Wrocław22
maja
Wrocław 22 maja Festiwal Scrabble – Siódemka w Empiku
Łomża29
maja
Łomża 29-30 maja II Otwarte Mistrzostwa ŁomżyGrand Prix 2010
Burzenin 4
czerwca
Burzenin 4- 6 czerwca V Klubowe Mistrzostwa Polski
Sukcesy i porażki29 - 30 maja 2010 — II Otwarte Mistrzostwa ŁomżyInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRanking
galeria

II Otwarte Mistrzostwa Łomży Łomża, 29 - 30 maja 2010
Grand Prix 2010

Konkurs Relacja z turnieju


Sukcesy i porażkiNie przesadzę chyba pisząc, że tegoroczne rozgrywki w Łomży mają pełne prawo wpisać się do elity najlepszych turniejów scrabblowych 2010. Nikt kto przyjechał, choćby z bardzo daleka, nie żałował i każdy z 48 zawodników był zdania, że turniej udał się wyśmienicie. Zasługa w tym wielka zawsze uśmiechniętego Łukasza Wojciechowskiego (wielkie brawa!) — organizatora wielką parą, który nie szczędził starań, by piękny zakątek jakim jest Łomża jak najlepiej pokazać swoim przyjaciołom skrablistom. Wielkie podziękowania należą się także pani dyrektor Gimnazjum nr 8, która bardzo gościnnie nas przyjęła w swojej szkole. Przez cały czas trwania turnieju zawodnicy byli częstowani kanapkami, przekąskami i napojami. Nad całością czuwali uczniowie gimnazjum pilnując, by na stołach ani przez chwilę niczego nie zabrakło. A podczas przerwy pizzę dla każdego ufundowała łomżyńska Telepizza. Serdeczne podziękowania także dla Prezydenta Miasta Łomży Jerzego Brzezińskiego, Polskiej Grupy Farmaceutycznej o. Łomża oraz Optimi PC za ufundowanie głównych nagród oraz upominków dla wszystkich uczestników turnieju (dla każdego starczyło elektronicznych drobiazgów), a także dla pozostałych sponsorów, którzy przyczynili się do uświetnienia tych zawodów, w tym dla Stowarzyszenia „Edukator” w Łomży i Centrum Katolickiego im. Papieża Jana Pawła II.

W sobotę po rozgrywkach na uczestników czekała prawdziwa kurpiowska uczta. Nikt nie mógł z niej wyjść niezadowolony — biesiada obfitowała w tradycyjne regionalne jadło — kartacze, ziemniaczane babki, „psiwo” — napój, którego receptura owiana jest wielką tajemnicą, a na zwolenników bardziej pospolitych trunków czekało piwo. W nowoczesnym Centrum Katolickim, w którym odbywała się biesiada, można było potańczyć w rytm oryginalnych kurpiowskich przyśpiewek, zagrać w bilarda, piłkarzyki, a także zobaczyć salonik Hanki Bielickiej — słynnej polskiej aktorki i artystki kabaretowej, która przez całe życie była bardzo związana z Łomżą, jej społecznością i kulturą. Po biesiadzie jedni poszli na długi spacer po uroczych zakątkach miasta, inni zachwycali się taksówkami za 8zł :)

Ci, którzy byli w stanie z samego rana zwlec się z łóżka, pojechali zwiedzać carskie forty w Piątnicy, gdzie mieli jedyną i niepowtarzalną możliwość postrzelać choćby z  rosyjskiego kałasznikowa. Jak się okazało, nie każdemu poranne strzelanki przyniosły szczęście — ach ta „czarna niedziela” ;)

Turniej zwyciężył całkiem nieoczekiwanie nikomu nie znany (jeszcze) Piotr Domański z Ostrołęki, ogrywając między innym dwukrotnie zeszłorocznego Mistrza Polski. Piotr przed tym turniejem jeszcze nawet nie wyszedł z rankingowej poczekalni, gdyż do tej pory rozegrał dopiero 2 turnieje. Zadebiutował w zeszłym roku w Łomży pięknym wynikiem 7:6, wziął także udział w eliminacjach do Mistrzostw Polski 2009, po czym nagle taki sukces! Jeśli uda mu się zachować takie tempo rozwoju, to szykuje nam się rychło nowy kandydat do czołówki rankingu. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Na wielkie uznanie zasługuje także 70-kilkuletnia Janina Grajewska, która w 2 rundzie zwyciężyła z byłym Mistrzem Polski — Kazikiem Merklejnem — i to zaledwie 1 małym punktem! Gratulujemy nie tylko tego sukcesu, ale także wytrwałości i niespotykanej w tym wieku jasności umysłu. Godnym podziwu jest, że Pani Janina do tej pory rozegrała między innymi dwa 24-rundowe „Le Mansy”, nie opuszczając żadnej partii.

Innym zawodnikiem godnym wspomnienia jest Krzysztof Zawadzki z Sampławy. Każdy kto zna Krzysia i jego przyjaciela Mirka Dejnę, którzy niestrudzenie jeżdżą z turnieju na turniej nie bacząc na nie najwyższe wyniki, wie jak wielkim sukcesem i radością było zajęcie 20 miejsca, 1 punkciku w klasyfikacji Grand Prix i wyniku 7:5. Tak trzymać Krzysiu!

Zarówno Piotr, który w tak krótkim czasie osiągnął najwyższy stopień podium, jak i wytrwali gracze z Sampławy, których żadna porażka nie zraża i nie zniechęca do tej „głupiej i niesprawiedliwej gry” oraz babcia Janina — wszyscy są dowodem na to, że w scrabble może grać i wygrywać każdy. Niech będą przykładem dla każdego, kto jeszcze się waha. Zapraszamy na kolejne turnieje, a w przyszłym roku — wszyscy do Łomży!
relacja: Weronika Rudnicka
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
I Otwarte Mistrzostwa Łomży


Rodzaj turniejuotwarty - liczba uczestników ograniczona do 100
Sposób rozgrywania- liczba rund: 12
- system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
Miejsce rozgrywekPubliczne Gimnazjum nr 8 w Łomży, ul. Ks. Anny 18
Obrońca tytułuMateusz Borsuk
SędziaWeronika Rudnicka
HarmonogramSobota, 29 maja (7 rund)
9:00 — 10:45 — rejestracja zgłoszonych uczestników
11:00 — rozpoczęcie turnieju
ok. 14:00 — przerwa obiadowa
19:00 — zakończenie gier
20:00 — biesiada kurpiowska (wewnętrzny dziedziniec Centrum Katolickiego, ul. Zawadzka 55 — ok. 1 km od miejsca gry, ok. 2,5 km od Hotelu Gromada)

Niedziela, 30 maja (5 rund)
7:30 — 10:00 — zwiedzanie fortów w Piątnicy (dojazd we własnym zakresie — trasą na Suwałki ok. 3km, w miejscowości Piątnica, naprzeciwko Hotelu Baranowski skręcamy w lewo i jesteśmy na miejscu)
10:30 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
ok. 15:30 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe- 15 zł (14 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
- członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 10 zł za dzień
- młodzież szkolna — 5 zł za dzień (do liceum włącznie)
- debiutanci — bez opłat
DojazdDo Łomży PKS, z dworca autobusem nr 10 wysiąść na przystanku KOŚCIÓŁ.
Wysiadając z autobusu, należy przejść przez ul. Szosa Zambrowska i iść prosto ok. 300m. Za halą sportową skręcamy w lewo, 50m i jesteśmy na miejscu.
Z Hotelu Gromada dojazd autobusem nr 8 lub 13, wysiąść na przystanku KASZTELAŃSKA.
WyżywienieW czasie rozgrywek bezpłatne przekąski, kawa, napoje, owoce
W ramach obiadu pizza ufundowana przez TELEPIZZA w Łomży
Po pierwszym dniu rozgrywek: biesiada kurpiowska ze swojskim jadłem i kapelą (oczywiście sponsorowana :) )
NoclegiHotel Gromada, ul. Rządowa 1A, tel. (86) 216 54 51, 216 31 95 (hasło — SCRABBLE)
pokoje 2-osobowe: 50zł/osoba

Hotel PKS, ul. Piłsudskiego 88, tel. (86) 218 82 81
NagrodyPieniężne, rzeczowe, puchary, upominki do wyboru dla zawodników do miejsca 40.
Dodatkowe atrakcjeW niedzielny poranek (od godz. ok. 7.30) możliwość zwiedzania Fortów Carskich w Piątnicy połączone ze strzelaniem z broni różnego typu (cena od uczestnika ok.10-15 zł + naboje – cena zależy od liczby zgłoszeń).
Zgłoszenia proszę wysyłać na adres: kolorowy-f16@wp.pl do 20 maja.
OrganizatorzyŁukasz Wojciechowski, tel.: 669 82 14 14, GG: 11008876
Centrum Katolickie im. Papieża Jana Pawła II w Łomży
SOSPPiN „EDUKATOR” w Łomży
Publiczne Gimnazjum Nr 8 w Łomży


Wyniki turnieju II Otwarte Mistrzostwa Łomży

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Piotr           Domański             Ostrołęka              100.00     10.0     4585     1922      460
  2 Paweł           Jackowski            Warszawa               135.10      9.0     4905     1738      807
  3 Marek           Dudkiewicz           Milanówek              127.00      9.0     4807     1767      625
  4 Rafał           Matczak              Milanówek              129.83      9.0     4649     1732      601
  5 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               143.18      8.0     5081     1675      875
  6 Marek           Charytoniuk          Biała Podlaska         129.75      8.0     4769     1638      260
  7 Kazimierz.Jr    Merklejn             Szczecin               146.66      8.0     4760     1578      509
  8 Grzegorz        Kurowski             Warszawa               133.66      8.0     4703     1626      331
  9 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                142.46      8.0     4557     1622      529
 10 Rafał           Wesołowski           Warszawa               119.79      7.0     4867     1589      326
 11 Stanisław       Rydzik               Warszawa               138.13      7.0     4865     1555      558
 12 Marek           Syczuk               Warszawa               142.94      7.0     4781     1597      397
 13 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              119.82      7.0     4698     1570      230
 14 Dorota          Maciejuk             Warszawa               118.77      7.0     4670     1594      369
 15 Michał          Alabrudziński        Włocławek              138.61      7.0     4621     1616      207
 16 Zbigniew        Rybak                Warszawa               108.20      7.0     4574     1417      687
 17 Mariusz         Sylwestrzuk          Warszawa               120.75      7.0     4503     1560      363
 18 Ryszard         Dębski               Biała Podlaska         127.23      7.0     4428     1525     -138
 19 Mariola         Osajda-Matczak       Milanówek              116.92      7.0     4378     1510       36
 20 Krzysztof       Zawadzki             Sampława               100.00      7.0     4153     1415       72
 21 Katarzyna       Bogusławska          Piastów                100.00      7.0     4003     1485     -582
 22 Grzegorz        |więcki              Białystok              132.00      6.0     4591     1310      485
 23 Marianna        Kozłowska            Białystok              100.17      6.0     4481     1358      248
 24 Krzysztof       Jaworski             Warszawa               120.05      6.0     4469     1429       94
 25 Magdalena       Kublik               Warszawa               114.68      6.0     4359     1349       45
 26 Dorota          Rudzińska            Warszawa               109.07      6.0     4273     1427     -114
 27 Anna            Biegańska            Białystok              102.29      6.0     3931     1323     -174
 28 Dariusz         Jarosławski          Ełk                    100.00      5.5     3915     1182     -351
 29 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               123.00      5.0     4623     1190      465
 30 Agnieszka       Biegańska            Białystok              100.00      5.0     4273     1272      140
 31 Bogdan          Kozłowski            Białystok              115.41      5.0     4216     1242        5
 32 Czesław         Grajewski            Choroszcz              119.34      5.0     4161     1255      -28
 33 Elżbieta        |więcka              Białystok              107.25      5.0     4086     1233      110
 34 Jan             Lisiewski            Piasutno               100.05      5.0     4043     1261     -171
 35 Paweł           Maciejczuk           Białystok              100.00      4.5     3776     1040     -172
 36 Maciej          Sylwestrzuk          Gródek                 100.00      4.5     3426     1007     -199
 37 Jerzy           Krzyżewski           Piasutno               112.13      4.0     4124     1200       11
 38 Sylwia          Buks                 Warszawa               100.00      4.0     4006     1152     -218
 39 Józef           Burzyński            Ełk                    106.42      4.0     3996     1203     -841
 40 Janina          Grajewska            Choroszcz              100.00      4.0     3761     1151     -639
 41 Krzysztof       Bonda                Białystok              100.00      4.0     2467      919     -273
 42 Łukasz          Wojciechowski        Łomża                  100.00      3.5     3911      933      294
 43 Tomasz          Szczodry             Łomża                  100.00      2.5     3329      824     -611
 44 Ewelina         Modzelewska          Łomża                  100.00      2.5     3061      797     -441
 45 Sebastian       Orzelski             Bielsk Podlaski        107.54      2.0     1783      515       94
 46 Mirosław        Dejna                Sampława               100.00      0.5     2207      631    -2259
 47 Małgorzata      Michaluk             Łomża                  100.00      0.5      770      147      -46
 48 Olga            Grabowska            Łomża                  100.00      0.0      478      159     -576
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju II Otwarte Mistrzostwa Łomży



	Kazimierz.Jr Merklejn 146.66 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Magdalena      Kublik                114.68 -  331: 401   65
    2    18 Janina         Grajewska             100.00 -  307: 308   50
    3    22 Tomasz         Szczodry              100.00 +  475: 286  150
    4    16 Sylwia         Buks                  100.00 +  361: 272  150
    5    12 Bogdan         Kozłowski             115.41 +  379: 355  165
    6     9 Mariusz        Sylwestrzuk           120.75 -  317: 387   71
    7     9 Grzegorz       Kurowski              133.66 +  400: 322  184
    8    14 Małgorzata     Michaluk              100.00 +  431: 191  150
    9     7 Marek          Charytoniuk           129.75 +  478: 398  180
   10     3 Mariusz        Skrobosz              143.18 -  350: 505   93
   11    10 Katarzyna      Bogusławska           100.00 +  501: 431  150
   12     5 Krzysztof      Sporczyk              119.82 +  430: 395  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1578  / 12 131.50




	Mariusz Skrobosz 143.18 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Jerzy          Krzyżewski            112.13 +  360: 344  162
    2     9 Rafał          Wesołowski            119.79 -  335: 413   70
    3    10 Dorota         Maciejuk              118.77 +  421: 408  169
    4     7 Sebastian      Orzelski              107.54 +  388: 341  158
    5     5 Mariusz        Sylwestrzuk           120.75 +  397: 351  171
    6     4 Rafał          Matczak               129.83 -  329: 353   80
    7     8 Krzysztof      Bonda                 100.00 +  558: 285  150
    8     6 Michał         Alabrudziński         138.61 +  554: 349  189
    9     3 Paweł          Jackowski             135.10 -  357: 375   85
   10     3 Kazimierz.Jr   Merklejn              146.66 +  505: 350  197
   11     4 Mariola        Osajda-Matczak        116.92 +  494: 231  167
   12     2 Marek          Dudkiewicz            127.00 -  383: 406   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1675  / 12 139.58




	Marek Syczuk 142.94 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Dorota         Rudzińska             109.07 +  464: 333  159
    2     5 Dorota         Maciejuk              118.77 +  466: 389  169
    3     2 Michał         Alabrudziński         138.61 -  299: 346   89
    4     6 Grzegorz       Kurowski              133.66 -  333: 439   84
    5    10 Jerzy          Krzyżewski            112.13 +  337: 301  162
    6    11 Tomasz         Zwoliński             142.46 +  452: 356  192
    7     6 Krzysztof      Jaworski              120.05 +  403: 376  170
    8     2 Stanisław      Rydzik                138.13 +  471: 311  188
    9     2 Piotr          Domański              100.00 -  290: 388   50
   10     6 Marek          Dudkiewicz            127.00 -  424: 448   77
   11     7 Ryszard        Dębski                127.23 +  494: 336  177
   12     4 Marek          Charytoniuk           129.75 -  348: 361   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1597  / 12 133.08




	Tomasz Zwoliński 142.46 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Zbigniew       Rybak                 108.20 +  350: 289  158
    2    10 Mariola        Osajda-Matczak        116.92 +  382: 328  167
    3     4 Czesław        Grajewski             119.34 +  419: 251  169
    4     2 Rafał          Wesołowski            119.79 -  350: 426   70
    5     6 Krzysztof      Sporczyk              119.82 -  275: 339   70
    6    11 Marek          Syczuk                142.94 -  356: 452   93
    7    10 Dorota         Rudzińska             109.07 +  538: 269  159
    8    11 Agnieszka      Biegańska             100.00 +  369: 319  150
    9     5 Dorota         Maciejuk              118.77 -  305: 380   69
   10    14 Elżbieta       |więcka               107.25 +  412: 279  157
   11     8 Michał         Alabrudziński         138.61 +  406: 363  189
   12     7 Mariusz        Sylwestrzuk           120.75 +  395: 333  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1622  / 12 135.17




	Michał Alabrudziński 138.61 Włocławek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Elżbieta       |więcka               107.25 +  397: 321  157
    2     4 Ryszard        Dębski                127.23 +  423: 345  177
    3     2 Marek          Syczuk                142.94 +  346: 299  193
    4     1 Paweł          Jackowski             135.10 -  332: 420   85
    5     7 Grzegorz       Kurowski              133.66 +  441: 419  184
    6     2 Rafał          Wesołowski            119.79 +  404: 346  170
    7     1 Piotr          Domański              100.00 -  263: 270   50
    8     6 Mariusz        Skrobosz              143.18 -  349: 554   93
    9     8 Marek          Dudkiewicz            127.00 -  333: 378   77
   10    15 Józef          Burzyński             106.42 +  557: 277  156
   11     8 Tomasz         Zwoliński             142.46 -  363: 406   92
   12     9 Grzegorz       |więcki               132.00 +  413: 379  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1616  / 12 134.67




	Stanisław Rydzik 138.13 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Józef          Burzyński             106.42 +  451: 327  156
    2     6 Marek          Charytoniuk           129.75 +  485: 314  180
    3     1 Rafał          Wesołowski            119.79 -  431: 448   70
    4     4 Ryszard        Dębski                127.23 +  601: 305  177
    5     1 Paweł          Jackowski             135.10 -  345: 387   85
    6     5 Marianna       Kozłowska             100.17 +  357: 314  150
    7     3 Marek          Dudkiewicz            127.00 +  362: 347  177
    8     2 Marek          Syczuk                142.94 -  311: 471   93
    9     4 Mariusz        Sylwestrzuk           120.75 -  389: 424   71
   10     7 Mariola        Osajda-Matczak        116.92 -  381: 387   67
   11    11 Jerzy          Krzyżewski            112.13 +  376: 264  162
   12     8 Mariola        Osajda-Matczak        116.92 +  376: 319  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1555  / 12 129.58




	Paweł Jackowski 135.10 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Anna           Biegańska             102.29 +  505: 292  152
    2     2 Magdalena      Kublik                114.68 +  409: 317  165
    3     3 Jan            Lisiewski             100.05 +  517: 254  150
    4     1 Michał         Alabrudziński         138.61 +  420: 332  189
    5     1 Stanisław      Rydzik                138.13 +  387: 345  188
    6     1 Piotr          Domański              100.00 -  346: 407   50
    7     2 Rafał          Matczak               129.83 -  369: 417   80
    8     3 Mariusz        Sylwestrzuk           120.75 +  331: 291  171
    9     3 Mariusz        Skrobosz              143.18 +  375: 357  193
   10     1 Rafał          Matczak               129.83 +  422: 358  180
   11     1 Krzysztof      Sporczyk              119.82 +  417: 313  170
   12     1 Piotr          Domański              100.00 -  407: 415   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1738  / 12 144.83




	Grzegorz Kurowski 133.66 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Marianna       Kozłowska             100.17 +  441: 334  150
    2     7 Piotr          Domański              100.00 -  327: 351   50
    3    12 Krzysztof      Jaworski              120.05 +  359: 335  170
    4     6 Marek          Syczuk                142.94 +  439: 333  193
    5     7 Michał         Alabrudziński         138.61 -  419: 441   89
    6     7 Marek          Charytoniuk           129.75 -  319: 478   80
    7     9 Kazimierz.Jr   Merklejn              146.66 -  322: 400   97
    8    18 Czesław        Grajewski             119.34 +  410: 381  169
    9    12 Agnieszka      Biegańska             100.00 +  413: 364  150
   10    11 Dorota         Rudzińska             109.07 +  382: 303  159
   11     9 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  469: 272  150
   12     6 Dorota         Maciejuk              118.77 +  403: 380  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1626  / 12 135.50




	Grzegorz |więcki 132.00 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Jan            Lisiewski             100.05 -  337: 404   50
    2    14 Anna           Biegańska             102.29 +  417: 323  152
    3    13 Sylwia         Buks                  100.00 +  324: 299  150
    4    10 Rafał          Matczak               129.83 -  355: 407   80
    5    16 Dariusz        Jarosławski           100.00 +  456: 291  150
    6    12 Krzysztof      Bonda                 100.00 -  322: 430   50
    7    14 Katarzyna      Bogusławska           100.00 +  586: 186  150
    8     7 Dorota         Rudzińska             109.07 -  276: 334   59
    9    11 Bogdan         Kozłowski             115.41 +  432: 346  165
   10    10 Magdalena      Kublik                114.68 -  345: 354   65
   11    13 Agnieszka      Biegańska             100.00 +  362: 319  150
   12     9 Michał         Alabrudziński         138.61 -  379: 413   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1310  / 12 109.17




	Rafał Matczak 129.83 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Mirosław       Dejna                 100.00 +  495: 147  150
    2     3 Krzysztof      Jaworski              120.05 +  345: 287  170
    3     5 Piotr          Domański              100.00 -  347: 456   50
    4    10 Grzegorz       |więcki               132.00 +  407: 355  182
    5     4 Krzysztof      Bonda                 100.00 +  406: 232  150
    6     4 Mariusz        Skrobosz              143.18 +  353: 329  193
    7     2 Paweł          Jackowski             135.10 +  417: 369  185
    8     1 Piotr          Domański              100.00 +  363: 269  150
    9     1 Rafał          Wesołowski            119.79 +  407: 406  170
   10     1 Paweł          Jackowski             135.10 -  358: 422   85
   11     2 Marek          Dudkiewicz            127.00 -  326: 429   77
   12     3 Rafał          Wesołowski            119.79 +  425: 347  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1732  / 12 144.33




	Marek Charytoniuk 129.75 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  385: 364  150
    2     6 Stanisław      Rydzik                138.13 -  314: 485   88
    3     9 Dorota         Rudzińska             109.07 +  376: 343  159
    4    11 Krzysztof      Sporczyk              119.82 -  376: 387   70
    5    14 Józef          Burzyński             106.42 +  407: 293  156
    6     7 Grzegorz       Kurowski              133.66 +  478: 319  184
    7     7 Mariusz        Sylwestrzuk           120.75 -  410: 430   71
    8     8 Marianna       Kozłowska             100.17 +  432: 396  150
    9     7 Kazimierz.Jr   Merklejn              146.66 -  398: 478   97
   10     9 Dariusz        Jarosławski           100.00 +  384: 258  150
   11     5 Rafał          Wesołowski            119.79 +  448: 408  170
   12     4 Marek          Syczuk                142.94 +  361: 348  193
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1638  / 12 136.50




	Ryszard Dębski 127.23 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Sylwia         Buks                  100.00 +  490: 229  150
    2     4 Michał         Alabrudziński         138.61 -  345: 423   89
    3     8 Elżbieta       |więcka               107.25 +  332: 296  157
    4     4 Stanisław      Rydzik                138.13 -  305: 601   88
    5    13 Jan            Lisiewski             100.05 +  405: 334  150
    6     6 Dorota         Maciejuk              118.77 -  314: 386   69
    7    15 Czesław        Grajewski             119.34 +  337: 331  169
    8    15 Janina         Grajewska             100.00 +  400: 303  150
    9     9 Krzysztof      Jaworski              120.05 +  477: 340  170
   10     5 Krzysztof      Sporczyk              119.82 -  291: 449   70
   11     7 Marek          Syczuk                142.94 -  336: 494   93
   12    11 Krzysztof      Jaworski              120.05 +  396: 380  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1525  / 12 127.08




	Marek Dudkiewicz 127.00 Milanówek               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Janina         Grajewska             100.00 +  506: 264  150
    2     1 Jan            Lisiewski             100.05 -  336: 365   50
    3     7 Magdalena      Kublik                114.68 +  454: 417  165
    4     5 Jerzy          Krzyżewski            112.13 +  362: 267  162
    5     3 Zbigniew       Rybak                 108.20 +  430: 315  158
    6     3 Krzysztof      Sporczyk              119.82 +  392: 345  170
    7     3 Stanisław      Rydzik                138.13 -  347: 362   88
    8     5 Dorota         Maciejuk              118.77 -  319: 381   69
    9     8 Michał         Alabrudziński         138.61 +  378: 333  189
   10     6 Marek          Syczuk                142.94 +  448: 424  193
   11     2 Rafał          Matczak               129.83 +  429: 326  180
   12     2 Mariusz        Skrobosz              143.18 +  406: 383  193
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1767  / 12 147.25




	Andrzej Kwiatkowski 123.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Krzysztof      Bonda                 100.00 -  325: 362   50
    2    20 Sylwia         Buks                  100.00 -  364: 371   50
    3    19 Łukasz         Wojciechowski         100.00 +  398: 295  150
    4    17 Janina         Grajewska             100.00 +  348: 303  150
    5    15 Czesław        Grajewski             119.34 +  495: 231  169
    6    10 Krzysztof      Jaworski              120.05 -  355: 389   70
    7    11 Agnieszka      Biegańska             100.00 +  413: 287  150
    8     9 Bogdan         Kozłowski             115.41 +  491: 255  165
    9     6 Krzysztof      Sporczyk              119.82 -  394: 515   70
   10     8 Katarzyna      Bogusławska           100.00 -  322: 391   50
   11    12 Elżbieta       |więcka               107.25 -  381: 420   57
   12    14 Dorota         Rudzińska             109.07 -  337: 339   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1190  / 12  99.17




	Mariusz Sylwestrzuk 120.75 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Paweł          Maciejczuk            100.00 +  439: 216  150
    2     8 Krzysztof      Bonda                 100.00 -  332: 333   50
    3    11 Józef          Burzyński             106.42 +  424: 259  156
    4     8 Marianna       Kozłowska             100.17 +  386: 379  150
    5     5 Mariusz        Skrobosz              143.18 -  351: 397   93
    6     9 Kazimierz.Jr   Merklejn              146.66 +  387: 317  197
    7     7 Marek          Charytoniuk           129.75 +  430: 410  180
    8     3 Paweł          Jackowski             135.10 -  291: 331   85
    9     4 Stanisław      Rydzik                138.13 +  424: 389  188
   10     4 Dorota         Maciejuk              118.77 +  384: 320  169
   11     3 Piotr          Domański              100.00 -  322: 394   50
   12     7 Tomasz         Zwoliński             142.46 -  333: 395   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1560  / 12 130.00




	Krzysztof Jaworski 120.05 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Agnieszka      Biegańska             100.00 +  399: 308  150
    2     3 Rafał          Matczak               129.83 -  287: 345   80
    3    12 Grzegorz       Kurowski              133.66 -  335: 359   84
    4    18 Paweł          Maciejczuk            100.00 +  404: 363  150
    5     9 Sebastian      Orzelski              107.54 +  422: 312  158
    6    10 Andrzej        Kwiatkowski           123.00 +  389: 355  173
    7     6 Marek          Syczuk                142.94 -  376: 403   93
    8    13 Józef          Burzyński             106.42 +  448: 367  156
    9     9 Ryszard        Dębski                127.23 -  340: 477   77
   10    13 Jerzy          Krzyżewski            112.13 +  377: 348  162
   11     6 Dorota         Maciejuk              118.77 -  312: 342   69
   12    11 Ryszard        Dębski                127.23 -  380: 396   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1429  / 12 119.08




	Krzysztof Sporczyk 119.82 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Katarzyna      Bogusławska           100.00 +  407: 335  150
    2    11 Dariusz        Jarosławski           100.00 +  425: 313  150
    3     6 Krzysztof      Bonda                 100.00 -  355: 416   50
    4    11 Marek          Charytoniuk           129.75 +  387: 376  180
    5     6 Tomasz         Zwoliński             142.46 +  339: 275  192
    6     3 Marek          Dudkiewicz            127.00 -  345: 392   77
    7     4 Dorota         Maciejuk              118.77 +  434: 403  169
    8     4 Rafał          Wesołowski            119.79 -  334: 426   70
    9     6 Andrzej        Kwiatkowski           123.00 +  515: 394  173
   10     5 Ryszard        Dębski                127.23 +  449: 291  177
   11     1 Paweł          Jackowski             135.10 -  313: 417   85
   12     5 Kazimierz.Jr   Merklejn              146.66 -  395: 430   97
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1570  / 12 130.83




	Rafał Wesołowski 119.79 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Tomasz         Szczodry              100.00 +  416: 276  150
    2     9 Mariusz        Skrobosz              143.18 +  413: 335  193
    3     1 Stanisław      Rydzik                138.13 +  448: 431  188
    4     2 Tomasz         Zwoliński             142.46 +  426: 350  192
    5     2 Piotr          Domański              100.00 -  401: 457   50
    6     2 Michał         Alabrudziński         138.61 -  346: 404   89
    7     5 Mariola        Osajda-Matczak        116.92 +  446: 315  167
    8     4 Krzysztof      Sporczyk              119.82 +  426: 334  170
    9     1 Rafał          Matczak               129.83 -  406: 407   80
   10     2 Piotr          Domański              100.00 +  384: 359  150
   11     5 Marek          Charytoniuk           129.75 -  408: 448   80
   12     3 Rafał          Matczak               129.83 -  347: 425   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1589  / 12 132.42




	Czesław Grajewski 119.34 Choroszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Ewelina        Modzelewska           100.00 +  405: 225  150
    2    12 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  437: 412  150
    3     4 Tomasz         Zwoliński             142.46 -  251: 419   92
    4     9 Zbigniew       Rybak                 108.20 -  256: 347   58
    5    15 Andrzej        Kwiatkowski           123.00 -  231: 495   73
    6    16 Bogdan         Kozłowski             115.41 +  328: 315  165
    7    15 Ryszard        Dębski                127.23 -  331: 337   77
    8    18 Grzegorz       Kurowski              133.66 -  381: 410   84
    9    17 Katarzyna      Bogusławska           100.00 -  323: 382   50
   10    22 Mirosław       Dejna                 100.00 +  480: 152  150
   11    15 Marianna       Kozłowska             100.17 -  341: 430   50
   12    18 Józef          Burzyński             106.42 +  397: 265  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1255  / 12 104.58




	Dorota Maciejuk 118.77 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Łukasz         Wojciechowski         100.00 +  393: 313  150
    2     5 Marek          Syczuk                142.94 -  389: 466   93
    3    10 Mariusz        Skrobosz              143.18 -  408: 421   93
    4    13 Katarzyna      Bogusławska           100.00 +  492: 259  150
    5     8 Mariola        Osajda-Matczak        116.92 +  396: 371  167
    6     6 Ryszard        Dębski                127.23 +  386: 314  177
    7     4 Krzysztof      Sporczyk              119.82 -  403: 434   70
    8     5 Marek          Dudkiewicz            127.00 +  381: 319  177
    9     5 Tomasz         Zwoliński             142.46 +  380: 305  192
   10     4 Mariusz        Sylwestrzuk           120.75 -  320: 384   71
   11     6 Krzysztof      Jaworski              120.05 +  342: 312  170
   12     6 Grzegorz       Kurowski              133.66 -  380: 403   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1594  / 12 132.83




	Mariola Osajda-Matczak 116.92 Milanówek      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Maciej         Sylwestrzuk           100.00 +  411: 238  150
    2    10 Tomasz         Zwoliński             142.46 -  328: 382   92
    3    15 Paweł          Maciejczuk            100.00 +  442: 284  150
    4    12 Jan            Lisiewski             100.05 +  381: 368  150
    5     8 Dorota         Maciejuk              118.77 -  371: 396   69
    6     8 Zbigniew       Rybak                 108.20 +  379: 377  158
    7     5 Rafał          Wesołowski            119.79 -  315: 446   70
    8    12 Anna           Biegańska             102.29 +  415: 307  152
    9    10 Dariusz        Jarosławski           100.00 +  399: 293  150
   10     7 Stanisław      Rydzik                138.13 +  387: 381  188
   11     4 Mariusz        Skrobosz              143.18 -  231: 494   93
   12     8 Stanisław      Rydzik                138.13 -  319: 376   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1510  / 12 125.83




	Bogdan Kozłowski 115.41 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Piotr          Domański              100.00 -  266: 377   50
    2    17 Dorota         Rudzińska             109.07 -  391: 487   59
    3    21 Maciej         Sylwestrzuk           100.00 +  348: 346  150
    4    20 Mirosław       Dejna                 100.00 +  391: 176  150
    5    12 Kazimierz.Jr   Merklejn              146.66 -  355: 379   97
    6    16 Czesław        Grajewski             119.34 -  315: 328   69
    7    18 Paweł          Maciejczuk            100.00 +  427: 245  150
    8     9 Andrzej        Kwiatkowski           123.00 -  255: 491   73
    9    11 Grzegorz       |więcki               132.00 -  346: 432   82
   10    18 Łukasz         Wojciechowski         100.00 -  273: 385   50
   11    20 Ewelina        Modzelewska           100.00 +  452: 243  150
   12    17 Jerzy          Krzyżewski            112.13 +  397: 322  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1242  / 12 103.50




	Magdalena Kublik 114.68 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Kazimierz.Jr   Merklejn              146.66 +  401: 331  197
    2     2 Paweł          Jackowski             135.10 -  317: 409   85
    3     7 Marek          Dudkiewicz            127.00 -  417: 454   77
    4    15 Józef          Burzyński             106.42 -  309: 429   56
    5    18 Paweł          Maciejczuk            100.00 +  419: 321  150
    6    15 Katarzyna      Bogusławska           100.00 -  350: 356   50
    7    17 Anna           Biegańska             102.29 -  333: 366   52
    8    19 Łukasz         Wojciechowski         100.00 +  417: 272  150
    9    18 Sylwia         Buks                  100.00 +  393: 380  150
   10    10 Grzegorz       |więcki               132.00 +  354: 345  182
   11    16 Jan            Lisiewski             100.05 +  312: 305  150
   12    12 Krzysztof      Zawadzki              100.00 -  337: 346   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1349  / 12 112.42




	Jerzy Krzyżewski 112.13 Piasutno      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Mariusz        Skrobosz              143.18 -  344: 360   93
    2    13 Agnieszka      Biegańska             100.00 +  399: 318  150
    3    14 Janina         Grajewska             100.00 +  403: 298  150
    4     5 Marek          Dudkiewicz            127.00 -  267: 362   77
    5    10 Marek          Syczuk                142.94 -  301: 337   93
    6    19 Dariusz        Jarosławski           100.00 -  315: 337   50
    7    20 Maciej         Sylwestrzuk           100.00 +  419: 203  150
    8    10 Zbigniew       Rybak                 108.20 +  352: 330  158
    9    15 Józef          Burzyński             106.42 -  390: 418   56
   10    13 Krzysztof      Jaworski              120.05 -  348: 377   70
   11    11 Stanisław      Rydzik                138.13 -  264: 376   88
   12    17 Bogdan         Kozłowski             115.41 -  322: 397   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1200  / 12 100.00




	Dorota Rudzińska 109.07 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Marek          Syczuk                142.94 -  333: 464   93
    2    17 Bogdan         Kozłowski             115.41 +  487: 391  165
    3     9 Marek          Charytoniuk           129.75 -  343: 376   80
    4    14 Agnieszka      Biegańska             100.00 -  350: 413   50
    5    17 Olga           Grabowska             100.00 +  368: 227  150
    6    14 Józef          Burzyński             106.42 +  421: 278  156
    7    10 Tomasz         Zwoliński             142.46 -  269: 538   92
    8     7 Grzegorz       |więcki               132.00 +  334: 276  182
    9    14 Anna           Biegańska             102.29 -  334: 345   52
   10    11 Grzegorz       Kurowski              133.66 -  303: 382   84
   11    19 Łukasz         Wojciechowski         100.00 +  392: 360  150
   12    14 Andrzej        Kwiatkowski           123.00 +  339: 337  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1427  / 12 118.92




	Zbigniew Rybak 108.20 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Tomasz         Zwoliński             142.46 -  289: 350   92
    2    15 Katarzyna      Bogusławska           100.00 +  436: 336  150
    3    17 Mirosław       Dejna                 100.00 +  469: 167  150
    4     9 Czesław        Grajewski             119.34 +  347: 256  169
    5     3 Marek          Dudkiewicz            127.00 -  315: 430   77
    6     8 Mariola        Osajda-Matczak        116.92 -  377: 379   67
    7    13 Janina         Grajewska             100.00 +  439: 305  150
    8    10 Jerzy          Krzyżewski            112.13 -  330: 352   62
    9    13 Jan            Lisiewski             100.05 +  403: 250  150
   10    12 Marianna       Kozłowska             100.17 -  350: 398   50
   11    14 Sylwia         Buks                  100.00 +  446: 336  150
   12    10 Marianna       Kozłowska             100.17 +  373: 328  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1417  / 12 118.08




	Sebastian Orzelski 107.54 Bielsk Podlaski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3    16 Dariusz        Jarosławski           100.00 +  502: 256  150
    4     7 Mariusz        Skrobosz              143.18 -  341: 388   93
    5     9 Krzysztof      Jaworski              120.05 -  312: 422   70
    6    13 Anna           Biegańska             102.29 +  360: 260  152
    7    12 Krzysztof      Zawadzki              100.00 -  268: 363   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     515  /  5 103.00




	Elżbieta |więcka 107.25 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Michał         Alabrudziński         138.61 -  321: 397   89
    2    21 Ewelina        Modzelewska           100.00 +  396: 227  150
    3     8 Ryszard        Dębski                127.23 -  296: 332   77
    4    19 Dariusz        Jarosławski           100.00 -  351: 406   50
    5    19 Janina         Grajewska             100.00 -  331: 372   50
    6    20 Krzysztof      Zawadzki              100.00 -  375: 392   50
    7    22 Tomasz         Szczodry              100.00 +  379: 220  150
    8    20 Mirosław       Dejna                 100.00 +  325: 198  150
    9    20 Maciej         Sylwestrzuk           100.00 +  295: 253  150
   10    14 Tomasz         Zwoliński             142.46 -  279: 412   92
   11    12 Andrzej        Kwiatkowski           123.00 +  420: 381  173
   12    15 Anna           Biegańska             102.29 -  318: 386   52
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1233  / 12 102.75




	Józef Burzyński 106.42 Ełk                      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Stanisław      Rydzik                138.13 -  327: 451   88
    2    19 Maciej         Sylwestrzuk           100.00 +  364: 328  150
    3    11 Mariusz        Sylwestrzuk           120.75 -  259: 424   71
    4    15 Magdalena      Kublik                114.68 +  429: 309  165
    5    14 Marek          Charytoniuk           129.75 -  293: 407   80
    6    14 Dorota         Rudzińska             109.07 -  278: 421   59
    7    21 Ewelina        Modzelewska           100.00 +  328: 262  150
    8    13 Krzysztof      Jaworski              120.05 -  367: 448   70
    9    15 Jerzy          Krzyżewski            112.13 +  418: 390  162
   10    15 Michał         Alabrudziński         138.61 -  277: 557   89
   11    17 Dariusz        Jarosławski           100.00 -  391: 443   50
   12    18 Czesław        Grajewski             119.34 -  265: 397   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1203  / 12 100.25




	Anna Biegańska 102.29 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Paweł          Jackowski             135.10 -  292: 505   85
    2    14 Grzegorz       |więcki               132.00 -  323: 417   82
    3    20 Katarzyna      Bogusławska           100.00 -  290: 324   50
    4    22 Łukasz         Wojciechowski         100.00 +  354: 287  150
    5    22 Mirosław       Dejna                 100.00 +  430: 183  150
    6    13 Sebastian      Orzelski              107.54 -  260: 360   58
    7    17 Magdalena      Kublik                114.68 +  366: 333  165
    8    12 Mariola        Osajda-Matczak        116.92 -  307: 415   67
    9    14 Dorota         Rudzińska             109.07 +  345: 334  159
   10    16 Krzysztof      Zawadzki              100.00 -  250: 351   50
   11    18 Paweł          Maciejczuk            100.00 +  328: 278  150
   12    15 Elżbieta       |więcka               107.25 +  386: 318  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1323  / 12 110.25




	Marianna Kozłowska 100.17 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Grzegorz       Kurowski              133.66 -  334: 441   84
    2    16 Tomasz         Szczodry              100.00 +  387: 288  150
    3    18 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  381: 280  150
    4     8 Mariusz        Sylwestrzuk           120.75 -  379: 386   71
    5    11 Agnieszka      Biegańska             100.00 +  389: 321  150
    6     5 Stanisław      Rydzik                138.13 -  314: 357   88
    7    16 Dariusz        Jarosławski           100.00 -  360: 385   50
    8     8 Marek          Charytoniuk           129.75 -  396: 432   80
    9    19 Małgorzata     Michaluk              100.00 +  385: 279  150
   10    12 Zbigniew       Rybak                 108.20 +  398: 350  158
   11    15 Czesław        Grajewski             119.34 +  430: 341  169
   12    10 Zbigniew       Rybak                 108.20 -  328: 373   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1358  / 12 113.17




	Jan Lisiewski 100.05 Piasutno                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Grzegorz       |więcki               132.00 +  404: 337  182
    2     1 Marek          Dudkiewicz            127.00 +  365: 336  177
    3     3 Paweł          Jackowski             135.10 -  254: 517   85
    4    12 Mariola        Osajda-Matczak        116.92 -  368: 381   67
    5    13 Ryszard        Dębski                127.23 -  334: 405   77
    6    18 Janina         Grajewska             100.00 -  311: 322   50
    7    19 Sylwia         Buks                  100.00 -  341: 393   50
    8    21 Tomasz         Szczodry              100.00 +  335: 324  150
    9    13 Zbigniew       Rybak                 108.20 -  250: 403   58
   10    21 Ewelina        Modzelewska           100.00 +  385: 163  150
   11    16 Magdalena      Kublik                114.68 -  305: 312   65
   12    19 Sylwia         Buks                  100.00 +  391: 321  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1261  / 12 105.08




	Agnieszka Biegańska 100.00 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Krzysztof      Jaworski              120.05 -  308: 399   70
    2    13 Jerzy          Krzyżewski            112.13 -  318: 399   62
    3    23 Ewelina        Modzelewska           100.00 +  367: 240  150
    4    14 Dorota         Rudzińska             109.07 +  413: 350  159
    5    11 Marianna       Kozłowska             100.17 -  321: 389   50
    6    17 Maciej         Sylwestrzuk           100.00 +  396: 229  150
    7    11 Andrzej        Kwiatkowski           123.00 -  287: 413   73
    8    11 Tomasz         Zwoliński             142.46 -  319: 369   92
    9    12 Grzegorz       Kurowski              133.66 -  364: 413   84
   10    19 Tomasz         Szczodry              100.00 +  426: 231  150
   11    13 Grzegorz       |więcki               132.00 -  319: 362   82
   12    16 Paweł          Maciejczuk            100.00 +  435: 339  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1272  / 12 106.00




	Katarzyna Bogusławska 100.00 Piastów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Krzysztof      Sporczyk              119.82 -  335: 407   70
    2    15 Zbigniew       Rybak                 108.20 -  336: 436   58
    3    20 Anna           Biegańska             102.29 +  324: 290  152
    4    13 Dorota         Maciejuk              118.77 -  259: 492   69
    5    23 Łukasz         Wojciechowski         100.00 +  327: 285  150
    6    15 Magdalena      Kublik                114.68 +  356: 350  165
    7    14 Grzegorz       |więcki               132.00 -  186: 586   82
    8    16 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  318: 301  150
    9    17 Czesław        Grajewski             119.34 +  382: 323  169
   10     8 Andrzej        Kwiatkowski           123.00 +  391: 322  173
   11    10 Kazimierz.Jr   Merklejn              146.66 -  431: 501   97
   12    13 Dariusz        Jarosławski           100.00 +  358: 292  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1485  / 12 123.75




	Krzysztof Bonda 100.00 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Andrzej        Kwiatkowski           123.00 +  362: 325  173
    2     8 Mariusz        Sylwestrzuk           120.75 +  333: 332  171
    3     6 Krzysztof      Sporczyk              119.82 +  416: 355  170
    4     3 Piotr          Domański              100.00 -  409: 442   50
    5     4 Rafał          Matczak               129.83 -  232: 406   80
    6    12 Grzegorz       |więcki               132.00 +  430: 322  182
    7     8 Mariusz        Skrobosz              143.18 -  285: 558   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     919  /  7 131.29




	Sylwia Buks 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Ryszard        Dębski                127.23 -  229: 490   77
    2    20 Andrzej        Kwiatkowski           123.00 +  371: 364  173
    3    13 Grzegorz       |więcki               132.00 -  299: 324   82
    4    16 Kazimierz.Jr   Merklejn              146.66 -  272: 361   97
    5    20 Krzysztof      Zawadzki              100.00 -  282: 353   50
    6    23 Mirosław       Dejna                 100.00 +  429: 178  150
    7    19 Jan            Lisiewski             100.05 +  393: 341  150
    8    17 Dariusz        Jarosławski           100.00 -  325: 341   50
    9    18 Magdalena      Kublik                114.68 -  380: 393   65
   10    20 Maciej         Sylwestrzuk           100.00 +  369: 242  150
   11    14 Zbigniew       Rybak                 108.20 -  336: 446   58
   12    19 Jan            Lisiewski             100.05 -  321: 391   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1152  / 12  96.00




	Mirosław Dejna 100.00 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Rafał          Matczak               129.83 -  147: 495   80
    2    23 PAUZA
    3    17 Zbigniew       Rybak                 108.20 -  167: 469   58
    4    20 Bogdan         Kozłowski             115.41 -  176: 391   65
    5    22 Anna           Biegańska             102.29 -  183: 430   52
    6    23 Sylwia         Buks                  100.00 -  178: 429   50
    7    23 Łukasz         Wojciechowski         100.00 -  144: 436   50
    8    20 Elżbieta       |więcka               107.25 -  198: 325   57
    9    22 Ewelina        Modzelewska           100.00 -  205: 329   50
   10    22 Czesław        Grajewski             119.34 -  152: 480   69
   11    22 Tomasz         Szczodry              100.00 -  180: 370   50
   12    22 Tomasz         Szczodry              100.00 -  177: 312   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     631  / 11  57.36




	Piotr Domański 100.00 Ostrołęka

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Bogdan         Kozłowski             115.41 +  377: 266  165
    2     7 Grzegorz       Kurowski              133.66 +  351: 327  184
    3     5 Rafał          Matczak               129.83 +  456: 347  180
    4     3 Krzysztof      Bonda                 100.00 +  442: 409  150
    5     2 Rafał          Wesołowski            119.79 +  457: 401  170
    6     1 Paweł          Jackowski             135.10 +  407: 346  185
    7     1 Michał         Alabrudziński         138.61 +  270: 263  189
    8     1 Rafał          Matczak               129.83 -  269: 363   80
    9     2 Marek          Syczuk                142.94 +  388: 290  193
   10     2 Rafał          Wesołowski            119.79 -  359: 384   70
   11     3 Mariusz        Sylwestrzuk           120.75 +  394: 322  171
   12     1 Paweł          Jackowski             135.10 +  415: 407  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1922  / 12 160.17




	Olga Grabowska 100.00 Łomża

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    4    21 Krzysztof      Zawadzki              100.00 -  250: 286   50
    5    17 Dorota         Rudzińska             109.07 -  227: 368   59
    6    22 Ewelina        Modzelewska           100.00 -    1: 400   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     159  /  3  53.00




	Janina Grajewska 100.00 Choroszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Marek          Dudkiewicz            127.00 -  264: 506   77
    2    18 Kazimierz.Jr   Merklejn              146.66 +  308: 307  197
    3    14 Jerzy          Krzyżewski            112.13 -  298: 403   62
    4    17 Andrzej        Kwiatkowski           123.00 -  303: 348   73
    5    19 Elżbieta       |więcka               107.25 +  372: 331  157
    6    18 Jan            Lisiewski             100.05 +  322: 311  150
    7    13 Zbigniew       Rybak                 108.20 -  305: 439   58
    8    15 Ryszard        Dębski                127.23 -  303: 400   77
    9    16 Krzysztof      Zawadzki              100.00 -  329: 433   50
   10    17 Paweł          Maciejczuk            100.00 -  335: 392   50
   11    21 Maciej         Sylwestrzuk           100.00 -  229: 315   50
   12    21 Ewelina        Modzelewska           100.00 +  393: 215  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1151  / 12  95.92




	Dariusz  Jarosławski 100.00 Ełk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 PAUZA
    2    11 Krzysztof      Sporczyk              119.82 -  313: 425   70
    3    16 Sebastian      Orzelski              107.54 -  256: 502   58
    4    19 Elżbieta       |więcka               107.25 +  406: 351  157
    5    16 Grzegorz       |więcki               132.00 -  291: 456   82
    6    19 Jerzy          Krzyżewski            112.13 +  337: 315  162
    7    16 Marianna       Kozłowska             100.17 +  385: 360  150
    8    17 Sylwia         Buks                  100.00 +  341: 325  150
    9    10 Mariola        Osajda-Matczak        116.92 -  293: 399   67
   10     9 Marek          Charytoniuk           129.75 -  258: 384   80
   11    17 Józef          Burzyński             106.42 +  443: 391  156
   12    13 Katarzyna      Bogusławska           100.00 -  292: 358   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1182  / 11 107.45




	Paweł Maciejczuk 100.00 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Mariusz        Sylwestrzuk           120.75 -  216: 439   71
    2    22 Łukasz         Wojciechowski         100.00 +  330: 312  150
    3    15 Mariola        Osajda-Matczak        116.92 -  284: 442   67
    4    18 Krzysztof      Jaworski              120.05 -  363: 404   70
    5    18 Magdalena      Kublik                114.68 -  321: 419   65
    6    21 Tomasz         Szczodry              100.00 +  401: 182  150
    7    18 Bogdan         Kozłowski             115.41 -  245: 427   65
    8    22 Ewelina        Modzelewska           100.00 +  307: 225  150
    9    23 PAUZA
   10    17 Janina         Grajewska             100.00 +  392: 335  150
   11    18 Anna           Biegańska             102.29 -  278: 328   52
   12    16 Agnieszka      Biegańska             100.00 -  339: 435   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1040  / 11  94.55




	Małgorzata Michaluk 100.00 Łomża

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    14 Kazimierz.Jr   Merklejn              146.66 -  191: 431   97
    9    19 Marianna       Kozłowska             100.17 -  279: 385   50
   10    23 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     147  /  2  73.50




	Ewelina Modzelewska 100.00 Łomża

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Czesław        Grajewski             119.34 -  225: 405   69
    2    21 Elżbieta       |więcka               107.25 -  227: 396   57
    3    23 Agnieszka      Biegańska             100.00 -  240: 367   50
    4    24 PAUZA
    5    21 Maciej         Sylwestrzuk           100.00 -  232: 263   50
    6    22 Olga           Grabowska             100.00 +  400:   1  150
    7    21 Józef          Burzyński             106.42 -  262: 328   56
    8    22 Paweł          Maciejczuk            100.00 -  225: 307   50
    9    22 Mirosław       Dejna                 100.00 +  329: 205  150
   10    21 Jan            Lisiewski             100.05 -  163: 385   50
   11    20 Bogdan         Kozłowski             115.41 -  243: 452   65
   12    21 Janina         Grajewska             100.00 -  215: 393   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     797  / 11  72.45




	Maciej Sylwestrzuk 100.00 Gródek                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Mariola        Osajda-Matczak        116.92 -  238: 411   67
    2    19 Józef          Burzyński             106.42 -  328: 364   56
    3    21 Bogdan         Kozłowski             115.41 -  346: 348   65
    4    23 Tomasz         Szczodry              100.00 +  395: 265  150
    5    21 Ewelina        Modzelewska           100.00 +  263: 232  150
    6    17 Agnieszka      Biegańska             100.00 -  229: 396   50
    7    20 Jerzy          Krzyżewski            112.13 -  203: 419   62
    8    23 PAUZA
    9    20 Elżbieta       |więcka               107.25 -  253: 295   57
   10    20 Sylwia         Buks                  100.00 -  242: 369   50
   11    21 Janina         Grajewska             100.00 +  315: 229  150
   12    20 Łukasz         Wojciechowski         100.00 +  314: 297  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1007  / 11  91.55




	Tomasz Szczodry 100.00 Łomża

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Rafał          Wesołowski            119.79 -  276: 416   70
    2    16 Marianna       Kozłowska             100.17 -  288: 387   50
    3    22 Kazimierz.Jr   Merklejn              146.66 -  286: 475   97
    4    23 Maciej         Sylwestrzuk           100.00 -  265: 395   50
    5    24 PAUZA
    6    21 Paweł          Maciejczuk            100.00 -  182: 401   50
    7    22 Elżbieta       |więcka               107.25 -  220: 379   57
    8    21 Jan            Lisiewski             100.05 -  324: 335   50
    9    21 Łukasz         Wojciechowski         100.00 -  275: 369   50
   10    19 Agnieszka      Biegańska             100.00 -  231: 426   50
   11    22 Mirosław       Dejna                 100.00 +  370: 180  150
   12    22 Mirosław       Dejna                 100.00 +  312: 177  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     824  / 11  74.91




	Łukasz Wojciechowski 100.00 Łomża

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Dorota         Maciejuk              118.77 -  313: 393   69
    2    22 Paweł          Maciejczuk            100.00 -  312: 330   50
    3    19 Andrzej        Kwiatkowski           123.00 -  295: 398   73
    4    22 Anna           Biegańska             102.29 -  287: 354   52
    5    23 Katarzyna      Bogusławska           100.00 -  285: 327   50
    6    24 PAUZA
    7    23 Mirosław       Dejna                 100.00 +  436: 144  150
    8    19 Magdalena      Kublik                114.68 -  272: 417   65
    9    21 Tomasz         Szczodry              100.00 +  369: 275  150
   10    18 Bogdan         Kozłowski             115.41 +  385: 273  165
   11    19 Dorota         Rudzińska             109.07 -  360: 392   59
   12    20 Maciej         Sylwestrzuk           100.00 -  297: 314   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     933  / 11  84.82




	Krzysztof Zawadzki 100.00 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Marek          Charytoniuk           129.75 -  364: 385   80
    2    12 Czesław        Grajewski             119.34 -  412: 437   69
    3    18 Marianna       Kozłowska             100.17 -  280: 381   50
    4    21 Olga           Grabowska             100.00 +  286: 250  150
    5    20 Sylwia         Buks                  100.00 +  353: 282  150
    6    20 Elżbieta       |więcka               107.25 +  392: 375  157
    7    12 Sebastian      Orzelski              107.54 +  363: 268  158
    8    16 Katarzyna      Bogusławska           100.00 -  301: 318   50
    9    16 Janina         Grajewska             100.00 +  433: 329  150
   10    16 Anna           Biegańska             102.29 +  351: 250  152
   11     9 Grzegorz       Kurowski              133.66 -  272: 469   84
   12    12 Magdalena      Kublik                114.68 +  346: 337  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1415  / 12 117.92


Wyniki poszczególnych rund turnieju II Otwarte Mistrzostwa Łomży



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Magdalena      Kublik                331: 401
   2 Jerzy          Krzyżewski           - Mariusz        Skrobosz              344: 360
   3 Marek          Syczuk               - Dorota         Rudzińska             464: 333
   4 Zbigniew       Rybak                - Tomasz         Zwoliński             289: 350
   5 Michał         Alabrudziński        - Elżbieta       |więcka               397: 321
   6 Józef          Burzyński            - Stanisław      Rydzik                327: 451
   7 Paweł          Jackowski            - Anna           Biegańska             505: 292
   8 Marianna       Kozłowska            - Grzegorz       Kurowski              334: 441
   9 Grzegorz       |więcki              - Jan            Lisiewski             337: 404
  10 Mirosław       Dejna                - Rafał          Matczak               147: 495
  11 Marek          Charytoniuk          - Krzysztof      Zawadzki              385: 364
  12 Sylwia         Buks                 - Ryszard        Dębski                229: 490
  13 Marek          Dudkiewicz           - Janina         Grajewska             506: 264
  14 Krzysztof      Bonda                - Andrzej        Kwiatkowski           362: 325
  15 Mariusz        Sylwestrzuk          - Paweł          Maciejczuk            439: 216
  16 Agnieszka      Biegańska            - Krzysztof      Jaworski              308: 399
  17 Krzysztof      Sporczyk             - Katarzyna      Bogusławska           407: 335
  18 Tomasz         Szczodry             - Rafał          Wesołowski            276: 416
  19 Czesław        Grajewski            - Ewelina        Modzelewska           405: 225
  20 Łukasz         Wojciechowski        - Dorota         Maciejuk              313: 393
  21 Mariola        Osajda-Matczak       - Maciej         Sylwestrzuk           411: 238
  22 Piotr          Domański             - Bogdan         Kozłowski             377: 266
  23 Dariusz        Jarosławski          - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jan            Lisiewski            - Marek          Dudkiewicz            365: 336
   2 Magdalena      Kublik               - Paweł          Jackowski             317: 409
   3 Krzysztof      Jaworski             - Rafał          Matczak               287: 345
   4 Ryszard        Dębski               - Michał         Alabrudziński         345: 423
   5 Dorota         Maciejuk             - Marek          Syczuk                389: 466
   6 Stanisław      Rydzik               - Marek          Charytoniuk           485: 314
   7 Grzegorz       Kurowski             - Piotr          Domański              327: 351
   8 Mariusz        Sylwestrzuk          - Krzysztof      Bonda                 332: 333
   9 Rafał          Wesołowski           - Mariusz        Skrobosz              413: 335
  10 Tomasz         Zwoliński            - Mariola        Osajda-Matczak        382: 328
  11 Krzysztof      Sporczyk             - Dariusz        Jarosławski           425: 313
  12 Krzysztof      Zawadzki             - Czesław        Grajewski             412: 437
  13 Jerzy          Krzyżewski           - Agnieszka      Biegańska             399: 318
  14 Anna           Biegańska            - Grzegorz       |więcki               323: 417
  15 Katarzyna      Bogusławska          - Zbigniew       Rybak                 336: 436
  16 Tomasz         Szczodry             - Marianna       Kozłowska             288: 387
  17 Dorota         Rudzińska            - Bogdan         Kozłowski             487: 391
  18 Janina         Grajewska            - Kazimierz.Jr   Merklejn              308: 307
  19 Maciej         Sylwestrzuk          - Józef          Burzyński             328: 364
  20 Andrzej        Kwiatkowski          - Sylwia         Buks                  364: 371
  21 Elżbieta       |więcka              - Ewelina        Modzelewska           396: 227
  22 Paweł          Maciejczuk           - Łukasz         Wojciechowski         330: 312
  23 Mirosław       Dejna                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Rafał          Wesołowski            431: 448
   2 Michał         Alabrudziński        - Marek          Syczuk                346: 299
   3 Jan            Lisiewski            - Paweł          Jackowski             254: 517
   4 Czesław        Grajewski            - Tomasz         Zwoliński             251: 419
   5 Rafał          Matczak              - Piotr          Domański              347: 456
   6 Krzysztof      Bonda                - Krzysztof      Sporczyk              416: 355
   7 Marek          Dudkiewicz           - Magdalena      Kublik                454: 417
   8 Ryszard        Dębski               - Elżbieta       |więcka               332: 296
   9 Marek          Charytoniuk          - Dorota         Rudzińska             376: 343
  10 Mariusz        Skrobosz             - Dorota         Maciejuk              421: 408
  11 Józef          Burzyński            - Mariusz        Sylwestrzuk           259: 424
  12 Krzysztof      Jaworski             - Grzegorz       Kurowski              335: 359
  13 Sylwia         Buks                 - Grzegorz       |więcki               299: 324
  14 Janina         Grajewska            - Jerzy          Krzyżewski            298: 403
  15 Mariola        Osajda-Matczak       - Paweł          Maciejczuk            442: 284
  16 Sebastian      Orzelski             - Dariusz        Jarosławski           502: 256
  17 Zbigniew       Rybak                - Mirosław       Dejna                 469: 167
  18 Marianna       Kozłowska            - Krzysztof      Zawadzki              381: 280
  19 Łukasz         Wojciechowski        - Andrzej        Kwiatkowski           295: 398
  20 Anna           Biegańska            - Katarzyna      Bogusławska           290: 324
  21 Bogdan         Kozłowski            - Maciej         Sylwestrzuk           348: 346
  22 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Tomasz         Szczodry              475: 286
  23 Ewelina        Modzelewska          - Agnieszka      Biegańska             240: 367


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Paweł          Jackowski            - Michał         Alabrudziński         420: 332
   2 Tomasz         Zwoliński            - Rafał          Wesołowski            350: 426
   3 Piotr          Domański             - Krzysztof      Bonda                 442: 409
   4 Stanisław      Rydzik               - Ryszard        Dębski                601: 305
   5 Jerzy          Krzyżewski           - Marek          Dudkiewicz            267: 362
   6 Grzegorz       Kurowski             - Marek          Syczuk                439: 333
   7 Sebastian      Orzelski             - Mariusz        Skrobosz              341: 388
   8 Mariusz        Sylwestrzuk          - Marianna       Kozłowska             386: 379
   9 Czesław        Grajewski            - Zbigniew       Rybak                 256: 347
  10 Grzegorz       |więcki              - Rafał          Matczak               355: 407
  11 Marek          Charytoniuk          - Krzysztof      Sporczyk              376: 387
  12 Mariola        Osajda-Matczak       - Jan            Lisiewski             381: 368
  13 Katarzyna      Bogusławska          - Dorota         Maciejuk              259: 492
  14 Agnieszka      Biegańska            - Dorota         Rudzińska             413: 350
  15 Magdalena      Kublik               - Józef          Burzyński             309: 429
  16 Sylwia         Buks                 - Kazimierz.Jr   Merklejn              272: 361
  17 Andrzej        Kwiatkowski          - Janina         Grajewska             348: 303
  18 Paweł          Maciejczuk           - Krzysztof      Jaworski              363: 404
  19 Dariusz        Jarosławski          - Elżbieta       |więcka               406: 351
  20 Bogdan         Kozłowski            - Mirosław       Dejna                 391: 176
  21 Olga           Grabowska            - Krzysztof      Zawadzki              250: 286
  22 Anna           Biegańska            - Łukasz         Wojciechowski         354: 287
  23 Maciej         Sylwestrzuk          - Tomasz         Szczodry              395: 265
  24 Ewelina        Modzelewska          - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Paweł          Jackowski            - Stanisław      Rydzik                387: 345
   2 Rafał          Wesołowski           - Piotr          Domański              401: 457
   3 Marek          Dudkiewicz           - Zbigniew       Rybak                 430: 315
   4 Rafał          Matczak              - Krzysztof      Bonda                 406: 232
   5 Mariusz        Skrobosz             - Mariusz        Sylwestrzuk           397: 351
   6 Krzysztof      Sporczyk             - Tomasz         Zwoliński             339: 275
   7 Michał         Alabrudziński        - Grzegorz       Kurowski              441: 419
   8 Dorota         Maciejuk             - Mariola        Osajda-Matczak        396: 371
   9 Sebastian      Orzelski             - Krzysztof      Jaworski              312: 422
  10 Marek          Syczuk               - Jerzy          Krzyżewski            337: 301
  11 Agnieszka      Biegańska            - Marianna       Kozłowska             321: 389
  12 Bogdan         Kozłowski            - Kazimierz.Jr   Merklejn              355: 379
  13 Jan            Lisiewski            - Ryszard        Dębski                334: 405
  14 Józef          Burzyński            - Marek          Charytoniuk           293: 407
  15 Andrzej        Kwiatkowski          - Czesław        Grajewski             495: 231
  16 Dariusz        Jarosławski          - Grzegorz       |więcki               291: 456
  17 Dorota         Rudzińska            - Olga           Grabowska             368: 227
  18 Paweł          Maciejczuk           - Magdalena      Kublik                321: 419
  19 Elżbieta       |więcka              - Janina         Grajewska             331: 372
  20 Krzysztof      Zawadzki             - Sylwia         Buks                  353: 282
  21 Ewelina        Modzelewska          - Maciej         Sylwestrzuk           232: 263
  22 Mirosław       Dejna                - Anna           Biegańska             183: 430
  23 Łukasz         Wojciechowski        - Katarzyna      Bogusławska           285: 327
  24 Tomasz         Szczodry             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Piotr          Domański             - Paweł          Jackowski             407: 346
   2 Rafał          Wesołowski           - Michał         Alabrudziński         346: 404
   3 Marek          Dudkiewicz           - Krzysztof      Sporczyk              392: 345
   4 Rafał          Matczak              - Mariusz        Skrobosz              353: 329
   5 Marianna       Kozłowska            - Stanisław      Rydzik                314: 357
   6 Dorota         Maciejuk             - Ryszard        Dębski                386: 314
   7 Grzegorz       Kurowski             - Marek          Charytoniuk           319: 478
   8 Zbigniew       Rybak                - Mariola        Osajda-Matczak        377: 379
   9 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Mariusz        Sylwestrzuk           317: 387
  10 Krzysztof      Jaworski             - Andrzej        Kwiatkowski           389: 355
  11 Tomasz         Zwoliński            - Marek          Syczuk                356: 452
  12 Grzegorz       |więcki              - Krzysztof      Bonda                 322: 430
  13 Sebastian      Orzelski             - Anna           Biegańska             360: 260
  14 Dorota         Rudzińska            - Józef          Burzyński             421: 278
  15 Katarzyna      Bogusławska          - Magdalena      Kublik                356: 350
  16 Czesław        Grajewski            - Bogdan         Kozłowski             328: 315
  17 Maciej         Sylwestrzuk          - Agnieszka      Biegańska             229: 396
  18 Janina         Grajewska            - Jan            Lisiewski             322: 311
  19 Jerzy          Krzyżewski           - Dariusz        Jarosławski           315: 337
  20 Elżbieta       |więcka              - Krzysztof      Zawadzki              375: 392
  21 Paweł          Maciejczuk           - Tomasz         Szczodry              401: 182
  22 Olga           Grabowska            - Ewelina        Modzelewska             1: 400
  23 Sylwia         Buks                 - Mirosław       Dejna                 429: 178
  24 Łukasz         Wojciechowski        - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Piotr          Domański              263: 270
   2 Rafał          Matczak              - Paweł          Jackowski             417: 369
   3 Stanisław      Rydzik               - Marek          Dudkiewicz            362: 347
   4 Krzysztof      Sporczyk             - Dorota         Maciejuk              434: 403
   5 Mariola        Osajda-Matczak       - Rafał          Wesołowski            315: 446
   6 Marek          Syczuk               - Krzysztof      Jaworski              403: 376
   7 Marek          Charytoniuk          - Mariusz        Sylwestrzuk           410: 430
   8 Mariusz        Skrobosz             - Krzysztof      Bonda                 558: 285
   9 Grzegorz       Kurowski             - Kazimierz.Jr   Merklejn              322: 400
  10 Dorota         Rudzińska            - Tomasz         Zwoliński             269: 538
  11 Agnieszka      Biegańska            - Andrzej        Kwiatkowski           287: 413
  12 Krzysztof      Zawadzki             - Sebastian      Orzelski              363: 268
  13 Janina         Grajewska            - Zbigniew       Rybak                 305: 439
  14 Grzegorz       |więcki              - Katarzyna      Bogusławska           586: 186
  15 Ryszard        Dębski               - Czesław        Grajewski             337: 331
  16 Dariusz        Jarosławski          - Marianna       Kozłowska             385: 360
  17 Magdalena      Kublik               - Anna           Biegańska             333: 366
  18 Bogdan         Kozłowski            - Paweł          Maciejczuk            427: 245
  19 Jan            Lisiewski            - Sylwia         Buks                  341: 393
  20 Maciej         Sylwestrzuk          - Jerzy          Krzyżewski            203: 419
  21 Józef          Burzyński            - Ewelina        Modzelewska           328: 262
  22 Elżbieta       |więcka              - Tomasz         Szczodry              379: 220
  23 Mirosław       Dejna                - Łukasz         Wojciechowski         144: 436


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Piotr          Domański             - Rafał          Matczak               269: 363
   2 Marek          Syczuk               - Stanisław      Rydzik                471: 311
   3 Paweł          Jackowski            - Mariusz        Sylwestrzuk           331: 291
   4 Rafał          Wesołowski           - Krzysztof      Sporczyk              426: 334
   5 Dorota         Maciejuk             - Marek          Dudkiewicz            381: 319
   6 Mariusz        Skrobosz             - Michał         Alabrudziński         554: 349
   7 Dorota         Rudzińska            - Grzegorz       |więcki               334: 276
   8 Marianna       Kozłowska            - Marek          Charytoniuk           396: 432
   9 Andrzej        Kwiatkowski          - Bogdan         Kozłowski             491: 255
  10 Zbigniew       Rybak                - Jerzy          Krzyżewski            330: 352
  11 Tomasz         Zwoliński            - Agnieszka      Biegańska             369: 319
  12 Anna           Biegańska            - Mariola        Osajda-Matczak        307: 415
  13 Krzysztof      Jaworski             - Józef          Burzyński             448: 367
  14 Małgorzata     Michaluk             - Kazimierz.Jr   Merklejn              191: 431
  15 Ryszard        Dębski               - Janina         Grajewska             400: 303
  16 Katarzyna      Bogusławska          - Krzysztof      Zawadzki              318: 301
  17 Sylwia         Buks                 - Dariusz        Jarosławski           325: 341
  18 Czesław        Grajewski            - Grzegorz       Kurowski              381: 410
  19 Magdalena      Kublik               - Łukasz         Wojciechowski         417: 272
  20 Mirosław       Dejna                - Elżbieta       |więcka               198: 325
  21 Tomasz         Szczodry             - Jan            Lisiewski             324: 335
  22 Ewelina        Modzelewska          - Paweł          Maciejczuk            225: 307
  23 Maciej         Sylwestrzuk          - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Matczak              - Rafał          Wesołowski            407: 406
   2 Piotr          Domański             - Marek          Syczuk                388: 290
   3 Paweł          Jackowski            - Mariusz        Skrobosz              375: 357
   4 Mariusz        Sylwestrzuk          - Stanisław      Rydzik                424: 389
   5 Dorota         Maciejuk             - Tomasz         Zwoliński             380: 305
   6 Andrzej        Kwiatkowski          - Krzysztof      Sporczyk              394: 515
   7 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Marek          Charytoniuk           478: 398
   8 Michał         Alabrudziński        - Marek          Dudkiewicz            333: 378
   9 Ryszard        Dębski               - Krzysztof      Jaworski              477: 340
  10 Mariola        Osajda-Matczak       - Dariusz        Jarosławski           399: 293
  11 Bogdan         Kozłowski            - Grzegorz       |więcki               346: 432
  12 Grzegorz       Kurowski             - Agnieszka      Biegańska             413: 364
  13 Zbigniew       Rybak                - Jan            Lisiewski             403: 250
  14 Anna           Biegańska            - Dorota         Rudzińska             345: 334
  15 Józef          Burzyński            - Jerzy          Krzyżewski            418: 390
  16 Krzysztof      Zawadzki             - Janina         Grajewska             433: 329
  17 Katarzyna      Bogusławska          - Czesław        Grajewski             382: 323
  18 Magdalena      Kublik               - Sylwia         Buks                  393: 380
  19 Małgorzata     Michaluk             - Marianna       Kozłowska             279: 385
  20 Elżbieta       |więcka              - Maciej         Sylwestrzuk           295: 253
  21 Tomasz         Szczodry             - Łukasz         Wojciechowski         275: 369
  22 Ewelina        Modzelewska          - Mirosław       Dejna                 329: 205
  23 Paweł          Maciejczuk           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Paweł          Jackowski            - Rafał          Matczak               422: 358
   2 Rafał          Wesołowski           - Piotr          Domański              384: 359
   3 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Mariusz        Skrobosz              350: 505
   4 Mariusz        Sylwestrzuk          - Dorota         Maciejuk              384: 320
   5 Krzysztof      Sporczyk             - Ryszard        Dębski                449: 291
   6 Marek          Syczuk               - Marek          Dudkiewicz            424: 448
   7 Stanisław      Rydzik               - Mariola        Osajda-Matczak        381: 387
   8 Andrzej        Kwiatkowski          - Katarzyna      Bogusławska           322: 391
   9 Dariusz        Jarosławski          - Marek          Charytoniuk           258: 384
  10 Grzegorz       |więcki              - Magdalena      Kublik                345: 354
  11 Dorota         Rudzińska            - Grzegorz       Kurowski              303: 382
  12 Marianna       Kozłowska            - Zbigniew       Rybak                 398: 350
  13 Krzysztof      Jaworski             - Jerzy          Krzyżewski            377: 348
  14 Tomasz         Zwoliński            - Elżbieta       |więcka               412: 279
  15 Michał         Alabrudziński        - Józef          Burzyński             557: 277
  16 Krzysztof      Zawadzki             - Anna           Biegańska             351: 250
  17 Janina         Grajewska            - Paweł          Maciejczuk            335: 392
  18 Łukasz         Wojciechowski        - Bogdan         Kozłowski             385: 273
  19 Agnieszka      Biegańska            - Tomasz         Szczodry              426: 231
  20 Maciej         Sylwestrzuk          - Sylwia         Buks                  242: 369
  21 Jan            Lisiewski            - Ewelina        Modzelewska           385: 163
  22 Czesław        Grajewski            - Mirosław       Dejna                 480: 152
  23 Małgorzata     Michaluk             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Sporczyk             - Paweł          Jackowski             313: 417
   2 Marek          Dudkiewicz           - Rafał          Matczak               429: 326
   3 Mariusz        Sylwestrzuk          - Piotr          Domański              322: 394
   4 Mariusz        Skrobosz             - Mariola        Osajda-Matczak        494: 231
   5 Marek          Charytoniuk          - Rafał          Wesołowski            448: 408
   6 Dorota         Maciejuk             - Krzysztof      Jaworski              342: 312
   7 Marek          Syczuk               - Ryszard        Dębski                494: 336
   8 Tomasz         Zwoliński            - Michał         Alabrudziński         406: 363
   9 Grzegorz       Kurowski             - Krzysztof      Zawadzki              469: 272
  10 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Katarzyna      Bogusławska           501: 431
  11 Jerzy          Krzyżewski           - Stanisław      Rydzik                264: 376
  12 Elżbieta       |więcka              - Andrzej        Kwiatkowski           420: 381
  13 Agnieszka      Biegańska            - Grzegorz       |więcki               319: 362
  14 Zbigniew       Rybak                - Sylwia         Buks                  446: 336
  15 Marianna       Kozłowska            - Czesław        Grajewski             430: 341
  16 Jan            Lisiewski            - Magdalena      Kublik                305: 312
  17 Józef          Burzyński            - Dariusz        Jarosławski           391: 443
  18 Paweł          Maciejczuk           - Anna           Biegańska             278: 328
  19 Łukasz         Wojciechowski        - Dorota         Rudzińska             360: 392
  20 Bogdan         Kozłowski            - Ewelina        Modzelewska           452: 243
  21 Janina         Grajewska            - Maciej         Sylwestrzuk           229: 315
  22 Tomasz         Szczodry             - Mirosław       Dejna                 370: 180


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Piotr          Domański             - Paweł          Jackowski             415: 407
   2 Mariusz        Skrobosz             - Marek          Dudkiewicz            383: 406
   3 Rafał          Matczak              - Rafał          Wesołowski            425: 347
   4 Marek          Charytoniuk          - Marek          Syczuk                361: 348
   5 Krzysztof      Sporczyk             - Kazimierz.Jr   Merklejn              395: 430
   6 Dorota         Maciejuk             - Grzegorz       Kurowski              380: 403
   7 Tomasz         Zwoliński            - Mariusz        Sylwestrzuk           395: 333
   8 Stanisław      Rydzik               - Mariola        Osajda-Matczak        376: 319
   9 Grzegorz       |więcki              - Michał         Alabrudziński         379: 413
  10 Zbigniew       Rybak                - Marianna       Kozłowska             373: 328
  11 Krzysztof      Jaworski             - Ryszard        Dębski                380: 396
  12 Magdalena      Kublik               - Krzysztof      Zawadzki              337: 346
  13 Dariusz        Jarosławski          - Katarzyna      Bogusławska           292: 358
  14 Andrzej        Kwiatkowski          - Dorota         Rudzińska             337: 339
  15 Anna           Biegańska            - Elżbieta       |więcka               386: 318
  16 Agnieszka      Biegańska            - Paweł          Maciejczuk            435: 339
  17 Jerzy          Krzyżewski           - Bogdan         Kozłowski             322: 397
  18 Czesław        Grajewski            - Józef          Burzyński             397: 265
  19 Sylwia         Buks                 - Jan            Lisiewski             321: 391
  20 Maciej         Sylwestrzuk          - Łukasz         Wojciechowski         314: 297
  21 Ewelina        Modzelewska          - Janina         Grajewska             215: 393
  22 Mirosław       Dejna                - Tomasz         Szczodry              177: 312
Lista rankingowa na dzień 04-06-2010

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Dariusz Kosz                   Nysa                 151.98  27356  180
   2 Marcin Mroziuk                 Warszawa             148.62  12633   85
   3 Krzysztof Obremski             Legnica              147.45  27425  186
   4 Kazimierz.Jr Merklejn          Szczecin             145.75  29150  200
   5 Michał Makowski                Warszawa             145.06  23065  159
   6 Mateusz Żbikowski              Warszawa             143.66  26865  187
   7 Bartosz Morawski               Gliwice              143.40  25382  177
   8 Dawid Pikul                    Poznań               143.34  27234  190
   9 Mariusz Skrobosz               Warszawa             142.96  28306  198
  10 Kamil Górka                    Kraków               142.56  26944  189
  11 Krzysztof Mówka                Warszawa             142.51  28360  199
  12 Jakub Zaryński                 Świnoujście          142.29  27746  195
  13 Rafał Dąbrowski                Ostróda              142.11  27143  191
  14 Tomasz Zwoliński               Skierdy              141.98  27260  192
  15 Marek Syczuk                   Warszawa             141.62  12746   90
  16 Filip Warzecha                 Gdynia               141.33   8480   60
  17 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 141.33  27842  197
  18 Miłosz Wrzałek                 Reda                 140.78  28016  199
  19 Andrzej Oleksiak               Ostróda              140.14   8268   59
  20 Wojciech Zemło                 Łódź                 139.84  20697  148
  21 Adam Szukalski                 Coventry [W. Bryt.]  138.75  15124  109
  22 Rafał Lenartowski              Gdynia               138.47  27418  198
  23 Mariusz Wrześniewski           Kraków               138.30  11341   82
  24 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             138.18  25563  185
  25 Mariusz Margalski              Pieczyska            137.96   6208   45
  26 Stanisław Rydzik               Warszawa             137.69  26712  194
  27 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          136.73  16408  120
  28 Michał Alabrudziński           Włocławek            136.68  26106  191
  29 Jan Kozłowski                  Kraków               136.40  12685   93
  30 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     136.34  15815  116
  31 Piotr Pietuchowski             Białystok            136.22  26290  193
  32 Justyna Górka                  Kraków               136.20  26014  191
  33 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  136.01  26113  192
  34 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      135.94  12099   89
  35 Paweł Jackowski                Warszawa             135.16  26221  194
  36 Dariusz Dzierża                Kraków               135.12   7026   52
  37 Marek Reda                     Wołomin              134.91  26038  193
  38 Radosław Jachna                Łódź                 134.57  24760  184
  39 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            134.52  22330  166
  40 Przemysław Herdzina            Kraków               134.16  26295  196
  41 Tomasz Ciejka                  Kraków               134.11  25615  191
  42 Karol Waniek                   Wrocław              133.52  14821  111
  43 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       133.40  24946  187
  44 Bogusław Szyszka               Oława                133.16  20240  152
  45 Maciej Michalak                Łódź                 133.14  12781   96
  46 Grzegorz Kurowski              Warszawa             133.08  25818  194
  47 Sławomir Kucia                 Krosno               132.96  10238   77
  48 Jakub Szymczak                 Łódź                 132.74  25486  192
  49 Łukasz Bobowski                Suchedniów           132.62  25595  193
  50 Rafał Matczak                  Milanówek            132.51   8613   65
  51 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  132.17  16654  126
  52 Andrzej Rakoczy                Kraków               131.95  14382  109
  53 Filip Sosin                    Warszawa             131.88   6726   51
  54 Tomasz Suchanek                Wrocław              131.53  22623  172
  55 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             131.42   7754   59
  56 Paweł Janaś                    Głogów               131.39  23518  179
  57 Aleksander Puchalski           Włocławek            131.31  17333  132
  58 Wojciech Sołdan                Rumia                131.15  22952  175
  59 Mirosław Uglik                 Warszawa             130.97  25540  195
  60 Irena Sołdan                   Rumia                130.94  24748  189
  61 Patryk Gadus                   Pszczew              130.80  10856   83
  62 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       130.64  11888   91
  63 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  130.53   4699   36
  64 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  130.37  25814  198
  65 Andrzej Kowalski               Gdańsk               130.05   7153   55
  66 Maciej Perzyński               Piła                 129.76  16479  127
  67 Marek Roszak                   Poznań               129.59  18272  141
  68 Katarzyna Sołdan               Rumia                129.44   5048   39
  69 Marek Dudkiewicz               Milanówek            129.19  24934  193
  70 Michał Musielak                Bydgoszcz            128.97   9415   73
  71 Weronika Rudnicka              Ustka                128.66  25732  200
  72 Sergiusz Puchalski             Włocławek            128.10   4996   39
  73 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               127.91  16501  129
  74 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             127.80   3834   30
  75 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              127.67  24257  190
  76 Robert Kamiński                Warszawa             127.46  18481  145
  77 Artur Irzyk                    Kraków               127.34   9423   74
  78 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       127.21  11576   91
  79 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     127.08   8133   64
  80 Kuba Koisar                    Warszawa             127.07  13088  103
  81 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             127.02  10289   81
  82 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              126.82  23842  188
  83 Mateusz Borsuk                 Reda                 126.60  13420  106
  84 Grzegorz Święcki               Białystok            126.41   6194   49
  85 Agnieszka Krupka               Krosno               126.35  21605  171
  86 Dariusz Maciejuk               Warszawa             126.27  12627  100
  87 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             126.21  15650  124
  88 Piotr Domański                 Ostrołęka            126.15   5046   40
  89 Marcin Figiel                  Kraków               126.11   4792   38
  90 Marta Dobrzańska               Kraków               126.07   8825   70
  91 Michał Ozimiński               Łódź                 125.88  24672  196
  92 Szymon Płachta                 Warszawa             125.87  14727  117
  93 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  125.66  23625  188
  94 Przemysław Rybicki             Otwock               125.48  24093  192
  95 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         125.32  15289  122
  96 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            125.30  17166  137
  97 Małgorzata Sulejewska          Kraków               125.29  23679  189
  98 Beata Wiączkowska              Wrocław              125.03  23755  190
  99 Tomasz Górka                   Łęczna               124.81   4493   36
 100 Arkadiusz Biegun               Kraków               124.49  11951   96
 101 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            124.26  21125  170
 102 Jacek Karwowski                Płock                124.24   5218   42
 103 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             123.90  23912  193
 104 Ewa Ciszewska                  Katowice             123.75   9900   80
 105 Adam Klimont                   Wałcz                123.57  24590  199
 106 Robert Głowacki                Łódź                 123.44  21972  178
 107 Krzysztof Kodzis               Inowrocław           123.29  12699  103
 108 Jolanta Chłopińska             Wałcz                122.85  24202  197
 109 Leszek Stecuła                 Bytom                122.84   6879   56
 110 Dominik Piasecki               Słupsk               122.69  10306   84
 111 Anita Bruska                   Gdynia               122.53  16419  134
 112 Jarosław Sobczak               Warszawa             122.42  15425  126
 113 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             122.35   9666   79
 114 Paweł Kowalski                 Kutno                122.31  11008   90
 115 Joanna Jewtuch                 Warszawa             122.29  13085  107
 116 Kamil Kister                   Puławy               122.27  23232  190
 117 Michał Kolaj                   Ostróda              122.21  23343  191
 118 Piotr Szałkiewicz              Wrocław              121.96   8781   72
 119 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             121.87  22912  188
 120 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             121.79  10230   84
 121 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             121.75  14854  122
 122 Grzegorz Pukniel               Lublin               121.72  23248  191
 123 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             121.50  23328  192
 124 Tomasz Łapka                   Opole                121.40  23066  190
 125 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              121.04   9562   79
 126 Piotr Adamczyk                 Tarnów               121.01   8592   71
 127 Marcin Kozyra                  Warszawa             120.89   4473   37
 128 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            120.80  24160  200
 129 Dorota Zielińska               Piaseczno            120.80  10751   89
 130 Sławomir Piotrowski            Biała Podlaska       120.79  23071  191
 131 Rafał Wesołowski               Warszawa             120.71  23177  192
 132 Agnieszka Goniowska            Wrocław              120.71  14847  123
 133 Grzegorz Kwiecień              Kraków               120.60  14472  120
 134 Andrzej Rechowicz              Katowice             120.56  23629  196
 135 Adam Weremczuk                 Łódź                 120.33   4332   36
 136 Bogusław Książek               Szczecin             120.14  13456  112
 137 Dorota Maciejuk                Warszawa             120.14  14777  123
 138 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           120.08   7085   59
 139 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             120.02  12962  108
 140 Krzysztof Jaworski             Warszawa             119.90   9352   78
 141 Łukasz Baranowski              Reda                 119.89  22779  190
 142 Jarosław Puchalski             Łódź                 119.60  10884   91
 143 Marek Rogalski                 Warszawa             119.52   8725   73
 144 Bogusław Puchalski             Włocławek            119.44   5733   48
 145 Grażyna Wesołowska             Łódź                 119.34   8831   74
 146 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              118.89  20925  176
 147 Barbara Łukaszewicz            Wrocław              118.80  20908  176
 148 Tadeusz Wiśniewski             Piła                 118.54   4149   35
 149 Daniel Janus                   Wąchock              118.44  12792  108
 150 Patrycja Śliwińska             Szczecin             118.40  21431  181
 151 Czesław Grajewski              Choroszcz            118.29  20110  170
 152 Walenty Siemaszko              Lipiany              118.18   7327   62
 153 Janusz Krupiński               Bytom                117.91   6485   55
 154 Mikołaj Fidziński              Dębica               117.21   9377   80
 155 Krzysztof Leśniak              Kraków               117.12   7847   67
 156 Stanisław Gasik                Warszawa             117.04  12172  104
 157 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  116.91  11574   99
 158 Ireneusz Kurzok                Mikołów              116.66   9216   79
 159 Michał  Borejko                Wrocław              116.58   5596   48
 160 Teresa Pawlik                  Lubin                116.52   3612   31
 161 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            116.39  23279  200
 162 Zdzisław Szota                 Warszawa             116.29   5582   48
 163 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  116.23  12553  108
 164 Jarosław Michalak              Łódź                 116.22   6392   55
 165 Jerzy Matyasik                 Kraków               116.16  22651  195
 166 Piotr Wierzchowski             Widuchowa            115.76   8798   76
 167 Magdalena Kublik               Warszawa             115.76  21762  188
 168 Lucyna Śniadach                Rumia                115.65  16654  144
 169 Joanna Ostrowska               Warszawa             115.57  22652  196
 170 Jacek Pietruszka               Kraków               115.45  13739  119
 171 Alina Białobrzewska            Gdynia               115.25  20861  181
 172 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      115.25   5532   48
 173 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       115.00   9085   79
 174 Anna Stefańska                 Łódź                 114.59  15584  136
 175 Maciej Grąbczewski             Piła                 114.42  17621  154
 176 Aleksander Puzyna              Warszawa             114.29   5943   52
 177 Andrzej Kroc                   Łódź                 114.27  22168  194
 178 Bogdan Kozłowski               Białystok            114.02  11744  103
 179 Mariusz Makuch                 Zator                113.84   5578   49
 180 Krystyna Augustyniak           Łódź                 113.77   3982   35
 181 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 113.30  17108  151
 182 Kazimierz Merklejn             Szczecin             113.27   9288   82
 183 Katarzyna Żuławska             Katowice             113.14   9956   88
 184 Tomasz Ruta                    Warszawa             113.07   8028   71
 185 Jarosław Żuliński              Szczecin             113.02   5425   48
 186 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       112.88  11062   98
 187 Anna Niedzielko                Szczecin             112.88   9030   80
 188 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             112.81   4061   36
 189 Jerzy Luter                    Bytom                112.77  14885  132
 190 Małgorzata Supińska            Warszawa             112.71   3945   35
 191 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             112.69  18369  163
 192 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            112.69  11382  101
 193 Beata Piotrowska               Łódź                 112.59  22406  199
 194 Małgorzata Jóźwiak             Iława                112.35  18762  167
 195 Łukasz Mycio                   Górowo Iławeckie     112.32   6627   59
 196 Monika Laskowska               Wrocław              112.29   5390   48
 197 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     112.24   7632   68
 198 Maciej Michalski               Łódź                 112.20   5161   46
 199 Renata Andracka                Zwola                111.91  22159  198
 200 Jarosław Olek                  Warszawa             111.67   4020   36
 201 Joanna Żłobicka                Wrocław              111.56   7586   68
 202 Rafał Skibicki                 Lębork               111.51  11039   99
 203 Tomasz Siwiński                Zawiercie            111.39  20941  188
 204 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             111.37  21160  190
 205 Halina Roszak                  Poznań               111.27  10237   92
 206 Małgorzata Sikora              Kraków               111.14   4001   36
 207 Adam Janicki                   Łódź                 111.09  21218  191
 208 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              111.07   9330   84
 209 Mateusz Królikowski            Wrocław              111.03   9549   86
 210 Monika Dymek                   Ustka                111.03   6773   61
 211 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            110.84  18510  167
 212 Monika Sadurska                Warszawa             110.42  15459  140
 213 Łukasz Sornek                  Mikołów              110.41  17776  161
 214 Roman Figiel                   Zawichost            110.23   6283   57
 215 Teresa Zalewska                Racibórz             110.22  13998  127
 216 Piotr Broda                    Sandomierz           110.00  22000  200
 217 Dorota Rudzińska               Warszawa             109.93  15170  138
 218 Danuta Langiewicz              Ostróda              109.92  18356  167
 219 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz            109.82   4173   38
 220 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  109.80  20423  186
 221 Zbigniew Rybak                 Warszawa             109.75  21182  193
 222 Joanna Brychcy                 Katowice             109.28  13113  120
 223 Małgorzata Sameryt             Warszawa             108.67   7824   72
 224 Ryszard Korpalski              Wójtowice            108.58  20196  186
 225 Mariusz Kubicki                Inowrocław           108.15   7354   68
 226 Jarosław Karp                  Jędrzejów            108.10   4432   41
 227 Michał Kołodziejczyk           Warszawa             107.95   6477   60
 228 Magdalena Ambroszczyk          Łódź                 107.89   3884   36
 229 Piotr Madej                    Wrocław              107.88  11867  110
 230 Sławomir Zabawa                Wałcz                107.56   7852   73
 231 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         107.47  19667  183
 232 Anna Arana                     Warszawa             107.41  17293  161
 233 Rafał Stachowski               Police               107.33  12021  112
 234 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              106.94   3850   36
 235 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    106.88   7802   73
 236 Dariusz  Jarosławski           Ełk                  106.76   3630   34
 237 Grzegorz Bajer                 Łódź                 106.76   3950   37
 238 Bartosz Muszyński              Ustka                106.36   4999   47
 239 Maciej Kuczyński               Gdynia               106.21   8603   81
 240 Marta Sztajnert                Wisła                105.95   4450   42
 241 Elżbieta Święcka               Białystok            105.75   3807   36
 242 Henryk Piotrowski              Lidzbark Warmiński   105.73   6978   66
 243 Sławomir Długosz               Ostróda              105.44  13391  127
 244 Bartosz Pięta                  Swarzędz             104.93   5981   57
 245 Marcin Resler                  Września             104.64   4395   42
 246 Jacek Nowak                    Szczecin             104.51   5539   53
 247 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.         104.31   5007   48
 248 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           104.12  20407  196
 249 Jerzy Ciesielski               Łódź                 103.90   4052   39
 250 Natalia Ogierman               Katowice             103.80   4775   46
 251 Dorota Stachowska              Wydartowo I          103.70  17422  168
 252 Ewa Fiszer-Włodarczyk          Wrocław              103.69   3733   36
 253 Anna Swoboda                   Wałbrzych            103.32   4133   40
 254 Daniel Tomczyk                 Piła                 103.32   9299   90
 255 Karol Posielski                Warszawa             103.22   3716   36
 256 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              103.16   3817   37
 257 Marcin Ceglarek                Kraków               103.08   3814   37
 258 Hanna Gawłowska                Piła                 102.79   6887   67
 259 Przemysław Pawlic              Wrocław              102.76  11304  110
 260 Rafał Świątek                  Wrocław              102.72   8834   86
 261 Iza Kraj                       Warszawa             102.63   5337   52
 262 Jan  Olek                      Warszawa             102.31   6241   61
 263 Marianna Kozłowska             Białystok            101.92   9071   89
 264 Karol Rembiałkowski            Warszawa             101.90   3057   30
 265 Agnieszka Kozak                Gdynia               101.86  19047  187
 266 Ireneusz Kaczmarczyk           Gdańsk               101.72   7019   69
 267 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               101.71   3153   31
 268 Leszek Kilian                  Jaworzno             101.57   3047   30
 269 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               101.42   7809   77
 270 Jan Lisiewski                  Piasutno             101.12   5663   56
 271 Urszula Solarska               Łódź                 101.03  19297  191
 272 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  100.46  11352  113
 273 Izabela  Potęga                Łódź                 100.14   5007   50
 274 Radosław Więch                 Warszawa              99.74   5685   57
 275 Anna Chybowska                 Sochaczew             99.70   3689   37
 276 Łukasz Wojciechowski           Łomża                 99.44   3580   36
 277 Julita Dygnas                  Jelenia Góra          99.39   6957   70
 278 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  99.02   5347   54
 279 Anna  Bogucka                  Wrocław               98.71   4146   42
 280 Joanna Pawlińska               Bielany Wrocławskie   98.56   8378   85
 281 Sławomir Rattay                Zgorzelec             98.16   4810   49
 282 Jakub Kraj                     Szczecin              98.10   5003   51
 283 Katarzyna Bogusławska          Piastów               97.75  17008  174
 284 Mieczysław Pastuszak           Gdynia                97.60   4685   48
 285 Robert Wagner                  Wrocław               97.39   9252   95
 286 Bożena Guział                  Racibórz              96.81   3485   36
 287 Ziemowit Pazda                 Wrocław               96.69   5705   59
 288 Tomasz Lewiński                Wejherowo             96.49   3377   35
 289 Katarzyna Dębska               Ostróda               96.36   9829  102
 290 Bartłomiej Dalecki             Rumia                 96.13   3749   39
 291 Danuta Wodecka                 Skrzyszów             96.05   8068   84
 292 Maria Pokorska                 Warszawa              95.30   3526   37
 293 Mariusz Michalski              Inowrocław            94.80   6257   66
 294 Marcin Radwański               Wrocław               94.80   9954  105
 295 Jacek Cichecki                 Józefów               94.78   3886   41
 296 Radosław Pastusiak             Sulęcin               94.41   5759   61
 297 Krzysztof Zawadzki             Sampława              94.38  18405  195
 298 Janina Grajewska               Choroszcz             94.12   7718   82
 299 Sławomir Wolski                Wrocław               93.79   4408   47
 300 Anna Lenartowska               Gdynia                93.68   5246   56
 301 Michał Wodecki                 Skrzyszów             93.55   4397   47
 302 Błażej Fidziński               Dębica                93.39   5510   59
 303 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski       92.95   4090   44
 304 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             92.25   4059   44
 305 Wojciech Obremski              Legnica               90.64   2991   33
 306 Dariusz Zębek                  Olsztyn               90.22   2887   32
 307 Sylwia Buks                    Warszawa              89.64  17121  191
 308 Justyna Szymendera             Ostrów Wlkp           89.58   3225   36
 309 Mateusz Gołębiewski            Łódź                  89.26   4195   47
 310 Agata Pastusiak                Sulęcin               89.07   5433   61
 311 Grzegorz Cieplak               Warszawa              89.06   3028   34
 312 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  88.83   5863   66
 313 Beata Sekuła                   Szczecin              88.33   2915   33
 314 Joanna Zacharewicz             Bydgoszcz             86.18   3275   38
 315 Jan Pawłowski                  Warszawa              84.80   2544   30
 316 Marta Łęgowska                 Inowrocław            83.91   6377   76
 317 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp           83.54   3843   46
 318 Paulina Naplocha               Racibórz              83.14   9644  116
 319 Leszek Katyński                Słupsk                82.63   4710   57
 320 Blanka Zwolińska               Skierdy               82.44   7832   95
 321 Małgorzata Baśko               Andrespol             77.68   2641   34
 322 Adam Kędzior                   Lublin                76.81   2381   31
 323 Magdalena Sulejewska           Kraków                75.90   6376   84
 324 Izabela Długosz                Ostróda               74.33   3791   51
 325 Karolina Długosz               Ostróda               71.38   2855   40
 326 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   67.71   3724   55
 327 Mirosław Dejna                 Sampława              57.02  11062  194




Poczekalnia na dzień 04-06-2010

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Michał Szymkowski              Wrocław              124.45   3609   29
   2 Zygmunt Skwarek                Katowice              90.79   2633   29
   3 Małgorzata Nowakowska          Pruszcz Gdański       80.10   2323   29
   4 Krzysztof Bukowski             Milanówek            117.71   3296   28
   5 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  106.29   2976   28
   6 Dorota Patera                  Legnica               91.68   2567   28
   7 Szymon Fidziński               Kobyłka              134.89   3642   27
   8 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            131.85   3560   27
   9 Jacek Dec                      Pszczew               93.33   2520   27
  10 Anna Szyperska                 Poznań                93.96   2443   26
  11 Wojciech Zieliński             Szczecin             128.28   3207   25
  12 Maciej Bukowski                Szczecin             108.68   2717   25
  13 Anna Biegańska                 Białystok            103.40   2585   25
  14 Barbara Turbo                  Szczecin             102.56   2564   25
  15 Dominika Brzezińska            Piła                  89.56   2239   25
  16 Ewa Kondracka                  Warszawa             134.25   3222   24
  17 Adam Jurkowski                 Knurów               131.88   3165   24
  18 Marek Gajdosz                  Nowy Sącz            128.29   3079   24
  19 Ryszard Żydaczewski            Lubin                125.96   3023   24
  20 Ewa Żbikowska                  Warszawa             124.00   2976   24
  21 Michał Trumpus                 Wrocław              123.79   2971   24
  22 Mariusz Grodek                 Olsztyn              122.75   2946   24
  23 Paweł Jędryka                  Tarnów               121.08   2906   24
  24 Tomasz Lempart                 Kraków               119.92   2878   24
  25 Maciej Chmielowski             Kraków               119.25   2862   24
  26 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               115.88   2781   24
  27 Michał Puchowski               Izbicko              115.75   2778   24
  28 Andrzej Stańczyk               Tarnów               115.17   2764   24
  29 Ryszard Niżewski               Warszawa             114.96   2759   24
  30 Beata Marynowicz               Racibórz             113.83   2732   24
  31 Anna Dłużniewska               Warszawa             109.58   2630   24
  32 Marcin Żuchowski               Bydgoszcz            109.21   2621   24
  33 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            109.12   2619   24
  34 Karolina Rubaszewska           Wrocław              107.83   2588   24
  35 Leszek Kacprzyk                Katowice             107.00   2568   24
  36 Marcela Wołowiec               Gdynia               106.50   2556   24
  37 Agnieszka Biegańska            Białystok            106.42   2554   24
  38 Paweł Michalski                Ksawerów             105.96   2543   24
  39 Andrzej Zając                  Jaworzno             103.96   2495   24
  40 Janusz Sojka                   Łódź                 100.33   2408   24
  41 Joanna Regdos                  Kraków               100.25   2406   24
  42 Lidia Szpakowska               Jaworzno              98.71   2369   24
  43 Zdzisław Parnicki              Słupsk                98.25   2358   24
  44 Piotr Morawski                 Gdańsk                98.21   2357   24
  45 Jędrzej Krasnoborski           Węgorzewo             97.54   2341   24
  46 Dominik Małocha                Demblin               95.75   2298   24
  47 Wacław Sarek                   Jaworzno              94.83   2276   24
  48 Mateusz Stańczyk               Tarnów                90.21   2165   24
  49 Michał Dulat                   Kraków                89.67   2152   24
  50 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                 85.21   2045   24
  51 Marta Bożemska                 Ustka                 84.21   2021   24
  52 Zofia Górka                    Łęczna               108.65   2499   23
  53 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk  104.39   2401   23
  54 Grażyna Cieślikowska           Racibórz             103.39   2378   23
  55 Mateusz Cygan                  Chorzów               96.22   2213   23
  56 Tomasz Silny                   Gdynia                95.00   2185   23
  57 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   90.30   2077   23
  58 Norbert Skrzyński              Warszawa              89.87   2067   23
  59 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                87.96   2023   23
  60 Tomasz Szczodry                Łomża                 85.57   1968   23
  61 Monika Szczyrzyca              Jaworzno              77.13   1774   23
  62 Piotr Sadzyński                Jaworzno              70.83   1629   23
  63 Grzegorz Wilk                  Kraków               120.27   2646   22
  64 Artur Tomczyk                  Piła                 108.41   2385   22
  65 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   85.91   1890   22
  66 Małgorzata Armknecht           Bydgoszcz             82.50   1815   22
  67 Maciej Śliwa                   Zabrze               124.62   2617   21
  68 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             122.76   2578   21
  69 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              116.05   2437   21
  70 Robert Kurdziel                Katowice              92.14   1935   21
  71 Maciej Rzychoń                 Katowice             138.60   2772   20
  72 Grzegorz Miecugow              Warszawa             108.75   2175   20
  73 Bartosz Boniecki               Elbląg               107.90   2158   20
  74 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz             98.60   1972   20
  75 Marek Salamon                  Bytom                129.79   2466   19
  76 Piotr Sobociński               Inowrocław           108.74   2066   19
  77 Bartosz Orłowski               Bytom                106.11   2016   19
  78 Wojciech Urbański              Warszawa             103.79   1972   19
  79 Jarosław Kamienik              Słupsk               103.32   1963   19
  80 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              98.21   1866   19
  81 Grzegorz Sęk                   Wrocław               96.84   1840   19
  82 Alicja Bielecka                Poznań                88.16   1675   19
  83 Sylwia Łada                    Inowrocław            85.74   1629   19
  84 Alicja Kosińska                Szczecin             125.72   2263   18
  85 Kamila Zacharuk                Zabrze                95.94   1727   18
  86 Anna Kurpiel                   Warszawa              67.56   1216   18
  87 Krzysztof Pypno                Gliwice              127.35   2165   17
  88 Jan Ziółkowski                 Rumia                104.76   1781   17
  89 Filip Dalecki                  Rumia                102.35   1740   17
  90 Marcin Łydka                   Jaworzno              57.76    982   17
  91 Andrzej Słapiński              Warszawa             107.38   1718   16
  92 Zuzanna Molak                  Warszawa              81.38   1302   16
  93 Barbara Krawczyk               Warszawa              70.44   1127   16
  94 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             138.60   2079   15
  95 Radosław Sowiński              Warszawa             112.27   1684   15
  96 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             111.13   1667   15
  97 Piotr Chabowski                Piła                 107.33   1610   15
  98 Wiesław Olewiński              Warszawa             106.33   1595   15
  99 Jacek Gasik                    Warszawa             102.47   1537   15
 100 Marek Swoboda                  Wałbrzych            100.53   1508   15
 101 Władysław Zieliński            Białogard             93.53   1403   15
 102 Marta Bołbot                   Bielsk Podlaski       84.47   1267   15
 103 Kinga Niżewska                 Warszawa              83.07   1246   15
 104 Agnieszka Kotlarz              Gdynia                69.00   1035   15
 105 Julia Solarska                 Łódź                  61.13    917   15
 106 Andrzej Puchalski              Łódź                 108.71   1522   14
 107 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  105.57   1478   14
 108 Sandra Sekuła                  Szczecin              90.86   1272   14
 109 Tomasz Drewnowski              Warszawa              87.64   1227   14
 110 Elżbieta Hardej                Piaseczno             56.93    797   14
 111 Radosław Konca                 Warszawa             152.69   1985   13
 112 Paweł Łęcki                    Gorzów Wielkopolski  127.15   1653   13
 113 Łukasz Święcki                 Białystok            114.08   1483   13
 114 Krzysztof Chełstowski          Łomża                110.15   1432   13
 115 Alicja Tarczewska              Łomża                106.31   1382   13
 116 Marcin  Baniewski              Pełczyce             101.92   1325   13
 117 Mirosław Norwajszas            Szczecin             101.92   1325   13
 118 Przemysław Kaliszuk            Szczecin              95.23   1238   13
 119 Maurycy Machnio                Lipiany               90.46   1176   13
 120 Dorota Franków                 Gorzów Wielkopolski   88.54   1151   13
 121 Czesław Konopko                Szczecin              84.31   1096   13
 122 Waldemar Stankiewicz           Mieszkowice           84.23   1095   13
 123 Arkadiusz Kaliszuk             Szczecin              78.31   1018   13
 124 Krystyna Puchalska             Łódź                  73.38    954   13
 125 Robert Zabłocki                Łódź                 137.08   1645   12
 126 Bartłomiej Bęben               Jarosław             128.75   1545   12
 127 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  128.25   1539   12
 128 Leszek Dobrowolski             Wrocław              125.75   1509   12
 129 Andrzej Grabiński              Suchedniów           123.42   1481   12
 130 Kinga Pruszak                  Bydgoszcz            119.33   1432   12
 131 Marek Róziecki                 Rybnik               118.92   1427   12
 132 Jarosław Krzemiński            Tuchów               114.25   1371   12
 133 Andrzej Czesław Kowalski       Wałbrzych            113.00   1356   12
 134 Paweł Subocz                   Szczecin             112.75   1353   12
 135 Anna Bilska                    Przecław             111.67   1340   12
 136 Grażyna Kula                   Sosnowiec            111.08   1333   12
 137 Jakub Nalepa                   Gliwice              111.08   1333   12
 138 Piotr Syta                     Puławy               110.00   1320   12
 139 Ewa Marek-Domagała             Jelenia Góra         109.67   1316   12
 140 Michał Garnowski               Pasłęk               109.17   1310   12
 141 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             108.75   1305   12
 142 Paweł Miczko                   Sandomierz           108.58   1303   12
 143 Marcin Skowron                 Zabrze               108.50   1302   12
 144 Monika Lewandowska             Warszawa             108.42   1301   12
 145 Rafał  Wagnerowski             Tarnów               107.92   1295   12
 146 Paulina Mech                   Kraków               107.83   1294   12
 147 Beata Błaszczyk                Łowicz               107.42   1289   12
 148 Maria Grzegorzewska            Nowe Miasto Lubawsk  105.58   1267   12
 149 Marcin Bertrand                Poznań               103.75   1245   12
 150 Konrad Sowula                  Kraków               103.25   1239   12
 151 Paweł Frynia                   Konstantynów Łódzki  103.08   1237   12
 152 Lucyna Korga                   Zabrze               102.75   1233   12
 153 Iwona Kucia                    Krosno               102.25   1227   12
 154 Andrzej Gostomski              Łódź                 101.92   1223   12
 155 Lidia Żywna                    Gdynia               101.92   1223   12
 156 Piotr Szutenberg               Ustka                101.83   1222   12
 157 Agata Brzezińska               Świebodzice          101.50   1218   12
 158 Lucyna Sapis                   Słupsk               101.00   1212   12
 159 Grzegorz Dudziński             Gdańsk               100.92   1211   12
 160 Justyna Wiśniewska             Stargard Szczeciński 100.33   1204   12
 161 Józef Burzyński                Ełk                  100.25   1203   12
 162 Krzysztof Sojka                Łódź                  99.92   1199   12
 163 Andrzej Gronkiewicz            Gdańsk                99.33   1192   12
 164 Marta Świątkowska              Wrocław               98.75   1185   12
 165 Dorota Ziembowicz              Gliwice               96.17   1154   12
 166 Anna Szutenberg                Ustka                 95.50   1146   12
 167 Krystyna Borecka               Wałcz                 94.75   1137   12
 168 Czesława Pawłowska             Wrocław               94.42   1133   12
 169 Agnieszka Lutkiewicz           Gdynia                93.50   1122   12
 170 Łukasz Sobierajski             Ostróda               93.08   1117   12
 171 Sandra Rykaczewska             Jaworzno              92.67   1112   12
 172 Jacek Jerzyński                Toruń                 92.50   1110   12
 173 Mariusz Niemczyk               Kraków                91.58   1099   12
 174 Anna Gabriela Kortońska        Kraków                91.50   1098   12
 175 Mariusz Bogdański              Łomża                 91.42   1097   12
 176 Maciej Zięba                   Wrocław               91.17   1094   12
 177 Piotr Ziętal                   Legnica               91.08   1093   12
 178 Kuba Wróblewski                Ustka                 90.83   1090   12
 179 Krzysztof Wychudzki            Ostróda               90.33   1084   12
 180 Barbara Belof                  Falkenberg (Szwecja   90.08   1081   12
 181 Jolanta Szabla                 Wrocław               90.08   1081   12
 182 Dariusz Szulc                  Legnica               89.83   1078   12
 183 Maciej Polak                   Warszawa              89.50   1074   12
 184 Maciej Stańczyk                Kraków                89.00   1068   12
 185 Dawid Rykaczewski              Jaworzno              87.42   1049   12
 186 Daniel Such                    Legnica               85.75   1029   12
 187 Kamil Tylmanowski              Brodnica              85.08   1021   12
 188 Sylwia Kozłowska               Białystok             83.33   1000   12
 189 Andrzej Stolot                 Zabrze                83.25    999   12
 190 Artur Jakimczyk                Olsztyn               82.75    993   12
 191 Edward Smołka                  Zabrze                82.67    992   12
 192 Paweł Łyszczarz                Gorzów Wielkopolski   82.08    985   12
 193 Danuta Zając                   Jaworzno              81.33    976   12
 194 Piotr Matyasik                 Kraków                79.42    953   12
 195 Ewa Bożemska                   Ustka                 79.25    951   12
 196 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   78.17    938   12
 197 Grzegorz Kokot                 Ustka                 76.83    922   12
 198 Waldemar  Różanowski           Police                73.83    886   12
 199 Paweł Skowron                  Legnica               70.92    851   12
 200 Daria Ząbik                    Legnica               61.08    733   12
 201 Zdzisław Stańkowski            Ostrzeszów           102.36   1126   11
 202 Mariusz  Chmiel                Puławy               100.91   1110   11
 203 Waldemar Kaniewski             Sochaczew             97.18   1069   11
 204 Paweł Maciejczuk               Białystok             94.55   1040   11
 205 Grzegorz Mazur                 Gorzów                93.91   1033   11
 206 Pawel Kulka                    Brodnica              92.73   1020   11
 207 Paweł Morga                    Warszawa              91.64   1008   11
 208 Ryszard Schwartz               Kąpino                89.00    979   11
 209 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              88.27    971   11
 210 Arkadiusz Florczak             Szczecin              87.64    964   11
 211 Julia Lutkiewicz               Gdynia                87.36    961   11
 212 Magdalena Jacak                Kraków                86.00    946   11
 213 Sławomir Grudziński            Ostróda               84.91    934   11
 214 Anna Straburzyńska             Bydgoszcz             84.91    934   11
 215 Barbara Rapacz                 Złotniki Kujawskie    83.09    914   11
 216 Kamil Kajfasz                  Spytkowice            81.73    899   11
 217 Barbara Żydaczewska            Lubin                 81.55    897   11
 218 Wojciech Kuć                   Stargard Szczecińsk   79.91    879   11
 219 Dariusz Zając                  Jaworzno              79.18    871   11
 220 Mateusz  Chojnacki             Bydgoszcz             76.36    840   11
 221 Katarzyna Sawuła               Police                75.91    835   11
 222 Janusz Kozieł                  Lublin                75.64    832   11
 223 Magda Wierzchowska             Widuchowa             74.45    819   11
 224 Agnieszka Niwelińska           Kraków                74.36    818   11
 225 Rafał Stachura                 Zator                 74.27    817   11
 226 Marta Armknecht                Bydgoszcz             73.82    812   11
 227 Sonia Cieślikowska             Racibórz              72.73    800   11
 228 Ewelina Modzelewska            Łomża                 72.45    797   11
 229 Paweł Jakubiak                 Ostróda               71.64    788   11
 230 Maria Jankowska                Gdynia                71.45    786   11
 231 Piotr Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   71.45    786   11
 232 Marcin Kołodziejski            Brodnica              71.36    785   11
 233 Martyna  Zaforemska            Jaworzno              71.18    783   11
 234 Lidia Beling                   Łódź                  66.18    728   11
 235 Daniel Stasik                  Gdynia                66.00    726   11
 236 Przemysław Mamoń               Spytkowice            65.18    717   11
 237 Mateusz Zawadzki               Sampław               65.18    717   11
 238 Anna Skudlarska                Wrocław               63.00    693   11
 239 Wiktoria Kliber                Ostrów Wielkopolski   62.45    687   11
 240 Włodzimierz Wapniarz           Milanówek             57.27    630   11
 241 Klaudia Zaforemska             Jaworzno              52.09    573   11
 242 Damian Motycki                 Łomża                 51.73    569   11
 243 Artur Koszel                   Warszawa             124.00   1240   10
 244 Joanna Zadrożna                Szczecin             121.80   1218   10
 245 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa           87.40    874   10
 246 Marian Wiatr                   Warszawa              78.30    783   10
 247 Kinga Kunert                   Zelistrzewo           76.40    764   10
 248 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      116.78   1051    9
 249 Agnieszka Jaśkiewicz           Czechowice-Dziedzice 115.44   1039    9
 250 Stanisław Książek              Skawina              105.56    950    9
 251 Andrzej Klich                  Jaworzno             102.67    924    9
 252 Jolanta Bednarska              Łódź                  67.44    607    9
 253 Waldemar Dębski                Ostróda               64.78    583    9
 254 Paweł Golubiński               Gdynia               102.75    822    8
 255 Marek Starostka                Olkusz               102.75    822    8
 256 Piotr Jasiński                 Szpetal Górny        101.38    811    8
 257 Karolina Alferowicz            Wrocław              100.38    803    8
 258 Grzegorz Mroczek               Puławy                98.88    791    8
 259 Maciej Pilc                    Poznań                97.50    780    8
 260 Andrzej Serafinowicz           Bydgoszcz             96.12    769    8
 261 Marzena Kasner                 Janikowo              94.62    757    8
 262 Leszek Kowalik                 Bydgoszcz             82.75    662    8
 263 Bernadetta Kudlińska           Bydgoszcz             79.25    634    8
 264 Natalia Tokajuk                Bielsk Podlaski       78.38    627    8
 265 Artur Rutkowski                Włocławek             69.50    556    8
 266 Marzena Mazur                  Warszawa             143.86   1007    7
 267 Krzysztof Bonda                Białystok            131.29    919    7
 268 Bogdan Pokojski                Brwinów              128.29    898    7
 269 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             125.71    880    7
 270 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        121.86    853    7
 271 Michał Waszkiewicz             Warszawa             104.29    730    7
 272 Jarosław Baranowski            Lublin                98.43    689    7
 273 Małgorzata Szablowska          Wrocław               98.29    688    7
 274 Krzysztof Wysoczański          Kraków                98.14    687    7
 275 Justyna Woszczyna              Kraków                87.00    609    7
 276 Remigiusz Rydz                 Kochlice              86.29    604    7
 277 Grzegorz  Sarnacki             Piastów               85.86    601    7
 278 Mateusz Lipczyński             Sopot                 82.57    578    7
 279 Rafał Daniluk                  Bielsk Podlaski       82.43    577    7
 280 Natalia Lis zz                 Trzebnica             81.86    573    7
 281 Łukasz Pałka                   Puławy                71.86    503    7
 282 Aleksandra Brzeska             Warszawa              70.71    495    7
 283 Jacek Czubak                   Legnica               69.71    488    7
 284 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  69.14    484    7
 285 Magda Dąbrowska                Bielsk Podlaski       68.86    482    7
 286 Marcin Wójcicki                Piastów               59.29    415    7
 287 Cezary Bureta                  Wrocław               54.14    379    7
 288 Izabela Wyłoga                 Lublin                99.33    596    6
 289 Barbara Sajna                  Nowy Dwór Mazowiecki  96.50    579    6
 290 Iwona  Szymańska               Września              94.83    569    6
 291 Mirosław Dymkowski             Czechowice-Dziedzice  90.67    544    6
 292 Marcin Ochal                   Dęblin                81.50    489    6
 293 Aldona Głośnicka               Ostróda               77.50    465    6
 294 Dorota Pastuszak               Lublin                77.33    464    6
 295 Barbara Mrowiec                Wadowice              75.83    455    6
 296 Paweł Szczekutek               Warszawa              75.00    450    6
 297 Robert Oleszczuk               Rowy                  74.50    447    6
 298 Mieczysław Karwowski           Nowy Dwór Mazowiecki  73.50    441    6
 299 Paweł Mroczkowski              Nowy Dwór Mazowiecki  64.00    384    6
 300 Karol Nitkowski                Szczytno              62.83    377    6
 301 Dawid Hudzik                   Zabrze                62.17    373    6
 302 Andrzej Gałuszka               Wadowice              55.50    333    6
 303 Maciej Gołaszewski             Wrocław               54.67    328    6
 304 Szymon Jachimek                Gdynia               136.00    680    5
 305 Marek Gutjar                   Starogard Gdański    105.60    528    5
 306 Monika Kowalik                 Kraków                90.00    450    5
 307 Anna Żyła                      Wrocław               84.20    421    5
 308 Marcin Kukuła                  Jelenia Góra          79.00    395    5
 309 Andrzej Matyasik               Kraków                72.40    362    5
 310 Agnieszka Wydra                Gorzów Wielkopolski   57.20    286    5
 311 Adam Sacharczuk                Łomża                 55.20    276    5
 312 Zenon Cichy                    Gorzów Wielkopolski   50.00    250    5
 313 Kinga Stecuła                  Bytom                125.00    500    4
 314 Paweł Stefaniak                Biała Podlaska       111.50    446    4
 315 Anna Czarnecka                 Zgierz               106.75    427    4
 316 Małgorzata Deszczyńska         Milanówek            100.75    403    4
 317 Iwona Bujak                    Tarnów                97.00    388    4
 318 Jarosław Wiśniewski            Gdańsk                81.75    327    4
 319 Joanna Żądło                   Wrocław               68.25    273    4
 320 Jacek Starzonek                Szczecin              62.25    249    4
 321 Izabela Borkiewicz             Kraków                57.25    229    4
 322 Patrycjusz Śliwiński           Wrocław               53.50    214    4
 323 Maria Gaca                     Bydgoszcz             50.00    200    4
 324 Maria Krawczuk                 Wrocław              118.67    356    3
 325 Ewa Stypułkowska               Warszawa              90.00    270    3
 326 Joanna Zając                   Warszawa              71.00    213    3
 327 Grzegorz Głowacki              Piastów               62.67    188    3
 328 Anna Sroka                     Wrocław               57.67    173    3
 329 Elżbieta Nadolna               Ustka                 57.33    172    3
 330 Jerzy Stępniewski              Wrocław               57.00    171    3
 331 Dorota Kupiec                  Dęblin                56.33    169    3
 332 Olga Grabowska                 Łomża                 53.00    159    3
 333 Wojciech Wróbel                Zator                113.50    227    2
 334 Sylwia Chrobok                 Warszawa              82.00    164    2
 335 Małgorzata Michaluk            Łomża                 73.50    147    2
 336 Edward Kupiec                  Dęblin                65.50    131    2
 337 Grzegorz Groszewski            Zławieś Mała          64.00    128    2
 338 Maria Kosińska                 Piła                  64.00    128    2
 339 Tadeusz Bach                   Wejherowo             62.00    124    2
 340 Michał Dzierżak                Wrocław               60.00    120    2
 341 Katarzyna Dziwnik              Bydgoszcz             50.00    100    2
 342 Patrycja Chodyna               Grudziądz             73.00     73    1
 343 Krzysztof Kuźma                Osiek                 73.00     73    1
 344 Justyna Kuźma                  Osiek                 73.00     73    1
 345 Patrycja Luranc                Osiek                 71.00     71    1
 346 Jakub Michalski                Piastów               71.00     71    1
 347 Łukasz Musiał                  Wrocław               71.00     71    1
 348 Jakub Tlałka                   Osiek                 69.00     69    1
 349 Jan Staniewicz                 Lublin                64.00     64    1
 350 Marta Tralińska                Wrocław               62.00     62    1
 351 Bernadeta Zapała               Jaworzno              50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie