bydgoszcz            140.73  15762  112
  26 Piotr Pietuchowski             Białystok            140.65  27990  199
  27 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            140.05  14845  106
  28 Dominik Piasecki               Słupsk               140.02   6021   43
  29 Dominik Urbacki                Pruszków             139.40  26068  187
  30 Grzegorz Święcki               Białystok            139.40   8782   63
  31 Mateusz Borsuk                 Reda                 139.37  18257  131
  32 Wojciech Zemło                 Łódź                 139.20  12389   89
  33 Bogusław Szyszka               Oława                139.17  23937  172
  34 Radosław Jachna                Łódź                 138.80  26233  189
  35 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          138.60  26334  190
  36 Marek Syczuk                   Warszawa             138.45  26443  191
  37 Jan Mrozowski                  Kraków               138.14  19478  141
  38 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  137.38  22943  167
  39 Michał Makowski                Warszawa             137.35   6730   49
  40 Przemysław Herdzina            Kraków               137.28  25260  184
  41 Jakub Szymczak                 Łódź                 137.02  18087  132
  42 Grzegorz Kurowski              Warszawa             136.92  25877  189
  43 Wojciech Sołdan                Gdynia               136.62   9973   73
  44 Jakub Zaryński                 Świnoujście          136.48  25658  188
  45 Łukasz Bobowski                Suchedniów           136.20  25742  189
  46 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              135.88  26089  192
  47 Mateusz Żbikowski              Warszawa             133.96   6966   52
  48 Robert Kamiński                Warszawa             133.84  25564  191
  49 Marek Salamon                  Bytom                133.84   7495   56
  50 Irena Sołdan                   Sopot                133.55  26176  196
  51 Przemysław Rybicki             Otwock               133.54  14422  108
  52 Karol Waniek                   Wrocław              133.40  19209  144
  53 Adam Szukalski                 Coventry             133.32  14798  111
  54 Szymon Płachta                 Warszawa             132.88  26577  200
  55 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              132.85   5447   41
  56 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       132.84   8103   61
  57 Marcin Mroziuk                 Warszawa             132.35  10985   83
  58 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             132.18  20885  158
  59 Andrzej Kowalski               Gdańsk               131.94   4750   36
  60 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  131.89  25719  195
  61 Piotr Domański                 Ostrołęka            131.81   6195   47
  62 Mariusz Grodek                 Kraków               131.56   7499   57
  63 Tomasz Suchanek                Wrocław              131.35  25745  196
  64 Paweł Janaś                    Głogów               131.30  16281  124
  65 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  131.24  25985  198
  66 Andrzej Rakoczy                Kraków               130.83   6280   48
  67 Marcela Wołowiec               Gdynia               130.56   4700   36
  68 Marek Roszak                   Poznań               130.35   9646   74
  69 Filip Sosin                    Warszawa             130.24   5470   42
  70 Janusz Krupiński               Bytom                130.21  13672  105
  71 Sławomir Piotrowski            Biała Podlaska       129.99  25739  198
  72 Weronika Rudnicka              Szczecin             129.83  25577  197
  73 Małgorzata Sulejewska          Kraków               129.68  24509  189
  74 Adam Klimont                   Wałcz                129.29  13058  101
  75 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            129.23   6203   48
  76 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       129.02  16127  125
  77 Katarzyna Małek                Mielec               128.83  25638  199
  78 Rafał Wesołowski               Warszawa             128.65  25472  198
  79 Dariusz Maciejuk               Warszawa             128.61  15690  122
  80 Piotr Broda                    Sandomierz           128.22  25515  199
  81 Alicja Kosińska                Szczecin             128.08  15242  119
  82 Andrzej Rechowicz              Katowice             127.99  25087  196
  83 Michał Trumpus                 Wrocław              127.80   6262   49
  84 Tomasz Łapka                   Opole                127.72  13411  105
  85 Maciej Grąbczewski             Piła                 127.62  24120  189
  86 Grzegorz Łukasik               Konojady             127.61  23225  182
  87 Agnieszka Krupka               Krosno               127.33  11969   94
  88 Rafał Matczak                  Milanówek            127.25  23668  186
  89 Rafał Dąbrowski                Ostróda              127.16  11317   89
  90 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             127.06  25285  199
  91 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              127.05  25282  199
  92 Agnieszka Goniowska            Wrocław              126.98  24254  191
  93 Jolanta Chłopińska             Wałcz                126.77  24846  196
  94 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             126.60  22408  177
  95 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  126.08  24838  197
  96 Aleksander Puchalski           Włocławek            125.97  13227  105
  97 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            125.84  24539  195
  98 Krzysztof Jaworski             Warszawa             125.75  12952  103
  99 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            125.73  25020  199
 100 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            125.73   8801   70
 101 Mateusz Królikowski            Wrocław              125.66  10681   85
 102 Andrzej Kroc                   Łódź                 125.63  23242  185
 103 Mikołaj Fidziński              Dębica               125.43  15679  125
 104 Arkadiusz Biegun               Kraków               125.11  14388  115
 105 Michał Garnowski               Pasłęk               125.04   6127   49
 106 Marek Dudkiewicz               Milanówek            125.00  23625  189
 107 Michał Kolaj                   Ostróda              124.84  24343  195
 108 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             124.22  24845  200
 109 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  124.05  23569  190
 110 Maciej Michalak                Łódź                 123.97   4959   40
 111 Monika Dymek                   Ustka                123.83   4458   36
 112 Wojciech Urbański              Warszawa             123.78  12873  104
 113 Czesław Grajewski              Choroszcz            123.78  23889  193
 114 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               123.73  10270   83
 115 Robert Głowacki                Łódź                 123.41  21227  172
 116 Beata Wiączkowska              Wrocław              123.36  24673  200
 117 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             122.99  17834  145
 118 Maciej Kuczyński               Gdynia               122.99  14759  120
 119 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         122.95  10328   84
 120 Dorota Maciejuk                Warszawa             122.84  21252  173
 121 Łukasz Baranowski              Reda                 122.57  23533  192
 122 Ryszard Żydaczewski            Lubin                122.42   7345   60
 123 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            122.37  23006  188
 124 Leszek Stecuła                 Bytom                122.33  11621   95
 125 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     122.29   7949   65
 126 Magdalena Kublik               Warszawa             122.28  23355  191
 127 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  122.25  10636   87
 128 Artur Tomczyk                  Piła                 122.14   4275   35
 129 Zdzisław Szota                 Warszawa             122.11   6838   56
 130 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            122.10   6105   50
 131 Marek Gajdosz                  Nowy Sącz            121.79   6333   52
 132 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       121.49   4495   37
 133 Grzegorz Kwiecień              Kraków               121.39  17601  145
 134 Dorota Stachowska              Wydartowo I          121.38  24276  200
 135 Patrycja Śliwińska             Szczecin             121.15  15144  125
 136 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       120.87   6648   55
 137 Łukasz Sornek                  Mikołów              120.80  23677  196
 138 Paweł Zaręba                   Warszawa             120.76   4468   37
 139 Krzysztof Gibas                Kraków               120.64  17734  147
 140 Anna Biegańska                 Białystok            120.26   9380   78
 141 Katarzyna Kowalska             Katowice             120.18  10095   84
 142 Marta Dobrzańska               Kraków               120.09   6605   55
 143 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            120.04  17286  144
 144 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             120.02  12602  105
 145 Anita Bruska                   Gdynia               120.02  14402  120
 146 Jarosław Puchalski             Łódź                 120.01   9001   75
 147 Halina Roszak                  Poznań               119.90   4916   41
 148 Jerzy Matyasik                 Kraków               119.89  23977  200
 149 Walenty Siemaszko              Lipiany              119.87   9230   77
 150 Ireneusz Kurzok                Mikołów              119.78  22759  190
 151 Marcin Resler                  Września             119.77   3593   30
 152 Barbara Łukaszewicz            Wrocław              119.76  22874  191
 153 Piotr Adamczyk                 Tarnów               119.73   3592   30
 154 Tomasz Górka                   Łęczna               119.68   7061   59
 155 Paweł Morga                    Warszawa             119.13   7505   63
 156 Mariusz Kubicki                Inowrocław           118.90   5707   48
 157 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  118.89  22471  189
 158 Grzegorz Pukniel               Lublin               118.76  23634  199
 159 Maciej Perzyński               Piła                 118.60  10318   87
 160 Paulina Mech                   Kraków               118.53  22283  188
 161 Jarosław Karp                  Jędrzejów            118.50   8769   74
 162 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      118.43   4382   37
 163 Dorota Zielińska               Piaseczno            117.97   8376   71
 164 Leszek Kacprzyk                Katowice             117.67  15768  134
 165 Maciej Śliwa                   Zabrze               117.53   7757   66
 166 Bogusław Książek               Szczecin             117.36  16548  141
 167 Krzysztof Bonda                Białystok            117.25   9497   81
 168 Stanisław Gasik                Warszawa             117.24   7269   62
 169 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              117.18  16639  142
 170 Monika Sadurska                Warszawa             117.02   5266   45
 171 Natalia Ogierman               Katowice             116.91  17770  152
 172 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             116.85   7128   61
 173 Grażyna Wesołowska             Łódź                 116.69  12486  107
 174 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            116.59  10843   93
 175 Alina Białobrzewska            Gdynia               116.58  16204  139
 176 Bogdan Kozłowski               Białystok            116.45   8734   75
 177 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             116.41  15715  135
 178 Tomasz Lempart                 Kraków               116.40   9312   80
 179 Konrad Sowula                  Kraków               116.21   4416   38
 180 Joanna Brychcy                 Katowice             115.88   5678   49
 181 Rafał Stachowski               Police               115.83   9035   78
 182 Dorota Rudzińska               Warszawa             115.57  23113  200
 183 Joanna Ostrowska               Warszawa             115.47  18475  160
 184 Karol Rembiałkowski            Warszawa             115.41   4270   37
 185 Adam Jurkowski                 Gliwice              115.30   8532   74
 186 Jarosław Olek                  Warszawa             115.29  10376   90
 187 Ewa Szałas                     Katowice             115.24   9911   86
 188 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             115.19  21887  190
 189 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             115.10  14157  123
 190 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       114.94   4138   36
 191 Dariusz  Jarosławski           Ełk                  114.76  22493  196
 192 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       114.69  14795  129
 193 Renata Andracka                Zwola                114.61  20974  183
 194 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       114.57  11686  102
 195 Beata Piotrowska               Łódź                 114.35  10749   94
 196 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             114.22   8452   74
 197 Zbigniew Rybak                 Warszawa             114.17  21920  192
 198 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         113.88  16171  142
 199 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     113.83   4098   36
 200 Tomasz Siwiński                Zawiercie            113.79  14337  126
 201 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              113.75   8076   71
 202 Adam Janicki                   Łódź                 113.54  21914  193
 203 Krzysztof Kodzis               Inowrocław           113.51   8286   73
 204 Joanna Suchanek                Wrocław              113.37  19726  174
 205 Mariusz Makuch                 Zator                113.32   3513   31
 206 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 113.07  10176   90
 207 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           112.78   4060   36
 208 Radosław Więch                 Warszawa             112.73  20178  179
 209 Ewa Radzikowska                Gliwice              112.50   5850   52
 210 Dariusz Małysa                 Kraków               112.48   3487   31
 211 Małgorzata Jóźwiak             Iława                112.47  13159  117
 212 Marek Rogalski                 Warszawa             112.24   4153   37
 213 Anna Stefańska                 Łódź                 112.22   7070   63
 214 Marcin Ceglarek                Kraków               111.87  20696  185
 215 Maciej Bukowski                Szczecin             111.68  12173  109
 216 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              111.53   4015   36
 217 Monika Krzysztofek             Wejherowo            111.48   5351   48
 218 Jacek Pietruszka               Kraków               111.26   8011   72
 219 Marianna Kozłowska             Białystok            111.23   8342   75
 220 Marta Bajorek                  Warszawa             111.22  14459  130
 221 Danuta Langiewicz              Ostróda              110.56  22001  199
 222 Sławomir Wolski                Wrocław              110.46  21539  195
 223 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    110.12  10792   98
 224 Ryszard Korpalski              Wójtowice            109.89  21759  198
 225 Sławomir Zabawa                Wałcz                109.89  13846  126
 226 Teresa Zalewska                Racibórz             109.64  15569  142
 227 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 109.40   8752   80
 228 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               109.27  19887  182
 229 Jerzy Luter                    Bytom                109.16  21178  194
 230 Agnieszka Kozak                Gdynia               109.07  20724  190
 231 Grażyna Kaczyńska              Łódź                 108.71   4566   42
 232 Lidia Szpakowska               Jaworzno             108.21   4653   43
 233 Adriana Gąbka                  Krasowiec            108.17   8437   78
 234 Sławomir Długosz               Ostróda              108.13  20436  189
 235 Marta Ćwiek                    Radomsko             108.12  19461  180
 236 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              108.03  13396  124
 237 Lucyna Śniadach                Rumia                107.92   4209   39
 238 Paweł Maciejczuk               Białystok            107.83   7009   65
 239 Marta Świątkowska              Wrocław              107.82   5499   51
 240 Rafał Polak                    Wałcz                107.81   6253   58
 241 Przemysław Pawlic              Wrocław              107.73   9803   91
 242 Marta Sztajnert                Wisła                107.61  10438   97
 243 Maurycy Machnio                Lipiany              107.58   8176   76
 244 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             107.33   6762   63
 245 Jacek Nowak                    Szczecin             107.18   5895   55
 246 Elżbieta Święcka               Białystok            107.08   5247   49
 247 Katarzyna Bogusławska          Piastów              106.76  20924  196
 248 Jacek Nocoń                    Jaworzno             106.71   4055   38
 249 Lech Szymczak                  Mniszki              106.70   4588   43
 250 Łukasz Wojciechowski           Łomża                106.55   5008   47
 251 Urszula Solarska               Łódź                 106.55  20670  194
 252 Tomasz Drewnowski              Warszawa             106.22   4249   40
 253 Szymon Dąbrowski               Warszawa             106.12  21225  200
 254 Rafał Skibicki                 Lębork               106.02   4453   42
 255 Józef Burzyński                Ełk                  106.01   8057   76
 256 Anna Swoboda                   Wałbrzych            106.00   3180   30
 257 Anna Niedzielko                Szczecin             105.74  10257   97
 258 Beata Marynowicz               Racibórz             105.69   3805   36
 259 Agnieszka Biegańska            Białystok            105.63   8662   82
 260 Danuta Wodecka                 Skrzyszów            105.40   3689   35
 261 Mariusz Michalski              Inowrocław           105.04  11870  113
 262 Maria Pokorska                 Warszawa             104.93   6086   58
 263 Anna Arana                     Warszawa             104.02  18723  180
 264 Dorota Ostrowska               Białystok            103.66   4250   41
 265 Bożena Guział                  Racibórz             103.53   7765   75
 266 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            103.44   4965   48
 267 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk  103.21   7844   76
 268 Anna Stambulska                Kraków               103.14   7632   74
 269 Katarzyna Dębska               Ostróda              102.61  18264  178
 270 Łucja  Rosołowska              Biłgoraj             102.39   3686   36
 271 Tomasz Lewiński                Wejherowo            102.27   7261   71
 272 Julita Dygnas                  Jelenia Góra         101.62  16361  161
 273 Krzysztof Zawadzki             Sampława             101.48  19382  191
 274 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  101.41  14704  145
 275 Dariusz Zębek                  Olsztyn              101.19   3643   36
 276 Joanna Pawlińska               Bielany Wrocławskie  101.04   5254   52
 277 Zofia Górka                    Łęczna               100.98   4746   47
 278 Grzegorz Miecugow              Warszawa             100.86   4337   43
 279 Jan Lisiewski                  Piasutno             100.71   4935   49
 280 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               100.66  13287  132
 281 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           100.54  17796  177
 282 Jakub Błażejewski              Poznań               100.49   5728   57
 283 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            100.25   4812   48
 284 Agnieszka Lutkiewicz           Gdynia                99.92   3597   36
 285 Sylwia Łada                    Inowrocław            99.60  15039  151
 286 Ziemowit Pazda                 Wrocław               99.48   8953   90
 287 Lidia Żywna                    Gdynia                99.09  10900  110
 288 Andrzej Bednaruk               Gdańsk                97.82   9978  102
 289 Monika Siemaszko               Lipiany               97.50   3900   40
 290 Halina Mrozek                  Warszawa              96.02   4033   42
 291 Sylwia Buks                    Warszawa              95.81  18108  189
 292 Marek Szczepanik               Reda                  95.54   4777   50
 293 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz             95.32   7816   82
 294 Anna Lenartowska               Gdynia                95.00   7695   81
 295 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              94.72   5115   54
 296 Leszek Kilian                  Jaworzno              94.47   6802   72
 297 Aleksandra Brzeska             Warszawa              94.09   6304   67
 298 Beata Kowaluk-Jagielska        Police                93.08   4747   51
 299 Agata Pastusiak                Sulęcin               92.82   6033   65
 300 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                92.76  11780  127
 301 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              92.24   3136   34
 302 Janina Grajewska               Choroszcz             92.15  10229  111
 303 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              92.13   5804   63
 304 Michał Dąbrowski               Warszawa              91.99  15822  172
 305 Maciej Dąbrowski               Warszawa              91.69  13570  148
 306 Julia Lutkiewicz               Gdynia                90.12   3064   34
 307 Liliana Dąbrowska              Warszawa              89.91   5215   58
 308 Leszek Katyński                Słupsk                89.25   5087   57
 309 Tomasz Szczodry                Łomża                 88.83   3109   35
 310 Zuzanna Molak                  Warszawa              88.51   3806   43
 311 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   86.54   3981   46
 312 Blanka Zwolińska               Skierdy               86.25   8797  102
 313 Paulina Naplocha               Racibórz              85.51  16759  196
 314 Piotr Morawski                 Gdańsk                83.74   2596   31
 315 Krzysztof Lelonek              Zabrze                83.60   2926   35
 316 Piotr Sadzyński                Jaworzno              83.32   2833   34
 317 Kamila Zacharuk                Zabrze                83.15   3409   41
 318 Radosław Pastusiak             Sulęcin               82.74   5378   65
 319 Andrzej Klich                  Jaworzno              82.03   7793   95
 320 Monika Szczyrzyca              Jaworzno              81.25   5281   65
 321 Adam Kędzior                   Lublin                79.14   2928   37
 322 Bernadetta Kudlińska           Bydgoszcz             77.17   6328   82
 323 Andrzej Serafinowicz           Bydgoszcz             74.76   3364   45
 324 Mirosław Dejna                 Sampława              62.39  12166  195
 325 Kasper Kamiński                Gdańsk                60.64   2001   33
 326 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   58.91   1944   33




Poczekalnia na dzień 12-05-2012

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Anna Krynicka                  Warszawa             120.38   3491   29
   2 Krzysztof Pypno                Gliwice              109.72   3182   29
   3 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      106.93   3101   29
   4 Daniel Tomczyk                 Piła                 106.61   2985   28
   5 Kazimierz.Senior Merklejn      Szczecin             103.57   2900   28
   6 Krzysztof Bukowski             Milanówek            111.07   2999   27
   7 Teresa Pawlik                  Lubin                107.93   2914   27
   8 Tomasz Kozak                   Poznań               105.52   2849   27
   9 Dariusz Zając                  Jaworzno              97.41   2630   27
  10 Jarosław Wiśniewski            Gdańsk                82.85   2237   27
  11 Katarzyna Sołdan-Polak         Rumia                127.85   3324   26
  12 Jarosław Żuliński              Szczecin             122.88   3195   26
  13 Grażyna Kula                   Sosnowiec            106.31   2764   26
  14 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             139.68   3492   25
  15 Patryk Wolniewicz              Szczecin             115.80   2895   25
  16 Marcin Grześkiewicz            Szczecin             105.44   2636   25
  17 Błażej Fidziński               Dębica                92.52   2313   25
  18 Michał Ozimiński               Łódź                 139.96   3359   24
  19 Paweł Kowalski                 Kutno                132.92   3190   24
  20 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      131.25   3150   24
  21 Jarosław Sobczak               Warszawa             129.46   3107   24
  22 Piotr Szulc                    Bydgoszcz            127.92   3070   24
  23 Jacek Karwowski                Płock                125.04   3001   24
  24 Artur Chrzczonowicz            Człuchów             124.71   2993   24
  25 Filip Warzecha                 Gdynia               123.00   2952   24
  26 Michał  Borejko                Wrocław              117.92   2830   24
  27 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               117.46   2819   24
  28 Bogusław Puchalski             Włocławek            116.00   2784   24
  29 Paweł Subocz                   Szczecin             108.62   2607   24
  30 Maciej Chmielowski             Kraków               108.38   2601   24
  31 Wojciech Gonet                 Wrocław              107.79   2587   24
  32 Dorota Patera                  Legnica              107.29   2575   24
  33 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               104.21   2501   24
  34 Adam Drzyzga                   Bytom                 99.08   2378   24
  35 Stefan Koczarski               Szczecin              95.71   2297   24
  36 Marta Łęgowska                 Inowrocław            94.79   2275   24
  37 Barbara Żydaczewska            Lubin                 92.58   2222   24
  38 Sylwia Kozłowska               Białystok             92.50   2220   24
  39 Łukasz Przyszlak               Świnoujście           91.92   2206   24
  40 Zdzisław Parnicki              Słupsk               104.78   2410   23
  41 Anna Mech                      Lututów              101.70   2339   23
  42 Joanna Wilk                    Racibórz              91.61   2107   23
  43 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               90.61   2084   23
  44 Michał Dulat                   Kraków                90.26   2076   23
  45 Krystyna Augustyniak           Łódź                  88.78   2042   23
  46 Artur Jakimczyk                Olsztyn               87.61   2015   23
  47 Anna  Bogucka                  Wrocław               81.39   1872   23
  48 Magdalena Sulejewska           Kraków                80.35   1848   23
  49 Jędrzej Zawojski               Modzurów              77.91   1792   23
  50 Monika Kowalik                 Kraków                77.87   1791   23
  51 Wioletta Kamińska              Gdańsk                77.39   1780   23
  52 Michał Puchowski               Izbicko              116.91   2572   22
  53 Marcin Kołodziejski            Brodnica              87.68   1929   22
  54 Grażyna Smereka                Racibórz              86.23   1897   22
  55 Artur Kwiatkowski              Radomsko              78.32   1723   22
  56 Andrzej Stolot                 Zabrze                78.27   1722   22
  57 Patryk Statkiewicz             Jaworzno              63.91   1406   22
  58 Jan Kozłowski                  Kraków               133.57   2805   21
  59 Andrzej Słapiński              Warszawa             115.90   2434   21
  60 Aneta Grodek                   Zawiercie             86.67   1820   21
  61 Joanna Zacharewicz             Bydgoszcz             86.05   1807   21
  62 Bartek Ćmiel                   Wałcz                 63.24   1328   21
  63 Agnieszka Dymkowska            Bielsko-Biała        111.90   2238   20
  64 Mirosław Dymkowski             Bielsko-Biała        100.25   2005   20
  65 Mirosława Rochowicz            Gdańsk                89.75   1795   20
  66 Małgorzata Jankowska           Warszawa              73.25   1465   20
  67 Michał Śliwiński               Szczecin              54.90   1098   20
  68 Dariusz Dzierża                Kraków               140.11   2662   19
  69 Daniel Janus                   Wąchock              129.37   2458   19
  70 Leszek Dobrowolski             Wrocław              124.95   2374   19
  71 Andrzej Stańczyk               Tarnów               110.37   2097   19
  72 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              104.42   1984   19
  73 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             96.95   1842   19
  74 Zuzanna Drażba                 Ełk                   59.63   1133   19
  75 Adam Weremczuk                 Łódź/Londyn          128.56   2314   18
  76 Bartłomiej Pawlak              Sochaczew            110.67   1992   18
  77 Katarzyna Poziomka             Inowrocław            87.00   1566   18
  78 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            76.39   1375   18
  79 Rafał Stachura                 Zator                 70.28   1265   18
  80 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  102.71   1746   17
  81 Piotr Konopka                  Ostróda              101.24   1721   17
  82 Kinga Stecuła                  Bytom                107.56   1721   16
  83 Andrzej Gostomski              Łódź                  99.00   1584   16
  84 Anatol Lyzohub                 Kijów                 66.12   1058   16
  85 Agnieszka Antos                Racibórz              60.56    969   16
  86 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  122.07   1831   15
  87 Joanna Schutz                  Wrocław               81.00   1215   15
  88 Michał Jakubiec                Siemianowice Śląskie 120.00   1680   14
  89 Adam Słapiński                 Warszawa              91.14   1276   14
  90 Magda Janiczko                 Racibórz              84.93   1189   14
  91 Waldemar Dębski                Ostróda               83.00   1162   14
  92 Joanna Biernacka               Wałcz                 56.93    797   14
  93 Dawid Buzowicz                 Rzeszów              140.38   1825   13
  94 Michał Waszkiewicz             Warszawa             139.31   1811   13
  95 Radosław Sowiński              Warszawa             123.77   1609   13
  96 Wojciech Zieliński             Szczecin             121.23   1576   13
  97 Joanna Jewtuch                 Warszawa             120.69   1569   13
  98 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa             113.08   1470   13
  99 Marcin  Baniewski              Pełczyce             110.46   1436   13
 100 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          107.54   1398   13
 101 Kamil Lesisz                   Warszawa             107.00   1391   13
 102 Anna Kuc                       Warszawa             106.15   1380   13
 103 Michał Rogalewicz              Poznań               105.92   1377   13
 104 Marek Leda                     Koszalin             105.38   1370   13
 105 Arkadiusz Florczak             Szczecin             103.92   1351   13
 106 Artur Koszel                   Warszawa             102.62   1334   13
 107 Marta Gibałka                  Sosnowiec            102.08   1327   13
 108 Wojciech Stawicki              Kutno                 93.46   1215   13
 109 Małgorzata Sameryt             Warszawa              91.62   1191   13
 110 Piotr Gruchacz                 Warszawa              81.46   1059   13
 111 Arletta Reksulak               Łódź                  76.46    994   13
 112 Maciej Pierzchała              Jaworzno              73.77    959   13
 113 Sebastian Małdażys             Jaworzno              72.92    948   13
 114 Paulina  Pływaczewska          Ełk                   71.15    925   13
 115 Jakub Ziomek                   Jaworzno              57.00    741   13
 116 Grzegorz Wilk                  Kraków               142.75   1713   12
 117 Jolanta Kosmowska              Warszawa             142.50   1710   12
 118 Paweł Florek                   Bydgoszcz            136.50   1638   12
 119 Piotr Szałkiewicz              Wrocław              133.83   1606   12
 120 Monika Laskowska               Wrocław              132.67   1592   12
 121 Adam Ziemniewicz               Białystok            131.67   1580   12
 122 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        131.25   1575   12
 123 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  124.50   1494   12
 124 Joanna Regdos                  Kraków               122.50   1470   12
 125 Ewelina Sadłowska              Bydgoszcz            120.92   1451   12
 126 Michał, Piotr Waszkiewicz      Białystok            120.58   1447   12
 127 Piotr Mańkowski                Warszawa             120.50   1446   12
 128 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               120.25   1443   12
 129 Michał Burak                   Wrocław              117.83   1414   12
 130 Szymon Figurski                Gryfów Śląski        117.08   1405   12
 131 Dariusz Socha                  Warszawa             117.00   1404   12
 132 Kamil Wereszczyński            Jastrzębie           115.50   1386   12
 133 Zuzanna Cichoń                 Korsze               115.25   1383   12
 134 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski      114.75   1377   12
 135 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                114.67   1376   12
 136 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp          113.33   1360   12
 137 Paweł Jędryka                  Chrzanów             112.58   1351   12
 138 Andrzej Burczyk                Gdynia               111.75   1341   12
 139 Bożena Górska                  Białystok            111.25   1335   12
 140 Tomasz Kłosiński               Bydgoszcz            111.25   1335   12
 141 Lech Boszko                    Gdańsk               110.75   1329   12
 142 Marta Kleinrok                 Lublin               109.92   1319   12
 143 Adrian Ziemniewicz             Białystok            109.17   1310   12
 144 Grzegorz Krzyżowski            Sopot                108.92   1307   12
 145 Monika Lewandowska             Warszawa             108.42   1301   12
 146 Agnieszka Ciwoniuk             Białystok            107.75   1293   12
 147 Wojciech Silnicki              Elbląg               107.67   1292   12
 148 Alicja Tarczewska              Łomża                107.33   1288   12
 149 Jakub Onoszko                  Gdynia               106.33   1276   12
 150 Alicja Bielecka                Poznań               106.17   1274   12
 151 Robert Wagner                  Wrocław              105.58   1267   12
 152 Dorota Modrzyńska              Gdańsk               105.33   1264   12
 153 Wiesław Kożyczkowski           Miłobądz             105.00   1260   12
 154 Mateusz Gołębiewski            Łódź                 104.83   1258   12
 155 Grażyna Błaut                  Białystok            103.83   1246   12
 156 Krzysztof Maleszewski          Białystok            103.75   1245   12
 157 Beata Wisz                     Gdańsk               103.67   1244   12
 158 Michał Osobliwy                Ustka                103.58   1243   12
 159 Michał Szymkowski              Wrocław              103.58   1243   12
 160 Damian Łupiński                Konojady             103.33   1240   12
 161 Agnieszka Potocka              Warszawa             101.67   1220   12
 162 Grzegorz Dudziński             Gdańsk               100.92   1211   12
 163 Sławomir Matczak               Łomianki             100.58   1207   12
 164 Mateusz Lipczyński             Sopot                100.42   1205   12
 165 Teresa Prystupa                Zajączkowo           100.33   1204   12
 166 Karolina Szubska               Bytom                 99.83   1198   12
 167 Łukasz Łysko                   Miastko               98.75   1185   12
 168 Anna Haraf                     Jaworzno              98.67   1184   12
 169 Magdalena Kitel-Frydel         Pszczyna              98.33   1180   12
 170 Iwona Müller                   Katowice              98.33   1180   12
 171 Zbigniew Donarski              Wejherowo             98.17   1178   12
 172 Jan  Olek                      Warszawa              98.08   1177   12
 173 Paweł Halicki                  Białystok             97.92   1175   12
 174 Urszula Gutowska               Pszczyna              97.42   1169   12
 175 Agata Brzezińska               Świebodzice           96.75   1161   12
 176 Anna Rymanowska-Osobliwy       Mielec                96.33   1156   12
 177 Sławomir Grudziński            Ostróda               96.08   1153   12
 178 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                95.67   1148   12
 179 Maria Kożyczkowska             Miłobądz              95.58   1147   12
 180 Tomasz Klunder                 Chojnice              95.50   1146   12
 181 Małgorzata Supińska            Warszawa              95.42   1145   12
 182 Michał Nowak                   Nakło nad Notecią     95.17   1142   12
 183 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk   95.08   1141   12
 184 Małgorzata Karpacz             Białystok             94.17   1130   12
 185 Bożena Lisiewska               Piasutno              93.75   1125   12
 186 Rafał Świątek                  Wrocław               93.58   1123   12
 187 Agata Bojarska                 Gdańsk                93.33   1120   12
 188 Bożena Mileńko                 Świnoujście           93.25   1119   12
 189 Ewa Fiszer-Włodarczyk          Wrocław               93.17   1118   12
 190 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.          93.17   1118   12
 191 Jacek Jerzyński                Toruń                 92.50   1110   12
 192 Marek Wydrzyński               Katowice              92.25   1107   12
 193 Anna Gliniecka                 Grabiny - Zameczek    91.67   1100   12
 194 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               91.50   1098   12
 195 Aleksandra Grzeszczak          Grodzisk Mazowiecki   91.42   1097   12
 196 Beata Zalewska                 Gdańsk                90.67   1088   12
 197 Jędrzej Krasnoborski           Węgorzewo             90.50   1086   12
 198 Marek Swoboda                  Wałbrzych             89.83   1078   12
 199 Grzegorz Cieplak               Warszawa              89.75   1077   12
 200 Arkadiusz Janota               Zabrze                89.75   1077   12
 201 Stanisław Kapuśniak            Racibórz              89.75   1077   12
 202 Sławomir Koszelew              Ignatki               89.58   1075   12
 203 Łukasz Bereżnicki              Oława                 88.50   1062   12
 204 Katarzyna Kumorek              Kraków                88.33   1060   12
 205 Teresa Jakimczyk               Ełk                   87.92   1055   12
 206 Mateusz Stańczyk               Tarnów                87.67   1052   12
 207 Michał Wawryn                  Gdańsk                87.08   1045   12
 208 Beata Bińkowska                Warszawa              86.75   1041   12
 209 Paulina Patalon                Nowe Miasto Lubawsk   86.17   1034   12
 210 Paulina Ostrowska              Białystok             85.58   1027   12
 211 Teresa Gruszczyńska            Gdańsk                85.25   1023   12
 212 Joanna Kozłowska               Gdańsk                85.08   1021   12
 213 Anna Fertig                    Wrocław               84.33   1012   12
 214 Anna Szkiruć                   Żyrardów              84.25   1011   12
 215 Magdalena Matyasik             Kraków                83.50   1002   12
 216 Karol Lenartowski              Gdynia                82.83    994   12
 217 Krystyna Drynkowska            Świnoujście           82.75    993   12
 218 Alina Rybińska                 Ostróda               82.42    989   12
 219 Beata Kiżewska                 Świnoujście           82.25    987   12
 220 Piotr Ziętal                   Legnica               80.58    967   12
 221 Małgorzata Sieradzon           Kutno                 80.33    964   12
 222 Emilia Wylandowska             Gdańsk                80.33    964   12
 223 Wojciech Dębski                Gdańsk                77.58    931   12
 224 Jacek Starzonek                Szczecin              76.17    914   12
 225 Alicja  Reimus                 Zdrojewo              74.00    888   12
 226 Ewa Bryś                       Szczecin              71.75    861   12
 227 Patrycja Hanasiuk              Białystok             69.83    838   12
 228 Katarzyna Sawuła               Police                66.50    798   12
 229 Dominika Adeszko               Ełk                   64.92    779   12
 230 Leszek Żywna                   Gdynia                62.42    749   12
 231 Michał Lasecki                 Warszawa              60.50    726   12
 232 Roksana Statkiewicz            Jaworzno              54.58    655   12
 233 Bartłomiej Dalecki             Rumia                121.73   1339   11
 234 Mariusz Buras                  Prudnik               99.36   1093   11
 235 Barbara Boszko                 Gdańsk                99.18   1091   11
 236 Paulina Markowska              Białystok             96.91   1066   11
 237 Michał Wodecki                 Skrzyszów             93.45   1028   11
 238 Monika Czekała                 Pietrowice            92.64   1019   11
 239 Bartosz Górski                 Białystok             90.55    996   11
 240 Justyna Rzepakowska            Kozienice             89.55    985   11
 241 Hubert Wichrowski              Bytów                 87.36    961   11
 242 Agata Szczygieł                Wrocław               86.18    948   11
 243 Paweł Brzeziński               Warszawa              85.82    944   11
 244 Ewa Kraśko                     Warszawa              83.09    914   11
 245 Emilia Więsław                 Białystok             82.18    904   11
 246 Maria Świstak                  Białystok             81.82    900   11
 247 Marta Musiał                   Zabrze                81.00    891   11
 248 Ewa Skwarek                    Wydminy               79.45    874   11
 249 Mateusz Pawlaczyk              Ostróda               79.00    869   11
 250 Tomasz Okłota                  Białystok             78.82    867   11
 251 Irena Szostak                  Piastów               78.09    859   11
 252 Juliusz Sieradzon              Kutno                 77.55    853   11
 253 Ariel Majcher                  Warszawa              77.00    847   11
 254 Marta Kruk                     Olsztyn               75.27    828   11
 255 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   75.09    826   11
 256 Urszula Supłatowicz            Gdynia                74.18    816   11
 257 Urszula Kubicka                Inowrocław            73.73    811   11
 258 August Mrozowicz               Łomża                 73.45    808   11
 259 Ewelina Modzelewska            Łomża                 72.45    797   11
 260 Sławomir Rattay                Zgorzelec             71.91    791   11
 261 Daniel Stasik                  Gdynia                66.00    726   11
 262 Marta Strzelczak               Nowe Miasto Lubawsk   65.64    722   11
 263 Kamil Barczyński               Pszczyna              65.45    720   11
 264 Adrian Świerczyński            Wrocław               65.45    720   11
 265 Marcela Hryniak                Wrocław               65.27    718   11
 266 Jakub Osadkowski               Legnica               62.55    688   11
 267 Jadwiga Żelazny                Kraków                62.55    688   11
 268 Paulina Koszelew               Białystok             61.55    677   11
 269 Alicja Ruczakowska             Środa Śląska          61.18    673   11
 270 Marcin Łydka                   Jaworzno              59.00    649   11
 271 Włodzimierz Wapniarz           Milanówek             57.27    630   11
 272 Julian Łuczyc-Wyhowski         Milanówek             54.73    602   11
 273 Piotr Pawłowski                Łomża                 53.00    583   11
 274 Iwona Skubis-Galus             Dąbrowa Górnicza      50.27    553   11
 275 Marta Skok                     Warszawa              85.10    851   10
 276 Ewa Stypułkowska               Warszawa              78.90    789   10
 277 Krystian Bekała                Legnica               78.50    785   10
 278 Piotr Olejnik                  Białystok             71.50    715   10
 279 Martyna  Zaforemska            Jaworzno              58.60    586   10
 280 Tomasz Drąszkowski             Pszczyna             107.44    967    9
 281 Marta Abramczyk                Wyszków              114.50    916    8
 282 Jarosław Michalak              Łódź                 109.38    875    8
 283 Paweł Szulc                    Szczecin             100.75    806    8
 284 Milena Woźniak                 Wałcz                 96.00    768    8
 285 Barbara Turbo                  Szczecin              94.75    758    8
 286 Aleksandra Zedlewska           Gdańsk                91.75    734    8
 287 Waldemar Stankiewicz           Mieszkowice           90.12    721    8
 288 Magdalena Parnicka             Słupsk                85.25    682    8
 289 Agnieszka Pachała              Poznań                84.62    677    8
 290 Mariusz Bogdański              Łomża                 83.00    664    8
 291 Emilia Zamelska                Gdynia                79.12    633    8
 292 Kinga Grabarczyk               Gdańsk                78.62    629    8
 293 Joanna Kacprzewska             Kraków                70.12    561    8
 294 Dagmara Orłowska               Toruń                 69.88    559    8
 295 Paweł Zadlewski                Malbork               68.38    547    8
 296 Oskar Glegoła                  Warszawa              50.00    400    8
 297 Leszek Nowak                   Myślibórz            128.86    902    7
 298 Marcin Figiel                  Kraków               107.00    749    7
 299 Edward Salamon                 Bytom                107.00    749    7
 300 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa          105.00    735    7
 301 Karolina Alferowicz            Wrocław              102.71    719    7
 302 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             102.57    718    7
 303 Agnieszka Sorokowska           Wrocław               96.14    673    7
 304 Małgorzata Baśko               Andrespol             95.57    669    7
 305 Magdalena Majos                Warszawa              94.57    662    7
 306 Małgorzata Sikora              Kraków                91.29    639    7
 307 Aleksandra Orczyk              Kraków                90.43    633    7
 308 Danuta Zając                   Jaworzno              88.71    621    7
 309 Robert Kaciński                Kraków                84.86    594    7
 310 Grzegorz Jagiełka              Studzienice           84.57    592    7
 311 Sławomir Leszczyński           Puławy                77.57    543    7
 312 Krystian Józefik               Kraków                76.86    538    7
 313 Andrzej Ciesiński              Wałcz                 75.57    529    7
 314 Hanna Mazowiecka               Świnoujście           71.43    500    7
 315 Wojciech Kuć                   Stargard Szczecińsk   70.86    496    7
 316 Weronika Ciesińska             Wałcz                 70.71    495    7
 317 Mateusz Nagły                  Wałcz                 62.43    437    7
 318 Wiktoria Ciesińska             Wałcz                 57.71    404    7
 319 Anna Soroczyńska               Marcinkowice          54.14    379    7
 320 Joanna Żądło                   Wrocław               50.00    350    7
 321 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             112.17    673    6
 322 Marek Starostka                Olkusz               100.33    602    6
 323 Anna Czarnecka                 Zgierz                83.33    500    6
 324 Mariusz Rostkowski             Jasieniec             80.83    485    6
 325 Stanisław Więckowski           Rybno                 78.83    473    6
 326 Anna Kwaśniak                  Częstochowa           77.50    465    6
 327 Marek Niedzielin               Kraków                76.00    456    6
 328 Dawid Hudzik                   Zabrze                71.83    431    6
 329 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  62.50    375    6
 330 Otylia Bernat                  Nowy Dwór Mazowiecki  57.83    347    6
 331 Krzysztof Palusiński           Bydgoszcz             57.33    344    6
 332 Marcin Wójcicki                Piastów               57.17    343    6
 333 Karol Kołakowski               Warszawa              56.83    341    6
 334 Kamila Antosz-Lasecka          Warszawa              56.33    338    6
 335 Kamil Derkacz                  Racibórz              55.83    335    6
 336 Jadwiga Dziurdzia              Kraków                55.67    334    6
 337 Kinga Drażba                   Ełk                   55.50    333    6
 338 Michał Czapski                 Warszawa              55.00    330    6
 339 Szymon Jachimek                Gdynia               136.00    680    5
 340 Łukasz Święcki                 Białystok            122.80    614    5
 341 Jan Ziółkowski                 Rumia                110.80    554    5
 342 Przemysław Malinka             Ostrożnica           102.80    514    5
 343 Katarzyna  Konopka             Ostróda              101.00    505    5
 344 Piotr Kozak                    Racibórz              85.20    426    5
 345 Adriana Dutka                  Ustka                 77.20    386    5
 346 Krzysztof Duda                 Pszczyna              75.60    378    5
 347 Paweł Węglarz                  Kraków                74.80    374    5
 348 Klaudia Zaforemska             Jaworzno              66.20    331    5
 349 Tomasz Dawidowski              Ełk                   60.80    304    5
 350 Agnieszka Zwolan               Słupsk                56.40    282    5
 351 Kamil Reclik                   Pszczyna              50.80    254    5
 352 Mirosław Norwajszas            Szczecin             105.50    422    4
 353 Kamila Biskupska               Mirosławiec           82.00    328    4
 354 Justyna Woszczyna              Kraków                78.50    314    4
 355 Katarzyna Magierska-Felusiak   Szczecin              63.25    253    4
 356 Miłosz Borowski                Bielsko Biała         61.00    244    4
 357 Chrystian Schutz               Wrocław               51.00    204    4
 358 Kuba Koisar                    Warszawa             134.67    404    3
 359 Justyna Czerniak               Wałcz                116.67    350    3
 360 Katarzyna Lepianka             Mirosławiec          116.67    350    3
 361 Karol Posielski                Warszawa             108.00    324    3
 362 Wojciech Obremski              Legnica               95.33    286    3
 363 Roman Figiel                   Zawichost             86.00    258    3
 364 Magda Komar                    Miroslawiec           83.33    250    3
 365 Magdalena Berlińska            Warszawa              74.67    224    3
 366 Cecylia Gruca-Woch             Kraków                63.67    191    3
 367 Władysław Zieliński            Białogard             62.33    187    3
 368 Olga Grabowska                 Łomża                 53.00    159    3
 369 Filip Bielawski                Ełk                   80.50    161    2
 370 Małgorzata Krakowiak           Bielsko-Biała         76.00    152    2
 371 Małgorzata Michaluk            Łomża                 73.50    147    2
 372 Barbara Diakow                 Zabrze                64.00    128    2
 373 Tomasz Szuchta                 Wrocław               60.00    120    2
 374 Iwona Rafałowska               Łomża                 52.50    105    2
 375 Anna Krawiec                   Zabrze                51.50    103    2
 376 Adam Ciwoniuk                  Białystok            150.00    150    1
 377 Ewa Jóźwiak                    Iława                150.00    150    1
 378 Paweł Florczak                 Szczecin              92.00     92    1
 379 Dawid Karpacz                  Białystok             81.00     81    1
 380 Marcin Kochanowski             Białystok             78.00     78    1
 381 Bartosz Pięta                  Swarzędz              78.00     78    1
 382 Karol Zieliński                Świnoujście           75.00     75    1
 383 Jacek Szczygieł                Piastów               74.00     74    1
 384 Tadeusz Bach                   Wejherowo             73.00     73    1
 385 Dominika Brzezińska            Piła                  73.00     73    1
 386 Marcin Nowak                   Kraków                71.00     71    1
 387 Paweł Pierzchała               Kraków                70.00     70    1
 388 Anna Zając                     Warszawa              69.00     69    1
 389 Marcin Dyszkiewicz             Białystok             66.00     66    1
 390 Adam Samsonowicz               Białystok             63.00     63    1
 391 Piotr Dzierzgowski             Białystok             50.00     50    1
 392 Damian Leśniewski              Białystok             50.00     50    1
 393 Kinga Mocarska                 Białystok             50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie