Łódź 7
listopada
Łódź 7- 8 listopada Wielka Łódka 2009 — Jesień — XV Mistrzostwa ŁodziGrand Prix 2009
Łomża14
listopada
Łomża 14-15 listopada I Otwarte Mistrzostwa Łomży
Warszawa21
listopada
Warszawa 21-22 listopada XVII Mistrzostwa Polski (faza I)
Test w Łomży14 - 15 listopada 2009 — I Otwarte Mistrzostwa ŁomżyInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRanking
galeria

I Otwarte Mistrzostwa ŁomżyŁomża, 14 - 15 listopada 2009

Konkurs Relacja z turnieju


Test w ŁomżyŁukasz Wojciechowski znakomicie zadebiutował jako organizator turnieju. Obiad dla uczestników, nieustannie dostarczane kanapki, kawa i herbata, ciastka, dobrze przygotowana sala, noclegi, nagrody pieniężne i rzeczowe. Serdeczne gratulacje. Ostatni turniej przed Mistrzostwami Polski to sprawdzian aktualnej formy. W ostatniej rundzie padł rekord najdroższego ruchu — w partii z Krzysztofem Sporczykiem Sebastian Orzelski położył słowo SPÓŹNIŁY za 347 pkt. Partia zakończyła się wynikiem 669:299 (zobacz zapis partii).





Gratulacje dla pierwszego Mistrza Łomży — Mateusza Borsuka. Drugi był Kamil Kister, a trzecie miejsce zajął Tomasz Zwoliński. W turnieju uczestniczyło kilkoro autentycznych debiutantów, dla niektórych z nich to była trzecia albo czwarta w życiu rozegrana partia scrabble. Myślę, że Otwarte Mistrzostwa Łomży wpiszą się na stałe w kalendarz turniejowy PFS.
relacja: Andrzej Lożyński
Najwyżej punktowany ruch - SPÓŹNIŁY za 347 pkt. - Krzysztof Sporczyk : Sebastian Orzelski


Rodzaj turniejuotwarty (liczba miejsc w turnieju ograniczona do 50)
Sposób rozgrywania- liczba rund: 13
- system: połówkowy (rundy 1-12), duńczyk (runda 13)
Miejsce rozgrywekUwaga zmiana miejsca rozgrywek
Centrum Katolickie im. Papieża Jana Pawła II w Łomży, ul. Zawadzka 55
Obrońca tytułu-
SędziaAndrzej Lożyński
HarmonogramSobota, 14 listopada
9.30-10.30 — rejestracja zgłoszonych uczestników
10.45 — inauguracja I Otwartych Mistrzostw Łomży
14.00-15.00 — po 3 rundzie, obiad
20.00 — zakończenie gier pierwszego dnia


Niedziela, 15 listopada
10.00 rozpoczęcie rozgrywek
15.00 zakończenie turnieju i rozdanie nagród
Wpisowe- 15 zł (14 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
- członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 10 zł za dzień
- młodzież szkolna — 5 zł za dzień (do liceum włącznie)
- debiutanci — bez opłat
DojazdDo Łomży PKS, z Dworca autobusami linii 1, 10, 12 (wysiąść przy sklepie Kaufland)
WyżywienieDarmowy obiad dla wszystkich uczestników
W czasie turnieju przekąski, kawa, napoje
NoclegiHotel PKS (z własnym wyżywieniem) 25-30 PLN/osoba tel. (86) 2188281,
Hotel Gromada tel.(86) 2165451 (przy rezerwacji na hasło SCRABBLE — specjalna cena pokojów 2-os. 100 PLN za pokój ze śniadaniem)
Hotel Labirynt – cena za 2-os. pokój 150zł ze śniadaniem, 3-os. – 220zł (zgłoszenia do organizatora)
inne — http://meteor.turystyka.pl/noclegi,lomza,0.html
NagrodyPieniężne, rzeczowe, puchary, upominki dla każdego uczestnika turnieju
OrganizatorzyŁomżyńskie Koło Scrabble
portal 4lomza.pl
Łukasz Wojciechowski — tel. 669 821 414l; mail: kolorowy-f16@wp.pl
Sponsorzy- NOVUM sp. z.o.o
- PGF w Łomży
- PGE ZE Białystok

Patronat medialny:
- 4lomza.pl
- TVP Białystok
- Radio Nadzieja
- gazeta „Kontakty”


Wyniki turnieju I Otwarte Mistrzostwa Łomzy

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Mateusz         Borsuk               Reda                   123.62     11.0     5491     2002     1211
  2 Kamil           Kister               Puławy                 112.48      9.0     5263     1881      624
  3 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                140.37      9.0     5151     1775      423
  4 Mariusz         Sylwestrzuk          Warszawa               124.03      9.0     5069     1724      807
  5 Rafał           Lenartowski          Gdynia                 135.63      9.0     5025     1862       79
  6 Grzegorz        Święcki              Białystok              131.54      9.0     4978     1823      238
  7 Stanisław       Rydzik               Warszawa               138.66      8.0     5412     1747      655
  8 Rafał           Dąbrowski            Ostróda                136.90      8.0     5143     1699      486
  9 Michał          Kolaj                Ostróda                115.84      8.0     5022     1714      691
 10 Bogdan          Kozłowski            Białystok              115.53      8.0     5001     1666      637
 11 Łukasz          Baranowski           Reda                   111.93      8.0     4990     1671      134
 12 Czesław         Grajewski            Choroszcz              118.51      7.5     5072     1639      756
 13 Magdalena       Kublik               Warszawa               109.88      7.0     5377     1510      867
 14 Grzegorz        Kurowski             Warszawa               134.38      7.0     5196     1576      595
 15 Łukasz          Święcki              Białystok              115.00      7.0     4995     1483      283
 16 Jarosław        Borowski             Bielsk Podlaski        136.61      7.0     4934     1596      469
 17 Krzysztof       Langiewicz           Ostróda                127.49      7.0     4799     1484      445
 18 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              121.19      7.0     4772     1547     -261
 19 Piotr           Domański             Ostrołęka              100.00      7.0     4565     1553     -303
 20 Anna            Arana                Warszawa               103.56      6.5     4586     1442      142
 21 Agnieszka       Biegańska            Białystok              100.00      6.5     3948     1282      395
 22 Grzegorz        Koczkodon            Ostróda                126.18      6.0     4902     1551       87
 23 Dorota          Rudzińska            Warszawa               102.85      6.0     4713     1387      359
 24 Jerzy           Krzyżewski           Piasutno               113.72      6.0     4563     1444      -57
 25 Łukasz          Wojciechowski        Łomża                  100.00      6.0     4556     1375      262
 26 Krzysztof       Chełstowski          Łomża                  100.00      6.0     4316     1432     -135
 27 Alicja          Tarczewska           Łomża                  100.00      6.0     4246     1382     -326
 28 Janina          Grajewska            Choroszcz              100.00      5.5     4162     1187      196
 29 Tomasz          Szczodry             Łomża                  100.00      5.5     3775     1144      -78
 30 Anna            Biegańska            Białystok              102.29      5.0     4612     1262       -6
 31 Agnieszka       Kozak                Gdynia                 100.00      5.0     4464     1233      -79
 32 Krzysztof       Zawadzki             Sampława               100.00      5.0     4157     1119       50
 33 Mariusz         Bogdański            Łomża                  100.00      4.5     4055     1097       71
 34 Maciej          Sylwestrzuk          Gródek                 100.00      4.5     3560     1016     -346
 35 Andrzej         Ciołek               Bielsk Podlaski        100.00      4.0     3005      856      605
 36 Marta           Bołbot               Bielsk Podlaski        100.00      3.0     2497      773      339
 37 Sebastian       Orzelski             Bielsk Podlaski        113.21      3.0     1696      536      402
 38 Mirosław        Dejna                Sampława               100.00      2.5     2486      829    -1779
 39 Rafał           Daniluk              Bielsk Podlaski        100.00      2.5     2154      577      150
 40 Natalia         Tokajuk              Bielsk Podlaski        100.00      2.0     2148      627     -472
 41 Damian          Motycki              Łomża                  100.00      1.5     1833      569    -2616
 42 Adam            Sacharczuk           Łomża                  100.00      0.5      432      276    -2700
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju I Otwarte Mistrzostwa Łomzy



	Tomasz Zwoliński 140.37 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Dorota         Rudzińska             102.85 +  463: 306  153
    2     9 Krzysztof      Sporczyk              121.19 +  422: 310  171
    3     5 Anna           Arana                 103.56 -  367: 447   54
    4     9 Krzysztof      Langiewicz            127.49 +  422: 413  177
    5     5 Grzegorz       Koczkodon             126.18 -  305: 378   76
    6     7 Piotr          Domański              100.00 +  440: 400  150
    7     6 Krzysztof      Chełstowski           100.00 +  424: 283  150
    8     2 Mateusz        Borsuk                123.62 -  378: 442   74
    9     5 Jarosław       Borowski              136.61 +  444: 355  187
   10     5 Czesław        Grajewski             118.51 +  355: 337  169
   11     4 Rafał          Lenartowski           135.63 -  313: 405   86
   12     5 Bogdan         Kozłowski             115.53 +  376: 344  166
   13     3 Łukasz         Baranowski            111.93 +  442: 308  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1775  / 13 136.54




	Stanisław Rydzik 138.66 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Anna           Biegańska             102.29 +  475: 322  152
    2     7 Magdalena      Kublik                109.88 +  489: 347  160
    3     3 Grzegorz       Święcki               131.54 -  353: 379   82
    4     6 Jarosław       Borowski              136.61 +  397: 380  187
    5     3 Jerzy          Krzyżewski            113.72 +  400: 298  164
    6     3 Rafał          Dąbrowski             136.90 +  428: 403  187
    7     2 Rafał          Lenartowski           135.63 +  391: 316  186
    8     1 Grzegorz       Święcki               131.54 -  363: 385   82
    9     2 Kamil          Kister                112.48 -  420: 485   62
   10     3 Michał         Kolaj                 115.84 -  409: 436   66
   11     1 Mateusz        Borsuk                123.62 -  327: 455   74
   12     8 Grzegorz       Koczkodon             126.18 +  412: 305  176
   13     5 Czesław        Grajewski             118.51 +  548: 246  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1747  / 13 134.38




	Rafał Dąbrowski 136.90 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Agnieszka      Biegańska             100.00 +  422: 284  150
    2    11 Anna           Biegańska             102.29 +  429: 314  152
    3     6 Michał         Kolaj                 115.84 +  413: 356  166
    4     3 Anna           Arana                 103.56 +  463: 336  154
    5     1 Kamil          Kister                112.48 -  326: 391   62
    6     3 Stanisław      Rydzik                138.66 -  403: 428   89
    7     5 Jarosław       Borowski              136.61 +  425: 310  187
    8     4 Rafał          Lenartowski           135.63 -  334: 350   86
    9     6 Grzegorz       Koczkodon             126.18 +  387: 349  176
   10     6 Łukasz         Baranowski            111.93 -  339: 410   62
   11     7 Krzysztof      Sporczyk              121.19 -  365: 395   71
   12     9 Magdalena      Kublik                109.88 +  406: 398  160
   13     6 Grzegorz       Kurowski              134.38 +  431: 336  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1699  / 13 130.69




	Jarosław Borowski 136.61 Bielsk Podlaski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Mariusz        Bogdański             100.00 +  392: 229  150
    2     4 Grzegorz       Koczkodon             126.18 -  289: 434   76
    3     7 Czesław        Grajewski             118.51 +  418: 396  169
    4     6 Stanisław      Rydzik                138.66 -  380: 397   89
    5    15 Marta          Bołbot                100.00 +  394: 216  150
    6     9 Anna           Arana                 103.56 +  374: 248  154
    7     5 Rafał          Dąbrowski             136.90 -  310: 425   87
    8     7 Bogdan         Kozłowski             115.53 +  521: 286  166
    9     5 Tomasz         Zwoliński             140.37 -  355: 444   90
   10    10 Łukasz         Święcki               115.00 +  475: 304  165
   11     9 Łukasz         Wojciechowski         100.00 +  346: 297  150
   12     6 Grzegorz       Kurowski              134.38 -  367: 392   84
   13     7 Bogdan         Kozłowski             115.53 -  313: 397   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1596  / 13 122.77




	Rafał Lenartowski 135.63 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Marta          Bołbot                100.00 +  411: 295  150
    2     1 Michał         Kolaj                 115.84 +  379: 358  166
    3     2 Grzegorz       Koczkodon             126.18 +  449: 424  176
    4     1 Kamil          Kister                112.48 +  386: 379  162
    5     2 Grzegorz       Święcki               131.54 -  339: 460   82
    6     4 Mateusz        Borsuk                123.62 +  440: 418  174
    7     2 Stanisław      Rydzik                138.66 -  316: 391   89
    8     4 Rafał          Dąbrowski             136.90 +  350: 334  187
    9     3 Grzegorz       Kurowski              134.38 +  433: 423  184
   10     2 Kamil          Kister                112.48 -  353: 356   62
   11     4 Tomasz         Zwoliński             140.37 +  405: 313  190
   12     3 Mariusz        Sylwestrzuk           124.03 -  355: 442   74
   13     4 Michał         Kolaj                 115.84 +  409: 353  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1862  / 13 143.23




	Grzegorz Kurowski 134.38 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Krzysztof      Chełstowski           100.00 +  360: 311  150
    2     6 Łukasz         Baranowski            111.93 -  377: 487   62
    3    13 Krzysztof      Sporczyk              121.19 -  395: 413   71
    4    14 Mariusz        Bogdański             100.00 +  536: 218  150
    5    10 Łukasz         Wojciechowski         100.00 +  339: 332  150
    6     6 Alicja         Tarczewska            100.00 +  468: 227  150
    7     4 Jerzy          Krzyżewski            113.72 +  397: 268  164
    8     5 Czesław        Grajewski             118.51 +  408: 291  169
    9     3 Rafał          Lenartowski           135.63 -  423: 433   86
   10     4 Mariusz        Sylwestrzuk           124.03 -  379: 400   74
   11     5 Grzegorz       Koczkodon             126.18 -  386: 423   76
   12     6 Jarosław       Borowski              136.61 +  392: 367  187
   13     6 Rafał          Dąbrowski             136.90 -  336: 431   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1576  / 13 121.23




	Grzegorz Święcki 131.54 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Andrzej        Ciołek                100.00 +  411: 309  150
    2     2 Czesław        Grajewski             118.51 +  339: 334  169
    3     3 Stanisław      Rydzik                138.66 +  379: 353  189
    4     2 Łukasz         Baranowski            111.93 +  405: 266  162
    5     2 Rafał          Lenartowski           135.63 +  460: 339  186
    6     1 Bogdan         Kozłowski             115.53 +  387: 357  166
    7     1 Kamil          Kister                112.48 +  502: 311  162
    8     1 Stanisław      Rydzik                138.66 +  385: 363  189
    9     1 Mateusz        Borsuk                123.62 -  345: 398   74
   10     1 Mateusz        Borsuk                123.62 -  243: 488   74
   11     3 Mariusz        Sylwestrzuk           124.03 -  336: 460   74
   12     2 Michał         Kolaj                 115.84 +  390: 327  166
   13     2 Kamil          Kister                112.48 -  396: 435   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1823  / 13 140.23




	Krzysztof Langiewicz 127.49 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Rafał          Daniluk               100.00 +  406: 175  150
    2     3 Kamil          Kister                112.48 -  284: 485   62
    3    14 Tomasz         Szczodry              100.00 +  351: 274  150
    4     9 Tomasz         Zwoliński             140.37 -  413: 422   90
    5     8 Michał         Kolaj                 115.84 +  381: 290  166
    6     5 Grzegorz       Koczkodon             126.18 -  279: 306   76
    7    10 Dorota         Rudzińska             102.85 -  331: 522   53
    8    15 Anna           Arana                 103.56 -  374: 416   54
    9    13 Jerzy          Krzyżewski            113.72 +  397: 320  164
   10    14 Janina         Grajewska             100.00 +  426: 255  150
   11     8 Bogdan         Kozłowski             115.53 -  310: 351   66
   12    13 Alicja         Tarczewska            100.00 +  422: 302  150
   13    11 Dorota         Rudzińska             102.85 +  425: 236  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1484  / 13 114.15




	Grzegorz Koczkodon 126.18 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Mirosław       Dejna                 100.00 +  560: 192  150
    2     4 Jarosław       Borowski              136.61 +  434: 289  187
    3     2 Rafał          Lenartowski           135.63 -  424: 449   86
    4     4 Jerzy          Krzyżewski            113.72 -  305: 437   64
    5     5 Tomasz         Zwoliński             140.37 +  378: 305  190
    6     5 Krzysztof      Langiewicz            127.49 +  306: 279  177
    7     8 Magdalena      Kublik                109.88 +  416: 358  160
    8     3 Kamil          Kister                112.48 -  285: 462   62
    9     6 Rafał          Dąbrowski             136.90 -  349: 387   87
   10     8 Piotr          Domański              100.00 -  359: 368   50
   11     5 Grzegorz       Kurowski              134.38 +  423: 386  184
   12     8 Stanisław      Rydzik                138.66 -  305: 412   89
   13    10 Łukasz         Święcki               115.00 -  358: 491   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1551  / 13 119.31




	Mariusz Sylwestrzuk 124.03 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Piotr          Domański              100.00 -  311: 342   50
    2    13 Mariusz        Bogdański             100.00 +  440: 268  150
    3    12 Andrzej        Ciołek                100.00 +  364: 346  150
    4     5 Magdalena      Kublik                109.88 +  440: 347  160
    5     4 Bogdan         Kozłowski             115.53 -  312: 368   66
    6    10 Czesław        Grajewski             118.51 -  324: 433   69
    7    14 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  467: 228  150
    8    10 Krzysztof      Chełstowski           100.00 +  459: 255  150
    9     4 Dorota         Rudzińska             102.85 +  334: 265  153
   10     4 Grzegorz       Kurowski              134.38 +  400: 379  184
   11     3 Grzegorz       Święcki               131.54 +  460: 336  182
   12     3 Rafał          Lenartowski           135.63 +  442: 355  186
   13     1 Mateusz        Borsuk                123.62 -  316: 340   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1724  / 13 132.62




	Mateusz Borsuk 123.62 Reda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Janina         Grajewska             100.00 +  455: 262  150
    2    10 Anna           Arana                 103.56 -  343: 402   54
    3    11 Agnieszka      Biegańska             100.00 +  416: 281  150
    4    10 Piotr          Domański              100.00 +  396: 302  150
    5     6 Krzysztof      Sporczyk              121.19 +  449: 330  171
    6     4 Rafał          Lenartowski           135.63 -  418: 440   86
    7     3 Łukasz         Baranowski            111.93 +  521: 316  162
    8     2 Tomasz         Zwoliński             140.37 +  442: 378  190
    9     1 Grzegorz       Święcki               131.54 +  398: 345  182
   10     1 Grzegorz       Święcki               131.54 +  488: 243  182
   11     1 Stanisław      Rydzik                138.66 +  455: 327  189
   12     1 Kamil          Kister                112.48 +  370: 338  162
   13     1 Mariusz        Sylwestrzuk           124.03 +  340: 316  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2002  / 13 154.00




	Krzysztof Sporczyk 121.19 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Agnieszka      Kozak                 100.00 +  324: 279  150
    2     9 Tomasz         Zwoliński             140.37 -  310: 422   90
    3    13 Grzegorz       Kurowski              134.38 +  413: 395  184
    4     8 Łukasz         Święcki               115.00 +  446: 333  165
    5     6 Mateusz        Borsuk                123.62 -  330: 449   74
    6     8 Jerzy          Krzyżewski            113.72 -  351: 370   64
    7     9 Michał         Kolaj                 115.84 -  345: 369   66
    8    13 Janina         Grajewska             100.00 +  420: 358  150
    9    11 Krzysztof      Chełstowski           100.00 -  294: 332   50
   10    13 Alicja         Tarczewska            100.00 +  447: 308  150
   11     7 Rafał          Dąbrowski             136.90 +  395: 365  187
   12    10 Anna           Arana                 103.56 +  398: 384  154
   13     8 Sebastian      Orzelski              113.21 -  299: 669   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1547  / 13 119.00




	Czesław Grajewski 118.51 Choroszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Damian         Motycki               100.00 +  637:  55  150
    2     2 Grzegorz       Święcki               131.54 -  334: 339   82
    3     7 Jarosław       Borowski              136.61 -  396: 418   87
    4    11 Krzysztof      Zawadzki              100.00 =  334: 334  100
    5    13 Anna           Biegańska             102.29 +  432: 290  152
    6    10 Mariusz        Sylwestrzuk           124.03 +  433: 324  174
    7     7 Bogdan         Kozłowski             115.53 +  401: 370  166
    8     5 Grzegorz       Kurowski              134.38 -  291: 408   84
    9     7 Łukasz         Święcki               115.00 +  420: 281  165
   10     5 Tomasz         Zwoliński             140.37 -  337: 355   90
   11    12 Krzysztof      Chełstowski           100.00 +  416: 300  150
   12     7 Piotr          Domański              100.00 +  395: 294  150
   13     5 Stanisław      Rydzik                138.66 -  246: 548   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1639  / 13 126.08




	Michał Kolaj 115.84 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Adam           Sacharczuk            100.00 +  639:  13  150
    2     1 Rafał          Lenartowski           135.63 -  358: 379   86
    3     6 Rafał          Dąbrowski             136.90 -  356: 413   87
    4    12 Agnieszka      Biegańska             100.00 +  353: 285  150
    5     8 Krzysztof      Langiewicz            127.49 -  290: 381   77
    6    13 Agnieszka      Kozak                 100.00 +  393: 336  150
    7     9 Krzysztof      Sporczyk              121.19 +  369: 345  171
    8     8 Jerzy          Krzyżewski            113.72 +  365: 320  164
    9     8 Magdalena      Kublik                109.88 +  395: 369  160
   10     3 Stanisław      Rydzik                138.66 +  436: 409  189
   11     2 Kamil          Kister                112.48 +  388: 282  162
   12     2 Grzegorz       Święcki               131.54 -  327: 390   82
   13     4 Rafał          Lenartowski           135.63 -  353: 409   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1714  / 13 131.85




	Bogdan Kozłowski 115.53 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Maciej         Sylwestrzuk           100.00 +  464: 205  150
    2     8 Piotr          Domański              100.00 -  338: 345   50
    3    10 Agnieszka      Kozak                 100.00 +  504: 249  150
    4     7 Alicja         Tarczewska            100.00 +  384: 310  150
    5     4 Mariusz        Sylwestrzuk           124.03 +  368: 312  174
    6     1 Grzegorz       Święcki               131.54 -  357: 387   82
    7     7 Czesław        Grajewski             118.51 -  370: 401   69
    8     7 Jarosław       Borowski              136.61 -  286: 521   87
    9    10 Łukasz         Wojciechowski         100.00 +  374: 295  150
   10     9 Krzysztof      Chełstowski           100.00 +  464: 340  150
   11     8 Krzysztof      Langiewicz            127.49 +  351: 310  177
   12     5 Tomasz         Zwoliński             140.37 -  344: 376   90
   13     7 Jarosław       Borowski              136.61 +  397: 313  187
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1666  / 13 128.15




	Łukasz Święcki 115.00 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Tomasz         Szczodry              100.00 +  482: 173  150
    2     5 Jerzy          Krzyżewski            113.72 -  322: 401   64
    3     9 Krzysztof      Chełstowski           100.00 +  451: 334  150
    4     8 Krzysztof      Sporczyk              121.19 -  333: 446   71
    5    12 Alicja         Tarczewska            100.00 -  259: 414   50
    6    17 Natalia        Tokajuk               100.00 +  463: 245  150
    7    12 Anna           Arana                 103.56 +  384: 360  154
    8     9 Piotr          Domański              100.00 +  430: 387  150
    9     7 Czesław        Grajewski             118.51 -  281: 420   69
   10    10 Jarosław       Borowski              136.61 -  304: 475   87
   11     6 Łukasz         Baranowski            111.93 -  346: 364   62
   12    12 Janina         Grajewska             100.00 +  449: 335  150
   13    10 Grzegorz       Koczkodon             126.18 +  491: 358  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1483  / 13 114.08




	Jerzy Krzyżewski 113.72 Piasutno      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Alicja         Tarczewska            100.00 +  392: 306  150
    2     5 Łukasz         Święcki               115.00 +  401: 322  165
    3     1 Kamil          Kister                112.48 -  365: 383   62
    4     4 Grzegorz       Koczkodon             126.18 +  437: 305  176
    5     3 Stanisław      Rydzik                138.66 -  298: 400   89
    6     8 Krzysztof      Sporczyk              121.19 +  370: 351  171
    7     4 Grzegorz       Kurowski              134.38 -  268: 397   84
    8     8 Michał         Kolaj                 115.84 -  320: 365   66
    9    13 Krzysztof      Langiewicz            127.49 -  320: 397   77
   10    15 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  319: 269  150
   11    11 Piotr          Domański              100.00 -  326: 331   50
   12    14 Łukasz         Wojciechowski         100.00 +  387: 366  150
   13    12 Anna           Arana                 103.56 -  360: 428   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1444  / 13 111.08




	Sebastian Orzelski 113.21 Bielsk Podlaski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
   10     7 Dorota         Rudzińska             102.85 +  388: 376  153
   11    10 Agnieszka      Kozak                 100.00 +  324: 287  150
   12     4 Łukasz         Baranowski            111.93 -  315: 332   62
   13     8 Krzysztof      Sporczyk              121.19 +  669: 299  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     536  /  4 134.00




	Kamil Kister 112.48 Puławy

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Natalia        Tokajuk               100.00 +  565: 200  150
    2     3 Krzysztof      Langiewicz            127.49 +  485: 284  177
    3     1 Jerzy          Krzyżewski            113.72 +  383: 365  164
    4     1 Rafał          Lenartowski           135.63 -  379: 386   86
    5     1 Rafał          Dąbrowski             136.90 +  391: 326  187
    6     2 Łukasz         Baranowski            111.93 +  391: 364  162
    7     1 Grzegorz       Święcki               131.54 -  311: 502   82
    8     3 Grzegorz       Koczkodon             126.18 +  462: 285  176
    9     2 Stanisław      Rydzik                138.66 +  485: 420  189
   10     2 Rafał          Lenartowski           135.63 +  356: 353  186
   11     2 Michał         Kolaj                 115.84 -  282: 388   66
   12     1 Mateusz        Borsuk                123.62 -  338: 370   74
   13     2 Grzegorz       Święcki               131.54 +  435: 396  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1881  / 13 144.69




	Łukasz Baranowski 111.93 Reda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Łukasz         Wojciechowski         100.00 +  477: 270  150
    2     6 Grzegorz       Kurowski              134.38 +  487: 377  184
    3     4 Piotr          Domański              100.00 +  379: 344  150
    4     2 Grzegorz       Święcki               131.54 -  266: 405   82
    5     7 Anna           Arana                 103.56 +  361: 270  154
    6     2 Kamil          Kister                112.48 -  364: 391   62
    7     3 Mateusz        Borsuk                123.62 -  316: 521   74
    8    11 Magdalena      Kublik                109.88 -  448: 486   60
    9     9 Agnieszka      Kozak                 100.00 +  478: 350  150
   10     6 Rafał          Dąbrowski             136.90 +  410: 339  187
   11     6 Łukasz         Święcki               115.00 +  364: 346  165
   12     4 Sebastian      Orzelski              113.21 +  332: 315  163
   13     3 Tomasz         Zwoliński             140.37 -  308: 442   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1671  / 13 128.54




	Magdalena Kublik 109.88 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  343: 314  150
    2     7 Stanisław      Rydzik                138.66 -  347: 489   89
    3    15 Adam           Sacharczuk            100.00 +  651:  34  150
    4     5 Mariusz        Sylwestrzuk           124.03 -  347: 440   74
    5     9 Krzysztof      Chełstowski           100.00 -  373: 390   50
    6    12 Łukasz         Wojciechowski         100.00 +  374: 303  150
    7     8 Grzegorz       Koczkodon             126.18 -  358: 416   76
    8    11 Łukasz         Baranowski            111.93 +  486: 448  162
    9     8 Michał         Kolaj                 115.84 -  369: 395   66
   10    11 Anna           Arana                 103.56 +  397: 268  154
   11    13 Anna           Biegańska             102.29 +  400: 342  152
   12     9 Rafał          Dąbrowski             136.90 -  398: 406   87
   13     9 Piotr          Domański              100.00 +  534: 265  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1510  / 13 116.15




	Anna Arana 103.56 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 PAUZA
    2    10 Mateusz        Borsuk                123.62 +  402: 343  174
    3     5 Tomasz         Zwoliński             140.37 +  447: 367  190
    4     3 Rafał          Dąbrowski             136.90 -  336: 463   87
    5     7 Łukasz         Baranowski            111.93 -  270: 361   62
    6     9 Jarosław       Borowski              136.61 -  248: 374   87
    7    12 Łukasz         Święcki               115.00 -  360: 384   65
    8    15 Krzysztof      Langiewicz            127.49 +  416: 374  177
    9    12 Anna           Biegańska             102.29 +  360: 333  152
   10    11 Magdalena      Kublik                109.88 -  268: 397   60
   11    14 Dorota         Rudzińska             102.85 +  367: 290  153
   12    10 Krzysztof      Sporczyk              121.19 -  384: 398   71
   13    12 Jerzy          Krzyżewski            113.72 +  428: 360  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1442  / 12 120.17




	Dorota Rudzińska 102.85 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Tomasz         Zwoliński             140.37 -  306: 463   90
    2    16 Mirosław       Dejna                 100.00 +  513: 113  150
    3     8 Alicja         Tarczewska            100.00 -  378: 388   50
    4    13 Agnieszka      Kozak                 100.00 +  408: 331  150
    5    11 Piotr          Domański              100.00 -  355: 369   50
    6    14 Agnieszka      Biegańska             100.00 +  388: 189  150
    7    10 Krzysztof      Langiewicz            127.49 +  522: 331  177
    8     6 Anna           Biegańska             102.29 +  353: 344  152
    9     4 Mariusz        Sylwestrzuk           124.03 -  265: 334   74
   10     7 Sebastian      Orzelski              113.21 -  376: 388   63
   11    14 Anna           Arana                 103.56 -  290: 367   54
   12    11 Krzysztof      Chełstowski           100.00 +  323: 312  150
   13    11 Krzysztof      Langiewicz            127.49 -  236: 425   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1387  / 13 106.69




	Anna Biegańska 102.29 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Stanisław      Rydzik                138.66 -  322: 475   89
    2    11 Rafał          Dąbrowski             136.90 -  314: 429   87
    3    16 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  448: 283  150
    4    15 Tomasz         Szczodry              100.00 +  487: 179  150
    5    13 Czesław        Grajewski             118.51 -  290: 432   69
    6    16 Mariusz        Bogdański             100.00 +  385: 267  150
    7    13 Alicja         Tarczewska            100.00 +  344: 273  150
    8     6 Dorota         Rudzińska             102.85 -  344: 353   53
    9    12 Anna           Arana                 103.56 -  333: 360   54
   10    12 Łukasz         Wojciechowski         100.00 -  279: 428   50
   11    13 Magdalena      Kublik                109.88 -  342: 400   60
   12    15 Agnieszka      Kozak                 100.00 +  414: 367  150
   13    13 Agnieszka      Biegańska             100.00 -  310: 372   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1262  / 13  97.08




	Agnieszka Biegańska 100.00 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Rafał          Dąbrowski             136.90 -  284: 422   87
    2    19 Damian         Motycki               100.00 +  368:  64  150
    3    11 Mateusz        Borsuk                123.62 -  281: 416   74
    4    12 Michał         Kolaj                 115.84 -  285: 353   66
    5    17 Tomasz         Szczodry              100.00 +  329: 253  150
    6    14 Dorota         Rudzińska             102.85 -  189: 388   53
    7    15 Łukasz         Wojciechowski         100.00 -  329: 407   50
    8    18 Mirosław       Dejna                 100.00 +  335: 157  150
    9    15 Janina         Grajewska             100.00 -  237: 286   50
   10    19 PAUZA
   11    16 Mariusz        Bogdański             100.00 +  311: 274  150
   12    16 Maciej         Sylwestrzuk           100.00 +  328: 223  150
   13    13 Anna           Biegańska             102.29 +  372: 310  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1282  / 12 106.83




	Mariusz Bogdański 100.00 Łomża

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Jarosław       Borowski              136.61 -  229: 392   87
    2    13 Mariusz        Sylwestrzuk           124.03 -  268: 440   74
    3    20 Natalia        Tokajuk               100.00 +  316: 238  150
    4    14 Grzegorz       Kurowski              134.38 -  218: 536   84
    5    19 Damian         Motycki               100.00 +  480:  78  150
    6    16 Anna           Biegańska             102.29 -  267: 385   52
    7    19 Mirosław       Dejna                 100.00 +  349: 184  150
    8    14 Łukasz         Wojciechowski         100.00 -  280: 353   50
    9    16 Tomasz         Szczodry              100.00 +  438: 300  150
   10    16 Agnieszka      Kozak                 100.00 -  344: 400   50
   11    16 Agnieszka      Biegańska             100.00 -  274: 311   50
   12    19 PAUZA
   13    16 Alicja         Tarczewska            100.00 -  292: 367   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1097  / 12  91.42




	Marta Bołbot 100.00 Bielsk Podlaski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Rafał          Lenartowski           135.63 -  295: 411   86
    2    18 Tomasz         Szczodry              100.00 -  258: 281   50
    3    19 Mirosław       Dejna                 100.00 +  433: 145  150
    4    19 Janina         Grajewska             100.00 -  287: 332   50
    5    15 Jarosław       Borowski              136.61 -  216: 394   87
    6    18 Damian         Motycki               100.00 +  444:  35  150
    7    17 Rafał          Daniluk               100.00 +  310: 222  150
    8    12 Andrzej        Ciołek                100.00 -  254: 338   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     773  /  8  96.62




	Krzysztof Chełstowski 100.00 Łomża

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Grzegorz       Kurowski              134.38 -  311: 360   84
    2    14 Maciej         Sylwestrzuk           100.00 +  363: 253  150
    3     9 Łukasz         Święcki               115.00 -  334: 451   65
    4    17 Damian         Motycki               100.00 +  444: 113  150
    5     9 Magdalena      Kublik                109.88 +  390: 373  160
    6    11 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  335: 263  150
    7     6 Tomasz         Zwoliński             140.37 -  283: 424   90
    8    10 Mariusz        Sylwestrzuk           124.03 -  255: 459   74
    9    11 Krzysztof      Sporczyk              121.19 +  332: 294  171
   10     9 Bogdan         Kozłowski             115.53 -  340: 464   66
   11    12 Czesław        Grajewski             118.51 -  300: 416   69
   12    11 Dorota         Rudzińska             102.85 -  312: 323   53
   13    15 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  317: 258  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1432  / 13 110.15




	Andrzej Ciołek 100.00 Bielsk Podlaski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Grzegorz       Święcki               131.54 -  309: 411   82
    2    15 Natalia        Tokajuk               100.00 +  332: 266  150
    3    12 Mariusz        Sylwestrzuk           124.03 -  346: 364   74
    4    18 Adam           Sacharczuk            100.00 +  579:  32  150
    5    14 Krzysztof      Zawadzki              100.00 -  371: 435   50
    6    15 Janina         Grajewska             100.00 +  394: 297  150
    7    11 Piotr          Domański              100.00 -  336: 341   50
    8    12 Marta          Bołbot                100.00 +  338: 254  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     856  /  8 107.00




	Rafał Daniluk 100.00 Bielsk Podlaski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Krzysztof      Langiewicz            127.49 -  175: 406   77
    2    17 Alicja         Tarczewska            100.00 -  224: 374   50
    3    18 Łukasz         Wojciechowski         100.00 -  215: 467   50
    4    20 Natalia        Tokajuk               100.00 -  224: 271   50
    5    21 PAUZA
    6    20 Adam           Sacharczuk            100.00 +  447:  29  150
    7    17 Marta          Bołbot                100.00 -  222: 310   50
    8    20 Damian         Motycki               100.00 +  347: 147  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     577  /  7  82.43




	Mirosław Dejna 100.00 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Grzegorz       Koczkodon             126.18 -  192: 560   76
    2    16 Dorota         Rudzińska             102.85 -  113: 513   53
    3    19 Marta          Bołbot                100.00 -  145: 433   50
    4    21 PAUZA
    5    18 Janina         Grajewska             100.00 -  173: 387   50
    6    19 Maciej         Sylwestrzuk           100.00 -  226: 322   50
    7    19 Mariusz        Bogdański             100.00 -  184: 349   50
    8    18 Agnieszka      Biegańska             100.00 -  157: 335   50
    9    18 Damian         Motycki               100.00 +  197: 158  150
   10    17 Tomasz         Szczodry              100.00 -  202: 300   50
   11    15 Alicja         Tarczewska            100.00 -  193: 341   50
   12    17 Krzysztof      Zawadzki              100.00 -  195: 432   50
   13    18 Damian         Motycki               100.00 +  209: 135  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     829  / 12  69.08




	Piotr Domański 100.00 Ostrołęka

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Mariusz        Sylwestrzuk           124.03 +  342: 311  174
    2     8 Bogdan         Kozłowski             115.53 +  345: 338  166
    3     4 Łukasz         Baranowski            111.93 -  344: 379   62
    4    10 Mateusz        Borsuk                123.62 -  302: 396   74
    5    11 Dorota         Rudzińska             102.85 +  369: 355  153
    6     7 Tomasz         Zwoliński             140.37 -  400: 440   90
    7    11 Andrzej        Ciołek                100.00 +  341: 336  150
    8     9 Łukasz         Święcki               115.00 -  387: 430   65
    9    14 Alicja         Tarczewska            100.00 +  477: 269  150
   10     8 Grzegorz       Koczkodon             126.18 +  368: 359  176
   11    11 Jerzy          Krzyżewski            113.72 +  331: 326  164
   12     7 Czesław        Grajewski             118.51 -  294: 395   69
   13     9 Magdalena      Kublik                109.88 -  265: 534   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1553  / 13 119.46




	Janina Grajewska 100.00 Choroszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Mateusz        Borsuk                123.62 -  262: 455   74
    2    12 Krzysztof      Zawadzki              100.00 -  312: 370   50
    3    17 Maciej         Sylwestrzuk           100.00 -  250: 269   50
    4    19 Marta          Bołbot                100.00 +  332: 287  150
    5    18 Mirosław       Dejna                 100.00 +  387: 173  150
    6    15 Andrzej        Ciołek                100.00 -  297: 394   50
    7    18 Tomasz         Szczodry              100.00 +  371: 328  150
    8    13 Krzysztof      Sporczyk              121.19 -  358: 420   71
    9    15 Agnieszka      Biegańska             100.00 +  286: 237  150
   10    14 Krzysztof      Langiewicz            127.49 -  255: 426   77
   11    17 Damian         Motycki               100.00 +  417: 158  150
   12    12 Łukasz         Święcki               115.00 -  335: 449   65
   13    19 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1187  / 12  98.92




	Agnieszka Kozak 100.00 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Krzysztof      Sporczyk              121.19 -  279: 324   71
    2    20 Łukasz         Wojciechowski         100.00 +  379: 296  150
    3    10 Bogdan         Kozłowski             115.53 -  249: 504   66
    4    13 Dorota         Rudzińska             102.85 -  331: 408   53
    5    16 Maciej         Sylwestrzuk           100.00 +  392: 241  150
    6    13 Michał         Kolaj                 115.84 -  336: 393   66
    7    16 Natalia        Tokajuk               100.00 +  378: 204  150
    8    16 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  422: 255  150
    9     9 Łukasz         Baranowski            111.93 -  350: 478   62
   10    16 Mariusz        Bogdański             100.00 +  400: 344  150
   11    10 Sebastian      Orzelski              113.21 -  287: 324   63
   12    15 Anna           Biegańska             102.29 -  367: 414   52
   13    14 Łukasz         Wojciechowski         100.00 -  294: 358   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1233  / 13  94.85




	Damian Motycki 100.00 Łomża

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Czesław        Grajewski             118.51 -   55: 637   69
    2    19 Agnieszka      Biegańska             100.00 -   64: 368   50
    3    21 PAUZA
    4    17 Krzysztof      Chełstowski           100.00 -  113: 444   50
    5    19 Mariusz        Bogdański             100.00 -   78: 480   50
    6    18 Marta          Bołbot                100.00 -   35: 444   50
    7    20 Adam           Sacharczuk            100.00 +  400:   0    0
    8    20 Rafał          Daniluk               100.00 -  147: 347   50
    9    18 Mirosław       Dejna                 100.00 -  158: 197   50
   10    18 Maciej         Sylwestrzuk           100.00 -   98: 455   50
   11    17 Janina         Grajewska             100.00 -  158: 417   50
   12    18 Tomasz         Szczodry              100.00 -   92: 451   50
   13    18 Mirosław       Dejna                 100.00 -  135: 209   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     569  / 11  51.73




	Adam Sacharczuk 100.00 Łomża

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Michał         Kolaj                 115.84 -   13: 639   66
    2    21 PAUZA
    3    15 Magdalena      Kublik                109.88 -   34: 651   60
    4    18 Andrzej        Ciołek                100.00 -   32: 579   50
    5    20 Natalia        Tokajuk               100.00 -   24: 416   50
    6    20 Rafał          Daniluk               100.00 -   29: 447   50
    7    20 Damian         Motycki               100.00 -    0: 400    0
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     276  /  5  55.20




	Maciej Sylwestrzuk 100.00 Gródek                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Bogdan         Kozłowski             115.53 -  205: 464   66
    2    14 Krzysztof      Chełstowski           100.00 -  253: 363   50
    3    17 Janina         Grajewska             100.00 +  269: 250  150
    4    16 Łukasz         Wojciechowski         100.00 -  221: 384   50
    5    16 Agnieszka      Kozak                 100.00 -  241: 392   50
    6    19 Mirosław       Dejna                 100.00 +  322: 226  150
    7    21 PAUZA
    8    17 Alicja         Tarczewska            100.00 -  292: 367   50
    9    17 Krzysztof      Zawadzki              100.00 -  244: 416   50
   10    18 Damian         Motycki               100.00 +  455:  98  150
   11    18 Tomasz         Szczodry              100.00 +  294: 287  150
   12    16 Agnieszka      Biegańska             100.00 -  223: 328   50
   13    17 Tomasz         Szczodry              100.00 -  241: 331   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1016  / 12  84.67




	Tomasz Szczodry 100.00 Łomża

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Łukasz         Święcki               115.00 -  173: 482   65
    2    18 Marta          Bołbot                100.00 +  281: 258  150
    3    14 Krzysztof      Langiewicz            127.49 -  274: 351   77
    4    15 Anna           Biegańska             102.29 -  179: 487   52
    5    17 Agnieszka      Biegańska             100.00 -  253: 329   50
    6    21 PAUZA
    7    18 Janina         Grajewska             100.00 -  328: 371   50
    8    19 Natalia        Tokajuk               100.00 +  318: 308  150
    9    16 Mariusz        Bogdański             100.00 -  300: 438   50
   10    17 Mirosław       Dejna                 100.00 +  300: 202  150
   11    18 Maciej         Sylwestrzuk           100.00 -  287: 294   50
   12    18 Damian         Motycki               100.00 +  451:  92  150
   13    17 Maciej         Sylwestrzuk           100.00 +  331: 241  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1144  / 12  95.33




	Alicja Tarczewska 100.00 Łomża

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Jerzy          Krzyżewski            113.72 -  306: 392   64
    2    17 Rafał          Daniluk               100.00 +  374: 224  150
    3     8 Dorota         Rudzińska             102.85 +  388: 378  153
    4     7 Bogdan         Kozłowski             115.53 -  310: 384   66
    5    12 Łukasz         Święcki               115.00 +  414: 259  165
    6     6 Grzegorz       Kurowski              134.38 -  227: 468   84
    7    13 Anna           Biegańska             102.29 -  273: 344   52
    8    17 Maciej         Sylwestrzuk           100.00 +  367: 292  150
    9    14 Piotr          Domański              100.00 -  269: 477   50
   10    13 Krzysztof      Sporczyk              121.19 -  308: 447   71
   11    15 Mirosław       Dejna                 100.00 +  341: 193  150
   12    13 Krzysztof      Langiewicz            127.49 -  302: 422   77
   13    16 Mariusz        Bogdański             100.00 +  367: 292  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1382  / 13 106.31




	Natalia Tokajuk 100.00 Bielsk Podlaski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Kamil          Kister                112.48 -  200: 565   62
    2    15 Andrzej        Ciołek                100.00 -  266: 332   50
    3    20 Mariusz        Bogdański             100.00 -  238: 316   50
    4    20 Rafał          Daniluk               100.00 +  271: 224  150
    5    20 Adam           Sacharczuk            100.00 +  416:  24  150
    6    17 Łukasz         Święcki               115.00 -  245: 463   65
    7    16 Agnieszka      Kozak                 100.00 -  204: 378   50
    8    19 Tomasz         Szczodry              100.00 -  308: 318   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     627  /  8  78.38




	Łukasz Wojciechowski 100.00 Łomża

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Łukasz         Baranowski            111.93 -  270: 477   62
    2    20 Agnieszka      Kozak                 100.00 -  296: 379   50
    3    18 Rafał          Daniluk               100.00 +  467: 215  150
    4    16 Maciej         Sylwestrzuk           100.00 +  384: 221  150
    5    10 Grzegorz       Kurowski              134.38 -  332: 339   84
    6    12 Magdalena      Kublik                109.88 -  303: 374   60
    7    15 Agnieszka      Biegańska             100.00 +  407: 329  150
    8    14 Mariusz        Bogdański             100.00 +  353: 280  150
    9    10 Bogdan         Kozłowski             115.53 -  295: 374   66
   10    12 Anna           Biegańska             102.29 +  428: 279  152
   11     9 Jarosław       Borowski              136.61 -  297: 346   87
   12    14 Jerzy          Krzyżewski            113.72 -  366: 387   64
   13    14 Agnieszka      Kozak                 100.00 +  358: 294  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1375  / 13 105.77




	Krzysztof Zawadzki 100.00 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Magdalena      Kublik                109.88 -  314: 343   60
    2    12 Janina         Grajewska             100.00 +  370: 312  150
    3    16 Anna           Biegańska             102.29 -  283: 448   52
    4    11 Czesław        Grajewski             118.51 =  334: 334  119
    5    14 Andrzej        Ciołek                100.00 +  435: 371  150
    6    11 Krzysztof      Chełstowski           100.00 -  263: 335   50
    7    14 Mariusz        Sylwestrzuk           124.03 -  228: 467   74
    8    16 Agnieszka      Kozak                 100.00 -  255: 422   50
    9    17 Maciej         Sylwestrzuk           100.00 +  416: 244  150
   10    15 Jerzy          Krzyżewski            113.72 -  269: 319   64
   11    19 PAUZA
   12    17 Mirosław       Dejna                 100.00 +  432: 195  150
   13    15 Krzysztof      Chełstowski           100.00 -  258: 317   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1119  / 12  93.25


Wyniki poszczególnych rund turnieju I Otwarte Mistrzostwa Łomzy



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dorota         Rudzińska            - Tomasz         Zwoliński             306: 463
   2 Stanisław      Rydzik               - Anna           Biegańska             475: 322
   3 Agnieszka      Biegańska            - Rafał          Dąbrowski             284: 422
   4 Jarosław       Borowski             - Mariusz        Bogdański             392: 229
   5 Marta          Bołbot               - Rafał          Lenartowski           295: 411
   6 Grzegorz       Kurowski             - Krzysztof      Chełstowski           360: 311
   7 Andrzej        Ciołek               - Grzegorz       Święcki               309: 411
   8 Krzysztof      Langiewicz           - Rafał          Daniluk               406: 175
   9 Mirosław       Dejna                - Grzegorz       Koczkodon             192: 560
  10 Mariusz        Sylwestrzuk          - Piotr          Domański              311: 342
  11 Janina         Grajewska            - Mateusz        Borsuk                262: 455
  12 Krzysztof      Sporczyk             - Agnieszka      Kozak                 324: 279
  13 Damian         Motycki              - Czesław        Grajewski              55: 637
  14 Michał         Kolaj                - Adam           Sacharczuk            639:  13
  15 Maciej         Sylwestrzuk          - Bogdan         Kozłowski             205: 464
  16 Łukasz         Święcki              - Tomasz         Szczodry              482: 173
  17 Alicja         Tarczewska           - Jerzy          Krzyżewski            306: 392
  18 Kamil          Kister               - Natalia        Tokajuk               565: 200
  19 Łukasz         Wojciechowski        - Łukasz         Baranowski            270: 477
  20 Magdalena      Kublik               - Krzysztof      Zawadzki              343: 314
  21 Anna           Arana                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Lenartowski          - Michał         Kolaj                 379: 358
   2 Grzegorz       Święcki              - Czesław        Grajewski             339: 334
   3 Krzysztof      Langiewicz           - Kamil          Kister                284: 485
   4 Grzegorz       Koczkodon            - Jarosław       Borowski              434: 289
   5 Jerzy          Krzyżewski           - Łukasz         Święcki               401: 322
   6 Łukasz         Baranowski           - Grzegorz       Kurowski              487: 377
   7 Stanisław      Rydzik               - Magdalena      Kublik                489: 347
   8 Piotr          Domański             - Bogdan         Kozłowski             345: 338
   9 Tomasz         Zwoliński            - Krzysztof      Sporczyk              422: 310
  10 Mateusz        Borsuk               - Anna           Arana                 343: 402
  11 Anna           Biegańska            - Rafał          Dąbrowski             314: 429
  12 Krzysztof      Zawadzki             - Janina         Grajewska             370: 312
  13 Mariusz        Sylwestrzuk          - Mariusz        Bogdański             440: 268
  14 Krzysztof      Chełstowski          - Maciej         Sylwestrzuk           363: 253
  15 Natalia        Tokajuk              - Andrzej        Ciołek                266: 332
  16 Mirosław       Dejna                - Dorota         Rudzińska             113: 513
  17 Rafał          Daniluk              - Alicja         Tarczewska            224: 374
  18 Tomasz         Szczodry             - Marta          Bołbot                281: 258
  19 Damian         Motycki              - Agnieszka      Biegańska              64: 368
  20 Agnieszka      Kozak                - Łukasz         Wojciechowski         379: 296
  21 Adam           Sacharczuk           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jerzy          Krzyżewski           - Kamil          Kister                365: 383
   2 Rafał          Lenartowski          - Grzegorz       Koczkodon             449: 424
   3 Grzegorz       Święcki              - Stanisław      Rydzik                379: 353
   4 Łukasz         Baranowski           - Piotr          Domański              379: 344
   5 Anna           Arana                - Tomasz         Zwoliński             447: 367
   6 Rafał          Dąbrowski            - Michał         Kolaj                 413: 356
   7 Czesław        Grajewski            - Jarosław       Borowski              396: 418
   8 Alicja         Tarczewska           - Dorota         Rudzińska             388: 378
   9 Krzysztof      Chełstowski          - Łukasz         Święcki               334: 451
  10 Agnieszka      Kozak                - Bogdan         Kozłowski             249: 504
  11 Agnieszka      Biegańska            - Mateusz        Borsuk                281: 416
  12 Andrzej        Ciołek               - Mariusz        Sylwestrzuk           346: 364
  13 Krzysztof      Sporczyk             - Grzegorz       Kurowski              413: 395
  14 Krzysztof      Langiewicz           - Tomasz         Szczodry              351: 274
  15 Magdalena      Kublik               - Adam           Sacharczuk            651:  34
  16 Anna           Biegańska            - Krzysztof      Zawadzki              448: 283
  17 Janina         Grajewska            - Maciej         Sylwestrzuk           250: 269
  18 Rafał          Daniluk              - Łukasz         Wojciechowski         215: 467
  19 Mirosław       Dejna                - Marta          Bołbot                145: 433
  20 Mariusz        Bogdański            - Natalia        Tokajuk               316: 238
  21 Damian         Motycki              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Kister               - Rafał          Lenartowski           379: 386
   2 Łukasz         Baranowski           - Grzegorz       Święcki               266: 405
   3 Rafał          Dąbrowski            - Anna           Arana                 463: 336
   4 Grzegorz       Koczkodon            - Jerzy          Krzyżewski            305: 437
   5 Magdalena      Kublik               - Mariusz        Sylwestrzuk           347: 440
   6 Jarosław       Borowski             - Stanisław      Rydzik                380: 397
   7 Bogdan         Kozłowski            - Alicja         Tarczewska            384: 310
   8 Łukasz         Święcki              - Krzysztof      Sporczyk              333: 446
   9 Tomasz         Zwoliński            - Krzysztof      Langiewicz            422: 413
  10 Mateusz        Borsuk               - Piotr          Domański              396: 302
  11 Krzysztof      Zawadzki             - Czesław        Grajewski             334: 334
  12 Michał         Kolaj                - Agnieszka      Biegańska             353: 285
  13 Dorota         Rudzińska            - Agnieszka      Kozak                 408: 331
  14 Grzegorz       Kurowski             - Mariusz        Bogdański             536: 218
  15 Tomasz         Szczodry             - Anna           Biegańska             179: 487
  16 Łukasz         Wojciechowski        - Maciej         Sylwestrzuk           384: 221
  17 Krzysztof      Chełstowski          - Damian         Motycki               444: 113
  18 Adam           Sacharczuk           - Andrzej        Ciołek                 32: 579
  19 Marta          Bołbot               - Janina         Grajewska             287: 332
  20 Natalia        Tokajuk              - Rafał          Daniluk               271: 224
  21 Mirosław       Dejna                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Kister               - Rafał          Dąbrowski             391: 326
   2 Grzegorz       Święcki              - Rafał          Lenartowski           460: 339
   3 Stanisław      Rydzik               - Jerzy          Krzyżewski            400: 298
   4 Bogdan         Kozłowski            - Mariusz        Sylwestrzuk           368: 312
   5 Grzegorz       Koczkodon            - Tomasz         Zwoliński             378: 305
   6 Mateusz        Borsuk               - Krzysztof      Sporczyk              449: 330
   7 Anna           Arana                - Łukasz         Baranowski            270: 361
   8 Michał         Kolaj                - Krzysztof      Langiewicz            290: 381
   9 Magdalena      Kublik               - Krzysztof      Chełstowski           373: 390
  10 Łukasz         Wojciechowski        - Grzegorz       Kurowski              332: 339
  11 Piotr          Domański             - Dorota         Rudzińska             369: 355
  12 Alicja         Tarczewska           - Łukasz         Święcki               414: 259
  13 Czesław        Grajewski            - Anna           Biegańska             432: 290
  14 Krzysztof      Zawadzki             - Andrzej        Ciołek                435: 371
  15 Marta          Bołbot               - Jarosław       Borowski              216: 394
  16 Maciej         Sylwestrzuk          - Agnieszka      Kozak                 241: 392
  17 Agnieszka      Biegańska            - Tomasz         Szczodry              329: 253
  18 Janina         Grajewska            - Mirosław       Dejna                 387: 173
  19 Mariusz        Bogdański            - Damian         Motycki               480:  78
  20 Natalia        Tokajuk              - Adam           Sacharczuk            416:  24
  21 Rafał          Daniluk              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Bogdan         Kozłowski            - Grzegorz       Święcki               357: 387
   2 Kamil          Kister               - Łukasz         Baranowski            391: 364
   3 Rafał          Dąbrowski            - Stanisław      Rydzik                403: 428
   4 Rafał          Lenartowski          - Mateusz        Borsuk                440: 418
   5 Grzegorz       Koczkodon            - Krzysztof      Langiewicz            306: 279
   6 Grzegorz       Kurowski             - Alicja         Tarczewska            468: 227
   7 Piotr          Domański             - Tomasz         Zwoliński             400: 440
   8 Krzysztof      Sporczyk             - Jerzy          Krzyżewski            351: 370
   9 Jarosław       Borowski             - Anna           Arana                 374: 248
  10 Mariusz        Sylwestrzuk          - Czesław        Grajewski             324: 433
  11 Krzysztof      Zawadzki             - Krzysztof      Chełstowski           263: 335
  12 Łukasz         Wojciechowski        - Magdalena      Kublik                303: 374
  13 Agnieszka      Kozak                - Michał         Kolaj                 336: 393
  14 Dorota         Rudzińska            - Agnieszka      Biegańska             388: 189
  15 Andrzej        Ciołek               - Janina         Grajewska             394: 297
  16 Anna           Biegańska            - Mariusz        Bogdański             385: 267
  17 Łukasz         Święcki              - Natalia        Tokajuk               463: 245
  18 Marta          Bołbot               - Damian         Motycki               444:  35
  19 Maciej         Sylwestrzuk          - Mirosław       Dejna                 322: 226
  20 Adam           Sacharczuk           - Rafał          Daniluk                29: 447
  21 Tomasz         Szczodry             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Grzegorz       Święcki              - Kamil          Kister                502: 311
   2 Stanisław      Rydzik               - Rafał          Lenartowski           391: 316
   3 Mateusz        Borsuk               - Łukasz         Baranowski            521: 316
   4 Jerzy          Krzyżewski           - Grzegorz       Kurowski              268: 397
   5 Rafał          Dąbrowski            - Jarosław       Borowski              425: 310
   6 Tomasz         Zwoliński            - Krzysztof      Chełstowski           424: 283
   7 Czesław        Grajewski            - Bogdan         Kozłowski             401: 370
   8 Grzegorz       Koczkodon            - Magdalena      Kublik                416: 358
   9 Michał         Kolaj                - Krzysztof      Sporczyk              369: 345
  10 Dorota         Rudzińska            - Krzysztof      Langiewicz            522: 331
  11 Piotr          Domański             - Andrzej        Ciołek                341: 336
  12 Łukasz         Święcki              - Anna           Arana                 384: 360
  13 Anna           Biegańska            - Alicja         Tarczewska            344: 273
  14 Mariusz        Sylwestrzuk          - Krzysztof      Zawadzki              467: 228
  15 Agnieszka      Biegańska            - Łukasz         Wojciechowski         329: 407
  16 Natalia        Tokajuk              - Agnieszka      Kozak                 204: 378
  17 Rafał          Daniluk              - Marta          Bołbot                222: 310
  18 Janina         Grajewska            - Tomasz         Szczodry              371: 328
  19 Mariusz        Bogdański            - Mirosław       Dejna                 349: 184
  20 Adam           Sacharczuk           - Damian         Motycki                 0: 400
  21 Maciej         Sylwestrzuk          - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Grzegorz       Święcki              - Stanisław      Rydzik                385: 363
   2 Tomasz         Zwoliński            - Mateusz        Borsuk                378: 442
   3 Kamil          Kister               - Grzegorz       Koczkodon             462: 285
   4 Rafał          Lenartowski          - Rafał          Dąbrowski             350: 334
   5 Grzegorz       Kurowski             - Czesław        Grajewski             408: 291
   6 Anna           Biegańska            - Dorota         Rudzińska             344: 353
   7 Bogdan         Kozłowski            - Jarosław       Borowski              286: 521
   8 Jerzy          Krzyżewski           - Michał         Kolaj                 320: 365
   9 Piotr          Domański             - Łukasz         Święcki               387: 430
  10 Krzysztof      Chełstowski          - Mariusz        Sylwestrzuk           255: 459
  11 Łukasz         Baranowski           - Magdalena      Kublik                448: 486
  12 Andrzej        Ciołek               - Marta          Bołbot                338: 254
  13 Krzysztof      Sporczyk             - Janina         Grajewska             420: 358
  14 Mariusz        Bogdański            - Łukasz         Wojciechowski         280: 353
  15 Anna           Arana                - Krzysztof      Langiewicz            416: 374
  16 Agnieszka      Kozak                - Krzysztof      Zawadzki              422: 255
  17 Alicja         Tarczewska           - Maciej         Sylwestrzuk           367: 292
  18 Agnieszka      Biegańska            - Mirosław       Dejna                 335: 157
  19 Tomasz         Szczodry             - Natalia        Tokajuk               318: 308
  20 Damian         Motycki              - Rafał          Daniluk               147: 347


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mateusz        Borsuk               - Grzegorz       Święcki               398: 345
   2 Stanisław      Rydzik               - Kamil          Kister                420: 485
   3 Rafał          Lenartowski          - Grzegorz       Kurowski              433: 423
   4 Dorota         Rudzińska            - Mariusz        Sylwestrzuk           265: 334
   5 Jarosław       Borowski             - Tomasz         Zwoliński             355: 444
   6 Rafał          Dąbrowski            - Grzegorz       Koczkodon             387: 349
   7 Czesław        Grajewski            - Łukasz         Święcki               420: 281
   8 Michał         Kolaj                - Magdalena      Kublik                395: 369
   9 Łukasz         Baranowski           - Agnieszka      Kozak                 478: 350
  10 Bogdan         Kozłowski            - Łukasz         Wojciechowski         374: 295
  11 Krzysztof      Chełstowski          - Krzysztof      Sporczyk              332: 294
  12 Anna           Arana                - Anna           Biegańska             360: 333
  13 Krzysztof      Langiewicz           - Jerzy          Krzyżewski            397: 320
  14 Alicja         Tarczewska           - Piotr          Domański              269: 477
  15 Janina         Grajewska            - Agnieszka      Biegańska             286: 237
  16 Mariusz        Bogdański            - Tomasz         Szczodry              438: 300
  17 Krzysztof      Zawadzki             - Maciej         Sylwestrzuk           416: 244
  18 Damian         Motycki              - Mirosław       Dejna                 158: 197


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mateusz        Borsuk               - Grzegorz       Święcki               488: 243
   2 Rafał          Lenartowski          - Kamil          Kister                353: 356
   3 Michał         Kolaj                - Stanisław      Rydzik                436: 409
   4 Mariusz        Sylwestrzuk          - Grzegorz       Kurowski              400: 379
   5 Tomasz         Zwoliński            - Czesław        Grajewski             355: 337
   6 Łukasz         Baranowski           - Rafał          Dąbrowski             410: 339
   7 Sebastian      Orzelski             - Dorota         Rudzińska             388: 376
   8 Piotr          Domański             - Grzegorz       Koczkodon             368: 359
   9 Krzysztof      Chełstowski          - Bogdan         Kozłowski             340: 464
  10 Jarosław       Borowski             - Łukasz         Święcki               475: 304
  11 Magdalena      Kublik               - Anna           Arana                 397: 268
  12 Łukasz         Wojciechowski        - Anna           Biegańska             428: 279
  13 Krzysztof      Sporczyk             - Alicja         Tarczewska            447: 308
  14 Krzysztof      Langiewicz           - Janina         Grajewska             426: 255
  15 Jerzy          Krzyżewski           - Krzysztof      Zawadzki              319: 269
  16 Agnieszka      Kozak                - Mariusz        Bogdański             400: 344
  17 Tomasz         Szczodry             - Mirosław       Dejna                 300: 202
  18 Maciej         Sylwestrzuk          - Damian         Motycki               455:  98
  19 Agnieszka      Biegańska            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Mateusz        Borsuk                327: 455
   2 Kamil          Kister               - Michał         Kolaj                 282: 388
   3 Mariusz        Sylwestrzuk          - Grzegorz       Święcki               460: 336
   4 Tomasz         Zwoliński            - Rafał          Lenartowski           313: 405
   5 Grzegorz       Kurowski             - Grzegorz       Koczkodon             386: 423
   6 Łukasz         Święcki              - Łukasz         Baranowski            346: 364
   7 Rafał          Dąbrowski            - Krzysztof      Sporczyk              365: 395
   8 Bogdan         Kozłowski            - Krzysztof      Langiewicz            351: 310
   9 Łukasz         Wojciechowski        - Jarosław       Borowski              297: 346
  10 Sebastian      Orzelski             - Agnieszka      Kozak                 324: 287
  11 Jerzy          Krzyżewski           - Piotr          Domański              326: 331
  12 Czesław        Grajewski            - Krzysztof      Chełstowski           416: 300
  13 Anna           Biegańska            - Magdalena      Kublik                342: 400
  14 Anna           Arana                - Dorota         Rudzińska             367: 290
  15 Mirosław       Dejna                - Alicja         Tarczewska            193: 341
  16 Mariusz        Bogdański            - Agnieszka      Biegańska             274: 311
  17 Janina         Grajewska            - Damian         Motycki               417: 158
  18 Tomasz         Szczodry             - Maciej         Sylwestrzuk           287: 294
  19 Krzysztof      Zawadzki             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Kister               - Mateusz        Borsuk                338: 370
   2 Grzegorz       Święcki              - Michał         Kolaj                 390: 327
   3 Mariusz        Sylwestrzuk          - Rafał          Lenartowski           442: 355
   4 Sebastian      Orzelski             - Łukasz         Baranowski            315: 332
   5 Tomasz         Zwoliński            - Bogdan         Kozłowski             376: 344
   6 Grzegorz       Kurowski             - Jarosław       Borowski              392: 367
   7 Czesław        Grajewski            - Piotr          Domański              395: 294
   8 Grzegorz       Koczkodon            - Stanisław      Rydzik                305: 412
   9 Magdalena      Kublik               - Rafał          Dąbrowski             398: 406
  10 Krzysztof      Sporczyk             - Anna           Arana                 398: 384
  11 Dorota         Rudzińska            - Krzysztof      Chełstowski           323: 312
  12 Łukasz         Święcki              - Janina         Grajewska             449: 335
  13 Alicja         Tarczewska           - Krzysztof      Langiewicz            302: 422
  14 Jerzy          Krzyżewski           - Łukasz         Wojciechowski         387: 366
  15 Agnieszka      Kozak                - Anna           Biegańska             367: 414
  16 Maciej         Sylwestrzuk          - Agnieszka      Biegańska             223: 328
  17 Mirosław       Dejna                - Krzysztof      Zawadzki              195: 432
  18 Damian         Motycki              - Tomasz         Szczodry               92: 451
  19 Mariusz        Bogdański            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 13
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mateusz        Borsuk               - Mariusz        Sylwestrzuk           340: 316
   2 Grzegorz       Święcki              - Kamil          Kister                396: 435
   3 Łukasz         Baranowski           - Tomasz         Zwoliński             308: 442
   4 Michał         Kolaj                - Rafał          Lenartowski           353: 409
   5 Stanisław      Rydzik               - Czesław        Grajewski             548: 246
   6 Rafał          Dąbrowski            - Grzegorz       Kurowski              431: 336
   7 Jarosław       Borowski             - Bogdan         Kozłowski             313: 397
   8 Sebastian      Orzelski             - Krzysztof      Sporczyk              669: 299
   9 Magdalena      Kublik               - Piotr          Domański              534: 265
  10 Łukasz         Święcki              - Grzegorz       Koczkodon             491: 358
  11 Krzysztof      Langiewicz           - Dorota         Rudzińska             425: 236
  12 Anna           Arana                - Jerzy          Krzyżewski            428: 360
  13 Anna           Biegańska            - Agnieszka      Biegańska             310: 372
  14 Łukasz         Wojciechowski        - Agnieszka      Kozak                 358: 294
  15 Krzysztof      Chełstowski          - Krzysztof      Zawadzki              317: 258
  16 Alicja         Tarczewska           - Mariusz        Bogdański             367: 292
  17 Maciej         Sylwestrzuk          - Tomasz         Szczodry              241: 331
  18 Mirosław       Dejna                - Damian         Motycki               209: 135
  19 Janina         Grajewska            - BYE            BYE                   300:   0
Lista rankingowa na dzień 21-11-2009

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Dariusz Kosz                   Nysa                 149.02  29059  195
   2 Krzysztof Obremski             Legnica              149.01  29652  199
   3 Mariusz Skrobosz               Warszawa             148.23  29498  199
   4 Kazimierz.Jr Merklejn          Szczecin             145.80  28286  194
   5 Miłosz Wrzałek                 Reda                 145.43  26759  184
   6 Michał Makowski                Warszawa             143.81  15100  105
   7 Kamil Górka                    Kraków               143.59  26851  187
   8 Marcin Mroziuk                 Warszawa             143.27   9026   63
   9 Bartosz Morawski               Gliwice              142.72  22835  160
  10 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 141.60  26762  189
  11 Mateusz Żbikowski              Warszawa             141.41  27293  193
  12 Krzysztof Mówka                Warszawa             141.38  27570  195
  13 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             141.09  26666  189
  14 Dawid Pikul                    Poznań               141.03  26795  190
  15 Jakub Zaryński                 Świnoujście          140.16  28033  200
  16 Tomasz Zwoliński               Skierdy              140.12  27184  194
  17 Michał Alabrudziński           Włocławek            139.43  26631  191
  18 Stanisław Rydzik               Warszawa             138.76  27751  200
  19 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  138.71  27188  196
  20 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       138.57  26605  192
  21 Mariusz Wrześniewski           Kraków               138.30  11341   82
  22 Paweł Jackowski                Warszawa             138.05  27057  196
  23 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            137.97   4967   36
  24 Rafał Dąbrowski                Ostróda              137.67  26845  195
  25 Filip Warzecha                 Gdynia               137.45   8247   60
  26 Piotr Pietuchowski             Białystok            136.87  27101  198
  27 Maciej Czupryniak              Milanówek            136.78   4924   36
  28 Jan Kozłowski                  Kraków               136.65  10932   80
  29 Justyna Górka                  Kraków               136.63  26369  193
  30 Dariusz Dzierża                Kraków               136.49   6961   51
  31 Rafał Lenartowski              Gdynia               136.12  27223  200
  32 Szymon Fidziński               Kobyłka              136.00   5304   39
  33 Andrzej Oleksiak               Ostróda              135.67  17095  126
  34 Wojciech Zemło                 Łódź                 135.67  26185  193
  35 Adam Szukalski                 Coventry [W. Bryt.]  135.55  13826  102
  36 Mariusz Margalski              Pieczyska            135.51  13009   96
  37 Radosław Jachna                Łódź                 135.39  21121  156
  38 Jakub Szymczak                 Łódź                 135.00  26730  198
  39 Sławomir Kucia                 Krosno               134.65  15889  118
  40 Marek Reda                     Wołomin              134.60  26919  200
  41 Tomasz Ciejka                  Kraków               134.56  26373  196
  42 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      134.41  11022   82
  43 Aleksander Puchalski           Włocławek            134.18  17846  133
  44 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     134.14  15560  116
  45 Przemysław Herdzina            Kraków               133.94  26119  195
  46 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             133.81  11106   83
  47 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          133.51  20027  150
  48 Grzegorz Kurowski              Warszawa             133.35  26536  199
  49 Wojciech Sołdan                Rumia                133.27  21990  165
  50 Andrzej Rakoczy                Kraków               132.98   7713   58
  51 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            132.92  25787  194
  52 Grzegorz Święcki               Białystok            132.07   5811   44
  53 Filip Sosin                    Warszawa             131.87   8308   63
  54 Maciej Michalak                Łódź                 131.83  17402  132
  55 Irena Sołdan                   Rumia                131.66  26200  199
  56 Bogusław Szyszka               Oława                131.51  17491  133
  57 Patryk Gadus                   Pszczew              131.10  15601  119
  58 Marek Salamon                  Bytom                130.59   5354   41
  59 Łukasz Bobowski                Suchedniów           130.35  23985  184
  60 Tomasz Suchanek                Wrocław              130.32  24109  185
  61 Karol Waniek                   Wrocław              129.96  15075  116
  62 Katarzyna Sołdan               Rumia                129.58   8293   64
  63 Paweł Janaś                    Głogów               129.53  20595  159
  64 Artur Irzyk                    Kraków               129.27  11376   88
  65 Marcin Figiel                  Kraków               129.18   8397   65
  66 Mirosław Uglik                 Warszawa             128.71  24969  194
  67 Andrzej Kowalski               Gdańsk               128.65  11707   91
  68 Maciej Perzyński               Piła                 128.56  16070  125
  69 Mateusz Borsuk                 Reda                 128.21  11026   86
  70 Małgorzata Sulejewska          Kraków               128.01  23809  186
  71 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  127.97  24315  190
  72 Anita Bruska                   Gdynia               127.75  14563  114
  73 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              127.67  24257  190
  74 Sergiusz Puchalski             Włocławek            127.63   8934   70
  75 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  127.47   5991   47
  76 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       127.42   8155   64
  77 Dariusz Maciejuk               Warszawa             127.33  15152  119
  78 Kuba Koisar                    Warszawa             127.20  19589  154
  79 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            127.06  18932  149
  80 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  126.82  24984  197
  81 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  126.81  18388  145
  82 Mariusz Grodek                 Olsztyn              126.75   6084   48
  83 Marek Dudkiewicz               Milanówek            126.57  25315  200
  84 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             126.18  13627  108
  85 Marta Dobrzańska               Kraków               126.07   8825   70
  86 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              125.73  25021  199
  87 Marek Roszak                   Poznań               125.42  17935  143
  88 Leszek Stecuła                 Bytom                125.36   7647   61
  89 Joanna Jewtuch                 Warszawa             125.24  16907  135
  90 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              125.14   7884   63
  91 Robert Kamiński                Warszawa             124.94  16867  135
  92 Weronika Rudnicka              Ustka                124.88  23602  189
  93 Adam Klimont                   Wałcz                124.86  24472  196
  94 Przemysław Rybicki             Otwock               124.78  24707  198
  95 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             124.71  23446  188
  96 Jolanta Chłopińska             Wałcz                124.62  24300  195
  97 Paweł Kowalski                 Kutno                124.58  15822  127
  98 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         124.37  20646  166
  99 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       124.34   7958   64
 100 Jacek Karwowski                Płock                124.24   5218   42
 101 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               124.20  16518  133
 102 Jakub Nalepa                   Gliwice              124.11   5585   45
 103 Bartosz Orłowski               Bytom                123.95   4586   37
 104 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             123.75  14355  116
 105 Beata Wiączkowska              Wrocław              123.64  23491  190
 106 Michał Musielak                Bydgoszcz            123.51   6299   51
 107 Michał Ozimiński               Łódź                 123.44  23700  192
 108 Arkadiusz Biegun               Kraków               123.33  14183  115
 109 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            123.19  23037  187
 110 Piotr Szałkiewicz              Wrocław              123.06  12798  104
 111 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             123.06   6645   54
 112 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             122.81   3807   31
 113 Grzegorz Kwiecień              Kraków               122.75  15344  125
 114 Walenty Siemaszko              Lipiany              122.58   7600   62
 115 Ewa Ciszewska                  Katowice             122.49   9922   81
 116 Andrzej Rechowicz              Katowice             122.47  23270  190
 117 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             122.29  23846  195
 118 Robert Głowacki                Łódź                 122.23  24201  198
 119 Joanna Ostrowska               Warszawa             122.14  23940  196
 120 Agnieszka Krupka               Krosno               122.03  18061  148
 121 Maciej Rzychoń                 Katowice             121.84   8163   67
 122 Marcin Kozyra                  Warszawa             121.67   4380   36
 123 Grzegorz Wilk                  Kraków               121.50   4860   40
 124 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             121.49  23569  194
 125 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             121.36   8738   72
 126 Michał Trumpus                 Wrocław              121.34   3883   32
 127 Dominik Piasecki               Słupsk               121.28   9702   80
 128 Bogusław Puchalski             Włocławek            121.08  10171   84
 129 Rafał Wesołowski               Warszawa             120.92  24184  200
 130 Sławomir Piotrowski            Biała Podlaska       120.74  23666  196
 131 Krzysztof Jaworski             Warszawa             120.56   4702   39
 132 Adam Weremczuk                 Łódź                 120.33   4332   36
 133 Piotr Adamczyk                 Tarnów               120.29  12751  106
 134 Szymon Płachta                 Warszawa             119.96   9957   83
 135 Grzegorz Pukniel               Lublin               119.39  23043  193
 136 Dorota Zielińska               Piaseczno            119.35  10503   88
 137 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            119.14  22755  191
 138 Czesław Grajewski              Choroszcz            119.13  18823  158
 139 Agnieszka Goniowska            Wrocław              119.12  15486  130
 140 Krzysztof Kodzis               Inowrocław           118.67  11274   95
 141 Dorota Maciejuk                Warszawa             118.66  14595  123
 142 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             118.60  17079  144
 143 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              118.58   7945   67
 144 Tadeusz Wiśniewski             Piła                 118.54   4149   35
 145 Jarosław Sobczak               Warszawa             118.53  17424  147
 146 Janusz Krupiński               Bytom                118.46   8292   70
 147 Daniel Janus                   Wąchock              118.37  16217  137
 148 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           117.94  10615   90
 149 Ewa Żbikowska                  Warszawa             117.94   4246   36
 150 Rafał Matczak                  Milanówek            117.50   5640   48
 151 Jerzy Matyasik                 Kraków               117.33  23466  200
 152 Grażyna Wesołowska             Łódź                 117.18  14296  122
 153 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  117.04  16269  139
 154 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  116.91  11574   99
 155 Michał Kolaj                   Ostróda              116.89  23028  197
 156 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              116.89  22793  195
 157 Krzysztof Leśniak              Kraków               116.86  12037  103
 158 Mikołaj Fidziński              Dębica               116.86   5025   43
 159 Lucyna Śniadach                Rumia                116.86  15893  136
 160 Marek Rogalski                 Warszawa             116.75   8756   75
 161 Ireneusz Kurzok                Mikołów              116.75   7822   67
 162 Barbara Łukaszewicz            Wrocław              116.59  19470  167
 163 Michał  Borejko                Wrocław              116.58   5596   48
 164 Stanisław Gasik                Warszawa             116.37  12568  108
 165 Jarosław Michalak              Łódź                 116.37   6982   60
 166 Jarosław Żuliński              Szczecin             116.33   5584   48
 167 Anna Stefańska                 Łódź                 116.13  19393  167
 168 Jacek Pietruszka               Kraków               115.99  17167  148
 169 Bogdan Kozłowski               Białystok            115.97  11597  100
 170 Krzysztof Bukowski             Milanówek            115.95   4638   40
 171 Tomasz Łapka                   Opole                115.91  22718  196
 172 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            115.51  16402  142
 173 Jarosław Puchalski             Łódź                 115.39  11424   99
 174 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     115.34   5421   47
 175 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      115.25   5532   48
 176 Ryszard Żydaczewski            Lubin                115.22   4148   36
 177 Patrycja Śliwińska             Szczecin             115.12  21413  186
 178 Zdzisław Szota                 Warszawa             115.04  10469   91
 179 Tomasz Górka                   Łęczna               115.01   8281   72
 180 Halina Roszak                  Poznań               114.89   8617   75
 181 Teresa Pawlik                  Lubin                114.85   4479   39
 182 Alina Białobrzewska            Gdynia               114.62  19830  173
 183 Kamil Kister                   Puławy               114.57  22914  200
 184 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            114.22  22501  197
 185 Joanna Brychcy                 Katowice             114.08  17796  156
 186 Renata Andracka                Poznań               114.08  22587  198
 187 Alicja Kosińska                Szczecin             113.98   5357   47
 188 Andrzej Gostomski              Łódź                 113.92   4101   36
 189 Łukasz Baranowski              Reda                 113.84  22084  194
 190 Mateusz Królikowski            Wrocław              113.83   5464   48
 191 Andrzej Kroc                   Łódź                 113.76  21955  193
 192 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             113.69  10118   89
 193 Bogusław Książek               Szczecin             113.63  13749  121
 194 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             113.51  17934  158
 195 Rafał Skibicki                 Lębork               113.50  15322  135
 196 Radosław Sowiński              Warszawa             113.05   4409   39
 197 Tomasz Ruta                    Warszawa             112.98   9377   83
 198 Andrzej Słapiński              Warszawa             112.95   4518   40
 199 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       112.85   5868   52
 200 Roman Figiel                   Zawichost            112.84   4965   44
 201 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       112.78  15112  134
 202 Beata Piotrowska               Łódź                 112.76  21198  188
 203 Małgorzata Supińska            Warszawa             112.71   3945   35
 204 Piotr Wierzchowski             Widuchowa            112.68   9916   88
 205 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            112.09  21858  195
 206 Michał Puchowski               Izbicko              111.84   3579   32
 207 Jarosław Olek                  Warszawa             111.67   4020   36
 208 Monika Laskowska               Wrocław              111.30   8904   80
 209 Aleksander Puzyna              Warszawa             111.20   8451   76
 210 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               111.09   6110   55
 211 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              111.07   9330   84
 212 Monika Dymek                   Ustka                111.03   6773   61
 213 Adam Janicki                   Łódź                 110.97  19752  178
 214 Tomasz Siwiński                Zawiercie            110.93  21743  196
 215 Małgorzata Jóźwiak             Iława                110.85  21616  195
 216 Karolina Drabik                Skarżysko            110.75   3987   36
 217 Magdalena Kublik               Warszawa             110.69  21806  197
 218 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    110.36   7615   69
 219 Łukasz Mycio                   Górowo Iławeckie     110.36   6401   58
 220 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             110.36  16775  152
 221 Kazimierz Merklejn             Szczecin             110.31   8604   78
 222 Jarosław Karp                  Jędrzejów            110.24   4520   41
 223 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 110.18  17959  163
 224 Anna Niedzielko                Szczecin             110.12   8810   80
 225 Monika Sadurska                Warszawa             110.05  18048  164
 226 Teresa Zalewska                Racibórz             109.92  12641  115
 227 Mariusz Makuch                 Zator                109.89   3956   36
 228 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz            109.82   4173   38
 229 Piotr Broda                    Sandomierz           109.67  14696  134
 230 Sławomir Zabawa                Wałcz                109.65   9320   85
 231 Piotr Madej                    Wrocław              109.47  11494  105
 232 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  109.42  21555  197
 233 Maciej Grąbczewski             Piła                 109.26  12346  113
 234 Lucyna Korga                   Zabrze               109.06   3926   36
 235 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     108.98  10026   92
 236 Jerzy Luter                    Bytom                108.85  12627  116
 237 Katarzyna Żuławska             Katowice             108.84  10666   98
 238 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         108.51  21159  195
 239 Rafał Stachowski               Police               108.51  14757  136
 240 Joanna Żłobicka                Wrocław              108.20   9630   89
 241 Łukasz Sornek                  Mikołów              108.10  18809  174
 242 Danuta Langiewicz              Ostróda              108.01  18362  170
 243 Michał Kołodziejczyk           Warszawa             107.95   6477   60
 244 Anna Dłużniewska               Warszawa             107.89   3884   36
 245 Ryszard Korpalski              Wójtowice            107.76  16919  157
 246 Mariusz Kubicki                Inowrocław           107.49   7739   72
 247 Małgorzata Sameryt             Warszawa             107.14  11464  107
 248 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              106.94   3850   36
 249 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.         106.43   6386   60
 250 Bartosz Muszyński              Ustka                106.36   4999   47
 251 Krystyna Augustyniak           Łódź                 106.07   6258   59
 252 Jacek Nowak                    Szczecin             106.00   5618   53
 253 Przemysław Pawlic              Wrocław              105.65  17116  162
 254 Jerzy Ciesielski               Łódź                 105.04   5252   50
 255 Urszula Solarska               Łódź                 104.76  20743  198
 256 Anna Arana                     Warszawa             104.70  20102  192
 257 Anna Swoboda                   Wałbrzych            104.54   5018   48
 258 Dorota Stachowska              Wydartowo I          104.40  13363  128
 259 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              104.13   4686   45
 260 Grzegorz Bajer                 Łódź                 103.99   7071   68
 261 Paweł Michalski                Ksawerów             103.96   4990   48
 262 Małgorzata Sikora              Kraków               103.92   5508   53
 263 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  103.92   9145   88
 264 Daniel Tomczyk                 Piła                 103.71   8089   78
 265 Dorota Rudzińska               Warszawa             103.59   7044   68
 266 Karol Posielski                Warszawa             103.22   3716   36
 267 Marcin Ceglarek                Kraków               103.08   3814   37
 268 Zbigniew Rybak                 Warszawa             103.05  16900  164
 269 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               102.81   3701   36
 270 Hanna Gawłowska                Piła                 102.79   6887   67
 271 Henryk Piotrowski              Lidzbark Warmiński   102.64   8006   78
 272 Wiesław Olewiński              Warszawa             102.62   4002   39
 273 Ewa Fiszer-Włodarczyk          Wrocław              102.52   4511   44
 274 Piotr Szutenberg               Ustka                102.52   4921   48
 275 Bartosz Pięta                  Swarzędz             102.41   6247   61
 276 Jan  Olek                      Warszawa             102.31   6241   61
 277 Maciej Kuczyński               Gdynia               102.25   8282   81
 278 Karol Rembiałkowski            Warszawa             101.90   3057   30
 279 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               101.71   3153   31
 280 Ireneusz Kaczmarczyk           Gdańsk               101.13  10619  105
 281 Iza Kraj                       Warszawa             101.09   7683   76
 282 Rafał Świątek                  Wrocław              100.97   9491   94
 283 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           100.93  19378  192
 284 Joanna Pawlińska               Bielany Wrocławskie  100.83   7159   71
 285 Marcin Resler                  Września             100.53   3016   30
 286 Izabela  Potęga                Łódź                 100.14   5007   50
 287 Jacek Dec                      Pszczew              100.06   6304   63
 288 Tomasz Lewiński                Wejherowo            100.03   3501   35
 289 Ziemowit Pazda                 Wrocław               99.95   6597   66
 290 Grażyna Kula                   Sosnowiec             99.89   3496   35
 291 Sławomir Długosz               Ostróda               99.44  16607  167
 292 Sławomir Rattay                Zgorzelec             99.32   3675   37
 293 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk                99.27  11217  113
 294 Agnieszka Kozak                Gdynia                99.18  19042  192
 295 Anna  Bogucka                  Wrocław               98.71   4146   42
 296 Marianna Kozłowska             Białystok             98.69   8487   86
 297 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  98.66   7005   71
 298 Mariusz Michalski              Inowrocław            97.38   6914   71
 299 Robert Wagner                  Wrocław               96.97   5721   59
 300 Tomasz Silny                   Gdynia                96.88   5716   59
 301 Bożena Guział                  Racibórz              96.81   3485   36
 302 Julita Dygnas                  Jelenia Góra          96.80   3388   35
 303 Jakub Kraj                     Szczecin              96.55   5986   62
 304 Magdalena Ambroszczyk          Łódź                  96.12   3268   34
 305 Natalia Kosiba                 Katowice              95.83   4408   46
 306 Katarzyna Dębska               Ostróda               95.78  10153  106
 307 Bartłomiej Dalecki             Rumia                 95.28   4764   50
 308 Katarzyna Bogusławska          Piastów               95.11  11223  118
 309 Danuta Wodecka                 Skrzyszów             94.78   5687   60
 310 Janina Grajewska               Choroszcz             93.81   6567   70
 311 Jacek Cichecki                 Józefów               93.77   4032   43
 312 Michał Wodecki                 Skrzyszów             93.55   4397   47
 313 Anna Lenartowska               Gdynia                93.47   5421   58
 314 Krzysztof Zawadzki             Sampława              93.26  17160  184
 315 Marcin Radwański               Wrocław               93.12   8288   89
 316 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski       92.95   4090   44
 317 Radosław Więch                 Warszawa              92.72   5656   61
 318 Radosław Pastusiak             Sulęcin               92.60   5278   57
 319 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             92.25   4059   44
 320 Sławomir Wolski                Wrocław               91.56   3296   36
 321 Paweł Golubiński               Gdynia                91.39   2833   31
 322 Mateusz Gołębiewski            Łódź                  90.99   7552   83
 323 Dariusz Zębek                  Olsztyn               90.22   2887   32
 324 Sylwia Buks                    Warszawa              90.18  14789  164
 325 Justyna Szymendera             Ostrów Wlkp           89.58   3225   36
 326 Zygmunt Skwarek                Katowice              89.53   3223   36
 327 Agata Pastusiak                Sulęcin               89.27   4999   56
 328 Grzegorz Cieplak               Warszawa              89.06   3028   34
 329 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  88.83   5863   66
 330 Wojciech Obremski              Legnica               88.80   3641   41
 331 Dorota Patera                  Legnica               87.74   3071   35
 332 Joanna Zacharewicz             Bydgoszcz             84.64   4655   55
 333 Beata Sekuła                   Szczecin              84.57   3721   44
 334 Paulina Naplocha               Racibórz              84.25   8846  105
 335 Jan Pawłowski                  Warszawa              82.91   4477   54
 336 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp           82.83   4804   58
 337 Leszek Katyński                Słupsk                82.63   4710   57
 338 Blanka Zwolińska               Skierdy               81.44   7248   89
 339 Alicja Bielecka                Poznań                81.07   3324   41
 340 Marta Łęgowska                 Inowrocław            80.55   4511   56
 341 Małgorzata Baśko               Andrespol             77.68   2641   34
 342 Magdalena Sulejewska           Kraków                76.65   3756   49
 343 Izabela Długosz                Ostróda               74.33   3791   51
 344 Małgorzata Nowakowska          Pruszcz Gdański       73.22   2929   40
 345 Karolina Długosz               Ostróda               71.38   2855   40
 346 Jolanta Bednarska              Łódź                  67.75   2168   32
 347 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   67.71   3724   55
 348 Mirosław Dejna                 Sampława              57.69  10327  179




Poczekalnia na dzień 21-11-2009

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Michał Szymkowski              Wrocław              124.45   3609   29
   2 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  106.29   2976   28
   3 Anna Chybowska                 Sochaczew            103.23   2684   26
   4 Anna Szyperska                 Poznań                93.96   2443   26
   5 Barbara Turbo                  Szczecin             111.24   2781   25
   6 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             109.48   2737   25
   7 Łukasz Wojciechowski           Łomża                105.88   2647   25
   8 Dominika Brzezińska            Piła                  89.56   2239   25
   9 Ewa Kondracka                  Warszawa             134.25   3222   24
  10 Marcin Skowron                 Zabrze               128.83   3092   24
  11 Maciej Michalski               Łódź                 121.46   2915   24
  12 Tomasz Lempart                 Kraków               119.92   2878   24
  13 Maciej Chmielowski             Kraków               119.25   2862   24
  14 Marek Róziecki                 Rybnik               117.79   2827   24
  15 Andrzej Stańczyk               Kraków               115.17   2764   24
  16 Ryszard Niżewski               Warszawa             114.96   2759   24
  17 Beata Marynowicz               Racibórz             113.83   2732   24
  18 Andrzej Grabiński              Suchedniów           113.67   2728   24
  19 Katarzyna Rosiek               Kraków               109.83   2636   24
  20 Leszek Kacprzyk                Katowice             109.79   2635   24
  21 Marcin Żuchowski               Bydgoszcz            109.21   2621   24
  22 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            109.12   2619   24
  23 Karolina Rubaszewska           Wrocław              107.83   2588   24
  24 Elżbieta Święcka               Białystok            107.25   2574   24
  25 Anna Andrzejczuk               Milanówek            105.96   2543   24
  26 Michał Garnowski               Pasłęk               102.83   2468   24
  27 Joanna Kubińska                Warszawa             102.58   2462   24
  28 Damian Chabrowski              Lublin               102.12   2451   24
  29 Janusz Sojka                   Łódź                 100.33   2408   24
  30 Joanna Regdos                  Kraków               100.25   2406   24
  31 Zdzisław Parnicki              Słupsk                98.25   2358   24
  32 Krzysztof Sojka                Łódź                  97.58   2342   24
  33 Jędrzej Krasnoborski           Węgorzewo             96.75   2322   24
  34 Justyna Wiśniewska             Stargard Szczeciński  96.46   2315   24
  35 Dominik Małocha                Demblin               95.75   2298   24
  36 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              94.58   2270   24
  37 Jan Lisiewski                  Piasutno              93.08   2234   24
  38 Mateusz Stańczyk               Tarnów                90.21   2165   24
  39 Michał Dulat                   Kraków                89.67   2152   24
  40 Piotr Szewczyk                 Skarżysko-Kamienna    89.04   2137   24
  41 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                 85.21   2045   24
  42 Marta Bożemska                 Ustka                 84.21   2021   24
  43 Edward Smołka                  Zabrze                83.46   2003   24
  44 Bartosz Klimczak               Mysiadło              81.08   1946   24
  45 Beata Kozłowska                Białystok             74.33   1784   24
  46 Marek Swoboda                  Wałbrzych            106.61   2452   23
  47 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk  104.39   2401   23
  48 Grażyna Cieślikowska           Racibórz             103.39   2378   23
  49 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   90.30   2077   23
  50 Norbert Skrzyński              Warszawa              89.87   2067   23
  51 Artur Tomczyk                  Piła                 108.41   2385   22
  52 Błażej Fidziński               Dębica                86.95   1913   22
  53 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   85.91   1890   22
  54 Małgorzata Armknecht           Bydgoszcz             82.50   1815   22
  55 Maciej Śliwa                   Zabrze               124.62   2617   21
  56 Grzegorz Miecugow              Warszawa             108.75   2175   20
  57 Bartosz Boniecki               Elbląg               107.90   2158   20
  58 Andrzej Czesław Kowalski       Wałbrzych            107.15   2143   20
  59 Beata Błaszczyk                Łowicz                95.60   1912   20
  60 Julia Solarska                 Łódź                  69.35   1387   20
  61 Marek Syczuk                   Warszawa             139.58   2652   19
  62 Radosław Konca                 Warszawa             137.68   2616   19
  63 Jarosław Kamienik              Słupsk               103.32   1963   19
  64 Grzegorz Sęk                   Wrocław               96.84   1840   19
  65 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             118.06   2125   18
  66 Marta Sztajnert                Wisła                109.11   1964   18
  67 Leszek Kilian                  Jaworzno             103.33   1860   18
  68 Adam Kędzior                   Lublin                87.61   1577   18
  69 Anna Kurpiel                   Warszawa              67.56   1216   18
  70 Filip Dalecki                  Rumia                102.35   1740   17
  71 Marcin Łydka                   Jaworzno              57.76    982   17
  72 Barbara Krawczyk               Warszawa              70.44   1127   16
  73 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             138.60   2079   15
  74 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             111.13   1667   15
  75 Piotr Chabowski                Piła                 107.33   1610   15
  76 Jacek Gasik                    Warszawa             102.47   1537   15
  77 Władysław Zieliński            Białogard             93.53   1403   15
  78 Marta Bołbot                   Bielsk Podlaski       84.47   1267   15
  79 Kinga Niżewska                 Warszawa              83.07   1246   15
  80 Agnieszka Kotlarz              Gdynia                69.00   1035   15
  81 Andrzej Puchalski              Łódź                 108.71   1522   14
  82 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  105.57   1478   14
  83 Agnieszka Jaśkiewicz           Czechowice-Dziedzice  96.21   1347   14
  84 Sandra Sekuła                  Szczecin              90.86   1272   14
  85 Elżbieta Hardej                Piaseczno             56.93    797   14
  86 Paweł Łęcki                    Gorzów Wielkopolski  127.15   1653   13
  87 Wojciech Zieliński             Szczecin             123.69   1608   13
  88 Piotr Domański                 Ostrołęka            119.46   1553   13
  89 Łukasz Święcki                 Białystok            114.08   1483   13
  90 Maciej Bukowski                Szczecin             110.38   1435   13
  91 Krzysztof Chełstowski          Łomża                110.15   1432   13
  92 Alicja Tarczewska              Łomża                106.31   1382   13
  93 Marcin  Baniewski              Pełczyce             101.92   1325   13
  94 Mirosław Norwajszas            Szczecin             101.92   1325   13
  95 Anna Biegańska                 Białystok             97.08   1262   13
  96 Przemysław Kaliszuk            Szczecin              95.23   1238   13
  97 Maurycy Machnio                Lipiany               90.46   1176   13
  98 Waldemar Stankiewicz           Mieszkowice           89.31   1161   13
  99 Dorota Franków                 Gorzów Wielkopolski   88.54   1151   13
 100 Czesław Konopko                Szczecin              84.31   1096   13
 101 Arkadiusz Kaliszuk             Szczecin              78.31   1018   13
 102 Krystyna Puchalska             Łódź                  73.38    954   13
 103 Mirosław Dymkowski             Czechowice-Dziedzice  71.54    930   13
 104 Robert Zabłocki                Łódź                 137.08   1645   12
 105 Bartłomiej Bęben               Jarosław             128.75   1545   12
 106 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  128.25   1539   12
 107 Sławomir Buk                   Gliwice              125.83   1510   12
 108 Leszek Dobrowolski             Wrocław              125.75   1509   12
 109 Paweł Szulc                    Szczecin             124.67   1496   12
 110 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             121.00   1452   12
 111 Kinga Pruszak                  Bydgoszcz            119.33   1432   12
 112 Monika Lewandowska             Warszawa             118.08   1417   12
 113 Paweł Jędryka                  Tarnów               115.08   1381   12
 114 Jarosław Krzemiński            Tuchów               114.25   1371   12
 115 Maciej Stolarczyk              Zator                114.08   1369   12
 116 Ewa Marek-Domagała             Jelenia Góra         109.67   1316   12
 117 Paweł Miczko                   Sandomierz           108.58   1303   12
 118 Przemysław Pok                 Szczecin             108.00   1296   12
 119 Rafał  Wagnerowski             Tarnów               107.92   1295   12
 120 Paulina Mech                   Kraków               107.83   1294   12
 121 Iwona Rutkowska                Warszawa             107.00   1284   12
 122 Agnieszka Biegańska            Białystok            106.83   1282   12
 123 Tomasz Figiel                  Zawichost            106.67   1280   12
 124 Maria Grzegorzewska            Nowe Miasto Lubawsk  105.58   1267   12
 125 Tomasz Smulewicz               Łódź                 104.17   1250   12
 126 Marcin Bertrand                Poznań               103.75   1245   12
 127 Konrad Sowula                  Kraków               103.25   1239   12
 128 Paweł Frynia                   Konstantynów Łódzki  103.08   1237   12
 129 Bartek Kaczanowski             Szczecin             102.75   1233   12
 130 Anna Gorszka-Bilska            Przecław             102.42   1229   12
 131 Iwona Kucia                    Krosno               102.25   1227   12
 132 Jan Ziółkowski                 Rumia                102.25   1227   12
 133 Agata Brzezińska               Świebodzice          101.50   1218   12
 134 Lucyna Sapis                   Słupsk               101.00   1212   12
 135 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz            100.75   1209   12
 136 Artur Tanistra                 Glinka                99.42   1193   12
 137 Andrzej Gronkiewicz            Gdańsk                99.33   1192   12
 138 Marta Świątkowska              Wrocław               98.75   1185   12
 139 Lidia Szpakowska               Jaworzno              97.58   1171   12
 140 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec             97.33   1168   12
 141 Piotr Morawski                 Gdańsk                96.92   1163   12
 142 Andrzej Zając                  Jaworzno              96.83   1162   12
 143 Dorota Ziembowicz              Gliwice               96.17   1154   12
 144 Anna Szutenberg                Ustka                 95.50   1146   12
 145 Tomasz Szczodry                Łomża                 95.33   1144   12
 146 Krystyna Borecka               Wałcz                 94.75   1137   12
 147 Marcela Wołowiec               Gdynia                94.67   1136   12
 148 Czesława Pawłowska             Wrocław               94.42   1133   12
 149 Katarzyna Pawluch              Zabrze                93.83   1126   12
 150 Łukasz Sobierajski             Ostróda               93.08   1117   12
 151 Sławomir Szymański             Szczecin              92.83   1114   12
 152 Mariusz Niemczyk               Kraków                91.58   1099   12
 153 Anna Gabriela Kortońska        Kraków                91.50   1098   12
 154 Mariusz Bogdański              Łomża                 91.42   1097   12
 155 Maciej Zięba                   Wrocław               91.17   1094   12
 156 Piotr Ziętal                   Legnica               91.08   1093   12
 157 Szymon Stolarczyk              Zator                 90.92   1091   12
 158 Robert Kurdziel                Katowice              90.83   1090   12
 159 Kuba Wróblewski                Ustka                 90.83   1090   12
 160 Krzysztof Wychudzki            Ostróda               90.33   1084   12
 161 Barbara Belof                  Falkenberg (Szwecja   90.08   1081   12
 162 Jolanta Szabla                 Wrocław               90.08   1081   12
 163 Dariusz Szulc                  Legnica               89.83   1078   12
 164 Maciej Polak                   Warszawa              89.50   1074   12
 165 Maciej Stańczyk                Kraków                89.00   1068   12
 166 Wacław Sarek                   Jaworzno              88.25   1059   12
 167 Maria Jarosz                   Lublin                86.42   1037   12
 168 Daniel Such                    Legnica               85.75   1029   12
 169 Kamil Tylmanowski              Brodnica              85.08   1021   12
 170 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                84.67   1016   12
 171 Piotr Narewski                 Gdańsk                83.92   1007   12
 172 Sylwia Kozłowska               Białystok             83.33   1000   12
 173 Andrzej Stolot                 Zabrze                83.25    999   12
 174 Artur Jakimczyk                Olsztyn               82.75    993   12
 175 Paweł Łyszczarz                Gorzów Wielkopolski   82.08    985   12
 176 Anna Żyła                      Wrocław               82.08    985   12
 177 Piotr Matyasik                 Kraków                79.42    953   12
 178 Ewa Bożemska                   Ustka                 79.25    951   12
 179 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   78.17    938   12
 180 Grzegorz Kokot                 Ustka                 76.83    922   12
 181 Waldemar  Różanowski           Police                73.83    886   12
 182 Ewa Kujawska                   Poznań                71.58    859   12
 183 Paweł Skowron                  Legnica               70.92    851   12
 184 Piotr Sadzyński                Jaworzno              69.08    829   12
 185 Daria Ząbik                    Legnica               61.08    733   12
 186 Zdzisław Stańkowski            Ostrzeszów           102.36   1126   11
 187 Piotr Sobociński               Inowrocław            95.91   1055   11
 188 Pawel Kulka                    Brodnica              92.73   1020   11
 189 Paweł Morga                    Warszawa              91.64   1008   11
 190 Ryszard Schwartz               Kąpino                89.00    979   11
 191 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              88.27    971   11
 192 Klaudyna Hubeny                Łódź                  86.09    947   11
 193 Magdalena Jacak                Kraków                86.00    946   11
 194 Sławomir Grudziński            Ostróda               84.91    934   11
 195 Anna Straburzyńska             Bydgoszcz             84.91    934   11
 196 Jolanta Skrobisz               Warszawa              83.55    919   11
 197 Barbara Rapacz                 Złotniki Kujawskie    83.09    914   11
 198 Kuba Żuliński                  Przecław              83.00    913   11
 199 Kamil Kajfasz                  Spytkowice            81.73    899   11
 200 Barbara Żydaczewska            Lubin                 81.55    897   11
 201 Wojciech Kuć                   Stargard Szczecińsk   79.91    879   11
 202 Dariusz Zając                  Jaworzno              79.18    871   11
 203 Sylwia Łada                    Inowrocław            77.64    854   11
 204 Mateusz  Chojnacki             Bydgoszcz             76.36    840   11
 205 Rafał Stachura                 Zator                 75.09    826   11
 206 Agnieszka Niwelińska           Kraków                74.36    818   11
 207 Marta Armknecht                Bydgoszcz             73.82    812   11
 208 Sonia Cieślikowska             Racibórz              72.73    800   11
 209 Bogumił Włodek                 Łódź                  72.36    796   11
 210 Paweł Jakubiak                 Ostróda               71.64    788   11
 211 Maria Jankowska                Gdynia                71.45    786   11
 212 Piotr Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   71.45    786   11
 213 Marcin Kołodziejski            Brodnica              71.36    785   11
 214 Mateusz Wasylko                Szczecin              70.09    771   11
 215 Piotr Kalus                    Chorzów               68.91    758   11
 216 Lidia Beling                   Łódź                  66.18    728   11
 217 Przemysław Mamoń               Spytkowice            65.18    717   11
 218 Mateusz Zawadzki               Sampław               65.18    717   11
 219 Monika Szczyrzyca              Jaworzno              65.09    716   11
 220 Michał Mamoń                   Zator                 64.91    714   11
 221 Anna Skudlarska                Wrocław               63.00    693   11
 222 Wiktoria Kliber                Ostrów Wielkopolski   62.45    687   11
 223 Damian Motycki                 Łomża                 51.73    569   11
 224 Artur Koszel                   Warszawa             124.00   1240   10
 225 Joanna Zadrożna                Szczecin             121.80   1218   10
 226 Tomasz Żbikowski               Warszawa              88.20    882   10
 227 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa           87.40    874   10
 228 Marian Wiatr                   Warszawa              78.30    783   10
 229 Kinga Kunert                   Zelistrzewo           76.40    764   10
 230 Paweł Bratuń                   Dąbrowa Górnicza     109.33    984    9
 231 Stanisław Książek              Skawina              105.56    950    9
 232 Paweł Brylski                  Kraków                66.11    595    9
 233 Waldemar Dębski                Ostróda               64.78    583    9
 234 Filip Klar                     Mielec               123.00    984    8
 235 Joanna Julian                  Wrocław              106.12    849    8
 236 Marek Starostka                Olkusz               102.75    822    8
 237 Karolina Alferowicz            Wrocław              100.38    803    8
 238 Maciej Pilc                    Poznań                97.50    780    8
 239 Michał Gorlicki                Łódź                  90.00    720    8
 240 Romuald Owczarek               Wałbrzych             86.00    688    8
 241 Leszek Kowalik                 Bydgoszcz             82.75    662    8
 242 Natalia Tokajuk                Bielsk Podlaski       78.38    627    8
 243 Adrian Fulczyk                 Mysłowice             73.00    584    8
 244 Marzena Mazur                  Warszawa             143.86   1007    7
 245 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        121.86    853    7
 246 Bogdan Pokojski                Brwinów              105.86    741    7
 247 Michał Waszkiewicz             Warszawa             104.29    730    7
 248 Małgorzata Szablowska          Wrocław               98.29    688    7
 249 Krzysztof Wysoczański          Kraków                98.14    687    7
 250 Justyna Woszczyna              Kraków                87.00    609    7
 251 Remigiusz Rydz                 Kochlice              86.29    604    7
 252 Wojciech Urbański              Warszawa              85.14    596    7
 253 Mateusz Lipczyński             Sopot                 82.57    578    7
 254 Rafał Daniluk                  Bielsk Podlaski       82.43    577    7
 255 Natalia Lis zz                 Trzebnica             81.86    573    7
 256 Kamil Puton                    Ruda Śląska           78.71    551    7
 257 Jacek Czubak                   Legnica               69.71    488    7
 258 Mirosław Przepiórkowski        Inowrocław            69.57    487    7
 259 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  69.14    484    7
 260 Magda Dąbrowska                Bielsk Podlaski       68.86    482    7
 261 Przemysław Szczepaniak         Szczecin              55.29    387    7
 262 Cezary Bureta                  Wrocław               54.14    379    7
 263 Michał Patera                  Legnica               53.00    371    7
 264 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             135.00    810    6
 265 Piotr Rosół                    Warszawa             108.00    648    6
 266 Izabela Wyłoga                 Lublin                99.33    596    6
 267 Jolanta Kosmowska              Warszawa              98.17    589    6
 268 Barbara Sajna                  Nowy Dwór Mazowiecki  96.50    579    6
 269 Sylwia Pliszka                 Szczecin              95.83    575    6
 270 Iwona  Szymańska               Września              94.83    569    6
 271 Zygmunt Sołtysiak              Piastów               93.00    558    6
 272 Marcin Ochal                   Dęblin                81.50    489    6
 273 Aldona Głośnicka               Ostróda               77.50    465    6
 274 Paweł Szczekutek               Warszawa              75.00    450    6
 275 Robert Oleszczuk               Rowy                  74.50    447    6
 276 Mieczysław Karwowski           Nowy Dwór Mazowiecki  73.50    441    6
 277 Tomasz Litman                  Szczecin              72.00    432    6
 278 Paweł Mroczkowski              Nowy Dwór Mazowiecki  64.00    384    6
 279 Karol Nitkowski                Szczytno              62.83    377    6
 280 Dawid Hudzik                   Zabrze                62.17    373    6
 281 Filip Pieczyński               Piastów               58.33    350    6
 282 Ewa Bator                      Bydgoszcz             58.17    349    6
 283 Maciej Gołaszewski             Wrocław               54.67    328    6
 284 Marek Gutjar                   Starogard Gdański    105.60    528    5
 285 Monika Kowalik                 Kraków                90.00    450    5
 286 Marcin Kukuła                  Jelenia Góra          79.00    395    5
 287 Andrzej Matyasik               Kraków                72.40    362    5
 288 Zuzanna Molak                  Warszawa              71.80    359    5
 289 Agnieszka Wydra                Gorzów Wielkopolski   57.20    286    5
 290 Adam Sacharczuk                Łomża                 55.20    276    5
 291 Zenon Cichy                    Gorzów Wielkopolski   50.00    250    5
 292 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      134.00    536    4
 293 Kinga Stecuła                  Bytom                125.00    500    4
 294 Paweł Stefaniak                Biała Podlaska       111.50    446    4
 295 Anna Czarnecka                 Zgierz               106.75    427    4
 296 Małgorzata Deszczyńska         Milanówek            100.75    403    4
 297 Michał Cichy                   Katowice              87.25    349    4
 298 Stanisław Stolarczyk           Zator                 78.50    314    4
 299 Paweł Kasprzak                 Warszawa              73.25    293    4
 300 Joanna Żądło                   Wrocław               68.25    273    4
 301 Izabela Borkiewicz             Kraków                57.25    229    4
 302 Patrycjusz Śliwiński           Wrocław               53.50    214    4
 303 Witold Berus                   Zabrze                51.50    206    4
 304 Maria Gaca                     Bydgoszcz             50.00    200    4
 305 Maria Krawczuk                 Wrocław              118.67    356    3
 306 Ewa Stypułkowska               Warszawa              90.00    270    3
 307 Agnieszka Pellowska            Słupsk                77.33    232    3
 308 Michał Jaworek                 Zabrze                74.00    222    3
 309 Joanna Zając                   Warszawa              71.00    213    3
 310 Grzegorz Głowacki              Piastów               62.67    188    3
 311 Joanna Duda                    Zabrze                62.33    187    3
 312 Anna Sroka                     Wrocław               57.67    173    3
 313 Elżbieta Nadolna               Ustka                 57.33    172    3
 314 Barbara Spodniewska            Tychy                 57.00    171    3
 315 Jerzy Stępniewski              Wrocław               57.00    171    3
 316 Dorota Kupiec                  Dęblin                56.33    169    3
 317 Edward Kupiec                  Dęblin                65.50    131    2
 318 Maria Kosińska                 Piła                  64.00    128    2
 319 Jan Staniewicz                 Lublin                62.50    125    2
 320 Tadeusz Bach                   Wejherowo             62.00    124    2
 321 Michał Dzierżak                Wrocław               60.00    120    2
 322 Katarzyna Dziwnik              Bydgoszcz             50.00    100    2
 323 Walerian Pawlicki              Wrocław               75.00     75    1
 324 Tomasz  Jedynak                Majków                74.00     74    1
 325 Patrycja Chodyna               Grudziądz             73.00     73    1
 326 Tomasz Maciąg                  Wrocław               73.00     73    1
 327 Łukasz Musiał                  Wrocław               71.00     71    1
 328 Radosław Wodecki               Wrocław               67.00     67    1
 329 Marta Tralińska                Wrocław               62.00     62    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie