Sulęcin13
lutego
Sulęcin 13-14 lutego Walentynki w SulęcinieGrand Prix 2010
Puławy27
lutego
Puławy 27-28 lutego II Mistrzostwa PuławGrand Prix 2010
Szczecin 6
marca
Szczecin 6- 7 marca XII Mistrzostwa Szczecina „Zanim zakwitną magnolie”Grand Prix 2010
Kamil Górka Zwycięża w PUŁAWACH!!!27 - 28 lutego 2010 — II Mistrzostwa PuławInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRanking
galeria

II Mistrzostwa Puław Puławy, 27 - 28 lutego 2010
Grand Prix 2010

Konkurs Relacja z turnieju


Kamil Górka Zwycięża w PUŁAWACH!!!Już drugi raz odbyły się Mistrzostwa Puław. Tym razem Kamil KisterPaweł Nocek zorganizowali turniej dwudniowy. Zeszłoroczny skromny debiut na mapie turniejowej Polski, zaowocował sporą frekwencją w tym roku. 68 zawodników w tym ośmiu debiutantów to spory sukces organizatorów. W hali sportowej Zespołu Szkół nr1 w Puławach toczył się bój o tytuł Mistrza Puław 2010 roku. Już po 5 rundzie wyłoniła się trójka zawodników, którzy nadawali tempo rozgrywkom. Szymon Płachta z Warszawy, Marek Syczuk z Warszawy i Kamil Górka z Krakowa z każdą rundą zmieniali się na fotelu lidera. Po pierwszym dniu rozgrywek jako jedyny bez porażki prowadził Marek.

W niedzielą sytuacja na liście wyników zmieniała się jak podczas biegu Justyny Kowalczyk w Vancouver. Liderów było trzech i to oni rozdzielili puchary między sobą. Zwyciężył Kamil Górka przed Markiem Syczukiem o zaledwie 35 małych punktów. Na trzecim miejscu zakończył rywalizację Szymon Płachta, który z kolei wyprzedził czwartego Krzysztofa Mówkę z Warszawy o skromne 18 małych punktów.

Wśród debiutantów najlepszym był Dariusz Jarosławski z Ełku wyprzedzając o 25 małych punktów debiutującą w turniejach scrabblowych mamę Kamila Górki — Zofię Górkę z Łęcznej.

Organizatorzy przygotowali wiele wspaniałych nagród dla uczestników oraz smakowity poczęstunek podczas trwania turnieju. Już dziś zapraszam wszystkich na III Mistrzostwa Puław w 2011 roku
relacja: Andrzej Gostomski
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
I Otwarte Mistrzostwa Puław w Scrabble


Rodzaj turniejuotwarty
Sposób rozgrywania- liczba rund: 12
- system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
Miejsce rozgrywekZespół Szkół nr 1 im. Stefanii Sempołowskiej
ul. Polna 18, 24-100 Puławy
Obrońca tytułuPiotr Broda
SędziaAndrzej Gostomski
HarmonogramSobota, 27 lutego (7 rund)
11:00-11:40 — zapisy do turnieju
11:45 — rozpoczęcie turnieju
14:45-15:45 — przerwa obiadowa
19:45 — zakończenie gier

Niedziela, 28 lutego (5 rund)
10:00 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
15:00 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe- 15 zł (14 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
- członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 10 zł za dzień
- młodzież szkolna — 5 zł za dzień (do liceum włącznie)
- debiutanci — bez opłat
DojazdPKP Puławy Miasto: z dworca PKP odjeżdża autobus komunikacji miejskiej linii nr 15. Należy wysiąść na przystanku przy ul. Centralnej.

PKS Puławy: z dworca PKS odjeżdżają autobusy komunikacji miejskiej linii nr 7, 10, 17. Należy wysiąść na przystanku przy ul. Centralnej.

Więcej szczegółów na stronie – www.mzk.pulawy.pl

Budynek szkoły, w której będzie rozgrywany turniej jest widoczny od strony ul. Centralnej, ul. Polna jest do niej równoległa.
WyżywienieW pobliżu szkoły znajduje się centrum handlowe z wieloma punktami gastronomicznymi, gdzie będzie można nabyć posiłek na własny koszt.
W czasie turnieju kawa, herbata, napoje, przekąski.
Noclegi
  1. Bursa Szkolna
    ul. Czartoryskich 6
    tel. (81) 886-37-05 – kontakt z Panią dyrektor Morawską
    Zgłoszenia proszę przesyłać drogą mailową na adres: jolkamor@poczta.onet.pl (na hasło SCRABBLE)

    Pokoje 1, 2, 3, 4 osobowe – 26zł od osoby
    Śniadanie – 10zł (chęć wykupienia śniadania proszę zaznaczyć w mailu ze zgłoszeniem noclegu)

  2. Dom Turysty
    ul. Rybacka 7
    tel. (81) 887-40-48

    Pokój 1os. – 80zł
    Pokój 2os. – 130zł
    Pokój 3os. – 180zł
    Pokój 4os. – 220zł
    Pokój 5os. – 250zł
    W cenę noclegu wliczone jest śniadanie.

  3. Dom nauczyciela
    ul. Kołłątaja 1
    tel. (81) 887-42-77

    Pokoje: jednoosobowe z łazienką i TV, jednoosobowe bez łazienki, dwuosobowe bez łazienki, pięcioosobowe bez łazienki i apartament.
    1os. – ok. 53zł
    2os. – ok. 64zł
    5os. – 107zł

Inne miejsca noclegowe w Puławach
Nagrody1 miejsce – 500 zł + puchar
2 miejsce – 350 zł + puchar
3 miejsce – 200 zł + puchar
Nagroda dla najlepszego debiutanta – 100 zł
Zestawy kosmetyków dla trzech najlepszych kobiet
Nagrody rzeczowe o wartości ok. 100zł za miejsca od 4-19.

Dodatkowe atrakcjeOd godziny 21.00 (sobota) dla uczestników turnieju będzie zarezerwowane lodowisko na dachu „Galerii Zielona” (będzie możliwość nieodpłatnego wypożyczenia łyżew).
OrganizatorzyPaweł Nocek, 509-348-593, pawel.nocek@naszepulawy.pl
Kamil Kister, 601-140-611, kamil.kister@gmail.com
SponsorzyGaleria Zielona w Puławach – www.galeriazielona.pl
Stowarzyszenie Nasze Puławy – www.naszepulawy.pl
Pulanna — www.pulanna.com.pl
Radio Lublin — patronat medialny
Tetley Polska — www.tetley.pl
Zakład Poligraficzny Wisła


Wyniki turnieju II Mistrzostwa Puław

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Kamil           Górka                Kraków                 141.98     10.0     4987     1975      573
  2 Marek           Syczuk               Warszawa               139.37     10.0     4952     1944      760
  3 Szymon          Płachta              Warszawa               121.95      9.0     4953     1833      935
  4 Krzysztof       Mówka                Warszawa               142.28      9.0     4935     1807      612
  5 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               146.20      9.0     4716     1873      338
  6 Andrzej         Rakoczy              Kraków                 133.61      9.0     4702     1797      277
  7 Filip           Sosin                Warszawa               129.28      8.0     5000     1684      824
  8 Grzegorz        Kurowski             Warszawa               133.30      8.0     4938     1766      402
  9 Stanisław       Rydzik               Warszawa               136.10      8.0     4873     1701      687
 10 Justyna         Górka                Kraków                 136.29      8.0     4729     1706      390
 11 Dorota          Zielińska            Piaseczno              120.87      8.0     4607     1694      616
 12 Marek           Dudkiewicz           Milanówek              125.48      8.0     4539     1601       88
 13 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                139.91      7.0     4926     1597      437
 14 Michał          Makowski             Warszawa               145.93      7.0     4903     1624      732
 15 Michał          Alabrudziński        Włocławek              137.87      7.0     4816     1576      425
 16 Marek           Reda                 Wołomin                134.78      7.0     4783     1674      254
 17 Łukasz          Bobowski             Suchedniów             133.43      7.0     4759     1660     -267
 18 Przemysław      Rybicki              Otwock                 124.51      7.0     4757     1539      493
 19 Kamil           Kister               Puławy                 117.73      7.0     4638     1493      582
 20 Robert          Kuszpit              Biała Podlaska         135.96      7.0     4601     1567       -3
 21 Robert          Kamiński             Warszawa               124.57      7.0     4567     1579      127
 22 Andrzej         Kroc                 Łódź                   113.32      7.0     4499     1436      484
 23 Mariusz         Sylwestrzuk          Warszawa               123.09      7.0     4436     1523      242
 24 Mikołaj         Fidziński            Dębica                 116.86      7.0     4285     1398      158
 25 Tomasz          Siwiński             Zawiercie              111.29      7.0     4280     1462       -3
 26 Anna            Arana                Warszawa               104.70      7.0     4245     1420     -119
 27 Radosław        Jachna               Łódź                   134.42      7.0     4237     1509      265
 28 Rafał           Wesołowski           Warszawa               120.38      6.0     4767     1506      168
 29 Małgorzata      Sulejewska           Kraków                 126.62      6.0     4735     1421      323
 30 Miłosz          Wrzałek              Reda                   144.13      6.0     4589     1434      162
 31 Tomasz          Łapka                Opole                  116.51      6.0     4589     1536       43
 32 Grzegorz        Pukniel              Lublin                 120.82      6.0     4449     1421       54
 33 Jerzy           Matyasik             Kraków                 115.80      6.0     4380     1399      156
 34 Beata           Piotrowska           Łódź                   112.05      6.0     4311     1427     -369
 35 Magdalena       Kublik               Warszawa               113.38      6.0     4248     1427      -60
 36 Marcin          Resler               Września               100.53      6.0     4243     1379      249
 37 Błażej          Fidziński            Dębica                 100.00      6.0     4176     1320      -68
 38 Dariusz         Jarosławski          Ełk                    100.00      6.0     4087     1469     -214
 39 Zofia           Górka                Łęczna                 100.00      6.0     4062     1437      -73
 40 Piotr           Syta                 Puławy                 100.00      6.0     3872     1320     -257
 41 Krzysztof       Kodzis               Inowrocław             118.67      5.0     4454     1302      -12
 42 Jan             Lisiewski            Piasutno               110.97      5.0     4326     1194      113
 43 Mariola         Osajda-Matczak       Milanówek              115.00      5.0     4248     1299     -123
 44 Joanna          Ostrowska            Warszawa               119.97      5.0     4188     1216     -111
 45 Dorota          Rudzińska            Warszawa               102.89      5.0     4113     1218     -115
 46 Jerzy           Krzyżewski           Piasutno               113.51      5.0     4073     1231     -265
 47 Piotr           Broda                Sandomierz             111.18      5.0     4050     1234     -327
 48 Paweł           Kowalski             Kutno                  124.41      5.0     3999     1219     -123
 49 Wojciech        Gołęcki              Inowrocław             100.93      5.0     3927     1257     -234
 50 Jerzy           Tatarczuk            Warszawa               109.48      5.0     3909     1324     -453
 51 Anna            Chybowska            Sochaczew              100.00      4.5     4115     1005      261
 52 Waldemar        Kaniewski            Sochaczew              100.00      4.5     3734     1069     -346
 53 Mariusz         Chmiel               Puławy                 100.00      4.5     3487     1110     -353
 54 Jakub           Szymczak             Łódź                   131.89      4.0     4650     1280      279
 55 Maria           Pokorska             Warszawa               100.00      4.0     4264     1064     -330
 56 Radosław        Więch                Warszawa               100.00      4.0     3940     1173     -551
 57 Marta           Łęgowska             Inowrocław             100.00      4.0     3790     1157     -568
 58 Robert          Wagner               Wrocław                100.00      3.5     3807      931     -300
 59 Katarzyna       Bogusławska          Piastów                100.00      3.5     3745      985     -715
 60 Adam            Kędzior              Lublin                 100.00      3.5     3713      964     -410
 61 Zbigniew        Rybak                Warszawa               107.05      3.0     4131      990     -187
 62 Grzegorz        Mroczek              Puławy                 100.00      3.0     2532      791     -854
 63 Jarosław        Baranowski           Lublin                 100.00      3.0     2409      689     -243
 64 Janusz          Kozieł               Lublin                 100.00      2.5     3924      832      -58
 65 Sylwia          Buks                 Warszawa               100.00      1.5     4017      696     -437
 66 Dorota          Pastuszak            Lublin                 100.00      1.5     1959      464     -446
 67 Łukasz          Pałka                Puławy                 100.00      1.0     2200      503     -643
 68 Grzegorz        Groszewski           Zławieś Mała           100.00      0.0      601      128     -172
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju II Mistrzostwa Puław



	Mariusz Skrobosz 146.20 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Mariola        Osajda-Matczak        115.00 +  389: 346  165
    2     7 Małgorzata     Sulejewska            126.62 +  411: 376  177
    3     8 Grzegorz       Kurowski              133.30 -  416: 465   83
    4    11 Tomasz         Łapka                 116.51 +  364: 276  167
    5     4 Michał         Alabrudziński         137.87 +  420: 363  188
    6     2 Jakub          Szymczak              131.89 +  371: 366  182
    7     3 Kamil          Górka                 141.98 -  344: 363   92
    8     6 Stanisław      Rydzik                136.10 -  328: 457   86
    9     8 Tomasz         Zwoliński             139.91 +  388: 372  190
   10     9 Łukasz         Bobowski              133.43 +  368: 357  183
   11     6 Robert         Kamiński              124.57 +  479: 387  175
   12     4 Marek          Reda                  134.78 +  438: 250  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1873  / 12 156.08




	Michał Makowski 145.93 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Jerzy          Krzyżewski            113.51 +  465: 296  164
    2     9 Radosław       Jachna                134.42 +  430: 260  184
    3     4 Grzegorz       Pukniel               120.82 +  442: 348  171
    4     3 Jerzy          Tatarczuk             109.48 +  360: 325  159
    5     2 Marek          Syczuk                139.37 -  319: 433   89
    6     7 Rafał          Wesołowski            120.38 +  498: 307  170
    7     2 Łukasz         Bobowski              133.43 +  561: 318  183
    8     2 Kamil          Górka                 141.98 -  358: 409   92
    9     4 Dorota         Zielińska             120.87 -  333: 361   71
   10     4 Justyna        Górka                 136.29 -  339: 374   86
   11     8 Marek          Reda                  134.78 -  348: 438   85
   12    11 Rafał          Wesołowski            120.38 +  450: 302  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1624  / 12 135.33




	Miłosz Wrzałek 144.13 Reda                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Magdalena      Kublik                113.38 -  279: 406   63
    2    23 Janusz         Kozieł                100.00 +  440: 283  150
    3    22 Wojciech       Gołęcki               100.93 +  466: 333  151
    4    15 Dariusz        Jarosławski           100.00 +  342: 333  150
    5     9 Krzysztof      Mówka                 142.28 +  408: 390  192
    6     5 Marek          Reda                  134.78 -  377: 385   85
    7     6 Filip          Sosin                 129.28 -  412: 457   79
    8    14 Marcin         Resler                100.53 -  310: 415   51
    9    18 Grzegorz       Pukniel               120.82 +  450: 329  171
   10    12 Radosław       Jachna                134.42 +  453: 250  184
   11     9 Łukasz         Bobowski              133.43 -  318: 417   83
   12    12 Przemysław     Rybicki               124.51 -  334: 429   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1434  / 12 119.50




	Krzysztof Mówka 142.28 Warszawa        

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Andrzej        Kroc                  113.32 +  432: 339  163
    2    15 Dariusz        Jarosławski           100.00 +  381: 311  150
    3     3 Kamil          Górka                 141.98 -  369: 404   92
    4    16 Radosław       Więch                 100.00 +  473: 341  150
    5     9 Miłosz         Wrzałek               144.13 -  390: 408   94
    6    10 Radosław       Jachna                134.42 +  421: 291  184
    7     7 Jerzy          Tatarczuk             109.48 +  423: 360  159
    8     7 Robert         Kuszpit               135.96 +  464: 370  186
    9     1 Szymon         Płachta               121.95 -  342: 415   72
   10     8 Michał         Alabrudziński         137.87 +  399: 343  188
   11     4 Grzegorz       Kurowski              133.30 +  402: 328  183
   12     3 Justyna        Górka                 136.29 +  439: 413  186
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1807  / 12 150.58




	Kamil Górka 141.98 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Beata          Piotrowska            112.05 +  533: 313  162
    2     3 Magdalena      Kublik                113.38 +  399: 316  163
    3     3 Krzysztof      Mówka                 142.28 +  404: 369  192
    4     4 Marek          Reda                  134.78 +  423: 392  185
    5     1 Grzegorz       Kurowski              133.30 +  553: 373  183
    6     1 Marek          Syczuk                139.37 -  355: 424   89
    7     3 Mariusz        Skrobosz              146.20 +  363: 344  196
    8     2 Michał         Makowski              145.93 +  409: 358  196
    9     2 Stanisław      Rydzik                136.10 -  326: 479   86
   10     1 Szymon         Płachta               121.95 +  451: 300  172
   11     2 Filip          Sosin                 129.28 +  361: 338  179
   12     1 Szymon         Płachta               121.95 +  410: 408  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1975  / 12 164.58




	Tomasz Zwoliński 139.91 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Tomasz         Siwiński              111.29 +  408: 360  161
    2     2 Szymon         Płachta               121.95 +  425: 334  172
    3     1 Jakub          Szymczak              131.89 -  317: 393   82
    4     7 Michał         Alabrudziński         137.87 -  391: 492   88
    5    14 Tomasz         Łapka                 116.51 +  486: 318  167
    6    11 Kamil          Kister                117.73 +  439: 335  168
    7     8 Robert         Kuszpit               135.96 -  350: 423   86
    8    11 Piotr          Broda                 111.18 +  444: 283  161
    9     8 Mariusz        Skrobosz              146.20 -  372: 388   96
   10    10 Magdalena      Kublik                113.38 +  430: 366  163
   11     7 Rafał          Wesołowski            120.38 +  455: 348  170
   12     5 Grzegorz       Kurowski              133.30 -  409: 449   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1597  / 12 133.08




	Marek Syczuk 139.37 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Piotr          Broda                 111.18 +  434: 356  161
    2    14 Piotr          Syta                  100.00 +  374: 261  150
    3     6 Robert         Kuszpit               135.96 +  498: 340  186
    4     2 Filip          Sosin                 129.28 +  379: 347  179
    5     2 Michał         Makowski              145.93 +  433: 319  196
    6     1 Kamil          Górka                 141.98 +  424: 355  192
    7     1 Grzegorz       Kurowski              133.30 +  434: 409  183
    8     1 Szymon         Płachta               121.95 -  366: 390   72
    9     3 Justyna        Górka                 136.29 +  441: 322  186
   10     2 Dorota         Zielińska             120.87 +  390: 324  171
   11     1 Andrzej        Rakoczy               133.61 -  323: 429   84
   12     2 Andrzej        Rakoczy               133.61 +  456: 340  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1944  / 12 162.00




	Michał Alabrudziński 137.87 Włocławek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Jan            Lisiewski             110.97 +  429: 330  161
    2    16 Marek          Dudkiewicz            125.48 +  416: 393  175
    3     9 Łukasz         Bobowski              133.43 -  452: 465   83
    4     7 Tomasz         Zwoliński             139.91 +  492: 391  190
    5     4 Mariusz        Skrobosz              146.20 -  363: 420   96
    6     8 Jerzy          Matyasik              115.80 -  279: 407   66
    7    13 Grzegorz       Pukniel               120.82 +  460: 385  171
    8     9 Robert         Kamiński              124.57 -  358: 372   75
    9    14 Dariusz        Jarosławski           100.00 +  494: 279  150
   10     8 Krzysztof      Mówka                 142.28 -  343: 399   92
   11    14 Zofia          Górka                 100.00 +  407: 236  150
   12    10 Mikołaj        Fidziński             116.86 +  323: 314  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1576  / 12 131.33




	Justyna Górka 136.29 Kraków  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Jerzy          Tatarczuk             109.48 -  369: 423   59
    2    20 Jerzy          Krzyżewski            113.51 +  385: 284  164
    3    18 Katarzyna      Bogusławska           100.00 +  353: 286  150
    4    10 Kamil          Kister                117.73 +  395: 318  168
    5    10 Marek          Reda                  134.78 -  448: 451   85
    6    12 Robert         Kamiński              124.57 +  432: 345  175
    7    11 Marek          Dudkiewicz            125.48 +  470: 350  175
    8     8 Jakub          Szymczak              131.89 +  364: 318  182
    9     3 Marek          Syczuk                139.37 -  322: 441   89
   10     4 Michał         Makowski              145.93 +  374: 339  196
   11     5 Dorota         Zielińska             120.87 +  404: 345  171
   12     3 Krzysztof      Mówka                 142.28 -  413: 439   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1706  / 12 142.17




	Stanisław Rydzik 136.10 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Zbigniew       Rybak                 107.05 +  446: 342  157
    2    11 Tomasz         Łapka                 116.51 +  366: 353  167
    3     5 Jerzy          Tatarczuk             109.48 -  352: 389   59
    4    18 Małgorzata     Sulejewska            126.62 +  434: 340  177
    5     3 Jakub          Szymczak              131.89 -  339: 439   82
    6    14 Magdalena      Kublik                113.38 +  488: 260  163
    7     9 Jerzy          Matyasik              115.80 +  467: 339  166
    8     6 Mariusz        Skrobosz              146.20 +  457: 328  196
    9     2 Kamil          Górka                 141.98 +  479: 326  192
   10     3 Andrzej        Rakoczy               133.61 -  358: 387   84
   11     3 Szymon         Płachta               121.95 -  245: 376   72
   12     7 Robert         Kuszpit               135.96 +  442: 307  186
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1701  / 12 141.75




	Robert Kuszpit 135.96 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Anna           Arana                 104.70 +  463: 399  155
    2    10 Zofia          Górka                 100.00 +  424: 300  150
    3     6 Marek          Syczuk                139.37 -  340: 498   89
    4     9 Dorota         Zielińska             120.87 +  337: 322  171
    5     6 Łukasz         Bobowski              133.43 -  351: 486   83
    6    16 Mariusz        Chmiel                100.00 +  377: 296  150
    7     8 Tomasz         Zwoliński             139.91 +  423: 350  190
    8     7 Krzysztof      Mówka                 142.28 -  370: 464   92
    9    12 Marcin         Resler                100.53 +  451: 293  151
   10     5 Grzegorz       Kurowski              133.30 -  360: 411   83
   11    10 Tomasz         Łapka                 116.51 +  398: 343  167
   12     7 Stanisław      Rydzik                136.10 -  307: 442   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1567  / 12 130.58




	Marek Reda 134.78 Wołomin                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Dorota         Rudzińska             102.89 +  393: 333  153
    2     6 Rafał          Wesołowski            120.38 +  490: 337  170
    3     7 Mariusz        Sylwestrzuk           123.09 +  378: 330  173
    4     4 Kamil          Górka                 141.98 -  392: 423   92
    5    10 Justyna        Górka                 136.29 +  451: 448  186
    6     5 Miłosz         Wrzałek               144.13 +  385: 377  194
    7     4 Szymon         Płachta               121.95 -  324: 456   72
    8     3 Łukasz         Bobowski              133.43 +  565: 207  183
    9     5 Andrzej        Rakoczy               133.61 -  334: 389   84
   10     7 Robert         Kamiński              124.57 -  383: 443   75
   11     8 Michał         Makowski              145.93 +  438: 348  196
   12     4 Mariusz        Skrobosz              146.20 -  250: 438   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1674  / 12 139.50




	Radosław Jachna 134.42 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Wojciech       Gołęcki               100.93 +  382: 237  151
    2     9 Michał         Makowski              145.93 -  260: 430   96
    3    20 Tomasz         Łapka                 116.51 -  299: 374   67
    4    23 Paweł          Kowalski              124.41 +  408: 320  174
    5    18 Beata          Piotrowska            112.05 +  484: 232  162
    6    10 Krzysztof      Mówka                 142.28 -  291: 421   92
    7    22 Mariusz        Chmiel                100.00 +  400: 232  150
    8    13 Mariusz        Sylwestrzuk           123.09 -  275: 428   73
    9    26 Waldemar       Kaniewski             100.00 +  371: 245  150
   10    12 Miłosz         Wrzałek               144.13 -  250: 453   94
   11    20 Dariusz        Jarosławski           100.00 +  377: 349  150
   12    17 Zofia          Górka                 100.00 +  440: 251  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1509  / 12 125.75




	Andrzej Rakoczy 133.61 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Marcin         Resler                100.53 -  286: 406   51
    2    21 Jerzy          Matyasik              115.80 +  424: 259  166
    3    26 Anna           Arana                 104.70 +  391: 327  155
    4    12 Przemysław     Rybicki               124.51 +  429: 384  175
    5     7 Rafał          Wesołowski            120.38 +  452: 392  170
    6     3 Łukasz         Bobowski              133.43 -  404: 450   83
    7    10 Krzysztof      Kodzis                118.67 +  402: 388  169
    8     4 Filip          Sosin                 129.28 +  369: 348  179
    9     5 Marek          Reda                  134.78 +  389: 334  185
   10     3 Stanisław      Rydzik                136.10 +  387: 358  186
   11     1 Marek          Syczuk                139.37 +  429: 323  189
   12     2 Marek          Syczuk                139.37 -  340: 456   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1797  / 12 149.75




	Łukasz Bobowski 133.43 Suchedniów               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Radosław       Więch                 100.00 +  561: 386  150
    2     1 Grzegorz       Pukniel               120.82 -  387: 399   71
    3     9 Michał         Alabrudziński         137.87 +  465: 452  188
    4     5 Beata          Piotrowska            112.05 +  350: 305  162
    5     6 Robert         Kuszpit               135.96 +  486: 351  186
    6     3 Andrzej        Rakoczy               133.61 +  450: 404  184
    7     2 Michał         Makowski              145.93 -  318: 561   96
    8     3 Marek          Reda                  134.78 -  207: 565   85
    9     9 Krzysztof      Kodzis                118.67 +  439: 402  169
   10     9 Mariusz        Skrobosz              146.20 -  357: 368   96
   11     9 Miłosz         Wrzałek               144.13 +  417: 318  194
   12     6 Filip          Sosin                 129.28 -  322: 515   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1660  / 12 138.33




	Grzegorz Kurowski 133.30 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Maria          Pokorska              100.00 +  510: 348  150
    2     5 Robert         Kamiński              124.57 +  359: 302  175
    3     8 Mariusz        Skrobosz              146.20 +  465: 416  196
    4     1 Jakub          Szymczak              131.89 +  358: 330  182
    5     1 Kamil          Górka                 141.98 -  373: 553   92
    6     6 Marek          Dudkiewicz            125.48 +  476: 254  175
    7     1 Marek          Syczuk                139.37 -  409: 434   89
    8     5 Dorota         Zielińska             120.87 -  337: 422   71
    9     7 Kamil          Kister                117.73 +  463: 306  168
   10     5 Robert         Kuszpit               135.96 +  411: 360  186
   11     4 Krzysztof      Mówka                 142.28 -  328: 402   92
   12     5 Tomasz         Zwoliński             139.91 +  449: 409  190
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1766  / 12 147.17




	Jakub Szymczak 131.89 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Sylwia         Buks                  100.00 +  479: 206  150
    2     8 Grzegorz       Mroczek               100.00 +  627: 246  150
    3     1 Tomasz         Zwoliński             139.91 +  393: 317  190
    4     1 Grzegorz       Kurowski              133.30 -  330: 358   83
    5     3 Stanisław      Rydzik                136.10 +  439: 339  186
    6     2 Mariusz        Skrobosz              146.20 -  366: 371   96
    7     5 Dorota         Zielińska             120.87 -  327: 442   71
    8     8 Justyna        Górka                 136.29 -  318: 364   86
    9    13 Mariola        Osajda-Matczak        115.00 -  370: 461   65
   10    14 Tomasz         Łapka                 116.51 -  278: 431   67
   11    21 Małgorzata     Sulejewska            126.62 -  364: 464   77
   12    24 Jerzy          Tatarczuk             109.48 -  359: 372   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1280  / 12 106.67




	Filip Sosin 129.28 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Katarzyna      Bogusławska           100.00 +  521: 274  150
    2     4 Marcin         Resler                100.53 +  469: 307  151
    3     2 Przemysław     Rybicki               124.51 +  426: 382  175
    4     2 Marek          Syczuk                139.37 -  347: 379   89
    5     5 Krzysztof      Kodzis                118.67 -  313: 367   69
    6     9 Zbigniew       Rybak                 107.05 +  422: 383  157
    7     6 Miłosz         Wrzałek               144.13 +  457: 412  194
    8     4 Andrzej        Rakoczy               133.61 -  348: 369   84
    9     6 Tomasz         Łapka                 116.51 +  446: 340  167
   10     6 Mariusz        Sylwestrzuk           123.09 +  398: 280  173
   11     2 Kamil          Górka                 141.98 -  338: 361   92
   12     6 Łukasz         Bobowski              133.43 +  515: 322  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1684  / 12 140.33




	Małgorzata Sulejewska 126.62 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Marta          Łęgowska              100.00 +  483: 253  150
    2     7 Mariusz        Skrobosz              146.20 -  376: 411   96
    3    11 Dorota         Zielińska             120.87 -  337: 425   71
    4    18 Stanisław      Rydzik                136.10 -  340: 434   86
    5    24 Katarzyna      Bogusławska           100.00 +  476: 295  150
    6    18 Tomasz         Łapka                 116.51 -  358: 460   67
    7    23 Radosław       Więch                 100.00 +  385: 374  150
    8    18 Beata          Piotrowska            112.05 +  397: 347  162
    9    17 Przemysław     Rybicki               124.51 -  342: 343   75
   10    17 Andrzej        Kroc                  113.32 -  352: 375   63
   11    21 Jakub          Szymczak              131.89 +  464: 364  182
   12    18 Krzysztof      Kodzis                118.67 +  425: 331  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1421  / 12 118.42




	Marek Dudkiewicz 125.48 Milanówek               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Anna           Chybowska             100.00 +  320: 261  150
    2    16 Michał         Alabrudziński         137.87 -  393: 416   88
    3    24 Marta          Łęgowska              100.00 +  372: 330  150
    4    13 Tomasz         Siwiński              111.29 +  424: 335  161
    5    11 Jerzy          Tatarczuk             109.48 +  400: 326  159
    6     6 Grzegorz       Kurowski              133.30 -  254: 476   83
    7    11 Justyna        Górka                 136.29 -  350: 470   86
    8    12 Paweł          Kowalski              124.41 -  331: 374   74
    9    23 Dorota         Rudzińska             102.89 +  388: 386  153
   10    20 Piotr          Broda                 111.18 +  513: 369  161
   11    12 Andrzej        Kroc                  113.32 +  409: 405  163
   12     9 Mariusz        Sylwestrzuk           123.09 +  385: 303  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1601  / 12 133.42




	Robert Kamiński 124.57 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Waldemar       Kaniewski             100.00 +  395: 296  150
    2     5 Grzegorz       Kurowski              133.30 -  302: 359   83
    3    12 Rafał          Wesołowski            120.38 -  382: 478   70
    4    22 Wojciech       Gołęcki               100.93 +  333: 272  151
    5    12 Przemysław     Rybicki               124.51 +  403: 361  175
    6    12 Justyna        Górka                 136.29 -  345: 432   86
    7    20 Zofia          Górka                 100.00 +  403: 342  150
    8     9 Michał         Alabrudziński         137.87 +  372: 358  188
    9    11 Paweł          Kowalski              124.41 +  513: 304  174
   10     7 Marek          Reda                  134.78 +  443: 383  185
   11     6 Mariusz        Skrobosz              146.20 -  387: 479   96
   12     8 Dorota         Zielińska             120.87 -  289: 376   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1579  / 12 131.58




	Przemysław Rybicki 124.51 Otwock                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Robert         Wagner                100.00 +  436: 260  150
    2    13 Joanna         Ostrowska             119.97 +  395: 314  170
    3     2 Filip          Sosin                 129.28 -  382: 426   79
    4    12 Andrzej        Rakoczy               133.61 -  384: 429   84
    5    12 Robert         Kamiński              124.57 -  361: 403   75
    6    19 Dariusz        Jarosławski           100.00 -  373: 376   50
    7    24 Marta          Łęgowska              100.00 +  461: 315  150
    8    17 Tomasz         Łapka                 116.51 -  417: 433   67
    9    17 Małgorzata     Sulejewska            126.62 +  343: 342  177
   10    15 Krzysztof      Kodzis                118.67 +  437: 374  169
   11    15 Paweł          Kowalski              124.41 +  339: 258  174
   12    12 Miłosz         Wrzałek               144.13 +  429: 334  194
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1539  / 12 128.25




	Paweł Kowalski 124.41 Kutno                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Janusz         Kozieł                100.00 +  373: 358  150
    2    12 Mariusz        Sylwestrzuk           123.09 -  309: 360   73
    3    13 Tomasz         Siwiński              111.29 -  382: 383   61
    4    23 Radosław       Jachna                134.42 -  320: 408   84
    5    28 Jerzy          Krzyżewski            113.51 +  442: 348  164
    6    22 Marta          Łęgowska              100.00 +  446: 315  150
    7    14 Beata          Piotrowska            112.05 +  487: 350  162
    8    12 Marek          Dudkiewicz            125.48 +  374: 331  175
    9    11 Robert         Kamiński              124.57 -  304: 513   75
   10    13 Zofia          Górka                 100.00 -  304: 417   50
   11    15 Przemysław     Rybicki               124.51 -  258: 339   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1219  / 11 110.82




	Mariusz Sylwestrzuk 123.09 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Dorota         Pastuszak             100.00 +  441: 225  150
    2    12 Paweł          Kowalski              124.41 +  360: 309  174
    3     7 Marek          Reda                  134.78 -  330: 378   85
    4     8 Szymon         Płachta               121.95 -  363: 421   72
    5    16 Dariusz        Jarosławski           100.00 +  403: 321  150
    6    17 Zofia          Górka                 100.00 +  458: 397  150
    7    12 Rafał          Wesołowski            120.38 -  387: 420   70
    8    13 Radosław       Jachna                134.42 +  428: 275  184
    9    10 Jerzy          Matyasik              115.80 +  330: 327  166
   10     6 Filip          Sosin                 129.28 -  280: 398   79
   11    11 Kamil          Kister                117.73 +  353: 338  168
   12     9 Marek          Dudkiewicz            125.48 -  303: 385   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1523  / 12 126.92




	Szymon Płachta 121.95 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Jarosław       Baranowski            100.00 +  556: 208  150
    2     2 Tomasz         Zwoliński             139.91 -  334: 425   90
    3    10 Błażej         Fidziński             100.00 +  358: 282  150
    4     8 Mariusz        Sylwestrzuk           123.09 +  421: 363  173
    5     8 Mariola        Osajda-Matczak        115.00 +  502: 271  165
    6     4 Krzysztof      Kodzis                118.67 +  437: 331  169
    7     4 Marek          Reda                  134.78 +  456: 324  185
    8     1 Marek          Syczuk                139.37 +  390: 366  189
    9     1 Krzysztof      Mówka                 142.28 +  415: 342  192
   10     1 Kamil          Górka                 141.98 -  300: 451   92
   11     3 Stanisław      Rydzik                136.10 +  376: 245  186
   12     1 Kamil          Górka                 141.98 -  408: 410   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1833  / 12 152.75




	Dorota Zielińska 120.87 Piaseczno               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Piotr          Syta                  100.00 -  310: 346   50
    2    18 Anna           Arana                 104.70 +  388: 334  155
    3    11 Małgorzata     Sulejewska            126.62 +  425: 337  177
    4     9 Robert         Kuszpit               135.96 -  322: 337   86
    5    21 Waldemar       Kaniewski             100.00 +  504: 272  150
    6    13 Mariola        Osajda-Matczak        115.00 +  388: 285  165
    7     5 Jakub          Szymczak              131.89 +  442: 327  182
    8     5 Grzegorz       Kurowski              133.30 +  422: 337  183
    9     4 Michał         Makowski              145.93 +  361: 333  196
   10     2 Marek          Syczuk                139.37 -  324: 390   89
   11     5 Justyna        Górka                 136.29 -  345: 404   86
   12     8 Robert         Kamiński              124.57 +  376: 289  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1694  / 12 141.17




	Grzegorz Pukniel 120.82 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Adam           Kędzior               100.00 +  414: 264  150
    2     1 Łukasz         Bobowski              133.43 +  399: 387  183
    3     4 Michał         Makowski              145.93 -  348: 442   96
    4     6 Rafał          Wesołowski            120.38 -  261: 456   70
    5    22 Mariusz        Chmiel                100.00 -  290: 357   50
    6    27 Dorota         Pastuszak             100.00 +  397: 303  150
    7    13 Michał         Alabrudziński         137.87 -  385: 460   88
    8    23 Joanna         Ostrowska             119.97 -  352: 366   70
    9    18 Miłosz         Wrzałek               144.13 -  329: 450   94
   10    27 Waldemar       Kaniewski             100.00 +  380: 311  150
   11    22 Jerzy          Tatarczuk             109.48 +  493: 298  159
   12    19 Jan            Lisiewski             110.97 +  401: 301  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1421  / 12 118.42




	Rafał Wesołowski 120.38 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Łukasz         Pałka                 100.00 +  490: 249  150
    2     6 Marek          Reda                  134.78 -  337: 490   85
    3    12 Robert         Kamiński              124.57 +  478: 382  175
    4     6 Grzegorz       Pukniel               120.82 +  456: 261  171
    5     7 Andrzej        Rakoczy               133.61 -  392: 452   84
    6     7 Michał         Makowski              145.93 -  307: 498   96
    7    12 Mariusz        Sylwestrzuk           123.09 +  420: 387  173
    8    10 Jerzy          Matyasik              115.80 -  328: 345   66
    9    16 Joanna         Ostrowska             119.97 +  362: 357  170
   10    11 Błażej         Fidziński             100.00 +  547: 273  150
   11     7 Tomasz         Zwoliński             139.91 -  348: 455   90
   12    11 Michał         Makowski              145.93 -  302: 450   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1506  / 12 125.50




	Joanna Ostrowska 119.97 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Mariusz        Chmiel                100.00 +  354: 253  150
    2    13 Przemysław     Rybicki               124.51 -  314: 395   75
    3    16 Mariola        Osajda-Matczak        115.00 -  329: 398   65
    4    27 Grzegorz       Mroczek               100.00 -  375: 403   50
    5    30 Robert         Wagner                100.00 +  358: 283  150
    6    26 Piotr          Syta                  100.00 +  348: 309  150
    7    18 Kamil          Kister                117.73 -  269: 495   68
    8    23 Grzegorz       Pukniel               120.82 +  366: 352  171
    9    16 Rafał          Wesołowski            120.38 -  357: 362   70
   10    21 Mikołaj        Fidziński             116.86 -  326: 386   67
   11    24 Radosław       Więch                 100.00 +  411: 266  150
   12    21 Błażej         Fidziński             100.00 -  381: 397   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1216  / 12 101.33




	Krzysztof Kodzis 118.67 Inowrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Grzegorz       Mroczek               100.00 -  352: 383   50
    2    25 Adam           Kędzior               100.00 +  434: 285  150
    3    15 Dorota         Rudzińska             102.89 +  401: 294  153
    4    14 Magdalena      Kublik                113.38 +  388: 373  163
    5     5 Filip          Sosin                 129.28 +  367: 313  179
    6     4 Szymon         Płachta               121.95 -  331: 437   72
    7    10 Andrzej        Rakoczy               133.61 -  388: 402   84
    8    15 Błażej         Fidziński             100.00 +  323: 308  150
    9     9 Łukasz         Bobowski              133.43 -  402: 439   83
   10    15 Przemysław     Rybicki               124.51 -  374: 437   75
   11    16 Jerzy          Matyasik              115.80 -  363: 370   66
   12    18 Małgorzata     Sulejewska            126.62 -  331: 425   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1302  / 12 108.50




	Kamil Kister 117.73 Puławy

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Dariusz        Jarosławski           100.00 -  326: 334   50
    2    32 Dorota         Pastuszak             100.00 +  460: 244  150
    3    14 Zofia          Górka                 100.00 +  430: 291  150
    4    10 Justyna        Górka                 136.29 -  318: 395   86
    5    15 Radosław       Więch                 100.00 +  293: 253  150
    6    11 Tomasz         Zwoliński             139.91 -  335: 439   90
    7    18 Joanna         Ostrowska             119.97 +  495: 269  170
    8    16 Mariola        Osajda-Matczak        115.00 +  402: 344  165
    9     7 Grzegorz       Kurowski              133.30 -  306: 463   83
   10    16 Jerzy          Tatarczuk             109.48 +  488: 279  159
   11    11 Mariusz        Sylwestrzuk           123.09 -  338: 353   73
   12    13 Tomasz         Łapka                 116.51 +  447: 392  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1493  / 12 124.42




	Mikołaj Fidziński 116.86 Dębica                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Grzegorz       Groszewski            100.00 +  307: 283  150
    2    17 Jerzy          Tatarczuk             109.48 -  359: 465   59
    3    17 Beata          Piotrowska            112.05 -  360: 387   62
    4    25 Marta          Łęgowska              100.00 -  353: 376   50
    5    29 Łukasz         Pałka                 100.00 +  433: 410  150
    6    23 Dorota         Rudzińska             102.89 +  353: 302  153
    7    17 Mariola        Osajda-Matczak        115.00 -  307: 334   65
    8    26 Maria          Pokorska              100.00 +  388: 253  150
    9    21 Radosław       Więch                 100.00 +  367: 346  150
   10    21 Joanna         Ostrowska             119.97 +  386: 326  170
   11    13 Marcin         Resler                100.53 +  358: 322  151
   12    10 Michał         Alabrudziński         137.87 -  314: 323   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1398  / 12 116.50




	Tomasz Łapka 116.51 Opole

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Błażej         Fidziński             100.00 +  376: 311  150
    2    11 Stanisław      Rydzik                136.10 -  353: 366   86
    3    20 Radosław       Jachna                134.42 +  374: 299  184
    4    11 Mariusz        Skrobosz              146.20 -  276: 364   96
    5    14 Tomasz         Zwoliński             139.91 -  318: 486   90
    6    18 Małgorzata     Sulejewska            126.62 +  460: 358  177
    7    21 Magdalena      Kublik                113.38 +  493: 376  163
    8    17 Przemysław     Rybicki               124.51 +  433: 417  175
    9     6 Filip          Sosin                 129.28 -  340: 446   79
   10    14 Jakub          Szymczak              131.89 +  431: 278  182
   11    10 Robert         Kuszpit               135.96 -  343: 398   86
   12    13 Kamil          Kister                117.73 -  392: 447   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1536  / 12 128.00




	Jerzy Matyasik 115.80 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Zofia          Górka                 100.00 -  361: 379   50
    2    21 Andrzej        Rakoczy               133.61 -  259: 424   84
    3    32 Adam           Kędzior               100.00 +  405: 284  150
    4    26 Piotr          Syta                  100.00 +  386: 282  150
    5    13 Tomasz         Siwiński              111.29 +  467: 319  161
    6     8 Michał         Alabrudziński         137.87 +  407: 279  188
    7     9 Stanisław      Rydzik                136.10 -  339: 467   86
    8    10 Rafał          Wesołowski            120.38 +  345: 328  170
    9    10 Mariusz        Sylwestrzuk           123.09 -  327: 330   73
   10    18 Anna           Arana                 104.70 -  386: 410   55
   11    16 Krzysztof      Kodzis                118.67 +  370: 363  169
   12    14 Andrzej        Kroc                  113.32 -  328: 359   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1399  / 12 116.58




	Mariola Osajda-Matczak 115.00 Milanówek      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Mariusz        Skrobosz              146.20 -  346: 389   96
    2    27 Robert         Wagner                100.00 +  424: 299  150
    3    16 Joanna         Ostrowska             119.97 +  398: 329  170
    4    17 Mariusz        Chmiel                100.00 +  360: 292  150
    5     8 Szymon         Płachta               121.95 -  271: 502   72
    6    13 Dorota         Zielińska             120.87 -  285: 388   71
    7    17 Mikołaj        Fidziński             116.86 +  334: 307  167
    8    16 Kamil          Kister                117.73 -  344: 402   68
    9    13 Jakub          Szymczak              131.89 +  461: 370  182
   10    22 Dariusz        Jarosławski           100.00 -  298: 336   50
   11    18 Tomasz         Siwiński              111.29 -  361: 387   61
   12    20 Beata          Piotrowska            112.05 -  366: 370   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1299  / 12 108.25




	Jerzy Krzyżewski 113.51 Piasutno      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Michał         Makowski              145.93 -  296: 465   96
    2    20 Justyna        Górka                 136.29 -  284: 385   86
    3    27 Piotr          Broda                 111.18 -  237: 404   61
    4    33 Janusz         Kozieł                100.00 +  374: 351  150
    5    28 Paweł          Kowalski              124.41 -  348: 442   74
    6    30 Andrzej        Kroc                  113.32 -  352: 401   63
    7    32 Anna           Chybowska             100.00 -  351: 384   50
    8    31 Adam           Kędzior               100.00 +  351: 311  150
    9    30 Katarzyna      Bogusławska           100.00 +  406: 243  150
   10    24 Robert         Wagner                100.00 +  343: 322  150
   11    25 Wojciech       Gołęcki               100.93 +  398: 258  151
   12    22 Dariusz        Jarosławski           100.00 -  333: 372   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1231  / 12 102.58




	Magdalena Kublik 113.38 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Miłosz         Wrzałek               144.13 +  406: 279  194
    2     3 Kamil          Górka                 141.98 -  316: 399   92
    3    21 Grzegorz       Mroczek               100.00 +  354: 269  150
    4    14 Krzysztof      Kodzis                118.67 -  373: 388   69
    5    20 Marta          Łęgowska              100.00 +  337: 306  150
    6    14 Stanisław      Rydzik                136.10 -  260: 488   86
    7    21 Tomasz         Łapka                 116.51 -  376: 493   67
    8    21 Zbigniew       Rybak                 107.05 +  351: 286  157
    9    27 Mariusz        Chmiel                100.00 +  432: 247  150
   10    10 Tomasz         Zwoliński             139.91 -  366: 430   90
   11    17 Jan            Lisiewski             110.97 +  396: 381  161
   12    15 Tomasz         Siwiński              111.29 -  281: 342   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1427  / 12 118.92




	Andrzej Kroc 113.32 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Krzysztof      Mówka                 142.28 -  339: 432   92
    2    29 Marta          Łęgowska              100.00 -  337: 346   50
    3    28 Łukasz         Pałka                 100.00 -  313: 334   50
    4    32 Adam           Kędzior               100.00 -  342: 407   50
    5    33 Anna           Chybowska             100.00 +  378: 284  150
    6    30 Jerzy          Krzyżewski            113.51 +  401: 352  164
    7    27 Piotr          Syta                  100.00 +  368: 277  150
    8    25 Mariusz        Chmiel                100.00 +  370: 233  150
    9    22 Beata          Piotrowska            112.05 +  512: 261  162
   10    17 Małgorzata     Sulejewska            126.62 +  375: 352  177
   11    12 Marek          Dudkiewicz            125.48 -  405: 409   75
   12    14 Jerzy          Matyasik              115.80 +  359: 328  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1436  / 12 119.67




	Beata Piotrowska 112.05 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Kamil          Górka                 141.98 -  313: 533   92
    2    33 Jarosław       Baranowski            100.00 +  453: 351  150
    3    17 Mikołaj        Fidziński             116.86 +  387: 360  167
    4     5 Łukasz         Bobowski              133.43 -  305: 350   83
    5    18 Radosław       Jachna                134.42 -  232: 484   84
    6    20 Tomasz         Siwiński              111.29 +  419: 316  161
    7    14 Paweł          Kowalski              124.41 -  350: 487   74
    8    18 Małgorzata     Sulejewska            126.62 -  347: 397   77
    9    22 Andrzej        Kroc                  113.32 -  261: 512   63
   10    28 Adam           Kędzior               100.00 +  422: 282  150
   11    23 Piotr          Broda                 111.18 +  452: 242  161
   12    20 Mariola        Osajda-Matczak        115.00 +  370: 366  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1427  / 12 118.92




	Tomasz Siwiński 111.29 Zawiercie                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Tomasz         Zwoliński             139.91 -  360: 408   90
    2    22 Grzegorz       Groszewski            100.00 +  466: 318  150
    3    13 Paweł          Kowalski              124.41 +  383: 382  174
    4    13 Marek          Dudkiewicz            125.48 -  335: 424   75
    5    13 Jerzy          Matyasik              115.80 -  319: 467   66
    6    20 Beata          Piotrowska            112.05 -  316: 419   62
    7    26 Adam           Kędzior               100.00 +  366: 213  150
    8    19 Wojciech       Gołęcki               100.93 +  319: 230  151
    9    20 Anna           Arana                 104.70 -  294: 390   55
   10    19 Jan            Lisiewski             110.97 +  393: 390  161
   11    18 Mariola        Osajda-Matczak        115.00 +  387: 361  165
   12    15 Magdalena      Kublik                113.38 +  342: 281  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1462  / 12 121.83




	Piotr Broda 111.18 Sandomierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Marek          Syczuk                139.37 -  356: 434   89
    2    24 Katarzyna      Bogusławska           100.00 -  366: 373   50
    3    27 Jerzy          Krzyżewski            113.51 +  404: 237  164
    4    20 Dorota         Rudzińska             102.89 +  329: 302  153
    5    19 Zofia          Górka                 100.00 -  310: 354   50
    6    24 Wojciech       Gołęcki               100.93 +  395: 381  151
    7    19 Dariusz        Jarosławski           100.00 +  373: 310  150
    8    11 Tomasz         Zwoliński             139.91 -  283: 444   90
    9    24 Marta          Łęgowska              100.00 -  291: 332   50
   10    20 Marek          Dudkiewicz            125.48 -  369: 513   75
   11    23 Beata          Piotrowska            112.05 -  242: 452   62
   12    26 Radosław       Więch                 100.00 +  332: 245  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1234  / 12 102.83




	Jan Lisiewski 110.97 Piasutno                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Michał         Alabrudziński         137.87 -  330: 429   88
    2    31 Wojciech       Gołęcki               100.93 -  253: 373   51
    3    33 Sylwia         Buks                  100.00 +  545: 247  150
    4    19 Zofia          Górka                 100.00 -  260: 338   50
    5    27 Piotr          Syta                  100.00 -  351: 363   50
    6    29 Katarzyna      Bogusławska           100.00 +  357: 234  150
    7    28 Waldemar       Kaniewski             100.00 +  396: 321  150
    8    24 Dorota         Rudzińska             102.89 +  386: 344  153
    9    19 Zbigniew       Rybak                 107.05 +  376: 374  157
   10    19 Tomasz         Siwiński              111.29 -  390: 393   61
   11    17 Magdalena      Kublik                113.38 -  381: 396   63
   12    19 Grzegorz       Pukniel               120.82 -  301: 401   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1194  / 12  99.50




	Jerzy Tatarczuk 109.48 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Justyna        Górka                 136.29 +  423: 369  186
    2    17 Mikołaj        Fidziński             116.86 +  465: 359  167
    3     5 Stanisław      Rydzik                136.10 +  389: 352  186
    4     3 Michał         Makowski              145.93 -  325: 360   96
    5    11 Marek          Dudkiewicz            125.48 -  326: 400   75
    6    15 Marcin         Resler                100.53 +  365: 326  151
    7     7 Krzysztof      Mówka                 142.28 -  360: 423   92
    9    15 Błażej         Fidziński             100.00 -  307: 433   50
   10    16 Kamil          Kister                117.73 -  279: 488   68
   11    22 Grzegorz       Pukniel               120.82 -  298: 493   71
   12    24 Jakub          Szymczak              131.89 +  372: 359  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1324  / 11 120.36




	Zbigniew Rybak 107.05 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Stanisław      Rydzik                136.10 -  342: 446   86
    2    28 Mariusz        Chmiel                100.00 -  300: 312   50
    3    29 Robert         Wagner                100.00 +  399: 281  150
    4    24 Katarzyna      Bogusławska           100.00 +  377: 334  150
    5    23 Grzegorz       Mroczek               100.00 +  421: 410  150
    6     9 Filip          Sosin                 129.28 -  383: 422   79
    7    15 Błażej         Fidziński             100.00 -  308: 336   50
    8    21 Magdalena      Kublik                113.38 -  286: 351   63
    9    19 Jan            Lisiewski             110.97 -  374: 376   61
   10    25 Wojciech       Gołęcki               100.93 -  346: 354   51
   11    28 Maria          Pokorska              100.00 -  290: 356   50
   12    29 Waldemar       Kaniewski             100.00 -  305: 340   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     990  / 12  82.50




	Anna Arana 104.70 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Robert         Kuszpit               135.96 -  399: 463   86
    2    18 Dorota         Zielińska             120.87 -  334: 388   71
    3    26 Andrzej        Rakoczy               133.61 -  327: 391   84
    4    30 Jarosław       Baranowski            100.00 +  386: 358  150
    5    25 Adam           Kędzior               100.00 +  397: 356  150
    6    21 Radosław       Więch                 100.00 +  361: 281  150
    7    16 Marcin         Resler                100.53 -  305: 424   51
    8    22 Dariusz        Jarosławski           100.00 -  242: 375   50
    9    20 Tomasz         Siwiński              111.29 +  390: 294  161
   10    18 Jerzy          Matyasik              115.80 +  410: 386  166
   11    19 Błażej         Fidziński             100.00 +  338: 334  150
   12    16 Marcin         Resler                100.53 +  356: 314  151
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1420  / 12 118.33




	Dorota Rudzińska 102.89 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Marek          Reda                  134.78 -  333: 393   85
    2    30 Łukasz         Pałka                 100.00 +  341: 312  150
    3    15 Krzysztof      Kodzis                118.67 -  294: 401   69
    4    20 Piotr          Broda                 111.18 -  302: 329   61
    5    32 Sylwia         Buks                  100.00 +  328: 322  150
    6    23 Mikołaj        Fidziński             116.86 -  302: 353   67
    7    25 Maria          Pokorska              100.00 +  433: 329  150
    8    24 Jan            Lisiewski             110.97 -  344: 386   61
    9    23 Marek          Dudkiewicz            125.48 -  386: 388   75
   10    29 Anna           Chybowska             100.00 -  317: 326   50
   11    29 Adam           Kędzior               100.00 +  381: 356  150
   12    25 Maria          Pokorska              100.00 +  352: 333  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1218  / 12 101.50




	Wojciech Gołęcki 100.93 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Radosław       Jachna                134.42 -  237: 382   84
    2    31 Jan            Lisiewski             110.97 +  373: 253  161
    3    22 Miłosz         Wrzałek               144.13 -  333: 466   94
    4    22 Robert         Kamiński              124.57 -  272: 333   75
    5    26 Maria          Pokorska              100.00 +  373: 357  150
    6    24 Piotr          Broda                 111.18 -  381: 395   61
    7    31 Dorota         Pastuszak             100.00 +  458: 249  150
    8    19 Tomasz         Siwiński              111.29 -  230: 319   61
    9    25 Zofia          Górka                 100.00 -  337: 357   50
   10    25 Zbigniew       Rybak                 107.05 +  354: 346  157
   11    25 Jerzy          Krzyżewski            113.51 -  258: 398   64
   12    27 Marta          Łęgowska              100.00 +  321: 306  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1257  / 12 104.75




	Marcin Resler 100.53 Września                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Andrzej        Rakoczy               133.61 +  406: 286  184
    2     4 Filip          Sosin                 129.28 -  307: 469   79
    3    25 Mariusz        Chmiel                100.00 -  272: 285   50
    4    29 Dorota         Pastuszak             100.00 +  369: 309  150
    5    17 Błażej         Fidziński             100.00 +  405: 244  150
    6    15 Jerzy          Tatarczuk             109.48 -  326: 365   59
    7    16 Anna           Arana                 104.70 +  424: 305  155
    8    14 Miłosz         Wrzałek               144.13 +  415: 310  194
    9    12 Robert         Kuszpit               135.96 -  293: 451   86
   10    23 Marta          Łęgowska              100.00 +  390: 256  150
   11    13 Mikołaj        Fidziński             116.86 -  322: 358   67
   12    16 Anna           Arana                 104.70 -  314: 356   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1379  / 12 114.92




	Jarosław Baranowski 100.00 Lublin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Szymon         Płachta               121.95 -  208: 556   72
    2    33 Beata          Piotrowska            112.05 -  351: 453   62
    3    30 Janusz         Kozieł                100.00 +  412: 276  150
    4    30 Anna           Arana                 104.70 -  358: 386   55
    5    31 Dorota         Pastuszak             100.00 -  280: 329   50
    6    31 Robert         Wagner                100.00 +  417: 354  150
    7    30 Łukasz         Pałka                 100.00 +  383: 298  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     689  /  7  98.43




	Katarzyna Bogusławska 100.00 Piastów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Filip          Sosin                 129.28 -  274: 521   79
    2    24 Piotr          Broda                 111.18 +  373: 366  161
    3    18 Justyna        Górka                 136.29 -  286: 353   86
    4    24 Zbigniew       Rybak                 107.05 -  334: 377   57
    5    24 Małgorzata     Sulejewska            126.62 -  295: 476   77
    6    29 Jan            Lisiewski             110.97 -  234: 357   61
    7    33 Janusz         Kozieł                100.00 -  278: 415   50
    8    32 PAUZA
    9    30 Jerzy          Krzyżewski            113.51 -  243: 406   64
   10    31 Janusz         Kozieł                100.00 +  356: 348  150
   11    30 Anna           Chybowska             100.00 -  345: 415   50
   12    31 Sylwia         Buks                  100.00 +  427: 426  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     985  / 11  89.55




	Sylwia Buks 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Jakub          Szymczak              131.89 -  206: 479   82
    2    34 Błażej         Fidziński             100.00 -  325: 397   50
    3    33 Jan            Lisiewski             110.97 -  247: 545   61
    4    34 PAUZA
    5    32 Dorota         Rudzińska             102.89 -  322: 328   53
    6    33 Łukasz         Pałka                 100.00 +  381: 324  150
    7    29 Grzegorz       Mroczek               100.00 -  408: 450   50
    8    29 Waldemar       Kaniewski             100.00 -  332: 339   50
    9    28 Robert         Wagner                100.00 -  345: 395   50
   10    30 Radosław       Więch                 100.00 -  374: 402   50
   11    31 Janusz         Kozieł                100.00 -  351: 368   50
   12    31 Katarzyna      Bogusławska           100.00 -  426: 427   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     696  / 11  63.27




	Mariusz  Chmiel 100.00 Puławy

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Joanna         Ostrowska             119.97 -  253: 354   70
    2    28 Zbigniew       Rybak                 107.05 +  312: 300  157
    3    25 Marcin         Resler                100.53 +  285: 272  151
    4    17 Mariola        Osajda-Matczak        115.00 -  292: 360   65
    5    22 Grzegorz       Pukniel               120.82 +  357: 290  171
    6    16 Robert         Kuszpit               135.96 -  296: 377   86
    7    22 Radosław       Jachna                134.42 -  232: 400   84
    8    25 Andrzej        Kroc                  113.32 -  233: 370   63
    9    27 Magdalena      Kublik                113.38 -  247: 432   63
   10    32 PAUZA
   11    27 Robert         Wagner                100.00 +  390: 327  150
   12    23 Piotr          Syta                  100.00 -  290: 358   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1110  / 11 100.91




	Anna Chybowska 100.00 Sochaczew

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Marek          Dudkiewicz            125.48 -  261: 320   75
    2    26 Maria          Pokorska              100.00 -  375: 382   50
    3    31 Waldemar       Kaniewski             100.00 -  385: 409   50
    4    31 Robert         Wagner                100.00 -  298: 304   50
    5    33 Andrzej        Kroc                  113.32 -  284: 378   63
    6    34 PAUZA
    7    32 Jerzy          Krzyżewski            113.51 +  384: 351  164
    8    27 Radosław       Więch                 100.00 -  360: 399   50
    9    31 Piotr          Syta                  100.00 -  319: 346   50
   10    29 Dorota         Rudzińska             102.89 +  326: 317  153
   11    30 Katarzyna      Bogusławska           100.00 +  415: 345  150
   12    28 Robert         Wagner                100.00 +  408: 303  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1005  / 11  91.36




	Błażej Fidziński 100.00 Dębica

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Tomasz         Łapka                 116.51 -  311: 376   67
    2    34 Sylwia         Buks                  100.00 +  397: 325  150
    3    10 Szymon         Płachta               121.95 -  282: 358   72
    4    28 Łukasz         Pałka                 100.00 +  502: 273  150
    5    17 Marcin         Resler                100.53 -  244: 405   51
    6    25 Waldemar       Kaniewski             100.00 +  359: 303  150
    7    15 Zbigniew       Rybak                 107.05 +  336: 308  157
    8    15 Krzysztof      Kodzis                118.67 -  308: 323   69
    9    15 Jerzy          Tatarczuk             109.48 +  433: 307  159
   10    11 Rafał          Wesołowski            120.38 -  273: 547   70
   11    19 Anna           Arana                 104.70 -  334: 338   55
   12    21 Joanna         Ostrowska             119.97 +  397: 381  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1320  / 12 110.00




	Grzegorz Groszewski 100.00 Zławieś Mała

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Mikołaj        Fidziński             116.86 -  283: 307   67
    2    22 Tomasz         Siwiński              111.29 -  318: 466   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     128  /  2  64.00




	Zofia Górka 100.00 Łęczna

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Jerzy          Matyasik              115.80 +  379: 361  166
    2    10 Robert         Kuszpit               135.96 -  300: 424   86
    3    14 Kamil          Kister                117.73 -  291: 430   68
    4    19 Jan            Lisiewski             110.97 +  338: 260  161
    5    19 Piotr          Broda                 111.18 +  354: 310  161
    6    17 Mariusz        Sylwestrzuk           123.09 -  397: 458   73
    7    20 Robert         Kamiński              124.57 -  342: 403   75
    8    20 Grzegorz       Mroczek               100.00 +  400:   1  150
    9    25 Wojciech       Gołęcki               100.93 +  357: 337  151
   10    13 Paweł          Kowalski              124.41 +  417: 304  174
   11    14 Michał         Alabrudziński         137.87 -  236: 407   88
   12    17 Radosław       Jachna                134.42 -  251: 440   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1437  / 12 119.75




	Dariusz  Jarosławski 100.00 Ełk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Kamil          Kister                117.73 +  334: 326  168
    2    15 Krzysztof      Mówka                 142.28 -  311: 381   92
    3    19 Maria          Pokorska              100.00 +  391: 359  150
    4    15 Miłosz         Wrzałek               144.13 -  333: 342   94
    5    16 Mariusz        Sylwestrzuk           123.09 -  321: 403   73
    6    19 Przemysław     Rybicki               124.51 +  376: 373  175
    7    19 Piotr          Broda                 111.18 -  310: 373   61
    8    22 Anna           Arana                 104.70 +  375: 242  155
    9    14 Michał         Alabrudziński         137.87 -  279: 494   88
   10    22 Mariola        Osajda-Matczak        115.00 +  336: 298  165
   11    20 Radosław       Jachna                134.42 -  349: 377   84
   12    22 Jerzy          Krzyżewski            113.51 +  372: 333  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1469  / 12 122.42




	Waldemar Kaniewski 100.00 Sochaczew                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Robert         Kamiński              124.57 -  296: 395   75
    2    19 Radosław       Więch                 100.00 -  256: 328   50
    3    31 Anna           Chybowska             100.00 +  409: 385  150
    4    21 Maria          Pokorska              100.00 +  342: 325  150
    5    21 Dorota         Zielińska             120.87 -  272: 504   71
    6    25 Błażej         Fidziński             100.00 -  303: 359   50
    7    28 Jan            Lisiewski             110.97 -  321: 396   61
    8    29 Sylwia         Buks                  100.00 +  339: 332  150
    9    26 Radosław       Jachna                134.42 -  245: 371   84
   10    27 Grzegorz       Pukniel               120.82 -  311: 380   71
   11    32 PAUZA
   12    29 Zbigniew       Rybak                 107.05 +  340: 305  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1069  / 11  97.18




	Janusz Kozieł 100.00 Lublin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Paweł          Kowalski              124.41 -  358: 373   74
    2    23 Miłosz         Wrzałek               144.13 -  283: 440   94
    3    30 Jarosław       Baranowski            100.00 -  276: 412   50
    4    33 Jerzy          Krzyżewski            113.51 -  351: 374   64
    5    34 PAUZA
    6    32 Adam           Kędzior               100.00 -  257: 288   50
    7    33 Katarzyna      Bogusławska           100.00 +  415: 278  150
    8    28 Marta          Łęgowska              100.00 -  268: 366   50
    9    29 Maria          Pokorska              100.00 -  346: 377   50
   10    31 Katarzyna      Bogusławska           100.00 -  348: 356   50
   11    31 Sylwia         Buks                  100.00 +  368: 351  150
   12    30 Adam           Kędzior               100.00 -  354: 367   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     832  / 11  75.64




	Adam Kędzior 100.00 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Grzegorz       Pukniel               120.82 -  264: 414   71
    2    25 Krzysztof      Kodzis                118.67 -  285: 434   69
    3    32 Jerzy          Matyasik              115.80 -  284: 405   66
    4    32 Andrzej        Kroc                  113.32 +  407: 342  163
    5    25 Anna           Arana                 104.70 -  356: 397   55
    6    32 Janusz         Kozieł                100.00 +  288: 257  150
    7    26 Tomasz         Siwiński              111.29 -  213: 366   61
    8    31 Jerzy          Krzyżewski            113.51 -  311: 351   64
    9    32 PAUZA
   10    28 Beata          Piotrowska            112.05 -  282: 422   62
   11    29 Dorota         Rudzińska             102.89 -  356: 381   53
   12    30 Janusz         Kozieł                100.00 +  367: 354  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     964  / 11  87.64




	Grzegorz Mroczek 100.00 Puławy

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Krzysztof      Kodzis                118.67 +  383: 352  169
    2     8 Jakub          Szymczak              131.89 -  246: 627   82
    3    21 Magdalena      Kublik                113.38 -  269: 354   63
    4    27 Joanna         Ostrowska             119.97 +  403: 375  170
    5    23 Zbigniew       Rybak                 107.05 -  410: 421   57
    6    28 Maria          Pokorska              100.00 -  370: 449   50
    7    29 Sylwia         Buks                  100.00 +  450: 408  150
    8    20 Zofia          Górka                 100.00 -    1: 400   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     791  /  8  98.88




	Dorota Pastuszak 100.00 Lublin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Mariusz        Sylwestrzuk           123.09 -  225: 441   73
    2    32 Kamil          Kister                117.73 -  244: 460   68
    3    34 PAUZA
    4    29 Marcin         Resler                100.53 -  309: 369   51
    5    31 Jarosław       Baranowski            100.00 +  329: 280  150
    6    27 Grzegorz       Pukniel               120.82 -  303: 397   71
    7    31 Wojciech       Gołęcki               100.93 -  249: 458   51
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     464  /  6  77.33




	Łukasz Pałka 100.00 Puławy

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Rafał          Wesołowski            120.38 -  249: 490   70
    2    30 Dorota         Rudzińska             102.89 -  312: 341   53
    3    28 Andrzej        Kroc                  113.32 +  334: 313  163
    4    28 Błażej         Fidziński             100.00 -  273: 502   50
    5    29 Mikołaj        Fidziński             116.86 -  410: 433   67
    6    33 Sylwia         Buks                  100.00 -  324: 381   50
    7    30 Jarosław       Baranowski            100.00 -  298: 383   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     503  /  7  71.86




	Maria Pokorska 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Grzegorz       Kurowski              133.30 -  348: 510   83
    2    26 Anna           Chybowska             100.00 +  382: 375  150
    3    19 Dariusz        Jarosławski           100.00 -  359: 391   50
    4    21 Waldemar       Kaniewski             100.00 -  325: 342   50
    5    26 Wojciech       Gołęcki               100.93 -  357: 373   51
    6    28 Grzegorz       Mroczek               100.00 +  449: 370  150
    7    25 Dorota         Rudzińska             102.89 -  329: 433   53
    8    26 Mikołaj        Fidziński             116.86 -  253: 388   67
    9    29 Janusz         Kozieł                100.00 +  377: 346  150
   10    26 Piotr          Syta                  100.00 -  396: 424   50
   11    28 Zbigniew       Rybak                 107.05 +  356: 290  157
   12    25 Dorota         Rudzińska             102.89 -  333: 352   53
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1064  / 12  88.67




	Piotr Syta 100.00 Puławy                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Dorota         Zielińska             120.87 +  346: 310  171
    2    14 Marek          Syczuk                139.37 -  261: 374   89
    3    23 Radosław       Więch                 100.00 -  318: 319   50
    4    26 Jerzy          Matyasik              115.80 -  282: 386   66
    5    27 Jan            Lisiewski             110.97 +  363: 351  161
    6    26 Joanna         Ostrowska             119.97 -  309: 348   70
    7    27 Andrzej        Kroc                  113.32 -  277: 368   63
    8    30 Robert         Wagner                100.00 -  289: 379   50
    9    31 Anna           Chybowska             100.00 +  346: 319  150
   10    26 Maria          Pokorska              100.00 +  424: 396  150
   11    26 Marta          Łęgowska              100.00 +  299: 289  150
   12    23 Mariusz        Chmiel                100.00 +  358: 290  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1320  / 12 110.00




	Robert Wagner 100.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Przemysław     Rybicki               124.51 -  260: 436   75
    2    27 Mariola        Osajda-Matczak        115.00 -  299: 424   65
    3    29 Zbigniew       Rybak                 107.05 -  281: 399   57
    4    31 Anna           Chybowska             100.00 +  304: 298  150
    5    30 Joanna         Ostrowska             119.97 -  283: 358   70
    6    31 Jarosław       Baranowski            100.00 -  354: 417   50
    7    34 PAUZA
    8    30 Piotr          Syta                  100.00 +  379: 289  150
    9    28 Sylwia         Buks                  100.00 +  395: 345  150
   10    24 Jerzy          Krzyżewski            113.51 -  322: 343   64
   11    27 Mariusz        Chmiel                100.00 -  327: 390   50
   12    28 Anna           Chybowska             100.00 -  303: 408   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     931  / 11  84.64




	Radosław Więch 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Łukasz         Bobowski              133.43 -  386: 561   83
    2    19 Waldemar       Kaniewski             100.00 +  328: 256  150
    3    23 Piotr          Syta                  100.00 +  319: 318  150
    4    16 Krzysztof      Mówka                 142.28 -  341: 473   92
    5    15 Kamil          Kister                117.73 -  253: 293   68
    6    21 Anna           Arana                 104.70 -  281: 361   55
    7    23 Małgorzata     Sulejewska            126.62 -  374: 385   77
    8    27 Anna           Chybowska             100.00 +  399: 360  150
    9    21 Mikołaj        Fidziński             116.86 -  346: 367   67
   10    30 Sylwia         Buks                  100.00 +  402: 374  150
   11    24 Joanna         Ostrowska             119.97 -  266: 411   70
   12    26 Piotr          Broda                 111.18 -  245: 332   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1173  / 12  97.75




	Marta Łęgowska 100.00 Inowrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Małgorzata     Sulejewska            126.62 -  253: 483   77
    2    29 Andrzej        Kroc                  113.32 +  346: 337  163
    3    24 Marek          Dudkiewicz            125.48 -  330: 372   75
    4    25 Mikołaj        Fidziński             116.86 +  376: 353  167
    5    20 Magdalena      Kublik                113.38 -  306: 337   63
    6    22 Paweł          Kowalski              124.41 -  315: 446   74
    7    24 Przemysław     Rybicki               124.51 -  315: 461   75
    8    28 Janusz         Kozieł                100.00 +  366: 268  150
    9    24 Piotr          Broda                 111.18 +  332: 291  161
   10    23 Marcin         Resler                100.53 -  256: 390   51
   11    26 Piotr          Syta                  100.00 -  289: 299   50
   12    27 Wojciech       Gołęcki               100.93 -  306: 321   51
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1157  / 12  96.42


Wyniki poszczególnych rund turnieju II Mistrzostwa Puław



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Mariola        Osajda-Matczak        389: 346
   2 Jerzy          Krzyżewski           - Michał         Makowski              296: 465
   3 Miłosz         Wrzałek              - Magdalena      Kublik                279: 406
   4 Andrzej        Kroc                 - Krzysztof      Mówka                 339: 432
   5 Kamil          Górka                - Beata          Piotrowska            533: 313
   6 Tomasz         Siwiński             - Tomasz         Zwoliński             360: 408
   7 Marek          Syczuk               - Piotr          Broda                 434: 356
   8 Jan            Lisiewski            - Michał         Alabrudziński         330: 429
   9 Justyna        Górka                - Jerzy          Tatarczuk             369: 423
  10 Zbigniew       Rybak                - Stanisław      Rydzik                342: 446
  11 Robert         Kuszpit              - Anna           Arana                 463: 399
  12 Dorota         Rudzińska            - Marek          Reda                  333: 393
  13 Radosław       Jachna               - Wojciech       Gołęcki               382: 237
  14 Marcin         Resler               - Andrzej        Rakoczy               406: 286
  15 Łukasz         Bobowski             - Radosław       Więch                 561: 386
  16 Maria          Pokorska             - Grzegorz       Kurowski              348: 510
  17 Jakub          Szymczak             - Sylwia         Buks                  479: 206
  18 Katarzyna      Bogusławska          - Filip          Sosin                 274: 521
  19 Małgorzata     Sulejewska           - Marta          Łęgowska              483: 253
  20 Anna           Chybowska            - Marek          Dudkiewicz            261: 320
  21 Robert         Kamiński             - Waldemar       Kaniewski             395: 296
  22 Robert         Wagner               - Przemysław     Rybicki               260: 436
  23 Paweł          Kowalski             - Janusz         Kozieł                373: 358
  24 Dorota         Pastuszak            - Mariusz        Sylwestrzuk           225: 441
  25 Szymon         Płachta              - Jarosław       Baranowski            556: 208
  26 Piotr          Syta                 - Dorota         Zielińska             346: 310
  27 Grzegorz       Pukniel              - Adam           Kędzior               414: 264
  28 Łukasz         Pałka                - Rafał          Wesołowski            249: 490
  29 Joanna         Ostrowska            - Mariusz        Chmiel                354: 253
  30 Grzegorz       Mroczek              - Krzysztof      Kodzis                383: 352
  31 Kamil          Kister               - Dariusz        Jarosławski           326: 334
  32 Grzegorz       Groszewski           - Mikołaj        Fidziński             283: 307
  33 Tomasz         Łapka                - Błażej         Fidziński             376: 311
  34 Zofia          Górka                - Jerzy          Matyasik              379: 361


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Grzegorz       Pukniel              - Łukasz         Bobowski              399: 387
   2 Tomasz         Zwoliński            - Szymon         Płachta               425: 334
   3 Magdalena      Kublik               - Kamil          Górka                 316: 399
   4 Filip          Sosin                - Marcin         Resler                469: 307
   5 Grzegorz       Kurowski             - Robert         Kamiński              359: 302
   6 Rafał          Wesołowski           - Marek          Reda                  337: 490
   7 Małgorzata     Sulejewska           - Mariusz        Skrobosz              376: 411
   8 Jakub          Szymczak             - Grzegorz       Mroczek               627: 246
   9 Michał         Makowski             - Radosław       Jachna                430: 260
  10 Robert         Kuszpit              - Zofia          Górka                 424: 300
  11 Stanisław      Rydzik               - Tomasz         Łapka                 366: 353
  12 Mariusz        Sylwestrzuk          - Paweł          Kowalski              360: 309
  13 Przemysław     Rybicki              - Joanna         Ostrowska             395: 314
  14 Piotr          Syta                 - Marek          Syczuk                261: 374
  15 Krzysztof      Mówka                - Dariusz        Jarosławski           381: 311
  16 Michał         Alabrudziński        - Marek          Dudkiewicz            416: 393
  17 Jerzy          Tatarczuk            - Mikołaj        Fidziński             465: 359
  18 Dorota         Zielińska            - Anna           Arana                 388: 334
  19 Waldemar       Kaniewski            - Radosław       Więch                 256: 328
  20 Justyna        Górka                - Jerzy          Krzyżewski            385: 284
  21 Jerzy          Matyasik             - Andrzej        Rakoczy               259: 424
  22 Tomasz         Siwiński             - Grzegorz       Groszewski            466: 318
  23 Janusz         Kozieł               - Miłosz         Wrzałek               283: 440
  24 Piotr          Broda                - Katarzyna      Bogusławska           366: 373
  25 Adam           Kędzior              - Krzysztof      Kodzis                285: 434
  26 Anna           Chybowska            - Maria          Pokorska              375: 382
  27 Mariola        Osajda-Matczak       - Robert         Wagner                424: 299
  28 Mariusz        Chmiel               - Zbigniew       Rybak                 312: 300
  29 Marta          Łęgowska             - Andrzej        Kroc                  346: 337
  30 Łukasz         Pałka                - Dorota         Rudzińska             312: 341
  31 Wojciech       Gołęcki              - Jan            Lisiewski             373: 253
  32 Kamil          Kister               - Dorota         Pastuszak             460: 244
  33 Beata          Piotrowska           - Jarosław       Baranowski            453: 351
  34 Sylwia         Buks                 - Błażej         Fidziński             325: 397


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Jakub          Szymczak              317: 393
   2 Przemysław     Rybicki              - Filip          Sosin                 382: 426
   3 Krzysztof      Mówka                - Kamil          Górka                 369: 404
   4 Michał         Makowski             - Grzegorz       Pukniel               442: 348
   5 Jerzy          Tatarczuk            - Stanisław      Rydzik                389: 352
   6 Marek          Syczuk               - Robert         Kuszpit               498: 340
   7 Marek          Reda                 - Mariusz        Sylwestrzuk           378: 330
   8 Mariusz        Skrobosz             - Grzegorz       Kurowski              416: 465
   9 Łukasz         Bobowski             - Michał         Alabrudziński         465: 452
  10 Błażej         Fidziński            - Szymon         Płachta               282: 358
  11 Dorota         Zielińska            - Małgorzata     Sulejewska            425: 337
  12 Rafał          Wesołowski           - Robert         Kamiński              478: 382
  13 Paweł          Kowalski             - Tomasz         Siwiński              382: 383
  14 Zofia          Górka                - Kamil          Kister                291: 430
  15 Krzysztof      Kodzis               - Dorota         Rudzińska             401: 294
  16 Mariola        Osajda-Matczak       - Joanna         Ostrowska             398: 329
  17 Mikołaj        Fidziński            - Beata          Piotrowska            360: 387
  18 Katarzyna      Bogusławska          - Justyna        Górka                 286: 353
  19 Dariusz        Jarosławski          - Maria          Pokorska              391: 359
  20 Radosław       Jachna               - Tomasz         Łapka                 299: 374
  21 Grzegorz       Mroczek              - Magdalena      Kublik                269: 354
  22 Wojciech       Gołęcki              - Miłosz         Wrzałek               333: 466
  23 Radosław       Więch                - Piotr          Syta                  319: 318
  24 Marek          Dudkiewicz           - Marta          Łęgowska              372: 330
  25 Marcin         Resler               - Mariusz        Chmiel                272: 285
  26 Anna           Arana                - Andrzej        Rakoczy               327: 391
  27 Jerzy          Krzyżewski           - Piotr          Broda                 237: 404
  28 Andrzej        Kroc                 - Łukasz         Pałka                 313: 334
  29 Robert         Wagner               - Zbigniew       Rybak                 281: 399
  30 Jarosław       Baranowski           - Janusz         Kozieł                412: 276
  31 Waldemar       Kaniewski            - Anna           Chybowska             409: 385
  32 Adam           Kędzior              - Jerzy          Matyasik              284: 405
  33 Sylwia         Buks                 - Jan            Lisiewski             247: 545
  34 Dorota         Pastuszak            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Grzegorz       Kurowski             - Jakub          Szymczak              358: 330
   2 Filip          Sosin                - Marek          Syczuk                347: 379
   3 Michał         Makowski             - Jerzy          Tatarczuk             360: 325
   4 Kamil          Górka                - Marek          Reda                  423: 392
   5 Beata          Piotrowska           - Łukasz         Bobowski              305: 350
   6 Grzegorz       Pukniel              - Rafał          Wesołowski            261: 456
   7 Michał         Alabrudziński        - Tomasz         Zwoliński             492: 391
   8 Szymon         Płachta              - Mariusz        Sylwestrzuk           421: 363
   9 Dorota         Zielińska            - Robert         Kuszpit               322: 337
  10 Justyna        Górka                - Kamil          Kister                395: 318
  11 Tomasz         Łapka                - Mariusz        Skrobosz              276: 364
  12 Andrzej        Rakoczy              - Przemysław     Rybicki               429: 384
  13 Marek          Dudkiewicz           - Tomasz         Siwiński              424: 335
  14 Magdalena      Kublik               - Krzysztof      Kodzis                373: 388
  15 Dariusz        Jarosławski          - Miłosz         Wrzałek               333: 342
  16 Radosław       Więch                - Krzysztof      Mówka                 341: 473
  17 Mariusz        Chmiel               - Mariola        Osajda-Matczak        292: 360
  18 Stanisław      Rydzik               - Małgorzata     Sulejewska            434: 340
  19 Jan            Lisiewski            - Zofia          Górka                 260: 338
  20 Piotr          Broda                - Dorota         Rudzińska             329: 302
  21 Maria          Pokorska             - Waldemar       Kaniewski             325: 342
  22 Robert         Kamiński             - Wojciech       Gołęcki               333: 272
  23 Radosław       Jachna               - Paweł          Kowalski              408: 320
  24 Zbigniew       Rybak                - Katarzyna      Bogusławska           377: 334
  25 Marta          Łęgowska             - Mikołaj        Fidziński             376: 353
  26 Jerzy          Matyasik             - Piotr          Syta                  386: 282
  27 Joanna         Ostrowska            - Grzegorz       Mroczek               375: 403
  28 Błażej         Fidziński            - Łukasz         Pałka                 502: 273
  29 Dorota         Pastuszak            - Marcin         Resler                309: 369
  30 Jarosław       Baranowski           - Anna           Arana                 358: 386
  31 Anna           Chybowska            - Robert         Wagner                298: 304
  32 Andrzej        Kroc                 - Adam           Kędzior               342: 407
  33 Janusz         Kozieł               - Jerzy          Krzyżewski            351: 374
  34 Sylwia         Buks                 - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Grzegorz       Kurowski             - Kamil          Górka                 373: 553
   2 Marek          Syczuk               - Michał         Makowski              433: 319
   3 Jakub          Szymczak             - Stanisław      Rydzik                439: 339
   4 Michał         Alabrudziński        - Mariusz        Skrobosz              363: 420
   5 Krzysztof      Kodzis               - Filip          Sosin                 367: 313
   6 Robert         Kuszpit              - Łukasz         Bobowski              351: 486
   7 Andrzej        Rakoczy              - Rafał          Wesołowski            452: 392
   8 Mariola        Osajda-Matczak       - Szymon         Płachta               271: 502
   9 Miłosz         Wrzałek              - Krzysztof      Mówka                 408: 390
  10 Marek          Reda                 - Justyna        Górka                 451: 448
  11 Jerzy          Tatarczuk            - Marek          Dudkiewicz            326: 400
  12 Robert         Kamiński             - Przemysław     Rybicki               403: 361
  13 Tomasz         Siwiński             - Jerzy          Matyasik              319: 467
  14 Tomasz         Zwoliński            - Tomasz         Łapka                 486: 318
  15 Radosław       Więch                - Kamil          Kister                253: 293
  16 Mariusz        Sylwestrzuk          - Dariusz        Jarosławski           403: 321
  17 Marcin         Resler               - Błażej         Fidziński             405: 244
  18 Beata          Piotrowska           - Radosław       Jachna                232: 484
  19 Zofia          Górka                - Piotr          Broda                 354: 310
  20 Marta          Łęgowska             - Magdalena      Kublik                306: 337
  21 Waldemar       Kaniewski            - Dorota         Zielińska             272: 504
  22 Mariusz        Chmiel               - Grzegorz       Pukniel               357: 290
  23 Zbigniew       Rybak                - Grzegorz       Mroczek               421: 410
  24 Małgorzata     Sulejewska           - Katarzyna      Bogusławska           476: 295
  25 Anna           Arana                - Adam           Kędzior               397: 356
  26 Maria          Pokorska             - Wojciech       Gołęcki               357: 373
  27 Jan            Lisiewski            - Piotr          Syta                  351: 363
  28 Jerzy          Krzyżewski           - Paweł          Kowalski              348: 442
  29 Mikołaj        Fidziński            - Łukasz         Pałka                 433: 410
  30 Robert         Wagner               - Joanna         Ostrowska             283: 358
  31 Jarosław       Baranowski           - Dorota         Pastuszak             280: 329
  32 Dorota         Rudzińska            - Sylwia         Buks                  328: 322
  33 Andrzej        Kroc                 - Anna           Chybowska             378: 284
  34 Janusz         Kozieł               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Marek          Syczuk                355: 424
   2 Mariusz        Skrobosz             - Jakub          Szymczak              371: 366
   3 Andrzej        Rakoczy              - Łukasz         Bobowski              404: 450
   4 Szymon         Płachta              - Krzysztof      Kodzis                437: 331
   5 Marek          Reda                 - Miłosz         Wrzałek               385: 377
   6 Marek          Dudkiewicz           - Grzegorz       Kurowski              254: 476
   7 Rafał          Wesołowski           - Michał         Makowski              307: 498
   8 Jerzy          Matyasik             - Michał         Alabrudziński         407: 279
   9 Filip          Sosin                - Zbigniew       Rybak                 422: 383
  10 Krzysztof      Mówka                - Radosław       Jachna                421: 291
  11 Kamil          Kister               - Tomasz         Zwoliński             335: 439
  12 Justyna        Górka                - Robert         Kamiński              432: 345
  13 Dorota         Zielińska            - Mariola        Osajda-Matczak        388: 285
  14 Stanisław      Rydzik               - Magdalena      Kublik                488: 260
  15 Jerzy          Tatarczuk            - Marcin         Resler                365: 326
  16 Robert         Kuszpit              - Mariusz        Chmiel                377: 296
  17 Mariusz        Sylwestrzuk          - Zofia          Górka                 458: 397
  18 Tomasz         Łapka                - Małgorzata     Sulejewska            460: 358
  19 Przemysław     Rybicki              - Dariusz        Jarosławski           373: 376
  20 Beata          Piotrowska           - Tomasz         Siwiński              419: 316
  21 Anna           Arana                - Radosław       Więch                 361: 281
  22 Paweł          Kowalski             - Marta          Łęgowska              446: 315
  23 Mikołaj        Fidziński            - Dorota         Rudzińska             353: 302
  24 Piotr          Broda                - Wojciech       Gołęcki               395: 381
  25 Błażej         Fidziński            - Waldemar       Kaniewski             359: 303
  26 Piotr          Syta                 - Joanna         Ostrowska             309: 348
  27 Grzegorz       Pukniel              - Dorota         Pastuszak             397: 303
  28 Grzegorz       Mroczek              - Maria          Pokorska              370: 449
  29 Katarzyna      Bogusławska          - Jan            Lisiewski             234: 357
  30 Jerzy          Krzyżewski           - Andrzej        Kroc                  352: 401
  31 Robert         Wagner               - Jarosław       Baranowski            354: 417
  32 Adam           Kędzior              - Janusz         Kozieł                288: 257
  33 Łukasz         Pałka                - Sylwia         Buks                  324: 381
  34 Anna           Chybowska            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marek          Syczuk               - Grzegorz       Kurowski              434: 409
   2 Łukasz         Bobowski             - Michał         Makowski              318: 561
   3 Kamil          Górka                - Mariusz        Skrobosz              363: 344
   4 Szymon         Płachta              - Marek          Reda                  456: 324
   5 Jakub          Szymczak             - Dorota         Zielińska             327: 442
   6 Miłosz         Wrzałek              - Filip          Sosin                 412: 457
   7 Krzysztof      Mówka                - Jerzy          Tatarczuk             423: 360
   8 Tomasz         Zwoliński            - Robert         Kuszpit               350: 423
   9 Jerzy          Matyasik             - Stanisław      Rydzik                339: 467
  10 Krzysztof      Kodzis               - Andrzej        Rakoczy               388: 402
  11 Marek          Dudkiewicz           - Justyna        Górka                 350: 470
  12 Mariusz        Sylwestrzuk          - Rafał          Wesołowski            387: 420
  13 Michał         Alabrudziński        - Grzegorz       Pukniel               460: 385
  14 Paweł          Kowalski             - Beata          Piotrowska            487: 350
  15 Błażej         Fidziński            - Zbigniew       Rybak                 336: 308
  16 Marcin         Resler               - Anna           Arana                 424: 305
  17 Mariola        Osajda-Matczak       - Mikołaj        Fidziński             334: 307
  18 Joanna         Ostrowska            - Kamil          Kister                269: 495
  19 Dariusz        Jarosławski          - Piotr          Broda                 310: 373
  20 Zofia          Górka                - Robert         Kamiński              342: 403
  21 Magdalena      Kublik               - Tomasz         Łapka                 376: 493
  22 Radosław       Jachna               - Mariusz        Chmiel                400: 232
  23 Radosław       Więch                - Małgorzata     Sulejewska            374: 385
  24 Marta          Łęgowska             - Przemysław     Rybicki               315: 461
  25 Dorota         Rudzińska            - Maria          Pokorska              433: 329
  26 Tomasz         Siwiński             - Adam           Kędzior               366: 213
  27 Piotr          Syta                 - Andrzej        Kroc                  277: 368
  28 Jan            Lisiewski            - Waldemar       Kaniewski             396: 321
  29 Sylwia         Buks                 - Grzegorz       Mroczek               408: 450
  30 Jarosław       Baranowski           - Łukasz         Pałka                 383: 298
  31 Wojciech       Gołęcki              - Dorota         Pastuszak             458: 249
  32 Anna           Chybowska            - Jerzy          Krzyżewski            384: 351
  33 Janusz         Kozieł               - Katarzyna      Bogusławska           415: 278
  34 Robert         Wagner               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Szymon         Płachta              - Marek          Syczuk                390: 366
   2 Michał         Makowski             - Kamil          Górka                 358: 409
   3 Łukasz         Bobowski             - Marek          Reda                  207: 565
   4 Filip          Sosin                - Andrzej        Rakoczy               348: 369
   5 Grzegorz       Kurowski             - Dorota         Zielińska             337: 422
   6 Stanisław      Rydzik               - Mariusz        Skrobosz              457: 328
   7 Krzysztof      Mówka                - Robert         Kuszpit               464: 370
   8 Jakub          Szymczak             - Justyna        Górka                 318: 364
   9 Robert         Kamiński             - Michał         Alabrudziński         372: 358
  10 Rafał          Wesołowski           - Jerzy          Matyasik              328: 345
  11 Piotr          Broda                - Tomasz         Zwoliński             283: 444
  12 Paweł          Kowalski             - Marek          Dudkiewicz            374: 331
  13 Mariusz        Sylwestrzuk          - Radosław       Jachna                428: 275
  14 Miłosz         Wrzałek              - Marcin         Resler                310: 415
  15 Krzysztof      Kodzis               - Błażej         Fidziński             323: 308
  16 Kamil          Kister               - Mariola        Osajda-Matczak        402: 344
  17 Tomasz         Łapka                - Przemysław     Rybicki               433: 417
  18 Małgorzata     Sulejewska           - Beata          Piotrowska            397: 347
  19 Wojciech       Gołęcki              - Tomasz         Siwiński              230: 319
  20 Grzegorz       Mroczek              - Zofia          Górka                   1: 400
  21 Magdalena      Kublik               - Zbigniew       Rybak                 351: 286
  22 Dariusz        Jarosławski          - Anna           Arana                 375: 242
  23 Joanna         Ostrowska            - Grzegorz       Pukniel               366: 352
  24 Dorota         Rudzińska            - Jan            Lisiewski             344: 386
  25 Mariusz        Chmiel               - Andrzej        Kroc                  233: 370
  26 Mikołaj        Fidziński            - Maria          Pokorska              388: 253
  27 Radosław       Więch                - Anna           Chybowska             399: 360
  28 Marta          Łęgowska             - Janusz         Kozieł                366: 268
  29 Waldemar       Kaniewski            - Sylwia         Buks                  339: 332
  30 Piotr          Syta                 - Robert         Wagner                289: 379
  31 Adam           Kędzior              - Jerzy          Krzyżewski            311: 351
  32 Katarzyna      Bogusławska          - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Mówka                - Szymon         Płachta               342: 415
   2 Kamil          Górka                - Stanisław      Rydzik                326: 479
   3 Marek          Syczuk               - Justyna        Górka                 441: 322
   4 Michał         Makowski             - Dorota         Zielińska             333: 361
   5 Marek          Reda                 - Andrzej        Rakoczy               334: 389
   6 Tomasz         Łapka                - Filip          Sosin                 340: 446
   7 Grzegorz       Kurowski             - Kamil          Kister                463: 306
   8 Mariusz        Skrobosz             - Tomasz         Zwoliński             388: 372
   9 Łukasz         Bobowski             - Krzysztof      Kodzis                439: 402
  10 Jerzy          Matyasik             - Mariusz        Sylwestrzuk           327: 330
  11 Robert         Kamiński             - Paweł          Kowalski              513: 304
  12 Robert         Kuszpit              - Marcin         Resler                451: 293
  13 Mariola        Osajda-Matczak       - Jakub          Szymczak              461: 370
  14 Dariusz        Jarosławski          - Michał         Alabrudziński         279: 494
  15 Błażej         Fidziński            - Jerzy          Tatarczuk             433: 307
  16 Rafał          Wesołowski           - Joanna         Ostrowska             362: 357
  17 Przemysław     Rybicki              - Małgorzata     Sulejewska            343: 342
  18 Miłosz         Wrzałek              - Grzegorz       Pukniel               450: 329
  19 Zbigniew       Rybak                - Jan            Lisiewski             374: 376
  20 Anna           Arana                - Tomasz         Siwiński              390: 294
  21 Mikołaj        Fidziński            - Radosław       Więch                 367: 346
  22 Andrzej        Kroc                 - Beata          Piotrowska            512: 261
  23 Dorota         Rudzińska            - Marek          Dudkiewicz            386: 388
  24 Piotr          Broda                - Marta          Łęgowska              291: 332
  25 Wojciech       Gołęcki              - Zofia          Górka                 337: 357
  26 Waldemar       Kaniewski            - Radosław       Jachna                245: 371
  27 Magdalena      Kublik               - Mariusz        Chmiel                432: 247
  28 Sylwia         Buks                 - Robert         Wagner                345: 395
  29 Maria          Pokorska             - Janusz         Kozieł                377: 346
  30 Jerzy          Krzyżewski           - Katarzyna      Bogusławska           406: 243
  31 Anna           Chybowska            - Piotr          Syta                  319: 346
  32 Adam           Kędzior              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Szymon         Płachta               451: 300
   2 Dorota         Zielińska            - Marek          Syczuk                324: 390
   3 Andrzej        Rakoczy              - Stanisław      Rydzik                387: 358
   4 Justyna        Górka                - Michał         Makowski              374: 339
   5 Grzegorz       Kurowski             - Robert         Kuszpit               411: 360
   6 Filip          Sosin                - Mariusz        Sylwestrzuk           398: 280
   7 Marek          Reda                 - Robert         Kamiński              383: 443
   8 Michał         Alabrudziński        - Krzysztof      Mówka                 343: 399
   9 Mariusz        Skrobosz             - Łukasz         Bobowski              368: 357
  10 Tomasz         Zwoliński            - Magdalena      Kublik                430: 366
  11 Rafał          Wesołowski           - Błażej         Fidziński             547: 273
  12 Radosław       Jachna               - Miłosz         Wrzałek               250: 453
  13 Zofia          Górka                - Paweł          Kowalski              417: 304
  14 Tomasz         Łapka                - Jakub          Szymczak              431: 278
  15 Krzysztof      Kodzis               - Przemysław     Rybicki               374: 437
  16 Jerzy          Tatarczuk            - Kamil          Kister                279: 488
  17 Małgorzata     Sulejewska           - Andrzej        Kroc                  352: 375
  18 Anna           Arana                - Jerzy          Matyasik              410: 386
  19 Jan            Lisiewski            - Tomasz         Siwiński              390: 393
  20 Marek          Dudkiewicz           - Piotr          Broda                 513: 369
  21 Joanna         Ostrowska            - Mikołaj        Fidziński             326: 386
  22 Mariola        Osajda-Matczak       - Dariusz        Jarosławski           298: 336
  23 Marcin         Resler               - Marta          Łęgowska              390: 256
  24 Robert         Wagner               - Jerzy          Krzyżewski            322: 343
  25 Zbigniew       Rybak                - Wojciech       Gołęcki               346: 354
  26 Maria          Pokorska             - Piotr          Syta                  396: 424
  27 Grzegorz       Pukniel              - Waldemar       Kaniewski             380: 311
  28 Beata          Piotrowska           - Adam           Kędzior               422: 282
  29 Dorota         Rudzińska            - Anna           Chybowska             317: 326
  30 Sylwia         Buks                 - Radosław       Więch                 374: 402
  31 Katarzyna      Bogusławska          - Janusz         Kozieł                356: 348
  32 Mariusz        Chmiel               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Andrzej        Rakoczy              - Marek          Syczuk                429: 323
   2 Filip          Sosin                - Kamil          Górka                 338: 361
   3 Stanisław      Rydzik               - Szymon         Płachta               245: 376
   4 Krzysztof      Mówka                - Grzegorz       Kurowski              402: 328
   5 Justyna        Górka                - Dorota         Zielińska             404: 345
   6 Robert         Kamiński             - Mariusz        Skrobosz              387: 479
   7 Tomasz         Zwoliński            - Rafał          Wesołowski            455: 348
   8 Michał         Makowski             - Marek          Reda                  348: 438
   9 Łukasz         Bobowski             - Miłosz         Wrzałek               417: 318
  10 Robert         Kuszpit              - Tomasz         Łapka                 398: 343
  11 Kamil          Kister               - Mariusz        Sylwestrzuk           338: 353
  12 Andrzej        Kroc                 - Marek          Dudkiewicz            405: 409
  13 Mikołaj        Fidziński            - Marcin         Resler                358: 322
  14 Zofia          Górka                - Michał         Alabrudziński         236: 407
  15 Przemysław     Rybicki              - Paweł          Kowalski              339: 258
  16 Krzysztof      Kodzis               - Jerzy          Matyasik              363: 370
  17 Magdalena      Kublik               - Jan            Lisiewski             396: 381
  18 Tomasz         Siwiński             - Mariola        Osajda-Matczak        387: 361
  19 Błażej         Fidziński            - Anna           Arana                 334: 338
  20 Radosław       Jachna               - Dariusz        Jarosławski           377: 349
  21 Jakub          Szymczak             - Małgorzata     Sulejewska            364: 464
  22 Jerzy          Tatarczuk            - Grzegorz       Pukniel               298: 493
  23 Piotr          Broda                - Beata          Piotrowska            242: 452
  24 Joanna         Ostrowska            - Radosław       Więch                 411: 266
  25 Jerzy          Krzyżewski           - Wojciech       Gołęcki               398: 258
  26 Piotr          Syta                 - Marta          Łęgowska              299: 289
  27 Mariusz        Chmiel               - Robert         Wagner                390: 327
  28 Maria          Pokorska             - Zbigniew       Rybak                 356: 290
  29 Adam           Kędzior              - Dorota         Rudzińska             356: 381
  30 Katarzyna      Bogusławska          - Anna           Chybowska             345: 415
  31 Janusz         Kozieł               - Sylwia         Buks                  368: 351
  32 Waldemar       Kaniewski            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Szymon         Płachta              - Kamil          Górka                 408: 410
   2 Andrzej        Rakoczy              - Marek          Syczuk                340: 456
   3 Justyna        Górka                - Krzysztof      Mówka                 413: 439
   4 Marek          Reda                 - Mariusz        Skrobosz              250: 438
   5 Grzegorz       Kurowski             - Tomasz         Zwoliński             449: 409
   6 Filip          Sosin                - Łukasz         Bobowski              515: 322
   7 Stanisław      Rydzik               - Robert         Kuszpit               442: 307
   8 Dorota         Zielińska            - Robert         Kamiński              376: 289
   9 Mariusz        Sylwestrzuk          - Marek          Dudkiewicz            303: 385
  10 Michał         Alabrudziński        - Mikołaj        Fidziński             323: 314
  11 Michał         Makowski             - Rafał          Wesołowski            450: 302
  12 Przemysław     Rybicki              - Miłosz         Wrzałek               429: 334
  13 Kamil          Kister               - Tomasz         Łapka                 447: 392
  14 Jerzy          Matyasik             - Andrzej        Kroc                  328: 359
  15 Tomasz         Siwiński             - Magdalena      Kublik                342: 281
  16 Marcin         Resler               - Anna           Arana                 314: 356
  17 Radosław       Jachna               - Zofia          Górka                 440: 251
  18 Małgorzata     Sulejewska           - Krzysztof      Kodzis                425: 331
  19 Jan            Lisiewski            - Grzegorz       Pukniel               301: 401
  20 Beata          Piotrowska           - Mariola        Osajda-Matczak        370: 366
  21 Błażej         Fidziński            - Joanna         Ostrowska             397: 381
  22 Dariusz        Jarosławski          - Jerzy          Krzyżewski            372: 333
  23 Piotr          Syta                 - Mariusz        Chmiel                358: 290
  24 Jerzy          Tatarczuk            - Jakub          Szymczak              372: 359
  25 Dorota         Rudzińska            - Maria          Pokorska              352: 333
  26 Radosław       Więch                - Piotr          Broda                 245: 332
  27 Marta          Łęgowska             - Wojciech       Gołęcki               306: 321
  28 Robert         Wagner               - Anna           Chybowska             303: 408
  29 Zbigniew       Rybak                - Waldemar       Kaniewski             305: 340
  30 Janusz         Kozieł               - Adam           Kędzior               354: 367
  31 Sylwia         Buks                 - Katarzyna      Bogusławska           426: 427
Lista rankingowa na dzień 06-03-2010

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Dariusz Kosz                   Nysa                 150.97  28987  192
   2 Krzysztof Obremski             Legnica              147.45  27425  186
   3 Mariusz Skrobosz               Warszawa             146.91  28647  195
   4 Kazimierz.Jr Merklejn          Szczecin             146.21  29095  199
   5 Marcin Mroziuk                 Warszawa             145.41  12360   85
   6 Michał Makowski                Warszawa             145.01  20157  139
   7 Marek Syczuk                   Warszawa             144.05   8355   58
   8 Miłosz Wrzałek                 Reda                 143.58  28573  199
   9 Kamil Górka                    Kraków               142.87  28145  197
  10 Krzysztof Mówka                Warszawa             142.84  27283  191
  11 Jakub Zaryński                 Świnoujście          142.69  26113  183
  12 Bartosz Morawski               Gliwice              142.49  26930  189
  13 Mateusz Żbikowski              Warszawa             142.12  28140  198
  14 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 142.09  27140  191
  15 Rafał Dąbrowski                Ostróda              141.07  26945  191
  16 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             140.69  27293  194
  17 Dawid Pikul                    Poznań               140.53  27122  193
  18 Tomasz Zwoliński               Skierdy              139.83  27826  199
  19 Mariusz Wrześniewski           Kraków               138.30  11341   82
  20 Andrzej Oleksiak               Ostróda              137.69  14733  107
  21 Stanisław Rydzik               Warszawa             137.59  27242  198
  22 Michał Alabrudziński           Włocławek            137.47  26669  194
  23 Filip Warzecha                 Gdynia               137.45   8247   60
  24 Adam Szukalski                 Coventry [W. Bryt.]  137.04  16582  121
  25 Rafał Lenartowski              Gdynia               136.80  26402  193
  26 Jan Kozłowski                  Kraków               136.73  12032   88
  27 Justyna Górka                  Kraków               136.65  27193  199
  28 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  136.25  24525  180
  29 Szymon Fidziński               Kobyłka              136.00   5304   39
  30 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      135.94  12099   89
  31 Piotr Pietuchowski             Białystok            135.70  25647  189
  32 Paweł Jackowski                Warszawa             135.68  24693  182
  33 Wojciech Zemło                 Łódź                 135.67  26185  193
  34 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       135.57  22776  168
  35 Andrzej Rakoczy                Kraków               135.39  14757  109
  36 Dariusz Dzierża                Kraków               135.12   7026   52
  37 Marek Reda                     Wołomin              135.07  26069  193
  38 Mariusz Margalski              Pieczyska            135.05  11344   84
  39 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     134.79  17253  128
  40 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          134.77  23719  176
  41 Grzegorz Kurowski              Warszawa             134.28  26319  196
  42 Tomasz Ciejka                  Kraków               134.11  25615  191
  43 Łukasz Bobowski                Suchedniów           134.03  25868  193
  44 Radosław Jachna                Łódź                 133.87  25302  189
  45 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             133.81  11106   83
  46 Sławomir Kucia                 Krosno               133.31  12531   94
  47 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            132.92  25787  194
  48 Marcin Figiel                  Kraków               132.08   6604   50
  49 Grzegorz Święcki               Białystok            132.00   4884   37
  50 Przemysław Herdzina            Kraków               131.96  25204  191
  51 Filip Sosin                    Warszawa             131.88   6726   51
  52 Karol Waniek                   Wrocław              131.74  14623  111
  53 Maciej Michalak                Łódź                 131.73  15807  120
  54 Irena Sołdan                   Rumia                131.48  24849  189
  55 Wojciech Sołdan                Rumia                131.14  23605  180
  56 Patryk Gadus                   Pszczew              131.10  15601  119
  57 Paweł Janaś                    Głogów               130.73  22354  171
  58 Jakub Szymczak                 Łódź                 130.68  25352  194
  59 Bogusław Szyszka               Oława                130.64  19857  152
  60 Marek Salamon                  Bytom                130.59   5354   41
  61 Aleksander Puchalski           Włocławek            130.44  16174  124
  62 Mirosław Uglik                 Warszawa             130.28  25926  199
  63 Tomasz Suchanek                Wrocław              130.10  25110  193
  64 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       129.76   8694   67
  65 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  129.70  25811  199
  66 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             129.64  15946  123
  67 Katarzyna Sołdan               Rumia                129.58   8293   64
  68 Artur Irzyk                    Kraków               129.52  10232   79
  69 Andrzej Kowalski               Gdańsk               128.72  10169   79
  70 Marek Roszak                   Poznań               128.55  18126  141
  71 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  128.48  20428  159
  72 Mateusz Borsuk                 Reda                 128.21  11026   86
  73 Maciej Perzyński               Piła                 128.12  17808  139
  74 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             127.80   3834   30
  75 Anita Bruska                   Gdynia               127.75  14563  114
  76 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              127.67  24257  190
  77 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  127.47   5991   47
  78 Dariusz Maciejuk               Warszawa             127.33  15152  119
  79 Arkadiusz Biegun               Kraków               127.32  12223   96
  80 Weronika Rudnicka              Ustka                127.30  24442  192
  81 Kuba Koisar                    Warszawa             127.20  19589  154
  82 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     127.08   8133   64
  83 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            127.06  18932  149
  84 Marek Dudkiewicz               Milanówek            126.93  24244  191
  85 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               126.72  13813  109
  86 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       126.70   8489   67
  87 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             126.13   8703   69
  88 Małgorzata Sulejewska          Kraków               126.11  24213  192
  89 Marta Dobrzańska               Kraków               126.07   8825   70
  90 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              125.92  23925  190
  91 Joanna Jewtuch                 Warszawa             125.89  16491  131
  92 Leszek Stecuła                 Bytom                125.78   8427   67
  93 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  125.77  23645  188
  94 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             125.72  25145  200
  95 Szymon Płachta                 Warszawa             125.31  13784  110
  96 Michał Musielak                Bydgoszcz            125.26   8267   66
  97 Robert Kamiński                Warszawa             125.18  17275  138
  98 Agnieszka Krupka               Krosno               125.05  22008  176
  99 Sergiusz Puchalski             Włocławek            124.89   5745   46
 100 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         124.66  19697  158
 101 Jacek Karwowski                Płock                124.24   5218   42
 102 Maciej Rzychoń                 Katowice             124.10   7322   59
 103 Przemysław Rybicki             Otwock               124.04  23443  189
 104 Jolanta Chłopińska             Wałcz                123.79  24387  197
 105 Dorota Zielińska               Piaseczno            123.64  10880   88
 106 Adam Klimont                   Wałcz                123.57  24590  199
 107 Beata Wiączkowska              Wrocław              123.32  23431  190
 108 Bogusław Puchalski             Włocławek            123.12   7387   60
 109 Paweł Kowalski                 Kutno                123.10  14033  114
 110 Michał Ozimiński               Łódź                 123.01  23986  195
 111 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            122.98  23490  191
 112 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             122.81   3807   31
 113 Grzegorz Pukniel               Lublin               122.80  22718  185
 114 Dominik Piasecki               Słupsk               122.69  10306   84
 115 Andrzej Rechowicz              Katowice             122.59  23906  195
 116 Walenty Siemaszko              Lipiany              122.58   7600   62
 117 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              122.29   4158   34
 118 Robert Głowacki                Łódź                 122.23  24201  198
 119 Piotr Szałkiewicz              Wrocław              121.96   8781   72
 120 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             121.84  23758  195
 121 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             121.67  14844  122
 122 Ewa Ciszewska                  Katowice             121.52  11301   93
 123 Jakub Nalepa                   Gliwice              121.37   6918   57
 124 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             121.36   8738   72
 125 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             121.27  24254  200
 126 Rafał Wesołowski               Warszawa             120.98  22866  189
 127 Jarosław Sobczak               Warszawa             120.90  19585  162
 128 Marcin Kozyra                  Warszawa             120.89   4473   37
 129 Tomasz Górka                   Łęczna               120.71   5794   48
 130 Piotr Adamczyk                 Tarnów               120.70   9897   82
 131 Sławomir Piotrowski            Biała Podlaska       120.54  22783  189
 132 Rafał Matczak                  Milanówek            120.41   7586   63
 133 Adam Weremczuk                 Łódź                 120.33   4332   36
 134 Kamil Kister                   Puławy               120.32  22139  184
 135 Grzegorz Kwiecień              Kraków               119.82  16415  137
 136 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              119.61   9449   79
 137 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             119.56  14347  120
 138 Krzysztof Jaworski             Warszawa             119.52   6454   54
 139 Agnieszka Goniowska            Wrocław              119.41  14568  122
 140 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             119.37   9430   79
 141 Czesław Grajewski              Choroszcz            119.13  18823  158
 142 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              118.73  22677  191
 143 Dorota Maciejuk                Warszawa             118.66  14595  123
 144 Bartosz Orłowski               Bytom                118.65   3678   31
 145 Tadeusz Wiśniewski             Piła                 118.54   4149   35
 146 Tomasz Łapka                   Opole                118.02  22895  194
 147 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           117.94  10615   90
 148 Michał Kolaj                   Ostróda              117.80  23443  199
 149 Krzysztof Kodzis               Inowrocław           117.53  12576  107
 150 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            117.44  23019  196
 151 Zdzisław Szota                 Warszawa             117.39   7865   67
 152 Grzegorz Wilk                  Kraków               117.32   3989   34
 153 Barbara Łukaszewicz            Wrocław              117.07  22009  188
 154 Joanna Żłobicka                Wrocław              117.00   9360   80
 155 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  116.91  11574   99
 156 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  116.90  13444  115
 157 Jarosław Puchalski             Łódź                 116.87  10518   90
 158 Lucyna Śniadach                Rumia                116.86  15893  136
 159 Mikołaj Fidziński              Dębica               116.78   6423   55
 160 Janusz Krupiński               Bytom                116.74   9573   82
 161 Ireneusz Kurzok                Mikołów              116.66   9216   79
 162 Daniel Janus                   Wąchock              116.61  13993  120
 163 Michał  Borejko                Wrocław              116.58   5596   48
 164 Łukasz Baranowski              Reda                 116.56  22963  197
 165 Joanna Ostrowska               Warszawa             116.54  21443  184
 166 Teresa Pawlik                  Lubin                116.52   3612   31
 167 Jarosław Żuliński              Szczecin             116.33   5584   48
 168 Jarosław Michalak              Łódź                 116.23   5579   48
 169 Krzysztof Bukowski             Milanówek            115.95   4638   40
 170 Jacek Pietruszka               Kraków               115.84  15175  131
 171 Grażyna Wesołowska             Łódź                 115.75  12732  110
 172 Jerzy Matyasik                 Kraków               115.52  22873  198
 173 Alina Białobrzewska            Gdynia               115.48  17207  149
 174 Krzysztof Leśniak              Kraków               115.46   9121   79
 175 Bogdan Kozłowski               Białystok            115.41  10502   91
 176 Anna Stefańska                 Łódź                 115.34  16955  147
 177 Stanisław Gasik                Warszawa             115.34  11995  104
 178 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            115.32  13608  118
 179 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      115.25   5532   48
 180 Ryszard Żydaczewski            Lubin                115.22   4148   36
 181 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            115.22  23044  200
 182 Patrycja Śliwińska             Szczecin             115.18  21653  188
 183 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       114.81   7692   67
 184 Marek Rogalski                 Warszawa             114.77   7575   66
 185 Bogusław Książek               Szczecin             114.77  15609  136
 186 Alicja Kosińska                Szczecin             114.62   4470   39
 187 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       114.22  12564  110
 188 Joanna Brychcy                 Katowice             114.08  17796  156
 189 Andrzej Kroc                   Łódź                 113.66  22505  198
 190 Łukasz Mycio                   Górowo Iławeckie     113.59   8065   71
 191 Maciej Grąbczewski             Piła                 113.26  16083  142
 192 Magdalena Kublik               Warszawa             113.22  20833  184
 193 Tomasz Ruta                    Warszawa             112.98   9377   83
 194 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             112.81   4061   36
 195 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             112.74  19165  170
 196 Małgorzata Supińska            Warszawa             112.71   3945   35
 197 Piotr Wierzchowski             Widuchowa            112.68   9916   88
 198 Beata Piotrowska               Łódź                 112.38  21352  190
 199 Monika Laskowska               Wrocław              112.29   5390   48
 200 Roman Figiel                   Zawichost            112.18   5048   45
 201 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            112.09  21858  195
 202 Maciej Michalski               Łódź                 111.97   3695   33
 203 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             111.76  18664  167
 204 Rafał Skibicki                 Lębork               111.76  12405  111
 205 Tomasz Siwiński                Zawiercie            111.75  22351  200
 206 Jarosław Olek                  Warszawa             111.67   4020   36
 207 Aleksander Puzyna              Warszawa             111.20   8451   76
 208 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              111.07   9330   84
 209 Mateusz Królikowski            Wrocław              111.03   9549   86
 210 Monika Dymek                   Ustka                111.03   6773   61
 211 Adam Janicki                   Łódź                 110.97  19752  178
 212 Małgorzata Jóźwiak             Iława                110.85  21616  195
 213 Jerzy Luter                    Bytom                110.62  15819  143
 214 Piotr Broda                    Sandomierz           110.62  19912  180
 215 Halina Roszak                  Poznań               110.53  11495  104
 216 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  110.42  21864  198
 217 Jarosław Karp                  Jędrzejów            110.24   4520   41
 218 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 110.18  17959  163
 219 Anna Niedzielko                Szczecin             110.12   8810   80
 220 Renata Andracka                Zwola                110.06  19700  179
 221 Monika Sadurska                Warszawa             110.05  18048  164
 222 Teresa Zalewska                Racibórz             109.92  12641  115
 223 Mariusz Makuch                 Zator                109.89   3956   36
 224 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz            109.82   4173   38
 225 Sławomir Zabawa                Wałcz                109.65   9320   85
 226 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               109.58   4712   43
 227 Łukasz Sornek                  Mikołów              109.50  20257  185
 228 Kazimierz Merklejn             Szczecin             109.44  11601  106
 229 Ryszard Korpalski              Wójtowice            109.17  18996  174
 230 Lucyna Korga                   Zabrze               109.06   3926   36
 231 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     108.98  10026   92
 232 Katarzyna Żuławska             Katowice             108.84  10666   98
 233 Rafał Stachowski               Police               108.51  14757  136
 234 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         108.10  21080  195
 235 Krystyna Augustyniak           Łódź                 108.06   5079   47
 236 Danuta Langiewicz              Ostróda              108.01  18362  170
 237 Michał Kołodziejczyk           Warszawa             107.95   6477   60
 238 Anna Dłużniewska               Warszawa             107.89   3884   36
 239 Piotr Madej                    Wrocław              107.88  11867  110
 240 Mariusz Kubicki                Inowrocław           107.49   7739   72
 241 Leszek Kacprzyk                Katowice             107.31   3863   36
 242 Małgorzata Sameryt             Warszawa             107.14   8893   83
 243 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              106.94   3850   36
 244 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    106.88   7802   73
 245 Grzegorz Bajer                 Łódź                 106.76   3950   37
 246 Marta Sztajnert                Wisła                106.47   3194   30
 247 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.         106.43   6386   60
 248 Bartosz Muszyński              Ustka                106.36   4999   47
 249 Zbigniew Rybak                 Warszawa             106.04  20996  198
 250 Jacek Nowak                    Szczecin             106.00   5618   53
 251 Przemysław Pawlic              Wrocław              105.96  14199  134
 252 Anna Arana                     Warszawa             105.59  20274  192
 253 Małgorzata Sikora              Kraków               105.26   4947   47
 254 Urszula Solarska               Łódź                 104.76  20743  198
 255 Bartosz Pięta                  Swarzędz             104.67   5966   57
 256 Marcin Resler                  Września             104.64   4395   42
 257 Jerzy Ciesielski               Łódź                 103.90   4052   39
 258 Daniel Tomczyk                 Piła                 103.71   8089   78
 259 Ewa Fiszer-Włodarczyk          Wrocław              103.69   3733   36
 260 Paweł Michalski                Ksawerów             103.56   3728   36
 261 Anna Swoboda                   Wałbrzych            103.32   4133   40
 262 Karol Posielski                Warszawa             103.22   3716   36
 263 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              103.16   3817   37
 264 Marcin Ceglarek                Kraków               103.08   3814   37
 265 Julita Dygnas                  Jelenia Góra         103.02   5048   49
 266 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               102.81   3701   36
 267 Hanna Gawłowska                Piła                 102.79   6887   67
 268 Rafał Świątek                  Wrocław              102.72   8834   86
 269 Dorota Rudzińska               Warszawa             102.71   9655   94
 270 Henryk Piotrowski              Lidzbark Warmiński   102.64   8006   78
 271 Iza Kraj                       Warszawa             102.63   5337   52
 272 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  102.52  10355  101
 273 Dorota Stachowska              Wydartowo I          102.40  14643  143
 274 Jan  Olek                      Warszawa             102.31   6241   61
 275 Maciej Kuczyński               Gdynia               102.25   8282   81
 276 Karol Rembiałkowski            Warszawa             101.90   3057   30
 277 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               101.71   3153   31
 278 Ziemowit Pazda                 Wrocław              101.64   4777   47
 279 Leszek Kilian                  Jaworzno             101.57   3047   30
 280 Ireneusz Kaczmarczyk           Gdańsk               101.13  10619  105
 281 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           101.13  19518  193
 282 Sławomir Długosz               Ostróda              100.97  14439  143
 283 Natalia Kosiba                 Katowice             100.82   3428   34
 284 Marianna Kozłowska             Białystok            100.17   7713   77
 285 Izabela  Potęga                Łódź                 100.14   5007   50
 286 Jacek Dec                      Pszczew              100.06   6304   63
 287 Tomasz Lewiński                Wejherowo            100.03   3501   35
 288 Grażyna Kula                   Sosnowiec             99.89   3496   35
 289 Agnieszka Kozak                Gdynia                99.83  19367  194
 290 Anna Chybowska                 Sochaczew             99.70   3689   37
 291 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk                99.63  10063  101
 292 Sławomir Rattay                Zgorzelec             99.32   3675   37
 293 Anna  Bogucka                  Wrocław               98.71   4146   42
 294 Joanna Pawlińska               Bielany Wrocławskie   98.56   8378   85
 295 Mariusz Michalski              Inowrocław            97.38   6914   71
 296 Radosław Więch                 Warszawa              97.36   6231   64
 297 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  97.26   6419   66
 298 Tomasz Silny                   Gdynia                96.88   5716   59
 299 Bożena Guział                  Racibórz              96.81   3485   36
 300 Jakub Kraj                     Szczecin              96.55   5986   62
 301 Danuta Wodecka                 Skrzyszów             96.21   6927   72
 302 Katarzyna Dębska               Ostróda               95.78  10153  106
 303 Bartłomiej Dalecki             Rumia                 95.28   4764   50
 304 Jan Lisiewski                  Piasutno              95.22   3428   36
 305 Błażej Fidziński               Dębica                95.09   3233   34
 306 Robert Wagner                  Wrocław               95.03   6652   70
 307 Jacek Cichecki                 Józefów               95.00   3230   34
 308 Katarzyna Bogusławska          Piastów               94.64  12208  129
 309 Radosław Pastusiak             Sulęcin               93.86   6852   73
 310 Janina Grajewska               Choroszcz             93.81   6567   70
 311 Sławomir Wolski                Wrocław               93.79   4408   47
 312 Michał Wodecki                 Skrzyszów             93.55   4397   47
 313 Marcin Radwański               Wrocław               93.52   8604   92
 314 Anna Lenartowska               Gdynia                93.47   5421   58
 315 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski       92.95   4090   44
 316 Krzysztof Zawadzki             Sampława              92.49  18313  198
 317 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             92.25   4059   44
 318 Zygmunt Skwarek                Katowice              92.09   3960   43
 319 Paweł Golubiński               Gdynia                91.39   2833   31
 320 Agata Pastusiak                Sulęcin               90.93   6638   73
 321 Wojciech Obremski              Legnica               90.64   2991   33
 322 Mateusz Gołębiewski            Łódź                  90.32   6413   71
 323 Dariusz Zębek                  Olsztyn               90.22   2887   32
 324 Justyna Szymendera             Ostrów Wlkp           89.58   3225   36
 325 Grzegorz Cieplak               Warszawa              89.06   3028   34
 326 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  88.83   5863   66
 327 Sylwia Buks                    Warszawa              88.49  15485  175
 328 Jan Pawłowski                  Warszawa              84.80   2544   30
 329 Joanna Zacharewicz             Bydgoszcz             84.64   4655   55
 330 Beata Sekuła                   Szczecin              84.57   3721   44
 331 Paulina Naplocha               Racibórz              84.25   8846  105
 332 Adam Kędzior                   Lublin                83.77   3602   43
 333 Marta Łęgowska                 Inowrocław            83.35   5668   68
 334 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp           82.83   4804   58
 335 Leszek Katyński                Słupsk                82.63   4710   57
 336 Blanka Zwolińska               Skierdy               81.44   7248   89
 337 Alicja Bielecka                Poznań                81.07   3324   41
 338 Małgorzata Baśko               Andrespol             77.68   2641   34
 339 Izabela Długosz                Ostróda               74.33   3791   51
 340 Magdalena Sulejewska           Kraków                73.57   4414   60
 341 Małgorzata Nowakowska          Pruszcz Gdański       73.22   2929   40
 342 Karolina Długosz               Ostróda               71.38   2855   40
 343 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   67.71   3724   55
 344 Mirosław Dejna                 Sampława              57.46  11089  193




Poczekalnia na dzień 06-03-2010

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Michał Szymkowski              Wrocław              124.45   3609   29
   2 Piotr Domański                 Ostrołęka            111.57   3124   28
   3 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  106.29   2976   28
   4 Dorota Patera                  Legnica               91.68   2567   28
   5 Anna Szyperska                 Poznań                93.96   2443   26
   6 Maria Pokorska                 Warszawa              92.73   2411   26
   7 Barbara Turbo                  Szczecin             111.24   2781   25
   8 Łukasz Wojciechowski           Łomża                105.88   2647   25
   9 Dominika Brzezińska            Piła                  89.56   2239   25
  10 Ewa Kondracka                  Warszawa             134.25   3222   24
  11 Marcin Skowron                 Zabrze               128.83   3092   24
  12 Ewa Żbikowska                  Warszawa             124.00   2976   24
  13 Michał Trumpus                 Wrocław              123.79   2971   24
  14 Mariusz Grodek                 Olsztyn              122.75   2946   24
  15 Paweł Jędryka                  Tarnów               121.08   2906   24
  16 Tomasz Lempart                 Kraków               119.92   2878   24
  17 Maciej Chmielowski             Kraków               119.25   2862   24
  18 Marek Róziecki                 Rybnik               117.79   2827   24
  19 Michał Puchowski               Izbicko              115.75   2778   24
  20 Andrzej Stańczyk               Kraków               115.17   2764   24
  21 Ryszard Niżewski               Warszawa             114.96   2759   24
  22 Beata Marynowicz               Racibórz             113.83   2732   24
  23 Andrzej Grabiński              Suchedniów           113.67   2728   24
  24 Marcin Żuchowski               Bydgoszcz            109.21   2621   24
  25 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            109.12   2619   24
  26 Karolina Rubaszewska           Wrocław              107.83   2588   24
  27 Elżbieta Święcka               Białystok            107.25   2574   24
  28 Andrzej Zając                  Jaworzno             103.96   2495   24
  29 Michał Garnowski               Pasłęk               102.83   2468   24
  30 Piotr Szutenberg               Ustka                101.88   2445   24
  31 Janusz Sojka                   Łódź                 100.33   2408   24
  32 Joanna Regdos                  Kraków               100.25   2406   24
  33 Lidia Szpakowska               Jaworzno              98.71   2369   24
  34 Zdzisław Parnicki              Słupsk                98.25   2358   24
  35 Krzysztof Sojka                Łódź                  97.58   2342   24
  36 Jędrzej Krasnoborski           Węgorzewo             96.75   2322   24
  37 Justyna Wiśniewska             Stargard Szczeciński  96.46   2315   24
  38 Dominik Małocha                Demblin               95.75   2298   24
  39 Wacław Sarek                   Jaworzno              94.83   2276   24
  40 Mateusz Stańczyk               Tarnów                90.21   2165   24
  41 Michał Dulat                   Kraków                89.67   2152   24
  42 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                 85.21   2045   24
  43 Marta Bożemska                 Ustka                 84.21   2021   24
  44 Edward Smołka                  Zabrze                83.46   2003   24
  45 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk  104.39   2401   23
  46 Grażyna Cieślikowska           Racibórz             103.39   2378   23
  47 Magdalena Ambroszczyk          Łódź                  99.74   2294   23
  48 Mateusz Cygan                  Chorzów               96.22   2213   23
  49 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   90.30   2077   23
  50 Norbert Skrzyński              Warszawa              89.87   2067   23
  51 Monika Szczyrzyca              Jaworzno              77.13   1774   23
  52 Piotr Sadzyński                Jaworzno              70.83   1629   23
  53 Artur Tomczyk                  Piła                 108.41   2385   22
  54 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   85.91   1890   22
  55 Małgorzata Armknecht           Bydgoszcz             82.50   1815   22
  56 Maciej Śliwa                   Zabrze               124.62   2617   21
  57 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             122.76   2578   21
  58 Jolanta Bednarska              Łódź                  61.05   1282   21
  59 Grzegorz Miecugow              Warszawa             108.75   2175   20
  60 Bartosz Boniecki               Elbląg               107.90   2158   20
  61 Beata Błaszczyk                Łowicz                95.60   1912   20
  62 Julia Solarska                 Łódź                  69.35   1387   20
  63 Radosław Konca                 Warszawa             137.68   2616   19
  64 Jarosław Kamienik              Słupsk               103.32   1963   19
  65 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              98.21   1866   19
  66 Grzegorz Sęk                   Wrocław               96.84   1840   19
  67 Anna Kurpiel                   Warszawa              67.56   1216   18
  68 Filip Dalecki                  Rumia                102.35   1740   17
  69 Marcin Łydka                   Jaworzno              57.76    982   17
  70 Andrzej Słapiński              Warszawa             107.38   1718   16
  71 Barbara Krawczyk               Warszawa              70.44   1127   16
  72 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             138.60   2079   15
  73 Radosław Sowiński              Warszawa             112.27   1684   15
  74 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             111.13   1667   15
  75 Piotr Chabowski                Piła                 107.33   1610   15
  76 Wiesław Olewiński              Warszawa             106.33   1595   15
  77 Jacek Gasik                    Warszawa             102.47   1537   15
  78 Marek Swoboda                  Wałbrzych            100.53   1508   15
  79 Władysław Zieliński            Białogard             93.53   1403   15
  80 Marta Bołbot                   Bielsk Podlaski       84.47   1267   15
  81 Kinga Niżewska                 Warszawa              83.07   1246   15
  82 Agnieszka Kotlarz              Gdynia                69.00   1035   15
  83 Andrzej Puchalski              Łódź                 108.71   1522   14
  84 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  105.57   1478   14
  85 Agnieszka Jaśkiewicz           Czechowice-Dziedzice  96.21   1347   14
  86 Sandra Sekuła                  Szczecin              90.86   1272   14
  87 Tomasz Drewnowski              Warszawa              87.64   1227   14
  88 Elżbieta Hardej                Piaseczno             56.93    797   14
  89 Paweł Łęcki                    Gorzów Wielkopolski  127.15   1653   13
  90 Wojciech Zieliński             Szczecin             123.69   1608   13
  91 Łukasz Święcki                 Białystok            114.08   1483   13
  92 Maciej Bukowski                Szczecin             110.38   1435   13
  93 Krzysztof Chełstowski          Łomża                110.15   1432   13
  94 Alicja Tarczewska              Łomża                106.31   1382   13
  95 Marcin  Baniewski              Pełczyce             101.92   1325   13
  96 Mirosław Norwajszas            Szczecin             101.92   1325   13
  97 Anna Biegańska                 Białystok             97.08   1262   13
  98 Przemysław Kaliszuk            Szczecin              95.23   1238   13
  99 Maurycy Machnio                Lipiany               90.46   1176   13
 100 Waldemar Stankiewicz           Mieszkowice           89.31   1161   13
 101 Dorota Franków                 Gorzów Wielkopolski   88.54   1151   13
 102 Czesław Konopko                Szczecin              84.31   1096   13
 103 Arkadiusz Kaliszuk             Szczecin              78.31   1018   13
 104 Krystyna Puchalska             Łódź                  73.38    954   13
 105 Mirosław Dymkowski             Czechowice-Dziedzice  71.54    930   13
 106 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            145.42   1745   12
 107 Robert Zabłocki                Łódź                 137.08   1645   12
 108 Bartłomiej Bęben               Jarosław             128.75   1545   12
 109 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  128.25   1539   12
 110 Maciej Czupryniak              Milanówek            126.25   1515   12
 111 Sławomir Buk                   Gliwice              125.83   1510   12
 112 Leszek Dobrowolski             Wrocław              125.75   1509   12
 113 Marek Gajdosz                  Nowy Sącz            124.92   1499   12
 114 Paweł Szulc                    Szczecin             124.67   1496   12
 115 Adam Jurkowski                 Knurów               122.67   1472   12
 116 Dariusz  Jarosławski           Ełk                  122.42   1469   12
 117 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             121.00   1452   12
 118 Zofia Górka                    Łęczna               119.75   1437   12
 119 Kinga Pruszak                  Bydgoszcz            119.33   1432   12
 120 Monika Lewandowska             Warszawa             118.08   1417   12
 121 Jarosław Krzemiński            Tuchów               114.25   1371   12
 122 Maciej Stolarczyk              Zator                114.08   1369   12
 123 Andrzej Czesław Kowalski       Wałbrzych            113.00   1356   12
 124 Piotr Syta                     Puławy               110.00   1320   12
 125 Ewa Marek-Domagała             Jelenia Góra         109.67   1316   12
 126 Paweł Miczko                   Sandomierz           108.58   1303   12
 127 Przemysław Pok                 Szczecin             108.00   1296   12
 128 Rafał  Wagnerowski             Tarnów               107.92   1295   12
 129 Paulina Mech                   Kraków               107.83   1294   12
 130 Iwona Rutkowska                Warszawa             107.00   1284   12
 131 Agnieszka Biegańska            Białystok            106.83   1282   12
 132 Tomasz Figiel                  Zawichost            106.67   1280   12
 133 Maria Grzegorzewska            Nowe Miasto Lubawsk  105.58   1267   12
 134 Tomasz Smulewicz               Łódź                 104.17   1250   12
 135 Marcin Bertrand                Poznań               103.75   1245   12
 136 Karolina Drabik                Skarżysko            103.33   1240   12
 137 Konrad Sowula                  Kraków               103.25   1239   12
 138 Paweł Frynia                   Konstantynów Łódzki  103.08   1237   12
 139 Bartek Kaczanowski             Szczecin             102.75   1233   12
 140 Anna Gorszka-Bilska            Przecław             102.42   1229   12
 141 Iwona Kucia                    Krosno               102.25   1227   12
 142 Jan Ziółkowski                 Rumia                102.25   1227   12
 143 Andrzej Gostomski              Łódź                 101.92   1223   12
 144 Agata Brzezińska               Świebodzice          101.50   1218   12
 145 Lucyna Sapis                   Słupsk               101.00   1212   12
 146 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz            100.75   1209   12
 147 Artur Tanistra                 Glinka                99.42   1193   12
 148 Andrzej Gronkiewicz            Gdańsk                99.33   1192   12
 149 Marta Świątkowska              Wrocław               98.75   1185   12
 150 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec             97.33   1168   12
 151 Piotr Morawski                 Gdańsk                96.92   1163   12
 152 Dorota Ziembowicz              Gliwice               96.17   1154   12
 153 Anna Szutenberg                Ustka                 95.50   1146   12
 154 Tomasz Szczodry                Łomża                 95.33   1144   12
 155 Krystyna Borecka               Wałcz                 94.75   1137   12
 156 Marcela Wołowiec               Gdynia                94.67   1136   12
 157 Czesława Pawłowska             Wrocław               94.42   1133   12
 158 Kamila Zacharuk                Zabrze                93.92   1127   12
 159 Katarzyna Pawluch              Zabrze                93.83   1126   12
 160 Łukasz Sobierajski             Ostróda               93.08   1117   12
 161 Sławomir Szymański             Szczecin              92.83   1114   12
 162 Sandra Rykaczewska             Jaworzno              92.67   1112   12
 163 Mariusz Niemczyk               Kraków                91.58   1099   12
 164 Anna Gabriela Kortońska        Kraków                91.50   1098   12
 165 Mariusz Bogdański              Łomża                 91.42   1097   12
 166 Maciej Zięba                   Wrocław               91.17   1094   12
 167 Piotr Ziętal                   Legnica               91.08   1093   12
 168 Szymon Stolarczyk              Zator                 90.92   1091   12
 169 Robert Kurdziel                Katowice              90.83   1090   12
 170 Kuba Wróblewski                Ustka                 90.83   1090   12
 171 Krzysztof Wychudzki            Ostróda               90.33   1084   12
 172 Barbara Belof                  Falkenberg (Szwecja   90.08   1081   12
 173 Jolanta Szabla                 Wrocław               90.08   1081   12
 174 Dariusz Szulc                  Legnica               89.83   1078   12
 175 Maciej Polak                   Warszawa              89.50   1074   12
 176 Maciej Stańczyk                Kraków                89.00   1068   12
 177 Dawid Rykaczewski              Jaworzno              87.42   1049   12
 178 Maria Jarosz                   Lublin                86.42   1037   12
 179 Daniel Such                    Legnica               85.75   1029   12
 180 Kamil Tylmanowski              Brodnica              85.08   1021   12
 181 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                84.67   1016   12
 182 Piotr Narewski                 Gdańsk                83.92   1007   12
 183 Sylwia Kozłowska               Białystok             83.33   1000   12
 184 Andrzej Stolot                 Zabrze                83.25    999   12
 185 Artur Jakimczyk                Olsztyn               82.75    993   12
 186 Paweł Łyszczarz                Gorzów Wielkopolski   82.08    985   12
 187 Danuta Zając                   Jaworzno              81.33    976   12
 188 Piotr Matyasik                 Kraków                79.42    953   12
 189 Ewa Bożemska                   Ustka                 79.25    951   12
 190 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   78.17    938   12
 191 Grzegorz Kokot                 Ustka                 76.83    922   12
 192 Waldemar  Różanowski           Police                73.83    886   12
 193 Ewa Kujawska                   Poznań                71.58    859   12
 194 Paweł Skowron                  Legnica               70.92    851   12
 195 Daria Ząbik                    Legnica               61.08    733   12
 196 Zdzisław Stańkowski            Ostrzeszów           102.36   1126   11
 197 Mariusz  Chmiel                Puławy               100.91   1110   11
 198 Waldemar Kaniewski             Sochaczew             97.18   1069   11
 199 Piotr Sobociński               Inowrocław            95.91   1055   11
 200 Pawel Kulka                    Brodnica              92.73   1020   11
 201 Paweł Morga                    Warszawa              91.64   1008   11
 202 Ryszard Schwartz               Kąpino                89.00    979   11
 203 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              88.27    971   11
 204 Magdalena Jacak                Kraków                86.00    946   11
 205 Sławomir Grudziński            Ostróda               84.91    934   11
 206 Anna Straburzyńska             Bydgoszcz             84.91    934   11
 207 Jolanta Skrobisz               Warszawa              83.55    919   11
 208 Barbara Rapacz                 Złotniki Kujawskie    83.09    914   11
 209 Kuba Żuliński                  Przecław              83.00    913   11
 210 Kamil Kajfasz                  Spytkowice            81.73    899   11
 211 Barbara Żydaczewska            Lubin                 81.55    897   11
 212 Wojciech Kuć                   Stargard Szczecińsk   79.91    879   11
 213 Dariusz Zając                  Jaworzno              79.18    871   11
 214 Sylwia Łada                    Inowrocław            77.64    854   11
 215 Mateusz  Chojnacki             Bydgoszcz             76.36    840   11
 216 Janusz Kozieł                  Lublin                75.64    832   11
 217 Rafał Stachura                 Zator                 75.09    826   11
 218 Agnieszka Niwelińska           Kraków                74.36    818   11
 219 Marta Armknecht                Bydgoszcz             73.82    812   11
 220 Sonia Cieślikowska             Racibórz              72.73    800   11
 221 Paweł Jakubiak                 Ostróda               71.64    788   11
 222 Maria Jankowska                Gdynia                71.45    786   11
 223 Piotr Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   71.45    786   11
 224 Marcin Kołodziejski            Brodnica              71.36    785   11
 225 Martyna  Zaforemska            Jaworzno              71.18    783   11
 226 Mateusz Wasylko                Szczecin              70.09    771   11
 227 Piotr Kalus                    Chorzów               68.91    758   11
 228 Lidia Beling                   Łódź                  66.18    728   11
 229 Przemysław Mamoń               Spytkowice            65.18    717   11
 230 Mateusz Zawadzki               Sampław               65.18    717   11
 231 Michał Mamoń                   Zator                 64.91    714   11
 232 Anna Skudlarska                Wrocław               63.00    693   11
 233 Wiktoria Kliber                Ostrów Wielkopolski   62.45    687   11
 234 Klaudia Zaforemska             Jaworzno              52.09    573   11
 235 Damian Motycki                 Łomża                 51.73    569   11
 236 Artur Koszel                   Warszawa             124.00   1240   10
 237 Joanna Zadrożna                Szczecin             121.80   1218   10
 238 Tomasz Żbikowski               Warszawa              88.20    882   10
 239 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa           87.40    874   10
 240 Marian Wiatr                   Warszawa              78.30    783   10
 241 Kinga Kunert                   Zelistrzewo           76.40    764   10
 242 Paweł Bratuń                   Dąbrowa Górnicza     109.33    984    9
 243 Stanisław Książek              Skawina              105.56    950    9
 244 Andrzej Klich                  Jaworzno             102.67    924    9
 245 Paweł Brylski                  Kraków                66.11    595    9
 246 Waldemar Dębski                Ostróda               64.78    583    9
 247 Marek Starostka                Olkusz               102.75    822    8
 248 Karolina Alferowicz            Wrocław              100.38    803    8
 249 Grzegorz Mroczek               Puławy                98.88    791    8
 250 Maciej Pilc                    Poznań                97.50    780    8
 251 Michał Gorlicki                Łódź                  90.00    720    8
 252 Leszek Kowalik                 Bydgoszcz             82.75    662    8
 253 Natalia Tokajuk                Bielsk Podlaski       78.38    627    8
 254 Adrian Fulczyk                 Mysłowice             73.00    584    8
 255 Marzena Mazur                  Warszawa             143.86   1007    7
 256 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        121.86    853    7
 257 Bogdan Pokojski                Brwinów              105.86    741    7
 258 Michał Waszkiewicz             Warszawa             104.29    730    7
 259 Jarosław Baranowski            Lublin                98.43    689    7
 260 Małgorzata Szablowska          Wrocław               98.29    688    7
 261 Krzysztof Wysoczański          Kraków                98.14    687    7
 262 Justyna Woszczyna              Kraków                87.00    609    7
 263 Remigiusz Rydz                 Kochlice              86.29    604    7
 264 Wojciech Urbański              Warszawa              85.14    596    7
 265 Mateusz Lipczyński             Sopot                 82.57    578    7
 266 Rafał Daniluk                  Bielsk Podlaski       82.43    577    7
 267 Natalia Lis zz                 Trzebnica             81.86    573    7
 268 Łukasz Pałka                   Puławy                71.86    503    7
 269 Aleksandra Brzeska             Warszawa              70.71    495    7
 270 Jacek Czubak                   Legnica               69.71    488    7
 271 Mirosław Przepiórkowski        Inowrocław            69.57    487    7
 272 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  69.14    484    7
 273 Magda Dąbrowska                Bielsk Podlaski       68.86    482    7
 274 Przemysław Szczepaniak         Szczecin              55.29    387    7
 275 Cezary Bureta                  Wrocław               54.14    379    7
 276 Piotr Rosół                    Warszawa             108.00    648    6
 277 Izabela Wyłoga                 Lublin                99.33    596    6
 278 Jolanta Kosmowska              Warszawa              98.17    589    6
 279 Barbara Sajna                  Nowy Dwór Mazowiecki  96.50    579    6
 280 Sylwia Pliszka                 Szczecin              95.83    575    6
 281 Iwona  Szymańska               Września              94.83    569    6
 282 Zygmunt Sołtysiak              Piastów               93.00    558    6
 283 Marcin Ochal                   Dęblin                81.50    489    6
 284 Aldona Głośnicka               Ostróda               77.50    465    6
 285 Dorota Pastuszak               Lublin                77.33    464    6
 286 Paweł Szczekutek               Warszawa              75.00    450    6
 287 Robert Oleszczuk               Rowy                  74.50    447    6
 288 Mieczysław Karwowski           Nowy Dwór Mazowiecki  73.50    441    6
 289 Tomasz Litman                  Szczecin              72.00    432    6
 290 Paweł Mroczkowski              Nowy Dwór Mazowiecki  64.00    384    6
 291 Karol Nitkowski                Szczytno              62.83    377    6
 292 Dawid Hudzik                   Zabrze                62.17    373    6
 293 Filip Pieczyński               Piastów               58.33    350    6
 294 Ewa Bator                      Bydgoszcz             58.17    349    6
 295 Maciej Gołaszewski             Wrocław               54.67    328    6
 296 Krzysztof Pypno                Gliwice              117.40    587    5
 297 Marek Gutjar                   Starogard Gdański    105.60    528    5
 298 Monika Kowalik                 Kraków                90.00    450    5
 299 Anna Żyła                      Wrocław               84.20    421    5
 300 Marcin Kukuła                  Jelenia Góra          79.00    395    5
 301 Andrzej Matyasik               Kraków                72.40    362    5
 302 Zuzanna Molak                  Warszawa              71.80    359    5
 303 Agnieszka Wydra                Gorzów Wielkopolski   57.20    286    5
 304 Adam Sacharczuk                Łomża                 55.20    276    5
 305 Zenon Cichy                    Gorzów Wielkopolski   50.00    250    5
 306 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      134.00    536    4
 307 Kinga Stecuła                  Bytom                125.00    500    4
 308 Paweł Stefaniak                Biała Podlaska       111.50    446    4
 309 Anna Czarnecka                 Zgierz               106.75    427    4
 310 Małgorzata Deszczyńska         Milanówek            100.75    403    4
 311 Michał Cichy                   Katowice              87.25    349    4
 312 Stanisław Stolarczyk           Zator                 78.50    314    4
 313 Paweł Kasprzak                 Warszawa              73.25    293    4
 314 Joanna Żądło                   Wrocław               68.25    273    4
 315 Izabela Borkiewicz             Kraków                57.25    229    4
 316 Patrycjusz Śliwiński           Wrocław               53.50    214    4
 317 Witold Berus                   Zabrze                51.50    206    4
 318 Maria Gaca                     Bydgoszcz             50.00    200    4
 319 Maria Krawczuk                 Wrocław              118.67    356    3
 320 Ewa Stypułkowska               Warszawa              90.00    270    3
 321 Michał Jaworek                 Zabrze                74.00    222    3
 322 Joanna Zając                   Warszawa              71.00    213    3
 323 Grzegorz Głowacki              Piastów               62.67    188    3
 324 Joanna Duda                    Zabrze                62.33    187    3
 325 Anna Sroka                     Wrocław               57.67    173    3
 326 Elżbieta Nadolna               Ustka                 57.33    172    3
 327 Barbara Spodniewska            Tychy                 57.00    171    3
 328 Jerzy Stępniewski              Wrocław               57.00    171    3
 329 Dorota Kupiec                  Dęblin                56.33    169    3
 330 Sylwia Chrobok                 Warszawa              82.00    164    2
 331 Edward Kupiec                  Dęblin                65.50    131    2
 332 Grzegorz Groszewski            Zławieś Mała          64.00    128    2
 333 Maria Kosińska                 Piła                  64.00    128    2
 334 Jan Staniewicz                 Lublin                62.50    125    2
 335 Tadeusz Bach                   Wejherowo             62.00    124    2
 336 Michał Dzierżak                Wrocław               60.00    120    2
 337 Katarzyna Dziwnik              Bydgoszcz             50.00    100    2
 338 Patrycja Chodyna               Grudziądz             73.00     73    1
 339 Łukasz Musiał                  Wrocław               71.00     71    1
 340 Marta Tralińska                Wrocław               62.00     62    1
 341 Bernadeta Zapała               Jaworzno              50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie