Szczecin 7
marca
Szczecin 7- 8 marca XI Mistrzostwa Szczecina „Zanim zakwitną magnolie”Grand Prix 2009
Puławy28
marca
Puławy 28 marca I Otwarte Mistrzostwa Puław w Scrabble
Kraków 3
kwietnia
Kraków 3 kwietnia Przegląd Kabaretów "Paka"
Do trzech razy sztuka...28 marca 2009 — I Otwarte Mistrzostwa Puław w ScrabbleInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRanking
galeria

I Otwarte Mistrzostwa Puław w ScrabblePuławy, 28 marca 2009

Konkurs Relacja z turnieju


Do trzech razy sztuka...Po raz pierwszy scrabbliści z całej Polski zebrali się w Puławach by wziąć udział w I Otwartych Mistrzostwach Puław w Scrabble. Turniej rozgrywany był w "Galerii Zielona" gdzie wzbudził spore zainteresowanie klientów tego kompleksu handlowego. Do Puław przyjechało 47 zawodników w tym aż 6 debiutantów. W czwartej rundzie Kamil Górka z Krakowa w partii z Robertem Kuszpitem z Białej Podlaskiej położył najdroższy ruch w turnieju. Słowo SZCZYPAŃ na ORGANIZMY za 122 pkt oraz pozostałe 5 scrabbli zakończyły rozgrywkę wynikiem 676:327 dla Kamila.
Bohaterem turnieju został Piotr Broda z Sandomierza, który jako jedyny nie doznał porażki. Był to dopiero trzeci turniej w karierze Piotra i pierwszy, który wyniósł go na najwyższy stopień podium. Gdy w pierwszej partii zremisował z Marcinem Figlem nic nie zapowiadało takiego finału. Następne 6 partii Piotr wygrał i osiągnął wielki sukces. Drugie miejsce zajął Paweł Jackowski z Warszawy, a trzecie Tomasz Zwoliński ze Skierd. Najlepszym debiutantem została Izabela Wyłoga z Lublina. Organizatorzy Kamil Kister i Paweł Nocek ufundowali dodatkowe nagrody dla najlepszego debiutanta, za najdroższy ruch i dla osoby, która zajęła 12 miejsce (suma wartości punktowej słowa PUŁAWY — Kamil Górka).
Organizatorzy zapraszają na II mistrzostwa Puław za rok.
relacja: Andrzej Gostomski


Rodzaj turniejuotwarty (ograniczenie liczby miejsc do 50)
Sposób rozgrywania- liczba rund: 7 - system: połówkowy (rundy 1-6), duńczyk (runda 7)
Miejsce rozgrywekGaleria Zielona w Puławach (parter) ul. Lubelska 2
SędziaAndrzej Gostomski
Harmonogram28.03.2009 (sobota) 10:00-10:40 — potwierdzenie zapisów 11:00 — rozpoczęcie turnieju 14:00-15:00 — przerwa obiadowa 19:00 — zakończenie turnieju
Wpisowe- 15 zł (14 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień - członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 10 zł za dzień - młodzież szkolna — 5 zł za dzień (do liceum włącznie) - debiutanci — bez opłat
DojazdPKP Puławy Miasto: z dworca udajemy się na przystanek komunikacji miejskiej, tam wsiadamy do autobusu nr 12 lub 17, wysiadamy na przystanku Lubelska Urząd Miasta, po lewej stronie ulicy będzie widoczna Galeria Zielona, miejsce gry. PKS Puławy: z przystanku dochodzimy do ulicy lubelskiej, stamtąd udajemy się w kierunku Kazimierza Dolnego. Po ok. 5min chodu po lewej stronie ulicy będzie widoczna Galeria Zielona, miejsce gry. Samochód: Po dojechaniu do Puław należy kierować się w stronę Urzędu Miasta na ul. Lubelskiej. Galeria Zielona znajduje się w jego pobliżu.
WyżywienieNa miejscu są kawiarnie, w których będzie można nabyć posiłki na własny koszt.
NagrodyNagrody pieniężne oraz puchary dla najlepszych trzech zawodników. Nagroda dla najlepszego zawodnika z Puław.
OrganizatorzyPaweł Nocek, 509-348-593, pawel.nocek@naszepulawy.pl Kamil Kister, 601-140-611, kamil.kister@op.pl
SponsorzyGaleria Zielona w Puławach


Wyniki turnieju I Mistrzostwa Puław w Scrabble

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Piotr           Broda                Sandomierz             100.00      6.5     2585     1213      332
  2 Paweł           Jackowski            Warszawa               136.64      6.0     3015     1092      585
  3 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                138.48      5.5     3097     1126      473
  4 Robert          Głowacki             Łódź                   126.17      5.0     2992      974      607
  5 Krzysztof       Mówka                Warszawa               140.99      5.0     2935     1031      220
  6 Miłosz          Wrzałek              Reda                   137.96      5.0     2847      935      402
  7 Marek           Charytoniuk          Biała Podlaska         123.36      5.0     2830     1008      399
  8 Rafał           Wesołowski           Warszawa               118.62      5.0     2815     1051      237
  9 Stanisław       Rydzik               Warszawa               144.79      5.0     2785     1072       66
 10 Justyna         Górka                Kraków                 136.84      5.0     2765      932      458
 11 Marek           Reda                 Wołomin                132.20      4.5     2757      979       10
 12 Kamil           Górka                Kraków                 146.54      4.0     3050      946      299
 13 Przemysław      Rybicki              Otwock                 129.73      4.0     2904      824      360
 14 Andrzej         Rechowicz            Katowice               126.60      4.0     2854      892      166
 15 Waldemar        Czerwoniec           Warszawa               130.03      4.0     2769      872       98
 16 Grzegorz        Pukniel              Lublin                 114.71      4.0     2762      945      126
 17 Szymon          Płachta              Warszawa               119.64      4.0     2735      875      265
 18 Robert          Kuszpit              Biała Podlaska         136.65      4.0     2730      963     -177
 19 Paweł           Kowalski             Kutno                  118.87      4.0     2710      862      374
 20 Ryszard         Dębski               Biała Podlaska         129.77      4.0     2682      880       84
 21 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              115.45      4.0     2596      858      -77
 22 Karol           Rembiałkowski        Warszawa               100.00      4.0     2535      862      245
 23 Roman           Figiel               Zawichost              110.12      4.0     2525      935      -49
 24 Marcin          Figiel               Kraków                 131.09      3.5     2480      828     -352
 25 Adam            Janicki              Łódź                   106.32      3.5     2329      795      -45
 26 Grzegorz        Kurowski             Warszawa               124.37      3.0     2795      789      135
 27 Edward          Stefaniak            Biała Podlaska         116.93      3.0     2660      724      215
 28 Anna            Arana                Warszawa               100.79      3.0     2625      784      245
 29 Łukasz          Bobowski             Suchedniów             131.59      3.0     2559      759     -221
 30 Dorota          Stachowska           Wydartowo I            100.00      3.0     2544      772     -173
 31 Kamil           Kister               Puławy                 101.05      3.0     2407      749     -146
 32 Zbigniew        Rybak                Warszawa               100.00      3.0     2377      758     -140
 33 Katarzyna       Bogusławska          Piastów                100.00      3.0     2299      728     -211
 34 Beata           Piotrowska           Łódź                   120.41      2.5     2627      695      151
 35 Joanna          Ostrowska            Warszawa               119.19      2.5     2563      637      103
 36 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               122.84      2.5     2538      778      -79
 37 Izabela         Wyłoga               Lublin                 100.00      2.5     2267      596      -40
 38 Iwona           Szymańska            Września               100.00      2.5     2059      569     -116
 39 Zdzisław        Szota                Warszawa               115.67      2.0     2643      660      126
 40 Urszula         Solarska             Łódź                   108.62      2.0     2346      654     -345
 41 Wojciech        Urbański             Warszawa               100.00      2.0     2090      596     -448
 42 Marcin          Resler               Września               100.00      1.5     2284      454       28
 43 Marcin          Ochal                Dęblin                 100.00      1.5     2079      489      -58
 44 Blanka          Zwolińska            Skierdy                100.00      1.5     1992      508     -554
 45 Adam            Kędzior              Lublin                 100.00      0.5     1749      356     -758
 46 Edward          Kupiec               Dęblin                 100.00      0.5      700      131     -294
 47 Dorota          Kupiec               Dęblin                 100.00      0.0      775      169     -426
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju I Mistrzostwa Puław w Scrabble



	Kamil Górka 146.54 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Rafał          Wesołowski            118.62 +  466: 356  169
    2     6 Stanisław      Rydzik                144.79 -  431: 475   95
    3     9 Andrzej        Kwiatkowski           122.84 -  348: 435   73
    4    13 Robert         Kuszpit               136.65 +  676: 327  187
    5     9 Grzegorz       Pukniel               114.71 +  406: 403  165
    6     6 Paweł          Kowalski              118.87 +  362: 339  169
    7     3 Tomasz         Zwoliński             138.48 -  361: 416   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     946  /  7 135.14




	Stanisław Rydzik 144.79 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Edward         Stefaniak             116.93 +  381: 340  167
    2     6 Kamil          Górka                 146.54 +  475: 431  197
    3     5 Tomasz         Zwoliński             138.48 +  448: 432  188
    4     4 Robert         Głowacki              126.17 -  353: 419   76
    5     4 Szymon         Płachta               119.64 +  357: 307  170
    6     3 Paweł          Jackowski             136.64 -  311: 371   87
    7     8 Robert         Kuszpit               136.65 +  460: 419  187
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1072  /  7 153.14




	Krzysztof Mówka 140.99 Warszawa        

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Zdzisław       Szota                 115.67 +  444: 426  166
    2     8 Robert         Kuszpit               136.65 +  460: 389  187
    3     4 Roman          Figiel                110.12 +  383: 320  160
    4     1 Waldemar       Czerwoniec            130.03 -  364: 375   80
    5     6 Tomasz         Zwoliński             138.48 -  351: 453   88
    6     9 Szymon         Płachta               119.64 +  493: 401  170
    7     4 Przemysław     Rybicki               129.73 +  440: 351  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1031  /  7 147.29




	Tomasz Zwoliński 138.48 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Krzysztof      Sporczyk              115.45 +  518: 324  165
    2     2 Marek          Reda                  132.20 =  402: 402  132
    3     5 Stanisław      Rydzik                144.79 -  432: 448   95
    4    11 Paweł          Kowalski              118.87 +  406: 330  169
    5     6 Krzysztof      Mówka                 140.99 +  453: 351  191
    6     5 Andrzej        Rechowicz             126.60 +  470: 408  177
    7     3 Kamil          Górka                 146.54 +  416: 361  197
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1126  /  7 160.86




	Miłosz Wrzałek 137.96 Reda                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Grzegorz       Pukniel               114.71 -  320: 424   65
    2    22 Izabela        Wyłoga                100.00 +  481: 270  150
    3    12 Krzysztof      Sporczyk              115.45 +  430: 362  165
    4     6 Anna           Arana                 100.79 +  379: 304  151
    5     3 Grzegorz       Kurowski              124.37 +  441: 360  174
    6     1 Piotr          Broda                 100.00 -  319: 357   50
    7     6 Waldemar       Czerwoniec            130.03 +  477: 368  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     935  /  7 133.57




	Justyna Górka 136.84 Kraków  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Roman          Figiel                110.12 -  353: 391   60
    2    17 Marcin         Ochal                 100.00 +  306: 278  150
    3    13 Rafał          Wesołowski            118.62 -  397: 418   69
    4    17 Blanka         Zwolińska             100.00 +  596: 238  150
    5    11 Andrzej        Kwiatkowski           122.84 +  344: 329  173
    6    10 Zbigniew       Rybak                 100.00 +  339: 312  150
    7     7 Ryszard        Dębski                129.77 +  430: 341  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     932  /  7 133.14




	Robert Kuszpit 136.65 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Urszula        Solarska              108.62 +  353: 312  159
    2     8 Krzysztof      Mówka                 140.99 -  389: 460   91
    3    16 Marcin         Figiel                131.09 +  434: 267  181
    4    13 Kamil          Górka                 146.54 -  327: 676   97
    5    17 Zdzisław       Szota                 115.67 +  410: 396  166
    6     8 Grzegorz       Kurowski              124.37 +  398: 336  174
    7     8 Stanisław      Rydzik                144.79 -  419: 460   95
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     963  /  7 137.57




	Paweł Jackowski 136.64 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Adam           Janicki               106.32 +  397: 391  156
    2     1 Robert         Głowacki              126.17 +  428: 420  176
    3     6 Marek          Reda                  132.20 +  481: 255  182
    4     3 Piotr          Broda                 100.00 -  338: 446   50
    5     7 Roman          Figiel                110.12 +  473: 305  160
    6     3 Stanisław      Rydzik                144.79 +  371: 311  195
    7     2 Marek          Charytoniuk           123.36 +  527: 302  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1092  /  7 156.00




	Marek Reda 132.20 Wołomin                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Kamil          Kister                101.05 +  393: 300  151
    2     2 Tomasz         Zwoliński             138.48 =  402: 402  138
    3     6 Paweł          Jackowski             136.64 -  255: 481   87
    4    12 Ryszard        Dębski                129.77 +  395: 379  180
    5     8 Rafał          Wesołowski            118.62 -  362: 393   69
    6    13 Andrzej        Kwiatkowski           122.84 +  442: 400  173
    7     9 Marcin         Figiel                131.09 +  508: 392  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     979  /  7 139.86




	Łukasz Bobowski 131.59 Suchedniów               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Anna           Arana                 100.79 +  404: 339  151
    2    13 Zdzisław       Szota                 115.67 +  404: 392  166
    3     7 Piotr          Broda                 100.00 -  296: 392   50
    4     8 Grzegorz       Pukniel               114.71 +  447: 277  165
    5     5 Andrzej        Rechowicz             126.60 -  365: 413   77
    6     7 Przemysław     Rybicki               129.73 -  352: 492   80
    7    12 Szymon         Płachta               119.64 -  291: 475   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     759  /  7 108.43




	Marcin Figiel 131.09 Kraków             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Piotr          Broda                 100.00 =  333: 333  100
    2    10 Grzegorz       Pukniel               114.71 -  322: 493   65
    3    16 Robert         Kuszpit               136.65 -  267: 434   87
    4    18 Krzysztof      Sporczyk              115.45 +  391: 329  165
    5    15 Beata          Piotrowska            120.41 +  414: 387  170
    6    15 Urszula        Solarska              108.62 +  361: 348  159
    7     9 Marek          Reda                  132.20 -  392: 508   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     828  /  7 118.29




	Waldemar Czerwoniec 130.03 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Zbigniew       Rybak                 100.00 +  411: 318  150
    2    12 Edward         Kupiec                100.00 +  558: 183  150
    3     1 Beata          Piotrowska            120.41 +  415: 399  170
    4     1 Krzysztof      Mówka                 140.99 +  375: 364  191
    5     1 Piotr          Broda                 100.00 -  354: 365   50
    6     4 Marek          Charytoniuk           123.36 -  288: 565   73
    7     6 Miłosz         Wrzałek               137.96 -  368: 477   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     872  /  7 124.57




	Ryszard Dębski 129.77 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Wojciech       Urbański              100.00 +  392: 289  150
    2     3 Grzegorz       Kurowski              124.37 +  400: 364  174
    3     2 Andrzej        Rechowicz             126.60 -  390: 399   77
    4    12 Marek          Reda                  132.20 -  379: 395   82
    5    13 Karol          Rembiałkowski         100.00 +  391: 349  150
    6    11 Roman          Figiel                110.12 +  389: 372  160
    7     7 Justyna        Górka                 136.84 -  341: 430   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     880  /  7 125.71




	Przemysław Rybicki 129.73 Otwock                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Karol          Rembiałkowski         100.00 -  321: 381   50
    2    21 Blanka         Zwolińska             100.00 -  352: 387   50
    3    21 Iwona          Szymańska             100.00 +  481: 243  150
    4    14 Dorota         Stachowska            100.00 +  529: 373  150
    5    10 Anna           Arana                 100.79 +  378: 368  151
    6     7 Łukasz         Bobowski              131.59 +  492: 352  182
    7     4 Krzysztof      Mówka                 140.99 -  351: 440   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     824  /  7 117.71




	Andrzej Rechowicz 126.60 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Katarzyna      Bogusławska           100.00 +  455: 307  150
    2     7 Dorota         Stachowska            100.00 +  475: 319  150
    3     2 Ryszard        Dębski                129.77 +  399: 390  180
    4     2 Marek          Charytoniuk           123.36 -  327: 437   73
    5     5 Łukasz         Bobowski              131.59 +  413: 365  182
    6     5 Tomasz         Zwoliński             138.48 -  408: 470   88
    7     5 Rafał          Wesołowski            118.62 -  377: 400   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     892  /  7 127.43




	Robert Głowacki 126.17 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Blanka         Zwolińska             100.00 +  565: 253  150
    2     1 Paweł          Jackowski             136.64 -  420: 428   87
    3     8 Karol          Rembiałkowski         100.00 +  448: 292  150
    4     4 Stanisław      Rydzik                144.79 +  419: 353  195
    5     2 Marek          Charytoniuk           123.36 +  429: 350  173
    6     2 Rafał          Wesołowski            118.62 +  412: 390  169
    7     1 Piotr          Broda                 100.00 -  299: 319   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     974  /  7 139.14




	Grzegorz Kurowski 124.37 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Iwona          Szymańska             100.00 +  482: 260  150
    2     3 Ryszard        Dębski                129.77 -  364: 400   80
    3    10 Zbigniew       Rybak                 100.00 +  427: 373  150
    4     5 Joanna         Ostrowska             119.19 +  417: 367  169
    5     3 Miłosz         Wrzałek               137.96 -  360: 441   88
    6     8 Robert         Kuszpit               136.65 -  336: 398   87
    7    10 Grzegorz       Pukniel               114.71 -  409: 421   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     789  /  7 112.71




	Marek Charytoniuk 123.36 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Marcin         Resler                100.00 +  322: 314  150
    2     9 Andrzej        Kwiatkowski           122.84 +  433: 261  173
    3     3 Grzegorz       Pukniel               114.71 +  421: 285  165
    4     2 Andrzej        Rechowicz             126.60 +  437: 327  177
    5     2 Robert         Głowacki              126.17 -  350: 429   76
    6     4 Waldemar       Czerwoniec            130.03 +  565: 288  180
    7     2 Paweł          Jackowski             136.64 -  302: 527   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1008  /  7 144.00




	Andrzej Kwiatkowski 122.84 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Izabela        Wyłoga                100.00 +  439: 252  150
    2     9 Marek          Charytoniuk           123.36 -  261: 433   73
    3     9 Kamil          Górka                 146.54 +  435: 348  197
    4     7 Rafał          Wesołowski            118.62 -  300: 424   69
    5    11 Justyna        Górka                 136.84 -  329: 344   87
    6    13 Marek          Reda                  132.20 -  400: 442   82
    7    17 Beata          Piotrowska            120.41 =  374: 374  120
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     778  /  7 111.14




	Beata Piotrowska 120.41 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Adam           Kędzior               100.00 +  471: 218  150
    2     5 Karol          Rembiałkowski         100.00 +  324: 320  150
    3     1 Waldemar       Czerwoniec            130.03 -  399: 415   80
    4    10 Roman          Figiel                110.12 -  322: 370   60
    5    15 Marcin         Figiel                131.09 -  387: 414   81
    6    16 Kamil          Kister                101.05 -  350: 365   51
    7    17 Andrzej        Kwiatkowski           122.84 =  374: 374  123
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     695  /  7  99.29




	Szymon Płachta 119.64 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Dorota         Stachowska            100.00 -  355: 374   50
    2    16 Katarzyna      Bogusławska           100.00 +  408: 325  150
    3    14 Kamil          Kister                101.05 +  437: 341  151
    4     9 Adam           Janicki               106.32 +  352: 289  156
    5     4 Stanisław      Rydzik                144.79 -  307: 357   95
    6     9 Krzysztof      Mówka                 140.99 -  401: 493   91
    7    12 Łukasz         Bobowski              131.59 +  475: 291  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     875  /  7 125.00




	Joanna Ostrowska 119.19 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Marcin         Ochal                 100.00 +  416: 302  150
    2    11 Piotr          Broda                 100.00 -  314: 373   50
    3    17 Adam           Kędzior               100.00 +  438: 223  150
    4     5 Grzegorz       Kurowski              124.37 -  367: 417   74
    5    14 Adam           Janicki               106.32 =  365: 365  106
    6    12 Anna           Arana                 100.79 -  356: 442   51
    7    16 Adam           Janicki               106.32 -  307: 338   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     637  /  7  91.00




	Paweł Kowalski 118.87 Kutno                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Dorota         Kupiec                100.00 +  477: 242  150
    2     4 Roman          Figiel                110.12 -  330: 350   60
    3    11 Dorota         Stachowska            100.00 +  377: 281  150
    4    11 Tomasz         Zwoliński             138.48 -  330: 406   88
    5    16 Izabela        Wyłoga                100.00 +  433: 306  150
    6     6 Kamil          Górka                 146.54 -  339: 362   97
    7    11 Edward         Stefaniak             116.93 +  424: 389  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     862  /  7 123.14




	Rafał Wesołowski 118.62 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Kamil          Górka                 146.54 -  356: 466   97
    2    15 Urszula        Solarska              108.62 +  434: 264  159
    3    13 Justyna        Górka                 136.84 +  418: 397  187
    4     7 Andrzej        Kwiatkowski           122.84 +  424: 300  173
    5     8 Marek          Reda                  132.20 +  393: 362  182
    6     2 Robert         Głowacki              126.17 -  390: 412   76
    7     5 Andrzej        Rechowicz             126.60 +  400: 377  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1051  /  7 150.14




	Edward Stefaniak 116.93 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Stanisław      Rydzik                144.79 -  340: 381   95
    2    18 Kamil          Kister                101.05 -  344: 356   51
    3    20 Urszula        Solarska              108.62 +  437: 325  159
    4    15 Marcin         Ochal                 100.00 +  448: 234  150
    5    12 Zbigniew       Rybak                 100.00 -  332: 386   50
    6    17 Dorota         Stachowska            100.00 +  370: 339  150
    7    11 Paweł          Kowalski              118.87 -  389: 424   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     724  /  7 103.43




	Zdzisław Szota 115.67 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Krzysztof      Mówka                 140.99 -  426: 444   91
    2    13 Łukasz         Bobowski              131.59 -  392: 404   82
    3    19 Marcin         Ochal                 100.00 -  301: 337   50
    4    21 Katarzyna      Bogusławska           100.00 +  409: 342  150
    5    17 Robert         Kuszpit               136.65 -  396: 410   87
    6    20 Marcin         Resler                100.00 -  304: 363   50
    7    22 Adam           Kędzior               100.00 +  415: 217  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     660  /  7  94.29




	Krzysztof Sporczyk 115.45 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Tomasz         Zwoliński             138.48 -  324: 518   88
    2    20 Iwona          Szymańska             100.00 +  363: 312  150
    3    12 Miłosz         Wrzałek               137.96 -  362: 430   88
    4    18 Marcin         Figiel                131.09 -  329: 391   81
    5    18 Wojciech       Urbański              100.00 +  466: 309  150
    6    19 Izabela        Wyłoga                100.00 +  346: 343  150
    7    13 Anna           Arana                 100.79 +  406: 370  151
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     858  /  7 122.57




	Grzegorz Pukniel 114.71 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Miłosz         Wrzałek               137.96 +  424: 320  188
    2    10 Marcin         Figiel                131.09 +  493: 322  181
    3     3 Marek          Charytoniuk           123.36 -  285: 421   73
    4     8 Łukasz         Bobowski              131.59 -  277: 447   82
    5     9 Kamil          Górka                 146.54 -  403: 406   97
    6    18 Katarzyna      Bogusławska           100.00 +  459: 311  150
    7    10 Grzegorz       Kurowski              124.37 +  421: 409  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     945  /  7 135.00




	Roman Figiel 110.12 Zawichost              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Justyna        Górka                 136.84 +  391: 353  187
    2     4 Paweł          Kowalski              118.87 +  350: 330  169
    3     4 Krzysztof      Mówka                 140.99 -  320: 383   91
    4    10 Beata          Piotrowska            120.41 +  370: 322  170
    5     7 Paweł          Jackowski             136.64 -  305: 473   87
    6    11 Ryszard        Dębski                129.77 -  372: 389   80
    7    15 Kamil          Kister                101.05 +  417: 324  151
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     935  /  7 133.57




	Urszula Solarska 108.62 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Robert         Kuszpit               136.65 -  312: 353   87
    2    15 Rafał          Wesołowski            118.62 -  264: 434   69
    3    20 Edward         Stefaniak             116.93 -  325: 437   67
    4    22 Marcin         Resler                100.00 +  437: 325  150
    5    20 Blanka         Zwolińska             100.00 +  386: 282  150
    6    15 Marcin         Figiel                131.09 -  348: 361   81
    7    18 Dorota         Stachowska            100.00 -  274: 499   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     654  /  7  93.43




	Adam Janicki 106.32 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Paweł          Jackowski             136.64 -  391: 397   87
    2    14 Marcin         Resler                100.00 +  371: 334  150
    3    15 Blanka         Zwolińska             100.00 +  313: 250  150
    4     9 Szymon         Płachta               119.64 -  289: 352   70
    5    14 Joanna         Ostrowska             119.19 =  365: 365  119
    6    14 Karol          Rembiałkowski         100.00 -  262: 369   50
    7    16 Joanna         Ostrowska             119.19 +  338: 307  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     795  /  7 113.57




	Kamil Kister 101.05 Puławy

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Marek          Reda                  132.20 -  300: 393   82
    2    18 Edward         Stefaniak             116.93 +  356: 344  167
    3    14 Szymon         Płachta               119.64 -  341: 437   70
    4    19 Izabela        Wyłoga                100.00 -  301: 336   50
    5    22 Adam           Kędzior               100.00 +  420: 276  150
    6    16 Beata          Piotrowska            120.41 +  365: 350  170
    7    15 Roman          Figiel                110.12 -  324: 417   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     749  /  7 107.00




	Anna Arana 100.79 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Łukasz         Bobowski              131.59 -  339: 404   82
    2    19 Wojciech       Urbański              100.00 +  366: 240  150
    3    18 Edward         Kupiec                100.00 +  436: 217  150
    4     6 Miłosz         Wrzałek               137.96 -  304: 379   88
    5    10 Przemysław     Rybicki               129.73 -  368: 378   80
    6    12 Joanna         Ostrowska             119.19 +  442: 356  169
    7    13 Krzysztof      Sporczyk              115.45 -  370: 406   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     784  /  7 112.00




	Katarzyna Bogusławska 100.00 Piastów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Andrzej        Rechowicz             126.60 -  307: 455   77
    2    16 Szymon         Płachta               119.64 -  325: 408   70
    3    23 Dorota         Kupiec                100.00 +  343: 248  150
    4    21 Zdzisław       Szota                 115.67 -  342: 409   66
    5    21 Iwona          Szymańska             100.00 +  336: 260  150
    6    18 Grzegorz       Pukniel               114.71 -  311: 459   65
    7    19 Wojciech       Urbański              100.00 +  335: 271  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     728  /  7 104.00




	Piotr Broda 100.00 Sandomierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Marcin         Figiel                131.09 =  333: 333  131
    2    11 Joanna         Ostrowska             119.19 +  373: 314  169
    3     7 Łukasz         Bobowski              131.59 +  392: 296  182
    4     3 Paweł          Jackowski             136.64 +  446: 338  187
    5     1 Waldemar       Czerwoniec            130.03 +  365: 354  180
    6     1 Miłosz         Wrzałek               137.96 +  357: 319  188
    7     1 Robert         Głowacki              126.17 +  319: 299  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1213  /  7 173.29




	Dorota Kupiec 100.00 Dęblin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Paweł          Kowalski              118.87 -  242: 477   69
    2    23 Zbigniew       Rybak                 100.00 -  285: 381   50
    3    23 Katarzyna      Bogusławska           100.00 -  248: 343   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     169  /  3  56.33




	Edward Kupiec  100.00 Dęblin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 PAUZA
    2    12 Waldemar       Czerwoniec            130.03 -  183: 558   80
    3    18 Anna           Arana                 100.79 -  217: 436   51
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     131  /  2  65.50




	Adam Kędzior 100.00 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Beata          Piotrowska            120.41 -  218: 471   70
    2    24 PAUZA
    3    17 Joanna         Ostrowska             119.19 -  223: 438   69
    4    20 Karol          Rembiałkowski         100.00 -  284: 413   50
    5    22 Kamil          Kister                101.05 -  276: 420   51
    6    22 Iwona          Szymańska             100.00 -  231: 350   50
    7    22 Zdzisław       Szota                 115.67 -  217: 415   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     356  /  6  59.33




	Marcin Ochal 100.00 Dęblin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Joanna         Ostrowska             119.19 -  302: 416   69
    2    17 Justyna        Górka                 136.84 -  278: 306   87
    3    19 Zdzisław       Szota                 115.67 +  337: 301  166
    4    15 Edward         Stefaniak             116.93 -  234: 448   67
    5    19 Dorota         Stachowska            100.00 -  337: 359   50
    6    21 Wojciech       Urbański              100.00 -  291: 307   50
    7    23 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     489  /  6  81.50




	Karol Rembiałkowski 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Przemysław     Rybicki               129.73 +  381: 321  180
    2     5 Beata          Piotrowska            120.41 -  320: 324   70
    3     8 Robert         Głowacki              126.17 -  292: 448   76
    4    20 Adam           Kędzior               100.00 +  413: 284  150
    5    13 Ryszard        Dębski                129.77 -  349: 391   80
    6    14 Adam           Janicki               106.32 +  369: 262  156
    7    14 Zbigniew       Rybak                 100.00 +  411: 260  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     862  /  7 123.14




	Marcin Resler 100.00 Września                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Marek          Charytoniuk           123.36 -  314: 322   73
    2    14 Adam           Janicki               106.32 -  334: 371   56
    3    22 Wojciech       Urbański              100.00 -  341: 362   50
    4    22 Urszula        Solarska              108.62 -  325: 437   59
    5    23 PAUZA
    6    20 Zdzisław       Szota                 115.67 +  363: 304  166
    7    20 Izabela        Wyłoga                100.00 -  307: 460   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     454  /  6  75.67




	Zbigniew Rybak 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Waldemar       Czerwoniec            130.03 -  318: 411   80
    2    23 Dorota         Kupiec                100.00 +  381: 285  150
    3    10 Grzegorz       Kurowski              124.37 -  373: 427   74
    4    16 Wojciech       Urbański              100.00 +  347: 312  150
    5    12 Edward         Stefaniak             116.93 +  386: 332  167
    6    10 Justyna        Górka                 136.84 -  312: 339   87
    7    14 Karol          Rembiałkowski         100.00 -  260: 411   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     758  /  7 108.29




	Dorota Stachowska 100.00 Wydartowo I

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Szymon         Płachta               119.64 +  374: 355  170
    2     7 Andrzej        Rechowicz             126.60 -  319: 475   77
    3    11 Paweł          Kowalski              118.87 -  281: 377   69
    4    14 Przemysław     Rybicki               129.73 -  373: 529   80
    5    19 Marcin         Ochal                 100.00 +  359: 337  150
    6    17 Edward         Stefaniak             116.93 -  339: 370   67
    7    18 Urszula        Solarska              108.62 +  499: 274  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     772  /  7 110.29




	Iwona  Szymańska 100.00 Września

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Grzegorz       Kurowski              124.37 -  260: 482   74
    2    20 Krzysztof      Sporczyk              115.45 -  312: 363   65
    3    21 Przemysław     Rybicki               129.73 -  243: 481   80
    4    23 PAUZA
    5    21 Katarzyna      Bogusławska           100.00 -  260: 336   50
    6    22 Adam           Kędzior               100.00 +  350: 231  150
    7    21 Blanka         Zwolińska             100.00 +  334: 282  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     569  /  6  94.83




	Wojciech Urbański 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Ryszard        Dębski                129.77 -  289: 392   80
    2    19 Anna           Arana                 100.79 -  240: 366   51
    3    22 Marcin         Resler                100.00 +  362: 341  150
    4    16 Zbigniew       Rybak                 100.00 -  312: 347   50
    5    18 Krzysztof      Sporczyk              115.45 -  309: 466   65
    6    21 Marcin         Ochal                 100.00 +  307: 291  150
    7    19 Katarzyna      Bogusławska           100.00 -  271: 335   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     596  /  7  85.14




	Izabela Wyłoga 100.00 Lublin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Andrzej        Kwiatkowski           122.84 -  252: 439   73
    2    22 Miłosz         Wrzałek               137.96 -  270: 481   88
    3    24 PAUZA
    4    19 Kamil          Kister                101.05 +  336: 301  151
    5    16 Paweł          Kowalski              118.87 -  306: 433   69
    6    19 Krzysztof      Sporczyk              115.45 -  343: 346   65
    7    20 Marcin         Resler                100.00 +  460: 307  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     596  /  6  99.33




	Blanka Zwolińska 100.00 Skierdy

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Robert         Głowacki              126.17 -  253: 565   76
    2    21 Przemysław     Rybicki               129.73 +  387: 352  180
    3    15 Adam           Janicki               106.32 -  250: 313   56
    4    17 Justyna        Górka                 136.84 -  238: 596   87
    5    20 Urszula        Solarska              108.62 -  282: 386   59
    6    23 PAUZA
    7    21 Iwona          Szymańska             100.00 -  282: 334   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     508  /  6  84.67


Wyniki poszczególnych rund turnieju I Mistrzostwa Puław w Scrabble



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Rafał          Wesołowski            466: 356
   2 Edward         Stefaniak            - Stanisław      Rydzik                340: 381
   3 Krzysztof      Mówka                - Zdzisław       Szota                 444: 426
   4 Krzysztof      Sporczyk             - Tomasz         Zwoliński             324: 518
   5 Miłosz         Wrzałek              - Grzegorz       Pukniel               320: 424
   6 Roman          Figiel               - Justyna        Górka                 391: 353
   7 Robert         Kuszpit              - Urszula        Solarska              353: 312
   8 Adam           Janicki              - Paweł          Jackowski             391: 397
   9 Marek          Reda                 - Kamil          Kister                393: 300
  10 Anna           Arana                - Łukasz         Bobowski              339: 404
  11 Marcin         Figiel               - Piotr          Broda                 333: 333
  12 Zbigniew       Rybak                - Waldemar       Czerwoniec            318: 411
  13 Ryszard        Dębski               - Wojciech       Urbański              392: 289
  14 Karol          Rembiałkowski        - Przemysław     Rybicki               381: 321
  15 Andrzej        Rechowicz            - Katarzyna      Bogusławska           455: 307
  16 Blanka         Zwolińska            - Robert         Głowacki              253: 565
  17 Grzegorz       Kurowski             - Iwona          Szymańska             482: 260
  18 Marcin         Resler               - Marek          Charytoniuk           314: 322
  19 Andrzej        Kwiatkowski          - Izabela        Wyłoga                439: 252
  20 Adam           Kędzior              - Beata          Piotrowska            218: 471
  21 Szymon         Płachta              - Dorota         Stachowska            355: 374
  22 Marcin         Ochal                - Joanna         Ostrowska             302: 416
  23 Paweł          Kowalski             - Dorota         Kupiec                477: 242
  24 Edward         Kupiec               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Paweł          Jackowski            - Robert         Głowacki              428: 420
   2 Tomasz         Zwoliński            - Marek          Reda                  402: 402
   3 Grzegorz       Kurowski             - Ryszard        Dębski                364: 400
   4 Paweł          Kowalski             - Roman          Figiel                330: 350
   5 Beata          Piotrowska           - Karol          Rembiałkowski         324: 320
   6 Stanisław      Rydzik               - Kamil          Górka                 475: 431
   7 Dorota         Stachowska           - Andrzej        Rechowicz             319: 475
   8 Krzysztof      Mówka                - Robert         Kuszpit               460: 389
   9 Marek          Charytoniuk          - Andrzej        Kwiatkowski           433: 261
  10 Grzegorz       Pukniel              - Marcin         Figiel                493: 322
  11 Joanna         Ostrowska            - Piotr          Broda                 314: 373
  12 Waldemar       Czerwoniec           - Edward         Kupiec                558: 183
  13 Zdzisław       Szota                - Łukasz         Bobowski              392: 404
  14 Adam           Janicki              - Marcin         Resler                371: 334
  15 Rafał          Wesołowski           - Urszula        Solarska              434: 264
  16 Katarzyna      Bogusławska          - Szymon         Płachta               325: 408
  17 Justyna        Górka                - Marcin         Ochal                 306: 278
  18 Kamil          Kister               - Edward         Stefaniak             356: 344
  19 Wojciech       Urbański             - Anna           Arana                 240: 366
  20 Iwona          Szymańska            - Krzysztof      Sporczyk              312: 363
  21 Przemysław     Rybicki              - Blanka         Zwolińska             352: 387
  22 Izabela        Wyłoga               - Miłosz         Wrzałek               270: 481
  23 Dorota         Kupiec               - Zbigniew       Rybak                 285: 381
  24 Adam           Kędzior              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Waldemar       Czerwoniec           - Beata          Piotrowska            415: 399
   2 Ryszard        Dębski               - Andrzej        Rechowicz             390: 399
   3 Marek          Charytoniuk          - Grzegorz       Pukniel               421: 285
   4 Roman          Figiel               - Krzysztof      Mówka                 320: 383
   5 Stanisław      Rydzik               - Tomasz         Zwoliński             448: 432
   6 Paweł          Jackowski            - Marek          Reda                  481: 255
   7 Łukasz         Bobowski             - Piotr          Broda                 296: 392
   8 Robert         Głowacki             - Karol          Rembiałkowski         448: 292
   9 Andrzej        Kwiatkowski          - Kamil          Górka                 435: 348
  10 Zbigniew       Rybak                - Grzegorz       Kurowski              373: 427
  11 Dorota         Stachowska           - Paweł          Kowalski              281: 377
  12 Krzysztof      Sporczyk             - Miłosz         Wrzałek               362: 430
  13 Justyna        Górka                - Rafał          Wesołowski            397: 418
  14 Szymon         Płachta              - Kamil          Kister                437: 341
  15 Blanka         Zwolińska            - Adam           Janicki               250: 313
  16 Robert         Kuszpit              - Marcin         Figiel                434: 267
  17 Joanna         Ostrowska            - Adam           Kędzior               438: 223
  18 Edward         Kupiec               - Anna           Arana                 217: 436
  19 Marcin         Ochal                - Zdzisław       Szota                 337: 301
  20 Urszula        Solarska             - Edward         Stefaniak             325: 437
  21 Iwona          Szymańska            - Przemysław     Rybicki               243: 481
  22 Marcin         Resler               - Wojciech       Urbański              341: 362
  23 Dorota         Kupiec               - Katarzyna      Bogusławska           248: 343
  24 Izabela        Wyłoga               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Waldemar       Czerwoniec           - Krzysztof      Mówka                 375: 364
   2 Andrzej        Rechowicz            - Marek          Charytoniuk           327: 437
   3 Piotr          Broda                - Paweł          Jackowski             446: 338
   4 Robert         Głowacki             - Stanisław      Rydzik                419: 353
   5 Grzegorz       Kurowski             - Joanna         Ostrowska             417: 367
   6 Miłosz         Wrzałek              - Anna           Arana                 379: 304
   7 Rafał          Wesołowski           - Andrzej        Kwiatkowski           424: 300
   8 Łukasz         Bobowski             - Grzegorz       Pukniel               447: 277
   9 Szymon         Płachta              - Adam           Janicki               352: 289
  10 Beata          Piotrowska           - Roman          Figiel                322: 370
  11 Tomasz         Zwoliński            - Paweł          Kowalski              406: 330
  12 Marek          Reda                 - Ryszard        Dębski                395: 379
  13 Kamil          Górka                - Robert         Kuszpit               676: 327
  14 Przemysław     Rybicki              - Dorota         Stachowska            529: 373
  15 Edward         Stefaniak            - Marcin         Ochal                 448: 234
  16 Wojciech       Urbański             - Zbigniew       Rybak                 312: 347
  17 Justyna        Górka                - Blanka         Zwolińska             596: 238
  18 Marcin         Figiel               - Krzysztof      Sporczyk              391: 329
  19 Kamil          Kister               - Izabela        Wyłoga                301: 336
  20 Karol          Rembiałkowski        - Adam           Kędzior               413: 284
  21 Zdzisław       Szota                - Katarzyna      Bogusławska           409: 342
  22 Urszula        Solarska             - Marcin         Resler                437: 325
  23 Iwona          Szymańska            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Piotr          Broda                - Waldemar       Czerwoniec            365: 354
   2 Robert         Głowacki             - Marek          Charytoniuk           429: 350
   3 Miłosz         Wrzałek              - Grzegorz       Kurowski              441: 360
   4 Stanisław      Rydzik               - Szymon         Płachta               357: 307
   5 Andrzej        Rechowicz            - Łukasz         Bobowski              413: 365
   6 Tomasz         Zwoliński            - Krzysztof      Mówka                 453: 351
   7 Paweł          Jackowski            - Roman          Figiel                473: 305
   8 Rafał          Wesołowski           - Marek          Reda                  393: 362
   9 Grzegorz       Pukniel              - Kamil          Górka                 403: 406
  10 Anna           Arana                - Przemysław     Rybicki               368: 378
  11 Andrzej        Kwiatkowski          - Justyna        Górka                 329: 344
  12 Zbigniew       Rybak                - Edward         Stefaniak             386: 332
  13 Karol          Rembiałkowski        - Ryszard        Dębski                349: 391
  14 Adam           Janicki              - Joanna         Ostrowska             365: 365
  15 Marcin         Figiel               - Beata          Piotrowska            414: 387
  16 Paweł          Kowalski             - Izabela        Wyłoga                433: 306
  17 Robert         Kuszpit              - Zdzisław       Szota                 410: 396
  18 Krzysztof      Sporczyk             - Wojciech       Urbański              466: 309
  19 Dorota         Stachowska           - Marcin         Ochal                 359: 337
  20 Blanka         Zwolińska            - Urszula        Solarska              282: 386
  21 Katarzyna      Bogusławska          - Iwona          Szymańska             336: 260
  22 Adam           Kędzior              - Kamil          Kister                276: 420
  23 Marcin         Resler               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Piotr          Broda                - Miłosz         Wrzałek               357: 319
   2 Robert         Głowacki             - Rafał          Wesołowski            412: 390
   3 Stanisław      Rydzik               - Paweł          Jackowski             311: 371
   4 Marek          Charytoniuk          - Waldemar       Czerwoniec            565: 288
   5 Andrzej        Rechowicz            - Tomasz         Zwoliński             408: 470
   6 Kamil          Górka                - Paweł          Kowalski              362: 339
   7 Przemysław     Rybicki              - Łukasz         Bobowski              492: 352
   8 Grzegorz       Kurowski             - Robert         Kuszpit               336: 398
   9 Krzysztof      Mówka                - Szymon         Płachta               493: 401
  10 Justyna        Górka                - Zbigniew       Rybak                 339: 312
  11 Ryszard        Dębski               - Roman          Figiel                389: 372
  12 Joanna         Ostrowska            - Anna           Arana                 356: 442
  13 Marek          Reda                 - Andrzej        Kwiatkowski           442: 400
  14 Adam           Janicki              - Karol          Rembiałkowski         262: 369
  15 Urszula        Solarska             - Marcin         Figiel                348: 361
  16 Beata          Piotrowska           - Kamil          Kister                350: 365
  17 Edward         Stefaniak            - Dorota         Stachowska            370: 339
  18 Katarzyna      Bogusławska          - Grzegorz       Pukniel               311: 459
  19 Izabela        Wyłoga               - Krzysztof      Sporczyk              343: 346
  20 Zdzisław       Szota                - Marcin         Resler                304: 363
  21 Wojciech       Urbański             - Marcin         Ochal                 307: 291
  22 Iwona          Szymańska            - Adam           Kędzior               350: 231
  23 Blanka         Zwolińska            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Piotr          Broda                - Robert         Głowacki              319: 299
   2 Paweł          Jackowski            - Marek          Charytoniuk           527: 302
   3 Tomasz         Zwoliński            - Kamil          Górka                 416: 361
   4 Krzysztof      Mówka                - Przemysław     Rybicki               440: 351
   5 Rafał          Wesołowski           - Andrzej        Rechowicz             400: 377
   6 Waldemar       Czerwoniec           - Miłosz         Wrzałek               368: 477
   7 Ryszard        Dębski               - Justyna        Górka                 341: 430
   8 Robert         Kuszpit              - Stanisław      Rydzik                419: 460
   9 Marek          Reda                 - Marcin         Figiel                508: 392
  10 Grzegorz       Pukniel              - Grzegorz       Kurowski              421: 409
  11 Paweł          Kowalski             - Edward         Stefaniak             424: 389
  12 Łukasz         Bobowski             - Szymon         Płachta               291: 475
  13 Anna           Arana                - Krzysztof      Sporczyk              370: 406
  14 Zbigniew       Rybak                - Karol          Rembiałkowski         260: 411
  15 Roman          Figiel               - Kamil          Kister                417: 324
  16 Joanna         Ostrowska            - Adam           Janicki               307: 338
  17 Andrzej        Kwiatkowski          - Beata          Piotrowska            374: 374
  18 Dorota         Stachowska           - Urszula        Solarska              499: 274
  19 Wojciech       Urbański             - Katarzyna      Bogusławska           271: 335
  20 Izabela        Wyłoga               - Marcin         Resler                460: 307
  21 Iwona          Szymańska            - Blanka         Zwolińska             334: 282
  22 Adam           Kędzior              - Zdzisław       Szota                 217: 415
  23 Marcin         Ochal                - BYE            BYE                   300:   0
Lista rankingowa na dzień 04-04-2009

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Kazimierz.J Merklejn           Szczecin             150.09  29568  197
   2 Kamil Górka                    Kraków               146.56  27846  190
   3 Stanisław Rydzik               Warszawa             145.09  28872  199
   4 Mariusz Wrześniewski           Kraków               144.96  20004  138
   5 Michał Makowski                Warszawa             144.89  14344   99
   6 Dariusz Dzierża                Londyn               143.49   5596   39
   7 Marcin Mroziuk                 Warszawa             142.97  11152   78
   8 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 142.93  27872  195
   9 Dariusz Kosz                   Nysa                 142.43  28058  197
  10 Krzysztof Mówka                Warszawa             141.98  26977  190

  11 Mateusz Żbikowski              Warszawa             140.89  27474  195
  12 Marek Syczuk                   Warszawa             140.83   7464   53
  13 Jakub Zaryński                 Świnoujście          139.53  26510  190
  14 Tomasz Zwoliński               Skierdy              139.27  27437  197
  15 Dawid Pikul                    Poznań               139.25  26458  190
  16 Krzysztof Obremski             Legnica              139.20  27422  197
  17 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             138.96  27654  199
  18 Piotr Pietuchowski             Białystok            138.78  27201  196
  19 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             138.51  14959  108
  20 Szymon Fidziński               Warszawa             138.21   9951   72

  21 Michał Alabrudziński           Włocławek            137.87  26608  193
  22 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      137.79   4547   33
  23 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       137.72  26856  195
  24 Sławomir Kucia                 Krosno               137.70  14458  105
  25 Mariusz Skrobosz               Warszawa             137.46  26942  196
  26 Paweł Jackowski                Warszawa             137.32  27464  200
  27 Justyna Górka                  Kraków               136.82  26133  191
  28 Miłosz Wrzałek                 Reda                 136.79  26401  193
  29 Bartosz Morawski               Gliwice              136.29  11585   85
  30 Andrzej Oleksiak               Ostróda              136.11  25724  189

  31 Radosław Konca                 Warszawa             135.81   8692   64
  32 Maciej Czupryniak              Milanówek            134.78   7817   58
  33 Rafał Lenartowski              Gdynia               134.60  26516  197
  34 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  134.43  25542  190
  35 Marek Reda                     Wołomin              134.43  25272  188
  36 Wojciech Zemło                 Łódź                 134.26  26583  198
  37 Przemysław Herdzina            Kraków               134.05  23861  178
  38 Mariusz Margalski              Pieczyska            133.12  23695  178
  39 Aleksander Puchalski           Włocławek            132.98  16490  124
  40 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     132.83   9564   72

  41 Filip Warzecha                 Gdynia               132.57   9015   68
  42 Tomasz Ciejka                  Kraków               132.41  24098  182
  43 Rafał Dąbrowski                Ostróda              132.38  26475  200
  44 Jakub Szymczak                 Łódź                 132.29  18785  142
  45 Filip Sosin                    Warszawa             132.05   9904   75
  46 Wojciech Sołdan                Rumia                131.92  25857  196
  47 Irena Sołdan                   Rumia                131.83  25048  190
  48 Sergiusz Puchalski             Włocławek            131.65   6056   46
  49 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            131.30  25472  194
  50 Patryk Gadus                   Pszczew              131.10  15601  119

  51 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          130.56  25590  196
  52 Michał Trumpus                 Wrocław              130.14   5726   44
  53 Łukasz Bobowski                Suchedniów           130.08  24586  189
  54 Andrzej Rakoczy                Kraków               129.93   7536   58
  55 Grzegorz Święcki               Białystok            129.87   5974   46
  56 Marek Salamon                  Bytom                129.83  18825  145
  57 Paweł Janaś                    Głogów               129.80  24143  186
  58 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             129.73  16606  128
  59 Adam Szukalski                 Coventry [W. Bryt.]  129.55  12566   97
  60 Maciej Michalak                Łódź                 129.50  15928  123

  61 Przemysław Rybicki             Otwock               129.49  23049  178
  62 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       129.49  13078  101
  63 Marcin Figiel                  Kraków               129.40   6858   53
  64 Maciej Perzyński               Piła                 129.12  11621   90
  65 Joanna Juszczak                Warszawa             128.97  16121  125
  66 Jakub Nalepa                   Gliwice              128.77  14551  113
  67 Małgorzata Sulejewska          Kraków               128.67  23418  182
  68 Adam Klimont                   Wałcz                128.57  24043  187
  69 Andrzej Kowalski               Gdańsk               128.54  17996  140
  70 Tomasz Suchanek                Wrocław              128.50  24801  193

  71 Marek Roszak                   Poznań               128.40  24781  193
  72 Artur Irzyk                    Kraków               128.17  11535   90
  73 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             127.87   8567   67
  74 Radosław Jachna                Łódź                 127.45   5608   44
  75 Michał Ozimiński               Łódź                 127.14  23520  185
  76 Anita Bruska                   Gdynia               126.68  10008   79
  77 Robert Głowacki                Łódź                 126.64  24315  192
  78 Jan Kozłowski                  Kraków               126.47  11635   92
  79 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              126.42  24146  191
  80 Ewa Ciszewska                  Katowice             126.32  23875  189

  81 Robert Kamiński                Warszawa             125.92  18385  146
  82 Bogusław Szyszka               Oława                125.79  13460  107
  83 Andrzej Rechowicz              Katowice             125.78  24528  195
  84 Artur Koszel                   Warszawa             125.64  13695  109
  85 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              125.59  22230  177
  86 Aleksandra Merklejn-Kaczanowska Szczecin            125.32  14287  114
  87 Kuba Koisar                    Warszawa             124.99  24123  193
  88 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       124.62  14331  115
  89 Ewa Żbikowska                  Warszawa             124.23   5963   48
  90 Mariusz Grodek                 Olsztyn              124.21   5962   48

  91 Piotr Szałkiewicz              Wrocław              124.16   9933   80
  92 Leszek Stecuła                 Bytom                124.16   4718   38
  93 Andrzej Gostomski              Łódź                 124.08   4467   36
  94 Marek Dudkiewicz               Milanówek            124.05  24314  196
  95 Grzegorz Kurowski              Warszawa             123.96  24420  197
  96 Jacek Gasik                    Warszawa             123.93   3718   30
  97 Sławomir Piotrowski            Biała Podlaska       123.80  24512  198
  98 Marek Róziecki                 Rybnik               123.78   6313   51
  99 Dariusz Maciejuk               Warszawa             123.38  14436  117
 100 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  123.32  24048  195

 101 Jarosław Puchalski             Łódź                 123.22  13061  106
 102 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  123.05  23626  192
 103 Katarzyna Sołdan               Rumia                123.03  23867  194
 104 Dorota Zielińska               Piaseczno            122.84  10810   88
 105 Jerzy Matyasik                 Kraków               122.71  24052  196
 106 Piotr Rosół                    Warszawa             122.67   9568   78
 107 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             122.42  24240  198
 108 Agnieszka Krupka               Krosno               122.12  13677  112
 109 Mirosław Uglik                 Warszawa             121.93  23532  193
 110 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               121.92  11704   96
 111 Jolanta Chłopińska             Wałcz                121.85  23760  195
 112 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  121.64  19098  157
 113 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              121.46  12996  107
 114 Daniel Janus                   Wąchock              120.81  19450  161
 115 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            120.67  23892  198
 116 Szymon Płachta                 Warszawa             120.51   5182   43
 117 Beata Wiączkowska              Wrocław              120.39  22754  189
 118 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         120.38  21066  175
 119 Maciej Rzychoń                 Katowice             120.30  10947   91
 120 Karol Waniek                   Wrocław              120.27  12508  104
 121 Arkadiusz Biegun               Kraków               120.23  10941   91
 122 Bogusław Puchalski             Włocławek            120.13  10091   84
 123 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             120.10  23300  194
 124 Andrzej Słapiński              Warszawa             119.95   4798   40
 125 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              119.81   6470   54
 126 Rafał Wesołowski               Warszawa             119.72  23945  200
 127 Beata Piotrowska               Łódź                 119.67  23694  198
 128 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            119.11  17628  148
 129 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           119.10  18579  156
 130 Katarzyna Rosiek               Kraków               119.08   8574   72
 131 Michał Szymkowski              Wrocław              118.93   3568   30
 132 Jarosław Michalak              Łódź                 118.93  10347   87
 133 Paweł Kowalski                 Kutno                118.92  18313  154
 134 Artur Tomczyk                  Piła                 118.51   4622   39
 135 Krzysztof Leśniak              Kraków               118.38  13969  118
 136 Joanna Ostrowska               Warszawa             118.20  23403  198
 137 Halina Roszak                  Poznań               118.09  16769  142
 138 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              118.08  15351  130
 139 Michał Musielak                Bydgoszcz            118.08   4605   39
 140 Weronika Rudnicka              Ustka                118.05  22430  190
 141 Mikołaj Fidziński              Dębica               118.02   7317   62
 142 Marcin Skowron                 Zabrze               117.97   8494   72
 143 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  117.86  14025  119
 144 Tomasz Łapka                   Opole                117.82  22621  192
 145 Lucyna Śniadach                Rumia                117.73  12244  104
 146 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            117.69  23068  196
 147 Jarosław Kamienik              Słupsk               117.65   4000   34
 148 Marta Dobrzańska               Kraków               117.48  13040  111
 149 Janusz Krupiński               Bytom                117.34  11030   94
 150 Walenty Siemaszko              Lipiany              117.18   7265   62
 151 Grzegorz Wilk                  Kraków               117.14   4920   42
 152 Bartosz Orłowski               Bytom                117.05  18845  161
 153 Dorota Maciejuk                Warszawa             116.91  10171   87
 154 Lucyna Korga                   Zabrze               116.69   4201   36
 155 Ryszard Żydaczewski            Lubin                116.69   4201   36
 156 Jarosław Żuliński              Szczecin             116.33   5584   48
 157 Tomasz Ruta                    Warszawa             116.20  10923   94
 158 Piotr Adamczyk                 Tarnów               115.85  14829  128
 159 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       115.73   9143   79
 160 Grzegorz Kwiecień              Kraków               115.62  16765  145
 161 Rafał Matczak                  Milanówek            115.34   7151   62
 162 Grzegorz Pukniel               Lublin               115.34  21914  190
 163 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            115.24  15673  136
 164 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            115.23  22239  193
 165 Bogdan Kozłowski               Białystok            115.18   8984   78
 166 Agnieszka Goniowska            Wrocław              115.15  20497  178
 167 Łukasz Mycio                   Górowo Iławeckie     115.06  12196  106
 168 Tomasz Górka                   Łęczna               114.99  11384   99
 169 Stanisław Gasik                Warszawa             114.98  15867  138
 170 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             114.83  16536  144
 171 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             114.82  22619  197
 172 Jarosław Sobczak               Warszawa             114.76  20887  182
 173 Anna Stefańska                 Łódź                 114.74  21915  191
 174 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             114.48  13967  122
 175 Anna Dłużniewska               Warszawa             114.46   9500   83
 176 Mirosław Konsik                Gdańsk               114.41   3661   32
 177 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     114.37   6176   54
 178 Zdzisław Szota                 Warszawa             114.35  12921  113
 179 Mariusz Kubicki                Inowrocław           114.11   9585   84
 180 Michał Kolaj                   Ostróda              113.92  22100  194
 181 Marek Rogalski                 Warszawa             113.83  14684  129
 182 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             113.77   3413   30
 183 Bogusław Książek               Szczecin             113.69  20010  176
 184 Rafał Skibicki                 Lębork               113.64  22159  195
 185 Jacek Pietruszka               Kraków               113.53  13396  118
 186 Piotr Madej                    Wrocław              113.41   6351   56
 187 Anna Kowalska-Demczyszyn       Bielsko Biała        113.38   6803   60
 188 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  113.38  21315  188
 189 Anna Niedzielko                Szczecin             113.03   7686   68
 190 Agnieszka Jaśkiewicz           Czechowice-Dziedzice 113.02   5990   53
 191 Joanna Brychcy                 Katowice             112.99  21355  189
 192 Roman Figiel                   Zawichost            112.90   6661   59
 193 Krystyna Augustyniak           Łódź                 112.57   8105   72
 194 Magdalena Kublik               Warszawa             112.41  21920  195
 195 Patrycja Śliwińska             Szczecin             112.29  21896  195
 196 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       112.28  12351  110
 197 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  112.00   8400   75
 198 Piotr Wierzchowski             Widuchowa            111.82   8498   76
 199 Alina Białobrzewska            Gdynia               111.64  11945  107
 200 Jarosław Olek                  Warszawa             111.59   6249   56
 201 Renata Kowalska                Bielsko Biała        111.21   6339   57
 202 Monika Sadurska                Warszawa             111.21  14902  134
 203 Aleksander Puzyna              Warszawa             111.20   8451   76
 204 Andrzej Kroc                   Łódź                 111.13  19781  178
 205 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             110.78  21159  191
 206 Małgorzata Jóźwiak             Iława                110.73  21592  195
 207 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              110.44   7952   72
 208 Sławomir Zabawa                Wałcz                110.43  12037  109
 209 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             110.36   4635   42
 210 Alicja Kosińska                Szczecin             110.30   9045   82
 211 Tadeusz Wiśniewski             Piła                 110.18   3746   34
 212 Katarzyna Żuławska             Katowice             110.13  15859  144
 213 Teresa Zalewska                Racibórz             110.06   7924   72
 214 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             109.97   6598   60
 215 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            109.92  21324  194
 216 Grażyna Wesołowska             Łódź                 109.79  15919  145
 217 Jolanta Kosmowska              Warszawa             109.78   5599   51
 218 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             109.54  11611  106
 219 Radosław Sowiński              Warszawa             109.52   7228   66
 220 Rafał Stachowski               Police               109.51  13689  125
 221 Renata Andracka                Poznań               109.33   7981   73
 222 Łukasz Sornek                  Mikołów              109.31  11805  108
 223 Maciej Kuczyński               Gdynia               108.85  12082  111
 224 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 108.84  21660  199
 225 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      108.44   5205   48
 226 Czesław Grajewski              Choroszcz            108.31  11697  108
 227 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         108.17  21201  196
 228 Urszula Solarska               Łódź                 108.08  21400  198
 229 Michał Kołodziejczyk           Warszawa             107.95   6477   60
 230 Karolina Drabik                Skarżysko            107.86   7550   70
 231 Tomasz Siwiński                Zawiercie            107.77  21015  195
 232 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    107.64   6028   56
 233 Barbara Łukaszewicz            Wrocław              107.63  12377  115
 234 Jerzy Luter                    Bytom                107.03  19158  179
 235 Małgorzata Sameryt             Warszawa             106.98  10163   95
 236 Adam Janicki                   Łódź                 106.59  19613  184
 237 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               106.45  12881  121
 238 Monika Laskowska               Wrocław              106.40   9682   91
 239 Dominik Piasecki               Słupsk               106.39   7554   71
 240 Tomasz Smulewicz               Łódź                 106.34   3722   35
 241 Kazimierz Merklejn             Szczecin             106.31  11163  105
 242 Grzegorz Bajer                 Łódź                 106.22  15508  146
 243 Anna Swoboda                   Wałbrzych            105.96   4980   47
 244 Przemysław Pawlic              Wrocław              105.96  21191  200
 245 Jacek Nowak                    Szczecin             105.94   5509   52
 246 Łukasz Baranowski              Reda                 105.80  15552  147
 247 Danuta Langiewicz              Ostróda              105.69  20716  196
 248 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     105.69   8878   84
 249 Maciej Grąbczewski             Piła                 105.35   4214   40
 250 Joanna Żłobicka                Wrocław              105.34  12430  118
 251 Monika Lewandowska             Warszawa             104.61   7218   69
 252 Maria Grzegorzewska            Nowe Miasto Lubawsk  104.29   5006   48
 253 Henryk Piotrowski              Lidzbark Warmiński   104.25  12823  123
 254 Marianna Kozłowska             Białystok            104.00   8008   77
 255 Michał Puchowski               Izbicko              103.97   3327   32
 256 Daniel Tomczyk                 Piła                 103.97   6654   64
 257 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.         103.97   9877   95
 258 Paweł Michalski                Ksawerów             103.96   4990   48
 259 Michał Garnowski               Pasłęk               103.94   3742   36
 260 Ryszard Korpalski              Wójtowice            103.57  12428  120
 261 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            103.22   3716   36
 262 Jarosław Karp                  Jędrzejów            102.75   5446   53
 263 Krzysztof Kodzis               Inowrocław           102.33   3684   36
 264 Piotr Szutenberg               Ustka                102.05   6429   63
 265 Sławomir Długosz               Ostróda              102.02  19486  191
 266 Karol Rembiałkowski            Warszawa             101.90   3057   30
 267 Kamil Kister                   Puławy               101.88   5094   50
 268 Wiesław Olewiński              Warszawa             101.81   5396   53
 269 Bartosz Pięta                  Swarzędz             101.64   4777   47
 270 Anna Arana                     Warszawa             101.19  20035  198
 271 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  101.17   6475   64
 272 Joanna Kubińska                Warszawa             101.05  10610  105
 273 Ziemowit Pazda                 Wrocław              100.84   7664   76
 274 Iza Kraj                       Warszawa             100.78   5543   55
 275 Dorota Stachowska              Wydartowo I          100.60   7847   78
 276 Marcin Resler                  Września             100.53   3016   30
 277 Izabela  Potęga                Łódź                 100.14   5007   50
 278 Rafał Świątek                  Wrocław              100.14   9413   94
 279 Krzysztof Sojka                Łódź                  99.98   5999   60
 280 Jacek Dec                      Pszczew               99.71   7478   75
 281 Wojciech Gołęcki               Inowrocław            99.15  19135  193
 282 Ireneusz Kaczmarczyk           Gdańsk                99.07  12086  122
 283 Tomasz Żbikowski               Warszawa              98.93   2968   30
 284 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  98.67   7499   76
 285 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk                98.54   9361   95
 286 Marek Kocikowski               Ostróda               98.36   3541   36
 287 Paweł Frynia                   Konstantynów Łódzki   97.53   3511   36
 288 Hanna Gawłowska                Piła                  96.44   5208   54
 289 Joanna Pawlińska               Bielany Wrocławskie   96.21   3271   34
 290 Katarzyna Dębska               Ostróda               96.18  12407  129
 291 Natalia Kosiba                 Warszawa              96.15   3269   34
 292 Błażej Fidziński               Dębica                95.63   3347   35
 293 Zbigniew Rybak                 Warszawa              95.53   3439   36
 294 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław               95.45   4200   44
 295 Bartłomiej Dalecki             Rumia                 95.29   4002   42
 296 Jakub Kraj                     Szczecin              94.36   4718   50
 297 Tomasz Silny                   Gdynia                94.21   9892  105
 298 Mariusz Michalski              Inowrocław            94.17   5462   58
 299 Justyna Szymendera             Ostrów Wlkp           93.68   6183   66
 300 Sandra Sekuła                  Szczecin              93.67   3091   33
 301 Agnieszka Kozak                Gdynia                93.63  13670  146
 302 Tomasz Lewiński                Wejherowo             92.76   4267   46
 303 Marcin Radwański               Wrocław               92.70   6211   67
 304 Jacek Cichecki                 Józefów               92.09   9209  100
 305 Katarzyna Bogusławska          Piastów               91.97   6254   68
 306 Zygmunt Skwarek                Katowice              90.65   4623   51
 307 Mateusz Gołębiewski            Łódź                  89.66  11656  130
 308 Janina Grajewska               Choroszcz             89.63   3137   35
 309 Radosław Pastusiak             Sulęcin               89.38   8312   93
 310 Agata Pastusiak                Sulęcin               89.09   8196   92
 311 Radosław Więch                 Warszawa              88.83   4797   54
 312 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             88.30   7594   86
 313 Wojciech Obremski              Legnica               88.28   5297   60
 314 Anna  Bogucka                  Wrocław               88.22   3617   41
 315 Paweł Golubiński               Gdynia                87.78   5179   59
 316 Krzysztof Zawadzki             Sampława              87.36   5067   58
 317 Sylwia Buks                    Warszawa              87.29   9689  111
 318 Piotr Szewczyk                 Skarżysko-Kamienna    87.23   3053   35
 319 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  85.00  10625  125
 320 Jan Pawłowski                  Warszawa              84.70   3981   47
 321 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp           84.58   7866   93
 322 Kamil Puton                    Ruda Śląska           84.42   2786   33
 323 Joanna Zacharewicz             Bydgoszcz             84.10   4037   48
 324 Beata Sekuła                   Szczecin              84.10   4121   49
 325 Anna Lenartowska               Gdynia                80.57   4512   56
 326 Alicja Bielecka                Poznań                78.47   3688   47
 327 Blanka Zwolińska               Skierdy               76.62   7279   95
 328 Paulina Naplocha               Racibórz              75.51   5965   79
 329 Mirosław Dymkowski             Czechowice-Dziedzice  74.94   2698   36
 330 Izabela Długosz                Ostróda               74.33   3791   51
 331 Julia Solarska                 Łódź                  73.50   3822   52
 332 Karolina Długosz               Ostróda               71.38   2855   40
 333 Jolanta Bednarska              Łódź                  67.75   2168   32
 334 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   66.34   2919   44
 335 Mirosław Dejna                 Sampława              59.11   3251   55




Poczekalnia na dzień 04-04-2009

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Jarosław Krzemiński            Tuchów               117.17   3398   29
   2 Iwona Kucia                    Krosno               115.52   3350   29
   3 Małgorzata Sikora              Kraków                97.66   2832   29
   4 Leszek Kilian                  Jaworzno              96.03   2785   29
   5 Adam Kędzior                   Lublin                87.48   2537   29
   6 Dorota Patera                  Legnica               83.62   2425   29
   7 Małgorzata Deszczyńska         Milanówek            114.75   3213   28
   8 Małgorzata Nowakowska          Pruszcz Gdański       69.29   1940   28
   9 Marcin Łydka                   Jaworzno              60.25   1687   28
  10 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz            117.19   3164   27
  11 Maciej Śliwa                   Zabrze               116.85   3155   27
  12 Krzysztof Jaworski             Warszawa             110.70   2989   27
  13 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  109.70   2962   27
  14 Piotr Chabowski                Piła                 105.70   2854   27
  15 Andrzej Grabiński              Suchedniów           101.67   2745   27
  16 Jerzy Ciesielski               Łódź                  99.89   2697   27
  17 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   85.74   2315   27
  18 Anna Szyperska                 Poznań                91.50   2379   26
  19 Mateusz Borsuk                 Reda                 122.16   3054   25
  20 Barbara Turbo                  Szczecin             111.24   2781   25
  21 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             103.04   2576   25
  22 Ewa Fiszer-Włodarczyk          Wrocław              100.00   2500   25
  23 Sławomir Szymański             Szczecin              95.60   2390   25
  24 Maksymilian Kardas             Warszawa              91.24   2281   25
  25 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            134.25   3222   24
  26 Ewa Kondracka                  Warszawa             134.25   3222   24
  27 Michał Lipka                   Mielec               131.33   3152   24
  28 Sławomir Buk                   Gliwice              130.33   3128   24
  29 Katarzyna Małek                Mielec               125.88   3021   24
  30 Jan Ziółkowski                 Rumia                125.88   3021   24
  31 Łukasz Bryła                   Mielec               117.79   2827   24
  32 Michał  Borejko                Wrocław              116.12   2787   24
  33 Andrzej Stańczyk               Kraków               115.92   2782   24
  34 Przemysław Pok                 Szczecin             112.17   2692   24
  35 Marcin Żuchowski               Bydgoszcz            109.21   2621   24
  36 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              108.79   2611   24
  37 Paweł Jędryka                  Tarnów               107.92   2590   24
  38 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            107.58   2582   24
  39 Elżbieta Święcka               Białystok            106.71   2561   24
  40 Leszek Kacprzyk                Katowice             106.50   2556   24
  41 Anna Andrzejczuk               Milanówek            105.96   2543   24
  42 Rafał  Wagnerowski             Tarnów               104.25   2502   24
  43 Mariusz Makuch                 Zator                103.46   2483   24
  44 Damian Chabrowski              Lublin               102.12   2451   24
  45 Tomasz Wiśniewski              Chełmża              100.92   2422   24
  46 Anna Gorszka-Bilska            Przecław             100.79   2419   24
  47 Janusz Sojka                   Łódź                 100.33   2408   24
  48 Mariusz Niemczyk               Kraków               100.17   2404   24
  49 Iwona Rutkowska                Warszawa              98.46   2363   24
  50 Maria Jarosz                   Lublin                97.79   2347   24
  51 Bożena Guział                  Racibórz              97.04   2329   24
  52 Grażyna Cieślikowska           Racibórz              96.33   2312   24
  53 Marek Gutjar                   Starogard Gdański     96.21   2309   24
  54 Magdalena Szymala              Lublin                94.88   2277   24
  55 Edward Smołka                  Zabrze                92.08   2210   24
  56 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   88.71   2129   24
  57 Krzysztof Wychudzki            Ostróda               85.00   2040   24
  58 Bartosz Klimczak               Mysiadło              81.08   1946   24
  59 Beata Kozłowska                Białystok             74.33   1784   24
  60 Dariusz Banaszek               Warszawa             132.74   3053   23
  61 Marek Swoboda                  Wałbrzych            106.61   2452   23
  62 Małgorzata Supińska            Warszawa             103.26   2375   23
  63 Magdalena Ambroszczyk          Łódź                  99.52   2289   23
  64 Grażyna Kula                   Sosnowiec             94.04   2163   23
  65 Zdzisław Parnicki              Słupsk                88.04   2025   23
  66 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   87.74   2018   23
  67 Mateusz Stańczyk               Tarnów                86.70   1994   23
  68 Barbara Żydaczewska            Lubin                 84.61   1946   23
  69 Michał Dulat                   Kraków                78.61   1808   23
  70 Małgorzata Baśko               Andrespol             75.22   1730   23
  71 Ryszard Schwartz               Kąpino                84.18   1852   22
  72 Ewa Jóźwiak                    Iława                 79.64   1752   22
  73 Piotr Broda                    Sandomierz           120.10   2402   20
  74 Teresa Fortuna                 Lubin                116.70   2334   20
  75 Jan  Olek                      Warszawa             104.15   2083   20
  76 Dariusz Zębek                  Olsztyn               82.60   1652   20
  77 Waldemar Dębski                Ostróda               63.35   1267   20
  78 Czesława Pawłowska             Wrocław              103.74   1971   19
  79 Kamil Tylmanowski              Brodnica              89.47   1700   19
  80 Krzysztof Bukowski             Milanówek            113.78   2048   18
  81 Andrzej Puchalski              Łódź                 112.06   2017   18
  82 Anna Żyła                      Wrocław               80.28   1445   18
  83 Aldona Głośnicka               Ostróda               73.39   1321   18
  84 Paweł Bratuń                   Dąbrowa Górnicza     103.88   1766   17
  85 Krystyna Puchalska             Łódź                  75.76   1288   17
  86 Filip Dalecki                  Rumia                 65.94   1121   17
  87 Anna Czarnecka                 Zgierz               103.56   1657   16
  88 Łukasz Miłosz                  Warszawa              97.19   1555   16
  89 Barbara Krawczyk               Warszawa              70.44   1127   16
  90 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             138.60   2079   15
  91 Łukasz Święcki                 Białystok            115.00   1725   15
  92 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             111.13   1667   15
  93 Michał Jaworek                 Zabrze               100.67   1510   15
  94 Jacek Góźdź                    Radom                 99.20   1488   15
  95 Władysław Zieliński            Białogard             93.53   1403   15
  96 Joanna Duda                    Zabrze                88.60   1329   15
  97 Magdalena Sulejewska           Kraków                73.00   1095   15
  98 Bogdan Pokojski                Brwinów              132.57   1856   14
  99 Marcin Białkowski              Piła                  97.29   1362   14
 100 Elżbieta Hardej                Piaseczno             56.93    797   14
 101 Paweł Łęcki                    Gorzów Wielkopolski  127.15   1653   13
 102 Wojciech Zieliński             Szczecin             123.69   1608   13
 103 Tomasz Szymański               Gorzów Wielkopolski  112.85   1467   13
 104 Maciej Bukowski                Szczecin             110.38   1435   13
 105 Marcin  Baniewski              Pełczyce             101.92   1325   13
 106 Mirosław Norwajszas            Szczecin             101.92   1325   13
 107 Anna Chybowska                 Sochaczew            100.54   1307   13
 108 Przemysław Kaliszuk            Szczecin              95.23   1238   13
 109 Maurycy Machnio                Lipiany               90.46   1176   13
 110 Waldemar Stankiewicz           Mieszkowice           89.31   1161   13
 111 Dorota Franków                 Gorzów Wielkopolski   88.54   1151   13
 112 Czesław Konopko                Szczecin              84.31   1096   13
 113 Arkadiusz Kaliszuk             Szczecin              78.31   1018   13
 114 Michał Waszkiewicz             Warszawa             137.25   1647   12
 115 Robert Zabłocki                Łódź                 137.08   1645   12
 116 Bartłomiej Bęben               Jarosław             128.75   1545   12
 117 Piotr Domański                 Łódź                 126.33   1516   12
 118 Paweł Szulc                    Szczecin             124.67   1496   12
 119 Anna Stambulska                Kraków               123.33   1480   12
 120 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             121.00   1452   12
 121 Kinga Pruszak                  Bydgoszcz            119.33   1432   12
 122 Monika Dymek                   Ustka                118.92   1427   12
 123 Joanna Stępień                 Katowice             116.83   1402   12
 124 Beata Marynowicz               Racibórz             115.83   1390   12
 125 Leszek Jóźwik                  Szczecin             115.17   1382   12
 126 Andrzej Bryła                  Mielec               114.75   1377   12
 127 Paweł Morga                    Warszawa             114.75   1377   12
 128 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  114.67   1376   12
 129 Tomasz Olędzki                 Warszawa             114.50   1374   12
 130 Maciej Stolarczyk              Zator                114.08   1369   12
 131 Leszek Dobrowolski             Wrocław              113.17   1358   12
 132 Karolina Rubaszewska           Wrocław              112.92   1355   12
 133 Anna Bargiel                   Ruda Śląska          111.25   1335   12
 134 Maciej Chmielowski             Kraków               110.75   1329   12
 135 Robert Soszka                  Warszawa             110.33   1324   12
 136 Ewa Marek-Domagała             Jelenia Góra         109.67   1316   12
 137 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk  108.83   1306   12
 138 Małgorzata Skubel              Nowa Sól             107.83   1294   12
 139 Tomasz Figiel                  Zawichost            106.67   1280   12
 140 Jacek Petrus                   Wrocław              106.00   1272   12
 141 Magdalena.Maja Rusak           Poznań               105.25   1263   12
 142 Angelika Zmitrowicz            Szczecin             105.00   1260   12
 143 Jan Lisiewski                  Piasutno             104.92   1259   12
 144 Danuta Wodecka                 Skrzyszów            104.67   1256   12
 145 Kamil Klinkosz                 Rumia                103.58   1243   12
 146 Ewa Czerwoniec                 Warszawa             103.17   1238   12
 147 Bartek Kaczanowski             Szczecin             102.75   1233   12
 148 Aleksandra Krencjasz           Łódź                 101.83   1222   12
 149 Monika Jackowska-Żuchowska     Iława                101.00   1212   12
 150 Lucyna Sapis                   Słupsk               101.00   1212   12
 151 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz            100.75   1209   12
 152 Tomasz Wieszczyk               Łódź                 100.17   1202   12
 153 Mariusz Skrzypczyński          Reda                 100.00   1200   12
 154 Artur Tanistra                 Glinka                99.42   1193   12
 155 Marta Świątkowska              Wrocław               98.75   1185   12
 156 Anna Biegańska                 Białystok             98.25   1179   12
 157 Urszula Behnke                 Iława                 97.75   1173   12
 158 Mirosław Sztukiert             Gdańsk                97.25   1167   12
 159 Andrzej Zając                  Jaworzno              96.83   1162   12
 160 Tomasz Dąbrowski               Ostróda               96.25   1155   12
 161 Joanna Regdos                  Kraków                96.17   1154   12
 162 Michał Wodecki                 Skrzyszów             94.92   1139   12
 163 Monika Jędryka                 Chrzanów              93.83   1126   12
 164 Katarzyna Pawluch              Zabrze                93.83   1126   12
 165 Tomasz Cieśla                  Katowice              93.08   1117   12
 166 Łukasz Sobierajski             Ostróda               93.08   1117   12
 167 Sylwester Wójcik               Lublin                92.75   1113   12
 168 Justyna Wiśniewska             Stargard Szczeciński  92.58   1111   12
 169 Zbyszek Donarski               Wejherowo             92.00   1104   12
 170 Artur Tamioła                  Katowice              91.92   1103   12
 171 Arkadiusz Miedziński           Gdynia                91.33   1096   12
 172 Maciej Zięba                   Wrocław               91.17   1094   12
 173 Szymon Stolarczyk              Zator                 90.92   1091   12
 174 Jolanta Szabla                 Wrocław               90.08   1081   12
 175 Krzysztof Kokot                Nowy Targ             90.00   1080   12
 176 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski       89.92   1079   12
 177 Danuta Głowacka                Nowa Sól              89.92   1079   12
 178 Dominik Małocha                Demblin               89.83   1078   12
 179 Jędrzej Krasnoborski           Warszawa              88.92   1067   12
 180 Wacław Sarek                   Jaworzno              88.25   1059   12
 181 Piotr Narewski                 Gdańsk                83.92   1007   12
 182 Paweł Łyszczarz                Gorzów Wielkopolski   82.08    985   12
 183 Miłosz Cieszyński              Brodnica              81.42    977   12
 184 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                 75.33    904   12
 185 Waldemar  Różanowski           Police                73.83    886   12
 186 Ewa Kujawska                   Poznań                71.58    859   12
 187 Mateusz Pawlaczyk              Ostróda               60.33    724   12
 188 Krzysztof Żurawski             Nowe Miasto Lubawsk  122.00   1342   11
 189 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  117.45   1292   11
 190 Zdzisław Stańkowski            Ostrzeszów           102.36   1126   11
 191 Marzena Kasner                 Janikowo              96.82   1065   11
 192 Magda Klimek                   Brodnica              93.64   1030   11
 193 Pawel Kulka                    Brodnica              92.73   1020   11
 194 Michał Popiel                  Głogoczów             92.27   1015   11
 195 Maciej Pilc                    Poznań                90.09    991   11
 196 Filip Kopiczyński              Nowe Miasto Lubawsk   89.18    981   11
 197 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              89.00    979   11
 198 Robert Golonka                 Bielsko-Biała         86.45    951   11
 199 Klaudyna Hubeny                Łódź                  86.09    947   11
 200 Magdalena Jacak                Kraków                86.00    946   11
 201 Anna Straburzyńska             Bydgoszcz             84.91    934   11
 202 Ewa Szewczyk                   Skarżysko-Kamienna    84.64    931   11
 203 Małgorzata Armknecht           Bydgoszcz             83.64    920   11
 204 Jolanta Skrobisz               Warszawa              83.55    919   11
 205 Ewelina Tokarczyk              Bielsko-Biała         83.45    918   11
 206 Kuba Żuliński                  Przecław              83.00    913   11
 207 Barbara Belof                  Szwecja               82.55    908   11
 208 Aleksandra Sakuta              Wrocław               81.27    894   11
 209 Marta Łęgowska                 Inowrocław            80.36    884   11
 210 Gniewomir Białek               Dębica                80.27    883   11
 211 Wojciech Kuć                   Stargard Szczecińsk   79.91    879   11
 212 Dariusz Zając                  Jaworzno              79.18    871   11
 213 Mateusz  Chojnacki             Bydgoszcz             76.36    840   11
 214 Anna Czech                     Jaworzno              76.18    838   11
 215 Anna Kurpiel                   Warszawa              75.55    831   11
 216 Rafał Stachura                 Zator                 75.09    826   11
 217 Piotr Haraf                    Jaworzno              74.73    822   11
 218 Aneta Bugaj                    Zawiercie             74.45    819   11
 219 Jacek Jabłonowski              Iława                 74.00    814   11
 220 Marta Armknecht                Bydgoszcz             73.82    812   11
 221 Bogumił Włodek                 Łódź                  72.36    796   11
 222 Sławomira Zawistowska          Rumia                 71.91    791   11
 223 Wojciech Popiel                Głogoczów             71.82    790   11
 224 Piotr Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   71.45    786   11
 225 Mateusz Wasylko                Szczecin              70.09    771   11
 226 Piotr Kalus                    Chorzów               68.91    758   11
 227 Lidia Beling                   Łódź                  66.18    728   11
 228 Mateusz Zawadzki               Sampław               65.18    717   11
 229 Michał Mamoń                   Zator                 64.91    714   11
 230 Andrzej Stolot                 Zabrze                64.27    707   11
 231 Anna Ciesielska                Gdynia                64.09    705   11
 232 Żaneta Cieślikowska            Racibórz              62.82    691   11
 233 Wiktoria Kliber                Ostrów Wielkopolski   62.45    687   11
 234 Sergiusz Kaźmierski            Rojewo                57.18    629   11
 235 Anna Kwiatkowska               Łódź                  54.00    594   11
 236 Joanna Zadrożna                Szczecin             121.80   1218   10
 237 Stanisław Książek              Skawina              105.56    950    9
 238 Paweł Brylski                  Kraków                66.11    595    9
 239 Marlena Drgas                  Wrocław               64.78    583    9
 240 Filip Klar                     Mielec               123.00    984    8
 241 Joanna Julian                  Wrocław              106.12    849    8
 242 Marek Starostka                Olkusz               102.75    822    8
 243 Andrzej Czesław Kowalski       Wałbrzych             98.38    787    8
 244 Paweł Opyc                     Warszawa              95.25    762    8
 245 Michał Gorlicki                Łódź                  90.00    720    8
 246 Romuald Owczarek               Wałbrzych             86.00    688    8
 247 Leszek Kowalik                 Bydgoszcz             82.75    662    8
 248 Beata Błaszczyk                Łowicz                77.88    623    8
 249 Anna Chruścicka                Łódź                  75.50    604    8
 250 Adrian Fulczyk                 Mysłowice             73.00    584    8
 251 Marzena Mazur                  Warszawa             105.71    740    7
 252 Dorota Rudzińska               Warszawa             105.29    737    7
 253 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  104.00    728    7
 254 Małgorzata Szablowska          Wrocław               98.29    688    7
 255 Justyna Woszczyna              Kraków                87.00    609    7
 256 Wojciech Urbański              Warszawa              85.14    596    7
 257 Mateusz Lipczyński             Sopot                 82.57    578    7
 258 Natalia Lis zz                 Trzebnica             81.86    573    7
 259 Jarosław Józik                 Brzeszcze             81.71    572    7
 260 Krzysztof Piotrowski           Modlin Twierdza       72.86    510    7
 261 Andrzej Wilk                   Zabrze                70.43    493    7
 262 Karol Koc                      Modlin Twierdza       70.29    492    7
 263 Mirosław Przepiórkowski        Inowrocław            69.57    487    7
 264 Kamila Górecka                 Łódź                  59.14    414    7
 265 Przemysław Szczepaniak         Szczecin              55.29    387    7
 266 Michał Patera                  Legnica               53.00    371    7
 267 Kacper Jachowicz               Żyrardów             139.33    836    6
 268 Marta Sztajnert                Wisła                136.67    820    6
 269 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             135.00    810    6
 270 Paweł Jachowicz                Żyrardów             110.83    665    6
 271 Grzegorz Lempkowski            Bielsko Biała        101.67    610    6
 272 Izabela Wyłoga                 Lublin                99.33    596    6
 273 Barbara Sajna                  Nowy Dwór Mazowiecki  96.50    579    6
 274 Sylwia Pliszka                 Szczecin              95.83    575    6
 275 Iwona  Szymańska               Września              94.83    569    6
 276 Zygmunt Sołtysiak              Piastów               93.00    558    6
 277 Marcin Ochal                   Dęblin                81.50    489    6
 278 Paweł Szczekutek               Warszawa              75.00    450    6
 279 Mieczysław Karwowski           Nowy Dwór Mazowiecki  73.50    441    6
 280 Tomasz Litman                  Szczecin              72.00    432    6
 281 Elvis Ziętal                   Ruda Śląska           66.17    397    6
 282 Paweł Mroczkowski              Nowy Dwór Mazowiecki  64.00    384    6
 283 Damian Ziętal                  Ruda Śląska           60.83    365    6
 284 Marianna Rogala                Jaworzno              60.50    363    6
 285 Filip Pieczyński               Piastów               58.33    350    6
 286 Ewa Bator                      Bydgoszcz             58.17    349    6
 287 Maciej Olejnik                 Warszawa              54.83    329    6
 288 Krzysztof Kruk                 Łódź                 136.00    680    5
 289 Marcin Kukuła                  Jelenia Góra          79.00    395    5
 290 Paweł Puchalski                Piastów               77.20    386    5
 291 Zuzanna Molak                  Warszawa              71.80    359    5
 292 Katarzyna Majewska             Lublin                59.80    299    5
 293 Piotr Marusa                   Szczytno              53.60    268    5
 294 Monika Wrzałek                 Rumia                 51.00    255    5
 295 Zenon Cichy                    Gorzów Wielkopolski   50.00    250    5
 296 Paweł Stefaniak                Biała Podlaska       111.50    446    4
 297 Michał Cichy                   Katowice              87.25    349    4
 298 Stanisław Stolarczyk           Zator                 78.50    314    4
 299 Leszek Milewski                Nowe Miasto Lubawsk   75.00    300    4
 300 Paweł Kasprzak                 Warszawa              73.25    293    4
 301 Joanna Żądło                   Wrocław               68.25    273    4
 302 Agnieszka Kotlarz              Gdynia                54.25    217    4
 303 Patrycjusz Śliwiński           Wrocław               53.50    214    4
 304 Witold Berus                   Zabrze                51.50    206    4
 305 Maria Gaca                     Bydgoszcz             50.00    200    4
 306 Grzegorz Gardynik              Warszawa             136.00    408    3
 307 Ewa Stypułkowska               Warszawa              90.00    270    3
 308 Agnieszka Pellowska            Słupsk                77.33    232    3
 309 Katarzyna Karpińska            Piastów               57.67    173    3
 310 Anna Sroka                     Wrocław               57.67    173    3
 311 Barbara Spodniewska            Tychy                 57.00    171    3
 312 Jerzy Stępniewski              Wrocław               57.00    171    3
 313 Dorota Kupiec                  Dęblin                56.33    169    3
 314 Edward Kupiec                  Dęblin                65.50    131    2
 315 Katarzyna Dziwnik              Bydgoszcz             50.00    100    2
 316 Walerian Pawlicki              Wrocław               75.00     75    1
 317 Tomasz  Jedynak                Majków                74.00     74    1
 318 Tomasz Maciąg                  Wrocław               73.00     73    1
 319 Łukasz Musiał                  Wrocław               71.00     71    1
 320 Krzysztof Wysoczański          Kraków                68.00     68    1
 321 Radosław Wodecki               Wrocław               67.00     67    1
 322 Mateusz Zgliński               Nowe Miasto Lubawsk   64.00     64    1
 323 Marta Tralińska                Wrocław               62.00     62    1
 324 Jan Staniewicz                 Lublin                61.00     61    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie