Iława19
maja
Iława 19-20 maja III Mistrzostwa Iławy
Sulęcin26
maja
Sulęcin 26-27 maja I Turniej o Puchar Burmistrza Sulęcina
Zabrze 2
czerwca
Zabrze 2- 3 czerwca XII Mistrzostwa Górnego Śląska i ZagłębiaGrand Prix 2007
W nielicznym gronie, udany debiut Sulęcina...26 - 27 maja 2007 — I Turniej o Puchar Burmistrza Sulęcina InformacjeRelacjaWynikiHHRundyRanking
galeria

I Turniej o Puchar Burmistrza Sulęcina Sulęcin, 26 - 27 maja 2007

Konkurs Relacja z turnieju


W nielicznym gronie, udany debiut Sulęcina...Zaledwie 18 zawodników stawiło się w Sulęcinie na I Mistrzostwach Scrabble o Puchar Burmistrza Sulęcina. Tylko 18, ale za to w silnej obsadzie. Znany z prowadzenia statystyk Zbigniew Wietecki obliczył, że średnia turniejowa jest najwyższą, jaka występowała we wszystkich turniejach scrabble (nie licząc tych "mistrzowskich" i "pucharowych"). Zawody przygotowane przez AgatęRadosława Pastusiaków odbyły się w Hotelu "Chrobry". Atmosfera była znakomita, a rywalizacja wyrównana. Po pierwszym dniu rozgrywek było pięciu zawodników z pięcioma zwycięstwami i pięciu z czterema. W drugim dniu turnieju tempo gry nadawali Jakub Zaryński, Robert Duczemiński i Dawid Pikul. To oni podzielili się miejscami na podium. Swój kolejny tryumf zaliczył Robert Duczemiński, uzyskując 10 zwycięstw. Na drugim miejscu uplasował się Jakub Zaryński, wyprzedzając o 48 małych punktów Dawida Pikula. Obydwaj zwyciężyli w 8 partiach. Warunki do gry były znakomite, a ciekawa baza noclegowa powinna zachęcić wszystkich do przyjazdu już w przyszłym roku.
relacja: Andrzej Gostomski




Wyniki turnieju I Turniej Scrabble o Puchar Burmistrza Sulęcina

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Robert          Duczemiński          Gorzów Wielkopolski    139.27     10.0     4917     1907      459
  2 Jakub           Zaryński             Świnoujście            122.84      8.0     4954     1708      635
  3 Dawid           Pikul                Poznań                 138.08      8.0     4906     1738      292
  4 Łukasz          Tuszyński            Chłopowo               129.65      7.0     4939     1606      425
  5 Kazimierz.J     Merklejn             Szczecin               146.10      7.0     4755     1611      175
  6 Anna            Niedzielko           Szczecin               116.83      7.0     4385     1581      118
  7 Andrzej         Gostomski            Łódź                   116.09      7.0     4337     1589       28
  8 Mariola         Osajda-Matczak       Milanówek              118.20      7.0     4319     1545       61
  9 Krzysztof       Obremski             Legnica                123.52      6.0     4658     1430      337
 10 Katarzyna       Sołdan               Rumia                  122.84      6.0     4406     1517     -185
 11 Walenty         Siemaszko            Lipiany                122.52      6.0     4281     1441      -33
 12 Monika          Gawron-Cieślik       Szczecin               109.97      6.0     4245     1499       34
 13 Paweł           Janaś                Głogów                 124.93      5.0     4670     1343      353
 14 Ireneusz        Moralewicz           Goleniów               118.95      5.0     4284     1261       73
 15 Bogusław        Książek              Szczecin               113.03      4.5     4101     1264     -539
 16 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    123.14      4.0     4218     1208     -426
 17 Agata           Pastusiak            Sulęcin                100.00      3.0     3649     1065    -1037
 18 Radosław        Pastusiak            Sulęcin                100.00      1.5     3772      931     -770
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju I Turniej Scrabble o Puchar Burmistrza Sulęcina



	Kazimierz.J Merklejn 146.10 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Walenty        Siemaszko             122.52 +  415: 346  173
    2     3 Monika         Gawron-Cieślik        109.97 +  465: 341  160
    3     1 Katarzyna      Sołdan                122.84 +  405: 364  173
    4     2 Łukasz         Tuszyński             129.65 -  328: 440   80
    5     1 Dawid          Pikul                 138.08 +  435: 386  188
    6     2 Robert         Duczemiński           139.27 -  385: 457   89
    7     2 Jakub          Zaryński              122.84 +  475: 440  173
    8     1 Paweł          Janaś                 124.93 +  432: 349  175
    9     2 Katarzyna      Sołdan                122.84 +  367: 333  173
   10     2 Andrzej        Gostomski             116.09 -  333: 342   66
   11     2 Jakub          Zaryński              122.84 -  390: 392   73
   12     2 Dawid          Pikul                 138.08 -  325: 390   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1611  / 12 134.25




	Robert Duczemiński 139.27 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Ireneusz       Moralewicz            118.95 +  356: 344  169
    2     2 Dawid          Pikul                 138.08 -  327: 409   88
    3     4 Łukasz         Tuszyński             129.65 -  366: 484   80
    4     5 Krzysztof      Obremski              123.52 +  359: 345  174
    5     4 Andrzej        Gostomski             116.09 +  485: 345  166
    6     2 Kazimierz.J    Merklejn              146.10 +  457: 385  196
    7     3 Katarzyna      Sołdan                122.84 +  449: 325  173
    8     4 Anna           Niedzielko            116.83 +  410: 321  167
    9     3 Monika         Gawron-Cieślik        109.97 +  401: 364  160
   10     1 Jakub          Zaryński              122.84 +  466: 381  173
   11     1 Dawid          Pikul                 138.08 +  431: 385  188
   12     1 Jakub          Zaryński              122.84 +  410: 370  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1907  / 12 158.92




	Dawid Pikul 138.08 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Mariola        Osajda-Matczak        118.20 +  461: 278  168
    2     2 Robert         Duczemiński           139.27 +  409: 327  189
    3     2 Krzysztof      Obremski              123.52 +  424: 418  174
    4     1 Anna           Niedzielko            116.83 +  439: 350  167
    5     1 Kazimierz.J    Merklejn              146.10 -  386: 435   96
    6     1 Monika         Gawron-Cieślik        109.97 +  348: 333  160
    7     1 Łukasz         Tuszyński             129.65 -  414: 574   80
    8     2 Andrzej        Gostomski             116.09 -  360: 394   66
    9     4 Łukasz         Tuszyński             129.65 +  425: 310  180
   10     3 Katarzyna      Sołdan                122.84 +  465: 439  173
   11     1 Robert         Duczemiński           139.27 -  385: 431   89
   12     2 Kazimierz.J    Merklejn              146.10 +  390: 325  196
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1738  / 12 144.83




	Łukasz Tuszyński 129.65 Chłopowo                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Anna           Niedzielko            116.83 -  325: 340   67
    2     8 Mariola        Osajda-Matczak        118.20 +  507: 253  168
    3     4 Robert         Duczemiński           139.27 +  484: 366  189
    4     2 Kazimierz.J    Merklejn              146.10 +  440: 328  196
    5     2 Jakub          Zaryński              122.84 -  333: 382   73
    6     3 Katarzyna      Sołdan                122.84 -  332: 406   73
    7     1 Dawid          Pikul                 138.08 +  574: 414  188
    8     5 Monika         Gawron-Cieślik        109.97 -  377: 458   60
    9     4 Dawid          Pikul                 138.08 -  310: 425   88
   10     6 Bogusław       Książek               113.03 +  453: 428  163
   11     4 Walenty        Siemaszko             122.52 +  383: 379  173
   12     3 Mariola        Osajda-Matczak        118.20 +  421: 335  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1606  / 12 133.83




	Paweł Janaś 124.93 Głogów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Andrzej        Gostomski             116.09 -  370: 375   66
    2     5 Katarzyna      Sołdan                122.84 -  388: 405   73
    3     7 Monika         Gawron-Cieślik        109.97 +  399: 375  160
    4     6 Walenty        Siemaszko             122.52 -  365: 368   73
    5     8 Radosław       Pastusiak             100.00 +  431: 307  150
    6     5 Anna           Niedzielko            116.83 +  409: 359  167
    7     4 Zbigniew       Wietecki              123.14 +  491: 227  173
    8     1 Kazimierz.J    Merklejn              146.10 -  349: 432   96
    9     5 Mariola        Osajda-Matczak        118.20 -  315: 360   68
   10     7 Ireneusz       Moralewicz            118.95 -  322: 366   69
   11     5 Krzysztof      Obremski              123.52 +  475: 359  174
   12     6 Krzysztof      Obremski              123.52 -  356: 384   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1343  / 12 111.92




	Krzysztof Obremski 123.52 Legnica                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Bogusław       Książek               113.03 +  489: 292  163
    2     1 Andrzej        Gostomski             116.09 -  357: 430   66
    3     2 Dawid          Pikul                 138.08 -  418: 424   88
    4     5 Robert         Duczemiński           139.27 -  345: 359   89
    5     7 Mariola        Osajda-Matczak        118.20 -  297: 368   68
    6     8 Walenty        Siemaszko             122.52 +  420: 302  173
    7     7 Monika         Gawron-Cieślik        109.97 -  304: 356   60
    8     9 Radosław       Pastusiak             100.00 +  421: 340  150
    9     6 Zbigniew       Wietecki              123.14 +  388: 363  173
   10     8 Agata          Pastusiak             100.00 +  476: 256  150
   11     5 Paweł          Janaś                 124.93 -  359: 475   75
   12     6 Paweł          Janaś                 124.93 +  384: 356  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1430  / 12 119.17




	Zbigniew Wietecki 123.14 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Monika         Gawron-Cieślik        109.97 -  233: 354   60
    2     9 Agata          Pastusiak             100.00 +  409: 231  150
    3     6 Ireneusz       Moralewicz            118.95 +  364: 343  169
    4     4 Katarzyna      Sołdan                122.84 -  297: 452   73
    5     6 Walenty        Siemaszko             122.52 +  399: 341  173
    6     4 Jakub          Zaryński              122.84 -  342: 445   73
    7     4 Paweł          Janaś                 124.93 -  227: 491   75
    8     8 Bogusław       Książek               113.03 +  563: 352  163
    9     6 Krzysztof      Obremski              123.52 -  363: 388   74
   10     5 Mariola        Osajda-Matczak        118.20 -  333: 484   68
   11     7 Anna           Niedzielko            116.83 -  341: 398   67
   12     8 Bogusław       Książek               113.03 -  347: 365   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1208  / 12 100.67




	Katarzyna Sołdan 122.84 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Agata          Pastusiak             100.00 +  396: 300  150
    2     5 Paweł          Janaś                 124.93 +  405: 388  175
    3     1 Kazimierz.J    Merklejn              146.10 -  364: 405   96
    4     4 Zbigniew       Wietecki              123.14 +  452: 297  173
    5     3 Anna           Niedzielko            116.83 +  356: 336  167
    6     3 Łukasz         Tuszyński             129.65 +  406: 332  180
    7     3 Robert         Duczemiński           139.27 -  325: 449   89
    8     3 Jakub          Zaryński              122.84 -  245: 573   73
    9     2 Kazimierz.J    Merklejn              146.10 -  333: 367   96
   10     3 Dawid          Pikul                 138.08 -  439: 465   88
   11     6 Bogusław       Książek               113.03 +  387: 263  163
   12     4 Anna           Niedzielko            116.83 -  298: 416   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1517  / 12 126.42




	Jakub Zaryński 122.84 Świnoujście              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Radosław       Pastusiak             100.00 +  410: 286  150
    2     4 Anna           Niedzielko            116.83 -  390: 427   67
    3     5 Bogusław       Książek               113.03 +  430: 368  163
    4     3 Andrzej        Gostomski             116.09 +  335: 304  166
    5     2 Łukasz         Tuszyński             129.65 +  382: 333  180
    6     4 Zbigniew       Wietecki              123.14 +  445: 342  173
    7     2 Kazimierz.J    Merklejn              146.10 -  440: 475   96
    8     3 Katarzyna      Sołdan                122.84 +  573: 245  173
    9     1 Andrzej        Gostomski             116.09 +  406: 273  166
   10     1 Robert         Duczemiński           139.27 -  381: 466   89
   11     2 Kazimierz.J    Merklejn              146.10 +  392: 390  196
   12     1 Robert         Duczemiński           139.27 -  370: 410   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1708  / 12 142.33




	Walenty Siemaszko 122.52 Lipiany                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Kazimierz.J    Merklejn              146.10 -  346: 415   96
    2     6 Bogusław       Książek               113.03 -  289: 354   63
    3     8 Mariola        Osajda-Matczak        118.20 +  379: 370  168
    4     6 Paweł          Janaś                 124.93 +  368: 365  175
    5     6 Zbigniew       Wietecki              123.14 -  341: 399   73
    6     8 Krzysztof      Obremski              123.52 -  302: 420   74
    7     9 Radosław       Pastusiak             100.00 +  391: 304  150
    8     6 Ireneusz       Moralewicz            118.95 +  388: 292  169
    9     7 Anna           Niedzielko            116.83 +  375: 317  167
   10     4 Monika         Gawron-Cieślik        109.97 +  370: 298  160
   11     4 Łukasz         Tuszyński             129.65 -  379: 383   80
   12     5 Andrzej        Gostomski             116.09 -  353: 397   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1441  / 12 120.08




	Ireneusz Moralewicz 118.95 Goleniów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Robert         Duczemiński           139.27 -  344: 356   89
    2     7 Radosław       Pastusiak             100.00 +  409: 292  150
    3     6 Zbigniew       Wietecki              123.14 -  343: 364   73
    4     7 Bogusław       Książek               113.03 -  276: 345   63
    5     9 Agata          Pastusiak             100.00 +  460: 352  150
    6     6 Mariola        Osajda-Matczak        118.20 -  350: 362   68
    7     8 Agata          Pastusiak             100.00 -  331: 384   50
    8     6 Walenty        Siemaszko             122.52 -  292: 388   73
    9     9 Radosław       Pastusiak             100.00 +  358: 347  150
   10     7 Paweł          Janaś                 124.93 +  366: 322  175
   11     8 Monika         Gawron-Cieślik        109.97 +  478: 330  160
   12     7 Monika         Gawron-Cieślik        109.97 -  277: 369   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1261  / 12 105.08




	Mariola Osajda-Matczak 118.20 Milanówek      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Dawid          Pikul                 138.08 -  278: 461   88
    2     8 Łukasz         Tuszyński             129.65 -  253: 507   80
    3     8 Walenty        Siemaszko             122.52 -  370: 379   73
    4     9 Radosław       Pastusiak             100.00 +  376: 259  150
    5     7 Krzysztof      Obremski              123.52 +  368: 297  174
    6     6 Ireneusz       Moralewicz            118.95 +  362: 350  169
    7     5 Anna           Niedzielko            116.83 -  323: 334   67
    8     7 Agata          Pastusiak             100.00 +  418: 309  150
    9     5 Paweł          Janaś                 124.93 +  360: 315  175
   10     5 Zbigniew       Wietecki              123.14 +  484: 333  173
   11     3 Andrzej        Gostomski             116.09 +  392: 293  166
   12     3 Łukasz         Tuszyński             129.65 -  335: 421   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1545  / 12 128.75




	Anna Niedzielko 116.83 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Łukasz         Tuszyński             129.65 +  340: 325  180
    2     4 Jakub          Zaryński              122.84 +  427: 390  173
    3     3 Andrzej        Gostomski             116.09 +  360: 271  166
    4     1 Dawid          Pikul                 138.08 -  350: 439   88
    5     3 Katarzyna      Sołdan                122.84 -  336: 356   73
    6     5 Paweł          Janaś                 124.93 -  359: 409   75
    7     5 Mariola        Osajda-Matczak        118.20 +  334: 323  168
    8     4 Robert         Duczemiński           139.27 -  321: 410   89
    9     7 Walenty        Siemaszko             122.52 -  317: 375   73
   10     9 Radosław       Pastusiak             100.00 +  427: 330  150
   11     7 Zbigniew       Wietecki              123.14 +  398: 341  173
   12     4 Katarzyna      Sołdan                122.84 +  416: 298  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1581  / 12 131.75




	Andrzej Gostomski 116.09 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Paweł          Janaś                 124.93 +  375: 370  175
    2     1 Krzysztof      Obremski              123.52 +  430: 357  174
    3     3 Anna           Niedzielko            116.83 -  271: 360   67
    4     3 Jakub          Zaryński              122.84 -  304: 335   73
    5     4 Robert         Duczemiński           139.27 -  345: 485   89
    6     7 Agata          Pastusiak             100.00 +  438: 307  150
    7     6 Bogusław       Książek               113.03 +  475: 251  163
    8     2 Dawid          Pikul                 138.08 +  394: 360  188
    9     1 Jakub          Zaryński              122.84 -  273: 406   73
   10     2 Kazimierz.J    Merklejn              146.10 +  342: 333  196
   11     3 Mariola        Osajda-Matczak        118.20 -  293: 392   68
   12     5 Walenty        Siemaszko             122.52 +  397: 353  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1589  / 12 132.42




	Bogusław Książek 113.03 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Krzysztof      Obremski              123.52 -  292: 489   74
    2     6 Walenty        Siemaszko             122.52 +  354: 289  173
    3     5 Jakub          Zaryński              122.84 -  368: 430   73
    4     7 Ireneusz       Moralewicz            118.95 +  345: 276  169
    5     5 Monika         Gawron-Cieślik        109.97 -  302: 345   60
    6     9 Radosław       Pastusiak             100.00 =  326: 326  100
    7     6 Andrzej        Gostomski             116.09 -  251: 475   66
    8     8 Zbigniew       Wietecki              123.14 -  352: 563   73
    9     8 Agata          Pastusiak             100.00 +  455: 260  150
   10     6 Łukasz         Tuszyński             129.65 -  428: 453   80
   11     6 Katarzyna      Sołdan                122.84 -  263: 387   73
   12     8 Zbigniew       Wietecki              123.14 +  365: 347  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1264  / 12 105.33




	Monika Gawron-Cieślik 109.97 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Zbigniew       Wietecki              123.14 +  354: 233  173
    2     3 Kazimierz.J    Merklejn              146.10 -  341: 465   96
    3     7 Paweł          Janaś                 124.93 -  375: 399   75
    4     8 Agata          Pastusiak             100.00 +  322: 257  150
    5     5 Bogusław       Książek               113.03 +  345: 302  163
    6     1 Dawid          Pikul                 138.08 -  333: 348   88
    7     7 Krzysztof      Obremski              123.52 +  356: 304  174
    8     5 Łukasz         Tuszyński             129.65 +  458: 377  180
    9     3 Robert         Duczemiński           139.27 -  364: 401   89
   10     4 Walenty        Siemaszko             122.52 -  298: 370   73
   11     8 Ireneusz       Moralewicz            118.95 -  330: 478   69
   12     7 Ireneusz       Moralewicz            118.95 +  369: 277  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1499  / 12 124.92




	Agata Pastusiak 100.00 Sulęcin                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Katarzyna      Sołdan                122.84 -  300: 396   73
    2     9 Zbigniew       Wietecki              123.14 -  231: 409   73
    3     9 Radosław       Pastusiak             100.00 +  393: 340  150
    4     8 Monika         Gawron-Cieślik        109.97 -  257: 322   60
    5     9 Ireneusz       Moralewicz            118.95 -  352: 460   69
    6     7 Andrzej        Gostomski             116.09 -  307: 438   66
    7     8 Ireneusz       Moralewicz            118.95 +  384: 331  169
    8     7 Mariola        Osajda-Matczak        118.20 -  309: 418   68
    9     8 Bogusław       Książek               113.03 -  260: 455   63
   10     8 Krzysztof      Obremski              123.52 -  256: 476   74
   11     9 Radosław       Pastusiak             100.00 -  251: 343   50
   12     9 Radosław       Pastusiak             100.00 +  349: 298  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1065  / 12  88.75




	Radosław Pastusiak 100.00 Sulęcin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Jakub          Zaryński              122.84 -  286: 410   73
    2     7 Ireneusz       Moralewicz            118.95 -  292: 409   69
    3     9 Agata          Pastusiak             100.00 -  340: 393   50
    4     9 Mariola        Osajda-Matczak        118.20 -  259: 376   68
    5     8 Paweł          Janaś                 124.93 -  307: 431   75
    6     9 Bogusław       Książek               113.03 =  326: 326  113
    7     9 Walenty        Siemaszko             122.52 -  304: 391   73
    8     9 Krzysztof      Obremski              123.52 -  340: 421   74
    9     9 Ireneusz       Moralewicz            118.95 -  347: 358   69
   10     9 Anna           Niedzielko            116.83 -  330: 427   67
   11     9 Agata          Pastusiak             100.00 +  343: 251  150
   12     9 Agata          Pastusiak             100.00 -  298: 349   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     931  / 12  77.58


Wyniki poszczególnych rund turnieju I Turniej Scrabble o Puchar Burmistrza Sulęcina



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz.J    Merklejn             - Walenty        Siemaszko             415: 346
   2 Ireneusz       Moralewicz           - Robert         Duczemiński           344: 356
   3 Dawid          Pikul                - Mariola        Osajda-Matczak        461: 278
   4 Anna           Niedzielko           - Łukasz         Tuszyński             340: 325
   5 Paweł          Janaś                - Andrzej        Gostomski             370: 375
   6 Bogusław       Książek              - Krzysztof      Obremski              292: 489
   7 Zbigniew       Wietecki             - Monika         Gawron-Cieślik        233: 354
   8 Agata          Pastusiak            - Katarzyna      Sołdan                300: 396
   9 Jakub          Zaryński             - Radosław       Pastusiak             410: 286


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Andrzej        Gostomski            - Krzysztof      Obremski              430: 357
   2 Robert         Duczemiński          - Dawid          Pikul                 327: 409
   3 Monika         Gawron-Cieślik       - Kazimierz.J    Merklejn              341: 465
   4 Anna           Niedzielko           - Jakub          Zaryński              427: 390
   5 Katarzyna      Sołdan               - Paweł          Janaś                 405: 388
   6 Walenty        Siemaszko            - Bogusław       Książek               289: 354
   7 Radosław       Pastusiak            - Ireneusz       Moralewicz            292: 409
   8 Łukasz         Tuszyński            - Mariola        Osajda-Matczak        507: 253
   9 Agata          Pastusiak            - Zbigniew       Wietecki              231: 409


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz.J    Merklejn             - Katarzyna      Sołdan                405: 364
   2 Krzysztof      Obremski             - Dawid          Pikul                 418: 424
   3 Andrzej        Gostomski            - Anna           Niedzielko            271: 360
   4 Robert         Duczemiński          - Łukasz         Tuszyński             366: 484
   5 Bogusław       Książek              - Jakub          Zaryński              368: 430
   6 Zbigniew       Wietecki             - Ireneusz       Moralewicz            364: 343
   7 Monika         Gawron-Cieślik       - Paweł          Janaś                 375: 399
   8 Mariola        Osajda-Matczak       - Walenty        Siemaszko             370: 379
   9 Radosław       Pastusiak            - Agata          Pastusiak             340: 393


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Pikul                - Anna           Niedzielko            439: 350
   2 Łukasz         Tuszyński            - Kazimierz.J    Merklejn              440: 328
   3 Jakub          Zaryński             - Andrzej        Gostomski             335: 304
   4 Katarzyna      Sołdan               - Zbigniew       Wietecki              452: 297
   5 Krzysztof      Obremski             - Robert         Duczemiński           345: 359
   6 Walenty        Siemaszko            - Paweł          Janaś                 368: 365
   7 Ireneusz       Moralewicz           - Bogusław       Książek               276: 345
   8 Agata          Pastusiak            - Monika         Gawron-Cieślik        257: 322
   9 Mariola        Osajda-Matczak       - Radosław       Pastusiak             376: 259


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Pikul                - Kazimierz.J    Merklejn              386: 435
   2 Jakub          Zaryński             - Łukasz         Tuszyński             382: 333
   3 Anna           Niedzielko           - Katarzyna      Sołdan                336: 356
   4 Robert         Duczemiński          - Andrzej        Gostomski             485: 345
   5 Monika         Gawron-Cieślik       - Bogusław       Książek               345: 302
   6 Zbigniew       Wietecki             - Walenty        Siemaszko             399: 341
   7 Mariola        Osajda-Matczak       - Krzysztof      Obremski              368: 297
   8 Paweł          Janaś                - Radosław       Pastusiak             431: 307
   9 Ireneusz       Moralewicz           - Agata          Pastusiak             460: 352


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Pikul                - Monika         Gawron-Cieślik        348: 333
   2 Kazimierz.J    Merklejn             - Robert         Duczemiński           385: 457
   3 Łukasz         Tuszyński            - Katarzyna      Sołdan                332: 406
   4 Zbigniew       Wietecki             - Jakub          Zaryński              342: 445
   5 Paweł          Janaś                - Anna           Niedzielko            409: 359
   6 Mariola        Osajda-Matczak       - Ireneusz       Moralewicz            362: 350
   7 Andrzej        Gostomski            - Agata          Pastusiak             438: 307
   8 Krzysztof      Obremski             - Walenty        Siemaszko             420: 302
   9 Bogusław       Książek              - Radosław       Pastusiak             326: 326


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Łukasz         Tuszyński            - Dawid          Pikul                 574: 414
   2 Kazimierz.J    Merklejn             - Jakub          Zaryński              475: 440
   3 Katarzyna      Sołdan               - Robert         Duczemiński           325: 449
   4 Paweł          Janaś                - Zbigniew       Wietecki              491: 227
   5 Anna           Niedzielko           - Mariola        Osajda-Matczak        334: 323
   6 Andrzej        Gostomski            - Bogusław       Książek               475: 251
   7 Monika         Gawron-Cieślik       - Krzysztof      Obremski              356: 304
   8 Agata          Pastusiak            - Ireneusz       Moralewicz            384: 331
   9 Radosław       Pastusiak            - Walenty        Siemaszko             304: 391


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz.J    Merklejn             - Paweł          Janaś                 432: 349
   2 Andrzej        Gostomski            - Dawid          Pikul                 394: 360
   3 Jakub          Zaryński             - Katarzyna      Sołdan                573: 245
   4 Robert         Duczemiński          - Anna           Niedzielko            410: 321
   5 Łukasz         Tuszyński            - Monika         Gawron-Cieślik        377: 458
   6 Walenty        Siemaszko            - Ireneusz       Moralewicz            388: 292
   7 Mariola        Osajda-Matczak       - Agata          Pastusiak             418: 309
   8 Bogusław       Książek              - Zbigniew       Wietecki              352: 563
   9 Krzysztof      Obremski             - Radosław       Pastusiak             421: 340


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jakub          Zaryński             - Andrzej        Gostomski             406: 273
   2 Katarzyna      Sołdan               - Kazimierz.J    Merklejn              333: 367
   3 Robert         Duczemiński          - Monika         Gawron-Cieślik        401: 364
   4 Dawid          Pikul                - Łukasz         Tuszyński             425: 310
   5 Paweł          Janaś                - Mariola        Osajda-Matczak        315: 360
   6 Zbigniew       Wietecki             - Krzysztof      Obremski              363: 388
   7 Walenty        Siemaszko            - Anna           Niedzielko            375: 317
   8 Bogusław       Książek              - Agata          Pastusiak             455: 260
   9 Radosław       Pastusiak            - Ireneusz       Moralewicz            347: 358


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Robert         Duczemiński          - Jakub          Zaryński              466: 381
   2 Andrzej        Gostomski            - Kazimierz.J    Merklejn              342: 333
   3 Katarzyna      Sołdan               - Dawid          Pikul                 439: 465
   4 Monika         Gawron-Cieślik       - Walenty        Siemaszko             298: 370
   5 Mariola        Osajda-Matczak       - Zbigniew       Wietecki              484: 333
   6 Bogusław       Książek              - Łukasz         Tuszyński             428: 453
   7 Ireneusz       Moralewicz           - Paweł          Janaś                 366: 322
   8 Agata          Pastusiak            - Krzysztof      Obremski              256: 476
   9 Radosław       Pastusiak            - Anna           Niedzielko            330: 427


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Pikul                - Robert         Duczemiński           385: 431
   2 Jakub          Zaryński             - Kazimierz.J    Merklejn              392: 390
   3 Mariola        Osajda-Matczak       - Andrzej        Gostomski             392: 293
   4 Walenty        Siemaszko            - Łukasz         Tuszyński             379: 383
   5 Krzysztof      Obremski             - Paweł          Janaś                 359: 475
   6 Katarzyna      Sołdan               - Bogusław       Książek               387: 263
   7 Anna           Niedzielko           - Zbigniew       Wietecki              398: 341
   8 Ireneusz       Moralewicz           - Monika         Gawron-Cieślik        478: 330
   9 Radosław       Pastusiak            - Agata          Pastusiak             343: 251


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Robert         Duczemiński          - Jakub          Zaryński              410: 370
   2 Kazimierz.J    Merklejn             - Dawid          Pikul                 325: 390
   3 Łukasz         Tuszyński            - Mariola        Osajda-Matczak        421: 335
   4 Anna           Niedzielko           - Katarzyna      Sołdan                416: 298
   5 Walenty        Siemaszko            - Andrzej        Gostomski             353: 397
   6 Paweł          Janaś                - Krzysztof      Obremski              356: 384
   7 Monika         Gawron-Cieślik       - Ireneusz       Moralewicz            369: 277
   8 Zbigniew       Wietecki             - Bogusław       Książek               347: 365
   9 Agata          Pastusiak            - Radosław       Pastusiak             349: 298
Lista rankingowa na dzień 02-06-2007

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Mateusz Żbikowski              Warszawa             146.26  29252  200
   2 Kazimierz.J Merklejn           Szczecin             145.63  27815  191
   3 Mariusz Skrobosz               Warszawa             145.06  27997  193
   4 Krzysztof Mówka                Warszawa             143.84  28049  195
   5 Marcin Mroziuk                 Warszawa             143.23  12461   87
   6 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  141.28  16530  117
   7 Kamil Górka                    Kraków               141.25  28108  199
   8 Marek Syczuk                   Warszawa             140.86  26764  190
   9 Andrzej Oleksiak               Ostróda              140.86  27890  198
  10 Dariusz Banaszek               Warszawa             140.49   6884   49
  11 Justyna Fugiel                 Kraków               140.38  27936  199
  12 Wojciech Zemło                 Łódź                 139.52  22603  162
  13 Paweł Jackowski                Warszawa             139.23  26453  190
  14 Dawid Pikul                    Poznań               139.22  26869  193
  15 Mariusz Wrześniewski           Kraków               139.09  27817  200
  16 Sławomir Kucia                 Kraków               138.82   9162   66
  17 Radosław Konca                 Warszawa             138.61  17603  127
  18 Sławomir Kordjalik             Warszawa             137.98  21663  157
  19 Stanisław Rydzik               Warszawa             137.51  26126  190
  20 Andrzej Kowalski               Gdańsk               137.18  26887  196
  21 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             136.82   5199   38
  22 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      136.75   8752   64
  23 Miłosz Wrzałek                 Reda                 136.33  26857  197
  24 Szymon Fidziński               Warszawa             136.14  11436   84
  25 Michał Trumpus                 Wrocław              136.10  27220  200
  26 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 135.56  26434  195
  27 Piotr Pietuchowski             Białystok            134.90  25900  192
  28 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          134.86  21173  157
  29 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             134.83   7820   58
  30 Tomasz Zwoliński               Skierdy              133.97  25723  192
  31 Grzegorz Święcki               Białystok            133.81   8430   63
  32 Filip Sosin                    Warszawa             133.62  26591  199
  33 Maciej Czupryniak              Milanówek            132.70   8360   63
  34 Dariusz Kosz                   Nysa                 132.17  12160   92
  35 Andrzej Szepczyński            Kraków               132.00   4620   35
  36 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             131.83  14238  108
  37 Aleksander Puchalski           Włocławek            131.57  19473  148
  38 Robert Kamiński                Warszawa             131.57  22236  169
  39 Bartosz Morawski               Gliwice              131.23  17191  131
  40 Filip Warzecha                 Gdynia               131.21  25192  192
  41 Michał Makowski                Warszawa             131.16   9050   69
  42 Dariusz Dzierża                Kraków               130.95   7202   55
  43 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             130.39  24643  189
  44 Łukasz Bryła                   Mielec               129.80  24922  192
  45 Lucyna Korga                   Zabrze               129.72   4670   36
  46 Piotr Szałkiewicz              Wrocław              129.57   6867   53
  47 Kuba Koisar                    Warszawa             129.43  24850  192
  48 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              129.39  24454  189
  49 Mariusz Margalski              Pieczyska            129.16  17049  132
  50 Leszek Stecuła                 Bytom                129.00   7224   56
  51 Michał Waszkiewicz             Warszawa             128.51  19276  150
  52 Przemysław Herdzina            Kraków               128.44  23120  180
  53 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     128.00   9856   77
  54 Artur Irzyk                    Strzyżów             127.64  25527  200
  55 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            127.52  21041  165
  56 Wojciech Sołdan                Rumia                127.39  25223  198
  57 Joanna Juszczak                Warszawa             127.34  12734  100
  58 Marek Roszak                   Poznań               127.31  24826  195
  59 Aleksandra Merklejn-Kaczanowska Szczecin             127.02  24260  191
  60 Artur Koszel                   Warszawa             126.91  24366  192
  61 Piotr Rosół                    Warszawa             126.84  22578  178
  62 Marcin Kozyra                  Warszawa             126.66  10513   83
  63 Maciej Michalak                Łódź                 126.57  20504  162
  64 Małgorzata Deszczyńska         Milanówek            126.37   4423   35
  65 Irena Sołdan                   Rumia                126.04  24956  198
  66 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       126.00  13356  106
  67 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       125.85  18877  150
  68 Maciej Perzyński               Piła                 125.59  15448  123
  69 Arkadiusz Biegun               Kraków               125.34  12534  100
  70 Łukasz Kozub                   Brzesko              125.33   8397   67
  71 Jarosław Puchalski             Łódź                 125.21  25042  200
  72 Mateusz Zalega                 Łódź                 124.61   4486   36
  73 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             124.52  23534  189
  74 Jakub Zaryński                 Świnoujście          124.25  20502  165
  75 Jarosław Michalak              Łódź                 124.24  13418  108
  76 Rafał Lenartowski              Gdynia               124.22  19005  153
  77 Paweł Janaś                    Głogów               124.09  23081  186
  78 Katarzyna Sołdan               Rumia                124.00  24676  199
  79 Rafał Matczak                  Milanówek            123.84  17090  138
  80 Joanna Zadrożna                Szczecin             123.83   9535   77
  81 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  123.56   4448   36
  82 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            123.39  23568  191
  83 Kamil Klinkosz                 Rumia                123.32   9989   81
  84 Krzysztof Obremski             Legnica              123.24  23416  190
  85 Łukasz Miłosz                  Warszawa             123.10   5047   41
  86 Radosław Sowiński              Warszawa             123.08  15508  126
  87 Rafał Dąbrowski                Ostróda              122.91  15487  126
  88 Maciej Rzychoń                 Katowice             122.87  11058   90
  89 Filip Klar                     Mielec               122.66   5397   44
  90 Andrzej Grabiński              Suchedniów           122.36  12481  102
  91 Michał Musielak                Bydgoszcz            122.26   5624   46
  92 Walenty Siemaszko              Lipiany              122.22  11733   96
  93 Marek Róziecki                 Rybnik               122.16   8307   68
  94 Marek Reda                     Wołomin              122.12  23936  196
  95 Grzegorz Wilk                  Kraków               122.12   5129   42
  96 Tomasz Suchanek                Wrocław              122.07  18555  152
  97 Paweł Frynia                   Konstantynów Łódzki  122.06  15990  131
  98 Jakub Szymczak                 Łódź                 122.03  14888  122
  99 Joanna Stępień                 Katowice             121.86   8774   72
 100 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  121.74  23374  192
 101 Łukasz Bobowski                Suchedniów           121.71  16187  133
 102 Ewa Ciszewska                  Katowice             121.67  21901  180
 103 Andrzej Rechowicz              Katowice             121.67  23847  196
 104 Iwona Kucia                    Kraków               121.61   6567   54
 105 Tomasz Ruta                    Warszawa             121.44  19674  162
 106 Bogusław Szyszka               Oława                121.18   4726   39
 107 Tomasz Ciejka                  Kraków               121.09  15499  128
 108 Ewa Strzelczyk                 Warszawa             120.96  10040   83
 109 Damian Krężel                  Mielec               120.90   5803   48
 110 Anna Kowalska-Demczyszyn       Bielsko Biała        120.87  24053  199
 111 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              120.38  14446  120
 112 Wojciech Morawski              Gliwice              120.17  10575   88
 113 Mariusz Skrzypczyński          Reda                 120.17   3605   30
 114 Rafał Wesołowski               Warszawa             120.16  23791  198
 115 Piotr Adamczyk                 Tarnów               120.09  22817  190
 116 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  120.06   4322   36
 117 Tomasz Lempart                 Kraków               119.97   4319   36
 118 Andrzej Gostomski              Łódź                 119.84   6591   55
 119 Grzegorz Pukniel               Lublin               119.76  23712  198
 120 Adam Szukalski                 Coventry [W. Bryt.]  119.53   3825   32
 121 Renata Kowalska                Bielsko Biała        119.43  23766  199
 122 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             119.36  23871  200
 123 Bartosz Orłowski               Bytom                119.34  13605  114
 124 Małgorzata Sulejewska          Kraków               119.01  12615  106
 125 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            118.93  23549  198
 126 Marta Dobrzańska               Kraków               118.68   8782   74
 127 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  118.59   9606   81
 128 Jakub Nalepa                   Gliwice              118.55  16123  136
 129 Zdzisław Szota                 Warszawa             118.30  21531  182
 130 Teresa Fortuna                 Lubin                118.29   6033   51
 131 Michał Szymkowski              Wrocław              118.27   6623   56
 132 Mariusz Grodek                 Olsztyn              118.19   6382   54
 133 Marcin Skowron                 Zabrze               118.17  17608  149
 134 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              118.17  22806  193
 135 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             118.10  23266  197
 136 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             118.10   5905   50
 137 Anna Niedzielko                Szczecin             118.08  17003  144
 138 Mariusz Kubicki                Inowrocław           117.78  15547  132
 139 Michał Szorc                   Białystok            117.77   5182   44
 140 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  117.72  18836  160
 141 Andrzej Rakoczy                Kraków               117.68   9885   84
 142 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            117.41  16437  140
 143 Małgorzata Jóźwiak             Iława                117.25  20754  177
 144 Daniel Janus                   Wąchock              117.24  16883  144
 145 Marek Dudkiewicz               Milanówek            117.22  22155  189
 146 Artur Tomczyk                  Piła                 117.17   5624   48
 147 Krzysztof Bukowski             Milanówek            117.14   6911   59
 148 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz            117.04   5267   45
 149 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       116.73  16693  143
 150 Dominik Piasecki               Słupsk               116.68   7001   60
 151 Stanisław Gasik                Warszawa             116.52  11769  101
 152 Mariusz Makuch                 Zator                116.49   7921   68
 153 Krystyna Augustyniak           Łódź                 116.30  14188  122
 154 Jacek Pietruszka               Kraków               116.20   8715   75
 155 Daniel Czernatowicz            Kraków               116.09   7546   65
 156 Jolanta Kosmowska              Warszawa             116.08  19385  167
 157 Krzysztof Jaworski             Warszawa             115.98   5799   50
 158 Agnieszka Krupka               Krosno               115.85  21085  182
 159 Jarosław Sobczak               Warszawa             115.84  22125  191
 160 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  115.82   8339   72
 161 Michał Sosin                   Warszawa             115.69   4859   42
 162 Bogusław Puchalski             Włocławek            115.65  22436  194
 163 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             115.62  22778  197
 164 Andrzej Bryła                  Mielec               115.58   3583   31
 165 Jan Kozłowski                  Kraków               115.57  21033  182
 166 Marek Rogalski                 Warszawa             115.55  22763  197
 167 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         115.53  19640  170
 168 Kazimierz Merklejn             Szczecin             115.41   7271   63
 169 Katarzyna Kowalewska           Poznań               115.39   4154   36
 170 Beata Piotrowska               Łódź                 115.25  22358  194
 171 Robert Zabłocki                Łódź                 115.19   8524   74
 172 Janusz Krupiński               Sosnowiec            115.05   9549   83
 173 Magdalena Kublik               Warszawa             114.92  19076  166
 174 Paweł Jędryka                  Tarnów               114.82   6889   60
 175 Halina Roszak                  Poznań               114.73  22717  198
 176 Dariusz Maciejuk               Warszawa             114.67  16168  141
 177 Joanna Ostrowska               Warszawa             114.53  21989  192
 178 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           114.49  21983  192
 179 Piotr Szutenberg               Ustka                114.37   7777   68
 180 Łukasz Święcki                 Białystok            113.98  10258   90
 181 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             113.84   9221   81
 182 Adam Klimont                   Wałcz                113.77  16042  141
 183 Robert Soszka                  Warszawa             113.56  12719  112
 184 Paweł Opyc                     Warszawa             113.55   9652   85
 185 Bogdan Kozłowski               Białystok            113.04   8365   74
 186 Jerzy Luter                    Bytom                112.68  22310  198
 187 Andrzej Kroc                   Łódź                 112.48   5399   48
 188 Marcela Wołowiec               Gdynia               112.46   6073   54
 189 Bogusław Książek               Szczecin             112.37  15732  140
 190 Sylwester Gryz                 Zabrze               112.33  14378  128
 191 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       112.27   5389   48
 192 Michał Lipka                   Mielec               112.11   8408   75
 193 Sławomir Buk                   Gliwice              112.10   8071   72
 194 Maciej Śliwa                   Zabrze               111.97   6830   61
 195 Jolanta Chłopińska             Wałcz                111.80  18224  163
 196 Joanna Duda                    Zabrze               111.71   4692   42
 197 Jerzy Matyasik                 Kraków               111.60  21316  191
 198 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             111.33  14696  132
 199 Dorota Maciejuk                Warszawa             111.20  10675   96
 200 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             111.17  16009  144
 201 Lucyna Śniadach                Rumia                110.83  15627  141
 202 Radosław Jachna                Łódź                 110.74   5980   54
 203 Anita Bruska                   Gdynia               110.70   7306   66
 204 Katarzyna Żuławska             Katowice             110.69  14390  130
 205 Magdalena Merklejn             Szczecin             110.63   8629   78
 206 Wiesław Olewiński              Warszawa             110.34   9931   90
 207 Agnieszka Jaśkiewicz           Góra                 110.14  14208  129
 208 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             110.12  19822  180
 209 Krzysztof Leśniak              Kraków               110.08   6605   60
 210 Leszek Jóźwik                  Szczecin             109.95   4618   42
 211 Maciej Mizgier                 Gdańsk               109.91   5166   47
 212 Michał Ozimiński               Łódź                 109.82  21305  194
 213 Magdalena.Maja Rusak           Poznań               109.69   9872   90
 214 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       109.68  10968  100
 215 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            109.55  21582  197
 216 Robert Głowacki                Łódź                 109.40   6564   60
 217 Jarosław Żuliński              Szczecin             109.37   4703   43
 218 Teresa Zalewska                Racibórz             109.14  16589  152
 219 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              109.06  15269  140
 220 Dorota Zielińska               Piaseczno            108.89   7187   66
 221 Bartosz Pięta                  Swarzędz             108.83   5224   48
 222 Czesława Pawłowska             Wrocław              108.82   4788   44
 223 Alina Białobrzewska            Gdynia               108.61  14554  134
 224 Janina Jabłczyńska-Zając       Gdynia               108.37  10729   99
 225 Małgorzata Sameryt             Warszawa             108.31  18629  172
 226 Łukasz Mycio                   Górowo Iławeckie     108.26   3356   31
 227 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               107.94  11442  106
 228 Agnieszka Grzelak              Łódź                 107.90   4532   42
 229 Maciej Stolarczyk              Zator                107.78   5281   49
 230 Rafał Skibicki                 Lębork               107.67  21533  200
 231 Piotr Mańkowski                Warszawa             107.63   4090   38
 232 Jan Lisiewski                  Piasutno             107.32   6976   65
 233 Katarzyna Klimała              Kraków               107.17  17362  162
 234 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             107.02  13698  128
 235 Alicja Kosińska                Szczecin             106.89   3741   35
 236 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            106.82  10362   97
 237 Anna Stefańska                 Łódź                 106.72  20918  196
 238 Grzegorz Kwiecień              Kraków               106.63   9597   90
 239 Iza Kraj                       Warszawa             106.61   8529   80
 240 Iwona Rutkowska                Warszawa             106.56   3836   36
 241 Tomasz Górka                   Łęczna               106.55   3303   31
 242 Marianna Kozłowska             Białystok            106.53   7031   66
 243 Aleksandra Krencjasz           Łódź                 106.52   5113   48
 244 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  106.44  17031  160
 245 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               106.37  14254  134
 246 Sławomir Zabawa                Jasło                106.36   7020   66
 247 Przemysław Rybicki             Otwock               106.21   4036   38
 248 Roman Figiel                   Zawichost            106.19   3398   32
 249 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             106.18   7645   72
 250 Rafał  Wagnerowski             Tarnów               105.87   6564   62
 251 Michał Jaworek                 Zabrze               105.60   4752   45
 252 Monika Laskowska               Wrocław              105.43   4639   44
 253 Henryk Ryś                     Warszawa             105.41   4849   46
 254 Tomasz Żbikowski               Warszawa             104.88   8495   81
 255 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             104.86  20657  197
 256 Piotr Łasowski                 Gdańsk               104.64   7743   74
 257 Marek Kocikowski               Ostróda              104.10   6246   60
 258 Lech Szymczak                  Gorzów Wielkopolski  103.88  12362  119
 259 Paweł Morga                    Warszawa             103.85   5608   54
 260 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           103.66  20317  196
 261 Jan Ziółkowski                 Rumia                103.61   5595   54
 262 Michał Kolaj                   Ostróda              103.61  14505  140
 263 Weronika Rudnicka              Ustka                103.45  18104  175
 264 Patrycja Śliwińska             Szczecin             103.28  19520  189
 265 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            103.12   7012   68
 266 Angelika Zmitrowicz            Szczecin             103.02   4327   42
 267 Marta Kleinrok                 Lublin               102.86   4320   42
 268 Jacek Karwowski                Płock                102.74   4315   42
 269 Danuta Langiewicz              Ostróda              102.70  19718  192
 270 Tomasz Siwiński                Zawiercie            102.58  17234  168
 271 Anna Arana                     Warszawa             102.57  16616  162
 272 Maciej Pilc                    Poznań               102.40   4096   40
 273 Sylwester Wójcik               Lublin               102.13  15728  154
 274 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              102.05   6123   60
 275 Magdalena Ochot                Katowice             102.02   4285   42
 276 Grzegorz Bajer                 Łódź                 101.71   9561   94
 277 Anna Dłużniewska               Warszawa             101.47  11770  116
 278 Grażyna Wesołowska             Łódź                 101.18  18618  184
 279 Anna Gorszka-Bilska            Przecław             101.12   6067   60
 280 Jacek Nowak                    Szczecin             100.38   4517   45
 281 Jacek Gasik                    Warszawa             100.06   3302   33
 282 Paweł Michalski                Ksawerów              99.99   8399   84
 283 Maurycy Machnio                Lipiany               99.98   4799   48
 284 Mariusz Michalski              Inowrocław            99.94   6996   70
 285 Maciej Kuczyński               Gdynia                99.60   5279   53
 286 Ziemowit Pazda                 Wrocław               99.40   9741   98
 287 Maria Krzyżanowska             Władysławowo          99.31   4767   48
 288 Barbara Łukaszewicz            Wrocław               99.25   3176   32
 289 Mariusz Łasiewicki             Choszczno             99.21   4167   42
 290 Adam Janicki                   Łódź                  99.20  18948  191
 291 Andrzej Puchalski              Łódź                  99.14   4957   50
 292 Paweł Jachowicz                Żyrardów              99.12   4262   43
 293 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław               98.88   3164   32
 294 Sławomir Długosz               Ostróda               98.43   7776   79
 295 Jarosław Karp                  Jędrzejów             98.43   8071   82
 296 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski      98.41   4330   44
 297 Wojciech Wróbel                Zator                 98.26   7075   72
 298 Tomasz  Jedynak                Majków                98.19   5793   59
 299 Piotr Domański                 Łódź                  97.89   4503   46
 300 Przemysław Pawlic              Wrocław               97.64  15427  158
 301 Anna Lisiewska                 Piasutno              97.64   3515   36
 302 Dorota  Kwaśny                 Szczecin              97.36  10125  104
 303 Katarzyna Majewska             Lublin                97.20  12441  128
 304 Marek Sitkowski                Warszawa              97.18   4373   45
 305 Maciej Kutera                  Warszawa              97.13   3691   38
 306 Andrzej Bociąga                Chorzów               96.82   4260   44
 307 Mariusz Katzig                 Gdańsk                96.72   7834   81
 308 Elżbieta Święcka               Białystok             96.64   3769   39
 309 Waldemar Kaniewski             Sochaczew             96.53   3475   36
 310 Monika Rubinstein              Warszawa              96.51   8879   92
 311 Joanna Brychcy                 Katowice              96.47  19197  199
 312 Sławomir Rosochacz             Lublin                96.33   2890   30
 313 Rafał Stachowski               Police                96.29   4333   45
 314 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  96.04   9028   94
 315 Urszula Solarska               Łódź                  95.81  18779  196
 316 Tadeusz Wiśniewski             Piła                  95.66   3061   32
 317 Krzysztof Sojka                Łódź                  95.22   5713   60
 318 Katarzyna Dębska               Ostróda               95.05  15113  159
 319 Szymon Stolarczyk              Zator                 95.04   6653   70
 320 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński  94.99  12728  134
 321 Agnieszka Goniowska            Wrocław               94.98   4179   44
 322 Mikołaj Fidziński              Dębica                94.86   3415   36
 323 Zbigniew Stettner              Bielsko Biała         94.83   4457   47
 324 Anna  Bogucka                  Wrocław               94.75   3032   32
 325 Bartłomiej Dalecki             Rumia                 94.58   4729   50
 326 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              94.32   7168   76
 327 Kacper Jachowicz               Żyrardów              93.98   4323   46
 328 Anna Chybowska                 Sochaczew             93.83   5536   59
 329 Małgorzata Sikora              Kraków                93.22   4568   49
 330 Urszula Behnke                 Iława                 92.93   4275   46
 331 Jacek Cichecki                 Józefów               92.89   4923   53
 332 Krzysztof Kokot                Nowy Targ             92.27   7843   85
 333 Renata Ziółkowska              Gdynia                92.19   3319   36
 334 Paweł Szczekutek               Warszawa              92.18   5254   57
 335 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa              91.83   7163   78
 336 Anna Pawłowska                 Opacz Kol.            91.38   4295   47
 337 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.          91.37   4934   54
 338 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              91.37   2741   30
 339 Wojciech Obremski              Legnica               90.87   9632  106
 340 Dorota Kaniewska               Sochaczew             90.69   3265   36
 341 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp           90.51   4797   53
 342 Radosław Pastusiak             Sulęcin               90.46  10765  119
 343 Anna Czarnecka                 Zgierz                90.35   4427   49
 344 Bożena Guział                  Racibórz              89.37   3128   35
 345 Piotr Dudczyk                  Przeciszów            88.98   4182   47
 346 Radosław Więch                 Warszawa              88.26   4766   54
 347 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   87.85   4041   46
 348 Błażej Fidziński               Dębica                87.83   4128   47
 349 Błażej Fuczek                  Przeciszów            87.15   4096   47
 350 Krystyna Puchalska             Łódź                  86.89   4084   47
 351 Krzysztof Kruk                 Łódź                  86.44   6742   78
 352 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             86.01   5849   68
 353 Sylwia Pliszka                 Szczecin              85.77   6004   70
 354 Jerzy Ciesielski               Łódź                  85.71   2657   31
 355 Alicja Bielecka                Poznań                85.70   4799   56
 356 Adrian Szczepanik              Zator                 85.56   2738   32
 357 Adam Kędzior                   Lublin                84.70   2795   33
 358 Justyna Szymendera             Ostrów Wlkp           83.90   2517   30
 359 Sandra Sekuła                  Szczecin              83.28   3914   47
 360 Aldona Głośnicka               Ostróda               82.17   2876   35
 361 Filip Dalecki                  Rumia                 81.62   4326   53
 362 Paweł Golubiński               Gdynia                81.09   5514   68
 363 Monika Ścisłowska              Chrzanów              80.92   2913   36
 364 Jan Pawłowski                  Warszawa              79.85   3673   46
 365 Halina Łubniewicz              Łódź                  79.80   3591   45
 366 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  79.07  11386  144
 367 Monika Wrzałek                 Rumia                 77.76   3188   41
 368 Anna Lenartowska               Gdynia                77.04   3467   45
 369 Agata Pastusiak                Sulęcin               76.51   5891   77
 370 Rafał Horoszko                 Przeciszów            75.80   3487   46
 371 Magdalena Łasiewicka           Warszawa              75.59   2948   39
 372 Monika Pieczora                Łódź                  74.80   3366   45
 373 Ewa Jóźwiak                    Iława                 73.88   9013  122
 374 Paulina Naplocha               Racibórz              70.53   7406  105
 375 Jacek Jabłonowski              Iława                 69.22   3530   51




Poczekalnia na dzień 02-06-2007

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Katarzyna Kochańska            Piastów               77.28   2241   29
   2 Andrzej Stańczyk               Kraków               104.71   2932   28
   3 Magdalena Mroziuk              Warszawa              97.07   2718   28
   4 Mateusz Stańczyk               Tarnów                86.18   2413   28
   5 Marcin Bożek                   Będzin               138.63   3743   27
   6 Daniel Tomczyk                 Piła                 105.44   2847   27
   7 Dominik Wester                 Warszawa             104.00   2808   27
   8 Renata Rosół                   Warszawa              98.26   2653   27
   9 Patrycja Kraus                 Wałcz                 81.15   2110   26
  10 Beata Sekuła                   Szczecin              79.62   2070   26
  11 Grzegorz Gardynik              Warszawa             126.32   3158   25
  12 Beata Lerska                   Warszawa              94.16   2354   25
  13 Jarosław Kamienik              Słupsk               132.17   3172   24
  14 Katarzyna Małek                Mielec               123.46   2963   24
  15 Jarosław Krzemiński            Tuchów               122.83   2948   24
  16 Tomasz Wiśniewski              Chełmża              121.83   2924   24
  17 Arkadiusz Ziemba               Szczecin             121.71   2921   24
  18 Michał Jaszczak                Gliwice              120.58   2894   24
  19 Michał Wolański                Białystok            117.88   2829   24
  20 Przemysław Pok                 Szczecin             117.33   2816   24
  21 Ewa Majewska                   Nowa Sól             114.04   2737   24
  22 Oskar Lelek                    Barlinek             113.21   2717   24
  23 Paweł Florek                   Bydgoszcz            112.25   2694   24
  24 Grażyna Furman                 Sosnowiec            110.17   2644   24
  25 Maria Jarosz                   Lublin               107.79   2587   24
  26 Sławomir Szymański             Szczecin             106.79   2563   24
  27 Czesław Grajewski              Choroszcz            105.71   2537   24
  28 Anna Andrzejczuk               Milanówek            104.33   2504   24
  29 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             103.67   2488   24
  30 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            102.33   2456   24
  31 Dorota Ziembowicz              Gliwice              101.46   2435   24
  32 Karol Sikora                   Trzyniec(Czechy)      98.96   2375   24
  33 Bartosz Kujawiński             Pleszew               98.71   2369   24
  34 Zdzisław Parnicki              Słupsk                97.50   2340   24
  35 Monika Jackowska-Żuchowska     Iława                 96.17   2308   24
  36 Grzegorz Lempkowski            Bielsko Biała         95.79   2299   24
  37 Martina Stefankowa             Hawierzów(Czechy)     95.46   2291   24
  38 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk   95.17   2284   24
  39 Łukasz Moskal                  Kurzętnik             94.46   2267   24
  40 Beata Kościańska               Lublin                93.62   2247   24
  41 Tomasz Lewiński                Wejherowo             92.71   2225   24
  42 Janusz Sojka                   Łódź                  91.83   2204   24
  43 Leszek Kilian                  Jaworzno              91.79   2203   24
  44 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski   91.00   2184   24
  45 Dorota Patera                  Legnica               89.83   2156   24
  46 Agnieszka Kozak                Gdynia                85.83   2060   24
  47 Marzena Kasner                 Janikowo             116.70   2684   23
  48 Jacek Dec                      Pszczew              100.13   2303   23
  49 Marcin Kamiński                Warszawa              94.74   2179   23
  50 Damian Chabrowski              Lublin                94.30   2169   23
  51 Mirosław Norwajszas            Szczecin              93.91   2160   23
  52 Agnieszka Kozub                Brzesko               91.00   2093   23
  53 Bartosz Milczarek              Łódź                  90.00   2070   23
  54 Joanna Żłobicka                Wrocław               88.26   2030   23
  55 Michał Sikora                  Trzyniec(Czechy)      86.09   1980   23
  56 Agnieszka Szczekutek           Warszawa              85.35   1963   23
  57 Waldemar Bulkowski             Chojnów               83.83   1928   23
  58 Michał Kowalski                Świętajno             83.57   1922   23
  59 Paulina Płatkiewicz            Zielona Góra          82.26   1892   23
  60 Piotr Ziółkowski               Piaseczno             81.96   1885   23
  61 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   77.96   1793   23
  62 Jakub Drzewoszewski            Iława                 67.96   1563   23
  63 Andrzej Słapiński              Warszawa             125.73   2766   22
  64 Sławomir Grudziński            Ostróda               87.32   1921   22
  65 Piotr Marusa                   Szczytno              82.36   1812   22
  66 Barbara Bujacz                 Szczecin              70.95   1561   22
  67 Wacław Sarek                   Jaworzno              66.55   1464   22
  68 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     107.48   2257   21
  69 Michał Puchowski               Izbicko              112.55   2251   20
  70 Mirosław Sztukiert             Gdańsk                95.15   1903   20
  71 Magdalena Szymala              Lublin                89.35   1787   20
  72 Mateusz Pawlaczyk              Ostróda               83.00   1660   20
  73 Paweł Czubla                   Kock                 131.05   2490   19
  74 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      113.21   2151   19
  75 Michał Gawroński               Częstochowa          107.26   2038   19
  76 Michał Alabrudziński           Włocławek            104.53   1986   19
  77 Władysław Zieliński            Lębork                99.84   1897   19
  78 Joanna Regdos                  Kraków                99.68   1894   19
  79 Krzysztof Zawadzki             Sampława              73.95   1405   19
  80 Tomasz Łapka                   Warszawa             113.33   2040   18
  81 Maksymilian Kardas             Warszawa             106.17   1911   18
  82 Monika Lewandowska             Warszawa              96.78   1742   18
  83 Aleksandra Chadryś             Wieluń                84.28   1517   18
  84 Marta Juszczyk                 Ścinawa               78.44   1412   18
  85 Przemysław Wójcik              Przeciszów            74.50   1341   18
  86 Edward Smołka                  Zabrze                74.17   1335   18
  87 Mirosław Dejna                 Sampława              52.44    944   18
  88 Anna Biegańska                 Białystok            102.47   1742   17
  89 Ryszard Korpalski              Wrocław               97.56   1561   16
  90 Renata Polończyk               Bielsko Biała         97.44   1559   16
  91 Stanisława Gawęda              Zator                 55.56    889   16
  92 Paweł Stefaniak                Biała Podlaska       132.27   1984   15
  93 Jacek Baltyn                   Suchedniów           117.87   1768   15
  94 Marcin Wiśniewski              Wolsztyn             115.13   1727   15
  95 Anna Jagielska                 Wejherowo             70.67   1060   15
  96 Jerzy Siadak                   Szczecin              59.86    838   14
  97 Jakub Mioduszewski             Żyrardów             137.46   1787   13
  98 Bogdan Pokojski                Brwinów              130.38   1695   13
  99 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            118.85   1545   13
 100 Andrzej Szymański              Łódź                  67.23    874   13
 101 Marek Salamon                  Bytom                138.00   1656   12
 102 Patryk Gadus                   Pszczew              126.58   1519   12
 103 Mirosław Konsik                Gdańsk               121.50   1458   12
 104 Paweł Kowalski                 Kutno                120.83   1450   12
 105 Marcin Figiel                  Zawichost            120.33   1444   12
 106 Mariusz Mastalerek             Piła                 119.25   1431   12
 107 Ryszard Żydaczewski            Lubin                117.92   1415   12
 108 Sławomir Nosek                 Mielec               116.92   1403   12
 109 Kamil Jagliński                Ostrowiec Świętokrz  116.67   1400   12
 110 Tomasz Olędzki                 Warszawa             114.50   1374   12
 111 Wojciech Zieliński             Szczecin             113.75   1365   12
 112 Tomasz Szymański               Gorzów Wielkopolski  113.67   1364   12
 113 Michał Garnowski               Pasłęk               112.83   1354   12
 114 Jacek Petrus                   Wrocław              112.58   1351   12
 115 Edyta Arent-Irzyk              Kraków               112.08   1345   12
 116 Piotr Chabowski                Piła                 111.67   1340   12
 117 Monika Siemaszko               Lipiany              111.00   1332   12
 118 Katarzyna Stępień              Katowice             109.08   1309   12
 119 Tomasz Wenda                   Warszawa             109.00   1308   12
 120 Robert Drózd                   Wesoła               108.25   1299   12
 121 Henryk Piotrowski              Lidzbark Warmiński   108.08   1297   12
 122 Zbyszek Donarski               Wejherowo            107.42   1289   12
 123 Beata Wolf                     Gdańsk               107.17   1286   12
 124 Roman Gierszewski              Jastrzębie Zdrój     106.92   1283   12
 125 Dominik Zyskowski              Poznań               106.75   1281   12
 126 Jacek Jerzyński                Toruń                106.58   1279   12
 127 Magdalena Preidl               Katowice             106.08   1273   12
 128 Paweł Łęcki                    Gorzów Wielkopolski  105.58   1267   12
 129 Janusz Domagała                Poznań               105.42   1265   12
 130 Maria Grzegorzewska            Nowe Miasto Lubawsk  105.25   1263   12
 131 Leszek Kacprzyk                Katowice             105.08   1261   12
 132 Michał  Borejko                Wrocław              105.00   1260   12
 133 Krzysztof Lichota              Piła                 105.00   1260   12
 134 Kamila Krzykawska              Gorzów Wielkopolski  104.58   1255   12
 135 Marek Kluczyński               Piła                 103.58   1243   12
 136 Jarosław Olek                  Warszawa             103.00   1236   12
 137 Łukasz Baranowski              Reda                 102.83   1234   12
 138 Roman Błoszyński               Niewodnica           102.17   1226   12
 139 Damian Kaczmarczyk             Ruda Śląska          102.08   1225   12
 140 Andrzej Wróbel                 Zator                101.17   1214   12
 141 Piotr Mossakowski              Chorzów              100.50   1206   12
 142 Ewa Langiewicz-Ostojska        Zielona Góra         100.42   1205   12
 143 Jarosław Baranowski            Lublin                99.92   1199   12
 144 Krzysztof Żurawski             Nowe Miasto Lubawsk   99.75   1197   12
 145 Jerzy Misiak                   Gdańsk                99.25   1191   12
 146 Kazimierz Dziadkowiec          Kraków                99.00   1188   12
 147 Janusz Łabędzki                Wrocław               98.67   1184   12
 148 Marcin Resler                  Września              98.58   1183   12
 149 Mateusz Lipczyński             Sopot                 98.42   1181   12
 150 Paweł Szulc                    Szczecin              98.42   1181   12
 151 Michał Mamoń                   Zator                 98.17   1178   12
 152 Marek Gutjar                   Starogard Gdański     98.00   1176   12
 153 Maciej Lelowicz                Kraków                98.00   1176   12
 154 Szymon Jachimek                Gdynia                97.75   1173   12
 155 Łukasz Marks                   Warszawa              97.75   1173   12
 156 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś             96.92   1163   12
 157 Izabela Kargol                 Warszawa              96.33   1156   12
 158 Renata Andracka                Poznań                96.08   1153   12
 159 Jagoda Żbikowska               Warszawa              95.75   1149   12
 160 Adam Kaczmarczyk               Wrocław               95.50   1146   12
 161 Leszek Dobrowolski             Wrocław               95.00   1140   12
 162 Dorota Franków                 Witnica               94.50   1134   12
 163 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                 93.67   1124   12
 164 Małgorzata Żmuda               Wrocław               93.25   1119   12
 165 Tomasz Cieśla                  Katowice              93.08   1117   12
 166 Wojciech  Pietrzak             Warszawa              92.92   1115   12
 167 Maciej Zięba                   Wrocław               92.83   1114   12
 168 Artur Tamioła                  Katowice              91.92   1103   12
 169 Arkadiusz Tomczak              Strykowo              91.50   1098   12
 170 Katarzyna Waliczek             Bielsko Biała         91.42   1097   12
 171 Arkadiusz Miedziński           Gdynia                91.33   1096   12
 172 Marian Dudycz                  Łódź                  90.25   1083   12
 173 Grzegorz Borowski              Piliki                90.17   1082   12
 174 Beata Żurawska                 Jastrzębie Zdrój      89.25   1071   12
 175 Krzysztof Szeruga              Wrocław               88.67   1064   12
 176 Wojciech Silnicki              Elbląg                88.58   1063   12
 177 Tomasz Żukowski                Olsztyn               87.75   1053   12
 178 Dorota Rogalska                Chełm                 87.67   1052   12
 179 Krzysztof Gulowaty             Bytom                 87.33   1048   12
 180 Mieczysław Pastuszak           Gdynia                87.33   1048   12
 181 Michał Pryzowicz               Bielsk Podlaski       87.00   1044   12
 182 Krzysztof Ufir                 Nowy Targ             86.83   1042   12
 183 Rafał Świątek                  Wrocław               86.67   1040   12
 184 Tomasz Idczak                  Ruda Śląska           85.25   1023   12
 185 Robert Jóźwik                  Szczecin              85.17   1022   12
 186 Karol Marchewka                Wrocław               83.75   1005   12
 187 Mirosław Ring                  Mysłowice             82.83    994   12
 188 Janina Grajewska               Choroszcz             82.25    987   12
 189 Grzegorz Wołowiec              Gdynia                81.25    975   12
 190 Michał Korzeniowski            Kraków                80.08    961   12
 191 Przemysław Langiewicz          Ostróda               79.08    949   12
 192 Jolanta Skrobisz               Warszawa              79.00    948   12
 193 Małgorzata Stęplowska          Kielce                78.42    941   12
 194 Dorota Ryś                     Warszawa              78.33    940   12
 195 Mateusz Cygan                  Chorzów               78.25    939   12
 196 Katarzyna Żurawska             Nowe Miasto Lubawsk   78.00    936   12
 197 Grażyna Cieślikowska           Racibórz              77.50    930   12
 198 Bartosz Krzywda                Chojnów               77.08    925   12
 199 Sylwia Buks                    Warszawa              77.00    924   12
 200 Patryk Lewandowski             Iława                 76.83    922   12
 201 Joanna Julian                  Wrocław               76.75    921   12
 202 Czesław Konopko                Szczecin              76.25    915   12
 203 Marcin Wróblewski              Bielsk Podlaski       76.25    915   12
 204 Wojciech Szkutnik              Kraków                70.50    846   12
 205 Marzena Żukowska               Olsztyn               70.17    842   12
 206 Kamil Stokłosa                 Skawina               69.25    831   12
 207 Danuta Głowacka                Nowa Sól              68.42    821   12
 208 Simona Pietrzak                Chojnów               67.83    814   12
 209 Zofia Czycza                   Wrocław               62.08    745   12
 210 Aldona Saniewska               Warszawa              52.42    629   12
 211 Marcin Kasprzyk                Chojnów               50.00    600   12
 212 Jacek Szewczyk                 Lublin               120.36   1324   11
 213 Justyna Szymendera             Ostrów Wielkopolski  103.64   1140   11
 214 Adam Paszek                    Tarnowskie Góry      102.00   1122   11
 215 Dominika Gałdyńska             Poznań                96.55   1062   11
 216 Krzysztof Matuszewski          Lublin                94.55   1040   11
 217 Lucyna Sapis                   Słupsk                93.09   1024   11
 218 Tomasz Wieszczyk               Łódź                  90.91   1000   11
 219 Izabela  Potęga                Łódź                  89.18    981   11
 220 Katarzyna Niedźwiedź           Lublin                88.64    975   11
 221 Michał Popiel                  Głogoczów             87.09    958   11
 222 Żaneta Malińska                Ostrzeszów            85.55    941   11
 223 Krzysztof Ratajczyk            Poznań                83.55    919   11
 224 Justyna Palimąka               Piła                  82.27    905   11
 225 Grzegorz Kokot                 Ustka                 82.00    902   11
 226 Robert Golonka                 Bielsko-Biała         81.64    898   11
 227 Dawid Jabłuszewski             Bielsk Podlaski       81.45    896   11
 228 Robert Lekston                 Mikołów               81.27    894   11
 229 Sylwia Kozłowska               Białystok             80.91    890   11
 230 Barbara Szymańska              Gdańsk                80.91    890   11
 231 Barbara Pastuszek              Lublin                80.55    886   11
 232 Hortensja Hola                 Bielsko Biała         79.82    878   11
 233 Jolanta Kruk                   Łódź                  79.73    877   11
 234 Małgorzata Kasprzyk            Kraków                79.36    873   11
 235 Kuba Żuliński                  Przecław              79.27    872   11
 236 Gniewomir Białek               Dębica                78.45    863   11
 237 Anna Czech                     Jaworzno              76.18    838   11
 238 Piotr Haraf                    Jaworzno              74.73    822   11
 239 Katarzyna Borowska             Piliki                72.91    802   11
 240 Jolanta Bednarska              Łódź                  72.73    800   11
 241 Dominika Awieruszko            Racibórz              72.09    793   11
 242 Sławomira Zawistowska          Rumia                 71.91    791   11
 243 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                70.64    777   11
 244 Szymon Skwarczyński            Spytkowice            70.45    775   11
 245 Józef Łoziński                 Oleśnica              70.36    774   11
 246 Małgorzata Pawłowska           Opacz Kol.            65.73    723   11
 247 Anna Ciesielska                Gdynia                64.09    705   11
 248 Patrycja Kraus                 Wałcz                 63.36    697   11
 249 Maciej Donarski                Wejherowo             62.73    690   11
 250 Piotr Syta                     Lublin                61.45    676   11
 251 Filip Kowalczuk                Gdynia                61.18    673   11
 252 Sergiusz Kaźmierski            Rojewo                57.18    629   11
 253 Michał Klimont                 Wałcz                 57.00    627   11
 254 Agnieszka Pellowska            Słupsk                55.36    609   11
 255 Katarzyna Chomik               Bielsko-Biała         54.09    595   11
 256 Przemysław Mamoń               Spytkowice            51.64    568   11
 257 Krzysztof Marszałek            Kraków                51.36    565   11
 258 Barbara Belof                  Szwecja              108.30   1083   10
 259 Andrzej Lożyński               Piastów              101.30   1013   10
 260 Wojciech Popiel                Głogoczów             92.90    929   10
 261 Ewa Jaworska                   Iława                 80.00    800   10
 262 Witold Berus                   Zabrze                58.20    582   10
 263 Adam Słapiński                 Warszawa             129.22   1163    9
 264 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  121.44   1093    9
 265 Jerzy Augustyniak              Łódź                  78.00    702    9
 266 Paweł Subocz                   Szczecin             130.50   1044    8
 267 Łukasz Homa                    Wrocław              109.75    878    8
 268 Joanna Wons                    Jelenia Góra         104.00    832    8
 269 Paweł Bratuń                   Dąbrowa Górnicza      97.75    782    8
 270 Ewa Fiszer-Włodarczyk          Wrocław               95.38    763    8
 271 Justyna Przeniczna             Łamki                 95.12    761    8
 272 Jagoda Smektała                Łamki                 93.50    748    8
 273 Kinga Ibron                    Łąkociny              91.25    730    8
 274 Marta Piętak                   Łamki                 90.00    720    8
 275 Jarosław Wypart                Częstochowa           83.88    671    8
 276 Patrycja Jankowska             Daniszyn              81.88    655    8
 277 Marzena Berlik                 Łamki                 80.00    640    8
 278 Mateusz Sałata                 Łamki                 80.00    640    8
 279 Aneta Malińska                 Łąkociny              78.38    627    8
 280 Katarzyna Zemska               Daniszyn              77.88    623    8
 281 Anna Grabowska                 Gdynia                77.25    618    8
 282 Katarzyna Wojciechowska        Daniszyn              76.62    613    8
 283 Aleksandra Szypowska           Gliwice               66.75    534    8
 284 Marta Sobczak                  Łamki                 65.00    520    8
 285 Marta Biel                     Chruszczyny           55.38    443    8
 286 Mirosław Przepiórkowski        Inowrocław            54.88    439    8
 287 Olaf Czubla                    Łódź                 115.86    811    7
 288 Bożena Dragun                  Lublin               108.29    758    7
 289 Robert Kaciński                Kazimierza Wielka    106.43    745    7
 290 Michał Czyż                    Łódź                 105.29    737    7
 291 Magdalena Nyklewicz            Poznań                99.14    694    7
 292 Zygmunt Skwarek                Katowice              98.00    686    7
 293 Marcin Matujewicz              Warszawa              97.86    685    7
 294 Piotr Ziętal                   Legnica               94.57    662    7
 295 Zbigniew Lewandowski           Słupsk                85.86    601    7
 296 Wojciech Wiszniewski           Piła                  83.71    586    7
 297 Paweł Dąbrowski                Ostróda               83.29    583    7
 298 Ewa Jaworska                   Ostróda               82.86    580    7
 299 Jarosław Józik                 Brzeszcze             81.71    572    7
 300 Bartosz Białecki               Solec Kujawski        71.86    503    7
 301 Jakub Daroń                    Tychy                 58.14    407    7
 302 Nikodem Łągiewski              Żyrardów              57.57    403    7
 303 Wioletta Gadomska              Ostróda               53.29    373    7
 304 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              132.17    793    6
 305 Rafał Marks                    Warszawa             123.17    739    6
 306 Beata Wiączkowska              Wrocław              120.33    722    6
 307 Wojciech Kruczyński            Piastów              105.17    631    6
 308 Maciej Wałachowski             Milanówek             98.67    592    6
 309 Magdalena Podlaska             Warszawa              97.83    587    6
 310 Małgorzata Czart               Olsztyn               94.50    567    6
 311 Zygmunt Sołtysiak              Piastów               93.50    561    6
 312 Piotr Madej                    Wrocław               91.67    550    6
 313 Krystyna Borecka               Wałcz                 90.33    542    6
 314 Jacek Wszyndybył               Chojnów               87.50    525    6
 315 Joanna Kubińska                Warszawa              79.33    476    6
 316 Marcin Białkowski              Piła                  75.83    455    6
 317 Barbara Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk   73.83    443    6
 318 Ewa Bargłowska                 Szczecin              69.17    415    6
 319 Justyna Jaszke                 Kraków                68.17    409    6
 320 Michał Pleban                  Piastów               60.33    362    6
 321 Emilia Oliwkowska              Inowrocław            58.67    352    6
 322 Krystyna Stolarczyk            Zator                 58.50    351    6
 323 Wojciech Pinczewski            Poznań                57.17    343    6
 324 Wojciech Rudnicki              Ustka                 55.50    333    6
 325 Maciej Olejnik                 Warszawa              54.83    329    6
 326 Kamil Kiermaszek               Wodzisław Śląski      54.67    328    6
 327 Agnieszka Wilk                 Wrocław               53.50    321    6
 328 Michał Patera                  Legnica              150.00    750    5
 329 Przemysław Drochomirecki       Kraków               137.80    689    5
 330 Adam Rogoń                     Warszawa             103.40    517    5
 331 Zbigniew Jabłoński             Warszawa              78.80    394    5
 332 Paweł Puchalski                Piastów               77.20    386    5
 333 Anna Świerczek                 Nowy Targ             76.80    384    5
 334 Marcin Karpienia               Gorzów Wielkopolski   76.00    380    5
 335 Tomasz Maniecki                Gorzów Wielkopolski   75.20    376    5
 336 Anna Żyła                      Wrocław               74.80    374    5
 337 Agnieszka Biegańska            Białystok             74.00    370    5
 338 Justyna Dulat                  Kraków                54.20    271    5
 339 Michał Dulat                   Kraków                53.00    265    5
 340 Piotr Konopka                  Ostróda              108.50    434    4
 341 Krzysztof Witta                Iława                 87.00    348    4
 342 Barbara Żydaczewska            Lubin                 76.75    307    4
 343 Jarosław Kordalski             Lublin                76.00    304    4
 344 Dariusz Strawa                 Łódź                  65.75    263    4
 345 Radosław Zalewski              Milanówek             61.25    245    4
 346 Zbysław Witta                  Iława                 57.00    228    4
 347 Karolina Pawełek               Szczecin              55.00    220    4
 348 Grzegorz Mlak                  Kraków                53.75    215    4
 349 Maciej Chmielowski             Szczecin              53.00    212    4
 350 Piotr Witkowski                Graboszyce            50.00    200    4
 351 Grzegorz Wróblewski            Bielsk Podlaski       50.00    200    4
 352 Aleksander Kusiak              Myślenice             96.00    288    3
 353 Ryszard Kosmaczewski           Szczecin              95.67    287    3
 354 Szymon Lichawski               Tychy                 89.67    269    3
 355 Elżbieta Ostrowska             Nowy Dwór Mazowieck   89.67    269    3
 356 Karol Koronkiewicz             Piastów               68.67    206    3
 357 Edward Ostrowski               Nowy Dwór Mazowieck   66.33    199    3
 358 Wojciech Dzierżek              Ostróda               64.67    194    3
 359 Balbina Piotrowska             Szczecin              62.00    186    3
 360 Radosław Wodecki               Wrocław               62.00    186    3
 361 Małgorzata Marks               Warszawa              59.33    178    3
 362 Michał Pilc                    Poznań                58.33    175    3
 363 Katarzyna Karpińska            Piastów               57.67    173    3
 364 Katarzyna Tomasiak             Szczecin              55.67    167    3
 365 Edmund Dłuszczakowski          Iława                 55.00    165    3
 366 Patryk Godlewski               Milanówek             54.00    162    3
 367 Lidia Godlewska                Modlin Twierdza       51.67    155    3
 368 Łukasz Walijewski              Ostróda              117.50    235    2
 369 Adam Plebanik                  Częstochowa          106.50    213    2
 370 Elżbieta Bargłowska            Szczecin             100.00    200    2
 371 Andrzej Wilk                   Zabrze               100.00    200    2
 372 Alicja Wójcik                  Elbląg                71.50    143    2
 373 Łukasz Ordon                   Tarnowskie Góry       66.00    132    2
 374 Marcin Olender                 Tarnowskie Góry       64.00    128    2
 375 Gracjan Jackowski              Iława                 62.00    124    2
 376 Mateusz Milewski               Tarnowskie Góry       61.00    122    2
 377 Teresa Lachowicz               Kraków                59.50    119    2
 378 Bożena Opalińska               Kraków                59.50    119    2
 379 Stanisław Nowak                Pszczyna              57.00    114    2
 380 Zofia Żemła                    Pszczyna              57.00    114    2
 381 Adam Weremczuk                 Łódź                 189.00    189    1
 382 Iwona Soszka                   Warszawa             150.00    150    1
 383 Elżbieta Wodzińska             Warszawa              71.00     71    1
 384 Adrian Wołoszyn                Lubsko                62.00     62    1
 385 Kamil Tessmer                  Nowe Miasto Lubawsk   50.00     50    1
 386 Łukasz Wełnicki                Olsztyn               50.00     50    1
 387 Mateusz Zgliński               Nowe Miasto Lubawsk   50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie