Szczecin12
marca
Szczecin 12-13 marca XIII Mistrzostwa Szczecina „Zanim zakwitną magnolie”Grand Prix 2011
Puławy19
marca
Puławy 19-20 marca III Mistrzostwa PuławGrand Prix 2011
Morze Bałtyckie26
marca
Morze Bałtyckie 26-27 marca I Turniej Via Baltica
Robert Kamiński mistrzem Puław19 - 20 marca 2011 — III Mistrzostwa PuławInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

III Mistrzostwa Puław Puławy, 19 - 20 marca 2011
Grand Prix 2011

Konkurs Relacja z turnieju


Robert Kamiński mistrzem PuławJuż poraz trzeci turniej scrabblowy zagościł w Puławach. Frekwencja nie była imponująca ale zawsze cieszy pojawienie się debiutantów. Tym razem trójka zawodników zasmakowała gry na żywo wśród stałych bywalców turniejów. Łucja Rosołowska z Biłgoraju, Słąwomir Leszczyński z Puław i Dominik Urbacki z Pruszkowa zadebiutowali ze zmiennym szczęściem. Bardzo dobre 15 miejsce i od razu pierwsze punkty w cyklu Grand Prix, zdobył Dominik Urbacki.
Wśród 53 zawodników startujących w turnieju bezkonkurencyjnym okazał się Robert Kamiński z Warszawy. Jako jedyny zawodnik wygrał 11 partii, przegrywając tylko raz z Michałem Alabrudzińskim z Włocławka. I to popularny "Aniołek" zajął drugie miejsce w turnieju z 9 zwycięstwami. Na najniższym stopniu podium uplasował się również z 9 punktami, Marek Reda z Wołomina.
Najlepszą kobietą w turnieju została Irena Sołdan z Rumii.
Wielkie podziękowania za organizację należą się Kamilowi Kisterowi i Pawłowi Nockowi. Dzięki ich trudowi zawodnicy mieli zapewniony przez cały czas trwania poczęstunek, a większa część uczestników wyjechała z Puław z "dużymi" bądź "drobnymi" upominkami. Jednak oprawa turnieju nie byłaby możliwa dzięki wielu sponsorom, których wymieniłem poniżej.


Sponsorzy turnieju:
Galeria Zielona w Puławach — www.galeriazielona.pl
Stowarzyszenie Nasze Puławy — www.naszepulawy.pl
"Klinkier" Przedsiębiorstwo Budowlano-Montażowe Tadeusz Boreczek
Pulanna — www.pulanna.com.pl
"Sport — Turystyka"
Gospodarstwo Szkółkarskie Lucjan i Grzegorz Kurowscy — http://www.kurowski.pl
Abramowicz. Piekarnia, cukiernia sp.j.
Sport Styl — www.sportstyl.pulawy.pl/
Mattel — producent gier Scrabble® i Uno®

Patroni medialni:
TVK Puławy
Dziennik Wschodni
Tygodnik Powiśla
Twoje Radio Puławy
iPuławy.pl
Zapraszamy na przyszłoroczny turniej w Puławach
relacja: Andrzej Gostomski
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
II Mistrzostwa Puław
I Otwarte Mistrzostwa Puław w Scrabble


Rodzaj turniejuotwarty
Sposób rozgrywania- liczba rund: 12
- system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
Miejsce rozgrywekZespół Szkól Technicznych im. Marii Curie – Skłodowskiej w Puławach
ul. Wojska Polskiego 7
mapa
Obrońca tytułuKamil Górka
SędziaAndrzej Gostomski
HarmonogramSobota, 19 marca (7 rund)
11:00-11:20 — zapisy do turnieju
11:30 — rozpoczęcie turnieju
14:30-15:30 — przerwa obiadowa
19:30 — zakończenie gier

Niedziela, 20 marca (5 rund)
10:00 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
15:00 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe- 20 zł (19 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
- członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 12,5 zł za dzień
- młodzież szkolna — 7,5 zł za dzień (do liceum włącznie)
- debiutanci — bez opłat
DojazdPociąg: do stacji PKP Puławy Miasto
PKS/Bus: miejsce rozgrywek znajduje się naprzeciw dworca PKS
Informacje na temat komunikacji miejskiej na stronie www.mzk.pulawy.pl
WyżywienieW czasie turnieju kawa, herbata, napoje, przekąski

Możliwość zamówienia w sobotę jednego z poniższych zestawów obiadowych w cenie 15 zł.
Proszę o zaznaczenie chęci wykupienia obiadu i wyboru zestawu w formularzu zgłoszeniowym

Zestaw 1
- Rosół z makaronem
- Pierś z kurczaka w jajku
- Ziemniaki
- Surówka

Zestaw 2
- Zupa pomidorowa z makaronem
- Sztuka mięsa w sosie chrzanowym
- Ziemniaki
- Surówka

Zestaw 3
- Barszcz ukraiński
- Naleśniki z serem i ze śmietaną

Zestaw 4
- Zupa kalafiorowa
- Placki ziemniaczane w sosie mięsno — paprykowym
- Surówka

Zestaw 5
- Żurek z jajkiem i kiełbasą
- Kopytka w sosie pieczarkowym
- Surówka
NoclegiDom Turysty — ul. Rybacka 7 — tel. 81 887 40 48
Koszt noclegu wraz ze śniadaniem wynosi 60 zł od osoby — Rezerwacja na hasło „turniej scrabble”

Pozostałe miejsca noclegowe w Puławach
Nagrody1 miejsce — 500 zł + puchar
2 miejsce — 350 zł + puchar
3 miejsce — 200 zł + puchar
Nagroda dla najlepszego debiutanta — 100 zł
Zestawy kosmetyków dla trzech najlepszych kobiet
Nagrody rzeczowe
OrganizatorzyKamil Kister — 601 140 611 — kamil.kister@gmail.com
Paweł Nocek — 509 348 593 — pawel.nocek@naszepulawy.pl
SponsorzyGaleria Zielona w Puławach — www.galeriazielona.pl
Stowarzyszenie Nasze Puławy — www.naszepulawy.pl
"Klinkier" Przedsiębiorstwo Budowlano-Montażowe Tadeusz Boreczek
Pulanna — www.pulanna.com.pl
"Sport — Turystyka"
Gospodarstwo Szkółkarskie Lucjan i Grzegorz Kurowscy — http://www.kurowski.pl
Abramowicz. Piekarnia, cukiernia sp.j.
Sport Styl — www.sportstyl.pulawy.pl/
Mattel — producent gier Scrabble® i Uno®


Patroni medialni:
TVK Puławy
Dziennik Wschodni
Tygodnik Powiśla
Twoje Radio Puławy
iPuławy.pl


Wyniki turnieju III Mistrzostwa Puław

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Robert          Kamiński             Warszawa               131.37     11.0     5170     2148      762
  2 Michał          Alabrudziński        Włocławek              143.34      9.0     5071     1869      613
  3 Marek           Reda                 Wołomin                133.99      9.0     4976     1919      569
  4 Stanisław       Rydzik               Warszawa               147.65      8.0     4987     1803      537
  5 Irena           Sołdan               Rumia                  132.35      8.0     4875     1779      305
  6 Dawid           Pikul                Poznań                 143.86      8.0     4850     1835      187
  7 Miłosz          Wrzałek              Reda                   139.76      8.0     4836     1836      256
  8 Grzegorz        Kurowski             Warszawa               142.14      8.0     4806     1868      112
  9 Marek           Syczuk               Warszawa               138.91      8.0     4767     1774      300
 10 Janusz          Kaczor               Międzyrzec Podl.       131.79      7.0     4918     1607      380
 11 Dawid           Adamczyk             Wodzisław Śląski       141.87      7.0     4856     1612      567
 12 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               146.18      7.0     4849     1763       75
 13 Mirosław        Uglik                Warszawa               145.59      7.0     4819     1575      303
 14 Kamil           Górka                Kraków                 146.56      7.0     4808     1737      296
 15 Dominik         Urbacki              Pruszków               100.00      7.0     4780     1617      119
 16 Krzysztof       Obremski             Legnica                142.08      7.0     4660     1690      202
 17 Łukasz          Bobowski             Suchedniów             136.91      7.0     4652     1691      107
 18 Jerzy           Matyasik             Kraków                 120.16      7.0     4618     1633      147
 19 Paweł           Kowalski             Kutno                  121.02      7.0     4296     1638       18
 20 Dariusz         Jarosławski          Ełk                    109.96      7.0     4240     1653     -153
 21 Filip           Sosin                Warszawa               138.94      6.5     4602     1612      163
 22 Justyna         Górka                Kraków                 139.33      6.0     4780     1427      186
 23 Dariusz         Dzierża              Kraków                 138.98      6.0     4704     1485      144
 24 Kazimierz.Jr    Merklejn             Szczecin               147.12      6.0     4518     1582       78
 25 Kamil           Kister               Puławy                 128.54      6.0     4479     1444     -150
 26 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              127.77      6.0     4415     1548      206
 27 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                140.62      6.0     4385     1548     -114
 28 Paulina         Mech                 Kraków                 100.00      6.0     4362     1391      155
 29 Joanna          Ostrowska            Warszawa               113.89      6.0     4302     1550     -456
 30 Piotr           Broda                Sandomierz             116.91      6.0     4248     1487      314
 31 Robert          Kuszpit              Biała Podlaska         130.54      6.0     4222     1482     -201
 32 Rafał           Wesołowski           Warszawa               129.71      5.5     4506     1426      249
 33 Tomasz          Łapka                Opole                  122.31      5.5     4503     1483      145
 34 Szymon          Dąbrowski            Warszawa               100.00      5.5     4148     1480     -674
 35 Ryszard         Dębski               Biała Podlaska         129.61      5.0     4437     1461     -190
 36 Tomasz          Lempart              Kraków                 115.33      5.0     4424     1258      -15
 37 Krzysztof       Kodzis               Inowrocław             124.93      5.0     4330     1294      -89
 38 Dariusz         Puton                Ruda Śląska            138.41      5.0     4294     1359     -110
 39 Beata           Wiączkowska          Wrocław                128.39      5.0     4273     1387      -40
 40 Dorota          Rudzińska            Warszawa               112.21      5.0     4269     1406      -48
 41 Ireneusz        Kurzok               Mikołów                116.73      5.0     4194     1383     -154
 42 Teresa          Zalewska             Racibórz               109.79      5.0     4164     1328     -453
 43 Jerzy           Krzyżewski           Piasutno               112.32      5.0     4160     1333     -132
 44 Edward          Stefaniak            Biała Podlaska         117.50      4.0     4353     1267     -322
 45 Marek           Charytoniuk          Biała Podlaska         123.01      4.0     4217     1273     -277
 46 Patrycja        Śliwińska            Szczecin               119.91      4.0     4115     1234     -114
 47 Łucja           Rosołowska           Biłgoraj               100.00      4.0     4021     1250     -443
 48 Dorota          Zielińska            Piaseczno              112.65      4.0     3982     1251     -440
 49 Zofia           Górka                Łęczna                 104.51      3.0     3769     1136     -616
 50 Maciej          Dąbrowski            Warszawa               100.00      2.0     3410      929     -697
 51 Adam            Kędzior              Lublin                 100.00      2.0     3294      914    -1184
 52 Grzegorz        Pukniel              Lublin                 118.52      2.0     1938      553        2
 53 Sławomir        Leszczyński          Puławy                 100.00      1.0     2165      543     -425
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju III Mistrzostwa Puław



	Stanisław Rydzik 147.65 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Beata          Wiączkowska           128.39 +  391: 355  178
    2     4 Michał         Alabrudziński         143.34 +  431: 357  193
    3     7 Paweł          Kowalski              121.02 +  343: 312  171
    4     3 Kamil          Górka                 146.56 -  410: 425   97
    5     7 Joanna         Ostrowska             113.89 +  484: 307  164
    6     4 Edward         Stefaniak             117.50 +  459: 303  168
    7     1 Robert         Kamiński              131.37 -  415: 488   81
    8     4 Grzegorz       Kurowski              142.14 -  409: 411   92
    9     5 Krzysztof      Obremski              142.08 +  404: 314  192
   10     3 Marek          Reda                  133.99 -  338: 440   84
   11     5 Łukasz         Bobowski              136.91 +  439: 372  187
   12     3 Mariusz        Skrobosz              146.18 +  464: 366  196
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1803  / 12 150.25




	Kazimierz.Jr Merklejn 147.12 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Krzysztof      Sporczyk              127.77 +  337: 321  178
    2    12 Dawid          Adamczyk              141.87 -  277: 399   92
    3    19 Miłosz         Wrzałek               139.76 -  302: 424   90
    4    22 Irena          Sołdan                132.35 -  401: 446   82
    5    19 Justyna        Górka                 139.33 +  380: 351  189
    6    17 Tomasz         Łapka                 122.31 +  507: 345  172
    7    11 Ryszard        Dębski                129.61 +  529: 313  180
    8    12 Filip          Sosin                 138.94 +  449: 357  189
    9     6 Mariusz        Skrobosz              146.18 -  241: 373   96
   10    13 Janusz         Kaczor                131.79 -  404: 412   82
   11    12 Dorota         Rudzińska             112.21 +  355: 256  162
   12    10 Jerzy          Matyasik              120.16 -  336: 443   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1582  / 12 131.83




	Kamil Górka 146.56 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Krzysztof      Kodzis                124.93 +  383: 375  175
    2     6 Irena          Sołdan                132.35 +  471: 326  182
    3     4 Dawid          Pikul                 143.86 +  413: 348  194
    4     3 Stanisław      Rydzik                147.65 +  425: 410  198
    5     1 Grzegorz       Kurowski              142.14 -  336: 441   92
    6     2 Marek          Reda                  133.99 -  377: 486   84
    7     7 Tomasz         Zwoliński             140.62 +  373: 313  191
    8     3 Mariusz        Skrobosz              146.18 +  432: 398  196
    9     3 Miłosz         Wrzałek               139.76 -  382: 393   90
   10     7 Szymon         Dąbrowski             100.00 +  501: 194  150
   11     2 Michał         Alabrudziński         143.34 -  294: 393   93
   12     6 Grzegorz       Kurowski              142.14 -  421: 435   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1737  / 12 144.75




	Mariusz Skrobosz 146.18 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Marek          Charytoniuk           123.01 +  413: 393  173
    2    11 Filip          Sosin                 138.94 +  417: 402  189
    3     5 Janusz         Kaczor                131.79 +  388: 360  182
    4     1 Marek          Reda                  133.99 +  444: 422  184
    5     2 Robert         Kamiński              131.37 -  388: 486   81
    6     5 Marek          Syczuk                138.91 +  488: 337  189
    7     3 Dawid          Pikul                 143.86 -  399: 472   94
    8     3 Kamil          Górka                 146.56 -  398: 432   97
    9     6 Kazimierz.Jr   Merklejn              147.12 +  373: 241  197
   10     4 Łukasz         Bobowski              136.91 -  327: 401   87
   11     4 Grzegorz       Kurowski              142.14 +  448: 364  192
   12     3 Stanisław      Rydzik                147.65 -  366: 464   98
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1763  / 12 146.92




	Mirosław Uglik 145.59 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Tomasz         Łapka                 122.31 -  359: 419   72
    2    21 Łucja          Rosołowska            100.00 -  397: 399   50
    3    21 Sławomir       Leszczyński           100.00 +  467: 377  150
    4    14 Patrycja       Śliwińska             119.91 +  368: 352  170
    5    11 Dariusz        Puton                 138.41 +  346: 308  188
    6     7 Dorota         Rudzińska             112.21 +  464: 356  162
    7     8 Marek          Syczuk                138.91 -  322: 458   89
    8    14 Ryszard        Dębski                129.61 -  383: 390   80
    9    10 Irena          Sołdan                132.35 +  440: 404  182
   10     9 Krzysztof      Sporczyk              127.77 +  405: 336  178
   11     9 Dariusz        Jarosławski           109.96 +  491: 330  160
   12     5 Dawid          Pikul                 143.86 -  377: 387   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1575  / 12 131.25




	Dawid Pikul 143.86 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Paweł          Kowalski              121.02 +  449: 330  171
    2     3 Robert         Kuszpit               130.54 +  330: 303  181
    3     4 Kamil          Górka                 146.56 -  348: 413   97
    4     6 Łukasz         Bobowski              136.91 +  443: 342  187
    5     8 Dorota         Zielińska             112.65 +  403: 342  163
    6     3 Krzysztof      Obremski              142.08 +  407: 389  192
    7     3 Mariusz        Skrobosz              146.18 +  472: 399  196
    8     1 Robert         Kamiński              131.37 -  386: 527   81
    9     4 Grzegorz       Kurowski              142.14 -  368: 407   92
   10     5 Marek          Syczuk                138.91 +  413: 383  189
   11     3 Miłosz         Wrzałek               139.76 -  444: 451   90
   12     5 Mirosław       Uglik                 145.59 +  387: 377  196
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1835  / 12 152.92




	Michał Alabrudziński 143.34 Włocławek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Jerzy          Matyasik              120.16 +  449: 431  170
    2     4 Stanisław      Rydzik                147.65 -  357: 431   98
    3    10 Dorota         Zielińska             112.65 -  327: 347   63
    4    21 Teresa         Zalewska              109.79 +  508: 328  160
    5    10 Tomasz         Łapka                 122.31 +  505: 367  172
    6     6 Filip          Sosin                 138.94 +  369: 363  189
    7     4 Irena          Sołdan                132.35 +  435: 405  182
    8     2 Marek          Reda                  133.99 +  443: 309  184
    9     1 Robert         Kamiński              131.37 +  409: 309  181
   10     2 Grzegorz       Kurowski              142.14 +  478: 427  192
   11     2 Kamil          Górka                 146.56 +  393: 294  197
   12     1 Robert         Kamiński              131.37 -  398: 447   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1869  / 12 155.75




	Grzegorz Kurowski 142.14 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Patrycja       Śliwińska             119.91 +  415: 340  170
    2    10 Kamil          Kister                128.54 +  367: 347  179
    3     3 Łukasz         Bobowski              136.91 +  435: 369  187
    4     2 Dawid          Adamczyk              141.87 +  430: 345  192
    5     1 Kamil          Górka                 146.56 +  441: 336  197
    6     1 Robert         Kamiński              131.37 -  315: 389   81
    7     2 Marek          Reda                  133.99 -  359: 444   84
    8     4 Stanisław      Rydzik                147.65 +  411: 409  198
    9     4 Dawid          Pikul                 143.86 +  407: 368  194
   10     2 Michał         Alabrudziński         143.34 -  427: 478   93
   11     4 Mariusz        Skrobosz              146.18 -  364: 448   96
   12     6 Kamil          Górka                 146.56 +  435: 421  197
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1868  / 12 155.67




	Krzysztof Obremski 142.08 Legnica                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Edward         Stefaniak             117.50 +  460: 309  168
    2     2 Dariusz        Dzierża               138.98 -  328: 333   89
    3    13 Kamil          Kister                128.54 +  479: 430  179
    4     5 Janusz         Kaczor                131.79 +  416: 355  182
    5     4 Tomasz         Zwoliński             140.62 +  389: 369  191
    6     3 Dawid          Pikul                 143.86 -  389: 407   94
    7     5 Miłosz         Wrzałek               139.76 -  329: 518   90
    8     8 Jerzy          Matyasik              120.16 +  403: 310  170
    9     5 Stanisław      Rydzik                147.65 -  314: 404   98
   10    11 Dariusz        Jarosławski           109.96 -  313: 346   60
   11    13 Krzysztof      Sporczyk              127.77 +  340: 335  178
   12    11 Tomasz         Zwoliński             140.62 +  500: 342  191
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1690  / 12 140.83




	Dawid Adamczyk 141.87 Wodzisław Śląski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Piotr          Broda                 116.91 +  409: 303  167
    2    12 Kazimierz.Jr   Merklejn              147.12 +  399: 277  197
    3     1 Ryszard        Dębski                129.61 +  464: 373  180
    4     2 Grzegorz       Kurowski              142.14 -  345: 430   92
    5     6 Marek          Syczuk                138.91 -  344: 386   89
    6    11 Joanna         Ostrowska             113.89 +  449: 343  164
    7     6 Edward         Stefaniak             117.50 +  439: 261  168
    8     5 Miłosz         Wrzałek               139.76 -  361: 403   90
    9     9 Szymon         Dąbrowski             100.00 -  375: 466   50
   10     8 Dorota         Rudzińska             112.21 +  404: 361  162
   11     7 Paweł          Kowalski              121.02 +  485: 286  171
   12     4 Irena          Sołdan                132.35 -  382: 400   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1612  / 12 134.33




	Tomasz Zwoliński 140.62 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Ireneusz       Kurzok                116.73 +  332: 328  167
    2    13 Dominik        Urbacki               100.00 -  325: 482   50
    3    18 Teresa         Zalewska              109.79 +  448: 211  160
    4     8 Marek          Charytoniuk           123.01 +  365: 363  173
    5     4 Krzysztof      Obremski              142.08 -  369: 389   92
    6    10 Dariusz        Dzierża               138.98 +  366: 352  189
    7     7 Kamil          Górka                 146.56 -  313: 373   97
    8    11 Łukasz         Bobowski              136.91 -  348: 378   87
    9    12 Ryszard        Dębski                129.61 +  403: 344  180
   10    12 Kamil          Kister                128.54 +  425: 316  179
   11     6 Irena          Sołdan                132.35 -  349: 463   82
   12    11 Krzysztof      Obremski              142.08 -  342: 500   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1548  / 12 129.00




	Miłosz Wrzałek 139.76 Reda                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Tomasz         Lempart               115.33 +  385: 319  165
    2     5 Łukasz         Bobowski              136.91 -  339: 431   87
    3    19 Kazimierz.Jr   Merklejn              147.12 +  424: 302  197
    4    12 Marek          Syczuk                138.91 -  395: 404   89
    5    17 Krzysztof      Sporczyk              127.77 +  421: 323  178
    6     9 Rafał          Wesołowski            129.71 +  387: 359  180
    7     5 Krzysztof      Obremski              142.08 +  518: 329  192
    8     5 Dawid          Adamczyk              141.87 +  403: 361  192
    9     3 Kamil          Górka                 146.56 +  393: 382  197
   10     1 Robert         Kamiński              131.37 -  405: 498   81
   11     3 Dawid          Pikul                 143.86 +  451: 444  194
   12     2 Marek          Reda                  133.99 -  315: 428   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1836  / 12 153.00




	Justyna Górka 139.33 Kraków  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Joanna         Ostrowska             113.89 +  432: 370  164
    2     7 Marek          Reda                  133.99 -  378: 422   84
    3     9 Paulina        Mech                  100.00 -  349: 434   50
    4    17 Beata          Wiączkowska           128.39 -  351: 376   78
    5    19 Kazimierz.Jr   Merklejn              147.12 -  351: 380   97
    6    23 Łucja          Rosołowska            100.00 +  399: 284  150
    7    18 Dariusz        Puton                 138.41 -  343: 446   88
    8    20 Paweł          Kowalski              121.02 -  291: 375   71
    9    24 Zofia          Górka                 104.51 +  407: 295  155
   10    22 Ireneusz       Kurzok                116.73 +  564: 412  167
   11    18 Marek          Charytoniuk           123.01 +  427: 376  173
   12    14 Szymon         Dąbrowski             100.00 +  488: 424  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1427  / 12 118.92




	Dariusz Dzierża 138.98 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Dorota         Zielińska             112.65 +  401: 387  163
    2     2 Krzysztof      Obremski              142.08 +  333: 328  192
    3     6 Robert         Kamiński              131.37 -  388: 401   81
    4     7 Dominik        Urbacki               100.00 -  355: 411   50
    5    13 Łukasz         Bobowski              136.91 +  485: 334  187
    6    10 Tomasz         Zwoliński             140.62 -  352: 366   91
    7    13 Ireneusz       Kurzok                116.73 +  476: 339  167
    8     9 Marek          Charytoniuk           123.01 +  431: 332  173
    9     8 Dariusz        Jarosławski           109.96 +  382: 359  160
   10     6 Irena          Sołdan                132.35 -  369: 400   82
   11     8 Filip          Sosin                 138.94 -  313: 408   89
   12     9 Dominik        Urbacki               100.00 -  419: 495   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1485  / 12 123.75




	Filip Sosin 138.94 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Jerzy          Krzyżewski            112.32 +  359: 337  162
    2    11 Mariusz        Skrobosz              146.18 -  402: 417   96
    3    15 Robert         Kuszpit               130.54 +  414: 331  181
    4     9 Krzysztof      Sporczyk              127.77 +  387: 271  178
    5     3 Marek          Reda                  133.99 -  375: 390   84
    6     6 Michał         Alabrudziński         143.34 -  363: 369   93
    7    17 Szymon         Dąbrowski             100.00 =  357: 357  100
    8    12 Kazimierz.Jr   Merklejn              147.12 -  357: 449   97
    9    16 Rafał          Wesołowski            129.71 +  432: 415  180
   10    14 Jerzy          Matyasik              120.16 +  364: 330  170
   11     8 Dariusz        Dzierża               138.98 +  408: 313  189
   12     8 Janusz         Kaczor                131.79 -  384: 460   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1612  / 12 134.33




	Marek Syczuk 138.91 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Dorota         Rudzińska             112.21 +  379: 346  162
    2     8 Robert         Kamiński              131.37 -  319: 400   81
    3    16 Irena          Sołdan                132.35 +  365: 361  182
    4    12 Miłosz         Wrzałek               139.76 +  404: 395  190
    5     6 Dawid          Adamczyk              141.87 +  386: 344  192
    6     5 Mariusz        Skrobosz              146.18 -  337: 488   96
    7     8 Mirosław       Uglik                 145.59 +  458: 322  196
    8     6 Dariusz        Jarosławski           109.96 +  441: 286  160
    9     2 Marek          Reda                  133.99 -  327: 427   84
   10     5 Dawid          Pikul                 143.86 -  383: 413   94
   11    10 Szymon         Dąbrowski             100.00 +  523: 345  150
   12     7 Łukasz         Bobowski              136.91 +  445: 340  187
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1774  / 12 147.83




	Dariusz Puton 138.41 Ruda Śląska            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Dariusz        Jarosławski           109.96 +  403: 345  160
    2     1 Ryszard        Dębski                129.61 -  402: 430   80
    3    11 Tomasz         Łapka                 122.31 +  365: 362  172
    4    10 Joanna         Ostrowska             113.89 -  327: 352   64
    5    11 Mirosław       Uglik                 145.59 -  308: 346   96
    6    21 Szymon         Dąbrowski             100.00 -  312: 412   50
    7    18 Justyna        Górka                 139.33 +  446: 343  189
    8    18 Dorota         Zielińska             112.65 +  377: 368  163
    9    17 Paweł          Kowalski              121.02 -  293: 333   71
   10    19 Robert         Kuszpit               130.54 -  347: 390   81
   11    19 Grzegorz       Pukniel               118.52 +  362: 327  169
   12    19 Joanna         Ostrowska             113.89 -  352: 396   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1359  / 12 113.25




	Łukasz Bobowski 136.91 Suchedniów               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Teresa         Zalewska              109.79 +  436: 360  160
    2     5 Miłosz         Wrzałek               139.76 +  431: 339  190
    3     3 Grzegorz       Kurowski              142.14 -  369: 435   92
    4     6 Dawid          Pikul                 143.86 -  342: 443   94
    5    13 Dariusz        Dzierża               138.98 -  334: 485   89
    6    15 Beata          Wiączkowska           128.39 +  400: 351  178
    7    14 Joanna         Ostrowska             113.89 +  425: 314  164
    8    11 Tomasz         Zwoliński             140.62 +  378: 348  191
    9     7 Dominik        Urbacki               100.00 +  424: 259  150
   10     4 Mariusz        Skrobosz              146.18 +  401: 327  196
   11     5 Stanisław      Rydzik                147.65 -  372: 439   98
   12     7 Marek          Syczuk                138.91 -  340: 445   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1691  / 12 140.92




	Marek Reda 133.99 Wołomin                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Zofia          Górka                 104.51 +  382: 334  155
    2     7 Justyna        Górka                 139.33 +  422: 378  189
    3     2 Dominik        Urbacki               100.00 +  486: 333  150
    4     1 Mariusz        Skrobosz              146.18 -  422: 444   96
    5     3 Filip          Sosin                 138.94 +  390: 375  189
    6     2 Kamil          Górka                 146.56 +  486: 377  197
    7     2 Grzegorz       Kurowski              142.14 +  444: 359  192
    8     2 Michał         Alabrudziński         143.34 -  309: 443   93
    9     2 Marek          Syczuk                138.91 +  427: 327  189
   10     3 Stanisław      Rydzik                147.65 +  440: 338  198
   11     1 Robert         Kamiński              131.37 -  340: 384   81
   12     2 Miłosz         Wrzałek               139.76 +  428: 315  190
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1919  / 12 159.92




	Irena Sołdan 132.35 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Szymon         Dąbrowski             100.00 +  433: 239  150
    2     6 Kamil          Górka                 146.56 -  326: 471   97
    3    16 Marek          Syczuk                138.91 -  361: 365   89
    4    22 Kazimierz.Jr   Merklejn              147.12 +  446: 401  197
    5    14 Piotr          Broda                 116.91 +  356: 343  167
    6     8 Dominik        Urbacki               100.00 +  456: 421  150
    7     4 Michał         Alabrudziński         143.34 -  405: 435   93
    8    10 Edward         Stefaniak             117.50 +  425: 355  168
    9    10 Mirosław       Uglik                 145.59 -  404: 440   96
   10     6 Dariusz        Dzierża               138.98 +  400: 369  189
   11     6 Tomasz         Zwoliński             140.62 +  463: 349  191
   12     4 Dawid          Adamczyk              141.87 +  400: 382  192
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1779  / 12 148.25




	Janusz Kaczor 131.79 Międzyrzec Podl.         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Maciej         Dąbrowski             100.00 +  375: 279  150
    2     9 Tomasz         Łapka                 122.31 +  400: 302  172
    3     5 Mariusz        Skrobosz              146.18 -  360: 388   96
    4     5 Krzysztof      Obremski              142.08 -  355: 416   92
    5    12 Dorota         Rudzińska             112.21 -  358: 421   62
    6    18 Ireneusz       Kurzok                116.73 -  363: 428   67
    7    21 Paweł          Kowalski              121.02 -  370: 428   71
    8    22 Łucja          Rosołowska            100.00 +  480: 314  150
    9    18 Robert         Kuszpit               130.54 +  563: 378  181
   10    13 Kazimierz.Jr   Merklejn              147.12 +  412: 404  197
   11    11 Rafał          Wesołowski            129.71 +  422: 396  180
   12     8 Filip          Sosin                 138.94 +  460: 384  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1607  / 12 133.92




	Robert Kamiński 131.37 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Łucja          Rosołowska            100.00 +  426: 310  150
    2     8 Marek          Syczuk                138.91 +  400: 319  189
    3     6 Dariusz        Dzierża               138.98 +  401: 388  189
    4     4 Ryszard        Dębski                129.61 +  415: 335  180
    5     2 Mariusz        Skrobosz              146.18 +  486: 388  196
    6     1 Grzegorz       Kurowski              142.14 +  389: 315  192
    7     1 Stanisław      Rydzik                147.65 +  488: 415  198
    8     1 Dawid          Pikul                 143.86 +  527: 386  194
    9     1 Michał         Alabrudziński         143.34 -  309: 409   93
   10     1 Miłosz         Wrzałek               139.76 +  498: 405  190
   11     1 Marek          Reda                  133.99 +  384: 340  184
   12     1 Michał         Alabrudziński         143.34 +  447: 398  193
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2148  / 12 179.00




	Robert Kuszpit 130.54 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Paulina        Mech                  100.00 +  395: 348  150
    2     3 Dawid          Pikul                 143.86 -  303: 330   94
    3    15 Filip          Sosin                 138.94 -  331: 414   89
    4    18 Rafał          Wesołowski            129.71 -  283: 361   80
    5    20 Paweł          Kowalski              121.02 +  360: 323  171
    6    20 Piotr          Broda                 116.91 +  320: 300  167
    7    16 Jerzy          Matyasik              120.16 -  289: 359   70
    8    21 Grzegorz       Pukniel               118.52 +  399: 346  169
    9    18 Janusz         Kaczor                131.79 -  378: 563   82
   10    19 Dariusz        Puton                 138.41 +  390: 347  188
   11    17 Jerzy          Krzyżewski            112.32 +  405: 326  162
   12    13 Dariusz        Jarosławski           109.96 -  369: 406   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1482  / 12 123.50




	Rafał Wesołowski 129.71 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Dominik        Urbacki               100.00 -  365: 407   50
    2    19 Krzysztof      Sporczyk              127.77 -  367: 393   78
    3    22 Zofia          Górka                 104.51 +  421: 304  155
    4    18 Robert         Kuszpit               130.54 +  361: 283  181
    5     9 Ryszard        Dębski                129.61 +  395: 306  180
    6     9 Miłosz         Wrzałek               139.76 -  359: 387   90
    7    12 Dorota         Rudzińska             112.21 -  301: 325   62
    8    16 Ireneusz       Kurzok                116.73 +  399: 285  167
    9    16 Filip          Sosin                 138.94 -  415: 432   89
   10    16 Patrycja       Śliwińska             119.91 +  343: 329  170
   11    11 Janusz         Kaczor                131.79 -  396: 422   82
   12    16 Tomasz         Łapka                 122.31 =  384: 384  122
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1426  / 12 118.83




	Ryszard Dębski 129.61 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Adam           Kędzior               100.00 +  508: 246  150
    2     1 Dariusz        Puton                 138.41 +  430: 402  188
    3     1 Dawid          Adamczyk              141.87 -  373: 464   92
    4     4 Robert         Kamiński              131.37 -  335: 415   81
    5     9 Rafał          Wesołowski            129.71 -  306: 395   80
    6    14 Jerzy          Krzyżewski            112.32 +  420: 325  162
    7    11 Kazimierz.Jr   Merklejn              147.12 -  313: 529   97
    8    14 Mirosław       Uglik                 145.59 +  390: 383  196
    9    12 Tomasz         Zwoliński             140.62 -  344: 403   91
   10    15 Beata          Wiączkowska           128.39 +  379: 315  178
   11    15 Piotr          Broda                 116.91 -  333: 426   67
   12    15 Kamil          Kister                128.54 -  306: 324   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1461  / 12 121.75




	Kamil Kister 128.54 Puławy

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Sławomir       Leszczyński           100.00 +  363: 357  150
    2    10 Grzegorz       Kurowski              142.14 -  347: 367   92
    3    13 Krzysztof      Obremski              142.08 -  430: 479   92
    4    19 Łucja          Rosołowska            100.00 +  393: 338  150
    5    18 Dariusz        Jarosławski           109.96 -  360: 425   60
    6    16 Krzysztof      Sporczyk              127.77 +  416: 354  178
    7    15 Dorota         Zielińska             112.65 +  424: 400  163
    8    13 Szymon         Dąbrowski             100.00 -  372: 391   50
    9    11 Edward         Stefaniak             117.50 +  356: 354  168
   10    12 Tomasz         Zwoliński             140.62 -  316: 425   91
   11    16 Jerzy          Matyasik              120.16 -  378: 433   70
   12    15 Ryszard        Dębski                129.61 +  324: 306  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1444  / 12 120.33




	Beata Wiączkowska 128.39 Wrocław         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Stanisław      Rydzik                147.65 -  355: 391   98
    2    23 Piotr          Broda                 116.91 +  404: 356  167
    3    17 Dariusz        Jarosławski           109.96 -  283: 336   60
    4    17 Justyna        Górka                 139.33 +  376: 351  189
    5    16 Jerzy          Matyasik              120.16 -  352: 401   70
    6    15 Łukasz         Bobowski              136.91 -  351: 400   87
    7    23 Teresa         Zalewska              109.79 +  422: 295  160
    8    19 Joanna         Ostrowska             113.89 -  327: 360   64
    9    21 Ireneusz       Kurzok                116.73 +  356: 298  167
   10    15 Ryszard        Dębski                129.61 -  315: 379   80
   11    20 Tomasz         Łapka                 122.31 -  342: 455   72
   12    22 Marek          Charytoniuk           123.01 +  390: 291  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1387  / 12 115.58




	Krzysztof Sporczyk 127.77 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Kazimierz.Jr   Merklejn              147.12 -  321: 337   97
    2    19 Rafał          Wesołowski            129.71 +  393: 367  180
    3    12 Dorota         Rudzińska             112.21 +  391: 327  162
    4     9 Filip          Sosin                 138.94 -  271: 387   89
    5    17 Miłosz         Wrzałek               139.76 -  323: 421   90
    6    16 Kamil          Kister                128.54 -  354: 416   79
    7    22 Tomasz         Lempart               115.33 +  409: 370  165
    8    17 Paulina        Mech                  100.00 +  384: 258  150
    9    14 Marek          Charytoniuk           123.01 +  481: 246  173
   10     9 Mirosław       Uglik                 145.59 -  336: 405   96
   11    13 Krzysztof      Obremski              142.08 -  335: 340   92
   12    17 Krzysztof      Kodzis                124.93 +  417: 335  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1548  / 12 129.00




	Krzysztof Kodzis 124.93 Inowrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Kamil          Górka                 146.56 -  375: 383   97
    2    17 Paweł          Kowalski              121.02 -  397: 524   71
    3    20 Joanna         Ostrowska             113.89 -  357: 382   64
    4    23 Dorota         Rudzińska             112.21 -  330: 461   62
    5    25 Maciej         Dąbrowski             100.00 +  430: 261  150
    6    22 Patrycja       Śliwińska             119.91 +  370: 340  170
    7    19 Piotr          Broda                 116.91 -  296: 396   67
    8    23 Teresa         Zalewska              109.79 +  366: 286  160
    9    20 Dorota         Zielińska             112.65 +  382: 340  163
   10    17 Jerzy          Krzyżewski            112.32 -  336: 353   62
   11    21 Łucja          Rosołowska            100.00 +  356: 276  150
   12    17 Krzysztof      Sporczyk              127.77 -  335: 417   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1294  / 12 107.83




	Marek Charytoniuk 123.01 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Mariusz        Skrobosz              146.18 -  393: 413   96
    2    15 Jerzy          Krzyżewski            112.32 +  389: 324  162
    3    14 Łucja          Rosołowska            100.00 +  420: 303  150
    4     8 Tomasz         Zwoliński             140.62 -  363: 365   91
    5    15 Paulina        Mech                  100.00 +  374: 361  150
    6    13 Dorota         Zielińska             112.65 +  441: 274  163
    7     9 Dariusz        Jarosławski           109.96 -  279: 355   60
    8     9 Dariusz        Dzierża               138.98 -  332: 431   89
    9    14 Krzysztof      Sporczyk              127.77 -  246: 481   78
   10    18 Piotr          Broda                 116.91 -  313: 370   67
   11    18 Justyna        Górka                 139.33 -  376: 427   89
   12    22 Beata          Wiączkowska           128.39 -  291: 390   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1273  / 12 106.08




	Tomasz Łapka 122.31 Opole

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Mirosław       Uglik                 145.59 +  419: 359  196
    2     9 Janusz         Kaczor                131.79 -  302: 400   82
    3    11 Dariusz        Puton                 138.41 -  362: 365   88
    4    15 Tomasz         Lempart               115.33 +  426: 308  165
    5    10 Michał         Alabrudziński         143.34 -  367: 505   93
    6    17 Kazimierz.Jr   Merklejn              147.12 -  345: 507   97
    7    20 Jerzy          Krzyżewski            112.32 +  432: 215  162
    8    15 Piotr          Broda                 116.91 -  306: 348   67
    9    19 Patrycja       Śliwińska             119.91 -  255: 355   70
   10    24 Zofia          Górka                 104.51 +  450: 270  155
   11    20 Beata          Wiączkowska           128.39 +  455: 342  178
   12    16 Rafał          Wesołowski            129.71 =  384: 384  130
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1483  / 12 123.58




	Paweł Kowalski 121.02 Kutno                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Dawid          Pikul                 143.86 -  330: 449   94
    2    17 Krzysztof      Kodzis                124.93 +  524: 397  175
    3     7 Stanisław      Rydzik                147.65 -  312: 343   98
    4    16 Piotr          Broda                 116.91 -  320: 395   67
    5    20 Robert         Kuszpit               130.54 -  323: 360   81
    6    24 Zofia          Górka                 104.51 +  293: 287  155
    7    21 Janusz         Kaczor                131.79 +  428: 370  182
    8    20 Justyna        Górka                 139.33 +  375: 291  189
    9    17 Dariusz        Puton                 138.41 +  333: 293  188
   10    10 Dominik        Urbacki               100.00 +  423: 300  150
   11     7 Dawid          Adamczyk              141.87 -  286: 485   92
   12    12 Piotr          Broda                 116.91 +  349: 308  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1638  / 12 136.50




	Jerzy Matyasik 120.16 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Michał         Alabrudziński         143.34 -  431: 449   93
    2    14 Patrycja       Śliwińska             119.91 +  385: 358  170
    3     8 Edward         Stefaniak             117.50 -  323: 421   68
    4    20 Jerzy          Krzyżewski            112.32 +  412: 392  162
    5    16 Beata          Wiączkowska           128.39 +  401: 352  178
    6    12 Dariusz        Jarosławski           109.96 -  349: 405   60
    7    16 Robert         Kuszpit               130.54 +  359: 289  181
    8     8 Krzysztof      Obremski              142.08 -  310: 403   92
    9    15 Joanna         Ostrowska             113.89 +  442: 324  164
   10    14 Filip          Sosin                 138.94 -  330: 364   89
   11    16 Kamil          Kister                128.54 +  433: 378  179
   12    10 Kazimierz.Jr   Merklejn              147.12 +  443: 336  197
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1633  / 12 136.08




	Patrycja Śliwińska 119.91 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Grzegorz       Kurowski              142.14 -  340: 415   92
    2    14 Jerzy          Matyasik              120.16 -  358: 385   70
    3    23 Ireneusz       Kurzok                116.73 +  379: 361  167
    4    14 Mirosław       Uglik                 145.59 -  352: 368   96
    5    22 Teresa         Zalewska              109.79 -  289: 356   60
    6    22 Krzysztof      Kodzis                124.93 -  340: 370   75
    7    24 Zofia          Górka                 104.51 +  380: 350  155
    8    25 Maciej         Dąbrowski             100.00 +  371: 289  150
    9    19 Tomasz         Łapka                 122.31 +  355: 255  172
   10    16 Rafał          Wesołowski            129.71 -  329: 343   80
   11    23 Paulina        Mech                  100.00 -  346: 370   50
   12    23 Ireneusz       Kurzok                116.73 -  276: 367   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1234  / 12 102.83




	Grzegorz Pukniel 118.52 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    21 Robert         Kuszpit               130.54 -  346: 399   81
    9    22 Jerzy          Krzyżewski            112.32 -  431: 453   62
   10    23 Teresa         Zalewska              109.79 +  417: 365  160
   11    19 Dariusz        Puton                 138.41 -  327: 362   88
   12    20 Jerzy          Krzyżewski            112.32 +  417: 357  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     553  /  5 110.60




	Edward Stefaniak 117.50 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Krzysztof      Obremski              142.08 -  309: 460   92
    2    22 Sławomir       Leszczyński           100.00 +  414: 289  150
    3     8 Jerzy          Matyasik              120.16 +  421: 323  170
    4    13 Dariusz        Jarosławski           109.96 +  394: 315  160
    5     5 Dominik        Urbacki               100.00 +  419: 363  150
    6     4 Stanisław      Rydzik                147.65 -  303: 459   98
    7     6 Dawid          Adamczyk              141.87 -  261: 439   92
    8    10 Irena          Sołdan                132.35 -  355: 425   82
    9    11 Kamil          Kister                128.54 -  354: 356   79
   10    20 Joanna         Ostrowska             113.89 -  393: 452   64
   11    22 Tomasz         Lempart               115.33 -  366: 382   65
   12    21 Tomasz         Lempart               115.33 -  364: 412   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1267  / 12 105.58




	Piotr Broda 116.91 Sandomierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Dawid          Adamczyk              141.87 -  303: 409   92
    2    23 Beata          Wiączkowska           128.39 -  356: 404   78
    3    26 Adam           Kędzior               100.00 +  412: 212  150
    4    16 Paweł          Kowalski              121.02 +  395: 320  171
    5    14 Irena          Sołdan                132.35 -  343: 356   82
    6    20 Robert         Kuszpit               130.54 -  300: 320   81
    7    19 Krzysztof      Kodzis                124.93 +  396: 296  175
    8    15 Tomasz         Łapka                 122.31 +  348: 306  172
    9    13 Dorota         Rudzińska             112.21 -  291: 316   62
   10    18 Marek          Charytoniuk           123.01 +  370: 313  173
   11    15 Ryszard        Dębski                129.61 +  426: 333  180
   12    12 Paweł          Kowalski              121.02 -  308: 349   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1487  / 12 123.92




	Ireneusz Kurzok 116.73 Mikołów                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Tomasz         Zwoliński             140.62 -  328: 332   91
    2    18 Joanna         Ostrowska             113.89 -  302: 353   64
    3    23 Patrycja       Śliwińska             119.91 -  361: 379   70
    4    25 Maciej         Dąbrowski             100.00 +  300: 282  150
    5    21 Tomasz         Lempart               115.33 +  400: 255  165
    6    18 Janusz         Kaczor                131.79 +  428: 363  182
    7    13 Dariusz        Dzierża               138.98 -  339: 476   89
    8    16 Rafał          Wesołowski            129.71 -  285: 399   80
    9    21 Beata          Wiączkowska           128.39 -  298: 356   78
   10    22 Justyna        Górka                 139.33 -  412: 564   89
   11    24 Zofia          Górka                 104.51 +  374: 313  155
   12    23 Patrycja       Śliwińska             119.91 +  367: 276  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1383  / 12 115.25




	Tomasz Lempart 115.33 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Miłosz         Wrzałek               139.76 -  319: 385   90
    2    20 Teresa         Zalewska              109.79 -  368: 372   60
    3    24 Szymon         Dąbrowski             100.00 +  490: 241  150
    4    15 Tomasz         Łapka                 122.31 -  308: 426   72
    5    21 Ireneusz       Kurzok                116.73 -  255: 400   67
    6    25 Adam           Kędzior               100.00 +  417: 308  150
    7    22 Krzysztof      Sporczyk              127.77 -  370: 409   78
    8    24 Zofia          Górka                 104.51 -  377: 388   55
    9    23 Paulina        Mech                  100.00 +  451: 309  150
   10    21 Łucja          Rosołowska            100.00 -  275: 471   50
   11    22 Edward         Stefaniak             117.50 +  382: 366  168
   12    21 Edward         Stefaniak             117.50 +  412: 364  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1258  / 12 104.83




	Joanna Ostrowska 113.89 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Justyna        Górka                 139.33 -  370: 432   89
    2    18 Ireneusz       Kurzok                116.73 +  353: 302  167
    3    20 Krzysztof      Kodzis                124.93 +  382: 357  175
    4    10 Dariusz        Puton                 138.41 +  352: 327  188
    5     7 Stanisław      Rydzik                147.65 -  307: 484   98
    6    11 Dawid          Adamczyk              141.87 -  343: 449   92
    7    14 Łukasz         Bobowski              136.91 -  314: 425   87
    8    19 Beata          Wiączkowska           128.39 +  360: 327  178
    9    15 Jerzy          Matyasik              120.16 -  324: 442   70
   10    20 Edward         Stefaniak             117.50 +  452: 393  168
   11    14 Dominik        Urbacki               100.00 -  349: 468   50
   12    19 Dariusz        Puton                 138.41 +  396: 352  188
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1550  / 12 129.17




	Dorota Zielińska 112.65 Piaseczno               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Dariusz        Dzierża               138.98 -  387: 401   89
    2    16 Zofia          Górka                 104.51 +  334: 311  155
    3    10 Michał         Alabrudziński         143.34 +  347: 327  193
    4    11 Paulina        Mech                  100.00 +  328: 306  150
    5     8 Dawid          Pikul                 143.86 -  342: 403   94
    6    13 Marek          Charytoniuk           123.01 -  274: 441   73
    7    15 Kamil          Kister                128.54 -  400: 424   79
    8    18 Dariusz        Puton                 138.41 -  368: 377   88
    9    20 Krzysztof      Kodzis                124.93 -  340: 382   75
   10    26 Maciej         Dąbrowski             100.00 -  252: 370   50
   11    25 Adam           Kędzior               100.00 +  309: 308  150
   12    25 Zofia          Górka                 104.51 -  301: 372   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1251  / 12 104.25




	Jerzy Krzyżewski 112.32 Piasutno      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Filip          Sosin                 138.94 -  337: 359   89
    2    15 Marek          Charytoniuk           123.01 -  324: 389   73
    3    25 Maciej         Dąbrowski             100.00 +  338: 204  150
    4    20 Jerzy          Matyasik              120.16 -  392: 412   70
    5    23 Zofia          Górka                 104.51 +  390: 240  155
    6    14 Ryszard        Dębski                129.61 -  325: 420   80
    7    20 Tomasz         Łapka                 122.31 -  215: 432   72
    8    26 Adam           Kędzior               100.00 +  350: 247  150
    9    22 Grzegorz       Pukniel               118.52 +  453: 431  169
   10    17 Krzysztof      Kodzis                124.93 +  353: 336  175
   11    17 Robert         Kuszpit               130.54 -  326: 405   81
   12    20 Grzegorz       Pukniel               118.52 -  357: 417   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1333  / 12 111.08




	Dorota Rudzińska 112.21 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Marek          Syczuk                138.91 -  346: 379   89
    2    25 Adam           Kędzior               100.00 +  445: 246  150
    3    12 Krzysztof      Sporczyk              127.77 -  327: 391   78
    4    23 Krzysztof      Kodzis                124.93 +  461: 330  175
    5    12 Janusz         Kaczor                131.79 +  421: 358  182
    6     7 Mirosław       Uglik                 145.59 -  356: 464   96
    7    12 Rafał          Wesołowski            129.71 +  325: 301  180
    8     7 Dominik        Urbacki               100.00 -  334: 396   50
    9    13 Piotr          Broda                 116.91 +  316: 291  167
   10     8 Dawid          Adamczyk              141.87 -  361: 404   92
   11    12 Kazimierz.Jr   Merklejn              147.12 -  256: 355   97
   12    18 Paulina        Mech                  100.00 -  321: 402   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1406  / 12 117.17




	Dariusz  Jarosławski 109.96 Ełk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Dariusz        Puton                 138.41 -  345: 403   88
    2    26 Szymon         Dąbrowski             100.00 +  332: 329  150
    3    17 Beata          Wiączkowska           128.39 +  336: 283  178
    4    13 Edward         Stefaniak             117.50 -  315: 394   68
    5    18 Kamil          Kister                128.54 +  425: 360  179
    6    12 Jerzy          Matyasik              120.16 +  405: 349  170
    7     9 Marek          Charytoniuk           123.01 +  355: 279  173
    8     6 Marek          Syczuk                138.91 -  286: 441   89
    9     8 Dariusz        Dzierża               138.98 -  359: 382   89
   10    11 Krzysztof      Obremski              142.08 +  346: 313  192
   11     9 Mirosław       Uglik                 145.59 -  330: 491   96
   12    13 Robert         Kuszpit               130.54 +  406: 369  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1653  / 12 137.75




	Teresa Zalewska 109.79 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Łukasz         Bobowski              136.91 -  360: 436   87
    2    20 Tomasz         Lempart               115.33 +  372: 368  165
    3    18 Tomasz         Zwoliński             140.62 -  211: 448   91
    4    21 Michał         Alabrudziński         143.34 -  328: 508   93
    5    22 Patrycja       Śliwińska             119.91 +  356: 289  170
    6    19 Paulina        Mech                  100.00 -  317: 438   50
    7    23 Beata          Wiączkowska           128.39 -  295: 422   78
    8    23 Krzysztof      Kodzis                124.93 -  286: 366   75
    9    26 Adam           Kędzior               100.00 +  394: 306  150
   10    23 Grzegorz       Pukniel               118.52 -  365: 417   69
   11    26 Maciej         Dąbrowski             100.00 +  443: 299  150
   12    24 Łucja          Rosołowska            100.00 +  437: 320  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1328  / 12 110.67




	Zofia Górka 104.51 Łęczna

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Marek          Reda                  133.99 -  334: 382   84
    2    16 Dorota         Zielińska             112.65 -  311: 334   63
    3    22 Rafał          Wesołowski            129.71 -  304: 421   80
    4    26 Adam           Kędzior               100.00 +  305: 276  150
    5    23 Jerzy          Krzyżewski            112.32 -  240: 390   62
    6    24 Paweł          Kowalski              121.02 -  287: 293   71
    7    24 Patrycja       Śliwińska             119.91 -  350: 380   70
    8    24 Tomasz         Lempart               115.33 +  388: 377  165
    9    24 Justyna        Górka                 139.33 -  295: 407   89
   10    24 Tomasz         Łapka                 122.31 -  270: 450   72
   11    24 Ireneusz       Kurzok                116.73 -  313: 374   67
   12    25 Dorota         Zielińska             112.65 +  372: 301  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1136  / 12  94.67




	Maciej Dąbrowski 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Janusz         Kaczor                131.79 -  279: 375   82
    2    24 Paulina        Mech                  100.00 -  283: 373   50
    3    25 Jerzy          Krzyżewski            112.32 -  204: 338   62
    4    25 Ireneusz       Kurzok                116.73 -  282: 300   67
    5    25 Krzysztof      Kodzis                124.93 -  261: 430   75
    6    26 Sławomir       Leszczyński           100.00 -  270: 282   50
    7    26 Adam           Kędzior               100.00 +  318: 269  150
    8    25 Patrycja       Śliwińska             119.91 -  289: 371   70
    9    25 Łucja          Rosołowska            100.00 -  259: 354   50
   10    26 Dorota         Zielińska             112.65 +  370: 252  163
   11    26 Teresa         Zalewska              109.79 -  299: 443   60
   12    26 Adam           Kędzior               100.00 -  296: 320   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     929  / 12  77.42




	Szymon Dąbrowski 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Irena          Sołdan                132.35 -  239: 433   82
    2    26 Dariusz        Jarosławski           109.96 -  329: 332   60
    3    24 Tomasz         Lempart               115.33 -  241: 490   65
    4    24 Sławomir       Leszczyński           100.00 +  393: 328  150
    5    24 Łucja          Rosołowska            100.00 +  357: 311  150
    6    21 Dariusz        Puton                 138.41 +  412: 312  188
    7    17 Filip          Sosin                 138.94 =  357: 357  139
    8    13 Kamil          Kister                128.54 +  391: 372  179
    9     9 Dawid          Adamczyk              141.87 +  466: 375  192
   10     7 Kamil          Górka                 146.56 -  194: 501   97
   11    10 Marek          Syczuk                138.91 -  345: 523   89
   12    14 Justyna        Górka                 139.33 -  424: 488   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1480  / 12 123.33




	Adam Kędzior 100.00 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Ryszard        Dębski                129.61 -  246: 508   80
    2    25 Dorota         Rudzińska             112.21 -  246: 445   62
    3    26 Piotr          Broda                 116.91 -  212: 412   67
    4    26 Zofia          Górka                 104.51 -  276: 305   55
    5    26 Sławomir       Leszczyński           100.00 +  342: 267  150
    6    25 Tomasz         Lempart               115.33 -  308: 417   65
    7    26 Maciej         Dąbrowski             100.00 -  269: 318   50
    8    26 Jerzy          Krzyżewski            112.32 -  247: 350   62
    9    26 Teresa         Zalewska              109.79 -  306: 394   60
   10    25 Paulina        Mech                  100.00 -  214: 457   50
   11    25 Dorota         Zielińska             112.65 -  308: 309   63
   12    26 Maciej         Dąbrowski             100.00 +  320: 296  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     914  / 12  76.17




	Sławomir Leszczyński 100.00 Puławy

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Kamil          Kister                128.54 -  357: 363   79
    2    22 Edward         Stefaniak             117.50 -  289: 414   68
    3    21 Mirosław       Uglik                 145.59 -  377: 467   96
    4    24 Szymon         Dąbrowski             100.00 -  328: 393   50
    5    26 Adam           Kędzior               100.00 -  267: 342   50
    6    26 Maciej         Dąbrowski             100.00 +  282: 270  150
    7    25 Łucja          Rosołowska            100.00 -  265: 341   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     543  /  7  77.57




	Paulina Mech 100.00 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Robert         Kuszpit               130.54 -  348: 395   81
    2    24 Maciej         Dąbrowski             100.00 +  373: 283  150
    3     9 Justyna        Górka                 139.33 +  434: 349  189
    4    11 Dorota         Zielińska             112.65 -  306: 328   63
    5    15 Marek          Charytoniuk           123.01 -  361: 374   73
    6    19 Teresa         Zalewska              109.79 +  438: 317  160
    7    10 Dominik        Urbacki               100.00 -  306: 445   50
    8    17 Krzysztof      Sporczyk              127.77 -  258: 384   78
    9    23 Tomasz         Lempart               115.33 -  309: 451   65
   10    25 Adam           Kędzior               100.00 +  457: 214  150
   11    23 Patrycja       Śliwińska             119.91 +  370: 346  170
   12    18 Dorota         Rudzińska             112.21 +  402: 321  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1391  / 12 115.92




	Łucja  Rosołowska 100.00 Biłgoraj

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Robert         Kamiński              131.37 -  310: 426   81
    2    21 Mirosław       Uglik                 145.59 +  399: 397  196
    3    14 Marek          Charytoniuk           123.01 -  303: 420   73
    4    19 Kamil          Kister                128.54 -  338: 393   79
    5    24 Szymon         Dąbrowski             100.00 -  311: 357   50
    6    23 Justyna        Górka                 139.33 -  284: 399   89
    7    25 Sławomir       Leszczyński           100.00 +  341: 265  150
    8    22 Janusz         Kaczor                131.79 -  314: 480   82
    9    25 Maciej         Dąbrowski             100.00 +  354: 259  150
   10    21 Tomasz         Lempart               115.33 +  471: 275  165
   11    21 Krzysztof      Kodzis                124.93 -  276: 356   75
   12    24 Teresa         Zalewska              109.79 -  320: 437   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1250  / 12 104.17




	Dominik Urbacki 100.00 Pruszków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Rafał          Wesołowski            129.71 +  407: 365  180
    2    13 Tomasz         Zwoliński             140.62 +  482: 325  191
    3     2 Marek          Reda                  133.99 -  333: 486   84
    4     7 Dariusz        Dzierża               138.98 +  411: 355  189
    5     5 Edward         Stefaniak             117.50 -  363: 419   68
    6     8 Irena          Sołdan                132.35 -  421: 456   82
    7    10 Paulina        Mech                  100.00 +  445: 306  150
    8     7 Dorota         Rudzińska             112.21 +  396: 334  162
    9     7 Łukasz         Bobowski              136.91 -  259: 424   87
   10    10 Paweł          Kowalski              121.02 -  300: 423   71
   11    14 Joanna         Ostrowska             113.89 +  468: 349  164
   12     9 Dariusz        Dzierża               138.98 +  495: 419  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1617  / 12 134.75


Wyniki poszczególnych rund turnieju III Mistrzostwa Puław


Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Beata          Wiączkowska           391: 355
   2 Krzysztof      Sporczyk             - Kazimierz.Jr   Merklejn              321: 337
   3 Kamil          Górka                - Krzysztof      Kodzis                383: 375
   4 Marek          Charytoniuk          - Mariusz        Skrobosz              393: 413
   5 Mirosław       Uglik                - Tomasz         Łapka                 359: 419
   6 Paweł          Kowalski             - Dawid          Pikul                 330: 449
   7 Michał         Alabrudziński        - Jerzy          Matyasik              449: 431
   8 Patrycja       Śliwińska            - Grzegorz       Kurowski              340: 415
   9 Krzysztof      Obremski             - Edward         Stefaniak             460: 309
  10 Piotr          Broda                - Dawid          Adamczyk              303: 409
  11 Tomasz         Zwoliński            - Ireneusz       Kurzok                332: 328
  12 Tomasz         Lempart              - Miłosz         Wrzałek               319: 385
  13 Justyna        Górka                - Joanna         Ostrowska             432: 370
  14 Dorota         Zielińska            - Dariusz        Dzierża               387: 401
  15 Filip          Sosin                - Jerzy          Krzyżewski            359: 337
  16 Dorota         Rudzińska            - Marek          Syczuk                346: 379
  17 Dariusz        Puton                - Dariusz        Jarosławski           403: 345
  18 Teresa         Zalewska             - Łukasz         Bobowski              360: 436
  19 Marek          Reda                 - Zofia          Górka                 382: 334
  20 Szymon         Dąbrowski            - Irena          Sołdan                239: 433
  21 Janusz         Kaczor               - Maciej         Dąbrowski             375: 279
  22 Łucja          Rosołowska           - Robert         Kamiński              310: 426
  23 Robert         Kuszpit              - Paulina        Mech                  395: 348
  24 Dominik        Urbacki              - Rafał          Wesołowski            407: 365
  25 Ryszard        Dębski               - Adam           Kędzior               508: 246
  26 Sławomir       Leszczyński          - Kamil          Kister                357: 363


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------

   1 Dariusz        Puton                - Ryszard        Dębski                402: 430
   2 Dariusz        Dzierża              - Krzysztof      Obremski              333: 328
   3 Dawid          Pikul                - Robert         Kuszpit               330: 303
   4 Michał         Alabrudziński        - Stanisław      Rydzik                357: 431
   5 Łukasz         Bobowski             - Miłosz         Wrzałek               431: 339
   6 Irena          Sołdan               - Kamil          Górka                 326: 471
   7 Marek          Reda                 - Justyna        Górka                 422: 378
   8 Marek          Syczuk               - Robert         Kamiński              319: 400
   9 Tomasz         Łapka                - Janusz         Kaczor                302: 400
  10 Grzegorz       Kurowski             - Kamil          Kister                367: 347
  11 Mariusz        Skrobosz             - Filip          Sosin                 417: 402
  12 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Dawid          Adamczyk              277: 399
  13 Dominik        Urbacki              - Tomasz         Zwoliński             482: 325
  14 Jerzy          Matyasik             - Patrycja       Śliwińska             385: 358
  15 Jerzy          Krzyżewski           - Marek          Charytoniuk           324: 389
  16 Zofia          Górka                - Dorota         Zielińska             311: 334
  17 Krzysztof      Kodzis               - Paweł          Kowalski              397: 524
  18 Joanna         Ostrowska            - Ireneusz       Kurzok                353: 302
  19 Rafał          Wesołowski           - Krzysztof      Sporczyk              367: 393
  20 Tomasz         Lempart              - Teresa         Zalewska              368: 372
  21 Łucja          Rosołowska           - Mirosław       Uglik                 399: 397
  22 Edward         Stefaniak            - Sławomir       Leszczyński           414: 289
  23 Beata          Wiączkowska          - Piotr          Broda                 404: 356
  24 Maciej         Dąbrowski            - Paulina        Mech                  283: 373
  25 Adam           Kędzior              - Dorota         Rudzińska             246: 445
  26 Dariusz        Jarosławski          - Szymon         Dąbrowski             332: 329


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Adamczyk             - Ryszard        Dębski                464: 373
   2 Marek          Reda                 - Dominik        Urbacki               486: 333
   3 Łukasz         Bobowski             - Grzegorz       Kurowski              369: 435
   4 Kamil          Górka                - Dawid          Pikul                 413: 348
   5 Mariusz        Skrobosz             - Janusz         Kaczor                388: 360
   6 Robert         Kamiński             - Dariusz        Dzierża               401: 388
   7 Stanisław      Rydzik               - Paweł          Kowalski              343: 312
   8 Edward         Stefaniak            - Jerzy          Matyasik              421: 323
   9 Paulina        Mech                 - Justyna        Górka                 434: 349
  10 Dorota         Zielińska            - Michał         Alabrudziński         347: 327
  11 Tomasz         Łapka                - Dariusz        Puton                 362: 365
  12 Krzysztof      Sporczyk             - Dorota         Rudzińska             391: 327
  13 Kamil          Kister               - Krzysztof      Obremski              430: 479
  14 Marek          Charytoniuk          - Łucja          Rosołowska            420: 303
  15 Filip          Sosin                - Robert         Kuszpit               414: 331
  16 Marek          Syczuk               - Irena          Sołdan                365: 361
  17 Beata          Wiączkowska          - Dariusz        Jarosławski           283: 336
  18 Teresa         Zalewska             - Tomasz         Zwoliński             211: 448
  19 Miłosz         Wrzałek              - Kazimierz.Jr   Merklejn              424: 302
  20 Joanna         Ostrowska            - Krzysztof      Kodzis                382: 357
  21 Mirosław       Uglik                - Sławomir       Leszczyński           467: 377
  22 Rafał          Wesołowski           - Zofia          Górka                 421: 304
  23 Ireneusz       Kurzok               - Patrycja       Śliwińska             361: 379
  24 Szymon         Dąbrowski            - Tomasz         Lempart               241: 490
  25 Jerzy          Krzyżewski           - Maciej         Dąbrowski             338: 204
  26 Piotr          Broda                - Adam           Kędzior               412: 212


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Marek          Reda                  444: 422
   2 Dawid          Adamczyk             - Grzegorz       Kurowski              345: 430
   3 Stanisław      Rydzik               - Kamil          Górka                 410: 425
   4 Robert         Kamiński             - Ryszard        Dębski                415: 335
   5 Krzysztof      Obremski             - Janusz         Kaczor                416: 355
   6 Dawid          Pikul                - Łukasz         Bobowski              443: 342
   7 Dariusz        Dzierża              - Dominik        Urbacki               355: 411
   8 Tomasz         Zwoliński            - Marek          Charytoniuk           365: 363
   9 Krzysztof      Sporczyk             - Filip          Sosin                 271: 387
  10 Dariusz        Puton                - Joanna         Ostrowska             327: 352
  11 Paulina        Mech                 - Dorota         Zielińska             306: 328
  12 Miłosz         Wrzałek              - Marek          Syczuk                395: 404
  13 Dariusz        Jarosławski          - Edward         Stefaniak             315: 394
  14 Patrycja       Śliwińska            - Mirosław       Uglik                 352: 368
  15 Tomasz         Łapka                - Tomasz         Lempart               426: 308
  16 Paweł          Kowalski             - Piotr          Broda                 320: 395
  17 Justyna        Górka                - Beata          Wiączkowska           351: 376
  18 Robert         Kuszpit              - Rafał          Wesołowski            283: 361
  19 Kamil          Kister               - Łucja          Rosołowska            393: 338
  20 Jerzy          Matyasik             - Jerzy          Krzyżewski            412: 392
  21 Michał         Alabrudziński        - Teresa         Zalewska              508: 328
  22 Irena          Sołdan               - Kazimierz.Jr   Merklejn              446: 401
  23 Dorota         Rudzińska            - Krzysztof      Kodzis                461: 330
  24 Sławomir       Leszczyński          - Szymon         Dąbrowski             328: 393
  25 Maciej         Dąbrowski            - Ireneusz       Kurzok                282: 300
  26 Zofia          Górka                - Adam           Kędzior               305: 276


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Grzegorz       Kurowski             - Kamil          Górka                 441: 336
   2 Robert         Kamiński             - Mariusz        Skrobosz              486: 388
   3 Filip          Sosin                - Marek          Reda                  375: 390
   4 Tomasz         Zwoliński            - Krzysztof      Obremski              369: 389
   5 Edward         Stefaniak            - Dominik        Urbacki               419: 363
   6 Marek          Syczuk               - Dawid          Adamczyk              386: 344
   7 Joanna         Ostrowska            - Stanisław      Rydzik                307: 484
   8 Dorota         Zielińska            - Dawid          Pikul                 342: 403
   9 Ryszard        Dębski               - Rafał          Wesołowski            306: 395
  10 Michał         Alabrudziński        - Tomasz         Łapka                 505: 367
  11 Mirosław       Uglik                - Dariusz        Puton                 346: 308
  12 Janusz         Kaczor               - Dorota         Rudzińska             358: 421
  13 Dariusz        Dzierża              - Łukasz         Bobowski              485: 334
  14 Piotr          Broda                - Irena          Sołdan                343: 356
  15 Marek          Charytoniuk          - Paulina        Mech                  374: 361
  16 Jerzy          Matyasik             - Beata          Wiączkowska           401: 352
  17 Miłosz         Wrzałek              - Krzysztof      Sporczyk              421: 323
  18 Dariusz        Jarosławski          - Kamil          Kister                425: 360
  19 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Justyna        Górka                 380: 351
  20 Paweł          Kowalski             - Robert         Kuszpit               323: 360
  21 Ireneusz       Kurzok               - Tomasz         Lempart               400: 255
  22 Teresa         Zalewska             - Patrycja       Śliwińska             356: 289
  23 Zofia          Górka                - Jerzy          Krzyżewski            240: 390
  24 Łucja          Rosołowska           - Szymon         Dąbrowski             311: 357
  25 Krzysztof      Kodzis               - Maciej         Dąbrowski             430: 261
  26 Adam           Kędzior              - Sławomir       Leszczyński           342: 267


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Grzegorz       Kurowski             - Robert         Kamiński              315: 389
   2 Kamil          Górka                - Marek          Reda                  377: 486
   3 Krzysztof      Obremski             - Dawid          Pikul                 389: 407
   4 Stanisław      Rydzik               - Edward         Stefaniak             459: 303
   5 Mariusz        Skrobosz             - Marek          Syczuk                488: 337
   6 Filip          Sosin                - Michał         Alabrudziński         363: 369
   7 Dorota         Rudzińska            - Mirosław       Uglik                 356: 464
   8 Irena          Sołdan               - Dominik        Urbacki               456: 421
   9 Rafał          Wesołowski           - Miłosz         Wrzałek               359: 387
  10 Tomasz         Zwoliński            - Dariusz        Dzierża               366: 352
  11 Dawid          Adamczyk             - Joanna         Ostrowska             449: 343
  12 Dariusz        Jarosławski          - Jerzy          Matyasik              405: 349
  13 Dorota         Zielińska            - Marek          Charytoniuk           274: 441
  14 Jerzy          Krzyżewski           - Ryszard        Dębski                325: 420
  15 Beata          Wiączkowska          - Łukasz         Bobowski              351: 400
  16 Kamil          Kister               - Krzysztof      Sporczyk              416: 354
  17 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Tomasz         Łapka                 507: 345
  18 Ireneusz       Kurzok               - Janusz         Kaczor                428: 363
  19 Paulina        Mech                 - Teresa         Zalewska              438: 317
  20 Robert         Kuszpit              - Piotr          Broda                 320: 300
  21 Szymon         Dąbrowski            - Dariusz        Puton                 412: 312
  22 Krzysztof      Kodzis               - Patrycja       Śliwińska             370: 340
  23 Justyna        Górka                - Łucja          Rosołowska            399: 284
  24 Paweł          Kowalski             - Zofia          Górka                 293: 287
  25 Tomasz         Lempart              - Adam           Kędzior               417: 308
  26 Maciej         Dąbrowski            - Sławomir       Leszczyński           270: 282


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Robert         Kamiński             - Stanisław      Rydzik                488: 415
   2 Marek          Reda                 - Grzegorz       Kurowski              444: 359
   3 Dawid          Pikul                - Mariusz        Skrobosz              472: 399
   4 Irena          Sołdan               - Michał         Alabrudziński         405: 435
   5 Miłosz         Wrzałek              - Krzysztof      Obremski              518: 329
   6 Edward         Stefaniak            - Dawid          Adamczyk              261: 439
   7 Kamil          Górka                - Tomasz         Zwoliński             373: 313
   8 Mirosław       Uglik                - Marek          Syczuk                322: 458
   9 Marek          Charytoniuk          - Dariusz        Jarosławski           279: 355
  10 Dominik        Urbacki              - Paulina        Mech                  445: 306
  11 Ryszard        Dębski               - Kazimierz.Jr   Merklejn              313: 529
  12 Rafał          Wesołowski           - Dorota         Rudzińska             301: 325
  13 Dariusz        Dzierża              - Ireneusz       Kurzok                476: 339
  14 Łukasz         Bobowski             - Joanna         Ostrowska             425: 314
  15 Kamil          Kister               - Dorota         Zielińska             424: 400
  16 Jerzy          Matyasik             - Robert         Kuszpit               359: 289
  17 Szymon         Dąbrowski            - Filip          Sosin                 357: 357
  18 Dariusz        Puton                - Justyna        Górka                 446: 343
  19 Krzysztof      Kodzis               - Piotr          Broda                 296: 396
  20 Tomasz         Łapka                - Jerzy          Krzyżewski            432: 215
  21 Janusz         Kaczor               - Paweł          Kowalski              370: 428
  22 Krzysztof      Sporczyk             - Tomasz         Lempart               409: 370
  23 Beata          Wiączkowska          - Teresa         Zalewska              422: 295
  24 Patrycja       Śliwińska            - Zofia          Górka                 380: 350
  25 Sławomir       Leszczyński          - Łucja          Rosołowska            265: 341
  26 Adam           Kędzior              - Maciej         Dąbrowski             269: 318


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------

   1 Dawid          Pikul                - Robert         Kamiński              386: 527
   2 Michał         Alabrudziński        - Marek          Reda                  443: 309
   3 Mariusz        Skrobosz             - Kamil          Górka                 398: 432
   4 Grzegorz       Kurowski             - Stanisław      Rydzik                411: 409
   5 Dawid          Adamczyk             - Miłosz         Wrzałek               361: 403
   6 Marek          Syczuk               - Dariusz        Jarosławski           441: 286
   7 Dorota         Rudzińska            - Dominik        Urbacki               334: 396
   8 Krzysztof      Obremski             - Jerzy          Matyasik              403: 310
   9 Dariusz        Dzierża              - Marek          Charytoniuk           431: 332
  10 Edward         Stefaniak            - Irena          Sołdan                355: 425
  11 Łukasz         Bobowski             - Tomasz         Zwoliński             378: 348
  12 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Filip          Sosin                 449: 357
  13 Szymon         Dąbrowski            - Kamil          Kister                391: 372
  14 Ryszard        Dębski               - Mirosław       Uglik                 390: 383
  15 Piotr          Broda                - Tomasz         Łapka                 348: 306
  16 Ireneusz       Kurzok               - Rafał          Wesołowski            285: 399
  17 Paulina        Mech                 - Krzysztof      Sporczyk              258: 384
  18 Dorota         Zielińska            - Dariusz        Puton                 368: 377
  19 Joanna         Ostrowska            - Beata          Wiączkowska           360: 327
  20 Justyna        Górka                - Paweł          Kowalski              291: 375
  21 Robert         Kuszpit              - Grzegorz       Pukniel               399: 346
  22 Łucja          Rosołowska           - Janusz         Kaczor                314: 480
  23 Teresa         Zalewska             - Krzysztof      Kodzis                286: 366
  24 Zofia          Górka                - Tomasz         Lempart               388: 377
  25 Maciej         Dąbrowski            - Patrycja       Śliwińska             289: 371
  26 Jerzy          Krzyżewski           - Adam           Kędzior               350: 247


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------

   1 Robert         Kamiński             - Michał         Alabrudziński         309: 409
   2 Marek          Reda                 - Marek          Syczuk                427: 327
   3 Miłosz         Wrzałek              - Kamil          Górka                 393: 382
   4 Grzegorz       Kurowski             - Dawid          Pikul                 407: 368
   5 Stanisław      Rydzik               - Krzysztof      Obremski              404: 314
   6 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Mariusz        Skrobosz              241: 373
   7 Dominik        Urbacki              - Łukasz         Bobowski              259: 424
   8 Dariusz        Jarosławski          - Dariusz        Dzierża               359: 382
   9 Dawid          Adamczyk             - Szymon         Dąbrowski             375: 466
  10 Mirosław       Uglik                - Irena          Sołdan                440: 404
  11 Kamil          Kister               - Edward         Stefaniak             356: 354
  12 Tomasz         Zwoliński            - Ryszard        Dębski                403: 344
  13 Dorota         Rudzińska            - Piotr          Broda                 316: 291
  14 Krzysztof      Sporczyk             - Marek          Charytoniuk           481: 246
  15 Jerzy          Matyasik             - Joanna         Ostrowska             442: 324
  16 Filip          Sosin                - Rafał          Wesołowski            432: 415
  17 Paweł          Kowalski             - Dariusz        Puton                 333: 293
  18 Janusz         Kaczor               - Robert         Kuszpit               563: 378
  19 Patrycja       Śliwińska            - Tomasz         Łapka                 355: 255
  20 Krzysztof      Kodzis               - Dorota         Zielińska             382: 340
  21 Beata          Wiączkowska          - Ireneusz       Kurzok                356: 298
  22 Grzegorz       Pukniel              - Jerzy          Krzyżewski            431: 453
  23 Tomasz         Lempart              - Paulina        Mech                  451: 309
  24 Justyna        Górka                - Zofia          Górka                 407: 295
  25 Maciej         Dąbrowski            - Łucja          Rosołowska            259: 354
  26 Adam           Kędzior              - Teresa         Zalewska              306: 394


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Robert         Kamiński             - Miłosz         Wrzałek               498: 405
   2 Michał         Alabrudziński        - Grzegorz       Kurowski              478: 427
   3 Stanisław      Rydzik               - Marek          Reda                  338: 440
   4 Łukasz         Bobowski             - Mariusz        Skrobosz              401: 327
   5 Dawid          Pikul                - Marek          Syczuk                413: 383
   6 Irena          Sołdan               - Dariusz        Dzierża               400: 369
   7 Kamil          Górka                - Szymon         Dąbrowski             501: 194
   8 Dorota         Rudzińska            - Dawid          Adamczyk              361: 404
   9 Mirosław       Uglik                - Krzysztof      Sporczyk              405: 336
  10 Dominik        Urbacki              - Paweł          Kowalski              300: 423
  11 Krzysztof      Obremski             - Dariusz        Jarosławski           313: 346
  12 Tomasz         Zwoliński            - Kamil          Kister                425: 316
  13 Janusz         Kaczor               - Kazimierz.Jr   Merklejn              412: 404
  14 Jerzy          Matyasik             - Filip          Sosin                 330: 364
  15 Ryszard        Dębski               - Beata          Wiączkowska           379: 315
  16 Rafał          Wesołowski           - Patrycja       Śliwińska             343: 329
  17 Jerzy          Krzyżewski           - Krzysztof      Kodzis                353: 336
  18 Marek          Charytoniuk          - Piotr          Broda                 313: 370
  19 Dariusz        Puton                - Robert         Kuszpit               347: 390
  20 Joanna         Ostrowska            - Edward         Stefaniak             452: 393
  21 Łucja          Rosołowska           - Tomasz         Lempart               471: 275
  22 Ireneusz       Kurzok               - Justyna        Górka                 412: 564
  23 Teresa         Zalewska             - Grzegorz       Pukniel               365: 417
  24 Tomasz         Łapka                - Zofia          Górka                 450: 270
  25 Paulina        Mech                 - Adam           Kędzior               457: 214
  26 Dorota         Zielińska            - Maciej         Dąbrowski             252: 370


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marek          Reda                 - Robert         Kamiński              340: 384
   2 Kamil          Górka                - Michał         Alabrudziński         294: 393
   3 Miłosz         Wrzałek              - Dawid          Pikul                 451: 444
   4 Mariusz        Skrobosz             - Grzegorz       Kurowski              448: 364
   5 Łukasz         Bobowski             - Stanisław      Rydzik                372: 439
   6 Irena          Sołdan               - Tomasz         Zwoliński             463: 349
   7 Dawid          Adamczyk             - Paweł          Kowalski              485: 286
   8 Dariusz        Dzierża              - Filip          Sosin                 313: 408
   9 Dariusz        Jarosławski          - Mirosław       Uglik                 330: 491
  10 Marek          Syczuk               - Szymon         Dąbrowski             523: 345
  11 Rafał          Wesołowski           - Janusz         Kaczor                396: 422
  12 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Dorota         Rudzińska             355: 256
  13 Krzysztof      Sporczyk             - Krzysztof      Obremski              335: 340
  14 Joanna         Ostrowska            - Dominik        Urbacki               349: 468
  15 Piotr          Broda                - Ryszard        Dębski                426: 333
  16 Kamil          Kister               - Jerzy          Matyasik              378: 433
  17 Robert         Kuszpit              - Jerzy          Krzyżewski            405: 326
  18 Justyna        Górka                - Marek          Charytoniuk           427: 376
  19 Grzegorz       Pukniel              - Dariusz        Puton                 327: 362
  20 Beata          Wiączkowska          - Tomasz         Łapka                 342: 455
  21 Krzysztof      Kodzis               - Łucja          Rosołowska            356: 276
  22 Tomasz         Lempart              - Edward         Stefaniak             382: 366
  23 Patrycja       Śliwińska            - Paulina        Mech                  346: 370
  24 Zofia          Górka                - Ireneusz       Kurzok                313: 374
  25 Adam           Kędzior              - Dorota         Zielińska             308: 309
  26 Maciej         Dąbrowski            - Teresa         Zalewska              299: 443



Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Robert         Kamiński             - Michał         Alabrudziński         447: 398
   2 Marek          Reda                 - Miłosz         Wrzałek               428: 315
   3 Mariusz        Skrobosz             - Stanisław      Rydzik                366: 464
   4 Irena          Sołdan               - Dawid          Adamczyk              400: 382
   5 Dawid          Pikul                - Mirosław       Uglik                 387: 377
   6 Grzegorz       Kurowski             - Kamil          Górka                 435: 421
   7 Marek          Syczuk               - Łukasz         Bobowski              445: 340
   8 Filip          Sosin                - Janusz         Kaczor                384: 460
   9 Dominik        Urbacki              - Dariusz        Dzierża               495: 419
  10 Jerzy          Matyasik             - Kazimierz.Jr   Merklejn              443: 336
  11 Krzysztof      Obremski             - Tomasz         Zwoliński             500: 342
  12 Piotr          Broda                - Paweł          Kowalski              308: 349
  13 Robert         Kuszpit              - Dariusz        Jarosławski           369: 406
  14 Szymon         Dąbrowski            - Justyna        Górka                 424: 488
  15 Ryszard        Dębski               - Kamil          Kister                306: 324
  16 Tomasz         Łapka                - Rafał          Wesołowski            384: 384
  17 Krzysztof      Sporczyk             - Krzysztof      Kodzis                417: 335
  18 Paulina        Mech                 - Dorota         Rudzińska             402: 321
  19 Dariusz        Puton                - Joanna         Ostrowska             352: 396
  20 Grzegorz       Pukniel              - Jerzy          Krzyżewski            417: 357
  21 Edward         Stefaniak            - Tomasz         Lempart               364: 412
  22 Marek          Charytoniuk          - Beata          Wiączkowska           291: 390
  23 Patrycja       Śliwińska            - Ireneusz       Kurzok                276: 367
  24 Teresa         Zalewska             - Łucja          Rosołowska            437: 320
  25 Zofia          Górka                - Dorota         Zielińska             372: 301
  26 Adam           Kędzior              - Maciej         Dąbrowski             320: 296
Lista rankingowa na dzień 26-03-2011

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Dariusz Kosz                   Nysa                 153.59  29029  189
   2 Mariusz Skrobosz               Warszawa             148.81  28126  189
   3 Stanisław Rydzik               Warszawa             147.96  29591  200
   4 Kazimierz.Jr Merklejn          Szczecin             147.14  28398  193
   5 Kamil Górka                    Kraków               146.63  27713  189
   6 Mirosław Uglik                 Warszawa             145.84  27272  187
   7 Mariusz Wrześniewski           Kraków               145.75  13846   95
   8 Bartosz Morawski               Gliwice              145.61  28102  193
   9 Grzegorz Kurowski              Warszawa             145.23  27304  188
  10 Rafał Dąbrowski                Ostróda              144.91  17824  123
  11 Michał Makowski                Warszawa             144.77  18965  131
  12 Michał Alabrudziński           Włocławek            144.40  28881  200
  13 Mateusz Żbikowski              Warszawa             144.32  17030  118
  14 Jan Kozłowski                  Kraków               144.28   7214   50
  15 Dawid Pikul                    Poznań               144.14  28395  197
  16 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             143.33  27662  193
  17 Krzysztof Mówka                Warszawa             143.32  27088  189
  18 Rafał Lenartowski              Gdynia               142.41  28339  199
  19 Wojciech Zemło                 Łódź                 142.19  16636  117
  20 Tomasz Ciejka                  Kraków               142.10  28135  198
  21 Krzysztof Obremski             Legnica              142.01  26839  189
  22 Miłosz Wrzałek                 Reda                 141.50  27026  191
  23 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     141.34  24169  171
  24 Marcin Mroziuk                 Warszawa             140.30  15293  109
  25 Filip Sosin                    Warszawa             139.78   5172   37
  26 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  139.68  19415  139
  27 Marek Syczuk                   Warszawa             139.20  26587  191
  28 Paweł Jackowski                Warszawa             139.15  27274  196
  29 Tomasz Zwoliński               Skierdy              138.69  26073  188
  30 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 138.43  18965  137
  31 Michał Musielak                Bydgoszcz            137.89  15168  110
  32 Karol Waniek                   Wrocław              137.60  18989  138
  33 Justyna Górka                  Kraków               137.27  24159  176
  34 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            137.17  19478  142
  35 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          136.87  26964  197
  36 Przemysław Herdzina            Kraków               136.45  26880  197
  37 Łukasz Bobowski                Suchedniów           136.42  26329  193
  38 Robert Kamiński                Warszawa             135.99  25294  186
  39 Bogusław Szyszka               Oława                135.70  24155  178
  40 Filip Warzecha                 Gdynia               135.39   4874   36
  41 Marek Reda                     Wołomin              135.25  26239  194
  42 Rafał Matczak                  Milanówek            134.47  12909   96
  43 Irena Sołdan                   Rumia                134.44  25812  192
  44 Jakub Szymczak                 Łódź                 134.41  25942  193
  45 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  134.40  25536  190
  46 Jakub Zaryński                 Świnoujście          133.84  25296  189
  47 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      133.74   9094   68
  48 Wojciech Sołdan                Gdynia               133.40  18543  139
  49 Paweł Janaś                    Głogów               133.21  23711  178
  50 Michał Trumpus                 Wrocław              132.84   4915   37
  51 Artur Irzyk                    Kraków               132.82  10360   78
  52 Adam Szukalski                 Coventry             132.66  16184  122
  53 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              132.31  25272  191
  54 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              132.14   4625   35
  55 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     132.08  11887   90
  56 Dariusz Maciejuk               Warszawa             132.01  18350  139
  57 Dominik Piasecki               Słupsk               131.80   7908   60
  58 Aleksander Puchalski           Włocławek            131.76  14230  108
  59 Andrzej Kowalski               Gdańsk               131.52   4077   31
  60 Piotr Pietuchowski             Białystok            131.51  24987  190
  61 Marek Dudkiewicz               Milanówek            130.62  25340  194
  62 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  130.53   4699   36
  63 Marek Roszak                   Poznań               130.48  12526   96
  64 Przemysław Rybicki             Otwock               130.44  24654  189
  65 Grzegorz Święcki               Białystok            130.14   4815   37
  66 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       130.01  20932  161
  67 Katarzyna Sołdan               Rumia                129.92   4937   38
  68 Mateusz Borsuk                 Reda                 129.90  13769  106
  69 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             129.73  12195   94
  70 Radosław Jachna                Łódź                 129.39  23419  181
  71 Andrzej Rakoczy                Kraków               129.26  15899  123
  72 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  129.04  24517  190
  73 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             129.00  18705  145
  74 Maciej Michalak                Łódź                 128.98  13543  105
  75 Jarosław Sobczak               Warszawa             128.53  11182   87
  76 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       128.47  10663   83
  77 Rafał Wesołowski               Warszawa             128.22  24362  190
  78 Szymon Płachta                 Warszawa             128.21  25642  200
  79 Dariusz Dzierża                Kraków               127.88   4092   32
  80 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            127.84  25057  196
  81 Weronika Rudnicka              Szczecin             127.82  24798  194
  82 Kamil Kister                   Puławy               127.45  23834  187
  83 Beata Wiączkowska              Wrocław              127.22  24427  192
  84 Jan Mrozowski                  Kraków               127.05   5590   44
  85 Maciej Perzyński               Piła                 126.71   9250   73
  86 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            126.69   6461   51
  87 Janusz Krupiński               Bytom                126.42  10872   86
  88 Piotr Domański                 Ostrołęka            126.33   6569   52
  89 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             126.32  23874  189
  90 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              126.23  20323  161
  91 Tomasz Suchanek                Wrocław              126.12  24593  195
  92 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             125.98  11212   89
  93 Ewa Ciszewska                  Katowice             125.83   4404   35
  94 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            125.83  22020  175
  95 Arkadiusz Biegun               Kraków               125.67  13447  107
  96 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               125.49  13176  105
  97 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             125.48  24971  199
  98 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             125.44  23959  191
  99 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  125.28   9020   72
 100 Marek Gajdosz                  Nowy Sącz            125.22   8014   64
 101 Andrzej Rechowicz              Katowice             125.15  25031  200
 102 Kuba Koisar                    Warszawa             124.62   4237   34
 103 Agnieszka Goniowska            Wrocław              124.58  19933  160
 104 Jacek Karwowski                Płock                124.53   8219   66
 105 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         124.37  15670  126
 106 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  124.35  24373  196
 107 Adam Klimont                   Wałcz                124.33  24493  197
 108 Katarzyna Małek                Mielec               124.28   9818   79
 109 Paweł Kowalski                 Kutno                123.83   8173   66
 110 Łukasz Baranowski              Reda                 123.63  24231  196
 111 Marcin Figiel                  Kraków               123.47   4692   38
 112 Walenty Siemaszko              Lipiany              123.47  11112   90
 113 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  123.45  19628  159
 114 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            123.44  13455  109
 115 Sławomir Piotrowski            Biała Podlaska       123.43  24193  196
 116 Piotr Szałkiewicz              Wrocław              123.35   5921   48
 117 Krzysztof Kodzis               Inowrocław           123.33  15786  128
 118 Maciej Śliwa                   Zabrze               123.30   5302   43
 119 Dorota Maciejuk                Warszawa             123.13  23887  194
 120 Barbara Łukaszewicz            Wrocław              123.04  24485  199
 121 Michał Kolaj                   Ostróda              122.97  24348  198
 122 Małgorzata Sulejewska          Kraków               122.76  23939  195
 123 Agnieszka Krupka               Krosno               122.53  19973  163
 124 Tomasz Łapka                   Opole                122.40  20808  170
 125 Maciej Grąbczewski             Piła                 122.37  23740  194
 126 Leszek Stecuła                 Bytom                122.09  12697  104
 127 Jarosław Puchalski             Łódź                 122.08  15016  123
 128 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            121.97  24150  198
 129 Tomasz Górka                   Łęczna               121.69   8640   71
 130 Bogusław Książek               Szczecin             121.35  15654  129
 131 Robert Głowacki                Łódź                 121.34  23298  192
 132 Michał Ozimiński               Łódź                 121.23  13942  115
 133 Joanna Jewtuch                 Warszawa             121.18   5332   44
 134 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       121.18  13451  111
 135 Stanisław Gasik                Warszawa             121.15   8723   72
 136 Jerzy Matyasik                 Kraków               121.12  24103  199
 137 Adam Jurkowski                 Knurów               121.01   8713   72
 138 Ryszard Żydaczewski            Lubin                120.94   4354   36
 139 Marcin Kozyra                  Warszawa             120.89   4473   37
 140 Magdalena Kublik               Warszawa             120.71  23539  195
 141 Adam Weremczuk                 Łódź                 120.33   4332   36
 142 Jolanta Chłopińska             Wałcz                120.25  21284  177
 143 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            120.18  10696   89
 144 Marta Dobrzańska               Kraków               119.48   8483   71
 145 Krzysztof Pypno                Gliwice              119.34   4893   41
 146 Michał  Borejko                Wrocław              119.25   4293   36
 147 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             119.15  12987  109
 148 Grzegorz Kwiecień              Kraków               119.11  18105  152
 149 Zdzisław Szota                 Warszawa             119.08   9169   77
 150 Mariusz Grodek                 Olsztyn              118.87   3685   31
 151 Daniel Janus                   Wąchock              118.74   8668   73
 152 Bogusław Puchalski             Włocławek            118.62   5694   48
 153 Krzysztof Jaworski             Warszawa             118.57  10316   87
 154 Artur Tomczyk                  Piła                 118.55   3912   33
 155 Patrycja Śliwińska             Szczecin             118.45  22980  194
 156 Krzysztof Bukowski             Milanówek            118.42   4263   36
 157 Katarzyna Kowalska             Katowice             118.40  10064   85
 158 Jarosław Olek                  Warszawa             118.36   7220   61
 159 Paweł Jędryka                  Chrzanów             118.25   4257   36
 160 Czesław Grajewski              Choroszcz            117.98  23479  199
 161 Piotr Broda                    Sandomierz           117.71  23072  196
 162 Leszek Kacprzyk                Katowice             117.70  14124  120
 163 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             117.59  19050  162
 164 Paulina Mech                   Kraków               117.46   4346   37
 165 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      117.45   5755   49
 166 Grzegorz Pukniel               Lublin               117.29  22637  193
 167 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       117.14   8434   72
 168 Mateusz Królikowski            Wrocław              117.13  17218  147
 169 Ireneusz Kurzok                Mikołów              116.66  22048  189
 170 Łukasz Sornek                  Mikołów              116.63  18777  161
 171 Jarosław Michalak              Łódź                 116.62   4548   39
 172 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             116.18  10572   91
 173 Grażyna Wesołowska             Łódź                 116.16  11732  101
 174 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              116.14  21486  185
 175 Alina Białobrzewska            Gdynia               116.11  21944  189
 176 Piotr Adamczyk                 Tarnów               115.70   5322   46
 177 Jarosław Karp                  Jędrzejów            115.69   5553   48
 178 Anita Bruska                   Gdynia               115.63  15494  134
 179 Mariusz Makuch                 Zator                115.59   5086   44
 180 Joanna Suchanek                Wrocław              115.37  17882  155
 181 Jacek Pietruszka               Kraków               115.07  10586   92
 182 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       115.03   6672   58
 183 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           114.86   6777   59
 184 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              114.84  12403  108
 185 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            114.69  17892  156
 186 Lucyna Śniadach                Rumia                114.62   9284   81
 187 Maciej Kuczyński               Gdynia               114.52   9849   86
 188 Joanna Ostrowska               Warszawa             114.28  22170  194
 189 Beata Piotrowska               Łódź                 114.10  21109  185
 190 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  113.99  21545  189
 191 Andrzej Kroc                   Łódź                 113.74  22521  198
 192 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     113.70   9096   80
 193 Marek Rogalski                 Warszawa             113.69   7390   65
 194 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             113.66   3978   35
 195 Małgorzata Jóźwiak             Iława                113.63  16817  148
 196 Tomasz Ruta                    Warszawa             113.55   3520   31
 197 Joanna Brychcy                 Katowice             113.36   9862   87
 198 Jerzy Luter                    Bytom                113.28  19937  176
 199 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 113.23  10304   91
 200 Bogdan Kozłowski               Białystok            113.20   9962   88
 201 Wojciech Urbański              Warszawa             113.20   4981   44
 202 Halina Roszak                  Poznań               113.18   7470   66
 203 Danuta Langiewicz              Ostróda              113.05  20462  181
 204 Mikołaj Fidziński              Dębica               112.94  10616   94
 205 Dorota Rudzińska               Warszawa             112.78  21767  193
 206 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             112.64  21739  193
 207 Monika Dymek                   Ustka                112.54   6865   61
 208 Zbigniew Rybak                 Warszawa             112.47  21144  188
 209 Dariusz  Jarosławski           Ełk                  112.45  15068  134
 210 Tomasz Lempart                 Kraków               112.33   4718   42
 211 Maciej Michalski               Łódź                 112.20   5161   46
 212 Maciej Bukowski                Szczecin             111.81  12076  108
 213 Dorota Zielińska               Piaseczno            111.60  10714   96
 214 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             111.34  18037  162
 215 Dorota Stachowska              Wydartowo I          110.81  21941  198
 216 Natalia Ogierman               Katowice             110.80  10637   96
 217 Anna Stefańska                 Łódź                 110.68  12839  116
 218 Adam Janicki                   Łódź                 110.61  21348  193
 219 Ryszard Korpalski              Wójtowice            110.55  21999  199
 220 Marcin Ceglarek                Kraków               110.55  17798  161
 221 Mariusz Kubicki                Inowrocław           110.46   6186   56
 222 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    110.34  14896  135
 223 Marcin Resler                  Września             110.13   3414   31
 224 Tomasz Siwiński                Zawiercie            110.09  21137  192
 225 Teresa Zalewska                Racibórz             109.85  21420  195
 226 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              109.83  10763   98
 227 Ireneusz Kaczmarczyk           Gdańsk               108.97   3269   30
 228 Renata Andracka                Zwola                108.86  21446  197
 229 Krzysztof Gibas                Kraków               108.83   3918   36
 230 Sławomir Długosz               Ostróda              108.82  19044  175
 231 Dariusz Zębek                  Olsztyn              108.69   3913   36
 232 Roman Figiel                   Zawichost            108.65   4020   37
 233 Anna Arana                     Warszawa             108.38  19508  180
 234 Anna Niedzielko                Szczecin             108.28  10828  100
 235 Anna Biegańska                 Białystok            108.14   4001   37
 236 Bartosz Pięta                  Swarzędz             107.82   3666   34
 237 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         107.61  11730  109
 238 Rafał Stachowski               Police               107.38  10631   99
 239 Beata Marynowicz               Racibórz             107.23   5147   48
 240 Rafał Skibicki                 Lębork               107.11   5034   47
 241 Małgorzata Sikora              Kraków               106.94   3315   31
 242 Kazimierz Merklejn             Szczecin             106.68   7254   68
 243 Adriana Gąbka                  Krasowiec            106.61   5757   54
 244 Monika Sadurska                Warszawa             106.52   5752   54
 245 Bartosz Muszyński              Ustka                106.36   4999   47
 246 Jerzy Ciesielski               Łódź                 106.29   3720   35
 247 Marta Ćwiek                    Radomsko             105.68  12681  120
 248 Grażyna Kaczyńska              Łódź                 105.60   4435   42
 249 Grzegorz Miecugow              Warszawa             105.41   3373   32
 250 Urszula Solarska               Łódź                 104.70  20207  193
 251 Piotr Madej                    Wrocław              104.10   6350   61
 252 Maurycy Machnio                Lipiany              104.08   5412   52
 253 Radosław Więch                 Warszawa             103.82  13601  131
 254 Iza Kraj                       Warszawa             103.71   4356   42
 255 Marta Sztajnert                Wisła                103.64   8602   83
 256 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              103.59   5801   56
 257 Jacek Nowak                    Szczecin             103.52   5176   50
 258 Daniel Tomczyk                 Piła                 103.39   6410   62
 259 Przemysław Pawlic              Wrocław              103.31  13017  126
 260 Karol Posielski                Warszawa             103.22   3716   36
 261 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              103.06   3710   36
 262 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            103.00   3708   36
 263 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk  102.62   6260   61
 264 Sławomir Wolski                Wrocław              102.52  13840  135
 265 Maria Pokorska                 Warszawa             102.34   6345   62
 266 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       102.05   4490   44
 267 Zofia Górka                    Łęczna               102.00   4794   47
 268 Mariusz Michalski              Inowrocław           101.99  10403  102
 269 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 101.78   8244   81
 270 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           101.75  19943  196
 271 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               101.71   3153   31
 272 Anna Swoboda                   Wałbrzych            101.24   3847   38
 273 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  101.04  13943  138
 274 Łukasz Wojciechowski           Łomża                101.02   4243   42
 275 Agnieszka Kozak                Gdynia               101.01  19697  195
 276 Marianna Kozłowska             Białystok            100.96   7572   75
 277 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               100.76   4131   41
 278 Katarzyna Bogusławska          Piastów              100.72  18734  186
 279 Bożena Guział                  Racibórz             100.66   6140   61
 280 Joanna Pawlińska               Bielany Wrocławskie  100.59  10361  103
 281 Jan  Olek                      Warszawa             100.35   4917   49
 282 Lidia Szpakowska               Jaworzno             100.29   4112   41
 283 Julita Dygnas                  Jelenia Góra          99.91  13688  137
 284 Katarzyna Dębska               Ostróda               99.73  11469  115
 285 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski       99.73   4388   44
 286 Jan Lisiewski                  Piasutno              99.54   5674   57
 287 Józef Burzyński                Ełk                   99.43   3679   37
 288 Szymon Dąbrowski               Warszawa              99.42   7158   72
 289 Mieczysław Pastuszak           Gdynia                98.79   8298   84
 290 Tomasz Lewiński                Wejherowo             98.63   3452   35
 291 Ewa Fiszer-Włodarczyk          Wrocław               98.49   4235   43
 292 Robert Wagner                  Wrocław               98.31  10519  107
 293 Danuta Wodecka                 Skrzyszów             98.14  10501  107
 294 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              97.56   4000   41
 295 Monika Siemaszko               Lipiany               97.43   3897   40
 296 Krzysztof Zawadzki             Sampława              96.63  18457  191
 297 Sylwia Buks                    Warszawa              95.21  18375  193
 298 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz             95.12   4090   43
 299 Janina Grajewska               Choroszcz             95.11   9226   97
 300 Błażej Fidziński               Dębica                94.50   5670   60
 301 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              94.19   4427   47
 302 Anna Lenartowska               Gdynia                93.36   6722   72
 303 Sławomir Rattay                Zgorzelec             93.35   5601   60
 304 Michał Wodecki                 Skrzyszów             93.17   4286   46
 305 Agata Pastusiak                Sulęcin               92.10   5618   61
 306 Kamila Zacharuk                Zabrze                90.78   3268   36
 307 Piotr Morawski                 Gdańsk                90.48   2805   31
 308 Ziemowit Pazda                 Wrocław               89.48   7427   83
 309 Sylwia Łada                    Inowrocław            89.29   4911   55
 310 Grzegorz Cieplak               Warszawa              89.06   3028   34
 311 Radosław Pastusiak             Sulęcin               88.52   5488   62
 312 Liliana Dąbrowska              Warszawa              88.08   3435   39
 313 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   87.29   2968   34
 314 Marta Łęgowska                 Inowrocław            86.52   8652  100
 315 Paulina Naplocha               Racibórz              85.54  15482  181
 316 Leszek Katyński                Słupsk                85.09   8679  102
 317 Krzysztof Lelonek              Zabrze                83.60   2926   35
 318 Blanka Zwolińska               Skierdy               83.14   8231   99
 319 Andrzej Klich                  Jaworzno              82.70   3804   46
 320 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                82.44   4452   54
 321 Andrzej Stolot                 Zabrze                80.03   2721   34
 322 Adam Kędzior                   Lublin                79.62   4459   56
 323 Monika Szczyrzyca              Jaworzno              78.08   4138   53
 324 Piotr Sadzyński                Jaworzno              77.39   3560   46
 325 Magdalena Sulejewska           Kraków                76.28   6179   81
 326 Michał Dąbrowski               Warszawa              71.08   2559   36
 327 Bernadetta Kudlińska           Bydgoszcz             68.16   2931   43
 328 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   65.34   2875   44
 329 Mirosław Dejna                 Sampława              58.28  11598  199




Poczekalnia na dzień 26-03-2011

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Dorota Patera                  Legnica               96.52   2799   29
   2 Jacek Cichecki                 Józefów               96.31   2793   29
   3 Rafał Polak                    Wałcz                106.11   2971   28
   4 Agnieszka Biegańska            Białystok            103.61   2901   28
   5 Bartłomiej Dalecki             Rumia                 96.32   2697   28
   6 Tomasz Drewnowski              Warszawa              92.19   2489   27
   7 Dominika Brzezińska            Piła                  88.92   2312   26
   8 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       137.96   3449   25
   9 Sławomir Kucia                 Krosno               131.48   3287   25
  10 Paweł Zaręba                   Warszawa             128.72   3218   25
  11 Wojciech Zieliński             Szczecin             127.00   3175   25
  12 Jarosław Żuliński              Szczecin             115.28   2882   25
  13 Hanna Gawłowska                Piła                 108.88   2722   25
  14 Anna Stambulska                Kraków               102.72   2568   25
  15 Artur Chrzczonowicz            Człuchów             124.71   2993   24
  16 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             124.71   2993   24
  17 Sergiusz Puchalski             Włocławek            119.92   2878   24
  18 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            118.96   2855   24
  19 Piotr Wierzchowski             Widuchowa            115.17   2764   24
  20 Ryszard Niżewski               Warszawa             114.96   2759   24
  21 Maciej Chmielowski             Kraków               114.58   2750   24
  22 Michał Garnowski               Pasłęk               114.46   2747   24
  23 Joanna Regdos                  Kraków               113.42   2722   24
  24 Małgorzata Supińska            Warszawa             113.12   2715   24
  25 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  111.67   2680   24
  26 Andrzej Stańczyk               Tarnów               110.42   2650   24
  27 Małgorzata Sameryt             Warszawa             107.42   2578   24
  28 Magdalena Ambroszczyk          Łódź                 107.04   2569   24
  29 Marcela Wołowiec               Gdynia               106.50   2556   24
  30 Elżbieta Święcka               Białystok            105.58   2534   24
  31 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                104.88   2517   24
  32 Rafał Świątek                  Wrocław              102.38   2457   24
  33 Konrad Sowula                  Kraków               102.12   2451   24
  34 Anna Chybowska                 Sochaczew             99.25   2382   24
  35 Anna  Bogucka                  Wrocław               97.75   2346   24
  36 Jędrzej Krasnoborski           Węgorzewo             97.54   2341   24
  37 Arkadiusz Florczak             Szczecin              97.08   2330   24
  38 Michał Dulat                   Kraków                96.08   2306   24
  39 Leszek Kilian                  Jaworzno              94.96   2279   24
  40 Mateusz Stańczyk               Tarnów                86.96   2087   24
  41 Piotr Ziętal                   Legnica               85.83   2060   24
  42 Marta Bożemska                 Ustka                 84.21   2021   24
  43 Grzegorz Łukasik               Konojady             117.13   2694   23
  44 Michał Szymkowski              Wrocław              115.26   2651   23
  45 Agnieszka Dymkowska            Bielsko-Biała        114.83   2641   23
  46 Sławomir Zabawa                Wałcz                112.83   2595   23
  47 Anna Mech                      Lututów              101.70   2339   23
  48 Zdzisław Parnicki              Słupsk                99.70   2293   23
  49 Mateusz Cygan                  Chorzów               96.22   2213   23
  50 Krystyna Augustyniak           Łódź                  95.04   2186   23
  51 Sławomir Grudziński            Ostróda               90.74   2087   23
  52 Norbert Skrzyński              Warszawa              89.87   2067   23
  53 Tomasz Szczodry                Łomża                 85.57   1968   23
  54 Katarzyna Sawuła               Police                71.17   1637   23
  55 Grzegorz Wilk                  Kraków               133.14   2929   22
  56 Michał Puchowski               Izbicko              123.18   2710   22
  57 Zuzanna Molak                  Warszawa              84.82   1866   22
  58 Artur Jakimczyk                Olsztyn               84.64   1862   22
  59 Marcin Kołodziejski            Brodnica              80.73   1776   22
  60 Patryk Statkiewicz             Jaworzno              63.91   1406   22
  61 Robert Kurdziel                Katowice              92.14   1935   21
  62 Martyna  Zaforemska            Jaworzno              65.19   1369   21
  63 Maciej Rzychoń                 Katowice             138.60   2772   20
  64 Michał Waszkiewicz             Warszawa             127.05   2541   20
  65 Bartosz Boniecki               Elbląg               107.90   2158   20
  66 Mirosław Dymkowski             Bielsko-Biała        100.25   2005   20
  67 Waldemar Stankiewicz           Mieszkowice           87.45   1749   20
  68 Marek Salamon                  Bytom                150.58   2861   19
  69 Leszek Dobrowolski             Wrocław              120.89   2297   19
  70 Teresa Pawlik                  Lubin                112.89   2145   19
  71 Dariusz Małysa                 Kraków               112.11   2130   19
  72 Grażyna Kula                   Sosnowiec            110.11   2092   19
  73 Krzysztof Bonda                Białystok            109.58   2082   19
  74 Piotr Sobociński               Inowrocław           108.74   2066   19
  75 Andrzej Gostomski              Łódź                 103.63   1969   19
  76 Grzegorz Sęk                   Wrocław               96.84   1840   19
  77 Danuta Zając                   Jaworzno              84.05   1597   19
  78 Małgorzata Baśko               Andrespol             87.78   1580   18
  79 Rafał Stachura                 Zator                 80.56   1450   18
  80 Maciej Dąbrowski               Warszawa              78.39   1411   18
  81 Andrzej Bednaruk               Gdańsk                70.89   1276   18
  82 Jan Ziółkowski                 Rumia                104.76   1781   17
  83 Filip Dalecki                  Rumia                102.35   1740   17
  84 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa           94.65   1609   17
  85 Monika Kowalik                 Kraków                81.47   1385   17
  86 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      105.81   1693   16
  87 Jakub Błażejewski              Poznań                85.12   1362   16
  88 Jacek Starzonek                Szczecin              72.69   1163   16
  89 Klaudia Zaforemska             Jaworzno              56.50    904   16
  90 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             117.87   1768   15
  91 Henryk Piotrowski              Lidzbark Warmiński    91.47   1372   15
  92 Marta Bołbot                   Bielsk Podlaski       84.47   1267   15
  93 Kinga Niżewska                 Warszawa              83.07   1246   15
  94 Joanna Schutz                  Wrocław               81.00   1215   15
  95 Alicja Kosińska                Szczecin             135.86   1902   14
  96 Andrzej Słapiński              Warszawa             111.86   1566   14
  97 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  108.86   1524   14
  98 Joanna Zacharewicz             Bydgoszcz             90.36   1265   14
  99 Aleksandra Brzeska             Warszawa              87.00   1218   14
 100 Łukasz Mycio                   Górowo Iławeckie     128.00   1664   13
 101 Radosław Sowiński              Warszawa             123.77   1609   13
 102 Łukasz Święcki                 Białystok            114.08   1483   13
 103 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa             113.08   1470   13
 104 Tadeusz Wiśniewski             Piła                 111.31   1447   13
 105 Tomasz Kozak                   Poznań               110.54   1437   13
 106 Krzysztof Chełstowski          Łomża                110.15   1432   13
 107 Grzegorz Bajer                 Łódź                 106.77   1388   13
 108 Alicja Tarczewska              Łomża                106.31   1382   13
 109 Anna Kuc                       Warszawa             106.15   1380   13
 110 Michał Rogalewicz              Poznań               105.92   1377   13
 111 Marek Leda                     Koszalin             105.31   1369   13
 112 Zygmunt Skwarek                Katowice             102.00   1326   13
 113 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski   93.69   1218   13
 114 Dariusz Zając                  Jaworzno              89.31   1161   13
 115 Piotr Gruchacz                 Warszawa              81.46   1059   13
 116 Arletta Reksulak               Łódź                  76.46    994   13
 117 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  66.08    859   13
 118 Szymon Fidziński               Kobyłka              143.92   1727   12
 119 Mariusz Margalski              Pieczyska            143.83   1726   12
 120 Dominik Urbacki                Pruszków             134.75   1617   12
 121 Ewa Szałas                     Katowice             127.75   1533   12
 122 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             126.67   1520   12
 123 Andrzej Grabiński              Suchedniów           123.42   1481   12
 124 Anna Krynicka                  Warszawa             121.25   1455   12
 125 Wojciech Gonet                 Wrocław              120.50   1446   12
 126 Marek Róziecki                 Rybnik               118.92   1427   12
 127 Monika Laskowska               Wrocław              117.58   1411   12
 128 Kamil Wereszczyński            Jastrzębie           115.50   1386   12
 129 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp          113.33   1360   12
 130 Krzysztof Leśniak              Kraków               113.17   1358   12
 131 Andrzej Czesław Kowalski       Wałbrzych            113.00   1356   12
 132 Paweł Subocz                   Szczecin             112.75   1353   12
 133 Anna Bilska                    Przecław             111.67   1340   12
 134 Jakub Nalepa                   Gliwice              111.08   1333   12
 135 Andrzej Zając                  Jaworzno             111.08   1333   12
 136 Piotr Syta                     Puławy               110.00   1320   12
 137 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               108.83   1306   12
 138 Paweł Miczko                   Sandomierz           108.58   1303   12
 139 Monika Lewandowska             Warszawa             108.42   1301   12
 140 Beata Błaszczyk                Łowicz               107.42   1289   12
 141 Jakub Kraj                     Szczecin             105.67   1268   12
 142 Mateusz Gołębiewski            Łódź                 104.83   1258   12
 143 Łucja  Rosołowska              Biłgoraj             104.17   1250   12
 144 Marcin Bertrand                Poznań               103.75   1245   12
 145 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            103.58   1243   12
 146 Monika Krzysztofek             Wejherowo            103.25   1239   12
 147 Patryk Wolniewicz              Szczecin             103.17   1238   12
 148 Lucyna Korga                   Zabrze               102.75   1233   12
 149 Karolina Rubaszewska           Wrocław              102.75   1233   12
 150 Lidia Żywna                    Gdynia               101.92   1223   12
 151 Piotr Szutenberg               Ustka                101.83   1222   12
 152 Dominik Małocha                Demblin              101.67   1220   12
 153 Agata Brzezińska               Świebodzice          101.50   1218   12
 154 Wacław Sarek                   Jaworzno             101.42   1217   12
 155 Grzegorz Dudziński             Gdańsk               100.92   1211   12
 156 Mateusz Lipczyński             Sopot                100.42   1205   12
 157 Marcin Grześkiewicz            Szczecin             100.33   1204   12
 158 Justyna Wiśniewska             Stargard Szczeciński 100.33   1204   12
 159 Adam Drzyzga                   Bytom                100.00   1200   12
 160 Karolina Szubska               Bytom                 99.83   1198   12
 161 Andrzej Gronkiewicz            Gdańsk                99.33   1192   12
 162 Anna Haraf                     Jaworzno              98.67   1184   12
 163 Magdalena Kitel-Frydel         Pszczyna              98.33   1180   12
 164 Stefan Koczarski               Szczecin              97.67   1172   12
 165 Urszula Gutowska               Pszczyna              97.42   1169   12
 166 Joanna Wilk                    Racibórz              97.25   1167   12
 167 Dorota Ziembowicz              Gliwice               96.17   1154   12
 168 Anna Szutenberg                Ustka                 95.50   1146   12
 169 Barbara Turbo                  Szczecin              95.33   1144   12
 170 Michał Nowak                   Nakło nad Notecią     95.17   1142   12
 171 Krystyna Borecka               Wałcz                 94.75   1137   12
 172 Agnieszka Lutkiewicz           Gdynia                93.50   1122   12
 173 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.          93.17   1118   12
 174 Sandra Rykaczewska             Jaworzno              92.67   1112   12
 175 Jacek Jerzyński                Toruń                 92.50   1110   12
 176 Anna Gabriela Kortońska        Kraków                91.50   1098   12
 177 Bartłomiej Pawlak              Sochaczew             91.50   1098   12
 178 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               91.50   1098   12
 179 Mariusz Bogdański              Łomża                 91.42   1097   12
 180 Kuba Wróblewski                Ustka                 90.83   1090   12
 181 Barbara Żydaczewska            Lubin                 90.75   1089   12
 182 Barbara Belof                  Falkenberg (Szwecja   90.08   1081   12
 183 Marek Swoboda                  Wałbrzych             89.83   1078   12
 184 Dariusz Szulc                  Legnica               89.83   1078   12
 185 Arkadiusz Janota               Zabrze                89.75   1077   12
 186 Stanisław Kapuśniak            Racibórz              89.75   1077   12
 187 Jacek Nocoń                    Jaworzno              89.58   1075   12
 188 Maciej Polak                   Warszawa              89.50   1074   12
 189 Maciej Stańczyk                Kraków                89.00   1068   12
 190 Łukasz Bereżnicki              Oława                 88.50   1062   12
 191 Katarzyna Kumorek              Kraków                88.33   1060   12
 192 Dawid Rykaczewski              Jaworzno              87.42   1049   12
 193 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  87.33   1048   12
 194 Paulina Patalon                Nowe Miasto Lubawsk   86.17   1034   12
 195 Daniel Such                    Legnica               85.75   1029   12
 196 Magdalena Matyasik             Kraków                83.50   1002   12
 197 Łukasz Przyszlak               Świnoujście           83.50   1002   12
 198 Sylwia Kozłowska               Białystok             83.33   1000   12
 199 Edward Smołka                  Zabrze                82.67    992   12
 200 Małgorzata Nowakowska          Pruszcz Gdański       82.42    989   12
 201 Piotr Matyasik                 Kraków                79.42    953   12
 202 Ewa Bożemska                   Ustka                 79.25    951   12
 203 Grzegorz Kokot                 Ustka                 76.83    922   12
 204 Beata Kowaluk-Jagielska        Szczecin              76.50    918   12
 205 Paweł Skowron                  Legnica               70.92    851   12
 206 Dawid Hudzik                   Zabrze                67.00    804   12
 207 Daria Ząbik                    Legnica               61.08    733   12
 208 Roksana Statkiewicz            Jaworzno              54.58    655   12
 209 Mariusz  Chmiel                Puławy               100.91   1110   11
 210 Grażyna Cieślikowska           Racibórz             100.73   1108   11
 211 Mariusz Buras                  Prudnik               99.36   1093   11
 212 Waldemar Kaniewski             Sochaczew             97.18   1069   11
 213 Paweł Maciejczuk               Białystok             94.55   1040   11
 214 Grzegorz Mazur                 Gorzów                93.91   1033   11
 215 Monika Czekała                 Pietrowice            92.64   1019   11
 216 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz             91.73   1009   11
 217 Paweł Morga                    Warszawa              91.64   1008   11
 218 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   91.55   1007   11
 219 Julia Lutkiewicz               Gdynia                87.36    961   11
 220 Hubert Wichrowski              Bytów                 87.36    961   11
 221 Agata Szczygieł                Wrocław               86.18    948   11
 222 Alina Rybińska                 Ostróda               83.64    920   11
 223 Barbara Rapacz                 Złotniki Kujawskie    83.09    914   11
 224 Anna Szyperska                 Poznań                81.91    901   11
 225 Kamil Kajfasz                  Spytkowice            81.73    899   11
 226 Małgorzata Armknecht           Bydgoszcz             81.36    895   11
 227 Marta Musiał                   Zabrze                81.00    891   11
 228 Jędrzej Zawojski               Modzurów              80.27    883   11
 229 Magda Janiczko                 Racibórz              79.55    875   11
 230 Grażyna Smereka                Racibórz              79.55    875   11
 231 Janusz Kozieł                  Lublin                75.64    832   11
 232 Marta Kruk                     Olsztyn               75.27    828   11
 233 Magda Wierzchowska             Widuchowa             74.45    819   11
 234 Agnieszka Kotlarz              Gdynia                74.36    818   11
 235 Agnieszka Niwelińska           Kraków                74.36    818   11
 236 Sonia Cieślikowska             Racibórz              72.73    800   11
 237 Ewelina Modzelewska            Łomża                 72.45    797   11
 238 Paweł Jakubiak                 Ostróda               71.64    788   11
 239 Maria Jankowska                Gdynia                71.45    786   11
 240 Daniel Stasik                  Gdynia                66.00    726   11
 241 Marta Strzelczak               Nowe Miasto Lubawsk   65.64    722   11
 242 Kamil Barczyński               Pszczyna              65.45    720   11
 243 Adrian Świerczyński            Wrocław               65.45    720   11
 244 Marcela Hryniak                Wrocław               65.27    718   11
 245 Przemysław Mamoń               Spytkowice            65.18    717   11
 246 Anna Skudlarska                Wrocław               63.00    693   11
 247 Jakub Osadkowski               Legnica               62.55    688   11
 248 Kasper Kamiński                Gdańsk                58.73    646   11
 249 Włodzimierz Wapniarz           Milanówek             57.27    630   11
 250 Agnieszka Antos                Racibórz              53.00    583   11
 251 Damian Motycki                 Łomża                 51.73    569   11
 252 Krystian Bekała                Legnica               78.50    785   10
 253 Marian Wiatr                   Warszawa              78.30    783   10
 254 Kinga Kunert                   Zelistrzewo           76.40    764   10
 255 Tomasz Drąszkowski             Pszczyna             107.44    967    9
 256 Julia Solarska                 Łódź                  64.22    578    9
 257 Marta Abramczyk                Wyszków              114.50    916    8
 258 Kinga Stecuła                  Bytom                105.25    842    8
 259 Paweł Golubiński               Gdynia               102.75    822    8
 260 Piotr Jasiński                 Szpetal Górny        101.38    811    8
 261 Andrzej Puchalski              Łódź                 101.12    809    8
 262 Karolina Alferowicz            Wrocław              100.38    803    8
 263 Grzegorz Mroczek               Puławy                98.88    791    8
 264 Maciej Pilc                    Poznań                97.50    780    8
 265 Andrzej Serafinowicz           Bydgoszcz             96.12    769    8
 266 Marzena Kasner                 Janikowo              94.62    757    8
 267 Magdalena Parnicka             Słupsk                85.25    682    8
 268 Agnieszka Pachała              Poznań                84.62    677    8
 269 Natalia Tokajuk                Bielsk Podlaski       78.38    627    8
 270 Artur Rutkowski                Włocławek             69.50    556    8
 271 Michał Śliwiński               Szczecin              54.12    433    8
 272 Oskar Glegoła                  Warszawa              50.00    400    8
 273 Marzena Mazur                  Warszawa             143.86   1007    7
 274 Leszek Nowak                   Myślibórz            128.86    902    7
 275 Bogdan Pokojski                Brwinów              128.29    898    7
 276 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             125.71    880    7
 277 Karol Rembiałkowski            Warszawa             123.14    862    7
 278 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        121.86    853    7
 279 Jarosław Kamienik              Słupsk               114.29    800    7
 280 Edward Salamon                 Bytom                107.00    749    7
 281 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             102.57    718    7
 282 Adam Słapiński                 Warszawa             100.43    703    7
 283 Jarosław Baranowski            Lublin                98.43    689    7
 284 Krzysztof Wysoczański          Kraków                98.14    687    7
 285 Bartosz Orłowski               Bytom                 95.14    666    7
 286 Aneta Grodek                   Zawiercie             90.57    634    7
 287 Aleksandra Orczyk              Kraków                90.43    633    7
 288 Beata Sekuła                   Szczecin              89.71    628    7
 289 Remigiusz Rydz                 Kochlice              86.29    604    7
 290 Wojciech Obremski              Legnica               85.86    601    7
 291 Grzegorz  Sarnacki             Piastów               85.86    601    7
 292 Robert Kaciński                Kraków                84.86    594    7
 293 Grzegorz Jagiełka              Studzienice           84.57    592    7
 294 Rafał Daniluk                  Bielsk Podlaski       82.43    577    7
 295 Sławomir Leszczyński           Puławy                77.57    543    7
 296 Andrzej Ciesiński              Wałcz                 75.57    529    7
 297 Krystyna Puchalska             Łódź                  72.86    510    7
 298 Łukasz Pałka                   Puławy                71.86    503    7
 299 Jan Pawłowski                  Warszawa              70.86    496    7
 300 Weronika Ciesińska             Wałcz                 70.71    495    7
 301 Jacek Czubak                   Legnica               69.71    488    7
 302 Magda Dąbrowska                Bielsk Podlaski       68.86    482    7
 303 Mateusz Nagły                  Wałcz                 62.43    437    7
 304 Marcin Wójcicki                Piastów               59.29    415    7
 305 Wiktoria Ciesińska             Wałcz                 57.71    404    7
 306 Anna Kurpiel                   Warszawa              55.00    385    7
 307 Cezary Bureta                  Wrocław               54.14    379    7
 308 Anna Soroczyńska               Marcinkowice          54.14    379    7
 309 Marek Starostka                Olkusz               100.33    602    6
 310 Izabela Wyłoga                 Lublin                99.33    596    6
 311 Iwona  Szymańska               Września              94.83    569    6
 312 Anna Czarnecka                 Zgierz                83.33    500    6
 313 Marcin Ochal                   Dęblin                81.50    489    6
 314 Anna Kwaśniak                  Częstochowa           77.50    465    6
 315 Dorota Pastuszak               Lublin                77.33    464    6
 316 Marek Niedzielin               Kraków                76.00    456    6
 317 Barbara Mrowiec                Wadowice              75.83    455    6
 318 Robert Oleszczuk               Rowy                  74.50    447    6
 319 Karol Nitkowski                Szczytno              62.83    377    6
 320 Otylia Bernat                  Nowy Dwór Mazowiecki  57.83    347    6
 321 Zuzanna Drażba                 Ełk                   56.00    336    6
 322 Kamil Derkacz                  Racibórz              55.83    335    6
 323 Kinga Drażba                   Ełk                   55.50    333    6
 324 Andrzej Gałuszka               Wadowice              55.50    333    6
 325 Maciej Gołaszewski             Wrocław               54.67    328    6
 326 Szymon Jachimek                Gdynia               136.00    680    5
 327 Piotr Konopka                  Ostróda              112.80    564    5
 328 Przemysław Malinka             Ostrożnica           102.80    514    5
 329 Katarzyna  Konopka             Ostróda              101.00    505    5
 330 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             94.60    473    5
 331 Anna Żyła                      Wrocław               84.20    421    5
 332 Krzysztof Duda                 Pszczyna              75.60    378    5
 333 Andrzej Matyasik               Kraków                72.40    362    5
 334 Agnieszka Wydra                Gorzów Wielkopolski   57.20    286    5
 335 Adam Sacharczuk                Łomża                 55.20    276    5
 336 Kamil Reclik                   Pszczyna              50.80    254    5
 337 Mirosław Norwajszas            Szczecin             105.75    423    4
 338 Iwona Bujak                    Tarnów                97.00    388    4
 339 Jarosław Wiśniewski            Gdańsk                81.75    327    4
 340 Miłosz Borowski                Bielsko Biała         61.00    244    4
 341 Izabela Borkiewicz             Kraków                57.25    229    4
 342 Chrystian Schutz               Wrocław               51.00    204    4
 343 Maria Krawczuk                 Wrocław              118.67    356    3
 344 Małgorzata Deszczyńska         Milanówek            109.67    329    3
 345 Artur Koszel                   Warszawa              93.00    279    3
 346 Joanna Zając                   Warszawa              71.00    213    3
 347 Tadeusz Bach                   Wejherowo             65.67    197    3
 348 Cecylia Gruca-Woch             Kraków                63.67    191    3
 349 Grzegorz Głowacki              Piastów               62.67    188    3
 350 Władysław Zieliński            Białogard             62.33    187    3
 351 Elżbieta Nadolna               Ustka                 57.33    172    3
 352 Dorota Kupiec                  Dęblin                56.33    169    3
 353 Olga Grabowska                 Łomża                 53.00    159    3
 354 Wojciech Wróbel                Zator                113.50    227    2
 355 Sylwia Chrobok                 Warszawa              82.00    164    2
 356 Filip Bielawski                Ełk                   80.50    161    2
 357 Małgorzata Krakowiak           Bielsko-Biała         76.00    152    2
 358 Małgorzata Michaluk            Łomża                 73.50    147    2
 359 Edward Kupiec                  Dęblin                65.50    131    2
 360 Barbara Diakow                 Zabrze                64.00    128    2
 361 Grzegorz Groszewski            Zławieś Mała          64.00    128    2
 362 Maria Kosińska                 Piła                  64.00    128    2
 363 Michał Dzierżak                Wrocław               60.00    120    2
 364 Tomasz Szuchta                 Wrocław               60.00    120    2
 365 Anna Krawiec                   Zabrze                51.50    103    2
 366 Paweł Florczak                 Szczecin              92.00     92    1
 367 Jacek Szczygieł                Piastów               74.00     74    1
 368 Patrycja Chodyna               Grudziądz             73.00     73    1
 369 Krzysztof Kuźma                Osiek                 73.00     73    1
 370 Justyna Kuźma                  Osiek                 73.00     73    1
 371 Lech Szymczak                  Gorzów Wielkopolski   73.00     73    1
 372 Patrycja Luranc                Osiek                 71.00     71    1
 373 Jakub Michalski                Piastów               71.00     71    1
 374 Marcin Nowak                   Kraków                71.00     71    1
 375 Paweł Pierzchała               Kraków                70.00     70    1
 376 Jakub Tlałka                   Osiek                 69.00     69    1
 377 Jan Staniewicz                 Lublin                64.00     64    1
 378 Bernadeta Zapała               Jaworzno              50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie