Inowrocław10
kwietnia
Inowrocław 10-11 kwietnia III Otwarte Mistrzostwa Kujaw
Kraków17
kwietnia
Kraków 17-18 kwietnia III Otwarte Mistrzostwa Krakowa
Szczecin24
kwietnia
Szczecin 24-25 kwietnia III Otwarte Mistrzostwa Ziemi Szczecińskiej
III Otwarte Mistrzostwa Krakowa17 - 18 kwietnia 1999 — III Otwarte Mistrzostwa KrakowaInformacjeRelacjaWynikiHH
galeria

III Otwarte Mistrzostwa KrakowaKraków, 17 - 18 kwietnia 1999

Konkurs Relacja z turnieju


 1. Tomasz Zwoliński (Warszawa)
 2. Mariusz Orzeł (Nowe Miasto Lubawskie)
 3. Dariusz Puton (Ruda Śląska)
 4. Dariusz Banaszek (Warszawa)
 5. Paweł Stanosz (Warszawa)
 6. Andrzej Rechowicz (Katowice)
 7. Robert Kaciński (Kazimierza Wielka)
 8. Irena Ficak (Mielec)
 9. Wojciech Usakiewicz (Warszawa)
 10. Stanisław Rydzik (Warszawa) 

53 uczestników, 12 rund 
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
II Otwarte Mistrzostwa Krakowa
I Otwarte Mistrzostwa Krakowa




Wyniki turnieju III Mistrzostwa Krakowa

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Tomasz          Zwoliński            Warszawa               141.00     11.0     4816     2022     1011
  2 Mariusz         Orzeł                Nowe Miasto Lubawskie   125.00      9.0     4426     1805      368
  3 Dariusz         Puton                Ruda Śląska            132.00      8.5     4292     1726      185
  4 Dariusz         Banaszek             Warszawa               139.00      8.0     4697     1732      730
  5 Paweł           Stanosz              Warszawa               141.00      8.0     4669     1630      505
  6 Andrzej         Rechowicz            Katowice               120.00      8.0     4451     1633      -13
  7 Robert          Kaciński             Kazimierza Wielka      123.00      8.0     4275     1554       34
  8 Irena           Ficak                Mielec                 100.00      8.0     4065     1497      263
  9 Wojciech        Usakiewicz           Warszawa               127.00      7.5     4833     1658      865
 10 Stanisław       Rydzik               Warszawa               114.00      7.0     4458     1470      201
 11 Paweł           Dawidson             Częstochowa            133.00      7.0     4372     1450      276
 12 Jerzy           Matyasik             Kraków                 110.00      7.0     4311     1434      110
 13 Sławomir        Nosek                Mielec                 121.00      7.0     4225     1448      206
 14 Mariusz         Gancarczyk           Mielec                 115.00      7.0     4124     1430      214
 15 Katarzyna       Żuławska             Katowice               100.00      7.0     3893     1396     -254
 16 Grzegorz        Matysiak             Kraków                 100.00      7.0     3657     1334      -98
 17 Bożena          Matysiak             Kraków                 100.00      7.0     3643     1305      103
 18 Roman           Figiel               Zawichost              101.00      6.5     4170     1373     -167
 19 Wiktor          Stępień              Katowice               114.00      6.0     4320     1405     -137
 20 Marcin          Mroziuk              Warszawa               118.00      6.0     4258     1427      255
 21 Stanisław       Ochot                Katowice               100.00      6.0     4225     1295      128
 22 Renata          Kowalska             Bielsko Biała          100.00      6.0     4196     1286       77
 23 Andrzej         Słapiński            Warszawa               111.00      6.0     4071     1234      300
 24 Stefan          Dawidson             Częstochowa            113.00      6.0     4030     1276      137
 25 Stanisław       Harat                Kęty                   100.00      6.0     3942     1272      126
 26 Henryk          Piskorz              Kraków                 100.00      6.0     3918     1252      132
 27 Magdalena       Ochot                Katowice               100.00      6.0     3776     1300     -314
 28 Jacek           Pietruszka           Kraków                 133.00      6.0     3727     1316      170
 29 Marcin          Horodyski            Kielce                 100.00      5.5     4449     1292       70
 30 Katarzyna       Stępień              Katowice               112.00      5.0     4368     1303       90
 31 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               111.00      5.0     4272     1180     -169
 32 Anna            Kowalska-Demczyszyn  Bielsko Biała          105.00      5.0     4075     1198      -76
 33 Jerzy           Luter                Bytom                  100.00      5.0     3920     1181       -7
 34 Andrzej         Stańczyk             Kraków                 100.00      5.0     3714     1135      -86
 35 Ziemowit        Pazda                Wrocław                100.00      5.0     3643     1172     -556
 36 Andrzej         Nagwizda             Kraków                 100.00      5.0     3551     1145     -486
 37 Tomasz          Figiel               Zawichost              100.00      4.0     3798     1074     -121
 38 Andrzej         Lożyński             Piastów                102.00      4.0     3749      996       50
 39 Dawid           Dawidson             Częstochowa            100.00      4.0     3459     1013     -645
 40 Krzysztof       Usakiewicz           Warszawa               100.00      4.0     3402      934      -63
 41 Bogdan          Karaim               Kęty                   100.00      4.0     3390      991     -278
 42 Stanisław       Stanek               Olkusz                 100.00      4.0     3214      916     -126
 43 Jakub           Walawender           Kraków                 100.00      3.5     3384      963     -424
 44 Agnieszka       Piskorz              Kraków                 100.00      3.0     3314      885     -376
 45 Jakub           Kozłowski            Warszawa               112.00      3.0     2490      768       37
 46 Stanisław       Gasik                Warszawa               108.00      3.0     2390      676       76
 47 Anna            Bogatyńska           Kraków                 100.00      3.0     1447      550     -210
 48 Tomasz          Marszał              Kraków                 100.00      2.5     2948      857     -614
 49 Waldemar        Wypchał              Kraków                 100.00      2.0     1494      450     -144
 50 Zygmunt         Skwarek              Katowice               100.00      1.0     1643      410     -358
 51 Michał          Derlacki             Warszawa               135.00      1.0      698      200        3
 52 Krzysztof       Kokot                Nowy Targ              100.00      0.0     1370      325     -809
 53 Weronika        Watras               Kraków                 100.00      0.0      455      100     -191
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju III Mistrzostwa Krakowa



	Paweł Stanosz 141.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Andrzej        Lożyński              102.00 +  371: 343  152
    2     8 Mariusz        Gancarczyk            115.00 +  371: 343  165
    3     5 Magdalena      Ochot                 100.00 +  352: 237  150
    4     3 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  539: 260  150
    5     2 Tomasz         Zwoliński             141.00 -  357: 396   91
    6     3 Wiktor         Stępień               114.00 +  407: 332  164
    7     1 Wojciech       Usakiewicz            127.00 -  376: 434   77
    8     3 Dariusz        Banaszek              139.00 -  365: 451   89
    9     4 Dariusz        Puton                 132.00 -  345: 366   82
   10     6 Katarzyna      Stępień               112.00 +  385: 282  162
   11     4 Sławomir       Nosek                 121.00 +  439: 361  171
   12     3 Wojciech       Usakiewicz            127.00 +  362: 359  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1630  / 12 135.83




	Tomasz Zwoliński 141.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Roman          Figiel                101.00 +  393: 345  151
    2     6 Andrzej        Rechowicz             120.00 +  507: 296  170
    3     1 Wojciech       Usakiewicz            127.00 -  296: 361   77
    4     4 Katarzyna      Stępień               112.00 +  462: 249  162
    5     2 Paweł          Stanosz               141.00 +  396: 357  191
    6     2 Mariusz        Orzeł                 125.00 +  395: 309  175
    7     2 Dariusz        Banaszek              139.00 +  424: 360  189
    8     2 Dariusz        Puton                 132.00 +  411: 277  182
    9     2 Sławomir       Nosek                 121.00 +  344: 324  171
   10     1 Jacek          Pietruszka            133.00 +  390: 316  183
   11     1 Dariusz        Banaszek              139.00 +  384: 349  189
   12     1 Dariusz        Puton                 132.00 +  414: 262  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2022  / 12 168.50




	Dariusz Banaszek 139.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Bogdan         Karaim                100.00 +  355: 341  150
    2    10 Paweł          Dawidson              133.00 +  483: 319  183
    3     2 Mariusz        Orzeł                 125.00 +  415: 253  175
    4     1 Jacek          Pietruszka            133.00 +  399: 231  183
    5     1 Dariusz        Puton                 132.00 +  363: 285  182
    6     1 Wojciech       Usakiewicz            127.00 -  298: 484   77
    7     2 Tomasz         Zwoliński             141.00 -  360: 424   91
    8     3 Paweł          Stanosz               141.00 +  451: 365  191
    9     3 Wiktor         Stępień               114.00 +  447: 257  164
   10     3 Andrzej        Rechowicz             120.00 +  452: 281  170
   11     1 Tomasz         Zwoliński             141.00 -  349: 384   91
   12     2 Mariusz        Orzeł                 125.00 -  325: 343   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1732  / 12 144.33




	Michał Derlacki 135.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Andrzej        Stańczyk              100.00 +  344: 317  150
    2    11 Magdalena      Ochot                 100.00 -  354: 378   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     200  /  2 100.00




	Paweł Dawidson 133.00 Częstochowa              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Tomasz         Marszał               100.00 +  351: 282  150
    2    10 Dariusz        Banaszek              139.00 -  319: 483   89
    3    13 Stanisław      Rydzik                114.00 -  351: 432   64
    4    15 Marcin         Mroziuk               118.00 -  350: 371   68
    5    18 Renata         Kowalska              100.00 +  379: 257  150
    6    14 Anna           Kowalska-Demczyszyn   105.00 +  337: 313  155
    7    12 Roman          Figiel                101.00 +  440: 334  151
    8     8 Marcin         Horodyski             100.00 +  362: 325  150
    9     6 Mariusz        Orzeł                 125.00 -  304: 318   75
   10     9 Jerzy          Matyasik              110.00 +  462: 334  160
   11     5 Marcin         Mroziuk               118.00 +  365: 270  168
   12     4 Andrzej        Rechowicz             120.00 -  352: 377   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1450  / 12 120.83




	Jacek Pietruszka 133.00 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Agnieszka      Piskorz               100.00 +  386: 275  150
    2     7 Robert         Kaciński              123.00 +  411: 331  173
    3     3 Jakub          Kozłowski             112.00 +  473: 336  162
    4     1 Dariusz        Banaszek              139.00 -  231: 399   89
    5     4 Mariusz        Orzeł                 125.00 -  338: 432   75
    6     7 Katarzyna      Stępień               112.00 +  445: 362  162
    7     3 Dariusz        Puton                 132.00 -  343: 367   82
    8     6 Stanisław      Rydzik                114.00 +  394: 338  164
    9     5 Marcin         Mroziuk               118.00 +  390: 327  168
   10     1 Tomasz         Zwoliński             141.00 -  316: 390   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1316  / 10 131.60




	Dariusz Puton 132.00 Ruda Śląska            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Andrzej        Nagwizda              100.00 +  418: 220  150
    2     4 Katarzyna      Stępień               112.00 +  362: 343  162
    3     4 Marcin         Horodyski             100.00 +  419: 333  150
    4     2 Wojciech       Usakiewicz            127.00 +  427: 380  177
    5     1 Dariusz        Banaszek              139.00 -  285: 363   89
    6     4 Mariusz        Gancarczyk            115.00 +  372: 347  165
    7     3 Jacek          Pietruszka            133.00 +  367: 343  183
    8     2 Tomasz         Zwoliński             141.00 -  277: 411   91
    9     4 Paweł          Stanosz               141.00 +  366: 345  191
   10     4 Irena          Ficak                 100.00 +  418: 289  150
   11     2 Wojciech       Usakiewicz            127.00 =  319: 319  127
   12     1 Tomasz         Zwoliński             141.00 -  262: 414   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1726  / 12 143.83




	Wojciech Usakiewicz 127.00 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Katarzyna      Żuławska              100.00 +  502: 246  150
    2     1 Andrzej        Kwiatkowski           111.00 +  373: 281  161
    3     1 Tomasz         Zwoliński             141.00 +  361: 296  191
    4     2 Dariusz        Puton                 132.00 -  380: 427   82
    5     3 Jakub          Kozłowski             112.00 +  456: 296  162
    6     1 Dariusz        Banaszek              139.00 +  484: 298  189
    7     1 Paweł          Stanosz               141.00 +  434: 376  191
    8     1 Wiktor         Stępień               114.00 +  476: 301  164
    9     1 Andrzej        Rechowicz             120.00 -  383: 413   70
   10     2 Mariusz        Orzeł                 125.00 -  306: 353   75
   11     2 Dariusz        Puton                 132.00 =  319: 319  132
   12     3 Paweł          Stanosz               141.00 -  359: 362   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1658  / 12 138.17




	Mariusz Orzeł 125.00 Nowe Miasto Lubawskie       

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Krzysztof      Kokot                 100.00 +  458: 211  150
    2     2 Marcin         Mroziuk               118.00 +  410: 247  168
    3     2 Dariusz        Banaszek              139.00 -  253: 415   89
    4     6 Robert         Kaciński              123.00 +  395: 310  173
    5     4 Jacek          Pietruszka            133.00 +  432: 338  183
    6     2 Tomasz         Zwoliński             141.00 -  309: 395   91
    7     5 Andrzej        Rechowicz             120.00 -  313: 508   70
    8     7 Katarzyna      Stępień               112.00 +  387: 379  162
    9     6 Paweł          Dawidson              133.00 +  318: 304  183
   10     2 Wojciech       Usakiewicz            127.00 +  353: 306  177
   11     3 Andrzej        Rechowicz             120.00 +  455: 320  170
   12     2 Dariusz        Banaszek              139.00 +  343: 325  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1805  / 12 150.42




	Robert Kaciński 123.00 Kazimierza Wielka        

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Irena          Ficak                 100.00 +  386: 332  150
    2     7 Jacek          Pietruszka            133.00 -  331: 411   83
    3     9 Jerzy          Luter                 100.00 +  406: 290  150
    4     6 Mariusz        Orzeł                 125.00 -  310: 395   75
    5    10 Anna           Kowalska-Demczyszyn   105.00 +  362: 312  155
    6     8 Jakub          Kozłowski             112.00 +  325: 321  162
    7     6 Marcin         Mroziuk               118.00 -  304: 459   68
    8    10 Stefan         Dawidson              113.00 -  352: 401   63
    9    11 Marcin         Horodyski             100.00 +  393: 336  150
   10     7 Stanisław      Rydzik                114.00 +  394: 313  164
   11     6 Stefan         Dawidson              113.00 +  354: 324  163
   12     5 Sławomir       Nosek                 121.00 +  358: 347  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1554  / 12 129.50




	Sławomir Nosek 121.00 Mielec                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Jerzy          Luter                 100.00 +  358: 339  150
    2     9 Henryk         Piskorz               100.00 +  330: 256  150
    3     6 Ziemowit       Pazda                 100.00 -  326: 417   50
    4    10 Tomasz         Figiel                100.00 +  345: 293  150
    5     6 Mariusz        Gancarczyk            115.00 -  315: 351   65
    6    10 Jerzy          Matyasik              110.00 +  410: 387  160
    7     8 Stanisław      Harat                 100.00 +  330: 327  150
    8     4 Marcin         Mroziuk               118.00 +  317: 287  168
    9     2 Tomasz         Zwoliński             141.00 -  324: 344   91
   10     5 Katarzyna      Żuławska              100.00 +  462: 221  150
   11     4 Paweł          Stanosz               141.00 -  361: 439   91
   12     5 Robert         Kaciński              123.00 -  347: 358   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1448  / 12 120.67




	Andrzej Rechowicz 120.00 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Krzysztof      Usakiewicz            100.00 +  395: 266  150
    2     6 Tomasz         Zwoliński             141.00 -  296: 507   91
    3    12 Marcin         Mroziuk               118.00 +  363: 339  168
    4     9 Wiktor         Stępień               114.00 -  341: 445   64
    5    12 Stanisław      Ochot                 100.00 +  370: 353  150
    6     9 Andrzej        Słapiński             111.00 +  357: 276  161
    7     5 Mariusz        Orzeł                 125.00 +  508: 313  175
    8     5 Katarzyna      Żuławska              100.00 +  430: 323  150
    9     1 Wojciech       Usakiewicz            127.00 +  413: 383  177
   10     3 Dariusz        Banaszek              139.00 -  281: 452   89
   11     3 Mariusz        Orzeł                 125.00 -  320: 455   75
   12     4 Paweł          Dawidson              133.00 +  377: 352  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1633  / 12 136.08




	Marcin Mroziuk 118.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Grzegorz       Matysiak              100.00 +  450: 230  150
    2     2 Mariusz        Orzeł                 125.00 -  247: 410   75
    3    12 Andrzej        Rechowicz             120.00 -  339: 363   70
    4    15 Paweł          Dawidson              133.00 +  371: 350  183
    5    11 Roman          Figiel                101.00 +  440: 278  151
    6     6 Stanisław      Rydzik                114.00 +  338: 312  164
    7     6 Robert         Kaciński              123.00 +  459: 304  173
    8     4 Sławomir       Nosek                 121.00 -  287: 317   71
    9     5 Jacek          Pietruszka            133.00 -  327: 390   83
   10     8 Wiktor         Stępień               114.00 +  381: 285  164
   11     5 Paweł          Dawidson              133.00 -  270: 365   83
   12     8 Jerzy          Matyasik              110.00 -  349: 399   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1427  / 12 118.92




	Mariusz Gancarczyk 115.00 Mielec                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Renata         Kowalska              100.00 +  362: 324  150
    2     8 Paweł          Stanosz               141.00 -  343: 371   91
    3    11 Stanisław      Gasik                 108.00 +  381: 275  158
    4     8 Stanisław      Ochot                 100.00 +  320: 295  150
    5     6 Sławomir       Nosek                 121.00 +  351: 315  171
    6     4 Dariusz        Puton                 132.00 -  347: 372   82
    7     7 Katarzyna      Żuławska              100.00 -  321: 376   50
    8     9 Jerzy          Matyasik              110.00 -  317: 391   60
    9    12 Anna           Kowalska-Demczyszyn   105.00 -  312: 384   55
   10    15 Henryk         Piskorz               100.00 +  428: 245  150
   11    17 Tomasz         Figiel                100.00 +  297: 286  150
   12     9 Stefan         Dawidson              113.00 +  345: 276  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1430  / 12 119.17




	Stanisław Rydzik 114.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Tomasz         Figiel                100.00 +  416: 335  150
    2     5 Jakub          Kozłowski             112.00 -  248: 410   62
    3    13 Paweł          Dawidson              133.00 +  432: 351  183
    4     7 Marcin         Horodyski             100.00 +  400: 336  150
    5     5 Wiktor         Stępień               114.00 -  361: 447   64
    6     6 Marcin         Mroziuk               118.00 -  312: 338   68
    7    10 Andrzej        Kwiatkowski           111.00 +  442: 264  161
    8     6 Jacek          Pietruszka            133.00 -  338: 394   83
    9     9 Stanisław      Harat                 100.00 +  390: 307  150
   10     7 Robert         Kaciński              123.00 -  313: 394   73
   11     9 Katarzyna      Stępień               112.00 +  381: 348  162
   12     7 Wiktor         Stępień               114.00 +  425: 333  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1470  / 12 122.50




	Wiktor Stępień 114.00 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Stanisław      Harat                 100.00 -  306: 342   50
    2    18 Andrzej        Słapiński             111.00 +  357: 356  161
    3    14 Jerzy          Matyasik              110.00 +  386: 349  160
    4     9 Andrzej        Rechowicz             120.00 +  445: 341  170
    5     5 Stanisław      Rydzik                114.00 +  447: 361  164
    6     3 Paweł          Stanosz               141.00 -  332: 407   91
    7     4 Marcin         Horodyski             100.00 +  470: 276  150
    8     1 Wojciech       Usakiewicz            127.00 -  301: 476   77
    9     3 Dariusz        Banaszek              139.00 -  257: 447   89
   10     8 Marcin         Mroziuk               118.00 -  285: 381   68
   11    10 Andrzej        Kwiatkowski           111.00 +  401: 296  161
   12     7 Stanisław      Rydzik                114.00 -  333: 425   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1405  / 12 117.08




	Stefan Dawidson 113.00 Częstochowa            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Magdalena      Ochot                 100.00 -  300: 345   50
    2    19 Jerzy          Matyasik              110.00 -  289: 360   60
    3    22 Irena          Ficak                 100.00 -  337: 378   50
    4    23 Tomasz         Marszał               100.00 +  401: 256  150
    5    19 Jerzy          Luter                 100.00 +  316: 305  150
    6    15 Stanisław      Ochot                 100.00 +  362: 285  150
    7    13 Tomasz         Figiel                100.00 +  370: 249  150
    8    10 Robert         Kaciński              123.00 +  401: 352  173
    9     8 Katarzyna      Żuławska              100.00 -  326: 342   50
   10    10 Anna           Kowalska-Demczyszyn   105.00 +  328: 322  155
   11     6 Robert         Kaciński              123.00 -  324: 354   73
   12     9 Mariusz        Gancarczyk            115.00 -  276: 345   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1276  / 12 106.33




	Jakub Kozłowski 112.00 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Jakub          Walawender            100.00 +  413: 286  150
    2     5 Stanisław      Rydzik                114.00 +  410: 248  164
    3     3 Jacek          Pietruszka            133.00 -  336: 473   83
    4     5 Andrzej        Kwiatkowski           111.00 +  383: 276  161
    5     3 Wojciech       Usakiewicz            127.00 -  296: 456   77
    6     8 Robert         Kaciński              123.00 -  321: 325   73
    7    11 Jerzy          Matyasik              110.00 -  331: 389   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     768  /  7 109.71




	Katarzyna Stępień 112.00 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Stanisław      Ochot                 100.00 +  429: 362  150
    2     4 Dariusz        Puton                 132.00 -  343: 362   82
    3     7 Anna           Kowalska-Demczyszyn   105.00 +  476: 299  155
    4     4 Tomasz         Zwoliński             141.00 -  249: 462   91
    5     8 Stanisław      Harat                 100.00 +  348: 344  150
    6     7 Jacek          Pietruszka            133.00 -  362: 445   83
    7     9 Andrzej        Nagwizda              100.00 +  382: 208  150
    8     7 Mariusz        Orzeł                 125.00 -  379: 387   75
    9    10 Andrzej        Kwiatkowski           111.00 +  469: 340  161
   10     6 Paweł          Stanosz               141.00 -  282: 385   91
   11     9 Stanisław      Rydzik                114.00 -  348: 381   64
   12    12 Roman          Figiel                101.00 -  301: 303   51
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1303  / 12 108.58




	Andrzej Kwiatkowski 111.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Dawid          Dawidson              100.00 +  465: 278  150
    2     1 Wojciech       Usakiewicz            127.00 -  281: 373   77
    3     8 Renata         Kowalska              100.00 +  428: 334  150
    4     5 Jakub          Kozłowski             112.00 -  276: 383   62
    5     9 Marcin         Horodyski             100.00 -  389: 452   50
    6    13 Grzegorz       Matysiak              100.00 +  344: 264  150
    7    10 Stanisław      Rydzik                114.00 -  264: 442   64
    8    14 Roman          Figiel                101.00 +  443: 335  151
    9    10 Katarzyna      Stępień               112.00 -  340: 469   62
   10    13 Stanisław      Ochot                 100.00 +  416: 321  150
   11    10 Wiktor         Stępień               114.00 -  296: 401   64
   12    13 Stanisław      Ochot                 100.00 -  330: 389   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1180  / 12  98.33




	Andrzej Słapiński 111.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Stanisław      Stanek                100.00 -  308: 320   50
    2    18 Wiktor         Stępień               114.00 -  356: 357   64
    3    20 Tomasz         Marszał               100.00 +  339: 166  150
    4    16 Jerzy          Luter                 100.00 +  320: 312  150
    5    14 Tomasz         Figiel                100.00 +  401: 293  150
    6     9 Andrzej        Rechowicz             120.00 -  276: 357   70
    7    14 Henryk         Piskorz               100.00 +  338: 315  150
    8    11 Irena          Ficak                 100.00 -  282: 330   50
    9    13 Renata         Kowalska              100.00 +  342: 312  150
   10    11 Stanisław      Harat                 100.00 -  333: 369   50
   11    13 Magdalena      Ochot                 100.00 -  309: 331   50
   12    15 Jerzy          Luter                 100.00 +  467: 309  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1234  / 12 102.83




	Jerzy Matyasik 110.00 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Ziemowit       Pazda                 100.00 -  294: 331   50
    2    19 Stefan         Dawidson              113.00 +  360: 289  163
    3    14 Wiktor         Stępień               114.00 -  349: 386   64
    4    17 Krzysztof      Usakiewicz            100.00 +  362: 316  150
    5    13 Stanisław      Gasik                 108.00 +  350: 309  158
    6    10 Sławomir       Nosek                 121.00 -  387: 410   71
    7    11 Jakub          Kozłowski             112.00 +  389: 331  162
    8     9 Mariusz        Gancarczyk            115.00 +  391: 317  165
    9     7 Irena          Ficak                 100.00 -  281: 389   50
   10     9 Paweł          Dawidson              133.00 -  334: 462   83
   11    11 Renata         Kowalska              100.00 +  415: 312  150
   12     8 Marcin         Mroziuk               118.00 +  399: 349  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1434  / 12 119.50




	Stanisław Gasik 108.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Zygmunt        Skwarek               100.00 +  431: 203  150
    2     3 Marcin         Horodyski             100.00 -  267: 350   50
    3    11 Mariusz        Gancarczyk            115.00 -  275: 381   65
    4    18 Irena          Ficak                 100.00 +  357: 313  150
    5    13 Jerzy          Matyasik              110.00 -  309: 350   60
    6    16 Roman          Figiel                101.00 -  354: 374   51
    7    18 Stanisław      Ochot                 100.00 +  397: 343  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     676  /  7  96.57




	Anna Kowalska-Demczyszyn 105.00 Bielsko Biała            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Marcin         Horodyski             100.00 -  410: 431   50
    2    13 Stanisław      Stanek                100.00 +  340: 304  150
    3     7 Katarzyna      Stępień               112.00 -  299: 476   62
    4    14 Andrzej        Lożyński              102.00 +  374: 243  152
    5    10 Robert         Kaciński              123.00 -  312: 362   73
    6    14 Paweł          Dawidson              133.00 -  313: 337   83
    7    17 Bożena         Matysiak              100.00 +  401: 267  150
    8    13 Grzegorz       Matysiak              100.00 +  325: 297  150
    9    12 Mariusz        Gancarczyk            115.00 +  384: 312  165
   10    10 Stefan         Dawidson              113.00 -  322: 328   63
   11    12 Henryk         Piskorz               100.00 -  278: 392   50
   12    14 Renata         Kowalska              100.00 -  317: 402   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1198  / 12  99.83




	Andrzej Lożyński 102.00 Piastów                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Paweł          Stanosz               141.00 -  343: 371   91
    2    22 Krzysztof      Usakiewicz            100.00 +  454: 352  150
    3    10 Stanisław      Ochot                 100.00 -  336: 363   50
    4    14 Anna           Kowalska-Demczyszyn   105.00 -  243: 374   55
    5    21 Bogdan         Karaim                100.00 -  275: 323   50
    7    22 Zygmunt        Skwarek               100.00 +  432: 289  150
    8    19 Jerzy          Luter                 100.00 -  290: 312   50
    9    22 Agnieszka      Piskorz               100.00 +  364: 260  150
   10    20 Dawid          Dawidson              100.00 +  367: 245  150
   11    16 Stanisław      Ochot                 100.00 -  289: 436   50
   12    18 Krzysztof      Usakiewicz            100.00 -  356: 374   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     996  / 11  90.55




	Roman Figiel 101.00 Zawichost              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Tomasz         Zwoliński             141.00 -  345: 393   91
    2    14 Stanisław      Ochot                 100.00 -  347: 349   50
    3    19 Jakub          Walawender            100.00 +  358: 256  150
    4    13 Renata         Kowalska              100.00 +  365: 311  150
    5    11 Marcin         Mroziuk               118.00 -  278: 440   68
    6    16 Stanisław      Gasik                 108.00 +  374: 354  158
    7    12 Paweł          Dawidson              133.00 -  334: 440   83
    8    14 Andrzej        Kwiatkowski           111.00 -  335: 443   61
    9    16 Andrzej        Nagwizda              100.00 +  379: 338  150
   10    14 Marcin         Horodyski             100.00 =  367: 367  100
   11    15 Marcin         Horodyski             100.00 +  385: 345  150
   12    12 Katarzyna      Stępień               112.00 +  303: 301  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1373  / 12 114.42




	Anna Bogatyńska 100.00 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    21 Agnieszka      Piskorz               100.00 +  315: 282  150
    9    20 Tomasz         Marszał               100.00 +  282: 249  150
   10    18 Andrzej        Nagwizda              100.00 +  306: 284  150
   11    14 Bożena         Matysiak              100.00 -  282: 318   50
   12    17 Marcin         Horodyski             100.00 -  262: 524   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     550  /  5 110.00




	Dawid Dawidson 100.00 Częstochowa            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Andrzej        Kwiatkowski           111.00 -  278: 465   61
    2    21 Agnieszka      Piskorz               100.00 +  372: 300  150
    3    15 Tomasz         Figiel                100.00 -  252: 366   50
    4    21 Bożena         Matysiak              100.00 +  340: 197  150
    5    16 Katarzyna      Żuławska              100.00 -  236: 392   50
    6    19 Magdalena      Ochot                 100.00 -  242: 401   50
    7    21 Stanisław      Stanek                100.00 -  253: 379   50
    8    22 Andrzej        Stańczyk              100.00 +  318: 302  150
    9    19 Ziemowit       Pazda                 100.00 -  288: 294   50
   10    20 Andrzej        Lożyński              102.00 -  245: 367   52
   11    21 Andrzej        Stańczyk              100.00 -  310: 359   50
   12    22 Tomasz         Marszał               100.00 +  325: 282  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1013  / 12  84.42




	Irena Ficak 100.00 Mielec                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Robert         Kaciński              123.00 -  332: 386   73
    2    16 Tomasz         Figiel                100.00 -  255: 318   50
    3    22 Stefan         Dawidson              113.00 +  378: 337  163
    4    18 Stanisław      Gasik                 108.00 -  313: 357   58
    5    20 Krzysztof      Usakiewicz            100.00 +  329: 274  150
    6    17 Bogdan         Karaim                100.00 +  289: 281  150
    7    15 Magdalena      Ochot                 100.00 +  488: 277  150
    8    11 Andrzej        Słapiński             111.00 +  330: 282  161
    9     7 Jerzy          Matyasik              110.00 +  389: 281  160
   10     4 Dariusz        Puton                 132.00 -  289: 418   82
   11     7 Stanisław      Harat                 100.00 +  369: 309  150
   12     6 Grzegorz       Matysiak              100.00 +  304: 282  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1497  / 12 124.75




	Tomasz Figiel 100.00 Zawichost              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Stanisław      Rydzik                114.00 -  335: 416   64
    2    16 Irena          Ficak                 100.00 +  318: 255  150
    3    15 Dawid          Dawidson              100.00 +  366: 252  150
    4    10 Sławomir       Nosek                 121.00 -  293: 345   71
    5    14 Andrzej        Słapiński             111.00 -  293: 401   61
    6    18 Stanisław      Stanek                100.00 +  405: 286  150
    7    13 Stefan         Dawidson              113.00 -  249: 370   63
    8    16 Magdalena      Ochot                 100.00 -  336: 345   50
    9    17 Stanisław      Ochot                 100.00 -  278: 363   50
   10    19 Krzysztof      Usakiewicz            100.00 +  372: 313  150
   11    17 Mariusz        Gancarczyk            115.00 -  286: 297   65
   12    19 Andrzej        Stańczyk              100.00 -  267: 276   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1074  / 12  89.50




	Stanisław Harat 100.00 Kęty                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Wiktor         Stępień               114.00 +  342: 306  164
    2    12 Ziemowit       Pazda                 100.00 -  286: 293   50
    3    16 Grzegorz       Matysiak              100.00 +  342: 250  150
    4    11 Magdalena      Ochot                 100.00 +  316: 301  150
    5     8 Katarzyna      Stępień               112.00 -  344: 348   62
    6    11 Henryk         Piskorz               100.00 +  319: 305  150
    7     8 Sławomir       Nosek                 121.00 -  327: 330   71
    8    12 Andrzej        Nagwizda              100.00 +  379: 279  150
    9     9 Stanisław      Rydzik                114.00 -  307: 390   64
   10    11 Andrzej        Słapiński             111.00 +  369: 333  161
   11     7 Irena          Ficak                 100.00 -  309: 369   50
   12    10 Katarzyna      Żuławska              100.00 -  302: 312   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1272  / 12 106.00




	Marcin Horodyski 100.00 Kielce                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Anna           Kowalska-Demczyszyn   105.00 +  431: 410  155
    2     3 Stanisław      Gasik                 108.00 +  350: 267  158
    3     4 Dariusz        Puton                 132.00 -  333: 419   82
    4     7 Stanisław      Rydzik                114.00 -  336: 400   64
    5     9 Andrzej        Kwiatkowski           111.00 +  452: 389  161
    6     5 Andrzej        Nagwizda              100.00 +  374: 255  150
    7     4 Wiktor         Stępień               114.00 -  276: 470   64
    8     8 Paweł          Dawidson              133.00 -  325: 362   83
    9    11 Robert         Kaciński              123.00 -  336: 393   73
   10    14 Roman          Figiel                101.00 =  367: 367  101
   11    15 Roman          Figiel                101.00 -  345: 385   51
   12    17 Anna           Bogatyńska            100.00 +  524: 262  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1292  / 12 107.67




	Bogdan Karaim 100.00 Kęty                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Dariusz        Banaszek              139.00 -  341: 355   89
    2    15 Jerzy          Luter                 100.00 -  304: 382   50
    3    21 Krzysztof      Usakiewicz            100.00 -  270: 379   50
    4    24 Andrzej        Stańczyk              100.00 +  378: 272  150
    5    21 Andrzej        Lożyński              102.00 +  323: 275  152
    6    17 Irena          Ficak                 100.00 -  281: 289   50
    7    19 Renata         Kowalska              100.00 -  302: 359   50
    8    20 Stanisław      Ochot                 100.00 -  223: 366   50
   10    22 Waldemar       Wypchał               100.00 +  354: 280  150
   11    20 Krzysztof      Usakiewicz            100.00 -  275: 415   50
   12    21 Agnieszka      Piskorz               100.00 +  339: 296  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     991  / 11  90.09




	Krzysztof Kokot 100.00 Nowy Targ                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Mariusz        Orzeł                 125.00 -  211: 458   75
    2    24 Andrzej        Nagwizda              100.00 -  266: 278   50
    3    24 Katarzyna      Żuławska              100.00 -  236: 401   50
    5    23 Bożena         Matysiak              100.00 -  264: 329   50
    6    23 Zygmunt        Skwarek               100.00 -  173: 338   50
    7    24 Andrzej        Stańczyk              100.00 -  220: 375   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     325  /  6  54.17




	Renata Kowalska 100.00 Bielsko Biała          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Mariusz        Gancarczyk            115.00 -  324: 362   65
    2    17 Andrzej        Stańczyk              100.00 +  409: 263  150
    3     8 Andrzej        Kwiatkowski           111.00 -  334: 428   61
    4    13 Roman          Figiel                101.00 -  311: 365   51
    5    18 Paweł          Dawidson              133.00 -  257: 379   83
    6    21 Jerzy          Luter                 100.00 +  355: 311  150
    7    19 Bogdan         Karaim                100.00 +  359: 302  150
    8    15 Henryk         Piskorz               100.00 +  358: 304  150
    9    13 Andrzej        Słapiński             111.00 -  312: 342   61
   10    16 Stanisław      Stanek                100.00 +  463: 331  150
   11    11 Jerzy          Matyasik              110.00 -  312: 415   60
   12    14 Anna           Kowalska-Demczyszyn   105.00 +  402: 317  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1286  / 12 107.17




	Jerzy Luter 100.00 Bytom                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Sławomir       Nosek                 121.00 -  339: 358   71
    2    15 Bogdan         Karaim                100.00 +  382: 304  150
    3     9 Robert         Kaciński              123.00 -  290: 406   73
    4    16 Andrzej        Słapiński             111.00 -  312: 320   61
    5    19 Stefan         Dawidson              113.00 -  305: 316   63
    6    21 Renata         Kowalska              100.00 -  311: 355   50
    7    23 Jakub          Walawender            100.00 +  331: 281  150
    8    19 Andrzej        Lożyński              102.00 +  312: 290  152
    9    18 Henryk         Piskorz               100.00 -  241: 356   50
   10    21 Tomasz         Marszał               100.00 +  415: 280  150
   11    18 Weronika       Watras                100.00 +  373: 194  150
   12    15 Andrzej        Słapiński             111.00 -  309: 467   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1181  / 12  98.42




	Tomasz Marszał 100.00 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Paweł          Dawidson              133.00 -  282: 351   83
    2    20 Jakub          Walawender            100.00 =  273: 273  100
    3    20 Andrzej        Słapiński             111.00 -  166: 339   61
    4    23 Stefan         Dawidson              113.00 -  256: 401   63
    6    24 Andrzej        Stańczyk              100.00 +  329: 304  150
    7    20 Agnieszka      Piskorz               100.00 +  311: 275  150
    8    18 Bożena         Matysiak              100.00 -  251: 324   50
    9    20 Anna           Bogatyńska            100.00 -  249: 282   50
   10    21 Jerzy          Luter                 100.00 -  280: 415   50
   11    22 Waldemar       Wypchał               100.00 -  269: 273   50
   12    22 Dawid          Dawidson              100.00 -  282: 325   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     857  / 11  77.91




	Bożena Matysiak 100.00 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Henryk         Piskorz               100.00 -  208: 358   50
    2    25 Zygmunt        Skwarek               100.00 +  356: 257  150
    3    18 Andrzej        Nagwizda              100.00 -  300: 319   50
    4    21 Dawid          Dawidson              100.00 -  197: 340   50
    5    23 Krzysztof      Kokot                 100.00 +  329: 264  150
    6    20 Jakub          Walawender            100.00 +  302: 257  150
    7    17 Anna           Kowalska-Demczyszyn   105.00 -  267: 401   55
    8    18 Tomasz         Marszał               100.00 +  324: 251  150
    9    15 Grzegorz       Matysiak              100.00 -  304: 315   50
   10    17 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  392: 254  150
   11    14 Anna           Bogatyńska            100.00 +  318: 282  150
   12    11 Magdalena      Ochot                 100.00 +  346: 242  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1305  / 12 108.75




	Grzegorz Matysiak 100.00 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Marcin         Mroziuk               118.00 -  230: 450   68
    2    23 Katarzyna      Żuławska              100.00 +  406: 274  150
    3    16 Stanisław      Harat                 100.00 -  250: 342   50
    4    20 Agnieszka      Piskorz               100.00 +  315: 295  150
    5    17 Jakub          Walawender            100.00 +  261: 237  150
    6    13 Andrzej        Kwiatkowski           111.00 -  264: 344   61
    7    16 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  299: 229  150
    8    13 Anna           Kowalska-Demczyszyn   105.00 -  297: 325   55
    9    15 Bożena         Matysiak              100.00 +  315: 304  150
   10    12 Magdalena      Ochot                 100.00 +  398: 333  150
   11     8 Katarzyna      Żuławska              100.00 +  340: 318  150
   12     6 Irena          Ficak                 100.00 -  282: 304   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1334  / 12 111.17




	Andrzej Nagwizda 100.00 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Dariusz        Puton                 132.00 -  220: 418   82
    2    24 Krzysztof      Kokot                 100.00 +  278: 266  150
    3    18 Bożena         Matysiak              100.00 +  319: 300  150
    4    12 Henryk         Piskorz               100.00 +  377: 340  150
    5     7 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  304: 228  150
    6     5 Marcin         Horodyski             100.00 -  255: 374   50
    7     9 Katarzyna      Stępień               112.00 -  208: 382   62
    8    12 Stanisław      Harat                 100.00 -  279: 379   50
    9    16 Roman          Figiel                101.00 -  338: 379   51
   10    18 Anna           Bogatyńska            100.00 -  284: 306   50
   11    19 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  351: 311  150
   12    16 Henryk         Piskorz               100.00 -  338: 354   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1145  / 12  95.42




	Magdalena Ochot 100.00 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Stefan         Dawidson              113.00 +  345: 300  163
    2    11 Michał         Derlacki              135.00 +  378: 354  185
    3     5 Paweł          Stanosz               141.00 -  237: 352   91
    4    11 Stanisław      Harat                 100.00 -  301: 316   50
    5    15 Henryk         Piskorz               100.00 -  273: 356   50
    6    19 Dawid          Dawidson              100.00 +  401: 242  150
    7    15 Irena          Ficak                 100.00 -  277: 488   50
    8    16 Tomasz         Figiel                100.00 +  345: 336  150
    9    14 Stanisław      Stanek                100.00 +  313: 293  150
   10    12 Grzegorz       Matysiak              100.00 -  333: 398   50
   11    13 Andrzej        Słapiński             111.00 +  331: 309  161
   12    11 Bożena         Matysiak              100.00 -  242: 346   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1300  / 12 108.33




	Stanisław Ochot 100.00 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Katarzyna      Stępień               112.00 -  362: 429   62
    2    14 Roman          Figiel                101.00 +  349: 347  151
    3    10 Andrzej        Lożyński              102.00 +  363: 336  152
    4     8 Mariusz        Gancarczyk            115.00 -  295: 320   65
    5    12 Andrzej        Rechowicz             120.00 -  353: 370   70
    6    15 Stefan         Dawidson              113.00 -  285: 362   63
    7    18 Stanisław      Gasik                 108.00 -  343: 397   58
    8    20 Bogdan         Karaim                100.00 +  366: 223  150
    9    17 Tomasz         Figiel                100.00 +  363: 278  150
   10    13 Andrzej        Kwiatkowski           111.00 -  321: 416   61
   11    16 Andrzej        Lożyński              102.00 +  436: 289  152
   12    13 Andrzej        Kwiatkowski           111.00 +  389: 330  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1295  / 12 107.92




	Ziemowit Pazda 100.00 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Jerzy          Matyasik              110.00 +  331: 294  160
    2    12 Stanisław      Harat                 100.00 +  293: 286  150
    3     6 Sławomir       Nosek                 121.00 +  417: 326  171
    4     3 Paweł          Stanosz               141.00 -  260: 539   91
    5     7 Andrzej        Nagwizda              100.00 -  228: 304   50
    6    12 Katarzyna      Żuławska              100.00 -  299: 393   50
    7    16 Grzegorz       Matysiak              100.00 -  229: 299   50
    8    17 Stanisław      Stanek                100.00 -  340: 388   50
    9    19 Dawid          Dawidson              100.00 +  294: 288  150
   10    17 Bożena         Matysiak              100.00 -  254: 392   50
   11    19 Andrzej        Nagwizda              100.00 -  311: 351   50
   12    20 Waldemar       Wypchał               100.00 +  387: 339  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1172  / 12  97.67




	Agnieszka Piskorz 100.00 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Jacek          Pietruszka            133.00 -  275: 386   83
    2    21 Dawid          Dawidson              100.00 -  300: 372   50
    3    23 Andrzej        Stańczyk              100.00 +  336: 288  150
    4    20 Grzegorz       Matysiak              100.00 -  295: 315   50
    5    22 Stanisław      Stanek                100.00 -  286: 328   50
    6    22 Krzysztof      Usakiewicz            100.00 +  378: 345  150
    7    20 Tomasz         Marszał               100.00 -  275: 311   50
    8    21 Anna           Bogatyńska            100.00 -  282: 315   50
    9    22 Andrzej        Lożyński              102.00 -  260: 364   52
   11    23 Jakub          Walawender            100.00 +  331: 327  150
   12    21 Bogdan         Karaim                100.00 -  296: 339   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     885  / 11  80.45




	Henryk Piskorz 100.00 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Bożena         Matysiak              100.00 +  358: 208  150
    2     9 Sławomir       Nosek                 121.00 -  256: 330   71
    3    17 Stanisław      Stanek                100.00 +  337: 298  150
    4    12 Andrzej        Nagwizda              100.00 -  340: 377   50
    5    15 Magdalena      Ochot                 100.00 +  356: 273  150
    6    11 Stanisław      Harat                 100.00 -  305: 319   50
    7    14 Andrzej        Słapiński             111.00 -  315: 338   61
    8    15 Renata         Kowalska              100.00 -  304: 358   50
    9    18 Jerzy          Luter                 100.00 +  356: 241  150
   10    15 Mariusz        Gancarczyk            115.00 -  245: 428   65
   11    12 Anna           Kowalska-Demczyszyn   105.00 +  392: 278  155
   12    16 Andrzej        Nagwizda              100.00 +  354: 338  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1252  / 12 104.33




	Zygmunt Skwarek 100.00 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Stanisław      Gasik                 108.00 -  203: 431   58
    2    25 Bożena         Matysiak              100.00 -  257: 356   50
    4    22 Jakub          Walawender            100.00 -  269: 315   50
    5    24 Andrzej        Stańczyk              100.00 -  287: 294   50
    6    23 Krzysztof      Kokot                 100.00 +  338: 173  150
    7    22 Andrzej        Lożyński              102.00 -  289: 432   52
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     410  /  6  68.33




	Stanisław Stanek 100.00 Olkusz                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Andrzej        Słapiński             111.00 +  320: 308  161
    2    13 Anna           Kowalska-Demczyszyn   105.00 -  304: 340   55
    3    17 Henryk         Piskorz               100.00 -  298: 337   50
    4    19 Katarzyna      Żuławska              100.00 -  287: 295   50
    5    22 Agnieszka      Piskorz               100.00 +  328: 286  150
    6    18 Tomasz         Figiel                100.00 -  286: 405   50
    7    21 Dawid          Dawidson              100.00 +  379: 253  150
    8    17 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  388: 340  150
    9    14 Magdalena      Ochot                 100.00 -  293: 313   50
   10    16 Renata         Kowalska              100.00 -  331: 463   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     916  / 10  91.60




	Andrzej Stańczyk 100.00 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Michał         Derlacki              135.00 -  317: 344   85
    2    17 Renata         Kowalska              100.00 -  263: 409   50
    3    23 Agnieszka      Piskorz               100.00 -  288: 336   50
    4    24 Bogdan         Karaim                100.00 -  272: 378   50
    5    24 Zygmunt        Skwarek               100.00 +  294: 287  150
    6    24 Tomasz         Marszał               100.00 -  304: 329   50
    7    24 Krzysztof      Kokot                 100.00 +  375: 220  150
    8    22 Dawid          Dawidson              100.00 -  302: 318   50
    9    23 Waldemar       Wypchał               100.00 -  312: 313   50
   10    23 Jakub          Walawender            100.00 +  352: 289  150
   11    21 Dawid          Dawidson              100.00 +  359: 310  150
   12    19 Tomasz         Figiel                100.00 +  276: 267  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1135  / 12  94.58




	Krzysztof Usakiewicz 100.00 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Andrzej        Rechowicz             120.00 -  266: 395   70
    2    22 Andrzej        Lożyński              102.00 -  352: 454   52
    3    21 Bogdan         Karaim                100.00 +  379: 270  150
    4    17 Jerzy          Matyasik              110.00 -  316: 362   60
    5    20 Irena          Ficak                 100.00 -  274: 329   50
    6    22 Agnieszka      Piskorz               100.00 -  345: 378   50
    9    21 Jakub          Walawender            100.00 +  368: 274  150
   10    19 Tomasz         Figiel                100.00 -  313: 372   50
   11    20 Bogdan         Karaim                100.00 +  415: 275  150
   12    18 Andrzej        Lożyński              102.00 +  374: 356  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     934  / 10  93.40




	Jakub Walawender 100.00 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Jakub          Kozłowski             112.00 -  286: 413   62
    2    20 Tomasz         Marszał               100.00 =  273: 273  100
    3    19 Roman          Figiel                101.00 -  256: 358   51
    4    22 Zygmunt        Skwarek               100.00 +  315: 269  150
    5    17 Grzegorz       Matysiak              100.00 -  237: 261   50
    6    20 Bożena         Matysiak              100.00 -  257: 302   50
    7    23 Jerzy          Luter                 100.00 -  281: 331   50
    8    23 Waldemar       Wypchał               100.00 +  316: 289  150
    9    21 Krzysztof      Usakiewicz            100.00 -  274: 368   50
   10    23 Andrzej        Stańczyk              100.00 -  289: 352   50
   11    23 Agnieszka      Piskorz               100.00 -  327: 331   50
   12    23 Weronika       Watras                100.00 +  273: 261  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     963  / 12  80.25




	Weronika Watras 100.00 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
   11    18 Jerzy          Luter                 100.00 -  194: 373   50
   12    23 Jakub          Walawender            100.00 -  261: 273   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     100  /  2  50.00




	Waldemar Wypchał 100.00 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    23 Jakub          Walawender            100.00 -  289: 316   50
    9    23 Andrzej        Stańczyk              100.00 +  313: 312  150
   10    22 Bogdan         Karaim                100.00 -  280: 354   50
   11    22 Tomasz         Marszał               100.00 +  273: 269  150
   12    20 Ziemowit       Pazda                 100.00 -  339: 387   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     450  /  5  90.00




	Katarzyna Żuławska 100.00 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Wojciech       Usakiewicz            127.00 -  246: 502   77
    2    23 Grzegorz       Matysiak              100.00 -  274: 406   50
    3    24 Krzysztof      Kokot                 100.00 +  401: 236  150
    4    19 Stanisław      Stanek                100.00 +  295: 287  150
    5    16 Dawid          Dawidson              100.00 +  392: 236  150
    6    12 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  393: 299  150
    7     7 Mariusz        Gancarczyk            115.00 +  376: 321  165
    8     5 Andrzej        Rechowicz             120.00 -  323: 430   70
    9     8 Stefan         Dawidson              113.00 +  342: 326  163
   10     5 Sławomir       Nosek                 121.00 -  221: 462   71
   11     8 Grzegorz       Matysiak              100.00 -  318: 340   50
   12    10 Stanisław      Harat                 100.00 +  312: 302  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1396  / 12 116.33


SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie