Lublin10
września
Lublin 10-11 września IV Mistrzostwa LublinaGrand Prix 2005
Jurata17
września
Jurata 17 września III Mistrzostwa Bałtyku
Bielsko-Biała24
września
Bielsko-Biała 24-25 września VIII Mistrzostwa PodbeskidziaGrand Prix 2005
Staszek Rydzik ponownie Mistrzem Bałtyku!17 września 2005 — III Mistrzostwa BałtykuInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRanking
galeria

III Mistrzostwa BałtykuJurata, 17 września 2005

Konkurs Relacja z turnieju


Staszek Rydzik ponownie Mistrzem Bałtyku!Turniej był bardzo kameralny i gdyby nie grupa scrabblistów z Gdyni i okolic, uczestniczyło by w nim mniej niż 15 osób. Zwycięzca i obrońca tytułu Stanisław Rydzik przegrał pierwszą partię i potem mozolnie odrabiał straty, żeby w ostatniej rundzie spotkać się  przy pierwszym stole z prowadzącym, Kamilem Klinkoszem. Ale tu Kamil nie miał nic do powiedzenia. Rydzik wygrał zdecydowanie i obronił tytuł Mistrza Bałtyku. Puchar i nagrody rzeczowe otrzymał z rąk patrona imprezy, Burmistrza Jastarni.
relacja: Andrzej Lożyński
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
II Mistrzostwa Bałtyku
I Otwarty Turniej Bałtyku




Wyniki turnieju III Mistrzostwa Bałtyku

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Stanisław       Rydzik               Warszawa               138.08      5.0     2658      870      665
  2 Kamil           Klinkosz             Rumia                  113.00      5.0     2204      918       88
  3 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               120.25      4.0     2583      789      501
  4 Marek           Roszak               Poznań                 124.12      4.0     2381      801      204
  5 Filip           Warzecha             Gdynia                 124.99      4.0     2371      763      289
  6 Wojciech        Gołęcki              Inowrocław             100.08      4.0     2320      793       64
  7 Irena           Sołdan               Rumia                  122.46      4.0     2176      777     -133
  8 Leokadia        Litwinowicz          Gliwice                106.44      4.0     2122      812      -97
  9 Miłosz          Wrzałek              Reda                   122.46      3.0     2387      673      171
 10 Lucyna          Śniadach             Rumia                  110.89      3.0     2291      727      108
 11 Paweł           Jackowski            Warszawa               133.95      3.0     2261      684       43
 12 Alina           Białobrzewska        Gdynia                 105.91      3.0     2243      677       92
 13 Mariusz         Skrzypczyński        Reda                   118.96      3.0     2182      654      278
 14 Wojciech        Sołdan               Rumia                  111.86      3.0     2132      655       13
 15 Rafał           Skibicki             Lębork                 100.00      3.0     1972      618     -101
 16 Maciej          Kuczyński            Gdynia                 100.00      2.0     2064      551      -57
 17 Przemysław      Pawlic               Wrocław                100.00      2.0     2055      567     -372
 18 Jan             Ziółkowski           Rumia                  106.62      2.0     2038      583     -203
 19 Krzysztof       Kokot                Nowy Targ              100.00      2.0     1936      582     -244
 20 Dariusz         Białobrzewski        Gdynia                 112.79      2.0     1815      545     -345
 21 Janina          Jabłczyńska-Zając    Gdynia                 105.86      1.0     2099      464     -228
 22 Sylwia          Buks                 Warszawa               100.00      0.0     1734      365     -736
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju III Mistrzostwa Bałtyku



	Stanisław Rydzik 138.08 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Lucyna         Śniadach              110.89 -  362: 430   61
    2     9 Maciej         Kuczyński             100.00 +  425: 373  150
    3     7 Krzysztof      Kokot                 100.00 +  421: 319  150
    4     4 Wojciech       Sołdan                111.86 +  448: 300  162
    5     3 Paweł          Jackowski             133.95 +  436: 301  184
    6     1 Kamil          Klinkosz              113.00 +  566: 270  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     870  /  6 145.00




	Paweł Jackowski 133.95 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Jan            Ziółkowski            106.62 +  404: 322  157
    2     1 Andrzej        Kwiatkowski           120.25 +  424: 325  170
    3     3 Leokadia       Litwinowicz           106.44 +  458: 341  156
    4     1 Kamil          Klinkosz              113.00 -  320: 372   63
    5     3 Stanisław      Rydzik                138.08 -  301: 436   88
    6     5 Wojciech       Gołęcki               100.08 -  354: 422   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     684  /  6 114.00




	Filip Warzecha 124.99 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Leokadia       Litwinowicz           106.44 -  337: 369   56
    2    11 Sylwia         Buks                  100.00 +  425: 352  150
    3     5 Marek          Roszak                124.12 +  380: 328  174
    4     5 Irena          Sołdan                122.46 -  341: 414   72
    5     7 Krzysztof      Kokot                 100.00 +  448: 256  150
    6     4 Lucyna         Śniadach              110.89 +  440: 363  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     763  /  6 127.17




	Marek Roszak 124.12 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Alina          Białobrzewska         105.91 -  366: 439   56
    2     7 Jan            Ziółkowski            106.62 +  438: 242  157
    3     5 Filip          Warzecha              124.99 -  328: 380   75
    4     6 Mariusz        Skrzypczyński         118.96 +  415: 361  169
    5     4 Miłosz         Wrzałek               122.46 +  407: 378  172
    6     3 Miłosz         Wrzałek               122.46 +  427: 377  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     801  /  6 133.50




	Miłosz Wrzałek 122.46 Reda                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Janina         Jabłczyńska-Zając     105.86 +  481: 317  156
    2     2 Przemysław     Pawlic                100.00 +  459: 374  150
    3     1 Kamil          Klinkosz              113.00 -  310: 385   63
    4     3 Leokadia       Litwinowicz           106.44 +  382: 306  156
    5     4 Marek          Roszak                124.12 -  378: 407   74
    6     3 Marek          Roszak                124.12 -  377: 427   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     673  /  6 112.17




	Irena Sołdan 122.46 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Wojciech       Gołęcki               100.08 -  364: 443   50
    2     8 Janina         Jabłczyńska-Zając     105.86 +  333: 280  156
    3     6 Alina          Białobrzewska         105.91 +  336: 329  156
    4     5 Filip          Warzecha              124.99 +  414: 341  175
    5     2 Andrzej        Kwiatkowski           120.25 +  409: 398  170
    6     2 Andrzej        Kwiatkowski           120.25 -  320: 518   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     777  /  6 129.50




	Andrzej Kwiatkowski 120.25 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Sylwia         Buks                  100.00 +  484: 277  150
    2     1 Paweł          Jackowski             133.95 -  325: 424   84
    3     4 Przemysław     Pawlic                100.00 +  466: 322  150
    4     2 Lucyna         Śniadach              110.89 +  392: 330  161
    5     2 Irena          Sołdan                122.46 -  398: 409   72
    6     2 Irena          Sołdan                122.46 +  518: 320  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     789  /  6 131.50




	Mariusz Skrzypczyński 118.96 Reda                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Krzysztof      Kokot                 100.00 +  392: 344  150
    2     3 Wojciech       Gołęcki               100.08 +  384: 340  150
    3     2 Lucyna         Śniadach              110.89 -  318: 423   61
    4     6 Marek          Roszak                124.12 -  361: 415   74
    5     8 Leokadia       Litwinowicz           106.44 -  322: 350   56
    6     7 Dariusz        Białobrzewski         112.79 +  405:  32  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     654  /  6 109.00




	Kamil Klinkosz 113.00 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Maciej         Kuczyński             100.00 +  411: 314  150
    2     6 Dariusz        Białobrzewski         112.79 +  410: 268  163
    3     1 Miłosz         Wrzałek               122.46 +  385: 310  172
    4     1 Paweł          Jackowski             133.95 +  372: 320  184
    5     1 Lucyna         Śniadach              110.89 +  356: 338  161
    6     1 Stanisław      Rydzik                138.08 -  270: 566   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     918  /  6 153.00




	Dariusz Białobrzewski 112.79 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Przemysław     Pawlic                100.00 -  384: 403   50
    2     6 Kamil          Klinkosz              113.00 -  268: 410   63
    3    10 Janina         Jabłczyńska-Zając     105.86 -  327: 356   56
    4    11 Sylwia         Buks                  100.00 +  422: 269  150
    5     9 Jan            Ziółkowski            106.62 +  382: 317  157
    6     7 Mariusz        Skrzypczyński         118.96 -   32: 405   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     545  /  6  90.83




	Wojciech Sołdan 111.86 Rumia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Rafał          Skibicki              100.00 +  357: 305  150
    2     5 Lucyna         Śniadach              110.89 -  315: 407   61
    3     8 Wojciech       Gołęcki               100.08 +  413: 296  150
    4     4 Stanisław      Rydzik                138.08 -  300: 448   88
    5     6 Alina          Białobrzewska         105.91 -  323: 376   56
    6     8 Przemysław     Pawlic                100.00 +  424: 287  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     655  /  6 109.17




	Lucyna Śniadach 110.89 Rumia                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Stanisław      Rydzik                138.08 +  430: 362  188
    2     5 Wojciech       Sołdan                111.86 +  407: 315  162
    3     2 Mariusz        Skrzypczyński         118.96 +  423: 318  169
    4     2 Andrzej        Kwiatkowski           120.25 -  330: 392   70
    5     1 Kamil          Klinkosz              113.00 -  338: 356   63
    6     4 Filip          Warzecha              124.99 -  363: 440   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     727  /  6 121.17




	Jan Ziółkowski 106.62 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Paweł          Jackowski             133.95 -  322: 404   84
    2     7 Marek          Roszak                124.12 -  242: 438   74
    3    11 Sylwia         Buks                  100.00 +  403: 256  150
    4     7 Alina          Białobrzewska         105.91 -  370: 379   56
    5     9 Dariusz        Białobrzewski         112.79 -  317: 382   63
    6    10 Janina         Jabłczyńska-Zając     105.86 +  384: 382  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     583  /  6  97.17




	Leokadia Litwinowicz 106.44 Gliwice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Filip          Warzecha              124.99 +  369: 337  175
    2     4 Alina          Białobrzewska         105.91 +  378: 349  156
    3     3 Paweł          Jackowski             133.95 -  341: 458   84
    4     3 Miłosz         Wrzałek               122.46 -  306: 382   72
    5     8 Mariusz        Skrzypczyński         118.96 +  350: 322  169
    6     6 Alina          Białobrzewska         105.91 +  378: 371  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     812  /  6 135.33




	Alina Białobrzewska 105.91 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Marek          Roszak                124.12 +  439: 366  174
    2     4 Leokadia       Litwinowicz           106.44 -  349: 378   56
    3     6 Irena          Sołdan                122.46 -  329: 336   72
    4     7 Jan            Ziółkowski            106.62 +  379: 370  157
    5     6 Wojciech       Sołdan                111.86 +  376: 323  162
    6     6 Leokadia       Litwinowicz           106.44 -  371: 378   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     677  /  6 112.83




	Janina Jabłczyńska-Zając 105.86 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Miłosz         Wrzałek               122.46 -  317: 481   72
    2     8 Irena          Sołdan                122.46 -  280: 333   72
    3    10 Dariusz        Białobrzewski         112.79 +  356: 327  163
    4     9 Wojciech       Gołęcki               100.08 -  424: 451   50
    5    10 Rafał          Skibicki              100.00 -  340: 351   50
    6    10 Jan            Ziółkowski            106.62 -  382: 384   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     464  /  6  77.33




	Wojciech Gołęcki 100.08 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Irena          Sołdan                122.46 +  443: 364  172
    2     3 Mariusz        Skrzypczyński         118.96 -  340: 384   69
    3     8 Wojciech       Sołdan                111.86 -  296: 413   62
    4     9 Janina         Jabłczyńska-Zając     105.86 +  451: 424  156
    5     5 Przemysław     Pawlic                100.00 +  368: 317  150
    6     5 Paweł          Jackowski             133.95 +  422: 354  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     793  /  6 132.17




	Sylwia Buks 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Andrzej        Kwiatkowski           120.25 -  277: 484   70
    2    11 Filip          Warzecha              124.99 -  352: 425   75
    3    11 Jan            Ziółkowski            106.62 -  256: 403   57
    4    11 Dariusz        Białobrzewski         112.79 -  269: 422   63
    5    11 Maciej         Kuczyński             100.00 -  306: 315   50
    6    11 Maciej         Kuczyński             100.00 -  274: 421   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     365  /  6  60.83




	Krzysztof Kokot 100.00 Nowy Targ                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Mariusz        Skrzypczyński         118.96 -  344: 392   69
    2    10 Rafał          Skibicki              100.00 +  351: 301  150
    3     7 Stanisław      Rydzik                138.08 -  319: 421   88
    4    10 Maciej         Kuczyński             100.00 +  344: 290  150
    5     7 Filip          Warzecha              124.99 -  256: 448   75
    6     9 Rafał          Skibicki              100.00 -  322: 328   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     582  /  6  97.00




	Maciej Kuczyński 100.00 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Kamil          Klinkosz              113.00 -  314: 411   63
    2     9 Stanisław      Rydzik                138.08 -  373: 425   88
    3     9 Rafał          Skibicki              100.00 -  351: 361   50
    4    10 Krzysztof      Kokot                 100.00 -  290: 344   50
    5    11 Sylwia         Buks                  100.00 +  315: 306  150
    6    11 Sylwia         Buks                  100.00 +  421: 274  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     551  /  6  91.83




	Przemysław Pawlic 100.00 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Dariusz        Białobrzewski         112.79 +  403: 384  163
    2     2 Miłosz         Wrzałek               122.46 -  374: 459   72
    3     4 Andrzej        Kwiatkowski           120.25 -  322: 466   70
    4     8 Rafał          Skibicki              100.00 +  352: 326  150
    5     5 Wojciech       Gołęcki               100.08 -  317: 368   50
    6     8 Wojciech       Sołdan                111.86 -  287: 424   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     567  /  6  94.50




	Rafał Skibicki 100.00 Lębork

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Wojciech       Sołdan                111.86 -  305: 357   62
    2    10 Krzysztof      Kokot                 100.00 -  301: 351   50
    3     9 Maciej         Kuczyński             100.00 +  361: 351  150
    4     8 Przemysław     Pawlic                100.00 -  326: 352   50
    5    10 Janina         Jabłczyńska-Zając     105.86 +  351: 340  156
    6     9 Krzysztof      Kokot                 100.00 +  328: 322  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     618  /  6 103.00


Wyniki poszczególnych rund turnieju III Mistrzostwa Bałtyku



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Lucyna         Śniadach              362: 430
   2 Jan            Ziółkowski           - Paweł          Jackowski             322: 404
   3 Filip          Warzecha             - Leokadia       Litwinowicz           337: 369
   4 Alina          Białobrzewska        - Marek          Roszak                439: 366
   5 Miłosz         Wrzałek              - Janina         Jabłczyńska-Zając     481: 317
   6 Wojciech       Gołęcki              - Irena          Sołdan                443: 364
   7 Andrzej        Kwiatkowski          - Sylwia         Buks                  484: 277
   8 Krzysztof      Kokot                - Mariusz        Skrzypczyński         344: 392
   9 Kamil          Klinkosz             - Maciej         Kuczyński             411: 314
  10 Przemysław     Pawlic               - Dariusz        Białobrzewski         403: 384
  11 Wojciech       Sołdan               - Rafał          Skibicki              357: 305


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Paweł          Jackowski            - Andrzej        Kwiatkowski           424: 325
   2 Miłosz         Wrzałek              - Przemysław     Pawlic                459: 374
   3 Mariusz        Skrzypczyński        - Wojciech       Gołęcki               384: 340
   4 Leokadia       Litwinowicz          - Alina          Białobrzewska         378: 349
   5 Lucyna         Śniadach             - Wojciech       Sołdan                407: 315
   6 Dariusz        Białobrzewski        - Kamil          Klinkosz              268: 410
   7 Marek          Roszak               - Jan            Ziółkowski            438: 242
   8 Irena          Sołdan               - Janina         Jabłczyńska-Zając     333: 280
   9 Maciej         Kuczyński            - Stanisław      Rydzik                373: 425
  10 Rafał          Skibicki             - Krzysztof      Kokot                 301: 351
  11 Sylwia         Buks                 - Filip          Warzecha              352: 425


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Klinkosz             - Miłosz         Wrzałek               385: 310
   2 Lucyna         Śniadach             - Mariusz        Skrzypczyński         423: 318
   3 Leokadia       Litwinowicz          - Paweł          Jackowski             341: 458
   4 Przemysław     Pawlic               - Andrzej        Kwiatkowski           322: 466
   5 Filip          Warzecha             - Marek          Roszak                380: 328
   6 Alina          Białobrzewska        - Irena          Sołdan                329: 336
   7 Stanisław      Rydzik               - Krzysztof      Kokot                 421: 319
   8 Wojciech       Sołdan               - Wojciech       Gołęcki               413: 296
   9 Rafał          Skibicki             - Maciej         Kuczyński             361: 351
  10 Janina         Jabłczyńska-Zając    - Dariusz        Białobrzewski         356: 327
  11 Jan            Ziółkowski           - Sylwia         Buks                  403: 256


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Paweł          Jackowski            - Kamil          Klinkosz              320: 372
   2 Andrzej        Kwiatkowski          - Lucyna         Śniadach              392: 330
   3 Miłosz         Wrzałek              - Leokadia       Litwinowicz           382: 306
   4 Wojciech       Sołdan               - Stanisław      Rydzik                300: 448
   5 Irena          Sołdan               - Filip          Warzecha              414: 341
   6 Marek          Roszak               - Mariusz        Skrzypczyński         415: 361
   7 Alina          Białobrzewska        - Jan            Ziółkowski            379: 370
   8 Przemysław     Pawlic               - Rafał          Skibicki              352: 326
   9 Janina         Jabłczyńska-Zając    - Wojciech       Gołęcki               424: 451
  10 Maciej         Kuczyński            - Krzysztof      Kokot                 290: 344
  11 Sylwia         Buks                 - Dariusz        Białobrzewski         269: 422


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Klinkosz             - Lucyna         Śniadach              356: 338
   2 Irena          Sołdan               - Andrzej        Kwiatkowski           409: 398
   3 Paweł          Jackowski            - Stanisław      Rydzik                301: 436
   4 Marek          Roszak               - Miłosz         Wrzałek               407: 378
   5 Wojciech       Gołęcki              - Przemysław     Pawlic                368: 317
   6 Wojciech       Sołdan               - Alina          Białobrzewska         323: 376
   7 Krzysztof      Kokot                - Filip          Warzecha              256: 448
   8 Mariusz        Skrzypczyński        - Leokadia       Litwinowicz           322: 350
   9 Dariusz        Białobrzewski        - Jan            Ziółkowski            382: 317
  10 Rafał          Skibicki             - Janina         Jabłczyńska-Zając     351: 340
  11 Sylwia         Buks                 - Maciej         Kuczyński             306: 315


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Kamil          Klinkosz              566: 270
   2 Andrzej        Kwiatkowski          - Irena          Sołdan                518: 320
   3 Miłosz         Wrzałek              - Marek          Roszak                377: 427
   4 Filip          Warzecha             - Lucyna         Śniadach              440: 363
   5 Wojciech       Gołęcki              - Paweł          Jackowski             422: 354
   6 Leokadia       Litwinowicz          - Alina          Białobrzewska         378: 371
   7 Mariusz        Skrzypczyński        - Dariusz        Białobrzewski         405:  32
   8 Przemysław     Pawlic               - Wojciech       Sołdan                287: 424
   9 Krzysztof      Kokot                - Rafał          Skibicki              322: 328
  10 Janina         Jabłczyńska-Zając    - Jan            Ziółkowski            382: 384
  11 Maciej         Kuczyński            - Sylwia         Buks                  421: 274
Lista rankingowa na dzień 24-09-2005

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Kazimierz.J Merklejn           Szczecin             146.80  28480  194
   2 Szymon Fidziński               Warszawa             144.73  20697  143
   3 Mateusz Żbikowski              Warszawa             142.44  27633  194
   4 Sławomir Kordjalik             Warszawa             141.87  28232  199
   5 Krzysztof Mówka                Toruń                141.64  28328  200
   6 Marcin Mroziuk                 Warszawa             141.63   7223   51
   7 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             141.39  27006  191
   8 Adam Weremczuk                 Łódź                 141.10   6773   48
   9 Tomasz Zwoliński               Warszawa             139.48  27198  195
  10 Kamil Górka                    Łęczna               139.35  26477  190
  11 Mariusz Skrobosz               Warszawa             138.95  26540  191
  12 Stanisław Rydzik               Warszawa             138.29  27382  198
  13 Dawid Pikul                    Poznań               138.05  26781  194
  14 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          137.22   4391   32
  15 Grzegorz Święcki               Białystok            136.48  16650  122
  16 Justyna Fugiel                 Sandomierz           135.99  26655  196
  17 Dariusz Banaszek               Warszawa             135.67  23336  172
  18 Mariusz Wrześniewski           Warszawa             135.53  26970  199
  19 Lucyna Korga                   Zabrze               134.32   8059   60
  20 Radosław Konca                 Warszawa             133.94  25449  190
  21 Paweł Jackowski                Warszawa             133.92  26517  198
  22 Bartosz Morawski               Gliwice              133.64  12963   97
  23 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 133.08  25817  194
  24 Maciej Czupryniak              Milanówek            131.75  20948  159
  25 Wojciech Zemło                 Łódź                 131.28  24811  189
  26 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  131.12   6294   48
  27 Sergiusz Puchalski             Włocławek            130.14  14185  109
  28 Andrzej Oleksiak               Ostróda              129.86  25842  199
  29 Sławomir Kucia                 Kraków               129.81  22067  170
  30 Piotr Pietuchowski             Białystok            129.72  25165  194
  31 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       129.65  20095  155
  32 Marcin Kozyra                  Warszawa             129.60  25791  199
  33 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             129.56  22544  174
  34 Marek Syczuk                   Warszawa             129.43  25887  200
  35 Aleksander Puchalski           Włocławek            129.14  25441  197
  36 Filip Sosin                    Warszawa             128.48  25053  195
  37 Michał Trumpus                 Wrocław              128.17  18585  145
  38 Maciej Perzyński               Piła                 127.80  24282  190
  39 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      127.75  15330  120
  40 Marcin Bożek                   Będzin               127.36  10826   85
  41 Michał Makowski                Warszawa             127.27  20108  158
  42 Andrzej Szepczyński            Kraków               127.26  24561  193
  43 Małgorzata Kania               Milanówek            127.17  18949  149
  44 Joanna Juszczak                Warszawa             126.84  25368  200
  45 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     126.64  15957  126
  46 Mariusz Margalski              Warszawa             126.01  23437  186
  47 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             125.72  20618  164
  48 Łukasz Bryła                   Mielec               125.69  11815   94
  49 Marek Dudkiewicz               Milanówek            125.41  24330  194
  50 Kuba Koisar                    Warszawa             125.16  17648  141
  51 Filip Warzecha                 Gdynia               125.11  13512  108
  52 Joanna Stępień                 Katowice             124.99  24748  198
  53 Marek Roszak                   Poznań               124.41  24259  195
  54 Jarosław Puchalski             Łódź                 124.36  24251  195
  55 Andrzej Rechowicz              Katowice             124.33  24493  197
  56 Artur Koszel                   Inowrocław           124.15  23589  190
  57 Robert Kamiński                Wysokie Mazowieckie  124.06  24440  197
  58 Iwona Kucia                    Kraków               123.93  20696  167
  59 Artur Irzyk                    Strzyżów             123.83  14117  114
  60 Andrzej Wróblewski             Warszawa             123.71   4701   38
  61 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              123.66  23000  186
  62 Sławomir Nosek                 Mielec               123.22  14294  116
  63 Maciej Michalak                Łódź                 123.02  10580   86
  64 Jarosław Michalak              Łódź                 122.70   9080   74
  65 Irena Sołdan                   Rumia                122.67  24166  197
  66 Jacek Pietruszka               Kraków               122.62   3924   32
  67 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             122.35  23980  196
  68 Michał Waszkiewicz             Warszawa             122.29  23358  191
  69 Miłosz Wrzałek                 Reda                 122.14  23818  195
  70 Tomasz Figiel                  Zawichost            122.12  10258   84
  71 Przemysław Herdzina            Kraków               122.00  10248   84
  72 Ewa Strzelczyk                 Warszawa             121.93  18290  150
  73 Andrzej Słapiński              Warszawa             121.91   5242   43
  74 Paweł Opyc                     Warszawa             121.75  24228  199
  75 Paweł Frynia                   Konstantynów Łódzki  121.65  22019  181
  76 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             121.65  22992  189
  77 Wojciech Morawski              Gliwice              121.52  10086   83
  78 Michał Gawroński               Częstochowa          121.45   3765   31
  79 Robert Soszka                  Warszawa             121.14  23501  194
  80 Andrzej Grabiński              Suchedniów           121.12   8721   72
  81 Paweł Florek                   Bydgoszcz            120.97   7984   66
  82 Andrzej Kowalski               Gdańsk               120.93  16930  140
  83 Marcin Kamiński                Warszawa             120.93  12939  107
  84 Michał Musielak                Bydgoszcz            120.82  11478   95
  85 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            120.54  21698  180
  86 Radosław Sowiński              Warszawa             120.40  23117  192
  87 Stanisław Gasik                Warszawa             120.15  18023  150
  88 Grzegorz Wilk                  Kraków               119.87   9350   78
  89 Renata Kowalska                Bielsko Biała        119.86  21575  180
  90 Paweł Stefaniak                Biała Podlaska       119.80   8386   70
  91 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       119.78  23597  197
  92 Aleksandra Merklejn-Kaczanowska Szczecin             119.76  22874  191
  93 Daniel Czernatowicz            Kraków               119.66   8017   67
  94 Anna Kowalska-Demczyszyn       Bielsko Biała        119.44  22096  185
  95 Zdzisław Szota                 Warszawa             119.40  20418  171
  96 Jakub Zaryński                 Świnoujście          119.31   4295   36
  97 Bogusław Puchalski             Włocławek            119.07  23575  198
  98 Katarzyna Stępień              Katowice             118.71   6885   58
  99 Magdalena Merklejn             Szczecin             118.63  18625  157
 100 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         118.44  11607   98
 101 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            118.17   8154   69
 102 Stanisław Ochot                Katowice             118.07   8501   72
 103 Jerzy Matyasik                 Kraków               117.99  22655  192
 104 Rafał Matczak                  Pruszków             117.99  19468  165
 105 Michał Sosin                   Warszawa             117.97   8494   72
 106 Mariusz Skrzypczyński          Reda                 117.97   7078   60
 107 Łukasz Kozub                   Brzesko              117.90   5659   48
 108 Robert Zabłocki                Łódź                 117.71   5650   48
 109 Piotr Rosół                    Warszawa             117.60  23050  196
 110 Halina Roszak                  Poznań               117.53  21978  187
 111 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  117.52  23386  199
 112 Kamil Klinkosz                 Rumia                117.44   6342   54
 113 Mateusz Zalega                 Łódź                 117.29   4809   41
 114 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              117.17   5624   48
 115 Tomasz Ruta                    Warszawa             117.10   5855   50
 116 Filip Klar                     Mielec               116.98  11113   95
 117 Katarzyna Kowalewska           Poznań               116.94  14033  120
 118 Marcin Figiel                  Zawichost            116.51   5010   43
 119 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              116.50  10485   90
 120 Joanna Zadrożna                Szczecin             116.38   5586   48
 121 Maciej Mizgier                 Gdańsk               116.31   4536   39
 122 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             116.21   5578   48
 123 Andrzej Rakoczy                Kraków               116.19  12897  111
 124 Małgorzata Szczygieł           Wrocław              116.08   4179   36
 125 Teresa Fortuna                 Lubin                115.94   5565   48
 126 Krystyna Augustyniak           Łódź                 115.88  14369  124
 127 Grzegorz Pukniel               Lublin               115.78  21883  189
 128 Dorota Zielińska               Piaseczno            115.70  22561  195
 129 Jolanta Kosmowska              Warszawa             115.64  20700  179
 130 Rafał Wesołowski               Warszawa             115.25  23051  200
 131 Bogdan Wasilonek               Mińsk Mazowiecki     114.83   3445   30
 132 Krzysztof Bukowski             Milanówek            114.74   9753   85
 133 Michał Wolański                Białystok            114.72   4130   36
 134 Katarzyna Klimała              Kraków               114.70  13994  122
 135 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       114.56   8363   73
 136 Kazimierz Merklejn             Szczecin             114.36  10292   90
 137 Ewa Ciszewska                  Katowice             114.34  11320   99
 138 Mariola Osajda-Matczak         Pruszków             113.90  22552  198
 139 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             113.79  12403  109
 140 Andrzej Gostomski              Łódź                 113.76  21501  189
 141 Krzysztof Obremski             Legnica              113.65  11138   98
 142 Leszek Stecuła                 Bytom                113.59  11586  102
 143 Tomasz Ciejka                  Kraków               113.57  11471  101
 144 Rafał Dąbrowski                Ostróda              113.56   6132   54
 145 Paweł Jędryka                  Tarnów               113.46  13729  121
 146 Jakub Szymczak                 Łódź                 113.26   3964   35
 147 Marek Róziecki                 Rybnik               113.25   7701   68
 148 Renata Andracka                Poznań               113.11   4072   36
 149 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            113.00  12091  107
 150 Janusz Krupiński               Sosnowiec            112.94   3953   35
 151 Tomasz Lempart                 Kraków               112.82   5754   51
 152 Mariusz Kubicki                Inowrocław           112.82  14892  132
 153 Marek Rogalski                 Chełm                112.75  12403  110
 154 Maciej Kutera                  Warszawa             112.72  14315  127
 155 Beata Piotrowska               Łódź                 112.71  21415  190
 156 Wojciech Jacyno                Warszawa             112.66   3943   35
 157 Beata Madej                    Lublin               112.57   3377   30
 158 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       112.38   6743   60
 159 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             112.31   9434   84
 160 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            112.25  21777  194
 161 Łukasz Bobowski                Suchedniów           112.25   8082   72
 162 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               112.25  20541  183
 163 Dariusz Maciejuk               Warszawa             112.12  17043  152
 164 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            112.12  21415  191
 165 Arkadiusz Biegun               Kraków               112.09  20513  183
 166 Paweł Ochot                    Katowice             111.95   7165   64
 167 Piotr Adamczyk                 Tarnów               111.81  14312  128
 168 Wojciech Sołdan                Rumia                111.77  18665  167
 169 Krzysztof Szkudlarek           Pabianice            111.53   4015   36
 170 Jarosław Sobczak               Warszawa             111.31  21929  197
 171 Tomasz Suchanek                Wrocław              111.31  11020   99
 172 Agnieszka Krupka               Krosno               111.27  20029  180
 173 Lucyna Śniadach                Rumia                111.22  20354  183
 174 Maciej Lelowicz                Kraków               111.21   5338   48
 175 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           111.08  21660  195
 176 Maciej Śliwa                   Zabrze               111.02  12878  116
 177 Krzysztof Leśniak              Kraków               110.89  15636  141
 178 Małgorzata Sulejewska          Kraków               110.88  13306  120
 179 Grażyna Furman                 Sosnowiec            110.82   4211   38
 180 Agnieszka Jaśkiewicz           Jastrzębie Zdrój     110.81  16622  150
 181 Marcin Skowron                 Zabrze               110.79  19721  178
 182 Marcela Wołowiec               Gdynia               110.79   7977   72
 183 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  110.50   5304   48
 184 Katarzyna Żuławska             Katowice             110.46  14470  131
 185 Michał Szkudlarek              Pabianice            110.31   3971   36
 186 Krzysztof Jaworski             Warszawa             110.23  18519  168
 187 Dominik Wester                 Warszawa             110.19  11239  102
 188 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             110.15   5177   47
 189 Damian Krężel                  Mielec               110.09   7266   66
 190 Walenty Siemaszko              Lipiany              109.91   7254   66
 191 Stefan Dawidson                Częstochowa          109.84   5602   51
 192 Mariusz Makuch                 Zator                109.83   7688   70
 193 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       109.24  15621  143
 194 Grzegorz Gardynik              Warszawa             108.74  10874  100
 195 Paweł Jachowicz                Żyrardów             108.73  14353  132
 196 Jolanta Chłopińska             Wałcz                107.78   3880   36
 197 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             107.71   8940   83
 198 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              107.70  14862  138
 199 Paweł Czubla                   Kock                 107.65   5813   54
 200 Bogdan Kozłowski               Białystok            107.47  11392  106
 201 Jerzy Krzyżewski               Świętajno            107.44  15472  144
 202 Jerzy Luter                    Bytom                107.41  19012  177
 203 Marianna Kozłowska             Białystok            107.38   9342   87
 204 Mirosław Konsik                Gdańsk               107.28   6437   60
 205 Sławomir Buk                   Gliwice              107.07   6424   60
 206 Małgorzata Jóźwiak             Iława                106.95  20534  192
 207 Joanna Duda                    Zabrze               106.53   4794   45
 208 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  106.45   3300   31
 209 Bogdan Pokojski                Piastów              106.18   8919   84
 210 Jakub Nalepa                   Gliwice              106.17   7963   75
 211 Paweł Kasprzak                 Warszawa             106.16   3397   32
 212 Alina Białobrzewska            Gdynia               106.14  18256  172
 213 Władysław Zieliński            Lębork               105.99   7525   71
 214 Piotr Chabowski                Piła                 105.89   3812   36
 215 Bartosz Orłowski               Bytom                105.86  11009  104
 216 Michał Ozimiński               Łódź                 105.84   8044   76
 217 Andrzej Stańczyk               Kraków               105.66   3381   32
 218 Jan Ziółkowski                 Rumia                105.57   5701   54
 219 Sylwester Gryz                 Zabrze               105.56  19107  181
 220 Anita Bruska                   Gdynia               105.54   7599   72
 221 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             105.52  12451  118
 222 Iwona Rutkowska                Warszawa             105.44  18768  178
 223 Michał Jaworek                 Zabrze               105.36   4741   45
 224 Jacek Gasik                    Warszawa             105.28   4211   40
 225 Joanna Ostrowska               Warszawa             105.25  19577  186
 226 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             105.24  20942  199
 227 Tomasz Żbikowski               Warszawa             105.21  17255  164
 228 Sylwia Stuchlik                Gdańsk               105.03   3781   36
 229 Czesława Pawłowska             Wrocław              104.98   6929   66
 230 Janina Jabłczyńska-Zając       Gdynia               104.97  20259  193
 231 Dorota Maciejuk                Warszawa             104.91  11225  107
 232 Małgorzata Sameryt             Warszawa             104.86  10067   96
 233 Katarzyna Sołdan               Rumia                104.75  20321  194
 234 Aleksandra Krencjasz           Łódź                 104.50   4180   40
 235 Janusz Sojka                   Łódź                 104.36   9601   92
 236 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               104.21   5002   48
 237 Robert Głowacki                Łódź                 104.12   4998   48
 238 Łukasz Święcki                 Białystok            104.03   6242   60
 239 Weronika Rudnicka              Ustka                103.78  13907  134
 240 Jan Kozłowski                  Kraków               103.76  11310  109
 241 Maurycy Machnio                Lipiany              103.71   3630   35
 242 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn             103.62   3316   32
 243 Sylwester Wójcik               Lublin               103.49  11487  111
 244 Roman Figiel                   Zawichost            103.43  11067  107
 245 Magdalena Ochot                Katowice             103.33  15396  149
 246 Michał Szorc                   Białystok            102.86   3703   36
 247 Wiesław Olewiński              Warszawa             102.63  15703  153
 248 Lech Szymczak                  Gorzów Wielkopolski  102.58  10976  107
 249 Beata Łażewska                 Gdynia               102.50   4920   48
 250 Anna Biegańska                 Białystok            102.38   5426   53
 251 Sławomir Zabawa                Jasło                102.37  20269  198
 252 Dominik Piasecki               Słupsk               102.30   7161   70
 253 Daniel Janus                   Wąchock              102.26   5522   54
 254 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              101.94   3670   36
 255 Anna Niedzielko                Szczecin             101.80  14964  147
 256 Jan Lisiewski                  Piasutno             101.78  10890  107
 257 Marcin Królak                  Warszawa             101.60   3048   30
 258 Jacek Baltyn                   Suchedniów           101.51   6395   63
 259 Adam Paszek                    Tarnowskie Góry      101.00   3333   33
 260 Andrzej Kroc                   Łódź                 100.90   6054   60
 261 Marta Kleinrok                 Lublin               100.77   6651   66
 262 Anna Arana                     Warszawa             100.65  15802  157
 263 Anna Królak                    Warszawa             100.60   6338   63
 264 Dorota Ziembowicz              Gliwice              100.56   3620   36
 265 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           100.54  19405  193
 266 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             100.48   9244   92
 267 Joanna Brychcy                 Katowice             100.35  19167  191
 268 Danuta Langiewicz              Ostróda              100.26   8923   89
 269 Mariusz Łasiewicki             Choszczno            100.25   4812   48
 270 Maria Jarosz                   Lublin               100.22  12227  122
 271 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             100.07   6004   60
 272 Elżbieta Święcka               Białystok            100.06   5103   51
 273 Krzysztof Sojka                Łódź                  99.99  13099  131
 274 Łukasz Marks                   Warszawa              99.81   3194   32
 275 Adam Janicki                   Łódź                  99.34   4669   47
 276 Łukasz Miłosz                  Warszawa              99.33   8244   83
 277 Beata Lerska                   Warszawa              99.17   3471   35
 278 Jacek Karwowski                Płock                 99.17   2975   30
 279 Monika Rubinstein              Warszawa              98.96  18901  191
 280 Robert Drózd                   Wesoła                98.91   3462   35
 281 Piotr Jańczyk                  Łódź                  98.28   3538   36
 282 Renata Rosół                   Warszawa              98.17  19242  196
 283 Rafał Marks                    Warszawa              98.00   4410   45
 284 Piotr Jakubiak                 Żyrardów              97.82   5478   56
 285 Bartosz Milczarek              Łódź                  97.73   4691   48
 286 Teresa Zalewska                Racibórz              97.65   6933   71
 287 Olaf Czubla                    Łódź                  97.50   3510   36
 288 Jarosław Żuliński              Szczecin              97.43   3410   35
 289 Grażyna Wesołowska             Łódź                  97.26  18187  187
 290 Patrycja Śliwińska             Szczecin              97.07   9319   96
 291 Iza Kraj                       Warszawa              96.75  12965  134
 292 Andrzej Bociąga                Chorzów               96.75  11223  116
 293 Mariusz Katzig                 Gdańsk                96.36   4529   47
 294 Andrzej Puchalski              Łódź                  96.31   3467   36
 295 Marek Kocikowski               Ostróda               96.23   9527   99
 296 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz             96.20   6830   71
 297 Renata Polończyk               Bielsko Biała         96.19   5002   52
 298 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski       96.08   6245   65
 299 Anna Lisiewska                 Piasutno              95.97   3455   36
 300 Henryk Ryś                     Warszawa              95.97   2879   30
 301 Mikołaj Fidziński              Dębica                95.73   4595   48
 302 Dorota  Kwaśny                 Szczecin              95.53   7642   80
 303 Barbara Szymańska              Gdańsk                95.51   4489   47
 304 Bogumiła Ilczuk                Warszawa              95.20   6188   65
 305 Przemysław Pawlic              Wrocław               95.10  10461  110
 306 Maciej Chmielowski             Kraków                94.80   2844   30
 307 Mariusz Michalski              Inowrocław            94.78   7677   81
 308 Paweł Szczekutek               Warszawa              94.77   3317   35
 309 Tadeusz Wiśniewski             Piła                  94.55   4444   47
 310 Maciej Stolarczyk              Zator                 94.46   3684   39
 311 Małgorzata Szmuksta            Szczecin              94.35   9812  104
 312 Ziemowit Pazda                 Wrocław               94.32   8489   90
 313 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk   93.94   2912   31
 314 Joanna Kubińska                Warszawa              93.88  11547  123
 315 Michał Korzeniowski            Kraków                93.54   4490   48
 316 Małgorzata Marks               Warszawa              93.18   3075   33
 317 Beata Kościańska               Lublin                92.98   5486   59
 318 Norbert Skrzyński              Warszawa              92.97   6601   71
 319 Jerzy Ciesielski               Łódź                  92.88   5480   59
 320 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              92.86   6407   69
 321 Marek Reda                     Wołomin               92.75   8440   91
 322 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski   92.74   3246   35
 323 Jarosław Kordalski             Lublin                92.73   5564   60
 324 Krystyna Puchalska             Łódź                  92.67   3336   36
 325 Katarzyna Niedźwiedź           Lublin                92.11   5987   65
 326 Anna Pawłowska                 Opacz Kol.            92.05   5615   61
 327 Szymon Stolarczyk              Zator                 91.87   3583   39
 328 Anna Stefańska                 Łódź                  91.42   4845   53
 329 Katarzyna Majewska             Lublin                91.04   4370   48
 330 Tomasz Olędzki                 Warszawa              90.89   5544   61
 331 Krzysztof Noskowicz            Stary Toruń           90.64   3263   36
 332 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  89.93   9533  106
 333 Beata Wolf                     Gdańsk                89.75   4667   52
 334 Błażej Fidziński               Dębica                89.11   3208   36
 335 Anna Czarnecka                 Zgierz                88.35   4064   46
 336 Wojciech Obremski              Legnica               87.92   8001   91
 337 Krzysztof Kokot                Nowy Targ             87.68   6576   75
 338 Kacper Jachowicz               Żyrardów              87.62   9463  108
 339 Magdalena Łasiewicka           Warszawa              87.61   4030   46
 340 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa              87.54  15495  177
 341 Krzysztof Kruk                 Łódź                  87.54  16982  194
 342 Bartłomiej Dalecki             Rumia                 87.43   3672   42
 343 Leszek Kilian                  Jaworzno              87.08   4180   48
 344 Piotr Marusa                   Szczytno              86.86   6254   72
 345 Jolanta Bednarska              Łódź                  86.71   4422   51
 346 Andrzej Bryła                  Mielec                86.13   2670   31
 347 Piotr Madej                    Lublin                86.02   3527   41
 348 Filip Dalecki                  Rumia                 85.88   3521   41
 349 Piotr Ziółkowski               Piaseczno             84.94   6116   72
 350 Radosław Pastusiak             Sulęcin               84.17   3872   46
 351 Adam Zalewski                  Racibórz              83.83   3940   47
 352 Alicja Bielecka                Poznań                83.40   4337   52
 353 Jerzy Augustyniak              Łódź                  82.71   4549   55
 354 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             81.17   7711   95
 355 Edward Smołka                  Zabrze                81.00   2835   35
 356 Jan Pawłowski                  Warszawa              80.49  10786  134
 357 Filip Sitkowski                Warszawa              79.83   3672   46
 358 Adam Kędzior                   Lublin                79.47   7550   95
 359 Halina Łubniewicz              Łódź                  76.76   4529   59
 360 Ewa Jóźwiak                    Iława                 76.25   4194   55
 361 Urszula Solarska               Łódź                  75.07   5555   74
 362 Monika Wrzałek                 Rumia                 74.17   3857   52
 363 Jolanta Kruk                   Łódź                  72.91   7728  106
 364 Kamil Stokłosa                 Skawina               66.37   2323   35




Poczekalnia na dzień 24-09-2005

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Agnieszka Biegańska            Białystok            105.59   3062   29
   2 Justyna Woszczyna              Kraków               105.45   3058   29
   3 Tomasz Frynia                  Konstantynów Łódzki   89.90   2607   29
   4 Michał Jaszczak                Gliwice              111.68   3127   28
   5 Paulina Płatkiewicz            Zielona Góra          85.04   2381   28
   6 Marta Deptuła                  Piaseczno            126.11   3405   27
   7 Arkadiusz Jaworski             Tychy                123.15   3202   26
   8 Andrzej Lożyński               Piastów              112.65   2929   26
   9 Adam Kotwica                   Gdańsk                97.77   2542   26
  10 Joanna Rubaj                   Lublin                83.65   2175   26
  11 Roman Sulima                   Warszawa             111.96   2799   25
  12 Wojciech Wróbel                Zator                 82.88   2072   25
  13 Dariusz Ołdakowski             Toruń                118.25   2838   24
  14 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  117.29   2815   24
  15 Jarosław Kamienik              Słupsk               116.25   2790   24
  16 Tomasz Wiśniewski              Chełmża              113.79   2731   24
  17 Zbigniew Szepczyński           Kraków               113.75   2730   24
  18 Marzena Kasner                 Janikowo             113.71   2729   24
  19 Maciej Rzychoń                 Katowice             113.25   2718   24
  20 Jarosław Krzemiński            Tuchów               110.83   2660   24
  21 Ewa Piramowska                 Łódź                 110.42   2650   24
  22 Artur Tomczyk                  Piła                 110.00   2640   24
  23 Piotr Wojciekiewicz            Katowice             107.04   2569   24
  24 Grzegorz Bryła                 Mielec               105.83   2540   24
  25 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     103.62   2487   24
  26 Bożena Matysiak                Kraków               100.62   2415   24
  27 Magdalena.Maja Rusak           Poznań                99.25   2382   24
  28 Tomasz Jedynak                 Skarżysko             98.21   2357   24
  29 Grzegorz Borowski              Piliki                96.42   2314   24
  30 Roman Błoszyński               Niewodnica            95.83   2300   24
  31 Katarzyna Dębska               Ostróda               93.33   2240   24
  32 Tomasz Górka                   Łęczna                93.00   2232   24
  33 Michał Kolaj                   Ostróda               92.17   2212   24
  34 Anna Zachorowska-Mazurkiewicz  Zabrze                88.88   2133   24
  35 Renata Ziółkowska              Gdynia                88.00   2112   24
  36 Adam Słapiński                 Warszawa              87.42   2098   24
  37 Małgorzata Sikora              Kraków                84.71   2033   24
  38 Andrzej Buczkowski             Bydgoszcz             79.00   1896   24
  39 Katarzyna Borowska             Piliki                78.54   1885   24
  40 Monika Pieczora                Łódź                  77.71   1865   24
  41 Jacek Szewczyk                 Lublin               116.39   2677   23
  42 Krzysztof Matuszewski          Lublin               111.22   2558   23
  43 Ireneusz Kurzok                Mikołów              104.91   2413   23
  44 Wojciech Zieliński             Szczecin              96.61   2222   23
  45 Jacek Dec                      Pszczew               95.91   2206   23
  46 Marcin Tutka                   Wrocław               93.61   2153   23
  47 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   91.26   2099   23
  48 Anna Chybowska                 Sochaczew             90.83   2089   23
  49 Katarzyna Kicińska             Lublin                89.48   2058   23
  50 Paweł Subocz                   Szczecin              88.39   2033   23
  51 Agata Kuć                      Stargard Szczecińsk   88.30   2031   23
  52 Zdzisław Parnicki              Słupsk                84.43   1942   23
  53 Wacław Sarek                   Jaworzno              70.09   1612   23
  54 Maciej Kuć                     Stargard Szczecińsk   69.78   1605   23
  55 Gniewomir Białek               Dębica                69.39   1596   23
  56 Szymon Zaleski                 Poznań               119.86   2637   22
  57 Przemysław Drochomirecki       Kraków               114.86   2527   22
  58 Jacek Stolarczyk               Zator                 79.64   1752   22
  59 Piotr Syta                     Lublin                72.95   1605   22
  60 Tomasz Korpysz                 Warszawa              96.52   2027   21
  61 Justyna Horbowska              Lublin                89.62   1882   21
  62 Kamil Jagliński                Ostrowiec Świętokrz  107.90   2158   20
  63 Paweł Michalski                Ksawerów              96.30   1926   20
  64 Piotr Mossakowski              Chorzów               96.25   1925   20
  65 Mateusz Stańczyk               Tarnów                86.20   1724   20
  66 Barbara Pastuszek              Lublin                83.00   1660   20
  67 Agnieszka Kowalczuk            Lublin                61.05   1221   20
  68 Artur Owsiany                  Skierniewice         123.37   2344   19
  69 Jakub Mioduszewski             Żyrardów             108.63   2064   19
  70 Sławomir Rosochacz             Lublin               102.37   1945   19
  71 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa          100.32   1906   19
  72 Monika Dzik                    Poznań                96.58   1835   19
  73 Wojciech Bochra                Lublin                79.74   1515   19
  74 Janusz Czerwik                 Zator                 69.47   1320   19
  75 Michał Pryzowicz               Bielsk Podlaski      103.44   1862   18
  76 Rafał Skibicki                 Lębork                93.50   1683   18
  77 Maciej Kuczyński               Gdynia                89.61   1613   18
  78 Adrian Szczepanik              Zator                 74.17   1335   18
  79 Danuta Frynia                  Konstantynów Łódzki   68.44   1232   18
  80 Natalia Baranowska             Rumia                 65.33   1176   18
  81 Piotr Domański                 Łódź                  94.06   1599   17
  82 Sylwia Buks                    Warszawa              71.76   1220   17
  83 Mirosława Uryzaj               Mysłowice            115.06   1841   16
  84 Andrzej Szymański              Łódź                  63.94   1023   16
  85 Wojciech Próchniewicz          Warszawa             115.67   1735   15
  86 Ryszard Niżewski               Warszawa             112.53   1688   15
  87 Krzysztof Kukier               Warszawa             106.73   1601   15
  88 Michał Gołębiowski             Warszawa              92.33   1385   15
  89 Dariusz Kopera                 Mińsk Mazowiecki      88.40   1326   15
  90 Zbigniew Jabłoński             Warszawa              79.20   1188   15
  91 Daniel Dymowski                Warszawa              57.13    857   15
  92 Przemysław Milewski            Warszawa              55.67    835   15
  93 Maciej Grabowski               Warszawa             120.00   1680   14
  94 Edyta Arent-Irzyk              Kraków               117.50   1645   14
  95 Grzegorz Matysiak              Kraków               127.33   1528   12
  96 Krzysztof Pypno                Gliwice              126.75   1521   12
  97 Adam Cieśla                    Częstochowa          126.50   1518   12
  98 Marcin Wiśniewski              Wolsztyn             123.92   1487   12
  99 Adam Szukalski                 Wałbrzych            121.75   1461   12
 100 Michał Sak                     Lublin               118.83   1426   12
 101 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lub.     118.33   1420   12
 102 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  117.92   1415   12
 103 Joanna Górniaczyk              Poznań               117.42   1409   12
 104 Dariusz Dzierża                Kraków               116.17   1394   12
 105 Adam Klimont                   Wałcz                114.92   1379   12
 106 Bogusław Książek               Szczecin             113.08   1357   12
 107 Tomasz Szymański               Gorzów Wielkopolski  111.50   1338   12
 108 Paweł Kondratiuk               Bielsk Podlaski      110.17   1322   12
 109 Paweł Szulc                    Szczecin             109.92   1319   12
 110 Mirosław Sztukiert             Gdańsk               109.08   1309   12
 111 Tomasz Wenda                   Warszawa             109.08   1309   12
 112 Zygmunt Sołtysiak              Piastów              108.50   1302   12
 113 Łukasz Homa                    Wrocław              108.00   1296   12
 114 Michał Szymkowski              Wrocław              107.92   1295   12
 115 Tomasz Skrzypczyński           Reda                 107.33   1288   12
 116 Roman Gierszewski              Jastrzębie Zdrój     106.92   1283   12
 117 Kinga Niżewska                 Warszawa             106.58   1279   12
 118 Andrzej Wilczyński             Gliwice              106.50   1278   12
 119 Michał  Borejko                Wrocław              106.00   1272   12
 120 Konrad Patkowski               Gdańsk               105.75   1269   12
 121 Grzegorz Olędzki               Warszawa             105.58   1267   12
 122 Paweł Łęcki                    Gorzów Wielkopolski  104.75   1257   12
 123 Paweł Kokoszka                 Kłomnice             103.75   1245   12
 124 Szymon Płachta                 Warszawa             102.50   1230   12
 125 Mirosław Grafiński             Brodnica             100.83   1210   12
 126 Ewa Langiewicz-Ostojska        Zielona Góra         100.50   1206   12
 127 Beata Kowal                    Lublin               100.17   1202   12
 128 Jarosław Baranowski            Lublin                99.92   1199   12
 129 Łukasz Mycio                   Górowo Iławeckie      99.75   1197   12
 130 Kazimierz Dziadkowiec          Kraków                99.25   1191   12
 131 Karolina Drabik                Skarżysko             99.08   1189   12
 132 Sebastian Joński-Jastrzębowski Gdańsk                98.58   1183   12
 133 Aleksandra Gibas               Bełchatów             98.42   1181   12
 134 Urszula Behnke                 Iława                 98.17   1178   12
 135 Tomasz Kościuczuk              Ustka                 98.17   1178   12
 136 Wojciech Chodakiewicz          Białystok             97.83   1174   12
 137 Paweł Mojsik                   Bielsk Podlaski       97.42   1169   12
 138 Sławomir Czyżewski             Poznań                97.00   1164   12
 139 Izabela Kargol                 Warszawa              96.67   1160   12
 140 Przemysław Rybicki             Otwock                96.42   1157   12
 141 Tomasz Ulrych                  Tychy                 96.42   1157   12
 142 Mirosław Norwajszas            Szczecin              96.17   1154   12
 143 Tomasz Smulewicz               Łódź                  96.00   1152   12
 144 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk   95.83   1150   12
 145 Jagoda Żbikowska               Warszawa              95.75   1149   12
 146 Michał Kołodziejczyk           Ostróda               95.25   1143   12
 147 Beata Rudzka                   Racibórz              95.17   1142   12
 148 Tomasz Krym                    Łódź                  95.00   1140   12
 149 Anna Gierej                    Hermanówka            94.92   1139   12
 150 Stanisław Stanek               Olkusz                94.42   1133   12
 151 Agnieszka Kozub                Brzesko               94.25   1131   12
 152 Mariusz Rogalski               Iława                 94.17   1130   12
 153 Tadeusz Sokólski               Białystok             94.17   1130   12
 154 Waldemar Bulkowski             Chojnów               93.83   1126   12
 155 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                 93.67   1124   12
 156 Rafał Wagnerowski              Tarnów                93.33   1120   12
 157 Piotr Łasowski                 Gdańsk                93.25   1119   12
 158 Wojciech  Pietrzak             Warszawa              92.92   1115   12
 159 Arkadiusz Pranga               Rumia                 92.92   1115   12
 160 Adam Worsztynowicz             Katowice              90.58   1087   12
 161 Marian Dudycz                  Łódź                  89.83   1078   12
 162 Anna Bogucka                   Wrocław               89.67   1076   12
 163 Małgorzata Szablowska          Wrocław               89.67   1076   12
 164 Mirosław Przepiórkowski        Inowrocław            89.25   1071   12
 165 Beata Żurawska                 Jastrzębie Zdrój      89.08   1069   12
 166 Irena Ficak                    Mielec                88.92   1067   12
 167 Małgorzata Kulik               Lublin                88.92   1067   12
 168 Joanna Kochmańska              Lublin                88.83   1066   12
 169 Łukasz Wiechecki               Katowice              88.75   1065   12
 170 Elżbieta Dedek                 Warszawa              88.67   1064   12
 171 Sonia Tarczałowicz             Zabrze                88.25   1059   12
 172 Daniel Tomczyk                 Piła                  88.25   1059   12
 173 Stefania Dryżałowska           Olsztyn               88.08   1057   12
 174 Tomasz Żukowski                Olsztyn               87.75   1053   12
 175 Dorota Rogalska                Chełm                 87.67   1052   12
 176 Tomasz Szepczyński             Kraków                87.58   1051   12
 177 Maciej Szumieluk               Bielsk Podlaski       87.42   1049   12
 178 Krzysztof Gulowaty             Bytom                 87.33   1048   12
 179 Bogumiła Sokólska              Białystok             86.92   1043   12
 180 Krzysztof Ufir                 Nowy Targ             86.83   1042   12
 181 Karol Sikora                   Trzyniec(Czechy)      86.67   1040   12
 182 Maciej Mraczek                 Katowice              86.58   1039   12
 183 Aldona Głośnicka               Ostróda               86.25   1035   12
 184 Krzysztof Zgodzaj              Strzelce Opolskie     86.17   1034   12
 185 Michał Niewiadomski            Gdynia                86.08   1033   12
 186 Kuba Żuliński                  Przecław              86.08   1033   12
 187 Łukasz Moskal                  Kurzętnik             85.83   1030   12
 188 Katarzyna Waliczek             Bielsko Biała         85.50   1026   12
 189 Tomasz Idczak                  Ruda Śląska           85.25   1023   12
 190 Dariusz Nieora                 Iława                 85.17   1022   12
 191 Dorota Patera                  Legnica               85.00   1020   12
 192 Sławomir Długosz               Ostróda               84.75   1017   12
 193 Piotr Matyasik                 Kraków                84.75   1017   12
 194 Marcin Wróblewski              Bielsk Podlaski       84.75   1017   12
 195 Andrzej Matyasik               Kraków                84.67   1016   12
 196 Lucjan Kaczmarek               Bydgoszcz             84.17   1010   12
 197 Michał Sikora                  Trzyniec(Czechy)      81.67    980   12
 198 Grzegorz Wołowiec              Gdynia                81.50    978   12
 199 Robert Zabel                   Poznań                81.00    972   12
 200 Tomasz Wieszczyk               Łódź                  80.83    970   12
 201 Zbigniew Lewandowski           Słupsk                80.17    962   12
 202 Grzegorz Kaczmarek             Bydgoszcz             79.67    956   12
 203 Jolanta Skrobisz               Warszawa              79.25    951   12
 204 Alicja Kladamicza              Chorzów               79.17    950   12
 205 Artur Bomba                    Bytom                 78.75    945   12
 206 Marta Bołbot                   Bielsk Podlaski       78.50    942   12
 207 Amelia Borysiuk                Strzegom              78.33    940   12
 208 Dorota Ryś                     Warszawa              78.33    940   12
 209 Piotr Błaszczyk                Łódź                  77.92    935   12
 210 Małgorzata Danielak            Lublin                77.75    933   12
 211 Jan Staniewicz                 Lublin                77.67    932   12
 212 Klaudyna Hubeny                Łódź                  77.33    928   12
 213 Dawid Jabłuszewski             Bielsk Podlaski       77.25    927   12
 214 Bartosz Krzywda                Chojnów               77.08    925   12
 215 Robert Kowalski                Ostrołęka             77.00    924   12
 216 Paweł Golubiński               Gdynia                76.75    921   12
 217 Aleksandra Pelczarska          Warszawa              76.50    918   12
 218 Martina Stefankowa             Hawierzów(Czechy)     76.42    917   12
 219 Łukasz Walijewski              Ostróda               75.92    911   12
 220 Grzegorz Wełna                 Chorzów               74.50    894   12
 221 Monika Ścisłowska              Chrzanów              72.42    869   12
 222 Agnieszka Neumann              Iława                 72.17    866   12
 223 Maciej Soska                   Lublin                72.17    866   12
 224 Wojciech Szkutnik              Kraków                70.50    846   12
 225 Kinga Woszuk                   Gliwice               70.50    846   12
 226 Marzena Żukowska               Olsztyn               70.17    842   12
 227 Agnieszka Kubicka              Rumia                 69.08    829   12
 228 Tomasz Sulejewski              Kraków                68.00    816   12
 229 Simona Pietrzak                Chojnów               67.83    814   12
 230 Magda Dąbrowska                Bielsk Podlaski       60.92    731   12
 231 Jacek Jabłonowski              Iława                 55.83    670   12
 232 Aldona Saniewska               Warszawa              52.42    629   12
 233 Jolanta Obidzińska             Warszawa              52.33    628   12
 234 Marcin Kasprzyk                Chojnów               50.00    600   12
 235 Bartosz Boniecki               Elbląg               113.64   1250   11
 236 Robert Kaciński                Kazimierza Wielka    103.82   1142   11
 237 Ewa Majewska                   Nowa Sól              93.45   1028   11
 238 Andrzej Burczyk                Gdynia                92.82   1021   11
 239 Julita Spryszyńska             Łódź                  91.91   1011   11
 240 Ryszard Kosmaczewski           Szczecin              91.64   1008   11
 241 Barbara Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk   86.27    949   11
 242 Krzysztof Zalewski             Kraków                84.91    934   11
 243 Dariusz Powójski               Warszawa              83.55    919   11
 244 Władysław Babula               Inowrocław            82.45    907   11
 245 Małgorzata Skubel              Nowa Sól              81.73    899   11
 246 Adam Paczkowski                Bydgoszcz             80.82    889   11
 247 Adrian Skowroński              Bydgoszcz             80.27    883   11
 248 Agnieszka Szczekutek           Warszawa              79.64    876   11
 249 Grzegorz Parfieniuk-Kacejko    Bielsk Podlaski       79.45    874   11
 250 Mieczysław Pastuszak           Gdynia                79.27    872   11
 251 Wawrzyniec Andrzejewski        Bydgoszcz             79.00    869   11
 252 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk   75.27    828   11
 253 Filip Kowalczuk                Gdynia                72.45    797   11
 254 Sergiusz Kaźmierski            Rojewo                72.36    796   11
 255 Paulina Koczara                Elbląg                70.73    778   11
 256 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                69.64    766   11
 257 Andrzej Nagwizda               Kraków                69.36    763   11
 258 Radosław Przybycień            Zabrze                69.36    763   11
 259 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.          66.00    726   11
 260 Marta Giżewska                 Bielsk Podlaski       65.00    715   11
 261 Małgorzata Szmat               Koszalin              63.36    697   11
 262 Mariusz Przekwas               Nowe Misto Lub        53.91    593   11
 263 Jerzy Jabłoński                Lublin                52.45    577   11
 264 Patryk Stokłosa                Skawina               51.91    571   11
 265 Mateusz Skowroński             Bydgoszcz             51.82    570   11
 266 Daniel Pazdan                  Zabrze                51.18    563   11
 267 Jakub Witkowski                Warszawa             121.60   1216   10
 268 Barbara Belof                  Szwecja              108.30   1083   10
 269 Magdalena Podlaska             Warszawa             103.30   1033   10
 270 Stanisław Stolarczyk           Zator                 81.30    813   10
 271 Adam Babula                    Inowrocław            80.20    802   10
 272 Aleksandra Sylwestrzuk         Gródek                65.30    653   10
 273 Krzysztof Wójcicki             Inowrocław            55.80    558   10
 274 Marcin Pyzel                   Warszawa              53.90    539   10
 275 Witold Gwóźdź                  Warszawa             105.44    949    9
 276 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck   98.56    887    9
 277 Maciej Paradowicz              Bielsk Podlaski       85.78    772    9
 278 Maciej Makselon                Knurów                74.00    666    9
 279 Grażyna Kędzierska             Lublin                68.44    616    9
 280 Urszula Makselon               Knurów                62.89    566    9
 281 Bożena Dragun                  Lublin               113.50    908    8
 282 Grzegorz Lempkowski            Bielsko Biała         92.25    738    8
 283 Michał Effler                  Pruszków              85.25    682    8
 284 Jarosław Wypart                Częstochowa           83.88    671    8
 285 Witold Berus                   Zabrze                79.25    634    8
 286 Anna Grabowska                 Gdynia                77.25    618    8
 287 Halina Mrozek                  Warszawa              73.25    586    8
 288 Wojciech Dzierżek              Ostróda               67.25    538    8
 289 Dominik Berliński              Warszawa              65.50    524    8
 290 Michał Krzemień                Kraków               120.43    843    7
 291 Bogusław Szyszka               Oława                114.14    799    7
 292 Jakub Klakla                   Bytom                113.57    795    7
 293 Grzegorz Owsiany               Skierniewice         106.71    747    7
 294 Leszek Matuszak                Poznań               102.86    720    7
 295 Piotr Konopka                  Ostróda               95.86    671    7
 296 Piotr Ziętal                   Legnica               94.57    662    7
 297 Adam Jurkowski                 Knurów                92.14    645    7
 298 Agata Witkowska                Katowice              91.86    643    7
 299 Tomasz Noske                   Poznań                85.86    601    7
 300 Marta Witała                   Zabrze                85.86    601    7
 301 Anna Kwaśniak                  Częstochowa           83.86    587    7
 302 Adam Strzelczyk                Częstochowa           83.71    586    7
 303 Paweł Dąbrowski                Ostróda               83.29    583    7
 304 Aleksandra Witkowska           Iława                 82.14    575    7
 305 Grzegorz Radziewicz            Juchnowiec            81.71    572    7
 306 Patrycja Kierno                Gdańsk                81.57    571    7
 307 Piotr Bogdanowicz              Gorzów Wiekopolski    71.86    503    7
 308 Agata Szeszycka                Poznań                71.14    498    7
 309 Zygmunt Skwarek                Katowice              70.29    492    7
 310 Anna Kania                     Lublin                68.00    476    7
 311 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lub       67.29    471    7
 312 Paweł Strelczuk                Bielsk Podlaski       66.71    467    7
 313 Katarzyna Witkowska            Iława                 65.57    459    7
 314 Krzysztof Gruszka              Częstochowa           53.14    372    7
 315 Szymon Jachimek                Gdynia               141.00    846    6
 316 Grzegorz Kulawiak              Warszawa             131.00    786    6
 317 Agata Szkamruk                 Warszawa             106.67    640    6
 318 Andrzej Wróbel                 Zator                 97.67    586    6
 319 Małgorzata Czart               Olsztyn               94.50    567    6
 320 Aneta Urbańska                 Lublin                89.83    539    6
 321 Bartosz Muszyński              Słupsk                87.67    526    6
 322 Jacek Wszyndybył               Chojnów               87.50    525    6
 323 Monika Siemaszko               Lipiany               80.33    482    6
 324 Jarosław Olek                  Warszawa              75.00    450    6
 325 Mariola Podwiązka              Nowy Dwór Mazowieck   73.67    442    6
 326 Izabela Bronowicka             Łódź                  71.17    427    6
 327 Marek Urbańczyk                Bielsko Biała         58.83    353    6
 328 Wojciech Buńka                 Ostróda               58.33    350    6
 329 Bartosz Ryś                    Terespol              57.33    344    6
 330 Kamil Kiermaszek               Wodzisław Śląski      54.67    328    6
 331 Tomasz Cerk                    Rumia                 53.50    321    6
 332 Agnieszka Wilk                 Wrocław               53.50    321    6
 333 Anna Ryźlak                    Warszawa              53.33    320    6
 334 Michał Patera                  Legnica              150.00    750    5
 335 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              117.60    588    5
 336 Adam Rogoń                     Warszawa             103.40    517    5
 337 Andrzej Lis                    Mińsk Mazowiecki      97.40    487    5
 338 Agata Ślusarczyk               Łódź                  93.80    469    5
 339 Jadwiga Kędzierska             Łódź                  90.00    450    5
 340 Grzegorz Sylwestrzuk           Gródek                90.00    450    5
 341 Mateusz Konopiński             Lublin                74.60    373    5
 342 Karolina Białobrzewska         Gdynia                59.40    297    5
 343 Martyna Białobrzewska          Gdynia                56.60    283    5
 344 Marianna Das                   Warszawa              54.20    271    5
 345 Wojciech Czeronko              Lublin               125.00    500    4
 346 Paweł Górny                    Lublin               125.00    500    4
 347 Jarosław Soborak               Warszawa              99.25    397    4
 348 Paweł Kapela                   Kraków                81.50    326    4
 349 Jan Czeronko                   Lublin                75.75    303    4
 350 Dobrochna Poterańska           Warszawa              61.75    247    4
 351 Paweł Siemieniuk               Bielsk Podlaski       55.25    221    4
 352 Luiza Malisiewicz              Lublin                53.75    215    4
 353 Agnieszka Ćwiertnia            Brzeszcze             50.00    200    4
 354 Elżbieta Dziewulska            Warszawa              96.67    290    3
 355 Małgorzata Fugiel              Sandomierz            95.67    287    3
 356 Radosław Szymański             Łódź                  90.33    271    3
 357 Wojciech Zajączkowski          Kraków                88.00    264    3
 358 Erwin Sak                      Lublin                86.33    259    3
 359 Alfred Anuszkiewicz            Warszawa              67.67    203    3
 360 Artur Białecki                 Warszawa              63.00    189    3
 361 Bożena Karczmarczuk            Łódź                  61.67    185    3
 362 Karolina Kowalska              Warszawa              60.00    180    3
 363 Maciej Frankowski              Warszawa              59.00    177    3
 364 Tomasz Krajewski               Łódź                  57.33    172    3
 365 Jacek Rondio                   Łódź                  54.33    163    3
 366 Agnieszka Tańska               Warszawa             107.00    214    2
 367 Bartłomiej Olek                Lublin               100.00    200    2
 368 Jolanta Bieczyńska             Poznań                82.50    165    2
 369 Sylwester Buczek               Tychy                 65.00    130    2
 370 Piotr Jach                     Łódź                  62.00    124    2
 371 Teresa Lachowicz               Kraków                59.50    119    2
 372 Bożena Opalińska               Kraków                59.50    119    2
 373 Sonia Stawujak                 Bydgoszcz             57.50    115    2
 374 Izabela Mych                   Tychy                 55.00    110    2
 375 Katarzyna Spryszyńska          Łódź                  54.50    109    2
 376 Paweł Stelmach                 Warszawa              50.50    101    2
 377 Agnieszka Bujak                Lublin                50.00    100    2
 378 Michał Zakrzewski              Warszawa              50.00    100    2
 379 Agata Dzierko                  Zabrze               150.00    150    1
 380 Iwona Soszka                   Warszawa             150.00    150    1
 381 Ewa Zychowicz                  Zabrze               150.00    150    1
 382 Elżbieta Wodzińska             Warszawa              71.00     71    1
 383 Monika Krusiewicz              Warszawa              69.00     69    1
 384 Alicja Nowak                   Bydgoszcz             66.00     66    1
 385 Maria Mirkowska                Bydgoszcz             65.00     65    1
 386 Katarzyna Świątkowska          Nowa Sól              59.00     59    1
 387 Beata Borowska                 Lublin                50.00     50    1
 388 Bożena Miklis                  Szczecin              50.00     50    1
 389 Iwona Pieczora                 Łódź                  50.00     50    1
 390 Łukasz Pilorz                  Lublin                50.00     50    1
 391 Łukasz Wełnicki                Olsztyn               50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie