Karpacz19
marca
Karpacz 19 marca III Mistrzostwa Karpacza
Kraków 1
kwietnia
Kraków 1- 2 kwietnia IV Mistrzostwa KrakowaGrand Prix 2000
Grójec 9
kwietnia
Grójec 9 kwietnia II Mistrzostwa Grójca
IV Mistrzostwa Krakowa01 - 02 kwietnia 2000 — IV Mistrzostwa KrakowaInformacjeRelacjaWynikiHH
galeria

IV Mistrzostwa Krakowa Kraków, 01 - 02 kwietnia 2000
Grand Prix 2000

Konkurs Relacja z turnieju


 1. Dariusz Banaszek (Warszawa) 10.0 4858
 2. Tomasz Zwoliński (Warszawa) 9.0 4790
 3. Marcin Mroziuk (Strzegom) 9.0 4763
 4. Wojciech Usakiewicz (Warszawa) 8.0 4701
 5. Mariusz Orzeł (Nowe Miasto Lub.) 8.0 4688
 6. Katarzyna Stępień (Katowice) 8.0 4413
 7. Stefan Dawidson (Częstochowa) 8.0 4187
 8. Krzysztof Bukowski (Nowe Miasto Lub.) 8.0 4169
 9. Joanna Stępień (Katowice) 8.0 4157
 10. Sławomir Nosek (Mielec) 7.0 4574

 62 uczestników, 12 rund 
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
I Otwarte Akademickie Mistrzostwa Krakowa
III Otwarte Mistrzostwa Krakowa
II Otwarte Mistrzostwa Krakowa




Wyniki turnieju IV Mistrzostwa Krakowa

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Dariusz         Banaszek             Warszawa               143.00     10.0     4858     1906      777
  2 Tomasz          Zwoliński            Warszawa               144.00      9.0     4790     1737      680
  3 Marcin          Mroziuk              Warszawa               132.00      9.0     4763     1739      787
  4 Wojciech        Usakiewicz           Warszawa               130.00      8.0     4701     1659      590
  5 Mariusz         Orzeł                Nowe Miasto Lubawskie   127.00      8.0     4688     1641      577
  6 Katarzyna       Stępień              Katowice               118.00      8.0     4413     1617      265
  7 Stefan          Dawidson             Częstochowa            115.99      8.0     4187     1482      322
  8 Krzysztof       Bukowski             Milanówek              117.99      8.0     4169     1479      235
  9 Joanna          Stępień              Katowice               113.00      8.0     4157     1558      351
 10 Sławomir        Nosek                Mielec                 121.00      7.0     4574     1515      167
 11 Zdzisław        Szota                Warszawa               129.65      7.0     4563     1485      493
 12 Robert          Kaciński             Kazimierza Wielka      118.00      7.0     4371     1528      -31
 13 Krzysztof       Usakiewicz           Warszawa               115.98      7.0     4355     1454      127
 14 Anna            Kowalska-Demczyszyn  Bielsko Biała          112.90      7.0     4287     1434      377
 15 Karol           Wyrębkiewicz         Łódź                   100.00      7.0     4240     1437      195
 16 Renata          Kowalska             Bielsko Biała          112.79      7.0     4056     1411      231
 17 Andrzej         Szepczyński          Kraków                 100.00      7.0     4049     1324       52
 18 Krzysztof       Pypno                Gliwice                104.00      7.0     4019     1343      133
 19 Jerzy           Luter                Bytom                  103.19      6.5     3950     1356      109
 20 Andrzej         Rechowicz            Katowice               123.00      6.0     4492     1348      327
 21 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               129.99      6.0     4386     1451     -157
 22 Aleksandra      Merklejn-Kaczanowska Szczecin               107.90      6.0     4202     1374      157
 23 Wiktor          Stępień              Katowice               117.00      6.0     4136     1206      527
 24 Jerzy           Matyasik             Kraków                 116.00      6.0     4081     1342       22
 25 Marian          Jurkowski            Knurów                 100.00      6.0     3995     1286     -205
 26 Andrzej         Szmidtke             Bolszewo               100.00      6.0     3992     1270     -181
 27 Andrzej         Stańczyk             Kraków                 100.00      6.0     3901     1298      -81
 28 Stanisław       Harat                Kęty                   100.00      6.0     3876     1250     -264
 29 Agnieszka       Piskorz              Kraków                 100.00      6.0     3748     1257     -136
 30 Stanisław       Gasik                Warszawa               109.00      6.0     2521     1062      319
 31 Mariusz         Wrześniewski         Warszawa               100.00      5.5     4025     1170     -186
 32 Grzegorz        Matysiak             Kraków                 100.00      5.5     3914     1203      -90
 33 Andrzej         Lożyński             Piastów                107.23      5.0     4292     1285      -38
 34 Magdalena       Merklejn             Szczecin               106.00      5.0     4259     1231      201
 35 Grażyna         Furman               Sosnowiec              100.00      5.0     4115     1244     -197
 36 Szymon          Fidziński            Warszawa               100.00      5.0     4038     1297     -234
 37 Bożena          Matysiak             Kraków                 100.00      5.0     3923     1136      -17
 38 Ewa             Ciszewska            Katowice               100.00      5.0     3879     1125     -218
 39 Elżbieta        Jankowska            Wrocław                100.00      5.0     3854     1129      151
 40 Anna            Mikuć                Wrocław                100.00      5.0     3815     1137     -348
 41 Henryk          Piskorz              Kraków                 100.00      5.0     3745     1173     -261
 42 Stanisław       Stanek               Olkusz                 100.00      5.0     3524     1154     -691
 43 Artur           Gawroński            Halinów                100.00      5.0     2527      917      232
 44 Jakub           Kozłowski            Warszawa               112.99      5.0     2519      918       29
 45 Edward          Salamon              Bytom                  100.00      5.0     1829      764      336
 46 Katarzyna       Żuławska             Katowice               102.00      4.0     4003     1063      -50
 47 Bogdan          Karaim               Kęty                   100.00      4.0     3824     1058     -212
 48 Maciej          Zięba                Wrocław                100.00      4.0     3680     1048     -310
 49 Krzysztof       Kokot                Nowy Targ              100.00      4.0     2917      981     -651
 50 Maciej          Stańczyk             Tarnów                 100.00      3.5     3057      909     -344
 51 Maryla          Orłowska             Katowice               100.00      3.5     2974      970     -617
 52 Irena           Ficak                Mielec                 105.70      3.0     4027     1002     -129
 53 Andrzej         Nagwizda             Kraków                 100.00      3.0     2054      668     -214
 54 Dariusz         Puton                Ruda Śląska            133.00      3.0     1666      711        3
 55 Leszek          Stecuła              Bytom                  118.90      2.5     1799      567        5
 56 Grażyna         Puton                Ruda Śląska            108.00      2.0     1790      483      187
 57 Tomasz          Szepczyński          Kraków                 100.00      1.5     2729      713     -837
 58 Zbigniew        Szepczyński          Kraków                 100.00      1.5     2692      704     -989
 59 Paweł           Mogielnicki          Warszawa               100.00      1.0     1294      350     -302
 60 Bartosz         Hlebowicz            Białystok              100.00      1.0      294      150       54
 61 Wojciech        Bogacz               Kraków                 100.00      0.0     1431      307     -737
 62 Krzysztof       Gocyk                Kraków                 100.00      0.0      439      126     -291
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju IV Mistrzostwa Krakowa



	Tomasz Zwoliński 144.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Katarzyna      Żuławska              102.00 +  425: 284  152
    2     5 Mariusz        Skrobosz              129.99 -  332: 398   80
    3    10 Magdalena      Merklejn              106.00 +  360: 328  156
    4     8 Anna           Kowalska-Demczyszyn   112.90 -  296: 369   63
    5    12 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  107.90 +  393: 374  158
    6    10 Renata         Kowalska              112.79 +  472: 322  163
    7     5 Mariusz        Orzeł                 127.00 +  361: 314  177
    8     4 Jerzy          Matyasik              116.00 +  421: 324  166
    9     2 Katarzyna      Stępień               118.00 +  429: 345  168
   10     1 Dariusz        Banaszek              143.00 -  341: 458   93
   11     3 Robert         Kaciński              118.00 +  538: 235  168
   12     1 Dariusz        Banaszek              143.00 +  422: 359  193
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1737  / 12 144.75




	Dariusz Banaszek 143.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Grażyna        Furman                100.00 +  438: 261  150
    2     3 Magdalena      Merklejn              106.00 +  368: 302  156
    3     3 Mariusz        Orzeł                 127.00 +  387: 317  177
    4     1 Mariusz        Skrobosz              129.99 +  424: 363  180
    5     1 Marcin         Mroziuk               132.00 +  378: 346  182
    6     1 Stanisław      Gasik                 109.00 +  550: 317  159
    7     1 Wojciech       Usakiewicz            130.00 +  421: 357  180
    8     1 Katarzyna      Stępień               118.00 -  336: 436   68
    9     1 Dariusz        Puton                 133.00 +  339: 295  183
   10     1 Tomasz         Zwoliński             144.00 +  458: 341  194
   11     1 Dariusz        Puton                 133.00 +  400: 324  183
   12     1 Tomasz         Zwoliński             144.00 -  359: 422   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1906  / 12 158.83




	Dariusz Puton 133.00 Ruda Śląska            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8     2 Wojciech       Usakiewicz            130.00 +  352: 308  180
    9     1 Dariusz        Banaszek              143.00 -  295: 339   93
   10     2 Marcin         Mroziuk               132.00 +  398: 389  182
   11     1 Dariusz        Banaszek              143.00 -  324: 400   93
   12     3 Joanna         Stępień               113.00 +  297: 227  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     711  /  5 142.20




	Marcin Mroziuk 132.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Bożena         Matysiak              100.00 +  505: 208  150
    2     1 Wojciech       Usakiewicz            130.00 +  388: 331  180
    3     1 Zdzisław       Szota                 129.65 +  295: 279  180
    4     2 Szymon         Fidziński             100.00 +  399: 386  150
    5     1 Dariusz        Banaszek              143.00 -  346: 378   93
    6     3 Katarzyna      Stępień               118.00 -  332: 340   68
    7     6 Marian         Jurkowski             100.00 +  424: 375  150
    8     3 Sławomir       Nosek                 121.00 +  486: 281  171
    9     3 Krzysztof      Usakiewicz            115.98 +  359: 324  166
   10     2 Dariusz        Puton                 133.00 -  389: 398   83
   11     2 Wojciech       Usakiewicz            130.00 +  422: 389  180
   12     2 Katarzyna      Stępień               118.00 +  418: 287  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1739  / 12 144.92




	Wojciech Usakiewicz 130.00 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Stanisław      Stanek                100.00 +  509: 250  150
    2     1 Marcin         Mroziuk               132.00 -  331: 388   82
    3     8 Robert         Kaciński              118.00 +  380: 355  168
    4     5 Andrzej        Lożyński              107.23 +  479: 313  157
    5     3 Grażyna        Furman                100.00 +  350: 290  150
    6     2 Mariusz        Orzeł                 127.00 +  368: 293  177
    7     1 Dariusz        Banaszek              143.00 -  357: 421   93
    8     2 Dariusz        Puton                 133.00 -  308: 352   83
    9     5 Sławomir       Nosek                 121.00 +  380: 332  171
   10     4 Krzysztof      Usakiewicz            115.98 +  485: 350  166
   11     2 Marcin         Mroziuk               132.00 -  389: 422   82
   12     4 Zdzisław       Szota                 129.65 +  365: 345  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1659  / 12 138.25




	Mariusz Skrobosz 129.99 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Grzegorz       Matysiak              100.00 +  432: 253  150
    2     5 Tomasz         Zwoliński             144.00 +  398: 332  194
    3     2 Andrzej        Lożyński              107.23 +  381: 361  157
    4     1 Dariusz        Banaszek              143.00 -  363: 424   93
    5     4 Mariusz        Orzeł                 127.00 -  374: 471   77
    6     6 Robert         Kaciński              118.00 +  436: 276  168
    7     4 Sławomir       Nosek                 121.00 -  340: 372   71
    8     6 Krzysztof      Usakiewicz            115.98 -  338: 479   66
    9    11 Andrzej        Rechowicz             123.00 -  240: 484   73
   10    14 Grażyna        Puton                 108.00 +  360: 348  158
   11    11 Andrzej        Rechowicz             123.00 +  401: 318  173
   12     9 Sławomir       Nosek                 121.00 -  323: 425   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1451  / 12 120.92




	Zdzisław Szota 129.65 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Stanisław      Harat                 100.00 +  500: 311  150
    2     2 Robert         Kaciński              118.00 +  398: 356  168
    3     1 Marcin         Mroziuk               132.00 -  279: 295   82
    4     6 Mariusz        Orzeł                 127.00 -  366: 437   77
    5    10 Karol          Wyrębkiewicz          100.00 +  413: 242  150
    6     7 Sławomir       Nosek                 121.00 -  335: 398   71
    7    10 Andrzej        Rechowicz             123.00 +  340: 323  173
    8     9 Szymon         Fidziński             100.00 -  277: 334   50
    9    12 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  107.90 +  495: 294  158
   10     9 Andrzej        Lożyński              107.23 +  416: 357  157
   11     6 Leszek         Stecuła               118.90 +  399: 358  169
   12     4 Wojciech       Usakiewicz            130.00 -  345: 365   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1485  / 12 123.75




	Mariusz Orzeł 127.00 Nowe Miasto Lubawskie       

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Bogdan         Karaim                100.00 +  347: 343  150
    2    11 Krzysztof      Pypno                 104.00 +  481: 219  154
    3     3 Dariusz        Banaszek              143.00 -  317: 387   93
    4     6 Zdzisław       Szota                 129.65 +  437: 366  180
    5     4 Mariusz        Skrobosz              129.99 +  471: 374  180
    6     2 Wojciech       Usakiewicz            130.00 -  293: 368   80
    7     5 Tomasz         Zwoliński             144.00 -  314: 361   94
    8     8 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  107.90 +  352: 314  158
    9     6 Szymon         Fidziński             100.00 +  430: 330  150
   10     5 Joanna         Stępień               113.00 -  347: 378   63
   11     7 Sławomir       Nosek                 121.00 +  411: 387  171
   12     5 Robert         Kaciński              118.00 +  488: 284  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1641  / 12 136.75




	Andrzej Rechowicz 123.00 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Szymon         Fidziński             100.00 -  370: 391   50
    2    15 Bogdan         Karaim                100.00 +  432: 262  150
    3     9 Karol          Wyrębkiewicz          100.00 -  390: 444   50
    4    15 Irena          Ficak                 105.70 +  420: 346  156
    5     9 Robert         Kaciński              118.00 -  365: 378   68
    6    14 Maryla         Orłowska              100.00 +  333: 255  150
    7    10 Zdzisław       Szota                 129.65 -  323: 340   80
    8    15 Magdalena      Merklejn              106.00 +  361: 314  156
    9    11 Mariusz        Skrobosz              129.99 +  484: 240  180
   10     8 Sławomir       Nosek                 121.00 -  346: 445   71
   11    11 Mariusz        Skrobosz              129.99 -  318: 401   80
   12    15 Andrzej        Lożyński              107.23 +  350: 349  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1348  / 12 112.33




	Sławomir Nosek 121.00 Mielec                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Karol          Wyrębkiewicz          100.00 +  423: 304  150
    2     6 Irena          Ficak                 105.70 +  329: 312  156
    3     5 Szymon         Fidziński             100.00 -  390: 414   50
    4     7 Grażyna        Furman                100.00 -  314: 462   50
    5    11 Andrzej        Lożyński              107.23 +  478: 294  157
    6     7 Zdzisław       Szota                 129.65 +  398: 335  180
    7     4 Mariusz        Skrobosz              129.99 +  372: 340  180
    8     3 Marcin         Mroziuk               132.00 -  281: 486   82
    9     5 Wojciech       Usakiewicz            130.00 -  332: 380   80
   10     8 Andrzej        Rechowicz             123.00 +  445: 346  173
   11     7 Mariusz        Orzeł                 127.00 -  387: 411   77
   12     9 Mariusz        Skrobosz              129.99 +  425: 323  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1515  / 12 126.25




	Leszek Stecuła 118.90 Bytom                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8     5 Joanna         Stępień               113.00 +  401: 384  163
    9     4 Robert         Kaciński              118.00 -  374: 387   68
   10     7 Jerzy          Luter                 103.19 =  300: 300  103
   11     6 Zdzisław       Szota                 129.65 -  358: 399   80
   12     8 Jerzy          Luter                 103.19 +  366: 324  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     567  /  5 113.40




	Robert Kaciński 118.00 Kazimierza Wielka        

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Mariusz        Wrześniewski          100.00 +  504: 299  150
    2     2 Zdzisław       Szota                 129.65 -  356: 398   80
    3     8 Wojciech       Usakiewicz            130.00 -  355: 380   80
    4    14 Maryla         Orłowska              100.00 +  374: 201  150
    5     9 Andrzej        Rechowicz             123.00 +  378: 365  173
    6     6 Mariusz        Skrobosz              129.99 -  276: 436   80
    7    11 Andrzej        Lożyński              107.23 +  434: 237  157
    8     7 Andrzej        Stańczyk              100.00 +  420: 339  150
    9     4 Leszek         Stecuła               118.90 +  387: 374  169
   10     3 Katarzyna      Stępień               118.00 +  368: 347  168
   11     3 Tomasz         Zwoliński             144.00 -  235: 538   94
   12     5 Mariusz        Orzeł                 127.00 -  284: 488   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1528  / 12 127.33




	Katarzyna Stępień 118.00 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Agnieszka      Piskorz               100.00 +  346: 334  150
    2    12 Henryk         Piskorz               100.00 +  453: 311  150
    3     4 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  107.90 +  348: 326  158
    4     3 Stanisław      Gasik                 109.00 -  331: 391   59
    5     5 Szymon         Fidziński             100.00 +  365: 296  150
    6     3 Marcin         Mroziuk               132.00 +  340: 332  182
    7     2 Jakub          Kozłowski             112.99 +  381: 336  163
    8     1 Dariusz        Banaszek              143.00 +  436: 336  193
    9     2 Tomasz         Zwoliński             144.00 -  345: 429   94
   10     3 Robert         Kaciński              118.00 -  347: 368   68
   11     4 Krzysztof      Bukowski              117.99 +  434: 271  168
   12     2 Marcin         Mroziuk               132.00 -  287: 418   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1617  / 12 134.75




	Krzysztof Bukowski 117.99 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Andrzej        Szmidtke              100.00 -  384: 396   50
    2    14 Stefan         Dawidson              115.99 -  225: 381   66
    3    21 Krzysztof      Gocyk                 100.00 +  321: 246  150
    4    19 Henryk         Piskorz               100.00 +  326: 260  150
    5    16 Maciej         Zięba                 100.00 +  354: 262  150
    6    12 Jerzy          Luter                 103.19 +  378: 271  153
    7     8 Joanna         Stępień               113.00 -  285: 371   63
    8    12 Agnieszka      Piskorz               100.00 +  442: 334  150
    9     9 Andrzej        Stańczyk              100.00 +  401: 356  150
   10     6 Jerzy          Matyasik              116.00 +  443: 349  166
   11     4 Katarzyna      Stępień               118.00 -  271: 434   68
   12     6 Anna           Kowalska-Demczyszyn   112.90 +  339: 274  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1479  / 12 123.25




	Wiktor Stępień 117.00 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Henryk         Piskorz               100.00 -  289: 328   50
    2    19 Anna           Mikuć                 100.00 -  303: 306   50
    3    23 Grzegorz       Matysiak              100.00 +  397: 240  150
    4    17 Stanisław      Harat                 100.00 -  305: 326   50
    5    21 Irena          Ficak                 105.70 -  324: 344   56
    6    23 Krzysztof      Kokot                 100.00 -  309: 314   50
    7    19 Artur          Gawroński             100.00 +  370: 270  150
    8    22 Maryla         Orłowska              100.00 +  437: 261  150
    9    19 Grażyna        Furman                100.00 +  375: 315  150
   10    16 Karol          Wyrębkiewicz          100.00 -  320: 374   50
   11    19 Grażyna        Furman                100.00 +  393: 249  150
   12    16 Szymon         Fidziński             100.00 +  314: 282  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1206  / 12 100.50




	Jerzy Matyasik 116.00 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Marian         Jurkowski             100.00 +  381: 337  150
    2     9 Krzysztof      Usakiewicz            115.98 +  363: 269  166
    3     6 Renata         Kowalska              112.79 +  357: 279  163
    4     4 Karol          Wyrębkiewicz          100.00 +  382: 309  150
    5     2 Stanisław      Gasik                 109.00 -  271: 333   59
    6     4 Jakub          Kozłowski             112.99 -  336: 356   63
    7     7 Szymon         Fidziński             100.00 +  380: 309  150
    8     4 Tomasz         Zwoliński             144.00 -  324: 421   94
    9     7 Anna           Kowalska-Demczyszyn   112.90 +  319: 316  163
   10     6 Krzysztof      Bukowski              117.99 -  349: 443   68
   11     9 Stefan         Dawidson              115.99 -  288: 308   66
   12    11 Karol          Wyrębkiewicz          100.00 -  331: 379   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1342  / 12 111.83




	Stefan Dawidson 115.99 Częstochowa            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Elżbieta       Jankowska             100.00 +  304: 217  150
    2    14 Krzysztof      Bukowski              117.99 +  381: 225  168
    3     7 Stanisław      Gasik                 109.00 -  271: 423   59
    4    12 Joanna         Stępień               113.00 -  315: 393   63
    5    15 Ewa            Ciszewska             100.00 +  372: 316  150
    6    11 Marian         Jurkowski             100.00 -  384: 448   50
    7    14 Renata         Kowalska              112.79 +  336: 275  163
    8    11 Andrzej        Szmidtke              100.00 -  349: 363   50
    9    14 Andrzej        Szepczyński           100.00 +  377: 292  150
   10    12 Andrzej        Stańczyk              100.00 +  415: 260  150
   11     9 Jerzy          Matyasik              116.00 +  308: 288  166
   12     7 Renata         Kowalska              112.79 +  375: 365  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1482  / 12 123.50




	Krzysztof Usakiewicz 115.98 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Andrzej        Nagwizda              100.00 +  375: 285  150
    2     9 Jerzy          Matyasik              116.00 -  269: 363   66
    3    14 Henryk         Piskorz               100.00 +  362: 290  150
    4    10 Jerzy          Luter                 103.19 +  351: 292  153
    5     7 Joanna         Stępień               113.00 +  386: 328  163
    6     5 Andrzej        Stańczyk              100.00 +  338: 332  150
    7     3 Stanisław      Gasik                 109.00 -  318: 369   59
    8     6 Mariusz        Skrobosz              129.99 +  479: 338  180
    9     3 Marcin         Mroziuk               132.00 -  324: 359   82
   10     4 Wojciech       Usakiewicz            130.00 -  350: 485   80
   11     8 Anna           Kowalska-Demczyszyn   112.90 -  351: 480   63
   12    10 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  107.90 +  452: 307  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1454  / 12 121.17




	Joanna Stępień 113.00 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Andrzej        Stańczyk              100.00 +  369: 235  150
    2    10 Renata         Kowalska              112.79 -  268: 350   63
    3    15 Maciej         Zięba                 100.00 +  315: 300  150
    4    12 Stefan         Dawidson              115.99 +  393: 315  166
    5     7 Krzysztof      Usakiewicz            115.98 -  328: 386   66
    6     9 Anna           Kowalska-Demczyszyn   112.90 +  377: 285  163
    7     8 Krzysztof      Bukowski              117.99 +  371: 285  168
    8     5 Leszek         Stecuła               118.90 -  384: 401   69
    9     8 Andrzej        Szmidtke              100.00 +  363: 359  150
   10     5 Mariusz        Orzeł                 127.00 +  378: 347  177
   11     5 Jerzy          Luter                 103.19 +  384: 246  153
   12     3 Dariusz        Puton                 133.00 -  227: 297   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1558  / 12 129.83




	Jakub Kozłowski 112.99 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Anna           Mikuć                 100.00 +  435: 291  150
    2     4 Andrzej        Lożyński              107.23 -  282: 414   57
    3    11 Irena          Ficak                 105.70 +  363: 348  156
    4     9 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  107.90 +  344: 336  158
    5     6 Anna           Kowalska-Demczyszyn   112.90 +  403: 384  163
    6     4 Jerzy          Matyasik              116.00 +  356: 336  166
    7     2 Katarzyna      Stępień               118.00 -  336: 381   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     918  /  7 131.14




	Anna Kowalska-Demczyszyn 112.90 Bielsko Biała            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Maciej         Zięba                 100.00 +  410: 267  150
    2     7 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  107.90 -  295: 346   58
    3    12 Andrzej        Szmidtke              100.00 +  377: 324  150
    4     8 Tomasz         Zwoliński             144.00 +  369: 296  194
    5     6 Jakub          Kozłowski             112.99 -  384: 403   63
    6     9 Joanna         Stępień               113.00 -  285: 377   63
    7    13 Irena          Ficak                 105.70 +  321: 299  156
    8    10 Marian         Jurkowski             100.00 +  387: 305  150
    9     7 Jerzy          Matyasik              116.00 -  316: 319   66
   10    10 Szymon         Fidziński             100.00 +  389: 284  150
   11     8 Krzysztof      Usakiewicz            115.98 +  480: 351  166
   12     6 Krzysztof      Bukowski              117.99 -  274: 339   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1434  / 12 119.50




	Renata Kowalska 112.79 Bielsko Biała          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Tomasz         Szepczyński           100.00 +  363: 238  150
    2    10 Joanna         Stępień               113.00 +  350: 268  163
    3     6 Jerzy          Matyasik              116.00 -  279: 357   66
    4    11 Agnieszka      Piskorz               100.00 +  338: 278  150
    5     8 Andrzej        Stańczyk              100.00 -  330: 340   50
    6    10 Tomasz         Zwoliński             144.00 -  322: 472   94
    7    14 Stefan         Dawidson              115.99 -  275: 336   66
    8    19 Elżbieta       Jankowska             100.00 +  368: 270  150
    9    15 Katarzyna      Żuławska              102.00 +  347: 330  152
   10    13 Stanisław      Stanek                100.00 +  366: 242  150
   11    10 Krzysztof      Pypno                 104.00 +  353: 319  154
   12     7 Stefan         Dawidson              115.99 -  365: 375   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1411  / 12 117.58




	Stanisław Gasik 109.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Maciej         Stańczyk              100.00 +  312: 194  150
    2    13 Jerzy          Luter                 103.19 +  376: 267  153
    3     7 Stefan         Dawidson              115.99 +  423: 271  166
    4     3 Katarzyna      Stępień               118.00 +  391: 331  168
    5     2 Jerzy          Matyasik              116.00 +  333: 271  166
    6     1 Dariusz        Banaszek              143.00 -  317: 550   93
    7     3 Krzysztof      Usakiewicz            115.98 +  369: 318  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1062  /  7 151.71




	Grażyna Puton 108.00 Ruda Śląska              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    14 Krzysztof      Kokot                 100.00 +  460: 225  150
    9    10 Jerzy          Luter                 103.19 -  292: 375   53
   10    14 Mariusz        Skrobosz              129.99 -  348: 360   80
   11    17 Stanisław      Stanek                100.00 +  367: 270  150
   12    14 Edward         Salamon               100.00 -  323: 373   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     483  /  5  96.60




	Aleksandra Merklejn-Kaczanowska 107.90 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Krzysztof      Gocyk                 100.00 +  409: 193  150
    2     7 Anna           Kowalska-Demczyszyn   112.90 +  346: 295  163
    3     4 Katarzyna      Stępień               118.00 -  326: 348   68
    4     9 Jakub          Kozłowski             112.99 -  336: 344   63
    5    12 Tomasz         Zwoliński             144.00 -  374: 393   94
    6    16 Karol          Wyrębkiewicz          100.00 +  357: 286  150
    7    12 Grażyna        Furman                100.00 +  412: 236  150
    8     8 Mariusz        Orzeł                 127.00 -  314: 352   77
    9    12 Zdzisław       Szota                 129.65 -  294: 495   80
   10    15 Magdalena      Merklejn              106.00 +  389: 337  156
   11    12 Andrzej        Lożyński              107.23 +  338: 314  157
   12    10 Krzysztof      Usakiewicz            115.98 -  307: 452   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1374  / 12 114.50




	Andrzej Lożyński 107.23 Piastów                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Wojciech       Bogacz                100.00 +  436: 264  150
    2     4 Jakub          Kozłowski             112.99 +  414: 282  163
    3     2 Mariusz        Skrobosz              129.99 -  361: 381   80
    4     5 Wojciech       Usakiewicz            130.00 -  313: 479   80
    5    11 Sławomir       Nosek                 121.00 -  294: 478   71
    6    15 Magdalena      Merklejn              106.00 +  375: 288  156
    7    11 Robert         Kaciński              118.00 -  237: 434   68
    8    16 Irena          Ficak                 105.70 +  366: 352  156
    9    13 Marian         Jurkowski             100.00 +  476: 268  150
   10     9 Zdzisław       Szota                 129.65 -  357: 416   80
   11    12 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  107.90 -  314: 338   58
   12    15 Andrzej        Rechowicz             123.00 -  349: 350   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1285  / 12 107.08




	Magdalena Merklejn 106.00 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Maryla         Orłowska              100.00 +  444: 234  150
    2     3 Dariusz        Banaszek              143.00 -  302: 368   93
    3    10 Tomasz         Zwoliński             144.00 -  328: 360   94
    4    16 Andrzej        Szmidtke              100.00 -  361: 368   50
    5    19 Krzysztof      Kokot                 100.00 +  437: 236  150
    6    15 Andrzej        Lożyński              107.23 -  288: 375   57
    7    20 Karol          Wyrębkiewicz          100.00 +  354: 320  150
    8    15 Andrzej        Rechowicz             123.00 -  314: 361   73
    9    18 Irena          Ficak                 105.70 +  386: 327  156
   10    15 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  107.90 -  337: 389   58
   11    18 Edward         Salamon               100.00 -  341: 399   50
   12    21 Maryla         Orłowska              100.00 +  367: 321  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1231  / 12 102.58




	Irena Ficak 105.70 Mielec                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Andrzej        Szepczyński           100.00 +  416: 308  150
    2     6 Sławomir       Nosek                 121.00 -  312: 329   71
    3    11 Jakub          Kozłowski             112.99 -  348: 363   63
    4    15 Andrzej        Rechowicz             123.00 -  346: 420   73
    5    21 Wiktor         Stępień               117.00 +  344: 324  167
    6    17 Katarzyna      Żuławska              102.00 +  344: 297  152
    7    13 Anna           Kowalska-Demczyszyn   112.90 -  299: 321   63
    8    16 Andrzej        Lożyński              107.23 -  352: 366   57
    9    18 Magdalena      Merklejn              106.00 -  327: 386   56
   10    22 Grażyna        Furman                100.00 -  364: 372   50
   11    25 Bogdan         Karaim                100.00 -  264: 333   50
   12    26 Grzegorz       Matysiak              100.00 -  311: 337   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1002  / 12  83.50




	Krzysztof Pypno 104.00 Gliwice                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Zbigniew       Szepczyński           100.00 +  350: 232  150
    2    11 Mariusz        Orzeł                 127.00 -  219: 481   77
    3    19 Andrzej        Stańczyk              100.00 -  323: 364   50
    4    21 Ewa            Ciszewska             100.00 -  277: 416   50
    5    24 Henryk         Piskorz               100.00 +  339: 261  150
    6    21 Maciej         Zięba                 100.00 +  420: 284  150
    7    16 Jerzy          Luter                 103.19 -  293: 349   53
    8    20 Anna           Mikuć                 100.00 +  342: 296  150
    9    16 Agnieszka      Piskorz               100.00 +  418: 281  150
   10    11 Andrzej        Szmidtke              100.00 +  365: 276  150
   11    10 Renata         Kowalska              112.79 -  319: 353   63
   12    13 Agnieszka      Piskorz               100.00 +  354: 293  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1343  / 12 111.92




	Jerzy Luter 103.19 Bytom                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Ewa            Ciszewska             100.00 +  321: 254  150
    2    13 Stanisław      Gasik                 109.00 -  267: 376   59
    3    17 Anna           Mikuć                 100.00 +  407: 267  150
    4    10 Krzysztof      Usakiewicz            115.98 -  292: 351   66
    5    14 Stanisław      Harat                 100.00 +  337: 310  150
    6    12 Krzysztof      Bukowski              117.99 -  271: 378   68
    7    16 Krzysztof      Pypno                 104.00 +  349: 293  154
    8    13 Stanisław      Stanek                100.00 +  461: 270  150
    9    10 Grażyna        Puton                 108.00 +  375: 292  158
   10     7 Leszek         Stecuła               118.90 =  300: 300  119
   11     5 Joanna         Stępień               113.00 -  246: 384   63
   12     8 Leszek         Stecuła               118.90 -  324: 366   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1356  / 12 113.00




	Katarzyna Żuławska 102.00 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Tomasz         Zwoliński             144.00 -  284: 425   94
    2    20 Andrzej        Nagwizda              100.00 -  271: 294   50
    3    24 Andrzej        Szepczyński           100.00 -  275: 396   50
    4    26 Mariusz        Wrześniewski          100.00 +  449: 343  150
    5    23 Bożena         Matysiak              100.00 +  411: 318  150
    6    17 Irena          Ficak                 105.70 -  297: 344   56
    7    21 Bogdan         Karaim                100.00 +  339: 242  150
    8    18 Ewa            Ciszewska             100.00 +  334: 255  150
    9    15 Renata         Kowalska              112.79 -  330: 347   63
   10    17 Marian         Jurkowski             100.00 -  311: 323   50
   11    20 Bożena         Matysiak              100.00 -  303: 324   50
   12    22 Grażyna        Furman                100.00 -  399: 442   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1063  / 12  88.58




	Wojciech Bogacz 100.00 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Andrzej        Lożyński              107.23 -  264: 436   57
    2    21 Maciej         Zięba                 100.00 -  228: 361   50
    3    26 Bożena         Matysiak              100.00 -  182: 415   50
    4    24 Krzysztof      Kokot                 100.00 -  244: 299   50
    6    27 Mariusz        Wrześniewski          100.00 -  242: 378   50
    7    27 Zbigniew       Szepczyński           100.00 -  271: 279   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     307  /  6  51.17




	Ewa Ciszewska 100.00 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Jerzy          Luter                 103.19 -  254: 321   53
    2    22 Grażyna        Furman                100.00 -  269: 424   50
    3    25 Mariusz        Wrześniewski          100.00 +  348: 297  150
    4    21 Krzysztof      Pypno                 104.00 +  416: 277  154
    5    15 Stefan         Dawidson              115.99 -  316: 372   66
    6    19 Stanisław      Harat                 100.00 +  380: 239  150
    7    15 Andrzej        Szmidtke              100.00 -  372: 419   50
    8    18 Katarzyna      Żuławska              102.00 -  255: 334   52
    9    20 Karol          Wyrębkiewicz          100.00 -  262: 370   50
   10    23 Bożena         Matysiak              100.00 -  266: 404   50
   11    26 Maciej         Zięba                 100.00 +  376: 323  150
   12    23 Bogdan         Karaim                100.00 +  365: 317  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1125  / 12  93.75




	Szymon Fidziński 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Andrzej        Rechowicz             123.00 +  391: 370  173
    2     8 Andrzej        Szmidtke              100.00 +  361: 303  150
    3     5 Sławomir       Nosek                 121.00 +  414: 390  171
    4     2 Marcin         Mroziuk               132.00 -  386: 399   82
    5     5 Katarzyna      Stępień               118.00 -  296: 365   68
    6     8 Grażyna        Furman                100.00 +  373: 270  150
    7     7 Jerzy          Matyasik              116.00 -  309: 380   66
    8     9 Zdzisław       Szota                 129.65 +  334: 277  180
    9     6 Mariusz        Orzeł                 127.00 -  330: 430   77
   10    10 Anna           Kowalska-Demczyszyn   112.90 -  284: 389   63
   11    13 Karol          Wyrębkiewicz          100.00 -  278: 385   50
   12    16 Wiktor         Stępień               117.00 -  282: 314   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1297  / 12 108.08




	Grażyna Furman 100.00 Sosnowiec                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Dariusz        Banaszek              143.00 -  261: 438   93
    2    22 Ewa            Ciszewska             100.00 +  424: 269  150
    3    13 Stanisław      Harat                 100.00 +  459: 282  150
    4     7 Sławomir       Nosek                 121.00 +  462: 314  171
    5     3 Wojciech       Usakiewicz            130.00 -  290: 350   80
    6     8 Szymon         Fidziński             100.00 -  270: 373   50
    7    12 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  107.90 -  236: 412   58
    8    17 Andrzej        Szepczyński           100.00 -  335: 343   50
    9    19 Wiktor         Stępień               117.00 -  315: 375   67
   10    22 Irena          Ficak                 105.70 +  372: 364  156
   11    19 Wiktor         Stępień               117.00 -  249: 393   67
   12    22 Katarzyna      Żuławska              102.00 +  442: 399  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1244  / 12 103.67




	Artur Gawroński 100.00 Halinów                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    5    27 Zbigniew       Szepczyński           100.00 +  366: 217  150
    6    26 Tomasz         Szepczyński           100.00 +  290: 258  150
    7    19 Wiktor         Stępień               117.00 -  270: 370   67
    8    25 Maciej         Zięba                 100.00 +  354: 316  150
    9    22 Anna           Mikuć                 100.00 -  320: 350   50
   10    25 Maryla         Orłowska              100.00 -  247: 292   50
   11    27 Paweł          Mogielnicki           100.00 +  308: 299  150
   12    25 Krzysztof      Kokot                 100.00 +  372: 193  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     917  /  8 114.62




	Krzysztof Gocyk 100.00 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  107.90 -  193: 409   58
    3    21 Krzysztof      Bukowski              117.99 -  246: 321   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     126  /  2  63.00




	Stanisław Harat 100.00 Kęty                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Zdzisław       Szota                 129.65 -  311: 500   80
    2    17 Andrzej        Szepczyński           100.00 +  376: 257  150
    3    13 Grażyna        Furman                100.00 -  282: 459   50
    4    17 Wiktor         Stępień               117.00 +  326: 305  167
    5    14 Jerzy          Luter                 103.19 -  310: 337   53
    6    19 Ewa            Ciszewska             100.00 -  239: 380   50
    7    23 Elżbieta       Jankowska             100.00 -  297: 368   50
    8    24 Henryk         Piskorz               100.00 +  360: 298  150
    9    21 Bogdan         Karaim                100.00 +  330: 230  150
   10    19 Anna           Mikuć                 100.00 -  346: 415   50
   11    21 Elżbieta       Jankowska             100.00 +  337: 295  150
   12    19 Henryk         Piskorz               100.00 +  362: 296  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1250  / 12 104.17




	Bartosz Hlebowicz 100.00 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
   10    28 Zbigniew       Szepczyński           100.00 +  294: 240  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     150  /  1 150.00




	Elżbieta Jankowska 100.00 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Stefan         Dawidson              115.99 -  217: 304   66
    2    26 Bożena         Matysiak              100.00 +  354: 282  150
    3    18 Andrzej        Nagwizda              100.00 +  353: 231  150
    4    13 Andrzej        Stańczyk              100.00 -  293: 327   50
    5    17 Agnieszka      Piskorz               100.00 -  316: 325   50
    6    20 Anna           Mikuć                 100.00 -  324: 326   50
    7    23 Stanisław      Harat                 100.00 +  368: 297  150
    8    19 Renata         Kowalska              112.79 -  270: 368   63
    9    23 Maciej         Stańczyk              100.00 +  371: 307  150
   10    18 Andrzej        Szepczyński           100.00 -  309: 347   50
   11    21 Stanisław      Harat                 100.00 -  295: 337   50
   12    24 Maciej         Stańczyk              100.00 +  384: 252  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1129  / 12  94.08




	Marian Jurkowski 100.00 Knurów                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Jerzy          Matyasik              116.00 -  337: 381   66
    2    16 Agnieszka      Piskorz               100.00 -  264: 277   50
    3    22 Bogdan         Karaim                100.00 +  341: 331  150
    4    18 Andrzej        Szepczyński           100.00 +  390: 361  150
    5    13 Andrzej        Szmidtke              100.00 +  328: 267  150
    6    11 Stefan         Dawidson              115.99 +  448: 384  166
    7     6 Marcin         Mroziuk               132.00 -  375: 424   82
    8    10 Anna           Kowalska-Demczyszyn   112.90 -  305: 387   63
    9    13 Andrzej        Lożyński              107.23 -  268: 476   57
   10    17 Katarzyna      Żuławska              102.00 +  323: 311  152
   11    14 Andrzej        Szmidtke              100.00 +  308: 263  150
   12    12 Andrzej        Szepczyński           100.00 -  308: 338   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1286  / 12 107.17




	Bogdan Karaim 100.00 Kęty                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Mariusz        Orzeł                 127.00 -  343: 347   77
    2    15 Andrzej        Rechowicz             123.00 -  262: 432   73
    3    22 Marian         Jurkowski             100.00 -  331: 341   50
    4    25 Maciej         Stańczyk              100.00 -  280: 293   50
    5    26 Mariusz        Wrześniewski          100.00 +  374: 329  150
    6    24 Grzegorz       Matysiak              100.00 +  395: 308  150
    7    21 Katarzyna      Żuławska              102.00 -  242: 339   52
    8    23 Bożena         Matysiak              100.00 +  353: 307  150
    9    21 Stanisław      Harat                 100.00 -  230: 330   50
   10    24 Henryk         Piskorz               100.00 -  364: 381   50
   11    25 Irena          Ficak                 105.70 +  333: 264  156
   12    23 Ewa            Ciszewska             100.00 -  317: 365   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1058  / 12  88.17




	Krzysztof Kokot 100.00 Nowy Targ                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    27 Maciej         Stańczyk              100.00 +  311: 239  150
    3    20 Maryla         Orłowska              100.00 -  245: 270   50
    4    24 Wojciech       Bogacz                100.00 +  299: 244  150
    5    19 Magdalena      Merklejn              106.00 -  236: 437   56
    6    23 Wiktor         Stępień               117.00 +  314: 309  167
    7    18 Andrzej        Nagwizda              100.00 +  304: 259  150
    8    14 Grażyna        Puton                 108.00 -  225: 460   58
    9    17 Stanisław      Stanek                100.00 -  265: 313   50
   10    20 Agnieszka      Piskorz               100.00 -  284: 320   50
   11    23 Mariusz        Wrześniewski          100.00 -  241: 345   50
   12    25 Artur          Gawroński             100.00 -  193: 372   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     981  / 11  89.18




	Bożena Matysiak 100.00 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Marcin         Mroziuk               132.00 -  208: 505   82
    2    26 Elżbieta       Jankowska             100.00 -  282: 354   50
    3    26 Wojciech       Bogacz                100.00 +  415: 182  150
    4    20 Maciej         Zięba                 100.00 -  310: 341   50
    5    23 Katarzyna      Żuławska              102.00 -  318: 411   52
    6    25 Henryk         Piskorz               100.00 +  417: 318  150
    7    22 Andrzej        Szepczyński           100.00 -  275: 358   50
    8    23 Bogdan         Karaim                100.00 -  307: 353   50
    9    26 Paweł          Mogielnicki           100.00 +  340: 205  150
   10    23 Ewa            Ciszewska             100.00 +  404: 266  150
   11    20 Katarzyna      Żuławska              102.00 +  324: 303  152
   12    17 Andrzej        Szmidtke              100.00 -  323: 344   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1136  / 12  94.67




	Grzegorz Matysiak 100.00 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Mariusz        Skrobosz              129.99 -  253: 432   80
    2    23 Stanisław      Stanek                100.00 -  329: 347   50
    3    23 Wiktor         Stępień               117.00 -  240: 397   67
    4    27 Zbigniew       Szepczyński           100.00 +  437: 217  150
    5    22 Andrzej        Szepczyński           100.00 -  313: 367   50
    6    24 Bogdan         Karaim                100.00 -  308: 395   50
    7    25 Mariusz        Wrześniewski          100.00 =  389: 389  100
    8    27 Tomasz         Szepczyński           100.00 +  315: 217  150
    9    25 Maryla         Orłowska              100.00 +  332: 330  150
   10    21 Edward         Salamon               100.00 -  338: 343   50
   11    24 Maryla         Orłowska              100.00 +  323: 259  150
   12    26 Irena          Ficak                 105.70 +  337: 311  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1203  / 12 100.25




	Anna Mikuć 100.00 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Jakub          Kozłowski             112.99 -  291: 435   63
    2    19 Wiktor         Stępień               117.00 +  306: 303  167
    3    17 Jerzy          Luter                 103.19 -  267: 407   53
    4    22 Andrzej        Nagwizda              100.00 -  296: 322   50
    5    25 Tomasz         Szepczyński           100.00 +  372: 231  150
    6    20 Elżbieta       Jankowska             100.00 +  326: 324  150
    7    17 Stanisław      Stanek                100.00 -  327: 352   50
    8    20 Krzysztof      Pypno                 104.00 -  296: 342   54
    9    22 Artur          Gawroński             100.00 +  350: 320  150
   10    19 Stanisław      Harat                 100.00 +  415: 346  150
   11    15 Andrzej        Szepczyński           100.00 -  313: 400   50
   12    18 Andrzej        Stańczyk              100.00 -  256: 381   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1137  / 12  94.75




	Paweł Mogielnicki 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    28 Edward         Salamon               100.00 -  213: 360   50
    9    26 Bożena         Matysiak              100.00 -  205: 340   50
   10    26 Maciej         Stańczyk              100.00 -  276: 316   50
   11    27 Artur          Gawroński             100.00 -  299: 308   50
   12    28 Tomasz         Szepczyński           100.00 +  301: 272  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     350  /  5  70.00




	Andrzej Nagwizda 100.00 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Krzysztof      Usakiewicz            115.98 -  285: 375   66
    2    20 Katarzyna      Żuławska              102.00 +  294: 271  152
    3    18 Elżbieta       Jankowska             100.00 -  231: 353   50
    4    22 Anna           Mikuć                 100.00 +  322: 296  150
    5    18 Stanisław      Stanek                100.00 +  372: 356  150
    6    13 Agnieszka      Piskorz               100.00 -  291: 313   50
    7    18 Krzysztof      Kokot                 100.00 -  259: 304   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     668  /  7  95.43




	Maryla Orłowska 100.00 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Magdalena      Merklejn              106.00 -  234: 444   56
    2    25 Zbigniew       Szepczyński           100.00 +  287: 225  150
    3    20 Krzysztof      Kokot                 100.00 +  270: 245  150
    4    14 Robert         Kaciński              118.00 -  201: 374   68
    5    20 Maciej         Stańczyk              100.00 =  264: 264  100
    6    14 Andrzej        Rechowicz             123.00 -  255: 333   73
    8    22 Wiktor         Stępień               117.00 -  261: 437   67
    9    25 Grzegorz       Matysiak              100.00 -  330: 332   50
   10    25 Artur          Gawroński             100.00 +  292: 247  150
   11    24 Grzegorz       Matysiak              100.00 -  259: 323   50
   12    21 Magdalena      Merklejn              106.00 -  321: 367   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     970  / 11  88.18




	Agnieszka Piskorz 100.00 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Katarzyna      Stępień               118.00 -  334: 346   68
    2    16 Marian         Jurkowski             100.00 +  277: 264  150
    3    16 Stanisław      Stanek                100.00 +  366: 189  150
    4    11 Renata         Kowalska              112.79 -  278: 338   63
    5    17 Elżbieta       Jankowska             100.00 +  325: 316  150
    6    13 Andrzej        Nagwizda              100.00 +  313: 291  150
    7     9 Andrzej        Stańczyk              100.00 -  319: 348   50
    8    12 Krzysztof      Bukowski              117.99 -  334: 442   68
    9    16 Krzysztof      Pypno                 104.00 -  281: 418   54
   10    20 Krzysztof      Kokot                 100.00 +  320: 284  150
   11    16 Andrzej        Stańczyk              100.00 +  308: 294  150
   12    13 Krzysztof      Pypno                 104.00 -  293: 354   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1257  / 12 104.75




	Henryk Piskorz 100.00 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Wiktor         Stępień               117.00 +  328: 289  167
    2    12 Katarzyna      Stępień               118.00 -  311: 453   68
    3    14 Krzysztof      Usakiewicz            115.98 -  290: 362   66
    4    19 Krzysztof      Bukowski              117.99 -  260: 326   68
    5    24 Krzysztof      Pypno                 104.00 -  261: 339   54
    6    25 Bożena         Matysiak              100.00 -  318: 417   50
    7    26 Tomasz         Szepczyński           100.00 +  326: 223  150
    8    24 Stanisław      Harat                 100.00 -  298: 360   50
    9    27 Zbigniew       Szepczyński           100.00 +  315: 260  150
   10    24 Bogdan         Karaim                100.00 +  381: 364  150
   11    22 Maciej         Stańczyk              100.00 +  361: 251  150
   12    19 Stanisław      Harat                 100.00 -  296: 362   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1173  / 12  97.75




	Edward Salamon 100.00 Bytom                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    28 Paweł          Mogielnicki           100.00 +  360: 213  150
    9    24 Mariusz        Wrześniewski          100.00 +  354: 278  150
   10    21 Grzegorz       Matysiak              100.00 +  343: 338  150
   11    18 Magdalena      Merklejn              106.00 +  399: 341  156
   12    14 Grażyna        Puton                 108.00 +  373: 323  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     764  /  5 152.80




	Stanisław Stanek 100.00 Olkusz                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Wojciech       Usakiewicz            130.00 -  250: 509   80
    2    23 Grzegorz       Matysiak              100.00 +  347: 329  150
    3    16 Agnieszka      Piskorz               100.00 -  189: 366   50
    4    23 Tomasz         Szepczyński           100.00 +  343: 248  150
    5    18 Andrzej        Nagwizda              100.00 -  356: 372   50
    6    22 Maciej         Stańczyk              100.00 +  285: 260  150
    7    17 Anna           Mikuć                 100.00 +  352: 327  150
    8    13 Jerzy          Luter                 103.19 -  270: 461   53
    9    17 Krzysztof      Kokot                 100.00 +  313: 265  150
   10    13 Renata         Kowalska              112.79 -  242: 366   63
   11    17 Grażyna        Puton                 108.00 -  270: 367   58
   12    20 Mariusz        Wrześniewski          100.00 -  307: 345   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1154  / 12  96.17




	Andrzej Stańczyk 100.00 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Joanna         Stępień               113.00 -  235: 369   63
    2    24 Tomasz         Szepczyński           100.00 +  325: 210  150
    3    19 Krzysztof      Pypno                 104.00 +  364: 323  154
    4    13 Elżbieta       Jankowska             100.00 +  327: 293  150
    5     8 Renata         Kowalska              112.79 +  340: 330  163
    6     5 Krzysztof      Usakiewicz            115.98 -  332: 338   66
    7     9 Agnieszka      Piskorz               100.00 +  348: 319  150
    8     7 Robert         Kaciński              118.00 -  339: 420   68
    9     9 Krzysztof      Bukowski              117.99 -  356: 401   68
   10    12 Stefan         Dawidson              115.99 -  260: 415   66
   11    16 Agnieszka      Piskorz               100.00 -  294: 308   50
   12    18 Anna           Mikuć                 100.00 +  381: 256  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1298  / 12 108.17




	Maciej Stańczyk 100.00 Tarnów                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Stanisław      Gasik                 109.00 -  194: 312   59
    2    27 Krzysztof      Kokot                 100.00 -  239: 311   50
    4    25 Bogdan         Karaim                100.00 +  293: 280  150
    5    20 Maryla         Orłowska              100.00 =  264: 264  100
    6    22 Stanisław      Stanek                100.00 -  260: 285   50
    7    24 Maciej         Zięba                 100.00 +  388: 211  150
    8    21 Karol          Wyrębkiewicz          100.00 -  293: 346   50
    9    23 Elżbieta       Jankowska             100.00 -  307: 371   50
   10    26 Paweł          Mogielnicki           100.00 +  316: 276  150
   11    22 Henryk         Piskorz               100.00 -  251: 361   50
   12    24 Elżbieta       Jankowska             100.00 -  252: 384   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     909  / 11  82.64




	Andrzej Szepczyński 100.00 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Irena          Ficak                 105.70 -  308: 416   56
    2    17 Stanisław      Harat                 100.00 -  257: 376   50
    3    24 Katarzyna      Żuławska              102.00 +  396: 275  152
    4    18 Marian         Jurkowski             100.00 -  361: 390   50
    5    22 Grzegorz       Matysiak              100.00 +  367: 313  150
    6    18 Andrzej        Szmidtke              100.00 -  282: 310   50
    7    22 Bożena         Matysiak              100.00 +  358: 275  150
    8    17 Grażyna        Furman                100.00 +  343: 335  150
    9    14 Stefan         Dawidson              115.99 -  292: 377   66
   10    18 Elżbieta       Jankowska             100.00 +  347: 309  150
   11    15 Anna           Mikuć                 100.00 +  400: 313  150
   12    12 Marian         Jurkowski             100.00 +  338: 308  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1324  / 12 110.33




	Tomasz Szepczyński 100.00 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Renata         Kowalska              112.79 -  238: 363   63
    2    24 Andrzej        Stańczyk              100.00 -  210: 325   50
    3    27 Zbigniew       Szepczyński           100.00 +  282: 280  150
    4    23 Stanisław      Stanek                100.00 -  248: 343   50
    5    25 Anna           Mikuć                 100.00 -  231: 372   50
    6    26 Artur          Gawroński             100.00 -  258: 290   50
    7    26 Henryk         Piskorz               100.00 -  223: 326   50
    8    27 Grzegorz       Matysiak              100.00 -  217: 315   50
    9    28 Maciej         Zięba                 100.00 -  251: 352   50
   11    28 Zbigniew       Szepczyński           100.00 =  299: 299  100
   12    28 Paweł          Mogielnicki           100.00 -  272: 301   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     713  / 11  64.82




	Zbigniew Szepczyński 100.00 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Krzysztof      Pypno                 104.00 -  232: 350   54
    2    25 Maryla         Orłowska              100.00 -  225: 287   50
    3    27 Tomasz         Szepczyński           100.00 -  280: 282   50
    4    27 Grzegorz       Matysiak              100.00 -  217: 437   50
    5    27 Artur          Gawroński             100.00 -  217: 366   50
    7    27 Wojciech       Bogacz                100.00 +  279: 271  150
    8    26 Mariusz        Wrześniewski          100.00 -  224: 415   50
    9    27 Henryk         Piskorz               100.00 -  260: 315   50
   10    28 Bartosz        Hlebowicz             100.00 -  240: 294   50
   11    28 Tomasz         Szepczyński           100.00 =  299: 299  100
   12    27 Maciej         Zięba                 100.00 -  219: 365   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     704  / 11  64.00




	Andrzej Szmidtke 100.00 Bolszewo                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Krzysztof      Bukowski              117.99 +  396: 384  168
    2     8 Szymon         Fidziński             100.00 -  303: 361   50
    3    12 Anna           Kowalska-Demczyszyn   112.90 -  324: 377   63
    4    16 Magdalena      Merklejn              106.00 +  368: 361  156
    5    13 Marian         Jurkowski             100.00 -  267: 328   50
    6    18 Andrzej        Szepczyński           100.00 +  310: 282  150
    7    15 Ewa            Ciszewska             100.00 +  419: 372  150
    8    11 Stefan         Dawidson              115.99 +  363: 349  166
    9     8 Joanna         Stępień               113.00 -  359: 363   63
   10    11 Krzysztof      Pypno                 104.00 -  276: 365   54
   11    14 Marian         Jurkowski             100.00 -  263: 308   50
   12    17 Bożena         Matysiak              100.00 +  344: 323  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1270  / 12 105.83




	Mariusz Wrześniewski 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Robert         Kaciński              118.00 -  299: 504   68
    2    18 Karol          Wyrębkiewicz          100.00 -  242: 481   50
    3    25 Ewa            Ciszewska             100.00 -  297: 348   50
    4    26 Katarzyna      Żuławska              102.00 -  343: 449   52
    5    26 Bogdan         Karaim                100.00 -  329: 374   50
    6    27 Wojciech       Bogacz                100.00 +  378: 242  150
    7    25 Grzegorz       Matysiak              100.00 =  389: 389  100
    8    26 Zbigniew       Szepczyński           100.00 +  415: 224  150
    9    24 Edward         Salamon               100.00 -  278: 354   50
   10    27 Maciej         Zięba                 100.00 +  365: 298  150
   11    23 Krzysztof      Kokot                 100.00 +  345: 241  150
   12    20 Stanisław      Stanek                100.00 +  345: 307  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1170  / 12  97.50




	Karol Wyrębkiewicz 100.00 Łódź              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Sławomir       Nosek                 121.00 -  304: 423   71
    2    18 Mariusz        Wrześniewski          100.00 +  481: 242  150
    3     9 Andrzej        Rechowicz             123.00 +  444: 390  173
    4     4 Jerzy          Matyasik              116.00 -  309: 382   66
    5    10 Zdzisław       Szota                 129.65 -  242: 413   80
    6    16 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  107.90 -  286: 357   58
    7    20 Magdalena      Merklejn              106.00 -  320: 354   56
    8    21 Maciej         Stańczyk              100.00 +  346: 293  150
    9    20 Ewa            Ciszewska             100.00 +  370: 262  150
   10    16 Wiktor         Stępień               117.00 +  374: 320  167
   11    13 Szymon         Fidziński             100.00 +  385: 278  150
   12    11 Jerzy          Matyasik              116.00 +  379: 331  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1437  / 12 119.75




	Maciej Zięba 100.00 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Anna           Kowalska-Demczyszyn   112.90 -  267: 410   63
    2    21 Wojciech       Bogacz                100.00 +  361: 228  150
    3    15 Joanna         Stępień               113.00 -  300: 315   63
    4    20 Bożena         Matysiak              100.00 +  341: 310  150
    5    16 Krzysztof      Bukowski              117.99 -  262: 354   68
    6    21 Krzysztof      Pypno                 104.00 -  284: 420   54
    7    24 Maciej         Stańczyk              100.00 -  211: 388   50
    8    25 Artur          Gawroński             100.00 -  316: 354   50
    9    28 Tomasz         Szepczyński           100.00 +  352: 251  150
   10    27 Mariusz        Wrześniewski          100.00 -  298: 365   50
   11    26 Ewa            Ciszewska             100.00 -  323: 376   50
   12    27 Zbigniew       Szepczyński           100.00 +  365: 219  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1048  / 12  87.33


SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie