Karpacz15
marca
Karpacz 15 marca I Otwarte Mistrzostwa Karpacza
Kraków28
marca
Kraków 28-29 marca II Otwarte Mistrzostwa KrakowaGrand Prix 1998
Łódź 4
kwietnia
Łódź 4- 5 kwietnia IV Otwarte Mistrzostwa ŁodziGrand Prix 1998
II Otwarte Mistrzostwa Krakowa28 - 29 marca 1998 — II Otwarte Mistrzostwa KrakowaInformacjeRelacjaWynikiHH
galeria

II Otwarte Mistrzostwa Krakowa Kraków, 28 - 29 marca 1998
Grand Prix 1998

Konkurs Relacja z turnieju


 1. Małgorzata Kania (Milanówek)
 2. Jacek Pietruszka (Kraków)
 3. Stefan Dawidson (Częstochowa)
 4. Dariusz Banaszek (Sokołów Podlaski)
 5. Tomasz Zwoliński (Warszawa)
 6. Paweł Stanosz (Warszawa)
 7. Maciej Czupryniak (Milanówek)
 8. Michał Derlacki (Warszawa)
 9. Sławomir Nosek (Mielec)
 10. Dariusz Puton (Ruda Śląska) 

53 uczestników, 12 rund 
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
I Otwarte Mistrzostwa Krakowa




Wyniki turnieju II Mistrzostwa Krakowa

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Małgorzata      Kania                Milanówek              127.00     10.0     4558     1868      398
  2 Jacek           Pietruszka           Kraków                 125.00      9.0     4828     1748      981
  3 Stefan          Dawidson             Częstochowa            119.00      9.0     4203     1641      450
  4 Dariusz         Banaszek             Warszawa               140.00      8.0     4783     1647      651
  5 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                138.00      8.0     4757     1654      987
  6 Paweł           Stanosz              Warszawa               138.00      8.0     4611     1645      421
  7 Maciej          Czupryniak           Milanówek              121.00      8.0     4554     1630      491
  8 Robert          Kaciński             Kazimierza Wielka      126.00      8.0     4451     1654      382
  9 Michał          Derlacki             Warszawa               138.00      8.0     4421     1605      453
 10 Sławomir        Nosek                Mielec                 119.00      7.0     4787     1521      603
 11 Dariusz         Puton                Ruda Śląska            135.00      7.0     4346     1504      387
 12 Jolanta         Hoffmann             Kraków                 123.00      7.0     4185     1532     -127
 13 Maurycy         Piasecki             Tychy                  106.00      7.0     4046     1354      -38
 14 Roman           Figiel               Zawichost               94.00      7.0     3948     1444     -151
 15 Katarzyna       Żuławska             Katowice               100.00      7.0     3790     1290      150
 16 Leszek          Stecuła              Bytom                  114.00      7.0     3640     1399     -236
 17 Andrzej         Lożyński             Piastów                102.00      7.0     2780     1091      257
 18 Jerzy           Matyasik             Kraków                 111.00      6.0     4309     1307      314
 19 Andrzej         Rechowicz            Katowice               106.00      6.0     4309     1359       61
 20 Katarzyna       Stępień              Katowice               100.00      6.0     4276     1247      249
 21 Marcin          Mroziuk              Warszawa               103.00      6.0     4231     1350      281
 22 Mariusz         Gancarczyk           Mielec                 109.00      6.0     4028     1349      -83
 23 Renata          Kowalska             Bielsko Biała           89.00      6.0     4027     1243       42
 24 Stanisław       Gasik                Warszawa               111.00      6.0     3966     1238      -44
 25 Henryk          Piskorz              Kraków                 100.00      6.0     3803     1251     -184
 26 Anna            Kowalska-Demczyszyn  Bielsko Biała           93.00      6.0     3756     1206      -19
 27 Andrzej         Stańczyk             Kraków                 100.00      6.0     3641     1220      -72
 28 Krzysztof       Usakiewicz           Warszawa                82.00      6.0     3527     1206      402
 29 Wojciech        Usakiewicz           Warszawa               118.00      5.5     4159     1231       44
 30 Paweł           Pilawski             Kraków                 113.00      5.5     4133     1299      -92
 31 Adam            Paszek               Tarnowskie Góry        100.00      5.0     4262     1181       61
 32 Wiktor          Stępień              Katowice               111.00      5.0     4108     1192       90
 33 Joanna          Stępień              Katowice               106.00      5.0     4083     1129       82
 34 Krzysztof       Bukowski             Milanówek              100.00      5.0     3960     1228     -218
 35 Andrzej         Chmielewski          Warszawa               101.00      5.0     3746     1140      -71
 36 Tomasz          Figiel               Zawichost               93.00      5.0     3703     1114     -234
 37 Dawid           Dawidson             Częstochowa            100.00      5.0     3342     1091     -738
 38 Edward          Salamon              Bytom                  100.00      4.5     3784     1073     -319
 39 Waldemar        Wypchał              Kraków                  94.00      4.0     3710     1079     -414
 40 Jerzy           Luter                Bytom                   92.00      4.0     3574     1011     -392
 41 Czesław         Kaciński             Kazimierza Wielka      100.00      4.0     3304      940       24
 42 Weronika        Watras               Kraków                 100.00      4.0     2709      926     -637
 43 Irena           Ficak                Mielec                  87.00      3.5     3441      910      -49
 44 Andrzej         Nagwizda             Kraków                 100.00      3.0     2812      850     -864
 45 Anna            Bogatyńska           Kraków                 100.00      3.0     1578      543       19
 46 Elżbieta        Mroczka              Kraków                 100.00      2.0     2336      775    -1022
 47 Lucyna          Janeczek             Kraków                 100.00      2.0     1763      501     -201
 48 Iwona           Wiśniewska           Kraków                 100.00      2.0     1381      502     -225
 49 Bartosz         Hlebowicz            Białystok              100.00      1.0     1625      431     -432
 50 Tomasz          Leśniak              Kraków                 100.00      1.0     1179      421     -661
 51 Irena           Świstek              Kraków                 100.00      0.0      535      161     -512
 52 Agnieszka       Małek                Kraków                 100.00      0.0      192       50     -141
 53 Anna            Małek                Kraków                 100.00      0.0      173       50     -104
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju II Mistrzostwa Krakowa



	Dariusz Banaszek 140.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Andrzej        Chmielewski           101.00 +  394: 247  151
    2     6 Jolanta        Hoffmann              123.00 -  326: 350   73
    3    10 Jerzy          Matyasik              111.00 +  466: 307  161
    4     5 Maciej         Czupryniak            121.00 +  408: 348  171
    5     3 Dariusz        Puton                 135.00 +  398: 351  185
    6     2 Paweł          Stanosz               138.00 -  375: 419   88
    7     3 Tomasz         Zwoliński             138.00 -  283: 408   88
    8     6 Roman          Figiel                 94.00 +  492: 222  144
    9     4 Sławomir       Nosek                 119.00 +  500: 372  169
   10     1 Małgorzata     Kania                 127.00 -  373: 440   77
   11     4 Robert         Kaciński              126.00 +  368: 343  176
   12     4 Leszek         Stecuła               114.00 +  400: 325  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1647  / 12 137.25




	Michał Derlacki 138.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Andrzej        Nagwizda              100.00 +  513: 199  150
    2     2 Sławomir       Nosek                 119.00 +  405: 365  169
    3     1 Tomasz         Zwoliński             138.00 -  292: 355   88
    4     4 Dariusz        Puton                 135.00 -  306: 424   85
    5     9 Andrzej        Rechowicz             106.00 -  323: 338   56
    6    13 Adam           Paszek                100.00 +  407: 305  150
    7     9 Leszek         Stecuła               114.00 +  350: 309  164
    8     7 Maciej         Czupryniak            121.00 -  289: 302   71
    9    11 Paweł          Pilawski              113.00 +  364: 279  163
   10     8 Wojciech       Usakiewicz            118.00 +  419: 355  168
   11     6 Marcin         Mroziuk               103.00 +  345: 331  153
   12     3 Paweł          Stanosz               138.00 +  408: 406  188
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1605  / 12 133.75




	Paweł Stanosz 138.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Bartosz        Hlebowicz             100.00 +  413: 222  150
    2     5 Waldemar       Wypchał                94.00 +  350: 341  144
    3     4 Jolanta        Hoffmann              123.00 -  339: 479   73
    4     7 Robert         Kaciński              126.00 +  370: 275  176
    5     5 Mariusz        Gancarczyk            109.00 +  456: 297  159
    6     2 Dariusz        Banaszek              140.00 +  419: 375  190
    7     1 Małgorzata     Kania                 127.00 -  263: 408   77
    8     4 Maurycy        Piasecki              106.00 +  505: 274  156
    9     2 Tomasz         Zwoliński             138.00 +  370: 353  188
   10     2 Jacek          Pietruszka            125.00 +  389: 360  175
   11     2 Stefan         Dawidson              119.00 -  331: 398   69
   12     3 Michał         Derlacki              138.00 -  406: 408   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1645  / 12 137.08




	Tomasz Zwoliński 138.00 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Elżbieta       Mroczka               100.00 +  654: 148  150
    2     1 Maciej         Czupryniak            121.00 +  379: 244  171
    3     1 Michał         Derlacki              138.00 +  355: 292  188
    4     1 Jolanta        Hoffmann              123.00 -  302: 334   73
    5     2 Marcin         Mroziuk               103.00 +  396: 339  153
    6     1 Małgorzata     Kania                 127.00 -  324: 338   77
    7     3 Dariusz        Banaszek              140.00 +  408: 283  190
    8     2 Jacek          Pietruszka            125.00 +  373: 367  175
    9     2 Paweł          Stanosz               138.00 -  353: 370   88
   10     3 Robert         Kaciński              126.00 -  349: 432   76
   11     5 Sławomir       Nosek                 119.00 +  476: 307  169
   12     5 Roman          Figiel                 94.00 +  388: 316  144
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1654  / 12 137.83




	Dariusz Puton 135.00 Ruda Śląska            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Katarzyna      Żuławska              100.00 +  414: 222  150
    2     4 Jacek          Pietruszka            125.00 -  377: 383   75
    3     7 Sławomir       Nosek                 119.00 +  395: 337  169
    4     4 Michał         Derlacki              138.00 +  424: 306  188
    5     3 Dariusz        Banaszek              140.00 -  351: 398   90
    6     4 Marcin         Mroziuk               103.00 +  378: 331  153
    7     4 Robert         Kaciński              126.00 -  331: 412   76
    8     5 Stefan         Dawidson              119.00 -  294: 415   69
    9     9 Leszek         Stecuła               114.00 -  327: 355   64
   10    13 Wiktor         Stępień               111.00 +  367: 269  161
   11     9 Henryk         Piskorz               100.00 +  310: 265  150
   12     8 Mariusz        Gancarczyk            109.00 +  378: 266  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1504  / 12 125.33




	Małgorzata Kania 127.00 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Krzysztof      Bukowski              100.00 +  351: 306  150
    2     9 Paweł          Pilawski              113.00 +  413: 365  163
    3     3 Andrzej        Rechowicz             106.00 +  387: 371  156
    4     2 Jacek          Pietruszka            125.00 +  398: 343  175
    5     1 Jolanta        Hoffmann              123.00 +  362: 306  173
    6     1 Tomasz         Zwoliński             138.00 +  338: 324  188
    7     1 Paweł          Stanosz               138.00 +  408: 263  188
    8     1 Sławomir       Nosek                 119.00 +  399: 351  169
    9     1 Robert         Kaciński              126.00 +  386: 290  176
   10     1 Dariusz        Banaszek              140.00 +  440: 373  190
   11     1 Maciej         Czupryniak            121.00 -  349: 511   71
   12     1 Stefan         Dawidson              119.00 -  327: 357   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1868  / 12 155.67




	Robert Kaciński 126.00 Kazimierza Wielka        

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Adam           Paszek                100.00 +  387: 347  150
    2     7 Stefan         Dawidson              119.00 +  399: 296  169
    3     2 Jacek          Pietruszka            125.00 -  332: 366   75
    4     7 Paweł          Stanosz               138.00 -  275: 370   88
    5    11 Krzysztof      Bukowski              100.00 +  426: 236  150
    6     7 Andrzej        Rechowicz             106.00 +  467: 348  156
    7     4 Dariusz        Puton                 135.00 +  412: 331  185
    8     3 Marcin         Mroziuk               103.00 +  352: 343  153
    9     1 Małgorzata     Kania                 127.00 -  290: 386   77
   10     3 Tomasz         Zwoliński             138.00 +  432: 349  188
   11     4 Dariusz        Banaszek              140.00 -  343: 368   90
   12     6 Jolanta        Hoffmann              123.00 +  336: 329  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1654  / 12 137.83




	Jacek Pietruszka 125.00 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Andrzej        Stańczyk              100.00 +  430: 206  150
    2     4 Dariusz        Puton                 135.00 +  383: 377  185
    3     2 Robert         Kaciński              126.00 +  366: 332  176
    4     2 Małgorzata     Kania                 127.00 -  343: 398   77
    5     4 Paweł          Pilawski              113.00 +  350: 308  163
    6     3 Jolanta        Hoffmann              123.00 +  471: 291  173
    7     2 Roman          Figiel                 94.00 +  469: 312  144
    8     2 Tomasz         Zwoliński             138.00 -  367: 373   88
    9     3 Stefan         Dawidson              119.00 +  424: 348  169
   10     2 Paweł          Stanosz               138.00 -  360: 389   88
   11     3 Leszek         Stecuła               114.00 +  413: 215  164
   12     2 Maciej         Czupryniak            121.00 +  452: 298  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1748  / 12 145.67




	Jolanta Hoffmann 123.00 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Edward         Salamon               100.00 +  390: 341  150
    2     6 Dariusz        Banaszek              140.00 +  350: 326  190
    3     4 Paweł          Stanosz               138.00 +  479: 339  188
    4     1 Tomasz         Zwoliński             138.00 +  334: 302  188
    5     1 Małgorzata     Kania                 127.00 -  306: 362   77
    6     3 Jacek          Pietruszka            125.00 -  291: 471   75
    7     5 Sławomir       Nosek                 119.00 -  360: 506   69
    8     8 Krzysztof      Bukowski              100.00 +  320: 316  150
    9     5 Maciej         Czupryniak            121.00 -  256: 437   71
   10     9 Renata         Kowalska               89.00 +  345: 310  139
   11     7 Mariusz        Gancarczyk            109.00 +  425: 266  159
   12     6 Robert         Kaciński              126.00 -  329: 336   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1532  / 12 127.67




	Maciej Czupryniak 121.00 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Dawid          Dawidson              100.00 +  518: 273  150
    2     1 Tomasz         Zwoliński             138.00 -  244: 379   88
    3     8 Krzysztof      Bukowski              100.00 +  395: 317  150
    4     5 Dariusz        Banaszek              140.00 -  348: 408   90
    5    10 Jerzy          Matyasik              111.00 +  366: 342  161
    6     6 Sławomir       Nosek                 119.00 -  304: 337   69
    7    10 Andrzej        Rechowicz             106.00 +  458: 320  156
    8     7 Michał         Derlacki              138.00 +  302: 289  188
    9     5 Jolanta        Hoffmann              123.00 +  437: 256  173
   10     4 Marcin         Mroziuk               103.00 +  373: 341  153
   11     1 Małgorzata     Kania                 127.00 +  511: 349  177
   12     2 Jacek          Pietruszka            125.00 -  298: 452   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1630  / 12 135.83




	Stefan Dawidson 119.00 Częstochowa            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Tomasz         Leśniak               100.00 +  378: 148  150
    2     7 Robert         Kaciński              126.00 -  296: 399   76
    3    12 Katarzyna      Stępień               100.00 +  360: 262  150
    4     9 Maurycy        Piasecki              106.00 +  312: 292  156
    5     6 Roman          Figiel                 94.00 -  323: 397   44
    6     9 Renata         Kowalska               89.00 +  363: 335  139
    7     7 Jerzy          Luter                  92.00 +  334: 231  142
    8     5 Dariusz        Puton                 135.00 +  415: 294  185
    9     3 Jacek          Pietruszka            125.00 -  348: 424   75
   10     5 Mariusz        Gancarczyk            109.00 +  319: 313  159
   11     2 Paweł          Stanosz               138.00 +  398: 331  188
   12     1 Małgorzata     Kania                 127.00 +  357: 327  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1641  / 12 136.75




	Sławomir Nosek 119.00 Mielec                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Henryk         Piskorz               100.00 +  454: 324  150
    2     2 Michał         Derlacki              138.00 -  365: 405   88
    3     7 Dariusz        Puton                 135.00 -  337: 395   85
    4    13 Wiktor         Stępień               111.00 +  385: 294  161
    5     8 Krzysztof      Usakiewicz             82.00 +  420: 210  132
    6     6 Maciej         Czupryniak            121.00 +  337: 304  171
    7     5 Jolanta        Hoffmann              123.00 +  506: 360  173
    8     1 Małgorzata     Kania                 127.00 -  351: 399   77
    9     4 Dariusz        Banaszek              140.00 -  372: 500   90
   10     7 Andrzej        Rechowicz             106.00 +  452: 262  156
   11     5 Tomasz         Zwoliński             138.00 -  307: 476   88
   12     7 Katarzyna      Stępień               100.00 +  501: 255  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1521  / 12 126.75




	Wojciech Usakiewicz 118.00 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Lucyna         Janeczek              100.00 -  309: 319   50
    2    16 Krzysztof      Bukowski              100.00 -  307: 454   50
    3    20 Henryk         Piskorz               100.00 -  333: 336   50
    4    22 Edward         Salamon               100.00 +  387: 282  150
    5    18 Wiktor         Stępień               111.00 +  371: 295  161
    6    14 Jerzy          Matyasik              111.00 +  335: 328  161
    7    12 Joanna         Stępień               106.00 +  395: 343  156
    8     9 Mariusz        Gancarczyk            109.00 -  306: 359   59
    9    12 Stanisław      Gasik                 111.00 +  386: 263  161
   10     8 Michał         Derlacki              138.00 -  355: 419   88
   11    11 Paweł          Pilawski              113.00 =  385: 385  113
   12    12 Krzysztof      Usakiewicz             82.00 -  290: 332   32
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1231  / 12 102.58




	Leszek Stecuła 114.00 Bytom                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Czesław        Kaciński              100.00 +  238: 228  150
    2    12 Krzysztof      Usakiewicz             82.00 +  311: 257  132
    3     6 Renata         Kowalska               89.00 +  356: 325  139
    4     3 Marcin         Mroziuk               103.00 -  208: 358   53
    5     7 Tomasz         Figiel                 93.00 +  335: 313  143
    6     5 Roman          Figiel                 94.00 -  241: 333   44
    7     9 Michał         Derlacki              138.00 -  309: 350   88
    8    12 Andrzej        Stańczyk              100.00 +  402: 277  150
    9     9 Dariusz        Puton                 135.00 +  355: 327  185
   10     6 Henryk         Piskorz               100.00 +  345: 295  150
   11     3 Jacek          Pietruszka            125.00 -  215: 413   75
   12     4 Dariusz        Banaszek              140.00 -  325: 400   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1399  / 12 116.58




	Paweł Pilawski 113.00 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Katarzyna      Stępień               100.00 +  343: 338  150
    2     9 Małgorzata     Kania                 127.00 -  365: 413   77
    3    11 Anna           Kowalska-Demczyszyn    93.00 +  433: 314  143
    4     6 Andrzej        Rechowicz             106.00 +  389: 356  156
    5     4 Jacek          Pietruszka            125.00 -  308: 350   75
    6     8 Mariusz        Gancarczyk            109.00 -  300: 330   59
    7    11 Krzysztof      Bukowski              100.00 -  357: 369   50
    8    14 Wiktor         Stępień               111.00 +  339: 318  161
    9    11 Michał         Derlacki              138.00 -  279: 364   88
   10    14 Stanisław      Gasik                 111.00 +  337: 302  161
   11    11 Wojciech       Usakiewicz            118.00 =  385: 385  118
   12    13 Jerzy          Matyasik              111.00 -  298: 386   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1299  / 12 108.25




	Stanisław Gasik 111.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Roman          Figiel                 94.00 -  314: 328   44
    2    15 Wiktor         Stępień               111.00 +  356: 354  161
    3    13 Maurycy        Piasecki              106.00 -  327: 402   56
    4    15 Jerzy          Matyasik              111.00 -  308: 389   61
    5    19 Katarzyna      Stępień               100.00 +  352: 343  150
    6    15 Krzysztof      Bukowski              100.00 -  321: 387   50
    7    18 Waldemar       Wypchał                94.00 +  361: 269  144
    8    15 Joanna         Stępień               106.00 +  318: 274  156
    9    12 Wojciech       Usakiewicz            118.00 -  263: 386   68
   10    14 Paweł          Pilawski              113.00 -  302: 337   63
   11    18 Jerzy          Luter                  92.00 +  382: 238  142
   12    16 Tomasz         Figiel                 93.00 +  362: 303  143
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1238  / 12 103.17




	Jerzy Matyasik 111.00 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Irena          Świstek               100.00 +  445: 118  150
    2     3 Andrzej        Rechowicz             106.00 -  284: 336   56
    3    10 Dariusz        Banaszek              140.00 -  307: 466   90
    4    15 Stanisław      Gasik                 111.00 +  389: 308  161
    5    10 Maciej         Czupryniak            121.00 -  342: 366   71
    6    14 Wojciech       Usakiewicz            118.00 -  328: 335   68
    7    17 Adam           Paszek                100.00 -  360: 420   50
    8    19 Irena          Ficak                  87.00 +  364: 352  137
    9    17 Wiktor         Stępień               111.00 -  348: 366   61
   10    20 Waldemar       Wypchał                94.00 +  391: 316  144
   11    16 Joanna         Stępień               106.00 +  365: 314  156
   12    13 Paweł          Pilawski              113.00 +  386: 298  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1307  / 12 108.92




	Wiktor Stępień 111.00 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Waldemar       Wypchał                94.00 -  312: 395   44
    2    15 Stanisław      Gasik                 111.00 -  354: 356   61
    3    19 Edward         Salamon               100.00 +  453: 237  150
    4    13 Sławomir       Nosek                 119.00 -  294: 385   69
    5    18 Wojciech       Usakiewicz            118.00 -  295: 371   68
    6    20 Andrzej        Lożyński              102.00 +  472: 282  152
    7    16 Krzysztof      Usakiewicz             82.00 +  323: 272  132
    8    14 Paweł          Pilawski              113.00 -  318: 339   63
    9    17 Jerzy          Matyasik              111.00 +  366: 348  161
   10    13 Dariusz        Puton                 135.00 -  269: 367   85
   11    17 Andrzej        Chmielewski           101.00 +  306: 267  151
   12    14 Andrzej        Rechowicz             106.00 -  346: 399   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1192  / 12  99.33




	Mariusz Gancarczyk 109.00 Mielec                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Anna           Kowalska-Demczyszyn    93.00 -  270: 367   43
    2    19 Andrzej        Chmielewski           101.00 +  384: 310  151
    3    14 Joanna         Stępień               106.00 +  426: 329  156
    4     8 Waldemar       Wypchał                94.00 +  336: 213  144
    5     5 Paweł          Stanosz               138.00 -  297: 456   88
    6     8 Paweł          Pilawski              113.00 +  330: 300  163
    7     6 Marcin         Mroziuk               103.00 -  350: 359   53
    8     9 Wojciech       Usakiewicz            118.00 +  359: 306  168
    9     7 Maurycy        Piasecki              106.00 +  431: 349  156
   10     5 Stefan         Dawidson              119.00 -  313: 319   69
   11     7 Jolanta        Hoffmann              123.00 -  266: 425   73
   12     8 Dariusz        Puton                 135.00 -  266: 378   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1349  / 12 112.42




	Maurycy Piasecki 106.00 Tychy                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Renata         Kowalska               89.00 -  288: 295   39
    2    17 Jerzy          Luter                  92.00 +  374: 252  142
    3    13 Stanisław      Gasik                 111.00 +  402: 327  161
    4     9 Stefan         Dawidson              119.00 -  292: 312   69
    5    12 Joanna         Stępień               106.00 +  309: 273  156
    6    10 Katarzyna      Żuławska              100.00 +  332: 300  150
    7     8 Andrzej        Stańczyk              100.00 +  437: 264  150
    8     4 Paweł          Stanosz               138.00 -  274: 505   88
    9     7 Mariusz        Gancarczyk            109.00 -  349: 431   59
   10    10 Roman          Figiel                 94.00 -  284: 480   44
   11    13 Anna           Kowalska-Demczyszyn    93.00 +  341: 289  143
   12     9 Marcin         Mroziuk               103.00 +  364: 356  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1354  / 12 112.83




	Andrzej Rechowicz 106.00 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Tomasz         Figiel                 93.00 +  448: 237  143
    2     3 Jerzy          Matyasik              111.00 +  336: 284  161
    3     3 Małgorzata     Kania                 127.00 -  371: 387   77
    4     6 Paweł          Pilawski              113.00 -  356: 389   63
    5     9 Michał         Derlacki              138.00 +  338: 323  188
    6     7 Robert         Kaciński              126.00 -  348: 467   76
    7    10 Maciej         Czupryniak            121.00 -  320: 458   71
    8    13 Adam           Paszek                100.00 +  374: 276  150
    9    10 Krzysztof      Bukowski              100.00 +  394: 259  150
   10     7 Sławomir       Nosek                 119.00 -  262: 452   69
   11    10 Katarzyna      Stępień               100.00 -  363: 370   50
   12    14 Wiktor         Stępień               111.00 +  399: 346  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1359  / 12 113.25




	Joanna Stępień 106.00 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Jerzy          Luter                  92.00 +  333: 289  142
    2    10 Roman          Figiel                 94.00 -  319: 325   44
    3    14 Mariusz        Gancarczyk            109.00 -  329: 426   59
    4    16 Anna           Kowalska-Demczyszyn    93.00 +  397: 257  143
    5    12 Maurycy        Piasecki              106.00 -  273: 309   56
    6    16 Waldemar       Wypchał                94.00 +  360: 336  144
    7    12 Wojciech       Usakiewicz            118.00 -  343: 395   68
    8    15 Stanisław      Gasik                 111.00 -  274: 318   61
    9    18 Andrzej        Chmielewski           101.00 -  312: 375   51
   10    19 Adam           Paszek                100.00 +  441: 403  150
   11    16 Jerzy          Matyasik              111.00 -  314: 365   61
   12    19 Weronika       Watras                100.00 +  388: 203  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1129  / 12  94.08




	Marcin Mroziuk 103.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Irena          Ficak                  87.00 +  378: 278  137
    2     8 Anna           Kowalska-Demczyszyn    93.00 +  322: 312  143
    3     5 Roman          Figiel                 94.00 +  362: 238  144
    4     3 Leszek         Stecuła               114.00 +  358: 208  164
    5     2 Tomasz         Zwoliński             138.00 -  339: 396   88
    6     4 Dariusz        Puton                 135.00 -  331: 378   85
    7     6 Mariusz        Gancarczyk            109.00 +  359: 350  159
    8     3 Robert         Kaciński              126.00 -  343: 352   76
    9     6 Renata         Kowalska               89.00 +  411: 356  139
   10     4 Maciej         Czupryniak            121.00 -  341: 373   71
   11     6 Michał         Derlacki              138.00 -  331: 345   88
   12     9 Maurycy        Piasecki              106.00 -  356: 364   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1350  / 12 112.50




	Andrzej Lożyński 102.00 Piastów                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    4    24 Czesław        Kaciński              100.00 +  409: 362  150
    5    22 Tomasz         Leśniak               100.00 +  331: 208  150
    6    20 Wiktor         Stępień               111.00 -  282: 472   61
    8    22 Iwona          Wiśniewska            100.00 +  310: 259  150
    9    20 Irena          Ficak                  87.00 +  299: 272  137
   10    18 Edward         Salamon               100.00 +  392: 321  150
   11    14 Tomasz         Figiel                 93.00 +  419: 292  143
   12    11 Henryk         Piskorz               100.00 +  338: 337  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1091  /  8 136.38




	Andrzej Chmielewski 101.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Dariusz        Banaszek              140.00 -  247: 394   90
    2    19 Mariusz        Gancarczyk            109.00 -  310: 384   59
    3    21 Irena          Ficak                  87.00 -  292: 308   37
    4    23 Bartosz        Hlebowicz             100.00 +  384: 274  150
    5    21 Dawid          Dawidson              100.00 +  390: 250  150
    6    17 Anna           Kowalska-Demczyszyn    93.00 -  232: 317   43
    7    20 Anna           Bogatyńska            100.00 -  305: 332   50
    8    21 Weronika       Watras                100.00 +  347: 294  150
    9    18 Joanna         Stępień               106.00 +  375: 312  156
   10    15 Krzysztof      Bukowski              100.00 -  258: 312   50
   11    17 Wiktor         Stępień               111.00 -  267: 306   61
   12    20 Waldemar       Wypchał                94.00 +  339: 334  144
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1140  / 12  95.00




	Anna Bogatyńska 100.00 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    7    20 Andrzej        Chmielewski           101.00 +  332: 305  151
    9    21 Edward         Salamon               100.00 -  303: 380   50
   10    21 Andrzej        Nagwizda              100.00 +  390: 289  150
   11    19 Dawid          Dawidson              100.00 -  271: 318   50
   12    21 Jerzy          Luter                  92.00 +  282: 267  142
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     543  /  5 108.60




	Krzysztof Bukowski 100.00 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Małgorzata     Kania                 127.00 -  306: 351   77
    2    16 Wojciech       Usakiewicz            118.00 +  454: 307  168
    3     8 Maciej         Czupryniak            121.00 -  317: 395   71
    4    14 Adam           Paszek                100.00 +  380: 379  150
    5    11 Robert         Kaciński              126.00 -  236: 426   76
    6    15 Stanisław      Gasik                 111.00 +  387: 321  161
    7    11 Paweł          Pilawski              113.00 +  369: 357  163
    8     8 Jolanta        Hoffmann              123.00 -  316: 320   73
    9    10 Andrzej        Rechowicz             106.00 -  259: 394   56
   10    15 Andrzej        Chmielewski           101.00 +  312: 258  151
   11    12 Renata         Kowalska               89.00 -  297: 333   39
   12    15 Anna           Kowalska-Demczyszyn    93.00 -  327: 337   43
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1228  / 12 102.33




	Dawid Dawidson 100.00 Częstochowa            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Maciej         Czupryniak            121.00 -  273: 518   71
    2    18 Irena          Ficak                  87.00 +  337: 327  137
    3    15 Lucyna         Janeczek              100.00 -  258: 330   50
    4    19 Katarzyna      Żuławska              100.00 -  266: 338   50
    5    21 Andrzej        Chmielewski           101.00 -  250: 390   51
    6    23 Elżbieta       Mroczka               100.00 +  289: 217  150
    7    21 Weronika       Watras                100.00 +  346: 300  150
    8    17 Andrzej        Nagwizda              100.00 +  301: 254  150
    9    15 Krzysztof      Usakiewicz             82.00 -  239: 351   32
   10    17 Andrzej        Stańczyk              100.00 -  241: 408   50
   11    19 Anna           Bogatyńska            100.00 +  318: 271  150
   12    18 Adam           Paszek                100.00 -  224: 376   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1091  / 12  90.92




	Bartosz Hlebowicz 100.00 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Paweł          Stanosz               138.00 -  222: 413   88
    2    21 Katarzyna      Żuławska              100.00 -  334: 359   50
    3    22 Jerzy          Luter                  92.00 -  207: 408   42
    4    23 Andrzej        Chmielewski           101.00 -  274: 384   51
    5    24 Czesław        Kaciński              100.00 -  244: 346   50
    6    24 Tomasz         Leśniak               100.00 +  344: 147  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     431  /  6  71.83




	Lucyna Janeczek 100.00 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Wojciech       Usakiewicz            118.00 +  319: 309  168
    2    11 Renata         Kowalska               89.00 -  324: 334   39
    3    15 Dawid          Dawidson              100.00 +  330: 258  150
    4    10 Roman          Figiel                 94.00 -  251: 340   44
    5    15 Katarzyna      Żuławska              100.00 -  247: 391   50
    6    18 Henryk         Piskorz               100.00 -  292: 332   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     501  /  6  83.50




	Czesław Kaciński 100.00 Kazimierza Wielka        

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Leszek         Stecuła               114.00 -  228: 238   64
    2    20 Tomasz         Figiel                 93.00 -  252: 329   43
    3    23 Andrzej        Stańczyk              100.00 -  267: 321   50
    4    24 Andrzej        Lożyński              102.00 -  362: 409   52
    5    24 Bartosz        Hlebowicz             100.00 +  346: 244  150
    6    22 Irena          Ficak                  87.00 -  292: 365   37
    7    22 Katarzyna      Stępień               100.00 -  276: 402   50
    8    24 Agnieszka      Małek                 100.00 +  333: 192  150
    9    22 Waldemar       Wypchał                94.00 -  282: 301   44
   11    23 Elżbieta       Mroczka               100.00 +  337: 264  150
   12    22 Iwona          Wiśniewska            100.00 +  329: 215  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     940  / 11  85.45




	Tomasz Leśniak 100.00 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Stefan         Dawidson              119.00 -  148: 378   69
    2    23 Elżbieta       Mroczka               100.00 +  281: 115  150
    3    17 Andrzej        Nagwizda              100.00 -  204: 332   50
    4    20 Andrzej        Stańczyk              100.00 -  191: 340   50
    5    22 Andrzej        Lożyński              102.00 -  208: 331   52
    6    24 Bartosz        Hlebowicz             100.00 -  147: 344   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     421  /  6  70.17




	Agnieszka Małek 100.00 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    24 Czesław        Kaciński              100.00 -  192: 333   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      50  /  1  50.00




	Anna Małek 100.00 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    23 Elżbieta       Mroczka               100.00 -  173: 277   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      50  /  1  50.00




	Elżbieta Mroczka 100.00 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Tomasz         Zwoliński             138.00 -  148: 654   88
    2    23 Tomasz         Leśniak               100.00 -  115: 281   50
    3    24 Irena          Świstek               100.00 +  264: 245  150
    4    21 Weronika       Watras                100.00 -  233: 269   50
    5    23 Edward         Salamon               100.00 -  276: 299   50
    6    23 Dawid          Dawidson              100.00 -  217: 289   50
    7    23 Iwona          Wiśniewska            100.00 -  138: 149   50
    8    23 Anna           Małek                 100.00 +  277: 173  150
   10    23 Iwona          Wiśniewska            100.00 -  206: 273   50
   11    23 Czesław        Kaciński              100.00 -  264: 337   50
   12    23 Irena          Ficak                  87.00 -  198: 389   37
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     775  / 11  70.45




	Andrzej Nagwizda 100.00 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Michał         Derlacki              138.00 -  199: 513   88
    2    22 Andrzej        Stańczyk              100.00 +  279: 257  150
    3    17 Tomasz         Leśniak               100.00 +  332: 204  150
    4    12 Krzysztof      Usakiewicz             82.00 -  220: 387   32
    5    17 Adam           Paszek                100.00 -  223: 392   50
    6    19 Weronika       Watras                100.00 +  282: 237  150
    7    15 Tomasz         Figiel                 93.00 -  243: 351   43
    8    17 Dawid          Dawidson              100.00 -  254: 301   50
    9    19 Anna           Kowalska-Demczyszyn    93.00 -  240: 315   43
   10    21 Anna           Bogatyńska            100.00 -  289: 390   50
   11    22 Waldemar       Wypchał                94.00 -  251: 329   44
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     850  / 11  77.27




	Adam Paszek 100.00 Tarnowskie Góry          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Robert         Kaciński              126.00 -  347: 387   76
    2    13 Edward         Salamon               100.00 +  402: 357  150
    3     9 Waldemar       Wypchał                94.00 -  331: 344   44
    4    14 Krzysztof      Bukowski              100.00 -  379: 380   50
    5    17 Andrzej        Nagwizda              100.00 +  392: 223  150
    6    13 Michał         Derlacki              138.00 -  305: 407   88
    7    17 Jerzy          Matyasik              111.00 +  420: 360  161
    8    13 Andrzej        Rechowicz             106.00 -  276: 374   56
    9    16 Katarzyna      Stępień               100.00 -  319: 426   50
   10    19 Joanna         Stępień               106.00 -  403: 441   56
   11    21 Iwona          Wiśniewska            100.00 +  312: 278  150
   12    18 Dawid          Dawidson              100.00 +  376: 224  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1181  / 12  98.42




	Henryk Piskorz 100.00 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Sławomir       Nosek                 119.00 -  324: 454   69
    2    14 Katarzyna      Stępień               100.00 -  288: 350   50
    3    20 Wojciech       Usakiewicz            118.00 +  336: 333  168
    4    18 Irena          Ficak                  87.00 +  343: 331  137
    5    14 Renata         Kowalska               89.00 -  304: 397   39
    6    18 Lucyna         Janeczek              100.00 +  332: 292  150
    7    14 Katarzyna      Żuławska              100.00 +  326: 244  150
    8    11 Tomasz         Figiel                 93.00 +  322: 265  143
    9     8 Roman          Figiel                 94.00 +  331: 328  144
   10     6 Leszek         Stecuła               114.00 -  295: 345   64
   11     9 Dariusz        Puton                 135.00 -  265: 310   85
   12    11 Andrzej        Lożyński              102.00 -  337: 338   52
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1251  / 12 104.25




	Edward Salamon 100.00 Bytom                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Jolanta        Hoffmann              123.00 -  341: 390   73
    2    13 Adam           Paszek                100.00 -  357: 402   50
    3    19 Wiktor         Stępień               111.00 -  237: 453   61
    4    22 Wojciech       Usakiewicz            118.00 -  282: 387   68
    5    23 Elżbieta       Mroczka               100.00 +  299: 276  150
    6    21 Katarzyna      Stępień               100.00 +  369: 356  150
    7    19 Irena          Ficak                  87.00 =  322: 322   87
    8    18 Krzysztof      Usakiewicz             82.00 -  297: 364   32
    9    21 Anna           Bogatyńska            100.00 +  380: 303  150
   10    18 Andrzej        Lożyński              102.00 -  321: 392   52
   11    20 Weronika       Watras                100.00 +  303: 144  150
   12    17 Andrzej        Stańczyk              100.00 -  276: 314   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1073  / 12  89.42




	Andrzej Stańczyk 100.00 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Jacek          Pietruszka            125.00 -  206: 430   75
    2    22 Andrzej        Nagwizda              100.00 -  257: 279   50
    3    23 Czesław        Kaciński              100.00 +  321: 267  150
    4    20 Tomasz         Leśniak               100.00 +  340: 191  150
    5    16 Weronika       Watras                100.00 +  337: 212  150
    6    12 Krzysztof      Usakiewicz             82.00 +  341: 250  132
    7     8 Maurycy        Piasecki              106.00 -  264: 437   56
    8    12 Leszek         Stecuła               114.00 -  277: 402   64
    9    14 Tomasz         Figiel                 93.00 -  305: 405   43
   10    17 Dawid          Dawidson              100.00 +  408: 241  150
   11    15 Katarzyna      Żuławska              100.00 -  271: 323   50
   12    17 Edward         Salamon               100.00 +  314: 276  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1220  / 12 101.67




	Katarzyna Stępień 100.00 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Paweł          Pilawski              113.00 -  338: 343   63
    2    14 Henryk         Piskorz               100.00 +  350: 288  150
    3    12 Stefan         Dawidson              119.00 -  262: 360   69
    4    17 Jerzy          Luter                  92.00 -  342: 372   42
    5    19 Stanisław      Gasik                 111.00 -  343: 352   61
    6    21 Edward         Salamon               100.00 -  356: 369   50
    7    22 Czesław        Kaciński              100.00 +  402: 276  150
    8    20 Waldemar       Wypchał                94.00 +  475: 197  144
    9    16 Adam           Paszek                100.00 +  426: 319  150
   10    12 Tomasz         Figiel                 93.00 +  357: 287  143
   11    10 Andrzej        Rechowicz             106.00 +  370: 363  156
   12     7 Sławomir       Nosek                 119.00 -  255: 501   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1247  / 12 103.92




	Weronika Watras 100.00 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    24 Irena          Świstek               100.00 +  338: 172  150
    3    18 Krzysztof      Usakiewicz             82.00 -   87: 480   32
    4    21 Elżbieta       Mroczka               100.00 +  269: 233  150
    5    16 Andrzej        Stańczyk              100.00 -  212: 337   50
    6    19 Andrzej        Nagwizda              100.00 -  237: 282   50
    7    21 Dawid          Dawidson              100.00 -  300: 346   50
    8    21 Andrzej        Chmielewski           101.00 -  294: 347   51
    9    23 Iwona          Wiśniewska            100.00 +  311: 207  150
   10    22 Irena          Ficak                  87.00 +  314: 251  137
   11    20 Edward         Salamon               100.00 -  144: 303   50
   12    19 Joanna         Stępień               106.00 -  203: 388   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     926  / 11  84.18




	Iwona Wiśniewska 100.00 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    7    23 Elżbieta       Mroczka               100.00 +  149: 138  150
    8    22 Andrzej        Lożyński              102.00 -  259: 310   52
    9    23 Weronika       Watras                100.00 -  207: 311   50
   10    23 Elżbieta       Mroczka               100.00 +  273: 206  150
   11    21 Adam           Paszek                100.00 -  278: 312   50
   12    22 Czesław        Kaciński              100.00 -  215: 329   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     502  /  6  83.67




	Irena Świstek 100.00 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Jerzy          Matyasik              111.00 -  118: 445   61
    2    24 Weronika       Watras                100.00 -  172: 338   50
    3    24 Elżbieta       Mroczka               100.00 -  245: 264   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     161  /  3  53.67




	Katarzyna Żuławska 100.00 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Dariusz        Puton                 135.00 -  222: 414   85
    2    21 Bartosz        Hlebowicz             100.00 +  359: 334  150
    3    16 Tomasz         Figiel                 93.00 -  256: 315   43
    4    19 Dawid          Dawidson              100.00 +  338: 266  150
    5    15 Lucyna         Janeczek              100.00 +  391: 247  150
    6    10 Maurycy        Piasecki              106.00 -  300: 332   56
    7    14 Henryk         Piskorz               100.00 -  244: 326   50
    8    16 Anna           Kowalska-Demczyszyn    93.00 +  348: 265  143
    9    13 Jerzy          Luter                  92.00 +  381: 252  142
   10    11 Krzysztof      Usakiewicz             82.00 -  268: 299   32
   11    15 Andrzej        Stańczyk              100.00 +  323: 271  150
   12    10 Renata         Kowalska               89.00 +  360: 319  139
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1290  / 12 107.50




	Roman Figiel  94.00 Zawichost              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Stanisław      Gasik                 111.00 +  328: 314  161
    2    10 Joanna         Stępień               106.00 +  325: 319  156
    3     5 Marcin         Mroziuk               103.00 -  238: 362   53
    4    10 Lucyna         Janeczek              100.00 +  340: 251  150
    5     6 Stefan         Dawidson              119.00 +  397: 323  169
    6     5 Leszek         Stecuła               114.00 +  333: 241  164
    7     2 Jacek          Pietruszka            125.00 -  312: 469   75
    8     6 Dariusz        Banaszek              140.00 -  222: 492   90
    9     8 Henryk         Piskorz               100.00 -  328: 331   50
   10    10 Maurycy        Piasecki              106.00 +  480: 284  156
   11     8 Krzysztof      Usakiewicz             82.00 +  329: 325  132
   12     5 Tomasz         Zwoliński             138.00 -  316: 388   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1444  / 12 120.33




	Waldemar Wypchał  94.00 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Wiktor         Stępień               111.00 +  395: 312  161
    2     5 Paweł          Stanosz               138.00 -  341: 350   88
    3     9 Adam           Paszek                100.00 +  344: 331  150
    4     8 Mariusz        Gancarczyk            109.00 -  213: 336   59
    5    13 Jerzy          Luter                  92.00 -  335: 336   42
    6    16 Joanna         Stępień               106.00 -  336: 360   56
    7    18 Stanisław      Gasik                 111.00 -  269: 361   61
    8    20 Katarzyna      Stępień               100.00 -  197: 475   50
    9    22 Czesław        Kaciński              100.00 +  301: 282  150
   10    20 Jerzy          Matyasik              111.00 -  316: 391   61
   11    22 Andrzej        Nagwizda              100.00 +  329: 251  150
   12    20 Andrzej        Chmielewski           101.00 -  334: 339   51
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1079  / 12  89.92




	Tomasz Figiel  93.00 Zawichost              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Andrzej        Rechowicz             106.00 -  237: 448   56
    2    20 Czesław        Kaciński              100.00 +  329: 252  150
    3    16 Katarzyna      Żuławska              100.00 +  315: 256  150
    4    11 Renata         Kowalska               89.00 +  320: 319  139
    5     7 Leszek         Stecuła               114.00 -  313: 335   64
    6    11 Jerzy          Luter                  92.00 -  286: 319   42
    7    15 Andrzej        Nagwizda              100.00 +  351: 243  150
    8    11 Henryk         Piskorz               100.00 -  265: 322   50
    9    14 Andrzej        Stańczyk              100.00 +  405: 305  150
   10    12 Katarzyna      Stępień               100.00 -  287: 357   50
   11    14 Andrzej        Lożyński              102.00 -  292: 419   52
   12    16 Stanisław      Gasik                 111.00 -  303: 362   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1114  / 12  92.83




	Anna Kowalska-Demczyszyn  93.00 Bielsko Biała            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Mariusz        Gancarczyk            109.00 +  367: 270  159
    2     8 Marcin         Mroziuk               103.00 -  312: 322   53
    3    11 Paweł          Pilawski              113.00 -  314: 433   63
    4    16 Joanna         Stępień               106.00 -  257: 397   56
    5    20 Irena          Ficak                  87.00 +  351: 246  137
    6    17 Andrzej        Chmielewski           101.00 +  317: 232  151
    7    13 Renata         Kowalska               89.00 -  293: 333   39
    8    16 Katarzyna      Żuławska              100.00 -  265: 348   50
    9    19 Andrzej        Nagwizda              100.00 +  315: 240  150
   10    16 Jerzy          Luter                  92.00 +  339: 286  142
   11    13 Maurycy        Piasecki              106.00 -  289: 341   56
   12    15 Krzysztof      Bukowski              100.00 +  337: 327  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1206  / 12 100.50




	Jerzy Luter  92.00 Bytom                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Joanna         Stępień               106.00 -  289: 333   56
    2    17 Maurycy        Piasecki              106.00 -  252: 374   56
    3    22 Bartosz        Hlebowicz             100.00 +  408: 207  150
    4    17 Katarzyna      Stępień               100.00 +  372: 342  150
    5    13 Waldemar       Wypchał                94.00 +  336: 335  144
    6    11 Tomasz         Figiel                 93.00 +  319: 286  143
    7     7 Stefan         Dawidson              119.00 -  231: 334   69
    8    10 Renata         Kowalska               89.00 -  324: 371   39
    9    13 Katarzyna      Żuławska              100.00 -  252: 381   50
   10    16 Anna           Kowalska-Demczyszyn    93.00 -  286: 339   43
   11    18 Stanisław      Gasik                 111.00 -  238: 382   61
   12    21 Anna           Bogatyńska            100.00 -  267: 282   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1011  / 12  84.25




	Renata Kowalska  89.00 Bielsko Biała          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Maurycy        Piasecki              106.00 +  295: 288  156
    2    11 Lucyna         Janeczek              100.00 +  334: 324  150
    3     6 Leszek         Stecuła               114.00 -  325: 356   64
    4    11 Tomasz         Figiel                 93.00 -  319: 320   43
    5    14 Henryk         Piskorz               100.00 +  397: 304  150
    6     9 Stefan         Dawidson              119.00 -  335: 363   69
    7    13 Anna           Kowalska-Demczyszyn    93.00 +  333: 293  143
    8    10 Jerzy          Luter                  92.00 +  371: 324  142
    9     6 Marcin         Mroziuk               103.00 -  356: 411   53
   10     9 Jolanta        Hoffmann              123.00 -  310: 345   73
   11    12 Krzysztof      Bukowski              100.00 +  333: 297  150
   12    10 Katarzyna      Żuławska              100.00 -  319: 360   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1243  / 12 103.58




	Irena Ficak  87.00 Mielec                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Marcin         Mroziuk               103.00 -  278: 378   53
    2    18 Dawid          Dawidson              100.00 -  327: 337   50
    3    21 Andrzej        Chmielewski           101.00 +  308: 292  151
    4    18 Henryk         Piskorz               100.00 -  331: 343   50
    5    20 Anna           Kowalska-Demczyszyn    93.00 -  246: 351   43
    6    22 Czesław        Kaciński              100.00 +  365: 292  150
    7    19 Edward         Salamon               100.00 =  322: 322  100
    8    19 Jerzy          Matyasik              111.00 -  352: 364   61
    9    20 Andrzej        Lożyński              102.00 -  272: 299   52
   10    22 Weronika       Watras                100.00 -  251: 314   50
   12    23 Elżbieta       Mroczka               100.00 +  389: 198  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     910  / 11  82.73




	Krzysztof Usakiewicz  82.00 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    12 Leszek         Stecuła               114.00 -  257: 311   64
    3    18 Weronika       Watras                100.00 +  480:  87  150
    4    12 Andrzej        Nagwizda              100.00 +  387: 220  150
    5     8 Sławomir       Nosek                 119.00 -  210: 420   69
    6    12 Andrzej        Stańczyk              100.00 -  250: 341   50
    7    16 Wiktor         Stępień               111.00 -  272: 323   61
    8    18 Edward         Salamon               100.00 +  364: 297  150
    9    15 Dawid          Dawidson              100.00 +  351: 239  150
   10    11 Katarzyna      Żuławska              100.00 +  299: 268  150
   11     8 Roman          Figiel                 94.00 -  325: 329   44
   12    12 Wojciech       Usakiewicz            118.00 +  332: 290  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1206  / 11 109.64


SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie